grsail.com

negatywne concierge zadania

ADD-ADHD: Strategie zadania Porady

Tworzenie Informator

Na początku każdego roku szkolnego, mają dziecko stworzyć "Informator", który będzie używany do wszystkich ważnych informacji, notatek, ogłoszeń, zadań specjalnych, pól formularzy podróży, rocznym kalendarzem, świątecznymi, lub innych cennych dokumentów. Poświęcenie czasu na budowę tej książki pozwoli zaoszczędzić czas i energię, wraz z upływem roku. Pamiętaj, aby zarezerwować punkt za zwrócony, zakwalifikowanych referatów. Te dokumenty będą dobrym źródłem problemów próbek lub innych umiejętności do praktyki. Należy zachować tę książkę odniesienia w bezpiecznym miejscu i zaktualizować go co tydzień.

Twoje dziecko wypełnić arkusze zadań domowych zupełnie Zwracając uwagę na terminy, książki zasobów i wskazówek w górnym lewym rogu ekranu. W ten sposób dziecko i nauczyciel może sprawdzić, czy istnieje umowa o przeniesieniu i terminie i zapewnia jeszcze jedną szansę dla nauczycieli i studentów w celu wyjaśnienia oczekiwań i chwalić dobre wyniki.

Od wielu DODAJ dzieci są wizualne, kolorowy folder, dla każdego pacjenta może być przydatne. Czerwony dla matematyki, żółty Studiów Społecznych i zielony dla języka Pięknych.

Dla innych dzieci, folderów nie działają dobrze, ale rura ręcznik papierowy nie! Na zewnątrz rury papierowym ręcznikiem pisać nazwę podmiotu oraz wszelkich innych istotnych informacji. Gdy do dzwonka, dziecko może szybko zwinąć żadnych dokumentów dla tej klasy i przesuń je do rury. Często dokumenty pobyt znacznie schludniej i dziecko lubi nowość zwijanie szkolnych i szybko stashing to! Jedna rolka na temat ręcznik jest wszystko do torby książki. Ten system zabezpiecza również papiery od odwijać celu dopasowania do wewnętrznych wymiarów rurki, zmniejszając "utracony" papiery.

Silnej woli dzieci, którzy nie chcą odrabiać pracę domową

Z bardzo wyzywające dziecko, które nie chce się odrabiać pracę domową, to może być przydatne do zapamiętania tych wskazówek:

1. Krok do tyłu. Oddzielić zachowania dziecka z dzieckiem, a nie za pomocą myśli, uczuć. Innym sposobem, aby powiedzieć, że to "odłączają" z wyzywającego zachowania. (Nie oznacza to zignorować.) Spójność i zrealizują konsekwencje nadal zastosowanie, zwłaszcza w tego rodzaju sytuacji.

2. Wybierz zachętę, że Twoje dziecko będzie używał jako znaczące. Może to być dodatkowy czas na komputerze lub specjalny posiłek lub uczestnicząc w funkcję, że on lub ona może się doczekać. Bodźce mogą być wycofane, gdy dzieci uczęszczają do pracy w szkole w sposób odpowiedzialny.

3. Tie obowiązków do przywilejów. Gdy dziecko zdecyduje się na swojej pracy rzetelnie, to wówczas mogą one oczekiwać, aby uczestniczyć w działaniach, które ich interesują.

4. Być jasne. Bądź stanowczy. Nie kłóć się ze swoimi dziećmi na temat pracy domowej. Nawiązać kontakt wzrokowy i powiedz im ze spokojem, że są one odpowiedzialne za pracę.

5. Użyj złamaną techniki zapisu w odpowiedzi na jakiekolwiek obalenia dziecko może zaoferować. "Słyszę cię. Chcę, aby zacząć swoją pracę domową teraz."

6. Dodać dziecku odpowiedzialny za jego wyborem. Wszystkie przywileje są zawieszone do czasu praca jest wykonywana, nawet jeśli trwa przez cały dzień.

Rodzic jako organ

Nie angażują się w walkę o władzę ze swoim dzieckiem w odrabianiu lekcji lub innych kwestii. Walka o władzę realizuje trochę wyjątkiem, być może, do nauczania dziecka jak stać się lepszym negocjatorem i walka wzmacnia negatywne zachowanie. Nie należy nagradzać takiego zachowania z dużo energii. Utwórz regułę domowe i trzymać się go, spokojnie i stanowczo. Konflikt w szkole nie może być tolerowane.

Rodzic Jak Tutor

Oceń kierunki każdego zlecenia z dzieckiem przed przystąpieniem do próby dziecka, aby uruchomić zadanie. Upewnij się, że rozumie zadanie pierwsze, tak, że można skutecznie pomóc dziecku zakończyć zadanie. Użyj timery, przerwy wodne i inne przypomnienia zerwać długie zadania. Zanim Twoje dziecko wraca do zadania, przejdź na kierunkach po raz kolejny, aby zapewnić, że są jeszcze jasne, w umyśle dziecka.

Finish Line

Zakończenie zadania przynosi nagrodę. Twoje dziecko wybrać nagrodę z "Listy Privilege" lub "Super Star Nagroda Box" zarezerwowane dla specjalnych wysiłków.

Wykończenie zadania jest niezbędne umiejętności, które każdy z nas musi się nauczyć, aby odnieść sukces w życiu. Wykłady dziecko nie pomoże im zakończyć zadanie, w rzeczywistości, może zwrócić się do walki o władzę, tak Planowanie czasu na prace domowe, aby być rozpoczęty i zakończony będzie ważne. Ważne jest, aby być konkretne i specyficzne w prosząc o zgodności z wnioskiem. Powiedzieć: "Chcę, żebyś przestać grać ze swoimi samochodami i chcę, aby zacząć czyszcząc stół, dzięki czemu można zrobić swoją pracę domową. Mówienie dziecku to, co chcesz im przestać robić, a następnie wypełnienie luki informacyjnej z tego, co chcecie jak zacząć robić to bardzo pomocne To sprawia, że ​​przejścia łatwiej Pamiętaj:.. Przejścia nie są łatwe dla dzieci z AD / HD.

Użyj zdjęcia, jeśli chcesz, aby wykazać, co dziecko ma robić. Zazwyczaj dzieci lubią być fotografowane robi różne działania, aby sfotografować je jedzenie, mycie zębów, pakowanie torby książkę i zrobić wykres dla nich za pomocą fotografii siebie!

Gdy pokój jest zaśmiecone, służy jako rozrywkę. Jeśli to możliwe, należy podzielić pokój do odrębnych obszarów użytku: miejsce do czytania, miejsce do zrobienia zagadek, miejsce do oglądania telewizji lub miejsce do odpoczynku. Użyj kolorowe pojemniki plastikowe z nazwą każdego dziecka na nich luźnych elementów, takich jak kredki, markery, rysunku na papierze lub innych pokrewnych przedmiotów. Zasadą jest, że nikt nie może pożyczyć od czyjejkolwiek kosza bez pytania o pozwolenie pierwszy.
Upewnij się, że Twoje dziecko jest wyraźnie nagrodzeni za pomyślnym zakończeniu każdego zadania za pomocą pochwały słowne zamiast tradycyjnych naklejek, słodycze, lub tym podobne. Powiedzieć: "pokazują mi, jak rozwinęła się stajesz się podczas dokonywania dobrych wyborów dotyczących sposobu, aby zakończyć swoje prace." Będzie to przejść długą drogę do poprawy tego rodzaju zachowania.

Sam czas, to samo miejsce

Ten sam czas, to samo miejsce strategie zakończeniu lekcji: Wybierz porę dnia, kiedy zostanie uruchomione zadanie domowe. Wykonać pracę w tym samym miejscu, w tym samym czasie każdego dnia. Spójność i przewidywalność są niezbędne dla studentów AD / HD.

Back To The Future Of Homework

Praca domowa należy do dziecka. Assist, jak potrzebne, ale jest jasne, z dzieckiem, że praca jest ich. W większości przypadków, można zażądać letnią program nauczania od nauczyciela, tak aby można planować zadań. Praca domowa jest jednym z obszarów, gdzie spójność i rutynowe spłacić! Harmonogram prac domowych odpowiednio, na przemian hałaśliwych i motorycznych działań zajęty z okresami ciszy i spokoju.

Przygotować z wyprzedzeniem o konsekwencjach i nieprzewidzianych okoliczności. Plany awaryjne są przydatne, zwłaszcza gdy dziecko chce negocjować przywilej przed wykonywaniu swojego porozumienia. "Będę szczęśliwy, aby jeździć do sklepu jak najszybciej zakończyć swoje prace."

Kontakt wzrokowy podczas rozmowy z dzieckiem. Gdy masz dziecka pełną uwagę, wyjaśnić swoje stanowisko i udzieli wskazówek i złożyć zamówienie. Gdy dziecko nie reaguje, zachować spokój i powtórzyć wniosek jeszcze raz. Bądź przygotowany, aby dać konsekwencje.

Jeśli masz tendencję do punktu lub gest, upewnij się, że robisz to w sposób, który uczy dziecko jakim kierunku chcesz je przejść. Dla niektórych dzieci, nowością jest wszystko. Znajdź starej pralki karton i wyciąć go otworzyć. Niech dzieci zdobią "ściany" pudełka i pozwolić im usiąść w swoim "biurze" odrabiać pracę domową.

Szeptać wniosek od czasu do czasu, więc dziecko musi uważnie słuchać tego, co mówią. Odliczanie. "Masz pięć więcej minut gry, zanim usiądziemy do kolacji." Ponownie, to pomaga na płynne przejścia.

"Widząc" w pozytywnym, afirmatywnej sposób, co dziecko robi dobrze, w tym kroki dziecka w kierunku celów, przechodzi długą drogę, aby pomóc dziecku budować zaufanie i uzyskać więcej pożądanych zachowań.

Szumy Off!

Ograniczenie rozrywek w czasie prac domowych. Wyłączać
elektroniczne urządzenia rozrywkowe, odroczenie wykonywania lub odbierania połączeń telefonicznych lub
pracuje nad grami komputerowymi. Dla niektórych dzieci "białego szumu" jest pomocne dla
Stężenie. Inni potrzebują spokoju. Planu.

Łatwy Does It

Pracuj z łatwiejszego zastrzeżeniem najtrudniejszy. Na przykład, jeśli matematyka jest przedmiotem, który jest przyjemny i wydaje się łatwe dla dziecka zrobić, mają pracę dzieci w 15-20 minut bloków czasu na temat problemów matematycznych. Weź wodę jedną dwie minuty lub łazienki
przerwa między zadań domowych i rozpocząć ponownie, aż, że cesja jest zakończona. W "twardsze" tematy, Gdy to zrobisz, to wielka nagroda za wysiłek dziecko tylko wykonane, aby zakończyć pracę domową. Oceń to. Zapakować ją do torby książki. Stash torbę książki przez drzwi, a reszta po południu lub wieczorem jest zwolniona przez jakiś zasłużony zabawy.

Niektóre dzieci nie tolerują żadnego hałasu podczas odrabiania zadań domowych, inne wydają się wymaga. Dowiedz się, co preferencji dziecka jest i cześć go. "White Noise" jest najlepszy. Instrumentalne są obok najlepszych. Muzyka z tekstami może być zbyt rozpraszające, więc oprócz tych na inny czas.

Zmotywować dziecko do nadal koncentrować się na zadaniu, przyznając mu lub jej coś do pochrupania: popcorn, kostki sera, bogate w błonnik lub krakersy czerpanych z masłem orzechowym. Również dla kinestetyczne ucznia, te, które najlepiej uczą się poprzez dotyk i ruch, zapewnić małym sfery kolczastych, które mogą być wyciskane lub spinning w blat stołu.

Co ciekawe, niektóre dzieci robią swoje najlepsze prace, gdy mogą leżeć na ich brzuszki i czytać lub wypełnić arkusze odpowiedzi. Inne zrobić lepiej, kiedy wstać i zrobić swoją pracę domową. Siedząc wciąż jest męczarnią dla samochodowych ruchliwych dzieci, więc pozwalają im na szybkie okrążenie korytarzem lub dać im szybki masaż barków, jeżeli nie sprzeciwiają, jak zrobić sobie przerwę między tematów.

Jeśli Twoje dziecko jest bardzo wrażliwe na wejście słuchowego może ona nosić słuchawek.

Ostatecznie, praca jest obowiązkiem dziecka. Jeśli jest zbyt dużo walki, aby zrobić to w domu, powiadomić nauczyciela, że ​​wolisz dziecko nie uczestniczy w żadnych działań "zabawy", że dzień, aż brakuje prace zostały zakończone.

Przerwa It Down

Przerwa długich zadań na sekcje w zarządzaniu. Śledzić terminów, jeśli nauczyciele przypisać je na centralnym kalendarzu. Pomóż dziecku ustawić dzienne i tygodniowe cele zakończeniu pracy w szkole. Większość nauczycieli chętnie udzieli Państwu harmonogram planu lekcji przez tydzień, miesiąc lub rok, jeśli poprosić o jeden.

Obowiązki Concierge w hotelu

Obowiązki Concierge w hotelu


Czy jesteś zainteresowany w nauce o typowych obowiązków konsjerża w hotelu? Jeśli rozważasz karierę w branży hotelarskiej i podoba mi się pomysł pracy bezpośrednio z gości, ten rodzaj pracy może być doskonałym wyborem dla Ciebie.

Co to jest concierge?

Concierge jest pracownik hotelu, który pomaga gościom z różnych potrzeb. Dozorców koncentrować się na pomocy goście zaoszczędzić czas i zapewnić, że rzeczy są tak wygodne, jak to możliwe i pulsant całego pobytu.

Obowiązki Concierge w hotelu

Pomoc jadalna

Większość obowiązków Concierge w hotelu obejmują goście hotelowi. Najwięcej podstawowych obowiązków należy znaleźć najlepsze miejsca do restauracji i lokalnej rozrywki. Na przykład, osoby, które chcą jeść sushi i nie zna okolicy, mogą zwrócić się do recepcji, gdzie znajduje się najbliższa i najlepsza restauracja sushi. Dozorców mogą zgłaszać swoje zalecenia z własnego doświadczenia, zwłaszcza jeśli są z okolicy, ale często razy, concierge skonsultować online opinie i baz danych w celu informowania gości. Concierge może dać nieruchomości w dwóch lub trzech restauracji wraz z pozytywnych i negatywnych (o ile występują) każda. Concierge może również dokonać rezerwacji na życzenie Gości.

Pomoc Rozrywka

Dozorców często pomóc gościom znaleźć lokalne kluby rozrywkowe i imprezy. Ze względu na to, dozorców musi zatrzymać się na bieżąco z lokalnych koncertów, imprez sportowych i innych działań. Powinny one posiadać dobrą znajomość rzeczy do zrobienia na miejscu.

Pomoc Usługi lokalne

Oprócz restauracji i lokali rozrywkowych, konsjerż może także wskazówki dojazdu do lekarzy, lekarzy dentystów, lekarzy weterynarii lub szpitali w przypadku zagrożenia, umawianie spotkań dla gości w razie potrzeby.

Usługi dodatkowe obowiązki gościa

Inne obowiązki concierge w hotelu to również coś, co może sprawić, że pokój w hotelu Hotel bardziej komfortowe i mniej kłopotliwe. Może to obejmować wszystko od organizacji transportu, aby pomóc zorganizować dostawę kwiatów i więcej.

Edukacja Rekomendacje

Jeśli wiesz, że jest to rodzaj kariery, który chcesz osiągnąć, może warto rozważyć uzyskanie stopnia dwa lub cztery lata w zakresie usług hotelarskich. Tego typu programu to zazwyczaj kursy w gościnności, biznesu, turystyki, obsługi klienta i wiele innych. Jednak nie ma specyficzne wymagania edukacyjne lub certyfikat zdobyć pracę jako portier. Ktoś, kto wykazuje odpowiedni zestaw umiejętności i klientów koncentruje osobowości może być zatrudniony do tego typu pracy bez formalnego wykształcenia. Dodatkowo, w wielu przypadkach, poziom hotelu wpis pracowników, którzy naprawdę świecą są często promowane na to stanowisko.

Umiejętności Concierge

Niektóre z umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu jako hotel concierge to:

 • Doskonałe umiejętności sieciowe: Poznajemy właścicieli restauracji i pracowników lub innych osób, które pracują w branżach może trzeba skontaktować się fundamentalne znaczenie dla gości hotelowych szczęśliwy.
 • Umiejętności zarządzania czasem: Jest w stanie dostać rzeczy zrobić w krótkim czasie ma zasadnicze znaczenie dla sukcesu w tego rodzaju pracy. Często goście muszą zadania lub rezerwację zrobić szybko. Jeśli odwlekają lub czujesz, że nie masz poczucie pilności, a następnie staje dozorca nie jest dla ciebie.
 • Umiejętności Wielozadaniowość: dozorca musi mieć zdolność do obsługi wielu żądań, jak hotel będzie miał wielu gości z różnych potrzeb codziennie.


Stając concierge może być satysfakcjonujące pracy, ponieważ masz możliwość, aby wiele osób szczęśliwych w dzień.

Jak Poleć Concierge

Chociaż nie uważa się obowiązkowe jest zazwyczaj spodziewać zwrotny. Jest to sposób na wyrażanie wdzięczności ludziom, którzy zrobili Ci profesjonalne usługi. Istnieją jednak pewne kwestie o napiwki, jak, ile powinien końcówka być? A kiedy jest napiwki konieczne? Napiwki concierge, na przykład, jest wyposażona w pytania. Jeżeli dozorca napiwki dla każdej usługi? Albo jest dozorca mogą otrzymać poradę w ogóle? Tak, aby pomóc odpowiedzieć na pytania, oto kilka wskazówek na napiwki concierge.

 • Dowiedz się, czy hotel zezwala na recepcji do otrzymania napiwku. Przede wszystkim musisz wiedzieć, czy portier w hotelu może uzyskać wskazówki od gości. Nie chcesz, aby zawstydzić konsjerż, lub samodzielnie, dając wskazówki, które w końcu zostać odrzucony.
 • Wskazówka odpowiednio. Wskazówka dla concierge zwykle zależy od charakteru i trudności serwisu. Na przykład, jeżeli dozorca zastrzega miejsce restauracji dla Ciebie, organizuje rezerwację swojego biletu, czy też jakiekolwiek zadania podstawowe i proste, można mu dać wszędzie od 5 dolarów i 20 dolarów. Ale kiedy zastrzega Ci miejsce w pięknym i nie tak łatwe do zdobycia restauracji, dostaje się bilet w ostatniej chwili przed koncertem, a nic nie robi krótkie od niemożliwe, wyższy wierzchołek nazywa. Pamiętaj jednak, że niektóre usługi nie wymagają napiwek. Mogą to być odpowiedzi na zapytania i daje restauracji sugestie.
 • Zdecyduj, kiedy dać napiwek. Niektórzy decydują się przechylić się do recepcji po przyjeździe do hotelu. Jest to rodzaj łapówki, który zapewnia im dobrą obsługę i zbyt często, a VIP. Ale to jest bardziej do przyjęcia, aby natychmiast powiadom po usługa została wygenerowana lub dać skumulowaną sumę końcówki na ostatni dzień pobytu. Mimo to, kiedy dać napiwek zwykle zależy od Ciebie. Więc wybrać czas, który uważasz za stosowne i wygodne z Twojej strony, aby wręczyć napiwek, i upewnij się, aby wskazówka z uśmiechem na twarzy i ciepłe i szczere "dziękuję".
 • Cicho wręczyć napiwek. Napiwki powinien być dyskretny. Wystarczy delikatnie umieścić końcówkę w ręku concierge lub osiągnięcia rękę do niego. Jeśli zdecydujesz się przechylić w ostatnim dniu pobytu, umieścić skumulowaną kwotę końcówki w kopercie. Bezpośrednio mu ją dać, lub zostawić w recepcji, jeśli nie jesteś w stanie się z nim przed wyjazdem. Aby dokonać wyrazem wdzięczności bardziej znaczące, napisz mu krótką notatkę.
 • Sobie sprawę, że końcówka nie jest tylko o pieniądze. Podczas wręczenia pewną ilość dolarów jest powszechną praktyką na napiwki, możesz być inny. Więc zamiast pieniędzy, to dlaczego nie dać mu butelkę wina wybór, mały gadżet, czy spinki do mankietów. Ponieważ można umieścić myśli i osobisty wysiłek w wyrażaniu wdzięczności dla wyjątkowych usług, Twój prezent będzie mile widziane więcej.

Jeśli trzyma swoje pieniądze z powrotem i nie może znaleźć w swoim sercu pragnienie, aby przechylić, pamiętaj, że zawsze jest dobra praktyka, aby podzielić się bogactwem. Staraj się być bardziej hojny. Po tym wszystkim, nie wskazówka na nic. Napiwek dlatego, że otrzymał hojne usługi.

Mit czy Fakt: Seler ma negatywne kalorii

Wiele diet memy przychodzą i odchodzą, ale niektóre wydają się zbudować historię w naszej świadomości i seler za negatywne kalorie mem nie jest wyjątkiem. Powszechnie uważa się, że przez wielu dietetyków jest to, że seler ma negatywne kalorie-jedzenia, jak to się mówi, będzie faktycznie kończy się spalanie kalorii dla Ciebie.

Oddzielenie fikcji od rzeczywistości

Czy seler ma negatywne kalorii wydaje się być chybiony większości dietetyków. Gdy ktoś chce zmienić swój obraz ciała nie poprzez ćwiczenia i sensownego naturalnego jedzenia, ale raczej przez niezweryfikowanych memów i niezdrowej diety, nie ma prawdziwej sposób wyjaśnić prawdę do tej osoby nie jest uzyskiwanie zniekształcone w procesie.

Prawdą jest, że rzeczywistym seler zarówno robi i nie ma negatywnych kalorii. W zakładzie, seler przechowuje swoje kalorie na całym jego ciała, tak jak każda inna roślina nie. Istnieje mnóstwo kalorii żywności w selera; Różnica jest taka, że ​​ludzie nie są w stanie właściwie przetworzyć te kalorie.

Większość energii, że seler jest zamknięte w niej przechodzi przez układ trawienny bez przetwarzania. Seler kalorii celulozy ma nie ma znaczenia; wszystko, co się liczy, jest sześć lub tak kalorii żywności możemy uzyskać z każdego osiem cali łodygi. Ponieważ trwa dłużej niż sześć kalorii żywności energii do strawienia seler, wynik netto jest to, że trawienie seler robi, w rzeczywistości, kalorii spalin. W bardzo realnym sensie, seler jest "negatywne kalorie" żywności.

Prawda o Seler

Jednak nic z tego naprawdę się liczy. Jeśli wszystkie szukasz jest ujemna kalorii żywności, a następnie zimną wodą pasuje do tej roli jeszcze lepiej. To więcej, ponieważ doprowadzenie zimnej wody do naszej wewnętrznej temperatury ciała wymaga energii, niż to robi, ponieważ trawienie woda ma żadnej energii w ogóle. Bez względu na to, że nie ma znaczenia. Trwa około 3500 żywności kalorii odpracować funta tłuszczu. Jedzenie selera cały dzień stałaby o tyle różnicy jak śpi cały dzień będzie. Oba działania spalić o tyle kalorii, i spania jest o wiele więcej zabawy. Jedzenia seler, aby schudnąć jest jak próbuje zbudować górę przenosząc drobiny piasku, jeden po drugim. Pewnie, że ma wpływ, ale to jest tak nikła, że ​​jest mało warte wysiłku.

Plusy Seler

Mimo to, to nie znaczy, że seler jest bezcelowe, jedzenie, nawet dla w pełni poinformowani dietetyków. Jeśli poważnie myślisz o nie pozwalając kalorii w diecie (mantra, która nie jest zdrowe, ale nie daje surowe wyniki w krótkim okresie), czasami to pomaga żywności wokół, że można jeść, a nie cokolwiek innego starasz z dala od. W ten sposób, seler może stać się rodzajem żuć zabawka: to nie pomaga diecie, ponieważ ma "negatywne kalorie" (mimo, że tak jest), ale pomaga poprzez swój umysł off cokolwiek to jest, że próbujesz unikać jedzenia.

Jeść albo nie jeść seler

Diety, które na ograniczaniu kalorii Lean jednak dobra intencja może być, wykazano znowu i znowu być niezdrowe odpowiedzi krótkoterminowe. Tak, można schudnąć, jeśli zaprzeczają sobie kalorii. Jednak następnym razem jeść, twój organizm będzie nauczyć się oszczędzać energię w przygotowania do kolejnej fazy restrykcyjnych kalorii jeśli uważa on, możesz zacząć. Ciało oszczędza energię w ten sposób tworząc więcej tłuszczu niż mogłaby to zrobić, a tym samym sprawia, że ​​można inaczej przyrost masy ciała nie. Najpoważniejsze badania naukowe wykazały, że restrykcyjne diety kalorii powodują więcej przyrost masy w długim okresie poprzez okres jo-jo; tych, którzy zamiast jeść rozsądnie, bez ograniczania kalorii uzyskać mniejszą wagę w czasie.

W końcu, jeśli dbasz o swoje zdrowie, należy jeść seler, ponieważ smakuje, a nie z innego powodu. W ten sposób można uzyskać dodatkowe korzyści z posiadania kąpieli z selera, która jest przecież to, co jest najlepsze dla selera w końcu.

Ile Zadania Czy nasz mózg wykonać?

Amerykańscy neurobiolodzy wskazała ile zadań nasz mózg może wykonywać. Wyniki pokazały, że możemy wykonać tylko dwa zadania jednocześnie. Wielozadaniowość osłabia naszą uwagę i aktywność mózgu spowalnia się kilkakrotnie.

Ile Zadania Czy nasz mózg wykonać?

Wyniki zostały oparte na doświadczeniu, w których ludzie zostali poproszeni, aby dopasować litery w tekście, podczas gdy ich aktywność mózgu został zeskanowany z rezonansu magnetycznego (MRI).

W drugiej części doświadczenia Zadanie to bardziej skomplikowane. Oprócz dopasowania litery, osoby zostały poproszone o określenie litery ze specjalnym nadrukiem. MRI pokazało, że aktywność mózgu zmianie. Teraz każda półkula wykonywane jeden zadanie komunikować się z "sąsiadem".

Ale gdy naukowcy starali się dodać kolejne zadanie, mózg osób dosłownie zbuntował. Został szybko traci ostrość, a jego aktywność zmniejszyła się o prawie cztery razy.

Tak więc nasz mózg nie może wykonywać więcej niż dwóch zadań jednocześnie.

Negatywne skutki homeschooling

Negatywne skutki homeschooling


Jeśli rozważają homeschooling, prawdopodobnie chcesz wiedzieć negatywnych skutków homeschooling. Czy homeschooling zaszkodzić dziecku? Co powinieneś wiedzieć, zanim podejmiesz decyzję?

Czy istnieją negatywne skutki homeschooling?

Jedną z rzeczy, można zauważyć, kiedy zaczniesz homeschooling badawczego: istnieją badania na temat korzyści z homeschooling, ale nieobecnosc są badania wykazujące negatywny wpływ homeschooling. Więc oznacza to, homeschooling jest idealny, prawda?

Cóż, według niektórych psychologów, homeschooling może mieć kilka skutków szkodliwych dla zdrowia. Wskazują oni na takie rzeczy jak nie wystarczy ekspozycji na różnorodność, brak zaangażowania w społeczeństwie i trudności włączającego jeśli homeschooled dziecko jest wprowadzane do systemu szkolnego w pewnym momencie. Każdy z nich może być łatwo odpowiedzieć.

Narażenie na różnorodności

Różnorodność jest w dużej mierze podyktowane przez społeczność, w której mieszkasz. Jednak nawet jeśli mieszkasz w miejscu, które nie jest zróżnicowane kulturowo, można łatwo nauczyć różnorodność. Różnorodność jest wszędzie - nie tylko w szkołach publicznych. Za każdym razem, zabrać dziecko z domu, naraża go na diversity.Most homeschool rodzice zabierają każdą chwilę i używać go jako okazję do nauczania. Więc nie ma znaczenia, czy jesteś w parku, w kościele lub w sklepie spożywczym, można przekształcić go w lekcji w różnorodności, która zazwyczaj będzie lepiej niż jednego znaleźć w każdej szkole publicznej, ponieważ będzie on oparty na prawdziwym życie.

Zaangażowanie w społeczeństwie

Homeschoolers mają możliwość zaangażowania się w prawdziwym społeczeństwie. Oni wolontariuszem w schronisku dla zwierząt i dołącz do 4-H. Oni pomóc w domach opieki i wziąć udział w pozyskiwali fundusze dla działu Ochotniczej Straży Pożarnej. Homeschoolers wziąć udział we wszystkich aspektach życia społecznego i uczyć się z niej ogromne ilości - a jednocześnie ich odpowiedniki szkół publicznych siedzieć przy desk.Other "socjalizacji" zmartwień to zaangażowanie w sport, tańców, zabaw i nawet dyplomowy. Na szczęście, z ogromnej liczby grup homeschooling, to nie musi być problemem. Grupa homeschoolers może posiadać własny ukończeniu studiów, z dyplomem i zakończenia transkrypcji. Mogą także posiadać tańce i inne zabawy spotkań towarzyskich. W wielu systemach szkolnictwa publicznego, homeschoolers zapraszamy do udziału w pozalekcyjnych takich jak sport, a nawet niektórych klasach, takich jak sztuki i muzyki.

Odwrotnie, homeschoolers są w stanie uniknąć części społeczeństwa, że ​​nie są jeszcze wyposażone do czynienia. Podobnie jak upperclassman który próbuje naciskać na nich, leki lub grupy rówieśników, że chce im się ukraść. To prawda, że ​​w końcu musiał zająć się tymi kwestiami i więcej. Jednak dzieci dzisiaj są nieustannie zmuszani do czynienia z negatywnymi aspektami społeczeństwa w młodszym i młodszym wieku. Wiek, w którym po prostu nie są przygotowani do podejmowania właściwych decyzji. Z tego punktu widzenia, jest zaangażowany w społeczeństwie nie zawsze jest dobrą rzeczą.

Integracja

Ponieważ homeschoolers są tak dobrze uspołecznione, zazwyczaj jest to nie problem. Oczywiście, że jest inaczej, aby przejść z domu do szkoły publicznej (lub prywatnego) szkoły. Jednak to nie jest dużo gorsza, że ​​przejście od szkoły podstawowej do szkoły średniej. Lub gimnazjum do liceum. Lub gimnazjum do szkoły. Życie jest pełne zmian i dzieci są bardzo odporne - często bardziej niż ich rodzice.

Więc, jakie są prawdziwe Negatywne?

Wszystko to nie znaczy, że homeschooling nie jest bez wad. Zarówno szkolnictwo publiczne i homeschooling mają wady i zalety. Twoim zadaniem jako rodzica jest zważyć się i zdecydować, która opcja jest najlepsza dla Twojej rodziny. Powiedział, że oto kilka prawdziwych negatywów do rozważenia, jak rozważać wybór Homeschool.

Czas

Edukacja domowa jest jak pełnym wymiarze czasu pracy. Nawet jeśli zdecydujesz się unschool, nie ma zbyt wiele czasu, że idzie do planowania chwile edukacyjnych. Zastanów się też, swój czas "społeczny". Często wydaje się, że homeschoolers są jednymi z najbardziej ruchliwych ludzi w społeczności!

Gdzie jest cały czas iść? Są to lekcje muzyki i tańca oraz klasy jazda konna i nie zapomnij partii. Potem jest spotkanie grupy homeschool społeczności, sprzedaż książki i gry w koszykówkę. Aha, i nie zapomnij, aby upiec ciasteczka w domu opieki. I ...

Pieniądze

Kwestia pieniędzy ma dwa aspekty do rozważenia. Jednym z nich jest, że jeśli obecnie dwóch rodzin dochód będzie prawdopodobnie musiała się rodziny z jednym dochodowego. To nie jest łatwe, ani sprawiedliwe swoich dzieci, do pracy w pełnym wymiarze czasu poza domem i Homeschool swoje dzieci. Niektóre z nich są w stanie wyciągnąć go wyłączyć, ale to jest naprawdę z drugiej strony challenge.On, wiele rodzin homeschool są w stanie mieć jedną pracę nadrzędnego poza domem, a druga jest w stanie pracować z domu podczas homeschooling dzieci. Jest to także trudniejsze, ale może być wykonywana.

Inny aspekt problemu pieniędzy jest koszt dostawy homeschooling. Zapakowane Program może być bardzo drogie, a nawet używane, można wydać małą fortunę na przybory szkolne, jeśli nie jesteś ostrożny. To, w połączeniu z obniżeniem dochodów, które często spotykają się rodziny Homeschool może spowodować prawdziwe obciążenie finansowe dla rodziny.

Na szczęście istnieją sposoby obejścia tego. Istnieje kilka miejsc, które pozwalają pożyczyć materiały programowe, jak długo, jak je przywrócić, gdy skończysz z nimi. Inne miejsca, oferują bezpłatny program, który można wydrukować z komputera. Możesz również skontaktować się z lokalnymi grupami homeschooling, aby zobaczyć, jakiego rodzaju pomoc jest dostępna.

Podsumowując

W zakresie sposobu homeschooling wpływa na dziecko, znajdziesz tam bardzo mało, jeśli w ogóle, negatywne skutki homeschooling. Jednak nie może być kilka negatywów, które należy wziąć pod uwagę przed dokonaniem wyboru. Najważniejsze jest to, że wybór należy do Ciebie w oparciu o to, co jest najlepsze dla Twojego dziecka i Twojej rodziny jako całości.

Jak Palenie wpływa negatywnie na ogólny stan zdrowia

Ponieważ coraz więcej badań odbywa się na papierosy i skutków przewlekłego palenia, więcej wiemy, że angażowanie się w tego nawyku może spowodować poważne zagrożenie dla ogólnego stanu zdrowia danej osoby. Podczas palenia może wpływać cię w różny sposób, niektóre z najbardziej poważnych te obejmują wzrost chorób sercowo-naczyniowych i płucnych. Chociaż te zagrożenia są poważne, może być odwrócona. Jednak ważne jest, aby rzucić palenie, jak tylko możliwe, w celu osiągnięcia optymalnych wyników, jeśli chodzi o odwrócenie szkód.

Cardiovascular Disease wzrosty

Jednym z najważniejszych sposobów palenie może mieć negatywny wpływ na ogólny stan zdrowia jest poprzez wzrost w chorobie sercowo-naczyniowej. Chociaż palenie jest najczęściej myśli wpływa na płuca, może również spowodować choroby układu krążenia z powodu wzrostu uszkodzenia tętnicy. Choroby układu krążenia może prowadzić nie tylko do zawału serca lub możliwej śmierci, ale może również spowodować drobne dolegliwości, takich jak duszność z działalności. Wysokie szybkości skrócenie oddechu zwykle w wyniku spadku poziomu aktywności, co również prowadzi do zwiększenia masy ciała. Przyrost masy ciała może spowodować nawet bardziej znaczące spadki chorób układu krążenia. Dlatego też, angażując się w palenie wyników w niekończącej cyklu zakresie chorób układu krążenia i zdrowia, i powinny być unikać.

Wzrost choroby płuc

Palenie może mieć negatywne wyniki, jeśli chodzi o systemie płuc. Osoby, które angażują się w dużych ilościach palenia często doświadczają poważnych spadki ich płuc zdrowe. Podczas gdy większość ludzi myśli o raku płuc, jako główny problem związany z chorobą płuc, palenie tytoniu, może również powodować inne pomniejsze warunki. Niektóre z nich obejmują astmę, rozedmę płuc lub przewlekłą obturacyjną chorobę płuc. Ważne jest, aby pamiętać, że choć ryzyko powodowane przez palenie może być śmiertelne, nie zawsze są one niekoniecznie na stałe. W rzeczywistości, badania wykazały, że ci, którzy nie palili przez pięć lat wykazują zdrowia płuc podobną do tych, którzy nigdy nie palili. Oznacza to, że nigdy nie jest za późno, aby rzucić palenie, jak prawdopodobnie będzie znaczna poprawa zdrowia.

Suche, łamliwe włosy i skórę

Jeżeli ryzyko dla zdrowia, nie są wystarczające, by straszyć prosto, jeśli chodzi o palenie, być może ryzyko stwarzane przez nią piękno będą mogli przekonać się do spadku zwyczaj. Badania wykazały, że ludzie, którzy palą, mają zazwyczaj włosów włosy i paznokcie, niż ich koledzy, którzy nie angażują się w nawyk. Najprawdopodobniej jest to spowodowane faktem, że dym wysusza, i może faktycznie pracują przez suszenie swoje ciało od wewnątrz. Chociaż może to być możliwe odwrócenie tych efektów może być czasochłonne i kosztowne. Jak w większości złych nawyków, to lepiej unikać palenia w ogóle, niż próbować zaradzić po skutków.

Negatywne oczekiwania szkodliwe dla zdrowia

Seria badań przeprowadzonych przez psychologów amerykańskich uzasadnione, że negatywne myśli mogą mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie, jak lęk, obawy i presji trud prowadzić do depresji, fobii i nerwic.

Negatywne oczekiwania szkodliwe dla zdrowia

Magazyn Science podaje, że podczas gdy niektórzy psychologowie z powrotem się na założeniu, że w przyszłości negatywne oczekiwania pomóc stworzyć wzorzec zachowań mających na celu rozwiązywanie problemów, nadmierny lęk jest zdecydowanie szkodliwe dla zdrowia. Eksperci ustalono, że trwały lęk spowalnia proces poznawczy i stymuluje te obszary mózgu, które są odpowiedzialne za uczucie strachu.

Gdy aktywność w tych obszarach osiągnie pewien poziom, nasz niepokój zaczyna bez powodu istniejących, jakby sama. W swoim raporcie psychologowie twierdzą, że bardziej skupić się na swoich zmartwień, większe prawdopodobieństwo na te obawy się spełnią.

Negatywne aspekty Declawing Kot

Negatywne aspekty Declawing Kot
Zastanów się negatywne aspekty Declawing kota.

Dlaczego niektórzy ludzie declaw ich kota? Czy wiesz, że to jest bardzo bolesne procedury dla kota?

Declawing Procedura

Czy wiesz, co się dzieje, gdy kot jest declawed? Termin sugeruje, że pazury są usuwane, ale nic nie może być dalsze od prawdy. Gdy kot declawed, pazury nie są jedyną rzeczą usunięte. Declawing jest rzeczywiście amputacja końcach palców kota. Wszystkie dziesięć kości pazury wyłaniają się z usuwane są z podnóża kota. Podczas pracy, mięśnie, ścięgna i nerwy zaangażowane w normalnych warunkach stosowania łapy wycięte. Jeśli samo zostały wykonane do osoby, to byłoby tak, jakby wszystkich dziesięciu kości, które rosną z Twoich palców zostały usunięte.

Techniczny termin na declawing jest znany jako onychectomy i nie jest niewielki zabieg. To pozbawia kota o ważny środek obrony i może ograniczyć ich ruch, gdy starają się uciec od drapieżnika lub wroga. Declawing kota może zwiększyć ryzyko obrażeń lub śmierci, jeśli inne zwierzę atakuje je.

Po declawed, kot nie jest w stanie zaspokoić swoje naturalne impulsy do znakowania terytorium, wspinaczka i wykonywania. Istnieje również zagrożenie zdrowia w Declawing jak w przypadku innych poważnych operacji. Niektóre koty mogą nie mieć znieczulenia lub operacji dobrze. Mogą one podlegać kulawizny, uszkodzenia nerwów, krwawienie, zakażenie, rozległych uszkodzeń tkanek, zgorzel, a nawet śmierć. Koty mogą także rozwijać behawioralne problemy ze względu na declawing. Znam osobiście kogoś, kto, po nie ich kot declawed, musiał pozbyć się kota, ponieważ zaczął żucia meble.

Wady

Istnieje kilka artykułów w Journal of Veterinary Medical Association Zwierząt o niekorzystnych skutków declawing. Jedna mówi, że "33 procent kotów cierpi co najmniej jeden problem behawioralny po dewclaw lub chirurgii tendonectomy." Kolejny artykuł donosi, że "ostre powikłania rozwijają się w do połowy onychectomized kotów. Długotrwałe powikłania procedury (są) zgłaszane przez około piątej onychectomized kotów." Jeszcze jeden artykuł Weterynarii informuje "11 procent kalectwo, 17 procent podział ran, a 10 procent paznokci odrost pooperacyjnym u kotów poddanych operacji dewclaw."

Wiem tylko jednej osoby, która miała do declaw ich kota, a kiedy zapytałem wszystkich moich znajomych, które mają koty, poszli absolutnie dzikie ze złości!

Wydaje mi się, moim skromnym zdaniem, to zabrać tylko sposób zwierzęcia bronić się i wspinać się na drzewo, albo wspinać się coś kupić dla nich i umieścić w domu (jak drapak lub kot drzewa lub kotek mieszkanie) , byłoby trudne do zrobienia, bez ich pazurami. Wydaje mi się być bardzo okrutne! Przykro mi, jeśli czujesz, że się mylę, ale to, jak się czuję po przeczytaniu tak wiele o tej procedurze i nazywając moje osobiste weterynarza. Próbuje to zrobić, chyba że nie jest to do sytuacji życia lub śmierci.

Tak okrutnego

Większość kotów są zazwyczaj wysyłane do domu jednego do dwóch dni po Declawing operacji. Wiele osób stara się uzyskać prawo zatwierdzone do ochrony kotów z tej strasznej procedury. Mimo to wydaje się być powszechne w Ameryce, wiele krajów europejskich nie wykonać tę procedurę. Przeczytałem również, że gdy koty w schroniskach i zostały declawed, że rzeczywiście dostać domów szybciej, ponieważ ludzie chcą przyjąć ich do myślenia "Oh dobrze, ten kot nie zrujnuje mojego domu." Wszystko to nie jest prawda!

Dwadzieścia pięć procent kotów declawed w Stanach Zjednoczonych i większość ludzi to zrobić dlatego, że ich kot drapie swoje krzesła, łóżka, tapczany, i ruiny domów. ALE, jeśli masz drapak dla kota, można nauczyć ich nie dotykać meble.

Rozważ te Alternatywy

Proszę porozmawiać z lekarzem weterynarii przed udaniem się mieć kota wysterylizowana lub wykastrowane, jak to jest, gdy wykonują większość Declawing gabinetów. Sterylizacja i sterylizacja zwierząt domowych w porównaniu do Declawing kota jest uważany za mniej bolesne. Dowiedz się, co, jak i dlaczego osobiście trzeba się tego zrobić, zanim rozważyć tę radykalną alternatywę. Jeśli masz problem ze swoim kotem zachowań, poproś lekarza weterynarii w celu uzyskania porady lub spytać trenera (tak, można nauczyć kota), wiele z nich ma świetne porady szkoleniowe dla ciebie. Oto kilka wskazówek, których można używać w domu, aby zapobiec kota od drapania znajdą Państwo meble:

 • Pobierz odpowiedni rodzaj drapak. Pisałem wskazówka na zabawkach, które wymienia to tutaj na Miłości wiedzieć.
 • Część drapania kota jest naturalnym pragnieniem, aby zaznaczyć swoje terytorium, więc drapak powinien znajdować się na obszarze, który jest używany przez rodzinę, a nie ukryty w kącie. Po pewnym czasie można przenieść post się na obwodzie pomieszczenia, jeśli musisz, ale trzeba to robić stopniowo. Początkowo umieścić post, gdzie kot jedzie do zera. To może być przez kanapie lub krześle, gdzie kot wybrał się do zera. Umieść drapak przed pozycji zadrapaniem, że chcesz zatrzymać kot drapie.
 • Pomoc kot chcesz korzystać z post. Użyj kocimiętka na stanowisku, aby pomóc przyciągnąć go do niej. Możesz też dać mu / jej smakołyk po grają z nowym stanowisku.
 • Jeśli masz kociaka, rozpocząć szkolenie ich, gdy są młode. Musisz przestać problem przed jego rozpoczęciem.
 • Zainwestuj w pistoletem na wodę lub niedrogi sprayem z regulowanym strumieniem. W ten sposób możesz być kilka metrów od kota, gdy trzeba je skarcić. Sugerowałbym sprayem w przeciwieństwie do pistoletu na wodę, ponieważ będzie ona posiadać więcej wody, masz mniejsze szanse na utratę go gdzieś w domu, i to jest mniej skłonni do wycieku.
 • Oni nawet zrobić "czapki paznokci", które faktycznie przejść przez istniejącą paznokieć i utrzymać kota od drapania. Trwają one od kilku tygodni nie spada ani nie zaszkodzi kota.
 • Można również dowiedzieć się, jak przycinać paznokcie Twojego kota. Jest to łatwe i robią kilka rodzajów maszynek do strzyżenia. Jeden z najlepszych, które nie będą podzielone gwóźdź jest nożyczek do paznokci. Wygląda jak zwykły nożyczkami, poza tym, że dolna część posiada wycięcie w niej, gdzie można umieścić gwóźdź przed cięciem. Jeśli zdecydujesz się to zrobić, i nie wiesz, jak, że lekarz weterynarii pokazać, jak za pierwszym razem. Upewnij się, że masz ściągający ołówek lub ściągający w proszku, w przypadku żył w gwoździu zostanie przycięte przez pomyłkę i zaczyna krwawić.
 • Możesz również weterynarz obniżyć swoje paznokcie dla Ciebie. Nie może być niewielka opłata, ale jest to o wiele mniej kosztowne niż wymianą mebli lub Declawing kota.

To jest prawo każdego właściciela zwierzęcia może robić to, co czują, jest najlepsze dla ich zwierzaka, a ja nie jestem tutaj, aby powiedzieć, co jest dobre a co złe, gdzie własny kot jest zaniepokojony. Próbuję zorientować się na różne tematy, i w ten sposób daje prawidłowe informacje, dzięki czemu można tworzyć własne świadome decyzje, gdzie zwierzęta domowe są zainteresowane. Chciałbym podziękować za poświęcenie czasu na przeczytanie moich wskazówek, i mam nadzieję, że mogę pomóc i twój kot szczęśliwe życie razem przez długi czas.

Poprzednia Porady

 • Nowe produkty dla kotów
 • Jak wytresować kota do przyjścia Gdy wezwani do
 • Domowe Catnip Przysmaki
 • Hairball zadośćuczynienie dla kotów
 • Jak przenieść z kota
 • Jak wybrać Bed Cat
 • Wskazówki dotyczące Znalezienie Zapomniałeś Kot
 • Jak obsługiwać kociaka lub kota
 • Wniesienie Start Nowy Cat
 • Jak wybrać Vet
 • Jak dać kota Pill
 • Biorąc świetne zdjęcie ze swoim Cat
 • Jak czyścić uszy kota
 • Making Your Own odświeżacz powietrza
 • Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa Cat
 • Naming Your New Kitten lub kota
 • Kitty Birthday Party
 • Ziołowa Flea Collar Homemade
 • Domowe Zabawki dla kota
 • Wprowadzanie nowego Kitten główna
 • Przepis na Homemade Cat Treats
 • Jak zarabiać na First Aid Kit Kat

Opis stanowiska dla Concierge

Opis stanowiska dla Concierge

Głównym celem concierge jest zapewnienie gościom przyjemne doświadczenie. Concierge pomieścić prośby gości hotelowych w ramach wytycznych pracodawcy, dla którego pracuje dozorca.

A Concierge Asysty Goście

Dozorców są typowo stosowane w przemyśle turystycznym. Najczęstsze pracodawców branży hotelarskiej, ośrodki, kasyn i statków wycieczkowych, chociaż inne branże, takie jak wspierana żywych i rynków niszowych zatrudnić dozorców. Na przykład, korporacyjnych recepcji obsługuje zarówno firmy i ustalenia osobistych podróży dla zapracowanych profesjonalistów.

Concierge jest zawsze uprzejmy, elastyczny i uczynny. Dozorca powinien posiadać wiedzę na temat firmy i tego co oferuje dla gości. Poza tym, on lub ona zna lokalnych firm, miejsc i wydarzeń specjalnych i słucha wnioski złożone przez gości, oferując rozwiązania lub zaleceń dostosowanych do ich potrzeb.

Przy realizacji szkoleń policealne w branży hotelarskiej i turystycznej może pomóc przygotować osobę do tego typu pracy, formalne szkolenie nie jest konieczne. Wiele dozorców są promowane od wewnątrz firmy, pracowała na różnych stanowiskach, które dały im niezbędne umiejętności.

Umiejętności komunikacyjne

Najważniejsze umiejętności potrzebne aby być concierge jest komunikacja. Concierge współpracuje z klientami albo telefonicznie lub osobiście. Duży aspekt komunikacji jest umiejętność słuchania i oceny. Musi on nauczyć się nie tylko słuchać tego, co mówi klient, ale także, co nie zostało powiedziane. Nie wszystkie osoby są dobre w komunikacji, a niektóre z nich mogą nie być w stanie właściwie wyrazić swoje problemy i potrzeby. To odpowiedzialność concierge, aby czytać między wierszami i zadać właściwe pytania.

Inne umiejętności, które powinien mieć concierge to:

 • Obsługa klienta: dozorca musi możliwość spotkania się i przekracza oczekiwania gości i świadczenia usług, których potrzebują.
 • Zarządzaj harmonogramów i ludzi: Bądź na bieżąco z harmonogramami gości i przypominać gościom spotkania.
 • Wielozadaniowość umiejętności: Konsjerż musi być w stanie zrobić kilka rzeczy z ciągłymi przerwami.
 • Organizacyjne: Organizacja jest koniecznością dla kogoś w tej pozycji.
 • Rozwiązywanie problemów: Konsjerż czoła różnego rodzaju problemy i zagadnienia i musi szybko rozwiązać ich do zadowolenia gości.
 • Prowadzenie ewidencji: Może trzeba utrzymywać zapisy gości i nadzorować hotelowe pracowników.

Centrum Informacji

Opis stanowiska dla Concierge

Goście patrzeć na portierni jako czcionki informacji. Niezależnie od informacji dostępnych dzięki technologii, wiele osób preferuje osobisty kontakt z recepcją, dostępnego. Concierge oferuje szeroką gamę środków do dyspozycji gości. Może to być coś tak prostego jak broszury, broszury i mapy miasta.

Co ważniejsze, dozorca ma pierwszej ręki wiedzę o okolicy i obiektu i może formułować zalecenia dotyczące działań lub lokalnych firm, takich jak restauracje. Niektóre wnioski gości są proste, takie jak wskazówki do konkretnego przypadku lub w obszarze miasta.

Plany podróży

Concierge zazwyczaj może plany podróży dla osób, które obejmują wynajem samochodów i limuzyny do iz wystawy lub pokazu. Kartki i rezerwacje na imprezy, restauracje i różne wycieczki mogą być wymagane przez gości. Bilety na imprezy sportowe lub inne wydarzenia mogą być także niektóre z żądań gości, który zajmuje się konsjerż.

Catering dla niepełnosprawnych

Ekskluzywne kurorty i hotele oferują więcej wysokiej klasy usługi konsjerża, które zaspokajają każdą zachciankę swoich gości. To może być tak przyziemne jak znalezienie konkretnej marki z cygarem lub kawy do zamawiania kwiatów prezentów. Biżuteria i odzież objęte są również tego typu usługi, jak nie czyni lot i inne ustalenia hotelowe. Specjalne wycieczki, a nawet służyć jako asystent administracyjny w ustawieniu różne terminy mogą być częścią wymagań pracy dla dozorców w ekskluzywnych kurortach.

Gdzie znaleźć konsjerża Praca

Według Biura Statystyki Pracy (BLS), roczny dochód dla Zakres concierge jest od 29,030 dolarów do 43,070 dolarów, w zależności od branży i lokalizacji. Aby rozpocząć wyszukiwanie ofert pracy konsjerża, może chcesz odwiedzić sekcję gościnność popularnych ofert pracy, w tym:

 • Indeed.com
 • ihirehospitalityservices.com
 • hospitalityonline.com

Należy również szukać pracy bezpośrednio z pracodawcami konsjerża. Na przykład, emerytowany wynajmuje dozorców dla swoich starszych centrów życia.

Będąc concierge może być ekscytujące i wymagające stanowisko. Jeśli lubisz pomagać ludziom i masz talent do uzyskania rzeczy zrobić, to może być doskonałym wyborem kariery.

Zadania do druku Wykresy

Zadania do druku Wykresy

Wykresy do druku prac domowych może zmotywować dziecko do zrobienia jego pracę domową bardziej konsekwentnie.

Celem pracy domowej Wykresy do druku

Dlaczego należy korzystać z druku wykresy odrabiania zadań domowych? Struktura, organizacja i natychmiastowe informacje zwrotne, to tylko kilka powodów, dla których wykresy mogą być zadanie domowe odpowiedź na Twoje modlitwy dotyczące wyników w nauce dziecka. Niektóre dzieci są bardzo zorganizowane i potrzebują trochę pomocy przebywającego na zadania. Inni mają jednak utrzymanie trudny czas z motywacją i pozostając w odniesieniu do ich pracy domowej. Możesz zabrać przywileje, ich ziemi, i korzystać z innych form karania, ale dopóki nie pomóc dziecku rozwiązać swoje problemy organizacyjne, nie jesteś naprawdę rozwiązanie problemu.

Korzystanie z wykresu domowe jest prosty sposób, aby pomóc dziecku zorganizować każdy z jego zadań. Prosta konstrukcja dokumentujące pracę domową może być wszystko, co twój syn lub córka musi konsekwentnie włączyć w pracę. Nic nie zastąpi do tego poczucia spełnienia dostanie, gdy jest on w stanie oznaczyć każde zadanie domowe off, który został wypełniony. To natychmiastowe formą informacji zwrotnej wzmacnia pozytywne zachowania, a na dłuższą metę, to pomoże mu nauczyć się być bardziej odpowiedzialny.

Wykresy zadania druku Zakład Logiki Stosowanej

Jeśli potrzebujesz pomocy, pobieranie map, sprawdź te pomocne wskazówki.


Zadania do druku Wykresy

Pobierz wykres ołówek domowe


Zadania do druku Wykresy

Dół tej siatki wykresu pracy domowej


Zadania do druku Wykresy

Pobierz ten zabawy wykres domowe


Zadania do druku Wykresy

W dół linii wykresu papier pracy domowej

Pomysły Wykres Homework

Istnieją liczne zadania wydruku wykresy, które mogą być dostępne w Internecie, ale kiedy je znaleźć, jak ich używać? Poniższe pomysły i sugestie mogą działać dobrze dla swojego dziecka.

 • Tworzenie notebooka -The notebook może być wypełniony wykresów domowych, które można i Twoje dziecko dostęp razem. Zapewnia to natychmiastowy listę kontrolną, aby spojrzeć na w razie potrzeby. Może to być pomocne, aby poinformować nauczyciela swojego dziecka, że ​​jest za pomocą wykresów zadanie domowe pozostać zorganizowane. Nauczyciel może być skłonny (jeśli czas na to pozwala), aby dokładnie sprawdzić notebooka dziecka na koniec okresu lub dnia, aby mieć pewność, że zapisał wszystkie swoje zadania.
 • Użyj kolorów przyporządkowac kolory dla każdego pacjenta. Jeśli jest to możliwe, można wydrukować wykresy w przypisanego koloru każdego podmiotu, lub może po prostu przypisać znacznik koloru lub ołówek do użycia z każdego przedmiotu.
 • Zamieść wykres -Attach folder plików lub magnetyczny klips do lodówki, i umieścić w każdym tygodniu schemat lekcji w folderze lub na klipie. W ten sposób, ty i twoje dziecko nie może pomóc, ale widzę, że są przypisania powodu.
 • Dodaj system nagród -To nie musi być wszystko skomplikowane. Można umieścić gwiazdy lub tylko jasny znak wyboru przez zadania, które zostały prawidłowo ukończone. Po tylu gwiazd, zabrać rodzinę na pizzę, zamówić film, lub przekazać dziecku bon na bezpłatną wypożyczalnię gier wideo.
 • Rozważmy konsekwencje -Wystarczy jak możesz skorzystać z systemu nagradzania, możesz również zająć żadnych konsekwencji za nie użyć wykresu domowe odpowiednio. Może to być proste, jak ograniczenie telewizyjnego lub telefonu czas na jeden dzień. Musisz wymyślić plan, który działa razem z dzieckiem.
 • Oceń wykresy -Na koniec każdego tygodnia, spędzić trochę czasu z dzieckiem przeglądu zadań domowych dla tego tygodnia. Podkreśla to nie tylko dziecku znaczenie organizacji, ale również wzmacnia wszystko, co nauczyła się w ciągu tygodnia.

Należy pamiętać, że jeśli za bardzo skupiają się na wykresie, jednak Twoje dziecko może zacząć się urażeni. Chcesz to być pozytywne doświadczenie, a nie negatywny!

Gdzie znajdują się wykresy do druku

Poniższe strony oferują różne druku wykresów odpowiednich dla wielu celów. Może się okazać, że niektóre będą działać do spraw zachowań, jak również.

 • Darmowe druku Wykresy Zachowanie oferuje szereg wykresów, prac domowych, takich jak arkusze signoff, listy kontrolne, z lub bez tematów i cotygodniowych list do czytania.
 • Family Fun oferuje prosty wykres domowe za wydrukowanie.
 • Wykres Jungle to świetna strona z mnóstwem wykresów do wydrukowania, w tym takich tytułów jak "Homework", przypomniałem sobie "zadania Zakończone" i wiele innych.
 • Edukacja Świat jest wielki wgłębienie do różnych pomocy dydaktycznych, w tym wykresy, wzory, formularze oceny, arkusze, organizatorów graficzne i certyfikatów.

Nauka Jak delegować zadania

Nauka Jak delegować zadania


Przedsiębiorcy z rozwijająca się firma prędzej czy później musi zrezygnować z kontroli niektórych aspektów prowadzenia swojej działalności poprzez uczenie się, jak delegować zadania. Właściciele firm, którzy starają się trzymać kontrolę nad wszystkim, nie tylko ryzyko wypalenia, ale również skorzystać z możliwości ograniczenia możliwości dla ich działalności.

Co delegowanie Środki do Twojej firmy

Rezygnacja autorytet nie jest łatwe. Ci, którzy budować biznes od poczęcia do zysków poznać działalność wewnątrz i na zewnątrz. Oni mają rację, że nikt nie wie, biznesu, jak oni. Jednak to nie usprawiedliwia nie puszczając niektóre prace. Dowiedz się, jak delegować zadania ułatwia swój ładunek i pozwala skoncentrować się na tym, co trzeba zrobić, nie martwiąc się o wszystko inne, co musi zrobić. Jeśli chcesz, aby Twój biznes nadal rośnie, poszukaj odpowiedniej osoby lub osób, aby dodać do swojego zespołu. Pierwsze potrzebną pomoc, pozwala skupić się na wykorzystaniu własnych atutów, aby korzystać firmy.

Nauka Jak delegować zadania

Nauka delegować jest procesem. Nie chodzi tylko o to, żeby tak sfrustrowany, że można zrzucić odpowiedzialność i autorytet wymagających niedokończone sprawy na biurku cudzego. Spędziłeś dużo czasu budowy firmę, a uczenie się, jak przekazać, że organ w sposób odpowiedzialny jest indywidualny proces, który zależy od własnych mocnych i słabych stron oraz potrzeb firmy.

Kroki podjąć w kierunku delegowanie zadań:

Zidentyfikuj swoje silne

Pierwszym krokiem w podejmowaniu decyzji co do delegowania jest określenie własnych atutów. Mogą one obejmować takie rzeczy jak:

 • Twoje doświadczenie zawodowe
 • Edukacja
 • Silne wiedzy technicznej związanej z działalnością firmy
 • Umiejętności komunikacyjne
 • Drużyna gracza
 • Umiejętności przywódcze
 • Self-dyscypliny
 • Silna etyka pracy
 • Dobre kontakty

Kiedy patrzysz na tej liście można zobaczyć, że niektóre z tych umiejętności są łatwo zbywalne, takie jak umiejętności komunikacyjne, umiejętności przywódczych i ich zespole. Nikt inny nie może mieć swoje osobiste doświadczenie zawodowe związane z działalnością firmy, ale mogą mieć podobne podłoże. Edukacja może być inny wspólny czynnik. Osoba lub osoby, szukasz może posiadać pewne zalety wspólnego, ale pamiętam, jak również zapewnienie nowych umiejętności do stołu. Na przykład, jak delegować uprawnienia do drugiego, będą poznawać swoje kontakty, ale będą też mogli korzystać z wiedzy kontakty spoza bieżącej sieci.

Zidentyfikuj Co zrobić,

Kolejnym krokiem w procesie delegującego jest, aby wiedzieć, jakie zadania muszą być wykonane i kiedy. Kiedy życie jest zajęty, to proste, aby umożliwić pilne zastrzeżenia nasz czas, podczas gdy inne, mniej ważne pozwalając zadania wchodzą przez szczeliny. Dowiedz się, jak przekazać zajmie tych nieodebranych szczegółów.

Napisz, co robisz każdego dnia. Nie muszą być szczegółowo określone na wstępie. Nagraj na tyle, aby to dla ciebie jasne. To lista. Zapewni to przegląd tego, co robisz codziennie, co miesiąc, tak, że jeśli chodzi o delegowanie zadań związanych z pracą, będziesz miał pomysł nie tylko to, co należy zrobić, ale kiedy i jak powinien być traktowany. To sprawia, że ​​delegowanie pracę łatwiej, ponieważ nie jest to niejasne oczekiwania, ale koncentruje się, szczegółowe zadania.

Zidentyfikuj Co można wyeliminować

Warto przyjrzeć się z zadań, które wykonują. Czasami przestarzałe, niepotrzebne zadania pochłonie czas. Badanie listę. Tak długo, jak jesteś dokonywania zmian, jest to dobry pomysł, aby usprawnić obciążenia tylko dla elementów, które są niezbędne i korzystne.

Wybór zadań do Delegata

Po nagraniu, co zrobić i kiedy to zrobić, to jest czas, aby określić, które z tych zadań można przekazać innej osobie. Rzeczy na liście, która poza wypoczynkiem danym obszarze wiedzy można łatwo poddał się kogoś bardziej wykwalifikowany. Najważniejsze jest, aby określić, które zadania są niezbędne, aby to zrobić, a które mogą być skutecznie załatwione przez kogoś innego.

Wynajęcie odpowiedniej osoby

Tworzenie planu, którego zadania delegować to połowa strategii niezbędnych do pomyślnego przekaże kontrolę w ograniczonych obszarach. Nie tylko chcesz określić, co należy zrobić i kiedy, ale chcemy także, aby zatrudnić odpowiednią osobę do wykonania zadań. Niezależnie od tego czy zatrudnić kogoś z zewnątrz, lub zmiany opisu zadania z bieżącego pracownika, rozważając kandydatów do pracy, masz na myśli, będziemy chcieli, aby szukać kogoś z zestawów umiejętności i doświadczenie niezbędne do wykonywania zadań, które chce zrobić.

Śledź Przez

Po delegować wybrane obowiązki i uprawnienia do właściwej osoby, ważne jest, aby wyjaśnić, czego się spodziewać i po drodze. Komunikować cele i ramy czasowe. Skuteczna komunikacja jest kluczem do optymalnego przekazywania zadań powodzeniem. Bądź w kontakcie i niech osoba wiesz, że jesteś dostępny, aby odpowiedzieć na pytania. Również zaplanować regularne aktualizacje, tak, że komunikacja w obie strony. W ten sposób nie będzie żadnych niespodzianek po obu stronach, ale należy uważać, aby nie przeszkadzać w pracy-to już nie twój obowiązek, aby to zrobić, tylko pamiętaj, to się robi coraz.

Jakie zadania są Opcje dla 16-latków?

Jakie zadania są Opcje dla 16-latków?

Praca po 16 roku życia można znaleźć w lokalnych przedsiębiorstwach; jednak wielu nastolatków może zdecydować się na pracę na własny rachunek, gdy są gotowe, aby rozpocząć zarabianie pieniędzy. Korzystanie trochę kreatywności może prowadzić do bardziej satysfakcjonującego i lukratywnym możliwości zatrudnienia, ponieważ jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby zarobić pieniądze na wydatki, zapisać na studia, lub przyczynić się do kosztów swojej rodziny.

Pomysły pracy dla 16-latków

Tradycyjne zadania nastolatki są dobrym wyborem dla tych nastolatków, którzy są gotowi do przystąpienia do pracowników. Niektóre z najbardziej popularnych stanowisk są wymienione poniżej.

Sklep spożywczy Bagger / Kasjer / Stocker

Wiele sklepów spożywczych posiada oferty pracy dla osób w wieku 16 lat, którzy są chętni do torby artykuły spożywcze i obsługi klienta. To jest zadanie warte rozważenia, jeśli lubisz kontaktach z ludźmi. Niektóre z tych domów mogą również zatrudniać 16-latków dla kasjera i Stocker pozycji. Musisz sprawdzić w konkretnej firmie, w którym jesteś zainteresowany.

Sklepów spożywczych Publix i HEB oferta pozycje do osób w wieku 16 lat.

Detal Kasjer Store

Niektóre firmy są skłonni zaufać latków 16 lat z obowiązków kasjera. Te typy zadań można znaleźć w domach towarowych, dużych detalistów takich jak Wal-Mart czy w sklepach centrum handlowego. Powinieneś być wygodne z podstaw matematyki przed ubieganiem się tych miejsc pracy.

Macy, Target i JCPenney wszystko mogą wypożyczyć 16-latków dla kasjera lub Stocker pozycjach; Będzie to zależało od konkretnego oddziału sklepu, państwa prawa pracy i poziomu dojrzałości nastolatek.

Restauracja Kasjer / Kucharz / Kelner

Wielu nastolatków rozpocząć lat ich pracy w restauracjach, często w szybkich zakładów spożywczych. W restauracji, takich jak McDonald lub metra, można pracować jako kasjerka lub żywności przetwórcy. Na bardziej wyszukane restauracji, może działać jako osoba autobusowego, który czyści tabele lub w zmywarce. Czasami 16-letni może stać Kelner lub kelnerka, ale często trzeba mieć kilka lat starszy, aby te miejsca pracy.

Oto tylko kilka z restauracji zatrudniających 16-latków, w zależności od konkretnej lokalizacji i stanowych przepisów prawa:

 • Ruby wtorki
 • Texas Roadhouse
 • BJ Restauracja i Warzelnia
 • Cracker Barrel
 • IHOP

Mały Pracownik firm

Dla tych, którzy chcą wiedzieć, jak firmy naprawdę działają, rozważ właścicielem małej firmy. Zaletą pracy w małej firmie jest to, że możesz mieć większą różnorodność obowiązków w pracy i możliwości uczenia się i zarabiaj pieniądze. Zdobywając zaufanie i szacunek właściciela może prowadzić do większej liczby obowiązków i możliwości w czasie.

Szukaj lokalnych firm, aby znaleźć potencjalnych możliwości. Korzystanie z ust do ust może również ostrzeżenia o możliwości pracy w mieście.

Biblioteka Assistant

Biblioteka oferuje wielki środowiska pracy dla młodzieży. To jest czyste, w pomieszczeniach i na stosunkowo niskim poziomie stresu. Nie musisz dużo interakcji społecznej, choć czasami patronów poprosi o pomoc. Jeśli lubisz książki i są zorganizowane, ta praca jest wspaniale, gdyby można znaleźć. Zapytaj biblioteki sąsiedztwa informacji na temat zastosowania następnej wizycie.

Możesz też sprawdzić w Internecie na ewentualne pracy biblioteki.

Osoba dostawy żywności

Jeśli mieszkasz w mieście, które pozwala uzyskać prawo jazdy w wieku 16 lat, możesz ubiegać się o pracę dostawy żywności. Ta praca nie pozwala na pracę w godzinach wieczornych oraz w weekendy. Również powinny być w stanie uzyskać porady dotyczące usługi.

Większość sieci krajowe wymaga, że ​​jesteś 18, zanim będzie można dostać pracę na prawo jazdy. Jednak lokalnych restauracji może pozwolić 16 lat latków dostarczyć. Odwiedź kilka lokalnych restauracji, aby dowiedzieć się, czy są one zatrudniania.

Data Entry Clerk

Jeśli masz podstawowe umiejętności obsługi komputera i jak pracuje w biurze, często można znaleźć pracę w niepełnym wymiarze godzin jako urzędnik danych. Wiele urzędów może być potrzebny urzędników, takich jak banki, biura medycznych, firm księgowych lub innych małych firm.

Przedsiębiorcze Możliwości 16-latków

Dla każdego z tych miejsc pracy, trzeba trochę widoczność, aby zacząć. Po pierwsze, należy rozpowszechniać wśród swoich koleżanek, kolegów członków kościoła lub sąsiadów. Możesz być także w stanie opublikować reklamę online lub ulotki pocztowe w sklepie spożywczym lub kościoła. Aby być bezpiecznym, należy umożliwić rodzicom pomóc ekran potencjalnych klientów.

Trawnik i Usługi ogrodnicze

Wielu nastolatków zarobić spędzać lato pieniądze koszenia trawników i wykonywania zadań ogrodniczych. Jeśli możesz dostarczyć swój własny sprzęt może być w stanie uzyskać więcej pracy. Spróbuj wyrównać klientów przed rozpoczęciem letnich mieć przewagę nad konkurencją.

Korepetycje Usługi

Jeśli jesteś dobrym uczniem, który lubi pomagać ludziom, może być w stanie zarobić jako nauczyciel. Najczęstsze przedmioty nastolatki potrzebują pomocy z matematyki są, nauka, angielskiego i języków obcych. Upewnij się, że ekran klientów - rodzice mogą wymagać, aby pomóc upewnić się, że potencjalni klienci, którzy mówią, że są.

Pies Walker

Jeśli lubisz psy, będąc walker psa może być tylko właściwa praca dla Ciebie. Niech ludzie w Twojej okolicy wiedzieć, że szukasz możliwości, aby zarobić dodatkowe pieniądze, udzielając tego rodzaju opieki nad zwierzętami. Jeśli są wiarygodne i godne zaufania, może być w stanie uzyskać kilka klientów, którzy pozwolą Twój spacer swojego psa na dobę i innych, którzy zwrócą się do swoich usług, gdy opuszczają na wakacjach. Jeśli robisz dobrą robotę, będzie prawdopodobnie przyciągnąć nowych klientów za skierowania.

Podkładka samochodów

Mycie samochodów to kolejny tradycyjny praca wakacyjna przez 16-latków, choć może łatwo stać się trwające przedsięwzięcie dla nastolatków. Niech każdy w swojej okolicy wiedzą, że są chętni i zdolni do mycia samochodów przez cały rok, aby zarobić dodatkowe pieniądze.

Opiekunka do dzieci

Opieka nad dziećmi jest jednym z łatwiejszych miejsc pracy dla młodzieży, aby uzyskać. Wszystko czego potrzebujesz to dobrą reputację, niezawodność, dostępność i ewentualnie rodzica, który będzie sprawdzić swoją dojrzałość. To może być dobry sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy, nie będąc związany aż do tygodniowego harmonogramu pracy.

Nauczyciel muzyki / Opiekun

Jeśli grasz na instrumencie, może być w stanie zaoferować lekcje zarówno dzieci, jak i dorosłych. Kontakt z zainteresowanych osób za pośrednictwem szkoły lub kościoła. Gdzie się uczyć lekcji zależy od rodzaju instrumentu grasz; za trudny do ustanowienia relacji z szkoły lub kościoła, aby korzystać z obiektów, jeśli potrzebujesz miejsca do nauczania.

Osobisty asystent

Z gorączkowym tempie naszego życia, są tam pewnie wiele osób, które chciałyby uzyskać skuteczną pomoc. Jeśli jesteś odpowiedzialny i cieszyć działa posyłki, gosposie, lub inne zadania dziwne, można znaleźć pracę jako asystentka. Place ulotki na bogatszych częściach miasta lub użytkowania ustnie swoje nazwisko tam. Ponownie, ekran rodzinę starannie przed zaakceptowaniem zadania.

Web lub Graphic Designer

Jeśli jesteś już spędzać każdą wolną chwilę na komputerze, to dlaczego nie włączyć swoje umiejętności na pieniądze? Wiele firm i osób fizycznych mają potrzebę tworzenia i ulepszania swoich stron internetowych. Zaczynamy od stworzenia własnej strony internetowej do reklamowania swoich umiejętności. Wtedy, gdy natkniesz się na stronie internetowej, że może wykorzystać swoje usługi, nawiąże kontakt i sprzedawać siebie i swoje pomysły.

Blogger / Writer

Jeśli masz w posługiwaniu się słowem i posiadają wiedzę na dany temat, możesz blogowanie pieniędzy lub pisanie. Rozważyć dołączenie do sieci blogów, które oferują gwarantowaną płacę albo pocztą lub per-udział przychodów z reklam. Pamiętaj, aby zapoznać się z wytycznymi uważnie zanim dołączysz blogu serwis, dochody, a niektóre wymagają współpracowników być w wieku 18 lat lub starszych.

Jeśli wolisz mieć większą kontrolę i zarobić wszystkie dochody z reklam, a następnie stworzyć swój własny blog na Blogger.com lub WordPress.com i pracować dla siebie. Możesz zarejestrować się w programie AdSense lub promowania produktów na swojej stronie. Możesz mieć rodzic zapisać się na rachunkach reklamowych, ponieważ nie ma jeszcze 18 lat.

Sezonowa Praca dla 16-latków

Możesz nie chcieć pracować przez cały rok; może pracować w okresie letnim lub świąteczne przerwy mogłyby dostarczyć tyle pieniądzy. Istnieje kilka potencjalnych sezonowych stanowiska, że ​​16-letni może być w stanie uzyskać.

Prezent Owijarki

Owijania prezenty świąteczne może być dobrym sposobem, aby zarobić dodatkowe pieniądze w czasie ferii zimowych. Większość z tych miejsc pracy są w sklepach i kioskach w centrum handlowym. Zacznij szukają możliwości na początku jesieni, jak te prace sezonowe są często wypełnione długo przed sezonem wakacyjnym.

Park rozrywki Pracownik

Zabawy lato może być praca pracy w parku rozrywki Six Flags i jak park rozrywki SeaWorld. Można pracować na kasie, na stoisku koncesji, lub nawet jako artysta w parku.

Pracownik hotelu

Istnieje kilka pozycji, że hotele mogą wynająć 16-letni dla - zwłaszcza w ciągu ruchliwych sezonu. W ciepłych miejsc, zajęty sezonie letnim, ale mogą być w kurortach narciarskich, to może być w zimie. Boya hotelowego lub pracownica recepcji są wspólne stanowiska, które mogą być dostępne w obu obszarach. Hotelowa restauracja i sklep z pamiątkami mogą mieć również kilka pozycji otwartej.

Wiele hoteli powiedzieć, trzeba mieć ukończone 18 lat, ale jeśli zapytać o kierownika, może się okazać, że faktycznie istnieją pozycje, dla których kwalifikują. Wyjazd z hotelu na długo przed zajęty sezon zaczyna się dostać dostępność aplikacji i skrajni pozycji.

Ratownik

Czy wiesz, jak pływać i ratownictwa inni? Możesz być w stanie umieścić to wykorzystać, aby uzyskać certyfikat jako ratownik w okresie letnim. Będziesz mieć do czynienia z hałaśliwe dzieci i być w stanie stwierdzić, ci władzę, aby utrzymać kontrolę nad sytuacją na basenie. Zazwyczaj jest to praca sezonowa; jednak jeśli znajdziesz pracę w krytym basenem lub w klimacie umiarkowanym, praca może być przez cały rok.

Prace rolnicze

Gdy nadszedł czas zbiorów, wiele gospodarstw szuka sezonowej pracy. Dziesiątki nastolatków midwest nie spędzali lato detassling kukurydzy, na przykład. Jeśli mieszkasz w okolicy z pobliskiego rolnictwa, poszukaj outfoor możliwości.

Usuwanie śniegu

Możesz być w stanie zaoferować swoje usługi dla sąsiadów w zimie do pomocy w usuwaniu śniegu bezpośrednio. Lub skontaktować się z lokalnymi usługami odśnieżanie aby sprawdzić, czy są one zatrudniania; Zaletą pracy z usługi jest nie trzeba sprzedawać swoje usługi.

Get a Job!

Istnieje kilka witryn, które koncentrują się na niepełnym wymiarze godzin i etatów, że nastolatki mogą być zainteresowani.

 • Snagajob.com ma wiele detalicznych i usługowych miejsc pracy i można wyszukiwać według kodu pocztowego.
 • Teens4hire.org listę miejsc pracy tylko dla 14-19-latków.
 • Coolworks.com nie jest przeznaczona dla młodzieży; jednakże listę dostępnych miejsc pracy w parkach rozrywki, parki narodowe i inne sezonowe oferty pracy.

Większość miejsc pracy nastolatków są po prostu sposób, aby zarobić pieniądze i zdobyć doświadczenie zawodowe. Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę pracę, która nadaje się do umiejętności, typu osobowości i przyszłych ambicji. Pracodawcy kontaktowe w swojej społeczności, aby zapytać o ofertach pracy, czy jesteś gotowy do rozpoczęcia pracy, lub zająć się ich zdobyciem niezbędnych, aby uzyskać własne małe przedsięwzięcie dzieje. Po tym wszystkim, nigdy nie jest za wcześnie, aby rozpocząć przygotowania do przyszłości.

Negatywne skutki znieczulenia w pierwszym trymestrze

Negatywne skutki znieczulenia w pierwszym trymestrze


Negatywne skutki znieczulenia w pierwszym trymestrze ciąży jest ważna sprawa. Będąc w ciąży przynosi taką radość i jeszcze tak dużo troski o dziecko. Do czasu, dowiesz się, że jesteś w ciąży, Twojego dziecka rdzenia kręgowego i serce będzie już zaczęły tworzyć. Jej główne systemy ciała zaczęły się rozwijać. Życia Twojego dziecka zależy od zdrowia i swojej unikania sytuacji, które mogą być szkodliwe dla rozwoju.

Rodzaje znieczulenia

Znieczulenie podaje się w dwóch głównych formach: miejscowym lub ogólnym. Znieczulenie jest często stosowane w stomatologii, do leczenia powierzchownych ran. Agencje, które blokują ból i zdolność organizmu do wykrywania go zagłuszyć uczucie w okolicy. Z kolei, znieczulenie ogólne wytwarza stan nieświadomości, że również zapobiega ciała z odczuwania bólu.

Potencjalne skutki znieczulenia

W czasie ciąży, matki i płodu dzielić fizyczną więź poprzez pępowinę. Krew jest wymieniane i opuszczeniu przez odpady pępowinowej płodu przez tętnice. W efekcie wszystko, co może mieć wpływ na krew matki może również wpływać na jej dziecko.

Znieczulenie działa w mózgu i ośrodkowym układzie nerwowym. W pierwszym trymestrze ciąży, wczesny rozwój tych struktur występuje. Potencjalne działanie narkozy będzie zależeć od rodzaju podawanego i ogólnego stanu zdrowia matki. Czy znieczulenie może przenikać przez łożysko, jest kolejnym czynnikiem w ocenie ryzyka.

Negatywne skutki znieczulenia w pierwszym trymestrze

Problemy behawioralne

Badanie przeprowadzone przez lekarzy w George Mason University odkryli, że dzieci urodzone przez matki, którzy mieli zabiegów stomatologicznych w znieczuleniu miejscowym w czasie ciąży miały niższe niż masa urodzeniowa bez narażenia. Badanie sugeruje ponadto możliwość noworodków zmianami behawioralnymi dzieci narażonych na działanie znieczulenia w pierwszym trymestrze rozwoju.

1994 Badanie opublikowane w American Journal of Public Health wykazały negatywne skutki znieczulenia w pierwszym trymestrze ciąży, znalezienie powiązań między wady ośrodkowego układu nerwowego systemu i wodogłowiem, kiedy matki otrzymała znieczulenie w tym przedziale czasowym. Wodogłowie jest obrzęk mózgu, które występuje z powodu zatkania lub stan zapalny, który dociera do odprowadzania płynów w mózgu. Dzieci matek z jakiejś formy wady wrodzonej były narażone na lokalnym znieczuleniu ogólnym w porównaniu z pierwszym trymestrze rozwoju. Badanie wykazało również powiązania między wad wzroku, takich jak zaćma i ekspozycji znieczulenia.

Naukowcy często opierają się na badaniach na zwierzętach, aby uzyskać informacje na temat zmian fizycznych na płody. Mózgi Owca rozwijać podobnie do ludzi, dając naukowcom dobry model. Z ludzkich dzieci, trudno jest poznać dokładne skutków, ponieważ lekarze muszą polegać na obserwacji po urodzeniu dziecka.

Sprzeczne Badania

Podczas gdy dowody wskazują, mogą być szkodliwe, inne badania wykazały, że znieczulenie nie stwarza poważne zagrożenie. Tak długo, jak znieczulenie nie może przenikać przez łożysko, zagrożenia dla rozwoju płodu są zredukowane. Według Amerykańskiego Stowarzyszenia ciąży, znieczulenie miejscowe nie jest zagrożeniem dla dziecka.

Naukowcy z Duke University Medical Center odkryli, że znieczulenie może faktycznie korzystać rozwijający się mózg płodu poprzez poprawę natlenienia. Ponadto dowody fizycznych skutków narażenia na tkanki mózgowej nie został znaleziony. Naukowcy zidentyfikowali izofluran jako jeden taki środek. Podobnie jak podtlenek azotu, wdychać ten znieczulenia przez maskę.

Oczywiście, jak sporne badania wskazują, potrzebne są dalsze badania, aby zapewnić kobieta w ciąży z najlepszych informacji dla dokonywania wyborów w trakcie ciąży. Od znieczulenia wpływa na mózg i centralny układ nerwowy, jego ryzyko musi być wyraźnie określony.

Jako matka, chcesz zrobić to, co jest najlepsze dla Twojego dziecka. Podczas badania różnią się od potencjalnego wpływu, być może wiadomość, aby zabrać to, że o ile nie jest to konieczne, może chcesz uniknąć zabiegów chirurgicznych lub dentystycznych, które wymagają znieczulenia. Inną rzeczą, aby pamiętać, jest to, że często te procedury wymagają prześwietlenia. Nawet jeśli nie jest to znieczulenie istotne ryzyko, odroczenie tych procedur minimalizuje narażenie dziecka na promieniowanie.

Negatywne postawy mogą mieć wpływ Waga

Negatywne postawy mogą mieć wpływ Waga
Autor i trener osobisty, Lori Wengle

Mówią, że postawa jest wszystkim, a jeśli chodzi o osiągnięcia i utrzymania prawidłowej wagi ciała, to z pewnością jest prawdą. Lori Wengle, osobisty trener i autor książki Fat Princess No More, odkrył, jak negatywne nastawienie może wpływać na wadze. Zobacz, jakie zmiany w jej zrobiła postawy dostać się do jej idealnej wagi i dowiedzieć się, co ona zaleca dla Ciebie.

Wywiad z Lori Wengle

Zmiany psychiczne

Zakład Logiki Stosowanej (LTK): Powiedział pan, że dla Ciebie, zmiany fizyczne nie stało, aż dokonane zmiany psychiczne. Co to oznacza?

Lori Wengle (LW): Po latach bycia z nadwagą lub otyłością, uświadomiłem sobie, że jadę o rzeczach tak źle. Chciałam schudnąć przez lata i Yo-Yo dieted rok po roku. Zmiany psychiczne, że przyszedł o to, że nie trzeba już diety. Musiałem jeść zdrowo, ćwiczenia i nie obsesję na punkcie wagi. Nic nie będzie idealny na noc; Musiałem dać sobie czas, aby schudnąć, masy pociągu i być przyjazne dla siebie. Gdybym miał zły dzień i zjadł coś nie jest zbyt zdrowe, musiałem sobie wybaczyć i iść do przodu. Stare Lori byłby rozbity cały dzień z moim wyborem żywności, myśląc, ponieważ spieprzyłem jeden posiłek, dlaczego nie zrobić cały dzień ogromne dni binge! Nowy Lori było milsze dla siebie i sobie sprawę, że jeden błąd, wrócić na wozie i po prostu to zrobić.

Kolejna zmiana psychiczna była z ćwiczeń! Zawsze wiedziałem, że muszę ćwiczyć, i zrobił tak wiele razy. Pamiętam, robi wszystkie rodzaje ćwiczeń, infomercial najnowszego trendu itp Ale po jakimś czasie zacząłem się nie zobaczyć wyniki i będzie zamknąć. W końcu zacząłem się mój własny adwokat i badane wypracowywania i trendy ćwiczeń. Zmiany psychiczne musiałem zrobić to zdać sobie sprawę, musiałem konsekwentnie działać na trzy do czterech dni w tygodniu, bez względu na cokolwiek innego. Gdybym chciał, aby zobaczyć zmiany w moim ciele, musiałem zmienić moje myśli o ćwiczeniach i ja codziennie listy, jak się czułem po pracy (która zawsze była wspaniała).

Ćwiczenia czuję się świetnie, wygląda lepiej, czuje silniejszy, dał mi pewność siebie, a jednak każdego dnia miałem problemy aby dostać się do sali gimnastycznej, aż pewnego dnia zdałem sobie sprawę, że muszę to zrobić dla mnie, więc w końcu mógł czuć się świetnie i wyglądać lepiej. Zasłużyłem na to, moje ciało na to zasłużył i potrzebowałem go, jak lek na receptę na choroby. Wszystko zmieniło się w tym czasie i dumą mogę powiedzieć, że były zgodne z ćwiczeń i zdrowego odżywiania od 2003 roku! Dlaczego? Bo zasługują czuć się dobrze o sobie, zadowolony z ciała i zadowolenia z życia, w końcu!

Wspólne Przeszkody psychiczne

LTK: Jakie są najczęstsze przeszkody mentalne i postawy ludzi, gdy starają się schudnąć?

LW: Najczęstsze przeszkody mentalne lub jakimi stoją ludzie postawa jest, że nie ma wystarczająco dużo czasu, aby wykroić godzinę lub dwie dziennie, aby jeść zdrowo i ćwiczenia. To jest stresujące się zastanawiać, zwłaszcza w dzisiejszych napiętych harmonogramów, jak znaleźć czas dla siebie. Robimy wszystko dla naszych rodzin, przyjaciół, dzieci, ale trudno nam znaleźć czas dla siebie.

Zrozum, że wszyscy musimy mieć czas dla siebie, aby żyć długo i zdrowo!

Kolejną przeszkodą, że wielu z nas korzysta na własny porażka! Po latach nadwaga, czasem wierzymy głęboko w środku, że nigdy nie uda. Ta przeszkoda spożywane mnie od dziesięcioleci. Dopiero zrobiłem realistyczne cele i osiągnąć te cele, że w końcu stracił raz na zawsze ciężar! Zacząłem w celu osiągnięcia 195 funtów (w dół z 242). To był wielki cel, ale byłem dobry dla siebie i postawiła sobie za cel jednego funta na tydzień, nie robi się zbyt szalony z większych zmian. Zrobiłem lepszych wyborów na jedzenie i spędził więcej czasu grając z moim następnie córki (prawie 20 teraz).

Potem, kiedy osiąga ten cel, zrobiłem kolejnego gola trafienia 180, mój cały czas skinniest masa kiedykolwiek! Potem zrobiłem znacznie mniejsze cele, ponieważ nie byłem pewien, czy mogę dostać jakiekolwiek mniejsze. Kolejnym celem było 172, a 167, a 162, a następnie 157 i tak dalej. Poprzez te małe cele, miałem wiele sukcesów, które doprowadziły mnie do przejść całą drogę i przewyższają wszelkie moje oczekiwania!

Postawy i Żywności

LTK: Jak negatywne postawy wpływają na nasze wyborów żywieniowych?

LW: Kiedy moje postawy są ujemne w ogóle, jem mało. Zdarza się dziś do mnie kilka razy w roku. Jeśli czuję się jak nieudacznik, bo brakowało mi treningu lub zjadł coś, czego nie powinienem, natychmiast zatrzymać ten rodzaj myślenia i dać sobie spokój. Wiem, że jeśli mam obsesję o tym, będę spędzić dzień binging, który jest do samozagłady. Teraz wiem, że muszę się nad nim szybko i wrócić na tor.

Wykorzystywać muzykę lub dobry trening, aby moje myśli od siebie pokonując, negatywne nastawienie i zacząć jeszcze raz moje życie. To trzeba było lat, aby dostać się tutaj, ale każdy może zmienić swoje nastawienie i odpuść sobie. To wymaga praktyki, ale czuje się tak dobrze, kiedy nie obsesję na punkcie każdy mały błąd.

LTK: Jak negatywne nastawienie się zmieniło?

LW: Aby zmienić te postawy to zajmuje dużo wytrwałości! Czuję, wiele z nich ma wiele do czynienia z poczuciem winy o spędzeniu czasu na siebie. Jakoś musimy zrozumieć, lepiej się czujemy, tym lepiej możemy dbać o wszystkich w naszym życiu.

Spędziłem dużo czasu pisząc jedzenie / dziennik i czasopismo nastrój ćwiczenia i zawsze odłożyć komentarze, które pomogą mi pokonać niektóre z moich wspólnych regulacji postawy potrzebowałem. Chciałbym napisać [rzeczy jak], "Zasługujesz być zadowolony ze swojego ciała."

LTK: Jakie nieporozumienia wspólne żywności sabotować utrata masy ciała i jak może ci zostać poprawione?

LW: największy problem, że mam i moi klienci służy rozmiar a nie żywności nieporozumieniem. Naprawdę wiem, co powinniśmy jeść, czy nie powinien jeść. Największym problemem jest to, co wielkość porcji jest!

Po I sklepie spożywczym na tydzień, wszystko się podzielić się bezpośrednio obsługujących rozmiary. Kiedy gotuję dla mojego tygodnia, ponownie umieścić wszystkie moje jedzenie w obsłudze torebeczki wielkości tak, że można chwycić i przejść. Mogę wyobrazić, po wielu badań, co Porcja kurczaka wygląda lub porcja owoców.

Porady dla właściwej postawy

Negatywne postawy mogą mieć wpływ Waga

LTK: Jakie inne wskazówki można udostępniać informacje o właściwy stosunek do utraty wagi?

LW: Utrata wagi jest podróż, trochę jak zaczyna swój pierwszy dzień w szkole. Oba mogą przytłoczyć was. Kiedy zaczynasz studia, jeśli nie brać kursach jedną czwartą lub semestr w czasie, można byłoby się przytłoczeni. Cóż samo odnosi się do utraty wagi. Ustaw realistyczne cele, które są osiągalne dla organizmu. Upewnij się, że sukcesy i chwalić się często za dobre postawy, utrata masy ciała i planu ćwiczeń. Jeżeli zmienisz swój sposób myślenia, aby powiedzieć: "Muszę jeść zdrowo i wykonywać często, okres", to nie będzie myśleć o tym, jak słowo D (diety); można myśleć bardziej jako podróż uczenia się. To wszystko o tobie. Lepsze zdrowie, lepszy obraz ciała i szczęśliwy, że tak.

Pamiętaj, Ekstremalne Odchudzanie jest 01:59 funtów tygodniowo! Ekstremalne Odchudzanie jest osiągalny i trwałego odchudzania!

LTK: Coś jeszcze chcesz się podzielić?

LW: Bądź miły dla siebie, wybaczyć sobie i zrozumieć, że zasługujesz aby czuć się dobrze! Jeśli jesteś na diecie i dieta nakazuje nigdy nie może jeść niektórych pokarmów, znaleźć inną dietę.

Gdybym miał przejść przez życie myślenia nie mogłem zjeść kawałek pizzy lub dwóch, nie jestem pewien, czy mogę kontynuować. Wszystko, co jem jest w porcji, więc nic nie jest wykluczone, dla mnie jako uczta od czasu do czasu. I używam wynagrodzeniach naprzód program tych czasach, które chcę pyszny smakołyk. Jeśli wiem, że będę na weselu lub innego zdarzenia, w których żywność może mnie kusić, zrobić dodatkowe cardio lub treningi w tym tygodniu, aby spalić dodatkowe kalorie, zanim pójdę na imprezę. W ten sposób, jeśli coś jest naprawdę chcę, nie muszę czuć się winna jedzenia coś uznane za złe dla mnie. Ja już zapłaciłem to do przodu!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej o Lori i jej metod coraz pasuje, odwiedzić jej blog. Tam można się dowiedzieć o jej osobisty trener w programie Box, jak również jej książce, The Fat Princess No More.

Zakład Logiki Stosowanej pragnie podziękować Lori Wengle za czas poświęcony na ten wywiad.

Jak za dużo zadania podważa Learning

Praca domowa jest podawany w obserwacji, aby sprawdzić, czy dziecko jest w pełni zrozumiałe lekcje na ten dzień. Jednak zbyt dużo pracy domowej jest przytłaczająca dla ucznia. Wbrew powszechnemu przekonaniu, zbyt dużo pracy domowej może faktycznie zrujnować proces uczenia się, jak to może być szkodliwe. Zamiast relaks i skupienie się na strategii uczenia się, dziecko koncentruje się na zadaniach kończących, bez względu na to, czy są one wypełnione oraz czy nie, która przecina również w czasie dziecka na zajęciach rekreacyjnych. Wynik może być niezadowolony, leniwy uczeń.

 • Spędzony Zbyt dużo pracy domowej energii daje studentom wiele stresu. Zamiast zachęcać dziecko do nauki, zbyt wiele może uczynić go zadania nienawidzę pracy szkoły w ogóle. Ponadto, trzeba się zadanie domowe zakończone będzie przedmiotem studenta, a nie praktykujący i wzmacniające umiejętności nauczał, że dzień. Potrafi uczyć się świadomie, ale to z frustracji, że może robić, co należy zrobić, nie podając jego starań, w wyniku złych gatunków domowych. Niektórzy mogą nawet poprosić inną osobę do zrobienia zadanie domowe dla niego, lub skopiować z kolega. Teraz, że jest jeszcze gorzej.
 • Czas na odpoczynek i Rekreacji Studenci potrzebują więcej czasu dla siebie na zewnątrz szkoły. Dając im zbyt wiele zadań ma swój czas z dala od jakichkolwiek innych rozstrzygnięć merytorycznych hobby, jak również czas spędzony z przyjaciółmi. To jest o wiele gorzej, jeśli jest zbyt trudne zadanie domowe, wynik uczniów mających trudności z ustalonym lub może nie zwracając uwagi na nauczyciela w klasie, że dzień. W konsekwencji, nie wzmacniają nauki jak tworzy frustracji zarówno dla uczniów i rodziców. Chwilę uczeń widzi mnóstwo prac domowych do zrobienia, że ​​spodnie off, traci napęd do pracy na nim, a ostatecznie szukać wyjścia. Jakość pracy nie często jest tak dobry, jak to jest, kiedy są w szkole.
 • Study Habits Nauczyciele dają pracę domową jako przedłużenie trwających lekcji lub jako krótkie wprowadzenie do następnego. To jest w porządku, ale jeśli już trwa godziny zadanie domowe do pracy, możesz spodziewać się studenci to zrobić na pół gwizdka. To nie jest w rzeczywistości rodzaj studiów nawyków, że nauczyciele będą zachęcać swoich uczniów. Weźmy na przykład student, który brzydzi się nawet jednego kawałka pracy domowej. Jeśli zadanie ją z czterech zadań, są szanse, prosiła rodziców, aby zrobić pracę domową, pod pozorem nie rozumiejąc z instrukcjami. Oczywiście, nie jest to Student zyskają w procesie.
 • Holistyczne uczenie Wreszcie szkoła nie jest jedynym miejscem, gdzie studenci uczą się. Dzieci uczą łatwiej ze środowiska, w którym idee teoretyczne w praktyce. Dlatego prosi dzieci, by skupić się na zbyt wiele lekcji weźmie swój czas od nauki poprzez działanie, w którym grać i hobby są ważną częścią.

Nauczyciele muszą uświadomić sobie, że poziom koncentracji dziecka zmniejsza się dzień dobiega końca. Kiedy wyjść z szkoły i wrócić do domu, ich umysły są zaprogramowane do odpocząć i cieszyć się resztą dnia z rodziną i przyjaciółmi. Jeśli dać im zbyt dużo lekcji, nie tylko zabrać ten przywilej, ale również przyczynić się do dzięki czemu czują się zestresowani. Najważniejsze jest, aby robić wszystko z umiarem. Wszystko w nadmiarze nie jest dobre, jednak pozytywna może się wydawać.

Jak Zobacz Film Negatywne

Wielu profesjonalnych fotografów wolą używać negatywów do produkcji wysokiej jakości zdjęcia, gdy są one rozwinięte. Niektórzy wolą, aby ich zdjęcia zrobione za pomocą kamery filmowej, a nie cyfrową, ze względu na ich trwałość. Zdjęcia opracowane z wykorzystaniem negatywu nie cierpią z powodu obniżenia jakości, nawet gdy są one narażone.

Ponadto, jeśli stracisz swoje zdjęcie lub przypadkowo mokre swoje zdjęcie, nadal można przekopiować swoje zdjęcie z wykorzystaniem swoje negatywne. Ale co, jeśli masz zbyt wiele zapisanych negatywów i chcesz odtworzyć zdjęcie, które zostało zrobione podczas ceremonii swój ślub roku i lat temu? Jak można zobaczyć film negatywne i wiem poprawne negatyw, który chcesz odtworzyć? Herea € ™ s, w jaki sposób to zrobić.

Prawidłowe gospodarstwo filmu negatywnego: Jak każdy inny obiekt należy dbać i przechowywać swój film ujemna, więc nie będą narażone na działanie promieni słonecznych i innych substancji chemicznych. Negatyw jest bardzo wrażliwy i delikatny, więc konieczna jest dodatkowa opieka raz trzymasz go. Prawidłowy sposób trzymania negatywie jest uchwycić filmu negatywny na krawędziach. Unikaj dotykania powierzchni negatywne. Ita € ™ s lepiej, jeśli nosisz rękawiczki przed dotknięciem negatywu.

Dotknięcie negatywu bez rękawicy będzie zostawić odcisk palca na ujemne i może zrujnować ujemna, co niemożliwe, aby wydrukować zdjęcie. Ponadto, uznając, negatywne, nie chwytać za mocno negatywna, ponieważ może zginać i złożyć film, który będzie znacznie uszkodzić go. Negatywów są podatne na szarpie i pyłu; dlatego utrzymując ją w zamkniętym pojemnika jest bardzo ważne.

Jeśli masz dużo negatywów i chcesz zachować i chronić go przed szarpie, można kupić rozwiązanie w sklepie fotograficznym. Po zakupie rozwiązanie umieścić niewielką ilość roztworu do czystego białego płótna i starannie wytrzeć go na negatywne. Upewnij się do instrukcji podanych na etykiecie, więc nie zrujnuje negatywu.

Negatywy Zobacz filmowe. Teraz, gdy wiesz prawidłowe trzymanie negatywie można teraz zobaczyć negatywne z wykorzystaniem zapaloną lupą. Jeśli dona € ™ t mieć zapaloną lupy można przejść do ciemni, dzięki czemu można w pełni wyświetlić obraz. Ostrożnie przeglądać zdjęcia i wybierz zdjęcie, które chcesz wydrukować.

Młodsze pokolenia mogą nie być w pełni świadomy znaczenia negatywu, jak aparaty cyfrowe są obecnie standardem w fotografii. Aparat cyfrowy może mieć bardzo dobrą jakość obrazu, gdy zostanie opracowana, ale nie może być powielana, gdy zdjęcie jest przypadkowo usunięte lub jeśli aparat zepsuje. Więc prowadzenie negatywie jest najlepszy sposób, aby zachować swoje zdjęcie i wiedząc prawidłowy sposób trzymania zdjęcie jest najlepszym sposobem, aby wyświetlić zdjęcie, które chcesz wydrukować.

Przewodnik Disney Cruise usługi Concierge Line

Przewodnik Disney Cruise usługi Concierge Line
Disney Cruise pokładzie leczenia uzdrowiskowego

Usługi concierge Disney Cruise Line jest fantazja w tworzeniu wielu turystów, którzy kochają luksus i emocje przelotową, ale nienawidzę planowanie i frustracje niezbędne, aby rejs marzenia. Może wydawać się to opcja tylko dla pasażerów, którzy mogą sobie pozwolić na najdroższe miejsca noclegowe, ale w rzeczywistości, jej liczne zalety sprawiają również, że warto rozwiązaniem dla turystów, którzy zazwyczaj osiedlają się na jeden poziom niższy niż zakwaterowanie poziomu recepcji.

Podejście Disney Cruise Line, aby usługi konsjerża

Ponad 79 procent recenzentów na Cruise Critic.com dać Disney Cruise Line pełne pięć gwiazdek. W innym przeglądu, zdeklarowany "krzemień skóry", stwierdził, że: "Ogólnie rzecz biorąc, obsługa była okazja. Największy wydatek, który został wyeliminowany całkowicie dla naszej podróży był napój rachunek. Dwa razy w nocy, salon Concierge oferuje happy hour . Wszelkie napoje, które są na wystawie dostępne bez dodatkowych opłat w ciągu tych dwóch czasów są. "

Usługi konsjerża Pre-Cruise

Disney oferuje rozbudowane przed rejsem usługi concierge dla pasażerów zamówione w powiązanych kabin. Do 120 dni przed rozpoczęciem rejsu, goście Disney Cruise Line, którzy korzystają z tej usługi można uzyskać pomoc z:

 • Rezerwacja wycieczek brzegu rejs
 • Organizowanie pokładzie zabiegi spa
 • Organizowanie pobytów szkółkarskie i inne usługi
 • Zwracając uwagę czas stół jadalny i preferencje
 • Dokonywanie rezerwacji w Palo, elity specjalnością restauracji okrętowych
 • Planowanie specjalne okazje i uroczystości na pokładzie
 • Obsługa specjalne życzenia wszystkich typów, takich jak zapewnienie dodatkowe poduszki kabiny lub zauważając innych osobistych preferencji

Pasażerowie, którzy posiadają tę usługę mają wyłączny dostęp do bezpłatny numer w godzinach od 8:30 do 17:30, a także bezpośredni kontakt e-mail z ich troskliwy personel. Poprzez udostępnienie tej usługi przed rozpoczęciem rejsu, Disney Cruise Line usuwa ciężar planowania podróży z pasażerów i pozwala im rozpocząć delektując ich magiczne wakacje rejs zanim jeszcze wypłynął.

Jeden z recenzentów na Cruise Critic stwierdził konsjerż Disney był zdecydowanie droga. "Jako członek concierge", stwierdziła: "check-in na autobus do portu jest Oddzielny licznik bez kolejek. Po przybyciu do portu, przeszliśmy bezpieczeństwa wobec wszystkich, ale potem poszedł do oddzielnego Licznik concierge check-in, co pozwoliło nam uniknąć setki ludzi w kolejce. "

Onboard usługi konsjerża

Usługa concierge Disney Cruise nie kończy po statek odpływa. Oprócz pierwszeństwa wejścia na pokład z rezerwą zameldowania linii, pasażerowie z przywilejów concierge również korzystać z:

 • W-suite gastronomicznych z obracającymi się menu restauracji
 • Gdy wymagane priorytetowy dostęp do ofert portowych
 • Osobisty asystent z wszelkimi zmianami planowania lub aktualizacje
 • Kontynuując pomoc w rezerwacji i planowania działań na pokładzie

Sam Cruise Critic z Recenzent stwierdził również: "W między posiłkami, salon concierge zawsze mieliśmy śniadanie i pyszne przekąski, wraz z darmowych drinków od 5: 45-8:. 00 Butelki wody są również wolne w salonie wraz z sodą do doprowadzić do pokoju lodówka. "

Kartki, które obejmują usługi konsjerża

Elity usługi concierge Disneya jest dostępna tylko dla najlepszych trzech kategoriach łazienką na pokładzie i nie mogą być zakupione do tańszych kabin. Kabiny, które posiadają ten ekskluzywne usługi są:

 • Royal Suite: To 1029 stóp kwadratowych apartament posiada dwie sypialnie i dwie i pół łazienki kompletne z wanny garderoby oraz jacuzzi. Werandy rozciągają się widoki na ocean. Kabina może pomieścić do siedmiu pasażerów.
 • Apartament z dwiema sypialniami: To 945 stóp kwadratowych apartament posiada werandę, dwie sypialnie i dwie i pół łazienki. Do wanny z hydromasażem i barek są ulubione udogodnienia i kabina może pomieścić do siedmiu pasażerów.
 • One Bedroom Suite: To 614 stóp kwadratowych apartament posiada dwie łazienki i może pomieścić do pięciu pasażerów. Chodzić w szafy, barek i werandy są wliczone.

Ponadto wszystkie apartamenty obejmują zmodernizowane poziomu recepcji funkcje, takie jak arkusze wyższej jakości, pościel, kołdry i poduszki, a także szlafroki i kapcie. Wybór gier planszowych, osobistego DVD i CD są również zawarte, jak również codzienne smakołyki, takie jak świeże owoce, ciastka i kanapki.

Ekskluzywny, bezstresowej Proste

Usługi konsjerża na Disney Cruise jest odprężyć, ekskluzywna usługa oferowana wyłącznie do najbardziej elitarnych kabin na floty Disney statków, i może się fantastyczne wakacje jeszcze bardziej niezapomniany. Niektóre osoby mogą być zastraszani przez dodatkową opłatą, ale dostaniesz za co płacisz, i istnieje wiele wspaniałych ofert i gratisy wykorzystać. Jako zdeklarowany skóry krzemienia powiedział w recenzji: "W końcu, obliczono, że spędziliśmy tylko kilkaset dolarów więcej, niż w przypadku mieliśmy zarezerwowany jeden z tańszych pokoi. Kiedy wzięliśmy pod uwagę, że pokój, który był prawie dwa razy większy i zawiera werandę i wszystkie dodatkowe usługi, które nie mogą być wycenione w wartości dolara, podróż była warta dodatkowych kosztów. "

Negatywne i pozytywne Charakterystyka Libra

Negatywne i pozytywne Charakterystyka Libra

Profil Waga to intrygujące jeden, ponieważ siódmy znak często pojawia się masa sprzeczności.

Poznanie profilu Libra

Wystarczy rzut oka na profilu Waga pokazuje wspaniały sprzeczną naturę tego znaku. Waga chce się zatrzymać i przejść. Tęskni za mąż, ale jest szczęśliwa, gdy pojedyncze. On pragnie podziw dla jego wspaniałej inteligencji, ale nie na drogie jego urokliwych wyglądem. Zapraszamy do krainy Libra, gdzie nie jest to kwestia albo / albo, ale zarówno i wszystkich.

Mylić? Nie. Nie jest to metoda do szaleństwa Libra, a najlepszym sposobem, aby naprawdę zrozumieć profil Libra jest, aby wziąć pod uwagę władca tego znaku w planetarną, Venus, jak również jego symbolu, skal sprawiedliwości. Należy również rozważyć tego znaku i pierwiastka Jakości, kardynała i powietrza, odpowiednio.

 • Venus: Wenus jest władcą Libra, więc jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego waga jest tak piękna / przystojny i czarujący, władca ten jest powodem. Pracy Wenus jest zapewnienie urok, wdzięk i piękno, a waga jest często postrzegana pozytywnie przez atrakcyjnie i innych z tego powodu.
 • Symbol Libra: Żeby nie uważasz, że waga jest wszystko puch i żadna substancja, zwrócić uwagę na symbol, znak na skal. W starożytnej jak Egipt, łuski po raz pierwszy pojawił się w hieroglifów, które wyłożone starożytnych faraonów grobowce. Serce i przysłowiowe pióro ważono tutaj, a wynik określony wejście śmiertelnego, a doświadczenie, w życiu pozagrobowym. W tym dniu, łuski są nie tylko symbolem barter (pomoc Venus w przedsięwzięciach pieniężnej), ale także dla sprawiedliwości. W rezultacie, waga jest zawsze ważenia dwa ideały, próbując znaleźć idealną równowagę pomiędzy przeciwstawnymi punktami widzenia.
 • Jakość i elementem: Waga jest jednym z czterech znaków kardynalnych, więc tubylcy Libra są często w ruchu, inicjowanie zmian tam, gdzie im się podoba. Ponieważ jest to znak powietrza, że ​​zmiana jest często intelektualnej w przyrodzie. Waga chce Ci rozwinąć konstrukcje umysłu; mając pięć różnych rozwiązań dla każdego potencjalnego problemu jest tylko jeden sposób, robi to.

Negatywne Walory Libra

Nie profil waga może być kompletna bez pobierania próbek znaku more negatywnych cech. Mogą one obejmować:

 • Narcyzm: Nie pomyłka o tym, czy waga jest znakiem słońca lub wstępni, narcyzm może być częścią tego znaku w makijażu. Librans wygląd może być bardzo zorientowanych ludzi, i że wygląd zaczyna się od siebie. Chcą wyglądać pięknie i / lub przystojny i zajmie tyle czasu, ile potrzeba, aby upewnić się, że wyglądają ich absolutnie najlepszy. Żeby nie uważasz, że waga jest po prostu stara się spełnić ogromne ego, pamiętać, że jest otoczony przez piękno rzeczywiście pomaga Libra czuć spokój i skupione.
 • Zalotne: Librans wszystkich, ale wynalazł sztukę flirtu i będą flirtować z prawie nikogo. Prawdą jest, że praktycznie wszystkie znaki flirt, waga podniosła flirtuje z dość formie sztuki; po prostu nie wiem, czy on lub ona flirtuje z tobą lub po prostu bycie miłym.
 • Niezdecydowany: Jedną z najtrudniejszych rzeczy dla Libra zrobić, to podjąć decyzję, i nie ważne co ​​robisz, nigdy nie nacisnąć te osoby, aby szybko podjąć decyzję. Po pierwsze, sam fakt, że są wciskane im działać szybko, tylko służy ich przekonać, że jesteś nieokrzesany i niekulturalny. Po tym wszystkim, którzy podejmują decyzję bez dokładnym rozważeniu wszystkich możliwości? Po drugie, Libras nie lubią czuć się pod presją; jeśli czują, lub jeśli nie jest to udowodnione, że dokonał złego wyboru, to chętnie cię winić za resztę swojego życia! Po trzecie wreszcie, tubylcy naprawdę chcą wymyślić odpowiednie rozwiązanie, a oni czują się emocjonalnie zdruzgotany jeśli nie

Libra pozytywnych cech

Profil Waga posiada również wiele wspaniałych cech, a stanowią one znaczną część, dlaczego waga jest często na górze każdej listy Dinner Party:

 • Inteligentny: Waga jest często uderzająco jasne. Wielu nie widać tej cechy nadchodzi, ponieważ atrakcyjność fizyczna znak jest tak oczywiste. Jednak wygląda pod powierzchnią, a będziesz nagrodzony w rozmowach głębokości i szybki, ostry dowcip.
 • Urocze: Waga jest uosobieniem uroku. Czy waga musi załagodzić wzburzone nastroje lub sprawić, że ktoś nowy się mile widziani, to znak, wyróżnia się w każdej sytuacji, gdzie potrzebna jest łaska społecznej.
 • Rozwiązanie zorientowanych: Być może jedną z najlepszych cech Libra jest fakt, że znak ten jest poświęcony poszukiwaniu rozwiązań. Głównym celem Libra jest znaleźć rozwiązanie, które chętnie spełnia wszystkie strony, ponieważ członkowie tego znaku naprawdę nienawidzić myśl, że ktoś odszedł od stołu, czując się nieszczęśliwy.

Szybkie Libra Fakty

Oprócz tych cech Libra najistotniejszego, oto kilka faktów, które pomogą Ci zrozumieć, Waga w skrócie:

 • Duality: Męski
 • Triplicity: Air
 • Quadruplicity: Kardynał
 • Orzeczenie Planet: Venus
 • Symbol: Wagi
 • Słowo kluczowe: Ja równowagi
 • Polaryzacja: Baran
 • Szczęśliwy dzień: piątek
 • Kolory specjalne: niebieski, lawenda i większość pastelowe odcienie
 • Kwiaty: Rose i hortensje

Przykłady SMART cele i zadania

Przykłady SMART cele i zadania

SMART jest akronimem konkretne, mierzalne, osiągalne, realistyczne i terminowe. Erica Olsen, wiceprezes marketingu w M3Planning określa cele jako "sprawozdania 1-3 lat działania." SMART cele i zadania, w związku z tym, są głównymi zasadami, które precyzyjnie wyartykułować podejścia, które zatrudniają w pogoni za swoimi pożądanych rezultatów działania.

Pisownia swoje cele SMART

Liczba przykładów SMART celów i zadań mogą być wykorzystywane do inspiracji. Różnica między ideą i celem jest, że celem ma plan przejścia z etapu pomysłu do punktu, w którym to, co chcesz osiągnąć jest rzeczywistością. Jeśli uważasz, że: "Pewnego dnia chciałbym ...", jest to pomysł, czy chęć, ale nie celem. Chociaż te pomysły z pewnością mają swoje miejsce w naszym życiu, to jest nierealne, aby zadzwonić do nich cele bez planu.

SMART cele prostu podsumować oczekiwań użytkownika. Musisz przeliterować te oczekiwania w praktyce, mierzalnym, obserwowalnych i przewidywalny sposób. Poniżej kilka pokazy SMART celów i zadań.

Specyficzny

Aby odnieść sukces w osiągnięciu celu, trzeba mieć jasny obraz w swoim umyśle, co chcesz osiągnąć. Zawierać określoną liczbę lub możliwego poziomu w miarę. Możesz powiedzieć sobie: "Chcemy, aby zwiększyć sprzedaż lub obniżyć koszty." To nie są przykłady celów SMART i cele, ponieważ nie są one wystarczająco specyficzne: Ile sprzedaży chcesz zwiększyć? Musisz mieć dokładny obraz tego, co chcesz efekt końcowy będzie w twoim umyśle.

 • Próbka Cel: Ed Emuzio, prezes i dyrektor generalny Grupy harmonicznych, przypomina, że "cele są zaskarżalne, gdy są one specyficzne". Możesz określić cel: "Chcę, aby obniżyć koszty operacyjne mojej restauracji o 25 procent w ciągu najbliższych trzech miesięcy, redukując liczbę przesunięć pracowników z czterech do trzech." W tym przykładzie, specyficzne celem jest obniżenie kosztów operacyjnych o swojej restauracji o 25 procent w ciągu najbliższych trzech miesięcy. Oszczędność kosztów działalności o 25 procent, w związku z tym, będzie głównym celem, które zostały przedstawione do zrealizowania w ciągu najbliższych trzech miesięcy.

Wymierny

Cele i zadania są mierzalne, kiedy można ich ilościowego: Ile sprzedaży (kwoty w dolarach lub numer) chcesz zrobić? Ile pieniędzy chcesz zapisać na tydzień, miesiąc lub rok? Stoisz osiągnąć celowość w dążeniu do swoich celów, jeśli wiesz dokładnie tempo postępu w kierunku osiągnięcia swojej zmierzoną cel swój.

 • Cel badania: Celem jest zwiększenie ogólnej liczby przyjazdów gości w swoim hotelu, na przykład, staną się zmierzyć tylko jeśli podać żądaną ilość, w którym chcesz, aby zwiększyć liczbę. Na przykład, można stwierdzić, "W tym roku spółka zwiększy roczne przybyłych gości o 20 procent z 1500 osób do 1800 osób." To na pewno będzie w stanie zmierzyć te cele w swojej docelowej terminie.

Osiągalny

Celem mówi się być osiągalne, gdy jego realizacja jest w zasięgu ręki. Cele, które można ustawić dla siebie muszą być osiągalne. Czy celem coś masz umiejętności i zdolności do osiągnięcia? Czy cel ten coś ty jesteś zmotywowany do osiągnięcia? Czy jesteś gotów podjąć kroki i wykonywać zadania niezbędne, aby osiągnąć swój cel?

Dave Lavinsky, współzałożyciel i prezes Growthink, twierdzi, że kiedy mówisz: "Chcę stać się czarny pas w ciągu następnych czterech miesięcy" jest przykładem bramki, które nie są osiągalne, ponieważ istnieje szereg etapów , To rzeczywiście bierze wysiłków, aby osiągnąć cel i czy cel jest osiągalny ma wiele do czynienia z chęci i możliwości, aby osiągnąć cel.

 • Próbka Cel: Zamiast tego, można powiedzieć: "Kupiłem nowego oprogramowania rachunkowości zarządczej dla mojej księgarni i chcę, aby moi pracownicy są przeszkoleni w jaki sposób korzystać z oprogramowania w ciągu najbliższych trzech miesięcy." Bardzo ważne jest, aby cele rzemieślniczych, które można wykonać łatwo i skutecznie.

Realistyczny

Realistyczny cel jest jeden, który jest w zakresie praktycznych osiągnięć. Nie można oczekiwać, aby zwiększyć sprzedaż o 20 procent w ciągu dwóch tygodni, na przykład.

 • Cel badania: Wzrost sprzedaży o 20 procent w 20 tygodni. To jest realny cel. Istnieje ryzyko przeżywa brak motywacji po ustawieniu zbyt wysokie cele w odniesieniu do pracowników lub siebie.

Aktualny

Cele muszą mieć określone ramy czasowe. Określ, jak długo będziesz sobie, aby osiągnąć cel, zarówno w dni, tygodni lub miesięcy, lub ustawić konkretną datę, do której można dotrzeć do celu. Zaznaczyć tę datę goli w kalendarzu i wyświetlić go w oczach. To służy jako przypomnienie i pomaga utrzymać motywację.

 • Cel badania: Podzielić czynności związane z dotarciem do celu na mniejsze etapy. Na przykład, jeśli masz zamiar prowadzić dwóch tygodni program szkoleniowy dla swoich pracowników, jest to, jak można podać terminowe cel: "Nasz program szkoleniowy rozpocznie się w poniedziałek, 18, 2012 i trwać przez najbliższe dwa tygodnie oczekuje Każdy pracownik. do udziału w jedną klasę w tygodniu do końca programu w piątek, 29 czerwca 2012 roku "

Inne przykłady cele i zadania SMART

Oto kilka innych przykładów SMART celów i zadań:

 • Moja firma ma zamiar podpisania nowych umów z [numer] nowych dostawców w ciągu najbliższych trzech miesięcy. Skontaktuję [numer] potencjalnych dostawców każda [dzień / tydzień / miesiąc]. [Data], że będzie pracować z nowymi dostawcami.
 • Będziemy uczestniczyć w corocznej wystawie rolniczej w London Mayfair Hotel w dniu [data]. Jesteśmy zobowiązani do wyświetlania naszych charakterystyczne produktów weterynaryjnych [numer] razy w tygodniu. Będziemy planować nasze cotygodniowe programy na tę wystawę i śledzić wszystkich naszych interaktywnych sesji marketingowych całej wystawy. [Data], będziemy uczestniczyli [numer] interaktywnych sesji marketingowych.
 • Nasza firma będzie zatrudniać [numer] nowych specjalistów IT w lipcu tego roku. Będziemy reklamować nowych stanowisk w mediach drukowanych i internetowych na temat [data] i przeprowadzenia wywiadów [data]. Kandydaci rozpocznie prace nad [data].
 • Chcemy rozwijać nasze przychody do [kwota] dolarów w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

SMART Sukces

Wyniki badań, Edwin Locke pionierskim naukowca wyznaczania celów i teorii motywacji, wykazały bezpośredni związek między artykulacji celów SMART i udanej realizacji zadań. Według Locke'a, "pracownicy byli motywowani przez jasnych celach i odpowiedniej informacji zwrotnej." Firmy mogą zatrudniać celów SMART promowanie pracy zespołowej, uczestniczącej podejmowania decyzji i odpowiedzialności zbiorowej wśród pracowników.