grsail.com

kostiumy slave leia

Księżniczka Leia Złoty kostium bikini

Księżniczka Leia Złoty kostium bikini


Jeden z najbardziej kultowych kostiumów w filmach Star Wars jest bikini złota noszone przez księżniczki Lei w Powrocie Jedi. Zwany także "Slave Leia kostium", to skąpy wygląd sprawia, że ​​to doskonały wybór dla osób, konwencji, kostiumów i innych wydarzeń. Możesz zrobić własną wersję bikini Lei, albo zakupić gotowy kostium Internecie. Tak czy inaczej, będziesz mieć pewność, aby zwrócić na siebie uwagę.

Jak zrobić niewolnika Leia Bikini

Istnieje wiele wspaniałych sposobów tworzenia tego kostiumu, w zależności od budżetu i poziomu doświadczenia. Poniżej Projekt oferuje jeden z najprostszych i najbardziej przystępnych sposobów, aby ten strój, ale to musisz spędzić wiele godzin na doskonaleniu elementów bikini. Trzeba także Adobe aby pobrać i wydrukować ze wskazówkami.

To, czego potrzebujesz

 • Księżniczka Leia Złoty kostium bikini

  Pobierz instrukcje do druku

  Formularz sukienka w rozmiarze

 • Sześć stóp czterech skrajni drutu miedzianego, okrągłe dostępne w Whimsie Studio
 • Super Sculpey Firm Kuracja gliny w piecu
 • Miedź siatki
 • 1/4 stoczni elastycznej tkaniny metaliczne złoto
 • Dwa m ciemny czerwony szyfon tkaniny
 • Cztery metrów plecionki złota dekoracyjne
 • Jedną nogą złota elastyczna
 • Złota farba akrylowa craft
 • Super glue
 • Hack Piła
 • Znikające znacznik tkaniny
 • Księżniczka Leia Złoty kostium bikini

  Księżniczka Leia w Gold Bikini

  Środek taśmy

 • Agrafka
 • Nożyce cyny
 • Narzędzia do modelowania gliny
 • Papier ścierny o ziarnistości grzywny
 • Dwie pary szczypiec
 • Nożyczki
 • Pędzel
 • Maszyna do szycia
 • Szpilki, igły do ​​szycia ręcznie, i nici
 • Piekarnik

Co robić

 1. Rozpocznij poprzez dostosowanie formy sukni być dokładną kopią pomiarów. Dokonując tej kostium bez formy sukni jest bardzo trudne, ponieważ trzeba być w stanie doskonale kształt drutu, aby pasowały do ​​linii biustu.
 2. Rozwinąć przewód, uważając, by nie zginać go podczas pracy. Ten miernik drutu jest bardzo sztywna, więc musisz użyć szczypiec do pracy z nim. Będziesz tworzenia szkieletu, lub ramkę z drutu, wspieranie gliny. Użyj piłę technikę do cięcia drutu na dwie części dwóch stóp i dwa kawałki jeden stóp. Każdy dłuższy kawałek będzie stanowić połowę bikini, a każdy krótszy kawałek będzie tworzyć pętlę biodrowego.
 3. Patrząc na zdjęcia stroju, takie jak te na Biblioteka Ossus, zaczynają gięcia jednego z dwóch kawałków drutu stóp w kształcie połowy bikini. Start z dłuższym, zakrzywionej sekcji, że idzie pod ramię, a następnie przejść do scrollwork w filiżance. Pamiętaj, aby utworzyć małą pętlę na odcinku pod pachami, dzięki czemu można podłączyć więzi. Nie staraj się dopasować do formularza bikini strój jeszcze.
 4. Weź drugi kawałek dwóch stóp drutu i spróbować dokładnie skopiować kawałek bikini przed chwilą.
 5. Pracy z jednego kawałka filiżanki na raz, przytrzymaj zwory z drutu do postaci sukni i dokonać drobnych korekt z szczypce do formowania drutu do linii biustu. Kontynuuj dostosowywanie go, dopóki nie jest idealne dopasowanie. Ma to zasadnicze znaczenie dla komfortu i autentycznego wyglądu. Powtórz z drugą sztukę kubek. Gdy jesteś zadowolony z kształtu, ustawić oba kawałki na bok.
 6. Tworzyć pętlę z drutu z jednym z elementów jeden stóp i formowania go do biodra postaci strój. Będzie to piece hip dna bikini. Powtórz z drugą sztukę krótkie drutu.
 7. Korzystanie z nożyc cyny, wyciąć siatki drucianej do odpowiedniego kształtu do przodu i do tyłu na dole bikini. Ostrożnie kształtować siatkę przeciwko formie sukni, aby uzyskać odpowiednie dopasowanie. Sprawdź pomiar biodra, aby zapewnić, że te dwa kawałki drutu i dwa kawałki hip będzie odpowiedni rozmiar.
 8. Postępując zgodnie ze wskazówkami na opakowaniu Sculpey, pokrycie drutu i siatki elementów z gliny. Użyj narzędzi do modelowania gliny do tworzenia szczegółów tekstury. Kłuć małe otwory przez kawałki siatki wzdłuż górnej krawędzi, aby dać miejsce do szycia elementów osłonowych. Piec piec Ił według instrukcji.
 9. Gdy glina jest utwardzana, użyć papieru ściernego i narzędzi modelowania udoskonalić i gładkie kształty. Wszystko pomalować farbą rzemiosła złota i pozostawić do wyschnięcia.
 10. Księżniczka Leia Złoty kostium bikini

  Księżniczka Leia Costume

  Wytnij dwa 18-calowe kawałki złota oplotem do tworzenia więzi dla bikini. Przyszyć je do najlepszych punktów bikini. Wytnij jeszcze dwa 18-calowe kawałki i szyć je do bocznych części górnej bikini na tylnych więzi.

 11. Owiń tkaniny złota wokół tułowia formularza sukienka, a następnie spróbuj szczyt bikini w formularzu sukni na górze materiału. Użyj agrafki trzymać dwa kawałki puchar razem w centrum miasta, ponieważ nie zostały podłączone te jeszcze razem. Użyj znika znacznik tkaniny zwrócić na tkaninie pół cala poza linię miseczek bikini.
 12. Usuń bikini z formularza sukni i wyciąć obszar, który przedstawioną na tkaninie. Użyj, że jako przewodnik do cięcia drugi kawałek, który jest dokładnie taki sam. Stos dwa kawałki z ich prawej strony razem i zabezpieczyć szpilki. Użyj maszyny do szycia z oczkiem zygzakowata uszyć prawie całą drogę na górę od bikini, pozostawiając 1/4 cala naddatek szwu. Włącz go prawą stroną na zewnątrz przez otwór, a następnie uszyć otwarcie zamknięty.
 13. Począwszy od centrum bikini, ręcznie szyć kawałki gliny do tkaniny. Po obu części gliny są zamocowane do środka, umieścić bikini postaci strój do dalszego szycia ręcznego. To gwarantuje, że materiał rozciąga się w odpowiedni sposób. Użyj złota nić, aby dopasować kawałki gliny.
 14. Zmierz się od nieco poniżej talii do około dwóch centymetrów nad podłogą. Dodaj jeden cal do tego pomiaru, aby uzyskać długość spódnicy. Wytnij dwa kawałki szyfonu, które są 18 cm szerokości i długości można ustalona. Hem te prostokąty szyfonu ze wszystkich czterech stron. Zbierz każdy prostokąt całej jednym krótkim boku.
 15. Ręcznie uszyć zebrane część fartucha do części przedniej i tylnej dolnej bikini, wykorzystując otwory wprowadzone w glinie.
 16. Dołącz przednie i tylne elementy i oba kawałki hip za pomocą małych pętli złota elastycznego, że strony szyć. Sprawdź dopasowanie w formularzu sukni i wydłużyć lub skrócić elastyczna odpowiednio.

Twoje bikini jest wykonywana. Noś go z dna złoty strój kąpielowy, skórzane buty i złota biżuteria. Jeśli chcesz dodać łańcuch na szyję, która trzymała Leia ograniczone.

Pomocne wskazówki

Zachowaj te wskazówki pod uwagę podczas pracy:

 • Poświęć trochę czasu, aby spojrzeć na wiele obrazów bikini Leia i zachować te zdjęcia przydatna podczas tworzenia kostium. Jest to szczególnie ważne, ponieważ jesteś kształtowaniu puchary.
 • Jeśli potrzebujesz pomocy i inspiracji, przyjrzeć się miejscu, Leia Metal Bikini. Fani, którzy dokonali sami kostium rozpoczynać zdjęcia do swojej pracy i odpowiedzieć na pytania dotyczące tworzenia własnego stroju.
 • Pracować powoli i oczekiwać, że proces ten zajmie trochę czasu. Tworzenie siatki z drutu i armatura, rzeźbienia gliny, malowanie kostium i szycie tkaniny są kroki, które musisz podjąć, w serii kilku dni lub tygodni.

Kup Costume

Dokonując tej strój jest dość pracochłonne, a nie każdy ma czas, aby poświęcić się tego typu przedsięwzięcia. Można również zakupić wysokiej jakości wersje tego stroju od sprzedawców online. Uważają, że te opcje.

Leii Metal Bikini

Księżniczka Leia Złoty kostium bikini

Star Wars Leia Niewolnik Costume

Poza doradztwem DIY, ta strona fanem sprzedaje bardzo szczegółowe niewolników Leia kostiumy. Są one wyposażone w złotym bikini w rozmiarach 34B, mała D lub DD, a także regulowany pas w rozmiarach małym lub średnim. Otrzymasz również wszystkie akcesoria do stroju, w tym bransoletki, posiadacza kok, łańcuch, i więcej. Możesz dodać wykaszarki startowych i imitacje jedwabne spódnice lub rzeczywistej, aby zakończyć wygląd. Ten szczegółowy kostium sprzedaje za około 390 dolarów.

To jest świetnym rozwiązaniem, jeśli mając autentyczny strój jest dla Ciebie ważne. Choć jest to droższe niż tworzyć własne wersje lub zakup mniej szczegółowe strój, to spojrzenie zachwyci w konwencji lub innych zdarzeń.

Oficjalne Star Wars Kostiumy

Jeśli chcesz, aby oficjalnie licencjonowana kostium, oficjalne Star Wars Kostiumy jest miejscem na zakupy. Oferują one bardzo przystępną sexy niewolnika Leia kostium w rozmiarach dodatkowa mała poprzez duże. Obejmuje on top i pas się z formowanej pianki i elastanu, jak również krótkie, grzebienie do włosów, i spódnicy. Nie obejmują obuwie lub biżuterię. Ten niedrogi kostium sprzedaje za około 45 dolarów.

Chociaż ta wersja Slave Leia kostium prawdopodobnie nie będzie Ci komplementy na targach wentylatora lub konwencji, to byłoby dobre dla Halloween lub innej nieformalnej imprezy. Przystępna cena sprawia, że ​​jest doskonałym wyborem dla fanów w sprawie budżetu.

Wzrok w każdym razie

Czy zdecydujesz się zrobić kostium samodzielnie lub zakupić wersję tego kultowego stroju, będziesz hit każdej imprezy. Księżniczka Leia w złotym bikini ma wyobraźnię niemal każdego męskiego fana Gwiezdnych Wojen i emulacji to spojrzenie jest pewny sposób, aby wzrok.

Kostium: Kostiumy Porady Pary

Słynne Pary Kostiumy

Szukasz słynnej pary kostium z okazji Halloween lub inne zdarzenie w tym roku, ale nadal próbuje wymyślić pomysłów? Spójrz na naszą listę sugestii słynnej pary kostium:

 • Idź na 70-hippisowskiej wygląd jako śpiewający duet Sonny i Cher. Pomyśl długie ciemne włosy, psychodeliczny druk z dna dzwonu dla niej. Dla niego dostać zespół dopasowania i wąsy.
 • Ubrać się w gwiazdorskim strój jako samego króla - Elvisa Presleya. Dla Państwa beau, przychodzą ubrani w stylu lat 60-glam rocker żona Priscilla Presley.
 • Pobierz biały strój z kapturem i cynamon kok włosy i odchodzą, jak księżniczki Lei. Na jej odpowiednik, umieścić na białej koszuli, czarnej kamizelki, kawałka puszyć i stać się Han Solo.
 • Wybierz się w podróż do czasów średniowiecznej tradycji i magii i ubierać się jak króla Artura i Ginewry. Na jego kostium, ubierać się jak królewski rycerz, wraz z mieczem i koroną. Na jej kostium, ubierać się w bogatych kolorach renesansu ozdoby - długa suknia i włosy płynącej dopasować.

Sexy para Kostiumy

Jeśli nie masz nic przeciwko obnażając kilka midriffs i nogi, a jeśli są nowehere można znaleźć kamery wideo Twoich znajomych, możesz pary o pokój w sexy kostiumy na Halloween para. Niektóre typy na gorąco para sexy kostiumy na Halloween:

--How Około Dni Thunder dorosłych halloween kostium dla pary? Kopać swoją partię w wysokiej liczbie oktanowej - Nie zapomnij flagę wyścigów! Faceci powinni pominąć mundur NASCAR i nosić szorty, buty wyścigowe i skórzane kurtki. Kobiety mogą nosić seksowne kostiumy speedway.

--You Może tango jako Zorro i hiszpański tancerz flamenco - rozerwał koszulę i sukienka szczelina będzie można powiedzieć, Ole i zostawić swój ślad na każdym zebraniu Halloween.

--Don't Być zaprzeczeniem - faraonów mogą odsłonić wszystko, i tak może egipskie królowe sexy. Jest gorąco w tej pustyni!

--How O półnagi Zoot garnitur gangstera z moll gangstera w stylu bikini dwuczęściowy kostium? Dwudziestych nigdy nie były tak ryczy, i wszystko, jazz!

--You Może być nagim torsem wytrzymałe kowboj mechanicznego byka jeźdźca i mokry T-shirt Zwycięzca konkursu w Honkytonk. Miejmy hit Happy Trails!

Sztuki seksapilu nie musi się obnażając to wszystko, ale jeśli pokazując trochę skóry (tylko ten jeden raz, prawda?) Na dzikiej i szalonej nocy Halloween sprawia, że ​​zabawa w pojedynkę, to jest to z pewnością gorący kostium Halloween Pomysł na pary. Zostaw w domu kamery, choć - nie chcesz, aby znaleźć sobie zamieszczonych w Internecie.

Para nastolatków Kostiumy

Sexy para kostiumy na Halloween? Rodzice nigdy nie pozwoli ci za drzwi! Unikać sceny grozy, jeśli jesteś jeszcze w liceum i wypróbuj nasze zabawne kostiumy Halloween para nastolatków:

* Moll Nastolatek gangster lub klapy i nastolatek gangster kostium dla faceta
* Pani Nastoletni pirat lub gypsy i Pirat mężczyzna nastolatek
* teen pop gwiazdy rocka
* Nastolatek cheerleaderką i krocza
* Nastolatek Gothic bajki i elf
* hipisi Nastolatek
* Shrek i Fiona
* Fred i Daphne, Kudłaty i Scooby-lub-Doo
* Nastolatek błazna lub średniowiecznych Królowa i król i rycerz średniowieczny
* Piotruś Pan i Wendy
* Spider-Man i Mary Jane
* Nastolatek Gothic bajki i gotycka wampirem
* Wampir i nastolatków Wolfman

Jeśli data nagle zamienia się Dracula lub Wolfman, tylko przypomnieć mu (lub jej), że jesteś po prostu się do zabawy w strojach para nastolatków - a następnie znaleźć innego partnera. Albo jeszcze lepiej, użyj swoich rodziców jako wymówki. Nie musisz wiedzieć, prawda?

Pomysły dla par Kostiumy na Halloween

Jeśli jesteś zainteresowany ubieranie się jak stroje pary Halloween w tym roku, należy do tych wskazówek:

 • 20-Klapa i Gangster
 • Ball and Chain
 • Keczup i musztarda
 • Wtyk i gniazdo
 • Kleopatra i Cezar
 • Diabeł Człowiek i Devil Woman
 • Pirat i Wench
 • Goryl i Banana
 • Ksiądz i zakonnica
 • Kowboj i Indian Maiden
 • Lekarz i pielęgniarka
 • Gejsze i samurajów

Horror Para Garnitur

Frankenstein i Narzeczona Frankensteina (z wymaganą ula czarno-białej peruce). Wampir i wampirzyca. Zakonnica i Diabeł. Mroczny Kapłan i kapłanka. Wszyscy wiemy, że te podstawowe stroje pary Halloween. Ale jak o niekonwencjonalnym horror halloween kostium pomysł na kilka? Niektóre z naszych dziwacznych i seksowny horror tematyce dorosłych Halloween kostium do paru pomysłów:

* Francuski pokojówka i Frankenstein
* Frankenstein i Vampiress (z czarnym lub karmazynowy maską oka)
* Batarella kostium (z bat peruce) i Batman
* Gothic bajki i gotycka elf
* Grim Reaper i seksowna pielęgniarka
* Wolfman i seksowny Czerwony Kapturek
* King Kong i Fay Wray (dowolny bielizna sexy kostium zrobi)
* Janet Weiss i dr Frank-N-Furter

Kto wie, w niekonwencjonalny i niezwykły horroru para kostium, może inspirować swoją horror ekranem legendę!

Sześć pomysłów dla par Kostiumy

Przebrania na Halloween może być dwa razy przyjemne kiedy go jako para. Jeśli starasz się wymyślić kilka pomysłów dla pary kostiumy, sprawdź naszą listę zabawnych pomysłów.

 • W pary jako Człowieka ze Stali incognito, Clark Kent, wraz z jego sleuthing miłości, Lois Lane.
 • Umieść na żółte i czarne pasy i ubierać się jak królowa pszczół i jej warkotem.
 • Wyjmij banku jako partnerami w zbrodni, Bonnie i Clyde.
 • Jeśli chcesz być oryginalna para na Ziemi, tworzyć własne Adam i Ewa strój.
 • Załóż buty do tańca i stać się Fred Astaire i Ginger Rogers.
 • Twoje pary kostiumy będą zdatne do żeglugi po ubierać jako syrenka złowionych przez rybaka.

Chcesz w łatwy sposób wybrać pary kostiumy dla siebie i swojej drugiej połowy? Sklep internetowy i wybierz z par strojów, takich jak Herman Munster i Lily Munster, dopasowując jego i jej stroje pirackie lub Fred Flintstone i Wilma Flintstone. Możesz też wybrać duży wybór strojów z ostatnich pary kasowych filmów lub programów telewizyjnych.

Wymieszać i dopasować Kostiumy

Nie jesteś dołączył na biodrze, a nie, że nie chcesz nosić, że Siamese Twin dorosłych Halloween kostium dla pary. To jest w porządku - można łączyć ze sobą kilka Halloween kostiumy.

Nie będzie nosić eleganckie renesansowy suknia balowa, jeśli twój partner zdecydował się ubierać jak beczka piwa pracy, ale jest to zupełnie w porządku, aby ubierać się jak Królik Bugs i twoich mężulek jako żona idzie Scooby-Doo. Możesz być Colonial kobieta podczas swoich sukienek mąż jak człowiek renesansu tawernie.

Kontrastowe kilka kostiumy mogą być zabawa: anioł i diabeł, alfons i elegancka dama, zakonnica i raper.

Nie poddawaj się swoją miłość okoni tylko dlatego, że twój małżonek raczej przebiec maraton. Czasami zabawa kostium Halloween dla pary dziwi siebie.

Telewizja Zainspirowany Pary Kostiumy

Chcesz pożyczyć od postaci z popularnych programów telewizyjnych dla par strojów? Wypróbuj jedną z naszych telewizyjne inspirowane pary kostiumy do następnej imprezy Halloween.

 • Ubrać się jak Lucy i Ricky Ricardo z serialu telewizyjnym przeboju I Love Lucy.
 • Dla telewizji inspirowane pary kostium, który pochodzi prosto z lat 70-tych, ubrać się na następne imprezy Halloween jako Carol i Mike Brady z Brady Bunch.
 • Dla pary bardziej potwornego kostium, ubrać się, jak Lily i Hermon Munster z The Munsters.
 • Jeśli chcesz wziąć twist rzeczywistość w telewizji inspirowane pary kostiumy, ubrać się w biegu kaskaderów jako uczestnicy pary wersji Fear Factor Show.

Stwórz własną mitologiczne Pary Costume

Chcesz stać się mitologiczny bóg Panującego i bogini greckiej mitologii? Możesz Zeusa i Hery, jak niesławne bóstw, zwaśnionych. Można tworzyć własne mitologiczne pary kostium z zaledwie kilku elementów i trochę pracy.

Na Zeusa, moda togę z białego arkusza dla połowy pary mitologicznej kostium. Pobierz ciężkich papier złota do mody koronę i stworzyć kształt dużej piorun. Dla zwiększenia sztywności, można użyć do montażu w sprayu do umieszczania papieru złota po obu stronach kartonu dla pioruna. Dodaj sandały na waszych nogach i gotowe.

Dla Hery, tworzyć własne togę o długości białej tkaniny. Mają wystarczająco dużo białej tkaniny na rękę do podjęcia kostek sukienkę. Użyj złote wstążki do pasa i ozdobić sukienkę. Moda prostą koronę z wytrzymałego papieru złota i komplement pary mitologiczne kostium ze złotymi sandały. Jako wyposażenie dodatkowe, nosić granat tak często nie Hera.

Pre-teen para Kostiumy

Jeśli martwisz się o to, co twoje pre-teen dzieci noszą, a nawet jeśli nie, można narysować linię, gdy mają pomysł na Halloween kostium para. Jeśli dzieci są randki (chaperoned, prawda?), Albo będzie tego tańca Halloween z kimś wyjątkowym, nie krępuj się sugerować niewinne zabawy kilka kostiumów. Lubimy te kilka Halloween kostiumy dla pre-teens:

* American Idol i Elvis
Sylwester i Tweety *
* Robin Hood i Medieval Lady
* Nastolatek Titan Robin i Raven
Batman i Superman * i Wonder Woman
* Luke Skywalker i Księżniczka Leia
* Fairy i troll
* Harry Potter i Hermiona Granger
* Chłopca i dziewczyny piratów Pirate

Nie przestać się martwić na Halloween, gdy dziewczynka lub chłopiec tańczy z tej pierwszej sympatii - niepokojące pochodzi z bycia rodzicem. Co najmniej bezpieczne, kostiumy Halloween para zabawy pozwoli Ci się zrelaksować i cieszyć Halloween wraz z dziećmi.

Humorystyczne Para Garnitur

Jeśli Widziałem eHarmony.com i jeśli spełnione przez eHarmony.com, wiesz, że humor jest jednym ze składników udanego związku - zapytaj Ray Romano, który śmieje się całą drogę do banku i nagród Emmy. Podczas gdy zabawne Halloween kostium pomysł na kilka może nie przynieść sławę i majątek, to rozśmieszyć. Oto nasze typy na śmieszne kostiumy na Halloween para:

* Alkomat i martini lub piwo
* Jego i jej stroje klaunów
* Stary pokojówka lub babcia i Casanova
* Howard Stern i Matka Teresa (podsłuchał jako zabawa ny PA ogłoszenia w Joe Crab Shack)
* Frytki i keczup
* Hydraulik i narzędzia dla majsterkowiczów i Desperate Housewife
* Zupa Campbella i krakersy

Po wybraniu śmieszne kilka kostiumów, to doświadczenie klejenie, które pozwoli Ci uśmiech na wspomnienia lat później - czy można stworzyć udany sitcomu. Przynajmniej będziesz umieszczenia na reklamach eHarmony.com.

Zwierząt Para Garnitur

Kochasz zwierzęta - udało Ci się odwrócił swój dom w schronisku dla okolicy bezpańskich psów i kotów. Poszedłeś na safari razem. Więc nic dziwnego, jesteś ubieranie jak zwierzęta na Halloween i wybierając pomysły na kostiumy Halloween para z podwórka i Discovery Channel. Natura inspirowane kostium Halloween pomysł na kilka jest zawsze popularne. Niektóre z naszych ulubionych kilka kostiumów z królestwa zwierząt:

* Pies i kucyk
* Kot i pies
* Z kurczaka i indyka
* Fly i pszczoła
* Fly i pająka
* Butterfly i pszczoła
* Gorilla i małpa
* Lwa i tygrysa
* Lew i lwica (Simba i Nala, jak w "The Lion King")
* Miś i królik
* Easter Bunny i reniferów
* Krowa i Kurczak
* Koń i krowa
* Szczurów i kotów
* Penguin i niedźwiedź polarny
* Struś i indyka
* Wilk i Lis
* Lis i pies
* Bat i kruk

Chłopaki, kiedy ubieranie się jak zwierzę w kostium Halloween dla pary, nie jeść i zachowywać się jak zwierzę lub może znaleźć się w budzie z tym Scottie jesteś uratowany w zeszłym tygodniu.

Współczesne Pary Kostiumy

Dla współczesnych par kostium, który jest z pewnością wywoła poruszenie na kolejną imprezę, dlaczego nie ubierać się jak parno wyraził Sheryl Crow i byłego płomień Tour de France Lance Armstrong mistrz? Jak Sheryl Crow, dostać parę haftowane dżinsy, zbiornika gwiazdą rocka górze, i dodać gitary i lotnik okulary i będziesz w promieniach słońca. Jak Lance Armstrong, dostać strój motocyklisty, swojej butelki wody i rowerowych kask na zewnątrz i będziesz się drugą połowę pary współczesnego stroju.

Fikcyjne Kostiumy znaków

Shrek i Fiona. Barney i Betty Rubble. Fred i Wilma Flintstone. Fred i Daphne ze Scooby-Doo. Lubimy te klasyczne animowane kilka kostiumów, ale istnieją dziesiątki fikcyjna kilka znaków kostiumy na Halloween można spróbować. Niektóre z naszych pomysłów na fikcyjnych śmieszne, efektowne kostiumy i Sexy para na Halloween:

* Anakin Skywalker i Padme Amidala
* Kopciuszek i Książę z bajki
* Arwena i Aragorn fron "Władca pierścieni"
* Hercules i greckiej bogini
* Pan Incredible i Elastyna
* Marge i Homer Simpson
* Spider-Man i Mary Jane Watson (lub Czarny kot z "Spider-Man", serial animowany)
* Jane Eyre i Pan Rochester
* Robin Hood i Lady Marion
* Heathcliff i Catherine
* Jerzy i Marta z "Kto się boi Virginii Woolf" (Liz Taylor myśleć)
* Lois Lane i Supermana

Czytaj swoje ulubione książki i wynająć swoje ulubione filmy, aby uzyskać kostium na Halloween bajki pomysł na pary. Podczas gdy każdy chce gorącej dorosłych kostium na Halloween dla pary, kochasz pomysł jest Dr Żywago i swoją ukochaną Lara. Choć nie można ubierać się jak Julie Christie i Omar Sharif, musisz zadowolić torturowanych lvoers Shrek i księżniczka Fiona.

Pary Kostiumy z poczuciem humoru

Kostiumy na Halloween nie wszystko musi być straszne. Jeśli szukasz pary strojów, że będziemy czerpać chichot, sprawdź nasze pomysły.

 • Chcesz pokazać jesteś przywiązany? Dostać kulkę i pary łańcuchów kostium.
 • Masz tłum doping podczas współpracować ze sobą w byka Matador i kostiumy na Halloween.
 • Trzymaj twój związek zabezpieczyć ten Halloween. W pary w stroju zamka i klucza zespołu.
 • Wykreślić jako bowling ball i bowling pin kostiumach pary.
 • Jeśli masz jakieś wiadomości dzielić, ubrać się jak dziecko w kapuście i ekspres kok dla swoich par strojów.

Viking Pary Kostiumy

Miałeś Viking ślub i planujemy pogrzeb Viking. Musisz Wagner dzwonki na telefon. I nigdy nie brakowało Minnesota Vikings gry. Jesteś prawdziwym Nordic kilka - nawet jeśli nazwisko jest Pagliacci lub Gomez. Musisz Eric Red wielkości kostium Halloween pomysłem dla pary: iść tak Wikingów!

Najlepsze jest to, nie trzeba by plądrować wioski, aby znaleźć Viking dorosłych kostium na Halloween dla pary. Lubimy strój Viking Perky często można zobaczyć w seksownych strojach sekcji. Panie, twój osobisty Siegfried da Viking krzyczeć, gdy widzi jesteś ubrany jak Brunhilda Valkyrie. Aby zakończyć nordic para sexy kostiumy na Halloween, spróbuj szef Viking kostium dla niedoszłego wojownika. Musisz być śmiały, bezwzględny, atrakcyjny i bał. Chwycić kubek Viking miodu i śpiewać operę do przynieść dom.

Znani Para Garnitur

Przy obrotach w Hollywood, nie chce się ubierać jak słynny kilka chwili. Ale jest więcej trwałe wzorce, które daje pomysły na zabawy lub para sexy kostiumy na Halloween. Lubimy:

* Prezydent George W. Bush i Laura Bush dorosłych kostium na Halloween dla pary
* Prezydent Bill Clinton i senator Hillary Clinton dorosłych kostium na Halloween dla pary
* Cezar i Marek Antoniusz i Kleopatra
* Maria i Józef biblijne
* Jezus i Maria Magdalena
* George i Martha Washington
* Napoleon (w kostium Patriot z francuskich pagonami) i Józefina

Chociaż może to być zabawne, aby ubierać się jak Britney i Kevin czy Angelina i Brad, że wapno bardziej ponadczasowy dorosłych Halloween kostium pomysł na pary. Po tym wszystkim, co zawsze mówi twoja miłość jest legendą i historią, więc wybrać kilka historycznych strojach halloween.

Sześć Kostiumy Halloween dla bliźniaków

Masz bliźniaka lub kumpla, który może prawie na jedno? Przebrania na Halloween z podwójnej jest to świetny sposób, aby wziąć na Halloween. To jest nasza lista kostiumy Halloween dla bliźniaków.

 • Dla najmłodszych bliźniaczych tykes, kostiumy Halloween, jak krople wody nie może być ładniejsza.
 • Dla tych z Was, którzy są identyczne para ubierać się jak bliźniaków Doublemint, wraz z paczek gumy Doublemint.
 • Potrząsnąć jak sól i pieprz.
 • Pobierz sobowtóra i ubierać się jak żołnierzyków la Dziadek do orzechów.
 • Dla bliźniaków z przeciwnych osobowości, ubierz się jak Dr Jekyll i Mr Hyde.
 • Trio? Idź razem jako Pułapka na myszy.

Jeśli wciąż szukasz kostiumy Halloween dla bliźniąt, pożyczyć kilka pomysłów z sekcji kostium pary w swoim stroju sprzedawcy. Jeśli sekcja pary kostium nie dość pracy dla Ciebie, kolejny dobre miejsce do szukania kostiumy Halloween dla bliźniaków jest sekcja kostiumy grupy.

Kostiumy: Garnitur Luau Porady

April Showers, Lei Kwiaty

Możesz dodać wszystkie kolory tęczy, aby ubranie hula, począwszy hawajskie lei. Powiązać swoje spódnice trawy z kwiatów opaski, banków nadgarstka i obrączki. Znajdziesz leis dla swojej hula kostium, które zawierają wszystkie swoje ulubione tropikalne kwiaty, w tym: * Hibiscus * Orchidee, w tym Dendrobium * Bougainvillea * Plumeria Leis są nie tylko dla stroju luau. Można udekorować stoły trawy-omijała z nimi.

Hula Dancer Akcesoria

Możesz uatrakcyjnić swoje spódnice trawy. Spróbuj opaski lub bransoletki wykonane z kwiatów jak hawajskie lei na wiosnę lub lato w Hukilau festiwalu, i nie zapomnij bransoletki kostki. Możesz również dodać parasol partii do stroju hula luau lub kwiatowy spinki do włosów. Nie myśl, że musisz nosić kokosowy lub muszla górę od bikini jako niezbędnego stroju luau. Możesz nosić top bikini i trawy spódnicy jak całej odzieży luau. Nie zapomnij ukulele Don Ho.

Mężczyzna Kostiumy Luau

Zarówno mężczyźni jak i kobiety noszą hawajskie lei i spódnice trawy, więc to są podstawowe kostiumów luau. Hawaje wciąż obchodzi swoje dziedzictwo i starych bogów wyspy. Jeden z najbardziej znanych jest Kamapua'a, Hawai'ian Oszust bóg, który zabiegał i zdobył Pele, bogini wulkanów. Jeśli mężczyzna ma na sobie strój luau, można ubierać jako tancerz luau gra rolę Kamapua'a. Kamapua'a jest przedstawiony jako w koronie z liści i noszenie amuletu. Jego symbolem jest świnia, ponieważ według legendy może on przekształcić się w dzikiej świni. Sprzedam szpilki wieprzowe lub naszyjnik lub tusk powiesić na szyi ze swoimi hawajskie lei. Pele tradycyjnie nosi koronę z kwiatów i trawy spódnicy lub sarong. Twoja data może nosić odzież luau i udawać, że Hawaiian tancerz gra Pele, od Pele jest patronka tańca. Innym pomysłem jest, aby ubierać się jak Hawaiian naczelny uroczystą konchę wypełnieniu luau kostium. Albo można i pal facet nosić spódnice trawy podczas żonglowania pochodniami tiki, ponieważ jest to tradycyjna rozrywka w luau. Wystarczy być ostrożnym podczas mieszania spódnice ognia i trawy!

Trawa Spódnice wielu kolorach

Nie wystarczy zadowolić słomy trawy w kolorze spódniczki. Ubrania luau powinno być tak kolorowe, jak tropikalnych kwiatów. Po przywdział hawajskie lei, Twój trawy spódnica nasuwa się jako jasne i widoczne. Możesz wybrać jasną błyszczącą trawa zielona spódnica. Albo można wybrać naturalny wygląd stroju luau, powiązanym z łupin orzecha kokosowego bikini lub, dla facetów, nagie piersi. Spódnice trawy może być ciemny zielony, lub można dokonać luau kostium wyróżniać z neon zielonej trawie spódnicy.

Hawaiian Luau Kostiumy Store

Jeśli chcesz posiadać jedyny w swoim rodzaju imprezę Hawaiian Luau stroje, spróbuj te akcesoria i rekwizyty kostiumów luau kostium: Lei, spódnica trawy, hawajskie stroje i surfer dude clothingwear, kwiatowe spinki do włosów, Kokos górę od bikini, opaski i bransoletki, a także inne dekoracje luau dla Twojej strony. Zostań typowe Hawajski turysta, gość surfer, lub Big Kahuna w tym roku na Halloween.

Tiki Maska

Zdecydować się na plastikowej tiki maski ze swoimi hawajskich lei i luau stroju. Weź mai tai i będziesz wyglądać jak Hawaiian boga gotowy do zabawy. Jak w spódnicach trawie, po prostu być ostrożnym wokół tiki. Nie próbuj żonglerka tiki podczas noszenia maski. Ubrania luau animuszu może i wygodne, ale maska ​​będzie się nagrzewać, zwłaszcza jeśli jesteś taniec wokół grobu grillowania. Upewnij się, że masz trochę luzu w paśmie wokół głowy i zabrać maskę regularnie. W przeciwnym razie może wydzielać tyle pary z hula kostium że ludzie może mylnie za Mauna Kea o wybuchnąć!

Kostiumy: Kostiumy Porady

Sexy Kostium dla grupy dziewczyn

Masz kilka gal kumpli, którzy chcą koordynować seksowny kostium na Halloween? Pobierz swoje koleżanki razem i modelować kostium Playboy Bunny. Nie mylić z Playboy Playmates, którzy stanowią dla Playboya, Playboy Bunnies były kelnerki koktajl w Playboy Kluby, które zamknięto w roku 1988. W tym sexy kostium, musisz się bez ramiączek czarny trykot lub strój kąpielowy z push-up biustonosz. Dodaj kabaretki, czarne bunny uszy, białe mankiety na nadgarstki z czarnymi spinki do mankietów, białym kołnierzykiem z czarnym muszka i czarne pomp wysokiego przechyłu. Zakończ kostium Playboy Bunny z ogonkiem króliczka. Możesz znaleźć ogon króliczka w biały strój w większości sklepów, aby dołączyć do trykot lub strój kąpielowy.

Sexy Halloween Costume - Daisy Duke

Dla sexy kostium Halloween, można przejść w Chodź tu dziewczyny z Południa. Ubrać się jak Książąt ukochaną Daisy Duke Hazard,. Oczywiście, trzeba parę krótkich szortów jak Daisy Duke nosi. Jeśli nie posiadasz już parę, dostać parę starych denim niebieskie dżinsy i przekształcić je w krótkich spodenki, jak śmiesz. Następnie dodać skórzany pas w talii i górnej przepona-łożyska. Do włosów, musisz soczysty pełny grzywę - blond, jeśli chcesz przejść z wersji filmowej i brunetka, jeśli chcesz przejść z wersji telewizyjnej. Zakończ swój seksowny kostium na Halloween mecz niektórych rozpalonych obcasach.

Pochwalić swoją postać, dodać kromka kuzynki Daisy Duke, Łukasza i Bo Derek. Dla chłopców dobry ole 'na, mają im ubierać się w obcisłe dżinsy, koszule jeansowe kowbojskie kapelusze i.

Lady Godiva

Jako Lady Godiva, musisz jeden kostium, który jest pewien, przyciąga wzrok. Legenda mówi, że Lady Godiva, szlachcianka anglosaska, jechał przez miasto gołym zniesienie uciążliwych podatków nałożonych na jej mąż mieszczanom.

Oto jak ułożyła strój Lady Godiva. Start z nagiej kolorowym body i dodać kolorową nago rajstopy. Następnie trzeba bardzo grubą grzywę długich blond włosach - prawdopodobnie blond perukę. Dołącz części peruce obligacji do body na obszary, które potęga strój kąpielowy. Jeśli jesteś w domu, możesz iść sans buty. Na wycieczki na zewnątrz, para nagich lub złote wiązane sandały zrobi.

Sexy kostium postaci

Odzyskać bajeczny seksapil charakteru telewizji Wonder Woman. Weź udział w SKOK podejście kroku do układania kostium Wonder Woman.

 • W tym znaku sexy kostium, start z czerwonym gorset strój chłopca i niebieskie majtki. Dodaj złota folia naklejki gwiazdy zdobią majtki. Na czerwonym gorset, szyć złota wstążka szczegółowo. Możesz dodać grube nagie wąż kolorowe pod majtki.
 • Dla złotą koroną, złoty się ciężkie akcji papier i ołówkiem ułożyć prostą koronę szczyt. Można użyć miękkiej taśmy mierniczej lub długość sznurka, aby dowiedzieć się, rozmiar głowy. Pamiętaj, aby zostawić dodatkową długość do mocowania końcówki. Tapicerka ze scyzorykiem. Dodaj jedną czerwoną folię gwiazdę poniżej szczytu korony. Możesz użyć dwustronnej taśmy lub lepki klej dołączyć końcówki korony.
 • Do opaski, wyciąć prostokątny pasek papieru ciężkiego photography Złoty, wystarczająco długo, aby owinąć wokół nadgarstków z pokoju, aby oszczędzić. Dodaj jedną czerwoną gwiazdę na każdym folii opaskę. Kiedy jesteś gotowy do noszenia kostiumu, dołącz brzegi taśmy dwustronnie lub tandetny kleju.
 • Dodać pas złoty lustro styl korony ze złota papieru ciężkiego stanie. Tuck długość przewodu złota na taśmę do swojej magicznej lasso.
 • Nie zapomnij, jeśli nie masz jeszcze grubą grzywę czarnych włosów, musisz perukę osiągnąć autentyczny wygląd Wonder Woman.
 • Wykończ swoją postać seksowny kostium z butami. Można tworzyć własne bagażnika obejmuje do stroju Wonder Woman. Pobierz ciężkie udo pończochy i wsunąć je na dowolny kolor z buta. Wystarczy wyciąć otwór na pięcie i tuck góry na bagażniku. Do wyszczególnienia, dostać białą taśmę izolacyjną i wyrównać go przednią i górną część buta.

Pozostawiony Wyobraźni

Te dni, wydaje się wszyscy obnażając wszystkie. Tyra Banks upewnić się, że wszyscy wiedzieli, jej piersi są prawdziwe. Chcesz coś trochę bardziej subtelny i wyrafinowany. Nie dla ciebie kostium sexy pielęgniarki lub kostium francuskiej pokojówki sexy.

Zgadnij, co - choć można się dobrze bawić, a wypuszczony z skąpych strojach dorosłych sexy, to jest Halloween i można ubierać tak, jak chcesz. Zgadzamy się, że trochę mistyki jest bardziej atrakcyjne niż gołe wszystkich reklam bielizny. Niektóre z naszych ulubionych nie-tak-nagie sexy kostiumy Halloween to:

* Klasyczny japoński kimono czy kobieta strój ninja
* Greckiej bogini lub pani Roman
* Kleopatra
* Średniowieczne balowe suknie
* Policjantki lub strażackie mundury
* W długiej sukni Vampiress
* Scarlett O'Hara lub Southern Belle
* Rewolucyjne War lub 1890 suknie suknie z tych wielkich kapeluszach!
* Ekran bez Marilyn Bogini spódnica kręcenie się swoją

Nie masz nic przeciwko, jeśli chłopaki gołe mało seksownych strojach - zwrot jest fair play! Więc odpocząć i urok wszyscy na imprezie bez pokazywania więcej skóry niż jesteś komfortowo. Wszakże, jak powiedział Mae West, "Seks odwołanie jest 50 procent, co masz, a 50 procent, co ludzie myślą, że masz."

Kobieta i Życie Danger

"Alias". "Aniołki Charliego". "Agent w spódnicy". Emma Peel w "The Avengers". Nie jest tajemnicą, że każdy top międzynarodowych kocha kobiety tajemnicy, zwłaszcza gdy oni nie seksowny strój francuskiej pokojówki lub kostium sexy pielęgniarki w poszukiwaniu tajnych formuł, działek dla światowej dominacji i zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego. Ale sexy stroje, które wyglądają jak skiej agentów tajnych zagrozi bezpieczeństwu wszystkich!

Aby być interrnational babes szpiegowskie w sexy stroje dla dorosłych, należy:

* Międzynarodowy Uroda peruka (lubimy rude!)
* Skórzany kostium jak Trinity Street, Diva z matrycy z Trinity okulary
* Gwiazdki ninja i nunchucks w przypadku ruchów karate nie działają
* Glam biżuterię dla przebrań
* Kabury pistolet w ramię
* Skórzane buty z szpilki
* Telefon komórkowy, aby uzyskać zadania

Pary z sexy mężczyzn tajnego agenta w John Steed meloniku, krawat i garnitur. Kobieta tajny agent seksowne kostiumy uratuje świat ... a przynajmniej Halloween. Więc pooglądać telewizję szpiegowski kobiet i przygotować się na tajną misję!

French Maid Kostiumy

Co takiego jest sexy pokojówka francuski kostium? Czy to zbyt cliche? Wcale nie. Francuskie pokojówki w małe czarne stroje wydają się nieskończenie fascynujące i prowokujące.

Co to jest, o to chodzi, o francuskich pokojówek? Czy to, że pewnego Je ne sais quoi? Fantazja miotełki? Krótka czarna spódnica i kabaretki, że często sportu z sexy pokojówka francuski kostium? Pamiętaj flirty francuski pokojówka w "Pięknej i Bestii"? Czy francuski umiejętności w romans i zabawny seksapil? A może to, że Rocky Horror aura? Dla Rocky Horror motyw Halloween z sexy dorosłych stroje, pokochasz ubieranie jako Magenta lub Kolumbii. Nie zapomnij laski taniec, jeśli chcesz, aby wyrwać się w piosence!

I śmiały zachodnie Kostiumy Rootin 'Tootin'

Zachód był duży, śmiały i za darmo. Ty też. Możesz ubierać się w stroje sexy plus size, które nie wiążą się z inwentarza. Panna Kitty zawsze przesadny na "Gunsmoke". Możesz ubierać się w sali dance Annie Oakley dziewczyny i sexy kostiumy na Halloween plus size. Spróbuj Calamity Jane wygląd cowgirl z bullwhip, lasso i hodowli zwierząt (Calamity Jane zawsze gotowane i podawane wszystko w miejscu.)

Wielkie Cowpokes może kręcić wąsy jak w czasie starego melodramatu, noszą czarne kapelusze i wyzwanie Wyatt Earp na pojedynek. Nie zapomnij Native American kostiumy rozmiar sexy plus - zmysłowa Indian panieńskie urzeka marszałka lub mięśni kupa wielkich dzielnych ratuje Lady Maverick.

Za pomocą kilku dobrze dobranych dodatków i zachodnich Indian biegu (sweat lodge zbudowany dla dwóch?), Twoje plus size sexy stroje mogą być tak wielkie i tak długo, jak Kevin Costner w filmie.

Kostiumy Dla Niej

W Halloween, włączyć się ciepło z sexy stroje dla Liska w Ciebie. Pokaż trochę przepona. Niosą trochę nogę. Sprawdź niektóre z naszych wybiera dla seksownych kostiumach na noc Halloween.

French Maid - pokojówka francuski kostium to klasyczny Teaser z krótkim czarną spódnicę, mały biały fartuch i niskim cięcia bluzki.

Belly Dancer - Dla kostium tancerka, co potrzebne jest do góry przepona, spodnie harem, a sama chusta. Następnie wystarczy dodać miękką, ruchy taneczne.

Sexy Nurse - Uważaj na maniery nocne z sexy pielęgniarka strój. Wszystko białe, ze spódnicą się tam i dekoltu, aby dopasować.

Sexy Firewoman - Będziesz musiał gasić niektóre walenie serca jako sexy firewoman z eleganckim czarnym i żółtym stroju oznaczało pokazać każdy zakręt.

Czy szukasz seksownych strojów, takich jak francuski pokojówka i seksowną pielęgniarkę lub sexy wersjach kostiumy postaci, takich jak Dorota i Czerwonego Kapturka, można je znaleźć na AnytimeCostumes.com. Aby się czynnika wampirzyca, dodać akcesoria, takie jak buty na koturnach i udo wysoki pończochy.

Sexy postaci z kreskówek

Jeśli uważasz, że nie są sexy kreskówka kreacje, masz oczywiście na myśli Elmer Fudd i Królik Bugs. Możesz nosić seksowne stroje dla dorosłych wzorowane na postaci z kreskówek. Lubimy Betty i Wilma sexy kostiumy.

Cosmo i przewodnika telewizyjnego ankiety właściwie ocenione Wilma i Betty - Betty zwyciężyła w dziale atrakcyjności. Yabba-Dabba-Doo! A chłopaki były znane wolą Daphne z Scooby Doo oraz Jasmine i Ariel z Disney. Nie zapomnij Księżniczka Fiona ze Shreka. Można ubierać się jak Mirage lub Elastyna z "Iniemamocni".

Na stronie facet, lubimy Shrek, księcia z bajki, Aladdin, panie niesamowite, Superman, Batman i Robin sexy dorosłych stroje. Choć nikt nie będzie chciał do tanga z SpongeBob i Homer Simpson, jest mnóstwo intrygujący facet kreskówki heartthrobs. Ale wciąż narysować linię Porky Pig na i th-to wszystko ludzie!

Chłopaki i Kostiumy

Faceci udają oni raczej nosić stare T-shirty i dżinsy, a być pijący piwo na Halloween. Nie pozwól im oszukać. Z tobą w swojej francuskiej pokojówki lub sexy kostium pielęgniarki sexy kostium, twój facet nie będzie skąpić na sexy dorosłych strojach. Tak samo, jeśli jesteś para gejów i obaj jesteście dobrze ubrany tak.

Kilka pomysłów na seksownych kostiumów dla facetów:

* Sexy Faraon, szejk (jak Rudolf Valentino, nie bin Ladena) lub męski harem tancerz
* Spartakus, gladiatorem i Caesar
* Zawadiacki pirat
* Robin Hood, Muszkieter lub Rycerz
* Wampir

Faceci mogą wrócić do trzech-dniowej bieliznę (lub nie) po Halloween. Dziś w nocy, podczas gdy mężczyźni mają na sobie seksowne stroje na Halloween, maski "przeciętnego Joe" zgaśnie i chłopaki mogą pokazać - Och, czekaj, to zrobić już! Ale w seksownych strojach, chłopaki dadzą każdemu orzeźwiającą przerwę od zwykłych "Męska rzecz".

1920 Kostiumy

Mimo, że lata te chude depresji, 1920 były duże i pełne życia. Twój klapy lub gangster kostium pozwoli Ci cieszyć się ragtime w Whoopie miejscu. Możesz być zakonnicą Zakaz ery reformy niebezpieczną i intrygujący gangstera w kolorze zoot. Albo możesz być człowiekiem 1920 kąpielisko na plaży próbuje zaimponować tancerz Charleston w sukni drop-pasa na skromną bluzkę. Albo Clara Bow wygląda w klosz kapelusz i klapy sukni. Pamiętaj, nie ważne, czy nosisz plus size sexy kostiumy lub w prześcieradło, jedyną zbrodnią w dzikim 1920 stron nie jest oryginalna. Nie bądź "Chicago" wannabe - być sobą, kochanie.

Syrenka Costume

Na słodkie, pobłażliwe Halloween strój, ubrać się w strój syreny. Potrzebujesz jakieś pomysły? Sprawdź te wariacje na strój syreny.

Będziesz sobie sama stanik siatki z musującego kantar-top i cekinami ogona. Ta wersja kostium syrena nie jest nieśmiały i wstydliwy.

W wyposażonej ciała przytulanie suknię i zmierzwione organzy płetwę, będziesz kusząc kochanka więcej niż jeden ziemi na morze w tym stroju na Halloween.

Ten strój ma syrenki Kantar z góry tylko tyle materiału do stracenia. Spódnica z cekinami modny przytulanie kończy z czystej tkaniny płetwy.

Sexy męskie Plus Size Pomysły

Dobrze, klasa, która plus size męskie stroje nie są sexy?

) beczka piwa. Tylko nie rób tego.
b) kostiumy Clown.
c) zombie. Z jakiegoś powodu, choć, Frankenstein jest sexy dla niektórych kobiet. Nie pytaj mnie dlaczego.
d) Torba Cheetos.
e) Michael Moore. Nawet fani Moore'a przyznać, że potrzebuje makeover.

Który mężczyzna sexy stroje plus size są pociągający?

) Plus rozmiar Wampir sexy kostium. Zwłaszcza z angielskim akcentem.
b) rzymskie stroje gladiatora.
c) kostiumy Gangster, tak długo, jak nie wyglądać jak Marlon Brando.
d) wojowników.
e) Sexy piratów oraz kostiumy rozmiar. Niektóre kobiety kochają się Geoffrey Rush.
f) Średniowieczni rycerze.
g) szejków arabskich - jeśli spojrzeć dobrze karmione nikt nie może pomylić cię do Osamy bin Ladena, ale można dostać romantyczna powieść pokrywę.

Jakieś pytania? Nie, ja nadal nie wiem, dlaczego potwór Franksenstein jest sexy kobiet.

Seksapil na Wschodzie

Jeśli czytałeś "Wyznania gejszy" i planujemy, aby zobaczyć ten film, wiesz, że japońska kultura ma przynętę. Nasz obraz gejsz jest stereotypowe: delikatne, kruche, małe. Nasz obraz samurajów jest Ken Watanabe w "Ostatni samuraj" czy ktokolwiek w filmach Akira Kurosawa. Jednak ciężko zabudowanych wojownicy nie zawsze są sexy.

Wyobraź sobie, dekadencki gejsze i wielki umięśniony samuraj w sexy plus size kostiumy. Wlej trochę sake, chwycić się wentylator i katany (wynająć rekwizyt - prawdziwe katany podjąć lata szkolenia), ciąg niektóre latarnie wokół przestrzeni Halloween, i cieszyć się odrobina egzotyki Wschodniej. Gejsze spędził wiele czasu w herbaciarni, więc kimono sexy plus size Halloween kostiumy są autentyczne.

Kod Bushido nauczał starożytnej dyscypliny, samuraja, ale nawet ascetyczne (to powstrzymywanie się od światowych przyjemności) wojownik musi jeść! Poza tym, on może być zapaśnika sumo, jak samuraj. Ale uważaj - te gejsze oraz wielkości seksowne kostiumy strój ninja może ukrywać! Starożytna mądrość mówi, uważaj sexy plus size stroje na Halloween.

My Big Fat Greek Costume

Kultura grecka jest o jedzenie i "Yassas," jeśli widziałem "Moje wielkie greckie wesele". W tysięcy lat nic się nie zmieniło. Nie daj się zwieść przez wszystkie posągi trudno ciała.

Możesz być Grecki wojownik, bohater grecki sexy plus size kostiumy na Halloween. Weź miecz Gladiator, opaski rzymskie, Laurel wieńce, wypchane sowy lub dwa dla kultu Ateny ... co ty na to. Możesz być Hercules lub Bellerofont zabijając potwory i jedzenie winogron, jak i dziki.

Greckie kobiety są sexy też, i tak są plus size sexy stroje można utworzyć. Bądź Medea, wiernych boku Jasona w greckiej chiton plus rozmiar (użyj plus size rzymską togę, gdyż tylko Hellenophiles może znać różnicę) lub Medusa lub czarodziejka Kirke. Starożytna mądrość: można ubrać w kostium czarownica plus size dla Circe - tylko nie zapomnij greckie akcesoria dla sexy plus size kostiumy.

Żyj Grecki tak to miało być przeżywane. Społeczeństwo, które dało nam podstawę współczesnej cywilizacji zasługuje hołd godny bogów.

Idź Polinezji W Hula Girl Costume

Idź egzotyczne przez ubieranie się w Hula Girl kostium. Możesz zacząć z kwiatowym dwuczęściowy strój kąpielowy. Dodaj spódnicę trawy do Polinezji stroju. Aby tworzyć własne leis, można odwiedzić sklep rzemiosła i odwołuje fałszywe orchidee na sznurku (lub kupić kilka leis ze sklepu kostiumów) i warstwa je na szyi. Na głowie, zrobić koronę z pasującymi kwiatów, by podnieść polinezyjskiej wygląd. Boso do wewnątrz, lub nosić sandały dla koordynacji wychodzi. Następnie kołysać te biodra i zrobić kilka delikatnych ruchów ze swoimi faliste rąk i ramion, aby pokazać swoje Hula Girl kostium.

Kostiumy Księżniczki

Kostiumy Księżniczki


Kiedy ludzie myślą o stroje księżniczki, często myślę o Disney. Podczas księżniczki Disneya są dość popularne, istnieje wiele innych opcji dostępnych.

Wybierz motyw

Nie ma prawa, które mówi, musi Ty lub Twoje dziecko ubierać jako słynny księżniczki; istnieje cały świat poza Belle, Kopciuszka i Królewny Śnieżki. Jeśli chcesz umieścić inny spin na swoim stroju księżniczki, spróbuj wyborze tematu. Konkretne terminy i kultur są szczególnie zabawne tematy królewskie stroje. Inne, mniej tradycyjne stroje księżniczka może być wielki, zbyt.

Renaissance Księżniczka

Kostiumy Księżniczki

Jeśli rozważasz kostium renesansowy, spróbuj coraz księżniczka Renaissance. W tym stroju, musisz suknię kostek w luksusowym materiałów, takich jak satyna lub aksamitu. Przednie koronki i dać bufiaste rękawy jeszcze bardziej realistyczny wygląd. Zamiast diadem, spróbuj stożkowatą hełm z płynącej szalik. Jeśli wolisz, aby kupić gotowy kostium, spróbuj:

 • Renaiisance Princess Bride (dziecko)
 • Niebieski Regal Princess (dziecko)
 • Wal-Mart Renaiisance Princess (dla dorosłych)
 • Pani Capuleti (dla dorosłych)

Gotycka księżniczka

Jeśli wolisz być ciemne piękno, za ubieranie jako gotycka księżniczka. Długa suknia w kolorze czarnym z akcentami czerwieni krwi jest idealny. Velvet jest szczególnie wskazane. Wampirem stylu pojawił się kołnierz jest również miły akcent. Czarne paznokcie i szminka są absolutnie czarny z tym stroju moszcze. Inne możliwe akcesoria:

Kostiumy Księżniczki

 • Czarne szpilki lub buty sznurowane
 • Czarne pończochy koronki lub ryby-net
 • Czarny naszyjnik lub obroża
 • Rękawiczki bez palców
 • Czarny tiara lub pierścień z cierni
 • Długa czarna peruka
 • Blady biały makijaż

Indyjska księżniczka

Chociaż Pocahontas inspiracją dla wielu młodych dziewcząt ubierać jak indyjskie księżniczki, istnieje wiele nie-Disney Indiańska stroje również dostępne. Chociaż naprawdę autentyczne kostiumy będą różne w zależności od plemienia, większość posiada skórzaną zamszu lub faux sukienkę w tan, beżowy lub biały. Włosy powinny być splecione lub splecione z koralików. Turkusowy lub paciorkami biżuteria, buty sznurowane, a proste pałąk zakończyć wygląd. Indyjskie stroje dostępne w Internecie to:

 • Biała sukienka (dziecko)
 • Indyjska Księżniczka z głowicy (dziecko)
 • Sexy Indian (dla dorosłych)

Film Księżniczki

Niektóre z naszych ulubionych księżniczek zdobią telewizji i bigscreen. Na przykład, Księżniczka Mia od Pamiętnik Księżniczki jest ulubionym współczesną baśnią. Aby stać się księżniczką w żyle Mia, po prostu nosić eleganckie pełni fartuchem bocznym sukienkę. Dodaj elegancki up-do i musujące tiara. Dla dodatkowej zabawy, sukienka jak Mia ​​przed jej kręcone włosy księżniczki makeover-- nerdy, okulary i zdecydowanie unsexy uczennice costume.Other telewizji i filmów księżniczek godny naśladowania obejmują:

 • Księżniczka Fiona Shrek
 • Jeannie z I Dream of Jeannie
 • Księżniczka Leia z Gwiezdnych Wojen

Hula Dancer kostiumy halloween

Hula Dancer kostiumy halloween


Dzięki swojej uniwersalnej odwołania, hula tancerz Halloween kostiumy są łatwo dostępne przez cały rok. Co więcej, one są w różnych rozmiarach i wzorach, aby pomieścić całą rodzinę.

Rodzaje Hula Dancer Halloween Costumes

Wyjątkowe komplety noszone przez Hawajczycy do tańca hula zainspirowały wielu puka-off. Te dni można znaleźć hula tancerz Halloween kostium stroje w sklepach na całym świecie. Ponadto Internet roi się hula kostiumów dla młodych i starych.

Kobiety

Hula tancerz Halloween kostiumy dla kobiet, które nie są trudne do znalezienia. Większość sklepów sprzedaje zestawy hula kostium dla kobiet, które obejmują trawy spódnica, bikini i jedwab kwiat lei. Panie mogą upiększyć standardowe stroje hula z obrączki kwiatowe lub wristlets. Ponadto kobiety, które nie czują się komfortowo odsłaniając dużo skóry może przejść na górę od bikini i łączą zbiornik z góry, góry Kantar lub jednoczęściowy strój kąpielowy ze sztuczną trawą spódnicy stworzyć strój tancerza hula konserwatywne.

Kostiumy hula tancerz dla kobiet są tak popularne, że niektórzy producenci stworzyli specjalne wersje macierzyństwa. Zapomnij o przebrania na Halloween, jak ponadgabarytowych dyni. W dzisiejszych czasach kobiety w ciąży mogą sportu stylowe i zabawne kostiumy hula macierzyński. Sprzedawców online sprzedać mnóstwo kostiumów hula dla kobiet w ciąży, w tym jeden, który jest wykonany z gigantycznym body z załączonym obręczy.

Mężczyźni

Jeśli masz poczucie humoru, to pokochasz hula Halloween kostiumy dla mężczyzn. Faceci chcą chodzić po dzikiej stronie, ubierając w przebraniu może po prostu don spódnicę trawy z parą krótkich spodenkach, podkoszulku i rury górnej i kolorowych lei. Jednakże, jeśli naprawdę chcesz, aby doprowadzić dom w dół podczas Halloween, to możesz rozważyć zakup wyściełany "Nookie" hula Wanna strój dla mężczyzn. Strój zawiera zabawne wyściełane kombinezon z dołączonym bikini i spódnicy z trawy. Strój może być ozdobione długim peruce, lei kwiatowych i ukulele. Kiedy Halloween jest ponad można ponownie wykorzystać dziwaczne stroje na lato grilla lub puli stron. Jesteś pewny, aby Twoje luau w Lu-WOW, z kostium hula miodu dla mężczyzn.

Dla dzieci

Hula Dancer kostiumy halloween

Pogoda na koniec października nie zawsze sprzyja ubieranie dzieci, jak hula tancerzy. Jednakże, jeśli twoja córka nalega na bycie dziewczyna hula na Halloween, to możesz rozważyć jej nosić stroje hawajskie konserwatywne. Różnorodność internetowych sprzedawców oferuje hula kostium kostium dla dziewcząt dziewczyna, która nie naraża mnóstwo skóry. Dopasowanie kwiatowy print góra i dół obszyty plastikowej rafii ma wszystkie oznaki tradycyjnym hula dziewczyna kostium, ale pozostawia mniej o wiele bardziej do wyobraźni.

Zwierzęta

Pobierz Fido i Fifi w duchu wakacje, ubierając je w hula kostiumy na Halloween. Kilka firm oferuje hula psa kostiumy halloween, które obejmują spódnicę trawy z regulowanym pasie i lei poliestrową z gumką. Twój pies będzie wyglądać po prostu wrócił z raju ubrany w strój hawajski jego.

Gdzie znaleźć Hula Girl Halloween Costumes

Kostium sklepy, sklepy firmowe oraz zniżki detalistów w Kalifornii i na Hawajach nosić hula dziewczyna stroje na Halloween przez cały rok. Można również znaleźć ogromny wybór hawajskich strojach inspirowanych online w miejscach, takich jak HawaiianLuauParty.com i HulaSource.com.

Kostiumy Hula są również łatwe do wykonania. Spódnice trawy może być wykonany z rafii lub gazety, papier krepa, a lei mogą być wykonane w domu z jedwabiu lub papierowych kwiatów. Dodatek z góry bikini, upraw górę lub zbiornika i będziesz tropikalną ubrana zaimponować przy następnej imprezie z okazji Halloween.

Kostiumy Hollywood

Kostiumy Hollywood


Hollywood wydobywa się gwiazdy w oczach wszystkich, więc kiedy nadszedł czas na bal maskowy, często myślimy o sobie kostiumy Hollywood. Ale Hollywood oznacza różne rzeczy dla różnych ludzi, a każda epoka miała swoje gwiazdy i gwiazdeczki, każdy o indywidualnym stylu, a każdy z "Podpis" ról. Jak Hollywood może inspirować następnej kostium?

Klasyka

Charlie Chaplin. Fred Astaire. Ginger Rogers. Marilyn Monroe. Bing Crosby. Jeannette McDonald. Yul Brynner. Grace Kelly. Jimmy Stewart. Jest tak wiele gwiazd ze złotej ery kina! Fred był zawsze (a przynajmniej tak się wydaje) w czarny krawat, a Ginger sobie porywający Ballgowns które płynęły i wirowały pięknie na parkiecie. Marilyn Monroe była dorodna bogini, z jej włosów, wyprofilowana platyny i odkrywczych postać sukienki. Jeden z wieloletnich ulubione stroje Hollywood jest Marilyn biały, płynące sukienka z The Seven Year Itch --The jednym, że wiał w górę wokół niej, gdy wyszła na ruszcie chodniku. Kostiumy Yul Brynner w od króla i ja również wieloletnie faworyci, jak Tramp podpis Charliego Chaplina.

Westerny

Imię ktoś myśli, kiedy filmy zachodnie są wymienione jest John Wayne. W tych filmach, ludzie są mężczyźni i kobiety tak bardzo kobiecy. Kowboje i Indianie stylu Hollywood jest nadal bardzo popularne, z długimi, kobiecych sukienek z pionierów kobiet, strój kowboja surowca z mężczyzn, jak i ekstrawagancki stroje Indian amerykańskich. Inne słynne postacie zachodnie obejmują Samotny Włóczęga i Tonto, Roy Rogers i Dale Evans, Gabby Hayes i wiele wspaniałych indiańskich wodzów.

Civil War Filmy

Kobiety kochają ubieranie się w stroje z czasów wojny secesyjnej, bo nic tak potwierdzając jako podziwu danej kobiecie w gorsetach i hoopskirts. Scarlett O'Hara i Rhett Butler są, oczywiście, wieloletnie ulubionych, podobnie jak Robert E. Lee, Ulyssesa S. Granta i Abraham Lincoln.

Komiksowych superbohaterów i Horror Flick Villains

Każdy chce super moce, a co może być bardziej zabawne niż maskarady jako ulubione: Spiderman, Superman, Batman, Wonder Woman, Elastyna, Pan Incredible, Mrożon ... możliwości są nieograniczone. A jeśli wolisz "ciemną stronę", spróbuj niektóre z wielkich złoczyńców komiksu filmu: Joker, Doc OCK, Riddler.

A potem są przerażające czarne charaktery z horroru. Pomyśl Jason, Freddy, Dracula, Chucky ... jeśli szukasz na wstrząsy i przestraszyć, to jest rodzaj villain Hollywood do wyboru.

Sci-Fi i Fantasy

Tu znowu jest ogromny wachlarz możliwości dla swoich kostiumach inspirowanych filmowymi. Star Wars i Star Trek filmy były ulubione przez dziesięciolecia, z arsenału bohaterów, złoczyńców i dziwnych stworzeń do wyboru. Luke Skywalker, Han Solo, Księżniczka Leia, księżniczka Amidala, Quai Gon Jin, Yoda, Cesarz, Darth Vader, kapitan Kirk, Spock, Khan .... Ale gdy te dwie koncesje filmu są na pewno w czołówce Hollywood sci -fi Costumery, istnieją inne, które oferują równie zabawnych możliwości. Zastanów ET, Władca Pierścieni, Harry Potter, Opowieści z Narnii, a Autostopem przez Galaktykę.

W rzeczywistości, z serii "Harry Potter" "Władca Pierścieni" serii i okazały się niezwykle popularne na dress-up od ich wydania. Hobbici, czarodzieje, wiedźmy, ents, orki, elfy ... co bardziej inspirujące i ciekawe stroje można sobie wyobrazić?

I nie zapomnij te klasyki fantasy: The Wizard of Oz, a Charlie i fabryka czekolady. Kto mógłby się oprzeć protraying Willy Wonka, Gladiola, Dorothy, lub Tin Man?

Księżniczki i Królowie

Szczególnie interesujące są filmy historyczne, które zawierają znaki takie jak Henryk VIII, Anna Boleyn, i Czyngis-chana. Historia pełna jest możliwości kostiumów i historię Hollywood wykorzystywane przez lata, z filmów takich jak Disney Miecz i Rose, lub nowszym Braveheart.

Oczywiście, nie tylko royalty można znaleźć w historii; fantazja ma swój udział znaków. Zastanów The Princess Bride z Księżniczka Buttercup, Westley, książę Humperdinck, Fezzik i niesamowitej szermierza Inigo Montoya. Albo co o opowieść o klasycznej opowieści o Kopciuszku w Ever After. Danielle de Barbarac, książę Henryk, i Leonardo da Vinci w pięknym renesansowym stroju!

Pirate Filmy

Zanim doszło Piraci z Karaibów, nie było Czarnobrody, Captain Hook, Long John Silver, Billy Bones, kapitan Kidd i wiele innych klasycznych piratów Hollywood. Piraci są od dawna ulubionym wśród mężczyzn, jak i kobiet, i oferują nieograniczone możliwości projektowania kostiumów.

Źródła Kostiumy Hollywood

Prawie każda kostiumer, online lub cegły i zaprawy, będzie miał dużo strojów inspirowanych Hollywood do wyboru. Prostota i McCalls wzorów do podejmowania oferują własne wersje niektórych kostiumów. Na strojach historycznych i wojny domowej, istnieją dziesiątki historycznych rekonstrukcji i społeczeństw, które pomogą Ci znaleźć lub zrobić kostium. Niektóre źródła internetowe to:

 • Kostiumy Hollywood
 • Hollywood zabawki

Kostiumy Taniec hawajski

Kostiumy Taniec hawajski


Hawajskie stroje taneczne może być idealne dla wykonania lub po prostu na bal przebierańców. Tańce hawajskie stroje i związane z nimi mają długą tradycję.

Hawajska Tradycja tańca

Hula, najbardziej znany taniec hawajski, doceniany i podziwiany przez ludzi z całego świata. Łagodne, płynne ruchy w połączeniu z historią muzyki i ruchu zachwyci obserwatorów.

Choć cieszył przez wielu, taniec ma święte korzenie w Hawajach. Pierwszy hula mówiono, były wykonywane przez boginię lub grupy bogiń, którzy podzielili się na taniec z ludów Polinezji, którzy osiedlili się na Hawajach. Ze względu na jego powstania w hawajskiej systemu religijnego, Hula był używany do ceremonii i rytuałów, a nie rozrywki. Dzisiejsze hula opiera się na hawajskiej taniec stary, ale jest przede wszystkim do rozrywki.

Klasyczne hawajskie stroje taneczne

Hawaiian tancerzy są często na zdjęciu w spódnicy trawy, biustonosz kokosowy, i kilku leis. Aby spódnice trawy, Hawajczycy korzystać ti liści, które są szersze niż nici stosowanych w większości sztucznych spódnice trawy. Liście rosną 01:59 metrów długości i od dawna stosowane do artykułów odzieżowych, w tym spódnice trawy, a nawet peleryny deszczu.

Inne stroje to długie spódnice, zwany pu'a, wykonane z bawełny lub podobnego materiału, w tradycyjnych odbitek. Tancerze nosić top wykonany z tego samego materiału lub koordynującego koloru do uzupełnienia stroju.

W większości przypadków, hawajskie stroje taneczne to leis, używane do ozdabiania szyję, głowę, nadgarstki lub kostki. Kostiumy mogą również zawierać obrączki wykonane z zębów psa i kości wieloryba.

Znalezienie Costume

Kostiumy Taniec hawajski

Jeśli szukasz kostium tańca z motywem hawajskim, masz szeroki wachlarz rodzajów i stylów do wyboru. Do jednorazowego użytku, takich jak na bal przebierańców lub luau, można rozważyć sklep dostaw stroną lub sklep kostium.

Detaliści, takie jak Party City, oferuje bardzo przystępne strój hula, takich jak spódnice trawy lub biustonoszy kokosowych. Sprzedawców online sprzedać również spódnice trawy, biustonosze kokosowe i inne akcesoria dla małych inwestycji finansowych. Na przykład, sprawdź Hawaiian Luau Party Supply. Można kupić pojedyncze kawałki lub "zestawów", które zawierają podstawowe informacje, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Inne strony, takie jak Luau Kostiumy, sprzedać spódnice, topy, i leis. Te rodzaje sklepów oferuje również maski, które mogą być zabawne dodatek do hawajskiego stroju.

Jeśli jesteś entuzjastą hula, można rozważyć zakup dłużej trwały strój. Spółka w kolejnych 48 państwach zwanych Maui Girlz ma wybór nowych i używanych wózków kostiumy do sprzedaży w bardzo przystępnych cenach.

KTS Hula Supply, z siedzibą w Honolulu, oferuje biustonosze kokosowych w różnych rozmiarach a także ti spódnice liści wykonane z jedwabiu, a także asortyment instrumentów muzycznych używanych w hula tańca. KTS sprzedaje również wiele odpoczynku dam, w tym orzechów, muszli, i różnych rodzajów roślin i kwiatów.

Wykonywanie Costume

Jeśli wolisz, możesz tworzyć własne hawajski strój. Jednak ti liście mogą być trudne do uzyskania, w zależności od tego, gdzie mieszkasz i jak liście przetrwać wysyłkę. Aby spódnicę trawy sztucznych materiałów, można użyć miękkiej liny na pasie i rafii, zakupiony w sklepie rzemiosła. Zmierz długość liny, która otacza talię i dodać 12 cali. Dodatkowa długość pozwala związać spódnicę wokół talii.

Długości miarą rafii w oparciu o długość spódnicy chcesz zrobić. Tradycyjne spódnice dotrzeć do około połowy łydki, choć można dokonać trawy spódnica krótszy lub dłuższy. Rozpocznij wiązania długości rafii w centrum liny i swój sposób pracy do końca, upewniając się opuścić sześć cali na każdym końcu bez rafii. Spróbuj na spódnicy i baw się dobrze.

Wybór Outfit

Hawajskie stroje taneczne, choć przestrzegać pewnych wytycznych, pozwalające na elastyczność w długości, koloru, a nawet stylu. Możesz wybierać spośród trawy lub tkaniny, tkaniny kokosowego biustonosz lub wierzchu, a nawet kości wieloryba lub leis. Z pewnym kreatywności i wyobraźni, można znaleźć strój, który jest idealny dla Ciebie.

Jak zrobić Star Wars Kostiumy

Jak zrobić Star Wars Kostiumy
Luke Skywalker kostium

Od księżniczki Lei do Dartha Vadera, każda z postaci w filmach Star Wars ma niepowtarzalny wygląd. Nie musisz kupować drogich kostium naśladować swoich ulubionych bohaterów. Jeśli czujesz się twórczy, można zrobić własny strój nosić do następnego przypadku wentylatora, bal przebierańców, Halloween lub spotkanie towarzyskie.

Luke Skywalker Costume

W roli głównej w oryginalnych filmów Gwiezdne wojny, Luke Skywalker jest ważną częścią historii i zasadniczy charakter w każdym przypadku wentylatora. Na szczęście, jego strój jest łatwe do wykonania przy użyciu sklepie oszczędności odzież i kilka dostaw rzemieślniczych.

To, czego potrzebujesz

 • Stary biały i off-białe spodnie
 • Biała koszula męska w dwóch rozmiarach większych niż normalnie można nosić
 • Wysokie do kolan buty, które pasują do ciebie
 • Brązowy skórzany pasek
 • Folia aluminiowa
 • Brązowy pad tuszu
 • Dwa cala szeroka taśma maskująca
 • Maszyna do szycia i igły do ​​szycia i bieli ręcznie wątku
 • Nożyczki
 • Zielone światło szabla, takie jak ten z Amazon.com

Co robić

 1. Zacznij od cięcia kołnierz przy białej koszuli. Pokroić dekolt w kształcie litery V, i usunąć wszystkie przyciski. Odwróć surowego krawędzi koszuli dekolt i hem to, aby nadać jej estetyczny wygląd.
 2. Umieść buty na powierzchni roboczej. Zaczynając od palców każdego startu systemu, taśmy maskującej, aby utworzyć warstwę na wygląd białawą obuwia Łukasza. Po dotarciu na kostkę, po prostu owinąć taśmą dookoła, aż dojdziesz do góry.
 3. Bardzo delikatnie posmarować spodnie, koszulę i buty z brązowym atramentem pad dać im brudny wygląd. Zwróć szczególną uwagę na szwy, kolana spodnie i łokcie na tunikę.
 4. Umieścić na spodnie i buty. Umieść na tunikę, nakładających się go z przodu. Użyj brązowy skórzany pasek do trzymania tunikę w miejscu. Owijać klamry pasa folią aluminiową, aby utworzyć prostokątny kształt. Nosić miecza świetlnego, aby zakończyć swój strój.

Han Solo Costume

Innym głównym bohaterem, Han Solo sprawia duży wybór dla każdego przypadku Star Wars. Możesz łatwo kostiumu ze starych ubrań i skrawki tkanin.

To, czego potrzebujesz

 • Off-białej koszuli Henley, który pasuje do Ciebie
 • Dżinsy, które pasują do ciebie
 • Czarne buty podkolanówki
 • Czarna kamizelka
 • Szeroki pas skórzany
 • Zabawka blaster, takie jak ten z Amazon.com
 • Red wiązanie szwem
 • Żelazko na taśmę klejącą, takich jak Singer Topliwy internetowej Tape
 • 1/4 stoczni czarna kaczka tkaniny bawełniane
 • Nożyczki
 • Żelazko
 • Igła z nitką
 • Cztery guziki metalowe

Co robić

 1. Umieść czarną kamizelkę na powierzchni roboczej. Wytnij cztery trzy-cal po pięć-calowych prostokątów. Zastosowanie kawałka taśmy klejącej do jednego dłuższego boku każdego kwadratu. Następnie za pomocą żelazka do mocowania prostokąty do przodu kamizelki jako patkami. Będziemy chcieli, aby umieścić dwa w okolicy klatki piersiowej i dwie poniżej tych. Sew przycisk na każdej metalowej klapy.
 2. Wyciąć kawałek czerwonego wiążącego, że to ta sama długość jak Twoje dżinsy od wysokości pasa do kostki na zewnątrz szwu szwu. Żelazo szew wiążące, aby usunąć wszelkie zagniecenia. Zastosowanie taśmy klejącej na tylnej stronie wiązania szwu, a następnie prasowanie jej na zewnątrz szwów każdego ramienia dżinsów.
 3. Umieść na dżinsy, buty Henley i. Tuck dżinsy i buty do umieścić na taśmie. Warstwa kamizelkę nad Henley. Podnieś swoje zabawki blaster i zabawy.

Kostium Jedi

Jeśli masz maszynę można zrobić własny strój Jedi. Oznacza to, że można ubierać, jak każdy z Anakin Skywalker do Darth Sideious. W zależności od charakteru jesteś emulacji, możesz wybrać tradycyjny brązowy ciemny lub czarny materiał. Użyj materiału bawełnianego 60 cali szerokości, średniej wagi, ponieważ jest to łatwe w użyciu i niedrogie.

To, czego potrzebujesz

 • Cztery m brązowe lub czarne bawełniane
 • Taśma pomiarowa
 • Ołówek krawieckim
 • Kryterium
 • Nożyczki
 • Maszyna do szycia i nici
 • Pins
 • Wysokie do kolan buty
 • Czarne lub brązowe spodnie
 • Koszula czarny lub kości słoniowej

Co robić

 1. Złożyć na pół, tak tkaniny krótkimi bokami są razem. Połóż materiał na podłodze. Złóż go ponownie wzdłużnie, w kolejce długie krawędzie.
  Jak zrobić Star Wars Kostiumy
 2. Zmierz się wokół klatki piersiowej, tuż pod pachami. Podzielić przez cztery i dodać dwa cale. Zapisz ten numer, etykietowania "klatki piersiowej". Zmierz szerokość ramion owijając taśmą pomiarową na ramieniu i na ramieniu. Podzielić pomiar przez dwa i dodać trzy cale. Zapisz ten numer, jak również, etykietowania "ramię".
 3. Zaczynając od góry, złożona krawędź tkaniny, zmierzyć się z boku złożonego krawędź aż do pomiaru ramię. Zaznaczyć ołówkiem na krawieckim. Od tego znaku, zmierzyć się z owczarni, aż dojdziesz do pomiaru w klatce piersiowej. Złóż oczywisty znak z ołówkiem w krawieckim.
 4. Wędkarski swój miernik się oczywistym znakiem dokonałeś, narysować linię w kierunku surowego krawędzi tkaniny. Stworzy tuleję w kształcie dzwonu dla Jedi szaty. Wtedy kąt miarą się od znaku i narysować linię aż do dna tkaniny. Cięcie na tych liniach.
  Jak zrobić Star Wars Kostiumy
 5. Odwinąć materiał raz, pozostawiając zagięta na szczycie. Styku boków od spodu płaszcza, pod ramieniem, na końcu rękawa. Sew obie strony.
 6. Umieść szatę na podłodze ponownie. Pokrój centrum poprzez jedną warstwą tkaniny, aż dojdziesz do góry. Następnie wyciąć trzy-calowy wycięcie z każdej strony, aby otworzyć szyi. Wypróbuj i wykończenia dekoltu Pasuje do Ciebie. Hem szatę, aby ukryć wszystkie surowe krawędzie i dostosować rękaw i całkowitą długość Pasuje do Ciebie.
 7. Umieść na koszuli, spodniach i butach. Warstwa szatę na górze.

Księżniczka Leia Costume

Księżniczka Leia jest wielki znak dla dziewcząt i kobiet, a ona nosi kilka różnych strojów w filmach. Możesz zrobić jej kostium bikini złoty na wygląd zabawy. Jeśli szukasz czegoś bardziej skromne, aby szatę Jedi, w kolorze białym. Powiązać z białym golfie, białe spodnie i białe buty,. Nie zapomnij blaster zabawki, takie jak ten z Gwiezdnych Wojen Kostiumy.

Księżniczka Amidala

Padme Amidala jest bohaterką trzech filmów Star Wars, a jej stroje są niczym innym jak niesamowite. Chociaż niektóre z nich rzemiosła wygląda samemu byłoby bardzo trudne, można łatwo zrobić jej biała przycięte walki strój.

To, czego potrzebujesz

 • Wyposażone biała koszula z długimi rękawami i szyi klejnot
 • Białe getry
 • Wysokie buty z kości słoniowej
 • Szary rzemiosła czuł
 • Taśma izolacyjna
 • Taśma pomiarowa
 • Maszyna do szycia i białe nici
 • Nożyczki
 • Blaster i futerał, takich jak ten zestaw z Star Wars Kostiumy

Co robić

 1. Odciąć prawy rękaw koszuli. Odciąć rąbek koszuli, aż to przycięte do poziomu, który Ci najbardziej sobie. Użyj maszynę do hem surowe krawędzie.
 2. Zmierz swoje ramię. Wytnij dwa paski szarym filcem rzemiosła, które mają długość ramienia i dwóch pomiarów cm szerokości. Stosuje się taśmę na jedną stronę każdej z tych pasków, wygładzanie przez wszelkie ostre krawędzie.
 3. Umieść na legginsy, buty i upraw górze. Owiń jeden kanał opaski taśmy wokół górnej części ramienia, i zabezpieczyć sobie zespół z większą taśmą klejącą. Powtórz z drugiej grupy. Umieść na blaster i kabury.

Darth Vader Costume

Kostium Dartha Vadera jest nieco bardziej skomplikowana, niż wiele innych. Aby uzyskać najlepsze wyniki, to jest dobry pomysł, aby wykorzystać wzór szycia na kostium Dartha Vadera do stworzenia tego kultowego wygląd.

Kostium szturmowiec

Kolejny skomplikowany kostium ze względu na pancerz, ubieranie jako Stormtrooper zajmie więcej czasu i wysiłku. Możesz stworzyć swój własny strój szturmowca używając dobry zestaw instrukcji i niezbędnych materiałów.

Więcej Kreatywna zabawa

Bez względu na to, które Star Wars strój wybierzesz, będziesz się dobrze bawić ubieranie się w swoją ulubioną postać. Tworzenie własnych kostium tylko dodaje do kreatywnej zabawy.

Kostiumy na Halloween fitness

Twardy czas próbuje dowiedzieć się, kostium dla tegorocznego Halloween? Jak się trzymać w duchu przydatności i wypróbowanie niektórych stroje do ćwiczeń związanych! Kto wie, może nawet spalić kilka kalorii, jeśli działają część! Fitness.com daje kilka Ghouly rozwiązania kostium Halloween bloku mózgu z tych zabawne, łatwe kostiumy związane fitnessu-!

Cheerleaderka: dość powszechne kostium na Halloween; większość kobiet odpadniesz strój cheerleaderek co najmniej raz w życiu w tym strasznym wypadku. Jeśli już pracuje ciężko przez ostatnie kilka miesięcy i czuję potrzebę pokazania tego wszystkiego, to tylko może być właściwym wyborem kostium dla Ciebie.

Co będzie potrzebne do tego stroju:

1. stara koszula w piłce nożnej (na pewno można wykopać jeden się z twojego taty lub szafie partnera!)
2. Spódnica plisowana krótkie
3. kolan skarpety
4. bieganie buty
5. Pom poms

Większość z tych elementów można znaleźć w domu, tylko koszt będąc pom poms, które zazwyczaj można odebrać z drugim sklep strony. Dla tych pań, które mają długie włosy, umieścić go w ogonów wieprzowych lub ogony kucyka i zastosować jakiś jasny makijaż. Bonus: Jeśli można wymyślić krótkie myśli, można spalić nieco kalorii i być duszą towarzystwa w tym samym czasie!

Tenisista: To jest zawsze wielki kostium, czy jesteś mężczyzną czy kobietą. Jest jeszcze łatwiej zrobić, jeśli jesteś prawdziwym tenisista! Jeśli chcesz być bardziej szczegółowy spróbować następnie wybierając jedną z ulubionych: siostry Williams, Maria Szarapowa, Anna Kornicova, Lindsay Davenport, lub dla mężczyzn, Roger Federer czy Andy Roddick, aby wymienić tylko kilka.

Co będzie potrzebne do tego stroju:

1. obcisłe spodenki tenisowe / spódnica (lub sukienka w tenisa dla kobiet)
2. koszula kołnierzem tenis / tenis podkoszulek szczelne
3. bieganie buty
4. Osłona A
5. opasek (na nadgarstkach i / lub opaski zamiast osłony)
6. rakieta tenisowa

Richard Simmons: Sam legendą, a najbardziej znanym fanem! Może to być strój zabawy na Halloween jak długo masz prawo kostium! Wszystko, czego naprawdę potrzebujesz, to te spodenki cukierków paski, a ludzie będą cię na miejscu z daleka!

Co będzie potrzebne do tego stroju:

1. Cukierki spodenki w paski
2. Białe buty do biegania
3. Białe skarpetki
4. top z błyskotki (koła, tęcze, czy gwiazdy)
5. brązowy puszyste peruki
6. opaska na głowę

Olivia Newton John: Znana z popularnej piosenki "Chodźmy fizyczny" Olivia miejsce na listach przebojów w jej jasny różowy przydatności ubranie, które przywraca do życia na Halloween 80-tych. Olivia wykonane również getry modne zjawisko - dlaczego nie spróbować samemu!

Co będzie potrzebne do tego stroju:

1. pleciony biały pałąk
2. Lycra Rajstopy (błyszczące, tym lepiej)
3. Wytnij się t-shirt (w talii i ramion)
4. Wysoka kroju trykot
5. Getry

Wyposażenie dodatkowe może być boom box odtwarzanie utworu, że jest znana "Chodźmy Fizyczny" do góry go.

Rocky Balboa: Sylvester Stallone nigdy nie zostanie zapomniane, jak oryginalny Rocky, ale dlaczego nie spróbować udział? Możesz łatwo utrzymać ciepło na noc zimny zima w tym stroju, tak więc, jeśli biorąc dzieci się Trick or Treat jest w twoich planach na ten Halloween strój ten jest idealnie pasuje.

Co będzie potrzebne do tego stroju:

1. szary garnitur potu
2. Czerwone rękawice bokserskie
3. Czarny kapelusz dzianiny
4. Ręcznik (schowany w szyjce bluzy)
5. czarne oko (użyć czarny cień do oczu)

Jennifer Beal: Flash gwiazda Jennifer Beal taniec nigdy nie można zapominać o jej 80-inspirowane tańca strój, i nigdy tak popularne sceny wody. Dlaczego nie wprowadzą tego bajecznie dopasowanie kobieta z powrotem do życia na Halloween!

Co będzie potrzebne do tego stroju:

1. ciało czarny garnitur
2. Bluza szara ponadgabarytowych (przy ramieniu)
3. Czarne legginsy
4. Czerwone pointy toe pięty
5. Dangly kolczyki
6. 80-puf trwałej ondulacji włosów zrobić

Dla większego efektu przynieść wiadro wody z wami, aby podkreślić scenę wody. Jeśli jesteś na tyle odważny, zrzucić na ciebie w pewnym momencie w nocy.

Sędzia: Jeśli jesteś sportowcem, to dlaczego nie spróbować się w przeciwną stronę rzeczy na chwilę? Jest to prosty i łatwy kostiumowy, że można naprawdę dużo zabawy z. Jeśli chcesz, aby uczynić z niego para kostium, ma ktoś z was ubrać się jako sportowiec, a drugi jako sędziego.

Co będzie potrzebne do tego stroju:

1. czarno-białe paski koszula.
2. Czarne spodenki
3. Białe skarpetki
4. Białe buty do biegania
5. gwizdek

Budowniczy ciała: Ten kostium może być trochę trudniej trzymać się razem. Jeśli chcesz być bardziej szczegółowy spróbuj skopiować wygląd Arnold lub inny słynny budowniczy ciała. Jednak może to być świetny strój, czy można dostać materiały do ​​niego.

Co będzie potrzebne do tego stroju:

1. Sztuczne mięśnie (kolorowe rajstopy korzystać nago do nich)
2. Krótkie spodenki
3. szeroki pas
4. koszulę mięśni
5. kolan
6. Białe skarpetki
7. Białe buty do biegania
8. Fałszywy brzana (pianka karton, rozpylania farby, a Polak powinien działać)

Inne sugestie: Z nadejściem zimowych igrzysk olimpijskich w Vancouver British Columbia w Kanadzie w 2010 roku, sportowców zimowych wydają się być przereklamowane. Więc dlaczego nie ubierać się jak jeden? Spróbuj stroje takie jak prędkość olimpijskiego łyżwiarz, łyżwiarz, narciarzy, snowboardzistów, czy hokeista i zrobić fałszywe złote metale iść na szyi. Innym popularnym sposobem jest, aby ubierać się w super bohatera. Klasyczne super bohaterów, takich jak Superman, Batman, Spiderman, She-ra, i He-man, zawsze są do zabawy, ale może zająć dużo czasu i przygotowania. Cokolwiek zdecydujesz się, zachować zdrowie, i baw się dobrze!

Od, szczęśliwy Halloween !!!!!!!

Kostiumy na Halloween dla dzieci

Kostiumy na Halloween dla dzieci

Wybór dziecięce Halloween Costumes

Ponieważ wybór kostiumów dla dzieci Halloween nadal wzrasta, znalezienie idealnego kostiumu wymaga trochę zdobyciem. Aby ułatwić proces, należy zadać sobie następujące pytania przed wyjazdem na zakupy, podczas gdy jesteś na to, sprawdź ourinterview z Nicole Grandelli z Party City

 • Jakie typy znaków moje dziecko lubi?
 • Czy moje dziecko woli masek lub malowania twarzy?
 • Czy moje dziecko ma wrażliwą skórę, które mogą być przeszkadzał kostium wykonany z tkaniny swędzenie?
 • Jaki typ pogody mogę się spodziewać na noc Halloween?
 • Czy kostium Zastanawiam bezpieczne dla mojego dziecka?

Halloween w budżecie

Kostiumy na Halloween dla dzieci

Jeśli masz więcej niż jedno dziecko ubrać, Halloween może łatwo stać się obciążeniem dla budżetu. Jednak nie ma potrzeby, aby zrezygnować z uroczystości, w celu zaoszczędzenia pieniędzy.

Raid Closet dziecka

Jednym z najlepszych sposobów, aby świętować Halloween w sprawie budżetu jest wykorzystanie elementów dziecko posiada już jako podstawa do jego / jej kostium Halloween. Spójrz przez szafie dziecka, a następnie udać się do lokalnego dolara lub dyskont kilka dodatkowych akcesoriów, aby zakończyć wygląd. Na przykład, może stać się twoim synem farmera, dodając kapelusz i chustka na jego kombinezonie denim, flanelową koszulę i czerwony wagon wypełniony wypchane świń, krów i kur. Podobnie, mała dziewczynka, która była niedawno część wesele może łatwo przekształcić jej Dress kostium kwiat na Miss Universe, dodając diadem i szarfę lub przekształcić się w narzeczonej malucha.

Tworzenie Homemade Costume

Innym doskonałym sposobem, aby zminimalizować koszt Halloween jest, aby stroje WŁASNE dzieci Halloween! Oczywiście, wiedząc, jak szyć przyda się do tego zadania. Ale nawet nie przebiegły mamusie i tatusiowie mogą tworzyć następujące stroje:

 • Przekształć kapturem garnitury potowe pod cute bunny, Tygrys, żółwia, lub za pomocą strojów biedronki taśma dwustronna i kleju tkaniny.
 • Użyj swojej kreatywności, aby włączyć sprzedaży garażu znajdzie się Bob Budowniczy, Elmo, Peter Pan, czy Clifford kostiumy Big Red Dog.

Nakręć własny makijaż

Nie trać pieniędzy na drogie zestawy do makijażu dla dzieci kostiumy Halloween. Zrób swój własny makijaż z następującej receptury:

2 łyżeczki białego skrócenie
Skrobia kukurydziana 5 łyżeczki
1 łyżeczka białej mąki pszennej
Gliceryna (dostępne w większości lokalnych drogeriach)
Barwnik spożywczy

Użyj szpatułki do mieszania gumy pierwsze trzy składniki, aż do uzyskania gładkiej pasty form. Dodać kilka kropli gliceryny o kremowej konsystencji. Dodaj kolorowania jednej kropli jedzenie w czasie, aż do uzyskania pożądanego odcienia. (Mieszać mieszaninę po każdej kropli dodaje się).

Dla łatwego usuwania makijażu, skracanie, wykorzystanie zimnego kremu lub oliwki dla niemowląt. Ten przepis sprawia, że dość malowania twarzy dla jednego dziecka.

Ponowne użycie Halloween Costumes

Po znalezieniu idealny strój, nie wysyłaj go do tyłu szafy, jak tylko trick-or-leczenia jest zakończona. Rozważmy następujące propozycje dla ponownego wykorzystywania dzieci kostiumy Halloween:

 • Niech dzieci użyć strój do gry dress up.
 • Zapisz strój dla jednej z młodszych dzieci.
 • Weź kostium poza użyć jako podstawy do przyszłorocznego stroju. Na przykład, peleryna wampira można wykorzystać część stroju czarownicy. Peruki i kapelusze są dość uniwersalne do tworzenia dodatkowych stroje na Halloween.
 • Razem z innymi rodzinami z sąsiedztwa i zorganizować imprezę Halloween kostium handlu. Kiedy niech dzieci zamienić kostiumy z przyjaciółmi, nie musisz wydawać pieniędzy na przyszłoroczną strój!

Kostiumy karnawałowe Brazylii

Kostiumy karnawałowe Brazylii


Karnawałowe stroje Brazylia to tylko niektóre z najbardziej spektakularnych i wyszukaną na ziemi - może nawet przyćmić niektóre z obserwowanych na paradach Mardi Gras w Nowym Orleanie. Choć najczęściej stroje związane z karnawału w Brazylii są na racy strony, będą się znacznie różnić. Niektóre są sexy, ale tak jak wiele jest efektowne i egzotyczne bez owocna.

Style Brazylia Kostiumy karnawałowe

Karnawał w Brazylii odbywa się 40 dni przed Wielkanocą, a swoje korzenie do przedchrześcijańskich dni. Nowoczesny Karnawał rozpoczął się w Rio w 1641, naśladując wielkich maskaradę kulki z Paryża i Wenecji. Chociaż stroje były pierwotnie Europejskiej, mieszkańcy Brazylii zaczęła zawierać tradycyjne style brazylijskich do nich, co stawia swój własny, unikalny znaczek na razie.

Każdy stan Brazylijczyk ma swoją formę karnawału. Rio, jako najstarszy, jest również najbardziej popularne. Istnieje parady w każdym mieście, w większości z liczną grupę wykonawców samby. Samba strój jest podstawą brazylijskiego karnawału.

Różne style są widoczne w innych stanach. Sao Paulo, Bahia, Pernambuco i Minas Gerais mają swoje wariacje na temat karnawału. Muzyka, jednak jest prawie przeważającej samba, a niektóre wariacja na kostium samba jest najczęściej widoczne w każdej paradzie na terenie całego kraju.

Wygląd Kostiumy karnawałowe

Kolor jest pierwszy aspekt dobry kostium Brazylia Carnival. Większość kostiumy są skąpe, lecz absolutnie eksploduje kolorem. Kostiumy karnawałowe zazwyczaj zawierają piór, koralików i cekinów bród. Widać silny wpływ afrykańskiej w stylu nakrycia głowy i maski. Bones, trawy, koraliki i muszelki wszystko może być częścią zakończonego kostium. Nakrycia na głowę może być dwóch metrów wysokości i dwa razy szersza. Niektóre kostiumy posiadają ogromne skrzydła i wiele mają długie i ruchliwych pociągi, tym lepiej dla bicia się podczas tańca. Dzięki skomplikowanej konstrukcji, często obejmujące warstwy koralikami, brokatem i piórami, to nic dziwnego, kostium może miesięcy.

Wykonywanie stroju karnawałowego

Wiele brazylijskich stroje wykonane są profesjonalnie przez klientĂłw związanych z różnych szkół samby. Nie tylko stroje muszą wyglądać bajecznie, muszą być w stanie stanąć do wielu godzin rygorystycznych tańce na ulicach. To trwa doświadczony kostiumera stworzyć strój, który będzie trwał przez kilka dni festiwalu.

Jeśli nie tańczy, ale będą uczestniczyć w karnawale i czuć się na tyle odważna, aby założyć coś tradycyjnego, można spróbować swoich sił w tworzeniu własnego stroju. Możesz znaleźć kostiumy do sprzedaży, ale można lepiej uchwycić ducha karnawału jeśli zrobisz to sam. To nie musi być tak trudne, jak profesjonalny strój, ale to nadal będzie czasochłonne.

Głowica jest najważniejsze i trudne aspekt. Nie musisz mieć jeden, który jest kilka metrów wysokości. Przeciwnie, można użyć standardowego pałąk i dołączyć projekt drutu, a następnie przykleić na piór i cekinów jak uważasz.

Na głównej kostium, wybierz podstawowy bikini i kleju cekinów lub cyrkonie w skomplikowanych wzorów na całej górze i na dole. Następnie można dodatkowo zaakcentować dno, tworząc prosty pociągu za pomocą cekinami lub świecący cięcie materiału w paski i przyklejony. Możesz dodać kilka piór, które pasują do nakrycia głowy, jak również. Pamiętaj, aby dodać wiele akcesoriów w kształcie zroszony naszyjniki i bransoletki, i pomalować swoją twarz, aby dopasować swój wygląd. Będziesz mógł trafić na paradę w stylu!

Kostiumy damskie 1940

Kostiumy damskie 1940
1940s wygląda były zróżnicowane i piękne.

Garnitury 1940 kobiet były konserwatywny cięcia przez dzisiejszych standardów, ale nie mniej interesujące niż niektóre style regularnie zobaczyć zdobiły strony Vogue dziś były. Dzięki starannej stylizacji, można zdjąć garnitur wygląd dla 1940 kobiet dla siebie, lub po prostu rzucić okiem na to, co się ten styl popularny w modzie opisem historii poniżej. Tak czy inaczej, może znaleźć się zainspirować!

1940 Podstawy mody

Przed spojrzeć na garniturach w szczególności, jak o szybki rzut oka na wszystkich stylów, które uczyniły tak znaczący moda 1940? Ludzie często przypisują "New Look" z lat 50-tych, ale faktycznie zadebiutował w 1947 roku Przed spódnice były pełne i talie były zjadliwy, Kostiumy damskie Marynarki i blezery miał szeroki spojrzenie na ramię (w komplecie z podstawowych naramienniki). Aby zrównoważyć proporcje imponujące tym wczesnym '40s garnitur stylu, spódnice były noszone szczuplejsze, a włosy były noszone zakręcony i krótsze.

Najczęściej 1940 Moda Wybór

Niektóre z najbardziej popularnych wyborów mody z 1940 roku były następujące:

 • Asymetryczne suknie wieczorowe
 • Kurtki Hip Peplum
 • Bluzki Cap-polo

Odzież Garnitur wygląda od 1940

Jeśli było porównać 40. mody z innym dekady, można spojrzeć na niektórych wzorów garnitur z lat 80-tych. Ramiona były równie przesadzone i zawyżone, jak dziesięć lat maszerowali, zwłaszcza racje tkaniny podczas II wojny światowej podyktowane mniej obszernych szat. Gdy wojna się skończyła, garnitury stały się bardziej pełne i kurtki wrócił do pełnych długościach i obejmowało całość suknie i garnitur oddziela. Rzuć okiem na niektóre z tych popularnych funkcji:

 • Dwurzędowy wygląd i obszerne rękawy: Wiele marynarek w tweed i wełna miał szczupłe, kobiece kształty dwurzędowe.
 • Wyjątkowo szerokie ramiona z wąskimi ramionami: Łopatki dodał szerokość przed całym kurtki okrojone do mniejszego sylwetki. Niektóre były bardzo ekstremalne wygląda w niektórych przypadkach, ale składa się na brak tkanin używanych w innych circa-'40s garniturach.
 • Żakiety Zaokrąglony-hem z postrzępione w pasie: Kurtki miał "płatek" obszycia, że jak w tradycyjnym łukiem przycisk plisy. Często w tym stylu, talie były małe.
 • Przybraniem klapy z aksamitu lub kontrastującym wełny: obroże Jacket i klapy miały odrobinę kontrastujące tkaniny, często używane w wojnie, aby ukryć obszary zużyte.
 • Peplums i nanoszone wyszczególnieniem poniżej talii marynarki mniejszym przyczynili się: Peplums spódnica wygląd pełniejsze i bardziej luksusowe, jak również dodawanie do efektu zniewieściały.
 • Kolan plisowane spódnice (połowy '40s): plis dodał krzywe do bioder, i były często używane przed II wojną światową.
 • Długości do połowy łydki spódnice w dopasowanie tkaniny (później '40s): spódnice stały się dłuższe i pełniejsze, jak wojna dobiegła końca.
 • Rów, jak dane z przesadnych aspektów: Wiele marynarek miał wygląd podobny do rowu.
 • Swing płaszcze z małym kształcie: płaszcze huśtawka Hip długości były noszone w kontroli, żółcie, śliwki, zielenie i neutralnych.
 • Opasane stylów z zewnętrznymi kieszeniami: kieszenie wrócił do mody po wojnie.
 • Zebrane obwód talii z niekonwencjonalnych zamknięć pasów: Chains i innych zamknięć dekoracyjnych dodany element mody do bardziej formalnych strojach.

Akcesoria dla Suits 1940 Kobiet

Akcesoria były kluczem do stylowej, garnitur, noszenie kobiety w latach 40., prawdopodobnie jak nikt z nas nie wyobraża sobie dzisiaj. To było po prostu nie do pomyślenia, nawet w czasie wojny, do opuszczenia domu bez odpowiednich elementów wykończeniowych, w tym podstawowej torebki pasujące buty, kapelusz i rękawiczki. Gdy pończochy nie jest już dostępna w czasie wojny były, kobiety po prostu malowane linie na plecach nogi do symulacji hodowli zszywania i uzupełnić strój wygląda, że ​​wymagane więcej formalny strój.

Kapelusze były bardzo śmiałe w czasie lat 40., często biorąc na asymetrycznych lub kątowymi kształtach, które nawiedziły głowę w nieco bardziej niezwykły sposób. Szpilki Hat zostały wykorzystane do zabezpieczenia kapelusze, często dostępne w kolorach i pełne niezwykłych z dodatkami, takimi jak pióra i wstążką i zostały starannie wybrane, aby uzupełniać kolor kolorze i stylu. Zawieszki często można wymienić i podstawiony, jak jest to konieczne, szczególnie w okresie II wojny światowej, kiedy to brakowało tkaniny i odzież musiała być przerobiony i przebudowano.

Kostiumy walentynkowe

Kostiumy walentynkowe


Choć może nie zobaczyć wielu ludzi ubiera się jak Kupidyn na Walentynki, istnieją inne zabawne kostiumy stroje walentynkowe lub związanych z wakacji, które można nosić do zabawy i dodać trochę iskrę romansu z dnia poświęconego miłości.

Rodzaje Walentynki Kostiumy

Serca i kolory czerwony i różowy są główne tematy, jeśli chodzi o kostiumy Walentynki. Popularne są kostiumy z bielizną dla kobiet, a mężczyźni mogą być ubrany w czerwone kurtki dla niepalących, jedwabnej piżamie lub coraz popularnych bokser jedwabne szorty pokryte serca.

Te kostiumy mogą nie być odpowiednie do noszenia poza zaciszu własnego domu. Jeśli uczestniczy lub rzucanie walentynkowy bal, być może trzeba się trochę bardziej kreatywni, jeśli chodzi o swój strój wyboru.

O Cupid

Jak wspomniano wcześniej, Kupidyn jest prawdopodobnie pierwszą rzeczą, większość ludzi myśli, kiedy myślą o strojach Walentynki. Cherubin, który strzela niewiele osób z jego strzały miłości jest koniecznością dla każdego dobrego Walentynki partii, nawet jeśli reszta imprezowiczów nie są ubrani.

Kostiumy walentynkowe
Sexy Fairy Kostiumy

W mitologii, Kupidyn jest chłopak, ale większość strojów można znaleźć na Kupidyna są przeznaczone dla kobiet. Obejmują one zwykle krótką sukienkę, która wygląda nieco inspirowane togę, skrzydła i łuk i strzały. Sukienka i akcesoria są często pokryte z serca. Każda wróżka kostium może być zmieniona w kostium Cupid dodając kilka serca wycięte w czerwone i różowe, a co lub zakup łuk i strzały.

Kostiumy Sexy Walentynki

Inne stroje walentynkowe zmierzać ku sexy lub ryzykowne. Lekarze i pielęgniarki są bardzo popularne, z powodów nie możemy dostać się na stronie rodziny. Ludzie mogą ubierać się w ubrania i więzień za więźniów miłości, lub sukienka jak Król i Królowa Kier. Diabły, diabły szczególnie sexy, są również popularne. Każdy kostium, który zawiera w sobie element fantazji to doskonały wybór na Walentynki, czy idziesz na imprezę lub przebywa Oto niektóre zabawne, seksowne propozycje.:

 • French Maid
 • Uczennica
 • Belly Dancer
 • Sexy Fairy
 • Kleopatra

Źródła dla Walentynki Kostiumy

Istnieje wiele miejsc, gdzie można kupić kostiumy dla Walentynki Internecie. Prawdopodobnie będzie to najlepiej, ponieważ wiele sezonowych sklepach kostiumów zostały zamknięte do czasu myślisz o Walentynki. Oto kilka miejsc na początek:

 • Doxy Bielizna
 • Costumes4Less
 • Kup Kostiumy

Nakręć własny kostium

Kostiumy walentynkowe
Sexy francuski Maid Kostiumy

Jeśli chcesz zrobić swój własny strój, masz wiele opcji. Najłatwiej byłoby kupić czerwone lub różowe ślady potu i wiele różnych kawałków filcu lub tkaniny w różnych odcieniach czerwieni, różu, bieli i czerni. Wyciąć kilka kształty serca (użyć cookie cutter zrobić szablon, jeśli nie chcesz go odręczne), a następnie skleić lub przypiąć serca na pozew.

Dodaj blasku, jeśli chcesz, lub pisać na tkaninie farbami tkaniny jakby serca były serca rozmowy (a następnie będziemy chcieli, aby pastelowych serca, oczywiście. A zabawa kapelusz (również w kolorach wakacji) będzie doskonałym dodatkiem.

Domowe Cupid kostium dla mężczyzny lub kobiety mogły zacząć togę. Jeśli zdarzy ci się mieć różowy arkusz, który byłby idealny, ale białe jeden jest w porządku, zbyt. Dodaj pas wykonany z przewodu złota, sandały i domowej roboty łuku z serca na końcu łuku. Dodaj skrzydła wykonane z drutu wieszaki w kształcie litery wyglądają jak skrzydła i pokryte białym rajstop.

Wystarczy sobie różowe lub czerwone do strony Walentynki Często wystarczy stroju, jeśli wziąć go na szczyt. Upewnij się, że wszystko, co masz na sobie jest różowy lub czerwony, i rzucać w boa z piór, aby dopasować za dodatkową polotem. Jeśli wszystko inne zawiedzie, można umieścić na te fantazyjne szorty jedwabne bokserki, po prostu je nosić na zewnątrz ubrania.

Kostiumy Hatter Mad

Kostiumy Hatter Mad


Dla mężczyzn i kobiet, z oryginalnej powieści Alicja w Krainie Czarów animowanego Disneya do klasycznej na ekstrawagancję Tim Burton 3D, Mad kostiumy Hatter są popularne już od lat i nadal są. Można kupić, wynająć lub zrobić kostium - jechać na własną rękę lub w ramach Alice in Wonderland motywem pary lub grupy wycieczce. Jest to spojrzenie tak charakterystyczny, że nie będzie żadnych wątpliwości, kto jesteś, niezależnie od tego, w jaki sposób "szalony" wybrać się.

Podstawowe Szalony Kapelusznik Costume

Kapelusz jest najbardziej imporant częścią stroju Szalony Kapelusznik. Po prostu nie może być Szalony Kapelusznik bez wyświetlania swoje wyroby. Hatters wskazane zawodu nosząc swoje kreacje z ceną tkwi w zespole. Mówiło się, że wielu twórców poniosła kapelusz uszkodzeń neurologicznych z powodu zatrucia rtęcią, jak rtęci stosowany do leczenia filc - ". Szalony jak kapelusznik" stąd wspólne zdanie To był pomysł, dostosowany do charakteru przez Lewisa Carrolla w powieści Alice in Wonderland. Jego duży kapelusz wyposażony tag "10/6", co oznacza, że ​​kosztuje 10 szylingów i sześć pensów. Jeśli mają być Szalony Kapelusznik, należy nosić kapelusz góry z tym tag w zespole!

Stamtąd reszta stroju może się zmieniać. Tradycyjnie, Kapelusznik nosi płaszcz, kamizelkę i przewężenia. Jego koszula ma wysoki kołnierz. W oryginalnych ilustracji Sir John Tenniel dla Alice, muszka jest za duży i polka-kropka. Tim Burton Kapelusznik także sportowy ponadgabarytowych krawat. Kolory i wzory mogą się różnić, jednak. Tak długo, jak masz kapelusz, płaszcz, krawat i kamizelkę, jesteś niewątpliwie Szalony Kapelusznik.

Zakupu lub wynajmu

Nie zawsze były dostępne Hatter Mad kostiumy, aby kupić lub wypożyczyć. Teraz, od ostatniego filmu Tima Burtona, istnieje cały szereg nowych strojów dostępnych, zaprojektowane tak, aby wyglądać jak wcielenie Johnny'ego Deppa w Kapelusznika. Na Kupię Kostiumy, można dostać wersję deluxe tego stroju. Obejmuje aksamitną kurtkę z koronki akcenty wykończenia i wielobarwne wstążki, faux jedwabnej koszuli różowy i fioletowy kamizelka przodu, ponadgabarytowych muszkę w kolorze czarnym z żółtymi drukowania i prążki spodnie z kwiatowym akcentem. To dodatek z wielkim brązowym górę kapelusz z zespołem brzoskwinia jedwabiu i słynnego ceną. Przydzielony do kapelusza jest dzikie pomarańczowe włosy. Dodaj swoją biały makijaż i jesteś ustawiony zwariować.

Jeśli wolisz bardziej klasyczne, ale zdecydowanie szalony, wygląd, Kup Kostiumy ma również Mad Hatter strój w dzikich odcieniach Plaid. Żółta koszula z przodu jest dołączony do zielonej kamizelce i pomarańczowy szkocką kratę szkocką kratę kurtka z fioletowymi klapach i żółtych mankietami. Ponadgabarytowych Muszka jest w paski, charakterystycznym kapeluszu jest fioletowy z żółtym zespołu. Strój jest wykończony fioletowymi spodniami.

Nakręć własny kostium

Możesz ułożyć swój Kapelusznik kostium do stylu. Szalony Kapelusznik getup jest jednym z najłatwiej zrobić z zapobiegliwości-store znalezisk. Może trzeba wydać nieco więcej pieniędzy na cylindrze, ale niedopasowanie płaszcz, kamizelka, koszula i krawat będzie łatwe w montażu - i nawet nie muszą dobrze pasować!

Rekwizyty i Przyjaciele

Możesz dodać do stroju z filiżanka i spodek w Kapelusznika - choć może nie na samej herbacie. Kapelusznik ma dwóch towarzyszy herbaty: Marcowy Zając i popielica, którzy mogą również przenosić puchary. Oczywiście, można także dodać Alice, Królową Kier i innych obywateli Czarów, którzy chcą grać razem, przekształcając go w grupie giganta kostium. Będzie to bez wątpienia będzie bardzo zabawne i szalony wręcz.

Kostiumy dla dzieci Dziękczynienia

Kostiumy dla dzieci Dziękczynienia


Stroje dla dzieci Dziękczynienia mogą pomóc rozciągnąć dolara wykonując podwójny obowiązek na Halloween, a podczas wakacji listopada.

Ubieranie na Święto Dziękczynienia

Kto mówi, że Halloween jest tylko przyjazne kostiumów wakacje? Dzieci uwielbiają przebrania i Święto Dziękczynienia nie jest wyjątkiem. Turcja Day to doskonały czas dla dzieci do don kostiumy do spotkań rodzinnych, szkolnych, przedstawienia grupy teatralnej lub opieki dziennej ubieranki dni. Czy to Rekonstrukcja historyczna lub tradycyjna kostiumach, obracając syna lub córkę do pielgrzym kufel wielkości lub overstuffed indyka jest cinch, jeśli wiesz, gdzie szukać.

Popularne Kostiumy dla dzieci Dziękczynienia

Przygotuj się do Halloween, Turcja dzień lub w każdy inny dzień dress-up z tych popularnych kostiumy Dziękczynienia dla dzieci:

Pielgrzym

Kostiumy dla dzieci Dziękczynienia

Twoje dzieci mogą udawać, że po prostu zszedł z Mayflower w urocze stroje pielgrzymów. Chłopcy mogą sportu tradycyjne czarne kapelusze z? Ota kwadratowych akcenty, wraz z:

 • Czarna koszula z białymi wyłogami i białych założonymi mankiety
 • Czarne spodnie, które trafiają tuż poniżej kolana
 • Czarny pas z zapięciem złota
 • Czarne buty z klamrami złota
 • Białe podkolanówki

Dziewczyny może podróżować w czasie na sobie białą maskę, długą, czarną suknię z koronki talii i Cinched akcentami i białym fartuchu. Okres realistyczny kostium jest idealny dla szkolnych. Co więcej, jest to stosunkowo niedrogie, aby ponieważ większość materiałów potrzebnych można znaleźć w domu.

Indyjski

Kostiumy dla dzieci Dziękczynienia

Dzieci mogą bawić ubieranie się jak rdzennych Amerykanów w pozorowanej podróż do Plymouth Rock. Dziewczyny mogą sportu przechowywania zakupionych lub domowych indyjskie stroje księżniczek. Wszystko, co powinien to brązowa sukienka z jasnobrązowym wykończeniem. Para, która z ptactwa stroik lub paciorkami ozdoby do włosów, a także futra buta obejmuje, i masz przepis na pokaz zatrzymania Dziękczynienia kostium.

Chłopcy mogą dostać się do aktu, ubierając się w indiańskich wojowników. Podstawowy strój indyjski wyposażony brązowe spodnie i brązowy top z frędzlami, skórzane mokasyny indyjskich i opaski projektowania dopasowania z piór. Możesz dodatkowo upiększyć wygląd z fałszywą tomahawk i malowania twarzy.

Turcja

Kostiumy dla dzieci Dziękczynienia

To może być ostateczny kostium dziękczynienie; indyka dostać-upy są prawdziwe podobać tłum. Ubierz swój mały Butterball w kostium z indyka, który pozwoli członkowie rodziny topić. Możesz albo kupić gotowych getups lub tworzyć własne w domu. Liczba sprzedawców oferuje miękkie kostiumy body indyka dla dzieci, które wyposażone są w pełni fanem pióra ogona, plus kaptur z piór tiulu puch.

Oszczędni rodzice mogą swoje dzieci w domu indyka kostiumy. Jednym z najtańszych sposobów na to jest do malowania karton czerwony i dołączyć żółte, pomarańczowe i czerwone pióra bibuły wszystko nad tym. Następnie wyciąć w kształcie trójkąta dziób od złomu tektury, pomalować żółty i przykleić go pod spodem oczy, które czerpią z przodu pudełka. Można również wyciąć wattle z tektury, farby to czerwony, i dołączyć go do przodu pudełka.

Gdzie kupić Kostiumy dla dzieci Dziękczynienia

Jeśli nie masz czasu lub kreatywności, aby stworzyć strój dla dziecka Dziękczynienia, a następnie rozważyć zakup jednego w każdym z tych renomowanych sprzedawców:

 • BuyCostumes.com
 • CostumeCraze.com
 • HalloweenCostumes.com
 • ChasingFireflies.com

Kostiumy: Renaissance & Medieval Porady

Kostiumy dla dorosłych dla Commonera renesansowe

Planowanie, aby ubierać się w renesansowych strojach dorosłych jak gminu? W czasie okresu renesansu, materiały odzieżowe często biorą za pewnik dzisiaj nie były powszechne. Na przykład, bawełna była luksusowe tkaniny, gdyż wymaga długiego procesu, aby go. Więcej wspólne materiały składały się z wełny i lnu przekształcony bielizny.

Dla typowego zwykłego człowieka, strój składa się z długim, pełnym koszuli, kamizelki znany jako kaftan, spodnie bryczesy, znanych jako i Biggins noszone na głowie.

Typowa kobieta będzie nosić pełne, proste i halkę, nad koszulę łopotaniem, gorset z więzi ze skóry i snood nad splecione włosy.

Renesansowe stroje dla dorosłych dla gminu są świetne kostiumy na Halloween lub podczas targów renesansu.

Dla niektórych prostych dodatków do swoich strojów renesansowych dorosłych, dostać akcesoria w sklep internetowy. Twój renesansowe stroje dla dorosłych może mieć na realistycznym stylu podczas dodawania elementów jak bagażniku pokrowce na buty i peruki w stylu renesansowym.

Idź po królewsku w średniowiecznym stroju księżniczki

Jeśli czujesz Regal, ubrać się w średniowiecznych kostium księżniczki na następny renesansu targów lub Halloween. Dla uczciwego panieńskie, który jest oczywiście szlachetnego pochodzenia, musisz następujące stroje:

 • Średniowieczny kostium księżniczka będzie miała sukienkę z drapowania spódnicy, wyposażony w talii i graniczy z bogatych wzorów na szyi i na rękawach.
 • Królewsku, rękawy będą długie i obfite, a nie krótkie i utylitarne.
 • Twoje włosy będą długie i plecione, z częścią w centrum.
 • Noszone przez szlachtę w 15 wieku, stożkowy kapelusz był lekki stożek z dołączonym welon, który spadł na ramiona. Stożkowy kapelusz noszony był kafelki tyłu. Dziś, stożkowy kapelusz jest stałym elementem stroju średniowiecznej księżniczki.

Baw Trybunał jako Jester

W średniowieczu, błazen był zatrudniony przez dwór królewski do rozpoznania poprzez muzykę, żonglerka, żart opowiadania i komicznych zachowań. Nosili patchwork-wzorzysty strój w jasnych kolorach. Błazen kapelusz miał trzy punkty z dzwonkami na końcu. Błazen od średniowiecza często przeprowadzane berło, jak również.

W dzisiejszym kostium Halloween błazna, czapka błazna może mieć jeden, dwa lub trzy punkty. Kostium błazna nowoczesny dzień następuje tego samego typu patchwork wzór na tunikę. Dla pozostałej części stroju, współczesny błazen będzie prawdopodobnie nosić rajstopy i szpiczaste buty toe.

Kostium czarodzieja

Jeśli czary i magia są bardziej swój styl, ubrać się w strój czarodzieja jako wielkiego czarodzieja Merlina spopularyzował z opowiadań króla Artura i rycerzy Okrągłego Stołu. W jednej z wersji legendarnego bohatera powiedział przez Roberta de Boron za poemat Merlin, wielki czarodziej był synem dziewicy i diabłem z piekła. W pół demona, Merlin obdarzony wiedzy o przeszłości i teraźniejszości.

W kreatorze wszechwiedzącego, ubierzesz się w bogatych szatach z ozdobny kołnierz i szczegółowo. Noś kapelusz stożkowy koordynującego kostium Twojego komplement kreatora. Oczywiście, nie ma Merlin zespół nie byłby kompletny bez peruki siwych włosów i pasujące brodą.

Conquer The Medieval Times W stroju rycerza

Czując rycerski? Zastanów się ubierać w kostium rycerza w tym roku na Halloween. W średniowieczu, rycerz był częścią innowierców klasy, odpowiedzialny za walki w ciężkich zbrojach na koniach. W stroju średniowiecznego rycerza, będziesz dając miecz nosząc mundur kolczugę zbroi. Wykańczać swoje ubranie ochronne z bogatą kolorowe tuniki i peleryna. Wyposażyć w kostium rycerz z tarczą i Jeżozwierz hełm rycerza. W sklepach, można spędzić już za 20 dolarów za strój rycerza lub maluch ponad 250 dolarów dla wersji deluxe krzyżowiec prosto z czasów średniowiecza.

Robin Hood i Lady Marion Kostiumy dla par

Szukasz stroje dla par z okresu średniowiecza? Okradać bogatych i rozdaj ubogim, jak Robin Hood wraz z jego ladylove, Lady Marion. Według współczesnej wersji dni, Robin Hood był bandytą średniowiecznego okresu którzy walczyli przeciwko tyranii bogatych wymierzyć sprawiedliwość i pieniądze ubogim. Lady Marion był rzeczywiście postać stworzona na festiwalach maj gry i jeden z teorii sugeruje, że później podjął się roli ukochanej Robin Hood jako stał się ważną postacią w czasie May Day. Oto nasza wersja tych średniowiecznych kostiumach dla par.

Jak Robin Hood, będziesz nosić skórzaną tunikę nad koronki się gazy koszuli. Dla spodnie, parę tan spodnie wpuszczone w buty zrobi ciemno. Dodaj rozpoznawalny ptactwa kapelusz Robin Hooda do góry na kostium. Jako wyposażenie dodatkowe, uzyskać łuk i strzały w sklepie kostiumów.

Dla Lady Marion, musisz sukienkę Renaissance. Wybierz elegancką formę pasującą renesansowy strój z obszernymi rękawami i płynącej dołem. Uzupełnij swój strój Lady Marion, dodając stroik z załączonym zasłoną.

Średniowieczne stroje dla rodzin

Średniowieczne stroje dla dorosłych tata może obejmować takie klasyki jak rycerzy, królów i nawet kata podczas Moms może być królowe, panie w oczekiwania, panien lub może nawet średniowieczny kostium wiejskiego dziewoja. Istnieje kilka dzieci średniowieczne stroje. Wojownicy, rycerze, jak tata) i błaznów dla chłopców. Małe dziewczynki średniowiecznej sukni może być księżniczki, renesansowe narzeczonej lub nawet gotyk hrabina.

Włoskie renesansowe stroje

Włoskie renesansowe stroje dla dorosłych mają naturalny wygląd. Ubrania Renaissance może włączone szatę, która była faktycznie sukienka z załączonym gorset i spódnica. Renesans ubrania wzorzyste tkaniny (zwykle aksamity i brokatów). Odzież męska odzież renesans miał niższe dekolty. Mężczyźni nosili wąż i krótkie spodnie dla wyściełane dodanej pełni. Szerokie toed buty są częścią człowieka renesansu stroju, jak również.

"Cięcie" strojów renesansowych

Kostiumy dla dorosłych renesansowe często zawierają "cięcie". Otwórz zewnętrzne powierzchnie wybranych ubrań renesansowych (dublety, rękawy, wąż), aby odsłonić kontrastujący kolor okładzin poniżej. Te uszczelki byłyby następnie przeciągnąć przez "cięcie" i wydął dać stroju renesansowym jego epoki wygląd.

Znaki można grać z dorosłych średniowiecznych Kostiumów

Średniowiecze trwała szeroki termin, od wieku 5 do 16 wieku. Był to czas wypraw krzyżowych, osiągnięć naukowych, i renesansu. Możesz wybrać jedną z wielu średniowiecznych kostiumach z dorosłymi tym okresie. Szukasz pomysłów? Zebraliśmy listę dorosłych średniowiecznych kostiumach dla Ciebie.

Dla par, ubierz się jak Romeo i Julia. Jak Julii, będziesz pozytywnie romantyczna w renesansowej sukni pokruszonego aksamit i czapkę z welonem. Dla Romeo, pokazać swój urok w majtki, koszulę panne i ptaków czapkę.

Jeśli jesteś naturalnym artysta, ubierz się jak błazen w dwa kolorowe tuniki, spiczastym kapeluszu i błazna buty trójpalczasty Szczaw Jester.

Dla grupy, spotykają się i ubierać się jak trzech muszkieterów. Jako jeden z trzech muszkieterów, będziesz miał z szerokim rondem czarny kapelusz, tunika z grzebieniem, czarne spodnie i czarne buty.

Średniowieczne stroje dla dorosłych wymagają odpowiednich akcesoriów. Jak Julii, będziesz olśniewająco w peruce z plecionego długimi włosami. Inne dorosłych średniowieczne stroje, takie jak trzech muszkieterów wymagają miecz dla każdego znaku odważne.

Plus Size Księżniczki

Księżniczki. Zwykle mają Disney / Barbie idealne figury, i różowy kolor jest duża. Myślisz, że będziesz wyglądać jak butelka Pepto-Bismol w kolorze różowym. Nie tak!

Plus rozmiar renesansowe stroje suknia może być pochlebne w fioletu i różu. W dobie renesansu, kobiety namalowane przez Botticellego i Rubensa mieszkała duża i chwalebne. Twój rozmiar oraz renesansowy strój jest zwykle dostosowane, aby pokazać swoje krzywe, tak jak w malarstwie mistrzów.

Plus Size Queens

Queens. Podobnie jak Elżbiety I, nie boją się niczego. Czy grasz Cate Blanchett lub Dame Judi Dench, nie musisz się bać plus rozmiarach więcej.

Plus rozmiar renesansowe stroje suknia obejmują czerwonego aksamitu, z Blue Velvet, brokat, kapelusze w stylu Julii, wimples i korony ... trzeba berło i koronę akcesoria oczywiście. A jeśli masz zamiar tak Elżbiety I, twój najlepszy przyjaciel może ubierać się w cygańskiej renesansowym plus size halloween kostium lub piracka strój, by stać się królową piratów irlandzki Grace O'Malley, który przeciwstawił Maryję Królową z pełnym morzu terroru. Elżbieta potrzebuje fryzurę Cate Balchett z snood i białym teatrical makijażu, kiedy ona odwiedza w więzieniu szlachetność sobie renesansu plusa kostiumy wielkości w Tower of London. Każdy, kto się do Marii, królowej Szkotów królewskim stroju?

Dobrze jest być królową, zwłaszcza, gdy twoi doradcy są zbyt boi się powiedzieć, że nie można patrzeć Glamorous lub Majestic orzeczenia naród w rozmiarze 20.

Dokonywanie kostium rycerza dziecko

Rycerz może zawierać kostium spodnie, koszulę i kaptur z kołnierzem. Również w kostium rycerz będzie peleryna z tuniki przodu, pas na talii, blaty do butów i rękawic. Rycerz w zbroi strój będzie każdy rodzaj osłony lub mieczem. Zmień broń na złośliwości i masz również doskonały średniowiecznego rycerza kostium.

Akcesoria do strojów renesansowych

Renaissance akcesoria odzieżowe włączone do włosów cienkich, bogato ozdobione welony, wstążki i klejnotów. Akcent kostium renesansowy za pomocą koronki. Kobiety na sobie długie spódnice nosił zwykłe buty w kolorze czarnym lub brązowym o dowolnej wysokości. Renesansowe stroje męskie kapelusze przycięte obejmują szerokie z klejnotów. Zamożni męskie kapelusze były bogato zdobione, aby dopasować swoje wspaniałe kostiumy. Mężczyźni nosili buty, które były na tyle wysoka, aby umożliwić schowany w spodniach. Natural-kolorowe sandały, odpowiednie zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, zostały również jako dodatek do renesansowych strojach dorosłych.

Plus Size Robin Hood

Brat Tuck i Mały John były większe członkowie załogi Robin Hooda, ale nie ma powodu, dlaczego Robin i Lady Marion nie może nosić stroje renesansowe plus size.

Velvet renesansowe stroje plus size suknia sould dokonywać żadnych Lady Marion dumni. Kochamy Marian, jak grał bardziej nowoczesny styl Mary Elizabeth Mastrantonio. Nie zapomnij wiele renesansowej biżuterii.

Mężczyzny Renaissance Cygan plus size kostium Halloween będzie odpowiadał, że mistrzem kamuflażu, Robin Hood. Tak, można nosić rajstopy la Errol Flynn. Ale jeśli działa jak Kevin Costner bez angielskim akcentem, będziemy strzelać strzałkami na ciebie. Nie zapomnij torby fałszywych florenów i władców do Robin Hood, aby ukryć w jego renesansowym plus size kostium.

Robin Hood Legenda jest większa niż życie. Teraz możesz mieć stroje pasujące.

Czarownice renesansowe i Czarodzieje

Sowy. Obrączki i bransolety. Kości Tajemnicze worki proszku - w porządku, zapomnij, że. Nawet twój Kreator lub czarownica kostium renesansowy plus size nie może dokonać cudu, jeśli Bezpieczeństwa Wewnętrznego i policja zapach nielegalnych substancji. Tak dla przypomnienia, jednak jest to saszetka z Bath Bed and Beyond, lub jeśli jesteś czarownicą, Victoria Secret.

Czarownica i renesansowe oraz wielkości kreator może wydawać się proste kostiumy. Robe. Szpiczasty kapelusz. Wand. Masz go. Szaty są szaty, prawda? Nie tak. Czarownica sukienki plus size Formularz może być dopasowane, a kreator szaty powinny być majestatyczny. Zapomnij zwykły czarny - zdecydować o złoto wykończenia lub tradycyjnych gwiazd i księżyców.

Wybrano maskarada jako czarownika lub czarodziejki. Wyciągnij wszystkie przystanki. Zdecydować się na pochlebne, fantazyjne, inspirujące renesansowym plus size kostium. Jest to tak proste, jak abrakadabra i alakazam.

Pomysły dla dorosłych Kostiumy dla ludzi średniowiecza

Dla renesansu i średniowiecznych kostiumach pomysłów, mężczyźni mogą ubierać się jak rycerz wojownik, Robin Hood, ponadgabarytowych kreator, człowiek renesansu chłop, kreator lub czarownikiem, średniowiecznego rycerza, średniowiecznego króla człowiek tawerna, błazen lub muszkieter. Niektóre z tych kostiumów są bardziej skomplikowane niż inne - ale wszystkie one zrobić wrażenie na bal i wspaniałe kostiumy partnera do swojej pani targach! Możesz także użyć kostiumy w renesansowych Faires.

Stroje renesansowe dla średniowiecznej i renesansowej ślubu

Wybór renesansowe stroje dla dorosłych średniowiecznej i renesansowej ślub jest ważny w tworzeniu okres atmosferę. Wybierz ciężkich brokatów i aksamity w bogatych, Klejnot stonowanych kolorach dla renesansowych ślub ubrania. Średniowieczne pary sobie swoje najlepsze ubrania dla ich wesela. Biały nie był tradycyjny kolor suknie ślubne. Renaissance odzież strój może zawierać nakrycia głowy zamiast welonu.

Pomysły na renesansowych dorosłych Kostiumy dla kobiet

Dla renesansowych i średniowiecznych strojów pomysłów, kobiety mogą ubierać się w renesansowym średniowiecznej czarodziejki, królową nocy, renesans caterina, błazen, renesansowe GUENEVERE, renesansowe Pani Katarzyna, Lady Gwenenhyfar, Księżniczka lub Królowa renesans renesansowy, renesans Pasek z domu, pani renesans chłop, Queen Elizabeth, wysoka kapłanka, pani tawerna, dziewka tawernie lub Julia (z Romea i Julii).

Renesansowe stroje dla dorosłych

Zwiększ swoje doznania Renaissance Faire, ubieraj się w renesansowych strojach dorosłych. Przeglądaj w książkach kostiumowych. Wiele witryn internetowych skupić się na renesansowym Faire i zwykle zdjęcia ludzi w strojach renesansowych. Poszukaj słów kluczowych, takich jak "kostium", "renesansu średniowiecznych kostium" i "wzory kostiumów" dla Renaissance Faire wzorów odzieży.

Bardowie, Jesters i Cyganie

Falstaff miał rubaszny zabawy wystawił na niego, a Klaudiusz był "wzdęcia królem" - czy Star-cross'd jeśli nosisz Shakespeare plus size renesansowy strój?

Podczas Bard miał dużo do powiedzenia w grzechu, morderstwa, obżarstwo, miłości, korupcji i hipokryzji, że prawdopodobnie nie będzie szczędzić kroplę tuszu, jeśli ubrany w kaftan, chwycił Yorick czaszkę i zamawiane sobie wąsy / Shakespeare peruka zestaw ,

Jeśli nie czujesz się komfortowo będąc Bard, dostać cię do magazynu rekwizytów i kupić fałszywy altówce lub róg. Ubierz się tawerna mężczyzna odwrócił barda. Możesz być Gypsy Bard w renesansowym cygańskiej plus rozmiar halloween kostium. Albo możesz być błaznem, jak Feste w WIECZÓR TRZECH KRÓLI, które przypadkowo dysponuje dużą Sir Toby ziejących jak i jego przyjaciel sir Andrew chudy Aguecheek. "Malaria" jest chorobą, więc renesansowe ludzie rzeczywiście myślał, że może być zbyt cienki!

Szekspir plus size strój nie musi być drogie. Jak mówi w Hamlecie POLONIUSZ "kosztownych jak twój zwyczaj twego torebkę można kupić", co oznacza, że ​​bez względu na rozmiar, dostać ci się targować w strojach renesansowych powiększonej wielkości.

Co do Bard, że zostanie pochlebia przez naśladownictwo. Tylko pamiętaj, aby odświeżyć jego sztuk.

Średniowieczne stroje dla dzieci

Najczęściej dzieci średniowieczne stroje to średniowiecznego rycerza i wojownika stroje. Kostium dla średniowieczny wojownik składa się z kapturem, szlafrok, przetłoczenia pasa, kawałek klatki piersiowej i maski. Kostium dla średniowiecznego rycerza zwykle tunika top z kapturem, spodnie, peleryna załączony, rękawice i szczyty startowych. Popularne dzieci średniowieczny kostium dla małych dziewczynek jest królową. Średniowieczny sukienka w tym stroju jest długa suknia z pasa krawat, połyskujące szyi kapturem, korony z kamieni szlachetnych i zwykły czarny welon.

Średniowieczne stroje dla pań sądowych

Średniowieczne stroje dla pań były długie tuniki sądowych ciągnięte przez głowę. Średniowieczne czasem odzież zawarte również drugą tunikę noszony nad nim, związał się przez pas pokazać tunikę poniżej. Top tunika została graniczy na szyi, rękawów i dołu. Średniowieczny sukienka obejmowało również płaszcze zapinane z przodu poniżej podbródka, zniszczoną, pełnej długości. Welony ukryte włosy.

Accessorizing kostium rycerza z broni

Rycerz zbroja aby wyposażyć się kostium pancerz zaczyna z asortymentu wyboru tarcz. Dodaj splot liny pas rycerski o miecz. Innym standardowym wyposażeniu stroju rycerza była włócznia. Inne średniowiecznych broni Kostiumy rycerz topór, buława (metal klub), a młot wojenny. Wszystkie te bronie są dostępne w plastiku dla stroju rycerza dziecko.

Pozycje dla rycerza średniowiecznego kostium

Rycerz strój może składać się z kilku części rycerskiej zbroi. Główny element stroju pancerza będzie napierśnik. Rękawice, zbroje i hełmy nogi są również częścią stroju rycerzy. Mniejsza wersja jest to dobre dla stroju rycerza dziecko.

Kostiumy: Mardi Gras Porady

Historia Za Feather Maski Mardi Gras

Tradycja stron zamaskowanych w Nowym Orleanie była nieustanna walka. Pod koniec 1700 roku, przed wielkopostne zamaskowany piłki i festiwale były powszechne w Nowym Orleanie, gdy był pod panowaniem francuskim. Jednak, gdy przyszedł w Nowym Orleanie hiszpańskiej reguły zwyczaj został zakazany. W 1803 roku w Nowym Orleanie przyszedł pod banderą USA. Zakaz zamaskowanych festiwalach kontynuowane aż do 1823, kiedy ludność Creole przekonany gubernatora, aby umożliwić bale maskowe. W 1827 roku ponownie maskowanie ulicy zalegalizowano. Więc nosić maski z piór z dumą i twoje przodkowie dumni!

Pełnotwarzowe Maski Showgirl

Chcesz ubrać się jako statystka i nosić nakrycie głowy w stylu Las Vegas. Ale cały sens Mardi Gras maskarady z karnawałowe maski i kostiumy Mardi Gras jest pozostać anonimowi - nikt nie zna tożsamości członków Royal Court.

Choć może być w przebraniu statystka, Ty też możesz ukryć swoje funkcje z całą twarz maski statystka pierza, takich jak ametyst niebieski lub fioletowy diament Feather Mask. Albo spróbować zupełnie czarny Showgirl Chluba z Mardi Gras Mask.

Wystarczy upewnić się, że metal lub cekiny są wygodne, ponieważ będziesz mieć na sobie maskę na dwanaście godzin na Mardi Gras Day i kilka godzin w jakichkolwiek prywatnych kulki zamaskowanych jesteś zaproszeni do. Jeśli nosisz ciężkie maski Mardi Gras, powiązać je z lżejszymi stroje Mardi Gras - jeśli maskarady jako statystka, powinno to być proste!

Jest pewna swoboda w anonimowości - ale grać bezpiecznie. Chcesz, aby rozpoznać, czy jesteś w tarapatach! Trzymaj telefon komórkowy i gaz pieprzowy przy sobie przez cały czas.

Teraz wyjść i cieszyć się tajemnicza królowa tancerek.

Mardi Gras Maska on a Stick

Będziesz sobie kostium Mardi Gras aż do 12 godzin, więc wybierz mądrze! Pełna farba twarz może wyglądać na 10 rano, ale wieczorem poczujesz brutto. Najlepiej jest zdecydować się na masce Mardi Gras na patyku - jeden, że nie będzie płakać nad przypadku utraty lub dostaje nadepnięcie! Istnieje wiele Mardi Gras strój sklepów internetowych, aby wybrać tani, ale kolorowe maski z lub tworzyć własne z szybką wycieczkę do lokalnego rzemiosła sklepie.

Birds of Feather Mask

Kupiłem idealny Flames Gold Feather Mask. Chcesz ubierać się w stroje ptaków Mardi Gras też. W Mardi Gras, wszystko idzie na Mardi Gras Day i na balach maskarady. Możesz nosić zwierząt i ptaków Mardi Gras maski karnawałowe maski i kostiumy zwierząt. Oto kilka wskazówek, które gwarantują, że maska ​​z piór i kostiumów nie będzie dla ptaków:

* Upewnij się, że maska ​​łączy się z kostiumu - choć zielone maski z brązowym ptaków strój jest idealny jeśli quacking jak malowane kaczka krzyżówka.
* Możesz ubierać się w wygładzoną pelerynę lub czarną pelerynę na czarnym ubrania pasujące czarne maski z piór.
* Nie należy nosić maski Mardi Gras z rogami lub kępki chyba że udając Sowa.
* Nie przesadzaj pióra zarówno w strojach Mardi Gras Mardi Gras lub maseczki. Jeśli costantly pióra niwecząc, możesz wyglądać jak jesteś preening lub zły.

Gdy masz idealne maski z piór i Mardi Gras strój, niech wasze troski być lekki jak piórko, więc możesz być wolny jak ... masz pomysł.

Kłucia of Costume Dylematy

Mardi Gras maski na patyku. Wyglądają one eleganckie i wyrafinowane. Jakie kostiumy Mardi Gras należy nosić maski Harlequin Mardi Gras na patyku lub Mardi Gras maska ​​z piór na patyku?

Eleganckie stroje inspirowane Mardi Gras opery lub clown / Jester Mardi Gras kostiumy są wspaniały wybór do noszenia z Domino lornetka z uchwytem. Lornetka jest taki sam jak szkło opera, FYI. Z maski Mardi Gras na patyku, możesz być uprzejmy Baron lub klasą księżna.

Wystarczy upewnić się, że twój Jester Panne lub kostium renesansowy suknia nie ma zbyt dużo chętnych, że może uzyskać w drodze przenośnej, i nie przeciążają maski z piór lub domina maski karnawałowe. Upewnij się, że kolory mieszają - maski złote, srebrne lub czarne zawsze iść do każdego stroju, tak jak czarne lub białe stroje zrekompensuje żadnej maski Mardi Gras na patyku.

Chcesz być skomplikowane, ale chcemy także, aby cieszyć się świętami i nie martwić się o to, czy twój kostium i maska ​​na patyku mimowolnie wywołuje śmiech.

Mardi Gras i huragan Katrina

Po huraganie Katrina, a teraz, że Rita, czujesz smutek, i nadal pakować pakiety opieki dla tych, którzy przeżyli. Ty nawet nie myśląc o mothballing że domino lub złoto, zielony i fioletowy kostium.

Nie martw się o pojawiające się niewrażliwe ponieważ chcesz nosić maskę Mardi Gras i mieć dobry czas. Nowy Orlean ma nadzieję, że trafisz na Mardi Gras w 2006 roku, maski z piór i kostiumy Mardi Gras w tym wątku. 1 mln USD przychodów święto przyciąga będą mile widziane, jak fundusze na odbudowę zniszczonego miasta i branży turystycznej, a także radości oczekuje się ożywić Nowy Orlean afte katastrofy.

Podczas Emmy może być stonowana (czytaj: matowa) w następstwie Katrina i Rita, nie wahaj się umieścić na swojej czerpanego Maska Colombina Plume Festa Mardi Gras i Jester Panne kostium lub pełnym fartuchem bocznym marszczonej sukni balowej. Gwiazdy na pewno nie sprawdzić swoje suknie Versace na drzwi!

Upewnij się, że maski z piór błysk, a jeśli musisz nosić czarny, nie rób tego w żałobie. Zostaw swój tragedii masek karnawałowych w domu. Opaska lub pin na pamiątkę tych, którzy przeżyli wystarczy. Najlepsze co możesz zrobić dla mieszkańców Nowego Orleanu po wody odłączyć się do odwiedzenia miasta i mieć dobry czas.

Królowa Mardi Gras

Królowa Karnawału jest dawna tradycja Mardi Gras i sprawia, że ​​dla wielkiej Mardi Gras strój - ale podczas gdy większość ludzi uważa, że ​​korzenie tej tradycji są z New Orleans Mardi Gras, mogą nie być świadomi silne korzenie ma do Mardi Gras Mobile, Alabama. Wierzcie lub nie, pierwszy Mardi Gras faktycznie rozpoczęła się w 1703 roku, kiedy komórce to była kolonia francuskich żołnierzy. Po przeżył szczególnie paskudny walkę z żółtej febrze, że potrzebują do świętowania i chłopiec Czy kiedykolwiek. Z kilku łask partii w Nowym Świecie, mężczyźni zdecydowali się malują twarze czerwone i po prostu działać szalony na kilka godzin (chłopcy będą chłopcami). Mardi Gras jest jeszcze tradycja w komórce. W rzeczywistości, Muzeum Mobile jest domem dla wielu sztuk Mardi Gras w tym 18 wspaniałych strojów; fartuchy, pociągi, i klejnoty noszone przez królowych karnawału w ciągu 30 lat. Na wystawie jest strój o tematyce 1920 klapy królowej i kostiumy kilku błaznów znanych społeczeństw paradujących.

Suknie Dziewczyna Drabina pokaż

Ekstrawaganckie kostiumy, pokaż dziewczyna sukienki głowy i fantastyczne maski są częścią wspólną doświadczenie Mardi Gras; zawodnicy są nawet pływak wymagane prawem do noszenia Mardi gras maski. Tradycja wywodzi się od starożytnych maskowania czasów rzymskich, kiedy zakłada się karnawał widzów różne tożsamości. Dla pijanego dekadencji i niezwykłej krycia rytuały nic nie przebije drugiej stronie Canal Street w Dzielnicy Francuskiej, a gdy jej nie ma miejsca, aby wziąć ze sobą dzieci, trzeba będzie dodatkową rolkę filmu do aparatu. Na Tłusty Czwartek spektakularne finały konkursów kostiumów gejowskich odbywać patrzy niektóre z najbardziej dynamicznych i najbardziej wciągające Drag Queens znanego świata.

Koraliki Mardi Gras

Dyskusja o bling! Widzów będzie zrobić wszystko, aby złapać miliony kolorowe naszyjniki koralikami rzucone z pływaków na Mardi Gras. Oprócz kolorowych naszyjników koralik, miliony filiżanek i zabawki monet zwanych "doubloons" (wymowa: (du-Bloon "), są ozdobione logo Krewe parady i wrzucony do obserwatorów Niektóre" rzuca "są szczególnie cenione. Tylko najszczęśliwszych ludzi udaje się zabrać do domu na ręcznie zdobione kokosy z Krewe z Zulu. Oto wskazówka .... Przynieś 4 plastikowe worki na śmieci, typ z uchwytem. Kwota drobiazgów, koraliki, kubki można złapać zadziwi ciebie !

Kostiumy Masquerade na warunki atmosferyczne

Pogoda w Nowym Orleanie mogą być nieprzewidywalne, więc mieć pewność, że strój może stanąć do elementów. Pozostawiając miejsce na warstwę odzieży, jeśli jego zimne i butach komfortowo spacerowe są zbyt cennych wskazówek do zapamiętania. Samochody są zakazane podczas Mardi Gras, tak będziesz robić mile chodzenia, więc opuścić szpilki na wysokich obcasach, cekinowe tyłu (bez względu na to, jak wspaniałe są!). Nie myśl sobie kostium może to być łatwiejsze? Zrób sobie przysługę i jeśli nic innego nie mają maski na patyku poręczny. Wystarczy wyobrazić sobie, jak bardzo będziesz wyróżnia się w tłumie, jeśli nie ma na sobie kostium! Czy możesz powiedzieć, "strona Pooper?"

Kolorowe stroje Porady Mardi Gras

Masz rezerwacji podróży, wziąć czas wolny od pracy w celu odzyskania od ostatecznego kaca, a teraz swoje gotowe być częścią Mardi Gras skandaliczny partii, ale czekaj ... co z Mardi Gras Costume? Od czego zacząć? Jak wyróżnić się z tłumu? Prawdziwi imprezowiczów Mardi Gras wiadomo, które kolory są pewni spakować potężne znaczenie. Czy wiesz, oficjalne kolory dla Mardi Gras jest fioletowy, zielony i złoto? Kolory te zostały wybrane w 1872 roku przez króla karnawału, Rex. Wybrał te kolory oznaczają: • Purpurowy oznacza Sprawiedliwość • Zielony oznacza Faith • Złoto oznacza Moc Więc co będzie twój kostium oznacza? Bądź kreatywny, zabawy, imprezy twarde i bezpieczne.

Chantilly Lace Mask

Pamiętaj, że piosenkę Big Bopper (którzy mogli bawili się na Mardi Gras), "Chantilly Lace"? Melodia nie wspomniał koronki ręcznie Mardi Gras maska ​​na patyku, czyli jak dziewczyna z kucykiem w piosence przechowywane koronki Chantilly jej piękne.

Martwisz się o stroje Mardi Gras wykonanych lub obszyta koronką, ale maski karnawałowe na kij trzeba delikatną opiekę też. Zazwyczaj można myć koronki w cyklu tkanin delikatnych, ale och, kochanie, maska ​​na patyku dostanie zniszczony, a to nie jest to, co lubię!

Możesz uzyskać plamy z koronki maski Mardi Gras na patyku z delikatnych środków czyszczących tkanin. Po prostu strony moczyć koronki w roztworze i pozwól maska ​​powietrza w stanie suchym.

Teraz można wyjść ze swojej maski Mardi Gras na patyku i śpiewać do Big Bopper.

Mardi Gras Tradycje dookoła świata

Karnawał i Mardi Gras obchodzone są na całym świecie. Koraliki, cekiny, pióra są dość standardowe funkcje. Mimo, że pewne rzeczy są takie same, istnieją pewne różnice, jak Mardi Gras obchodzony jest na całym świecie. W południowych Włoszech, ludzie przebierają się w kostiumy i umieścić na starożytnej sztuce podczas Mardi Gras. W Nicei, Francja ludzie noszą gigantyczne maski w paradzie Mardi Gras (wygląda jak banda chodzenia głowy z maleńkich ciał) oraz w Binche, Belgia ludzie ubierają się w kolorowe stroje klaunów ze strusich piór na głowach i taniec na ulicach.

Strategia Paciorek

Słowa porady jeśli chodzi o łowienie wszystko, bling. Nie prosić! Żebranie jest tak nieatrakcyjna. Pamiętaj, aby powiedzieć: "Rzuć mi coś, proszę pana!". Bądź bezpieczny. Nie zginać podnieść dublonu lub nić koralików, możesz być poważnie ranny! Zamiast tego ... umieścić swoje stopy w dół lub wykopać na dublon lub zgrubienia. Gdy przechodzi pływak i wszystko uspokoi, można bezpiecznie dotrzeć pod stopy do pobierania.

Showgirl = to pokazać?

Warować za każdym razem zobaczyć swoje uda i tyłek w lustrze. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to nosić stroje z Mardi Gras Mardi Gras maska ​​statystka, które pokazują się na mniej niż idealne ciało. Albo nie masz z ciała, ale po prostu nie chce odsłonić wszystkie publicznie.

Relax - można myśleć o tej masce statystka piór jako korony i nosić bardziej skromny strój, lub taki, który daje złudzenie, że statystka, dzięki czemu można czuć się sexy, nie martwiąc się twoja matka będzie słaby, kiedy widzi Cię na Webcam.

Catsuit, który uzupełnia swoją figurę nie pokaże dużo skóry. Albo można nosić body, które jest sama w ramionach i barkach i powiązać go z cielisty rajstop - choć kabaretki może być świetną zabawą!

Śledź własne instynkty i wewnętrzny głos przy wyborze strojów Mardi Gras. Mimo że jest to zwyczaj kobiety migać swoje piersi w Mardi Gras, kupując statystka stroik masek karnawałowych nie zmusi cię do ujawnienia więcej niż jesteś komfortowo.

Jeśli nadal martwisz się o mniej niż stonowanych ciała, poćwiczyć i zrobić maraton tańca w ramach przygotowań do obchodów. Nie martw się o twojej mamie - ona oglądanie facetów na Webcam.

Peruki of a Feather

Ty i twoje koleżanki mają SUPERCOOL kostiumy Mardi Gras - można poczuć się jak "Seks w wielkim mieście" i "Gotowe na wszystko" kombinowane zamiar Mardi Gras.

Masz weneckie Green Velvet Mardi Gras z piór Maska, a Józefina z Stick, Feather Mask, czarnym cocktail Mardi Gras Feather Mask i maską Feather Korona Fioletowy Mardi Gras. Wszystko gotowe ze swoimi masek karnawałowych i maski z piór.

Teraz chcesz jakiś wspaniały glam diva włosy, takie jak Ultra Glam Wig, rocker Krótka peruka, peruki blichtr, i oczywiście, Southern Belle peruka. Można nosić nowe włosy ze swoimi maskami z pierza?

Pamiętaj, aby upewnić się, że pasek maski z piór nie przeszkadza w peruce. Dla kolczaste peruki, maski z piór na drążku jest najlepszy, lub pominąć gwiazdą rocka wygląda całkiem - pójść na elegancki i wyrafinowany. Peruki i maski z piór może wyglądać zbyt "zajęty", pozostawiając oko bez centralnego punktu, więc nikt nie może skupić się na jak wspaniałe wyglądasz! Jeśli ty i twoje koleżanki właścicielem kilku peruki, maski z piór spróbować swoich Mardi Gras z różnych fryzur.

Chcesz cieszyć się kobiety w ładunku i na zewnątrz na (odpowiedzialny) dobry czas świętować przyjaźni. Pobierz swoje peruki i maski Mardi Gras, a następnie udać się do dzielnicy francuskiej na supercool wieczorku!

Konkurs Bourbon Street Nagrody

Ty masz swoje cekinów, masz swoje perełki, masz swoje maski z piór. Więc jak oceniasz? Głową w dół do Bourbon Street Awards zobaczyć najbardziej skandaliczne i spektakularne kostiumy Mardi Gras oraz udzielenie Best Male, Najlepsza Suka Group, Fantasy i kostiumy skórzane. Nie będzie pierwsza, druga i trzecia nagroda podane dla każdej z tych kategorii przez sędziów sławna. Przyznawane są także "Najlepsze cyce" (samce lub samice) i najwspanialszych wielką nagrodę dla "Best of Show". Konkurs rozpoczyna się w południe Mardi Gras dnia na rogach ulic św Bourbon i Ann w sercu Dzielnicy Francuskiej. Udaj się tam wcześnie na najlepszy oglądania

Mardi Gras Parade Kostiumy

Z dni od parady, musisz zaplanować swój czas i Mardi Gras strój odpowiednio. Pamiętaj, to ma być zabawa! Parada oficjalnie sezon rozpoczyna się w drugi piątek przed Mardi Gras, choć kalendarz Parada rozwija. Istnieje dziewięć parady na Mardi Gras. Parady składać w dowolnym miejscu od 10 do 40 pływaków przewożących członków Krewe, maszerujących zespołów, grup tanecznych, znaki kostiumach jak błaznów, królów, królowych i tancerek i podobne. Niektóre parady są małe i podmiejskie, inni centrum i rozrzutny. Każda parada ma tematu, zazwyczaj pożyczone z mitologii, historii lub Hollywood, więc kostium potencjał ma końca. Zastanów się kolorystyka i swój temat i baw się dobrze!

Rodziny zabawy w Mardi Gras

Mardi Gras może być rodzinny impreza. Pomyśl klejenia rodziny, które można zrobić w paradach, łowienie perełek i krzyczy do pływaków, które przechodzą przez. I co zabawne ubrać całą rodzinę w strojach Mardi Gras, pełne siedem miesięcy przed Halloween! Niektóre zdrowy rozsądek i dobrze wiedzieć, wskazówki obejmują 1. śledzenie nich (Mardi Gras tłoczno!); 2. uczęszczać parady na początku sezonu lub dzieci paraduje jak parady Małe Rascals i 3. Unikaj Bourbon Street na Mardi Gras Day. Zobaczysz także ludzi przewożących drabiny, aby podnieść swoje dzieci podczas parady, więc mogą być łatwo widoczne, jak pływaki jechać. To może lub nie może być rozwiązaniem dla Ciebie.

Krewes i kostiumy

Kogo można podziękować za te wspaniałe uroczystości i bale? Cóż, nie jest wielka historia i tradycja za Mardi Gras i maskarada kostiumy, ale największe miotacze firm może być Krewes. Do parady Mardi Gras są sponsorowane przez krewes, tych samych, które posiadają prywatne krewes kulki do tylko członków. Nie każdy Krewe parady ma, chociaż każdy Krewe będzie wydać przyjęcie dla swoich członków (jak miło!). Więc co Krewe? Najprostszym wytłumaczeniem, Krewes to prywatne kluby z restrykcyjnej polityki członkowskich. Pierwsza powstała w 1857 roku, kiedy grupa ludzi tworzy się do tajnego stowarzyszenia o nazwie Mystick Krewe z Comus. Comus zaplanowano pierwszą paradę, efektowną paradę i skandaliczną, jak to się mówi "reszta jest historią". Można się zastanawiać, co sprawia, że ​​te uroczystości tak wielka. Należy pamiętać; Francuski w Nowym Orleanie były o prywatne bale maskowe i partii od 1718 roku Oni ​​jakby pracował nad "załamań" jeśli chcesz, co sprawia, że ​​dobre strony. I dobrą wiadomością jest to pewne (choć niewiele) krewes pozwalają społeczeństwu kupić bilety do swoich piłek - Endymion i Orfeusza, są dwa. Tak, jak świętują i przyciąć doubloons w Mardi Gras kostium wspaniałe, należy pamiętać, aby podziękować tym, którzy odważyli się być różne ze względu na dobrą zabawę!

Biżuteria i Showgirl Nakrycia na głowę

Ty pakowane disco ball lub Diamond Drop kolczyki przejść z kostium Mardi Gras. Biżuteria pasuje te kostiumy Mardi Gras. Ale czy to spełnić te maski z piór Mardi Gras, zwłaszcza nakrycia głowy Showgirl?

Nawet o twarzy maski z piór Showgirl Ubiory głowy zazwyczaj są na tyle pojemne, aby można było wycisnąć kroplę lub diamentowe kolczyki między uszami i nakryciu głowy. Wystarczy upewnić się, że nie są grube kolczyki lub zbyt duże. Może nie trzeba kolczyki w ogóle, w zależności od tego, jak skomplikowane i glittery fryzura jest.

Możesz nosić naszyjniki i pierścienie, które uzupełniają stroik - srebrną biżuterię dla platyny lub czarny statystka pierza masek, ruby ​​/ granat i diamentowych / sześciennych tlenku cyrkonu, bransoletki naszyjniki i pierścienie na czerwonym Showgirl maski z piór.

Jeśli nie jesteś pewien, zostaw bling w domu - nie będzie dużo paciorki Mardi Gras, po wszystkim, a statystka Mardi Gras maska ​​zmieni na tyle głowy na Mardi Gras Day.

Handmade włoski Feather Maska Pielęgnacja

Jeśli znajomość Włoszech jest ograniczona do makaronu i Sopranos, kupić domowe włoskie maski z piór. Włosi wykonane maski z piór od wieków - to tylko jeden z wkładów kultury z tego kraju artystycznej i naukowej. Ale w jaki sposób dbać o papier-mache włoskich maski karnawałowe?

Po pierwsze, nie martw się, jeśli Mardi Gras maska ​​widać w katalogu nie wygląda jak ten, który otrzyma - ręcznie wykonane maski z papier-mache nie są produkowane masowo w sposób montażu linii. Nie przypadkowo uszkodzone maski z piór.

Możesz zachować swoje Mardi Gras maska ​​z piór piękny wygląd przez otoczenie go bąbelkowej do pakowania. Możesz nie chcieć, aby nosić go w samolocie z powodu projekcji bezpieczeństwa oraz bagażu. Upewnij się, aby zastosować wodoodporne, aby chronić delikatną materiał. Mimo, papier-mache twardnieje podczas procesu maski, lepiej nie pozwolić jej się zmoczyć, powiedzieć, czy ktoś leje wodę na Ciebie podczas uroczystości!

Przenosząc domowe maski z piór w domu, należy go przechowywać w folii bąbelkowej lub bibuły w polu, lub powiesić go na ścianie, aby udekorować swój dom. Przynieś odrobinę Włoch z powrotem z Mardi Gras i mówić w odniesieniu o włoskiej kulturze, gdy jesteś jedzenia swój Fettucine Alfredo.

Ciasto Kostiumy króla

Co Mardi Gras byłoby bez króla ciasto? Kochała go tak bardzo, i masz dziecko pieczone w torcie, że próbowałem znaleźć stroje Mardi Gras, które wyglądają jak ciastka króla. Wg tradycji, Mardi Gras, kto znajdzie się dziecko z tworzywa sztucznego mają za zadanie reprezentować Dzieciątka Jezus w Święto Objawienia Pańskiego i Trzech Króli rzuca kolejną imprezę. Jesteś rzucanie Mardi Gras Party. Masz królewskie pieczone ciasto i chcesz się ubierać jak jeden też.

Niestety, nie są kostiumy Mardi Gras lub Karnawałowe maski, które wyglądają jak ciastka króla. Jednakże, można uzupełnić kostium z odpowiednimi proporcjami kolorach Mardi Gras: fioletowy, zielony Sprawiedliwości dla Wiary i złoto dla Power.

Możesz posmarować ciasto makijaż, który wygląda jak ciasto na twarzy i stread płynnego złota, purpury i zieleni w tradycyjne ciasto wzór. Twój strój błazna Mardi Gras może odzwierciedlać domowe maski. Można połączyć maskę Naso Jolly Złoty Mardi Gras Mardi Gras lub Farfallina Maska z makijażem ciasto i błazna Mardi Gras strój.

Ostatnim akcentem: Hang tworzywa sztucznego dziecko na szyi lub wziąć go do kapelusza. Wyglądasz wystarczająco dobre do jedzenia!

Kostiumy: Porady Dziękczynienia

Biżuteria Pilgrim i Indii

Nie próbuj ozdabianiu z dużo blasku, gdy wybierzesz stroje Dziękczynienia. Kostium Pielgrzym twoich nie musi być szare, nie będzie nosić diamentowe kolczyki jak pani Pilgrim lub dużym klasy ringu jako człowieka Pilgrim. Pielgrzymi mieli ciężkie życie. Najbardziej biżuteria twój kostium Pilgrim potrzebuje krzyża breloczka.

Z indiańskich strojach, z drugiej strony, nie jesteś tak ograniczony. Możesz być dumny jak paw, er, indyka. Turkusowy, srebra i szlachetnych kamieni, a także rzeźbione z kamienia i kości biżuteria będzie wyglądać świetnie ze swoim dorosłym Native American strój.

Choć kochamy przepisać historię i wiele legend Dziękczynienia to tylko, że legendy, nie nosić ton złota biżuteria z sukni Pilgrim. W przeciwnym razie, kostiumy Dziękczynienia będzie wydawać się głupie, jak Indianie chrząkanie "Jak!" w tych starych filmów zachodnich czasie.

Dzięki Bogu, nie wszystkie czarno-białe

Myślimy odzieży Pilgrim jako czarno-biały, ale historycy twierdzą, że to bardziej jak 256 kolorach. Więc nie sądzę, musisz wybrać ten kostium indyka lub dyni kostium, a nie nosić nudne białe i czarne kostiumy Pilgrim Dziękczynienia.

Jeśli ty i twoje dzieci nie czują się jak ubieranie się w zwykłym czarnym i białym lub brązowym Pilgrim kostium z czepki i kapelusze, można nosić fioletowe, zielone kamizelki halki, periwigs (te białe Angielski sędzia / George Washington treski) lub naturalne włosy. ..just nie dodawać żadnych Pilgrim biżuterii. Zapisz że dla Twojej rdzennych Amerykanów (którzy nie nosili przepaski biodrowe w zimie, przy okazji). Pielgrzymi niech kolory ich ubrania mówią same za siebie. Oni nie noszą sprzączek, albo - że legenda zaczęła się znacznie później.

Pielgrzym kostium z czarnym i białym ubraniu to dobry wybór, jeśli udajesz, że jesteś Pielgrzyma w niedzielnej Mszy św. Ale nawet gubernator Massachusetts Colony, William Bradford miał czerwony, fioletowy płaszcz waistcoast i szary garnitur ze srebrnymi guzikami ,

Pielgrzym codziennie kostium był zazwyczaj zielone lub brązowe, tak dla dzieci, zielone lub brązowe kostiumy Pilgrim Dziękczynienia to dobry wybór. Ponadto, młodzi chłopcy często nosili sukienki podobnie jak dziewczęta. Jednak, ponieważ nie trzymamy się ściśle do typowego Pilgrim kostium jak myślimy o nim dzisiaj, twoi chłopcy mogą don ich duży kołnierzem garnitur z dumą. Tylko nie ograniczyć się do czerni i bieli - sami pielgrzymi byli nieustraszeni i odważne.

Ozdoby Dziękczynienia

Jeśli myślisz o budowie mini chatce zdobią tabele gdzie można ucztę w swoim stroju dorosłych Pilgrim ze swoimi dziećmi w ich Pilgrim chłopca i dziewczyny Pielgrzyma sukni, trzeba czytać historię. To mit, że Dziękczynienia Pielgrzymi mieszkali w domach z bali. Podczas tipi (lub mini pot złożyć, jeśli jesteś tak skłonny) będzie współpracować z indiańskich strojach, nie starają się odtworzyć drewniany domek Pilgrim jako element wystroju wnętrz.

Chociaż jesteśmy na temat Dziękczynienia mitu, może masz dorosłych indyka lub indyka dziecko strój, a nawet tych, stand-up indyka. Ale nie ma dowodów Pielgrzymi i Indianie jedli indyka. Jednak Pielgrzymi i Indianie prawdopodobnie nigdy nie wyobrażał sobie nas oglądać piłkę nożną, więc niech tradycja stoisko z dekoracjami indyczych.

Tradycyjne Pilgrim i indyjskie dekoracje z kostiumy Dziękczynienia mogą obejmować:

* Snopy pszenicy
* Kolby kukurydzy i squash
* Dyni i dynie
* Dzikie jagody i owoce
* Łapacze sen i inne duchowe elementy indiańscy
* Krzyże dla pielgrzymów
* śpiewniki i Biblie dla pielgrzymów
* ceramika miski dla Indian i pielgrzymów
* Kosze pełne obfitości i rogi obfitości
* Szmaciane lalki i zabawki dla dzieci

Połowa bal jest wystrój temat, ale nie zbudować drewniany domek, chyba że także waer się od dołu do góry kapelusz jak Abraham Lincoln.

Dziękczynienia przekąski

Ty ślubował, że nigdy nie być ponownie nadęty z zbyt dużo jedzenia indyka. Dlaczego nie nosić strój indyka? Zamiast pożerać ciasto z dyni lub dyni chleb, dlaczego nie kolumny swoje wegetariańskie rzeczy w dyni? Gwarantujemy, że nie będzie cios diety!

Harriet szpieg cię chichotać jak dziecko, kiedy wcielił się w jej sztuce cebulę szkolnego. Może Ty lub Twoje dziecko ubierać jak cebula, dynia, pomidor, lub ucha kukurydzy. Podczas gdy twoi przyjaciele zamieszanie o co stanowi autentyczne Pilgrim kostium i spierać indiańskich strojach, można sprzeczać, kto dostaje się do squasha i zamieszanie o tym, jak się ubierać, jak chleb nadzieniem.

Z kostiumy inspirowane żywności Dziękczynienia, nie zasypiam przed telewizorem podczas meczu piłki nożnej ... chyba, że ​​chcesz. I na pewno będziesz trzymać się diety więc dyni kostium nie szczypać w przyszłym roku!

Pielgrzym i Native American płaszcze

Choć może zaatakować nowoczesny PETA-dniowy celebs dla ma na sobie futra, prawdopodobnie zgodzi się, że w ostre zimy Massachusetts, Rdzenni Amerykanie potrzebne ciężkie futra, aby się ogrzać. Szaty futra i odzież ciężkie skóry zwierząt doda autentyczności do indiańskich strojach.

Pielgrzymi mogą cierpieli i zachorował z zimna, ale ciepło ubrana w płaszczach, prawdopodobnie wełny. Starsze czcigodni ludzie nosili długie społeczności wełniane płaszcze Pilgrim ponad ich strój, więc może Ty lub Twoje dziecko udawać, że stary człowiek (30 uznano za stare wtedy) z długim wełny płaszcz na stroju pielgrzyma i białym Goerge Washington- Typ perukę. Nie zapomnij starsze matrony, w szale z wełny i płaszczach.

Ale nie waż się zapiąć Przylądek futra na swoim stroju pielgrzyma lub natkniesz gorszy atak niż pielgrzymi obawiali od rdzennych Amerykanów. Lepiej trzymać z indyka lub dyni kostium. Dynie nosić tylko mróz w zimie i nie dostać malowane sprejem przez aktywistów.

Kostiumy: przerażające kostiumy Porady

Horror Pomysły sceny filmu

Zauważasz, że ludzie, którzy się zabili najpierw w horrorach są plus size? Hollywood wydaje się mieć zemsty. Być może jest to pomysł, że obżarstwo jest jednym z siedmiu grzechów głównych. Jaka koncepcja: Hollywood karanie ludzi za grzechy.

Jednakże, jeśli robisz zakupy w gotyku plus size nawy, nie musisz się bać wybierając przerażenie i gotyckie plus size kostiumy. Filmy są przecież tylko na niby. Można nawet bawić się z kulisami horrorów. Spróbuj być:

* Lestat gryzie waif, który zamienia się w zmysłową kobietę
* Frankenstein obejmując swoją Królową Nocy w peruce Narzeczona potwora
* Dracula gryzące w dziesiątki kobiet plus size gotyku i odmawiając szczupłych
* Trio Czarownice z Eastwick w gotyckie stroje na Halloween plus rozmiar - pulchną Cher (punkty bonusowe za "I Got Ty Kochanie" fryzurze)

Możesz bawić się z chwil horrorów. Poza tym, w niektórych filmach, że chude dziewczyny zwabiona do ich porażki. Tylko nie idź na sam w nawiedzonym domu i zawsze patrzeć za siebie.

Gothic = Black Magic?

Jak okazało się Harry Potter i Władca Pierścieni, moc może być stosowany na dobre i na złe. Nie musisz być plus size Gothic złoczyńcą. Złe i piękne jest fascynujące, ale możesz być dobry i wspaniały.

Czarownice nie muszą być "trudu i kłopotów, palić ogień, a kocioł bańki". Możesz być paryskim czarownic w różowe lub niebieskie, czarodziejka kto ubrany na czarno, ale ma szlachetność w Galadrieli i Hermiony. Horror i gotyckie stroje plus size rozwinąć wyobraźnię i swoje możliwości przy wyborze Halloween plusa zużycie rozmiar.

Poza tym, jak David McLeod i innych autorów wampirem horror dowiodły, możesz być tragicznie, gdy ludzkie wampirzyca w gotyckie stroje na Halloween plus rozmiar - sprawdź Taniec z MOON dla Cyganów wampira Tsigane. Chcesz się ubrać jak Tsigane? Spróbuj brunetka perukę, Gypsy biżuteria i lśniące róży lub fioletowy Vampiress Gothic plus size kostiumy. Używaj kosmetyków ziemia-tonowych do tego egzotycznego Gypsy wygląd.

Po dwóch z największych fantazji serii są po twojej stronie, nie trzeba zwracać się do ciemnej strony plus size gotyku.

Oryginalny Horror i gotyckie stroje

Wszyscy widzieliśmy te same wampiry, mumie i czarownice. Przez lata plus size niedoszły słudzy ciemności były ograniczone. Teraz, gotyckie stroje halloween plus size są powszechne, chcesz "Scream" do oryginalnego horroru i gotyku powiększonej kostiumy wielkości. Oto niektóre z naszych wskazówek dotyczących Oryginalny rozmiar Gothic Plus wygląda:

* Gothic Lace Vampire z Geisha fryzurze i wentylatorem
* Zombie ciała kostium bez maski, z białym makijażu i długo atrakcyjna blondynka peruce
* Makijaż Kot zamiast wampirów makijażu z wampirem kostium gotyckiej plus size

Nie jesteś ograniczony przez plus size gotyckie stroje. Nie jest ograniczony przez wyobraźnię!

Gothic Romans

Wiesz, typ książki. Przerażona bohaterka z lub bez falujący biust. Duży ciemny tajemniczy zamek lub dwór. Bogaty, tajemniczy bohater, który jest albo drop-dead lub nieumarłych przystojny lub tragicznie, romantycznie zniekształcone. Ciągłe ostrzeżenia, aby nie stać się guwernantka / poślubić bohatera / postawił stopę w zamku / pić wody.

Tak, mamy gotyckie romanse, z których Dracula i Frankenstein są najlepszym przykładem. Możesz być kilka literacka w swoim własnym gotyckiego romansu. Gotyckie stroje plus size są łatwo nadaje chociaż pary są zwykle w gotyckich opowieści chuda.

Możesz być minister lub kochanka ciemności próbuje walczyć z ciemnej strony and.or zaakceptować przerażającą nadprzyrodzone przekleństwo na was. Długa peleryna aksamitu i białej sukni lub guwernantka strój (wysokiej szyjką sukienki plus size) ingenue tworząc efekt dla kobiet. Plus size wiktoriańskie kostiumy dla młodego człowieka niczego odpowiednikiem są ingenue grozy i gotyckie stroje w dużych rozmiarach dla kobiet.

Jak o nowoczesnej gotyku? Nosić uliczne ubrania do partii, a następnie kostiumy don Gothic Halloween plus size z wybiciem północy, lub gdy osoba staje się nudne. Dodaj nagrane krzyki i wycie wilka. Zaproś kilku rozmiarach oraz gotyckie temptresses la Draculi. Czy miłość przejęcie wszystkich, lub poddać się najczarniejszych snach? Może Phantom może wygrać Christine ten czas.

Jedyne niebezpieczeństwo, zwłaszcza jeśli jesteś facetem, jest to, że teraz muszę przyznać, czytając kiepskie gotyckie romanse!

Plus Size Potwór Costume

Potwory są duże i za. Jeśli nie czujesz się na zakup przerażenie i kostiumy gotyckie powiększonej wielkości, bo myślisz, że ceny są zbyt potworne, aby jak szalony naukowiec i tworzyć własne plus size Gothic efekt. Kilka pomysłów:

* Prześcieradła owinięte wokół ciebie wspaniałe Gothic plus size mumia kostiumy! Nie zapomnij skarabeusze i akcesoria jubilerskie.
* Teatralny makijaż, wampirze kły, fałszywe krwi i bardzo duży garnitur się wspaniała alternatywa dla przechowywania zakupionych wampirach gotyckie stroje plus size.
* Maska szkielet i długie aksamitne Gothic plus rozmiar płaszcz tworzenia efektów zastraszania-ifying.
* Uszy kota, kot makijaż i head-to-toe ubrania rozmiar czarny oraz będzie miał ludzi ucieka od swojej drodze! Nie zapomnij pazury kota i kły.

Twój strój będzie potworne, ale budżet strój nie musi być.