grsail.com

lalki w 19wieku

Lalka Barbie z Proporcje przeciętna kobieta w

Amerykański artysta stworzył lalkę Barbie z proporcjach przeciętnej dziewczyny.

Lalka Barbie z Proporcje przeciętna kobieta w

Lalka Barbie rysunek jest bardzo różni się od postaci zwykłej kobiety: jest anoreksję cienkie, nierealistycznie małej talii i dziecięcych rozmiarach stóp. Tworzy to dziewcząt zniekształcony postrzeganie ich ciała i lęków dorosłych. Amerykański artysta Mikołaj Lamm się jego wkład do tej kwestii.

Lalka Barbie z Proporcje przeciętna kobieta w

Przy pomocy drukarki 3D, Lamm stworzył model przeciętnego 19-letniego amerykańskiego dziewczyny. Szyjka "prawdziwego" lalka okazało dwukrotnie grube nogi - dwa razy w krótkim i głowę - znacznie mniejsze. Cała reszta pozostała bez zmian: chwytliwy makijaż, blond włosy, jasną bikini.

Lalka Barbie z Proporcje przeciętna kobieta w

Mikołaja Lamm powiedział, że chciałby, aby zobaczyć, jak piękne Barbie mógł się z postacią zwykłej dziewczyny. Był bardzo zadowolony z wyniku. Barbie 2.0 nie jest mniej atrakcyjna niż jej poprzednik jest. Wręcz przeciwnie, artystka uważa te lalki mają ogromny potencjał w rynku zabawek.

Christie do Aukcja na świecie najdroższych lalka Barbie

Na świecie najdroższe Lalka Barbie, szacunek około pół miliona dolarów zostaną sprzedane na aukcji. Blondynka w czarnym sukienka ozdobiona najbardziej oryginalnych diamentów z projektanta Stefano Canturi, którego praca jest noszone przez wielu hollywoodzkich gwiazd i show-biznesu - na przykład, Nicole Kidman i Linda Evangelista.

Christie do Aukcja na świecie najdroższych lalka Barbie

Jeden "zabawka" naszyjnik z różowym diamentem jest wart co najmniej $ 300,000. To jest cena ustalona przez kolekcjonerów za każdy karat kolorowych fasetowanych diamentów.

Aukcja odbędzie się w dniu 20 października w Nowym Jorku, a środki ze będzie przejść bezpośrednio do Fundacji Badań nad Rakiem Piersi.

Canturi otrzymała zlecenie na produkcję najdroższe Barbie w świecie podczas zeszłorocznych obchodów, które oznaczone 50. rocznicę najsłynniejszej lalki świata.

Pierwsza Barbie został sprzedany za zaledwie trzech dolarów. Jednak już w 2004 roku, blond piękności urodzone w 1959 roku został sprzedany na eBay za 3,552 dolarów. Dwa lata później cena wzrosła do 17.000 dolarów na aukcji Christie w Anglii. Do tej pory było to cena rekord lalka Barbie.

Papier do druku Lalki i Odzież

Papier do druku Lalki i Odzież


Jeśli chodzi o tanie rozrywki, to trudno pokonać bezpłatne papierowe lalki - nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby je zdobyć. Można wydrukować lalki i ich ubrania się z stron internetowych i spędzają godziny korzystania z nich opowiadać lub umieścić na pokazach mody.

Zakład Logiki Stosowanej Papier Lalki

Jeśli szukasz czegoś prostego, Zakład Logiki Stosowanej oferuje kilka printables lalki, które obejmują ciało, niedźwiedzia i ubrania, które pasują zarówno organ lub niedźwiedzia.

Jeśli potrzebujesz pomocy w pobraniu druku, sprawdź te pomocne wskazówki.


Papier do druku Lalki i Odzież

Miś Doll papieru


Papier do druku Lalki i Odzież

Dziecko Doll papieru


Papier do druku Lalki i Odzież

Odzież dla Bear i Dziecka


Papier do druku Lalki i Odzież

Chłopiec i jego zwierzęta


Papier do druku Lalki i Odzież

Dziewczyna Paper Dolls


Papier do druku Lalki i Odzież

Dziewczyna Odzież


Papier do druku Lalki i Odzież

Matka Doll papieru


Papier do druku Lalki i Odzież

Odzież dla Matki


Papier do druku Lalki i Odzież

Ojciec Doll papieru


Papier do druku Lalki i Odzież

Odzież dla taty

Inne atrakcje szukać

To nie jest trudne do znalezienia w sklepach papierowe lalki. Są one zwykle do sprzedaży w sklepach z zabawkami, rzemieślniczych i sklepów, tkaniny i katalogów dla lalek. Znalezienie bezpłatne lalki jest również możliwe, nawet jeśli nie są one tak powszechne teraz, jak były ponad sto lat temu.

Darmowe papierowe lalki wciąż pojawiają się w niektórych czasopismach, a czasami na kartkach okolicznościowych. Jednak najlepsze miejsce, aby uzyskać bezpłatną lalkę jest dostęp do Internetu i pobieranie lalek szablonów lub wycięcia na stronach internetowych, takich jak:

 • Paperdolls Marilee za: Tutaj znajdziesz dzieci, młodzieży, dorosłych, zwierzęta, zabawki, meble, a do wydrukowania.
 • Papierowe Lalki Królewskie: Jest to strona pełna królów i królowych, wraz z pięknych strojach historycznych.
 • Billy Niedźwiedź 4 Kids.com: te papierowe lalki są dla dzieci z dużą ilością dodatkowych ubrań wydrukować.
 • Danielle Miejsce: Tutaj znajdziesz kilka słodkie i niepowtarzalne lalki, w tym psa lalki, bałwana, "Bóg uczynił mnie", które przypominają dziecko, a nawet troll lalkę papieru z rozmytych pomarańczowymi włosami.
 • Katie historyczne kostiumy Paper Dolls: Wydrukuj tę zabawę, lalkę w kształcie jaja, a następnie wybrać z ubrań, takich jak Daisy Duke, Laury Ingalls, stylu Hippie lub Marsha Brady.

Jak zrobić papierowe lalki

Duża aktywność rzemiosła dla dzieci jest, aby lalka papieru. Działalność ta jest dwukrotnie zabawy, ponieważ nie tylko dzieci mogą spędzać czas przy użyciu ich kreatywność przy wykonywaniu ich lalkę, ale mogą bawić się lalką na wiele godzin po jej zakończeniu.

Aby wykonać lalki

 1. Wybierz papier używany dla lalki. Najlepszy rodzaj jest trochę grubszy niż zwykły papier komputerowy. Karty działa dobrze.
 2. Albo prześledzić lalkę z szablonu pobranego z Internetu lub narysować kontur lalki na papierze.
 3. Korzystanie nożyczki starannie wyciąć lalkę.
 4. Korzystanie kredki, flamastry lub farby, udekorować lalkę z twarzy, włosów i ubrania.

To Make Paper Doll Odzież

 1. Korzystanie kontur lalki jako przewodnik, śladowe ciała na innym kawałku papieru tak, że koszula, spodnie, spódnica lub sukienka może być wykonane, aby dopasować. (Upewnij się, aby dodać zakładki, aby ubrania lalki mogą być zabezpieczone po zakończeniu).
 2. Starannie wyciąć odzież, uważając, aby nie odciąć zakładki.
 3. Udekoruj odzież pomocą kredki, flamastry, farby, przędzy, taśmy lub innego rodzaju dekoracji.

Możesz wykonać dodatkowe ubranie w każdej chwili. Można również utworzyć dodatkowe lalki, więc oryginalna lalka ma nowych przyjaciół.

Istnieją strony, jak Kiddley, które oferują DIY szablonów lalki.

Godziny zabawy za darmo

Papierowe lalki są doskonałym sposobem, aby zaoszczędzić pieniądze i promować kreatywność u dzieci. Nie tylko są one projektowaniu własnych lalek i odzież, oni tworząc historie wokół nich, że mogą one mówią i działają poza godzinami. W czasie, gdy zabawki wydają się wykonywać wszystkie prace, te stare zabawki szkolne są jak powiew świeżego powietrza. Pobudzają wyobraźnię i nauczyć dzieci, aby myśleć i tworzyć, a nie reagować na coś na ekranie.

Kocięta perskie twarzy lalki

Kocięta perskie twarzy lalki


Kocięta perskie twarz lalki są bliżej do oryginalnego typu rasy. Zobacz, jak różnią się one od dzisiejszej wystawie Persów i dlatego mogą one być nieco łatwiej utrzymać jako zwierzęta domowe.

Tradycyjne laleczko Persowie

Mimo, że organizacje takie jak Stowarzyszenie Miłośników "kot (CFA) utrzymanie jednego wzorca rasy kotów perskich dla istnieją dwa wyraźnie różne rodzaje Persów w ramach fantazji. Główną różnicą jest to, w strukturze ich głowami.

 • Laleczko Persowie: Według tradycyjnej rasy kotów Association (TCA) ten typ perski jest uważany za oryginalny / tradycyjny perski i popierają to stanowisko przez wczesnych obrazów rasy wyświetlanego na swojej stronie internetowej. Ten perski ma długość normalnego nos, który jest w stosunku do reszty jego struktury twarzy i czaszki, ale wciąż ma ten charakterystyczny perskim okiem - tylko nie tak ekstremalne jak koncert perskiej.
 • Pokaż perski: To jest perski opisane w standardzie rasy CFA. Jego głowa jest okrągła, z dużymi okrągłymi oczami, okrągłe policzki i krótki nos, które jest zgodne z jego oczu. W rzeczywistości, nose prawie wydaje się być ustawione między oczami na niektórych z tych skrajnych Persów ponieważ ich powierzchnie są bardzo płaskie.

Porównaj dwa obrazki poniżej, aby zobaczyć, jak różni te dwa typy Persów może być.


Kocięta perskie twarzy lalki

Laleczko perski


Kocięta perskie twarzy lalki

Pokaż perski

Twarze Doll Uważa niektórym hodowcom zdrowiej

Hodowcy, którzy wspierają utrzymanie tradycyjne lalki twarzą typ perski powiedzieć, względy zdrowotne są jednym z najsilniejszych powodów, aby kontynuować hodowlę dla samego typu. Ekstremalne styl głowy show Perski może prowadzić do nadmiernego łzawienie, a to może prowadzić do barwienia twarzy. Płaska perski musi mieć jej twarz otarła się codziennie, aby utrzymać go w czystości i zapobiega rany od rozwoju ze względu na wszystkie wilgoć i wynikające bakterii.

Podobnie jak inne zwierzęta z brachycephalic struktury głowy, w tym psów i psów pekińczyk mops, niektóre typu pokaz Persowie może również wystąpić problemy z oddychaniem i górne trudności z oddychaniem, które są bezpośrednio związane z ich bardzo krótkie nosy, zwłaszcza w bardzo ciepłej pogody. Należy zachować szczególną ostrożność, aby zachować te kocięta z gorąca.

Ze względu na ich bardziej prawidłowej struktury głowy, laleczko Persowie zazwyczaj nie napotykają te same problemy.

Laleczko perski Kitten Hodowców

Kocięta perskie twarzy lalki

Poniższe kotów kilka przykładów hodowców, którzy podnoszą laleczko perskie kociaki. Sprawdź swoje galerie zdjęć, aby upewnić się, że jest to rodzaj kociaka szukasz.

 • Kocięta szlachetne
 • Boutique Kocięta
 • BumbleBee Acres

Znajdziesz tu także listę hodowców twarzy lalki z całego świata, na stronie hodowców TCA.

Zakład Logiki nie popiera żadnego hodowcy i zaleca, by bez względu na to, kto może chcesz kupić kociaka z, należy sprawdzić każdy hodowca dokładnie przed wejściem do jakiejkolwiek transakcji. Również upewnić się, że kotek jest sprawdzane weterynarza i pochodzi z pisemną gwarancją zdrowia.

Które Kitten Rodzaj perski jest dla Ciebie?

Poza różnicą w konstrukcji głowicy i wynikające z różnicy w wyglądzie, oba typy Persów jeszcze luksusowe płaszcze i bardzo przyjemne temperamenty. Są to stosunkowo ciche kocięta, które rozwijają się być bardzo spokojne koty. Oba mogą zrobić wspaniałe, piękne towarzyszy kotów i obie nadal potrzebują dużo pielęgnacji, aby zachować swoje długie płaszcze w dobrym stanie. Jednak pokaż wpisz perski będzie potrzebował dodatkowej pielęgnacji twarzy codziennie. Jeśli nie masz nic do mycia twarzy zwierzaka każdego dnia, to nie będzie problemu. Jeśli wolisz nie mając do czynienia z tym dodatkowym uwodzenia, laleczko perski może być lepszym wyborem dla Ciebie.

Jak zrobić gniazdowania Lalki

W Rosji, najpopularniejsza pamiątka jest Matrioszka lub gniazdowania lalki. To stało się bardzo znane w różnych częściach świata i jest często wystawiane w targi, wystawy i festiwale z powodu jej fascynującej funkcji i wzornictwa.

Wiele dzieci uwielbiają gniazdowania lalki, a oni zapewne cieszyć co jeden się. Choć większość Matryoshka lalek wykonane są z drewna, dzieci mogą łatwo się ją za pomocą kilku prostych materiałów zamieszczonych w swoim własnym domu.

Twoje dzieci mogą spróbować papier mache gniazdowania lalki, ale ten rodzaj gniazdowania lalki jest zaliczka nieco, ponieważ potrzebuje dobrego formy. Najlepiej, aby je rozpocząć od czegoś prostego i sposób ich pracy do bardziej skomplikowanych gniazdowania lalki.

Aby zrobić prosty i łatwy gniazdowania lalki dzieci musiałyby różne rozmiary papierowych kubków. Te kubki są dostępne w wielu sklepach. Wybierz co najmniej trzy różne rozmiary samego stylu dla gniazdowania lalek. Poza tym, dzieci również potrzebują stare gazety, nożyczki, mąki, wody, dużej misce, farby i kilka pędzli.

 • Pokrój gazety w paski. Byłoby najlepiej pokroić na cienkie paski, aby ułatwić umieszczenie na kubki. Upewnij się, że cięcia na tyle pasków na pokrycie papierowych kubków co najmniej trzy razy.
 • Papier mache zrobić trochę kleju. W misce wymieszać dwie szklanki mąki z jednej szklance wody. Wymieszać, aż wszystkie grudki nie ma.
 • Zanurzyć paski gazety w papier mache kleju. Zanurzyć paski po jednym na raz, ścierając nadmiar płynu.
 • Przykryć papierowy kubek. Nakleić taśmę na kubku papierowym, a stosuje się go w postaci wzoru tkania. Czy to aż cały kubek jest całkowicie pokryta.
 • Pozostawić do wyschnięcia filiżanka papieru. Umieść go na gładkiej powierzchni i pozostawić go tam, aż wyschnie. Po wyschnięciu filiżanki, dodać kolejną warstwę pasków gazetowych i niech ponownie wysuszyć. Czy to aż do co najmniej umieszczone trzy warstwy pasków gazetowych w papierowym kubku.
 • Udekoruj papierowy kubek. Gdy papier mache całkowitym wyschnięciu, można rozpocząć malowanie zewnątrz papierowego kubka. Niech farba wyschnie pierwsza przed malowaniem w szczegóły, aby upewnić się, że farba wonâ € ™ t wymieszać z innymi kolorami. Możesz zajrzeć na innej konstrukcji lalek gniazdowania jako odniesienie lub można go pomalować według własnego stylu. Dla papieru mache, najlepiej jest użyć farb akrylowych. Po zakończeniu projektowania kielich, można spryskać go jakiś szelaku dać mu dobre wykończenie.

Twoje dzieci na pewno się bawić podejmowania własnych gniazdowania lalki i mogą nawet wyświetlać swoje prace w różnych częściach domu. Ważne jest, aby mieć u dorosłych, gdy dzieci robią to działanie, aby upewnić się, że nie będzie żadnych wypadków i wpadek.

Do gniazdowania lalek będzie wielkim przypomnieniem Twój Kida € ™ s dzieciństwa, a kiedy dorosną, będą one z pewnością docenią, że lalki wykonane samodzielnie. Dlatego, jeśli chcesz dać swoim dzieciom aktywność wzbogacające to ten będzie idealny dla aniołków.

Jak Knit Lalkę

Knitting jest metoda, w której jeden sprawia, że ​​tkaniny lub innych rzeczy z nici lub przędzy. Jest to dobry sposób, aby zrelaksować się i coraz więcej ludzi zaczyna odebrać dziewiarskich jako jeden z ich hobby.

Jeśli jesteś Knitter, kto szuka sposobu na drutach lalkę, wykonaj następujące kroki, aby dowiedzieć się, jak to zrobić jeden:

. Materiały potrzebne Oto materiały, które będą potrzebne na drutach 12-calowy lalkę: niewielkie ilości podwójnej przędzy dzianiny w kolorach do wyboru, zestaw US # 3 druty i farszu. Należy pamiętać, że trzeba będzie mniej niż 3 uncji przędzy chyba, że ​​używasz rodzaju bawełny. Będziesz wykorzystywanie ich do części ciała lalki, tak pamiętać o tym, jaki kolor wybrać do stóp, nóg, ramion, twarzy i ciała.

Gauge. W tym konkretnym projekcie, będzie po szerokości 26 szwów i 52 wierszy na 4 cale lub 10 centymetrów ponad pończoch ściegu.

Dodać wzory nóg. Wybierz swój wybór kolorów na buty i nogi i oddanych na 26 oczek i 16 rzędów dzianiny. Trzeba wyciąć butów i nóg kolor i przyłączyć się do koloru, który będzie używany do spodni Twojej lalki. Dzianina 42 wierszy i zrzucić. Dodać dwa wzory dla nóg.

Korpus i głowica wzór. Dzięki zastosowaniu tego samego koloru, które zostało użyte do spodni swojej lalki, oddanych na 52 oczek i dzianiny 16 wierszy. Zmiana koloru będzie używana do koszuli swojej lalki i dzianiny 42 wierszy. Po tym, zmienić kolor chcesz dla skóry Twojego lalki i dzianiny 40 wierszy. Po wykonaniu tego, przeciąć przędzy. Zostaw długi ogon w ten sposób i przewlecz przez żywych szwów. Po pociągnąć to ładnie i mocno przykręcić ją.

Wzory Arm. Użyj tego samego koloru pobrałeś oparzyć lalki i oddania na 20 oczek i dzianiny 10 wierszy. Przełącz się na kolor użyłeś do koszuli lalki i dzianiny 46 wierszy przed wylaniem go. Dodać 2 wzory ramion, jak również.

Lalka-making. Kiedy już gotowe wszystkie wzory, jesteś gotowy, aby swoją lalkę. Weź chwycić "body" wzór i złóż go na pół. Szyć na jego dłuższy bok. Upewnij się, że skończy się na szew z tyłu swojej lalki. Pobierz farszu i wypełnić swoją lalkę z nim. Sew dolny szew, aby go zamknąć. Aby dokonać szyi, trzeba zebrać przędzy wokół części szyjnej i ciągnąć go mocno. Twarz lalki jest teraz gotowy do haftowane. Aby dodać ramiona i nogi, trzeba złożyć każdy wzór na długość i uszyć szwy na każdej dłuższej krawędzi. Sew kończy po ich rzeczy i szyć każdego "nadziewane" część do twojego ciała lalki.

Ostatnie poprawki. Teraz, gdy już udało dzianiny swoją lalkę, masz teraz możliwość dodania włosy aby uczynić go bardziej piękne. Bez względu na to, czy chcesz, aby Twoje lalki mają długie włosy, czy nie, to najlepiej wyszywać swoje oblicze pierwszy daje lepsze wyobrażenie o tym, jak chcesz lalkę wyglądać.

Lalki dziewiarskie są łatwe i przyjemne! Możesz zacząć lalki dziewiarskich na specjalne okazje. One niedrogie i przemyślane prezenty i na pewno wywoła uśmiech na twarzy każdego dziewczynki!

Jak usunąć markerem z lalką Twarzy

Pytanie: Jak mogę usunąć markera z dolla € ™ s twarz? Głowa lalki jest trudne, a ciało jest miękkie. Znacznik jest tylko na głowie.

Gdy znacznik na stałe ziemie niechcianych powierzchni, może to być trudne do usunięcia. Na szczęście, nie jest to nowy problem, a nie gospodarz opcji do wyboru. W celu usunięcia niepożądanych śladów używać przedmiotów i czynności.

Potrzebne będą:

 • Waciki bawełniane lub waciki
 • Alkohol otarcia
 • Polski paznokci zmywacz (acetonem)
 • Pan Czysty Magia Eraser
 • Miękkich szmatek
 • Łagodne mydło
 • Woda

Kroki, aby usunąć znacznik:

 1. Dla celów tego przewodnika, będziemy pracować drogę przez wyżej wymienionych produktów, jednak, jeśli dona € ™ t mieć jeden z nich na rękę, czuć się swobodnie pominąć krok i przejdź do pozycji, która jest dostępna.
 2. Pan Czyste Magiczne Gumki są świetne do usuwania wszystkich rodzajów plam. Wystarczy zwilżyć gąbkę i wcierać go przez marker. Jeśli to nie robi € ™ t usunąć wszystkie znaki, dalej do następnego kroku.
 3. Zwilżyć wacika lub wacikiem z alkoholem. Rub alkoholu nad zaznaczonym powierzchni. Jeśli lalka ma innych farb i barwników na powierzchni, należy użyć wacika dla lepszej dokładności.
 4. Polski paznokci zmywacz to kolejny świetny produkt at-home na usunięcie markera. Ponownie zwilżyć wacik lub gazik z usuwania i natrzeć na tym terenie.
 5. Po usunięciu plam powierzchnię oczyścić wodą z mydłem, aby usunąć wszelkie pozostałości z produktów czyszczących.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Podczas gdy te metody będą usunąć znacznik, mogą również usunąć przebarwienia, który jest używany, aby dodać dane do danego dolla € ™ s twarz. Jeśli nie ma innych farb / oznakowania na lalce, że dona € ™ t usunięte, użyj wacików i oglądać uważnie, jak jesteś czyszczenia, aby zapewnić, że nie są przetarł się z markerem.

Jak wybrać Corolle Lalki

Francuskie robione lalki Corolle są znane z doskonałej jakości i wysokich standardów. Lalki te są w wieku stylu lalki dla dzieci z realistycznych funkcji przeznaczonych do pomocy małych dzieci we wczesnych stadiach rozwojowych. Z anatomicznie poprawne lalki Corrolle, rodzice są w stanie wykorzystać je w celu wykazania praktyk związanych higieny,. Każda odmiana lalki Corolle przeznaczony jest dla określonej grupy wiekowej.

Te wskazówki pomogą Ci w wyborze właściwego lalki Corolle dla swojego dziecka:

 • Dla noworodków, wybrać lalki z kolekcji Babicorolle. Lalki Babicorolle są idealne dla niemowląt zaciskać i przytulać, ponieważ są one bardzo miękkie. Zagrożenia dławiące są nie problem bo te lalki nie mają małych części odłączane.
 • Dla dzieci w wieku 18 miesięcy i starszych, wybrać lalki Mon Premier. Te lalki Corolle mają ciała miękkie i ruchome oczy, które każde dziecko będzie znaleźć sympatyczne.
 • Dla dzieci powyżej trzech lat pick lalki Les Classiques. Lalki z tej kolekcji są w pięciu rozmiarach. Wybierz jedną thatâ € ™ s odpowiednie dla dziecka. Lalki te Les Classiques mają szeroki wachlarz odzieży i akcesoriów, które będą atrakcyjne dla rozwijającego się dziecka.
 • Dla dzieci powyżej piątego roku życia, zalecane są lalki panna Corolle. Są to najbardziej zaawansowane linie lalek uwalniane przez Corolle. Wielkość waha się od mniej niż stopa wzrostu do prawie półtora stóp wysokości. Dziewczyny szczególnie docenią lalkę panna Corrolle jej włosy, bo to może być stylizowany. Jak w większości lalki Corolle, panna Corolle oferuje szeroką gamę odzieży jako dodatek na zakupy.
 • Dla starszych dzieci, zalecana jest do modelowania głowy Corolle. To nie jest regularne baby doll, ale składa się tylko z głową lalki, przeznaczony do uzupełnienia wniosku lub Hairstyling. To pozwala dzieciom ćwiczyć swoje umiejętności stylizacji. Ita € ™ s w zestawie z akcesoriami do włosów i cieni do powiek do szybkiego użycia.

Istnieje wiele więcej odmian lalek Corolle. Thereâ € ™ s interaktywna Język Lia, nazwany ostateczny lalkę, który może paplać, COO i ssać jej dziecka butelki. Język Lia płacze, śmieje się, beka i zna cztery języki.

Thereâ € ™ s także Corolle w Potty Training Lalki, Paweł i Emma. Lalki można podawać z rzeczywistych płynów, a umieszczone na nocnik. Jeśli ściskać brzuch lalki, to szybko idzie. Korzystając z lalki, rodzice mogą łatwo wykazać, jak korzystać z nocnika.

Corolle również wymyślić Bathtime Baby Doll nazwie Tidoo. Lalka jest zmywalna i szybko schnie. W rzeczywistości, Tidoo wytrzymuje ciepłą wodę do 40 stopni Celsjusza. Ponadto, jak w większości lalki Corolle, Tidoo ma zapach wanilii to wspaniałe.

Lalki Corolle są niewątpliwie dobre zabawki edukacyjne dla dzieci, ponieważ uczą się poprzez odgrywanie ról. Wybór odpowiedniego Corolle lalkę dla dziecka jest na tyle łatwe, jeśli wziąć pod uwagę omówione tutaj rodzaje odpowiednie do wieku. Nowoczesne czasy oferują bardzo przydatne gadżety i zabawki edukacyjne, które okazują się niezbędne do rodziców. Pozostawić te postęp w technologii, aby pomóc w wychowywania dzieci i uzyskać odpowiednie lalki Corolle dla najmłodszych.

Jak zrobić skarpety Lalkę

Tworzenie lalek skarpety służyć jako wspaniałe prezenty i jest skutecznym sposobem w nauczaniu kreatywność dzieci. Są zabawne i łatwe do wykonania. Poniżej znajdują się wskazówki i przewodników, jak zrobić lalkę skarpety.

 • Zbierz materiały potrzebne w tworzeniu lalek skarpety. W przeglądarce musi być duże, średnie i małe skarpetki, igły, nici, tkaniny, stałych znaczników i ozdoby do ciała i twarzy jak guziki, wstążki, i haftu.
 • Tworzenie ciało swojej skarpety lalka. Wytnij dno skarpety (dona € ™ t to pięty). Sprawdź, ramiona i nogi w tej części, która youâ € ™ ve cięcia; kleju lub zszywek je na ciało. Toe skarpety stanie się głową, podczas gdy pięta będzie tył.
 • Tworzenie szyjkę swojej skarpety lalka. Przywiąż wstążkę lub łuk z przędzy powyżej ramionach swojej lalki, aby oddzielić ciało od głowy.
 • Tworzenie twarz i osobowość lalek skarpety. Farba różne wyrazy twarzy za pomocą stałych znaczników tkanin. Put, akcesoriów, takich jak czapki kolczyki i odcieni. Tworzenie różnych postaci lalek jak policjant, strażak, kelnerka, polityk, kapłana i artysty. Imię swoje lalki w celu identyfikacji ich łatwo; będzie to również dzieci przywiązują do lalek.
 • Dodać ubrania swoich lalek skarpety. Użyj starego ubrania. Korzystanie z różnych materiałów, takich jak wełna, tkaniny i bawełny; będą dodać wymiar do charakteru swoich lalek. Możesz również zwrócić ubrania bezpośrednio na skarpetki za pomocą różnych stałych znaczników tkanin.
 • Poprawić wygląd swoich lalek skarpety. Wielkość lalki będzie zależeć od wielkości skarpety i nadzienia, które będą wprowadzone do skarpety. Użyj małych skarpetki stworzyć pięknie Baby Dolls; umieścić dużo farszu do lalki dla dzieci pulchna. Użyj mniejszą farszu u dorosłych i dzieci lalek. Stwórz lalkę rodziny, aby zadowolić swoich rodziców. Stwórz lalkę tak małe dzieci mogą mieć towarzysza zabaw.
 • Porady w farszu skarpety lalkę. Głowy, ramion, nóg, i ciało muszą być mocno nadziewane 100 procent poliestru. Znajdź ołówek bezołowiowej lub trzymać się wcisnąć farszu w ramiona i nogi lalki. Sew skarpetkę po farszu. Możesz używać starych i czyste nylony jako alternatywnego farszu.
 • Porady w zakupie skarpetki dla swoich lalek. Tylko kupić skarpetki, jeśli cana € ™ t można znaleźć używane skarpetki w domu. Zakup skarpetki z różnych rozmiarach i kolorach. Wełniane, akrylowe, bawełniane skarpetki i dobrze się stworzyć lalkę. Znajdź wspaniałe głębokie odcienie i pastele, ponieważ theyâ € ™ ll wyglądać świetnie. Zapytaj rodziny, przyjaciół i kolegów z klasy, jeśli mają one wykorzystywane lub stare skarpetki, które można wykorzystać dla swojego projektu.

Istnieją różne sposoby tworzenia lalek skarpety. Wykazać, jak zrobić lalkę skarpety dla dzieci, a następnie oglądać je zrobić sami. Możesz zrobić lalki skarpety z nogi. Można je lub girlandy, wieńce i choinek powiesić. Możesz też umieścić je na górze lodówki i szafek. Czytaj czasopisma rzemiosła i stron internetowych na dalsze pomysły.

Jak zrobić lalkę hidżabu

Co to jest hidżab? Hidżab jest ciuch używany na Bliskim Wschodzie iw Afryce na pokrycie włosy i ramiona. Czasami hidżab jest wykorzystywany na pokrycie ramiona i dłonie. Niektórzy ludzie mylą się burki z hidżabu, burka jest kobietą wysokiej ramionach ciuch wykorzystane na pokrycie całego ciała. Burka musi być przyszyta i jest wykonany z filcu, a hijab mogą być wykonane z różnych materiałów i nie muszą być przyszyte. Lalka hidżab jest ładny i ciekawy projekt dla studiów kulturowych, czy nowa działalność na pidżama party. Lalka hidżab jest łatwe, ponieważ nie trzeba igłę lub nitkę; pistolety na gorący klej i regularne szmatką klej wiążący jest wystarczająco dobrze. Będziesz potrzebować szmatki chcesz tak wysoki jak lalki chcesz dokonać hidżabu dla, nożyczki i coś do wiązania krawędzie. Możesz też niektóre proste szpilki do pomocy z krawędzi lub taśmy. Możesz również dodać piękny dekoracyjny koronki na brzegach. Oto jak to zrobić hidżabu lalki.

 1. Zmierz wysokość lalki, a następnie zmierzyć się z wybraną szmatki jej hidżabu. Wytnij dokładnie taką samą wysokość, jak lalki, w kształcie kwadratu. Szerokość materiału powinna wynosić połowę wysokości.
 2. Ostrożnie skleić krawędzie, aby stworzyć łagodne krawędzie. Możesz użyć kołków, aby pomóc utrzymać tkaninę prosto, lub można ręcznie przyszyć tę część, jeśli zdecydujemy. Popularne Pistolety klejowe mogą poparzyć skórę, więc należy być ostrożnym. Monitorowania dzieci, i upewnić się, każdy jest za pomocą kleju lub szpilki bezpiecznie. Prace nad rozjaśniająca przestrzeni, takich jak gazety, aby złapać dodatkowe kleju. Można zrobić jedną stronę z czystym szwu, lub wszystkie 4. Upewnij się, jeśli nie z jednej strony, że jest szersze boczne na pokrycie wszystkich jej gardła, podbródek i klatki piersiowej.
 3. Po klej ustawił, lub zakończeniu szycia, ułóż gotowy hidżabu z gładkiej stronie na jej czole. Użyj hidżabu do ramy twarz i delikatnie pin szmatkę pod brodą, w pobliżu jej gardło. Następnie należy kontynuować przypinanie hidżabu lalki w równych pomiarów dół jej przodu, aż nieco powyżej bioder.

Teraz Twoja lalka ma modny hidżab! Niektóre klej zawiera świnię produktów ubocznych i nie jest dozwolone przez prawo islamskie. Jeżeli pochodzenie kleju jest problem, należy użyć metody szyte ręcznie.

Jak zrobić z modeliny Lalkę

Boże Narodzenie jest niemal w powietrzu, i jesteś prawdopodobnie już się zastanawiać, co prezenty dać swoje małe siostrzenice. Dlaczego nie dać im ręcznie wykonane lalki, które czynią siebie? Nie tylko to pomaga wyzwolić w sobie duszę artysty, będzie to również pomóc ograniczyć budżet na prezenty w tym roku. Z powiedział, że jest to wspaniale wiedzieć, że co lalki jest łatwiejsze niż się wydaje, a to może być działalność dość terapeutyczne też. Oto kilka wskazówek do tworzenia lalki wykonane z modeliny:

 • Przygotowanie materiałów. W tym projekcie, trzeba po: 3 mm grubości drutu armatury, cięcia drutu, modeliny, szczypce, narzędzia glinianych, farby akrylowe i pędzel. Drut Armatura można kupić w sklepach hobbystycznych rzemiosła i, co zostanie wykorzystane do utworzenia ram lalki gliny. Glina Polimerowa można również kupić w sklepach rzemieślniczych, a niektóre popularne marki to Prosculpt, PREMO, Super Sculpey i fimo. W odniesieniu do narzędzi gliny, są to narzędzia, które mogą zawierać arkuszy do pieczenia, noże i szpilki toczenia, które muszą być używane wyłącznie do projektów gliny rzeźbiarskich i nie powinny być wykorzystywane do przygotowywania potraw.
 • Zrób szkic swojej lalki. Jest to istotne, że masz plan dla swojej lalki, w tym pomiarów i wymiarach, aby pomóc uniknąć błędów w przyszłości. Szkic nie musi być bardzo precyzyjne lub do skali; Ważną rzeczą jest to, że można podać wymiary dla każdej części ciała, aby poprowadzić Cię w przyszłości. Pobierz lalkę jako model i zmierzyć długość swoich części ciała - nogi, nogi, tułów i ramiona - i replikować te pomiary na lalce będzie można zrobić.
 • Tworzenie zwory. Ramy dla rzeźby z gliny jest armatura. Twornika dotyczy przewodów, które posiadają kształt rzeźby. Skonsultuj się szkic, jak długo nogi lalki będą i cięcia drutu twornika na tej długości. Wytnij inną długość przewodu do tułowia i kształt drutu ze swoimi szczypcami. Zrób to samo dla ramion i szyi.
 • Tworzenie ciało. Oto technika, która może sprawić, tworzenie swojej gliny doll łatwiejsze: zamiast wyłącznie przy użyciu gliny dla całego ciała lalki, można użyć zamiast fiberfill (materiał stosowany jako wypełniacz do poduszek) i dołączyć go do armatura drutu za pomocą wątku , W ten sposób Twój gliny doll kształt jego ciała, a może po prostu to zatuszować z tkaniny, która będzie służyć jako sukienka.
 • Utwórz inne części ciała. Użyj przygotowany armaturę jako ramy dla różnych części ciała i wyrzeźbić kształty za pomocą gliny polimerowej. Kształtowanie gliny, tworząc realistyczne wyglądające części ciała wymaga trochę praktyki, więc po prostu trwać, dopóki nie są zadowoleni z wyników.
 • Piec części ciała. Kup utworzonych części ciała (te wykonane wyłącznie z modeliny) i piec je zgodnie z instrukcją na opakowaniu.
 • Dołącz części ciała. Gdy masz różne części ciała przygotowane, dołączyć je poprzez zabezpieczenie przewodów ze sobą. Ubierz lalkę ze specjalnie wykonanych ubrania odpowiednie do jego wielkości. Ta sukienka będzie również służyć do ukrycia jej ciało fiberfill.

Nie masz go! Są to jedne z najprostszych instrukcji do tworzenia polimeru lalkę gliny. Ponieważ jest to jeszcze dość wcześnie, będziesz mieć czas na praktykę tego rzemiosła w czasie, aby doskonalić go do prezentów sezonu. Powodzenia, i nadzieję, że to pomogło!

Jak zrobić filcowe palca lalki

Planowanie na jak kukiełki dla dzieci? Małe dzieci są najłatwiejsze do pomocy. Kochają prawie wszystko widzą. Oni się zahipnotyzowany kolorowe i poruszających się obiektów lub coś osobliwego w pewnym sensie. Niezależnie od tego czy mama, nauczyciel przedszkola lub opiekuna, który myśli o rozrywkę swoich najmłodszych, lalki, zawsze możesz odczuwalne palca lalki dla nich. Gry z lalkami palca nie tylko zabawiać dzieci będą mogły również skorzystać z ich wyobraźni.

Oto jak zrobić lalki filcu palców.

 • Zbierz wszystkie potrzebne materiały. W przypadku tego projektu, będziesz potrzebował nożyczki, czułem się z różnych części, igły i nici, przędzy i lepki klej. Alternatywne materiały będą zawierać małe przyciski i wskaźniki. Nie musisz kupić wszystkie te materiały. Jeśli masz resztki z poprzednich projektów, można ich używać zamiast kupować nowe.
 • Wytnij kształt filcu. Dodać pół-owalny kształt poprzez cięcie dwa kawałki filcu. Bądź pewien, że wycięcia pasuje Kida € ™ s palec. Więc zanim cokolwiek cięcia, upewnij się zmierzyć palec dziecka, kto będzie nosić lalek.
 • Szyć lub zszyć filcu. Wspólnie uszyć wycięcie czuł wokół krzywej filcu półokręgu. Dodać szwy blisko siebie, ale nie zszyć podstawę filcu. Zostaw wystarczająco dużo miejsca, w których dziecko może umieścić w jego palec do lalek. Po filce są szyte, obrócić kształt owalny szyte odczuwalne wewnątrz na zewnątrz tak, że linia szwy są ukryte i twarz lalek jest czysta i gładka.
 • Dodać do twarzy dla lalek. Korzystanie z filcu i innych materiałów, dodać wszystkie drobne punkty do lalek robicie. Wytnij filc do nosa, parę oczu i usta. Możesz również skorzystać z innych materiałów, takich jak małe przyciski do twarz dla lalek. Wyciąć niektóre ciągi przędzy do włosów dla lalek. Upewnij się, że wszystkie części za pomocą dołączyć kleju lub pistolet do kleju, a nie tylko regularnej kleju, ponieważ nie będzie posiadać wszystkie części razem. Znaczniki są również dobrą alternatywą do twarz dla lalek. Jeśli dokonujesz lalek dla każdego palca, spróbować można grać z wyglądu każdego lalek jak co uśmiechniętą jeden, a frowning jeden, niespokojny jeden, i tak dalej.

Przypominamy bezpieczeństwa, upewnij się zachować pistolet do kleju i innych materiałów w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby uniknąć wypadku. Małe dzieci mają zwyczaj dotykania i lub oddanie w ustach nic. Upewnij się ukryć igłę po użyciu go.

Zamiast tylko jedną lalkę, można również 4 różne z nich, każdy z innym wyglądem. Wystarczy powtórzyć ten sam proces, jak to było z pierwszym lalek. Kukiełki są zabawne, aby jak są fajne do zabawy. Możesz użyć ich jako materiałów do nauki, jeśli nauczanie dzieci. Mogą one być wykorzystywane do liczenia, do opowiadania, dla odróżnienia, wiedzy o płci i tak dalej. Lalki Finger mogą również wspaniałe rekwizyty do opowiadania.

Jak czyścić pluszaki i lalki

Zapytał: Mam nadziewane lalkę dostałem, gdy byłem mały i nie jestem pewien, jak go umyć. Ma przędzy na włosy, a ja nie chcę tego zepsuć. Proszę o pomoc!

Czy jest to pamiątka z dzieciństwa lub lalki Twojego dziecka, będzie w końcu muszą być czyszczone. Na szczęście jest to łatwe zadanie i może być zakończona w pralce w kilku prostych krokach ochronnych.

Pralka Sprzątanie

Potrzebne będą:

 • Woolite lub detergentu do prania
 • Poszewki na poduszki
 • Gumka i sznurek
 • Stary rajstopy

Kroki, aby oczyścić Lalkę:

 1. Przygotuj lalkę poprzez usunięcie odzieży i naprawy żadnych słabych lub uszkodzonych obszarów.
 2. Jeśli lalka ma kukurydzy jedwabiu włosy, umieścić kawałek nylonu (12-15 cm długości) nad głową, aby utrzymać włosy w miejscu. Pozwoli to zachować ją od frizzing po wyschnięciu.
 3. Umieść lalkę wewnątrz poszewki i zamknąć koniec z gumką lub remis to zamknięte sznurkiem. Najbardziej zwierzątka może być umieszczony bezpośrednio w wodzie bez powłoki ochronnej.
 4. Umyj jak zwykle na delikatnym cyklu z ciepłą lub zimną wodą.
 5. Po zakończeniu prania, usunąć lalki z poszewki.
 6. Wyprostuj włosy, lub obszary, które zostały szeleściły wokół.
 7. Pozwól lalki do całkowitego wyschnięcia.

Czyszczenie Sody oczyszczonej

Potrzebne będą:

 • Duża torba
 • Soda oczyszczona
 • Mały pojemnik lub wanny
 • Mały szmatką lub gąbką
 • Woda
 • Miska
 • Ręcznik

Kroki, aby oczyścić Lalkę:

 1. Soda do pieczenia mogą być stosowane do czyszczenia zwierząt i lalki zarówno mokrych jak i suchych sposobów.
 2. Aby oczyścić wypchane zwierzę nie mocząc go, posypać powierzchnię z sody oczyszczonej.
 3. Pozwól, aby ustawić godzinę.
 4. Przetrzyj futro (z pewną siłą) z ręcznikiem lub miękką szmatką, aby usunąć kurz i brud.
 5. Czyszczenie lalkę lub pluszaka z sody oczyszczonej i wody pozwala na wielką szansę dla swojego dziecka, aby oczyścić swoje własne lalki i nadać mu "kąpiel".
 6. Napełnij miskę z wodą i dodać sodę. Pojemnik może być również wykorzystane do lepszego symulowania małej wanny.
 7. Twoje dziecko umieścić swoją lalkę do wody i umyć je wodą.
 8. Jeżeli woda zaleje podłogę, pozostawić do czyszczenia podłogi, jak również.
 9. Gdy lalka jest czyszczone, dokładnie spłukać czystą wodą.
 10. Pozostawić do wyschnięcia.
 11. Wycierać podłogę, aby usunąć rozlany i opryskane wodą.
 12. Ciesz się czystą zabawkę i czystą podłogę!

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Aby przyspieszyć proces suszenia, umieść lalkę lub rzeczy zwierzę w pobliżu osuszacza.
 • Niektóre zabawki toleruje ciepło z suszarki, lub może być suszona w otoczeniu bez ciepła. Dodaj parę czystych butów, aby pomóc rzucić zabawki wokół i "beat" z wszelkich zanieczyszczeń.
 • Wcześniej sprawdzić szwy i po czyszczeniu tendencję do jakichkolwiek słabych lub podartych obszarach.
 • Wypchane zwierzęta mogą być również szczotkowane czysty usunąć osadzaniu się brudu.

Jak kupić Gene Lalkę

Gene Marshall lalka jest bardzo popularny kolekcjonowania lalek. Stoi ponad piętnaście cali opłaty i jest w różnych efektowne i modne suknie. Gene Odom jest projektantem tego starego Hollywood pięćdziesiątych inspirowane film glamour lalkę. Najpierw sprzedał się w połowie lat dziewięćdziesiątych, lalki Gene nadal fascynuje entuzjastom lalkę na całym świecie. Jeśli jesteś zapalonym kolekcjonerem lalek, lalki Gene Marshall to musi mieć.

Oto jak kupić lalkę Gene.

 • Poznaj Gene. Odwiedź jej oficjalnej stronie genemarshalldoll.com i przeczytać o historii lalki. Można również zamówić katalog Ashton-Drake na przegląd lalek. Dowiesz się o różnych osobowościach różnych lalek Gene. Istnieją również różne zbiory z każdej nowej emisji lalek, takich jak 2008 Dziewczyny z Dream City Collection. Badania kolekcję, którą chcesz dowiedzieć się, wartość każdej lalki.
 • Wybierz swoją lalkę. Oprócz Gene Marshall, jest mądra Pana, Trent Osborn i Violet Waters. Ostatnio do kolekcji Gene lalka jest Bluszcz "Vee J" Jordan. Każda lalka ma swoją historię i swoją własną osobowość. Każdy z nich jest starannie dobrany i biorąc pod uwagę ogromną ilość szczegółów.
 • Bądź przygotowany, aby spędzić. W przeciwieństwie do zwykłych lalek zabaw, lalki genowe są kolekcjonowania przedmiotów, więc sprzedaje za wiele więcej. Średnie to około 100 dolarów za lalką. Jeśli kupisz zestaw genów lalki prezent, to sprzedaje za ponad 200 dolarów. Jeśli konkretnego modelu lub kolekcji zostało przerwane, wartość lalki docenia tak może skończyć się płacić wyższą cenę za to.
 • Idź do autoryzowanego dealera. Wyłączności lalki Gene sprawia, że ​​trudno znaleźć, co dodatkowo zwiększa ich wartość. Możesz spróbować wybierz sklepów z zabawkami, takimi jak FAO Schwartz. Możesz przejść do strony internetowej Integrity Dolls na integritytoys.com na listę sklepów w Ameryce Północnej.
 • Odwiedź kolekcjonowania sklep. Sklepy specjalistyczne, które zaspokajają kolekcjonowania lalek powinny nosić ten popularny lalkę w magazynie. Można też do sieci z innych kolekcjonerów zapalonym lalek znaleźć środki, aby dodać do swojej kolekcji.
 • Zakupy online. Lalki genów można nabyć ją bezpośrednio na integritytoys.com. Można również kupić z Amazon czy eBay. Jeśli kupujesz od osoby trzeciej strony, upewnij się, że kupujesz prawdziwą lalkę. Nie powinno być certyfikat uwierzytelniania wraz z opakowania lalki.
 • Bądź na bieżąco z Gene lalka związanych wiadomościach. Niedawno ogłoszono, że projektant Jason Wu nadchodzących będzie zaprojektować Gene (jest on najbardziej znany z Michelle Obamy biały inauguracji suknia balowa). Jest to z pewnością ekscytujące wieści dla kolekcjonerów lalek. Wszelkie zmiany w produkcji lalek wpływa na ogólną wartość lalki, aby utrzymać tętno na to, co się dzieje. Sprawdź na stronie i na innych forach na bieżąco.

Po Twojej Gene lalkę, starać się utrzymać go w to idealnym stanie i premii tak, że utrzymuje swoją wartość. Niektórzy kolekcjonerzy umieścić swoje lalki w specjalnych gablotach do dodatkowej ochrony.

Jak zrobić lalkę Korzystanie z Clothespin

Clothespin lalki są łatwe i tanie łodzie, że dorośli i dzieci w każdym wieku cieszyć podejmowania. Lalki wykonane z spinaczy do bielizny są popularne już od wielu lat i coraz bardziej skomplikowane w miarę upływu czasu. Clothespin lalki wspaniałe prezenty i wspaniałe ozdoby. Oto jak zrobić własną lalkę użyciu clothespin.

Musisz okrągłą głowę clothespin, małe skrawki tkanin, farby w odcieniach rzemiosło odcieniami skóry, nożyczki, klej, przędza, 6 "kawałek czyszczenia rur i sztuk markerów końcówki. Niebo jest granicą z tych uroczych lalek clothespin. Zapraszam do dodawania koraliki, cekiny, kwiaty, lub cokolwiek innego, co pomoże zakończyć wygląd Twojego lalki.

Jeśli chcesz, możesz pomalować clothespin jasnoróżowe lub dowolny kolor skóry, który chcesz mieć swoją lalkę i poczekaj, aż całkowicie wyschnie.

Gdy clothespin jest sucha, należy użyć znaczników do tworzenia twarzy na zaokrągloną głowę clothespin, przy użyciu środkowego podziału sworznia jako przewodnik, aby zapewnić twarz jest prosta.

Krotnie czyszczenia rur w połowie wokół clothespin i krzyżują się tak, że nie są jeszcze elementy urządzenia czyszczącego rury po obu stronach trzpienia. Twist do czyszczenia rur; Następnie za pomocą małego DAB kleju przymocować do kołka. Stworzy ramiona swojej lalki.

Zdecyduj, jak chcesz się ubrać lalkę i wybrać materiał, który będzie używany do tworzenia ubrań. Korzystanie małe kawałki złomu tkaniny około 2 "x 2", owinąć wokół clothespin tkaniny i przymocować za pomocą kleju. Aby utworzyć spodnie lub dżinsy dla lalki, używać podziału na nogi lalki i cięcia tkaniny, aby przejść wokół każdej strony. Możesz używać taśmy lub ciąg stworzyć pas dla lalki, jeśli tego pragną.

Dla twojej lalki włosy, możesz użyć przędzy, nici, a nawet lalki włosy zakupione w sklepie rzemiosła. Jeśli używasz przędzy lub nici, pokroić małe kawałki przędzy długości chcesz lalkę włosy się i dołącz do czubka głowy lalki za pomocą kleju. Możesz zrobić to tak dobrze i tak gruba, jak chcesz. Kawałki wstążki lub tkaniny mogą być wykorzystywane, aby umieścić łuk w swojej lalki włosy lub utwórz kapelusz.

Możesz zmieniać żadnego z powyższych czynności, aby stworzyć swój własny styl osobisty i twórczy pasujący do Twojej osobowości lub motyw.

Jak zrobić papierowe lalki

Z kreatywnego myślenia, można wymyślić wiele pomysłów na to, jak sztuka papieru mogą być wykonane-z origami, sztuka składania papieru japońskiego papieru do modeli mache rzeźby. Jednym z najprostszych form kompozycji z papieru robi lalki. Przez wieki, tego rodzaju dzieła sztuki jest jednym z najpopularniejszych zabawek przez dzieci na całym świecie.

Na początek, trzeba dziesięć kawałków papieru, nożyczki, węgiel kredki lub kolorowe kredki, komputer z drukarką i niektórych starych modeli broszur.

 1. Szukaj. Znajdź mały miniaturowy ilustracja osoby lub postać z kreskówki w starych broszur, książek i czasopism. Upewnij się, że wybrany wzór ma wyraźny zarys. Ręce i nogi wzór powinien być dobrze określony, więc można wyciąć ubrania później łatwo.
 2. Cut. Z nożyczek, ostrożnie wyciąć kontur lalki. Nie spiesz się, jak można przypadkowo odciąć ręce, nogi i szyję.
 3. Śladu. Otrzymuj kalki i wytyczono zarys obrazu. Regulacji, jak zostało to potrzebne. Konieczne jest, aby niektóre części stać się bardziej, ubrania mogą dobrze pasować. Starannie odciąć ramię i ramiona. Następnie przenieść obrys na grubej karty.
 4. Cut. Weź grube karty i wyciąć kształt. Lepiej jest być powolne cięcia, aby zapewnić, że nie może przypadkowo odciąć część lalki.
 5. Zastosuj kolor na lalce. Możesz używać kredek, ołówka koloru lub kolorów pisaków do barwienia lalkę. Narysuj nos, usta, brwi, oczy, uszy, moli. Niezależnie, czy lalka jest brunetka czy blondynka, wybierz pasujący kolor włosów zbyt.
 6. Śledzenie na ubrania. Zapoznaj się z kalki i śledzenia ciało lalki na nowej kartce papieru. Pomyśl, T-shirty, garnitury, krawaty, szorty, szaliki, czapki, spodnie, kurtki i cokolwiek chcesz, aby lalka nosić. Rozmiary śladów nie może być zbyt pasuje lub zbyt mały dla lalki. Sprawiać wrażenie, że ubrania idealnie pasuje. Na przykład kurtka musi być gruba i krępy. Śledzenie tych części ciała, gdzie te ubrania są noszone.
 7. Stosowanie koloru na elementy odzieży. Użyj dowolnego narzędzia do kolorowania i kolor jednego ubrania o jeden.
 8. Wyciąć ubrania. Otrzymuj nożyczek i wyciąć kawałki. W cięcia ubrania się, mieć pewność, że w lewo kawałki papieru lub rozszerzonym kartach na stronach ubrania. Pozwoli to, aby dołączyć garderoby składane klapki nad lalką.
 9. Powtórz. Można utworzyć wiele ubrań, które potrzebujesz. Bądź modna. Pomyśl o ubrania noszone jeden nad drugim. Istnieje nieskończenie wiele ubrań. Można nawet zrobić obuwie dla stóp. Użyj wyobraźni, aby stworzyć różnego rodzaju kombinacji. Możesz łączyć ze sobą. Możesz nawet wyciąć akcesoriów, takich jak zegarki, torby i jewelries. Zwierzęta są również dobre, aby dodać. Możesz również więcej ludzi dla swoich przyjaciół.

Możesz uzyskać więcej wydruków dla papierowe lalki z Internetu. Wystarczy przejrzeć w dowolnej wyszukiwarce dla "papieru lalki wyciąć" bez cudzysłowów, a znajdziesz wiele wzorów lalek. Wydrukować i wyciąć!

Dress-Up Online Lalki dla dzieci

Dress-Up Online Lalki dla dzieci
Ubierz lalki mają długą drogę od prostych wycinanek.

Wiele małe dziewczynki uwielbiają grać dzieciom lalki dress-up. Podczas gdy twoja córka może cieszyć ubieranie jej w domu papierowe lalki, istnieje również wiele ubieranki stronach internetowych, że może odwiedzić ze swoim kierunkiem. Lat temu, papierowe lalki były wykorzystywane do nauczania dzieci, jak się ubierać i koordynacji, ale dzisiaj na forum dress-up lalek dla dzieci są równoważne technologiczny. Z ogromną różnych lalek i wielu unikalnych powiązanych lokali ubieranki, dzieci mogą nauczyć się znacznie więcej od gry online, niż kiedykolwiek mógł z ograniczonych zbiorów lalki.

Zasoby online dla Ubieranie Lalek

Następne strony zapewni wiele okazji do zabawy lalki dress-up. Wiele z tych witryn oferuje wiele gier oraz możliwość tworzenia własnego profilu. Jeśli masz jakieś ulubione strony, które chcesz podzielić się z naszymi czytelnikami, należy to zrobić w komentarzach w tym artykule. Ciesz się!

 • Marapets: Po utworzeniu konta internetowego na tej stronie, można użyć lalkę m.in. czajnik na stronie, aby stworzyć swój własny wirtualny lalkę. Wybierz funkcje, takie jak oczy, włosy, kolor skóry i koloru włosów, aby Twoje lalki unikatowe.
 • Dress-Up Gry: Ta witryna oferuje duży wybór zajęć i gier, które nawet preteens i młodzieży będą cieszyć ubieranki! Tytuły gier to "Powrót do szkoły Ultracool", "Stwórz własną znak", "Para Dress-Up" i "Fashion Street Dress-Up Doll".
 • 99: Z tytułu jak ten, nie ma wątpliwości, że znajdziesz wiele do zrobienia w tym miejscu! Nowe gry, które zostały ostatnio dodane to "Goddess Dress-Up", "Sweet Girl Dress-Up" i "Top Model Fashion Dress-Up". Istnieje również szereg Barbie ubieranki, gry makijaż, a nawet pokoju dekoracji gry.
 • Dress-Up Doll gry: Jeśli dziewczynki kocha Bratz i Barbie, to ona będzie kochać tej strony. Istnieje również wybór dekoracji i gry mody również tutaj.
 • Ubieranie dziewczyn Gry: Ta witryna pozwala na wybór spośród różnych kategorii jak szukać doskonałych lalek w Internecie. Zabawa linki to chłopiec, wesele, moda, makijaż, Barbie, dziewczyny, para, i makijaż.
 • Darmowe ubieranki Gry: Większość gier na tej stronie są odtwarzane, klikając i przeciągając myszką. Witryna oferuje wiele gier, w tym gwiazd, zwierząt, Mario i anime ubieranki gry! Nie ma treści dla dorosłych, a twórcy strony koncentrują się na utrzymaniu to miejsce zabawy i bezpieczne dla dzieci do zwiedzania i zabawy!

Inspirujące Wyobraźnia

Czy Twoja dziewczyna uważa sobie diva mody lub ona po prostu kocha gry z lalkami, wybierając do gry strój do lalki będzie jej pomóc rozwijać swoją kreatywność. Wyobraźnia jest we wszystkich kształtach i rozmiarach. Maluchy szybko nauczyć się grać role, jak wyimaginowane eksperymentować z różnymi zabawkami i przedmiotami, że kreatywność powinna nadal, jak rosną i rozwijają.

Czy dziecko bawi się lalkami i marzenia bycia mamą, albo kocha, aby wypróbować nowe mody i style, że zbiera ona jest karmienie jej wyobraźnię i kreatywność. To proste, aby zachęcić te działania poprzez zapewnienie lalki i akcesoria, ale z rozpowszechnieniem technologii w domach na terenie całego kraju, lalki gry strój do posunął się wirtualne, jak dobrze!

Lalki kolekcjonerskie

Lalki kolekcjonerskie


Kolekcjonowania lalek są jednymi z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych kolekcje wszystkich. Czy masz w posiadaniu lub grał z jednym, praktycznie każdy może od razu opisać najbardziej znane, takie jak lalki Barbie, kapusta krosowe Dolls lub Raggedy Ann i Andy.

Podobnie jak inne kolekcje, kolekcjonowania lalek na ogół należą do jednej z trzech kategorii: antyczne, klasyczne i nowoczesne.

Antyczny

Lalki kolekcjonerskie

Technicznie rzecz biorąc, antyczne lalki, podobnie jak większość innych antyków, sięgają czasów prehistorycznych. Jednak przy omawianiu zabytkowe lalki, produkowane przed 1930 rokiem są uważane za zabytkowe. Antyczne lalki były zazwyczaj wykonane z wosku, papier mache, drewno, porcelana, tkaniny lub zupa, a dzisiaj to jak one zazwyczaj klasyfikowane. Z homara jest chyba najbardziej znanym materiałem. Z homara jest rodzajem nieszkliwionej porcelany. Jego matowa powierzchnia jest bardziej realistyczny niż błyszczące przeszklonym Chinach. Kategorie te odnoszą się do tego, co głowa lalki została wykonana z; ciała były zazwyczaj wykonane z miękkich materiałów, takich jak skóry lub tkaniny, dzieciak.

Większość antyczne lalki wyglądać jak dorośli i przyszedł z wyjmowanym odzieży. Jednak niektóre lalki, zwłaszcza lalek francuski Bebe i niemieckie "Dolly twarzach" lalki, zostały wykonane, aby wyglądać jak dzieci. Pierwsze lalki rozmawia, lalki mama, zostały wynalezione około 1915 tych lalek połączeniu miękkie ciało z dwóch innowacyjnych cech: mechanizm głosowy, który mówił "mama", kiedy lalka odwrócił się i stawy nóg, które pozwoliły dziecko do "zaledwie" Lalka , Te realistyczne lalki były pierwsze lalki szaleństwo w Stanach Zjednoczonych i jednym z największych mód z 1920 roku.

Kolejna moda z tych pierwszych dziesięcioleciach 1900 i jeden z pierwszych lalek również pojawiają się w książkach były lalki Raggedy Ann i Andy. Po raz pierwszy w 1915 roku, a tworzone są niezwykle nadal w produkcji ponad 80 lat później.

Antyczne lalki, jak współczesne lalki, zostały wykonane jako zabawki dla dzieci i tak zwykle wykazują przynajmniej niektóre zużycia. Jak wiele zależy od tego, co lalka została wykonana i, oczywiście, jak dokładnie to było obsługiwane. Antyczne lalki można znaleźć na stronach internetowych aukcyjnych takich jak eBay, jak również innych stron specjalizujących się w antyki.

 • Lalki Joy
 • Kathy Libraty
 • Ann Marie Antique Dolls

Winobranie

Vintage kolekcjonowania lalek są produkowane między 1930 a około 1980 roku Kategoria ta zawiera najbardziej znane kolekcjonowania lalek, lalki Barbie (1959), Chatty Cathy (1959) i Strawberry Shortcake (1979). Lalki te są godne uwagi, ponieważ miały trwały wpływ na kulturę amerykańską. Na przykład, odcinek Twilight Zone Lalka życia (1963), nie tylko na podstawie Chatty Cathy, ale używany głos oryginalnego Chatty Cathy, June Foray. Zarówno Barbie i Truskawkowe Ciastko odegrały główne role w wielu filmach w ciągu ostatnich lat, a także jest wyposażony w książek dla dzieci, historia, projekty odzieży i zabawek.

Podczas gdy większość z tych lalek zostały wykonane z kompozytów, winylu lub plastiku, tkaniny także powszechne, w szczególności dla lalek zaprojektowanych dla bardzo małych dzieci. Madame Alexander stworzył to, co jest chyba pierwszy film w tie-Produkt, tkaniny Alicja lalki iść z 1933 filmu Alicja w Krainie Czarów.

Kapusta krosowe Dzieci były głównym moda w 1980 roku, głównie ze względu na szeroki zakres zmian, które złożyły każdy z nich był wyjątkowy, uchwycenie ducha ręcznie oryginałów, a ponieważ lalki przyszedł z podpisanych aktów urodzenia. W październiku 1985 roku, jeden został nawet włączony do uruchomienia wahadłowego NASA!

Madame Alexander stworzył również pierwszą linię lalek sławna. Należą do nich:

 • Dale Evans
 • Margaret O'Brien
 • Scarlett O'Hara
 • Shari Lewis

Jeśli jesteś zainteresowany w zbieraniu zabytkowe lalki można je znaleźć w serwisie eBay, jak również. Możesz też spróbować na następujących stronach internetowych:

 • Zabawki z innego czasu
 • Poddasze Shoppe
 • Dollyology

Nowoczesny

Niektórzy uważają, że nowoczesne kolekcjonowania lalek być tylko lalki wykonane na rynek kolekcjonerskich, a inne wszelkiego rodzaju lalki, która staje się kolekcjonowania.

Wiele nowoczesnych lalek są kontynuacją starych linii, takie jak lalki Barbie, Madame Alexander, i Truskawkowe Ciastko, a niektóre, jak Ginny i Raggedy Ann i Andy, są oparte na zabytkowych linii lalek.

Niektóre nowsze współczesne lalki to:

 • Lalki Bratz
 • Marie Osmond lalek
 • Lalki Lee Middleton
 • Lalki Robert Tonner
 • Lalki Adora
 • Dziewczyna amerykańskich lalek
 • Reborn lalek

Te kolekcjonowania lalek można znaleźć w lokalnych klubów oraz sklepów specjalistycznych w Internecie.

 • Raj Galerie
 • Ashton Drake
 • Lalki kolekcjonerskie Samanthy

Dbanie o Collectible Dolls

Lalki, podobnie jak większość innych kolekcje, muszą być przechowywane w miejscach, które utrzymują je z ekstremalnych upałów, wahania wilgotności i temperatury, a także zapewnienia im ochrony przed kurzem, ale wystarczającej cyrkulacji powietrza. Należy zawsze używać materiałów bezkwasowy do pakowania oraz ochrony i nie pozwól dotykać metalowych części plastikowe lalki.

Jeśli masz lalkę trzeba określić, Lalka referencyjny posiada szeroką przewodnik lalek z 1800 roku przez 1970.

Jak zrobić ciąg papierowe lalki

Zapamiętaj te ciąg papieru lalki swój pierwszy nauczyciel klasy używany do? Pamiętaj podziw czułeś, gdy nauczyciel rozłożył papier do ujawnienia długiej linii wycięcia? Didnâ € ™ t po prostu, że nauczyciel był najmądrzejszy i najbardziej kreatywną osobą na świecie? Teraz, youâ € ™ re wszyscy dorastali, wiesz sekret tego rzemiosła. Aby ten projekt się i oglądać małe dzieci pod wrażeniem.

Ita € ™ sa zabawne i bardzo łatwy projekt, aby. Nawet małe dzieci i starsze dzieci mogą zrobić to, jak długo mogą bezpiecznie obsługiwać nożyczki.

Herea € ™ s, co trzeba zrobić, jeśli chcesz, aby ciąg papierowe lalki:

 • Pobierz na papierze. Jeśli chcesz, aby długi ciąg, należy użyć arkusza prawną rozmiarze. Jeśli chcesz, aby go interesujące, należy użyć papieru w różnych kolorach. Projekt ten będzie działać tak długo, jak jesteś w stanie przebić się przez fałdy papieru. Każdy rodzaj papieru zrobi takie jak papier budowlanym, sztuki, lub zwykłego papieru do kopiowania.
 • Złożyć papier na pół. Połóż papier na boku, tak to jest w orientacji poziomej. Rozpocznij poprzez składanie papieru w połowie. Następnie złóż go na pół ponownie. Przechowywać składanie papieru na pół, aż się końce dotrzeć. Jeden krótki arkusz papieru można złożyć cztery razy, aby osiem papierowe lalki.
 • Narysuj wzór. Z ołówka, narysuj kontur, aby śledzić. Upewnij się, że ręce i nogi są wyciągnięte tak, że łączy się z następnym lalki.
 • Wytnij wzór ostrożnie. Trzymaj papier razem z jednej strony. Starannie wyciąć papier na wzór już wykonane. Pamiętaj, aby nie odciąć wszystkie strony dokumentu. Będziesz wyciąć tylko kontur. W przeciwnym razie, można wonâ € ™ t mieć ciąg papierowe lalki.
 • Rozłóż papier. Teraz zaczyna się zabawa. Po zakończeniu cięcia papieru, powoli rozwijać go. Przekonasz się, że masz papierowe lalki z dokładnie tym samym kształcie i wielkości z każdej części artykułu. Lalki zostaną połączone przez ramiona i nogi.
 • Udekoruj lalki. Pozwól dziecku bawić się i niech każdy lalkę papieru dekoracji. Daj każdemu lalka niepowtarzalny wygląd i osobowość, zmieniając się twarze i projektowanie ubrań. Użyj kolorowe markery lub kredki do dekoracji każdego z nich.

Tah Dah! Właśnie wprowadzony ciąg papierowe lalki! Jest to zabawny projekt, aby na dzień Organizacji Narodów Zjednoczonych lub czwartego lipca. Można nawet zrobić każda lalka reprezentowania członka rodziny i zrobić ciąg papierowe lalki rodziny.

Gdy masz pojęcia, można iść dalej i wprowadzić inne wzory. Możesz spróbować zrobić to, aby misie, zajączki, ośmioboku, a nawet podstawowych wzorów serca. Tak długo, jak zostawić część wzoru podłączony, będzie można zrobić ciąg.

Teraz wasnâ € ™ t tej zabawy?

Stary miękkie lalki Stress Relief

Stary miękkie lalki Stress Relief
Weź swoje frustracje na odprężania lalek.

Gdy rzeczy, ale na dół, spróbuj stary nadziewane lalki metody ukojenia. Lalki te mogą być wykorzystane, aby dać upust swojej frustracji na temat, nie raniąc nikogo. Istnieje kilka rodzajów lalek odprężające na rynku, jak również te, które można wprowadzić dla siebie.

Co to jest Stary miękkie lalki Stress Relief?

Stary nadziewane odprężające lalka jest metoda pozbycia się stresu, przenosząc swój gniew do martwego przedmiotu. To może sprawić, że ludzie czują się lepiej po prostu podrzeć na kawałki, uderzając go w okolicy, lub uderzając go aż farsz wychodzi. Choć może wydawać się brutalne niektórych, akt odpowietrzania złość na czymś innym niż prawdziwą osobą jest skuteczną metodą ukojenia. Może nawet rozśmieszyć, jak zdają sobie sprawę, jak głupi, że bije się na starym nadziewane lalki.

Istnieje wiele rodzajów lalek odprężające na rynku, które mogą być "karane" na różne sposoby. Mogą być po to, by przypominać konkretnej osoby lub mieć zdjęcie osoby zatrzymane na przedniej lalki. Lalki nie mogą nawet przypominać nikogo w szczególności, a może po prostu głupi patrząc twarz. Niezależnie od tego, który jest wybrany typ lalki, wszystkie mają ten sam efekt.

Cholera Doll

Ten szczególny lalka może być domowej roboty. Następujące elementy są potrzebne do tego projektu:

 • Stare materialne skrawki
 • Farsz - poliestru lub bawełny
 • Stare przyciski do oczu
 • Nitki do włosów
 • Papier zrobić własny wzór

Narysuj wzór prosty kształt lalek na papierze. Grubsze ramiona, łatwiej będzie się szyć. Korzystaj z tego wzoru wyciąć dwa identyczne kawałki lalki z materiału odpadowego. Miejsca kawałki z zewnętrznymi naprzeciw siebie i uszyć razem, pozostawiając przestrzeń 1 cal na organizm przez otwór do farszu. Korzystanie z otwarcia, pociągnij lalkę podszewki i rzeczy. Ręcznie uszyć zamknięte otwarcia. Szyć na oczy i uszyć na kilka pasm przędzy do włosów.

Po zakończeniu lalki, lalki olewa wokół, gdy jesteś zły, gdy krzyczy: "Cholera, cholera, cholera!"

Rozerwać Nadziewane Lalkę

Czy kiedykolwiek chcą oderwać coś na strzępy, ale po prostu nie mam nic pod ręką? Rozważmy odrywania od siebie wypchanego lalkę. Lalki te mogą być ukształtowane do każdej osoby, która powoduje złość. Na przykład, Sędzia, który sprawia, złe połączenia, w złym humorze z bossami, a nawet ex-kochanka. Głowa, ręce i nogi są przymocowane na rzep ułatwiając rozerwać (i umieścić z powrotem) przedmiot swojej złości.

Stres Lalki Voodoo wypchane

Prawdopodobnie jeden z najstarszych typów lalek do odbytu swój nacisk na to stare voodoo lub Hoodoo lalek. To można łatwo znaleźć na rynku w południowej części Stanów Zjednoczonych oraz w Internecie. Celem tych lalek jest służyć jako obiekt swojej złości. Mogą być ubrany jak osoby, z którą się nie podoba, sporządzony po, a nawet wykonane anatomicznie poprawny. Lalki te są zwykle szturchnął przez szpilkami w miejscach na ciele lalki, w którym chcesz rzeczywiste osoby skrzywdzić. Chociaż te lalki mogą nie mają rzeczywistego wpływu na osoby jesteś zły, to z pewnością stanowić niewielką miarą satysfakcji osobie wystający szpilki w lalkę.Następnym razem, gdy czujesz się trochę zestresowany, rozważyć zakup lub czyni jedną z tych lalek łagodzi stres. Oni pomogą Ci czuć się mniej zły, z osobą, która czyni swoje życie nieszczęśliwy, a może nawet dostać chichot z doświadczenia, co pozwala przejść obok złych uczuć. Poniższe stres lalek ulgi są dostępne w Internecie:

 • Boss Strangle Doll
 • Kurczak Anger Management
 • Mąż Choke Doll
 • Nowy Orlean Lalki Voodoo Authentica