grsail.com

logo auta z krzyzem

Car Company Logos

Car Company Logos


Oprócz tego, że istotnym elementem reklamy i tożsamości marki, znaki firmowe samochodu zapewniają potężny obraz widzialny dla konsumentów auto. Każdy producent samochodów ma niepowtarzalny logo, z których wiele nie zmienił się znacznie w ciągu roku. W niektórych przypadkach, te loga są związane z historią firmy, w zaskakujący sposób.

Lista samochodów Firma Logos


Abarth Car Company Logos

Teraz ramię wyścigi Fiata, logo Abarth jest bogaty w znaczenia. Skorpion reprezentuje Znak zodiaku założyciela firmy Karla Alberto Abarth, a tarcza jest symbolem namiętności i triumfu. Kolory znajdujące się pod nazwą reprezentacji włoskiej flagi.

Acura Car Company Logos

Luksusowa marka Hondy znajduje się logo, które wygląda jak stylizowane litery "A" w środku okręgu. Symbol przedstawia również zacisk, ważne narzędzie mechaniki precyzyjnej.

Aixam Car Company Logos

Teraz Aixam Mega, logo tego francuskiego producenta Microcar jest prosty i elegancki, literowania oryginalną nazwę firmy i woła pierwszą literę z odważną "A" (lub "M" w niektórych przypadkach) wewnątrz okrągłej grafiki.

Alfa Romeo Car Company Logos

Ten włoski egzotyczna marka samochodu ma skomplikowaną, okrągły logo featuring czerwony krzyż i zielony wąż z głową smoka. Symbole te reprezentują miasto Mediolanu, gdzie firma powstała.

Aston Martin Car Company Logos

Brytyjska marka samochodów luksusowych ma kultowego logo pary skrzydeł z nazwą firmy. Wersja tego logo zdobił samochodów marki Aston Martin od 1920 roku.

Audi Car Company Logos

Ten niemiecki automaker cztery blokujące pierścienie reprezentują tę historię firmy, jak zaczęło się czterech mniejszych firm.

Bajoun Car Company Logos

Bajoun to marka General Motors wytwarzane i sprzedawane tylko w Chinach. Nazwa oznacza "skarbem konia" - i to jest dokładnie to, co przedstawia logo.

Bentley Car Company Logos

Brytyjski producent samochodów egzotycznych oferuje skrzydlate logo z literą "B" w centrum. Skrzydła w tym logo wywołać korzenie branży lotniczej spółki.

BMW Car Company Logos

Niebieski i biały wzór szachownicy BMW reprezentuje śmigło samolotu, gdyż BMW był pierwotnie producent samolotu. Logo w kolorach i kontrole są z bawarskiej flagi, gdzie firma powstała.

Buick Car Company Logos

Ta amerykańska marka samochodu znajduje się logo z trzema tarczami wewnątrz okręgu. Pomysł na tarczy pochodzi od herbu Buick.

Cadillac Car Company Logos

Cadillac miał wiele logo na przestrzeni lat. To aktualna wersja posiada dwie łodygi pszenicy z tarczą w centrum.

Chevrolet Car Company Logos

Jeden z najbardziej znanych amerykańskich logo samochodów, symbol dla Chevroleta jest proste kątowe krzyż z już poziomej linii. Konstrukcja jest dalej muszka Chevrolet.

Chrysler
Istnieje kilka wersji logo Chryslera, ale najbardziej rozpoznawalnym jest pięciokąta z gwiazdą w centrum, dalej Chryslera Pentastar. Obecna wersja jest elegancki i prostsze, sugerując skrzydła.

Citroen Car Company Logos

Podwójne szewrony w
Logo Citroen reprezentują zębate śrubowe, a wynalazek Citroen, który jest używany w każdym nowoczesnym samochodzie. Stanowią one także zaangażowanie firmy do innowacji technicznych.

Dacia Car Company Logos

Ta rumuńska marka samochodu jest częścią Renault od firmy 1999.The jest śmiała i prosta, podkreślając nazwę firmy w odcieniu niebieskim przedstawiciel jednej z kolorami flagi rumuńskiej, w śmiałej, grafiki srebrny-tone.

Daewoo Car Company Logos

Nowoczesne logo tej marki koreańskie General Motors nadal nosi emblemat w kształcie korony z początków firmy. Kształt jest podobny do tego z nieistniejącego już, ale raz popularnej, klub piłkarski z Korei Południowej.


Daimler
Logo Daimler jest prosty i elegancki, oddająca samo poczucie zaniżone luksusu, że to niemiecki producent samochodów znana jest na całym świecie.

Datsun Car Company Logos

Marka Datsun jest wyłącznie w Japonii i na rynkach wschodzących, takich jak Indie. Logo umieszcza przód marki i centrum, nałożony przez uderzające chrom i niebieskim grafiki.

Denza Car Company Logos

Jako pierwszy chiński marki samochodów poświęconej nowych pojazdów energii, logo Denza reprezentuje wartości przez spółkę odpowiedzialności natury i społeczeństwa


Unik
Logo tej amerykańskich cech marki jest nazwa producenta prostym bloku napis. Dwie czerwone paski stanowią szybkość i zwinność.

Ferrari Car Company Logos

Ten włoski producent samochodów egzotycznych używa logo A hodowli koni, często ustawiony wewnątrz żółty prostokąt. Ten sam koń logo raz zaszczycił stronach płaszczyzny historię włoskiego Fighter Ace pilota.

Fiat Car Company Logos

Wzywa pogrubione czerwone logo Fiata na myśl jego retro korzenie, a także elegancki, nowoczesny styl.

Bród
Logo Forda jest proste i rozpoznawalne: niebieski owal z nazwą firmy w skrypcie literami. Wersja tego logo jest w użyciu od 1927 roku.

GM Car Company Logos

Biały napis w logo General Motors oznacza spółki czystości, uroku i uczciwości. Niebieskie tło oznacza doskonałość i wiarygodność.


GMC
Ten amerykański symbol firma samochód łatwo rozpoznać, gdyż jest to po prostu litery "GMC" w czerwonym bloku napis.

Holden Car Company Logos

Logo tego GM własnością australijskiej firmy samochodowego oferuje lew kroczący kamień - graficzne przedstawienie wynalazku koła.

Honda Car Company Logos

Japoński producent samochodów wyposażony jest symbolem srebrną literą "H" wewnątrz prostokąta.

Hummer Car Company Logos

Logo Hummer wyposażony nazwę firmy i slogan drukowanymi literami odpowiednich do trudnych, ale luksusowe, pojazdów firmy.

Hyundai
Symbol auto koreańskiej firmy jest skośną niebieską literę "H" wewnątrz owalu

Infiniti Car Company Logos

Ten wysokiej klasy auto marki ma logo owalny z wycięciem na zewnątrz dna.

Isuzu Car Company Logos

Logo tej japońskiej firmy samochodowej jest jasny czerwony przedstawienie swojej nazwy z lustrzane odbicie "s" i "z" liter.

Jaguar Car Company Logos

Luksusowe producent samochodów Jaguar ma logo skaczące dżungli kot z nazwą firmy pod spodem.

Jeep
Podobnie jak sam pojazd klasyczny, logo Jeep jest prosta i użytkowym, składający się z nazwą firmy literami.

Jiefang Car Company Logos

Pierwszym producentem samochodów w Chinach nosi krajowych logo z jednym numerem, jako centralny funkcji. Firma jest spółką joint venture z General Motors, a kolory odzwierciedlają tę relację.

Kia
Ten koreański producent samochodów ma logo z nazwą firmy w czerwonymi literami, otoczony czerwonym owalu.

Lamborghini Car Company Logos

Logo Lamborghini jest złota tarcza z nazwą firmy powyżej byka ładowania co oznacza Taurus, znak zodiaku założyciela firmy.

Lancia Car Company Logos

Logo Lancia wyposażony nazwę firmy w otoczeniu włócznią i tarczą.

Land Rover Car Company Logos

Zielone owalne Land Rover Logo jest łatwo rozpoznawalne i elegancko proste.

Lexus Car Company Logos

Luksusowe ramię Toyota posiada prosty litery "L" srebrnym logo wewnątrz kręgu.

Lincoln Car Company Logos

Ten amerykański producent samochodów ma proste logo pionowego prostokąta z krzyżem na nim.

Lotos Car Company Logos

Logo Lotus jest żółty okrąg z zielonym, zakrzywione trójkąta gościnnie nazwę firmy.

Maserati Car Company Logos

Grafika logo Maserati jest trzystopniowa czerwona włócznia dalej trójzębem. Wznosi się z bazy, która nosi nazwę firmy.

Maybach Car Company Logos

Logo Maybach dysponuje dwa nakładające się litery "M" s na trójkątnym, pomarańczowe tło.

Mazda Car Company Logos

Logo dla tej japońskiej firmy ma zaokrąglony prostokąt skrzydlatego kształcie litery V, w centrum.

Mercedes-Benz Car Company Logos

To proste logo jest kółko z trójramienną gwiazdą na środku. Logo przedstawia ujednoliceniu Mercedes i Daimler, który miał wieniec laurowy i gwiazdy jak ich symboli odpowiednio.

Mini
Wywołuje charakterystyczny, skrzydlate logo MINI na myśl jego brytyjskie korzenie i stylu retro.

Mitsubishi Car Company Logos

Mitsubishi posiada logo z trzema czerwonymi diamentami ułożonych w kształcie trójkąta. Logo stanowi połączenie dwóch herby.

Nissan Car Company Logos

Ten producent samochodów ma proste logo srebrne koła z nazwą firmy w całym centrum.

Opel Car Company Logos

Logo Opla wyposażony pioruna smug na otwartym kole powyżej nazwy niemieckiej firmy. Inspiracją jest logo Opel Blitz wózka, jako "blitz" to po niemiecku "błyskawica".

Peugeot Car Company Logos

Logo Peugeot jest opisywany lwa od 1948 roku nowoczesna wersja cechy lwa nad nazwą firmy. Metaliczny kolor reprezentuje wartości marki, które są doskonałości, emocje i urok.

Porsche Car Company Logos

Logo Porsche znajduje się tarcza z pyszałkowaty konia w centrum, czerwone i czarne pasy. Końska stanowi pieczęć miasta Stuttgart, Niemcy, gdzie marka została założona.

RAM Car Company Logos

Logo tej amerykańskiej marki wyposażony baranią głowę wewnątrz kształcie tarczy.

Renault Car Company Logos

Logo Renault jest diament srebrny nad nazwą na żółtym tle. Kolor żółty oznacza markę na radość, optymizm i dobrobyt, a srebro oznacza wyrafinowania i kreatywności.

Renault-Nissan Car Company Logos

Reprezentowanie sojusz francuskich i japońskich producentów samochodów, to logo oferuje zarówno marki pod elementami graficznymi, które pokazują ich kolory korporacyjne połączenie ze sobą.

Renault Samsung Car Company Logos

To logo oznacza wyrafinowanie i kreatywność używany przez Renault Samsung Motors w jego dążeniu do produkcji wysokiej klasy, nowoczesne pojazdy i koncentrację firmy na badania i rozwój.

Rolls-Royce Car Company Logos

Ta luksusowa marka ma symbol dwóch nakładających się na literę "R" s na niebieskim tle.

Saab Car Company Logos

To logo jest niebieskie kółko z czerwonym gryfem głowie, ubrana w złotą koronę.

Saturn Car Company Logos

Saturn jest logo srebrny abstrakcyjne przedstawienie dla planety o tej samej nazwie na czerwonym tle. Grafika jest przedstawiony w kolorze srebrnym i umieszczona nad marką.

Potomek Car Company Logos

Ten Toyota pochodną posiada logo owalny z pochyłą linią pionową a poziomy pasek z nadrukiem nazwy firmy.

SEAT Car Company Logos

Logo tej hiszpańskiej firmy samochodowej oferuje odważne, srebrny wizerunek "S" nad marką śmiało przedstawione w kolorze czerwonym.

Skoda Car Company Logos

Skoda insignia jest strzałka w kółku, ze skrzydłami znajdujących się pod marką. Kolory i wzornictwo stanowią skupienia tej firmy Czechach od środowiska, ekologiczne materiały, postępu i innowacyjności.

Inteligentny samochodów Car Company Logos

Inteligentny samochód ma logo w kształcie litery "C" z żółtym trójkątem.

Spyker
Wzywa logo Spyker na myśl aero korzenie firmy z jego śmigła samolotu.

SRT Car Company Logos

Ulica Racing Technology (SRT) jest marką Chrysler. Logo wyposażony inicjały marki (i wspólną nazwę) w skośnym kształcie, który wskazuje prędkość. Kolor czerwony oznacza szybkość i zwinność, a jest taki sam odcień w logo dla marki Dodge siostra.

Subaru Car Company Logos

Subaru ma niebieskie logo gościnnie kilka srebrnych gwiazd. Pięć mniejsze gwiazdy reprezentują pięć firm japońskich samochodów, które się ze sobą, tworząc większą firmę.

Suzuki Car Company Logos

To logo oferuje odważne, czerwony symbol "S" powyżej pełnej nazwy w ciemnoniebieski. Czerwony reprezentuje marka pasja, determinacja i witalność, a niebieski oznacza siły i harmonii.


Tesla Car Company Logos

Zielona samochodów dysponuje logo w kształcie tarczy z stylizowanej litery "T."

Toyota Car Company Logos

Toyota obecnego logo składa się z trzech nakładających owale i nazwą firmy.

Vauxhall Car Company Logos

Centralnym punktem logo Vauxhall jest srebrny gryf na czerwonym tle niosąc-flagę z cut-out "V." Nowoczesna wersja prezentuje firmy UK produkcyjny dziedzictwa, a także jego filozofię w kierunku projektowania świeże.

Volkswagen Car Company Logos

Ten niemiecki producent samochodów kiedyś swastykę jako swoje logo, ale obecnie oferuje nadpisywania "V" i "W."

Volvo Car Company Logos

Symbolem tego szwedzkiego producenta samochodów jest srebrny okrąg ze strzałką na zewnątrz w prawym górnym rogu, z nazwą firmy w całym centrum.

Wuling Car Company Logos

Logo dla tej chińskiej firmy samochodowej posiada pięć, czerwone rombów złączyć do reprezentowania kapitału "W" w sposób abstrakcyjny.

Historyczne samochodów Firma Logos

Audi AG Logos historyczne


Car Company Logos

1909 Audi logo


Car Company Logos

1932 Audi logo


Car Company Logos

1949 Audi logo


Car Company Logos

1965 Audi logo


Car Company Logos

1969 Audi logo


Car Company Logos

1985 Audi logo


Car Company Logos

1994 Audi logo

Źródło: AUDI AG Unternehmensarchiv der (Archiwum Korporacyjne AUDI AG)

Benz & Cie. Logos Historyczne


Car Company Logos

1903 Benz & Cie. Logo


Car Company Logos

1909 Benz & Cie. Logo

Źródło: Daimler © Daimler

Historyczne logo BMW


Car Company Logos

1917 logo BMW


Car Company Logos

1933 logo BMW


Car Company Logos

1954 logo BMW


Car Company Logos

1974 logo BMW


Car Company Logos

1979 logo BMW

Źródło: BMW mediów. Logo © BMW

Cadillac Logos historyczne


Car Company Logos

1906 Cadillac logo


Car Company Logos

1908 Cadillac logo


Car Company Logos

1915 Cadillac logo


Car Company Logos

1920 Cadillac logo


Car Company Logos

1933 Cadillac logo


Car Company Logos

1947 Cadillac logo


Car Company Logos

1957 Cadillac logo

Źródło: General Motors mediów. Logos © Cadillac

Chevrolet Logos historyczne


Car Company Logos

1911-1914 Chevrolet Logo


Car Company Logos

1914 Chevrolet Logo


Car Company Logos

1916 Chevrolet Logo


Car Company Logos

1934 Chevrolet Logo


Car Company Logos

1940-1950 Chevrolet Logo


Car Company Logos

1942 Chevrolet Logo


Car Company Logos

1957-1959 Chevrolet Logo


Car Company Logos

1960 Chevrolet Logo


Car Company Logos

1965 Chevrolet Logo


Car Company Logos

1977-1979 Chevrolet Logo


Car Company Logos

1978 Chevrolet Logo


Car Company Logos

2000-2001 Chevrolet Logo


Car Company Logos

2000 Chevrolet Logo


Car Company Logos

2004 Chevrolet Logo


Car Company Logos

2004 Chevrolet Logo


Car Company Logos

Były logo Chevroleta

Źródło: General Motors mediów. Logos © Chevrolet

Chrysler Logos historyczne


Car Company Logos

1924 Chrysler logo


Car Company Logos

1928/29 logo Chryslera


Car Company Logos

1941 Chrysler logo


Car Company Logos

1946/48 logo Chryslera


Car Company Logos

1954 Chrysler logo


Car Company Logos

1955/56 logo Chryslera


Car Company Logos

1970/80 logo Chryslera


Car Company Logos

1997/98 logo Chryslera


Car Company Logos

1997/98 logo Chryslera


Car Company Logos

1997/98 logo Chryslera


Car Company Logos

1997 Chrysler logo


Car Company Logos

Chrysler Cerberus logo


Car Company Logos

Chrysler logo


Car Company Logos

Chrysler logo


Car Company Logos

Chrysler logo


Car Company Logos

Chrysler logo


Car Company Logos

Chrysler czerwonym logo


Car Company Logos

Chrysler Pentastar logo


Car Company Logos

Chrysler Wings logo


Car Company Logos

Chrysler Forward Look


Car Company Logos

Chrysler Forward Look


Car Company Logos

Chrysler Wings logo


Car Company Logos

Chrysler Pentastar logo

Źródło: Chrysler Archiwum. Logos © Chrysler

Daimler (DMG)

Car Company Logos


Car Company Logos

1902 Daimler logo


Car Company Logos

1909 Daimler logo


Car Company Logos

1916 Daimler logo


Car Company Logos

1921 Daimler logo

Źródło: Daimler mediów. Logo © Daimler

DKW

Car Company Logos

1904 DKW logo

Źródło: AUDI AG Unternehmensarchiv der (Archiwum Korporacyjne AUDI AG)

Dodge Logos historyczne


Car Company Logos

1914/28 Dodge Bracia


Car Company Logos

1914/28 Dodge Bracia


Car Company Logos

1964 Dodge logo


Car Company Logos

Dodge logoDodge logo

Źródło: Archiwum © Dodge Chrysler

Fiat Logos historyczne


Car Company Logos

1899 Fiat logo


Car Company Logos

1901 Fiat logo


Car Company Logos

1904 Fiat logo


Car Company Logos

1921 Fiat logo


Car Company Logos

1925 Fiat logo


Car Company Logos

1929 Fiat logo


Car Company Logos

1931 Fiat logo


Car Company Logos

1931 Fiat logo


Car Company Logos

1932 Fiat logo


Car Company Logos

1938 Fiat logo


Car Company Logos

1959 Fiat logo


Car Company Logos

1965 Fiat logo


Car Company Logos

1968 Fiat logo


Car Company Logos

1991 Fiat logo


Car Company Logos

1999 Fiat logo

Źródło: Fiat Fiat Prasa ©

Ford Logos historyczne


Car Company Logos

1903/04 Ford logo


Car Company Logos

1903 Ford logo


Car Company Logos

1907 Ford logo


Car Company Logos

1912 Ford logo


Car Company Logos

1928 Ford logo


Car Company Logos

1965 Ford logo


Car Company Logos

Ford podpis logo

Źródło: Ford Ford Media ©

GM Logos historyczne


Car Company Logos

1920 GM logo

Źródło: General Motors © GM

Holden Logos historyczne


Car Company Logos

1928 Holden logo


Car Company Logos

1936 Holden logo


Car Company Logos

1948 Holden logo


Car Company Logos

1972 Holden logo


Car Company Logos

1994 Holden logo

Źródło: General Motors © GM

Horch Logos historyczne


Car Company Logos

1899 Horch logo

Źródło: AUDI AG Unternehmensarchiv der (Archiwum Korporacyjne AUDI AG)

Jeep Logos historyczne


Car Company Logos

1948 Jeep logo


Car Company Logos

1949 Jeep logo


Car Company Logos

1966 Jeep logo


Car Company Logos

1966 Jeep logo


Car Company Logos

1966 Jeep logo


Car Company Logos

1970 Jeep logo


Car Company Logos

1970/87 Jeep logo

Źródło: Chrysler Archiwum. Logos © Chrysler

Lancia Logos historyczne


Car Company Logos

1907 Lancia logo


Car Company Logos

1911 Lancia logo


Car Company Logos

1929 Lancia logo


Car Company Logos

1957 Lancia logo


Car Company Logos

1974 Lancia logo


Car Company Logos

2000 Lancia logo

Źródło: Abarth Prasa © Lancia

L & K Logos historyczne


Car Company Logos

Pierwszy L & K logo


Car Company Logos

1895 L & K logo


Car Company Logos

1895 L & K logo


Car Company Logos

1905 L & K logo


Car Company Logos

1925 L & K logo


Car Company Logos

L & K logo podpis

Źródło: Skoda Skoda ©

Lincoln Logos historyczne


Car Company Logos

Wczesne Lincoln logo


Car Company Logos

Wczesne Lincoln logo

Źródło: Ford © Ford

Mazda Logos historyczne


Car Company Logos

1936 logo Mazdy


Car Company Logos

1936 logo Mazdy


Car Company Logos

1959 logo Mazdy


Car Company Logos

1975 logo Mazdy


Car Company Logos

1992 logo Mazdy


Car Company Logos

1997 logo Mazdy

Źródło: Mazda Mazda USA ©

Mercedes-Benz Logos historyczne


Car Company Logos

1926 Mercedes-Benz logo

Źródło: Daimler © Daimler

NSU Logos historyczne


Car Company Logos

1873 NSU logo


Car Company Logos

1959 NSU logo

Źródło: AUDI AG Unternehmensarchiv der (Archiwum Korporacyjne AUDI AG)

Oakland Logos historyczne


Car Company Logos

1930 Oakland logo

Źródło: General Motors © GM

Oldsmobile Logos historyczne


Car Company Logos

1901/06 Oldsmobile logo


Car Company Logos

1929 Oldsmobile logo

Źródło: General Motors © GM

Historyczne logo Opla


Car Company Logos

Pierwszy Opel logo


Car Company Logos

1862 Opel logo


Car Company Logos

1902 Opel logo


Car Company Logos

1909 Opel logo


Car Company Logos

1910 Opel logo


Car Company Logos

1937 Opel logo


Car Company Logos

1937 Opel logo


Car Company Logos

1970 Opel logo


Car Company Logos

1987-2002 Opel logo

Źródło: General Motors © GM

Pontiac Logos historyczne


Car Company Logos

1939 Pontiac logo

Źródło: General Motors © GM

Renault Logos historyczne


Car Company Logos

1900 Renault logo


Car Company Logos

1906 Renault logo


Car Company Logos

1919 Renault logo


Car Company Logos

1923 Renault logo


Car Company Logos

1925 Renault logo


Car Company Logos

1959 Renault logo


Car Company Logos

1972 Renault logo


Car Company Logos

1992 Renault logo

Źródło: Renault © Renault

SEAT Logos historyczne


Car Company Logos

1950 logo SEAT


Car Company Logos

1960 logo SEAT


Car Company Logos

1970 logo SEAT


Car Company Logos

1980 logo SEAT


Car Company Logos

1992 logo SEAT


Car Company Logos

1999 logo SEAT

Źródło: SEAT © SEAT

Skoda Logos historyczne


Car Company Logos

1925/34 Skoda logo


Car Company Logos

1925/95 Skoda logo


Car Company Logos

1993/94 Skoda logo

Źródło: Skoda Skoda ©

Wanderer Logos historyczne


Car Company Logos

1885 Wędrowiec logo

Źródło: AUDI AG Unternehmensarchiv der (Archiwum Korporacyjne AUDI AG)

Willys Overland Logos historyczne


Car Company Logos

Willys Overland logo 1937


Car Company Logos

Willys Overland logo 1947


Car Company Logos

Willys Overland logo 1948


Car Company Logos

Willys Overland logo 1949


Car Company Logos

Willys Overland logo 1952

Źródło: Chrysler © Chrysler

Lista samochodów Firma Logos

Logo firmy samochodowe mogą dostarczyć interesujących informacji o historii przemysłu motoryzacyjnego, a są one bardzo ważnym elementem identyfikacji marki konsumentów. Następnym razem kiedy pop kaptur, by sprawdzić olej w samochodzie lub uzupełnić płyn do spryskiwaczy, spojrzenie na podjęcie logo, jak również. Ten symbol oznacza, gdy producent w samochodzie jest i gdzie to będzie w przyszłości.

Trzy Korzyści z logo firmy dla pracowników Koszulki

Trzy Korzyści z logo firmy dla pracowników Koszulki


Twoje logo

Zapewnienie pracownikom z koszulki firmowe nosić - czy nosić je lub wyłączenie pracy - oferuje wiele korzyści dla firmy i jej pracowników.

1. Utwórz Corporate Identity

Jeśli miejsce pracy jest na co dzień jeden, może mieć sens, aby zapewnić pracownikom firmy logo koszulki, które mogą ubierać się do pracy. Niektóre firmy wymagają pracowników nosić te koszulki jak mundurach, a inni po prostu udostępnić je jako opcja. Jeden z moich przyjaciół pracował dla banku, który pozwoli pracownikom nosić dżinsy w piątki - ale tylko wtedy, gdy górna było logo firmy koszulę. Prawie każdy pracownik skorzystał z tej opcji. Korzyści w miejscu pracy z morale dorywczo dzień roboczy i firmy był w stanie zapewnić, że na co dzień piątek nie stała się zbyt swobodnie. Dodatkowo, w każdy piątek pracownicy stał spaceru billboardy dla swojego banku!

2. Budowanie poczucia zrzeszaniu

Kiedy pracownicy noszą koszule poza pracą, które wyposażone logo swojego pracodawcy i / lub podobnej konstrukcji, które mogą pomóc zbudować silne poczucie przynależności do organizacji. Dlatego też wiele firm dostarcza nowych pracowników z firmą w czasie sesji logo koszulki orientacji, nawet jeśli nie są one w miejscu pracy wymóg jednolite. Koszulki firmowe wyposażenie pracowników - i tych, wokół nich - o przypomnienie, że są one częścią większej organizacji, wzmocnienie poczucia przynależności. Kluczem jest jednak to, aby zapewnić pracownikom jakości, atrakcyjne koszule, które chcą nosić i że będą dumni, należy rozpatrywać w.

3. Wzmocnienie tożsamości zespołu

Wraz ze wzrostem popularności spółek koszuli, które sprawiają, że łatwo drukować niewielkie ilości koszul w niestandardowych wzorów, można mieć różne zespoły w organizacji projektowania własnych shirty do noszenia. To może być wielką aktywność budowanie zespołu, a każdy zespół może pochodzić z własnym hasłem, misji lub symbol wizualnej, która reprezentuje tożsamość grupy do wydrukowania na koszulce, wraz z logo firmy lub innej wiadomości marki. Proces tworzenia koszulki zespołu jest wielkim działalności grupy, a na sobie gotowego produktu pomaga zbudować silne poczucie tożsamości zespołu. Firmy takie jak Spreadshirt i CafePress są wielkie możliwości elastycznego projektowania i drukowania bez zamówień minimalnych.

Pracownik Pomysł na prezent: Logo firmy iPad rękawy z SailorBags

Pracownik Pomysł na prezent: Logo firmy iPad rękawy z SailorBags
Szukasz zabawy pomysł na prezent na wakacje swoich pracowników, że będą wzmocnienia marki firmy i mogą służyć dwa zadania jako prezenty dla klientów? Jeśli siła robocza jest wiedzą techniczną, akcesoria tech może być doskonałym wyborem. Jeżeli członkowie Twoich pracowników iPady lub innych podobnie wielkości tabletki w domu lub w pracy, wysokiej jakości pokrowiec iPad jest dobrym rozwiązaniem.

Funkcje SailorBags iPad rękawem

SailorBags niedawno wprowadzone niedrogie wyściełany rękaw iPad, które mogą być haftowane z logo, które czyniłyby wielki dar pracowników. Firma wysłała mnie jeden z tych toreb, aby sprawdzić na sobie, i jestem pod wrażeniem jego budowy, wyglądać i czuć. To zdecydowanie torba, że ​​jestem wygodne polecenia jako pracownika lub klienta prezent, szczególnie jeśli wykorzystują możliwość posiadania haftowane logo firmy na sztukę.

Pokrowiec iPad z SailorBags jest zaskakująco miękkie w dotyku i wewnętrzną wyściółką i góry zamek błyskawiczny zapewniają ochronę tabletki bez dodawania dużo luzem i kieszonka na zamek błyskawiczny Rozmiar jest wygodnym miejscem do prowadzenia rysik, długopis i wizytówki. All-in-all, jest ładna torba, która jest dobrze uszyta i wydaje się być bardzo wytrzymały. Chodzi w wyborze biały, czerwony lub niebieski z odcieniem średniej, więc nie ma z pewnością będzie opcja, że ​​wygląda dobrze z logo.

Worki te są szczególnie dobrym wyborem do przechowywania tabletki z powodu wyjątkowej tkaniny użyte do ich produkcji. Tuleja ta - podobnie jak wszystkie produkty SailorBags - jest wykonana z niestandardowym włókninie żagla, które zostały początkowo zaprojektowane do użytku przez żeglarzy. Oznacza to, że jest to bardzo ciężka i bardzo odporne na wodę. Posiada powłokę teflonową, więc to także odporne na plamy. Można ją czyścić w razie potrzeby za pomocą wilgotnej gąbki i delikatnego detergentu.

Ogólne tydzień

Jeśli było zamówić tylko jedną torbę, indywidualne rękawem kosztuje tylko 32 dolarów, a może być haftowane na dodatkowe 12 $. Przy zamawianiu prezenty pracowników, będziemy chcieli, aby skontaktować się dział sprzedaży korporacyjnej Sailor worki ", aby uzyskać cennik specyficzne dla wielkości zamówienia i haftu na logo Twojej firmy. Skorzystaj z formularza kontaktowego online lub zadzwoń 1-800-639-1754.

Spersonalizowane prezenty: Pamiątki ze sportem Logos Porady

Pierwsze Sports nakrętkę prezent

Pierwsze "sportowy", że nakrętki znasz prezent powinien być łatwe, prawda? Zdecydowanie tak. Jest to jeden z najtrudniejszych darów można dostać, jak chcesz wiedzieć, co jest w tej osoby "świata sportu."

1. Dowiedz się, ulubionych drużyn - Które drużyny podobają się najbardziej do osoby otrzymującej prezent. Po pierwsze, co jest jego lub w czasie jej ulubiony sport, a następnie znaleźć się w tym sporcie, które zespoły są faworytami.

2. Wiedzieć, kto im się podoba i nie podoba - Upewnij się, że wiesz, kto im się podoba w ich "zespołu". Nawet jeśli mają ulubionego zespołu, to nie znaczy, że jak każdy gracz tam. Również wiedzieć, kto jest popularny w tym zespole, jeśli nie możesz dowiedzieć się kto dokładnie im się podoba.

3. Nie kupuj ogólny "autograf" prezent lub koszulkę. Większość czasu ludzie spędzają zbyt dużo pieniędzy na te pozycje. Idź na niepowtarzalny pozycji z logiem. Istnieje szereg nowych produktów, które mają logo sportowych sportowych na nich. Dla konserwatywnych odbiorców koszulki i koszule są dobre, ale jeśli się na to, że to dobry pomysł, aby je kupić zestaw. Czasami poz domowe z logo, może załatwić sprawę w zależności od okazji. Oprawione zdjęcie lub coś, co może być montowany na ścianie jest także dobrym wyborem.

Niestandardowy prezent dla fanów sportowych Baseball

Koszulka zespołu sprawia, że ​​wielki prezent dla fanów sportu w baseball, ale jeśli szukasz alternatywy, spróbuj ten niestandardowy prezent dla fanów sportu baseball - na kij kij baseballowy. Fanów sportu, którzy mogą docenić Baseball posiadanie kawałek historii, będą bardziej niż szczęśliwi, aby uzyskać spersonalizowane drewna kij baseballowy kij baseballowy. Dziś, Louisville Slugger jest używany przez ponad połowę głównych graczy League Baseball. To był kij, który stosowany w baseball legenda Babe Ruth. Pobierz wersję, która upamiętnia zwycięzcę bieżącego World Series i dostosować go z własnych wiadomości do odbiorcy urodziny.

Dostosowane Koszulki NBA Basketball Fan dla

Masz kilka kumpli, że woleliby obejrzeć mecz obręcze niż cokolwiek innego? Jeśli szukasz prezentu, który z pewnością będzie docenione, koszulki NBA się dostosować dla fanów koszykówki. Koszulki NBA dostosowane są w trzech głównych typów - koszulki domu, koszulki drogowych i alternatywne koszulki. Pobierz wersję replikę domu, drogi, lub zastępcy koszulce, jeśli chcesz jeden z podstawowych dostosowanych NBA Bluzy. Idź do oryginalnej wersji koszulki z domu, drogi, lub zastępcy koszulce, jeśli chcesz tak jak pro mundurze koszykówki. Indywidualne koszulki również są w mniejszych rozmiarach dla młodszych fanów. Koszty detaliczne zależy od zespołu, ale spodziewać się zapłacić około 60 dolarów dla spersonalizowanej koszulki repliki do 200 dolarów za autentyczne jersey. Wybierz dowolną nazwę i numer, które chcesz i dodać go do koszulce idealnego niestandardowego prezentu dla fanów koszykówki.

Dostosowane Hokej koszulki jako prezent

To sport, działania non-stop i krążkiem, który porusza się w zastraszającym tempie. Dla fanów hokeja z nadchodzącego urodziny lub rocznicy, spersonalizowane koszulki hokejowe wspaniałe prezenty. Dla faceta, który uczęszcza na każdy mecz w domu, załatwić mu autentyczną domową koszulkę. Autentyczny dom Koszulka pochodzi z podwójnych warstw na łokciach i barkach, a idzie za około 270 dolarów. Replika domu Koszulka idzie za około 160 dolarów. Dla kobiet fan hokeja, Koszulki hokejowe dostosowane są w wyposażonej wersji. Możesz dostać jeden za około 75 dolarów. Nie zapomnij o młodszych fanów hokeja, który można dostać wersję repliki koszulek hokejowych dostosowanych do 40 dolarów.

Pobierz dostosowany Baseball Jersey

Każdy prawdziwy fan baseballu potrafią docenić dostosowany jersey baseball jako prezent. Koszulki Baseball również przyjść na zamówienie dla kobiet fan baseballu. Jest wzorowany po prostu jak prawdziwe, ale także w pełni wyposażoną kształt. Znasz kogoś, kto podąża swoją ulubioną drużynę w drodze? Zastanów dostosowany baseball koszulkę. Dostosowane baseball Koszulka może wyświetlać odtwarzacz i jego numer lub nazwę i numer Twojego wyboru. Wystarczy pamiętać, że przy zakupie koszulę ze sklepu Major League Baseball, nie można wydrukować nazwę emerytowany baseballista w sprawie koszulki zespołu oni emerytowanego. Jeśli zdecydujesz się wydrukować nazwę gracza w baseball niestandardowej jersey, to musi być na koszulce zespołu, że są one obecnie gra na.

Niestandardowe NFL Swetry

Próbując znaleźć prezent dla fana piłki nożnej? Koszulki NFL niestandardowych się idealny prezent. Bez względu na to, która drużyna jest jego ulubioną, można znaleźć szereg niestandardowych NFL koszulki że będziemy wyrównają swoją listę życzeń. Pobierz autentyczne koszulkę zespołu, który jest profesjonalnym kopia real deal. Spodziewać się zapłacić co najmniej 200 dolarów za autentyczne drużyny jersey. Jeśli chcesz zapisać swoje portfel, uzyskać bardziej przystępne koszulkę zespołu Replika, która pochodzi z oddychającej siateczki. Większość zespołów Replika jersey koszulki zaczynają się od 70 dolarów. Koszulki niestandardowe NFL mogą pochodzić z ulubionego zawodnika i jego numer koszulki lub nazwisko i numer nadany przez Ciebie.

Pomysły na dostosowanie Jersey

Dla zagorzałych fanów sportu, rozważyć uzyskanie niestandardowych koszulkę w prezencie. Czy sport wyboru jest piłka nożna, koszykówka, hokej, baseball, lub, mamy kilka pomysłów, aby dostosować koszulkę.

 • Znasz kogoś, kto jest przyklejony do rury dla każdego lądowania, rozwiązania, a bramki w terenie? Dostosuj koszulkę dla niego, które jest autentyczne replikacji jednej noszone przez jego ulubiony piłkarz. Dodaj swoje nazwisko na plecach koszulki idealnego dostosowane sportowych wentylatora dar.
 • Dla gal, który ma bilety sezon rzędzie tak, aby mogła oglądać każdy bank strzał, faul i trzypunktowym strzał na żywo iz bliska, uzyskać jej koszulkę Swingman z nazwą swojej ulubionej drużyny koszykarskiej z przodu i nazwisko gracza, na powrotem.
 • Masz fanem sportu, kto oglądał każdą przerwę, sprawdź, i przejść na lodzie odkąd już znany mu? Dostosuj koszulkę hokej na niego, który jest repliką z rocznika konkretnym roku. Dodaj nazwę i numer swojego ulubionego zawodnika.
 • Jeśli Homeruns, napędy liniowe, i wycisnąć sztuki są bardziej jej gry, dostosować koszulkę baseball dla niej. Zdobądź koszulkę startowej z odtwarzacza jej wyboru lub jej nazwisko i numer wybrał tylko dla niej.

Korzystanie z logo zespołu na towar

Jeśli uważasz, że jest OK, aby pobrać logo zespołu z Internetu, korzystania z nich za towar, a następnie sprzedawać je - to jeszcze raz. Każde logo przynależności do konkretnej drużyny sportowej jest chroniony przed reprodukcji i imitacji z innych stron. Jeżeli chcesz korzystać z logo zespołu należy uzyskać zgodę na korzystania z niego. Jeśli jesteś zainteresowany wykorzystaniem logo zespołu na towar lub innego materiału, będziesz musiał skontaktować się z działem licencjonowania tego zespołu i uzyskać pozwolenie. Jednym ze sposobów, aby znaleźć warunki i informacje kontaktowe licencji logo zespołu na produkt jest bezpośrednio na stronie internetowej drużyny sportowej.

Produkty promocyjne: Porady promocyjne Logo Pracuj

Nazwisko Zmiany i produkty promocyjne

Czy Twoja firma zmienia swoją nazwę lub lokalizację? Jeśli tak, masz doskonałą okazję do korzystania z promocyjnych produktów logo ogłosić wszystkie ważne zmiany! W przypadku zmiany nazwy, logo lub adres, na pewno chcesz, aby świat wiedział, a przedmioty promocyjne logo, jak czapki, długopisy, koszulki, notatniki, i wiele innych mogą pomóc koordynować nową nazwę i markę go u osób tych umysły.

Możesz rozwinąć mailer masy rynku, który zawiera niewielką promocyjny w ramach informacji. Zmiana nazwy firmy lub miejsce nie musi być straszny sposób. Możesz używać skoordynowanej kampanii reklamowej wraz z nadrukiem promocyjnych, aby otrzymać wiadomość do wszystkich.

Psy i Frisbees są Idealna Para

Czy zauważyłeś, jak i psy tylko Frisbees wydają się iść w parze? Duże psy, szczenięta, z rodowodem do mutts, wszyscy uwielbiają grać we frisbee z ich właścicielami. Tak, to świetny sposób rozpoznać swoich klientów, które są właścicielami psów jest rozdawanie Frisbees im. W ten sposób, mogą wyjść na zewnątrz i mieć trochę zabawy z ich psiaka, a oni uzyskać dobry wygląd w logo, podczas gdy robią.

Zwierzęta to duży biznes w tych dniach, a nagradza swoich właścicieli z nadrukiem przedmiotów, takich jak Frisbees prostu ma sens. Właściciele psów lubią się bawić ze swoimi psami, a ich psy lubią się bawić z Frisbees, więc można dokonać zarówno pies i właściciel szczęśliwy w tym samym czasie!

Karty podarunkowe Członkostwo Przynieś Nagrody

Ludzie chcą należeć do czegoś tak myślisz o oferując nadrukiem kartę członkowską do cenionych klientów. Karta członkowska może uprawniać do zniżek na niektóre pozycje, imprez handlowych priorytetowe i inne nagrody za ich patronatem. Karta członkowska może być również wykorzystywane w celu uzyskania wstępu na imprezy specjalne, lub wykorzystywane do zniżek z innymi kupców uczestniczących.

Tak naprawdę są nieskończone sposoby nagradzania swoich klientów z kartą członkowską. Cokolwiek zaoferować, powinni wiedzieć, że dlatego, że są członkiem, dostają nagrody opinia publiczna nie. Karta członkowska nie kosztuje dużo, ale to naprawdę opłaca się w lojalności klienta i poczucie dobrej woli wobec Twojej firmy.

Jak można nagradzać lojalność

Istnieje wiele sposobów, aby nagrodzić tych klientów, którzy naprawdę Ciebie i Twojej firmy wspierające. To zawsze dobry pomysł, aby powiedzieć dziękuję i niech klienci wiedzą, jak bardzo ich docenić. Jednym z nich jest z kartą lojalnościowego. Możesz nanieść te karty z niemal wszystko, i lojalni klienci mogą z nich korzystać, aby uzyskać zniżki na przedmioty lub kupić pewną liczbę elementów, a następnie dostać jeden wolny.

Karty stałego klienta jest bardzo niewielka cena za powiedzieć podziękowania. A może zapłacić nawet wyższą cenę, jeśli nigdy nie trochę czasu, aby to powiedzieć.

Wycena pozycji promocyjne Logo

Jak w większości zamówień, przedmioty promocyjne logo są wyceniane przez ilość kupić. Im więcej kupujesz, tym więcej cena idzie w dół. Na przykład, 100 t-shirty może kosztować nawet 20 dolarów za sztukę z nadrukiem, ale 1000 koszulki może Cię kosztować tylko 5 dolarów za sztukę.

Wielu dostawców będzie pobierać opłatę set-up, aby skonfigurować i wydrukować logo lub wiadomość. Dowiedz się więcej o każdym z tych dodatkowych opłat aż przodu przed zamówić produkt. Również szukać najlepszej jakości można sobie pozwolić. To nie będzie płacić, jeśli produkt jest tandetne, a kończy się w koszu.

Karty lojalnościowe

Karty lojalności klientów jest jak karty członkowskiej, ale jest inna też. Karty lojalności klientów jest zazwyczaj dobra tylko dla określonego czasu, i to wynagradza klientów, którzy raz po raz wracają. Karty stałego klienta może zawierać miejsce dla kasjera, aby uderzyć go, gdy klient kupuje coś, jak filiżanka kawy. Gdy karta lojalnościowa jest pełen ciosów, klient otrzymuje bezpłatną pozycję, jak bezpłatnej kawy.

Karty lojalnościowe są bardzo powszechne i większość ludzi nosi je w swoim portfelu lub portmonetce. Wiele osób będzie specjalną wycieczkę do kupca, bo kochają dostać coś za darmo! Karty lojalności klientów jest po prostu inny sposób powiedzieć "dziękuję dla Twojej firmy", i robią dobre poczucie dla wielu kupców.

Karty są nie tylko dla kasyn

Oczywiście, większość graczy wie, że kasyna rozdają darmowe talie kart do gry. Niektórzy ludzie zbierają te karty. Inni ludzie nie często kasyna, nawet jeśli są w pobliżu, więc rozdawać nadrukowane karty do gry jeszcze sens.

Jeśli firma nie ma nic wspólnego z grami i zabawkami, ma to sens, aby rozdawać karty do gry dla swoich klientów. Można również tworzyć lokalne turnieje gry w karty i korzystać z nadrukiem karty w trakcie turnieju. Wiele lokalnych grup, takich jak YMCA i chłopca i dziewczynki, klubów chciałbym mieć turnieje. I, można również zorganizować je w lokalnych bibliotekach. Letnie miesiące to idealny czas na tego typu wydarzeniach, ponieważ dzieci nie chodzi do szkoły, a rodzice szukają pomysłów, aby utrzymać je aktywne i zabawy. Turnieje lokalne karty w jeden sposób, aby korzystać z nadrukiem elementy i dodać do społeczności, też.

Pięć sposobów, aby zaoszczędzić pieniądze na ubezpieczenie auta

Pięć sposobów, aby zaoszczędzić pieniądze na ubezpieczenie auta
Zaoszczędzić na ubezpieczenie samochodu.

Istnieje pięć sposobów, aby łatwo zaoszczędzić na ubezpieczenie samochodu. Czy używasz któregokolwiek z tych pięciu taktyki, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy?

Pięć sposobów, aby zaoszczędzić pieniądze na ubezpieczenie auta

Ubezpieczenie samochodu jest wymagane w większości krajów, ale poza tym wymogu prawnego, odpowiednie ubezpieczenie auto jest duża część zarządzania osobistymi finansami. Bez odpowiedniego ubezpieczenia samochodu, można zostawić sobie narażone na ogromne koszty w razie wypadku.

Zaoszczędź na tym niezbędnych kosztów, upewniając się, że nie płacą zbyt wiele do pokrycia.

Jeden: Porównanie Sklep

Możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy, jeśli masz trochę czasu, aby porównać produkty i ceny oferowanych przez różnych ubezpieczycieli. Można to zrobić na własną rękę lub skorzystać z usług brokera ubezpieczeniowego auto. Tak czy inaczej, porównanie ofert jest ważnym krokiem do podjęcia, jeśli chcesz zaoszczędzić na kosztach swojej polityki.

Twój obecny ubezpieczyciel może być rzeczywiście najlepszą ofertę, zwłaszcza jeśli masz już inne polityki z firmy, takie jak ubezpieczenia właścicielem domu do wynajęcia. Nie zakładaj się z bieżącej polityki jest najlepszą ofertę bez uprzedniego jakiejś poszukiwania na własną rękę.

Dwa: Wspomnij, funkcje bezpieczeństwa samochodów

Firmy ubezpieczeniowe obniżyć koszt ubezpieczenia, gdy samochód ma pewne cechy bezpieczeństwa. Ubezpieczyciel może nie być świadomy wszystkich funkcji bezpieczeństwa w samochodzie, zwłaszcza jeśli dodano funkcje bezpieczeństwa po zakupie pojazdu. Na przykład, autoalarm zainstalowanie może zaoszczędzić sporo pieniędzy na swoich składek.

Upewnij się, że firma ubezpieczeniowa jest świadomy funkcji bezpieczeństwa w pojeździe, w tym świateł dziennych, boczne poduszki powietrzne i inne cechy, które mogą obniżyć koszty. Należy pamiętać, że niektóre pojazdy, w szczególności samochodów krzykliwe sport, zawsze będzie mieć wyższe składki niż samochody, które zostały uznane mają doskonałe wyniki w zakresie bezpieczeństwa.

Trzy: kształcić

Dobre zniżki studenckie mogą zaoszczędzić sporo pieniędzy na składki na ubezpieczenie samochodu. Jeśli ty lub ktokolwiek inny objęte ubezpieczenie auto, chodzi do szkoły i ma wysoką średnią ocen, należy skontaktować się z ubezpieczycielem, aby dowiedzieć się, czy kwalifikują się do zniżki.

Inne klasy, takie jak kursy jazdy bezpieczeństwa, może także obniżyć koszty swojej polityki. Skontaktować się z ubezpieczycielem, aby dowiedzieć się, jakie zajęcia można uczestniczyć, aby koszty premii opuszczane.

Cztery: Utrzymanie kredyt

Niektóre firmy ubezpieczeniowe okresowego przeglądu raportów kredytowych klienta, a następnie oprzeć kosztów polityki częściowo na informacjach zawartych w raporcie. Wielu ubezpieczycieli również zrobić wstępny przegląd, gdy nowy klient żąda polityki.

Istnieje wiele powodów, dla których warto utrzymać dobry kredyt, ale oszczędzania pieniędzy na ubezpieczenie samochodu może być jednym z przywilejów. Płacić rachunki na czas, nie otrzymają więcej punktów niż można obsłużyć, i zachować swoje salda zadłużenia niskie.

Pięć: Poprawić Zasięg

Może nie trzeba cały ubezpieczenia auto, które aktualnie są. Oceń swoją dotychczasową politykę i sprawdzić, czy są regulacje sprawiają, że można będzie obniżyć koszt ubezpieczenia. Na przykład, jeśli jedziesz samochodem rzadko lub tylko krótkie wycieczki przebieg, należy skontaktować się z ubezpieczycielem, aby dowiedzieć się, czy kwalifikują się do niskiej zniżki przebieg.

Podnoszenie odliczeniu może także zaoszczędzić na kosztach ubezpieczenia; ale, może to prowadzić do wyższych kosztów w przypadku roszczenia. Dokładnego zbadania sytuacji finansowej przed wprowadzeniem zmian do istniejącego konta.

Odpowiednie pokrycia

Użyj tych pięć sposobów, aby zaoszczędzić pieniądze na ubezpieczenie samochodu, aby zachować więcej pieniędzy w portfelu; ale upewnij się, że masz odpowiednią ochronę. Miło jest zaoszczędzić pieniądze na ubezpieczenie samochodu, ale ty nie chcesz żałować tak bardzo na pokrycie, które można skończyć w niebezpieczeństwie finansowej, jeśli przychodzi czas, aby roszczenie ubezpieczeniowe.

Logo adidas świętuje jubileusz

Adidas to nie tylko słynne stroje sportowe i wiele fashionistki już nauczyłem.

Logo adidas świętuje jubileusz

Marka ekstrawaganckie Originals, związany z adidasa, różni się od głównej linii z jego projektu i jest oznaczony przez współpracę z cudownym projektant Jeremy Scott. Teraz produkuje kolekcji zegarek premii nazwie Melbourne w rocznicę 40-lecia kultowego logo koniczyny.

Limitowana kolekcja zegarków edycja składa się z 500 numerowanych egzemplarzy. Ciało zegarka wynosi 50 mm średnicy. Jest wykonana z litego polerowanej stali złotem i jest wyposażony w obracającą się obejmy. Twarz zegarka ma koniczyny, wciśnięty za pomocą hydraulicznych oraz unikalny numer seryjny dla każdego zegarka jest podany na tabliczce znamionowej umieszczonej na lewej stronie zegarka. Złocenia obejmuje nie tylko ciało i twarz, ale bransoletkę oraz.

Logo adidas świętuje jubileusz

Nowy makijaż Idea Chanel - Logo Naklejki

Niedawny pokaż na rejs kolekcji Chanel 2013 jest już omawiane. Stroje na pewno znajdzie swoich klientów. Jednak, co pokazują nie tylko interesujący dla projektantów kreacji, ale dla wizażystów i fryzjerów ustaleń, jak również.

Nowy makijaż Idea Chanel - Logo Naklejki

Popularność tatuaże jest obecnie na jej szczyt. A to wszystko z powodu Chanel. Pamiętacie kolekcję tatuaże ciała na wiosnę-lato 2010 od Chanel? Dosłownie podniosła się fala nowego podejścia do tatuażu. Teraz są wargi tatuaże, tatuaże powiek - tatuaże stały się częścią makijażu.

Modele w ostatnim pokazie Chanel wykazano kolejną nową funkcję - patch w policzek jak logo Chanel. Są to także naklejki-tatuaże. Oczywiście, te tymczasowe.

Plamy te prawdopodobnie będzie w sprzedaży i zostaną włączone do nadchodzącego Wersal de Chanel makijaż kolekcji.

Dlaczego nie przed czasem, i narysuj logo siebie? To może być logo Chanel lub własne inicjały. Dzięki Chanel i Karla Lagerfelda dla idei!

Nowy makijaż Idea Chanel - Logo Naklejki

Facebook Logo

Facebook Logo


Facebook jest narzędziem społecznym, który zrewolucjonizował sposób, przyjaciół, kolegów, znajomych, i członków rodziny podłączyć i udostępnić. Z ponad 600 milionów użytkowników na całym świecie, w tym social networking zjawisko wykonany biały i niebieski połączenie kolorów i jasne czcionki logo Facebooka rozpoznawalny symbol.

Znaczenie logo

Logo jest graficznym symbolem, że osoba lub firma używa do reprezentowania się światu. Nie tylko to natychmiast komunikować się identyfikacji wizualnej, logo jest używany do publicznego promowania produktów danej firmy lub usługi, z grafiką. Potraktujcie to jako skrót do obrotu.

Moje Rynki ma listę kontrolną elementów, które sprawiają, logo silny. Czy logo Facebook mierzyć? Poniższa lista zawiera kryteria, które określają wpływ logo.

 • Musi być atrakcyjne wizualnie
 • Należy zidentyfikować i odróżnić firmę
 • Musi odwołać się do docelowej

Czytaj dalej, aby ustalić, czy myślisz, że logo Facebook komunikuje się dobrze i mówi do swojej publiczności skutecznie. Zastanów się, co produktem firmy jest, kształt logo, czcionki, kolor czcionki i ogólnego wyglądu logo.

Facebook Logo Kształt: Czyste i proste

Strategie marketingowe, które koncentrują się na prostych reklam mogą stworzyć długotrwały, znaczący wpływ. Facebook Logo jest dyskretne logo, które służy do podłączenia przyjaciół na całym świecie. Od logo Facebook nie jest zbyt jasny lub zbyt krzykliwe, można powiedzieć, że jest to atrakcyjne wizualnie i służy do identyfikacji marki do grupy docelowej. Facebook cele każdego z nastolatków do pokolenia Milenium, więc prosta konstrukcja jest najlepsza.

Natychmiastowe Uznanie Marka

Łatwo rozpoznawalne Facebook logo ma przedstawiać marki. To ma pomóc widzom natychmiast rozpoznają markę bez patrzenia zbyt daleko do reklamy. To co mówi jest po prostu, "Facebook". W niektórych przypadkach, można zobaczyć tylko z "F" w odpowiedniej czcionki. Ponownie, prostota wygrywa. Mówi to, co firma jest w łatwo czytelnej czcionki, i to przemawia do mas. Czcionki, takie jak tło do logo, pozostaje z dala od ostrych kolorach (jest biały).

Czcionka nazywa Klavika i jest łatwy do odczytu z jednym szybkim spojrzeniem. Ponadto, białe litery naprawdę pop przeciwko dyskretny średnio ciemne niebieskim tle. Wszystkie litery są małe, w tym F.

Uniwersalny Odwołanie

Facebook logo robi tylko to, co logo powinno: jest wyraźnie prezentuje markę i oznacza to, co ma do zaoferowania. To atrakcyjna (lub przynajmniej nie przytłaczająca) dla oka, więc może przyciągnąć uwagę od ludzi ze wszystkich grup wiekowych. Ogólnie rzecz biorąc, jeden rzut oka na małym niebieskim pudełku z białym napisem przypomni Ci przesunięcia kulturowe, które powszechnie określają jako networking.You społeczne mogą łączyć się ze starymi kumplami szkolnych, powspominać z kolegami uczelni, oraz nawiązania nowych kontaktów, nie ma względu na to, w którym osoby te są na świecie. Dodatkowych wojsk, Facebook także zmienił sposób businessesc komunikowania się z klientami. Ogromny zasięg Facebook otworzył się więcej możliwości innowacji, i prawdopodobnie nadal będzie zmienią sposób interakcji w nadchodzących latach.

Jak zrobić logo w piłce nożnej w plastikowe płótnie

Dokonywanie logo zespołu piłki nożnej w plastikowym płótnie jest w ten sposób pokazać swoje poparcie dla swojej ulubionej drużyny piłkarskiej. Szczegółowy tutaj są kroki, aby dokonać logo zespołu piłki nożnej w plastikowym płótnie.

 1. Kupić wszystko, czego potrzebujesz ze sklepu zaopatrzenia robótki. Płótno z tworzywa sztucznego jest znany także jako winyl splocie. Zazwyczaj plastik płótno jest sprzedawany w arkuszach wielkości A4. Liczba plastikowych arkuszy płótnie trzeba będzie kupić będzie ostatecznie zależeć na jak duże piłki nożnej logo zespołu będzie. Następna rzecz na liście byłyby nici do szycia z logo drużyny piłki nożnej na plastikowej płótnie. Upewnij się, że rozmiar przędzy kupisz pasuje do wielkości otworów w plastikowej kanwy nabytej. Oczywiście, kolory nici można kupić trzeba dopasować kolory w piłce nożnej. Również uzyskać odpowiedni rozmiar igły do ​​tego projektu. Inne materiały będą potrzebne są markerem i parę ostrych nożyc tekstylnych.
 2. Drzewo z logo zespołu piłki nożnej na plastikowej płótnie. Mają drużynę piłkarską projekt logo gotowe i drukowane na papierze. Teraz, pokroić na to uwagę i położyć go na płótnie z tworzywa sztucznego. Śledzenie kontur logo drużyny piłkarskiej na plastikowej płótnie z wykorzystaniem znacznika. Remis szczegóły znalezione w logo piłkarskiego na plastikowej płótnie, jak również. Gdy skończysz z tym, należy użyć parę nożyc tekstylnych wyciąć płótno plastikowe z zarysem logo drużyny piłkarskiej.
 3. Użyj szwów kontynentalne do wykończenia logo zespołu piłki nożnej w plastikowej płótnie. Rozpocznij szycie kontur logo zespołu piłkarski pierwszy i swój sposób pracy poprzez mniejszych szczegółów projektu. Oczywiście, upewnij się, że robiąc to można stosować odpowiednie kolory przędzy. Byłoby najlepiej wykorzystać linię prostą lub szwów kontynentalne wypełnić obszarach logo drużyny piłkarskiej w plastikowej płótnie.
 4. Podłącz logo zespołu piłki nożnej w plastikowym płótnie na wybranym miejscu w Twoim domu. Możesz wykadrować logo zespołu piłki nożnej w plastikowym płótnie, jeśli chcesz umieścić go na stałe na ścianie. Innym pomysłem byłoby uszyć to na swojej ulubionej torebki lub kurtki. Jeszcze lepiej, mają to logo zespołu piłkarskiego w plastikowej płótnie uszyte na białym włókienniczych służyć jako flagę drużyny piłkarskiej w trakcie meczów.

Upewnij się, że ćwiczysz ostrożności podczas odtwarzania logo drużyny piłkarskiej. Główne zespoły ligi piłki nożnej w szczególności tych, którzy należą do National Football League (NFL) wszystkie mają swoje projekty logo drużyny prawami autorskimi.

Jak usunąć logo Ink z Fresh Drewno

Zapytał: Jak usunąć logo z tuszem się świeżego drewna?

Firmy tarte pieczęć swoje produkty z drewna do przekazywania informacji o tartaku, gatunków klasy itp Choć informacja ta jest pomocna dla stoczni drzewnego i konsumentów, nie jest atrakcyjny w środku projektu. Na szczęście, logo może być zwykle usunięte, w zależności od tego, jak głęboko to idzie. Oto kilka sposobów, które można wykorzystać, aby pozbyć się z drewna niechcianego wydruku.

Metoda Szlifowanie

Potrzebne będą:

 • Palm szlifierki
 • Papier ścierny

Kroki do usunięcia logo:

 1. Jeśli znaczek jest tylko na powierzchni, będzie to najłatwiejsze do piasku ją szlifierką palmowego.
 2. Po prostu piasek drewna, po słojów drewna, aż do całkowitego usunięcia logo.
 3. Przetrzyj powierzchnię wilgotną szmatką, aby usunąć kurz przed malowaniem lub wykańczania.

Metoda Wybielanie

Potrzebne będą:

 • Domowego wybielacza
 • Kwas szczawiowy
 • Wiadro
 • Woda
 • Szczotka do szorowania

Kroki do usunięcia logo:

 1. Wybielanie logo jest pomocne, jeśli tusz jest zbyt głęboko w lesie na piasku to dalej.
 2. Normalnego domowego wybielacza (ex: Clorox) może być rozcieńczony przy czym jedna część wody i jedną część wybielacza.
 3. Za pomocą miękkiej szmatki, aby zastosować wybielacz do obszaru logo.
 4. Pozostawić do wchłonięcia na kilka minut.
 5. Szorowania przy użyciu pędzla, jeśli to konieczne, aby umieścić go w ziarna. Zawsze szorować z ziarna, aby uniknąć uszkodzenia drewna.
 6. Dokładnie spłukać wodą.
 7. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia.
 8. Kwas szczawiowy powszechnie występuje w roztworach rozjaśniające pokładu i może być również stosowany do usuwania plam z tuszem.
 9. Rozcieńczyć go sama, jak wybielacz i nałożyć powyższy sposób.
 10. Dokładnie wypłukać i pozostawić do całkowitego wyschnięcia drewna.

Tusz / metody do usuwania farby

Potrzebne będą:

 • Lakier cieńszy
 • Ksylen
 • Wełna stalowa (# 000 lub # 0000)
 • Woda

Kroki do usunięcia logo:

 1. Wybierz produkt lub farby cieńsze usuwania atramentu. Są dostępne w sklepach dla majsterkowiczów w dziale farb.
 2. Stosuje się go do obszaru, zgodnie z zaleceniami Manufacturera € ™ s.
 3. Po co pozwala moczyć, szorować powierzchnię z wełny stalowej.
 4. Spłucz dokładnie miejsce (w razie potrzeby).
 5. Pozwól obszar do całkowitego wyschnięcia.

Metoda Boraks

Potrzebne będą:

 • 20 Mule Team Boraks
 • Woda
 • Wiadro
 • Szczotka do szorowania

Kroki do usunięcia logo:

 1. Boraks jest dodatek do prania, który jest powszechnie spotykane w przejściu do prania.
 2. Wymieszać silny roztwór boraksu / wody w wiadrze.
 3. Nałożyć mieszaninę na tuszem dziedzinie i pozwalają na ustawienie kilku minut.
 4. Szorować powierzchnię szczotką do szorowania pracować roztwór do słojów drewna. Zawsze szorowania w kierunku ziarna.
 5. Pozostawić do wchłonięcia ponadto obszar aż plama zniknie lub znaczącego zmniejszenia.
 6. Spłukać czystą wodą.
 7. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Podczas mycia kawałki drewna, zapewniają, że są dobrze obsługiwane, gdy wyschnie. Jeśli nie są one na płaskiej powierzchni, istnieje ryzyko wypaczenia drewna.
 • Większość produktów do usuwania farby / atramentowe są łatwopalne i powinny być używane tylko w dobrze wentylowanym pomieszczeniu z dala od ognia oraz palenia tytoniu.

Jak dodać swoje logo do Faktury w QuickBooks

Dodawanie biznesowe "logo na fakturze QuickBooks jest łatwe do zrobienia. Oto kroki, w jaki sposób go o dodanie logo na fakturze.

 1. Przygotuj swoje logo. Jeśli posiadasz już logo, zeskanować i zapisać go na dysku twardym. Jeśli nie masz, produkcji lub pochodzić z jednego logo, a następnie z parametrami zmodyfikowanego pliku albo przez skanowanie logo zrobiło czy wygenerować logo za pomocą programu Corel obrazowania, takich jak Paint Shop Pro lub Adobe Photoshop. Podczas tworzenia logo, pamiętaj, aby wziąć pod uwagę, że firma "insygnia będzie wyglądać świetnie, jest to drukowane lub barwione w czerni i bieli.
 2. Intuit QuickBooks uruchomić. Go o uruchomienie programu jak w przypadku edytora tekstu lub oprogramowania e-mail.
 3. Jeśli nie masz, utwórz nową fakturę. Tworzenie nowej faktury jest łatwe do zrobienia. Na pasku poniżej paska menu, kliknij na ikonę "Faktura". Otworzy to "tworzenie faktur" okienko. Wejście szczegółowe informacje niezbędne w "Bill Do". W razie potrzeby można zmienić datę pojawiające się na polu "Data" lub zmienić numer pod "Faktura #" pola. Wprowadź klienta nazwisko lub nazwa firmy oraz ich adres. W polu "Element", kliknij białą przestrzeń tuż pod "przedmiot" i rozwijanej listy pojawi. Jeśli masz już swoje pozycje wymienione na QuickBooks, pokaże się na tej liście rozwijanej. Jeśli pozycja zamierzasz umieścić na fakturze nie jest na liście, po prostu wpadł na "<Dodaj Nowy>". Otworzy się okno dialogowe "Nowy element", gdzie można wprowadzić dane dla tego konkretnego elementu, który zamierza obciążać klienta. Po zakończeniu wprowadzania szczegółów w "New Item" oknie dialogowym, po prostu naciśnij przycisk "OK", aby zastosować zmiany. Wpisz ilość przedmiotów lub usług są rozliczeniowego w "Ilość". Dodaj tyle elementów, ile potrzeba, klikając na białym przestrzeni pod "przedmiot". Powtórz kroki, jak dodać nowy element, jeśli w przypadku poz dążyć do projektu ustawy nie jest na liście.
 4. Dodaj swój biznes "logo na do faktury. Tuż nad pola data i numer faktury, zobaczysz "Dostosuj" przycisk lub ikonę (w zależności od wersji QuickBooks używasz), wpadł na niego, by podciągnąć okno "Customization" podstawowe. Umieść na sprawdzenie "Korzystanie z Logo" w "polu Logo & Fonts, a następnie naciśnij przycisk, aby" Wybierz logo ... ". To wypełnić okno "Wybierz obraz", który będzie używany do przeglądania i znajdź plik obrazu dla logo. Po zlokalizowaniu logo, zaznacz go i kliknij na przycisk "OK", aby zastosować go do faktury. Sytuują swoje logo na fakturze, klikając na nim i za pomocą myszy, przeciągnij go do miejsca, w którym ma się pojawiać.

Po zakończeniu wprowadzania wszystkich szczegółów i logo na tej konkretnej faktury, faktury zapisać i wydrukować. Masz także możliwość e-maila fakturę do klienta.

Jak znaleźć Logos Sport

Znalezienie logo sportowych w ogóle nie jest trudne do zrobienia. Znalezienie logo sportowych, które można wykorzystać dowolnie, bez groźby potencjalnego działania prawne to już inna historia. Zawsze upewnij się, że wszystkie wytyczne w zakresie przestrzegać prawa autorskiego.

Oczywiście, jeśli chcesz logo drużyny baseballowej (na przykład), można przejść do majorleaguebaseball.com i znaleźć logo wszelkich większych ligowej drużyny baseballowej tam na samej stronie. Jeśli nie możesz znaleźć logo zespołu na tej stronie, z pewnością można go znaleźć, przechodząc do poszczególnych stron zespołu i szukając jej tam. Można znaleźć wiele zespołu niedozwolonego sprzętu, który ma logo zespołu na całym jej. Można nawet znaleźć naklejki z logo ulubionego zespołu. Można kupić, a następnie pobrać te naklejki na około dwudziestu pięciu lub trzydziestu dolarów za pakiet.

To może wydawać się wysoka cena za naklejki, ale trzeba zdawać sobie sprawę, że można zrobić wiele wspaniałych rzeczy o nich. Można ich używać na wiele sposobów, aby pokazać poparcie dla swojej ulubionej drużyny. Możesz umieścić naklejki na rower, dopóki nie utrudniać bezpieczną jazdę na rowerze w żaden sposób. Można również umieścić te naklejki na rower, kask, który zawsze należy nosić podczas jazdy na rowerze. Jest to dobry sposób, aby wyglądać stylowo i sportowy robiąc działalność zabawa. Wywieranie wysiłku fizycznego przy jednoczesnym wspieraniu swojego ulubionego zespołu jest prawie zawsze pozytywny pomysł.

Jeśli jesteś bardziej fan koszykówki niż fan baseballu zawsze możesz iść do NBA.com znaleźć loga ulubionych drużyn w koszykówkę. Zespoły takie jak Atlanta Hawks będą rozdawać mnóstwo rzeczy z ich logo zespołu na jeśli faktycznie go do gry w Phillips Arena. Tłumy na Phillips Arena tam są raczej rzadkie, większość nocy w sezonie regularnym. Oznacza to, że wielu graczy naprawdę docenić niektóre z wielkich fanów, którzy nie wychodzą na poparcie swoich Hawks, a gracze będą również często więcej niż chętnych do podpisania czegokolwiek z logo zespołu na nim.

Podobnie jak w baseball i koszykówkę, piłkę nożną można znaleźć w piłce nożnej lub loga na krajowych stronach internetowych ligowych. Wystarczy upewnić się, że jeśli masz zamiar używać logo na forum publicznym, takim jak strona internetowa, że ​​masz uprawnienia do takiego wykorzystania - zwłaszcza jeśli stoją na zysk bezpośrednio wykorzystania logo (na przykład, co naklejki lub t- Koszulki do odsprzedaży).

Jak zaprojektować Triathlon Logo

Narzędzia symboliczne są ważne w kontakt z ludźmi. Wydarzenia sportowe, takie jak triathlon wykorzystania logo w celu dostarczenia powód jego istnienia. Organizatorzy, uczestnicy i widzowie stają się jednym, jak każdy rozumie wartość uczenia się ogromną lekcję będąc częścią spotkania, które wprowadzają ludzi w koleżeństwa i konkurencji.

Przeglądaj więcej emocji i dumy zaangażowanych wiedząc o wysiłkach wymyślić przyzwoitego projektu logo triathlon.

1. Zapoznaj się z literaturą. Triathlon to wydarzenia, które są stale utrzymywane na całym świecie. Można uzyskać dobre pomysły, przeglądając zdjęcia prezentowane w ostatnich wydarzeniach. Od teraz będziesz miał łatwiej rozszyfrowaniem kolory, styl i tworzyć chcesz utworzyć. Możesz mieć strukturę opartą na obserwacji lub poprawić swój projekt poprzez kodowanie własne wydruki.

2. Niech logo ożywają. Triathlon jest trudne widowisko, która otacza trzy ekscytujące wydarzenie sportowe w jednym bicie serca. Został on uznany za autentyczny test woli danej osoby i wytrzymałości. Dlatego na etapie planowania projektu myśleć, jak można przedstawić symbol poruszający tego sportu. Wspólnego projektu obejmuje trzy postacie w zwykłym ruchu zaangażowane w pływanie, bieganie i jazdę na rowerze. Możesz zapewnić wyjątkowe zmiany manipulując układ i relacje danych liczbowych. Dobrym przykładem jest poprzez kolejny rysunek większy od poprzedniego, aby sugerować, że osoba jest bliski jego cel ukończeniu kursu.

3. Praca z ludźmi. Jeśli zostałeś zatrudniony przez komitet organizacyjny wymyślić logo ich imprezy to twój obowiązek, aby zainicjować rozmowę o domyślnym szablonie, które chcą wykorzystać. Po ustaleniu parametru, że trzeba pracować na to będzie Ci łatwiej zorientować się w najbardziej odpowiedni sposób potrzebny do wykonania zadania. Jeśli istnieje potrzeba konsultacji lub dotknij na usługi specjalistów w zakresie projektowania logo to nie wahaj się zrobić. Nigdy nie wiadomo co może zrobić mały szczegół wpływa na ogólny wpływ logo.

4. Upewnij się, że torby są pełne. Wrodzony talent nie wystarczy, aby zapewnić powodzenie projektu. Będzie Ci łatwiej powitać innych form zasobów jak książki na projekt logo i Internetu dla świeżych i innowacyjnych technik. Możesz zatrudnić Adobe Illustrator w celu zwiększenia wyników swojej pracy.

5. Podstawowe jest piękne. Przejdź przez zasadami projektowania logo, aby ustalić szczegóły, które wymagają poprawy. Oto niektóre.

 • Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy jest kształt. Możesz rozpocząć budowę projektu przez rysowanie figur bez koloru, aby uzyskać najlepszą możliwą formę. Sprawiają, że punkt do obserwacji uderzeń i tekstury logo świeżym okiem.
 • Kolor następujący kształt pod względem oka uwagę. Po ustanowieniu kształt, który chcesz iść z, eksperymentować z kolorami to świetny sposób, aby przejść.
 • Wybierz czcionkę, która będzie komunikować się z osób zaangażowanych. W przypadku triathlon się taki, który ma kopa na nim.

Nie pozwól ręce przejść dla własnego dobra. Pomyśl o ludziach, którzy będą inspirowane to nie będzie takie trudne.

Jak to zrobić projekt logo

Skuteczne logo może być jednym z najbardziej korzystnych inwestycji dla każdej firmy. Jeśli nigdy nie zaprojektował logo wcześniej, utrzymując kilka kluczowych rzeczy w umyśle może proces o wiele łatwiejsze. Ty też możesz zaprojektować niezapomniane i skuteczne logo.

 • Przed przystąpieniem do projektowania logo, będziesz potrzebować jakiegoś oprogramowania do projektowania. Adobe Photoshop i Adobe Illustrator są standardowe aplikacje w branży projektowania, ale wolne oprogramowanie, jak GIMP może działać tak samo dobrze do projektowania logo. Microsoft Paint jest jeszcze możliwość, jeśli Twojej firmy projektowanie logo będzie stosunkowo proste.
 • Teraz, że masz oprogramowanie do używania, warto pomyśleć o parametrach na logo projektu. Jakie słowa zostaną uwzględnione? Nazwa firmy? Motto czy slogan? Czy istnieje specyficzna kolorystyka, aby pamiętać? Czy jest maskotką firmy, które powinny być zawarte w logo? Jeśli myślisz, że o tych sprawach przed rozpoczęciem projektowania, że ​​to pomoże zaprojektować logo, które będzie lepiej odpowiadał potrzebom firmy.
 • Następną rzeczą, aby pamiętać o jakości projektu logo jest prosto. Twoje logo będzie przydatne dla większej liczby celów, jeśli trzymać go stosunkowo proste. Logo dwóch lub trzech kolorów z trzech słów będzie łatwiejsze i mniej kosztowne do odtworzenia na koszulkach niż 20 kolorów skomplikowany logo z akapit tekstu. Będzie to również bardziej czytelne do stosowania na swojej stronie. Logo tak proste, jak sylwetki lub zarysu maskotki firmy z nazwą firmy lub slogan może łatwo stać się nowym logo.
 • Wiele logo zawierać tekst, a jeśli masz zamiar to tekst w logo, zastanów się, wyboru czcionki. Chcesz, aby Twój tekst jest czytelny i łatwy do zrozumienia, więc omijać wymyślnych czcionek dekoracyjnych. A przy wyborze czcionki, dbać o rozważenie nastrój czcionki oddaje. Czy chcesz, żeby inni nastroju skojarzyć z firmy? Czcionki zabawa może być w porządku dla firmy dostaw stron, ale nie może być w porządku dla firmy budowlanej. Najlepiej jest zaważyć na bardziej profesjonalnie wyglądające czcionki.

Utrzymanie tych rzeczach, jesteś gotowy do projektowania logo. Eksperyment z kilku różnych wzorów i zobaczyć, co lubisz najbardziej. Co najważniejsze, dobrze się bawić projektowania logo.

Jak uzyskać projekty logo

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak zaprojektować własne logo dla swojej firmy? Więc oto kilka prostych sposobów, które mogą pomóc dostać się na właściwej drodze. Pierwszym krokiem w tym procesie jest zacząć od czegoś prostego, jak może z kształtu, linii lub squiggle. Większość firm zacząć od jakiegoś kształtu, a następnie przejść się do większych i lepszych informacji. Niektórzy używają programu rysunkową CorelDraw, która jest program graficzny wektor, do wystąpienia z ich pomysłów, ponieważ nie korzysta z fantazji wypełnia, filtrów i skomplikowanych rysunków jak większość programów.

Drugim krokiem jest, aby znać pięć zasad skutecznego projektowania logo.

 1. Pierwsza zasada jest prosta, jak wspomniałem w pierwszym kroku o kształtach i jak rozpocząć z łatwym kształtu lub linii.
 2. Kolejny to niezapomniany, i jesteś prawdopodobnie zastanawiasz się, jak mam zamiar zrobić logo niezapomniany? Poprzez proste i odpowiedni projekt.
 3. Trzeci ma być ponadczasowa, nie spiesz się, aby logo zrobić. Nie spiesz się, jak najlepsze dzieła sztuki pochodzą z poświęcenie czasu. Myślisz, że da Vinci będzie już zakończyć Mona Lisa lub innych jego obrazów, jeśli był w pośpiechu, aby to zrobić? Oczywiście, że nie, a także więcej się nie spiesz się z projektem, bardziej skuteczne, że logo będzie nawet w 10, 30 lub 50 lat.
 4. Czwartym być uniwersalne. Konstrukcja może być w jednym kolorze w formacie wektora, która musi być w stanie do nieograniczonych rozmiarach. Ponadto, powinny być w stanie działać w różnych dowolnych mediach lub aplikacji, aby być skuteczną logo.
 5. Ostateczna zasada jest właściwe, nie chcesz, aby projekt, który nie nadaje się do prowadzenia działalności lub może być obraźliwe dla publiczności. Może warto rozważyć schemat kolorów i decyduje o rodzaju czcionki, która ma na logo.

Trzeci etap procesu projektowania logo jest przesłanie gotowego logo przedstawicielowi dla krytyków i zobaczyć, czy są jakieś zmiany to on lub ona podoba Ci się naprawić zrobić to lepiej. Czasami przedstawiciel może powiedzieć, że nawet nie lubię logo na wszystkich, ale to nie znaczy, trzeba wyrzucić to logo tak ciężko pracował, to są one po prostu informacją, aby uczynić go bardziej przyciągające wzrok lub dodać więcej logo. Załóżmy, że logo ma być dla nowego dziecka Gerber, więc trzeba szkic dziecko jadł krzesełko, i można dodać coś jak pokazano przed i po scenie, co się stanie na drodze do dziecko, jeśli on / ona nadal jeść jedzenie dla niemowląt Gerber, i być może, że pokaże coś więcej reprezentatywne dla oka.

Czwarty krok to naprawić logo jeżeli przedstawiciel wysyła go z powrotem na własne pomysły na logo. To może być dobra rzecz, jeśli zdecydują się dać ci kilka pomysłów, aby logo bardziej skuteczne i właściwe. To nie zawsze jest złe, aby uzyskać dodatkową pomoc, tu i tam, więc nie bój się go używać. Ostatnim i ostatnim krokiem jest ponowne wysłanie go do przedstawiciela wszelkich poprawek, plików i pracy obsługi klienta zrobiłeś.

Jak korzystać darmowe logo Generator

Aby wyróżniać się z tłumu, firma musi mieć logo - zwłaszcza, jeśli masz stronę internetową! Jak można wygenerować logo, które jest wzrok i że ludzie zauważą i kojarzy się z marką lub firmy? Nie musisz wydawać dużo pieniędzy na płatne logo generatora. Możesz skorzystać z bezpłatnego logo generator, które można znaleźć w Internecie, a nie trzeba umieć programować lub zaprojektować całą witrynę.

Pierwszym krokiem w użyciu darmowy generator logo jest znaleźć taki, który można wykorzystać. Najprostszym sposobem na to jest za pomocą prostego wyszukiwania online. Korzystanie z wyszukiwarki, wpisując słowa "wolne" generator logo w oknie wyszukiwania zapewni Ci ogromną listę usług online, które mogą pomóc wygenerować logo dla Twojej strony i Twojej firmy.

Byłoby korzystne, aby sprawdzić co link do wolnych logo generatorów, że wyszukiwarka okazuje się. Wystarczy kliknąć na każdego linku i przegląd wolny interfejs logo generator. Czy to wygląda dość proste? Czy jesteś w stanie skorzystać z bezpłatnego logo generator utworzony w tym miejscu? Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swobodnego logo generatora, może być korzystne, aby zamknąć to okno i spojrzeć na innego generatora.

Każde wolne logo Generator wymaga wprowadzenia tekstu nazwy firmy. Następnie użyj programu swobodnego logo generatora określić kolor i czcionkę logo. Obok każdego koloru dla tekstu i tła są darmowe kody Logo Generator wykorzystuje do tworzenia każdego koloru. Nie musisz zapamiętać te kody, ponieważ większość darmowe generatory logo posiada tarczę kolorów lub kartę kolorów możesz kliknąć w. Wystarczy kliknąć na kolor, który chcesz za kolor tekstu i tła, a wolne logo Generator stworzy odpowiednie kolory.

Wybierz tekst, który chcesz. Każde wolne logo generator podaje przykłady różnych czcionek. Wybierz ten, który najlepiej działa myślisz o swojej firmie.

Po wygenerowaniu logo, obraz z nowym logo, zwykle pojawi się w prawo lub w pustej przestrzeni przewidzianej przez wolny logo generatora. Kliknij prawym przyciskiem myszy na logo i wybrać opcję "Zapisz obraz jako" cecha, aby zapisać go na dysku twardym. Jesteś teraz w stanie używać logo wygenerowany na swojej stronie internetowej, na papierze firmowym, na swoim blogu, czy gdziekolwiek można wstawić zdjęcia.

Jak narysować Chicago Cubs Logo

Baseball jest jednym z amerykańskich ulubionych rozrywek. A gdzie jest baseball, są ulubione zespoły. Jeśli jesteś fanem najważniejszych lig, to z całą pewnością wiem, Blue Jays Chicago. Cubs są częścią Central Division Ligi Narodowej. Chociaż nie wygrali World Series, w 102 roku, są one zwykle nazywany "Lovable Losers", biorąc pod uwagę ich jeszcze wielu fanów.

Podstawowym jednolity kolor młode "jest niebieski. Są zazwyczaj albo w niebieskie paski na białym, szarym lub all-niebieski, ale ich czapki kulowe są zawsze niebieskie. Daje logo Cubs uderzający kontrast, bo to głównie w kolorze czerwonym.

Rysunek logo Chicago Cubs jest dość prosta. W istotę, to słowo "Cubs" w kolorze czerwonym wewnątrz niebieskie koło. Oto kilka szczegółów.

Co jest potrzebne:

 • Białe tło i biały papier
 • W kolorze niebieskim markerem
 • W kolorze czerwonym markerem
 • Kompas, do dokładnych kół

Jak to zrobić:

 • Kup sobie trochę miejsca na rysunku. Musisz pusty papier lub płótno, z białym tłem.
 • Narysować okrąg. Zrób to duży.
 • Narysuj kolejną koło w ramach podstawowej okręgu. Przestrzeń między dwoma okręgami powinna wynosić około an ósme cala. Powinno to stanowić zewnętrzny okrąg. Kolor powinien być niebieski.
 • Narysuj kolejną krąg wewnątrz okręgu zewnętrznego. Przestrzeń powinna być tylko przewodnikiem dla wewnętrznych obrazów.
 • Wewnątrz przestrzeni, narysować literę C. powinien być niemal półkole, podejmowania zewnętrzną krawędź centrum. Końce powinna wynosić około cala pomiędzy nimi.
 • Dodaj kapitaliki U, B i S wewnątrz dużego C
 • Litery C, U, B i S powinny być w kolorze czerwonym.
 • Dodaj "TM" logo prawo poniżej S.
 • Ostateczny obraz powinien wyglądać niebieskie koło z Cubs tekstu wewnątrz. C powinny być niemal kolisty kształt.

Szybkie porady:

 • Można używać zarówno tradycyjnych jak i cyfrowych mediów, aby Państwa Chicago Cubs logo. Jeśli używasz tradycyjnych mediów, użyj czerwonego i niebieskiego atramentu i farby do zewnętrznego okręgu i liter Cubs. Użyj białej farby lub tworzywa akrylowego do przestrzeni pomiędzy.
 • Jeśli używasz nośnika cyfrowego, można użyć narzędzia Marquee koło lub koła narzędzie swoje oprogramowanie, aby uczynić bardziej idealny okrąg. W ten sposób można łatwo stworzyć logo, bez konieczności ręcznego narysować okrąg.
 • Jeśli używasz Photoshopa, zazwyczaj można nacisnąć klawisz Shift podczas korzystania z narzędzia zaznaczenia kształt okręgu lub do ograniczenia go do idealnego okręgu. W ten sposób, nie trzeba męczyć się z pomiaru jeśli kształt jest taki sam w pionie i poziomie.
 • Alternatywnie, można również wyciągnąć korek insygnia młode. Jest to w zasadzie to samo czerwone litery C, ale w niebieskim tle. Czerwone C graniczy cienką białą obwódką. To insygnia zazwyczaj występuje w graczy "czapki z daszkiem i lewej części klatki piersiowej mundurach.

Jak znaleźć biznesowe Bezpłatne szablony logo

Logo przedstawia identyfikacji wizualnej spółki i ułatwia uznanie firmy, produktu lub usługi. Kolor jest integralną częścią każdej logo i służy do przekazywania emocji i charakteru firmy, w taki sam sposób, jak kształty zrobić. W dzisiejszych czasach, proste, żywe i odważne logo są powszechne. Dla niektórych po prostu gra kolorów i podstawowych kształtów może stać się spośród pozostałych i być łatwo rozpoznawalny wizerunek firmy.

Istnieje wiele szablonów biznesu logo, które można pobrać i używać za darmo. Przy minimalnym edycji i dodawania tekstu i podstawowych kształtów, można mieć skuteczny logo, które pozwoli Ci zaoszczędzić dużo pieniędzy z posiadania logo wykonane na zamówienie. Oczywiście, to jest bardzo prawdopodobne, że za darmo Logo może wyglądać podobnie do innych firm i marek, które miały tę samą drogę jak ty. Oto kilka miejsc można odwiedzić, aby uzyskać pewne bezpłatne szablony logo.

 1. Wektor portalu. Ta strona ma bogatą bazę szablonów logo projektu. Działa na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa, szablony mają są darmowe, dostarczone przez członków społeczności graficznej. Nawet profesjonalni projektanci szukają inspiracji Vector portalu, a niektóre używane wzory dostępne i edytować i zwiększyć ich do lepszego dopasowania się z właścicielem firmy. Ich logo szablony mogą być wykorzystywane do wizytówek, papierze firmowym, reklam, stron internetowych i innych. Stosowanie podlega ich warunków. Są to darmowy do użytku osobistego i handlowych, ale nie mogą być sprzedawane pod żadnym pozorem.
 2. Miejsce na stronę internetową. Możesz pobrać kilka darmowych szablonów logo z tej strony. Szablony są w .PNG i PSD formatów plików, które mogą być edytowane za pomocą programu Adobe Photoshop i inne programy graficzne do edycji.
 3. Interspire. Firma ta jest w zasadzie koncentrować się na rozwoju zarządzania treścią, koszyk, e-mail marketingu oprogramowania i zarządzania wiedzą. Wybrane szablony logo są dostępne za darmo z tej strony internetowej, zgodnie z ich warunkami. Strona jest w Australii Zachodniej. Kilka wzory są dostępne z Moich darmowe szablony, iloczyn Interspire.
 4. Logo Templater. Możesz pobrać darmowe szablony logo zestaw z tej strony, dzięki uprzejmości właściciela witryny Vlastimil Svoboda, który ma pracownię projektowania logo. Zestawy logo są wyłącznie do użytku osobistego. Właściciel witryny wnioskuje, że ci, którzy pobrać darmowe szablony logo może podać link do jego strony w miarę możliwości.
 5. Big Webmaster. Istnieje kilka logo i identyfikacja wizualna szablony dostępne do bezpłatnego pobrania. Projekty są do wykorzystania do celów osobistych i nie przeznaczonych do redystrybucji. Korzystanie z bezpłatnych szablony logo jest przedmiotem pewnych ograniczeń nałożonych przez właścicieli projektowych.
 6. PSD Darmowe Logos. Witryna oferuje kilka szablonów logo projektu, które można pobrać i dostosować. Jak sama nazwa wskazuje, wszystkie szablony, które są dostępne są zrobione i można edytować za pomocą programu Adobe Photoshop. Korzystanie z tych darmowych szablonów jest przedmiotem pewnych nałożonych ograniczeń w zakresie ochrony praw własności intelektualnej projektanta.

Dla małego zwarcia biznesowej w budżecie, darmowe szablony logo może być odpowiedź na tworzenie prostych, podstawowych logo firmy w zakresie tożsamości korporacyjnej. Wciąż istnieje szeroki wybierać w nowoczesnych kształtach i barwach. Tylko dostosowanie może trzeba zrobić to dodać nazwę firmy.

Jak znaleźć wszystkie baseballu Logos

Hardcore fanów baseballu może prawdopodobnie wymienić każdy drużyny baseballowej, odtwarzacz, maskotka i logo w lidze. Dla reszty z nas, możemy być nieświadomi tego, gdzie zacząć szukać informacji jak ta. Czy trzeba je dla hobby, projekt pracy lub po prostu chcesz je mieć, oto kilka różnych sposobów, że można wyśledzić wszystkich amerykańskich logo drużyny baseballowej z ekstraklasy.

Krok 1

Odwiedź główną stronę internetową ligę. Najprostszym sposobem, aby znaleźć wszystkie logo drużyny baseballowej jest odwiedzić oficjalną stronę tego sportu w http://www.mlb.com/.

Krok 2

Przejdź do menu Schedule. Gdy dojdziesz do głównej strony internetowej ligi baseballowej, znaleźć czerwony pasek na górze strony i poszukaj â € ~schedule "menu rozwijanego. Kliknij na ten temat. Gdy pojawi się menu, przejdź na â € ~Team-by-Team Schedule, 'i kliknij na nią. Będziesz przedstawiane z całej listy wszystkich logo drużyny baseballowej, a także ich szkolenia wiosny i regularnie kursuje sezonie.

Krok 3

Zapisz lub skopiuj logo baseball. Jeśli chcesz zapisać logo lub skopiuj go i używać go na swoim komputerze, kliknij prawym przyciskiem myszy na logo. Wybierz â € ~Save obraz jako "a następnie wybrać lokalizację na komputerze, aby zapisać go. Jeśli chcesz po prostu go skopiować, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybrać logo â € ~Copy. Następnie przejdź do dokumentu, w którym chcesz go używać w, kliknij prawym przyciskiem myszy w dowolnym miejscu dokumentu, a następnie kliknij przycisk â € ~Paste. Logo baseball, powinien pojawić się na dokumencie. Należy pamiętać, że te znaki są znakami towarowymi, i oczywiście nie powinny być używane przez ciebie bez zezwolenia. Ale jeśli to wszystko w dobrej zabawy i nikt nie będzie pozwany przez złamanie praw autorskich i / lub korzystania z nich dla zysku, to powinno być dobrze, aby użyć dowolnego logo baseball, czego potrzebujesz.

Istnieją inne sposoby, aby znaleźć wszystkie logo baseball. Możesz zalogować się książkę z daszkiem z lokalnej biblioteki. Wystarczy upewnić się, że jest się na bieżąco i zawiera wszystkie nowszych zespołów, a także zaktualizowane logo dla każdej drużyny. Możesz również sprawdzić sekcję sportową w lokalnej gazecie na wszystkie logo drużyny baseballowej, chociaż nie są one zazwyczaj w kolorze. Inną opcją jest znalezienie logo baseball do odwiedzenia innych stron internetowych poświęconych ulubionej rozrywce Amerykanina. Jeden wielki strona jest http://www.logoserver.com/. Znajdziesz wiele linków do wszystkich logo baseball na tej stronie, i powinieneś być w stanie znaleźć każdy z daszkiem logo, które potrzebujesz, a także kilka ciekawych historii na temat drużyn baseballowych i ich logo.