grsail.com

mcdonalds bezglutenowy

Porady dla bezglutenowe Dining w McDonalds

Porady dla bezglutenowe Dining w McDonalds

Jedzenie bezglutenowe w McDonaldzie jest łatwiejsze niż w wielu innych restauracji fast food. Składniki odżywcze produktu i informacje są łatwo dostępne, a metody produkcji są standaryzowane. To sprawia, że ​​McDonald jednym z bezpieczniejszych opcji, jeśli znajdziesz się w potrzebie szybkiego posiłku, gdy jesteś ze swojego znanego elementu. Mając bezglutenowe w umyśle przed wyjazdem do jedzenia sprawi, że doświadczenie bezstresowe i przyjemne.

Znać składniki

W pewnym momencie, McDonald opublikował listę bezglutenowe menu, które pozwoliły konsumentom łatwo ocenić, które elementy menu były odpowiednie do ich szczególnych potrzeb żywieniowych. Niestety, z powodu metody przygotowania i składniki są często podlegają zmianom, firma znalazła się, że jest niepraktyczne rozwiązanie.

Franczyzy teraz księguje listę składników menu na stronie internetowej firmy, z potencjalnych alergenów wymienionych w śmiałych kapitałów na koniec każdej liście składników. Jeśli, na przykład, planujecie zamawiania paski z piersi kurczaka, można badać listę składników, aby zobaczyć, że tak jest, rzeczywiście, zawierają pszenicy. Ta metoda może być bardziej czasochłonne dla klientów niż prosta lista bezglutenowe żywności, ale jest bardziej prawdopodobne, aby być dokładne i aktualne i będzie lepiej pozwalają na dokonywanie świadomych wyborów.

Jedzenie bezglutenowe w McDonalds

Istnieje wiele opcji menu dostępnych jeść bezglutenowe w McDonaldzie. Podczas składania zamówienia, nie wstydź się podając swoje obawy. Pracownicy są szkoleni, aby pomieścić potrzeby żywieniowe i odpowiedzieć na pytania dotyczące przygotowania żywności i składników.

Opcje śniadanie

Dostępne są śniadania w McDonald wiele opcji, pod warunkiem, że są sortowane a la carte, a nie w połączeniu z innymi składnikami. Są one następujące:

 • Jajecznica: Zamów jaja oddzielnie, a nie jako część kiełbasą i jajkiem mieszanki. Jajecznica wykonane są z całych jaj z konserwantami.
 • Boczek: boczku wieprzowego leczona jest naturalny smak dymu i konserwantów.
 • Śniadanie stek: stek śniadanie jest z wołowiny, sól i niektórych konserwantów.
 • Kiełbasa Patty: patty kiełbasa składa się z wieprzowiny, wody i bezglutenowej przyprawowej mieszanki.

Sałatki

Sałatki McDonald są doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą iść bezglutenowe. Wszystkie sałatki zacząć surówka mieszanki, która jest wolna od pszenicy i glutenu.

 • Luksus Southwest Sałatka: Postanowienie to sałatka bez pasków tortilli i uchylenie opatrunek, który zawiera maltodexterin i skrobię modyfikowaną żywność.
 • Luksus Bacon Ranch Sałatka: ranczo opatrunek na tej sałatki jest bezglutenowe; zamówić bez kurczaka lub grzankami.
 • Luksus Sałatka Cezar: Przejdź zarówno opatrunku Caesar i grzanki.
 • Sałatka z boku: zwykły boku sałatka z mieszanki sałatka warzyw jest całkowicie bezglutenowy.

Zamówić sałatki grzankami lub kurczaka bez; Newmana Own® balsamicznym vinaigrette niskiej zawartości tłuszczu jest wybór bezglutenowe do zdobienia.

Przekąski i desery

Istnieją również liczne desery w McDonald, które nie zawierają glutenu:

 • Jabłka z karmelem kąpieli: Pokrojone jabłka i towarzyszące karmel dip są bezglutenowe.
 • Lody: lody, hot fudge i bita śmietana na standardowym lody są dobrze zjeść. Uniknąć dodatkowych dodatków, takich jak M & M lub okruchy ciasteczka Oreo.
 • McFlurries: Większość McFlurries są dobrze zjeść; unikać wszelkich zawierający Oreo lub innych okruchów ciasteczek, jak również M & M i inne słodycze.
 • Potrójne Grube Shakes: Wszystkie smaki koktajli McDonalda są bezglutenowe.
 • Vanilla Ice Cream obniżonej zawartości tłuszczu: The lody waniliowe, podawane w filiżance, jest to super, jak to jest bardzo mało prawdopodobne, aby stać się zanieczyszczony glutenem poprzez kontakt z innymi pokarmami.
 • Koktajle: Wszystkie smaki koktajli McDonalda, w tym jogurt, który jest zmieszany z nich, są bezglutenowe.

Napoje

Prawie wszystkie napoje w McDonald są bezglutenowe, w tym:

 • Mleko
 • Sok
 • Soda
 • Kawa
 • Napoje kawowe specjalne

McDonald w Francuski Fry Kontrowersje

W pewnym momencie, McDonald wymienione swoje frytki i ziemniaki z cebulą, jak bezglutenowe. To zmieniło się w lutym 2006 roku, kiedy firma ujawniła, że ​​środek zapachowy stosuje się w głębokim oleju do smażenia zawarte zarówno mleka i pszenicy składników. Od tego czasu, listy McDonald ich Frytki jak zawierających składniki pszenicy na swojej stronie internetowej.

Podejście z ostrożnością

Nietolerancja glutenu nie musi oznaczać koniec życia społecznego i zostawiają cię z głodu, gdy jesteś w podróży. Z ostrożnego podejścia i dokładnym przesłuchaniu, nie ma powodu, nie można korzystać od czasu do czasu wyjazd do McDonalda na łatwy obiad lub zwykły obiad z przyjaciółmi i rodziną pszenicy jedzenia. Wystarczy upewnić się, że są dobrze zorientowani, jak zbliżyć się jedzenie bezglutenowe.

Domy Kawa - więcej kalorii niż McDonalds?

Kiedykolwiek myślałeś o tym, ile kalorii w codziennej porannej kawy? Większość ludzi nie. Czego nie wiedzą jest to, że większość z tych kaw ważą jedną piątą dziennego spożycia kalorii.

Niektóre kawy, które były testowane zawierał prawie 400 kalorii. Wśród tych, które zawierają mleko pełnotłuste, śmietany i czekolady były najgorsze.

Oto lista niektórych napojów, które zostały przetestowane i kalorii z każdym:

Kalorie kawy

Mokka kawa z pełne mleko 396 kalorii
Odtłuszczone mleko w cappuccino 370 kalorii
Mokka kawa z półtłustego mleka i bitą śmietaną 326 kalorii
Odtłuszczone mleko w cafe latte 71 kalorii

Ale to nie tylko do kawy, które przynosi w dużej ilości kalorii; to jest tak samo źle przekąskę z tych urocze kawiarnie. Niektóre kanapki kawiarnia zawierają więcej kalorii nawet niż hamburgery McDonalda.

Wszystkie ciasta czekoladowe z kawiarni zawierają praktycznie ponad 600 kalorii na plaster. Co jest znane jako owocowy gniazda klapy lub rolki owoce kalorii ma około 423 i prosty ogórkowy i kanapkę z serem niewiarygodne 500 kalorii.

Zalecana dzienna dawka kalorii dla mężczyzn wynosi 2500 kcal, a dla kobiet jest to 2000 kalorii. Połączenie jednego z tych kaw połączeniu z przekąskę można nadrobić połowę dziennego spożycia kalorii.

Większość miejsc mają informacje na temat ich produktów dostępnych, ale nie są one zaprezentowane publicznie. Tak więc, musimy mieć świadomość, że wybór kawę i przekąski w tych miejscach nie jest koniecznie najlepszy wybór.

Jedz to, nie, że: McDonald Edition

W piątej części naszej serii na jedzenie w sieci restauracji, możemy zapoznać się z McDonalda. Sprawdź udział cztery, gdzie zbadania Applebee na.

Moja pierwsza praca w szkole średniej był w McDonaldzie. Jedyną rzeczą, jaką pamiętam jest to, że mój samochód pachniał frytek przez około sześć miesięcy po tym, jak rzucić, i że codziennie wracałem do domu i pozbyć moje ciało cienką warstwą smaru, które narosły w ciągu zmiany roboczej. W ostatnich latach zwiększyła się ich McDonalda gra dotyczące zdrowszych opcji menu, ale zmotoryzowanych nadal pełno złych wyborów. Oto, czego unikać przy następnym ciągnąć przez złotymi łukami.

Jedz to, nie, że: McDonald Edition

NIE JEŚĆ: Angus boczkiem i serem

Trio Angus trzeciej funtowych, że McDonald niesie są zdecydowanie najgorsze hamburgery w menu dla Ciebie. Jednak Angus boczkiem i serem jest głównym winowajcą. Te 790 kalorii, 39 g tłuszczu i prawie 2000 miligramów sodu jest no-go.

ZAMIAST JEŚĆ: Jeśli masz ochotę, że hamburgery McDonald jednak zdecydować, a nie jednego czy nawet dwóch, regularnych hamburgerów. Jedz dwa, a będzie jeszcze mniej kalorii, tłuszczu i węglowodanów, sodu niż jednego z tych Angus Bad Boys.

NIE JEŚĆ: McRib

Ach, McRib. Co mogę powiedzieć, że jeszcze nie zostało powiedziane? Ten sformułowane, symulowane grilla wieprzowina jest produkt sezonowy kanapkę, a szum wokół niego nie uwzględnia wartości odżywczej (i nie bez powodu). Na 500 kalorii i 26 g tłuszczu, można również zrobić, aby po prostu umieścić swoje palce w uszy i krzyczeć "la la la la", następnym razem można zobaczyć reklamę McRib. To tylko kanapki, ludzie, nie w tym frytek i wiadrem cola.

ZAMIAST JEŚĆ: Trzymać z grillowanym kurczakiem opasania i przekąski butelkę wody zamiast.

NIE JEŚĆ: 5 sztuk Chicken Wybiera

Próba McDonald dodać inny, bardziej "gourmet" odpowiednik słynnej Chicken McNugget zakończył się w niektórych najgorszy dla-you kurczak w każdej sieci fast food. Pięć sztuk kupi ci 640 kalorii, z czego 340 z tłuszczu. Ponadto, otrzymasz stronę 38 gramów tłuszczu i 36 g węglowodanów.

ZAMIAST JEŚĆ: Szczerze mówiąc, to McNuggets są lepsze dla Ciebie. Sześć kawałek ma tylko 280 kalorii, 18 g tłuszczu, a tylko 540 miligramów sodu. Przejdź frytki, pójść na ogród sałatka, i baw się!

NIE JEŚĆ: Big Breakfast z Hotcakes

Wielkie śniadanie z Hotcakes nie powinna być w dowolnym miejscu na radarze. W 1090 kalorii, 56 g tłuszczu i 111 gramów węglowodanów późniejszych, zrozumiesz dlaczego mówię ci się trzymać z jajkiem McMuffin raz na jakiś czas (patrz poniżej). Należy także unikać którykolwiek z herbatników kanapek śniadaniowych na bazie. Będziesz mi podziękować później.

ZAMIAST JEŚĆ: Będę pierwszym, który przyzna, że ​​jeden z największych przysmaków oddaję jest sobota jestem prowadzony do McDonalda na najlepsze śniadanie kanapki na naszej planecie, w Egg McMuffin. To tylko 300 kalorii, a pakuje dobre białka i niską zawartość tłuszczu.

NIE JEŚĆ: McCafe czekolada wstrząsać 22 uncji

Ostatni, ale nie najmniej na naszej liście jest McCafe Czekolada wstrząsnąć. Część 22 uncji ma 870 kalorii i 25 g tłuszczu.

ZAMIAST JEŚĆ: Jeśli masz tęsknota na deser jakiegoś McDonalda, spróbuj, a nie dla zwykłego lub karmel lody, albo jeszcze lepiej mała smoothie. Nie tylko będzie można wyciąć kalorii i tłuszczu, ale porcje są w sam raz dla Ciebie.

Uważajcie i nie ślizgać się następnym razem jesteś w McDonaldzie. Uważaj na tych elementów, a zapoznanie się z menu, które się wymienia zawartości kalorii dla większości pozycji.

Pomoc może Jedzenie w McDonald schudnąć?

Ostatnio, dyrektor generalny McDonald Don Thompson stwierdził, że stracił 20 funtów tylko jedzenie fast food - na McDiet jeśli będzie. Jak prezes Thompson rzucić te 20 funtów, podczas gdy Morgan Spurlock, z "Super Size Me" sława, zdawała się go zdobyć? Rzućmy okiem na to, co dokładnie można zrobić, aby pobudzić odchudzania, nawet jeśli musisz mieć jakiś fast food w diecie.

Nie tylko McDonalda, ale McExercise Zbyt

Po pierwsze, bądźmy szczerzy na ten temat. Don Thompson nie stracić 20 funtów, po prostu jeść w codzienności złote łuki. On oczywiście (i prawda) wprowadza plan ćwiczeń do tej diety, jak również. Idealnie, jeśli próbujesz to samo, będziesz chciał to solidne plan ćwiczeń na górze zmienia swoje nawyki żywieniowe, aby coś więcej zdrowia świadome. Korzystnie, zarówno dla pań i panów, plan ćwiczeń będzie obejmować zarówno trening siłowy i ćwiczenia układu krążenia. Plan ćwiczeń każdego człowieka powinny być dostosowane do ich stylu życia i zarówno ich celów.

Pomoc może Jedzenie w McDonald schudnąć?

Twój plan ćwiczeń powinny masz wykonywania trzy do pięciu razy w tygodniu, z treningu siłowego trzy do czterech dni w tygodniu i ćwiczenia układu krążenia co najmniej trzy razy w tygodniu. Można również włączyć HIIT (HIIT), który zawiera elementy zarówno siły i układu krążenia treningi w określonych odstępach czasu ciężkiej wysiłku, a następnie okresów odpoczynku. Zaleca się także inne ćwiczenia, takie jak pływanie, bieganie, jazda na rowerze, spacery, lub inne ćwiczenia aerobowe. Nie tylko to pomaga, aby nadać tempa i zwiększyć swój metabolizm (szybkość spalanych kalorii w), ale ten rodzaj ćwiczeń jest dobre dla zdrowia serca i jest skuteczny w obniżaniu poziomu cholesterolu.

Nawet z ćwiczeń, jest odżywianie McDonald Naprawdę Sprzyja utraty wagi?

Tak ... i nie.

Większość fast food przedsiębiorstwa uznały, że rosnąca populacja ludzi, którzy chcą zdrowszych niż potrójnie podwójne McCheeseburger z serem. Jako takie, widzieliśmy zdrowsze opcje pojawiają się w menu w różnych dziedzinach. To naprawdę jest do ciebie, aby zrobić due diligence opcji menu swojego ulubionego fast food wspólnego. Wiele teraz zaoferować zdrowszych Entrée Podoba sałatek i okłady, a także lżejsze boki jak parfaits owocowe lub jogurt. To zajmuje tylko kilka minut, aby zaplanować zdrowszego wyboru po następnym zatrzymać dla zmotoryzowanych.

Ponadto, prawdopodobnie nie powinien jeść McDonalda (lub dowolny fast food dla tej sprawy) więcej niż raz lub dwa razy w tygodniu na to. Chociaż może być w stanie wyciąć kalorii i zawartości tłuszczu z niektórych lepsze taryfy, wiele opcji są wyższe sodu, cholesterolu i dodatków. Chociaż nie może powodować przyrost masy ciała, mogą mieć wpływ na ogólny stan zdrowia, jeśli spożywane zbyt często. Kolejna propozycja będzie ograniczyć ilość sody pić regularnie z tych szybkich posiłków żywności. Zdecyduj się na wodzie, a nie, i upewnij się, pić dużo.

Bottom Line

Więc można rzucić funtów i nadal jeść wynos? Tak, jeśli dokonywać właściwych wyborów, ograniczyć ilość razy można go jeść, i pamiętaj, aby trzymać się planu ćwiczeń stałych. Jeśli nie, cóż, wygląda na te 20 funtów, aby trzymać się i prawdopodobnie zdobyć przyjaciół też.

Pomoc może Jedzenie w McDonald schudnąć?

THE 5 Najgorsza rzeczy w menu McDonalda

Źródło zdjęcia: _skynet / Foter.com / CC BY-NC-ND

Ile trzeba mieć lat, aby pracować w McDonalds

Ile trzeba mieć lat, aby pracować w McDonalds


Ile trzeba mieć lat, aby pracować w McDonalds? Prawną w wieku produkcyjnym w większości krajów jest 16. wiek zatrudnienia McDonald różni się od stanu i kraju do kraju.

Przepisy państwowe: Ile trzeba mieć lat, aby pracować w McDonalds

W Nowym Jorku, na przykład potencjalnych pracowników McDonald musi wynosić 15 lat. W Australii, wiek 14. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w McDonald, należy skontaktować się z lokalnym franczyzy określenie swoich wymagań wiekowych. Każde państwo określa wiek prawną zatrudnienia. Niektóre obszary pracy są zabronione osobom poniżej 18 roku życia, jeżeli obszary te są uważane za szkodliwe, niebezpieczne i mogą mieć wpływ na ich zdrowie.

W McDonaldzie, pracownicy w wieku do lat 15 nie mogą zazwyczaj pracować z przygotowywania żywności ze względu na niebezpieczeństwo związane z spalania. Też nie mogą pracować dłużej niż cztery godziny na każdej zmianie.

Praca w McDonald

Podstawowe zadania AT są usługi przeciw McDonalda, jechać przez okno, gotowania, koordynator partii, zarządzania i zarządzania shift sklepu. W wielu przypadkach, koordynator partii działa także usługi przeciwnie, zmotoryzowanych i przygotowywania żywności. Przygotowanie posiłków zwykle pozostawia się do osób dorosłych, chociaż dojrzałe i racjonalnie odpowiedzialnych pracowników w wieku 16 i starszych może pracować frytki i niektóre stacje przygotowania burger.

Potencjalni pracownicy powinni skontaktować się z lokalnym McDonalda dla aplikacji, a także porozmawiać z kierownikiem na temat oczekiwań, wykonawczych i szkolenia. Jeśli masz poniżej 18 lat, należy również porozmawiać z rodzicami przed ubiegania się o pracę. Musisz państwa wydał dowód osobisty lub prawo jazdy w celu weryfikacji tożsamości oraz kopię karty ubezpieczenia społecznego dla celów użytkowych.

Bezpieczeństwo w pracy

McDonald wymaga procedur dla wszystkich miejsc pracy w swoich zakładach. Procedury te nakładają na pracowników obowiązek przestrzegać kluczowych etapów spedytora, przygotowanie żywności, sprzątanie terenów usług i obsługę wymiany gotówkowej.

Bez względu na to, ile lat trzeba mieć, aby pracować w McDonaldzie, będzie zobowiązany do poddania się na szkolenia w miejscu pracy, oceny wydajności i przestrzegać procedur. Procedury są testowane przez specjalistów bezpieczeństwa, psychologów organizacyjnych i marketingu w celu zwiększenia wydajności pracy, bezpieczeństwo pracy i sprzedaży.

Uczelnia Kredyty

Amerykańska Rada ds Edukacji uznaje McDonalda ich restauracji nauczania. Pracownicy, którzy uczestniczą w programach szkoleniowych zarządzania może zarobić nawet 46 punktów do ich 2-letnich i 4-letnich stopni.

Dobry Pierwsza Praca

Restauracji McDonald usługi są często miejscem pierwszej "prawdziwej" pracy nastolatka, gdzie zarabiają tygodnik lub dwutygodnik wypłaty. Zatrudnienia McDonald jest łatwe do uzyskania, stosunkowo łatwe w utrzymaniu i płaci na lub nieco powyżej płacy minimalnej. Dla uczniów szkół średnich, 4 godziny przesunięcia jest rozsądna ilość czasu, by spędzić pracy, zarobić trochę gotówki i zyskać świata rzeczywistego doświadczenia, a jednocześnie utrzymując się na odrabianiu lekcji i studiów.

Zarządzanie w wielu miejscach oferuje swoim pracownikom elastyczne planowania w celu dostosowania się do obowiązków akademickich. Przy ubieganiu się o swojej pracy w McDonaldzie, omówienia dostępnych godziny pracy oraz wymaganych obawy planowania z wyprzedzeniem.

Korzyści

Godzinowe pracownicy mogą korzystać jeden darmowy posiłek na przesunięcie pracował, recenzję płac, co sześć miesięcy, zajęcia szkoleniowe i McCrew Care Insurance. Pracownicy McDonald są w stanie korzystać z Programu Złota Karta Plus, który oferuje zniżki na czynsze samochodów, buty, ubrania i bilety do kina. Pracownicy otrzymają także 10 procent zniżki od Kinder Care, LaPetite Akademii i Childtime nad Dziećmi, Inc. Pracownicy są również ubiegać się o stypendium McDonalda zapłacić za koszty uczelni. Niektóre świadczenia są ograniczone do pracowników etatowych, więc pamiętaj, aby poprosić o pakiet świadczeń po zastosowaniu.

Kupony McDonalds

Kupony McDonalds
Użyj kupony aby twój następny posiłek tanie.

Chociaż znalezienie szybkich kupony żywnościowe mogą być chore, kupony McDonalds są trochę łatwiej znaleźć niż inni, jeśli wiesz, gdzie szukać. McDonalds to sieć franczyzowa, więc dokładnie sprawdzić, że restauracja, w której chcesz wykupić kupony uczestniczy w szczególności zniżki promocji lub kuponu.

Kupony McDonalds

Kupony McDonalds różnić, w zależności od regionu kraju, w którym mieszkasz i aktualnych promocjach. Kupony, aby mieć oko na to:

 • Darmowe frytki z zamówienia
 • Darmowy drink, McFlurry lub kawa z zamówienia
 • Pieniądze się zlecenia lub konkretnego elementu (50 centów, $ 1, i tak dalej)
 • Bezpłatne kanapka promocyjna w porządku
 • Wiele atrakcyjnych ofert Bogo

Kupony McDonalds są czasami w wkładek reklamowych kupon w papierze weekend. Również szukać kuponów w specjalnych ulotkach w ciągu tygodnia lub w samych reklamach prasowych gazety.

McDonalds jest czasem partnerem z różnych grup edukacyjnych i społecznych. Na przykład, kilka powiatów w New Jersey oferuje kupony McDonalds jako nagrodę od ich 2009 bibliotek publicznych programu lato czytania. Czasami, McDonalds zgasić broszury kuponów tylko dla dzieci do wykorzystania, jak wokół świąt.

Fast Food Oszczędności

Oszczędność pieniędzy z kuponami w niższych cenach lokali gastronomicznych typu fast food jest doskonałym sposobem dla ludzi, którzy wciąż chcą zjeść posiłek bez wszystkich dodatkowych kosztów. Przejdź drogie i talii oferty rozległe posiłek. Zamiast wykorzystać swoje kupony na jedzenie wskazano, i uzupełnienie z frytkami do akcji lub kanapki i napoje z menu McDonalds 'Dollar.

Czasami sieci fast foodów, takie jak McDonalds zgasić pionki na opakowaniach żywności i napojów, które mają szansę na wygranie nagród, jak darmowe gry, żywności, pieniędzy i elektroniki. Pamiętaj, że te "wolne" szanse na wygraną uzyskuje się tylko poprzez zakup coś z restauracji na pierwszym miejscu.

,

Bezglutenowy Chleb Przepisy świąteczne

Bezglutenowy Chleb Przepisy świąteczne
Boże Narodzenie chleb panettone

Jedzenie bezglutenowe wokół świąt może być trudne, zwłaszcza, gdy trzeba przekazać część swojej rodziny ulubionych przepisów. Na szczęście istnieją opcje bezglutenowe dostępne dla prawie wszystko-jak Boże Narodzenie piekarni więc można rzeczywiście świętować sezon bezpiecznie, bez brakuje niczego.

Julekake - Norweski Boże Narodzenie chleb

Ten chleb wykorzystuje mieszankę fruitcake pomóc daj mu trochę koloru i smaku. Świeże kardamonu dodaje intensywności smaku, które pozwoli Ci zapomnieć o ten chleb jest bezglutenowy.

Składniki

 • 2 szklanki mąki bezglutenowej chleb
 • 1-2 / 3 szklanki ciepłego mleka
 • Bezglutenowy Chleb Przepisy świąteczne

  1 jajko
 • 4 białka
 • 1/3 kostki masła
 • 1 łyżeczka octu z jabłek
 • 1/2 szklanki brązowego cukru
 • 1 łyżeczka soli
 • 2 łyżeczki (lub więcej, do smaku) nasiona kardamonu świeżo zmielony
 • 2 szklanki rodzynek
 • 1 szklanka mieszanka keks
 • 1 opakowanie drożdży bezglutenowa

Instrukcje

 1. Drożdże rozpuścić w 1/3 filiżanki mleka i odstawić.
 2. Rozgrzać resztę mleka na piecu, aż po prostu wolnym ogniu.
 3. Dodać masło, brązowy cukier i sól do mleka. Przenieść mieszaninę do miski.
 4. Pozostawić mieszaninę mleka do ostygnięcia, a następnie powoli dodać mąkę chleb.
 5. Dodaj drożdże, jaja i octu i bić się z mikserem na dwie minuty.
 6. Wchodzisz w miksie rodzynkami, kardamonu i keks.
 7. Wlać mieszaninę do cyny chleba masłem i posypać wierzch mieszanką cynamonu i cukru.
 8. Okładka i umieścić w ciepłym miejscu na 30 do 35 minut do wyrośnięcia.
 9. Przykryć folią i piec w 375 stopniach przez 35 do 40 minut, aż ciasto jest złoty kolor.

Substytucja

Ten przepis może być łatwo wykonane bezmleczny również. Wystarczy zastąpić ciepłe mleko do mleka kokosowego pełnym tłuszczu. Zachować wszystkie inne współczynniki same.

Boże Narodzenie Panettone Chleb

Ta runda, firma bochenek chleba może być wykonane przy użyciu suszone lub kandyzowane owoce, w zależności od własnych upodobań. To piecze się najlepiej w formie panettone, ale formy drożdżówka będzie działać, jak również.

Składniki

 • 2-1 / 2 filiżanki uniwersalne mąki bezglutenowej
 • 1-3 / 4 łyżeczki ksantan
 • 1/2 szklanki cukru
 • 3 łyżeczki drożdży instant
 • 1 łyżeczka śmietany kamienia nazębnego
 • 3/4 łyżeczki soli
 • 1 łyżeczka skórki z cytryny
 • 8 uncji suszone lub kandyzowane owoce do wyboru
 • 1 łyżeczka ekstraktu waniliowego czysta
 • 1/2 łyżeczki octu jabłkowego
 • 1/2 szklanki ciepłego mleka
 • 4 jaja bardzo duże żółtko oraz 1, w temperaturze pokojowej
 • 1 trzymać masła w temperaturze pokojowej, podzielone na łyżki
 • Krem, do posmarowania na wierzchu

Instrukcje

 1. Bezglutenowy Chleb Przepisy świąteczne

  Połączyć mąkę, guma ksantanowa, cukier, drożdże, krem ​​z kamienia nazębnego, sól i skórkę z cytryny i ubij dobrze połączyć.
 2. Umieścić suszone lub kandyzowane owoce w osobnej misce i wymieszać z kilkoma łyżkami mieszanki mąki. Odłożyć na bok.
 3. Dodać wanilię, ocet, mleko, jaja i masło do mąki i dobrze wymieszać przez około 5 minut do kombajnów.
 4. Złożyć suszone lub kandyzowane owoce i wlać ciasto do masłem panettone patelni.
 5. Szczotki górną ciasta z kremem.
 6. Niech siedzą w ciepłym miejscu na 30 do 35 minut, aby rosnąć, a następnie piec w 375 stopniach przez 40 do 45 minut lub do momentu, bochenek jest złoty kolor i jędrne w dotyku.
 7. Niech całkowitego ostygnięcia przed włączeniem z patelni.

Opcje owocowe

Panettone chleb działa pięknie z wielu różnych owoców. Niewielu może chcesz spróbować to:

 • Kandyzowane skórki pomarańczy
 • Kandyzowane skórki z cytryny
 • Suszone jabłka
 • Suszone jagody
 • Rodzynki
 • Suszone żurawiny
 • Keks mix

Piernik

Gingerbread mogą być tworzone na tak wiele sposobów - ciasteczka, babeczki, domów - ale początki wszystkich sięgają ciepłej, pachnącej bochenek można kroić. Ten przepis daje korzenny piernik idealny do rozprzestrzeniania się z masła i jedzenia na śniadanie Boże Narodzenie rano.

Składniki

 • 1/2 szklanki ciemnego brązowego cukru
 • 3/4 kij miękkiego masła i creamed
 • Bezglutenowy Chleb Przepisy świąteczne

  1 szklanka melasy
 • 2 filiżanki uniwersalne mąki bezglutenowej
 • 1/2 łyżeczki sody
 • 1-1 / 2 łyżeczki imbiru
 • 1/2 łyżeczki cynamonu
 • 1/4 łyżeczki mielonych goździków
 • 1/4 łyżeczki ziela angielskiego
 • 1/4 łyżeczki gałki muszkatołowej
 • 1/3 szklanki maślanki
 • Mleka 1/3 szklanki
 • 1 jajko

Instrukcje

 1. Krem razem masło i cukier brązowy.
 2. Dodaj w melasę i dobrze wymieszać.
 3. W osobnej misce wymieszać mąkę, sodę i przyprawy.
 4. Powoli wlać mleko i jajko do mieszaniny mąki i miotełka połączyć.
 5. Dodaj mieszankę masła do mieszaniny mąki i pokonać dobrze połączyć.
 6. Wlać ciasto do miski chleba masłem i piec w temperaturze 350 stopni przez 50 do 55 minut, aż się w centrum.

Ciesz się świąt

Tak wiele tradycji wakacyjne centrum wokół jedzenia, że ​​może być trudno zrezygnować ulubionych, aby pomieścić swoją nową dietę. Teraz z tych świątecznych bezglutenowe pieczywo przepisów, nie będzie musiał.

Cukinia chleb bezglutenowy przepis

Cukinia chleb bezglutenowy przepis

Bezglutenowe cukinia chleb jest miłym dodatkiem do stole śniadanie. Ten lekko słodki i cudownie wilgotne chleb jest za pomocą mąki kokosowego, więc ma gęstą, niemal ciasto teksturę z pikantnym posmakiem.

Coconut Mąka bezglutenowe Chleb z cukinii

Mąki Coconut pochłania dużo płynu, więc tylko trochę mąki potrzebnych do receptury. Jaja, olej i mleko kokosowe pomoc nadrobić różnicę w objętości. Mąki Coconut nie wymaga gumę do żucia, więc jest doskonała dla tych, którzy są wrażliwi na tego dodatku.

Składniki

 • Cukinia chleb bezglutenowy przepis

  1 szklanka świeżych, startej cukinii
 • 1/2 szklanki mąki kokosowego
 • 1/2 łyżeczki sody
 • 1/2 łyżeczki soli morskiej grzywny
 • 2 łyżeczki cynamonu
 • 1 szklanka cukru brązowego
 • 1/3 szklanki oleju kokosowego (stopiony)
 • 6 jajek
 • 1/4 szklanki mleka kokosowego
 • 1 łyżeczka świeżego soku z cytryny lub pomarańczy
 • 1 łyżeczka wanilii

Cukinia chleb bezglutenowy przepis

Instrukcje

 1. Umieścić mąkę kokosowy, sodę, sól, cynamon i brązowy cukier do miski i wymieszać widelcem.
 2. W drugiej misce ubić jajka i dodać do mleka kokosowego, soku, wanilii i olej i mieszać do połączenia.
 3. Wlać mieszaninę ciekłą do mieszaniny mąki i pokonać aż dobrze mieszane.
 4. Wycisnąć wodę z cukinii z ręcznikiem papierowym i puch delikatnie widelcem.
 5. Złożyć cukinię do ciasta.
 6. Wlać ciasto do wysmarowanej 9-calowy bochenek patelni i umieścić na patelni w piekarniku rozgrzanym do 350 stopni.
 7. Piec 45 do 50 minut.

Pozostawić chleb do całkowitego ostygnięcia przed wyjęciem z formy.

Dodatki i Wariacje

Wielką zaletą tego przepisu jest jego wszechstronność. Różne przyprawy i inne dodatki mogą dać chleb swój niepowtarzalny smak. Eksperymentowanie może również pomóc wymyślić własnego cukinią podpisu chleba. Niektóre przyprawy mogą wziąć pod uwagę to:

 • Goździki
 • Mak
 • Krystalizuje imbiru
 • Gałka muszkatołowa

Możesz również dodać różne dodatki do zwiększenia złożoności receptury. Może warto rozważyć dodanie jednego z następujących składników:

 • Chocolate chips (sprawdzić etykietę, aby upewnić się, że jesteś bezglutenowy)
 • Jabłkowym
 • Orzechy włoskie
 • Pekan
 • Skórkę z cytryny (zastosowanie w miejsce soku)
 • Syrop z agawy
 • Rozdrobnione jabłka
 • Rozdrobnione marchewki
 • Ananas
 • Wiórki kokosowe
 • Rodzynki
 • Banany
 • Gruszki
 • Miód

Jak widać, różnice są prawie nieograniczone. Należy pamiętać, że może trzeba dostosować zawartość swojej cieczy w zależności od przepisu, co dodać; mąka kokos absorbuje nadmiar płynu, więc być może trzeba zmniejszyć ilość oleju lub jajek. Podobnie, jeśli wymienić brązowego cukru z miodem lub Syrop z agawy, będzie dodanie więcej płynu, więc trzeba będzie dostosować ilość innych cieczy, aby zrekompensować.

Będziesz także chcą, aby spróbować dopasować przyprawy ze swoimi składnikami. Na przykład, dodając, goździki, cynamon i jabłka pożyczy piękny korzenny smak swój przepis.

Ciesz Wysiłki

Cukinia chleba z mąki kokosowej jest niezwykle proste i łatwe do wykonania, ale smakuje jak spędziłem godziny w kuchni. Dodaj ten przepis do regularnego obrotu i cieszyć się owocami swojej pracy.

Męska Style Moda Wywiad z Colinem McDonald

Męska Style Moda Wywiad z Colinem McDonald
Colin McDonald

Dowiedz się więcej na temat najnowszych trendów w tym wywiad z Colinem McDonald, stylistka mody w Nowym Jorku. Dzieli się nie tylko swoje własne wskazówki w stylu, ale daje wgląd w to, co trendy pojawiają się i uderzy ulice.

Moda męska Essentials

Zakład Logiki Stosowanej (LTK): Czy jest ulubionym spojrzenie, które chcesz nosić?

Colin McDonald (CM): koszulka V-neck, wąskie proste dżinsy, wysokie szczyty, szalik i kapelusz. Prosta i swobodna jednak elegancka!

LTK: Jakie są podstawowe, które każdy mężczyzna powinien mieć w swojej szafie?

CM: W uzupełnieniu do niektórych z moich ulubionych przedmiotów wymienionych powyżej, myślę, że każdy facet powinien posiadać:

 • Wojskowa kurtka inspirowana
 • Muszka
 • Klasyczny biały przycisk w dół
 • Para chinos
 • Granatowy krawat chuda
 • Apair Converse w kolorze czarnym, białym lub szarym
 • Botki wysokie czarne buty
 • Klasyczna sukienka granatowa kurtka
 • Klasyczny czarny garnitur

Najnowsze trendy

LTK: Czy możesz opisać kilka nowych trendów w konfekcji męskiej?

CM: Jeden z moich ulubionych trendów jest korzystanie z wysokiej góry. Bardzo mi się podoba ten wygląd! Ja niby włączył ją do mojego codziennego stroju. Uwielbiam, jak projektanci nawet wziąć zawiadomienie o tym stylu i projektowania całkiem niesamowite trampki. Przewiduję, my będąc widząc to spojrzenie na chwilę.

Muszki są z powrotem i każdy nosi je z listy celebrytów-średnio do Joe. Naprawdę podoba mi się włączyć muszkę w szykowny swobodny wygląd: ubierać kurtkę, przycisk w dół, dżinsy, i parę wysokich szczytów. To jest bardzo zabawne patrzeć!

Lekkie kołysanie nogi spodnie nie wpadła mi w oko. Wystarczy daje odrobinę chicness do każdego wyglądu. Będziesz widząc mnie sportowych rocznika kurtka rowerzysta w tym sezonie. Rzuca trochę krawędzi do mieszanki i uwalnia wewnętrzną rebeliantów w nas wszystkich. Uwielbiam rzucanie kamizelkę w mix. Możesz łatwo podnieść kilka w lokalnym sklepie przewozowym.

Wreszcie, to wszystko o przewymiarowane dla mnie. Zbyt duże marynarki, klapy, buty, obroże na swetry itp większy tym lepiej!

Błędy Moda

LTK: Jakie są niektóre z największych błędów, że mężczyźni z modą?

CM: Myślę, że największym błędem, że mężczyźni, jeśli chodzi o modę to, że dbają bardziej o to, kto wygra mecz ostatniej nocy niż to, co oni będą nosić do pracy jutro. Oni po prostu nie są świadomi trendów, więc myślą, co ich koledzy mają na sobie to, co w.

Zawsze byłem świadomy trendów, ale nie muszą się do nich blisko. Dość często wiem raz widzę coś, czy lubię go chcę włączyć go do moich zestawów czy to osobiście, czy profesjonalnie.

Ja też nie zawsze uważam się wprowadzenie tylko jednego typu stylu. Podoba mi się pomysł mieszania rzeczy górę czy jest rocznik, prądu lub futurystyczny. Mam nadzieję zainspirować przyszłe pokolenia i ludzi wokół mnie tylko zwykłym poczuciem własnego stylu.

Bycie Fashion Stylist

LTK: Powiedz nam coś więcej o sobie.

CM: Zacząłem pracę w modzie PR przed wprowadzeniem się niezależny szafa stylizacji. Byłem wystarczająco dużo szczęścia w mojej karierze, że dziś pracuje się jedne z najbardziej wpływowych osób w branży. Ja również byłem w stanie doświadczyć raz-w-życiu szans podziękowania dla tych, którzy wierzą we Mnie, jako stylista.

LTK: Czy są jakieś gwiazdy, które mają Ci ściśle współpracował z?

CM: Pracowałem na ekskluzywnych projektów z gwiazdy stylista i Mary Alice Stephenson mentora. Wraz z Mary Alice, Adam Glassman (dyrektor kreatywny Oprah Magazine) i Joe Zee (dyrektor kreatywny Elle), zespół profesjonalistów z branży zaskoczony i stylu 150 kobiet z torebek i akcesoriów z odcinków Oprah Winfrey Show.

Ostatnio ponownie zaproszenie Mary Alice, miałem szczęście, aby pomóc jej w odniesieniu do ekskluzywnego Harper Bazaar pędu, który opisywany First Lady Michelle Obama, sama, w Białym Domu. Inne gwiazdy obejmowałyby stylizacji Mackenzie Phillips z akcesoriami do jej pojawienia się na widoku. Wreszcie, pracuję z osobowości na antenie, jak Courtney Cachet dla NBC, itp Moje ostatnie jest komentował na Tyra.com dla Tyra Banks. Liczę na dalszą współpracę w takich ekskluzywnych projektów takich jak te gwiazdy i rozwijać swoją klientelę.

Bądź Wierny swoim własnym stylu

Mężczyźni mogą uczyć się od porad ekspertów stylizacji i wpływów, ale powinny one również mieć na uwadze ich osobisty styl sens. Na pytanie, co najbardziej wymagającą częścią jego pracy był Colin odpowiedział: "Najbardziej wyzwaniem część mojej pracy będzie pozostaje wierna moim własnym, niepowtarzalnym stylu. Gdy na planie i pracy z różnych jednostek, każdy wydaje się mieć swoje zdanie o tym, jak wyglądają powinno być. To jest, gdy trzeba umieścić swoje stopy w dół i powiedzieć: "Jestem stylistką i to jest jak chcę wyglądać." Wiele razy, styliści będą zgadywać się i styl wygląda według innych . Ten moment można zgadywać się to w chwili, gdy tracą poczucie tego, kim jesteś. "

Weź mężczyzn wskazówek mody pod uwagę, ale zachować swój styl, aby odzwierciedlać najlepszy wygląd, który jest odpowiedni dla Ciebie. Więcej informacji na temat Colin, w tym jego bio i portfela, odwiedź jego stronę internetową www.colintmcdonald.com.

Co Jeśli Dzikie zwierzęta jedzą McDonalda Food?

Krótkie śmieszne kreskówki o tabor zwierząt pojawiły się w Internecie, nie tak dawno temu.

W dzikich okolicach, zwierzęta są szybkie i bardzo niebezpieczne. Drapieżniki polują na zwierzęta mięsożerne, szybsze zwierzęta złapać te wolno poruszające się, silna pożreć słaby.

Twórcy serii przyczepą dla konferencji na temat animacji, efektów specjalnych, gier wideo i TransMedia FMX 2013 marzył o tym, co by było, gdyby mieszkańcy pustyni były zawyżone jak gumowa piłka. Efekt był bardzo zabawny i nieoczekiwane. Rysunki zostały stworzone przez studio Latający kamienia.

Rolling Safari - Chase

Zebry i krokodyl

Flaming

Gluten-Free Fast Food Restaurant Opcje

Gluten-Free Fast Food Restaurant Opcje


Jeśli jesteś na diecie bezglutenowej, ponieważ celiakii lub z innych względów zdrowotnych, znalezienie wygodne, niedrogie miejsca do jedzenia może być wyzwaniem. Na szczęście, w ostatnich latach coraz więcej fast-food postanowili dostarczyć elementy menu bezglutenowe.

Bezglutenowe dania w restauracji fast food

Liczba sieci fast food mają teraz specjalne menu, które znamionują żywności, które są bezglutenowe. Podczas gdy niektóre sieci oferują tylko kilka elementów, w niektórych restauracjach będziecie mogli zjeść pełny posiłek. Napoje bezalkoholowe, herbaty specjalistyczne i miękkie służyć lody, że wiele sieci służyć niemal zawsze zawierają glutenu, ale jest to dobry pomysł, aby sprawdzić każdej wizycie w danym miejscu.

Jeśli potrzebujesz pomocy, pobieranie listy wydruku, sprawdź te pomocne wskazówki.

Restauracja Bezglutenowy przedmioty Ceny
Fast food bezglutenowe dietetyczne
Arby na Angus wołowina, rostbef, pieczona szynka, peklowana wołowina, pieczony indyk, wędzona Mostek (wszystkie bez kok), posiekane dom indyka sałatka, posiekane sałatkę, czekolada, wanilia wstrząsnąć lub Jamocha, większość przyprawy i sosy
$ 3-6 dla mięsa, w zależności od wielkości, $ 2-5 do sałatek

Burger King
Hamburger czy cheeseburgera bez kok, Whopper i pasztecików Whopper Jr, BK Chef Wybór patty, Tendergrill Filet z kurczaka (bez bułki), ogród Sałatka z kurczakiem, boczkiem Tendergrill, szynką, koktajle mleczne, jaja pasztecikiem, większość zanurzenie sosami i przyprawami, koktajli mlecznych , miękkie służyć lody z karmelu, czekolady banialuki i sosem truskawkowym

UWAGA: Mimo, frytki Burger Kinga, tacos i kiełbasy są bezglutenowe, ostrzegają, że mogą one być smażone z pokarmów zawierających gluten.

1-2 dolarów dla małego hamburgera, $ 4 dla kurczaka, 5 dolarów za danie sałatka
Chick-Fil- Char-pasztecik z kurczaka z grilla (bez pieczywa), grillowane bryłki, owoce kubek, sałatkę, sałatka z grilla Rynku, surówka z białej kapusty, frytki gofry, jogurt parfait, owocowo-to-go jabłkowym, Ice Sen deser, wszystkie napoje, sos BBQ, miód musztarda Sos, Polinezji sosem, sos ranczo maślanka, wapniowo awokado, lekki sos włoski, beztłuszczowy dressing miód Dijon, o obniżonej zawartości tłuszczu balsamicznym vinaigrette jagoda, Chick-Fil-sos, ketchup, musztarda, majonez $ 3 dla pozycji kurczaka, 1,50 dolarów - 3 $ za siebie, 5- $ 7 dolarów za danie sałatka
Chipotle Miękkie lub chrupiąca tortilla kukurydziana wypełnione ryżu, czarny lub fasola pinto, mielonej wołowiny, przyprawione kurczaka, przyprawione stek lub wieprzowiny, salsa, Fajita warzywa, carnitasa tartego sera, guacamole, kwaśną śmietaną $ 6-7 na burrito lub miski z mięsem i wszystkimi dodatkami
Dairy Queen (Kliknij na gluten Sensitive Przewodnik)
Czekolada czy wanilia miękkie służyć, polewy tym gorącym krówki, prawoślazu, karmel, truskawki i orzeszki ziemne, koktajli owocowych, napojów gazowanych fontanny, mieszane napoje kawowe, błoto pośniegowe, Arctic cheeseburger, hamburger, hot dog frank lub grillowanego kurczaka bez kok. Niektóre Blizzards są bezglutenowe, ale maszyna do mieszania musi być dokładnie oczyszczone, aby uniknąć zanieczyszczenia z Blizzards zawierających składniki gluten. Królowa frytki mleczne są bezglutenowe, ale może być smażone z produktów bezglutenowych.

$ 2-4 na lody z dodatkami lub smoothie, $ 3-5 dla Blizzarda, $ 2-3 hamburgera lub kurczaka, $ 2-3 na hot dog
Five Guys Patty hamburger i hot dog nie kok, wszystkie dodatki (w tym boczek), frytki, wszystkie przyprawy i smażyć sos wyjątkiem octu słodowego 3 dolary -5 w zależności od wielkości, hamburgery $ 4-8, hot dog $ 4-6
Jack-in-the-Box Polędwica wołowa z grilla filet z Patty lub kurczaka bez kok, plasterki szynki lub indyka, fasola czarna, borówka owsiane Muffin, chili, frytki, pikantne paluszki kukurydziane, większość przyprawy, napoje gazowane fontanna i koktajle mleczne 4,50 dolarów i się na hamburgera lub grillowanym kurczakiem, $ 1 za frytki wartości, $ 2-3 na drgania
Jamba Juice (kliknij na każdej pozycji menu, aby sprawdzić, czy to nie jest glutenu) Świeżo wyciskane soki: Wielkie Zieloni, Jabłko Ade, Czysto Orange, Czysto marchew. Wszystkie odświeżacze woda kokosowa owocowe, koktajle i kremowe wszystkich traktuje z wyjątkiem Fit 'n owocnej koktajle i Tropikalnej zbiorów. Większość Zwiększa są bezglutenowe wyjątkiem Quaker pełnego ziarna i nasion chia. Sprawdź w restauracji dla informacji o alergenach na sezonowe oferty. $ 4-6 na smoothie lub kremowym uczta, $ 4-5 dolarów za świeżo wyciśniętego soku
McDonald
Hamburger czy cheeseburgera bez kok, przyprawy (oprócz sosem barbecue, słodki i kwaśny sos, sos ranczo i własny sos imbir Sesame Newmana), sałatki, koktajle i lody, jajecznica

UWAGA: McDonalds frytki i placki ziemniaczane zawierają naturalny smak wołowiny, która zawiera hydrolizowane pszenicy.


1-2 dolarów dla małego hamburgera, frytki $ 1-3 za lub napojów, w zależności od wielkości

Noodles & Company Pad Thai jak jest, makaron ryżowy gładkie lub z sosem marinara lub masłem i posypanej kurczaka, grillowany stek, marynowane krewetki z grilla lub wieprzowiny, rzucił zielona sałata, pomidor i sałata ogórek, edamame, ogród pesto saute z bezglutenowych fusilli makaron (czasu letniego specjalne, ale wiele miejsc Zdjęcie glutenu darmowe makaron rok - po prostu zapytać), chiński sałatka schabowy, sałatka cesarska i rzucił zielona sałata (wszystkie bez grzankami) $ 6-8 za dania z makaronu, $ 4.50-6 na danie sałatka

Panera Bread

(Panera Bread nie określa bezglutenowe pozycji na swojej stronie internetowej. Informacja ta pochodzi z celiacdisease.com.)

Poniższe sałatki są bezglutenowe (bez grzankami): Strawberry mak z lub bez kurczaka, Fuji Apple Azji Sesame kurczaka (bez wygranych paski ton), Greek, Cezara z lub bez kurczaka, Classic. Poniższe zupy są bezglutenowe: czarna fasola, wegetariańska pomidor (bez kremowy grzankami), wegetariański południowy zachód, napoje gazowane fontanna, wszystkie latte i mrożone napoje, koktajl truskawkowy, chipsy 8 dolarów, a nawet dla całego sałatki; 5,50 dolarów, a nawet na pół sałatki, zupę $ 4-5, $ 4 dla smoothie lub mrożonego napoju
Qdoba (W "Pokaż mi składniki", kliknij na wykresie alergenów) Tortille kukurydziane, kukurydza taco muszli, kawałków wołowiny, kurczaka, chorizo, boisko polędwicy, steki, czarna fasola, fasola pinto, ser, warzywa grillowane, Fajita warzywa, guacamole, sos jabłkowy, napoje bezalkoholowe, wszystkie miksy przypraw, salsa, śmietana, zupa z tortilli
$ 6-7 na burrito z mięsem, $ 4-5 dla tacos

Akustyczny Hamburger patty, Philly stek lub hot dog nie kok, kiełbasa, boczek, szynka w plasterkach, jajka, frytki, maluchy, słodkie maluchy ziemniaczane, wszystkie sery, wszystkie dodatki warstwowe, przyprawy i sosy, lody waniliowe; wszystkie lody dodatkom i syropy z wyjątkiem Oreo, stopiony ciasto, proszek słodu, Graham Cracker okruchy, kawałki pie crust, gryzie brownie, kawałki ciasta, ciasteczka i szyszki lodów. Wszystkie napoje fontanna są bezglutenowe. 3,50 dolarów i się na hamburgera czy cheeseburgera, 1,99 dolarów dla hot dog, $ 1 dla małych brzdąców lub frytkami, 2 dolary i aż do koktajli

Starbucks

(Kliknij na pojedynczych przedmiotów żywności dla informacji o alergenach)


Czekolada do żucia Flourless Cookie, bezglutenowe Zefir Sen bar, całe ziarna płatki owsiane, jogurt grecki parfaits, owoce sezonowe połączenie

Uwaga: Zgodnie z witryny Starbuck, nie obecnie dostarczają informacji alergenu napojów, ponieważ nie może zagwarantować, że są alergenów. Radzą prosząc barista dla poszczególnych składników napoju.

$ 3.50-4 na parfait, $ 2 dla pliku cookie, $ 3 dla płatków owsianych
Metro Rzucił sałatka z wędlin, bawole kurczaka, kurczaka i boczku, sera lub ranczo warzyw. Wszystkie dodatki warstwowe wędlin, pieczonego kurczaka, ser i warzywa (serwowane bez chleba), tuńczyk, workach chipsy, napoje gazowane $ 3-4 na kanapki, sałatki $ 5-7 dla
Taco Bell Cebulą, strona jaja, kurczak, stek lub warzywny Cantina Bowl, wszystkie przyprawy i sosy, z wyjątkiem sosu Ogień Granicznej i sosem tomatillo zielonej, czarnej fasoli i ryżu, Pintos i serem, tostada, regularnym i Spicy Chicken Cool taśm DLT Ranczo $ 1-2 dla tacos DLT, 5 dolarów za Cantina Bowl, $ 1 hash br? Zowy, $ 1 Pintos i serem
Wendy
Hamburger, cheeseburger filet z kurczaka z grilla lub bez kok, chili, pieczone ziemniaki, śmietaną i szczypiorkiem pieczone ziemniaki, pieczone ziemniaki z boczkiem i serem, brokułami i serem i chili Frosty, Sałatka azjatyckich nerkowca kurczaka, sałatka grill Ranczo kurczaka, ogród sałatka ( nie grzanki), Caesar sałatkę (nie grzanki), jabłko orzech sałatka bez pekan; większość przyprawy, napoje i koktajle

$ 4-7 na sałatkę, 1-2 dolarów za niewielką burger lub filet z kurczaka, 3 $ za ziemniaki, $ 2 dla chili

Przestrogi zanieczyszczenia krzyżowego

Powyższe opcje stanowią fast food z najlepszych opcji bezglutenowe. Podczas gdy niektóre łańcuchy identyfikacji ich frytki jako niezawierający żadnych same składniki, gluten, prawie wszystkie sieci gotować swoje frytki w tym samym oleju w pozycji zawierających gluten, takich jak panierowane kotlety z kurczaka. Tego typu zanieczyszczenia krzyżowego oznacza, że ​​frytki nie może być uważane za bezpieczne dla kogoś na diecie bezglutenowej.

Przykładowo, chociaż na zimno na kawałki metra same są bezglutenowe, są przechowywane na otwartej linii, w której stosowane są bułki gluten warstwowych. W związku z tym, należy zwrócić uwagę, aby upewnić się, że jedzenie można zamówić nie stykają się z bułki warstwowych lub innych przedmiotów zawierających gluten.

Bądź Wokal

Bardzo niewielu restauracji fast poświęcili obszary prep jedzenie bezglutenowe. Aby ograniczyć ryzyko zanieczyszczenia krzyżowego, rozmowę z kierownikiem restauracji o swoich obawach oraz o tym, jak jedzenie jest przygotowywane przed porządku.

Uproszczenie Twój wybór

Jedzenie w każdej restauracji, gdy jesteś na diecie bezglutenowej może być trudne na początku, ale jeśli zastosujesz się do kilku wskazówek, szanse na posiadanie bezpiecznego posiłek są znacznie większe. Pobierz w zwyczaju przywiezienie własnej kok hamburgera lub kanapki z chleba was kiedy jeść w restauracji fast food. Wybierz stronę owoców i drinka i zjeść posiłek, który nie jest o wiele inny niż jednej zawierającej gluten.

Writer: Miesiące Roku Porady

Boże Narodzenie - Co kupić dla niezwykłej osoby

Zawsze trzeba kupić pewne prezenty dla niektórych ludzi, że po prostu nie wiem, co można dostać! Pomóż! Jakie są dobre prezenty można było kupić za kaznodziei / głową kościoła lub innych członków Kościoła, współpracowników, Grands lub pra-fortepiany, które zwykle mają już wszystko, czego chcą lub mogą kupić wszystko, czego chcieli, Grands i pra-Grands którzy muszą wszystko i nadal nie wiem, co się, do nauczycieli nauczyciela szkoła tańca Twojego dziecka lub innych nauczycieli, szef, a inne trudno kupić dla osób na liście. Zaproponuj niezwykłe prezenty do zakupu lub czynią z tej okazji. Są pewne rzeczy, gustowne, a inni nie? Które są które? Czy jest jakiś jeden dobry-dla-wszystkich prezent można trzymać na tych nieoczekiwanych chwilach?

Zabawa w Dniu Pracy

Pierwszy czwartek w kwietniu został wyznaczony jako Międzynarodowy Dzień Pracy Fun At. Strona w www.playfair.com daje mnóstwo informacji na temat, jak zrobić w miejscu pracy funplace do pracy. Znajdziesz tu wiele pomysłów artykułów. Ile firm w Twojej okolicy wiedzieć o tej praktyce i uczestniczyć? Czy lokalne firmy promowania żadnych zabawnych pomysłów, aby zachęcić comradery pracownika?

Boże Narodzenie - Santa Biznesu

Ktoś w Twojej okolicy, który prowadzi Santa biznes. Złożenie pozwu. Najgorsze dzieciak jakiego kiedykolwiek spotkałem! Najlepsze strony on udział. Czy jest Pani Mikołajowa? Czy Santa człowiek? Jaka jest średnia cena za usługi Świętego Mikołaja i jakie są te usługi? Najzabawniejsze dzieci on spełniony. Najbardziej niezwykłe prezenty, że został poproszony o dostarczenie.

Narodowy Humor Miesiąc

Kwietnia został wyznaczony krajowy Humor miesiąc. Jak humor może złagodzić lub zmniejszyć stres? Zapisy w druku lub on-line do czasopism lub biuletynów. Humoru Czy to żart dnia zachować od lekarza? Osób wywiadzie dla swoich ulubionych dowcipów.

Projekty arbuz

To zaczyna być razem arbuz! Jak wyrzeźbić
Kosze arbuz, łodzie i inne projekty. Jak
zrobić kulki melona, ​​jak robisz swoje projekty.

Ślubne - Miejsca na pokład gości

Planowanie miejsca na pobyt dla gości, które pochodzą z miasta lub z kraju. Zamawiający pokoje, znalezienie odpowiedniego hotelu lub motelu, który płaci za to, co, jak długo pozostaną one? Dokonywanie rezerwacji w domach krewnych i przyjaciół ". Kto pozostanie gdzie? Co z tymi, którzy przynoszą niezamężnych partnerów? Nawet przy dzisiejszych standardach otwartych, niektóre nadal aprobuje niezamężnych partnerów przebywających razem. Jak uniknąć tego problemu. Czy można uzyskać zniżki, jeśli zarezerwować kilka pokoi? Co jeśli ktoś odwołuje w ostatniej chwili? Jakie są opcje? Jakie atrakcje są w Twojej okolicy, że goście mogą chcieć sprawdzić podczas wizyty? Dokonywanie trasę dla nich.

Ślub - miesiąc miodowy

Nie zapomnij o miesiąc miodowy - jak zaplanować, planu i spakować do szczęśliwej okazji. Należy użyć wynajem samochodu? Kto powinien wiedzieć, gdzie jesteś. Zbieranie wspomnienia miesiąc miodowy w nadchodzących latach. Kto płaci na miesiąc miodowy? Zaczniesz małżeństwa długu? Ile pieniędzy będzie potrzebne? Jak nie przepłacać.

Narodowy Cukrzyca Miesiąc

Skąd wiesz, że masz cukrzycę? Jakie są objawy? Jak to leczyć? Czy ich ograniczenia wiekowe? Najnowsze zabiegi. Jak można nauczyć się dawania siebie strzały? Jak Diety specjalne i specjalne środki spożywcze mogą pomóc diabetyków. Jakie pokarmy są najlepsze?

Karaoke Narodowy Tydzień

Czwarty tydzień w kwietniu jest karaoke Narodowy Tydzień. Jak karaoke pomoc z samooceną, pojawiając się przed tłumem, uwolnić się od stresu i zaufania? Gdzie można cieszyć karaoke w Twojej okolicy? Kto może uczestniczyć? Można przynieść własne utwory? Czy zgadza się? Co znajduje się średni koszt własny do karaoke? Czy jakieś lokalne śpiewaków karaoke przeszli do wyższych aspiracji?

Jak poznałem Mój Ktoś specjalne

Wywiad z dobrze wiadome w Twojej okolicy o tym, jak się poznali małżonka - jakie wskazówki mogą dać o zaloty i utrzymując, że ktoś wyjątkowy?

Ślub - jak mieć darmowy ślub

Jak mieć 5.000 dolarów + ślub za darmo. Jak dostać "sponsorów" w Twoim mieście, aby zapłacić za swój ślub poprzez dystrybucję ich nazwy (logo) oraz reklamę na swoich łask, ciasto, wypożyczalnia samochodów, broszury, kwiaty, itp dla gości.

Ślub - być własne koordynator

Czy potrzebujesz koordynatora ślubu? Nie! Po co płacić komuś w górę o 500 dolarów za coś można zorkiestrować siebie? Tylko upewnij się rozpocząć na początku w planach, a można to zrobić. Od planowania do kościoła, do łask i wynajem samochodów. To wszystko to kwestia listę i planowaniu.

Pierwsze tablice rejestracyjne wydania

25 kwietnia 1901 roku, Nowy Jork był pierwszym stanem, który wymaga tablice rejestracyjne na samochodach. Ile rodzajów tablic rejestracyjnych są dostępne w danym państwie i jak wiele dodatkowych one kosztują? Popularność spersonalizowanych tagów i ceny. Są ludzie, którzy bardziej trafne spersonalizowanych tagów być szczery, ponieważ ich tag można łatwo pamiętać?

Lojalność klientów

Kwietnia jest Międzynarodowym Miesiąc lojalnościowe. Jak można dostać klienci wracać znowu i znowu? Czy jest coś do zrobienia, jeśli klient jest niezadowolony? Czy sklepy troszczą jeśli jesteś zadowolony klient, czy nie? Czy są one zainteresowane w ogóle, że mogą stracić swoją działalność, czy czują istnieje wiele innych, które składają się na to? Inspirująca strona internetowa znajduje się na www.hyken.com

Międzynarodowy Drum Miesiąc

Jak zrobić własne bębny. Inne niż używane w zespole, są inne zastosowania dla bębnów? Jaka jest cena bębnów dzisiaj? Czy bierzesz lekcje perkusji - czy to się naturalnie? Czy są ludzie, którzy po prostu nie mogą grać na perkusji? Co bębny zrobione? Każdy, kto w Twoim mieście ma żadnych starych beczek lub zbiór? Czy jest ktoś w Twoim mieście, który posiada kolekcję podudzia? Czy wiele osób ich podudzia monogramem? Gładkie lub podudzia są przeznaczone? Jakie są najbardziej popularne perkusji w zespole szkolnym?

Pierwsza flaga

4 kwietnia 1818 roku Kongres zatwierdził pierwszy banderą USA. Kto w Twojej okolicy posiada najstarszą flagę? Jak można stwierdzić, czy jest to prawdziwe? Ile lat ma bandery? Kto jest właścicielem najstarszej flagę? Flaga może być czyszczony? Należy czyścić? Powinny być naprawione?

Pistolet Pakowanie

W dniu 5 marca 1836 roku Samuel Colt otrzymał patent na swój pistolet. Jaki rodzaj pistoletu (lub pistoletu) jest najbardziej popularny na utrzymanie w domu? Zamki są dostępne? Czy masz czas, aby odblokować go, jeśli jest to potrzebne? Jakie są prawa w Twojej okolicy? Ich wykonanie? Ile osób zostało zastrzelonych w Twojej okolicy w ubiegłym roku ... a ile było wypadków? Co to jest postawa twojego gminy na ten kontrowersyjny temat?

Civil War reenactments

Civil War reenactments obfitują w czerwcu. Zajrzyj za kulisy i dowiedzieć się, w jaki sposób takie rekonstrukcji są zebrane. Są kostiumy kupił lub wykonane? Antiques stosowane w imprezie. Od tego, jak daleko ma uczestnicy pochodzą i ile wydarzenia są uczestnicy? Czy to "kariera" w rodzaju dla niektórych? Najstarsze mienie wykorzystane. Jak nie pozwolić "up-to-date" pozycje w poślizg.

Pierwszy rowerów Wprowadzony

21 maja 1819 pierwszy rower został wprowadzony w Nowym Jorku. Czy to zdobyć uznanie i emocje Segway? Czy ludzie oczekują rower do "chwyci" lub odrzucić go jako chwilowa moda? Kto ma najstarszy rower w swoim kraju lub miasta? Gdy jest zbyt stary rower do regenerowane? Jak zmierzyć rower, aby dopasować dziecko lub dorosłego? Jak można stwierdzić, czy to "pasuje"? Akcesoria rowerowe i obowiązkowych przedmiotów. Czy istnieją przepisy rowerowe w swoim mieście lub kraju? Co oni i ich wykonanie? Dodać quiz ustaw rowerowych - jak wiele można uzyskać w porządku? Ile są absurdalne przepisy?

Ślub - stworzenie internetowego ślub

Jak budować swój ślub w Internecie - wszystko jest dostępne online (może nawet chcą to panny młodej lub pana młodego - za pośrednictwem serwisu randkowego). Czy ktoś był żonaty przez modem jeszcze? Może masz pierwszy tutaj! Możesz podać linki, aby znaleźć wszystko. Istnieją internetowych firm zamawiać zaproszenia z instrukcjami krok po kroku - i można zobaczyć wynik końcowy przed złożeniem zamówienia. Znalezienie przysługi, ciasta, suknie ślubne - to wszystko! Powinieneś znaleźć wiele adresów URL, aby wypełnić książeczkę - sprzedam książeczkę, nie tylko artykuł!

Profesjonalne Sekretarze Tydzień

Ostatnim pełnym tygodniu kwietnia jest Tydzień sekretarzy profesjonalny ". Środa w tym dniu jest Dzień sekretarzy profesjonalny ". Jakie są występy w Twojej okolicy robi dla swoich sekretarzy? Są wszelkie coraz dzień wolny? Kwiaty? Cukierek? Są wszelkie sekretarki spodziewałem się czegoś specjalnego z szefem?

Stres Awareness Month

Kwiecień jest Stres Awareness Month. Czym jest stres i jak możemy go kontrolować? Czy stres jest niebezpieczny? Jak wiele sposobów są tam sterowanie stres i co wydaje się najlepiej? Dlaczego stres nie wydaje się niepokoić niektórych ludzi?

Padaczka Awareness Month

Co zrobić, jeśli ktoś wokół ciebie ma napad padaczkowy? Skąd wiesz, że to, co to było? Czy lekarstwa w przyszłości? Jest jednym z padaczką rodzi, lub może przyjść później? Co ją powoduje? Czy istnieje grupa wsparcia w Twojej okolicy? Gdy to znaczy i jaką pomoc może zaoferować?

Pomysły na grilla

Grillowanie na lato! Zdobądź wspaniałe grilla
recepty od Pól grillowania w Twojej okolicy. Inne niż wołowiny, wieprzowiny i kurczaka, co jeszcze jest opiekany? Na jak-tos przygotowania do grilla. Co jest zaangażowany w posiadanie grilla Block Party i zaprosić sąsiadów? Kto płaci za to, co i jak jest ustawione?

Narodowy orzech Miesiąc

Kwiecień jest Narodowy orzech miesiąc. Broszury lub artykuł receptur orzech. Czy pekan odżywcza lub po prostu tuczu? Mogą być zamrożone? Jaki jest najlepszy sposób na zachowanie pekan? Może pomóc obniżyć poziom cholesterolu pekan? Jakie rodzaje rzemiosła może być wykonane z muszli orzech?

Ślub - suknia i akcesoria

Jak zrobić własny welon lub bukiety lub przedmioty osobiste strony w dół do następnych pokoleń. Jeśli nie zamierzasz oddać swój suknię ślubną, jakie są opcje? Został wynajęty? Czy to ręcznie dla Ciebie? Należy przekazać ją? Jaki jest najlepszy sposób, aby zachować go dla swojej córki? Jak się zachować białe. Przedmioty specjalistyczne można handmake - jak Podwiązki, zasłonę lub Corsages. Instrukcje i wzory, które są łatwe do zrobienia.

Zip It Up

W dniu 29 kwietnia 1913 roku została opatentowana przez zamek Gideon Sundback. Został pierwotnie używane do ubrań? Gdy były zamki stosowane do walizki, portfele i portmonetki? A teraz do plastikowych torebek! Jakie inne zastosowania można myśleć o użyciu zamek? Czy zamki błyskawiczne naprawy, czy też muszą być całkowicie zastąpione?

Kompozycje kwiatowe -

Czy dajesz kwiaty na Walentynki lub otrzymali je - jak można ustawić je na piękny wygląd? Czy są jakieś specjalne narzędzia potrzebne? Co można zrobić innego niż tylko plopping je w wazonie?

Ślub - Wybór miejsca na ślub

Niezwykłe miejsca na wesele - czy to w tradycyjnym kościele lub sądu sędzia pokoju - lub nietypowe skoki spadochronowe, kolejką górską lub skating - to nazwę. Co nie zostało zrobione, które mogą być włączone do ślubu? Zbiegło się z hobby lub ulubionej pasji. Kto w Twojej okolicy miał niezwykły ślub? Co skusić ich do tego wyboru? Jak ich goście reagują?

Alkohol Awareness Month

Kwiecień jest Alkohol Awareness Month. Co się robi w swojej społeczności, aby umieścić nadużywania alkoholu w centrum uwagi? Skąd wiesz, że jesteś alkoholikiem? Jak można się ktoś inny, aby przyznać, że są? Czy to prawda - po alkoholowym, zawsze alkoholikiem? Jak żyć z alkoholikiem? Można? Jakie są twoje wybory? Jak zdobyć siłę, by te wybory.

Po kwiaty -

Otrzymałeś świeże kwiaty na Walentynki - co można z nimi zrobić, aby zachować je na zawsze? Jakie są techniki "naciskając" kwiaty? Jakie inne sposoby są tam, aby je chronić?

Język Migowy

W dniu 15 kwietnia 1817 roku pierwsza szkoła dla niesłyszących USA otworzyły. Język migowy już wiemy ... i język migowy wszyscy powinniśmy nauczyć. Dlaczego ludzie powinni nauczyć się języka migowego? Jak język migowy może uratować życie, gdy jesteś w sytuacji, gdy nie można mówić (wypadek, pod wodą, choroby, poza zasięgiem słuchu ...). Poleć mi książki, kursy lokalnych lub witryn internetowych.

Ślub - fotografia

Jeśli film taśmy, mają fotosy, cyfrowy, Polaroid, czy to wszystko? Ile osób należy robić zdjęcia? Jaki jest koszt posiadania kamer posypane po pokoju dla gości do robienia zdjęć? Podobnie jak kosztowne może to dostać? Średnie ceny w swojej okolicy. Od ślubu jest jednorazowa sprawa (miejmy nadzieję), powinno być bezpieczne z profesjonalnym lub iść z przyjacielem lub studenckiej fotografa? Można zaoszczędzić pieniądze - czy będzie to kosztować więcej w dłuższej perspektywie? Standardowy stawia na wesela. Jak zachować te skarby w doskonałej formie. Jak obchodzić się (lub dodatkowo) gości, którzy chcą kopii.

Ślub - dla tych, którzy nie mogli przyjść

Jak zrobić specjalny biuletyn ślubu. Dołącz zdjęcia, BIOS panny młodej i pana młodego, małego drzewa genealogicznego, opowieści o wniosku i akceptacji, opowieści o pamiętnych momentów, zwłaszcza dla tych, którzy nie mogli uczestniczyć. Dołącz szczerych strzałów i zabawne momenty. Jak zapisać ten email przez wiele lat - być może, laminowanie. Jakie są inne sposoby ich zachowania? Może to również zrobić wielki dziękuję uwagę.

Ślub - cennych wskazówek zdjęcia!

Jaki rodzaj fotografii chcesz? Pomyśl przed ujęć, które chcesz mieć. Jeśli używasz profesjonalny fotograf będzie miał kilka zdjęć już w głowie, ale jeśli używasz znajomego lub studenta, może trzeba wiedzieć kilka pomysłów na własną rękę. Nie zapomnij zdjęć swoich opiekunów i gości weselnych. W "tradycyjnych" zdjęcia panny młodej i pana młodego i wesele, bliska strzały rękami, podwójne zdjęcia obrazu, "wypad" do samochodu. Zdjęcia przed ślubem, jak młodej pary przygotowania do wielkiego wydarzenia - zdjęcia piekarza dzięki czemu ciasto, szczęśliwa para wybierając pierścienie, lub para co sprzyja dla gości.

Pies licencjonowania

08 marca 1894, pierwsze prawo państwa na licencji psów powstała w Nowym Jorku. Jakie są prawa w swoim kraju? Czy dużo spraw sądowych na ukąszenia psa dla zaświadczeń lub przypadków związanych z psów-? Jakie są prawa smycz w Twojej okolicy? Dlaczego nie ma prawa smycz dla kotów? Dlaczego niektórzy ludzie kota i przekształcić go luzem w stoczni uruchomić darmo w okolicy? Czy istnieją przypadki zaświadczeń na kota? Koty są wymagane, aby strzały wściekliźnie jak psy są? Jaki jest średni koszt wychować psa?

Ślub - ma dzieci dozwolone

Jak powiedzieć rodzicom ich dzieci nie mogą być obecni! Jeśli dziecko uczęszcza, jak można zachować je cicho podczas ceremonii? Jak słowo się nie obrażając nikogo. Zaproponuj sprytny wordage w zaproszeniach. Jak sprawić, by goście czuli się mile widziani, ale bez dzieci. Co zrobić, gdy dzieci przychodzą? Jak radzić sobie płacz dziecka! Co, jeśli dzieci się spod kontroli? Korzystanie taktu i dyplomacji, więc ślub nie jest zniszczony.

Ślub - lista gości

Jak zredukować listę gości - lub jak pompa się! Kogo zapytać, a kto by nie? Czy ludzie czują się "zawiedziony" lub "obrażony" jeśli nie zwróciła się do ślubu? Czy jakieś wyczucie stylu: "Muszę się im coś, ale ja nie chcę iść. Teraz muszę kupić coś do noszenia, że ​​to drogie, a ja nie mogę nosić go nigdzie indziej!" Plusy i minusy na wesele i jak to wpływa na listę gości. To może zrobić dobry sondaż.

Boże Narodzenie - Naprawdę Dobry Święty

Co stanowi naprawdę dobrą Mikołaja? Naprawdę dobry w Santa kostium? Czy jest to osobowość lub jego ho-ho-ho? Jak wielu sklepów w Twojej okolicy mają Mikołaja dla dzieci? Skąd wziął jego garnitur? Co to jest być Mikołaja? Wywiad doświadczonym Santa - będzie miał wiele historii do opowiedzenia! I pamiętaj, aby przeprowadzić wywiad początkujących Święty - będzie miał zupełnie inny pogląd na bycie Santa! Porady na temat bycia Mikołaja!

Pierwszy słownik

W dniu 14 kwietnia 1828 r Słownik Noah Webster została opublikowana. Jakie rodzaje słowników są obecnie dostępne? Niezwykłe słowniki. Słowniki dla określonych celów - na przykład, twórców układanki, pisarzy, terminologii medycznej i innych. Słowniki online, a także słowniki biblioteki i księgarni lub te znalezione na serwisach aukcyjnych mogą być wymienione. Można napisać słownik? Jak są kompilowane? Tworzenie słownika takich jak Snigglets - słownika gotowych słów. Jaki rodzaj słownika można skompilować i sprzedać?

Poeci w Twoim mieście

06 marca 1806, jest data urodzin Elizabeth Barrett Browning. Mimo, że jest znana, ile razy widzisz tomik poezji w pierwszej dziesiątce listy bestsellerów? Czy społeczeństwo poety lub klub w swojej okolicy? Czy są jakieś znanych poetów w Twojej okolicy? Jaka jest różnica między poezji, sonety i jingle? Czy jest ktoś w Twojej okolicy, który pisze kartki z życzeniami? Jak złożyć je do wydawców i jak dobrze to zapłacić?

Valentine Cukierki

Cukierek jest jedna rzecz, która od razu przychodzi na myśl na Walentynki. Utwórz kilka przepysznych cukierków przepisy na Valentine dawania.

Choroba Alzheimera Narodowy Miesiąc

Ile osób nie może powiedzieć, że prawidłowo? Co można zrobić, aby pomóc komuś, kto ma pacjenta Alzheimera w rodzinie. Jak wolontariatu w celu łagodzenia opiekunkę pacjenta za kilka godzin może być ogromna ulga. Incydenty podczas opieki nad pacjentem może się przerażające. Bolesne decyzja umieszczenie pacjenta w domu lub w szpitalu - faktów, które pomogą podjąć tę decyzję łatwiejsze. Jak chodzi o coś więcej, niż tylko niektóre utraty pamięci. Jak obsługiwać różne sytuacje z pacjentem, gdy on lub ona ma okres utraty pamięci. Szafy do etykietowania, notatki przypomnienia - sposoby, aby ułatwić.

Plac zabaw dla bezpieczeństwa

Dziewiętnaście państw ogłosili Krajowa Tygodnia Bezpieczeństwa Plac zabaw w ostatnim tygodniu kwietnia. Ile urazy są plac zabaw związanych w Twojej okolicy? Jak bezpieczne jest lokalnym wyposażenie placu zabaw? Jak stary jest twój sprzęt? Jaka jest procedura, aby otrzymać nowe wyposażenie placów zabaw? Ile masz parki, które zapewniają wyposażenie placów zabaw? Co sprawia, miasto lub kraj od pozwany przed urazami? Co z wyposażenia placów zabaw w domu?

Agrafki

W dniu 10 kwietnia 1849 roku zostały opatentowane agrafki Joseph Hunt. W jaki sposób różnią się one od dzisiaj? Ktoś w Twojej okolicy, który tworzy sztukę z agrafki. Sukienki, suknie, abażury i inne przedmioty wykonane wyłącznie z agrafki. Jakie proste rzemiosło dzieci mogą zrobić z agrafki? Czy agrafka zostać poprawione? Być może 101 (lub więcej) używa do agrafki? Jak "bezpieczne" są agrafki?

Utrzymanie kwiaty Fresh

Otrzymujesz (lub dają) piękne żywe kwiaty na Walentynki. Jak długo będą trwać? Co można zrobić, aby zachować je patrząc świeże i żywe? Wywiad różne kwiaciarnie porady i wskazówki na utrzymanie swoje kwiaty w ich najlepiej.

Prima Aprilis

Wspomnienia nauczyciela w swojej wspólnocie uczniów, którzy rozegrali figle w szkole. Nauczyciele, którzy grali figle na swoich studentach. Jak Prima Aprilis zacząć i jak stało się świętem narodowym? Czy magiczne sklepy i nowosci sklepy lub witryn tendencję zrobić więcej biznesu podczas tej porze roku? Jakie są najpopularniejsze?

Znalezienie kogoś wyjątkowego

Walentynki zbliża się - i nie masz kogoś wyjątkowego - czy chcesz inny kogoś wyjątkowego. Co można zrobić? Jak można spotkać kogoś nowego? Gdzie można mu sprostać? Co to są "bezpieczne" miejsca?

Niezwykłe Cukierki dla Walentynki

Dać wskazówki na temat tworzenia własnych czekoladzie wiśnie, własne cukierki na patyku, formowane cukierki w nietypowych kształtach - również dać czytelnikom kilka miejsc kupić niezwykłe pudełka cukierków do pakowania swoje słodycze dla prezentów.

Zapobieganie Animal Cruelty Miesiąc

Kwiecień jest Amerykańskie Towarzystwo Zapobiegania Przemocy wobec Zwierząt miesiąca i istnieje do promowania zasad humanitarnych, zapobiegania okrucieństwu i złagodzić strach, ból i cierpienie zwierząt. Czy są jakieś sprawy sądowe w Twojej okolicy, które odnoszą się do okrucieństwa wobec zwierząt? Jak sądy rządzić? Cite spraw w zakresie okrucieństwa wobec zwierząt i jak to zostało złagodzone. Co ludzie w danej społeczności może zrobić, aby osobiście zapobiec okrucieństwo wobec zwierząt? Nawet jeśli mówi się, jak to jest udowodnione? Ile dowodem jest potrzebne?

Anti-Nuda Miesiąc

Lipiec jest Anti-Nuda miesiąc - co powoduje nudę? Jak zachować się nudzić. Czy nuda oznaką czegoś bardziej skomplikowanego? Sposoby leczyć nudy. (Http://www.boringinstitute.com/)

Narodowy Miesiąc Trawnik i ogród

Kwiecień jest Narodowy Trawnik i ogród miesiąc. Co należy robić już teraz, aby zapewnić piękny ogród i trawnik przez cały rok? Jeśli zaczniesz cięcia trawy teraz, po prostu być zaczynając swoje prace na początku? Jak zrobić trawnik trawy to jest bardziej zielona po drugiej stronie. Porady dotyczące uruchamiania usługi pielęgnacja trawników. Co znajduje się średni koszt uzyskania trawnik kosić? Kiedy po raz ostatni widziała nastolatki koszenie trawników? Czy to zbyt niebezpieczne dla młodszych dzieci? Jak utrzymać trawnik w sprzęt super stanie.

Dzień Świętego Patryka

17 marca jest Dzień Świętego Patryka. Jak można zrobić kolację lub swoją żywność Partii Zielonych? Dlaczego ludzie służą zielone piwo? Czy są jakieś łatki koniczyny w Twojej okolicy ... i jakie są szanse na znalezienie 4 koniczynę? Czy istnieje w dowolnym miejscu w pobliżu można kupić 4 koniczynę? Czy można zrobić własny kamień Blarney? Co garnek złota? Czy istnieje sposób naukowy zrobić własną tęczę? Czy są jakieś uroczystości dzieje się w Twojej okolicy?

Gejów i Lesbijek Pride Parade

Czerwiec to miesiąc dla rocznego Pride gejów i lesbijek
Parada i Rajd w Chicago. Czy to jest obchodzone w Twojej okolicy? Jeśli tak, to kiedy i gdzie odbędzie się ono? O ile udział? Jak to jest odbierane przez mieszkańców?

Dzień Równej Płacy

05 kwiecień 1988, jest Narodowy Dzień Równości Wynagrodzeń. Czy jest równa płaca w Twojej okolicy? Jak pracy zalegał w równej płacy? Cite różne prace i ich siatki płac dla kobiet i mężczyzn. Czy są takie same? Jeśli nie, dowiedzieć się, dlaczego nie. Obejmują stanowiska menedżerskie, stanowiska rządowe, stanowiska poziom wejścia - każda pozycja jest uczciwa gra.

Child Abuse Prevention Narodowy Miesiąc

Kwiecień jest nadużycie Narodowy Dziecko Zapobieganie miesiąc - NEC Fundacja popiera kwietniu jako Narodowy Miesiąc Przeciwdziałania wykorzystywanie dzieci. NEC Fundacja daje roczną miesięcy zestaw zapobiegania krzywdzeniu dzieci, które obejmuje uświadamiających pomysłów na projekty, informacje public relations, materiały promocyjne i sugestie zaangażowania Wspólnoty. Więcej informacji, które dadzą Ci wiele pomysłów artykuł można znaleźć na www.preventchildabuse.com

Girl Scouts Założony

12 marca 1912, w Gruzji Girl Scouts została założona. Jakie są wasze lokalne oddziały robi świętować? Czy są jakieś chłopcy w swoich wojsk Girl Scout? Jakie rodzaje działań zrobić Your Girl Scouts nie dzisiaj? Jak się jednolite style zmienił się na przestrzeni lat? Jakie kwalifikacje, aby zostać Girl Scout lub przywódcą?

Cupid Thing

Tylko kim jest ten facet i Kupidyn jak on zacząć reprezentujący Walentynki? Dlaczego strzelać te małe strzałki?

Ślub - w sprawie budżetu

Jak mieć ślub na niski budżet - zaledwie kilka przyjaciół i rodziny. Dokonywanie jedzenie siebie, tworząc zaproszenia na komputerze, dekoracja salonu lub ogród, jak na skróty, ale mają wielkie niezapomniane wesele.

Ślub - jak mieć darmowy ślub

Jak mieć 5.000 dolarów + ślub za darmo. Jak dostać "sponsorów" w Twoim mieście, aby zapłacić za swój ślub poprzez dystrybucję ich nazwy (logo) oraz reklamę na swoich łask, ciasto, wypożyczalnia samochodów, broszury, kwiaty, itp dla gości.

Pierwsze amerykańskie Nickels

W dniu 16 maja 1866 roku pierwsze nickels US zostały wydane. Kto ma w swojej najstarszej nikiel miejscowości? Jakie są stare nickels warto? Należy powiesić na swojej bawole niklu? Co nickels naprawdę zrobione? Jak popularne są nickels do kolektorów? Jak mają zmienił się na przestrzeni lat? Czy są jakieś nowe wzory trafi na najbliższe lata? Czy są jakieś kolektory niklu w Twoim mieście?

Darmowe kliniki stomatologiczne

8 kwietnia 1795 roku, a pierwszym kliniki dentystycznej dla ubogich włączone w Nowym Jorku. Czy są jakieś darmowe kliniki w Twojej okolicy dla celów dentystycznych lub medycznych? Jakie są kwalifikacje? Jakie usługi zapewniają one? Czy są one całkowicie wolne lub są opłaty związane? Jak program płatności skonfigurować?

Boże Narodzenie - Kradzież sklepowa

Czy Boże Narodzenie najbardziej pracowity okres w roku dla kradzieży? Co należy urzędnicy obserwować? Jak się na bieżąco są deterants Shoplifting w Twoim mieście? Jakie są różne sposoby wykrywania? Kamery wewnątrz manequins, detektory wewnątrz szczelnie zamkniętego opakowania z walkie-talkie, czujniki kodów kreskowych, czujniki ubrania, sklepowych detektywów ... żeby wymienić tylko kilka.

Alexander Graham Bell Urodziny

03 marca 1847, to urodziny Alexander Graham Bell. Zmarł w dniu 2 sierpnia 1922 roku Bell wynalazł inne przedmioty, a także telefon. Czy Twoja firma lokalna telefonu świętuje w jakikolwiek sposób? Co na temat innych firm telefonicznych związanych? Jak można zrobić prosty telefon dla dzieci, aby nauczyć się podstaw tej nauki? Pamiętaj, dwie puszki i łańcuch? Jakie inne rzemiosło związane są z tym wynalazcy?

Konkursy arbuza plucie

Nasiona arbuza konkursy plucie w Twojej okolicy. Jakie nasiona są najlepsze dla plucie? (dużych, maleństwa, białe kwadraty, itp) Ile nasiona są dostępne w średniej wielkości arbuza? Jakie są zasady konkursu? Kto jest rekordzistą w Twoim mieście? Którzy dzierżą rekord Guinnessa? Zapis stanu? Jakie są wskazówki do plucia najdalej? Co oni mają na celu? Każdy z zawodników robić żadnych sztuczek nasion? Czy są jakieś ograniczenia wiekowe dla wprowadzania do konkursu? Który został najmłodszym zwycięzcą - najstarszy?

Porady Turcja

Zakup i przygotowanie indyka wakacje - bezpieczne sposoby odwilży ptaka, przepisy na gotowanie, używając resztki czegoś więcej niż kanapki. Gotuj dwa ptaki - jeden plasterki i jedną całość (do jedzenia później i dekoracji) z pokrojonymi jednej wokół niego. W ten sposób tabela będzie wyglądać pięknie Dziękczynienia, nawet po goście zacząć jeść. Gdy goście zaczynają jeść, nie zrujnuje "obraz" przepyszne indyka. Oczywiście, w końcu pokroić inny ptak, gdy plasterki jeden nie ma. Makijaż własne wskazówki Turcji lub kucharzy wywiad w Twoim mieście. Jak restauracji gotować tak wiele ptaków, dla takich wielkich tłumów?

Narodowy Miesiąc Świadomości Autyzmu

Kwiecień jest Narodowy Miesiąc Świadomości Autyzmu. Jaka jest wasza wspólnota robi promowanie tej świadomości? Wywiad rodzice dziecka autystycznego - w jaki sposób społeczeństwo reaguje, gdy są one? Czy wyjdą dużo z dzieckiem autystycznym? Są ciche lub wychodzące? Co należy szukać, jeśli podejrzewasz, dziecko może być autyzm? Jak wcześnie można powiedzieć? Dzieci starsze lub dorośli z autyzmem. Kto dba o nich? Czy to jest uleczalne lub leczyć?

Ślubne - prezenty dla gości weselnych

Pień prezenty dla druhen i groomsmen. Co się, ile wydać, jeśli dać im. Myślenie niektórych niezwykłych darów, które przyciągają na długo w pamięci Twojego ślubu. Jakie mogą być grawerowane, haftowane lub drukowane na całe życie?

Ślubne - prezenty

Pień prezenty dla nowej pary. Zapomnij tostery i miksery - co jest czymś innym i użyteczne? Białe słonie nadal masz od ślubu (i nie może pozbyć). Korzystanie z komputerów w rejestrach wesele - jak sklepy para dla swoich darów i jak goście mogą korzystać z komputera (w sklepach), aby znaleźć idealny prezent wiedzą potrzeb kilka. Zaproponuj niezwykłe, ale praktyczne prezenty. Prezenty każda panna młoda dostaje zbyt wiele Co zrobić z nadmiarem (tostery, kieliszki do wina lub mieszarki.) - Można go zwrócić?

Ślub - organizacja

Jak utrzymać wszystko zorganizowane - prowadzenia księgi z całego zrobić i listy kontrolne. Wysyłanie Dziękuję notatki nie zapominając nikogo. Tworzenie doskonałych rzeczy do powiedzenia - może ulubiony cytat lub oryginalne dziękuję mówiąc. Pamiętaj, aby podać kilka w przypadku ludzi, którzy są blisko porównać notatki - i tak będzie! Nie będziesz chciał je wszystkie, aby powiedzieć to samo. Daj próbkę dziękuję pisma.

Dzień Ojca prezenty

Czerwca organizuje Dzień Ojca. Rzemiosło i pomysły na prezenty
na Dzień Ojca. Niezwykłe prezenty i prezenty, które trwają wiecznie dla ojca. Rodzaje kuponów można zrobić na komputerze, aby dać ojcu. Pamiętając ojców już nie ma.

Nasion arbuza Sadzenie

Jak sadzić nasiona arbuza lub zachować je dla przyszłorocznego sadzenia. Jaka pora roku jest najlepsza sadzić nasiona? Jak długo trwa arbuza rosnąć? Jak wybrać się dojrzały arbuz - w jaki sposób walić to powiedzieć, czy jest to dojrzałe? Jaki dźwięk słuchasz za? Jaki kolor należy szukać? Jakieś specjalne oznaczenia? Która jest bardziej aromatyczne - bez pestek lub nasionami? Żółty lub czerwony? Co to jest właściwy sposób wyciąć arbuza?

Narodowy Poezja Miesiąc

Kwiecień jest Narodowy Poezja miesiąc. Jak napisać wiersz? Jaka jest różnica w poezji, rymuje, rapować, jingle i limeryki? Jak za pomocą rytmu jest ważne. Gdzie można znaleźć poezję lub słowniki rymuje w księgarniach lub on-line? Jak można tworzyć poezję być przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Ślubne - dekoracja instrukcje

Dekoracje ślubne - Tworzenie własnych. Jak budować wieńce, papierowe kwiaty i wszystkie tradycyjne dekoracje. Łatwe instrukcje - może nawet ebook! Nie zapomnij miniaturowe opakowania cukierków, miniaturowych butelek owijarki, bańka coś się dzieje z dobrodziejstw, że potrzeby w zakresie drukowania. Spersonalizowane dziękuję zauważa, wraz z wizerunkiem młodej pary - aby Twoje instrukcje łatwe do naśladowania!

Patent Coffee Mill

6 kwietnia 1829 roku patent młynek do kawy przyznano J. Carrington. Co jest faworytem w swojej społeczności - natychmiastowe, liofilizowane, poderwał, szlifowanie swoich własnych ziaren kawy ... różne rodzaje kaw dostępne. Test smaku może być w porządku za pomocą różnych marek i kreacje. Jaki jest odsetek pijących kawę vs. nie pijących kawy w Twojej okolicy? Dla tych, którzy nie piją kawy, co jest ich rano napojów z wyboru? Czy ludzie skarżą się na dolegliwości, jeśli nie mają one swoją poranną kawę? Która kawa ma najmniej kofeiny? Najbardziej?

Matematyka Edukacja Miesiąc

Kwiecień jest Matematyka Edukacja miesiąc. Można zacząć z małą testu z matematyki z poziomu klasyfikacji. Lub testy w ruchu kładziony w lokalnych szkołach o różnym poziomie jakości. Czy można zdać egzamin? Co zrobić, jeśli nie można? Co można zrobić? Jak jest matematyka stosowana w życiu codziennym? Czy możesz się sklep spożywczy, nie robiąc matematyki? Gdzie indziej nie matematyka się przydać? Jaki poziom matematyki dzieci powinny wiedzieć o pewnych grup wiekowych? Co można zrobić w domu, aby zachęcać do uczenia się lepsze umiejętności matematycznych?

Boże Narodzenie - Make Your Own Etykietki na Prezenty

Wariacje i niezwykłe plakietki można wykonać samodzielnie albo na komputerze lub ręcznie. Podaj wzory lub pomysły - naklejki lub hangtags - stosując małe wypchane zwierzęta lub przedmioty, takie jak sanki lub płatki śniegu.

Czy brak Styro-pianki do zmian?

W dniu 1 listopada 1990 roku, Korporacja McDonald ogłosił zakończenie opakowania pianki swoich produktów. Czy inne firmy poszły? Minęło już 10 lat od tej poważnej zmiany w dużej firmie. Ma to do zmian w środowisku naturalnym? Czy ludzie zauważyli?

Pieczone Bean Miesiąc

Narodowy Pieczone Bean miesiąc - dobry czas na pieczone receptur fasoli! Przygotowanie ziarna o przepis - moczyć je w nocy lub po prostu gotować je - można ich używać na sucho do pieczenia? Fasolka jako danie główne. Jakie rodzaje fasoli najlepiej pieczone? Czy istnieją, że nie można upiec? Utwórz pieczone fasoli cookbook / broszury i sprzedać lub wykorzystać go do gratisów reklamy. (Http://www.gambino.com/beans/beans.htm)

Weź nasze córki do pracy dziennej

Czwarty czwartek kwietnia został wyznaczony Weź nasze córki do pracy dziennej. Czy są jakieś firmy w Twojej okolicy, który uznany i uczestniczenia w tym dniu? Co dziewczęta w pracy cały dzień? Are they put to work or just observe? Does visiting tend to make them want to carry on in their relative's work?

National Pet First Aid Awareness Month

April is National Pet First Aid Awareness Month. Would you know what to do if your parakeet injured his leg? What if your dog got stung by a bee? What if your cat got in a fight? What kinds of first aid can you administer and when do you need a doctor? What to pack in a pet first aid kit. Are there pet first aid courses available in your area? Can you give mouth-to-mouth to pets?

Christmas - Shoplifting attention

How are clerks trained to handle shoplifters? How many times have you heard a door beeper at a department store go off and no one so much as looked up? What happens after the alleged shoplifter has been apprehended? Is there ever a case where the store allows the perpetrator to go free? What would those circumstances be? What are the consequences for first-time shoplifters? What about repeat offenders?

June is the typewriter anniversary

June 23, 1868, is the anniversary of the first US typewriter patented by Luther Sholes. Does someone in your area collect typewriters? Are old typewriters worth any money now that computers have taken over? Who has the oldest typewriter in your area? Are typewriters still used in any offices in your
area? What are some average prices of old typewriters and what are they going for at thrift stores and garage sales? Are there some expensive ones you should be on the look out for? How much would it cost to mail one?

Women's Eye Health and Safety Month

April is Women's Eye Health and Safety Month. How does age, the sun and other factors affect women's eye health? How dark should your sunglasses be? Is it possible to have them too dark? Is it okay to read in dim lighting or is that a myth? How can we protect our sight? Does eating carrots really help? Is there anything we can do to naturally improve our eyesight? What causes us to see blurry?

Proposing on Valentine's Day

How many people in your area plan to propose on Valentine's Day? (You might want to run a classified for potential proposals.) Do engagement rings (or wedding rings) sales go up in February? What are some wacky proposal plans from potential grooms (or brides!)?

Wedding - the guestbook

Creating a great guestbook -- assigning someone to be in charge of getting all the signatures. Various books available. How to design your own guestbook. How big should it be. What should it include? Giving a favor (a wedding flower, perhaps) to each guest as they sign the book.

Wedding - more photography

What to do with all those pictures! Making special scrapbooks. How to save the favors, invitations, and special collector's memorabilia. Who gets copies of the pictures and how do you charge for them? (Or do you?) If so, how do you let people know what's available? What about the videos? Creating the finished video -- how to edit it into a spectacular memory. How much will these various things cost? How to protect your video for years to come. Can videos be "retouched"? How to protect your marriage license. Framing the photos and making a pleasing display.

Wedding - money traditions

Just what does the bride (or her parents) pay for? Traditionally, who pays for what -- and at what points can you trash tradition? How to lay out the limits of prices. What if "her" parents can't pay for a big wedding? Where can the money come from? Do the groom's parents put forth anything? How to budget a wedding. How to have a big wedding on a shoestring - the ties that bind!

Aviation History Month

November is Aviation History Month - Where can you take flying lessons? How much do they cost and how long does it take to learn to fly? Do you need a learner's permit? Do you get a special license? Do people look forward to getting their first plane like they're eager to get their first car? What is the age limit (if any)to learn to fly? In what kind of plane to you learn to fly? What are some advantages in learning to fly?

Wedding - the cake

How to save the top of the wedding cake -- correct procedures so it'll taste as good on that first anniversary. What's the best kind of cake to use? How should it be wrapped? How should it be thawed? How long can it be frozen? How much room should it take in the freezer? Should anything be removed before freezing? Will it show freezer burn? Can you save just a slice or piece of the cake?

Wedding -

Bridal showers/weddings on a budget. Where to buy your favors, decorations, etc., at the best prices. How to use auctions to supply your whole wedding. Retailers and URLs to supply you with the best bargains. How to make your own favors and decorations. Bargain places for craft supplies and patterns.

Valentine's Day Weddings

How many people are obtaining marriage licenses in order to wed on Valentine's Day? How many weddings have taken place on Valentine's Day in your area? Any advantages or disadvantages for this day?

Paper Currency

On March 10, 1862, the US issued its first paper currency. Do any local coin dealers have any of this first currency? Who has the oldest money for sale ... or not for sale? Can you still find money in change that might bring some extra value? Give some examples of old money people may have lying around around the house and what it might be worth. Are silver certificates worth more than a dollar? How many silver certificate denominations were there and what are their values now?

Bifocals Invented

On May 23, 1785, Benjamin Franklin invented the bifocal glasses. Did he use actual glass? What other items did Franklin invent? Are bifocals on their way out due to updated methods or surgeries? How have they changed over the years? Who is the youngest child in your area to wear bifocals. How does wearing glasses at school affect the student? How do the new campaigns of "are you lucky enough to wear glasses?" effect the younger generation? The various designs of contact lenses available and how many young people wear these designs for the fun of it with no prescription. Is this dangerous to the eyes?

US Mint Anniversary

April 2, 1792 earmarks the anniversary of the US Mint. Do any of your local coin collections, private or commercial, own any antiquated money? Who owns the oldest piece of currency?

Taurus The Bull

April 20-May 20 designates Taurus The Bull in the zodiac. What kind of personal traits are attributed to this sign? What if you were born on the cusp? If your child's projected birthdate is April 15, for instance, but he is not born until April 21, does this make a difference in his "real" sign? Do a general description of a Taurus child. What is a good sign for a Taurus child to mate? Do like signs get along well?

Sports Eye Safety Month

April is Sports Eye Safety Month. What sports already require eye safety protection and which ones do not? Where can this protection be obtained? What if you wear glasses? Can you still participate in all sports? Eye injuries that have occurred in sports in your area. First aid to the eye injury. Why do people suggest using a raw steak on a black eye? Is eye protection promoted in your area?

Watermelon recipes

Various recipes using watermelon, from slushes to salads. Should you use red watermelon or yellow watermelon for the recipes? The correct way to "clean" a watermelon of its seeds.

Christmas - Smells

It's not just the lights and the decorations that's a part of Christmas, but it's also the smells! What smells can you add to your house to make it seem more like Christmas -- and add to the memories? Where can you find these smells? Is there a store that sells cedar fragrance or could you just get some cedar branches and place them in strategic places? What about the smell of oranges or peppermints? How many and what kinds of smells are attributed to Christmas?

Take Your Pet To Work Week

June hosts "Take Your Pet To Work Week." Is this
celebrated in your area? What kinds of pets are taken to work? Does it disrupt the workplace? Is this a standard practice each year for the company? How do the customers react? Is this something other companies might begin?

Unusual boxes for Valentine's Day

Whether it's for candy, flowers or other gifts, you need a box for your treasures. Show your readers how to make fancy boxes to suit every occasion - how to score the boxes, how to size the boxes, what you need to keep the boxes together, tools you need to cut the boxes, and how to decorate the boxes.

Keep America Beautiful Month

What is your community doing to keep your neck of the woods beautiful? Are sections of roads kept clean by certain organizations or groups in your area? Who donates time to each section of roads? Are they doing it? Is it litter free? What are the laws in your state about litter and is it enforced? Is there a Litter Officer? What does s/he do? How many litter cases ever reach court level? What are the punishments or fines? Does anyone do jail time for littering? Are there some streets or sections in your area that really need cleaning? What can be done about it? Is the property owner responsible or is it a community problem?

Aluminum business

A patent was granted to CM Hall on April 2, 1889 for aluminum. How has aluminum changed our lives? Is it fading out or becoming more useful? How does it affect our health?

May is the month of Condensed Milk

On May 14, 1851, a patent was granted to Gail Borden for commercial condensed milk. Recipes that use condensed milk. Just what is "condensed" milk and what makes it special? Can you make your own condensed milk? What is the difference between regular milk, condensed milk, and sweetened condensed milk? How long will condensed milk keep? What are some uses for condensed milk? What other things have been invented by women?

Children with no Father in the house

How to console children that have no fathers to share
on Father's Day. How to talk to you child about the absence of the father in the household.

New Year's Eve - How To Hold A Party

How to plan for a New Year's Eve party - from decorations to food to invitations. What about fireworks? Games, activities, baby-sitters, inside or outside? Making your own decorations. How to decorate. How to protect the furniture. Cleaning up afterward!

Thanksgiving Cakes

Exceptional cakes for Thanksgiving. Simple directions for making Turkey cakes (use some 3-D imagination here), pilgrim cakes, the Mayflower cake - let your imagination go! If you have an idea, it can be made into a cake! And don't forget the cupcakes - an Easter egg pan can be made into a football. Pecans in their shells can become tiny footballs. A doll cake can become a Pilgrim girl. Are your local bakery shops preparing for Thanksgiving cakes? Show what your bakers are cooking up! Work on several original cake ideas now, take pictures, create recipes and put them all into an e-book for sale beginning this year and forever after - updating when necessary. You could even add cake decorating tips and suppliers or sell the supplies yourself.

Writer: Aukcje Porady

List zwycięzcy

Twoja aukcja została zakończona i już sprzedał swój przedmiot. Jak napisać list do zwycięzcy? Podaj przykładowe listy i zawierać wszystkie istotne informacje, że zwycięzca aukcji musi wiedzieć. Co ważne, informacji potrzebujesz, aby wysyłać i otrzymywać? Jak szybko trzeba wysłać list? Jak można zachęcić zwycięzcę się spieszyć i wysłać pieniądze?

Porady na zawijanie swoje przedmioty

Porady, aby Państwa pakowania łatwiejsze i tańsze - gdzie uzyskać bezpłatne skrzynki do pakowania (poczta za darmo priorytet, na przykład) lub (sklepy za darmo brązowych polach wszystkich rozmiarów i kształtów). Większość sklepów będzie wesoło daje wszystkie pola można unieść. Dowiedz się, co dzień są Stocking dni i pick-up śmieci dni i czas twoje pick-upy. Dowiedz się, jakie sklepy w Twojej okolicy wyrzucić bąbelkowej i pianki Styro-orzeszki do pakowania. Jest to bardzo drogie rzeczy, ale wiele sklepów wyrzucić po rozpakowaniu. Znajdź adresy URL dla swoich czytelników, aby zamówić materiały z opakowań tanio (nie zapomnij sprawdzić Auctioneers, którzy sprzedają na bieżąco). Bezpłatne taśmy? Poczta dostarczy Ci wolnej taśmie priorytetowej. Po świętach jest dobry czas na jasnych wyprzedaży taśmy. Oferuje swoje porady czytelnikom na temat pakowania i etykietowania - jak zrobić własne etykiety, umieścić przezroczystą taśmę na adres, aby nie rozmazać podczas burzy deszcz, tworzyć własne logo do etykiet i wizytówek, rodzajów skrzynek nie można używać (zapytaj o poczcie broszurze), a przy użyciu papieru lub nawet watowe rozdrobnione papieru do pakowania. Ile z nich można utworzyć?

Pozostawienie zwrotne

Raz jest aukcja - dostałeś pieniądze i otrzymał jego pozycję, jak można zachęcić zwycięzcę zostawić pozytywne opinie? Gdy ty opuszczasz informacje zwrotne (po aukcji jest całkowicie powyżej lub natychmiast po otrzymaniu pieniędzy)? Jeśli zostawisz pozytywne opinie, to znaczy, że on będzie? Co jeśli nie? Co możesz zrobić, jeśli pozostawić pozytywne opinie i zostawia negatywny? Jeśli zostawisz negatywny, będzie on automatycznie zostawić negatywny, mimo że nie zrobił nic złego? Wywiad kupujących i sprzedających na aukcjach ekspertyz. Czy wiele osób zdenerwowany na drodze sprzężenia zwrotnego pozostaje? Czy mają jakieś alternatywne odpowiedzi? Jak ważne jest sprzężenie zwrotne nabywcy lub sprzedawcy? Czy coś można zrobić, aby zachęcić pozytywne opinie?

Korzystanie z Wizytówka w licytacji

Wykorzystajcie wizytówki w swojej licytacji - i zrobić własną wizytówkę, jeśli nie używasz jednego już. Wizytówki powinny być zawarte w każdym pakiecie wysyłanym się. Należy podać nazwisko, adres, nazwę, lub nazwy aukcji - i piękny notatka albo wydrukowany na karcie lub ręcznie, sugerując pozytywne opinie od kupującego. Wydrukować coś na odwrocie karty - końcówki aukcji lub reklamy dla Twojej firmy aukcji i poprosić ich, aby sprawdzić u Ciebie w przyszłych przetargach. Gdzieś na karcie, należy wpisać "dziękuję za biznesie". Można również drukować linię napisać numer przedmiotu aukcji, aby ułatwić kupującym znaleźć cię i wystawić opinię. Tworzenie próbki dla czytelników.

Jak umieścić zdjęcia w aukcji

To jest nie tylko jednym z najważniejszych tematów aukcji, ale także najtrudniejszy dla nowej osoby do zrozumienia. Wyjaśnić, skąd wziąć zdjęcia można wykorzystać na reklamę - zeskanować obraz na polu obiekt należał, należy skorzystać z aparatu cyfrowego, za pomocą zwykłego aparatu i skanowania gotowego zdjęcie, zrobić zdjęcie ze strony internetowej (jeśli dozwolone), skanować sam przedmiot, jeśli jest na tyle mała, lub mieszkania na tyle, plus wszelkie inne sposoby można wyobrazić. Gdy masz swoje zdjęcie, Najtrudniejsze jest przy użyciu html, aby umieścić go w reklamie i ma twoje zdjęcie pojawi się dokładnie tam, gdzie chcesz go - lewy, prawy, środkowy - i wielkości chcesz go mieć. Możesz podać adresy URL do stron, które mają crunchers obrazu lub porównać redaktorów fotograficznych dla zwiększenia gotowego zdjęcia.

Wybór generatora ogłoszenie

Nadejdzie dzień, kiedy będziemy chcieli przyłączyć się do firmy, która obsługuje pamięć masową obrazu dla Ciebie i dostarcza Ci reklam szablonu tak, trzeba tylko wypełnić opisów przedmiotów. Który z nich wybrać? Czy porównanie różnych firm i co oferują i ceny. Czy płacić przez miesiąc lub długoterminowej umowy? Czy szablony łatwy w użyciu? Ile zdjęć zapisują one dla Ciebie? Czy oferują faktur dla Ciebie? Ile firm są tam domagają firmy - i to lepiej niż robi to sam?

Dodaj premię do pozycji

Wyjaśnij, jak stworzyć bonus do zaoferowania swoim punkcie sprzedaży. Gdy istnieje piętnaście sztuk tego samego rodzaju, jak można zrobić twój wyróżniać? Twórcze pisanie reklamy to istotne, ale w inny sposób można sprawić, że ludzie zalicytować na pozycji pierwszej, jest oferowanie bonus. Zaoferować coś, co kosztuje niewiele, ale dodaje wpływ elementu. To może być coś związane z pozycji, a nawet artykułu lub e-książki zostały napisane na ten temat. Na przykład, jeśli sprzedawali niezwykły Scrabble gra, że ​​kilka innych osób sprzedaje też, możesz zaoferować darmowy słownik Scrabble lub e-book, który został zapisany na temat trików i strategii gry. Jeżeli były cztery identyczne przedmioty na sprzedaż w tej samej cenie, nie można wybrać jedną z dodatkowych rzeczy dla pieniędzy? Można myśleć o niektórych kreatywnych premie dla różnych przedmiotów lub premii generycznego zaproponować swoim czytelnikom. Kiedy sprzedawał CVS nadziewane zwierząt, wiele osób kupił ode mnie, że nie mają dostępu do sklepu CVS (są głównie na południu). Jako bonus, dołączyłem do CVS logo torbę wraz z kolekcjonowania zwierząt i Furby urządzonej torbę McDonalda wraz z kolekcjonowania Furbys. Te darmowe torby dodawana do wartości kolekcjonowania.

Jak stworzyć swój Post Office własny

Masz sprzedał swój przedmiot, masz to zapakowane, teraz trzeba go pocztą. Czekałeś w kolejce na poczcie, przez pół godziny, a teraz twoja kolej na oknie. Poczmistrz mówi, że potrzebujesz tego formularza i że formularz i chcesz go powietrza lub wyrażenia lub priorytet lub dostawy potwierdzenie lub Zarejestruj się! Podobnie jak wiele opcji masz? Wybierz kilka pakietów standardowych rozmiarów i listy formy dostępne i co każdy stosuje. Pokaż czytnik jak stworzyć swój własny urząd pocztowy w domu, jakie jest najlepsze skali pocztowych, kupując on-line opłat pocztowych i drukowanie na własnej drukarce, coraz własny certyfikat postmastera, jak zamówić swoje własne formularze, pudełka, naklejki i taśmy - zupełnie za darmo, w tym bezpłatna dostawa do domu. Jak skomplikowane jest to statek za granicą i dlatego wielu sprzedawców nie sprzedaje poza USA jest specjalny pakiet wymagane owijania wysyłki lub zarejestrowanego za granicą żeglugi? Skąd wiesz, że to, co do obciążenia nabywcy pocztowych przed kupuje od ciebie?

Opisując swój przedmiot na sprzedaż

Naucz czytelnika do opisu przedmiotu. Uwaga wszystkie korzyści i opisy - i różnicę w dwóch. Opisz jak trzeba zmierzyć, umieścić obiekt obok swojej pozycji tak oferent może zobaczyć, jak wysoka pozycja jest, i że choć nie może obraz, opis jest wciąż niezbędna. Zrób listę opisowych - miękkie, delikatne, mocne, musujące - by wymienić tylko kilka. Sposób dokładność jest ważna. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na wady, wgnieceń, wgnieceń, otarć i cięcia lub wyjaśnić, dlaczego chcesz, aby klient wie o tych wad.

Znajdowanie przedmiotów na aukcji

Gdzie przeciętny człowiek może znaleźć rzeczy na aukcji? Lista adresów URL i domy hurtowych zniżki, gdzie kupujący mogą uzyskać wspaniałe oferty. Również wspomnieć Mark-upadki, sprzedaży garażu, pchle targi, magazyny, aukcje, prześwity, sprzedaży nieruchomości, takich jak ekonomia sklepy i sklepów Dobrej Woli Armii Zbawienia. Najlepsze miejsce ze wszystkich jest własny dom i garaż i poddasze. Oferta oczyścić garaże w zamian za przedmioty wewnątrz nie chciał przez właścicieli. Oferta ciągnąć się resztki przedmiotów sprzedaży garażu. Użyj swoich talentów i tworzyć przedmioty do sprzedaży - rzemiosło i e-książek. Sprzedaży zbiorów w całości lub oddzielnie. Sprawdź ogłoszenia w dzienniku, jak i małe bezpłatne ogłoszenie tygodniowe papiery. Skontaktuj się z power-sprzedawców i sprzedawców aukcyjnych regularnych i poprosić ich, gdzie znaleźć swoje pozycje. Wielu z nich chętnie oferują swoją wiedzę na bezpłatny wzmianki w swoim artykule. Sprawdź aukcje, aby zobaczyć, co inni ludzie sprzedają - zobacz, co jest "na gorąco" i modne teraz.

HTML Poradniki

Pisanie własnych reklam aukcji może wymagać uczenia się trochę HTML - jeśli nie iść z jednego z płatnych programów, które automatycznie tworzą efektownych reklam. Gdzie można znaleźć samouczki, które pomogą Ci stać się zrozumiały HTML? Lista i przegląd tutoriale, zwłaszcza na początek przygotowywania reklam. Może potrwać kilka wskazówek HTML i stworzyć "najczęściej używane" podstawowy wykres lub mini-poradnik. Nauczyć swoich czytelników do linii opisowej w czerwone lub nagłówek w większym rozmiarze, lub zrobić listę punktowaną. Wszystkie te są powszechne w reklamach aukcji on-line. Jakie inne ważne funkcje można myśleć, aby dodać?

Najlepszy czas na ogłoszenie

Znalazłem element, Zrobiłem zdjęcie, pisałem reklamy. Czy mogę po prostu pisać teraz ogłoszenie? Czy istnieje szczególności pora dnia, że ​​jest lepiej niż innym czasie dnia? Jaka pora dnia będzie zachęcać najlepsze sprzedaży? Jaki dzień tygodnia jest najlepszy dzień w sprzedaży? Co jest najgorsze? Jak zmiana czasu na różnych częściach kraju wpływa na licytacji na mojej reklamy? Czy mogę ustawić czas moja reklama na początku lub na końcu czy będzie to początek i koniec, jak tylko wejść na ogłoszenie w aukcji? Jak długo należy uruchomić ogłoszenie - trzy dni, 5 dni, tygodni? Czy mogę licytować w trakcie i na święta? Czy weekendy lepiej niż dni powszednie?

Perspektywa Gość weselny

Perspektywa Gość weselny
Tak, o to ciekawe kąt. Zatrzymaj się na chwilę, jeśli panna młoda i pan młody, i myśleć o swoim ślubie z perspektywy gościa weselnego. Jadą do zapamiętania, jak wspaniałe są Twoje Centerpieces stołowe lub mają zamiar pamiętać, że ułożone transport do iz recepcji?

Pomyśl o tym i niech się dusić.

Odpowiedź jest chyba ostatni. Twoi goście mają tendencję do zapamiętania, jak byli traktowani w przeciwieństwie do co sprzyja zostawiłeś dla nich na stole.

Blok Pokoje

Jednym z gości weselnych elementy dobrze pamiętam najbardziej to, że zablokowane pokoje hotelowe dla gości. Oszczędza gości mnóstwo czasu, energii i bóle głowy, ponieważ wiedzą, tylko gdzie się zatrzymać. Zabierz swoje uprzejmości jednego dodatkowy krok i blokować niektóre pokoje w różnych przedziałach cenowych, więc goście mogą wybrać tańszy, średniej wielkości i kosztowną.

Zorganizować transport

Jeśli masz otwarty bar, rozważ wynajęcie autobusów wahadłowych lub jakąś formę transportu do i od recepcji. Pozwala to goście weselni pić i mieć dobry czas i wrócić bezpiecznie do pokoju hotelowego na koniec nocy.

Zarezerwuj Babysitters

Jeśli masz dużą liczbę osób wychowujących dzieci, szczególnie z out-of-miasta, rozważ wynajęcie dostawców usług opieki nad dziećmi. Oddzielne pomieszczenie lub obszar w swoim recepcji miejsce może być przyjazny dla dzieci. W opiekunki może nadzorować dzieci, podczas gdy gry, czytać, robić rzemiosła lub obejrzeć film. To zwalnia gości dorosłych na weselu, które również zdarzyć się rodziców do zabawy na własną rękę.

Należy zwrócić uwagę na menu

Jeśli wiesz, że jeden lub więcej swoich gości mają specjalne potrzeby żywieniowe, dokonać odpowiednich ustaleń. Jeśli ktoś jest bezglutenowe, zamówić bezglutenowy posiłek dla nich. Jeśli twój kuzyn jest wegetarianinem, upewnij się, że są wegetariańskie w ramach wyborów posiłków.

Gość Leczenie

Dzień ślubu jest twój wielki dzień, ale chcesz podzielić się nim z ludźmi najbardziej kochają. Bądź uprzejmy i myśleć o ich potrzeby wraz z własną rękę, gdy planujesz swój ślub. Może sprawić, że dzień jeszcze bardziej niezapomniany dla Ciebie i dla gości weselnych.

Najlepsze witaminy i Suplement prywatnych Etykietowanie Trendy Na 2010

Dodatek witaminy i prywatne oznakowanie przemysłu okazał się genialnie trwały nawet w środku wielkiego kryzysu gospodarczego. Optymalne wykorzystanie możliwości, prywatne etykietowania znalazł wygodną niszę poprzez zapewnienie konsumentom najlepszych suplementów jakości zdrowia na opłacalne, konkurencyjne ceny. Prywatne oznakowanie nie było tak skuteczne, że różnica między markowych suplementów i te, które są prywatne oznaczony jest prawie niezauważalna. Porównywalna jakość i znaczne oszczędności wykazały lojalną patronat dla prywatnych suplementów etykiet.
Gdy zbliżamy 2010, widzimy, trendów konsumenckich w kierunku dokonywania zakupów, które mają za sobą fundament etyczny. Konsumenci mają szerszy światopogląd i niczego, co pomaga im czuć robią własne trochę w budowaniu lepszej przyszłości jest kluczem do prowadzenia przyszłej sprzedaży. Ludzie patrząc na, gdzie składniki pochodzą, metod stosowanych w produkcji, bardziej ekologicznych rozwiązań, czynniki środowiskowe, ekologiczne opakowania oraz kosztów społecznych zaangażowanych.
Będziemy również zobaczyć wzrost sprzedaży suplementów zdrowotnych, które oferują produkty z roszczeń, takich jak "produkt bezglutenowy", "Organic certyfikat" lub nawet "certyfikatem koszerności", ponieważ są one postrzegane mieć większej wartości dodanej w odniesieniu do jakości i produkcji praktyki. Ludzie są skłonni zapłacić więcej za trochę więcej wartości, szczególnie jeśli jest to postrzegane oferują wyższe suplementów jakości.
Co należy skupić się na prywatne etykieciarki w nadchodzącym roku? Oto spojrzenie na to, co konsumenci poszukują:

Probiotyki - Jak Amerykanie nadal się uczyć, że przyjazne bakterie są dobre do jedzenia, widzieliśmy płodnym wzrost sprzedaży probiotyków. Wiadomo, że IBS i złagodzić inne objawy żołądkowo-jelitowe, probiotyki jest postrzegane jako naturalne rozwiązanie promowanie zdrowego trawienia. Ponieważ wiele osób może nie podoba Ci się pomysł jedzenia żywności wzbogaconej o przyjaznych bakterii, preferencja dla probiotycznych suplementów jest prawdopodobne, aby zobaczyć większą popularność w 2010 roku głównym motorem sprzedaży jest budowanie świadomości społecznej na temat konkretnych więcej szczepów probiotyków i ich relacji do zdrowia.

Glukozamina - zaskakujące badania nad siarczanem glukozaminy i innych ziół ochronnych wspólne zdrowia nadal będzie zwiększenie sprzedaży wspólnych suplementów jako konsumenci dowiedzieć się więcej o ich korzyści. Glukozamina w połączeniu z innymi przeciwbólowych ziołowy jest prawdopodobnie bardziej popularny jako konsumenci odwracają się od tradycyjnych NLPZ w leczeniu bólu stawów i przyjąć bardziej naturalne środki, które nie tylko łagodzą ból, ale również mają właściwości regeneracyjne na zdrowie stawów z mniejszą ilością skutków ubocznych.

Suplementy prostaty - Z ogólnopolskie statystyki rosną w sprawach zdrowia prostaty, większa świadomość aktywnego zdrowia prostaty jest również rośnie. Suplementy diety zawierające dobrze zbadane składniki, takie jak beta-sitosterol przewiduje się być bardziej popytu, jak więcej lekarzy zaleca tej formy leczenia żywieniowego dla zdrowia prostaty.

Dopalacze - immunologicznego immunologicznego zdrowia nadal będzie wysoki priorytet zdrowia w 2010. immunologicznego suplementy pobudzające dając konsumentom możliwość podjęcia aktywnej postawy na wzmocnieniu systemu immunologicznego. Immunitet nie może być osiągnięte natychmiast, aw rezultacie, większość Amerykanów widzą potrzebę regularnego uzupełniania ich diety z dopalaczami immunologicznych.

Ziołowe suplementy naturalne lub - Istnieje tendencja wzrostowa na zakup suplementów ziołowych, jak fizyczne lub więcej badań popiera stosowanie niektórych składników odżywczych są konkretne problemy zdrowotne. Zdrowia serca, cukrzyca, otyłość oraz nowotwory są jednymi z najlepszych krajowych problemów zdrowotnych i suplementów może działać jako środek aktywnej opieki zdrowotnej, podczas gdy Ameryka nadal boryka się z tym rosnące obawy.

Stres przeciwbólowe - Recesja jeszcze się nie skończyła. A stopa bezrobocia na poziomie 10% obecnie, Amerykanie nie widzieli koniec ich zmartwień. Naturalne i ziołowe przeciwbólowe naprężenia są łatwo dostępne bez recepty, a wiadomo, że mają mniej skutków ubocznych. Statystyki pokazują, że więcej Amerykanów zwraca się do ziołowych przeciwbólowe stresem radzić sobie z życiem, a trend jest więcej niż prawdopodobne, aby kontynuować.

Dopalacze energii - Więcej ludzi w obliczu ciągłego zmęczenia, czy ze względu na stres, niski poziom energii, lub fakt, że żyjemy szybkim tempie życia, które wymagają więcej od nas. Wzmacniacze energii są coraz większą popularność, a nie tylko z młodszego pokolenia. Gospodynie domowe, studenci, a nawet starszych szukasz napojów energetycznych lub proszków sformułowanych do własnych potrzeb za dobry pick-me-up!

Pet Suplementy - Z bardziej ukierunkowanych działań na zdrowie i zwiększenie wykorzystania suplementów diety w celu zaspokojenia potrzeb zdrowotnych, zwierząt domowych cieszą tę uwagę też. Suplementy dla Zwierząt zdrowie stawów, wielu witamin i innych suplementów diety będzie rosła popularność. Suplementy dla zwierząt organiczne są najlepszym wyborem, zwłaszcza w świetle kilku tradycyjnie produkowanych uzupełnienie domowych przypomina w 2009 roku.

Ziołowe suplementy włókien lub dwukropek sprzątający - Digestive zdrowia jest wielkim tematem i do oczyszczania jelita grubego jest niezbędną częścią wewnętrznej higieny osobistej. Płodnym wzrost ziołowych dwukropek sprzątający jest tego dowodem. Wiele z nich są związane z utratą masy ciała lub zwiększenie masy ciała. Prebiotyki (błonnik) jest częstym składnikiem programów oczyszczających ziół okrężnicy.

Suplementy pamięci - Istotna przełom badania mózgu wykazały, że składniki odżywcze mogą odgrywać skuteczną rolę w mózgu zdrowia i funkcjonowania poznawczego. Pozytywne badania naukowe prowadził pokolenie wyżu demograficznego, aby zwrócić się do suplementów diety, aby zwiększyć pamięć i wspierać zdrowie mózgu. Ten trend będzie kontynuowany w 2010 roku.

Badania naukowe ma wiele wspólnego z jakości suplement. Statystyki pokazują, że suplementy, które są obsługiwane przez ważnego badania i dane nadal są preferowane przez konsumentów. Jest mało prawdopodobne, aby zmienić, zwłaszcza że konsumenci coraz bardziej wykształceni i osobiście zbadać dostępne dane naukowe na temat składników i ich prawdziwej skuteczności. Przy wyborze producenta podwykonawcy, za formułowanie naukowe priorytetem. Wysokie suplementy jakości, które rzeczywiście świadczą swoje konsumentom korzyści, które szukają będzie utrzymać klientów lojalnych wobec marki prywatnych oznaczonych suplementów.

Wegetariańskie: Porady bezglutenowe przekąski

Sneaky Gluten

Uważaj na podstępne glutenu! Nawet jeśli jesteś pewien, że kupujesz bezglutenowe jedzenie, jest to nadal glutenu, kiedy można go jeść? Często bezglutenowe produkty spożywcze mogą zostać skażone między czasie ich nabycia i do czasu osiągnięcia usta. Oto kilka rzeczy, aby być zmęczony:

 • Przy zakupie produktów w dużych ilościach z pojemników ostrożny. Istnieje ryzyko Scoopers włączeniu i innych przedmiotów należących do innych pojemników.
 • Restauracje są kolejnym obszarem zagrożenia, zwłaszcza przy zamawianiu smażone lub grillowane potrawy. Grill i / lub tłuszcz jest często zanieczyszczona glutenu z innymi produktami. Przykład: jeśli frytki i krążki cebulowe są smażone w tym samym oleju, pierścienie glutenu cebula mogą zanieczyścić zazwyczaj bezglutenowe frytki.
 • Jeśli mieszkasz z innymi, którzy spożywają produkty bezglutenowe, szukać okruchów w rzeczy, takich jak masło i galaretki. Ponadto, przetrzeć liczniki zachować obszary wolne od okruchów. Jest to także dobry pomysł, aby zachować swój własny margaryny wanna i kupić przyprawy w elastycznych kontenerach.

Poprawa tekstury Darmowe Gluten

Wspólną skargą po przygotowaniu przepis bezglutenowej jest to, że tekstury żywności jest nieprzyjemne. Żywność bezglutenowa nie musi być fakturalnie nieprzyjemne, jednak. Aby poprawić fakturę bezglutenowe pieczywo. Próby z wykorzystaniem jednego lub więcej z następujących dodatków:

 • Guma ksantanowa
 • Guma guar
 • Metylocelulozy
 • Przezroczysty żel

Można znaleźć większość z tych przedmiotów, w sklepach ze zdrową żywnością, sklepach specjalistycznych gotować, a nawet dostępne na zamówienie na niektórych stronach internetowych.

Lista glutenu Koszyk

Jeśli glutenu zakupów jest dla ciebie nowa, może być przytłaczająca. Wybór bezglutenowy produkt nie zawsze jest cięte i suche proces. Choć można znaleźć wiele bezglutenowe makarony, pieczywo, płatki, ciastka, gofry, i naleśniki w wielu sklepach ze zdrową żywnością, czasami te możliwości są ograniczone. Potrzebujesz kilku wskazówek? Aż pojawi się cały bezglutenowe zakupy i proces jedzenia do końca, oto krótkie arkusze oszukiwać z bezglutenowe pozycji odebrać w sklepie:

 • Krem z Rice Hot Cereal
 • Ziemniaki
 • Ryż
 • Jajka
 • Świeże owoce
 • Świeże warzywa
 • Owoce w puszkach (unikać ciężkich syrop)
 • Warzywa konserwowe (sosu)
 • Świeże warzywa (surowe, pieczone, gotowane, itp)
 • Domowe zupy (nie dodawać kostki bulionowe lub makaron)
 • Kaw i herbat (unikać tych środków aromatyzujących)
 • Popcorn (powietrze pojawiło)
 • Pudding (zagęszczony skrobi kukurydzianej)
 • Sok (tylko 100% naturalne soki)

Deser Pomysł bezglutenowe

Czy cierpisz na słodycze ale przysiągł bezglutenowe potrawy? Tylko dlatego, że diety bezglutenowej nie znaczy, że nie można sobie na pyszne desery. Oto świetny przepis, aby spełniać swoje zachcianki:

 • 4 łyżeczki miękkiego masła
 • 2 łyżki soku z cytryny
 • 8 łyżek soku ananasowego
 • 2 dojrzałe banany, o połowę i obrane
 • 1/2 łyżeczki cynamonu, boisko
 • Szczypta goździków, boisko
 • 4 łyżki brązowego cukru
 • 3 łyżki rumu
 • Lody waniliowe

Aby rozpocząć, stopić masło na patelni. Następnie dodać sok z cytryny i 2 łyżki soku ananasowego i rajskie. Posypać przyprawami ponad składników w patelni i smażyć przez około 15 minut. Wymieszać z brązowego cukru i nadal sauté przez około 15 minut więcej. Kontynuuj, aby dodać sok ananasowy, ile potrzeba. Wreszcie, dodać rum i gotować, aż sos osiągnie pożądaną konsystencję. Zdjąć garnek z ognia i podawać z dużą gałką lodów.

Booze glutenu

Jeśli chodzi o diety bezglutenowej jest zaniepokojony, alkohol jest trudne, poz. Chociaż istnieje wiele alkohole, które są pakowane z glutenu, istnieje również wiele takich, które nie zawierają glutenu. Niektóre ciecze, które zazwyczaj są bezglutenowe obejmują:

 • Wino
 • Rum
 • Tequila
 • Wzgląd
 • Niektóre wódki

Nie tylko zakładamy jednak, że te produkty są bezglutenowe.

Zamiast oceniać swoje reakcje na te przedmioty i przeczytać o wszystkich ulubionych marek. Alkohole ziarna są ci się wystrzegać. Choć proces destylacji powinny wyeliminować istnieje dowód, że nie zawsze są one całkowicie wyeliminowane. Wiele ługi są wykonane z alkoholem ziarna i tak powinno być dokładnie zbadane. Alkohol omijać to:

 • Whisky
 • Burbon
 • Gin
 • Piwo

Mąka Zamienniki

Czy wiesz, że istnieje wiele więcej bezglutenowe alternatywy, z których można zrobić mąkę niż kukurydza i ryż? Istnieje mnogość ziaren, które można stosować w bezglutenowy gotowania. Następujące elementy mogą być łatwo zmielone z mąki:

 • Amarant • Gryka (kasza)
 • Ciecierzyca (cieciorka)
 • Soczewica
 • Proso
 • Groszek
 • Quinoa ragi
 • Sorgo
 • Soja
 • Tapioka
 • Dziki ryż

Wiele z tych mąki frezowane elementy są łatwo dostępne w sklepach ze zdrową żywnością. Niektóre, takie jak mąka ryżowa, może nawet być dostępne w sklepach spożywczych

Nie daj się nabrać

Jeśli jesteś nowy w świecie żywności bezglutenowej to prawdopodobnie sobie sprawę, co to może być chore, aby odróżnić pokarmów zawierających gluten i te bez niego. Trzeba mieć możliwość określenia, które produkty spożywcze są bezpieczne do spożycia, co może być trudne, w wyniku aktualnych przepisów etykietowania. Gluten łatwo ukrytych i często określa się na etykietach przez takie osoby jak:

 • Skrobia modyfikowana żywność
 • Przyprawy
 • Naturalne aromaty
 • Ocet,
 • Słód

To dobry pomysł, aby osobiście zadzwonić do producenta w celu sprawdzenia, czy dany produkt jest rzeczywiście glutenu. Większość producentów da się te informacje.

* Nie daj się nabrać, gluten nie tylko powierzchnię w przedmiotów, takich jak makaron, chleb i zboża; może on być również, w produktach mleczarskich, mięsa, przypraw, lunchu, soków i wielu rodzajów krystalicznego.

Zdrowe śniadanie: jajko McMuffin vs Raisin Bajgiel z twarogiem

Wszyscy wiemy, że jedzenie śniadania jest niezbędne do utraty wagi i utrzymania oraz, że spożywanie zdrowe śniadanie jest lepsze niż jedzenie żadnego ciasta tłuszczu ładunkiem lub pączka. Czasami ciężko jest odczytać, które pokarmy są zdrowsze śniadanie dla nas. Na przykład to, że lepiej się zatrzymać przez ulubionym sklepie bajgiel na obwarzanek rodzynki z twarogiem lub swing przez McDonalda na Egg McMuffin? Ponieważ tak naprawdę nie skojarzyć McDonalda zdrowej żywności, może być zaskoczony, aby dowiedzieć się, że jajko jest zdrowsze McMuffin Opcja. Oto dlaczego.

Białko jest ważne

Wszelkie zdrowe śniadanie powinno zawierać rodzaj białka. Podczas gdy beztłuszczowa białko jest korzystne, bardziej tuczu rodzaju białka (takie jak te znajdujące się w kiełbasy lub boczku) są korzystne żadne białko w ogóle - tak długo, jak są one wykorzystywane w dużych ilościach. Spożywanie białka w godzinach porannych może pomóc ograniczyć swój apetyt w pozostałej części dnia. Zarówno bajgiel rodzynek z twarogiem i jaj McMuffin zawierają białko. Jednak McMuffin, z kombinacji jajkiem, serem, boczkiem i kanadyjski angielski babeczka, zawiera 18 g białka, podczas gdy średnia rodzynkami bajgiel z sera topionego zwykłego kremu zawiera tylko 13 gramów, co czyni go bardziej korzystne śniadanie w zdrowej diecie ,

Węglowodany są ważne w mniejszych ilościach

Zaprawdę, najzdrowszą opcją śniadanie łączy chudego białka z węglowodanów złożonych. Połączenie rozkręca metabolizm, tak aby bardziej efektywnie spalić kalorie. To również będzie działać, aby utrzymać żołądek z growling przez kilka godzin. Rodzynkami bajgiel z twarogiem jest bardzo ciężki w węglowodany - jak każdy rodzaj chleba bajgla lub śniadanie na bazie. Egg McMuffin, z drugiej strony, jest bardziej zrównoważony stosunek białka do węglowodanów. Ponadto rodzaj węglowodanów znalezionych w bajgiel rodzynki nie są złożone i zostawiają cię głodny wkrótce po spożyciu bajgiel. Jak na ironię, pieczywo, które zawierają węglowodany złożone, takie jak sprouted chleb pełnoziarnisty (dobrym przykładem jest Ezechiel chleba marki), zawierają większą ilość białka. Jeśli chcesz bajgiel na śniadanie, jesteś lepiej jeść bułkę z masłem orzechowym na górze. Dostaniesz więcej białka w ten sposób.

Mniej cukru, lepiej

Jajko McMuffin zawiera tylko trzy g cukru, podczas gdy bajgiel rodzynek z twarogiem zawiera około 12 gramów. Podczas 12 gramów nie jest przytłaczająca ilość, to cztery razy tyle cukru co McMuffin. Znalezienie sposobów wycinania cukru w ​​każdym posiłku jest ważna dla ogólnego stanu zdrowia i utraty masy ciała. Badania pokazują, że mniej cukru można konsumować, tym mniej prawdopodobne jest to, aby go pragniesz. Trzymaj się z McMuffin.

Biorąc wszystko pod uwagę, Jajko McMuffin jest zdrowsze śniadanie niż bajgiel rodzynki z twarogiem. W ogólnej liczby kalorii, McMuffin również wychodzi na szczycie - zawiera około 300 kalorii, podczas gdy bajgiel rodzynek z twarogiem zawiera od 350-400 kalorii. Można myć McMuffin się z jakimś chudym mlekiem i jeszcze wyjdzie zużywa mniej kalorii niż bajgla.

Tvshows: Porady NBC

Prawo rodzinne

Prawo rodzinne jest teraz w swoim drugim sezonie na CBS. Pokaz gwiazdki Kathleen Quinlan jako prawnik Lynn Holt. Inni członkowie obsady to Tony Danza, Julie Warner, Dixie Carter, i Christophera McDonalda. To zaplanowano na poniedziałkowe wieczory na 10pm.

Noe to Return jak Carter

Noah Wyle trzyma się swojej roli dr John Carter na wielokrotnie nagradzanej serii NBC, "ER" w sezonie dziewięć.

Bush i inni Gwiazda w "Wolności"

Prezydent Bush, "Today Show" co-kotwica Katie Couric i grono hollywoodzkich gwiazd weźmie udział w nadchodzącym serialu telewizji publicznej "Wolność: Historia nas," 16-część serii do powietrza w styczniu na podstawie kontrowersyjnych podręczników napisana przez historyka Joy Hakim amatorski.

Georges

Mel Harris, który wcześniej zagrał w komedii NBC "Something So Right", zagra jako znak żona-mama w NBC przygodowe fantasy, dramat pilota "St. Georges." Projekt niskobudżetowy jest o rodzinie, która miejskiego przemieszcza się do Afryki gry zachowanie. To będzie kręcony w Republice Południowej Afryki. Charakter mąż-ojciec i troje dzieci w show nie zostały oddane.

Brokaw do Pass Torch Williams

Tom Brokaw, instytucja rozsyłania wiadomości USA od prawie dwóch dekad, przejdzie na emeryturę jako kotwicy NBC Nightly News. NBC powiedział Brokaw zakończy swoją karierę po wiadomości decydujący wyścigu prezydenckim w 2004 roku. Jaki sposób wyjść!

Conan i Comedy Central

Począwszy od 03 wrzesień 2002, będzie można złapać NBC Late Night with Conan O'Brien na Comedy Central.

Znajomi Ma Back-Up

Z jeszcze jednego sezonu Przyjaciół lewo, NBC szuka zastępstwa hit wypełnić ich "Must See" kolejce od Just Shoot Me będzie przenieść do wtorku. To otwarcie opuści drogę Good Morning, Miami od twórców Will & Grace. Komedia zagra Mark Feuerstein, Conrad Bloom, jako młody producent telewizyjny, który pomaga odwrócić słabszego Miami poranny program.

Jak zdobyć bilety

Bilet Saturday Night wnioski przyjmowane są na żywo w miesiącu tylko sierpniu. Publiczność wybiera się poprzez system loterii kilka tygodni przed koncertem. Musisz mieć co najmniej 16 lat do udziału w widowni w studio. Adres, aby wysłać zapytanie na to:

Saturday Night Live
Bilety NBC
Rockefeller Plaza 30
New York, NY 10112

Stand-by bilety są dystrybuowane na 09:00 w sobotę rano, przy biurku strony w holu NBC Studios. Działają one na pierwszy zgłoszony, pierwszy, ten lepszy
Podstawa i ograniczenie gotowości dystrybucji biletów na jedną osobę. Stand-by bilety nie gwarantuje przyjęcia, a siedzenia są w zależności od dostępności.

Saturday Night Live ma publiczność żywo studio dla dwóch spektakli: próby generalnej oraz show na żywo. Jeśli chcesz wziąć udział próby generalnej, musisz przyjechać 19:00 (19:30 do stand-by). Czas przybycia na koncert na żywo jest 22:15 (22:30 do stand-by).

Jak zdobyć bilety

Aby zamówić bilety na The Tonight Show z Jay Leno, wysłać zaadresowana koperta, wraz z krótkim listem listą żądaną datę i trzech zastępców taping datę, do:

Tonight Show z Jay Leno
Bilety
3000 W. Alameda Ave.
Burbank, CA 91523

Matthew Perry być na "Ally"

Matthew Perry będzie upuszczenie przez "Ally McBeal" w zdecydowanie nieprzyjazny roli. Podczas dwóch części specjalnego, Perry zagra zarozumiały, uparty adwokata, który sprawia, że ​​życie Ally nieszczęśliwy. Epizody wyemituje back-to-back w dwie godziny imprezy Ally na FOX w kwietniu.

Kontrowersje Olympic Łyżwiarstwo figurowe

W tym tygodniu ogłoszono, że Komitet Olimpijski nie będzie zmiany decyzji, który dał złote medale dla rosyjskich łyżwiarzy ELENA Berezhnaya i Anton Sicharulidze po Francuski sędzia powiedział, że został zmuszony do głosowania dla rosyjskiego duetu.

Panna American Pie Pochodzi z NBC

"Panna American Pie" jest ustawiony na czas i muzyki z początku 1960 i show "American Bandstand". Brittany Snow ("Z Ziemi na Księżyc", "Guiding Light") wcieli się 15-letnia Meg, którego marzeniem jest być na "amerykańskiej estrady." Ten nowy NBC pokaż pojawi się także Josh Brolin (Hollow Man).

Charles Durning, James Garner i Joe Mantegna do obsady pilota dla CBS

Charles Durning dołączył Joe Mantegna i James Garner w pilocie CBS nazwie Pierwszy poniedziałek. To jest o życiu sędziów Sądu Najwyższego i urzędników prawa.

Zimowy Olimpijski start

Gry Zimowe Igrzyska były tylko przebłysk w czyimś oku powrotem w 1900 roku, kiedy został wprowadzony. Łyżwiarstwo figurowe nawet trafi w letniej imprezy w 1908 roku "International Sports Week 1924" jest zaplanowane i zatwierdzone do Chamonix, Francja, pomimo sprzeciwu Olimpiada założyciela barona Pierre'a de Coubertina.

NBC Łopaty Away With Grunberg

NBC sidła wkrótce być "Felicity" Absolwent Greg Grunberg dla bez tytułu komedii o facecie, który rezygnuje z pracy jako prawnik do podjęcia nauki. Kyle benzynowa będzie również nowej serii.

Letnie Szpieg Gry

NBC sprowadzony Spy TV dla innego latem. Możesz złapać go na 8 pm wtorki teraz.

Coupling Zastępuje Znajomi

Co jest NBC zamierza zrobić, gdy przyjaciele dobiega końca? Nie martw się. Oni mają back-up! Hitem na BBC, hak, zbliża się do wypełnienia na miejscu. Jak na ironię, show jest około sześciu, Thirtysomething przyjaciele, którzy próbują uporządkować swoje relacje.

Will i Grace thru 2005

Sieć Peacock jest ostrzał aż 4.000.000 dolarów za odcinek zachować Will i Grace na rurze poprzez siódmego sezonu, maj 2005.

Panna Miami

Keith David ("Praca"), Tamara Mello ("Popular") i Diana-Maria Riva ("Philly) dołączyli do obsady dramatu NBC z pilota" Panna Miami. "

Te dzikie, Sexy, Zabawa Przedmieścia

NBC ma nowy show pochodzących z Peacock, Hidden Hills. NBC mówi, że bada "dziką, seksowna i zabawna stronę" na przedmieściach. Ta komedia Starrs Justin Louis, Paula Marshall, Dondre T. Whitfield i Tamara Taylor.

Klasa '06 Jadąc do NBC

Środa noce na NBC wkrótce powitać Klasa '06 gościnnie takie gwiazdy jak Kyle Howard ("Orange County") i Keri Lynn Pratt ("Szkoła uwodzenia 2"). Jest to komedia o sześciu uczelni student pierwszego Pals / współlokatorów. Brzmi jak kolejne Przyjaciół.

Znajomi ostatni sezon!

Czy to może być prawda? Najwyraźniej tak. Nasi "przyjaciele" zgodzili się na jeszcze jeden sezon, każdy odbiera trochę ponad 1 milion dolarów za każdy odcinek.

ER

ER jest w siódmym sezonie na CBS, to gwiazdy Anthony Edwards, Eriq La, Noah Wyle, Laura Innes, Alex Kingston, Goran Višnjić, Maura Tierney, Paul McCrane, Michael Michele, Erik Palladino i Ming-Na. Seria zdobyła 17 nagród Emmy i 93 nominacji.

Naczynia po stronie bezglutenowej Pomysły

Naczynia po stronie bezglutenowej Pomysły

Istnieje wiele produktów, które są naturalnie bezglutenowe i idealne składniki przystawki uzupełnić swoje ulubione dania. Oto kilka przykładów, jak pyszne i łatwo jest się dodatkami do swoich posiłków bezglutenowych.

Ryż Pilaf

Istnieje wiele ziaren, które muszą zostać wyeliminowane na diecie bezglutenowej. Ryż, jednak nie jest jednym z nich i świetnie smakuje w połączeniu z łososia, kurczaka, steki i schabowe. Jest to także bardzo uniwersalne, dzięki czemu można mieszać i składniki meczu podczas dokonywania ryżowy pilaw. Wybierz brązowy ryż na dodanej dawki składników odżywczych.

Składniki

 • 1 szklanka ryżu niegotowane
 • 2 szklanki bezglutenowe rosół
 • 4 uncji pieczarki, pokrojone w kostkę
 • 1 ząbek czosnku, mielone
 • 2 łodygi selera, w plasterkach
 • 1/4 cebuli, pokrojone w kostkę żółty
 • 2 łyżeczki oliwy z oliwek
 • Kruszywo papryka

Wskazówki:

 1. Umieść ryż i bulion z kurczaka w rondelku.
 2. Doprowadzić do wrzenia i gotować, aż cały płyn jest wchłaniany, około 15 minut.
 3. Tymczasem saute grzyby, czosnek, seler i cebulę w oliwie z oliwek, aż będzie miękka i ugotowane.
 4. Dodaj ugotowany ryż do miski i dobrze wymieszać do połączenia.

Dla ilu osób: 4

Dwa razy pieczone ziemniaki

Ziemniaki są naturalnie bezglutenowe i robią świetne przystawka. Ten przepis ziemniaków wspaniale uzupełnia stek lub kurczaka danie główne. Spodoba ci się, jak łatwo jest rzucić ten przepis razem i będziesz cieszyć się sposób, w jaki smakuje zbyt.

Składniki

Naczynia po stronie bezglutenowej Pomysły

 • 4 duże ziemniaki do pieczenia
 • 1/2 szklanki kwaśnej śmietany
 • 4 łyżki masła
 • 1/2 szklanki tartego sera cheddar, plus więcej do przybrania
 • Sól i pieprz

Wskazówki

 1. Przebić ziemniaki widelcem.
 2. Piec o dużej mocy przy użyciu mikrofal przez 10 minut lub do momentu, ziemniaki są pieczone wskroś.
 3. Rozgrzej piekarnik do 350 stopni.
 4. Schłodzić ziemniaki.
 5. Pokrój ziemniaki na pół i miarka mięso do miski, pozostawiając skóry nienaruszone.
 6. Dodaj śmietanę, masło, ser i dobrze wymieszać do połączenia.
 7. Scoop każdą skórę ziemniaczaną pełnej mieszaniny, posypać solą i pieprzem.
 8. Posypać trochę więcej ser cheddar.
 9. Piec, aż ser się roztopi, około 5 minut.
 10. Dla ilu osób: 4

Lemon pietruszka Grzyby

To danie jest absolutnie idealne na obiad stek. Grzyby uzupełnienie mięsa o smaku, którego nie można pokonać. To danie jest łatwe w przygotowaniu i podejmuje każdy posiłek na następny poziom.

Naczynia po stronie bezglutenowej Pomysły

Składniki

 • 8 uncji całe pieczarki białe guziki
 • 2 łyżeczki oliwy z oliwek
 • 1 ząbek czosnku, mielone
 • Sok z 1 cytryny
 • Garść natki pietruszki, mielone

Wskazówki

 1. Rozgrzej olej w rondelku.
 2. Dodaj grzyby i czosnek i saute, aż grzyby zmiękczyć nieznacznie.
 3. Dodaj sok z cytryny i dalej gotować, aż grzyby są delikatne i gotowane przez.
 4. Wymieszać z pietruszki tuż przed podaniem.

Dla ilu osób: 4

Znalezienie bezpiecznych składników

Ogólnie rzecz biorąc, jest to dobry pomysł, aby wybrać całych, świeżych pokarmów, kiedy sklep bezglutenowy. Owoce, warzywa, mięso i produkty mleczne są zazwyczaj zawierają glutenu i są idealne do gotowania. W tym samym czasie są zdrowsze, niż wielu przetwarzanych produktów, które nie są bezpieczne do spożycia na diety bezglutenowej.

Ważne jest również, aby czytać etykiety, dzięki czemu można mieć pewność, że przedmioty, które wybierają są naprawdę bezglutenowe. Mając to na uwadze, można złożyć dowolną liczbę dań, które pokochasz, nie martwiąc się o swoje zdrowie.

Główna: Floryda Wynajem Porady

Disney World restauracje

W chińskiej są dobre na Disney, więc nie wstydź się chow czasu. Na wakacje Disney można poddać się wielu gastronomicznych przyjemności. Jeśli chcesz usiąść kuchnię sprawdzeniu House of Blues (która oferuje rozrywkę i muzykę) lub Rainforest Cafe (który WOWs Państwu wodospadów i erupcji wulkanów). Jeśli chcesz szybciej obsłużony, jednak Ghirardelli Soda Fountain & Chocolate Shop i McDonalds są lepsze opcje.

Należy pamiętać, że parki Disneya są zatłoczone, turystycznych miejsc i nie będzie tylko jeden z narzekania żołądka wokół czasie posiłku. 11 rano i godzina osiemnasta do godzina czternasta do godzina dwudziesta są uważane za godziny jadalnia pośpiechu w okolicach parków Disneya. Jeśli chcesz być osadzona szybciej i uniknąć tłumów, nie jeść wokół tych czasów.

Polowanie na temat: Floryda Package

Surfować po Internecie, aby zarejestrować biuletyny e-mail wypełnionych porad podróży, kupony i oferty ze zniżkami, które ograniczą koszty wakacji w Orlando. Poszukaj:

• Atrakcje rabaty
• rabaty Florida na wakacje
• Darmowe przedmioty i wskazówki dla tych na budżet

Czy to jest dla hoteli, żywności, czy atrakcji - kupony zaoszczędzić pieniądze! Spójrz na nich w gazetach, sklepach, motele, itp I pamiętaj, aby zawsze przeczytać drobnym drukiem.

Obszarów geograficznych, w Orlando

Większość ludzi przychodzi do Orlando cieszyć się radością z parków rozrywki. Jednak większość nie zdaje sobie sprawy, że nie masz na pobyt w środku wszystko, aby korzystać z atrakcji.

Na południe od Orlando leży Kissimmee co minut tworząc Disney. Lake Buena Vista znajduje się bezpośrednio w sąsiedztwie Disney i wygodny w popularnej Pleasure Island. Z East Orlando do centrum Orlando znajdziesz Orlando zakwaterowania wysepki. Można oswoić "Daj mi na" i "odpoczynek" kieszeni w tym samym czasie, dając dzieciom zaprogramowanej limit wydatków.

* To świetny pomysł, aby inwestować w książki z autografami (około 6 dolarów na najlepszych miejsc) i obejrzeć dobrze jak dzieci zbierać "autografy" swoich ulubionych bohaterów. Niech szaleją!

Kilka Theme Park wskazówki

To może być "mały świat po wszystkim", ale stara się uniknąć długich kolejek i drogie ceny na wakacjach Disney nie dokładnie zrobić to "świat śmiechu i radości w świecie".

W granicach parku rozrywki Walt Disney World, znajdują się cztery (4 parki rozrywki Magic Kingdom, Epcot, MGM i Animal Kingdom). Są to rodzinne wakacje hot spotów i, jak wszystkie zatłoczonych turystycznych atrakcji, może być zarówno uciążliwe i kosztowne. Uśmiech jednak, oto kilka fantastycznych wskazówki, które pomogą Ci cieszyć się bardziej przyjemne i wygodne podróży:

• Parking jest bezpłatny na Parki wodne
• Każdy park rozrywki oferuje nowy system Fastpass, który pozwala ominąć długie kolejki do najważniejszych atrakcji
• Hit duże przejażdżki wcześnie rano i późnym popołudniem, znajdziesz mniej ludzi, zwłaszcza mniej maluczkich.
• Jedz poza godzinami pracy, późne śniadanie lub wczesny lunch i wczesne lub późne kolacje będzie oznaczać mniej ludzi i szybszą obsługę.

Wakacje w Disney

Myślisz, że przerósł fantazję w Fantasyland? Pomyśl jeszcze raz. Wakacje w Disney oferować dzieciom w każdym wieku zaczarowany doświadczenia. Disney World jest nie tylko nastawiona na najmłodszych. W rzeczywistości, Disney przekształciła się w kompleksie wakacyjnym dorosłych porównywalnej do Club Med! To prawda, Mickey oferuje kursy doskonała golfowe, korty tenisowe, spa, sauny, okoni, a nawet bary i kluby.

Jeśli planujesz chyłkiem z dala od dzieci z jakiegoś bardzo zasłużony "dla dorosłych" w czasie pobytu w hotelu Disney i będziesz mieć możliwość, aby zapisać Jr. programów nadzorowanych dzieci. Potrafi bawić korzystając rzemiosło, działalność i gier podczas odkrywania tego, co Disney naprawdę ma do zaoferowania.

Orlando Florida Plaże

Promocje w Orlando wakacje są w otoczeniu słynnych plaż, które mogą odwołać się do każdego urlopowicz:

• Kakao i Daytona Beach znane są przerw wiosennych
• Melbourne jest wiedzieć, na surfingu wyżywienia
• Raj i Ormond Beach jest spokojny, relaksujący miejsca
• New Smyrna Beach jest gdzieś w środku - sklep szalone, ale wciąż spokojny
• Ponce Inlet jest zarówno historyczne i spokojne

Plaża jest wspaniała, ale istnieją obawy dotyczące bezpieczeństwa:

• Pobyt w terminie wyznaczonym kąpieliskiem i wewnątrz zabytków ratownik
• Nigdy nie pływać samotnie
• Poznaj system flag ostrzegawczy: czerwony: Trzymaj się, Żółty: Należy zachować ostrożność, niebieski: Uspokajające

Zdrowym rozsądkiem - jeśli fale wyglądają niebezpieczne, pewnie są. Użyj mózgu dobry Bóg dał wam!

Wakacje w Orlando

Disney urlop nie musi rozbić bank. Możesz cieszyć się tanie wakacje Disney bez poświęcania żadnej z luksusów. Zamiast pobyt w drogie hotele Disneya i radzenia sobie z gwarnych tłumów, zajrzeć do domu Disney wynajem na urlop.

Blisko podniecenia Walt Disney World w Orlando na Florydzie atrakcji, Disney wynajem na urlop domy są przestronne, prywatny i spokojne. Istnieje szeroki wybór wypożyczalni Disney World w Orlando i wakacje, z których można wybrać z basenami, klimatyzację, w pełni wyposażoną kuchnią i więcej.

Mieszkania wakacyjne może pomóc uniknąć tłumów podczas odpoczynku, ale podczas gry można uniknąć tłumów, jak również. Linie do przejażdżki są znacznie krótsze w czasie pokazy i parady więc skorzystać z ciszy i uniknąć długiego czasu oczekiwania.

Disney Wypożyczalnie

Disney domów na wakacje może być w przystępnej cenie jak zwykłe $ 99 za noc! Nie martw się jednak, że nadal oferuje wszystkie standardowe udogodnienia. Po wyczerpującym dniu zgiełku parków rozrywki można przeżyć fajne AC, przyjemne meble, telewizję kablową, magnetowid i stereo. Surfować po sieci, aby znaleźć oferty, które pomogą Ci zaplanować tanie wakacje Disney.

Aby zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy, spakować przekąski w zamykanych torby izolacyjne, aby cieszyć się podczas chodzenia po parkach rozrywki. Produktów spożywczych sprzedawanych w ramach parków wydają się być nieco drogie.

Wypożyczalnie Blisko Disney

Spójrzmy prawdzie w oczy, Magic Kingdom jest trochę tłoczno. Dlaczego nie wynająć własny dom, a nie?

Sprawdź swój Disney wakacje prywatne i domowa - wynająć cały dom za mniej niż niedrogi hotel. Disney domów na wakacje znajduje się zaledwie kilka minut od parku rozrywki. Możesz być turystą w dzień i relaks w komfort prawdziwego domu w nocy.

Wakacje na Florydzie

Znajdź idealne miejsce Orlando wynajem na urlop, aby pomieścić Ciebie i Twojej rodziny. Możesz wybierać spośród kilku rodzajów nieruchomości w oznaczonym czasie, wynajem wakacje do domu lub mieszkanie, a nawet obóz pod gwiazdami!

Wypróbuj jedną z łóżko i śniadanie rekolekcje Orlando uciec zwyczajne. A może twój wakacje powinny być w jednym z miejskich wielu romantycznych hoteli?

* Jeśli planujesz wakacje z rodziną, zjeść śniadanie, gdzie dzieci jedzą za darmo lub podzielić posiłki. To ogromna oszczędność dla czteroosobowej rodziny lub więcej. Dzieci kiedyś są zbyt podekscytowany lub zmęczony, aby jeść dużo. Restauracje, które są przyjazne dla dzieci są z tego zadowoleni żądania dodatkowych płyt.

Tanie Pakiety wakacyjne Disneya

Możesz mieć tanie wakacje Disney. Sprytny i trwałe kupujący może chwycić rozwiązań, takich jak:

• 3 dni Disney wakacje z 2 noce w hotel przez 3 i 2 bilety do parku rozrywki do wyboru począwszy od 99 $
• 3 dni, 2 dni i 2 bilety na około 167 dolarów
• 4 dni, 3 noce i 2 dni nieograniczony dostęp do powszechnej ewakuacji około 238 dolarów

Jest to możliwe, aby uzyskać wspaniałe oferty pakietów, jeśli jesteś gotów do polowania na nich. Zacznij przez upuszczenie przez sporą biura podróży i zbierając jak najwięcej broszury na ofertę Disney (od różnorodnych firm), jak można znaleźć. Zabrać je do domu i porównać je (jeśli przerzucać je w agencji jesteś prawdopodobnie musiał narażać się na działanie czynników próbują sprzedawać na drogich pakietów). Można również znaleźć oferty i informacje o www.disneyworld.com. Czy Twoje domowe i jesteś prawdopodobnie znaleźć zabójcę deal-Oni są tam.

Myśli na Florydzie Vacations

Jest OK, aby być miłośnikiem plaży! Szef na Florydę, aby przeżyć fantastyczną rodziny plaży wakacje miejsce. Nie tylko mają palmy, które kołyszą się w przepaść bryzy balsamiczny i poglądów zdumiewające plaży, ale ma też wielkie plamy w rodzinie. Każdy może cieszyć się przez cały rok żeglarstwo, wędkarstwo i jakości sklepów, które mogłyby rywalizować LA, Kalifornia!

Jeśli chcesz, aby udokumentować swoje wakacje na plaży, jednak należy zachować szczególną ostrożność, gdy w piasku za pomocą aparatu cyfrowego. Ziarna piasku dostać się wszędzie (jak wszyscy wiemy) i zamykania zoom-obiektyw z piasku na nim będzie jam go i umieścić aparat z komisji. Upewnij się, że do czyszczenia brud z dysku zoomu obiektyw przed zamknięciem go, jeśli chcesz być w stanie wypełnić ten album wakacje.

Wakacje w Key West

Key West jest 77 stopni tropikalny, wyspa miasta zabytkowy wypełnione drobnymi starych odrestaurowanych domach. Key West ma piaszczyste plaże, butiki, galerie sztuki, legendarne puby, bary na świeżym powietrzu, i słynne restauracje. Promocje w Key West na wakacje to domki urządzone w ciepłych i bezczelna karaibskich kolorach! Istnieje mieszkanie z jacuzzi i domy z podgrzewaną NAJEMCA i zapierające dech w piersiach zachody słońca basenów.

Nawet jeśli są tam atrakcji, rozważyć spędzenie dnia z dala od nich. Płacisz w tym hotelu Basen / spa - go używać! Zjeść obiad w swoim pokoju. Będziesz zaskoczony, jak przyjemne chipsy i kanapki można spróbować z dala od domu! Daj sobie przerwę od ciepła i tłumów i po prostu położyć się i oddech!

Planowanie Spring Break na Florydzie

Dla wyłączników sprężynowych na całym świecie, na Florydzie jest chyba najbardziej popularne. Każdy chce dostać się na niekończących się plaż i doskonałej nocnych klubów, które są jednocześnie obecne w różnych hotspotów na całym stanie Floryda.

Planując spring break, pierwszą pozycję na liście spraw do załatwienia powinny znaleźć miejsce na nocleg. Chociaż hotele i kurorty są ładne, tylko prawdziwy sposób, aby cieszyć się wiosenną przerwę jest pobyt w jednym z wynajmu wakacje na Florydzie. Istnieje wiele różnych rodzajów wakacji:

Floryda Wynajem Dom urlopowy
Jeśli podróżujesz z dużą grupą ludzi, należy rozważyć wynajęcie domu na wakacje. Domy wakacyjne są dostępne do wynajęcia na tydzień lub nawet co miesiąc, w zależności od tego, jak długo potrzebujesz.

Florida Vacation Villas
Wille są kolejnym krokiem w dół od domu wakacje, ale nadal są bardzo piękne. Jeśli wybierasz się w małej grupie, być może tylko ty i małżonek, villa wakacje prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie.

Florida Vacation Condo Rentals
Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze i być w centrum akcji, należy rozważyć wynajem na urlop condo. Te domki są różnią się w przystępnej cenie i zazwyczaj pochodzą z dużą ilością udogodnień.

Dodać Większość wakacjach Disney

Sama liczba atrakcji wakacyjnych i działań w obszarze Orlando są przytłaczające. Opłaca się planować z wyprzedzeniem, aby większość cennego czasu na urlop i dolarach.

 • Zakup All-in-One-Hopper Przełęczy i obniżenie kosztów wstępu dla wielu parków rozrywki Disneya. Typowy dzień wstęp do jednego parku wynosi około 63 dolarów w wieku 10+. Pięciodniowy Hopper Pass $ 179 za osobę z kupowania. (Zakup online przez Disneya, na dodatkowych oszczędności i korzyści. Wielokrotnego wstępu / wielu dniowy karnet oszczędza pieniądze i stres.)
 • Nie staraj się "zrobić to wszystko w jeden dzień" w każdym parku rozrywki. Mieszać i łączyć. Alternatywne męczące działalność parków rozrywki z poszukiwań bardziej pasywnych. Przychodzą i odchodzą cię proszę.
 • Spędzić kilka dolarów zapisane na urlop pobyt dla Disney Fastpass i uniknąć długiego czasu oczekiwania dla najbardziej popularnych atrakcji.
 • Bez względu na to, jak dobrze zaplanować, nigdy nie można zobaczyć to wszystko na jednym wakacje do Centralnej Florydy.

Floryda wakacje sprawia niezapomniane roczny rodzinną tradycję.

Centralna Floryda jest bramą do Family Fun

Walt Disney World w Orlando nadal przyciągnąć więcej turystów niż jakikolwiek inny atrakcji w dowolnym miejscu na świecie. Wiele parków pakowane są z ponad 100 największych atrakcji, w tym Magic Kingdom, Epcot, Disney-MGM, Animal Kingdom, Blizzard Beach Water Park, Downtown Disney Marketplace i Pleasure Island. Universal Orlando, SeaWorld i Stare Miasto-top Kissimmee są inne miejsca rozrywki.

Podejmowanie decyzji, gdzie się zatrzymać jest inteligentny początek. Z ponad 25.000 pokoi hotelowych, nie brakuje miejsc noclegowych w Orlando. Jednak jednym z najlepiej strzeżonych tajemnic udanego pobytu jest Disney wakacje. Po męczącym dniu w parkach rozrywki, nie wracają do zatłoczonego hotelu z dodatkowym systemem odsuwanych łóżeczka dla dzieci. Obraz powrocie do przestronnej, w pełni wyposażona Disney wynajmu domu z trzema lub czterema sypialniami i trzema kąpieli. Bez czekania w kolejce do łazienki. Zrelaksować się z wysokim chłodnym drinkiem prywatnym basenem. Później, hamburgery i steki z grilla na patio i wyżywić rodzinę za kilka dolarów, a stojąc w kolejce w zatłoczonej restauracji i upuszczając małą fortunę. Osoby często podróżujące oszacować średnie oszczędności dla czteroosobowej rodziny przebywającej w domu wynajmu Disney na ponad 1500 dolarów za tydzień.

Blast Off na Space Coast na Florydzie

Space Coast na Florydzie biegnie wzdłuż wschodniego wybrzeża od Ormond Beach do Vero Beach na południu. Strona główna NASA i Zespołu Kennedy Space Center Visitor; goście się pierwszej ręki spojrzenie na amerykańskiej eksploracji w kosmos za pomocą interaktywnych eksponatów, filmy i wycieczki. Czas wizyta w prawo i poczuć dreszcz oglądania wystrzelenie w kosmos. Sprawdź kalendarz NASA o nadchodzących terminach uruchomienia.

Wakacje w domu na wybrzeżu Kosmicznej jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania wybrzeża i atrakcji w centrum Florida. Mniej niż godzinę z Orlando, to jest kilka minut jazdy do parków rozrywki Disneya i innych atrakcji w centrum Florydy. W pobliżu, Daytona Beach, często nazywany najbardziej znanych na świecie plaża, ma 23 km długości i 500 metrów szerokości w czasie odpływu. Daytona Beach przyciąga fanów wyścigów na Daytona International Speedway i Daytona USA. Każdego roku tysiące motocyklistów rolki do miasta na Bike Week. Zawsze jest coś ekscytującego dzieje się na Florydzie Space Coast.

Życie jest niefrasobliwe w Florida Keys

Sprawl 110 mil na południowy zachód od Miami Florida Keys, połączony z lądem przez groble i mosty. Życie w Keys porusza się nieco wolniej. Spodziewaj zabawy i modny; zabawne i ekscentryczne. Pokusy podróży w Florida Keys to:

· Key Largo, pierwsza wyspa z Miami, jest idealna ucieczka od zastoju świecie rzeczywistym. Spędzić siedem dni w domku na plaży wraz z łodzi, szklanym dnem kajak dla leniwych dni na wodzie lub nurkowania i snorkelingu na wrakach w pobliżu John Penekamp State Park. Ahhh!

· Islamorada oferuje światowej klasy połowów od brzegu lub spróbować swoich sił w sztuce Bonefishing w płytkich wodach w pobliżu brzegu. Wyobraź sobie boso cztery sypialnie Wynajem na wakacje Willa prawo na plaży zaledwie kilka kroków od krystalicznie z miejsca na ośmiu przyjaciół i rodziny.

· Marathon Key jest punkt w połowie drogi w Keys. Wynajem plaży jest doskonałą bazą wypadową do odkrywania wszystkich atrakcji w Key archipelagu.

· Key West jest punktu na kontynentalnej części Stanów Zjednoczonych. Wynajem tropikalne domek lub prawo penthouse condo na oceanie. Leniuchować dala dni. Uważaj na słynnej "zielony flash" zachód słońca w Mallory Square, skosztować gorącej nocnego przy słynnej ulicy Duval

Strzeż się! Życie w Florida Keys jest zaraźliwy; Wizyta może przekształcić się w życiu.

Najlepszy czas na wizytę Floryda

Floryda to miejsca wypoczynku przez cały rok. Jednak należy wziąć pod uwagę te fakty, gdy uzyskać najlepszą ofertę na wynajem wakacje na Florydzie:

 • South Florida stopy sezonie są od połowy grudnia do połowy marca, kiedy zima sieje spustoszenie w północno-wschodniej. Lato w południowej Florydzie na gorąco i wilgotno.
 • Północna Floryda doświadcza zmiany pór roku i przeciwnych wysokich sezonów. Lato jest w sezonie. Jesień i wiosna to optymalny czas na wizytę. Temperatura w zimowe noce mogą czasami spaść w pobliżu zamrażania i średniej temperatury w ciągu dnia 62 ° F.
 • W okolicy Orlando, parków rozrywki Disney pakowane są w miesiącach letnich i święta, gdy dzieci nie chodzi do szkoły. Jeśli plany podróży są elastyczne, zabrać dzieci ze szkoły na kilka dni i zarezerwować Disney lub wynajem domu na Florydzie wakacje wynajem w sezonie ramię przed lub bezpośrednio po wysokich stóp sezonie. Na przykład odwiedzić Disney w październiku, uniknąć tłumów i cieszyć się wspaniałą wytchnienie od letnich upałów i wilgotności.

Po czterech głównych huragany hit Floryda w 2004 roku, wielu odwiedzających wyraziła obawy o podróży na Florydę podczas sezonu huraganów. Na szczęście, poważne huragany są nadal rzadkie zjawisko atmosferyczne. Floryda wynosił średnio tylko jeden poważny huragan uderzył na dwa lata w ponad 100 lat. Niemniej jednak, sezon huraganów trwa od czerwca do listopada z najwyższymi prawdopodobieństwa uderzenia huraganu w połowie sierpnia do początku października. Nawet jeśli system prognozowany jest tropikalna Florydzie, sztorm może mieć wpływ na jedną część stanu, podczas gdy słońce świeci w innych częściach. Wczesne i poprawić prognozowanie pogody przewiduje również wcześniejsze ostrzeżenia o potencjalnych problemach pogodowych. Jeśli huragany są problemem, zaplanować wakacje wynajem na Florydzie miesiącach poza porami roku lub ochrony inwestycji podróży z ubezpieczenia podróżnego.

Gdzie się zatrzymać i grać na Florydzie

Floryda jest o różnorodności, jeśli chodzi o parki i miejsca noclegowe. Niech twoje osobiste interesy określić swoją lokalizację. Floryda jest golf Mekka; chwalony jako stolica golfowego świata. Floryda jest pierwszym wyborem dla zapalonych wędkarzy. Oprócz przybrzeżnych morskich wypraw wędkarskich, jest ich prawie 30.000 jezior i rzek dla świeżego połowu wody. Floryda jest niedrogi, przyjazny dla rodzin przeznaczenia z największej koncentracji parków rozrywki w USA i, podróż na Florydę oferuje bounty bogatych doświadczeń etnicznych i historycznych skarbów. W przypadku pominięcia przyjemności Florida wynajem na urlop, to trafiłeś we właściwe miejsce dla niektórych cennych wskazówek od gości, którzy wracają z roku na rok się uciec Old Man Winter w "Sunshine państwa."

Jeśli marzysz o idyllicznych dni relaks na plaży, nad morzem domek, kondominium lub willi stawia na plażę na wyciągnięcie ręki. Podczas wizyty docelowe dużego miasta jak Orlando, centralnie położony dom w pobliżu Disney wynajem głównych parków rozrywki oferuje wygodę, oszczędność kosztów i idealną przystanią z ciasnych pokoi hotelowych. Nowożeńcy lub 50-cie nowożeńców rocznica często szukają romantycznych wynajem wakacje na Florydzie z dala od ruchliwych atrakcji turystycznych. A golfistów na całym Florida wynajmu książka wakacje tuż na zielonych. Kontynuuj, aby odkryć wspaniałe różnorodność miejscach w całej Florydzie.

Floryda Przegląd wakacje

Juan Ponce de Leon pierwszy wylądował na Florydzie w 1513 w poszukiwaniu legendarnej Fontanny Młodości. Mimo, że nigdy nie znalazł fontannę, ponad 80 milionów odwiedzających wciąż przybywa na Florydę z całego roku światowej w poszukiwaniu zabawy i słońca.

Półwysep Floryda oferuje ponad 1200 mil wybrzeża oprawione przez wody Oceanu Atlantyckiego i Zatoki Meksykańskiej musujące. Jeśli chodził jednej mili od Florida plaży każdego dnia, to cię na dwa i pół roku, aby poruszać się po całym stanie. Od czubka Florida Keys do niesamowitych parków rozrywki Central Florida do malowniczych plaż Florydy Szmaragdowym Wybrzeżu, w północno-zachodniej części najbardziej stanu, Florida oferuje wynajem domów na wakacje więcej niż jakiekolwiek inne państwo. Najtrudniejsza część planujesz wakacje na Florydzie jest zdecydować, gdzie się zatrzymać i grać.

Relaks i Revive na wybrzeżu Florydy Nature

Zachodnim wybrzeżu Florydy oferuje mile niektórych najwyższej klasy plaż. W Sarasota, Bradenton, Tampa, St. Petersburg i Clearwater obszary zamieszkuje Fort De Soto Park, Ameryki nr 1 oceniane plaży; Caladesi Island, Ameryka jest nr 4 oceniane plaży i Clearwater Beach, w rankingu nr 1 do miejskich plaż w Zatoce Meksykańskiej. Przy plaży, ponad 50 pól golfowych wyzwanie umiejętności początkujących do pro golfistów. Z greckiego wpływów w Tarpon Springs do szkockiego dziedzictwa Dunedin, 26 różnych społeczności oferują doświadczenia kulturowe dla wszystkich smaków.

Kwatery Florida na zachodnim wybrzeżu to urocze domki plażowe, eleganckie domy, przy plaży na plaży i związki lokatorskie. Wybierz przytulny domek w stylu Old-Florida na romantyczny weekendowy wypad lub przynieść całą rodzinę i kilkanaście w pobliżu swojej prywatnej plaży związku. Noclegi obejmują: sześć sypialni, cztery łazienki, trzy kuchnie, cztery salon, k kilka pokładów i dwupiętrowy domkiem zabaw z siłowni dżungli. Ten wielki wakacje w domu jest tylko 50 kroków od plaży. Zapomnij o drogich wynajem samochodów. Tampa International Airport jest 30 minut i limuzyny spadnie ci na drzwi. Wspaniała restauracja z owocami morza i pełne marina są w ciągu dwóch bloków. Wynająć luksusowe plażą związek do 3600 dolarów tygodniowo. Podziel czynsz spośród czterech par i jest to okazja na pod $ 130 za kilka dziennie.

South Florida Czy Hot

Spacer z chodników z Miami South Beach trendy. Zanurzyć się w słońcu na plaży w dzień i chill out z gorącą klubów nocnych, gdy słońce zachodzi. Wprowadzenie dzieci do cudów Matki Natury w Everglades National Park. Hop na pokładzie rejsu dni dla smaku Karaibów. Porozmawiaj z przedwcześnie rozwiniętych naczelnych w Monkey Jungle lub życia morskiego w Miami Seaquarium. South Florida jest także domem dla innych miejsc efektowne wakacje jak Neapol i Marco Island na zachodzie i Ft. Lauderdale, Hollywood, West Palm Beach i Boca Raton na wschodnim wybrzeżu.

Wynajem Mieszkania w zakresie od przytulnej plaży wynajmu studio schowany między wielomilionowych wysokich hoteli na prawo w Miami Beach na wynajem domu sypialni sześć luksusowych śpi 12 gości. W sezonie ceny uruchomić z $ 600 do 6000 dolarów tygodniowo. Zaoszczędź 30% -50% z poza sezonem stawki