grsail.com

koszula z pieniędzy

Koszula origami Pieniądze z remisem

Koszula origami Pieniądze z remisem


Dokonywanie pieniędzy koszulę origami z remisu to świetny sposób, aby dać pieniądze jako prezent. Ponieważ pieniądze origami wykonany jest w kształcie i wielkości standardowego rachunku, nie musisz kupować specjalnego papieru origami dla projektu.

Jak Złożyć koszuli z krawatem pieniądze origami

Istnieją dwa warianty koszuli origami pieniędzy. Możesz zrobić koszulę bez krawata pieniądze, które jest łatwiejsze z dwóch wzorów. Możesz ćwiczyć krotnie bez remisu przed próbą bardziej zaawansowany proces składania koszuli z krawatem.

Start z rachunku papieru. Każdy rodzaj pieniędzy zrobi. Mimo, że większość przykładów znajdą Państwo internetowych korzysta amerykańskie pieniądze, użytkownicy serwisu zauważyli, że byli oni w stanie pomyślnie zakończyć te same fałdy z wielu różnych rodzajów pieniądza.

 1. Trzymaj rachunek wzdłużnie tak, że jest dłuższa niż szersza.
 2. Wchodzisz w prawy górny róg, aż krawędź spełnia środek rachunku.
 3. Wchodzisz w lewy górny róg, aż krawędź spełnia inną krawędź rogu.
 4. Rozłożyć na szczyt rachunku tuż pod "trójkąta", utworzony z dwóch fałdów narożnych. To znów się będzie płaski wierzchołek rachunku.
 5. Wciśnij lewy i prawy narożniki odwróconego trójkąta w kierunku centrum, aby utworzyć małą klapkę w środku trójkąta. Spłaszczają szczyt tej klapy, aby utworzyć kształt krawata.
 6. Złożyć prawy górny narożnik w tak, że kryje się za nowo utworzonego remisu.
 7. Złożyć lewym górnym rogu jest tak, że kryje się za remis. Marszczyć "ramiona" na koszulce dobrze. W tym momencie będziesz miał ciało koszuli z krawatem stworzył i ramionach. Dno rachunku powinien być nadal luźne i otwarte.
 8. Włącz rachunek się tak, że szukasz na dole rachunek, ale, że remis jest nadal skierowana w górę.
 9. Wchodzisz na dno dół około pół szerokość palca wskazującego i marszczyć dobrze.
 10. Przerzuć rachunek wokół tak, że nadal pracują na dole, ale remis jest po drugiej stronie rachunku.
 11. Wchodzisz na rogach w tył po stronie, która nie ma remis. Złożyć je w taki sposób, aby rogi osiągnąć około ćwierć drodze. Będzie to stanowić punkty kołnierz.
 12. Odwróć z powrotem na drugą stronę i złożyć dolną połowę ku górze, tak aby dolna krawędź osiąga w połowie długości rachunku. W ten sposób wycofać boki dolnej połowy. Niech się wycofać i marszczyć dobrze. Będą one rękawy koszuli.
 13. Złożyć stary dolną krawędź powrót do nieco powyżej dolnej krawędzi nowego. W ten sposób tworzą kształt rombowy i tworzyć kołnierz na drugim końcu rachunku.
 14. Włącz koszulę, tak że można zobaczyć kołnierz.
 15. Odwróć górną część koszuli z krawatem w stronę kołnierza. Zobaczysz krawat przyjść na spotkanie kołnierz i rękawy z boku.
 16. Tuck część z krawatem pod kołnierz koszuli, aby zabezpieczyć krotnie.

Pieniądze Fold Wariacje

Faktura może być złożone w wielu różnych kształtach, oprócz pieniędzy w koszuli z krawatem origami. Zobacz następujące projekty do zabawy z bonów w portfelu:

 • Dollar Bill Origami
 • Pieniądze Lei Origami
 • Pieniądze Królik Origami

Jak szybko zarobić: sposoby na zarabianie pieniędzy

Jak szybko zarobić: sposoby na zarabianie pieniędzy

Czasem Twoje potrzeby finansowe przekroczyć gotówki. Jeśli potrzebujesz, aby zdobyć pieniądze szybko, jest wiele rzeczy, które możesz zrobić. Należy pamiętać, że trzeba będzie dokonać pewnych poświęceń i umieścić w trochę ciężkiej pracy, ale jeśli tych instrukcji można wywołać pewne fundusze. To pieniądz pomysłów będzie Ci zacząć. Mimo, że są to pomysły pomogą Ci szybko zdobyć pieniądze, pamiętaj, że należy również patrzeć długoterminowo, jak również. Oto jak to zrobić:

 1. Sprzedaj rzeczy. Najszybszy sposób na zebranie szybkiej gotówki jest sprzedać coś, co już posiadasz. Rozejrzyj się wokół domu dla elementów można łatwo gotówki w. Rozważ sprzedaży starych płyt CD i książek w księgarni używanych w danym obszarze. Lista dużych elementów na Craigslist lub eBay. Jeśli masz kilka elementów rozważyć sprzedaży stoczni.
 2. Odwrócić niektóre z oszczędności. Jeśli już planowania i budżetowania właściwie może masz jakieś oszczędności lub funduszu kryzysowego. Rozważ to najlepsze źródło szybkiej pieniędzy, jeśli masz fundusze dostępne. Jeśli nie, upewnij się, że można umieścić oszczędności w budżecie, tak szybko jak to możliwe.
 3. Zadzwoń w długach. Czy brakować w tym miesiącu, ponieważ pożyczył sto dolców znajomemu trzy miesiące temu? Być może są inni, którzy tam jesteś winien. Jeśli potrzebujesz, aby zdobyć pieniądze szybko, spróbuj wprowadzić jakichkolwiek wierzytelności Ciebie.
 4. Pracować dla niego. Kiedy trzeba zwiększyć swoje dochody musisz na to zapracować. Pobierz drugą pracę dostarczając pizzę lub detaliczną pracy, jeśli możesz. Spróbuj trasy papieru, kosić trawniki w Twojej okolicy lub zaoferować swoje usługi korepetycje. Spójrz na swojej gazety społeczności dla reklam chce i dostępnych miejsc pracy wieczorem.
 5. Pożycz w gotówkę lub kredyt. W niepewnych czasach finansowych chcesz uniknąć zwiększania długu, jeśli w ogóle możliwe. Jeśli możesz poczekać do wypłaty dla pieniędzy lub odwrócić pewne pieniądze na wydatki do swoich potrzeb, zrób to przed rozważyć zaciągnięcie pożyczki. W nagłych przypadkach rozważyć pożyczkę od rodziny lub wydatków na karcie kredytowej.
 6. Środki pieniężne w inwestycje. Jeśli masz krótkie płyt utrzymujące lub innych funduszy inwestycyjnych, które są płynne a następnie rozważyć zarabiają ich do szybkiej gotówki. Jednak to nie jest dobry pomysł, aby zarobić swój portfel akcji w trakcie dekoniunktury rynkowej, bo możesz stracić koszulę. Należy zrealizować tylko w inwestycji, jeśli są płynne, a jeśli nie można dostać gotówkę w inny sposób.

Te pieniądz pomysły oferuje coś dla każdego. Możesz być w stanie wymyślić dodatkowych pomysłów. Pierwsze pieniądze szybko może przytłaczająca, ale jeśli przyłożyć się i dostać się do pracy, będziesz w stanie to zrobić. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami i można dodać dodatkowe dochody do budżetu w ciągu kilku tygodni lub nawet kilka dni.

Oszczędzanie pieniędzy z Wielkiego Kryzysu

Oszczędzanie pieniędzy z Wielkiego Kryzysu


Użyj wskazówek oszczędzania pieniędzy z Wielkiego Kryzysu, aby pomóc żyć oszczędnie, gdy finanse są napięte. Wiele wniosków wyciągniętych z kryzysu zastosowanie dzisiaj, niezależnie od tego, czy kraj doświadcza recesji lub depresji.

Pięć porad Depresja-Era Oszczędność pieniędzy

Choć czasy się zmieniły od 1930 oszczędność był w modzie, idea oszczędzania pieniędzy nie ma. Ludzie wciąż potrzebują schronienia, żywności i odzieży, a chcesz trochę rozrywki w ich życiu. Ciężko pracować, aby zmniejszyć zadłużenie i umieścić niektóre z tych porad oszczędzania pieniędzy z Wielkiego Kryzysu w praktyce.

1. Oszczędności Shelter

Obudowa jest często największym kosztem, a co najważniejsze, na liście każdej osoby lub rodziny rachunków. Obejmuje to rachunki za wodę / kanalizacji, energii elektrycznej i ciepła, zbyt. Aby utrzymać koszty mieszkaniowe niskie, należy rozważyć wiele pokoleń w jednym domu. Nie tylko będzie dodatkowa osoba (y) przyczyni dochód rachunki, ale on lub ona może również być w stanie pomóc w pracach domowych i obowiązków opieki nad dziećmi. Ubiegać się o pomoc publiczną na opłacenie niektórych kosztów mieszkaniowych i użyteczności publicznej, w razie potrzeby.

Downsizing jest opcja, że ​​wiele osób przeszło w czasie Wielkiego Kryzysu. Zastanów się, do mniejszego mieszkania, jeśli rzadko są w domu lub nie stosować w każdym pomieszczeniu w domu. Jeśli jesteś właścicielem domu i mieć pokój do stracenia, wynajem górną lub dolną podłogę, a nawet umeblowany pokój, jest opcją. Należy wziąć pod uwagę wszelkie konsekwencje prawne i osobiste przed poddaniem tej opcji oszczędzania.

2. Żywność Oszczędności

Obok kosztów mieszkaniowych, jedzenie jest często jednym z największych wydatków w budżecie gospodarstwa domowego. Ludzie, którzy są właścicielami własnego domu okaże się, że sadzenie ogrodu z odpornych warzyw jest nagradzanie aktywności, i pyszne, zbyt. Handlować swoje żniwo z sąsiadami, aby uzyskać różnorodne pokarmy w swoim diet.If nie masz zielonego kciuka lub miejsce z ogrodem, następują listę tightwad spożywczy i niedrogich posiłków sprawiają łatwych. Up Zdjęcie na niepsujących pozycji na pokrycie cię, gdy budżet żywności zabraknie, ponieważ nie musisz się martwić o psucie żywności.

3. Odzież Oszczędności

Hand-me-upadki były powszechne w rodzinach, w czasie Wielkiego Kryzysu. Naprawić wszelkie złamane zamki, otwory poprawki i szyć przycisków na ubranie, aby kontynuować je na sobie. Dokonywanie sukienkę z workiem mąki brzmi dziwnie w tych czasach nowożytnych, ale zastanów się odzież zabaw dla dzieci z zasłony, a nawet obrusy, lub przełożenie zużyte dorosłych koszulę lub sukienkę do góry lub spodenki dla dziecka.

4. Rozrywka Oszczędności

Niewiele osób miało dostęp do pieniędzy ani kosztownych rozrywek w czasie Wielkiego Kryzysu, więc musieli tworzyć własne. Chociaż hayrides i tańce stodoła nie są już powszechne, idea wspólnoty zabawy to coś, co wciąż rezonuje z przyjaciółmi i rodziną dzisiaj.

Rozrywka jest kategoria w budżecie cięcia pierwsze, jeśli chodzi o oszczędności. Przecież większość rozrywki jest "chcę", a nie "potrzeba" do przeżycia. Spróbuj jednej z następujących pomysłów:

 • Grając w gry planszowe i układania puzzli
 • Zapraszanie przyjaciół, aby obejrzeć film w domu, a nie w teatrze
 • Hosting strony bloku sąsiedztwa
 • Planowanie kolację Potluck z przyjaciółmi i rodziną, zamiast pójść do restauracji z kuponami

5. Środki pieniężne Trumps kredytowe

Ludzie, którzy dorastali w czasie kryzysu może korzystać z różnych technik oszczędność pieniędzy, ale jest jedna rzecz, że zgadzają się na niemal powszechnie, zawsze używać gotówki, a nie kredytu na zakup towarów i usług. Umieszczanie elementów na kredyt, gdy nie ma pieniędzy w banku w celu pokrycia tego długu jest coś z czasów Wielkiego Kryzysu obywatele nie zrobi.

Doświadczeń

W czasie Wielkiego Kryzysu, barter za towary i usługi były powszechne, a ludzie nauczyli się, jak żyje poniżej swoich możliwości. Umieścić te wskazówki oszczędzania pieniędzy w praktyce i zacząć żyć skromnie dziś.

Koszt Tip sterowania: Pracownicy Nagrody dla oszczędzania pieniędzy Pomysły

Koszt Tip sterowania: Pracownicy Nagrody dla oszczędzania pieniędzy Pomysły
Kontrola wydatków jest ważnym problemem w wielu firmach, ale szuka sposobów na łatwiznę i "nie więcej za mniej", może być trudne. Jeśli jesteś zaangażowany w wysiłki zmierzające do znalezienia sposobów na ograniczenie wydatków powrotem zbędnych w organizacji, uważają sugeruje program, który objąłby zapewniając wymierne korzyści dla pracowników, którzy pojawią się pomysły na oszczędzanie pieniędzy, które zostaną przyjęte przez spółkę, a które faktycznie mają przynieść oszczędności finansowe.

Znaczące nagrody

Kluczem do sukcesu z tego typu programu spoczywa dokonywania nagrody znaczące. Jeden z moich przyjaciół pracował dla firmy medialnej, które realizowane tego typu program, a spółka wypłaciła pracownikom, których sugestie zostały zrealizowane w 50% zaoszczędzone w pierwszym roku po wdrożeniu. Jeśli byłeś pierwszy pracownik złożyć pojęcia, że ​​zapisany firmie 50 USD za miesiąc, masz 25 dolarów od niego. Jeśli zapisałeś firmie 1.000 dolarów za miesiąc, masz 500 dolarów. To wielka zachęta dla pracowników do poszukiwania kreatywnych sposobów oszczędzania i być aktywne w ich pitching - a firma wciąż wychodzi do przodu.

Znaczące korzyści

Istnieją znaczne korzyści z takiego podejścia do kosztów kontroli nad i poza oszczędności finansowych.

 • Kreatywne pomysły z nowej perspektywy - Pracownicy mogą być w stanie dostrzec możliwości, które ograniczą wydatki, że menedżerowie nie mogą myśleć, aby rozważyć, tylko dlatego, że nie może zobaczyć odpadów w niektórych obszarach, gdzie jest to oczywiste dla pracowników, lub dlatego, że byli hiper-koncentruje się na starając się obniżyć koszty długi czas.
 • Własność środków cięcia kosztów - Pracownicy są bardziej prawdopodobne, aby mieć poczucie własności środków kontroli wydatków, które są realizowane, jeśli są one zaangażowane w proces sugeruje działania, które mogą coś zmienić, niż gdyby tylko podążać mandatów przekazywanymi z górnej zarządzania bez pytania dla wejścia.
 • Poprawa morale pracowników - Podczas morale pracowników często cierpi, gdy realizowane są cięcia kosztów, może iść w górę, gdy kierownictwo jasno wynika, że ​​sugestie pracowniczych wyceniane są, chciał, a nawet może być nagrodzone.
 • Uczestnictwo od różnych ludzi - Choć niektórzy pracownicy są pełne sugestii dużo czasu, wiele z nich nie zawsze są w przygotowaniu pomysłów chyba że jest to wymagane. Pracownicy, którzy nie są wygodne oferując swoje zdanie, nie będąc do tego zachęcać mogą również dostroić się, gdy formalny program nagrodą jest wprowadzany.

Kontrola wydatków Win-Win

Jeśli podoba Ci się pomysł na znalezienie kreatywnych sposobów, aby zaoszczędzić pieniądze, a jednocześnie motywowania i nagradzania swoich pracowników, jest to świetny win-win (dla pracowników i firmy) strategii, aby spróbować. Jeśli masz doświadczenie z tego typu programu motywacyjnego dla pracowników, chciałbym usłyszeć od ciebie. Zostaw komentarz do dzielenia się swoimi doświadczeniami - inni czytelnicy z pewnością skorzystać z widząc, co masz do powiedzenia!

Disney World Oszczędzanie pieniędzy

Disney World Oszczędzanie pieniędzy
Wakacje w Disney może opróżnić portfel.

Disney World wakacje to najlepszy park rozrywki wypoczynek dla wielu rodzin, ale spędzeniu kilku dni zwiedzania tego Florida Fantasy Land może poważnie rozciągnąć najbardziej hojny budżet wakacje - na szczęście, istnieje wiele Disney World oszczędzania pieniędzy porad, które mogą pomóc.

Podstawowe Disney World Oszczędzanie pieniędzy

Każda rodzina ma inne problemy finansowe i nawyków oszczędnościowych dla swoich wakacji Disney World. Chociaż nie każda wskazówka będzie miała zastosowanie do każdego podróżnika, te wskaźniki są doskonałym sposobem na obniżenie kosztów w tym magicznym wypad.

Plany podróży

Tworzenie planów podróży oszczędnych jest jednym z najlepszych sposobów, aby zaoszczędzić na wakacje Disney World. Stawki lotnicze stale rośnie, ale w rezerwacji biletów z dużym wyprzedzeniem gospodarki można zaoszczędzić $ 100 lub więcej przy kosztach każdego biletu. Podróżni, którzy są elastyczne z planami i może rozważyć wiele lotnisk na wyjeździe może również być w stanie znaleźć lepsze oferty.

Gdy goście odwiedzić Disney World wpływa również na cenę. O ile ceny biletów nie ulegają zmianie, koszty są niższe w hotelu poza sezonem (wrzesień poprzez początku listopada, w połowie stycznia do końca marca, a od połowy maja do połowy czerwca). Goście, którzy mogą odwiedzić w tych wolniejszych czasów może również stwierdzić, że są one w stanie zatrzymać się na mniejszą liczbę dni, ponieważ linie są krótsze i mogą odwiedzić więcej atrakcji w krótszym okresie czasu.

W przypadku rezerwacji na wakacje do Disneylandu, to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy jest, aby dokładnie zastanowić się, jak zapłacić za bilety lotnicze, pokoje hotelowe, bilety na park i inne potrzeby. Podczas korzystania z gotówki to najtańszy sposób, jeśli podróżujący musi korzystać z karty kredytowej powinni wybrać jedną z najniższych opłat i najniższą stopę procentową więc ich wakacje nie podwójne lub potrójne w cenie, jak to jest opłacone.

Noclegi

Wybierając się na pobyt w oficjalnym ośrodku Disney World daje wiele korzyści, w tym niektórych rabatów i przywilejów wyłącznie dla gości, stawki mogą być znacznie bardziej stroma niż pobliskich nieruchomości nie Disneya. Istnieją setki hoteli w okolicy Orlando, z których wiele oferuje bezpłatny transfer do lokalnych parków rozrywki, które zaoszczędzą na opłatach parkingowych. Niektóre hotele są tak niskie, jak 50 dolarów za dobę i może zaoferować bezpłatne noclegi z dłuższy pobyt.

W tym samym czasie, ośrodek zajmuje pakiet Disney może być atrakcyjna. Przed odrzuceniem oficjalny ośrodek jako zbyt drogie, podróżujący powinni rozważyć wszystkie zalety pakietu. Jeśli będą one skorzystać z większości lub wszystkich oferowanych udogodnień, może to być ogólnie lepsze rozwiązanie niż zakup niezależne pokoje i pojedyncze bilety.

Inną opcją dla większych rodzin i grup jest wynajem domów lub mieszkanie na wakacje. Gdy podzielone pomiędzy kilku portfeli, te większe możliwości są często najbardziej ekonomiczne ze wszystkich.

Bilety Park

Bilety Park to najistotniejszy koszt parku rozrywki wakacje, ale istnieje wiele Disney World oszczędzania pieniędzy porad, które pomogą złagodzić ten nakładów finansowych. Znajdź najtańsze bilety Disney od sprzedawców internetowych, marketingu, promocji lub sprzedaży grupowych, lub zdecydować się na parku leja i innymi ofertami biletów połączenie, które skutkują niższym kursem wstępu. Karnety sezonowe są inną opcję i oferować również inne korzyści, takie jak gastronomicznych i towarów zniżki.

Jadalnia

Jest to łatwe do pracy na apetyt podczas zwiedzania Disney World, ale wysoka cena może psuć najlepszy posiłek. Aby zaoszczędzić pieniądze podczas kolacji styl Disney:

 • Posiłki Share podzielić hojne porcje.
 • Zdecydować się jeść na zewnątrz parku.
 • Przynieś małe smakołyki do parku, aby uniknąć kosztownych podjadania impulsową.
 • Unikać wielokrotnego napełniania kubków z pamiątkami - odzyskania dodatkowe koszty początkowe, puchar będzie musiał być uzupełniony dziesiątki razy.
 • Przynieś butelkę napoju indywidualnych służąc miksów uniknąć zakupu sody.
 • Ciesz posiłki w restauracji w porze lunchu, aby skorzystać z niższych cen menu.
 • Uniknąć płacenia dodatkowo za posiłki znaków - istnieje wiele darmowych możliwości, aby zobaczyć i spotkać popularne postacie Disneya.

Sklep z pamiątkami

Nie urlop jest kompletna bez pamiątek, ale ceny wewnątrz bramy Disneya mogą być wysokie. Zamiast kupować podstawowe pamiątki w parku, odwiedzić lokalne centra handlowe i centra typu outlet dla zdyskontowanych towarów, takich jak Breloki, czapki, koszulki, zabawki, pocztówki, oraz inne wspaniałe pamiątki. Ceny mogą być nawet o 75 procent niższe niż w identycznych lub podobnych towarów w sklepach parku prezent.

Dodatki

Nawet najmniejsze Disney World oszczędzania pieniędzy wskazówki mogą pomóc parku goście uniknięcie zbyt wiele wydatków na nieprzewidziane koszty.

 • Pamiętaj, aby spakować mnóstwo filmów, baterie, aspiryna, krem ​​do opalania i inne potrzeby, aby uniknąć zawyżone ceny na park i ośrodek.
 • Przynieś wózek zamiast płacenia wynająć jeden w razie potrzeby.
 • Plan wizyty z ostatnich przewodnika pożyczone z biblioteki za darmo, więc nic nie jest nieodebranych lub zapomniane.
 • Użyj filmy parku Disney World na mapę lub dowiedzieć się o parku i plan ekonomiczny trasę.
 • Użyj darmowego transportu - promy do parku, jednoszynowe, promy - w celu uniknięcia dodatkowych opłat drogowych i parkingowych.

Zapisywanie Nie Poświęcając

Kluczem do prawidłowego pomocą Disneylandu wskazówki oszczędność pieniędzy jest, aby zaoszczędzić pieniądze na wielkie wakacje, nie rezygnować fantazje wakacji na grubszy portfel. Staranne planowanie rodziny może pomóc każdemu wykorzystać wspaniałe oferty nie brakuje doświadczenia, które pozwoli Disneylandu magiczne miejsce w ich pamięci.

Oszczędzanie pieniędzy Porady 12 Johna Rockefellera

John Davidson Rockefeller jest pierwszym w historii miliarderem dolara, więc ma to sens, aby słuchać jego słów. Poniżej można zobaczyć kilka cennych wskazówek od legendarnego biznesmena.

Oszczędzanie pieniędzy Porady 12 Johna Rockefellera

 1. Mniej pracy dla kogoś innego. Mniej pracujesz dla siebie, gorzej żyć. Taka praca jest związana ze słowem "niewolnictwa"!
 2. Oszczędzaj pieniądze. Spójrz, gdzie można kupić wyroby tańsze lub hurtowego. Zaplanuj listę zakupów z wyprzedzeniem i kupić tylko to, co znajduje się na liście.
 3. Jeśli masz trochę pieniędzy, konieczne jest rozpoczęcie działalności gospodarczej. Jeśli nie ma pieniędzy na wszystkich, konieczne jest natychmiastowe rozpoczęcie działalności gospodarczej! Właśnie teraz!
 4. Droga do wielkiego bogactwa leży tylko przez pasywnego dochodu! Jest to dochód, który przychodzi do ciebie, niezależnie od wysiłków. Utwórz źródło dochodu pasywnego i żyć dla zabawy! Dochód pasywny jest dochód z inwestycji, które powinny zostać zwrócone; nie powinny wymagać inwestowania więcej pieniędzy w kółko ją utrzymać. Na przykład, jeżeli używany jest tylko samochód do prostego transportu, to nie przynoszą dochód pasywny. Ale jeśli zakup samochodu i używać go do zarabiania pieniędzy, a następnie samochód będzie generować dochód pasywny.
 5. Pomyśl o tym, jak zarabiać minimum 50.000 dolarów miesięcznie. Możesz zarobić więcej. Nie masz uprawnień, aby zarabiać mniej! Ta liczba jest polecany przez Rockefellera, ze względu na fakt, że najbogatsi ludzie w naszym świecie spędzić nie więcej niż 50.000 dolarów miesięcznie.
 6. Pieniądze przychodzą do Ciebie za pośrednictwem innych ludzi. Porozmawiaj! Unsociable ludzie rzadko stać się bogatym.
 7. Słabe otoczenie prawie zawsze ciągnie cię w biedzie. Nawet bardzo bogaci ludzie zawsze mają swoje rodziny, przyjaciół i innych petentów. Jeśli nie ich pozbyć profesjonalnie, będą szybko cię okraść z pieniędzy, cele i marzenia. Jeśli nadal jesteś biedny, to jest prawdopodobne, że ludzie wokół po prostu nie podoba, nie szanują, a niektóre nawet nienawidzą bogatych ludzi. Musisz zawsze sobie z optymistów i Zwycięzców. To prawda, że ​​są pisane z dużej litery -
 8. Optymiści i zwycięzców!
 9. Ubóstwo występuje jeśli uniknąć odpowiedzialności. Nie znaleźć usprawiedliwienie dla siebie - dlaczego nie można rozpocząć osiągnięcie swoich celów?
 10. Marzenia są najważniejszą rzeczą w życiu! Udowodnij, że jesteś profesjonalistą i włączyć swoje marzenia do programu działalności; sobie z tego sprawy, aby uzyskać najlepsze wyniki! Każdy profesjonalnie zaprojektowany program musi zawierać wszystkie obliczenia, aby osiągnąć najbardziej kompletny pożądanego rezultatu. Tylko w ten sposób, że marzenia się spełniają!
 11. Pomoc ludziom bezinteresownie, z serca! Ale tylko tych, których chcesz pomóc. Daj 10% zysków na cele charytatywne.
 12. Tworzenie systemów biznesowych i korzystać z pieniędzy zarobiłeś.

Rodzic: Oszczędność pieniędzy Porady

Poskromienie spożywczy Gimmes

Po chodząc po przejściu w sklepie spożywczym z frustracji dziecka, łatwo zacząć ulegając "Gimmie, że" i "Gimmie tego." Bored dzieci mogą nosić Cię i sprawi, że nie tylko o coś na chwilę, milisekundy pokoju, ale wielu z nas nie może dać do gimmies bo to szczep na nasze portfele, więc oto kilka wskazówek, aby zmniejszyć "ja chce" w sklepie.

(1) Podobnie jak każdy dobry plan jedzenia, nie zabrać dzieci do domu głodny. Pytasz tylko o kłopoty. Jeśli wiesz, że masz zamiar być w sklepie, podczas posiłków lub przekąsek czasami przynieść przekąski. Jeśli kupisz je w sklepie, to sygnał, że "mogę dostać moje smakołyki, kiedy jestem tam" zamiast przywieźliśmy to i nie trzeba się dodatkowo. Staraj się unikać naptime oraz od ich marudzenie może być związane z potrzeby snu.

(2) Ustaw boundries. Przed udaniem się do sklepu, szkoły wyjaśnić do wieku dziecka i starszych, "Idziemy do sklepu dla ____, to jest to." Następnie trzymać się go! Jeśli dasz się raz, będą wiedzieć, że zrobisz to jeszcze raz, więc ciężko go i po prostu powiedzieć, że nie!

(3) Posiada listę. Wiem, że to brzmi nudno, ale o listę zakupów nie tylko przyspiesza czas na zakupy, więc coraz szybciej każdego domu, to trzyma cię z wędrówki po sklepie, domyślając się, co robisz i nie potrzebują. Utrzymuje on także koszty. Przejdź przez okólników do sklepu przed wyjazdem, jak również, aby sprawdzić, czy są promocje.

(4) Play "I Spy" lub "go znaleźć" gra. Powiedz dzieciom masz zamiar zagrać w sklepie i je ćwiczyć swoje kształty, kolory, matematyki, zdrowej żywności oraz wszelkie inne kreatywne rzeczy można myśleć. Daj im nagrody naklejek (zakup przed ręką) lub pastel dla każdej właściwej odpowiedzi (wnieść trochę im torebkę umieścić w lub będziesz zbierając kredki całym sklepie), albo rysunek buźkę na rękach. Utrzymuje je rozprasza i pomaga im nauczyć.

Idąc do sklepu może być stresujące i łatwiej bez dzieci, ale jeśli trzeba iść z dziećmi, te rzeczy powinny pomóc oswoić gimmes spożywczych.

Powodzenia!

Cena Rezerwuj

Śledzenie cen przedmiotów, które regularnie kupują w "książce cen". Zapisz regularną cenę i najlepszą cenę sprzedaży, że każdy supermarket ma tendencję do zaoferowania. Następnie, jeśli zobaczysz pozycję w sprzedaży, można sprawdzić swoją książkę, aby zobaczyć, czy rzeczywiście jest to dobry zakup. Nie daj się nabrać na zakup czegoś, co nie jest naprawdę sporo, a będziesz wiedzieć, kiedy jest dobry moment, aby zaopatrzyć się i zapisać.

Niedrogi Art Paper

Niedrogiego źródła czerpania papieru, skontaktuj się z lokalnym gazetę. Wiele gazet, aby zwoje końcowe pustego papieru dostępne za kilka dolarów lub nawet za darmo. Te szerokie, puste rolki papieru gazetowego są idealne dla sztuki i rzemiosła oraz domowe papier pakowy. Duża rolka zapewnia, że ​​zawsze będziesz miał papier na rękę.

Lekcje w oszczędność pieniędzy

Aby pomóc nauczyć dzieci, jak oszczędzać pieniądze i wydać mądrze, umieścić je za oszczędności kupony, a następnie po zakupy, dać im ilość pieniędzy, który został zapisany. To powinno zachęcić ich szukać mądrze, kupony, i pomóc poznać wartość znalezienia wiele.

Oszczędzanie na pieluchy

Dla większości dzieci, że tanie pieluchy magazyn marki działają dobrze w ciągu dnia, oszczędzając droższe markowe pieluchy do użytkowania w nocy. W ten sposób, pakiet droższe pieluchy potrwa cały miesiąc.

Koniec z marnowaniem żywności

W dowolnym momencie mieć małą ilość resztek jedzenia, po posiłku, takie jak kielich pełny grochu, niewielką ilość ryżu, ziemniaków, mięsa itp umieścić w pojemniku z tworzywa sztucznego i zamrozić. Zamiast rzucać jedzenie się, kontynuuj dodawanie do pojemnika, gdy masz resztki, które nie są wystarczająco duże, aby utrzymać na kolejny posiłek. Gdy pojemnik jest pełny, należy użyć resztki jako baza dla pikantne domowej zupy. To daje cały posiłek, który byś inaczej wyrzucony.

Okazja Hunter

Można znaleźć kilka świetnych okazji jeśli spojrzeć. Najpierw spojrzeć i zobaczyć, czy masz jakieś dzieci (lub w ogóle) sklepy przewozowe w Twojej okolicy. Można znaleźć kilka świetnych kupuje, a elementy są zwykle w doskonałym stanie. Można także zarobić trochę pieniędzy, kiedy dziecko wyrasta coś wnosząc go do sklepu. Gdy sprzedają je dostać część pieniędzy. Następnie, zajrzeć do sklepów dolara. Możesz dostać butelki, smoczki, skarpetki, łyżki itp. za dolara kawałek. Zobacz również poprzez stojaki odprawy i kupić z wyprzedzeniem. Old Navy and Baby Gap mają świetne ceny odprawy (można dostać oddziela za 3,99 dolarów lub mniej, w większości przypadków) po prostu trzeba obejrzeć.

Dobry do ostatniej kropli

Gdy nie można już dostać coś z plastikowej rury squeeze, przeciąć rurkę otwarte, aby uzyskać bardziej. Odetnij oba końce, a następnie wyciąć pola. Umieść to, co zostało w plastikowym pojemniku, i nagle nie ma już potrzeby, aby wybrać się na zakupy na więcej!

Dress-Up for Less

Wszystkie dzieci uwielbiają grać dress-up, ale koszt specjalności ubierać ubrania mogą być bardzo drogie. Zamiast zakupy w sklepach z zabawkami, spróbuj sklepach oszczędności, a możesz być mile zaskoczony, wspaniałych skarbów można znaleźć.

Oddam za darmo

Upominki są ulubionym dla wszystkich. Można znaleźć wiele gratisy do domu, siebie i dzieci. Można znaleźć mnóstwo takich miejsc w sieci.

Karty postaci

Aby zaoszczędzić na zestawów arkuszy dzieci, kupić zwykłe arkusze i kupić ulubioną postać poszewki dzieci "(Mała Syrenka, 101 Dalmations, itp). Plain arkusze są znacznie tańsze i łatwo można zmienić wygląd, gdy dzieci ulubione zmiany.

Zasada 7-1-1

Z gospodarka mocno i ludzie nadal odzyskiwania lub z pracy, jest to niezbędne, aby uczyć dzieci dobrego zarządzania pieniędzmi. Problem jest, jeśli rodzice nie wiedzą, to, jak uczyć dzieci?

Start z tej prostej zasady: 7-1-1.

Jeśli dziecko (lub) chce kupić coś z ich pieniędzy, mają im czekać do 7 dni. W tym czasie, aby je wymyślić 1 alterntive do pozycji (tańsze marki lub zabawki lub oszczędzania na coś innego).

Następnie poproś jedną osobę (lub innych dorosłych dzieci, która złożyła podobny zakup).

Należy zatrzymać dużo kupowaniem impulsywnym zarówno dla rodziców i dzieci.

Wydaje się to proste, ale niektóre z najbardziej skutecznych metod są.

Zapisz się na Pasta do zębów

Jeśli dzieci wycisnąć za dużo pasty do zębów na ich szczoteczką, zostawiając bałagan w łazience i marnowania pasty do zębów, spróbuj to świetny sposób, aby ograniczyć mogą wycisnąć. Zamocować narzędzie placek dekoracji na końcu rury. Wybierz jedną z małym otworem, a dzieci będą zachwycone, gdy projekt to sprawia, Squirting, i nie będzie takiej ilości pasty do zębów.

Gastronomia w sprawie budżetu

Podczas jedzenia w restauracji, to zwykle znacznie tańsze mieć dzieci podzielone części dorosłych, niż kupić posiłek dla dzieci. Można przegapić "wolnego" zabawki, ale nie daj się zwieść, to płaciliśmy za niego!

Homemade Woda butelkowana

Zamiast kupowania drogiego wodę mineralną dla wygody, po prostu zapisać wielokrotnego szczelnego zamykania butelek pop i wypełnić je z własnej wody. Jeśli wolisz filtruje wodę, korzystać z pieniędzy można zaoszczędzić kupić filtr do domu i zabrać ze sobą do domu filtrowanej wody.

Akcesoria dla niemowląt

Aby zaoszczędzić pieniądze na przedmioty do pielęgnacji niemowląt, można zastąpić skrobię kukurydzianą w proszku dla niemowląt. To jest trzy razy absorbent i bardzo czyste. Ponadto, olej mineralny może być stosowany zamiast oleju dla niemowląt, gdyż zawiera tylko olej dziecko oleju mineralnego z dodatkiem zapachu.

Spędzając Mniej

Zakupy w ogromnym Super sklepie, który prowadzi duże przesyłki masowe może wydawać się dużym, ale ludzie spędzają dużo więcej, niż planował, gdy zakupy w tych sklepach. Jeśli trzymać się mniejsze sklepy, ceny są często jako dobre lub tańsze, i nie są skłonni do kupowania rzeczy, których nie potrzebujesz, takich jak ubrania, jedzenie dla smakoszy pyszne szuka dużych ilościach lub przedmiotów, które kończą się rzucanie od hotelu.

Oszczędność pieniędzy na ubrania dla dzieci

Jessica W

Dzieci wyrastają ich ubrania szybko, więc jest to dobry pomysł, aby spróbować i zaoszczędzić pieniądze na zakup ubrania dla dzieci, kiedy tylko możesz. Z tych prostych wskazówek, to będzie bardzo łatwo zaoszczędzić na ubrania dla dzieci, dzięki czemu można wydać na inne rzeczy, zabawy dla swojej rodziny!

Sprawdź sklepy odsprzedaży dla Super okazje. Sklepy Niektóre specjalne dzieci odsprzedaży nosić nazwę marki tylko ubrania, które jest jak nowy, a czasami można nawet znaleźć nową odzież, która nigdy nie była noszona za ułamek tego, co pozycje kosztować w sklepach detalicznych.

Sprzedam poza sezonem. Na koniec każdego sezonu, sklepy umieścić niesprzedane ubrania w szafach odprawy dla maksymalnie 90 procent off. Oczywiście, dziecko może nie być w stanie nosić elementy aż do następnego roku, więc trzeba będzie planować i kupić odpowiedni większy rozmiar, ale trochę planowania i cierpliwości można zaoszczędzić setki dolarów rocznie na ubrania dla dzieci.

Zamień się z przyjaciółmi i rodziną. Jeśli wiesz, dzieci swoich przyjaciół, które są w tym samym wieku co ty lub starszych, zorganizować imprezę wymiany. Każda osoba przynosi lekko używane ubrania, które nie chcą lub nie potrzebują, a swap dla pozycji, które robią. Działa to w dorosłym ubrania, zbyt! To może być świetny sposób, aby zaoszczędzić pieniądze i pomóc sobie nawzajem. Każde ubranie, które nie mogą być zamienione następnie przewieziony do sklepu miłości, takie jak wartość firmy lub przekazane do schroniska lub kościoła, który świadczy usługi dla rodzin. To oszczędność pieniędzy, a może pomóc rodzinę, która go potrzebuje.

Tańsza alternatywa do arkuszy Włosów

Zamiast wydawać pieniądze na arkuszach suszarek, można stworzyć własną. W sprayem mieszanki jednej części zmiękczania tkanin i jedną część wody, a następnie potrząsnąć, aby wymieszać. Spray czystej, stary myjkę o pięć lub sześć razy i używać w suszarce, aby zapobiec czepiać statyczny. Możesz używać tej samej tkaniny w kółko.

Zapisz się na prezenty dla dzieci

Robiąc zakupy na prezenty urodzinowe, zakup wielokrotności dar, który jest odpowiedni dla chłopców i dziewcząt (bloki, lalki, zabawki do kąpieli, książek, itp) od wieku dziecka. Kup je wszystkie na raz i poproś kierownika o zniżkę. Owiń je na raz, a będziesz gotowy do stron. Dodać do karty na komputerze, aby zaoszczędzić jeszcze więcej.

Brytyjscy i włoscy Mężczyźni wydawać więcej pieniędzy na kosmetyki niż kobiet

Kto by pomyślał, że w Wielkiej Brytanii i we Włoszech, ludzie wydają więcej pieniędzy niż kobiety, aby wyglądać pięknie. Wyniki badań wykazały, że brytyjscy mężczyźni w wieku od 18 do 35 wydają średnio 14 euro za tydzień na kremów i kosmetyków do włosów, który jest 1 euro więcej niż kobiet.

Brytyjscy i włoscy Mężczyźni wydawać więcej pieniędzy na kosmetyki niż kobiet

Ponadto, jeden na pięciu mężczyzn we Włoszech i Wielkiej Brytanii regularnie korzysta balsam, a jeden na dwudziestu mężczyzn używa prostownicy.

Męskiej populacji Włoch spędza więcej niż 250 mln euro rocznie na produktach kosmetycznych. Według badań, Włosi spędzają mniej czasu na rozrywki i nie tylko w opiece nad ich wyglądem. Należy zauważyć, że przy wyborze kosmetyków, mężczyźni są bardziej niż kobiety kierować się zaleceniami ekspertów, na przykład, dermatologa, a nie zaleceniem sprzedającego.

Według włoskiego Stowarzyszenia Chirurgów kosmetycznych, mężczyźni stanowią 40% klientów spa kosmetolog. Poza tym, ludzie używają do siedmiu produktów do twarzy i ciała, a kobiety - do dziesięciu. Jak się czujesz, że twój mężczyzna używa kosmetyków?

Zakupy online: Oszczędność pieniędzy Porady

Użyj lub strać

Jeśli jest fantastyczna oferta / rabatu / kupon z niego korzystać jak najszybciej. Nigdy nie odkładaj tego na inny dzień, czy jest coś, co chcesz, możesz sobie pozwolić, i to bardzo dużo. Wiele sklepów oferuje kupony online z podanych daty ważności (zwłaszcza nowych stron internetowych) i stać się tak przytłoczony zleceń, że przyciągają one oferty bez uprzedzenia. Nie przegap, wykorzystuj albo strać.

DealCatcher.com

DealCatcher.com jest doskonałym miejscem do poszukiwania najbardziej aktualne oferty i kupony specjały do ​​czegokolwiek chcesz kupić online. Strona jest dobrze zorganizowane i można zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy. Sprawdź to teraz!

Ebates.com

Ebates.com jest firma rabat w Internecie, gdzie można zarobić nawet do 25% z powrotem za zakupy online.

Aby uzyskać rabat na zakup należy wykonać następujące kroki:
* Przejść do strony EBates na http://www.ebates.com
* Zalogować
* Link do sklepu kupujesz od
* Używać swój adres e-mail

Rabaty nadal naliczane do momentu można zarobić 5 dolarów wartości rabatów. W tym czasie będą przesyłać pocztą czeki rabat w miesiącu następującym po zakończeniu tego cyklu płatności. Płatności uruchomić kwartalne w lutym, maju, sierpniu i listopadzie.

Można również otrzymać dodatkowe zachęty oparte na działalności rabatowych poleconego za. Idź na swojej stronie internetowej dodatkowe informacje.

Coolsavings.com

Szukasz sposobów, aby uzyskać zniżki w sklepach online? Przed dokonaniem zakup sprawdź tę stronę za kupony / rabaty:

CoolSavings.com jest doskonałym źródłem kupony zarówno cegły online rzeczywistym i zaprawy sklepach. Te kupony / rabaty oferowane są na podstawie kodu pocztowego po rejestracji. Oferuje kupony do lokalnego sklepu spożywczego, sklepów, restauracji i innych lokalnych firm. Ponadto zapewnia kupony online do różnych sklepów internetowych. Witryna jest łatwa w nawigacji. Kupony nie wymagają pobrania 1-czasową ich oprogramowania do zarządzania kupon. Ta strona jest dobrze zarządzany i uaktualniana. To jest świetny do zakładki.

Spróbuj Wykorzystując Rewards programy

Czy chcesz możesz kupić online więcej, ale są hamowane przez ograniczony budżet? Jeśli masz trochę czasu na rękach, dlaczego nie umieścić go dobrze wykorzystać, uczestnicząc w programach nagrody. Istnieje wiele dostępnych programów, które nagroda klikając na sponsorów z talony do sklepów z ich listy wykupu. Kilka przykładów z tych programów są:

Fatshoe
Memolink
Milesource
MyPoints
S & H Greenpoints

Z jednego z tych programów, byłem w stanie zarobić wystarczająco dużo bony w całym ubiegłym roku na pokrycie kosztów formuły mojego syna. Jeśli rozumiesz zasad programu i uczestniczą często Twoje wysiłki zostaną nagrodzone.

Zarejestruj się w ulubionej Sklepów

Zawsze należy zarejestrować się w sklepach, które lubisz lub podejrzewa, że ​​zakupy w. Wiele razy jest "zarejestrowany członek" zwiększa Twoje szanse na rabaty i pierwszego zawiadomienia o sprzedaży.

Korzystanie z porównywarek

Czy polowanie na najlepszą ofertę na produkt? Czy jesteś zmęczony czasochłonnych poszukiwań w wielu miejscach? Możesz zaoszczędzić czas i pieniądze, wykorzystując jedną z wielu dostępnych porównywarek cen w Internecie.

http://www.bottomdollar.com
http://www.MySimon.com
http://www.PriceSCAN.com

Te strony zapewni Państwu cen poz dodatkowo niektóre będą także ważne informacje dotyczące szczegółów wysyłki ładunki, warunków żeglugowych, dostępności, a nawet całkowitej opłaty za Ciebie. Choć nic nie jest naprawdę niezawodny, normalnie można rozważyć te ceny dokładne na dzień robisz swoje wyszukiwanie. Jeśli zdecydujesz się na stronie, aby dokonać zakupu, należy pamiętać, aby sprawdzić cenę.

Przyjaciel pożyczanie pieniędzy dla Home Mortgage

Przyjaciel pożyczanie pieniędzy dla Home Mortgage


Przyjaciel pożyczanie pieniędzy na kredyt hipoteczny w domu może nie być dobry pomysł dla każdego. Jeśli rozważasz pożyczanie pieniędzy do znajomego, aby pomóc mu lub jej kupić dom, zachować kilka rzeczy na uwadze, przed podjęciem tej decyzji.

Przyjaciel pożyczanie pieniędzy przez hipoteką może otworzyć drzwi

Nie ma wątpliwości, że sytuacje biznesowe, takie jak te często nie dobrze wymieszać z przyjaźni i rodziny. W niektórych przypadkach, to doświadczenie może doprowadzić do szczepów na przyjaźni, zwłaszcza gdy jedna ze stron nie trzymać swój koniec umowy. Niemniej jednak, istnieją okoliczności, kiedy możesz się przedłużyć ten typ oferty do znajomego.

Możesz pomóc syn lub córka kupić swój pierwszy dom. Z drugiej strony, być może iść do osoby, dla członka rodziny, który nie jest w stanie utrzymać swoją sytuację finansową z powodu złych decyzji finansowych. W tym ostatnim przypadku, może być najlepiej powiedzieć nie.

W przypadku sytuacji, w której masz nadzieję na zakup domu dla ukochanej osoby i pozwalają im płacić z powrotem w czasie, to jest dobry pomysł, aby rozważyć sytuację dokładnie przed angażowania się.

 • Czy masz fundusze dostępne zapłacić za nieruchomość wprost? Jeśli nie, możesz wziąć na siebie odpowiedzialność finansową hipoteki domowego dla tego członka rodziny?
 • Czy możesz wytrzymać nie otrzymują zwrotu na pożyczonych środków? Jeśli istnieją przesłanki, które powstają i członek rodziny nie może zapłacić, będzie to stanowić zagrożenie dla sytuacji finansowej?
 • Czy stanowią prawnie wiążącą umowę, aby zapewnić spłatę według określonych warunkach? To może zabezpieczyć się finansowo w perspektywie długoterminowej.
 • Będzie naliczać odsetki za pożyczonych funduszy? Mogą być problemy podatkowe, jeśli nie nalicza odsetek.
 • Kto będzie właścicielem nieruchomości do momentu wypłaty salda w całości? Osoba ta musi posiadać prawo własności, które zawierać będzie konieczności ubezpieczenia na nieruchomości i jest odpowiedzialny za lokalizację w sumie.

Zadaj sobie te pytania, aby uzyskać dobre zrozumienie tego, co się stanie, jeśli pożyczyć te pieniądze na kogoś. Bez względu na to, kim są, to trzeba rozważyć dobrobyt swojej rodziny finansowo.

Tworzą umowy

Jednym z najlepszych tras do podjęcia jest stworzenie prawnie wiążący kontrakt, zanim pożyczysz pieniądze rodzinie i znajomym o kredyt hipoteczny domu. Można to zrobić przez pełnomocnika. Inną opcją jest użycie trzeciego organizacji partyjnej, który będzie obserwował transakcji dla Ciebie. Organizacja pomaga skonfigurować prawnie wiążącą umowę za opłatą, a następnie co miesiąc będzie upewnić się, że fundusze są zbierane od odbiorcy i są wypłacane na czas. Ten typ układu strony trzeciej pozwala kogoś do zarządzania długu.

Alarmowanie Kredytodawcy

Przyjaciel pożyczanie pieniędzy na hipoteczne zaliczki jest inny sposób wielu ludzi pomóc swoich bliskich. Jednak ważne jest, że tego typu pożyczki jest udokumentowane i podane do wiadomości kredytodawcy hipotecznego. W sytuacjach, w których fundusze są utalentowani, co oznacza, że ​​nie są zwracane, ważne jest, że pożyczkodawca zatwierdzić taki scenariusz. W większości sytuacji, kredytodawców hipotecznych zaakceptuje obdarzony zaliczek z bliskich członków rodziny, a nie odległe członków rodziny lub przyjaciół. Mogą sądzić, że dalsza rodzina i przyjaciele są bardziej skłonne do rozważenia środków zabezpieczonych pożyczek.

W sytuacji, gdy środki zostaną wypożyczony do nabywcy domu, to też musi być odpowiednio udokumentowane z kredytodawcą. W tej sytuacji, kredytodawca będzie mieć pewność, że pożyczone środki te zostały uwzględnione w wartości domu przed wyrażeniem zgody na sytuację.

Zapytaj o wszelkich postanowień kredytodawców na pożyczanie środków na spłatę kredytów mieszkaniowych lub zaliczek. Ten prosty kredytu może prowadzić do powikłań z kredytodawcami w niektórych sytuacjach.

Kwota pieniędzy Wykonane przez absolwentów szkół wyższych

Kwota pieniędzy Wykonane przez absolwentów szkół wyższych


Ilość pieniędzy przez absolwentów różni się znacznie od branży, a nawet od firmy do firmy. Czasami, absolwentów niektórych szkół wyższych płac może żądać, a najwyższy poziom stopnia, że ​​absolwent otrzymał mogą również wpływać ile on lub ona czyni. Oczywiście, ważne jest również, aby pamiętać, że pensje są zwykle znacznie zaczynające niższe niż bardziej doświadczonych pracowników, niezależnie od wykształcenia.

Kwota pieniędzy Wykonane przez absolwentów szkół wyższych

To jasne, że średnio, pieniądze na studia jest opłacalne, ponieważ absolwenci uczelni zrobić dużo więcej niż nie-absolwentów. Jednak to, co na temat różnic płacowych wśród absolwentów w różnych branżach i zawodach? Absolwentka pensji począwszy zależy od wielu czynników.

Stopień

Czy masz dyplom wyższej uczelni, studia licencjackie, studia MBA, lub doktorat? Ogólnie rzecz biorąc, więcej edukacji masz (i więcej czesnego zapłacił), więcej będzie można zarobić.

Szkoła

Jeśli poszedł do Harvard Law, może domagać się można dużo większe wynagrodzenie wyjścia, niż gdybyś uczęszczał do szkoły prawniczej z bardzo małym rozpoznawalność. Program Harvardu znany jest przygotowanie absolwentów dobrze, a pracodawcy są skłonni zapłacić proporcjonalnie do jego dobrego imienia. Możesz nauczyli wielu z tych samych rzeczy w każdej innej szkole, ale nie musi być oferowane takie samo wynagrodzenie z tego powodu. Lokalizacja swojej szkoły może również wpływać, ile można zarabiać po przejściu.

Przemysł

Kwota pieniędzy Wykonane przez absolwentów szkół wyższych

Branża, w której działa odgrywa ogromną rolę w jak dużo pieniędzy można dokonać. W kwietniu 2010 roku, na przykład, narzędzia poszukiwania pracy Simply Hired poinformował, że średnia pensja wyjścia dla sekretarki jest 33.000 dolarów, podczas gdy średnia płaca wyjścia do specjalisty informacji, technologii jest dwa razy, że na 66.000 dolarów. Obie mają wyższe wykształcenie i zużyte podobne ilości czasu na ich wykształcenie, ale ich wybrane kierunki studiów w dużym stopniu wpływ na ich wynagrodzenie. Praca w naukach ogół płacą najlepiej, a miejsca pracy w branżach związanych ze sztuką może zwrócić się najgorszego.

Praca

Nawet w obrębie danej branży, ilość pieniędzy przez absolwentów szkół wyższych mogą być bardzo różne. Absolwent, który nie ma żadnego stażu lub na stanowisku pracy doświadczenie może być zatrudniony jako asystent na nieco ponad płacy minimalnej, a absolwent ze stażu w ramach swojego pasa i jakąś pozycję negocjacyjną może wylądować na bardziej prestiżowe stanowisko i zapłaty znacznie więcej. Dwa absolwentów z tego samego tytułu pracy lub tej samej pozycji mogą być również wypłacane różne kwoty w zależności od miejsca pracy.

Lokalizacja

Praca w dużych miastach na ogół żądają wyższych płac niż te w małych miejscowościach, bo czynsz i pobytu są zwykle wyższe w miastach. Jest też większa konkurencja i większe zapotrzebowanie na miejsca pracy na miasto, więc ich skala wynagrodzenie jest bardziej konkurencyjny.

Płeć

Niestety, często różnica wynagrodzeń wyjściowych mężczyzn i kobiet, nawet jeśli mają taką samą ilość doświadczenia i tego samego stopnia z tej samej szkoły.

Sieci

Absolwent, który podejmuje próbę połączenia zawodowych jak najszybciej tworzyć sieci i prawdopodobnie będzie mieć lepszy dostęp do wyższych płatnych miejsc pracy, a znaleźć je łatwiej dostać. Networking jest ważniejsze w niektórych branżach, niż innych, ale prawie zawsze kontakty pracy zapewniają przewagę i znaczący wpływ w negocjacjach dobre wynagrodzenie.

Ambicja

Ambicja odgrywa dużą rolę w jak bardzo absolwent zarobi. To nie może wpływać wynagrodzenie począwszy tak samo jak kilka innych czynników, ale pracownik z dużym amibition i pasji ma potencjał, aby być szybko awansował i zarobić możliwość wziąć na siebie większą odpowiedzialność i zebrać jeszcze więcej pieniędzy jak on spędza więcej Czas w branży.

Inne czynniki

Trudno nazwać każdy czynnik, który wpływa na ilość pieniędzy, wykonane przez absolwentów szkół wyższych, ponieważ istnieje tak wiele. Istnieją wyjątki od każdej reguły i tendencji, ale ogólnie, dane potwierdzają pojęcia, że ​​absolwenci w branżach związanych z matematyki i nauki w-zarobić najwięcej, i absolwenci, którzy udają się do zarabiania wyższe stopnie mogą spodziewać się większych zarobków wyjściowe i więcej zysku ogólna kariery ,

Ubezpieczenie zdrowotne Teraz bez pieniędzy w dół

Ubezpieczenie zdrowotne Teraz bez pieniędzy w dół

Dla większości ludzi, uzyskania niedrogi sposób na opłacenie kosztów leczenia jest bardzo ważne, dlatego ubezpieczenie zdrowotne teraz nie ma pieniędzy w dół jest jednym z najlepszych opcji - czy może się on znajdować.

Pobierz Ubezpieczenia Zdrowotnego Teraz bez pieniędzy w dół

Niestety, kiedy można kupić niemal każdą polisę przez prywatną firmę, musisz płacić składki na pierwszy miesiąc, zanim będzie można być pokryte. Koszt ubezpieczenia zdrowotnego jest na tyle, aby podjąć decyzję, że wiele osób po prostu nie może sobie pozwolić na ubezpieczenie na wszystkich. Co gorsza, koszt ubezpieczenia zdrowotnego stale rośnie, co niedrogie ubezpieczenie zdrowotne coś, co wielu uważa jest poza zasięgiem. Jednakże, jeśli jesteś gotów zrobić kilka badań, istnieje wiele zasobów, które mogą pomóc Ci znaleźć ubezpieczenie zdrowotne, które nie wymaga żadnych pieniędzy w dół.

Grupa Ubezpieczenia Zdrowotnego

Jednym z najlepszych sposobów, aby uzyskać ubezpieczenie zdrowotne teraz nie ma pieniędzy w dół jest przez pracodawcę. Jeśli pracodawca oferuje ubezpieczenia, w zależności od warunków ich oferty, można potencjalnie uzyskać ubezpieczenie zdrowotne bez pieniędzy w dół, rejestrując się podczas otwartego dostępu lub gdy dopiero zaczyna nową pracę.

Jest wielu ludzi, którzy stwierdzają, że ubezpieczenie zdrowotne grupa jest preferowaną metodą uzyskania ubezpieczenia zdrowotnego dla siebie i swoich rodzin. Jest to jeden z niewielu sposobów, że można rzeczywiście uzyskać ubezpieczenie zdrowotne, nie płacąc żadnych pieniędzy z góry. Pracodawca, w wielu przypadkach, zapłaci koszty premii i wszelkich innych opłat, które mogą być związane z ustanowieniem ubezpieczenia zdrowotnego.

Po wybraniu celu uzyskania ubezpieczenia zdrowotnego przez pracodawcę, będą po prostu płacić za ubezpieczenia na okres. Zazwyczaj opłaty na ubezpieczenie zdrowotne są pobierane z pensji na podstawie przed opodatkowaniem, która również przyczynia się do zmniejszenia ilości podatków będzie płacić. Jest to jeden z najlepszych sposobów uzyskania ubezpieczenia zdrowotnego, bez pieniędzy w dół.

Rządowe oparciu Opcje

Istnieją także programy rządowe oparte, które pozwalają uzyskać ubezpieczenie zdrowotne teraz nie ma pieniędzy w dół. Istnieją dwa główne programy, które dostarczają tego typu usługi: Medicaid i Medicare.

 • Medicaid jest programem ubezpieczeń zdrowotnych, które są finansowane na poziomie zarówno stanowe i federalne. Jest ona zarezerwowana głównie dla tych, którzy są na niskie dochody. Istnieją pewne wymagania w celu być uznane za Medicaid, które różnią się od stanu. W większości przypadków trzeba wchodzić w pewnej kategorii dochodów lub mają chorobę kwalifikacyjnego. Każdy, niezależnie od wieku, który jest uprawniony może być objęte Medicaid.
 • Medicare jest, z drugiej strony, w szczególności dla tych, którzy są w wieku 65 lat lub starszych, lub są w wieku 65 lat i zostały otrzymania świadczeń z ubezpieczeń społecznych, przez co najmniej dwa lata. Istnieją różne części systemu Medicare, które obejmują części A, B, C i D. Część obejmuje kosztów szpitalnych, część B jest częścią ubezpieczenie medyczne Medicare część C jest opcją, która pozwala na otrzymywanie ubezpieczenie zdrowotne / usługi za pośrednictwem prywatnej firmy ubezpieczeń zdrowotnych, części D zapewnia recepty korzyści narkotyków. Ze względu na różne wymagania dla tych konkretnych programów rządowych, najlepiej jest skontaktować się z lokalnym wydziałem zdrowia Departamentu Usług Socjalnych, aby dowiedzieć się o kwalifikowalności.

Inne opcje dla bez pieniędzy w dół Ubezpieczeń Zdrowotnych

Są chwile, kiedy może trzeba zgłosić się do lekarza. Jeśli nie masz pieniędzy, aby zapłacić za służbę zdrowia w tej chwili, jest kilka opcji. Często ludzie pójdą na pogotowie w celu uzyskania leczenia dolegliwości, jeśli nie masz pieniędzy z góry. Pogotowie musi zobaczyć pacjentów, którzy przyjeżdżają się bez względu na to, co problem zdrowia jest. Pogotowie zazwyczaj zajmuje swoje dane osobowe i wysłać rachunek na adres, który jest dostępny.

Znalezienie ubezpieczenia zdrowotnego, bez pieniędzy w dół może być trudne, więc korzystając z dostępnych źródeł bez pieniędzy w dół opcji ubezpieczenia zdrowotnego jest zalecane.

Ile pieniędzy Czy mogę pożyczyć na zakup domu?

Ile pieniędzy Czy mogę pożyczyć na zakup domu?

Jeśli zastanawiasz się, "Ile pieniędzy mogę pożyczyć na zakup domu?" Należy pamiętać, że podczas gdy istnieją dziesiątki wskaźników, że kredytodawcy użyć do określenia, ile pieniędzy wnioskodawca jest uprawniony do kredytów hipotecznych, trzeba najpierw dowiedzieć się, ile masz z powodu każdego miesiąca.

Wskaźniki pożyczkodawcy

Każdy kredytodawca hipoteczny ma pewien dopuszczalny stosunek długu do dochodów, które muszą być spełnione, zanim aplikacja hipotecznego może być zatwierdzony. Stosunek ten jest w dodatku do innych wytycznych kwalifikowalności określonymi przez kredytodawcę, w tym minimalny wynik kredytowej, ustanawiające wymagania płatności i innych wymogów określonych przez kredytodawcę. Wnioski hipoteczne zwykle nie są zatwierdzone wyłącznie w oparciu o ilość pieniędzy można sobie pozwolić płacić co miesiąc, chociaż czynnik ten jest z pewnością duża uwagę.

Co to jest wskaźnik zadłużenia do dochodu? Jest to kwota pieniędzy jesteś winien wierzycielom w stosunku do kwoty dochodu. Kredytodawców hipotecznych zazwyczaj bada miesięczny wskaźnik zadłużenia wnioskodawcy w stosunku do dochodów, biorąc pod uwagę kilka różnych rzeczy:

Dochód: Ile pieniędzy można dokonać w każdym miesiącu? Czy dochód zgodne, czy też się zmieniają? Czy masz inne źródła dochodów, w tym dochodów z odsetek, rent lub alimenty sądowych zamówić? Drugie miejsca pracy mogą lub nie mogą być uznane na podstawie tego, jak długo wnioskodawca pracuje drugą pracę.

Dłużne: Wielu kredytodawców hipotecznych nie będzie pewne kredyty ratalne pod uwagę, jeśli saldo pożyczki jest tak niskie, że to będzie opłaciło się całkowicie w ciągu kilku miesięcy. Długi, które zostaną uwzględnione w stosunku to karty kredytowe, kredyty samochodowe, kredyty sygnatur i innych kredytów hipotecznych, które nie będą wypłacone się z zakupem nowego domu.

Stosunek długu do dochodów, która jest wyższa niż 36 procent może przestać pożyczkodawcy od zatwierdzenia wniosku hipoteki, chyba że aplikacja posiada gwaranta jak Housing Administration (FHA Federalnej) lub Department of Veterans Affairs (VA).

Ile pieniędzy Czy mogę pożyczyć na zakup domu Gwarancjach Agencji z

Jeśli masz prawo do gwarancji kredytów hipotecznych z FHA lub VA może być w stanie znaleźć kredyt hipoteczny, pomimo wyższego wskaźnika zadłużenia do dochodów. Należy pamiętać, że ocena kredytowa będzie również wchodzą w grę, gdy próbuje dowiedzieć się, "Ile pieniędzy mogę pożyczyć na zakup domu?" Należy również pamiętać, że gwarancja kredytu z jednego z tych agencji nie gwarantuje zatwierdzenia pożyczki od pożyczkodawcy.

Poza Wskaźniki

Tylko dlatego, że kredytodawcy hipotecznego zatwierdza cię do pewnej kwoty pieniędzy, to nie znaczy, że będzie można wygodnie sobie pozwolić płatności miesięcznych. Zamiast wziąć pełną kwotę i przy założeniu, że nie będziesz miał obsługi miesięczny kredyt problem, spojrzeć na własne budżetu i dowiedzieć się, ile pieniędzy wiesz, że można wygodnie sobie pozwolić, biorąc pod uwagę inne koszty.

 • Można zarządzać ich zadłużenia miesięcznego?
 • Można płacić wszystkich narzędzi, dzięki czemu dodatkowy pokój dla wahań, takich jak ciepło w zimie i klimatyzacji w lecie?
 • Czy możesz sobie pozwolić, aby wpłacić pieniądze przeznaczone na niezbędne naprawy, a jednocześnie oddanie pieniędzy na konto oszczędnościowe?

Stretching miesięcznego budżetu niesamowite cienkie, w celu zapewnienia spłaty kredytu hipotecznego może być poważnym błędem finansowym. Musisz upewnić się, że masz pieniądze pozostały co miesiąc na oszczędności i innych wydatków. Pamiętaj: jeśli jesteś właścicielem domu, że jesteś odpowiedzialny za naprawy i utrzymanie, oraz z ograniczonym budżetem może okazać się trudne do zarządzania wszystkie swoje zobowiązania finansowe.

Ile pieniędzy jest potrzebne na emeryturę?

Ile pieniędzy jest potrzebne na emeryturę?


Jak można rozważyć przejście na emeryturę, można się zastanawiać, "Ile pieniędzy muszę przejść na emeryturę?" Jest to ważne pytanie, jak to pomoże Ci określić, ile lat trzeba pracować i ile odłożyć co roku stworzyć lokowania oszczędności.

Ile pieniędzy jest potrzebne na emeryturę?

Wiedząc, jak wiele, aby zapisać się do przejścia na emeryturę może być trudne. W przeszłości, emeryci mogli liczyć na korzyści, takich jak ZUS, renty lub emerytury, ale nie może być na tyle dzisiaj. Zamiast tego, wielu emerytów będzie plan na rysunek pieniądze z wcześniejszych inwestycji i oszczędności, takich jak portfel akcji lub 401K. Jednak trudno jest wiedzieć, jak daleko każdy dolar pójdzie w przyszłości, więc mają więcej niż wystarczająco dużo pieniędzy na kontach oszczędnościowych i lokat pomoże zapewnić swobodę finansową po przejściu na emeryturę.

Co jest potrzebne

Po przejściu na emeryturę, będziemy chcieli, aby mieć 80% swojego rocznego dochodu, aby wygodnie żyć. Według strony internetowej MSN pieniędzy, oznacza to, trzeba co roku zaoszczędzić 15% swojego dochodu na emeryturę. Ten dochód powinien iść do swoich oszczędności, wraz z własnych inwestycji.

Większość inwestorów polecają o łącznej lokowania oszczędności w wysokości jednego miliona dolarów lub więcej, aby wyciągnąć z, ale kwota ta zależy od stylu życia, wieku i gdzie masz zamiar przejść na emeryturę. Mimo, że ta wysoka kwota dolarów może wydawać się trudne, ze starannego planowania może się tam dostać. Rzeczy takie jak inwestycje w nieruchomości, akcje i obligacje wszystkim liczą się tej sumy. Plus, większość pracodawców oferuje plan oszczędności emerytalne, które mogą pomóc zaoszczędzić mądrze.

Wczesny start

Większość ludzi gdzieś na emeryturę w wieku 62 i 70, ale czas, aby pomyśleć o emeryturze jest teraz. Bez względu na wiek, planowaniu jest kluczowa. Ludzie w wieku 50 lat szczególnie trzeba się poważnie, jak wiek emerytalny przychodzi szybko. W tym czasie wiele osób się próbując żyć na mniej więcej pieniędzy i oddanie się co roku; Oszczędność wcześniej można rozpocząć, lepiej przygotowana będzie jak emerytalny zbliża.

Więcej zasobów

Oto kilka zasobów, które pomogą Ci zdecydować, co własne odpowiedzi osobowych na pytanie "Ile pieniędzy muszę przejść na emeryturę?" jest:

 • Skorzystaj z kalkulatora: Użyj tego kalkulatora z CNN Pieniądze oszacować, jak dobrze jesteś przygotowania. Możesz też spróbować prosty kalkulator emerytalny w Bankrate
 • Podejmowanie trafnych inwestycji: Porozmawiaj z doradcą finansowym o emeryturę. Miejsca takie jak Fidelity Investments lub Vanguard Group może dostarczyć wskazówek i pomocy, gdzie inwestować swoje pieniądze.
 • Ustaw cele emerytalne: Wyobraź sobie, co chcesz robić na emeryturze. Gdy znasz swoje cele dla podróży i wypoczynku, będziesz miał lepszy pomysł, ile trzeba. Zapoznaj się z AARP Emerytury Survival Guide, aby pomóc w podjęciu trafnych decyzji.
 • Oszacować korzyści: USA.gov WWW ma emeryturę prognozy opierają się na bieżących płatności, których można użyć, aby uzyskać dostęp do osobistych korzyści. Istnieją również środki w celu ustalenia płatności Social Security na emeryturę.

Planować

Czy masz kilka lub kilkadziesiąt lat, aby przejść aż do emerytury, o stałej skarbonkę będzie stanowić ogromną różnicę w swoim stylu życia. Planowanie z wyprzedzeniem, oszczędzając procent swoich dochodów, a co inteligentne inwestycje są warte wysiłku.

Zbiórki pieniędzy dla osób fizycznych

Zbiórki pieniędzy dla osób fizycznych


Zbiórki pieniędzy dla osób fizycznych są inspirujące przedsięwzięcie, zazwyczaj podejmowane z dobrych beztroskich intencji. Jednak może to być trudne do gromadzenia funduszy dla znajomego lub członka rodziny, niż jest pozyskać wsparcie dla ustalonej organizacji. Choć zadanie jest trudne, jeśli jesteś gotów, aby umieścić w niej czasu i wysiłku, istnieje wiele możliwości finansowania tam do rozważenia.

Obejmujące wszystkie Twoje Bazy

Być może bliski przyjaciel lub krewny ma poważną chorobę i nie jest w stanie opłacić rachunków medycznych, ze względu na brak ubezpieczenia, czy chcesz wesprzeć kogoś innego w swoim życiu, który zna kogoś, kto walczy. Przed przystąpieniem do rozpoczęcia zbiórki pieniędzy i zmobilizować wojska współczucia razem, obejmuje wszystkie podstawy, jeśli chodzi o opcje.

Po pierwsze i najważniejsze, sprawdzić się z pracownikiem socjalnym przypisanego przypadku złego człowieka. Nie mogą być środki finansowe, że nikt w swoim obozie był świadomy. Wiele organizacji non-profit sponsorować osoby, które nie mogą łatwo płacić swoje rachunki medyczne. Non-profit opieki zdrowotnej ma innej opcji. Porozmawiać z pielęgniarką lub lekarzem o tych specjalnych szpitalach, czy nie jest w obszarze, w którym leczenie byłoby tańsze lub, w niektórych przypadkach, bezpłatnie. Wreszcie, jeśli chory ma zostać przeniesiona z obszaru, zajrzeć do miejscowego domu Ronalda McDonalda na pokrycie kosztów podróży i zakwaterowania.

Gdy Fundraising jest konieczne

Jednym z najprostszych sposobów pozyskiwania pieniędzy jest prosić ludzi w społeczności dla darowizn. Gdy historia chorego lub kogoś, kto jest w dół i w jakikolwiek inny sposób jest przedstawiony taktownie i przejmująco, wiele osób czuje się zmuszony dać. Jednak ważne jest, aby poinformować ich, że darowizna w kierunku osoby, nie odpisać od podatku. Jesteś w żaden sposób organizacja non-profit, a jeśli nie są w jakiś sposób powiązana z jedną, która będzie bezpośrednio korzystać z fundraisingu, ludzie, którzy przeznaczają pieniądze muszą być świadomi, że będzie to prezent od serca, a nie być wychował się ponownie w czasie podatku. Można jednak rozważyć współpracę z non-profit, aby zdobyć środki na cześć osoby walczą ci są znani.

Zbiórki pieniędzy dla osób fizycznych

Po dokonaniu motywacje jasne i zostały zorganizowane zespół do gromadzenia funduszy na rzecz osoby fizycznej, następujące zbiórki pieniędzy może być bardzo skuteczne:

Napisz o pomoc

Jak wspomniano poprzednia, prosząc osoby prostego darowizny może być świetnym sposobem, aby zarobić trochę funduszy. Napisz list wyjaśniający sytuację i zawiera zdjęcia, jeśli to możliwe. Zrób to tak prawdziwe i szczere, jak jesteś w stanie, i rozprowadzać list do przyjaciół i rodziny. Możesz także zachęcić innych przynieść kilka liter do ich placówki, jak ktoś może być w stanie pomóc na poziomie korporacyjnym.

Specjalne Kolacja

Specjalna kolacja, takie jak spaghetti na kolację kościoła lub innej organizacji indywidualnego walczy jest związany z, może być skutecznym fundraiser. Wielu ludzi, wyjść na kolację, i nie ma powodu, dlaczego nie mogą cieszyć się wieczór z innymi członkami społeczności, posiłek dla dobra sprawy. Pamiętaj, aby zaplanować to kilka tygodni wcześniej, więc masz czas, aby w pełni wspierać ją i zdjąć smaczny posiłek ludzie będą chętnie korzystać.

Myjnia

To może wydawać się banalne, ale w ciepłe dni jest to jeden z najlepszych zbieraniu funduszy na całym. Z małą lub bez ponoszenia dodatkowych kosztów, (można pożyczyć wiadro i mydło od sąsiada), myjnia samochodowa może się odbyć w każdym biznesowej parkingu, który umożliwia takie zdarzenia. Zapytaj o datki zamiast pobierania opłaty, a będziesz zaskoczony, jak wiele można zarobić w ciągu jednego popołudnia.

Zbiórki pieniędzy dla osób fizycznych nie są wcale łatwe zadanie. Ale jeśli są napędzane przez swojego serca i naprawdę mają na celu coś zmienić w życiu kogoś mniej szczęścia, to sukces będzie cię znaleźć po drodze.

5 sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na zakupy

Brytyjscy naukowcy obliczyli, że kobiety raz w roku spędzają średnio ponad £ 3000 (4 dolary 673,7) na modne ubrania, a jednocześnie nosić tylko co najwyżej 30 procent ubrania, których są właścicielami. Czy to w ogóle warto wydawać tyle pieniędzy na sezonowe trendy, gdy kilka miesięcy później obecny najgorętsze kolekcja będzie z mody? Jednak zawsze można być modnym bez narażania swojego portfela i budżetu; wszystko co musisz zrobić, to wykonać jedną z następujących metod, aby zaoszczędzić pieniądze na zakup modnych ubrań.

5 sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na zakupy

Tylko gotówka

Należy unikać korzystania z karty kredytowej za zakupy bez względu na to, jak wygodne i atrakcyjne ta metoda płatności może się wydawać. Twój portfel powinien zawierać dokładnie ilość pieniędzy można wydać bez istotnego uszkodzenia budżetu.

Poza sezonem handlowym

Ludzie, którzy wiedzą, jak zaoszczędzić na ubrania zakupy nigdy nie będzie od razu udać się do sklepu po otrzymaniu nowej kolekcji. Jest to o wiele taniej kupić na sezon ubrania; na przykład, wiosenne i letnie modele powinny być zakupione w upadku, podczas jesiennych i zimowych ubrania - wiosną i latem.

Zalety Online

Najbardziej popularne marki odzieżowe i duże sieci handlowe posiadają własne strony internetowe. Są doskonałym źródłem o nadchodzących sprzedaży i promocji, które zapewnią Państwu doskonałe możliwości zakupu odzieży z dodatkowych zniżek. Co więcej, istnieją także strony internetowe, które zbierają informacje na temat sprzedaży i promocji w całej branży mody.

Kolor sztuczki

Każda kobieta, prędzej czy później trafia sytuacji gdzie ma "nic do noszenia", bez względu na to, że jej szafa jest przeciążony z ubrania i głowice do centrum handlowego kupić nowe ubrania. Obliczono, że średnio kobiety spędza 16 minut dziennie na wybranie jej ubrania, które dodaje się do roku spędzonego przed szafą przez całe życie. W celu uproszczenia procedury wyboru i zapobiec "nic do noszenia" sytuacji ważne jest organizowanie własnej garderoby. Sekretem jest bardzo POJEDYNCZY cała szafa może być rozmieszczone wokół jedną lub dwie grupy kolorów (kolory mogą się różnić). W ten sposób będziesz w stanie wybrać pasujące nowe ubrania według swojej kolorystyce i uniknąć modele, które są skazane na pozostanie zapomniana głęboko w szafie.

Inteligentne podejście do trendów

Niektóre trendy są oczywiście krótkotrwały i nie pozostanie w modzie na dłużej niż jeden sezon (przypominam spodnie harem, które udało się trzymać się z dwóch lub trzech sezonów letnich). W celu zapisania się na zakupy inteligentnych miłośników mody mody dają preferencje dla mniej ekstrawaganckich trendów i wydać pieniądze na wysokiej jakości ubrania, które wyglądają ostre i nowe znacznie dłużej.

Ile pieniędzy kobiety poświęcają na makijaż w życiu?

Brytyjczycy obliczyli, ile pieniędzy przeznaczyć na ich rodacy makijażu i pielęgnacji ciała w ciągu swojego życia. Nie było w sumie 2000 mieszkańców Albionu ankietowanych, a wyniki były imponujące.

Ile pieniędzy kobiety poświęcają na makijaż w życiu?

Przeciętny brytyjski kobieta spędza 18.000 funtów na makijażu i pielęgnacji skóry produktów. W tym przypadku, makijaż jest najbardziej znaczący wydatek (9,525.91 funtów, co odpowiada około 15400 dolarów), podczas pielęgnacji skóry kosztuje 8,523.97 funtów (około 13.800 dolarów).

Po pierwsze, kwota ta wydaje się szokujące. Aby być piękne, kobiety poświęcają kwoty stanowiącej równowartość kosztów dobrym samochodem. Ale naukowcy, którzy przeprowadzili ankietę, uważają, że liczba ta wynosi więcej niż skromne, ponieważ pieniądze są wydawane przez przeciętnego brytyjskiego kobiety przez okres 64,5 lat (od 18 do 82,5 roku życia).

W rzeczywistości, wynik nie wydaje się uderzające, jeśli wziąć jeden rok: kobiety muszą 279,41 funtów (450 dolarów) do makijażu oraz produkty do twarzy kosztować 131,95 funtów (213 dolarów). Produkty kosmetyczne obejmują makijaż krem ​​nawilżający, fundacji, tusz do rzęs, szminki i rumieniec. I produkty do twarzy to, tonery, środki czyszczące kremy do oczu i twarzy maski.

Co zrobić, aby Meal Bilety na zbiórkę pieniędzy?

Co zrobić, aby Meal Bilety na zbiórkę pieniędzy?

Próbujesz dowiedzieć się, jak zrobić posiłek dla biletów zbiórki pieniędzy? Istnieje kilka sposobów, aby to zrobić samemu i zaoszczędzić pieniądze przy jednoczesnym zachowaniu organizację imprezy zorganizowanej i płynnie.

Zbiórki Kolacja Wydarzenia

Impreza obiad fundraising może podnieść duże pieniądze dla organizacji. Jednak tego typu imprezy wymaga wiele pracy i organizacji planowania z wyprzedzeniem aby odnieść sukces. Podstawowe elementy planowania obejmują wysyłanie zaproszeń, tworząc bilet wstępu do zbiórki pieniędzy i włączenie innych elementów pozyskiwania funduszy do zdarzenia.

Zbiórki imprezy obiad może zawierać różne elementy, takie jak rozrywka i cichej aukcji. Sama kolacja może być sprawa sit-down lub może być bardziej swobodny impreza, gdzie goście mogą zjeść albo w lub na wynos jedzenie. Tak czy inaczej, jakiś rodzaj biletu posiłku będą musiały być tworzone tak, że zdarzenie może być prowadzony w sposób uporządkowany, a goście mogą być śledzone, jak zapłacić za posiłek.

Dzięki czemu posiłek Ticket

Planując imprezę kolacja zbieranie funduszy, można obniżyć koszty poprzez tworzenie bilet posiłek samodzielnie zamiast płacić z zewnętrznego źródła zrobi to za Ciebie. Proces jest prosty, jeśli masz program do edycji tekstu na komputerze, jak również niektóre podstawowe produkty.

Podstawowe informacje muszą być umieszczone na każdym bilecie posiłku. Wspólne szczegóły biletów to:

 • Nazwa imprezy
 • Data i czas
 • Miejsce imprezy
 • Mąka wybory
 • Wszelkie specjalne względy żywności
 • Cena biletu

Aby stworzyć bilet, należy użyć programu takiego jak Microsoft Word i wpisz swoje dane do dokumentu. Gdy dokument jest ustawiona z wszystkich informacji, wydrukować kopię, aby zobaczyć, jak to wygląda. Po masz go tak jak chcesz, możesz wykonywać kopie w biurze lub je dla Ciebie w lokalnym drukarek. Wybierz dokument, który jest wytrzymały, a w kolorach tematem imprezy. Jeśli impreza jest wspieranie świadomości raka piersi, bilety drukowane na różowy papier można dodać specjalne touch.

Do zbiórki pieniędzy, które mają posiłki, które mogą podjąć się, prosty bilet wskazujący wybór posiłków i że płaci się za to wszystko, czego potrzebujesz. Karteczka z zakupionego artykułu spożywczego mogą być tworzone i podał do każdego gościa, jak zapłacić za posiłek. Gdy element jest gotowy do odbioru, gość może obrócić go i odejść z ich posiłek.

Niektóre rodzaju imprez posiłków, takich jak smak testu zbiórkę pieniędzy, może wymagać więcej niż bilet na posiłek, który stwierdza, "przyznaje jeden". Bilet można albo kupić z wyprzedzeniem lub w drzwiach i wręczył po raz gościem wchodzi uroczystości.

Alternatywy biletów

Dla tych, którzy nie chcą korzystać bilet posiłek, jest kilka opcji. Należy rozważyć stworzenie listy gości i wyznaczające co każdy gość będzie o kolacji. Lista gości sama może również służyć jako bilet posiłku. Jeśli impreza jest tylko dla zaproszonych, lista gości może być użyty do sprawdzenia się nazwy jako goście. Dla tych, którzy zapłacili z góry zaznaczyć, że na liście gości, jak i tych, którzy będą płacić za drzwiami.

Jeśli jest tylko jedna opcja, to nie ma powodu, aby utworzyć specjalny bilet do wpisu lub wyboru posiłku. W przypadku, jeśli dając gościom wybór w zakresie tego, co jeść, można użyć naklejki miejsce karty do wyznaczenia zamówień. Jeśli korzystasz z tej funkcji, należy dołączyć naklejkę w konkretnym kolorze do każdego karcie miejsce do wyznaczenia wyboru posiłek. Na przykład za pomocą czerwonego na wołowiną i niebieskiego na danie z ryb. Pamiętaj, aby powiedzieć, co każdy z serwerów kolor oznacza to, że nie ma pomyłki przy wydawaniu posiłków.

Więcej Rozważania

Bony żywieniowe stosowane w przypadku pozyskiwania funduszy to świetny sposób, aby utrzymać imprezę zorganizowaną i goście karmione odpowiednio. Obiadowe można albo wysłane do każdego gościa z góry zdarzenia lub rozdawane do każdego gościa po przyjeździe. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z innych organizacji lokalnych, aby zobaczyć, co się najlepiej pracował dla ich przypadku kolacji. Pamiętaj, że nie ma ustalonej reguły na to, co bilet posiłek powinien wyglądać. Dostosować go do zdarzenia i wykorzystać to, co najlepsze dla konkretnych potrzeb danej organizacji.

Jak rozpocząć działalność gospodarczą bez pieniędzy

Jak rozpocząć działalność gospodarczą bez pieniędzy

Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej bez pieniędzy jest możliwe, jeśli są chętni, aby wywierać znaczną ilość wysiłku przy jednoczesnym wykorzystaniu istniejących zasobów. Z właściwego planu działania w miejscu, na pewno można osiągnąć cele biznesowe potrzebne do uzyskania długotrwałego sukcesu.

Możesz zacząć bez pieniędzy

Wiele osób, które sprytny pomysł na start-up często się zniechęca ze względu na brak funduszy. Nie ma powodu, aby dać się tak długo, jak jesteś w stanie zrobić kilka badań i znaleźć sposoby, aby uniknąć otwierania portfela.

Targowaniu

W drodze handlu wymiennego, możliwe jest, aby zabezpieczyć potrzeby, że będzie dostać w górę biznesowe i działa. W niektórych przypadkach, gdy druga strona w układzie barterowych przyczyni znaczną ilość pieniędzy lub pracy na przedsięwzięcia, ponieważ będą one czerpać ogromne korzyści z tego, co otrzymujemy w zamian. Przykłady targowaniu obejmują:

 • Darmowe usługi w zamian za copywriting usług web-design
 • Wolne powierzchnie biurowe w zamian za usługi konsultingowe
 • Darmowe usługi poligraficzne w zamian za usługi projektowania graficznego
 • Darmowa promocja w Internecie, w zamian za materiały szkoleniowe
 • Zniżki na podróż w zamian za usługi coachingu

Prowadzenia badań Free Online

Przeznaczyć trochę czasu, aby nabyć jak najwięcej wiedzy, jak to możliwe o twojej branży. Użyj najpopularniejszych wyszukiwarek na badania potencjalnych konkurentów, na rynku, w którym nadzieję sprzedać, i czy nie potrzebujesz licencji robić to, co robisz w danym stanie.

Jeśli będzie sprzedaż produktów lub usług, konieczne będzie także uzyskanie numeru identyfikacji podatkowej państwa. Możesz znaleźć wszystkie potrzebne informacje za pośrednictwem Internetu lub w lokalnej bibliotece bez żadnych kosztów. Czasu przeznaczając na badania dostarczą wiedzę potrzebną do uniemożliwić podejmowania bardzo kosztownych błędów w przyszłości.

Napisz biznes plan za pomocą darmowego oprogramowania

Biznes plan będzie dostarczać wskazówek do naśladowania początkowo iw przyszłości. Pamiętaj, aby korzystać z witryn, które oferują darmowe szablony do tworzenia i pisania biznes planu. Ponadto, Small Business Administration oferuje szkolenia krok po kroku bez żadnych kosztów na jak napisać biznes plan. To jest integralną częścią każdego biznesu rozruchu, ponieważ ustanawia cele i etapy trzymając Właściciel odpowiedzialność za wykonywanie działalności.

Inne informacje poprzez doradztwo bezpłatne usługi

US Small Business Administration oferuje bezpłatne doradztwo dla właścicieli firm, aby pomóc im zacząć i odnieść sukces. Wszystko co musisz zrobić, to odwiedzić jednego z ich biura, aby umówić się na spotkanie.

Bezpłatne mentoring jest cennym źródłem, ponieważ zapewnia właścicielowi szansę zdobycia wiedzy od innych, którzy byli w tym samym miejscu i powodzeniem prowadził małych przedsiębiorstw. Ta informacja może dać właścicielowi lepiej o tym, w jakim kierunku powinny iść w ich i typowych pułapek, aby uniknąć po drodze.

Zostań jedynym właścicielem, aby uniknąć opłat

Unikać wprowadzenia od początku. Zamiast podjąć trasę jednoosobowa, ponieważ nie ma opłaty wymagane, aby rozpocząć. Wszystkie potrzebne jest Employer Identification Number, które można uzyskać za pośrednictwem Urzędu Skarbowego, i jest dostępna za darmo.

Rachunkowość Bez Opłat

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z podstawowymi sprawozdawczości finansowej, podjęcia online Microsoft Excel szkolenie. Kursy oferowane są bezpłatnie i nauczyć się, jak szybko zarządzać wstępne przychody i wydatki. System rachunkowości jest istotnym elementem każdej firmy, ponieważ przekazuje kondycji finansowej przedsiębiorstwa do właściciela w sposób spójny i identyfikuje główne generatory przychodów wraz z kategoriami wydatków, które wymagają poprawy.

Bezpłatne Powierzchnie biurowe

Uzyskanie powierzchni biurowej od początku może być bardzo trudne, jeśli odpowiednie środki nie są dostępne. Jednak istnieją sposoby, aby przebić się przez bariery.

Service-Oriented Przedsiębiorcy

Przedsiębiorstwa zorientowane na usługi może działać z urzędu domowych. Aby zmienić scenerię, odwiedzić lokalną bibliotekę, Starbucks lub McDonald i skorzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Jeśli potrzebujesz, aby spotkać się z klientami, po prostu umówić się na lunch.

Firmy zorientowane produktu

W niektórych przypadkach wymagane jest miejsce dla zapasów i produkcji dla firm zorientowanych na produkt. Jeśli nie masz środków dostępnych na wynajem powierzchni, dotrzeć do lokalnych firm, które mogą skorzystać z waszych ofiar i zaproponowania bezpłatne usługi w zamian za wykorzystanie przestrzeni w ich lokalizacji.

Reklama Twojej firmy za darmo

Reklama firmy jest podstawowym kluczem do sukcesu. Jednak to nie musi kosztować rękę i nogę. Wyeliminuj dodatki, takie jak strony internetowe i stacjonarne fantazyjne i stworzyć potrzeb na własną rękę.

Budowanie obecności online

Jednym ze sposobów, aby Twoi potencjalni klienci wiedzą, kim jesteś jest budowanie obecności online. Może to być zrealizowane na różne sposoby:

 • Użyj WordPress lub Weebly stworzyć darmową stronę i bloga.
 • Napisz bezpłatny e-book i zaoferować go jako zachęty, aby zapisać się do listy mailingowej firmy.
 • Prześlij posty gości i komentować blogi, które są najbardziej atrakcyjne dla rynku docelowego, aby podnieść ekspozycję.
 • Tworzenie stron dla swoich firm korzystających portalach społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter. Pamiętaj, aby użyć słowa kluczowe najczęściej wyszukiwane przez potencjalnych klientów w celu zwiększenia rankingu wyszukiwania.
 • Dodaj reklamy wideo, które prezentują swoje produkty i usługi do kanału YouTube. Osadzić linki w swojej stronie, blogu, stron i forów społecznościowych, że członkowie Twojej wizyty rynku docelowym najczęściej.
 • Dodaj darmowe ogłoszenia o swoich ofert na Craigslist. Strona zawiera również link dla tych, którzy są zainteresowani, aby wysłać Ci.

Dobrze wykonana kopia zdecydowanie odróżnić firmy z tłumu. Kopiowanie Hakerzy i Copyblogger zapewnić wolne środki do abonentów ich listy; narzędzia te pokazują, jak stworzyć unikalną propozycją sprzedaży, napisać skuteczne kopia internetowej i przekonwertować odwiedzających do klientów. Można również znaleźć inne pomocne informacje na swoich blogach.

Sieci

Poczta pantoflowa jest najlepszą formą reklamy. Możesz również rozpowszechniać informacje o swojej nowej działalności poprzez:

 • Vista Print and Club Ulotki są firmy, które pozwalają wydrukować 250 wizytówek bezpłatnie, można skorzystać z jednej z ich darmowe szablony internetowych zaprojektować układ. Można również tworzyć ulotki na miejsce w lokalnych firm i kościołów.
 • Demonstracje lub wolne warsztaty dla osób lub grup w swojej lokalnej społeczności na rynek swoje produkty i usługi.
 • Sieci wydarzeń w lokalnej Izby Handlowej

Marketing relacji jest również bardzo korzystne, gdy rozpoczęcie działalności gospodarczej i może szybko zwiększyć ekspozycję bez żadnych kosztów dla Ciebie. W celu włączenia tej strategii, należy zlokalizować siedzibę dostawców, którzy mogą pomóc w promocji i sprzedaży swoich produktów i usług. W ramach zachęty do sprzedawcy, będą zarabiać prowizję od każdej pozycji sprzedawanych na ich miejscu. Na przykład, jeśli sprzedajesz paznokci i przekonać spa do prowadzenia i promowania swoich produktów na podstawie listu, otrzymają określony procent od sprzedaży, które mają możliwość.

Przeprowadzania transakcji za darmo

W wielu przypadkach, są opłaty związane z wysyłką towarów i zbieranie funduszy. Jednak istnieją sposoby, aby zakończyć transakcje za darmo.

Przesyłka

Jeżeli towar musi być dostarczony do klienta, przechodzą ten koszt na klienta i czekać, aż wpłyną na pokrycie kosztów wysyłki.

Akceptujących karty kredytowe

Zamiast iść z ozdobnym systemu przetwarzania kupiec, korzystać z systemu PayPal lub Google Checkout, aby zebrać płatności płatności przekazywane za pośrednictwem karty debetowej lub kredytowej. PayPal umożliwia firmy do przyjmowania płatności w trybie online lub za pośrednictwem czytnika kart wtyczki telefonu. Dzięki funkcji Google Checkout, klienci mogą zapłacić za zakupy, po prostu dotykając swojej karty kredytowej przed czytnika NFC lub wybierając przycisk Portfel Google na stronie internetowej.

PayPal i Google mogą zachować niewielką opłatę od umorzonych środków, w zależności od kwoty transakcji, ale nie muszą pochodzić z pieniędzy z kieszeni. Pamiętaj, aby dostosować szybkość Twoich produktów i usług w celu odzyskania utraconych dochodów.

Alternatywne Gotówka

Aby uniknąć płacenia opłaty naliczane przez przetwórców handlowych, można wybrać tylko przyjmują gotówki za zakupy. To zazwyczaj nie stanowi problemu dla firm obsługujących tylko klientów lokalnie od bankomaty są zazwyczaj w pobliżu klientom szybko odzyskać fundusze, choć może się okazać, ze wzrostem przychodów, jeśli nie pozwala klientom płacić kartą.

Konsekwencja jest kluczem

Rozpoczęcie działalności od podstaw nie jest spacer w parku, ale spójność z twoich wysiłków w czasie na pewno się opłacać. Jakość, a nie ilość, to, co najważniejsze. Dlatego należy tylko wziąć na jak najwięcej klientów, jak sobie poradzisz i skupić się na spotkaniu, a nawet przekroczenia ich potrzeb, aby zapewnić, że stają się one powtórzyć klientów i opowiedzieć innym o ciebie. Jeśli firma jest powolny początkowo utrzymać dając klientom, że mają służyć wysokiego kalibru usług i swoją klientelę w końcu się rozwijać.

Ile pieniędzy to kosztuje, aby rozpocząć działalność gospodarczą?

Ile pieniędzy to kosztuje, aby rozpocząć działalność gospodarczą?

Jeśli zastanawiasz się, ile pieniędzy jest koszt rozpoczęcia działalności, ważne jest, aby zrozumieć, naprawdę nie ma żelaznej reguły. Nie istnieje żadne jeden budżet, który może pomieścić wszystkie możliwe rodzaje działalności gospodarczej, nie ma też twardy i szybki przepis o wysokości kapitału należy mieć pod ręką, aby rozpocząć działalność gospodarczą. Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, ile pieniędzy jest koszt rozpoczęcia działalności gospodarczej jest zgadzają się całkowite koszty i oszacować, ile pieniędzy trzeba w banku na pokrycie pensji, dopóki firma zamienia zysk.

Ile pieniędzy to kosztuje, aby rozpocząć działalność gospodarczą?

Znani przedsiębiorcy nie osiągają sukces na noc. Często trwa wiele lat, zanim firma zamienia zysk. Czy masz wystarczająco dużo kapitału, aby zobaczyć swoją działalność poprzez chudych lat? Rozważmy następujące koszty uruchomienia i planu.

Koszt Kategorie

Firma potrzebuje dachu nad jego głowy, technologii, ludzi, usług zawodowych oraz w zależności od rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej, towar sprzedać. Kategorie te mogą być luźno podzielone w następujący sposób:

 • I nfrastructure: Czy trzeba wynająć powierzchnię biurową lub sklep miejsca? Ile to kosztuje?
 • Technologia: Jaki sprzęt komputerowy, strony internetowe, telefony, faksy i inne technologie zrobić, trzeba zacząć?
 • Ludzie: Czy trzeba zatrudnić pracowników? Jakie wynagrodzenie będzie zapłacić im? Nie zapomnij o podatków i świadczeń, jeśli masz zamiar zaoferować świadczeń pracowniczych.
 • Sklep: Jeśli zaczynasz sklep detaliczny wszelkiego rodzaju, restauracji lub firmy żywności i napojów, trzeba będzie zakupić materiały do sprzedaży. Ile wydajesz?
 • Artykuły biurowe: papier, długopisy, wkłady atramentowe, a więcej ... materiały biurowe szybko dodać.
 • Profesjonalne usługi: Musisz przynajmniej adwokata, aby pomóc Ci zorganizować swoją działalność, księgowego, aby pomóc w podatkach i księgowości, i ewentualnie ubezpieczenia.

Jak widać, koszty rozpoczęcia działalności gospodarczej zamontować szybko. Niektóre firmy kosztują mniej niż inni, aby rozpocząć. Usługi konsultingowe, na przykład, kosztuje co najmniej do ustalenia. Możesz użyć biuro w domu i prosty komputer i telefon, aby zacząć; praca jest wszystkim swój czas, i można płacić sobie co pensja myślisz, że możesz zrobić z zyskiem. Nie trzeba wydawać dużo pieniędzy na towar do sprzedaży ani nie trzeba drogiego lub fantazyjne powierzchnie biurowe.

Odwrotnie, przedsiębiorstwa handlu detalicznego są często najdroższe, aby rozpocząć. Większość firm detalicznych wynająć sklep miejsca w pożądanych lokalizacji, takich jak centrów handlowych, centrów handlowych i innych witryn sklepowych. Trzeba dużo inwestować w towar. Większość cegły i zaprawy sklepach zatrudniania pracowników w niepełnym wymiarze godzin, więc będzie trzeba także uwzględnić wynagrodzenia. I ubezpieczenie jest koniecznością, gdy witamy ruch pieszy do sklepu, zarówno w celu ochrony przed stratami, takich jak ognia i powodzi, jak również w celu ochrony aktywów w przypadku ktoś potknie, spada i postanawia pozwać.

Zawsze mieć więcej gotówki niż myślisz musisz

Zapytaj jakiegokolwiek przedsiębiorcę, ile pieniędzy potrzeba na rozpoczęcie działalności gospodarczej, a oni mówią: "Więcej niż myślisz trzeba." Cokolwiek rysunek wymyślić kiedy zgadzają wszystkie potencjalne koszty, podwoić. Wszystkie rodzaje kosztów nieprzewidzianych wystąpić na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Ważne jest, aby mieć znaczny zapas gotówki na pokrycie wszelkich wydatków.

Wszystkie potencjalnych przedsiębiorców powinny mieć kilka miesięcy, jeśli nie lat, wynagrodzenia w banku żyć off, podczas gdy ich firmy zacząć. Nie wiesz, kiedy firma będzie przynosić zyski; może to potrwać miesiąc, rok lub kilka lat. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo pieniędzy, aby zapłacić uchylenia kredyt hipoteczny, wydatki, rachunki ubezpieczeń zdrowotnych i innych wydatków osobistych życia. W ten sposób, można skupić się na rozwoju raczkującej firmy i nie martwić się, jak będziesz płacić czynsz w tym miesiącu lub zapłacić za rachunki medyczne Twojego dziecka.

Możesz zacząć od niczego?

Można rozpocząć działalność gospodarczą, bez nakładów pieniężnych? Jest możliwe, aby rozpocząć działalność internetową i sprzedawać towar jako partner z bardzo małą ilością gotówki potrzebnej, ale trzeba wydać trochę pieniędzy, aby nabyć komputer i założyć stronę internetową. Niektórzy przedsiębiorcy Internet zaczął swoje firmy poprzez zakup domeny, utworzenie strony internetowej lub w blogu, a sprzedaż książek i innych produktów poprzez programy partnerskie takie jak Amazon.com i innych oddziałów. Jest możliwe, aby zarabiać pieniądze w ten sposób, choć nie jest łatwo. Początkowe nakłady pieniężne dla takiej działalności jest niska. Potrzebny jest komputer, szybkie połączenie z Internetem, a pieniądze na opłacenie domen, hosting witryn internetowych, oraz inne koszty uruchomienia.

Jeśli marzysz o bycie swoim własnym szefem lub staje się kolejną wielką przedsiębiorczości historię sukcesu, trzymać się swoich marzeń. Daj mu swoje najlepsze wysiłki. Zapisz każdy grosz co możliwe podczas pracy w pełnym wymiarze czasu, więc masz dobre rezerwy gotówki na rękę dla swoich osobistych wydatków, podczas gdy kapitał inwestorów zaloty. Zawsze jest miejsce dla dobrych pomysłów w świecie biznesu, a może w rzeczywistości być następny Bill Gates, Mary Kay Ash, lub inny przedsiębiorca.