grsail.com

jennifer aniston brzuch

Internet Addicted Jennifer Aniston w Sky Broadband Wideo

Jennifer Aniston musi wybrali hotel z doskonale dostrojony bezprzewodowym dostępem do Internetu dla jej ostatnich wakacji w Meksyku z Justinem Theroux.

Internet Addicted Jennifer Aniston w Sky Broadband Wideo

Fani gwiazdy na dowiedzieliśmy się o jej uzależnienia od Internetu z nowej reklamy telewizyjnej z Jen: Aniston przekonująco zagrała w filmie promocyjnym brytyjskiego ISP Sky Broadband.

Według fabuły, bohaterka Jennifer cierpi na ciągłe problemy z Internetem, więc przychodzi do caf 茅 w poszukiwaniu dobrej obsługi Wi-Fi. Tu włada kilkanaście filiżanek kawy na pobyt w sieci dłużej i kofeina produkuje niektóre dziwne wpływ na Aniston: przyłapuje owady w locie i nerwowo drapie nos cały czas.

Czułym sercu Kelnerka pomaga jej i sugeruje korzystanie z usługi reklamowane dostawcy - nie w kawiarni, ale w zaciszu swojego domu. Podniecony Jen uspokaja, słysząc, że będzie ona na pewno będzie w stanie uzyskać dostęp do Internetu.

Jennifer chętnie pozostawia CAF 茅, choć łamie drzwi na jej sposób 鈥? Powodu kofeiny ponownie! Ale właściciele kawiarni 茅 wybaczyć ładnej odwiedzającym to wykroczenie i zobaczyć dziwny gość z uśmiechem.

4 Ćwiczenia Pobierz Ciało Jennifer Aniston

Jennifer Aniston urodziny obchodziła 44-cie 11 lutego, a kilka dni później wyglądała elegancko i świeże na czerwonym dywanie ceremonii Oscar! Dowiedziawszy się tego, niektórzy z nas czuł znacznie obniżone: rysunek Jen wygląda idealnie, pomimo swojego wieku, ale to, co można powiedzieć o zwykłych dziewczyn?

4 Ćwiczenia Pobierz Ciało Jennifer Aniston

Mimo, że mamy szansę na rysunek z naszych marzeń - nie gorzej niż dziewczyny Justin Theroux jest. A to ze względu na tajemnice wspólnych Jen siłowni guru Mandy Ingber.

Mandy opracował specjalny obszar, który nazywa "jogi filozofia". Te ćwiczenia pomogły utrzymać jej ciało Aniston w dobrej formie i przetrwać trudny rozwód z jej Brad Pitt.

Wybór trenera

Ingber zaleca zacząć od prostych rzeczy:
wyjaśnić trenerem, że jesteś początkującym ... zmienić co najmniej sześć rodzajów treningów i trenerów, aby określić rodzaj obciążenia, które jest dla ciebie dobre.

Love Your Body

Trener mówi, że stworzenie dobrego rysunku zależy od kochać swoje ciało i jest gotowy wydać co najmniej 15 minut dziennie (co najmniej siedzi i oddycha prawidłowo). Należy dodać, świeże owoce, warzywa i dużo wody. Byłoby wspaniale, aby zapomnieć o cukrze.

Ćwiczenia z Jennifer Aniston

Oto kilka prostych ćwiczeń, które Aniston zwykle.

"Katedra"

Trzymaj stopy razem. Usiądź na krześle i urojonej rozciągnąć swoje ręce. Weź pięć głębokich oddechów, napinając mięśnie ramion. Wyprostuj się.

Butt Ćwiczenia

Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość bioder siebie i połóż dłonie na piersi. Zgiąć biodra do pozycji siedzącej i skręcić z wysiłkiem. Oddychaj. Powtórz ćwiczenie osiem razy, a następnie wyciągnąć nogi razem. Wykonaj ponownie "krzesło" ćwiczenia.

"Statek"

Leżąc na brzuchu, rozciągnąć ramiona równolegle do podłogi, unieś klatkę piersiową i nogi z podłogi (palce powinny być mniej więcej na wysokości oczu).

Pompki

Trzymaj łokcie do ciała i powoli opuść się na podłogę, zatrzymując się kilka centymetrów od niego. Upewnij się, że Twoje mięśnie triceps są równoległe do podłogi, a następnie wyprostuj ręce.

Jennifer Aniston Hair Style

Jennifer Aniston Hair Style
Jennifer Aniston

Podczas połowy do końca lat 90., fryzura Jennifer Aniston była najbardziej poszukiwane stylu w świecie. W rzeczywistości, to nie trzeba było długo czekać, aby sama Jennifer tak chory prosi o warstwowej stylu, że stała się znana jako "Rachel", że wkrótce błagając go w znajomych, aby pozwolić jej zmienić. Podczas gdy Rachel mogą być już dawno, fryzura Jennifer wciąż podziwiany i emulowane. Oto krótkie spojrzenie wstecz na zmieniające się fryzury Jennifer.

Rachel

To była pierwsza słynna fryzura Jennifer Aniston, a to może jeszcze być postrzegane dziś kobiet, które dążą do cute, sexy wygląd Przyjaciół Rachel Greene. Rachel była ramion, mocno w stylu, który schlebia warstwowej szerokie kości policzkowe i pokazał Jennifer poza jej lśniące brązowe włosy do perfekcji. Rachel tylko sobie włosy tak w kilku krótkich sezonów, i najlepszy przyjaciel Monica Zastosowano ten sam styl na chwilę też, ale to jej fryzura zawsze będzie pamiętany.

Ślub

Jennifer Aniston Hair Style

"Rachel" Cut

Gdy Jennifer Aniston za mąż Brad Pitt, światowe media obozowali poza ich drzwi, mając nadzieję na jednym pstryknięciem szczęśliwej pary. Tylko jeden oficjalny obraz był kiedykolwiek wydany imprezy. Jak panna młoda, Jennifer nosił długie włosy i naturalny, z miękkimi falami accessorized z iskrzenia szpilki do włosów. To było spojrzenie, które uosabiał dorywczo Jennifer Aniston, nie denerwować styl, i wyglądało to fantastyczne z jej prostą, białą suknia.

Od tego czasu, Jennifer jest często postrzegana z jej włosów jest podobny styl. Jej włosy ma naturalną falę do niego, który wygląda dobrze z jej California tan i stylu casual.

Updo

Inna fryzura Jennifer Aniston jest do skopiowania przetoczyła się kok, które ona nosić zarówno na ekranie, w Przyjaciele i off-screen, na ekskluzywnych imprezach wieczornych. Z jej włosy skręcone w kok z tyłu głowy, Jennifer wygląda tam wyrafinowane, nie wyglądają zbyt trudne, aby spróbować. Nigdy nie jeden dla wyszukanych fryzur, które biorą godzin do tworzenia, styl Jennifer zawsze jest proste i eleganckie, a updo jest przykładem.

Stworzyć kok po prostu zebrać włosy w niskiej koński ogon i zaczynają skręcać nici w postać spirali jak owinąć wokół podstawy w układzie zegara. Po dokonaniu jeden pełen obrót wokół podstawy, skręcać, dopóki nie szczątków długości i tuck pozostałych końcach do bazy, zabezpieczających z spinki do włosów, ile potrzeba. Aby zakończyć, mgły z mocnym lakierem hold.

Odwiedź Beauty Riot dla galerii zmieniającym włosy Jennifer.

Jak uzyskać Jennifer Aniston Hair Style

Jennifer Aniston Hair Style

Mieszkanie prasować Look

Jak to jest w przypadku wielu z jej przyjaciół wygląda Celebrity ", kluczem do włosów styl rozpoznawalny Jennifer Aniston jest, aby upewnić się, że twoje włosy są w doskonałej kondycji. Gdy włosy są lśniące i eleganckie, będzie to dobrze wyglądać bez względu na to, jak go nosić - lub to, co nosisz go - tak regularnych wykończenia, a także dobre traktowanie klimatyzacji powinny być na szczycie listy dla każdego, mając nadzieję, że Jennifer naśladować styl.

Zmodernizowany "Rachel" Styl

Rwane "Rachel" cut wyglądał fantastycznie na Jennifer sama, ale jeśli to jest styl chcesz skopiować, upewnij się, że będzie to wyglądać tak dobrze na ciebie. Nie wszystkie fryzury będą schlebiać wszystkie twarze, a twój stylista powinien być w stanie doradzić w sprawie tego, czy można zdjąć ten szczególny wygląd. Pamiętaj też, że Rachel znaleźć wysokość jego popularności prawie dziesięć lat temu, więc może to być dobry pomysł, aby zwrócić się do stylisty, aby stworzyć bardziej nowoczesny twist do tego stare, ulubione, aby uniknąć patrząc dnia.

Warstwy Dodaj życie

Każdy styl, który łączy średnich warstw długości pomoże dodać wysokość i ruch na włosy. Zapytaj swojego stylistę o średnim i długim kroju z długim twarzy kadrowanie warstw i pamiętaj, aby poprosić o demonstrację na jak wysuszyć włosy w sekcjach pomóc wygładzić zamki dodając kształt i połysk do Twojego stylu. Podczas gdy tradycyjne "Rachel" cut odtłuszczonego obojczyk, warstwowa styl może być różne, jak potrzebne schlebiać ramki i struktury twarzy.

Zdrowe włosy

Ponadto, nie bój się stracić kilka centymetrów długości, czy oznacza to, że Twój styl ogólnie będą zdrowsze z większą parą. Chociaż Jennifer Aniston fryzury dziś pozostaje podobna do jej pierwszy debiut w Hollywood, ona zmienia kształt, długość warstw i umieszczenie jej najważniejszych dodać zainteresowanie podczas zmiany jej wygląd przez lata. Tak długo, jak końce zachować zdrowie i odwiedzania regularnie utalentowanego stylisty wykończenia, można odtworzyć pozazdroszczenia warkocze Jennifer Hollywood w domu.

Jak uzyskać Jennifer Aniston Hair

Jennifer Aniston jest moda i ikony Hollywood. Ona jest piękna kobieta, która złowionych uwagę wszystkich jej komediową kreację Rachel na przyjaciół. Rzecz, która najbardziej wyróżnia Jennifer Aniston jest jej piękna dziewczyna obok odwołanie, podczas gdy w tym samym czasie ona ma wielki komediowy rozrządu i aktorski styl. Jej podpis styl gry był naśladowany przez wiele innych aktorek up-and-coming starają się osiągnąć ten sam efekt. Inną cechą Jennifer Aniston, która jest szeroko naśladowane jest jej fryzura.

Kiedy po raz pierwszy wyszedł Przyjaciele, nie wiele osób miało na sobie ich prosto kości włosów. W ciągu kilku pierwszych odcinkach serialu, można zobaczyć, jak Monica, Phoebe i Rachel wszystko było poskręcane włosy z partii ciała. Nie jest pewne, czy Jennifer Aniston użyją jej fryzura zmienia się, czy to było stworzenie serialu stylista, ale ona zaczęła nosić jej prosto kości włosów. To było takie pochlebne stylu na nią, że miliardy kobiet na całym świecie, ze wszystkich ras, zaczęli go naśladować. Sprzedaży Flat Iron poszedł przez dach. W rzeczywistości, wielu ludzi nigdy nawet nie słyszał o żelazek do czasu każdy chciał dostać włosy Jennifer Aniston.

Aby odtworzyć fryzurę podpis Jennifer Aniston, trzeba najpierw spojrzeć na własne struktury włosów. Jeśli twoje włosy są faliste i łatwo się rozczesują naturalnie, to nie będzie takie trudne. Można po prostu umyć włosy z ulubionym szamponem wygładzającym i odżywka i pozwoli włosy suszyć naturalnie, lub użyć suszarkę, jeśli nie masz dużo czasu. Następnie dodać połysk serum do włosów suchych, przeczesać włosy i korzystać z żelazka na włosy w małych fragmentach.

Jeśli twoje włosy są grube, faliste lub lekko zakręcony, będziesz chciał używać szampon i odżywka wygładzająca. Wysuszyć włosy prosto z suszarką do pędzla i rozdmuchiwaniem. Jeśli nie chcesz tego zrobić, można zwilżyć ustawić włosy na duże wałki i pozostawić do wyschnięcia w suszarce i suszyć w suszarce strony. Gdy włosy są suche, umieścić kilka połysk serum na nim i płaskim żelaza małych sekcjach. Jeśli ustawisz swoje włosy na dużych rolek, twoje włosy będą już w małych sekcjach i gotowy do płaskiej prasowania. Ustawianie włosy na małe wałki, a następnie płaskim prasowania to jest o wiele łagodniejsze niż metoda suszenia cios prosto do włosów.

Jeśli mocno poskręcane włosy, prawdopodobnie będziesz musiał użyć grzebienia lub wciśnięcie włosy relaxer dostać włosy jak Jennifer Aniston. Należy skonsultować się z profesjonalnym zarówno dla tych procedur. Po dokonaniu włosy prosto z nacisku grzebienia można żelazka to trochę tak, że mieści się on w prawo. Jeśli masz włosy zrelaksowany, można traktować swoje włosy jak gruby lub zwinięty faliste włosy i luźno się Jennifer Aniston włosy takiego.

Jennifer Aniston Makeup

Jennifer Aniston Makeup
Pobierz wygląd Jennifer Aniston!

Makijaż Jennifer Aniston jest zawsze naturalnie piękna, czy ona jest na małym ekranie lub duży. Ona ma wielki rysy twarzy i wspaniała kolorystyka iść z jej statusu gwiazdy, ale nie trzeba być gwiazdą zdjąć jej prosty wygląd. Nawet jeśli nie masz "The Rachel" fryzjera, gdy był w stylu, można eksperymentować z jej złote dziecko, typ dziewczyny z sąsiedztwa makijażu.

Oczy

 • Odcienie pokrywy spróbować:

Ten odcień powinien być dość blisko do Twojej skóry. Możesz iść trochę ciemniejszy lub jaśniejszy, ale głównym założeniem jest to, aby nie zrobić smoky eye lub wyciągnąć jasne pinks, blues, zieleni lub pomarańczy. Chcesz to wyglądać może lub nie może być w ogóle sobie cień. Możesz jednak dodać trochę błyszczeć dla oka efekt-rozjaśniania, jeśli nie wolą Mattes. Uwaga: starsze pokrywy zazwyczaj lepiej z odcieni matowych. Może nawet chce się rozwijać w innych pastelowych kolorach, takich jak niebieski, różowy, lawenda, lub brzoskwini, aby wydobyć kolor oczu. Jennifer Aniston to zrobił tu i jeszcze udało się wyglądać naturalnie i piękna, jak dziewczyna obok z nutką glamour. Dla początkujących makijażu, choć nadal są najlepszym neutralne.

Spróbuj: MAC Wszystko co się świeci, Revlon 12 Hour Jedynka w Szampanii, Cover Girl 1-Kit Eye Enhancer w French Vanilla

 • Marszczyć odcienie spróbować:

Granatowy, węgiel, śliwka, czarny (używać z umiarem!), Lub średnio głębokich odcieniach brązu, zwłaszcza matowe lub innych faktur, bez dużej ilości szronu lub brokatu. Spróbuj: MAC Nehru, węgla lub wydruku; Estee Lauder Pure Color Eye Shadow w Mink; Makijaż na wieki Eyeshadow w Espresso lub granatowy

 • Zaznacz odcienie spróbować:

Ten cień powinien mieć przynajmniej trochę połysk do niego, a nie jest całkowicie matowy. Powinno być nieco lżejszy od swojego koloru skóry, ale nie jest to oczywiste. Jego zadaniem jest, aby rozjaśnić całe okolice oczu.

Spróbuj: MAC Shroom, Sephora Kolorowe Pearl Pearl Mono Eyeshadow nr 01 lub nr 08 Pearl

Alternatywne umieszczenie na wieczorne wyjście: Umieść gniecenie odcień wyboru z góry na pokrywie i koloru pokrywy na gniecenie. Mieszanka kolor pokrywy do koloru zagnieceń i kolor do koloru gniecenie podświetlenia. Weź trochę koloru podświetlenia i umieścić go w swoim wewnętrznym v, najbliżej nosa, aby rozjaśnić cały obszar.

Twarz

Jennifer Aniston nie jest jeden, aby utknąć w rutynę kosmetycznym lub jeden śledzić najnowsze trendy kosmetyczne do punktu patrząc śmieszne. Powiedział, że zamiast trzymać się jej wczesnych Przyjaciele korzeni, ona zachowała się z czasów. Na przykład, zamiast fundacji matowego nosiła w poprzednich epizodów, ona zajęła się do bardziej świecące wygląd.

Aby skierować jej początku lat 90 wyglądają na matowej powierzchni, spróbuj Estee Lauder podwójne Wear Foundation. Przez blask, spróbuj Clinique za miękkie Finish Makeup. Szukasz nowego rumieńcem iść ze swoim nowym wyglądem? Cover Girl jest w klasyk kolor Blush (miękka Natural Glow dla ciemniejszych odcieni Mink skóry).

Dobrze wyciszony rose rumienić uzupełnienie twarzy jest Powder Blush matowy MAC w Blushbaby. Potrzebujesz bronzer skopiować tannest wygląd Jen? NARS Laguna uzupełnia zaskakującą gamę odcieni skóry. Zamiatać go gdzie słońce uderza skórę lub użyć dużej proszku pędzla lub Kabuki pogłębić swoją ogólną kolor.

Na usta

Podobnie jak w przypadku przesunięcia w fundacji, nie było zmiany w produktach do ust, też. Od 1990 roku do chwili obecnej, szminka przesunął się z matowego i ciemności, z połyskiem i światła. Makijaż Jennifer nie jest inaczej. Ona i jej makijaż artyści wciąż mistrzami w wyborze pochlebne kolory na każdą porę roku, i bardziej matowy wygląd warg się bardziej lśniące włosy przeszła, błyszczących Puckers.

W filmach, jak Nadchodzi Polly, charakteryzatorów dał jej szansę zabłysnąć z czerwoną wargi, które było dość, nie przytłaczająca.

Spróbuj: Maybelline Superstay Lipcolor w Spice lub piasku lub NARS szminki w Pigalle (wczesne Przyjaciele dni). Dla bardziej błyszcząca wygląd, można spróbować MAC Slimshine Szminka w Dior Addict lub Bare Ultra Gloss Reflect w Jersey różowy lub Chiffon Beige.

Jennifer Aniston Makeup: Przyjaciół Dni

O ile nie jest to odcinek, w którym Ross robi makijaż Rachel dla niej, podkreślając: "Nie, nie nosić tyle z tych rzeczy," makijaż Jennifer Aniston jest prawie zawsze odbywa się w sposób neutralny, subtelny sposób. Makijaż artyści używali szarości, brązy i odcienie skóry na oczy; cottas terra, akty, lub lekkie jagody na ustach; i rumieniec tak doskonale stosowane nawet nie wie, że nie jest jej własny blask. W późniejszych odcinkach, gdzie jej tan był ciemniejszy, zdawała się nosić bronzer, jak również.

Wcześniejsze epizody były zgodne z 1990 w makijażu: matowy wargi i fundamentem, ciemne eyeliner, i znowu, neutralne cienie, światła jeden na pokrywie, ciemny na gniecenie i wyróżnienia na kości czoła.

Film makijaż

Aniston nie wygląda przesadzone w jej filmach, albo, tak jak jej charakteru na przyjaciół. Na przykład, tutaj jest podział na to, co miała na sobie w Along Came Polly, która zagrała w z Ben Stiller. W The Good Girl, rozpadu, a plotka głosi, jej naturalne piękno nadal błyszczy.

Jennifer Aniston Debiut Fragrance Lolavie

Aniston Lolavie zapach rozpocznie się w czerwcu 2010. Jak wiadomo, uruchomienie zostało poprzedzone wzbudzając ciekawością opowieści za wybór nazwy. Jennifer nie mógł się zdecydować na więcej niż rok i podniósł Lolavie jak nazwa niedawno. Koncepcja Zapach jest tak interesująca.

Jennifer Aniston Debiut Fragrance Lolavie

Pomysł sławna 's było stworzenie, które nazwała "nonperfume perfumy". Jennifer mówi były jej pierwsze perfumy Dior i Anais panna Anais. Jej matka nosiła Caleche i jej babcia lubiła również bardzo silne i intensywne zapachy. Teraz jednak aktorka preferuje różne zapachy, światło i ledwo tam perfumy.

Jennifer Aniston Debiut Fragrance Lolavie

Aniston ujawnił, że jest przede wszystkim lubiący zapachów urodzonych przez naturę, jak zapachy plaży, morskie powietrze i zapach rano kwiaty. Chciała stworzyć naturalny zapach, zbyt. Aniston opisuje otrzymanego produktu, jak sexy i czysty i subtelny kwiatowy.

Celebrity damskie Znani Diety

Twarz to Leta za. Gwiazdy mają czasu, i bez wątpienia mają pieniądze, aby utrzymać się w dobrej formie i jeść zdrowe. Będąc w oczach opinii publicznej także daje im wiele powodów, aby to zrobić. Jako wzór do naśladowania w mediach i ze ludzie tacy jak my, którzy zabijają dla ud BeyonceÂ, albo piersi Jennifer Love Hewitt jest, co dokładnie są Gwiazdy robią na diecie? Herea trochę wgląd do niektórych z najbardziej sprawnych kobiet tajemnic Gwiazdy zdrowia Hollywood za.

1. Claudia Schiffer

Teraz wszyscy wiemy, Claudia jest naturalnie piękna kobieta, a 100% niemieckim. Co donÂ't wiemy, jest to, że Claudia przykleja się do jedzenia warzywa gotowane na parze na obiad i owoców ściśle przed popołudniem. Podczas gdy z dala od domu, że trzyma się przekąski na czarnych winogron, pomidorów i pije soki i herbata. Generalnie nie mięsożercą, Claudia nie jeść od czasu do czasu mięso, ryby, drób lub danie.

2. Christie Brinkley

Wszystkim model amerykański, Sława Christie Brinkley utrzymuje zdrową dietę będąc wegetarianinem. Ona nie ma żadnego śladu fast foodów w swoim domu, aby uniknąć jakiejkolwiek pokusy. Kiedy potrzebuje, aby schudnąć szybko, że ucieka się do płynnej diecie, ale przekąski na słodkie ziemniaki zamiast wiórów lub czekolad.

3. Gwyneth Paltrow

Nikt nie pomyśli, że Gwyneth potrzebne do diety w ogóle, ale zaskakująco ogląda wszystko, co ona je. Ona unika jakiegokolwiek źródła cukru lub mąki białej, i na ogół następuje dietę makrobiotyczną w tym warzywa, brązowy ryż i chude mięso. Unika jeść żadnych produktów mlecznych i zaczyna jej dzień mecz rutynowych jogi.

4. Madonna

Ten materiał dziewczyna tańczy nie tylko swoje procedury, aby utrzymać się w formie, ale robi Ashtanga jogi i następuje dość ścisłej diety. Unikanie fast foodów, jej dieta jest makrobiotyczne i składa się z żywności ekologicznej i produktów bogatych w chudego białka.

5. Kate Hudson

Podczas ciąży Kate zyskał aż o 60 funtów, co było źle widziane natychmiast w świecie celeb plotek. To prawdopodobnie dało jej motywację, aby szybko pozbyć się tego, co zrobiła w mniej niż cztery miesiące. Jak można zapytać? Kate poszedł na diecie wysokobiałkowej jedzenie mniejszych posiłków częściej w ciągu dnia, które były bogate w białko. Ona łączy to z regularnych ćwiczeń fizycznych, w tym podnoszenie ciężarów i cardio. W procesie zdobyła niesamowite mięśnie brzucha, teraz pozazdrościć najbardziej!

6. Jennifer Aniston

Znany jako o jednym z najseksowniejszych ciał w telewizji, Jennifer Aniston następujące diety o nazwie 40:30:30. Dieta składa się z 40% niskoglikemicznych węglowodanów (warzywa, fasola, i owocami), 30% białka, chude (ryby, drób, tofu, wołowina, i niskiej zawartości tłuszczu bajki), a 30% niezbędne tłuszcze (orzechy, nasiona oparte, i oliwy oleje). Wszystkie składają się na diety makrobiotycznej utrzymać wagę niska, jak również dla właściwej równowagi hormonów.

Może się wydawać, że gwiazdy mają raczej zachęta do kondycję i zdrowy przez cały czas. Ale utrzymanie zdrowej diety planu również sprawia, że ​​czujesz się dobrze o sobie i daje swoje ciało Essentials, że potrzebuje. Użyj niektóre z tych porad i hej, może Ty też możesz wyglądać czerwony dywan godne jeden dzień.

Wygląd kobiety doskonałego Revealed

Wielu ludzi wierzy, celebryci być idealne, zwłaszcza pod względem wyglądu i niektórych części ciała. Na przykład, ankieta na stronie Hollyscoop ujawnił, że czytelnicy uważają się za ręce i nogi, Jennifer Aniston, włosów i krzywe Sofía Vergara, a Gwen Stefani brzuch doskonałe.

Wygląd kobiety doskonałego Revealed

Megan Fox ma idealne brwi, Scarlett Johansson - idealny nos i Kate Middleton - idealny uśmiech.

Jennifer Love Hewitt okazał się mieć idealne piersi, Zooey Deschanel - doskonałe oczy, Victoria Beckham - idealne szczęki.

Teraz zobaczmy jak to wszystko wygląda razem. Nie bardzo atrakcyjne, prawda?

Czy bezglutenowe dla mnie?

Być może słyszeliście ostatnie pomruki o nowej diecie, że gwiazdy są dzieje się schudnąć. Gwiazdy, które podobno poszła "produkt bezglutenowy" to Gwyneth Paltrow, Jennifer Aniston, Victoria Beckham i Oprah. Dawno już minęły czasy, z diety niskowęglowodanowej szał, jak dieta bezglutenowa nie przejęte w modnej, fad "nowe" diety. Ale przed skokiem na bezglutenowej modą, upewnij się, że są właściwie poinformowani.

Czy bezglutenowe dla mnie?

Gluten jest rodzaj białka występujące w pszenicy, jęczmienia i żyta, a czasami w zanieczyszczonych zbóż, takich jak owies (ewentualnie na zanieczyszczone przez przetwarzane w tym samym urządzeniu jak granulki zawierające gluten). Osoby z celiakią muszą przestrzegać przez całe życie diety bezglutenowej, aby uniknąć poważnych powikłań zdrowotnych. Przypadkowo zużywa nawet niewielką ilość glutenu może powodować bóle brzucha, wzdęcia, wymioty lub przewlekła biegunka. Długoterminowe powikłania nierozpoznanej i nieleczonej z chorobą trzewną może to zmęczenie, zahamowanie wzrostu, osteoporoza, niedokrwistość lub niepłodności.

Producenci żywności wybrali się na trendzie bezglutenowej i pospiesznie ubijaniu więcej produktów, aby nadążyć za popytem eskalacji. W przeszłości, ludzie szukający produktów bezglutenowych musiał odwiedzić specjalnych sklepach ze zdrową żywnością. Bezglutenowe stosowane być nieliczne, ale teraz nawet mainstreamowe supermarkety (w tym Wal-Mart), rozwija ich wybór tych modnych elementów. Podczas celiakia dotyczy mniej niż 1% populacji, szacuje się, że 15-25% ludzi chce kupić bezglutenowe. W rzeczywistości, sprzedaż bezglutenowe w USA zwiększyła się ponad dwukrotnie od 2005 roku, teraz polewa 1,5 miliardów dolarów.

Jednak dzieje bezglutenowe może mieć wadę, że istnieje kilka niedobory składników odżywczych, które są powszechne wśród ludzi po tej diecie. Amerykańskie Towarzystwo Dietetyczne stwierdza, że ​​"przestrzeganie diety wzór bezglutenowej może spowodować dietę, która jest bogata w tłuszcze i uboga w węglowodany i błonnik, a także niewielkie ilości żelaza, kwasu foliowego, niacyny, witaminy B-12, wapnia fosfor i cynku. " To w dużej mierze wynika to z faktu, że dieta jest tak restrykcyjna i większość bezglutenowe produkty spożywcze są wykonane z udoskonalonych mąki (pozbawione wielu ważnych składników odżywczych w czasie procesu rafinacji). Dlatego osoby z celiakią muszą należy jeść wystarczająco dużo produktów pełnoziarnistych, które są naturalnie bezglutenowe, takie jak brązowy ryż, dziki ryż, kasza gryczana, quinoa, amarantu lub millet-- lub wybrać produkty, które są wzbogacone w celu zapewnienia adekwatności odżywczej.

Podczas gdy nowo zdiagnozowanych pacjentów z celiakią mogą pojawić cienkie, prawdopodobnie ze względu na miesiąc, ewentualnie nawet lat, z zespołem złego wchłaniania składników pokarmowych spowodowanych przez choroby. Po przewodzie pokarmowym tych pacjentów leczyć, mają tendencję, aby uzyskać z powrotem na wadze, które stracili. W rzeczywistości, niektórzy pacjenci, którzy wyruszają w diecie bezglutenowej znaleźć że nieumyślnie przytyć, ponieważ producenci bezglutenowe tendencję do dodawania tłuszczu i cukru w ​​celu poprawy ich smaku, a to zwiększa zawartość kalorii.

Oczywiście, w przypadku wystąpienia objawów związanych z chorobą trzewną, porozmawiaj ze swoim lekarzem. Ponieważ szacuje się, że 1 na 133 osób ma choroby, ważne jest, że zwiększenie świadomości w celu zapewnienia, że ​​osoby z celiakią są diagnozowane na tyle wcześnie, aby dokonać niezbędnych zmian dietetycznych do życia pełnego, zdrowego życia.

Wybierz pierwszy taniec Piosenka jak VIP

Wybierz pierwszy taniec Piosenka jak VIP
W świecie celebrytów, zdajemy się być zafascynowany wyborów, które słynne panien i kawalerów, dotyczących ich wesela. Leta € ™ s podjąć spojrzenie na pierwszych utworów tanecznych niektóre sławne pary wybrali, dzięki czemu można ocenić niektóre opcje na pierwszy taniec z nowym małżonkiem.

Kim i Kanye

Niektórzy z was zapewne dość słuchania o tym ślubie, ale ich pierwsza piosenka, taniec, czy w tym przypadku piosenek, jest interesujący. Zamiast jednego utworu, para wybrała medley piosenek do tańca po raz pierwszy jako mąż i żona. Zaczęli wreszcie włączyć się do tych Arms of Mine, przełączony ponownie do czułości, a następnie Kanye zaokrąglone go z rapem.

Jeśli masz trudności ze wybierając jedną piosenkę, która tylko ma znaczenie dla Ciebie, jako para, to może być sposób na jego zwalczania. Masz DJ skompilować kilka sekund każdego utworu, aby odtwarzać do tyłu. Nie, pan młody nie robi € ™ t muszą odpadniesz w rapie na końcu.

Jennifer i Brad

Gdy Jennifer Aniston i Brad Pitt powiedział, I Do, tańczyli na sposób spojrzeć Dziś wieczorem przez Franka Sinatry. Piosenki Sinatra są ponadczasowe klasyki. Jeśli ty i twój małżonek są tradycjonalistami i youâ € ™ re o tradycyjny ślub, a następnie wybierając ponadczasową klasyczną piosenkę Sinatry lub jak może być droga.

LeAnn i Eddie

Gdy LeAnn Rimes śr Eddie Cibrian, wybrali Kiedy Dona € ™ t przychodzi łatwo przez Patti Griffin. Może kilka zostało złożenie oświadczenia o ich związek prowadzi do ich zaślubin. Ty też możesz złożyć oświadczenie o zalotach, Twojej miłości lub stosunku was dwóch akcji. Wystarczy wybrać utwór, który stawia w słowa, jak się czujesz o sobie nawzajem.

Wybierz go z uczuciem

Możesz czerpać inspirację z par gwiazd w wyborze swój pierwszy utwór taneczny. Możesz także użyć ich wybory jako sposób, aby uniknąć przechwytywania konkretnego utworu (może uważasz, że ita € ™ s pecha wybrać tą samą piosenkę para, która zakończyła się rozwodem wybrał). Tak czy inaczej, kiedy to zrobić wybierz piosenkę, zrób to z uczuciem. Wykorzystać swoje emocje i wybrać coś, które coś dla was obu.

Celebrity Diet Secrets

Widzimy je na okładkach magazynów, w filmach, w telewizji - ich połysku i blasku obrazów. Dzięki swojej wielkości i cellulitu 0 ciał wolnych nóg, zastanawiamy się - jak oni to robią?

Co oni wiedzą, że reszta z nas nie?

Wiele magazynów pochwalić, że ujawniają się sławna diety tajemnice. Jednak słyszeliśmy wiele o tym wcześniej:

Jennifer Aniston lubi Zone.
Gwyneth Paltrow preferuje dietę makrobiotyczną.
Carol Alt lubi surową dietę.
Carrie Underwood następujące diety wegetariańskiej.

I wiele z porad dietetycznych są sławna rozsądek:

Nie jeść po 7 pm
Mają 5-6 małych posiłków dziennie.
Nie załadować na węglowodanów na kolację.
Get dużo snu.
Pić 8-10 szklanek wody dziennie.
I oczywiście: cardio, cardio, cardio.

Ale jest jedna sławna dieta zazwyczaj tajne nikt nie mówi o.

Oto rzeczy, które ustawia gwiazdy siebie. W przeciwieństwie do większości ludzi - gwiazdy są marki. To ich praca, aby dobrze wyglądać. I nie można budować markę wszystkim siebie - oni wiedzą, ich czas jest cenny i nie mogą zrobić to na własną rękę.

Więc zatrudnić specjalistów w swoich dziedzinach, aby pomóc im budować swoją markę.

Mają ludzi do swoich włosów, artystów makijażu zrobić ich makijaż, publicyści je reklamować i ubierać je stylistów.

A jeśli chodzi o jedzenie, większość gwiazd zatrudnić ekspertów gotować dla nich również. Czasami jest to osobisty kucharz - ale czasami jest to dostawa diety. Ta usługa dostawy przygotowuje pokarm dla nich i to wszystko zrobić, to jeść.

Uwzględniając ich jedzenie przygotowane dla nich pomaga im pozostać ich svelte, piękne samych.

Czy są one do czegoś? Prawdopodobnie.

W rzeczywistości, w ostatnich badaniach przeprowadzonych przez Brown University, ludzie próbują schudnąć jedząc przygotowane posiłki stracili średnio 31% więcej masy niż tych, którzy przygotowali swoje własne posiłki. Mając pomocy sprawia, że ​​zmniejszenie masy ciała łatwiejsze (i czasami nawet szybciej) niż jeśli robisz to na własną rękę.

Dostawy Dieta jest teraz na łowienie do głównego nurtu w wielkim stylu, jak ludzie zdają sobie sprawę, jak wiele łatwiej jest schudnąć poprzez swoje posiłki przygotowane dla Ciebie.

I jest to o wiele bardziej przystępne niż kiedyś - w większości planów poniżej 20 dolarów dziennie. To jest rzeczywiście mniej niż wielu ludzi są już wydatki na jedzenie, więc nawet można zaoszczędzić pieniądze.

Różnorodność posiłku planuje wyboru rośnie też. Można uzyskać niskie plany tłuszczu, niskie carb, posiłki plany Strefa, zgodnych nawet dania wegetariańskie i restaurację dla smakoszy, jakość posiłków.

Dobrą wiadomością jest to, że każdy może sobie pozwolić, aby uzyskać ten sam fachową pomoc i schudnąć tak jak gwiazdy - z dostawą diety domu. Istnieje kilka Dostawa diety, które nie tylko służą gwiazdy - ale także oferują swoje usługi dla ogółu społeczeństwa.

DietDeliveryReviews.com

Dieta Zone - numer 1 Sławy Dieta

Ludzie często zadają to pytanie w kółko, a dziś mam zamiar na nie odpowiedzieć. Co to jest najbardziej popularna dieta, że ​​gwiazdy użyciu? Odpowiedź jest Dieta Zone. Gwiazdy takie jak Jennifer Aniston, Demi Moore, Sandra Bullock, Sarah Jessica Parker, Cindy Crawford, Charlie Sheen, i Ben Stiller, aby zakończyć tylko krótką listę, wszystko sprzyja to cudowne diety.

Nie tylko jest Dieta Zone najpopularniejsze wyszukiwane diety w internecie w ciągu ostatnich czterech lub pięciu lat, ale pozostał na liście książki góry 1500 na Amazon książek. Ale dlaczego jest to dieta tak popularny, szczególnie wśród gwiazd?

Na początek, celebrytów, biznesmenów, i co najważniejsze ludzi zamożnych, skorzystać z usługi diety dostawy. Jeśli można dostać pożywienie dostarczane do drzwi codziennie, dlatego nawet dwa razy pomyśleć o zakupy spożywcze i gotowania? Można uniknąć tych pokus w sklepie spożywczym, a ma ktoś gotować pożywne posiłki dla Ciebie regularnie.

Ale oprócz tego, co dokładnie jest Dieta Zone? Wyjaśnię to dalej:

Strefa dieta składa się jedzenia zrównoważony stosunek węglowodanów (40%), tłuszcz (30%) i białek (30%). To kontroluje produkcję insuliny, dlatego pozwala schudnąć i nadal jeść wspaniałe potrawy do degustacji.

Większość Diecie Strefa jednak stosować szczególne przepisy, które składają się na niskie węglowodany, białka, ale gdzie nie dominują węglowodany. Pozwala to na diecie w celu uzyskania energii z węglowodanów, a nie białka lub tłuszczu.

Istotne jest również, aby uważnie śledzić na kalorii w odbiorze. Pobyt w Strefie oznacza po posiłku, który nie przekracza 500 kalorii lub przekąskę ponad 100 kalorii.

Istnieje wiele korzyści, które pochodzą z tej diety, innych niż utrata masy ciała, jak również. Dieta Zone znane w celu zwiększenia ogólnego stanu zdrowia, poprawy energii i jasność umysłu.

Daje to bardziej powód, aby go spróbować, inne niż patrzeć, jak pasuje jak gwiazd!

Centrum Gwiazdy - Brad Pitt: Secret jego sześciopaku

Brad Pitt: twierdził z magazynu People jako "The Sexiest Man Alive". Każda kobieta chce go, i każdy chce być jego. Jednak, że jest już poza czterdzieści wiekowej. Mimo to, w kinowego hitu "Troy" (2004), że nadal oczarowani jego tętniące życiem mięśnie, a on jeszcze udało się ukraść serca kobiet przez sekundę.

Tajemnica jego budowa ciała zawdzięcza przede wszystkim swoim trenerem fitness. Brad przysięga też oprócz Pilates do zupełnie nowego niestandardowego treningu całego ciała - "całościowe Fitness Holistic Fitness jest holistyczne siłownia tendencja ze Stanów Zjednoczonych pomysł pochodzi od Amerykanów i Gwiazda trener personel Gregory Joujon-Roche...

Joujon-Roche rozwinął swój program fitness w 1994 roku magiczna formuła Holistic Fitness to: umysł musi uporać się z ciała. Holistyczne Centrum nie jest uparty kolejność niektórych ćwiczeń, ale skupia się na indywidualnych potrzebach. Centrum wreszcie będzie zabawa. Od bieganie, pływanie, jazda na rowerze i szkolenia wewnętrzne jak joga, gimnastyka i boksie, a prawą żywności - po pozornego sukcesu Holistic Fitness stoi zespół ekspertów z dietetyków, instruktorów fitness, boks i fitness trenerów, masażystów i kręgarzy. Ciało i umysł powinny być jednakowo zakwestionowane i wyszkoleni. Pozytywne myślenie i odczuwanie są niezbędne dla powodzenia szkolenia. Joujon-Roche przyznała, bardzo szybko, że ciało może być skutecznie zmienić tylko, jeśli wiemy, nasze własne ciała. Świadome oddychanie jest więc również niezbędne szkolenia i robi ćwiczenia indywidualne. Dla Brada Pitta, Joujon-Roche i jego zespół przygotowali trening od ćwiczeń równowagi i piłką lekarską. Fani następnie podziwiali wyniki, które były widoczne w jego roli w filmie Troy.

Jest jedna wada jednak, aby Holistic Fitness. Tendencja jeszcze nie uderzył nad stawem w Europie. Od Brad niedawno ogłosił, że będzie on stopniowo oddala się od branży filmowej, program, a następnie zmniejszyła się w popularności. Nawet jego były partner, Jennifer Aniston, ale również wielcy Hollywood, takie jak Madonna, Julia Roberts i Richard Gere zawdzięczają błyszczący wygląd do trendu wellness i fitness Pilates i Holistic Fitness. Mam nadzieję, że tendencja ta będzie wzrastać i coraz więcej ludzi będzie czerpać korzyści z takiego programu.

Times Square

Times Square

Times Square, nazywany "The Crossroads of the World", znajduje się w samym sercu dzielnicy Nowego Jorku sercu Manhhattan. Pierwotnie nazywany Longacre Square, teren od 6 i 9 Aleją i pomiędzy ulicami 52-sze 39-cie i został ochrzczony "Times Square" po New York Times Company przeniósł się do bloku w 1904 roku Times Square jest sercem światowego najważniejszej dzielnicy teatralnej jak również domem dla publikujących gigantów, Conde Nast i Reuters oraz NY Times. Ponad 26 mln osób przybyszu Times Square każdego roku, w tym setek tysięcy, które dzielni zimą chłód w Nowym Jorku, aby zobaczyć spadek Crystal Ball na placu każdego Sylwestra.

Historia

Times Square, na początku 20 wieku był centrum pomyślności w Nowym Jorku. To tam bogatych nowojorczyków przyszedł do teatru, muzyki i ekskluzywnych restauracji. W roku 1907, stał się miejscem dla Sylwestra, tradycji, która trwa do dziś.

Wielki Kryzys i spowolnienie gospodarcze w 1930 roku miało fatalny wpływ na Rynku. Pod koniec 1930 roku, teren był domem dla sleazier elementów Nowym Jorku, jak pokazuje "peep" i teatrów dorosłych filmowych. Epoka ta jest przedstawiona graficznie w 1970 filmów, Taksówkarz i Nocny kowboj.

Renowacja

W latach 1990 do Rennaissance w Times Square, prowadzony przez ówczesnego burmistrza, Rudy Guiliani z pomocą Michaela Eisnera w Disney Company. Stopniowo, obskurne lokatorzy Times Square zostały zastąpione takimi Disney-wyremontowanej Amsterdam Theatre; ABC News, który nadaje Good Morning America od Rynku; NASDAQ elektronicznej wymiany zapasów; i gigantyczne zabawki-R-Us sklep, wraz z krytym Ferris Wheel i 4000 stóp kwadratowych domu "Barbie".

Znaki

Jeden z najbardziej unikalnych i ekscytujących części Times Square zawsze była jego reklama. Gigantyczne billboardy konkurować z neonów i, ostatnio, generowane przez komputer elektroniczny reklamy sztukę. ABC News ma giełdowy NASDAQ ceny wiadomości, zdjęcia, transmisje i budynku GE (rodzica NBC News) nadającą się Nightly News. Co ciekawe, Times Square zagospodarowania przestrzennego wymaga, że ​​najemcy wyświetlać jasne znaki.

Zwiedzanie Times Square

Times Square to trzeba zobaczyć dla wszystkich odwiedzających Nowy Jork. Łatwo dostępny ze wszystkich części miasta metrem lub taksówką, Square oferuje coś dla osób w każdym wieku i zainteresowań. W okolicy placu jest domem dla większości teatrów na Broadwayu w Nowym Jorku, oferuje światowej klasy występy muzyczne, dramatyczne, komediowe i. Stoisko TKTS, tylko z placu, jest doskonałym miejscem, aby zdyskontować (zwykle od 25 do 50 procent), bilety na spektakle jednodniowych.

Oprócz wyżej wymienionych sklepów detalicznych, Times Square jest domem dla Megastore Virgin Records; Ogromny prorodzinny multipex kino; i Marriott Marquis.

Atrakcje turystyczne w Rynku to Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud, popularne miejsce wypełnione niemal jak replik gwiazd filmowych, sportowców i polityków. Najnowsze dodatki m.in. George Clooney, Jennifer Aniston, Lance Armstrong i gwiazda hip-hop, Usher.

W centrum placu jest stan George M. Cohan, pionier Broadway, najbardziej znany ze swoich utworów, Yankee Doodle Dandy, tam, i jesteś wspaniałym Old Flag.

Hungry Wczasowicze mogą znaleźć prawie każdy rodzaj żywności w Times Square. Najważniejsze to Wergiliusza, południowej grill restauracja; Kodama, tradycyjne sushi pałacu; Ruby Foo, knajpka Asian Fusion; McHale jest tradycyjny pub; i Edison Cafe, czcigodny Times Square kawiarnia, która przetrwała dziesięciolecia w okolicy.Każda podróż do Nowego Jorku powinny zawierać przystanek na Times Square. Plac na żywe znaki i entuzjastycznie energia jest z pewnością zadowoli nawet najbardziej zmęczonym podróżnych.

MTV Movie Awards 2012 zwycięzcy

Wiele gwiazd nie spać w nocy w Los Angeles - te gwiazdy zebrane w luksusowych strojów w prestiżowej ceremonii MTV Movie Awards. Sala Gibson Amphitheatre wzięło udział takich gwiazd gości jak Charlize Theron, Kristen Stewart, Robert Pattinson, Emma Watson i inne gwiazdy świata show-biznesu.

MTV Movie Awards 2012 zwycięzcy

Jednym z Comperes na uroczystej gali, Russell Brand, robił wszystko, aby uczynić go niezapomnianym wydarzeniem. Komik żartobliwie wyśmiewany na wielu gwiazd i krzyknął nazwy filmów głośno ("Zmierzch", "Harry Potter"), powodując dopingować i entuzjazm fanów w hali.

Saga Zmierzch: Przed świtem - Część 1 został uznany za najlepszy film roku (Nagroda została wręczona przez aktorki Jodie Foster). "Słodka para", Kristen Stewart i Robert Pattinson, były też martwi się, czy ich "Wampir" pocałunek stać się najlepszym na ekranie. Ale nie powinny one mieć. Rob i Kristen jednoznacznie zdobył nagrodę "Najlepszy pocałunek" nagrodę, a nawet obecność "Wilkołak" Taylor Lautner na ceremonii nie mógł wpłynąć na sytuację.

Jennifer Aniston zdobyła nagrodę dla charyzmatycznej roli w Szefowie wrogowie filmu. Aktorka zagrała w nietypowym charakterze - dentysty nimfomanka, która dyskredytuje jej podporządkowane i nękania go aluzji seksualnych.

Film Igrzyska śmierci zebrał dużą kolekcję nagród. Nagrody w "w kategorii najlepszy aktor" i "Najlepsza aktorka" kategorie poszedł Josh Hutcherson i Jennifer Lawrence, który wykonał główne role w filmowej adaptacji.

Osobną nagrodę otrzymał w koryfeusza kina, pociągający Johnny Depp. Aktor otrzymał w "nagrodę Generation" kategorii (Nagroda została wręczona przez lidera Aerosmith Steven Tyler),. Depp przygotowała niespodziankę dla gości uroczystości - aktor, rewelacyjnie zagrał z zespołem Black Keys.

MTV Movie Awards: 2012 Lista zwycięzców

 • Film Roku - The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 1
 • Najlepszy aktor - Josh Hutcherson (jak Peeta Mellark) - Igrzyska śmierci
 • Najlepsza aktorka - Jennifer Lawrence (jako Katniss Everdeen) - Igrzyska śmierci
 • Przełomowa wydajność - Shailene Woodley (jak Alex Króla) - Spadkobiercy
 • Najlepsza rola komediowa - Melissa McCarthy - Druhny
 • Najlepsza muzyka - Elizabeth Banks - Igrzyska śmierci
 • Najlepszy Gut-śrubami Performance - Kristen Wiig, Maya Rudolph, Rose Byrne, Melissa McCarthy, Wendi McLendon-Covey i Ellie Kemper - Druhny
 • Najlepszy pocałunek - Robert Pattinson i Kristen Stewart - Saga Zmierzch: Przed świtem - Część 1
 • Najlepsza scena walki - Jennifer Lawrence i Josh Hutcherson vs Alexander Ludwig - Igrzyska śmierci
 • Najlepsza obsada - Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint i Tom Felton - Harry Potter i Insygnia Śmierci - część 2
 • Najlepsza ekranowa Dirt Bag - Jennifer Aniston - Szefowie wrogowie
 • Najlepszy bohater - Harry Potter - Harry Potter i Insygnia Śmierci - część 2

Carmel Kalifornia

Carmel Kalifornia


Carmel Kalifornia, prawidłowo Carmel-by-the-Sea, to małe miasteczko z około 4500 mieszkańców, położone na wybrzeżu Półwyspu Monterey. Wieś jest najbardziej znany z jego życiem sztuki i środowiska teatralnego, uroczymi budynków letniskowych i jego słynnych mieszkańców. Wśród wybitnych mieszkańców Karmelu są Clint Eastwood (były burmistrz miasta), Betty White, Doris Day, i Jennifer Aniston. Byli mieszkańcy należą autorzy Jack London, Robert Louis Stevenson, Upton Sinclair i Sinclair Lewis, a także fotograf Ansel Adams.

Historia

Carmel był pierwszy "odkryta" przez Europejczyków w 1542, kiedy hiszpańscy odkrywcy popłynął obok Monterey. Teren nie był zwiedzać pieszo znacznie później, w 1602 roku, kiedy brat Sebastian Vizcaino Karmelitów mapowanej obszar i nazwał ją do swego patrona zakonu, Matki Bożej z Góry Karmel. Obszar zaczęto w 1769 roku, gdy skolonizowali Gaspar de Portola i Ojciec Juan Crespi założył Mission Karola Boromeusza de Carmel na miejscu (patrz poniżej).

Ten obszar Kalifornii stał się częścią terytoriów Meksyku i był oddał się do Stanów Zjednoczonych w 1848 roku, po wojnie amerykańsko-meksykańskiej. Wioska Karmelu został założony w 1904 roku i został encorporated w 1916. Wiele z pierwszych mieszkańców wsi były aktywne w sztuce, a około 60 procent unikalnych "domki" Karmelu zostały zbudowane na początku 20 wieku przez tych, poświęcone "sztuki aesethic ".

Atrakcje

Wśród wielu atrakcji w okolicach Karmel są:

 • Carmel Mission - Oficjalnie Mission San Carlos Boromeusza de Carmelo, misja ta została założona w 1760 roku, jeden z późniejszej z 21 hiszpańskich misjach, które pokrywają obszar wybrzeża Kalifornii w 18 wieku. W czasach swojej świetności, misja mieści się prawie 1000 pracowników, mnichów i duchownych. Misja na Karmel był jednym z ulubionych administrator ks Junipero Serra, a on jest pochowany na miejscu.

Dzisiaj, misja jest National Historic Landmark i jeden z najbardziej popularnych atrakcji w Monterey, jak również jest aktywna kościół parafialny. Goście mogą zwiedzić kaplicę, budynki na zewnątrz, jak i dawnym klasztorze wszystkie przywrócone do dawnej elegancji.

 • Carmel Plaża - plaża w Carmel CA jest jednym z najładniejszych plaż w zatoczkach w USA. Odcinek pół mili jest pokryta miękkim białym piaskiem z tło dramatycznych klifów. Plaża jest publiczna, a także bezpłatny parking na końcu Ocean Avenue. Jest również w odległości krótkiego spaceru od centrum miasta Carmel-by-the-Sea.
 • Teatr leśny - Założona w 1910 roku, Teatr Las był pierwszy teatr na świeżym powietrzu na zachód od Gór Skalistych. Teatr wewnętrzny został dodany do kompleksu w 1949 roku i oryginalny teatr został przywrócony w połowie 1970 roku. Dziś oba teatry zachwyci gości i mieszkańców z różnymi harmonogramu dramatyczny, komedia, i prezentacje muzyczne.
 • Carmel Arts Społeczność - Carmel jest wciąż znana jako przystań dla artystów wszystkich gatunków. Downtown Carmel jest wyłożona małych galerii sztuki, księgarń i studiach. Jest to rzadki weekend, że nie zorganizować jakąś ciekawą imprezę sztuki w wiosce.

Zwiedzanie Carmel CA

Carmel znajduje się około dwie godziny na południe od San Francisco samochodem. Obszar jest znany z małych, malowniczych łóżko i śniadanie zajazdów, rozrzuconych po całej wsi. Istnieje również większe hotele z pełną obsługą, takie jak Hyatt, na obrzeżach miasta, wzdłuż autostrady. Chociaż Carmel można dojść pieszo miasto, wynajem samochodów jest wskazane, aby odwiedzić miejsca na obrzeżach miasta, takich jak Misja Carmel i jechać wzdłuż Monterey.

Praca 10 najseksowniejszych damska

Jakie zawody kobiet nie ludzie znajdują najseksowniejszych te? Naukowcy z firmy Elite Partner odpowiedziałeś niedawna na to pytanie. Przeprowadzili wywiady z około trzynastu tysięcy nieżonaci mężczyźni, którzy nie utrzymują ich preferencje tajemnicą.

Praca 10 najseksowniejszych damska

10. Top Menedżer

Wielu mężczyzn Podziwiam kobiety, które pracują w najlepszych menedżerów. Te kobiety zajmują stanowiska kierownicze, dokładnie wiedzą, czego chcą i zawsze wierzyć w siebie.

9. Wzór

Wielu ludzi chciałoby ich dziewczynę być jak Miranda Kerr i Rosie Huntington-Whiteley. Jednak ludzie nie myślą o tym, że modele muszą trzymać się ścisłej diety, mają wiele szkoleń, i być w ruchu przez cały czas.

8. aktorka

Mężczyźni, którzy wzięli udział w badaniu, czczony Megan Fox, Angelina Jolie i Jennifer Aniston. Obraz tych i innych piękno sprawia, że ​​ten zawód i większość przedstawicieli przemysłu filmowego wydają sexy.

Praca 10 najseksowniejszych damska

7. Singer

Seksowne gwiazdy muzyki pop, takie jak Jennifer Lopez, prawdopodobnie będzie sexy nawet, gdy stają się osoby starsze. Jest utalentowany w dziedzinie muzyki, kobiety te mają szczególny urok, którego nikt nie może się oprzeć.

6. Architekt

Kobiety z zawodu architekt może się powołać w każdej sytuacji - oni zawsze wydają się mieć plan. Ponadto architekci są bardzo utalentowani i kreatywni ludzie, a ich wynagrodzenie jest dość duże, z reguły.

5. Nauczyciel

Te panie są na ogół dobrze wykształcona, towarzyski, i kochają dzieci. Mężczyźni, którzy nie myślą o posiadaniu dzieci w przyszłości, są skłonni wierzyć, że nauczyciele koncentrują się na swoich uczniów.

4. Prawnik

Role kobiet prawników w popularnym serialu i filmów są zazwyczaj wykonywane przez pięknych aktorek. Być może, dlatego zawód ten jest uważany za jedną z najseksowniejszych. Prawnicy są zwykle dobrze wykształceni i zarobić sporo.

Praca 10 najseksowniejszych damska

3. Pielęgniarka

Pielęgniarki, podobnie jak nauczyciele, są aktywne w dziedzinie społecznej, a nie tracą przytomność, gdy widzą rany lub krew.

2. Dziennikarz

Mężczyźni myślą, że kobiety dziennikarze są atrakcyjne ze względu na ich pewność siebie, towarzyskości i otwartości. Są one w stanie wejść w kontakt z ludźmi z różnych rodzajów, są chętni do nauki nowych rzeczy, są ciekawi i mają dość szerokie perspektywy.

1. Lekarz

Według mężczyzn, najseksowniejszą kobiet zawód jest, że lekarza. Niezliczone serial o lekarzach i białe fartuchy medyczne muszą przyczynić się do tej decyzji. Fakt, że lekarze są bardzo pracowity i inteligentny opisuje również ten zawód na korzyść.

Zmienić fryzurę Raz - zmień go sto razy

"Kobiety zawsze wykorzystywane włosy jako sposób na zmianę ich wyglądu, jak to często ma największy wpływ wizualnie," przypomina nam, fryzjer Andrew Collinge, figura za najnowszym badaniu fryzurę.

Zmienić fryzurę Raz - zmień go sto razy

Ponad 100 różnych fryzury przejść do średniej historię kobiety włosów, wyniki sondażu 3000 kobiet ujawnić. Może znacznie więcej, ponieważ Badaniami objęto tylko żywotność do 65 lat.

Począwszy od 13 roku życia, kobiet jest w stanie się jej włosy skrócone lub warstwowe dwa razy w roku, które, przez do dojrzałego wieku 65 lat, będzie dodać do 104 razy. I przez 65 ona zwykle starał trzy różne kolory.

Nudzisz jest najczęstszą zachętą dla chodzić do fryzjera i spróbować czegoś nowego. Podział relacji jest również częstym motywem robi rzeczy na włosy.

W większości jest to swego rodzaju odświeżenie, a nie całkowitej zmiany, mówi Collinge. Ale teraz, a potem kobiety mają swędzenie zaskoczyć wszystkich, może się również, z zupełnie nowym wyglądem. Często wychodzi wszystko w porządku, ale ponad 70 procent kobiet powiedziała, że ​​co najmniej jedna fryzura chcieli oni nie próbował się.

Tak więc sugestia, Jennifer Aniston jest dla pań jest unikają zmian na wielką skalę i pójść na tekstury zmian, co masz ulubiony styl będzie wyglądać z dodatkowych warstw lub innego suszenia.

Nie ma potrzeby, aby przesadzaj kiedy już znalazł idealny styl dla siebie - po prostu omówić drobne zmiany do niego ze swoim fryzjerem.

11 Niesamowite Porady Weight Loss gwiazdy

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak Twoje ulubione gwiazdy, ale tak pasuje i udało się zatrzymać w ten sposób? Zrobiliśmy, więc przygotował listę ciekawych porad odchudzania z niektórych gwiazd wszyscy znamy i kochamy. Czy to działa dla nich, to może pracować dla Ciebie, prawda?

11 Niesamowite Porady Weight Loss gwiazdy

Jennifer Aniston

Była gwiazda Znajomi przysięga jej Vegan Cherry Smoothie. Ona nawet wspólny tajny przepis z POPSUGAR. Z 10 g błonnika oraz 30 g białka, to tak obfite i smaczne jak koktajl, ale bez laktozy i cukru. To może być trochę dużo kalorii, ale to świetny substytut przekąskę w południe.

Hugh Jackman

Ten australijski aktor uwielbia nosić monitor pracy serca, podczas gdy on jest na siłowni, ponieważ pomaga mu zachować jego tętno powyżej 140 BPM. Biorąc pod uwagę, można spalić nawet 1000 kalorii na godzinę, utrzymując tętno powyżej 125 BPM, sztuczka ta jest na pewno jednym z powodów, że jest w taki niesamowity kształt.

Vin Diesel

Pierwszą rzeczą, jaką robi po przybyciu na nowe miejsce, niezależnie od tego, czy on jest na wakacjach lub kręcenia filmu, to znaleźć na rowerze. Poruszanie się może zabrać go nieco dłużej, ale na pewno pomaga w utrzymaniu jego doskonałą sylwetkę.

Halle Berry

Podczas pracy, woli używać hantle zamiast maszyn wagi. Fakt, że są one wolne ciężary oznacza, że ​​Twoje mięśnie i stabilizatory wtórne stosowane są do utrzymania ich wyważone, dzięki czemu o wiele lepsze, mniej ograniczonym treningu.

Dwayne Johnson

Inaczej znany jako "The Rock", to sławna kredytów jego zgrany organizm do skuteczności swoich treningów. On używa kombinacji treningu obwodowego (pracuje więcej niż jeden mięsień na dzień z małym lub bez odpoczynku czasie) i nadzbiorami (wykonywanie wielu zestawów z rzędu, bez czasu na odpoczynek).

Heidi Klum

Model przypisuje jej piękne derriere do czasu spędzonego na maszyny eliptyczne, a także ćwiczenia, które szczególnie ukierunkowanych na tyłek, takie jak Platypus Walk. Doradza tych, którzy chcą, aby zmaksymalizować wyniki z eliptyczną treningu trzymać się ich tyłek, ponieważ skupia się na treningu ścięgna, nasycić, quadów i ud zewnętrznych.

Jennifer Lopez

J. Lo zaleca spowolnienie tempa swoich kroków, podczas gdy na Stairmaster. Quick-stepping, według niej, nie pali tyle kalorii, jak zajmowanie długich, powolnych kroków, a na pewno można czuć spalania po powolnego wznoszenia.

Sylvester Stallone

On stara się zachować starą szkołę, zwłaszcza, gdy chodzi o uzyskanie zgrane ramiona. Jego rada: podstawy są najlepsze. Trzymaj się z ćwiczeń, takich jak push-up (pracuje triceps, klatki piersiowej i barków) i chin-ups (pracuje biceps, plecy i ramiona).

Penelope Cruz

"Hiszpański czarodziejka" woli spędzić czas treningu na zewnątrz, zamiast gnieździć się w siłowni. Trening na świeżym powietrzu z pewnością ma swoje zalety, a może nawet znaleźć się cieszyć pobiegać w parku znacznie więcej niż sesji na bieżni.

Catherine Zeta-Jones

Ten Walijski aktorka spala kalorie w niezwykły sposób - grając w golfa. To może być znany jako sport rekreacyjny, ale jeśli pójdziesz na przebieg i prowadzić własne torby z kijami, można spalić do 300 kalorii na godzinę.

Cameron Diaz

Ona znana jest jej niesamowite ciało, ale ona dużo raczej uderzyć fale lub biegać po plaży, niż spędzać czas na siłowni. Uprawianie sportów, jest doskonałym sposobem, aby schudnąć i uzyskać kształt bez konieczności postawił stopę na siłowni.

5 Najmodniejsze Celebrity procedury treningu

Niezależnie od pogody i pory roku, nasze gwiazdy utrzymać ciężko na to w siłowni, aby uzyskać ich Bods idealny do następnego czerwonym dywanie rozpórki. Wiele z A-Listerzy protekcjonalnie niektórych miejsc i systemów, które mogą być przydatne do pracy nad ponownie.

5 Najmodniejsze Celebrity procedury treningu

 1. Barry'ego Bootcamp, z siedzibą w Londynie, jest ulubionym Jake Gyllenhaal, Sandra Bullock, i Christina Applegate. Jest to wysokiej intensywności siłownia, gdzie pot spada jak deszcz - według samego wielkiego Barry, tracisz coś jak 1000 kalorii. Praca podzielona jest głównie między bieżni sprintem i wagi treningów dla każdego mięśnia w ciele. Jest głośno, rytmiczna muzyka pomóc wzdłuż i będziesz wyglądać dobrze w lustrze w słabym oświetleniu różowe i spoconych instruktorów na całym wzywając Cię na.
 2. Ciała 57 jest miejscem, gdzie można natknąć się Demi Moore, Kelly Ripa Christy Turlington,; Zooey Deschanel chętnie poleca je do Ciebie. Jego indywidualna cecha to system oparty na balet, który obejmuje również rzeczy obozu pilates i rozruchu zaprojektowany, aby wydłużyć i ukształtować mięśnie. Nie może w to uwierzyć, ale system nie zostawię cię bolą niektóre.
 3. CrossFit jest poręczenie przez nikogo innego jak Jessica Biel i Cameron Diaz, to gorąca mieszanka gimnastyka, podnoszenie ciężarów (które są dość groźne!) I cardio. Miejsce także buduje silne poczucie wspólnoty, a uczestnicy mówią, że robi rzeczy, nie tylko ich ciała, ale do umysłów i zaufania, jak również. Przyciąga głównie mężczyzn, z którego to powodu niektóre z pań może go preferują też.
 4. YOGALOSOPHY jest książka napisana przez nauczyciela jogi gwiazd "Mandy Ingber, który pracował z Jennifer Aniston, Kate Beckinsale i Courtney Cox. Książka ukazuje program miesięczny na podstawie ruchów jogi z cardio i emocjonalnych metod regulacji Ingber zatrudnionych na wniesienie słynne gwiazdy filmowe w pinkest stanu. Wreszcie, książka oferuje trzy niespodziewane menu przez La mistrzowskich kucharzy dla wszystkich rodzajów ludzi, zwierzęta mięsożerne, warzyw i wegan.
 5. Tabata, zatwierdzony przez Elle Macpherson i Kyra Sedgewick, jest wyjątkowa, siłownia System treningu test-udowodnione, że przychodzi do nas z Japonii profesora Izumi Tabata. To dla tych, którzy są w ciągłym pośpiechu, na Tabata wymaga tylko 4 minut swojego czasu! Łączy on w sobie bardzo intensywne 20 sekund walkę, która powtarza się 8 razy z przerwami 10-sekundowy spoczywa. Możesz wybrać dowolną działalność, które lubisz najbardziej i które jest wygodne dla Ciebie w czasie - spacery, jazda na rowerze, pływanie, lub pompki i deski, jeśli się do niego; tak wysilać do mocy.