grsail.com

misa z motywem truskawki

Odżywianie truskawki

Truskawki są smaczne owoce, które może być równie smaczne na własną rękę, ponieważ są one, gdy pieczone w cieście lub tart. Aby podjąć świadomą decyzję o tym, czy truskawki są dla Ciebie, pamiętaj, aby zwiększyć swoją wiedzę o zawartości włókien, kalorii, cukru i witaminy C tego owocu.

Fiber Treść Truskawki

Jednym z najważniejszych składników odżywczych truskawek jest ich wysoka zawartość włókien. Truskawki zawierają nie tylko duże ilości błonnika w mięsie jagód, ale również w nasionach owoców. Włókno może pomóc w zapobieganiu wielu przewlekłymi chorobami, a to ważne w leczeniu i profilaktyce zaparć. Owoce w błonnik, takich jak truskawki może pomóc zaparcia przede wszystkim ze względu na fakt, że są one bardzo porowate żywność i może przechowywać duże ilości wody. Przyczynia się to do zwiększenia uwodnienia kału, gdy przemieszcza się w przewodzie pokarmowym i zmniejsza tempo zaparcia. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że mechanizm, w którym włókna pomaga w zapobieganiu i leczeniu zaparcia może być czasami zbyt i powodować biegunkę. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy jeść tylko umiarkowane ilości żywności wysokiej światłowodowych.

Kalorii Treść Truskawki

Innym ważnym czynnikiem odżywczym, aby pamiętać przy wyborze truskawek jest ich zawartość kalorii. Podobnie jak większość owoców i warzyw, truskawki są zwykle bardzo mało kalorii. Jest to przede wszystkim spowodowane faktem, że truskawki zawierają duże ilości węglowodanów, które na gram tylko cztery kalorii. W stosunku do tłuszczu, który ma dziewięć kalorii na gram, lub w alkoholu, który ma siedem kalorii na gram, łatwo jest zrozumieć, dlaczego truskawki stosunkowo niskokaloryczne.

Zawartość cukru Truskawki

Podczas truskawek może być mało kalorii, są bogate w cukier. Chociaż pokarmy, które są bogate w cukier może mieć niewielki wpływ na większość ludzi, którzy cierpią z powodu cukrzycy lub innych podobnych warunkach może mieć poważne konsekwencje dla zdrowia, gdy spożywają duże ilości cukrów w diecie. Wysokie spożycie cukru może prowadzić do wypadków i skoki cukru we krwi, które mogą przyczynić się do wystąpienia objawów pustki w głowie, zawroty głowy, nudności i zmęczenie. W ciężkich przypadkach, odczyty cukru we krwi może nawet doprowadzić do śpiączki i śmierci.

Witamina Treść Truskawki

Truskawki są doskonałym źródłem witaminy C. Witamina C konsumpcji zachęca nie tylko do zapobiegania wspólnej zimno lub grypa, ale może również przyczynić się do poprawy układu odpornościowego przeciwko poważniejszych chorób. Pamiętaj, że nawet jeśli truskawki mogą być poza sezonem w sezonie przeziębień i grypy, można nadal odbierać korzyści z tego owocu, z wyboru mrożone odmiany. Badania wykazały, że mrożone truskawki zawierają tak wiele witamin i minerałów, jak świeże alternatyw.

Truskawki - Bardzo smaczne i bardzo niebezpieczne

Truskawki - Bardzo smaczne i bardzo niebezpieczne
Truskawki ze śmietaną lub zimnego szampana - jak ktoś może się oprzeć takiej pokusie? Powinieneś jednak oprzeć, jeśli są dobrze zaznajomieni z takich dolegliwości jak alergie, zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzodu trawiennego, szczególnie choroby wrzodowej żołądka.

Truskawki i Chorowity Żołądek

Brak dala od truskawek może powodować tych, którzy cierpią z powodu wyżej wymienionych chorób, wystąpić pewne poważne podrażnienie błony śluzowej. Te kłopoty są nasiona, które pokrywają całą powierzchnię atrakcyjne jagody. Są szczególnie niebezpieczne dla osób z chore żołądki.

Truskawka, Dna moczanowa i Nadciśnienia Tętniczego

Istnieje również przekonanie, że truskawki nie są mile widziane dla osób cierpiących na podagrę, jak jagody może pogorszyć wspólnych problemów. Dla osób cierpiących na nadciśnienie i biorąc pigułki na podstawie enaphryl powodu, że medycy polecam uważając, a także, ponieważ substancja po zmieszaniu z złego jagód może trafić nerki.

Strawberry i Alergii

Truskawki są po prostu zakazane dla osób bardzo alergicznych, gdyż porowata struktura jagód łatwo przechowuje bardzo silny alergen - pyłek.

Dlaczego Truskawka jest niebezpieczne

Zdrowi ludzie powinni być ostrożni, kiedy spożywanie truskawek, jagód, jak może się wydawać dość czyste, ale jednocześnie zawiera mnóstwo niebezpiecznych pasożytów, które przybyły na nią z nawozów organicznych dodawanych przez rolników. Nie możesz pozbyć się tych pasożytów, po prostu płukania jagody się. Można jednak, przetwarzać owoce w specjalne urządzenie - OZONIZER. Przetwarzanie ich z ozonem nie szkodzi do dobrych cech truskawki, ale z pewnością można zmniejszyć zagrożenia dla zdrowia w ten sposób.

Truskawka Pielęgnacja roślin

Truskawka Pielęgnacja roślin

Truskawki są jednym z najbardziej dochodowych roślin ogrodowych, wytwarzania dojrzałych jagód niezawodnie przez wiele lat, zanim sie do wymiany. Z należytą starannością, wyboru lokalizacji i konserwacji, sadzonki truskawek uzyskania wiarygodnych uprawy smacznych jagód w większości ogrodów przydomowych.

Porady, aby rosną wielkie Truskawki

Poniższe porady dotyczące uprawy udanych truskawki.

Roślin do odmiany dla Twoich potrzeb

Istnieje wiele różnych typów truskawek. Jednak niewiele produkują gigantyczne jagody w dziale spożywczego twojego sklepu.

 • Alpine i roślin Ever-futerkowe produkują mniejsze owoce, ale najlepiej nadają się do uprawy w pojemnikach.
 • Czerwiec-mając rośliny produkują największe owoce, ale zazwyczaj produkują tylko jedną upraw przed osiedleniem się na lato.
 • Utrzymanie asortyment obu głównych typów może utrzymać się w truskawki dla większości lecie.

Uprawa truskawek w ziemi lub w doniczkach

Truskawki są bardzo elastyczne, a wiele osób rozwijać je bezpośrednio w ziemi. Ponieważ rośliny uprawiane bezpośrednio w ziemi są pozostawione tam przez kilka lat bez ich naruszania, należy wybrać miejsce, które nie ma być wykorzystany na dłuższą chwilę. Powinien on być w pobliżu źródła wody od truskawki się wilgotne.

Truskawka Pielęgnacja roślin

Można również zdecydować się na wzrost rośliny w doniczkach i sadzarki, kontenerów. Specjalne słoiki truskawek lub sadzarki oferować wiele kieszenie umieścić wiele roślin jagodowych i rosną jagody na piechotę więcej niż typowe donicy. Jeśli masz ograniczone miejsca w ogrodzie podwórku, które otrzymują w pełnym słońcu, można sadzić truskawki w doniczkach lub pojemnikach, które można umieścić na pokładzie, patio lub w dowolnym miejscu, które otrzymuje lepsze światło.

Wybór miejsca

Zasadź truskawki w miejscu, które zapewnia optymalne warunki. Będziesz zwiększyć ich wzrost i wydajność.

 • Wybierz miejsce, które odbiera sześć lub więcej godzin światła słonecznego w ciągu dnia.
 • Łata powinna być w pobliżu źródeł wody, takich jak węża ogrodowego lub zraszacza od truskawki są dość wybredny o otrzymaniu obfite wody.
 • Nie należy sadzić truskawki w ogrodzie, gdzie albo łóżka pomidory lub papryki raz rosły. Pomidory i papryka może nieść Verticillium wola, chorobę, która może zabić lub truskawki uszkodzenia.

Przygotowanie gleby

Przygotowanie gleby w ogrodzie, dodając mnóstwo dobrze wieku obornika, torfu i kompostu. Truskawki jak glebie lekko kwaśnej i kompostu, obornika i torfu dostarczają substancji odżywczych, a także poprawić strukturę gleby. Włącz glebę nad i dodać poprawki, mieszając je w glebie.

Niektórzy ogrodnicy lubią to tkaniny krajobraz, arkusz czarnym lub brązowym luźno tkaniny, na wierzchu gleby na łóżkach truskawek. Daje to kilka korzyści.

 • Tkaniny hamuje wzrost chwastów, ponieważ nasiona chwastów nie otrzymają światła do kiełkowania.
 • Gleby pod ściereczką pozostaje nieco cieplej, bo słońce ogrzewa tkaninę i zachowuje ciepło codziennie trochę dłużej.
 • Ocieplenie rośliny szybciej na wiosnę czasem pomaga rośliny wytwarzają owoce szybciej.
 • Tkaniny Krajobraz i mulczu również zmniejszyć utratę wilgoci przez odparowanie, co pomaga sadzonki truskawek.

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z krajobrazu tkaniny, kładę je, a potem wyciąć otwory lub szczeliny w tkaninie każdego zakładu roślin truskawki. Dodaj ściółkę w górę, jeśli chcesz.

Nawóz

Truskawki korzystać z miesięcznego stosowania zrównoważonego nawozu. Użyj organiczny lub przez człowieka 10.10.10 nawóz i dodać kompostu rocznie.

Podlewanie

Truskawka Pielęgnacja roślin

Truskawki jak dobrze odwodnione jeszcze wilgotnej gleby. Można to osiągnąć w trzech podstawowych krokach.

 • Upewnij się, że Twoje sadzonki truskawek otrzymywać o cal wody tygodniowo.
 • Użyj miernika deszczu monitorować naturalne opady.
 • Uzupełnienia przez podlewanie z węża lub zraszacza w razie potrzeby.

Ściółkowanie i Weeding

Chochoł utrzymuje wilgoć w glebie i hamuje wzrost chwastów. Chwasty nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale również rob gleby cennych składników odżywczych.

 • Usunąć chwasty ręcznie.
 • Delikatnie motyka między rzędami sadzonek truskawek.
 • Zacznij z wykorzystaniem krajobrazu tkaniny i zniechęcają wzrost chwastów od początku.

Pielęgnacja Zima

Pod koniec sezonu ogrodniczego, truskawki ściółkowania roślin z słomy sosnowego. Sosna Słoma mierzwa faktycznie wykonane z igieł sosnowych, które opadają z drzew. Jest to przestronna i jasna na tyle, aby nie udusić delikatne sadzonki truskawek, ale zachowa korony przed zamarznięciem kiedy temperatura dip w dół do około 15 do 20 stopni Celsjusza. Po wiosenna pogoda nagrzewa się i nocne temperatury nie zanurzyć poniżej zera, delikatnie prowizji wyłączyć ściółkę i wyrzuć ją.

Szczypta Kwiaty Off dla nowych instalacji

Nowe zakłady korzystają z szczypanie się kwiaty w pierwszym roku. Jeśli nie chcesz, aby szczypta off kwiatów przez cały rok, co najmniej szczypta off pierwsze kwitnienie.

 • Twoje rośliny będą rosnąć więcej korzeni.
 • Korzenie rosną coraz silniejsza, co z kolei oznacza, zdrowsze rośliny.
 • Kolejne rośliny mogą być cięższe i produkować większe jagody.

Dzielenie Rośliny

Truskawki wysłać biegaczy i rozwijać nowe rośliny z każdego biegacza. Z czasem plaster truskawki może stać się gęsty z roślinami. Jagody może zmniejszyć produkcję, jeśli rośliny stają się zbyt tłoczno, więc najlepiej, aby rozwiązać dzieląc rośliny wiosną przed rozpoczęciem kwitnienia roślin.

 • Wystarczy wykopać sadzonki truskawek dziecka i umieścić je w nowych miejscach w ogrodzie.
 • Oddaj kilka roślin do sąsiadów.
 • Woda wszystkie nowo posadzone sadzonki truskawek oraz pomóc im rozpocząć działalność w nowej lokalizacji ogrodu.

Zbieranie jagód

Truskawka Pielęgnacja roślin

Ostatnia wskazówka do pielęgnacji truskawek: zbierać jagody wcześnie i często. Mam nadzieję, że nie będzie to uciążliwe zadanie ogród! Im więcej jagody wybierzesz, tym więcej roślin produkuje. Zbieranie jagód stymuluje rośliny do produkcji dodatkowych kwiaty i jagody. Można zbierać truskawki, kiedy Berry jest prawie lub całkowicie berry jasny czerwony. Jeśli nie zdążysz, owady lub ptaki mogą korzystać z jagód, zanim można.

Pyszne truskawki ogrodowe

Uprawy truskawek oferuje ogrodników niedrogie i przyjemny sposób do produkcji świeżych, słodkie jagody w prawo w swoim własnym podwórku. Podejmując te proste kroki, aby dobre truskawki pielęgnacji roślin, można cieszyć się przez wiele świeżych truskawek w nadchodzących latach.

Kiedy jest już za późno, aby Roślin Truskawki?

Kiedy jest już za późno, aby Roślin Truskawki?

Jeśli zastanawiasz się, "Kiedy jest za późno, aby sadzić truskawki?" masz szczęście. Nigdy nie jest za późno, aby kupić kosz wiszący z dojrzałych sadzonki truskawek już rośnie. Powieś je wokół nieruchomości i udawać, że je sadzić. Nigdy nie jest za późno, aby sadzić truskawki w szklarni lub w pojemniku na swojej werandzie. Jeśli chcesz, aby zasadzić swoje truskawki w ziemi, teraz to jest inna historia.

Najlepszy czas sadzenia truskawek

Idealny czas sadzić truskawki jest po groźba mrozu jest przeszłość wczesną wiosną, zazwyczaj marcu lub kwietniu.

Strefy sadzenia

Aby odpowiedzieć na pytanie: "Kiedy jest za późno, aby sadzić truskawki", trzeba wiedzieć kilka ważnych faktów, takich jak:

 • Co znajduje się strefa sadzenia?
 • Jaki rodzaj truskawek chcesz sadzić?

Dowiedz się strefę sadzenia i optymalne czasy sadzenia przez konsultacji z mapy online stref.

Rodzaje Truskawki

Istnieją trzy kategorie truskawek i szeroki zakres różnych odmian truskawek. Każdy ma różne uprawy i produkcji wzory. Te trzy kategorie:

 • Czerwiec-łożyskowy
 • Everbearing
 • Dzień neutralne

Spośród nich, na łożyskach typu czerwcu truskawki produkuje się raz w roku, gdzieś w okolicach czerwca. To zatrzyma produkcję gdzieś około lipca. Truskawki Everbearing dwukrotnie będą owoce, raz w czerwcu i ponownie w późnym latem. Nowy dzień neutralne rodzaj roślin truskawki powinno kwitnąć i owocować przez całe lato, o ile warunki pogodowe są optymalne, czasami nawet do października.

Kiedy jest już za późno, aby Roślin Truskawki

Ponieważ kwitną i owoce bezpośrednio na górę aż do października, można z powodzeniem sadzić dni neutralne truskawki długo po inni zaprzestali produkcji. Właściwie, to jest często zalecane, że pierwszy rok, szczypta off kwiaty tak. Odbywa się to zaoszczędzić odżywcze, które normalnie byłyby przejść do produkcji owoców, tak więc tworzą one bardziej aktywne system korzeniowy w zamian. Działanie to pozwala zapewnić, że w przyszłym roku jest bardziej hojny zbiorów. Więc jeśli nie zamierzasz mieć żniwa pierwszy rok, to byłoby do przyjęcia dla roślin dowolnego rodzaju truskawek w marcu, w kwietniu lub w maju lub czerwcu, być może. Sadzenie w ziemi w lecie staje się coraz bardziej problematyczne, ponieważ wysoka temperatura powoduje tyle stresu dla roślin. Szkółki zatrzymać prowadzenia niektórych roślin po ich idealnych terminów sadzenia, więc być może trzeba będzie kupić rośliny wysyłkowej.

Opcje dla późnego sadzenia

Jeśli jest to późno w sezonie i nadal chcą swoje własne soczyste, truskawek ekologicznych, zawsze jest odwrotnie przysłowiową mądrość sadzenia w marcu lub kwietniu. Reasumując, tutaj, to tylko kilka sposobów, aby mieć więcej sukcesów z sadzenia później niż w marcu lub kwietniu:

 • Roślin w wiszących koszy lub pojemników, ponieważ mogą one być przeniesione z intensywnym letnich upałów, gdy to konieczne i są łatwe do wody i mają tendencję.
 • Szczypta off żadnych kwiatów w pierwszym roku, więc wszystkie składniki odżywcze, przejdź do wzrostu korzeni, a nie do produkcji owoców. W ten sposób nie ma znaczenia, jeśli jesteś już po terminach rozkwicie.
 • Everbearing roślin lub dzień neutralne truskawki, ponieważ okres zbiorów jest dłuższy. Dzień neutralne truskawek może powodować aż do października.
 • Roślin w szklarni, gdzie można sztucznie kontrolować wszystkie środowiska lub mikro-ekosystemu w szklarni, z wody do składników odżywczych, temperatury, wiatr, szkodniki i wilgotności. Oznacza to, że można rozwijać praktycznie nic przez cały rok, jeśli zdecydujemy.
 • Nie należy sadzić w ogóle. Kupić rośliny, które są już wymagalne, które są uprawy w wiszących koszy lub pojemników.

Truskawka

Truskawka (Fragaria) - dzika truskawka jest całkiem na banki i starych omszałych murów ogrodowych. F. monophylla jest piękny ogród skalny roślin, z dużymi białymi kwiatami. Indyjski Truskawka, F. indica, jest dość przyczepa, mając wiele czerwone jagody i kwitnące późno. Wszystkie są z najprostszych kultury.


Jesteś tutaj: Zakład Logiki Stosowanej Ogród >> Truskawka (Fragaria)
<< Syn. F. alnifolia (Fothergilla Gardeni) Panny Wieniec (Francoa) >>

Jak zrobić truskawki Daiquiri w blenderze?

Jak zrobić truskawki Daiquiri w blenderze?


Daiquiri truskawki na letni dzień jest niezbędna do wielu stron podwórku. W upalny dzień lub gdy masz wielu gości czekają ich napojów, mikser może pomóc dostać napoje gotowe do picia, tak szybko jak jest to konieczne.

Mieszanka Wielkiej Strawberry Daiquiri

Nawiązywanie daiquiri w blenderze nie wymaga dużo czasu, lub dużo wiedzy. Dokonać daiquiri wyróżniają się ze świeżych, wysokiej jakości składników i mieszania ich na żądanie. Ten przepis sprawia, że ​​cztery, duże daiquiri.

Składniki

 • 3/4 szklanki rumu
 • 1/2 szklanki soku z limonki
 • 3 łyżki cukru
 • 1 pint świeżych truskawek
 • 1-1 / 2 szklanki lodu

Instrukcje

Jak zrobić truskawki Daiquiri w blenderze?

 1. To lodu w dnie mieszarki.
 2. Wlać inne składniki do blendera w podanej kolejności.
 3. Pulse blendera kilka razy zaczynają się łamać lód. Jeśli mikser posiada opcję "ice", użyj go, gdy pulsuje aż lód został zmniejszony na małe kawałki.
 4. Ustaw mikser do "wysokiej", utrzymując ją na "lodzie" lub "zamrożonego" ustawienia.
 5. Mieszanka, aż napój jest gładka i nie zawiera duże kawałki lodu.
 6. Weź dzban off blendera i bum dno na ladzie raz lub dwa razy do rozliczenia mieszaniny.
 7. Zwrócić go do mieszarki i mieszanie przez kolejne 10 do 15 sekund. To pomoże zerwać wszelkie pozostałe kawałki lodu lub truskawek siedzi na górze.
 8. Wstrząsnąć pojemnik blendera lekko, wlać, aby pomóc rozluźnić mieszaninę i pomóc jej wysunąć łatwo.
 9. Wlać do czterech, wysokich szklankach matowego i udekorować każdy z świeże truskawki.

Porady i Zastępstwa

Nawiązywanie daiquiri w blenderze nie jest trudne, ale proces może być poprawiona lub zmieniona przez kilka substytucji i wskazówek.

Porady Ice Blending

Nic nie zakłóca sprawne pić jak klin niemieszany lodzie grzęźnie na dnie słomy. Możesz pomóc wyeliminować te lodowe kry, słuchając dźwięku Twój mikser sprawia, ponieważ zbliża się koniec procesu. Jeśli mikser jest nadal uderzając niemieszany kawałki lodu, nie będzie miękki dźwięk clunking w regularnych odstępach czasu. Zatrzymać mieszanie, gdy nie można już wykryć dźwięk.

Zmiana na Cienka Mieszanka

Nie każdy lubi bardzo grubą daiquiri, co jest, co do mieszania z lodu będzie Ci. Dla fruitier, jeszcze cieńszy napoju, należy użyć 3 szklanki mrożonych kawałków truskawek w miejsce świeżych truskawek i lodu. Wtopić się w ten sam sposób, pulsujący pierwszy zerwać zamarznięte kawałki przed włączeniem do wysokiej.

Kompleks Wariacja

Jakiś rodzaj owoców cytrusowych jest niezbędna do dobrego daiquiri podkreślić smak truskawek, ale świeży sok nie jest jedynym sposobem, aby to osiągnąć. Zamiast korzystać z sok z limonki, spróbuj użyć jednej części Rose wapna i jedną część triple sec, aby była równa 1/2 szklanki soku z limonki. Twoje daiquiri będzie tak smaczny, ale o gładkiej i skomplikowanym tle.

Speed ​​Up Your Refreshment

Wyraź swoją blender gotowe w każdej chwili, aby zapewnić stały dopływ świeżych, słodkich daiquiri. W ogóle czasu, będziesz mieszania pro.

Świeże truskawki Przepisy Deser

Świeże truskawki Przepisy Deser

Świeże, lokalne, sezonowe truskawki pojawiają się w czerwcu. Choć można cieszyć truskawki wszystkim siebie, wykorzystując je do deserów jest to świetny sposób, aby cieszyć się nimi, gdy są u szczytu ich smak.

Proste desery z truskawek

Tablica receptur dobrze ze świeżymi jagodami. Najlepsze są te, które nie wymagają pieczenia truskawki i umożliwić ich świeżego smaku świecić, jak na poniższych receptur.

Nie-Churn Strawberry Ice Cream

Ponieważ świeże lokalne truskawki są w ich najlepiej na początku lata, lody jest to świetny sposób, aby pokazać te pyszne owoce. Wiele osób nie ma baniek lody, ale nie martw się. Ten przepis sprawia, kremowe lody truskawkowe - bez ubijania.

Składniki

 • 2 pinty świeże truskawki, oczyszczone, z rdzeniem, i krojone
 • Cukru 3/4 szklanki
 • Sok z 1/2 cytryny
 • 1/2 łyżeczki wanilii
 • Grecki jogurt 2 filiżanki
 • 2 szklanki śmietany kremówki

Instrukcje

 1. Umieść truskawki w blenderze z cukrem, sokiem z cytryny i wanilii. Przecier, aż dobrze połączone.
 2. Dodaj jogurt do blendera i puls kilka razy, aby połączyć.
 3. W zimnym miski zimną naganiaczy, ubić śmietanę, aż tworzy szczyty.
 4. Złożyć mieszaninę truskawki do bitej śmietany.
 5. Wlać do szczelnie zamkniętym pojemniku odporne zamrażarki i zamrozić na sześć godzin lub dłużej.

Krówka ciasto z truskawkami

Truskawki w czekoladzie powiązać pięknie, a ten przepis sprawia, że ​​większość z tego parowania.

Świeże truskawki Przepisy Deser

Składniki

 • 1/2 masła ciasto ciasto przepis
 • 1/2 przepis fudgey brownie ciasto
 • 8 uncji serek
 • Cukru 1/3 szklanki
 • 1 łyżeczka ekstraktu z wanilii
 • 1 jajko
 • 2 pinty świeże truskawki, oczyszczone, z rdzeniem, a połowę
 • 1 przepis czekolada ganache

Instrukcje

 1. Rozgrzej piekarnik do 350 stopni.
 2. Rozwałkować pie crust i umieścić w 9 calowy pie patelni.
 3. Dodać fudgey brownie ciasto i rozłożona na skorupę pie, przy użyciu szpachelki gumowej, aby ją wygładzić.
 4. Pieczemy ciasto i ciasteczka dla 20 do 30 minut, aż ciasteczka są w centrum, ale nie w pełni pieczone. Po około 15 minutach pieczenia, pokrycie krawędzi skorupy z folii, aby zapobiec nadmiernemu brązowienia.
 5. Odstawić na regale chłodzenia.
 6. Tymczasem, połączyć serek, cukier, wanilię i jajka za pomocą miksera, blendera lub robota kuchennego do sprawnego.
 7. Ostrożnie rozciągnij mieszanki twarogowej ciągu częściowo upieczone ciasteczka.
 8. Piec przez kolejne 20 minut aż do zestawów sera. Trzymaj folię na krawędzi skorupy zapobiec nadmiernemu brązowienia.
 9. Ochłodzenia ciasto przez co najmniej jedną godzinę.
 10. Top z pokrojonymi truskawkami i mżawka z ganache.

Strawberry Parfait

Parfaits mają warstwy, które mogą sprawić, że nie tylko twój pustyni wyglądają efektownie, ale mogą pomóc ukryć małe dodatkowych niespodzianek, że goście nie mogą się spodziewać.

Świeże truskawki Przepisy Deser

Składniki

 • 1 szklanka śmietany kremówki lub ciężkiego
 • Cukru 4 łyżki Cukierników
 • 4 łyżki cukru białego
 • 4 szklanki świeżych truskawek
 • 4 szklanki parfait
 • 1 przepis na sosie czekoladowym

Instrukcje

 1. Umyć i osuszyć truskawki.
 2. Cut off blaty truskawek.
 3. Pokrój owoce.
 4. Włożyć pokrojone owoce w misce i posypać cukrem białym.
 5. Wymieszać i umieścić w lodówce podczas zrobić krem.
 6. Przy użyciu średniej wielkości bęben, który jest chłodzone przez 10 minut w lodówce ubij śmietanę przez trzy minuty.
 7. Dodaj połowę cukru cukierników "i kontynuować ubijanie przez kolejne dwie minuty.
 8. Dodać resztę cukru i batem cukierników "do średniej sztywnym szczyt.
 9. Umieścić około ćwierć filiżanki plasterki truskawek w dolnej części każdego szkła.
 10. Ostrożnie wlać niewielką ilość sosu czekoladowego w centrum truskawek.
 11. Dodaj dobry kupa z bitą śmietaną na truskawki, około ćwierć filiżanki, ale nie trzeba go mierzyć.
 12. Powtarzaj ten proces, aż dojdziesz do góry szkła.
 13. Najlepsze z dużą porcją bitej śmietany i wszelkich pozostałych truskawek.

Więcej pyszne truskawki Desery

Aby w pełni uzyskać najlepszy smak ze swoimi truskawek, mniej robisz im lepiej. Zazwyczaj wystarczy zraszanie truskawki z cukrem i odrobiną śmietany jest wszystko, czego potrzebujesz, ale szybkie zanurzenie w roztopionym czekolady może być wspaniałe, jak również. Truskawki również wspaniały polewa do lekkich ciast, takich jak anioł żywności lub mrożonych deserów. Można ich używać samodzielnie lub dodać trochę cukru, aby je osłodzić.

Można również korzystać z następujących zastosowań dla świeżych truskawek:

 • Strawberry tort - pyszne ciasto truskawkowe z warstwami
 • Strawberry szewc - świeże jagody skręcają na klasyczny szewca
 • Strawberry sorbet - lekki, orzeźwiający mrożony deser
 • Strawberry rabarbar kremem - klasyczne połączenie słodkich truskawek i tart rabarbaru w kremowym kremem
 • Strawberry babki - Najlepsza potrawa latem truskawki świeżych truskawek i skruszonych herbatników
 • Truskawki w cieście - Delicious smażone ciastka z wielkim smaku truskawkowym

Zamrożenie Fresh Strawberries dla przyszłych desery

Świeże truskawki nie trwa zbyt długo, więc jeśli planujesz ich oszczędności trzeba będzie działać szybko, po powrocie do domu. Zamrażanie truskawek jest bardzo proste i można je przechowywać przez kilka miesięcy w zamrażarce. Jedyny problem z zamrażania truskawek jest często są one nieco bzdurny kiedy rozmrożenia. Aby uniknąć tego problemu, można użyć suchego lodu migać zamrozić; ponieważ większość ludzi nie utrzymać suchy lód wokół domu, może po prostu chcesz korzystać z jagód na torty, sos, koktajle lub margarity raz rozmrożonych.

Aby zamrozić truskawki, umyć i wysuszyć je dokładnie, a następnie umieścić je na blasze, który został wyłożonej pergaminem. Umieść arkusz ciasteczka z truskawkami w zamrażarce i pozwól zamarznąć noc. Następnie wystarczy je przechowywać w torbie Ziploc.

Ciesz Fresh Strawberries

Świeże, lokalne truskawki uczta, która trwać tylko przez krótki czas co wiosną i latem. Dodać większość z nich szanuje składniki. Wraz z powyższych przepisów, truskawki są pyszne lewo w całości, a następnie zanurzane w śmietaną i odrobiną cukru brązowego. Za pomocą swoich truskawek w tak blisko niezmienionym stanie, jak to możliwe, można uzyskać prawdziwy smak lata.

Jakie witaminy są w Truskawki

Jakie witaminy są w Truskawki
Truskawki są dobrym źródłem witaminy C i K.

Jeśli jesteś zainteresowany tym, co witaminy są w truskawkach, możesz być zaskoczony tym, że te soczyste duże jagody są dobrym źródłem witaminy C. Nie tylko to, ale zapewniają dobrą opcję dla słodkich dobry-do-traktujesz nie jest wysokokaloryczne.

Dlaczego Truskawki są dobre dla ciebie

Powszechnie wiadomo, że owoce są dobre dla ciebie, ale kiedy krok do tyłu i spojrzeć na truskawki, przekonasz się, że wraz z witaminą C, truskawki są zdrowe źródło składniki odżywcze i antyoksydanty. Te składniki są znane w walce z wolnymi rodnikami, które są odpowiedzialne za uszkodzenia komórek, co przyczynia się do raka.

Obsługa Truskawki

Jak poradzić sobie truskawki może dokonać zmian w żywieniu dostaniesz od nich. Czy wybrać własne truskawki lub kupić je w sklepie, to najlepiej jeść jagody jak najszybciej. Truskawki Gotowanie zmniejszy ilość witaminy C dostępnej ponieważ ciepło zabija witaminy C. Mając to na uwadze, najlepiej jest unikać pozostawiania truskawki w temperaturze pokojowej dłużej niż kilka godzin.

W przypadku zakupu truskawek w lokalnym sklepie spożywczym, wybrać jagody, które są jasne w kolorze czerwonym z świeże zielone. Poświęć chwilę, aby sprawdzić, czy pakiet uważnie oznak pleśni. Chociaż może to być kuszące, aby zakupić pakiet truskawek na odprawy, które rozpoczęły się psuć, ważne jest, aby wiedzieć, że jeśli jeden truskawek ma pleśń na zarodniki pleśni nie rozprzestrzenił się na cały pakiet.

Kolejnym krokiem w zachowaniu maksymalnej odżywianie nie jest usunąć osłonę truskawki, aż będziesz gotowy do jedzenia. Kiedy nasadka jest usuwana, komórki jagód uwalniają enzym oksydaza kwasu askorbinowego, który niszczy witaminę C.

Przechowywanie Truskawki

Dla optymalnego żywienia, kiedy zapisywanie truskawek nie przechowywać ich w lodówce dłużej niż 2-3 dni. Przechowuj je niemytym i luźno pokryte. Gdy jesteś gotowy, aby z nich korzystać, należy je umyć sitko pod zimną wodą, ale nie wolno ich moczyć. Pozwalając im siedzieć w wodzie może rzeczywiście spowodować utratę smaku.

Jakie witaminy są w Truskawki

Truskawki są naprawdę pożywne źródłem witaminy C i oni również doskonałym źródłem witaminy K. Oto lista tego, co witaminy są w oparciu o jeden truskawek kubek truskawek całego:

 • Witamina C: 84,7 mg
 • Witamina K: 3,2 mcg
 • Witamina A: 17 jm
 • Tiamina: 0,035 mg
 • Ryboflawina: 0,032 mg
 • Niacyna: 0,556 mg
 • Kwas foliowy: 35 mcg
 • Kwas pantotenowy: 0,18 mg
 • Witamina B6: 0,068 mg
 • Witamina E: 0,42 mg


Wraz z tych witamin i wielu minerałów, jedna filiżanka truskawek dostarcza także 0,96 g białka. Dostajesz to wszystko odżywianie i smak przez zaledwie 46 kalorii.

Jak zrobić banan i truskawka Jello Salad

Smakowych deserów żelatynowych są bezterminowe podobać tłumu, czy to na urodziny lub regularnej uroczystości wakacje, żelatyna przekąski są łatwe do wykonania i będzie na pewno lubiany przez wszystkich. Aby dokonać żelatyna deser wyróżniać danie, spróbować dodać świeże owoce do receptury, aby dodać trochę iskry. Poniższe kroki powinny pomóc wzmocnić i poprawić typowe żelatyna deser o smaku owoców w czasie dla następnej partii lub Potluck zgromadzenia.

 • Materiały, które będą potrzebne:
  • 1 kawałek banana, pokrojony w krążki
  • Błyskawiczne połączenie truskawek żelatyna, 2 pudełka, najlepiej galaretki
  • Pokrojone truskawki, świeże lub mrożone, 1 szklanka
  • Posiekane orzechy do dekoracji
  • Pan ciasto, wykonany ze szkła
 • Dokonywanie mieszankę żelatyny. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to przygotować żelatynę opartą z instrukcją na opakowaniu, co powinno wiązać można rozpuszczenie mieszanki żelatyny na patelni gorącej (ale nie wrzącej) wodzie. Gdy mieszanka żelatyna całkowicie się rozpuści, wlać go do osobnego pojemnika (coś, co jest bardziej szeroka niż głęboka) i niech ostygnie, aby ustawić.
 • Dokonywanie polewy. Czekając na swoją galaretki całkowicie ustawić, pokroić jakieś kawałki banana i około filiżanki swoimi truskawki, świeże lub mrożone. Pokroić w cienkie plasterki. Powinny one być wystarczająco cienkie, aby być spożywane na jednym zamachem, ale nie, że na tyle mała, że ​​nadal są rozróżnialne od mieszanki.
 • Mieszanie swoje żelatyny i owoców polewy. Po zakończeniu krojenia swoje polewy, umieścić je na swojej mieszaniny żelatyny chłodzenia. Twój żelatyna powinna wchłonąć niektóre z nich tak, że w końcu zdecydował się na górnej części Twojej galaretki. Upewnij się, że są one równomiernie rozmieszczone po posypać je na żelatyny, tak, że rozkład jest tak nawet, jak to możliwe. Można również posypać orzechami z wyboru dla zróżnicowanej fakturze.
 • Wakacyjne Twój galaretki ostygnie. Po zakończeniu montażu swój deser, zakryj tacy folią i schłodzić swój owocowy o smaku utworzenie w lodówce przez kilka godzin. Należy pozwolić, aby ustawić na około 3 do 4 godzin.
 • Garderoba swój żelatynę. Po ustawieniu żelatynę, odkryć ją tuż przed podaniem i rury trochę bitej śmietany na wierzchu. Możesz także użyć lody lub mrożonego jogurtu jako alternatywa.
 • Inne alternatywy. Możesz spróbować mieszania swój żelatynę z innych owoców i smaków. Banan i czekolada żelatyna by iść razem, jak również niektórych jagód mieszanych, takich jak jagody, truskawki i maliny. Możesz też spróbować innych owoców w puszkach, takich jak ananas i liczi. Istnieje również wiele sposobów, w jaki sposób ubierać się galaretki, takich jak umieszczenie pokruszone krakersy graham na górze lub jakiegoś ogoloną białej czekolady również działa dobrze. Innym polewa do uzupełnienia owoce są wióry lodu i aromatyzowane syropy, takie jak karmel i truskawek.

Desery żelatynowe są również wspaniałe mieć jak pakowane desery dla dzieci udających się do szkoły lub na coś słodkiego, aby zabrać ze sobą do pracy. Jest dość tani do wykonania i stosunkowo łatwe do przygotowania.

Mrożone truskawki daiquiri Przepisy

Mrożone truskawki daiquiri Przepisy


Istnieje wiele deser napoje alkoholowe ale nikt naprawdę może porównać do wielkiej mrożone daiquiri truskawek. Oczywiście, podczas gdy wiele osób woli klasyczne daiquiri truskawek, są niesamowite zmiany, które mogą stać się nową ulubioną!

Ulubione Strawberry Daiquiri Przepisy

Ta oryginalna receptura została postawiona na głowie, dokonując odmian mrożonych. Najbardziej popularne jest zamrożone daiquiri truskawek, które można znaleźć w większości barów; w rzeczywistości, truskawki mrożone daiquiri jest najpopularniejszym napojem serwowane w średniowieczu, gdzie podstawowa mieszanka jest w grząski maszynie z rumu dodawane po to zrezygnować.

Podstawowa koncepcja zamrożonej daiquiri (jak z większością mrożone napoje) jest to, że lód jest sproszkowano na drobny bałagan, a następnie mieszano w napoju. Wiele przepisy wymagają rzucając wszystkie składniki, w tym lodzie, wewnątrz mieszalnika i uruchomienie go, aż napój jest mieszany i lodu prawidłowo kruszyć.

5 minut Podstawowe Mrożone Strawberry Daiquiri

Składniki

 • 1 szklanka lekkiego rumu
 • 2 szklanki mrożonych truskawek (1 całe 16 uncji worek)
 • Cukru 1/3 szklanki
 • 3/4 szklanki soku z limonki

Instrukcje

 1. Umieść rum i sok z limonki w blenderze
 2. Rozpuścić cukier w rum i sok
 3. Dodać kilka truskawek do miksera; pulsujące złamać je następnie dodać więcej, aż mieszanina jest gładka
 4. Wlać do schłodzone lub mrożone okulary
 5. Jeśli wolą grubsze daiquiri można dodać trochę lodu do mieszalnika

Tropical Sunset Mrożone Strawberry Daiquiri

Mrożone truskawki daiquiri Przepisy

Składniki

 • 1 ½ szklanki koncentratu zamrożone cytryny
 • 3/4 szklanki koncentratu zamrożone wapna
 • 2 szklanki świeżych truskawek
 • 1 1/2 szklanki rumu światła
 • Krasnoludek

Instrukcje

 1. Puree świeże truskawki w blenderze
 2. Dodaj koncentraty i rum i mieszankę
 3. Zamrażać
 4. Podawać z ¼ szklanki sprite

Top Shelf Mrożone Strawberry Daiquiri

Składniki

 • Dzieła cukru do lakierowania obręczy szkła
 • 1 ½ uncji najwyższej półki światła rumu
 • 4 świeże truskawki
 • 1 uncji soku z limonki
 • 1/2 uncji limonki Róży serdeczne
 • 1/2 uncji zwykły syrop (2: 1 cukru woda)
 • 1 szklanka pokruszonego lodu

Instrukcje

 1. Płaszcz poza krawędź szklanki drobnego cukru z huraganów
 2. Umieść pozostałe składniki w blenderze, a następnie wymieszać na gładką
 3. Wlać do szklanki i udekorować plasterkiem limonki

Mrożone Strawberry Daiquiri Poncz

Mrożone truskawki daiquiri Przepisy

Składniki

 • 2 puszki koncentratu pomarańczowego mrożonych
 • 3 szklanki wody
 • 3 szklanki lemoniady mix w proszku
 • 3 ¾ szklanki truskawek mix proszku
 • 1 szklanka cukru
 • 3 opakowania proszku wymieszać daiquiri
 • 9 kwarty wody
 • 3 łyżki soku z limonki
 • 3 szklanki rumu
 • 3 szklanki świeżych truskawek; puree w blenderze

Instrukcje

 1. Wymieszać sok pomarańczowy z 3 szklankach wody
 2. Dodaj wszystkie sproszkowanej mieszanki cukru i soku z limonki
 3. Całość mieszać do połączenia składników i mieszanki proszku rozpuszcza
 4. Podzielić na 3 części od 3 lodu pojemników śmietany
 5. W każdym pojemniku dodać 1 szklanka truskawek, 3 litry wody, 1 łyżka i limonki 1 szklanka rumu
 6. Zamrażać
 7. Odwilż częściowo przed podaniem

Strawberry Lemon Soda Slush

Zasadniczo, błoto jest mrożone napój, który jest podobny w konsystencji do lodów włoskich. Jest to podobne do zamrożonej daiquiri, chociaż może ona zawierać większe kawałki lodu. To najlepiej służyć ten napój w szerokim otworem glass.This recepturze tworzy daiquiri z pysznym cytryny ukąszenia do niego.

Składniki

 • 9 szklanek wody
 • 2 szklanki cukru (lub substytut cukru)
 • 20 uncji z mieszanki truskawek daiquiri
 • 2 szklanki przyprawionych rumu.
 • 12 uncji mrożonych soku pomarańczowego
 • 20 uncji mrożonych truskawek
 • Lemon lub cytrynowy-sodowo-wapniowe (takich jak 7-up)

Instrukcje

 1. Przed rozpoczęciem rozmrożenia zarówno truskawki i sok pomarańczowy, tak że są one masywny konsystencji. Jeśli truskawki są szczególnie duże, możesz je uruchomić za pomocą blendera. Alternatywnie, można użyć świeże truskawki puree.
 2. Wlać wodę i cukier do rondla.
 3. Rozgrzać patelnię, aż mieszanina dojdzie do wrzenia, mieszając regularnie.
 4. Zdjąć patelnię z ognia i ostudzić.
 5. Dodaj mieszankę i przyprawione rum.
 6. Wymieszać z mrożonych truskawek i soku pomarańczowego
 7. Chill swój koktajl szkła poprzez umieszczenie garść lodu wewnątrz niego.
 8. Zrzucić go przed wlaniem do napojów. Możesz dodać pokruszony lód do drinka jeśli chcesz dodatkowe oblodzona.
 9. Top drinka z jakimś napojem cytrynowym (około jednej trzeciej filiżanki dla dużej martini szkła)

Virgin Wersja

Nie każdy musi być podawane alkoholu, aby mieć dobry czas mówiąc już cieszyć się smakiem truskawek mrożonych daiquiri. Możesz zrobić truskawkowe daiquiri dziewicy przez pominięcie alkoholu lub po przepis specjalnie dla bezalkoholowych daiquiri truskawek.

Świeże i orzeźwiające

Niezależnie od tego, przepis, którego używasz dla daiquiri, to mrożone napoje z pewnością będzie jednym z najbardziej popularnych koktajli można służyć.

Jak Grow Truskawki

Podczas truskawki robić najlepiej gdy rośnie na wilgotnych, chłodniejszych regionach - tam z pewnością będzie wiele, że będzie rosnąć i rozwijać się, gdzie mieszkasz. Twój plon truskawek będzie bezpośrednim wynikiem opieki dałeś im.

 1. Należy pamiętać, że głównymi wrogami truskawek są grub robaki i chwasty. Najlepiej jest sadzić swoje łóżka truskawek w obszarze, który jest już uprawiana. Obszary, w których poprzednie rośliny wyrosły (takich jak ziemniaki) to dobre miejsce, aby posadzić łóżko truskawek. Sadząc w obszarze, który jest już używany, jesteś prawie na pewno, że to nie jest pełne chwastów i robaki łba.
 2. Jeśli nie ma takiego obszaru, ważne jest, aby upewnić się, że ziemia, gdzie będzie sadzenie truskawek jest bardzo swoje dobrze przygotowane. Twoje truskawki będą rosły tam przez co najmniej dwa lata. Od truskawki mają płytki system korzeniowy, wszystkie ich wilgoci i składników odżywczych, będą pochodzić z najlepszych kilku centymetrów gleby. Gleba powinna być bogata w humus - kompostu, torfu i obornika. Materiały te pomogą wilgoć trzymaj gleby. Gleba powinna być lekko kwaśny i powinien przetestować od 5,5 do 6,0. Należy uprawiać na jednej nodze i być dość luźne.
 3. Wiosna to zazwyczaj najlepszy czas sadzenia truskawek. Ile roślin będzie rosnąć będzie zależeć, ile truskawki chcesz zbierać. Truskawki ogrodnikiem raz pierwszy zwykle posadzić między 25-75 roślin w ich łóżku.
 4. Najprostszym sposobem, aby sadzić truskawki jest użycie matową wiersz. Korzystając z tej metody, można ustawić rośliny około 18 cm od siebie. Każdy dodatkowy wiersz dodać należy około trzech metrów od siebie z poprzedniego rzędu. Ta metoda pozwala na sadzenie truskawek uruchomić. Będą one następnie produkować nowe rośliny. Nowe rośliny mają być sterowane.

  Do zakładu, wykonać otwór o szerokości siedmiu cali. Zrób to na tyle głęboko korzeni swojej Strawberry rośliny. Umieścić roślinę w dołku z korony tuż nad poziomem gruntu. Ujędrniają glebę wokół roślin.
 5. Podczas pierwszego sezonu wegetacyjnego, należy wybrać się na kwiaty. Nie chcesz żadnych owoców uprawiać to pierwszy sezon. Będziesz zbierać owoce w czasie drugiego sezonu wegetacyjnego.
 6. Należy pokryć łóżka truskawek słomą na zimowe miesiące. Ochroni to truskawki z zimna i zapewnia dobrą ściółkę następnej wiosny.
 7. Wcześnie rano jest najlepszy czas, aby wybrać swój dojrzałych truskawek. Truskawki powinny być zbierane, gdy tylko dojrzeje. Może to oznaczać, że są zbieranie truskawek codziennie podczas żniw. Truskawki należy umieścić w chłodnym miejscu, tak szybko, jak to możliwe, aby utrzymać ich świeżość. Nie myj owoce, dopóki nie są gotowe, aby je jeść i zamrozić. Woda sprawia, że ​​psują się szybciej.

Szybkie porady:

 • Aby upewnić się, że nie masz chore uprawy truskawek, należy kupić Virus Free roślin.
 • Do odstraszania owadów, posadzić nagietek między każdym zakładzie truskawkowym.

Jak Grow Truskawki w pojemniku

Truskawki są jednym z najbardziej pysznych owoców tam. Wzywa pulchna owoce na myśl piękne, letnie dni i weekendy niefrasobliwe. Słodki, pikantny i soczystych owoców jest naprawdę bestsellerem na rynkach owoców i bakalii, a podczas zakupów może być dla tej pysznej zabawy owoców, to jest zdecydowanie więcej zabawy rozwija je samemu i cieszyć, że świeżo pobrane z ogrodu. Jeśli nie masz ogrodu, nie martw się. Truskawki są uprawiane w pojemnikach, więc rzeczywiście można mieć swoje pole truskawkowe bezpośrednio w blacie kuchennym! Oto kilka wskazówek, jak uprawiać truskawki w pojemniku.

 • Pobierz rzeczy potrzebne. Nie tylko rozpocząć bez wcześniejszego przygotowania swoich narzędzi. Aby utworzyć mini pole truskawkowe, trzeba garnek truskawka, bezglebowej mieszankę zalewania, granulowany nawóz organiczny, grysu, kartonowe rurki lub rury 2-calowy (PVC), i oczywiście, sadzonki truskawek. Można znaleźć wszystko to w lokalnej ogrodnictwa lub sprzętu sklepie, więc nie będzie miał trudny czas, patrząc im.
 • Uzyskać doskonały pulę. Twój pot truskawka powinna wynosić co najmniej 24 cm wysokości. Powinien on posiadać szeroką usta, więc roślin truskawki nie czuć ścisku. Upewnij się, że garnek ma 6 do 8 kieszenie po bokach. Powinny one być złączonych wargach kieszenie z, więc jest mniej wycieki z gleby i wody. Wybierz swój zakład truskawek i upewnij się różnorodność, która zapewni Ci zbiorów w okresie letnim. Tri Star jest jednym z najbardziej wytrzymałych odmian, więc może można zacząć z tym.
 • Premoisten swoją ziemię. Przed zapakowaniem go do garnka, należy zwilżyć glebę pierwszy. Wlej gleby do pojemnika i dodać trochę wody do niego. Proces ten zapobiega pęcherzyków powietrza i utrzymuje glebę w miejscu podczas pierwszej wody pulę. Byłoby to również dobry czas, aby dodać granulowany nawóz organiczny do swojej ziemi. Mieszaj, aż ten nawóz jest dystrybuowany również. Upewnij się, że gleba jest wybrać najwyższej jakości. Uważaj na te, które pochodzą ze zmieszaną nawozów sztucznych i innych komponentów.
 • Zamontować kolumnę żwiru. Kolumny żwirowe pomoże w podejmowaniu swobodnego przepływu wody do garnka. Powinieneś być w stanie zainstalować tego w środku garnka. Dodaj dwa cale do wysokości swojej puli i wyciąć taką samą długość do swojej rury. Możesz użyć rury PVC dla tego lub tektury rurki. Umieścić pionowo w centrum, i wypełnić go z grysu, pozostawiając około przestrzeni cala z góry puli.
 • Wypełnić ziemią. Teraz, że masz rurę mocno w środku garnka, dodać mieszankę zalewania rozpocząć do garnka. Po dotarciu do pierwszej kieszeni, posadzić pierwszą fabrykę truskawkowy. Upewnij się, że korzenie delikatnie poluzować pierwszą i kąt korzenie w dół do kieszeni. Pokrycie korzenie z mieszanki doniczkowej. Pat roślinę mocno na miejscu. Kontynuuj w ten sposób aż do wypełnienia się wszystkie kieszenie. Upewnij się, czy zostawić 2 cm między gleby i obręczy garnka.
 • Czy szlif. Posadzenie roślin na szczycie. Roślina o trzy kolejne rośliny truskawek w górnej części podłoża. Upewnij się, że nie tłum roślin zbyt wiele. Kiedy skończysz, wyjmij rurkę w środku garnka. Poruszaj rurkę ostrożnie iz powrotem, aż staje się wyparł. Zapewnia to kanał, przez który może przepływać woda. Upewnij się, aby zachować zdrowe truskawki kwitnie podlewanie często, ale należy uważać, aby nie zalać. Dodanie nawozu do gleby. Uważaj na błędy i utrzymać roślinę zdrowe. Gdy owoce są pulchne, czerwone i oferty, są teraz gotowe do zbioru.

Teraz, gdy wiesz, jak uprawiać truskawki na własną rękę, można cieszyć się jego soczysta soczystość kiedy tylko chcesz. Teraz możesz poczuć się jak jej latem cały czas.

Pięć Smaczne przekąski poniżej 150 kalorii

Używanie "podjadanie" i "odchudzanie" w tym samym zdaniu czuje się jak zakupy na kostiumie kąpielowym w środku zimy. Ale korzystających zdrowe przekąski w ciągu dnia może rzeczywiście utrzymać się zadowolony i może pomóc uniknąć overindulging w porze posiłków.

Poniżej pięć zdrowe przekąski-wszystkie mniej niż 150 kalorii-które można podziwiać o każdej porze dnia i nocy, tak długo, jak trzymać się wielkość porcji i nie wrócić do sekundy. Jeszcze lepiej, te pięć przekąski są tak smaczne, jak są one zdrowe.

Pięć Smaczne przekąski poniżej 150 kalorii

1. Apple z Dash of Light Peanut Butter

Jedzenie jabłka jako przekąska może brzmieć trochę mdłe, ale pokroić w plastry, dodać odrobinę masła orzechowego i jesteś pożerające się na combo smak, który jest niezwykle satysfakcjonujące. Połączenie soków jabłkowych i słone tang z masłem orzechowym tworzy słodko-pikantny smak, który z pewnością zadowoli apetyt. Upewnij się, czy ograniczyć się do tylko jednego jabłka i trzy łyżeczki masła orzechowego, aby trzymać się limitu 150-kalorii.

2. Pszenica Krakersy z bita Twaróg

Jedzenia suchej krakingu pszenicy na własną rękę jest na tyle, aby chcesz rowu diety całkowicie. Ale dodać kupa z serem, a będziesz zaskoczony, jak pyszne przekąski pszenicy krakersy może być. Coś bardziej na słono niż słodycze, krakersy pszenne z serem daje tylko prawo hit nabiału i węglowodanów, aby zachować idziesz do kolacji. Dodaj kilka plasterków pomidora i papryki na pokropienie dodatkowego smaku.

3. 100g hydromasażem jogurtu

Czy masz tęsknota za zwykły wanilii lub słodkie truskawki, jogurt 100g wanna jest doskonałym poranną lub popołudniową przekąskę. Z około 1 g tłuszczu i 14 g cukru w ​​każdej wannie, lekkie odmiany jogurt są najlepszym przyjacielem dieter. Jeszcze lepiej, zużywa 100 g jogurtu korzyści organizmowi zdrowej dawki wapnia, który jest nie tylko dobre dla kości, może rzeczywiście pomóc organizmowi spalić więcej tłuszczu. Uważaj na naturalnych odmian jogurt które są ładowane z dobrych bakterii i probiotyków.

4. Garść edamame ziaren

Fasola, ziarna są dobre dla serca, więcej jesz tym więcej ... skorzystają z przeciwutleniacze i witaminy A i C? To prawda! Edamame ziaren są ładowane z dobroczynnych antyoksydantów, witamin A i C oraz białka budujące energii. Podczas gdy, w kolorze zielonym w kształcie fasoli dziwnie może wyglądać trochę niesmaczne, są rzeczywiście bardzo smaczne. Często służył jako przekąska w japońskiej restauracji, że gotowane zielona soja może być wzmocniony aromat przypraw i soli, takich jak japoński siedmiu przypraw.

5. Jagody i grecki jogurt

Z niezliczonych korzyści, w tym wysoki poziom białka i wapnia, jogurt grecki jest jednym z najbardziej pożywnych przekąsek można wybrać. Chociaż niektórzy mogą znaleźć czysty jogurt grecki dość gorzki, dodanie garść jagód napełnia słodkości naturalne i satysfakcjonujące. Jeszcze lepiej, jagody zawierają dużo przeciwutleniaczy i błonnika na dodatkowe korzyści zdrowotne. Upewnij się, czy wybrać niskiej zawartości tłuszczu, cukru wybór nie-jogurt i ograniczyć się do małego misa jogurt i tylko garść jagód.

Pięć Smaczne przekąski poniżej 150 kalorii

9 sposobów zarabiania Zdrowa żywność Więcej Ekscytujące

5 łatwe do wykonania, dla ciebie dobre desery (nie żartuję)

Większość desery tam są wykonane z rafinowanych ziaren, cukry i oleje. Yuck- pewno nie całe jedzenie w oparciu i na pewno nie zdrowe. Możesz cieszyć pyszne słodkie smakołyki wykonane ze zdrowych składników, które są pakowane w składniki odżywcze, więc można nawet jeść je na śniadanie. A ja nie żartuję, kiedy mówię, że dosłownie może być bita w ciągu kilku minut i nie pociąga za sobą żadnych pieczenia. Wszystko czego potrzebujesz to robot kuchenny. Oto kilka pomysłów na dobry początek:

Banialuki
• 1 szklanka orzechów włoskich
• 1 filiżanka daty (bez pestek)
• 1/4 szklanki kakao w proszku
Ekstraktu waniliowego • 1 łyżeczka
• szczypta soli morskiej
Umieść wszystkie składniki w malakserze i mieszanki. Postać w kulki lub kwadraty i przechowywać w lodówce lub zamrażarce.

Zamrożone lody Banana
• 2-3 mrożone banany (skórki i plasterek na ćwiartki przed zamarzaniem)
• Opcjonalnie: proszek kakaowy lub mrożone jagody do smaku
Składniki procesowe w malakserze, aż będzie gładkie i kremowe.

Budyń czekoladowy
• 3 dojrzałe awokado
• 1/2 szklanki kakao w proszku
• szczypta soli morskiej
• 1 filiżanka daty (bez pestek i namoczone w gorącej wodzie w celu zmiękczenia)
Mieszają się wszystkie składniki (data minus moczenie wodą.) Dodać wodę w małych ilościach, aby dostać rzeczy ruchomych. Jeśli masz Vitamix lub podobny rodzaj potężnego blendera, to wykorzystać, aby uzyskać super gładkie budyń.

No-Bake Raisin Cookies owsiane
• 1 szklanka płatków owsianych
• 1 łyżeczka cynamonu
• szczypta soli morskiej
• ½ szklanki daty (bez pestek i namoczone w gorącej wodzie w celu zmiękczenia)
• ½ szklanki rodzynek
• ½ szklanki posiekanych orzechów (opcjonalnie)
Owies procesowe, cynamon i sól morska w malakserze, aż grubo ziemi. Dodaj termin i wymieszać ponownie. Dodaj niektóre z kąpieli w razie potrzeby wodą aż do uzyskania konsystencji podobnej do ciasta. Na koniec dodać rodzynki i orzechy (jeśli używasz) i tętna, aż włączone. Uformować ciasto na ciasteczka i przechowywać w lodówce ani nie zamrażać.

Berry Pie
Pie Lukier
• 2 filiżanki surowe orzechy
• 1 filiżanka daty (bez pestek)
• szczypta soli morskiej
Zmieszać składniki w malakserze i naciśnij na tablicy pie.
Pie napełniania
• 6/5 szklanki świeże owoce jagodowe (truskawki, jagody, wiśnie, itp)
• 1 filiżanka daty (bez pestek i namoczone w gorącej wodzie w celu zmiękczenia)
• sok z jednej cytryny lub pomarańczy
Mieszanka 2 szklanki owoców, to nasączone daty (minus woda) i sok cytrusowy, aż będzie gładkie. W dużej misce wymieszać pozostałe strony świeże owoce z ciekłym owoców i wlać do skorupy kołowych. Niech chłód w lodówce przed podaniem.

Jak można zauważyć, wiele z tych deserów użyć daty lub inne suszone owoce na słodzik. Możesz także spróbować agawy, syrop klonowy lub brązowy syrop ryżowy, które wszystkie są lepsze możliwości niż białe rzeczy, ale są nadal bardzo skoncentrowany i nie uznać całe jedzenie.

Kolejna wskazówka dla nowych pomysłów na zdrowe desery to zrobić wyszukiwanie dla "surowych deserów żywności." Znajdziesz tu wszystkie rodzaje niesamowite receptur, ciasta, torty i ciasteczek, które składają się ze składników, takich jak owoce, orzechy, nasiona, i kakao (kakao w proszku). Jednak należy pamiętać, że niektóre z nich wymagają dużych ilości oleju kokosowego lub agawy, które nie polecam (za wyjątkiem sporadycznego odpust.) Oczywiście, zawsze jest świeże owoce na deser! Misa owoców może być tak słodkie i satisfying- i niskokaloryczne.

8 Smaczne Desery beztłuszczowe

Istnieje wiele beztłuszczowe desery, które zaspokoją apetyt cukru bez opakowania na funtów. Oto kilka prostych sposobów, aby skończyć posiłek na wysokiej nucie.

Banany z sosem karmelowym

Jeśli szukasz soczyste deser bez kalorii, spróbuj krojenie aż bananów. Lekko skropić sosem karmelowym bezcukrowej na górze, aby włączyć nudne misę z owocami w bajeczny leczeniu. Najlepszy ze wszystkich, to smaczny deser ma mniej niż 150 kalorii.

Wapno Smoothie truskawkowo-

Milkshake z typowej restauracji fast food zawiera około 10 gramów tłuszczu. Jeśli lubisz spójności mleczny, ale nie chcę się tłuszczów nasyconych, spróbuj koktajl z limonki truskawki. Mieszanka mrożonych truskawek z włókien, wzbogaconego Key Lime jogurt o smaku ciasto bez tłuszczu i trochę tłuszczu wolnego mleka i masz pyszne mroźny napój o praktycznie bez tłuszczu. Możesz dodać substytut cukru, jeśli potrzebujesz trochę więcej słodyczy.

Angel Food Cake

Jest powód, dlaczego to światło i soczyste ciasto zawdzięcza swoją nazwę. Angel Food Cake jest naturalnie beztłuszczowe. Połącz ją z filiżanką świeżych truskawek i tłuszczu bitą dolewania na pyszne truskawki babki deser.

Ananasy

Szukasz egzotycznym przekąskę? Spróbuj grillowanie się plasterka ananasa i służyć z odrobiną beztłuszczowego jogurtu waniliowego. Możesz też umieścić kilka kawałków ananasa na kanalizacji i podawać z boku twaróg beztłuszczowej.

Mrożony Jogurt

Lody są idealne lato uczta. Jednak większość odmian lodów zawierają dużo cukrów i tłuszczów nasyconych. Spróbuj beztłuszczowej sherbert lub mrożone jogurty. Zamiast podawania dzieciom słodkich lizaków lodowych, umieścić rury jogurt w lodówce. Mogą się ochłodzić i uzyskać dobrą dawkę białka i innych składników odżywczych.

Tłuszcz Bezpłatne budyń

Lody lody są najgorszym koszmarem dieter. Jednakże, jeśli szukasz szybkiego i wygodnego deser, który smakuje podobnie do swojej ulubionej zamrożonych leczyć, spróbuj budyń kubek bez tłuszczu. Dodać trochę tłuszczu w bitą śmietaną i masz świetny substytut niskiej cal.

Arbuz slushies

Slushies i slurpees może być upadek kalorii świadomego konsumenta. Zawierają dużo cukru i nie mają żadnej wartości odżywczej. Więc jechać obok sklep spożywczy i udać się do sekcji wytwarzania w lokalnym sklepie spożywczym. Sprzedam arbuza bez pestek i pokroić go na kawałki i zamrozić. Mash zamrożonego arbuza z masher ziemniaczanej i natychmiast podawaj.

Cherry Sorbet

Możesz kupić kufel sorbet na około 5 dolarów w lokalnym sklepie spożywczym. Zaoszczędzić trochę pieniędzy i próbować tworzyć własne! Połącz mrożone wiśnie, trochę tłuszczach waniliowy bez cukru jogurt, kilka łyżek soku z limonki i ulubionej substytut cukru i posiekać je za pomocą procesu żywności. Musisz się orzeźwiającym danie, które zawiera mniej niż 100 kalorii.

Dieta nie musi być męczące. Można znaleźć wiele ciekawych i zdrowych produktów, które spełniają swoje słodycze, ale nadal pomagają Ci w osiągnięciu celów odchudzania.

Strona: Wakacje Strony Porady

Nakazów i zakazów od Spółki Etykieta Christmas Party

To prawie czas dla partii firma wakacyjnym. Wszyscy słyszeliśmy o tych współpracowników, którzy otrzymali bardzo pijany i zażenowana się. To jest chyba oczywistym przykładem czego nie robić w firmie świąteczne lub imprezie wakacje. Oto kilka innych nakazów i zakazów dla zachowania w firmie wigilii:

 • Pamiętam, że choć strony biurowe przeznaczone są jako wydarzenia społeczne, aby nagradzać pracowników i podnieść morale, pozostają ściśle imprez biznesowych. Czy tak jak gdyby twoje zachowanie jest obserwowane co ​​minutę (bo to chyba jest).
 • Nie przegapcie go zaproszenie na imprezę w biurze; nie uczestniczy zaszkodzi reputacji. A jeśli wziąć udział, należy przeznaczyć co najmniej 30 minut na imprezie dla pozorów. Ale nie bezprawnie przedłużyć swój powitanie przez zabawa do późnych godzin.
 • Czy zachowywać się profesjonalnie w każdym czasie. Nie należy stosować partię biurowego jako pretekst do wypuszczać parę. Jest jeszcze funkcja firmy, więc prawidłową etykietę i materia decorum.
 • Nie przynoś klosz partii, gag prezenty dla szefa lub inny szalone rzeczy można zrobić w wakacje osobistego partii.
 • Czy dobrze się bawić na imprezie. Pracodawcy wydać duże pieniądze, aby nagradzać swoich pracowników, więc pamiętaj, aby cieszyć się tylko Pamiątki może być coraz od firmy.
 • Nie ciągnąć za strój klub nocny z szafy na razie - i pytam, czy strój na imprezę jest formalny lub nieformalny. Strona jest nadal funkcje biznesowe, więc konserwatywne ubrania podmiotami powiązanymi są dobrym wyborem. Tak więc, nie pamiętam, aby pominąć niczego zbyt odkrywczy lub zbyt krzykliwe. Zachować swoją reputację dobrego smaku nienaruszone.
 • Czy trzymać ręce przy sobie. Nie flirtować, a unikamy jakiegokolwiek innego niewłaściwego zachowania. Strona biura nie jest czas, aby zakończyć swoją karierę w firmie przez robi coś niewłaściwe lub nielegalnego.
 • Nie spędzić cały wieczór rozmowy biznesowe. Będziesz zawsze mieć etykietę jako otworu biurowej.
 • Czy zachować wszystkie pozytywne i optymistyczne rozmowy. Nie spędzić wieczór narzekam, chwalenie, sprostowanie, marudzenie lub ośmieszenie. I unikamy tematów kontrowersyjnych (takich jak religia, polityka, itp) i off-kolor żartów.
 • Nie zmonopolizować rozmowy -.., A przede wszystkim, nie mówić o sobie lub swoich osiągnięć wszystkich nocnych pokazuj zainteresowanie innymi Czy będzie łaskawy i podziękować współpracownikom i członkom zespołu za ich pomoc i ciężkiej pracy w ciągu ostatniego roku. I nawet nie myśleć o tym plotkować o innych.
 • Czy zachować jedną wolną rękę w nocy tak, że można zaoferować uściski dłoni z ludźmi, gdyż pochodzą od. I trzymam drinka w lewej ręce, więc nie oferują ludziom zimny, mokry uścisk dłoni przez cały wieczór.
 • Nie czujesz, że trzeba pić zbyt tylko dlatego, że otwarty bar. I nie świnia-out w formie bufetu żywności albo. Umiar jest kluczem. Zawsze można jeść i pić więcej po imprezie.
 • Czy trochę czasu, aby sieci i schmooze z ludźmi na stronie, która może mieć wpływ na swoją karierę, lub którzy nie mogą zobaczyć regularnie, takich jak kadry kierowniczej, osób z innych działów i pracowników z innych lokalizacji. Strona wakacje to wielkie wydarzenie, aby rozpocząć budowę lub wzmocnienie relacji biznesowych, więc przedstawić się i budować swoją sieć.
 • Nie zakładaj, każdy obchodzi sam urlop, więc nie przesadzaj z "Merry Christmas".
 • Czy należy wiedzieć dokładnie, kto jest zaproszony na przyjęcie. Małżonkowie lub znaczący inni nie zawsze są na liście gości dla strony urzędu. A jeśli goście są dozwolone, nie przynoszą nieodpowiednią osobę jako gość.
 • Christmas Party Games

  Jeśli szukasz, aby ożywić swoje wakacje Christmas party lub imprezę w tym roku z niektórych gier, oto kilka pomysłów, które z pewnością zadowoli zarówno dorosłych jak i dzieci.

  Pakowania prezentów gry: musisz upominków (jak tanie lub drogie, jak chcesz), papier pakowy, taśmy, muzyka. Owiń kilka prezentów kilka razy w przygotowaniu do gry. Zacznij muzykę i mają wszyscy przechodzą prezent wokół partii. Gdy muzyka cichnie, że osoba musi rozpakować warstwę pakowania na prezent. Jeśli prezent jest nadal owinięte, gra trwa do darem jest całkowicie rozpakowany i jest przyznawany osobie, która nieopakowanego jego ostatniej warstwy.

  Historia gry: każdy przynosi zapakowany prezent do partii i siedzą w kręgu. Gospodarz czyta historię, która ma wiele kierunków w nim. Ta historia może być wykonane przez klienta (może to być świetny sposób na członków rodziny lub przyjaciół w historii dla niektórych śmiech) lub pożyczonych od źródła w Internecie. Na przykład, jedna linia w historii można przeczytać: "Suzie LEWO na imprezę w takim pośpiechu, że zapomniał jej matka zapytała ją wziąć śmieci PRAWO się." Jako goście usłyszą słowa "prawo" i "lewo" przechodzą dar w ich ręce w odpowiednim kierunku. Kiedy historia się skończy, gościem śledzi Dar w swoich rękach.

  Yankee Zamień: każdy gość przynosi prezent (nie jest to dobry pomysł dla gospodarza, aby ustawić limit pieniężnej na prezent, takich jak przedmiot, który jest pod $ 20). Gospodarz tworzy skrawki papieru z numerem dla każdej osoby na imprezie. Na przykład, jeśli istnieje 30 osób na imprezie, będzie spadek liczby od jeden do 30 w kapeluszu. Każdy losuje numer. Kto czerpie szczęśliwy numer jeden jest szczęśliwy ten, kto może wybrać najlepsze miejsce w domu na końcu. Goście, w kolejności ich liczby, wybrać zapakowany prezent, otwórz go i podjąć decyzję o zatrzymaniu lub handlu to dar, który został otwarty przed nimi. Po Numer 30, minęło, numer jeden może wybrać się do handlu swój dar z żadnym z 30 prezentów otwartych.

  Unikaj pułapek Christmas Party

  Christmas party w domu może być dużo zabawy. Może być również bardzo stresujące. Uniknąć ewentualnych problemów, teraz myśląc do przodu. Oto kilka rad od ekspertów więc ten wieczór wakacje będą super i nie ostatnia.

  • Przy podejmowaniu decyzji, które chcesz zaprosić, biorąc pod uwagę wielkość swojego miejsca i fakt, że niektórzy goście prawdopodobnie przynieść znajomego lub dwa bez pytania.
  • Jeśli starasz się zmniejszyć swoją listę gości, pomyśleć o pierwsze cięcia przyjaciół pracy. Pamiętaj, że jeśli nie jest firma Christmas party, można mieszać z Twoich współpracowników to.
  • Czy wszystkie zachęcająco na raz, więc nikt nie czuje się jakby byli refleksja.
  • Dać wskazówki, w jaki sposób ludzie powinni ubierać się na swoje zaproszenie. Używaj słów typu "casual" lub "black tie" lub "dorywczo działalności", aby uniknąć zadania czuć skrępowany, kiedy przybywa zbyt szykowny lub zbyt ubrani w dół.
  • Wyraź swoją imprezę w weekend poprzedzającym Boże Narodzenie, a nie po świętach Bożego Narodzenia, jak większość ludzi zwróciły uwagę w kierunku Sylwestra w tym momencie. Nie masz swoją stronę w Wigilię Bożego Narodzenia, jak większość ludzi woli spędzać czas ze swoimi rodzinami w tym dniu.
  • Jeśli jesteś w stałym planu budżetowego kolacji Potluck i poprosić wszystkich o przyniesienie potrawy.
  • Ustaw budżet na dekoracje i żywności. Zapisz wszystkie Niezbędny sprzęt i oszacować, ile będzie kosztować każdego elementu obok niego. Kiedy na rynku, nie kupować niczego, co nie jest na liście, chyba że jest to coś ważnego, że zapomniałeś. Impulse kupuje to najszybszy sposób, aby przejść ponad budżet. Spodziewać się wydać co najmniej 50 dolarów na jedzenie, jeśli karmisz 10 - więcej, jeśli karmisz więcej ludzi niż to.
  • Jeśli planujesz na podawaniu alkoholu, dać gościom głowy do góry, aby mogli zaplanować wyznaczonego kierowcy lub innej drodze do domu. Czas między Dziękczynienia i Nowy Rok to najbardziej śmiertelna na amerykańskich drogach z powodu jazdy pod wpływem alkoholu, zgodnie z National Highway Traffic Safety Administration.

  Jak zaplanować Drzewo Przycinanie Christmas Party

  Jeśli chcesz zaplanować drzewo przycinanie przyjęcie, podczas wysyłania zaproszeń poprosić gości albo kupić lub zrobić ozdobę na drzewie. Jeśli masz dużo przyjaciół, którzy mogą mieszanych nie znają się nawzajem, plakietki są dobrym pomysłem. Świetny sposób na to jest, aby każdy w Santa kapelusz z ich imieniem po brzegi. Udekoruj swój dom za pomocą dostaw stron świąteczne girlandy, takich jak figurki, Boże Narodzenie: Santa cukierki zawinięte w zielone i czerwone i jemioły.

  Odtwarzanie muzyki Świąt i niech każdy po kolei pokazano swoje ozdoby i co czyniło je wybrać lub dokonać tego konkretnego jeden. Ta mała sesja show-and-tell ma potencjał, aby być bardzo zabawne i przyjemne. Następnie zostały one zbliżyć się na drzewo i zawiesić ozdobę.

  Miłym akcentem jest mieć ozdobę dla wszystkich, aby zabrać do domu jako prezent, jak również. Być może zrobiłeś to sam lub mówi coś na nim, jak pamiętny roku kalendarzowego.

  Badanie może pomóc zaplanować firmy Holiday Party

  Jest kilka ważnych czynników do rozważenia, jeśli chcesz wydać przyjęcie firmy. Po pierwsze, czy pracownicy, nawet chcesz?

  Po tym wszystkim, strona nie jest stroną, jeśli nikt nie uczęszcza. Eksperci sugerują, krążących ankietę, aby czuć się za to, co najlepiej pasuje do Twojego biura w drodze imprezie wakacje. Oto kilka elementów, które powinny być na badania.

  • Chcieliby się firmy bożonarodzeniowe lub imprezę wakacje?
  • Kiedy jest najbardziej dogodny dla nich? W dniu roboczym? Na weekend wieczorem?
  • Woleliby an pracowników-tylko gromadzenie lub powinny małżonkami / daty zaproszeni? Przez pewien wieczór z małżonków jest wspaniały i romantyczny pomysł; dla innych jest to szalony wyścig, aby znaleźć datę lub opiekunkę.

  Proszę pamiętać, że nie będziemy mieć umowę pomiędzy wszystkimi w tej ankiecie. Więc po prostu niech rządów większości.

  Sposoby stworzyć przytulną atmosferę w Twojej Christmas Party

  Christmas party lub święto impreza jest niezapomnianym wydarzeniem, zwłaszcza jeśli jesteś gospodarzem. To normalne dla ciebie, żeby wszystko było idealne, więc rozpocząć planowanie teraz. To nie jest zbyt wcześnie, aby podjąć decyzję w sprawie napojów, żywności i świątecznych dostaw stron.

  Jeśli masz miejsce, można zdecydować się ułożyć najlepszą porcelanę do kolacji. W przeciwnym razie, dlaczego nie określono sześć lub siedem przystawek, które są tak pyszne i sycące, ponieważ są one piękne. Przycinać drzewa i ustawić swoje tradycyjne dekoracje wakacje z dużym wyprzedzeniem. W dniu imprezy, wystroić się w domu ze świeżych zieleni. Sosna wieniec powiesić na drzwiach i ubrać płaszcz w ostrokrzew. Przytulny ogień w kominku będzie goście czują się spokojne i przytulne. Określone twinkling białego światła i lśniące świece.

  W rzeczy wyciszenie, zaprezentować swoje odlatujących gości z małych doniczkach choinka w kształcie rozmarynu, sprzedawanych w sklepach wokół świąt. Aromatyczny rozmaryn jest tradycyjny herb o pamięć. Dobre wspomnienia spotkają jeśli traktować wigilii jako projekt i uzyskać na nim dzieje teraz. Pamiętaj: spokojny gospodarza nastrój.

  Pomysły na Świąteczne Stron

  Szukam coś zrobić, zabawy i inne z rocznej wigilii w tym roku? Przeczytać na stronach internetowych firm, aby znaleźć Christmas party tematów, które pracowały dla innych. Pomysły mogą być inspirujące.

  Zaproszenia tematyczne ustawić nastroju na unikatowy wakacyjnym party. Stamtąd, opcje są nieograniczone. Z "Boże Narodzenie w Szkocji" partii, w której gospodarze poprosił wszystkich, by przyjść w 18 wieku szkockie stroje i taniec do tradycyjnej szkockiej grupy do "Boże Narodzenie pod Morzem" partii, w której bar był udekorowany jako olbrzym milczek, na Boże Narodzenie drzewo w wodorosty i muszle i zespół Calypso zachęcać gości do przetańczyć całą noc na wyspie stylu.

  Jak o wiktoriańskiej deser Christmas party, w którym goście pojawiają się w wiktoriańskich strojach, dom jest urządzony w bordowym aksamitem i świece i gości każdego przynieść cząber deser do akcji? To wszystko są pomysły, które pracowały słynne dla niektórych ludzi. Nie bój się skopiować swoją kreatywność! Pomysły są nieograniczone (i niekoniecznie drogie), jeśli masz energię, czas i motywację aby wyciągnąć je.

  Christmas party akcesoria

  Nie ma końca do dostaw wigilii na rynku. Wszystko z ozdobnymi wykałaczkami do płyt do serwetek punch miski można znaleźć w sklepach lub w internecie. Na uroczystości chanukowe, istnieje również wiele produktów na rynku.

  Więcej prostych zakupów, niektóre sklepy nosić chanukowe paczki świąteczne lub stron, które obejmują, na przykład, zestaw płyt, kwota kubki, serwetki, naczynia i ozdoby, że wszystkie mecz.

  Wesołych świąt, ściany, drzwi i lusterka z niezliczonych wiszące przedmioty, naklejki, figurki i zdjęć. I nie zapomnij o jemioły!

  Wynajęcie Święty Mikołaj dla Twojej Christmas Party

  Jeśli nie można uzyskać członka rodziny lub współpracownika wolontariatu, być może trzeba będzie skręcić w innym miejscu, aby znaleźć się wesoły brodatego mężczyznę, aby ożywić swoją wigilii. Internet stał się wspaniałym źródłem wynajęcie Świętego Mikołaja, jak pojawiają się firmy, aby zaspokoić popyt. Wiele z tych firm mają zasady postępowania z Mikołaje muszą przestrzegać. Upewnij się, że Święty jest renomowaną profesjonalnym przed zatrudnieniem go. Zapoznaj się z następujących stron:

  • Santaforhire.com pozwala ręcznie wybrać swój Mikołaja z witryny - mężczyźni mają profile i zdjęcia i wymienione są w zależności od regionu geograficznego. Wiele dumni mając prawdziwy śnieg białe brody.
  • Alltimefavorites.com: kliknij na stan, w którym żyjesz i zostaną wysłane do strony z kilkoma linkami do przedsiębiorstwa w danym obszarze, które zatrudniają się Mikołaje na święta. Możesz napisz do spółki z wnioskiem o ofertę cenową.
  • Realsantas.com: po prostu kliknij na stan, w którym żyjesz i będzie wyposażony w lokalnych mężczyzn, którzy są prywatni wykonawcy można wynająć dla Twojej strony.

  Atrakcje Party Ideas - Mniej jest najlepszy

  To święto stało się jednym z nadmiarem. Zrób krok do tyłu i uproszczenia - Oto kilka wskazówek na temat jak najlepiej mniej.
  1. Wytnij listę gości - zapraszamy tylko tych, chcesz - a nie muszą.
  2. służą tylko piwo, wino i szampana (i być może misa Punch) Nie potrzeba barman.
  3. To nie jest w złym smaku zapytać każdego gościa, aby BYOB podać lód i miksery.
  4. To nie jest w złym smaku zapytać każdego gościa, aby byo (przystawek) można zapewnić bar set-up (miły dla zdarzenia degustacja win)
  5. Uproszczenie menu - służyć żywności, które są sprawdzone zwycięzców - nie jest eksperymentalna.
  6. Dodać do budżetu i trzymać !!! Prawdziwym powodem, aby strona nie ma iść w otworze - ale do zabawy. Nie będziesz uśmiechnięty w styczniu, gdy przychodzi rachunek karty kredytowej, jeśli spędzasz za dużo na jedną noc zabawy.
  7. Świece i białe światła X-mas są proste i niedrogi sposób, aby każdą blask domu na święta.

  Christmas Dinner

  Świąteczny obiad nie musi mieć indyka lub szynki jako przystawkę. Żeberka, Cornish Kury lub Squab są doskonałe i smaczne alternatywy. Albo spróbować innego etniczne święto Bożego Narodzenia każdego roku.

  Wycinanie listy zaproszenie - zaproszenia dla Stron

  Dodać listę i sprawdź go dwa razy - przed podkręć swoje drukarki etykiet podjąć twarde spojrzenie na Twojej liście do ewentualnych sprzecznych relacji, spadającego się lub ruch. Pomyśl o swojej partii jako produkcji teatralnej w domu jest scena, jesteś dyrektorem (i gwiazda) i goście są odlewane. Upewnij się, że działają dobrze razem. I wreszcie, nie bój się wprowadzić jakieś "nowe talenty" do "starych zawodowcami", Moje motto to Mix, mieszają i się bawić!

  Strona Celebrations- Punch Bowl Ulubione

  Zrób varieity ciosów i mieć je rozrzucone po całym domu. Oto niektóre z moich ulubionych -
  Przyprawione ajerkoniak - Możesz iść do Webtender.com na oficjalne receptury lub można oszukiwać za pomocą przechowywać zakupione Egg nog i wylewanie 2 szklanki światła rumu do każdego Quart. Udekorować gałki muszkatołowej, cynamonu i bitą śmietaną.
  Sparkling dziurkacz - ten przepis może być non aloholic przez ommitting szampana.
  1 butelka Champagne / Wina musujące
  1 butelka Ginger Ale (2 litry)
  1 butelka lemoniady (12 uncji / Snapple)
  1 litr sherbert lub swojej zbioru.

  Rum Party dziurkacz
  1 butelka Light lub Spiced Rum (Lubię Malibu)
  1 butelka 7-up / Sprite
  2 szklanki soku ananasowego
  2 szklanki Dz.U. (bez pulpy)
  1 strzał Grand Marnier (Triple Sec)
  Umieść Plastry pomarańczy, cytryny, limonki, gwiazda owoców i wiśni maraschino w misce z wodą w zamrażarce, gdy zamrożone umieścić w Punch Bowl, aby zachować cios schłodzone.

  Americana bagatela - Dom Party Dekoracje

  Wariacja na czerwony, biały i niebieski! Zamiast tradycyjnego tortu w kształcie flagi z malin, jagód i chłodnym batem, spróbuj pyszne drobiazg zamiast. Start z dużym jasnym miski. Makijaż miskę malin galareta następujących wskazówek na opakowaniu. Umieść zwykły biszkopt na dnie miski i zalać galaretkę nad nim. Chill w lodówce aż galaretka jest ustawiony. Dodaj warstwę chłodnym batem lub bitą śmietaną, a następnie warstwę jagód, kolejną warstwę kremu / chłodnym batem, a warstwy malin. Zakończyć warstwą kremu / coolwhip. Ciesz się.

  Ustalenia Wielkanoc Flower

  Zamiast jednego dużego centralny klaster wiele małych wazonów i waz pączek w środku stołu. Albo trzymać się jednego rodzaju i koloru kwiatu na wazonie - wyobrazić sobie kawałek centrum na stole wielkanocnym składa się z maleńkich wazony hiacyntów winogron, białe krokusy, żonkile, żółte kremowe i różowe tulipany - lub użyć dramatycznych kwiaty, które mogą obsługiwać będąc sam w wazon (maki, aliums, gardenie, piwonie, Gerbera, ranunculuses).

  Dom Tabela

  Użyj ciemnozielony obrus. Dodaj złote akcenty: ładowarki, sztućce i pozłacane szyszki, aby stworzyć piękny ustawienie Boże Narodzenie.

  Christmas Party Tematy - Drzewo Wiszące Party

  Najlepsze pomysły na zaproszeniach są te, które po prostu relect co się impreza będzie o. Bądź kreatywny i myśleć po wyjęciu z pudełka - Na drzewie strony Przycinanie wysłać Ornament Hook z Help Wanted Naklejka lub wyślij drzewo papieru budowy wycinania przy colorform języka (jak) zawieszki, Pamiętaj będąc Creative nie muszą być drogie

  Dom Party Tematy

  Tematy na święta może być naprawdę zabawne. Niektóre z moich ulubionych to:
  1. Drzewo Przycinanie - Ta jest bliskie mojemu sercu, jak to było tematem mojego prysznicem ślubu. W Młodej być nie miałem żadnych ozdób - więc każdy przyniósł jeden dla pragnących dobrze. Działa to dobrze dla właścicieli domów raz pierwszy też. Można też odwrócić go i po prostu zaprosić przyjaciół swoich przyjaciół, aby pomóc stworzyć arcydzieło z własnych dostaw wypoczynkowych. String się girlanda popcorn i papierowe łańcuchy.
  2. Caroling jest zabawa dla wszystkich grup wiekowych, mają dzieci w trybie online i pobrać swoje ulubione wiersze piosenki. Sprawdź, śpiewniki, Niezwykłe lampiony i świece, i don swoje najbardziej świńskie kapelusze narciarskich. Mam nadzieję, że twój nastrój wakacyjny rozprzestrzeni i będzie można odebrać trochę więcej biesiadników po drodze - więcej, tym lepiej. Zapraszam wszystkich z powrotem do cieszyć się ciepłą ogień, gorące kakao i ochrypły gry w Jaka to melodia święto.
  3. Stopniowe Dinner Party - wariacja na meksykańskiej obchodów Los Posadas, które świętuje podróży Maryi i Józefa, aby znaleźć miejsce na wieczór. Użyj luminarzy, aby oświetlić drogę do każdego domu sąsiadów cieszyć niektóre smakołyki z wakacji. Lubię myśleć o nim jako o partii bloku zimy.
  4. Cookie Swap - Think "Kolacja i Film" od trotylu - Zaproś na kilka Twoich ulubionych przyjaciół, umieścić na swojej favortie wakacyjnego filmu, wlać trochę gorącej toddies i dzielić bogactwo swoich gości pieczenia waleczność. Plus Everone wraca do domu z plików cookie.
  5. Stocking Hop Swap - Zrobiliśmy to dla moich dzieci szkoły, ale jestem pewien, że to praca dla każdego. Goście mogą przyjść i przetańczyć całą noc w swoich skarpetkach. O dopuszczenie yu musi przynieść jedną parę czystych skarpetek, które zostaną przekazane do miejscowego schroniska. Dzieci poszły za burtę i zebrano ponad 500 par - dużo zabawy, która obchodzi prawdziwe znaczenie wakacje - dając.
  6. Dom na świecie:
  Od Yule Logi do Kwanza i Chanuka do Los Posadas do Christams - Sprawdź swoją stronę w globalnej festiwalu, podkreślając fodds, napoje, wystrój i zwyczaje z każdej uroczystości wakacje. Rozdawać paszporty dla gości, że umieszczona na każdego miejsca przeznaczenia.

  Christmas Party Tematy - Drzewo przycinanie

  Drzewo przycinanie stron to świetny pomysł! Masz kakao i ciasteczka dla dzieci. Niech ręka dekoracji ornament jako prezent dla każdego gościa. Podziel historię swoich najbardziej cenionych ozdób i zakończyć wieczór z historią lub kolęd.

  Strona Pomysły Christmas - klapa Party

  Weź rodzinę, przyjaciół i różnorodnych dzieci i udać się wyciąć choinkę. Zapakować kosz pełen wędlin i serów. Tuck kilka termosów pełnych gorącej irlandzkiej kawy i gorącej czekolady. Jest to świetny sposób na rozpoczęcie Bożego Narodzenia.

  Ustalenia Wiosna Wielkanoc Flower

  Sprawdź swoje centrum ogrodu przed kwiaciarni. Żywe rośliny często może być tańsze w dłuższej perspektywie. I to sprawdzić - nie w ostatniej chwili działa ok, można je odebrać kilka dni przed imprezą, a oni mogą pełnić swoją korzyść firmy. Możliwości zwiększenia swoje imprezy tematyczne z żywych roślin nie ma końca.

  Na brunch wiosny, fioletowe i kupić małe rośliny bratek w różnych odcieniach. Zdobądź je w małych doniczkach terakotowej zostały pomalowane farbami akrylowymi pierwszy. Wybierz kolory farb do ściśle dopasować odcień kwiat, który trafi w tym garnku. Zamiast centralny, umieść jeden garnek w każdym placesetting. Proste miejsce posiadacze mogą być dokonywane w formie pisemnej nazwy kawałków papieru wycięte w kształcie motyla, które można zrobić "hover" nad garnki z drutu kwiaciarnie.

  Party Centerpieces - Dzień Niepodległości Pomysł

  To jest bardzo proste, aby strona centralnym:

  Zakup białe i czerwone pelargonie. Umieść kwiaty w 4-calowy garnki i krawat niebieskie wstążki wokół doniczkach. Albo można malować garnki białe i niebieskie gwiazdki wokół stemplowania następnie dodać tylko czerwone pelargonie.

  Party Uroczystości - Sylwester

  Idź na całość na Sylwestra! Zaszaleć i kupić najlepszy szampan można sobie pozwolić. Podawać LOX, kawior i jedwabistą pasztet z ogolonymi trufle na górze. Pożyczyć lub kupić najlepsze srebra i porcelany akcent wspaniałych potraw.

  Jak zaplanować Strony

  Dwoje ludzi może mieć własne wyjątkowy New Years. Światło świec, rzucać dziennik na ogień, a akcja bardzo szczególne wspomnienia razem. Podawać ostrygi na pół powłoki, szampana i truskawki polane czekoladą na romantyczną kolację.

  Easter Bunnies desery - Zefir

  Jest to uroczy pomysł na strony traktują Wielkanoc.

  5 dużych marshmallows
  1 8-calowy kawałek sznurowadło lukrecji, wstążki lub sznurka
  10 miniaturowe marshmallows
  2 łyżki puszkach biały lukier
  Assorted cukierki do dekoracji

  1. Stos 2 duże marshmallows, zabezpieczające z jakimś lukier, dla każdego królika. Tie lukrecji, wstążka lub sznurek wokół środku każdego ptasie mleczko do ciała, głowy i oddzielnych sekcjach bunny.

  2. Wytnij pozostałe duże ptasie mleczko do kwartałach podłużnych; wykorzystujące lukier dołączyć 2/4 do uszu do każdej głowy królika.

  3. Podłącz cztery miniaturowe marshmallows dla łap królika i 1 dla Cottontail do każdego bunny z pozostałą lukier. Użyj różnorodnych cukierków, aby twarze. Pozostawić do wyschnięcia.

  Darmowe sezonowe na strony Pomóż tworzyć specjalne prezenty

  Być może masz intymny rodzinny bożonarodzeniowe w tym roku i chce dodać osobisty urok. Jak o utworzenie specjalnego, ręcznie wykonany prezent dla każdego członka rodziny? Są darmowe strony internetowe, które oferują setki wzorów dla tych, którzy korzystają szydełka, haftu krzyżykowego, pikowania, szycia, rzemiosło, plastikowy płótno, dziewiarskich i frywolitki, obróbka drewna i projekty papieru. Musisz po prostu planować wcześnie, aby zapewnić te cenne dary są gotowe do Bożego Narodzenia!

College Party Tematy

College Party Tematy


Świętowanie jest częścią życia uczelni. Nie ma znaczenia, jeśli mieszkasz w domu bractwa lub akademikach, w pewnym momencie będziesz chciał rzucić najbardziej mówił o partii na terenie kampusu. Pobierz kilka świetnych pomysłów tematycznych i porady, aby doprowadzić swoje strony do życia!

Dziesięć Zabawa Tematy na College Stron

Wybierz jeden z tych tematów, aby uzyskać swój planowania partii zaczęło. Gdy dojdziesz do myślenia, będziesz zaskoczony na wszystkich dodatkowych pomysłów będziesz wymyślić na własną rękę!

Spring Break Party

Prysznice kwietnia, ale na dół? Skazani na Środkowym Zachodzie w maju? Dlaczego nie wprowadzą wiosenną przerwę dla Ciebie?

Porady:

 • Spróbuj zdobienia z jasnych, słonecznych serpentyny i balony. Wyciąć fałszywy papieru słońce i powiesić go w narożniku, stanowią potencjalnie posiadające ludzie przed nim do zdjęć.
 • Proszę wszystkich, aby ubierać się w ich najlepszym plaży strój, wraz z ręcznik i okulary.
 • Dlaczego nie spróbować luau party w stylu? Pieczeniem prosiaka na rożnie może być przesada, więc spróbuj przekąski koktajlowe z kiełbaskami i ananasem. Jeśli wszystko inne zawiedzie, zamówić kilka pizzy z dodatkami w stylu hawajskim.
 • Jeśli masz zamiar z motywem hawajskim, fałszywe spódnice trawy można kupić w sklepach i zabawy przez cały rok.

Christmas Party w lipcu

Christmas party w lipcu? Jasne. Każdy kocha Świąt!

Porady:

 • Odwiedzić lokalny sklep spożywczy kupić zwykłe ciasteczka cukru pudru i rurek w kolorze czerwonym i zielonym. Dekorowanie ciasteczek szaleć jak to grudzień!
 • Czerwone i zielone serpentyny są dostępne w sklepach firm o każdej porze roku, ponieważ są kolorowe światła splotów. Udekoruj drzewo w stoczni, tak jak to Choinka - palmy są szczególnie zabawne ubrany w migotliwy światła.
 • Za wynajem w Santa garnitur i ktoś ubierać rozdawać prezenty, a może ustawić zdjęcie stoisko, gdzie goście mogą zrobić sobie zdjęcie z letniego Mikołaja.
 • Jak o basenie wigilii? Dwa słowa: Speedo Święty.

Goth Party

College Party Tematy

Tylko dlatego, że nie jesteś Goth nie znaczy, że nie można wyrazić swoją emo ciemną stronę. Exorcize swojego wewnętrznego demona, ubierając się w czarnego aksamitu i białej koronki.

Porady:

 • Odwiedź sklep dostaw partii i podnieść trochę clown makijaż tak, że goście mogą malują twarze białe. Nie zapomnij czarny eyeliner.
 • Jeśli chodzi o jedzenie, aby to samo czarny jak można z odrobiną czerwieni wrzucony. Ciemne ciasteczka czekoladowe, czarne i czerwone lukrecji, krew czerwone napoje.
 • Jak o konkursie Goth? Nagrody przejść do najbardziej dotkniętych kryzysem Goth, najbardziej przemysłowego Goth i najseksowniejszą Goth. Nagrody powinny być, oczywiście, przygnębiające i emo.

Toga Party

Strony Toga stały się częścią historii uczelni, jak ten rzucony przez bractwa Delta Tau Chi w 1978 filmowej Animal House. Podczas gdy strona togę prawdopodobnie nie powinny być podjęte w celu skrajnych przedstawionych w filmie, można jeszcze dużo zabawy z pomysłem i nie dostać każdy wyrzucony ze szkoły lub skończyć w więzieniu.

Porady:

 • Na jedzenie, myślę Śródziemne. Grillowana jagnięcina być drogie kabiny, więc myślę Gyros do tłumu uczelni, a także chleb, winogron i sera.
 • Udekoruj się głównie biel i złoto, podobnie jak pałac Cezara. Fałszywe Bluszcz w sklepie rzemiosła będzie wielki wieniec powiesić po pokoju, a to może być wykorzystane do wieńce głowy, też.
 • Odwiedź lokalnego sklepu oszczędności odebrać asortyment bardzo tanie pościel, które można następnie dać gościom do tworzenia własnych togi. Nie musisz trzymać się białe prześcieradła - w rzeczywistości pozwolić wyobraźni zaszaleć z zabawnymi nadrukami i stylów kiczowate!

80. Prom Party

Prawie każde miasto posiada sklepie oszczędności, który sprzedaje tandetny Tafta sukienki prom i brzydkie, stare garnitury, więc dlaczego nie skorzystać z lokalnych złych środków mody? "Strona 80. balu z pewnością będzie to doskonała okazja, ze każdy ubrany w najbardziej okrutnej partii-wear.

Porady:

 • Podobnie jak w liceum, twój prom powinien mieć motyw. W morzu? Riverboat kasyno? Marudna hipster rock alternatywny? Niebo bez granic.
 • Photo Booth jest koniecznością dla tego tematu. Ustaw narożnik domu z głupich banerów oraz bramę tak, że każdy może stanowić dla ich zdjęciu prom.
 • Trafić do lokalnej kwiaciarni na wstążki i tanich goździków i mieć tabeli zamieszczonej w którym Goście mogą odebrać Corsages. Tackier, lepiej.

Mardi Gras Party

College Party Tematy

Dla niektórych osób, Mardi Gras jest ostatecznym impreza roku. Let the Good Times Roll!

Porady:

 • Sprawdź sklepów internetowych dostaw partia Zdjęcie typowe zielone, fioletowe i złote zdobienia z Mardi Gras przez cały rok.
 • Upewnij się, że masz mnóstwo koralików, aby dać gościom jako przysługi.
 • Serwujemy tradycyjne potrawy, takie jak kanapki Mardi Gras i króla ciasta Muffuletta.
 • Zagraj w Nowy Orlean płyt jazzowych lub wynająć na żywo zespół, jeśli masz fundusze.

Hollywood noc

Może nie jest to najbardziej szalona impreza w historii, ale noc stroną Hollywood nadal może być fajne!

Porady:

 • Przynieś swoje ulubione filmy i tworzyć własne "kino".
 • Alternatywnie, można wypożyczyć projektor, aby pokazać filmy na zewnątrz z boku budynku.
 • Zachęcanie ludzi do przyjść ubrani jak ich ulubione gwiazdy filmowe.
 • Wynajęcia duży popcorn maszyny i oferują tradycyjne przekąski, takie jak chipsy Nacho filmowych, napoje gazowane i miękkie precle.
 • Reklamuj się z wyprzedzeniem, że jesteś o konkurs na najlepszą scenę; to jest, gdy ludzie wykonują konkretną scenę ze znanego filmu. Oferta cztery-pakiet biletów do teatru jako nagrody dla zwycięzców.

Costume Party

To nie musi być Halloween rzucić bal. Jeśli chcesz zrobić coś innego, wybierz motyw.

Porady:

 • Powrót do High School: Goście ubrać się tak, jakby byli w liceum ponownie. Wyciągnij stare cheerleaderek, zespół lub stroje do piłki nożnej lub dać dziewczynom pretekst do rewear stary prom dress. Możesz też wrócić do starego moda, który wyszedł z mody cztery lata temu.
 • Ulubione filmy: Ubierz do reprezentowania znaków ze swojego ulubionego filmu.
 • Nie z tego świata: Obcy są głównym elementem w tej partii. Zobacz, kto może mieć szalona pozaziemskie kostium.
 • Po College: Graduation przychodzi zbyt szybko. Sukienka dla przyszłej kariery, być może jako lekarz, pielęgniarka, autokarem lub prawnika.
 • He Said / She Said: Garderoba w płci przeciwnej może być świetną zabawą. Miejsca handlowe dla partii i zobaczyć, kto ma najseksowniejszych nóg.

Pajama Party

Pamiętaj, jak wiele radości strony sen był, gdy byłeś dzieckiem? Kto powiedział, że nie można jeszcze tego samego rodzaju zabawy na uczelni.

College Party Tematy

Porady:

 • Proszę wszystkich, aby nosić piżamy do partii.
 • Udekoruj miejsca firmy na poduszki, koce i misie.
 • Podawać Slumber Party stand-bys jak pizza, lody, frytki i napoje gazowane.
 • Zagraj w stare przeboje jak prawda czy wyzwanie i zakręcić butelkę. Jeszcze lepiej, mają dobre staromodne poduszka walki.

Galaretki Party

Pewnie, że to dziwne tematem. Jednak może również prowadzić do dużo zabawy.

Porady:

 • Przytrzymaj konkurs, aby zobaczyć, kto może stworzyć najbardziej interesujący galaretki formy.
 • Wypełnij basen dla dzieci z galaretki na jakiś zapaśniczej zabawy.
 • Jeśli podawania alkoholu do ponad 21 tłumu, aby galaretki strzałów.

W dobrej zabawy, ale Keep It Safe

Wspaniale jest odcięta, a czasem strona może trochę dzikie. Bez względu na to, co twój temat jest, zachować bezpieczeństwo każdego w głowie. Jeśli podawania alkoholu, upewnij się, że masz kilka wyznaczonych sterowniki dla każdego, kto jej potrzebuje. W ten sposób będziemy wszyscy wokół się bawić kolejny dzień, i prawdopodobnie z innego wielkiego tematu.

Magazyn: Hobby Czasopisma Porady

Wszystko o piwie Magazine

Wszystko o piwie Magazine jest mój numer 13 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy wszystko o piwie Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Jak mówi tytuł, ten magazyn jest o piwo. Mikro, makro, ręcznie wykonane, butelkach, puszkach, w beczkach, lub z prawdziwej drewnianej beczce, mają to wszystko pokryte. Informacje waha się od festiwali i konkursów piwa do lokalnych pubów warzenia piwa, a co idzie dobrze z wyszukanych potraw. Jeśli lubisz piwo, ten magazyn styl życia jest dla Ciebie.

Crafts'n Restauracje Magazyn

Crafts'n Magazyn jest moje mapy numer 9 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Crafts'n Magazyn jest mapy magazynu szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Rękodzieło 'n Things jest inspirujący magazyn pomysł pełen how-to i porad, które ułatwiają craftingu przyjemność. Średnio znajdziesz 20 pełnowymiarowych modeli w każdym wydaniu, wraz z łatwych wskazówek, list materiałowych, porady, techniki i kolumn. Rękodzieło 'n Things oferuje szeroką gamę projektów, takich jak prezenty, wearables, wystrój domu, biżuteria, centerpieces i dekoracji wakacje.

Stolarz Zachód Magazyn

Stolarz Zachód Magazyn jest mój numer 19 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Woodworker Zachód Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Woodworker Zachód (dawniej Southern California Woodworker) relacjonuje obróbki drewna w zachodnich Stanach Zjednoczonych od 1988 roku.

Pieczęć Linna News Magazine

Pieczęć Linna News Magazine jest mój numer 26 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Linna Stamp News Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Największa na świecie znaczek rynek z aktualnościami hobby up-to-the-minute, raportów na tematy, zbiory specjalne procentowe na podstawie zebranych znaczków.- Linna, szanowany w hobby, jest niezbędna dla kolekcjonera znaczków. Abonenci Linna są automatycznie rejestrowane w programie Advantage Amos, że można zapisać na kolektor do 30% off znaczków eksploatacyjnych, akcesoriów, dodatków, książek i katalogów!

Popularny magazyn drewna

Popularny drewna Magazyn jest mój numer 4 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy jest popularne drewna Magazyn magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Popularny drewna jest "najlepsze czasopismo projektu Ameryki" na początku i hobbystów pośrednich. Każdy numer zawiera kilkanaście lub więcej projektów, które zawierają wyraźne instrukcje, wybuchły rysunki, zdjęcia i schematy. Każdy numer zawiera artykuły techniki, wskazówki sklep, nowe recenzje produktów oraz pełnowymiarowe plany łóżkiem.

Kolekcjonerska Magazyn Samochodu

Kolekcjonerska Magazyn Samochodu jest mój numer 20 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Kolekcjonerska Automobile Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: Kolekcjonerska Motoryzacja przynosi historię motoryzacji do życia z musujące zdjęcia oraz jasnym piśmie. Felietony na kolektor i tematycznych samochodów od 1930 do 1980 roku. Regularne kolumny profilu dane branżowe, przyszłych kolekcjonerskie, modele i auto reklamy.

Moneta Ceny Magazyn

Moneta Ceny Magazyn jest mój numer 15 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Coin Ceny Magazine jest magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Poważne kolekcjonerów potrzebujesz ten przewodnik cenowej do nas monet i banknotów, które oferuje również artykuły na temat klasyfikacji i oceny prawdziwą wartość swoich monet, nowości na rynku i funkcji na specjalnych monet z Kanady i Meksyku, antyczne monety i monet z błędów bicia. Numizmatyków są pewni, że ta publikacja będzie dać im dokładne, bieżące aktualizacje wyceny.

Hobby Czasopisma

Mam mnóstwo wielkich magazynów do wyboru w mojej kategorii magazyn Hobby. Najbardziej popularne jest popularne Fotografia & Imaging do swoich super cenie dyskontowej, stale zmieniających recenzje produktów i informacji oraz długotrwałe popularności. Ale inne wielkie tytuły należą fotograficzny i Wood Magazine. Mam czasopism w tej kategorii dla producentów piwa, kolekcjonerów, rockowych i kosztownych specjalistów, twórców lalek, kolekcjonerów znaczków i kilka hobby, ja nawet nie rozumieją siebie. Również w kategorii czasopism Dziecka, mam stosunkowo nowy tytuł o nazwie "Pakiet O Fun", który daje Crafty pomysły dla dzieci. Nigdy nie uruchamiaj ze swoimi nożyczkami i korzystać ze wszystkich świetnych pomysłów magazyny te mają do zaoferowania.

Teddycrafts Magazyn

Teddycrafts Magazyn jest mój numer 24 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Teddycrafts Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Jeśli chcesz, aby pokazać swoją miłość z misiów w ogrodzie, w domu i na prezenty dajesz, skonsultować Teddycrafts, specjalną publikację z magazynu Miś i przyjaciele. Jest klin pełne pomysłów rzemieślniczych z motywem misia. Nawet zaczynając rzemieślników będzie znaleźć te kierunki łatwe do naśladowania. Ponadto, każdy projekt jest prezentowany w przepięknym kolorze, w towarzystwie pięknej fotografii wysokiej jakości masz oczekują od Miś i Przyjaciele.

Scott Stamp miesięcznik

Scott Stamp miesięcznik jest mój numer 22 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Scott Stamp Magazine miesięczny jest magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Magazyn ten bawi i wychowuje kolektorów na wszystkich poziomach zainteresowania poprzez dobrze ilustruje, interesujące i pouczające artykuły , Magazyn pełni ważną funkcję w hobby, dostarczając najnowsze informacje na temat nowych emisji skarbowych, w tym ilustracje i inne szczegóły nie są dostępne w innych filatelistycznych publikacji. Abonenci Scott Stamp Miesięczny są automatycznie rejestrowane w programie Advantage Amos, które mogą ocalić kolektora do 30% rabatu znaczków eksploatacyjnych, akcesoriów, dodatków, książek i katalogów!

Weekend Woodcrafts Magazyn

Weekend Woodcrafts Magazyn jest mój numer 17 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy jest Magazine woodcrafts Weekend magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Weekend Woodcrafts to magazyn dla projektów drewna. Każdy numerze 8 do 10 nowych i ciekawych projektów, dostosowanych dla osób od początkujących do rzemieślników. Zawarte w każdym wydaniu są łatwe w kompletne projekty, począwszy od drewna targi rzemiosła nowościach i akcenty dekoracyjne do domu do przydatnych AGD i zabawek drewnianych. Są także łatwe do naśladowania wskazówki, w pełnym kolorze, krok po kroku zdjęcia i pełnowymiarowa, wysuwane wzory. Czytelnicy również udostępniać swoje własne wskazówki i techniki obróbki drewna, a nawet złożyć oryginalne projekty magazynu.

Coin World Magazine

Coin World Magazine jest mój numer 16 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Coin World Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: najlepszy tygodniowy zasięg zbieranie monet i wszystko numizmatyczne. Coin World to źródło dla Stanów Zjednoczonych i międzynarodowe wiadomości hobby, zasięg, raporty na temat nowych zagadnień, trendów, metali szlachetnych, powiększonej o jak tam i to dlaczego zbierania. Abonenci Coin Świata są automatycznie rejestrowane w programie Advantage Amos, które mogą ocalić kolektora do 20% off monet eksploatacyjnych, akcesoriów i książki!

Popularne Fotografia & Imaging Magazyn

Popularne Fotografia & Imaging Magazyn jest mój numer 1 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy popularne Fotografia & Imaging Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: Zdjęcie entuzjastów na wszystkich poziomach znajdzie ciekawe, pomocne artykuły na temat sprzętu i kompozycji zdjęć w każdym wydaniu Popularnej Fotografia. Początkujących i profesjonalistów poprawi swoją sztukę poprzez uczenie się nowych sposobów poszukiwania i uchwycić ciekawe fotografie. Popularne Fotografia przynosi przykłady fotografii, które zachwycą i oświecić.

Woodworker Journal Magazine

Woodworker Journal Magazine jest mój numer 11 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Woodworker Journal Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Woodworker Journal jest magazyn dla ludzi, którzy kochają obróbki drewna. Stolarzy, którzy czytają Woodworker Journal znajdzie plany budowy wielkich projektów, opinie narzędzi do obróbki drewna i wiele wskazówek i technik obróbki drewna.

Drewno Magazine

Drewno Magazine jest mój numer 3 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Wood Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Drewno jest numerem jeden magazyn dla stolarzy domu na wszystkich poziomach zaawansowania. Problemy posiadają instrukcje dotyczące projektów wartościowych, plus wskazówki sklepowe, najpóźniej narzędzi i technik, porady na temat jak skonfigurować swój warsztat jak najlepiej dostosowane do potrzeb klientów, i wiele innych tematów zaprojektowane w celu zwiększenia przyjemności z korzystania z obróbki drewna.

Picture Magazyn

Picture Magazyn jest mój numer 7 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy zdjęcia Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: magazyn Obraz jest publikacja zdjęcia krajowy przemysł oparty na dostarczaniu NYC wiadomości, kalendarza i zdarzeń informacyjnych, fotograf profile i wywiady, reklamy i czasopism, recenzji internetowe i cyfrowe kolumny i sprzęt i informacje o produkcie. Magazyn ogromnie wzrosła w ciągu ostatnich 2 lat i stał się ostrym, intuicyjny i cenny surowiec przemysłu fotograficznego. Obraz znalazł swoją niszę w dostarczaniu inteligentnych i wnikliwe spojrzenie na obecnym rynku fotografii.

Paper Crafts Magazine

Paper Crafts Magazine jest mój numer 6 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy papierowe Rękodzieło Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: magazyn papieru Rękodzieło Primedia inspiruje i poleca czytelnikom w świecie rzeczy, które mogą być tworzone przy użyciu papieru i jego ozdoby, w tym przyciski, oczkami, amulety, włókien, gliny, metalu, ulotne, i więcej. W każdym numerze oferuje szereg najgorętszych nowych stylów i technik wytwarzania kartek okolicznościowych ręcznie; prezenty; prezent okłady, torby i znaczniki; zabawy wystrój, zaproszenia i przysług; i akcenty w domu, takie jak pudełka, ramki i ozdoby. Nasz popularny Paper Crafts 101 kolumna uczy się nowych technik w łatwy, wizualnej formie krok po kroku, a porady, narzędzia i techniki sprawia, że ​​papier rzemiosła więcej zabawy i sukcesów niż kiedykolwiek. A kolumna Nastroje zapewnia tylko słowa, które chciał powiedzieć. Pełna lista dostaw pozwala znaleźć produkty z łatwością.

Miś i przyjaciele Magazyn

Miś i Znajomi Magazyn jest mój numer 28 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Miś i przyjaciele Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: Magazyn Miś i Przyjaciele oferuje swoim czytelnikom zarówno magazyn o sztuce pełen świecące zdjęciami wyjątkowej misiem niedźwiedzie i autorytatywny przewodnik do misia świat. W tym roku to 100. rocznica misia, który obchodzony jest w każdym wydaniu.

Lalka Reader Magazyn

Lalka Reader Magazyn jest mój numer 21 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy lalka Reader Magazine jest magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Lalka Reader zapewnia początkujących i zaawansowanych kolekcjonerów z informacją o zabytkowych lalek, lalek kolekcjonerskich i nowoczesnych, a ostatni oferty od producentów i artystów współczesnych lalek

Latarnia Digest Magazine

Latarnia Digest Magazine jest mój numer 14 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy latarnia morska Digest Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: Jeśli lubisz historię, podróże, zbieranie przedmiotów kolekcjonerskich lub antyków mautical latarni i chcesz być na bieżąco o bieżących wydarzeniach na morzu, a następnie Lighthouse Digest jest magazyn dla Ciebie. Każde wydanie jest pełna opowieści historycznych, rzadkich starych opowieści, bieżących wydarzeń i wiadomości z całego latarni kraju. Bądź pierwszym, aby dowiedzieć się o nowych produktach latarni, książek i filmów. Planowanie przybrzeżnej wakacje - zobacz kalendarz imprez znaleźć wycieczki łodzią i imprez i festiwali latarni całym kraju.

Moneta Wartości Magazine

Moneta Wartości Magazyn jest mój numer 27 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy monety Wartości Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: wartości monet łączy terminowe wstępniak z najbardziej wszechstronnych, up-to-date przewodnika cen detalicznych na monety rynku. Oni śledzić wartości dla wszystkich monet USA dokonanych od 1792 r, obecnie 45.000 wartości i liczenia. Zapisz się do wartości monet i będziesz również uzyskać własne wartości osobiste Moneta, online konto, które pozwala śledzić swoje portfolio i na bieżąco na temat cen między poszczególnymi miesięcznika! Wartości monety jest wysyłany przez tych samych ekspertów, którzy publikują Coin World, tygodnik, który stał się światowym # 1 publikacja dla kolekcjonerów.

Monety Magazyn

Monety Magazyn jest mój numer 5 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy o emisji monet Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: Z naciskiem na monetach i walucie USA, monet znajduje się wiele interesujących artykułów na temat historii za stare i nowe monet. Kolekcjonerzy mogą również korzystać artykuły na temat inwestowania w numizmatycznych, plus kolumny na obszarach szczególnego zainteresowania, takie jak medale, błędów i odmian monet, najnowsze wzory i waluty papierowej.

Krzyż Stitcher Magazyn

Krzyż Stitcher Magazyn jest mój numer 18 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy krzyża Stitcher Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Krzyż Stitcher jest pomysł i jak do magazynu dla miłośników haftu. Projekty różnią się w szybki i łatwy do zaawansowanych elementów. Krzyż Stitcher posiada największy wybór oryginalnych projektów, które przewidują wyraźne zwięzłe instrukcje, kompletne wykazy dostaw i łatwy do naśladowania wykresów. Znajdziesz pomysłów ekranu i opcje wykańczania, ilustracje szwów specjalistycznych.

Dom Malarstwo Magazyn

Malarstwo Dom Magazyn jest mój numer 25 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Magazyn Malarstwo Dom jest magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Malarstwo Dom jest kompletne źródło dla projektów sezonowych. Projektanci oferują bardzo najlepszych projektów wakacyjnych - reprezentowanie różnych technik powierzchniowych i poziomach zaawansowania - wraz z łatwym w obsłudze formacie, pełnych kolorowych zdjęć studyjnych i arkuszach. Projekty koncentrują się na projektach wypoczynkowych na Wielkanoc, Halloween, Święto Dziękczynienia i Boże Narodzenie.

Shutterbug Magazyn

Shutterbug Magazyn jest mój numer 29 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Shutterbug Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Idealne dla fotografa amatora, Shutterbug zapewnia mnóstwo porad, jak korzystać z najlepszych technik i sprzętu, aby uzyskać genialny i ekscytujące zdjęcia zarówno wewnątrz i na zewnątrz! Każde wydanie zawiera raporty z hands-on aparat, obiektyw i testy filmowymi, wiadomości na temat najnowszych produktów, w tym urządzeń obrazowania cyfrowego, profili renomowanych fotografów i poufnych porad od profesjonalistów na temat tworzenia efektów specjalnych, które zmieniają dobre zdjęcia w doskonałej jakości zdjęcia ,

Amerykańska Woodworker Magazine

Amerykańska Woodworker Magazine jest mój numer 8 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy amerykański Woodworker Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Amerykańska Woodworker jest magazyn dla każdego, kto poważnie myśli o realizacji tego coraz bardziej popularne hobby. Każde wydanie daje porady na temat praktycznych technik, wiadomości o nowych narzędzi i produktów, a także szczegółowe instrukcje dotyczące najlepszych projektów dla stolarza do domu.

Dzisiejsze kreatywny Strona główna Magazyn Sztuki

Dzisiejsze Twórcze Dom Sztuka Magazyn jest mój numer 10 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Dzisiejsze Twórcze Home Media Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: Brak danych na temat wszelkich kioskach, Dzisiejsze Twórcze Dom Sztuka Magazyn jest pełen inspiracji, pomysłów, wnikliwość i wskazówki. Dekorowanie pomysły, wspaniałe przepisy kulinarne, zabawne wydarzenia, spostrzeżenia ogrodnictwo, inspiracje, koncepcje rzemieślniczych prezent - z pi? Kne i przejrzyste instrukcje krok po kroku pokazano, jak to wszystko stworzyć. Z płatnego abonamentu, otrzymasz również bezpłatne członkostwo w Klubie Sztuki Twórczej Home.

Tole World Magazine

Tole Magazyn Świat jest mój numer 23 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy jest Tole World Magazine magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Tole Świat jest wspaniały magazyn dla każdej dekoracyjne artysty. Problemy posiadają 10 do 12 perspektyw, zaprojektowane przez najlepszych malarskich artystów z całego świata. Różnorodność wzorów dla wszystkich pór roku i okazji będzie inspiracją do tworzenia pięknych akcentów domu, prezenty dla rodziny i przyjaciół, lub przedmioty do sprzedaży na bazarach i targach rzemieślniczych. Kolorowe zdjęcia, kompletne krok po kroku instrukcje i wzory pełnowymiarowe pomóc artystów na każdym poziomie zaawansowania, aby osiągnąć sukces, czy jest rozpoczęcie własnej działalności rzemieślniczej lub po prostu stara się poprawić swoją technikę. Tole Świat oferuje również artykuły w interesie ogólnym i ozdobnych malarzy, które obejmują doradztwo techniczne, opinie o nowych produktach i książek oraz kalendarz wydarzeń.

Rock & Gem Magazyn

Rock & Gem Magazyn jest mój numer 12 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Rock & Gem Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: Magazyn ten zawiera instrukcje dla amatora i hobbystów lapidarium mineralnej. Krok po kroku zdjęcia pokazać i powiedzieć, jak tworzyć biżuterię. Rockhound wycieczki terenowe wskazać najlepszych obszarów do zbierania. Rock & Gem zawiera także przewodniki aukcji nabywców produktów i usług.

Magazyn Fotograficzny

Magazyn Fotograficzny jest mój numer 2 rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Magazyn Fotograficzny jest magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: fotograficzny jest jak do magazynu poświęcony zwiększenie fotograficznej wiedzy, umiejętności i przyjemność. Edytowany przez profesjonalistów dla amatorów, mieszanki fotograficzne zasięgu urządzenia z jak do funkcji stworzyć ekscytujące wyzwanie dla czytelnika. Książka fotograficzny jest źródłem informacji dotyczących sprzętu fotograficznego i akcesoriów, warsztatach, szkołach, konkursy, książki, seminaria i podróży zdjęć.

Urodziny: Birthday Party Tematy Porady

Temat Zaproszenia

Żadna partia tematem jest kompletna bez zaproszeń tematycznych. W zależności od tego, co idea Twojej strony jest, można uzyskać bardzo kreatywny z różnych zaproszeń tematycznych. Nie ograniczaj swoich pomysłów do standardowych kart dwuwymiarowych. Na przykład, jeśli jesteś imprezę z tematem karaoke, wysłać gościom CD pełne muzyki mogą śpiewać. Możesz nawet stworzyć piosenkę niech wiedzą o tym wydarzeniu. Na imprezie motyw z popołudniową herbatę, wysłać torebkę wraz z zaproszeniem. Zaproszenie może zostać wysłany w koperty, pudełka, jak karty, z rekwizytami, a nawet za pośrednictwem komputera.

Tematyczne urodzinowe całej rodziny

Rzucanie tematyczne urodziny z gośćmi z jednego do dziewięćdziesiąt jeden? Spróbuj film tematyczne urodziny, że cała rodzina może cieszyć. To jest to, co trzeba zrobić:

 • Start z zaproszeń godne premiera Hollywood.
 • Dekoracje ze świateł scenicznych, czerwony dywan, i tworzyć własne walk of fame z nazwiskami Gości.
 • Mają kilka filmów na stronie odpowiednich dla widzów od najmłodszych babes do nich dorośli chcieliby zobaczyć.
 • Wyznaczyć różne "teatry" z różnych pokazów filmowych. Jeśli masz dużą pustą ścianę, dostać projektor i pokazać hitu na domowym "dużym ekranie".
 • Rozdaj sprzyja partii, takich jak bilety czekolady popcorn filmowych lub skrzyniach pełnych smacznych przekąsek.

Świecić w ciemnościach Partii

Goście z sprzętu lub pałeczek naszyjniki blask blask. Użyj farby blask na zaproszenia. Użyj zielone i fioletowe płytki z świecić w ciemności naklejki na Tablecover i kubki. Graj Hot Potato z piłką glow-in-the-dark, tag latarki, i zrobić bransoletki z koralików poświata żarowych, paznokcie farby farbą blask lub użyj mleczne długopisy, aby projekty. Podawać neon zielony napoje z słomek żarowych. Dla starszych dzieci, wynajem czarne światło dla partii blask tańca.

Grown Up Birthday Party Theme For Kids

Wiele dzieci urodziny pomysłów stron tematycznych są oparte na współczesnych filmów, programów telewizyjnych i znaków. Jeśli chcesz spróbować inną alternatywę dla wspólnego urodziny strona tematu dla dzieci, że będzie nadal dają dzieciom dzień pełen wrażeń, spróbuj rzucając "dorastał" Dinner Party lub podwieczorek. Pozwól dzieciom wybrać własne "dorosłego" zaproszenie wysłać do gości. Możesz pomóc dzieciom udekorować bardziej formalnej miejsce ustawienia i menu. Dodać miejsce karty tak, że każdy wie, gdzie będą siedzieć. Następnie pozwól dzieciom ubierać się w ich wersji dorastał stroju.

Dla dzieci, które są bardziej bystry komputera, możesz rozważyć temat firmy w oparciu o nie stosowanie przemocy komputera lub gry wideo. Jedną z zalet tej partii tematu jest zdolność do niektórych przetargów lub dostaw stron siebie. Wiele witryn zdjęć lub logo, które można pobrać do akcesoriów na imprezę. Po uroczystości jest w toku, można kontynuować temat firm, tworząc zespoły i pozwolić każde dziecko ma kolej grając w grę komputerową, że temat stron jest oparty na. Jeśli dzieci są zbyt młodzi, aby zagrać w grę razem, modyfikowanie działań, tworząc wyzwanie, które dzieci mogą uczestniczyć w. Na przykład, ponownego uchwalenia sceny z gry lub wyszukiwanie obiektów, które pojawiają się w grze.

Birthday Party Pomysły: Tween 12

W "animacji lat" - w przypadku gdy osoba nie jest całkiem nastolatek, a nie dzieckiem albo - są wyzwaniem na wielu poziomach. Interesy animacji są podzielone między dwie grupy, więc on lub ona może być trudne, aby dowiedzieć się, osoba! W rezultacie, planuje przyjęcie urodzinowe dla 12-latek jest prosta sprawa. Pamiętaj, aby zrobić swoją pracę domową przed ręką. Dowiedz się interesy urodziny chłopca lub dziewczynki i jego przyjaciół i budować temat urodzinowe wokół nich. Czy on / ona lubi sport? Muzyka? Pewien film lub program TV? Po wybraniu tematu, być kreatywnym w realizacji, biorąc pod uwagę, jak jedzenie, picie, dekoracje, muzyka i gry mogą prowadzić do tematu przez w partii. I nie zapomnij się bawić!

Party Pomysły tematyczne na urodziny Dziewczyna

Ponieważ filmowe i telewizyjne znaki są wprowadzane do obrotu na dostawy partii, to jest łatwe do partii, która prezentuje ulubioną postać dziecka. Dziewczyny, które chcą się ubrać na imprezę temat bajki może chcesz mieć strój tylko na tę okazję. Wybierz jedną z możliwości, takich jak Czerwony Kapturek, Tinker Bell, i Kopciuszek. Dziewczęta uczestniczące w cosmo dziewczyna partii tematu może być gwiazdą rocka fajne własnymi wypukłościami okularów przeciwsłonecznych. Gdy dziewczyna teen urodziny dostaje elegancki nowy wygląd, nagrywać metamorfozę na jednorazowym aparatem. Urodzinowe motywy są łatwe do tworzenia ciasto z prawem, dekoracje i przysługi, ale nie zapomnij o grach. Jeśli jest to impreza dziewczyny, niech się jadalne biżuterii przy użyciu sznurka, płatki i słodycze.

Party Pomysły tematyczne na urodziny Dziewczyna

Tylko dlatego, że jesteś imprezę urodzinową dla dziewczyny urodziny, nie oznacza po prostu wyciągnąć wszystkie różowe płytki i serpentyny można znaleźć. Nawet młodsze dziewczyny odpowiedzą na imprezę pomysły tematyczne z pewnym poziomie zaawansowania. Jeśli masz problemy wymyślanie pomysłów, tutaj jest kilka inspiracji dla Ciebie.

Książeczka theme- Młodsze dzieci będą zachwycone udział w połączeniu sztuki, rzemiosła, i muzyki w oparciu o motyw bajki. Można nawet najmłodszych przebranych w postaci ich wyboru.

Cosmo Dziewczyna motyw - Dla dziewcząt zainteresowanych najnowszymi trendami, wprowadzenie do najmodniejszych włosów, makijaż i ubrania będzie dobra zabawa dla wszystkich. W tej partii tematu, dziewczyny się do glam się w wiek odpowiedni sposób.

Uzdrowisko motywu czasu - Masz jakieś pączkowanie młodzieży w celu zaspokojenia firm do tematu? Ułożyła strony spa, że ​​będą one na pewno cieszyć. Manicure, pedicure oraz nowa fryzura będzie każdy młodzieży urodziny dziewczyna czuje jej najlepiej.

Birthday Party Tematy dla miłośników zwierząt

Dla dzieci lub dzieci na sercu, że kochają zwierzęta, nie można pominąć z tematów urodziny, które zawierają przyrody. Oto niektóre tematy urodziny dla miłośników zwierząt.

Dziki Outback: kangury, misie koala, krokodyle - oh my! Stwórz scenę z antypodów murem papieru rocka, masz kompasy na rękę dla przysługi i załadować na laski na mini wycieczkę. Dekoracje z nadziewane wersjach zwierząt z antypodów i zobacz, czy możesz uzyskać zoomobile z real deal przyjść do Ciebie.

Woda życia Eksploracja: Użyj niebieski celofan stworzyć ścianę swojego podwodnego świata. Dekoracje z ryb z tworzywa sztucznego, ośmiornice i płaszczki. Zrób swój własny mini "dotykowy basen", wypełniając dużą plastikową wanna z piasku, wody, promieni makiety rozgwiazdy i smyczkowych oraz tworzywa sztucznego morski anemon. Dzieci mogą pływać w dużym "puli" wypełniona kolorowymi kulkami i niebieskie makiety ryb.

Prehistoric Dinosaur World: Cofnij się w czasie i mają prehistoryczne dinozaury światowej partii. Czy nagrane dźwięki tyrannosaurus rex i jego potężnego huku. Tworzenie piaskownica i wykopaliska archeologiczne gospodarzem dla kości dinozaurów. Wyślij dzieci do domu z papier mache "dinozaurów jajka" wypełnione cukierkami i tworzyw sztucznych dinozaurów zabawek.

Strona, na budżet

Jeśli jesteś na napięty budżet i dziecko domagają urodziny, nie rozpaczaj. W sercu wszystko, większość dzieci tak naprawdę chce mieć garstkę przyjaciół nad grać. Możesz zrobić ze stron tak proste, jak wycieczkę do lokalnego parku lub basenem wspólnym. Wybierz jakieś staroświeckie gry grać jak pin ogon na osiołku, posiada 3 nogach wyścigu lub ziemniaków na wyścigu łyżką, i grać w szarady.

Możesz dostarczyć worki na lunch do dekoracji jako działalność, a nie kupując urządzone "cukierek" torby. Jeśli chcesz, aby zapewnić więcej niż ciasta i lody, ma "zrobić własną pizzę" partii, z domowej roboty ciasto i sos do pizzy oraz różnych dodatków.

Bowling Party

Gdy dzieci są o 6 lub 7 mogą mieć prawdziwa zabawa na kręgielni! Większość alejek teraz dostarczyć pakiety urodzinowe, które obejmują kręgle, wypożyczalnia obuwia i żywności. To może być pomysł, jeśli szukasz czegoś łatwego - ktoś działa i planowania, a dzieci mogą się bawić! Postaraj się trafić w uliczkę, kiedy zaczyna "światło księżyca bowling" - oni wyłączyć większość świateł, a wszystko, co jest białe lub pastelowe świeci w ciemności!

Wyraziste kolory

Prosty sposób, aby utrzymać motyw impreza w całym jest wybranie jednego koloru na wszystko. Na przykład, jeśli motyw partii jest Elmo, kup czerwone talerze, kubki, serwetki, balony i serpentyny na sklep spożywczy lub "dolar" sklep.
Dekoracje dokona temat, i będzie zapłacić znacznie mniej niż gdybyś kupił drogie zadrukowanych towarów.

Urodziny Temat: Połowa Urodziny

Wielu rodziców małych dzieci lubią świętować pół urodziny. Specjalnie dla dzieci, których urodziny można zmniejszyć przez głównych świąt na lub w pobliżu swoich urodzinach, o motyw urodzinowe pół urodziny może sprawić, że poczujesz się wyjątkowo.

Chcesz wspaniałe pół pomysły urodzinowe? Możesz upiec ciasto i pokroić na pół. (Zatrzymanie drugą połowę na innej specjalnej kolacji.) Chodź z innymi tematami "pół", jak również. Możesz udekorować tylko pół pokoju lub dokonać pół kartkę urodzinową.

Strona Temat: nie musi być drogie

Zaangażuj dziecko urodziny przy wyborze tematu urodzinowe. Nie daj się powiesił na poszczególnych programów telewizyjnych lub filmów. O wiele łatwiej jest zaplanować "cowboy" partii niż "Cowboy Bob" partii! Oprócz zakupu płytki, serwetki i filiżanki, to jest zabawa, aby niektóre z ozdób partyjnych być domowej roboty. Jeśli Twoje dziecko jest na tyle stary, daj im pomóc i zaplanować dekoracje na temat firmy.

Znajdź muzykę do gry, podczas gdy goście przyjeżdżają. Oprócz gier i nagród, myślę o jakiejś aktywności dzieci mogą zrobić na końcu strony, która może być przerwany. Jednostki, które dzieci mogą łatwo zakończyć w domu lub w ciągu kilku minut może być dobry sposób, aby mieć dzieci wyciszenie trochę.

Strona Pomysł na Teen

Problem z wybraniem tematu urodzinowe? Gdy utkniesz na idei partii dla nastolatek, należy najpierw dowiedzieć się, co twój budżet jest dla partii. Powiedz nastolatka, co w budżecie kwotą jest i niech pomaga dowiedzieć się, co mogą zrobić. Łyżwiarstwo na miejscowym lodowisku (bez wynajmu sali i płacąc za ich ciasta i lody) można zmieścić wiele budżetów.

* Innym rozwiązaniem jest mieć kolacji z jedzeniem, które można "zbudowany na zamówienie" jak tacos lub pizzy. Możesz nakarmić tłum bez rozbijania banku, jeśli planować i wciąż pozwól dzieciom bawić.

Fairy Party

Proszę wszystkich, aby przyjść w stroju wróżki! To dostaje dziewczyny biorące udział w imprezie, a także nadaje się do magii i wygląd strony! Podawać drobny jedzenie do wróżki. I ich dekoracji gwiazda różdżkę (gwiazdkowe cięcia kształtów z cienkiego drewna lub płyty plakatu. Kleju do długości kołka i sprayu farby złota. Dziewczynki mogą urządzić własną różdżkę z brokatem-klej, naklejki i konfetti foliowe. Albo mógłbyś mieć je gotowe przed imprezą.) Jeśli jest w ramach budżetu można również zasłona cały "bajki grotę" z tiulu, a jeśli nie, spróbuj wiszące balony i sparkly gwiazdy z sufitu z błyszczących wstążek (skorzystać z lokalnym sklepie dolara tych rzeczy!).
(Niektóre z tych idei jest dzięki uprzejmości Petra nasz własny notatnik-tips guru).

Dziecko Theme Strona: Skup się na ulubionym zajęciem

Na imprezie motyw dziecka, często zabawne skupić się na sporcie lub ulubionej aktywności dziecka urodziny. Jeśli Twoje dziecko lubi pływać i jest na tyle stary, że myślisz, że większość gości będzie bezpieczny, a także wody, dowiedzieć się o konieczności imprezę w swoim sąsiedztwie basenu, jeśli jest dostępny. W sąsiedztwie basenu pływackiego, można udekorować stół piknikowy na basenie z motywem hawajskim lub wyspie, uzyskać Pinata, i zapewniają przekąski lub masz pizze dostarczane. Dzieci mogą bawić się na ogół na wiele godzin w basenie i spontanicznie pochodzić z różnego rodzaju gier do zabawy.

Party Tematy na urodziny chłopców

Szukam osób tematów dla chłopca urodziny? Możesz uciec ze standardowym gromadzenia gości, ciasta i lody, ale przyjęcie urodzinowe będzie o wiele więcej zabawy z bardziej pomysłowych tematów firm. Nie martw się, jest mało pomysłów. Mamy dla Ciebie kilka tutaj:

Undercover szpiegiem motyw - Włącz imprezę dla urodziny chłopca do tajnego agenta afery. Niech goście rozwiązać zagadkę, spróbuj na przebrań i wypełnić swój dzień z podwójnymi gadżetów typu środek do zwiedzania.

Temat obóz sportowy - Jeśli masz sportowca w rodzinie z urodzin na horyzoncie, rzucać wydarzenie sportowe obóz partii. Tworzenie jednolite koszulki dla gości i uderzył w pole do przyjaznej próbnika bandery piłka nożna, i koszykówki. Gdy goście są gotowe do katastrofy, służyć przekąski, mają ciasto, i zdać się trofea przysług.

Temat Car Racing - Dekoracje z flagami i transparentami w kratkę wyścigów. Tworzenie przystanek pełen przekąsek i napojów, aby przejść pit. Następnie wyrównać miniaturowy tor wyścigowy z samochodów i pilotów.

Urodziny Temat: Treasure Hunt na prezenty

Zabawa urodzinowa tematem jest ukryć prezenty i umożliwić osobie urodziny (czy osoby dorosłej lub dziecka) wskazówek na temat gdzie znajduje się obecny styl zamiatacz ulic polować. Na kartce papieru, zapisz pojęcia o tym, gdzie w przyszłym wskazówką może być znaleziony. Prowadzić je w pogoni jednak wielu wskazówek na ich wiek może obsługiwać: dwa lub trzy dla młodszych dzieci i bardziej dla starszych. Dla bardzo małych dzieci, a nie używać zdjęć słowa, aby wskazać lokalizację następnego pojęcia. Innym podobnym tematem urodziny związać ciąg do chwili obecnej, a następnie uruchomić ciąg w całym domu, a kończy się na łóżku urodziny dziecka. Kiedy wstaję rano, muszą przestrzegać znaków, aby znaleźć swój pierwszy prezent.

Urodziny Temat dla wszystkich wieków

Wybór tematu urodzinowe dla dziecka strony może być bardzo ważne dla dziecka. Oprócz znaków telewizyjnych lub gwiazdy filmowe, rozważyć dziecka ulubione zwierzę lub kolor. Smoki, Mother Goose i jednorożce są popularne tematy w ramach 4 tłumu.

* Starsze dzieci mogą korzystać z motywu urodziny takich jak kowboje, księżniczki, superbohaterów, przestrzeni, i piratów. Nastolatki jak karaoke, spa piękności dla dziewcząt, zabawa taneczna, lub "zrobić własny film" partii, jeśli masz aparat dostępne.

Pokój Castle Party

Jeśli masz bliźniąt dwujajowych, lub syn i córka w pobliżu w partii wieku może być trudne do skoordynowania. Co z podwójnym zamku tematu? Można pracować w interesie młodego chłopca i dziewczyny, ubierając jeden jako księcia, inne jako Księżniczka i pracy temat twojego rozmówcy wokół tego!

Urodziny Temat: Legos

Wybierz motyw urodzinowy, który pasuje do osobowości dziecka. Jeśli nie widziałeś to zrobić przed, po prostu dostosować klasyczne pomysły firm, aby dopasować swój temat. Jeśli Twoje dziecko lubi budować z klocków lego, sprawiają, że temat. Możesz zrobić ciasto ozdobione Lego lub sprawić, że ciasto wygląda jak wielki kawałek Lego.

Miłej gry, które rzucają wyzwanie, jak szybko dzieci mogą budować pewne rzeczy z klocków lego. Umieścić kilka klocków lego w słoiku i mają dzieci odgadnąć, ile sztuk jest w środku. Wyślij każdego dziecka do domu z małym zestawem klocków Lego na rzecz partii.

Wielki Skok Rok Birthday Party Pomysły

Jennifer G

Smutny, bo masz tylko urodziny co cztery lata? Nie! Podobnie jak Szalony Kapelusznik z Alicji w Krainie Czarów, oto kilka cennych sugestii, jak mieć wielkie przyjęcie nie-urodziny co roku zamiast czekać i tylko o ćwierć swoich urodzin.

Wybierz swój ulubiony

Większość ludzi zatrzymany z dnia na dzień świętowania. Nie ty. Wybierz swój ulubiony dzień i czadu. Na przykład, jeśli pamiętasz swoje ukończeniu czule, to twój nowy termin urodziny może być 20 czerwca. Możesz wybrać dowolną datę, która ma szczególne znaczenie, jak w dniu pierwszym pocałunku, dnia dostałeś prawo jazdy, a nawet dni, że trzymasz szelki off.

Przechowywać Wszyscy odgadywanie

Obrócić swoje urodziny w różnych porach roku, więc czwarty rok jest twój rok zima, dzieje się na faktycznej daty urodzin. Pozostałe trzy to zabawa, sezon tematyce strony obejmujące wszystko, co najbardziej lubisz o zimie, wiosną, latem i jesienią. Jeśli masz ulubionego filmu lub książki, to jest czas, aby stworzyć temat firm, aby zaskoczyć swoich gości. Wszyscy będą się doczekać obchodzi cię.

Jest to o Tobie

Bez względu na to, co ktoś próbuje powiedzieć, zrobić obchodzi swoje urodziny, pamiętaj, że zawsze jest rozmowa. Nie pozwól nikomu deszcz na urodziny. Jeśli kochasz w centrum zoo, ale to jest na zewnątrz, wybierz datę, gdzie każdy może cieszyć się komfortowo podczas świętuje swój dzień.

Twoje urodziny to wyjątkowy dzień. Czy świętować go raz w roku lub raz na cztery, tak długo, jak robisz to, co sprawia, że ​​jesteś szczęśliwy, reszta będzie oczywiście przestrzegać.

Dziesięć utworów grać w Birthday Party

Piosenki urodziny zrobić idealny soundtrack do jednych z najbardziej wyjątkowych chwil w swoim życiu. Aby pomóc w wyborze najlepszych piosenek do gry na każdej imprezie urodzinowej, tutaj jest lista dziesięciu najlepszych piosenek właściwych:

 1. Kool i "Celebration" Gang- (wyprodukowany w 1980 roku); dostroić powrót do przeszłości, że jest łatwy do śpiewać i ma wspaniały przepływ, który przyniesie do lat 80 w pokoju.
 2. Rihanna- "Birthday Cake" (wyprodukowany w 2011 roku); zmysłowy utwór, który będzie ustawiony odpowiedni nastrój dla każdej partii wyrosła z jego wielkich uderzeń tanecznych.
 3. Flo Rida- "Urodziny" (wyprodukowany w 2008 roku); Flo Rida daje epicki utwór taneczny i akt w twój urodziny must-have.
 4. Gra- "Celebration" (wyprodukowany w 2012 roku); świetna piosenka, że ​​będzie można śpiewać do melodii.
 5. Fabolous - "This Is My Party" (wyprodukowany w 2013 roku). Jego ostry instrumentalne firm zachowali się klasyczną stroną od jego wydania.
 6. Alphaville- "Forever Young" (wyprodukowany w 1984 roku); Lata 80. w najlepszym wydaniu. Lub jeśli wolisz nowsze utwory, używać wersji Jay-Z.
 7. R Kelly- "to twoje urodziny" (wyprodukowany w 2004 roku). Jest to klasyczna impreza hit, który będzie na bieżąco starszej publiczności rozrywkę.
 8. 50 Cent- "In da Club" (produkowane w 2002 roku), ta piosenka jest musi mieć dla tańca pamięci sceny na swoim przyjęciu urodzinowym.
 9. Bow Wow Lil '"Osiemnaście" (wyprodukowany w 2011 roku); Bow Wow produkują ten utwór wyłącznie na urodziny. Jest to must-have, szczególnie jeśli zwracają osiemnaście lat.
 10. Leslie Gore- "To My Party (i będę płakać jeśli chcę)" (wyprodukowany w 1963 roku); To staruszek, a wciąż jare.

Elmo Birthday Party Theme

Jeśli twój maluch uważa Elmo jest najlepszą rzeczą, kiedykolwiek, to prawdopodobnie rozważa urodzinowe motywu Elmo. Na szczęście, wiele innych rodzice postanowili rzucić strony ich małych dzieci o tej samej tematyce, więc istnieje wiele materiałów i pomysłów, aby pomóc swoim partia planuje łatwe.

 • Kostiumy Elmo może być naprawdę ekscytujące. Dzieci mogą korzystać z nich do gry dress-up gry. Jeśli nie chcesz, aby ubierać się, istnieje kilka gier Elmo, jak worek fasoli tematycznego podrzucenie, które warto zapewnić im grać w trakcie imprezy.
 • Jeśli masz Chicken Tańca Elmo, dlaczego nie założyć parkiecie dla gości partii? Będą one miały wielki czas po ołowiu Elma i rodzice będą się dobrze bawić oglądając ich dzieci działają tak urocze.
 • Możesz znaleźć standardowe materiały Elmo tematyczne firm, takich jak kubki i talerze, ale istnieje również wiele innych opcji. Piñatas, t-shirty, kolorowanki i kolorowanki są dostępne.
 • Lalki Finger i teatrów można wykorzystać do umieszczenia na dramatów Elmo i jego domowych ryb, Dorothy. Jeśli nikt nie chce umieścić na działania, będą nadal dobrze się bawić grając z lalkami.

Party Tematy na urodziny chłopców

Urodziny temat jest ważny, ponieważ prezentuje osobowość i zainteresowania dziecka. Jeśli twój syn lubi zwierzęta, rzut strony zoo tematyce z dostaw i ozdoby z egzotycznymi zwierzętami. Kopanie skarbów w piaskownicy jest idealny na uroczystość pirackim stylu. Imprezy urodzinowe z szpiegiem partyjnych tematów wymagają specjalnych odznak Agent dla gości nosić. Posiadanie temat obozu sportowego? Nie zakończeniu obozu sportowego bez odpowiedniego pojemnika na napój. Party motywy więcej wzdłuż linii torów i szybkie samochody wymagają kasków wyścigowych dla każdego z entuzjastów prędkości.

Tematy Birthday Party dla dorosłych

Kto powiedział, że dzieci powinny mieć wszystkie zabawy podczas urodzin? Dorosłych Birthday Party tematy mogą uroczystości zabawy dla dorosłych też. Jeśli szukasz dorosłych tematów urodziny, które są gwarantowane hity, spróbuj niektóre z tych pomysłów.

Casino Nights - wydobyć kości, karty do gry i kości stół zbyt. Masz wieczór z koktajle i rozwałkować ozdobnego w formie bufetu.

Arcade Popołudnie - Kto mówi, że dorośli zawsze mają działać w ten sposób? Ustaw cymbergaja, piłkarzyki, gry zręcznościowe i tradycyjnych. Przechowywać wymagania gastronomicznych proste - frytki i kąpieli, pizzę i napoje gazowane zakończy doświadczenie sala.

Posh Affair - Czy goście ubrani do dziewiątki, włącz skromny dom w swanky pad i wydobyć znakomite wina. Nie zapomnij formalnych zaproszeń i eleganckie melodie.

Wspinaczka Adventure - Nie boją się wysokości? Masz gangu wspinać mur skalny o wysokości przekór doświadczeniu. Możesz zarezerwować czas na miejscu lub mają mobilna ściana skalna przyjść do Ciebie. Po całej tej wspinaczki, goście będą głodni, więc upewnij się, że służą taryfy piknikowy dla głodnych gości.

Come as You Are Strona

Ta strona wymaga dziecku urodziny zachować w tajemnicy. , , jej goście zamiar zostać porwana!

Zadzwoń do rodziców gości kilka tygodni przed imprezą ich wpuścić na planach. Dowiedz się, gdzie każdy gość znajdzie się w odpowiednim czasie (czasy muszą być rozłożone aby odebrać z każdego gościa). Jeśli masz Pidżama party, rodzice będą musieli spakować torbę i niech wiesz, gdzie to będzie.

W dniu imprezy, spakować kilka napoje, przekąski, kapelusze strony i pojechać do każdego miejsca, zbierając gości po jednym na raz. Zabawa opiera się grupa staje się większy.

Birthday Party Tematy dla miłośników zwierząt

Możliwości tworzenia motywów zwierzęcych urodziny firm są nieograniczone. Na imprezie z motywu zwierzęcego, zawierają działania, takie jak pin ogon na osiołku. Spróbuj kilka dekoracje ścienne zwierząt ustawić nastroju na imprezę urodzinową. Spróbuj Pinata ryb o wydanie urodzinowe temat życia oceanu. Motywy zwierzęce i zabawy urodzinowe mogą zawierać dekoracje świąteczne z Animal Planet, Zoologii Barnyard Celebration, pies i kot. Niech twoje urodziny dziecko gra ubierać w lornetki i kapelusz zestaw przygody.

Pomysły na przestrzeni Party Food

Pomysły na przestrzeni Party Food
Kropi gwiazdkowe dodać natychmiastowy kosmiczny motyw.

Przestrzeń zabawy motywy są popularne decyzje dla niedoszłych astronautów i fanów przygód i przestrzeni za pomocą pomysły na miejsca partii żywności mogą menu partii nie z tego świata.

Planowanie przestrzeni Party Menu

Przed kruszące się pomysły na obcych jedzeniem, ważne jest, aby zaplanować pomysły menu strony odpowiednio. Urodziny, na przykład, będzie musiał ciasto przestrzeń tematyce, a także inne drobne przekąski, a na obiad lub kolację ze stron może wymagać bardziej istotnych opcji menu. Wiele żywności wspólne zabawy można sprytnie zmieniona na odzwierciedlają motyw kosmicznej bez zmiany przepisów - na przykład ciasteczka czekoladowe chunk może stać Skały księżycowe ciasteczka lub miniaturowe pizze może stać paszteciki UFO. Na szczęście, istnieje wiele możliwości w zakresie przestrzeni kosmicznej, które mogą pracować w każdym rodzaju stron.

Różne pomysły na przestrzeni Party Food

W zależności od rodzaju partii i liczby gości, różne smakołyki kosmiczne mogą być konieczne, a jedynym ograniczeniem tych gwiezdnych smakołyków jest kreatywność planowania menu.

Kosmiczne Ciastka

Istnieje szereg wzorów, które mogą być wykorzystywane do tworzenia placka przestrzeń motywem. Dostępne są wyspecjalizowane formy do pieczenia w kształcie rakiety lub sferyczne ciasta, które mogą być urządzone w przestrzeni tematów - kuliste ciasta, na przykład, może stać się każda planeta lub księżyc w zależności od koloru pudru i jak jest urządzone. Proste okrągłe ciastka mogą być ozdobione cukierki przypominać UFO, lub mogą być cięte na podstawowych kształtach obcych. Gęsty lukier można wcięty miarki tworzyć kraterów lub rozkruszone ciasteczka i łomów czekolada może być używany, aby dać planecie ciasta smaczne skały. Piekarze mogą także tworzyć ciasta z blachy ze scenami rakiet kosmicznych, w tym zabawki i cudzoziemców, które sprawiają, zabawne pamiątki ani przysług firm. Korzystanie sparkler świec można dodać jeszcze bardziej z tego świata szczegółowo ciast miejsca urodzin.

Przysmaki tematyczne

Pomysły na przestrzeni Party Food
Alien soku

Każdy rodzaj partii żywności może być motywem do koordynacji z motywem kosmicznym z prostych wyborów dekoracyjnych. Korzystanie srebrne wkładki do babeczek lub trzymać małe przekąski, na przykład, może dać futurystyczny czuć do każdej uczty. Foremki i formy mogą być wykorzystywane do tworzenia gwiazdy, planety, rakiety, astronauta, lub obce kształty na kanapki, ciastka, galaretki palca, plasterki owoców i innych elementów menu. Inne popularne pomysły na miejsca partii żywności obejmują:

 • Korzystanie zielony sody lub cios dla cudzoziemca napoju
 • Dekorowanie ciasteczek z gwiazdy kropi
 • Korzystanie pola soku lub torby do futurystycznego czuć
 • Tworzenie latające kanapki spodek z pitas
 • Korzystanie przestrzeń tematyce cukierków, takich jak obcych lub rakiet żelków statków
 • Znalezienie tematyczne opakowania cukierków, takie jak regularne lub miniaturowe batony z opakowań kosmicznych
 • Podając jakiekolwiek traktować nazwę tematyce kosmicznej, takich jak "księżyc rocka cukierków" lub "ptasie mleczko" Marsa kwadratów

Prawdziwa kosmiczna Żywności

Oszczędny i łatwy opcja dla miejsca partii żywności, która z pewnością zachwyci gości jest użycie prawdziwe odwodniony żywności, który został użyty w programie kosmicznym przez dziesięciolecia. Odwodnione astronauta jedzenie pochodzi w różnych smakołyków i indywidualnych przekąski, które są idealne dla osób, w tym truskawki, frytki, podwójne ciasteczka czekoladowe, lody, neapolitańskich i innych smakołyków. Bo to jedzenie jest w poszczególnych porcji, goście mogą także wybrać, które traktuje chcą spróbować i gospodarze producentów mogą zakupić tylko prawo amount.While miejsca żywność można kupić w okolicy miejsca turystycznych, takich jak Kennedy Space Visitor Center na Florydzie i Smithsonian Air and Space Museum w Waszyngtonie, wielu sprzedawców online oferują również traktuje kosmicznych i odwodnionych posiłki, w tym:

 • Przestrzeń Food Sticks: Mały wybór odwodnionych astronautów przekąsek.
 • Sklep Kosmos: Szeroki wybór odwodnionych posiłków i przekąsek, a także przestrzeń tematyce cukierki i naczynia.
 • SkyScopes kosmiczne zabawki: Różnorodność astronauta i odwodnionych czekoladowe przekąski.

Party planiści mogą również odwiedzić sklepy kemping bardziej odwodnione opcji żywności lub proste przekąski, takie jak bary muesli lub suszonych owoców może emulować traktuje przestrzeń.

Wyposażenie przestrzeni Tematyczne

Ponieważ przestrzeń motywy są na tyle specyficzne, może być konieczne, aby zakupić unikalny sprzęt do wcielania pomysłów w rzeczywiste kosmiczne smakołyki. Wiele sklepów i zabawy oferują proste wyposażenie, takie jak srebro, czarny, lub przestrzeń tematyce papierowe talerze i kubki, tace w kształcie gwiazdy i kostek lodu, gwiazdy i księżyc kropi, ale sprzedawców online oferują bardziej niezwykłe wyborów, takich jak:

 • CookieCutter.com: Cukierki formy z kształtami rakietowych i astronautów.
 • Cookie Cutter Sklep: Rocket kształcie cookie cutter.
 • Amazon.com: Rocket kształcie formy zamrażarki.


Od gwiazdy plików cookie do kanapek UFO do ciast rakietowych, odpowiednie pomysły na miejsca partii żywności może dokonać każda osoba międzygalaktyczne uroczystości.