grsail.com

Jedzenie warzyw nieekologiczmych

Jedzenie warzyw Zapobiega zapalenie trzustki

Lekarze mówią, że jeśli twoja dieta zawiera dużo warzyw, jesteś chroniony przed ostrym zapaleniem trzustki.

Jedzenie warzyw Zapobiega zapalenie trzustki

Teorię tę potwierdza badanie przeprowadzone przez szwedzkich naukowców, którzy starali się odpowiedzieć na pytanie, czy brak równowagi poziomów antyoksydacyjnych w organizmie jest związanych z dietą, czynnikiem predysponującym do zapalenia trzustki.

Trzustka produkuje hormony i enzymy do prawidłowego trawienia. Mogą one przynieść nie tylko dobre. Czasem mogą być aktywowane w trzustce, aby korpus zaczyna się trawieniu. W rezultacie, można uzyskać ostre zapalenie trzustki - poważne i zagrażające życiu czasem chorobę.

Badanie, w którym wzięło udział 80.000 osób, wykazały, że ryzyko zapalenia trzustki dla tych, którzy jedli więcej niż cztery porcje warzyw dziennie zmniejszyła się o 44%. Poza tym, uczestnicy z nadwagą i pili więcej niż jeden napój alkoholowy dziennie zmniejsza ryzyko do 51% i 71%, odpowiednio.

Zielone Warzywa leczyć bolesne PMS

Specjaliści z University of Massachusetts i Harvardzie powiedzieć, zielone warzywa liściaste może złagodzić bolesne zespół napięcia przedmiesiączkowego danego kobieta & acirc € ™ s.

Zielone Warzywa leczyć bolesne PMS

Dlaczego jedzenie warzyw podczas PMS?

Według kierownika badania, dr Elizabeth Burton-Johnson, kobieta, której dieta zawiera wiele zielone warzywa liściaste może złagodzić objawy PMS o 40%. Warzywa te zawierają non-żelazo (w przybliżeniu 90% całkowitego żelaza).

Jak działa żelazko Pomoc osób cierpiących na PMS?

Żelazo związane z produkcją serotoniny, który bierze udział w regulacji nastroju. Te przeskoki poziomie tego hormoneâ € ™ s są powodem, dla którego kobiety skarżą się na drażliwość, obniżenie libido, nadwrażliwość piersi, obrzęk w czasie PMS. W trakcie badania, które zostało przeprowadzone na 10 lat, 1057 uczestników zdiagnozowano PMS, a te 3000 kobiet, które spożywały więcej żelaza, doświadczeni PMS znacznie rzadziej.

Dzienna norma żelaza w diecie pokarmy bogate w żelazo i

Naukowcy radzą, aby spożywać około 20 miligramów żelaza dziennie, ale nie więcej niż 45 miligramów. Żelazo może być w suszonych owocach, fasola, soczewica, groch, karczochy, brokuły, zielona fasola i warzywa liściaste.

Zielone zdrowie Napoje vs. Jedzenia surowych warzyw

Zielone zdrowie Napoje vs. Jedzenia surowych warzyw


Przy tak wielu produktów zdrowej żywności na półkach, można się zastanawiać, jakie są korzyści z zielonych napojów zdrowotnych vs jedzenia surowych warzyw. Obie oferują odżywianie i wygodę, ale są plusy i minusy obu.

Zielone zdrowie Napoje

Zielone napoje zdrowia bardzo się różnią, z grubych sokach z kiełkami organicznych i dodanych składników odżywczych, do cienkich, wodniste substancji dostępnych w wygodnych pojedynczych butelek podaniem. Znajdziesz mieszanki w proszku, wibracji, i koncentraty, nawet mrożone dostępne. Większość z tych napojów twierdzą, że są substytutem przez pięć do dziesięciu porcji warzyw i owoców. Niektóre z nich oferują dodatkowe kalorie, dodał włókien, a nawet "energii" w postaci naturalnych środków pobudzających. Stały się one bardzo popularne wśród diety i fitness tłumu.

Plusy i minusy Zielonych Zdrowie Napoje

Jeśli uważasz, że hype, zielone napoje zdrowotne może zrobić wszystkie rodzaje cudownych rzeczy dla organizmu. Większość z nich faktycznie oferują impuls odżywcze, ale są wady, jak również.

Plusy Zielone Drinks

Niektóre z pozytywnych aspektów zielonych napojów zdrowotnych obejmują:

 • Łatwy sposób uzyskać kilka porcji owoców i warzyw.
 • Mogą być wygodne i przenośne.
 • Dodatki z włókna i wapnia ofertą wartości dodanej.
 • Są one dobrym sposobem, aby uzyskać szeroki wachlarz witamin i minerałów z wielu różnych warzyw w jednej porcji.
 • Niektóre formy tych napojów może również przechowywać i trwać dłużej niż świeże warzywa.

Minusy Zielone Drinks

Napoje zdrowotne mają swoje minusy. Oto niektóre zalety zielonych napojów:

 • Często smak trawiasta lub w inny sposób nieprzyjemne.
 • Konsystencja może być grube i trudne do przełknięcia.
 • Wiele nie mają włókna surowe warzywa zaoferowania.
 • Zazwyczaj są one kosztowne.
 • Nie są one tak napełniania jako "prawdziwe" jedzenie.
 • Trzeba czytać uważnie etykiety, aby upewnić się składników i skąd pochodzą.

Surowe warzywa

Surowe warzywa są szeroko dostępne, a ich korzyści żywieniowe są dobrze znane. Jedzenie warzyw w stanie surowym zachowuje naturalne witaminy, minerały i inne dobre-dla-ty elementy gotowania i przetwarzania może zniszczyć.

Plusy i minusy surowych warzyw

Chociaż każdy wie, warzywa są dobre dla ciebie, czasami ludzie mają problemy z uzyskaniem wystarczająco dużo z nich w swojej diecie. Dokonując porównania, zobaczysz, są plusy i minusy obu stronach zielonych napojów zdrowotnych vs jedzenia surowego debaty warzywa.

Przedsiębiorcy z surowych warzyw

Niektóre z pozytywnych aspektów jedzenia surowych warzyw to:

 • Są to niewątpliwie dobre dla zdrowia.
 • Świeże warzywa zawierają naturalne źródło substancji odżywczych, i nie ma potrzeby czytania etykiet.
 • Warzywa są smaczne i smaczne.
 • Można znaleźć w każdym supermarkecie, warzywa, a kiedy są w sezonie, są one tanie.
 • Możesz rozwijać własne warzywa, co czyni je jeszcze bardziej opłacalne.
 • Są one pełne naturalnego włókna.
 • Warzywa są łatwe do przygotowania i służyć.

Wady surowych warzyw

Może trudno w to uwierzyć są jakieś wady surowych warzyw, ale oto kilka do rozważenia:

 • Mają trwałość, która jest często tylko kilka dni.
 • Musisz jeść wiele z nich, aby uzyskać zalecane dzienne ilości porcji.
 • Niektórzy ludzie po prostu nie mają jedzenia warzyw.
 • Podczas gdy niektóre są dość przenośne, takie jak marchew i seler deskami, inne nie nadają się do wygody.

Zielone zdrowie Napoje Jedzenie surowych warzyw vs.

Zielone napoje zdrowotne może zaoferować impuls odżywcze do nikogo, wegetariańskie lub w inny sposób. Choć mogą one być zdrowym dodatkiem do diety, jedzenia surowych warzyw jest najlepszym sposobem zapewnienia, twoje ciało staje się to, czego potrzebuje w najbardziej naturalny sposób possible.Since zielone napoje różnią się tak bardzo od produktu, musisz przeczytać etykiety dokładnie wiedzieć dokładnie, co dostajesz. Używane z umiarem lub jako dodatek na ruchliwej dni, kiedy nie może uzyskać wystarczająco porcji warzyw, aby spełnić Twoje dzienną normę, mogą być przydatne alternatywą.

Opierając swoją dietę na całej żywności, w tym surowych warzyw, jest zawsze najlepsza droga do podjęcia do zdrowia i dobrego samopoczucia.

Odżywianie sok warzywny

Sok warzywny dostarcza organizmowi witamin i minerałów, których potrzebuje. Wywary, takie jak sok V8 na przykład zawierać witaminy A, C i E, jak również potasowe i magnezowe. Jedzenie warzyw i uzyskanie tych składników odżywczych może pomóc organizmowi zwalczyć chorób takich jak nowotwory i cukrzyca. Może ona również pomóc wzmocnić swój układ odpornościowy do walki wszystko, od przeziębienia do grypy. Przez uzyskanie witaminy A w systemie, można zachować zdrowy wygląd skóry, a także poprawić swoją wizję w czasie. Podobnie, witamina C pomaga budować mocniejsze kości i jest to również dobre dla zębów. Wreszcie, witamina E pomaga organizmowi tworzenie nowych komórek i chroni je przed uszkodzeniem.

Wygoda sok warzywny

Oprócz po prostu dobre dla Ciebie, sok warzywny jest również łatwy sposób, aby upewnić się uzyskać składników odżywczych każdego dnia. To ważne, ponieważ organizm nie tylko trzeba co jakiś czas witaminy A, C i E. Potrzebuje tych składników odżywczych każdego dnia. Picie soków roślinnych, takich jak marchew, buraki, seler, jest smaczniejsze rozwiązaniem niż biorąc witamin i suplementów mineralnych. Soki te mogą być również bardziej wygodne niż spożywanie surowych lub gotowanych warzyw.

Odmiany roślinne

Obecnie istnieje wiele opcji w tym soki z warzyw mieszanych pojedynczych smaków i odmian, że dorośli mogą cieszyć się jak dzieci. Mniejsze butelki są dostępne do pakowania w lunche aby dzieci nie brakuje na wiele potrzebnych warzyw i minerałów. Niezależnie od odmiany lub wielkości butelki wybrać, nie ma wątpliwości, że sok warzywny ma wiele składników odżywczych pakowane do niego, że twój organizm potrzebuje. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo z nich pijąc regularnie.

Wartość odżywcza

Podczas gdy sok warzywny zawiera wiele witamin i składników odżywczych, które są niezbędne dla organizmu, nie zawiera mnóstwo kalorii i rzeczy, które ranią swoje ciało. W szklance 8 uncji soku roślinnego, będzie zazwyczaj trwa gdzieś od 50 do 100 kalorii. Oznacza to, że pijąc go, widzisz tylko około pięciu do dziesięciu procent dziennego spożycia kalorii. To jest w porządku, bo również można dostać mnóstwo kalorii, które produkują energię, jeśli utrzymać zbilansowaną dietę gdzie indziej i jeść żywności, które daje kalorii potrzebujesz. Sok warzywny jest również stosunkowo niską zawartość węglowodanów, cukrów i białek. Jedyne, co trzeba zrobić, aby pamiętać, jest to, że jest stosunkowo wysoka zawartość sodu. Więc poza picia sok warzywny, musisz upewnić się, pić dużo wody każdego dnia, aby zapobiec wzrostowi stężenia sodu zbyt wysokie.

Są to tylko niektóre z powodów, że należy pić więcej soku roślinnego. Możesz rozpocząć dzień ze szkła, aby upewnić się, że dostajesz porcja warzyw na początku dnia. Istnieje wiele smaków soku roślinnego, które sprawiają, że łatwo włączyć do swojej śniadanie, zbyt.

Dlatego ważne jest, aby umyć organicznych warzywami przed Spożywanie

Jedzenie warzyw organicznych znacznie zmniejsza spożycie pestycydów i środków chemicznych, ale nawet jeśli kupujesz ekologiczne, trzeba jeszcze do mycia produktów. Tylko dlatego, że warzywa są uprawiane organicznie, nie oznacza, że ​​są one czyste; oni rosną w błocie. Etykiety ekologiczne, nie oznacza, że ​​Twoje warzywa są całkowicie wolne od pestycydów i zanieczyszczeń, wolne albo. Etykiety ekologiczne odnosi się jedynie do warunków, w których uprawiane są warzywa. Choć warzywa organiczne nie są uprawiane z pestycydami, wciąż mogą zostać skażone, dlatego ważne jest, aby umyć je najpierw przed jedzeniem.

USDA Organic Label

Gdy warzywa i inne produkty są oznakowane "USDA Organic", oznacza to, że amerykański Departament Rolnictwa oświadcza, że ​​są one od 95 do 100 wolne od syntetycznych substancji chemicznych, antybiotyków i nawozów proc. Dodatkowo, gleby, z której uprawiane są warzywa, musi być wolne chemicznych przez co najmniej trzy lata. Warzywa, które noszą etykietę USDA Organic wymagane są również być oddzielone od nieekologicznych warzyw i innych produktów spożywczych bez certyfikacji ekologicznej.

Pozostałości pestycydów

Nawet warzywa, które są uprawiane w 100 procentach ekologiczne nadal może zawierać pozostałości pestycydów. Mycie je przed ich spożywanie może pozbyć się większości pozostałości pestycydów. Jednym ze sposobów, że pestycydy mogą przeniknąć ekologicznych praktyk rolniczych jest przez bliskość gospodarstw konwencjonalnych. Gdy konwencjonalne gospodarstwa rozpylać ich uprawy może dryfować w kierunku upraw organicznych farm. Istnieją również inne czynniki środowiskowe, które nie mogą być kontrolowane, na przykład ostatnich stosowania pestycydów w glebie.

Zanieczyszczenie

Pomimo, że organiczne, niektóre warzywa są szczególnie podatne na zanieczyszczenia, takie jak te, bez twardej powłoki zewnętrznej. Etykieta ekologiczny nie może kontrolować tego, co się dzieje z warzywami po opuszczeniu gospodarstwa. Zastanów się wszystkich ludzi, którzy je dotknąć przed zakupem. Dotyczy to pracowników sklepu i klientów. Mycie organiczne warzywa można usunąć bakterie z zewnątrz nich.

Mycie veggies

Inne warzywa organiczne wymagają różnych metod prania. Bardzo brudne warzywa organiczne, takie jak szpinak i kapusta powinny być namoczone w zimnej wodzie przez około pięć minut, a następnie spłukać. Więcej delikatne produkty, takie jak pomidory, można spryskać sprayem, aby zapobiec uszkodzeniu skóry. Czasami brud i zanieczyszczenia są trudne do usunięcia; w tym przypadku można dodać octu do wody, który usuwa zanieczyszczenia i pestycydy więcej niż tylko wody.

Możesz być myślenie, że płacąc dodatkowo za warzyw organicznych nie jest wart swojej ceny, jeśli masz jeszcze zmyć pestycydów przed ich spożywania. Nadal ważne jest, aby wybrać warzywa organiczne, jeśli to możliwe. Oni nadal zawierają tylko część (naukowcy szacują, 1/3) z pestycydów, które znajdują się w warzywa tradycyjnie hodowlanych.

Nieekologiczne vs organicznych warzywami

Zrozumienie różnicy między warzyw organicznych i warzyw nieekologicznych może pomóc w podjęciu decyzji co do najmądrzejszy konsumenta według tego, co jest dla Ciebie ważne. Wbrew popularnemu przekonaniu, organiczne warzywa niekoniecznie są bardziej pożywne niż warzyw nieekologiczne, ale istnieje kilka kluczowych różnic.

Jak Warzywa są produkowane

Warzywa, które są oznaczone jako "organiczne" musi faktycznie spełniają standardów USDA jeśli chodzi o metody, z którymi rolnicy rosły warzywa. "Organiczna" odnosi się do warzyw, które są hodowane bez użycia chemicznych pestycydów, środki chwastobójcze lub nawozy sztuczne. Gospodarstwa są zazwyczaj bardziej tradycyjne i obejmować wszystkie naturalne pestycydy, środki chwastobójcze, ściółkę i tym podobne. Rolnicy ekologiczni mogą również uprawiać pola-swapping w celu wytworzenia zdrowsze rośliny.

Co sprawia, że ​​ekologiczne warzywa

Aby otrzymać etykietę "ekologiczne" z USDA, warzywa muszą być wyprodukowane w sposób organiczny, przez co najmniej 95% produkcji. Oznacza to, że niektóre warzywa organiczne wytwarza się z 5% w taki sposób, nieorganicznych i warzyw nie opatrzone etykietą organiczny może być wytwarzana z co najmniej niektórych rozwiązań organicznych. Tylko wtedy, gdy warzywko mówi "100% Organic", jak oznaczone przez USDA jest żywność produkowana całkowicie choć pomocą organicznych.

Zawartość składników odżywczych

Omawiając "odżywianie", masz na myśli ilości składników odżywczych, takich jak witaminy i minerały, które będzie spożycie przez jedzenie warzyw. Nie ma żadnych wymogów dotyczących żywienia, jeśli chodzi o warzywa organicznych. Mogą być one bardziej pożywne, jak pożywne lub nawet mniej pożywne niż warzywa nieekologicznych. Błędne przekonanie o ekologicznych warzyw jest to, że są one w jakiś sposób bardziej pożywne, ponieważ są one bardziej naturalnie produkowane niż ich odpowiedniki nieorganicznych.

Zalety organicznych warzywami

Ponieważ warzywa organiczne niekoniecznie są bardziej pożywne niż warzywa nieekologicznych, konsumenci mogą się zastanawiać, czy nie wydać dodatkowe pieniądze na ekologiczne warzywa warto. Istnieją dwie podstawowe zalety zakupu ekologicznych warzyw. Pierwszym jest to, że używasz swoich pieniędzy w celu wsparcia rolników, którzy praktykują ekologicznych technik rolniczych, które są łagodniejsze dla środowiska i mniej surowy dla zwierząt. Jeśli mieszka zielony i zmniejszenie zanieczyszczenia są dla Ciebie ważne, może warto spędzać dodatkowych pieniędzy na produkty.

Drugą zaletą jedzenia warzyw organicznych jest do dyskusji. Niektórzy konsumenci martwić o spożyciu warzyw, które zostały poddane działaniu chemicznych pestycydów, nawozów i chwastobójczych. Chociaż badania wskazują, że są one łatwe do mycia się i nie powodują negatywnych skutków dla tych, którzy spożywają warzywa nieekologiczne, możesz nie brać swoje szanse. Wystarczy pamiętać, że jeśli nie jest oznaczony warzyw "100% Organic", jego produkcja może nadal obejmowały niektóre małe formy leczenia chemicznego.

Jeśli chcesz wydać dodatkowe pieniądze na warzywa organicznych w celu wsparcia rolników ekologicznych, robisz to dobry wybór, jeśli chodzi o wydatki pieniądze. Jednakże, jeśli chcesz zaoszczędzić najwięcej pieniędzy i uzyskać najbardziej pożywnych warzyw, należy właściwie przepuścić wszystkie świeże warzywa i zakup mrożonych warzyw.

Pięć Pokarmy bogate w sód

Produkty, które są bogate w sód przyczyniają się do wysokiego ciśnienia krwi i innych problemów zdrowotnych, takich jak wysoki poziom cholesterolu, a nawet cukrzycy. Konsekwentne spożycie zbyt dużo sodu może narazić Cię na ryzyko chorób serca i udarów mózgu. American Heart Association mówi, że powinniśmy dążyć do nie więcej niż 1500 mg sodu na dobę.

Żywności, które są bogate w sól tendencję do ciała trzymać się dodatkowej wody w celu zrównoważenia sodu w organizmie. To może sprawić, że trudno jest schudnąć. Istnieje wiele produktów, które powinny być spożywane z umiarem i należy unikać wszystkich razem, gdy próbujesz ograniczyć spożycie sodu:

Zupy w puszkach

Nawet odmian, które twierdzą, że mają obniżoną sodu może żywić zbyt dużo soli. Nawet zupy warzywne może zawierać więcej niż cały Daya € ™ s warto soli tylko w jednej porcji. Poszukaj odmian, które mają mniej niż 400 miligramów sodu w jednej porcji.

Warzywa w puszkach

Sól dodaje się w puszkach warzyw próbując utrzymać świeżość dłużej. Świeże i mrożone warzywa są lepszym rozwiązaniem. Jeśli musisz stosować warzyw w puszkach, poszukaj wersji organicznych, nisko i nie-sodowe.

Spaghetti i sos pomidorowy

Puszkach lub słoikach, to nie robi € ™ t sprawę. Większość odmian można znaleźć w sklepie spożywczym są ładowane z sodu. Fakt ten shouldnâ € ™ t być pomijane tylko dlatego produkt twierdzi, że oferuje pełną porcję warzyw. Jedzenie warzyw w ogóle nie jest lepszy niż spożywanie wystarczającej ilości sodu w jednej siedzi trwać cię kilka dni.

Makaron z serem

Jedna porcja makaronu i sera daje ponad 1000 miligramów sodu, prawie tak samo jak większość osób powinna mieć w ciągu dnia. Są szanse, że wonâ jesteś € ™ t mieć problem powyżej zalecanego spożycia sodu na dzień, kiedy makaronu i sera jest w menu.

Barbecue Sauce

Nie tylko wiele sosów barbecue wypełnione sodem, ale zazwyczaj zawierają wysokiej fruktozowy syrop kukurydziany i inne przetworzone składniki, które sprawiają, sos po prostu nie warto jeść. Gdy stosowane z umiarem, ita € ™ s porządku. W większości przypadków jednak, sos do grillowania jest stosowany podczas gotowania mięsa, zazwyczaj slathered na produkt. Może to prowadzić do spożywania wielu porcji w czasie upping zawartością sodu w tym procesie.

Które sprawiają, że wiele ulubionych wprowadzenie wspólnych posiłków dla rodziny łatwego są na tej liście, ale dona € ™ t let, że wcisnąć ci. Zamiast rozważyć niektóre z tych rzeczy w domu. Możesz zrobić duże garnki zupy i zamrozić go, gdy ita € ™ s potrzebne, i to samo w sosie barbecue i ketchupem. Jeśli dona € ™ t mieć czas, rozważyć sprawdzenie naturalne sklepów spożywczych i szukasz produktów ekologicznych i nisko sodowych na rynku. Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić, to unikać przetworzonej żywności i wybrać inne opcje, takie jak świeże owoce, warzywa i produkty pełnoziarniste.

Odżywianie Kale

Dużo zdrowia poglądach żywności kupujących wiedzieć, że zielony liść zwany kapusta jest stosunkowo dobry wybór dla zdrowych posiłków, ale Whatâ € ™ s naprawdę wewnątrz tego produktu roślinnego? Wiedząc więcej o zieleni, które kupują może pomóc w podjęciu najlepszych decyzji żywieniowych w diecie, lub dla ogólnego stanu zdrowia i kondycji. Ita € ™ s wszystkie części są lepiej poinformowani o tym, co można kupić i jeść, w wieku, w którym selektywne zakupy robi dużą różnicę w swojej długowieczności, masy ciała, i jak się czujesz.

Licznik kalorii

Ilość kalorii w porcji kapusty odświeżająco niskie. Dla standardowej porcji 1 szklanka lub 130 g gotowanej kapusty, szacunki odżywcze umieścić na ogólną liczbę kalorii 36. Thatâ € ™ s mniej niż większość owoców i warzyw, nie wspominając już przetworzonej żywności i tłuste, słodkie rzeczy sprzedawane w innych obszarach supermarket.

Białka i błonnika

Kolejny plus jedzenie kapusta jest 2 g białka i 3 gramy błonnika zawarte w standardowym obsługujące wymienione powyżej. Wraz z tym, masz 7 gramów węglowodanów, 2 gramów cukrów i 30 mg sodu, marginalne 1% dziennej diety. Jest to dobra karta raport z niemal każdego punktu widzenia, ale biorąc pod uwagę wszystkie żywności w restauracji wysokiej sodowych i wyborów supermarketów dostępnych, jarmuż jest naprawdę zwycięzca coraz karmione bez zarozumiały spożycie sodu lub wybijanie indeks glukozy.

Witaminy

Włączenie zasadniczych elementów i minerałów, jest to kolejny obszar, gdzie kapusta naprawdę błyszczy. Najlepsze wartości dla tej rośliny są jej wybuchowo wysoki poziom witaminy A, aż o 350% dziennej rekomendacji. Kolejnym z nich jest witamina C, przeciwutleniacz i ogólnie znany wzmacniacz zdrowia, które można uzyskać z żywności, takich jak owoce cytrusowe i zielone warzywa liściaste. Kale ma około 90% dziennego zapotrzebowania. Thereâ € ™ s także niektóre wapnia i żelaza w 1 szklance podaniem.

Wartości Szczególne zmienić trochę na podstawie różnych czynników, takich jak to, czy kapusta jest gotowane i spożywane na surowo. Surowe zwolennicy żywności twierdzą, że jedzenie warzyw bez ich gotowania jest Twoja najlepsza szansa, aby wszystkie dobre rzeczy, że natura wprowadzone do nich. Z jarmużu, według szacunków żywieniowych, wartość spożywanie roślin niegotowane jest marginalne, jeśli chodzi o większość z powyższych numerów.

Dietetycy i plusy zdrowia powie, że kapusta plasuje się wśród najlepszych i najzdrowszych pokarmów. Do utraty wagi, ita € ™ sa dobry wybór, bo będzie błonnik i węglowodany pomogą Ci w pełnym bez dodawania setki kalorii posiłku. Inne korzyści zdrowotne też mówić do wartości tej zielonych warzyw Thatâ € ™ s łatwe do przygotowania. Po prostu gotuj jarmuż i cieszyć się nim jako strony. Niektórzy kucharze jak dodać ocet lub inne dodatki, ale tak czy inaczej, jarmuż jest dostępna część zdrowej diety. Poszukaj organicznych lub lokalnych opcji na swoim supermarkecie lub sklepie spożywczym społeczności.

Pieluchy Chronicles: Wywiad z Barackiem Levin

Pieluchy Chronicles: Wywiad z Barackiem Levin
Barack Levin jest autorem pieluchy Chronicles.

Barack Levin, autor pieluchy Kronik i stay-at-home tata, niedawno rozmawiał z Zakład Logiki Stosowanej Dziecka o jego książce i jego życia.

Proszę opowiedzieć o sobie.

Urodziłem się w 1970 roku w Tel Awiwie, Izrael i przeniósł się do Pittsburgha w 1996 roku do prowadzenia stopień mego pana. Wkrótce po moim przyjeździe spotkałem piękną kobietę o imieniu Michelle i francuskiej zakochała. Rok później, podczas rutynowego badania fizykalne, dowiedziałem się, że miał nieodwracalne i zagrażające życiu choroby nerek. Mam 26 lat, a lekarz wątpił, że będę patrz 30. W obliczu tej wiadomości, że nie poddawali się moje marzenie małżeństwo Michelle i podnoszenie wielonarodowy rodziny w USA.

Życie na kredyt, i pomimo wszystkich, których znam, mówi mi, że jestem szalony, postanowiłem stać się pobyt / praca-w-domu ojca i barki większość obowiązków opieki nad moim synem na jego pierwszym roku życia (i, potencjalnie , ostatnie 12 miesięcy kopalni). Chciałem zaoferować mu właściwe wskazówki, stosując kilka metod, bardzo niekonwencjonalne, przez pierwsze etapy jego podróży do coraz fantastyczne dzieckiem i wielki człowiek-podróż obawiałem mogę nie być około świadkami dużo. Postanowiłem napisać książkę, pieluchy Chronicles - pobyt w dążeniu gospodarzy taty podniesienia wspaniałych dzieci, po tym jak zobaczyłem, że wielu rodziców do czynienia z sytuacjami, które znalazłem łatwo rozwiązywalne.

Co skłoniło cię stać się pobyt-w-domu, tata?

Po mojej diagnozy, moje spojrzenie na świat zmieniło. Sprawy, które kiedyś wydawały się dla mnie tak ważne stało się nieistotne-rzeczy jak biżuteria, ubrania, samochody sportowe, czy najnowszych gadżetów wszystko wydawało się tak bezużyteczny i niepotrzebny, gdy wiedziałem, że pewnego dnia, że ​​nie może się obudzić. Ego, zazdrość, zazdrość, pokazując, po co marnować czas na takie błahostki? Zrobiłem całkowitej zmiany psychiczne, zdając sobie sprawę, że ważne rzeczy w życiu są rodzina, dobrzy przyjaciele, dobre czasy, czas wolny, mówiłem żonie kocham jej każdy dzień i zaostrzenie relacji mam z rodzicami i rodzeństwem.

Teraz mam dwoje dzieci, czuję dwa razy mocno o mojej decyzji, aby stać się stay-at-home tata. To daje mi możliwość spędzenia więcej czasu z nimi, jak to możliwe. Chcę być idealnym ojcem. Chcę dać im tyle. Chcę kochać, uścisk, i korzystać z nich, jak tylko mogę.

Minęło ponad pięć lat od moich lekarzy pierwszy powiedział mi o swoim "najlepszym przypadku" scenariusz, a ja nie czuję się w bezpośrednim niebezpieczeństwie całkowitej niewydolności nerek. Mój lekarz nazywa mnie "cud pacjenta." Minęło prawie 15 lat od czasu, kiedy zakontraktowane tej choroby, i na szczęście, nie było bardzo mało dalsze pogorszenie, a ja nadal silne.

Jakie są najczęstsze nieporozumienia dotyczące stay-at-home ojców?

Myślę, że największym błędem o stay-at-home ojców jest to, że nie mógł mieć, że tak zwane "instynkty macierzyńskie". Osobiście uważam, że bez tych instynktów, stay-at-home ojców nie będzie w stanie opiekować się dziećmi. Jednak społeczeństwo nie widzi nas w ten sposób. Dla większości ludzi, ojciec z dzieckiem krzyczy VIP leczenia dyskryminacji w dobry sposób.

Na szczęście dla nas, ojców, społeczeństwo uważa, że ​​człowiek obsługi dziecko jest chyba w trudnej sytuacji (w przeciwieństwie do matki, która według przewidywań magicznie wiedzieć wszystko o dzieci). Ludzie, szczególnie kobiety, zbliży Cię oferty, aby pomóc, porozmawiać lub po prostu porozmawiać. Tata z dzieckiem w wózku jest to świetny sposób, aby otrzymywać oferty z pociętych na linii i dostać szybciej do kasy w sklepie spożywczym. Jeżeli lecisz sama z dzieckiem, będziesz traktowany po królewsku! Skorzystaj z niego. Dyskryminacja, są wyróżniane i wyróżnia się w tłumie, nigdy nie czułem się tak dobrze!

Jakie są niektóre z tematów, dzieci można pokryć w książce?

Książka opisuje nową filozofię do podnoszenia dzieci. Ja nazywam to nową filozofię: "Przestań traktować swoje dzieci jak dzieci!" Książka pochodzi z punktu widzenia, że ​​dziecko jest istota oddychania człowieka tak jak reszta z nas, dorosłych. Ale co ważniejsze, dziecko jest myślicielem, jak również. Potrafi analizować sytuacji i podejmować właściwe decyzje, jeśli tylko takie narzędzia, aby to zrobić. Moja filozofia zakłada, że ​​jeśli traktować dziecko jak mały dorosły, będziesz w stanie podnieść wielkie, niezależnych, pewnych siebie dzieci.

W czasach, w których rodzice robią wszystko, aby ich dzieci i overprotect Prysznic je bezużytecznymi zabawek, gier komputerowych i programów telewizyjnych, przedstawiam alternatywny sposób podnieść dziecko. Moja książka obejmuje zagadnienia takie, jak wychowywać dziecko bez "dziecko proofing" dom, jak sprawić, by dzieci uwielbiają owoce i warzywa, jak dać placebo do dzieci, a nie lek je z chemikaliami, jak zrobić dziecko na lot międzynarodowy, jak nocnik pociąg na 11 miesięcy i więcej. Książka jako całość kwestionuje wiele conventionalities, które naszym zdaniem są prawdy, pokazując, że istnieje inny, lepszy sposób na podniesienie szczęśliwe dzieci.

Jakie są wskazówki i porady, które chciałbyś zaoferować naszym czytelnikom?

Pieluchy Chronicles: Wywiad z Barackiem Levin
Pieluchy Chronicles

Najlepsza rada Mogę zaoferować czytelnikom to, aby stać się wzorem do naśladowania dla swoich dzieci. Dzieci się wiele nauczyć od dorosłych. Uczą się nasze wzorce wymowy; używają naszego słownictwa; naśladować nasze gesty, pochłaniają nasze lęki i więcej. I tak, jeśli przekazujemy im nasze cechy nieświadomie, dlaczego nie oczywisty następny krok i rozpocząć wpływania świadomie? To jest rzeczywiście bardzo prosta i sprawdzona metoda.

 • Nawyki żywieniowe -Chcesz dzieci kochać jedzenie warzyw, upewnij się, że każdy posiłek serwowane do tabela zawiera różne warzywa. Upewnij się, że je jeść i dawać przykład.
 • Niepodległości -Chcesz dzieci, aby stać się niezależnym, pokazać im, jak to się robi. Pozwól im pomóc w domu, uczyć ich kilka podstawowych umiejętności, nauczyć ich, jak rozmawiać z dorosłymi.
 • Odpowiedzialność -Chcesz dzieci, które będą odpowiedzialne, zaczynają się w młodym wieku. Pobierz je własną torbę do przewozu do szkoły iz powrotem. Gdy idziesz na zakupy zabrać je ze sobą i zrobić imprezę z niego. Zapytaj ich, aby pomóc z listy zakupów, znajdując przedmioty w sklepie, umieszczając je w koszyku, a zwracając się do rejestru.

Są to wszystkie proste rzeczy, że wszyscy robimy na co dzień, że nasze dzieci będą po prostu kocham, aby pomóc nam i przez to uczą się więcej niż można sobie wyobrazić.Aby dowiedzieć się więcej na temat Baracka Levin, odwiedź jego stronę internetową Baracka Levin.com.

Czy istnieje dieta na zablokowanych drogach?

Czy istnieje dieta na zablokowanych drogach?


Czy istnieje dieta dla zablokowanych tętnic? Chociaż nie ma konkretnych planów diety, które oferuje posiłek lub recepty, po pewne wytyczne żywieniowe na pewno może poprawić zdrowie tętnic. Właściwa dieta może być skuteczna w leczeniu zablokowanych tętnicach i może pomagać w zapobieganiu miażdżycy.

Twardnienie tętnic

Miażdżyca jest chorobą, w której tętnice wąskie i twardnieje. Tłuszczowych tablica gromadzi się w ścianach naczyń krwionośnych, w końcu gromadzenia wystarczy zakłócać prawidłowego przepływu krwi. Często określane jako stwardnienie tętnic, stan może spowodować poważne problemy zdrowotne, w tym:

 • Atak serca
 • Suw
 • Choroba naczyń obwodowych

Gdy warunki te łączą, tworzą choroby układu krążenia, numer jeden przyczyną śmierci w Stanach Zjednoczonych. Suplementy mogą pomóc złagodzić interwencje problem i potencjalnie zapobiec dalszym szkodom.

Pomoc kliniczna

Badania finansowane przez General Mills Spółki wskazuje, że jedzenie warzyw może pomóc w zapobieganiu miażdżycy, jak można udokumentować klinicznych z myszy hodowanych tras specjalnie na potrzeby badania.

Myszy miały wysoki poziom cholesterolu LDL (lipoproteiny o niskiej gęstości). Połowa myszy podawano dietę, która składała się z 30 procent warzyw, a druga połowa nie otrzymała żadnych warzyw w ogóle. Warzywa stosowane w badaniu były liofilizowane:

 • Brokuły
 • Marchew
 • Kukurydza
 • Zielona fasola
 • Groszek

Diet kontynuowane dla każdej grupy w badaniu w ciągu 16 tygodni. Naukowcy odkryli, że myszy, który miał 30 procent warzyw spożycie mają niższe stężenia cholesterolu i wagi ciała. Ich naczynia krwionośne zawierał 38 procent mniej płytki nazębnej niż te z grupy warzyw-darmo.

Badania kliniczne wskazują, że po prostu dodając zdrowe procent warzyw w diecie może zapobiec gromadzeniu się miażdżycowych w naczyniach krwionośnych. W badaniu stwierdza się być pomocna warzywa żywności.

Czy istnieje dieta na zablokowanych drogach

Kilka zasobów oferują serca zdrowego żywienia, które są bardzo korzystne. Jako badanie wskazuje, warzywa są ważnym elementem planu żywienia. Niektórzy sugerują, że surowe jedzenie jest kluczem do poprawy układu krążenia, oferując bardzo naturalne podejście do utrzymywania blokady w tętnicach powstawaniu.

Inne czynniki są ważne do rozważenia, jak również. Wiele osób, które zablokowane tętnice mają również problemy z wagą. Dieta dla chorych na serce z nadwagą mogą być pomocne w redukcji tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym zapobieganiu tablicę z budynku w naczyniach krwionośnych.

Dieta serca jest doskonałym przykładem serca plan zdrowego odżywiania, które koncentruje się na coraz więcej pokarmów bogatych w błonnik w tym owoców i warzyw, podczas gdy redukujących spożycie niezdrowych tłuszczy. Plan zdrowego odżywiania nie sugeruje usunięcie wszystkich tłuszczu z diety. W rzeczywistości, niektóre tłuszcze mogą pomóc obniżyć poziom cholesterolu i zablokowanych tętnic.

Zdrowe tłuszcze

Owoce i warzywa są oczywiste wybory do serca zdrowej diety, ale tłuszcze są zaskakujące dodatki do planu żywienia. Wielonienasycone kwasy tłuszczowe znajdujące się w produkty pełnoziarniste, ryby oferują wiele zdrowe tłuszcze jednonienasycone, ale korzyści są szczególnie interesujące dla diety dla zablokowanych tętnic. Jednonienasycone tłuszcze znajdujące się w orzechach, oliwie z oliwek i ciemnej czekolady może pomóc obniżyć poziom cholesterolu, tłuszczu z brzucha, a tablica budować w tętnicach.

Zdrowe odżywianie Wytyczne

Chociaż nie ma konkretnych diet zatkania tętnic, po zdrowe wytyczne żywieniowe mogą powodować znaczne różnice w zdrowiu układu sercowo-naczyniowego. Rozważmy niektóre z następujących wytycznych oferowanych przez Web MD do serca zdrowej diety:

Czy istnieje dieta na zablokowanych drogach?

 • Zwiększenie spożycia
  • Owoce i warzywa
  • Całe ziarna
  • Fasola
  • Woda
  • Ryby i chude białko
 • Ogranicz spożycie
  • Nasycone i tłuszcze trans
  • Białka tłuszczowe
  • Cholesterol
  • Sól

  Wytyczne są dość znane wielu ludzi, ale jak można stworzyć realnego planu jedzenia, które zawiera te elementy? Niektóre opcje obejmują:

 • American Heart Association Dieta
 • Diety obniżającej cholesterol
 • Dieta na obniżenie cholesterolu
 • Dieta w Lower trójglicerydów
 • Płaski Brzuch Dieta
 • Wysokie ciśnienie krwi Dieta

Pierwszym krokiem w określeniu, które podejście jest najlepsze dla ciebie jest, aby omówić opcje z lekarzem. Lekarz może zaoferować dodatkowe zalecenia dotyczące plan zdrowego odżywiania dostosowany jest do indywidualnych potrzeb.Poprawa układu krążenia dotyczy więcej niż jedzenie w prawo. Odpowiadając na pytanie, czy istnieje dieta dla zablokowanych tętnic? Jest trudne, ponieważ proces ten nie jest ograniczony do rodzajów żywności można jeść. Nawyki, w tym palenia tytoniu, higieny snu i ćwiczenia są ważne czynniki, które należy rozważyć, jak również.

Grillowanie warzywa: zdrowe jedzenie aromatyczne Żywność

Grillowanie warzywa to świetny sposób, aby zdywersyfikować codziennym menu. Nie tylko jest to opcja zdrowe, ale aromatyczne, jak również. Grille gazowe i grille węglowe oba oferują poszczególne smaki zwiększenia grillowane warzywa, które są w sezonie.

Rodzaje warzyw Grill

Prawie każdy rodzaj warzywa mogą być gotowane na grill. Jednak, warzywa o niskiej zawartości wody są najlepsze - kolby kukurydzy, cukinia, ziemniaki, grzyby i karczochy, aby wymienić tylko kilka. Najlepiej jest jeść warzywa, które są lokalne iw sezonie. To pomoże ci w dokonaniu wyboru. Twoja wyobraźnia i pragnienia to jedyne ograniczenia.

Grillowanie w porównaniu wrzenia

Najlepiej jest jeść warzywa najbliżej ich naturalnym stanie. Podczas grillowania warzyw, są one szybko gotowane i to pozwala im zachować wiele z ich ważnych składników odżywczych. Ich wrzenia prowadzi do przywieraniu. Można dosłownie gotować swoje cenne Zawartość witamin i minerałów.

Metody

Warzywa mogą być umieszczone bezpośrednio na ruszcie. Tylko upewnij się, spryskać sprayem typu non-stick na grillu, aby uniknąć sklejania. Można również tworzyć torebki foliowej do grillowania. Kilka różnych rodzajów warzyw mogą być dodawane do woreczka i gotowane na raz. Metoda ta pomaga warzyw w celu utrzymania ich naturalny kształt i wilgoci unikając przyklejania do grilla. Możesz również inwestować w koszu warzyw. Ten koszyk będzie miał małe otwory i pozwalają na grilla małych warzyw wielkości bez konieczności ich spadek bezpośrednio przez kraty.

Grillowanie Times

Mięso z kurczaka i ryby na ogół trwa dłużej niż grill warzyw. Umieść je na grill i czekać na odpowiednią ilość czasu, zanim dodasz warzywa. Papryka, bakłażan, cebula, pomidory, cukinia i dynia wszystkim zająć około 3 lub 4 minut do grilla. Grzyby i kukurydzy podejmować dodatkowe kilka minut. Ziemniaki podjąć nawet dłużej. Oczywiście, biorąc pod uwagę wielkość indywidualnych kawałki warzyw. Mniejsze będą gotować szybciej niż duże.

Przyprawy i marynaty

Warzywa mają naturalne aromaty wszystkim siebie. Niektóre są słodkie, a inne są nieco gorzki. Sól, pieprz i oliwa z oliwek może być wszystko, czego potrzebujesz, aby wydobyć ich indywidualne smaki. Skórka z cytryny i pomarańczy będzie dodać niepowtarzalny styl. Prosty sos sojowy marynata dodany do grilla da dodatkowy rzut. Sosem barbeque może być również dodane do wybredny. Dzieci uwielbiają zanurzenie sosy i chciałbym bok sos Ranch.

Zdrowe nawyki żywieniowe

Dodawanie grillowanych warzyw do swojej diety przyczynią się do zdrowego stylu życia. Włączenie warzywa do co najmniej jednego z posiłków każdego dnia. Sklep rynki miejscowego rolnika, gdy są dostępne, w sezonie warzywa. Zrób to impreza rodzinna. Pozwól członkowie rodziny, aby wybrać to, co będzie grillowanie. Różnorodność wyboru zapewni, że dieta jest dobrze wyważony i pełen witamin i minerałów.

12 Warzywa bogate w wapń

Warzywa są nie-często przemyślana źródła wapnia. Jednakże, jeśli jesteś zaznajomiony z numerów, można uzyskać całą daysâ € ™ wartości wapnia z zaledwie kilku porcji niektórych zieleni wysokiej wapnia. Poniżej youâ € ™ ll znaleźć listę 11 warzyw i ilość wapnia można oczekiwać w ogólnym porcji.

1. Soja

Gotowane, filiżanka soi może zaoferować aż o 175 mg wapnia w diecie. Te warzywa można stosować w wielu różnych potraw.

2. Okra

Filiżanka gotowanego Okra dostarcza 172 mg i jest wielki smażone, gotowane lub podawane razem z prawie każdym mięsa.

3. Migdały

Jedna uncja migdały orzechy (23) ma 75 mg. Ciesz garściami lub w Twoich ulubionych sałatek. Można nawet posypać je kurczaka podczas ita € ™ s są gotowane do zaparzenia całe danie z migdałów-y dobroci!

4. Collard Greens

Filiżanka gotowanych Collard zieleni ma 266 mg, i mają dużo tę samą funkcję w kuchni jako sałaty. Spróbuj zastępując Collard zieleni dla sałaty czas następny można, i youâ € ™ ll być coraz wapnia!

5. Pomarańcze

Pół szklanki pomarańczy zawiera 52 mg i jest, jak można się spodziewać, pyszne w prawie wszystko do miski z sałatkami owocowymi.

6. Szpinak

Filiżanka gotowanego szpinaku zawiera 245 mg. To sprawia, że ​​wielkie przystawka do wielu potraw, a w swej surowej postaci można zastąpić sałaty do kanapek i sałatek.

7. Kelp

Jedna szklanka surowego wodorosty ma 136 mg. Podczas jedzenia wodorostów nie robi € ™ t natychmiast przedstawić się jako normalną rzecz do zrobienia, wtajemniczonym odkryli, że to zaskakująco aromatyczne warzywa jest bogata w różne składniki odżywcze, w tym wapń.

8. Brokuły

Dwie filiżanki gotowanych brokułów mają 124 mg. Dość powszechne warzyw, ale rzadko doceniony za wysokie stężenie składników odżywczych, takich jak wapń użytecznych, brokuły niedawno weszła w modzie jako wspaniałe jedzenie z różnego rodzaju świadczeń zdrowotnych.

9. Blackstrap Melasa

Jedna łyżka stołowa zawiera około 137 mg. Za pomocą Blackstrap melasy upiec pewnych rodzajów gorzkiej żywności, można skorzystać z wysokiej koncentracji wapnia.

10. Nasiona sezamu

Czwartą szklanki nasion sezamu zawiera 351 mg wapnia i są pyszne, gdy posypane na kurczaka, ryby, lub po prostu garściami.

11. Orzechy brazylijskie

Dwa uncji orzechów brazylijskich (12 nakrętek) mają 90 mg. Oprócz oczekiwanego białka, orzechy brazylijskie w szczególności są bogate w wapń i mogą być dodawane do sałatek i dań głównych, lub po prostu cieszył garściami.

12. Seler

Dwie szklanki surowego selera mają 81 mg. Poprzez połączenie selera z masłem orzechowym, można wybrać się na pyszne, aromatyczne przekąskę, która pomaga wypełnić dzienną normę wapnia i białka.

Warzywa rzadko są widoczne w połączeniu z substancji odżywczych, takich jak wapń, w szczególności z przeważającą popularności mleka w tym względzie. Jednak dla tych, którzy nie lubią mleko, laktozę, lub po prostu szukają innego sposobu na zdobycie ich codzienne składników odżywczych, te warzywa i inne są dobrym miejscem do rozpoczęcia.

Warzywa: Wytrawianie i konserwujące Porady

Łatwy Peeling pomidorowy

Aby łatwo skórki pomidory przed konserw, umieścić je w sitko lub durszlak, zanurzyć się wrzącą wodą przez 30 do 60 sekund, a następnie wyjąć i zanurzyć immidiatley do lodowatej wody. Skóry teraz będzie luźne i cinch do usunięcia!

Wytrawianie Ocet: Nie zmniejszyć ilość

Nigdy nie zmniejszyć ilość octu nazwie w recepturze. Ogórki potrzebują pewnego poziomu kwasowości dla prawidłowego zachowania.
Jeśli znajdziesz to sprawia, że ​​ogórki zbyt kwaśny, dodać trochę cukru następnym razem je osłodzić.

Nie należy używać twardej wody

Pamiętaj, aby nie używać twardej wody w roztworze trawiącym. Żelaza i siarki w twardej wodzie będzie przyciemnić ogórki i może spowodować zmętnienie.
Dla najlepszych rezultatów używać miękkiej lub destylowanej wody.

Sprawdzanie Jars i uszczelnienia

Upewnij się, aby schłodzić słoiki całkowicie na stojakach chłodzenia po wyjdą z canner. Sprawdź również uszczelki, aby upewnić się częścią płyty pokrywy jest wklęsła.

Marynowany Papryki

Hot papryki są stosunkowo łatwe do marynaty.
Dodać roztwór 5% octu pół, pół wody i dodać cokolwiek przyprawy wolisz.
Włożyć paprykę w zimnych konserw słoików, dodać tyle roztworu trawiącego na pokrycie paprykę, uszczelnić słoików, a następnie umieścić je w gorącej kąpieli konserwowego wody. Przetwarzać je na: 20 minut w słoikach kufel i 25 minut do słoików kwarta.

Zapobieganie Pickle zmiękczania

Możesz zapobiec pikle z zmiękczającym podczas przechowywania przez obcięciu 1/16 cala z końca kwiat każdego ogórka przed trawienia.

Dokonywanie Ketchup

4 kilo pomidorów - rdzeniowe i
posiekane, 2 szklanki cukru, 1/4 szklanki słodowego lub ocet jabłkowy cydr, 1/2 łyżeczki soli. Składniki puree razem. Umieścić w garnku i gotować powoli na małym ogniu - około 1 1/2 godziny. Mieszać często. Przepuścić gorący płyn przez sito, aby usunąć wszelkie pozostałe kawałki. Dodać 1 tabletkę witaminy C kruszony zachować kolor. Zamrożenie lub puszka do przechowywania. Albo - przechowywać w szczelnym pojemniku w lodówce przez okres do jednego miesiąca.

Przyprawy to: Dodano 1 łyżka stołowa handlowa sosie pieprzowym, zanim
gotowanie, lub spróbuj dodać paprykę i pieprz cayenne do smaku

Nie przechowywać w lodówce .... cukes

Jeśli nie masz czasu na marynowane ogórki swoje samego dnia można je wybrać, przechowywać je w chłodnym piwnicy lub korzenia piwnicy, aż będziesz gotowy, aby rozpocząć.
Nie przechowywać w lodówce. Ogórki zaczynają dereriorate w temperaturze poniżej 50 ° C.

Zamrażanie Pomidory Dla gulasze

Zamrozić swoje pomidory całe. Dodaj zamrożeniu całych pomidorów do gulaszu. Skóry pęknie i może zostać usunięte.

Sprawdź Twoje Jars

Przed przystąpieniem do marynaty, upewnij się, że wszystkie twoje słoikach są w dobrym stanie, bez pęknięć i nacięć.

Nadmierne Pickles

Podczas gotowania pikle, nigdy nie przekraczać czasu wzywał w recepturze. Overprocessing będzie łatwo przekształcić je bzdurny.

Tarcze wrzące

Pięć minut przed napełnieniem słoiki z marynatami i smakować, zanurzyć płyt we wrzącej wodzie przez 5 minut, aby zmiękczyć masę uszczelniającą. Nie jest potrzebny do zagotowania pierścieniowej części pokrywy.

Zamrażarka Peppers

Świeże papryki można zamrozić do późniejszego użycia w gulaszu i chilli, ale będą one zbyt miękkie, aby korzystać surowe. Aby zatrzymać, pokroić w pół, rdzenia i nasion; Pokroić na 1 / 4-1 / 2-calowych kwadratów. Miejsce w woreczki do zamrażania, naciśnij z powietrza, - trwałość około 6 miesięcy. Gotuj zamrożone.

Pepper Flakes

Tworzenie własnych płatki pieprz jest łatwe.
Wybierz swoje paprykę, pokroić je otwarte, usunąć nasiona, a następnie położyć ciętych elementów na ekranie w suchym miejscu przewiewnym lub wysuszyć w dehydrater żywności.
Gdy są suche, po prostu zmielić je i umieścić w słoiku.
Uwaga: należy nosić rękawice ochronne ostrą papryką.

Zamrażanie warzyw suszonych

Pokarmy suszone utrzyma dłużej, jeśli umieścić je w zamrażarce po raczej suszenia niż w szafkach kuchennych.
I wysuszono food zajmują znacznie mniej miejsca w zamrażarce niż same nie wysuszonych mrożonych.

Bezpieczeństwo: Stosować Canning Kleszcze

Użyj szczypce konserw usunąć słoiki z gorącej kąpieli wodnej canner. Trzymają się bezpiecznie i bezpiecznie słoiki jak przenieść je z canner do szaf z chłodzenia.

Soki owocowe

Dokonując soki owocowe, pamiętaj, że ilość soku dostaniesz zależy od tego ile płynu znajduje się w owocach, aby rozpocząć, i jak go rozpakować.
Na przykład, jabłka i jagody, które zawierają duże ilości substancji stałych i pektyn, będzie produkować mniej soku niż winogrona. I mocniejszy Twój sokowirówka, lepsza praca będzie robić wydobycia każdy ostatni trochę soku z owoców.

Sterylizacja Canning Jars

Słoiki przetwarzane w łaźni wodnej w niecałe 15 minut muszą być sterylizowane.
Oto jak to zrobić:
wypełnić do wrzącej wody canner o dwie trzecie pełnej gorącej wody; ustawić na regale i słoiki niższe do wody, pozwalając wodzie wypełnić słoiki. Dodaj szeroki ustami lejek metalu i 1/2 szklanki (125 ml) środka metalowy do napełniania słoików. Przykryć i doprowadzić do wrzenia; gotować przez 15 minut, czas tak słoje są gotowe w tym samym czasie, ogórki.

Owoce w proszku

Suche owoce o bardzo długim czasie, a następnie zmielenia ich w młynku do kawy lub żywność proccessor do mąki konsystencji. Następnie dla każdej filiżanki mąki zwanej w swojej recepturze, dodać 1/2 szklanki proszku owoców jak również.
Wystarczy wymieszać się z mąki.
Możesz dodać 1 do 2 łyżek dodatkowym płynem do receptury to robi.

Dodawanie Extra Flavour

Oto sposób, aby dać Puszki owoców lub warzyw dodatkowe smak bez dodawania soli.
Tie różnorodnych ziół i przypraw w górę w gazę lub przyprawy torby i upuść torbę w gotować wraz z tym, co robisz. Przed konserw, wystarczy wyjąć torebkę.

Wypełnienie Jars

Podczas napełniania słoików, użyj sterylizowanego środka metalowy do czerpania i sterylizowane lejka, aby zapobiec felgi jar z uzyskiwanie spryskane z jedzeniem. Jeśli felgi rozumiem
lepki, przetrzeć wilgotnym ręcznikiem papierowym.

Trawienie Ocet

Nigdy nie gotować octem dłużej niż przepis wymaga. Overboiling wyparuje kwas octowy ocet jest - zmniejszenie kwasowości ocet jest.
Ogórki potrzebują pewnego poziomu tej kwasowości dobrze zachować.

Suszone Green Beans

Aby suszonych zielona fasola, fasola na łańcuch ciężki wątku, sparzyć się nawleczone ziarna tak jak każdy warzyw, ręcznik suchy, zorganizować fasolę na ciąg tak, że nie stykają się ze sobą, i powiesić je w ciepłej ciemności dobrze wentylowanym obszar.

Szybkie rehydrating

Oto wskazówka, aby zaoszczędzić czas podczas przygotowania posiłków wykorzystuje swoje suszone produktów.
Jeśli sparzyć warzywa przed ich wyschnięcia, będą one nawodnić szybciej, niż gdybyś nie miał.

Unikanie złóż kopalin

W celu zabezpieczenia przed rozwojem słoikach złóż mineralnych, dodać 1/4 szklanki octu do wody w canner przed przetworzeniem.

Canning Szparagi

Umyć i osuszyć włócznie szparagów. Zostaw włócznie całe lub pokrojone na kawałki. Gotować 3 minuty. Na gorąco, umieścić w słoikach, pozostawiając 1 cal powierzchni głowy. Dodaj pół łyżeczki soli na pinty, sól 1 łyżeczka do kwarty, w razie potrzeby. Pokrywa z wrzącą wodą. Regulacja czapki. Proces w ciśnieniu pary canner 25 minut na pinty, 30 minut dla kwarty, na 10 funtów (240 ° ciśnienie F). Przechowywać w puszkach szparagów na półce, w chłodnym i suchym, jak miejsce, jak to możliwe. Data słoiki, jak je przygotować i stosować najstarsze słoiki pierwszy. Użyj w ciągu roku.

Zamrażanie Soki

Aby zamrozić sok, wystarczy wlać sok do palety kostki lodu, zamrożenie, a następnie umieścić kostki w worki foliowe do zamrażania.
Soki cytrusowe przechowywać najlepiej przy użyciu tej metody.

Miód Lemon DIP do suszenia

Zamiast używać kwasu askorbinowego, aby zapobiec jabłka, morele, brzoskwinie i zaciemnienie, ponieważ od wyschnie, można korzystać z kąpieli cytryny miód. Wymieszać 1 filiżankę miodu, 1 szklanka wody i sok z 1 cytryny.
Zanurzyć owoce do niego przed suszeniem.

Mrożone przetwory z dyni

Przetwory z dyni należy przechowywać w lodówce lub zamrożone.
Nie mogą być bezpiecznie puszki w kąpieli wodnej, ze względu na niską zawartość kwasu dynie. Również USDA odradza konserw żadnego produktu do squasha puree w szybkowarze z powodu słabej wymiany ciepła.

Mrożone Treat

Zamrozić niektóre z sosami owocowymi w kostki lodu tace do herbaty dla addtions lub ciosów.
Lub umieść lizaki do kostek do własnych owoców mrożonych smakołyków.

Blanszowanie

Większość produkcji musi być blanszowane przed suszeniem.
Jednak nie musisz się blanch czosnku, porów, cebuli, papryki i pomidorów przed suszeniem; mają one swoje qualités bez niego.

Sun suszonych warzyw

Osusz niektórych swoich produktów w słońcu, a nie za pomocą kuchenki lub suszarki do pracy. Wystarczy umieścić swoje produkty w słońcu na aa czystym ekranie objętym gazę.
Najłatwiejsze zioła do wyschnięcia w ten sposób są rozmaryn, szałwia, cząber, tarrogon i tymianek.
Warzywa, które są łatwe do wyschnięcia w ten sposób to małe ostra papryka, Black Eyed Peas, bób i fasola fasola, lima.
Można również suche morele, daktyle i śliwki w ten sam sposób.

Puree

Podczas przecierania swoje produkty, zmiażdżyć jedzenie gdy jesteś podgrzewanie zamiast przed.
Pomoże to zapobiec żywności z rozdzielania po to puszkach.

Stojaki suszenia

Wiele osób wysuszyć swoje warzywa na arkuszach cookie w zestawie piekarnika na bardzo niskim poziomie.
Możesz uzyskać znacznie lepszą jakość, jeśli umieścić swoje produkty na tackach suszenia, regały, lub innych posiadaczy porowatych, a nie na papierze do pieczenia.
Powoduje to, że ciepłe powietrze równomiernie cyrkulację produktu w celu szybszego, bardziej równomierne suszenie.

Piekarnik puszkach Pasta pomidorowa

Jeśli chcesz, możesz używać kuchenki zamiast swojego pieca, aby koncentrat pomidorowy. To rzeczywiście sprawia, że ​​łatwiej, bo nie trzeba stać nad kuchenką, podczas gdy co. Rzeczywiście można pozostawić kuchni, podczas gdy kucharze pasty.
Ugotuj pomidory w brytfannie na 350 stopni, z pokrywką, aż pomidory rozbić. Następnie przetwarzają na puree i piec ponownie, tym razem na 300 stopni z pokrywką off tak, że woda może wyparować i przecier można zagęścić.

Winogrona

Winogrona i inne trudne skórki owoców wyschnie szybciej, jeśli nick na skórę z nożem. Za pomocą ostrego noża i ostrożnie wyciąć nacięcie w skórze, ale staram się nie pocięte na miazgę.

Warzywa: Warzywa korzeniowe Porady

Odpady nie ... obierki warzyw

Nie wyrzucaj obierki warzyw, takich jak skórki cebuli, marchwi blaty i skórki, łodyg boćwina, blaty pora itp Umieść je w naczyniu z zimną wodą z Bayleaf i niektórych pieprzu, doprowadzić do wrzenia i gotować na wolnym ogniu przez około godzinę, aby akcji. Dodaj chili lub zioła do smaku. Użyj razu lub chłodne i nalewać do palety kostki lodu. Zamrożenie stałe, a następnie unmold i przechowywać w plastikowych workach, w zamrażarce, korzystanie w razie potrzeby.
Nie dodawać obierki ziemniaczane, jak będzie w końcu z pochmurnego magazynie.

Jedzenie

Chrzan może być używany świeże lub suszone w recepturach.
To jest zwykle zatrzymujemy rozdrabniane i spożywane na surowo w małych ilościach jako przyprawa. Upewnij się, aby umyć i obrać korzeń przed niszczeniem.
W małych ilościach dobrze ze śmietaną, śmietana, jogurt, majonez, lub twarogiem i opatrunków dla sosy służyć z mięsa, ryb i ziemniaków. Jest to szczególnie dobre z wołowiny i wędzonym pstrągiem.

Buraki

Kupując buraki wybrać małe, jędrne, gładkie buraki z cienkich korzeni. Upewnij się, że natychmiast wyciąć zielone szczyty ponieważ drenażu składników odżywczych z korzeni. Zostaw 2-1 / 2 centymetrów łodygi. Pary lub gotować nieobrane buraki, obrać i pokroić lub kości.

Zapobieganie Rot

Podczas przechowywania ziemniaków w chłodnym miejscu, zawsze jest szansa, bakterii i gnić formowania.
Aby temu zapobiec, należy spróbować umieścić niektóre suszone gałązki szałwii, rozmarynu, lawendy i / lub w swoim ziemniaków.
Badacze stwierdzili, że oleje te zioła tłumią kiełkowania i hamują wzrost bakterii, które mogą wywołać ziemniaki gnić.

Nie zamrażać

Nigdy nie zamrażać ziemniaki. Świeże ziemniaki nie będzie dobrze gotować i są podatne na uszkodzenia, gdy zostały zamrożone.

Doskonale Warunki przechowywania

Ziemniaki zachowa najdłuższy, gdy przechowywany w chłodnym, suchym, zaciemnionym miejscu z dobrą wentylacją.
Idealnie, obszary składowania powinna wynosić między 42-48 ° F. Cieplejsze temperatury kiełkowania i shriveling zachęcają. Niższe temperatury mogą zmieniać właściwości smakowe i gotowania ziemniaków.

Detergent

Umyć wszystkie owoce i warzywa przed użyciem w chłodnym
wody. Nie należy używać mydła lub detergentów do mycia owoców i
warzywa. Zgodnie z Food and Drug Administration, mydło i detergenty nie są
zalecany do mycia owoców i warzyw.

Ziemniaki

Szorować swoje ziemniaki z ciepłą wodą. Nie stosować mydła. Bez zerwania skóry.
Alternatywnie, można umieścić w szafach ziemniaki płaskie naczynie i uruchomić je przez soapless zmywarce.

Pączki ziemniaczane

Aby zapobiec ziemniaki z początkujący, to jabłko w worku z ziemniakami.

Zarośla

Marchew, ziemniaki i inne rośliny korzeniowe powinny być usunięty zwłaszcza jeśli warzyw ma być podawane z jego skórki.

Odpady nie ... Warzywa pozostawionych

Jeśli liczyć żelaza wafel wśród swoich przyborów kuchennych, można szybko włączyć resztki warzyw na smaczne przekąski lub z boku naczynia. Zrób pikantne wafel ciasto z mleka, jaj i kwiat i dodać puree z warzyw do wyboru. Sezon i piec zgodnie z instrukcjami swojego gofrownica.
Działa to dobrze z wszystkich warzyw korzeniowych, brokuły i kalafior.

Storaging Chrzan

Przechowywać przycięte, przemywa korzenie w plastikowe torby w lodówce lub korzenia piwnicy. Optymalna temperatura to około punktu zamarzania - 30-32 * C.
Użyj świeże lub suszone w recepturach.

Zachowanie Chrzan

Wykopać kawałek korzenia, umyć, i drapać go pod wodą, aby zapobiec podrażnieniu oczu. Aby zachować go, umieścić go w zakręconej słoju wypełnionym octu lub oleju.

Odpady nie ... Burak Liście

Jeśli kupujesz warzywa na rynku rolników, często znajdziesz buraki sprzedawany z liści nadal załączony. Są one dobrym wskaźnikiem świeżości buraczkami - tylko kupić, jeśli liście są ciemnozielone. Ale jeśli masz w domu zakupu, nie wyrzucać liście i łodygi z dala. Umyte i posiekane, mogą być używane tak jak szpinak, zrobić doskonały sos do makaronu i są dobrym źródłem żelaza i kwasu foliowego.

Nie przesmażyć warzywa: 3 Powody

Jako dziecko, ty zawsze mówił, że prawdopodobnie jedzenia warzyw był jednym z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić dla swojego ciała. Warzywa zawierają niektóre z niezbędnych witamin i minerałów, które trzeba żyć zdrowego stylu życia. Te witaminy i minerały także pomagają organizmowi pełne normalnych funkcji i zwalczać choroby i inne problemy, że ciało twarze. Jednak wszystkie warzywa nie są sobie równe. W rzeczywistości, sposobem, aby przygotować warzywa może zmienić ilość witamin i minerałów, że bierzesz w organizmie. Podczas gdy niektórzy ludzie wolą jeść warzywa surowe i inni wolą je na parze, istnieje wiele, którzy chcą je gotować. Jeśli jesteś jednym z tych ludzi, istnieje kilka powodów, że należy być ostrożnym, aby nie przesmażyć warzywa. Sprawdź te trzy powody:

Powód 1: mineralne witaminy i strat

Po zagotować garnek wody w oczekiwaniu na gotowanie warzyw, prawdopodobnie nie, że robisz coś złego. Ale jeśli uda się przesmażyć warzywa, prawdą jest to, że tracą wiele kluczowych witamin i minerałów w nich. Dzieje się tak dlatego, że wiele witamin i minerałów, sączy się do wrzącej wody. Skończy się dumpingu tej wody z lub usunięcie warzyw, pozostawiając wszystkie z tych witamin i minerałów z powrotem do wody. Jeśli nalegać na gotowanie warzywa nad ich na parze, nie próbować je przesmażyć. Należy również używać wody, że pozostały w garnku, aby stworzyć sos. Albo może po prostu użyć go wlać z powrotem na swoich warzyw, aby uzyskać wszystkie witaminy i minerały z powrotem na swoim talerzu.

Powód 2: To Zmienia Taste

Jest powód, że dzieci nie lubią jeść swoje warzywa. Nie zawsze dobrze smakują. Niestety, to może być bardziej odbicia wytwarzania warzyw w porównaniu do samych warzyw. Jeśli planujesz na gotowanie warzyw, nie przesmażyć je, ponieważ to sprawia, że ​​smak nudne i nijakie. W rezultacie, nie będzie skłonny do jedzenia prawie jak wiele warzyw. To powstrzyma cię od uzyskania witamin i minerałów, które zapewniają, że i również pozostawią w poszukiwaniu fast foodów jeść później.

Powód 3: To zmienia ich tekstury

Warzywa, które są przygotowane prawidłowo powinno smak świeże. Jeśli jedzenie marchewki, powinny być chrupiące i smakują prosto z ogrodu. To samo tyczy się zielona fasola, szparagi oraz innych warzyw, które chcesz przygotować. Overboiling warzywa mogą zostawić je papkowate i odpychające. Aby tego uniknąć, nie należy ich przesmażyć.

Warzywa Overboiling może uniemożliwić jedzenia tak zdrowe, jak powinno być. Staraj się unikać overboiling warzywa lub, jeszcze lepiej, zacząć na parze warzywa, aby upewnić się, że dostajesz wszystkie korzyści żywieniowe, które można.

Jedzenie Strategie dla zapewnienia zdrowego odżywiania każdym razem

Jesz w sposób, który jest konsekwentnie zapewniając organizmowi zdrowego odżywiania? Czasami stają się tak zajęty, że nie zwracają wystarczającej uwagi na to, co, kiedy i jak jemy nasze jedzenie. Chwytając fast food może dodać wiele pustych kalorii w ciągu dnia, nie mówiąc już o prawdopodobnym niestrawność wystąpić. Oto kilka wypróbowanych i prawdziwe strategie, które pomogą Ci utrzymać się na torze i myśleć o tym, co jesz.

Zrób plan

Coś planuje zawsze sprawia kolejnych sukcesów. Dobrym miejscem do rozpoczęcia jest z nowym piramidy żywieniowej, gdzie masz wszystkie grupy żywności musisz jeść zdrowego żywienia. Wszystkie grupy są równie ważne dla zdrowej diety, a proporcje jeść z każdego z nich jest kluczem. Do utraty wagi, chcesz jeść mniej, co następuje:

 • 3-4 uncji pełnoziarnistych dziennie
 • 3 porcje warzyw
 • 2 porcje świeżych owoców
 • 1 porcja z ryb i drobiu grupy (mięso czerwone nie więcej niż 2 razy w tygodniu)
 • 1-2 porcje z grupy mleczarskiej (bez tłuszczu i / lub o niskiej zawartości tłuszczu)
 • oszczędnie z tłuszczów, olejów, makarony i słodycze grup

Dokonywanie menu dla siebie na każdy dzień tygodnia jest dobry pomysł.

Zwracać uwagę

Nie tylko bezmyślnie rzeczy jedzenia w ustach, że już prawie nie pogryzł, bo jesteś w pośpiechu. Zwolnij, rozkoszować każdą kęs podczas wykonywania i zwrócić uwagę na smak, teksturę i temperatury. Dodać do konkretnego czasu na nic, tylko jeść. Będziesz zaskoczony, jak szybko znajdziesz niuanse spożywanych pokarmów (i przyjemności można wziąć w jedzeniu kiedy zwracając uwagę na to, co robisz). Będziesz także jedzą mniej, bo dałeś ciało szansę poczuć, kiedy będziesz miał dość.

Koszyk spożywczy

Wszyscy słyszeliśmy mówią o zakupy spożywcze nie dzieje, kiedy jesteś głodny. To świetne porady, ale istnieje kilka innych sposobów do sklepu spożywczego, które pomogą Ci kupić zdrowszej żywności. Pobierz swoje tygodniowe menu, które zrobiłeś dla siebie, i zrobić listę z menu. Nie kupuj żywności, które nie znajdują się na liście (brak zakupu impuls). Ponadto, nie iść na zakupy, kiedy jesteś przygnębiony lub emocjonalne; będziesz mieć pokusę, aby kupić żywności "komfort", a wszyscy wiemy, te wydają się być całkiem wysokokaloryczne pokarmy.

Plan Gastronomia

Najlepszą strategią na jedzenie jest, aby poprosić o "na wynos" oknie na początku posiłku, i umieścić połowę żywności w polu. To, co pozostaje będzie o wysokości powinno być jedzenie. Pobierz zwyczaj zamawiania sałatki przed głównym daniem. W ten sposób będziesz miał przerwano apetyt trochę i nie będzie jeść tak wiele wyższej kaloryczności dania głównego. Zakończ posiłek z filiżanką herbaty zamiast deseru. Wybierz się na spacer po zakończeniu w restauracji i zjeść obiad na tyle wcześnie, gdzie są 3 lub 4 godziny przed pójściem do łóżka.

Spróbuj tych strategii, i pamiętaj, aby jeść świeże, całej żywności w jak największym stopniu dla optymalnego odżywiania i zdrowia.

Odżywianie Suet warzyw

Łój warzyw jest alternatywną formą tradycyjnej łój na bazie mięsa, które jest teraz powszechnie stosowane w niektórych form gotowania. Niektóre ceniących bazie roślinnej kuchni patrz warzyw łój w ramach zdrowego odżywiania. Inne zidentyfikować go bardziej z ogólnym odżywczej mięsa na bazie łoju.

Historia Suet

W prawdziwej kuchni historycznej, łój wołowy i inne rodzaje mięsa na bazie łoju zostały wykorzystane w wielu potraw angielskich. Christmas pudding, stek i nerki pudding i popularne pudding Yorkshire używane łój jak tekturowych i składnikiem smakowym. Inne dania angielski obejmował również znaczną ilość mięsa na bazie łoju.

Łój na bazie mięsa jest w rzeczywistości rodzaj tłuszczu. Pochodzi z łoju utwardzonego tłuszczu na nerki lub schab zwierzęcia. Ten tłuszcz ma niską temperaturę topnienia około 120 ° C. Jako zwierząt produktu bogatego w kalorie, łój był częścią naturalnego odżywiania całej historii Imperium Brytyjskiego.

Odżywianie Suet warzyw

Ogólnie rzecz biorąc, wykorzystanie nowoczesnych dietach łój nadal ogranicza się głównie do Anglii i krajach wpływem kuchni angielskiej. Amerykanie rzadko kupić albo na bazie mięsa lub warzyw łój do gotowania. Wiele zrobić kupić ten produkt na karmniki i wymieszać ją z innymi substancjami w celu przyciągnięcia różnych gatunków ptaków, do swoich domów.

W Anglii i innych miejscach na świecie, warzyw łój jest wspólnym produktem do gotowania. Łój roślinnego ma być wytworzone syntetycznie, a zazwyczaj wytwarza się z olejów takich jak olej palmowy, zmieszane z produktami, zagęszczające, takie jak mąka ryżowa. Łój warzyw jest często sprzedawane rozdrobnione, podobnie jak niektóre formy mięsnych łój.

W zakresie żywienia, warzyw łój zawiera około 25% mniej tłuszczu niż mięso na bazie łoju, ale nadal jest dość tłuszczowych. Według tabelach żywieniowych, 1 uncja warzyw łój zawiera 26,6 g tłuszczu, w tym 14,8 g tłuszczów nasyconych. W tym samym uncji warzyw łój pakuje ponad 200 kalorii, ale nie dużo więcej. Nie ma praktycznie żadnych sodu w roślinnym łój, a nie węglowodany. Jest też żaden z przeciwutleniaczy i witamin związanych z innymi całej żywności, takich jak naturalne produkty. Jako część posiłku, przygotowanego z pełnych żywności przy użyciu tego składnika może przyczynić się do naturalnego gotowania, które może polepszyć ogólny stan zdrowia.

Więcej o Suet

Ci, którzy patrzą na roli łój na przestrzeni lat widać, że ludzie tego rodzaju produktów pochodzenia zwierzęcego o wiele więcej niż to, co kończy się na stole. Poprzednia pomysł wykorzystania łój na birdfeeders jest popularne tradycyjne stosowanie, ale łój została również zastosowana jako polskiego lub skóry środkiem konserwującym. Jeśli chodzi o jedzenie, to służył jako opcja bogate w kalorie dla osób z ograniczonym dostępem do kilku produktów mięsnych psujących się. A ponieważ łój może utrzymać przez dłuższy czas w temperaturze pokojowej, to było popularne na stole w czasach przed chłodniczych.

Pomyśl o dodanie warzyw łój do unikalnych dań, takich jak pierogi czy innych gotowych dań głównych, jeśli szukasz naśladować niektóre rodzaje kuchni światowej.

Mity spożywcze zdemaskowana: Jedzenie Węglowodany spowoduje zwiększenie masy ciała

Podczas diety Atkinsa i South Beach były na wysokości ich popularności w latach 1990, węglowodany został wrogiem publicznym numer jeden. Ludzie wygnaniu chleb i ziemniaki z ich diety w szaleńczym tempie. Potem te same osoby, zaczęło mieć problemy zdrowotne z jedzenia zbyt mało węglowodanów. Problemy te wahają się od słabości, które spowodowało czarów omdlenia do wypadania włosów i nieświeży oddech. Badania naukowe wykazały, że bardziej od poważne skutki uboczne, takie jak zwiększenie częstości występowania cukrzycy oraz chorób serca. Zwycięska mądrość teraz mówi, że powinniśmy wybrać zdrowsze węglowodany, które są całe ziarna, a ograniczenia te z małym lub bez wartości odżywczej.

Korzyści z węglowodanów

Niektóre węglowodany, które odnoszą się do pracowników służby zdrowia jako "dobre węglowodany" mogą być dobrymi przyjaciółmi do swojej diety. Oto niektóre cechy dobrych węglowodanów:

 • Bogate w błonnik, który obniża poziom cholesterolu.
 • Ocena glikemiczny mają indeks. Indeks glikemiczny jest system, który ceny efekt żywność na poziom glukozy we krwi narodów.
 • Wysoko w składniki odżywcze.
 • Zapewnia stabilny poziom energii bez wybijanie poziom glukozy.
 • Poprawia metabolizm i pomaga stracić tłuszczu.

Zdrowe Węglowodany

Gdy szukasz zdrowych węglowodanów, poszukaj nieprzetworzone (lub bardzo mało przetworzonych) węglowodanów. Pokarmy, które mają niewielkie lub żadne zmiany ich naturalnego stanu są niezbędne do dobrego zdrowia. Poniżej znajduje się lista węglowodanów, które są uważane przez większość specjalistów jest zdrowe dla Ciebie:

 • Rukolą, która ma pieprzny smak
 • Fasola
 • Brokuły
 • Collard Greens
 • Rośliny strączkowe
 • Gorczyca
 • Sałata rzymska
 • Szpinak
 • Boćwina, który smakuje trochę jak szpinak
 • Całe ziarna chleba
 • Całe makarony ziarna

Węglowodany, których należy unikać

Przetworzone węglowodany, takie jak pieczonych smakołyków w lokalnym sklepie spożywczym, posiada wszystkie zdrowych składników odżywczych i błonnika usunięte podczas ich przetwarzania. Problem z tych węglowodanów jest to, że ciało ludzkie nie przetwarza je dobrze. W rzeczywistości, tego rodzaju mogą powodować nagłe zmiany stężenia cukru we krwi, które może prowadzić do rozwoju cukrzycy. Zapewniają one również prawie żadnych wartości odżywczych i uważane są za puste kalorie. Inne choroby, które są związane z przetworzonego spożycia węglowodanów obejmują raka i choroby serca. Następujące przetworzonych węglowodanów powinien być ograniczony tylko do spożycia sporadycznego:

 • Cukierki
 • Większość wypieki
 • Dla diety napoje gazowane
 • Przekąski
 • Białe pieczywo i makarony

Niebezpieczeństwa zbyt mało węglowodanów

Jedzenie zbyt mało węglowodanów może powodować niski poziom energii, problemy trawienne i pozbawiają organizm pożytecznych składników odżywczych. Poniższa lista przedstawia niektóre z problemów, które ludzie mieli z dostateczną ilość węglowodanów, nie zużywając:

 • Zaparcie
 • Zawroty głowy
 • Zmęczenie
 • Półomdlały
 • Bóle głowy
 • Bóle mięśni

Poważniejsze konsekwencje może zawierać kamieni nerkowych i choroby serca. Innym możliwym skutkiem ubocznym jest wyższe ryzyko niektórych nowotworów, gdy poważnie ograniczają warzywa i produkty pełnoziarniste.

Zgoda

Ograniczenie wysoko przetworzonych węglowodanów jest zawsze mądry pomysł. Wycinanie dobre węglowodany może rykoszetem i sprawi, że przyrost masy ciała, a nie stracić. Może również powodować problemy zdrowotne, które wahają się od bycia denerwujące jest zagrożeniem życia. Specjaliści zalecają wycinanie przetworzone węglowodany, uważając, aby nie obniżyć dobrych węglowodanów zbyt wiele.

Zdrowa dieta musi zawierać węglowodany. Jeśli obsesyjnie obniżyć spożycie węglowodanów może rykoszetem i pokonać swoich planów diety. Skoncentruj się na wycinanie złe węglowodany i podejmowania mądrych podstawienia wybór z dobrych węglowodanów.

4 Porady dla zdrowe jedzenie na budżet

Zdrowe jedzenie w sprawie budżetu może być wyzwaniem w dzisiejszych czasach, zwłaszcza z rosnącymi kosztami zdrowej żywności. Jeśli chcesz zachować lub schudnąć i poprawić swoje zdrowie, ważne jest, aby jeść pożywne i dobrze zbilansowanej diety. Jednak, jak można przystosować taką dietę, jeśli są w budżecie?

4 Porady dla zdrowe jedzenie na budżet

1. Wybierz Whole Foods Ponad przetworzonej żywności

Jedną z zasad ogólnych, jeśli chodzi o zdrowe odżywianie jest unikanie przetworzonej żywności i wybrać całych, naturalnych produktów spożywczych, a nie. Większość przetworzonej żywności dziś są bardzo bogate w tłuszcze nasycone, konserwantów i innych szkodliwych składników. Poza tym, te produkty mają bardzo niską wartość odżywczą. Na szczęście, całe jedzenie zazwyczaj kosztują mniej niż przetworzona żywność. Więc następnym razem iść na zakupy spożywcze, unikać kupowania produktów, które są pakowane w pudełka, torby, puszek, butelek i innych pojemników. Zamiast wybrać prawdziwe żywności.

Dla dobrych źródeł białka, inwestować w jaja, kurczak, ryby, mielonej wołowiny i mleka. Makaron, ryż i ziemniaki są bogate w węglowodany. Nie zapomnij zaopatrzyć się w owoce i warzywa, a także, aby uzyskać dawkę błonnika, witamin i minerałów.

2. Zainwestuj w mrożonych owoców i warzyw

Mówiąc o owoce i warzywa, możesz również zaopatrzyć się w mrożonych warzyw i owoców mrożonych, jeśli starają się jeść zdrowo w sprawie budżetu. Świeże owoce i warzywa są kosztowne, a ich odpowiednikami są zwykle zamrożone pół ceny. Mrożone owoce i warzywa mają również dłuższy okres przydatności do spożycia, więc nie musisz się martwić o nich wygasają, jeśli nie jeść je w czasie. Ile razy zdarzyło Ci wyrzucony pieniędzy w błoto, gdy pozwalasz świeże warzywa gniją w lodówce, bo nie jeść ich wystarczająco szybko? Zamrożone owoce i warzywa również przemywa się i cięta tak, że można łatwo spożycia. Tylko pamiętaj, aby wybrać produkty mrożone, które przeszły minimalną obróbkę, aby upewnić się, że zachowały swoje składniki odżywcze.

3. Skorzystaj z sprzedaży i Kup luzem

Innym sposobem, aby kupić zdrową żywność w budżecie jest sklep z hurtowni i sklepów spożywczych, które pozwalają kupić luzem. Nawet jeśli sklep w zwykłych supermarketach, można jeszcze kupić w dużych ilościach w trakcie sprzedaży. Supermarkety i sklepy spożywcze czasami pozwalają korzystać z niskich cen, jeśli kupisz więcej. Jest to idealny czas, aby zaopatrzyć się w zdrowej żywności, które można przechowywać przez dłuższy czas, takich jak ryż, makaron i owsa.

4. Uruchom Rosnące własną Produce

Jeśli masz więcej czasu, niż w Twoich rękach pieniędzy w kieszeni, to możesz rozwija swoje własne prawo wytwarzać na swoim podwórku. Mimo, że uprawy własnych warzyw i owoców może zająć trochę wysiłku, nagroda jest, że masz jeść zdrowo za darmo kiedy tylko chcesz. Uprawa własnych żywności umożliwia również upewnić się, że są ze świeżych składników, bez szkodliwych dodatków.

3 powody, dla których należy unikać warzyw w puszkach

Dla wygody, wraca do domu po ciężkim dniu pracy, rzucając swoje teczki na krześle i otwarcie warzyw w puszkach gotować w garnku z innych szybkich gotowania składników wydaje się po prostu świetnie. Warzywa w puszkach może nie być taki świetny pomysł, choć. Rozważmy następujące trzy powody do rowu puszki i zdecydować się na mrożonych lub świeżych warzyw zamiast.

1. bisfenol A (BPA)

Bisfenol martwi praktyków zdrowia z powodu jego ewentualnego związku do poważnych problemów zdrowotnych. BPA jest związek przemysłowy, ale producenci żywności wykorzystują BPA chronić żywność z korozję metalu i bakterii. BPA może mieć wpływ na rozwój układu nerwowego u płodu. BPA jest również związany z zaburzeniami wydzielania wewnętrznego, choroby serca i raka. Konserwy mają duże ilości BPA, że niektóre grupy badawcze znaleźć nie do przyjęcia.

Jedna grupa naukowców odkryła poziom BPAS w żywność w puszkach, które były 200 razy poziom ogłoszony przez rząd USA jako bezpieczne. Badanie wykazuje również, że BPA wymywa z wkładki do żywności puszkach. W badaniu, w losowej próby 50 puszek z USA i Kanady, naukowcy odkryli, BPA w 46 produktów 50 żywnościowych. Najwyższy poziom stwierdzono w puszki zielonego groszku.

2. sodu

Nie musisz się martwić o zawartości sodu świeżych warzyw, ale warzyw w puszkach stanowią zagrożenie sodu, jeśli jesteś na diecie o niskiej zawartości soli z przyczyn zdrowotnych. Sprawdź składniki warzyw w puszkach, ponieważ prowadzą one wysoki poziom sodu. Na szczęście, producenci żywności, w odpowiedzi na świadomość konsumentów na temat sodu, odpowiedzieli z odmian obniżonej sodowych. Niestety, nie wszystkie konserwy warzywne mają wersje o niskiej zawartości sodu, które można łatwo znaleźć w sklepach.

Jedno państwo zaniepokojony ilości sodu w żywności handlowej agencja zdrowia przyjrzał się konserwowanych pomidorów, aby zilustrować różnicę. Agencja stwierdziła, że ​​zwykłe pomidory z puszki miał 15 razy więcej sodu jako zmniejszonej sodowych konserwowanych pomidorów. Mimo to, można ocalić swoje puszki warzyw, poprzez przepłukanie jedzenie z puszki najpierw w wodzie przed włożeniem do garnka warzywa na patelni, piekarnikiem lub kuchenką mikrofalową,. To będzie usunąć część zawartości soli.

3. Siarczyny

Siarczyny są związki na bazie siarki, dodanych do żywności jako środki konserwujące. Można je znaleźć w puszkach warzyw. Około jedna na 100 osób jest wrażliwa na siarczyny i reakcje mogą być śmiertelne. Czułość zależy od osoby, ale reakcja objawia się problemami układu oddechowego. Objawy złej reakcji rozwijać się w zaledwie 15 minut do pół godziny po zjedzeniu potraw z sulfites.They mieć formę duszność lub świszczący oddech.

Etykiety żywności w puszkach warzyw nie może powiedzieć "siarczyny" per se, ale wygląda na którykolwiek z tych składników, które mają w nich: siarczyny dwutlenku siarki, wodorosiarczyn potasu, pirosiarczyn potasu lub siarczyn sodu.

Mimo, że są to trzy istotne powody, aby unikać warzyw w puszkach, warzywa w ogóle są dobrym wyborem dla zdrowego odżywiania. Perspektywa zalecane przez dietetyków jest łatwo żyć według: wybierz świeże lub mrożone warzywa w puszkach pierwsze i drugie. Badania wykazały, że włókna uniwersytet i kluczowe witaminy w warzywach, które przeszły proces nie zostały naruszone konserw wyniku konserw. Wystarczy ograniczyć stosowanie warzyw w puszkach, jeśli obawiasz się o BPA, i poszukaj opcji zmniejszonej sodowych też.