grsail.com

miłość tattoo

Kokopelli Tattoo Designs

Kokopelli Tattoo Designs


Kokopelli wzory tatuaży są intrygujący sposób, aby doprowadzić do przeszłości do teraźniejszości. Dowiedz się więcej o tej popularnej postaci i jak można włączyć jeden w bardzo wyjątkowej tat własnych.

Co Kokopelli?

Można było zaobserwować postać Kokopelli przed nawet jeśli nazwa brzmi nieznane. Kokopelli rysunek glifów typu mężczyzna gra na flecie, jak jego włosy leci się dziko z tyłu głowy. On albo ubrany w prosty rodzimej sukni lub przedstawiony jako postać sztyftu.

Opis ten może sprawić, że dźwięk Kokopelli jak ikoną pop-artu, ale obraz rzeczywistości pochodzi od starożytnych petroglify znalezione podrapał się na głazy i ścianach skalnych w całej Ameryce Północnej, południowo-zachodnim regionie. Uważa glifów reprezentuje boga płodności, który Anasazi królował produkcji roślin oraz płodność u ludzi. Jak głosi legenda, Kokopelli wprowadził także zmiany pór roku z piosenek grał na flecie.

Bóg ten był również uważany za symbol nadziei, więc nic dziwnego, że jego zdjęcie zostało przeznaczone na tatuaż wzory. Jeśli ten prosty rysunek i jego opowieść o nadziei i zmiany odwołań do Ciebie, możesz rozważyć następujące pomysły na Kokopelli Tattoo Designs. Zarówno komunikat i rustykalny charakter rysunków są bardzo przekonujące.

Pomysły na Kokopelli Tattoo Designs

Od tradycyjnych po współczesne

Ogólnie, liczba Kokopelli jest często tylko sylwetka bez żadnych szczegółów leżąca. Odbarwiania postać w stałe czarnym czy innej jeden kolor będzie najczystszym reprezentacji używane do tatuażu. Jednak sztuka ciała ma być osobista, dlatego zachęcamy do dostosowania podstawowy projekt do własnych preferences.You może rozważyć:

Kokopelli Tattoo Designs

 • Dodawanie rysy twarzy, włosy lub inną odzież szczegóły
 • Zmiana na flecie do instrumentu to albo grać lub po prostu kocham, jak trąbka, klarnet, lub bębna
 • Zmiana podstawowy obraz w stylu tribal tatuaż

Bezpłatny Elementów

Kokopelli figura może wyglądać trochę samotna sama, więc można wybrać się korzystać z różnych innych petroglify, które dodadzą więcej zainteresowania do całkowitego projektu tatuażu.

Na przykład:

 • Kokopelli wygląda na wielką grę pod glif słonecznym. Twoje tatuażysta może łatwo tworzyć ten element za pomocą prostego koła do głównej części słońcu w otoczeniu szeregu mniejszych kręgów lub linii do reprezentowania promienie słoneczne. Możesz zostawić kręgi całkowicie otwarty, wypełnić je na całej drodze lub dodać punkty do swoich ośrodków. Prawdziwe piękno konstrukcji jest to, że koła nie muszą być idealnie okrągłe. W rzeczywistości, w rzeczywistości wyglądają bardziej autentyczne, jeśli nie są.
 • Możesz ozdobić projekt tatuażu jeszcze dalej, dodając rzekę. Wszystko to wymaga to trzy faliste linie poziome ułożone jedna na drugiej. Jeśli wolisz, ocean, po prostu dodaj więcej linii, aby stworzyć wrażenie większej głębi.
 • Ptaki są dosłownie trzymać dane w tym rodzimym gatunkiem projektowania. Start z jednej linii pionowej dla ciała. Dodaj nieco kątowe linię poziomą u góry na głowę, ale zrobić to trochę dłużej na tylnym końcu. Możesz dodać kilka mniejszych linii Fanning wyłączyć tył głowy dla piór. Dodać kilka linii wyrastające z dołu korpusu dla piór ogona. Zakończ dodając poziomy poprzeczkę do ciała na skrzydłach, i ułóż kilka pionowych linii na każdym końcu do lotek. Teraz masz glif ptaków.
 • Góry to kolejny prosty dodatek można dodać do swojego projektu. Są one tworzone z jednej linii, która wznosi się do szczytu, a następnie maleje. Ten element wygląda szczególnie dobrze w serii trzech górach o różnej wysokości.

Kokopelli Tattoo Designs

Staże

Jeśli planujesz mieć tylko jeden Kokopelli tuszem, masz wiele opcji do wyboru stażu do rozważenia. Projekt będzie wyglądać świetnie na ramię, z boku nogi, albo w łopatce. Możesz nawet rozważyć go na niższych powrotem tat.Multiple mniejsze dane mogą być wykorzystane do stworzenia nadgarstek, ramię lub bransoletkę kostki, jak również bardzo kreatywny rękawa.

Projekty z więcej niż jednego elementu może wyglądać lepiej jako tyłu lub piersi tatuaż, zwłaszcza jeśli chcesz utworzyć pełną scenę, aby przejść z postacią.

Przekonaj się sam

Kliknij na poniższe linki, aby zobaczyć obrazy Kokopelli.

 • Jeden obraz
 • Obraz dwóch
 • Sześć motywy z Tattoo Johnny

Shamrock Tattoo Zdjęcia

Shamrock Tattoo Zdjęcia
Szczęście czterolistna koniczyna

Nieważne, czy jesteś z pochodzenia irlandzkiego lub po prostu lubią koniczyny, te zdjęcia Shamrock tattoo tylko może pomóc zaplanować następną tat. Koniczynki są uważane za jeden z najszczęśliwszym ze wszystkich projektów, a także niektóre z najbardziej uniwersalny.

Shamrock Tattoo Galeria

Choć proste trzy lub cztery koniczyna jest piękny design w sobie, można również dodać elementy projektu dla zwiększenia odwołania. Serca i gwiazdy są szczególnie popularne dodatki. Jeśli wybierasz się do zabawy i kapryśny Irish tatuaż, dodać szczęście krasnoludek lub garnek złota. Koniczynki także piękne pasma tatuaże i może towarzyszyć nazwę specjalnej daniny.


Shamrock Tattoo Zdjęcia
Znajdź swój garnek złota.

Shamrock Tattoo Zdjęcia
Zabawy projektowania

Shamrock Tattoo Zdjęcia
3-D efekty dla głębokości

Shamrock Tattoo Zdjęcia
Celtic szczęście koniczyny

Shamrock Tattoo Zdjęcia
Celtic plecionki

Shamrock Tattoo Zdjęcia
Shamrock wzór

Shamrock Tattoo Zdjęcia
Idealne na imię tat

Shamrock Tattoo Zdjęcia
Inna nazwa projektu lub hołd

Shamrock Tattoo Zdjęcia
Opaska w stylu irlandzkim

Shamrock Tattoo Zdjęcia
Słoneczny projekt

Shamrock Tattoo Zdjęcia
Słodkie i proste Shamrock

Shamrock Tattoo Zdjęcia
Idź na ciepło z żywych czerwieni i pomarańczy

Shamrock Tattoo Zdjęcia
Koniczyna nietradycyjnych

Shamrock Tattoo Zdjęcia
Świetne bransoletki na nogę lub opaska

Shamrock Tattoo Zdjęcia
Irlandzki duma

Zielona Shamrocks Nie Wymagane

Na zdecydowanie nie tradycyjny wygląd, get your Shamrock podpisał w kolorze innym niż zielony. Ciepłe kolory, takie jak złoto, czerwony lub pomarańczowy, są szczególnie skuteczne. To twój tatuaż, więc decydujesz, jak chcesz go szukać.

Jak usunąć Temporary Tattoo

Jak usunąć Temporary Tattoo

Josh zapytał: "Co to ​​jest najlepszy sposób, aby usunąć tymczasowy tatuaż?"

Jeśli Twoje dziecko umieścić tymczasowy tatuaż na twarzy w weekend, są szanse, że wszystkie lub niektóre z nich wciąż tam jest, gdy mają iść do szkoły w poniedziałek. Użyj poniższej informacji łatwo usunąć tatuaż ze skóry.

Usuwanie Temporary Tattoo

Potrzebne będą:

 • Krem na zimno
 • Myjka

Kroki, aby usunąć tatuaż:

 1. Zastosuj krem ​​na zimne tattoo.¹
 2. Używaj myjki delikatnie ścierać zimną śmietaną i tattoo.¹
 3. Powtarzaj, aż tatuaż jest usuwany.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Zimny ​​krem ​​jest często używany jako remover.¹ makijażu Jeśli nie ma żadnego zimnego kremu, spróbuj użyć do usuwania makijażu, zamiast.

Źródła

 1. Nadzwyczajne zastosowań dla zwykłych rzeczy przez Readers Digest

Tattoo Supplies

Tattoo Supplies


Studia tatuażu należy tak dobrze wyposażone jak gabinecie lekarskim, jeśli chcą odnieść sukces. Oprócz zwykłych przedmiotów, które w każdym sklepie nie potrzebują (kas i podobnych), studia tatuażu potrzebuje również kopiarki cieplnej, maszyny do tatuażu, igły tatuaż, atramentu tatuaż, wzory błyskowa, zasilacze i akcesoria oraz tatuaż krzesło tatuaż.

Kopiarka termiczny

Ważnym elementem, który musi być uwzględniony w wykazie dostaw tatuaż jest kopiarka cieplnej. Ten sprzęt pozwala tatuażysta zrobić kopię projektu, który może być następnie przeniesione na skórę osoby coraz tatuaż, upewniając się, że tattooee dostaje dokładnie to, co on chce. Jest to przydatne dla projektów typu flash lub dla ludzi, którzy mają własne wzory chcą się tatuażem.

Maszyny tatuaż

Tattoo Supplies

Maszyny do tatuażu (nazywane pistoletów tattoo) są rzeczywiste maszyny używane przez artystów tatuażu stosować tatuaż. Igielnicy maszyny tatuażu przesuwa się w górę i na dół, co oznacza skórę z atramentem, który został zastosowany do igieł na końcu pręta igłowego. Niektóre firmy sprzedają zestawy zasilające również tatuaż wraz z ich maszyn tatuażu.

Igły do ​​tatuowania

Igły do ​​tatuażu są zwykle używane w grupach, co pozwala na tworzenie artysta tatuażu linii lub odcień. Grupy mogą być okrągłe, wykorzystywane do tworzenia linii, czyli mieszkania, wykorzystywanych do cieniowania. W zależności od przepisów w danym stanie, igły tatuaż może być używany i sterylizowane lub nową. Zapytaj swojego artysty tatuażu, jeśli nie jesteś pewien, czy igły będzie nowy lub używany. Tak czy inaczej, upewnij się, że igły używane są czyste i wysterylizowane.

Farby do tatuażu

Tattoo Supplies

Ink tatuaż używany do tworzenia tatuażu na skórze. Chodzi w różnych kolorach i może być wykonana z różnych materiałów. Więcej informacji na temat tuszu tatuażu, sprawdź barwników i pigmentów.

Wzory Flash

Projekty Flash są standardowe wzory tatuaże, zakupione przez studio tatuażu, do stosowania w tatuażu. Wzory mogą mieć różne właściwości. W najlepszym, niektóre flash jest bardzo atrakcyjne, podczas gdy inne projekty Flash są uproszczone, lub, co gorsza, niezgrabnie wyciągnąć i niesmaczne.

Zasilacze do tatuażu i akcesoria

Zasilacze tatuażu i akcesoria używane są do maszyn tatuażu. Zapewniają one drogę do zasilania urządzenia tatuaż i sposób podłączenia urządzenia tatuaż do źródła zasilania.

Tatuaż Krzesło

Tattoo Supplies

Krzesła tatuaż są podobne w wyglądzie do stołów i krzeseł lekarzy dentysta. Mają one na celu pomóc utrzymać osoby uzyskiwanie tatuaż w jednej pozycji przez dłuższy okres czasu. Są one szczególnie przydatne, gdy robi niższe powrót tatuaże. Jakość tatuaż krzesło jest niezbędne w każdej firmie tatuażu, ponieważ pozwala artysta, aby w różnych miejscach, przy zachowaniu klienta wygodne. TATSoul Tatuaż Meble są liderami w dostarczaniu mebli tatuaż. Oferują one wysokiej klasy krzeseł tatuażu i zostały przedstawione w reality show The Miami Ink Learning Channel.

Inne Tattoo Supplies

Niektóre mniejsze dostawy tatuaż, że studia muszą obejmować jednorazowych maszynek do golenia (dla strefy, w których tatuaż pójdzie), jednorazowe rękawice lateksowe i kubki z atramentem i uchwyty na kubki z tuszem. Inne materiały, które nie są koniecznie związane Tattoo to ręczniki papierowe, gaza, taśmy i antyseptyczne aerozolu lub balsam.

Umiejscowienie Materiały dla Tatuaże

Więc gdzie można znaleźć wszystkie te materiały? Aby uzyskać kopiarki cieplnej, maszyny do tatuażu, igły tatuaż, tatuaż, wzory atramentu lampy błyskowej i zasilacze tatuażu i akcesoriów, istnieje liczba hurtowników i detalistów, które mają strony internetowe, w tym:

 • TATSoul Tatuaż Meble
 • Dostawa na cały świat Tatuaż
 • Unimax Supply Company

Możesz zajrzeć na stronach aukcyjnych, takich jak eBay, ale należy zachować ostrożność. Nie wiesz, co dostajesz, jeśli nie kupujesz od renomowanego sprzedawcy. Zazwyczaj jakości firmy dostaw tatuaż nie będzie reklamować w serwisie eBay. Wreszcie, można sprawdzić papier do sprzedaży i aukcji. Mogą nie uzyskując kilka mniejszych, materiały eksploatacyjne tatuażu, ale są dobrym źródłem dla dużych przedmiotów, takich jak kopiarki i krzesła tatuaż.

Lion of Judah Tattoo

Lion of Judah Tattoo


Z religijnej sztuki ciała na wzrost, to ma sens, że Lew Judy tatuaż będzie jednym z bardziej popularnych.

Tatuaże religijne Generalnego

Mainstream i alternatywne religie zostały zyskuje więcej odrodzenia i jako taka religijna sztuka ciała jest również zyskuje na popularności. Niezależnie od tego, który system wierzeń można ćwiczyć; czy to chrześcijaństwo, katolicyzm, żydowskie tradycje, a nawet Wicca i pogaństwo, nie ma dla ciebie tatuażu, jeśli tak zdecydują.

Co to jest Lew Judy

Lew Judy oznacza kilka rzeczy dla różnych ludzi w zależności od swojej religii i kultury. Lew w wielu przypadkach oznacza odwagę, siłę i moc, i że transfer dobrze wprowadzenie go do religijnych konotacji.

Lew Judy w Religii i Kultury

Różne kultury może praktykować tę samą religię, ale nie wszystkie z nich posiadają te same przekonania i filozofie. Lew Judy jest jeden taki przypadek, ponieważ nie zawsze znajduje się w tekście biblijnym. Niezależnie od konkretnych przekonań, albo wydania byłby dobry Lew Judy tatuaż.

Lew Judy w judaizmie

Biblijny Judasz, w obrębie judaizmu (Yehuda) w języku hebrajskim, jest oryginalna nazwa, która została podana do Izraelitów pokolenia Judy, która zawsze była symbolem lwa w Księdze Rodzaju. Jakuba ("Izrael") został patriarchą Księga Rodzaju, a on odnosi się do jego syna jako Gur Arie lub przełożonym, "młody lew", kiedy udzielał mu.

Lion of Judah Tattoo
Przykład Godła na Flaga Jerozolimy

Chrześcijaństwo i Lew Judy

W ramach systemu wiary chrześcijańskiej lew myśli do reprezentowania Jezusa Chrystusa. Istnieje wiele kościołów i organizacji w społeczności chrześcijańskiej, która przyjęła Lwa Judy za godło, flag lub nawet ich nazwy. Księga Objawienia w Nowym Testamencie w Biblii ma wyrażenie wymienione w pkt 5: 5, a jeden z mówi do mnie, starsi nie płakać: Oto Lew z pokolenia Judy, korzeń Dawida, ma panowały na otworzyć książkę i stracić ich siedem pieczęci.

Lew Judy w Etiopii Kultury

Kebre Negest jest 13 wieku traktat, że rejestrowane i szerzej tradycji Etiopii. W tym traktacie, to stwierdził, że Izraelici zstąpił Etiopii towarzyszy królowej Saby po odwiedziła króla Salomona w Jerozolimie i był z dzieckiem; Menelik I. tradycje chrześcijańskie i żydowskie zarówno państwo, że wiele z tych Izraelitów przybyli z pokolenia Dan i Judy. Mottem Ge'ez stwierdza: Lew Plemienia Judy zwyciężył. Lew Judy został na starych imperialnych flagi, pieczęci i waluty.

Lion of Judah Tattoo
Godło na Flaga Etiopii

Rastafarianie i Lew Judy

W kulturze Rastafari Lew Judy rzeczywiście ma prawdziwe oblicze: cesarza Haile Selassie I I do Etiopii. Trzymają go jako bezpośredni potomek Plemienia Judy poprzez rodu króla Dawida i Salomona. Wierzą także, że jest królem Judy, o którym mowa w Księdze Objawienia.

Różne Lion of Judah Tattoo Art

Jak widać, Lew Judy sprawia, że ​​bardzo solidnej tatuaż ze względu na jego legendy i duchowego znaczenia, że ​​oddziały na całym świecie. Jak wiara Lwa Judy waha się między kulturami i religiami, tak i pomysły tatuaż. Można oczywiście wybrać wiele smaków, na tatuaż z następującymi tylko kilka prostych pomysłów.


Lion of Judah Tattoo
Etiopski Juda

Lion of Judah Tattoo
Krzyż na okaziciela

Lion of Judah Tattoo
W jak lew
| -

Lion of Judah Tattoo
Zniszczenie Węża

Lion of Judah Tattoo
Rastafarianie Juda

Lion of Judah Tattoo

Lew Judy w popularnych filmów i literatury

Lew Judy widział godziwej akcji symboliki w filmach i literaturze, która wprawia fanów dostać tatuaże filmowych opartych na pracy. Jeden z najbardziej płodnych wystąpień Lwa Judy w filmie nie specjalnie przeznaczonych jako "chrześcijanin" jest w Chronicles CS Lewisa z Narnii. Charakter Aslan został oparty od Lwa Judy. Jest twórcą, wojownikiem i najmądrzejszy z bestiami, które przyczynia się do moralizowania znaki.

Przyjaźń Tattoo Designs

Przyjaźń Tattoo Designs


Znajomi zostawić ślady w naszych sercach, więc dlaczego nie zostawić trochę na skórę z wzorów tatuaży przyjaźń.

Upamiętnienie przyjaźni

Jest takie stare powiedzenie, że ludzie przychodzą do życia na dzień, bez powodu lub sezonu. Czy przyjaźń wytrzyma próbę czasu, każdy z nich zmienia Cię w jakiś zasadniczy sposób. Być może jesteś w lewo z innej perspektywy na życie, a może wiesz już, głębszy charakter przyjaźni i jak powiedzieć fałszywy przyjaciel z prawdziwą. W każdym razie może być, jeśli chcesz, aby zaznaczyć moment w twoim życiu, przyjaźń tatuaż wzory mogą pomóc zrobić.

Pomysły na Przyjaźń Tattoo Designs

Przyjaźń w Ogólne

Być może już na tyle szczęście, aby cieszyć się wiele silnych przyjaźni w życiu. Jeśli tak, być może wolisz płacić ogólne hołd pojęcia przyjaźni bez konkretnego o poszczególnych przyjaźni. Oto kilka pomysłów można budować.

 • Pasujące tatuaże są subtelny sposób dla Ciebie i Twoich znajomych, aby świętować swoje relacje. To nie ma znaczenia, który projekt wybrać, jak długo, jak to ma znaczenie dla wszystkich uczestników. Pobierz pasujące motyle lub identyczne bransoletki geometryczne. Nie ma ograniczenia co do wspólnych projektów może wybrać.
 • Blokujące ręce są wielkim symbolem przyjaźni. Możesz użyć tylko dwóch rąk do jednej relacji lub korzystać z wielu rąk blokujących oznaczać grupę przyjaciół. Jest to kolejny świetny pomysł na pasujące tatuaże wspólne dla grupy przyjaciół.
 • Żółte róże stoją przyjaźń w języku kwiatów. Pojedynczy długo wynikała żółta róża podkreślone słowo "przyjaźń" lub prostym zdaniu sugerując może to zrobić bardzo elegancki tatuaż, który przemawia do wartości tych relacji.
 • Celtyckie węzły są wieczne, ponieważ nie mają początku ani końca. Ten projekt można dokonać zdecydowanego oświadczenia o wartości platońskich relacji, zwłaszcza gdy dwa lub więcej znajomych dostać pasujące wzory.

Przyjaźń Tattoo Designs

 • Claddaghs również świętować pojęcia miłości, lojalności i przyjaźni.
 • Przyjaźń Kanji: japońskie symbole Kanji wprowadzić pewne niesamowite tatuaże. Chociaż nie jest to podstawowy symbol, który oznacza przyjaźń, możesz wybrać jedną z kilku skryptów, aby lepiej dopasować do Twojego stylu. Standardowy skrypt blok kanji jest piękna, ale ma nieco męskości. W przeciwieństwie do tego, kursywa skrypt jest zdecydowanie bardziej kobieca. Istnieje również skrypt pół kursywa, która uderza piękny równowagi pomiędzy tymi dwoma skrajnościami.

Szczegółowe Przyjaźnie

Upamiętnienie konkretnych przyjaźnie mogą być nieco ryzykowne w tym zmieniającym się świecie, ale jeśli spojrzeć na pewien związek jako lekcję życiową, można jeszcze cenisz swój atramentu nawet jeśli ta osoba nie jest już w swoim życiu.

 • Best Friends Forever nie jest tylko sloganem dla nastoletnich dziewcząt. Jeśli nadal jesteś blisko kogoś już znany od wielu lat, być może nadszedł czas, aby uczcić ten związek z trwałego sztuki ciała.
 • Bransoletki przyjaźni są zazwyczaj wykonane z haftu sznurkiem, ale kto powiedział, że nie może mieć jeden podpisał jako nadgarstka lub kostki tatuaż? Jak zawsze, bransoletki przyjaźni mają być udostępniane, więc zachęcamy do najbliższego przyjaciela, aby towarzyszyć Ci do sklepu tatuażu i dostać pasujące tatuaże. To może być wspaniałym doświadczeniem klejenie.
 • Dwie połowy całości jest inna koncepcja, która może wiązać przyjaciół w udostępnionym sztuki ciała. Na przykład, mój ty i twój najlepszy przyjaciel rozważyć każdy sobie połowę symbolu Yin jako oświadczenie o tym, jak wasze osobowości wzajemnie uzupełniają. Inne powiązane projekty mogą obejmować zamek i klucz, dwie połówki złamanej pliku cookie lub nawet słoik masła orzechowego i czekolady. Wystarczy umieścić swoje głowami i wykorzystać swoją wyobraźnię.

Przyjaźń Tattoo Designs

 • Hołd dla zaginionego przyjaciela może pomóc wyrazić swoje wspomnienia kogoś wyjątkowego, kto odszedł. Nie ma dobrych lub złych sposób do tworzenia tego typu konstrukcji. Wybierz symbol, który reprezentuje, jak czułeś się o związku lub użyć ulubionego zdjęcie, aby pomóc artysta stworzyć portret przyjaciela. Dodaj imię znajomego i zawierać datę śmierci, jeśli zdecydujesz się. Liczy się to, że projekt ma osobiste znaczenie dla Ciebie.

Prezent z Tattoo

Oczywiście, tatuaż wzory przyjaźń może być jeszcze bardziej abstrakcyjne. Jeśli masz znajomego, który wyraził pragnienie, aby zrobić sobie tatuaż, ale wciąż zwlekać, może zaoferować iść z nim do salonu i zapłacić za tatuaż jako prezent. Jedno jest pewne, dwaj z was nigdy nie zapomni tego specjalnego, wspólnego doświadczenia, za każdym razem spojrzeć na tego dzieła sztuki ciała.

Celtic Drzewo życia Tattoo

Celtic Drzewo życia Tattoo


Celtic Drzewo życia symbolizuje widoki tatuaż tej starożytnej kultury w dziedziny duchowości i połączenie między niebem a ziemią.

Znaczenie Drzewa Życia

Aby Celtów, drzewa nie były tylko rośliny, były wysoko istoty duchowe, które połączone mostkiem pomiędzy światami. Drzewo życia sama była uważana do podtrzymywania życia. Jej korzenie były ustawione w piekle, jego oddziały wyciągnął wysoko w niebie, a jego pień istniała w ziemskim. Druidzi uważali, że drzewo było połączenie między światami i że bogowie używali go do komunikacji z poniższych ludzi.

Jest to również zauważyć, że choć Celtowie wierzyli w drzewie życia, nie było aż do około 800 rne, że symbol został utworzony.

Zaprojektuj Celtic Drzewo Życia Tattoo

Nie ważne jak fantazyjne Celtic tatuaże drzewo się, że mają trzy podstawowe elementy wspólne. Po pierwsze, każdy projekt musi silne korzenie, które symbolicznie dotrzeć w głąb ziemi. Po drugie, obrazy potrzebuje silnej bagażnik. Po trzecie, wiele oddziałów osiągnąć ku niebu. Są to główne elementy projektu, ale można być tak kreatywny, jak chcesz się ze szczegółami.

Knot pracy

Węzły są głównym składnikiem celtyckie wzory, i drzewo życia nie jest wyjątkiem. W wielu tatuaży gałęzie i korzenie oplatają się wokół siebie w celu utworzenia zamkniętego pierścienia węzłów Wzorów całą dzieła sztuki. W innych konstrukcjach, korzenie i gałęzie tworzą odrębne pakiety węzłów połączonych jedynie skręconą bagażniku. Praca węzeł drzewa jest klasycznym przedstawieniem tego projektu.

Stworzenia

Celtowie uznał, że było siedem form życia, a jeden lub wszystkie mogą być włączone gdzieś w drzewie, aby stworzyć bardzo żywy design.

Należą do nich:

 • Ludzie
 • Rośliny
 • Ptaki
 • Ryba
 • Gadzina
 • Owady
 • Wszystkie inne zwierzęta

Tak, jak można te zdjęcia uatrakcyjnienia tat projekt? Wyobraź sobie sękaty pień, że przy bliższym, ujawnia uschłą twarz mężczyzny lub kobiety. Liście drzewa może także ptaki na skrzydle. Jak o wijących się węży wśród korzeni drzewa? Jak można sobie wyobrazić, że nie brakuje kombinacji można użyć, aby Twoje drzewo tatuaż życia różni się od innych, jaką kiedykolwiek widziałem.

Kolor

Podczas pracy z projektowania tatuażu praca węzeł, to często najlepiej trzymać się z jednego koloru w bieli i czerni, dzięki czemu nie tracą istotę samych węzłów. Jednak może warto rozważyć będzie drogi fantazji i skorzystać z tęczy kolorów w projekcie. To wygląda szczególnie dobrze, jeśli zdecydujesz naprawdę chcesz włączyć stworzeń i innych ulepszeń do podstawowego drzewa.

Rozmiar

Ponieważ ten tatuaż dosłownie woła o szczegóły, to zwykle nakręca jest większy kawałek niż średnia tatuaż. To sprawia, że ​​dobrym kandydatem do pleców lub klatki piersiowej mural, dzięki czemu można korzystać z większej płótnie. Mimo to, możliwe jest utworzenie prostszą, a zatem mniejszą konstrukcję, która mieści się na górnym ramieniu lub kostki.

Get Inspired

Celtic Drzewo życia Tattoo

Następujące strony internetowe mają kilka drzewa wzorów życia można kontemplować zdobyć inspirację dla własnego tatuażu. Zamiast kopiować jednego razu, spróbuj postawić własny spin na nim lub dać Tattoo Artist swobodę modyfikacji konstrukcji dla Ciebie. W ten sposób można szanować pracę oryginalnego artysty, i nie będzie skończyć z dokładnie tym samym tatuażem jako kogoś innego. Twój projekt powinien zawsze mieć osobiste znaczenie dla Ciebie.

 • Wordpress.com
 • PhotoBucket.com
 • KelticDesigns.com


Drzewo życia może wszystkie projekty mają pewne podstawowe elementy wspólne, ale można użyć indywidualne poczucie stylu, aby zrobić własny tatuaż specjalnego.

Pit Bull Tattoo Designs

Pit Bull Tattoo Designs


Różnorodność wzorów tatuażu Pit Bull odzwierciedla wiele sposobów ludzie odbierają tę rasę psa. Ludzie, którzy kochają Pit Bulls są jednymi z najbardziej zapalonych miłośników psów i entuzjastyczne. Adoracja rasy jest postrzegana często w pięknej grafiki i ruchomych komentarzami znaleźć w tatuażami pit bull. Te psy są często źle rozumiane przez odbiorców i postrzegane jako agresywne i niebezpieczne. Niektóre wzory tatuaży, które zawierają Pit Bulls odzwierciedlają to uczucie. Te psy są postrzegane również jako symbol niezłomnej mocy, odwagi i lojalności. Często są one przedstawiane w wzorów tatuaż w taki sam sposób, jak lwy, wilki i tygrysy są wykorzystywane jako wyraz siły i piękna.

Różnorodność Pit Bull Tattoo Designs

Wiele Pit Bull tatuaż wzory są piękne z komentarzami do rasy lub ukochanego zwierzaka. Miłośnicy Pit Bull są przesyłania zdjęć swojego ciała sztuki w całym Internecie.

Strony internetowe, które posiadają tatuaże pit bull i sztuki to:

 • Tatuaż Johnny.com - Ten słynny flash tatuaż sztuki dostawca online jest bardzo popularny i oferuje wiele wzorów jakości Portret Pits, które sprawiają, fantastyczne tatuaże.
 • Ciecz skóry - Oto kolejny źródłem błysku tatuażu gościnnie tej rasy.
 • BodyMod.org - Tutaj znajdziesz rzeczywiste tatuaż zdjęcie zamieszczone przez członka.

Moc Pit Bull

Pit Bull tatuaże, które odzwierciedlają czystą wolę i siłę fizyczną tych majestatycznych psów są bardzo popularne. Te projekty często przedstawiają ostrą psa i czasami towarzyszy innych potężnych symboli, takich jak ognia.

Symbole Nienawiści

Niestety, tatuaż wzory Pit Bull są czasami używane przez członków różnych grup symbolizuje gniew i zastraszania. W filmie American History X, aktor Ed Norton gra neonazistowskich Derek Vineyard. W całym filmie jest to, co wydaje się być tatuaż Pit Bull na każdej łopatce. Mimo, że te psy są z natury agresywne wobec innych psów, nie tylko przyczynia się do wyobrażeń o naturalnej dyspozycji tej rasy, gdy Pits przedstawiani są jako symbole przemocy i negatywnych.

Pit Bull Art Gallery

Być może jeden z tych projektów staną się bazą do własnego hołd Pit Bull.


Pit Bull Tattoo Designs

Pit Bull Tattoo Designs

Pit Bull Tattoo Designs

Pit Bull Tattoo Designs

Pit Bull Tattoo Designs

Pit Bull Tattoo Designs

Pełna rękawem Tattoo Designs

Pełna rękawem Tattoo Designs


Pełna rękaw tatuaż wzory są dla ludzi, którzy wiedzą, że chcą więcej niż tylko kotwica na przedramieniu lub motyla na kostce. Tuleja wymaga pewnej ilości planowania z góry, więcej niż tylko jednym tatuaż. Jednak pełna tuleja ma tę zaletę, że ramię w jedną, spójną dzieła sztuki. Pierwsze ramię całkowicie zadaszony to poważna inwestycja, zarówno pod względem czasu i pieniędzy. Czy jakieś badania, zanim zadzwonisz do lokalnego sklepu, aby umówić się na spotkanie.

Podstawy

Nawet jeśli jesteś weteranem tatuaż, będziesz chciał wiedzieć, niektóre z podstaw tatuaż rękaw.

Budżetowanie

Pełna rękaw tatuaż wzory nie są tanie. Możesz siedzieć w fotelu tak długo, jak 20 godzin przed ramię jest zakończone. W wysokości od $ 100 do 200 dolarów za godzinę, to łatwo jest równa koszt jakości używany samochód lub roku na publicznym uniwersytecie. Dlatego ważne jest, aby upewnić się, wybrać odpowiedni wykonawcy, odpowiedni sklep i odpowiedni projekt. Prawdopodobnie będziesz musiał płacić za depozyt na całym tatuaż. Każdy sklep będzie wymagać zapłacenia stawki godzinowej z góry, zanim usiadł w fotelu.

Terminy i procedury

Możesz się tatuażem, tak długo jak można płacić i tak długo, jak można tolerować. Tatuaż rękawa są jednak często odbywa się w następujących etapach:

 1. Przedstawia: Cięższe czarne linie na zewnątrz tatuaż.
 2. Cieniowanie: Czarno-szary atrament zapewnia tekstury do tatuażu.
 3. Farbowanie: Żywe kolory tatuaż wyróżniać.

Nie koniecznie muszą czekać na poprzednich częściach leczyć przed masz prace na następnej części, ale może warto. Proces gojenia może trwać kilka tygodni, w zależności od tego, ile masz wytatuowane obszarze, jak również dziwactw organizmu. Części ramienia będzie bardziej bolesne niż inne z niektórych znalezienie nadgarstek, łokieć i "rów" (obszar naprzeciwko łokcia) szczególnie bolesne.

Style Pełna rękawem Tattoo Designs

Niektórzy twierdzą, że najlepszy projekt dla tulei jest wymyślić na własną rękę. Nie musisz być kreatywny i artystyczny uzyskać pełny tatuaż rękaw, jednak. Japoński tatuaż ma długą historię obejmującą nie tylko ramię, ale całe ciało. Amerykańscy tradycyjne tatuaże wymagają tylko wyłowić kilka wzorów na pokrycie się do rękawa. Możesz również ściśle współpracować z artystą, opisujący rodzaje rzeczy, które chciałbyś mieć na swoim ramieniu i po jej rzemiosła sztuki. Niektóre wspólne projekty pełnych tatuaże rękaw obejmują:

 • Tradycyjne tatuaże, które mogą zawierać symbole morskich, takich jak kotwice, nagie panie, gwiazdy morskich i serca z nazwą swojej ukochanej.
 • Japońskie tradycyjne wzory to, co można zobaczyć na Yakuza. Można również wybrać coś jak ryby koi, wody i krajobrazy wykonane w charakterystycznym stylu japońskim.
 • Nowe tatuaże szkoły są podobne do tradycyjnej sztuki, ale z nowoczesnym stylem. Wyobraź sobie, że artysta graffiti miał go na ramieniu.
 • Tribal tatuaże są na ogół stosowane jako rytuał przejścia w tradycyjnych kulturach. Upewnij się, że wiesz, co one oznaczają, zanim je dostać.

Konwersja półrękaw do Full-Sleeve

Możesz zrobić pół-rękawa do pełnej rękawie jeden z dwóch sposobów: Po pierwsze, można kontynuować na dowolnym tematem już rozpoczął. Po drugie, można zatuszować to, co już masz. Druga opcja nie zawsze jest dostępny, ale wielu wykwalifikowanych tattooists pracował magii z niechcianych tatuaży.

Pełne rękawem to duża inwestycja, zarówno pod względem czasu i pieniędzy. Upewnij się, że zrobiłeś z właściwego planowania, zanim usiądziesz w fotelu. Z prawej dbałością o szczegóły, można obrócić ramię w piękne dzieła sztuki.

Taurus Tattoo Design Ideas

Taurus Tattoo Design Ideas


Potrzebujesz jakieś pomysły na wielkie tatuaże Taurus? Daj nam pięć minut, a pokażemy Ci niektóre!

Kto jest byk?

Jeśli chcesz wiedzieć, co to za pomysły wspaniałe tatuaże Taurus, można rozpocząć wyszukiwanie z podstawowych cech osobowości Ten znak jest.

Taureanie rodzą się między 20 kwietnia i 20 maja, a znane są z czystej determinacji, jeżeli nic innego. Taurean zwykle wie, co on / ona chce, i nie pozwolę, żeby coś stać na drodze jego realizacji. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku naprawdę docenić przyjemności być wyciśniętą życia, a czasami może być nieco materialnie zorientowany. Jednak, Byk to jeden ze znaków Ziemi, dzięki czemu stopy typowych Taurus są sadzone na tyle mocno na ziemi, aby utrzymać go / jej z dala od kłopotów.

Pomysły na Taurus Tatuaże

Nie brakuje wielkiej wyobraźni, żeby skręcić w oryginalne tatuaże Taurus.

Bull

Byk jest najbardziej znany obraz związany z Taurus, i choć Taureanie może być bull-headed, historia tej zdjęć jest naprawdę opowieść o przymusowej romansu.

Taurus Tattoo Design Ideas

Bóg Zeus był dość dobrze znany z pociągu do śmiertelnych kobiet, a w tym przypadku było to grecka księżniczka Europa że rządziły na jego kapryśna uczuć. Bycie kreatywnym kochanka, Zeus przebrał się za białego byka, kiedy udał się do woo Europa. Ze swej strony, Europa fascynowała z pozoru delikatnego byka; tak bardzo, że wspiął się na plecach. W tym momencie, Zeus szybko wymknąć księżniczkę się na wyspie Krecie, gdzie szybko przymusowej swoją uwagę na niej.

Opierając się na tej historii jakiegoś tatuażu inspiracji, można wybrać:

 • Biały byk
 • Byk z księżniczką na plecach
 • Miłosne byk z uczciwego panieńskie w jego zabytków
 • Dwulicowy głowa z jednej strony byka, a drugi z boku Zeusa

Constellation

Jak już wiecie historię Europę i byka, nadszedł czas, aby rozważyć konstelacji Ten znak jest jako pasza dla zupełnie niesamowite tattoo.You może wybrać do zobrazowania byka konstelacji ściśle z gwiazdami i obowiązkowych linii łączących, które oferują krótkie sugestię Byk obrazów. Można też super narzucić swoje gwiazdy na bardziej szczegółowy obraz byka.

Glyph

Glif do tego znaku jest klasyczny, i nie pozostawia wątpliwości, co do których znak dotyczy on. Koło jest wyposażone w rogi dziesiątej i godzina druga. Co może być bardziej proste, ale tak opisowe?

Rządzony przez Wenus

Venus okazuje się być planetą miłości, pasji i piękna. Tak, jak można przetłumaczyć te informacje do więcej tatuaży Taurus?

 • Jak o tat Wenus wykonane w romantycznych odcieniach czerwieni fioletowy?
 • Można przenieść swój bull tat nad stylu Valentine serca.

Taurus Tattoo Design Ideas

 • Jeśli cieszyć długoterminowych relacji, że czujesz się bardzo pewny, możesz włączyć znak partnera z własnego wet. Jeśli czujesz, że potrzebujesz siatki bezpieczeństwa, mają tat zrobić na początku potencjalnego rękawie. W ten sposób, jeśli coś nie wyjdzie, można stworzyć gobelin, w tym znaki przeszłości przyszłość żyje również.

Kwiaty

Kobiece byk wolą zrezygnować z byka obrazów i iść z bardziej miękkiego obrazu związanego z tym znakiem słońca. Kwiaty w sferze Taurus to:

 • Stokrotki: utalentowany artysta mógłby skonstruować łańcuch stokrotka kostki, który używa słowa Taurus w skrypcie jako vinery łączącego.
 • Róże: Z tego samego powodu, obraz piękna róża bud mały skrypt byk tworzących trzon.
 • Fiołki: Wyobraź sobie jeden doskonały fioletowy, który zawiera oblicze byka.

Tribal Style i Celtic

Bez względu na to, czy zdecydujesz się iść z bykiem, glifów lub innych związanych z jednym z obrazów tego oznaczenia, wszystkie wyglądają fantastycznie, gdy wydane lub plemienne tatuaże w stylu Celtic treatment.Tribal Taurus umieścić wystające rogi byka do doskonałego wykorzystania, ponieważ plemiennych tats zawierają sporo ostrych punktów i plasterki. Wyobraź sobie jak to tatuaż byka umieszczone na dolnej części pleców, tuż nad linią majtek. Bardzo sexy.

Z drugiej strony, Celtic stylu tats mają trochę wspólnego z plemiennych pracy z atramentem, ale to praca węzeł tego Garner ten gatunek najwięcej uwagi. Spróbuj wyobrazić sobie glifów Taurus 'osadzone w medalionie węzłów. Tat jak to będzie wyglądać wspaniale umieszczone na zewnętrznym ramieniu.

Bull Art Tattoo

Bull Art Tattoo


Podobnie jak wielu totemów zwierzęcych, byk ma różne znaczenia w wielu kulturach na całym świecie, co czyni sztukę byk tatuaż popularne wśród szerokiej gamy osób.

Symbol Bull

Byk jest używany jako symbol dla wielu kulturach na całym świecie od indiańskich plemion w środkowo-zachodnich Stanów Zjednoczonych do starożytnych Celtów Irlandii, a nawet Hiszpanów, że osiedlili się w Nowym Świecie. Nie ma wielu innych zwierząt wykorzystywanych jako totemu przez tak wielu kultur (a nawet kilku) z niektórych kultach podobnych wyobrażeń o zwierzęciu, jak również innych znaczeń religijnych.

Tak naprawdę nie ma specyficzny okres, kiedy sztuka byk tatuaż zaczął się popularny. Wiemy, że historia tatuażu rozpoczął setki lat temu w starożytnych cywilizacjach, więc możemy założyć, byk tatuaż sztuka zaczęła tam w takiej czy innej formie. Starożytnych kultur, które używane Tatuaże jako rytuał przejścia często używać symboli z ich przekonaniami, jak koncepcje ich sztuki. Można spokojnie założyć, że kultura, która korzysta z byka w ich kulturze i tatuaże jako część tradycji, że będą Tatuaż symbol byka na ciele.

Rodzaje Bull Tattoo Art

Jak wspomniano, byk jest symbolem wielu kultur i ludzi, obejmujących dziesięciolecia. Dla wielu z tych kultur, byk oznacza mnóstwo cech, z uporem i siły do ​​zmartwychwstania i płodności.

Znak zodiaku: Byk

Byk Byk jest używana jako znak własności, jak i praktyczność osoby. Osoby urodzone pod tym znakiem są często uważane za bardzo oddani ludzie, że są cierpliwi. Oni wydają się być bardzo ostrożnym z innymi, a także pieniądze i co robią w życiu. Osoby w Taurus również wydają się posiadać zdolność do dominacji nad innymi, czy wiesz, czy nie. Są także wierni i muszą czuć się bezpiecznie i są w zbiorze rutyny. Romantyczny, opiekuńczy i dając drogami miłości, mogą też być uparty do momentu uzyskania na swój własny sposób.


Bull Art Tattoo

Bull Art Tattoo
Byk zodiaku Chaser

Entuzjaści Bull i Melodramat play

Istnieją grupy na całym świecie, które nadal wyglądają na byka jako istota boska; siła natury. W Hiszpanii byków to sport, który jest nadal praktykowany dziś, że pierwszy rozpoczął jako święto dla koronacji króla Alfonsa VIII w 711 rne To oznacza Klasyczna walka człowieka vs. bestii, ale w tym spektaklu, człowiek ma wygrać (pomimo wypadki wciąż się pojawia). Ten sam melodramat rozgrywa się na rodeo w całych Stanach Zjednoczonych w postaci byka rope i jazda byka. W przeciwieństwie do walki byków, byk nie jest pod wpływem narkotyków, aby być wolniejsze i rogi nie są złożone w dół. Nie jest również byk zabił zadowolić tłum. Rodeo bardziej przypomina początki walki byków w jego pierwotnej formie. Inne poczuć dreszcz emocji na uczestnictwo w surowej energii zwierzęcia, uruchamiając z nich, który jest spopularyzowana przez wydarzenia w Pampelunie w Hiszpanii.

American Indian i Tex Kultura

Wszyscy słyszeliśmy historie Siedzącego Byka i sceny przedstawiające wzory Południowo czaszka byka. Indianie czcili byka jako strażnika i oznakę siły.


Bull Art Tattoo
Bull Skull

Bull Art Tattoo

Celtic Bull

Nie bardzo często myśl o zwierzęciu, gdy myśli się o tatuaże celtyckie, byk w kultury celtyckiej jest bardzo szanowany. Bull do Celtów jest symbolem kogoś z silną wolą i która jest bezkompromisowa ducha. Wiele osób, które się byka Celtic jako tatuaż, to dlatego, mimo że byk może być wojowniczy i uparty, ale są również niezmienne i stałe. Druga strona medalu jest taka, że ​​byk jest symbolem męskości i płodności.

Byk i Śmierć

Byk, pomimo swojej siły i mocy, jest również znakiem złych rzeczy przyjść. Byk ma silne związki z słońca co wyjaśnia jego połączenia silnej symboliki, ale byk jest również związany z księżyca co symbol Ziemi, nocą a nawet śmierć. W Egipcie, ciało Ozyrysa spoczywał na plecach czarnego byka. W Indiach, a także Indonezji, trumny w kształcie byka były używane do kremacji ciał książąt.


Bull Art Tattoo
Devilish Bull

Bull Art Tattoo
Cień Bull

Fałszywe Rękawy Tattoo

Fałszywe Rękawy Tattoo


Fałszywe rękawy tatuaż często zmarszczył brwi przez niektórych tat wielbicieli, ale jest kilka ważnych powodów, dla których nie uzyskanie realnego atramentu. Pobierz cały artykuł tutaj, jak i gdzie znaleźć rękawy, jeśli chcesz je.

Jakie są Fałszywy Tatuaż rękawy?

Fałszywe rękawy tatuaż są artykuły odzieżowe, że podczas noszenia na ramionach, sprawiają, że wydaje się, jeśli masz tatuaże. Zazwyczaj są one wykonane z nylonu i są opisane w kompozycji, która rozciąga się od ramion do nadgarstków. Podstawa rękawach są ciałem stonowanych więc komponować się z kolorystyką Twojej skóry, choć często nie jest to idealne dopasowanie.

Rękawy są przymocowane do T-shirt lub szczycie zbiornika, a to sprawia, że ​​łatwiej utrzymać je w miejscu. Jednak niektóre rękawy zmieścić się na swoich ramionach, jak parę rajstop, umożliwiając nosić je z dowolnych mody lubisz.

Inne sposoby osiągnięcia Sztuczne rękawy

Podczas rękawy ubrań są najszybszym i najprostszym sposobem, aby uzyskać wytatuowany wygląd, są inne sposoby, aby przejść na ten temat.

Fałszywe Rękawy Tattoo

Tat iluzją koszuli

 • Spróbuj tymczasowe tatuaże: tymczasowe tatuaże przylegają do skóry z wodą i można zmyć tak łatwo. Można kupić wystarczy zbudować spójną konstrukcję, która obejmuje całą rękę.
 • Fałszywe długopisy tatuaż: Te długopisy żelowe mogą być wykorzystywane do tworzenia tymczasowego sztuki ciała.
 • Tusz Henna: Henna tusz tworzy tymczasowy tatuaż, ale to trwa tydzień mijać skórę. Mogłoby to dobra alternatywa dla urlopów, ale może chcesz, aby Twoje tats bardziej czasowe niż.

Przyczyny Faking tuszu ciała

Dla niektórych osób, niczego mniej autentyczny tatuaż po prostu nie wyciąć go i myśl o sobie fałszywe rękawy tatuaż wydaje niezrozumiałe. Jednakże, istnieje kilka ważnych powodów, aby przejść z fałszywymi rękawami, więc jest to naprawdę do indywidualnych okoliczności, czy chcesz mieć prawdziwe tatuaże.

Alergie atramentowe

Ink tatuażu wykonane z wielu różnych substancji, i w obecnej lista składników nie zawsze są dostępne. Jeśli artysta miesza jego / jej własne atrament, masz większą szansę na znalezienie się dokładnie, które to związki są stosowane do produkcji pigmentów.

Dlaczego jest to tak ważne? Jeśli wypróbowałeś atramentu ciała przed i wystąpiła reakcja alergiczna, na pewno nie chce przejść przez to jeszcze raz. Reakcje alergiczne mogą powodować świeży tatuaż pit i blizny, rujnując punkt coraz tat w pierwszej kolejności.

Jeśli zdarzy ci się być uczulony na wielu źródeł, może nie chcą ryzykować się nad prawdziwym tatuażem, z obawy przed znalezieniem się po fakcie, że coś w tuszu drażni skórę. W takich przypadkach, to naprawdę lepiej dmuchać na zimne.

Choroby przenoszone przez krew

Jest to dobrze znany fakt, że istnieje pewne ryzyko związane w kontaktach z ludzkiej krwi. Tatuaże nakłuwa skórę i powoduje krwawienie; to jest nieuniknioną częścią procesu. Oczywiście, istnieją obawy co do przenoszenia chorób takich jak HIV i zapalenia wątroby, a to dlatego sklepy tatuaż musi przestrzegać takich rygorystycznych sterylne procedury przed, w trakcie i po faktycznym tatuażu.

To ważne, aby czuć się niechętnie o uzyskanie prawdziwej tat, choć tak naprawdę bada sklep lub potencjalny artysta może ustawić swój umysł na łatwość o potencjalnym ryzyku. Jeśli można uzyskać potwierdzenie, że jest używany autoklaw do sterylizacji sprzętu prawidłowo wielokrotnego użytku, a obszar tatuaż jest właściwie oczyszczone i przygotowane przed rozpoczęciem odbarwiania, prawdopodobnie jesteś w dobrych rękach. Nie bój się zadawać wiele pytań, kiedy płacisz swoją wstępną wizytę w sklepie. Dobry wet artysty jest dumna ze środkami ostrożności on / ona bierze i powinno być więcej niż chętnych, aby omówić je z potencjalnymi klientami.

Z drugiej strony, być może masz kogoś, kto już wie, że masz zakaźnych przenoszonych przez krew choroby. W takim wypadku, na pewno nie będzie chciał ryzykować zdrowia twojego tat artysty lub ktoś inny jest w sklepie. W tym przypadku, fałszywe rękawy są mądrzy alternatywą, aby uzyskać pożądany wygląd, zachowując bezpieczeństwo każdego obywatela.

Fałszywe Rękawy Tattoo

Rękawy Tattoo

Obawy o pracę

Może to być 21 wieku, ale pracodawcy nadal mają prawo do ustalenia wytycznych dotyczących tego, co stanowi właściwe miejsce pracy strój. Niektóre zakłady nie mają problemu z sztuki ciała, tak długo jak nie jest wulgarna lub może odstraszyć klientów od hotelu. W innych ustawieniach zatrudnienia, może być konieczne, aby ustawić wyższe standardy zawodowe. Choć jest to Twój wybór, w którym chcesz pracować, to trzeba przestrzegać wytycznych firmy, a to czasem może umieścić swoją miłość tuszu w sprzeczności ze swoim employer.In takiej sytuacji, rękawy tatuaż nie może wydawać się idealne rozwiązanie, ale są sposobem, aby mieć wytatuowane wygląd bez martwienia się o sposób, aby ukryć prawdziwe tatuaże w pracy. Można je nosić na noc zabawy, a następnie zwinąć je i trzymać je w szufladzie, aż będziesz gotowy do nich ponownie. Tak długo, jak nie próbują nikogo przekonywać te podróbki są prawdziwe, nic złego nie faul.

Gdzie na zakupy

Możesz znaleźć fałszywe rękawy na następujących stronach, ale należy pamiętać, że jakość niektórych produktów są lepsze od innych. W większości przypadków, to lepiej zapłacić trochę więcej za realistycznie wyglądające rękawami.

 • Prank Miejsce: Znajdziesz koszule fałszywe rękawem T i pełne ciało dla kobiet i mężczyzn.
 • Tatuaż Zabawa: Można znaleźć tymczasowe tatuaże i długopisy tutaj, a także fałszywe rękawy.
 • Tymczasowe Tattoo Rękawy: źródło rękawami i tymczasowych tats.

Lista Top 10 Tattoo Designs

Lista Top 10 Tattoo Designs


Chociaż istnieją tysiące tatuaż wzory podpisał allover świata, po pierwszej dziesiątce zrobić listę najmodniejszych i najbardziej popularnych wyborów wśród kobiet i mężczyzn.

Top Ten Tattoo Designs

Czy zdecydować się na niestandardowe zaprojektowane tatuaż czy raczej grać bezpiecznie z tradycyjną sztukę, to pomaga na inspiracji przed dokonaniem jakichkolwiek trwały ślad w organizmie. Niektórzy ludzie wybierają unikalnych i oryginalnych wzorów tatuaż, a inne zyskują swoje pomysły od najbardziej popularnej wyboru. Poniższe popularne wzory tatuaży mogą być włączone do kawałka niestandardową delektować na całe życie.

Tribal Tatuaże

Tribal tatuaże konsekwentnie znaleźć się na liście dziesięciu najlepszych tatuaż wzory. Ich wyjątkowa i skomplikowane piękno, wraz z uproszczonej pracy farby i kolorystyki uczynić je idealnym wyborem dla kogoś, kto raczej zdecydować się na symbol podejmowania oświadczenie zamiast szczegółowego obrazu lub ilustracji. Tribal tatuaże pracy zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, i są powszechnie noszone jako nadgarstka, kostki i zespół ramię kawałki.

Lista Top 10 Tattoo Designs
Promocje w plemiennej pracy?

Nautical Stars

Nie tylko dla żeglarzy, morskie tatuaże gwiazdkowe mieć kilka znaczeń leżących u podstaw. Popularne wśród pin-up i punk miłości tłum, gwiazdy również służyć jako seksualnego oświadczeniu preferencji w społeczności gejów i lesbijek. Wiele marines zdecydować również gwiazdki morskich do reprezentowania ich wiele lat spędził na morzu.

Lista Top 10 Tattoo Designs
Nautical gwiazdy są modne!

Serca Tatuaże

Serca są doskonałym wyborem dla prawdziwe romantyczne chcąc oddać hołd jego znacznego drugiej, matki, a nawet ich ukochanego zwierzaka. Podczas gdy serca są popularne wśród kobiet projektowania, mężczyźni mogą je również, gdy skała męski dane są dodawane w treści projektu.

Lista Top 10 Tattoo Designs
Pokaż swoją romantyczną stronę.

Angel Wings

Angel wings pozostanie idealny wybór zarówno dla mężczyzn i kobiet, którzy znajdują komfort wiedząc, że mają anioła stróża lub bliskiej osoby patrząc na nich. Czy rozpostartymi skrzydłami cały tyłek lub zdobią biodra w małym filigranowy projektu, anioł skrzydła są piękne wybór tatuaż, który jest zarówno ponadczasowy i osobiste.

Lista Top 10 Tattoo Designs
Pobierz swoje skrzydła!

Krzyż i religijna

Tak jak anioł skrzydła tatuaże, krzyża i symboli religijnych pomóc wyrazić swoją wiarę w sposób artystyczny. Cała niektórzy entuzjaści tatuaż zdecydować się na prosty krzyż projektu, inni ruszyć z nici różańce obejmujących tatuaż kostki. Jeśli rozważasz tatuaż waszej wiary, upewnij się, że zobowiązuje się do swoich przekonań, zanim się podpisał.

Lista Top 10 Tattoo Designs
Tatuaże religijne są klasyczne.

Smoki

Smoki mają kilka znaczeń, co czyni je jeszcze kolejny jedną z dziesięciu najlepszych tatuaż wzory. Smoki i ich ognisty charakter wysłać wiadomość, że jesteś silną wolę i wyzywające. Smok jest symbolem chińskiego zodiaku dla wielu ludzi urodzonych w roku smoka. Dla kreatora i czarowników fanów, smoki również wyjątkową bajkę inspirowane tatuaż.

Lista Top 10 Tattoo Designs
Fiery smoka sprawia, że ​​oświadczenie.

Motyle

Motyle są popularne tatuaż gal powodu. Często reprezentujący odrodzenia i transformacji, motyle są również przysmak z niekończącymi kombinacjach kolorystycznych. Tatuaże Motyl są idealne dla dolnej części pleców, bioder i kostek. Chociaż wiele osób zdecydować się na tradycyjne sztuki lampa motyl projektowania, niestandardowy element może być utworzony oznaczać jeszcze głębsze znaczenie.

Lista Top 10 Tattoo Designs
Fantazyjne motyl jest przysmak!

Fairy Tatuaże

Dla gal z poczuciem fantazją, bajki inspirowane tatuaż jest kolejnym skrzydlate wyborem. Znane z figlarnym jeszcze zabawny osobistości, wróżki może mieć także ciemną stronę czyniąc je wspaniały wybór dla gotyckiego inspirowane tatuaż. Wielu ludzi wyciągnąć własne wróżki i zostały przetłumaczone na ich szkice sztuki ciała stałego. Jeśli bierzesz pod uwagę bajki tatuaż, możesz znaleźć inspirację do projektowania opartego na miesiąc urodzenia, urodzenia miesięcy kwiat lub nawet birthstone. Połączenie tych elementów może reprezentować kolor i styl wróżka, co wspaniałe i bardziej wyjątkowa wersja już popularnej sztuki projektowania.

Lista Top 10 Tattoo Designs
Zabawy bajki jest wyjątkowy.

Celtyckie Tatuaże

Podobnie jak symbole religijne, Celtic tatuaże mają wystarczająco dużo zwolenników. Piękne węzły i scrollwork które tworzą celtyckie wzory tatuaży ich wspaniały wybór dla kogoś poszukującego ponadczasowy tatuaż z dużą ilością szczegółów. Claddagh miłość węzeł i wieczności symbolem są idealne projekty dla każdego, kto szuka pary tatuaż.

Lista Top 10 Tattoo Designs
Celtyckie wzory są wyjątkowe i skomplikowane.

Lwy i tygrysy

Przywódcy w trudnych kot opakowanie, lew i tygrys są jednymi z najbardziej popularnych wzorów tatuaż góry dziesięciu. Tatuaże Cat wyrażają królewskiej, odwagi i siły wewnętrznej, co czyni z nich nadaje się dla prawie każdego, kto chce wyrazić dziką stronę. Popularne pomysły na miejsca dla lwów i tygrysów obejmują ramiona, plecy i łydki. Czy zdecydować się na kolorowe tygrysa lub proste z czarnym i białym kawałku, lwy i tygrysy pewno pozostaną ponadczasowe wybór.

Lista Top 10 Tattoo Designs
Regal kot jest zawsze ponadczasowa.

Dodać mu Pozdrawiam

Czy można wybrać swój tatuaż inspirację z tej pierwszej dziesiątce listy lub zdecydować się na niestandardowe zaprojektowane kawałek, można zrobić tatuaż nawet bardziej znaczące, wyrażając swoją niepowtarzalną indywidualność w ciele tatuaż. Rozważ dodanie nazwy, daty lub nawet sprawozdań pamiątkowe zrobić tatuaż wyjątkowa. Jeśli zdecydujesz się na sztuki flash tatuaż, zapytać artystę zmienić kilka elementów projektu, aby uczynić go bardziej szczegółowe i niepowtarzalny. Tatuaże służyć jako stałe przypomnienia naszych przekonań i co ważne w naszym życiu. Znajdź swoją inspirację i unikalny sposób, aby ją wyrazić, i jesteś zobowiązany do znalezienia tatuaż, który jest idealny dla Ciebie, nawet jeśli nie ma listy najmodniejszych wzorów.

Leo Wrist Tattoo

Leo Wrist Tattoo


Jeśli Twoją pasją jest zodiaku Leo jest twój znak, Leo nadgarstka tatuaż może być sposobem, aby pokazać ducha i pasją, zachowując symbol pod ręką.

Zodiac Symbol Tatuaże

Symbole zodiaku tatuaże są bardzo popularne na wielu powodów. Posiadanie tatuaż zodiaku może w dowolnym miejscu na ciele może mieć kilka znaczeń dla użytkownika, w tym:

 • Fizyczne ucieleśnieniem cech symbolu na
 • Proklamacja dla innych tego, co twój znak jest
 • Zodiaku tatuaże mogą być subtelne i dramatyczne i są łatwo manipulować w większe tatuaże i obrazów

Leo Symbol Tatuaże

Symbol Leo jest linia wijąca się z pętlą na jednym końcu i ogonem na drugim. Ten symbol może być tatuażem sam, rozciągnięty i manipulowane do innego obrazu, a umieszczone na dowolnym obszarze ciała. Ponieważ linie są tak jasne i proste, tatuaż nie traci znaczenia ani szczegółów, jeśli skurczył się do wielkości wymaganej dla tatuaż na nadgarstku sposób, że niektóre inne symbole mogą.

Pierwsze symbol Leo wytatuowany na ciele może mają następujące znaczenie:

 • Wytrzymałość
 • Adoracja
 • Poszanowanie
 • Duma
 • Odwaga
 • Lojalność
 • Integralność
 • Wyrok
 • Wielkoduszność
 • Optymizm

Jeżeli znak jest Leo i czujesz, że te cechy charakteru opisać wam, albo są rzeczy, które chcą, aby świat dowiedział się o ciebie, tatuaż Leo może być świetnym sposobem na pokazanie ich. Pierwsze Leo nadgarstka tatuaż może być nawet lepszy sposób tak.

Przyczyny Tattoo Leo Wrist

Ponieważ symbol Leo może być tatuażem dowolnym miejscu na ciele, co sprawia, że ​​nadgarstek idealne miejsce na to?

Widoczność

Twoje ręce, a zatem nadgarstki często się przed tobą. Nadgarstka jest na wyświetlaczu do których spotkacie, pozwalając im, aby zobaczyć swój tatuaż kiedy tylko podnieść rękę. Choć tatuaże na rękę może być pokryta z długim rękawem, bransoletki i zegarki, są one również o wiele łatwiejsze, aby wyświetlić większe niż tatuaż na ramieniu, lub w innym miejscu na ciele. Przy odbiorze duma Leo w ich wyglądzie, będzie chciał pokazać tatuaż off.

Prywatne Uznanie

Podczas gdy tatuaż na nadgarstek jest widoczny dla innych, to jest najważniejsze dla Ciebie widoczne. Jeśli otrzymujesz ten tatuaż, aby przypomnieć sobie o swoim silnym, dzielnym i odważnym natury, będziesz chciał, że tatuaż będzie widoczny przypomnienia, jak również. Umieszczenie tego tatuaż na ramieniu, dolnej części pleców lub nawet ramię nie będzie mieć taki sam skutek i sensu.

Szczegół

Konstrukcja pętli symbolu Leo czyni go idealnym ozdoba tatuaż opasek na rękę. Zlokalizuj symbol na przedniej lub tylnej części nadgarstka i podłączyć go z obu stron powtarzając każdego projektu na delikatne, ciekawy i szczegółowo wypełniony projekt, który jest właśnie w otwarte.

Skala

Jedna, prosta linia symbol Leo może być dowolnej wielkości, ale delikatny obszar nadgarstka sprawia, że ​​idealne tło. Utrzymanie tatuaż mały może pomóc skupić uwagę na tym, co od razu widoczne, co projekt jest. Co ważniejsze, nadgarstek nie zawiera krzywe lub zagięć, które mogą uszkodzić obraz tatuaż lub rozciągnąć go z formy.

Pierwsze swoje Leo Tattoo

Jeśli tatuaż Leo i planujemy umieszczenie go na nadgarstku, trochę czasu, aby myśleć o jego lokalizacji i ostatecznego projektu. Chcesz zmierzyć się symbolem lub? Powinien być umieszczony tak, że siedzi prawidłowo, gdy ramiona są luźne po bokach, lub zginać w pozycji pionowej? Ponieważ jest to tak widoczne, czy chcesz, aby to wytatuowane na kolor niż czarny?

Rozważając te opcje z wyprzedzeniem, można upewnić się, że Leo nadgarstka tatuaż jest warty swojej dumy.

Projektu Tattoo hibiskusa

Projektu Tattoo hibiskusa


Obraz kwiat hibiskusa jest znane i stosowane na całym świecie, a projekt tatuażu hibiskusa to piękny sposób na włączenie tego obrazu i jego symbolikę w swoim życiu.

Symbol kwiat hibiskusa

Tatuaże kwiatowe wszystkich kształtach, rozmiarach, kolorach i gatunki są bardzo popularne wśród kobiet tatuaż wzory. Kwiat hibiskusa sama ma znaczenie w wielu kulturach na całym świecie, z których wszystkie mogą być przetłumaczone na tatuaż wzory do noszenia przez kobiety na całym świecie.

Dostępność

W Tahiti, czerwony hibiskus jest schowany za uchem Tahitian kobiet, aby pokazać swoją gotowość i dostępność dla małżeństwa. Weź ten symbol krok dalej, aby mieć to znaczyć gotowość i dostępności do obsługi co życie przynosi drogę z czerwonym wzorem hibiskus tatuażu.

Żywienie

Niemal wszystkie części kwiatu hibiskusa są jadalne i są stosowane w herbat leczniczych, a nawet desery browarów na całym świecie. Niech obraz kwiat hibiskusa karmić swoją duszę jako część kwiatów tatuaż.

Okazja

"Korzystając z okazji" to motto kwiatem hibiskusa. Kwitnie w bardzo krótkim okresie czasu, co oznacza, że ​​użytkownik musi uderzyć żelazo póki gorące i chwytać dzień. Pochwal się swoją gotowość wykorzystać każdą okazję, że jest na swój sposób z tatuażem hibiskusa.

Odmiany Hibiscus Tattoo Designs

Wiele gatunków kwiat hibiskusa istnieje, co oznacza, obraz hibiskusa może mieć wiele odmian, jak również. Wypróbuj którykolwiek z tych pomysłów, które pomogą znaleźć odpowiedni dla siebie tatuaż hibiskusa.

Pojedyncze Blooming Hibiskus

Hibiskus jest stosunkowo duży kwiat, który otwiera swoje płatki szeroki. Połóż pojedynczy kwiat z lub bez liści w dowolnym miejscu na ciele, jak otwór.

Bukiet kwiatów

Obejmują w każdym kwiatów hibiskusa tatuaż, który składa się z wielu kwiatów. Hibiskus widać na winorośli, tkactwo drogę przez innego projektu, lub jako część kwiatowy ogród z wielu kwiatów reprezentowanego, każdy z własnym rozumieniu.

Tribal Tattoo hibiskusa

Dlaczego nie skorzystać z Tahitian czyli o krok dalej, w tym czerwony kwiat hibiskusa obraz w plemiennych tatuaż? Centrum rozkwit na plemiennych tatuaż na ramieniu lub w ręku, jako zespół, aby wyświetlić swoją dostępność do tego, co jest na swój sposób.

W połączeniu z innym obrazem

Gdy obraz jest piękny hibiskusa na własną rękę, to dlaczego nie połączyć go z innym obrazem? Hibiskusa działa dobrze z wizerunkiem kolibra, fruwające o kwiat, lub z wdziękiem motyla lądowania na szczycie.

Wspinaczka winorośli z kwiatów

Jeśli jeden kwiat jest zbyt proste obrazu, spróbuj układania kwiatów hibiskusa kilka zdjęć się winorośl. Kwiaty mogą być takie same lub różne kolory i winorośli może być umieszczony na ramieniu, na środku z tyłu, lub łydki przez piękny efekt. Trzymaj kwiat obrazy blisko siebie, aby w pełni obrazu. Alternatywnie, dwa hibiskusa kwiaty mogą być umieszczone po obu stronach winorośli rozciągający się poziomo na plecach.

Umieszczenie Tattoo hibiskusa

Tatuaże Hibiskus można nosić w dowolnym miejscu na ciele, ale niektóre obszary mogą pokazać obraz do lepszego efektu niż pozostałe, w tym:

 • Za nieco poniżej ucha
 • Blooming z łopatką
 • Pnącego się na ramieniu
 • Podróżowanie długość podudzia
 • Rozprzestrzenia się w dolnej części pleców
 • Zdobiące wierzch stopy
 • Na wewnętrznej stronie nadgarstka

Konstrukcja hibiskus tatuaż zmysłowy, kolorowe i pełne znaczenia. Ozdabianie ciała z tego obrazu jest z pewnością przyniesie okazję do przejęcia władzy z hibiskusa do swojego życia i do rąk.

Jak wybrać Tattoo Artist

Jak wybrać Tattoo Artist


Umieszczenie przezorność, w jaki sposób wybrać tatuażysta jest nawet ważniejsze niż wybór projektu tatuaż. Tatuaż jest sztuką, która nie wymaga licencji, więc ważne jest, aby zapoznać się z bezpiecznych praktyk tatuażu. Tatuażysta będzie korzystać szybko poruszający zestaw igieł do wstrzykiwania atramentu pod skórę. Chcesz znaleźć utalentowanego i sumiennego artysty tatuażu. Zadawaj pytania; zrozumieć, co dzieje się w tworzeniu wysokiej jakości tatuaż to pragnienie.

Bądź świadomym konsumentem

Decydując, że masz zamiar zrobić sobie tatuaż to poważna decyzja; jest trwała zmiana ciała. Tworzy również jakiś przyjemny przewidywanie Planując tatuaż. Porozmawiaj z innymi osobami, które mają tatuaże o tym, jak znaleźć tatuażysta. Jeśli lubisz pracę oni mieli zrobić, poprosić o skierowania. Przejdź do trybu online i wyszukiwania stron internetowych informacji na temat tatuażu różnych artystów i praktyk tatuażu. Magazyny tatuaż opowie o pokazach przybywających do Twojej okolicy, i które sklepy i artyści wykonują nagradzanych prac.

Etyka hrabiego

Bootleg Flash są wyświetlane w sklepie tatuaż jest czerwona flaga. Gdy patrzysz na lampy, zauważyć, czy lub nie jest profesjonalnie wydrukowane z kredytu udzielonego artysty. Jeśli lampa nie daje autorstwo artysty, najbardziej prawdopodobne jest to naruszenie praw autorskich. Etyczne tatuażysta nie kradną pracę innego artysty, nawet dla celów wyświetlania.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Zapobieganie infekcji przenoszonych we krwi jest największym problemem, gdy tatuaż. Profesjonalny tatuaż artysty odbędzie higieny i bezpieczeństwa bardzo poważnie. Gdy użytkownik odwiedza sklep tatuaż, rozejrzyj się i oglądać artystę zastanawiasz zamawiającym zrobić tatuaż. Czy on w rękawiczkach? Powinien być. Sklep powinien być czysty wygląd. Wszystkie materiały użyte do indywidualnych tatuaż powinien być w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Igły i zasobniki z tuszem powinny być otwierane z oglądasz. Te elementy powinny być usuwane po użyciu. Maści powinny być również w opakowaniach jednorazowego użytku. Sklep należy zgodnie z procedurami przedstawionymi w standardowe środki OSHA dotyczące krwi patogenów.

Wszystkie powierzchnie powinny być pokryte w barierę wilgoci, takich jak jasny folią. Pozwoli to zabezpieczyć powierzchnię od maleńkich kropelek płynów ustrojowych zanieczyszczających obszar roboczy. Bariery wilgotności powinny być również usuwane, kiedy tatuaż jest zakończony i wymienić, gdy zaczynają następnego klienta.

Sklep powinien mieć również autoklaw do sterylizacji. Autoklaw jest stosowany do sterylizacji urządzeń, utrzymując temperaturę 246 ° w ciągu pół godziny. Sklep powinien mieć wyniki swojego najnowszego badania przeprowadzonego na jego zarodników autoklawie. Badanie to powinno być wykonywane co najmniej raz na dwa miesiące, aby zapewnić, że działa poprawnie.

Jeśli sklep tatuaż nie spełnia podstawowych norm bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, kontynuować poszukiwania artysty tatuażu.

Zapoznają

Gdy jesteś pewien, że znalazłeś sklep i artysta, który zrobi swoją pracę, poznać artystę. Poproś, aby zobaczyć zdjęcia z jego pracy i jego dostępnej galerii flash. Bądź pewien, że jego styl artystyczny jest kompatybilny z twoją wizją tatuaż. Zapewni to może on wykonywać rodzaj grafiki, który chcesz. Porozmawiaj z nim o tym, jak stał się artystą tatuażu i jakie nagrody i certyfikaty, które otrzymał. Jeśli czujesz się komfortowo z nim, zapytać, kiedy dwaj z was może zacząć.

Porady na temat Jak wybrać Tattoo Artist

 • Zapoznaj się z praktyk tatuażu
 • Badania Internetu i czasopism tatuaż
 • Znaleźć kilka sklepów tatuażu i przejść je odwiedzić
 • Zadawaj pytania
 • Przestrzegać higieny i bezpieczeństwa praktyk sklepie
 • Obejrzyj ten wielki film o jak wybrać tatuażysta

Miasteczko Halloween Tattoo

Miasteczko Halloween Tattoo


Czy to miłość Halloween, Tima Burtona czy Jacka Skellington, że inspiruje, Miasteczko Halloween tatuaż może być świetny sposób na pokazanie swoich pasji.

Nightmare Before Christmas

Kultowego filmu Tima Burtona, Nightmare Before Christmas, zadebiutował w 1993 roku Jego stworzenia claymation prezentuje wakacje w nowym świetle. Zamiast zdarzenie, które występuje raz w roku, Burton zaproponował, że tych, którzy tworzą znane jako święta Halloween i Boże Narodzenie mieszkają w miastach, gdzie jedynym punktem jest to, aby przygotować się na wielki dzień.

Znaki ikoniczne

Istnieje kilka postaci w The Nightmare Before Christmas, które inspirowane miłości, pasji i kreatywności wśród fanów. Te znaki są często widziałem przedstawiany jako tatuaże na fanów filmu.

Jack Skellington

Jack Skellington jest ołów z filmem; Szkielet, który chce coś więcej do swojego życia. Obraz Skellington jest popularny wśród fanów tatuażu z filmu, który również może chcieć więcej było w ich obecnym życiu. Szef Skellington jest często wytatuowane samodzielnie, lub sylwetka jego ciała mogą być widoczne na Księżycu.

Wypad

Sally jest szmaciana lalka, która kocha i wierzy w Jack Skellington mimo prób. Sally jest popularne Miasteczko Halloween tatuaż wśród kobiet, a czasami w połączeniu z Skellington przedstawiać prawdziwą miłość.

Oogie Boogie

Oogie Boogie film jest czarnym charakterem jest; czarny cień, który nawiedza koszmary. Duży worek pełen błędów, Oogie Boogie może być wykorzystane jako tatuaż dla tych, ze szczególnym upodobaniem do tatuaży Halloween.

Lock, Shock i Barrel

Lock, Shock i Barrel są poplecznicy Oogie Boogie, troje dzieci, które mieszkają na trick lub leczenia i zrobić licytację Oogie Boogie. Trzy postacie, wyświetlane z lub bez ich maski, to kolejny popularny Halloween tematyczne tatuaż.

Księżyc i Cliff

Plakaty filmowe w The Nightmare Before Christmas wykazują duży, żółty księżyc za Szczaw urwiska. Ten klif unfurls jak to jest chodzić i jest scena pokazała kilka razy w ciągu filmu z Jackiem i Sally, zarówno sam, a wraz z nim. Księżyc i klif jest popularne, duży powrotem tatuaż dla fanów filmu, zarówno w monoterapii oraz w połączeniu z jednym lub więcej z bohaterów filmu.

Zero

Pies Skellington Zero jest również postrzegane często tatuażami z filmu. Zero zazwyczaj mogą być postrzegane w połączeniu z Skellington, lub Skellington i Sally.

Różne postacie

Miasteczko Halloween jest wypełniona różnymi postaciami, w tym wampiry, demonicznego klauna, z Axe Man i inni. Wielu fanów filmu mam ulubionego mniejszy charakter, że mogą wybrać tatuaż wizerunek. Przyczyn tego może być uczucie stosunku do charakteru, czy jedynie proste miłość do obrazu.

Umieszczenie Miasteczko Halloween Tattoo

Tatuaże przedstawiające postacie lub sceny z filmu można umieścić niemal w dowolnym miejscu na ciele. Sugestie zazwyczaj idą w parze z obrazem siebie i obejmują:

 • Niższe powrót do dużych scen, takich jak księżyc i urwiska
 • Ramię w tym głowy pojedynczego bohatera Jacka Skellington za
 • Podudzia i łydki dla pełnych długościach Skellington tatuaże sama lub z Sally
 • Ramię w tym ramieniu do wyświetlania księżyc nad okrągłym przekroju łopatki, z pełną znaków długości rozszerzenie dół biceps do łokcia
 • Pełna rękaw scen z filmu kolorów w tym unii Jack i Sally w końcu z filmem

Miasteczko Halloween projekt może być sposobem, aby wyświetlić zarówno zabawne i głębokie strony swojego charakteru. Te same rzeczy, które sprawiły, że film tak popularne w tym obrazowania, znaczenia i głębi uczucia produkowanego są właśnie rzeczy, które sprawiają, że te tatuaże popularne, jak również.

500 Tattoo Designs

500 Tattoo Designs


Książka Henryka Fergusona 500 Tattoo Designs ma rysunki Tat wzorów oraz informacji na temat tatuaży.

O autorze

Henry Ferguson jest były redaktor magazynu Body Art, brytyjski dziennik tatuażu, trwającej od 1991 roku do 1996 roku BMEzine, szerokiej tatuażu i ciała modyfikacji strony, mówi, że "Body Art jest uważany przez wielu za jeden z najwyższej jakości ciała sztuki i modyfikacji czasopisma kiedykolwiek. " Z współautor Lynn Proctor, Ferguson napisał też sztukę Tattoo, szanowanym kompendium zdjęciami tatuażu, informacji historycznych i tradycji kulturowej. Jeden z recenzentów Amazon.com nazwie Sztuka tatuażu "wszystko, co musisz wiedzieć o tatuaże od początku do końca."

500 Tattoo Designs, jedną książkę

Zgodnie z klapką książki, 500 Tattoo Designs ma być to "inspirację i prowadzić" do wyboru projekt tatuażu. Książka podzielona jest na osiem części:

 • Ptaki
 • Owady
 • Sea Life
 • Zwierzęta
 • Mityczne Istoty
 • Kwiatów i liści
 • Kultury
 • Symbolika

O wzory

500 Tattoo Designs

Opiera się na pracy, która pojawiła się w magazynie Body Art i sztuce tatuażu, można się spodziewać, oryginalne i skomplikowanych wzorów, lub przynajmniej klasyczne sztuki tatuażu. W rzeczywistości, wzory są proste rysunków. Niektóre z nich są kolorowe, niektóre czarne i białe. Jeden z recenzentów w Internecie w porównaniu do dziecka kolorowanka. Kilka recenzenci czuł, że jakość sztuki był niższy niż to, czego można oczekiwać od dobrego artysty tatuażu.

Z drugiej strony, istnieje mnóstwo różnych zwierząt, ptaków, symboli i innych obrazów. Książka może być przydatna jako punkt wyjścia do projektowania tatuażu, jako źródło inspiracji dla kogoś, kto nie był pewien, co to za tatuaż wybrać. Począwszy od 500 Tattoo Designs, można wybrać zwierzę lub wzoru tatuażu, a następnie starać się bardziej oryginalny design.

Począwszy Artists

Książka może być również przydatne dla początkujących artystów tatuażu. Niektóre projekty są stosunkowo skomplikowane, ale inne są proste kontury, które mogą być wypełnione kolorem. Począwszy Artysta może docenić te łatwo powielane wzory.

Jednakże, ponieważ wiele z tych projektów nie mają klasyczne linie Sailor Jerry ery tatuaże, zawiły piękno japońskich projektantów, lub stylem New Skool, artysta początek może chcesz korzystać z książki jako wytyczne, ale stworzyć jego / jej własne sztuka.

Dodatkowe informacje i zasoby

500 Tattoo Designs ma krótkie wprowadzenie z opisem, czego się spodziewać w sklepie tatuaż. Jest tam krótki odcinek na zdrowie i bezpieczeństwo, informacji o tym, jak wiele bólu oczekiwać (plus "indeks bólu" rankingu różnych części ciała), a komentarz na wyborze tatuażu i lokalizację mądrze. Pkt na kolor jest krótkie, ale nie ostrożność, że działa lepiej kolorów w niektórych tatuaży niż inne.

Inne zastosowania

Chociaż nie wszyscy entuzjaści tatuaż będzie znaleźć to, co chcą, w tym podręczniku, inni artyści przywłaszczył książkę za swoją pracę. Projekty mogą być używane jako szablony i elementy grafiki. Jeden artysta wykorzystuje je jako wytyczne dla mozaiki.

Fergusona Medyczny Korespondencja

500 Tattoo Designs

Ferguson jest uznawany znawca sztuki ciała. On nawet opublikowane w British Medical Journal. On odnosi się do osobistego doświadczenia jako człowieka z wieloma kolczykami wymagających opieki medycznej. Pielęgniarki boją się go, myśląc, że jego pojawienie się oznacza, musi mieć AIDS. On przechodzi do szczegółów obecnych praktyk przebijających i wyjaśnić kilka mitów. Na przykład, Ferguson mówi, że nie jest prawdą, że książę Albert nosił pierścień, aby mógł związać swoje genitalia w dół, by nie zrobić brzydki wybrzuszenie w jego spodniach.

Najwyraźniej większość nazw teraz używać do piercingu zostały wynalezione w 1970 roku przez biżuterii i przebijającymi ekspres. Ale niektórzy przenikliwe tradycje daleko wstecz w czasie. Ferguson wspomina odniesienia do sutek piercing w pismach z epoki Victoria, jak również długą tradycję w wielu kulturach piercing uszu, nosa i ust. Ferguson nie wspominając tatuaże w tym artykule, ale podobne informacje na temat atramentu można znaleźć w sztuce tatuażu.

Wywiad z Henna Tattoo Artist

Wywiad z Henna Tattoo Artist


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tatuaże z henny, wywiad z artystą ekspertem henna jest nie do pobicia sposobem na zdobycie wiedzy i niezbędnych wskazówek. Flavia McQueen, artysta i kierownik / opiekun detaliczna Henna Caravan, opowiada o ekscytującym świecie tatuaży z henny w tym wywiadzie Zakład Logiki Stosowanej.

Tradycje Henna Tattoo

Tymczasowe wzory tatuaży są popularne w stylu sztuki ciała, które umożliwiają swobodę wypowiedzi, bez długoterminowego zobowiązania. Czy na wyjątkową okazję lub rytuał przejścia, zastosowanie barwnika henny szybko odzyskać popularność.

Zakład Logiki Stosowanej (LTK): Czy możesz powiedzieć nam coś o tradycji henny i jak zmieniły się w popularnej sztuki ciała?

Flavia McQueen (FQ): Henna był używany przez wieki od tysięcy lat. Napisy miejsce henny w użyciu w Syrii już w 2100 rpne i greckie wyspy z około 1700 roku pne. Henna jest zwykle zostały wykorzystane z kultur, które mają historię bogini kultu. Henna był stosunkowo mało znany dziesięć lat temu, a to staje się coraz bardziej popularne wśród kobiet w Kalifornii i na całym świecie. Sztuka henna jest niesamowite, a teraz może być ozdobione klejnotami i brokatem aby błyszczeć i koordynować z ubrania. Kobiety w każdym wieku użyć henny na uroczystości i sztuki poprawiła i stać się bardziej popularna niż kiedykolwiek wcześniej pantoflową i Internetu.

Zrozumienie dla Tatuaże Henna Dye

Wywiad z Henna Tattoo Artist

LTK: Co to ​​jest barwnik henny, i jakie są składniki?

FQ: Henna jest perski nazwa krzewu znany jako naukowo Lawsonia Inermis. Jest zbierany dwa lata, wysuszono i zmielono na drobny proszek. Proszek jest używany do farbowania włosów na czerwono i na starożytnej wschodniej sztuki Mehndi. Kwas hennatannic jest naturalnym barwnikiem warzyw, że bezpieczne obligacje z kolagenu w komórkach skóry oraz keratyny we włosach pozostawiając piękny kolor.

Intensywność

LTK: Czy barwnik henny dostępne w różnych kolorach lub poziomów intensywności?

FQ: różne kolory i poziomy natężenia są osiągnięte na kilka sposobów. Henna parujący na skórę, to zaciemnić lub może być włączone w różne długości czasu w celu doprowadzenia, jaśniejszych i ciemniejszych plam. Henna będzie odcień czerwony / brązowy. Nie ma innych bezpiecznych barwników i henna nie wchodzą w kolorze czarnym lub niebieskim.

Alergie są rzadkie

LTK: Czy można testować reakcji alergicznej przed zastosowaniem barwnika henny do skóry?

FQ: Możesz przetestować wrażliwość henna choć jest niezwykle rzadkie. Jeśli korzystasz z 100% naturalnej henny zmieszanej z bezpiecznych olejów i sokiem z cytryny, nie ma się żadnej szansy wystąpienia reakcji alergicznej. Jeśli podejrzewasz alergię henny, proszę nie stosować hennę i należy również sprawdzić na alergie cytrusowych.

Pierwsze Tattoo

Wywiad z Henna Tattoo Artist

LTK: Chociaż sztuka henna jest tymczasowy, jak długo powinien trwać tatuaż?

FQ: Henna zazwyczaj trwa siedem do dziesięciu dni. Jednakże, może być dłuższy niż w zależności od wielu czynników, takich jak te, gdy henna jest umieszczony na korpusie, jak długo jest henna na skórę, jeśli skóra jest czysty i jeżeli olejki eteryczne i henna o dobrej jakości.

LTK: Czy mógłby pan wyjaśnić różnicę między indyjskich wzorów w stylu arabskim stylu i henny?

FQ: Indian style henny są zwykle wypełnione paisleys koronkowe lub kwiatów i codziennych kształtach z codziennego życia Indian, takich jak mango i pawia. Arabskim stylu jest zazwyczaj duża kwiatów, które mają bardziej otwartą przestrzeń, a projekty nie będą miały motyw jak twarze lub pawie. Oba style henny są niezwykle piękny.

DIY Henna Tatuaże

Proces

LTK: Czy łatwo jest stosować henny siebie? Co znajduje się proces?

FQ: Jeśli chcesz zastosować hennę się, można kupić już dokonanych lub pasty wymieszać go samodzielnie. Henna Henna pole sprzedaje gotowe do użytku wewnątrz butelek aplikatora i nasze Załóż zestawy pozwalają mieszać własne. Który kiedykolwiek chcesz, wszystko co musisz zrobić, to:

 • Wypełnij swój aplikator, oczyścić skórę i jesteś gotowy, aby rozpocząć.
 • Po pasta jest stosowany, zostawić hennę na skórze przez cztery do sześciu godzin, zeskrobać go pozostawiając barwione skóry.
 • Plama nadal będzie przyciemnić w ciągu następnych 36 godzin, a będziesz miał wielkie henny.

Narzędzia i akcesoria

LTK: Jakie narzędzia i narzędzia są potrzebne do tworzenia tatuaż z henny?

FQ: Możesz używać rąk walcowane stożek, butelka lub inny aplikator żakardowe butelkę stosować henny. Henna jest stosowana z kijami, walcowane na smyczki i nacisnął na skórze, nagrywane mogą być również stosowane obszary lub szablony i pędzle.

LTK: Czy są jakieś zestawy startowe, które są dobrą inwestycją dla początkujących henna artysty?

FQ: Myślę, że zestaw Henna pole jest doskonały zestaw Początkujący. Dostarczany jest wszystko, czego potrzebujesz, aby mieć udane doświadczenia z henny - butelek, henna premium cudownych olejków eterycznych i wszystkie narzędzia i wskazówki i wzory na dobry początek. Butelka żakardowe jest łatwo napełniać.

Okazje do Henna Art

LTK: Jakie rytuały lub sytuacje są najbardziej popularne w henna sztuki?

FQ: Z naszego doświadczenia urodziny są najbardziej popularne w każdym wieku wraz z partii dyplomowych i mitzvahs Bar / Bat, Blessingways są również świetna zabawa i tak relaks dla każdego.

LTK: Lato to świetny czas w roku, aby afiszować tatuaż z henny. Jeśli ktoś jest na ogrodzeniu, ale chce eksperymentować z ich pierwszego henna projektowania, jak masz na rozmieszczenie i grafika ulubiony styl?

FQ: Get coś ci się podoba czy kwiaty lub czaszki lub geometryczne wzory, i umieścić go na kostce lub w górę nogi. Jeśli chcesz więcej, po prostu powtórzyć wzór, aby trzy kwiaty zamiast jednego, więc płynie na ciele.

O Flavia McQueen i Henna Caravan

Flavia jest zapalonym projektant tatuaże Henna. Dzieli jak jej miłość do formy sztuki zaczął: ". Nasza rodzina była zawsze interesuje się sztuką i podróży, więc to był naturalny postęp od dekorowania ciast i domków z piernika do stopni sztuki i henna"

Więcej o Flavia McQueen lub Henna Caravan, można znaleźć na stronie: www.hennacaravan.com. Dowiedz się więcej o tej formie sztuki, artystów, zobaczyć portfolio firmy, lub umówić się na spotkanie.

Spider Web Tattoo Designs

Spider Web Tattoo Designs


Kilka tatuaże mają bardziej skomplikowane znaczenie niż pajęczyna tatuaż wzory. Czy jesteś uwagę na zawiłości sieci lub jej domniemanej walki pajęczyna tatuaż ma wiele znaczeń.

Kontrowersyjny Znaczenie pajęczyna Tatuaże

Spider Web Tattoo Designs

Choć czasy się zmieniły, a wraz z nimi pierwotne znaczenie tego projektu pajęczyna nie zmieniło, nadal posiada obrazu wiele kontrowersji i intrygi dla wielu.

Korzenie tatuaż pajęczyna są dwojakie, sięga ponad 70 lat w kulturze popularnej; Więzienie i Aryan przynależności.

Pajeczyn więzieniu

Pierwsze projekt tatuaż pająka w więzieniu był inked jeden sposób, że więźniowie, którzy byli w przez lata może oznaczać ich status. Każdego roku więzień został uwięziony, obraz pajęczyna wzrosła o jednej nici. Często internetowej został umieszczony na łokciu lub na ramieniu, promieniując się z jedną z tych naturalnych, okrągłych punktów.

Pajeczyn i Gangi

Członkowie zysków ulicznych oraz osoby z aryjskiej przynależności stosowany również Spider Web design w tatuażami. W takich przypadkach, każdy pierścień sieci wyznaczony zabójstwa, przestępstwa lub innego znaku przejścia w gangu lub internecie.

Spider Web Tatuaż Znaczenie Dzisiaj

Spider Web Tattoo Designs

Podobnie jak wszystkie tatuaże dzisiaj, obraz nie musi oznaczać niczego, co można wnieść do niego. Czy lubisz symetrię sieci, albo ma większe znaczenie dla Ciebie, nie ma potrzeby, aby dołączyć przeszłe rekordy do obrazu. Istnieje jednak kilka innych znaczeń, które zostały wyhodowane na całym obrazie w ostatnich latach.

Walka

Mucha uwięziony w pajęczynie jest częstym symbolem walki o coś, co ma władzę nad tobą. Ci, zmaga się z uzależnieniem od alkoholu lub będą często dostać pajęczyna tatuaż symbolu ich walkę.

Spider Web Tattoo Designs

Web of Fate

Obraz pajęczyna jest również popularna wśród rowerzystów, którzy czują, że symbolizuje złapani w sieci życia losu. Aby walczyć z ręki do czynienia można mieć głębszy sens.

Uwięziony

Poczucie uwięzienia lub poczucie bycia gdzieś, nie czujesz to idealne miejsce dla Ciebie może być symbolizowana przez tatuaż pajęczyna.

Granatowy i Sailor Tatuaż

Pajęczyna tatuaż na łokciu może również oznaczać marynarza oparty na stronie łodzi. On czekał na domu tak długo, że pajęczyna rozwinęła się z tego miejsca. To znaczenie nadal przenikają kultury dzisiaj, z łokcia jest jednym z najczęściej używanych miejsc do wyświetlania pajęczyna.

Kultura popularna

W ostatnich latach, takich jak muzycy Van Winkle i Roberta Lars Frederiksen obserwowano sportu pajęczyna tatuaży bez powodu innego niż cieszyli wygląd. Ten rodzaj kultury popularnej użytku zabrał niektóre z dawnych znaczeń, otwierając projekt dla większej liczby osób.

Spider Web Tattoo Designs i stazu

Spider Web Tattoo Designs

Podczas okrągły pajęczyna promieniujący z kolistego obszaru ciała, takie jak ramię i łokieć może być długo używany obraz, istnieją inne sposoby wyświetlania pajęczyna na organizm, w tym

 • W internetowej rozciągnięty w poprzek ramienia, nogi lub z powrotem coś wplątać w środku
 • Po drugiej stronie karku z zwisające pająka między łopatkami
 • Jak pokryte rosy internetowej rozciągnięty pomiędzy dwoma kwiatami
 • Częścią większej halloween tatuaż
 • Złapany pomiędzy stopami lub pazurów nietoperza; ewentualnie wykorzystane jako baner
 • Pokrycie inny obraz jako sposób pokazania wiek lub niewykorzystania

Spider Web tatuaż wzory są osobiste sposób wyrazić walki lub wewnętrzny niepokój. Zastanów się na jego wykorzystanie i rozmieszczenie przed noszenia, aby zapewnić jego znaczenie jest właśnie dla Ciebie.