grsail.com

liście klonu ziarna

Dekoracje ślubne altanka

Dekoracje ślubne altanka
Dekoracje Gazebo może być klasyczny lub twórczej.

Odpowiednie dekoracje altanka ślub dodać elegancji do ślubu na plaży lub fantazją do recepcji ogródek przydomowy. Oprócz ubieranie się prostą konstrukcję, ozdoby mogą pomóc niedoskonałości pokrywy lub podkreślić motyw.

Gazebo Girlandy

Girlandy oferują prosty i tani sposób, aby ozdobić altanka na wesele. Liczne pasma może być tkane wokół barierek, przez filarów i kolumn, a swagged z sufitu i dachu.

Girlanda nie musi być faux winorośli bluszcz z tworzyw sztucznych liści i drutu. Użyj alternatywy dla tradycyjnego bluszczu, które są przyjazne dla budżetu i zwiększenia motyw wystrój:

 • Girlandy wykonane z jodły, szyszki i jagody zima ślub pomysł, że będzie komplement Bożego Narodzenia lub motyw śniegu ślubu.
 • Girlandy Grapevine wyglądają pięknie w altanie dla winnicy lub wina tematyce ślubu.
 • Aksamitne wstążki lub szerokie wstążki w kolorach opalizujący pasujących wesele jest opłacalny sposób ozdobić altanka.
 • Suszone liście klonu lub faux upadku barwione schlebiać odbarwieniem ślub.
 • Kwiaty, rzeczywiste lub jedwabiu, może być podłączony do wianka i powiesił na altanie.
 • Koronki ozdoby sal weselnych, jak girlandy, stworzyć efekt eteryczny o zmierzchu, gdy używany w altanie.

Dekoracje ślubne altanka
Dodaj dekoracyjne akcenty kwiatów i tiulu.

 • Balony są tanie pomysły dekoracji ślubnej, które mogą być również wykorzystywane w altanie w trakcie wesela.

Umieścić girlandy z klipami, aby uniknąć uszkodzenia altanka. Stworzenie ujednoliconego systemu dekoracji za pomocą girlandę altana jako pomysł na dekorowanie arch lub pawilon.

Altana Oświetlenie

Altany zwykle brak oświetlenia, które mogą być problemem dla par, które się ożenić po zmierzchu lub w pochmurny dzień. Oświetlenie pomaga również profesjonalny fotograf robić lepsze zdjęcia pary i wesele członków partii.

Świece

Świece są romantyczne wybór i może być opłacalne, ale niektóre miejsca odbioru nie pozwalają otwartego ognia. Skontaktuj się z koordynatorem lokalizacji znaleźć wytyczne oświetleniowych. Każdy, kto pożycza altanka z rodziną lub przyjaciółmi powinny upewnij się czy mogą używać świec w ich dekoracji.

Jeśli świece są dopuszczalne dekoracje altanka ślub, wykorzystać je w następujący sposób:

 • Dołącz je klipów wokół poręczy altanie.
 • Powieś latarnie świec wokół dachu altanka.
 • Użyj kandelabry na szczycie strefy ołtarzowej.
 • Umieść ponadgabarytowych filaru świece w załatwieniu weselnym aranżacji ognia bezpieczne i wyświetlić na krótkich kolumn w pobliżu schodów.

Światła elektryczne

Nawet jeśli nie ma altanka oświetlenie się kilka placówek rozmieszczone są często wokół gmachu. Białe lub jasne światła splotów, szczególnie w przypadku korzystania z wianka, może pomóc stworzyć świecącą scenę. Niektóre pomysły na tęczy ślub może zawierać pomocą Multi-kolorowe nici lub odbioru nici w kolorze głównym ślub jak niebieski lub fioletowy.

Dekoracje ślubne altanka
Latarnie tworzą delikatną poświatę.

Wesela gospodarzem w godzinach wieczornych może potrzebować jeszcze więcej opcji oświetleniowych. Zamiast przeciągania się reflektory lub lampy dom, wynająć duży żyrandol, które można bezpiecznie wisiał nad para w okolicy ołtarza i używać opraw do linii ołtarza ślubu.

Dekoracje ślubne tematyczne Gazebo

Altanka jest ciekawy pomysł na zewnątrz ślub w ceremonii lub recepcji. Nawet klimaty, które są chłodniejsze może dołączyć altanka w większym namiotu weselnego, aby pomieścić dużą liczbę gości. Małe wesela z najbliższej rodziny mogą być w stanie pokryć otwartą przestrzeń z ciężkiej plastiku i doprowadzić do siedzenia, aby pomieścić od 10 do 20 osób w zimnych pomieszczeniach.

Wszechstronność jest ważne przy wyborze lokalizacji ślubu i altana może być urządzone, aby podświetlić prawie każdy temat.

 • Ogród Pomysły ślubne: Stosować Ostoi prowadzić do kroków altaną, powiesić kaskadowe kompozycji kwiatowych z dachu i pokrycia podłogi w płatkach róży.
 • Dekoracje ślubne świąteczne śniegu lub Hang: sopel światła wokół altanie, dekoracji choinek wewnątrz i na zewnątrz altanka i używać duże czerwone i złote łuki na filarach altaną.
 • Spadek Pomysły ślubne: Cornshocks może graniczyć ze schodów altana dynie można umieścić niemal wszędzie i kosze jabłek i gruszek mogą siedzieć na schodach samej altanie.
 • Halloween Wesela: Ozdoby altanka mogą być duże pająki z tkanin na całym dachu altanka, maszyny mgła w tle obszaru ołtarza altanką i rzeźbione jack-o-latarnie podszewka barierkę.


Dekoracje ślubne Gazebo ograniczone są jedynie czasu, budżetu i kreatywności. Tie wystrojem do reszty temat ślubu w celu stworzenia malowniczy i niezapomniany miejsce ceremonii.

Klon Sadzenie

Klon Sadzenie

Podobnie jak sadzenie drzewa dębu, klonu sadzenie drzew może być zrobione na wiosnę lub jesienią, ale spadek jest zazwyczaj najlepszy sezon sadzenia drzew. Jesień to niskie temperatury i opady ułatwić przejście odpowiednie drzewo w swoim nowym domu w i zmniejsza przeszczepu szok i stres.

Wybór Klony

Klony są duże, drzew liściastych, które rozwijają się na całym świecie. W Stanach Zjednoczonych, są bardziej powszechne w krajach północnych. Wiele osób wie, klony za ich spektakularny spadek koloru. Niektóre klony, takie jak klon cukru znaleźć w całej Nowej Anglii, umieścić na niezłe show każdej jesieni ze złota, ochry i purpurowych liściach, które wydają się świecić w jesiennym słońcu.

Istnieją dziesiątki na dziesiątki odmian klonów, każdy z własnym unikalnych wymagań i warunków. Przy wyborze klony, sadzenie miejsce ma ogromne znaczenie. Klony rosną z korzeniami blisko powierzchni, a jeśli posadzone zbyt blisko chodnika lub podjazdu, korzenie mogą pękać i podniesienie chodników cementowych w czasie. Klony rosną się od 20 do 100 metrów wysokości, z dużym, okrągłym baldachimem, że rzuca się gęstym cieniu nakrapiany przez letnie miesiące. Warto również, aby wybrać miejsce, gdzie drzewa nie będą rzucać cień na zbyt dużo pozostałej części ogrodu. Od klony rosnąć, aby być bardzo wysoki, należy zasadzić swoje wybrane drzewa klonowego strona jest na tyle daleko od domów, garaży, budynków gospodarczych i linii energetycznych, tak, że nie będzie zniszczyć wszystko, jeśli oddział sprowadza się podczas burzy.

Popularne odmiany Maple Tree

Istnieje wiele odmian klon drzewo. O Klony zapewnia szczegółowe informacje o kilkanaście odmian. Klony zapewnia również wiele kolorowych zdjęć i informacji na temat odmian drzew klonu. Niektóre z najbardziej popularnych odmian drzew klon to:

 • Norwegia Klon (Acer plantinoides) Roślina uprawiana w strefach ogrodniczych 3 do 7, od około 1750 roku, jest Norwegia klon klon posadzone wzdłuż typowe podmiejskich i miejskich ulicach. Jest bardzo wytrzymały, toleruje prawie wszystkie warunki wzrostu ludzie mogą rzucić na niego, z zanieczyszczonego powietrza miasta do wyschnięcia gleby. Jest to także dość łatwe do przeszczepu, co sadzenie drzew klon łatwiejsze niż w przypadku innych gatunków.
 • Cukier klonowy (Acer Saccharum): Być może najbardziej popularne klon wszystkim, klon cukrowy drzewo znany z przepięknych spadek koloru. To odcień tolerancyjny, ale nie lubi o jego korzenie przeszkadzał, więc być bardzo selektywne o miejscu sadzenia. Trudno przejść po to w ziemi. Hardy ze strefy 4 do 8, cukru klonowego rośnie do około 75 metrów wysokości i około 30 metrów szerokości.
 • Klon japoński (Acer palmatum): Wdzięczne gałęzie i liście klonu japońskiego zrobić wspaniałe wzory drzew w ogrodzie. Japońskie klony są wolno rosnące i zatrzymać małe, więc są idealne, aby cieszyć się w pobliżu domu. Rosną one od 15 do 25 metrów wysokości i muszą wilgotne, dobrze przepuszczalnej gleby, aby się rozwijać.

Instrukcja sadzenia drzewa klonu

Po zapoznaniu się z wyborów klonów do ogrodu i wybierając odpowiednią różnorodność, nadszedł czas, aby posadzić drzewo. Sadzenie drzew Maple jest stosunkowo prostym zadaniem. Będziesz potrzebował:

 • Klon drzewa
 • Spade i łopaty
 • Kompost
 • Ściółka
 • Wąż lub konewka

Instrukcja sadzenia drzewa klonu

Po pierwsze, wykopać dół dwukrotnie szerokie i głębokie jak bryły korzeniowej drzewa. Piłka root jest częścią pokryte konopie, tkaniny lub tworzywa sztucznego. Umieść gleby kopać z otworu po stronie użyć jako wypełnienie później. Wymieszać dobrze kompostu lub obornika dobrze zgnił do ogrodników soil.Some zalecają pozostawienie juta lub głównego pokrycia na ziemią. Czytelnicy Digest zawiera informacje sadzenia ze zdjęciami na jak sadzić drzewa klonowego z ziemią pokryte konopie. Niektórzy eksperci doradzają drobne cięcia w konopie aby korzenie kłuć przez. Jeśli pokrycie jest pochodną tworzywa sztucznego lub z tworzyw sztucznych, należy go usunąć, ponieważ nie można rozkładać tworzywa sztucznego.

Drzewa kupić w szkółce w pojemnikach z tworzywa sztucznego powinny być całkowicie usunięte z pojemnika przed sadzeniem. Jeśli kupiłeś drzew bareroot, należy sadzić je zaraz po ich otrzymaniu.

Umieść korzenie do otworu i wypełnić obszar wokół korzeni z mieszaniny kompostowej i gleby. Ubić go z łopatą lub stopy. Woda dokładnie, pozwalając wodzie moczyć przez, i woda ponownie. Po zakończeniu sadzenia i podlewania, rozłożone ściółkę wokół sadzenia. Teraz możesz cieszyć się piękny nowy klonu na wiele lat.

Szybko drzew rosnących

Szybko drzew rosnących


Jeśli chcesz szybko poprawić swój krajobraz, szybko rosnące drzewa mogą pasowały. Te rodzaje drzewa mogą rosnąć od jednego do ośmiu metrów w jednym sezonie wegetacyjnym, w zależności od strefy zamieszkania w kwitnienia. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, które drzewa można posadzić w tym roku dobrych wyników w mgnieniu oka!

Niezawodne szybko rosnących drzew

Z należytą starannością następujące drzewa przyniosą szybki wzrost w jednym sezonie wegetacyjnym.

 • Wierzba płacząca - prawdopodobnie najszybciej rosnące drzewa w wielu dziedzinach. To drzewo może nawet wzrosnąć więcej niż pięć stóp w jednym sezonie wegetacyjnym. Najlepiej rośnie w strefach 4 do 8.
 • Tuja Zielony Olbrzym - szybko rosnące drzewo z gęstą roślinność. Paproci-jak liście mają kolor niebieski-zielony. Może wzrosnąć do dwóch metrów w jednym sezonie. Dobrze rośnie w strefach 4 do 8.
 • Cottonwood Siouxless - cottonless topoli, które mogą dorastać do czterech stóp w jednym sezonie, jeśli ma dobrą glebę. Czy dobrze nawet w suchych warunkach. Najlepiej rośnie w strefach 4 do 8.
 • Imperial Honeylocust - Susza i odporne jelenie. To piękne drzewo rośnie od trzech do czterech metrów rocznie. Rośnie w strefach 3 do 9.
 • Jesień Złoto Ginko - To drzewo rośnie 3:57 stopy rocznie. Najlepiej rośnie w podłożu, aby zwilżyć glebę w strefach 3 do 8. Okazuje piękny złoty żółty jesienią.
 • Green Mountain Cukier klonowy - Ten klon ma również w obszarach podmiejskich, gdy posadzone blisko betonu. Rośnie średnio trzy do czterech metrów rocznie. Czy dobrze w strefach 3 do 8.
 • Starsze Sugar Maple - odporny na suszę i owalnym kształcie klonu, to drzewo może rosnąć 07:57 stóp w sezonie wegetacyjnym. Dobrze rośnie w strefach 4 do 8.
 • Nowy Bradford Pear - popularne drzewo ze względu na jego białe kwiaty na wiosnę, ta odmiana ma szerokokątną oddziałów. Choroba ta odporne drzewo rośnie 3:57 stopy rocznie w strefach 5 do 8.
 • Aspen - trzęsawiska - to popularne drzewo rośnie dobrze w wielu typach gleb, zwłaszcza piaszczyste lub żwirowe pokryte wzgórzach. Rośnie 02:58 stóp rocznie i ma również w strefach 2 do 6.
 • Cimmaron Ash - Ten piękny gigant (może osiągnąć wysokość 60 stóp) ma również w obszarach ciężki śnieg, burze i solą. Jeżeli zapewnić dobry, luźnej ziemi wzrośnie do trzech metrów rocznie. Czy najlepszy w strefach 3 do 9.
 • Kanadyjska Hemlock - Jeśli szukasz szybko rosnące drzewa, które są wiecznie zielone, to jest drzewo dla Ciebie. Rośnie 01:59 stóp rocznie, może osiągnąć wysokość 75 metrów i może żyć tak długo, jak 800 lat! Czy dobrze w strefach 3 do 7.
 • Eastern Red Cedar - popularne wiecznie znana z owoców, które kochają ptaki. Rośnie 01:59 stóp każdego roku i może osiągnąć wysokość 60 metrów. Dobrze rośnie w strefach 3 do 9.

Pielęgnacja szybko rosnące drzewa

Jeśli chcesz, aby drzewa rosną jak opisano, ważne jest, aby wiedzieć, jaki rodzaj gleby szczególne upodobania drzew i przygotować go odpowiednio. Wiele szybko rosnące drzewa nie lubią gliny lub gleby sprasowane, więc sadzenie ich w tych glebach niewątpliwie szybko rosnących zahamować swoje umiejętności, a nawet zabić sadzonkę. Choć niewielu dobrze w warunkach suszy, obszarów wodnych soli lub piasku, istnieje kilka, które są idealne dla tych obszarów, takich jak trzęsawiska Aspen. Upewnij się, że badania, które drzewa będą robić najlepiej w swoim Strefy mrozoodporności, zanim je zamówić, ponieważ wiele z wyżej wymienionych odmian może kosztować 45 dolarów lub więcej na rośliny.

Gdzie znaleźć Szybko rosnące drzewa

Istnieje wiele miejsc, aby zlokalizować drzewa, które rosną szybko, szybko i wypełnieniem pustych przestrzeni swojego krajobrazu. Najlepszym miejscem do znalezienia drzew, które rosną w swoich strefach twardo są w miejscowych szkółkach i centrach ogrodniczych. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej egzotycznych drzew lub chcesz lepszy wybór niż można znaleźć na miejscu, za te internetowe drzew kupców:

 • Natura Hills
 • Szybko rosnące Trees.com
 • Arbor Day.org
 • Przedszkole w Spring Hill
 • Wielkie Rośliny ogrodowe

10 Crafty Gift Zdobienia

10 Crafty Gift Zdobienia

Jeśli szukasz nowych pomysłów do pakowania prezentów, można użyć jednego z tych 10 przebiegłych upiększeń prezent, aby dodać trochę więcej pizzazz do prezentów.

10 Crafty Gift Zdobienia

Jeśli potrzebujesz, aby twój ślub obecne stanowisko na stole prezent lub po prostu chcesz, aby ruszyć z pakowania prezentów to Boże Narodzenie, ozdoby na prezent to doskonały sposób, aby wykonywać swoje twórcze umiejętności i twoje obecne wyjątkowy. Wypróbuj jedną z tych 10 przebiegłych ozdoby na prezent!

Tie na christmas ozdoba

Jeśli chodzi o wakacje obecne wykaszarki, ozdoby są jednym z najlepszych. Małe prezenty w sobie, te kreacje przyniesie radość długo po prezenty zostały otwarte. Są także zabawa, aby. Wypróbuj jedną z tych projektów w okresie świątecznym:

 • Zroszony bombki zrobić
 • Szyszka Choinka Ozdoba
 • Instrukcja Frezowanie Ornament Christmas

Dar Natury

Niektóre z najpiękniejszych ozdoby na prezent są inspirowane naturą. Następnym razem trzeba zwiększyć zwykły prezent, używać gorącej klej do mocowania szyszki, liście klonu lub sztuczne kwiaty z wstążkami. Ten wygląd wyróżnia się jeszcze bardziej, gdy używasz prosty papier pakowy i skoordynowane wstążkę.

Niech Sleigh Bells Pierścień

Dostępne w większości sklepów rzemieślniczych, jingle bells może być stosowany dłużej niż tylko wieńce i inne dekoracje do domu na wakacje. One również twórcze i łatwe podłączenie prezent. Po prostu ciąg tkaniny Wstążki w tył dzwon jingle i powiązać go na opakowaniu. Użyj kilka różnych rozmiarów dla symfonii uroczyste dźwięki.

Dla Ptaków

Czy masz kochanka ptaków w rodzinie? Jeśli tak, można stworzyć piękne opakowanie, dołączając ptaka rzemiosła. Te małe sztuczne ptaki są łatwe w użyciu. Możesz znaleźć ptaków rzemieślniczych w kwiatowy sekcji sklepu rzemiosła. Większość to film lub drutu kończy, i można z nich korzystać, aby dołączyć ptaka bezpośrednio do wstążką. Aby jeszcze bardziej kreatywne spojrzenie, spróbuj w tym gnieździe i kilka jaj.

Przycisk Up for Fun

Przyciski są jednym z najlepszych materiałów rzemieślniczych na rynku. Z ich niesamowitą różnorodność kształtów, stylów i kolorów, na pewno znajdziesz takie, które uzupełnią pakowania prezentów motyw. Możesz gorącego kleju lub krawat przyciski razem, aby stworzyć prosty kwiat, czy można przyszyć je na wstążce, aby funkcjonalny pasek na prezent.

Krok od Sticky Łuki

Trzymać na łuki są łatwe, ale można się jeszcze bardziej twórczy z innych opcji na prezent wiązania. Jeśli używasz ozdobny papier, spróbuj upiększanie prezent z rafii lub sznurka kontrastowych. Użyj przędzę dla domowych dotyku. Spróbuj wstążkę tkaniny luksusowego, wielokrotnego wyboru. Aksamitne wstążki jest szczególnie piękny na prezenty zimowy wypoczynek. Bez względu na to, jaki rodzaj krawat używasz, to pomaga, jeśli wiesz, jak zrobić idealny łuk.

Więcej niż Tag Gift

Kochasz podejmowania karty? Możesz użyć scrapbooking, papier crafting umiejętności, aby stworzyć specjalny tag prezent. Dodać tagiem ostrości występuje, tworząc kartę, która jest duża i przyciągające wzrok. Rozważ używanie scrapbooking ozdoby, techniki, proszki do wytłaczania gumowe tłoczenia lub Prezentowy szlifowania. Przechowywać opakowanie i więzi proste aby Twoja praca świecić.

Obraz jest wszystkim

Jeśli masz świetne zdjęcie odbiorcy prezent, można dokonać tego obrazu ostrość swojego opakowania prezentów. Wybierz zdjęcie, a następnie przyciąć i zwiększyć ją w razie potrzeby. Następnie drukuje obraz na wielkości, która jest tylko nieznacznie mniejsza niż samo pudełko. Użyj papieru notatniku lub zdjęć matę do ramy obrazu i pokrycia powierzchni teraźniejszości. Nie trzeba używać taśmy lub z łuku!

Stopienia i Pour Your Heart Out

Czy lubisz co stopu i wlać mydło? Użyj prostego formy mydło w kształcie serca, aby utworzyć kilka małych mydła w kolory pasujące do Twojego owinąć prezent i wstążkami. Zapakować mydła w kształcie serca w małej torebce celofan, i dołączyć go do pakietu z wstążką. Warto dodać blasku lub innych dodatków, aby mydło poprawa prezent jeszcze piękniejszy.

Pomagać

Dla dziadków i ciotek i wujków, istnieje kilka rzeczy cenniejsze niż dar, który pokazuje się na osobiste zaangażowanie się maleństwa. Aby uzyskać przedszkolaka lub w wieku szkolnym dziecko zaangażowanych w proces craftingu, owinąć prezenty w prosty białym lub brązowym papierze. Następnie wypełnić papierowe talerze z kilku kolorów farb palec. Masz dzieci sprawiają handprints na opakowaniu. Po wyschnięciu farby, krawat obecny z koordynującego łuku.

Porady pakowania prezentów

Bez względu na prezent okrasa wybierzesz, możesz upewnić się, że prezent jest piękne, jeśli pamiętać o następujących wskazówek:

 • Użyj prostego papier pakowy. W wielu przypadkach, bogato wzorzyste opakowanie na prezent sprawi, że znikną na pracę w tle. Zamiast używać zwykły papier pakowy, stałe kolory, lub proste paski.
 • Trzymaj się tematu. Jeśli owijania kilka prezentów na święta, wybrać jeden lub dwa kolory dla wszystkich swoich owinąć prezent i upiększeń. To daje prezenty jednolitą, wyrafinowany wygląd.
 • Rozważmy odbiorcę. Idąc do baby shower? Dołącz elementy niemowląt tematyce do pakietu. Dając prezent dla dziecka? Trzymaj się z ulepszeń odpowiednich do wieku. Zawsze brać pod uwagę żadnych specjalnych interesów odbiorcy mogą mieć.
 • Baw się dobrze! Pakowania prezentów może być świetnym sposobem, aby eksperymentować z nowymi rzemiosła i pokazać swoje poczucie stylu.

4 Najlepsza Wysoka Fiber całego ziarna przekąski

Narodowy Instytut Raka zaleca spożycie żywności wysokiej włókna, aby ułatwić prawidłowe trawienie. Dodatkowo, dieta bogata w błonnik zmniejsza ryzyko wystąpienia cukrzycy, wysokiego ciśnienia krwi, niektóre nowotwory, otyłość i choroby serca. Zalecane dzienne spożycie błonnika dla dorosłych wynosi od 20 do 36g. Szczęśliwie, produkty o wysokiej zawartości włókna są łatwo dostępne, często zdrowego postaci całych ziaren. Całe ziarna są pokarmy, które zawierają otręby, kiełki i bielma ziarna. Ten artykuł omówi cztery łatwo dostępne pełnoziarnistych produktach, które są także bogate w błonnik.

Makaron

W ostatnich latach przemysł makaron uznała społeczne pragnienie, aby spożywać więcej pokarmów o wysokiej zawartości włókien. Na szczęście, oznacza to, że całe makarony z pszenicy, takie jak spaghetti, ziti i fettucini, są teraz łatwo dostępne na przejściu makaronów w większości sklepów spożywczych. Jeden kubek służąc wielkość całego pszenicy makaronu pakuje imponujący średnio 6,2 g błonnika na porcję.

Jęczmień

Jęczmień została odkryta w Azji Południowej ponad 10.000 lat i jest motorem napędowym odżywczych. To całe ziarna opakowaniach 6,0 g błonnika na jedną filiżankę porcji. Dodatkowe, jęczmień jest bogata w selen, przeciwutleniacz. W 2005 roku, USDA stwierdził, że jęczmień pomaga obniżyć wysoki poziom cholesterolu i innych form choroby wieńcowej. To ziarno znajduje się w produktach mielono na sucho, takich jak kaszę, mąki lub całości. Cała forma jęczmienia dalej jęczmienia perełek, które są gotowane we wrzącej wodzie.

Owsianka

Owsianka jest standardem dla wielu z nas od dzieciństwa. jego średnia zbóż gorąco jest rzeczywiście cała gwiazda ziarna. W filiżance obsługujących płatków owsianych ½, zjadacze pochłonie 4 g błonnika. Owsianka jest z mielenia, kruszenia, toczenia lub cięcia owies. Podczas gdy jedna porcja płatków owsianych ma 4 g błonnika, może chcesz śledzić wielkość porcji zdrowego serca wspierane American Heart Association, która wykorzystuje ¾ szklanki płatki owsiane zmieszane z 1 ½ szklanki wody, aby dać w sumie 6 g błonnika w Same wasze owies.

Chleb pełnoziarnisty

Do niedawna, sklep spożywczy chleby były często przygotowywane z białej mąki lub mieszaniny pszenicy i białej mąki. Teraz powinieneś być w stanie znaleźć pieczywa, które są wykonane w 100% z mąki z pełnego ziarna. To jest mąka, który nie został dopracowany i dlatego zachowuje wiele z jej składników odżywczych, w tym błonnika. Średni kromka chleba pszennego ma prawie 2 g błonnika na porcję. Wygodnie, całe ziarna pieczywo warstwowe i inne rodzaje pieczywa są łatwo dostępne w większości sklepów spożywczych. Kupując chleb pszenny, dokładnie sprawdzić, że pierwszy składnik na liście składników jest mąka z pełnego ziarna. Dla tych z Was, którzy lubią tworzyć własne chleb, wiele sklepów sprzedaje teraz cały mąki z pełnego ziarna, pozwalając, aby dokonać pełnego ziarna chleb bogaty w błonnik swojej kuchni.

8 sposobów na cięcie cukier z diety

Czy byłeś kiedyś powiedział, że masz na coś słodkiego? Czy kiedykolwiek marzyć o słodycze, ciastka, ciasta, lody, pączki lub wszystkich rzeczy czekolady? Jeśli brzmi to jak ty, może być zużywa więcej dodatku cukru niż trzeba. Ale nawet jeśli nie jesteś fanatykiem słodycze, dieta może mieć jeszcze więcej dodatku cukru, niż myślisz.

Oczywiście, niektóre zdrowej żywności naturalnie zawierają cukry - w tym owoce, nabiał, całe ziarna i warzywa. Jednak, gdy wspominam "dodane cukry", mam na myśli, że producenci dodają cukry podczas przetwarzania. Dodatkowo, cukier stał się tak powszechny składnik naszego pożywienia, które to często dodawane do żywności, które nie zdają sobie sprawy. Na przykład, cukier dodaje się do nie-słodkich takich jak hummus, pieczywa i zup. Dlaczego za dużo cukru dodaje, zły dla naszego zdrowia? Może to przyczynić się do przyrostu masy ciała, wysoki poziom trójglicerydów (tłuszczów we krwi i tkankach, które mogą zwiększyć ryzyko chorób serca) i próchnicy zębów.

8 sposobów na cięcie cukier z diety

Nawet przyprawy są całkiem dużo cukru. Szokująco, jeden łyżka keczupu zawiera łyżeczkę cukru i często używamy znacznie więcej niż łyżka rzeczy. Inne popularne przyprawy i sosy, takie jak sos barbeque, teriyaki sos, sos chili, marynat, dżemów i galaretek, sosów do makaronów i pizzy i sałatek, mają dużo cukru.

Chociaż dieta całkowicie wolne od cukru jest prawie niemożliwe, na pewno są sposoby na zmniejszenie dodanego spożycie cukru. Z kilku prostych krokach, można zmniejszyć kwotę cukru w ​​diecie.

1. sprawdzenie listy składników

Ponieważ niektóre pokarmy zawierają naturalne cukry, nie zawsze można powiedzieć od g cukru, jeśli produkt zawiera naturalny cukier lub cukru. Jeśli widzisz słowa "cukier", "glukozę, fruktozę," "" "" "maltozę, sacharozę, glukozę," "" "syrop z trzciny cukrowej", "soku z trzciny cukrowej", "syrop kukurydziany", "koncentrat soku owocowego" "kochanie", "melasa", "brown sugar" lub "syrop słodowy", będziesz wiedzieć, cukier został dodany.

2. Bądź Świadomy Przyprawy

Sprawdź panel odżywcze, aby zobaczyć, jak dużo cukru zawiera. Ogólnie rzecz biorąc, najlepsze zakłady na przyprawy niskiego cukru to musztarda Dijon (żółty i są niskiej zawartości cukru, ale uważaj na musztard miodu), lekki majonez, ostro, bez tłuszczu zwykły jogurt grecki zamiast śmietaną, salsą ( Nie słoikach), chrzan i koperek marynowane smaczek. Możesz również dodać mnóstwo bez cukru, smak niskokalorycznej z octu.

3. Uważaj na aromatyzowane jogurty

Wiemy, że jogurt jest przepełniony wapnia, białka i brzuch-oswajania probiotyków, ale może również wkraść się znaczną ilością cukru. W rzeczywistości, niektóre pojedyncze stażem pojemniki jogurtu zawiera więcej cukru niż 12 uncji puszki z napojem. Wszystkie jogurty pewne naturalnie występujące cukier z laktozy, ale jeśli jogurt zawiera więcej niż 12 g cukru, można założyć, dodane cukry są winni. Szukajcie odmian o około 12 do 15 gramów cukru lub mniej.

4. Wybierz bezcukrowe napoje

Często nie myśleć o ilości kalorii i cukru w ​​napojach, bo są nie stałe "żywności". Jednak według ostatnich badań, napoje przyczyniają się około jedną trzecią naszego dziennego zapotrzebowania na kalorie z dodatku cukrów.

5. Wybierz Dolna Sugar desery

Jeśli masz zamiar zjeść deser, zdecydować się na owoce (świeże, mrożone lub z puszki w sosie własnym) lub opcja cukru, takich jak bez cukru galareta lub budyniem.

6. Jeśli masz ochotę na coś słodkiego cukierka lub Na Muncha

Sięgnij kawałek gumy do żucia bez cukru. Kawałek gumy bez cukru zazwyczaj około pięciu kalorii i nie powodują próchnicy. W rzeczywistości, to wykazano poprawę stanu zdrowia jamy ustnej, ponieważ pobudza wydzielanie śliny, co zmniejsza ryzyko wystąpienia próchnicy zębów.

7. Wybierz niskosłodzone Zboża

Zboża, niezależnie od innych korzystnych składników, często zawierają duże ilości cukru. Jeden szczególnie niegrzeczne sprawca: muesli. Pewnie, że zawiera owies (ładowane z witamin, minerałów i błonnika), ale również domy ładunek cukru. Lepiej co płatki owsiane z regularnych owsa, aby wszystkie włókna, bez dodatku cukru.

8. I wreszcie: wybrać odpowiedni chleb

Wybierz pieczywa, które zawierają mało dodatku cukru. Chleby często dodać więcej cukru, niż to konieczne.

9 sposobów na dodanie pełnego ziarna w diecie

Pełnoziarnistych produktach są ważnym elementem zdrowej diety. Stanowią one o wiele więcej wartości odżywczych niż ich odpowiedniki rafinowanych. Są znacznie wyższe w błonnik, witaminy, składniki mineralne i przeciwutleniacze. Niestety, większość ludzi dona € ™ t jeść tyle tego pożywnego grupy żywności. W rzeczywistości, szacuje się, że Amerykanie są tylko coraz 1/3 pełnego ziarna w diecie, że powinny. Na szczęście, ita € ™ s łatwy do włączenia pełnoziarniste w diecie. Oto 9 sposobów, aby łatwo uzyskać więcej pełnoziarniste w diecie.

1. zbóż

Istnieje wiele całe ziarna zbóż na rynku, a wszystkie one są dobrym źródłem błonnika pokarmowego. Całe ziarna owsa są doskonałym wyborem, ponieważ mają udowodnioną zdolność obniżania złego cholesterolu (LDL), zwiększając jednocześnie poziom dobrego cholesterolu (HDL).

2. toast pełnoziarnista

Istnieje wiele odmian z całego ziarna chleba dostępne. Niektóre z nich są wykonane z różnych źródeł, takich jak pełne ziarna pszenicy, orkiszu, jęczmienia i owsa. Spójrz na etykietach produktów spożywczych, które potwierdzają, że produkt ten został wykonany w 100% z pełnego ziarna. Niektóre marki chleba, które reklamują "razowy" na etykiecie są rzeczywiście mieszanka pełnoziarnistych i wyrafinowane białej mąki.

3. Całe ziarna bułeczki

Zastąpić zwykły hot dog czy hamburger bułki z całych odmian zbóż. Smakują świetnie i może wytrzymać przemoczone Niechlujny Joe przypraw lub lepiej niż zwykły Mieszanki bułeczki.

4. Makaron pełnoziarnisty

Użyj makaronu całego ziarna przy następnym zrobić sałatkę z makaronem lub lasagne. Całe odmiany ziarna mają wielkie tekstury i przytrzymaj się lepiej niż zwykłych typów, które mają tendencję do rozmoczone łatwiejsze.

5. Brązowy ryż pełnoziarnisty

Użyj cały brązowy ryż zamiast białego ryżu w wyrafinowany receptur. Nie tylko będzie dodanie ważnego błonnika w diecie, youâ € ™ ll być również pomaga ustabilizować poziom cukru we krwi. Wyrafinowane ziarna rozkładają się bardzo szybko na cukier, który może spowodować skoki poziomu glukozy we krwi. Późniejszy spadek cukru we krwi często prowadzi do głodu.

6. Kukurydza lub Tortille pełnoziarniste

Użyj tortille kukurydziane tortille pszenne lub całe ziarna zamiast zwykłego tortilli mąki następnym razem youâ € ™ re serwującą dania kuchni meksykańskiej. Korzystanie z pełnego ziarna lub kukurydzy sprawia, że ​​danie znacznie zdrowsze.

7. owsiane lub Whole Wheat Flour

Następnym razem, gdy piec babeczki i ciasteczka owsiane lub użyć mąki pszennej zamiast wyrafinowane białej mąki. Jeśli dona € ™ t zrobić własnego wypieku dona € ™ t rozpacz, w dzisiejszych czasach niemal każdy rodzaj przekąsek jest w całej wersji ziarna. Rozważyć zakupy w specjalistycznych sklepach lub w sklepach ze zdrową żywnością, aby zaopatrzyć się w swoje zdrowe przekąski tak wonâ jesteś € ™ t być skłonny do zakupu niezdrowych odmian.

8. Popcorn

Popcorn ma zdobyć złą reputację, ale może to być całe ziarna przekąski zdrowe, gdy ita € ™ s powietrza trzasnął i masło i sól są ograniczone do minimum.

9. Whole Grain Chips

Przełączanie z chipsów i krakersów ślizgowych oraz całych odmian ziarna może wydawać się trochę rzeczy, ale ita € ™ s niewiele rzeczy, które sprawiają, że różnica, gdy dążysz do odżywczo zrównoważonej diety.

Korzyści zdrowotne wynikające z pełnego ziarna

Dokonywanie pełnoziarnistych produktach część codziennej diety jest dobry początek w prowadzeniu zdrowego stylu życia serca. Wiesz ziarna youâ € ™ re żywieniowe są od pełnej wartości, jeśli są zagrożone z trzech rzeczach - kiełki, otręby i bielma. Po prostu, ziarna są uważane za cały kiedy arenâ € ™ t pozbawiono ich wartości odżywczej, takich jak białe pieczywo i ryż. Podobnie jak owoce i warzywa, produkty pełnoziarniste zawierają wysokie stężenie przeciwutleniaczy, aby pomóc zachować swoje ciało silne i zdrowe. W rzeczywistości, nie są antyoksydanty występujące w całych ziaren, które nie występują w żadnej owoców i warzyw.

Inne korzyści z jedzenia ziaren, które nie zostały pozbawione są liczne witaminy znaleziono w nich, takie jak witaminy B, żelaza i błonnika. Zapewniają one również ochronę przed chorobami serca, przyczyniając się do obniżenia poziomu cholesterolu i ciśnienia krwi. Oraz ze względu na wysokie stężenie przeciwutleniaczy znajdujących się w ziarna, ale nawet jako pomoc w ochronie przed niektórymi nowotworami. Ponadto, dietę, która jest bogata w pełnoziarnistych produktach może pomóc w regulacji poziomu cukru we krwi.

Całe ziarna Zalecenia dotyczące pobrania

USDA zaleca dorosłych otrzymać nie mniej niż trzech porcji pełnoziarnistych produktach dziennie w celu uzyskania optymalnych korzyści dla zdrowia i pomóc zmniejszyć ryzyko chorób, raka i choroby serca. Ale jeść jak najmniej jedną porcję dziennie daje niektóre z tych samych świadczeń zdrowotnych. Whatâ € ™ s więcej jest to, że dietę, która jest bogata w produkty pełnoziarniste oraz regularne ćwiczenia mogą pomóc Ci schudnąć i utrzymać ją na dobre.

Dokonywanie przełącznik

Chociaż może to być trudne, aby przełączyć się do całej diety ziarna od razu, są kroki można podjąć, aby włączyć ziarna w diecie bez utraty smaku. Na przykład, można rozważyć zastąpienie połowę swojej białej mąki do mąka z pełnego ziarna w takie rzeczy jak babeczki, pieczywo, naleśniki, ciasta do pizzy i ciasteczek. Możesz także użyć całej pszenicy makaronu podczas dokonywania spaghetti, lub mix biały i brązowy ryż razem dla narybku mieszający. Inne opcje obejmują pomocą płatki owsiane ciasteczka i ciasta w receptur lub dodanie dziki ryż i jęczmień do Twoich zup.

Pokarmy, które już znasz

Niektóre pokarmy, które są bogate w produkty pełnoziarniste są prawdopodobnie już na liście najczęściej spożywanych pokarmów, takich jak popcorn. To ważne, ponieważ jest łatwy sposób na włączenie tego serca zdrowej żywności w diecie regularnie jest wzmocnienie tego, co już miłość do jedzenia. Więc zamiast lody na deser, za posypania trochę cynamonu i cukru na Twoim popcorn na słodki poczęstunek. Można by nawet pomyśleć o zrobieniu domową szarlotkę z wykorzystaniem płatków owsianych w skorupie lub pieczenia czekoladowe babeczki chipowych wykonane z musem jabłkowym i całego żyta.

Dlaczego należy jeść 6 porcji pełnego ziarna Każdy Dzień

Gdy termin pełnoziarniste jest wymienione, co może od razu przychodzą na myśl są pokarmy, takie jak całe pszenicy i ryżu brązowego. Te pokarmy są nazywane pełnoziarniste, ponieważ w przeciwieństwie do ziaren przetworzonych lub rafinowanych, pełnoziarniste mają zarazków, bielmo i otręby. Innym istotnym rozróżnienie między pełnoziarniste i wyrafinowane ziaren jest to, że pierwsze mogą kiełkować i rosnąć. American Heart Association zaleca 6 porcji całych ziaren dziennie w celu zmniejszenia ryzyka chorób sercowo-naczyniowych. Regularnie jedzenia takiej ilości całych porcji ziarna również zapewnia odpowiednią ilość kalorii trzeba jednocześnie zmniejszając ryzyko dla innych chorób.

Całe Ziarna dla Energetyki

Całe ziarna są bogate w węglowodany, które organizm potrzebuje energii. Jednakże, można się zastanawiać, dlaczego trzeba jeść tak wiele porcji. To dlatego, że organizm zużywa kalorie rzeczywiście, gdy się zepsuje żywności. Koszt energii nazywa się efekt termicznej żywności (TEF). Dlatego, kiedy jeść częściej w ciągu dnia, można spalić więcej kalorii z powodu TEF. Kiedy jeść częściej, również unikać przejadania się, gdy pojawi się głodny. Pamiętaj jednak, że jest to prawda, jeśli jesz prawo żywności, takich jak produkty pełnoziarniste.

Całe Ziarna dla profilaktyki chorób układu krążenia

Regularne spożywanie produktów pełnoziarnistych zmniejsza ryzyko nadciśnienia tętniczego, a nawet może pomóc kontrolować tę chorobę. Należy zauważyć, że nadciśnienie jest główną przyczyną powikłań sercowo-naczyniowych, takich jak zawał serca i udaru. Udowodniono, że spożywanie całych zbóż codziennie na śniadanie, może zmniejszyć ryzyko chorób serca aż o 29 procent. Codziennie w całości zużycie ziarna zmniejsza częstość występowania otyłości i cukrzycy, które są także czynniki ryzyka chorób sercowo-naczyniowych. Dlatego nic nie może pokonać całe ziarna jako składniki posiłku docelowej redukcji ryzyka sercowo-naczyniowego.

Całe Ziarna na zapobieganie cukrzycy

Chociaż pełnoziarniste dostarczają węglowodanów, w rzeczywistości są związane z obniżonej czczo stężenia insuliny, zmniejsza się po posiłku (po posiłku), poziom glukozy we krwi i poprawa wrażliwości na insulinę. Jednym z powodów jest to, że całe ziarna są niskich współczynnikach glikemicznym (IG). Ze względu na niski GI z pełnego ziarna, będziesz już pełny czuć uczucia głodu zapobieganie i niedostatku, które zwykle prowadzą do przejadania się.

To dobra wiadomość dla Ciebie, jeśli jesteś cukrzykiem lub pre-diabetyków. Jeśli stężenie glukozy na czczo lub masz podwyższony poziom insuliny (hiperinsulinemia) ze względu na oporność na insulinę, a następnie regularne zużycie ziarna całe sześć razy dziennie, na pewno zmniejsza ryzyko cukrzycy typu II. Możesz zmniejszyć ryzyko cukrzycy typu II, zastępując po prostu codziennych porcji ryżu białego z pełnego ziarna.

Całe Ziarna i zalety fermentacyjne

Ze względu na ich wysoką zawartość włókien, regularne spożywanie produktów pełnoziarnistych może pomóc oczyścić jelita grubego. To może przyspieszyć czas tranzytu z żywności przez jelita, zapobiegając zaparciom. Chroni przed powstawaniem kamieni żółciowych z powodu zmniejszonego wydzielania kwasów żółciowych. Ponadto częste spożywanie produktów pełnoziarnistych może zmniejszyć ryzyko raka jelita grubego.

Wieloziarniste vs pełnego ziarna: Jaka jest różnica?

W sklepie spożywczym naw istnieje wiele produktów zbożowych, które mówią "wieloziarniste" lub "pełne ziarno" na opakowaniach. Co te etykiety dokładnie oznacza? Czy jeden rodzaj lepsza od drugiej? Jak widać różnicy? Nawet nie ma znaczenia?

Co to jest Wieloziarniste?

Produkty wykonane są z wieloziarniste rafinowanych zbóż. Gdy ziarna przejść przez proces rafinacji tracą prawie wszystkie zarodki i otręby (gdzie większość wartości odżywczych jest) i pozostaje głównie bielma. Bielmo jest najmniej pożywne część ziarna. Produkty wieloziarniste także rzeczy takie jak barwnik spożywczy dodaje się do nich, aby wyglądały jak wykonane z pełnego ziarna.

Co to jest Whole Grain?

Całe ziarna oznacza, że ​​wszystkie ziarna z otrębów bielma do zarodka jest stosowany w wytwarzanych sposobem. Otręby i kiełki są tam, gdzie większość składników odżywczych znajdują się w pełnego ziarna. Produkty Mutligrain utracić te najzdrowsze części ziaren podczas procesu rafinacji.

Istnieje kilka produktów, które zawsze są dobrym źródłem całego ziarna. Poniższa lista zawiera niektóre z produktów spożywczych, które są gwarantowane być pełnoziarnisty.

 • Brązowy ryż
 • Pszenicy bulgar
 • Owsianka
 • Prażona kukurydza
 • Quinoa

Różnica

Składniki wymienione w proporcjonalnej celu tak, że składniki, które są najczęściej stosowane są wymienione jako pierwsze. Spójrz na słowa "cały", jak w całej pszenicy lub całego ziarna. Całkowitego pominięcia mylących słowa, takie jak "kamień-ziemia", a nawet "100% pszenicy", które często są na etykietach wieloziarnistego.

Różnice żywieniowe

Produkty wieloziarniste przejść przez proces rafinacji, który usuwa większość wartości odżywczych od ziarna. I odwrotnie, produkty z pełnego ziarna nie są poddane procesowi rafinacji, więc zawierają wszystkie składniki odżywcze i witaminy, że natura przeznaczone. Nawiasem mówiąc, wydaje się logiczne, że producenci mogą tylko dodać z powrotem dobry materiał, który jest uproszczoną podczas rafinacji i wszystko będzie równa. To nie jest przypadek. Choć naukowcy nie potrafią wyjaśnić, dlaczego, to jest fakt, że naturalne pełnoziarniste dostarczają zdrowego odżywiania, które nie mogą być powielony w produkcji.

Co jest lepsze?

Aby uzyskać najzdrowszych korzyści i uzyskać kwotę w trzech całych porcji ziaren dziennie, wybierz całego ziarna nad wieloziarniste. Nie ma sposobu, aby wiedzieć, co szczególnie producentem oznacza kiedy mówią "wieloziarniste". Mogą oni twierdzą, że coś jest wieloziarniste, gdy w rzeczywistości jest wykonany głównie z bardzo wyrafinowanym białej mąki z może być niewielka ilość niektórych produktów pełnoziarnistych.

Każdy potrzebuje zdrowych pełnoziarnistych w swojej diecie. Obecne guidleines diety powiedzieć, potrzebujemy trzech porcji dziennie z całego ziarna. Oznacza to, że co najmniej połowa ziarna można konsumować powinny być pełne ziarno w celu dzienny cel ziarna. Jaki jest najprostszy sposób, aby wiedzieć, jesz pełne ziarno? Poszukaj Whole Grain Rady pieczęci, co oznacza, że ​​produkt rzeczywiście wykonane z prawdziwie zdrowego pełnego ziarna, a nie "wieloziarniste".

Co znajduje się naprawdę na tym, Nutri-ziarna zbóż Bar

Poszukujesz zdrowe przekąski i bar Nutri-Grain szuka potężny kuszące. Nazwa ma "Nutri" w nim. Opakowanie wygląda przyjazne dla zdrowia i bardzo cicho, ma "owocowego". Co może być złego? Długo przed rzucić go w koszyku, tutaj jest lista dokładnie to, co jest w tej niewinnej patrząc przekąskę.

Zewnętrzna część zawiera:
Całe ziarna owsa, mąka (która wzbogacona jest bardzo przetworzone flour-- to zauważyć nie jest "cała mąka pszenna") wzbogacone niacyna, zredukowane żelazo, witaminy B1, witamina B3 i kwas foliowy, a potem przychodzi mąki pszennej i olej sojowy.

Do tej pory wszystko, co nie jest tak źle, chociaż "pełnoziarniste" powinny pochodzić przed, lub całkowicie zastąpić, wzbogaconym mąki. Ale teraz tutaj przyjść dodatkowych składników i dodatków z krótkimi opisami, w kolejności pojawiania się na etykiecie:
TBHQ (dodawane do oleju sojowego) - Skrót od szkolnictwa butylohydrochinon, ten wspólny dodatek przeciwutleniacz utrzymuje olej sojowy psuciu się w barze z przekąskami i zwiększając trwałość. Badanie w Journal of Drug Metabolism and Disposition 2004 pokazał, że może mieć właściwości TBHQ nowotworowych promocji. 1993 Badanie opublikowane w czasopiśmie kancerogenezy stwierdził, że przełyku, żołądka i węzłowe brodawczakom (łagodne nowotwory) zostały zwiększone u szczurów po dawce tBQH.
Kwas cytrynowy (dodawane do oleju sojowego) - stosowane także utrzymywanie oleju sojowego świeże.

Syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy - Hm, nie słyszeliśmy tyle o tym tanie, niepotrzebne, człowieka syrop kukurydziany rafinowany, który został powiązany z ryzykiem spowodowania cukrzycy, otyłości, zespołu metabolicznego i chorób wątroby? Tak, ten bar Nutri-Zboże nadal zawiera go. Nadszedł czas dla nas, aby napisać Kellogg.

Błonnik rozpuszczalny kukurydzy - popularny wypełniacz w przekąsek i domowych potraw.

Cukier - Do słodzenia, nie są HFC, wypełnianie jeżyn i tyle glicerolu?

Węglan wapnia - substancja wypełniająca, konserwujący i kolor-ustalający stosowane w żywności i napojach, maluje suplementy i wiele innych produktów.

Serwatka - pochodna białka mleka, który dodaje składników odżywczych do żywności.

Otręby pszenne - Dodaje błonnika, białka i minerałów.

Sól - Dla smaku.

Celuloza - Kilka funkcji, w tym wzmacniacz smaku i konserwant.

Węglan potasu - przeciwzbrylająca konserwujący.

Glikol propylenowy - Ten rozpuszczalnik do barwników spożywczych i środków aromatyzujących jest GRAS ("ogólnie uznane za bezpieczne") oraz zgodnie z 1995 badania opublikowanego przez Światową Organizację Zdrowia, musiałby być podane w dużych ilościach, aby być niebezpieczny dla zdrowia.

Mono i diglicerydy - Według Kodeksu Żywnościowego, dodatek ten jest używany do przeciwzbrylająca, przeciw zamarzaniu, wybielanie, zachowania i świadomości. Są one częściowo strawione tłuszcze zarówno źródeł pochodzenia roślinnego lub zwierzęcego, które nie zostały uznane za szkodliwe, spożycia przez analizy Międzynarodowego Programu Bezpieczeństwa Chemicznego.

Lecytyna sojowa - używany jest jako emulgator lub olej, czasami redukuje potrzebę jaj i tłuszczów w produktach pieczonych. Postrzegane jako GRAS.

Naturalny i sztuczny aromat - US Code of Federal Regulations wymienia naturalne aromaty jak prawdziwe "esencji" lub "wyciągi". Sztuczne smaki są oczywiście chemicznie wykonane.

Gluten pszenny - Aby dodać zawartość białka do żywności.

Skrobia kukurydziana - używana jako zagęszczacz, aby pomóc utrzymać owocowego galaretowata.

Niacyna - forma witaminy B3.

Palmitynian witaminy A - forma witaminy A.

Karagen - zagęstnik pochodzi od czerwonego wodorostów.

Tlenek cynku - Dodano mineralnych w żywieniu.

Zredukowane żelazo - Dodano minerał dla odżywiania, chociaż nie jest to najbardziej przyswajalne typu.

Guma guar - zagęstnik z bielma ziarna guar.

Następne na liście są witaminy B6, B1, B2 i kwas foliowy.

A teraz do napełniania:
Fruktozowy syrop kukurydziany o wysokiej - Czy nie można po prostu uwielbiam, jak HFC jest pierwszy składnik na tej liście? (Pierwszy składnik jest jednym żywność ma większość.)

Syrop kukurydziany - Wow, to jest wielki drugi składnik, jakby HFC nie wystarczyło nienaturalne słodzący.

Blueberry koncentrat przecieru - Byłby to dobry pierwszy składnik.

Gliceryna - Stosowany jako wypełniacz i środek słodzący.

Cukier - Myślałem, że już HFCS, syrop kukurydziany i borówki skoncentrować się jako nasz pierwszy przystanek trzy składniki.

Alginian sodu - sól sodowa pochodzące ze ścianek komórek brunatnie, a stosowany; lepkość oraz jako emulgatora.

Naturalny aromat - Ekstrakty i esencje z żądanego naturalnego produktu / żywności.

Sztuczny aromat - Napisz do producenta i niech wiedzą, że wolisz, aby nie być przechowywane w ciemności, co wykorzystywane są rodzaje "sztucznych smaków".

Kwas cytrynowy - chemiczny, który daje owocom jego kwaśne smaki.

Metylocelulozy - zagęszczający i emulgator z celulozy.

Fosforan wapnia - mleko krowie i zęby mają bogate CaPO4. W środkach spożywczych, związek ten stosowany jest w wypieki jak środek spulchniający.

Kwas jabłkowy - smak kwaśny wyizolowanych z jabłek i innych owoców.

Czerwony i Niebieski nr 40 nr 1 - Teraz pochodzi z ropy naftowej, barwniki chemiczne zostały podejrzewa się, że przyczyną nadpobudliwości u dzieci i raka jelita grubego, a śmierć w tych bardzo chory i hospitalizowany. Konieczne są dalsze badania, aby wiedzieć na pewno, co te sztuczne barwniki mogą powodować.

So. Pomyśl pasek Nutri-zbożowa to zdrowy wybór po wszystkim? Dobrze, gdy jest to lepsze niż słodycze, może to być o wiele lepiej bez HFC, cukru, kolorów i niektóre z dodatków, które wydają się trochę ciężki na "zagęszczania i emulgujące" stronie rzeczy. Najnowsze badania na temat niektórych z tych dodatków wskazują, że nie jest to, co Matka Natura ma. "Dodatki należy unikać, jeśli to możliwe," mówi Courtney Stinson RD Savorlife Żywienia. "Nie są przeznaczone do ich spożywania." Co zwiększa okres trwałości żywności zwykle zmniejsza "trwałość" naszego ciała, "Stinson mówi.

Co możemy zrobić? Na jedną, przestać kupować produkty z wielu dodatków, kolorów i HFCS. Napisz producentów swoich ulubionych przekąsek, w tym przypadku Kellogg, poproś, aby ograniczyć cukry przetworzone mąki i dodatków, i powiedzieć im, że nie miałby nic przeciwko płacąc trochę więcej za produkt można nazwać "zdrowy". Jeśli to nie pomoże, rozejrzyj się na etykietach na lepsze.

Oczywiście Walki Nadczynność I Przymusowe Weight Loss

Nadczynność tarczycy, która jest także określana jako nadczynność tarczycy jest stanem, w którym nadczynność tarczycy produkuje nadmiar hormonu tarczycy, które krążą we krwi. Hormony tarczycy krążących we krwi stymuluje metabolizm. Ludzie, którzy mają nadczynność tarczycy są nadmiernie stymulowane metabolizm, co może doprowadzić do przymusowego odchudzania.

Objawy nadczynności tarczycy

Inne objawy nadczynności tarczycy to:

 • Biegunka
 • Zwiększona częstość akcji serca
 • Drżenie rąk
 • Wypadanie włosów
 • Nerwowość
 • Bezsenność
 • Niepokój

Kobiety mogą również wystąpić lub zmniejszenie miesiączki światło.

Choroba Gravesa i Nadczynność tarczycy

Choroba Gravesa-Basedowa, która jest dziedziczna, a częściej u kobiet niż u mężczyzn, jest najczęstszą przyczyną nadczynności tarczycy. Choroba Gravesa-Basedowa, jest spowodowane przez aktywność tarczycy i uważa się, że przyczyną do 85 procent pierwotnej nadczynności przypadkach.

Choroba Gravesa-Basedowa, może być wywołane przez nadmierny stres, palenie, leki, promieniowanie szyjki i wirusy. Gravesa oftalmopatia, co może spowodować wystające oczy i podwójne widzenie, mogą również wystąpić z nadczynnością tarczycy.

W leczeniu choroby Gravesa oczywiście unikać palenia, stres i jakieś leki, które zażywasz, które mogą powodować choroby Gravesa i postępuj według wskazówek nadczynności tarczycy dieta poniżej.

Nadczynność tarczycy Leczenie Opcje

Choć istnieją skuteczne metody leczenia nadczynności tarczycy w tym leków, terapii radioaktywnym jodem i chirurgii, zdrowa dieta może pomóc w leczeniu nadczynności tarczycy naturalnie. Porozmawiaj z lekarzem na temat najlepszych metod leczenia dla Ciebie, i czy można traktować nadczynność tarczycy naturalnie z zalecaną dietą.

Nadczynność tarczycy Dieta Porady naturalne

Niektóre pożywne wiadomo, że hamują tarczycy nadprodukcji i pomóc w leczeniu nadczynności tarczycy. Produkty te obejmują:

 • Kalafior
 • Fasola
 • Zielone warzywa liściaste
 • Soja
 • Ryba

Uważa się również, że przez dietetyków wysokiej diety Omega-3 kwasy tłuszczowe, witaminy C i wapnia może pomóc w leczeniu nadczynności tarczycy. Zioła, takie jak kurkuma brzeczki ojczystego i może potencjalnie stabilizacji tarczycy i rozwiązać nadczynność tarczycy.

Upewnij się, że dieta zawiera zdrowej żywności z podstawowych grup żywności: pełne ziarna, warzywa i owoce, produkty mleczne, chude mięso, fasola, i niezbędne tłuszcze. Oleje rybne są znane do pomocy w leczeniu nadczynności tarczycy, a wyrafinowane sól kuchenna została udowodniona, aby nadczynność gorzej.

Oczywiście leczeniu cukrzycy i nadczynność tarczycy

Jeśli masz cukrzycę i nadczynność tarczycy, może być znacznie trudniejsze do zarządzania poziom glukozy we krwi z samą dietą. Twój nadczynność tarczycy może wymagać leczenia medycznego, a także w sposób naturalny z odpowiedniej diety w celu zmniejszenia stężenia glukozy we krwi do normalnego poziomu. Nawet jeśli twój organizm potrzebuje leku, zdrowe, naturalne dieta wciąż pomagają zwalczać swoje choroby i bardziej skuteczne leczenie medyczne. Twój lekarz powinien zalecić odpowiedni plan leczenia dla Ciebie.

Jeśli masz nadczynność tarczycy, należy zwrócić się z lekarzem na temat możliwości leczenia i zdrowej diety dla Ciebie. Być może trzeba zwiększyć ilość spożywanych kalorii, aby utrzymać zdrową masę ciała, aż do tarczycy jest ustabilizowana. Twój lekarz opieki zdrowotnej może doradzić zmian diety i nadczynnością tarczycy opcji leczenia.

Kawa: Ziarna kawy Porady

Wielka Roasted Coffee Beans zaczyna się

Wielki kubek kawy palonej zaczyna się ziaren. Czy kupić ziarna kawy i uziemić je samodzielnie lub wolą korzystać z mielonej kawy, fasoli robi dużą różnicę w tym, co twój kawa będzie smakować.

Najbardziej popularny rodzaj fasoli dziś, według Instytutu Badań kawy, są ziarna kawy Arabica. Stanowią one 75-80 procent światowej produkcji.

Czynniki, które będą miały wpływ na smak i jakość kawy w tym regionie uprawy, odmiany roślin, chemii gleby, a pogoda w regionie, zgodnie z National Coffee Association of USA

Wtedy nie ma pieczenia. Każdy rodzaj fasoli będzie miał inny smak w różnych temperaturach prażenia, według Instytutu Badań kawy. To tam umiejętności piekarniku przychodzi do gry:

 • Lekka kawa prażona jest jasnobrązowy, a to jest korzystne dla pieczona łagodniejszych odmian kawy, zgodnie z NUK.
 • Średnie pieczenie to średni brąz i mają silniejszy smak, zgodnie z NUK.
 • Średni do ciemnych pieczeni mają bogaty, ciemny kolor z jakiegoś oleju na powierzchni i lekko słodko-gorzkiego posmaku.
 • Ciemne pieczenie
  są błyszczące czarne fasoli z tłustej powierzchni oraz wyraźna gorycz.
  Ciemniejszy pieczeń, mniejsza kwasowość będzie można znaleźć w napoju,
  według NUK.

,

Ziarna kawy Arabica daje smak drobniejsze

Istnieją dwa główne gatunki kawy uprawiane w celach komercyjnych: Coffea Robusta i Kawa arabska. Robusta ma podwójne kofeiny, ale nie smak można oczekiwać od kawy specjalności. Pomyśl o najgorszym kawę czy kiedykolwiek miał podczas oczekiwania w urzędzie państwowym, i jesteś prawdopodobnie pamiętając nadmiernie duszone garnek Robusty. Do tego jakość smakoszy kawy smak już przyzwyczaili się w domach rogu kawy, będziesz chciał trzymać się tylko ziaren arabiki.

Na wybór doskonałych ziaren kawy Arabica, spróbuj tutaj, Fasola smakoszy kawy Arabica.

Cień rośnie i przyjazne kawy ptak

Znajdziesz oba te warunki są stosowane od czasu do czasu. "Cień uprawiana" oznacza, że ​​zamiast szeroko otwarte, ale nic plantacjach roślin kawy w wierszach, kawa jest częściowo w cieniu drzew. Shade uprawiane plantacje kawy odgrywają kluczową rolę w ochronie ptaków wędrownych, które znajdują się w ich otoczeniu sanktuarium podobne do lasu. Stąd "przyjazny ptak".

Wybierz kraj pochodzenia

Dużo kawy, którą pijemy w Ameryce Północnej pochodzi z Ameryki Środkowej i Południowej. A jest jakaś wspaniała kawa pochodzących z tych krajów. Ale to nie jest w każdy gust. Niektórzy ludzie wolą kawę z Dalekiego Wschodu, z Afryki, z Hawajów i innych miejscach. Lepiej poznać swoich kaw, fussier staniesz. I będziesz chciał całych ziaren z danego kraju pochodzenia.

Wybierz ziaren kawy do Twojego gustu

Przy zakupie całych ziaren, że naprawdę wiesz, co dostajesz. Jak poznać kawę lepiej, będziesz się wiedzieć, czy wolą ciemne, średnie lub lekkie pieczeń. A dostaniesz wiedzieć, które części świata rosną ziarna, które najlepiej pasują do twojej smak.

Gdzie kawa pochodzi z

Rośliny kawy są wybredne! :) Rosną tylko w pobliżu równika - od tropików Koziorożca i Raka. Oni potrzebują żyznej gleby, nie ma mrozu i większość z najlepszych kaw uprawianych w rejonach górskich między 4000 a 6000 metrów nad poziomem morza. Te smakosz kawy rosnące regiony świata są w obu Amerykach, Afryce, Arabia i Indonezji.

Co to są "zielone" ziarna kawy?

Ziarna kawy można zobaczyć w sklepach są ciemne. To dlatego, że zostały one palone. Ale fasoli lub "kwalifikowany materiał", który znajduje się w centrum jagody kawy na krzaku jest zielony. Niektórzy miłośnicy smakoszy kawy kupi fasolkę, a potem upiec je dokładnie smak lubią w piekarniku domowym.

Jakie są Gourmet Ziarna kawy?

Dwadzieścia lat temu nikt nie był, że zainteresowany jakości kawę pili. Kawy zajazdy, restauracje oraz w naszych domach było złej jakości, a nikt tak naprawdę go w wątpliwość. Jednak w ostatnich latach miliony ludzi odkryli wyborny smak i aromat kawy dla smakoszy. Teraz możesz kupić i szlifować własne fasola smakosz kawy i cieszyć smaki ze wszystkich obszarów uprawy kawy na świecie.

Z całych ziaren wiesz co dostajesz

Przy zakupie całych ziaren z renomowanego źródła, wiesz, co kupujesz. Problem z wielu kaw gruntowych jest to, że zawierają one całą mieszankę różnych ziaren z różnych obszarów rozwijających się. A czasem, gdy ceny kawy w górę, nawet duże firmy kawy doda tańsze rodzaje kawy, z ich mieszanek gruntowych, tak aby utrzymać ceny w dół.

Całe ziarna kawy dokonać najświeższe kawę

To kuszące, aby kupić kawy gotowy zabaw. W ten sposób nie trzeba go szlifować siebie. A jeśli pijesz kawę tak szybkiego uzyskania-me-up w godzinach porannych, które mogą być w porządku.

Ale jeśli naprawdę cieszyć się pełnym smakiem smakosz kawy z różnych części świata, a następnie będziemy chcieli kupić całych ziaren. Mielona kawa nigdy nie da ci tego samego, pełny, bogaty smak i aromat.

Dla smakoszy kawy smak, sprawdź naszą ofertę Ziarna kawy Arabica.

Kup kawę z danego osiedla

Kiedy kupić dobre wino, nie tylko wybrać rosnący region, ale także rozwijać preferencje dla win z danego rodzaju nie pochodzą z określonej nieruchomości. Kilka lat temu nie można było sobie nawet wyobrazić, robi to samo z kawą, ale teraz jest to możliwe. Istnieje wiele kaw nieruchomości tam. Są one nieco droższe - ale jeśli wziąć te fasola domu, będziesz wiedzieć dokładnie, gdzie kawa pochodzi, a co to będzie smakować.

Przepis informacji na temat gotowania ziarna zbóż

Drukuj 3x5

Instrukcje

Zasady ogólne dotyczące gotowania Grains

 1. Dodanie soli do wrzącej wody na wewnętrznej stronie podwójnego kotła.
 2. Dodać suche ziarna powoli do wrzącej wody, cały czas mieszając.
 3. Niech w spokoju gotować ziarna zbóż, aż zacznie gęstnieć. Następnie umieścić na okładce i ustawić w części zewnętrznej podwójnej kotła, które powinny być wypełnione trzeci pełen wrzącej wody.
 4. Cook powoli pokryte przez 3 godziny lub dłużej. Dodaj więcej wody na zewnątrz kotła sprowadza się.
 5. Zboże gotowane w kuchence fireless, oczywiście, nie wymaga dalszej uwagi po przedział jest zadaszony.
 6. Terminy na parze rodzynki można delikatnie mieszano w ciągu kilku minut, po czym usuwa się płatki z ciepła.

Pęknięty Pszenica

 • 1 szklanka popękane pszenicy
 • 4 szklanki wrzącej wody (lub więcej)
 • 1 łyżeczka soli
 1. Śledź ogólne zasady gotowania ziarna, jak podano powyżej.

Płatki owsiane

 • 1 szklanka walcowane owies
 • 3 szklanki wrzącej wody
 • Skąpe sól 1 łyżeczka
 1. Postępować tak samo jak powyżej.

Kukurydza Mąka Mush

 • 1 szklanka mąka kukurydziana
 • 2 1/2 szklanki wrzącej wody
 • 3/4 szklanki zimnej wody
 • 1 łyżeczka soli
 1. Zmieszać mąkę kukurydzianą z zimną wodą i dodać do gotującej się wody. Mieszaj, aż osiągnie temperaturę wrzenia.
 2. Pozwolić gotować dość gwałtownie, dopóki nie zacznie się zagęszczać, a następnie ustawić w zewnętrznej części podwójnego kotle albo w kuchence fireless, a na zakończenie same jak powyżej.

Rumiane Danie Mush

 1. Przygotować i gotować tak samo jak powyżej.
 2. Kiedy dokładnie gotowane, wlać do wysmarowanej chleb cyny. Kiedy zimno, o grubości 1/2 cala i plasterek brązowy powoli w lekko natłuszczonej patelni lub w piekarniku.
 3. Podawać z syropem klonowym lub miodem.

Ryż naturalny na parze

 • 1 szklanka brązowego ryżu naturalnego
 • 3 1 // 2 szklanki wody
 • 1/4 łyżeczki soli
 1. Dokładnie umyć ryż. Drenażu, dodać wodę i sól, i niech gotować nieprzerwanie aż do zbóż jest delikatne i płynne gotuje się.
 2. Ustawiony jest w zewnętrznej kotła pozwala parowej na 15 minut.
 3. UWAGA: W przypadku korzystania z szerokiego rondla, pamiętaj, że jest więcej powierzchni parowania niż głębokim, wąskim naczyniu. W związku z tym, większe lub szersze naczynie, w którym ryż jest gotowany, więcej wody będzie wymagane, proporcjonalnie.

Ryż biały

 1. Gotować sama jak ryżu naturalnego, z wyjątkiem wykorzystanie 1 szklanka mniej płynne niż w tej samej ilości naturalnego ryżu brązowego.

Rumiane Rice

 • 1/2 szklanki ryżu naturalnego
 • 1 3/4 szklanki wrzącej wody
 1. Włożyć ryż w małej patelni i mieszać na ogniu, aż zmieni kolor jasnobrązowy kolor.
 2. Dodaj do wrzącej wody i gotować same jak dla parze ryżu naturalnego.

Danie z ryżu

 1. Dodać tyle gorącej śmietany lub mleka i trochę masła, do powyższej parze ryżu, aby to kremowy, ale nie za miękkie.
 2. Podgrzać i podawać.

Banana Rice

 1. Slice dwa banany do gorącego creamed ryżu powyżej.
 2. Okładka, pozostawić pięć minut, i służyć.

Parzona pszenica

 • 1 szklanka ciepła
 • 5 szklanki ciepłej wody
 • 1/4 łyżeczki soli
 1. Spłucz pszenicy i niech moczyć przez noc.
 2. Spuścić. Dodać sól i ciepłą wodę i niech gotować przez pół godziny.
 3. Położony w fireless noc.
 4. W przypadku braku fireless, gotować sama jak parze ryżu.

Kasza jęczmienna na parze

 • 1 szklanka jęczmień perłowy
 • 5 szklanki ciepłej wody
 • 1/4 łyżeczki soli
 1. Moczyć w zimnej noc jęczmienia wody.
 2. Odcedzić i dodać gorącą wodę i sól.
 3. Gotować same jak dla parzona pszenica.

Darmowe ziarna karma

Darmowe ziarna karma


Ziarna dieta staje się popularną alternatywą dla głównego nurtu karmy dla psów. Zwolennicy ziarnistości karmy dla psów uznają to hipoalergiczny i bliżej do naturalnej diety psa niż średnia nowoczesnej karmy dla psów. Dowiedz się więcej o ziarnistości diety i czy mogą one być zdrowym rozwiązaniem dla niektórych zwierząt.

Gdzie kupić ziarna darmowe Diety

Zakupy on-line może być najlepszym rozwiązaniem dla znalezienia wolnego od diety ziarna w niektórych miejscach. Następujące strony internetowe sprzedają ziarna wolne marki karmy dla zwierząt domowych:

 • PetSmart niesie Nutro, Blue Buffalo, Wellness i EVO.
 • PETCO sprzedaje naturalną równowagę, zanim Grain, Wellness, Nutro i Blue Buffalo.
 • Pet Food bezpośrednie oferuje duży wybór ziarnistości marek karmy dla psów, w tym Orijen, Taste of the Wild, Blue Buffalo, Wellness, Variety Natury, Canidae przed Grain, Nutro, Back to Basics, EVO i Fromma.
 • Obfite Zwierzęta niesie Acana, Psowate, Taste of the Wild, Back to Basics, Przed Grain, Fromma, Orijen i Variety Natury.

Najlepsze Darmowe zbożowe Pet Food Marki

Podczas Formuły wolne ziarna nie zostały przyjęte przez duże marki żywności dla zwierząt, istnieje wiele fizycznych i holistyczne domowych firm spożywczych, które oferują te diety. Firmy te oferują formuły suche i puszkach. Niektórzy specjalizują się w surowej diecie. Najlepsze marki z wzorami ziarnistości to:

 • Fromm: pralnia
 • Niebieski Buffalo: pralnia i konserwy
 • Taste of the Wild: pralnia i konserwy
 • Orijen: pralnia
 • Natural Balance: pralnia i konserwy
 • Nutro: pralnia i konserwy
 • Wellness: pralnia i konserwy
 • Marka EVO Natura Pet: pralnia i konserwy
 • Powrót do podstaw: sucha karma
 • Merrick Before Grain (BG): pralnia i konserwy
 • Natury Odmiana: Raw
 • Canidae: pralnia i konserwy

Czytaj niezależne opinie o tych marek na stronach takich jak Dog Food Advisor i RateItAll.com. Projekt miał psa również bogate opinie na temat marek spożywczych holistyczne psów.

Korzyści z Grain-Free Dog Food

Diety wolne zbożowe pet pojawiły pomóc psów z alergiami pokarmowymi i wrażliwych żołądkach, które miały problemy z trawieniem wysokiej zawartości ziarna wspólnego żywności w wielu komercyjnych psów. Wzory te pochodzą zarówno w postaci suchej, jak i puszkach. Receptury mięso i zazwyczaj mają wyższą zawartość białka, mniej węglowodanów i tłuszczów zwierzęcych bardziej strawne niż średnia zbożowej karmy dla psów.

Problemy zdrowotne psów i trawienie ziarna

Niektóre psy mają problem z trawieniem ziarna, zwłaszcza ziarna kukurydzy, pszenicy i soi, które są powszechne w wielu wzorach pies żywności. Wyeliminowanie tych ziaren mogą czasami poprawić trawienie psa. Psy warunków zdrowotnych, takich jak alergie, celiakia, choroba zapalna jelit, psim lub predyspozycję kamienie pęcherza moczowego, mogą również reagować z ziarnistości diety.

Rozważania przed pójściem Grain-Free

Wyeliminowanie z diety ziarna psa to duży krok i weterynarze uważają, że niektóre psy potrzebują żywności, które zawierają produkty pełnoziarniste w przepisach dotyczących całkowitego żywienia. Zwolennicy karmy dla psów, które wykorzystują ziarna twierdzą, że produkty pełnoziarniste, takie jak owies, całe pszenicy, jęczmienia, gryki i ryżu brązowego może przynieść korzystne minerały, witaminy, kwasy tłuszczowe, błonnik i białko.

Niektórzy eksperci uważają, ziarna żywności dla psów nie są problemem dla psów. Zwierzęta ekspert dr Marion Nestle żywności, profesor Paulette Goddard żywienia, badań żywności i zdrowia publicznego na Uniwersytecie w Nowym Jorku i autor "karmić rację: Autorytatywnego Przewodnik karmienia psów i kotów", stwierdził, że psy są "całkowicie w stanie strawić ziarna, jeśli są gotowane, "w 2010 New York Czas karmy dla zwierząt artykułu.

Weterynarz dr Susan G. Wynn, bloger na Pet Health i Nutrition Blog, twierdzi, że ziarna zapewniają wiele korzyści zdrowotnych dla psów w postaci witamin, minerałów i błonnika. Ona również mówi, że psy mogą strawić ziarna poprzez amylazy trzustkowej i innych enzymów, które pomagają w trawieniu węglowodanów skrobiowych.

Plusy i minusy ziarnistości Diety zoologiczne

Właściciele zwierząt powinni przeanalizować wady i zalety karmy dla psów bez zbóż, gdy rozważa przejście do żywności ziarnistości.

Plusy:

 • Psy żywność bez ziaren może być łatwiejsze do strawienia niektóre zwierzęta, gdyż wiele psów nie posiadają enzymu trawiennego śliny, która wspomaga amylazy rozkład węglowodanów skrobi do prostych związków cukrowych. Bez tego enzymu, mogą wystąpić problemy z trawieniem.
 • W niezależnych opinii o ziarnistości psów marek spożywczych, takich jak RateItAll.com w opinii naturalną równowagę, właściciele zwierząt, którzy z powodzeniem doprowadza ich psy wolne od ziarna diety twierdzą, że warunki alergii skóry i przewodu pokarmowego często znacznie poprawić.
 • Wzory ziarna wolne często mają większe proporcje mięsa w składnikach, które przewiduje, zdrowe źródło białka dla psów. Ponieważ psy są naturalnymi mięsożerne, diety o dużej zawartości mięsa mogą wspomagać trawienie psów, szczególnie tych z nietolerancją żywności na bazie zbóż.

Wady:

 • Diety wolne zbożowe nie są powszechnie akceptowane przez tradycyjnych lekarzy weterynarii i są bardziej popularne wśród holistycznych lekarzy weterynarii. Niektórzy właściciele zwierząt pragnące przełączyć zwierzaka do ziarna z diety może znaleźć weterynarza przeciwieństwie do idei.
 • Liczba marek, są trudne do znalezienia w niektórych miejscach.
 • Preparaty te są często droższe niż średnia karma dla psów.

Skonsultować się z lekarzem weterynarii

Przed włączeniem swojego psa do nowej diety zawsze skonsultować się z lekarzem weterynarii. Lekarz weterynarii może dać lepsze wyobrażenie o tym, czy dieta zboża będą pracować dla swojego zwierzaka na podstawie jego historii zdrowia.

Jak ziarna zboża Works

Podczas jazdy przez pola uprawne, czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co wysoki cylindryczny budynek jest obok stodoły? To pewnie silosów na zboże. Silos ziarna nie jest jedynym rodzajem silosu w użyciu. Silos ten może być stosowany jako:

 1. Przechowywanie silos - do przechowywania suchego ziarna, kukurydza, kiszonki (fermentowana pasza dla zwierząt), zrębków, trocin, cement i inne.
 2. Pocisk silos - znaleźć się w bezpiecznym miejscu wojskowej, podziemnego cylindrycznym kształcie i używany do przechowywania i uruchomić międzykontynentalnych rakiet balistycznych lub ICBM
 3. Wierzcie lub nie, jest nawet silos przez rzeki w Lewiston, Nowy Jork, która teraz jest restauracja o nazwie Silo Restaurant.

Trzy podstawowe typy silosów są:

 1. Wieża - zwykle cylindryczne struktury, które mogą przejść do 275 metrów; wykonane z betonu, drewna lub metalu; wykorzystuje siłę grawitacji na spakowanie i rozpowszechniania przechowywanych materiałów.
 2. Bunkier - długie rowy cementowe wyłożone ciężkiej tworzywa używane do przechowywania ziarna i kiszonki; wypełnione przy użyciu ładowarki lub ciągników; niedrogie.
 3. Torba - plastikowe rurki ciężkich (8-12 m średnicy) o różnych długościach w zależności od ilości materiału do przechowywania; używane, gdy wieże i bunkry są pełne; niedrogie.

Silos ziarna może być pojedyncza struktura lub grupa silosów związanych ze sobą tworząc ziarna Winda. Elewator zbożowy może mieć również pojemnik lub zbiornik ziarna zboża. Jednak sposób załadunku i rozładunku ziarna do różnych struktur przechowywania jest w zasadzie taki sam. Przed wynalezieniem maszyn zmotoryzowanych, rolnik ładowane silosy z ziarna ręcznie. Teraz, oprócz grawitacji, podnośników kubełkowych, przenośniki, systemy zsypowych, ślimaków wycierania i wyładowania są wykorzystywane.

Ładowanie silos

Ziarno najpierw osadza się wgłębienia w dolnej części silosu. Ziaren przemieszcza się poprzez kubełkowy do górnej części silosu. Jest pionowy przenośnik taśmowy z kilkoma małymi wiadra z nim związane. Rozdzielacz w górnej części silosu kieruje pojemnik do zsypu grawitacyjnego, która jest większa niż silosu. Za pomocą grawitacji, ziarna przemieszcza się w dół do silosu. Bardziej złożone ziarna do silosu, waga ziaren pozwala na silos do wypełniania. Wynikiem tego jest bardziej zboża przechowywanych w silosie.

Rozładunek silosu

Podobnie jak w załadunku silosu, grawitacja odgrywa dużą rolę w rozładunku ziarna. Drzwi rozładunku jest otwarty na dnie silosa i ziaren przemieszcza się bezpośrednio na przenośnik lub do pojazdu nośnego. Ziaren jest wypychany z powodu nacisku od jego wagi. Ziaren, które pozostają na dnie silosu są zbierane przy użyciu świdra cyklu. Jest to urządzenie, które zawiera obrotowy trzpień w kształcie śruby. Jak wycierania lub ślimakowych ziarna obrotów, spiralny flighting występuje która porusza ziarna do przenośników i drzwi rozładunkowe. Ziarno może być przeniesiony do ciężarówek, wagonów towarowych, barek lub pojemnikach do transportu do centrów dystrybucji zbóż lub bezpośrednich nabywców.

Silosy mają długą drogę od załadunku i rozładunku go ręcznie podczas jej pierwszych dni. Teraz zautomatyzowane urządzenia mechaniczne zrobić dużo pracy. Z tego powodu, silosy magazynowe będzie nadal używany przez długi okres czasu.

Lista wspólnych całego ziarna Foods

Lista wspólnych całego ziarna Foods

Całe ziarna są niezaprzeczalnie zdrowsze dla Ciebie i lepszego wyboru w sklepie, ale ich identyfikacji może być problem. Na szczęście, wiele żywności są dostępne w całych odmian zbóż, pod warunkiem znasz ich szukać.

Wspólne Whole Grain Foods

Lista wspólnych pełnoziarnistych produktach zawiera elementy łatwe do znalezienia w supermarkecie, a można dodać do swojej diety w miejsce lub obok, żywność już cieszyć. Same ziarna nadają się do wegetariańskiej lub wegańskiej diety, ale należy sprawdzić etykiety elementów zestawu, aby zobaczyć, co dodawane są inne składniki.

Całego ziarna chleba

Lista wspólnych całego ziarna Foods

Całe Pieczywo ziarna są szeroko dostępne i są w różnych odmianach. Wybierając chleb pełnoziarnisty, wybrać 100% całości pszenicy lub całego ziarna, aby uzyskać maksymalną motywację. Niektóre pieczywo oferują mniejszy odsetek całego pszenicy, co oznacza, wyrafinowane białej mąki, został zastąpiony przez część pełnych ziaren. Całe ziarna chleba można znaleźć w następujących formach:

 • Krojonego chleba
 • Bagietki
 • Tortille
 • Angielski babeczki
 • Chleb pita
 • Bułki lub inne bułki

Makaron pełnoziarnisty

Lista wspólnych całego ziarna Foods

Oprócz pieczywa, makaronów pochodzi wiele skrobię również całych opcji ziarna. Oprócz zwykłej pszenicy, wiele makarony teraz są w różnych całych źródeł zbożowych i są dostępne we wszystkich standardowych kształtów makaronu, takich jak makaron makarony i lasagne.

 • Pełnoziarniste
 • Brązowy ryż
 • Amarant
 • Quinoa
 • Kukurydza

Całe ziarna zbóż

Lista wspólnych całego ziarna Foods

Gdy większość ludzi myśli o zboża, mogą być szybko, myśląc o słodki zimne płatki. Jednakże, istnieje wiele różnych zbóż, które są wykonane z pełnych ziaren.

 • Cięte ziarna owsa
 • Płatki owsiane
 • Jęczmień
 • Gryka
 • Muesli
 • Grape Nuts
 • Cheerios
 • Kashi Natychmiastowa Hot Cereal
 • Rozdrobnione Pszenica

Całe Naczynia Boczne ziarna

Lista wspólnych całego ziarna Foods

Łatwo jest to całe ziarna w diecie, służąc im jako przystawka. Można gotować i służyć wielu z tych ziaren, jak jest, lub można dodać aromat z warzywami i buliony.

 • Brązowy ryż
 • Dziki ryż
 • Kasha (całe ziarna gryki)
 • Quinoa
 • Wheatberries
 • Bulgur (pęknięty pszenicy)

Całe ziarna Przekąski

Lista wspólnych całego ziarna Foods

Możliwe jest również, aby uzyskać pełne ziarna w diecie poprzez przekąsek. Podczas gdy te nie zawierają przekąski pełnoziarniste, pamiętaj, aby jeść je z umiarem, a także zdrowej, zbilansowanej diety.

 • Prażona kukurydza
 • Pszenicy krakersy
 • Całe ryżowe krakersy
 • Płatki kukurydziane
 • Batonów zbożowych

Całe ziarna Mąki

Lista wspólnych całego ziarna Foods

Jeśli zdecydujesz się zrobić własne pieczenie, może chcecie jakieś całe mąki ziarna gotować z. Istnieje kilka do wyboru, a każda nadaje inny smak końcowego produktu.

 • Mąka pszenna
 • Mąka żytnia
 • Brązowa mąka ryżowa
 • Proso
 • Mąka orkiszowa
 • Mąka gryczana

Zamień na pełnoziarniste

Możesz być zaskoczony, że wiele produktów spożywczych zawiera już jeść pełnoziarniste. Albo może się okazać, że można łatwo zamienić niektóre z potraw, które już jedzenia dla całej wersji ziarna tej samej rzeczy. Użyj tej listy pełnoziarniste, aby zacząć lepszych wyborów dotyczących żywności jecie, i zacząć zdrowiej też.

Holistyczne podejście do pielęgnacji skóry

Holistyczne podejście do pielęgnacji skóry

Skóra jest największym organem w organizmie, wymaga codziennej pielęgnacji, aby zachować zdrowie. Istnieją tysiące dostępnych produktów do pielęgnacji skóry, ale wielu są drogie lub zawierają potencjalnie szkodliwych składników syntetycznych. Na szczęście, jest to możliwe, aby dbać o skórę w sposób całościowy, bez konieczności polegania na tych rodzajów produktów.

Holistyczna opieka dla każdego rodzaju skóry

Różne typy skóry wymagają różnych typów pielęgnacji skóry. Składnik, który działa na jednym rodzaju skóry może powodować problemy dla drugiego.

Sucha skóra

Sucha skóra jest szorstka, łuszcząca się, swędząca, popękane, spierzchnięte i może być pojawiać popielate. Naturalne wskazówki do leczenia lub zapobiegania suchość skóry to:

 • Unikaj gorącej wody: Długotrwałe narażenie na gorącej wody może spowodować wyschnięcie skóry i taśmy ją olejów.
 • Oczyścić delikatnie: Ostra mydła lub środki czyszczące mogą poważnie podrażnić suchą skórę. Szukaj produktów, które zawierają składniki, które oczyszczają holistyczne i łagodzą suchość skóry, takich jak świeżej śmietany, olej migdałowy, olej z oliwek, aloe vera żel i / lub warzyw gliceryna.
 • Nawilża codziennie: Nadmiernie sucha skóra potrzebuje codziennie nawilżające. Naturalne oleje, które dodają skórze zdrowy wilgoć obejmują jojoba, migdałowy, z oliwek i orzechów kokosowych. Mogą być stosowane bezpośrednio na skórę - są również wspaniałe, niedrażniący demakijażu.
 • Weź kąpiel płatki owsiane: Chociaż bardzo gorąca woda jest straszne dla skóry suchej, dodając filiżankę koloidalnej owsianki do ciepłej kąpieli może łagodzić swędzenie, podrażnienia skóry. Dla jeszcze większej ulgi, dodać 1/2 szklanki miodu lub krem ​​do prowadzenia wody do kąpieli.
 • Aby zapobiec suche, popękane ręce, nosić rękawice podczas czyszczenia.

Cera Wrażliwa

Zapalenie jest cechą skóry wrażliwej i powoduje trądzik, zaczerwienienie, pieczenie i kłucie, trądzik różowaty i reakcje alergiczne. Aby ukoić wrażliwą skórę, spróbuj tych całościowych środków:

 • Olejek z drzewa herbacianego: Właściwości przeciwzapalne to naturalny składnik pomaga w leczeniu trądziku i jest mniej irytujące niż nadtlenek benzoilu.
 • Woda różana: Rose woda jest wspaniały, łagodny do mycia i balsam naturalny i uczta dla zmysłów. Można go używać bezpośrednio na skórę lub połączyć go z leszczyny oleju przewoźnika lub czarownica.
 • Rumianek: Rumianek wykazano, aby zmniejszyć stan zapalny skóry i jest zawarte w wielu holistycznej pielęgnacji skóry środków. Można myć skórę rumianku lub stosować do torebki herbaty, stan zapalny skóry.
 • Francuski zielony (kosmetyczne) gliny: Produkt ten jest wspaniały w leczeniu trądziku i pomaga przywrócić równowagę skórze. To delikatne jeszcze głęboko oczyszcza i usuwa pory. Gliny mogą być łączone z zielonej herbaty, rumianku lub jeszcze więcej skórze korzyści leczniczych.
 • Aloes: Aloe Vera żel jest naturalnym motorem napędowym skóry. Posiada właściwości antybakteryjne, antyseptyczne, przeciwwirusowe i nawilżające właściwości, które są dobrze udokumentowane. Żel aloe vera mogą być stosowane bezpośrednio na skórę, aby wspomóc gojenie trądziku i inne stany zapalne skóry.
 • Zastosuj maskę miodu: Miód ma silne antybakteryjne uprawnienia i jest klin pełne witamin i minerałów. Miód, zwłaszcza Miód Manuka, jest udowodnione, aby uspokoić zapalenie skóry spowodowane przez łuszczycę, zapalenie skóry i łupież pieluchy (żeby wymienić tylko kilka). Pomaga także zmniejszyć i zapobiec zmarszczki, nawilżają skórę i zapobiec infekcji.

Skóra tłusta

Oleistą skóry spowodowane przez nadprodukcję olejów przez gruczoły łojowe. To prowadzi do wyprysków i błyszczący wygląd na twarzy. Następujące środki mogą pomóc:

 • Francuski zielony (kosmetyczne) gliny: Ten glina nie jest korzystne tylko dla skóry wrażliwej. Jest świetnym rozwiązaniem dla skóry tłustej. Pochłania nadmiar sebum i pomaga usunąć zanieczyszczenia.
 • Delikatnie złuszcza: Delikatne złuszczanie odpowiednim peeling ziołowy do skóry tłustej pomaga usunąć nadmiar sebum i martwe komórki skóry. Jednakże, należy unikać energiczny złuszczanie, które mogą pobudzić gruczoły łojowe, powodując nawet oilier skóry.
 • Oczaru wirginijskiego: naturalne właściwości ściągające, oczaru wirginijskiego pomaga usunąć nadmiar oleju na skórze. Aby go wykorzystać, dodać oczaru wirginijskiego z wacikiem i stosować do twarzy po oczyszczeniu. Piwne Witch dodany do spryskiwacza i przechowywać w lodówce robi wielkie spritzer na gorące letnie miesiące. Dodaj kilka liści mięty pieprzowej dla dodatkowego odświeżenia. W uzupełnieniu do pielęgnacji twarzy, oczaru wirginijskiego łagodzi drobne oparzenia, ukąszenia owadów i swędzenie.
 • Kompletna Ilustrowany Księga ziół przez Readers Digest proponuje dodanie morze ziół do swojej diety, aby pomóc zmniejszyć skóry tłustej. Należą kelp, kombu i arame.

Starzenie się skóry

Starzenie się skóry skóry, które tracą sprężystość i wilgoci z powodu upływu czasu. Oprócz uprawiania holistycznego stylu życia, istnieje kilka naturalnych środków, które mogą pomóc powolny skóry starzenia:

 • Złuszczają regularnie: To pomoże usunąć martwe komórki skóry oraz pomaga odbudować zdrową cerę. Złuszczanie jest nie tylko do twarzy. Twoje ramiona, nogi i stopy skorzystają.
 • Głęboko nawilża skórę z jojoba, kokosowy, lub olejów migdałów.
 • Masaż twarzy: Dodaj kilka roślin z oleju kokosowego lub lawendy do palców i delikatnie masować twarz za pomocą ruchów w górę, aby zwiększyć krążenie.
 • Użyj naturalne kwasy alfa-hydroksy (AHA): AHA może pomóc zmniejszyć oznaki starzenia się, choć wielu over-the-counter produkty alfa hydroksykwasy są niezwykle trudne i irytujące. Aby zmniejszyć ryzyko podrażnień, szukać źródeł naturalnych. Niektóre owoce takie jak truskawki i jabłka są naturalnym źródłem AHA, a po połączeniu z jogurtem, dokonać twarzy maskę z wiekiem walki. Aby maskę, po prostu połączyć 1/4 szklanki puree z owoców, dwie łyżeczki jogurtu i cały tłuszcz 01:59 łyżeczki owsiane; rozłożone na twarz i pozostawić na piętnaście minut i dokładnie spłukać.

Zdrowy styl życia wybór

Zdrowia Twojej skóry ma wpływ wiele rzeczy - dieta, środowisko, zdrowie emocjonalne i składników w produktach higieny osobistej, które zażywasz. Niezależnie od typu skóry masz, wszelkie całościowe Plan pielęgnacji skóry musi być częścią ogólnego stylu życia, zdrowego. Holistyczne wskazówki stylu życia w celu promowania pięknej skóry to:

 • Ćwicz regularnie: Według WebMD, regularne ćwiczenia jest kluczem do zdrowej skóry. Ćwiczenie zwiększa przepływ krwi, który pomaga utrzymać komórki skóry odżywiona i usuwają wolne rodniki.
 • Rzuć palenie Palenie ma niszczycielski wpływ na skórę, szczególnie twarzy. Nie tylko sam akt palenia powoduje zmarszczki wokół ust, ale zgodnie z Mayo Clinic, nikotyna zwęża naczynia krwionośne znajdujące się na zewnętrznej warstwy skóry. To zwężenie upośledza przepływ krwi. Ponadto tytoń chemia dymu uszkodzenia kolagenu i elastyny, które wspierać elastyczność skóry.
 • Ogranicz spożycie alkoholu: dr Nicholas Perricone, że picie alkoholu powoduje stan zapalny, który może prowadzić do otępienia skóry, rozszerzone pory i zwiotczenie. Wspomina również, że nadmierne spożywanie alkoholu powoduje poszerzył naczynia krwionośne, zaczerwienienie i pęknięte naczynka włosowate.
 • Należy używać kremów: Według American Academy of Dermatology (AAD), ekspozycja na słońce powoduje przedwczesne starzenie i raka skóry. Aby zmniejszyć ryzyko, AAD zaleca stosując filtry o minimalnej SPF30. Aby pozostać w zgodzie ze swoimi holistycznych celów stylu życia, naturalne filtry przeciwsłoneczne wykonane zakupu bez potencjalnie szkodliwych składników.
 • Zarządzaj stres i niepokój: Zgodnie z automatu, stres i lęk może prowadzić do problemów skórnych. Na przykład, mogą one mieć trądzik różowaty lub łuszczycy gorsze, wysypka lub pokrzywka, a przyczyną może prowadzić do odwodnienia. Nauka radzenia sobie ze stresem i niepokój mogą pomóc utrzymać skórę patrząc najlepszym.
 • Pobierz odpowiedniego snu: Zwykły brak snu sieje spustoszenie na skórze. Powoduje to, podpuchnięte oczy, cienie i może prowadzić do przedwczesnego starzenia się.

Odżywianie dla zdrowej skóry

Co jesz ma również wpływ na zdrowie i wygląd skóry. Piękna, zdrowa skóra po prostu nie jest możliwe, jeśli dietę wysoko przetworzonych, niezdrowej żywności. Aby utrzymać skórę patrząc promienna i odżywiona, spróbuj wykonać następujące czynności:

 • Pić tyle wody: Hydration ma kluczowe znaczenie dla utrzymania skórę nawilżona, elastyczna i zdecydowane. Uniwersytet Wisconsin Zdrowia sugeruje odwodnienie powoduje suchy, mocno, łuszcząca się skóra, która prowadzi do zwiększenia zmarszczki. Aby pomóc utrzymać skórę dobrze nawilżona, pić co najmniej osiem szklanek wody dziennie. Jeśli nie lubisz smaku czystej wody, dodać cytryny, limonki lub pomarańczy lub gałązki mięty.
 • Jedz zdrowe tłuszcze: Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe pomagają utrzymać skórę nawilżoną, nawilżona i jędrna. Dla zdrowej skóry, WebMD proponuje dodanie następujących kwasów tłuszczowych (w postaci Omega 3 i Omega kwasy tłuszczowe) do 6 w diecie: ryby tłuste, lniane, olej z krokosza barwierskiego, orzechy włoskie, soi, jaj, drobiu i ziarna.
 • Pij zieloną herbatę: Badania pokazują, że w zielonej herbacie polifenole są prawdopodobnie przeciwzapalne i anty-rakotwórcze. Uważa się, że właściwości te mogą pomóc w leczeniu niektórych chorób skóry.

Natural Beauty

Chyba że ktoś odkryje przysłowiową fontannę młodości, ludzie będą nadal szukać sposobów poszukiwania młodych. Jednak piękno nie jest tylko powierzchowne. Zdrowe, piękne skóry opiera się na dobrze odżywione, dobrze odpoczął, aktywnym ciała. Gdy te czynniki są spełnione, Twoja skóra będzie miała naturalną żywotność. Potem, gdy konkretne zagadnienia pielęgnacji skóry powstają na skutek czynników środowiskowych lub innych, zamiast polegać na drogich ponad-the-counter produktów, które zawierają składniki, ledwie można czytać, spróbuj holistyczne lekarstwo zamiast.

Chociaż powyższe środki są uważane za łagodne i bezpieczne, reakcje alergiczne lub podrażnienie może występować w każdej naturalnych składników. Przed zastosowaniem każdego środka do leczenia holistycznego skóry skonsultować się z lekarzem.

Sztuczne słodziki mogą rzeczywiście powodować przyrost masy ciała

Jeśli jesteś po prostu stara się obniżyć poziom cukru we krwi, sztuczne substancje słodzące mogą być pomocne, ale gdy dojdzie do utraty wagi, należy pamiętać, że sztuczne słodziki, może rzeczywiście zwiększyć zużycie kalorii, apetyt i masę. Sztuczne substancje słodzące, takie jak aspartam i sacharyna wydawać się cud składnik spełniający Twoje słodkie zachcianki bez podawania Państwu kalorii od cukru, ale ostatnie badania wykazały, że szkodliwe efekty sztucznego konsumpcji cukru może anulować żadnych korzyści mogą one mieć dla utraty wagi. Spowodowane jest zarówno umysłowym i fizjologicznych reakcji jedzenia sztuczne środki słodzące.

Sztuczne słodziki mogą rzeczywiście powodować przyrost masy ciała

1. Kiedy jeść żywność bez cukru słodzone cukrem sztucznego, masz tendencję do jedzenia większej części tej żywności do wyrównania.

Jeśli dostaniesz brownie cukru wykonane z prawdziwego, jest prawdopodobne, aby zatrzymać po jednym brownie a jeśli są podane brownie wykonany ze sztucznym słodzikiem jest bardziej prawdopodobne, aby jeść dwa lub trzy ciasteczka po prostu dlatego, że nie czuje się tak źle, dla Ciebie. To dlatego, że kiedy jesz przedmiotów bezcukrowe masz tendencję do zapominania, że ​​nadal zawiera kalorii w postaci węglowodanów, białka i tłuszczu lub. Niektóre badania wykazały, że spożywanie żywności kalorycznej słodzonych słodziku jest podobny do produktów spożywczych słodzonych cukrem - oznacza, że ​​nie będzie cięcia kalorii poprzez włączenie sztucznego środka słodzącego.

2. Wiele żywności słodzone sztucznych substancji słodzących, które są pokarmy węglowodanowe mogą zwiększyć magazynowanie tłuszczu, jeśli nie spalił się.

Sztuczne środki słodzące są zazwyczaj używane w produktach spożywczych zawierających węglowodany, takie jak słodycze i piekarniczych elementów. Tylko dlatego, że sztuczny słodzik zawiera zero kalorii, nie oznacza, że ​​nie ma węglowodanów kalorii w żywności. Węglowodany stymulują insulinę, hormon ważne, aby dostarczać energię do komórek, które mają być wydzielane z trzustki w większych ilościach niż białka, zdrowe tłuszcze i węglowodany złożone, takie jak warzywa. Chociaż insulina jest ważne dla dostarczania energii do komórek nadmiar cukru i skrobi węglowodanów energii jest przekształcany do tłuszczu i cholesterolu.

3. Sztuczne słodziki zwiększają apetyt na słodycze i węglowodany.

Badania wykazały, smak słodki zwiększa apetyt mimo skąd pochodzi - sztuczny słodzik lub cukier naturalny. Ponieważ sztuczny słodzik słodki smak, apetyt na słodycze i węglowodany wzrasta po ciebie jeść żywności, która jest sztucznie słodzonych, następnie zwiększenie spożycia tych produktów. Słodycze i skrobie są przechowywane jako tłuszcz, jeśli nie wykonywać spalić je więc wzrost spożycie tych produktów spożywczych może prowadzić do nadwagi.

Sztuczne słodziki mogą korzystać diabetyków lub osób z wysokim poziomem cukru we krwi, ale zbyt sztuczny środek słodzący w diecie może utrudniać odchudzanie. To może być mądrzejszy użyć cukru naturalne, takie jak agawy lub miodem, zamiast kupowania żywności sztucznie słodzonych słodzikiem, jako część rutynowych odchudzania, ponieważ może skończyć się jeść mniej, jeśli używasz naturalny cukier.

Sztuczne słodziki mogą rzeczywiście powodować przyrost masy ciała

ODDZIELANIE faktów od fikcji na sztucznych substancji słodzących. Jeśli używasz ich, na pewno chciał to przeczytać.

Quidditch Czy szał Nowa internetowa zdjęcie

Można znaleźć bardzo "trendy" w twórczych w internecie. Każdego dnia pojawiają się kolejne przypadki szalonej namiętności, które są szybko rozprzestrzenia się po świecie. Daily Mail pisze, że jeden z ostatnio znajomych Internetu jest tak zwany "quidditching".

Quidditch Czy szał Nowa internetowa zdjęcie

Podobnie jak większość innych podobnych rozrywek internetowych, takich jak "poszycie", "rekreacyjne nurkowanie" i "batmaning", nowy wynalazek jest zdjęcie moda. Jest on oparty na grze drużyny quidditcha, opisaną w słynnych książek Joanne Rowling o Harrym Potterze chłopca czarodzieja. Przepisy nie mają znaczenia: najważniejsze jest to, że wszyscy gracze latać na miotłach.

One po prostu musi trzymać miotłę między nogami (niektóre jednak użyć szczotki, miotły, a nawet parasole jeśli nie mogą znaleźć miotłę - w rzeczywistości, ktoś używa czegoś, które można znaleźć) i skakać wyżej, przy ugiętych kolanach. Pojedyncza kamera kliknięcie - i setki "kreatorów" i "czarownice" może zadziwić swoich przyjaciół z ich latających umiejętności. Wiele z tych zdjęć są naprawdę imponujące, zwłaszcza jeśli wziąć pod odpowiednim kątem - od dołu do góry. Stwarza wrażenie, że osoba jest naprawdę pędzi po niebie na miotle.

Quidditch Czy szał Nowa internetowa zdjęcie

Szał rozpoczął wśród japońskiej młodzieży i natychmiast zachwycił Amerykanów i Europejczyków.

Od kilku lat nie istnieje Międzynarodowego Stowarzyszenia quidditcha, który jednoczy setki drużyn z USA, Kanady i ponad 13 innych krajów. Biorą udział w konkurencji między uczelniami, a nawet organizować mecze na mistrzostwach World Cup.

Poza tym, wśród innych memów LOL są:

Ekstremalne prasowanie

Vadering

Baguetting

Weibo: psy w rajstopy i sexy bielizna

Hadoukening

Wypoczynek nurkowania

Opierzenie

Horsemaning