grsail.com

lwy tribale

Tribal tatuaż lew

Tribal tatuaż lew


Pokaż swoją odważną i zaciętej strony; lub stanowią dumę trzymasz dla historii rodziny poprzez uzyskanie tribal lew tatuaż.

Jakie są Tribal Tatuaże

Tribal tatuaże są coraz większą popularność na kilka lat i od tego czasu staje się tendencja do wielu gwiazd. Te projekty wyglądają bardzo nowoczesny, ale w rzeczywistości sięgają ponad 5000 lat. Starożytne plemiona używane tatuaż jako sposób pozbyć się słaby i jako obrzęd przejścia. Jeśli kobieta nie może mieć ból tatuaż, została oznaczona jako niepożądane i dlatego nie mogli się żenić, jakby ból tatuaż był zbyt wielki dla niej, a potem był oczywiście zbyt słaby do porodu.

Wiele kultur, zwłaszcza starożytni Celtowie, plemienne wzory zostały wykorzystane do określenia zwolenników religijnej, oznaczania klanu i jak. Projekty mają głęboki sens jak lew plemiennych tatuaż może oznaczać osoby lojalność, honor, odwaga i herbu. Popularne Celtic knot jest przykładem plemienia unikalny wzór, który jest stosowany w połączeniu ze zwierzętami, takich jak lwy, psy i ptaki.


Tribal tatuaż lew
Celtic projektu Tattoo lew

Tribal tatuaż lew

Tribal tatuaż lew
Celtic projektu Tattoo ptaków

Tribal tatuaże dziś zrobić nie jest łatwo mieć głębokie znaczenie poza patrząc chłodnym i są znane jako "neo-plemiennych".

Gwiazdy z Tribal Tatuaże

Lista gwiazd z plemienne tatuaże to takie, które jest kim, jak Mike Tyson, który ma bardzo duży i bardzo zauważalny neo-plemienny tatuaż na jego twarzy; Angelina Jolie, wśród wszystkich jej atramentu ma plemienny tatuaż na brzuchu; i Alyssa Milano z WB Czarodziejek i kto tu rządzi się jedną umieszczone na jej szyi.

Tribal tatuaż lew

Spośród wszystkich plemienne tatuaże, które można uzyskać, nie wiele dopasować piękno i grozę lew z plemiennych tatuaż.

Znaczenie Tribal Lion Tattoo

Obejrzeniu thru wszystkie plemiennych tatuaży i od tego czasu rozliczane na plemiennych lwa, ale co teraz? Lew symbolizuje wiele rzeczy w wielu kulturach, więc co to oznacza dla Ciebie? Dowiedzieć się, jego znaczenie dla Ciebie, nie musisz z projektu, który jest naprawdę wyjątkowy i bardziej nadaje się do Ciebie.

Lew reprezentuje:

 • Wytrzymałość
 • Moc
 • Nieodpłatnie
 • W niektórych kulturach, lew jest reprezentacyjne Boga jako w Chronicles CS Lewisa z Narnii
 • Odwaga
 • Przewaga
 • Wigor

Jeśli którykolwiek z tych cech przypominają ci, wewnątrz lub na zewnątrz, a następnie Lew może być plemiennych sztuki dla Ciebie. Oczywiście, może po prostu to, co to oznacza i jak spojrzenie tego. Niezależnie od tego, dlaczego wybrać lwa być zdobi na skórze, to na pewno wygląda dobrze, jeśli odebrać prawo artystę.

Artwork Lion Tattoo Tribal

Część popularność tatuaży plemiennych jest to, że są one łatwe do narysowania dla amatora artysty tatuażu. Jeśli chcesz plemienny projekt, który obejmuje skomplikowany wzór, podobnie jak węzeł celtycki lub innej sztuki, może chcesz znaleźć doświadczonego artystę z obszernej książki o podobnej pracy. Patrząc na sztuki plemiennej kluczowym wskaźnikiem dobre tribal jest symetria projektu. Jeśli są one symetryczne jest oznaką dobrego rzemiosła. Pamiętaj, że tribal mogą być proste lub tak skomplikowane, jak chcesz Celtic Knot. Starożytni Celtowie często używane węzeł jako znak życia, zmiany pór roku, nigdy nie kończącą się koło życia. Możesz mieć lwa wyciągnąć jak sam węzeł (podobnie jak psa tatuaż Celtic) lub możesz mieć węzeł utworzony i lwa umieszczonego na górze.

Dzieł sztuki i Tribal: Tribal sztuki jest cool wszystko na własną rękę, ale dlaczego nie podejmuje ostre szczyty i krzywe i przeplatają je z pięknem głowy doskonale stworzył lwa? Tribal przeznaczony jest pierwszy potem drugi kawałek jest zorientowali się później, aby zobaczyć, jak będzie oddziaływać. Możesz także zrobić serię dolnej powrotem tatuaże stylu jako granicy, który otacza inny kawałek sztuki, jak głowę lwa.

Tradycyjna sztuka Tribal: zwykle stylu tribal jest używany do tworzenia głowę lwa jako jednego stałego tatuaż.


Tribal tatuaż lew
Tribal Lion Wieniec

Tribal tatuaż lew
Ożywione Tribal Lion

Tribal tatuaż lew
Dolna Powrót Tribal

Tribal tatuaż lew
Proste Tribal Lion

Artdeco Tribal Sunset Makeup Collection

Ta kolekcja makijaż sprawia, że ​​chcesz od razu jechać na wakacje do egzotycznych krajów odległych. Nowe elementy są nazywane Artdeco Tribal Sunset. Są to luksusowe produkty bronzer i cenne pigmenty do sezonu letniego 2013.

Artdeco Tribal Sunset Makeup Collection

Paleta cieni jest pieczone w centrum uwagi. Ta technologia pieczonych cieni została wybrana w celu zwiększenia pigmenty. Nowe palety są mieszaniną 3-4 kolorów, które są idealne do tworzenia wielowymiarowych makijaż oczu. Oferowane są cztery kolory: brązowy, zielony marmur marmur, marmur niebieski, fioletowy i marmuru.

Artdeco Tribal Sunset Makeup Collection

Kremowe falowanie jest w dwóch odcieniach: 02 i 07 Golden Glow opalony Glow. Został on opracowany na opalonej skórze.

Artdeco Tribal Sunset Makeup Collection

Kompaktowy proszku bronzer zawiera SPF 15 i oleje nawilżające. Istnieją dwa odcienie to: 02 i 07 brązujący Tribal Tribal Sunset.

Artdeco Tribal Sunset Makeup Collection

Tricolor rouge zawiera witaminy C i E.

Artdeco Tribal Sunset Makeup Collection

Spray brązujący stopa jest produkowany w trzech odcieniach: 3 Sand Sun Tan, 5, 8 Desert niedz

Artdeco Tribal Sunset Makeup Collection

Nowe elementy do ust trzy zostały przedstawione. Balsam nawilżający wargi, że wygładza zmarszczki jest w dwóch odcieniach: 37 Translucent Dziecko Rose i 39 Translucent Wood Rose. Istnieje również klasyczne szminki w kolorze pomarańczowym pastelowych kolorach i perłą w trzech odcieniach szminki:

 • 340 Pearl Lato Kwiatów,
 • 352 Pearl Hypnotic Brąz,
 • 356 Pearl Złote Praliny.

Artdeco Tribal Sunset Makeup Collection

Odporne ceramiczne polski paznokci jest produkowany w czterech odcieniach:

 • 231 Cosmopolitan Zielona,
 • 249 Solar Ray,
 • 268 Lato Kabaret,
 • 274 Purpurowy barokowy.

Artdeco Tribal Sunset Makeup Collection

Afrykański tribal Body Art

Afrykański tribal Body Art


Wiele z dzisiejszych sztuki ciała mają swoje korzenie w sztuce afrykańskiego plemienia ciała. Od skaryfikację do farb ciała, ozdoba ciała od dawna poważane w wielu afrykańskich plemion.

Rodzaje Afryki tatuaże

W wielu plemionach, trochę ubranie noszone jako ciało postrzegane jako płótno do dekoracji. Ozdabianie ciała i transformacji doszło w razy w życiu człowieka i dekoracji uważano poprawić stan i piękno człowieka.

Podczas beadwork i biżuteria były również często stosowany jako środek upiększanie, istnieje kilka rodzajów sztuki ciała, które dominują.

Nacinanie

Tribal nacinanie jest sztuką bliznowacenie skóry w ozdobne wzory. Blizny mogą być pakowane z farb lub barwników tworząc elementarne tatuaże, pełnych brudu, tworząc duże, wypukłe bliznowców lub w lewo w cienkich, delikatnych wiruje.

Body Paint

Biała i czerwona farba ciała ochry jest używany do dekoracji twarz i ciało z wielu powodów. Barwniki ropy, glina, kreda i roślinne są stosowane do tworzenia wzorów dekoracyjnych znaczące na miejsce człowieka w życiu. W niektórych szczepów, malowanie ciała stosuje się więcej jak ubrania, z wytworzeniem "dzienny" ubranie noszone przez krótki okres czasu.

Błoto

Kolorowe szlam mogą być stosowane w miejsce farby ciała do dekoracji nie tylko ciała, ale również włosy. Włosy mogą być pokryte grubą warstwą kolorowego błocie przed szczególnych wydarzeń w życiu człowieka.

Golenie

Golenia linii włosów aż będzie gładkie przed obejmujące resztę włosów w kolorowym błoto mogą być podejmowane przez niektórych mężczyzn wchodzących w okres dojrzewania.

Body Piercing

Piercing wargi, uszu lub nosa jest powszechną formą sztuki ciała afrykańskiego plemienia. Piercing może być ozdobiona kości, kości słoniowej wtyczek, brązu lub innego biżuterii metalowej, jak i muszli i kręgów ryb. Rzadziej rodzaj biżuterii było, więcej było cenione, są wykorzystywane do handlu, a nawet pieniędzy w niektórych przypadkach. Noszenie tej biżuterii w organizmie może być oznaką bogactwa i statusu.

Przyczyny Afryki Tribal Body Art

W zależności od plemienia, może być kilka powodów, dla których sztuka ciała mogą być podejmowane.

Nacinanie

 • Po wejściu dojrzewania
 • Po ślubie
 • Aby upamiętnić wydarzenie
 • Aby wyświetlić status społeczny

Body Paint

 • Do codziennej dekoracji
 • Podczas uroczystości
 • Podczas zalotów lub randki
 • Na wesela
 • Do porodu
 • Jako wskaźnik wieku

Wpływ afrykańskiego tatuaże Dzisiaj

Wiele tradycji i upiększania i rodzaje dekoracji ciała może nam praktykują dziś sięgają afrykańskich plemiennych korzeni. Body painting, malowanie twarzy, tatuaże henną, nacinanie i piercing ciała mogą być śledzone do afrykańskiej sztuki ciała.

Co jest najbardziej interesujące jest to, że jak wiele plemion zaczynają zostawić praktyce dekoracji ciała, te sztuki ciała zaczynają rosnąć popularność w zachodnim świecie. Choć powszechne niegdyś nacinanie przez wiele plemion afrykańskich, to można teraz znaleźć tylko w kieszeniach. Wertykulacji jako forma przebudowy ciała w Stanach Zjednoczonych, a zaczyna nabierać tempa jako alternatywa dla tatuażu.

Body painting oraz malowanie twarzy długo się bardziej powszechne rodzaj dekoracji imprez, takich jak imprezy dla dzieci na zachodzie, podczas gdy praktyka nadal maleć wśród plemion w Afryce. Podczas rodzaje pigmentów, biżuterii ciała i aplikacji metod różnią się znacznie między dwiema kulturami, nie ma wątpliwości, że ta historia zmieniła ręce.

Dowody afrykańskiej sztuki ciała znaleziono sięga tysięcy lat. Ten bogaty i dekoracyjne praktyki i nadal dominuje kultura plemion we wszystkich obszarach kontynentu, podczas gdy to robi jego drogę na zachód. Zastanowić się afrykańskiej sztuki ciała podczas następnego włączenia się w dekoracji ciała i uważają historię tego pomysłowy praktyce!

Wodnik Tribal Tatuaż

Wodnik Tribal Tatuaż
Streszczenie symbol plemiennych Wodnik

Jeśli zdarzy ci się być Wodnik i szukasz czegoś innego niż średnia zodiaku tatuaż, tribal tatuaż jest conside Wodnik. Połączenie tych dwóch elementów w jednym projekcie może dać tatuaże unikalną perspektywę.

O Wodnik Tatuaże

Wodnik Tribal Tatuaż
Wodnik triba glifów; Dolny rząd, w środku

W 11. znak zodiaku, istnieją liczne tatuaże i symbole astrologiczne, że ktoś może dostać się do uczczenia Wodnik. Istnieją trzy główne symbole, które reprezentują znak Wodnika: okaziciela wody, Glyph (dwa równoległe i faliste linie), a woda sama. Każdy z tych obrazów przynosi innej strony znaku.

Okaziciela wody jest klasyczne przedstawienie oznaczenia jako liberalna humanitarnej. Woda jest przedstawienie wagi i obowiązek wobec innych Wodnik ma. Te męskie wizerunki samego okaziciela wody łączy znak potężne i elastyczne jednostki. Nawet przepływ wody z dzbanka jest symboliczny znak roli w kontrolowaniu ruchów trwa.

Glyph jest chyba najbardziej popularny symbol tatuaż znaku. Dwie linie stanowią nie tylko swobodę, która jest obecna w Wodniku, ale woda. Czy woda jest symbolicznie wypływająca z dzbanka lub porusza się w oceanie, Wodnik jest poświęcony ewolucji. Ruch wody jest wielki symbol na znak. Łącząc to z Wodnika elementu powietrza, wody symbolizuje zwinność w Wodniku. Czy debaty lub wybierając ubrania, Wodnik jest zawsze dowcipny i szybkie do ponczu.

O Tribal wzory

Tribal tatuaże są popularne w świecie atramentu. Tribal tatuaże są zazwyczaj ciemne (i bardzo często po prostu czarny) i obejmuje obfite pracy linii. Zamiast być wyszukane i realistyczny, plemienne tatuaże są zazwyczaj ozdobnych i zaproponować tylko podstawy projektu. Tribal tusz równoważy także atrament z pustego miejsca na tatuaż stworzyć więcej pracy graficznej. Celtic tatuaże projektu zawierają także małą plemienną atmosferę, choć tak naprawdę są różne gatunki w sobie.

Stwórz własną Wodnik Tribal Tattoo

Jeśli już myśli łącząc tradycyjne elementy plemienne z wpływami Wodnika, istnieje wiele pomysłów na Wodnik plemienne tatuaże, które można dostosować.

Wodnik Tribal Tatuaż
Tribal symbol Wodnik; Dolny rząd, w środku

 • Korzystanie plemiennych linie nakreślenie ciało i ruch okaziciela wody może zrobić wielką ramienia tatuaż. Można nawet użyć dodatkowych plemiennych lub celtyckie wzory poza początkowym zdjęcie, aby utworzyć znacznie większy kawałek.
 • Ponieważ projekt jest linia oparta już, glifów Wodnik działa świetnie na plemiennych pracy. Chociaż można uzyskać prosty glifów w plemienne, można również mieszać wzór z dopasowania ciemne kolory w samej konstrukcji. Jeśli jesteś zainteresowany pozostaje wierna czarny tribal sztuki, można mieszać projektu przez gry z wielkości i proporcjach. Być może dla plemiennych sztuki, druga linia w glifów jest większy i unoszeniem. To twój tatuaż, więc rób co chcesz!
 • Woda może być trudne do reprezentowania w obrazie tatuaż. Jednakże, można użyć plemiennych pracy wymyślić szczegółowe przedstawienie poruszającego się ciała wody, która pozostaje wierna Ciebie, plemienne tatuaże i Wodnika.
 • Dla prostszego kawałku, dzbanek Wodnika można podpisał w stylu tribal (patrz zdjęcie). Możesz stworzyć swój własny pomysł, co dzban wygląda.
 • Innym pomysłem jest pokazanie konstelacji Wodnika w plemienne. Ponieważ linia oparta jest gwiazdozbiór już, to nadaje się dobrze do stworzenia potężnego plemienia kawałek ..
 • Jednym z najbardziej popularnych rodzajów tuszu tam są plemion zespoły. Można ładnie zawierać dowolny symbol Wodnik w środku ładny tribal opaska.

Słowo końcowe

Jeżeli praca jest się plemiennych Aleja i twój chcesz włączyć Wodnik w sztukach, masz wiele opcji. Zachować otwarty umysł i stworzyć utwór, który jest prawdą dla Ciebie ponad wszystko. Po tym wszystkim, będziesz ten z tuszem na swoim ciele!

Tribal Niższe Powrót Tatuaże

Tribal Niższe Powrót Tatuaże


W ciągu ostatnich kilku lat, plemienne tatuaże niższe powrotem ponownie rośnie popularność. Ten rodzaj tatuażu wygenerował dużo uwagi i nie wszystko to jest dobre. Niższe powrót tatuaże znaczy więcej niż implikacją jest "target", jak stwierdzono w Wedding Crashers film.

Tribal Art Tatuaże: Nie tylko Chic

Ci, którzy otrzymują plemienne tatuaże zrobić, ponieważ są one uosobieniem szyku. Wyglądają dobrze i są bardzo uderzające. Mężczyźni i kobiety, zarówno cieszyć plemienne tatuaże artystyczne. Praca za plemiennych tatuaż jest dużo głębsza niż wygląda, jak jest głęboko zakorzenione w obrębie kultur Polinezji i Azji Południowo-Wschodniej.

Tribal Tatuaże są monochromatyczny charakter i zostały stworzone z wyszukanych technik i narzędzi ręcznych. Tribal tatuaże zostały wykorzystane w celu przedstawienia jedynek podróż w życiu, jako środek do psychiki wrogów w bitwie lub mają religijne znaczenie. Sztuka plemienne tatuaże znaleziono na mumie z epoki brązu z tatuażami na całym ciele.

Popularność Tribal Tatuaże dolnej części pleców

Ten styl tatuaż jest bardziej popularne wśród kobiet, jak podkreśla naturalny żeński krzywej i jest zazwyczaj przedstawiciel własnej płciowości. Niektórzy mężczyźni również uzyskać je, ale są one zazwyczaj jeden z wielu elementów za zadanie wypełnić cały zakres tyłu. Popularność dolnym tylnym tatuaż zmalała na przestrzeni lat, ale ponieważ zaczął comeback.

Niższe powrót tatuaże są zazwyczaj podłużne i umieszczone poziomo, tak aby konstrukcja spada naturalnie wzdłuż krzywizny pleców. Uważa się, w celu zwiększenia formę żeńską, ponieważ zwraca uwagę na tym obszarze. Choć uważany dość nowy styl tatuaż to już od setek lat, w rzeczywistości ma połączenia z kilku starożytnych religii. Dolnej części pleców jest czczony przez wielu religii jako miejsce przechowywania energii duchowej. Ta sama idea znajduje się w życie chi i pola południk mówi się w kulturach wschodnich. Joga jest także zwolennikiem teorii energii znaleziono w dolnej części pleców i tatuowanie tej dziedzinie była postrzegana jako sposób, aby zwolnić tę zmagazynowaną energię, aby dopasować się do niego.

Istnieje kilka powodów, które sprawiają, że niższy powrotem kawałek doskonałej nieruchomości, w którym, aby uzyskać tatuaż:

 1. Jeżeli osoba jest wytatuowany jest duchowa to obszar będzie miał większy sens
 2. Pleców oferuje dużo miejsca do pracy, tak, że nawet stosunkowo mały człowiek może jeszcze dostać duży tatuaż
 3. Pleców pozostaje względnie spójne względem wielkości i kształtu poprzez wiekowych i niewielkie wahania masy ciała co czyni go idealną lokalizację do trwałego tatuażu
 4. Tatuaż na dolnej części pleców mogą być łatwo ukryte przez noszenie spodni i koszuli

Z każdego dobrego powodu, aby uzyskać niższe powrót tatuaż zawsze istnieją powody, aby nie zrobić sobie tatuaż na dole pleców:

 1. Dolnej części pleców może być bardzo bolesne i plemiennych się tatuażem tatuaże dolne plecy wydają się być dość duże, nie mówiąc już gruba i wypełnione czarnym, dzięki czemu doświadczenie przedłużone
 2. Tatuaże na dolnej części pleców jest przesadzone i nie jest unikatowy lub modne
 3. Negatywne konotacje wydają się obracać wokół tego typu tatuaż nicknaming go "znaczek włóczęga" co brzmi brudne

Pomimo możliwych powiązań negatywności z niższym powrotem tatuaż powinien dostać coś, co Ci się podoba i może się pochwalić, a jeśli zdarza się na dolnej części pleców, to tak będzie. Dolnej części pleców tatuaż może dokonać innego silnego pokazano jako dzieła sztuki i istnieją różne style można zatrudniać w celu spojrzenie wyjątkowa.

Spróbuj użyć celtyckie wzory, w szczególności psa lub kota i połączyć je z pracy w stylu tribal. Azjatycki, jak smoki, mogą być połączone w plemiennej strukturze. Zamiast normalnego podłużny wzór Dlaczego nie spróbować czegoś okrągły zamiast:

Tribal Niższe Powrót Tatuaże

Tribal Niższe Powrót Tatuaże

Tribal Rose Tatuaże

Tribal Rose Tatuaże


Wiele kwiatów zdobią skórę miłośników tatuażu, ale nie były aż tak popularne jak róża, i że zawiera tribal wzrosła tatuaże.

Rose

"Czy róża pod inną nazwą jak słodki zapach?" Przez tysiące lat, róża jest symbolem piękna i doskonałości, który został czczony przez poetów i innych autorów podobne. William Shakespeare nie napisałby tej słynnej linii o mniejszym kwiat; piękna róża, co sprawia, linia śpiewać.

Róże są kwiaty, które rosną na krzew Rosa, a jest ich ponad sto gatunków dzikich róż, które istnieją na Ziemi. Ponadto istnieje wiele innych gatunków, które były hodowane na ich właściwości. Istnieje wiele różnych kolorach róż, z czerwonym, do różowego, do bieli, a prawie każdy inny odcień można myśleć. W rzeczywistości, tylko kolor róży, która nie została jeszcze opracowana jest niebieska róża, a nauka nadal pracuje na jednym. Róże, które często widzimy dzisiaj w naszych ogrodach i sklepów kwiaciarni "nie są podobne do oryginalnych dzikich róż z przeszłości. Większość współczesnych róż były hodowane dla ich kolory i trwałość, tak wiele straciły swój naturalny piękny zapach i niedoskonałości.

Historyczne Rose Zdjęcia

Tribal Rose Tatuaże

Róża nie tylko popularny w prozie i poezji - wielu innych artystów wykorzystali ten kwiat jako inspiracji dla ich twórczości. Nawet perfum, zachwycony zapachem tym jedwabiście-petaled zarodku, są znane spędzić swoje życie stara się uchwycić piękno i naturalny zapach róż.

Niektórzy malarze spędzić lat próbuje uchwycić piękno jednego rodzaju róży lub etapu w życiu Rose. Jako święty hołd kilku bogiń (w tym egipskiej Izydy i rzymskiej Afrodyty), wielu artystów włączone te kwiaty w obrazach ukazujących uczciwych panie. Róże odgrywają również dużą rolę w kulturze chrześcijańskiej, nawet w chrześcijańskich tatuaże tematycznych. Róża, zwłaszcza pączek róży lub czysta biała róża, jest popularnym symbolem Maryi Panny. Katolicy często poświęcić te kwiaty do Dziewicy Maryi podczas specjalnych mszy i uroczystości religijnych.

Róże są również często grał role w zalotów kobiet. Dla wielu kobiet, róża (lub tuzin róż) jest zdecydowanie do ich serca. Czerwone róże symbolizują pasję, że petent czuje dla odbiorcy, a czerwony i biały może reprezentować zarówno pasję i długotrwałą miłość. Ideał doskonałego róży, czy w prawdziwym życiu i postaci kwiatu, lub w sposób artystyczny, jest, że wielu ludzi spędza całe życie szukają.

O Tribal Rose Tatuaże

Wiele osób wybiera róże przynajmniej część, jeśli nie wszystkie, obrazu dla ich tatuaż. Reputacja róży dla miłości, czystości i piękna zrobić to popularny obraz dla kobiet, które chcą przekazać te uczucia w ich ciała sztuki. Tribal wzrosła tatuaże dodać twist do tego wzrosła grafiki, który może wnieść tat różni się od typowego róży. Tribal wzrosła tatuaże można tuszem na czarno, lub mogą one zawierać kolorowe róża z czarnym tribal pracy otaczającego kwiat. Ta praca może być plemiennych skomplikowany lub ciemne linie mogą stanąć w ostrym kontraście do delikatnej róży.

Tribal Rose Tatuaże

Rose Tattoo Tribal Pomysły

 • Mój tatuażu atramentu ma wiele plemiennych tats róży
 • Tatuaż Johnny ma również kilka plemienne tatuaże, w tym róż

Tribal Hummingbird Tatuaż

Tribal Hummingbird Tatuaż


Tribal tatuaż jest koliber sposób dodać specjalną touch do popularnego stylu tatuażu. Tribal wzory są modne, a nawet zobaczyć na takich gwiazd jak Ani Ashley Dupre, Defranco i Amanda Detmer. Dodanie pięknej i nieco tajemniczej koliber dodaje więcej głębi konstrukcji tatuaż.

Tribal Hummingbird Tattoo Designs

Podobnie jak większość tatuaży, istnieją niezliczone wariacje na temat wzorów kolibrów. Tattoo artystów będzie prawdopodobnie posiadać jeden lub więcej gotowych wzorów w ich katalogach. Te projekty mogą być opaska czarnych kolibry połączonych ze sobą lub pojedynczy koliber siedzący w środku dwóch pasm plemiennych zespołów.

Można też zaprojektować własną plemienną koliber tatuaż, który daje nieograniczone możliwości w stylu. Można mieć oddział plemiennych kwiaty rozciągających swoje cielę z koliber siedzący na górze, lub małej kolibra z rozpostartymi skrzydłami całej wewnętrznej stronie nadgarstka. Projektując własny tatuaż również zapewnia więcej opcji kolorów. Większość plemienne tatuaże są czarno-białe, ale koliber jest kolorowe zwierząt. Możesz dodać dowolny kolor chcesz tatuaż podczas projektowania własnych.

Tatuaż stazu

Koliber można nosić samodzielnie lub wymieszany większego kawałka, i tak naprawdę nie ma złych miejsc, aby umieścić tatuaż plemienny koliber. Jednak niektóre z bardziej popularnych miejsc należą;

 • Armband - opaska na ramię noszone przez bicepsa po obu ramion
 • Bransoletki na nogę - delikatne bransoletki na nogę to idealne miejsce dla mniejszych sikorek grafiki
 • Górna back - single hummingbird umieszczony w środku z tyłu, albo pracowała pod dużej części, która rozciąga się na całej górnej części pleców
 • Dolnej części pleców - dolnej części pleców może pomieścić małe lub średnie tatuaż wzory i koliber umieszczony w połowie plemiennego zespołu wygląda świetnie
 • Wris T- mały koliber wygląda dobrze umieszczone na wewnętrznej lub zewnętrznej stronie nadgarstka

O Hummingbird

Kolibry to mały ptak, który żyje z nektaru kwiatów. Najbardziej znane są skrzydła ich szybkiego bicia. Najmniejsze koliber pobije skrzydłami 100 razy na sekundę. Kolibry są biura w całej Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Ameryce Środkowej. Są piękne, kolorowe ptaki. Każda odmiana koliber ma swoje unikalne kolory i wzory. Zielony Fioletowy-Ear koliber ma ciało zielony szmaragd, a koliber Costa jest ciemnoniebieski. Większość kolibry żyją do dziesięciu lat.

Hummingbird Mitologia

Kilka kultury uważane kolibry tajemnicze lub inspirujące, i znaleźli drogę do wielu legend na przestrzeni dziejów.

Ameryka Środkowa

Ludzie w Ameryce Środkowej wierzył ptak miał nadprzyrodzone moce i może utrzymać wodę z ludźmi.

Język Ameryka

Koliber widać w indiańskich opowieści od czasu do czasu. Ptak jest zazwyczaj samotnie, szukając czegoś, wszystko chociaż rzadko znajdzie.

Jamajka

Niektóre Jamajczycy wierzą koliber jest rzeczywiście aniołem stróżem i obrońcą i zobaczyć jeden jest oznaką szczęścia. Często są one nazywane "lekarz" w ptaki Jamajka.

Decydując się na tatuaż koliber

Jeśli kochasz to żywe kolory i piękno w przyrodzie, koliber może być idealnym miejscem na tatuaż. Parowanie delikatny kolibra z odważnych wzorów plemiennych sztuki ciała, daje tatuaż mieszankę kobiecości i czysty, nowoczesny design.

Taurus Tribal Tattoo Symbole

Taurus Tribal Tattoo Symbole


Jeśli Twój znak zodiaku to byk, symbole plemienne tatuaż może być idealne, sensowne jeszcze pomysł artystyczny projekt.

O Tribal Tatuaże

Prawdą jest, że plemienne tatuaże są jednymi z najbardziej popularnych stylów projektowania w branży tatuaż, to nie znaczy, twój utwór nie może być wyjątkowy na swój sposób. Projektowanie niestandardowych tatuaż zawsze będzie miał większe znaczenie niż standardowe dzieło sztuki flash, a znak Byka nadaje się do wielu opcji projektowych eklektyczny plemiennych. Podczas plemiennych tats są zazwyczaj czarne i składa się z asortymentem drobnych linii i ostrych udarów mózgu, można dodać kolorystykę i kształty, aby Twoje tribal kawałek jeszcze bardziej interesujące. Tribal tatuaże były noszone od 2000 pne, więc gdy trend może być silny, długowieczność tego stylu tatuażu udowadnia swoją ponadczasową miejsce w świecie atramentu ciała.

O Taurus Bull

Taurus Tribal Tattoo Symbole

Jeśli urodziłeś się między 20 kwietnia thru 20 maja Byk Byk jest twój znak zodiaku. Twój niezawodny i praktyczny charakter udowodnić wzór tatuażu powinien być znaczący i dobrze przemyślane. Byk jest wierny, niefrasobliwe, beztroską i godna zaufania. Chociaż uparty jak byk, twój przyjazny charakter sprawia, że ​​jesteś otwarty i pozytywny radość na około. Ci, którzy was wie, są świadomi swojej ciężkiej pracy i natury etycznej. Podczas znakiem Byka nie może być najbardziej spontaniczny, Taureanie pewnością cenią sobie luksus i dostatnie życie. Nigdy nie jeden naciskać na kopercie, byk tribal symbol spodoba się zarówno swoim ziemskim elementu i stałej zodiaku jakości.

Taurus tribal Symbole i pomysły

Taurus Tribal Tattoo Symbole

Tribal tatuaże mogą być wykorzystywane, aby wyróżnić niektóre z unikalnych cech zodiaku Byk ". Jeśli planujesz decydując się na indywidualną tatuaż, zrobić kilka badań lokalnych i znaleźć artystę, który specjalizuje się w niestandardowych elementów. Dobrze byłoby, jeśli artysta ma również duże zainteresowanie plemiennych pracy. Tribal kawałki są bogate w kulturę i historię, dlatego zachęcamy do mieszanki trochę dziedzictwa do własnego spersonalizowanego projektu. Oto tylko kilka pomysłów, aby uzyskać twórcze soki płynące!

 • Bull glif byka glifów symbolizuje Byk zodiaku symbol. Prosty, składający się tylko z zakrzywioną zębatką liniowego i okręgu, glifów może być stosowany samodzielnie lub ustawić w plemiennej zespołu wyjątkowego i osobistego wzoru tatuażu.
 • Bull: Najbardziej oczywistym wyborem dla tatuaż Taurus jest to, że byka. Utalentowany artysta może zaprojektować plemiennych byka, który zawiera starożytnych symboli. Jeśli masz Amerykanin dziedzictwo, będziesz mieć mnóstwo opcji do mieszania zarówno swoją kulturę i symbol zodiaku Byk w plemiennej tatuaż.
 • Gwiazdy: Dla kobiecego zodiaku plemiennych tatuaż, należy rozważyć decydując się na konstelacji lub wzór gwiazdy przedstawiający byka. Chociaż kształt byka jest rodzaju męskiego, znajdziesz małe gwiazdy dodać charakter kobiecy, delikatny i zwiewny do znaku.
 • Klucze: Jeśli chcesz być w centrum i najnowszym wzornictwie trendu, należy rozważyć wystawnego plemienny wytrych. Klucze mogą symbolizować wiele znaczeń, w tym odrodzenie, bogactwa, bezpieczeństwa i miłości. Tribal Byk może być wyryte w górnej części klawisza, aby stworzyć w domu kochający, byk-godnego symbol.
 • Czcionki kaligrafii: Jeśli chcesz klasyczny i mocny projekt tatuażu, że komplementy praktyczną stronę, to dlaczego nie zdecydować się na kawałku oznaczeniem? Wybierz czcionkę plemiennej stylu z napisem pisownię z Byka; jest to łatwy i poręczny element Pamiętaj, aby wytrzymać próbę czasu.

Sugestie pośrednictwa pracy

Taurus Tribal Tattoo Symbole

Tribal zodiaku tatuaże zawsze zwrócić uwagę, więc upewnij się wyświetlić swój kawałek na powierzchni, która jest widoczna, jeżeli chcesz porozmawiać astrologię z obcymi. Tribal tatuaże są idealne dla nadgarstka, barku i pleców. Gdy masz realne pomysł projektu na uwadze, można spotkać się z renomowanego artysty i dowiedzieć się, które miejsca docelowe będzie najlepsze dla obrazów tatuażu i stylu. Mimo, że tatuaże są trwałe dziełem sztuki, znaki tematyce projekt jest idealny dla przewidywalny Bull, który chce podjąć "ostrożne" Walk on the Wild Side.

Tribal Wzory

Tribal Wzory


Istnieje niezliczona ilość plemienne wzory i obrazy plemiennych sztuki, które działają także tatuaże, z rdzennych zdjęć do Indian wzorów. Czy ludzie są coraz te tatuaże, aby połączyć się z dziedzictwa przodków plemienia lub po prostu, bo jak wygląd historycznej projektowania jest nieistotne. Faktem jest, że plemienne tatuaże są dziś bardziej popularne niż kiedykolwiek wcześniej.

Motywy i symbole w sztuce Tribal

Najważniejsze, aby pamiętać, gdy jesteś coraz plemienny tatuaż jest, że zarówno projekt i motywy ciągu może mieć znaczenie. Poniższa lista zawiera kilka symboli i motywów, które są powszechnie stosowane w tym tatuażu gatunku.

 • Narodziny: symbol narodzin zazwyczaj używa diament do reprezentowania ciało kobiety w ciąży, z linii, które wystają z diamentu do reprezentowania ręce i nogi. Symbol oznacza płodność i życie.

Tribal Wzory

 • Tribes: symbole plemienne były często wykorzystywane przez plemiona z okazji terytoria i przedmiotów, które należały do ​​nich, jak również wiele pojęć i wartości. Jeśli są Państwo zainteresowani w symbolu, który stanowi szczególną plemię, należy zrobić swoją pracę domową na pokolenia i tak wiesz, symbol.
 • Ludzie: figury ludzkie, które pojawiają się w plemiennych sztuki wydają się być przesadzone na zbyt duże głowy, rąk, stóp lub narządów płciowych.
 • Wyznanie: obrazy religijne mogą obejmować talizmany, amulety i inne oddziały przed złym okiem.
 • Spirale: wzory spiralne często zawierają symbol dla rośnie. Wzorce te mogą być związane z latem i zimą przesilenia lub mogą być stosowane jako sposoby "zawierające" mocy.

Tribal Wzory

 • Flora i fauna: Flora (kwiaty, drzewa i inne rośliny) i fauny (zwierzęta) są powszechnie postrzegane w plemiennych sztuki. Flora zwykle reprezentuje życie, podczas gdy zazwyczaj stanowi bogactwo fauny lub pozycję społeczną. Wspólne fauny obejmuje ptaki, kury, małpy, konie, węże, psy i kozy.
 • Swastyki: Ten symbol warto zauważyć, ponieważ niesie ze sobą negatywne konotacje w dzisiejszych czasach, a wiele osób nie zdaje sobie sprawy ze swojego pierwotnego znaczenia. Nazwa pochodzi od słów sanskryckich "su" (dobry) i "Asti" (być), które w istocie przetłumaczyć na "dobrego samopoczucia". To było bardzo rozpowszechnione w dzieła sztuki przez niektóre plemiona Indian amerykańskich ", i był używany zarówno przez siebie, jak iw ramach powtarzających się wzorów.

Native American Tribal Designs

Tribal Wzory

Jeśli powodem poszukiwania plemienny projekt tatuażu jest uhonorowanie własnego dziedzictwa plemiennych, być absolutnie pewni, wiesz co to dziedzictwo. Jest wielu ludzi, którzy mają niewielką ilość Native pochodzenia amerykańskiego w ich linii rodziny, ale to jest tak daleko, że może, może naprawdę nie wiem, które plemię, że pochodzenie pochodzi z. Tatuaż jest, w większości przypadków, trwały ślad na skórze, więc nie popełnia błąd coraz Apache lub Sioux tribal tylko, że Native American pochodzenie udostępnianie jest rzeczywiście Hopi lub innego plemienia.

Niektóre projekty, które mogą Native pracują dla tatuaż to:

 • Skrypt lub pisanie w języku Cherokee, Cree lub Blackfoot
 • Zdjęcia zwierząt, takich jak ryby, ptaki, węże lub jelenia
 • Powtarzanie, geometryczne wzory
 • Totemy plemion północno-zachodnim
 • Spears z lub bez identyfikacji plemiennej
 • Łowcy jeleni lub żubra myśliwska
 • Twarz Native American mężczyzny lub kobiety
 • Flaga z konkretnego plemienia

Kolory w art Tribal

Tribal Wzory

Trzy z najpopularniejszych kolorów z plemiennych sztuki, które mogą być reprezentowane w tatuaże są czarne, czerwone i żółte. Czarny jest bardzo popularne i jest wykorzystywany do wielu plemiennych tatuaży. Czerwony symbolizuje płodność w niektórych kulturach, ale w innych to był tylko dostępny kolor. Żółty jest innego koloru, łatwo dostępne dla wielu kultur.

Wspólne aspekty

Tribal wzory w tatuaży zazwyczaj charakteryzują surowych, czarny, iskrzenie linii i wzorów lustrzane odbicie. Te linie i krzywe mogą działać równolegle lub przecinają się, a oni często szerszy na jednym końcu i dojdzie do punktu, w końcu.

Podczas gdy ludy plemienne, którzy stworzyli te projekty w ramach swoich kulturach grad z całego świata, tribal dostępne w większości sklepów tatuażu są albo konglomerat wzorów różnych plemion "lub są celtyckie pochodzenie lub inspiracji.

Jeśli chcesz uzyskać więcej tradycyjnych plemiennych wygląd, lub chcesz wygląd plemiennych tatuaż nie będąc na stałe tuszem, zdecydować się na tatuaż z henny. To tymczasowe atramentu wciąż jest używany przez konkretnych plemion w różnych częściach świata, i to tworzy bardzo autentyczne wyglądający tatuaż.

Art Tribal

Sztuki plemiennej sięga już w 1500 pne. Termin ten jest stosowany, aby opisać miejscową kompozycję utworzony w różnych miejscach na świecie. Czasami nazywany Język sztuki najczęstsze miejsca, które ludzie myślą o Afryce, Oceanii obejmują (która obejmuje Australii, Azji Południowo-Wschodniej, Mikronezja Wyspy Polinezji i Melanezji,) i obu Ameryk (Północnej, Południowej i Środkowej). Ikonografia religijna może być zawarte w plemiennych sztuki, ale grafika z obecnie istniejących religii, takich jak islamu, chrześcijaństwa i buddyzmu, często mieści się w kategorii sztuki religijnej. Aby znaleźć przykłady plemiennych wzorów, możesz odebrać kopię plemiennych sztuki Judith Miller.

Tylko dla zabawy

Tribal Wzory

Oczywiście, większość plemiennych tatuaże dziś uzyskuje się, ponieważ użytkownik chce osiągnąć określony wygląd, nie z powodu jakiejkolwiek rzeczywistej rodowego dziedzictwa plemiennych. Niektóre projekty plemiennych tats włączenie do rozpoznawalnych kształtów, takich jak motyle, skorpiony, ryb i czaszki, podczas gdy inne są po prostu stosować w ciekawe wzory. Krzywe opalne większości plemiennych wzorów czynią z nich doskonały wybór dla wijąca się wokół ramion lub nóg, ale plemienne tatuaże są równie często stosowane na plecach, klatce piersiowej, ramion, czy gdziekolwiek indziej użytkownik chce tatuaż.

Noś dumnie

Wiele plemienne tatuaże były pierwotnie otrzymał jako prawo przemarszu lub identyfikacji w obrębie plemienia, i były noszone z dumą. Niezależnie od wyboru obrazu tatuażu lub Twoje powody wyboru go, noś go z dumą kontynuować tradycję.

Scorpion Tribal Tatuaże

Scorpion Tribal Tatuaże


Skorpiony są od dawna uważany za życie trzeba się liczyć; to może być, dlaczego istnieje wiele skorpionów plemienne tatuaże. Rola skorpiona w legendach waha się od bycia istotą zła do opiekuna gojenia. Przy tak szerokim zakresie znaczenia i sensu, scorpion plemienne tatuaże może być dobrym symbolem następny tatuaż.

Niebezpieczne Stworzenia

Najbardziej powszechne postrzeganie skorpiona jest to, że z niegodziwego i śmiertelnie stworzenia. Skorpion jest poważane i szanowane przez większość innych stworzeń z powodu przekonania, że ​​żądła w ogonie jest zabójczą bronią. Żądło skorpiona jest trujący i może odebrać życie małych, słabych lub starszych.

Legendy wokół bogów i bogiń obejmują również skorpiony. Isis miał gigantyczne skorpiony jak ochraniaczy oraz greckiego bohatera konstelacji Oriona stał się uciec żądło skorpiona.

Scorpions jak Uzdrowicieli

Scorpion Tribal Tatuaże

W Egipcie, kobiety w ciąży będą modlić się do Serqet skorpion bogini, aby złagodzić ból porodu. Olej z jadu skorpiona jest stosowany w medycynie, jak i symbol medycznego w hodowli Maya. Nie tylko skorpion mają prawo do zatruć, ale również leczyć.

Referencje religijne

Potężny skorpion pojawia się w wielu opowieści religijnych. W mitologii buddyjskiej, król wierzył, że marzy o gigantycznych skorpionów była wiadomość zza że powinien zakończyć prześladowania mnichów. Druki Scorpion i amulety są nadal widoczne w Tybecie dziś. Skorpiony są również w świątyniach jako opiekunów Dharmy.

W wierze chrześcijańskiej, mówi się, że Izraelici deptane skorpiony jako metafora odstraszając diabła.

Borneo Scorpion Tribal Tatuaż

Scorpion Tribal Tatuaże

Jeden z najpiękniejszych plemienne tatuaże to Borneo Scorpion. Ten tatuaż był projekt wykorzystywane przez Iban Borneo. Symbol skorpiona był znany również jako kala. Ten tribal jest abstrakcyjna reprezentacja skorpiona. Uważa się, że ludzie Iban pożyczył niektórych swoich projektów z innych plemion i stworzył własne interpretacje.

Skorpion Tatuaże

Tatuaż skorpiona jest często wyborem dla osób urodzonych pod znakiem astrologicznego Skorpiona. Te sexy dusze urodzone między 24 października a 22 listopada są znane jako pasją życia. Są dzikie wrogowie i potężne uzdrowiciele tak jak zwierzę, które symbolizuje swoje miejsce na zodiaku. Skorpiony mogą zrobić również uzyskać plemienny tatuaż, który składa hołd swoim znaku zodiaku.

Umieszczenie Scorpion Tatuaże

Tatuaże są zazwyczaj długie Scorpion kształt. To sprawia, że ​​węższe, dłuższe części ciała idealnym miejscu, aby je Inked. Ramion, nóg, a nawet stóp (jeśli się odważysz) są wszystkie miejsca, które należy rozważyć oddanie plemiennych tatuaż. Wziąć pod uwagę wielkość i symetrii tatuaż przy podejmowaniu decyzji, aby umieścić go na swoim ciele. Twoje tatuażysta będzie w stanie dokonać sugestie.

,

Lista Top 10 Tattoo Designs

Lista Top 10 Tattoo Designs


Chociaż istnieją tysiące tatuaż wzory podpisał allover świata, po pierwszej dziesiątce zrobić listę najmodniejszych i najbardziej popularnych wyborów wśród kobiet i mężczyzn.

Top Ten Tattoo Designs

Czy zdecydować się na niestandardowe zaprojektowane tatuaż czy raczej grać bezpiecznie z tradycyjną sztukę, to pomaga na inspiracji przed dokonaniem jakichkolwiek trwały ślad w organizmie. Niektórzy ludzie wybierają unikalnych i oryginalnych wzorów tatuaż, a inne zyskują swoje pomysły od najbardziej popularnej wyboru. Poniższe popularne wzory tatuaży mogą być włączone do kawałka niestandardową delektować na całe życie.

Tribal Tatuaże

Tribal tatuaże konsekwentnie znaleźć się na liście dziesięciu najlepszych tatuaż wzory. Ich wyjątkowa i skomplikowane piękno, wraz z uproszczonej pracy farby i kolorystyki uczynić je idealnym wyborem dla kogoś, kto raczej zdecydować się na symbol podejmowania oświadczenie zamiast szczegółowego obrazu lub ilustracji. Tribal tatuaże pracy zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, i są powszechnie noszone jako nadgarstka, kostki i zespół ramię kawałki.

Lista Top 10 Tattoo Designs
Promocje w plemiennej pracy?

Nautical Stars

Nie tylko dla żeglarzy, morskie tatuaże gwiazdkowe mieć kilka znaczeń leżących u podstaw. Popularne wśród pin-up i punk miłości tłum, gwiazdy również służyć jako seksualnego oświadczeniu preferencji w społeczności gejów i lesbijek. Wiele marines zdecydować również gwiazdki morskich do reprezentowania ich wiele lat spędził na morzu.

Lista Top 10 Tattoo Designs
Nautical gwiazdy są modne!

Serca Tatuaże

Serca są doskonałym wyborem dla prawdziwe romantyczne chcąc oddać hołd jego znacznego drugiej, matki, a nawet ich ukochanego zwierzaka. Podczas gdy serca są popularne wśród kobiet projektowania, mężczyźni mogą je również, gdy skała męski dane są dodawane w treści projektu.

Lista Top 10 Tattoo Designs
Pokaż swoją romantyczną stronę.

Angel Wings

Angel wings pozostanie idealny wybór zarówno dla mężczyzn i kobiet, którzy znajdują komfort wiedząc, że mają anioła stróża lub bliskiej osoby patrząc na nich. Czy rozpostartymi skrzydłami cały tyłek lub zdobią biodra w małym filigranowy projektu, anioł skrzydła są piękne wybór tatuaż, który jest zarówno ponadczasowy i osobiste.

Lista Top 10 Tattoo Designs
Pobierz swoje skrzydła!

Krzyż i religijna

Tak jak anioł skrzydła tatuaże, krzyża i symboli religijnych pomóc wyrazić swoją wiarę w sposób artystyczny. Cała niektórzy entuzjaści tatuaż zdecydować się na prosty krzyż projektu, inni ruszyć z nici różańce obejmujących tatuaż kostki. Jeśli rozważasz tatuaż waszej wiary, upewnij się, że zobowiązuje się do swoich przekonań, zanim się podpisał.

Lista Top 10 Tattoo Designs
Tatuaże religijne są klasyczne.

Smoki

Smoki mają kilka znaczeń, co czyni je jeszcze kolejny jedną z dziesięciu najlepszych tatuaż wzory. Smoki i ich ognisty charakter wysłać wiadomość, że jesteś silną wolę i wyzywające. Smok jest symbolem chińskiego zodiaku dla wielu ludzi urodzonych w roku smoka. Dla kreatora i czarowników fanów, smoki również wyjątkową bajkę inspirowane tatuaż.

Lista Top 10 Tattoo Designs
Fiery smoka sprawia, że ​​oświadczenie.

Motyle

Motyle są popularne tatuaż gal powodu. Często reprezentujący odrodzenia i transformacji, motyle są również przysmak z niekończącymi kombinacjach kolorystycznych. Tatuaże Motyl są idealne dla dolnej części pleców, bioder i kostek. Chociaż wiele osób zdecydować się na tradycyjne sztuki lampa motyl projektowania, niestandardowy element może być utworzony oznaczać jeszcze głębsze znaczenie.

Lista Top 10 Tattoo Designs
Fantazyjne motyl jest przysmak!

Fairy Tatuaże

Dla gal z poczuciem fantazją, bajki inspirowane tatuaż jest kolejnym skrzydlate wyborem. Znane z figlarnym jeszcze zabawny osobistości, wróżki może mieć także ciemną stronę czyniąc je wspaniały wybór dla gotyckiego inspirowane tatuaż. Wielu ludzi wyciągnąć własne wróżki i zostały przetłumaczone na ich szkice sztuki ciała stałego. Jeśli bierzesz pod uwagę bajki tatuaż, możesz znaleźć inspirację do projektowania opartego na miesiąc urodzenia, urodzenia miesięcy kwiat lub nawet birthstone. Połączenie tych elementów może reprezentować kolor i styl wróżka, co wspaniałe i bardziej wyjątkowa wersja już popularnej sztuki projektowania.

Lista Top 10 Tattoo Designs
Zabawy bajki jest wyjątkowy.

Celtyckie Tatuaże

Podobnie jak symbole religijne, Celtic tatuaże mają wystarczająco dużo zwolenników. Piękne węzły i scrollwork które tworzą celtyckie wzory tatuaży ich wspaniały wybór dla kogoś poszukującego ponadczasowy tatuaż z dużą ilością szczegółów. Claddagh miłość węzeł i wieczności symbolem są idealne projekty dla każdego, kto szuka pary tatuaż.

Lista Top 10 Tattoo Designs
Celtyckie wzory są wyjątkowe i skomplikowane.

Lwy i tygrysy

Przywódcy w trudnych kot opakowanie, lew i tygrys są jednymi z najbardziej popularnych wzorów tatuaż góry dziesięciu. Tatuaże Cat wyrażają królewskiej, odwagi i siły wewnętrznej, co czyni z nich nadaje się dla prawie każdego, kto chce wyrazić dziką stronę. Popularne pomysły na miejsca dla lwów i tygrysów obejmują ramiona, plecy i łydki. Czy zdecydować się na kolorowe tygrysa lub proste z czarnym i białym kawałku, lwy i tygrysy pewno pozostaną ponadczasowe wybór.

Lista Top 10 Tattoo Designs
Regal kot jest zawsze ponadczasowa.

Dodać mu Pozdrawiam

Czy można wybrać swój tatuaż inspirację z tej pierwszej dziesiątce listy lub zdecydować się na niestandardowe zaprojektowane kawałek, można zrobić tatuaż nawet bardziej znaczące, wyrażając swoją niepowtarzalną indywidualność w ciele tatuaż. Rozważ dodanie nazwy, daty lub nawet sprawozdań pamiątkowe zrobić tatuaż wyjątkowa. Jeśli zdecydujesz się na sztuki flash tatuaż, zapytać artystę zmienić kilka elementów projektu, aby uczynić go bardziej szczegółowe i niepowtarzalny. Tatuaże służyć jako stałe przypomnienia naszych przekonań i co ważne w naszym życiu. Znajdź swoją inspirację i unikalny sposób, aby ją wyrazić, i jesteś zobowiązany do znalezienia tatuaż, który jest idealny dla Ciebie, nawet jeśli nie ma listy najmodniejszych wzorów.

Zwierzęca miłość Zdjęcia

Czy uważasz, że zwierzęta nie mają romans i są w stanie nic ale ścisłej kalkulacji? Czy seks w celu prokreacji pozbawiony zbędnego sentymentalizmu? To nie tak uważają. Przedstawiciele świata zwierzęcego komunikować się ze sobą bardzo delikatnie.

Zwierzęca miłość Zdjęcia

Uściski, pocałunki i pieszczoty nie są inne obce zwierząt i ptaków. Słonie, na przykład, przytulić ich pni. Żyrafy pocierać szyje. A lwy seks z wszystkimi zwierzęcej pasji.

Zwierzęca miłość Zdjęcia

Fotografów natury godzinami czekając na moment miłości zwierząt i czułości. Geniusbeauty.com zebrał najsłodsze zdjęcia zwierząt miłości.

Zwierzęca miłość Zdjęcia

Ten pokaz wymaga JavaScript.

Wózki inwalidzkie: Porady sportowe dla wózków inwalidzkich

Korzystanie Terenowe wózki dla Handcycling

Jeśli przynęta brudu, konkurencji, i szorstkiej terenowych brzmi jak satysfakcjonujące wyzwanie, należy rozważyć patrząc na wózkach terenowych dla handcycling. Te wózki terenowe są trzykołowe rowery terenowe, z jednym kołem z tyłu, tak jak rowery górskie i dwa koła z przodu, aby utrzymać jeźdźca stabilny. Handcyling inwalidzkie dobrze do jazdy szlak. Jeźdźcy wykorzystania ich torsy, aby kierować handcyling wózki inwalidzkie, które mają kierownicę do zwykłego podobne rowerze górskim. Handcyling stała się popularnym sportem od pierwszego handcyling Mistrzostwa Świata odbyły się w roku 1998.

Korzystanie Terenowe wózki dla Handcycling

Terenowe wózki inwalidzkie, dla bardziej stonowane użytkownika, może nadal przebiega wzdłuż szlaków, na brzegu na plaży, i pozwala odkrywać na zewnątrz. W rzeczywistości, wyższe jakości wózki terenowe pozwoli wspiąć krawężników w środowisku miejskim, równie łatwo, jak będą mieli Państwo przyspieszenie w dół nierównym terenie z dala od miasta.

Get Into The Groove z adaptacyjnym Dancing

Kto powiedział, że nie można usiąść i tańczyć? Jeśli chcesz wziąć udział w świecie adaptacyjnego tańca, na pewno może zatańczyć z wózka. Liczba miejsc w całych Stanach Zjednoczonych oferują jakąś formę adaptacyjnej tańca. Na przykład, uniwersalny Dance Center w New Jersey oferuje wózek taniec. Możesz nauczyć się wszystkiego od przygotowania do tańca podczas wesela do zorientowanych wydajności wózku tańca. Dancing Wheels w Ohio oferuje adaptacyjną tańca dla dzieci i dorosłych. Wybierz z klas baletu, hip hopu, tańca towarzyskiego i tańca nowoczesnego.

National Basketball Association dla wózków inwalidzkich

Jeśli jesteś naprawdę poważnie gry lub oglądania koszykówki na wózkach, sprawdź Wheelchair Basketball Association Narodowy (NWBA). Mają ponad 185 drużyn koszykówki dla mężczyzn, kobiet i dzieci w szkołach. Mają trzy oddziały męskie i trzy juniorzy podziałów, więc nie jest to zespół, który istnieje na każdym poziomie umiejętności. Oprócz konkurencyjnych w Stanach Zjednoczonych, członkowie NWBA konkurować w wózku koszykówki na arenie międzynarodowej. Od Igrzysk Paraolimpijskich do Pan American Games, wybierze NWBA i pociągi członków do uprawiania koszykówki na wózkach na całym świecie.

Sport dla wózków inwalidzkich można uczestniczyć w

Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w zajęciach sportowych na wózkach, znajdziesz niezliczone możliwości w prawie każdym rodzaju aktywności sportowej. Znajdziesz wszystko od sportu Zespół wózku sportów indywidualnych inwalidzkich. Skontaktuj się z lokalnym centrum rehabilitacji lub parku i rekreacyjnym, aby zobaczyć, czy mają zajęcia sportowe na wózkach lub zespoły. Na przykład, firma Sharp Centrum Rehabilitacji w San Diego oferuje wiele dostosowanych sport wózkach dla każdego, kto lubi aktywne starania. Ich oferta obejmuje quad rugby, piłkę nożną mocy, przystosowanych do uprawiania sportów wodnych, a wózek w tenisa. Departament Park i Rekreacji w San Diego oferuje adaptacyjną siatkówka, kręgle, jazda na rowerze, koszykówki na wózkach, a ponad-the-line w rugby.

Dołącz ligę i uczestniczyć w Bowling dla wózków inwalidzkich

Na sport zespołowy, który mógłby być aż się aleja, spróbuj wózek kręgle. Możesz grać na wózkach kręgle, nawet jeśli masz wysoki poziom sparaliżowany obrażeń z właściwego sprzętu; z wózkiem inwalidzkim zasilania i urządzenie zwane melonik IKAN, nawet kręgle strajki są więcej niż to możliwe. Jednym ze sposobów, aby uzyskać bardziej zaangażować się w wózku kręgle jest przez połączenie amerykańskiego Wheelchair stowarzyszeniu Bowling. Sprawdź ich bezpłatny newsletter lub dowiedzieć się więcej informacji na temat członkostwa, turnieje i związane z nimi urządzenia.

Tenis dla wózków inwalidzkich

Dla sportowców, którzy lubią intensywność jeden na jednego sportu, dostać się na boisku i grać w tenisa na wózkach. Jeśli nie jesteś tak obeznany z gry, wózek tenisowy takie same reguły jak nurtu tenisa, z wyjątkiem gracza, masz prawo, aby odbić piłkę do tenisa dwa razy, a nie raz. Będziesz grać regularnie sądu powierzchni bez potrzebnych do rakietą tenisową czy piłki tenisowej modyfikacji.

Możesz zacząć grać w tenisa z dnia wózku, a następnie dostać się na wózku inwalidzkim tenisowy, gdy zdecydujesz się grać na poważnie. Jeśli chcesz, aby bardziej zaangażować się w sport, Międzynarodowa Federacja Tenisowa zawiera wiele informacji, w tym kompletnych zasad i przepisów, najnowsze wiadomości, rankingi i jak zacząć w tym sporcie.

Sport inwalidzkie dla na korcie

Dla tych, którzy lubią strzelać gry w obręcze, czy może zagrać w tenisa, wózki inwalidzkie sportowe są najlepszym dla ruchów trzeba. Lekka i mobilna, ale zbudowany z ramy wykonanej wytrzymać wpływ, wózki inwalidzkie sportowe daje kontrolę chcesz, kiedy angażują się w lekkiej atletyce. Funkcje, takie jak regulowane wysokości siedziska, regulowany podnóżek, i barem anty-tip make gry na korcie wiatr. Do koszykówki, umieścić na ofensywnej zderzaka. Do tenisa i innych sportów bezkontaktowych, można usunąć obraźliwe zderzak.

Wyścigi na wózkach i bezpieczeństwo

Gdy mama upomina: "Ja nie chcę, żebyś kierownica krzesło, można się zranić," odpowiedzieć elegancko, "Jestem już na wózku inwalidzkim!" Jak zwykle, mama jest ochronna-i prawo. Jeśli byłeś w źle dopasowanych wózkach inwalidzkich lub jeśli już osiadły tryb życia, może być bardziej narażone na złamania lub mięśni łez, gdy zajmują wyścigi na wózkach.

Jeśli nadal chcesz się ścigać, to zrobić bezpiecznie, wykonując poniższe wskazówki:

• Należy stosować się do norm bezpieczeństwa ustanowionych przez urzędników. Będą rządzić od tego, czy twoje krzesła koła sportowe są bezpieczne.

• Nie zapomnij nosić kask, rękawice wyścigowe, a łokieć i kolan.

• Idź do obozu sportowego lub wypożyczyć wózek znajomego i palić gumy. Musisz wiedzieć, czy krzesło cię pasuje, bo jeśli nie, lub jeśli nie można manewrować szybko lub hamulca szybko, dowiesz się na torze.

• W przeciwieństwie do mądrości, niektórzy trenerzy zalecają najpierw używane wózki inwalidzkie sportowe. Są tańsze i łatwiejsze do treningu, można wymienić je na nowsze w fotelu.

• Zawsze należy rozluźnić mięśnie z delikatnym rozciąganiu. Wynoś się z krzesła, czy można i poruszać się. Rozgrzej się z kilku wolnych okrążeń wokół toru.

• Upewnij się, że Twoje kończyny dolne są bezpiecznie wewnątrz wózka lub mogą wypaść podczas upału.

• stała taca stóp pozycji zapobiega urazom stóp.

• Upewnij się, że masz z powrotem akcesoria wsparcia lub odpowiednie oparcie w swoich wyścigowych wózki inwalidzkie sportowe.

Teraz, gdy wygrasz pierwszą kierownicę krzesło ciepło, można toczyć się do kamery i mówi: "Kocham cię, mamo, ten jest dla Ciebie!"

Shooting Hoops w sportowe wózki

Jesteś gotowy, aby go i strzelać kilka obręcze z wózku inwalidzkim koszykówki. Co trzeba wiedzieć, aby zastrzelić wszystkich rzutów wolnych?

Po pierwsze, krzesła koło koszykówka sportowe może tylko pomóc, aby ci, rzuty wolne, pozwalając ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć.

Po drugie, wybierz taki, który może być również używany w życiu codziennym. Jeśli jesteś w procesie wyboru krzesła koła sportowe, kolory ZEPHYR Codzienne Sport Krzesło jest inteligentne inwestycje w grze na i poza sądem.

Wybierz fotele z regulacją wysokości siedzeń, a oni tam, zaprojektowany przez graczy dla graczy. Nie będziesz wyglądać jak Rick Fox i Allen Iverson, ale powinieneś być w stanie dryblować, rzucać i prowadzić piłkę z tym samym komfort.

Jeśli jesteś poważny pro graczem, traktowane ciepła koła do wszystkich, że ofensywne i defensywne działania będzie Cię z coraz benched wózek inwalidzki wymaga naprawy.

Przede wszystkim, zachowywać się z większą gracją i klasą niż graczy NBA (powinno to być łatwe), a będziesz mistrzem.

Sport na wózku inwalidzkim i Medicare

Niestety, Medicare nadal nie widzi korzyści z posiadania innego wózka tylko do wyścigów na wózku inwalidzkim lub krześle koło koszykówki, nie wspominając, że uczestnictwo w sporcie może poprawić ogólny stan zdrowia i samopoczucie.

Krzesła kół Sport zostały zaprojektowane odpowiednio do utworu do wyścigów na wózku, sąd na tenis na wózku inwalidzkim i koszykówki, a także o tak, wózki inwalidzkie sportowe są dostosowane do ciebie. Przy wyborze krzesła kół sportowych pamiętać, że producenci wózki inwalidzkie wózki inwalidzkie sportowe sportowych dostosować do własnych potrzeb. Oczywiście, to wszystko jest na specjalizacji 2.000 dolarów na cenie-8000 dolarów. Medicare i ubezpieczyciele zwykle nie zwraca.

Jeśli jesteś na co dzień weekendu Wojownik nie chce stać obok wózek inwalidzki koszykówki Shaq, sztywne lekkie krzesełko dla codziennego i wózkach koszykówka to dobry wybór. Są szybkie i zwrotny. Wielu sportowców z nich korzystać w konkursie, i są idealne do codziennego użytku, ponieważ są one wykonane z niemal niezniszczalnego aluminium.

Dzieci szczególnie lubią lekkie wózki inwalidzkie sportowe, ponieważ na bieżąco z ciągłym biegu wokół dzieci wydają się zrobić. Ważną rzeczą w wózku sport jest pozostać aktywni, a nie koniecznie specjalistyczne wózki inwalidzkie sportowe wysokiej wpływ widzisz w filmach takich jak "Murderball" lub w ramach olimpiad specjalnych.

Sensem uprawiania sportu jest więc nie czują się wykluczeni z życia ... więc nie pozwól złośliwy o pieniądze by Ci obręcze fotografowania.

Sport inwalidzkie i "Murderball"

Byli na "Larry King," oni już na Fox News, że było wszędzie. To obsada filmu "Murderball", dając nadzieję quadriplegics i amputacji, którzy chcą grać na wózkach baskteball i zrobić wózkach wyścigi, ale trzeba znaleźć inny sport alternatywę. To nie jest niemożliwe. Jak mówi gwiazda Andy Cohn, "Twój umysł staje się większa niepełnosprawność niż fizycznej rzeczy."

Jeśli nie możesz grać regularnie sport dla osób na wózkach, rugby na wózkach i rugby na wózkach szczególnie quad może zapalić ogień po widać prawdziwą historię czterech facetów, który został wyłączony i kopnął w tyłek wszędzie, od środkowej Ameryki Atenach, w Grecji i wezwał swój sport " Murderball ". Specjalnie zaprojektowane wózki dozwolone Mark Zupan i jego kohorty rozbić sobą i iść pełną parą po prostu lubię, dobrze, jak faceci obsesję na punkcie sportu. I tak, czasami inwalidzkie sportowe się rozbił.

Chociaż może nie być w stanie pozwolić sobie niszcząc krzesła kół sportowych w pełnym kontakcie, WWE Smackdown! styl, możesz nadal grać, udziału i wyjść. Jeśli grasz quad rugby na wózkach lub na wózkach rugby jako amputacji, trzeba jeszcze nosić łokcie i kolana. Wybierz trwały wózek takich jak Lasher Sport BT-G Tribal lub Młota przez Colours in Motion. Wiele wysokiej oddziaływania krzesła kół sport może być również używany w życiu codziennym - hej, wszystko obejść luk ubezpieczeniowych.

Więc "Murderball" inspiracją do uprawiania sportu i dostać nowy sportowy wózek inwalidzki, który pomoże Ci dotrzeć do swoich marzeń.

Twój pojazd pierwsze wyścigi na wózkach

Twoje pierwsze wyścigi wózek ... ah ... właściwie, to nie zaczęli wybierać się na wózku inwalidzkim sport dla jeszcze wyścigi. Podczas gdy siostrzenica bicze razem w jej T-Racer Quickie metra, nadal jesteś na zakupy i porównanie Internecie.

Właściwie, weź przykład z twojej siostrzenicy NASCAR. Quickie Racer T-Tube, z jednego z najstarszych i najbardziej szanowanych linii na wózkach, są regularnie używane w wyścigach koła krzesło. Jest przeznaczony do stosowania przez dzieci i dorosłych. Możesz nawet dostać używaną jeśli dopiero zaczynasz.

Z wszystkich wyścigów na wózkach inwalidzkich sport, ważne jest to, aby pamiętać o tych zawodników soapbox derby spieprzyłeś jako dziecko. Duże przednie koło daje moc, szybkość i zwrotność.

Należy wybrać fotele sportowe koła energii w wyścigach na wózku inwalidzkim? Krzesło władzy wyścigowe koła jest sport ekstremalny, jak w X-Treme, a jeśli jesteś początkującym, że może być jak skoki w prawo w samochodzie Dale Earnhardt Jr. Miejsca takie jak ExtremeChairing.com można uzyskać więcej informacji na temat tej nowej wysokooktanowej sportu.

Avid kolarz górski? Może chcesz pracować do kolarstwo górskie na czterech kołach. Ale teraz, zapytaj siostrzenicę podjąć spin w fotelu.

Wózkach górska?

Po opracowany fibromyalgia lub zostało rannych w tym wycieku motocross lub wypadku samochodowym, myślałeś, należy pożegnać się summiting K2. Nie tak. Być może chcesz pozostać z dala od ekstremalnego zimna, ale nadal można wspinaczka z najlepszych z nich.

Wózku przygoda zawodnik / reżyser / mówca motywacyjny Mark Wellman wspiął El Capitan i Half Dome. Zaprojektował adaptacyjne sprzęt wspinaczkowy, której potrzebujesz wraz z dobrych wózkach sportowych. Nie jest to ogromny krok od wyścigów na wózku inwalidzkim, a na wózku inwalidzkim koszykówki. Dobra ... ogromny spadek pionowy może być krokiem nie można pokonać z przenośnym rampy dla wózków inwalidzkich. Ale przestrzegać regularnych zasady wspinaczki (i nie urazić Szerpów), i można brać przykład Mark Wellman jest.

Niektóre myśli na każdy wspinaczki górskiej na wózku inwalidzkim:

• Sprzedam adaptacyjne bary pull-up do pomocy w swojej wspinaczce.
• Unikaj otarcia i otarcia z podgardla na nogi.
• Tak jak poprzednio, uprzęże klatki piersiowej, a nawet nogi Pasy zwiększą bezpieczeństwo.
• Zastosowanie składany lekkie sportowe wózki inwalidzkie dla obozów bazowych i tym chwalebnym chwili na szczycie.
• Odwiedź lekarza przed rozpoczęciem próby, i przynieść medyk lub pielęgniarka do bazy, jeśli to możliwe.
• Nigdy nie sam szczyt. To dobra rada dla wszystkich alpinistów.

Przede wszystkim należy pamiętać, że najlepszy sprzęt może masz jest wytrwałość, pogoda ducha i determinacji.

Idź odległości z Maratonów wózków

Więcej zainteresowany wyjazdem na odległość niż jazda z prędkością? Jeśli tak, należy rozważyć udział w maratonach na wózkach. Achilles Tor Club jest organizacją non-profit, która dostarcza wiedzy i wspiera szkolenia dla osób na wózkach inwalidzkich oraz osób z innych niepełnosprawnych, którzy są zainteresowani w długim biegu na odległość. Mają lokalnych oddziałów w całych Stanach Zjednoczonych, czy ostatecznym celem jest udział w maratonach na wózkach lub jesteś po prostu chcą spróbować tego sportu. Będziesz miał dostęp do jednego sponsorowanego zorganizowanego treningu w tygodniu, aby pomóc utrzymać motywację. Ponadto, nie są regularnie zaplanowane długodystansowych imprez bieżących i oddział dla dzieci, jak również.

Handcycles i wózkach Wyścigi

Po opracowany fibromyalgia lub zostało rannych w tym wycieku motocross lub wypadku samochodowym, myślałeś, należy pożegnać się summiting K2. Nie tak. Być może chcesz pozostać z dala od ekstremalnego zimna, ale nadal można wspinaczka z najlepszych z nich.

Wózku przygoda zawodnik / reżyser / mówca motywacyjny Mark Wellman wspiął El Capitan i Half Dome. Zaprojektował adaptacyjne sprzęt wspinaczkowy, której potrzebujesz wraz z dobrych wózkach sportowych. Nie jest to ogromny krok od wyścigów na wózku inwalidzkim, a na wózku inwalidzkim koszykówki. Dobra ... ogromny spadek pionowy może być krokiem nie można pokonać z przenośnym rampy dla wózków inwalidzkich. Ale przestrzegać regularnych zasady wspinaczki (i nie urazić Szerpów), i można brać przykład Mark Wellman jest.

Kilka myśli na temat wspinaczki górskiej na wózku inwalidzkim:

• Sprzedam adaptacyjne bary pull-up do pomocy w swojej wspinaczce.
• Unikaj otarcia i otarcia z podgardla na nogi.
• Tak jak poprzednio, uprzęże klatki piersiowej, a nawet nogi Pasy zwiększą bezpieczeństwo.
• Zastosowanie składany lekkie sportowe wózki inwalidzkie dla obozów bazowych i tym chwalebnym chwili na szczycie.
• Odwiedź lekarza przed rozpoczęciem próby, i przynieść medyk lub pielęgniarka do bazy, jeśli to możliwe.
• Nigdy nie sam szczyt. To dobra rada dla wszystkich alpinistów.

Przede wszystkim należy pamiętać, że najlepszy sprzęt może masz jest wytrwałość, pogoda ducha i determinacji.

Wyścigi dla wózków inwalidzkich

Jeśli prędkość jest wymagane do swoich sportowych przedsięwzięć, wyścigi na wózkach wypróbować. Jedna organizacja z siedzibą w Kolumbii Brytyjskiej, BC Racing Series Drogowego promuje wyścigi na wózkach, organizowanych imprezach, zarówno przez na drodze i na torze. Organizowane wyścigi wózek czyni starania, aby pomieścić sportowców z różnych poziomów niepełnosprawnych konkurujących ze sobą i zapewnia klasyfikacji opartej na ilości fizycznego osłabienia szczególności zawodnik ma. Wyścigi wózek ma trzy koła z rozszerzonym mainframe łączący z przednim kołem. Jeździec siedzi między dwoma tylnymi kołami wózka wyścigów i wykorzystuje swoje ciało, aby pomóc w kierowaniu.

Sport inwalidzkie dla na korcie

Jeśli szukasz najnowszych i najlepszych na wózkach sportowych, poszukaj modelu, które można zmienić, aby wszystkie Państwa potrzeby. Wózki inwalidzkie sportowe to tylko narzędzia, które pomogą Ci poruszać, ale angażują się w każdym sporcie będzie Cię i swoją pewność siebie, na zdrowym poziomie. Nieważne, czy jesteś na rowerze, biegi, koszykówka, lub jakiejkolwiek innej grze, będziesz w stanie znaleźć wózek sportowy, które dadzą Ci przewagę nad konkurencją.

Parc Asterix

Parc Asterix


Parc Asterix jest park rozrywki położony około 20 km na północ od Paryża. Jak sugeruje tytuł, park tematyczny w całości wokół karykatur Asterix, które zostały utworzone przez Alberta Uderzo i René Goscinny. Parc Asterix jest niezwykle popularny francuski atrakcją turystyczną, rysunek w miliony ludzi każdego roku. Oferuje on szeroki wybór przejażdżki, wydarzeń i atrakcji dla rodzin, aby cieszyć się, z których każda opiera się na przygodach Asterixa i Obelix. Mieści również największy drewniany roller coaster w Europie, w Tonnerre de Zeus.

Jazda na Parc Asterix

Parc Asterix to idealne miejsce dla rodziny, która lubi serię Asterix kreskówki lub że ma chęć wzięcia udziału w emocji i wycieki parku rozrywki w czasie wakacji.

Z ponad 30 przejazdów, jest z pewnością będzie jednym zadowolić każdego członka rodziny. Goudourix jest uzwojenie rollercoaster, który wysyła niemal nieustraszonych ludzi wokół (kilometr niewiele ponad pół kilometra) pętli i zwrotów akcji, osiągając prędkość około 75 km / h (47 mph) w procesie.

Istnieje bobslej stylu jazdy o nazwie La Ślad du Hourra. Ta przejażdżka wysyła turystów pędzących w dół kurs 900 metrów (około 274 stóp) zawrotną prędkością. Istnieje również wiele koryt dziennika, przejażdżki wodne oraz mniejszych rollercoasters dla tych, którzy preferują bardziej stateczny jazdy.

Dla małych dzieci, jest oczarowany królestwo o nazwie La Foret des Druides. Tutaj dzieci mogą swobodnie zwiedzać groty echa fontanna zaczarowany, lub jazda na zjeżdżalnie drzew lub mini roller coaster.

Widać

Istnieje wiele pokazów i imprez do odkrycia na terenie Parku Asterixa. Codziennie, począwszy od 12:30, otwiera wioska Gaulish. Ta rekonstrukcja naturalnej wielkości wsi kreskówki budzi się do życia z aktorami biorąc się w role bohaterów kreskówek i działając na różne szkice i scenę dla przyjemności opinii publicznej.

Teatr Poseidon jest ogromny kompleks, który znajduje się duży basen, w którym delfiny i lwy morskie wykonywania dla gości każdego dnia. Pokazy te są niezwykle zabawne, jak również popularne, z każdym trwającym około 20 minut.

Specjalne pokazy teatralne odbywają się także każdego dnia na przyjemności dla zwiedzających. Sur la Basse głównego Joconde jest jednym z popularnych codziennych pokazów, które polega na inscenizacji skok do kradzieży Mona Lisa w trakcie 1930 Francja. Ten show zawiera zdrowe dawki wybuchów i humoru, co z pewnością zadowoli każdego członka rodziny.

Na wyświetlaczy i akrobatycznych magii Gwiazdy de l'Empire to miejsce do odwiedzenia. Te wyczyny highflying nigdy nie zadziwi gości. Najlepiej jest przyjechać wcześniej lub utworzyć trasę w celu zapewnienia miejsce na każdym koncercie.

Sklepy i restauracje

Goście Parc Asterix może korzystać z różnych sklepów i restauracji, a jednocześnie odpocząć od wszystkich atrakcji. Istnieją różne restauracje tematyczne, oferując wszystko z wykwintnym jedzeniem do prostych przekąsek. Istnieje również wiele sklepów i straganów z pamiątkami dostępne, co sprawia, że ​​łatwo do sklepu-aholic w rodzinie, aby mieć godzin rozrywki.

Kwatery w Parc Asterix

Jeśli pewnego dnia w Parc Asterix nie wystarczy dla turystów, istnieje wiele możliwości zakwaterowania zlokalizowanych na miejscu oraz w pobliżu parku. Główny hotel w parku jest 3 gwiazdkowy des Trois Heboux, który jest olbrzymi drewniany budynek znajduje się w obszarze leśnym parku. Oferty specjalne w tym przejazdów dziennie i tanie pokoje są wspólne, jeśli zarezerwować z wyprzedzeniem, więc zawsze sprawdzić przed wyjazdem z najlepszych ofert.

Dojazd

Parc Asterix jest łatwo znaleźć, z własnym węzłem autostrady znajduje się na autoroute A1 z Paryża, między zjazdem 7 i 8. Specjalne wycieczki i wycieczki mogą być organizowane z różnych miejsc w całym regionie.

Park był zawsze niezwykle popularny, ponieważ został otwarty w roku 1989. Pomimo przybycia równie popularnej Euro Disney w tym samym regionie, zachował swój urok. W przeciwieństwie do Euro Disney, Parc Asterix jest otwarty tylko w określonych porach roku, zazwyczaj kwietnia do października.

Nowy Jork, zoo, akwaria

Nowy Jork, zoo, akwaria


Wiele ogrodów zoologicznych w Nowym Jorku i akwaria dać rodzin planujących wizytę w Nowym Jorku mają wiele możliwości, aby zbliżyć się do natury. Liczne parki i tereny zapewniają zabawę i doświadczenie edukacyjne, które przemawia do całej rodziny. Od owadów do wielorybów, jest zdecydowanie coś do zrobienia i zobaczenia dla wszystkich w rodzinie.

Oszczędność pieniędzy na Nowy Jork Ogrodów Zoologicznych i Akwariów

Wiele ogrodów zoologicznych w Nowym Jorku i akwaria są utrzymywane i zarządzane przez Wildlife Conservation Society. Dlatego też rodziny, które zdecydują się zostać członkiem tej organizacji może otrzymać bezpłatnie lub po obniżonych wstęp do wielu ogrodach zoologicznych.

Zoo w dzielnicy Bronx

Zoo oferuje 265 Bronx ha pełne dzikich zwierząt i przyrody, co czyni go największym z ogrodów zoologicznych w Nowym Jorku. Największą atrakcją w tym zoo jest 6,5 ha lasu, który jest domem dla wielu zwierząt - w tym Conga goryli. Oprócz zwierząt znalezionych w lesie, ogród zoologiczny posiada ponad 4000 zwierząt, dla rodziny, aby cieszyć się i dowiedzieć się.

Nowy Jork, zoo, akwaria
Flamingi w Bronx Zoo

Staten Island Zoo

Na drugim końcu spektrum, Wyspa Zoo Staten stanowi dom dla niektórych mniejszych zwierząt świata. W rzeczywistości, kolekcja ryb tutaj jest jednym z największych w kraju kolekcji. Międzynarodowe wypasu zwierząt gospodarskich w Centrum Dziecka będzie zapewne ucieszy dzieci. Być może największą atrakcją zoo w Staten Island, jednak odtworzenie afrykańskiej sawanny. Ten tropikalny Savannah zapewnia rodziny z pierwszego wygląd strony u dzikich zwierząt, które jest macierzystym do Afryki Południowej.

Central Park Zoo

Zoo Central Park jest doskonałym przystankiem dla rodziny, aby cieszyć się trochę charakteru, podczas gdy na zakupy. Znajduje się na Manhattanie, Central Park Zoo jest domem dla stworzeń różnej wielkości. Od mrówki do niedźwiedzi polarnych i wszystko pomiędzy, nie brakuje na wiele różnych gatunków dostępnych do oglądania. Położony na 5 ha w ramach Central Park, zoo jest w samym sercu Nowego Jorku.

Queens Zoo

Queens Zoo jest jednym z najnowszych ogrodów zoologicznych na terenie Nowego Jorku. To również niedawno ponownie otworzył swoje podwoje z milionami dolarów wartości remontów. Z oo dysponuje zwierząt wyświetlane w środowiskach konkretnych własnych siedlisk przyrodniczych. Bizon, na przykład, mogą poruszać się swobodnie, jak gdyby były w domu na Wielkich Równinach. W Kalifornii Morza Lwy są w domu w wodach, które przypominają Ocean Spokojny.

Nowy Jork Ogrody zoologiczne i akwaria: New York Aquarium

Jeśli to jest życie oceanu rodzina pragnie, New York Aquarium jest miejsce na to wszystko. Domem dla ponad 8000 gatunków organizmów wodnych, New York Aquarium szczyci się tym, że jest tylko akwarium w całym stanie.

Dzieci będą korzystać z bogactwa życia morskiego na wystawie w New York Aquarium. Celem akwarium jest zapewnienie społeczeństwu wiedzy na temat podwodnego świata, przy zachowaniu forum zachęcającą ludzi do angażowania się w zachowania oceanów. Miłą poza zgiełku miasta, New York Aquarium oferuje rodzinom szansę stać się "jednym" z morzem. Spokojne kołysze morza zrobić wielki środowisko usiąść i odpocząć.

Tatuaże Drew Barrymore w

Tatuaże Drew Barrymore w


Choć wydaje się, że o wiele bardziej męski niż sławnych kobiet miały pogrążyć tatuażu, tatuaże Drew Barrymore pokazują, że kobiety takie jak ich tuszem też!

Drew Barrymore - Historia

Tatuaże Drew Barrymore w

Drew Barrymore w Blyth urodził się 22 lutego 1975 roku w Culver City w Kalifornii. Jej rodzice, John Drew Barrymore, oraz Jaid były zarówno byli aktorzy, i faktycznie, Drew pochodzi z długiej linii aktorów i aktorek. Jej pra-pradziadkowie, John Drew i Louisa Lane Drew, jej pradziadkowie (Maurice Barrymore i Georgiana Drew) i jej dziadkowie John Barrymore i Dolores Costello były znane ich działania. John Barrymore było w rzeczywistości, uważany za najlepszego aktora swojego pokolenia.

Drew Barrymore aktorską rozpoczął w wieku 11 miesięcy, ale ona naprawdę zdobyła popularność w wieku sześciu lat, kiedy zagrała w filmie ET. Drew miał kilka dobrych lat aktorskiej, ale potem spadł do picia, narkotyków i palenia tytoniu, wszystkie w wieku lat 12. straciła większość jej popularności i zatrudnienia i nie wrócić w oczach opinii publicznej w wielkim stylu, aż pozowała nago dla Playboya w 1995 roku.

W 1996 roku, zaczęły napływać kolejne role sposób Drew, a jej popularność znowu wzrosła. W 2004 roku otrzymała swoją gwiazdę na Hollywood Walk of Fame, a od 2007 roku dowodził drugie najwyższe wynagrodzenie każdej kobiecej aktora w Hollywood.

Tatuaże Drew Barrymore w

Drew zgłaszane sześć tatuaże na jej ciele obecnie - ale nie wyklucza możliwości coraz bardziej. Podczas gdy większość ludzi wie o pięciu jej tatuaże, jeden z nich jest nazwa tatuaż, który nie jest często mówił o - to nazwa jej byłego chłopaka James Walters, pod anioła stróża.

Niemniej jednak, sześć tatuaże były wystarczająco, aby narysował numer trzy na liście Znikający Ranki tatuaż jest z 10 najlepszych kobiet z tats.

Tatuaże Drew Barrymore w
Motyl Drew jest jej najbardziej znanym tat.

Tatuaże Barrymore to:

 • Hip - hop tatuaż Drew jest bukiet kwiatów, na jej lewej stronie.
 • Żołądek - tatuaż na brzuchu Drew jest motyla, i to jest chyba najbardziej znanym jej tatuaż. Sporządzono w prosty czarny, warto zaakcentować jej krzywych.
 • Toe - najmniejszy z tatuażami Drew Barrymore jest na jej palec, mały czarny sierp księżyca.
 • Niższe prawej nogi - tatuaże krzyżowe są bardzo popularne, a wersja Drew jest wyjątkowy - to krzyż zrobić w bardzo stylizowany sposób, wraz z winorośli otaczających obraz.
 • Dolna Powrót - jest to miejsce, dwóch aniołów - jeden z nazwy Drew matki "Jaid", a jednym z nazwą jej byłego chłopaka tatuażem pod spodem.

Seksowne Tatuaże

Tats Drew Barrymore są uważane za niezwykle sexy przez większość ludzi, którzy korzystają patrząc na nich - szczególnie, gdy nie jest ubrany jak w jej rozprzestrzeniania Playboy. Jeśli chcesz zrobić sobie tatuaż, który zamierza prowadzić innych, dziki, na pewno można wziąć końcówkę lub dwa z Drew. Lokalizacja jest bardzo ważne; ludzie mają tendencję, aby znaleźć tatuaże, które są na bardzo kobiecych miejscach, takich jak biodra, dolnej części pleców, udo lub piersi, być bardzo sexy. Kolejną rzeczą wymagającą rozważenia jest przedmiotem - tatuaż może być w najseksowniejszą możliwym miejscu, ale jeśli jest to obraz czaszki, krwawy sztylet lub coś innego nieprzyjemne, nie może być to, że wiele z sexy remisem.

Jak uzyskać Tatuaże Podoba Ci Drew

Tatuaże Drew Barrymore są unikalne w tym, że żaden z nich wykorzystać kolorowy tusz. Wszystkie jej tats są wykonywane w bardzo wyraźny, czarny stylu, z szarości. Jeśli chcesz, aby osiągnąć ten sam efekt, należy pamiętać, aby twoje tatuaże zrobione bez cieniowania barw, a nie je zrobić w ciemnym czarny tribal tuszu.

New York Aquarium

New York Aquarium

New York Aquarium to tylko akwarium w Nowym Jorku i oferuje ponad 8000 gatunków morskiego życia. Od morsów do Meduzy, nie jest z pewnością stworzenie morskie w akwarium, które jest z pewnością zaspokoją ciekawość każdego członka rodziny.

Karmień, Szkolenia i prezentacje

Dokarmianie na rekina zbiornika są szczególnie popularne w New York Aquarium. Oprócz codziennych karmień, odwiedzający mogą świadczyć posiłek razy dla pingwinów, morsów i lwów morskich. Czas karmienia różnią i są umieszczone przy wejściu do zoo.

Szkolenia lub zwierząt Wzbogacanie, w New York Aquarium jest niezbędne dla utrzymania zwierząt poczucie równowagi, gdy trzymane w niewoli. Specjalne "zabawki" i "leczy" zostały opracowane w celu zapewnienia możliwie najlepszego sukces dla każdego zwierzęcia. Zabawki i smakołyki są różne w zależności od zwierzęcia i są używane specjalnie do potrzeb różnych stworzeń.

Jest całkiem możliwe, aby stało się na nieformalnym pokaz szkolenia, jak również. Wiele razy, goście szpiegować morze wydry gry z kulkami lub beczek. Jest to specjalna uczta oglądać jak ośmiornica flądry wokół w poszukiwaniu ryb, które zostały ukryte. Metoda ta stosowana jest, aby upewnić się ośmiornica nadal utrzymuje swoje możliwości fizyczne i psychiczne.

Programy rodzinne w hotelu New York Aquarium

Programy rodziny w hotelu New York Aquarium skierowane są do dzieci w każdym wieku. Dla dzieci w wieku od 6-18 miesięcy, życie morskie jest badane poprzez zastosowanie puzzli, książek, zabawek i piasku. Jest też oczywiście Planet Ocean, która jest nastawiona na dzieci w wieku przedszkolnym. Program ten wykorzystuje pieśni i tańca kształcić gości o fascynującym świecie rekinów, fok i morsów,, mówiąc w kategoriach, które ułatwiają dla dzieci w tej grupie wiekowej, aby zrozumieć i nauczyć się.

Jednym z najbardziej ekscytujących możliwości "dostępnych ais uśpienia w Głębokie". Działalność ta pozwala dzieciom i rodzicom spać z rybami, że tak powiem. Wycieczka rozpoczyna się po noc akwarium jest zamknięte dla ogółu społeczeństwa. Zabawa zaczyna się zwiedzanie nocne akwarium, która pozwala dzieciom poznać rytuały przed snem morskiego życia. Nauka szkolna kształci uczestników na temat zwyczajów podwodnego świata. We wczesnych godzinach porannych, użytkownicy są w stanie karmić ryby przed oddając w ich śniadanie kontynentalne, które podawane są przez akwarium. Ten program jest dostępny dla dzieci 6-12, ale w towarzystwie osób dorosłych wszystkich uczestniczących dzieci.

Dla starszych dzieci, którzy mogą marzyć jednego dnia roboczego dla New York Aquarium, zakład oferuje "Morskie badania 101". Ten program jest dostępny dla dzieci w wieku 12-15. Program edukacyjny podkreśla trudności naukowcy pokonania w celu zbadania życia morskiego. Oferuje również zwiększoną edukację dla tych, którzy są zainteresowani w mechanice świata morza.

New York Aquarium "musi widzi"

W oparciu o zdecydowaną reakcję na konkretne arenach, New York Aquarium opracowała listę "musi widzi." Są to eksponaty, które były najbardziej popularne na przestrzeni lat. Galaretki Sea pozostaje jednym z najbardziej popularnych podwodnych stworzeń, aby odkryć. Odwiedzający New York Aquarium są niechętne do ich dotknąć, ale zawsze zainteresowani widząc ich i dowiedzieć się więcej. Akwarium odnosi się do galaretki jak "obcych Stingers" ze względu na ich tajemniczych spojrzeń.

Nowy stałym elementem w akwarium, który otrzymuje również wiele uwagi jest koń morze. Ostatnią ważną przystankiem jest Aquatheater, gdzie goście mogą cieszyć się show w wykonaniu lwów morskich. Tutaj, lwy morskie są w stanie wyświetlić ich humorystyczną i ich zdolności do korzystania z ich zabawki i sztuczki, aby zabawić.

Pepper Spray: Spray, Porady Niedźwiedź Pepper piesze wycieczki i Camping

Dlaczego Carry Pepper Spray podczas wędrówek zwierząt i Camping

Czy muszę nosić gaz pieprzowy, gdy jestem wędrówki lub kemping? Kiedy myślisz o niebezpiecznych zwierząt w wielkich zewnątrz, martwimy się najbardziej o niedźwiedzie. Tak, atak niedźwiedzia może zdarzyć się w wielu obszarach Stanów Zjednoczonych. Ale lwy górskie i Cougars (od 1970 roku nie było średnio 14 rocznie cougar ataków na ludzi) są również bardzo realne zagrożenie. To jest dobry powód do przewozu gazu pieprzowego podczas wędrówek.

Jaki rozmiar Bear Pepper Spray kupić

Jaki rozmiar Niedźwiedź Pepper Spray muszę kupić? W przypadku stosowania aerozolu do niedźwiedzia odstraszający, uzyskać jak największą puszkę, z reguły 9 - 15 uncji rozmiar. Koszt tych przedziale od $ 30 - 50 dolarów. Większość dużych puszek pochodzi z Pepper Spray kabury, upewnij się, że twój ma.

Dlaczego warto mieć swoje Spray na Twojej stronie

Czy to jest ok do przewozu gazu pieprzowego w plecaku? Jeśli uklęknąć i grzebać w plecaku, patrząc za gaz pieprzowy zwierząt, będzie to, że będziesz wyglądać bardziej jak drapieżne. Nawet schylania odebrać kije lub kamienie sprawia, że ​​wyglądają mniejsze. Spójrz, jak wysoka, jak można i uzyskać gaz pieprzowy się utrzymując kontakt wzrokowy. I nie mów, że "tu Kity kotek".

Jak Carry spray pieprzowy w Bear Country

Jaki jest najlepszy sposób, aby prowadzić niedźwiedzia gaz pieprzowy? Wyraź swoją Spray może na kabury do paska i dostępne. Nie należy go umieścić w opakowaniu podczas wędrówki. To musi być dostępna w ułamku sekundy. Pod żadnym pozorem nie ponosi gaz pieprzowy stworzyć fałszywe poczucie bezpieczeństwa lub służyć jako zamiennik dla standardowych środków ostrożności w niedźwiedzia kraju.

Dzieci i Pepper Spray zwierząt w plenerze

Jeżeli dzieci nosić gaz pieprzowy, gdy na zewnątrz? Małe dzieci nigdy nie powinna być sama w siedliskach Mountain Lion. Większość ataków Mountain Lion zostały na dzieci w wieku poniżej 9, którzy byli albo pojedynczo, albo tylko w towarzystwie innych dzieci. Przechowywać w miejscu niewidocznym i dzieci, najlepiej w zasięgu. Nie dać im Pepper Spray do ochrony przed dzikimi zwierzętami. Lwy górskie rzadko atakują grupę, która obejmuje dorosłych.

Jeśli Niedźwiedź opłatach

Co mam zrobić, jeśli niedźwiedź pobiera mnie? Jeśli niedźwiedź grasuje cię, a następnie pobiera opłaty, najlepsza obrona jest walczyć. Spray niedźwiedzia z gazem pieprzowym, wspiąć się na drzewo lub znaleźć kamienie i kije, aby trafić do niedźwiedzia. Nie jest łatwym łupem dla niedźwiedzia.

Camping w Bear Country

Co muszę wiedzieć, kiedy obóz w niedźwiedzia kraju? Kiedy camping w niedźwiedzia kraju, zawsze jest szansa, aby spotkać niedźwiedzia. Chociaż niedźwiedzie zazwyczaj unikają ludzi zupełnie nie są pewne, że przyjdzie do kempingu w poszukiwaniu pożywienia. Istnieją sposoby, aby zapobiec atakowany przez tych zwierząt. Jednym z najlepszych sposobów jest trzymać je z dala od kempingu na początku. Zachowaj wszystkie potrawy odłożyć i śmieci zabezpieczone w workach wisiał na drzewie poza zasięgiem. Trzymaj torby co najmniej 300 metrów od namiotu. Nigdy nie przechowywać żywności wewnątrz namiotu. Ale należy spray niedźwiedzia poręczne.

Będąc gotowy bronić się z Pepper Spray Od Vicious zwierząt

Czy zawsze musi być gotowa się bronić przed zwierzętami? Wspólne zwierząt, takich jak wiewiórki, skunks i królików może być całkiem błędne, gdy zakażone wścieklizną. Wildlife może pojawić oswojony dla ludzi i zwierząt nocnych mogą pojawić się w świetle dziennym .. Po ukąszeniu wirus przemieszcza się na pobliskie nerwy rdzenia kręgowego, a następnie do mózgu. Najlepsze reccomendation jest nie pozwalają zwierzętom na tyle blisko, aby cię ugryźć. Czy twoje zwierzę gaz pieprzowy gotowe.

Jeśli nie Get Niedźwiedź Spray Out wystarczająco szybki

Co mam zrobić, jeśli opatrzone jest na mnie? Gry martwe mogą pomóc w zapobieganiu poważnych obrażeń, jeśli zaatakowany przez niedźwiedzia grizzly. Nie graj martwe podczas ataku niedźwiedzia czarnego lub jeśli niedźwiedź grizzly traktuje cię jako zdobycz. Gry martwe pomoże chronić najważniejsze części, a niedźwiedź może odejść, jeśli pojawiają się nieszkodliwe (lub martwe). Istnieją dwa Zalecane pozycje w przypadkach takich jak te: zwijają się w kłębek na boku z rękami założonymi za szyją lub położyć płasko na ziemi, twarzą w dół, palce splecione z tyłu szyi, aby chronić się przed coraz głowy lub szyi ugryziony

Pepper Spray i górskie lwy

Czy gaz pieprzowy jest skuteczny przeciwko górskiego lwa? Chociaż gaz pieprzowy może być skutecznym środkiem odstraszającym, naprawdę nie chcę lwa nawet dostać tak blisko. Utrzymuj kontakt wzrokowy, jeśli widok lwa. Lwy lubią atakować z zasadzki i liczyć na element zaskoczenia. Jeśli widzi, że lew nie widział i wobec tego, że jest mniej prawdopodobne, że atak. Jeśli widzisz lwa nie działają! Bieg stymuluje odruch drapieżników i może spowodować nie do powstrzymania się lwa. Nie odwracaj się. Lwy wolą atakować od tyłu. Odwracając się plecami do lwa zaprasza jego dalszego zainteresowania.

Wędrówki w Bear Country

Co muszę wiedzieć, kiedy turystyka w niedźwiedzia kraju? Podczas wędrówki przez niedźwiedzia kraju istnieje kilka rzeczy, o których warto pamiętać. Upewnij się, że jesteś w podróży w grupie. Niedźwiedzie są mniej skłonni do ataku grupy sześciu lub więcej. Carry puszkę gazu pieprzowego niedźwiedzia w przypadku ataku. Podczas spaceru po obszarach, które mają dzikie owoce i jagody rosnące hałasować. Rozmowa gwizdy śpiew itp uniemożliwi zaskakując niedźwiedzia, który może być nie do karmienia. Większość niedźwiedzie ucieknie jeśli usłyszą idziesz do nich, ale jeśli zaskoczony niedźwiedź może zaatakować.

Gdzie kupić Niedźwiedź Pepper Spray

Gdzie można kupić gaz pieprzowy niedźwiedzia? Można kupić gaz pieprzowy niedźwiedzia w większości sklepów z artykułami sportowymi w Montana, Wyoming i Idaho, jak i sprzedawców w Internecie. W aerozole niedźwiedź są na ogół dobre na 2-3 sezony. Po tym, należy je wymienić.

Ukryte skarby w San Francisco

Ukryte skarby w San Francisco
Wes Tyler z kanclerz Hotel mówi najpopularniejsze atrakcji San Francisco

Wes Tyler, dyrektor generalny Chancellor Hotel jest z pewnością autorytetem w ukrytych klejnotów w San Francisco. Kanclerz jest zabytkowy, zorientowanej na usługi butikowy hotel położony w samym sercu miasta. Wes i jego pracownicy są dumni zapewniając wyjątkową obsługę gości, w tym wskazówki na temat tego, co zobaczyć i jak najlepiej się tam dostać.

Wywiad z Wesem Tyler kanclerza Hotel

Jeśli tylko człowiek miał kilka godzin, aby zobaczyć San Francisco, co polecacie?

Sugerowałbym, że biorą Deluxe City Tour, który trwa około czterech godzin i daje dobry przegląd city.If ja jechałem na własną rękę, chciałbym skorzystać z kolejki linowej Powell-Hyde od Union Square, na Nob Hill, obok Chinatown, przez Lombard_Street - "crookedist ulicy" - do placu Ghirardelli i Cannery. Chciałbym iść wzdłuż Fisherman Wharf okolicy i wziąć 30 Stockton Muni autobus z powrotem do Union Square. 30 Stockton Muni autobus ma przystanków na ulicy Beach i przechodzi przez North Beach, przez Chinatown i Stockton tunel z powrotem do Union Square. Chciałbym następnie spacer po okolicy Union Square, Yerba Buena Gardens i dzielnicy teatralnej.

Jakie miejsca polecacie dla rodziny z dziećmi od 6 do 12 lat?

Metreon rozrywkowego na południe od Market Street jest bardzo popularny. Obszar estakada, Pier 39 i jej lwy morskie, Alcatraz, Bay Cruise, Musee Mecanique (muzeum mechanicznych) i Ripley Believe It Or Not są ciekawe i popularne. Lub mogą wybrać się na przejażdżkę kolejką linową, w Fire Engine City Tour, Tour Duck, lub odwiedzić Fortune Cookie Factory, muzeum Exploratorium lub California Academy of Science.

Czy potrzebny jest samochód, aby "zobaczyć zabytki" w San Francisco?

Absolutnie nie! San Francisco jest świetne na spacery miasta. Tranzyt jest bardzo dobra, a wszystkie systemy doprowadzić do iz obszaru Union Square. San Francisco jest tylko siedem mil przez, więc wszystko jest stosunkowo blisko.

Gdzie są ukryte skarby w San Francisco na romans?

Rejsy wieczorne kolacje może być bardzo romantyczny jak można Góra Marka w Mark Hopkins Hotel lub innych widoków restauracji / salony. Obszar Embarcadero z amorki Strzałka rzeźby i Ferry Building może być romantyczny przeznaczenia.

Idąc przez most Golden Gate lub przez North Beach, włoskiej części miasta z wszystkich kawiarni, restauracji i barów w nocy jest romantyczny. Kawiarnia Claude i inne restauracje na Belden Lane są ukryte skarby w San Francisco jak Cliff House.

Co to są "musi widzi" w mieście?

Polecam przejażdżkę kolejką linową, wizytę w Alcatraz, w Golden_Gate_Bridge dla widokiem na zatokę, jak również Wharf, Chinatown, North Beach i obszarów Ocean Beach.

Jakie rady można dać dla turystów San Francisco, aby poprawić swoją wizytę w mieście?

San Francisco jest czterdzieści dziewięć mil kwadratowych piękna, otoczona rzeczywistości. To jest inny świat, na to pozwalają wystarczająco dużo czasu na naprawdę poczuć dla wszystkich różnych obszarach Miasto ma do zaoferowania.

Przewodnik do Mirage w Las Vegas

Przewodnik do Mirage w Las Vegas
Mirage

Błyszczące w środku Gazy, Mirage Hotel w Las Vegas to nie złudzenie. Wykwintne restauracje, luksusowe zakwaterowanie i gwiazdy rozrywki łączą stworzyć tropikalny fantasy i jeden z najbardziej znanych hoteli w Las Vegas, jakie kiedykolwiek zbudowano.

Historia Mirage

Zbudowany w 1989 roku przez Steve Wynn, Mirage Hotel and Casino w Las Vegas był jednym z pierwszych "superhotels" Grace słynną Strip. Wynn chciał ten hotel jest inny, w celu zainicjowania odwiedzających do królestwa ostatecznego luksusu i fantazji. Hotel obejmuje ponad cztery miliony metrów kwadratowych, w przeciwieństwie do reputacji wielu hotelach w Las Vegas, mniej niż pięć procent powierzchni jest przeznaczona do hazardu.

Po drugiej stronie ulicy od Venetian Resort Hotel and Casino, w sąsiedztwie słynnego Pałacu Cezara i powiązanych według swobodnego jednotorowe do sąsiedniego Treasure Island, Mirage jest w sercu północnej Gazy i energetyzujący puls miasta może można znaleźć w każdym zakątku domu.

Zatrzymując się w hotelu Mirage

Goście hotelu Mirage znajdą się spowita w fantasy, że nigdy nie zanika. Biel i złoto zewnątrz wywołuje obrazy pustynnych bogactwa prowadzących do Polinezji wystroju wnętrza, który tworzy egzotyczną oazą przycięte obficie marmuru, tropikalnych liści i polerowanego bambusa. Luksusowy hotel wyposażony jest zapewnienie każdej zachcianki gości, z wyśmienitej kuchni do dekadenckiego odprężyć do gwiezdnej rozrywki.

Jadalnia

Mirage oferuje szeroki wybór restauracji, w których wybór owoców morza, menu włoskich, Azji i Brazylii. Bufet Pragnienia jest uważana za jedną z najlepszych w Las Vegas, i naturalnie pełną obsługę pokoju na śniadanie, obiad, kolacja, dookoła zegara przekąski, a nawet dostawy prezent jest.

Mirage Las Vegas Hotel Noclegi

Z ponad 2700 pokoi, Mirage może pomieścić dosłownie tysiące gości każdej nocy. Cztery rodzaje apartamentów (drobna, gościnność, wieży i penthouse) w zakresie od 800-1600 metrów kwadratowych i oferuje udogodnienia, takie jak rozbudowane priorytetowy show i restauracji siedzenia, wanny z hydromasażem, sejfem, szlafrokiem, centrów orzeźwiających i świeżych kwiatów. Wszystkie pokoje urządzone są w orzeźwiających reprodukcje i bogatych kolorach bordo i złota z wpisów marmuru i łaźni, które podkreślają luksus, na które hotele Las Vegas są znane. Chociaż hotel nie jest tani, może być w stanie lepiej ocenić rezerwując pakiet Las Vegas Mirage wakacje.

Udogodnienia hotelu

Oprócz wykwintnych restauracji i luksusowych pokoi, Mirage ma wiele udogodnień, dostępne dla gości hotelowych. Luksusowe spa i klub zdrowia oferuje szeroki wybór zabiegów, w tym manicure, pedicure, zabiegi hydroterapii, gorącym kamieniu i głębokie masaże tkanek, woskowanie i usług makijażu, maseczki błotne, okłady na ciało i więcej. Goście mogą zrelaksować się w kąpieli i odpoczynku złożonego w komplecie z pojedynczych lagun i wodospady, podczas gdy personel recepcji dzwon z przyjemnością zorganizuje wycieczki, transport i inne usługi.

Zwiedzanie Mirage

Goście nie muszą zarezerwować pokój w hotelu Mirage, aby przeżyć swoje cuda. Turyści są mile widziane, aby chodzić po holu i odwiedzić kasyno polinezyjski stylu, a wiele atrakcji są otwarte dla publiczności z różnych cenach.

Atrakcje turystyczne Mirage w Las Vegas

Centralnym punktem hotelu Las Vegas zewnątrz jest 55-metrowej wysokości wulkan erupcji sto stóp zasilanych gazem ziemnym okresowo każdego wieczoru (przy sprzyjającej pogodzie). Ponad 120.000 galonów wody kaskadowo dół strony wulkanu każda minuta, aby zapewnić ciągłe "wybuchy" w tym darmowe koncert wraz z dymu i świateł.

W hotelu, goście są zachwycony 60-metrowy, 20.000 galonów zbiornika egzotyczne ryby za biurkiem wraz z rekinów, płaszczek i innych gatunków tropikalnych rejestracji. Więcej egzotyczne zwierzęta trzymane są w siedliska w Secret Garden, gdzie znajduje się słynne białe lwy i tygrysy raz wykorzystany w serialu Siegfried i Roy. W 1990 roku, siedliska delfinów dodano i delfinów butlonosych dziesięć Atlantic swoich domów w tym pół-tropikalny raj.

Goście mogą robić zakupy w różnych butików w Mirage, a Jet zapewnia wspaniały klub nocny życie nocne w weekendy.

Rozrywka

Hotele Las Vegas słyną gwiazdy rozrywki i Mirage nie jest wyjątkiem. Danny Gans to hotelowa główny headliner, z pokazem siedemdziesiąt minut gościnnie ponad 100 sprytnych wrażenia, tym Garth Brooks, Pee Wee Hermana, Homer Simpson, Elvis, Michael Jackson, i różne prezydentów i innych znanych osobistości.

Inni artyści nie są zarezerwowane w hotelu Mirage na bieżąco, w tym Jay Leno, David Spade, Wayne Brady, i Ray Romano. Angaże Zaproszeni są ograniczone, jednak i zainteresowane osoby powinny zarezerwować bilety z dużym wyprzedzeniem, aby zagwarantować im miejsce.

Kontakt z Mirage

Aktualne ceny, dostępność oraz informacje rozrywki, potencjalni goście powinni skontaktować się z Mirage. Na stronie internetowej hotelu, www.themirage.com oferuje rozbudowane wirtualne wycieczki, rezerwacje online, oraz dostępne promocje. Rezerwacje hotelowe mogą być również wykonane przez telefon w 1-800-375-9000 lub 1-800-627-6667. Na broszurach i innych drukowanych informacji Hotelowa adres fizyczny jest 3400 Las Vegas Boulevard South, Las Vegas, Nevada, 89109.