grsail.com

naprawa blatów laminowanych

Jak naprawić uszkodzone Blaty laminowane

Pytanie: Jak można usunąć Lime-A-Way uszkodzenia laminatu blacie? Byłem czyszczenia zlewu ze stali nierdzewnej i zawory w mojej kuchni, kiedy byłem rozkojarzony i zostawił go na kilka godzin. Lime-A-Way opanowuje moich nowych blatów laminowanych i zostawił pestki matowa powierzchnia. Byłem przerażony moją nieostrożność! Może to spowodować uszkodzenie lub zmniejszyło się odwrócić?

Gdy surowe produkty do czyszczenia powierzchni takich jak spotkać laminatu, zazwyczaj środek czyszczący wygrywa bitwę o podział, co to jest w kontakcie z. Na szczęście, to musi być to wspólny problem, ponieważ istnieją produkty specjalne dostępne rozwiązać problemy po prostu jak te. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby naprawić swój blat i ukryć uszkodzonych miejscach.

Potrzebne będą:

 • Alkohol otarcia
 • Pasta do naprawy laminatu (znaleźć kolor, który pasuje do koloru blatu)
 • Szpachelka
 • Miękkich szmatek
 • Ocet lub wybielać
 • Wosk samochodowy lub olejek cytrynowy

Kroki do naprawienia szkody:

 1. Zacznij od oceny obszar do określenia stopnia uszkodzenia. Jeśli nie są po prostu zarysowania na powierzchni, mogą one być polerowane nad woskiem. Jednakże, jeśli uszkodzenie przechodzi dalej, będzie konieczne, aby wypełnić je do przodu.
 2. Jeśli uszkodzenie polega lekkich zadrapań, oczyścić obszar z octem lub wybielacz do usuwania plam z produktów, które mogą otrzymali dostęp do zarysowania.
 3. Gdy powierzchnia jest czysta, polerowania powierzchni z oleju z cytryny lub woskiem samochodowym.

Jeśli uszkodzenie sięga głębiej, należy wykonać następujące kroki:

 1. Oczyścić cały obszar dobrze z alkoholem.
 2. Sucha miękką ściereczką i pozostawić do całkowitego wysuszenia.
 3. Wypełnij uszkodzonego obszaru z pastą naprawy laminatu.
 4. Za pomocą szpachelki do skrobania w górę i zrobić to z poziomu powierzchni.
 5. Pozwól wklej pozostać nietknięte przez co najmniej 24 godziny do całkowitego wyschnięcia.

Dodatkowe Porady i pomysły

 • Jeśli uszkodzenie jest lekkie i / lub pasta nie działa, za malowanie na obszarze pomóc wtopić się.
 • Polerowanie powierzchni pomoże usunąć matowe wykończenie, które mogą zwrócić uwagę na naprawianej powierzchni.
 • Laminat wklej naprawy można znaleźć w wielu sklepach sprzętu i miejsc, w których blaty są sprzedawane.
 • Jeśli uszkodzenie jest duży (w zależności od lokalizacji), spróbuj, pokrywając je z płytki dekoracyjne i używać go jako gorący pad lub trójnóg.

Naprawa podłogi laminowane

Naprawa podłogi laminowane

Podczas gdy laminat jest wielki, trwały produkt, może się zdarzyć, gdy trzeba naprawić podłóg laminowanych w domu. Dobrą wiadomością jest to, że można zrobić większość napraw na podłogę laminowaną siebie.

Wspólna Laminat Problemy Piętro

Prawdopodobnie zainstalowany podłóg laminowanych w domu ze względu na jego niskie koszty utrzymania i łatwego w pielęgnacji-dla natury, więc możesz być przygotowany, aby zobaczyć małe problemy pojawiały się w czasie.

Prawda jest taka, że ​​podczas gdy podłogi laminowane są trwałe i łatwe w pielęgnacji, nie wszystkie są sobie równe. Dlatego może się zdarzyć, kiedy małe problemy pojawiają się, że będzie musiał trochę uwagi. Niektóre z najczęstszych problemów, z podłóg laminowanych to:

 • Wgniecenia, ubytki lub żetonów w powłoce melaminowej
 • Zarysowania powierzchni do powłoki melaminy
 • Obrzęk lub wypaczenia szwów i krawędzi
 • Szczyty i pagórki utworzone na połączenia między deskami

Jak naprawić Laminat

Większość problemów, które występują panele podłogowe mogą być naprawione w aplikacji zrobić to samemu w ramach regularnej konserwacji laminatu podłogowego.

Naprawa Zadrapania

Lekkie zadrapania powierzchni spowodowane przez przesuwanie mebli, zwierząt Toe Nails lub twarde podeszwie może być wypolerowany się z aerozolu przeznaczone do naprawy rys w melaminy. Dostępne w lokalnym sklepie sprzętu, produktów, takich jak ScratchAway może zmniejszyć zarysowania powierzchni aż 80% z tylko trochę oprysków i tarcie.

Naprawa wgnieceń, ubytki lub frytki

Jeśli dent, wyżłobienie lub pastylki nękany powierzchni powłoką melaminy, wypełniacz będzie zobowiązany do wyrównania powierzchni podłogi. Większość producentów podłóg laminowanych robią zestaw naprawczy w celu dopasowania ich konkretny produkt, więc pierwszym krokiem powinno być zapoznanie się z magazynu zakupiono podłogi z.

Jeśli nie jesteś pewien, który producent jest, można podnieść ogólny, kit naprawczy laminat lub wosku kij w prawie każdym sklepie podłogi. Zestawy te mogą być tak proste, jak w jednym odcieniu kit, że stosują się do dent i piasku na lekko papierem ściernym, gdy jest sucho, lub tak złożone, jak być w stanie odtworzyć wiruje i drewna ziarna. W zależności od tego, jak duże wgniecenie lub wyżłobienie to można dostosować materiały i techniki odpowiednio.

Obrzęk lub Warping szwów i Wydobycie z Płyty podłogowe

Napraw dla każdego rodzaju szwu problemów, a także poważnie popękane i uszkodzonych desek jest taka sama. Musisz wyciągnąć je i ponownie posadzić je. Jest to o wiele łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy usunąć formowanie baseboard na stronie pokoju najbliżej uszkodzenia. Następnie użyj łom podciągnąć deski. Bądź łagodny, ponieważ nie chcesz, aby złamać pióro-wpust blokujący system.Pull się wszystkie elementy w uszkodzonej części. Wymień, które są mocno popękane lub uszkodzone bez możliwości naprawy, i ponownie ustawić stare deski w dół trochę przestrzeni między nimi. Wypaczenia, osiągając i obrzęki występują zwykle, gdy wilgoć dostaje się do rad. Oni też poszerzyć i ostatecznie wtrącać do siebie i mają dokąd pójść, ale w górę. Dając im tylko trochę więcej miejsca, można nawet się na piętrze.

Po piętro zostało wyrównane, po prostu paznokci listwy formowanie z powrotem na miejsce. Jeśli to możliwe, może chcesz zachować kilka dodatkowych desek na rękę, w suchym miejscu, tylko w przypadku musisz zrobić więcej napraw takich jak ten w przyszłości.

Dodać Małe terminowe Naprawy uniknąć Big Naprawy Później

Naprawa podłóg laminowanych, jak te małe problemy pojawiają się zachować deski w jak najlepszym stanie. Jeśli podłogi wydają się uszkodzone poza to, co czujesz, jest zdolność do obsługi, nie wahaj się zadzwonić profesjonalny przyjść spojrzeć. Małe uszkodzenia mogą czasem rozprzestrzenił się stać większy problem, więc rozwiązywanie tych problemów udać się na to najlepszym podejściem do długotrwałej, pięknej podłodze.

Laminowane blaty

Laminowane blaty
Laminowane blaty są trwałe i tanie.

Kiedy jesteś gotowy do zainstalowania laminowane blaty, czasu, by spojrzeć na ekrany, aby pomóc zdecydować, co chcesz. Idź na próbkach, aby uzyskać lepszy pomysł na kolor i wzór, który będzie działał w Twoim domu.

Wybierz kolory i wzory

Wybór laminatu kuchennym blacie dla swojego trwa przemyślanej i planowania, gdy przebudowy, dodając, lub nawet dla nowego projektu budowy. Blaty są centralnym punktem. Prawo nowy blat dodaje świeży, charakterystyczny wygląd bez kosztów.

Aby wybierając odpowiednie kolory i wzory dla licznika laminatu topy nieco łatwiejsze i bardziej precyzyjne do gustu, skontaktować się ze sprzedawcą lub specjalisty w lokalnym sklepie dla majsterkowiczów, czy można pobierać próbki domu laminowane, które pomogą Ci się zdecydować. Próbki są niewielkie.

Aby mieć pewność, że kolor wygląda dobrze z szafki i podłogi, poproś, aby zabrać do domu kilkanaście próbek z zakresu kolorów, które chcesz wybrać i porównać je ze swoimi szafek i urządzeń, aby zobaczyć, jak będą one rzeczywiście wyglądają w kuchni.

Inne rzeczy do rozważenia

Jak dobór kolorów i wzór są wykonane, czas na rozważenie innych dostępnych metod leczenia. Upewnij się również, by sprawdzić, czy laminat jest wybrać się w magazynie. Jeśli nie, jak długo to potrwa, aby ją dostać? Jeśli to ma być powrotem zamówić przez 10 tygodni, a nie pasuje do osi czasu, wybierz inny, podobny kolor. Nie pozwól, by słabe planowanie zjechać projektu.

Podczas podnoszenia swoich blaty, decyzje w sprawie:

 • Backsplash - czy ma to być ten sam laminat jako blacie?
 • Zabiegi krawędzi - zapytać, czy dealer ma próbek.
 • Czy laminat chcesz w magazynie lub będzie musiała być na specjalne zamówienie?

Instalacja Laminat Counter Tops

Jak w przypadku każdej części domu poprawy projektu, będziesz musiał zdecydować, czy masz zamiar zrobić samemu. Jeśli nie zamierzasz to zrobić samemu, skontaktować się ze sprzedawcą blatu czy są obróbki i instalacji usługi. Jeśli nie będziesz musiał zorganizować się prace.

Instalacja blaty sobie mogą mieć pojemność od łatwych do trudnych. Trudność w zależności od czynników, takich jak:

 • Czy backsplash już podłączony?
 • Czy licznik uruchomić w jednym, prostym kawałku?
 • Czy licznik shoehorn między ścianami?
 • Czy licznik należy umieścić razem, aby pasowały do ​​małej przestrzeni?

Fixing złego dopasowania

Jeśli umieścisz swój licznik do ściany i znaleźć luki z powodu nierównej ściany, będziemy chcieli, aby to naprawić. Użyj kwadrat kadrowania, by sprawdzić prostoliniowości ścianach. Aby naprawić gapping, oto kilka sztuczek można spróbować:

 • Użyj Szlifierka przenośny do usunięcia niektórych z backsplash, jeśli różnica jest ósmą cala lub mniejszej.
 • Utwórz wycięcie w ścianie przez odcięcie na suchej zabudowy, a następnie dopasować blat do wycięcia.

Cięcie Sink Hole

Wykonanie otworu w umywalce w Twoim blacie wymaga planowania. Jeśli wyciąć otwór zbyt daleko do przodu, panel przedni z szafki kuchenne będą utrudniać instalację radiatora. A jeśli wyciąć otwór zbyt daleko, backsplash będzie wchodzić w drogę. Aby upewnić się, wyciąć otwór zlewozmywaka w odpowiednim miejscu, należy użyć kawałek taśmy maskującej na blacie, aby wskazać linię środkową. Po określeniu prawidłowej pozycji do zlewu:

 • Za pomocą ołówka do stworzenia wytycznych, gdzie krawędź umywalki umywalka spocznie.
 • Zastosuj kawałek taśmy maskującej jako wyraźny znacznik.
 • Zmierz wewnątrz o 5/16 cala i zrobić kolejny znak z ołówkiem. To oznacza przewagę swojego zapadliska.
 • Wytnij otwór za pomocą wyrzynarki.

Wyraź swoją blat w miejscu na górze podstawy obudowy podczas pomiarów, ale mieć licznik na zewnątrz, w garażu lub gdzieś, gdzie masz pokój i kurz nie będzie problemem, aby rzeczywiście dokonać cięcia. Podczas cięcia, zachować backsplash z ziemi. Można to osiągnąć poprzez podpieranie przeciw górę na 2 x 4 bloki.

Wykonać cięcie z tyłu, ponieważ wyrzynarki Nóż tnie się udaru. W przypadku odcięcia od górnej strony ostrza pociąga laminatu do podłoża z drewna, powodując do odpryskiwania.

Koszt

Najważniejsze dla wielu projektu przebudowy jest: "Ile to będzie kosztować?"

Laminat liczniki różnią się od innych liczników, ponieważ są one sprzedawane przez liniową piechotę, a nie stopę kwadratową. Ale w wyborze blatów laminowanych znajdziesz różnice w cenie na podstawie tego, czy jest to:

 • Podstawowe tworzą laminat po blacie
 • Laminat blat ze skośnym lub premii krawędzi

Laminat z krawędzi ukośnej może kosztować nawet dwukrotnie więcej niż podstawowe po zniekształcone lub więcej, więc jak wybrać swój blat wziąć to pod uwagę.

Jak naprawić uszkodzenia wody na podłodze

Jak naprawić uszkodzenia wody na podłodze


Jeśli w domu jest ofiarą nieszczęśliwego wycieku wody, uczenia się, jak naprawić szkody wody na podłodze pomoże zaoszczędzić setki dolarów na koszty napraw i odnawiania. Ponieważ uszkodzenia wody ma wpływ na każdy rodzaj podłogi z twardego drewna, paneli podłogowych i płytek winylowych, na właściwą technikę za pomocą naprawy dla prawej podłogi jest kluczem do przeniesienia swoich podłogi z powrotem do życia.

Jak naprawić uszkodzenia wody na podłodze - Vinyl Tiles

Linoleum lub winylowe płyty są jednymi z najmniej kosztownych rozwiązań podłogowych dostępne i dlatego, że są jednym z najprostszych rodzajów podłóg do czyszczenia i konserwacji, są powszechnie spotykane w łazienkach i kuchniach. Jednak stosuje się w miejscach o dużej wilgotności, takich jak te także zwiększa ryzyko płytek cierpiących zalania, zwłaszcza gdy woda nie jest natychmiast wchłaniany.

Jedną z zalet linoleum winylowych płytek jest możliwość zastąpienia płytek lub płyt, które są wykazujące uszkodzenie; nie ma potrzeby, aby przedrzeć się przez całe piętro.

Zacznij strzelając uszkodzoną płytkę z nożem lub winylowych płytek nóż. Użyciu skrobaka dostać pod jednej stronie płytki i rozpocząć podważając go. Jeśli dojdzie do pęknięcia płytek, nie martw się o to. Gdy dojdziesz dotkniętych płytek na zewnątrz, zeskrobać cały stary klej z podłogi i oczyścić wszystkie gruzu. Umyć podłogę w dół z ciepłą wodą z mydłem i czystej gąbki. Niech podłoga spróbować całkowicie i dokładnie sprawdzić czy na kleju lub gruzu.

W zależności od rodzaju płytki (samoprzylepnej lub kleju-dół) masz, zainstaluj go zgodnie z zaleceniami. Użyj rolki aby zapewnić płytki sprawia, że ​​dobre połączenie z podłogą. Jeśli instalujesz płytki do kleju-dół, oczyścić krawędzie płytek, ocierając się klej, który przyszedł przez szwy.

Jak naprawić uszkodzenia wody na Wood Floor

Woda i podłogi z drewna twardego nie mieszają. W czasie woda może powodować nieestetyczne czarne lub białe plamy na podłodze. Oto, jak naprawić szkody wody na podłodze z desek mowa prawdziwego drewna.

Użyj taśmy malarzy do przedstawienia na tym terenie. Zdejmij górną warstwę wosku za pomocą wełny stalowej, a następnie przełącza się na 80- lub 60-papierem ściernym, aby usunąć wykończenie powierzchni, stopniowo zmienia kaszę aż do 100-gradacji papieru. Piasek drewno aż do krawędzi taśmy i szczątkami po zakończeniu.

Weź jedną filiżankę gorącej wody, dodać kryształy kwasu szczawiowego (dostępny w lokalnym sklepie sprzętu) i mieszać aż do rozpuszczenia kryształów. Kontynuuj dodawanie kryształów, aż już nie rozpuścić. Zastosuj rozwiązanie do poszkodowanych i pozostawić do wyschnięcia. Po wyschnięciu przetrzeć się kryształy i zastosować kolejną warstwę roztworu. Kontynuuj ten proces, aż plama jest całkowicie zniknęły. Postępuj zgodnie z instrukcjami i bezpieczeństwa informacji na butelki kryształków kwasu szczawiowego. Nosić rękawice ochronne i okulary podczas używania produktu.

Plami i uszczelnić na tym terenie, więc pasuje do koloru podłogi wokół niego.

Jak naprawić się ugięły podłóg laminowanych

Podłogi laminowane jest dostarczana wraz twierdzi, że jest odporny na wodę, ale nie dajcie się nabrać; jeśli woda siedzi na podłogi wystarczająco długo, to klamra. Największy problem z naprawą laminowaną deskę jest coraz to. Płyty są blokowane ze sobą w sposób pióro i wpust; w celu zastąpienia obszar, który jest wyboczenia, podłoga musi być wyciągane z najbliższej ściany na tym terenie.

Usuń pólokragly wykończenia wzdłuż obwodu ściany najbliższego zapięta obszarze podłogi. Korzystanie z małego łom pomogą uczynić ten prostsze. Podłogi laminowane są od "pływające", że nie zostaną zainstalowane przy ścianie; powinna być mała szczelina pomiędzy deską a ścianą. Pull up deski aż do obszaru dotkniętego i odrzucić wszelkie wody uszkodzone deski. Aby uzyskać pewność, że nie ma resztkowego woda pozostająca na podłodze lub pod arkuszem piankowym. Jeśli woda jest obecna, to osuszacza w pobliżu obszaru i pozostawić do całkowitego wyschnięcia przed położyć deski zamiennych.

Zainstaluj deski zamienne i powrócić oryginalne, nienaruszone deski z powrotem do swoich miejsc w kolejności instalacji. Ponownie zainstaluj wykończenia kabiny półokrągłe i zakończeniu pracy.

Wybór odpowiedniego blat kuchenny

Wybór odpowiedniego blat kuchenny

Blaty kuchenne wpływ na ogólny wygląd Twojej kuchni. Ta praca-centrum pokoju jest bezpośrednim odzwierciedleniem stylu życia, a to ważny sygnał dla reszty wyborów projektowych. Wybierz odpowiedni dla Ciebie blatu kuchennego badając konserwacji potrzeb, stylu i możliwości wszystkich opcji.

Liczniki laminowane

Wybór odpowiedniego blat kuchenny

Laminat liczniki stanowi opłacalny wybór i mnóstwo kolorów i wzorów na remont kuchni. Nowsze opcje laminatu licznik daje wygląd, trwałość i styl granitu, marmuru i innych droższych opcji, ale za dużo mniej.

Dbanie o Laminat

Podczas laminowane liczniki są dość trwałe i odporne na plamy, nie są one całkowicie odporne na zarysowania lub ciepła. Przy użyciu noży zawsze używać krojenia i unikać ustawiania gorące naczynia dół na nich. Nie wymagają specjalnych środków czyszczących lub uszczelnienia.

Laminat Counter Przedsiębiorcy

 • Laminat liczniki są jednym z bardziej niedrogich opcji dla blatów kuchennych.
 • Laminat jest łatwiejsze w montażu niż inne liczników, co oznacza, DIY właściciel domu może być w stanie wykonać zadanie.
 • Laminat jest dość niskie koszty utrzymania i nie wymaga uszczelnienia.

Laminat Licznik Wady

 • Laminat może zarysować łatwiej niż niektórych typów liczników.
 • Nie należy położyć gorący garnek na blacie z laminatu, jak ciepła może stopić lub spalić powierzchnię.
 • Laminat mogą odpaść od założenia w czasie, gdy wiązanie kleju ustępuje.

Blaty granitowe

Wybór odpowiedniego blat kuchenny

Granit jest gruboziarnistą skały magmowe, że był kiedyś stopiony i wykonany jako spadki w ziemi. Dostępne w różnych kolorach, minerały w granicie pojawiają się jako małe plamki na całym kamienia, chociaż niektóre rodzaje granitu mają podobny do marmuru unerwieniem. Granit jest w różnych wykończeniach i jej bardzo ciężko, powierzchnia może być polerowane. Granit jest popularny ze względu na jego trwałe, trudne do zarysowania powierzchni i piękna, ale jest to jeden z droższych opcji dla materiału blatu.

Ponieważ granit jest materiałem naturalnym, nie dwie płyty są zawsze dokładnie takie same. Odwiedź stoczni kamienia lub Wykonawca w swojej okolicy, aby zobaczyć poszczególne płyty przed podjęciem decyzji. Pozwoli to, aby zobaczyć dokładną zabarwienie i powierzchni wzór płyty bierzesz pod uwagę.

Dbanie o Granit

Granit może wchłonąć płyny; Natychmiast zmyć rozlany przed wnikają w powierzchnię. Substancje kwaśne, takie jak sok z cytryny, ocet i niektórych środków może etch granitu, więc należy je wytrzeć natychmiast, jak również.

Pamiętaj, aby oczyścić swój licznik granitu z kilkoma kroplami neutralnym PH czyszczenia jak kamień mydła lub łagodnego płynu do mycia naczyń i ciepłą wodą. Niektóre wymagają uszczelnienia granity w ujęciu rocznym w celu ochrony powierzchni, tworząc uszczelnienie przed zarazkami i nadal utrudniają przebarwienia. Jeśli dbać o swojej granitowym blacie, pozostanie ono szuka nowego na lata.

Granit Licznik Przedsiębiorcy

 • Granit jest bardzo twardy i odporny na zarysowania zarówno ciepła i tak gorące patelnie i noże są mało prawdopodobne, aby go nie uszkodzić.
 • Granit ma niepowtarzalne piękno, które nie mogą być wytwarzane z materiałów syntetycznych.

Granit Licznik Wady

 • Granitu liczniki są drogie, w części, ponieważ muszą być na matrycy i skonstruowane do dokładnej specyfikacji.
 • Granit może być bardzo wysokie alimenty; niektóre Granity jasnych kolorach łatwo i plam wymaga częstego uszczelnienie.

Blaty kuchenne z betonu

Wybór odpowiedniego blat kuchenny

Liczniki betonowe są dynamiczne produktem pokazać tekstury i detale w przeciwieństwie do innych produktów stałych. Jednak, beton jest porowata w przyrodzie i pochłania plam; należy uszczelnić regularnie utrudniać przebarwienia. Ponieważ beton blaty kuchenne są zaprojektowane, są one albo wylany i wyleczyć przed instalacją lub bezpośrednio na wierzchu szafek. Liczniki betonu mogą być barwione lub barwiona w różnych kolorach i może mieć nadruki lub wzory odlewane w prawo na ich powierzchni. Mów do konkretnego pracownika w danym obszarze o fabrykowanie konkretny licznik, który jest dostosowany do Twojej kuchni.

Dbanie o betonie

Liczniki kuchenne betonowe należy umyć wodą i delikatnym mydłem. Środki czyszczące i klocki ścierne, które zawierają rozpuszczalników ani ściernych może szkodzić lub porysować swój konkretny blat. Wytrzeć kwaśnych płynów jak wino, ocet i inne substancje takie jak cytrynowy lub sok pomidorowy, w celu zapobieżenia ich uszkodzeniom powierzchni.

Betonowe Counter Przedsiębiorcy

 • Liczniki betonowe odlewane są ze specyfikacją, co oznacza, że ​​można dostosować ich wygląd i kolor.
 • Liczniki mogą mieć betonowe płyty spustowe i wkładki do płyt utworzonych w nich cięcia.
 • Liczniki betonowe często integralną zlewu.

Beton Licznik Wady

 • Liczniki Beton może być kosztowna, w zależności od wykonawcy wykonaniu pracy.
 • Betonowe plamy łatwo i wymaga częstego uszczelnienie.

Wapień

Wybór odpowiedniego blat kuchenny

Blaty z talku są naturalne, nie porowaty materiał. Nie plami i są odporne na chemikalia, kwasy, plamy i ciepła. Wapień ma ciepły, miękki w dotyku i gładką, matową fakturę. Kolor kamienia jest zazwyczaj niebieski, zielony lub szary, a wiele kamieni może mieć lżejsze żyły biegnące wzdłuż niego.

Zapytaj o steatytu w stoczni granitu. Większość producentom granitowe będzie również prowadzić wybór płyt przeciw steatytu, a ich koszt jest na równi z większością innych kamiennych liczników.

Dbanie o talku

Podczas steatytu jest bardzo trwały, to rysuje łatwo. Jeśli znajdziesz zadrapanie na blacie steatytu, piasek go lekko i traktować ją z oleju mineralnego, aby ją usunąć. Wszystko steatytu przyciemnia naturalny w czasie, ale może to zrobić nierównomiernie w zależności od warunków panujących w kuchni. Olej Twój steatytu rocznie z olejem mineralnym, aby pomóc go przyciemnić równomiernie.

Talku Counter Przedsiębiorcy

 • Wapień jest niezwykle wytrzymała i nieporowaty, więc nie plami.
 • Wapień jest piękna, z unikalnym wykończeniem i fakturą.

Wapień Licznik Wady

 • Zadrapania talku bardzo łatwo.
 • Wapień wymaga częstego smarowania, aby pomóc jej przyciemnić równomiernie.
 • Wapień jest drogie z bardziej egzotycznych kolorowe kamienie kosztują więcej niż większość granitów.

Liczniki drewniane

Wybór odpowiedniego blat kuchenny

Liczniki ciepłe drewno posiada lśniący odwołania i zakończyć wygląd kuchni kraju. Liściaste, takie jak dąb, klon, czereśnia, buk, orzech czerwony, teak i mahoń są korzystne dla blatów. Każdy gatunek drewna ma specyficzny ziarna lub wzór, który uzupełnia wygląd kuchni. Niektóre wzory i ziarna może być zwiększona poprzez barwienie.

Liczniki Drewno to jeden z kilku wyborów blatów kuchennych sanitarnych; Naturalne właściwości Wooda działać, aby chronić go przed gromadzeniu się bakterii.

Dbanie o Wood

Choć drewno ma naturalną patynę, będzie drapać i plama na czas. Użyj krojenia i natychmiast wytrzeć plamy. Zastosuj olej mineralny do drewna, szczególnie wokół umywalki pomóc utrudniać barwienie, i nie umieszczać gorące naczynia bezpośrednio na blacie.

Drewno Counter Przedsiębiorcy

 • Drewno posiada naturalne piękno i patyny, która zwiększa dowolny projekt kuchni.
 • Drewno może być szlifowane i refinished kilka razy.

Licznik Wady drewna

 • Zadrapania i spala drewno łatwo.
 • Drewno może puchnąć w miejscach wilgotnych, wypaczenia licznik.
 • Drewno wymaga uszczelnienia i konserwacji, aby uniknąć plam.

Nierdzewnej Liczniki

Wybór odpowiedniego blat kuchenny

Jeśli szukasz nowoczesnego wyglądu do kuchni, za licznik ze stali nierdzewnej. Stal nierdzewna zapewnia elegancki wygląd, i jest dostępny w polerowane, szczotkowane, matowe, młotkiem i wykończenie teksturowane. Stal nierdzewna jest odporna na rozwój bakterii, co sprawia, że ​​większy wybór sanitarnych, jak również. Nierdzewnej liczniki są często na miejscu dla Twojej kuchni; porozmawiać z metalu łgarz w pobliżu, aby uzyskać wycenę.

Dbanie o stali nierdzewnej

W przeciwieństwie do kamienia liczników, to powierzchnia odporna na plamy mogą być bielone. Czyni zarysowania; unikać materiałów ściernych, a przy użyciu noży zawsze używać deski do krojenia.

Licznik Przedsiębiorcy nierdzewnej

 • Nierdzewnej liczniki są naturalnie sanitarne i antybakteryjne.
 • Stal nierdzewna nie plami ani nie wymaga specjalnych środków czyszczących.
 • Nierdzewnej liczniki często wykorzystują zintegrowane umywalki.

Stal Licznik Wady

 • Liczniki ze stali nierdzewnej mogą być bardzo drogie.
 • Zarysowania stali nierdzewnej łatwo.
 • Nierdzewnej liczniki pokazują odciski palców łatwo.

Stałe Liczniki powierzchniowe

Wybór odpowiedniego blat kuchenny

Człowieka, blaty z litego powierzchni zapewnić spójne spojrzenie projekt licznika. Pigmenty w tym materialnym podróży przez całą drogę przez licznik, więc powierzchnie są całkowicie odnawialne. Masywne blaty kuchenne powierzchni dostępne w trzech rodzajach wykończeń:

 • Matowe / satynowe
 • Półmat
 • Wysoki połysk

Liczniki powierzchni stałej, dostępne w szerokiej gamie kolorów i stylów są również dostępne. Żyły, kolor-stałe kolorowe plamki i liczniki są dostępne, aby pasowały do ​​wielu różnych projektów kuchni. Często sink w liczniku stałej powierzchni jest zintegrowane z resztą licznika, jak również.

Dbanie Solid-Powierzchnie

Pielęgnacja stałych liczników powierzchniowych jest łatwe i nie wymaga specjalnych środków czyszczących. Wodą z mydłem, na bazie amoniaku lub dostępne w handlu środki czyszczące przeznaczone do powierzchni stałej liczników usunąć brud i pozostałości z wszystkich trzech wykończeniach.

Różne odcienie mogą wymagać częstszego czyszczenia utrzymać jednolite wykończenie. Ciemniejsze kolory mają tendencję do żądania więcej uwagi niż lżejszych liczników. Jeśli licznik zostanie porysowana, buff zadrapania się z pad szorowanie.

Solid-Surface Licznik Przedsiębiorcy

 • Liczniki Solid-powierzchniowe można łatwo naprawić, jeśli się zarysować.
 • Materiały Solid-powierzchniowe nie są porowate i nie promują rozwój bakterii.
 • Powierzchnie z litego powierzchni nie wymagają specjalnych środków czyszczących lub uszczelniacze.

Solid-Surface Licznik Wady

 • Liczniki Solid-powierzchniowe są drogie, kosztują mniej więcej taka sama jak granitu klasy średniej.
 • Liczniki Solid-powierzchniowe zarysowania, topić i palić; szczególną ostrożność należy zachować przy noży i gorących garnków w kuchni.

Niestandardowe Liczniki kamienia

Wybór odpowiedniego blat kuchenny

Atrakcyjną alternatywą zarówno z kamienia naturalnego i stałych powierzchni liczników Kamień liczniki. Wykonane z 90 procent kwarcu, która odbyła się wraz z żywicą, te liczniki nie zarysować, palić, topić lub plam, co czyni je praktycznie bezobsługowe. Każdy producent ma swoją własną paletę kolorów i cech z niektórych pojawiają się jak granit, inne, jak wapień i niektóre z żywych, intensywnych kolorach, takich jak pomarańczowy i zielony wapno.

Zaprojektowane Konserwacja kamienia

Kamień liczniki są praktycznie bezobsługowe. Nie wymagają specjalnych produktów lub opieki, ale niektóre z bardziej jednolitych kolorach może pokazać plam wodnych, jeśli wyciek pozostawia się do wyschnięcia na nich.

Kamień Licznik Przedsiębiorcy

 • Kamień liczniki nie wymagają specjalnych środków czyszczących, uszczelniacze i potrzebują tylko minimalny rutynowej konserwacji.
 • Kamień posiada zdolność do naśladowania wygląd naturalnego kamienia lub betonu.
 • Kamień dostępny jest w kilku niezwykłych kolorów nie oferowanych przez innych materiałów.

Kamień Wady

 • Kamień jest dość drogie, kosztuje tyle samo co w średniej i dużej odległości granitu.

Liczniki Tile

Wybór odpowiedniego blat kuchenny

Dachówka ceramiczna jest popularna opcja blat ekonomiczne kuchnia. Wiele rodzajów płytek nadają się do stosowania w blat, który przewiduje szereg różnych kolorach i wzorach do wyboru. Mów do płytek wykonawcy o dostosowywaniu blat płytki dla Twojego domu.

Konserwacja płytek

Wszystkie blaty z płytek wymaga zaczynu, co wymaga uszczelnienia regularnie pomóc utrudniać przebarwienia. Sama płyta może być wysoka lub niska konserwacji w zależności od tego, co materiał jest używany. Płytki kamienne wymagają więcej opieki niż porcelany lub płytek ceramicznych.

Licznik Płytka Przedsiębiorcy

 • Jeśli zainstalowane przez właściciela domu, liczniki płytki mogą być tanie w zależności od użytych materiałów. Jednak profesjonalny montaż może kosztować więcej niż inne rodzaje liczników.
 • Liczniki Płytka może być instalowany w większości marketów domów.
 • Liczniki kafle można dostosować w prawie dowolny kolor lub wzór do własnych resztę projektowaniu kuchni.

Płytka Licznik Wady

 • Liczniki Płytka zawierają dużo zaczynu, który może plamienia, chip lub pękania.
 • Niektóre rodzaje płytek może zabrudzić, zarysowania lub wymagają dodatkowej konserwacji, gdy używany na ladzie.

Wybór odpowiedniego blatu

Rozważając kuchenne koszty przebudowy, masz więcej możliwości niż kiedykolwiek blat do wyboru. Rozważyć plusy i minusy każdego materiału przeciw, jak dokonać wyboru. Rozważ wygląd, kosztów i utrzymanie wyborze licznika przed zakupem.

Pamiętaj, że dobry blat to inwestycja, która może trwać przez cały okres kuchni. Podjęciu decyzji starannie i pobrać próbki do domu z różnych materiałów, aby zobaczyć w kuchni przed podjęciem zobowiązania. W końcu, nowy blat będzie ustawić scenę dla pięknej nowego projektu kuchni.

Nieprzemakalność: Przewodnik do ochrony dachu i poradami Naprawa

Otwory w Flashing

Woda deszczowa przenika wszędzie tam, gdzie znajduje się otwór, i istnieje wiele więcej niż przeciętny człowiek zdaje sobie sprawę. Sprawdź spód dachu dla wilgoci lub pleśni wokół punktów penetracji (odpowietrzniki instalacyjnych, kominy), gdzie krzyżują się różne płaszczyzny dachowe (doliny) oraz w pobliżu okna dachowe. * Są to oznaki masz dobry dziury w swoim miganiem lub że miganie został zainstalowany niewłaściwy.

Dach Materiał problem

Po przerwach deszczowej do domu, to może być bardzo ulotne. Nie możesz znaleźć wodę bezpośrednio poniżej punktu penetracji. Należy pamiętać, że woda może podróżować w bok przed przejazdem stawu w poszycie dachu i może podróżować w spoiny poziomej przed spadkiem na podłodze lub na suficie. W takim przypadku może być problem z pokryciem dachowym.

Dachów i opadów

Jednym z bardzo oczywistym źródłem wilgoci i / lub wody w piwnicy jest woda deszczowa. Podczas ciężkiej 2 "- opady deszczu, dach 1000 metrów kwadratowych będzie zbierać około 250 litrów wody, umiera się dostać do ciebie miły suchej piwnicy Jeśli masz cztery rury spustowe, że średnio na około 63 galonów (240 litrów) na. Lokalizacja downspout. Sprawdź dokładnie szczelność dachu i naprawić je tak szybko jak to możliwe. Im dłużej problem występuje, gorsze szkody będą.

Wspólne Źródła Przecieki dachowe

Za każdym razem pada deszcz, dach jest atakowany z płynnych najeźdźców z nieba, dążąc do położenia miednicowego obrony w swoim domu i ukraść twoje prawo być ciepłe i suche (dobrze, że to jeden ze sposobów na to patrzeć). Woda deszczowa jest szybkie wykorzystać każdą słabość integralności systemu obronnego dachowych. Materiały dachowe może nosić się, złamać, rdzę, blow off, lub w inny sposób nie i dać wilgoci otwarcie potrzebuje zrobić jej uszkodzenie. Najczęściej deszczówka trafia przez dach drodze komina, hydraulika odpowietrznik, wentylator wyciągowy lub okno dachowe, obróbki blacharskie, gdy stawy uszczelniające wokół tych przejść pęka i nie. Szukać potencjalnych otworów w swoim domu w zbroi w następujących obszarach:

• Stare lub uszkodzone gonty można zwijać i crack, pozwalając wilgoci włamania. Jeśli stare gonty nie są usuwane przed nowe gonty, może zmniejszyć żywotność nowego dachu.
• czapki kominowe mogą pękać pozwalając wody wewnątrz komina.
• miga Gutter może nie, zmuszając deszczówkę założyć obóz pomiędzy dachem i rynny.
• Płaskie lub niskie dachów spadzistych mają wyjątkowe potrzeby konserwacji i są podatne na problemy wody, ponieważ nie może spuścić tak szybko jak dachy strome z boiska.

Wpusty dach płaski lub Szpigaty może zablokować i zatrzymywania wody na dachu, co zwiększa ryzyko, nie tylko z wycieku, lecz możliwego załamania całego dachu pod ciężarem wody. Cena jest wieczna czujność suchość. Przechowywać możliwych punktów penetracji dobrze uszczelnione i konserwować i masz się czego obawiać z krople deszczu na dachu. Nie musisz przewodnik do ochrony dachu i naprawy wiedzieć, że profilaktyka jest najlepszym obrony.

Lokalizowanie nieszczelności dachu

Jeśli chodzi o nieszczelne dachy, wiele domów szukają przecieków w niewłaściwych miejscach. Nie trzeba już być jednym z nich. Pierwszy i chyba najbardziej oczywistym miejscem do szukania nieszczelności dachu jest bezpośrednio nad przecieku w suficie lub na ścianie zewnętrznej. Użyj latarki, aby sprawdzić poddaszu nad wycieku gdy pada deszcz. Jeśli widzisz, stojącej wody, zacieków, pleśni, mokre izolację lub inne narażone izolacji, to znalazłeś to, czego szukałeś.

Zapobieganie Obrażenia szczelności dachu

Dach może być nieszczelny ból na zawsze, jeśli nie załatwione niezwłocznie. Jak tylko miejscem wody w najbliższych, plamy lub pleśni, podjąć natychmiastowe działania w celu ograniczenia szkód. Zatrudnić zawodowego, aby zdusić je w zarodku lub pójść do biblioteki i odebrać przewodnik ochrony dachu i remontu, dzięki czemu można go obsługiwać samodzielnie. Zlokalizuj wyciek od wewnątrz, a następnie podjąć kroki w celu kontroli obrażenia aż można mieć odpowiednią kontrolę zewnętrzną i naprawy wykonane. Pamiętaj, nieszczelny dach nie będzie lepiej z wiekiem i nie naprawi się.

Próżniowe: Porady w zakresie napraw próżniowe

Unikać odkurzacz Naprawa Dzięki odpowiedniej konserwacji

Aby uniknąć konieczności płacenia dużo w drodze naprawy odkurzacza, zawsze dobrych praktyk konserwacji, takie jak:

 • poświęcenie czasu do czyszczenia strun i gruz z szczotka
 • wymiana worków regularnie
 • odkurzanie na wnętrze Twojego próżni
 • wymianie pasów i filtr HEPA co 6 miesięcy

Nieprzyjemny zapach - to nie pachnie jak guma lub energii elektrycznej - pochodzące z próżni może być sierść zwierząt domowych lub podobnych. Natychmiast wyrzucić torbę, przetrzeć wnętrze próżni z wszystkich czyszczenia celu i wymienić filtry.

Łatwe Naprawy próżniowe: Wymiana paska próżniowe

Wymiana paska jest to łatwe zadanie naprawy próżni, że zajmuje tylko kilka chwil.

 • Odłącz próżni.
 • Wyjąć dolną pokrywę.
 • Wyciągnij szczotka i usunąć drugi koniec paska od wału napędowego silnika.
 • Wyrzuć stary pasek, wsuń nowy na rolki pędzla, a następnie z powrotem do wału napędowego silnika.
 • Załóż dolną pokrywę.

Większość problemów w zakresie napraw próżniowe nie są problemy na wszystkich

Wiele odkurzaczy problemy nie są tak naprawdę problemów w ogóle, ale niedopatrzenia. Większość problemów wiąże się z pasów, worków lub zatkane przewody; rzeczy, które można rozwiązać łatwo z mało konsekwencji lub szkody. Gdy podciśnienie nie chce się uruchomić, należy sprawdzić, aby upewnić się, że jest podłączony, a następnie upewnij się, że jest podłączony do gniazdka, że ​​pracuje. Słabe ssący ma na ogół do czynienia z torba jest pełna lub skleić w wężu. Jeśli pasek jest uszkodzony, nie będzie problemów coraz próżnię, aby przenieść i będziesz musiał kupić nowy. Kiedy te problemy zostaną odpowiednio uwzględnione, problemy znikną w mgnieniu oka!

Proste naprawy mogą być łatwe do zrobienia, jednak niektóre naprawy silników lub obudowy próżni może spowodować utratę gwarancji, jeśli nie wykonane przez profesjonalistów. Zawsze czytaj instrukcja obsługi w pierwszej kolejności; wtedy wszystkie remonty wykonywane przez profesjonalne.

Kiedy szukać pomocy usługi naprawy próżniowe

Mimo, że większość problemów z próżni można rozwiązać w prosty sposób, następujące są powody, by szukać pomocy serwisu naprawczego próżni:

 • Silnik zatrzyma się nagle lub nie działać w ogóle, pomimo przejścia do różnych gniazdek elektrycznych
 • zapach spalenizny elektryczne
 • słabe sprzątanie pomimo pustego worka, nowy pas i czystym szczotka
 • próżniowe stał ciężko wcisnąć, mimo nowego pasa i skorygowanej wysokości
 • Cechy elektryczne działa nieprawidłowo lub nie działa w ogóle
 • jest coraz bardziej i niepokojąco głośno

Jak naprawić przewodów podciśnieniowych

Czy kiedykolwiek miał dziurę w słomką i trudno było wypić napój? Ten sam problem ssące może zdarzyć się przewód podciśnieniowy. Czasami zdarza się, dziura w wężu spowoduje utratę podciśnienia ssania. Aby naprawić węży giętkich z małymi szczelinami, kawałek taśmy może być wszystko, co jest potrzebne, aby umieścić rzeczy do stanu używalności. Duże pęknięcia lub dziury wymaga wąż wymiany, który jest bardzo proste naprawy.

Nowy przewód od Vacuum Repair Service

Wraz z uderzeniem w ścianę z próżni, my mamy wszystko zrobić: przejechany przewodu podciśnienia podczas czyszczenia domu. Nie jest rzadkością, aby uruchomić na kablu podczas sesji odkurzanie, ale gdy to się dzieje należy natychmiast wyłączyć zasilanie, odłączyć podciśnienie od ściany i sprawdzić przewód. Małe nick może być owinięty taśmą elektryczną. Przetarty kabel, który pokazuje swoje wnętrze należy wymienić przed próżni może być ponownie użyte. Usługa naprawy próżni będzie w stanie to zrobić z łatwością.

Nie Naprawy w zwarcie Motors próżniowe

Ważne jest, aby pamiętać, że próżnia jest podłączony do gniazdka elektrycznego. Łatwo jest zapomnieć o tym, kiedy jesteś w jednym sprzątanie pokoju i próżni jest podłączone gniazdka pokój z dala. Ponieważ większość odkurzacze mają silniki elektryczne i nie są skazane na mokrej / suchej zastosowania, to jest bardzo ważne, aby uniknąć zassania i wilgoci z regularnym próżni domowymi. Gdy silnik się spodenki, niewiele będzie usługa naprawy próżni będzie w stanie zrobić i będziesz w rynku nowego próżni!

Jak naprawić swoje relacje z dzieckiem

Jak naprawić swoje relacje z dzieckiem
Doświadczanie alienację z dzieckiem jest jednym z najbardziej bolesnych doświadczeń wychowawczych. Rodzice robią co mogą, ale czasem nawet ich najlepszy ISNA € ™ t na tyle, aby utrzymać zdrową relację z dziećmi. Poniżej kilka wskazówek, które pomogą Ci naprawić swoje relacje z dzieckiem.

Zbadaj swoją część

Podobno niektóre błędy zostały popełnione. Może to była seria rozczarowań, protekcjonalne podejście, albo ogromny błąd w wyroku. Cokolwiek to było, że ustawienie relacji z dzieckiem na złej drodze, trzeba uznać i właścicielem do części, którą grał.

Spójrz na swoje własne zachowania i przekonania

Ta sekcja nie jest o oskarżeniach i wymówek. Wiele osób spaść z powrotem na to, co robili to ich rodzice, a dona € ™ t sobie sprawę, że może być lepszy sposób, aby pokazać swoje dzieci je uwielbiają.

Nadużycia i zaniedbania mogą być fizyczne, emocjonalne, słowna, psychiczna, a nawet duchowe. Być może chciał dobrze, a może nie mieli umiejętności rozwijać zdrowe relacje z dzieckiem.

Nawet jeśli rodzice spełniają wszystkie ich childrenâ potrzeb fizycznych € ™ s, mogą być jeszcze poddane utraty swoich dzieci na podstawie ich własnego zachowania. Na przykład:

 • Czy krzyczeć na swojego dziecka codziennie lub umieścić go w dół?
 • Czy uważasz, że pieniądze są substytutem obecności, miłości i wsparcia?
 • Czy masz niską opinię o swoje dziecko i jego możliwości (wskazujących na sztywność postaw i przekonań, lub zachowania nadmiernie kontrolny)?
 • Czy nigdy nie swoich obietnic?

Nie ważne jak bardzo kochasz swoje dziecko, jeśli nie udało się stworzyć z nim więź opartą na zaufaniu i szacunku, traktują dziecko dobrze, albo pokazać mu oznaki sympatii i ciepła, nie wykazały swoją miłość w sposób konstruktywny.

Dopóki Oba drzwi są otwarte

Jeśli oba rozmawiać, nawet jeśli dziecko krzyczy na ciebie, jest nadzieja. Jest w stanie pracować przez kwestie razem oznacza możliwość usiąść razem i je wypracować. Operacyjnym słowem jest tu razem.

Jeśli Twoje dziecko nie rozmawia z tobą, nie wonâ € ™ t mieć żadnych możliwości pogodzenia w tym czasie.

Ustanowić siebie jako godne zaufania

Ten ISNA € ™ t o udowodnienie czegoś dziecku. Jest to o tobie po zdrowe wzorce relacji.

Zaufanie jest nieodłączną częścią posiadania zdrowych relacji. Istnieją sposoby, można wykazać, że są godni zaufania:

 • Po drodze z tego, co mówisz.
 • Bądź tam.
 • Posłuchaj i wykazać, że słyszałeś, co zostało omówione.
 • Uznają granic Twój childâ € ™ s, zwłaszcza, jeśli nie stanowią żadnego zagrożenia dla dziecka.

Bądź Zrozumienie i uzyskać pomoc

Rozumiem, że na początku, dziecko nie może mieć chwilę film z tobą, spieszyć w ramiona ze łzami w oczach i powiedzieć, jak bardzo cię kocha. W prawdziwym świecie, ten punkt jest wyposażony w wiele zaangażowania zarówno rodziców i dzieci do pracy na ich związek i chęć spojrzenia na to, co robisz i ślub zrobić to lepiej.

Jeśli twoja rodzina jest uszkodzony, doradcy zdrowia psychicznego i psychologów są bardzo przydatne do budowania mostów relacji. Mogą być tam, aby pomóc zdefiniować i ustawić zdrowe granice i pomóc rodzice i dzieci wyrażania siebie i swoich emocji, zdrowych, produktywnych sposobów.

Jednym z największych gestów możesz zrobić, to zgodzić się, aby przejść do terapii rodzinnej i obiecują, aby dostosować swoje własne zachowanie i zająć swoje własne problemy, dzięki czemu można być lepszym rodzicem, więc można nauczyć się traktować tych których kochasz jak skarby ich są.

Dzięki za czytanie!

Wózki inwalidzkie: Części do wózków inwalidzkich i porady w zakresie napraw

Pięć prostych sposobów zapobiegania Naprawa wózków inwalidzkich

Możesz łatwo efekcie płacić setki dolarów na naprawę wózka. W celu uniknięcia konieczności wydawania dużej sumy pieniędzy, przeczytaj nasz przewodnik pięciu prostych sposobów zapobiegania naprawy wózka:

 • Upewnij się, że opony do wózków inwalidzkich mają optymalny poziom powietrza, aby pomóc w pracy. Opona może zużyciu baterii lub spowodować odkształcenia podczas pchania wózka.
 • Oczyść swój wózek regularnie, aby utrzymać części działa sprawnie i uniknąć korozji.
 • Upewnij się, osi i płyta na wózku osi są szczelne. Zapewni to oś nie uległ uszkodzeniu podczas ruchu.
 • Sprawdź, nakrętki i śruby, aby sprawdzić, czy są szczelne i że nie ma części do wózków inwalidzkich będzie poluzowała.
 • Należy zachować ostrożność podczas przechodzenia przez bardzo stromych wzniesień. Istnieje możliwość, że wózek może przewrócić.

Certyfikacja naprawczy dla wózków inwalidzkich

Naprawy wózek technika musi być zgodne z przepisami Państwa, które mogą wymagać określonych poziomów certyfikacji naprawy wózek. Niektóre z większych firm na wózkach oferuje kursy na temat diagnostyki, konserwacji i naprawy swoich produktów. Ich kursy pomóc naprawy wózek technik w rozwiązywaniu problemów i naprawić problem z ich sprzętu w najbardziej efektywny sposób. Zajęć obejmuje również certyfikat naprawy wózek. Jeśli chcesz wiedzieć, czy firma naprawy wózek jest wykwalifikowana, sprawdzić ich technicy spełniać minimalne wymagania zgodnie z przepisami prawa w danym stanie do naprawy wózków inwalidzkich. Również szukać jakiegokolwiek wykształcenia i kwalifikacji, które podjęły w naprawie model konkretnego do jednej posiadasz wózku.

Bądź przygotowany w zestaw do naprawy dla wózków inwalidzkich

Niezależnie od tego czy planujesz podróż przez dłuższy okres czasu lub z dala od domu na kilka dni, warto być przygotowanym. Mądry pomysł, bo kiedy jesteś pozostawiając komfort w domu, ma podjąć zestaw naprawczy wózek z tobą. Zestaw do naprawy wózek jest proste rozwiązanie można utworzyć się z elementów w całym domu lub łatwego zakupu od lokalnego sklepu. Zapakuj zestaw opon zmienia, śrubokręt, klucz nastawny i jest parę szczypiec. Informacje te są potrzebne, w przypadku wystąpienia problemów z kołami, trzeba zmienić oponę, lub chcesz, aby oczyścić swoje kółka.

It Yourself Naprawa wózków inwalidzkich

Jeden wspólny problem z utrzymaniem wózka inwalidzkiego obejmuje osie kółka. Łatwo materiały, takie jak włosy i nici złapany w osi kółka, utrudniając normalne ruchy. Jest to proste zadanie naprawy wózek można prawdopodobnie zrobić na własną rękę. W celu uzyskania tych materiałów włóknistych się, trzeba zdjąć kółka z widelcem przy użyciu dwóch kluczy. Użyj jednego klucza do przechowywania śrubę osi w miejscu i korzystać z drugą odkręcić nakrętkę. Po usunięciu rzucającego, należy uważać, aby śledzić dwóch małych dystansowych znajdujących się po obu stronach koła pudrem. Możesz używać wilgotnej szmatki lub papieru ręcznik do wycierania rzucającego czyste. Wymień rzucającego na widelec po zakończeniu.

Uwaga: Jeśli nie czujesz, że możesz obsługiwać ten wózek zadanie naprawy na własną rękę, uzyskać pomoc przyjaciel, krewny lub sąsiada.

Pięć prostych sposobów zapobiegania Naprawa wózków inwalidzkich

Poświęć trochę czasu, aby zrobić cotygodniowe sprawdzanie konserwacji w celu zapewnienia Ci uniknąć konieczności naprawy wózka inwalidzkiego. Jeśli nie czujesz się można obsługiwać tylko naprawa wózek konserwacji prewencyjnej się, należy zawsze poprosić przyjaciela, sąsiada lub członka rodziny, aby ci pomóc.

Wielka Stowarzyszenia Spinal Sprawia Naprawy inwalidzkiego i darowizn

4 grudnia 2004 roku, Stowarzyszenie Wielka Spinal współpracę z Międzynarodowym ministerstw Nadzieja Haven do naprawy wózek inwalidzki i darowizn wózkach na kółkach dla ludzkości Mobility Project. Wolontariusze poświęcili swój czas w warsztatach w całej strefie Iowa do naprawy wózek inwalidzki. Wolontariusze obejmowały więźniów w Południowej Dakocie i mężczyzn i kobiet w Minnesocie i Iowa, którzy dają się swój wolny czas. W całej pracy Spinal Association Stanów z ministerstw Nadzieja Haven Międzynarodowych, mają naprawione i wykonane datki na wózkach inwalidzkich dla osób prywatnych i szpitalach na całym obszarze Nowego Jorku.

Typowe problemy spowodowane przez wadliwe części do wózków inwalidzkich

Istnieją pewne wspólne użytkownicy problemy wózków inwalidzkich doświadczenie, które można przypisać do wadliwych części inwalidzkich. Te często przeszkadzają samego wózka. Jeśli szukasz rozwiązywaniu części wózkach, są to jedne z najczęstszych problemów.

 • Jeśli wózek ma tendencję do przewrócić do tyłu, wózek może mieć złamane lub nieużywane anty-wywrotki, nieprawidłowo zainstalowany system wypoczynkową lub wygiętą ramę.
 • Wózek, który nie krotnie może wskazywać wygiętą ramę.
 • Jeśli Blokady kół nie działają, może masz problem z rozluźnionym sprzętu, połamanych blokad kół, lub zużytych opon.
 • Gdy masz wózek, który jest trudny do pchania lub poruszania, możesz mieć płaskie opony pneumatyczne, wygiętą ramę lub niewłaściwie osie kół.

Whole Lotta Shaking Going On

Ty się trzęsiesz, grzechot i toczenia. To nie trzęsienie ziemi, popękane chodnik lub klubu nocnego LA. W crossbraces na swoim składanym wózku nie obluzował. Krzyżulca jest rama centrum wózku tuż pod siedzeniem. W składane wózki inwalidzkie, masz dwa razy okazję uścisnąć, grzechotki i rolki, ponieważ istnieją dwa crossbraces. Jeśli crossbraces obluzował, powiedzieć, czy jesteś na zalesionym terenie, przepychanki, należy dokręcić je śrubokrętem krzyżakowym.

Podczas crossbraces są stosunkowo łatwe zamiennik wózek inwalidzki do instalacji, to najlepiej, aby utrzymać swój naprawę wózka i dokręcić te croosbraces. W ten sposób, kiedy naprawdę zacząć wstrząsając, będziesz wiedzieć, że to nie twoja krzesło ... to Big One.

Problemy można sprawdzić wózków Yourself

Po zakupie nowego wózka inwalidzkiego, zapoznać się z nim tak, że w razie wystąpienia zmian, można łatwo dostrzec je. Na wybiegu łatwych problemów wózkach można sprawdzić samemu, spójrz na tej liście.

 • Jeśli nowy wózek jedzie z działa płynnie składane z trudem lub już nie porusza się w sposób konsekwentny linii prostej, możesz mieć problemy wózku z ramy.
 • Sprawdź regulowane paski na swoich plecach krzesła jeśli je masz. Stają się one luźne w czasie i wymagają regularnej regulację.
 • Jeśli masz procy tapicerki foteli, może uginać się w czasie. Ugięcia siedzenia wpływa na postawy i może uszkodzić poduszkę siedzenia, wyginając ją. Można naprawić ugięcie niektórych rodzajów procy tapicerki usuwając jedną stronę z ramki i wyciągając przed wymianą materiału ciasne siedzenia procy.

Wszystko Tire-d Out

Jak mówi, Michelin, "Tak wiele jest jazda na oponach." To prawda, czy jedziesz samochód stick-shift lub elektrycznego wózka inwalidzkiego. W rzeczywistości, opony są jeszcze bardziej istotne w części inwalidzkich. Opony mogą się jeździć płynniej, lub mogą spowolnić elektrycznego wózka inwalidzkiego, aż poczujesz, jak równie dobrze można wybrali podręcznik. Flat opony uruchomić silnik w dół.

Twoja opona po prostu poszedł płaskim kiedy zderzyłem się o korzeń drzewa w lesie. To smutne, opony pneumatyczne do wózków inwalidzkich przebicie podobnie jak inne koła wypełnione powietrzem. Zastanawiasz się dzieje podczas następnej hydrodynamicznego krzesło koła naprawy przystanku. Istnieją trzy rodzaje opon airless:

• pianką poliuretanowa (wada: jak poduszki z pianki, może stracić kształt ze względu na zużycie)
• Pół-pneumatyczne z kręgu prowadzeniem powietrza przez centrum (mieszkań jeszcze możliwość)
• Stałe (formowane plastikowe lub gumowe ciężkich, może kosztować więcej)

Wiele opony są również wzmocniony kevlarem dla trwałości. Chcesz trwałych opon. Wybrano solidne opony, wzmocnione kevlarem, po wszystkim, to może być najważniejszą częścią wymiany na wózkach kiedykolwiek będziesz kupować i warte koszt. Upewnij się, że opony są przeznaczone dla danego wózka. Można nawet przystawki na swoich gumowych oponach, amerykański Airless produkuje opony Snap-on.

Czy wybrać konwencjonalne lub snap-on, powietrznych opony lub airless (zwane również "flat-free"), sprawdzić swoje opony w sklepie, możesz mieć najlepszą część wózka dla silnika, ale jeśli opony nie pracy z wózka, jesteś zablokowany jak pewne jeśli miał innego mieszkania. Michelin jest prawo. Tyle jest jazda na oponach ... szkoda Michelin nie robi na wózkach!

Porada O urządzeń anty-Tip

Twój używany wózek ma wszystko, z wyjątkiem urządzeń anty-tip. Szkoda, myślisz, ale mam okazje. Albo gdy sąsiad dał wózek raz nad, ona usunięta urządzenia anty-tip, aby rozjaśnić swój ładunek. Koło tak szybko, jak można do swojej części zamiennych wózek i sklep naprawy wózkach. Nie wózek powinno być bez urządzeń anty-tip. Jeden wstrząs a rachunki szpitalne otrze pieniądze, które rzekomo zapisany z używanego wózka. To nigdy nie jest dobry pomysł, aby skąpić na zakup części do wózków inwalidzkich, które są ważne dla bezpieczeństwa.

Jeśli nie możesz znaleźć anty-tip części zamiennych, w którym żyją, zamówienie online i wybierz dostawę szczytu. Bezpieczeństwo i spokój są warte dodatkowych kosztów. Przecież nie chcesz, aby rozjaśnić swój ładunek teraz tylko mieć dodatkowy ciężar szyna lub oddać później. Wszystko, co zwiększa bezpieczeństwo jest okazja, bez względu na koszty.

Wymiana podzespołów dla wózka inwalidzkiego

Jak każdy inny element wyposażenia operacyjnego, można znaleźć części wózkach będą nosić w dół lub złamać. Jednak można wymienić wiele elementów. Oto przewodnik do niektórych części wózkach można zastąpić:

Kółka do wózków inwalidzkich - kółka do wózków inwalidzkich umieszczone z przodu fotela pomogą zapewnić odpowiedni kierunek dla wózka inwalidzkiego. Są one dostępne w szerokiej gamie rozmiarów od 3 "do 8".

Assemblies- tylnego koła tylne koło się zespoły są również ważne elementy dla wózków inwalidzkich. Można wybrać wiele różnych rodzajów w zależności od potrzeb, w tym gospodarki i wysokiej wydajności zespołów kół typu.

Opony - Opony są w różnych opcji, w tym pneumatycznych, uretanu i piany wypełnione.

Bateria dla wózków inwalidzkich - Dla napędzanych wózków inwalidzkich, trzeba wymienić baterię wózek tak często. Można oczekiwać, aby dostać jeden do dwóch lat użytkowania z nimi.

Odpoczynkowych czołowe - odpoczynkowych przednie i podnosząc to podnóżki nogę opiera się na wózku inwalidzkim. Choć nie są one niezbędne do działania wózka są istotną częścią ergonomii.

Bezprzekładniowe Silniki elektryczne

Przeszliśmy długą drogę, dziecko, z ręcznym wózku z silnikiem zaburtowym. Elektryczne części wózek stał się bardziej wydajny, a nawet będzie Gearless. Gearless? Co to jest? A co wózek części muszę uaktualnić dostać jeden? Masz silnik elektryczny wózek dwubiegunowego lub cztery bieguny. Szybkie odniesienia dla tych, którzy nie wiedzą:

• Dwubiegunowy - dla standardowych lekkich wózków inwalidzkich, spala się szybciej niż czterech-biegun
• Cztery-biegunowe - przeznaczona dla wysokiej wydajności silników, które obsługują zróżnicowany teren, nie conk tak szybko

Wszystkie te części na wózki elektryczne silnika są skazane na niepowodzenie otarcia razem przez cały czas, nawet jeśli jesteś rygorystyczne o wózku naprawy i konserwacji. Zastanawiasz się dzieje krok dalej i dostaniem Gearless, bezszczotkowy silnik elektryczny wózek inwalidzki, który ma mniej części mechaniczne pocieranie. Pytanie brzmi, można uaktualnić istniejący silnik?

Powiedzmy, że jeździć Pride Go-Chair lub Jet 3 z projektu dwóch silnika. Czy można uaktualnić? Właściwie Invacare wprowadziła Gearless bezszczotkowy silnik, więc najlepiej do elektrycznego wózka inwalidzkiego część modernizacji jest na krześle Invacare (zapytaj koła naprawy krzesło specjalisty jeśli jedziesz inną markę wózek). Gearless bezszczotkowy zyskał popularność w świecie częściach inwalidzkich. Gwiazda żądania aktualizacji. Po tym wszystkim, nie podjęły bez odpowiedzi jeszcze, i szukać, gdzie jesteś dziś! Tak, zaszliśmy daleko, dziecko, a przy odrobinie szczęścia, reszta rynku elektrycznym wózku inwalidzkim będzie dogonić nas.

Śledzenia Invacare Paski

Nie jesteś gotów zrezygnować stary Invacare zasilania wózka, bez względu na to, co mówi lekarz. Po prostu miał opony i poduszki całkowicie odnowione. Dodałeś każdą część zamienną wózek inwalidzki i upgarde można myśleć. Jesteś gotowy, jednak zrezygnować na znalezieniu pas dla wózka Invacare lub Twojej E & J wózku. Czujesz pecha, ponieważ stało się kochać jednego z następujących modeli:

• Invacare Rolls 12 "Standard
• Invacare Akcji Strzałka (przed Strzałki poszedł bez paska)
• Invacare Recliner
• Invacare Rolls 10 "Standard

Na szczęście, nie wszystko jest stracone. Jeśli surfować po sieci, aby znaleźć specjalistycznych sklepów, można stwierdzić, że nieuchwytny elektryczny wózek inwalidzki do naprawy części krzesła koła. Zakup części do wózków inwalidzkich, które mają nie jest to niemożliwe z Internetem. Edmond-Wheelchair.com oferuje pasy napędowe dla starszych Invacare i kół zasilania modeli E & J krzesełkowych.

Po tym wszystkim, i wózek są starymi przyjaciółmi. Ale może chcesz słuchać lekarza, kiedy mówi, aby schudnąć i uzyskać więcej ćwiczeń.

Cztery Moc Środki konserwacji wózków inwalidzkich

Jeżeli chcesz zachować swój wózek zasilania działa sprawnie, upewnij się, że przylegają do jej utrzymania na bieżąco. Z niektórych pomysłów na utrzymanie wózka inwalidzkiego mocy, które wydłużają żywotność sprzętu, te proste środki.

 • Co miesiąc, dobrych praktyk konserwacji wózka moc sprawdzając pasy napędowe. Pasów napędowych, które są zbyt mocno uszkodzić łożyska i spowodować drogie koszty naprawy. Pasów napędowych, które są zbyt luźne może spaść lub skutkować nieefektywnym władzy powodu poślizgu.
 • Sprawdź połączenia elektryczne na swoich wózkach zasilania kilka razy w roku, aby upewnić się, że są grime i odporne na korozję. Będziesz także chcą, aby upewnić się, że połączenia elektryczne są mocno na miejscu, jak również.
 • Jeśli mieszkasz w chłodniejszym klimacie, będziemy chcieli, aby upewnić się, że sól korozji nie wpływa wózka zasilania. Za pomocą szczotki drucianej, aby usunąć sól narastaniu na swoich połączeń elektrycznych. Pamiętaj, aby odłączyć kabel od przyłącza pierwszy.
 • Czy kontroli na miejscu co jakiś czas na często używanych części. Mogą to być, regulowane podnóżki, mechanizmów pochylenia plecami i regulowane podłokietniki.

Joystick Junkie Upgrade

Tak, to prawda-sprzedaż do wynajęcia ćpunem joysticka, z XBox lub PS2. Kochasz poczucie władzy i kontroli podczas gry Quake. Niestety, czujesz, że Twoje Jazzy joystick nie będzie posłuszny. Gdybyś miał cudzoziemca strzelać. Ale fantazja jest fantazja i utkniesz z joysticka masz, czy w lewo i praworęcznych.

Ach, ale jak twoje kody powiedzieć, zawsze rozwiązaniem. Możesz wybierać spośród wielu modeli joysticka. Inne niż silnika i akumulatorów, joystick jest z pewnością najważniejszym elementem elektryczny wózek. Dostępne są następujące opcje:

• rozszerzenie Joystick uchwyt z piłką - sprawdź, co marka to pasuje (pasują najważniejsze z nich)
• uchwyt rozszerzenie Joystick, styl końcówki hamulca
• Joystick rozszerzenie uchwyt U-bar lub bar w stylu T-(pozwala na pewniejszy chwyt)
• rozszerzenie uchwyt joysticka, Bar U lub T-Bar z wiosną (większą elastyczność i szybkość reakcji)

Spróbuj części zamiennej na wózkach joystick na rozmiar, jeśli możesz, albo w sklepie lub przez teście jazdy wózka znajomego.

Wszyscy mówią, że gry wideo są stratą czasu, ale właśnie nauczył cię lekcję pomysłowości i krzesło koła naprawy. Tylko nie upaść za ścianami z mocą nowego joysticka.

Do-It-Yourself Naprawa dozwolone?

Ty oblał na naprawy samochodów i nie może zaprogramować magnetowid / odtwarzacz DVD. Jeśli nie jesteś dwunastu, jeśli dziecko w wózku inwalidzkim lub dziecko z rodziny w wózku inwalidzkim, urodziłeś się w świecie nowych technologii i nic fazes Ciebie. Teraz twoja kolej, aby dać ciocia lub wujek kilka dobrych rad.

Każde dziecko wie, że jeśli nie przechowywać łyżwy i rowery pracy, będziesz awarii prędzej czy później. Nie ma potrzeby wymiany części rowerowe. Trzeba tylko dokręcić śrubę tutaj, śruby tam, i zachować swoje koła na deskorolce z dachu samochodu. Tak samo jest z naprawy wózku inwalidzkim. Kilka wskazówek, że nawet kwestionowane technologicznie mogą korzystać:

• To kosztuje mniej w utrzymaniu niż wymieniać części na wózkach inwalidzkich. Sprawdź co tydzień krzesło lub kilka razy w tygodniu.
• Jeśli nie utrzymać, że Axel Axel płytę dokręcone, musisz zamówić bał części zamiennych dla osób na wózkach.
• Miej pompy ćwiczeń opony ręcznie lub pompę wokół domu i nosić go w carryalls wózku inwalidzkim.
• Trzymaj siedziska i oparcia z chwieje lub przesuwanie się.
• Oczyść swój pokój i czyszczenia wózka też. Użyj szmatki z mikrofibry do wycierania kurzu z drogi.
• Nie pozwól, mama lub tata jest uparty. Poproś znajomego lub sąsiada, aby dać wózka inwalidzkiego sprawdzanie.
• Nie próbuj zastąpić część elektryczny wózek inwalidzki na własną rękę. Nie pozwól, by twój tata to zrobić albo.

Przede wszystkim, nie pozwól, tata i mama czują się tak, jakby nie trzeba ich pomoc więcej. Podczas gdy oni szanują swoją dojrzałość, będą potajemnie zadowolony, gdy prosimy o sprawdzenie algebra pracę domową. Jeśli jesteś dorosły potrzebuje pomocy lub jeśli udzielenia pomocy, weź przykład z dziećmi. Mają tego ducha try-nic. Możesz nawet czuć tak osiągnąć można zaprogramować wychodzące wiadomości poczty głosowej w telefonie komórkowym bez pomocy.

Przesuwając ją z Felgi przekazywanych

Twoje rękawice palą się szybciej niż twarz. Byłaś naciska na pięć minut i twój Instrukcja wózek inwalidzki jest zablokowany, ponieważ jesteś leczenia koła ostrożnie. Oddanie się w ręce obręczy Push boli. To może być czas do naprawy wózku inwalidzkim.

Obręcze Push to pierścień na tylnych stronach wózka, gdzie umieścić swoje ręce wpakować fotela do przodu. Mogą one być trwałe aluminium, mogą być powlekane z gładką tworzywa sztucznego, lub mogą nawet mieć "prognozy", pozwalające na łatwiejsze chwycić obręczy.

Jeśli plastikowa na uszkodzone lub zużyte w dół, lub jeśli odczuwania bólu po naciśnięciu, może to być czas, aby zamówić felgi Push części wózkach lub może to być czas na zmianę koła. Upewnij się, że koła pasują wózka poprawnie. Koło jest jednym z najprostszych części zamiennej na wózkach na zamówienie, po prostu upewnij się, że pasuje do Twojego krzesło i opon.
Jeśli masz już wymienić koła, ale ręce są wciąż ból, mechanik naprawy i renowacji może z stopów metali.

Wiesz, że jesteś gorąca. Po prostu nie chcę się rumienić i pot, nie fajne wolne terenowa hipster jak ty!

Kółka i wózkach Naprawa

Przód wózka nie bierze rogi na rozdarcie tak jak wcześniej do, i kiedy to robi, wpadnie w poślizg trochę. Twoja reputacja jako demon na kołach jest w niebezpieczeństwie teraz, że wózek działa opieszale. Jeśli nie wiesz lepiej, można powiedzieć, dziecko czyta Harry Potter rzucił klątwę na ciebie.

Proszę się odprężyć. Nie masz do czynienia z czarodzieje, tylko część wymiany koła krzesło na kółkach. FYI, kółka są te dwa małe koła z przodu z wózka, choć z napędem na sześć kół, często spotyka się je z tyłu też. Jeśli masz napęd na koła przednie lub tylne koła napędowe, uszkodzone kółka może kurcze swój styl i zepsuć reputację.
Szanse są, twoje kółka mogą być płaskie lub luźne. Jeśli są płaskie, to jest czas, aby pompowana, a jeśli są luźne, nadszedł czas, aby dokręcić. Poza tym, na wózkach naprawy doświadczonych prostu sprawia, że ​​jesteś facetem lub dziewczyną w wiedzą.

Jeżeli kółka są zardzewiałe lub przebite opony, dostać części zamienne wózku przed plotka uderza kawiarnię, że już stracił swoją przewagę. Uaktualnić oprogramowanie, więc uaktualnić swoje opony z powietrza do mieszkania-free-zakup części do wózków inwalidzkich jest zawsze dobry pomysł, trzeba je regularnie wymieniać. Po zastępuje ręczną lub elektryczną część osób na wózkach (dostać nauczyciela o pomoc, jest to mniej upokarzające niż utraty rep), można ryczeć w stołówce jak masz miejsce. Jesteś baaaack!

Wodoodporne: Porady na temat ochrony Deck i poradami Naprawa

Stripping Deck

Co najważniejsze, co można zrobić na pokład przed uszczelnić? W tych starych Do-it-majsterkowiczów, Devo, może powiedzieć: "Musisz go rozebrać." Zdejmowania izolacji jest pierwszym i podstawowym krokiem do tworzenia równej powierzchni, że nowy uszczelniacz można stosować. Jeśli obszary o wysokim natężeniu ruchu z talii zużyły się, ale wciąż jest uszczelniacz pozostałe w innych obszarach, należy rozebrać całą talię przed ponownym plama. Jeśli zmieniasz kolory talii, w odpędzania jest to absolutnie konieczne. Ślady starego koloru lewej pod wpłynie na sposób pojawia się nowy kolor. Więc które striptizerka jest prawo do pracy? Zależy od tego, co trzeba zrobić. Jeśli wyjmujesz jasnych i stonowanych wykończenia i uszczelniacze, trzeba mniej energii odpędzania. Jeśli wyjmujesz półprzezroczyste lub nieprzezroczyste plamy, trzeba więcej mocy. Sprawdź w instrukcji producenta w celu określenia, które striptizerka będzie najlepsze dla Ciebie.

Naprawa zbutwiałe Wood

Jak wszystko inne, zbutwiałe drewno z powodzeniem naprawy może być łatwiejsze, jeśli znasz kilka przydatnych wskazówek. Na przykład, epoksydowa schnie bardzo szybko i jest bardzo trudne do usunięcia. Więc dobrze jest oczyścić jak iść. Oto kilka więcej wskazówek:

• Zbuduj głębokich otworów w warstwach około 1/2 cala (12 mm) grubości. Nieco przepełniać płaską powierzchnię.
• Kształt wypełniacz z dowolnego narzędzia, które wydaje się właściwe z wyprofilowane powierzchnie lub narożniki.
• Raszple są dostępne w wielu różnych kształtach dla stosowania na powierzchniach płaskich i profilowanych.
• Tarka nie jest wymagana, ale może być o wiele mniej czasu niż szlifowanie, jeśli masz dużo ciężkiej, suszu pozbyć.
• paznokcie napęd do dużych uszkodzonych obszarów i niech szefowie trzymać się trochę, więc będą one osadzone w wypełniacza, ale leżą poniżej wykończonej powierzchni.
• Można wyciąć, kształt, gładkie i wiercić utwardzonej żywicy epoksydowej po prostu jak można drewno.
• Czytaj etykiety ostrzegawcze i nosić okulary ochronne, rękawice, maskę przeciwpyłową i wszelkie inne zalecane środki ochrony podczas pracy.

Nieprzezroczyste Uszczelniacze

Więc, chcesz plamić pokład nieprzezroczystą uszczelniaczem. Zanim wyjdziesz i wydawać pieniądze, oto kilka wskazówek na temat ochrony pokładu i naprawy:

• mniej czytelny plama, tym szybciej będzie pokazać sobie i warunki atmosferyczne. Stałe plama może należy ponownie stosować co roku, podczas gdy jasne lub drewna stonowanych leczenie najprawdopodobniej dłużej.
• Stałe / nieprzezroczyste plamy są lepiej dostosowane do powierzchni pionowych (słupy, balustrady, czapki) niż dla poziomej (tarasy, schody). Sobie z ruchu pieszych jest szczególnie widoczna z nieprzezroczystą plamy, a to jest możliwe do śledzenia pozostałości wewnątrz domu.
• Stałe / nieprzezroczyste plamy nie wykazują słoi drewna. (To dlatego nazywa się nieprzejrzysty, duh). Wszystkie inne nie.
• Ciemniejsze kolory, zwłaszcza stałe / nieprzezroczyste i Półprzezroczyste plamy, absorbują ciepło łatwiej. Chodzenie boso na jasny, słoneczny dzień może być trudnym zadaniem. Na marginesie projektu, wybrać kolor, który pasuje i ładnie kontrastuje z bocznicy w domu. Użyj koła kolorów, aby zobaczyć, jakie kolory go najlepiej razem. Ponadto, jeśli chcesz uzyskać artystyczną, wybrać dwa lub więcej kolorów, które działają razem dla desek i szyn, czapki pocztowych, pracy szablonu, itp

Uszczelniania Deck

Każdy wie, że jeśli pozostawić drewno narażone na działanie słońca, wiatru i deszczu, to nie będzie dobre dla wiele z wyjątkiem spalania. Zostaw swój pokład bez leczenia i można oczekiwać, że zmieni kolor na szary z wiekiem. Co więcej, płyty tarasowe mogą kubek, osnowy, i Split. Niech to iść na zbyt długo, a będziesz w obliczu poważnych napraw - lub nawet zastąpienie odcinków pokładzie. Uszczelnienie talii jest procesem trzyczęściowy które polega na usunięciu starych plam lub powłoki, do czyszczenia drewna, i uszczelnienie przed uszkodzeniem pogody. Jeśli twoja talia nie został zamknięty, to oczywiście nie będzie musiał go rozebrać. Ale nowe drewniane marki wymaga specjalnego przygotowania przed plam. Wreszcie, jak zawsze, pracować bezpiecznie. Przy stosowaniu środków chemicznych pokładu, aby zminimalizować ryzyko podrażnienia skóry zakładać gumowe rękawice, blisko na palce, z długim rękawem i spodnie. Ponadto, nosić okulary, aby chronić oczy przed powrotem sprayu. Postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi bezpieczeństwa wszystkich producenta.

Głośniki: Porady Naprawa głośnika

Wymiana głośnika Otacza

Głośnik niskotonowy otacza to, że pierścienie materiału, które łączą stożka do ramy woofer lub głośników koszyku. Większość głośników niskotonowych wykonane przed późnych lat 60 albo miał papieru lub tkaniny otacza, które traktowane wyświetlany niesamowitą trwałość. Po pewnym czasie jednak, producenci zaczęli używać zamknięty pianki komórkowej. Nowy materiał świetną robotę wspierania stożek niskotonowy, ale z czasem będzie pogarszać z powodu wielu czynników 9such w świetle UV i wilgotności).

Z biegiem czasu, firmy zmieniły skład chemiczny otacza więc są odporne na większość z tych efektów. Jeśli masz starą parę głośników z zgnił otacza, można zamówić zestaw naprawczy głośników surround, przeznaczony wyłącznie do tego modelu. Po przestrzennego otrzymuje, woofer jest zazwyczaj tak dobre jak nowe i są zapisywane z zakupem cały nowy zestaw głośników.

* To trwa zwykle kilka godzin, aby zastąpić otacza na parę głośników, i powinny być pozostawione do wyschnięcia na 24 godzin nowych kuracji kleju.

Naprawa Ripped Stożek głośnika

Jeśli masz parę głośników, które mają lub małe rozdarcie rip w materiał papierowy stożek głośnika można naprawić go z trochę rozwodnione kleju Elmer i trochę bibuły:

• Wytnij lub rozerwać bibuły tak na kawałki trochę większe niż łza
• Zanurzyć kawałki w rozcieńczonym kleju Elmer
• Zastosuj sztuk, po jednym na raz, na rozdarcia
• Niech każdy plaster się lepka, a następnie nałożyć drugą warstwę
• Powtarzaj dopóki nie zastosowano 04:57 warstw na każdej stronie stożka
• Niech wyschnięcia przez noc

Możesz grać z mieszaniny kleju i aplikacji, aby uzyskać to prawo, więc eksperymentować na martwe głośnika, jeśli to możliwe, przed pójściem prime time.

* Ta sztuczka działa tylko z szyszek woofery papieru, ale może zaoszczędzić parę głośników.

Naprawy zaawansowane głośnikowe

Niektóre wysokiej klasy głośniki zasługują zabytkowe być zapisane - bez względu na to, co może być koszt. Są firmy, które specjalizują się w:

• Głośniki reconing
• nawijane cewki wypalone
• re-energetyzujący magnesy
• wymiana membrany
• wykonanie

Większość nowoczesnych właściciele ojczysty uważają te usługi kosztować, uważają, że łatwiej po prostu kupić nowe głośniki. Z drugiej strony, zabytkowe kolektory głośnikowe będą korzystać z tych usług, aby przynieść 70 lat-stare głośniki z powrotem do życia.

Wymiana lub podartych Siatki Ripped

Większość mówców mają dziś szmatki kratkę tkaniny. Jeśli te kratki ubrania są zgrane lub uszkodzony, nie rzucać cały głośnik dala!

Istnieje wiele dostawców fabrycznie poprawne kratki głośników szmatką online i za pośrednictwem poczty. Dzięki cierpliwości i odpowiednich narzędzi, można zastąpić tkaniny Grille siebie i głośników będzie jak nowa. Jeśli ramka kratki jest uszkodzony, a podobne MDF lub sklejki o grubości ramy można przyciąć, aby dopasować głośnik, a wraz z nową tkaniną kratki, naprawa będzie niewidoczny. Można nawet zrobić "custom" kratki głośników, aby dopasować wystrój.

Naprawa głośnika Otacza

Wypadki się zdarzają. Jeśli przez pomyłkę umieścić łzy w przestrzennym z głośnika, jest możliwe, aby ją naprawić (jeżeli szkoda nie jest tak źle). Jeśli istnieje małe nakłucie lub małe rozdarcia może być stała. W zależności od materiału, z obramowaniem, można wypróbować następujące metody naprawy:

• Papier może być naprawiony otacza korzystając z instrukcji podanych w "wypadków" końcówki

• Spróbuj naprawy łzy gumowym z gumową cementu

• Jeśli nie ma przebicie w piance otacza (i to nie na sucho zgnił) spróbuj zastosować kilka dabs jasne polski paznokci z każdej strony

Wypadki się zdarzają

Czas, woda, światło, wilgotność, zwierzęta i dzieci, wszystko może podjąć opłat na głośniki. Idealnie, producent oryginalnego będzie zaniepokojony długowieczności jakości wykonania swoich głośników i zgadza się naprawić lub wymienić uszkodzone głośniki. Jak długo producent wspiera swoje produkty daje dobre wskazanie ich troski o jakość.

Jeśli jesteś choć trochę mechanicznie skłonni, można wykonać trochę operacji startowej i dajesz naprawy głośnika. To prawie niemożliwe, aby znaleźć "fachowca głośnika", ale przy odrobinie poszukiwań w Internecie, można dowiedzieć się, jak:

• wymienić przepalone lub woofer tweeter
• naprawy rozdarć w papierowych głośników stożkowych
• wymienić zepsute pianki lub kauczuku otacza
• renowacji lub zbudować własne zestawy głośnikowe

* Wiele firm sprzedaje zestawy naprawcze głośników do obsługi tego typu pracy, a nawet mieć samouczki online, które pomogą Ci w drodze.

Porady Naprawa sanitarny: Toaleta

Pięć kroków do instalowania nowej muszli klozetowej

Chcesz rozpocząć zainstalowaniem nowej muszli klozetowej? Stosując się do tych pięciu prostych krokach, będziesz miał nową muszlę klozetową w miejscu, w żadnym momencie.

1. Najpierw zainstaluj swoje śruby szafy. Jeśli wstawić do kołnierza, umieścić je równolegle do ściany za twoim urządzeniu. Dla śrub szafy, które go do podłogi, zainstalować je w miejsce istniejących.
2. Użyj starego arkusza lub ręcznik pod miski i odwróć go na podłodze. Pozwól pierścień wosku na rozgrzanie i zastosować go do rogu odpadów.
3. Jeśli pokryte otwór spustowy odpadów, odłącz go teraz. Następnie, umieść nową muszlę klozetową na kołnierz i luźno założyć podkładek oporowych i nakrętki.
4. Naciśnij nowy sedes do wosku z delikatnym strony przez rocking tam iz powrotem. Gdy masz urządzenia w miejscu, można dokręcić nakrętki i podkładki mocujące. Alternatywne strony, jak dokręcić, aby uzyskać równomierne rozłożenie nacisku.
5. Podłącz kapturki śrub do śrub szafy. Następnie sprawdzić, czy nie ma wycieków. Jeśli pojawi się nowa miska ustępowa bezpieczny, zastosować uszczelniacz, takich jak wanny i kąpieli silikonowego uszczelniacza. Można stosować go bezpośrednio z rury, a następnie wyrównaj je palcem.

DIY Naprawa toaleta - naprawianie uszkodzonego Kołnierz

Jeśli jesteś nawet średnio poręczny i chcą rozwiązać to zadanie, można to zrobić DIY projekt naprawy WC - naprawić uszkodzony kołnierz dla WC. W trakcie usuwania starego osprzętu toaletę, można znaleźć uszkodzony kołnierz. Kołnierz jest jeden sposób może zamontować WC na piętrze. Jeśli pęknięcia na uszkodzonym kołnierz nie są poważne, może być w stanie wykonać DIY naprawy toalety za pomocą prostego kartę naprawy.

Zakładka naprawa pasuje pod krawędzią uszkodzonego kołnierza. Wystarczy włożyć śrubę szafy poprzez zakładkę naprawy, zaostrzenie kartę do kołnierza i zabezpieczenie miski ustępowej w miejscu.

Dziewięć kroków do usunięcia stare WC

Czy pozbycie się starego urządzenia toaletowego, ale nie wiesz, od czego zacząć? Proces ten nie musi być trudne. Wszystko co musisz zrobić, to postępować nasza jak do kierowania do usuwania starej toalety:

1. Przed przystąpieniem do usuwania starej toalety, wyłączyć dopływ wody, zazwyczaj znajduje się na zaworze zasilającym poniżej po lewej stronie zbiornika.
2. Flush swoje stare urządzenie WC i usunąć resztki wody z miski i zbiornika z małym plastikowym pojemniku.
3. Odłącz stary uchwyt WC z przewodu zasilającego. Jeśli masz zamiar zainstalować nową linię zasilania, można go usunąć z zaworu zasilającego.
4. Zdjąć górną część zbiornika i odłóż w bezpieczne miejsce, gdzie nie spadnie, a gdzie nie potknąć.
5. W przypadku, gdy miska spełnia zbiornik, znajdziesz parę śrub. Wyjmij zbiornik z miski przez odkręcenie tych śrub za pomocą klucza i podnoszenia miski się uszczelki. Możesz używać oleju jeżeli śruby mają rdzę.
6. Zdejmij osłony śrub i nakrętek szafy od podstawy urządzenia toaletowego.
7. Zwolnij miskę z jej uszczelką wosku kołysząc go w tę iz powrotem. Możesz użyć dużą torbę śmieci zawierać cząstki wosku miski i luźne.
8. Podłącz otwór spustowy szmatą, aby utrzymać gaz z wejściem na salę. Należy uważać, aby zapewnić szmatę nie popaść w przewodzie spustowym.
9. Za pomocą szpachelki, złom pozostały wosk z powierzchni podłogi. Gdy powierzchnia jest czysta i poziom, można zainstalować nowe urządzenie WC.

Nowa toaleta Zakup Checklist

Jeśli jesteś na rynku nowego WC, będziesz potrzebować kilka przedmiotów, zanim będzie można umieścić w nowym urządzeniu. Aby upewnić się, że masz wszystkie elementy potrzebne, naszego nowego zakupu WC kontrolną.

 • Oczywiście, Twój nowy zakup WC będzie zawierać nowe urządzenie. Jednak należy pamiętać, że jeśli kupujesz jeden z nowszych modeli jednoczęściowych, będziesz musiał kupić miskę oraz zbiornika.
 • Większość zbiorników będzie pochodzić z zainstalowanym zespołu zaworu podtynkowego, ale dwukrotnie sprawdzić, że to pochodzi z akwarium podczas dokonywania zakupu nowego toaletowego.
 • Pobierz nowe śruby szafy, aby zabezpieczyć się nowe toalety na podłodze w łazience.
 • Musisz uszczelki wosku do podstawy miski.
 • Jeśli sedes nie jest wliczone w cenę, upewnij się, że zakup to za dobrze.
 • Jeśli planujesz wymianę przewodu zasilania, najlepsze z nich są elastyczne, zamknięte w siatki ze stali nierdzewnej - zarówno wygląd i łatwość obsługi. Można kupić plastikowy przewód zasilający, aby zaoszczędzić pieniądze, a jeśli lokalne przepisy budowlane pozwalają.

Dlaczego należy rozważyć niskiego Flush Toilet

Szukasz nowego urządzenia toaletowego, aby zastąpić starą? Rozważmy niski spłukiwania toalety. Istnieją dwa główne powody, dla których warto pomyśleć o zakupie niskie spłukiwania toalety.

 1. Oszczędzania wody. Według Williama Maas, założyciela GreenHomeGuide.com, przeciętny człowiek wykorzystuje 20,1 galonów wody dziennie przez spłukiwania toalety. A większość ludzi nie używać jakichkolwiek opraw ochrony wody w procesie. Jeśli korzystasz z niską spłukiwania toalety, będziesz za pomocą spadła z 27.300 galon użytkowania wód roku do 12.500 galonów rocznie. To dość znaczna ilość ochrony wód.
 2. Niskie spłuczka w toalecie oszczędza pieniądze. Używając małej spłukiwania toalety, będziesz oszczędzić wiele pieniędzy na rachunek za gaz - potencjalnie więcej niż 100 dolarów miesięcznie.

Wykonywanie pomiarów dla nowej WC

Jeśli chcesz zamienić swoje stare WC z nowym WC, będziemy chcieli, aby wykonać pomiary z istniejącej toalety na miejscu pierwszym, aby uzyskać dobre dopasowanie. Wykonywanie pomiarów jest szybki i prosty proces, który może zaoszczędzić bólu głowy, jeśli zdarzy ci się dostać złego wielkości urządzenie WC. To może wydawać się logiczne, po prostu rozmiar wc w łazience w trakcie wykonywania pomiarów. Mimo, że te wymiary mogą się przydać, zwłaszcza jeśli masz ciasnych, najlepsze wymiary dostać są szorstkie w wymiary. Weź istniejącego urządzenie WC i zmierzyć odległość od podłogi do śrub kołnierzowych na ścianie łazienki. Starsze domy zwykle pomieścić 10 "szorstki wymiary nowego WC, natomiast nowsze domy pomieścić 12" wymiar szorstki w.

Proste kroki, aby naprawić toaletowy

Niektóre zadania wymagają hydrauliczne profesjonalny, ale można też rozwiązać WC naprawiać przy badaniu nieszczelności. Rozpocznie testowanie toalety szczelność poprzez sprawdzenie przewodu przelewowego w toalecie, aby zobaczyć czy woda przecieka do niego. To Rura środkowa w zbiorniku z małym kawałkiem rurki przymocowanej. Jeśli woda jest wypełnienie do swojej rury przelewowej, wprowadzić zmiany do zaworu do napełniania tak, że woda zatrzymuje się o centymetr poniżej górnej części rurki przepełnienia górze.

Utrzymanie faul zapachów toaleta Na Bay

Jeśli łazienka cierpi ponad niezwykłej dawki nieprzyjemnych zapachów toaletowych, możesz mieć problem, który wymaga prostego rozwiązania. Pułapki prowadzące do WC niesie wody, która działa jak pieczęć do zapachów, które mogą przenikać do gospodarstwa domowego. Gdy urządzenie jest rzadko używany i woda paruje, cuchnący zapach WC może być bardzo nieprzyjemne. Wszystko co musisz zrobić, to wziąć wiadro z wodą i wlać go w pułapkę prowadzącej do WC, a także umywalka, prysznic, i spuścić w łazience. Pozwoli to uniknąć nieprzyjemnych zapachów z cieknącą do reszty domu.

Pięć kroków do instalacji nowego zbiornika wody

Więc wziąłem się swoją starą toaletę, umieścić w nowej miski, a teraz
masz zamiar instalacji nowego zbiornika toalety. Instalacja nowego
Zbiornik WC jest łatwiejsze niż myślisz. Możesz to zrobić w pięć łatwe
kroków, czytając nasz przewodnik.

1. Dno zbiornika ma wylot. Zainstaluj dużą gumową uszczelkę nad wylotem.
2.
Następnie należy umieścić podkładki gumowe wewnątrz zbiornika i wkładki
śruby mocujące od wewnątrz zbiornika poprzez montaż misy
obszar.
3. Będziesz umieścić nowy zbiornik WC na następne. Umieść nowy zbiornik w pozycji i zabezpieczyć go poprzez zmianę blokowania nakrętki.
4. Sprawdź zaleceniami producenta dla poszczególnych kierunków na temat instalacji sedes.
5.
Instalacja linii zasilającej będzie ostatni krok, jeśli jesteś wprowadzenie w
nowy. Elastyczny przewód zasilający będzie zadanie łatwe. Jeśli Ciebie
wybierz sztywny przewód zasilający, musisz zginać go do właściwego dopasowania.

Porady Camper Naprawa

Porady Camper Naprawa


Jeśli jesteś właścicielem pojazdu rekreacyjnego, są szanse, że znajomość kilku PCB camper przyda się od czasu do czasu.

Rodzaje samochodów kempingowych

Rodziny cieszą obozowiczów do podjęcia podróży samochodem od początku 1950 roku. Campingów całym USA sprawiają, że wygodnie podróżować z camper i zatrzymać się na noc. Camper odnosi się również do pop up namiotu przyczepy, rekreacyjnego pojazdu, przyczepy, lub po prostu powłoki na tył ciężarówki camper.

Rodzaje Konieczna naprawa

Jeśli camper jest starszy, wiele rzeczy może spowodować uszkodzenia i wymagają naprawy. Niektóre z najczęstszych napraw:

 • Ripped płótnie
 • Uszkodzony lub brakuje markizy
 • Flat opony
 • Wycieki
 • Podarte, brudne poduszki
 • Dywan lub linoleum uniósł
 • Lodówka i kuchenka nie działa
 • Połamane zatrzaski drzwi i szafek
 • Przerwy pompy wody
 • Złamane wentylacyjny na górze kampera
 • Tylne światła nie działają
 • Łożyska kół muszą przepakowaniu

Porady Camper Naprawa

Gdy coś wybucha na camper musisz zdecydować, czy jest coś, co można naprawić samemu, czy też wymaga to profesjonalna. Należy zrozumieć istotę naprawy camper w celu ustalenia camper na drodze. Poniżej znajduje się lista narzędzi i dostaw awaryjnych, które powinny być pakowane w swojej przyczepie kempingowej przed każdą podróżą.

 • Kanał zamki
 • Uchwyty Vice
 • Przewody rozruchowe o dużej wytrzymałości
 • Nóż
 • Gniazda świecy zapłonowej
 • Lina
 • Drut
 • Asortyment śrub, nakrętek i śrub
 • Taśma izolacyjna
 • Czarna taśma elektryczna
 • Rękawice
 • Flary drogowe
 • Dodatkowa moc wzmacniacza przewód
 • Zapasowe bezpieczniki dla przetwornika
 • Białe wody wąż
 • Dodatkowy odcinek przewodu kanalizacyjnego
 • Kanalizacja uszczelnienie linii lub pączki
 • Części pasy
 • Regulator ciśnienia w oponach
 • Detektor propanu
 • Jack (tylko wtedy, gdy masz mały camper)
 • Naprawa wycieku silikonu
 • Puszki ze sprężonym powietrzem
 • Mała szczoteczka
 • Alkohol otarcia
 • Gaśnica

Zapobieganie i Fixing Wycieki

Konserwacja camper, aby zapobiec wyciekom jest lepsze mocowania przeciek terminie lub nieszczęśliwy w deszczowy podróży. Są to produkty stosowane do dachu przyczep, samochodów kempingowych i przyczepach, które uszczelniają i zapobiegają wyciekom dachowe. Jeśli już masz przeciek, umyć i osuszyć powierzchnię i nałożyć silikon lub wyspecjalizowaną cieczy remont dachów gumy nad wycieku i gdy jesteś na to, uszczelnienie wokół otworów i obróbek.

Poduszki i materace Naprawa

Jeśli tapicerka jest brudna, czy można zdjąć osłony i zabrać je do pralni chemicznej do czyszczenia. Jeśli poduszki są nadal twarde, ale tapicerka jest zużyte cienkie, możesz wymienić tylko tapicerkę i ponownie użyć piany. Pianka na łóżka może być ponownie pokryty pokrywą futon złoża. Pokrywy futon można kupić w większości supermarketów. Jeśli są przydatne z maszyny do szycia można odzyskać siedziska dość łatwe. Zakup i nici tapicerskie ciężka. Zachowaj stare poduszki i wziąć je w szwach. Wykorzystaj je jako wzorzec dla nowych okładkach.

Naprawa Piętro

Jednym z najprostszych wskazówek remontowych camper jest wymiana podłogi winylu. To zadanie można wykonać samodzielnie. Aby wymienić podłogę winylową, usuń podnoszenia lub łuszczące winyl. Sweep i odkurzyć pod podłogą. Wymień winyl skórki i trzymać z winylowych płytek. Zacznij w centrum i swój sposób pracy do krawędzi.

Płaskie Opony

W zależności od rozmiaru camper, może być lub nie być w stanie naprawić oponę. RV lub przyczepy, które są bardzo ciężkie powinny mieć tylko oponę zmieniło przez profesjonalistę. Większość ciężkie przyczepy nie są wyposażone w gniazdo opon, ponieważ są one zbyt ciężkie. Jeśli dużo podróżujesz w przyczepie, że ważne jest, aby mieć drogowej alarmowym takie jako dobry Sam lub AAA. Jeśli masz małą przyczepę, że nie jest załadowany, może być w stanie jack go i samemu wymienić oponę.

Lodówka

Lodówki Camper napędzany albo propan lub elektryczny lub oba. Jeśli lodówka jest na gaz propan spalin może się delikatnie pokryte sadzą lub obluzował powodu drgań drogowych. Gdy tak się stanie, mały płomień, który wpływa na ilość ciepła, która działa agregat zostanie przerwany. Za pomocą sprężonego powietrza, aby przedmuchać żadnej sadzy lub brud na części. Dokładnie wyczyścić części szczoteczką do zębów nasączoną alkoholem i pozwolić im do całkowitego wyschnięcia.PCB Camper może przejść długą drogę w oszczędzając pieniądze lub pozyskiwaniu z koszmaru kempingowych, jeśli coś pójdzie nie tak na drodze.

RV: Konserwacja i naprawa Porady

Papier toaletowy do zbiorników na odpady

Twój dealer RV chętnie sprzedawać RV / Marine papier toaletowy "specjalnie typu" wykonany dla zbiorników odpadów. Zazwyczaj jest bardziej kosztowne niż zwykły papier toaletowy i może nie być potrzebny. Aby sprawdzić, czy TP jest OK, aby korzystać w RV, umieścić jeden kwadrat to w szklance wody. Należy zacząć szybko rozpuścić. Jeśli tak to jest OK. Poszukaj papieru toaletowego w sklepie, który mówi, że jest OK dla wszystkich systemów septycznych. Zazwyczaj ograniczony budżet TP jest najlepszy.

RV Pielęgnacja dachu

Przynajmniej raz w roku należy sprawdzić dach RV. Wspiąć się na górze urządzenia i zrobić kontrolę. Poszukaj suszonych, pęknięty lub brakujących uszczelniacza wokół otworów wentylacyjnych i stawów. Spójrz na łzy lub rozdarć lub innych uszkodzeń. Wreszcie wziąć miotłę i zmieść nagromadzone zabrudzenia.

Czyszczenie It Out

Jeśli czarny zbiornik ma stałe osady na dnie, to diminshes całkowitą pojemność zbiornika (! I pachnie jeszcze gorzej niż zwykle) Przed pójściem do specjalisty RV, aby zostały usunięte zbiornika i wyczyścić, spróbuj tego:
Dump worek 5 lb pokruszonego lodu w toalecie. Dodaj trochę wody i przejdź do dysku. Lód będzie działać jako materiał ścierny i może zaoszczędzić kosztowny usunięcie zbiornika!

Nieprzyjemny zapach

Czy masz naprawdę zły zapach kanalizacji po RV siedzi na jakiś czas? To może być możliwe, że zawór WC nie uszczelnić całkowicie pozwalając gazy kanalizacyjne uciec zbiornika. W celu zbadania tego problemu, napełnić miskę z wodą i pozostaw. Jeśli woda spływa z zaworu nie jest uszczelnienie całkowicie. Jednym ze sposobów rozwiązania tego problemu jest wprowadzenie cienką powłokę wodoodporną smarem lub wazeliną na pieczęci.

Ładowanie baterii

Jeśli będzie Boondocking przez dłuższy czas, a martwisz się o konieczności ładowania baterii, inwestować w motoryzacyjnym ładowarki. Starając się do ładowania baterii z silnika generatora lub RV jest powolne i ewentualnie szkodliwe dla baterii. Generator (jeśli jest podłączony do ładowania akumulatora) jest bardzo powolny. Zazwyczaj nie ma żadnych środków, aby zatrzymać ładowanie jednego akumulatora jest pełna i można gotować baterii suchych czyniąc go bezużytecznym. Korzystanie silnik RV nie jest bardzo wydajny. Najlepszym sposobem jest uruchomienie generatora i podłączyć ładowarkę do gniazdka elektrycznego w RV. Ładowarka przeznaczona jest do wniesienia baterię do pełnego naładowania i ładowanie podtrzymujące do góry na baterii, ale nie gotować suche.

Utrzymanie Węże Wyczyść

Aby utrzymać przewód świeżej wody czyste można wykonać następujące czynności:
Najpierw wyłączyć świeżej wody. Następny poluzować wąż na króćcu wody słodkiej. Teraz zdejmij wąż z RV i zwiń go, uważając, aby nie pozwolić koniec uderzył w ziemię. Jak zwiń go przechowywać wąż nad bosy koniec świeżej wody oraz resztki wody powinna wypłynąć. Pozostawi wąż większości wolne od wody. Wreszcie, śruba obydwa końce węża ze sobą w celu przedostawaniu Ci wody pitnej.

Podstawowe narzędzia

Jakie podstawowe narzędzia powinny przynieść w RV?
Kompletny zestaw gniazd - uzyskać 6 pkt, jeśli to możliwe.
Klucze kombinowane
Pobierz je w standardzie, jak większość RV będzie, ale nie być przygotowany na metryczne
Gniazdo i Phillips wkrętaki
Regulowany (Crescent) Klucz
Szczypce nastawne (znany również jako slip-joint)
BFH (Hammer Big Friggen ')
Lug Klucz (możesz być zaskoczony!)
Duct Tape
Uszczelniacz silikonowy
Lampa błyskowa
Race / Reflektory bezpieczeństwa

Dezynfekcja

Sprzedam kontener bezwodne dezynfekcji rąk i przechowywać go z akwarium dostaw dumpingu. Po zakończeniu dumpingu, użyj środek dezynfekujący zanim się z powrotem w swojej platformie. Pozwoli to uniknąć zarazków z przeniesieniem do klamek i umywalka krany podczas czyszczenia.

System oczyszczania wody

Aby oczyścić system świeżej wody wykonaj następujące kroki:
1. Napełnić zbiorniki wodne 1/2 całości.
2. Dodać roztwór 1/4 kubka wybielaczy i 1 galonów wody na każdy zbiornik pojemności 15 galonów
3. Otworzyć wszystkie zawory, aż całe powietrze zostanie usunięte z systemu i roztwór wypełnił systemu wodnego.
4. Niech jednostki siedzieć przez 3-5 godzin.
5. Opróżnić układ wody i napełnić świeżą wodą.
6. Uruchom świeżej wody przez wszystkich kranów i ponownie opróżnić instalację.

Pozostaw system pusty i drenażu, aby zapobiec gromadzeniu się mikroorganizmów. Ten zapobiega także pęknięcie rury jeśli pogoda zamarza.

Odłącz bateria

Jeśli nie będzie używany RV przez dłuższy czas, należy odłączyć akumulator. RV ma wiele systemów, które przyciągają się małą ilość prądu przez cały czas. Rzeczy takie jak Twoje detektora propan, monitory zbiornika lub cyfrowe zegary przyciągnie wystarczająco dużo prądu do Drain You baterie domu, jeśli nie pluged w.

Fixing Gas tank Leak

Jednym z najbardziej niebezpiecznych rzeczy, które mogą się zdarzyć podczas podróży jest, aby zbiornik gazu wiosny przeciek. Czasami może się zdarzyć, jeśli zanieczyszczenia drogowe hit zbiornika lub częściej, RV zostaje odwrócony i mały otwór jest ociera się do zbiornika. Nie tylko masz bałagan na rękach, ale trzeba również łatwopalnej cieczy kapanie z RV.
Jeden szybki sposób ustalić taki niewielki wyciek ma podjąć mydło ręcznie i przetrzeć go przez otwór. Mydła będzie reagował z benzyną i tworzą rodzaj cementu. Oczywiście to jest tymczasowym rozwiązaniem, ale powinna pomóc dostać się do stacji obsługi.

Nie Zagraj z przepustnicą

Nie ruszaj powiązania generatora gazu ręcznie. Generator obrotów steruje systemem wyjście AC. Jeśli masz urządzeń podłączonych (jak kuchenka mikrofalowa i telewizji - nawet jeśli telewizor jest wyłączony), można je przeciążać i uszkodzić je.

Problemy paliwa

Jeśli nie uruchomić generator często wystarczy paliwa w gaźniku pójdzie źle. Objawy te obejmują szorstki bieg lub stanu nie ma startu. Lekarstwem jest opróżnić wszystkie stare paliwo i wyczyścić gaźnik się. Bądź Vey uważać pracy przy paliwie.

Zapobiec zamarzaniu

Aby zapobiec uszkodzeniu systemu wodnego RV od mrozu, opróżnić system. Można to zrobić poprzez wyłączenie pompy wody i otwarcie wszystkich zawory wodne, zimne i gorące. Następnie otworzyć zawory spustowe punkt niski. Zostaw krany i zawory otwarte, aby umożliwić wszystkim wody do kanalizacji.

Linia transmisji Chłodnica Wycieki

Czasami linie chłodziwa na swojej automatyczną skrzynią biegów będzie przeciekać. Zazwyczaj jest to spowodowane przez linie metalowych pochodzących luźne i otarcia się o coś. Aby naprawić nieszczelność na tych liniach można szybko i łatwo przeciąć linię do usuwania uszkodzonego obszaru i Splice kawałki razem z gumowej rurki (można noszę go w swoich dostaw awaryjnych, prawda?), A ich opaski.

Lista wstępnie tow

Przed przeniesieniem się z Toad załączonym, sprawdź:
Hamulcowe i włączyć światła
Łańcuchy zabezpieczające
Zaczep mocujący (na Toad i na RV)
Kabel bezpieczeństwa hamulca (jeśli jest na wyposażeniu)
Ropucha ciśnienia w oponach
Ustawienia przypadków Toad transmisji / transferu

Nosić rękawice

Następnym razem jesteś w sklepie, kupić parę rękawic gumowych. Pobierz rodzaju, że pokrycie połowy przedramienia. Stash to z resztą twojego sprzętu opróżniania zbiornika i wykorzystać je za każdym razem, kiedy zrzucić zbiorników. Kiedy wszystko zrobić, dać im dobre płukanie i umieścić je z powrotem.

Podgrzewacz wody Pielęgnacja

Jeśli podgrzewacz wody zaczyna "wycieka" z zaworem bezpieczeństwa spróbować dwóch rzeczy, aby go powstrzymać. A. Bardzo ostrożnie podnieś dźwignię ręcznego na zaworze i niech się usiąść. Może to włóż ponownie (UWAGA USE - woda jest gorąca !!) uszczelki.
B. Być może trzeba przywrócić szczelinę w podgrzewaczu.
Aby to zrobić, należy wyłączyć urządzenie i cool.
1. Wyłącz pompę wodną lub zaopatrzenia w wodę miasta i otworzyć kran z gorącą RV.
2. Następnie otwórz rozładowania podgrzewacza wody i niech cała woda spłynie.
3. Zamknąć kurek oraz z zaworem bezpieczeństwa OPEN, włączyć pompę wody. Niech podgrzewacz wody wypełnić aż woda po prostu zacznie się z zaworu. 4. Zamknąć zawór i ponownie uruchomić podgrzewacz wody.

Podgrzewacz wody Pielęgnacja # 2

Nie uruchomić podgrzewacz wody, chyba że jest wypełniona wodą. Podgrzewacz wody przeznaczony jest do ogrzewania wody i może zostać uszkodzony, jeśli pracuje na sucho.

Klimatyzator Drip

Uważam, że to interesujące ...
Wysłany grupy prasowej było pytanie, dlaczego klimatyzator wyciekała na wewnętrznej RV. Kilku z nas odpowiedział, że urządzenie musi mieć złe uszczelnienie od kondensacji należy spuścić na dach. Jak się okazuje, ktoś uruchomić kroplę uszczelniania wokół zewnątrz urządzenia sieciowego, aby zapobiec kapaniu wody ze na dach. W procesie, są zablokowane otwory spustowe i woda miała dokąd pójść, ale w.
Więc pamiętaj, dach klima powinien odprowadzać wodę na dach. Nie próbuj i szczelnie tam lub pokonać projekt urządzenia.

Dodatki chemiczne

Podczas dodawania środków chemicznych do zbiorników odpadów, należy uważać, aby nie używać produktów, które ma formaldehyd. Aby twoje zbiorniki do prawidłowej pracy muszą mieć w nich bakterie, które pomogą rozwiązać odpadów. Formaldehyd zabija te pożyteczne bakterie. Jest również szkodliwe dla szamba, które można zrzucić swoje czołgi w. Jeśli zbiornik jest zanieczyszczony septyczny parku zbyt dużo formaldehydu powodu obozowicze dumping swoich czołgów właściciele parku może być zmuszona do zbiornika pompowana i oczyszczenia; bardzo kosztowna operacja.

Spuszczanie

Podczas opróżniania zbiorników odpadów, zawsze spuścić pierwszy czarny (WC) zbiornika. Gdy to się robi w pobliżu zaworu i spuścić szary (umywalka i prysznic) zbiornika. To oczyścić czarną wodą z węża. Konieczne będzie, aby przepłukać wąż wodą słodką, ale nie będziesz mieć do czynienia z czarną wodą !!

Odpady Tank przytrzyma Naprawa

Spojrzałem pod moim RV drugi dzień i był zaskoczony, aby zobaczyć, jak słaby, że pończochy upadki z moich zbiorników odpadów były. Bieganie w długości zbiorników były 3/4 "kwadrat rur. Ta rura została przymocowana do ramy RV z tylko cienką taśmą metalową. Przyszło mi do głowy, że nie potrzeba wiele, aby tak się rozpadnie. Moje rozwiązanie było trochę "taśmę hydraulików" (jest to cienka metalowa z otworami w nim, że jest w rolce) do przechowywania do stosowania w nagłych wypadkach. W razie potrzeby, może być używany do załóż opaskę zbiornika, który odrywa się. To może również być wykorzystywane do innych napraw, jak również. To będzie prawdopodobnie działać ponownie zabezpieczyć tłumik, że poluzował. Jest silny i można łatwo uzyskać więcej podwoiła się grubości.

Hook-up Bezpieczeństwo elektryczne

Zakup testera elektryczne do stosowania w RV. Wszelkie RV / zaopatrzenia sklepu Marine je nosić. Są to niewielkie urządzenia, które podłączają się do gniazdka elektrycznego. Oni sprawdzić prawidłowe okablowanie i uziemienie gniazdka. Przed podłączeniem RV, sprawdzić wylot strony. Następnie pozostawić urządzenie podłączone do jednej z placówek RV, gdzie można je zobaczyć.

RV Oczyszczanie

Szybki i łatwy sposób oczyścić RV jest, aby niektóre z arkuszy czyszczących obecnie wykonane. Są one podobne do chusteczki dla niemowląt. Wykorzystujemy te Clorox w naszym RV. Wystarczy skorzystać z arkusza, aby oczyścić prysznicem, komoda, lady kuchenne i kącikiem jadalnym. Oni dezynfekcji i nie pozostawiają żadnych pozostałości.

Przechowywać Prawidłowe ciśnienie w oponach

RV prowadzi wiele wagi! Opony są do obsługi tego wagę, pod warunkiem, że nie przekracza specyfikacje producenta. Ciśnienie na ścianie bocznej opony, jest MAX, które powinny być zawsze umieszczone w oponie. Prawidłowe ciśnienie będzie w instrukcji obsługi lub na tabliczce na ościeżnicy lub gdzieś w RV. Upewnić się do pompowania opony do odpowiedniego ciśnienia w przeliczeniu na masę RV przenoszenia. Zwróć uwagę na przednim i tylnym ciśnienia, jak często są one różne.

Części zamienne

Jakie części zamienne należy zabrać ze sobą?
Części paski klinowe
Zapasowy Górna / Dolna Wąż chłodnicy
2-3 Stopy Grzałka Hose
Zaciski do węży
Świece zapłonowe,
Przewody Spark Plug (co najmniej jedną)
Dystrybutor Cap i Rotor
Olej (Wystarczy zrobić całkowitą zmianę) i filtr oleju
Chłodziwa
Transmission Fluid
Zatrzymać wyciek
Uszczelniacz opon
Bezpieczniki samochodowe

Battery Care

Upewnij się, że poziom płynu w baterii autokarowych RV i domów jest prawidłowe. Należy to sprawdzić, co najmniej raz w tygodniu w trakcie użytkowania i miesięczne podczas przechowywania. Odpowiedni poziom jest tuż nad blach w bok. Jeśli poziom staje się niski, płytki reagują z powietrzem i zaczyna korozji. Jeśli poziom jest niski, dodać tyle wody destylowanej, aby poziom powyżej płyt.

Magazynowanie

Podczas przechowywania RV przez dłuższy czas poświęć chwilę i uruchomić wody w dół wszystkie kanalizacji. To wypełnienie P-pułapek i zapobiec gazy zbiornika odpadów z wejściem do RV.

Wymiana oleju

Twój generator RV wymaga konserwacji po prostu jak każdy silnik. Jednym z zadań należy wykonać jest do wymiany oleju. Należy odnieść się do Twojej instrukcji obsługi dla szczegółowych procedur, ale ogólnie można wykonać następujące kroki:
1. Uruchom generator, w celu dostosowania go do temperatury roboczej.
2. Zlokalizuj korek wlewu oleju i usunąć go.
3. Znajdź oleju spustowy / zawór i zdjąć / otwórz. Upewnij się, aby zebrać olej do odpowiedniego pojemnika i pozbyć się go.
4. Po oleju odbywa opróżniania, zainstaluj oleju spustowy / zawór i ponownie zainstalować / zamknij ją.
5. Znajdź filtr oleju i usunąć go. (Pamiętaj, aby umieścić pojemnik lub kilka jednorazowych szmaty w dół, aby złapać żadnych kroplówek. Pozbycie się filtra oleju prawidłowo.)
6. Nałożyć cienką warstwę oleju na nową uszczelkę filtra oleju i zainstalować go. Zazwyczaj obracając filtr i dodatkowe 1/2 obrotu po uszczelka dotyka podstawa jest wystarczająca, ale sprawdź Ci instrukcję obsługi dokładnych specyfikacji.
7. Dodać olej do pełnego poziomu na wskaźniku. Uruchom generator i sprawdzić szczelność.

Utrzymuj swój Differential

Tylny koniec przekładnie RV podjąć wiele nadużyć. W celu zachowania ich właściwego działania płynu musi być zachowana. Zapoznaj się z instrukcji obsługi do szczegółowych procedur, ale generalnie można sprawdzić płyn z następujących kroków:
1. Poziom RV, umieścić trans w parku i zablokować koła.
2. Zlokalizuj wtyczkę wyboru różnica. Na Forda i Chevys to zwykle 3/8 "kwadrat wtyk na przedniej stronie obudowy.
3. Usunąć korek i sprawdzić poziom jest correct- (patrz w instrukcji obsługi) zwykle około 1/4 "poniżej dna otworu kontrolnego.
4. Najlepsza się płynu, ile potrzeba właściwego rodzaju.
5. Wkręć śrubę Check !!

Korozja chemiczna baterii

Jeśli bateria RV jest coraz korozji na nim trzeba oczyścić go do utrzymania prawidłowego przepływu elektrycznego. Stosowanie mieszaniny wody i sody oczyszczonej. Rozprowadzić mieszaninę na zaciskach i pozostaw na zaledwie minutę. Następnie spłukać baterię czystą wodą.

Mocowanie pękniętego węża chłodnicy

Pęknięty wąż chłodnicy z pewnością może przynieść swoją podróż do zatrzymania. Większość sklepów z częściami samochodowymi będą przenosić zestaw naprawczy awaryjny, który składa się z dwóch splice z tworzywa sztucznego i zaciski węża. Aby korzystać z tego zestawu po prostu wyciąć węża na pęknięcia, włóż sploty i zabezpieczyć opaskami zaciskowymi. Napełnić chłodnicę i głowę do sklepu, aby otrzymać nowy wąż!

Jak Steer Idąc wstecz

Podczas tworzenia kopii zapasowej z przyczepą, połóż rękę na dole kierownicy pojazdów TOW "i przesunąć go w kierunku chcesz iść z przyczepą.

Bądź taktowny

Bądź taktowny innych wczasowiczów podczas pracy generatora. Upewnij się, że do wytycznych parku odnoszą się one do spokojnych czasy i poziom hałasu. Bądź świadomy swoich spalin; nikt nie chce się czuć ci generatora wyczerpać cały dzień.

Mały wyciek płynu chłodzącego Fix # 2

Jedna stara sztuczka do mocowania mały wyciek płynu chłodzącego jest spadek surowe jajko do chłodnicy. Płaszcz jajka wola system chłodzenia i będą gotowane na gorącym płynem chłodzącym. Czasami ten wypełni otworkowej wyciek.

Fixing Dziurawy Rdzeń nagrzewnicy

Jeśli zauważysz, kapanie płynu w kabinie RV, zwykle po stronie pasażera, prawdopodobnie masz przeciek rdzenia nagrzewnicy. Rdzeń nagrzewnicy jest jak mały radiator. Płyn chłodzący krąży w nim i ciepło jest wykorzystywane do ogrzania kabiny. Aby zatrzymać wyciek, aż rdzeń nagrzewnicy może być naprawiony, wykonaj następujące kroki:
1. Odłączyć akumulator i niech silnik ostygł.
2. Zlokalizuj przewody grzejne. Są to zazwyczaj 3/4 "węże gumowe przechodzące przez zaporę, a kończąc na bloku silnika lub podgrzewacz wody. (Nie mylić ich z WĘŻE sztywniejsze klimatyzacja które go do sprężarki AC !!!)
3. Znajdź boki silnika obu przewodów i odłączyć.
4. Korzystając z jednego z przewodów, przez przekazać rdzeń nagrzewnicy, łącząc się z jednego gniazdka na silniku z sobą bezpośrednio.
5. Uzupełnić chłodziwo i sprawdzić szczelność

W ten sposób masz po prostu przeszedł rdzeń nagrzewnicy i chłodziwo wychodzi z silnika, a następnie z powrotem w. Nie będziesz miał ciepło w kabinie, ale będzie można dostać się do sklepu w celu naprawy.

Sklep w pobliżu

Przed podjęciem swoją platformę do dealera lub naprawy centrum, sprawdzić lokalne BBB, aby zobaczyć, czy są jakieś skargi na firmy.

Dbanie o Generator

Zapłacił za to. UŻYWAĆ. Generatora się do użycia. W rzeczywistości, to musi być używane, aby działała na niego najlepiej. Przynajmniej raz w miesiącu należy go uruchomić i niech się do pełnej temperatury roboczej.
Po uruchomieniu generatora być świadomy, co następuje:
1. Nigdy nie uruchamiaj generatora z obciążeniem na nim (upewnij się, wszystkie urządzenia są wyłączone).
2. Pozwól generatora na 5-10 minut przed zastosowaniem obciążenia.
3. Nawet jeśli tylko uruchomić go uruchomić kuchenkę na minutę lub dwie, pozwolić, aby generator na 15-20 minut, tak, że silnik jest ciepły.

Spuszczanie Fresh zbiorników wodnych

Aby opróżnić zbiornik słodkiej wody, zlokalizować zawór spustowy. Jest to zwykle znajduje się poza platformę pobliżu zbiornika. Otwórz ten zawór i spuścić zbiornika aż pusty (można usunąć korek wlewu aby wprowadzić powietrze i przyspieszyć bit). Jeżeli zbiornik ma zawór spustowy trzeba będzie opróżnić go uruchamiając wodę z kranu. Jeśli nie, to upewnij się, że nie pozwól pompa wody wyschną. Upewnij się, aby zamknąć zawór spustowy zbiornika, gdy się tak, że żadne ciała obce mogą dostać się do systemu wodnego.

Zainstaluj przełącznik baterii Disconnect

Jeśli trener nie ma odłączyć akumulator przełączyć należy zainstalować. Przełączniki te iść na baterii domu i odłącz go od wszystkich akcesoriów domowych. Można je kupić w każdym sklepie RV i większości sklepów części samochodowych. Pobierz dobre wysokiej jakości przełącznik, który może obsłużyć max pobór prądu RV. Jeśli nie korzystasz z RV użyj przycisku, aby odłączyć akumulator i zapobiegania odprowadzany.

Gaz Przebieg spadek

Jeśli zauważysz spadek gazu przebieg jest kilka rzeczy, które możesz zrobić. Pierwszym jest sprawdzenie jest filtr powietrza. To jest prawdopodobnie najłatwiejsze i może dać dramatyczne wyniki. Każdy trener ma inną konstrukcję, więc nie będziemy się do tego, jak to zmienić. Ale pamiętaj, Twój Platforma działa pod Severe Kategoria usług w instrukcji operatora, więc konserwacji należy odpowiednio wykonane. Ponadto, nie można powiedzieć, że stan filtra powietrza, trzymając go do światła. Ten pracował OK na starych kołowych filtrów, lecz z nowym typem panelu nie. Nie "zdmuchnąć" filtr powietrza, próbując przedłużyć jego żywotność. To może oderwać małe otwory w materiale filtra czyniąc go bezużytecznym. Spróbuj stukając go prosto lub spada prosto w dół, aby luźny materiał off. To nie robi nic, aby usunąć osadzone cząstki, ale pomoże niektórych.

Przerwanie obwodu ziemnozwarciowego

Przerwanie obwodu ziemnozwarciowego (GFCI) Jest to zabezpieczenie, które powinny być zainstalowane w RV i regularnie kontrolowane. Można powiedzieć, jeśli masz system GFCI w RV przez specjalnego gniazda A / C, który jest używany. Między dwoma czopami na wylocie będzie dwa przyciski; jeden wyraźny RESET i jeden oznaczony TEST. Wyloty GFCI pracować przez wykrywanie duży prądu, które mogłyby wyniknąć z spięcia na ziemię i wyzwalania wbudowany wyłącznik. Należy przetestować system co najmniej raz w miesiącu przez naciśnięcie przycisku TEST. Jeśli system działa przycisk RESET natychmiast wyskoczy. Jeśli tak, naciśnij go ponownie i czuć się bezpiecznie. Jeśli tak nie jest, przestań korzystać z instalacji elektrycznej, dopóki masz wykwalifikowanego elektryka przyjrzeć.

Clean Up Po Dumping

Po używasz składowisku, upewnij się, że trochę czasu, aby oczyścić. Zmyć fartuch spustowy z czystą wodą i zamknąć pokrywę spustowy. Zostaw go jak chcesz go znaleźć!

Konserwacja transmisji

Czy wiesz, że każdy wzrost o 10 stopni w temperaturze powyżej 200 stopni transmisji przecina życie płynu przekładniowego w połowie?
Aby zwalczyć wysokie temps upewnić, poziom płynu jest zawsze poprawne. Należy odnieść się do Twojej instrukcji obsługi dla szczegółowych procedur, ale ogólnie sprawdzić poziom płynu, gdy jest gorąco. Uruchom transmisję przez wszystkich biegów i ustawić go w parku. Sprawdź poziom z silnika na. Powinna ona wynosić pomiędzy niskich i wysokich znaków. Nie nad uaktualniania.
Po drugie, jeśli nie masz chłodnicy transmisji zainstalować jeden!

Awaria - Pierwszy Krok

OK, więc masz przerwę w dół. Pierwsza rzeczą, którą musisz zrobić, to dostać się pojazdu z drogi w bezpieczne miejsce i zrelaksować. Masz zimne napoje z lodówki; zdrzemnąć się, jeśli potrzebujesz. Następny jest diagnozowania problemu. Pomyśl o tym, co się stało; Silnik po prostu nie wyjść? Czy silnik korby? Czy wszystkie światła ostrzegawcze chodź pierwszy? Czy to był hałas, który powodował się zatrzymać? Czy hałas tam, jeśli RV nie jest w ruchu?
Spójrzmy teraz na RV. Jeśli miał hałas, który jest tam tylko, gdy jesteś w ruchu, sprawdzić linię napędu; spojrzeć na wale napędowym, U-stawów i opon. Jeśli silnik zamknąć, sprawdzić poziom oleju i płynu chłodzącego. Poszukaj luźnych świecy lub akumulatorów przewody. Pamiętaj, silnik wystarczy paliwa, iskry i czasu, aby uruchomić. Kłopoty strzelać te trzy sekcje, aby znaleźć problem. Jeśli nie można go naprawić, należy pamiętać, że będzie co najmniej być wygodne, aż nadejdzie pomoc.
Ale przede wszystkim: NOT PANIC!

Zawór PCV

Czy wiesz, co zawór PCV jest?
PCV lub Pozytywna skrzyni korbowej Ventalation, zawór reguluje ciśnienie, które buduje się w silniku. Jeśli drewniaki, można uzyskać przecieki. Jeśli się zużyje, masz nadmiar oparów ze skrzyni korbowej (par oleju, blow-by) miesza się z powietrza i paliwa w układzie dolotowym.
Zawór PCV usytuowany na pokrywie zaworowej na Chevrolet V-8 i ususally z tyłu kolektorze dolotowym Forda. Zmiana jednego jest bardzo łatwe, gdy go znaleźć. Wystarczy wyjąć zawór z gniazda, należy go odłączyć od linii próżniowej i zainstalować nową.
Większość producentów zaleca to zmienić Evey lat lub 12-15 tysięcy kilometrów.

Mały wyciek płynu chłodzącego Fix # 1

Jedna stara sztuczka do mocowania niewielką nieszczelność chłodnicy jest spadek kilka całych pieprzu do chłodnicy. Pieprz wzrośnie w gorącym płynem i można wyciągnąć do wycieku przez ciśnienie przecieku płynu na zewnątrz i mojej uszczelki otworu. To nie zawsze pomaga, ale warto strzał, więc nie dostaniesz linka gdzieś.

Jak Tow Honda Automatyczny

W celu holowania pojazdu Honda z automatyczną skrzynią biegów, Honda zaleca bardzo konkretne kroki. W celu ciągnąć ten pojazd, skrzynia biegów musi znajdować się w położeniu neutralnym. Co jednak pominięte w przypadku niektórych instrukcji jest to, że pojazd musi być uruchomiony i dźwignia przemieszczana od biegu do przodu, do pozycji neutralnej, a następnie wyłącza się silnik. Nieprzestrzeganie tego zalecenia może spowodować przesyłanie być głodzone do smarowania, a tym samym nie!

HVAC: HVAC Porady napraw i rozwiązywania problemów

Problemy jakości powietrza może prowadzić do dolegliwości

Komercyjne systemy HVAC mają wielkie zadanie. Nie tylko ogrzewania i chłodzenia budynków, ale także filtrować i czyste powietrze w pomieszczeniach. Mold, radon, bierne palenie papierosów, czyszczenie chemiczne, pyłki, nawet perfumy mogą być zanieczyszczenia wewnętrzne. Problemy z jakością powietrza w pomieszczeniach może prowadzić do problemów zdrowotnych, dyskomfort przez pracowników i społeczeństwa, a także choroby i roszczeń do odszkodowań. Oto kilka porad dotyczących rozwiązywania problemów związanych z jakością powietrza z komercyjnych systemów HVAC:

* Po pierwsze, zebranie faktów i oceny sytuacji. Kogo dotyczy problemu jakości powietrza? Gdzie jest problem? Kiedy to się dzieje?
* Identyfikacja czynników środowiskowych, które mogą być związane z tym problemem. Szukaj wilgoci lub wody szkody.
* Sprawdzić ścieżki przepływu powietrza, wentylacja i systemy ogrzewania i chłodzenia.
* Wywiad mieszkańców budynku o swoich obawach i obserwacji. Zachęcić ludzi, którzy mówią, że są problemy medyczne do lekarza.
* Sprawdź, czy obszar, który jest źródłem skarg. Czy to wygląda brudna? Czyszczenie dywanów, mebli i powierzchni może pozbyć się kurzu i innych substancji drażniących.
* Ocenić, czy powietrze zewnętrzne jest źródłem problemów. Czy przepływ powietrza wlotowego systemu HVAC w pobliżu ruchu pojazdów?
* Sprawdź system HVAC kurzu, brudu lub pleśni.
* Rozpoznaj gdy potrzebujemy pomocy profesjonalisty. Czasami konieczne jest, aby zatrudnić zewnętrznego specjalistę do zbadania problemów z jakością powietrza w pomieszczeniach, że ty i twój zespół nie może rozwiązać konserwacji sama.

Systemy wentylacyjne przemysłowe Potrzebujesz Specialist

Do napraw i rozwiązywania problemów problemów jakości powietrza na budowach, skontaktuj się z wykwalifikowanym inżynierem lub specjalisty. Przedsiębiorcy potrzebują inżyniera, który koncentruje się na problemach wentylacji przemysłowych do pracy w tym wysoce wyspecjalizowanym obszarze.

Wentylacja przemysłowa obejmuje ochronę pracowników z gazów i toksyn poprzez przepłukanie złe powietrze z miejsc pracy i dodanie czystego powietrza. Opary, pyły spawalnicze z placu budowy i mgły olejowej są rodzaje zanieczyszczeń, systemy wentylacyjne przemysłowe usunąć.

Miejsca pracy muszą korzystać z systemów wentylacji przemysłowej, gdy zanieczyszczenia w powietrzu przekracza federalne limitów emisji. Spodziewaj inżynier przemysłowy, aby przejść na pracownika przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy dla prawidłowej wentylacji i kontroli jakości powietrza. Inżynier oceni miejsc pracy i rozwiązywania problemów.

Naprawy HVAC mogą wymagać Specjaliści

Handymen dni wolne może nie chcą tego słuchać, ale trzeba powiedzieć: Średnie domów nie są w stanie wykonać większość napraw na własnych systemów klimatyzacyjnych i grzewczych. Gdy pojawia się problem naprawy - a nie utrzymanie do zrobienia - wezwać serwisanta HVAC. Nie można oczekiwać, aby wyciągnąć zestaw narzędzi i instrukcji obsługi, i naprawić system.

Systemy ogrzewania i chłodzenia są bardziej zaawansowane niż w latach poprzednich. Wiele napraw wymaga specjalnego sprzętu diagnostycznego. Jeśli jest problem z poziomem płynu chłodzącego, trzeba nie tylko specjalistycznego sprzętu, ale licencje do obsługi freon. Jeśli nie starają się rozwiązywać problemy na własną rękę, należy wyłączyć zasilanie pierwszy do systemu ogrzewania i chłodzenia.

Wilgotność może wynikać z problemów z Systemu Jakości Powietrza

Jeśli budynek biurowy lub sklep detaliczny jest zbyt wilgotne, problemem może być komercyjny system HVAC. Identyfikacji potencjalnych przyczyn źle funkcjonującego systemu powietrza:
* Czy system jest dobrze utrzymane? Zabrudzone zwoje, które zmniejszają chłodzenie i osuszanie. Zatkane patelnie mogą posiadać stojącej wody. Nieszczelności w układzie mechanicznym niech wilgoci wejść do budynku.
* Czy system jakości powietrza wewnętrznego jest obsługiwany prawidłowo? Upewnij się, że wentylatory uruchamiane z umiarkowaną prędkością. Czasami prędkość powietrza jest zbyt wysoka, ponieważ pomieszczenia nie są odpowiednio chłodzony. Ale może to spowodować wyższy poziom wilgotności.
* Czy jednostka HVAC zbyt duży lub zbyt mały dla przestrzeni budynku? Słabo wielkości systemy HVAC handlowa nie będzie osuszanie środowiska dobrze i może pozwolić niezdrowe formy rośnie.

Skontaktuj się z profesjonalistą, aby aktualizacje systemu lub dodać osuszające.

Za pomocą oprogramowania do rozwiązywania problemów HVAC

Wykonawców i techników HVAC mają nową generację wsparcia i narzędzi w oprogramowaniu komputerowym. Jest to oprogramowanie, które pomaga diagnozować i rozwiązywać problemy ogrzewania i chłodzenia. Inne narzędzia komputerowe pomagają w audytach energetycznych domu z najnowszych narzędzi diagnostycznych.

Jeśli sprzedajesz urządzeń HVAC, szukać oprogramowania, które pokazuje, domów, ile pieniędzy mogą zaoszczędzić na kosztach energii poprzez inwestowanie w nowe urządzenia i grzewczych i urządzeń chłodniczych.

Nie są również narzędzia komputerowe, które pokazują właścicielom wyborów w klimatyzację i urządzeń grzewczych bez wizyty showroom. Wystarczy zabrać ze sobą laptopa lub wydruków. Niektóre programy obliczyć koszty ogrzewania i chłodzenia miesięczne i roczne dla budynków mieszkalnych i handlowych. Symulować również systemy chłodzenia i ogrzewania pracy.

Weatherize i ocieplić dom dla lepszego Ogrzewanie

Jeśli w domu nie ma ogrzewania dobrze, czy twoje koszty energii są w górę, problemem może być system HVAC. Źródłem może być w domu. Domy, które nie są dobrze izolowane i na warunki atmosferyczne stracić dużo energii i podnieść rachunki energetyczne. Wykonywanie modernizacje mogą zaoszczędzić koszty energii i pomaga ogrzewania i chłodzenia działać skutecznie. Oto kilka kroków do podjęcia:

* Weatherize domu. Twój dom powinien być dobrze uszczelnione i dobrze izolowane.
* Nie bój się, aby dodać więcej izolacji. To prawdopodobnie obniży rachunki za media.
* Ocieplić poddasze oraz w pomieszczeniach nieogrzewanych powyżej podłogi.
* Drzwi Pogoda-taśmy i okna.
* W pobliżu komina i przewodów odprowadzających spaliny uszczelnienia niewykorzystane kominki.
* Sprzedam okna podwójnie okienek, gdy wymiana okien w swoim domu. Dodają, dodatkową ochronę przed zimnem i wiatrem.

Uniknąć poważnych napraw Predictive Maintenance z HVAC

Uniknąć poważnych napraw Twojego systemu HVAC, utrzymując się z bieżącego utrzymania budynku. Większość systemów posiada żywotność, które wykraczają poza 25 lat i nie będzie wymagało remontów, jeśli są właściwie zarządzane.

To ma sens ekonomiczny zrobić audytu energii na istniejących systemach. Możesz sprawdzić obciążenie HVAC Twojego budynku i upewnij się, urządzenie jest wielkości poprawnie go obsłużyć. Określenie obszarów, w celu zmniejszenia zużycia energii. Środki mogą obejmować zmniejszenie poziomu oświetlenia, regulacji korzystania z urządzeń, które emitują dużo ciepła i automatyzacji kontroli klimatu pasujące do wykorzystania na budowę.

Wykonaj predykcyjną konserwacji, która zapewnia wszystkie części HVAC poprawnie działać i identyfikuje elementy, które mogą wymagać wymiany w przyszłości. Konserwacja predykcyjna identyfikuje problemy, zanim one wystąpią. Zapewnia system działa płynnie, bez zakłóceń i niespodziewanych awarii naprawy.

Skonsultuj się ze specjalistą HVAC, aby dowiedzieć się, jak poprawić i utrzymać swój system bez przerywania przepływu pracy lub komfort w budynku.

Liściaste-Podłogi: Hardwood Flooring Porady Naprawa

Korzystanie z Wood Floor Zestaw naprawczy

W przypadku korzystania z zestawu naprawczego podłogi z drewna, ważne jest, aby pamiętać, że treść i instrukcje różnić w zależności od marki. Dlatego ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami starannie. Jednak typowy zestaw naprawczy podłoga jest stosunkowo łatwy w obsłudze i dostaje zadanie w krótkim czasie. Najczęstszym zastosowaniem zestawu do naprawy podłogi z drewna jest, aby wyeliminować pisk lub skrzypienie, które często rozwija się Podłogi drewniane życia lub jeżeli zostały one nieprawidłowo zainstalowane. Podczas korzystania z większości zestawów, będzie wstrzyknięcie skrzypiące obszary za pomocą kleju, za pomocą strzykawki dołączonej do zestawu. Po wstrzyknięciu substancji wypełnia do pustych przestrzeni pod podłogą drewnianą, eliminując głośny problemu wcześniej spowodowanego wejściem na tych przestrzeniach.

Naprawa Woda uszkodzonego drewna

Istnieją różne poziomy wody szkody, które mogą mieć wpływ na drewnianej podłogi. W celu naprawy uszkodzonego drewna wody, konieczne jest najpierw oceny uszkodzeń oraz określenie zakresu tego problemu. Bańki kiedy podłoga wznosi się na krawędzi i zostaje wygięta, jak filiżanka, w środku. Najlepszym sposobem, aby naprawić ten problem jest znacznie zmniejszyć wilgotność w domu, a następnie dać czas, aby przejść tak, że powierzchnia wyschnie-up. Gdy wilgotność jest w równowadze, a powierzchnia podłogi zdążyła wyschnąć, może rozpocząć proces odnawiania począwszy od zupełnie szlifowania powierzchni podłogi .W wielu przypadkach będzie to wystarczające, aby naprawić szkody wody i liściastego może następnie refinished.

Liściaste Naprawa Floor Warped Hardwood Floors

Warped parkiety, znany również jako ugięcia, jest poważnym problemem dla każdego właściciela domu. Może to sprawi, że podłoga mniej atrakcyjne, a także mniej wartościowe. Wypaczenia jest często wynikiem poważnych problemów wilgoci i jakiekolwiek dowody wypaczonych parkietami należy zająć się natychmiast, aby uniknąć poważniejszych problemów. Warped parkiety nie są zwykle wynikiem wadliwego liściastych lub instalacji, ale wskazują na istotne problemy wilgoci w samej domu, które muszą być usunięte.

Drewniane podłogi, które są poważnie wypaczona może nie do naprawienia. Jednakże, naprawa drewnianej podłogi jest możliwe do podłóg, które są tylko nieco wypaczone. Aby naprawić te podłogi, konieczne jest, aby oczyścić i osuszyć podłogę całkowicie. Wtedy konieczne jest usunięcie wypaczone deski i samolot je jako niezbędne do usunięcia wybrzuszeń.

Dlaczego Podłóg Drewnianych zdeformowany

Drewniane podłogi, która wydaje się uginać lub wypukłość może być wypaczone. Są to zarówno poważne problemy, które mogą prowadzić do konieczności wymiany podłogi z drewna. Jednakże problemy te są również charakterystyczny bardziej poważnych problemów, takich jak nadmiar wilgoci w domu. Jest to nadmiar wilgoci, która powoduje, że podłogi z osnowy. Właściciele domów, którzy zauważą wypaczone drewniane podłogi powinien podjąć działania, aby przywrócić poziom wilgotności w domu do właściwej równowagi. Jeśli te problemy są wykrywane na początku, to może być możliwe, aby naprawić parkietu i zapobiec powstawaniu dodatkowe problemy w domu. Jeśli wypaczanie nie zauważa się wcześniej, może być konieczne zastąpienie parkietu zamiast usiłowania ich naprawy.

Jak naprawić Hardwood Floors

Nie ma prostej odpowiedzi na jak naprawić podłogi z drewna. Właściciele domów, którzy mają pytania dotyczące tego, czy ich podłogi z drewna mogą być naprawiane należy skonsultować się ze specjalistą w celu uzyskania opinii. Problemy takie jak barwienie i zarysowaniami zazwyczaj można łatwo skorygować przez szlifowanie. Jednak problemy takie jak wypaczenia są bardziej poważne i nie zawsze mogą być naprawione. Naprawy drewnianej podłogi, który jest czasami z odkształceniem można wytwarzać przez dokładne wysuszenie drewna twardego i usunięcie deski przylegających do wygięcia i szlifowania krawędzi tych płyt podłogowych przed ich wymianą. Jeśli to nie rozwiąże wypaczenia, uderzania młotkiem może czasem pomóc usunąć wybrzuszenia. Jednakże, jeśli nie lekarstwo działa do naprawy, może być konieczne, aby zastąpić drewniane podłogi.

Drewno Rot Naprawa

Drewno naprawy rot polega na usunięciu uszkodzenia przed naprawą podłogi. Zgnił drewna muszą być usunięte przed wysiłków naprawczych może kontynuować. Po zgnił drewno zostało usunięte, podłogi z drewna mogą być szlifowane i refinished według potrzeb. Wood naprawy rot obejmuje wycinanie sekcję gnicie, zastępując sekcje podłogi pomocniczej za pomocą kleju lub gwoździ wypełniania pęknięć w sposób zgodny z pozostałą podłogi, a następnie szlifowanie i odnawiania podłogi. Przyczynia się to do utworzenia twardego drewna, które nie tylko jest bardziej atrakcyjna, ale również zdrowsze.

Wargi Maybelline Dziecko Naprawa Lip Balsamy

Maybelline New York prezentuje 5 nowych balsamów do ust zwane Lips Lip Balsamy dla dzieci Naprawa pomóc usta zachowują swoją miękkość i gładkość, nawet podczas zimowych dni.

Wargi Maybelline Dziecko Naprawa Lip Balsamy

Jak wiecie, promienie słoneczne mają bezpośredni wpływ na procesy starzenia się naszej skóry. Wiele osób błędnie uważa, że ​​słońce może wpłynąć na nas, tylko w lecie. To nie jest prawda: nawet w zimie należy używać makijażu z SPF. Znając go, eksperci z Maybelline stworzyliśmy nowy balsam do ust z SPF 20 przed promieniami UVA i UVB widma.

Ale prawdziwy sekret nowych balsamów jest w ich formuły, która zawiera specjalny botaniczny Koncentrat odnowę komórkową z Centella asiatica na odnowę komórek skóry. Formuła zawiera wyciągi z wielu roślin rosnących w Indiach, Sri Lance, Australii i niektórych krajach azjatyckich. Wszyscy pomagają utrzymać usta doskonale nawilżona.

Skład nowych balsamów zawiera także witaminy E i C, naturalne masło shea, aloes oraz kamforę.

Przedstawiciele marki twierdzą, że balsam chroni usta w ciągu 8 godzin po aplikacji. Pełne przywrócenie warg wymaga czterech tygodniach regularnego stosowania.

Usta dziecka Naprawa Lip Balsamy będą dostępne w styczniu 2013 r.

Jak naprawić długoterminowych relacji

Jak naprawić długoterminowych relacji

Kluczem do udanej, korzystających trwały związek jest regularna konserwacja. Jak twój ogród lub samochodu, trzeba pielęgnować relacje i nie biorą za pewnik.

Klucze do sklejania Zobowiązała Relationships

Wszystkie zaangażowani i intymne relacje mają swoje problemy. Relacje są ekologiczne. Wymagają one dwie osoby do zaangażowania się i popełnił. Relacje wpływa indywidualności małżonków, jak i wielu innych, którzy są podłączone do pary.

Krok pierwszy

Przyjąć, że to, co dzieje się z Twoim partnerem ma wpływ tak jak to, co dzieje się będzie wpływać na swojego partnera. Zrozumienie tego jest pierwszym krokiem w kierunku ustalenia problemów w związku.

Krok drugi

Drugim krokiem w ustalaniu długoterminowych relacji jest konserwacja zapobiegawcza. Banał, który stwierdza, uncja prewencji jest warta funta leczenia stosuje się do związków. Jako para, musi zobowiązać się do szeregu zasad, które obowiązują zarówno z was nie tylko do budowania zaufania, ale także wspieranie otwartej i zdrowej komunikacji, czy jesteś na czacie lub argumentowania.

Niektóre zasady do rozważenia:

 • Przyjmij, że nie zawsze zgadzają.
 • Być zawsze gotowi, aby usłyszeć punkt partnera widzenia.
 • Nigdy nie pozwalaj wyzwiskami bez względu na to, jak zdenerwowany i zły jesteś.
 • Znajomi nie przyjść przed swoim partnerem.
 • Potrzebujesz czasu razem.
 • Nigdy nie należy przyjmować za pewnik partnera.
 • Należy zawsze zakładać, dobre intencje.
 • Być zaskakujące.

Porady komunikacyjne

Komunikacja jest kluczem do uczenia się, jak naprawić relacje. Otwórz i akceptując komunikacji powinien być twój cel, ale myślę o zasadach wymienionych powyżej. Większość są związane z komunikacją. Przede wszystkim, nigdy nie nazywają swoje nazwiska partnerskich. Jest to najszybszy sposób, aby zatrzasnąć drzwi, słysząc, co twój partner ma do powiedzenia. Wyzwiska to dziecinne zachowanie, które pozwala sobie gniew na kaprys. Może również pozostawiają niezatarte wrażenie i sprawiają, twój partner odporne na tych form dyskusji i konfrontacji again.If jesteś zły na swojego partnera i próby pracy poprzez problem, ustanowił regułę pięciu sekund. Policz do pięciu, zanim powiesz słów myślisz. To nie tylko pomaga uniknąć wyzwiska, ale również pozwala umieścić swoje myśli w jasny, zwięzły warunkach i pozwala uniknąć użycia słów jako broni. Pamiętaj, nie ważne jak przykro jesteś, słowa nie mogą być odebrane.

Dodać do czasu dla siebie

Jest bardzo łatwy w długotrwałym związku podjęcia obecność partnera za pewnik. Należy być ostrożnym, aby tego uniknąć przez czas wspólnego planowania. Łatwo jest plan, aby przejść wiele miejsc ze znajomymi i spędzać czas z przyjaciółmi lub rodziną, jak para, ale nie bój się po prostu gdzieś razem bez rodziny lub przyjaciel zobowiązań. To jest zdrowe, aby pamiętać, że dwa z lubisz robić rzeczy razem.

Zbyt wiele czasu spędził z dala od swobodnej intymności może faktycznie doprowadzić do złych nawyków, takich jak:

 • Widząc filmy z przyjaciółmi, a nie partnera
 • Tworzenie planów weekendowych bez partnera
 • Wolny czas spędzony z dala od swojego partnera
 • Utrata intymności z partnerem

To ostatnie może wydawać się ekstremalne, ale więcej czasu i Twój partner spędza robi rzeczy bez siebie, bardziej prawdopodobne jest to, aby stać się bardziej jak współlokatorów lub czasowych przyjaciół niż kilka. Dodać czas dla siebie, czy jest dzień noc raz w tygodniu lub wyłączenie pracy wszystko związane lub przyjaciela po dziewięciu związanych każdej nocy i skupienie się tylko na siebie.

Pomyśl o tym, jak było w pierwszych dniach swojej relacji, kiedy nie mógł się nacieszyć sobą. Dobrze jest pamiętać, że dwie z was wie jak się bawić razem i spędzić czas temu, że zamiast pozwolić wasze życie ciągnąć się od siebie.

Nakręć Związek priorytetem

Usiąść i zrobić listę dziesięciu rzeczy, które czują się źle w swoim związku. Poproś partnera, aby zrobić to samo. Następnie razem zgrać się te listy i dokonać pierwszej dziesiątce listy, jak każdy z was może naprawić problemy w swoim związku. Dodać relacji priorytetem jako para. Nie masz zbyt wiele czasu, emocji i energii zainwestował w siebie, aby nie zrobić to priorytet numer jeden dla was obu.

Blat Urna Fontanny

Blat Urna Fontanny


Fontanny stołowa urn może być używany w różnych warunkach, aby pamiętać ukochanej. Mogą być stosowane na zewnątrz lub w pomieszczeniach, w zależności od Państwa preferencji. Czy chcesz ozdobną fontannę blat urn lub prosty jeden, który pasuje do wystroju, to jest możliwe, aby znaleźć jeden na każdą kieszeń i gust.

Urny Outdoor

Jeden piękny sposób, aby pamiętać, ktoś jest, aby stworzyć ogród na nieruchomości. Mini Memorial Garden mogą być tworzone płynąć z istniejącym ogrodzie, lub może być oddzielone od innych obszarów w stoczni. Tworzenie stałego pomnika jest jednym ze sposobów, aby pamiętać specjalną osobę lub zwierzę z miejsca można odwiedzić o każdej porze.

Wybór odkryty Urn

Na zewnątrz blat fontanna urna powinna być w skali z otoczeniem. Duże stoły może obsługiwać urnę natomiast mała tabela powinna dysponują mniejszą urnę. Stabilność powinny być również brane pod uwagę, w zależności od klimatu, w której mieszkasz. Jeśli mieszkasz w miejscu o silnym wietrze, za pomocą mocnego stół i urn, które nie mogą być łatwo przewrócone.

Urny mogą być dobrane tak, istniejący ogród, takich jak włoskim lub Morza Śródziemnego. Od urny są w różnych kolorach i może być wykonana z różnych materiałów, po idealne urnę dla wybranych otoczenie powinno być proste.

Wnętrza Urny

Kryty fontanna blat urna jest również dobry sposób, aby pamiętać o ważnych ludzi w swoim życiu, które przeminęły. Tworzenie mały pomnik w domu jest łatwe do zrobienia i wiele dostawców fontanny, które pomogą Ci osiągnąć idealny wygląd, który działa z domu.

Wybór Indoor Kosz

Jest wiele rzeczy, projektowanie, jeśli dodajesz fontannę urn do obszaru wewnętrznego w domu. Podstawowym czynnikiem jest znalezienie powierzchni wspierającej fontanny, który zawiera wodę, jest stosunkowo odporne na wodę, powinny bez rozpryskiwania zewnątrz pojemnika. Obszary o dywany są zazwyczaj słabe miejsce postawić fontannę, ale nie jest niemożliwe, jeśli zostaną podjęte odpowiednie środki ostrożności. Fontanna, ponieważ będzie zasilany przez energię elektryczną, powinny być również w pobliżu gniazdka elektrycznego, najlepiej gniazdka, które jest wyższe niż fontanny. Wylot nad fontanną jest środek ostrożności; Woda nie płynie do góry, więc nie może przebiegać wzdłuż przewodu do gniazdka, które jest umieszczone wyżej niż fontanny.

Kryty blat urn można również ustawić przy ścianie lub w narożniku, więc jest więcej stylów i wzorów do wyboru. Projekty typu Waterfall są popularne, ponieważ są mniejsze urny wieczne, które mogą być umieszczone bezpośrednio w środku tabeli. Wnętrza urny także więcej opcji oświetleniowych; światła o różnych kolorach może zapalić się urna z wewnątrz lub na zewnątrz, w zależności od Państwa preferencji.

Style i rodzaje materiałów stosowanych w pomieszczeniach zamkniętych urnach stołowych są bardzo zróżnicowane, przede wszystkim dlatego, że nie są narażone na działanie czynników atmosferycznych. Znalezienie idealnego urnę, która współpracuje z bieżącego projektu może być łatwe, jeśli wiesz, odpowiednie miejsca na zakupy.

Gdzie szukać Fontanny stołowa urnie

Czy lubisz robić zakupy dla elementów krajobrazu i projektowania w sklepach lub w internecie, jest wiele miejsc, które sprzedają fontanny urn. Popularne miejsca na zakupy on-line to:

 • Kaboodle
 • Serenity zdrowie
 • Chiny Trader online
 • Połowa Wartość

Jeśli wolisz, sklep na miejscu, sprawdzić lokalne centra ogrodnicze i krajobrazowe, duże sklepy, takie jak Walmart i Target lub skontaktuj się z lokalnym pogrzebowych.

Wskazówki projektowe

Następujące punkty mogą pomóc Ci znaleźć odpowiedni urnę dla otoczenia:

 • Kup urna, że ​​będziesz cieszyć patrząc na długi okres czasu, nic zbyt modne lub zbyt duże, szczególnie jeśli będzie to w pomieszczeniu.
 • Wybierz projekt, który naprawdę lubisz i będzie przypominał o ukochanej.
 • Projekt powinien wpasować się w otoczenie, czy wewnątrz lub na zewnątrz.
 • Zachowaj bezpieczeństwo na uwadze przy podejmowaniu decyzji, gdzie umieścić fontannę, która działa z energii elektrycznej.

Twój urna powinna trwać przez lata długie lata i umieszczone w obszarze, który współpracuje z bieżącego projektu, czy wewnątrz lub na zewnątrz. Staranne planowanie daje piękne miejsce do zapamiętania znajomego na długi czas.

Mały Naprawa silnika Kariera profilu

Mały Naprawa silnika Kariera profilu


Jeśli po przeczytaniu mały profil kariery naprawy silnika, zawód ten przemawia do Ciebie, istnieje wiele możliwości, aby zacząć w tym lukratywnym przemyśle. Małe mechanika naprawy silnika skupić się na naprawie i utrzymaniu silniki do motocykli, kosiarek i innych małych silników operacyjnych. Wykwalifikowani mechanicy są zawsze duże zapotrzebowanie. Możesz znaleźć pracę z pracodawcą lub stać się właścicielem małej firmy i otworzyć własny biznes naprawy. Z rosnącego popytu na remonty, a nie zamiennik do małych silników, swoje umiejętności zawodowe zawsze będzie popyt.

Mały Naprawa silnika Kariera profilu

Mała profil kariery naprawy silnika zawiera przykładowy opis pracy, przegląd codziennej pracy, perspektyw zawodowych i wymagań szkoleniowych dla tego zawodu.

Opis pracy

Małe specjaliści konserwacji napraw silnika i małe mechanika silników przeprowadzenia okresowej konserwacji, jak również w rozwiązywaniu problemów i naprawić silniki na małych urządzeniach. Mogą one zmienić olej, świece zapłonowe, filtry powietrza i bardziej na kosiarki, kosiarki jazdy, podkładek energetycznych, motocykli i innych rodzajów małych benzyny lub elektrycznego sprzętu zasilanego.

Ludzie, którzy są małe mechaniki silnika może być własny rachunek i oferta naprawy za pośrednictwem sklepu lub podróżujących napraw jadąc do domu klienta do naprawy sprzętu. Mogą również pracować dla firm takich jak John Deere, które oferują jazdy kosiarki i konserwacji sprzętu rolniczego i naprawy w punktach serwisowych lub przez serwis na miejscu. Niektóre wielkie korporacje nawet wynająć małe mechaniki silnika. Firmy produkcyjne, elektrownie i kogeneracyjnych oraz inne rodzaje zakładów przemysłowych może potrzebować mały mechanik silnikowy na pracowników, aby rozwiązać pewne elementy wyposażenia lub do wykonywania rutynowych przeglądów i konserwacji.

Codzienne zadania

Mały remont silnika mechanik może się telefony od ludzi, którzy mają sprzęt niesprawny. Otrzyma sprzęt w sklepie lub w podróż do domu klienta na jego rozpatrzenie. Specjalista mały remont silnika mechanik zauważa, słucha i testuje silnik pracuje dalej. Może on zmienić części przy użyciu ręcznych narzędzi lub obsługi komputerowego sprzętu diagnostycznego w celu kłopoty strzelać silnik. Może również pojawić małe silniki do rutynowej konserwacji i wymiany oleju i wykonywać inne ważne zadania serwisowe.

Occupational Outlook

Oczekuje się, że możliwości dla małych mechaników silników pozostanie stabilny i nadal rośnie w małej, ale zwykłej stawki. Podczas obrotów w dół gospodarki, wiele osób wybiera się do naprawy, a nie zastąpienie drobnego sprzętu silnikowego, w wyniku większego popytu na tego specjalistę pozycji. Ta praca ma tendencję do sezonowe wzloty i upadki. Na przykład, więcej osób korzysta z małego sprzętu silnikowego jak motocykli i trawnik i urządzeń ogrodowych na wiosnę i lato, więc utrzymanie i naprawy są często potrzebne w tym okresie czasu.

Edukacja i szkolenia

Naprawa silnika wymaga szczegółowej wiedzy z zakresu mechaniki, a większość mechaników napraw małych silników uczęszczać do szkoły handlowej i uzyskać certyfikat w małej naprawy silnika. Nie musisz wykształcenie dla tej kariery. Wiele również naprawy silników na stronie, uczenie się od własnej prób i błędów, ale pracodawcy często szukają mechanikę z certyfikatów z uznanych szkół. Spójrz na mały program naprawy silnika w szkołach zawodowych dla dorosłych, programów zawodowych szkół średnich i szkół szkoleniowych Auto mechanik. Maturę i zaświadczenie szkoły zawodowej lub technicznej, jest podstawowym wymogiem edukacji do tej pracy.

Stając Samozatrudniony

W przypadku posiadania własnego małego biznesu wykonywania napraw silników odwołań do Ciebie, musisz znaleźć odpowiednią lokalizację dla biznesu i uzyskać wszelkie certyfikaty potrzebne lokalnej. Trzeba także znaleźć ubezpieczenie zdrowotne oraz inne rodzaje ubezpieczeń, aby chronić firmy przed stratami finansowymi. Będziesz potrzebował dobrych ludzi umiejętności interakcji z klientami, a także silne umiejętności naprawczych i serwisowych. Możesz pracować dla pracodawcy na kilka lat przed rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej, tak aby uzyskać lepszy pomysł wymagań biznesowych i codziennych zadań zawodowych tej pozycji.

Więcej informacji na broni Praca silnika

Aby uzyskać więcej informacji na temat tej kariery, zobacz:

 • Kariera Przegląd - Mały Naprawa silnika: Szczegóły wymagań pracy i codzienne życie niewielkiej naprawy silników do mechanika.
 • Kolegium Grad Kariera Informacja: Ta strona zawiera listę wiele podkategorii mechaniki, w tym mechaniki, mechaników motocyklowych na zewnątrz urządzeń energetycznych i więcej.
 • Penn Foster Kariera School oferuje informacje na temat tej kariery i kierunku studiów domu dla potencjalnych mechaniki.