grsail.com

jakie dawki naturalnej tarczycy

Jak leczyć niedoczynność tarczycy T3

Suche i przerzedzenie włosów, przyrost masy ciała, zaparcia, łamliwe paznokcie, sucha skóra, ból stawów, ból mięśni, obrzęk twarzy, zmęczenie, słaba pamięć, depresja, i wolniejszy ruch są objawy niedoczynności tarczycy lub niedoczynność tarczycy. Jest to stan, w którym w tarczycy nie produkuje wystarczającej ilości hormonów już. Gruczoł produkuje tyroksyny lub T4 i trójjodotyroniny lub T3. Niedoczynność tarczycy, nie mogą być traktowane, ale może być zarządzany przez podawanie organizmowi z tych hormonów, takie jak T3. Oto typowe zabiegi niedoczynność tarczycy T3 dla:

 • Liothyronine. Ten jest również znany jako syntetyczny hipercholesterolemii lub syntetycznej T3. Lek ma czynne postacie zarówno T4 i T3 hormonów. Mimo, że syntetyczne hormony te działają w sposób naturalny wewnątrz ciała patientâ € ™ s. Badanie opublikowane w New England Journal of Medicine wykazały, że ten lek pomógł pacjentowi żyć normalnie mimo niedoczynność tarczycy. Jednak w innym badaniu nie udało się znaleźć korzyści z leku. Dlatego też stosowanie tego wraz z lekiem T4 nadal kontrowersyjne.
 • Lewotyroksyny. Jest to najczęściej lek stosowany do leczenia niedoczynność tarczycy. Lewotyroksyna jest w postaci tabletek, które należy przyjmować raz na dobę przez resztę życia patientâ € ™ s. Ta tabletka zawiera T4, jeden z naturalnych hormonów, które tarczyce produkujących. Ten syntetyczny T4 działa podobnie do naturalnych T4 produkowanego przez organizm. Z tym, ciało wydaje się dokonywać niezbędnych hormonów. Mimo, że tabletka ma tylko hormony T4, może nadal wytwarza T3, T4, ponieważ mogą być przekształcone do T3, gdy znajduje się ona w korpusie. Tak, pacjent, który cierpi na niedoczynność tarczycy może mieć tylko ten tablet i już znaleźć ulgę.
 • Liotix. W przeciwieństwie do dwóch wymienionych powyżej leków, lek ten zawiera zarówno T4 i T3 hormonów. Lek ma tylko syntetyczne formy tych hormonów, ale Whatâ € ™ s niesamowite jest to, że łączy w sobie dwa hormony tarczycy, gruczołu w jednej tabletce. Popularne marki tego leku jest Thyrolar.
 • Wiórki naturalne tarczycy. Niedoczynność tarczycy leczenia była możliwa ze względu na wysuszonej świńskiej tarczycy od świń. To był jedyny dostępny lek w 1900, aż lewotyroksyna stało się wspólną wybór lekarzy. Jednak starsi lekarze i tych, którzy wolą holistyczne zabiegi wciąż wolą wiórki naturalne tarczycy i twierdzą, że to nie ma więcej korzyści i mniejsze ryzyko niż przy użyciu syntetycznych tarczycy. Wśród najbardziej popularnych marek tego leku są Westhroid, Natura-throid i Armour tarczycy.
 • Wspomniane zabiegi niedoczynność tarczycy T3 na nie odpowiedzieć poważne skutki uboczne, bo po prostu skopiować hormony, które są naturalnie wytwarzane przez organizm. Jednak nadmierne spożycie dowolny z tych leków może prowadzić do osteoporozy, szybka utrata masy ciała, biegunka, kołatanie serca i poty.

Ze względu na ryzyko, że pacjent jest niewskazana, aby zobaczyć się z lekarzem przed podjęciem jakichkolwiek suplementów T3. Specjalista pomoże określić wagi patientâ € ™ s niedoczynność tarczycy i zaplanować najlepsze leki dla niego. Zazwyczaj, każdy z wyżej wymienionych procesów są podejmowane tylko w małych dawkach. Pacjent świadomie dodać więcej dawki aż określona jest odpowiednia ilość. Ale ita € ™ s jeszcze bezpieczniejsze i bardziej pomocne w celu zasięgnięcia porady lekarza, niż brać leki oparte na instynkcie.

Jak przygotować Naturalnej lub samodzielnego urodzenia

Naturalny poród ma wiele definicji. Niektórzy określają go jako samodzielnego porodu lub porodu, gdy ty lub twój partner, bez przeszkolenia medycznego, dostarczać dziecku. Choć może się to zdarzyć, jeśli poród przebiega szybko, bez pomocy poród nigdy nie powinno być twoim celem.

Naturalny poród może być również określona jako pochwy porodu, nawet jeśli Pitocin i zewnątrzoponowe podane. Jednak w większości przypadków, jest zdefiniowany jako interwencja wolnej porodu; nie ma IV, bez antybiotyków, nie Pitocin i nie ma bólu, medycyny.

Niektóre pary dążyć do naturalnego porodu, ponieważ wspólne działania medyczne związane z porodem stanowić zagrożenie dla zdrowia, a skutki uboczne dla kobiet i ich dzieci. Wiele zabiegów faktycznie zwiększyć szanse na więcej interwencji; każda interwencja może prowadzić do drugiego, aż potrzebne cesarskie.

Poniższe wskazówki pomogą w podróż do naturalnego porodu.

 1. Dowiedz się więcej o wspólnych interwencji w szpitalach. Najlepszym miejscem na to jest w klasie porodu. Możesz wziąć porodu klasy w lokalnym szpitalu lub wynająć prywatnego porodu pedagog przyjść do domu.
 2. Jakie interwencje chcesz, jeśli w ogóle? Czy chcesz bólu leku, jak znieczulenie zewnątrzoponowe? Jeśli nie chcesz żadnych interwencji, w jakim momencie interwencje stają się dobrze?
 3. Dowiedz się radzenia sobie techniki pracy. Jeśli nie chcesz żadnych leków na ból, trzeba radzić sobie techniki, aby przez pracę. Techniki radzenia sobie są bardzo zróżnicowane i działać inaczej dla każdej kobiety i każdego urodzenia. Powszechne techniki radzenia sobie ze stresem to oddychanie, masaż, ciepło / zimno klocki lub kompresy, hydroterapię (wanna / prysznic), masaż, pozycje porodowe i mediacji / obrazów.

  Mniej popularne techniki radzenia sobie ze stresem to hipnozy (takich jak hypnobirthing), aromaterapia (świece lub kadzidła nie dozwolonych w szpitalach), akupresury i technik porodowe piłkę. Bradley i hypnobirthing Zajęcia skierowane są do naturalnego porodu i uczyć pary wielu technik pracy radzenia sobie.
 4. Znajdź rodzenia trenera. Większość kobiet ma swojego partnera, jak ich narodzin trenera, ale matka, siostra lub przyjaciel może zastąpić, jeśli twój partner nie jest w stanie lub nie chce być trenerem. Twój trener powinien wspierać swoich celów, w tym, czy naturalny poród.
 5. Rozważ pisanie plan porodu lub listę urodzenia życzeń. Plan urodzenia jest narzędziem komunikacji, który wyjaśnia, co mam nadzieję, dla swojego urodzenia. Twój plan urodzenia powinny być elastyczne od urodzenia mogą być nieprzewidywalne.
 6. Rozważyć wynajęcie doula. Doula to profesjonalny trener narodzin, który zapewnia wsparcie fizyczne, emocjonalne i informacyjne. Badania wykazały, że porody z doula mają mniej porodowe interwencji, w tym konieczności bólu medycyny. Większość szpitali nie mają doulas na temat personelu, więc trzeba będzie zatrudnić i zapłacić za tą kobietą samodzielnie.
 7. Rozważ porodu w domu. Jeśli ciąża i poród są niskie ryzyko, możesz mieć możliwość porodu w domu. Podczas porodu w domu, będziesz miał naturalny poród, a szanse na uzyskanie interwencji nie chcesz są zmniejszone.

Wymagane narzędzia:

 • Trener rodzenia
 • Piłka rodzenia
 • Masaż Narzędzia
 • Ciepła / zimne okłady
 • Aromaterapia Narzędzia (pierwszy z lekarzem)
 • Cierpliwość
 • Muzyka i przenośne Odtwarzacze muzyczne
 • Poduszki

Przestroga:

 • Nie daj się tak przywiązany do idei naturalnego porodu, które można umieścić na zdrowie swoje lub dziecka w jeapordy.
 • Bądź elastyczny. Czasami wymagają interwencji, urodzeń może nie chcą.

Szybkie porady:

 • Bardziej jesteś przygotowany do naturalnego porodu, większe szanse na sukces.

Jak dbać o swoje kości

Tak naprawdę nigdy nie myśleć o naszych kości jako żywą tkanką - oni tam, w ukryciu, wykonują swoją pracę, i to nie jest aż łamiemy jeden, że możemy zacząć się martwić.

Osteoporoza dosłownie oznacza "porowate kości" i jest często postrzegane jako choroba starszych kobiet, ale może to mieć wpływ na mężczyzn i młode kobiety.

Do 80% naszego zdrowia kości zależy od dziedziczności, ale czynniki stylu życia, odgrywają rolę. Coraz więcej ekspertów uważa, siedzący tryb życia i modne diety, a także więcej palenia i picia stawia młodsze kobiety na większe ryzyko osteoporozy w późniejszym życiu ponieważ przerwanie kluczową budowania kości wzór. To może oznaczać większe szanse na setki tysięcy kości kręgosłupa, biodra i nadgarstka złamania, które zdarzają się każdego roku z powodu osteoporozy.

Tkanka kostna jest stale zmieniających się jak stare kości jest zniszczona i jest zastępowane przez nowe komórki. Składa się on z twardą skorupę zewnętrzną wykonaną z włókien elastycznych i twardych wewnętrznej strukturze plastra miodu. W zdrowej kości o strukturze plastra miodu jest gęsta z kilku miejsc w siatce ale osteoporozy kości występuje więcej otworów, co powoduje słabsze i bardziej podatne na złamanie.

Kwasy wapnia, fosforu i aminokwasów, są absorbowane z krwiobiegu i wykonane w kości pod wpływem hormonów płciowych - estrogenu i testosteronu.

Dla większości ludzi kości szczyty masowych trzydziestce, a w wieku od około 45 to zazwyczaj spada powoli, nieco bardziej niż utrata kości jest. U kobiet, menopauza widzi zmniejszenie estrogenów, dlatego nie jest ostra utrata masy kostnej u kobiet po pięćdziesiątce, a wzrost osteoporozy i złamań kości.

Doradztwo z Krajowego Towarzystwa Osteoporozy (www.nos.org) dla zachowania zdrowia kości jest, że mężczyźni i kobiety w każdym wieku powinny zmierzać do:

Krok 1

Ilości witaminy D. To niezbędna do wchłaniania wapnia, a to pochodzi od światła słonecznego i niektóre warzywa - wejdź na stronę po więcej szczegółów. Porozmawiaj z lekarzem o dodatek, jeśli uważasz, że potrzebujesz.

Krok 2

Regularne ćwiczenia są niezbędne dla wytrzymałości kości. Waga mając ćwiczenia jak chodzenie, taniec i aerobik również obniżyć wysokie ciśnienie krwi i pozytywnie wpływa na zdrowie psychiczne. Będzie to również poprawić równowagę i postawę, która chroni przed upadkiem.

Krok 3

Rzucić palenie. Praca ze swoim lekarzem, aby znaleźć odpowiedni program dla Ciebie.

Etap 4

Przechowywać spożycia alkoholu w bezpiecznych granicach. Oznacza to mniej niż 3 drinki dziennie. Czy dobry spożycie wapnia. Zalecana dzienna dawka jest 800 mg wapnia - pół litra (250 ml) mleka krowiego lub 150g jogurtu daje 300 mg. Niskie opcje tłuszczowe mają taką samą ilość wapnia jako pełnego tłuszczu. Niemleczne źródłem wapnia zawierają orzechy i rośliny strączkowe, ciemnozielone warzywa liściaste, takie jak brokuły i szpinak, makrela, łosoś i tofu.

Etap 5

Suplementy. Omów suplementów z lekarzem w przypadku wystąpienia lub mają w rodzinie osteoporozy.

Wykrywanie Osteoporoza jest wykonywana przez DXA (Dual Energy X-ray absorbtiometry) skanowania. Sporządzono w szpitalu, to mierzy gęstość kości, a wyniki można przewidzieć prawdopodobieństwo przyszłych złamań. Jest to bezbolesny, trwa około 15-30 minut, a pacjent pozostaje w pełni ubrany.

Leczenie osteoporozy jest przede wszystkim przez leki, które spowalniają szybkość zaniku kości tak, że jest zwiększenie netto wytrzymałości kości w czasie. Leki takie jak bisfosfoniany to zrobić. Mają one głównie trawienne skutki uboczne - biegunka, zaparcia, niestrawność itp

Dla kobiet, które nie mogą przyjmować bisfosfoniany strontu umożliwia zwiększenie tworzenia kości, a także obniżenie jego rozpadu, lecz jest związana ze zwiększonym ryzykiem zakrzepicy.

Evista może zapobiegać i leczyć osteoporozy u kobiet po menopauzie, stymulując wzrost kości w taki sam sposób, że naturalnym estrogenem robi.

Istnieją inne przyczyny osteoporozy, jak dziedziczność i stylu życia. Ludzie, którzy wzięli steroidowe leki przez dłuższy czas, który już miał pewne braku równowagi hormonalnej, takie jak na aktywnej tarczycy lub przytarczyc lub długotrwałego unieruchomienia powinniśmy omówić ryzyko wystąpienia osteoporozy ze swoim lekarzem lub zobaczyć www.nos.org więcej informacje.

20 października to Światowy Dzień Osteoporozy, który ma na celu podniesienie świadomości na temat choroby i zachęcić ludzi w każdym wieku do inwestowania w opiekę nad ich kości do życia.

Jak zastosować sztuczne rzęsy

Jak zastosować sztuczne rzęsy

Jeśli twoje rzęsy są krótsze i cieńsze niż chcesz, dowiedzieć się, jak zastosować sztuczne rzęsy do trzepotania, pochlebne wygląd. Istnieją narzędzia, które pomogą i nie wszystkie są bardzo fałszywe rzęsy dramatyczne. W rzeczywistości, niektóre wyglądają tak naturalnie, to bym nawet nie podejrzewają, że były fałszywe, więc nie daj się zastraszyć.

Jak zastosować sztuczne rzęsy

Jeśli chodzi o Rzęsy aplikacji, praktyka czyni mistrza. Spróbuj swoich sił w stosowaniu rzęsy przed dokonaniem pierwszy publiczny występ. Do wyboru są cztery rodzaje rzęs; pełny zestaw, pół zestaw, indywidualne i grudki. Początkujący powinni spróbować pół lub pełne zestawy rzęs pierwsze, ponieważ są one łatwiejsze w obsłudze. Po pewnym praktyce przejściu do dwóch pozostałych typów.

Pełne zestawy

Skorzystaj z tych kroków dla coraz dłuższe, efektowne wyglądające rzęsy z pełnymi zestawami.

 1. Przygotowanie: Oczyścić powieki z mycia wolne od oleju lub usuwania makijażu oczu bez oleju. Rzęsy klej nie będzie przylegać do skóry, która jest tłusta. Nie należy używać makijażu na bazie oleju na powierzchni oka. Opcjonalnie: Zastosuj świeże, ciemny wykładziny i cienką warstwę maskary.
 2. Marka: Musisz przyciąć pasmo rzęs, aby dopasować swoje oczy doskonale. Przed nałożeniem kleju, przytrzymaj rzęsy w góry nogami w kształcie litery U z kciukiem i palcem wskazującym każdej strony. Trzymaj rzęs na oko, umieszczając go równomiernie nad linią rzęs. Przesuń palcem na fałszywej rzęs, znakowanie, gdzie naturalna linia rzęs zatrzymuje.
 3. Klip kończy: Usuń bicz z oka clip koniec off. Te sztuczne rzęsy powinny być tak długo, jak tylko naturalnej linii rzęs. Zawsze należy usunąć zewnętrzną krawędź - zwykle najdłużej - i pozostawić wewnętrzną krawędź nienaruszone. Jest to bardziej naturalne i bardziej komfortowe dopasowanie. Jeśli używasz zestawu pół, który rozpoczyna się w środkowym punkcie swojej linii rzęs, a nie wewnętrznym kąciku, może być w stanie uciec z pominięciem etapu przycinania. Użyj wyroku i uwzględnienia jakie efektu, jaki chcesz.
 4. Tapicerka długości: Przycinanie się na sztuczne rzęsy odcinając kilka długości. Większość sztuczne rzęsy są zbyt długo nosić bez przycinania pierwszy. Ciach oddalony jeden lub dwa rzęs w czasie. Wykończenia wewnętrzne lashers czyniąc je nieco krótsza niż rzęs na końcu. Zrób to dla obu rzęs.
 5. Prep klej: Kobiece wytryski maleńką kroplę kleju rzęs na kartce papieru, folii, lub w małym naczyniu. Zwykły biały rzęs klej jest najlepszy dla początkujących, ponieważ wysusza oczywiste; ciemne rzęsy klej da bardziej dramatyczny efekt, ale może być brudny, będąc wciąż doskonaląc swoją technikę.
 6. Nanieść klej do rzęs: Turn rzęsy do góry nogami przed siebie, trzymając rzęsy (nie Band) przy użyciu pęsety lub rzęs narzędzia aplikacji, dostępnych w zestawie z niektórych sztucznych rzęs. Przeciągnij zespół przez kleju, a następnie za pomocą wykałaczki lub palcem, aby upewnić się, że zespół jest lekko, równomiernie pokryte.
 7. Niech rzęs resztę: Odstawić rzęs na 30-60 sekund, więc klej staje się lepka. Jeśli używasz biały klej, będzie to zaczynają się obracać jasne, kiedy to tandetny.
 8. Zaczynają naciskać na rzęsy: Stań przed lustrem w silnym oświetleniu i przechylić głowę do tyłu dla najlepszego kąta. Wciskamy rzęs na oko zaczynając od wewnętrznego kącika (lub w środku, gdy przy użyciu pół zestawu) oka.
 9. Pracuj każdy segment rzęs: Wciśnij na rzęsy jak działa każdy segment na skórę. Te sztuczne rzęsy powinny być tak blisko swojej naturalnej linii rzęs, jak to możliwe, ale nie naciskaj na kleju na swoich naturalnych rzęs. Zrób to dla obu stron.
 10. Niech rzęsy suche: Pozostawić do wyschnięcia rzęsy na trzy minuty przed curling je zalotki.
 11. Wykończenie z wkładką i tusz do rzęs: Zastosuj płynny eyeliner szwu gdzie twoje sztuczne rzęsy spełnić skórę oczu, a następnie użyć naturalną tusz do rzęs (pomiń zwiększając objętość, wydłużenie ones tym razem), aby nie odróżniała rzęsy z fałszywych. To daje gładką, bardziej naturalny wygląd i będzie ukryć kleju.

Stosowanie Kępy i indywidualne Lashes

Sposób nakładania dwóch innych rodzajów rzęs jest podobny.

 1. Prep oko i zastosować klej tak samo jak w przypadku stosowanej komplet rzęs.
 2. Grudki i poszczególne rzęs należy stosować począwszy od krawędzi zewnętrznej do oka.
 3. Użyj pęsety do przechowywania mniejszych kawałków na miejscu lub do przemieszczania rzęsy wokół.
 4. Wypełnij gołych miejsc w swojej linii rzęs z mniejszych segmentów rzęs.

Wiele z tych zestawów rzęs są przeznaczone do noszenia przez okres dłuższy niż noc i klej trwa dłużej, nawet przez płukania. Pamiętaj, aby przeczytać całą etykietę i kierunki na Twoim rzęs zestaw przed zastosowaniem. Dowiedz się z wyprzedzeniem, co będzie wymagane rodzaj metody usuwania, jak również.

Rzęsy Porady aplikacji

Przed rozpoczęciem makijaż oczu, przeglądu tych wskazówek dla najlepszych rezultatów.

 • Należy używać tylko fałszywe rzęsy sporadycznie. Codziennie zużycie może być zbyt szorstki na oczy i może powodować zakażenie oka lub rzęs strat.
 • Jeśli za pomocą wielokrotnego użytku rzęsy, oczyścić je po każdym użyciu. Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta i używać tylko zalecanych środków czyszczących.
 • Pozwól świeżo myte rzęsy do wyschnięcia przed nałożeniem ich na waszych oczach.
 • Usuń klej całkowicie po wyjęciu rzęsy.
 • Nigdy nie stosować oczu klejem bezpośrednio do oczu.
 • Usuń rzęsy za pomocą procedury zalecanej przez producenta.

Każdy może nosić sztuczne rzęsy

Jeśli nie jesteś zadowolony ze swoich naturalnych rzęs lub chcesz coś z trochę więcej "oomph" na specjalne okazje lub na bieżąco z kimś wyjątkowym, można nosić sztuczne rzęsy. Ważną rzeczą jest, aby ćwiczyć zastosowanie im kilka razy wcześniej. Możesz kupić więcej niż jedną parę batów. Praktyka z jednej pary, stosując kółko (oczyścić kleju i tuszu po każdym czasie, oczywiście). Następnie po opanowaniu aplikację, można wyciągnąć świeże parę dla wielkiego wydarzenia.

Korzyści zdrowotne związane z witaminą E

Witamina E jest mikroelement wymagane przez organizm do utrzymania zdrowia i dobrego samopoczucia. Ponieważ organizm nie może tego składnika na własną rękę, nasza dieta musi zawierać sporą dawkę witaminy E przez naturalnych źródeł żywności i / lub uzupełnienia. Istnieje kilka powodów, dla których suplementacja tej witaminy jest to niezbędne nie tylko dla utrzymania dobrego stanu zdrowia, ale również promować konkretne korzyści dla zdrowia.

• W skardze jako przeciwutleniacz, witamina E odgrywa rolę w popularnej kosmetyków. Wiadomym jest, aby zneutralizować działanie wolnych rodników i działają jako środek anty-aging zmniejszenia drobne linie i zmarszczki. Działa również jako środek nawilżający, a badania pokazują, może pomóc chronić skórę przed damage.1 UV

• Ze względu na swoje właściwości przeciwutleniających, wyższe dawki witaminy E są uważane odgrywają rolę zapobiegawczego chorób serca, uszkodzenie tkanek, cukrzycy i innych schorzeń zwyrodnieniowych, a zwłaszcza prostaty, jelita grubego i pęcherza moczowego. Znane jest także wspieranie i promowanie vision.2-5

• Witamina E jest znana z funkcji terapeutycznych i odgrywa korzystną rolę w damskiej zdrowia concerns.6

Negatywna reklama - czy jest dobra wiadomość dla witaminy E?

Według Nutrition Business Journal, w 2005 roku sprzedaż witamina E spadł o 32 procent po metaanalizie łączącej tokoferol, aktywnego związku chemicznego witaminy E, do wszystkich przyczyn śmiertelności upublicznione. Ze względu na złą reklamę, sprzedaż witaminy E spadł w ciągu roku pozostawiając producentów suplementów zastanawiać, czy sprzedaż witaminy E kiedykolwiek odebrać. Odpowiedź na to pytanie brzmi: tak! Naukowcy mówią o nowej generacji o nazwie tokotrienole witaminy E posiada znaczny potencjał, który dla wzmocnienia pozytywnego profil witaminy E.

Tokotrienole

Wysoki poziom tokotrienoli występują w olejach palm, ziarna zbóż i otrąb ryżowych. Oba tokoferole i tokotrienole są związki chemiczne, które należą do rodziny witaminy E. Oba są przeciwutleniacze i oba są rozpuszczalne w tłuszczach. Badania pokazują, że tokotrienole może być ewentualnie bardziej skutecznymi związki chemiczne witaminy E. Choć mniej badanych niż tokoferole, badań przeprowadzonych do tej pory na tokotrienoli trzymać obiecujące korzyści pozytywnie wpływają na zdrowie, bez negatywnych skutków, które były związane z tokoferolu.

Wyróżnikiem pomiędzy tokoferol i tokotrienol jest w ogonie. Tokoferole mają dłuższe ogony, które ograniczają ich zdolność do poruszania się w błonie komórki, podczas gdy tocotrienole mają krótsze ogony, które pozwala im mobilność i większy dostęp do ochrony większej powierzchni błony komórkowej.

• Suplementacja tokotrienoli palmowych pochodzące wiąże się ze zmniejszeniem poziomu cholesterolu. Korzyści sercowo-naczyniowe związane z tokotrienol to tętnicze zgodności, lepsze ciśnienie krwi i zwiększoną aktywność antyoksydantów, które mogą poprawić funkcji komór. Palm-alfa i gamma pochodzące tokotrienol są związane ze zmniejszeniem stężenia triglicerydów o 28 procent, jak wynika z badania przeprowadzonego przez Davos Przyrodniczy i Malezji Palm Oil Board.7

• Badanie opublikowane w Journal of Nutrition (lipiec 2010) po raz pierwszy pokazał, że mieszanina uzupełnienie wszystkich czterech toctrienols podjętych na dobę, mogą poprawić funkcje limfocytów T, co poprawia response.8 odpornościowy

• Alfa-tokotrienol Uważa się, że objawy neuro-ochronne, według naukowców z Ohio State University.9

• tokotrienol została powiązana zwiększenia wzrostu włosów u ludzi, którzy mają łysienia typu męskiego. W tej funkcji, może być stosowany w połączeniu z innymi składnikami odżywczymi wspierać zdrowe włosy.

Wiele osób mogą i korzyści z suplementacji witaminy E, gdy podjęte zgodnie dawce zalecanej przez Food and Nutrition Board. RDI witaminy E wynosi 15 mg (22,4 jm) dla przeciętnego dorosłego człowieka z tolerowanych dawek spożycia w górnych 1000 mg (1500 ius). Większość dodatki zawiera witaminę E w postaci D, L-alfa-tokoferolu, syntetyczną formą witaminy E, który, chociaż produkty mieszane zawierające tokoferole i tocontrienols może być wytworzony. Ciało wymaga dwukrotnie więcej dl-alfa-tokoferol, gdyż jest tylko połowę tak aktywne jak w naturalnej postaci witaminy E

Produkcja witaminę E

Możesz producenci witamin z wykorzystaniem najnowszych badań na temat tokoferoli i tokotrienoli na swoją korzyść. Wysoko wykwalifikowany zespół badawczy w NUTRICAP Labs, wiodący producent witaminy umowy, może pomóc stworzyć formułę witaminy E, która spełnia swoje zapotrzebowanie na wysokiej jakości suplementów naukowo-backed. Placówka certyfikat GMP na NUTRICAP Labs wyposażonych w maszyny state-of-the-art ułatwia jakość, precyzję, ekonomiczne i szybkie produkcji w krótkich terminach. Złożyć wniosek do otrzymania bezpłatnego cytat produkcji z witaminą E, w 24 do 48 godzin już dziś!

Referencje:
1. Nowy zmarszczek na miejscowego witaminy E i foto zapalnym: Badania mechaniczne hydrofilowego pochodnej gamma-tokoferol, w porównaniu z alfa-tokoferol, J Invest Dermatol. 2006 Jul; 126 (7): 1447-9.
2. neurologiczne ustalenia w niedoborze witaminy E, Am Fam Physician 1997; 55: 197-201. [PubMed streszczenie]
3. Witamina C i witamina E Stosowanie suplementu i umieralność na raka pęcherza moczowego w dużej grupie amerykańskich mężczyzn i kobiet. Am J Epidemiol 2002; 156: 1002/10. [PubMed streszczenie]
4. Co jest przyczyną raka prostaty? Krótkie podsumowanie epidemiologii. Semin Cancer Biol 1998; 8: 263-73. [PubMed streszczenie]
5. Mniejsze ryzyko raka jelita grubego z wysokie spożycie witaminy E: Iowa damska Health Study. Cancer Res 1993; 15: 4230-17. [PubMed streszczenie]
6. Wpływ witaminy E na uderzenia gorąca w okresie menopauzy, Gynecol Obstet Invest. 2007; 64 (4): 204-7. Epub 2007 30 lipca.
7. Dz miażdżycy i zakrzepicy, Vol. 17, pp.1019-1032.
8. Journal of Nutrition, lipiec 2010), tom. 140, str. 1335/41.
9. Journal of Neurochemistry 2010, doi: 10.1111 / j.1471-4159.2009.06550.x

Używa do jarmułka Herb

Używa do jarmułka Herb

Oceniony przez Terri forhend RN

Istnieje wiele zastosowań terapeutycznych dla jarmułka zioła, piękne byliny i członka rodziny mięty jasnotowatych. Jurek był popularny ziołowy od wieków i jest znany z wielu odcieniach niebieskiego, purpurowe kwiaty, które są w kształcie hełmu lub czapki.

Dwa typy

Uniwersytet (UMM) stronie Maryland Medical Center twierdzi, że istnieją dwa rodzaje jarmułka zioła - amerykańskiej i chińskiej jarmułka jarmułka. Choć oba zioła są stosowane w leczeniu chorób, każdy posiada unikalne właściwości lecznicze i nie może być zastąpiona przez inną.

 • Lateriflora Scutellaria lub amerykański jarmułka, pochodzi z Ameryki Północnej i znajduje się w pobliżu strumieni i bagiennych, wilgotnych pomieszczeniach.
 • Tarczyca bajkalska, lub chiński jarmułka, pochodzi z Chin i części Rosji.

Zastosowania Skullcap

Amerykańska Skullcap

Nadziemnych części amerykańskiego zioła są stosowane do tworzenia preparatów ziołowych i można go znaleźć w postaci ekstraktów, proszków, kapsułek, nalewki, mazidła i herbat. Według AGH, uważa się, że pomaga rozluźnienie ciała. To jest przede wszystkim stosowane w leczeniu:

 • Niepokój i napięcie nerwowe: National Institutes of Health (PubMed) abstrakcyjne Opinie badania wskazują amerykańskie jarmułkę ma działanie anty-lękowe. Zioło to jest powszechnie stosowane przez kobiety doświadczają nerwowość i niepokój z powodu zaburzenia równowagi hormonalnej, a także do wycofania palenia.
 • Drgawki: Zioło to jest często przepisywany przez zielarzy dla osób cierpiących na padaczkę lub zajęcia. A PubMed abstrakcyjne stany American jarmułka wyświetlane działalność przeciwdrgawkową u gryzoni z napadami ostrej. Ważne jest, aby pamiętać, że oddzielne Pub Med abstrakcyjne wskazuje, że może negatywnie oddziaływać skullcap tradycyjne leki napadowe i nie powinien być stosowany w leczeniu napadów, chyba że w ramach doradztwa i samochodu lekarza.

Chiński Skullcap

Korzenie chińskiego jarmułka są wykorzystywane do tworzenia preparatów ziołowych i jest powszechnie spotykane w herbat, kapsułek i nalewki. Stosowany jest w leczeniu następujących problemów zdrowotnych:

 • Alergie: Zioło to może pomóc w zmniejszeniu objawów alergii, zwłaszcza przekrwienie i łzawienie oczu, katar sienny powodu.
 • Bóle głowy: Czasami jest zalecane, aby pomóc bóle głowy i migreny spowodowane napięcia i nadmiernego stresu.
 • Zapalenie stawów herb stwierdzono że mają właściwości przeciwzapalne i jest często przepisywany przez zielarzom w leczeniu zapalenia stawów i innych bolesnych stanów zapalnych.
 • Rak: Na podstawie badań na zwierzętach, baicalein zawartość flawonoidów znaleźć w chińskiej jarmułka uważa się zapobiegać i spowolnić wzrost niektórych komórek nowotworowych. Badania na ludziach na chorych na zaawansowanego raka prostaty wykazały ziołową mieszankę zawierającą baicalein albo odwrócone lub stabilizowana raka u prawie wszystkich pacjentów.
 • Nadciśnienie tętnicze: Baicalein się również, aby pomóc obniżyć wysokie ciśnienie krwi i poprawy zdrowia układu sercowo-naczyniowego.
 • Zwalcza bakterie i wirusy: Badania pokazują, zioło posiadania przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe właściwości, które mogą zaoferować opór przed niektórymi szczepami grypy i niektórych bakterii opornych na lek.
 • Cukrzyca: Ponieważ jarmułka jest uważana obniżyć poziom cukru we krwi, niektórzy zielarze przepisują go do objawów cukrzycy; Jednak strona Umm wspomina, że ​​choć badania na zwierzętach wskazują, zioło może pomóc zmniejszyć objawy cukrzycy, znacznie więcej badań jest potrzebne do udowodnienia tego wyniku.
 • Walki nowotworu: Niektóre badania wskazują, że roślina ma silne właściwości przeciwnowotworowe, ewentualnie wynik wysokiej zawartości flawonoidów.

Jarmułka Dawkowanie

Według stronie NYU Langone Medical Center, typowa dawka American tarczycy bajkalskiej jest 1:59 g, trzy razy na dobę. Chinese skullcap jest często stosowane w połączeniu z innymi ziołami common dawka wynosi trzy - dziewięć gramów dziennie. Oba rodzaje jarmułka są powszechnie stosowane w połączeniu z innymi ziołami, takie jak melisa, waleriana, bayberry, kurkuma i passiflory, dlatego tak ważne jest, aby dokładnie przestrzegać instrukcji dozowania produktu.

Niepożądane i interakcje

Chociaż skutki uboczne jarmułka są zwykle uważane za łagodne, strona Umm za wspomnieć pewne środki ostrożności, aby mieć świadomość przed użyciem ziół:

 • Herb dezorientacja: Skullcap przypomina inny herb, germander, które mogą powodować zapalenie wątroby i wątroby problemów.
 • Uszkodzenie wątroby: Jeden studium przypadku odnotowano pokazując chińską jarmułka preparat ziołowy powodować uszkodzenia wątroby.
 • Problemy cukru we krwi: Chiński jarmułka może zmienić poziom cukru we krwi i nie powinny być stosowane bez nadzoru lekarza, jeśli masz problemy z cukrzycą lub cukru we krwi.
 • Wpływają jasność: Wysokie dawki mogą zostawić amerykańskiej jarmułka czujesz roztrzepany, mylić i może spowodować skurcze, drgawki lub nieregularne bicie serca.
 • Śledzionę i żołądek problemy: Nie używaj chiński jarmułkę, jeśli masz problemy z żołądkiem lub śledziony.
 • Interakcje leków: Należy unikać używania jarmułkę, jeśli wziąć statyny, leki przeciwzakrzepowe, leki anty / lub płytek substratów cytochromu P450. Nie należy stosować zioła, jeśli wziąć benzodiazepiny, takie jak Xanax lub Valium, barbiturany, leki, takie jak bezsenność lub Lunesta Ambien, trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne, czy można pić alkohol.
 • Nie używaj ziół jeśli jesteś w ciąży lub karmiących piersią.

Gdzie kupić

Używa do jarmułka Herb

Mountain Rose Zioła suszone jarmułka ekologiczne

Łatwo jest znaleźć wiele preparatów jarmułka online, ale ważne jest, aby korzystać z wiarygodnego źródła, aby zapewnić wysoką jakość produktu. Następujące firmy oferują wysokiej jakości preparatów:

 • Mountain Rose Zioła: Firma oferuje organiczną osuszono jarmułkę, a także kapsułki i ekstrakt. Oferuje również przygotowania herbaty jarmułka, które są połączone z innymi ziołami.
 • Oregon Wild zbiorów: Firma sprzedaje organiczne amerykańskich kapsułek jarmułka blaty wykonane z suszonych roślin.
 • Gaia Zioła: Można kupić organiczny ekstrakt z tarczycy bajkalskiej lub amerykańskie preparaty, które korzystają z tego chińskiego jarmułkę spółki.

Wszechstronny Herb

Używany samodzielnie w leczeniu niepokoju lub stosowany w połączeniu z innymi ziołami lecznicze złagodzić alergie i bóle głowy, jarmułka jest uniwersalnym herb, który przedstawia obietnicę potencjał do leczenia poważnych chorób.

Przed rozpoczęciem korzystania z tego zioła, należy pamiętać, że wszystkie leki ziołowe mają potencjał do niepożądanych skutków ubocznych i nie są zatwierdzone przez FDA. Bardzo ważne przed zastosowaniem ziół, aby skonsultować się z lekarzem, zwłaszcza jeśli masz jakieś dolegliwości lub wziąć receptę lub over-the-counter leków.

10 kroków, Otyłość, pokonać swoje osobiste bitwy

Walka z otyłością może być trudne, nie tylko fizycznie, ale również psychicznie. Nieudane próby utraty wagi może odcisnąć swoje piętno na ciele i umyśle, a ważne jest, aby przygotować psychicznie i fizycznie, aby skutecznie schudnąć. Poniżej znajduje się zestaw kroków, niektóre w przygotowaniu, a niektóre być wykorzystany w programie, aby zapewnić sukces.

1. Uznając programów uruchamianych cię

Co to są rzeczy, które trzymają cię z powrotem? Co to są wymówki wprowadzone? Jakie są zachowania, które można zaangażować w uniemożliwiają uzyskanie tego, co chcesz? Ludzie zawsze mówią "Zatwierdź zmiany". Cóż łatwiej powiedzieć niż zrobić. To jest bardzo trudne do zaangażowania się dokądś, kiedy nie uznają, gdzie jesteśmy i gdzie byliśmy. Dowiedziałem się, że programy są trudne okablowania w tobie, który prowadzi swoje myśli i działania. Programy na pewno nie można z dnia na dzień, ale można zastanowić się, co można stworzyć, że przeszkody sprawiają, że trudno, aby odnieść sukces w swoich celów odchudzania. Brak pewności siebie może prowadzić do zwlekania i wymówek. Jest to program, który ma wpływ na wiele. Rozpoznaj swoje programy, zachowań i postaw, a będziesz lepiej zrozumieć, gdzie byłeś i gdzie jesteś. Następnie można przejść do przodu i zacząć osiągnięcie swoich celów.

2. Zobowiązanie

Czy to, co mówisz, że zamierzasz zrobić. Mieć plan i zobowiązać się do jego wykonania. Dodać swoje cele realistyczne, koncentrują się na krótkich osiągnięć, i świętować małe sukcesy w drodze. Mieć cel spójności. Twój plan powinien zawierać zobowiązanie się do stałej aktywności. Dodać celem wypić 8 szklanek wody dziennie lub mieć cel dodawania warzyw do każdego posiłku w czasie kolacji w dni powszednie. Sukces w tych krótkoterminowych osiągnięć będzie czerpać korzyści w swoich długoterminowych celów odchudzania.

3. System Pomoc

Sukces jest łatwe do osiągnięcia, gdy masz ludzi wokół ciebie. Powiedz rodzinie, przyjaciół, współpracowników, że masz cel utraty wagi, i niech pomoże. Praca z osobistym trenerem lub dietetyka i pozwolić im pomóc. System wsparcia może przyjść w formie zachęty, towarzystwa, i odpowiedzialności, i można dokonać drogą do utraty wagi sukcesu dużo bardziej przyjemne.

4. Rozsądni cele

Poznaj swoje ciało, a być uczciwość wobec siebie o tym, co jest prawdziwe. Jeśli nie masz jeszcze skonsultować się z lekarzem odnośnie tego, co jest realistyczne. Możesz również sprawdzić, aby wykluczyć wszelkie przeszkody lekarskie związane z utratą masy ciała, takie jak pod aktywnych tarczycy lub alergie pokarmowe, które mogą hamować odchudzania.

5. Spójność

Najważniejsze dla każdego programu ćwiczeń jest spójność. Przy odrobinie konsystencji można rozwijać nawyki, a wtedy będziesz mniej skłonni do regresu. Będzie Ci osiągnąć swoje cele utrata masy ciała szybciej, gdy się na torze i nie pozwól, aby przez płotki w drogę. Dotyczy to również diety. Jest ok, aby oszukiwać dzień, ale sprawiają, że tylko jeden. Jeśli są zgodne, otrzymasz wyników.

6. Wykorzystanie część kontroli

5 małych posiłków dziennie jest najlepszym sposobem, aby przyspieszyć swój metabolizm, reguluje poziom cukru we krwi, ograniczyć binges głodu, a ostatecznie stracić na wadze.

7. Jedz pokarmy bogate w błonnik

Żywności, które są bogate w błonnik mają tendencję do wypełniania; Dlatego ludzie będą czuć się pełna i nie jeść tyle. Badania również znaleźć się, że dieta bogata w błonnik może zmniejszyć ryzyko chorób serca, problemy trawienne i cukrzycy.

8. Cut kalorii gęste pokarmy

Produkty, które mają wysoką zawartość soli, cukru i mąki może także być gęsto kalorii. Twizzlers ponad 250 kalorii w małym opakowaniu, pół kolejność makaron z sosem Alfredo ma 680 kalorii na wielu sieci restauracji włoskich i bajgiel ma ponad 300 kalorii bez sera lub masła. Wysoka zawartość soli znajduje się w zwartej, niskiej kalorii błonnika, przetworzonej żywności. Nadmiar soli może prowadzić do podwyższenia ciśnienia krwi, a także jest związany ze utrudnia utratę wagi.

9. Czy działalność

Nie ma lepszego sposobu, aby zachować spójność w osiągnięciu swoich celów zdrowotnych i fitness, niż o aktywności. Jeśli lubisz robić coś, to nie jest już nieaktualny. Działania takie jak wycieczki, pływanie, jazda na rowerze, wspinaczka racquetball i są świetne przykłady działań, które można dodać wszechstronność programu ćwiczeń.

10. Work Hard!

Utraty znaczną ilość masy nie jest łatwe. Każdy dobry program będzie miał piękny mieszankę wysokiej i niskiej intensywności treningów z wybudowanych w cyklach odpoczynku. Ale widziałem zbyt wielu ludzi przeżywa ruchy treningu i nawet nie złamać potu. Twoje ciało będzie reagować na bodźce, które tworzą i odpowie na obciążenia i intensywności. Aby zachować swoje ciało od uderzenia plateau, trzeba stale udoskonalamy swoje ciało i znaleźć nowe sposoby tworzenia stymulacji do dostosowania się do. Przy stałej stymulacji i wielu przyjdzie spójnych wyników.

O autorze: Charles Carter, BS w Exercise Science jest Prezes LIVE, LLC z liveleantoday.com - odwiedzić stronę internetową po więcej informacji na temat utraty wagi, programy fitness podstawowych, zdrowego żywienia i on-line usług osobistego trenera i dietetyka.

Waga Szkolenia: Weight Loss Produkty Porady

Odchudzanie Suplementy i tablety w pigułce

Waga suplementów utrata lub tabletek odchudzających często zapewniają dodatkowy impuls niektórzy ludzie potrzebują ich powodzenia diety. Jednakże każda dieta, która jest sukces w długim okresie zależy od zmiany stylu życia, a nie tylko na wszelkiego rodzaju suplementów.

W połowie XX wieku, gdy utrata masy ciała stał wielki biznes, lekarze przepisane jakieś leki odchudzające nadmiernie. W ostatnim czasie niektóre leki utrata masy ciała zostały uznane za szkodliwe, nawet leki bez recepty zostały usunięte z rynku. Zawierał ciągle popularne efedrynę, która jest wciąż dostępny jako lek na astmę, gorzka pomarańcza ma zastąpić efedrynę, ale to nie jest bezpieczne albo. Zarówno tych pochodnych roślinnych przyczyniające się ryzyko wystąpienia udaru. Prawie wszystkie zakazanych narkotyków zmniejszone łaknienie i zwiększenie metabolizmu czasowo. Czasami diecie potrzebują trochę przypominającą chociaż, ale nie kosztem ich zdrowia.

Dieter czasem ma problemy brodząc wszystkich sprzecznych raportów. Najprostszym sposobem działania jest zbadanie tego, co jest najmniej prawdopodobne uzupełnienie zaszkodzić, który również został sprawdzony sukces. Suplementy zawierające niewielkie ilości zielonej herbaty i kofeiny, Hoodia, chromu, wapnia i czy ma na swoim koncie i są dość bezpieczne tak długo, jak dawki dzienne nie są przekroczone.

Najlepszym rozwiązaniem dla utraty wagi jest częste ćwiczenia i znalezienie diety, który pracuje dla jednostki. Waga tabletek suplementów utrata lub utrata masy ciała może pomóc trochę, ale kluczem do utraty wagi jest rozwój beztłuszczowej masy ciała i po zdrowej diety.

Najlepsze Odchudzanie

Istnieje wiele produktów odchudzających, szczególnie utrata masy ciała pigułki, które mówią, oni pomogą Ci schudnąć. Większość z tych produktów nie zostały zatwierdzone przez FDA. Jako konsument szukasz najlepszych produktów odchudzających na rynku, możesz stać się przytłoczony wyborów przedstawionych do Ciebie.

Niektóre produkty zrobić nic innego, niż wziąć swoje ciężko zarobione pieniądze. Podczas gdy inni pracują na początku, a potem stabilizują się po pewnym czasie korzystania z nich. Znalezienie pigułki, trzęsie i suplementów, które robią praca staje się udręką.

Wykonujących na co dzień i jeść prawo żywności są najlepsze sposoby stracić niechcianych kilogramów. Jest to o wiele tańsze i produktywne. Wyniki nie zdarzy się w ciągu jednej nocy, ale mogą się zdarzyć, jeśli trzymać się zdrowego ruchu i wyżywienie. Sporządź plan, że nie będzie zbyt stresujące na ciebie fizycznie i psychicznie. Należy również upewnić się, że plan ćwiczeń jest osiągalne. Nie wolno zmuszać się poza to, co się fizycznie w stanie zrobić. Może to doprowadzić do rzucenia swoje cele i obrażenia.

Najlepsze produkty utrata masy ciała, nie znajdują się w butelkach. Pochodzą z ciężkiej pracy i poświęcenia.

Odżywianie

Właśnie wróciliśmy z Międzynarodowej Konferencji NSCA na treningu siłowego w Colorado Springs Nauczyłem się wiele o tym, jak ciało się wzmacnia. Chociaż prezentacje były niesamowite sieci był tak dobry, jeśli nie lepszy. Przerwy posiłek podczas konferencji zostały dołączone do rejestracji, więc można usiąść i zjeść obiad obok niektórych całkiem inteligentnych i pełnych pasji ludzi. Podczas obiadu byłem w stanie odebrać mózgi dietetyka, Shawn Wells i lekarza, dr Dana Domu jakiegoś cennych porad żywieniowych i medycznych.

Jednym z aktualnych tematów, które pojawiły się wielokrotnie było znaczenie dawki, czasu, zakresu i częstotliwości, jeśli chodzi o prawidłowe odżywianie.

Dawka odnosi się do ilości czegoś. Może to odnosić się do wyborów żywieniowych, zarówno dobre i złe. Na przykład można określić dawkę witamin z grupy B, naszych ilość błonnika jemy i ile szklanek wody, którą pijemy. W tym samym czasie możemy również monitorować, jak wiele rafinowane węglowodany, tłuszcze trans i alkoholu spożywamy. Znaczenie ma znać ilość naszych wyborów, dzięki czemu możemy łatwiej określić korzyści lub wyrządzenia szkody będą miały na nasze zdrowie i wydajność. Dla tych, którzy są zaznajomieni z indeksem glikemicznym możemy zobaczyć, jak dawka jest ważne.

Indeks glikemiczny jest miarą węglowodanów, które wskazuje, jak szybko będą absorbowane do komórek. Indeks glikemiczny niskie węglowodany wolniej wchłaniane są do komórek, podczas gdy wysoki indeks glikemiczny węglowodanów są wchłaniane szybciej. Szukaj w Google dostarczy listę, gdzie swoje ulubione potrawy zmieścić się na tej liście.

Ładunek glikemiczny łączy zarówno dawki lub kwoty, z węglowodanów z jego indeks glikemiczny ocenie, aby zapewnić lepszy ogólny obraz wpływu wybór żywności będzie miała na swoim ciele. Na przykład, duża dawka żywność o niskim indeksie glikemicznym, takich jak jagody może mieć większy wpływ na komórki organizmu niż bardzo małej dawce wysokiej glikemii żywności, takich jak chleb biały.

Wszystko co najlepsze.

Chris

Chris Collins posiada tytuł magistra (mgr) w fizjologii i jest certyfikowany specjalista od wytrzymałości i klimatyzacji (CSCS). Opiera się w Kelowna, BC operuje Okanagan wydajność szczytową, która służy do zminimalizowania możliwości obrażeń przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności. Chris jest najnowsza odbiorca dwukrotny z "Top Trainer" w centralnej Okanagan, jest czynnikiem przyczyniającym się do wielu publikacji fitness oraz konsultant Olympic, specjalistów i kolegialnych sportowców i drużyn. Skontaktuj się z nim na [email protected]

Ziołowe suplementy ziołowe Porady Uroda:

Salt Glow for Beauty

2 szklanki soli morskiej drobno zmielone
1 uncji oleju spróbować słodkich migdałów
6 kropli ulubionego olejku przyjaznego dla skóry.

Na pustym wanną, łopatka niektóre z powstałej mieszaniny na zewnątrz i delikatnie rozetrzeć w całej skóry, zaczynając od stóp. Zastosuj w ruchu kołowego i pracy się ku górze. Unikaj twarzy.

Napełnij wannę ciepłą wodą i moczyć. Twoja skóra będzie odświeżona i zmiękczone jak nic innego kiedykolwiek próbował wcześniej.

Tonery do twarzy

Stwórz własne tonery twarzy przez namoczeniu zioła
Potrzeby najlepiej odpowiadał naszym skóry w octu jabłkowego,
Następnie rozcieńczono równą ilością rose- lub pomarańczowy
kwiat wody.

Mleko wanna Mieszanki

Na domowe kąpiele ziołowe mleka, po prostu wysuszyć własne zioła, i proszek ich w małych partiach w swoim mikserze. Dodać kilka łyżeczek
zioła do mleka w proszku 1/2 C i 1/4 C sproszkowanego płatków owsianych. Toss w wannie i rozkoszować. To trochę brudny, ale twoja skóra będzie cię kochał. Zioła
spróbować: Peppermint, Lemongrass, rumianek, rozmaryn, lawenda, i pachnące pelargonie.

Ginger Lemon odmładzający wanna

1/4 szklanki korzeń imbiru mielonego
1/4 szklanki suszonych pietruszka
1/2 szklanki skórki z cytryny
2 łyżki płatków owsianych

Wrzucić wszystkie składniki do pewnego muślinu lub nylonu, krawat to zamknięte, i wrzucić do ciepłej kąpieli. Cyrkulacja pomoce imbir. Pietruszka jest dobre dla
skóry, cytryny nadaje orzeźwiający aromat i płatki owsiane zmiękcza wodę na bardzo odmładzające kąpieli.

Owoce na twarzy?

Zmęczona skóra może być odświeżane przy użyciu maski z truskawkami! Mix 4 duże jagody, miód i krem ​​na tyle, aby gęstej pasty i zastosować. Czekać 20 minut, a następnie spłukać.

Ziołowe olejki do kąpieli

Oleje ziołowe do kąpieli pozostawia skórę uczucie jedwabiście gładka, a twoje zmysły odświeżane.

Użyj 1 część ziół do oleju 8 części. Użyj dobry olej naturalny, jak oliwa z oliwek. Nie musisz korzystać z extra virgin. Wystarczy kupić znacznie tańsze
oliwa z oliwek.

Rozgrzej olej w garnku na bardzo małym ogniu. Crush i proszek zioła lub zioła do wyboru w celu uwolnienia ich oleje. Zanurzyć
zioła w ciepłym oleju na kilka godzin, a następnie odcedzić, upewniając się, naciśnij wszystkie oleje z materiału ziołowym przed wyrzuceniem. Dodaj
Kilka łyżek tego oleju do następnej kąpieli.

Szczegółowe zioła i kombinacje dla konkretnych wyników, są wymienione w innych wskazówek w tej sekcji.

Co to jest Rosewater?

Rosewater uzyskuje się w procesie ekstrakcji olejku z płatków róży. Płatków róży są pary destylowanej i wody różanej jest wynikiem tego kondensacji pary wodnej. To jest wspaniały dla suchych i wrażliwych skintypes.

Wodorosty na moje włosy?

Pokarmy bogate w żelazo, w tym wodorostów morskich lub innych warzyw, są dobre do jedzenia, aby utrzymać zdrowe włosy. Olej lniany, olej z wiesiołka, a witamina E są również pomocne.

Ciemne Włosy Płukać

Dla skóry głowy stymulujący włosy płukankę
Ciemne włosy, wrzucić parę garści świeżych
rozmaryn i równe ilości liści świeżej szałwii
niereaktywne pot. Przykryć litr wody,
doprowadzić powoli do wrzenia, przykryć i gotować na wolnym ogniu przez 10
min. Zdjąć z ognia, ostudzić i przecedzić. Użyj jako ostatniego płukania przy myciu włosów.

Płukanka Skóra sucha

Połącz równych części wody różanej i warzyw
Gliceryna (oba dostępne w aptece) dla
cudownie orzeźwiający staromodny balsam.
Nałożyć obficie w razie potrzeby.

Extra Dry skóry balsam

Dodać suchą skórę nawilżający w poprzedniej poradzie i dodać 5 kropli olejku lawendowego lub 2 krople olejku różanego do każdych 4 uncji płynu.

Toner Skóra sucha

Jeśli masz suchą skórę i chcesz stworzyć własną
tonery, spróbuj dodać kilka łyżek świeżego
sok z cytryny do filiżanki wyciąg z oczaru wirginijskiego.
Jeśli jej zbyt silny dla Twojej skóry, rozcieńczyć
woda destylowana. Przechowywać w lodówce przez okres
na miesiąc.

Nie zapomnij Your Eyes!

Po zastosowaniu ulubionego maskę, chłodzony chammomile miejscu na torebki herbaty i zrelaksować oczy przez 20 minut. Torebki herbaty łagodzi podrażnione oczy.

Oczyszczanie Zioła w Bath

Ogórecznik
Koper włoski
Melisa
Płatki róży
Szałwia

Po opalaniu

Uspokoić spalone skóry z ciepłą prysznicem lub wanną namaczania jak najszybciej. Następnie wymieszać 3 krople olejek miętowy do 1/4 filiżanki miodu i zastosowania.

Sucha skóra maska

Sucha skóra może być odświeżane i nawilżona przez zastosowanie prostych miód. Zostaw tę skuteczną maskę na 20 minut przed płukania ciepłą wodą z mydłem. Twoja twarz będzie dziękuję za to!

Ból mięśni Soak

Następnym razem mięśnie Ache z pracy w ogrodzie, aby silny napar ze świeżym rozmarynem i dodać około litr do kąpieli. Moczyć
przez 20 minut.

Podstawowe Płyn do płukania ust

1/4 szklanki odświeżające oddech zioła, takie jak: mięta, pietruszka, anyżu
2 łyżki wódki, tanie jest w porządku
2 szklanki wody

Mieszanka, szczep i przechowywać do czasu użycia

Pietruszka i witaminy

Witamina pietruszki w wysokiej zawartości sprawia, że ​​jest doskonałym dodatkiem do tonerów twarzy. Albo zrobić herbatę i używać go jako płukanka twarzy.

Mniej-Mess Herbal Bath Idea

Kiedykolwiek kupić te mieszanki ziołowe luzem kąpieli? Lub dokonać
właścicielem? Aby zmniejszyć bałagan dodawania luźne zioła
Twój kąpiel, umieścić kilka garści mieszanki w
Kawałek starej pary rajstop, zawiązane i
wrzucić go w wannie na strome.

Zapobieganie łysienie

Gota Kola, pokrzywy i rozmarynu wszystkie zostały mówi się stymulować wzrost włosów.

Herbal płukania dla łysienia

Dodać do płukania skóry głowy przy użyciu ogród mędrzec i sprawiają, że silny! Wmasować w skórę głowy jako codzienne tonikiem lub po prostu spłukać włosy po umyciu.

Nawilżający balsam do twarzy do skóry suchej

Dla nie-tłustej nawilżający twarzy, połączyć równe części Rosewater i warzyw Gliceryna (dostępne w aptece), a następnie rozcieńczyć przez pół z wodą destylowaną. Umieścić w butelce ze sprayem i używać jako nocny krem ​​nawilżający pod makijaż, lub sam.

Orzeźwiające Zioła do kąpieli

Zatoka
Bazylia
Rozmaryn
Mięta
Sosna
Tymianek

Busters łysieniu

Twoja dieta powinna składać się z całej żywności, w tym skór takich rzeczy jak ziemniaki, papryka, kapusta i ogórki, które zawierają krzem daje siłę do włosów i paznokci.

Mycie skóry tłustej

Dla przemywanie twarzy oleju minimalizacji, aby silna
Napar z trawy cytrynowej, stosując kilka garści
z ziela na litr wody. Przynieś ją do powolnego
dusić, okładka i zdjąć z ognia. Pozostawić do ostygnięcia,
następnie odcedzić i dodać do równej ilości cieczy
Kastylia mydło. Myć codziennie.

Zima Maska

1 opakowanie żelatyny unflavored
2-3 łyżki ziela ulubionej kojącego rumianku i nagietka jak, a nawet lawendy
1/2 szklanki wrzącej wody

Połącz wszystkie składniki, przykryć i strome 10 minut. Ostudzić i stosuje się do twarzy. Po wyschnięciu, obrać.

Czy mogę stworzyć własną wodą różaną?

No, prawie. Możesz zrobić napar przez prawie
pokrycie płatki róż z wodą destylowaną, przynosząc
to do powolnego wrzenia, usuwając go z ognia i
objęte, pozwalając na jego ostudzenie. Następnie szczep i przechowywać
w lodówce przez okres do 2 tygodni.

Rozjaśnianie włosów blond

Na blond włosy, wrzucić kilka garści
rumianek kwiaty w doniczce nie reagującego i
zalać wodą. Powoli doprowadzić do wrzenia, przykryć,
i gotować na wolnym ogniu przez 10 minut. Zdjąć z ognia i
schłodzić, szczep, i używać jako ostatniego płukania
podczas mycia szamponem.

Dlaczego Spróbuj ziołowa kąpiel?

Kąpiele ziołowe mogą być orzeźwiający, relaks, a
leczniczego. Zazwyczaj wykonane są przez dodanie sypkich ziół lub silne napary ziołowe z kąpielą. Twoja skóra "oddycha"
Lecznicze właściwości ziół.

Dlaczego mój domowy Rosewater tracą swoją moc?

Ponieważ nie zawiera tyle oleju, a nie został przedstawiony w sterylnym środowisku, a jako handlowo Rosewater. Ty prawdopodobnie nie dodawać konserwantów, albo, tak jak w wielu odmianach komercyjnych. Jednak dodanie kropli lub dwie olejku różanego będzie zarówno przedłużyć okres przydatności do spożycia i zwiększenie jego jakości.

Fioletowe i witaminy

Fiołki zawierają dużą ilość witaminy A. Jako takie, może chcesz dołączyć liści i kwiatów w swoich tonerów kosmetycznych i infuzji olejów.

Relaks Zioła do kąpieli

Kocimiętka
Rumianek
Jaśmin
Lawenda
Wapno kwiaty

Zioła na łysienie

Jeśli nie ma wzór łysienia w rodzinie, należy skontaktować się z lekarzem, aby sprawdzić zdrowia innych przyczyn, takich jak niska funkcji tarczycy, niedobory substancji odżywczych, takich jak żelazo lub biotyna, problemów hormonalnych, choroby skóry, cukrzyca lub stresu, aby wymienić tylko kilka.

Unpetroleum Jelly

Dodaj stopiony wosk pszczeli ulubionej wlewanego oleju, który nagrzewa się w kapustą pekińską na małym ogniu. Dobrze wymieszać i wlać do pojemników. Użyj na odsłoniętej skóry, aby zapobiec pękaniu w zimnej pogody.

Nierówne relacje

Nierówne relacje


Czy ty i twój partner mają nierówny związek? Czy jeden dużo starszy, ma więcej pieniędzy? Niezależnie od sytuacji, można dowiedzieć się kilka cennych rad od naszych Ask odpowiedzi Dating Coach.

Radzenie sobie z nierównymi Relationships

Pytanie czytelnika

Zostałem randki moją dziewczyną na 4 lata. Pomimo znacznej różnicy wieku, 23 lat, kochamy się bardzo. I nie "wpadł" na pytanie, ale ona mi mówi, że chce wyjść za mąż często. Ja po prostu uśmiechnąć. Jestem staromodny i chcą podjąć działania ekstrawaganckie, gdy proponuje. Wiesz, to idealne miejsce i czas, wszystkie znane jej ... ją zaskoczyć. Mamy tylko jeden punkt, na którym się nie zgadzamy .. dzieci. Ona chce je mieć, a ja nie. Mam już 3 (2 z których nadal wspierać). Ostatnia noc powiedziała: "Czy mogę porozmawiać z tobą o czymś bez otrzymujesz zdenerwowany lub myśli coś negatywnego lub biorąc to w niewłaściwy sposób? ... I wiem, że Cię kocham i chcę być z tobą do końca życia? " Ja, będąc delikatną zrozumienie, powiedział pewien. Powiedziała mi, że czasami zastanawia się, co to będzie jak się bardziej wolne i data inni ludzie dla zabawy. Nie seks, po prostu przyjaźń. Powiedziała, że czasami chciałaby po prostu wyjść i być dzikie i móc porozmawiać z kimś, że jest ładna i myśli pochodzą je. Byłem w szoku, ale nie pokazują go. Powiedziałem jej, gdy poczuła, że musi na bieżąco innych ludzi po prostu daj mi znać ..., że mogła. Powiedziałem jej, że mogę poruszać się i żyć w moim biurze ... że muszę spędzić więcej czasu z moimi dziećmi i tak. Zaczęła płakać i powiedział mi, że nie chce do tej pory nikomu .. że ona po prostu miał te myśli i chciał mi o tym powiedzieć. Powiedziałem jej, że nie zastanawiał się o innych ludzi zbyt i że rozumie, co ona mówi. I przytulił ją i zapewnił ją. Później tego wieczoru, powiedziała: "Jeśli chcesz spróbować to coś przebywającego w biurze tymczasowo, nie dłużej niż tylko na miesiąc, można, ale nie więcej niż miesiąc i chcę zostać ze mną kilka dni też." Podziękowała mi za jej słuchać, a nie pochopne wnioski o jej myśli i uczucia. Więc teraz, że jestem sam i myślenia o tym wszystkim, i widząc, co zostało powiedziane w czerni i bieli, zastanawiam się, co się naprawdę dzieje? Czy ona potrzebuje przestrzeni, mimo mówiąc, że tak naprawdę nie chce mi się wyprowadzić, albo ona robi to, żeby mnie zmienić moją pozycję na dzieci ... czy co. Czuję się trochę niepewnie, mimo jej zapewnienia długoterminowej. Doceniam wkład. ~~ Will

Ekspert Odpowiedz

Drogi Will,

Wiek to tylko liczba, dopóki nie istnieje korelacja pomiędzy własnego życia emocjonalnego i ich zachowania. Obawiam się, że twoja dziewczyna i masz więcej relacji rodzic-dziecko to zobowiązanie chłopak-dziewczyna. Kiedy kobieta mówi do mężczyzny, którego kocha "mogę porozmawiać z tobą o czymś bez otrzymujesz zdenerwowany lub myśli coś negatywnego lub biorąc to w niewłaściwy sposób?" Ona zachowuje się bardziej jak dziecko niż dorosłego. Częścią bycia w relacji dorosłego jest w stanie rozmawiać z partnerem o rzeczach, które są niewygodne w celu poprawy relacji. Z kolei, odpowiadacie na tego typu wiadomości jako ojciec-wyniosłaby. Możesz przechowywać swoje emocje na wodzy; dał jej pozwolenie na zwiedzanie randki z innymi mężczyznami i reagowania ze zrozumieniem. Nie znam żadnego człowieka, który nie byłby zły i słusznie, na wieść, że boli kobieta kocha już nie chce być w emocjonalnie popełnione w związku z nim.

Pytałeś, czy może twoja dziewczyna "testowania" was, być może ona jest. A może ona próbuje cię zazdrość, więc będziesz pop pytanie. Czy naprawdę ma znaczenie? Ważne jest to, że chce, aby zapewnić jej finansowo, fizycznie i emocjonalnie, a ona nie obiecuje seks z innymi mężczyznami, nadal żyć z tobą i jest gotów pozwalają spać z nią kilka razy w tygodniu. Jest to idea zrównoważonego związku? Zamiast zastanawiać się, co się naprawdę dzieje, dowiedzieć się, rozmawiając z nią bezpośrednio i z emocjami naprawdę czują. Przed rozmową z nią, trzeba jasno określić, co chcesz w związku.

Mając fantazje uważany jest za zdrowe i normalne. Jednak to, co odróżnia dorosłych z dziećmi jest możliwość kontrolować nasze impulsy. Jeśli zdecydujesz się przejść z pozwalając swoją dziewczynę do tej pory innych ludzi, jak to wpłynie na zaufanie trzeba było dla niej? Tak więc zadać sobie pytanie, co chcesz w stosunku dorosłych. Usiądź z piórem w ręku i napisz, co to jest chcesz. Potem usiąść z dziewczyną i jej powiedzieć. Jeśli ona nie może zaakceptować tego, co jest dla ciebie ważne, a następnie trzeba będzie zdecydować, czy są gotowi zadowolić się mniej niż na to zasługujesz lub pozostawić ją.

Ostatnim czynnikiem jest kwestia dzieci. To jest poważne rozważenie. Masz już dzieci, a jak wskazał nadal odpowiada finansowo za nich i nie chcą więcej dzieci. Twoja dziewczyna oświadczyła, że ​​chce być matką dla własnych dzieci. Ten temat, który nie został rozstrzygnięty między wami, jest jak biały słoń w pokoju. Unikanie rozmowy nie pozwoli odejść; to tylko opóźnić nieuniknione. Jest to rozmowa, że ​​musi wystąpić przed wami relacja może kontynuować.

~~ Lori

Leniwy chłopak

Pytanie czytelnika

Byłem w kochający związek z tym samym mężczyzną dla blisko dwóch lat. Sześć miesięcy temu, otrzymał lepsze możliwości pracy i zmienił zawód. Następnie, 89 dni na język dla nich pracy, jeden dzień przed byłby uprawniony do świadczeń, położyli go, a nawet wstrzymać swoją ostatnią pensję. Powody były, że nie mają wystarczająco dużo pracy dla niego. Od tego czasu był bezrobotny. On jest cichą osobą, nieśmiały, a mój głos irlandzka rodzina nigdy nie miała wiele do niego. Ten niedawny rozwój stworzył dużo walki dla mnie. Następnie, rano, on rzeczywiście spał późno i nie wykorzystał okazji pracy. Spanie przeszłości mianowany razy spotkać mnie zawsze były problemem, ale jest to pierwszy raz, kiedy było późno w jakiejkolwiek środowisku pracy. To po prostu czuje się jak ostatni słomy, ale nie chcę go opuścić. Chcę tylko, żeby się zarobkowo i odzyskać szczęście miałem do tego pierwszego półtora roku. Jeśli nie dostać pracę szybko, on stać się bezdomnym, a ja nie mogę mu w tym pomóc! Mogę tylko pokryć sam. Nie mogę go zostawić, ale moje życie domowe jest cierpienie, mój emocjonalne samopoczucie spadło, a my walczymy więcej i więcej każdego dnia z powodu stresu. Co mogę zrobić? ~~ Jackie

Ekspert Odpowiedz

Drogi Jackie,

Nie jest dobrze znane powiedzenie w relacjach, że "przeciwieństwa się przyciągają". To, co w rzeczywistości przyciąga to cechy, że druga osoba ma które podziwiamy, ale brak w nas samych. To sposób na uzyskanie cechy, bez konieczności pracy na zmianę siebie. Opisałeś swojego chłopaka, jak cichy i nieśmiały. Może to introwertyk. Twoja rodzina, jak opisano je jest głośno irlandzka rodzina, bardziej ekstrawertykiem. Więc twój chłopak jest przeciwieństwem swojej rodziny. Może masz osobowość, że jest gdzieś w środku, a nie ekstrawertykiem, jak rodziny, ale nie tak zamknięty w sobie, jak swojego chłopaka. A może twój chłopak jest częścią przyciągać do Ciebie na jakości czuje, że brakuje. Cechy takie jak bycie punktualnym, silna etyka pracy i niezależność. To nie są tylko cechy osobowości, są wartości.

Nie popieram "przeciwieństwa się przyciągają" pomysł, ponieważ te same cechy, które przyciągają do kogoś to te same cechy, które ostatecznie uzyskać na ciebie w zeszłym nerwów. Jak w twoim przypadku, twój chłopak jest spokojny i bardzo sympatyczni. Dla niektórych może to natknąć się leniwy. To może być co twoja rodzina widzi i to, co w jego prognozowanych ostatniego zadania. Chociaż można zobaczyć coś innego w nim, nic nie można zrobić, zmieni sposób, natrafia na innych. Być może nie jest to jego sympatyczna osobowość ale jego system wartości, które są teraz w wątpliwość. To dlatego można tolerować go "spanie przeszłości mianowania na spotkanie z tobą," i nie są skłonni tolerować go jako bezrobotny przez kolejne sześć miesięcy lub spanie przez potencjalnych możliwości podjęcia pracy. Masz świadomość, że istnieje konflikt między czym przyciąga do jego osobowości i jest rozczarowany jego wartości. To nie znaczy, że twoja rodzina miała rację co do niego, oznacza to, że nauczyłeś się czegoś o tym, co można znaleźć atrakcyjne w człowieku, a to, co jest dla ciebie ważniejsze.

Odpowiedź, czy twój chłopak zmieni naprawdę nie ma znaczenia. Nikt z nas nie może się zmienić inną osobę. Oznacza to, że nie może go dostać pracę. Że napęd musi pochodzić z wewnątrz niego. Czasami człowiek oceni, co jest ważne i decyduje, że musi coś zmienić, aby nie stracić swoją dziewczynę. Czasami człowiek musi sięgnęły dna, zanim będzie on wprowadzić zmiany. Oznacza to utratę wszystkiego i bezdomnością.

Mówisz, że nie może go opuścić. Tak można, choć to nie będzie łatwe. Aby pomóc w podjęciu decyzji, za te dwa pomysły. Pierwszy to może być lekarz lub psychicznego zdrowia powodem zachowania twojego chłopaka. Na przykład, może już cierpieć z powodu depresji, lub może on mieć stan przyśrodkowej, takie jak błąd tarczycy. Wizyta u lekarza wyklucza albo. Jednak twój chłopak może być przeciwieństwie do chodzić do lekarza. Nie można zrobić mu odejść, jeśli nie chcesz.

Inną możliwością jest twój chłopak jest medycznie w porządku i po prostu brakuje jej system wartości można utrzymać bliskie i drogie sercu. W tym przypadku nie chodzi o jego znalezieniu pracy, to o tym, jak długo jesteś w stanie być nieszczęśliwy oczekiwania. Już spędził sześć miesięcy w nadziei na rzeczy być inaczej. Jak dużo więcej czasu chcesz spędzić oddanie czyjeś potrzeby, zanim własnego szczęścia?

~~ Lori

Korzyści z Grape Seed Extract

Korzyści z Grape Seed Extract
Ekstrakt z pestek winogron

Czy uważasz, że korzyści z ekstraktem z nasion winogron mówi się, przewyższają korzyści z jedzenia winogron?

W przypadku, gdy ekstrakt z pestek winogron pochodzi z

Winogrona są od dawna reklamowany jako bogate źródło przeciwutleniaczy. Widzieliśmy debaty na temat tego, czy pijąc wino jest dobre dla ciebie, a badania wykazały, że umiarkowane spożycie wina nie oferuje korzyści dla zdrowia. Jednakże, można pić sok z winogron i korzystają z tych samych wyników. Obie z tych branż zrobić więcej, niż większość ludzi w celu promowania zdrowia poprzez poprzez wytwarzanie produktów odpadowych nazwie ekstrakt z pestek winogron.

Korzyści z ekstrakt z pestek winogron są liczne

Ekstrakt z pestek winogron jest skoncentrowany, naturalny materiał roślin wypełniona przeciwutleniaczy znanych jako oligomeryczne proantocyjanidyny. Niektóre badania wykazały, że te przeciwutleniacze zapewnić ochronę komórek przed wolnymi rodnikami. Jednak nie każdy jest całkowicie sprzedawane na rolę ekstrakt z nasion winogron sztuk w walce z rakiem, więc naukowcy zaplanowali kontrolowane badanie, które analizuje wyniki przy różnych dawkach.

Podczas gdy my czekamy na wyniki, aby dowiedzieć się jakie dawki jest idealna, możemy wiedzieć, że substancje odżywcze znajdujące się w wyciągu z nasion winogron są sprawdzone. W tym tego suplementu w diecie zapewnia organizmowi wielkiego źródła:

 • Białko roślinne
 • Lipidy
 • Węglowodany
 • Polifenole

Polifenole

Polifenole są rodzajem bioflawonoidy z reputacją jako silny przeciwutleniacz. Gdy badane, te polifenole okazały się być 50 razy bardziej wydajne niż witamina C i 20 razy silniejsze niż witamina E. Pomyśl o tym następnym razem sięgnąć po szklankę soku pomarańczowego, a może zdecydujesz się wprowadzić zmiany do winogron sok.

Właściwości Anti-Aging

Nie tylko ekstraktu z pestek winogron pomaga utrzymać zdrowie i poczuć się lepiej, kolejna zaleta jest to, że może rzeczywiście pomóc, aby wyglądać lepiej, też. Pomaga w zapobieganiu przedwczesnego starzenia i promuje młodszy wygląd skóry. Jest to wynik kolagenu w wiązaniu korpusu z "procyjanidyn" występujących w wyciągu z pestek winogron. Kolagen jest istotnym czynnikiem w zdrowych komórek oraz elastyczność skóry. Ze względu na swoją rolę w produkcji komórek, działa również produkować zdrowe:

 • Tkanki ciała
 • Kości
 • Dziąsła
 • Włosy
 • Skóra
 • Zęby

Wyciąg z nasion winogron i Twoja wizja

Szukam dobre to jedno, ale widząc lepiej jest kolejnym korzyści będziesz cieszyć się podczas dodawania ekstrakt z pestek winogron do pułku odżywczej.

Wyciąg z nasion winogron i swoją pamięć

Ekstrakt z pestek winogron zawiera również resweratrol chemiczną. Ten związek chemiczny pomaga promować wszystkie korzyści już wymienione, ale jest również, że w celu poprawy pamięci. Badania bieżące szukasz do korzystania z wyciągu z nasion winogron, aby pomóc w walce z chorobą Alzheimera.

Inne korzyści

 • Anti-inflammatory która poprawia elastyczność stawów
 • Poprawa zdrowia tętnic (co może obniżyć wysokie ciśnienie krwi)
 • Wzmacnia naczynia włosowate
 • Poprawa krążenia
 • Zmniejszenie złego cholesterolu

Podczas badania są w toku, wiele osób uważa, że ​​korzyści płynące z ekstraktem z nasion winogron w diecie są liczne. Zwolennicy ekstraktu wierzyć dodanie go do swojej diety pomoże system walki:

 • Wirusy
 • Alergeny
 • Substancje rakotwórcze

Ekstrakt z nasion winogron i rak

Jedną z korzyści przy ekstrakt z nasion winogron, który jest dalszych badań jest zdolność do walki z rakiem. Naukowcy teoretyzować, że nasiona winogron zawierają właściwości, które są anty-nowotworowych, promowanie oraz anty-rakotwórcze. 01 stycznia 2009, wydanie Clinical Cancer Research poinformował, że badania przeprowadzonego przez naukowców z University of Kentucky odkryli, że stosowanie wyciągu z nasion winogron zabił 76 procent komórek białaczki w ciągu 24 godzin od ekspozycji na wyciągu.

Badania laboratoryjne dotyczące stosowania ekstraktów z pestek winogron do zwalczania lub zapobiegania raka są również patrząc na korzyści wynikające z podejmowania wyciąg z pestek winogron do walki następujące raki:

 • Pierś
 • Żołądek
 • Dwukropek
 • Prostata
 • Płuco

Dopóki Właściwa dawka jest obliczana

Ekstrakt z pestek winogron jest łatwo dostępny, ale dopóki prawo dawka jest obliczana naukowo, ludzie są ciekawi, ile powinni podjąć. Jeśli jesteś gotowy, aby dodać ekstrakt z pestek winogron do suplementów diety, należy porozmawiać z lekarzem lub dietetykiem, aby zobaczyć, jakie dawki zalecają. Podczas gdy jesteś na to, można również zajrzeć do korzyści płynących z oleju z pestek winogron.

Paznokieć Wypustki

Paznokieć Wypustki

Paznokci grzbiety są bardzo powszechne - a także na ogół dość nieszkodliwe. Przed uruchomieniem programu do lekarza w panice na stan paznokci, poświęć chwilę, aby dowiedzieć się więcej o tych liniach.

Miej oko na swoje paznokcie

Wraz z przebarwień i innych oznak urazu do paznokci, grzebienie są zwykle spotkała się z odrobiną niepokoju. Choć niepokojące, nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem, badając paznokcie zmiany lub nieprawidłowości pewnością. To dlatego, że stan paznokci jest często (choć nie zawsze), zdecydowanie wskazuje na ogólny stan zdrowia. Na przykład, niektóre warunki paznokci może sugerować początek poważniejszej choroby zadając ciała, takich jak niedokrwistość, choroby tarczycy lub zaburzenia układu oddechowego i krążenia.

Rodzaje paznokciem grzbiety

Pomimo ich brzydki wygląd, paznokci grzbiety są zazwyczaj nic się zbyt zaniepokojony. Istnieją dwa rodzaje grzbietów, zarówno z ich własnych charakterystycznych cech i przyczyn. Ważne jest, aby dostrzec między nimi, zwłaszcza jeśli używasz swoje granie jako barometr dla ogólnego stanu zdrowia.

 • Grzbiety pionowa: grzbiety, które rozciągają się od podstawy do paznokci (lub powierzchni naskórka) do końcówki są pionowe. Nie są one ogólnie znane jako szkodliwe i wskazuje na stan bazowego. Mogą one stać się bardziej widoczne i wzrasta wraz z wiekiem, a dziedziczność może odgrywać rolę w ich występowania.
 • Grzbiety poziome: krawędzie, które rozciągają się od jednego boku do drugiego gwoździa poziomej. Nie tylko różnią się wyglądem od pionowych grzbietów, mogą być czasami mocno sugestywny bazowego stanu zdrowia.

Pionowe Ridge Pielęgnacja

Grzbiety pionowe są, ogólnie rzecz biorąc, dość nieszkodliwe. Jest prawdopodobne, że będzie je dostrzec więcej niż ktokolwiek inny. Mogą one jednak stanowić problem dla tych, którzy kochają wygląd absolutnie bezbłędne paznokci. Aby pozbyć gwóźdź tych cienkich linii, może to być pomocne, aby przyjąć kilka zdrowe porady, które utrzymają Twoje paznokcie wygląda świetnie. Należy pamiętać, że nie może zmniejszyć lub całkowicie grzbiety natychmiast.

 • Jedz zdrowej, zbilansowanej diety bogatej w białko, zdrowe tłuszcze (pochodzące z orzechów i ryb, na przykład), świeżych owoców i warzyw
 • Pij dużo wody. Dodaj trochę świeżej cytryny, limonki i pomarańczy do szkła zachować rutynowe interesujące.
 • Weź witamin. Przynajmniej, multiwitamina może być traktowane jako "ubezpieczenia" dla swoich potrzeb. Jest to szczególnie ważne, jeśli zdarzy się, że brakuje konkretnych składników odżywczych i minerałów.
 • Idź do profesjonalistów. Nie tylko jest manicure wspaniałe odpust, nie jest to również sposób na najwyższym poziomie, aby zapewnić, że Twoje paznokcie wyglądają najlepiej. Regularne wizyty zachowa swoje paznokcie regularnie leczyć i zdrowe.
 • Buff te paznokcie! Smooth bufor po powierzchni, aby osiągnąć wysoki połysk i zachęcać gładkość. To może pomóc wprowadzi się te grzbiety w czasie, jak również.

Poziome Ridge Pielęgnacja

Grzbiety poziome są, niestety, bardziej niepokojąca. Choć nie zawsze są one sugerować poważnym stanie, to zawsze jest pomocne do lekarza w celu wykluczenia nic poważnego. Niektóre warunki, że grzbiety poziome mogą być związane z innymi:

 • Choroby układu oddechowego
 • Niedożywienie
 • Uraz paznokci
 • Choroby wątroby
 • Niewydolność nerek

Oczywiście, te warunki są bardzo poważne i wymagają natychmiastowej pomocy lekarskiej. To dlaczego jest tak istotne, aby sprawdził się, jeśli zauważają grzbiety poziome na paznokcie.

Istnieje również kilka rodzajów poziomej grzbiety, w tym:

 • Beau linie: Te głębokie rowki paznokci są nieco ciemne. Grzbiet zwykle występuje, gdy wzrost paznokci przestaje czasowo ze względu na efekt odżywczy lub metabolicznego problemu, lub innej choroby podstawowej. Niektóre przyczyny Linie Beau obejmują:
  • Niedożywienie
  • Cukrzyca
  • Niektóre leki
  • Urazy paznokci łóżko
  • Chemoterapia
 • Muehrcke za linie: związanych z niedoborem albumin, linie Muehrcke są biały wygląd. W przeciwieństwie Linie Beau, nie są rowkowane. Linie te w rzeczywistości tworzą pod samego gwoździa w łożysku paznokcia naczyń. Tak więc, nie zmieniać w miarę rozwoju paznokci.
 • Aldrich-Mees linie: te przebarwione linie pojawiają się na obu paznokci i paznokcie. Są one związane z zatrucia arsenu, talu i innych metali ciężkich. Mogą również pojawić się u pacjentów z niewydolnością nerek.

5 HTP Dawkowanie

5 HTP Dawkowanie


Jeśli cierpisz na kwestiach depresja, bezsenność lub zwiększenie masy ciała, może być zadając sobie pytanie, czy dawka 5-HTP jest rozwiązaniem dla Ciebie.

Zrozumienia 5-hydroksy-tryptofanu

5-hydroksy-trytophan (5-HTP) stanowi neuroprzekaźnik w organizmie, która pomaga regulować poziomy serotoniny w mózgu i ośrodkowym układzie nerwowym. Poziom serotoniny określić swój nastrój, jak dobrze spać, i stabilizacji wagi. Jeśli poziom tej substancji chemicznej krople lub zmienia, mogą wystąpić takie objawy jak:

 • Wahania nastroju
 • Depresja
 • Niepokój
 • Ataki paniki
 • Przyrost masy ciała
 • Trudność utraty wagi
 • Bezsenność
 • Nocny terror

Mniej znane badania wskazały również na zwiększenie poziomu 5-HTP jako sposób na złagodzenie:

 • Wysokie ciśnienie krwi
 • Fibromialgia
 • Przewlekłe bóle głowy
 • Ryzyko chorób serca

Jednak nie jest jasne, czy warunki te są naruszane przez zwiększenie stężenia serotoniny bezpośrednio lub pośrednio. Na przykład, możliwe jest zmniejszenie ryzyka chorób serca, wynika z osłabieniem lęku ponad rzeczywistej zmian chemicznych w ciele. To samo stosuje się do przewlekłych bólów głowy. Jeśli martwisz się mniej, można naturalnie patrz spadek natężenia i częstotliwości bólów głowy.

Lekarze tradycyjnie wyglądała na leki, takie jak Prozac jako środki podnoszące opóźniony poziom 5-HTP i tym samym do stabilizowania tych objawów często wyniszczające. Teraz bez recepty odpowiedź jest dostępna. "Griffonia simplicifoloa" ziarna są obecnie przetwarzanego w over-the-counter dodatek w formie kapsułek żelatynowych lub wegetariańskiej. Kapsułki te dostarcza dawkę 5-HTP w dawce 50 mg lub 100 mg.

5-HTP prawym Dawkowanie dla Ciebie

Dostawców Suplement zazwyczaj polecam biorąc jeden 50 mg lub 100 mg kapsułka do trzech razy dziennie. Maksymalna dawka jest dyskusyjna, ale wiele Władze sugerują, maksymalnie 100 mg do 300 mg na dobę. Ustalenie, jakie dawki jest dla może wymagać konsultacji z lekarzem lub wychodząc na 50 mg dziennie i stopniowo zwiększać dawkę w ciągu kilku miesięcy, aż znajdziesz poziom, że czuje się dobrze dla Ciebie.

Przykład planu absolwentem dawkowania może być:

 • Dzień 1-4 - Weź kapsułkę 50 mg rano.
 • Dzień 5-8 - Weź kapsułkę 50 mg rano i wieczorem.
 • Dzień 9-12 - Weź kapsułkę 50 mg co rano, w południe i wieczorem.
 • Dzień 13-16 - Do porannej dawki do 100 mg.
 • Dzień 17-20 - Up wieczorem dawki do 100 mg.
 • Dzień 21-24 - Do południa do dawki 100 mg.

Teraz już jesteś w maksymalnym powszechnie zalecanej dawki. Jeśli w dowolnym momencie po drodze, wystąpienia działań niepożądanych, należy przerwać zwiększoną dawkę i pobyt w dawkach, w którym otrzymał najwięcej korzyści z najmniejszą liczbą efektów ubocznych. To może pomóc ustalić właściwą dawkę dla Ciebie, utrzymując dziennik, śledzenia ci zmiany fizyczne i emocjonalne.

Przestrogi

5 HTP Dawkowanie

Jeśli jesteś na leki lub cierpią z powodu pewnych schorzeń, 5-HTP może nie być odpowiedni dla Ciebie. Skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem tego dodatku, jeśli zdiagnozowano jedną z następujących czynności:

 • AIDS
 • Alkoholizm
 • Ciąża
 • Zaburzenia odżywiania, takie jak jadłowstręt psychiczny
 • Ciężkie alergie
 • Anemia sierpowata
 • Choroby sercowo-naczyniowe
 • Choroby płuc lub wątroby
 • Hemofilia
 • Neuropatia obwodowa lub ból mięśni
 • Choroba Parkinsona
 • Rak
 • Choroby autoimmunologiczne

5-HTP nie powinien być przyjmowany w jednoczesnego zastosowania z:

 • Antydepresyjne
 • Inhibitory monoaminooksydazy
 • Selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny
 • Trójpierścieniowe leki
 • Napoje alkoholowe
 • Leki utrata masy ciała
 • Chemoterapia
 • Barbiturany i uspokajające
 • Leki przeciwhistaminowe

Innymi słowy, jeśli jesteś na leki, dobrze jest skonsultować się z lekarzem przed podjęciem uzupełnienie 5-HTP.

Znane działania niepożądane

Podczas badań klinicznych wskazują, że 5-hydroksy-trytophan jest bezpieczne dla ogólnego spożycia, niektóre działania niepożądane stwierdzono występowania, w tym:

 • Nudności
 • Utrata apetytu
 • Wysypka lub zaczerwienienie
 • Biegunka
 • Zwiększona depresja
 • Bezsenność
 • Koszmary

Czas może złagodzić niektóre z tych działań niepożądanych, jak twoje ciało dostosowuje się do poprawy poziomu serotoniny, lub może być konieczne dostosowanie dawki 5-HTP. W przypadku objawy są nasilone, zatrzymać wykorzystanie i natychmiast szukać pomocy medycznej.

Zakup 5-HTP suplementy

Wiele lokalnych apteki, sklepy spożywcze i wydziałów teraz nosić 5-HTP suplementów i masz również możliwość zakupów online. Spójrz na tych stronach podczas dokonywania zakupu:

 • Walgreen
 • GNC
 • HerbalRemedies.com

Cudowny lek

5-HTP nie jest cudownym lekiem. Jak wiele suplementów diety i leków, to zajmie czasu, zanim zobaczysz znaczną poprawę. Eksperci zalecają co pozwala przynajmniej na sześć tygodni i zacząć od najniższego 5-HTP dawki i powoli zwiększać ilość, aż znajdziesz właściwą dawkę dla Ciebie.

Jak w przypadku wszystkich suplementów, skonsultować się z lekarzem, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości. Twoje zdrowie jest jednym z najbardziej wartościowych aktywów. Biorąc złą mieszankę leków i suplementów diety może być szkodliwe. Poświęć trochę czasu, aby upewnić się, jakie podjąć odpowiednie środki ostrożności przed podjęciem 5-HTP, a może się okazać, że jest właściwą odpowiedzią na Twoje problemy.

Jak schudnąć z niskim tarczycy

Jak schudnąć z niskim tarczycy
Możesz rzucić te funtów, nawet jeśli masz małą tarczycę!

Chcesz wiedzieć, jak schudnąć z niskich problemy z tarczycą? Pokażemy Ci jak to zrobić! Utrata wagi może wydawać się praktycznie niemożliwe, gdy masz niski stan tarczycy, ale jest pomoc tam dla Ciebie. Czytaj dalej, do jakiejś wielkiej wgląd w ten problem, i jak zawsze sprawdzić wszystkie wspaniałych artykułów diety, jak 10 Dieta Porady, zdrowej diety: Podstawy i Niebezpieczeństwa Diet Pills.

Co to jest Low tarczycy?

Tarczyca dzierży dużo mocy dla takiej małej części ciała. Gruczoł znajduje się na szyi i faktycznie kontroluje wzrost i metabolizm komórek i innych gruczołów w naszym ciele. Reguluje również temperaturę ciała. Low tarczycy jest również określana jako hypothyroid, stan ten dotyka kobiety coraz częściej niż mężczyźni. Zmiany hormonalne często idą w parze z niskim tarczycy, oraz szczególne czasy, które posiadają największe zmiany hormonalne, takie jak dojrzewania, ciąży i menopauzy może prowadzić do niskich problemy z tarczycą. Niskie tarczycy oznacza również produkcja energii w komórkach jest uszkodzony.

Objawy Low tarczycy

Według dr Elmer M. Cranton i William Frytownica w książce Resetowanie zegara: Pięć Anti-Aging hormonów usprawnienia i rozszerzenia życia, około 27 milionów Amerykanów ma choroby tarczycy, a około 13 milionów z nich nie zostały zdiagnozowane. W rzeczywistości, ponad 20 procent osób powyżej 60 mają problemy z tarczycą. Objawy nie może natychmiast wywołać alarm, gdyż mogą być subtelne, przynajmniej początkowo. Niskie tarczycy można rozpoznać, jednak z sprawdzającymi hormonów tarczycy i hormonów (TSH) tarczycy stymulowanie prostych badań krwi. Objawy są następujące:

 • Niskie zużycie energii
 • Ospałość
 • Niska temperatura ciała
 • Zatrzymanie płynów
 • Wysoki poziom cholesterolu
 • Przyrost masy ciała

Jak schudnąć z niskim tarczycy

Po zdiagnozowana, wiele osób chce wiedzieć, jak schudnąć z niskim tarczycy. Niskie problemy z tarczycą spowolnić metabolizm, co sprawia, że ​​trudniej schudnąć. Wolniejszy metabolizm oznacza swoje ciała energii poziomów spadek, utrudniając, aby regularnie ćwiczyć, a na podwyższonym poziomie aktywności. To błędne koło, które mogą być trudne do odwrócenia, jeśli nie podejmiemy działań.

 • Najpierw się badanie krwi z lekarzem, jeśli podejrzewasz, że niski tarczycy. Nawet jeśli tego nie zrobisz, możesz poprosić o prostego badania krwi na swojej rocznej przeglądy.
 • Następnie należy lekarz uzna, że ​​na plan leczenia dla ogólnego stanu zdrowia, w zakresie, jak schudnąć z niskim tarczycy.

Ćwiczenie

Kalorie tnące mogą nie wystarczyć, aby pobudzić utratę wagi, jeśli masz stan niedoczynności tarczycy. Spalanie kalorii poprzez ćwiczenia jest niezbędne, aby skutecznie utraty wagi. Musisz zwiększyć metabolizm, aby kontrolować swój przyrost masy ciała. Dla osób o niskich problemy z tarczycą, oznacza to wykonywanie codziennie, najlepiej połączenie aerobiku i treningu siłowego do budowy masy mięśniowej. Być może trzeba wykonywać więcej niż zalecane 20 minut, jak również. Pamiętaj, aby skontaktować się z lekarzem przed rozpoczęciem schematu ćwiczeń, jednak.

Woda

Jak w przypadku wielu popularnych diet, takich jak Weight Watchers, woda odgrywa ważną rolę w utracie wagi dla osób cierpiących na niedoczynność tarczycy. Wiele diet zaleca się picia 64 uncji wody każdego dnia. Jednak, jeśli występują problemy z tarczycą niskie, to zaleca się pić jeszcze więcej, nawet dodanie osiem uncji na każde 25 funtów, które trzeba rzucić.

Włókno

Wiele osób nie zawierają wystarczająco dużo błonnika w diecie. Błonnik znajduje się w produkty pełnoziarniste, warzywa, owoce i orzechy mogą pomóc kontrolować pewne warunki zdrowotne, w tym z niedoczynnością tarczycy problemów. Narodowy Instytut Raka zaleca się dawkę dzienną od 20 do 35 g błonnika. Niestety, większość Amerykanów jeść tylko od 10 do 15 g błonnika dziennie.

Lek

Dla wielu ludzi o niskich warunkach tarczycy, dieta i ćwiczenia po prostu nie wystarczą. Najczęściej przepisywany lek jest Synthroid, syntetyczne tarczycy. Naturalne suplementy mogą zalecić, jak również, takich jak L-tyrozyna, jodu, pęcherzykowaty (morze chwastów) i naturalnego progesteronu. Ponownie, lekarz pomoże opracować plan, aby uzyskać kontrolę nad swoim zdrowiem.

Więcej informacji

Wreszcie, aby uzyskać więcej informacji dotyczących tematu niskiej tarczycy i utrata masy ciała, sprawdź następujące strony:

 • Anne Collins
 • Zespół Wilson
 • Zdrowie Przepisy

Jak Restless Legs i tarczycy Choroba Odniesienie

Jak Restless Legs i tarczycy Choroba Odniesienie

Oceniony przez Terri forhend RN

Jeśli czujesz się na godziny każdej nocy do czynienia z Crawly, mrowienie doznań niespokojnych nóg, można się zastanawiać, co jest przyczyną takiego bólu Ciebie. Wiele pytań wciąż pozostają o zespole niespokojnych nóg (RLS), zwany także choroby Willis-Ekbom, a jeden z tych pytań jest, czy jest to objaw choroby tarczycy. Aby zrozumieć, jak RLS może odnosić się do choroby tarczycy, ważne jest, aby zrozumieć zarówno chorób i jak hormony odgrywają rolę w każdym z nich.

Zespół niespokojnych nóg i doświadczenia choroby tarczycy

Kobiety w Internecie szukają pomocy z RLS i możliwość wystąpienia chorób tarczycy.

Z forum RLS Sleepnet.com:

"Jestem tylko ciekaw, czy ktoś tutaj (zwłaszcza kobiet) zostało zdiagnozowanych jako mało tarczycy lub ma objawy niskiego tarczycy z normalnych badań krwi? Moje badania tarczycy wyszedł normalnie, ale na pewno mają niskie objawy tarczycy. Dzięki!"

"Wykryto u mnie małą tarczycy w wrześniu 99 po moją córkę. I teraz cierpi okresowo z nóg rzeczy. Trzyma mnie na 2 do 3 godzin czasem. Założę się, że jest połączenie z tarczycy i zespołu niespokojnych nóg."

"Moje niespokojnych nóg pojawił się po na pigułki antykoncepcyjne tylko przez kilka miesięcy. To moja teoria, że ​​estrogen w pigułce tłumione mojej tarczycy (chociaż mam normalne badanie tarczycy we krwi). Przeczytałem, że wahania hormonów, zwłaszcza kobiet , może spowodować RLS, i dlatego wiele kobiet po menopauzie uzyskać RLS. "

Estrogen Dominacja: link Między zespołu niespokojnych nóg i choroby tarczycy

W dyskusji można przeczytać powyżej, kobiety omówienia dwie z najczęstszych powodów, hormony mogą się zmienić - ciąża, tabletki antykoncepcyjne. Poziomy estrogenu zmieniły tych kobiet, a zmiana jest to, że już za dużo, zwany także dominacji estrogenowej.

Wyniki dominacji estrogenu z następujących powodów:

 • Klimakterium
 • Niewłaściwa dieta
 • Brak owulacji powodu niedojrzałości, menopauzy, ciąży, pigułki antykoncepcyjne lub dysfunkcji jajników
 • Sztuczne estrogeny przepisane w trakcie i po menopauzie

Estrogen Dominacja Powoduje niespokojnych nóg

Zbyt dużo estrogenów może prowadzić do niedoboru magnezu i witaminy B niedoboru, według dr John Lee. Niedobór magnezu powoduje zaostrzenie mięśni i to powoduje, że ludzie doświadczają skurcze nóg wspólne w RLS. Niedobór witaminy B może powodować problemy neurologiczne, co jest, co powoduje, creepy, crawly doznania.

Estrogen Dominacja Przyczyny choroby tarczycy

Dominacji estrogenów nie tylko z przyczyn RLS; jest to również jedno z wielu przyczyn chorób tarczycy. Wysoki poziom estrogenów prowadzi do nadprodukcji wątroby globulin wiążących tarczycy (TBG). TBG jeżeli poziom jest zbyt wysoki, hormony tarczycy wiąże się, co zmniejsza ilość wolnych hormonów tarczycy płynących we krwi. Wolne hormony płynące są te, które organizm wykorzystuje, a jeśli nie ma wystarczającej ilości we krwi, organizm nie może ich używać.

Powód, dlaczego niektóre kobiety otrzymują normalne wyniki badań hormonów tarczycy jest, ponieważ tarczyca produkuje odpowiedniej ilości hormonów. Problemem jest to, że hormony nie są wykorzystywane efektywnie powodu dominacji estrogenu ich wiązanie, dzięki czemu są bezużyteczne.

Zespół niespokojnych nóg i choroby tarczycy

Więc jak RLS i choroby tarczycy są ze sobą powiązane? W zasadzie są dwie choroby, które mają taką samą przyczynę. Jeśli estrogenów dominacji, może masz zespół niespokojnych nóg, a może masz chorobę tarczycy. Jednak tylko dlatego, że zespół niespokojnych nóg nie musi to oznaczać chorobę tarczycy.

Przemawiając do lekarza

Czy występują objawy RLS lub choroby tarczycy? Porozmawiaj z lekarzem. Jest to zabieg dla obu tych chorób, które mogą pomóc złagodzić niektóre z objawów. Jeśli estrogenów dominacji, co można sprawdzić poprzez oceny przez lekarza, można otrzymać pomoc dla tego, jak również, które mogą rozwiązać swoje RLS lub objawy tarczycy.

Jak przyspieszyć tarczycy

Tarczycy odgrywa bardzo ważną rolę w organizmie. Gruczoł tarczycy jest które pomaga w produkcji energii w bodyâ € ™ s, a także w promowaniu zdrowego metabolizmu. Z tego powodu problemy z tarczycą należy traktować tak szybko jak to możliwe. Jeśli twoja tarczyca nie działa prawidłowo, będzie doświadczenie spowolnienie, utrata energii i apetytu i będzie czuć się nieswojo. Oto kilka wskazówek, w jaki sposób można przyspieszyć tarczycy.

 • Kontrola poziomu hormonów. Przede wszystkim upewnij się, że masz regularne kontrole hormonów. Tarczyca produkuje niektórych hormonów w organizmie, i najprostszy sposób, aby ustalić, czy tarczyca funkcjonuje prawidłowo, czy nie, przez ocenę równowagę hormonalną w organizmie. Lekarz może sprawdzić specjalnie dla wydzielane hormony tarczycy i określić, czy są jakieś braki lub nie. Jeśli masz w rodzinie z problemami tarczycy, należy regularnie kontrolować już po osiągnięciu swoich dwudziestych.
 • Jedz dobrze. Następnie upewnij się, że masz jeść żywności, które pomagają w przemianie materii. Niektóre z popularnych produktów spożywczych, które daje ten efekt są grejpfruty i oliwy z oliwek. Zamiast używać zwykłego oleju roślinnego do gotowania posiłków, dodać trochę oliwy z oliwek zamiast. Nie tylko jest oliwa z oliwek dużo zdrowsze, ale także poprawić smak w żywności. Spróbuj także jedzenie awokado, marchew i banany, aby pomóc promować prawidłowe funkcjonowanie tarczycy.
 • Unikać thioglucosides. Jedzenie prawo nie tylko dodanie niektórych pokarmów w diecie. Oznacza to również, że trzeba usunąć niektóre rodzaje żywności z diety. Na przykład, trzeba unikać brokuły, kapusta, kapusta, a nawet warzywa, które są .Te są wysokie w thioglucosides. Mimo, że warzywa są zazwyczaj dobre dla ciała, wysokie stężenia thioglucosides w tych konkretnych warzyw mogą utrudniać sposób, w jaki organizm wykorzystuje hormonów tarczycy, które produkuje.
 • Ćwiczenia. Dobrym sposobem na poprawę tarczycy jest patrząc na to jako część całości. Zamiast po prostu koncentrując się na swoim tarczycy, poćwiczyć i spróbować prowadzić zdrowszy styl życia. Remonty swój styl życia na lepsze, nie tylko daje nastrojony ciało, ale także wpływają na różne poszczególne części ciała, w tym swojej tarczycy?
 • Suplement jodu. Jod jest jednym z podstawowych składników odżywczych, które potrzebuje twoja tarczyca, aby funkcjonować. Możesz otrzymać jod poprzez żywności pochodzenia morskiego, zwłaszcza algi i wodorosty, ale jeśli nie masz dostępu do żywności pochodzenia morskiego, możesz po prostu zdecydować się na stosowanie soli jodowanej w żywności. Sól jodowana jest dostępny w prawie wszystkich sklepach spożywczych.
 • Relax. Wreszcie, upewnij się, że masz wystarczająco dużo odpoczynku i relaksu. Nawet osoba, która dostaje wystarczająco dużo jodu, unika thioglucosides, i stara się uzyskać wystarczającego czasu do czasu dostać ćwiczenia problemy z tarczycą z powodu nadmiernego stresu. Upewnij się, że zminimalizować stres w celu poprawy swoją tarczycę.

Przyspieszenia tarczyca działa niemrawo jest możliwe przez te proste kroki. Jeśli problemy z tarczycą się bardzo ostre, jednak należy skonsultować się z lekarzem w przypadku innych metod leczenia.

Jak zdecydować między sztuczną nawierzchnią i naturalnej trawy

Jak zdecydować między sztuczną nawierzchnią i naturalnej trawy

Dzisiaj, koszt wody wzrasta nieustannie w tym przepisów z rządem. Właściciele domów stają się zbyt zajęty w pracy, a niektóre nie są w stanie ich ogród już x ze względu na brak czasu i pieniędzy. Są to powody, dla których niektórzy wolą mieć tylko sztuczną trawę w ich ogrodach. Ale nadal, naturalna trawa jest lepiej i jest bardziej atrakcyjny niż murawy.

Oto kilka kroków, które mogą pomóc w podejmowaniu decyzji, czy youâ € ™ d pójść na sztucznej murawie lub naturalnej trawy.

 • Rozważmy budżet masz do projektu, a także koszty utrzymania sztucznej murawy w porównaniu naturalnej trawy. Jeśli jesteś porównanie konserwację murawy do naturalnej trawy, murawa daje pewne oszczędności. Jednak instalacja do murawy będzie kosztować więcej. Początkowa kwota, którą trzeba zapłacić w trakcie instalacji może być potrącona, utrzymując go tym bardziej, że dona € ™ t muszą spędzić w instalacji tryskaczowej Twój GARDENA € ™ s.
 • Trochę szacunki i oceny umów serwisowych zarówno sztucznej murawy i prawdziwej trawie. Jeśli jest umowa, która pozwoli Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy na utrzymanie naturalnej trawy, idź do niego. Sztuczna murawa nie robi € ™ t muszą być koszone, ale to musi być regularnie konserwowane.
 • Badania, w jaki sposób bezpieczny trawy naturalnej można porównać do sztucznej murawy. Zawsze należy brać pod uwagę, jak sztuczna murawa jest produkowana i rzeczy, które mogą przyczyniać się do bezpieczeństwa everyoneâ € ™ s. Pamiętaj, że sztuczna murawa jest potencjalnym źródłem stresu cieplnego i może doprowadzić do obrażeń osób. Może on również być szkodliwe dla środowiska przez toksyczne ługowania użycia wody, w tym wykorzystanie energii w procesie produkcyjnym.
 • Pomyśl o celu swojej darni i jak to jest zwykle używany. Jeśli planujemy wprowadzenie go na zewnątrz, pamiętaj, że może to mieć decydujący wpływ na niekorzystne warunki atmosferyczne. Niektórzy korzystają z murawy umieszczając przezroczysty dach na zewnątrz domu, aby chronić je przed ciągłym zmianom pogody. Jednak, jeśli jest kilka osób, które będą krok na syntetycznej nawierzchni dona € ™ t muszą się martwić, ponieważ nie robi € ™ t potrzeba wymiany od razu. Dla darni z prawdziwego trawy, to może łatwo zginąć, gdy ludzie krok na trawie zwłaszcza gdy thereâ sa stroną € ™ dzieje. Ale ita € ™ s łatwo go przywrócić, ale ita € ™ sa pełne kłopotów, gdy często posiadają spotkań w swoim ogrodzie, ponieważ będzie można również przechowywać na zastąpienie swoją trawę, aby wyglądać pięknie.

Prawdziwe trawy może być mniej kosztowne, ale koszt utrzymania go to zbyt wiele. Montaż sztucznej murawie w Twoim darni mogą być nieco droższe, ale pamiętaj, że może to być zrównoważone przez przystępnych kosztach utrzymania. Teraz, gdy już wszystkie argumenty za i przeciw sztucznej murawy i prawdziwy trawnik, ita € ™ s czas, aby dokonać wyboru. Czy wolisz coś, co musi być często wymieniane, lub coś, co tylko potrzebuje kilka akcentów w utrzymaniu go?

Jak żyć z rakiem tarczycy

Zachorowania na raka tarczycy, nie oznacza, że ​​musisz przestać żyć normalnie. Oto sposoby, które pomogą Ci żyć z rakiem tarczycy i skupić się na innych rzeczy, które chcesz zrobić:

 • Idź do lekarza. Jeśli podejrzewasz, że masz raka tarczycy, tylko sposób możesz być pewien, że jest poprzez sam sprawdzany przez wykwalifikowanego lekarza. Możesz przejść serię testów fizycznych, takich jak oceny, badań krwi i badań ultrasonograficznych. Wybierz specjalistę raka tarczycy lub lekarza, który można ufać swoje zdrowie. Zapytaj innych chorych na raka tarczycy dla lekarzy, którzy dają doskonałą opiekę pacjentom.
 • Dowiedz się więcej o tej chorobie. Jeśli uzbroić się w wiedzę, takich jak rak tarczycy, co jest, jak to się rozwija, jak to wpływa na twoje ciało, jak to może być traktowany i gdzie można dostać zabiegi, będzie w stanie poradzić sobie ze swoim stanem lepiej. Szukaj artykułów na temat raka tarczycy w Internecie, czytać książki na ten temat, udziału w seminariach na ten temat lub przesłuchać tych, którzy posiadają wiedzę na temat choroby.
 • Badanie dostępne zabiegi, które mogą złagodzić objawy, ich efekty i skutki uboczne, i dowiedzieć się, który z nich najbardziej odpowiada danej sytuacji, budżet i tolerancji. Zapytaj innych raka tarczycy pacjentów o zabiegi mogą polecić. Może to w wielu formach, tj, poprzez leki, chemioterapii, promieniowanie, chirurgii i innych. Mogą również polecić kilka alternatywnych form leczenia, takich jak technik hipnozy, medytacji, akupunktury, jogi, oddychania i relaksacji. Wystarczy upewnić się, że przed podjęciem leczenia, należy najpierw skonsultować się z lekarzem.
 • Żyć zdrowego stylu życia. Wiąże się to z zrównoważonej diety, coraz mnóstwo ćwiczeń i odpowiednia ilość snu, suplementacja jodu i pobyt z dala od wad, takich jak kofeina, nikotyna i alkohol. To pomogłoby wyleczyć chorobę i wzmocnić swój układ odpornościowy, jak również. Zapytaj swojego lekarza o dobrych praktyk zdrowotnych i miejscach, aby uniknąć tak, że można odzyskać łatwiej. Jak to możliwe, trzymać się tego, co lekarz zaleca, aby zapewnić skuteczność procedur przeprowadzonych leczyć swoje choroby.
 • Dołącz do grupy wsparcia dla raka tarczycy. Zapytaj lekarza lub szpitala, zalecenia lub szukać grup wsparcia w internecie lub w katalogach. Grupy wsparcia są korzystne dla dobrego samopoczucia, ponieważ mogą one pomóc w zarządzaniu swoimi uczuciami i omówić możliwości leczenia, jak również. Mogą również służyć jako lojalnych przyjaciół, którzy będą do Państwa dyspozycji w czasach trudnych.
 • Poszukaj doradcy pomogą Ci dbać o psychologiczne i emocjonalne zdrowie. Mając na raka tarczycy może wywierać wpływ na swoje złe samopoczucie do tego stopnia, że ​​czujesz odsączone, wyczerpany i nie może funkcjonować. Można także złagodzić niektóre objawy, które są spowodowane przez stres i negatywne uczucia.

Normalne życie z rakiem tarczycy jest możliwe. Korzystają z różnych pomocy dostępne, i dbać o swoje zdrowie, aby przyspieszyć swoje postępy na drodze do odzyskania.

Jak korzystać z naturalnej w leczeniu osteoporozy

Osteoporoza jest chorobą, w której kości się kruche z powodu kilku powodów. Niektóre z nich są starość, brak spożycia wapnia w organizmie, zranienia i niezdolność organizmu do leczenia się z powodu złego stanu zdrowia. Niektórzy ludzie mają lepsze mechanizmy radzenia sobie, jeśli chodzi o naprawy szkód w ich kości. Niektórzy nie mają tyle szczęścia i poddać się tej choroby. Osteoporoza występuje częściej u osób w podeszłym wieku niż u osób młodszych niż 50 lat, ale są niewielki procent ludzi poniżej 50, którzy są osoby cierpiące na osteoporozę. Istnieje wiele różnych leków, które mogą zostać podjęte w celu leczenia osteoporozy, ale medycyna naturalna jest bezpieczniejsza droga. Naturalnej używa metod naturalnych i nieinwazyjnych do leczenia różnego rodzaju chorób. Jeśli masz osteoporozę i nie chcesz, chemikalia i leki do inwazji systemu, medycyna naturalna jest najlepszy dla Ciebie. Ten artykuł będzie lista niektórych naturopatyczną środków, które można wykorzystać w leczeniu osteoporozy. Czytaj dalej.

 • Dieta. Głównym składnikiem naszych kości jest wapń. Jeśli dieta brakuje wapnia, to jest czas, aby jeść więcej żywności bogatej w wapń. Pij mleko, które jest przygotowane do odbudowy i wzmocnienia kości. Suplement spożycie wapnia z witaminami. Jeść mniej białka, ponieważ im więcej białka wziąć in, mniej wapnia wchłaniane przez organizm.
 • Zioła. Koniczyna i Drynaria korzenia są dwa rodzaje ziół, które są skuteczne w leczeniu osteoporozy. Koniczyna czerwona zawiera substancję o nazwie Izoflawonoidy które pomagają w przywróceniu masy kostnej i zapobiegając wczesnego wystąpienia osteoporozy, gdy często podejmowane przed rozpoznaniem stanu. Drynaria korzeń, na dłoni, jest skuteczny we wzmacnianiu kości. Istnieją inne zioła, które mogą być stosowane w leczeniu osteoporozy. Skonsultuj się z lekarzem więcej naturopathic ziół, które można wykorzystać.
 • Zdrowy styl życia. Istnieją pewne żywności i innych rzeczy, które przyczyniają się do wczesnego początku osteoporozy. Istnieją produkty, które blokują wchłanianie wapnia przez organizm. Niektóre z nich są produkty, które mają zbyt dużo soli i cukru, produktów mlecznych i mięsa i gazowanych oraz napojów zawierających kofeinę. Gdy jesteś palaczem, być może nadszedł czas, aby myśleć o rzuceniu jako nikotyny w papierosach i tytoniu zatrzymać proces wchłaniania wapnia w kościach.
 • Ćwiczenia. Skonsultuj się z lekarzem na prawo rodzaju ćwiczenia na wzmocnienie kości. Nie można po prostu zrobić losowe ćwiczenia jak niektórzy rzeczywiście może pogorszyć stan. Zacznij od ćwiczeń lekkich. Trzymać z dala od ciężkiego sprzętu do ćwiczeń, ponieważ mogą one spowodować uszkodzenie kości dalej, jeśli nie wiesz, właściwego korzystania z nich.
 • Hydroterapia. Ten rodzaj naturopatyczną środka obejmuje korzystanie z wody do ćwiczeń. Ćwiczenia w wodzie pomóc we wzmacnianiu kości i całe ciało. Popływać na plaży lub w basenie. Jeśli robisz to często, zauważysz, że twoje kości nie bolą, a oni wydają się silniejsze niż wcześniej.

Przy dotkniętych osteoporozy, ważne jest, aby pamiętać, że nie jest to koniec świata. Jeśli warunek ogranicza Cię do łóżka lub wózka inwalidzkiego, pamiętaj, że nie ma środków, aby je leczyć. Bądź czujny i wytrwały w swoich zabiegów, jeśli naprawdę chcesz dostać swoje życie. Przed przystąpieniem do korzystania z wyżej wymienionych środków naturopathic, skonsultować się z lekarzem, więc może naturopathic być przetestowane i tuż leczenie naturopatyczną być przepisany.