grsail.com

kolor farby do brązowych oczu

Jak wybrać kolor farby na ścianie

Być może jedną z największych zalet posiadania własnego domu jest to, że można zaprojektować za pomocą własnego stylu i preferencji. I wybierając kolor farby ściany jest ważnym czynnikiem zrobić. Twój kolor farby ściany byłyby ogromne decydującym czynnikiem w całym systemie projektowania domu, a to z pewnością odpowiedni nastrój i atmosferę miejscu więcej niż jakikolwiek pojedynczy mebel lub dekoracyjne centralnym, które można umieścić w pomieszczeniu. Więc jakie są wewnętrzne wytyczne malarskie w wyborze dobrego ściany kolor farby do twojego domu?

Przede wszystkim, ita € ™ s ważne, aby pamiętać, że kolor ścian shouldnâ € ™ t musi być twój ulubiony kolor. Niektóre kolory mogą być bardzo korzystne, jak dominujący kolor w typowym domu (kilka przykładów byłoby czarno, lub zielony neon, o ile oczywiście dążą do dramatycznych skutków). Realną opcją byłoby użyć ulubionego koloru jako akcent koloru, zamiast. Mówiąc o kolorach akcent, dekoratorzy wnętrz śledzić 60:30:10 reguły w doborze kolorystyki ścian: Dominującym kolorem jest o 60% w pomieszczeniu; 30% jest innego koloru; a 10% jest kolor akcent. Za pomocą koła kolorów, aby zobaczyć, czy te trzy kolory wybrać byłoby dobrze dopasowane do siebie. Otrzymać próbki kolorów i żetony z lokalnym sklepie z farbami, aby zobaczyć, jak różne kolory pojawiają się, gdy obok siebie; czy można przynieść je do domu, trzymać tych chipów w górę do różnych ścian, aby zobaczyć, jak będą wyglądać z naturalnym oświetleniem w domu.

Innym czynnikiem, należy wiedzieć, będzie różne skutki psychologiczne i estetyczne, które produkują różne kolory w różnych przestrzeniach. Badania wykazały na przykład, że żółty ma tendencję do zwiększania skupienia i koncentracji, więc ita € ™ sa dobry pomysł, aby wykorzystać to w biurach domowych lub pomieszczeń studyjnych. Kolor niebieski w jadalni ma tendencję do zmniejszania apetytu, a czerwony ma tendencję do stymulować. Chłodne kolory wodne, takie jak głębokie błękitne lub zielone morza, są idealne do łazienki i sypialni, jak wyglądają spokojne i relaksujące dla oczu.

Wspólne obszary życia (takich jak salony, jadalnie i pokoje rozrywkowych) są zwykle przypisywane neutralne, klasyczne dźwięki; obszary o wysokim natężeniu ruchu są zwykle malowane w jasnych kolorach i animuszu, a kuchnie mogą być przypisane jasne, barwniki spożywcze (takie jak musztarda żółty, czerwony) lub nawet.

Ponadto, połączenie niektórych kolorów jest w stanie sprawić, że pomieszczenie wydaje się większe lub mniejsze, większe lub mniejsze. Na przykład, malowania pokoju sufit ciemniejszy niż ściany spowodowałoby, że pokój wygląda niższe, podczas malowania sufitu jaśniejszy będzie sprawiają, że pokój wydaje się większy. Eksperci zalecają, że sufit jest w ramach tej samej rodziny kolor co ściany (w przeciwieństwie do wspólnej tendencji malowanie sufitu Stark White), w celu zapewnienia przepływu i ciągłość projektu.

Mówiąc o przepływie i ciągłości, ten sam czynnik musi być obecny nie tylko w jednym pokoju, ale po wszystkich pomieszczeniach domu, zwłaszcza tych, które są blisko siebie i są przestrzenie publiczne. Jak to zrobić? Jednym ze sposobów jest wybiera ten sam kolor wszystkich pomieszczeniach wspólnych, a następnie wybranie tego samego koloru, ale w innym odcieniu dla wszystkich sąsiadujących obszarów (takich jak schody i korytarze). Inną metodą jest podniesienie kolor akcent w jednym pomieszczeniu, a następnie za pomocą tego koloru akcent jako dominujący kolor pokoju obok.

Oprócz koloru, inne czynniki do rozważenia byłoby to wykończenia i tekstury jakbyś. Zapytaj o użyciu różnych rodzajów farb takich jak farby, farby teksturowane magnetycznego (lub farbą, która przyciąga magnes, idealne do pomieszczeń childrenâ € ™ s i przedszkolnych pomieszczeń studyjnych) i farby tynku. Zapytać także o urządzenia takie jak pędzle rolki dla swojej łatwości malowania.

Są to tylko niektóre z wskazówek, aby pamiętać przy wyborze koloru farby na ścianie. Mam nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci się! Powodzenia!

Jak wybrać kolor farby

Jest kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze koloru farby dla Twojego domu. Po wynajęcie malarza, który zrobi dla ciebie zadanie, kolejnym zadaniem będzie znalezienie odpowiedniego koloru, który pasuje do Ciebie i Twojego domu.

 • Pamiętaj, aby mieć dużo cierpliwości, idąc na różnych wyborów, które mogą wystąpić. Dom musi być zgodny farba ze swoimi tkaniny, dywany i tapety. Pamiętaj, że cierpliwość jest cnotą zawsze.
 • Badanie, analiza i ocena. Wystarczy kliknąć na komputerze w domu, na wszystkie Twoje pytania mogą odpowiedzieć. Sprawdź najnowsze trendy i popularne nazwy w projektowaniu wnętrz i spróbować sprawdzić swoje blogi na napiwki. Możesz badań pomysłów danej designerâ € ™ s do salonu i sypialni, jak również po zalogowaniu się na swoich stronach i forach dyskusyjnych. Internet ma wiarygodnych informacji, jeśli chodzi o wszystkie potrzeby kolorów, trendy na 2009 rok, itd
 • Przechowywać w moim umyśle, że ciemne kolory pochłaniają ciepło i mają tendencję do zanikania szybciej w porównaniu z lżejszymi.
 • Kiedy planujesz malować bocznicy zewnątrz domu, można rozważyć profesjonalne skonsultować.
 • Spacerując po swojej okolicy i się pomysły z ich domów byłaby pomocna. Prosząc przyjaznego sąsiada do koloru ich domu i marki farby, że używany będzie również pomóc.
 • Przestudiuj uważnie kolory. Można odwołać się do Behr wykresie kolor farby. Jeśli masz zalesione domu, można rozważyć użycie farby taupe i innych kolorach ziemi.
 • Rozpocznij z myślą kolorów. Głównym kolor lub kolor ściany powinna pojawić się na 60 procent swojej powierzchni pokojowej. Twój kolor mid-tonowe powinny być 30 procent widoczne w swoim pokoju. To może przejawiać się swoimi kanapie, zasłony lub łóżko spódnicy. A pozostałe 10 procent będzie dla akcent koloru, jak widać na akcesoriach, takich jak wazony, poduszki i poduszki.
 • Znajdź dobry i sprawdzony marki. Ciekawym wyborem jest butikami Kolor. Mają dostępnych testerów na temat wybranych sklepach w całym kraju.
 • Wiele sklepów oferuje obecnie farby obrazowania komputerowego jako wizualizer tak, że będziesz mieć dokładny obraz tego, co twój dom będzie wyglądać. Po zawężeniu wyboru farb do garstki, można kupić niewielką ilość każdego i spróbuj je wszystkie w twoim domu. Chociaż wykorzystanie obrazowania komputerowego jest wystarczająco dobry, starając kolor we własnym ścianie pomoże Ci podjąć ostateczną decyzję.
 • Można również rozważyć Najjaśniejsza odcień koloru dla profile, drzwi i okna. Możesz spróbować jasne kolory wykończenia na ścianach światła na uderzający wygląd.

Znając prawo kolor farby do domu może być trudne i skomplikowane zadanie dla Ciebie. Ale jeśli umieścisz wszystkie swoje serce i wysiłku w to, to na pewno czerpać wspaniałe nagrody po obejrzeniu swój własny raj transformacji.

Jak wybrać kolor farby do tacy Sufit

Taca sufit jest jednym ze znanych stylów sufitu istnieją. Sufit tacy zwykle wygląda tacy, który został umieszczony w górą w dół. Większość nie częściej niż po stronie ceilingâ € ™ s pochodzą z krawędziami z czterech rogów. Te kwadratowych w kształcie brzegi są często rozmieszczone wzdłuż ceilingâ € ™ s płaskiej powierzchni w kolejnych krokach. Jedną z największych zalet tego stylu jest to, że służy do zwiększenia Rooma € ™ s postrzeganą wysokość. Także, to służy do zapewnienia wystarczającej ilości miejsca, aby sufit być urządzone.

Jednak, jeśli chodzi o dekorację, to jest, gdy większość ludzi pewne problemy. Wybór koloru farby na suficie tacy jest jednym z nich. I tak, jeśli masz ten sam kłopot, należy rozważyć poniżej następujące wskazówki.

 • Zdecyduj, w jaki sposób do sufitu tacy powinny być pomalowane. Dla tej procedury, jest pięć (5) dostępne opcje, które można wziąć pod uwagę:
 • Pierwsza opcja: Jednym ze sposobów malowania sufitu w zasobniku jest malując pionowe część kroku tacy za pomocą koloru, które zostało użyte w maluje ściany podczas malowania poziomego częścią etapu tacy w tym samym kolorze, który wykorzystano do sufitu.
 • Druga opcja: Innym rozwiązaniem byłoby malować sufit i cały taca krok przy użyciu tego samego koloru.
 • Trzecia opcja: Trzecia możliwość, że można rozważyć, jest do malowania sufitu inny kolor w porównaniu z etapem tacy a ścianą, która ma ten sam kolor.
 • Opcja czwarta: Jeszcze jedna opcja byłaby dla całego etapu tacy być pomalowane na kolor, który jest różny od sufitu lub ściany.
 • Opcja czwarta: Wreszcie, można spróbować malowania pionową część tacy Stepa € ™ s i tacę ceilingâ całej części € ™ s przy użyciu koloru akcent zaś ściany i tacy Stepa € ™ s pozioma część będzie pomalowane w tym samym kolorze.
 • Decyzję o kolor farby użyć. Dopiero po zdecydowali o tym, jak sufit taca powinny być pomalowane, że można wybrać kolor, ponieważ jej odcień lub odcień będzie zależał od tego, jak sufit taca jest malowane.

Jeśli zdecydujesz się malować sufit tacy za pomocą wspomnianej wcześniej pierwszą opcję, że konieczne jest, aby wybrać kolor, który będzie znacznie dodać dramatyzmu i dać większy nacisk na listwy Twój ceilingâ € ™ s. Jeżeli w przypadku, że druga opcja jest to, co wybrałeś, aby zapewnić nacisk, aby ten styl sufit, ściany powinny być pomalowane w bardzo dramatycznym koloru. Dotyczy to trzeciej opcji, jak również. Na czwartej opcji, zalecane jest, aby wybrać kolor, który ma HADE między tym, co można stosować na suficie i ścianie. A jeśli wybierzesz opcję piąty, wskazane jest, że sufit się przemalować dramatycznym koloru.

Upewnij się, że możesz dać wagę do koloru sufitu. Aby naprawdę dać nacisk na wyjątkowość swojej ceilingâ € ™ s stylu, zaleca się, aby odcień, który będzie używany w malowanie sufitu jest jeden lub dwa odcienie ciemniejsze niż sufitu tacy.

Eye Shadow Kolory dla brązowych oczu Czarne Włosy

Eye Shadow Kolory dla brązowych oczu Czarne Włosy


Nie ma jednej kolor oczu cień na brązowe oczy i czarne włosy. W zależności od koloru skóry, można nosić niemal dowolny kolor.

Wybór Eye Shadow dla Brown Eyes i czarne włosy

Kobieta z brązowe oczy i czarne włosy mogą korzystać brązy, błękity, zielenie, fiolety, róże i jakieś różowe odcienie pomarańczy, aby stworzyć idealny wygląd z konserwatywnego dzień do zadymionych stylów wieczornych. Można nawet użyć odcieni szarości i czerni, chociaż te ciemniejsze kolory są używane jako akcenty.

Browns

Kobiety z brązowe oczy i czarne włosy mogą tworzyć wygląd konserwatywny, w ciągu dnia za pomocą brązowe cienie do powiek. Unikać płaskie brązy, jednak. Sprawią, że oczy wyglądają mniejsze i zapadnięte. Zamiast tego należy użyć brązowy z jakimś blask i podkreślić z jaśniejszym kolorem, takich jak śmietana lub światła złota. Spróbuj:

 • Kofeina szczytu przez Maybelline. Pięć odcienie, począwszy od kremu do głębokiego brązu stanowią doskonałą paletę do dnia lub wieczorem.
 • Kuszące jest cudownie soczysty kolor kakao przez MAC. Ten cień zapewnia tylko odpowiednią ilość migotać. To idealny odcień brązu, aby pop oczy, ale nie za dużo.

Blues

Ściąganie niebieski cień do oczu może być trudne, ale warto. Prawo odcień błękitu może położyć blask w twoich brązowych oczach. Zwróć szczególną uwagę na odcień skóry na tej jednej. Niektóre odcienie po prostu nie działać w niektórych odcieni skóry.

Icy blues najprawdopodobniej pracować z prawie każdego tonu, jednak i powiązać doskonale z czarnymi włosami. Sprawdź Bare Escentuals kilku odcieniach niebieskiego - jak Bunny Hop, prysznice, i Wolności - które mogą pracować dla Ciebie.

Fiolety

Z mnóstwem odcieni do wyboru, fioletowy kolor jest idealny, aby powiązać z czarne włosy i brązowe oczy. Ciemniejsze fiolety mogą stworzyć wielki wieczór wygląd.

 • Zawsze Rys jest purpurowy odcień z różowym podtekstem z Covergirl. Wygląda świetnie na kobiety z ciemniejszymi odcieniami skóry.
 • Zelektryfikowany Duo przez L'Oréal Paris to wielki ciemny fiolet używać na wieczór na mieście. Można użyć jaśniejszy odcień jako akcent koloru.

Róże

Eye Shadow Kolory dla brązowych oczu Czarne Włosy

Rosy różowy cień do oczu daje świeży, kobiecy wygląd. To jest inny kolor, gdy trzeba wziąć pod uwagę kolor skóry. Idź za lekki i będziesz wyglądać wyprane, zwłaszcza jeśli masz ciemniejszy odcień skóry, ale wybrać odpowiedni odcień i będziesz całkiem w kolorze różowym.

Laura Mercier Plum Spice Satyna Kolor oczu Duo zawiera doskonałe połączenie światła i ciemności, aby uzupełnić swoje brązowe oczy.

Warzywa

Zielony jest jednym z najlepszych kolorów do tworzenia brązowe oczy pop. Zielona mogą play off albo ciepłe lub chłodne odcienie czarne włosy, pozwalając, aby znaleźć idealne dla siebie odcień, ponieważ ziele można uruchomić widmo z niebieskiego na brązowy odcień.

Sprawdź Senna Cosmetics Glow Kolor oczu w De-Vine dla khaki kolorze zielono, który gra się niemal wszystkie odcienie brązowych oczach.

Pomarańczowy

Sztuczka z wykorzystaniem odpowiedni odcień pomarańczowy jest znaleźć taki, który graniczy z brązu, aby wydobyć światła i dźwięki swojego koloru oczu, nie ścierają się z włosami. Spójrz na kolor, który łączy się bardziej z metalicznych i mniej z żółtymi refleksami, które mogą sprawić, że wyglądasz ziemista.

Wielki cień, aby spróbować to Arena Mac. Graniczy bardziej na brązowy niż brzoskwinia, który może dodać głębi oczu nie jest zbyt lekki.

Eye Shadow Kolory dla brązowych oczu Czarne Włosy

Szary / Czarny

Czarne i szare naprawdę działa najlepiej wieczorem wygląda lub tworząc idealne smoky eye. Należy uważać, aby nie iść zbyt ciemny lub do płaskiej kolorze czarnym; ciemne oczy i czarne włosy, czarny cień do powiek może być przesadą. Zamiast zdecydować się na lżejsze, srebrny stonowanych cieniu, który ma trochę blasku lub metalową krawędź do niego. To sprawi, że twoje włosy ciemniejsze, a oczy ożywają.

Spróbuj Forgery Mac za światło, shimmery kolor i akcent to z jakimś czarnym wykładziny.

Color Match

Eye Shadow Kolory dla brązowych oczu Czarne Włosy

Jeśli nadal nie jesteś pewien, które odcienie makijażu użyć jako ciemne włosy i oczy, zawsze można uzyskać profesjonalną opinię.

Online

Wielu producentów kosmetyczne oferują dopasowanie kolorów narzędzia na swoich stronach internetowych. Niektóre pozwalają nawet można przesłać swoje zdjęcie, aby znaleźć idealny cień do oczu. Możesz próbować różnych odcieni i kolorów, aż znajdziesz taki, który najbardziej lubisz. Możesz także porozmawiać z konsultantem piękno w Internecie.

CoverGirl oferuje szereg opcji dopasowania kolorów. Wymagają one do rejestracji, imię i nazwisko oraz adres e-mail. Gdy to zrobisz, możesz wprowadzić swoje włosy i kolor oczu i odcienia skóry i będą polecam kolory dla Ciebie. Można pójść krok dalej, jeśli chcesz i pobierz ich oprogramowanie lusterko do makijażu. Makijaż Lustro będzie można wgrać własne zdjęcie lub wykorzystanie modelu i dać sobie wirtualny makijaż. Możesz przetestować cień do oczu, kolor policzków, kolor ust, a nawet kolory paznokci.

Osobiście

Dla bardziej osobisty kontakt, spróbuj licznik kosmetyków w każdym większym sklepie towarowego. Sprzedawców może pomóc Ci znaleźć idealny cień do oczu dla brązowe oczy i czarne włosy.

Spróbuj kilku odcieniach

Pamiętaj, że Twoje brązowe oczy i czarne włosy może mieć światła lub podteksty to znaczy, że one działają lepiej z jednym cieniu nad inną. Wypróbuj kilka próbek i kolorów, i nie bój się spróbować, które normalnie nie rozważyć. Zgromadź tablicę kolorów, które pracują dla Ciebie i wiem, że gotowe w dzień iw nocy, niezależnie od pory roku.

Użyj pokój Kolor Visualizer określić, Pomysły kolor farby

Użyj pokój Kolor Visualizer określić, Pomysły kolor farby

Wybór odpowiedniego koloru w pomieszczeniu może być mylące. Większość ludzi chce ich pokój patrzeć pocieszające i relaks po całym dniu pracy. Można by pomyśleć o wynajęcie profesjonalnego projektanta wnętrz. Ale to nie jest konieczne, ponieważ można uzyskać profesjonalne pomysły kolorów farby prosto z pulpitu. Rynek jest zaopatrzony z tysiącem kolorowych pokojach wyborów w farbach w dzisiejszych czasach. Możesz wybrać jeden schemat kolorów dziś do dekoracji wnętrz, a następnego dnia można uświadomić sobie, że twój drugi wybór najlepiej nadawałaby się do pokoju.

Internet jest ważnym narzędziem do mieszania i kolorów farb mecz. Online Wizualizacje cyfrowe umożliwiają podgląd pokój kolorów pomysłów przed malowania. Możesz pracować jak profesjonalista w swoim własnym domu. Możesz odkryć i zbadać wiele palet kolorów, wybrać to, co chcesz za nastrój wnętrza, i grać z koordynacją kolorów. Te Wizualizacje dostępne w lokalnych sklepach domowych są również. Oto kilka porad przy wyborze kolorów farb za pomocą wizualizera kolor pokoju.

Są one polecane strony, które warto odwiedzić:

 • Sherwin-Williams.com
 • Valspar.com
 • BHG.com
 • BEHR.com
 • Glidden.com
 • BenjaminMoore.com

Sprawdź znaczenie kolorów, wizualizatory itp na tych stronach. Zagraj z różnych odcieni i kolorów tekstur. Co jest dobre na temat tych wizualizacje jest to, że można wydrukować, co zostało zaprojektowane online i dokładnie zbadać ją przy ścianie. (Uwaga! Należy pamiętać, że drukarka nie może dokładnie interpretować odcień widoczny na ekranie.) Możesz także zapisać niektóre z kreacji internetowych do wykorzystania w przyszłości i preferencji. Inne strony oferują więcej niż mieszanie i dopasowanie, mają nawet kolekcję bezpłatne kolorów i sugestie kolor do tkaniny, akcenty, wykończenia i podłogi.

Czy chcesz toskańskiej kolorystykę czy coś wiktoriańskiej lub przemysłową, można zwiedzić bardzo wiele możliwości za pomocą wizualizera. Pomysły Dekorowanie pomóc w rozwoju strony artystycznej w was. Znajdź idealne dopasowanie kolorów z pokoju tego narzędzia. Oto kilka wskazówek, które mogą tu znaleźć pomocne, dzięki czemu można w pełni zmaksymalizować użycie wizualizera.

 • Masz na myśli schemat kolorów pierwszy. Wybierz, czy chcesz korzystać bezpłatne, analogiczne lub neutralnych kolorach. Zaplanuj temat dla swojego własnego pokoju.
 • Ocenić wpływ kolorów w świetle naturalnym i sztucznym.
 • Spersonalizuj swój własny nastrój Twoich preferencji kolorystycznych. Zdecyduj, czy chcesz pokoju, aby mieć ciepłą nastroju lub relaksujący nastrój. Można dopasować ciepłe kolory z chłodzeniem komplement mieć lepszą atmosferę w pomieszczeniu.
 • Ocenić wartość każdego z kolorów i intensywności.
 • Komplement kolor ze swoimi akcesoriów, takich jak podłogi, dywan, wazony, poduszki, i itp.
 • Jeśli niezdecydowanych, lub planuje wynająć lub sprzedać, możesz wybrać bezpieczne, neutralne kolory.

Każdy zasługuje na relaksujące otoczenie, po czym przez cały dzień pracy. Teraz, wybierając idealny kolor w pomieszczeniu nie powinna dać ci straszny ból głowy. Wszystko co musisz zrobić, to usiąść przy komputerze i być projektant wnętrz siebie. I wiedząc, że zaprojektowane własny raj jest rzeczywiście coś pokochasz, aby wrócić do domu.

Jak wybrać Makeup kolorów na podstawie twoich oczu i napięcie skóry

Jak wybrać Makeup kolorów na podstawie twoich oczu i napięcie skóry

Wprowadzenie na makijaż jest wyzwaniem dla wszystkich kobiet. Z wielu różnych kolorach, w rynku, kobiety są zdezorientowani, co oni powinni używać koloru. Najlepszym sposobem, aby wybrać kolor makijażu jest ustalenie, do odcienia skóry i zwróć uwagę na kolor oczu, i wybrać spośród komplementarnych kolorach pasujących do odcienia skóry i oczu.

 • Określ swój odcień skóry. Istnieją dwa odcienie: ciepłe i fajne. Jeśli twoja skóra ma krzty różowy w nim, masz fajny koloryt skóry. Jeśli skóra jest żółtawa do ciemnego brązu, a następnie masz ciepły odcień skóry.
 • Wybierz kolor, który pasuje do odcienia skóry. Dla Państwa kolor policzek, wybierz te, które różowy jako koloru bazowego, jeśli masz fajny koloryt skóry. Jeśli masz ciepły odcień skóry, a rumieniec na które ma pomarańczowy bazowa jest dla Ciebie najlepszy.
 • Wybierz kolor oczu makijaż na podstawie koloru oczu. Koło kolorów ma wszystkie główne kolory ułożone w sposób, który grupuje te, które są w ciepłych i chłodnych kategorii półgłosem. Po przeciwnych stronach koła są bezpłatne kolory. W zależności od koloru oczu, wybierz bezpłatne kolory. Jednak jest to także trudne. Niektóre bezpłatne kolory są tak silne i są w całkowitym przeciwieństwie do twojego koloru oczu, że nie jest praktyczny w użyciu. Na przykład, aby nie używać czerwonego cienia dla zielonych oczu. Ale makijaż oczu, który ma czerwony bazy, takich jak różowy lub starej róży będzie dobrze wyglądać z zielonymi oczami. Dla szybkiej i taniej, użyć dowolnego koloru z brązowego bazy. To wygląda dobrze na każdym kolorem oczu.
 • Dodaj jakiś nacisk na oczy przy użyciu eyeliner i tusz do rzęs. Użyj brązowy, jeśli masz jasną karnację i światła kolorowe włosy i ciemnobrązowe lub czarne, jeśli masz ciemną karnację i ciemne kolorowe włosy.
 • Shimmer, metaliczny i złoty makijaż oczu wygląda dobrze na wieczorne imprezy. Srebro i metaliczna biały cień do oczu dobrze komponują się na niebieskie i czarne oczy, a złote i żółty metalik brązowy cień do oczu komplement i piwne oczy.
 • Wybierz szminki, które komplement swój odcień skóry i kolor włosów. Jeśli są uczciwe ocieplane z blond włosy, jasnoróżowym i czystej kolor warg będzie dobrze wyglądać. Jeśli jesteś brunetką, masz szeroki wachlarz kolor warg do wyboru - różowym lub purpurowym będzie dobrze wyglądać w zależności od ubrania i okazji. Jeśli masz ciemną skórę, używać również za ciemny kolor szminki i unikać wszystkiego, co ma krzty pomarańczowy. Czerwony i śliwki będzie dobrze wyglądać na ciemnej skórze. Dla jeszcze ciemniejszą skórę i etnicznych odcieni skóry, jagód i śliwek najlepsze są.

Najprostszym sposobem, aby wybrać kolory dla ciebie jest, aby spojrzeć na magazynach mody i szukać modeli z podobnym odcień skóry, kolor włosów i kolor oczu. Należy wziąć pod uwagę ich makijaż i ubrania, i można je naśladować. Praktyka wprowadzenie na makijaż w domu i zobaczyć, co działa dla Ciebie.

Najlepsze kolory oczu Cień do Brown Eyes

Najlepsze kolory oczu Cień do Brown Eyes


Wielki cień do powiek dla brązowych oczach pomoże Ci grać jeden z najlepszych cech. Choć może nie być w stanie wyciągnąć każdy kolor tęczy, kobiety z całkiem brązowe oczy wciąż mają mnóstwo odcieni do pracy. Zieloni, szampany, brązy, złote brązy i błękity, to tylko niektóre z odcieni, które grają pięknie z tym kolorem oczu.

Wybór Eye Cień Idealne dla Brown Eyes

Głębię, wymiar i pochlebne zabarwienie brązowe oczy, nie jest to trudne zadanie. W większości przypadków osoby, brązowe oczy może być lepiej kładąc większy nacisk na ich odcieni skóry w celu określenia najlepszych odcieni na ich oczach. To dlatego, że brązowe oczy są tak wszechstronne i zespół dobrze ze tak wielu kolorach, a niektóre odcienie skóry wyglądają bardziej atrakcyjne z konkretnych kolorów niż inne.

Oto tylko kilka popularnych wyborów, który będzie łatwo schlebiać żadnych brązowe oczy dziewczyny.

Browns

Najlepsze kolory oczu Cień do Brown Eyes
Brązowe cienie uzupełniają ciemne oczy.

Brązowy cień do oczu jest idealnym rozwiązaniem dla brązowych oczach. Oto kilka odcieni, aby dodać do swojej kolekcji.

 • MAC Espresso jest matowy odcień brązu, który idealnie odtwarza się brązowe oczy. Jak sama nazwa wskazuje, jest to jeden z najbardziej uniwersalnych odcieniach w imponującej kolekcji MAC w kolorach, i jest często reklamowany jako liniowej, cienia i brwi-wypełniacz w jednym. Noś go na gniecenie w ciągu dnia, a stosuje się bardziej ciężką ręką w nocy do bardziej dramatyczny wygląd. Użyj mokrego pędzla liniowej osiągnąć odważne linię.
 • Almay Intense i-Kolor Bold Nagość dla par blada Brown podświetlanie cień z bogatymi barwami ametystu. Sformułowane konkretnie zwrócić uwagę na brązowe oczy, ten poręczny zestaw działa dobrze na większości odcieni skóry i nie rozbić banku, albo.

Fiolety

Ta królewska barwa sprawi, że poczujesz się jak na balu nie ważne gdzie jesteś. Fiolety może być trudne, ale z tak szerokiej gamie wariantów do wyboru, prawie każdy odcień skóry może zdjąć ten piękny kolor teraz.

 • Creme de Violet MAC jest bogaty, czerwono fioletowy, który jest na pewno sprawi, brązowe oczy pop. Ma złoto perłowy mróz nad początkowym odcieniach koloru, które tylko nieznacznie w dół, podczas podnoszenia tonów oczy.
 • DuWop Violet Eyes to hołd dla purple wielu wariantach - wszystko od fioletu do słodkiego shimmery bzu do tętniącej życiem ametyst jest w tej palecie kieszonkowe. Jego wiele opcji pozwala każdemu eksperymentować z tym kolorem i wypróbować różne spojrzenia.

Najlepsze kolory oczu Cień do Brown Eyes
Brązowe oczy mogą wyciągnąć wiele odcieni.

Warzywa

W wielu przypadkach, najlepszym sposobem, aby pop kolorów jest współpracować go z przeciwnego koloru na kole kolorów. W przypadku brązowe okiem, jednakże nie jest to przypadek, ponieważ brąz nie jest prawdziwie reprezentowane. Więc jeśli w kolorze kontrastującym nie można znaleźć, najlepszym sposobem, aby pop kolorów jest współpracować z czymś widziałem w naturze, jak zielony.

Zieloni i brązy są często w parze w całym świecie przyrody, co sprawia, że ​​wybór przystoi Brown Eyed Girls do stosowania jako cień do oczu ich wskazówek. Spróbuj odcienie uzupełnienie ciepło twoich oczach, podczas gdy w jakiś subtelny przynosząc kolorze:

 • Senny, Metallic Kolor oczu w De-Vine jest bogaty, khaki złota z metalicznym połyskiem. Jest to na tyle subtelne, aby nie przytłoczyć brązowe oczy, dodając tylko odpowiednią ilość zieleni, aby pokazać je do ich najlepszym skutkiem. Metaliczny migotać daje bogaty blask pokrywie.
 • Urban Decay na pleśń: Nie pozwól, aby nazwa tego cienia rzucić cię; to bogata zieleń z nutą ciepła w kolorze, idealny do pary z brązowymi oczami. Posiada bogaty, matowy, który będzie odtwarzany wyłączyć kolor oczu pięknie.

Blues

Nic nie dość zwraca uwagę na okolice oczu tak skutecznie, jak niebieski. Jeśli twoje brązowe oczy są ciepłe, prawie pomarańczowy lub czerwony sygnał, a następnie niebieski cień do oczu jest doskonałym uzupełnieniem. Zamiast iść na 70. odcieniach matowych niebieski, jednak spróbować bardziej nowoczesnych kolorach, takich jak:

 • Estee Lauder Smoky Zmierzch, bogaty, niemal granatowe, który będzie dodać pewne zainteresowanie do zadymionej wygląd oczu, podczas rozjaśniania i rozjaśniania swoje brązowe oczy.
 • Nars Cosmetics China Blue jest głęboki, niebieski royal, które uczynią Twoje brązowe oczy wstać i salute. Ten kolor jest na tyle odwagi, by pracować z ciemniejszymi odcieniami skóry, a jednocześnie pokazując się i zwracając uwagę na brązowe oczy.

Zestawy

Choć brązowe oczy kobiety mogą wyciągnąć wiele odcieni, mogą zdecydować się na zestaw do makijażu oczu dostosowane, aby ułatwić. Wiele wygodne palety zawierające tylko odpowiednie kolory dla brązowych oczu są dostępne, w tym:

 • Pop Uroda Brown Eyes Klasa oczu oferuje 12 cienie dobrane do zwiększenia brązowe oczy. Jest to doskonały przykład Browna zdolności oraz parę z czegokolwiek. Ten elegancki paleta zawiera wszystko od słoneczny żółty do śmiałego żurawiną do subtelnej brzoskwini.
 • Sephora Kolorowe Pro Brown Eyes Cień Palette to paleta kolorów skoordynowane z sześciu odcieniach fioletu się od brązowego do brzoskwini. Noszone razem, kolory stworzyć ostateczny smoky eye; noszone oddzielnie lub dwa naraz, mają niską klucz wpływ.

Inspirujące Brown Eyes

Czy wybrać proste sweep kolorze fioletowym lub pełny makijaż oczu patrzeć z kilku odcieni w swoich brązowych oczach, wyborze cień do oczu może twoje oczy wyróżniają się pięknie. Eksperymentuj z różnych kolorach i odcieniach, aby uzyskać najlepsze kolory, aby zwiększyć swoje brązowe oczy, ton i styl skóry dzisiaj.

Clarins Kolor Brazylia Makeup

Kolor Brazylii jest nowa kolekcja lato makijaż z Clarins. To daje nam bogate odcienie brązu, tan i przyrodniczych soczystych owoców.

Clarins Kolor Brazylia Makeup

Reflektor kolekcji jest kolor Brazylii palety kwartet i oczu liniowej, która obejmuje cień się kwartet oczu oraz Eyeliner. Reprezentowane są odcienie niebieskiego, brązu, koral, i złoto.

Wodoodporny tusz do rzęs jest must-have produkt do plaży. Wodoodporny tusz do rzęs prawdziwie reprezentowana jest w kolorze czarnym.

Clarins Kolor Brazylia Makeup

Brazylia paleta lato brązujący.

Clarins Kolor Brazylia Makeup

Wygodne przyciemniane pastel balsam z lekkim połyskiem.

Clarins Kolor Brazylia Makeup

Kolekcja zostanie wydana w maju 2014.

Jakie farby używać do szafek kuchennych

Jakie farby używać do szafek kuchennych

Jeśli twoje szafki kuchenne są w dobrym stanie, ale mają nieaktualną wykończenie lub kolor, dając im nową warstwę farby będzie znacznie poprawić ich wygląd. Przed zakupem lakieru, choć należy pamiętać, że farby będziesz używać na swoich szafach mogą mieć wpływ na wyniki w pracy jest.

Rodzaje farb dostępnych

Istnieją trzy rodzaje farb, które mogą zostać wykorzystane do pokrycia swoich szafek kuchennych:

 • Olejne
 • Lateks
 • Farby w sprayu

Każdy z nich ma swoje zalety i wady, do zastosowania w kuchni.

Farby na bazie oleju

Farba na bazie oleju jest bardziej trudne w obróbce. To wymaga dobrego ventalaition w kuchni i mineralnymi duchów dla posprzątać. To jednak, daje bardzo twarde, trwałe wykończenie, które jest trudne do powielenia na szafki z farb lateksowych na bazie.

Farby lateksowe

Farba lateksowa jest łatwiej pracować; ma niższe VOC i czyści wodą z mydłem. To może zostawić drzwi szafy lepka przez długi czas, podczas gdy wyschnie, jednak i wykończenie może nie być tak trwałe i trwać tak długo.

Lakierniczy

Największą zaletą korzystania z farby w sprayu w kuchni jest łatwość aplikacji. Nie pozostawia śladów pędzla, idzie na szybkie i schnie szybciej. Niektóre firmy, takie jak Rust-o-naftowych, nawet zrobić farbę, która jest szczególnie do szafek kuchennych. To może być brudny, jednak wymaga do taśmy wyłączyć wszystko w obszarze ogólnym, jak i dobrze przewietrzyć pomieszczenie.

Lakierów

Lakiery są w połysku, półmat, satyna, skorupka jajka i matowe, z których każdy może być używany na szafki.

 • Połysk i półmat - Zarówno stworzyć błyszczący wygląd, dzięki czemu doskonale nadaje się do wykończenia. Wytrzeć się łatwo i szybko, co może uczynić je atrakcyjnymi dla niektórych ruchliwych kuchniach.
 • Satin i skorup - Obie mają bardzo lekki połysk i trzymają się dobrze do czyszczenia.
 • Matowy / mieszkanie - Odzwierciedla trochę światła, co czyni go doskonałym do pokrycia niedoskonałości na powierzchni. To może być bardzo trudne do usunięcia, jednak pozostawiając szafki otwarte na zaplamienia i zarysowania.

Wybór farby

Wybierz farbę na bazie materiału lub wykończenie szafek: barwione lub malowane drewno, metal lub melaminy. Niektóre farby, jak Chalk Paint może być stosowana bezpośrednio na barwionego lub malowanego drewna bez szlifowania lub wymagane oddzielającego. Pozostałe farby są wykonane specjalnie dla wykończeń metalowych. Melamina zawsze powinny być pomalowane w farbą olejną po podkład do pomocy farby stosować się do ultra gładkie. Zawsze malować małą próbkę testową na szafce pierwszy, aby zapewnić farby trwa i wygląda tak jak powinien.

Znajdź kolor farby, który chcesz, potem mówi do sprzedawcy, co bazowej musisz zdobyć bramki chcesz. Niektórzy producenci farb, których farby działają dobrze na szafek to:

 • Benjamin Moore
 • Sherwin-Williams
 • Pratt i Lambert
 • Dunn-Edwards

Aktualizacja do kuchni

Malowane szafy może przekształcić swoją kuchnię, dając nowe życie do szafki. Wybierz właściwą farbę do swojej przestrzeni, aby zapewnić, że nadal świetnie wyglądają w nadchodzących latach.

Farby zewnętrzne Feng Shui

Farby zewnętrzne Feng Shui


Wybór farby zewnętrzne feng shui kolor to więcej niż tylko zdecydować, który kolor najbardziej lubisz.

Farby Feng Shui z zewnątrz i Trygramów

Przed wyborem doskonałe farby feng shui, trzeba najpierw określić, które ściany domu są licowa i ściany siedzi.

Ustalenie okładziny ścian i Siedząc

Ściana naprzeciwko domu jest zazwyczaj łatwe do ustalenia, ale oto kilka wskazówek. Oblicowywanie ścian zazwyczaj zawierają:

 • Najbardziej ruchliwych wejście - Niektóre czasu, drzwi, który jest używany najczęściej do wchodzenia i wychodzenia z domu jest ściana licowa.
 • Ściana z większości okien
 • Strona domu, która otrzymuje najwięcej naturalnego światła
 • Część domu, która jest zwrócona do drogi
 • Ścian zewnętrznych z salonu

Po określeniu mur stoi, znaleźć posiedzenie. Ściana ta jest po prostu taki, który znajduje się naprzeciwko ściany elewacyjnej. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to dowiedzieć się, w jakim kierunku ściany posiedzenie jest widokiem, na północ, południe, wschód i zachód. Kiedy już, że zorientowali się, można przejść do decydowania o feng shui farby zewnętrzne w oparciu o trygramem w którym twój dom siedzi.

Farby zewnętrzne Colors od trygramem

Teraz, gdy już określony kierunek, w którym siedzi ściana domu jest skierowany jesteś gotowy, aby wybrać zewnętrzne kolor farby według feng shui trygramów. Podczas przeglądania listy kolorów, należy pamiętać, że każdy odcień lub wariant z wymienionych kolorów są w porządku. Na przykład, twój dom stoi w Li trygram, nie masz do niego jasne czerwone farby. Czerwona cegła, bordowy lub inny wariant cieniu zrobi.

Południowa: Li trygram

Ten trygramem reprezentuje elementy ognia i drewna. Oto kolory związane z Li trygram:

 • Czerwony
 • Żółty
 • Purpurowy
 • Pomarańczowy
 • Zielony
 • Brązowy

Southwest: Kun trygramem

Kun trygramem reprezentuje elementy ognia i ziemi. Użyj następujących kolorów nadwozia:

 • Czerwony
 • Żółty
 • Purpurowy
 • Różowy
 • Pomarańczowy
 • Brązowy

Zachód: Dui trygramem

Ten trygramem reprezentuje metalu i ziemi. Oto kolory, które są związane z Dui trygramem:

 • Biały
 • Złoto
 • Srebrny
 • Szary
 • Jasnożółty
 • Jasnobrązowa

Northwest: Qian trygramem

Qian trygramem reprezentuje elementy metalu i ziemi i kolory związane są:

 • Biały
 • Złoto
 • Srebrny
 • Szary
 • Jasnożółty
 • Jasnobrązowa

Północna: Kan trygramem

Kan trygramem reprezentuje elementy wody i metalu. Powinny być stosowane następujące kolory nadwozia:

 • Niebieski
 • Czarny
 • Biały
 • Złoto
 • Srebrny
 • Szary

Na północny wschód: Rdz trygramem

Ten trygramem reprezentuje elementy ziemi i ognia. Jeśli twój dom stoi w Gen trygramem, mogą mieć następujące kolory:

 • Czerwony
 • Żółty
 • Purpurowy
 • Różowy
 • Pomarańczowy
 • Brązowy

Wschód: Zhen trygramem

Zhen trygramem przedstawia elementy wody i drewna są związane z następujących barw:

 • Zielony
 • Niebieski
 • Czarny
 • Brązowy

Południowy wschód: Xun trygramem

Jeśli siedzi ściana domu stoi na południowy wschód, używać kolorów związanych z drewna i wody. Są to elementy, reprezentowane przez Xun trygramem.

 • Zielony
 • Niebieski
 • Czarny
 • Brązowy

Przeglądaj różnych odcieniach

Patrząc na powyższych listach farby feng shui zewnątrz, nie zniechęcaj się, ponieważ niektóre kolory wydają się trochę zbyt śmiałe. Jeśli kiedykolwiek byłeś w sklepie z farbami, wiesz, że istnieje tak wiele różnych odcieni każdego koloru, wymienione powyżej, że jesteś zobowiązany do znaleźć kogoś, kogo kochasz. Najlepszym sposobem, aby zbliżyć się do zewnętrznej farby kolor domu jest przywieźć tyle żetonów farby w kolorach w zależności od kierunku, w którym domu siedzi twarze ściennych. Kiedy już wszystkie kolory, które kochasz, wyjść na zewnątrz domu i trzymać odpryski farby w naturalnym świetle, aby określić, który kolor kombinacje prawo czuć. Według wszelkiego prawdopodobieństwa, kombinacje kolorów, które czują się dobrze dla Ciebie będzie wyglądać świetnie w swoim domu.

Jak wybrać kolory farb Dom z zewnątrz: Wybór kolorów farb

Jak wybrać kolory farb Dom z zewnątrz: Wybór kolorów farb

Wiesz dom potrzebuje nowego warstwa farby, ale jak zdecydować, jaki kolor go pomalować? Wybór kolorów farb zajmuje czas i uwagę, bo prawdopodobnie będziesz trzymać na zewnątrz farby swojego domu na chwilę. Te wskazówki pomogą Ci wymyślić jakieś "kolorowe" pomysły:

Krok 1

Rozważyć istniejące stałe kolory w swoim domu. Jeśli w domu jest połączenie drewna siding i innego materiału (takich jak cegły), trzeba będzie skorzystać z innego materiału do rozważenia, kiedy wybrać zewnętrzne farby. Wybierz kolor, który jest bezpłatny do ceglanego koloru. Podobnie, zastanowić się, jakie kolory będą najlepsze z kolorem dachu. Podczas gdy większość gonty są ciemne odcienie, które pasują niemal dowolną zewnętrzną kolor farby, jeśli masz czerwony, niebieski, szary lub zielony dach, czego potrzeba, aby być ostrożnym z wyboru koloru.

Krok 2

Rozejrzyj się środowisku. Inną opcją jest rozejrzeć się po otoczeniu inspiracji. Spójrz na domach waszych bliźnich i zdecydować, czy chcesz pozostać w zgodzie z ich wyboru koloru lub jeśli chcesz ustawić obok siebie. Rozważmy naturalne funkcje, takie jak drzewa, jezior i pól. Sprawdzić kolory, które kochasz lub kolorów, które mają na celu uzupełnienie. Pamiętaj, nowe zewnętrzne kolory farb będzie częścią środowiska przez wiele lat i chcesz mieć pewność, że twój wybór koloru jest właściwe.

Krok 3

Pobierz techniczne. Można wybrać kolory nadwozia farby przy użyciu technologii, a to zajmie wiele domysłów z procesu. Istnieje oprogramowanie, które może zrobić zdjęcie domu i zmienić kolory domu do każdego odcienia można sobie wyobrazić. Pobaw się z opcjami nigdy podnoszenia pędzla. Będziesz wiedział od razu, co wybory najlepiej. W opcji zabawy, można nawet wydrukować kilka przykładów, aby rodzina i przyjaciele pomogą Ci podjąć decyzję.

Etap 4

Zdecyduj się na palecie kolorów. Po decyzji w sprawie ogólnych kolorów lubisz, to jest czas, aby zawęzić wybór. Odwiedź swój lokalny sklep w domu poprawy, aby spojrzeć na kombinacji farb. Będziemy chcieli kilka kolory uzupełniające dla drzwi zewnętrznych i wykończenia. Możesz nawet malować swoje okiennice inny kolor - to naprawdę zależy od tego jak pogrubienie chcesz być! Wystarczy upewnić się, że kolory nie ścierają.

Po wybraniu zewnętrzne kolory farb, należy pamiętać, że bardzo jasne, pogrubienie lub ciemne kolory blakną z upływem czasu. Duże powierzchnie sprawiają również farby jaśniejszy, więc wziąć to pod uwagę podczas zakupów w sklepie z farbami.

Baza Kolor włosów Dye

Baza Kolor włosów Dye
Nauka o kolorze.

Prawidłowy kolor bazowy do farbowania włosów jest niezbędna dla miłej i pochlebne koloru włosów. Niezależnie od tego czy rozjaśniania włosów i złożenie lowlights, lub są po prostu farbowanie siwiejące włosy, ustanowienie odpowiedniego kolor bazowy jest pierwszym krokiem w wyborze odpowiedniego koloru włosów do używania.

O kolory podstawowe

Kolor włosów jest nauką, która może być skomplikowane i kłopotliwe dla amatora. Podczas gdy większość ludzi nie ma problemu określającą ich kolor włosów, kolor bazowy jest inna sprawa w świecie dokładne farbowanie włosów. Kolor bazowy włosów jest znany profesjonalny kolorysty włosy co kolor fundamentowej do rozjaśniania lub przyciemniania włosów.

Jeśli jesteś gotowy, aby dokonać istotnych zmian koloru włosów, trzeba wymyślać recepturą, że depozyty dźwięki, które pomagają stworzyć pożądany kolor wyboru. Gdy wymagana jest więcej niż tylko jeden lub dwa odcienie rozjaśniania lub ciemnienia, dobór kolorów bazowa powinna być pozostawiona wykształconych profesjonalistów.

Poniższe sytuacje są klasyczne przykłady, kiedy potrzebuje kolor bazowy włosy mają być dodane do wzoru kolorów dla pomyślnych wyników:

 • Idąc od ciemności do światła: Gdy ktoś z ciemnym brązowym lub czarnym włosy pragnie stać się brunetka z karmelem podkreśla, właściwe podstawy kolor farby do włosów jest potrzebne, aby podnieść włosy brązowym odcieniu, zanim wydarzenia mogą być dodawane.
 • Radzenie sobie z szarym: Jeśli masz siwe włosy i chcą być czerwona głowa z pasemkami złotych lub miedzianych, musisz najpierw ustalić czerwonym kolorem bazowym tonu przed rozjaśniania włosów i dodanie pikantne podkreśla.
 • Dodawanie ciepło: mniej ekstremalny przykład dodając kolor bazowy jest instancją, gdy naturalna baza jest niepochlebny lub wypłukuje odcień skóry. Być może masz mysi brązowe włosy i chcą być bardziej miękkie blondynka z kilku najważniejszych wydarzeń? W celu osiągnięcia blondynka wyniki pragniesz, musisz jaśniejszy blond kolor bazowy przed dodaniem ciepłe blondynka tony.

Kolor włosów nie jest nauką ścisłą. W zależności od porowatości i ogólnego stanu zdrowia włosów, wyniki mogą się bardzo różnić. Chociaż niektórzy ludzie czują się komfortowo z koloru włosów w domu, obrotowe koło kolorów i określanie kolorów podstawowych jest często najlepiej zostawić profesjonalistom. Jeśli już zarezerwowane na spotkanie z kolorysty, znaleźć fotografie i zdjęcia swojego natchnienia, tak że mogą one określić pożądany rezultat i dodać wymaganą kolor bazowy do formuły, zapewniając pozytywny wynik.

Wybór pochlebne Kolor włosów

Oprócz koloru bazowego, ton i intensywność może złamać lub pochlebne kolor włosów. Jeśli chcesz znaleźć odcień, który schlebia ton i funkcje skóry, należy najpierw ustalić, czy masz chłodnego lub ciepłego skórę. Chłodne odcienie skóry wyglądają najlepiej w kolorze niebieskim na podstawie i chłodne kolory. Zapraszam do wypróbowania głębokie, jasne czerwienie brunetki i blondynki, platynowe o kolorze, który jest odważny i uderzające. Ciepłe odcienie skóry wyglądają najlepiej w odcieniach złota i brunetka. Jeśli chcesz iść blondynka, grać z kawałkami złotymi pasemkami, a nie z allover kolorze. Jeśli chcesz iść ciemniejszy, zdecydować się na ciepłe czekoladowe brązowy kolor włosów, a nie chłodnym espresso. Jeśli chcesz ostry czerwony kolor, wybrać żywy ciepły czerwony, a nie tonie niebieskim oparty.

Gdy kolor włosów ustalono, konserwacja jest kluczem do utrzymania go szuka najlepszym. Najlepszą radą w doborze koloru włosów jest nie zobowiązać się do procesu, że nie można sobie pozwolić na utrzymanie. Chociaż po całej kolor jest popularnym wyborem dla osób z dużym odsetkiem szary, podkreśla to ekonomiczna alternatywa i wymagają touchups co 6 do 8, a nie 4 do 6 tygodni.Kolor włosów jest ekscytujący sposób, aby zmienić swój wygląd i schlebiać do odcienia skóry i palety. W połączeniu z właściwym nastawieniem i dotyku eksperta, znalezienie odpowiedniego koloru bazowego farbowania włosów jest łatwa nauka.

Asian Porady makijaż oczu

Asian Porady makijaż oczu

Makijaż oczu azjatyckich wskazówki powinny być zawarte w każdym rodzaju forum makijaż, książki, czy czasopisma. Sztuczki, które pracują dla innych po prostu nie może pokrywkami cięcie go na azjatyckich oczu. Azjatki może nadal wyglądać uwodzicielska i piękna w naturalnych, zadymionych lub kolorowych wygląd, choć; po prostu trzeba wiedzieć, jak to osiągnąć w odpowiednie produkty i stylów aplikacji.

Asian Porady makijaż oczu

Około połowa z powiek azjatyckich są "pojedyncze wieczko," co oznacza, że ​​nie mają fałdy na ich górnej pokrywie. To sprawia, że ​​wyzwaniem dla stosowania makijażu przy użyciu tradycyjnych metod. Inne powieki azjatyckie mają fałdy, ale to jeszcze trochę różnej długości i pozycji w oku.

Niektóre dziewczyny wolą "czerpać" kantem z ciemnym cieniem, podczas gdy inni eksperymentować z lokowania cienie i kształty linii żeglugowych.

Porady eyeliner

Jeśli zazwyczaj tylko czarny lub brązowy eyeliner dziewczyna, można jeszcze dodać trochę zainteresowanie wygląd bez użycia cieni do powiek:

 • Lakier metalik: Spróbuj ciemne wkładki, które oferują podpowiedź kolorze metalicznym, aby zapalić oczy bez przesuwając na shimmery cieniu. Buried Treasure Powerpoint Eye Pencil MAC jest ciemny brąz-czarny z złota. Jeśli go rozmazać, złoto staje się coraz bardziej oczywiste. Zagraj w odważnych kolorach, nie tylko amp się neutralne. Jeśli linii rzęs są objęte pokrywką jak wielu azjatyckich kobiet są, można zastosować kolor do swoich dolnych rzęs zamiast. Podszewka albo górną lub dolną pokrywę otworzy oczy; podszewka obu, jednak może twoje oczy wydają się mniejsze.
 • Oczy Kot: Gruby kot oko liniowej wygląda pięknie na azjatyckich oczu i może grać do ich kształtu. Korzystanie czarny lub brązowy żel lub ciekły wykładziny, wyrównać całą górną pokrywę. Dodać linia grubsza, ponieważ rozciąga się do zewnętrznego kącika. Od zewnętrznego kącika oka, aby po przekątnej aż tak daleko, jak chcesz oko kota rozszerzenia, a następnie podłączyć go do środka linii dokonałeś na górnej linii rzęs. Wypełnij luki i gładki kształt się tak, że przechodzi płynnie od wewnętrznego kącika do zewnętrznego. Użyj ciemny kolor do linii zewnętrznej 1/8 tylko do 1/4 dolnej linii rzęs i dołączyć go do górnej linii.
 • Podświetlanie: Korzystanie biały lub żółty lub różowy odcieniem bieli (w zależności od podtekstów Twojej skóry), linii dolnej linii rzęs tuż nad rzęsami. Przedłużyć go od zewnętrznego kącika, aż do wewnętrznego kącika dla efektu lalki oczach. Można mieszać go w wewnętrznej strefie V na subtelny efekt wyróżnienia.
 • Smoky wygląd: Aby uzyskać wysiłku smoky eye, poszukaj Kohls lub wkładki, które mają wskazówki gąbki na koniec do mieszania. Stosuje się grubą kreską koloru i rozmazywanie krawędzi na zewnątrz i do góry z gąbki na drugim końcu ołówka. To daje wygląd aplikacji cieni bez obawy o jaki kolor powinien iść, gdzie i jak komponować je bezproblemowo.

Asian Porady makijaż oczu

Eye Shadow Porady

Tradycyjne Instrukcja makijażu powie, aby umieścić następny do najlżejszy cień na pokrywie, średni odcień w przetłoczenie, najlżejszy cień na kości czoła, aby podświetlić, a następnie dodać najciemniejszy kolor na swojej zewnętrznej v. To nie jest przypadku makijażu oczu azjatyckich wskazówek chyba próbujesz stworzyć fałdy.

Istnieją dwa popularne staże cień definiowania azjatyckie oczy, które sprawiają, większość ich naturalnym kształcie.

 1. Gradient kolor: Zacznij najciemniejszym kolorze pobliżu swojej linii rzęs i swój sposób pracy w gradientu, który kończy się z kolorem podświetlenia tuż pod brwiami. Musisz dodać znacznie więcej wyrafinowania na swój wygląd niż próby dodania ciemny kolor na gniecenie, że nie jest tam, a wygląd będzie gładsza i bardziej seksowne. Następnie można zakończyć z ciemnym liner i tusz do rzęs dla zmysłowej wygląd.
 2. Blended cień: Wyobraź sobie, że powieka jest podzielony na trzy części: wewnętrznej, środkowej i zewnętrznej. Umieść lekki kolor podświetlenia na swojej wewnętrznej pokrywy, najbliżej nosa, a następnie wymieszać go w nieco ciemniejszym odcieniu (średnie), a następnie wymieszać drugi brzeg średnim odcieniu na jeszcze ciemniejszy odcień na swojej zewnętrznej pokrywy. W tym przypadku nie byłoby potrzeby ciemniejszym odcieniu zagnieceń. Ty to jednak nadal chcesz zastosować kolor podświetlenia do kości brwiowego. Wtopić krawędzie cienia na powieki i z dala od rzęs do koloru podświetlenia, tak, że nie ma ostre linie między kolorami.

Dla Smoky Eye

 • Wybierz głęboki odcień z wymiaru. Nie koniecznie chcą brokatu lub połysk, ale całkowicie matowe odcienie wydają się być trudniejsze do mieszania niż z wykończeniami z satyny, na przykład. Jednakże, jeśli nie znajdziesz miękkiej, matowy odcień mieszalny kochasz, nie bój się go wypróbować.
 • Po pierwsze, w dużym stopniu linii oko z kohl w cieniu wybrałeś i mieszają się wzdłuż krawędzi. Na górnej linii rzęs, spróbuj wymieszać, aż się prawie dotyka kości brwiowego. Kolor będzie bardzo lekki w tym miejscu, choć. Pamiętaj, aby przynieść kolor powyżej aktualnej pokrywy tak, że nie będzie być ukryte, gdy oczy są otwarte.
 • Na dolnej linii rzęs, rozmazuje linię w dół aż czujesz się komfortowo. Efekt rozmazany doda głębię spojrzenia i twoje oczy wydają się większe, ale nie chcesz, aby przeciągnąć kolor tak daleko, że to sprawia, że ​​oczy wyglądają ciężkie i tak, jeśli masz ciemne kręgi undereye.
 • Gdy już masz bazę w miejscu, można przejść nad nim z cienia w podobnym odcieniu stosując tę ​​samą metodę. Zapakuj kolor na blisko pokrywach z małym, płaskim pędzlem, a następnie mieszać je i się z miękkimi, w kształcie kopuły, szczotki jak MAC 217. Dla dodatkowego wymiaru, podjąć uzupełniające, jaśniejszy kolor i pracować go od wewnątrz narożnika się, mieszając go do wewnętrznej krawędzi, a tuż nad ciemniejszym odcieniu, utrzymując ją poniżej kości brwiowego.
 • Idź na dolnej okładziny z ciemnym cieniem za pomocą małego pędzelka, gęsty, przesuwanie końcówki iz powrotem po dolnej pokrywy i zwężający linię w miarę zbliżania się do wewnętrznej rożny. Rozjaśnić obszar z powrotem z shimmery cieniu, który jest jaśniejszy od koloru skóry. Stosuje się go do kości czoła i wewnętrznych kącikach oczu.

Asian Porady makijaż oczu

Tworzenie Zegnij

Niektóre dziewczyny wciąż wolą tworzyć fałdy na inny wygląd oczu. Gdzie zagnieceń byłoby, stosują one szary lub brązowy cień odcienie ciemniejsze kilka niż ich skóry. Po tradycyjnych wskazówek makijażu, oni wtedy zastosować jaśniejszy kolor pokrywy oraz podświetlenie pod czoło. Dla dodatkowego określenia, nawet ciemniejszym kolorem szarym i brązowym mogą być dodawane do zewnętrznej vi zepchnięta by sięgał poniżej dolnych rzęs.

Należy upewnić się, cień startera oczu przed swoimi cieniami proszku, szczególnie podczas pracy w obszarze zagnieceń. Podkład zachowa swój cień z migracji, fałdowanie, lub po prostu zanika całkowicie, jak z upływem dnia. Jeśli nie masz bazy cień, można zastosować korektor w jego miejsce.

Tusz do rzęs i Lashes

Pierwszym krokiem do pracy z rzęsami azjatyckich jest do zwijania się ich, ponieważ są one zazwyczaj proste. Dwa z najbardziej popularnych lokówki do rzęs są Shu Uemura na i Shiseido na. Dla alternatywa low-end, za Maybelline w zalotki.

Jeśli zamierzasz się lub po prostu chcesz, aby naprawić się bez powodu, można dodać dramat dla oczu z zaledwie kilku pojedynczych rzęs w zewnętrznych kącikach. Nie będą przytłaczać oczy i doda flirty czuć do spojrzenia.

Kolory i wykończenia

Jeśli chodzi o kolory przejść, Azji odcienie skóry zwykle wyglądają najlepiej w stonowanych kolorach. Dlatego Azjatki zdjąć smoky wygląd bez wysiłku. Asian odcienie skóry w połączeniu z ciemnymi oczami i włosami pozwalają zabrać nawet najciemniejsze kolory, nawet czarny cień do oczu. Neutralne, takie jak złoto, brąz, i brązowy są dobrym wyborem do zużycia w ciągu dnia.

Jeśli umiera nosić kolor, jest to możliwe! Możesz uniknąć bardzo lekkie, lodowate pastele, ponieważ kolor włosów i oczu będzie je przerastają; najlżejsze kolory mogą myć cię. Zamiast iść do kolorów w zakresie średnio- i ciemne na powieki (będziesz nadal chcesz używać lekki kolor podświetlenia z odrobiną połysku). Można również zdjąć śmiałe odcienie bardzo dobrze.

Ogólnie rzecz biorąc, azjatyckie oczy najlepiej z matowym lub satynowym. Te łączą pokrywę do pozostałej części powierzchni, zamiast wprowadzenia ich do przodu lub mrozy błyszczy. Możesz zabrać ze sobą kości brwiowego do przodu z lekkim, shimmery złota, jednak.

Eksperymentowanie z makijaż oczu na azjatyckich Eyes

Nie bój się grać swój kształt oczu z ruchem szczoteczki eyeliner lub nietypowych odważnych kolorach. Jeśli nadzieję stworzyć fałdę z cieniami, dać sobie dużo czasu na wykonywanie zawodu, tak aby można doskonalić sztukę mieszania kolor się wyglądać jak cień. Należy również pamiętać, że nie jest ograniczone do niewielkiej ilości przestrzeni pokrywy. Jeśli pokrywy znikają, gdy oczy są otwarte i zatuszować swoje piękne prace, mieszanka cień się trochę dalej, aby dać głębokość oczy. Poprzez eksperymentowanie z jasnymi i ciemnymi odcieniami, mieszania i kątami, można zdefiniować swoje oczy, tworząc tylko wygląd chcesz osiągnąć, ze o oczach łani i zalotne, wyrafinowana, do do Vixen.

Jak czytać Wzornik kolorów

Dodawanie koloru do domu jest jednym z najważniejszych zadań w domu poprawy, które można podziwiać. Twoja decyzja kolor farby może zmienić nie tylko wygląd domu, ale nastrój, jak również. Wybierając kolory farb lub programów dom, można uzyskać pomysły swoimi meblami uzyskać próbki lub próbek z istniejących materiałów w całym domu lub odnoszą się do malowania narzędzi selekcji kolorów dostępnych w Internecie lub w domu poprawy sklepów. Jeśli masz oko dopasowania kolorów, możesz zrobić wyboru przez Internet, ale w przypadku, gdy twoja wiedza kolor i oko koordynacji są niskie, może potrzebować zawodowego lub osobę sprzedaży, aby pomóc w uzyskaniu dokładnie kolor, który ma , Na przykład, jeśli chcesz, niebieski, będziesz miał kilka odcieni błękitu. Kolor narzędzia wyboru, jak próbnik kolorów lub koła zostanie również przedstawiony do Ciebie, aby dokonać wyboru łatwiejsze. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci czytać wykresy kolorów farb lub innych narzędzi selekcji koloru podczas dodawania koloru do swojego domu.

 1. Ważne jest, aby korzystać z przeglądarki, który jest zgodny z kartą kolorów przeglądanej. Behr System koloru farby na przykład, dobrze współpracuje z Internet Explorer, Mozilla Firefox i Safari. Z innych przeglądarek, niektóre kolory nie będą prawidłowo pobrać.
 2. Jeśli chodzi o kolor, wszystko kręci się wokół wykresu koła kolorów. Wybierz rodzinę kolorów, począwszy od podstawowych kolorach - żółtym, czerwonym i niebieskim. Znajdź mniej mocny kolor, takie jak pomarańczowy, zielony i fioletowy, które są wtórne kolory, lub kombinacja koloru podstawowego i koloru wtórne dalej trzeciorzędowych kolorach.
 3. Jeśli wykres oglądasz wykorzystuje kody kolorów, a nie nazw kolorów, nie trzeba być ekspertem, aby rozszyfrować kody wykresie kolor farby. Zwykle pierwsza litera mówi, jaki kolor grupa kolor jest od. Na przykład, B jest dla Blue, BR na brązowy, G jest zielony, M oznacza metaliczny, N jest neutralny, O jest na pomarańczowo, R w kolorze czerwonym, żółtym i Y dla V do fioletu.
 4. Producenci farb wewnętrznych i zewnętrznych zazwyczaj tworzą wybór kolorów łatwe dla klientów. Behr kolor farby i systemy Glidden na przykład mają strony internetowe, które są proste w obsłudze. Mogą mieć różne opcje, ale raz jesteś na stronie z głównych próbek rodziny kolor, wystarczy kliknąć menu, aby uzyskać rzeczywisty kolor. Nie ma też potrzeby, aby odczytać numery kolorów lub kodów. Trzeba tylko kliknąć preferencje kolorów i wyświetla nazwę.
 5. Kombinacje kolorów są dostępne po wybraniu koloru bazowego. Skoordynowane kombinacje kolorów są ustalane przez barwy, lekkością i intensywnością. Barwa wykorzystuje ten sam kolor z niewielkimi różnicami w rodzinie kolorów. Lekkość wykorzystuje również podobny kolor z wariancji na poziomie jasności, nasycenia i intensywność jest jasność koloru w. Czynniki te są oparte na menu, za pomocą komputera.

Czytanie kolor wykresy mogą być mylące, ale jest zaskakująco łatwe. Podczas gdy masz wygodę wybierając kolor farby z komputera, należy zwrócić uwagę, że kolory widoczne może wyglądać dokładnie tak, jak są one na rzeczywistych farby. Co możesz zrobić, to przygotować swój wybór i odwróć go do lokalnego sklepu do domu poprawy farby lub sklepie i sprawdzić z ich próbek lub kartach kolorów czy pasują. Tam też można uzyskać propozycje kolorów i kombinacji.

Urodziny: Nastolatek urodzinowe Porady

Planowanie Udane przyjęcia urodzinowe dla nastolatków

Planowanie przyjęcia urodzinowe dla nastolatków może być wyzwaniem. Musisz pogodzić odpowiedni budżet, działalność pełne zabawy, i zdecydować się na odpowiednim miejscu. Jednakże mając na udane imprezy urodzinowe dla nastolatków nie musi być stresujące. Oto sześć przycisków Strony planowaniu sukces, że ty i twój nastolatek szczęśliwy zostawić.

1. Omów oczekiwania firm z nastolatkiem.
2. Tworzenie odpowiedni budżet.
3. Znajdź temat na podstawie zainteresowań nastolatków jest.
4. Włącz muzykę, że nastolatek lubi i popiera.
5. Ustal jasne zasady gruntowych przed rozpoczęciem imprezy.
6. Pamiętaj, impreza jest dla nastolatek i zrobić krok do tyłu od przejęcia planowania partii.

Planowanie Udane przyjęcia urodzinowe dla nastolatków

Jeśli jesteś na tyle odważny, może być gotowi rzucić swoje dziecko lub urodziny pre-teen jest w domu. Czasami może to być bardziej opłacalne i jeszcze więcej zabawy dla swoich gości. Imprezy plenerowe zbawi swój dom przed zbyt wiele szkód, ale trzeba mieć plan zapasowy w przypadku pogoda nie jest przyjemne. Zastanów planuje zamiatacz ulic polować w Twojej okolicy dla dziecka lub osoby pre-teen na urodziny. Utwórz kilka zespołów i dać im listę rzeczy do znalezienia w ciągu kilku bloków domu. Pamiętaj, aby wręczyć nagrody na koniec do każdej drużyny. Albo spróbować motyw kemping, gdzie dzieci spać na zewnątrz na podwórku i uczestniczenia w zajęciach takich jak tag latarki. Jeśli potrzebujesz więcej planowania pomocy przyjęcia urodzinowe dla nastolatków, sprawdź świętować ekspresowe WWW. Mają cały rozdział na temat planowania stron, które pomogą Ci pomysłów na temat wszystkiego, od tematów i gier do receptury ciasta i pomysłów dekoracji. Jeśli chcesz wysłać zaproszenia na urodziny online, można to zrobić za pośrednictwem swoich zaproszeń elektronicznych.

Nastolatek Birthday Party Pomysły na każdą kieszeń

Szukasz pomysłów na planują imprezę urodzinową nastolatek? Istnieje wiele możliwości, w zależności od budżetu, wielkości partii i interesów. Sporządziliśmy kilka wersji nastolatek urodziny pomysły partii dla każdego rodzaju uwagę kosztów:

Plaża Bonfire:
Budżet: Niski

Dostać się tam późnym popołudniem i przytrzymaj mini konkurs na budowę zamek z piasku. Jak słońce, pieczone marshmallows, spakować trochę piknikowy żarcie, siedzieć wokół ogniska na plaży, i opowiadać historie. To proste, tanie, i zabawy.

Survivor Stron:
Budżet: Średni

Wybierz się o "egzotycznych locale" i wysłać zaproszenia odpowiednio. Dekoracje z przedmiotów, takich jak tiki i tropikalnej zieleni. Mają członkowie partii podzielić się na plemiona. Skonfiguruj gry, takie jak mające plemiona konkurować budować własne schrony i zrobić polowanie sąsiedztwa trawiącej. Nie zapomnij nakarmić głodny wyspiarzy - wyrywkowo Hawaiian żywności rade.

Koncert Party-
Budżet: wysoka

Wybierz ulubiony zespół z wyboru, zaprosić kilku najbliższych przyjaciół i dostać bilety Front Row, aby zobaczyć koncert. Wynająć limuzynę do podjęcia wszystkich do posiłku przed ręką i rejs do miasta po koncercie przed wyruszeniem do domu. Jeśli naprawdę jesteś sumienny, można zabezpieczyć kulisy przechodząc przez fanklub zespołu lub audycji radiowej. Do łask, zemdleć goody torbę z płyt CD z zespołu, koncert koszulek i plakatów.

Birthday Party Pomysły animacji tłumu

Potrzebuję urodziny pomysły firmy dla chłopca czy dziewczyny dzy? Dla stron animacji, potrzebne będą wyszukane pomysły w połączeniu z pewnym zdrowej zabawy. Te pomysły animacja urodziny będzie zagwarantowane hitem z preteen.

American Idol Party - To nie tylko każda osoba śpiewa, to American Idol Party. Masz nastolatek urodziny odtworzyć jeden z sędziów wraz z dwoma kumplami. Goście mogą bawić się ich serca się rywalizować o nagrody. Nie zapomnij mają numery zawodnika dla każdego gościa. Zapisać konkurs na film i odtworzyć na koniec strony.

Shopping Spree - To impreza dla animacji dziewcząt musi mieć. Masz dziewczynę urodziny i kilka jej szafy przyjaciółmi trafić do centrum handlowego na lunch. Organizuje towarowy sesji piękności dla każdego gościa. Dobrodziejstw może być kilka bajerów makijaż z ich urody makijaż. Następnie dopełniają przyjęcie urodzinowe z zakupami!

Ta strona Polinezji Party- animacja może być proste lub skomplikowane, jak chcesz. Dekoracje z niektórych palm wycięcia, Centerpieces ananasowy i świateł świąteczne. Dodaj trochę polinezyjskiej muzyki i służyć koktajle owocowe. Jeśli chcesz kopać go wycięcie, dodać kilka lekcji hula i polinezyjski taniec ognia show.

18 urodziny Party Pomysły

To może być nie lada wyzwaniem, aby znaleźć jakieś dobre 18 th pomysły urodzinowe. Osiemnaście jest wiek, kiedy większość dzieci czują, że są dorośli. Mogą głosować, wstąpić do wojska, albo przenieść się na własną rękę. Boys bandy i makeovers nie są tak ekscytujące. Więc, jakie tematy można użyć dla dziecka 18 lat?

Dla wielu nastolatków, wizyta w lokalnym zakresie paintball jest mnóstwo zabawy, ale to nie kosztuje całkiem sporo. Dlaczego nie założyć własną wersję oczywiście paintball?

 • Zdobywaj kolor jasny, luźne ubranie, które nie jest już chciał lub głowę do lokalnego sklepu do domu poprawy na zakupy do kombinezony malarzy. Nie zapomnij odebrać Ochraniacze oczu, jak również.
 • Daj dzieciom pistolety pistolety wodne zamiast paintball i farbować wodę można umieścić w pistolety na wodę dla każdego zespołu z innym kolorem barwnika spożywczego.
 • Załóż tor przeszkód z dużą ilością rzeczy do ukrycia tyłu i dają każdemu zespołowi bazę i flagę na straży. Jeżeli stocznia jest mała, zapytaj lokalnego gospodarstwa lub zaparkować, jeśli można użyć miejsca do gry.

Jak zrobić Pinata dla nastolatków Party

Oto jak zrobić Pinata:

 1. Wysadzić w powietrze balonem do około 16 "średnicy i związać koniec.
 2. Wymieszać mąkę i wodę razem w małej misce, aż stanie się gładka pasta.
 3. Użyj nożyce do cięcia gazety w 1 "szerokimi paskami.
 4. Zanurzyć paski gazety w mieszaninie.
 5. Nakładają paski 3-4 warstwy, aż pokrywa cały balon, z wyjątkiem otworu w górnej części balonu.
 6. Umożliwią pękanie pasków do wyschnięcia na około 24 godzin.
 7. Korzystanie z długą igłę, pop i usunąć balon.
 8. Zaprojektuj i pomaluj swój balon z różnych kolorach.
 9. Dekoracje z Pinata przez klejenie papieru krepa.
 10. Przebicie dwa otwory w pobliżu otworu Pinata i wstawić ciąg kilka centymetrów długości.
 11. Wypełnij swój Pinata z cukierków i zabawek niespodzianek.
 12. Tie ciąg i odłóż Pinata dla Twojej strony nastolatków.

Jak zrobić Pinata dla nastolatków Party

Chcesz mieć Pinata w nadchodzącym nastolatków partii? Można kupić, ale jest to również świetny projekt, aby na następne nastolatków partii. To proste jak do przewodnika dowiesz się jak to zrobić.

Co będzie potrzebne:

1 runda balon
2 szklanki mąki
3 szklanki wody
Mały puchar
6-7 arkuszy druku gazety
Nożyczki
Długie igły
Malować
Mieszkanie krawędziach pędzel
Kolorowy papier krepa
Klej
Strunowy

Nastolatek Birthday Party Tematy

Tylko dlatego, że Twoje dziecko jest ponad 12, nie oznacza, że ​​on lub ona jest za stara, żeby mieć trochę zabawy. Nastolatek tematy urodziny może być głupie, ponieważ większość nastolatków cieszyć się posiadaniem pretekst do działania mniej dorastali niż zwykle.

Kostium tematy firm są bardzo popularne wśród młodzieży. Możesz rzucać imprezę bez szczególnego rodzaju kostium w umyśle lub ograniczyć jej bajki, manga, lub znaków filmowe. Udekoruj pokój do refleksji na temat i upewnij się, że wynająć jakieś filmy w tym gatunku, dla dzieci do zobaczyć, kiedy będą gotowe na jakiś czas w dół.

Dla dziewcząt, impreza spa jest dużo zabawy, zwłaszcza jeśli można sobie pozwolić na ich prawdziwym spa. Jeśli posiadasz stronę w domu, nie zapomnij dodać akcenty spa, jak aksamitny białe szlafroki i kapcie.

Dla chłopców, wszystko co jest związane ze sportem jest zazwyczaj dobry pomysł. Wycieczka do lokalnego centrum sportowego jest dość łatwe do zorganizowania. Jednak dzień spędzony spotykać się z lokalnej drużyny sportowej jest naprawdę niesamowite. Choć pewnie pro zespoły nie są dostępne, chyba że masz ogromny budżet urodzinowe, kilku członków zespołów ligowych drobne są często skłonni przynajmniej spędzić kilka godzin z grupą dzieci w czasie ich poza sezonem za cenę ISN 't astronomiczne.

Nastolatek urodzin Pomysł na nowy sterownik

Twoje dziecko jest po prostu obracając 16 i trzeba fantastyczny pomysł na urodziny nastolatek upamiętnia ten wyjątkowy dzień. Jeśli on lub ona jest nowy sterownik lub ma zamiar przystąpić do egzaminu na prawo jazdy, to dlaczego nie wykorzystać to wydarzenie jako temat partii?

 • Tylko dlatego, że samochód Chłopiec czy dziewczynka urodziny obecnie napędza to prawdziwa clunker, nie ma powodu, by unikać dostaw stron o tematyce samochodów sportowych. Jednak, jeśli dziecko ma poczucie humoru, można zdecydować się na dostawach z filmu CARS kreskówki znaków na nich, zwłaszcza, jeśli są one wyposażone w poobijany, ale dobrego serca, Mater.
 • Prezenty dla tej partii powinna być związana samochodu. Jazda rękawice, staroświecki prochowiec, członków AAA, Nawigacja GPS, Klucz występ, ładowarka awaryjne, pompy opona haki do zapalniczki, mix CD idealne do podróży samochodem i bezpiecznych lekcji jazdy są świetne prezenty dla nowy temat kierowcy.
 • Działania mogą obejmować widząc, którzy mogą podjąć najgorszą sterowniki licencji zdjęcie na stacji, która została ustawiona tak, by przypominać lokalnego licencji kierowcy obszar kubek strzał (Nie zapomnij o stereotypowych nieprzydatny i niegrzeczna pracownika.) I turnieju wyścigowy gier wideo.

Utrzymanie Strony Bezpieczne nastoletniego Data

Nastolatki urodziny może być bomba. Nastolatki potrzebują także osoby podstawowych zasad, aby upewnić się czy wszystko idzie gładko. Aby zapewnić nastolatki urodziny zachować bezpieczeństwo, skonfigurować te wytyczne do kolejnego zdarzenia.

1. Upewnij się, że nastolatek ma osoba nadzoru dorosłych.
2. Jasno żadnych napoje alkoholowe są dozwolone na nastolatków urodziny.
3. Trzymać coś, czego nie chcesz w czasie impreza zamknięte.
4. Dodać limit poziomu hałasu muzyki.
5. Ogranicz listę gości z imprezowiczów do rozsądnego i zarządzaniu liczby.
6. Masz czas odcięcia dla końca strony i trzymać się go.

13 Urodziny Theme

Twoje dziecko obraca się 13 i narzeka, że ​​urocza sypialnia cię tak pięknie stworzony kilka lat temu, jest wręcz dziecinny. Dlaczego nie wydać przyjęcie Room Makeover na 13 urodziny tematu, który jest przydatny i sprawia, że Twoje dziecko szczęśliwe?

 • Upewnij się spakować pokój z wyprzedzeniem. Cztery do sześciu dzieci w jednym pokoju wynosi całe mnóstwo niewygodnych kończyn Macha o wszystko kruche jest życie na kredyt, jeśli jest jeszcze obecnie.
 • Pozwól dziecku wybrać kolor farby, nawet jeśli go nienawidzą. Mimo wszystko, chyba że stawianie domu na rynku w przyszłym tygodniu, farba nie tylko wielkiego. Ponieważ prawie każdy nastolatek chce czarny pokój, być przygotowane do tego wniosku z sugestią, że można malować tylko jedną ścianę czarny lub zaoferować aby czarne wykończenie z białym lub szarym pokoju. W ten sposób, gdy kończy się czarny fazowe i starasz się ukryć, że ciemną farbę z nowym kolorze, będziesz musiał tylko umieścić trzy lub cztery warstwy farby na niewielkiej części pomieszczenia.
 • Zapewnić nieograniczoną pizzę i napoje dla pracowitych nastolatków i przygotować się zrobić wiele malowania się, gdy okazuje się, większość z tego, co oni stosować zakończył się we włosy i ubrania.

Gry Birthday Party nastolatków

W tym czasie dziecko kończy swoje nastolatków, przypiąć ogon na osiołku, nie jest tak, że zabawa już. Na szczęście, istnieje wiele opcji, które są idealne do gry nastolatek Birthday Party.

Jednym z pomysłów, który jest zabawa dla dziewczynek i nieco przerażające dla wszystkich chłopców, którzy są na imprezie jest zamiatacz ulic polować, który ogranicza się do torebki. Przerwa dzieciaki się na zespoły i mają zespoły polować na pozycji na liście w torebki swojego zespołu. Pierwszy zespół, aby znaleźć wszystko na liście dostaje nagrodę specjalną. (Oczywiście, nie może być żadnych chłopców tylko zespoły, chyba że jeden z chłopców przewozi portfel!)

Wszystko, co jest brudny lub brutto jest wciąż popularny wśród większości nastolatków. Wyścigi jajek, zgadywania, co jest w różnych pojemnikach, zabezpieczonych przez dotyk lub zapach wody i wojen balonowe są dobrym wyborem. Truth Or Dare gry typu są również bardzo popularne, ale czasami może wymknąć się spod kontroli, jeśli nie są nadzorowane.

Dla dziewcząt, wszelkich działań, które mają coś wspólnego z makijażem, glamour zdjęcia lub inne dziewczęce motywy są z pewnością będzie hitem. Jeśli większość z nich jest podobnych rozmiarów, wymiany szafa może być również zabawą. Niech każdy przyniesie kilka sztuk do wymiany i upewnij się, że kilkunastu dodatkowych modne kawałki, aby dodać do stosu.

Instalacja Płytki na ścianach

Instalacja Płytki na ścianach


Instalacja płytki ścienne ceramiczne jest łatwiejsze niż myślisz. Przy odrobinie cierpliwości, planowania i czasu, w domu będzie wyglądać jak w domu pokazowym z wszystkich kosztownych modernizacji. Zamiast wynajęcie profesjonalnego i wydając fortuny, robić to, co zrobić, wielu doświadczonych właścicieli domów i zainstalować go samodzielnie.

Rzeczy do rozważenia

Przy planowaniu domu poprawy projektu, istnieje kilka rzeczy do rozważenia. Po pierwsze i chyba najważniejsze, jest budżet. Ustal, ile jesteś skłonny wydać i trzymać się go. Lepiej jest z powrotem do skali projektu i zrobić prostszą wersję, niż overextend swój portfel, a później tego żałował. Po drugie, decyzji, czy projekt jest przeznaczony do wzrostu wartości nieruchomości, czy może również dla własnych przyjemności.

Jeśli planujesz przenieść się w ciągu najbliższych kilku lat, zazwyczaj lepiej jest wybrać bardziej neutralny paletę kolorów, która spodoba się większej liczby potencjalnych nabywców. Jeśli, z drugiej strony, masz zamiar mieszkać w domu przez wiele lat, a następnie wybrać coś, co kochasz. Wystarczy pamiętać, że łatwiej jest przełączyć się rzeczy jak kolor farby lub okiennych zabiegów trendy zmieniają się tak wciąż możesz zdecydować się na płytki, które mogą koordynować z wielu różnych stylów.

Materiały i akcesoria

Przy zakupie materiałów, zrobić swoją pracę domową przed zakupem. Na podstawie wielkości pomieszczenia, strefy trzeba płytki i budżetu, może być lepiej wybrać element akcji w zwyczaju lub specjalne zamówienie. Większość sklepów dla majsterkowiczów jak Lowe i Home Depot nosić różne style i rozmiary płytek ceramicznych. Wybierając standardowej wielkości, takich jak cztery, sześć lub osiem cali kwadraty uczynić go mniej kosztowne, jak również. Dla mniejszych płytek wielkości, takich jak jeden cal kwadratów, zakup tych na podkładzie z siatki ułatwia montaż.

Zakup płytek nadaje się do obszaru. Ponieważ nie wszystkie płytki ceramiczne są odporne na działanie wody, należy kupić pół-szkliste lub nieprzepuszczalne płytek dla obszarów, takich jak łazienki czy kuchnie. Choć płytki ceramiczne mogą być umieszczone bezpośrednio na ścianach, mądrzejszy rozwiązaniem byłoby użycie suchej zabudowy przeznaczony do obszarów, które mogą zmoknąć, takich jak backsplashes. Znany jako "zielone" płyty gipsowo-kartonowej, ta opcja ekologiczny jest dostępne w większości materiałów budowlanych sklepach. Jeśli teren nie podlega wilgoć, średnia płytę cementową sponsor jest odpowiedni. Jest zwykle sprzedawany w postaci siatki z nadrukiem na jednej stronie do pomiaru łatwiejsze.

Inne elementy potrzebne do instalacji to:

 • Taśma z włókna szklanego
 • Poziom
 • Klej do płytek
 • Paca zębata
 • Packa gumowa
 • Gąbka
 • Wiadro wody
 • Cement
 • Nóż
 • Płytki dystansowe z tworzywa sztucznego
 • Kleszcze lub blachodachówka Piła
 • Środek taśmy
 • Uszczelniać

Jak zainstalować Płytki na ścianach

 1. Przygotowanie ściany, usuwając brud i tłuszcz z ręcznikiem, jeśli nie zamierzasz używać poparcia. W przeciwnym razie, płyt kartonowo-gipsowych lub zainstalować płytę cementową Backer nad obszar, który chcesz płytki, uważając, aby wyrównać sieci równomiernie, dzięki czemu można z nich korzystać, aby umieścić płytki prosto później. Nakręcić poparcie do dostępnych kołków ściennych, aż łeb śruby jest płaska i nie wystają powyżej podłoża.
 2. Oznacz centrum obszaru ściany planujesz płytki w pionie i poziomie za pomocą poziomu jako przewodnik. Jest niezwykle ważne, aby znaleźć środek, ponieważ projekt płytki rozpocznie się od tego punktu, a być pracował na zewnątrz.
 3. Cienką ilość kleju do płytek na ścianie w przybliżeniu 2:58 stóp kwadratowych, upewniając się, że są jeszcze w stanie zobaczyć swój znacznik środka. Zębatą stronie zębatej, tworzenie rowków kleju. To jest tak, gdy płytka jest umieszczona, jest silne połączenie pomiędzy kleju i płytek.
 4. Umieść pierwszej płytki, dociskając tak, że pozostaje w miejscu. Kontynuuj umieszczając każdą płytkę do obszaru, który zgłosił się klej jest objęty. Pamiętać, aby umieścić płytki dystansowe z tworzywa sztucznego po obu stronach płytek, jak przejść tak, że odstęp pomiędzy płytkami jest parzyste.
 5. W przypadku dużych zadań lub obszarów, które mają wiele placówek, może chcesz wynająć piły płytki. Płytka jest piła elektryczna i woda wlewa się do zbiornika poniżej utrzymać ostrze się zbyt gorąco. Zmierzyć ilość trzeba odciąć płytki, aby pomieścić krawędzi ściany lub wylotu, a następnie karmić płytki przez stół płytki piły. Upewnij się, że nosisz okulary ochronne podczas pracy piły, ponieważ woda i zanieczyszczenia mogą latać w twarz i urazy oczu może wystąpić bez ochrony. Dla drobnych prac lub te, które nie wymagają wiele cięcia, szczypce płytki są dopuszczalne. To narzędzie ręczne zaciski do odciąć małe kawałki płytek. Wystarczy odciąć kwoty trzeba i naciśnij płytkę w miejscu.
 6. Po wyschnięciu płytki noc, usuń plastikowe płytki dystansowe i mieszać zaprawę, zgodnie z instrukcją producenta. Rozprzestrzeniania się zaprawę do przestrzeni pomiędzy płytkami z wykorzystaniem pływaka kauczuku. Naciśnij mocno pod kątem 45 stopni, więc zaprawa wypełnia przestrzenie całkowicie. Uważaj, aby nie pozostawić zaprawę w grudki na powierzchni płytek, ponieważ po wyschnięciu jest bardzo trudne do usunięcia. Po każdym rozdziale, przetrzeć płytki wilgotną gąbką, aby usunąć nadmiar i wszelkie mgiełkę, która mogła wytworzyć.

Porady końcowe

Niech sucha zaprawa na kilka dni, a następnie wypełnić krawędzi wzdłuż dolnej części ściany lub wanny i umywalki z uszczelniać silikonem. Zapobiega to wyciekom wody pod krawędzią płytki i pleśni lub formę kształtową. Być może trzeba użyć ręcznika do buff żadnego zamglenia, że ​​wciąż istnieje na przedniej płytki. Po zakończenie należy powiedzieć znajomym jak łatwe instalowanie płytki ceramiczne było i zaprosić ich do spojrzeć na nowej sali!

Kolory farb Pokój rodzinny

Kolory farb Pokój rodzinny

Podczas dekoracji jednego z najbardziej popularnych pomieszczeń w domu, można się zastanawiać, które są najlepsze kolory dla pokoju rodzinnym. Istnieją trzy podstawowe kategorie, do których większość kolorów farb wchodzą: neutralne, ciepłe i chłodne odcienie. Zdecyduj, które odcień jest dla pokoju rodzinnym.

Stworzyć tło z Neutralne

Lekkie, neutralne kolory ścian są bezpieczne; pasują wszelkiego rodzaju mebli lub dekoracji i zrobić mały pokój wydają się większe. Pomagają one zwiększyć wartość odsprzedaży domu, bo nie wszyscy potrafią docenić ciemny pokój rodzinny śliwkowy. Uważaj przy wyborze neutralny odcień; istnieje wiele więcej odmiany białe, tan i szary, niż można sobie wyobrazić. Według Breslow.com, top rodziny sprzedaży kolory farb Benjamin Moore pokoju to Lenox Tan, ledwie Beige i Stone House.

Dobre dla Parowanie

Aby wybrać odpowiedni neutralne dla pokoju, zacząć patrząc na swojej stolarki i meble. Podczas neutralne współpracują z niczego, niektóre neutralne sparować lepiej w ciepłych i chłodnych kolorów. Spójrz na neutralne, które posiadają wydźwięk kolorów w reszty pokoju. Niektóre neutralne, które dobrze na ścianach pokoju rodzinnym to:

 • Smokey Taupe
 • Biała pościel
 • Arizona Tan
 • Mesquite
 • Kilim Beżowy
 • Światło Mokka

Ciepłe kolory farb

Pokój rodzinny jest często hub dla wielu działań, w tym tych o charakterze elektronicznym, takie jak oglądanie telewizji, granie w gry wideo lub za pomocą komputera, jak również rambunctiousness prawdziwego życia. Pokoje rodzinne podwoić również biur domowych, pomieszczeniach asekuracyjnych i pokojach gościnnych. Z tych wszystkich różnych zastosowań, często wielu członków rodziny w przestrzeni w tym samym czasie. Jeśli chcesz stworzyć ciepłą, przytulną atmosferę, która obejmuje aktywne energii przestrzeni, warto wybrać ciepły kolor farby.

Dodaj dynamiczne kolory

Ciepłe kolory farb wyglądają dokładnie tak, jak brzmią: żółcie, czerwienie, pomarańcze i brązy daje to ciepłe i rozmyte wrażenie. Jednakże, te kolory są dynamiczne, więc reszta twojego systemu dekoracyjnego może mieć do naśladownictwa (lub stać się bardziej neutralne, aby uniknąć przeciążenia stymulacji). Należy także pamiętać, że ciemne, ciepłe kolory mogą czuć się jeszcze mniejsze małe przestrzenie; jaśniejsze odcienie, takie jak ciepłe bladym żółtym może pokój wydaje się słoneczny i otwarty. Ciepłe, bogate czerwonych jest zawsze klasyczny wybór.

Ciepłe kolory mogą być czasem przytłaczające; upewnić się, że kolorowe krawaty do projektowania pokoju rodzinnym bez obezwładniającego go, spróbuj znaleźć kolor akcentowania w swoim wyposażeniem i pociągnięcie go do ścian. Ciepłe kolory również działa dobrze, jeśli meble są neutralne lub ciemnej tonacji, ponieważ rozjaśnić pokój, takich jak spalony sienna ścianie za trenera czekoladowy brąz.

Ciepłe kolory, które działają dobrze w pokojach rodzinnych obejmują:

 • Pumpkin Spice
 • Kryształ Apricot
 • Eastlake Złoto
 • Egzotyczny Kochanie
 • Czekolada Cukierki Brown
 • Poppy
 • Vintage Wine
 • Stare Burgundia

Chłodne kolory farb

Jeżeli chcesz, aby Twój pokój rodzinny być trochę bardziej stonowane, zdecydować się na chłodnym kolor farby. Odcienie, takie jak niebieski, zielony lub szary stworzyć spokojną, przyjemną atmosferę. Pomoże to dzieciom się ustatkować i zrobić swoją pracę domową, lub przynajmniej sprawi, że pokój wydaje się bardziej sprzyja takich cichych działań. Dla tych, którzy nie mają dzieci i korzystać z pokoju rodzinnego jako miejsce zebrania, czytać i odpocząć, fajne kolory na pewno ma sens. Chłodne kolory także oddalać od oczu i trzeba się bardziej wyraziste przestrzeni; wykorzystać je w mniejszych pokoi rodzinnych, aby pomóc otworzyć pokój.

Wyważone kolory

Chłodne kolory sprawiają doskonałą folię przed silniejszymi meble i ciemnych pomieszczeniach. Dotyczy to zarówno ciemniejsze chłodnych odcieniach i lżejsze; zawsze zrównoważyć fajne dźwięki z ocieplenia w pokoju, aby zapewnić pokój nie czuje się zbyt zimno i nieapetyczny. Dopasuj odcień farby wyborów fajne stonowanych do tego samego nasycenia, jak reszta swoimi meblami, aby pomóc celowy projekt.

Chłodne kolory, które działają pięknie w pokojach rodzinnych obejmują:

 • Lily Lawenda
 • Nowy Hunter zielone
 • Nantucket Szary
 • Tempo Teal
 • Smukły Sage
 • Blue Sky
 • Robin Egg Niebieski
 • Silken Sosna

Wybór odpowiedniego koloru

Teraz, że masz pomysł, czy chcesz iść neutralne lub trzymać się ciepłym lub chłodnym boku palety kolorów, nadszedł czas, aby zawęzić obszar do kilku konkretnych kolorów farb.

 1. Odwiedź sklep farby i podnieść niektóre farby swatches pomóc zawęzić decyzję.
 2. Trzymaj próbki wobec istniejących mebli. Poszukaj akcenty, uzupełniających i trzeciorzędowych kolorach, które mogą pracować w pokoju.
 3. Wybierz dwa lub trzy kolory i kupić próbki farb każdego z nich.
 4. Farba mały plaster na każdy z murów pokoju rodzinnym, i wyświetlić je na wszystkich światłach. Weź pod uwagę, w jaki sposób koordynować z istniejącą mebli, podłóg i akcesoriów.

Nie spiesz się z decyzją. Po wybraniu ulubione z pokoju rodziny farb kolorów, popełniają i dostać te pędzle gotowa.

Znajdź swój idealny kolor

Korzystanie odcień koloru jest doskonałym sposobem, aby pomóc zawęzić wybór koloru farby, co jest dla pokoju rodzinnym. Pamiętaj, że są ciepłe i chłodne odcienie prawie każdym kolorze, w tym neutralnych. Weź swój czas i uwagę zarówno ciepłe i chłodne wersje tego samego koloru, jak zdecydujesz. W czasie, znajdziesz idealny kolor do swojego pokoju.

Jak spersonalizować drewnianej ramki na zdjęcia

Jak spersonalizować drewnianej ramki na zdjęcia

Ramy do obrazów są wykonane z aluminium, plastiku i drewna - ten ostatni jest najbardziej prestiżowych i najczęściej. Większość ramki zawierają szkło szyby lub akrylowe, takie jak POLYCAST, Lucite i Pexiglass. Szkła i wyrobów szklanych substytuty przede wszystkim działać, aby chronić zdjęcia z projektu, kurz lub inne substancje, które mogą zmniejszyć jego trwałość.

Wielu woli drewniane ramki do zdjęć, ponieważ ich znaczącym elegancji i antyczne czuć. Przyczyniają się do zwiększenia exquisiteness zdjęć w ich posiadaniu. Z naszym przewodnikiem i wyobraźni, będzie można zrobić spersonalizowane drewniana ramka nadaje się na każdą okazję.

Oto, co musisz zrobić, zanim zaczniesz.

 • Wybierz ramki na zdjęcia. Dla początkujących, to najlepiej zacząć od ramy obrazu, który ma szeroki margines wokół obrazu, aby ułatwić większą przestrzeń roboczą. Przechowywać szczegóły ramy do minimum. Rama z drobnych szczegółów będzie wymagać, aby na bieżąco pewien temat związany z konstrukcją ramy, którą wybrałeś. Jeśli myślisz o umieszczenie zdjęcia collage wnętrza, wybierz coś większego.
 • . Zebrać materiały potrzebne Oprócz ramy obrazu, konieczna będzie także następujące:

  1. Paint - Wybierz jasnobrązowe do brązowych odcieniach średnich. W zależności od Twojej wyobraźni, można również zakupić różne odcienie kolorów zieleni dać ziemską atmosferę lub żółty lub pomarańczowy, aby rozjaśnić drewniany kolor ramki.
  2. Pędzlem
  3. Rury malarskie
  4. Akcesoria - przyciski, muszle, koraliki, naklejki
  5. Glue gun - które z pewnością się przyda.

Po zebraniu wszystkich potrzebnych materiałów, nadszedł czas, aby podjąć właściwą stronę pracy mózgu. Oto kilka pomysłów, które pomogą Ci spersonalizować ramki twórczo.

 1. Drewniane litery - Wyciąć małe litery z kawałków tektury. Można sformułować coś od nazw do urodzin, wiadomości, takie jak "Kocham cię" znaczników takich jak "Batch '08". Albo można też wyciąć kształty, które uważasz, że dobrze pasuje do Twojego tematu. Zanurz pędzla w jasnobrązowej lub średniej brązowego barwnika. Upewnij się, że kolor farby nie pasuje kolor ramki obrazu, aby uniknąć maskowania litery. Wyschnięcia farby szczotkować na osobnej kartce papieru. Po wyschnięciu rozpocząć szczotkowanie ich na liter wyciętych. Zauważ, jak daje efekt drewna faux. Następnie, skleić je w poprzek ramy obrazu za pomocą pistoletu do klejenia.
 2. Korzystanie z akcesoriów - Można używać kulek i naklejki do przeliterować swoje wiadomości, jeśli nie chcesz używać drewniane litery. Muszle mogą być wykorzystywane do tych zdjęć pobranych z plaży. Miniaturowe skarpetki pracować dla zdjęć dzieci. Być może można wycisnąć wzory za pomocą rury farby - używać metalicznych do tego. Albo spróbuj pozostawiając ślad pocałunek na wewnętrznej części akrylu.

Istnieje wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby spersonalizować ramki do zdjęć. Można nawet spróbować patrząc w Internecie. Sklepy internetowe są najnowsze technologie, które pozwalają im na wygrawerować żądanych pojęć. Mają także układy i propozycje projektowe, które mogą Cię zainteresować.

Lipstick Kolory dla afroamerykańskich kobiet

Lipstick Kolory dla afroamerykańskich kobiet


Kolory szminki dla afroamerykańskich kobiet, dostępne w szerokiej gamie pięknych odcieniach, tak jak kobiety, które je noszą są. Szminki są łatwe i zwykle tanim sposobem na dodanie koloru do twarzy, ale jeśli zastanawiasz się, które odcienie by schlebiać skórę tonizuje najbardziej, istnieje kilka wskazówek, o których warto pamiętać, aby upewnić się wybrać swoje najlepsze kolory.

Wybór najlepszego Lipstick Kolory dla afroamerykańskich kobiet

Jak wybrać kolory szminki, które będzie wyglądać najlepiej na ciebie? Co do kobiet w każdym pochodzenie etniczne, twoim największym czynnikiem jest cerę. Ponieważ African American odcienie skóry uruchomić pełną gamę spektrum kolorów, należy pamiętać, czy cera jest lekki, średni lub ciemny. Ponadto odcienie skóry również mają wpływ na to, czy szminki naprawdę sprawia, że ​​usta pop.

Światło

Jeśli skóra należy do lżejszej zakresie afroamerykańskich odcieni skóry, te kolory będą wyglądać dobrze na ciebie:

 • Pale do głębokiego różu
 • Brzoskwinia
 • Kolor ciemnoszary
 • Czerwony

Średni

Lipstick Kolory dla afroamerykańskich kobiet

Dla skóry średnio stonowanych, eksperyment z tych kolorów szminki:

 • Czerwony
 • Średni do głębokiego różu
 • Brąz
 • Magenta
 • Średni do głębokiego brązu

Ciemny

Jeśli skóra jest ciemna i bogaty, spróbuj te odcienie:

 • Głęboko czerwony
 • Fuksja
 • Magenta
 • Czekoladowy brąz
 • Brąz

Nie myśl, że tylko dlatego, że twoja skóra jest w ciemniejszym zakresie nie można nosić kolory, które wyglądają na lżejsze skóry fantastyczne. Bądź gotów do eksperymentowania. Chociaż nie można tego zrobić z kosmetyków drogeryjnych, zawsze możesz odwiedzić licznik makijaż w domu towarowym, aby przetestować kolory. Może się okazać, kolory szminki dla Twojej skóry, że nigdy nie myślał, że może nosić. Są różowe i czerwone odcienie, które pasujące do wszystkich odcieni, więc nawet jeśli myślisz, że nie może nosić różowy, jeśli znajdziesz odpowiedni odcień, zobaczysz, że na pewno można go nosić i wyglądać świetnie w nim.

Noś go w prawo

Lipstick Kolory dla afroamerykańskich kobiet

Mimo, że kobiety z ciemniejszymi odcieniami skóry często może nosić śmiałych odcieni, które mogą obezwładnić sprawiedliwszego skórę, należy pamiętać, okazję i miejsce. Bez względu na to, co cera jest zbyt jasny i połysk szminka jest nadal nie-nie dla zwykłego biura. Nocy to czas nosić jaśniejsze i bardziej dramatyczne cienie.

Jednakże, jeśli kochasz odważne szminki, możesz zrobić to za dzień, przez co usta ostrości twarzy i trzymając resztę makijażu bardziej stonowane. Czerwona szminka jest klasyczny i wygląda dobrze na każdej kobiety raz dowiaduje idealny odcień. Możesz nosić czerwony kolor warg z lekko pokryte oczu, tusz do rzęs i małej ilości rumieńcem na wygląd, który jest odpowiedni do dowolnego miejsca, w tym biurze.

Wybór pomadka Marki

Chociaż istnieją linie kosmetyczne poświęcone kobiet kolorowych, można znaleźć pochlebne i uzupełniających kolorów szminki praktycznie wszędzie, które są odpowiednie dla wszystkich odcieni skóry. Nawet mainstreamowe marki posiadają kolory, które wahają się od bardzo lekkie do bardzo ciemnego. Ponieważ szminka jest zwykle dość tanie artykuł, zachęcamy do eksperymentowania.

Rozważmy szminki od tych dostawców, które zaspokajają potrzeby kobiet w kolorze, aby pomóc przekształcić swój wygląd:

 • Interfejs: Ich linia produktów obejmuje ładne połączenie matowych i klimatyzacji wzorach szminki oraz lakiery do ust.
 • Czarny Opal: linia szminka zawiera 16 odcieni czerni Opal Prawdziwego koloru szminki, jak również elementów związanych, takich jak wargi, wkładki korektorów wargi i glos.
 • Iman Kosmetyki: Ten znany wiersz urody obejmuje doskonałą gamę odcieni, w tym na bazie pomarańczy, śliwki, na podstawie, oraz na bazie odcieni brązowych, które pomogą Ci znaleźć idealne odważne, subtelny, albo nago wargi.
 • Valana Minerały: Poniższe preparaty są przeznaczone do bardziej płaski, nie odwracając kredowy lub staje zniekształcony. Ich mineralna Bliss szminki wykonana jest z naturalnych składników, a jeśli jesteś weganinem oprócz bycia kobietą koloru, będziesz zadowolony wiedzieć, że składniki szminka są vegan, jak również. Próbki są dostępne, dzięki czemu można wypróbować przed zakupem, a nie siedem dobór kolorów.

Lipstick Kolory dla afroamerykańskich kobiet

Można również tworzyć własne kolory przez zmieszanie dwóch lub więcej odcieni szminki, jeśli masz problemy ze znalezieniem mieście. Plus, to zawsze dobry pomysł, aby mieć kilka opcji na strony, począwszy od jasnych do ciemnych szminek. To daje możliwości wyboru, kiedy będziesz już gotowa na dzień.

Inspiracja

Jeśli nie wiesz od czego zacząć przy wyborze szminki, spójrz na magazynach dla modeli i znanych osobistości, których kolor skóry jest podobne do Ciebie. Zobacz, co kosmetycznych kolory nosić, a jeśli to naprawdę wygląda dobrze na nich; to można robić zakupy na własną rękę.

Szminka Inteligentny

Nieważne, czy jesteś początkującym lub Twoja sprawa makijażu Kosmetyki jest pełna do rozerwania, użyć szminki, aby zakończyć swój wygląd. Gdy znajdziesz swoje najlepsze kolory, będziesz mógł umieścić swoje najlepsze oblicze przodu bez względu na to, gdzie idziesz.

Krok po kroku instrukcje malowania twarzy Fairy

Krok po kroku instrukcje malowania twarzy Fairy


Od totalnej makijażu Halloween do diminutively zwiewne wygląd, są niemal nieograniczone możliwości do malowania twarzy w projekcie bajki. Wszystkie potrzebne są odpowiednie materiały i podstawowe instrukcje, aby zacząć, a następnie można naprawdę niech wodze kreatywności.

Instrukcja malowania twarzy Fairy

Wróżka makijażu twarzy sprawia, że ​​świetny użytek z wolnej ręki grafiki. Być może trzeba trochę poćwiczyć, aby umiejętnie używając szczotki do makijażu, ale w przeważającej części, to łatwo osiągnąć wygląd. Oto jeden ze sposobów, aby malować twarz jak bajki na zdjęciu.

Materiały

 • Wedge makijaż aplikator
 • Cień do oczu szczotki
 • Malowania twarzy Wiosna-zielony
 • Różowy face paint
 • Fioletowy cień do powiek
 • Ciemne malowania twarzy
 • Małe, spiczaste szczotki
 • Biżuteria z twarzy
 • Klej
 • Szminka

Instrukcje

 1. Zastosuj fioletowy cień do oczu do powiek oczu tylko na gniecenie.
 2. Bezstykowa cienką linię fioletowy cień do powiek bezpośrednio pod dolną powiekę każdego oka.
 3. Zanurzyć aplikator klina do makijażu twarzy i zielonego lakieru przesunąć go w szerokim łukiem od zewnętrznego narożnika każdego oka się na kości czoła i w dół wewnątrz nosa, nie zwijają się w kierunku policzków. Kolor farby rozpocznie się ciemniejszy na zewnątrz twarzy i rozjaśnić w drodze w dół; to pożądany efekt.
 4. Zanurz czysty klina aplikatora do niektórych farby różowego twarzy i wetrzeć w kościach policzkowych do boków czoła więc tylko osiągnie zielonego lakieru.
 5. Zanurz pędzelka ostro w ciemnym farby i stworzyć serię kropek wokół oczu ponad zielone i różowe farby.
 6. Praca z jednym klejnotem w czasie, nałóż niewielką ilość kleju do tyłu niektórych klejnotów twarzy i naciśnij je na swojej twarzy, aby stworzyć szlak klejnotów ponad obu brwi.
 7. Wykończenie z płaszczem purpurowym / różowa szminka, aby zakończyć wygląd.

Wskazówki dotyczące korzystania Fairy twarzy Farba

Rozważmy Kit

Korzystanie z bajki malowania twarzy, aby stworzyć całkowicie magiczny wygląd jest prosty. Zanim zaczniesz, możesz rozważyć inwestowanie w zestawie bajki makijażu. Z kilku kolory włączone, zestaw będzie dać ci to, czego potrzebujesz, aby dodać poziom autentyczności swojego projektu.

Przed rozpoczęciem pracy

Czy korzystasz z zestawu lub poskładać spojrzeć z różnych materiałów, czasu, zanim zaczniesz:

 • Oczyść swoją twarz i do usunięcia wszelkich olejów i brudu, a następnie wklepać go do sucha.
 • Przetestuj kolory farb na odwrocie strony. Pomoże to określić najlepsze kolory dostępne dla Twojej skóry, a także badania na ewentualną reakcję alergiczną do makijażu.
 • Upewnij się, że szczotki są czyste i że zapoznał się z wynikami, które produkują, gdy malujesz z nimi.

Stwórz własną Look

Nie ma dwóch wróżki powinien nigdy wyglądać zupełnie podobnie, więc nie wahaj się trochę poeksperymentować i stworzyć swój własny, unikalny bajki twarz. Pobaw się z instrukcją jako punkt wyjścia, i dodać lub zmienić kolory, jak przejść. Przy odrobinie praktyki, powinny być w stanie wyprodukować wygląd bajki naprawdę kochać.