grsail.com

matchbox poszukiwane

Life Coach Porady i Poszukiwanie pracy

Life Coach Porady i Poszukiwanie pracy
Trenera może pomóc Ci znaleźć właściwą pracę.

Wierzcie lub nie, porady trenera i poszukiwanie pracy naprawdę razem. Te same zasady, że życie trenera używa, aby pomóc klientom żyć życiem, które chcą mogą pomóc znaleźć swoją wymarzoną pracę.

Co to Life Coach?

Trenera jest ktoś, kto pomaga klientom zmienić siebie (i swoje życie) na lepsze. Wynajęcie trenera może zaoferować wiele korzyści, w tym:

 • Lepsza jakość życia
 • Kierunek Znalezienie
 • Pomoc w osiągnięciu osobistych celów

Światowej klasy sportowcy potrzebują trenerów, aby pomóc im w osiągnięciu ich celów. Korzystają one znacznie od posiadania kogoś, kto pomoże im utrzymać motywację. Trener jest istotną częścią zespołu i każdy może skorzystać z posiadania kogoś pracy obok nich kto wierzy w nich i ich zdolność do osiągnięcia sukcesu. Trenera przejmuje tę rolę dla ludzi z różnych środowisk, którzy wiedzą, że chcą coś lepszego za swoje życie, ale nie wiadomo, jak osiągnąć swoje cele.

Jak Life Coach może pomóc

Life coach pomaga swoich klientów, pomagając im:

 • Zdefiniuj swoje cele
 • Opracowania planu Osiągnięcie tych celów
 • Trzymaj się planu Dopóki Cele zostały osiągnięte

Life Coach Porady i Poszukiwanie pracy: Stosowanie zasad do Szukaj pracy

Gdy szukasz pracy, musisz przejść przez te same etapy, które będą używać trenera, aby pomóc w podjęciu jakichkolwiek zmian. Należy pamiętać, że autobusy życia mogą i pomóc tym, którzy chcą znaleźć pracę, znaleźć lepszą pracę lub zmienić kariery, aby osiągnąć swoje cele Krok pierwszy:. Określ swój cel

Pierwszym krokiem w wyznaczaniu celów jest dowiedzieć się, co to jest, że chcesz osiągnąć. Bez tego podstawowego składnika, nie zostały określone cele, jesteś jsut chcąc. Czy raczej usiąść i życzymy, że miał tego wymarzoną pracę, czy chcesz, aby coś z tym zrobić? Jeśli odpowiedź jest ostatni, a następnie wymyślić oświadczeniu jednego wiersza, który określa, co chcesz zrobić.

Krok 2: wymyślić plan, aby osiągnąć swój cel

Ta część procesu jest gdzie rozbić wszystkie czynności związane z coraz wymarzoną pracę:

 • Czy masz wykształcenie i / lub doświadczenie, aby ubiegać się o wymarzoną pracę w tej chwili? Jeśli nie, to co trzeba zrobić, aby dostać szkolenia niezbędne do wykonania swojej pracy?
 • Czy można dostać zadanie, które chcesz przez pobyt z obecnego pracodawcy, czy trzeba szukać gdzie indziej na możliwości?
 • Jeśli trzeba szukać gdzie indziej na swoją wymarzoną pracę, czy chcą pozostać w tym samym mieście lub miejscowości lub rozszerzyć swoje wyszukiwanie do innych miast?
 • Gdzie można znaleźć potencjalnych pracodawców, którzy zatrudniają do pracy chcesz?
 • Jak będziesz się z nimi kontakt?

Krok 3: Podejmij działania, które pomogą w rzeczywistości plan

To jest najtrudniejsza część procesu dla wielu ludzi. Mogą one być bardzo dobry w podejmowaniu plan, ale trudno utrzymać tempo zamiar umieścić go w akcji. Praca z trenerem życia na poszukiwaniu pracy oznacza, że ​​będziesz być pociągnięty do odpowiedzialności za swoje działania lub ich brak.

Gdy powiesz komuś, że masz zamiar coś zrobić, to nie łatwiej trzymać się z procesu, aż osiągniesz swój cel.

Jak wybrać trenera

Internet jest wspaniałym sposobem na znalezienie trenera, który obsługuje klientów w Twojej okolicy. Możesz odwiedzić stronę internetową International Coach Federation, aby sprawdzić, czy któryś z jej członków pracuje w twojej okolicy.

Podczas pierwszej kontakt życie trenera, zapytać, czy on lub ona zapewnić Państwu bezpłatne konsultacje. Musisz znaleźć kogoś czujesz połączenie lub związek nie będzie wykonalne jeden. Nie zniechęcaj się, jeśli trzeba przesłuchać kilka osób przed znaleźć odpowiedniego trenera dla Ciebie.

Jeśli twoim głównym problemem jest znalezienie pracy, która lepiej pasuje do ciebie, to należy poprosić o wskazówki trenera i poszukiwania pracy, aby znaleźć odpowiedniego trenera, aby ci pomóc.

Jak zbierać Matchbox pojazdy

Czy młody czy stary, zbieranie samochody Matchbox może być hobby. Istnieje wiele odmian zabawki pojazdów, które można zbierać, ale podczas zbierania samochody Matchbox masz ogromny wybór samochodów do wyboru.

Najpierw trzeba zdecydować, jakie rodzaje pojazdów chcesz zbierać. Czy istnieje szczególny styl lub kolor, który Cię interesuje? Być może marek i modeli określonego pojazdu za? Albo może po prostu zbierać różne wszystkich pojazdów Matchbox. Możesz sprawdzić na oficjalnej stronie Matchbox w Matchbox.com zobaczyć biorące nowych produktów i odczytu informacji dla kolekcjonerów.

Następnie decyduje się na powierzchni magazynowej dla swoich pojazdów. Musisz zdecydować, czy będzie utrzymanie wszystkich pojazdów Matchbox w pakietach lub biorąc je. Jeśli planujesz, aby usunąć je z pakietów można kupić szafę z półkami do przechowywania pojazdów Matchbox. Jeśli będzie utrzymanie ich w pakietach, to chyba najlepiej na zakup blachy perforowanej i haki.

Teraz jesteś gotowy, aby rozpocząć zakupy. Istnieje wiele sklepów, które sprzedają samochody Matchbox; przykłady obejmują Wal-Mart, Target i Kmart. Sklepy te mają również strony internetowe, które można sprawdzić na wybór samochodów Matchbox. Jeśli chcesz tylko sklep online można spróbować użyć wyszukiwarki, aby wyszukać samochody Matchbox. Jedną z opcji jest eBay.com. Tutaj znajdziesz szeroki wybór pojazdów Matchbox. Możesz być w stanie uzyskać wiele samochodów tutaj po niskiej cenie, jak również. Innej strony w Internecie, gdzie można znaleźć samochody Matchbox jest Amazon.com. Oferują one ogromny wybór nowych i używanych samochodów do zakupu. Dodatkowo, można spojrzeć na lokalnych sklepach z zabawkami i sprzedaży garażu, aby znaleźć unikalne pojazdy Matchbox, aby dodać do swojej kolekcji.

Po rozpoczęciu swojej kolekcji pojazdów Matchbox, można przystąpić do Wspólnoty, takich jak kolekcjonerów Matchbox Collectors Wspólnoty w mboxcommunity.com lub matchboxclub.com. Na tych stronach można rozmawiać z innymi kolekcjonerami i znaleźć inne linki do stron z informacjami Matchbox. Również w tych miejscach, znajdziesz rekomendacje książek, które pomogą Ci dowiedzieć się więcej o samochodach Matchbox i jak określić stan swoich pojazdów.

Zbierające Matchbox może być zabawne i interesujące hobby. Po uruchomieniu swojej kolekcji może stać się ciekawy, ile warte są twoje samochody i czy zebraniu ofert Matchbox które są rzadkie. Jedno miejsce do odwiedzenia dla tych informacji jest antiques.lovetoknow.com. Tutaj mają listę niektórych z najrzadszych pojazdów Matchbox. Innym sposobem, aby zobaczyć, co się pojazdy są warte jest patrząc na witryny, takie jak eBay. Wpisz samochody masz i zobaczyć, ile oni sprzedają za. Można również zakupić książkę, takich jak Matchbox Samochody według Mac Ragan, Charlie Mack i Everett Marszałka 3. Ta książka ma informacji o Matchbox Spółki io różnych kolekcjonowania samochodów, w tym rzadkich pojazdów Matchbox.

Rzadkie Matchbox Samochody

Rzadkie Matchbox Samochody
Authetic Rekreacji Matchbox # 9 - Dennis Fire Engine

Niezwykle kolorowe morska zieleń 1966 Opel Diplomat, ciężarówka 1968 żuraw z 360 stopni promieniu wahacza i Swinging London piętrowy autobus to tylko kilka z nielicznych samochodów Matchbox że kolekcjonerów na całym świecie marzenia o dodanie do swoich miniaturowych kolekcji samochodów.

Pierwszy Matchbox samochodów

Tuż po II wojnie światowej, Leslie i Rodney Smith rozpoczął Lensey Produkty i wkrótce dołączył Jack O'Dell, narzędzia i umrzeć kawy. Od 1947 do 1953 roku firma produkowała większych pojazdów odlew i inne zabawki na rynek do sklepów w Londynie na Boże Narodzenie. Ich pierwszy odlew zabawka była walec drogowy wyprodukowany w 1947 roku było to zabawka, która stała się pierwszym pojazdem Matchbox, gdy Jack O'Dell się mniejszą wersję nim dla jego córka wziąć do szkoły. Szkoła miała zasadę, że tylko zabawki dozwolone w szkole miał być na tyle małe, aby zmieścić się w pudełku od zapałek. Stąd pomysł na marketing małe pojazdy w pudełku podobny do pudełka zapałek zaczął.

Miniaturowy walec drogowy jest # 1 w oryginalnej serii 1-75. Wydany w trzech modelu ustawić dwa pozostałe miniatury były wywrotka i betoniarka. Te trzy pojazdy zapałek są niezwykle rzadkie. Rekonstrukcje tych i innych wczesnych samochody Matchbox zostały zwolnione.

Co sprawia, że ​​Rzadko Matchbox samochodów?

Istnieje kilka kryteriów, które określają, rzadkość samochód Matchbox.

 • Edycje limitowane
 • Liczba samochodów, które zostały wyprodukowane w danym roku i modelu
 • Wzór został unieważniony po pierwszym przejeździe ograniczony z powodu problemów produkcyjnych technicznych
 • Oryginalny rok produkcji
 • Pierwsze i ostatnie przebiegi modelu
 • Wszelkie zmiany, które występują takie jak zastosowanie innego koloru farby na ciele lub wnętrzu
 • Wszelkie zmiany, które istnieją dotyczące rodzaju kół i nadwozia die używane
 • Ogólny stan samochodu
 • Stan, typ i styl w oryginalnym kartonie samochodu

Rzadkie Matchbox Samochody

 • Jeden z najrzadszych samochodów Matchbox jest nietypowy kolor wersja Diplomat Opel, malowane piękny turkus, który jest również znany jako Morze zieleni. Wprowadzony w 1967 roku jako część zestawu transporter samochodowy prezent, G2e, to wysoce pożądane Matchbox poleceń ceny około 9000 dolarów. Wspólna metalik kolorze złota Opel sprzedaje za około 25,00 dolarów. Ten 1964 Lincoln Matchbox Samochód pokazuje kolor farby w kolorze turkusowym.
 • 1968 Nr 30, ciężarówka z ramieniem żurawia, że ​​huśtawki o 360 stopni, w prywatnej kolekcji Jim Gallegos, jest wyceniana na ponad 13.000 dolarów. Jego cała kolekcja ponad 40.000 samochodów Matchbox jest wyceniana na ponad 1,4 mln dolarów.
 • Pojazd ten dźwig Dodge sprzedany na aukcji za około 2600 dolarów.
 • Piękny piętrowy autobus chrom Swinging London etykiety z wartości około 1.000 dolarów od pudełka zapałek Superfast Series.

Matchbox Samochód zasobów internetowych

Internet ma wiele cennych zasobów dla Matchbox kolekcjonerów samochodów, w tym:

 • Galsoline Ally Antyki
 • Antyki z Muzeum Charliego Macka
 • Nigel Clark Rzadkie Regularne Koła Matchbox Samochody
 • Matchbox Seria 1 - seria 75 1953/70
 • Shabbir

Wniosek

Zbieranie samochody Matchbox jest hobby, że cała rodzina może cieszyć. Chociaż nadzieje większości kolekcjonerów dodanie rzadkie samochody Matchbox do swojej kolekcji może być finansowo zasięgiem, oni zawsze mają marzenia o znalezieniu tego specjalnego samochodu na rynku sprzedaży garażu lub pcheł.

Matchbox Klasyczne Garaż Playset

Matchbox Klasyczne Garaż Playset


Matchbox Klasyczne Garaż playset jest to świetny sposób, aby zachować te samochody Matchbox w górę warunkach pracy i był popularny zabawka dla dekad.

Grając z Matchbox Klasyczny Garage Playset

Garaż na trzech poziomach zaawansowania. To jest na tyle duży, że dwoje dzieci mogą bawić się z nim w tym samym czasie.

 • Poziom dolny posiada wejście do windy. Napęd samochodu do windy i wziąć go na trzecie piętro do serwisu. Winda naprawdę działa.
 • Drugi poziom stanowi garaż.
 • Trzeci poziom to obszar usług, w którym samochód może być przywrócony do stanu z systemem z niewielką pomocą z tobą.
 • Ma myjnię.
 • Występuje mechaniczne bramy.
 • Samochody mogą przyspieszyć dół rampy spiralnej.

Podobnie jak wszystkie samochody Matchbox i zestawów, klasyczne Garaż jest wytrzymały zabawka, która zapewni godziny zabawy dla Twojego dziecka.

Zawierać w pudełku

W pudełku znajdują się następujące elementy:

 • Holownik serwisowy
 • Garaż

Producent zaleca Garaż playset Matchbox klasyczny dla dzieci w wieku od 06:57. Trzeba mieć świadomość, że nie wszystkie samochody Matchbox zmieści się lub pracować z tym zestawem. Wymagany jest montaż przez dorosłych.

Recenzje konsumpcyjne

Opinie konsumentów na temat tej zabawki są zwykle cztery lub pięć gwiazdek na pięć. Uwagi przedstawione najczęściej są:

 • Wytrzymały
 • Łatwo umieścić razem
 • Dobrze wykonane
 • Zabawa

Niektóre konsumentów opuszczających opinie wspomnieć, że ich przedszkola dziecko zostało zajęte przez kilka godzin z zestawów drogowych. Inni chwalili wysoką jakość zabawki. Negatywne komentarze były nieliczne; Pojawiają się jednak pewne. Spośród dostępnych w komentarzach piętnastu Toys-R-Us, trzy z nich powiedział, że był słaby zabawki.

Gdzie kupić Classic Garage

Możesz kupić ten garaż w większości sklepów z zabawkami i wielu stron internetowych. Niektóre miejsca do rozważenia:

 • Amazonka
 • Zabawki-R-Us
 • Lokalne sklepy zabawkowe
 • Cel
 • Walmart

Akcesoria

Chociaż playset Matchbox Klasyczne Garaż potrzebuje tylko kilka zabawki samochody, aby to zabawne, są inne zestawy i akcesoria, które można dodać do emocji i pomagają utrzymać zainteresowanie dziecka:

 • Myjnia samochodowa przygoda
 • Komisariat Policji Matchbox
 • Garaż Przygoda Ustaw
 • Wybór samochodów Matchbox


Udawaj, że gra jest ważnym elementem wzrostu i rozwoju. Gdy dzieci bawią się zabawkami, które naśladują prawdziwe życie, daje im możliwość doświadczenia i praktyki w dorosłość w sposób bezpieczny. Zabawki, takie jak klasyczny garażu trzymać zainteresowanie dziecka, ponieważ są zawsze różne. Samochody i rampy, windy i inne części garażu zapewnić działanie, gdy dziecko może wykonywać swoją wyobraźnię tworząc różnorodne sytuacje. To pomaga mu rozwinąć umiejętności rozwiązywania problemów, jak również. Czy on gra sam lub z innym dzieckiem, Matchbox Garaż Playset może dać dziecku szansę rozwoju:

 • Umiejętności społeczne
 • Umiejętności rozwiązywania problemów
 • Przyczyna i skutek intelekt

Oczywiście gra jest czysta przyjemność. Dzieci potrzebują różnych rodzajów zabawek, aktywnej zabawy i czasu, aby grać w celu wzrostu i rozwoju. Garaż playset może być tylko rzeczą, aby utrzymać dziecko zajęte przez kilka godzin.

Podobne zabawki, które mogą być zainteresowane są:

 • Imaginext Space Shuttle
 • Imaginext Bat Cave

Gdzie można byłych więźniów poszukiwanie pracy?

Gdzie można byłych więźniów poszukiwanie pracy?

Szukasz pracy nie jest bułka z masłem dla każdego, ale jeśli szukać byłych więźniów do pracy, oni w obliczu dodatkowych wyzwań.

Linki Oferty pracy

Jest kilka rzeczy, które należy rozważyć, gdy zaczniesz poszukiwania pracy. Sugestie te nie mają na celu ograniczyć wyszukiwanie, ale mogą pomóc skierować swoje możliwości.

 • Poszukaj pracy w niepełnym wymiarze czasu wieczorem: Pracodawcy często nie sprawdzić tło dla tego typu pozycji.
 • Sieć: Dużo pracy znajdują się poprzez kontakty dziś tak. Mając kogoś ręczyć można dostać się w drzwiach - ale lepiej nie zawiedź ich!
 • Spójrz na niektóre rodzaje pracy: Niektóre rodzaje pracodawców mogą być bardziej skłonni do zatrudniania byłych przestępców, jak budownictwo, pozycje jazdy, i stanowisk obsługi klienta.

Warto również rozważyć rozpoczęcie własnej działalności: Twój przekonanie staje się mniej ważne i będzie swoim własnym szefem. Istnieje wiele rodzajów firm, że można spróbować, ale to zależy od Twoich zainteresowań, finansów i umiejętności; trzeba zrobić trochę badań.

Miejsca szukać

Istnieje kilka sposobów na byłych więźniów, aby zbliżyć się do ich poszukiwania pracy. Tradycyjne metody mogą pomóc, ponieważ można znaleźć firmę, która nie wymaga sprawdzenie, czy przedsiębiorstwo, które nie wykluczają można w oparciu o rejestrze karnym.

 • Tradycyjne reklam prasowych
 • Wyszukiwarki pracy
 • Cold calling
 • Przechodząc przez rządowe lub programów pomocy społeczności

Organizacje, które mogą pomóc

Czasami, na koniec dnia, kiedy zostały odpowiedział na wszystkie zakreślone ogłoszenia w gazecie i wszystkie wywiady zrobione, byli więźniowie nadal potrzebują trochę pomocy ze znalezieniem pracy. Są agencje, które chcą pomóc tym, którzy zasługują na drugą szansę i nowy początek.

WYNAJEM Narodowa Sieć

Misją Narodowego HIRE Network jest pomoc byłych skazańców znaleźć swoje miejsce w społeczeństwie. Musisz członkostwa czerpać korzyści, ale to nic nie kosztuje. Pomagają również znaleźć pomoc w poszukiwaniu zatrudnienia w swojej okolicy. Jest to kopalnia informacji dla byłych więźniów poszukujących pracy.

Xamire.com

Xamire.com jest strona internetowa, która nazywa się przestępcą w obsłudze. To jest nowa strona internetowa, ale wymienia niektóre zasoby i przedsiębiorstw przez państwo, które są pomocne i podatne na byłych skazanych. Istnieją również fora dyskusyjne, dzięki czemu można rozmawiać z innymi ludźmi w twojej sytuacji.

One Stop Career Center

Nie jest One-Stop Career Center w każdym z głównych obszarów metropolitalnych oraz wiele mniejszych społeczności w Stanach Zjednoczonych. Partnerstwo między agencjami pomocy poszukująca pracy federalnych i stanowych, rejestracji z centrum w Twojej okolicy jest świetny sposób, aby przejść rozpocząć poszukiwania pracy.

Spotkaj się z doradcą i szczerze mówiąc o swoim tle tak, że osoba, która stara się pomóc wie, co masz do czynienia. On lub ona może mieć kontakty w okolicy z pracodawcami i innych zasobów dla ludzi, którzy są przechodzących z systemu wymiaru sprawiedliwości z powrotem do pracy.

Ameryka Works

Ameryka Works pomaga staży entry-level dla ludzi, którzy zazwyczaj mają trudności ze znalezieniem pracy, w tym byłych więźniów. Uczestnicy uzyskać tygodni szkolenia wcześniej i po ich dostać stanowisko, otrzymują dalsze działania i wsparcie. Ameryka Works posiada biura w Nowym Jorku, Waszyngtonie, w stanie Wisconsin, w Kalifornii, w stanie Maryland, Illinois i New Jersey.

Lokalne lub państwowe Agencje pracy

Agencje zatrudnienia może mieć jakieś informacje, które pomogą ktoś z przekonaniem zbrodnia znaleźć pracę. Znajdź swoje lokalne biuro, aby rozpocząć.

Poczwarka

Chrysalis to organizacja non-profit, która oferuje szkolenia i wsparcie dla osób bezdomnych i ubogich, aby umożliwić im dostać znaczące zatrudnienia. Wiele z tych uczestników to byli zdrajcy. Organizacja ta ma kilka biur w Los Angeles.

Delancey Ulica Fundacja

Delancey Ulica Fundacja pomaga byłym narkomanom, bezdomnym i byłych skazanych na 40 lat. Możesz ubiegać się o przyjęcie do programu; w razie przyjęcia, następnie przebywania w jednym z obiektów, nauczyć się umiejętności poszukiwanych na rynku, i dostać pracę w jednej z organizacji Delancey Ulica Fundacji. Lokalizacje są w stanie Kalifornia, Nowy Meksyk, Nowy Jork, i Karolina Północna.

Fundacja bezpieczniej

Z siedzibą w Illinois, Fundacja Bezpieczny działa wspierać wysiłki ludzi z rejestrów karnych, by stać się zarobkowo i ponownie społeczeństwa. Fundacja oferuje Bezpiecznego programów edukacyjnych, służb zatrudnienia i pomocy mieszkaniowej dla osób w programie. Organizacja ta działa głównie w Illinois i Iowa.

Baker Industries

Baker Industries jest 501 (c) (3), organizacja non-profit, która pomaga wrażliwych dorosłych - w tym osób na zwolnieniu warunkowym lub zawieszeniu - znaleźć prawdziwe miejsca pracy i szkoleń. Organizacja ta służy jako usługa selekcji i rekrutacji dla firm, które potrzebują pracowników stałych lub tymczasowych. Baker Industries znajduje się w Pensylwanii.

Program Przedsiębiorczości Więziennej

Ta 501 (c) (3) Program, z siedzibą w Houston, tworzy połączenia z skazanych przestępców i ludzi biznesu w społeczeństwie. Byli więźniowie otrzymują powitanie z powrotem do "realu" z wsparcia i zaopatrzenia w celu obniżenia ryzyka recydywy. PEP pomaga również szkoleń, staży, a także wszelkich aspiracji przedsiębiorczych, że byli przestępcami może mieć.

Kowalski Fundusz

Kowalski Fundacja w NY jest domem dla gotowi, chętni, & Able programu (RWA), który jest program rehabilitacji dla osób bezdomnych, narkomanów i wcześniej więzionych osób. Ten program jest 9-12 miesięcy długo i oferuje szkolenia, zakwaterowania, kształcenia i przejściowe usług pracy.

Małe firmy

Jeśli masz problemy ze znalezieniem pracy po skazania przestępstwo, należy zbadać mniejsze firmy. Wiele z tych firm może nie działać kontroli pracowników przy zatrudnianiu nowych pracowników lub mogą być skłonni przeoczyć swoją kryminalną. Nie mogą być również niektóre ulgi podatkowe dla firmy, jeśli zatrudnić kogoś z rejestru zbrodnia. Na przykład, firma może uzyskać ulgę podatkową poprzez możliwość pracy Tax Credit.

Jak wyjaśnić skazania w CV

Bez względu na to, jakie środki można wykorzystać, prawdopodobnie będziesz musiał wypełnić wniosek. Ponieważ większość firm będzie zrobić sprawdzenie się na ciebie, ważne jest, aby powiedzieć prawdę o postaci. Oto kilka rzeczy do rozważenia:

 • Przeczytaj uważnie i tylko pytanie, dać im to, czego zapragnie. Upewnij się, że nie udziela informacji, że nie poprosić.
 • Czy własne sprawdzenie. Jeśli wiesz, co pojawi się na kontroli pracodawcy, będzie lepiej przygotowane do jego rozwiązania.
 • Bądź pewny, co się stało, ale nie wykorzystać ten czas do zarzutu niewinność lub zaprzeczyć, że zrobiłeś coś.
 • Bądź pozytywny. Upewnij się, że możesz powiedzieć pracodawcy o pozytywnych doświadczeń i doświadczenie zawodowe, które miały i jak już ruszył.

Nie poddawaj się

To może trudne do znalezienia pracy dla wielu ludzi, ale to będzie prawdopodobnie trudniejsze dla Ciebie, jeśli masz zapis przestępstwo. Wytrwałość będzie konieczne, aby znaleźć zatrudnienie; można wypełnić wiele aplikacji z braku odpowiedzi lub odrzucenia w całości. Zbadaj niektóre z dostępnych zasobów, aby uzyskać pomoc i zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy.

Wędkarstwo: Fishing Tackle Porady

Łapanie Iced walleye

Lodowate temperatury i grubości lodu może sandacz wędkarstwo większe wyzwanie, ale jeśli wiesz, jak się do nich zbliżyć, można zabrać do domu Stringer pełny. Walleye Zima może być wybredny i zgryz może być lekkie. Zasada kardynał do połowu walleye zimowych jest finezji. Walleye będzie zjawa łatwo i ich poczucie ostrożności czyni je wrażliwe na napowietrznych hałasu i drgań na lodzie. Skuter przechodzi gdzie wędkarz łapie ryby może zakończyć kęs tak łatwo, jak zimny palcach rybaka spada szydło lodu. Upewnij się, że kołowrotki tip-up działa płynnie, tak że walleye nie czuje żadnego oporu, gdy podnieść przynętę. Korzystanie z lekko zakrzywiony minnow tylko split-shot lub dwa to dobra zasada. Spróbuj sztucznych przynęt jak Bay De Noc szwedzkiego pryszcz, małej Eppinger Cop-E-Cat lub Luhr Jensen Crippled śledzia. Wskazówka jeden z haków na przynęty z kilku drobnych ryb lub części drobnych rybek, aby jeszcze bardziej kuszące. Trzymaj linię w 8- do 10-funt poligonie w płyciznach. Do głębszej absolwent wody do plecionego super-line dla większej wrażliwości na lekką przekąskę.

Old Indian Sztuczka

Jednym z moich głównych celów w życiu jest dążenie do tajnych sztuczek rybackich, tych, rodzaju, które nie są znane każdemu, zwłaszcza, moich rówieśników rybackich. Każdy czerwca jestem zaangażowany w turnieju pstrąga w Crowley Lake. Zbiorowe punkt dla wszystkich uczestników jest biskup Kalifornii, gdzie większość z nas (200) pobyt w Outdoorsman Motel.

Po pierwszej dzień wędkowania miałem obiad w jednej z lokalnych restauracji i Paiute Indyjski dziewczyna była moja kelnerka. Skąd mam wiedzieć? Poprosiłem ją! Mój najlepszy kumpel wędkarstwo, Jed Welsh, jest 91 lat, dorastał we wschodniej Sierra i jest bardzo doświadczony pstrąg rybak. Kiedyś powiedział mi, że Paiutes były polowania i rybołówstwa po górach przed białym człowiekiem i wiedzieli, co w tajemnicy do połowu pstrąga. Oni nigdy nie dzielona żadnych tajemnic z białym człowiekiem, choć i one don¹t do dziś. Ale mój Indian kelnerka przyznał mi się, że mrówki jajka były automatyczne łapacze pstrąga i that¹s wszystkie użyła dla lokalnej pstrąga. Powinienem wiedzieć lepiej. Mrówki są to bardzo duże te, które wychodzą na dnie lasu podczas porannych i wieczornych godzinach i znikają za upalne dni. Powiedziała wziąć łopatę i odwróć ant gniazdo. Gdy mrówki pochodzić hustling ze stosu bilansowej jaja, chwycić je i zebrać jajka. Zgadłeś, gryzą i gryzą z apetytem. Gdy walczył mrówki uzyskać kilka jaj Kolejny problem pojawił się. Kiedy próbowałem umieścić mrówki na haku to było praktycznie niemożliwe, aby je zatrzymać się na. To było tak jak próbuje zahaczyć kropli mokre błoto. Tak! Karzącej Paiute zabrał mnie.

Później mój stary kumpel powiedział mi jak podłączyć te jaja na haku i jak uniknąć tych bolesnych ukąszeń. Aby uniknąć ukąszenia używać duży pojemnik matchbox, rodzaj, gdzie w środku przesuwa się tam iz powrotem. Z pole zasunęły, wyciąć pół dziury w każdej strony. Umieść pole obok zamienił na gnieździe. Mrówki będą gorączkowo szukać zacienionym miejscu dla ich jaj
i wprowadzić pole do złożenia jaj. Gdy pole wypełnia się z jaj jesteś gotowy pójść na ryby, czy można dostać je na haku. Mój stary kumpel Jed, zapłacił cenę do Paiutes zdobyć sekret jaj i zaczepiania. Dwie stare Paiutes sprzedał mu w tajemnicy przez czyniąc go gryźć Pinchers off Pine Beetle Grub, przeżuć i połknąć. Wyznaje, że wasn¹t źle. Smakowało jak kawałek kory sosnowej i oprócz pewnością było warto.

Liderzy fluoro-węglowe Pracuj

Podczas połowów artificials, spróbuj fluoro-węglowy materiał lidera. To jest prawie niewidoczne pod wodą. Zmniejszy to szansę, że ryby będą widzieć coś, co nie wygląda naturalnie i to jest najważniejsze podczas łowienia w bardzo czystej wodzie.

Zahaczające Crawdads.

Podłączając swój żywo Crawdad, podłączyć go przez trudny klaksonu przez głowę. Pozwala to przynęty, aby żyć dłużej i bas nie będzie się brzuch uzależniony. Bas zjada pierwszą ogon crawdad.

Dobry Doradztwo dla połowów Dirty wody?

Podczas połowów w brudnej wodzie, (brązowy i odpływów lub wiatr pienił) świeże martwe lub żywe przynęty będzie produkować lepsze niż artificials. W takich warunkach ryby są podawane przez zapach, a nie dzięki widzeniu. Naturalny zapach przynęty produkuje w celu przyciągnięcia ryby. Jeśli upierasz się przy użyciu artificials, a następnie dodać do nich zapach. Olej Bunkier jest dobry, aby spróbować. Przeżuwanie wyłącznie przyniesie także ryby do swojej oferty. Kotwica i kumpel z bunkra lub małża. Użyj Przynęta na haczyku. Możesz złapać każdy rodzaj ryb pływa przy użyciu tej techniki.

Jig wędkowanie Crappie

Wkrótce teraz zgryz wiosny crappie przyjedzie. To może nastąpić wcześniej, zanim później z tym wszystkim ciepłe zimy. Miejmy nadzieję, tak, bo jestem zapalony ponownie trafić Lake Elsinore. W ubiegłym roku do Ciebie naprawdę dostał się do gorącej zgryz z crappie chociaż byłem około tygodnia późno. Poprzedni tydzień złapali setki crappie, niech zmieniają, że niektórzy faceci dostaje setki .... Ci, którzy wiedzieli, co robią. Starości aksjomat należy przestrzegać jest wykorzystanie rozwiązania, które działa na danym łowisku. Moja pierwsza podróż była niewypałem, bo nalegał na przy moim tradycyjne żółte i białe mini przyrządu. Złapałem kilka, ale to było wszystko. Po obserwacji tego, co robią weterani i korzystania doszedłem przygotowane w przyszłym tygodniu i mimo odradzania się skończyła wylądowałem 10 ryb blisko 2 kg.

Jezioro Helsingor crappie chciał duże czerwone i białe lub zielone i białe uchwyty. Ale odpowiedź była prezentacja przynęty poprawnie. Północ koniec Helsingor jest wirtualny dżungli wierzchołki drzew i krzewów, w większości w doskonałej głębokości 8 metrów głębokości. Faceci, którzy naprawdę się je stosować długie 14-15 stóp pręty, myślę, że typ teleskopowy. Są ręcznie wyciągnął swoją łodzią po chwytając wierzchołki drzew. Oni okresowo zatrzymany i plunked swoje przyrządy dół drzewa blaty łowiących obszar całkowicie w kręgu. Po zgryz zatrzymany w każdym miejscu ruszyli kolejne 20 metrów lub więcej. Ci faceci absolutnie "slayed" na crappie. Widziałem ich złapać i zwolnić 25 ryb w okresie 30 minut.

Wróciłem do domu z planu na następny tydzień. Tak, wracałem przygotowane. I zawiązał kilka przyrządów z wykorzystaniem zasady lód jig. Wiesz, przyrządy, których używają przez lód na północy. Jig wisi poza linię równoległą do dna i nie zwisają z zakrętu haka dół. Oni bardzo dobrze dla dziesięciu ryb złowionych i ja mogę nie mieć wędkę teleskopową. W tym roku mam jeden. Jeśli jesteś tier mucha to przyrząd Jezioro Helsingor i jak to zrobiłem.

1. Odkręć o około 1/4 cala prostej pin pozostawiając nub w punkcie krytycznym. To sedno pomaga utrzymać kołek na miejscu. Tie pin na trzpieniu # 4, # 6 lub # 8 1x długi, pochylił się oczy, hak. Pinhead powinna wynosić co najmniej 3/8 1/2 cala przedniej części oka haka.
2. Krawat na ważonych oczy po dołączeniu blichtr z tyłu hak. Zawinąć w sposób krzyżowy szczelnie następnie moczyć z głową cementu.
3. Zacisnąć mała 1/4 cala długi kawałek taśmy prowadzić trochę za oczami, i dołączyć szenili tuż za oczami. Owiń nić do sedna sprawy.
4. Krawat w Marabut i wykończenia tuż za oczami. Owiń szenili do sedna sprawy. Owiń nić oczu.
5. Owiń kolejną warstwę szenilowe z powrotem do oczu.
6. Owiń blichtr w strukturze żeber z powrotem do oczu.
7. Bat wykończenie i moczyć go z cementem. Jeśli używasz hak przynęty robaka (grub) i wkręcić ją do zgrubienia sworznia. Zakładając, że robak lub grub jest około 1/2 cala długości, cała robak lub grub powinien zostać przebity na haku bez części wiszącej za zakrętem haka. Chodzi o to, że to tylko tam, aby dodać zapach, a nie tam, aby dodać akcję. Także jeśli wisi za hakiem to utrudnia działania piór.
8. pozycji wiszącej jak lód Fly.
9. Różne kolory.

Dół Shotting na bas

Ile razy wszyscy poszli do naszego ulubionego wód i używane te same przynęty mamy używane w ciągu ostatnich 20 lat. To nie ma znaczenia, jakie gatunki ryb jesteś po. Większość wędkarzy powie: "Oni nadal pracować", zawsze połowu ryb na tą przynętę. To jest mój chleb i masło przynęty. Czuję się pewnie z tej przynęty. Kiedy wszystko inne zawiedzie, idę stary niezawodny. Mam niektóre moje własne. "Wiesz co," oni nadal pracować. Czy łowienie ilości ryb, które zostały użyte do? Czy wielkość ryb coraz mniejsze? Wierzę, że ryby są coraz inteligentniejsze. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do dużych ryb, które mają już od jakiegoś czasu w organizmie wody, która jest poławianych ciężko. Widzą samego dnia rzeczą po dniu. The Big Hawgs, (ponad 10 kg) stają się bardziej świadomi przynęty. Stają się dużo trudniej oszukać.

Tak jak w przypadku jakiegokolwiek przynęty prezentacji jest kluczem. Robak jest mój plastik chleb i masło przynęty. To zawsze połowu ryb. I znów jest przedstawienie to kluczowe. Musisz dowiedzieć się, co działa. Czasami trzeba Texas rig swojej robaka i ryby to bardzo powoli. Inne czasy prezentacji musi być szybki. To samo jest z platformy Carolina.

Około rok temu pojawiła się nowa technika wprowadzony do Stanów Zjednoczonych tworzą Japonię. Technika nazywa się "Down strzelanki". Można zapytać, co to jest? Jest to bardzo prosta i skuteczna technika łowienia plastikową robaka. "Precz fotografowania" stał się bardzo popularny w Południowej Kalifornii i na rozprawie turnieju. Słyszałem o technice i tak jak większość ludzi, nie chciał spróbować. Stare Teksas i Karolina amatorskie działa dobrze. Byłem Rybołówstwo sposób zawsze mam. Każdy turniej, w których uczestniczyła, Ciągle słyszę cięższe limity były podejmowane na "dół strzał" platformy. Miałem przyjemność oglądania towarzysz Turniej wędkarz wylądować 11,75 funtów wiadro usta 20 metrów ode mnie na "dół strzał" platformy. Zajęło mi to trzy turnieje przed poddać i dać mu szansę. Następna praktyka runda zarówno mój syn i partnerskiego Eric; spróbowaliśmy. Byłem zaskoczony wynikami. Nie tylko nie złapać dobrą ilość ryb, ale także jakości. Po raz pierwszy mieliśmy ponad 20 ryb do 6,25 funtów. Lake Casitas jest bardzo dobrze znane jezioro w dużym basem i przeżywa wiele presji połowowej. Więcej łowiliśmy na "dół strzał" platformę, tym więcej pewności siebie stałem z techniką. Włożyliśmy dużo jakości ryb w łodzi. Następny turniej uczestniczyliśmy w wykorzystaliśmy "dół strzał" platformę. To było wspaniałe, nasz haczyk wzrosły o 65% w stosunku do platformy Texas i Carolina. Nasza duża ryba była ponad 6 funtów. Zespół ucztę góry 3 duże ryby, gdzie wszystko zrobione na "dół strzał" platformy.

"Precz Shot" Platforma jest bardzo prosta. Składa się z małego robaka szerokim hakiem luka załączonym do głównej linii z węzłem Palomar (hak do góry) i ciężarka dzwon dołączony do końca ogona pod hakiem. Wielkość haczyka zależy od wielkości ślimaka z tworzywa sztucznego, który jest używany. Na 3 '' do 4 '' robaka Wolę # 1 właściciel Rig N Hook lub # 1 Gamakatsu szeroką lukę. Do 5 '' do 7 '' robaka Wolę # 1/0 Instrukcja Rig N Hook lub # 1/0 Gamakatsu dużą różnicę. Upewnij się, że nie należy używać do dużych haka za to utrudnienie ruchu robaka. Waga ciężarka dzwonka zależy od głębokości łowienia. Na głębokości wody do 20 stóp Wolę 3/16 do 1/4 uncji, a od 25 do 40 stóp Wolę 3/8 do 1/2 uncji. Ustaw przynętę do góry od dołu 4 '' '' do 6 w kije i obszary skaliste. Jeśli łowisz w chwasty ustawić przynęty tuż powyżej wysokości chwastów. Potrząsnąć robaka aż chwastów. Mój Robak z wyboru w "dół strzał" platformy jest 4 '' i 6 '' Deadly Duo Plastikowa Robak. Możesz użyć zarówno prostą lub kręcone ogon. Deadly marki Duo jest bardzo miękka i ma wspaniałą akcję przy potrząsaniu. Wypróbuj swoje ulubione robaka.

Prezentacja jest bardzo prosta. Dodać obsada samo jak Texas lub Carolina platformie. Niech dno platynkowych-hit. Wstrząsnąć "dół strzał" sklecić iw dół, wyciągnij robaka do siebie powoli. Podnieść szczytówkę o 2 do 4 cali na raz. Użyj stały drgania. To jest mniej więcej tym samym tempie, jak wstrząśnięty Teksas sfałszowane. Co znajdziesz to, że ryby będą albo młotek przynętę lub będzie po prostu spadł linii prostu załadować. Gdy pojawi się trochę, ustawić hak na raz. Jeśli wypełnić swoje obciążenia się linia ustawić hak. Nie mogę powiedzieć ile razy miałem ryb na i myślałem, że to kij i rocka. Więcej używasz "dół strzał" platformę, tym bardziej czują się będzie rozwijać. W przypadku korzystania z dłuższego robaka, można zauważyć, że niektóre ryby ugryźć robaka na pół. Będziesz przegap kilka ryb z dłuższym robaka. Z mniejszym robaka nie przegapisz jak najwięcej ryb. Łowiłem z obu rozmiarach i wierzą już robak ma działanie dużo więcej i dostaje nieco częściej. Ryby na zdjęciach, gdzie wszystkie podjęte na robaka 6 ''. Największa ryba poszła 8 funtów.

Jest to doskonała technika. Spróbuj, a będziesz zaskoczony wynikami. Daj mu trochę czasu i nie dają się już wkrótce. Jak w każdej technice, można dodać trochę własnej specjalnym akcentem do swoich własnych stile połowów. "Precz Shot" Platforma działa świetnie w Południowej Kalifornii. Chciałbym usłyszeć ponownie, jak to działa dla Ciebie. Wyślij mi zdjęcie lub dwa swojego trofeum.

Wnoszenia przynęty

Całe małże gwintowane na haku złapie rozłożony bas. Wiele sklepów sprzedaje muszli zająć całe małże skimmera na przynętę. Problemem jest jednak, gdy są małże zamrażane i rozmrażane, stają się one miękkie i łatwo oderwać od haka. Lubię się odwilż małże dzień przed połowów i wymieszać je z dobrą porcją Kosher soli. Sól będzie zaostrzenia tkanki znacznie utrudniając dla ryb do kradzieży przynętę. Sól nie wydaje się zmniejszać atrakcyjność tej przynęty. Wszelkie resztki solone małży można ponownie zamrażać i rozmrażać ponownie bez poważnie raniąc jakości. Zawsze mam kilka pudełek Koszerna sól przydatne do tego celu lub po prostu dla sporządzania roztworu solanki do płukania filety. Niektóre przynęty i zająć sklepy nie solone muszli małż prowadzić skimmer

Nowi i Niesamowite plecionkami

Nowe plecione żyłki są naprawdę nowoczesne cuda. "SpiderWire", "Fireline", "Magibraid Spectra", aby wymienić niektóre mają średnicę tak małe, że ich badania Linia 20 LB wytrzymałością na rozerwanie ma średnicę regularnego 6 LB testu pojedynczego włókna.

Dla większości wędkarzy poszukiwanie małej żyłki jest głównym celem. Linie małej średnicy umożliwiają ich żywa przynęta do około bardziej naturalnie pływać i być mniej widoczny dla swoich celów, ale pozwolić sobie siłę, by wyciągnąć je struktury.

Ale linie te mają pewne wady, że wędkarze mają do rozważenia.

1. linia jest tak twardy i ostry musi nosić osłonkę na palcach, aby uniknąć cięć linii. Tną bez bólu, dopiero później, gdy je odkryć.
2. Ta linia jest w stanie rowków najtrudniejsza żadnej przewodników prętów. W rzeczywistości większość rybaków banknoty używać tylko prowadnice rolkowe z nowej linii.
3. linia została znana przeciąć liny kotwicy, gdy dołączone do szybkich systemem Long Range tuńczyka.
4. załamań jest inny problem. Trudno oddać linię, a jeśli nie, nie można luz. Wszelkie luzu spowoduje załamanie, które poważnie osłabić linię. Większość wędkarzy nie rzucają linię (w oceanie), chyba że są bardzo dobre.
5. Prawidłowe wiązania węzłów jest ważne. W rzeczywistości jest to istotne, że tylko niektóre węzły są używane. Większość rybaków dodać monofilamentowymi liderów do nowej linii i zrobić z "Albright Knot". Nawet z "Albright", należy wiatr jeden centymetr okład z powrotem do pętli przed wyciągnięciem go mocno. Normalnie, z mono związać tylko 4-6 okłady przed przyjemny go.
6. Niektórzy wędkarze wiązać haczyki bezpośrednio do nowej linii. W tym przypadku większość wędkarzy używać "Palomar Knot" dbając, aby nie skręcić węzeł podczas owijania.

Nawet kosztem linii nie odwracać uwagi od jej "przydatności. To niesamowite, że nie rozciąga się, jego "cienka średnica zmniejsza opór wody i jest bardzo trwały.

Zahaczające Crawdads.

Podłączając swój żywo Crawdad, podłączyć go przez trudny klaksonu przez głowę. Pozwala to przynęty, aby żyć dłużej i bas nie będzie się brzuch uzależniony. Bas zjada pierwszą ogon crawdad.

Jak przechowywać żywe węgorze

Znajdź pięć galonów plastikowe wiadro z góry blokującego. Wywiercić otwory w odstępach około 7/16 dwa cale w ścianach, górnej i dolnej. Umieść około 3 cali kamienie wielkości piłki golfowej w wiadrze na balast. Węgorze naprawdę lubią poruszać się między skałami. Przywiąż linę do uchwytu i zawiesić wiadro z doku lub łodzi. Ciszej w pobliżu dna, gdzie woda jest chłodna. Nie martw się o ich żywienia. Wiele małych stworzeń będzie dryfować smaczne w przez otwory i zapewnić im przekąski. Ja zachowałem węgorzy w ten sposób do dwóch miesięcy.

Halibut TiD-Bits

Pamiętasz, jak w zeszłym zimy halibuta zgryz dokonał wszystkich zaskoczyć? Mam nadzieję, że to się powtarza. Oto kilka porad, które mogą pomóc rybackich można złapać coraz większe flatties. Dotyczy to kiedy łowisz z łodzi.

1. Zastosowanie w świetle torze, jak można do głębokości wody lub aplikacji. Na przykład to ma cięższe linię przeciągnąć po dnie na wietrze lub prądu, ponieważ guz i przeciągnij cięższego ciężarka ma katastrofalny wpływ na węzłach. Jeśli wiatr jest naprawdę wyje czasem trzeba 6 uncji obciążnikami, aby utrzymać przynętę na dnie. Ale jeśli kotwica można użyć 2 obciążnikami uncji w tym samym miejscu, więc korzystanie z linii lekkich mogą być wykorzystywane, jeśli chcesz to zrobić. Cięższe obciążnikami podskakują po dnie jest popularne podejście stosowane przez większość kapitanów sportboat i jest bardzo skuteczny. Technika ta nazywana jest "Bounce- Balling". Wolę, aby zakotwiczyć i przeciągnij moje przynęty powrotem, inching go razem w tempie ślimaki. Używam turnieju # 12 linii funt jazdy przywiązany do trzech krętlika.

2. Od pozostałych dwóch częściach obrotowe linii ciężarek i hakiem kroplomierzem są związane. Ważną rzeczą na temat tej platformy jest to, że aby każdej z linii, które posiadają ciężarek i haczyk samej długości. (Don¹t mnie zapytać, dlaczego) Chciałbym, aby je o 24 w długi. Test linii lidera haka następnie może być dostosowana do warunków, które jest z reguły zależna od głębokości dna. W wodach do 15 stóp Lubię używać 8-10 liderów badań funta. Wiele razy użyłem linię testową 4 funtów przy obrotowym, ale woda jest, że niewielka głębokość tuż za linią wyłącznika lub do rocka molo. Pamiętaj również, że już liderem mniej prawdopodobne będzie przerwa. Ten układ jest jednym, że gorące wędkarzy używany w Santa Monica Bay lat.

3. Wielkość haka jest niezwykle ważne, zwłaszcza gdy hak jest odpadły na tego rodzaju platformy. Zasadniczo należy zamontować hak przynęty. Jeśli hak jest zbyt duży to zawsze odwraca się i wkłada z powrotem do przynęty grzebiąc punkt tak can¹t przenikać swoją halibuts¹ usta. Musisz dopasować rozmiar tak, że bardzo, bardzo mało hak zginania widać wychodzi z przynętą.

4. Ostatni, użyj obciążnikami chrom torpedowe. Są drogie, ale I¹m przekonany coś zmienić.

Małe Przynęty na tuńczyka

Jeśli troll tuńczyka na terenie przybrzeżnych, w zakresie od 20 do 40 mil, upewnij się, że masz kilka mniejszych przynęt w swoim rozprzestrzenianiu trollingu. Bonita, małe tuńczyka i delfinów jak mniejszych przynęt. Jeden pióra uncji w czerwonych / białych i cedru wtyczek są prawdziwe gorące. Łowię je w drugim i trzecim ślad za statkiem i troll w 8 węzłów. Połączenie to działało bardzo dobrze. Ja też troll kilka dużych przynęt dalej wstecz i one stanowiły większość większych ryb. Jednakże, jeśli nie troll małych rzeczy można przegapić dużo akcji.

Korzystanie z bobber

Bobber, - urządzenie do wykrywania ukąszenie ryby, jest naprawdę fajnie mieć, ale jest to konieczne?

Odpowiedź brzmi: "Nie we wszystkich zastosowań". Jako zapalony Ice Rybaka wie, czujniki brań ryb są w wielu kształtach i często jest un-zauważalne. Urządzenie może być zbudowany w prawo w sprzętu rybackiego i być praktycznie niewidoczne dla niewprawnego oka.

Najpierw zaczniemy z bobber. Bobber został wynaleziony w ostatnich dwustu lat. Pierwszym był kij przywiązany do łańcucha obok był kawałek korka potem plastikowe wreszcie poli-pianki. Z tych wcześniej wspomniano, wszystkie są nadal w użyciu. Tak, nawet kij, choć nie rozpoznaje go.

Aby wymienić kilka rodzajów;
Stick Bobber - długi i smukły z zaokrąglonym beczki lub kształtu jaj w środku, że jeśli stosowany bez ciężarów będzie leżał na boku, w pozycji stojącej na końcu, kiedy pewne rzeczy ma się trzymać z linii poniżej. W przypadku korzystania z ciężarkami, będzie wstać, zapinając się pod wodą, gdy przynęta została podjęta. Nie stosować do Ice Fishing może być, jeśli nie jest jeszcze mam nic.

Bubble zwykle przezroczystego tworzywa sztucznego i jest często używany do jej ukrycia, nie jest zwykle używane do połowów pod lodem, ale mogą być w kropce.

Slip Bobber jest najczęściej używany bobber wśród Ice Rybacy jego wykonalności, (Szybkie i łatwe do zmiany głębokości) nie jest duża różnorodność ze sprężynowym rundzie (Push Button z tworzywa sztucznego) do drewna lub pianki z linii przechodzącej przez środek i trzymał w miejscu przez kołek. To jest dobry pomysł, aby dopasować swoją wagę do bobber, nie chcesz, żeby Twój bobber pływających na dnie jeziora

Inne urządzenia ukąszenie wykrywania coraz popularne wiggle kciuk metodą wody. Działa dobrze z szczupaka. Niestety te skrzela, okonie i crappie prostu nie mogę dostać w swoje usta wokół niego.

Oznacz najczęściej używane z tip-up, pokojówka od wiosny kradzieży (lub sprężynowy w niektórych przypadkach) posiada kolorową plamę szmatką / tworzywa sztucznego, które pojawia się zainteresowanie twoją uwagę.

Elektroniczny brzęczyk Używane na tip-up w nocy do ostrzegania Ice rybaków możliwość wystąpienia "ryba-na".

Ultra Sensitive Porady Wiosna Te małe urządzenia wykonane ze stali sprężynowej, około 3-6 cm długości są przymocowane do słupa. (Temp / Stała) linia jest zroszony przez wziernik. (Może być umieszczony nad lub pod okiem końcówki) to wrażliwy małe urządzenie wykryje nawet najlżejszy ukąszenia, poruszając się lekko widać akcję.

Ultra Sensitive Porady Polak buduje prawo w słup nie wymaga żadnych innych urządzeń do wykrywania zgryzu wizualnej.

Kluski Polak jest w nim siebie, "Detektor zgryz." Polak będzie zginać tuż nad zgodnie z jego nazwą jak mokry makaron.

Wskazówka dół jest rzeczywiście posiadaczem precyzja słup, balansowanie na biegun punktu tylko w prawo tak, że gdy ryba gryzie biegun wskazówka spada w kierunku otworu odsłaniając uchwyt do łatwego uwagę.

Jingle Bell Używane więcej za nocleg i rybołówstwa rzeki nie jest powszechnie stosowane. Może być, jeśli nie są do oglądania słup.

My cały czas czujnik zgryz ulubiona ryba "KID" krzyczy "mam jeden! Mam jeden! "Ostrzegając, że całe jezioro ryby znów aktywne po prostu stało!

Szpula Up New Line dla nowego Walleye sezon połowowy

Biorąc pod uwagę, że jednym z najważniejszych połączeń wędkarz musi ryba jest jego lub jej żyłka, zaczynasz sezon z linii poprzednim sezonie jeszcze na swoich bębnach nie jest dobry pomysł. Czy twoim celem jest sandacz, bas lub panfish, świeże żyłka zapewni Ci najlepszą wydajność prezentacji, nie wspominając o was będzie bardziej skłonni do zakończenia rejsu z opowieści wielkich połowów zamiast opowieści o "jednym że uciekł ".
Dla Ciebie WALLEYE wędkarzy, większość wczesnych działań sezonu jest zazwyczaj na środku osadzenia. Oznacza to, że należy się zająć przędzenia pierwszeństwo. Jeśli chodzi o linie do osadzenia, nie-stretch "Super linii" lub plecionkami są trudne do pokonania. Linie te posiadają cienką średnicę do wagi funt-test i wielkiej wrażliwości, co pozwala czuć się każdym kęsem. Jeśli jesteś wędkarzem, który preferuje linek styl, trzymać się linii w zakresie testu 6 lub 8 funtów. Żyłka oferuje trochę więcej odcinek walki z dużych ryb i generalnie znacznie mniej kosztowne niż odmian oplocie.
Zwrócić szczególną uwagę podczas buforowania swoje bębny upewniając wiersz nie wykręcenia jak to jest na szpuli. Aby upewnić się, że można umieścić odpowiednią ilość linii na każdej szpuli, szpula linię na aż tam o ósmej cala szpuli widocznych krawędzi.
Nie rozpocząć sezon wędkarski na złe pieszo. Szpula świeżą żyłki i być gotowy do lądowania te duże.

Zabawki kolekcjonerskie

Zabawki kolekcjonerskie


Każdy ma ulubione zabawki, które wywołują kolekcjonerskich miłe wspomnienia z dzieciństwa. Z Fisher Price Little People do Tomasza silników Tank, prawie wszyscy oszczędza co najmniej kilka zabawek. Co masz bezpiecznie schowany na strychu?

Co sprawia, że ​​zabawka kolekcjonowania?

Zabawka nie muszą być zabytkowe być kolekcjonowania, choć wiele kolekcjonowania zabawki są rzeczywiście antyki. Termin antyczne służy do przedmiotów, które są co najmniej 100 lat i rocznika jest używany do pozycji więcej niż 25 lat. Zabawki są kolekcjonowania tylko dlatego wiele osób chce je. Być może przypomnieć o swoim dzieciństwie, są unikalne w jakiś sposób, czy może są one rzadkie. Bez względu na powód, zabawki są ulubionym wśród kolekcjonerów z różnych środowisk.

Kategorie Collectible Toys

Zabawki naprawdę nie zmieniły się znacznie na przestrzeni wieków. Dzieci nie bawiłam się lalkami, marmurów i gier na wieki i nic dziwnego, często są to przedmioty najchętniej poszukiwane przez kolekcjonerów.

Figurki

Figurki nie są zwykle znacznie więcej niż 60 lat. Mogą przedstawiać bohaterów filmowych, komiks bohaterów książki, albo jest jakiś inny typ figury. Najczęściej dane obejmują:

 • Star Wars
 • GI Joe:
 • Ordynans
 • Nadczłowiek
 • X-Men
 • Indiana Jones
 • Transformatory

Figurki, jak większość kolekcjonowania zabawek, warto najbardziej, jeśli są w oryginalnym pudełku i nigdy nie grał.

Samochody

Te małe samochody, które Matchbox rozgrywanych z jako dziecko coraz częściej poszukiwane przez kolekcjonerów. Wykonane z ciśnieniowego odlewu metalu, wiele z tych samochodów są rzadkie, ponieważ dzieci bawi się nimi, dopóki nie rozpadł. Niektóre z najbardziej kolekcjonowania są:

 • Monkeemobile: Pontiac GTO 1967 z Monkees telewizyjnym
 • Munster Koach: replika samochodu wykorzystywany przez Munsters w serialu o tej samej nazwie
 • Matchbox 1957 czerwone i zielone wywrotka
 • Hot Wheels 1968 Beatnik Bandit

Lalki

Istnieje wiele rodzajów lalek dostępne dla kolekcjonera, od starożytności do współczesności.

Antyczne lalki są w wielu typów, rozmiarów i materiałów.

 • Parafinowego lub parafiny na lalki wykonane są albo z wosku wlewa się do formy lub stopionym woskiem wylewa na papier mache. Zostały one wykonane od końca 1700 roku i są bardzo delikatne.
 • Chiny lalek zostały wykonane między 1840 a 1880. Mają przeszklone porcelany głowy i są zazwyczaj identyfikowane przez ich fryzury.
 • Lalki paryjski są podobne do Chin i zostały wykonane w tym samym czasie, ale szefowie pozostają matowe.
 • Bisque lalki były produkowane we Francji i Niemczech od 1840 roku, aż po I wojnie światowej
 • Francuski bebes były innowacje, ponieważ były to pierwsze lalki, które należy wprowadzić, które wyglądały jak dzieci. Lalki te były dość drogie w zakupie nowego, kiedy zostały wprowadzone na rynek i są nadal jedne z najdroższych lalek zbierać.
 • Dolly twarzach lalek zostały wykonane w 1890 roku i były tanie kopie francuskiej bebe lalki.

Najczęściej producenci zabytkowych lalek zawarte Jumeau, Bru, Steiner, Kestnera i Szymona i Halbig.

Archiwalne i współczesne kolekcjonowania lalek to:

 • Barbie
 • Amerykańscy Dziewczyny
 • Truskawkowe Ciastko
 • Raggedy Ann
 • Madame Alexander
 • Lee Middleton

Lalki w ich oryginalnej odzieży z wszystkimi akcesoriami w oryginalnym opakowaniu i są zazwyczaj bardziej wartościowe niż lalka na własną rękę.

Domki dla lalek

Domki dla lalek to kolejna zabawa kolekcjonowania, które mogą być zarówno antyczne i współczesne. Antyczne domy dla lalek często mają piękną litografię i szczegóły. Wielu współczesnych kolekcjonowania domki dla lalek nie są do gry na wszystkich, ale są replikami pięknych wiktoriańskich domów wraz z pieczołowicie szczegółowe meble wykonane w skali.

Gry

Dzieci grają w gry od początku czasu. Kolekcjonerzy mogą zbierać komplety gry czy tylko kolorowe deski do gry. Te ostatnie są często stosowane jako dekoracje ścianie ze względu na ich unikalne wzory. Antique producentów gier należą W. & SB Ives Company (1850), Milton Bradley, McLoughlin Brothers (1860) i (1880 Parker Brothers).

Zestawy kolejowe

Antyczne i współczesne zestawy kolejowe są faworytami wśród kolekcjonerów. Producenci obejmują:

 • Lionel
 • Thomas Tank
 • Atlas
 • Bachman
 • Kato

Pociągi są w rozmaitych rozmiarach i nie zawsze jest bardziej wartościowe niż inne.

Oceniając swoje zabawki

Zabawki zawsze będzie wart więcej, jeśli są one w oknie i nigdy nie grał. Spójrz na swoją kolekcjonowania zabawki i ocenić go krytycznym okiem. Czy dużo rysy? Brakujące kawałki? Porównaj swoje kolekcje do tych, do sprzedaży w serwisie eBay i innych kolekcjonerskich stron, aby zorientować wartości swoją kolekcjonerską. Inne strony, które mogą pomóc są:

 • Kovels
 • Cena Miner
 • Instappraisal.com
 • Co warto Ciebie

Kolektory kluby

Wielu kolekcjonerów lubią cieszyć swoje hobby z innymi. Niezależnie od rodzaju zabawki lubisz zbierać; kursy są nie jest klub dla niego. Korzyści z przynależności do klubu kolektora jest to, że można dowiedzieć się, jak dbać o wybranym kolekcjonowania, a także wiedząc, co wartości swoich zabawek są. Sprawdź swoje lokalne gazety, książki telefonicznej, biblioteki publicznej lub ratusz tablice ogłoszeń dla klubów kolekcjonerskich w pobliżu.

Istnieje również wiele stron internetowych poświęconych kolekcjonerskich zabawek. Oto tylko kilka przykładów z klubów zabawki i miejsc kolekcjonerskich dostępnych na dzisiejszym internecie:

 • Antyczne zabawki
 • Lionel Train kolekcjonerów
 • Transformatory Klub
 • GI Joe: Klub

Wybierz przedmioty You Love

Najlepiej kupić przedmioty, które kochasz, a nie wyboru przedmiotów do wartości inwestycji. Kolekcje przychodzą i odchodzą; szał Beanie Babies w 1980 roku jest dobrym przykładem. Ludzie wypłacane setki dolarów za Beanie Babies wierząc, że będą nadal idą w górę na wartości. Wiele z tych kolekcjonerskich można znaleźć w lokalnym sklepie z używanymi obecnie za grosze. Zbieranie co kochasz oznacza, że ​​przedmioty zawsze będą wartościowe.

Smartphone wskazówka oszczędzania baterii: Zarządzanie sieci Wi-Fi

Smartphone wskazówka oszczędzania baterii: Zarządzanie sieci Wi-Fi
Jak wielki i tak potężne, jak smartfony stają się, większość nadal pochodzić z dokuczliwy problem stosunkowo krótkiego życia baterii. O ile prostsze telefony komórkowe mogą mieć baterie, które mogą trwać nawet tydzień na raz, tak nie jest w przypadku smartfonów, z których wiele walczą przetrwać cały dzień od umiarkowanego do intensywnego użytkowania.

Oprócz podłączeniu telefonu do ładowarki przy każdej okazji albo roznosić dodatkowym akumulatorem, istnieją dodatkowe strategie i taktyki, które pomogą przedłużyć żywotność baterii w smartfonie. Jednym z nich jest być czujnym z bezprzewodowym dostępem do Internetu. Nawet wtedy, gdy telefon nie jest aktywnie przy użyciu połączenia Wi-Fi, po prostu o Radio Wi-Fi włączone może rozładować baterię. Whatâ € ™ s więcej, jeśli masz punkty dostępu zapisane w telefonie, takich jak router bezprzewodowy może być w pracy lub w domu, telefon może być poszukiwanie tych sieci bezprzewodowych w sposób ciągły w celu umożliwienia automatycznego połączenia.

To zużywa baterię. Choć może wciąż być wygodne, aby zachować najczęściej używane sieci bezprzewodowe zapisane w telefonie, rozsądne jest, aby usunąć tymczasowe lub rzadko używanych sieci z tej listy. W tym celu na telefonie z systemem Android, wykonaj następujące czynności.

 1. Przejdź do menu Ustawienia w telefonie Android. W zależności od wersji systemu Android, którego używasz, może być dostępna za pośrednictwem głównego aplikacji szuflady lub kupić przesuwając dwoma palcami w dół z górnej części ekranu. Musisz dostać się do menu ustawień sama, a nie tylko przyciski szybkiego przegubowe, które mogą być dostępne w top-down tacy machnięcia.
 2. Przewiń do lub wybierz Połączenia lub sekcji Wireless & Networks menu Ustawienia.
 3. Wybierz Wi-Fi (lub Ustawienia Wi-Fi).
 4. Naciśnij przycisk menu lub przycisk wirtualny z trzech ustawionych pionowych punktów.
 5. Wybierz Zarządzanie sieciami.
 6. Naciśnij długo (dotknij i przytrzymaj) sieci chcesz usunąć.
 7. Dotknij Zapomnij sieć z menu podręcznego wynikające.
 8. Powtórz dla innych zbędnych sieci, które chcesz usunąć.

Jeśli nie korzysta aktywnie z Wi-Fi, to nawet lepiej, aby wyłączyć radio Wi-Fi czasowo. W ten sposób telefon ISNA € ™ t szukając jakiejkolwiek sieci w ogóle.

4 ślubne Alternatywy ewidencja

4 ślubne Alternatywy ewidencja
Byłem dość stare, kiedy wyszłam za mąż. Byłem starożytny 37. Tak, to był mój pierwszy ślub. Tak, miałem karierę i tak, miałem mnóstwo rzeczy. My teraz mąż i żona-być ożenił kiedyś ale też zgromadził wiele rzeczy na przestrzeni lat.

Co to oznacza?

Ostatnią rzeczą, potrzebne było rejestru ślub pełen rzeczy. Mieliśmy gospodarstwo domowe rzeczy pochodzących z, no wiesz. Zamiast tego, zdecydowaliśmy się na alternatywę rejestru ślub. Możesz zdecydować się na alternatywę dla tradycyjnych też.

Getting Married Później

Podobnie jak ja, pary czekają na ślub. WEA € ™ re ślub w późniejszym życiu. W większości przypadków, panna młoda i pan młody ma podwójne towary gospodarstwa domowego, których potrzebują. Jeśli jest to Twoja sytuacja też, czy masz już wszystkie elementy, których potrzebujesz, to możesz być poszukiwanie alternatywy też. Oto kilka opcji do rozważenia.

Lekcje gotowania

Chip na zakup lekcje para gotowania w miejscowej szkole kulinarnej. Niektóre lokalne sklepy kuchenne oferują lekcje gotowania. Ita € ™ sa wielkim darem dla par, które kochają gotować razem lub dla tych, którzy potrzebują pomocy w kuchni.

Miesiąc miodowy

Czy goście wkładu do funduszu miesiąc miodowy. (To jest droga ja wziąłem na mój własny ślub.) Dodaj informacje na swojej stronie ślubnej, więc goście mogą udzielić Ci pieniądze w recepcji lub wysłać pieniądze do was Internecie. HoneyFund.com jest strona internetowa, która pozwala na stworzenie rejestru miesiąc miodowy, gdzie goście mogą przyczynić się do funduszu w Internecie.

Meble

Umieść kawałek podpis mebli na layaway w swoim ulubionym sklepie. Goście mogą przyczynić się do spłaty layaway. Gdy utwór jest opłaciło, głowa nad go podnieść lub zamówić je do domu, dzięki czemu można umieścić go na wyświetlaczu.

Przynależność do Klubu miesięczne

Wino miesiąca, ser miesiąca, lub czekolady w miesiącu, to tylko niektóre z opcji, można przejść się tutaj. Członkostwo miesięczne takie jak mięso miesiąca, cygaro miesiąca, i deser miesiąca w ogóle istnieją. Możesz wypełnić swój stojak na wino, wykańczać swoje słodycze, i próbować nowych pokarmów, więc paleta mogą odkrywać nowe smaki.

Go Outside sekretariacie

Jeśli dona € ™ t muszą ręczniki, naczynia, szklanki i inne artykuły gospodarstwa domowego, a następnie porzucić tradycyjne rejestru ślubu. Zamiast tego, zarejestrować się do elementów, które chcesz lub potrzebujesz. Nawet goście raczej przyczynić się do czegoś pożytecznego lub zabawy, a nie uczucie, że muszą trzymać się tradycji.

Ruchu w sieci Web: Poprawa Wyszukiwarka Ranking Porady

Twarde URL kod do mapy strony.

Jeśli witryna dynamicznie tworzy strony, których adresy URL zawierają wiele symboli, to często są ignorowane przez większość wyszukiwarek. Można to obejść, twarde kodowania adresów URL dla większości ramach kategorii poszczególnych części witryny internetowej do swojej mapy witryny. Tak długo, jak te dynamiczne linki są zapisane na mapie lokalizacji, wyszukiwania roboty będą ich przestrzegać. Jeśli masz ogromny plac, którego pełna lista stron byłoby za dużo dla mapa serwisu aukcji, zapewniają główne strony kategorii dla silników.

Tworzenie bogatych treści, które są również treści dźwięk.

Słowo kluczowe bogate treści jest oczywiście niezbędne do najlepszych aukcji w wyszukiwarkach, ale to nie wystarczy, aby tylko ciąg razem słów kluczowych. Treść musi zapewnić jakąś wartość dla odwiedzających raz lądują na swojej stronie, a to wymaga treści za istotne i wyraźnie. Użyj własnej wiedzy przewidywać pytania, że ​​odwiedzający mogą mieć, i starannie odpowiedzi na te pytania. Oferta swoją unikalną wiedzę i perspektywy na rynku. Co najważniejsze, organizacji informacji, napisz to w prostym języku, i upewnij się, czytać, czytać i ponownie edytować te informacje - po wszystkich prac masz zrobić, aby uzyskać odwiedzających do Twojej witryny, to byłby wstyd je stracić, ponieważ literówki i błędy ortograficzne podważa ich zaufanie do profesjonalizmu. Jeśli masz problemy z tworzenia treści na swojej stronie internetowej, lub po prostu problem, upewnij się, że badania i przeczytaj kilka porad marketingowych treść.

Podaj tyle bogaty i odpowiednich treści, jak można jeździć wykwalifikowanych odwiedzających witrynę.

To zawsze było prawdą, że jakieś specjalne perspektywy lub informacje, które można dostarczyć do potencjalnych i obecnych klientów pomogą Ci zbudować relacje z nimi. W świecie marketingu internetowego, jest to szczególnie ważne, ponieważ ilość i jakość treści online, może uczynić go bardziej prawdopodobne, że docelowych klientów będzie znaleźć i odwiedzić witrynę. Zastanów wzbogacając podstawową stronę informacyjną lub e-commerce z poradami, dokumentów, informacji prasowych, a nawet "blog", który omawia zagadnienia istotne dla Twojej firmy oraz Twoich klientów. Ta treść powinny znaleźć słowa kluczowe, które wiesz, grupa docelowa będzie poszukiwanie i można użyć oprogramowania do śledzenia internetowej, aby zrozumieć, co dodatkową zawartość odwiedzających wyszukiwane i spędził czas patrząc na. Istnieją również firmy, którzy tam oferują treści rozwiązań marketingowych, jeśli nie czasu lub wiedzy, aby zająć się tym osobiście.

Tworzenie budżetu składania wyszukiwarki.

Podczas składania silnika darmowa wyszukiwarka (lub rejestracji) jest nadal dostępna, nastąpił wzrost udziału w programach "zapłacił" oferowanych przez wyszukiwarki. Korzystanie wypłacane udział często przyspiesza proces księgowania, a nie wydają się wygenerować większy ruch napędzane silnikiem na swojej stronie internetowej. Dlatego powinieneś ustalić wyszukiwarki budżet składania silnika, aby zapewnić, że witryna jest objęty. Budżet ten nie musi być rozległe - Yahoo !, na przykład pobiera około 300 dolarów za rok ubezpieczenia, z pierwotnych opłat za przyspieszonym usługi. Nie uwzględnia jednak, które strony chcesz mieć wynagrodzenie do poddania się. Yahoo! i Google są jednymi z największych, ale jeśli masz więcej Niche, warto rozważyć inne katalogi i roboty. Słowo śledzenia, analiza strony internetowej, a Twoje dotychczasowe wyniki kampanii, które zostały wykonane za pomocą swoje narzędzia śledzenia internetowej, aby ocenić, które katalogi i silniki chcesz kierować.

Nie powielanie treści.

Większe wyszukiwarki skanować stron w indeksie dla powtórzeń długo łańcuchowych, a pogorszyć rankingu witryn, które powielają ciągi słów kluczowych lub treści obrębie jednego lub kilku stron, a nawet w meta tagach. Uważaj, aby nie powielać treści z innych adresów URL, i mieszać się korzystania z słów kluczowych, czy chcesz stworzyć metryki w miejscu, które optymalizują swoją stronę na wysokiej pozycji wyszukiwania silnika.

Absolutnie używać słów kluczowych w treści tekstu.

Wiele wyszukiwarek spojrzeć na pierwszym akapicie strony na znaczenie słów kluczowych. Dwie rzeczy do wypróbowania w zwiększenie trafności słów kluczowych są starannie crafting tekst w pierwszym akapicie, aby zawierać słowa kluczowe w meta, ale także ograniczenie użycia tych słów kluczowych do pięciu lub mniej razy na każdej stronie w treści tekstu , Niektóre silniki sprawdzi również ostatni akapit tekstu, więc podtrzymujemy swoją propozycję wartości za pomocą słów kluczowych na dole strony może być skutecznym sposobem zwiększenia trafności słów kluczowych, bez powielania wysiłków. Przeprowadzenia analizy strony internetowej, by sprawdzić rozkład słów kluczowych i zobacz, czy obsługuje swoje poszukiwania celów optymalizacji wyszukiwarek.

Umieścić najważniejsze słowa kluczowe na początku czy opis tagu.

Wyszukiwarki obsługujące tag Meta opis rzeczywistości skurczy go od 150 do 350 znaków. Dlatego też, to najlepszą część swojego opisu w pierwszych 150 znaków, aby upewnić się, że czynniki w waszym wysiłkom na rzecz poprawy w rankingu wyszukiwarki.

Koreluje projektowanie stron internetowych i optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

Ważne jest, że projektowanie stron internetowych jest atrakcyjny i łatwy w obsłudze dla potencjalnych klientów, a także, że projekt uwzględnia jak wyszukiwarki nie-ludzkie będzie wyszukiwania i indeksowania witryny. Może to oznaczać, że niektóre z błyskotliwego elementów projektu strony, takie jak stronach powitalnych i okna pop-up, należy pominąć, tak, że witryna nie będzie ignorowany przez wyszukiwarki. Jeśli nie jesteś pewien, czy twój projekt witryny jest wpływ swój generowania ruchu pozytywnie lub negatywnie, przeprowadzić analizę wyszukiwania pozycji silnika. Jeśli rankingi są niższe niż chcesz, spróbuj rewizji część projektu i zobaczyć, czy to pomaga.

Kiedy do lekarza o ból pleców

Niemal każdy z nas doświadcza bólu pleców w jakiejś formie w pewnym momencie lub innego. Być może Twoja praca wymaga, aby stać lub siedzieć bez odpowiedniego oparcia dla długich okresach czasu. A może praca wymaga podnoszenia energicznej gięcie, etc. W Orange County, setki ludzi zastanawia się, czy ich ból pleców jest na tyle poważne, aby zobaczyć się z lekarzem, kręgarz lub poszukiwanie jakiegoś rdzenia manipulacji terapii. Często niektóre osoby cierpiące na bóle pleców Irvine traci sen nad przewlekłym bólem, że nie odejdzie z domu środków.

Spinal terapii manipulacji, takich jak Orange County rdzenia dekompresji jest dostosowanie kręgosłupa za pomocą skręcania, ciągnięcie lub pchanie ruchy. Ruchy te mogą poluzować i przesunąć kości kręgosłupa i wspólnych struktur, które mogą powodować ból. To jest podstawą chiropraktyka leczenia, ale nie tylko kręgarzy są przeszkoleni do rdzenia manipulacji.
Zobaczyć kręgarz Orange County, jest osteopatycznego lekarz, physiatrist, lub fizjoterapeuty, który wykonuje rdzeń manipulacji. Twoja może być ubezpieczenie czynnikiem decydującym, który zobaczyć na leczenie.

Przed podjęciem decyzji w sprawie manipulacji kręgosłupa terapii może warto wziąć pod uwagę kilka rzeczy o bólu pleców. Dla większości ludzi, zabiegi w domu, jak lód, ciepło, leki przeciwbólowe lub łagodne ćwiczenia mogą złagodzić ból w dole pleców w ciągu 4 do 6 tygodni. Należy również najpierw objawy oceniane. Ostry ból lub ból w dolnej części pleców lub drętwienie mrowienie nóg mogą być objawy poważniejszych stanów, wymagających natychmiastowego leczenia i może być gorsze od rdzenia manipulacji terapii. Powrót leczenie bólu w Orange County powinny być wykonywane wyłącznie przez licencjonowanych i doświadczonych pracowników służby zdrowia. Jeśli zdecydujesz terapii kręgosłupa manipulacji, należy znaleźć lekarza, który jest gotów do współpracy ze swoimi innych pracowników służby zdrowia oraz są objęte ubezpieczeniem.

Istnieje wiele różnych typów rdzenia technik manipulacji. W zależności od lekarza mogą one wynosić od masażu i powoli naciskając lub skręcanie szybkie przesuwanie lub silnego nacisku na poziomie głowy, ramion, pleców, lub biodrach. Często zdarza się, twój lekarz będzie korzystać ciepło, USG lub prądu elektrycznego, aby rozluźnić mięśnie przed manipulacji kręgosłupa - szczególnie jeśli masz napięty lub spasming mięśnie. Tylko lekarze są w stanie używać leków lub operacji w leczeniu bólu powrotem warunków.

Podobnie jak inne zabiegi, rdzeń manipulacji może pracować dla niektórych osób, a nie inne. Spinal sukces manipulacja, zależy zarówno diagnostyki i leczenia umiejętności praktykującego i przyczyny bólu krzyża. Badanie UCLA zasugerował, że ludzie są prawie tak samo zadowolony z chiropraktyka opieki porównaniu medycznej niskim bólu pleców, gdy są one danym jasnych informacji leczenia i co najmniej cztery propozycje leczenia domowego.

Autor: Dr.Shad uzyskał stopień doktora chiropraktyki z Uniwersytetu Południowej Kalifornii Nauk o Zdrowiu, 1993, specjalizujący się w chorobach kręgosłupa i sportowego injuries.Dr.Shad jest również certyfikat manipulacji w znieczuleniu, a receptor-tonus techniques.Prior do Spine Opieki Centrum, dr Shad był kręgarz / trener Orange County zodiaki drużyny piłkarskiej (2 Dywizja MLS).

Jak Przeciwwaga zyskać Leki przeciwdepresyjne

Badania pokazują, że aż 25% osób przyjmujących leki przeciwdepresyjne, przyrost masy ciała, co najmniej dziesięć funtów, podczas gdy na leki. Oto kilka sposobów, aby zwalczać wzrost masy od leków przeciwdepresyjnych.

Jak Leki przeciwdepresyjne Umieść Waga na

Lekarze havenâ € ™ t do muru konkretny powód, dlaczego leki przeciwdepresyjne mogą powodować przyrost masy ciała. Wielu ekspertów podejrzewam leki mają wpływ na metabolizm, spowalnia proces, który pozwala nagrać żywności w energię, zanim stanie się tłuszczu. Inni wskazują przyczyn psychiatrycznych, powołując się, że wzrost dobrobytu często prowadzi do zwiększenia apetytu. Niektórzy pacjenci schudnąć lub utrzymać niższą wagę ze względu na depresję, a leki przeciwdepresyjne usunąć tę blokadę psychiczną przed solidną jedzenia. Albo, jak samo życie staje się bardziej przyjemne, więc nie jedzenie.

Włączanie lub zmniejszanie Leki

Istnieje opcji do rozważenia, jeśli chcesz uniknąć antydepresyjne wywołał przyrost masy ciała. Jednym z nich jest rozważyć leki przełączania. Najbardziej powszechnie przepisane leki, zwane selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny lub leki z grupy SSRI, są również niektóre z tych najbardziej związanych ze zwiększeniem masy ciała. Są dostępne leki przeciwdepresyjne, które nie są ściśle powiązane z przyrostu masy ciała, ale nie są one powszechnie przepisywany.

Wśród kilku leków są przyjazne wagi recepty zwane Nefazodon, wenlafaksyny, duloksetyny i bupropion. Effexor, Serzone i Wellbutrin są bardziej znane nazwiska, które mają mniejszą częstość występowania zwiększenia masy ciała, choć wielu, którzy je podejmują wciąż twierdzą, umieścić na funtów. Nie wszystkie leki przeciwdepresyjne działają dla wszystkich ludzi, a jest szansa, więcej narkotyków postać w obsłudze nie dostarczy Ci pomocy psychiatrycznej.

Jeśli chodzi o przyrost masy ciała, zapytać lekarza, czy inna klasa leków przeciwdepresyjnych może pracować dla Ciebie. Inną opcją jest, aby omówić możliwość zmniejszenia leku do minimalnej dawki skutecznej. Osłabienie dawki może również zmniejszyć skutki uboczne, w tym zwiększenie masy ciała.

Antidote Leki

Są leki, które mogą być przewidziane dla osób biorących leki przeciwdepresyjne medycznie przeciwdziałać skłonności nadwagi. Te leki często mają antidotum poważne skutki uboczne, i nie ma wiele kontrowersji co do ich rzeczywistej skuteczności. Pole z tych leków jest szybko poruszających się. Lekarz będzie w stanie powiedzieć, najnowsze informacje i zagadnienia bezpieczeństwa okolicznych przyrost wagi antidotum leków. Nie należy korzystać z tradycyjnych over-the-counter pigułki diety walczyć wzrost masy od antydepresyjne bez konsultacji z lekarzem. Wiele pigułki odchudzające mogą mieć niebezpieczne interakcje z lekami przeciwdepresyjnymi śmiertelnych recepty.

Dieta i ćwiczenia

Jest co najmniej skomplikowane i może przede niepopularne rozwiązaniem do zwalczania przyrost masy ciała związany z lekami. Jest to również jedno z najbardziej efektywne. Bez względu na przyczynę przyrost wagi, podstawowe formuły utraty ciężaru. Zużywać więcej kalorii niż konsumować. Nawet najmniejsza ilość ćwiczeń, tak proste, jak spacer do skrzynki pocztowej, może mieć pozytywny wpływ. Ćwiczenie to nie tylko przydatne do zwalczania przyrost masy ciała, ale również okazały się mieć działanie antydepresyjne własnych.

Chociaż korzyści z przyjmowania właściwej przeciwdepresyjne mogą być znacznie większe niż na szkodę przyrost masy ciała, nadmiar tłuszczu nigdy nie jest rozwiązaniem zdrowe. Rozważyć podniesienie poziomu aktywności fizycznej przed poszukiwanie interwencji medycznej. Ćwiczenie jest nadal najbezpieczniejszym, najtańszym sposobem wszczęcia utrata masy ciała, bez względu na okoliczność.

Kot Simona: Kot i mysz

Na pewno pamiętasz cute "Szymona Cat" seriale dzieliliśmy się kilka lat temu. Działka był prosty, ale genialny: poszukiwanie uwagi i jedzenia big-eyed, sadystyczne, zawsze głodny kot irytuje jego właściciel Szymon Tofield. On robi to w taki zabawny sposób, że naprawdę go kocham!

Kot Simona: Kot i mysz

Potem pojawił się nowy film animowany o nazwie "Dog Szymonowa siostry". Od pojawienia się pierwszego kot kreskówka Simon był jednym z najbardziej popularnych kotów w Internecie. I to nie jest do niczego. Obecnie istnieje ponad 30 bajki o kota Simona. A my na Geniusbeauty.com kocham je wszystkie! Nawet ci, którzy nie lubią kotów oglądać je.

Teraz jest jeszcze jeden animowany, który jest cool, jak w poprzednich filmach. To się nazywa "Kot i mysz". Oglądaj poniżej - to jest tak urocza!

I jeszcze jedno, nie mają wspólne wcześniej:

Santa Claws

Śnieg firm

Ruchu w sieci Web: Zgłoszenia witryny i porady ruchu internetowego

Planować na swoich zgłoszeń.

Wyszukiwarki mogą potrwać nawet miesiąc do indeksu witryny. Dlatego, jeśli masz, na przykład, nowe miejsce handlu, że chcesz żyć i wysoko wg świątecznym, należy mieć to dopracowany i gotowe do składania kilka miesięcy z góry, aby umożliwić kilku cyklach składania. Jeśli witryna nie pojawia się po około miesiącu, ponownie złożyć. Jeśli nadal nie osiągnąć pozycję w wyszukiwarkach, które chcesz, ponownie strategii słów kluczowych i korzystania i ponownie złożyć.

Zrozumieć różnicę pomiędzy i katalogów.

Chociaż ludzie mogą pomyśleć, że za pomocą Yahoo! lub Google do wyszukiwania w internecie to tylko kwestia preferencji, dwa są całkowicie różne stwory: Yahoo! (i jemu podobne) są katalogi, a Google (i jej rówieśnicy) są wyszukiwarki. Katalogi, takie jak Yahoo !, LookSmart i OpenDirectory Project, są edytowane przez ludzi, a wyszukiwarki, takie jak Google czy AltaVista, zatrudniających zautomatyzowane "pająki" do "crawl" w sieci i identyfikacji kluczowych mecze. Katalogi i wyszukiwarki zarówno związek środek popularność w decydujących rankingu, a każdy katalog i silnik ma własny algorytm do rankingu witryn. Istnieją dowody na to, że coraz witryny wymienione najpierw na renomowanych katalogów opartych na ludzkich zwiększy swoje linki jakości i daje silniejsze ogólnych rankingach wyszukiwania. Po prostu wrodzone różnice między wyszukiwarek i katalogów w tył głowy, gdy jesteś umacnianie strategii marketingu internetowego i zdecydować, co internetowej metryki będzie śledzenie i jak.

Iteracyjnie dostroić słowa kluczowe i przedkłada je do wyszukiwarek.

Na niektórych wyszukiwarkach, możesz przesłać adres tak często, jak raz dziennie. Jak można nadal dostroić które są twoje najcenniejsze słowa kluczowe, można zaktualizować tytuł, meta, meta opis i znaczniki, a także swój górna i dolna-of-the-stronie treści należą do tych słów kluczowych. Zrozum, że potencjalni klienci będą korzystać z różnych wyszukiwania słów i że te poszukiwane będą ewoluować w czasie, więc nie wystarczy po prostu zrobić jeden zestaw analizy słów kluczowych i tag- i zawartości rozwoju. Bądź na bieżąco z rozwojem kluczowych poprzez użycie narzędzi monitorowania stron internetowych.

Regularnie i rozsądnie Prześlij swój adres URL.

Kiedy już opracowane treści i kodowane swój tytuł, meta, meta opis i znaczniki, przedstawienia swoich stron do wyszukiwarek. Oszczędzał swoje wnioski - więcej niż pięć stron dziennie na miejscu będzie przekraczać maksymalnie większości silników "oraz zgłoszeń dopuszczalne tylko kilka razy w tygodniu. Należy pamiętać, że wyszukiwarki regularnie odrzucić wnioski, bez ich przetwarzania. Jak można ponownie złożyć stron, można zwiększyć prawdopodobieństwo, że twoje wnioski będą przetwarzane. Ponadto, niektóre wyszukiwarki dać pierwszeństwo nowych zgłoszeń, dlatego należy regularnie aktualizować swoją stronę. Użyj tych regularne aktualizacje wykorzystać informacje zebrane za pośrednictwem swojej strony internetowej analizy, poprawy treści, słów kluczowych i projekt, aby utrzymać stronę jako świeże i odpowiednie do potrzeb klientów, jak to możliwe.

Jeżeli Twoja Firma Wynajem Weteranów?

Jeżeli Twoja Firma Wynajem Weteranów?


Lida Citroën

Gdy chodzi o znalezienie wysoko wykwalifikowanych, gotowe do pracy kandydatów, trudno znaleźć lepszy basen pracy niż weteranów, którzy poszukują zatrudnienia cywilną. Lida Citroën, dyrektorka LIDA360, LLC, stwierdza: "Firmy skorzystają na wiele sposobów z zatrudniania weteranów. Nie tylko są one rekrutacji pracowników, który jest wykwalifikowany, działa dobrze pod ciśnieniem, jest lojalny i zobowiązała się, skupia i sprężyste, i przynosi ogromną różnorodność kulturową jako część zbioru doświadczeń, ale także społeczność weterani zorientowane, kreatywny i pasjonatem ich wkład. "

Korzyści rekrutacji Weteranów

Istnieje wiele korzyści związanych z rekrutacją i zatrudniających weteranów i dobrych powodów, aby to zrobić. Pracownicy z wcześniejszych doświadczeń wojskowych mogą znacznie poprawić swoją drużynę. Stany Citroën, "weteran pracownik przynosi inny kaliber członka zespołu i lidera w organizacji." Ona nalega, zatrudnianie menedżerów "do rozważenia, co weterani spędził ostatnich czterech do 24 lat temu."

Zwraca uwagę, "Weterani byli szkoleni w odpowiedzi na wysokie ryzyko i niebezpiecznych sytuacji polegać na ich wiedzy i doświadczenia, a zaufanie do osoby obok nich z ich życia. Oznacza to, że mogą uczyć się nowych umiejętności szybko (weterani są bardzo wyszkolić), nie stroni od stresu, presji i ryzyka (weterani są sprężyste), które wykorzystywane są do zmiany (weterani są elastyczne). "To są wszystkie pożądane cechy i cechy współczesnych organizacji.

Weterani na rynku pracy

Stany Citroën, "Ponad 2,5 mln po 9/11 weterani ulegają zmianie lub są obecnie przesiedli się do życia cywilnego. Te zmotywowanych, wysoko wykwalifikowanych bohaterów, że Siły Zbrojne spędził 130 miliardów dolarów rocznie kształcenia i szkolenia powinny sygnalizować zatrudniania bonanza dla korporacji. "

Dla zbyt wielu weteranów, choć przejście do pracy cywilnej jest trudna. Citroën twierdzi, "Niestety, jak te weteranów szukać swojego miejsca w cywilnej siły roboczej, zbyt wielu odkryć, że brakuje im wgląd i wiedzę, aby skutecznie przekazać swoją wartość i konkurowania o pracę w cywilnych pracowników. W rezultacie firmy przegap tych cennych przywódców i wszystkich możliwości, które się z nimi. "Twoja firma może skorzystać poprzez aktywne poszukiwanie możliwości popełnienia Aby dodać weteranów do pracowników.

Czat wideo: Mistycyzm i duchowość Video Chat Porady

Gra The Numbers

Numerologia jest nauką o liczbach i ich wpływ na ludzkich cech i zdarzeń. Liczby, które są wykorzystywane do tego celu pochodzą z nazwy osoby urodzenia i data urodzenia. Każdy list w imieniu danej osoby ma przypisany numer. Duże liczby są sumowane aż do osiągnięcia liczby jednocyfrowej. Liczby 11 i 22 są liczby mistrzowskie, które nie są rozkładane. Numery te są uważane za mające właściwości.
Badanie numerologii jest już od wieków, wracając do hebrajskiej kabały. Praktyka powrócił na początku 20 wieku i jest teraz o wiele fachowe doradztwo dostępne. Wiele osób przed podjęciem zasięga opinii Numerolodzy istotnych zmian życiowych. Istnieje wiele miejsc, aby uzyskać porady ekspertów na numerologii i innych rodzajów mistyki i duchowości. Na przykład, nie jest forum Eksperci katalog, który zawiera listę Numerolodzy z praktyk internetowych. Możliwe jest również, aby porozmawiać na żywo z ekspertami za pośrednictwem czatu wideo i komunikatorów na żywo miejscu video chat.

Changing Channels

Channeling jest sposobem na zagospodarowywanie energii psychicznej, często komunikować się ze zmarłymi. Eksperci mogą zastosować kilka metod, aby to zrobić, tym jasnowidzenia, czytania kart tarota, kryształowych kul, analiza marzeń, medytacji i wiele więcej.
Channeling może obejmować komunikację ze światem duchów poprzez posiadanie ciała medium. Zazwyczaj ukierunkowywanie zawiera wytyczne dotyczące przyszłości, po życia i mądrości, które jest ważne, aby ludzie wiedzieli.
Channeling zapewnia doradztwo personalne dla osób w związkach, kariery zawodowej, kierunku życia i innych ważnych aspektów życia. Wiele wróżki teraz zapewnić czytania on-line, za pośrednictwem wideo-rozmowy na żywo. To sprawia, że ​​można zobaczyć i porozmawiać z medium w zaciszu domu. Jest to idealne rozwiązanie dla doradztwa personalnego.

Noisy Ghosts

Termin "poltergeist" pochodzi od dwóch niemieckich słów. "Polter" jest różnie definiowane jako pukania, dudnienie, stukanie lub głośno. "Geist" oznacza ducha. Poltergeist oznacza zatem "hałaśliwy duch". Głośne dźwięki i spadające przedmioty są typowe objawy aktywności poltergeist. Inne objawy to zaburzenia elektryczne i drzwi, które otwierają się same.
Poltergeist badano przez ponad 100 lat. Niektórzy ludzie uważają, że pukanie dźwięki i inne zjawiska są wynikiem działalności paranormalnych od osoby pod wpływem stresu. Ludzie, którzy podejrzewają działalność poltergeist może zasięgnąć porady eksperckiej u wróżki lub innych ludzi, którzy studiują paranormal activity. Możliwe jest również, aby mówić do wróżki i uzyskać porady ekspertów poprzez rozmowy wideo i innych technologii internetowych, aby uzyskać informacje i doradztwo personalne o tym, jak radzić sobie z tym zjawiskiem.

Analiza marzycielska

Ludzie są zafascynowani marzeń (od czasów babilońskich) 5000BC. Nie było babilońskiej bogini marzeń i Babilończycy interpretować również marzenia za pomocą książki. Sen interpretacji praktykowali rzymskich astrologów i kapłanów egipskich. W wielu przypadkach, marzenia były postrzegane jako porady i ostrzeżenia od duchów i ludzi spojrzała na swoje marzenia, aby podjąć decyzję w sprawie szczegółowych kierunków działań.
Chociaż sny traktowane jako zło w średniowieczu, praca Zygmunta Freuda w 19 wieku ludzie ponownie rozważyć wykonane analizy marzeń. Sen analizy i informacje są teraz dostępne na stronach internetowych i żywych ekspertów w Internecie. Eksperci korzystać z różnych technologii, w tym komunikator i czat wideo na żywo, rozmawiać z ludźmi i interpretować swoje sny.

Not So Sweet Dreams

Wiele wróżki i mistycy uważają, że nasze marzenia są bardzo ważne. Dlatego analiza i interpretacja marzeń jest kluczowym aspektem mistycyzmu i osobistej porady poradnictwa.
Chociaż każdy jest indywidualnie, istnieje kilka rodzajów marzeń, że wiele osób. Należą do nich:
* Nagości
* Ścigany
* Utraty zębów
* Latanie
* Spada
* W przypadku braku egzaminu.
Wiele informacji jest dostępnych online, aby pomóc ludziom analizować i interpretować swoje sny. Są również dostępne na żywo eksperci oferują doradztwo personalne w snach przez czat wideo.

Radzenie sobie z wróżbiarstwa

Tarot to zestaw 78 kart używanych do wróżenia. Karty wyposażone zdjęcia i symboli. Istnieje 56 kart w czterech kolorach, które symbolizują działania, emocje, intelekt i materialne obawy. Pozostałe 22 kart pokazać archetypy i żywiołu. Chociaż istnieją pewne sporadyczne stowarzyszenie kart Tarota z wróżbiarstwa i czarów, w 16 do 18 wieku, karty stał tylko prawda część filozofii okultystycznej w 18 wieku, kiedy ludzie poszukiwanych duchową poradę i doradztwo personalne z czytnikami kart tarota. Karty tarota są nadal powszechnie stosowane dziś przez wróżki i mistycy oferujących duchową poradę i doradztwo personalne.

Słowo Na Czary

Termin "czarownica" ma długą historię. Czarownice były mądre kobiety, które stosowały leki dostępne w przyrodzie, takich jak zioła, leczyć i pomagać innym. Jednak termin został również używane w odniesieniu do tych, którzy nie poszli zatwierdzony doktryny religijnej w różnych okresach historycznych. Wiedźma następnie postrzegane jako zło i heretyckie. Liczba psychicznych praktyk uważano być wykonywane przez czarownice, w tym astrologia, podnoszących na duchu i skandując zaklęcia.
Nikt nie wie na pewno, ile Wiccanie istnieją, ale ostatnie szacunki sugerują, że może być aż 408 tysięcy dorosłych w Stanach Zjednoczonych. Wiele Wiccanie teraz oferować porady duchowość i doradztwo personalne online.

Idąc The Extra-Sensory Mile

Psychiczna jest osoba, która uważa się, że jest bardzo zmysłowe zdolności. Zdolności Bardzo zmysłowe zdolności, które wykraczają poza pięć zmysłów wzroku, węchu, dotyku, smaku i słuchu. Zdolności te są uważane należy prawo do skontaktowania się w inny świat lub wymiar. Wiele wróżki oferują obecnie fachową poradą w Internecie. Możliwe jest kontakt żywo ekspertów w większości dziedzin parapsychologii i uzyskać porady ekspertów poprzez komunikatory i czat wideo.

Mistyczne czaty wideo

Internet jest wspaniałym źródłem informacji na temat mistyki i duchowości. Istnieją strony internetowe, które obejmują paranormalne zjawiska, takie jak jasnowidzenie i innych zdolności bardzo zmysłowe. Istnieją także strony internetowe, które obejmują numerologii, ukierunkowania i interpretacji marzeń.
Jedną z opcji dla wyszukiwania z mistyka i duchowość porad jest, aby odwiedzić z katalogu psychiczną online. Katalogi te wyposażone praktyków wielu rodzajów mistyki i duchowości. Eksperci ci mogą się kontaktować przez telefon, e-mail, komunikatory wideo lub za pośrednictwem czatu na żywo. Pamiętaj, aby dostać kamerę internetową, jeśli chcesz mieć dwukierunkową żywo wideo czat z ekspertem w duchowości i mistycyzmu.

Pierwsze Prywatne - Video Chat Way

Wiele osób chce zasięgnąć porady na temat miłości, relacji, kariery i życia w ogóle. Jednak nie każdy chce wyjść z ich strefę komfortu, aby to zrobić. Szukam prywatnego doradztwo on-line oznacza, że ​​ludzie mogą zachować ich okoliczności prywatne.
Znalezienie online prywatnego doradcy jest tak proste, jak robi poszukiwanie w internecie typu doradztwa, czego potrzebujesz. Czy ludzie muszą odczyty numerologii, astrologii odczyty tarota, czy pomoc ze zjawiskami paranormalnymi, są żywe eksperci dostępne online. Wiele osobistych doradców są dostępne dla sesje czatu wideo. Czasem są to jednokierunkowa, gdzie można zobaczyć i usłyszeć osobisty doradca i wpisz swoje pytania i odpowiedzi. Nawet lepszym rozwiązaniem jest zakup kamery internetowej, która pozwala na dwukierunkowy rozmów bez pisania.

Najważniejsze daty 5 letnie dla miłośników fitness

Więc to jest ten czas w roku, kiedy wszyscy ze stanu hibernacji, słońce świeci, ptaki śpiewają, a miłość wydaje się kwitnąć. Mówiąc prościej jest to czas, kiedy scena randki nagrzewa się, a coraz więcej ludzi się głodny, aby znaleźć kogoś specjalnego do akcji ciepło z (i nie tylko słońce). Tak więc w świetle letnich upałów, Fitness.com chciałby dać kilka wskazówek, w jaki sposób spędzenia letnich nocy z kimś specjalnym.

Oto 's top 5 letnie Data rozgrywki:

1. Piknik - Oczywiście może się wydawać staroświeckie, ale to może być proste, tanie, że każdy dzień mężczyzna lub kobieta może cieszyć. Weź go lub ją na małym szlak pieszy do tej specjalnej zacisznym miejscu dla dwóch z was dzielić.

Co będzie potrzebne:

Plecak
Koc
Mała chłodnica
Niektóre przekąski (orzechy, owoce, czekolada)
Woda
Kanapki
Cydr lub wina musującego

2. latawiec - To nie tylko zabawa dla dzieci, dorośli mogą też! Możesz kupić
tanie Latawiec w lokalnym sklepie dolara, Canadian Tire, czy Wal-Mart, i zabrać ukochaną osobą do wietrznej plaży. Biegać po wodzie i uzyskać latawiec wysokie. To niesamowite, jak wiele radości można mieć ze sobą coś tak prostego jak latawiec, a aparat, aby zrobić kilka zabawnych zdjęć.

Co będzie potrzebne:

Latawiec

3. Wyprzedaż skacze - To prawie jak poszukiwanie skarbów, ponieważ nigdy nie wiesz, co będzie w końcu znaleźć. Garaż Saling pozwala poznać swojego partnera więcej, zwłaszcza na temat ich smaku i stylu. Pozwala też na jakiś humorystyczny rozmowy i ćwiczenia, szczególnie jeśli wybierzesz kilka miejsc, które są blisko siebie, że można chodzić do.

Co będzie potrzebne:

Kilka dolarów spędzić

4. Mycie samochodu - to jedna dotyczy głównie mężczyzn, ale jestem pewien, że niektóre kobiety mogą arrouse partnera przez przemycie jej mężczyzny samochód w bikini. Mycie samochodów zawsze prowadzi do dokuczanie i zabawy w wodzie. Jeśli robimy to razem, nie ma prawie gwarantujemy, że walka wody wybuchnie. To wielkie dzieło zbyt dla swoich ramion, pleców i nóg.

Co będzie potrzebne:

Wiadro
Gąbka
Wąż wody
Płyn do mycia samochodów

5. Sporty wodne - Ok, więc to może być trochę drogie, jeśli nie masz łódkę lub skuter wodny. Najbardziej
sporty wodne wymagają one, a nawet wynajem nich mogą być strome. Jeśli nie masz jeden, ale ma pieniędzy do wydania na wynajem, to warto. Spróbuj narty wodne, wakeboarding, a nawet rury. Jako bardziej budżetowego godny sugestią, należy uderzyć się ze zjeżdżalni, lub grając we frisbee na plaży. To pozwoli Ci w ruchu, a nie płacąc ani grosza można jeszcze bawić się ze swoim partnerem.

Od przejdź rozprzestrzeniania niektórych letni miłość!

Główna: Lake Tahoe Wynajem Porady

Wakacje w Lake Tahoe

Jeśli szukasz podjąć wakacyjną podróż do Kalifornii i Nevadzie, można zrobić jedno i drugie!

Lake Tahoe jest bardzo słodkowodne jezioro, które znajduje się wzdłuż granicy Kalifornii i Nevadzie. W okolicy jeziora jest znany jako Lake Tahoe, czy tylko Tahoe. Ten piękny obszar jest domem dla ogromnej liczby ośrodków narciarskich, jak również innych atrakcji turystycznych.

Podczas wizyty w Lake Tahoe, który znajduje się w górach Sierra Nevada, można również grać w kasynach, które znajdują się w stanie Nevada w pobliżu jeziora.

Wspaniałe Jezioro jest znany z krystalicznie czystą wodą i panoramicznym widokiem na okoliczne regiony górskie. Lake Tahoe jest drugim najgłębszym jeziorem w Stanach Zjednoczonych na maksymalnej głębokości 1,64 metrów. Około 2/3 linii brzegowej Lake Tahoe znajduje się w Kalifornii, podczas gdy druga część jest w stanie Nevada.

Największe miasto na granicy z jeziora jest South Lake Tahoe, California, który jest na południowym brzegu. Tahoe City, Kalifornia znajduje się na północno-zachodnim brzegu jeziora. Większość ludzi nie zwraca zbytniej umysł do rzeczywistych nazw miast i po prostu zapoznać się z północnego brzegu i południowym brzegu lub z boku Nevada i boku California Lake Tahoe.

Możesz wybrać jeden z wielu wypożyczalni luksusowe wakacje w Lake Tahoe, w tym mieszkanie, kamienic tuż nad jeziorem lub w jednym z ośrodków narciarskich.

Znalezienie Wakacje w Lake Tahoe

Planując wizytę w Lake Tahoe, ważne jest, aby zrozumieć geografię. Część jeziora Tahoe w Kalifornii i leży jego część leży w Nevadzie. Mieszkańcy odnoszą się do Tahoe geografii przez wybrzeży Północnej i Południowej. Niektórzy goście wolą wypożyczyć Północna Lake Tahoe wakacje; inni wolą wynajem South Lake Tahoe wakacje.

Jeśli szukasz rozrywki i życia nocnego, udać się na południe w stronę Nevada. Rozpocznij wyszukiwanie w Internecie na wakacje za pomocą frazy wyszukiwania, jak "South Lake Tahoe czynsze wakacje." Poznasz setki wyborów, począwszy od romantycznych studio dla dwóch osób do mieszkania z dwoma sypialniami wznosi się wysoko nad jeziorem lub pięć luksusowych sypialni Ski- w, schroniska narciarskiego-out. Jeśli nie jesteś tam na nartach, z wyjątkiem 40% lub więcej poza sezonem późną wiosną, latem i wczesną jesienią. Na świeżym powietrzu, myślę północ. Korzystanie frazę "wypożyczanie Lake Tahoe północ wakacje", będziesz zadowolony z wyboru wynajem na urlop od rustykalnych domów z bali do luksusowych pałaców śpi cię i 10 lub tak bliskich przyjaciół. Niezależnie od tego, po której stronie chcesz, nie ma niedobór wakacji w domu i nie brakuje zabawy w obszarze Lake Tahoe.

Na północ od jeziora Tahoe

Śmiało i wziąć całą rodzinę do Lake Tahoe! Północna Lake Tahoe pakiety na wakacje obejmują zakwaterowanie, Kalendarium, ośrodków narciarskich i pola golfowe. I, jeśli martwisz się o swojego małego narciarza, nie bójcie się, wiele miejsc oferują wspaniałe programy dla młodszych.

Ośrodki narciarskie mają dużo, by zadowolić wszystkich grup wiekowych (w tym "nastolatki" i być "nastolatków w"). Wiele dzieci w preteen grupy mogą spróbować snowboarding, narciarstwo biegowe, rurki i inne. Zapytaj kurorty narciarskie, czy mają jakieś specjalne programy dla nastolatków!

Tahoe Keys

Tahoe Keys ma krajobrazy, zabytki, kulturę i historię-wszystko do zaoferowania każdym wieku udany urlop. Tahoe Keys wakacje może wahać się od przytulne domki (przytulić się) luksusowe penthousy i willi dla wszystkich wyjazdy wakacyjne. Dla dodatkowej zabawy w pobliskim jeziorze zimą wizyty w Dolinie skutery śnieżne! Przed skacze na jednej, ale oto kilka środki ostrożności jazda skuterem śnieżnym:

• Bądź Kierowca defensywny
• Zwracaj uwagę niebezpieczeństwa, ponieważ kask i silnika może spowodować uszkodzenie słuchu
• Uważaj na opady śniegu i noc jazdy z widocznością
• Nigdy nie myśl inne snowmobiler wie, co robi!
• Oczekuj nieoczekiwanego i uważaj na "Prawa Murphy'ego"!

Zabawa rodzinny w Lake Tahoe

Dla rodziny, która cieszy się na zewnątrz razem, Lake Tahoe jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje wynajem o każdej porze roku. Istnieje tak wiele dzieje się na ciebie nigdy nie usłyszeć: "Mamo ... Jesteśmy znudzeni." Większość ośrodków narciarskich oferuje lekcje obszar narciarskie dla dzieci i wyłączenia programów stoku. Na przykład, lekcje pełny dzień dziecka w Heavenly dla dzieci w wieku 4-13 kosztować $ 155 i obejmują nauczanie, sprzęt, kask, obiad i podnieść bilety. (Wcześniejsza rezerwacja jest obowiązkowa!) Na Rosebud, Centrum Dziecka jest centrum jednego okienka dla rodzin. Pół dnia lekcje grupowe zaczynają się od wieków 13/04 i pełnych lekcji dziennie są 130 dolarów w tym wszystkim sprzętu narciarskiego, posiłki i bilety na wyciągi.

Off stoków narciarskich, skosztować tych działań dla rodzinnej zabawy:

· Borges rodzinny kulig oraz Kirkwood kulig podjąć rodziny nad rzekami i przez las.

· Rodziny cieszyć grać śniegu poza wielkich ośrodków w Północnej Tahoe Regional Park, gdzie 5 dolarów Opłata obejmuje wybór sanki, rurki lub spodek.

· Zaplanuj rodzinny piknik na poszukiwania w Vikingshol, reprodukcji zamku Wikingów.

· Ride the Heavenly Gondola na zapierające dech w piersiach widoki o każdej porze roku.

· Krok w historii w Muzeum kabinie Gatekeeperâ.

· Niech dzieci spróbować swoich sił w budowie łodzi, akwarele i innych rzemiosł w Muzeum Morskiego Tahoe.

Po dniu zabawy, gromadzą się wokół kominka do starych gier czasowych i opowiadania. Wynajem Lake Tahoe wakacje często stają się coroczną tradycją rodzinną.

Tahoe Tour

Pobyt w Tahoe wakacje w Stateline, a będziesz zachwycony Borges rodzinne przejażdżki bryczką. Zestaw rzadkich koni wyciągnie antyczną Europejski karetkę. Miniesz Edgewood Tahoe Golf Course, przejść przez spokojnych dzielnicach, a na piaszczystej plaży. Zobaczysz, ciekawostki i dowiedzieć się kawałki historii.

Weź aparat na skarb zdjęcie rodziny karetki! Niektóre z wagonów może przewozić do sześciu pasażerów-ty może dostać się do poznania nowych przyjaciół! Przed wprowadzeniem jednego z tych wagonów, sprawdź konie. Są specjalne. Widać było konia, w którym mieszkasz spaceru obok / przez trąbić samochody? Jest to miły, alternatywnym sposobem, aby zobaczyć zabytki.

* Upewnij się targować o cenę, to połowa zabawy!

Tahoe kuchni

Czy brzuch rumblin "? Czasami trudno rozszyfrować najlepsze miejsca na posiłek wokół Tahoe wynajem. Oto kilka cennych wskazówek:

• sklepy w South Lake Tahoe
• Korek i więcej (z koszy delikatesowych i dar)
• Nachylenie Village oferuje Café 333 (z innym menu raz na 3 miesiące)
• Kawiarnia Fiore na Ski Run Boulevard (głosowało "Jeden z najlepszych miejsc do pocałunku)

Sprawdź restauracje na linii i można znaleźć takie, które oferują zniżki (a może także być w stanie uzyskać dostęp do menu, opisy, godziny, itp).

Jezioro Tahoe Zabytki

Chwyć jeden z wielu wypożyczalni Jezioro Tahoe wakacje i cieszyć się zapierające dech w piersiach widoki. Miejsca w South Lake Tahoe oferują loty balonem, które pozwalają wznieść się ponad chmury!

Jeśli zdecydujesz się pójść na wycieczkę balonem pamiętać, że pogoda jest zawsze ważne burze są szczególnie niebezpieczne z możliwością uderzenia pioruna. Deszcz i wiatr są problemy w zakresie widoczności i uszkodzenia samego balonu. Powinny latać tylko wtedy, gdy pogoda jest blisko doskonałe-niebie powinny być jasne i wiatry spokój.

South Lake Tahoe

Pobyt w South Lake Tahoe wynajem na urlop może Błogosławię was golf, sporty wodne, i zakupy. W pobliżu znajduje się ośrodek narciarski Heavely więc można cieszyć się najwyższej klasy na nartach i Stateline kasyn spędzić tę dodatkową gotówkę.

Przed upuść mnóstwo pieniędzy w kasynie, jednak być inteligentnym.

• Znać gry grasz
• Nigdy nie pić i grać jak alkohol osłabia swoje myślenie - fe!
• Ustaw limit wydatków kij do niego
• Nie należy się zbyt pewny siebie!
• Nie mów nikomu, jak dobrze robisz!

Zwiedzanie Squaw Valley

Squaw Valley było gospodarzem Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 1960 i jest obecnie drugim co do wielkości teren narciarski w Tahoe. Jednak Squaw Valley jest nie tylko do jazdy na nartach. To jest także domem dla wielu innych działań zimowych i letnich i atrakcji.

Oto tylko niektóre z rzeczy, które możesz cieszyć się podczas gdy w okolicy Squaw Valley.

Relaks w Spa
Po dniu spędzonym na nartach można zrelaksować się w spa Trilogy. Triology oferuje specjalne zabiegi spa dla wesela, panieński, par i po prostu o wszystkich innych. Możesz cieszyć peelingi cukrowe, moczenie hydromasażem, głęboki tisue masaże, maseczki, manicure, pedicure i wiele więcej.

Zabawa Rozrywki rodzinne
Przyprowadź swoją rodzinę do Squaw Valley w lecie, gdzie mogą cieszyć minigolfa, skoki na bungee, ściany wspinaczka, artyści trapez i wiele więcej w wiosce w Squaw Valley.

Sporty wodne
Cruise Lake Tahoe przez wiosła łodzi, jachtu czy motorówki. Można również wypożyczyć kajaki, narty wodne, kajaki, łodzie czarterowe i wiele więcej.

White Water Rafting
Udaj się do jednej z lokalnych rzek w pobliżu jeziora na ekscytujące przygody podróż w dół rzeki.

Gra w golfa
Squaw Valley oferuje kilka wspaniałych pól golfowych, gdzie można podziwiać przepiękne widoki podziwiać w golfa.

Zakupy
Sklep dla odzieży, biżuterii, sztuce, AGD i wiele więcej na różnych sklepów zlokalizowanych w Squaw Valley Village.

Jeśli planujesz podróż do Squaw Valley, pobyt w jednym z wielu wakacji narciarskich Jezioro Tahoe w okolicy. Znajdź jeden z wielu północnych wynajmu Jezioro Tahoe wakacje i zarezerwować rezerwacji dzisiaj.

Wycieczki Lake Tahoe

Główne atrakcje w okolicy Lake Tahoe na nartach w jednym z najwyższej klasy ośrodków narciarskich w okolicy, sporty wodne na piękne jezioro, a gra w golfa na jednym z ośrodków światowej klasy.

Jednak istnieje wiele innych unikalnych i ciekawych rzeczy do zrobienia w okolicy Lake Tahoe, w tym piesze wędrówki, jazda konna, wędkarstwo i hazardu. Jeśli jesteś na czele z Tahoe po raz pierwszy, nie przegap na jednym z unikalnych wycieczki po okolicy.

Emerald Bay Helicopter Tour
Możesz wziąć na wycieczkę helikopterem nad Emerald Bay lub innych obszarach Jezioro Tahoe w bardzo przystępnej cenie. Dowiedz się o historii i atrakcji pobliskiego jeziora Tahoe.

Gondola at Heavenly
Gondolą 2,4 mil na Heavenly zapewnia niesamowitą przygodę lato zwiedzanie. Ciesz się zapierające dech w piersiach widoki na jezioro i okoliczne góry. Dine na tarasie widokowym lub kontynuować na górę, gdzie można wypłynąć na wycieczkę.

Bryczką Tour
Będziesz cieszyć się bryczką wycieczki po urokliwych dzielnic otaczających jezioro. Jest to doskonała wycieczka dla małych dzieci, lub może to być romantyczna przygoda dla Młodej pary.

Jeśli planujesz podróż do Tahoe, Jezioro Tahoe wyboru narty, kwatery Jezioro Tahoe wynajem kabin urlop i innych Jezioro Tahoe wynajmu nieruchomości na wakacje.

Hazard w Tahoe

Na stronie Nevada w Lake Tahoe, hazard jest legalny. Wiele osób korzysta z hazardu w pobliżu Reno w stanie Nevada. Jednak na południowym brzegu jeziora Tahoe, można grać na jednym z sześciu największych kasyn w Stateline. Na północnym brzegu jeziora Tahoe, możesz wybrać jedną z pięciu największych kasyn w Crystal Bay i Incline Village.

Kasyna Stateline obejmują:

Harrah w Lake Tahoe
Harveys Lake Tahoe
Jezioro Tahoe Horizon Casino Resort
Billa Casino Lake Tahoe
MontBleu Resort Casino & Spa
Lakeside Inn and Casino

Crystal Bay i kasyna Incline Village to:

Cal-Nevada Resort
Crystal Bay Club Casino
Jim Kelley Tahoe Nugget
Tahoe Biltmore Lodge and Casino
Hyatt Regency Lake Tahoe

Te kasyna oferują 24-godzinny gier i klubów nocnych. Możesz spróbować szczęścia na nickle automatach, grać w blackjacka do świtu lub wystąpić dowolną liczbę innych automatów do gier i gry stołowe.

Istnieje również jedzenie, muzyka, picie i inne rozrywki dostępne.

Jeśli jedziesz do Stateline, Pochylić Teren Crystal Bay spróbować szczęścia, pobyt w jednym z Jezioro Tahoe wynajmu nieruchomości na wakacje w okolicy. Możesz wybrać z Jezioro Tahoe wynajem kabin wakacje, wynajem mieszkania, wynajem domu lub innych wynajmu Jezioro Tahoe wakacje.

Zajęcia w Tahoe

Z pewnością jest to ogromny nartach turystycznych zwrócić się do Lake Tahoe z kilkudziesięciu ośrodków narciarskich w pobliżu. Jednakże, jest więcej do zrobienia niż tylko w Tahoe śniegu narty.

Wiele ośrodków narciarskich, również snowtubing, sankach, jazda na skuterach śnieżnych i rakietach śnieżnych. Są wyznaczone szlaki i wydarzenia oddzielne obszary dla tych zabawnych atrakcji zimowych.

Ponadto setki pieszych i rowerowych szlaków otaczają jezioro. Niektóre trasy są bardzo proste i może być wykorzystywana przez większość gości, podczas gdy inne są bardziej długotrwałe i trudne. Jeśli planujesz turystyka w okolicy Lake Tahoe, nie idź sam. Jeśli nigdy nie podniósł w okolicy, partnerskie z bardziej doświadczonym turystą i niech inni wiedzą, dokąd idziesz, w przypadku zgubienia się. Najbardziej znanym szlakiem w okolicy Lake Tahoe jest Tahoe Rim Trail, który jest ścieżka 165 mile, że idzie dookoła jeziora.

Planując podróż do Lake Tahoe, możesz wybrać jedną z kabiny Jezioro Tahoe wynajmu lub wynajmu luksusowe wakacje wakacje w Lake Tahoe.

Te opcje zakwaterowania zapewniają możliwość pozostania w miejscu bardzo dogodnym do terenów narciarskich na jezioro lub sąsiednich. Od przystępne luksusowe, na pewno znajdziesz zakwaterowanie, które spełniają Twoje potrzeby.

Narciarstwo Śnieg w Lake Tahoe

Tysiące ludzi z całego Stanów Zjednoczonych stada do Lake Tahoe w czasie sezonu narciarskiego przeżyć jedne z najlepszych na nartach w dowolnym miejscu na świecie. Większość ośrodków narciarskich w pobliżu Lake Tahoe są na północnym krańcu jeziora - który jest najbliżej Reno w stanie Nevada. Jednak, Rajskie, Kirkwood i Sierra-at-Tahoe znajduje się na południowej stronie, prawie 80 km od Reno.

Główne Ośrodki narciarskie w Tahoe

Heavenly Valley
Jest to największy ośrodek narciarski w całej Kalifornii i Nevadzie.

Squaw Valley
Gospodarzem Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 1960, jest to drugi co do wielkości ośrodek narciarski w Tahoe.

Northstar
Jest to bardzo popularny ośrodek narciarski północnym brzegu jeziora Tahoe.

Sugar Bowl Ski Resort
Jest to średniej wielkości, ale dość dobrze wiedzieć, teren narciarski na Donner Pass.

Kirkwood Mountain Resort
Ten obszar narciarski na południe brzegu Tahoe uzyskać więcej śniegu niż gdziekolwiek indziej w okolicy.

Są też dziesiątki innych ośrodków narciarskich znajdujących się w pobliżu Tahoe. Jeśli udał się do Lake Tahoe na wakacje, rozważyć rezerwacji mieszkanie lub townhome w okolicy, a nie pobytu w większej, handlowych domku narciarskiego. Można znaleźć wiele niezależnych wakacji Lake Tahoe od ekstrawaganckie do przystępne.

Czy szukasz północno czynsze wakacje brzeg jeziora Tahoe, czy coś w południowej części jeziora, można znaleźć wiele dostępnych obiektów.

Dzień Potknięcie Wokół jeziora Tahoe

W mało prawdopodobnym przypadku, że masz swoje wypełnienie działania na stokach oraz w kasynach w Lake Tahoe, jest mnóstwo wycieczek na zapełnienie luki.

Ciężarówka do ponad Truckee. Scenic 90 minut jazdy Truckee wiatry przez Sierra Nevada. Najbardziej malownicze trasy 207 wycieczka jest Kingsbury klasy, na zachód od Highway 50 do autostrady 28. Dalej na zachód, przechodząc przez Incline Village California Route 267. Skręć w prawo na Route 267, a następnie ją do Truckee. Raz w Truckee, Centrum miasta jest lekcja historii spacery połączone ze współczesnymi specjalistycznych sklepów.

Idź na poszukiwanie skarbów. Latem i wczesną jesienią (przed śnieg pokrywa ziemię) to doskonały czas, aby pojechać do obszaru Gold Hill / Virginia City i przeszukać okolicę dla kryształów i kamieni szlachetnych. Złoto i srebro passa przez kryształy kwarcu i granitu. Duże i małe kryształy są na ziemi i schowany w zakamarkach na wzgórzach wśród większych skał. Najlepsze kryształy są często wzdłuż rowów na drodze do Silver City, zwłaszcza po wielkim deszczu, kiedy są myte z okolicznych wzgórz. (Heads up: Stosuj "Wstęp wzbroniony" znaki i uważaj na Rattlers na upalne dni!) Weź swoje skarby powrotem do wynajmu domu na wakacje; robią świetne darmowe pamiątki i upominki.

Wiele lat temu ludzie wierzyli, że istnieją szczególne uprawnienia lecznicze w naturalnych gorących źródeł. Może i tak; może nie. Bez względu na to, relaksujący moczyć doskonały sposób, aby rozkoszować się bóle z wysiłku na stoku lub ukoić ducha po długiej nocy w kasynie. Odmłodzić się moczyć w Grover Hot Springs State Park. Od South Lake Tahoe jest 35 minut jazdy przez malownicze Hope Valley, przez West Fork rzeki Carson i na wschód od US Highway 88. Powrót do spędzenia urlopu w domu odnowione i gotowe na kolejną noc zabawy.

Ciesz Lake Tahoe Wydarzenia specjalne

Z ponad 400 imprez, począwszy od "Módlcie się za śnieżne Stronami" do dziwnych rauty, konkursach i festiwalach, zawsze coś się dzieje w Lake Tahoe. Oto krótka próbka corocznych imprez w kalendarzu w Lake Tahoe:

 • Roczny maja Ski Nautique Bramy i Wakes Fun Day oraz Pro Challenge at Alpine Meadows łączy nartach lub snowboardzie w godzinach porannych na alpejskich łąkach i wakeboarding czy narty wodne nad jeziorem Tahoe w godzinach popołudniowych.
 • Elvis Dzień jest o króla na Mt. Rose. Elvis jest wszędzie. On podnoszenia bilet narciarski, dopasowane narty i nauczania lekcje jazdy na nartach. Elvis bawi się w klubach i pubach lokalnych. Narciarze don ich najlepszy Elvis look-a-jak strój. Nie zapomnij aparatu na tym zabawne zdarzenie w sobotę najbliżej króla urodziny stycznia.
 • Na marginesie kultury, Lake Tahoe jest domem dla uznanym w kraju latem Lake Tahoe Shakespeare Festival w Sand Harbor State Park. Przez ponad 25 lat, goście są rozłożone na dziewiczych plaż z wina i sera, ciesząc się Bard w najlepszym wydaniu.
 • Widzowie w każdym wieku są zachwyceni długie ake letniego Festiwalu Muzyki Tahoe. Każdego lata Festiwal oferuje szeroką gamę programów, w tym klasycznej, pop, Broadway, bluegrass, huśtawka, blues i jazz w przepięknych, głównie plenerowych miejscach w Lake Tahoe.
 • Amerykańska Century Celebrity Golf Championship Golf Tournament, który odbył się w lipcu każdego roku w Edgewood Tahoe, jest oceniany jako jeden z 25 najlepszych pól golfowych w USA publicznych Golf Digest za

Heads-up: Sprawdź kalendarz w Lake Tahoe Izb Handlu i odwiedzających centra pełną listę wydarzeń specjalnych. Planowanie z wyprzedzeniem. Wielu odwiedzających zaplanować swoje Lake Tahoe zakwaterowania około ulubionych imprez specjalnych.

Gra w golfa w Lake Tahoe

Jezioro Tahoe oferuje tuzin pola golfowe i wiosną, latem lub jesienią wynajem wakacje golf jest wspaniały wypoczynek dla facetów, dziewczyn i par. (Area kursy blisko do sezonu zimowego.), a może grać najlepszą grę w swoim życiu. Dostosuj huśtawki i Putts; mówią piłki iść dalej na wysokości 6200 stóp. Osiedlić się w swoim Lake Tahoe wynajem na urlop i udać się do zieleni.

Na południu, Lake Tahoe jest pole golfowe oferuje najlepszą wartość mistrzowskie pole golfowe Tahoe. Znajduje się na łące górskiej otoczonej High Sierra, to par 71 spektakularne pole golfowe kwestionuje wszystkie poziomy. Zielone opłaty są sezonowe w zakresie od 41- $ 74 dolarów. Tahoe Paradise Golf Course jest relaksujący 18-dołkowe pole wykonawczy z niedrogich zielonych honorariów 27- $ 57 dolarów. Chcesz grać w najbardziej ekskluzywny kurs w Lake Tahoe? Przygotuj się do przekazania ponad 250 w opłatę za grę w Edgewood Tahoe.

Skierował się na północ, Incline Village Championship i nachylenie górskich wiosek, zaprojektowane przez Roberta Trenta Jonesa, wymagają dokładności i kreatywność z trudnej sztuce z zapierającym dech w piersiach górskich krajobrazów.

Jezioro Tahoe nie śpi

Jeżeli działanie wewnątrz i gorące nocne życie są ważne, South Lake Tahoe wakacje blisko "granicy" w Stateline jest dobry wybór. Harrah, Harvey, Horyzont i MontBleu są wiodącymi South Lake Tahoe kasyn biba. Kasyno Billa zwraca więcej niefrasobliwe stron tłum i Lakeside Inn & Casino jest stonowane ulubieńcem mieszkańców Jezioro Tahoe. Z dala od stołów do gry, kluby nocne South Lake Tahoe to: Attitude, głosowali "Best of Tahoe;" blu, klub high-tech w Cabo Wabo MontBleu, klub Sammy Hagar, że przyciąga niezapowiedzianą gwiazdy rozrywki i nocne promocje.

Wakacje w narciarski Lake Tahoe

Istnieje wiele wyróżnień dla Jezioro Tahoe ośrodków narciarskich. Online, Travelzoo niedawno mianowany Lake Tahoe "Top 10 Ski Resort Choice" oraz magazyn Narciarstwo konsekwentnie plasuje Lake Tahoe do swoich 25 najlepszych Resorts. Czy jesteś początkiem, pośredniego lub biegły narciarz, jest ośrodek narciarski czeka w Lake Tahoe. Jeśli wolisz alpejskie i narciarstwo biegowe, że tam jest. I, przy stoku znajduje się na sankach, jazda na skuterach śnieżnych, wędrówki na rakietach śnieżnych, jazda na łyżwach, kuligi i przez cały rok połowów.

Z 18 okolicznych ośrodków narciarskich, Lake Tahoe twierdzi największą koncentrację ośrodków narciarskich w dowolne miejsce na narty w USA. Ośrodki narciarskie w zakresie od mały północ jezioro Granlibakke (ośrodek jedną windą głównie do początkujących narciarzy) oraz Soda Springs z dwoma wyciągami i 25 dolarów karnety na ekskluzywny Heavenly Mountain Resort na południu z 30 wyciągów narciarskich, tras narciarskich i 72 dolarów karnety narciarskie. Kirkwood Resort i Sierra at Tahoe są także popularne kluby narciarskie South Tahoe. Squaw Valley, Northstar i Alpine Meadows są popularne North Lake Tahoe Resorts. Jeśli narciarstwo biegowe jest gra, spójrz na ośrodki jak: Kirkwood Ski Resort, Northstar i Cross-Country Resort Royal Gorge Ski.

Powrót do ciepła i prywatności osobistej wakacje Dom po komfortu dniu spędzonym na stoku. Przygotować kolację i cieszyć się koleżeństwa udostępniania historie dnia przy stole przed wyruszeniem na lokalnym kasynie w nocy z hazardu i rozrywki. Albo wyobraź sobie romantyczną kolację dla dwóch i wieczorem przed kominku w naszym przytulnym mieszkanie lub Ski Chalet i tworzyć własne rozrywki.

Dojazd do Lake Tahoe i Around

Po dokonaniu rezerwacji na wakacje Dom, nadszedł czas, aby zaplanować logistykę podróży. Podróż samolotem do Lake Tahoe, większość użytkowników latać do Reno / Tahoe, Sacramento, San Francisco, San Jose lub lotniskach Oakland. Reno-Tahoe Airport znajduje się zaledwie 45 km od jeziora Tahoe i oferuje ponad 170 lotów z największych linii lotniczych. Sacramento to 90 mil na zachód, a San Francisco wynosi 200 km. W lecie jest to przyjemne jazdy od Sacramento i San Francisco, ale pamiętaj, aby sprawdzić, Lake Tahoe warunkach pogodowych i drogowych podczas jazdy w miesiącach zimowych.

Większość krajowych firm samochodowych wynajem oferuje wynajem samochodów w Reno / Tahoe International Airport. Jeśli chcesz w pełni korzystać z Lake Tahoe i zobaczyć ciekawe wycieczki, znajdziesz wynajem samochodów pomocną. Jeśli jesteś w Lake Tahoe w akcji na stoku podczas sezonu narciarskiego i nie są przyzwyczajeni do jazdy w niebezpiecznych warunkach drogowych zimą, zdecydować się na transport lokalny i wybrać na wakacje Dom w centrum akcji. South Tahoe Express oferuje transport między Reno / Tahoe International Airport i South Lake Tahoe Resorts. W trakcie sezonu narciarskiego, główne ośrodki narciarskie w regionie South Shore zapewnić bezpłatny transport codziennie (w czasie sezonu narciarskiego) do i od moteli, hoteli, domków i licznych wyznaczonych przystanków drogowych. Przez cały rok Powierzchnia usługowa autobus i tanie wózki i taksówki są powszechnie dostępne.

Smak Lake Tahoe

Nie ma widok na ziemi jak w pierwszym widokiem na Jezioro Tahoe. Graniczy zarówno Nevadzie i Kalifornii, Lake Tahoe jest wyjątkowa. Jest to najwyższy Alpejskie jezioro w Stanach Zjednoczonych. Jest również jednym z najczystszych, błękitnych jezior na świecie. Lake Tahoe trzy bilionów galonów wody jest tak oczywiste, że 10-calowy talerz biały obiad byłby widoczny na 75 metrów pod powierzchnią.

Nie ulega wątpliwości, będziemy chcieli, aby uzyskać smak Lake Tahoe od ziemi, wody i powietrza podczas Wynajem na wakacje Lake Tahoe. Chociaż jest to mniej niż 100 mil wokół jeziora Tahoe, jazdy może być niebezpieczne w ruchu zimowym i letnim może być frustrujące, ale wiosną i wczesną jesienią dysk wokół Lake Tahoe oferuje zmieniające się widoki na każdym brzegu. Wodą, MS Dixie II i królowa są autentyczne Tahoe rejsy Paddlewheel oferujących szklanym dnem oglądanie krystalicznie czystej wody, brunche szampana lub kolację / rejsy tańca pod gwiazdami. Samolotem, Balony nad jezioro Tahoe, Lake Tahoe Balony i Mountain High Balloons oferuje najlepsze doświadczenie gwałtowny wzrost wdziękiem nad łąki, góry i szumiące na błękitne wody jeziora Tahoe. Pobierz smak Lake Tahoe i przygotować się do zabawy.

Ślub: Dekoracje ślubne Porady

Bubbles ślubne

Możesz skąpić na kwiaty, jedzenie, drogie DJ, lub cena za ślub sprzyja, ale nie ma usprawiedliwienia dla skimping na pęcherzyki ślub! To chyba jeden z najprostszych, najtańszych i najbardziej pamiętnych tematów przeprowadzić ślubu. Gdzie jest Twój ślub odbędzie się? Jeśli nie ma żadnych ograniczeń w ceremonii dekoracji ślubnych wypełnić miejsce z okrągłe, białe, wypełnione helem balony. Rozpraszają je wszędzie w grupach poczuć lub poczucie bycia otoczonym przez pęcherzyki. Nie zapomnij ustawić indywidualne mini bańka ślub sprzyja się dla gości do korzystania w recepcji. Nikt nie będzie w stanie oprzeć wieje kilka pęcherzyków na swój sposób.

Jeśli chcesz, aby przesuwać granice ślubu pęcherzyki tematyczne, umieścić duże kulki gumy do żucia w ślubnych pojemników przysługę i zaproś gości do bańki dmuchanie konkurs! Wypełnij wazony z jaskrawo kolorowe kulki, aby dodać do ślubu pęcherzyki temat i użyć ich jako dekoracje weselne.

Na ślub sprzyja pomysły, zostawić gości bubble kulki do kąpieli. Gotowość do podjęcia cały ślub jeszcze pęcherzyki tematu? Rozdać arkusze folii bąbelkowej do gości i niech pop pęcherzyki. To szalone, ale zostali ostrzeżeni! Bubbles są niezwykle zabawne i zrobić doskonałe ślub sprzyja i dekoracje ślubne. Nie pozwól nikomu, że wybuch bańki pomysłu!

Nakręć własny ślub przysług

Dokonywanie własne ślub sprzyja są oszczędny sposób na stworzenie uroczych przysługi prezent dla gości weselnych, bez obciążania budżetu. Ślub dobrodziejstw nie muszą być skomplikowane, aby być atrakcyjnym i użytecznym. Domowe ślub sprzyja również pewien urok do nich i mogą być bardzo wyjątkowy, ponieważ nie można ich nigdzie kupić.

Ślub dobrodziejstw Dla Każdego

Najlepszą rzeczą o mniejszych wesela jest to, że zapewne wiecie goście trochę lepiej. Jeśli jesteś dziesiąty kuzyn dwukrotnie usunięte i wszystkie jej dzieci na weselu, nie może zrozumieć, że alkohol jest ściśle się ich wyboru menu. To dlatego, że to dobry pomysł, jeśli masz zamiar mieć wina ślub przysług, oferuje inne możliwości bezalkoholowe, które są równie atrakcyjne. Spersonalizowana butelka wody gazowanej jest tak elegancki jak butelkę wybornego wina, i to także miło.

Zamiast próbować specjalnie skierowane do ludzi, którzy wolą, aby nie pić napojów alkoholowych, zestaw butelek wina na każdym stole wraz z kilkoma butelkami wody musujące. W ten sposób goście mogą wybrać ślub sprzyja chcieliby mieć i nikt nie czuje się wyróżniony.

Aby utrzymać z wina ślubu favor tematu, wypełnić się duże szklane misy ze świeżych winogron i używać ich jako dekoracji weselnych.

Jeśli wino nie jest twoja sprawa, tam są wszystkie rodzaje ślubnych pomysłów przysługę i nic nie mówi, że musisz trzymać się z jednego typu za ślub dla każdego gościa. Wypełnij kosz z różnymi ślub przysług (pęcherzyków weselnych, na przykład, i innych dobrodziejstw tani ślub) i przynieść jeden do każdego gościa. Masz gościem wybrać swój własny przysługę ślubu. To doskonała okazja, aby powiedzieć kilka słów do gości, pośmiać, i podziękować im osobiście za to, że na swój ślub.

Pomysły Wedding Favor na swój ślub

Pomysły za ślub są częścią wystroju, część tematu i są podmioty samym sobie. Więc jeśli szukasz niektórych pomysłów za ślub, porozmawiajmy o opcjach, które są tam takie jak:

 • Zakładki
 • Srebrny Sztuk
 • Kryształ Sztuk
 • Ramki do zdjęć
 • Jordan Migdały
 • Pudełka z mennic
 • Bombonierki
 • Hershey Czekolady
 • Kieliszki do szampana
 • Skrzynki Favor
 • Gourmet Coffee
 • Herbaty specjalistyczne
 • Organza Torby
 • Tiul Torby
 • Lace Torby

Można tworzyć własne ślub przysług. Możesz szukać pomysłów za ślub w Internecie. Możesz otrzymać propozycje sprzyja ślub z Twojej rodziny, mąż się na rodzinę a nawet wedding planner. Możesz zaprojektować swój ślub pomysły rzecz od pory roku, święta najbliżsi na ślub, a nawet, w którym biorą ślub.

Cele podróży wesela oferują jedne z ciekawszych pomysłów za ślub. Ślub w kraju wina na przykład może sugerować małą butelkę wina, jako za ślub. Ślub w Disney World Disney może sugerować tematyce przysługę ślub jak pantofel szkła. Ślub w czasie Bożego Narodzenia może zainspirować drobne prezenty świąteczne zawierające cukierki i orzechy.

Możesz odkryć pomysły za ślub wszędzie iw każdej części samego ślubu. Odkryj weselne pomysły rzecz w projektowaniu ślubu, w czasie roku lub sezonu.

Nakręć własny ślub przysług

Wesela mogą być bardzo drogie. Czy robisz wszystko planuje się, w tym co do jedzenia dla recepcji, hosting wesele w domu lub w zagrodzie i konfigurowaniu kompozycji kwiatowych samemu, masz zamiar wydawać pieniądze. Im więcej osób masz, tym droższe ślub będzie. Jednym ze sposobów, można zaoszczędzić pieniądze na swój ślub to zrobić własne ślub przysług.

Homemade sprzyja ślub może obejmować takie urocze pomysły jak posiadacza znicz. Są to bardzo proste, a jednocześnie wyglądają klasyczne w swoim otoczeniu na stołach gości. Jeśli lubisz czekoladę, można wędrować po sklepach rzemieślniczych i znaleźć szereg różnych rzeczy, które można umieścić czekoladki w takich jak szkło kapcie.

Innym popularnym pomysłem na domowe sprzyja ślub jest butelki dekoracyjne piasku. Choć może to nie brzmi jak dużo rzecz, wziąć pod uwagę fakt, że za ślub powinien odzwierciedlać jakiś aspekt ślubu. Jeśli ślub jest jak plaża ceremonii i odbiór jest na serwerze z dekoracje muszle i tematami oceanu, butelki dekoracyjne piasku jest idealny. To piękno tworzenia własnych ślub sprzyja, mogą opowiedzieć historię, którą chcesz im powiedzieć i akcent motyw, który ma go akcentem.

Ozdoby na weselny stół

Dekoracje weselne nie muszą być tradycyjne bukiety kwiatów, zwłaszcza, jeśli chcesz coś innego od reszty. Pewnie masz jakieś ładne ślub sprzyja, ale czy naprawdę chcesz, aby Twoje weselne dekoracje stołowe przypominać ludziom o domu pogrzebowym? Oczywiście, że nie! Włóż cios w swoje dekoracje weselne, starając się jeden z tych pomysłów:

1) całkowicie wypełnić ogromne szklane miski z każdego możliwego rodzaju słodycze. Keep it kolorowe! Z czymś na przekąskę między posiłkami i długie kursy przemówień goście będą kochać cię na zawsze. Jeśli duże szklane miski są zbyt wiele do wypełnienia, można wypełnić długo wynikała szkła dla tego samego efektu. Bukiet je w środku tabeli z serpentyn zawiniętych wokół nich.

2) brzmią one nieatrakcyjne, ale białe zwiędłe drzewa LED wyglądają naprawdę świetnie jako ozdoby. Niestety, są zazwyczaj zbyt duże (cztery stopy) do dekoracji stołu ślub, ale można rozrzucić je po całym pokoju, a następnie rozszerzyć spojrzenie na blacie poprzez nawinięcie białe światła LED wokół centrum każdej tabeli.

3) Kolorowy piasek jest ciekawa i może być przekładane na wazony, szklanki, miski ryb, lub jakiegokolwiek wyraźnego pojemnika na intrygujący efekt.

4) Podjęcie duże kubki miska zupy typu i wypełnić je z ziaren kawy. Połóż laskę cynamonu w siebie i zorganizować kubki w kole na środku stołu.

Dekoracje weselne może być stosowany do złożenia oświadczenia społecznej (jak układanie niepsujących towarów spożywczych i pyta swoich gości, aby wnieść coś do banku żywności), dekoracje mogą być subtelne, lub jako dzikie i głupi jak utworzenie Lite Bright w każdy stół ze swoimi nazwami powiązany w kolorze białym na panelach.

Candle Ślub dobrodziejstw

Świece zrobić dobre dary, czy są one na urodziny, rocznice ślubu lub wesela. Możesz dostać świece w prawie każdym kształcie i tworzą chcesz. Na przykład, jeśli potrzebujesz na plaży ślub sprzyja, można kupić posiadaczy plażowe wiadro świeca, aby przejść do tematu. Jeśli ślub jesienią, można kupić jesienią inspirowane świece. Są świece, świece żelowe śnieżynka, świece herbaty, wota, świece, które wyglądają jak trzy-warstwowych ciasta weselne, mini filiżanka kawy świece, oraz innych świec można sobie wyobrazić.

Świece są bardzo tradycyjne, więc jeśli masz zamiar na bardziej alternatywne podejście do ślub przysług, za robienie czegoś zupełnie jak łączenie laski kadzidła razem i wiążąc je ze wstążką. Potem znowu, jeśli po prostu nie może uzyskać łaski Świeca weselne z twojego umysłu, można nadal wykonywać trochę kreatywności i oryginalności poprzez własne świece. Odwiedź sprzedawcę rzemiosła dla zestawów DIY. Zgodnie z całego tematu świecy, można również umieścić świece do pustych butelek wina i zapalić świece ich aż zacznie się topić. Topi wosk będzie tworzyć długie macki dół podstawy butelki wina, co sprzyja ślub eleganckie świeczki. Zamiast używać pełnowymiarowe butelki, spróbuj małe świece i małe butelki dla tego samego efektu.

Chic I Tanie Ślub dobrodziejstw

Po co wydawać swoje ciężko zarobione pieniądze na bardzo ekstrawaganckich ślub przysług, kiedy można kupić lub zrobić własny ślub przysług, które są równie dobre, ale dużo mniej pieniędzy? Jeśli masz mało czasu, lub nie jesteś naprawdę do sztuki i rzemiosła sceny, spójrz na różnych stronach internetowych ślubnych i iść prosto do "rozliczania" lub na stronie "sprzedaż". Nie ma sensu płacić pełną cenę, czy można dostać to, co chcesz, za połowę ceny.

Ślub dobrodziejstw się w sprzedaży dla wszystkich rodzajów przyczyn. Zdjęcie może być przerwane, poza sezonem, czy nie duże zapotrzebowanie. Kiedy rozpocząć wyszukiwanie stron ślubnych, należy pamiętać, że "luz" nie musi oznaczać, tanie. Aby utrzymać ceny w dół (zwłaszcza jeśli masz kupić w dużych ilościach) poszukaj ślub przysług, które są w przedziale cenowym dziewięćdziesiąt dziewięć procent lub mniej. W tej cenie, można dostać takie rzeczy jak zakładki, breloczki, świece, lub puszkach mięty.

Inną rzeczą, aby wziąć pod uwagę, jest to, że mały kawałek starannie owinięte tortu jest tak samo za ślub, jak nic innego. To miło, służy jako pamiątkę dnia, i jest to tańsze niż spędzać dodatkowych pieniędzy na drobiazgi.

Jeśli szukasz naprawdę wyjątkowe, tanie ślub sprzyja, spróbuj jeden z tych pomysłów:

-The Narzeczeni zanurzyć kciuki do tuszu i naciśnij je na placu bibuły z ręcznie "dziękuję" na nich.

-Tworzenie I personalizację listów do każdego z gości, dziękując im za dzielenie dzień z tobą.

-Take Mnóstwo zdjęć i notatek, co się działo na weselu i opublikować je na swojej stronie internetowej. Wystarczy zostawić gościom link do strony internetowej dla nich korzystać później.

Widzisz? Tanie sprzyja ślub może być również elegancka!

Tanie Ślub dobrodziejstw

Tanie ślub sprzyja są w różnych kształtach i rozmiarach, a może pasuje do każdego tematu ślubu. Tylko dlatego, że za ślub nie kosztuje dużo pieniędzy, nie znaczy, że nie zamierza być doceniane i dobrze przyjęty przez gości. Sztuką jest obrócenie przysługę ślub w coś szalenie twórczy i zabawy, coś goście zapamiętają na zawsze.

Musisz zdecydować, czy chcesz, aby odzwierciedlać ślub sprzyja ogólny motyw ślubu, lub jeśli chcesz ślub sprzyja odzwierciedla bezpośrednio na ciebie z rodziną, swoją osobowość, swoje nadzieje, marzenia i zabawy poczucie humoru , Oto kilka pomysłów na swoje twórcze soki płynące. To wszystko może być zmienione, aby dopasować swój indywidualny styl. Weź pomysł i biegać z nim! Przekształcić go w coś wyjątkowo Ciebie.

1) Jak o DIY zestawu favor dla gości? Jeśli masz stosunkowo duży ślub, jest czasem okres, kiedy goście czekają na młodej pary, aby wrócić z konieczności zdjęcia zrobione itp Choć goście czekają na stołach, dlaczego nie je zostawić każdego Coś na stale były zajęte? Sprzedam małe puszki weselne, małe białe kartony, koraliki, laski kleju, taśmy, błyskotki, itp Zostaw je na każdym siedzeniu z zaproszeniem stworzyć najlepszą przysługę ślubu kiedykolwiek. Cokolwiek robią jest ich zabrać do domu na pamiątkę.

2) Zamiast kupować każdemu przysługę ślub, kupić jeden lub dwa "nagrody drzwi" i poprosić gości, aby wprowadzić nazwy w losowaniu. Nagrody drzwi może być cokolwiek, od bonu Kolacja-For-Two na butelkę szampana.

3) Domowe przysmaki zawsze świetne (i tanie) ślub przysług. Nie musisz zamawiać specjalne ciasteczka na wielki dzień, zrobić własny! Jeśli nie jesteś pewien rurociągów swoje inicjały i datę ślubu na lukier, tylko cienką warstwą białego lukier na ciasteczka i zanurzyć je w drobnym białym kokosa lub błyszczące iskierki jadalnych. Umieścić jeden lub dwa w czystej organzy torbie przysługę i voila!

Wybór należy do Ciebie! Użyj wyobraźni i baw się tworząc własne tanie ślub sprzyja.

Ślub budynkiem Give Away

Istnieje wiele zabawnych rzeczy, które możesz zrobić, aby oddać centralny ślubu. Na przykład, wiele par chce zagrać w gorącego ziemniaka za pomocą łyżki z tabeli. Osoba lewej trzyma łyżkę, gdy muzyka przestaje, trafia do domu centralny.

Inne pary jak umieścić numery w rogu każdej karty miejsca. Pod koniec wieczoru, disc jockey odbierze kilka numerów losowo. Ci, których numery są nazywane dostać się do podjęcia stroiki domu.

Unikalne Ślub dobrodziejstw

Unikalne ślub sprzyja pracy naprawdę dobrze, gdy masz nietypowe lub nietypowych motyw ślubu pracować. Na przykład, spadek ślub sprzyja są łatwe do wymyślić, gdy używasz temat jesieni. Unikalne ślub sprzyja do tego rodzaju ślubu może być coś z prasowanych liści zawinięte w wstążką do kilku cebulek tulipanów umieszczonych w zwykłej torbie organzy dla gości do zakładu.

Unikalne ślub sprzyja powinna atut tradycyjnych ślub przysług. Chcesz pochodzić z pomysłów, które nie zostały wcześniej wykonane milion razy. Jeśli czas nie jest po twojej stronie, możesz zrobić poszukiwanie w internecie pomysłów w sklepach na miejscu takich jak American Bridal, na przykład, gdzie znajdziesz mnóstwo pomysłów i wyjątkowy ślub sprzyja do wyboru. Jeśli szukasz unikalnych, nietypowych pomysłów za ślub, za te unikalne ślub sprzyja:

1) wykresy Astrologia. To może mieć dowolną postać, czy kompletne horoskopy napisane dla każdego znaku astrologicznego, lub jednego znaku zodiaku i jego znaczenia na podstawie datą ślubu.

2) Weź wydruki kciuk Ciebie i Twojego małżonka i trzymać je side-by-side na pięknej kartce pergaminu (na kątem wyglądać serca). Z kolei, że do swojej "podpis" i napisać podziękowania uwagę na swoich gości za to, że nie.

3) Precle. To prawda ... precle. Kto ich nie kochać? Pobierz niektóre, które są zanurzone w białej czekoladzie i ciąg kilku na niektórych wstążki.

Miłej zabawy wymyślanie własnych łask wyjątkowy ślub i nie bój się iść w opałach. To twój ślub, Twój motyw, a unikatowy sprzyja ślub.

Tworzenie unikalnych ślub przysług

Tworząc niepowtarzalną łaskę ślubu nie wymaga wiele umiejętności. To po prostu oznacza, że ​​uważasz, że poza pole. Wszyscy mamy różne pomysły, kiedy mówisz słowo "ślub". Jedna osoba może sobie wyobrazić, bardzo tradycyjne, stare ceremonii świecie stylu z setkami osób, podczas gdy inny może sobie wyobrazić bardziej nowoczesnym stylu odbywające Renaissance ślub w renesansowej Faire z wszystkich swoich gości udział w przebraniu. Tworzenie unikalnych ślub przysług przez tworząc niepowtarzalną atmosferę ślubu.

Rozpocząć tworzenie ślub przysług przez:

 • Wybór ślubu Kolory
 • Wybór temat ślubu
 • Wybór Wedding Lokalizacja
 • Wybór daty ślubu
 • Wybór Ilość gości weselnych

Gdy już zdecydujesz się na te rzeczy, jesteś w połowie drogi do posiadania plany ślubne przewidywał. Liczba gości weselnych będzie odgrywać dużą rolę w tym, jak wyjątkowa ślub sprzyja są twoje. Jeśli im tworzenie się i planuje mieć 200 gości, chcesz dużo czasu, aby te ślub sprzyja gotowy. Niektóre unikalne pomysły za ślub, które są popularne dla niskich i wysokich wesela budżetu obejmują:

 • Szampan Kwiaty
 • Sandały Buziaki
 • Origami jedwabne chusteczki
 • Glittery Różdżki
 • Dekoracyjne Wazony
 • Świece zapachowe
 • Taśmy plecione
 • Korony Kwiaty

Porozmawiaj z wesela, odwiedzić sklepy show i ślubny wesele, odkryjesz, że istnieje wiele różnych pomysłów tam do tworzenia własnych, niepowtarzalnych ślub przysług. Spójrz na różnych pomysłów, słuchać cudze sugestie i znaleźć to, co tradycyjne i niepowtarzalne pomysły weselne, które pracują dla Ciebie najlepsze.

Tanie Ślub dobrodziejstw Czy inny sposób powiedzenia Oszczędny

Tanie ślub sprzyja oznacza, oszczędny i tani, a nie uciążliwe dla budżetu ślub przysług. Z rosnących kosztów wesela wypada narzeczonych i stajennych, aby szukać sposobów na ograniczenie powrotem na wydatki. Więc tak drogie nie oznacza wielką klasę lub wspaniały smak, tanio nie znaczy, bezklasowe lub bez smaku.

Popularne opcje ślub przysług, które są również tanie są wykonane z przysługi saszetka koronki lub tiulu. Cukierki, orzechy i cukierki miętowe są idealne dla wprowadzenia w centrum koronki lub tiulu i wiązanie go wraz z wstążką sprawia piękny ślub przysługę akcentowany. Możesz znaleźć koronki, tiulu i wstążki w sklepach tkanin, gdzie można kupić rzeczy przez stocznię.

Można również tworzyć tanie ślub sprzyja unikanie zakupów elementów, które przenoszą na ślub słowo lub małżeństwo na ich temat. Na przykład, kupić luzem w sklepie spożywczym lub partii lub nawet hurtowy klub dla Sama, zamiast zakupu w sklepie ślubnej. Duże zakupy faktycznie zmniejszyć ilość koszt na jednego przedmiotu, a przy zakupie od standardowego sklepu partii, można znaleźć dowolną liczbę elementów, które tworzą uroczy ślub bez nadmiaru łaski koszt.

Najlepsze tanie ślub sprzyja to, że nie zawsze wyglądają tanio. Nie nosić ceną. Oni nie reklamować swoje inwestycje. Reklamują swoją miłość i wiarę w siebie i Twoich gości. Piękno nie wymaga ceną i nie uderzać tanie w ten sposób złe, tanie ślub sprzyja oferuje więcej budżetowego ślub manewru dla rzeczy takich jak menu i rozrywki.

Ślub dobrodziejstw w historii

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, gdzie pomysły za ślub pochodzi w pierwszej kolejności? Te przemyślane prezenty, które spędzają czas dywagacje nad i zakup lub stworzenie do daty ślubu z czasów rzymskich. W rzeczywistości, tylko wiekami francuskich i włoskich arystokratów wyśle ​​swoich gości weselnych do domu z prezentami zwanych "bonbonnieres." Te bonbonnieres były rozdawane na weselach, urodzinach i innych wielkich uroczystości.

Te bonbonnieres były niewielkie pudełka wykonane z metalu, kamieni szlachetnych, kryształów i porcelany. Położony wewnątrz pudełka dekoracyjne i uroczy byłoby drobne przysmaki. Ważne jest, aby pamiętać, że w tamtych czasach były bardzo delikatne przysmaki i przygotowanie ich w taki sposób, to prawdziwy zaszczyt dla gości i gospodarzy. Ślub pomysły faworyzować pochodzić bezpośrednio w dół drogi historii z tych bonbonnieres.

Gdy wesele odbywa się, to jest uważany za bardzo szczęśliwe okazje i za ślub pomysły nadając szczęścia od swoich gości. Skrzynki reprezentują prezentowy a kandyzowane lub słodkie przysmaki na wewnętrznej były reprezentatywne dla rzeczywistych darów nowożeńcy dają ich gości. Ich pomysły za ślub to:

 • Płodność
 • Bogactwo
 • Długowieczność
 • Zdrowie
 • Szczęście

Tak czy tworzenia pocałunki Hershey w jedwabiu folią lub ręcznie malowane drewniane pudełka lub srebrne łyżki, pamiętaj, że oryginalne pomysły za ślub były oparte na koncepcji i dzielenia nagrodę miłości i szczęścia, że ​​dwaj z was są znalezieniem w dniu ślubu.

World Of dobrodziejstw ślubne

Wyborze sprzyja ślub może być mnóstwo zabawy, zwłaszcza jeśli nie jesteś skazany na jednym temacie lub pomysł. Nie ma nic złego w zmieszanie go i daje swoim gościom każdego coś innego, lub posiadające dwa lub trzy różne i niepowtarzalny ślub sprzyja do wyboru. Jeśli pieniądze nie można zatrudnić kogoś do kreatywności dla Ciebie. Masz szczęście! Można kupić wszystko, co chcesz dla swoich ślub przysług. Z drugiej strony, jeśli budżet jest trochę mocniej, być może trzeba będzie wymyślić kilka pamiętnych ale tanie ślub sprzyja.

Czy wiesz, że możesz kupić ślub przysług za jedyne 99 centów? Wystarczy zrobić wyszukiwania dla strony ślubne ślubne, aby zobaczyć, co jest w magazynie dla pozycji odprawy, lub sprawdzić, czy mają DIY zestawy za ślub. Jeśli chcesz, aby trzymać się z dala od bardziej tradycyjnych pomysłów za ślub, można zrobić coś śmieszne jak kartony mleka z spersonalizować swojego nowego męża zdjęcie i oświadczenie, że czyta, "Most Wanted Ameryki ... Teraz Taken", czy coś w tym stylu. Zazwyczaj zabawne i dowcipne rzeczy, które trzymają w umysłach ludzi, więc nie bój się próbować czegoś wyjątkowego w swoim ślub przysług.

Inspiracja dla nowożeńców - ślub sprzyja gości

Więc skąd czerpiesz inspirację dla swoich gości ślubnych łask? Zacznij od wyboru tematu na swój ślub, czy będzie to tradycyjna, południowy, kraj, Disney, gorące powietrze balony, gra w golfa czy cokolwiek to jest, że odwołania do Ciebie. Twój ślub tematem może być oparta na porę roku lub najbliższego urlopu. Na przykład, Halloween przysługi gości ślub może być w rzeczywistości małe dynie z cukierków i szklanymi paciorkami bransoletki wewnątrz.

Inspiracja dla nowożeńców - ślub sprzyja gości

Kiedy byłaś małą dziewczynką i marzy o ślubie będziesz kiedyś mieć, prawdopodobnie marzył o białej sukni, na długi spacer do ołtarza i bajki pocałunku, gdy zostały wydane w męża i żonę. Są szanse, że nie obejmują marzy o weselnych gości przysług, które zdobią stoły odbiór. W rzeczywistości, kiedy zaczął swoją planowanie ślubu - te ślub sprzyja gości były prawdopodobnie nawet na pierwszej stronie listy rzeczy, można było myśleć o zrobieniu lub pytań, potrzebnych do odpowiedzi w odniesieniu do planowania.

Przysługi ślub gości są o pokazanie uznanie dla swoich gości - są wyrazem wdzięczności za przybycie na ślub i dzielenie dzień z tobą. Więc może być tak poważne i uroczyste lub jako zabawy i beztroski, jak chcesz, aby je. Zazwyczaj dopasować weselne przysługi gości do tematu ślubu, tak, że będą one wyglądać na odpowiednich ustawieniach stolika. Na przykład, jedna para, która małżeństwu okazało się, były one były w ciąży około sześć miesięcy przed ceremonią, wybrali mieć srebrną łyżkę z kolorowym wstążki wiązanej do niego na ich korzyść gości ślubu.

Przysługi ślub gości może być proste lub elegancki. Mogą to być typowe lub wyjątkowe. Mogą być poważne lub zabawne. Mogą być niepraktyczne lub żartuje. Przysługi ślub gości odzwierciedlać radość, kreatywność i miłość do nie tylko osoby, z którą poślubia, ale dla gości, którzy przybyli do udziału w tym szczególnym dniu. To miejsce, gdzie można uzyskać inspirację do swoich weselnych gości przysług.

Miejsce Holder dobrodziejstw karty

Powiedz "posiadacze miejsce na karty" i wszyscy, że z tego samego tworzywa sztucznego lub metalu zacisku, która posiada trochę kart z nazwiskiem na nim na stole w jadalni formalnej strony. Nie zazwyczaj myślę maleńkich czajniki, mini buty, torebki lub muszelek. Ale to są wszyscy posiadacze kart miejsce wykorzystywane w weselach. Jeśli małe czajniki gospodarstwa karteczki z nazwiskami swoich znajomych na nich nie jest twoja filiżanka herbaty (gra słów), to dlaczego nie włączyć posiadaczy karty w miejsce karty łask posiadaczy miejsce, dodając więcej niż tylko nazwy do nich. Przesuń indywidualnie pakowane do specjalnych torebek posiadaczy kart miejsce na wyjątkowe przysług za ślub pomysł, zwłaszcza jeśli używasz posiadaczy kart czajniczek miejsce.

Spróbuj dopasować pomysły, niezależnie od typu posiadacza karty miejsca sprzyja używasz. Korzystanie małe buty czy torebki jako posiadacze miejsce karty? Tworzenie miniaturowy strony kalendarza i włóż ją do karty miejsca. Zakreślić datę ślubu i zaprosić gości na "spacer" do ciebie z wizytą na pierwszej randce rocznicy.

Posiadacze kart wspaniałe miejsce, dekoracje weselne i może być łatwo przekształcony rzeczywistego sam za ślub z odrobiną kreatywności.

Plaża Ślub dobrodziejstw

Jeśli masz ślub plaży, są szanse, twój ślub będzie dość nieformalne. Będziemy chcieli twój ślub plaży sprzyja odzwierciedlać dzień, ale przed rozpoczęciem kopania muszle i pobierania próbek piasku dać do gości, zrobić trochę badań w pierwszej kolejności. To może być rzeczywiście nielegalne wziąć piasek, kamienie, muszle, itp od plaży. Jeśli ślub na plaży poza USA lub Kanadzie, może być niezgodne z prawem, aby spróbować przywrócić niektóre gadżety znalazłeś na plaży.

Nie martw się jednak, istnieje wiele ślub plaży sprzyjać pomysły, które nie lądują w więzieniu lub płacą wysoką grzywnę. Jeśli szukasz czegoś trochę off-beat, dziki, albo głupi, za niektóre z tych plaży ślub sprzyja:

1) Podaj goście CD relaksacji dźwięk fale, krzyki mew, deszcz, itp

2) z płetwy rekina nowości prezentu. Przy odrobinie sleuthing, może być w stanie znaleźć coś końcach książki, płetwy rekina płetwy rekinów przyciski do papieru, itp

3) Dulce. Co to jest, pytasz? Dulce jest rzeczywiście jadalne wodorosty. Posiada wysoką wartość odżywczą i można kupić w lokalnym sklepie spożywczym. Jest tam suchy, liść teksturę, dzięki czemu można łatwo umieścić w małe pojemniki na swoich gości. Ten "warzywa morza" mówi się, że motorem napędowym dla odżywiania i długowieczności, więc dołączyć notatkę wyjaśniającą, co jest, co dulce to używany i jak obietnica więzi długowieczności do swojej obietnicy dzielą wspólne życie.

Więcej pomysłów na plaży sprzyja ślub, po prostu usiąść i pomyśleć o plaży. Pojemniki z tworzyw sztucznych i łopaty, koce plażowe, balsamu do opalania i meduzy są częścią doświadczenia plaży, które mogą być włączone do zgrabnych łask ślub plaży.

Porady ślubne Planowanie - Pre-Lighting Świece

Jeśli masz zamiar używać świec w ceremonii ślubnej i ozdoby do odbioru, należy zapalić je raz przed ślubem, aby złamać ich. Wiele narzeczeni mieli kłopot oświetlenie świece, które były nowe.

Proste kwiaty na śluby

Zmniejszenie liczby rodzajów kwiatów ślubnych w swoim bukietem może pomóc zmniejszyć koszty. Większą ilość danego kwiat obniża cenę. Różnica pomiędzy kosztem kilkunastu róż i że z "plantatorów tuzin róż" (25) jest znacznie mniej niż można by pomyśleć. Większość sprzedawców hurtowych nosić identyczne jakości drastycznie wyboru, który może zmniejszyć koszty. Ślub jakości róże kosztować średnio 25,00 dolarów, podczas gdy te same róże może być już za $ 30,00 35,00 dolarów dla plantatorów kilkunastu. Z oszczędności to drastyczne, upewnij się, że omówienia tej opcji z kwiaciarni.

Kwiaty ślubne Znaczenia

Chcesz dać bardzo szczególne znaczenie do bukiet? Zastanów się tradycyjne znaczenie ma umieszczenie każdego kwiatu ślubu: Czerwona róża - Miłość Żółta róża - Nabożeństwo Daisy - Purity Gardenia - Joy Sad - Beauty niebieski fioletowy - Stałość Forget-me-not - True Love czerwone chryzantemy - Udostępnianie konwalii - Szczęście

Ślub Craft Favor Pomysły

Mają czasu i energii, aby tworzyć własne twórcze sprzyja ślub? Wypróbuj jedną z tych pomysłów:
-handmade magnesy z datą ślubu i nazwiska małżonków
zwierzęta -origami (żurawie są tradycyjne Powodzenia na wesela)
-beeswax świece
-handmade mydło
-homemade cukierki lub ciasteczka

Niedrogi Ślub Favor Pomysły - Czekolada Pocałunki

Rozdawanie kreatywnych ślub przysług, które zawierają pocałunki Hershey Hershey pocałunki i uściski? Dołącz ten wiersz na słodkie Ponadto: "Całuję od pana i pani!"

Pomysły na świąteczne Wedding Favor

Christmas ślubu jest prawdopodobnie jednym z najbardziej romantycznych ustawień do organizacji ślubu i oferuje kilka niezwykłych pomysłów za ślub dla planowania ślubu Narodzenia. Zaproszenia ślubne może być w formie Kartki świąteczne a twoje obszary ceremonii i przyjęcia mogą być spowite w świąteczne dekoracje w złocie, zielonym, srebrnym lub czerwonym. Gwiazdy betlejemskie są twoje kwiaty. Wianki będzie wyglądać idealny na końcach każdego przejścia.

Na recepcji, nie martw się o stół prezent. Zamiast włączyć choinkę, gdzie goście mogą zostawić swoje weselne prezenty. Twoje wesele pomysły przysługę Christmas tematyczne ślub może obejmować, ale są daleko od ograniczona do:

 • Ozdoby
 • Prezenty świąteczne
 • Christmas Cookies

Zastanów służąc indyka i ozdoby na kolację recepcji, a może nawet wynajęcie Santa do odwiedzenia uroczystości lub być Mistrz Ceremonii. To jest twój ślub i można go urządzić w każdym tematem wybrać i zrobić to jak Boże Narodzenie świąteczne lub tradycyjne, jak wybrać. Wesela są zabawne wydarzenia i Boże Narodzenie ślub i wesele pomysły Twoich sprzyjać są liczne. Baw się z nim i cieszyć się pięknem i spokojem połączenie najlepszej dzień swojego życia z jednym z najlepszych wakacji w roku.

Unikalne kolorowe cukierki Wedding Favor Pomysły

Chcesz kolorowe cukierki, aby dopasować swój ślub? Następnie spróbuj to jako twórcze ślub przysług; spróbuj na zakupy do cukierków, takich jak M & Ms podczas wakacji pasujących twoje kolory ślubne (czyli czerwony i zielony na Boże Narodzenie, na Wielkanoc pastele, czerwone i różowe na walentynki, brązowy i pomarańczowy na Halloween).

Bukiety i kwiaty na śluby

Jeśli chcesz korzystać z ceremonii ślubnej kwiaty i bukiety druhny "w swoim recepcji, ale nie sądzę, że dobrze wyglądają po prostu leżąc na stole, mają proste wazony szklane umieszczone na stole i ustawić w nich bukiety.

Ślub Porady dotyczące planowania Kwiaty

Jeśli chcesz mieć łuk lub inny większy kwiatów układ, starają się zrobić dwa zadania. Ceremonia ślubna kwiaty na łuku na końcu nawy w kościele może również występować jako dekoracji w recepcji.

Kwiaty ślubne z Grocer

Jeśli chcesz zaoszczędzić sporo pieniędzy na swoich ślubnych kwiatów, należy rozważyć je zrobić przez kwiatowy działu miejscowego sklep spożywczy znajduje. Często bukiety i uzgodnień będzie o połowę koszty regularne kwiaciarni.

Cięcie kosztów Kwiat

Jeśli twoje serce jest na ogromnym kaskady orchidee i gardenii, szukać innych sposobów na ograniczenie ogólnej ustawy.

Zamiast pełnych wieńce kwiatowe, kwiaty mają swoje dziewczyny lub mniejsze druhny sportu delikatną poświatę dziecka oddech. Ten kwiat jest tak oszczędny, że tylko jedna łodyga w mniej niż dolara może być tyle, aby ubierać się dwa wieńce! Bukiet ślubny składa się wyłącznie z dziecka oddech i kilka gałązek fioletowym Statice byłoby również piękne i niedrogie.

Ale jeśli nadal muszą mieć storczyki, dół skali od opiekunów bukiety, to twój dzień po wszystkim!

Wedding Favor Craft Ideas - Wszystkie te woreczki!

Czy twój ślub rzemiosła rzecz idei obejmować co kilkadziesiąt małych workach Jordan migdały lub inne cukierki? Spróbuj użyć pustą tackę na kostki lodu, aby pomóc divvy swoje słodycze. Można nawet spróbować umieścić kręgi tiulu ciągu przedziałów, a następnie wprowadzenie do niej cukierki, aby pomóc wiązania worków łatwiejsze.

Opowiada kawy ślubne

Czy ty i twój narzeczony kawy aficiandos? Dlaczego nie spróbować tego wyjątkowego za ślub pomysł: dać się kawy tematyce przysługi, takie jak łyżki czekolady (można łatwo tworzyć własne) lub małe worki kawy aromatyzowanej specjalnie wewnątrz kubki.

Pień Ślub dobrodziejstw

Chcesz coś twórczego, który jest również przydatna, aby dać się w łaski? Wypróbuj jedną z tych kreatywnych ślubnych pomysłów Za: tanie książki (doskonałe, jeśli narzeczeni są zapalonych czytelników, praca w bibliotece, itp), nasiona krzewów lub innych roślin, aparatów jednorazowych, małych klatek obrazu (może to zdjęcie of the couple), cookie cutters, with a recipe attached with a ribbon.

Cheap Wedding Flowers

To cut your wedding flower costs, have the arrangements from your church or other ceremony location moved to the reception location. You'll get double the use!

Wedding Event Planning and Flowers

If you are asked what kind of flowers you're going to have at your wedding and your response is, "Those big white thingys," you better get to work! Look through as many pictures as you can access and get a feel for the style and composition that you are looking for. Familiarize yourself with the characteristics of the wedding ceremony and reception decorations and flowers that are commonly used in wedding preparation. Decide in advance whether your heart is set on large focal flowers or a delicate mixed bouquet and choose your flowers accordingly.

Thoughtful Wedding Favor Craft Ideas

Prepare "scrolls", wrapped in ribbon and decorated with little wedding rings (available at crafts stores) On each of these creative wedding favors print a good luck wish, a funny saying, an Irish blessing. Try to have a variety so not everyone gets the same message. Use pretty papers from office supply stores for the scroll, but only 1/2 a sheet for each. Scrolls can be placed at each place setting or can be arranged in a pretty basket and distributed during the reception.

Daisy-Themed Wedding Favors and Decorations

If you love daisies and are having them as unique wedding reception decorations at your wedding, consider giving out daisy-themed favors, too. You can make your own chocolate daisies using white and yellow-tinted chocolate and molds. You can also leave a fresh or silk daisy at each place setting, along with a packet of daisy seeds. One poem many brides attach to flower-themed favors is, "He loves me, he loves me not, he loves me . . . We tied the knot!"

Wedding Event Planning

Get your act together as far in advance as possible. More time means more options! The sooner you come up with your "bottom line" price the more time you will have to select a florist that can provide you with your wedding ceremony flowers at the price you are prepared to pay. Florists can vary greatly in their pricing methods and stock availability so getting many quotes and looking at samples of their finished products can help to make sure you get the best possible value.

Inexpensive Wedding Favor Ideas - Chocolate Bars

Love those chocolate bars with the wrappers that are personalized for weddings but can't afford the cost? If want a really unique wedding favor idea and you're computer savvy you can try making your own. Using a Hershey bar wrapper as a guide, design a wrapper with your names, wedding date, bridal party (looks cute if you put their names where the ingredients listing would be), etc. Print it on glossy paper and wrap them around Hershey bars you've taken the wrappers off of (you can buy these in bulk at places like Costco or Sam's Club).

Orchids for Wedding Ceremony Flowers

Instead of the extravagance and price of orchids in your bouquet, replace with cheap wedding flowers called alstromeria, the "psuedo orchid." With gorgeous blooms, three per stem, the cost is significantly lower, but the quality is wonderful!

Wedding Ceremony Decorations

Tying in the wedding ceremony decorations with the type of wedding favors you're going to choose really depends on the theme you're going with. If your wedding is going to be on a beach, you'll want beach wedding favors. The beach provides its own natural wedding ceremony decorations. Then again, if you're getting married in a church, a house, or a hall, you'll need to pull together some decorations of your own. You could have traditional flowers and bows, but why have something that makes everyone think, “been there; done that”? Go crazy, funny, and non-traditional with your wedding ceremony decorations by trying out (or modifying) some of these ideas:

1) Go with a “ball and chain” theme with your wedding ceremony decorations by draping chains across the seating area or lining the aisle with them. Just make sure to keep safety in mind so that your guests aren't tripping over everything.

2) Spoof up your wedding by doing a parody of those really over-the-top weddings you see celebrities do. Get a bunch of your friends to act like paparazzi snapping photos.

3) If you're getting married in a very non-traditional place, the variety and creativity of your decorations grow. For example, if you're getting married at your favorite zoo, using animal prints, animal shaped balloons, etc., make perfect sense. On the other hand, if you're getting married at your local fair, park, or picnic spot, think about using decorations that fit into the scenery like “bouquets” of cotton candy, fill picnic baskets with fruit like lemons and limes, etc. If you're going with a non-traditional wedding, don't wimp-out by sticking with the same old tried and true wedding ceremony decorations that have been used a million times before.

Winter Wedding Favors

If you're getting married in the crisp winter months, start thinking about the kinds of winter wedding favors you're going to give. Do you want to give warmth inducing wedding favors, or something that really reminds you of winter? Real snowballs obviously aren't going to make lasting wedding favors, but what about a personalized glass snowball? Personalized icicles are another idea that could work. On the other hand, if you're thinking of bringing a little warmth (and humor) to your winter celebrations, you might want to consider some of these options:

1) A personalized mug with a sachet of mulling spices

2) Long fresh cinnamon sticks tied up with ribbon

3) Packages of gourmet hot chocolate mixes (dark chocolate, peppermint, etc.)

4) A snowflake-shaped cookie cutter for each guest

5) Give each guest a pair of knitted white mittens with the date of your wedding embroidered or stitched into them

6) Embroidered earmuffs

7) Postcards of hot summer destinations. You could write something like, “We should have gotten married here!” on them.

8) Snow Globes

9) Personalized chap stick

10) Novelty ice cubes

You get the idea...When you have a broad theme (like one of the seasons) to work with, it's easy to come up with ideas for winter wedding favors.

Wild Wedding Favors

If you plan on having a wild wedding, why not extend that thought to the wedding favors? Anything that grows, lives, or comes from the wild is fair game. If you're getting married in the hot Caribbean sun, turn tiny wooden exotic birds into wedding favors. The best part is you can probably buy them right at the local gift shop.

There are lots of ways to incorporate animals into your wedding theme, and just as many ways to take that theme and turn it into wedding favors. You don't have to be getting married at an exotic location either. Feel like Tarzan and Jane? Give jungle gifts as wedding favors! You might consider giving each a guest a pass to the local zoo, wooden animal masks, animal key chains, animal shaped bath soaps, or even small, framed animal prints that you've created yourself. Just use a rubber stamp of an animal and lightly color it in using artist quality color pencils.

Of course, an animal theme wedding favor will end up as just another wedding favor unless it has good memories attached to it. Keep the animal theme woven throughout your wedding. Throw a few animal-themed songs into the dance mix. Hang a few “vines” for when the party really starts to pick up speed, and make sure to wear a leopard skin garter! At the end of the day, your guests will take home their wedding favors with lots of stories to go with them.

Inexpensive Food for Wedding Favors

Want to give your guests something they can nibble on? Try one of these inexpensive wedding favor ideas: Jordan almonds, mints, Hershey kisses, mixed nuts, bubble gum, fortune cookies, small jars of jam, chocolate-dipped Oreos or fortune cookies, jelly beans, gummy bears.

Fall-Themed Wedding Favors and Decorations

Getting married in September or October? Consider giving candy or caramel apples as creative wedding favors. You can sometimes find them in bulk, or if you're more ambitious you can make them yourself. Set them in waxed muffin paper cups, wrap in cellophane and tie with a ribbon.

Wedding Planning Tips - Before the Florist

Before you go to the florist to choose your wedding flowers, decide on your colors and take a look at some samples online. There are lots of e-florists, and gardening sites that have great listings of different varieties of flowers, even bouquets. You'll walk into the florist's shop with a good understanding of what you want, and lots of confidence that you'll get it!

Cheap Wedding Flowers

If you want to save money on your flowers but don't want to cut back on the size of your bouquet, ask your florist to substitute cheap wedding flowers that have the same look. For instance, instead of using white gardenias (which are very expensive) use white roses. Your florist should be able to help you match substitutes for you.

Decorations for Weddings - Candle Smarts

If your unique wedding reception decorations call for having lighted candles on the tables, make sure that they won't be in the way of guests and will be in a safe place where they won't catch napkins, clothing or hair on fire. You might also want to consider using hurricane lamps or some other glass decoration around the candles.

Wedding Flowers for the Church

If you're on a budget but still want to decorate the ends of pews or chair rows, try using cheap wedding flowers on every other row or every third row---you'll get the same effect for at least half the cost.

Bride's Bouquet: Who Pays?

Traditionally, the bride's parents pay for the bride's flowers at a wedding. Flowers for weddings are seen as a personal part of the bride's accessories and many parents (mothers especially) view buying the flowers as being a sentimental part of the wedding experience. These days wedding costs often fall along non-traditional lines, and if the couple themselves is paying for the wedding they may purchase the flowers themselves, though offering to buy at least the bride's bouquet is a thoughtful gesture from parents.

Silk Wedding Flowers

To save money on wedding flowers, you may want to consider silk flowers. One bride received her custom order within 3 weeks and spent $150 for the whole wedding party including the parents.

Wedding Favor Games

Are you and your fiance into playing games? Consider having game-themed wedding favors and decorations at your wedding. Some options are a trivia game (print on cards or on paper place mats) with questions about you and your fiance; a personalized cross-word puzzle (you can get computer programs to do this automatically); or a personalized word-search.

Decorations for Weddings - Candle Pots

Does your wedding event planning involve getting married outdoors, or does your theme have a rustic feel? Consider using small votive candles in miniature terra cotta flower pots, tied with a ribbon, as favors.

Thoughtful Wedding Favors

If you'd rather not give out favors, consider this inexpensive wedding favor idea : make a one or two-dollar donation to a charity in the name of each guest. On each table leave a small notecard explaining what you've done in lieu of favors.

Inexpensive Wedding Favor Ideas

Wedding favors and decorations don't have to be large or expensive....... a simple handwritten note or typed not/poem on colored paper..... then rolled and slipped thru rings from walmart..... would be a simple and creative idea.... It would may cost about $5.00 for 100 rings and about $2.00 for paper.

Fun Wedding Favors and Decorations

Want something creative that is also useful to give out as favors? Try one of these creative wedding favor ideas: inexpensive books (excellent if the bride and groom are avid readers, work in a library, etc.), seeds for rose bushes or other plants, disposable cameras, small picture frames (maybe include a photo of the couple), cookie cutters, with a recipe attached with a ribbon

Packaging for Creative Wedding Favors

If you'd like to give out edible favors such as mints or Jordan almonds, try one of these inexpensive wedding favor ideas for packaging your goodies: tulle circles tied with ribbon, fabric circles tied with ribbon or rick-rack, small boxes tied with ribbon to look like a present, small glass corked bottles tied with ribbon, tiny hatboxes, Chinese take-out boxes (great for fortune cookies), cellophane bags sealed with a metallic sticker, little tin watering cans.

Coordinating Wedding Flowers

Before consulting with a florist, be sure to choose your reception venue, church and dress. Picking out wedding ceremony flowers and arrangements is difficult, if not impossible, when you don't know where the arrangments will be featured.

Bargain Wedding Flowers

When shopping for wedding flowers, if there are several florists competing for your business, don't be afraid to let the higher priced florist know that you are able to get your flowers for a cheaper price elsewhere. Often they'll come down in price.

Flowers for Weddings - Know Your Blooms

If you are asked what kind of flowers your going to have at your wedding and your response is something like, "those big white thingys," then you better get to work! Look through as many pictures as you can to get a feel for the style and composition that you are looking for. Familiarize yourself with the characteristics of the wedding ceremony and reception decorations and flowers that are commonly used in wedding preparation. Decide in advance whether your heart is set on large focal flowers or a delicate mixed bouquet and then choose your flowers accordingly.

Holiday-Themed Wedding Favors and Decorations

Getting married near Christmas? Want to have wedding favors and decorations that goes along with the holidays? Try giving out Christmas ornaments as favors, or red and green candy (M&Ms are a good example), or mini-stockings filled with candy canes.

Wine and Wedding Event Planning

Getting married at a winery, or are you and your fiance wine lovers? Try giving away wine-themed creative wedding favors, such as champagne flutes filled with candy or miniature bottles of wine. Be sure to have a few alternative favors, such as chocolates or candy, for children and/or those guests who do not drink.

Unique Environmentally Friendly Fall Wedding Favors

Autumn flowers for weddings for the environmentally correct: crocus or tulip bulbs, wrapped in tulle, pine seedlings wrapped in burlap with raffia ties, or baby white pumpkin jack-o-lanterns.

Wedding Flowers from House Vendors

Try to use House Vendors as your florist to provide your wedding ceremony flowers. They have an invested interest in making your wedding day and flowers as beautiful as possible. Most house vendors give a large deposit to the house as collateral. If they do not provide A-1 service to the customer they risk the possibility of losing the account as the house vendor. A money-saving tip would be to ask the house to have the vendor deduct the house commission built into the vendor's price.

Floral-Themed Wedding Favors

Want to give your guests something that will last for a long time, or are you and your fiance into gardening? Consider giving rosebush seeds or flower bulbs as a unique wedding favor idea. Seeds can be purchased in regular or personalized packets, and bulbs look great either tied up in tulle or nestled in small boxes with Spanish moss.

One of A Kind Wedding Favor Bags

Anyone who has been to a traditional wedding has seen the tiny little boxes containing a candy or two, or those soft white lace sachet bags filled with mints. But you're looking for something different, aren't you? Tiny boxes are elegant, cute, and fun, but they're not very practical, are likely to get lost in your purse, and usually end up getting ripped, wet, or stomped on during the dance or wedding reception. So why not come up with your own, unique wedding favor ideas? It's not that hard to do, especially if you're willing to push the boundaries (just a little!) beyond traditional wedding favor bags. For example, you could:

-Wrap a single long, tapered candle inside corn husks. Tie it with raffia (you can buy it wherever retailers sell art & craft supplies) to complete the natural look.

-Head out to a used clothing store and buy clothes (jackets, shirts, etc.) with sturdy pockets in them. It doesn't matter what the clothing looks like, because you're just going to cut the pockets out of them. Fill the pockets with wedding favors for really unique wedding favor bags!

-Paper lunch bags. You can go over-the-top by creating bride & groom hand puppets with them, or just keep them simple with a strategically placed bow and a personalized stamp with your wedding date on it. Put a small bottle of liqueur or wine into each bag to finish off the gift.

-Makeup bags come in all shapes, sizes, and colors. It shouldn't be too hard to find makeup bags that match your wedding theme (at least in terms of color). Place a few individually wrapped bath salt cubes, novelty soaps, or personalized bottles of hand cream into each bag.

-Handkerchiefs. Buy boxes of cotton handkerchiefs and make sachets scrunching all four ends together with ribbon. Consider making small slits in the fabric and weaving the ribbon through so that it won't slip off. A tea candle or votive would fit perfectly under the folds of the handkerchief and the guest goes home with two gifts in one.

As you can see, one of a kind wedding favor bags are only as limited as your imagination, the amount of time you have, and the amount of expense you're willing to take on.

Functional Wedding Favors and Decorations

Make a favor part of your unique wedding reception decorations and place setting: substitute an imprinted coffee mug, champagne flute or wine glass into your place settings and let your guests know that they are to take them home as remembrances of your special day.

Flowers for Weddings Compromise

If your heart is set on a huge cascade of orchids and gardenias, find other ways to cut the overall bill. There are cheap wedding flowers out there. Instead of full flower wreaths, have your flower girls or junior bridesmaids sport a delicate halo of Baby's Breath. This flower is so economical that just one stem (at less than a dollar) can be enough to dress two wreaths! A bouquet comprised of nothing but baby's breath and a few sprigs of purple statice is simple and looks wonderful. But heck, if you still must have the orchids, downscale the attendants' bouquets. It's YOUR day after all!

Homemade Wedding Favor Ideas - Kisses and Photos

Take a favorite photo of the couple and scan it onto a computer. Size it down to make either wallet-sized copies or smaller (we had 16 pictures per page). Then go to a craft store and buy magnetic backing (the peel-off sticky kind) and put the picture on it. We put our picture with about 6 pieces of Hershey's kisses in a cellophane wrap that I tied with metallic ribbon. Everyone loved this inexpensive wedding favor idea and the guests appreciated the photo.

Wedding Planning Tips - Focus Your Flowers

If you want wedding flowers for your church but are on a tight budget, focus the flowers on the main point of action: the altar or front of the room. Flowers on the ends of pews are pretty, but everyone's going to be looking at the altar for the majority of the ceremony.

Choosing Wedding Favors and Decorations

When deciding what wedding favors and decorations to use, there are some questions you can ask to help you choose: Do you want something that will feature your names and wedding date? Do you want something that will be fun to play with at the reception? Do you want to give something that's useful? Do you want something that will last for a long time? Do you want something that will be part of the table decorations? Do you want a favor that will express both of your interests or personalities?

Wedding Flowers and Bouquet Size

Today's best selling wedding flower bouquets epitomize simplistic elegance. Eight bunched calla lilies tied with ribbon are not only economical but stunning. The "rose ball" bouquet is very popular and looks best with only a small amount of greens as an accent to the roses. Tulips dressed in the same fashion are a spring delight. With smaller bouquets and much less need for filler flowers, the savings can really add up.

Unique Wedding Favor Ideas - Par-tee Favors

Are you and your fiance both golf fans? Consider this unique wedding favor idea. Give out foil-wrapped chocolate golf balls with tees as favors---you can even have the tees imprinted with your names and/or wedding date if you'd like.

Wedding Ceremony Flowers

Instead of ordering separate flowers for wedding arrangments for the bridal table at the reception, have each bridesmaid place her bouquet along the front of the table. The bridesmaids will have a safe place to set their flowers and you won't have to pay for extra arrangments!

Practical Wedding Favor Ideas

Want to give something that's useful and also an inexpensive wedding favor idea ? Try one of these (most of them can be inscribed): matches, small notepad, bookmarks, bottle openers, pencils/pens, rulers, key rings.

Creative Wedding Favors - Give Them a Couple

If you're looking for unique wedding favor ideas , try to collect brides and groom cake toppers: antique, flea market, kitschy, handmade, plastic, cartoon characters. Present each couple with a set as a favor. In a quirky and charming way, it reminds your guests that every couple is as unique and special as you are, and makess for a great icebreaker at the dinner tables.

Skrzypce

Skrzypce
Nathan pyta: "Mam trzy zabytkowe skrzypce kupiłem na aukcji nieruchomości: dwie Stradivarius Kolorowanie i jeden. Dwa skrzypce Stradivarius jestem pewien, to repliki, jeden w Niemczech (bez daty), a jeden wykonany w Czechosłowacji 1713 r Stainer, nie jestem pewien, nie ma etykiety środka, tylko nazwa na plecach. Wszelkie informacje na temat wartości będą mile widziane. "Fałszywe skrzypce są podekscytowani i rozczarowany ludzi od wieków, z naciskiem na" zawodzi ". Oto dlaczego.

Stradivari i Przyjaciele

Nie trzeba być muzykiem, aby być pod wrażeniem, gdy słyszysz nazwę Stradivari (1644 - 1737) "Antonio Stradivari." Uważany jest za największy lutnika lub instrument strunowy ekspres kiedykolwiek. Wiele skopiowaniu go i inne Luthiers dopasowane niektóre prace Stradivariego, ale nikt nie przewyższył go. Stradivari uważa się, że na co najmniej 1000 instrumenty - 650 znane przykłady przetrwać. On wykonane nie tylko skrzypce, ale także altówki, lutnie i inne instrumenty. Możliwe jest, że uczył się u innego wielkiego lutnika Nicolo Amati, którego instrumenty ciąg są również poszukiwane dziś.

Na Skrzypce

Skrzypce Stradivariego są ujmowane z kilku powodów:

 • Tone (Jaki instrument brzmi?)
 • Reagowanie (Czy to "działa" z muzykiem?)
 • Projekt (Czy pomoc konstrukcja sprawia, że ​​dźwięk?)
 • Wizualna (Czy to jest miłe dla oka, a także grać?)
 • Precyzyjny (Czy notatki, gdzie powinny być, gdy grał?)

Arcydzieła Stradivariego były z pewnością docenione za jego życia, ale jego sława rosła pokolenie naprawdę po jego śmierci, gdy zaczął używać wirtuozi w swoich koncertach Strads. Instrumenty wzrosły na wartości, a dziś, skrzypce Stradivari może sprzedać za miliony (choć niedawno sprzedaż nie osiągnęła 10 dolarów miliona licytatorów sobą postawiła).

Jacob Stainer (1617 - 1683) był w pobliżu współczesnej z Stradivariego, a pierwszy międzynarodowo uznane lutnik z Austrii. Jego instrumenty miał znakomity dźwięk i są nadal poszukiwane przez współczesnych artystów, a niektóre ceny wzrosły o wyżej 500.000 dolarów.

Podróbki

Oczywiście, istnieje wiele podróbek do każdego oryginału. Ponieważ każdy zna wartość Strad, to ma sens dla lutników do zrzeszania się z najlepszymi. Niestety, wiele starszych skrzypce mają etykiety uznając je Strads lub Stainers; kilka etykiet mają czelność włączenia "Made in Germany", jak również. Ten artykuł zawiera kilka doskonałych sugestie dotyczące identyfikacji skrzypcach jak stare ("stare", czyli 200 lat lub więcej). Niektóre starsze skrzypce mają przeszczepy szyi, inni mają stary lakier, który reaguje w różny sposób do atmosfery niż nowoczesnym lakierem. W pegboxes może pokazać zużycie lub naprawy, ponieważ instrument został dostrojony tak wiele tysięcy razy. Jak zawsze, w razie wątpliwości na temat czegoś w co wierzę jest niezwykle cenne, szukać eksperta w instrument muzyczny podejmowania / oceny - lepiej czujesz się głupio o myślenie miałeś klejnot niż czuć głupio o sprzedaży gem za 100 dolarów i czytanie o swój błąd w papieru.

Skrzypce Nathana

Zawsze jest szansa, że ​​Nathan ma oryginałów. Bu nie sądzę. Wszystkie trzy brzmi jak możliwych przykładów fabrycznych z 20 wieku, nie mówiąc datę 1713 (Czechosłowacja została założona w 1918 roku). Etykiety mogą być podróbki, ale instrumenty mogą wszyscy mają piękne dźwięki. Nie mamy pojęcia, co Strads i Stainer brzmi jak, ale średnia cena nieokreślonego skrzypce mogą rozpocząć się na $ 200- 300; dobre skrzypce (dolny zakres profesjonalnych) będzie z powrotem 3.000 dolarów - 6000 dolarów i jest to dalej i wyżej. Sugerujemy, że Nathan się oceny jego nowej kolekcji, i nie zapomnij łuki - niektóre z nich mogą być warte tyle, ile skrzypiec!