grsail.com

nauczyc sie radiesezji

Bezprzewodowa: Bezprzewodowa sieć Porady

Podłączanie urządzenia Wireless

Urządzenia bezprzewodowe są wyposażone w adapter USB, który można podłączyć do portu USB w komputerze. Na spodzie tego adaptera nie powinno być mały przycisk, który można nacisnąć. Po naciśnięciu, adapter będzie zacząć szukać sygnałów bezprzewodowych, które są przesyłane przez urządzenia bezprzewodowe. Teraz spójrz na spodzie urządzenia bezprzewodowego, jak nie powinno być przycisk "połącz" również tam. Gdy przycisk "Połącz" jest naciśnięty na urządzeniu bezprzewodowym zacznie wysyłać sygnały bezprzewodowo z adapterem USB pozwalając mu wiedzieć, że jest tam, i gotowy do podłączenia.

Kłopoty z Access Point w sieci bezprzewodowej

Jeżeli jesteś pewien, że masz skonfigurowany punkt dostępowy / router bezprzewodowy, dokładnie tak, jak podano na instrukcjami producenta, jest szansa, sprzęt jest wadliwy. Chociaż to nie zdarza się często, upewnij się, zapisać wszystkie rachunki i serwis techniczny i wsparcie techniczne w produkcji próbować rozwiązać problem.

Sieć bezprzewodowa: Wzmacniacz

Wzmacniacz sieci bezprzewodowej jest urządzenie podłączyć do anteny, aby zwiększyć moc sygnału sieci bezprzewodowej i zwiększyć zasięg i stabilność sieci bezprzewodowej. Sprawdź, czy pozwoli to wzmacniacz być dołączone specyfikacje anteny.

Sieć bezprzewodowa: Access Point Definicja

Punkt dostępu to stację nadającą bezprzewodowy internet do innych komputerów w sieci bezprzewodowej. Punkt dostępu może być routera, komputer, lub specjalne urządzenia punkt dostępu. Może być również nazywane stacja bazowa lub hot spot.

Peer to Peer sieci bezprzewodowej

Sieci peer to peer, gdzie jest sieć komputerów rozmawiać bezpośrednio ze sobą w celu udostępniania plików i zasobów. Ta forma sieci znany jest również jako sieć ad hoc. Może być ustawione w sieci bezprzewodowej bez użycia punktu dostępu lub router. Wszystkie komputery i urządzenia muszą mieć bezprzewodową kartę do Internetu i skonfigurować do pracy na zasadzie ad hoc. Nie będzie w stanie udostępnić połączenie internetowe w sieci peer do rówieśników.

Sieć bezprzewodowa: adresy IP

Adres IP to numeryczny adres urządzeń w sieci. Statyczne adresy IP oznacza, że ​​adres IP nie zmienia. Dynamiczny adres IP oznacza, że ​​urządzenie będzie najprawdopodobniej mieć inny adres IP przy każdym połączeniu z siecią bezprzewodową.

Sieć bezprzewodowa Zestawy

Istnieje kilka zestawów sieci bezprzewodowych dostępnych dla konfiguracji komputerów w sieci bezprzewodowej. Zestawy te obejmują bezprzewodowy router i kartę sieciową.

Urządzenia sieci bezprzewodowej

Konfiguracja sieci bezprzewodowej jest prosta, a sprzęt trzeba będzie zależeć od rodzaju sieci bezprzewodowej można podjąć decyzję o powołaniu. Dla sieci peer to peer, będzie po prostu trzeba bezprzewodowych kart sieciowych dla wszystkich komputerów. Jeśli również dzielenie połączenia sieciowego, trzeba router bezprzewodowy, a może koncentratora bezprzewodowego, w zależności od ilości urządzeń w sieci. Potrzebny będzie również punkt dostępu, który może być oddany kawałek sprzętu, lub komputera z określonego oprogramowania.

Sieć bezprzewodowa bez laptopa

Nawet jeśli nie posiadamy laptop, istnieją korzyści z uwzględnieniem sieci bezprzewodowej w domu lub w biurze. Jest to łatwe, aby rozwinąć i dodać dodatkowe komputery i urządzenia bez konieczności specjalnych kabli stalowych. Brak nieestetyczne kable patrzeć lub potknąć. Jeśli kiedykolwiek zrobić zakup laptopa, będzie to łatwe, aby dodać do sieci. Nie ma otwory do wiercenia, żadnych kabli do łańcucha, a sieć bezprzewodowa może być potencjalnie mniej kosztowne, aby uruchomić i utrzymać to przewodowej jednego.

Udostępnianie punktu dostępowego sieci bezprzewodowej.

Zależy to od rodzaju punktu dostępowego i producenta. Typowe bezprzewodowe punkty dostępu do sieci w domu nie polecam więcej niż dziesięć komputerów i / lub urządzeń. Zbyt wiele komputerów wspólnie ten sam punkt dostępu wpłynie na wydajność sieci bezprzewodowej.

Korzyści z siecią bezprzewodową

Istnieje wiele korzyści dla sieci bezprzewodowej, główny nacisk będącego przenoszenia. To jest wspólne dla użytkowników komputerów notebook do korzystania z bezprzewodowej karty sieciowej, która pozwoli im na dostęp do Internetu, inne komputery w sieci, urządzeń, itp z dowolnego miejsca w zasięgu sieci bezprzewodowej. Bezprzewodowe zarządzanie siecią może być prostsze, a następnie sieci przewodowej, ponieważ dodawanie nowych systemów nie wymaga okablowania biura lub domu, a także nie ma żadnych nieestetycznych kabli do rozwiązywania problemów.

Komputer do gier w sieci bezprzewodowej

Jeśli masz grę komputerową, która obsługuje tryb LAN gry, a następnie będzie można grać w gry na bezprzewodowej sieci domowej. Należy pamiętać, że w niektórych przypadkach różnica prędkości może wpływać na odtwarzanie zdolności, ale nie zawsze tak jest.

Zakłócenia sieci bezprzewodowej

Sieci bezprzewodowe wykorzystują fale radiowe do przesyłania sygnałów. Możliwe jest, że telefon bezprzewodowy, kuchenka mikrofalowa, niani itp kolidować z tego sygnału. Upewnij się, że sieć bezprzewodowa działa na innej częstotliwości i punkt dostępowy nie jest bezpośrednio w pobliżu innego urządzenia bezprzewodowego, które mogą powodować zakłócenia.

Biuro Sieć bezprzewodowa

Sieć bezprzewodowa jest idealnym jest środowisko biurowe. Nie ma potrzeby martwić się o prowadzenie kabli, wiercenia otworów, lub posiadające duże szafy lub pokoje pełne kabli do biura. Jest to tańsze do uruchomienia sieci bezprzewodowej ze względu na niższe koszty uruchomienia. Gdy pracownicy muszą laptopy, zwiększa wydajność, ponieważ mogą one działać w kilku miejscach, a klienci mogą łatwo podłączyć do sieci. Biuro będzie także bardziej profesjonalny wygląd ze względu na brak kabli i przewodów biegnących w podłodze biura.

Zasięg sieci bezprzewodowej

To zależy od zastosowania wewnątrz lub na zewnątrz, ale większość sieci wewnętrzne mają zasięg 150-300 metrów i na zewnątrz może być do 1000. To jednak może się zmienić w oparciu o środowisko sieci. Możliwe jest rozszerzenie zasięgu sieci bezprzewodowej poprzez dodanie punktów rozszerzeń lub za pomocą innego punktu dostępu w sieci bezprzewodowej.

Urządzenia sieci bezprzewodowej

Wiele routerów bezprzewodowych może działać jako punkt dostępu w sieci bezprzewodowej. Możesz dodać dodatkowe punkty dostępu w celu zwiększenia zakresu lub dodanie dodatkowych urządzeń do sieci.

Przełączanie w sieci bezprzewodowej

Istnieje wiele korzyści z prowadzenia sieci bezprzewodowej. Nie masz koszty prowadzenia i utrzymania kabli i nie trzeba martwić się o kable przy projektowaniu układu powierzchni biurowej. Urządzenia sieci bezprzewodowych jest porównywalny koszt do przewodowego sprzętu. Zmiana z przewodowy do sieci bezprzewodowej będzie dać pracownikom większą swobodę i umożliwia zwiększenie wydajności. Klienci mogą zatrzymać się w biurze i dostęp do sieci, dzięki czemu transfer plików i łatwiejsze danych. Wreszcie, bezprzewodowe zarządzanie siecią może być mniej skomplikowane i kosztowne, a następnie, że z siecią przewodową.

Bezprzewodowa Antena

Antena bezprzewodowa jest wykorzystywana do zwiększenia zwiększyć zasięg sieci bezprzewodowej. Jednakże, należy sprawdzić sprzęt z bezprzewodowego routera lub punktu dostępowego, że masz, bo nie wszystkie są zgodne z anteny bezprzewodowej. Alternatywą dla zwiększenia zakresu jest dodanie dodatkowych punktów dostępu do sieci.

Sieć bezprzewodowa: Technologia Bluetooth

Technologia Bluetooth wbudowana jest w telefonach komórkowych, laptopów, palmtopów i innych urządzeń bezprzewodowych. Jeśli masz urządzenie Bluetooth nie jest wbudowany, łatwo jest kupić kartę sieci bezprzewodowej. Bluetooth umożliwia wymianę danych bez konfiguracji sieci bezprzewodowej. Możesz łatwo przesłać zdjęcia do z telefonu do komputera, harmonogramy z PDA do laptopa i więcej.

Sieci bezprzewodowe i punkty dostępowe

Możesz mieć kilka punktów dostępu w sieci bezprzewodowej. Podczas konfigurowania sieci bezprzewodowej, można określić, że trzeba większy zasięg niż jeden punkt dostępowy może zaoferować, czy może trzeba dodać więcej sprzętu niż jeden punkt dostępowy może obsługiwać. W tym przypadku, możesz dołączyć kilka punktów dostępu, albo jako oddzielny sprzętu lub za pomocą komputera ze specjalnym oprogramowaniem.

Sieć bezprzewodowa: DNS

Stoi DNS Domain Name System, a jego zadaniem jest przetłumaczenie adresu IP na język, takich jak angielski. DNS jest kluczowe dla funkcjonowania internetu na. Podczas konfigurowania sieci bezprzewodowej, należy określić serwer DNS, jeśli używasz statyczny adres IP

Gdzie umieścić bezprzewodowy punkt dostępu do sieci

Fizycznie rzecz biorąc, punkt dostępu powinny być umieszczone w zasięgu innych komputerów w sieci, z dala od obiektów, które mogą zakłócać transmisji, takie jak telefony bezprzewodowe i kuchenki mikrofalowe. Umieść punkt dostępu z podłogi i nie obejmują go z dużych przedmiotów, gdyż może to zakłócać transmisję sygnału bezprzewodowego internetu. Nie ma potrzeby, aby umieścić dwa punkty dostępu tuż obok siebie, a może to również wpływać na sygnały.

Sieci bezprzewodowe udostępnianie plików

Jeśli masz trudności z udostępniania plików na innym komputerze w sieci bezprzewodowej, należy sprawdzić ustawienia komputera na konkretnym komputerze w pytanie, aby upewnić się, że udostępnianie plików jest włączone w panelu sterowania preferencji systemowych.

Sieć bezprzewodowa: Hot Spot

Hot spot jest w zasadzie taki sam jak punkt dostępu, ale zwykle występuje w restauracjach, sklepach, itp, gdzie ludzie z laptopami Wi-Fi z dostępem do Internetu. Czasami usługa ta jest bezpłatna, ale czasami jest to usługa płatna.

Sieć bezprzewodowa i Twoje zdrowie

Nie ma żadnych badań naukowych wskazujących, że sygnały bezprzewodowe mogą mieć wpływ na zdrowie w sposób negatywny. Sieć bezprzewodowa wykorzystuje fale radiowe do przesyłania informacji i przekazuje mniej niż przeciętnego telefonu komórkowego.

Sieć bezprzewodowa: WiFi

Wi-Fi, skrót od Wireless Fidelity, jest określeniem standardu bezprzewodowej używanej przez sieci bezprzewodowe. Standard 802.11. Wiele razy widać â € ~wi muzyczny oferowane tutaj "przez restauracje, etc, co oznacza, że ​​są dostępne dla gorących punktów bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Systemu Windows XP w sieci bezprzewodowej

Jeśli używasz systemu Windows XP i ma problemy z bezprzewodowego połączenia sieciowego, sprawdź, co Service Pack używasz. Większość problemów można rozwiązać aktualizacji do dodatku Service Pack 2. dodatku Service Pack 2 skierowana problem z jego Konfiguracja zerowej sieci bezprzewodowej, która wpływa na zdolność połączenia z siecią bezprzewodową.

Rozwiązywanie problemów Problemy z sieci bezprzewodowej

Jeśli sieć bezprzewodowa działa słaby lub nie działa prawidłowo, należy sprawdzić, aby upewnić się, że wszystkie baterie są naładowane i poprawnie działa w urządzeniach bezprzewodowych. Obejmuje to również komputerów przenośnych. Następnie sprawdź, czy jesteś w zasięgu punktów dostępu i / lub routera bezprzewodowego i że nie jest pokryta zbędnych przedmiotów. Upewnij się, że wszystkie konfiguracje są ustawione prawidłowo i że nie ma żadnych obiektów, takich jak telefony bezprzewodowe lub kuchenki mikrofalowe w okolicy, które mogą zakłócać sygnał.

Sieć bezprzewodowa: WLAN w porównaniu z siecią LAN

LAN jest znany także jako sieci lokalnej. WLAN jest bezprzewodowa sieć lokalna. Jeśli Twój dom lub biuro obecnie używa sieci LAN, to może łatwo przekształcić się do sieci bezprzewodowej lub sieci bezprzewodowej może być dodane do sieci LAN, aby zwiększyć mobilność, funkcjonalność i wydajność.

Sieć bezprzewodowa

Sieć bezprzewodowa jest dowolną sieć, która nie wymaga stosowania przewodów do łączenia komputerów i urządzeń. Sieć bezprzewodowa może łączyć ze sobą komputerów, urządzeń akcji i internetowe. Sieci bezprzewodowe, jak w przypadku tradycyjnych sieci, mogą być proste lub złożone. Topologii sieci może być przystosowany do spełnienia potrzeb fizycznych sieci

Zarządzanie drutu: Sieć komputerowa Zarządzanie Porady drutu

Etykiety kabla sieciowego Keep Organizowany

Etykiety są dobrym pomysłem w każdym systemie okablowania lub przewodów. To dlatego, że zapewniają one bezpieczeństwo, śledzenia i pozwalają na przyszłych uaktualnień konserwacji. Więc jeśli chcesz etykiety kabel sieciowy do pracy najlepiej, będziemy chcieli, aby uzyskać najlepszy typ etykiet dla kabli.

Możesz oznaczyć przewody za pomocą etykiet, rękawy lub tagi. Istnieje wiele opcji do znakowania swoich kabli. Oto spojrzenie na trzech z nich, dzięki uprzejmości cableorganizer.com.

 • Politetrafluoroetylenu (PTFE) i fluorowany etylen-propylen (FEP) rękawy są świetne dla sieci, które wymagają wysokiej odporności na chemikalia, rozpuszczalniki lub ultrafioletowego (UV)
 • Markery tag Flex są przeznaczone do giętkich przewodów i kabli
 • Tagi Rip są instalowane z opaskami zamiast klejów, więc są dobrym wyborem dla etykiet przewodów i kabli, które są narażone na paliwa, smaru i wycieki rozpuszczalników

Jeśli żaden z nich nie wypełnić swoich potrzeb, poszukaj przywieszki znaczników laserowych znaczników kablowych, przewodów, kurczą znaczników tag, tabliczki opisowe identyfikacji kabli i więcej.

Projektowanie systemu zarządzania Sieci kablowe

Doradztwo w zakresie zarządzania drutu Komputer: Jeśli jesteś inżynierem sieci i szukasz rozwiązania dla bagna drutów, że firma rośnie osiodłane Ci się, może warto rozważyć różne rozwiązania kanałowe drutu na swoje fingetips.

Najważniejszym aspektem projektowania rozwiązań drutu jest skalowalność. Chcesz coś, co będzie rozwijać się wraz z firmą, więc nie są utrudnione z całej konwersji systemu w dół linii.

Dodatkowo, możesz wybrać system zarządzania kabel sieciowy, który będzie łagodny dla kabla, albo ryzykujesz degradacją wydajności sieci i ostateczny wzrost kosztów z tytułu wymiany kabla. Upewnij się zaprojektować system połączeń kabli z tych rzeczy w głowie i na pewno do stworzenia udanego rozwiązania.

Okładki kręgowego

To fakt życia; Czasem trzeba po prostu umieścić razem biuro lub może masz aktywne projekt, który kończy się zmuszając do uruchomienia kabli do komputera całej hale, podłóg i innych obszarach o stopy, a nawet ruchu pojazdów. Ryzykujesz uszkodzenie kabli, podłogi i stwarza potencjalnie niebezpieczne zagrożenie wyzwalania. Istnieją alternatywne rozwiązania można rozważyć. Spójrz na przewód mocy światła pokrywa do ochrony kabli i swoich pracowników! Można nawet uzyskać bardziej innowacyjne i rozważyć podniesionym systemów zarządzania kabel podłogowe. Pomyśl po wyjęciu z pudełka!

Zarządzanie środowisko biurowe

Jeśli środowisko biurowe jest:

A. rośnie jak szalony
B. w chłodnym starym budynku
C. niezręcznie określonymi

mogą być skierowane do przewodów i kabli, organizacji koszmar. Oczywiście chcesz, aby chronić pracowników przed potknięciem i sprzętu przed uszkodzeniem, ale w jaki sposób postępować, gdy masz kable działa tam iz powrotem, a masa splątania przewodów wszędzie wyglądasz?

Weź głęboki oddech i spojrzeć w wszechstronnych torowiskach kablowych. Są one w pełni konfigurowalne, aż do tego, że mogą być malowane i mogą być zaprojektowane, przez ciebie, dla najbardziej eklektyczny powierzchni biurowych.

Być może jesteś w starym budynku z dużo charakteru, ale nie wystarczająco gniazda? Nie ma problemu!

Być może trzeba wymyślić kilka tymczasowych rozwiązań dla napływu prawnikami i komputerów, które weszły z nimi? Również nie problem.

Spójrz na produkt podobny kabla bieżni Panduit, i prawdopodobnie będzie w stanie stworzyć doskonałą niestandardowego rozwiązania ich bieżni kabli i akcesoriów.

Światłowodowe Szerokopasmowy

Jeśli biuro musi utworzyć oddział w innym budynku, w jaki sposób można przenieść swoje dane? Jeśli można uruchomić kabel sieciowy, należy rozważyć darmowe technologii Optyka kosmiczne. System ten wykorzystuje technologię laserową do przewozu do 2,5 Gbps informacji odległości do 4 km. Transmisję głosu, danych lub wideo wyraźnie i niedrogo.

Stojaki i szafy komputerowe

Bezpieczeństwo Sprzęt jest głównym problemem w dzisiejszym rynku. Istnieje wiele naścienne szafki komputerowe, które oferują miejsca techniki oszczędzania oraz zamki bezpieczeństwa. Większość dużych przedsiębiorstw wybrać pokój serwera, który jest również zabezpieczony i kontrolowany klimat. Bądź zorganizowany i zatrzymać bezpiecznie!

EZWIND Przedłużacz Organizator

Kiedy ustawienie elementów wyposażenia, jak wiele czasu gubi odwijania lub untangling przedłużacza? Ile nowych przekleństwa czy wymyślone przy tym tak? EZWIND drutu Organizator jest bardzo sprytne narzędzie do zarządzania przedłużaczy. Możesz łatwo zwijać się i rozwijać tylko odpowiednią ilość drutu, i pozwala oderwać się od obu końcach kabla. Może również dodać lat do życia swoich strun, bo po specjalnym centrum pozwoli uniknąć obciążających zakręty i loki, które wydają się wkraść większości przedłużaczy.

Komputer i szaf serwerowych

Nowoczesne biura są często dotyczy bezpieczeństwa w odniesieniu do sprzętu komputerowego. Stojak komputer lub serwer komputerowy stojak jest niedrogi i sensowne możliwości zabezpieczenia cennego sprzętu w ustalonym miejscu. Utrata serwer komputerowy może przynieść sieci całe biuro w dół, nie wspominając kosztować pakiet. Ponadto, komputery sami mogą zostać skradzione lub zniszczone bez zabezpieczenia szafie komputerowej. Wykonana z wytrzymałego stopu stali, niektórzy stojaki komputerów i serwera może pomieścić do 1000 funtów.

Światłowodowe Szerokopasmowy

Czy potrzebny jest nieco większy niż "lokalnych" sieć? Wolne miejsce Optics oferuje poważne moc komunikacji z minimum zamieszania. System ten nie wymaga technologia laserowa licencji widma. To jest łatwe do aktualizacji i obsługuje sprzęt różnych producentów. Wolne miejsce Optyka wymaga żadnego oprogramowania zabezpieczającego, a nie ma wpływu na zakłócenia radiowe lub nasycenia. Darmowe systemy Przestrzeń Optic może nawet być stosowane do transmisji przez okna.

Komputery, walizki i Twoje Pracownicy zdalni

Jeśli siły sprzedaży jest w biegu, w podróży z drogiego sprzętu komputerowego i wysłaniu ich tylko z walizką, prosisz się o kłopoty.

Każda firma, która nie inwestuje w ochronnych przypadkach bilansowych, jak pelikan przypadku laptop attaché, należy tylko czekać na telefon od ich nieśmiałym pracownika, gdy komputer jest zniszczone, ponieważ w przypadku podróży nie był trwały.

Pelikan przypadku laptop jest wyposażony w pasek na ramię do łatwego przenoszenia i ochrony inwestycji technologicznej przed upadkiem, padał deszcz lub po prostu zlekceważony przez niezdarną boya hotelowego - lub nawet niezdarny pracownik!

Jeśli masz klaster laptopów, które się wypisane dla podróżujących pracowników, lub masz ludzi, które są zawsze na drodze, należy rozważyć śledztwach podróży ochronne. W dłuższej perspektywie, inwestycja przodu aż zapewnia, że ​​technologia trwa dłużej. To nie rozwiąże szybkie starzenie się technologii na dzisiejszym rynku, ale przynajmniej będziesz miał szansę na coraz pieniądze warto!

Krawędź Góra PDC

Czy nie chciałbyś być w stanie uzyskać dostęp do zasilania i danych za pomocą jednego gniazda? Krawędź Góra Moc Data Center zapewnia dystrybucję zasilania i porty danych w postaci dwóch sympleksów przyjąć standardowe kable zasilające lub zasilaczy sieciowych i udostępnia dwa porty do montażu głosowe / danych. Zazwyczaj jest ona przymocowana do krawędzi powierzchni roboczej lub stołu.

Kod koloru Twoje Przewody

Oto kilka rad zarządzania drutu Komputer: W przypadku dodawania lub przemieszczania urządzeń peryferyjnych do komputera, do czynienia z kabli i przewodów jest zawsze przeszkadza. Termokurczliwe rurki w różnych kolorach może pomóc kod koloru kable, co ułatwia zarządzanie sprzętem. Jakość rurki termokurczliwe jest również świetny sposób, aby chronić kable przed ścieraniem lub dalej wzmocnić je przed naprężeniami mechanicznymi.

Urzędy tymczasowe Potrzebujesz ochrony czasowej na przewód

Urzędy istnieją we wszystkich kształtach i rozmiarach i może być jednym z tych szczęśliwców (lub pecha) ludzi, którzy utworzyli tymczasowe wykopaliska na terenie całego kraju i świata. Być może jesteś specjalistą oświetlenie na trasie koncertowej lub podróżując z przewodów elektrycznych karnawał działających na całym parkingu. Będziesz musiał chronić kable od pieszych, nawet jeśli jesteś jednym w klimatyzowanej kabinie przyczepy lub biletu.

Kiedy planujesz dla potrzeb urządzeń, upewnij się, że pasuje spadek po przewodzie obejmuje do Twojego budżetu. Robią je do lekkiego ruchu i małych przewodów do tych, które mogą mieć masę samochodów toczenia nad nimi. Osłony te są dobrze oceniane sznurek i wykorzystane w dziesiątkach branż. Są one w pełni uzasadnione do użytku na zewnątrz i są w krótkich powiązanych sztuk, aby mogli pokonać dystans krótki lub długi. Nie trać pieniędzy na wymianę przewodu dla małych i dużych maszyn.

Unikalne Biuro Ochrony Środowiska? Unikalne Organizacja kabli.

W otwartych środowiskach biurowych, aethetics może żądać biurku twarzy na zewnątrz do pomieszczenia, lub, że biurko jest "pływający" w połowie biura. Nie każdy jest w ogromnej sieci szaf.

Ten rodzaj środowiska może stworzyć koszmar zarządzania kablami. Linie telefoniczne i komputerowe prawdopodobnie zjechania w każdym kierunku biurka i może być potknięcia nich, wysyłając swój telefon lub komputer lub moniter upaść na podłogę. Oczywiście musisz rozwiązanie to przed uszkodzeniem się lub wydać pieniądze wymianie komputera i telefonu.

Istnieje wiremold przewód obejmuje, które biegną wzdłuż ścian, ale potrzebne jest rozwiązanie, które będzie przejechać otwartą przestrzeń i zachować schludny przewodów i kabli podczas ich ochrony. Można rozważyć zabezpieczenie przewodu dla tego problemu, są elastyczne, są w kolorach, które najprawdopodobniej mdłe się z dywanu i mogą być instalowane przez nikogo. Są one wykonane z tworzywa sztucznego i mają prostą szczelinę na dole, w którym, aby wstawić swoje kable. Wtedy może być przymocowany do podłogi przez podwójne taśmy klejącej i są zaprojektowane tak, aby zatrzymać mieszkanie, aby nie potknąć cię.

Zainwestuj w roztworze jak ten przed zniszczyć coś naprawdę wartościowego, nie wspominając o potencjalnie szkodliwe siebie.

Planować z metalami podłogowe bieżniami

Duże serwerownie wypełnione po sufit regały i przewodów mogą zmienić i uzyskać od ręki bardzo szybko. Podczas rozwiązywania problemów, kto wie, jak wiele poprawka kable trzeba będzie uruchomić z miejsca na miejsce.

Po desiging pokoju serwera, może chcesz włączyć metalu nad bieżniami podłogowych do budżetu. Tworzenie siatki jak wzór umożliwiającą dostęp do obu końcach bieżni między swoimi szaf serwerowych. Możesz uruchomić kable, i ciągnąć kabli przez kiedy trzeba i będą chronione przed wędrówki ruch pieszy lub sporadyczne koszyk AV poprzez uruchomienie.

Jeśli pokrywy kręgowego metalowe są zbyt uciążliwe, spójrz na plastiku lub gumy obejmuje przewód jako alternatywę. Są one lżejsze i łatwiejsze w konfiguracji w kropce, chociaż nie może być tak trwały.

Jeden przełącznik to wszystko

Kontrola cztery, 32 lub nawet 512 komputerów z jednej klawiatury, myszy i monitora z KVM (klawiatura monitora / video / mysz) przełącznika.

Przełącznik KVM jest doskonałym rozwiązaniem do zarządzania kabel, jeśli masz wiele komputerów do czynienia. Instalacja Przełącznik KVM pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i przestrzeń poprzez zmniejszenie ilości klawiatur, monitorów, myszy i kabli lub przewodów wymaganych do zarządzania systemów informatycznych wielu komputerów.

Drut Krosna są proste Ratownicy

Jednym z najprostszych sposobów, aby organizować różne przewody poprowadzone w biurze jest, uruchamiając je w grupach przez krosna drutu. Drut krosna są wytrzymałe, elastyczne rurki, które chronią i sznury grup, które mogłyby powodować problemy. Łatwe do czyszczenia wokół, alergeny w biurze zostaną obniżone. Ponadto, przewody, które są chronione przez krosna drutu są mniej narażone na uszkodzenia. Istnieją różne kolory, dzięki czemu łatwo przewodów kodów kolorów do wykorzystania w przyszłości. Ponadto, można je kupić w długościach masowych dla dużych biur, co oszczędza dużo pieniędzy przy organizowaniu przestrzeni roboczych.

Stojaki uzyskać maksymalne bezpieczeństwo sieci

Regały sieciowe, takie jak szaf serwerowych, zapewniają maksymalne bezpieczeństwo systemu komputerowego urzędu. Podczas wszystkich komputerach w biurze są połączone w sieć, trochę manipulowanie serwera może zrobić wiele szkód. Kradzież sprzętu komputerowego jest powszechne w wysokiej ruchu, niski biura bezpieczeństwa. Stojak sieci, który jest ogrodzony i zamknięty może położyć kres wandalizmu lub kradzieży, co zapewnia produktywność w biurze. Wiele urzędów zarezerwować konkretny, prywatny pokój do przechowywania stojak sieci i tylko nieliczni mają dostęp do sprzętu wewnątrz.

Sieciowe centra danych

Centrum danych w sieci jest wielka oszczędność miejsca narzędzie dla biur, które wymagają wielu danych i zasilania przyłączy. Zainstalowany na biurku lub stole, centrum danych w sieci jest seria gniazd i punktów dla każdej okolicy urządzeń, które wymagają podłączenia zasilania lub Internet. Na salach konferencyjnych i sal lekcyjnych, centrum danych w sieci jest idealny dla laptopów, telefonów i faksów. Ponadto, można zainstalować na pulpicie z wielu komputerów w pobliżu. Przy użyciu tego samego centrum danych dla wszystkich komputerów, przewody mogą być łatwo zidentyfikowane i zorganizowane. Wiązanie z opaskami jest łatwiejsze, gdy wszystko jest podłączone do tego samego obszaru.

Różne style Stojaki Komputerowych

Regały komputerowe są ważnymi narzędziami w biurze zarządzania drutu, ponieważ oferują miejsce do przechowywania zarówno listwy przeciwprzepięciowej i kabli. Ponadto, stojaki komputerowe zabezpieczenia cennych urządzeń, które mogłyby zostać naruszony lub skradzione. Istnieją różne style dostępne, w tym szaf ściennych i otwartych. Komputer naścienny stojak jest zamknięty szafka z drzwiami na zawiasach, które można zablokować. Istnieje wiele różnych rozmiarach dostępne i mogą być dostosowane do konkretnej wysokości, szerokości i wagi urzadzen. Najbardziej trwałe Komputer naścienny stojak może obsługiwać ponad 400 funtów. Otwarte stojaki komputerowe, a nie zamknięty, naprawić komputer w jednym miejscu dla zwiększenia bezpieczeństwa. Podobnie jak stojaki ściennych, otwarty styl może być w pełni dostosowane do sprzętu jest w jego posiadaniu.

Odpowiedz na Evolving Urzędu Cable Conundrum

Jeśli biuro nieustannie się zmienia i jest skonfigurowana, może warto rozważyć wdrożenie przenośne Gniazda natynkowe, które mogą pomieścić kilka połączeń RJ45, ale są one przeznaczone do zaakceptowania błonnika, miedź i inne rodzaje przewodów.

W wielu przypadkach, jeśli wybierzesz dobre rozwiązanie, to pole będzie zamontować do ściany za pomocą kleju lub wkrętów lub z magnesem, do każdej powierzchni magnetycznej. Ta elastyczność sprawia, że ​​idealnie nadaje się do zmieniających się środowisk biurowych.

Ponadto, jeśli są wygodne wybór marki jak Panduit można znaleźć Panduit montażu powierzchniowego pola, które są zgodne ze swoimi Panduit torowiskach kablowych oraz innych rozwiązań okablowania.

Wiązanie kabli Cinch Strap

Gdy taśma lub taśma elektryczna nie jest wystarczające dla potrzeb wiążących kablowej lub gdy trzeba otworzyć lub dostosować spinania, spojrzeć na CinchStrap rozwiązania dla wyzwań organizacji drutu. Ten ciężki pasek narzędziowy obowiązkiem ma dodatkową siłę i trzyma władzę. Solidna konstrukcja podwójnego ściegu zapewnia organizator drutu CinchStrap wytrzyma lata intensywnego użytkowania.

Routing kable i przewody

Więcej wskazówek dotyczących zarządzania drutu komputerowy: Bieganie kable od komputera do pobliskiej drukarki lub innego urządzenia peryferyjnego jest znacznie łatwiejsze, jeśli używasz łączników kablowych, siodła, lub zaciski. Korzystanie organizatorów drutu do trasy kable, gdzie ty chcesz utrzymuje wszystko czyste i utrzymuje pracownikom bezpieczne. Uchwyty do kabli mogą być szybko zainstalowane do organizowania i etykiety do dwunastu przewodów lub kabli starannie. Niektóre wysokiej jakości marki nazwa to Belkin, CB i Hellerman tytoń.

Niezorganizowane Przewody i alergie

To jest w interesie wszystkich w biurze w celu zapewnienia środowiska jest wolne od alergenów, jak to możliwe. Wiele dni choroby są podejmowane każdego roku z powodu ataków alergii i plątaniny przewodów na całym biurku może być główną przyczyną. To jest prawie niemożliwe dla gniazdo niezorganizowanych przewodów i kabli należy dokładnie wyczyścić. W rezultacie cząstki pyłu odkłada się w niedostępnych zakamarków. Z wykorzystaniem akcesoriów takich jak drut zarządzania wyskakującymi placówek, stojaki komputerowych i opaskami, alergeny w miejscu pracy może być znacznie zmniejszone.

Chroń swój komputer przed przegrzaniem

Komputerowe i serwery, które są zamknięte regały ze wszystkich stron są podatne na przegrzanie, jeżeli nie są one dopuszczone do wentylacji. Nadmierna temperatura może skrócić żywotność sprzętu komputerowego bardzo krótki, nie wspominając stanowić zagrożenie pożarowe dla biura. Wiele komputerowe, stoły warsztatowe elektronicznych i serwera stojaki są instalowane z nawiewów. Jednakże, w przypadku urządzeń, które włącza się na dłuższy okres czasu, należy zainstalować wentylator maksymalne bezpieczeństwo. Są stojaki komputerowe i serwery dostępne w gotowych do montażu wentylatora załączniki.

Stojaki i szafy komputerowe

W wielu biurach informatycznych, przestrzeń jest na wagę złota. Czy masz wszystkich komputerów lub serwerów na biurkach lub tabel? Jeśli tak, to często nie mają opcję, aby zezwolić na dostęp do pokoju tyłu komputera, gdzie znajdują się wszystkie gniazda i porty kablowe. Regały komputerowe z zamków out to świetny sposób, aby zaoszczędzić miejsce i jak zapewnić dostęp do komputerów dla łatwego serwisowania i konserwacji.

Stojaki i szafy komputerowe

Szafy Elektryka można zachować kurzu z urządzeń oraz koordynacja z wystrojem. Ale gdy Twój sprzęt musi być naprawdę bezpieczne, należy wziąć pod uwagę pola blokady bezpieczeństwa. Te szafki bezpieczeństwa i półki oferują solidną bezpieczeństwa, które będzie chronić zawartość swoich maszyn przed nieautoryzowanym dostępem. Są espcially przydatne, jeśli używasz sprzętu monitering wideo, które musi być chronione przed wścibskimi ręce.

Picie białko trzęsie: Jak mogą pomóc budować mięśnie

Białko trzęsie pozwoli budować mięśnie szybciej niż zwykle może. Wszystkie mięśnie wymagają białka rośnie i regenerują się, a białko trzęsie zawierają dużą dawkę białka na porcję. Bez białka, bez względu na to, ile ćwiczenia robisz, po prostu nie będzie w stanie zbudować mięśnie.

Znaczenie białka

Białko jest naturalnym elementem diety. Można go znaleźć w mięsie, jajach, ryb i drobiu. Każdy musi jeść białko jako część zdrowej, zbilansowanej diety. Problemem jest to, że jeśli mięśnie budynku, trzeba spożywać więcej białka niż normalnie.

Białko jest także wykorzystywane do tworzenia hormony oraz enzymy i wzmocnienie układu immunologicznego. Bez wystarczającej ilości białka, organizm nie będzie w stanie utrzymać swoje komórki, które mogą spowodować wiele problemów zdrowotnych.

Suplementy białkowe

Białko wstrząsa dostarczenie dużej ilości białka w bardzo małych dawkach. Białko trzęsie powinny być używane tylko jako dodatek, a nie jako zamienniki posiłków. Musisz jeść normalne posiłki swoje i spożywać białko trzęsie między posiłkami i po treningu. Próbując wykorzystać je zastąpić posiłki spowoduje twój metabolizm zwalnia. Spowoduje to, że niektóre z masy mięśniowej, aby zostać utracone.

Miksery

Białko trzęsie nie są zwykle bardzo smaczne. Istnieje jednak kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby te napoje smakują o wiele lepiej. Mogą być mieszane z wodą z łatwością, owocowy, mleko lub sok. Najprostszym na to sposobem jest umieszczenie owoców w blenderze, dodać białka w proszku i przekształcić go w smoothie. Koktajle są dobrym wyborem dla kulturystów, ponieważ są one całkowicie naturalne.

Najlepszy czas, aby pić białko trzęsie

Jeden z najlepszych razy pić koktajl białkowy jest tuż po ćwiczeniach. Pomoże to dostarczyć organizmowi białka, że ​​musi zbudować i wzmocnić mięśnie. Ten dodatkowy białka pomogą naprawić którykolwiek z mikroskopijnych łzy wewnątrz mięśni. Pomagając naprawić mięśnie znacznie szybciej niż normalnie, będzie można zmniejszyć czas odzyskiwania i budować mięśnie znacznie szybciej.

Stosując odpowiedni rodzaj shake proteinowy

Istnieje wiele różnych rodzajów białek wstrząsa dostępne. Jednym z najbardziej popularnych jest białko serwatki, który ma bardzo wysoką wartość biologiczną i jest uważany za "kompletną" białko. Zawiera wszystkie aminokwasy, w tym niezbędne nienasycone kwasy i endogennych. Inne potencjalne rodzaje białka obejmują całe jaja, a nawet mleko, ale są one często brakuje we wszystkich aminokwasów organizm potrzebuje.

Jak dużo?

Musisz upewnić się, że piją wystarczająco dużo białka trzęsie, aby promować dobre wzrost mięśni. Trzeba być o co najmniej jeden gram białka wstrząsnąć dla każdego kilogram masy ciała. Jeśli ważysz 200 funtów, na przykład, powinieneś być przy 200 g białka dziennie. Biorąc nadmiar białka przy opracowywaniu przyspieszy ożywienie organizmu.

8 sposobów na Make Your białko trzęsie dobrego smaku

Białko trzęsie może być bardzo użyteczne sposoby dostarczania organizmowi dodatkowego białka, które potrzebuje. Białko to bardzo ważne dla bodybuilders, ponieważ będzie on konwertowany na mięśnie. Problem z trzęsie białka jest to, że nie smakują tak miły, jak sama nazwa wskazuje. Jednakże, istnieje kilka prostych sposobów, które można wykorzystać, aby białko trzęsie smak niesamowity.

1. Dodanie Owoce

Jednym z możliwych sposobów dokonywania białko trzęsie smak rozsądne jest, aby dodać trochę owoców. Niemal każdy owoce mogą być stosowane. Truskawki, wiśnie czy maliny są wielkie możliwości. Umieść koktajl białkowy do blendera i dodać świeże owoce. Dodawanie owoców sprawi, że drgania smaku dużo lepiej bez co niezdrowe. To będzie także Państwu jednej porcji owoców i zasiłku swojej warzyw.

2. Dodanie większej ilości wody

Jeśli okaże się, że powodem, dla którego nie lubię swój koktajl białkowy jest dlatego, że jest zbyt silny, można po prostu dodać kilka dodatkowych wody. Wystarczy dodać trochę wody i wymieszać. Spowoduje to, że drgania znacznie słabsze, a to oznacza, że ​​trzeba pić więcej płynu, aby uzyskać odpowiednią dawkę.

3. Mleko

Jeśli chcesz, aby zamaskować smak i uczynić go bardziej jak Milkshake, można dodać trochę mleka. Ponadto warto dodać niewielką ilość cukru lub sztuczny słodzik, aby je bardziej znośnym.

4. przekształcając go w Smoothie

Możesz włączyć koktajl białkowy na pyszne świeże smoothie. Są zdrowe i pyszne pić. Połóż drgania w blenderze i dodać lód. Dodać trochę świeżych owoców, w tym co najmniej jednego banana, aby ją zagęścić. Owoce i lód powinny maskować smaki shake białka i sprawiają, że znacznie łatwiej jest pić.

5. Czekolada w proszku

Dodawanie środków aromatyzujących czekolady do shake białka może to smak niesamowity. To słodzenia i sprawiają, że o wiele łatwiej pić wszystkie swoje drgania. Prawie każdy proszku mlecznego można dodać do białka wstrząsnąć, aby to ładniej pić.

6. Zmiana marki

Istnieje wiele różnych marek i typów białka wstrząsnąć dostępnych, więc marki może być przełączania rozwiązaniem dla Ciebie. Serwatka Białko trzęsie są jednymi z najlepszych. Są cieńsze niż innym i nie ma bardzo silny aromat. Eksperymentować z różnymi markami, aż znajdziesz taki jesteś zadowolony.

7. Dodawanie Jogurt

Dodając jogurt do shake białka może dać dodatkową głębię. Może to spowodować słodsze i bardziej z poczęstunkiem. Pozwoli też wstrząsnąć nieco grubsze, co niektórzy mogą cieszyć.

8. Wykonywanie własną

Zamiast kupować wstępnie mieszane białko trzęsie, można też tworzyć własne. Kupić proszek białka w sklepie ze zdrową żywnością. Proszek można zmieszać z mlekiem, owoców lub soku.

Stosując się do tych wskazówek, będziesz mógł, aby Twoje białko trzęsie smakuje znacznie lepiej, co z kolei pomoże zbudować mięśnie.

Jak skonfigurować małą sieć Business Computer

Jak skonfigurować małą sieć Business Computer


Microsoft jest wiodącym autorytetem w jaki sposób skonfigurować małą sieć biznesu komputerowego, ponieważ jest wiodącym producentem komputera. Dla celów niniejszego artykułu, przyjmuje się, komputery są fabrycznie Microsoft; jednak większość komputerów w sieć będzie w podobny sposób - nawet gdyby się Macintosh® Apple® lub rodzajowy marki.

Korzyści

Konfigurowanie sieci pozwoli komputery do udostępniania połączenia internetowego, udostępnianie plików między komputerami, używają wspólnego drukarkę i grać nagraną muzykę i filmy.

Sieć bezprzewodowa lub przewodowa

Zacznij od podjęcia decyzji, gdzie chcesz, aby Twoje komputery do środka biura. Dla sieci bezprzewodowych, trzeba będzie kupić router bezprzewodowy. Sieć bezprzewodowa umożliwia korzystanie z laptopa z dowolnego miejsca w domu lub w biurze. Jednak, według Microsoftu, sieci przewodowej jest najbardziej bezpieczny i niezawodny wybór. W biurze, na pewno potrzebujesz komputera set-up, który jest bezpieczny i niezawodny.

Zakup routera i sieci kabli

Router wybrać powinien być taki, który jest kompatybilny z systemami komputerowymi. Można to sprawdzić poprzez odczyt kierunki skrzynki. Będzie to powiedzieć, co to jest zgodne z. Wybierz najwyższą jakość routera można sobie pozwolić, aby uzyskać najlepsze korzyści. Potrzebny będzie również kable sieciowe, zwane również Ethernet lub "Cat 5" kabli. Będą one działać z każdego komputera z routerem. Możesz kupić kable sieciowe do 300 metrów długości. Określ długość trzeba przez pomiar z każdego miejsca komputera do routera. Jeśli potrzebujesz portu połączenia sieciowego (jak gniazdka do telefonu) w kilku pokojach, trzeba będzie zatrudnić licencjonowanego elektryka lub specjalisty sieci komputerowej.

Połącz się z Internetem

Szerokopasmowy jest najszybszym, najbardziej niezawodnym rozwiązaniem i jest dostępna w większości obszarów przez operatora sieci kablowej. Większość nowoczesnych komputerach są karty sieciowej preinstalowany na plecach. Jeśli twój nie robi, można dodać. Twój dostawca internetu będzie w stanie pomóc w tym, dzięki czemu można uzyskać dostęp do Internetu.

Kolejne kroki poniżej pokaże Ci, jak podłączyć router pomiędzy modemem a komputerem.

Jak skonfigurować Small Business Computer Network

Oto wielka ilustracja z oficjalnej strony internetowej firmy Microsoft, który pokazuje dokładnie, jak konfiguracja powinna wyglądać. Znajdziesz tu także bardziej kompletny poradnik na ten związek w przypadku, gdy potrzebujesz pomocy. Modem jest podłączony do źródła internetowego. Ta część zostanie zrealizowana przez firmę Cable lub dostawcy usług internetowych (ISP). Router zostanie podłączony do modemu. Każdy z komputerów należy podłączyć do routera za pomocą sieci (kabel Cat 5) zakupiony. Jest to stosunkowo prosty proces, który brzmi bardziej techniczne ani skomplikowane niż jest. Oto kroki, w podziale:

 1. Jeśli Twój komputer jest obecnie głównym podłączony do Internetu, należy odłączyć kabel sieciowy z tyłu komputera i włóż go do portu z tyłu routera oznaczone Internet, WAN lub WLAN. Jeśli nie jest już podłączone, podłącz kabel sieciowy do modemu, a drugi koniec kabla do Internetu, WAN lub portu WLAN na routerze.
 2. Podłącz ruter i odczekaj kilka minut. Zapali się z przodu routera, więc wiesz, że połączenie zostanie ustanowione.
 3. Wyłącz komputer.
 4. Podłącz kabel sieciowy do karty sieciowej z tyłu komputera. Drugi koniec przewodu przechodzi do urządzenia sieci, w tym przypadku routera.
 5. Włącz komputer i powinien być podłączony.

Powtórz powyższą procedurę dla każdej z innych komputerów w sieci. Teraz, gdy wiesz, jak skonfigurować małą sieć biznesu komputerowego, możesz spodziewać się, że twoi przyjaciele i koledzy mogą chcieć swoją pomoc, aby pomóc w ich.

Szafy Sień

Szafy Sień

Instalacja szafki pokój błoto jest łatwe, efektywne kosztowo sposób, aby poprawić wygląd i funkcjonalność swojego domu.

Pokoje błotne są pokoje zazwyczaj znaleźć w domach w północno-wschodniej, gdzie płaszcze, kapelusze, rękawiczki i buty są usuwane i przechowywane. Czasami zwierzęta domowe mają swoje jedzenie i łóżka w pokoju błocie też. Te bramach utrzymać błota, śniegu i liści z śledzone do domu utrzymując pomieszczenie w czystości i ochrony podłóg i dywanów. Dodawanie szafki do pokoju błota pozwala na organizowanie brzydkich mes i zachować wejście swojego domu schludne. Plus zwolnić kryty szafę i szafkę, ponieważ płaszcze, kapelusze, buty, podkładka i sprzęt do golfa można pozostawić w mudroom.

Rodzaje Szafy Sień

Istnieje wiele różnych opcji do szaf pokoju błoto. Na wysokiej klasy szafy można zainstalować niestandardowe i na niskim końcu można po prostu dodać kosze do przechowywania buty i kapelusze.

Szafy niestandardowe

Szafy niestandardowe pozwalają na tworzenie wszelkiego rodzaju wygląd i konfiguracji chcesz. Możesz zaprojektować szafy, aby dopasować wnętrze domu: French Country, Shaker, Nowoczesny lub High Tech. Można również zaprojektować własne przestrzenie wielkości do przechowywania sprzętu sportowego nic z narzędzia ogrodowe do do butów śniegiem. Szafy niestandardowe, jednak mogą być bardzo drogie. Mogą być uruchamiane od $ 6.000 15.000 dolarów w zależności od wielkości szafy i wyboru materiałów.

Wstępnie wykonane drewniane Szafy

Dla szybkiej i taniej i znacznie mniej pieniędzy niż zamówienie szafki, można kupić w sklepach atrakcyjne szafki Pottery Barn, jak Crate and Barrel i Ikea.

Szafki metalowe

Szafy metalowe, podobnych do tych w salach gimnastycznych szkół, może zrobić wielkie szafek do pokoju błoto.

Gdzie kupić Mud Szafy Pokoju

Oprócz Pottery Barn, Crate i Barrel i Ikea, można również znaleźć opcje dla mudroom w tych miejscach.

 • Dura specjalizuje się w niestandardowych Najwyższy szafki.
 • Kraftmaid sprzedaje wielki Beadboard szafkę entryway, który ma wbudowany ławki. To sprawia, że ​​zakładanie i zdejmowanie butów łatwe.
 • Trociny Miasto sprzedaje inexpemsive systemów modułowych i ławki startowych.
 • California szafy, znane wnętrze Firma posiada rozwiązania do przedpokoju mieszkalnej też.
 • Rabat Szafki sprzedaje szafki metalowe idealny do przechowywania sprzętu sportowego.
 • Zrób to sam. Budowa własnego szafki dla mudroom jest niedrogi sposób, aby uzyskać doskonały projekt dla Twojego domu.
 • Rubbermaid posiada szeroką gamę pojemników i zbiorników magazynowych do organizowania pokój błoto na bardzo napięty budżet.

Rozważania Cabinet

O tym należy pamiętać, rozważając szafek do pokoju błocie:

 • Kosztów. W zależności od budżetu, można tworzyć niestandardowe szafki konkretnych do swoich upodobań lub zakupić szkieletowe, gotowe elementy.
 • Plan. Jeśli mieszkasz w domu z otwartym planie piętra, zamknięte, zadbane Szafy mogą być priorytetem, aby utrzymać dom patrząc schludny i wykończone. Jeśli mudroom jest tylko częścią osobnym wejściem, może być w stanie uciec z mniej formalnych szafki.
 • Funkcjonalność. Rozważ szafki z przegródkami roll-out, dzięki czemu można wykorzystać każdy centymetr przestrzeni. Możesz również dodać suchej płycie kasowania lub TABLICA więc może ty i twoja rodzina śledzić terminy spotkań, zabaw i spotkań.

Domowe bazie soi białko trzęsie

Domowe bazie soi białko trzęsie


Domowe trzęsie białka sojowego może być wspaniałe dodatki do diety wegetariańskiej. Jeśli potrzebujesz zastrzyk składników odżywczych pakowane w godzinach porannych, przed lub po treningu lub po prostu jako orzeźwiający przekąskę, może się okazać, że białko trzęsie są domowe mile satysfakcjonujące. Te trzęsie wszystkie wykorzystać białko sojowe jako podstawa dużo ich białka.

Pyszne Domowe białko trzęsie

Przed zbierając różne składniki wymienione poniżej, upewnij się, że masz miksera. Większość miksery rade. Jednakże, jeśli jesteś na rynku blenderze najwyższej jakości, rozważyć inwestowanie w Blendtec. Firma ta oferuje niesamowite jednostki mieszania.

Good Old Strawberry Banana

Ten klasyczny Shake jest pyszne wybór. Wraz z dobrą dawkę białka, będziesz biorąc w niektórych wielkich witamin i minerałów. Truskawki są doskonałym źródłem witaminy C i są bogate w składniki odżywcze, które służą jako silne przeciwutleniacze. Dodatkowo, banany dostarczyć bogatej podaży potasu i witaminy B6. Składniki:

 • 1 szklanka Kremowa Wanilia tak pyszne Dairy-Free Mrożone Deser
 • 1/2 szklanki mleka sojowego
 • 1 do 2 miarki proszku białka sojowego
 • 1/2 szklanki truskawek
 • 1/2 banana
 • 1 łyżka syropu klonowego

Umieścić składniki w dzbanku blendera w swojej kolejności podanej powyżej. Zabezpieczyć pokrywę. Mieszanki, zalać, i baw się!

Pikantne Blueberry shake

Pobierz białko i cenne przeciwutleniacze! Borówki są ujmowane jako antyoksydacyjnych potęg, które wybuchają z pysznym smakiem. Zapewniają one również wspaniałe błonnika. Zgromadzić następujące potrzeby:

 • 1/2 szklanki Kremowa Wanilia tak pyszne Dairy-Free Mrożone Deser
 • Mleka sojowego 3/4 szklanki
 • 1 do 2 miarki proszku białka sojowego
 • 3/4 szklanki jagód
 • 1 łyżka syropu klonowego
 • 1/2 szklanki lodu
 • Opcjonalnie: kropla ekstraktu waniliowego

Umieść powyższe składniki w dzbanku blendera w swojej kolejności, w której zostały wymienione. Zabezpieczyć pokrywę. Mieszanki, zalać, i baw się!

Chocolate Peanut Butter Protein Delight

Domowe bazie soi białko trzęsie

Jak ktokolwiek może oprzeć się niebiańskie połączenie czekolady i masła orzechowego? Na własną rękę, że są dobre, ale razem smakują magiczne! Jeśli masz ochotę na specjalne traktowanie, zaopatrzyć się w następujące i przygotować się do dekadenckiego poruszenia:

 • 1 szklanka Kremowa Wanilia tak pyszne Dairy-Free Mrożone Deser
 • 1 do 2 miarki proszku białka sojowego
 • Mleka sojowego 3/4 szklanki
 • 1/4 szklanki masła orzechowego w stylu naturalnym
 • 1/2 szklanki syropu czekolada organiczna wegetariańska

Umieść powyższe składniki w dzbanku blendera w swojej kolejności podanej. Zabezpieczyć pokrywę. Mieszanki, zalać, i baw się!

Marvelous Mocha Mint

Jeśli jesteś ekspres do kochanka, który docenia okolicznościowy miętowy mochalicious zachwyt, a następnie spróbować tego shake białka. Jeśli kofeina jest problemem, wystarczy skorzystać z bezkofeinową alternatywę. Składniki potrzebne są:

 • 1 szklanka Kremowa Wanilia tak pyszne Dairy-Free Mrożone Deser
 • 1/2 filiżanki kawy o smaku waniliowym lub mleko sojowe
 • 1 do 2 miarki proszku białka sojowego
 • 1/4 szklanki schłodzone czarna kawa (kawa mrożona jest najlepszy)
 • 2 łyżki syropu czekolada organiczna wegetariańska
 • 1/4 łyżeczki ekstraktu mięty

Połączyć składniki w dzbanku blendera w tej samej kolejności podanej powyżej. Jak zawsze, zabezpieczyć pokrywę. Następnie wymieszać, wlać, i baw się!

Alternatywy

Gdy zbierając składniki do shake białka, zawsze możesz zdecydować alternatyw. Proszek białka sojowego jest jedynie jednym z wielu wegetariańskich źródeł białka. Zastępca sojowy z proszkami konopi, lnu, lub białka ryżu. Wiele alternatyw przyjaznych zwierząt istnieją w rynku, więc spróbować kilka zdecydować, które z nich smakuje najlepiej do palety.

Jak szybko skonfigurować sieć domową

Sieci nie tylko istnieje w biurze; można również skorzystać z opcji sieciowych w domu dla wielu komputerów. Jeśli istnieje wielu użytkowników komputerów w domu i jesteś zmęczony zawsze próbuje manipulować okablowanie do udostępniania połączenia internetowego, można zdecydować, aby skonfigurować jedną sieć domowa czasu i udostępnić go dla wszystkich jednocześnie.

Połączenie z siecią w domu jest mniejszy typu skala sieci biurowej, ale nadal wymagają doskonałe i ostrożnego obchodzenia się z Twojej strony. Nie musisz administratorów systemów do zarządzania siecią domową, jak to jest mały i może być łatwo obsługiwane przez jeden serwer.

 1. Zdecyduj się na opcję sieci domowej. Strona główna netto Pomoc oferuje diagramów internetowych ofthe różnych opcji w sieci domowej, które można dostosować. Karty sieciowe areconvenient ale systemy główna PNL jak najlepsze wykorzystanie obwodów telefonicznych. Youcan również wybrać się do rowu przewody i bezprzewodowych, a nie, ponieważ isalready pojawiający się trend na arenie sieci domowej. Ale wtedy masz pewność, że nie mająca jest minimalne zakłócenia między komputerami, zwłaszcza jeśli planujesz korzystać z sieci domowej za onlinemultiplayer turnieju gier! Dla sieci WiFi, można sprawdzić outdifferent produkty, z których najbardziej widoczne są oferowane przez Proxim i Netgear sieci.
 2. Instalacja sterowników i CD. Trzymaj pod ręką swój zestaw Systemsoftware pracy instalacji (CD lub w inny sposób), a potrzebne sterowniki dla thenetwork. Pakiety sieciowe mają swój własny zestaw wymagań systemowych foroptimum funkcjonalności.
 3. Identyfikatory i nazwy komputerów. System Serwer jest traktowany jako asingle jednostki z wielu części. To będzie najbardziej skuteczne dla Ciebie i yourusers jeśli masz system nazewnictwa, który pomaga identyfikować jeden computerfrom inne. Nazwa komputera dla całej grupy może również być usedduring kreatora instalacji sieci i pomaga zidentyfikować Cię wyjątkowo amongother sieci domowych, które mogą być obecne na danym obszarze.
 4. Wybierz komputer. Strategicznie umieścić serwer swojego domu lub hostcomputer. Jest to bardzo ważne, ponieważ czasami trzeba się tobe serwera otwarty, aby inne komputery, aby ze sobą powiązane.
 5. Opcje udostępniania Internetu. Będzie to uzależnione od komputera mainserving lub będzie wyrównywanie przywileje dla każdego terminala? Możesz wybrać opcje udostępniania Internetu i włączyć go w yoursystem konfiguracji odpowiednio.
 6. Szyfrowanie danych dla bezpieczeństwa. Ze względów bezpieczeństwa, możesz spróbować zainstalować wantto szyfrowanie, aby zapobiec inwazji hakerów pliki homenetwork. Produkuje jakiś hałas w sieci, które można zachować bezpieczny yourtransactions.
 7. Adres IP. Czy to będzie statyczne lub dynamiczne? Obrotowa IPaddresses ma innej opcji zabezpieczeń, które można uznać za ustawić upyour sieci domowej.
 8. Przeprowadzenia konfiguracji sieci na każdym komputerze. Najlepiej to zrobić, jeśli można to zrobić itall w tym samym czasie. Ale jeśli jesteś tylko jeden udział w theinstallation, można również zrobić to po jednym na raz, pod warunkiem, że jest otwarty serverPC cały czas.

Sprawdź swoją sieć domową. Niektóre rzeczy można spróbować są udostępnianie plików, drukowanie z komputera zdalnego do innych działań komputer-komputer łączących serwer i sprawdzić, czy połączenie jest już pracuje.

Pomysły na Sień

Pomysły na Sień

Pokoje błotne uzyskać wiele trudnych użytku na codzień. Od składowania do użyteczności, pokój błoto może mieć dużo rzucony na to, co sprawia, dobry układ zasadnicze znaczenie dla jego stosowania. Pobierz kilka pomysłów na to, jak można rozwinąć swój pokój błoto obejmuje nie tylko typowe układy, ale unikalne funkcje i dodatki, jak również.

Mud Pokoje

Pokój błoto koncepcja pochodzi od gospodarstw i Rancza z konieczności, i był zazwyczaj znajduje się w tylnej części domu z wejściem podwórku.

Oryginalne Mud Pokoje

Pomysły na Sień

Pokój błoto dosłownie rzuca błotniste miejsce na buty i ubranie, kiedy wracając z pola i pastwiska. Ten powrót wejście przechowywane kurz i brud z śledzone w całym domu. Nie było zazwyczaj zlewozmywak lub umywalka do mycia się przed posiłkami.

Komunalne i pralni Pokoje

Lata później, pokój błoto przekształciła się w pomieszczeniu gospodarczym, który łączy podkładkę rodziny i suszarka znajduje się w tym samym pomieszczeniu. 1970 WC obok pokoju błota dozwolone tylko dla minimalnej umyć. Zamiast kąpieli pół, wiele nowoczesnych domów posiada w pełni wyposażoną łazienkę, więc można wykonać prysznice.

Mud Pokoje Dziś

Dzisiejsze błoto pokój ma jeszcze coś wspólnego z jego początków. Jest to często miejsce, rodzina przybywa rzucić swoje szaty i zabłocone buty. To także coraz miejsce, gdzie można przechowywać te elementy, wraz z innymi, których możesz potrzebować w plenerze z plecakami będzie do sprzętu sportowego.

Dzisiejsze mudroom musi nie tylko być łatwe do czyszczenia, ale musi uwzględniać swoje rozwiązania pamięci masowej, jak również.

Projektowanie witryny Sień

Możesz mieć mały wybór na układ pokoju błoto ze względów przestrzennych. Pokój błoto najlepiej położony w pobliżu kuchni, garażu, czy tylne drzwi dla łatwego dostępu przez członków rodziny. Pamiętaj, że jest to obszar usunąć błotnistą ubranie przed wejściem na resztę domu; to nie działa, jeśli trzeba iść za pośrednictwem kuchni lub salonu, aby go osiągnąć.

Wiele rodzin, okaże się, że pokój staje się głównym błoto Wpis sposób wykorzystują do ich domu, umożliwiając ich przedpokój do wykorzystania dla gości.

Jakie funkcje Uwzględnij

Przed rozpoczęciem projektowania pokój błoto, trzeba określić, jakie działania powinny być umieszczone w tej przestrzeni. Funkcje, których obejmują również pomoże określić ilość miejsca, jaką potrzebujesz. Działalność może chcesz, aby zrobić miejsce do przechowywania rzeczy na to:

 • Ogrodnictwo
 • Grać
 • Basen i woda
 • Sport
 • Zwierzęta, w tym obszarze do karmienia lub kuwecie

Ponieważ pokój błoto jest obszar przejściowy dla członków rodziny, aby korzystać w pochodzące z zewnątrz do domu i odwrotnie, trzeba drogę dla członków rodziny do złożenia różnych sztuk bagażu i torby, takie jak plecaki, teczki, torby sportowe, torebki i inne bagażu. Rozładunku samochodu sprzętu sportowego, pudełka i artykuły spożywcze powinny być uwzględnione przez pokój błoto, przynajmniej tymczasowo.

Podłoga

Pomysły na Sień

Większość z nich ma błota podłogi, który jest oddzielony od podłogi używane w dalszej części domu. Jest tak, ponieważ piętro mudroom wykonuje większość nadużywania i prawdopodobnie musi być czyszczone najczęściej. Dlatego, drogie i delikatne podłogi jak twardego drewna lub marmuru najlepiej zostawić z przestrzeni. Materiały Posadzki do rozważenia to:

 • Porcelanowe płytki, które nie wymaga konserwacji i pozwala zmyć go z tym, co wybrać. Porcelana nie porysować lub plama, i jest w wielu różnych stylach, więc będzie zadowoli każdego domu.
 • Chiński dachówka łupek, który ma naturalnie urozmaiconą powierzchnię, która ukrywa zabrudzenia i zużycie. Łupek nie plami, a wszelkie rysy mogą być ukryte z odrobiną oleju mineralnego, co czyni go dobrym wyborem dla wielu domach.
 • Płytki kamienne, płytki, która jest inna opcja bardzo tani w utrzymaniu idealny do użytku w pokoju błoto. Płytki kamienne nie porysować lub plama i pochodzą zarówno szkliwione i nieszkliwione, aby zmieścić wiele różnych spojrzeń.

Podłogi pokoi błoto może być określone w dowolny sposób, ale większość dobrze wykorzystać dużych płytek wielkoformatowych, które mają kilka Spoiny do wybarwienia w czasie.

Stwórz Twój Sień

Po określeniu swoich potrzeb i wykładziny, istnieje wiele sposobów, można położyć się i wykorzystują przestrzeń.

Projekty długi wąski Mud pokoi

Pomysły na Sień

Jeśli pokój błoto jest to długi, wąski łącznik między garażem a kuchnią, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zmaksymalizować przestrzeń.

 • Rozważmy dwie wysokie szafki magazyny o płaszcze, kurtki, czapki, plecaki i sprzęt sportowy.
 • Dodać półki pomiędzy dwiema jednostkami przez dodatkową otwartej przestrzeni magazynowej.
 • Zamiast półek, można zbudować biurko się z dwóch kawałków drewna. Dodaj krzesło, lustro i kosz na śmieci do funkcjonalnego biurka.
 • Jeśli w domu jest formalne w stylu możesz wybrać meble, takie jak szafy lub komody i ponownym celu do tego obszaru.
 • Użyj kosze na otwartych półkach dla lepszej organizacji.

Inne pomysły na długie, wąskie pokoje obejmują:

 • Hang długie regały lub zestawy wieszaków na ścianach, aby takie rzeczy jak płaszcze i plecaki podnosi się z podłogi.
 • Hang startowe stojaki na ścianach przechowywać buty i pomóc im na sucho.
 • Hang kąciki małe ścianie nad ławce złapać rzeczy jak czapki, rękawiczki i torebki.
 • Użyj ławce przechowywania wzdłuż jednej z krótkich ścian zachować rzeczy z oczu i zapewnienia miejsca dla ludzi, aby usiąść podczas zakładania butów.

Pomysły na Sień

Sień dla małych dzieci

Dla rodziny z małymi dziećmi, jest to idealne miejsce na stworzenie mini-szafki z meblami specjalnych i niestandardowych do specyfikacji.

 • Pozwól miejsca powiesić płaszcze, kurtki i czapki.
 • Rozważ użycie małych otworów Cubby z kolorowych koszy do przechowywania buty, plecaki i książki.
 • Utwórz ławki lub dodać krzesło dla zakładania i usuwania buty.

Duża Sień

Jeśli jesteś w stanie stworzyć idealny pokój błoto, będziemy chcieli, aby upewnić się to kilka funkcji i meble.

 • To niektóre siedzenia dla zakładania i zdejmowania butów; ławki, krzesła, taborety czy drewniane loveseats dobrze do tego celu.
 • Włóż trochę przechowywanie takich jak kołki wiszące haki do wieszania kurtki, płaszcze, kapelusze i czapki - to może być również włączone do swoich jednostek ściennych.

Pomysły na Sień

 • Włóż trochę otwarte półki podzielono się do otworów Cubby lub szafach do przechowywania butów, sprzętu sportowego, książek, a nawet plecaki - przypisać jedną osobę do organizowania wszystkie swoje rzeczy.
 • Użyj dużych koszy na lub w regały do ​​przechowywania rzeczy kącików schludny i zorganizowany.
 • Dołącz ujście wewnątrz każdego kącika do ładowania telefonów i innych małych elektroniki, kiedy nie jest w użyciu.
 • Ustaw najlepsze miejsce na torebce lub zakupami torby podczas rozładunku samochodu, takich jak stoły, ławy lub liczników.
 • Dodaj lusterko do kontroli w ostatniej chwili do włosów.
 • Miejsca dla stoisku parasol.
 • Drzewo służy jako sala ławce, kołki na płaszcze, lustro i często przechowywania pod ławki.
 • Upewnij się, że masz wystarczająco dużo oświetlenia na tym obszarze, w tym nad głową, miękkie wbudowania, lampy stołowe i lampy podłogowe.

Nie zapomnij Elementy projektu w tym miejscu

Podczas gdy jesteś koncentruje się na funkcjonalności, nie zapomnij dodać nieco koloru i stylu. Tylko dlatego, że jest to bardzo utylitarne przestrzeń nie oznacza, że ​​projekt powinien być mniej niż den lub sypialni. Carry elementy projektu od reszty domu do tego pokoju dla wielkich pomysłów na pokój błoto.

Jak dbać o Naciągnięty mięsień

Jeśli youâ € ™ re w sporcie, prawdopodobnie zostały wystawione się na wiele rodzajów zagrożenia. Wraz ze wspólnym zwichnięcia i inne bóle, zwykle uraz jest wyciągnął mięśni. Mięśni składa się z włókien, które biegną na całej długości dwóch punktach. Zazwyczaj są one przymocowane do głównych wypukłości na kości i sprawiają, że ruchy ciała możliwe.

Gdy nadmiernie rozciągnięty mięsień jest obok jej granic, może to powodować dyskomfort dla Ciebie. Może to być bardzo bolesne i może doprowadzić do wystąpienia objawów takich jak zapalenie, ból mięśni (lub bóle mięśni), jak i ciepła w obszarze zagrożonym.

Dbanie o ciągniętych mięśni jest coś, co powinno być wspólne dla wszystkich sportowców, wiedzy czy youâ € ™ re wojownika weekend lub zawodowe. Oto kroki, które musisz zrobić, aby dbać o ciągniętych mięśni:

 1. Jeśli masz ochotę youâ € ™ ve wyciągnął mięśni, należy natychmiast przerwać grę i wybaczyć sobie z gry. Wouldnâ jesteś € ™ t znać zakres obrażeń na pewno tak ita € ™ s lepiej zaważyć na ostrożności.
 2. Zastosuj zimny kompres do mięśni, aby utrzymać obrzęk w dół. Zapalenie jest normalna reakcja organizmu do obrażeń, ale może utrzymać się z ruchu łatwo z jednego miejsca do drugiego. Zastosowanie zimny kompres może kupić ci czasu.
 3. Brać Niesteroidowe leki przeciwzapalne takie jak ibuprofen, kwas mefenamowy i naproksenu. Te trzy tabletki może się obrzęku w dół i w tym samym czasie, w wyniku czego otrzymano ulgę w bólu.
 4. Reszta. Nic tak naprawdę sprawia, że ​​uraz mięśni goją się szybciej niż stary dobry leżenia w łóżku. Po odpoczynku, można podnieść rannego część ciała powyżej swojego serca, aby zmniejszyć obrzęk. To także zmniejsza ilość limfy, przechodząc do są i zapobiega gromadzeniu się go.
 5. Jeśli ból pogarsza, a szkoda wydaje się nie być poprawa po tygodniu, może trzeba odwiedzić lekarza. Ortopeda jest profesjonalnym, że najlepiej przygotowane do radzenia sobie z tego rodzaju problemami.
 6. Aby zapobiec wyciągnął mięśni, zawsze niezbędne ćwiczenia rozciągające przed meczem. Rozgrzewka i rozciąganie powoduje, że mięśnie stają się bardziej rozciągliwe i to również podnosi temperaturę mięśni, dzięki czemu są mniej prawdopodobne, aby być wstrząśnięty aktywności fizycznej.
 7. Nie staraj się spieszyć z powrotem do gry lub do wykonywania, gdy uraz. Byłoby trudniej się odbijać od cięższy urazu lub podarte mięśni, jeśli nie czekać mięśni leczyć.

Posiadanie Naciągnięty mięsień może być bolesne i frustrujące doświadczenie dla kogoś, kto chce się pocić go na sąd lub biegać po torze, ale będzie to jeszcze trudniejsze dla Ciebie, jeśli dona € ™ t odpocząć szkody. Mięśnie mogą naprawić się, ale tylko jeśli dać im czas i okoliczności załatwiać się w górę. Wystarczy uzbroić się w cierpliwość i będzie z powrotem w siłowni w żadnym momencie.

Jak sprawdzić, czy działa sieć bezprzewodowa

Sprawdzanie, aby upewnić się, że sieć działa bezprzewodowy dostęp do Internetu, jak ma to dość łatwe. Poniższa lista kroków, jak upewnić się, że sieć bezprzewodowa działa.

1. Sprawdź swój modem.

Upewnij się, że wskaźnik LED modemu dla "DSL" lub "Link", jest stabilny i nie miga. Miga kontrolka LED natychmiast DSL oznacza, że ​​modem nie jest prawidłowo odbiera sygnał z Głównego Urzędu Twojego dostawcy usług internetowych.

2. Sprawdź, czy router.

To samo z modemem, należy sprawdzić wskaźnik LED "WAN" i zapewnia, że ​​nie miga. Jeśli miga, że ​​może być problem z połączeniem lub mostków modemu i routera bezprzewodowego. Oprócz wskaźnika WAN LED, będzie trzeba także sprawdzić na wskaźniku "Wireless" LED. Światło to powinno być albo szybko miga lub świeci na stałe. Jeśli sprawa jest to, że nie ma światła na to, to problem może być związany z bezprzewodowej karty sieciowej zainstalowanej w komputerze.

3. Sprawdź, czy bezprzewodowa karta sieciowa działa prawidłowo zainstalowana.

Po pierwsze, upewnij się, że karta sieci bezprzewodowej pracuje. Można to zrobić wchodząc do wnętrza Menedżerze urządzeń. Istnieją trzy sposoby, które można wykorzystać, aby dostać się do Menedżera urządzeń.

 • Uruchamianie Menedżera urządzeń z polecenia Uruchom. Kliknij przycisk "Start" wybierz opcję "Uruchom", wprowadź "devmgmt.msc" w polu tekstowym i naciśnij klawisz "Enter" na klawiaturze.
 • Uruchamianie Menedżera urządzeń za pośrednictwem panelu "Zarządzanie komputerem". Na pulpicie kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę "Mój komputer" i wybierz "Zarządzaj" z menu, które pojawiło się. Po prawej stronie Zarządu okienku Komputer Poszukaj "Menedżer urządzeń" i zaznacz opcję.
 • Uruchamianie Menedżera urządzeń z mojego komputera. Kliknij prawym przyciskiem myszy na "Mój komputer", wybierz "Właściwości" i kliknij zakładkę "Hardware". Na karcie Sprzęt kliknij na przycisk z napisem "Menedżer urządzeń".

Poszukaj pozycji o nazwie "Karty sieciowe" i upewnić się, że karta bezprzewodowa jest pod nim. Jeśli tak nie jest, szukać pozycji o nazwie "Inne urządzenia", a jeśli karta bezprzewodowa w nim byli, to trzeba by zainstalować sterowniki do karty.

4. Wyłącz i włącz lub urządzeń w sieci.

Zazwyczaj włączania komputera, modemu i routera off by rozwiązać problemy z łącznością bezprzewodową. Gdy jesteś gotowy, aby włączyć wszystko na, że ​​zaczniesz się z modemem. Poczekaj, aż DSL lub wskaźnika LED Link jest stabilny przed włączeniem routera bezprzewodowego. Ponownie, poczekaj, aż router, aby wyświetlić stały wskaźnik LED dla sieci WAN przed włączeniem komputer.

W takim przypadku, że jesteś nadal nie można połączyć się z siecią bezprzewodową, można nazwać zespołem wsparcia technicznego naszego ISP w celu uzyskania pomocy.

Jak stworzyć sieć Schemat nakładania warstw

Dla biur, które mają złożoną sieć wewnętrzną, która łączy wiele komputerów, serwerów i połączeń danych razem, zespół Technologia informacyjna będzie zobowiązany do zapewnienia odpowiedniego stanu technicznego sieci, aby uniknąć ewentualnych problemów i rozwiązywania problemów. Ten zespół będzie musiał wykonać w swojej zoptymalizowanej poziomie aby zapewnić, że każdy segment i obszar sieci jest funkcjonowanie na najwyższym poziomie. Jednym ze sposobów, aby upewnić się, że zespół jest coraz zadanie skutecznie jest poprzez zapoznanie ich z zawiłości i złożoności sieci biurowej. Schemat warstwy sieciowej wyposażony każdy segment i urządzenia w sieci może zapewnić znajomość pożądany. Schemat warstwy sieciowej mogą być łatwo tworzone i rozwijane przy użyciu programu Microsoft Visio 2003.

Zainstaluj i otwórz Microsoft Visio. Microsoft Visio 2003 to aplikacja pozwala użytkownikom na tworzenie złożonych schematów i sieci w prosty i przyjazny dla użytkownika interfejs. Visio pozwala przeciągnij i upuść użytkownika często używanych przedmiotów i kształtów w sieci i diagramów i podłączyć go do innych elementów, które tworzą logiczną i prawdziwy schemat na podstawie tych zadań. Pobierz kopię programu Microsoft Visio 2003 i zainstalować go na komputerze. Po zainstalowaniu, uruchom aplikację. Będzie to poprosi, aby wybrać szablon do nowego projektu. Ponieważ będziesz tworzenia schematu sieci, wybrać jeden z szablonów sieciowych dostępnych. Jeśli jesteś początkującym, wybrać "podstawowe sieci" szablon. Jeśli planujesz stworzyć szczegółowy sieci, wybrać "szczegółowe sieci" szablon. Tak czy inaczej, jak tylko wybrać szablon, pojawi się czarny arkusza z sieci. Na lewej stronie będzie zawierać okna składające się z elementów trzeba będzie reprezentować różne segmenty i maszyn w sieci.

Organizowanie schemat. Teraz, gdy już elementy do sieci gotowe na lewej stronie, przeciągnij wizualizacje, które reprezentują maszyny do sieci wewnętrznej. Ponieważ będziesz tworzenia warstw sieciowych, należy zacząć od podstawowej sieci danych, aż do połączenia z Internetem. Przeciągnij obraz z komputera z lewej strony głównego papieru. Wszystko odbywa się za pomocą metody przeciągnij i upuść, więc upewnij się, aby sformatować go tak, jak chcesz go za pomocą myszy. Przeciągnij wielu komputerów w celu utworzenia sieci. Przeciągnij reprezentacji routera i włączyć również. Istnieje wiele wizualizacje dla różnych maszyn w sieci. Wybierz, co lubisz. Gdy wyświetlane są wszystkie pozycje, przeciągnij ikonę wiersza od lewej do głównego papieru. Podłącz jeden koniec przewodu do jednego komputera, a drugi koniec do innego komputera, aby połączyć je ze schematem. Powtórz te procesy, aż powstanie sieć wizualnie, jak określono w rzeczywistej sieci.

Tworzenie innych warstw. Po drodze są z pierwszej warstwy sieci danych, będziemy chcieli, aby tworzyć inne schematy do wyświetlenia innych warstw sieci, takich jak warstwy aplikacji, warstwy fizycznej, itp Wszystko co musisz zrobić, to zapisać pracę zrobiłeś i otworzyć nowy dokument lub projekt. Powtórz te same procedury i zapisać po zakończeniu.

Microsoft Visio to aplikacja, która jest łatwa w obsłudze, co pozwala na tworzenie złożonych sieci i ich wizualne ludziom zrozumieć to lepiej. Interfejs jest prosty i elementy w sieci mogą być reprezentowane odpowiednio przez wizualnie graficznej w sposób odpowiedni dla danej pozycji.

Jak skonfigurować bezpieczną sieć bezprzewodową na Netgear

Sieć bezprzewodowa pozwala w łatwy i wygodny sposób na połączenie komputerów w domu lub małym biurze. Jeśli masz router Netgear, konfigurowania sieci bezprzewodowej strzeżony zapewni, że Twoje dane są bezpieczne od Snooping, a także, że osoby nieupoważnione mogą dostać się do sieci. Z prawej konfiguracji, można zapobiec intruzom dostęp do sieci bezprzewodowej, dając pełny dostęp autoryzowanych użytkowników.

Konfiguracja sieci bezprzewodowej zabezpieczone na routerze Netgear zazwyczaj obejmować wdrożenie bezprzewodowej metody uwierzytelniania. Będzie to albo poprzez Wireless Encryption Protocol (WEP) lub lub silniejszego standardzie Wireless Protected Array (WPA).

 • Rozpocznij konfigurację poprzez podłączenie kabli. Podłącz do routera do zasilania, więc można rozpocząć instalację. Podłącz jeden koniec kabla Ethernet do modemu i podłącz drugi koniec z tyłu routera oznaczonego "wejście". Podłącz inny kabel Ethernet do jednego z portów "sieć" routera, a drugi z tyłu komputera. Masz możliwość usunięcia połączenia przewodowe później, po zakończeniu instalacji.
 • Skonfiguruj modem, router i komputer. Włącz urządzeń do inicjowania konfiguracji. W tym czasie router Netgear nie łączy się bezpośrednio z Internetem, chyba że masz połączenie DHCP (takich jak Internet kablowy).
 • Konfiguracja routera. T ake uwaga domyślnego adresu IP routera, który jest podany w instrukcji. Otwórz przeglądarkę internetową i wpisz adres IP routera. Zazwyczaj jest to 192.168.0.1, 192.168.1.1 i 192.168.2.1. Alternatywą dla tego jest przy użyciu dołączonego instalatora CD, która będzie zarządzać konfigurację dla Ciebie.
 • Wpisz nazwę użytkownika i hasło. Po załadowaniu strony, zostanie wyświetlony monit o podanie nazwy użytkownika i hasła. Te informacje można znaleźć w instrukcji obsługi, ale domyślnie nazwa użytkownika to "nazwa użytkownika" i hasło "password". Kliknij przycisk "Enter" po wpisując je w.
 • Skonfigurować ustawienia zabezpieczeń. Zakładając, masz już skonfigurowane swoje podstawowe ustawienia połączenia, będzie teraz trzeba przejść do ustawień zabezpieczeń sieci bezprzewodowej. Kliknij "Ustawienia zabezpieczeń" link. Po pierwsze, zmiany SSID, który stanowi nazwę publicznej sieci bezprzewodowej. Możesz wybrać, aby mieć SSID opublikowane. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, można ukryć nazwę, choć każde urządzenie, które będzie łączyć się z siecią będzie musiał podać nazwę.

Ustaw metodę szyfrowania sieci bezprzewodowej. Będziesz mieć wybór, a między WEP i WPA, wybierz WPA. Zostanie także z różnych metod szyfrowania WPA, jak pod TKIP i AES. Niektóre modele nawet pozwalają wybrać WPA2. Wybierz najbardziej wspólny mianownik, że urządzenia mają. W przypadku starszych urządzeń, to prawdopodobnie będzie w stanie obsłużyć do WPA. Jeśli masz urządzeń, które obsługują tylko szyfrowanie WEP, nie masz wyboru, ale do korzystania z szyfrowania WEP (ale nie uwagę, że WEP jest łatwo posiekany przez oprogramowanie pakietu-sniffing).

Użyj hasła, które można łatwo zapamiętać. Nie zadowalaj się oczywistych rzeczy jak swoje imię, urodziny, lub innego słowa, które można łatwo odgadnąć. Z WEP, hasło jest ograniczona do kilku znaków. WPA, można wybrać dłuższe hasło lub nawet frazę, która może być w dowolnym miejscu od ośmiu znaków do 255.

Jak skonfigurować sieć bezprzewodową

Wygoda korzystania z Internetu w dowolnym miejscu w domu nie jest rzeczą przyszłości więcej. Obecnie można korzystać z rozmowy z przyjaciółmi w trybie online podczas opalania się w basenie, popijając kawę w ogródku lub przytulanie wygodnie w łóżku. Jest to możliwe w przypadku zastosowania w sieci bezprzewodowej.

Jeśli jesteś zainteresowany posiadaniem tego rodzaju technologii zarówno w biurze lub w domu, może już się pytać, jak skonfigurować tego połączenia bezprzewodowego. Jest to powszechne przekonanie, że kroki, w jaki sposób rozszerzyć zasięg połączenia z Internetem może być rozumiany tylko przez profesjonalistów. Jednak, że nie jest prawdziwa sprawa.

W rzeczywistości, kroki, aby ustawić połączenie są łatwe, a jeśli masz szczęście, możesz rozpocząć przeglądanie w dowolnym miejscu w domu lub biurze, a dwa lub więcej komputerów w tym samym czasie, w dziesięć minut. Oto cztery proste kroki, jak to zrobić:

1. Przygotuj swój sprzęt bezprzewodowy. Pierwsza rzeczą, którą musisz zrobić, to dostać wszystko to urządzenie gotowe:

 • Szerokopasmowy Internet. Lepiej dostać pakiet internetowy z dobrą prędkością. To dlatego, kiedy będzie za pomocą dwóch lub więcej komputerów w tym samym czasie w sieci bezprzewodowej, będziecie dzielić prędkość połączenia. Jeśli masz wolne połączenie z Internetem, to jest normalne, że dostaniesz mniejszą prędkość.
 • Bezprzewodowy router. Jest to urządzenie, które przetwarza sygnały połączeń do przekaźnika bezprzewodowego.
 • Karta sieci bezprzewodowej. Jeśli masz komputer lub laptop z wbudowaną obsługą sieci bezprzewodowej, nie trzeba mieć karty sieci bezprzewodowej. Zasadniczo, potrzebna jest karta sieci bezprzewodowej, więc komputer może czytać sygnałów pochodzących z routera bezprzewodowego

2. Podłącz router bezprzewodowy. W większości przypadków, kiedy kupić router, jest kabel sieciowy, który jest z nim. Jeden koniec kabla musi być podłączony do modemu, a drugi koniec do portu WAN w routerze. Następnie włącz modem, a po kilku minutach, należy włączyć router bezprzewodowy. Aby wskazać, że jest on prawidłowo podłączony do modemu, wskaźnik komunikacji bezprzewodowej na routerze będzie widoczny.

3. Skonfiguruj router bezprzewodowy, że masz. Ten krok w rzeczywistości różni się w zależności od typu routera masz. Jednak jest to powszechne, że trzeba ustawić trzy rzeczy dla celów połączenia i bezpieczeństwa.

 • Unikalna nazwa sieci bezprzewodowej
 • Bezprzewodowy system szyfrowania
 • Administracyjne lub bezpieczeństwa hasło

4. Podłącz komputery. Jeśli komputer nie posiada wbudowanej karty bezprzewodowej, musisz podłączyć kartę sieci bezprzewodowej. Następnie należy przejść proces konfiguracji za pomocą dysku CD dołączonego adaptera.

5. Gdy wszystko jest ustawione, trzeba kliknąć ikonę sieci znajdujący się na pasku zadań. Następnie przejrzyj wszystkie dostępne sieci bezprzewodowe do komputera. Wybierz nazwę sieci bezprzewodowej, a następnie kliknij przycisk Połącz. Zostaniesz poproszony o podanie klucza zabezpieczeń, które wpisałeś w wcześniej w procesie konfiguracji. Gdy komputer mówi ci, że jesteś podłączony, twoja praca jest wykonywana.

Więc rzeczywiście, konfigurowania sieci bezprzewodowej jest łatwe. W rzeczywistości prawie każdy może nauczyć się rozszerzyć swoją sieć Internet w ciągu zaledwie czterech prostych krokach. Więc teraz, że twoja praca jest zakończona, nie krępuj się poczuć wygodę i komfort sieć bezprzewodowa ma do zaoferowania.

Jak działa sieć WiFi pracy

Wireless Fidelity, najbardziej znany jako WiFi, szybko staje się trend w łączności bezprzewodowej komputera. Wygoda i inne korzyści, jakie przynosi niewątpliwie obiecując zrobić WiFi międzynarodowe połączenie internetowe.

Być może już podłączone poprzez WiFi i masz najprawdopodobniej to doceniali. To może wydawać się bardzo proste do Ciebie, ale sposób, sieci WiFi jest od pracy nigdy nie jest tak proste, jak połączenie szerokopasmowe. To nie jest tak skomplikowane, aby zrozumieć, że. Tak więc, w jaki sposób sieć WiFi naprawdę działa?

 1. Serwer wysyła sygnały WiFi, które są na ogół sygnałów radiowych, komputerów osobistych, notebooków, telefonów i innych urządzeń WiFi-stanie. Ale aby to było możliwe, serwer powinien mieć router podłączony do modemu DSL lub urządzenia z dostępem do internetu. Oprócz router, bezprzewodowy LAN powinien mieć port, kabel routera może być podłączony do modemu DSL. Sieć wymaga również koncentrator Ethernet, firewall, i punkt dostępu bezprzewodowego. Połączenie WiFi może być używany do prawie wszystkich komputerach, czy to przy użyciu systemu Windows lub innych systemów operacyjnych. Prawie wszystkie serwery WiFi umożliwiają dostęp każdego użytkownika; jednak sieci WiFi może mieć zaawansowane zabezpieczenia czyniąc je w stanie tylko do użytku prywatnego. Można to zrobić za pośrednictwem Wi-Fi Protected Access, który jest inny protokół sieciowy i Media Access Control, która wykorzystuje informacje o sprzęcie do filtrowania silniejszych komputerów.
 2. Laptopy, komputery, telefony komórkowe lub PDA odbierać sygnał WiFi poprzez ich wbudowaną antenę. Ta wbudowana antena jest bardzo ważne w poszukiwaniu gorących miejsc w okolicy, ponieważ jest to jedyne urządzenie, które może przełożyć sygnały radiowe z serwera. Tymczasem inne urządzenia nie mają wbudowaną antenę zdolną do odbierania sygnałów WiFi. Laptopy mogą zamiast korzystać z bezprzewodowej karty sieciowej, który może być łatwo podłączony do portu USB komputera PC lub karty w komputerze. Komputery będą musiały adapter, który można podłączyć do gniazda kart PCI ich wnętrza. Ponadto, niektóre urządzenia automatycznie postrzegają hot spotów, czy są one z systemem Windows uruchamiane albo nie. Niektóre urządzenia wymagają od użytkownika umożliwiające zanim mogą zacząć szukać sygnałów WiFi.
 3. Urządzenia WiFi mogą cieszyć bezprzewodowego połączenia internetowego dostarczanego przez serwer. Dopóki urządzenie jest podłączone do sieci WiFi, może nadal odbierać sygnały, które może wykorzystać w celu uzyskania dostępu do Internetu. Dzięki temu, użytkownik może zrobić co się da z regularnego połączenia internetowego. Surfowanie po Internecie, za pomocą Google, wysyłanie wiadomości e-mail, czat, bankowości online i wiele więcej są dozwolone, gdy urządzenie jest podłączone już WiFi.

Szybkość połączenia WiFi bardzo zależy na tym, co w sieci w standardzie będą go używać. To może być 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n oraz. Najtańsze, ale najwolniejszy z nich jest 802.11b.

Ustanowienie bezprzewodowej sieci LAN jest również tańsze niż tworzenie sieci przewodowej komputerów, dzięki czemu jest bardzo popularne w szkołach, kawiarniach, hotelach i na lotniskach. Połączenie WiFi może nawet nawiązać połączenia internetowego dla całej gminy. Technologia bezprzewodowa nowszych może dać szerszy zakres połączeń nawet na szczeblu gminnym. Nazywany jest WiMax, znany również jako 802.16. To ma korzyści z bezprzewodowych, jak i szerokopasmowych połączeń internetowych.

Podłączanie Linux i maszyny XP: Sieć Komputerowa Pomoc

Podłączanie Linux i maszyny XP: Sieć Komputerowa Pomoc

Linux i Windows XP: Pochodzą z różnych światów, prawda? Nie ma sposobu, można ewentualnie dostać dwa komunikować .... oto magię TCP / IP; upewnić się, że maszyny są różne, ale protokół, który pozwala im mówić pozostaje ten sam. To wszystko jest w narzędzia i wiedząc, jak z nich korzystać. Ten artykuł nauczy Cię, jak połączyć maszyn Linux i XP.

Podane przykłady Debian stabilny i Windows XP Home Edition, jednak nadal obowiązują podstawowe zasady zdalnego sterowania na pulpicie.

Tematy tego artykułu to:

 • Udostępnianie plików systemu Windows na komputerze opartym na Linuksa
 • Remote Desktop Access i Administracji między Linux na PC i PC z systemem Windows XP z


Udostępnianie plików systemu Windows na komputerze opartym na Linuksa

Zanim zaczniemy, trzeba kilka narzędzi. Na komputerze z Debianem, otwórz okno konsoli i roota tymczasowo.

 • W wierszu polecenia wpisz: su następnie super hasło użytkownika. Jeśli nie znasz hasła albo pominąć tę część i mam nadzieję, narzędzia te są już zainstalowane i masz odpowiednie uprawnienia, aby zamontować dysk sieciowy .... lub przestać czytać teraz, to prawdopodobnie nie będzie Pan trochę dobra.
 • Jeśli podałeś prawidłowe hasło Twój wiersz powinien powiedzieć coś w stylu root @ localhost. Teraz mamy władzę, aby dodać jakiś program, możemy to zrobić za pomocą jednego z najlepszych narzędzi do pracy. APT debian pochodzi z APT, więc nie ma potrzeby, aby go zainstalować, ponieważ jest domyślnym menedżerem pakietów.

Uwaga: APT pozwala instalować aplikacje bezpośrednio na komputer z serwera WWW, tam, w cyberprzestrzeni. Sprawdzić jej zależności dla Ciebie tak, jest mniej strach niszczeniu swój computer.Now, które zostały zrobione chwalenie się o niezawodność i łatwość obsługi APT, pozwala dostać się do zadania.

 • W rodzaju szybkiego: apt-get update ten sposób wiemy, że mamy najnowsze pakiety na naszej maszynie.
 • Po APT dokonaniu wszystkich bibliotek i inne oprogramowanie błyszczące i nowego typu: apt-get install samba i jeśli twój plan na podłączeniu do drukarki sieciowej i druku: apt-get install cupsys cupsys-BSD cupsys-klienta foomatic-bin samby gs-esp smbclient a2ps
 • Z tym wszystkim zainstalowanym spacer do ponad komputerze z systemem Windows XP i utworzyć lub otworzyć Windows Share.

Istnieją dwa sposoby, aby to zrobić w systemie Windows XP Home Edition.

 1. Przeciągnij pliki i foldery, które chcesz udostępnić w C: \ Documents and Settings \ All Users \ Dokumenty udostępnione i kliknij prawym przyciskiem myszy na Dokumenty udostępnione. Jeśli masz małą sieć ludzi, których znasz i którym ufasz, a zapora jest napięty, a może chcesz sprawdzić Zezwalaj użytkownikom sieciowym na zmianę moich plików. Jeśli nie, to upewnij się, że jest wyłączony, ponieważ pozwoli to ludzie, aby dodać pliki i foldery oraz usuwać pliki i foldery. Dla zwiększenia bezpieczeństwa możesz zmienić ten folder tylko do odczytu, jako użytkownicy, którzy pobranych plików można zmienić atrybuty raz mają plik na swoim komputerze lokalnym.
 2. Kliknij prawym przyciskiem myszy dowolny folder (najlepiej ten, masz pliki, które chcesz udostępnić) na komputerze i wybierz Udostępnianie i zabezpieczenia. Pojawi się pole wyboru, kliknij go. Jeśli zdecydujesz możesz zmienić nazwę akcji tak, że jest krótszy lub łatwiejsze do zapamiętania. Windows XP doradzi Cię przed dzielenie się w ten sposób i twierdzą, że jeśli wiesz, co robisz, aby przejść dalej. Jeśli masz określonych plików i folderów w swoim profilu XP za prywatne nie można udostępniać pliki w katalogu profilu w ten sposób, będzie lub administrator musiał wyłączyć prywatności (odradzam), a teraz masz do udostępnionego folderu.

Wróćmy do naszego komputera z Linuksem.

Teraz, ponieważ jest to pokolenie GUI nie będę Was zanudzać szczegółami użytkowego smbclient wiersza polecenia, ale raczej dam ci instrukcje na temat korzystania z KDE podłączyć do komputera z systemem Windows.

Domyślnego menedżera plików dla KDE jest konqeror. Śmiało i uruchomić teraz konqeror.

 • W pasku adresu lub adresów typu bar: smb: // mywindowsmachinesname / lub smb: // IP / LAN mywindowsmachines
  W oknie powinieneś zobaczyć folder z nazwą Twojego udziału Windows XP. Możesz teraz przeglądać ten folder, jak gdyby były na lokalnym komputerze!


Administracja Remote Desktop między Linux na PC i PC z systemem Windows XP a.

Podczas pracy w sieci komputerowej, jest wiele razy mamy potrzebę, aby przejąć całkowitą kontrolę nad maszyną w naszej sieci, czasami nie jest osobą w biurze, że potrzebuje pomocy, a pc, ponieważ są one sześć pięter w dół to jest po prostu łatwiej jest podjąć na pulpicie, aż zadaniem jest pełna, a następnie zwrócić sterowanie do lokalnego użytkownika, a czasem możemy być daleko i trzeba uzyskać dostęp do urządzenia w domu. Inne czasy jesteś podobny do mnie i naprawdę nie czujesz się jak chodzenie do następnego pomieszczenia. Oto TightVNC. Jest darmowy i łatwy w użyciu.

 • Będziesz musiał ponownie kilka narzędzi.

Na komputerze z systemem Windows XP trzeba widza TightVNC i Server można przejść tutaj i weź to. Pobierz pakiet TightVNC-1.2.9-setup.exe, ponieważ zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć.

 • dla Debiana typu maszyny: apt-get install vncserver a następnie apt-get install vncviewer
 • Podłączenie do komputera z systemem Windows z maszyny Linux jest dość prosta. Upewnij się, że jesteś w X-Windows lub KDE i otworzyć konsolę. Wpisz vncviewer i windows GUI powinien pojawić się, że mówi Serwer VNC. Jeśli vncserver jest uruchamianych na komputerze systemu Windows, wystarczy wpisać lokalny adres IP komputera z systemem Windows. Powinieneś zobaczyć Twój pulpit systemu Windows pojawia się przed oczami! Możesz kontrolować myszy i klawiatury tak jak ty siedzi przy maszynie samego systemu Windows!
 • Podłączenie do komputera z Linuksem jest nieco trudniejsze, ale na pewno nie trudniej. Ponieważ Debian pozwala wielu użytkownikom na wykorzystanie display X GUI w tym samym czasie, można dokonać konfiguracji vncserver nowy X wyświetlacz. w szybkim typu vncserver
  Pojawi się pytanie o hasło w celu ochrony przed intruzami sesję. To będzie Twój domyślne hasło, dopóki nie zostanie zmienione (patrz dokumentacji dołączonej vncserver)

  Powie, że serwer nasłuchuje na wyświetlaczu: 1: 0 nie wyświetlacz, który należy do podstawowej X Server.
 • Na komputerze z systemem Windows Maszyna kliknij Start -> Uruchom -> wszystkie programy -> TightVNC -> TightVNC Szybkie kompresji.
 • Pop-up pojawi się, że mówią VNC Server: Wpisz w polu linuxmachine Local IP Address: 1 i wprowadź hasło dla VNCSession. Viola! Linux pulpitu!

Wymagane narzędzia:

 • Samba
 • TightVNC
 • Windows XP
 • Linux (Debian Stable zalecane)

Szybkie porady:

 • Nigdy nie otwierać Akcji Windows do sieci WAN.
 • Zawsze chronić VNC sesji hasłem.

Jak skonfigurować sieć bezprzewodową macierzystego

Jak skonfigurować sieć bezprzewodową macierzystego

Udostępnianie połączenia internetowego w domu może być bardzo przydatne, szczególnie jeśli masz więcej niż jeden komputer, a jeśli masz zamiar być w stanie połączyć się z dowolnego miejsca w domu. To jest szczególnie przydatne, jeśli masz biuro w domu, jeśli każdy z członków rodziny mają komputery w swoich pokojach, a jeśli Twój system domowej rozrywki obsługuje sieć bezprzewodową. Zawsze można udostępniać połączenie szerokopasmowe za pomocą kabli LAN i routera przewodowego, ale koszt i wysiłek instalacji przewodów wokół domu, a brzydota kabli biegających podłogi i ścian będzie jeden argument do korzystania z sieci bezprzewodowej zamiast.

Większość połączeń szerokopasmowych tych interfejsów dzień z komputera za pomocą sieci lokalnej (LAN) jako standard. Większość routerów bezprzewodowych również użyć wtyczki LAN jako standardowy interfejs do podłączenia z połączeniem domu szerokopasmowego. To dość dużo otwiera cię kupić niemal każdej marki routerów bezprzewodowych. Należy jednak pamiętać o technologii, która będzie używana, ponieważ nie wszystkie technologie są ze sobą kompatybilne. Te dni, złoty standard jest nadal WIFI "G.", która biegnie na 54 megabitów na sekundę. Nie mogą być inne technologie, które są szybsze, jak WiFi N, ale nie wszystkie karty bezprzewodowe laptopów i komputerów stacjonarnych obsługuje tego. Podczas WiFi-N włączone routery są zwykle kompatybilne wstecz, będą również kosztować więcej (czasami dwukrotnie) niż standardowe routery WiFi-G.

Podłączenie routera. Kiedy przełączanie z połączenia pojedynczego komputera do wspólnego połączenia bezprzewodowego, bezprzewodowy router zajmuje miejsce na komputerze jako dialer. Dla DSL, a nie komputer do wybierania połączenia DSL przy użyciu PPP over Ethernet, router bezprzewodowy to zrobić. Dla połączeń kablowych, zamiast komputera pracującego na statyczny adres IP, jego "router bezprzewodowy, który będzie działać jako interfejs sieciowy do komputera.

Aby skonfigurować router, należy najpierw podłączyć modem kablowy lub DSL w "szerokopasmowy" stronie routera. Komputer powinien być wtedy podłączony do wolnego portu LAN routera. Następnie należy otworzyć przeglądarkę internetową i przejdź do 192.168.0.1, 192.168.1.1 lub 192.168.2.1. Trzecia liczba będzie zależeć od producenta, więc najlepiej sprawdzić w instrukcji obsługi. Router może poprosić o hasło, więc trzeba sprawdzić w instrukcji obsługi dla domyślnego hasła.

To otwiera ekran ustawień, które mogą obejmować kilka zakładek. Musisz wprowadzić nazwę użytkownika i hasło PPPoE tu, w przypadku połączenia DSL. Dla połączeń kablowych, można wprowadzić adres IP przypisany do Ciebie. W przeciwnym razie, jeśli działa na dynamicznie przydzielonego adresu IP, to nie musisz nic się ustawić. Można ustawić nazwę dla sieci, w celu łatwej identyfikacji.

Konfiguracja sieci bezprzewodowej. W tej samej stronie konfiguracji routera, trzeba szukać w ustawieniach bezprzewodowych. Tutaj można ustawić, która technologia będzie uruchomienie routera B on-WiFi, G, lub innego obsługiwanego technologii. Na tej stronie, należy również skonfigurować zabezpieczenia sieci bezprzewodowej. Pamiętaj, aby wybrać technologię obsługiwane przez wszystkie komputery przenośne lub bezprzewodowych adapterów stacjonarnych. Dla sieci domowych, bezpieczeństwo WPA wystarczy. Starsze laptopy i routery mogą obsługiwać tylko do szyfrowania WEP, choć. Zostaniesz poproszony, aby wprowadzić hasło lub hasła, które będzie trzeba także wprowadzić później, po wstępnej konfiguracji innych urządzeń.

Konfigurowanie komputerów. Po zakończeniu konfiguracji routera, następnie trzeba podłączyć każdy komputer w sieci. W większości przypadków będzie to automatycznie, przy założeniu, że karta bezprzewodowa jest włączona. W systemie Windows, balon wiadomość pojawi się na pasku zadań, informujący, że jest nowa sieć wykryta. Kliknij na dymek, a gdy zostanie wyświetlony monit, wprowadź klucz sieci bezprzewodowej. Na komputerze Mac, należy kliknąć na ikonę AirPort na pasku menu, a następnie wybierz nazwę swojej nowej sieci. Możesz również zostać poproszony o wprowadzenie klucza sieciowego.

Jeśli komputery nie są włączone do sieci bezprzewodowej, ale trzeba włączyć interfejs bezprzewodowy. W systemach Windows, przejdź do Panel sterowania, a następnie Networking. Na komputerze Mac, otwórz Preferencje systemowe, a następnie wybierz opcję Sieć. Od tam znajdziesz opcje, jak włączyć sieć bezprzewodową, i czy są automatycznie zamieniane są na każdym otwarciu komputera.

WiFi jest wygodny i łatwy sposób na połączenie komputerów i innych gadżetów w domu, zwłaszcza, jeśli chcesz udostępnić połączenie internetowe. Z szerokiej gamy gadżetów, które również obsługują sieci bezprzewodowej, o sieci WiFi w domu może również pozwalają na podłączenie kamery, telefony komórkowe, odtwarzacze multimedialne, drukarki, a nawet telewizory, do pracy lub rozrywki.

Najlepszy sposób, aby rozciągnąć mięsień czworogłowy

Biorąc czas na rozprostowanie mięśnie czworogłowe jest ważna zarówno przed jak i po intensywnym treningu. Gdy to zrobisz, możesz zmniejszyć szanse obrażeń podczas treningu i zmniejszyć bolesność mięśni po wysiłku.

Znaczenie Rozciąganie mięśnia czworogłowego

Prawie wszystkie rodzaje ćwiczeń aerobowych wykorzystać mięśnie czworogłowe. Czy jazda na rowerze, bieganie, robi aerobik, obsługa maszyn do wykonywania dolnej części ciała lub robi przysiady, twoje czworogłowego są zaangażowane. Kiedy te mięśnie stają się napięte, uruchomić większe ryzyko obrażeń kolan i dolnej części pleców. Więcej można rozgrzać i rozciągnąć mięśnie te przed treningiem, większa szansa na sesji treningowej szkody wolne.

Wiele osób ma napięte mięśnie czworogłowe, a na to potrzeba czasu, aby osiągnąć odpowiedni odcinek. Pamiętaj, aby oddychać przez ćwiczenia rozciągające i dać sobie odpowiednią ilość czasu w każdym odcinku. Co najmniej jedną do dwóch minut zaleca się zwykle w każdej pozycji.

Rozciągając mięśnie czworogłowe stojąc

Jednym z najbardziej powszechnych ciągnie czworogłowego odbywa się w pozycji stojącej. Stojąc na jednej nodze, podnieść drugą nogę za sobą, zginanie kolana. Chcesz wyciągnąć stopę jak najbliżej pośladków, jak to możliwe. Użyj prawą rękę trzymać prawą stopę. Aby pogłębić ten odcinek, użyj drugiej ręce trzymać stopę. Jeśli to konieczne, trzymaj się do ściany lub krzesła, aby utrzymać równowagę. Powtarzanie tego odcinka z obu stron korpusu.

Rozciąganie mięśnia czworogłowego podczas leżenia

To jest bardziej zaawansowany odcinek można zrobić podczas oglądania telewizji lub na siłowni, gdy masz odpowiednią powierzchnię. Zacznij w pozycji siedzącej z obu nóg przed sobą. Zegnij prawe kolano do pozycji danej płotkarz w. Następnie powoli przenieść z powrotem na podłogę. Gdy wykonano prawidłowo, poczujesz napięcie w prawej quad bez nacisku na kolana.

Innym czworogłowy podłogowa Stretch

Podczas odpoczynku na przedniej części ciała, zegnij prawe kolano i złapał się na prawej nogi z tyłu. Ponownie, używając lewej ręki stworzy głębsze odcinek. Użyj prawą rękę, jeśli nie jesteś gotowy do głębszego odcinku. Wyciągnij stopę jak najbliżej pośladków, jak to możliwe w tym odcinku.

Klęcząc Rozciąganie mięśnia czworogłowego

Ten odcinek jest często używany w zajęciach tanecznych i aerobiku. Weź duży krok do przodu lewą nogę i zegnij lewe kolano. Najpierw wyprostuj nogę z powrotem i upewnij się, że lewe kolano jest zgodne z palcami. Rzucając się zbyt daleko do przodu może powodować urazów kolan. Z tej pozycji, to prawe kolano na podłodze. Użyj prawą lub lewą rękę, by chwycić prawą stopę z tyłu. Wyciągnij prawą nogę w kierunku pośladków, czując pogłębienie w tym odcinku. Należy uważać, aby ułatwić w tym odcinku, aby uniknąć obrażeń.

Jak zrobić sieć działań w programie Word 2003

Schemat blokowy jest dobra pomoc wizualna przedstawiać instrukcje lub inne informacje, które muszą być w porządku chronologicznym. Przeczytaj, aby dowiedzieć się, jak można zrobić schemat za pomocą programu Microsoft Word 2003.

 1. Włóż dokument Microsoft Word 2003. Jeśli masz już dokument, w którym chcesz dodać schemat, lub jeśli będzie to nowy dokument, wystarczy załadować go na swoim komputerze.
 2. Zlokalizuj pasek narzędzi Rysowanie na dokumencie. Jeśli nie widzisz paska Rysowanie, przejdź do Widok na pasku menu, wybierz Paski narzędzi i wybierz Rysunek z rozwijanego menu. Pasek narzędzi Rysowanie włączy się na ekranie.
 3. Znajdź Autokształtów z paska narzędzi Rysowanie i kliknij na jego rozwijanego strzałką. Na pasku narzędzi Rysowanie kliknij Autokształtów i pojawi się rozwijana. Wybierz schemat blokowy i wybrać z dostępnych stylów schematu blokowego. Po wyborze stylu blokowego, Rysunek płótnie pojawi i to, gdzie będziesz przeciągnij wskaźnik myszy, aby utworzyć schemat. Raz na rysunku płótnie pojawia schemat blokowy, możesz zmienić go do pożądanego rozmiaru przez przeciąganie uchwytów zmiany rozmiaru obok schemacie. Aby dodać treść do schematu blokowego, kliknij prawym przyciskiem myszy na obrazek i wybierz Dodaj tekst. Można zmienić styl, rozmiar, kolor i ustawienie czcionki na pasku narzędzi Formatowanie. Możesz także zmienić styl linii i koloru poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy i wybierając z wykresem formacie autokształtu.
 4. Tworzenie wszystkie inne kształty nie musisz wypełnić swój schemat. Postępuj zgodnie z procedurą wymienioną w kroku 3, aby zakończyć wszystkie kształty do schematu blokowego. Nie zapomnij dodać tekst, edytować kolor, rozmiar i kształt czcionki i styl linii kształtu.
 5. Podłącz wszystkie kształty w schemacie blokowym. Po zakończeniu wypełniania kształty i dodając niezbędne tekst do schematu blokowego, co potrzebne jest, aby połączyć je w porządku chronologicznym. Na pasku narzędzi Rysunek ponownie, wybierz Autokształtów i wyboru złączy. Wybierz z różnych stylów złącz dostępnych i przeciągnij kursorem myszy na rysunku płótnie ponownie połączyć jednego kształtu do drugiego. Możesz również zmienić connectorâ € ™ s kolor i styl poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy i wybierając złącza Format autokształtu. Wybierz kolor i styl pragnienie, a także można zmienić wygląd głowy strzałki. Powtórz tę czynność, podczas dodawania i dostosowywania złącza dla innych kształtów w schemacie blokowym.

Schemat blokowy z pewnością pomoże w zrozumieniu, jak działa pewien proces. Teraz, gdy wiesz, jak zrobić schemat, można zrobić dużo lepszy raport dla szkoły lub do pracy.

Szybkie porady:

 • Można dostosować do każdego kształtu blokowego sprawiają, że bardziej atrakcyjne poprzez dodanie Efekty wypełnienia. Kliknij prawym przyciskiem myszy na kształt i wybierz Format autokształtu oraz z sekcji wypełnienia, kliknij na liście rozwijanej dla kolorów i wybierz Efekty wypełnienia. Tutaj możesz zmienić gradient, tekstura, wzór lub dodać zdjęcie jako kształt tle.

Jak zbudować sieć WiMax

Jak zbudować sieć WiMax

WiMAX stoi Worldwide Interoperability do Microwave Access. To zapewnia bezprzewodowy dostęp komunikacyjny do użytkowników w obszarze, który obejmuje on. Technologia WiMax zapewnia szerokopasmowy dostęp do sieci bezprzewodowej, a ponieważ jest to tańsze w instalacji i jest przenośny, to jest powszechnie stosowane na całym świecie, gdzie technologia telekomunikacyjna nie jest dostępna. Ponieważ niektóre urządzenia są przenośne mogą być łatwo ustawić w dowolnym miejscu, że jest to konieczne. W czasach klęsk żywiołowych, gdzie telekomunikacja są drastycznie dotkniętych, technologia WiMax może być wszczęte w celu zapewnienia dostępu do łączności.

WiMax jednostki wewnętrzne i zewnętrzne.
Istnieje WiMax jednostki, które można stosować w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Możesz mieć jednostkę WiMax zainstalowanej w domu, biurze lub zakładzie. Jednostka wewnętrzna będzie mieć pewne straty częstotliwości choć i sygnał będzie dużo słabszy w pewnych odległościach. Będzie obejmować mniejszy zasięg podczas korzystania z tego typu urządzenia w zamkniętej strukturze. Oznaczałoby to również, że być może trzeba użyć kilku stacji bazowych, jeżeli masz zamiar pokryć duży obszar takiego budynku. Jednostka zewnętrzna obejmuje większy zasięg i jest bardziej ekonomiczny w konfiguracji.

Kupuj z wiarygodnych źródeł.

Upewnij się, czy kupić WiMax z solidnej firmy, które oferują najlepsze usługi po sprzedaży. Możesz iść w Internecie i poszukać opinii na temat konkretnego producenta i dystrybutora WiMax. Dołącz do forum, dzięki czemu można uzyskać więcej informacji na temat konkretnej marki WiMax i dowiedzieć się więcej o technologii. Możesz zamieścić swoje pytania i udziela informacji o tym, jak i gdzie chcesz korzystać z technologii WiMax, aby inni użytkownicy tego forum może dać sugestie.

Zdecyduj, jaki rodzaj systemu WiMax zakupu.
Plan, w którym chcesz ustawić system WiMax. Jeśli planujesz robić instalację kryty wtedy będzie uzyskanie stałego typu. Zlokalizuj, w którym chcesz umieścić urządzenie WiMax następnie ustalić, ile ingerencja będzie coraz. Ponieważ robisz instalację kryty będzie dużo zakłóceń, więc po prostu trzeba spojrzeć na najlepszym miejscu. Istnieją różne zespoły systemów WiMax, aby wybrać spośród jak 802.16-2004 WiMax się w paśmie 3,5 GHz i paśmie 5.8GHz i 802.16e paśmie 2.3GHz WiMax z pasma 2,5 GHz i.

Pobierz szkolenia i certyfikacji instalacji.
Aby skonfigurować instalację WiMax musisz być certyfikowane. Możesz dostać na to szkolenie z ośrodków szkoleniowych WiMax. Możesz wyszukiwać w Internecie taki, który jest w Twojej okolicy lub znaleźć materiały szkoleniowe on-line. Kiedy stają się certyfikat można skonfigurować system WiMax na własną rękę. W przeciwnym razie nie certyfikowanego instalatora zrobi to za Ciebie.

Technologia WiMax dopiero zaczyna się popularne na całym świecie i więcej miejsc, które mają ograniczone zasoby i nie mogą korzystać z drogich technologii systemów komunikacji bardzo skorzysta z niej.

Szybkie porady:

 • Są mniejsze WiMax Urządzenia rozwijane aby uczynić go bardziej przenośne.