grsail.com

jaki najlepszy kraj dla diabetyków

Najlepszy kraj dla Fashion zatrudnienia

Najlepszy kraj dla Fashion zatrudnienia


Pomimo silnej konkurencji z Wielkiej Brytanii, Włoch, Francji i innych krajach na całym świecie, Stany Zjednoczone mogą być po prostu najlepszy kraj do prac mody. W Ameryce, możliwości pracy w zakresie od reklamy do wysokiej mody i przedsiębiorczość zachęca się. Siedem amerykańskich miast są wymienione w Global Fashion kapitele Top 2010 przez Global Language Monitor - większość z dowolnego kraju.

Ustalenie Najlepszy kraj dla Fashion zatrudnienia

Jeśli uważasz, że jako jedyny z mody haute couture mody, czy kraje Europy lub Azji może wzrosnąć do góry listy w branży mody. Jedną z rzeczy, która sprawia, że ​​Ameryka jest tak atrakcyjna dla branży mody jest pracy sama szerokości i głębokości możliwości mody. Czy weźmie jako asystent podłogi w sklepie w centrum handlowym lub w przypadku rozpoczęcia projektowania własną linię ubrań w swoim mieszkaniu, możliwości dla kariery mody są praktycznie nieograniczone. Dodaj do tego duża liczba "peryferyjnych" Praca w modzie, jak mody pisania i blogów, modelowania, projektowania graficznego i merchandisingu i masz ogromną liczbę miejsc pracy koncentruje się wyłącznie na ustalaniu, trawienie i przegląd trendów w modzie. Nic dziwnego, że na światowym rynku mody zgarnia około trzech bilionów dolarów rocznie przychodów.

Najlepsze amerykańskie Moda Miasta

Według Global Language Monitor następujące amerykańskich miast w rankingu 40 najlepszych na całym świecie z mody:

 • Nowy Jork: w rankingu numer jeden na świecie w 2010 roku, odzyskuje swój tytuł po utracie pięcioletni passę do Mediolanu w 2009 roku
 • Los Angeles: w rankingu numer pięć na świecie, głównie ze względu na wpływ przemysłu filmowego w świecie mody
 • Miami: w rankingu numer osiem na świecie, głównie ze względu na jego wpływ na rynek stroje kąpielowe
 • Las Vegas: spadł z numerem dziesięć w roku 2009 do numeru 16
 • Chicago: zadebiutowała na liście w 2010 roku pod numerem 37
 • Dallas: związany z Atlanty w liczbie 40, zachodni zużycie odgrywa dużą rolę w pojawieniu Dallas "w modzie
 • Atlanta: związany z Dallas pod numerem 40 na całym świecie

Żaden inny kraj na świecie nie ma tak wiele miast mody wysokiej rangi jak Stany Zjednoczone, podkreślając jeszcze raz, dlaczego Ameryka jest najlepszym krajem do prac mody.

Zaczynając karierę w modzie

Jedną z najlepszych rzeczy w Ameryce jest nacisk na amerykański sen - pomysł, że można zrobić coś, co można umieścić swój umysł. Jak w każdej innej dziedzinie kariery, moda wymaga pewnej wiedzy i doświadczenia, a także oko i flary kreatywności. Większość projektantów mody i wysokiej rangi, szanowani specjaliści z branży mody mają dobre połączenie wykształcenia i doświadczenia w tej dziedzinie. Zajmując edukacji w rodzinie i konsumentów nauki, projektowania mody, tekstyliów, mody merchandisingu i marketingu mody daje solidne podstawy wiedzy, które można zastosować w swojej pracy. Podobnie, zdobywając doświadczenie w pracy pomoże masz lepszych rąk na zrozumienie całej branży mody. Jeśli dopiero zaczynasz, rozważyć zastosowanie do ofert pracy w modzie detalistów. Niech kierownik sklepu wiedzieć, że jesteś chętny do nauki ins-i-out przemysłu, i oferują pomoc w kupnie, lokowanie produktu i zapasów.

Jeśli widzisz siebie bardziej jako pisarz mody lub edytora na magazyn, będziemy chcieli, aby realizować tytuł licencjata w dziennikarstwie, patrząc na staże w magazynach mody lub publikacjach internetowych. W branży mody, który wiesz, jest równie ważne jak to, co wiesz, więc połączenia zrobić, gdy w szkole będzie niezwykle ważne dla kariery długoterminowych.

Inne kraje

Jeśli jesteś urodzona i wychowana amerykańska chce podróżować za granicę, aby kontynuować swoją karierę mody, można zajrzeć do pracy w Hongkongu, Chinach, Londynie, Paryżu, Mediolanie, Sydney, Australia, czy Barcelona lub Madryt, Hiszpania. Te kraje i miasta dopełniają najpopularniejsze miasta zawarte na 2010 listy Global Language mody Monitora.

Jak uzyskać najlepszy UBEZPIECZENIA dla diabetyków

Oto kilka ciekawych faktów na temat cukrzycy i ubezpieczenia:

 1. Cukrzyca jest chorobą na całe życie, które, jeśli nie zdiagnozowane i leczone najwcześniej może powodować komplikacje zdrowotne, które mogą być śmiertelne.
 2. To jest możliwe, aby żyć w pełni i bogate życie z cukrzycą, pod warunkiem przestrzegania ostrożny i zdrowa dieta, get your poziom cukru często sprawdzane i postępuj zgodnie z leków i leczenia planu przewidzianego przez lekarza pilnie.
 3. Większość firm ubezpieczeniowych (i to nie ogranicza się do samych tylko Stanach Zjednoczonych) nie chcą zapewnić ochronę ubezpieczeniową na cukrzycę, choroby jest traktowany jako "pre-istniejącego stanu" i wyłączone z zakresu polityki.
 4. Cukrzyca jest "drogie" choroby; strzały insuliny, testy diagnostyczne, leki, wizyty w szpitalu, opłaty za konsultacje, itp są regularnie powtarzających się kosztów.
 5. Większość chorych na cukrzycę nie jest w stanie sfinansować leczenie na własną rękę i firm ubezpieczeniowych shying od zapewnienia pokrycia; to przegrana sytuacja dla pacjentów.

Powyższe informacje nie ma sugerować, że nie można nigdy się ubezpieczenia na cukrzycę! Ubezpieczenie jest dostępne, choć formalności związane są znacznie bardziej rozległe, z dużą ilością zawodników i na pewno trzeba przeczytać "drobnym drukiem" dokładnie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak dostać niedrogie ubezpieczenie, jeśli jesteś na cukrzycę.

Opcje dla zapewnienia pokrycia

 • Sprawdź u państwa Ubezpieczeń komisarza w sprawie przepisów dotyczących odmowy pokrycia. W niektórych państwach, odmowa pokrycia jest przestępstwem i firm ubezpieczeniowych zabrania się korzystania z wcześniej istniejących warunków jako powód odmowy; inne kraje mają "Last Resort" przepis, w którym jeden dostawca zidentyfikowany za ubezpieczenie ludzi, którzy już odmówiono pokrycia wszystkich pozostałych dostawców w tym stanie.
 • Plany zdrowotne grupowe, takie jak te dostarczane przez firmę są inną opcję. Ubezpieczycieli, którzy świadczą takie systemy nie mogą odmówić zarejestrowania Cię w planie, jeśli już z rozpoznaną cukrzycą. Inne podmioty prywatne, które zapewniają ubezpieczenie zdrowotne grupy należą Gildii oparte zawód lub stowarzyszenia, związki, spółdzielni itp
 • Jeśli jesteś już ubezpieczony w ramach państwowego programu Medicaid lub są nieubezpieczone, ponieważ prywatne ubezpieczenie zdrowotne jest zbyt drogie, skontaktuj się z lokalną administracją w rodzaju pokrycia można dostać jako cukrzyka.
 • American Diabetes Association (ADA) ma wiele wyczerpujących informacji na temat w jaki sposób możesz uzyskać ubezpieczenie na cukrzycę. Sprawdź na stronie internetowej ADA dla dalszych informacji.

Co znajduje się w zasięgu?

 • W ramach grupy planie ochrony zdrowia, firma ubezpieczeniowa może ustawić okres "wykluczenia", podczas którego koszty opieki diabetologicznej nie zostaną pokryte. Zgodnie z prawem federalnym okres ten nie może przekroczyć wykluczenia dwanaście miesięcy.
 • Sprawdź, które lekarze, szpitale / przychodnie i apteki są objęte planu. Także, czy skierowań do innych specjalistów zostaną opłacone.
 • Zorientować się, z jakich konkretnych leków, urządzeń, takich jak strzykawki, pompy, stężenia glukozy, itp, w tym, jakie konkretne marki są objęte tą polityką. Musisz też wiedzieć, które testy i jak wiele z tych badań (na porządku dziennym dla diabetyków), są objęte planem.
 • Zgadzają się wszystkie wydatki można spodziewać się ponieść w ciągu roku i porównać go z wartości objętego planu ubezpieczeniowego, aby uzyskać szacunkową wartość swoich dodatkowych out-of-pocket kosztów.

Jak widać, coraz ubezpieczenia dla diabetyków jest trudne i skomplikowane, ale na pewno nie niemożliwe. Przeglądaj wszystkie środki i sposoby, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możesz uzyskać odpowiednią ochronę ubezpieczeniową w zakresie zarządzania i żyć swoim życiem jako cukrzyka.

Jak zrobić paczkę dla diabetyków

Interesują wysyłania myśli o tobie dar do znajomego lub członka rodziny, który ma cukrzycę? Cukrzyca, przewlekła choroba układu metabolicznego organizmu, w których jest niewiele lub brak produkcji insuliny, w połączeniu z podwyższonym poziomem glukozy, eliminuje wysyłanie zwykły prezent kosz z cukierków, pieczywa lub czekolady zazwyczaj wysyłane z dobrej myśli. Przy odrobinie przezorność i planowania, jednak można zrobić cukrzycowej opieki pakiet, który spełnia wymogów ograniczenia żywieniowe odbiorcy bez nich czuje się oszukany.

Radzenie sobie z cukrzycą na co dzień może być frustrujące i stresujące, więc wybrać przedmioty do pakietu opieki, które mogą pomóc odbiorcy poradzić sobie łatwiej. Istnieje wiele książek kucharskich opublikowanych ostatnio na rynku, takich jak Betty Crockera Diabetic Cookbook, a każda z nich jest cudowne w skład pakietu. Możesz też napisać kilka przyjaznych recepty na cukrzycę kolorowe karty receptury i zawierają składniki odbiorca będzie potrzebne do produkcji tego szczególną ofertę Menu. Istnieją również liczne czasopisma, takie jak cukrzyca Prognoza Magazine, które obejmują funkcje o gotowaniu cukrzycowej, które mogą być sprytny dodatek do pakietu opieki. To ostatnie zagadnienie wraz z kartą subskrypcji prezent.

Jeśli zamierzasz dokonać pakiet opieki żywności zorientowanych, szukać wielu przyjaznych dla diabetyków dostępnych obecnie ofert, w tym twarde cukierki bezcukrowe, czekolady bez cukru bez cukru, ciasta, pieczywo, makarony mieszanek niską zawartością węglowodanów korzystających pełnoziarniste , krakersy wody, popcorn, paluszki, ser dip, smakoszy kaw i herbat z sztucznych substancji słodzących, zimnej wody ryb, takich jak tuńczyk, makrela, oraz owoców i warzyw.

Można również utworzyć pakiet opieki, że nie koncentruje się na żywności i gotowania, ale raczej zawiera liczne materiały, które mogą pomóc, aby żyć z cukrzycą nieco łatwiejsze. Rzeczy, które zawsze mogą być stosowane przez chorych na cukrzycę prezent odbiorcy to małe zeszyty i długopisy, które można łatwo zmieścić w kieszeni lub torebce, aby nagrać codziennie wyborem żywności oraz poziom glukozy.

Inne materiały na cukrzycę, które są przydatne dla pakietu opieki obejmuje butelkę wody z tworzywa sztucznego, z etui podróżne dyskretnie przechowywać swoje leki, opakowania chusteczek prep alkoholu, bandaże i sterylną gazą do zastrzyków z insuliny.

Aby utworzyć pakiet opieki zorientowanej na przekąskę do zachęcić odbiorcę do utrzymania poziomu glukozy zdrowe przekąski z właściwego, pakiet opieki może zawierać pieczywa chrupkiego, bezcukrowej biscotti, bezcukrowe ciasteczka, chipsy ser, orzechy, siemię lniane chipsy tortilla, prażone ziarna soi i mieszany napój bez cukru mix pakiety wraz z butelką wody w podróży.

Jak przygotować posiłek dla diabetyków

Złe odżywianie, między innymi powoduje cukrzycę. Więc to ma sens, dlaczego dobre, właściwie zarządzane dieta jest jednym ze skutecznych sposobów kontroli stanu. Uważano, że osoby z cukrzycą powinny mieć specjalne posiłki. Nie jest to do końca prawda. Klucz w kontroli cukrzycy jest mieć zdrowe, zrównoważonej diety, co każdy człowiek, z lub bez cukrzycy, powinien podążać. Jest to o umiar. Jest to o oglądając to, co jesz. Oto kilka wskazówek, jak przygotować zdrowe i zbilansowane posiłki dla osób z cukrzycą.

 • Dołącz pokarmy bogate w węglowodany. Chociaż węglowodany odgrywają istotną rolę w wysokie poziomy cukru we krwi, są one potrzebne w utrzymanie zrównoważonej, zdrowej diety. Więc nie całkowicie wyeliminować węglowodany; po prostu spróbować, aby zrównoważyć spożycie węglowodanów. Szczególnie, przygotowania żywności z węglowodanów złożonych, takich jak brązowy ryż, chleb pełnoziarnisty i słodkie ziemniaki. Te pokarmy są wolniejsze trawienie i pomaga poziom cukru kontroli. Unikaj żywności z węglowodanów prostych, takich jak słodycze i napoje gazowane.
 • Zrezygnuj z mięsa czerwonego. Czerwone mięso jest źródłem tłuszczów nasyconych, które nie są dobre dla diabetyków. Zamiast czerwonego mięsa, używać substytutów mięsa za posiłki, takie jak tofu. Możesz także użyć ryby, owoce morza oraz chude mięso.
 • Użyj zdrowego oleju. Zdrowe oleju wykonany jest z tłuszczów nienasyconych, a może pomóc obniżyć poziom cholesterolu we krwi. Przykłady zdrowych olejów są oliwa z oliwek i olej rzepakowy. Można użyć, gdy zdrowy olej do smażenia, sautéing i mieszania sałatek warzywnych.
 • Regulacja przepis. Nie koniecznie muszą religijnie przestrzegać przepis. Jeśli uważasz, że niektóre składniki nie są korzystne dla diabetyków, zmuszony. Na przykład, zamiast stosowania śmietanę na zupę, należy skrobię kukurydzianą. Jeśli przepis woła o zbyt wiele cukru, należy zmniejszyć ilość cukru. Chociaż czasami korekty zmieni smak żywności lub kosztować więcej, jedzenie będzie w końcu stać się zdrowsze.
 • Dużo warzyw. Produkty roślinne mają wysoką wartość odżywczą, które mogą korzystać z cukrzycą. Warzywa mogą być przygotowane na wiele sposobów. Można je podsmażyć, dodać je do zup i zapiekanek, lub mieszać je do sałatki.
 • Podawać owoców. Podobnie jak warzywa, owoce są bogate w substancje odżywcze. Co miłe jest to, że owoce mogą spełniać słodkie zachcianki bez pompowania się poziom cukru we krwi. Upewnij się, aby zawsze mieć zapas owoców. Możesz służyć owoce na deser, jako koktajl, lub jako polewa do zdrowych słodkości.
 • Przygotuj słodkie smakołyki. Sweet traktuje nie muszą być całkowicie wyeliminowane z diety, ale powinny być spożywane z umiarem. Podawaj je raz na jakiś czas, w małych porcjach. Najlepiej mieć to produkty z niską zawartością cukru.

To jest zawsze ważne, aby skonsultować się z dietetykiem lub dietetykiem, przygotowując posiłki dla diabetyków. To jest, aby upewnić się, że posiłki nie będą w żaden sposób pogorszyć stan. Oprócz zdrowej, zbilansowanej diety, ćwiczenia jest również skuteczny w leczeniu cukrzycy.

Jaki jest najlepszy Fryzura dla Mojego Typ nadwozia

Jaki jest najlepszy Fryzura dla Mojego Typ nadwozia
Znajdź najlepszy styl.

Jeśli zastanawiasz się, "Co to jest najlepsza fryzura dla mojego typu ciała?", Spojrzeć na niektóre z tych propozycji projektowych.

Jaki jest najlepszy Fryzura Dla Rodzaj sylwetki i ramki

Budowa ciała idzie w parze z ramki ciała, jeśli chodzi o określanie pochlebne fryzurę. Na przykład, kobieta może większa ramce wyglądają lepiej z dłuższych włosów, ale jeśli ona jest krótkie, że sam styl będzie tylko jej wygląd szerszy i potencjalnie cięższa. Zanim zdecydujesz się na najlepszej fryzury, spójrz na następujących wskazówek dla ogólnych kształtów i ram ustrojowych.

Organy wysoki i szczupły

Wysokie i smukłe kobiety mają mnóstwo stylowych opcji dla włosów i mody, ale to nie znaczy, że powinniśmy ograniczać się do tradycyjnych i bezpiecznych cięć. Aby dodać dramatyzmu i głowy tendencję do skrętu cięcia i ramy, to dlaczego nie zdecydować się na wypas na ramię i odwrócenie stylu zamiast tego? Klasyczny wygląd Pulp Fiction kanałowa Uma Thurman w dramatycznej i seksowny styl, który dodaje trochę pełnię i objętości z ramion. Podczas smukłe i wysokie kobiety mogą pracować i dobrze wyglądać w wiele spojrzeń, średniej długości fryzura jest najbardziej proporcjonalne.

Okrągła i Większe Ramki

Okrągła i większe oprawione kobiety mogą chcieć uniknąć krótki styl, aby wyglądać jak najlepiej. Dodawanie trochę objętości i długości do ramki w drodze włosów pomogą zmiękczyć i lepiej proporcję swoją skalę ciała. Dlaczego nie przyjąć trendy skręcania i tekstury i dodać światła falę ciała do prostych włosów? Kobiety z naturalnie kręcone włosy mogą pracować creme stylizacji przez końce, pozwalając zwija się walić na ramieniu za pochlebne wygląd. Jeśli zdecydujesz się pójść na krótki stylu, upewnij się dodać wysokość albo z hukiem lub górnych warstw do równowagi szerokość stylu.

Smukłe i małych ramek

Jeśli jesteś drobna i mała, być może nadszedł czas, aby objąć swoją wewnętrzną pixie w ciała pochlebne cięcia. Krótkie fryzury, takie jak gwiazda pop Rihanna nie będzie konkurować z sylwetką. W rzeczywistości, ładny, krótki styl pomogą podkreślić swoje drobna i urocza build. Bałagan bob, niepewny krótkie warstwy i razored chłopiec cięcia powinny być w całości na liście rozważań stylu.

Jeśli po prostu musi mieć dłuższe zamki, ograniczyć długość do nie więcej niż ramiona, aby uniknąć przytłoczenia ramki. Ponadto, z dala od dużych loków i ciała, które mogą dosłownie połknąć jesteś cała, jeśli masz zbyt wiele. Trzymaj styl usprawnione i czyste za najlepszy wygląd ciała pochlebne.

Średnia wysokość i buduje

Jeśli jesteś średniego wzrostu i budowy, można dość dużo opt na wszystko, tak długo, jak zachować swój kształt twarzy i włosów tekstury w umyśle. Średnia buduje i ciała świetnie wyglądają w różnych średnich i długich, jak i krótkich wersjach z lub bez objętości. Ponieważ organizm jest stosunkowo proporcjonalne a budowa może obsługiwać wiele stylów, wypróbować kilka trendów popularne włosów i zobaczyć, co będzie najlepsze dla Twojego stylu życia. Jeśli lubisz długie włosy, upewnij się, że uderzy w pochlebne miejscu, zazwyczaj tuż nad linią biustonosz dla większości kobiet o średniej budowie. Jeśli pójdziesz krótkie, za klasyczny bob długości brody. Jeśli masz ochotę huk, pójść na boku przetoczyła wersji, który można nosić na wiele sposobów.

Zachować otwarty umysł

Podczas gdy niektóre z odpowiedzi na pytanie: "Co to jest najlepsza fryzura dla mojego typu ciała?" Może się wydawać, że nie byłby to pierwszy wybór, podjąć krok wiary i je wypróbować. Kształty ciała są zawsze większe, jeżeli ogólne proporcje są przechowywane w pamięci. Jeśli jesteś większy, włosy powinny być większe, jeśli mniejsze, włosy powinny być mniejsze. Zachowaj te wskazówki pod uwagę i należy przeczytać następujące artykuły dla bardziej inspirujących pomysłów do włosów na bazie własnego kształtu twarzy.

Jaki jest najlepszy mecz dla Strzelca

Jaki jest najlepszy mecz dla Strzelca


Jaki jest najlepszy mecz dla Strzelca? To ciekawe pytanie. Rzućmy okiem na które znaki są najbardziej zgodne z wolnego Wheeling łucznika, a także bliskie rywali.

Poznaj Archer

Jeśli jest jedna Cechą charakterystyczną Strzelca osobowości, to dążenie do nieskończonej wiedzy. Zaniki uwielbiają uczyć się o wszystko i rozkoszować kopać głębiej w temat, aby zebrać więcej faktów.

Rutyna bywa nemezis SAG za. To nie znaczy, ten znak nie może popaść w rutynę, jeśli jest to konieczne, ale spadki mają tendencję do noszenia nieco cienki, bez emocji zmian. Potrzebne są nowe wyzwania i perspektywy, aby utrzymać łucznik treść, zwłaszcza karierę mądry. Mimo to, obniżeniami są dość odpowiedzialne znaków, a ich wyjątkowe wyrok często na zasady ich wewnętrzne pragnienie Chuck książkę reguł i wykres własny kurs.

Inteligencja jest kolejnym znakiem rozpoznawczym Strzelca osobowości, prawdopodobnie ze względu na fakt, że ten znak jest tak dobrze czytać. Engage ten znak w rozmowie, i jest prawdopodobne, aby znaleźć dialog toczy się przez kilka godzin, choć wydaje się tylko jak kilka minut minęło!

Wreszcie miłość Strzelec "wolności i podróży muszą być wymienione. Znak ten nie jest zazwyczaj ciało domu, czy jest jakaś szansa na rozrywkę poza domem. Zaniki kochają podróżować do nowych miejsc i chłonąć atmosferę i kulturę. Mogą nawet przyjąć lokalny akcent i zabrać go ze sobą do następnego przystanku. To wszystko jest częścią cieszyć się pełnią życia.

Dylemat: Jaki jest najlepszy mecz dla Strzelca?

Tak, z tych wszystkich cech osobowości na uwadze, co jest najlepsze dopasowanie dla Strzelca? Nie jeden, ale dwa znaki zodiaku walczą ze sobą jak najlepiej dostosować Strzelec "w przyjaźni oraz miłości. Przyjrzyjmy się bliżej siebie.

Baran

Miłość Fearless "przygody Aries odpowiada Strzelec co T! Naturalne cechy przywódcze Ram prezentują żadnych problemów dla spadki; Łucznik nie ma nic po tak długo, jak droga prowadzi gdzieś.

Oba te znaki są odpychane przez przepisy i dzielić się intensywną miłość do wolności. Podczas Baran może być nieco impulsywny i porywczy, Strzelec przynosi poziom odpowiedzialności i rozsądku do parowania, który pomaga utrzymać wszystko w równowadze.

Lew

Ach, kochane Leo. Większość znaków zodiaku są w miłości z Leo w jednym czasie lub innej, ponieważ to krewki charakter jest trudno się oprzeć! Leo jest najbardziej towarzyski we wszystkich znak zodiaku i naprawdę uwielbia być w centrum uwagi wszystkich. Lew nigdy nie zabraknie zapału i energii, a zazwyczaj ma głęboki twórczego żyłę, która dąży do utrzymania życia interesujące.

Będąc istotami działania, Leos sparować się dobrze z przygód Sagittarians. Sprzężenie to uwielbia podróżować razem i również akcje wielki entuzjazm dla sztuki. Podczas Leos tendencję zapukać głowy z Taureans i nosić nawet najbardziej namiętne Scorpios, Sagittarians wydaje się zapewniać tyle uziemienia, aby utrzymać związek na torze. I oczywiście, Strzelec ma nienasycony miłość wiedzieć tylko to, co Leo będzie wymyślą!

Runners Up

Leo i Baran może być na szczycie listy kompatybilności Strzelec ", ale następujące znaki mają wiele do zaoferowania łucznik. Jeżeli obie strony są dedykowane do podejmowania pracy relacji, relacje między Strzelca i albo Libra lub Wodnika może być prawie tak satysfakcjonujące.

Wodnik

Typowy Wodnik jest przyjacielem wszystkich. Znak ten jest znany z hojnej natury i lojalnej przyjaźni. Aquarius charakter intelektualnej gołąb ogony słynne ze Strzelec "miłości do nauki, więc te dwa znaki mają potencjał, aby excel razem i podnieść sobą na nowe wyżyny.

Wodników są odpychane przez szczury opakowań i mają tendencję do światła podróżować. To pasuje Sag w "wstań i idź" charakter całkiem dobrze. Jednak te same cechy mogą się nawzajem na nerwy jak skłonność do cięcia Aquarius rzeczy do kości może pogorszyć miłość SAG za zbierania drobiazgi zgromadzonych na podróżach. Powiedział, że oba znaki akcja poziom otwartego umysłu, które dodatkowo zwiększa ich zgodności i podtrzymuje relacje poprzez nawet jeśli są nieco sprzeczne.

Waga

Easy-going stylu Libra i miłość romantyczna kliknie w sensie SAG za przygody. Archer ma tendencję do objęcia przewodnictwa w tej relacji, a waga jest dobry w kompromisie, czyniąc to lepiej niż średnia parowanie. Oba znaki udostępnić możliwość odważyć sytuacji i podejmowania właściwych decyzji.

Jeśli Sag jest naciskany zbyt mocno przez niechęć do kow holowania do zasad, Waga, zawsze racjonalistów, dołoży wszelkich starań, aby sterować Sag powrotem na drogę. Może to być pomoc, jak również przeszkodą w stosunkach bo czasami Sag jest na trzymanie się zasady i jest rozdrażniony tendencji Libra poddawać się zbyt łatwo naciskać.I nie masz jak najlepsze wyniki dla Strzelca. To nie znaczy, Sag nie może uczynić stosunki pracy z innymi znakami. W rzeczywistości, łucznicy są często nieodparcie uwagę na ich przeciwieństw; Rak i Byk. Jednak związki te mogą być bardzo burzliwa, mimo namiętności wypalić wysokie. Problemem jest to, że płomień zaczyna palić obu partnerów i na zewnątrz, więc nie są zwykle par długo żył.

Cukrzyca: Plany Medicare i Rx Porady dla diabetyków

Unikanie pułapek Medicare Part D

Mając tak wiele w wiadomościach o Medicare Part D, może to być trudne, aby dowiedzieć się prawdy od fikcji z planem narkotyków Medicare.

Oto kilka wskazówek, które pomogą uniknąć niektórych pułapek Medicare Part D:

1. Wiele firm ubezpieczeniowych oferujących

Medicare Part D oferują również bezpłatne

sesje informacyjne. To dobry pomysł, aby uczestniczyć w tych sesjach, ale także mieć świadomość skoku sprzedaży. Otrzymasz informacje o Medicare Part D, które zwiększą swoją wyszukiwanie. Nie zatrzymuj się w sesji informacyjnej - poszukaj siebie.

2. Przy wyborze planu Część D, nie jest rzeczą pewną, że

Zaplanuj twoi przyjaciele i rodzina są na również będzie odpowiedni dla Ciebie. Medicare Part D jest naprawdę indywidualnie w oparciu o leki, które podejmują

3. Niektóre apteki są "sugeruje", że jeden z planów, które apteki preferuje będzie odpowiedni dla ciebie, i "zalecane", które po prostu iść z jednym z nich. Jednak nie zaleca apteki Medicare Part D plany. Idąc razem z apteki "sugestii", po prostu, bo jak kilka konkretnych planów, może skończyć kosztującej więcej niż powinien.

4. Zarejestrowanie późno będzie kosztować. Termin rejestracji na Medicare Part D Prescription Drug świadczeń jest 15 maja 2006. Jeśli zarejestrujesz się późno, podlegają znaczącej kary, które trzeba będzie zapłacić do końca tobą życie.

5. Nie wolno wyrzucać list od swojego aktualnego planu leków na receptę. Twoja recepta dostawcą narkotyków jest wymagane do wysłania do nas dowiesz się, czy ich zasięg lek jest równa lub lepsza niż Medicare D Planu Standardowego. Jeśli tak jest, nie trzeba rozważyć Medicare D planu, w tym czasie, ale powiesić na list. Jeśli zasięg kończy się w przyszłości, a nie masz list, będzie podlegać koniec kar rejestracyjnych.

Wybór planu Medicare Part D, nie jest czymś, co należy zrobić delikatnie, jak jesteś zobowiązany do planu wybrać na okres jednego roku.

Bądź ostrożny i poinformował o planach i wybrać ten, który zapewnia najlepszy zasięg leków na receptę dla Ciebie.

Uzyskiwanie informacji o Medicare i Medicare Part D

Z całej prasie o Medicare Prescription nowego programu Drug Benefit, który rozpoczął stycznia 2006 roku, to nic dziwnego, że wiele osób nie zna, gdzie się udać, aby uzyskać odpowiedzi na swoje pytania.

Niektóre wielkie zasoby dla odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, możesz skontaktować się z:

* Medicare Hotline - 1-800-MEDICARE
* Social Security - 1-800-772-1213

Albo można uzyskać informacje na stronie:

* Medicare.Gov
* CMS.HHS.Gov

Twój lokalny ZUS będzie miał także informacje na temat Medicare i Medicare Part D, i jak można się zapisał.

Cukrzycę Dostawy objęte Medicare

Balanced ustawa budżetowa, uchwalona przez Kongres w 1997 roku, zapewnia pokrycie usług na cukrzycę, co zmniejsza wiele out-of-pocket kosztów dla diabetyków.

Z dniem 1 stycznia 1998, niektóre materiały z cukrzycą zostały pokryte medyczne dla typu I i typu II cukrzycy, czy osoba została przy użyciu insuliny.

Aby mieć prawo do świadczeń, indywidualnych potrzeb:

* Receptę od lekarza na

plik z ich apteki

* Spotkać rocznego Medicare Part B

odliczeniu, który jest zwykle 100 dolarów

Apteka może złożyć wniosek o jednostki, a jeżeli apteka przyjmuje zadanie, Medicare płaci apteki na dostawy na cukrzycę. Dostawy te mogą obejmować:

* Monitor glukozy we krwi

* badania paski

* lancety

* urządzenia lancetów

* Roztwór kontrolny aby sprawdzić, czy

glukometr działa prawidłowo

Jeśli apteka nie przyjmuje zlecenia, osoba będzie musiał zapłacić w aptece, a następnie złożyć kopię dowodu wraz z formularz wniosku o Medicare, by rząd Medicare Benefits Office, aby otrzymać czek na 80% zatwierdzone Kwota, za ich Medicare zatwierdzonych dostaw cukrzycę.

Jeśli osoba ma suplement Medicare, ich 20% odpowiedzialność może być również objęte.

Najważniejszą rzeczą jest to, aby być informowany o tym, jak Balanced ustawa budżetowa wpływa ciebie. Skontaktować się z lokalnym biurem Medicare, lub porozmawiać o tym, jak w aptece możesz skorzystać z ustawy złagodzić koszty związane z cukrzycą.

Eligiblity Medicare

W celu zakwalifikowania się do Medicare Prescription Drug Benefit, należy najpierw kwalifikować się do Medicare.

Ogólnie rzecz biorąc, masz prawo do Medicare, jeśli ty lub twój małżonek pracował przez co najmniej 10 lat, w Medicare pokryte zatrudnienia i masz 65 lat i jest obywatelem lub stałym rezydentem Stanów Zjednoczonych. Możesz również kwalifikować się do objęcia jeśli jesteś młodsza osoba niepełnosprawna lub z przewlekłą chorobą nerek.

Oto kilka wskazówek:

Możesz dostać część A w wieku 65 lat, bez konieczności płacenia składek, jeżeli:

* Jesteś już otrzymaniu emerytury
Świadczenia z ubezpieczeń społecznych lub
Kolej Emerytury forum.
* Jesteś uprawniony do otrzymania Społecznego
Świadczenia z tytułu ubezpieczeń lub kolejowe, ale
jeszcze nie złożył za nich.
* Ty lub Twój małżonek miał Medicare-
zadaszony pracy rządu.

Jeśli masz poniżej 65 lat, można uzyskać w części A, bez konieczności płacenia składek, jeżeli:

* Odebrano Ubezpieczeń Społecznych lub
Niepełnosprawność Railroad Emerytury forum
Korzyści dla 24 miesięcy.
* Jesteś dializy nerek lub nerek
przeszczepu pacjent.

Ogólne zapisy w opiece zdrowotnej to 1 stycznia do 31 marca może być automatycznie zapisany około 3 miesiące przed ukończeniem 65 roku życia, lub być może trzeba zastosować.

Od Medicare odgrywa tak ważną rolkę w swoich dostaw zarządzania cukrzycy, ważne jest, aby nie zwlekać z wpisaniem. Skontaktować się z lokalnym biurem Ubezpieczeń Społecznych po więcej informacji.

Rozważania przy wyborze planu Medicare D

Przy wyborze Medicare Prescription Drug Benefit planu, należy wziąć pod uwagę kilka ważnych rzeczy, w tym:

1. Franszyza redukcyjna - wiele planów wymaga, że ​​płacisz "odliczeniu." - Podano kwoty z własnej kieszeni przed Medicare D rzutach Kwota ta zmienia się w zależności od planu.

2. Miesięczne Premium - każdy plan ma standardową premię miesięczną, a składki waha się od planu do planu. Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę całkowity koszt swoich leków PLUS premii miesięcznych, przy obliczaniu swoich rocznych kosztów leków.

3. co płaci - trzeba będzie zapłacić minimalną kwotę dla każdego z leków na receptę. Kwota ta jest oparta na "warstw", o numerach od 1 do 5. Leki są umieszczone na tych szczeblach ogół w zależności od ich względnego kosztu. Nowe leki kosztować więcej niż starsze leki, więc niektóre plany będą płacić wyższy procent kosztów dla starszych leków, niż dla nowych. W niektórych przypadkach ubezpieczyciel nie pokryje (zapłacić) leki na jego zbiory wzorów narkotyków, więc jesteś odpowiedzialny za 100% kosztów tego leczenia.

4. Formulary - formulary lek jest lista leków, które D Plan Część zgadza się zapewnić pokrycie. Nowsze leki wydają się być na mniejszej liczbie formularies, ze względu na koszt i dostępność. Ważne jest, aby spojrzeć na formularza z dowolnego planu, które bierzesz pod uwagę, aby upewnić się, że leki są wliczone w cenę.

5. Dostępne w aptekach - Medicare Part D niektóre plany są dostępne tylko w niektórych aptekach. Podczas gdy większość aptek są umowy z wielu planów, niektórzy mogą nie mieć umowę z D planu części, które masz zamiar wybrać. Skontaktuj się z apteki, aby zobaczyć, które Plany te umowy z, tak, że można zachować zarówno regularnego apteki i planu wyboru.

Pamiętaj, aby rozważyć wszystkie 6 kluczowych czynników przy podejmowaniu decyzji o Medicare Part D planu, aby zapewnić, że znajdziesz najlepszy plan do swoich potrzeb.

Leki Pokrycie W Medicare Part D

Medicare Part D określa minimalne wymagania dotyczące planu pokrycia lek na receptę, świadczone przez prywatne firmy ubezpieczeniowe.

Jeśli masz wcześniejsze pokrycie leków na receptę, firma zapewnia zobowiązany jest powiadomić o tym, czy ich zasięg jest równa lub lepsza niż Medicare D. Jeśli ich zasięg nie spełnia minimalnego standardu może trzeba zarejestrować się w części D planu narkotyków.

Oto kluczowe rozważania przy wyborze Medicare Part D planu lek na receptę:

1. Czy plan obejmuje recepty

leki, które można podjąć?

Każdy plan ma formularz - listę

leki, które będą obejmować, w

różne koszty. Zanim zarejestrujesz się na

Część planu D, trzeba sprawdzić

leki przeciw Państwo formularz, do

upewnić się, że leki są pokryte.

2. Ile Część D pokrycia?

Wszystkie plany Część D zastosować podział na warstwy

System, aby określić, ile z siebie

Leki, które będą płacić za.

Na ogół, mniej kosztowne starszych

leki są pokryte ponad

nowsze droższe leki. Sprawdź

się, co out-of-pocket koszt jest

będzie, dla każdego z

leki, przed wami zapisać się na planie.

3. Jaki jest koszt części D Plan?

Ponieważ przedsiębiorstwa dostarczając część D

Plany leków są prywatne ubezpieczenia

firmy koszty będą się różnić od

firma do firmy, i może obejmować

odliczeniu. Ogólnie, plany

ładowanie dedukcyjne mają zwykle

niższe składki miesięczne, więc trzeba

dodać rocznego kosztu

leki, w tym premii i

odliczeniu, aby znaleźć najbardziej opłacalnych

skuteczny plan dla Ciebie. Rząd

strona "Medicare.Gov" ma program do

pomóc porównać receptę plany leku.

4. Co z ludźmi, którzy nie mogą sobie pozwolić na

zapłacić za część planu D?

Jest pomoc przy nisko-

dochodu przez osoby z małymi oszczędności lub

aktywa. Mogą kwalifikować się do zmniejszyć lub

wyeliminować składki w oparciu o ich

przychody. Trzeba będzie ubiegać się o to

Pomoc i formularz jest dostępny

w lokalnym Social Security

Biuro Administracji.

5. Kiedy muszę zarejestrować się na planie?

Masz czas do 15 maja 2006, aby się zarejestrować

na planie. Po tym terminie, jeśli Ciebie

wybrać, aby się zarejestrować, będzie opłata

dodatkowej kary w wysokości 1% za każdy

miesiącu, że opóźnienie. To jest

Kara życia, że ​​trzeba będzie zapłacić, na

góry zwykłej premii miesięcznej.

Wyjątek: Jeśli masz

Prescription Drug, że plan jest równa

lub lepiej niż Medicare Part D, a oni

Wysłano ci list w tej sprawie,

TRZYMAĆ listu! Jeśli w pewnym punkcie,

Przyszłość, bieżące zaniki zasięgu

lub zmiany, ten list będzie można zapisać

od płacenia kary, dopóki nie

ma przerwy w przejścia dla

Prywatny przewoźnik ubezpieczenia Medicare D.

Mylące? To może być, ale w lokalnym biurze Social Security strona Medicare.Gov, Starszy Prawo prokuratora lub innych profesjonalnych zorientowani w Medicare D może pomóc w podjęciu właściwej decyzji w Medicare Prescription Drug Plan D.

Plany Medicare Advantage

Plan Medicare Advantage ma korzyści z Medicare - zasięg do lekarza wizyty, pobyt w szpitalu i Hospicjum - z korzyści płynących z planu leków na receptę.

Obecnie, jeśli kwalifikują się do Medicare, masz prawo ubiegać się o wielu planach, z Medicare Prescription do Medigap Drug Benefit Plan (część D). Jeśli już masz dobry plan ubezpieczeń zdrowotnych, może warto zastanowić się, czy zmiany do planu Medicare Advantage jest właśnie dla Ciebie.

Rozważyć ryzyko i korzyści:

1. Czy można stracić z Twoim zasięgu

Oryginalny Medicare lub ubezpieczenia plan?

2. Czy twoje składki lub koszty leków

zwiększyć?

3. Czy lek na receptę co płaci się

droższe?

4. Czy Medicare Advantage wyboru

zaplanować negatywny wpływ na zdolność do

uzyskać dostaw cukrzycę Medicare?

Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmi "nie", to być może plan Medicare Advantage jest dla Ciebie.

Skontaktować się z lokalnym biurem Social Security, Medicare na na infolinię 1-800 Medicare, lub zalogować się na stronie internetowej Medicare w: MEDICARE.GOV, aby uzyskać więcej informacji na temat planów Medicare Advantage.

"Witamy w Medicare" egzamin fizyczny

Medicare Prescription Drug Benefit Poprawa i ustawa Modernizacja 2003 rozszerzył objętych usług Medicare w profilaktyce chorób przewlekłych

To korzyści, o których mowa również jako "Witamy w Medicare" wizyty, jest doskonałym sposobem dla nowych beneficjentów Medicare, aby uzyskać informacje na temat pokazów zdrowia i szczepień, jak również porozmawiać ze swoim lekarzem na temat ich historii medycznej i jak pozostać zdrowe.

Wszyscy beneficjenci naukę w Medicare Part B, z datą wejścia w życie, które rozpoczynają się w dniu lub po 1 stycznia 2005 roku, zostaną pokryte z tego korzyści.

Możesz wziąć tylko korzystać z tej jednorazowej wizyty w ciągu pierwszych sześciu miesięcy ubezpieczenia Medicare Part B, więc ważne jest, aby umówić się na spotkanie z lekarzem od razu.

"Witamy w Medicare" wizyta pozwala się z lekarzem, aby kompleksowo przeglądu stanu zdrowia, w celu zidentyfikowania czynników ryzyka, które mogą być związane z różnymi chorobami, takimi jak cukrzyca, oraz wczesne wykrycie choroby, gdy wyniki są najlepsze.

Skontaktować się z lekarzem w ciągu 6 miesięcy od dnia otrzymania potwierdzenia rejestracji dla Medicare B, a plan na zdrowszą przyszłość.

DSHS i Medicare: Podwójny Zapisy

Gdy rząd rozpoczął Medicare Part D, obejmowały one Medicare recepty korzyści narkotyków dla osób uprawnionych otrzymujących ich lekarza ubezpieczenia zdrowotnego przez DSHS - Medicaid. Osoby otrzymujące świadczenia opieki zdrowotnej Medicaid dla zostały automatycznie zapisany w Medicare Part D planu Prescription Drug.

Rząd pozwala Medicaid mieszkańcy wybrać inny plan, jeśli jedna otrzymują nie jest wystarczające, by 15 maja 2006. Po tym terminie plan auto uczestniczących musi pozostać w mocy do najbliższego terminu rekrutacji w 2007 roku.

Osoby, które są podwójnego zapisał - korzystających ze świadczeń z ubezpieczenia Medicare DSHS D - są zobowiązani do zapłacenia składki związane z ich wybrane receptę planu narkotyków, a także może zapłacić co płaci za swoje leki.

Osoby mogą mieć składki automatycznie potrącana z ich miesięcznych kontroli państwowej lub wykorzystywać automatyczne wycofanie z konta kontroli. Inne opcje płatności mogą być dostępne na sytuacji w poszczególnych państwach.

Dla osób z cukrzycą, rejestracja i zapisy podwójny proces jest taki sam, i to jest ważne, że badania i zarejestrować się na plan, który zapewni maksymalne pokrycie swoich cukrzycę leki i materiały eksploatacyjne.

Medicare D: Standardowy plan

Medicare Part D pozwala liczba przewoźników prywatnych ubezpieczeń w celu zapewnienia pokrycia na receptę lek dla osób, które kwalifikują się do Medicare. Część D jest opcjonalne, ale jeśli obecny zasięg leków na receptę nie spełnia minimalne wymagania określone przez rząd, może warto rozważyć wybór Medicare Part D Prescription Drug Plan.

Co to jest Plan Standardowy rządu?

1. Jeśli całkowity roczny koszt leków jest mniej

niż $ 250, należy Ci 100% kosztów.

2. Jeżeli całkowity koszt roczny lek jest

od $ 251 i 2250 dolary, plan

zapłacić 75% kosztów, a płacisz

pozostałe 25%.

3. Jeśli twój roczny koszt wynosi od narkotyków

2251 dolar i 5100 dolarów, płaci się 100%

Koszt swoich leków.

4. Jeśli twój roczny koszt leku przekracza 5100 dolarów,

Plan będzie płacić 95% kosztów,

podczas pokrycie ostatni 5%.

Każdy przewoźnik ubezpieczenia oferuje inny plan. Powyższe dane są "minimalne" wymagane przez rząd, jednak większość planów oferują zasięg, który przekracza tę normę.

Każdy przewoźnik, a plan ma różne koszty i odliczeniami. Istotne jest, że badania planów w oparciu o leki, które można podjąć, a nie tylko na podstawie rekomendacji znajomego, przedstawiciela ubezpieczeniowego lub apteki. Porównaj Część D Plany, aby zobaczyć, jak dobrze indywidualnych potrzeb, a następnie podjęciu decyzji.

Aby pomóc w tym procesie, Medicare powinien mailem ci "Medicare i Ty" książeczkę 2006. Jeśli nie otrzyma książeczkę lub jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z Medicare w: 1-800-Medicare, lub wejść na stronę internetową pod MEDICARE.GOV.

Pokrycie Medigap

Medicare część A i B wynagrodzenie dla wielu medycznych i opieki zdrowotnej, jednak nie płacić za wszystko. Tradycyjnie, pacjent musi jeszcze zapłacić 20% kosztów dla określonych usług. W tym celu, niektórzy ludzie decydują się na zakup ubezpieczenia dodatkowego płacenia udziału kosztów nieobjętych części A i B, takie jak copays, coinsurange i odliczeniami.

W celu uzyskania Medigap zasięg, trzeba być już zapisany w planach Medicare A i B. Medigap są standaryzowane. Rząd ustalił różne rodzaje planów, literami od A do J. Most członkowskie może sprzedać w ogóle, wszystko lub nic z tych planów, więc ważne jest, aby rozejrzeć się za Medigap polityki, ponieważ składki będą się różnić od planu do planu i stanu.

Nielegalne jest firma sprzedawać Medigap planu, jeżeli:

* Jesteś na Medicaid
* Jesteś w Medicare Advantage lub
Wybór planu Medicare +
* Masz już planu Medigap
(Chyba że anulowanie twój stary
jeden)

Na plus, wszystkie Medigap plany zakupione po 1990 roku są gwarantowane odnawialnej, tak długo, jak płacić składki, nie mogą być anulowane, ponieważ chorują i zrobić dużo zastrzeżeń!

Medicare Part D ma wpływ Medigap plany tego przewoźnika nie ma ubezpieczenia mogą sprzedawać plan, który zawiera recepty pokrycia narkotyków, ze względu na zasięg oferowanych przez D planów Medicare.

Pamiętaj, Medigap niesie potrzeby, aby wysłać pismo informujące, czy jej zasięg lek jest równa lub lepsza niż Medicare Part D. Jeżeli nie otrzymałeś takiego listu, skontaktuj się z operatorem Medigap i poprosić jednego.

Medicare Part D: Kto jest na boisko?

Istnieje ponad 50 różnych planów dostępne dla zainteresowanych w Medicare Part D, jednak wiele firm ubezpieczeniowych, administrujących te plany są znacznie mniejsze.

Niektóre z głównych graczy na Medicare Prescription Drug Benefit dla programu Medicare Part D są:

1. Asuris
2. Humana (Wal-Mart)
3. AARP
4. Pacificare
5. Opieka Społeczność (specyficzne dla
społeczność)
6. HealthNetOrange
7. Regents Blue Shield
8. SierraRx
9. WellCare Health Plans

Ta lista nie jest kompletna, jako dostawcy dla planów różnią się od stanu do stanu. Trzeba będzie sprawdzić, które programy są dostępne w określonym obszarze, aby znaleźć taki, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb Medicare materiałów eksploatacyjnych na cukrzycę.

Wybór odpowiedniego planu dla Ciebie jest ważne, ponieważ to określenie nie tylko składki na ubezpieczenie na kolejny rok, ale także swoich współpracy płaci za cukrzycę dostaw i leków i dostępności swoich przepisanych przez lekarza leków.

Każdy plan ma inny formularz, który obejmuje leki w różnych cenach, nie mogą obejmować niektóre z leków lub które mają ograniczenia na ile to będzie obejmować dla leków i / lub na jakich warunkach.

Skontaktuj się z infolinią Medicare, 1-800-Medicare, lub dostęp do ich strony internetowej: MEDICARE.GOV więcej informacji na temat poszczególnych planów i dostawców planu.

Porównanie z Formulary Medicare D

Gdy większość ludzi zacząć patrzeć na Medicare Prescription Drug Część D planów, koncentrują się one na składki i odliczenia.

Jednak podczas badania planów na receptę jest to niezbędne, aby wziąć pod uwagę formularz tabel dla planów porównywania.

Aby zobaczyć formularz specyfiki planu na stronie internetowej Medicare, kliknij w indywidualnym planie. Po wprowadzeniu wszystkich leków, plan szczegóły koszty swoich leków. Obok niektórych swoich leków może pojawić się gwiazdka (*) lub podwójne gwiazdki (**). Znaki te odnoszą się do ograniczeń w wzorów. Na przykład:

* Pojedynczy Gwiazdka oznacza, że ​​mogą występować ograniczenia do leków, w zakresie, ile tabletek można mieć co miesiąc, inne leki, które mogą trzeba najpierw wypróbować, lub innych ograniczeń. Leki te mogą nie być dostępne, jeśli nie spełnia kryteriów, albo może nie być w stanie uzyskać przepisanej dawki, ze względu na ograniczenie hrabiego pigułki. Może to mieć zastosowanie na leki na cukrzycę, too.

** Podwójna gwiazdka oznacza leki, które nie znajdują się na receptariusza tym konkretnym planem. Trzeba będzie zapłacić 100% kosztów dla tych leków, które mogą być znaczące, w zależności od leku. Obecnie wszystkie leki na cukrzycę mają pewien poziom zasięgu, ale trzeba sprawdzić poszczególne formularies, aby zobaczyć, który z nich obejmuje najbardziej.

Możesz patrzeć na innym planie, jeśli okaże się, że plan rozważają wygląda dobrze pod względem składek i odliczeniami, ale ma dużo * lub ** w drobnym drukiem.

Medicare Part B i akcesoria dla diabetyków

W przypadku otrzymania świadczeń Medicare A, masz prawo do Medicare Part B, jednak część B nie jest wolny. Wszyscy, którzy wybierają rejestrujących Medicare Part zasięg B płacić miesięczne składki. 2006 miesięczny koszt wynosi około 88,50 dolarów, choć Social Security Administration może sprawdzić dokładną premii.

Istnieje również odliczeniu od 110 dolarów, przed Medicare B skoków zapłacić. Po tym, Medicare Part B będzie zapłacić 80% z Medicare zatwierdzonego kosztu swoimi niezbędnych z medycznego punktu dostaw i usług.

Nie jest wymagane, aby zapisać się Medicare B, ale jeśli spadnie to zrobić, gdy po raz pierwszy się kwalifikować, trzeba będzie zapłacić karę 10% za każdy rok, który opóźnia, a to jest kara życia.

Medicare B zapewnia pokrycie:

* usługi lekarskie
* Ambulatoryjna opieka szpitalna
* Niektóre usługi nie medycznie konieczne
objęte Medicare Part A, jak
fizyczne / terapia zajęciowa oraz
niektóre domu opieki zdrowotnej
* cukrzycą dostawy i usługi
- monitory glukozy
- paski testowe
- lancety
- Urządzenia do nakłuwania
- Rozwiązania do kontroli glukozy
* usługi opieki zapobiegawcze
- "Witamy w Medicare" fizyczne
nowych rejestrujących
- Badania przesiewowe dla układu sercowo-naczyniowego
choroba
- Przesiewowe cukrzycy
- badania jaskry

U chorych na cukrzycę ważne jest, że masz tani dostęp do niezbędnych materiałów na cukrzycę, opieki zdrowotnej i usług opieki zapobiegawczych. Można to osiągnąć poprzez wykorzystanie swoich świadczeń Medicare rządowe.

Zadzwoń do ZUS więcej informacji na temat Medicare B.

Medicare and Self-Management Training

Prawidłowe samoopieki w cukrzycy jest kluczem w zapobieganiu powikłaniom i uzyskania szybkiego i odpowiedniego leczenia.

Ustawa Zrównoważony Budżet 1997 przewiduje pokrycie niektórych związanych z cukrzycą, dostaw i usług samorządu, aby zmniejszyć czynniki ryzyka związane z chorych na cukrzycę.

W celu zakwalifikowania się do zapłaty usług samorządu, lekarz musi potwierdzić, że usługi są dostarczane w ramach kompleksowego planu opieki.

Lekarz lub inne osoby, które świadczą inne usługi Medicare Medicare Part D i, może świadczyć usługi szkoleniowe samokontroli. Wtedy może obciążyć Medicare za usługi. Jeśli przyjąć zadanie, Medicare zwróci się z lekarzem lub osobę do 80% kosztów szkolenia. Czas ten nie obejmuje usług wykwalifikowanego dietetyka, który jest refundowane w 85% kosztów leczenia żywieniowego.

Jeśli dostawca nie przyjmuje zadanie, jednostka jest odpowiedzialna szukać zwrotu, a także na pokrycie 20% co-pay.

Zauważ, że jeśli osoba jest objęta HMO (Health Maintenance Organization), usługi zarządzania własnym zadaszony korzyści są, ale mogą stosować dopłat.

Dowiedz się, jak zarządzać choroby jest ważną częścią leczenia, i Medicare jest przygotowany, aby pomóc Ci stać się wykwalifikowani i kompetentni w pobyt tak zdrowe, jak to możliwe z cukrzycą.

Wprowadzenie do Medicare Part D

Z dniem 1 stycznia 2006 roku, Medicare Prescription Drug nowy zasiłek - Medicare Part D - weszły w życie pod warunkiem pomocy finansowej dla diabetyków.

Jednak, diabetycy nie są wymagane, aby wybrać plan Część D. Musisz patrzeć na aktualnym planem leków na receptę, aby sprawdzić, czy masz realne opcje. Twój obecny przewoźnik ubezpieczeń ma obowiązek wysłać pismo informujące, czy ich zasięg jest równa lub lepsza niż pokrycie minimalnego wymaganego przez Medicare Part D. Jeśli zasięg nie spełnia minimalnych wymagań, należy zarejestrować się na plan Część D, aby uzyskać jak największe korzyści z zakresu narkotyków.

Medicare Part D plany są rzeczywiście plany leków na receptę sprzedawanych przez firmy ubezpieczeniowe. Istnieje ponad 50 różnych planów do wyboru, każda oferuje różne poziomy pokrycia dla leków i pokryte medycznych, takich jak strzykawki i lancetów.

Medicare wymaga, aby każdy zakład ubezpieczeń zapewniają korzyści tak dobry jak rządu "standardowego planu." Jest to zbiór wytycznych, aby zapewnić, że każda osoba otrzymująca świadczenia Medicare Part D otrzyma co najmniej ten sam minimalny poziom troski. Większość zasięg oferta, która przekracza minimalny standard, jednak plany mają dużo swobody w projektowaniu ich korzyści, więc koszty i zasięg będą się różnić od planu do planu.

Jest to ważne ze względu na leki na cukrzycę, ponieważ mogą zwrócić 75% dla Glucophage, ale tylko 25% dla Avandia. Leki na cukrzycę nie są tanie, więc ważne jest, aby wybrać plan, który zapewnia najbardziej kompleksową ofertę w oparciu o leki, które można podjąć.

Zapytaj w aptece, Starszy Radca Prawo lub skontaktuj się z lokalnym biurem Social Security, aby uzyskać więcej informacji na temat Medicare Part D i jak się podpisał się.

Medicare i Diabetes Screening

Co sprawia, że ​​Cię na ryzyko zachorowania na cukrzycę?

Niektóre z głównych czynników ryzyka należą:

* Otyłość

* Wysokie ciśnienie krwi (nadciśnienie)

* Wysoki poziom cholesterolu

* Historia wysokie stężenia cukru we krwi

W celu wczesnego wykrycia cukrzycy, oraz zmniejszenia powikłań potention tej poważnej choroby, Medicare rząd obejmuje obecnie usługi, które obejmują dostawy, samorządność i pokaz cukrzycowej.

Z dniem 1 stycznia 2005 r Osoby z podwyższonym ryzykiem cukrzycy, które mają którekolwiek z powyższych czynników ryzyka, mogą kwalifikować się do 2 pokazów każdego roku, do wykrywania cukrzycy.

Nie ma kosztów z tym badań przesiewowych dla osób, które już kwalifikują się do objęcia Medicare, i zawiera czczo Glukoza test - sprawdzić ilość cukru we krwi, pierwszą rzeczą, w godzinach porannych. Podwyższony poziom może wskazywać na cukrzycę na czczo i potrzebę dalszych badań i bardziej leczenia.

Skontaktować się z lekarzem i trochę czasu, aby zapoznać się z Medicare pokryte Screening cukrzycowa - może sprawić trwałość różnic w stanie zdrowia.

Medicare Zdrowia Pomoc Programy i Cukrzyca

Sekcja 721 ustawy Modernizacja Medicare 2003 upoważnione rozwój i testowanie programu poprawy przewlekłej opieki nazwie Medicare Zdrowia Pomoc.

Celem jest poprawa jakości opieki i jakości życia osób żyjących z wielu chorób przewlekłych, w tym osób z cukrzycą. Program pomaga uczestnikom przestrzegać planu leczenia swoich lekarzy i uzyskać opiekę medyczną niezbędną do zmniejszenia zagrożenia dla zdrowia, ponieważ przewlekłe stany zdrowotne są główną przyczyną choroby, niepełnosprawności i śmierci u tych otrzymujących świadczenia Medicare.

Medicare Zdrowia Pomoc pomogą diabetyków śledzić swoje zabiegów medycznych, a zapewni Ci edukacji i materiałów, które pomogą śledzić planu lekarza, opieki, aby pomóc Ci w utrzymaniu zdrowych.

Obecnie kraje uczestniczące to: Oklahoma (LifeMasters Wsparcia SelfCare, Inc), Pensylwania (zdrowie Dialog Usługi Corp), Washington, DC (amerykańska Healthways, Inc), Michigan (McKesson Health Solutions, LLC), Gruzja (CIGNA ZDROWIA) oraz Floryda (Zielona wstążka zdrowie).

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w badaniach fazy I przewlekłego Programu Poprawy Opieki, porozmawiaj ze swoim dostawcą lub skontaktuj się z jedną z agencji wymienionych powyżej.

Weterani i Medicare

Osoby, które kwalifikują się do Medicare, którzy otrzymujące świadczeń z pomocy doświadczonych dla leków na receptę, na ogół nie trzeba się rejestrować na Prescription Drug Medicare Part D planu (PDP). Korzyści weteranów zazwyczaj obejmują leków i leczenia, w tym dostaw na cukrzycę.

Osoby uprawnione do świadczeń VA powinien zażądać list od Tri-Care - podstawowy Wirginia przewoźnika ubezpieczenia zdrowotnego - podobny do listu, że nie-weteranów otrzymał, wskazującą, czy VA korekcyjne Korzyści z narkotykami są równe lub lepsze, niż Medicare rządowych Standardowy plan.

Weteran powinien wtedy zachować ten list, w przypadku gdy są one już objęte w VA programie korzyści - na przykład, jeśli zasięg istnieje dzięki małżonka, a małżeństwo się kończy - tak, że nie będzie musiał zapłacić późno rejestrację Kara, powinny one później musiał się zarejestrować na plan narkotyków Część D.

Skontaktuj się z lokalnym biurem Wirginia uzyskać więcej informacji na temat wpływu Medicare Part D na receptę pokrycia narkotyków.

Medicare A Usługi dla osób z cukrzycą.

Aby kwalifikować się do Medicare Part A usług, musi być:

* 65 lat
* Pracował zwracając się Medicare przez co
najmniej 10 lat lub małżonka, który miał
wypłacone w

Możesz również kwalifikować, jeśli są młodsze osoby i są wyłączone, lub przewlekła choroba nerek - poważne powikłanie cukrzycy.

Tak, masz Medicare Part usług A - co one obejmują?

Medicare część obejmie:

* w-pacjent pobyt w szpitalu
* krytyczne szpitale dostępu opieki -
obszary wiejskie
* Wykwalifikowanych obiektów opieki dla maksymalnie
100 dni w roku kalendarzowym dla
warunki kwalifikujące i zabiegi
* Hospicjum Care for end-of-life
* Niektóre ograniczone domowe Usługi medyczne,
zwykle po kwalifikacjach
Pobyt w szpitalu co najmniej 3 dni
zatwierdzone warunki

Medicare Part nie obejmuje:
Medicare Part D *
* materiały opieki domowej, w tym
materiały z cukrzycą
* Poradnia fizycznej i zawodowej
terapia
* Leki, które należy podjąć w domu

Aby sprawdzić, czy masz Medicare Part A zasięg, spójrz na czerwonym, białym i niebieskim Medicare Card. Jeśli część A, zobaczysz "Szpital (część)" drukowany w lewym dolnym rogu karty.

Jeśli nie masz Medicare Part A, może być w stanie go kupić dzwoniąc do Urzędu Ubezpieczeń Społecznych pod numer 1-800-772-1213.

Cukrzyca: Dieta Porady dla diabetyków

Węglowodany i cukrzycy typu 2

W kontrolowanej diety na cukrzycę typu 2, zajmuję się sprawami żywności w odniesieniu do tej choroby w ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy. Ja stanowczo stwierdzić, że odpowiednie odżywianie jest ważne dla wszystkich osób, zwłaszcza chorych na cukrzycę. Węglowodany (np węglowodany) są niezbędne dla zrównoważonej diety i z umiarem może pomóc w zwalczaniu choroby.

Nie jestem zaznajomiony ze szczegółami terapii dr Vernona lub jej kwalifikacji, choć jestem pewien, że jej intencje są uzasadnione. Myślę jednak, że należy wziąć pod uwagę:

 • Podczas gdy węglowodany są często składa się z cukrów (które muszą być ściśle kontrolowane), wiele węglowodanów nie są i umożliwiają powolne uwalnianie składników trawiennego glukozy we krwi, które pomagają nam uniknąć nadmiernego wybijanie (ostre szczyty i doliny) w naszych poziomu cukru we krwi. Węglowodany, które pomagają określane są przez mojego lekarza jako "długołańcuchowych" węglowodanów. Są one przetwarzane powoli układu trawiennego i są często w niektórych warzyw i przetworzonych produktów zbożowych umiarkowanie.
 • Wielu chorych na cukrzycę typu 2 często cierpią z powodu innych schorzeń. Ekstremalne diety, takie jak bardzo niskich węglowodanów lub wysokobiałkowych podejść, może wpływać na te diabetyków. Jako przykład, Ja podatne na skazy moczanowej, zaburzenia związane z nadmiarem kwasu moczowego we krwi. Wszelkie znaczne ograniczenie węglowodanami może powodować względny wzrost białka prowadząc do wyższego stężenia kwasu moczowego w surowicy i w końcu zawału dna.
 • Warzywa są zazwyczaj wysokiej zawartości węglowodanów w stosunku do tłuszczu i białek. Surowe ograniczenia węglowodanów może prowadzić do Dieter ograniczającego dobrej żywności, takich jak warzywa, i to jest złe.

Potrzeba do odchudzania często idzie ręka w rękę z cukrzycą typu 2. I kontrolowane mój cukrzycy za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych. W ciągu sześciu miesięcy od diagnozy, byłem całkowicie wyłączyć leków przeciwcukrzycowych. W procesie, straciłem ponad 125 funtów. Zrobiłem to podczas jedzenia zrównoważonej diety, które zawarte umiarkowany poziom węglowodanów. Mój lekarz dał mi kilka prostych zasad:

 • Ograniczyć moje dzienne spożycie kalorii, około 1000 kalorii mniej niż mój organizm wykorzystuje. Można to sprawdzić, przechodząc do www.caloriecontrol.org znaleźć konkretnych liczb na temat podstawowej przemiany materii i spalonych kalorii dla wielu wspólnych działań.
 • Mamy również nagrać znaczną liczbę kalorii każdego dnia po prostu, aby nasze serce bije, nasze narządy funkcjonują, a nasz ciepło ciała na 98,6 stopni. To może być przybliżona przez zastanawianie około 12 kalorii na kilogram masy. Dla osoby, 150 funtów, czyli około 1800 dziennie. Dodać 600 kalorii i ćwiczenia codziennej aktywności i dostajesz 2400 kalorii w codziennym metabolizmie. Bardziej odpowiednie diety 1400 kalorii spożycia pokarmu dziennie spowoduje wyżej wymienionego 1000 kalorii różnicowym a tygodniowym utraty masy 2 funtów na tydzień Przy okazji, funt tłuszczu jest około 3500 kalorii. Dlatego, kiedy jeść 500 kalorii mniej dziennie, niż spalasz, można schudnąć w wysokości 1 funta tygodniowo. W 1000 na dzień, to jest 2 funtów za tydzień!
 • Lekarz zasugerował również, że dla mnie nie spożywać kalorii, niezależnie od kwoty, je podzielić na 50 procent węglowodanów (z czego połowa to "długi łańcuch"), 20 procent tłuszczów (ograniczenie nasyconych i nie pozwalają uwodorniony), a 30 procent białek. Powiększył białko o 5 do 10 procent, a obniżone węglowodany o taką samą kwotę jak mój poziom ćwiczeń (i budowy mięśni) wzrosły.

To jak to zrobiłem i udało się! Nigdy nie czułem się lepiej i wszystkich moich badań krwi wskazują, że mój ogólny stan zdrowia jest doskonały.

Korzyści z Bedtime Snack

Barbary A

Wprowadzenie
Diabetycy są powiedział oglądać to, co jedzą, utrzymać poziom cukru we krwi pod kontrolą i utrzymać zdrową wagę. Tak więc, wydaje się, że przekąski przed snem idzie przed wszystkimi tymi instrukcjami. Biorąc pod uwagę rodzaj cukrzycy i jak to wpływa na te zdiagnozowane, tuż przed snem przekąskę może rzeczywiście pomóc im.

Dlaczego Diabetycy Potrzebujesz bedtimes Przekąski
W zależności od wymagań cukrzycy cukrzycę bierze, albo wstrzykuje insulinę lub doustne leki, mógł doświadczyć nocnej kąpieli w jego poziomu cukru we krwi. Jeśli poziom idzie na tyle niska, może to być potencjalnie śmiertelne, tak małe, zdrowe przekąski nocy może zapobiec tego problemu

Doustne leki, które są zaangażowane w nocnej hipoglikemii obejmują glipizyd, gliburyd i glimepirydu. Jeśli pomija posiłki, ćwiczenia w nocy lub pije alkohol, jest on również na większe ryzyko wystąpienia objawów nocnych hipoglikemii.

Wybierz odpowiedni Przekąski
Chory na cukrzycę, który zajmuje się nocnej hipoglikemii należy wybrać około 1 grama białka i od 15 do 30 gramów zdrowych węglowodanów złożonych. Niskotłuszczowy ser, chude mleko, krakersy graham, cukru budyń lub niskotłuszczowy jogurt bez cukru są doskonałe możliwości.

Inne dobre dobranoc przekąski to 1/2 szklanki owoców w puszkach w lekkim syropie lub mały kawałek owocu. W połączeniu z około 1/2 filiżanki twarogu o niskiej zawartości tłuszczu, co daje mu białka i węglowodanów, jego organizm potrzebuje, aby uniknąć epizod nocnych hipoglikemii.

Nocne Hipoglikemia
Nocna hipoglikemia rozwija się, gdy ilość cukru we krwi i ilość leku lub insuliny w organizmie diabetyków są w równowadze. On obudzić uczucie zły; może on mieć koszmar spowodowane przez jego stężenia cukru we krwi; moczenie nocne poty; zamieszanie, kiedy się obudzi lub ból głowy, a może on czuć się wyjątkowo zmęczeni rano. Jeśli nie omówić jego objawy ze swoim lekarzem, mógłby popaść w śpiączce, rozwijać drgawki lub umrzeć. Mimo, że wieczorne przekąski brzmi jak błahych zasiłku, może uratować życie cukrzyka.

Wybór przekąsek

Jeśli jesteś Snacker i diabetyków może być trudno oprzeć się szybkie pick-me-up który przechodzą w drodze do licznika wymeldowaniu lub że moim czaić się od własnych półek kuchennych.

Przeciętne gospodarstwo domowe ma frytki, krakersy, słodycze, soki, napoje gazowane i inne tłuszcze i produkty cukru ładunkiem wokół domu. Dla cukrzyka, ta żywność może oznaczać wahania cukru we krwi, objawy wysokiego i niskiego poziomu cukru we krwi i zwiększone ryzyko powikłań.

Tak, jak wybrać odpowiednie przekąsek? Jeśli zastosujemy się do wytycznych American Diabetes Association (ADA), można grupować przekąski według ich kategorii można: węglowodanów, tłuszczów i białek. Wiedząc, że zaleca się jeść 50% kalorii w postaci węglowodanów złożonych, zacznijmy tutaj.

Kilka dobrych węglowodanów przekąski obejmują:

* Świeże owoce - jabłka, kokos lub
świeże gruszki zrobić wielki przekąskę i
są niskie w węglowodany
* Vegies - zjeść wszystkie marchewki You
chcą, i wrzucić w jakiś świeżego szpinaku,
rzodkiewki, zielona fasola i sałatki, zbyt
* Pieczywo pełnego ziarna - zachować dla
sugeruje wielkość porcji i będziesz
w porządku
* 1 uncja kawałki sera o niskiej zawartości tłuszczu, lub
jogurt lub ser o niskiej zawartości tłuszczu,
ser ciąg jest wielki, zbyt

ADA sugeruje, 30% tłuszczów:

* Sera na ratunek, ponownie
* 1 uncji orzechów
* Oliwki są bardzo dobre, po prostu trzymać się
Wielkość porcji

Sugerują one również 20% białek:

* Chude plastry szynki lub indyka walcowane
się na szybki grab
* nakrętki białka, też, tak jak
ser i jogurt

Przechowywać gotowych porcji ulubionych przekąsek w lodówce, do łatwego chwytając w biegu. W ten sposób nie musisz myśleć o tym, ile podjąć, a to zmniejsza ryzyko przejedzenia.

Oczyść swoje szafki i rów wysokiej zawartości tłuszczu, żywność wysokiej kaloryczności śmieci, które mają tendencję do zapełniania półek wielu narodów.

Dodaj niskokaloryczne soki, wodę mineralną i gazowaną wodę do przekąsek półkach zachęcić nawodnienie podczas przekąskę.

Sześć Smalls Posiłki

Choć nie jest specyficzny "diety cukrzycowej," American Diabetes Association ma wskazówek, że polecam dla osób z cukrzycą.

Wytyczne te zawierają 50% węglowodanów, 30% tłuszczu i 20% białka. Dodatkowo, koncepcja 6 posiłkami małych został obsługiwane. Istnieje kilka powodów:

* Utrzymuje bardziej spójne cukru we krwi
Poziomy
* Zmniejsza chęć objadania
* Wspomaga nawilżenie
Zmniejsza uczucie głodu *,
zwłaszcza w tych, którzy są zmniejszając
spożycie kalorii lub promowania wagi
strata

1. Podczas jedzenia w regularnych odstępach 2-3
w ciągu dnia, stężenie cukru we krwi
nie ma czasu na wyrzucenie jednego
znaczny stopień. Ten wzór
jedzenie zmniejsza roller-coaster
Efekt taki dostrzec 3 posiłki dziennie.

2. Częste posiłki zmniejsza ryzyko, że
będzie binge, jak konsekwentnie mają
żywności na pokładzie, zapewniając uczucie
sytości.

3. Gdy większość ludzi jeść, pić również
napojów. Częstsze jedzenie będzie
wówczas również promować lepsze nawilżenie, po prostu
upewnij się, że są wody pitnej,
Sok z owoców o niskiej kaloryczności i innych nie-
caffeinate lub napoje alkoholowe, jak
to cię odwodnić.

4. Jeśli "diety" próbujesz stracić
waga, 6 małych posiłków zmniejsza
uczucia głodu. Nawet jeśli kalorii
lub ilość zmniejsza się, akt
jeść co 2-3 godziny zmniejsza głód
bóle i pomoże Ci być bardziej
sukces w wysiłki odchudzania.

Czy zdecydować się jeść trzy posiłki dziennie i przekąski przed snem, albo iść z 6 małych posiłków, każdego dnia, pamiętam te najważniejsze rzeczy:

* 50% węglowodanów, 30% tłuszczów, 20% białek
* Hydrat z bezalkoholowe i nie-
napoje gazowane w sumie
co najmniej 1 uncji każda 2,5 funta
od masy ciała
* Badania stężenia cukru w ​​regularnych odstępach czasu
* Utrzymać dziennika żywności
* Powiadomić lekarza do wielokrotnego wysokie
lub niskie wartości, tak aby można było pracować
razem, aby dostosować plan posiłków
i / lub leki.

Porozmawiaj z lekarzem, Nutritionist lub dyplomowanego dietetyka o planie posiłków; mogą dostarczyć więcej informacji na temat ryzyka i korzyści wynikających z planów posiłków i najlepszy sposób, aby pomóc w zarządzaniu swoją dietę i cukrem we krwi.

Rola białka w diecie cukrzycowej

Nie ma czegoś takiego jak diety cukrzycowej, jednak American Diabetes Association nie zaleca, że ​​masz 50% węglowodanów, 30% tłuszczu i 20% białka w codziennej diecie.

Rola białka obejmują:

* Aby pomóc ustabilizować poziom cukru we krwi
w ciągu dnia
* Dostarczenie aminokwasów do wykorzystania jako
paliwa mięśni szkieletowych
* Zapewniają uczucie sytości na posiłek
czasy

Białko jest wymagane, aby pomóc ciała odbudowy, a także zapewnia niezbędne składniki odżywcze, które nie występują w węglowodany i tłuszcze.

Białko pochodzi z wielu źródeł, w tym:

* mięso (także zawiera tłuszczu)
* sery (również zawiera tłuszczu)
* orzechy (także zawiera tłuszczu)
* Sojowego
* fasola i soczewica

Rodzaj białka wyboru jest mniej ważne niż upewniając się, że jesz niektórych, każdego dnia, by wspierać leczenie i odżywianie.

Porozmawiaj z lekarzem, Nutritionist lub dyplomowanego dietetyka Więcej informacji na temat białka i jak włączyć odpowiednich dostaw białka w diecie.

Równoważenie węglowodanów, tłuszczów i białek

Według American Diabetes Association, węglowodany powinny stanowić nie więcej niż 50% diety, a pozostałe 50% składa się z 20% białka i 30% tłuszczów. Wzór ten jest oparty na drodze korpus przetwarza różnych rodzajów paliw spożywczych.

Węglowodany nagrać najszybszy i to ziarna, rośliny strączkowe (groch i fasola) oraz warzywa. Te produkty mają tendencję, aby dać Ci szybszy odbiór mnie-up, który trwa przez krótki czas.

Białka dłużej przetworzyć i poziom energii trwa dłużej niż w przypadku węglowodanów choć mniejszy niż w tłuszczach. Białka zazwyczaj obejmują jaja i mięsne. To jest to, co prowadzi cię przez od posiłku do posiłku, w połączeniu z tłuszczami.

Tłuszcze są źródłem energii najdłużej działający i zapewnić stabilność linii bazowej dla cukru we krwi ponad ciągu 24 godzin.

Wszystkie te trzy rodzaje paliwa, w odpowiedniej równowagi, zapewnienie spójnych cukru we krwi w ciągu dnia, który promuje lepsze zdrowie i zmniejsza ryzyko powikłań.

Różne rodzaje węglowodanów

Węglowodany są w wielu różnych formach z potatos, warzyw i roślin strączkowych, do pieczywa, ryżu i makaronu.

Warzywa, chyba pakowane z sosami są zawarte w wielu opakowaniach, przed doświadczonych żywności są dobrym źródłem węglowodanów. Warzywa zawierają wodę i włókna, która promuje zdrowie jelit i nawilżenie, a oni wydają się być mało kalorii. Brakuje duże ilości cukrów prostych, nie dostaniesz szybki wzrost i następnie szybki spadek, jak to zrobić w przypadku innych rodzajów węglowodanów.

Ziemniaki, pieczywo, ryż i makarony są również węglowodany, jednak są one bogate w skrobie, rozbić szybko do cukrów prostych, a wydają się być wyższe w kalorie. Może to spowodować duże wahania poziomu cukru we krwi, co powoduje objawy wysokiego lub niskiego cukru we krwi. To nie znaczy, że te produkty są szkodliwe dla cukrzyka, jednak zrozumienie, jak organizm przetwarza te rodzaje węglowodanów jest ważne, aby uniknąć ich Bo objawy wahania cukru we krwi.

Wybór całe ziarna i ryż brązowy na biały chleb i ryż zmniejsza cukry proste i oferuje więcej błonnika i wyższą żywienia. Dodatkowe, wiele całe ziarna chleba zawierają orzechy lub nasiona - Członkowie rodziny tłuszczów - polegające na trwalsze stabilność cukru we krwi.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, gdy rozważa węglowodany, tłuszcz, wybrać niższą pełne ziarna, włókna i tekstury na cukry proste, przetworzone pieczywo i ryż, aby lepiej utrzymać cukrem we krwi, uzyskać większą wartość odżywczą i promować optymalną kontrolę cukru we krwi, bez skutków ubocznych cukru we krwi wahania.

Gotowanie z niskokalorycznych substancji słodzących

Z większym naciskiem na redukcję węglowodanów i kalorii w naszej diecie, słodziki niskokaloryczne są na czele. Jest to szczególnie przypadek dla osób chorych na cukrzycę.

Istnieje wiele zmniejszonej wartości kalorycznej lub o niskiej wartości kalorycznej środków słodzących dostępnych obecnie na rynku. Jeśli zdecydujesz się gotować z tych substancji słodzących, zachować te najważniejsze rzeczy na uwadze:

* Niektóre słodziki niskokaloryczne stracić
ich słodycz, gdy gotuje się w wysokiej
temperatury, albo przez dłuższy okres
czas
* Równoważność słodycz cukru
waha się od niskiej cal słodzących
* żywność wykonane z niskiej cal słodzących
nie brązowy jak te wykonane z cukru
* Low-cal słodziki najlepiej w
recepty, gdzie tylko świadczenia
słodki smak, a nie luzem lub
tekstura
* Wyniki mogą się różnić od środek słodzący
środek słodzący, aby sprawdzić
poszczególnych produktów przed tym
że w pieczeniu

Gdy zastępująca cukier, słodzik o niskiej CAL wymiany wygląda następująco:

Słodkie Jeden - cukier 12 pakiety = 1 szklanka
Równe -: 24 pakiety = 1 szklanka cukier
Splenda - 1 szklanka cukru, 1 szklanka =
Słodkie N Niski - 12 pakiety = 1 szklanka
cukier
Brązowy Słodkie N Niski - 4 TSP = 1 szklanka
brązowy cukier

Pamiętaj, że ta wymiana jest dla poziomu słodyczy, nie do zastąpienia luzem lub fakturę, które normalnie można uzyskać z cukrem.

Porozmawiaj ze swoim dietetykiem lub dyplomowanego dietetyka na temat korzystania słodziki niskokaloryczne do gotowania.

Przepisy dla chorych na cukrzycę

Oto przepis na pyszne grillowanym kurczakiem Kabob.
Składniki:
1 funta piersi z kurczaka / ud pokroić w 1 cm kawałki
4 zielone papryki, pokrojone w 1 cm klinów
1 cukinia pokroić w plasterki 1/2 cala
2 cebule pokrojone w kliny
12 grzyby (całe)
3 pomidory pokrojone na małe kliny

Marynata: 1/2 szklanki octu przyprawiona
3 łyżki oleju
1/2 ząbka czosnku, zmiażdżony
3 łyżeczki. liście oregano
2 łyżeczki. liście bazylii

marynować kurczaka w sosie kliny marynacie na jedną godzinę przed gotowaniem

Weź kurczaka i warzyw, a na zmianę ich na szaszłyki metalu. Grill ich na zadaszonym grillu nad średnich rozżarzonych węglach aż kurczak jest dobrze ugotowane (nie różowy), obracając kabobs jak gotować.
Piekarnik: grill w piekarniku w grillowaniu pan na 10 do 15 minut, aż kurczak jest ugotowane, obracając w połowie czasu pieczenia.

Doręczanie sugestie:
Możesz służyć to z 1/2 filiżanki gotowanego makaronu lub ryżu z boku.

Dwa same = 1 kabobs skrobia, 3 chude mięso, 3 wymiany warzywne; całkowita zawartość tłuszczu 5 g; węglowodany 32 g.

Rola Nutritionist

Dietetyk to osoba, która posiada wykształcenie i szkolenie na temat diety i żywienia, a kto może doradzić w zakresie zdrowego żywienia i tematów żywieniowych.

Dietetyk nie jest zarejestrowanym Dietetyk lub licencję jako lekarz opieki zdrowotnej. Mogą mieć dyplom w żywieniu, ale nie jest to konieczne, aby można się z dietetykiem.

Jeśli masz cukrzycę, pojawia się wiele pytań, w tym:

* Co mam jeść?
* Czego nie mogę jeść?
* Czy istnieje specjalna dieta Powinienem
naśladowania?
* Dlaczego muszę zjeść przekąskę przed snem?

Dietetyk może pomóc odpowiedzieć na te pytania, a także zapewnienie:

* Informacje o jedzenie prawidłowo
* Informacje żywieniowe dotyczące
Różne typy pokarmów
* propozycje odchudzania / pomysły
* Wsparcie podczas swojej diety wyzwań
* Coaching dla posiłku rozwiązywania problemów

Jeśli masz cukrzycę, nie musisz się bieżnika sama dieta i odżywianie wody. Porozmawiaj z lekarzem o skierowanie do dietetyka lub zarejestrowanego dietetyka, które pomogą Ci opracować odpowiednie plany posiłków, oraz rozwiązywaniu problemów i obaw potrzeb żywieniowych.

Niskokaloryczne słodziki

Najnowsze badania wykazały, że cukier może być zawarte w diecie cukrzycowej, jednak nie oznacza to, że należy zrezygnować z słodzików niskokalorycznych.

Cukier należy zorientowali do swojej liczby węglowodanów, jednakże niskokaloryczne substancje słodzące generalnie nie mają żadnych kalorii i węglowodanów. To sprawia, że ​​są bezpłatne żywności!

Niskokaloryczne substancje słodzące mają miejsce w diecie planu:

* One słodki smak żywności
* Nie liczy się jako węglowodanów
* Nie są tłuszczu
* Mogą być dodane do planu posiłków
Zamiast podstawioną
* Są zatwierdzone przez FDA
* Cukrzyca Associates amerykańskie
akceptuje te substancje słodzące jak bezpieczne i
częścią zdrowej diety

Istnieją różne rodzaje słodzików niskokalorycznych, ale cztery podstawowe typy:

1. Sacharyna - Sweet N Niski, Sugar Twin
2. Aspartam - NutraSweet, Equal
3. acesulfam potasu - Sweet Jeden, Sunett
4. sukraloza - Splenda

Te dodatki niskokaloryczne nie doda kalorii, tłuszczów i węglowodanów w diecie, można delektować się bez obawy o wpływ na Twoje cukru we krwi lub talii.

Ryzyko i korzyści z niskokalorycznych substancji słodzących

Istnieje wiele informacji tam o obniżonej cukru i kalorii lub niskokalorycznych substancji słodzących. To może być trudne, aby uzyskać informacje, które są potrzebne, aby dokonać najlepszych decyzji dotyczących planu diety.

Jeśli rozważasz dodanie zmniejszone lub niskokaloryczne substancje słodzące do swojej diety, może warto rozważyć następujące ryzyka i korzyści:

Zagrożenia:

1. Cukier-alkohole - jeden typ o obniżonej
kalorii słodzik - nie są ani cukry
ani alkoholi. Stosuje się je do słodzenia
bezcukrowe gumy i cukierki i może powodować
biegunka i inne rozstrój żołądka,
podnieść poziom cholesterolu i cukru we krwi.
2. NutraSweet w dużych ilościach może
faktycznie wzrost apetytu.
3. sacharyna, choć nie są szeroko stosowane
więcej, uważa się, że powoduje raka
u szczurów.
4. niskokaloryczne substancje słodzące nie mają odżywcza
wartość.
5. mogą wpływać na smak napojów
oraz produkty spożywcze, a niektóre mogą zostawić
posmak.

Korzyści:

1. Niskokaloryczne substancje słodzące, z
wyjątkiem alkoholi cukrowych, takich jak
mannitol i sorbitol, są "wolne środki spożywcze" -
dodają kalorii i węglowodanów do
żywności i napojów.
2. Wiele teraz mają podobny gust jak cukier.
3. Można gotować z niskokalorycznych substancji słodzących
wykonując specjalne recepty.
4. Nie zawierają tłuszcze, węglowodany i białka
5. Można je dodawać do swojej diety, a nie
być podstawiona
Akceptujemy 6. ADA je jako część
zdrowa dieta.

Podjęcie decyzji o tym, czy korzystać z obniżonej lub słodziki niskokaloryczne wymaga badań.

Porozmawiaj z lekarzem, dietetykiem lub dietetyka, o którym zmniejszona kalorii lub niskokaloryczny słodzik byłby odpowiedni dla Ciebie.

Węglowodany w owocach i warzywach

Różne produkty mają różne wartości węglowodanowe i ważne jest, aby mieć świadomość, z których owoce i warzywa są bogate w węglowodany, tak, że osoby chore na cukrzycę mogą skutecznie zrównoważyć ich diety.

Jeśli lubisz owoce, iść z surowych jabłek i gruszek, moreli i orzechów kokosowych, wszystkich rodzajów owoców, w tym porzeczek. Warzywa, które są niskie lub umiarkowane węglowodanów to zielony groszek, buraki, kalafior, brokuły, sałata i inne warzywa.

Owoce i warzywa, które są wyższe w węglowodany są winogrona, owoce cytrusowe (najwięcej, bo błon), owoce drzewa chlebowego, ananas, groszek, kukurydza i mamałyga.

Świeże, gotowane na parze, pieczone i surowe są generalnie lepsze niż inne metody przygotowania owoców i warzyw, jak ważne składniki odżywcze mogą zostać utracone z gotowania i ogrzewania niektóre pokarmy mogą zmienić nie tylko ich, ale także ich spójności liczbę węglowodanów.

Jak wszystkie rzeczy, umiar jest kluczem do zrównoważonej i zdrowej diety, dla osób z lub bez cukrzycy,

"Bez cukru" Dilemma

Może teraz reklamuje produkty są "bez cukru", "niska zawartość tłuszczu", "niskie węglowodany" i wiele innych. Czy coś jest bez cukru lub o niskiej zawartości tłuszczu sprawiają, że bezpieczne dla diabetyków do jedzenia? Właściwie, proste węglowodany proste węglowodany jest, jeśli chodzi o choroby, czasami jednak różnica jest w tym, jak organizm przetwarza gaźnik.

W pokarmów zawierających cukry proste, organizm przetwarza paliwo cukrową bardzo szybko, co spowoduje skok na poziom cukru we krwi. Często wtedy bumerang efekt nagłego spadku cukru we krwi, pozostawiając uczucie zawrotów głowy, mdłości i słabe.

W "cukru" żywności, często zamiennika cukru faktycznie inny naturalnie występujący "cukier" jak fruktozy lub laktozy. W pokarmów zawierających laktozę, maltozę, fruktozę lub miód, jedyną rzeczą, która sprawia, że ​​ich "bez cukru" jest brak cukru trzcinowego. Zawierają one kolejną naturalną formę cukru, można przewidzieć podobny wzrost i spadek cukru we krwi, choć ze względu na rosnącą złożoność cząsteczki, efekt jest zazwyczaj mniej dramatyczne.

Obecnie najbardziej popularną słodzącą - Aspartam - faktycznie na bazie cukru, ale cząsteczki zostały zmienione w celu usunięcia struktury cukrowej-zasadowej, który jest problemem w prostych cukrów, a te, które mają cukrzycy. Jednak, bez cukru, nie oznacza, że ​​można jeść wszystko, co chcesz.

Bądź mądry temat planu diety. Pobierz skierowanie do zarejestrowanej Dietitician lub dietetyka pomoże Ci podjąć "tłuszczu" z etykietami żywienia. Bycie inteligentnym o diecie pomoże ci lepiej kontrolować chorobę i zmniejszyć ryzyko powikłań

Niskosłodzone dżemy i galaretki

Ma szeroki zakres niskich cukru i bezcukrowe dżemy, galaretki, a zachowuje się na rynku. Wielu ludzi jak również może samodzielnie, ale diabetycy muszą być ostrożne ich spożycie węglowodanów i cukru. Jeśli jesteś w domu Canner i chcą spróbować swoich sił w niskiej cukru lub bezcukrowych receptur, oto kilka rzeczy, o których warto pamiętać:

* Oprócz dodawania słodyczy, cukru
pomaga w tworzeniu żelu i
zmniejszeniu ryzyka zepsucia.
Obniżenie zawartości cukru może mieć wpływ
żelujący i zachowanie.
* Niskokaloryczne substancje słodzące mają różne
Stabilność po podgrzaniu, z pewną przegraną
niektóre z ich słodyczą z gotowania.
* galaretki i dżemy, które są wykonane bez
obróbka cieplna musi być
w lodówce, aby zapobiec psuciu.

Tworzenie własnych niskie zacięć cukru i galaretki może być świetną zabawą, a może masz więcej możliwości w swoich smaków jeśli mieszać i łączyć swoje ulubione owoce.

Skontaktuj się z firmą, która sprawia, że ​​słoikach dla receptur.

Woda i Cukrzyca

Czy widziałeś kiedyś przepis w której wzywa do "zmniejszania" coś o 50%? Co to oznacza gotuje wodę z jedzeniem, dopóki nie jest 1/2 objętości, że to jest obecnie. Proces ten koncentruje się na jedzenie.

Gdy organizm dostaje za mało wody, wszystko staje się koncentruje. Obejmuje cukru we krwi. Gdy pacjent jest odwodniony, mocz staje się ciemniejszy, zaparcia i stajesz swoje cukru we krwi idą w górę.

Najlepiej byłoby, gdyby każdy człowiek powinien pić 1 uncji wody każdego dnia, za każde 2,5 kg masy ciała. Jeśli nie osiągnąć ten cel, wszystko jest bardziej skoncentrowany w krwiobiegu - obejmuje to poziom cukru we krwi.

Kiedy widzisz wysoki poziom cukru we krwi, następnie traktować go poprzez zmianę dawki twojego leku. Jednak f wysokość cukru we krwi jest fałszywe, ponieważ nie ma wystarczającej ilości płynów na pokładzie, może być dając sobie niepotrzebnej dodatkowej insuliny.

Najlepszym sposobem, aby uniknąć odwodnienia i możliwe powikłania to:

1. napój 1 uncji wody na każdy 2,5
funtów masy ciała
Napoje 2. Unikaj że odwodnić, takie
jak kawa, napoje gazowane z kofeiną, słodkich
napoje alkoholowe i nic
3. jeśli ćwiczysz, dodać więcej wody do
zrekompensować pocenie i szybkie
oddech - tracisz wodę, gdy
oddychać szybko
4. jeśli robisz przymiary moczu, sprawdzić
Twój ciężar właściwy (stężenie
z moczu). Jeśli wartość jest wyższa
ponad 1,030 niż trzeba uzyskać więcej
wody na pokładzie.

Trzymaj się na Żywności Diary do śledzenia trendów na swoje cukru we krwi, a stan nawodnienia.

Porozmawiaj z lekarzem lub Dietetyk o więcej sposobów, aby zachować nawodniony.

Zmniejszonej kaloryczności i słodziki - Alkohole cukrowe

Cukier-alkohole w rzeczywistości nie zawiera alkoholu, i nie są prawdziwymi cukry. Są jednym typem dolnej słodzącego kalorii stosowanych w bezcukrowych słodyczy i gumy, desery, które przekształca się w obu tłuszczów i węglowodanów w wątrobie.

Duże ilości alkoholi cukrowych może przyczynić się do podwyższenia poziomu cholesterolu i wysokie stężenia cukru we krwi, szczególnie gdy stężenie cukru we krwi jest już poza kontrolą.

Niektóre przykłady alkoholi cukrowych są:

* Mannitol - ekstraktu wodorostów
* Sorbitol - wykonane z cukrów owocowych
* Ksylitol - ekstrakt z drewna brzozy

Istnieją pewne określone korzyści zdrowotne przy użyciu substytutów cukru, w tym: 1) zmniejszenie ryzyka dla ucha i zakażenia układu moczowego, 2) zmniejszył częstość występowania próchnicy zębów, oraz 3) nie upośledzenie czynności układu odpornościowego, co jest widoczne z wysokim poziomem konsumpcji cukru ,

Jednak przy użyciu cukru-alkohole stanowią również zagrożenie dla niektórych osób, w tym:

* Pogorszenie jelita Sundrome
* Biegunka
* Nudności
* Zwiększone ryzyko choroby
siatkówki oka (w szczególności fruktozy)
* podwyższone stężenie triglicerydów (złe
cholesterol)
* Skok cukru we krwi, jeśli krwi
glukozy jest już wysokie

Na cukrzycę, ryzyko choroby oczu to czynniki, które nie powinny być podejmowane pochopnie i obawy dotyczące skoki cukru we krwi i podwyższone stężenie triglicerydów może mieć mocne argumenty przeciwko zużyciem alkoholi cukrowych.

Czytaj etykiety odżywienie dziąseł i bezcukrowe cukierki dla typu słodzik bez cukru używanego i skonsultować się z lekarzem, dietetykiem, dietetyka lub innego pracownika służby zdrowia w celu uzyskania informacji na temat substytutu cukru, oraz ich wpływ na cukrzycy.

Utrzymywanie Węglowodany przyjazdu

Kiedy myślisz, węglowodanów, co przychodzi do głowy? Chleb, makaron lub ryż? Galaretki, miód lub cukier? Owoce i warzywa? Cóż, wszystko to są węglowodany!

Wszystkie te potrawy muszą być zorientowali do swojej cukrzycowej plan posiłków, w połączeniu z tłuszczów i białek, aby ustabilizować poziom cukru we krwi i zmniejsza ryzyko powikłań związanych z wysokiego lub niskiego poziomu cukru we krwi.

Kluczem do utrzymania stężenia glukozy we krwi na cel jest do równowagi węglowodanów w ciągu dnia. To dobra zasada, aby średnio od 45-60 gramów na każdym głównym posiłkiem, choć mogą się różnić w zależności od masy ciała i tego, czy starasz się schudnąć.

Porcje są kolejnym ważnym elementem zarządzania węglowodanów. Sprawdź zbiornik na zalecanej porcji, czyli jedno małe jabłko jest jedna porcja lub 1/2 szklanki jabłkowym lub 1 kromka chleba. Prowadzenie w ramach zalecanych porcji daje więcej miejsca do urozmaicenia codziennych wyborów węglowodanów, zachowując swoje numery w kolejce.

Bądź kreatywny i myśleć poza pole. Jeśli chcesz osłodzić swój przekąskę lub posiłek, sprawdź węglowodanów i zrobić "handel". Jeśli chcesz ciasteczka na lunch, spróbuj dodać kurczaka z zieloną sałatą, zamiast kanapki sałatka z kurczaka. Z tym, handlujesz część chleb dla plików cookie i nadal pobytu w terminie planie posiłków.

W diecie zalecanej American Diabetes Association, węglowodany powinny stanowić w przybliżeniu 50% dziennego spożycia. Ustawiając cel węglowodanów dla posiłki i przekąski, trzymając się sugerowanej rozmiaru obsługującej i kreatywność, twój może utrzymać w ryzach węglowodanów.

Cukier i inne substancje słodzące kalorii

Eksperci używane uwierzyć, że cukier może spowodować szybki wzrost cukru we krwi w cukrzycy. Badania pokazały jednak, że cukier ma w przybliżeniu ten sam wpływ na poziom glukozy we krwi, jak inne węglowodany, podnosząc poziom cukru we krwi w tym samym tempie.

Diabetycy muszą pracować cukru w ​​diecie, stosując je tak samo, jak każdą inną węglowodan. Pamiętaj, że większość słodycze i desery, które zawierają cukier nie zapewniają wartość odżywczą można znaleźć w zdrowszej żywności, a wiele z nich jest wyższa w tłuszczu i kalorii.

Choć substancje słodzące, takie jak miód, brązowy cukier i melasę może brzmieć zdrowsze, są cukry, zbyt, a także musi być zorientowali się w planie posiłków jak węglowodany.

Zaspokojenie swoje słodycze można osiągnąć zachowując w swoim planie posiłków. Spróbuj tego:

* Suszone lub świeże owoce
* Zmniejszać swój ulubiony słodki upominek
* Zmniejszyć tłuszczu i cukrów w swoim
ulubione przepisy
* Wybrać niższy kalorii, tłuszczu niższe
wersje swoich ulubionych słodyczy
* Korzystać z niską kalorii słodzik zamiast
cukru

Prowadzenie w ramach planie posiłków może być wyzwaniem, gdy masz na coś słodkiego, ale pamiętając, że wszystkie cukry dodać samo, może pomóc w podejmowaniu trafnych decyzji dotyczących swoich słodkich smakołyków!

Indeks glikemiczny i Cukrzyca

Kiedy człowiek spożywa pokarm zawierający węglowodany, takie jak chleb lub warzyw, cukru we krwi wzrasta ich. Interesujące jest jednak, że nie wszystkie węglowodany zwiększenie stężenia cukru we krwi w tym samym tempie.

Jak wysokie stężenie cukru we krwi wzrasta trzy godziny po zjedzeniu węglowodanów jest znany jako "indeks glikemiczny".

Uzbrojeni w te informacje, można podejmować lepsze decyzje o ich rodzajów żywności - zwłaszcza węglowodanów - że jesz, aby uniknąć skoki cukru we krwi.

Do myślenia: prostsze węglowodany, szybszy skok, ponieważ organizm nie ma zużywać dużo czasu i energii, by złamać go.

Tak więc, jeśli biorąc pod uwagę wybór między jedzeniem pocałunek czekoladowe i owoc, owoc będzie trwał dłużej na przetwarzanie i dlatego powoduje mniejszy skok niż czekolada., A zatem będzie niższy indeks glikemiczny!

Alkohol i cukrzyca

Alkohol jest uważany węglowodan, i to bardzo łatwo rozkłada się do cukrów prostych. W związku z tym, może mieć zasadniczy wpływ na swoim cukru we krwi.

Podobnie jak można sprawdzić, czy jedzenie czekolady, cukru we krwi gwałtownie wzrasta, a następnie spada równie szybko, co może prowadzić do objawów hipoglikemii - niski poziom cukru we krwi - w tym zawroty głowy, osłabienie, pocenie się, nudności.

Alkohol działa również jako środek moczopędny, ciągnąc płynu z organizmu przyczynia się do odwodnienia. Wyniki odwodnienie w stężeniu cukru we krwi, co znacznie wpływa na skuteczność insuliny, wymagające korekt w swoich dawek insuliny.

Porozmawiaj z lekarzem na temat wpływu alkoholu na swojej cukrzycy, aby zmniejszyć ryzyko negatywnych efektów. W razie wątpliwości, zostaw to!

Węglowodanowe wybór na planie posiłek cukrzycowa

Według American Diabetes Association, nie ma czegoś takiego jak "diety cukrzycowej." Zamiast tego, promowanie zdrowej diety z połączeniem 50% węglowodanów i 20% białka i 30% tłuszczu.

Pod względem węglowodanów, jedna wymiana owoców jest równa jeden węglowodan, taki jak jeden mały jabłko lub pół szklanki soku pomarańczowego.

Skrobia jest jedna wymiana jednego węglowodanów, na przykład jedną kromkę chleba, pół filiżanki gotowanych zbóż, lub 1/2 średniej pieczone ziemniaki.

Vegetables are lower in carbohydrates, and 1/2 cup of most non-starchy vegetables will be about 5 grams of carbohydrate, so 1 1/2 cups of broccoli would equal one carbohydrate choice, for example.

Eight ounces of low fat milk or sugar free yogurt is also one carbohydrate choice.

Learning to use "exchanges" allows to you go into any dining setting and make good choices regarding your carbohydrate. Ask your physician for a referral to a Nutritionist or Registered Dietitian, or contact your local chapter of the American Diabetes Association for more information about food exchanges and your diabetic meal plan.

Keeping a Food Diary

For the diabetic person, diet is one of the primary tools used to control the disease, reduce adverse symptoms and promote health and well-being. The American Diabetes Association recommends a diet consisting of 50% carbohydrates, 30% fats and 20% proteins. This diet "blend" provides for stable metabolism and decreases the roller-coaster effect in your blood sugars.

How do you know if you are doing well with these dietary guidelines? By writing it down, of course!

It doesn't have to be complex - a small spiral notebook in your purse or pocket, and a pen, are all you need to start your diary. Put the date at the top of the page and jot down what you eat for meals, snacks and beverages. At the end of the day, look over your list and make little notes about how you felt after each meal or snack, what your mood was, and how you responded.

Many people find that when they are feeling blue or frustrated, they tend to eat more simple carbs - they provide a quick pick-me- up, but also a quicker drop in sugars, as well. This can leave you feeling even bluer or low on energy - making you want to get a quick boost, again.

In recognizing your own eating patterns, you can put a plan in place to cope with your blue moods and life frustrations, without sabotaging your diet and your health.

Then you can jot down your successes, too!

Why Should I See a Registered Dietitian?

A Registered Dietitian has a degree in Nutrition/Dietetics and clinical training, has passed a National Exam and is considered a diet and nutrition expert. They are professionally licensed in each state and have a professional association.

They can provide you with important information on your dietary needs, in terms of your diabetes, and can help you:

* learn about foods and their risks and
benefits on your diet plan
* design healthy menus that are tasty
and work within your diabetes plan
* understand how the body processes
food nutrients and the impact on body
systems
* map out a weight loss plan
* monitor your nutritional markers
(albumin, hemoglobin, A1C)
* make recommendations to your
physician for dietary changes, labs
or supplements

These professionals specialize in diet and nutrition and, like any other specialist, they have the most current knowledge in their specialty, and possess the tools necessary to help you manage your diet, lose weight and eat healthier.

Their knowledge aids you in reducing risks for complications related to diabetes, including:

* Wysoki poziom cholesterolu
* high blood pressure
* Otyłość
* stroke
* anemia
* ketoacidosis

A Registered Dietitian is an important part of your healthcare team, to better manage your diabetes and reduce the risk for serious complications.

Talk to your doctor or Diabetes Educator for a referral to a Registered Dietitian in your area.

Reading Nutrition Labels

The Nutrition Information provided on food labels can help you make good dietary choices, and avoid some nutritional pitfalls, that can impact your diabetic meal plan.

When looking at a nutrition label:

1. Make note of the calories - this value
includes carbohydrates, fats and
proteins. It isn't just about the
calories, but about the percentage of
calories that are fats, carbs and
proteins.
2. Look at the number of calories made
up of the fat portion of the product.
If the fat content is higher then 25% of
the total food value, you may want to
skip this food.
3. For the fat calories, look at saturated
and unsaturated fats. Unsaturated fats
are easier for the body to breakdown and
are, therefore, healthier.
4. Is the food product sugar-free or low-
calorie? Remember that many low-calorie
or sugar-free foods still have carbs.
Look for the carb content, and then for
the sugar content. Fruit may be
naturally sweet, but that sweetness
comes from a type of sugar, and that
counts in your carbs.
5. Pectin used to thicken foods is a carb,
and may add calories to your foods, such
as jams, jellies and fruit spreads.
Even low-sugar jams may contain pectin,
and therefore have carbs, though may
have less nutritive value.
6. Check out the fiber. Fiber is important
to combat constipation - a complication
of diabetes. Foods should contain at
least 3 grams of fiber per serving to
have an impact.
7. Sodium is also a concern, especially in
managing blood pressure. A low sodium
diet has 2000 mg of sodium. Shoot for
values between 2000 and 3000 mg to
reduce the impact on blood pressure and
fluid retention, unless your physician
directs otherwise.

Learning to get the most out of nutrition labels will help you get the most out of your foods.

Fad Diets and Diabetes

Every time you open a newspaper, there is another diet being touted as the best new breakthrough in losing weight.

Quick and easy schemes for losing weight may seem appealing, especially if the doctor has told you to drop pounds in order to better control your diabetes, and losing weight has not been easy for you, in the past. But what impact do these fad diets have on your body and your disease?

Some popular "new" or fad diets are:

* Atkins Diet
* Southbeach Diet
* Blood Type Diet
* Mediterranean Diet

In looking at each diet, there are both risk and benefits for the diabetic person that need to be considered, and discussed with your physician, before beginning the diet.

1. The Atkins Diet - this diet is based on the belief that our bodies do not manage carbs effectively, and we must retrain them. The diet is high protein and fat, and gradually adds carbs.

Risks: 1) High fat diets can increase cholesterol - a risk factor for developing diabetes and complications of diabetes,
2) High protein levels have been implicated in diabetes in young people, are difficult for the kidneys to process and can cause ketoacidosis - a serious complication of diabetes associated with the body using protein and fat for fuel, instead of carbs

Benefits: 1) rapid weight loss

2. Southbeach Diet - a three-phase plan that is also low-carb, high in proteins, but low in fats, in which you gradually add your carbs back in, using a list of "Foods to Enjoy" and "Foods to Avoid."

Risks: 1) Low carbs and high proteins can cause ketoacidosis - a serious complication of diabetes

Benefits: 1) Three meals + six snacks each day decreases cravings and roller-coaster blood sugars, 2) Uses Glycemic Index (the rate at which a food raises the blood sugar) to help make food choices - leans toward whole grains, fresh fruits and veggies.

3. The Blood Type Diet - touts that different blood types need different types of nutrients, and that eating the "wrong" food their their blood type would cause serious injury to the body.

Risks: 1) Not based on scientific fact, the information in the diet may frighten or mislead the readers, into unnecessarily limiting intake, 2) Limits foods for certain blood types, that have known health benefits, which may result in high cholesterol, ketoacidosis, anemia, and malnutrition.

Benefits: 1) None identified.

4) The Mediterranean Diet - based on intake of a wide variety of grains, fruits and vegetables, moderate protein, unsaturate fats and seafood.

Risks: 1) Suggests wine in moderation - causes blood sugar fluctuations and can contribute to mood swings.

Benefits: 1) Low in red meats and animal fats, touting fish and unsaturated fats can decrease cholesterol, 2) Balanced diet including all food types, to provide core nutrients, 3) High in essential fatty acids and antioxidants - touted as cancer preventatives

Each diet listed above has both risks and benefits, with some demonstrating greater potential risks for complications for persons with diabetes, due to the complex needs of your body.

Obtain information about the diet you are considering, and then meet with your physician, Nutritionist or Diabetes Educator to discuss the risks and benefits of the diet, and it's potential impact on you.

Dietary Fat and Diabetes

Everyone knows the word "cholesterol" and we also know that it is supposed to be "bad" for us, but not enough people know why.

For the non-diabetic person, cholesterol contributes to fatty plaques that can form inside the blood vessels. This causes narrowing of the blood vessels, resulting in poor circulation and high blood pressure. Also, parts of these plaques can break off and travel to the lungs, heart and brain, causing heart attack, stroke and pulmonary embolus. Any one of these can be fatal.

For the diabetic person, the risks increase further, since simply having the disease already contributes to circulatory problems, heart disease, kidney disease (impacts blood pressure) and increases your risk for stroke.

Many dietitians now recommend that dietary fat be 30% or less of the diet, with less than 10% of the diet as saturated fats. Saturated fats do not break down as easily within the body as unsaturaged fats, and are therefore mor apt to cause health problems.

Keeping your saturated fats low, your total fat intake not more than 30% of your diet and embracing a healthy lifestyle that includes proper diet, exercise, fluids and blood sugar monitoring, can help to decrease your risk of developing heart, kidney and neurologic disease.

Here's to your health!

Being a Diabetic Vegetarian

Yes, you can be diabetic and a vegetarian.

As with most vegetarian diets, ensuring complete sources of protein and adequate sources of fats are key to stabilization of blood sugars, since both are vital for the diabetic.

For vegetarians who eat eggs and cheese, getting adequate protein and fat can be less challenging than with more restrictive vegetarian diets. However, beans and rice, soy foods and beverages, nuts and nut-based products can provide the necessary protein and fat resources the body requires to sustain blood sugar levels and prevent hypoglycemia.

As with any diabetic diet, three primary meals combined with snacks (or six small meals) offers the most satisfactory results in terms of blood glucose management.

A nutritionist or registered dietitian can assist you in mapping out a diet plan for your diabetes that honors your dietary choices, and provides you with the important nutrients in the necessary quantities to support blood sugar stability and reduce the risk for diabetes-related complications.

Portion Control: Everything in Moderation

You have the heard the phrase, “everything in moderation.” This also holds true when you have diabetes.

Portion control is an important part of managing your blood sugars, stabilizing your metabolism and ensuring adequate nutrition.

How do you determine a portion? That depends on what you are eating. Na przykład:
* ice cream comes in a ½ cup portion
* most vegetables also come in ½ cup
servings
* cereals are generally ¾ cups to a
serving
* meat is 2-4 ounces, depending on the
meat or fish product
* one egg is a serving, as is 1 ounce
of cheese, 8 ounces of milk, and 4
ounces of fruit juice
* yogurt comes in an 8 ounce serving
* cottage cheese comes in ½ cup

If you are not used to eating according to the recommended serving sizes, the amount may seem small, at first.

Drink extra water at each meal, to provide a feeling of fullness, eat slower, take smaller bites and put your fork or spoon down between bites. These tips will help you feel more full, and make the portions seem more reasonable.

As always, talk to your Nutritionist or Dietitian to get more serving size information and suggestions for taking control of your portions and your diet.

Eating Out Without Blowing Your Diet

Eating out does not have to mean trouble for those with diabetes, but here a few guidelines to help you navigate the eating-out dilemma:

1) When eating out, ask for a nutrition
guide. Almost all restaurants and
fast food places have nutrition
guides, with the calories, fat
content, and carbohydrate amounts
for different foods to help you make
good food choices.
2) Choose traditional restaurants over
fast food, whenever possible. They
serve a wider selection of foods,
which can be prepared to order, with
lower fat and sugar content
3) Look for the low fat or "Heart
Healthy" menu choices, and then
choose the smaller of the available
portions, ie 6oz versus a 10oz
steak.
4) Avoid alcoholic beverages and the
dessert tray. Go for fruit juices,
water or milk, and simple desserts
such as ice cream or a fruit cup.

For additional tips on eating out with diabetes, contact your local chapter of the American Diabetes Association.

Eating out is an enjoyable experience, and having diabetes should not take the fun out of it. Bon Apetit!

Czy Chia Dobre dla diabetyków?

Chia jest rodzaj nasion dobrze znane Azteków, Majów i indiańskich kultur. Słowo chia oznacza siłę, bo dał ci, którzy jedli mu poczucie siły i wielkiej wytrzymałości. Teraz wiemy, nasiona chia być motorem napędowym minerałów, kwasów tłuszczowych omega3, przeciwutleniacze i witaminy organizm potrzebuje. Nasiona Chia robią powolny powrót do głównego nurtu żywności, ale inną korzyścią jest również tam. Nasiona Chia są bardzo pomocne, jeśli chodzi o cukrzycę.

Cukrzyca jest jedną z, jeśli nie choroba najbardziej rozpowszechnione w Stanach Zjednoczonych. Cukrzyca dotyka jak procesy ciała i uchwyty cukru. Dla niektórych oznacza to, że muszą spożywać więcej cukru niż normalnie, ponieważ przetwarza je szybciej niż normalnie. Dla innych, ich ciała nie przetwarzają cukier szybko na wszystkich i za dużo może być bardzo szkodliwe dla nich.

Jak Chia Pomaga diabetyków

Chia ma możliwość pomóc ciała regulacji węglowodanów i cukrów one zamieniają. Po spożyciu, nasiona chia, w jakiejkolwiek formie zostały zjedzone, tworzą rodzaj bariery wewnątrz żołądka. Bariera ta pomaga spowolnić spożyciu cukru w ​​krwi. Jest to szczególnie przydatne dla chorych na cukrzycę, którzy nie są w stanie przetwarzać cukry prawidłowo.

Przez regulację prędkości, z których cukier jest wprowadzany do obiegu krwi, chia pomaga utrzymać poziom cukrzycowej oraz glukozy we krwi na odpowiednich poziomach. Jeśli jest zbyt dużo cukru w ​​krwi, cukrzycę, mogą czuć się chory i słaby. Jednym z najbardziej ekstremalnych problemów cukrzykiem twarzach jest dla diabetyków zajęcie, gdzie nie ma wystarczającej ilości cukru w ​​ich systemie. Dodanie chia do diety jest doskonałym sposobem, aby pomóc temu zapobiec.

Jedzenie Chia

Nasiona chia można dodawać do prawie wszystkich recepturach w tym mleku chia który może być pity albo spożywać jak zupy. Jeden świetny sposób, aby chia w systemie jest za pomocą pasty chia. To jest proste, odbywa się poprzez dodanie chia do szklanki wody i mieszając. Po upływie około 30 minut lub nasiona zniknie i rodzaj jasnego pasty nie pozostanie. Uważa się to, co dzieje się w żołądku, a chia tworzy tej bariery.

Pasta może być spożywane bezpośrednio lub dodawane do innych produktów spożywczych. Oprócz korzyści, chia wydaje się być dokładnie to, co jest potrzebne, aby pomóc komuś z cukrzycą regulować ich spożycie cukru. Jeden inne korzyści z tej bariery jest uczucie ciągłego energii. Ponieważ bariery chia spowalnia uwalnianie cukru do systemu, korzyści energetyczne stają się nadal, w przeciwieństwie do wybuchu energii, która jest następnie szybko katastrofie.

Nasiona Chia kiedyś były super jedzenie z wielu kultur. Teraz powoli powraca i dodatkowe korzyści dla diabetyków jest plus. Dodawanie chia do diety jest łatwe do zrobienia. Wystarczy wybrać się do lokalnego sklepu ze zdrową żywnością i wziąć jeden i można czerpać korzyści z tego wspaniałego jedzenia.

Najlepszy czas dla Kardiochirurgia

Najbardziej zastanawiam się, kiedy najlepszy czas to zrobić trening układu krążenia. Ale czy naprawdę dokładny czas, aby umieścić w swoim treningu cardio, że skorzystają swoje ciało? Wielu naukowców spojrzał na to w różny sposób, ale nie było znaczące dowód, kiedy najlepszy czas dnia to zrobić cardio pracy na zewnątrz. Jednakże, istnieje wiele czynników do rozważenia przy podejmowaniu decyzji, kiedy należy zrobić układu krążenia szkolenia. Przestrzegając kilku prostych krokach, można zrobić treningu cardio najbardziej skuteczne.

Po pierwsze, większość ludzi zgodzi się, że najlepszy czas, aby zrobić treningu cardio jest czas, kiedy czujesz się najbardziej energiczny przez cały dzień. To pozwala na korzystanie z całą swoją energię i zwiększyć efektywność treningu. Wiele osób mówi, że czują się najlepiej robi swoje układu krążenia treningi w godzinach porannych, ponieważ jest to czas, mają najwięcej energii.
Jednakże, jeśli nie jesteś rannym ptaszkiem, prawdopodobnie nie jest to najlepszy czas dla Ciebie. Pamiętaj, nie ma określonego czasu od dnia, w którym zostanie udowodnione, aby pomóc korzyści treningu cardio. W końcu, musisz wybrać co czas działa dobrze dla Ciebie.

Aby uzyskać najlepsze wyniki treningu cardio, jest idealnym miejscem, aby oddzielić cardio dni od waszych dni treningu siłowego. Tak więc, jeśli podnosić ciężary 3 razy w tygodniu, staram się robić swoje sesje cardio w dni nie są wagi szkolenia. Jest to szczególnie ważne dla ludzi, którzy próbują zdobyć masę. Jeśli nie treningu cardio przed podnoszenie ciężarów może wyczerpać zapasy glikogenu i sprzeczna z celem całej sesji podnoszenie ciężarów. Glikogenu mięśnie sklepy są głównym źródłem energii, a jeśli masz bardzo niewielu z nich nie będzie w stanie wcisnąć się przez te ostatnie kilka powtórzeń, to oznacza, że ​​najwięcej z treningu. Dla kobiet i tych, którzy to priorytety nie są w celu zwiększenia masy, to jest w porządku zrobić treningu cardio przed rozpoczęciem treningu waga niskiej intensywności.

Jeśli celem jest, aby spróbować i dostać zarówno twój trening układu krążenia i odporność trening odbywa się w jednej sesji, jesteś lepiej robi sesję cardio po treningu siłowym. Głównym powodem tego jest fakt, podnoszenie ciężarów nie wyczerpuje zapasy glikogenu jak to by podczas sesji cardio. Dlatego też, jeśli nie swoje sesje cardio po treningu siłowym, będzie jeszcze trochę w lewo nad zapasów glikogenu, aby dostać się w przyzwoitym
cardio sesji. Jeśli chcesz bardziej efektywną cardio sesji w tym samym dniu, trening siłowy, to najlepiej poczekać kilka godzin przed skokiem w prawo w nim po podnoszenie ciężarów. Powodem tego jest to, że ważne jest, aby przywrócić zapasy glikogenu zatrzymać rozpad białka. Ale, jeśli próbujesz uzyskać zarówno podnoszenie ciężarów i cardio zrobić w jeden dzień, to najlepiej zrobić sesja cardio ostatni.

Ludzie często pytają, czy mają zrobić ich treningu cardio na czczo. Odpowiedź na to pytanie nie jest. W rzeczywistości jest to, że jeśli ciało nie ma jedzenia w tym, że nie ma łatwego źródła energii. Dlatego twoje ciało zacznie szukać gdzie indziej źródła energii. Ale gdzie się uzyskać energię z? To rzeczywiście zacząć brać energię z mięśni. Więc jeśli twoim celem jest stracić mięśni i stać chuda, nie polecam robić cardio na czczo. Chociaż nie polecam posiłek przed treningiem, chciałbym spróbować zaplanować lekką przekąskę około 30 minut przed cardio szkolenia. To będzie najbardziej korzystne dla całego treningu.

Cardio wybór urządzenia jest również czymś, co jest często kwestionowana. Jednak wybór sprzętu użyć po prostu nie ma znaczenia. Wszystkie są skuteczne w treningu cardio, więc czy używasz bieżnię, eliptyczny trener, lub na rowerze, wszystko doprowadzi do skutecznego treningu cardio.

Wreszcie, biorąc te proste rzeczy pod uwagę powinny pomóc w podjęciu decyzji, co najlepszy czas jest, aby zrobić cardio. Tylko ty możesz zdecydować, gdzie i kiedy, ale znając te proste fakty mogą podjęciu decyzji o wiele łatwiejsze. W celu dokonania układu krążenia treningu skuteczne, musi być spójne w rutynę. Korzyści z cardio zostaną ujawnione tylko, jeśli trzymać się z ustalonym harmonogramem. Ponadto, ważne jest, aby pamiętać, że każdy człowiek ma pewien czas dnia, kiedy czujesz się najbardziej energiczny. Spróbuj dowiedzieć się, kiedy, że pora dnia jest dla Ciebie i pasowały do ​​treningu cardio w tym przedziale czasowym. Będzie najprawdopodobniej w stanie wcisnąć się najbardziej w tym czasie, i mają ogólny lepszy trening. W końcu jedyną osobą, która może zdecydować, kiedy najlepszy czas na cardio jest, to ty. Ale, jeśli trzymać się tych prostych zasad, cardio trening powinien być najbardziej korzystne.

Jak wybrać datę dla Prom

Jak wybrać datę dla Prom


Próbuje dowiedzieć się, jak wybrać datę balu może wydawać się przytłaczająca. Po tym wszystkim, nie tylko trzeba myśleć o kimś, który chcesz zwrócić, ale trzeba nauczyć się zapytać tę osobę. Jest tak wiele opcji tam dla kogo wybrać, że sortowanie przez nich może być trudne. Jednak wiedząc, jak wybrać datę balu nie musi być trudne.

Strategia: Jak wybrać datę dla Prom

Dla niektórych nastolatków, termin balu dylemat jest prostsze, niż to jest dla innych. Być może znasz kogoś, kto ma chłopaka lub dziewczynę, więc znalezienie datę na prom jest łatwe dla niego. Jednak tylko dlatego, że nie jesteś kimś, nie oznacza, wybierając datę prom powinno być trudne. Jednym z najlepszych sposobów, aby zrozumieć to jest do systematycznej pracy. Poniższe czynności mogą naprawdę pomóc sortowania sprawy w sposób efektywny czasowo:

 1. Zrób listę nikogo chcesz mieć jako data do balu.
 2. Wyeliminuj ktoś wiesz nie jest możliwe daty balu wyborem.
 3. Ocenić pozostałe opcje według ważnych kryteriów.
 4. Zapytaj wybraną opcję daty.

Zrób listę

Weź nazwiska wszystkich, że kochasz iść na bal z, i zapisać je w jednym miejscu. Pomyśl o ludzi, nie może uwzględnić przed podjęciem decyzji, takich jak starego partnera matematyki lub przyjaciela z innej szkoły.

Wyeliminuj Impossible

Wiele osób chce iść z kimś, kto nie może być realnym terminem nich. Na przykład, może chcą iść z najbogatszych nastolatków w szkole tak, aby mógł za to zapłacić. Jednakże, dla większości nastolatków, jest zwykle niemożliwa. Poświęć trochę czasu, aby wyeliminować każdego, kto się kocha, aby przejść z, ale prawdopodobnie nie pójdzie z tobą. Pozbycie się tych nieprawdopodobnych opcji ustawia drogę do podjęcia szybkiej decyzji o dacie balu wśród swoich pozostałych opcji.

Ocenić swoje możliwości

Teraz, gdy już wyeliminować tych, którzy nie są prawdopodobne opcje Data prom, można ocenić te opcje są nadal pozostały na liście. Pomyśl o tym, co jest dla Ciebie ważne o balu, i dowiedzieć się, kto na liście byłby najlepszy do tego. Na przykład, bal maturalny może obejmować wiele tańca. Czy jest to dla Ciebie ważne, że osoba, z którą iść z dobrym tancerzem? Jeśli tak, to dowiedzieć się, kto na liście potencjalnych dat pasuje, że kryteria najlepiej. Sprecyzuj opcje do jednego lub dwóch potencjalnych dat.

Zapytaj datę

Nadszedł czas, aby zwrócić się do daty na bal. Jeśli nie czujesz się pewnie robi pytam, można spróbować spadać wskazówek do potencjalnego balu maturalnego, mówiąc takie rzeczy jak: "Nie masz jeszcze daty prom, ale chciałabym iść z kimś takim jak ty" lub "Wiesz, że będziemy się świetnie bawić razem na balu." Nawet jeśli nie czują się komfortowo prosząc na początku, tym więcej rozmawiać z osobą, możesz znaleźć się coraz bardziej otwarci na pytania. Powodzenia!

Więcej Decyzje

Znalezienie datę prom jest łatwe. Wciąż coraz sukienka na studniówkę lub smoking, organizując całą imprezę, zastanawianie się, co zrobić, po balu, i więcej. Pierwsze przewagę w procesie planowania może być pomocne, ale nie zapomnij, aby zatrzymać się dobrze bawić. To jest twój bal po wszystkim - baw się dobrze!

Prawda czy fałsz: Czy Pływanie naprawdę najlepszy trening dla ciała?

Jest pływanie naprawdę najlepszy trening dla Ciebie? Pływanie jako forma ćwiczeń ma wiele zalet. Czy pływanie jest najlepszym treningiem dla danego ciała zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji.

Korzyści Basen

Jednym z często powtarzających się komentarzy w pływaniu jest to, że ćwiczenia całego ciała. Prawda to naprawdę zależy od podejścia pływanie. To jest możliwe, aby w basenie i pływać na plecach, bez wywierania dużo energii w ogóle. Jednakże, jeśli są pływanie okrążeń przy użyciu udaru takich jak przedniej indeksowania lub udar piersi, będziesz używać mięśni nóg, ramion, barków, pośladków i więcej.

Jeśli kąpiel w szybkim tempie, wyścigi innych na przykład, albo wyścigi przed Twój osobisty rekord, będzie doświadczenie korzyści sercowo-naczyniowego pływania. Twoje serce będzie pracować ciężej i szybciej do wytwarzania energii. Twoje płuca wzmocni, jak szybciej i intensywniej oddychać.

Basen jest idealna forma ćwiczeń, jeśli masz do czynienia z urazami. Na przykład, jeśli jesteś biegaczem i kolana nie może już wytrzymać wpływ biegania, pływania będzie łatwiejsze sposób, aby uzyskać codzienne ćwiczenia.

Możesz także skorzystać z kąpieli do ogrzania i schłodzenia przed lub po pracy, jazdy na rowerze lub inną formę aktywności fitness. Basen pozwala stopniowo zwiększać tętno, zwiększa krążenie krwi i rozgrzać mięśnie. Możesz również izolowanie poszczególnych mięśni w pływaniu. Na przykład, możesz powiesić na brzegu basenu i tylko kopać nogami. Można leżeć na pokładzie trzepotanie i poruszać się tylko ręce.

Jako forma ćwiczeń, pływanie może być bardzo medytacyjny. To może być bardzo kojący i relaksujący, aby popływać w spokojne prędkością lub unosić się na plecach i patrzeć w niebo.

Ograniczenia pływania

Jeśli twoim celem jest, aby nabrać i zbudować większe mięśnie, pływanie może nie być idealnym forma ćwiczeń. Trzeba będzie podnosić ciężary, aby zwiększyć objętość. Dodatkowo, jeśli Twoim celem jest wzmocnienie kości, trzeba będzie zrobić trening siłowy lub podobnej masie mając ćwiczenia.

Pływanie intensywnie nie spalić wiele kalorii. Jednak podczas pływania, spalić kalorie podczas gdy w wodzie. Praca spalanie kalorii spowalnia i szybko zatrzymuje się po zatrzymaniu pływanie. Jest to w przeciwieństwie do innych rodzajów ćwiczeń, gdzie twoje ciało nadal spalić kalorie podczas gdy temperatury ciała wraca do normy.

W sumie, basen jest świetny trening dla ciała. To działa na płuca, serce i mięśnie całego ciała. To nie jest idealne, jeśli twoim celem działalności jest luzem lub wzmocnienia kości. Ważne jest jednak, zabawy aktywności ćwiczeń, które można wykonać samodzielnie lub z innymi. Możesz również korzystać z medytacyjny aspekt ćwiczeń w wodzie.

Cukrzyca: Ćwiczenia Porady dla diabetyków

Ćwiczenia i utrata masy ciała w cukrzycy

Dla każdego, kto próbował schudnąć, wiedzą, że to nie tylko zmiany w diecie, które muszą być wykonane, aby odnieść sukces. Ćwiczenia odgrywa kluczową rolę w utracie wagi i kontroli wagi - tak, nadal masz do zarządzania swoją wagę po jej stracić.

Osoby z cukrzycą są zachęcani stracić zbędne kilogramy, aby zmniejszyć całkowitą zawartość tłuszczu w organizmie, co utrudnia prawidłowego metabolizmu glukozy we krwi. Duże ilości tłuszczów ciała może również zwiększać ryzyko kwasicy --- toksyczny proces, w którym organizm wykorzystuje tłuszcz jako paliwo.

Ćwiczenia, oraz zrównoważonej plan posiłków, może pomóc w utracie wagi poprzez spalanie kalorii i podnieść podstawową przemianę materii. To jest tempo, w jakim organizm spala paliwo, gdy jesteś reszta.

Regularne ćwiczenia są najlepsze, co najmniej 3 razy w tygodniu. Niski wpływ działania podnoszące tętno - aerobik - jest optymalny, ponieważ pomaga nie tylko upuścić nadmiar kilogramów, ale także stymulują krążenie i promować zdrowie serca.

Zacznij powoli z działalności, które lubisz, takie jak spacery czy pływanie. Stopniowo zwiększać czas i tempo, jak siła i wytrzymałość poprawy i, z odpowiednią dietą, utrata masy ciała i poprawy kontroli cukru we krwi jest w zasięgu ręki.

Znaki ostrzegawcze ćwiczenia

Ćwiczenie jest ważną częścią planu cukrzycowej, ale to za niezbędne do wykonywania w ramach swoich granic, wiem sygnałów ostrzegających o kłopoty, i kiedy należy skontaktować się z lekarzem.

Ważne jest, aby mieć świadomość sygnałów twojego ciała, które mogą być "przesada" lub prowadzą zbyt energicznie, albo, że stężenie cukru we krwi może być spada.

Należy zatrzymać i odpocząć, jeśli NATYCHMIAST którykolwiek z następujących wystąpić przy wykonywaniu:

1) duszność: przy wykonywaniu
powinieneś móc rozmawiać
druga osoba (ale nie śpiewać, który
oznacza, że ​​nie korzystają dość
wystarczy)
2) ból w klatce piersiowej: może to być oznaką
Problemy sercowe, i powinno być
zgłaszać do operatora medycznego
3) zawroty głowy / uczucie omdlenia
4) czarny halo wokół obiektów, lub wizji
zacieranie lub będzie ciemno, albo "iskry":
może to być objawem hipoglikemii
reakcja, i należy sprawdzić swoje
glukozy natychmiast, lub leczenia
się tak, jakby poziom glukozy jest niski
jeśli nie masz monitor w pobliżu
5), ból w dolnych: jest
może być oznaką obiegu
problemy i należy omówić
w tym z operatorem medycznym, jak
oraz uzyskanie jego / jej
zalecenia dotyczące aktywności
poziom
6) pocenie się obficie: być ostrożnym w
upał, pić dużo płynów,
i nosić luźne ubrania fajne. Spróbuj
Ćwiczenie w cieniu jeśli to możliwe,
lub wewnątrz w klimatyzację, jeżeli
pojawia się ostrzeżenie ciepła na zewnątrz

Bądź mądry, gdy ćwiczysz: znać swoje granice, wiem ostrzeżenia i wiedzieć, kiedy zadzwonić.

Woda i Cukrzyca

Większość z nas nosić butelkę wody z nami, gdy ćwiczysz, czy jest się na spacer lub poćwiczyć w siłowni. Wody jest ważna dla wielu powodów, a nie tylko do ćwiczeń, w szczególności dla pacjentów z cukrzycą.

Prawidłowe nawodnienie promuje:

1) Funkcja nerek - pomaga w
wypłukując toksyny i odpady
produkty
2) Stabilizacja ciśnienia krwi -
przyczynia się do niskiego ciśnienia
zawroty głowy i upadki
3) Rozcieńczenie cukrów w krwi, a zatem
które związane odwodnienie-
hiperglikemia nie występuje
4) Transport cukru jako paliwo i
insuliny, aby ją wykorzystać
5) Funkcja jelita - odwodnienie
Przyczynia się do zaparcia
6) Niższe ryzyko kwasicy ketonowej - toksyczne
Stan spowodowane wykorzystaniem tkanki tłuszczowej jako
paliwo
7) Lepsza cyrkulacja do kończyn

Woda obsługuje wiele systemów ciała i jest kluczowym elementem każdej plan zdrowego odżywiania. Porozmawiaj z lekarzem o tym, ile wody trzeba każdego dnia, a następnie chwycić butelkę "iść".

Mężczyźni, Cukrzyca i Seks

Do 75% mężczyzn z cukrzycą doświadczyć pewnego rodzaju trudność osiągnięcia lub utrzymania wzwodu.

Montaż jest wspólnym wysiłkiem między nerwów i naczyń krwionośnych. Niekontrolowana cukrzyca może powodować uszkodzenie nerwów (neuropatia obwodowa) i naczyń krwionośnych, wpływając niekorzystnie na ich zdolność do współdziałania.

Kluczem do zarządzającego zaburzeń erekcji związane z cukrzycą jest kontrolować poziom cukru we krwi! Leki mogą być stosowane, w tym Viagra, Muse i Papavarine. Pompy mogą poprawić przepływ krwi do penisa, a implanty są ostatnia opcja, jeśli inne, bardziej konserwatywne środki były nieskuteczne.

Jednak pomimo najlepszych starań człowieka i maszyny, nie ma lekarstwa lub urządzenie będzie naprawdę zrekompensować trwałego uszkodzenia spowodowane przez out cukrów we krwi kontroli.

Lekarz lub urolog może pomóc znaleźć najlepsze podejście do leczenia dysfunkcji, ale spoczywa nadal na ciebie, aby stosować się do diety, planu, zabrać leki i stracić zbędne kilogramy, aby lepiej kontrolować cukry.

Pokonywanie barier do Ćwiczenie nr 2

Dla chorych na cukrzycę, ćwiczenie jest ważną częścią planu życia z cukrzycą.

Kluczem do uzyskania toczenia piłki ćwiczenia jest określenie własnych barier osobistych do ćwiczeń, i znalezienia sposobów ich pokonania!

Oto pięć wspólnych barier korzystają i rozwiązań, które pomogą Ci zacząć:

1. Obawiam się uzyskać niski poziom cukru we krwi: weź cukru we krwi często przy pierwszym uruchomieniu ćwiczeń, więc można ocenić, co organizm robi w odpowiedzi na aktywność. Przechowywać przekąski i wody z wami, aby naładować, gdy czujesz swoje opadanie cukru lub uzyskać niski odczyt na mierniku glukozy.

2. Obawiam sprawi, że mój stan zdrowia: Porozmawiaj z lekarzem przed rozpoczęciem ćwiczeń. Otrzymuj biznesowe check-up, i poprosić o pomoc w planowaniu wykonywania rutynowych, że pomoże, nie zaszkodzi, ci. Poproś o skierowanie do specjalisty ćwiczeń lub fizycznej trenera pomóc nakreślić plan na sukces ćwiczeń!

3. Nie mogę sobie pozwolić, aby przyłączyć się do centrum fitness lub kupić sprzęt: Wiele ćwiczeń nie wymaga sprzętu, siłownia fantazyjne członkostwa, w tym spacery, za pomocą puszki z jedzeniem dla ciężarów, pływanie w lokalnej puli publicznej lub jeziora, wchodzenie po schodach w liceum stadion piłkarski, czy obręcze fotografowania w parku. Znalezienie niedrogie rozwiązania ćwiczeń jest łatwe i może być świetną zabawą, w procesie!

4. Ćwiczenie jest po prostu nudny: Dowiedz się, co lubisz. Podobnie jak rockowy polowania? Wycieczka w góry, aby znaleźć tylko prawo okazy. Kocham zwierzęta? Wolontariat na spacer z psami w lokalnym schronisku dla zwierząt. Zapraszamy dzieci? Trener z sąsiedztwa baseball, siatkówka i koszykówka drużynę i wziąć udział w ćwiczeniach klimatyzacji wraz z resztą drużyny!

5. Jest za gorąco / za zimno do wykonywania: Znalezienie miejsca odpowiednie do temperatury wody można wykonywać blisko jak najbliższego centrum handlowego i centrum handlowego. Znajdź supermarkecie w swojej okolicy i chodzić po przejściach. Spróbuj siłownię szkoły lub dom kultury.

Pierwsze kroki na program ćwiczeń może być trudne, ale po identyfikacji barier, które uniemożliwiają coraz pasuje, to na pewno znaleźć kreatywne sposoby ich przezwyciężenia. Zacznij kroków niemowlęca - nawet małe kroków będzie Ci do swojej bramki siłowni!

Ćwiczenia i poziom cukru we krwi

Ćwiczenie jest ważnym elementem zarządzania cukrzycowej, nie tylko pod względem utraty nadwagi, ale także w stabilizacji swój metabolizm, aby zapewnić spójne "spalić" swoich cukrów ciała paliwa.

Niewielki wpływ ćwiczeń, który podnosi tętno podnosi również swój metabolizm, który ma tendencję do pozostawania w więcej stałym poziomie, jeżeli Twój regularnie ćwiczyć. To pomaga łagodzić zwyczaje cukru, tak aby nie trzeba dramatyczne wzloty i upadki, i związanych z nimi objawów wahania cukru we krwi.

Stabilne cukru we krwi zmniejsza ryzyko powikłań, takich jak choroba serca, choroby nerek i mózgu.

Porozmawiaj z lekarzem o tym, jak korzystać oddziaływań swoją chorobę. On lub ona może pomóc Ci znaleźć odpowiedni program ćwiczeń, aby pomóc ustabilizować swój metabolizm, aby lepiej kontrolować poziom cukru we krwi.

Ćwiczenia elastyczności

Ćwiczenia elastyczność mają na celu:

* Utrzymać ruchomość stawów
* Poprawić równowagę
* Zmniejszyć ryzyko obrażeń podczas
inne działania
* Poprawić zakres ruchu

Przykłady niektórych rodzajów ćwiczeń elastyczności należą:

* Yoga
* Pilates - łączy w sobie elastyczność i
ćwiczenia treningu siłowego
* Tai Chi
* Rozciąganie
* Masaż tajski

1) Joga łączy ruchy powolne kontrolowane
że rozprostować kończyny, z rdzeniem
oddychania. Osoby, które do jogi find
mają poprawić równowagę i
Koordynacja, są bardziej elastyczne, czuć
silniejszy, a także lepsze napięcie mięśni.
2.) Pilates łączy także rozciąganie
ruchy, z ćwiczeń wzmacniających,
ale ogólnie są bardziej intensywne niż Jogi
i obejmować aktywne ruchy powtarzalne
osiągnąć stonowanych mięśni, większa
równowagi i siły.
3) Tai Chi to seria powolne, kontrolowane
ruchy, zwane "Formularze", wykonywane
na stojąco, po starożytne
Chiński dyscypliny. Poprawia
wytrzymałość, równowagę i elastyczność, a
promowanie spokój i poczucie dobrego samopoczucia.
4) Rozciąganie jest prosta systematyczna
wydłużenie z mięśni poprzez osiągnięcie
lub ciągnięcie, rozszerzenie mięśni do jego
Największą długość. Odbywa się to z
mięśni jest zrelaksowany, i zmniejsza
Ryzyko skurcze mięśni, uszkodzenia mięśni
i ból stawów.
5) Masaż tajski, zwany także pasywne Joga,
Lekarz obejmuje masaż ruchu
Twoje ciało i kończyny poprzez tradycyjne
Pozycjach jogi zapewnienie korzyści
Jogi, w tym elastyczność,
wzmocnienie i poprawa oddychania i
równowaga.

Ćwiczenia Elastyczność również wiele innych korzyści związanych z ćwiczeniem w tym:

* Relaks
* Poprawić przepływ krwi / cyrkulacja
* Bardziej spokojny sen
* uczucie dobrego samopoczucia
* Moderacja apetytu (ważne w
utrata masy ciała)
* Zmniejszenie uczucia depresji
* Poprawa funkcji seksualnych

Jak w przypadku każdego programu ćwiczeń, należy skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem i ustalić rozsądne cele dla waszego postępu. Ćwiczenia z przyjacielem może uczynić go bardziej zabawne, lub przyłączyć się do klubu siłowni lub fitness. Jeśli jesteś nieśmiały o wykonywaniu wokół innych, istnieje szeroki wachlarz filmów, które można wykonywać wraz z, w prawo w swoim własnym domu.

Ważne jest, aby wykonywać. Dla cukrzyka, ćwiczenie pomoże Ci stracić zbędne kilogramy, ustabilizować swój metabolizm i kontrolować swoje cukru we krwi.

Korzyści z ćwiczeń

Dlaczego należy wykonywać, gdy starał się masz cukrzycę? Będąc na cukrzycę jest wyposażony w mnóstwo poważnych potencjalnych powikłań, w tym, ale nie ograniczone do:

* Choroby nerek
* Niedokrwistość
* problemy z sercem
* Utrata wzroku
* Uszkodzenia nerwów

Badania dowiodły korzyści z ćwiczeń na poprawę krążenia, obniżenie poziomu glukozy we krwi, a w obniżaniu ciśnienia krwi i poziom cholesterolu. Ćwiczenie obniża ryzyko zawału serca i udaru mózgu, zmniejsza stres, wspomaga funkcjonowanie stawów i elastyczność, a nawet pomaga pracę insuliny lepiej, oprócz wzmocnienia kości i mięśnie!

Od otyłość zwiększa stężenie cukru we krwi, a dodatkowo zwiększa ryzyko chorób serca i udaru mózgu, najlepsze programy ćwiczeń dla diabetyków zawierać kombinację zmian w diecie i aktywności fizycznej, aby stymulować metabolizm i zwiększyć swoją energię.

Zarządzanie odpowiedź organizmu Twojego cukrzycowej do ćwiczenia

Masz cukrzycę, a lekarz powiedział, że trzeba wykonywać, aby pomóc ustabilizować cukrem we krwi i zmniejszyć ryzyko powikłań związanych z choroba pacjenta. Istnieją różne typy ćwiczeń, które zapewniają różne korzyści, w tym:

1. Aerobic - poprawa przepływu tlenu i
zmniejszenie tkanki tłuszczowej
2. Elastyczność wspólne ćwiczenia - poprawy
ruchu, równowagi i zmniejszenie ryzyka dla
urazy
3. Trening siłowy - poprawy masy mięśniowej,
Siła mięśni i wytrzymałość kości

Ale w jaki sposób organizm reaguje na ćwiczenia? Dla przeciętnego człowieka, metabolizm wzrasta ćwiczeń, zmienia kształt ciała i zmienia ogólnego składu chemicznego. Jest zatem ważne, aby zrozumieć, jak mogą one wpływać na choroby.

1. Metabolizm - przemiana materii jest tempo, w
co organizm spala paliwo. Ćwiczenie
zwiększa metabolizm, z różnymi
ćwiczenia spalanie różnych procentów
z trzech głównych źródeł energii:
węglowodanów, tłuszczów i białek.

Bardzo intensywne ćwiczenia wykorzystuje się przede wszystkim
węglowodanów do paliwa, który może szybko
wyczerpuje swoje zapasy węglowodanów. Niska intensywność
Ćwiczenia mają tendencję do spalania wszystkich paliw
i dość spójne stopa.

2. Kształt nadwozia - w kształcie jabłka ludzie mają tendencję do
być większe ryzyko chorób serca należytym
do złogów tłuszczu wokół talii i
w klatce piersiowej. Ćwiczenia, które zmniejszają całego ciała
tłuszczu, zwłaszcza w okolicach brzucha i
w klatce piersiowej, poprawi ogólny stan zdrowia i
zmniejszyć ryzyko choroby narządów bazowej

3. zmiany chemiczne w organizmie, m.in.
równowagę kwasowo-zasadową, wahania
cukru we krwi i zmiany w swoim
Elektrolity potasu, wapnia i
sodu).

Intensywne ćwiczenia ma tendencję do generowania więcej
kwasy, niekorzystnego oddziaływania swój kwasowo-
zasadowej przez produkujące kwas mlekowy.
Niskie ćwiczenia intensywności mają mniejszy wpływ
cukru we krwi, kwasowo-zasadową
elektrolity.

Pod względem ciała cukrzycowej, ważne jest, aby zastanowić się, jak ćwiczenia wybrać ma wpływ na swoją chorobę, w tym cukru, tłuszczu i równowagi kwasowo-zasadowej.

Przy wyborze ćwiczenia, ćwiczenia aerobowe korzystać ze wszystkich trzech podstawowych źródeł energii stale, zwykle nie wytwarzają kwas mlekowy i zrobić wielką pracę w redukcji tkanki tłuszczowej, która stymuluje metabolizm, aby ustabilizować swoje cukru we krwi i promować utrata masy ciała.

Porozmawiaj z lekarzem o ćwiczeniach przed rozpoczęciem programu.

Ja-nie-ma-to-Ćwiczenia Ćwiczenia

Tak, ćwiczenia pomogą Ci schudnąć, ustabilizować poziom cukru we krwi, zwiększa tempo przemiany materii i poprawić krążenie krwi. Ale nie wszystkie ćwiczenia są sformalizowane, potrzebuje pracy, ubrania, lub dzieje się w siłowni lub klubu.

Oto kilka I-nie-Kupię-to-ćwiczenia ćwiczenia, które możesz zrobić, lub może być robi już i nawet nie wiedzą, to:

* Krotnie ubrania - trzymać ubrania się
od ciała i przenieść ramiona
poprzez ich pełny zakres ruchu dla
niektóre trening siłowy
* Wcisnąć odkurzacz lub Kosiarka -
Wysiłek spacery, pchania i
pociągnięcie próżni lub kosiarki kombajnów
aerobik i trening siłowy.
* Grał w piłkę ze swoim psem - rzucanie,
gięcie i spacery ze swoim psem jest
ćwiczenie aerobowe jak i elastyczność
* Ogrodnictwo - gięcie, kopanie, ciągnięcie i
pchania jest wielki wysiłek fizyczny - aerobik,
elastyczności i wzmocnienie - i to
łączy się ze świeżym powietrzu, zapach
czyste brud i trochę słońca do wyciągu
Twój nastrój, poprawia się zapasów tlenu i
przepływ krwi
* Kucharz - tarcia sera, cięcia
warzywa, mięso i walenie zapewniają
niektóre trening aerobowy i siła
korzyści

To tylko kilka przykładów sposobów, że można skorzystać z codziennych zadań, aby dodać trochę ćwiczeń dla każdego z dni, nie myśląc o tym, jak ćwiczenia.

Zapamiętaj te punkty klawiszy:

1. przenieść kończyn przez ich pełnym zakresie
ruchu z każdej działalności

2. utrzymania stałego tempa w działania
na spacery, i chodzić na co najmniej
20 minut

3. prowadzenie działalności z energii i
Intencją - twoje ciało będzie wiedzieć
Różnica!

4. oddychaj głęboko, całkowicie wdechu i
wydechu

5. Rzut rutynowe działania na co dzień, w
które można połączyć kilka aerobik,
elastyczność i wytrzymałość na szkolenia
Elementy

Ćwiczenia nie muszą być formalne, intensywne, kosztowne i niewygodne. Możesz skorzystać z rutynowych, codziennych czynności i uzyskać, korzyści z ćwiczeń.

Ćwiczenia i Metabolizm

Osoby z powolnego metabolizmu zadanej mają tendencję do przybierania na wadze łatwo i przechowywania tłuszczu łatwiej. Osoby z wysokim metabolicznego zadanej wydają się być w stanie jeść i nie uzyskać żadnej wagi lub uzyskać wszelkie grubsze. Badania wykazały, że można zresetować metaboliczne zadaną ze zmianą diety i ćwiczeń fizycznych.

Podczas ćwiczeń, można nagrać wszystkie trzy podstawowe źródła paliwa: węglowodanów, tłuszczów i białek. Ogólnie rzecz biorąc, umiarkowane ćwiczenia spala tych paliw dość równo. Ponieważ intensywność wzrasta szkoleniowych, ilość tłuszczów i białek wykorzystywane do paliwa rzeczywiście spada, z węglowodanów jako źródła paliwa pierwotnego.

Ponieważ tkanki tłuszczowej zmniejsza - produkt ćwiczenia aerobowe co najmniej trzy razy w tygodniu przez okres nie krótszy niż 20 minut - metabolizm podnosi. Jest także prawdą, jak zwiększyć masę mięśniową yous jak także jako bardziej mięśnie masz, tym szybszy metabolizm.

W odniesieniu do cukrzycy, już wiemy, że poprawy metabolizmu pomaga w stabilizacji poziomu cukru we krwi. Tak, to ma się rozumieć, że poprzez wykonywanie, zmiany kształtu ciała i skład chemiczny, zyskasz większą stabilność stężenia glukozy we krwi i bardziej spójne metabolizm promujące kontroli wagi.

Utrata masy ciała i wzrost odsetka organizmu mięśni poprawić swoją zdolność do zarządzania cukrzycy i zmniejszyć ryzyko powikłań związanych z cukrzycą.

Porozmawiać z lekarzem przed rozpoczęciem nowego programu ćwiczeń, a następnie dostosować się i uzyskać metabolizm ruchu!

Ćwiczenia i Neuropatia

Neuropatia jest powikłaniem cukrzycy, które powoduje utratę czucia, najczęściej kończyn. W związku z tym utrata czucia, ręce i nogi stają się bardziej narażone na urazy i zakażenia, ponieważ nie wykrywa ciśnienie i uszkodzenia skóry.

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę przy wyborze tego ćwiczenia i wykonywać sprzętu, w tym obuwia. Oto kilka wskazówek, aby zachować bezpieczeństwo podczas ćwiczeń:

1) ZAWSZE sprawdzić wszelkich ćwiczeń
Program ze swoim lekarzem
przed rozpoczęciem.
2) Stosować właściwie dopasowane buty z
bawełna lub wełna skarpetki, by knot się
wilgoci, która może przyczynić się do
Zakażenie i przerwanie ciągłości skóry.
3) Sprawdź swoje stopy przed i po
ćwiczenia, do oceny ciśnienia
obszary lub przerwy w skórze. Użyj
lustro, aby zobaczyć swoje podeszwy.
4) Czy lekarz robić regularne stopę
badania lekarskie.
5) Trzymaj paznokcie przycięte. Cięcie
paznokcie prosto, aby uniknąć
wzrostu paznokci na rogach
skóry lub z innego ciśnienia
palce, lub buty. Nie podnoś na
hangnails lub Twoje skórki.
6) W przypadku ćwiczeń, które obejmuje swoim
ręce, takie jak racketball, nosić
Zalecane rękawice ochronne.
7) Zatrzymanie jeśli czujesz jakikolwiek
dyskomfort, ponieważ może to sygnalizowane
uraz już nastąpiło.

Ważne jest to ćwiczenie jako część planu cukrzycowej, ale należy pamiętać, aby wykonywać inteligentny, zwłaszcza jeśli masz neuropatii obwodowej.

Choroby układu krążenia, Ćwiczenia i Cukrzyca

Faktem jest, że chorych na cukrzycę, zwiększa ryzyko chorób serca. Jest to również fakt, że ćwiczenia są dobre dla serca. Tak, nie jest to prawdą, że dbanie o swoje serce, jeśli masz cukrzycę, może zmniejszyć ryzyko chorób serca związanych z cukrzycą? TAK!

Ćwiczenie ma doskonałe działanie na układ sercowo-naczyniowy - swoje serce i naczynia krwionośne. Niektóre z efektów regularnych ćwiczeń (co najmniej 20 minut, minimum 3 razy w tygodniu), to:

1) wzmocnić mięsień sercowy
2) zwiększona wydolność tlenową
3) niższe ciśnienie krwi
4) wzrost HDL ("dobry cholesterol")
5) zmniejszenie stężenia LDL ("złego cholesterolu")
6) zmniejszenie odporności na insulinę
7) utrata masy ciała
8) poprawa cyrkulacji

Są to wszystkie powody, dla wykonywania, a każdy z tych świadczeń zwiększa swoje szanse na utrzymanie zdrowego serca, pomimo cukrzycy. Może również obniżyć ryzyko udaru mózgu i choroby naczyń obwodowych (zmniejszyła cyrkulacji w nogach, które mogą prowadzić do owrzodzenia), ustabilizować swój metabolizm i poprawić swoje perspektywy, też.

Pamiętaj, jeśli jesteś nowy do ćwiczeń, lub masz jakieś choroby zasadnicze, ważne jest, aby skontaktować się z lekarzem przed rozpoczęciem programu ćwiczeń, więc może on pomóc znaleźć plan ćwiczeń, który jest właśnie dla Ciebie.

Unikanie obrażeń podczas ćwiczeń

Niektóre z najczęstszych urazów związanych z ruchu są:

* Napięcie mięśni
* skręcenia
* złamania
* Ból

"Kontuzji" występuje, gdy mięsień jest rozciągnięty poza jego normalnym zakresie. Choć tkanki nie jest rozdarta, włókna mięśniowe odpowiedzi na uszkodzenia z zapalenia, obrzęku i bólu.

"Skręcenie" pojawia się, gdy mięśnie, więzadła lub włókien ścięgna są podarte, z powodu nadmiernego wysiłku lub nieprawidłowych ruchów w stawie. Skręcenie produkuje także zlokalizowane stan zapalny, obrzęk i ból, a może zająć dużo czasu, aby wyleczyć.

"złamania" jest produktem wielokrotnego stres, walenie (jak w biegu) lub powtarzających się zatrzymań i startów. Małe pęknięcia występują w kościach podlegających stresu i walenie, co powoduje stan zapalny i ból.

"Ból" nie jest normalny produkt ćwiczeń. Choć niektóre niejasne bóle mięśni może wystąpić w przypadku niektórych rodzajów ćwiczeń, ból jest wskazanie obrażeń i może być wynikiem stłuczenia, zwichnięcia, szczepów, złamań lub obrzęku. Zwrot "nie ma bólu, nie ma zysku" nie jest precyzyjne i zdrowe.

Istnieje jednak kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zmniejszyć ryzyko kontuzji podczas treningu:

1. Rozgrzewka przed treningiem - rozciąganie i
spacery są dobre sposoby rozgrzać
mięśnie w przygotowaniu do bardziej
duży wysiłek.
2. Schłodzić po wysiłku - robi niektóre
łagodne odcinki, mniej strenous ćwiczenia
lub spaceru po wysiłku zmniejsza
ryzyko urazu związane z
nagłe zmiany w poziomie aktywności.
Ochłodzeniu umożliwia organizmowi odpocząć
przed przejściem do nowej działalności.
3. Słuchaj swojego ciała. Jeśli zaczynasz
ból, wycofać lub spowolnić. Ból
Oznacza to, że uraz może być
występujących.
4. Zacznij powoli i pracować - ćwiczenia
wymaga dostosowania w organizmie.
Począwszy powoli pozwala organizmowi
dostosować się do zmian, które wykonywać
przynosi.
5. Porozmawiaj z lekarzem - niektóre ćwiczenia
systemy nie mogą być zalecane podstawie
Twoje zdrowie lub stan. Lekarz
mogą pomóc określić, w szczególności
Ćwiczenie jest właśnie dla Ciebie.

Korzyści z ćwiczeń są niepodważalne, jednak bez szkody wymaga wykonywania wysiłku, jak również, aby uzyskać najlepsze z organizmu i większości korzyści z ćwiczeń.

Cukrzyca i Wybór ćwiczenia

Jednym z kluczowych elementów w cukrzycy faktycznie zarządzających staje się odpowiednie ćwiczenia. Ćwiczenia stabilizuje metabolizm, poprawia wykorzystanie w organizmie insuliny i cukru.

Rodzaj ćwiczeń jest mniej ważna niż tego, czy jest coś, co można po drodze z. Ogólnie rzecz biorąc, należy wybrać rodzaj ćwiczeń, które lubisz robić, ponieważ będzie bardziej prawdopodobne, aby trzymać.

Należy najpierw skontaktować się z lekarzem lub cukrzyca pedagog, zwłaszcza jeśli masz jakiekolwiek powikłania, takie jak neuropatia, ponieważ może trzeba zmodyfikować program ćwiczeń.

Oto kilka pomysłów na ćwiczenia, które ludzie często korzystają z:

1) walking - tempo nie ma znaczenia,
po prostu wyjść! Centra handlowe są
doskonałe miejsce na spacer w niekorzystnych warunkach pogodowych.
2) jogging delikatnie - wysokie prowadzenie wpływ
raniły nogi, jeśli masz
neuropatia
3) taniec - każdy rodzaj tańca będzie
zrobić, takich jak folk, ekspresyjny,
oszczędny, lub taniec brzucha
4) jazda na rowerze
5) programy ćwiczeń pływackich i wody
6) prace w ogródku i energiczne ogrodnictwo

Każda czynność, która dostaje się i poruszające pomoże Ci poczuć się lepiej i mieć lepszą kontrolę nad cukru we krwi. Zaproś przyjaciela i sprawiają, że jeszcze więcej zabawy!

Zapobieganie Hipoglikemia podczas ćwiczenia

Ćwiczenie jest ważne zarówno dla jego korzyści zdrowotne i jego rolę w kontroli stężenia glukozy we krwi.

Ale nie może być pewne ryzyko hipoglikemii (małe stężenie cukru we krwi) z długotrwałego i / lub wysiłku fizycznym, zwłaszcza jeśli osoba wykonująca nie jadł w kilka godzin.

Oto kilka porad na temat zapobiegania hipoglikemii:

1) Sprawdź poziom glukozy przed
wykonywania. Jeśli jest niższa od 90 iz
planujecie energicznych ćwiczeń dla
Okres, najpierw przekąskę.
2) Zawsze miej przy sobie szybko działający
Źródło węglowodanów (na przykład glukozy
tabletki) z tobą przy wykonywaniu.
Nie chcesz być na mieliźnie
bez niej, jeśli reakcja powinna
wystąpić.
3) Naucz swoje ciało reaguje
ćwiczenia poprzez monitorowanie swoich cząsteczek glukozy
bezpośrednio przed, po i 1/1/2
godzin po pierwsze kilka ćwiczeń
razy. Możesz zrównoważyć przekąski
i insuliny lub leków do
utrzymać dobre cukry we krwi Po
wiedzieć, jak twoje ciało reaguje.
4) W przypadku ćwiczeń przez dłuższy czas,
najlepiej jest sprawdzić poziom cukru co
pół godziny, a na przekąskę jeśli
cukru we krwi zaczyna spadać
5) Należy unikać ćwiczeń tuż przed
posiłki, kiedy są bardziej podatne
do glukozy upadki. Lepiej
wykonywać po jedzeniu.
6) Należy pamiętać, że długotrwałe ćwiczenia mogą
wykorzystać glikogenu sklepów w swoim
mięśnie i przyczyną opóźnione
hipoglikemię. Sprawdź częściej
w godzinach od wykonywania, jeśli Ciebie
korzystają na długotrwałe
Okres, a zwłaszcza przed
przed snem, aby zapobiec niskiej czasie
noc.
7) prowadzi cukru we krwi "dziennik". Marka
zauważa o czasach swojej
cukry, ich wartości, jesz
wzory i jaki rodzaj ćwiczeń
robisz. Dodać specjalne uwagi
jeśli masz niski poziom cukru we krwi, czyli
to, co jadł, co było
robi zanim był niski, żadnych zmian
w swoich leków.

Zdając sobie sprawę z ryzyka niskiego poziomu cukru we krwi podczas wysiłku jest pierwszym krokiem w zapobieganiu powikłań, które mogą wystąpić.
Podobnie jak harcerze mówią: "Bądź przygotowany."

Trening siłowy

Kiedy myślisz, że ćwiczenia, takie rzeczy jak chodzenie, bieganie czy aerobik zwykle przychodzą na myśl, ale tak naprawdę są trzy główne kategorie ćwiczeń, które obejmują:

1. Aerobik
2. Szkolenie Elastyczność
Szkolenia 3. Siła

Każdy z tych rodzajów wykonywania oferować różne korzyści w organizmie. Rzućmy okiem na treningu siłowego.

Po pierwsze, trening siłowy nie jest kulturystyka. Choć jestem pewien, że Arnold Schwartzenegger jest bardzo silny, a jego celem było budowanie masy mięśniowej, zwiększenie wielkości i kształtu jego mięśni.

Trening siłowy jest więcej o budowaniu siły i wytrzymałości w mięśniach, a także wzmocnienie kości, a nie tylko dodanie wielkości lub masy.

Klucze do treningu siłowego to:

1. Przebieg i szybkość - do podnoszenia lub
ciągnąc część ćwiczenia powinny
mniej czasu niż uwolnienia lub
Część rozszerzenie. Zwolnienie lub
Rozszerzenie to jest, gdzie mięśnie nie
Najbardziej pracy.
2. serii i powtórzeń - grupy powtórzeń
zestaw. Wykonanie serii zestawów z
Krótki odpoczynek pomiędzy seriami.
3. Odporność i zakres - opór jest
ilość masy uniesieniu. Zakres oznacza
do korzystania z pełnego zakresu ruchu
kończyny lub części ciała, do wykonywania całości
mięśni.
4. Postęp i częstotliwość - jak masz
silniejszy, trzeba zwiększyć powtórzeń,
oporu lub zestawy, tak aby Ciebie
nadal rozwijać.

Korzyści z treningu siłowego to:

* mocniejsze kości z obniżeniem ryzyka
złamania
* silniejsze mięśnie - pomoce postawy,
równowagi i bezpieczeństwa
* Poprawić wytrzymałość - coraz longer-
trwałe energii

Zagrożenia mogą obejmować:

* Szkody nadużywać
* Bóle mięśni

Dla cukrzyka, korzyści są oczywiste - podpory ćwiczeń i stabilizuje metabolizm, poprawia krążenie, zwiększa poziom snu, seksu i energii, a także promuje stabilizację cukru we krwi.

Porozmawiaj z lekarzem lub Diabetic pedagog o zaczynamy od programu treningu siłowego, a następnie dostać swoje dumbells, elastyczne taśmy lub rurki plastikowe i zaczynają coraz silniejszy!

Ćwiczenia aerobowe

Celem ćwiczeń aerobowych jest poprawa przepływu tlenu w całym organizmie poprzez zwiększenie oddychania, jednocześnie promując działanie pompujące twojego serca do przenoszenia tlenu z tkanek organizmu.

Istnieje wiele ćwiczeń i które zapewniają korzyści Activites aerobik:

* Taniec - taniec w salonie, wziąć lekcje tańca, wziąć znajomego,
innych znaczących lub współmałżonek się
taniec
* Praca - rozpocząć powolny, nosić wsparcie
Obuwie i wziąć znajomego z tobą,
czy człowieka lub zwierzęcia
* Zajęcia aerobowe pływanie w wodzie lub
zapewniają niesamowite korzyści tlenowych i
łatwo na stawy dla osób z
zapalenie stawów lub inne problemy ze stawami
* Tenis to nie tylko sport
młody, a spódnica tenis jest
fakultatywny
* Jazda na rowerze - wewnątrz i na zewnątrz, jazda
Rower jest dość proste na kolanach i
ma dobre efekty aearobic
* Walking - zacząć spacer i
stopniowo zwiększać tempo, aby uzyskać
Twoja stopa się serce. Możesz chodzić
na zewnątrz, z psem, na siłowni, w
Mall lub dom kultury. Państwo
nie potrzeba żadnego specjalnego sprzętu i
nie trzeba podróżować daleko, aby znaleźć
miejsce na spacer.
* schody - nie każdy jest ulubionym, ale
dobry sposób na połączenie aerobiku i
się do następnego piętrze

Manewry zmniejszyć ryzyko poważnych powikłań związanych z cukrzycą, w tym: choroby serca, nerek, anemię, utratę wzroku i uszkodzenie nerwu, oprócz zmniejszenia obrzęku, zaparcia, i otyłość.

Pokonywanie barier do Ćwiczenie nr 1

Diabetycy są zachęcani, by ćwiczyć regularnie i sprawdzić się z lekarzem okresowo przeglądu plan ćwiczeń. Oto sześć wskazówek, które pomogą Ci zacząć od planu treningu:

1. Jeśli dopiero zaczynasz, spróbuj 10 minut dziennie i stopniowo do 30 minut. Spacer wokół bloku w porze lunchu lub po schodach na piętro, a nie windy. Dodać liczyć na każdym kroku!

2. Wybierz się na spacer przed wyjazdem do pracy, lub w ciągu dnia. Spacer wokół bloku z współpracownikiem, czy ćwiczenia rozciągające na biurku podczas szybkiego przerwy chodzić ten wniosek do następnego budynku, zamiast wysyłania przez kuriera. Znajdź trochę drogi w ciągu dnia, aby rozprostować nogi i wzmocnić swoją determinację!

3. Przynieś ubrania na zmianę. Wszystkie potrzebne są wygodne ubrania i buty dobrze dopasowane. Nikt nie zauważył, że Twoje poty są 10 lat, lub, że T-shirt ma obraz Jefferson Airplane na nim. Wygodna i zacząć zabawę!

4. Jeżeli ćwiczenia grupa nie jest dla Ciebie, wybierz działanie, które możesz zrobić sam. Spacerując po swojej okolicy, chodzenie na bieżni w domu lub robi aerobik wideo, to tylko kilka propozycji. Zaletą ćwiczeń jest to, że nie trzeba publiczność!

5. Ćwiczenie nie musi boleć. Wybierz coś, co nie tradycyjnie powodować bolesność mięśni, takich jak pływanie. Upewnij się, że rozgrzewka i rozciąganie przed i po każdym treningu. Zacznij powoli i upewnij się, aby ochłodzić później.

6. Jeśli masz problemy kolana, spróbuj coś, co nie zawiera duży wpływ, takie jak pływanie lub joga. Tai Chi lub inne niskie ćwiczenia wpływu, które wspierają wzmocnienie rdzenia i elastyczność są również dobrym wyborem.

Pierwszym krokiem rozpoczęciem skuteczny program ćwiczeń jest uznanie bariery trzymają cię z rozpoczęciem pracy i znalezienie kreatywnych sposobów radzenia sobie z nimi. Zacznij kroczkami: nawet małe kroki w końcu cię tam!

Przepisy dla diabetyków zakąska

Przepisy dla diabetyków zakąska

Gdy kolacją, ważne jest dla diabetyków, aby nie wydać dużo węglowodanów przekąski. Przechowywać wielkości porcji na uwadze, gdyż nawet kilka kawałków chleba, czosnku, wymienionych poniżej może łatwo stać się posiłkiem z dwóch lub trzech węglowodanów. Przynieść własne przekąski na imprezę, więc wiesz dokładnie, co jesz. Jeśli nie możesz się oprzeć stół przystawka, sięgnąć nonstarchy warzywach, takich jak brokuły, marchew, kalafior, pomidor, i ogórkiem.

Poniższe przepisy zawierają zera do jednego wymianę węglowodanów na porcję ..

Herbed pieczywo czosnkowe

Składniki

Przepisy dla diabetyków zakąska

 • 4 plastry chrupiący włoski chleb, pokroić ½ "gruba
 • 2 ząbki czosnku, obrane io połowę
 • Oliwa z oliwek do gotowania sprayu
 • Bazylia, posiekane świeże
 • Oregano, posiekane świeże
 • Pieprz, świeżo zmielony

Wskazówki

 1. Lekko brązowy obie strony kromki chleba z wykorzystaniem grilla lub toster.
 2. Zdjąć z ognia i lekko z obu stron powłoką sprayu.
 3. Natrzeć czosnkiem cięcia, a następnie do góry z pieprzem i posiekanymi ziołami.
 4. Spray dzięki sprayu. Przeciąć na pół i podawać na ciepło.

Informacje dla dobra i Żywienia

Sprawia, że ​​4 porcje

W jednej porcji: 77 kalorii, białka, 3g, 1 g tłuszczu ogółem (0,2 g tłuszczów nasyconych), 14g węglowodanów, 1 g błonnika pokarmowego, cholesterol 0 mg, 166 mg sodu

Cukrzycę wymiany jednej porcji: 1 węglowodanowe (1 Chleb / Skrobia)

Koperek i Cebula Dip

Składniki

 • 2 szklanki zwykłego jogurtu o niskiej zawartości tłuszczu, osuszone
 • 16 uncji karton niskotłuszczowy ser
 • ½ szklanki posiekanego koperku
 • 1 łyżka cebula, tarty
 • Świeżo zmielony pieprz do smaku

Wskazówki

Połącz ser, jogurt, koperek i cebulę w dużej misce. Doprawić pieprzem. Okładka i chłód, aż gotowi służyć.

Informacje dla dobra i Żywienia

Sprawia, że ​​około 1 litr

Za 2 łyżki porcji: 20 kalorii, białka 3g, ślad tłuszczu ogółem (0,2 g tłuszczów nasyconych), 2 g węglowodanów, 0, błonnik 2 mg cholesterolu, 68 mg sodu

Cukrzycę wymiany jednej porcji: Darmowe

Karczoch DIP

Składniki

 • Pakiet 9 uncji zamrożone, nie-soli dodanej karczoch serca, rozmrożone, osuszone
 • 4 uncji tłuszczu lub o niskiej zawartości tłuszczu ser, temperatura w pomieszczeniu
 • 1/2 szklanki zwykłego beztłuszczowe lub niskotłuszczowe jogurty
 • ¼ szklanki cienkie plasterki zielone cebule (tylko część zielona)
 • 1 1/2 łyżeczki śmietany sherry
 • 1 łyżeczka przyprawy włoskie zioła, bez soli
 • 1/8 łyżeczki soli

Wskazówki

 1. Blot karczochy papierowymi ręcznikami i posiekać na małe kawałki.
 2. W średniej misce wymieszać pozostałe składniki, mieszając dobrze. Wymieszać z karczochów.
 3. Pokrycia i przechowywać w lodówce przez co najmniej 1 godzinę w celu smaki wymieszać. Wymieszać przed podaniem. Podawać ze świeżymi plastrami warzyw.

Informacje dla dobra i Żywienia

Sprawia, 14 porcji. Za 2 łyżki porcji: 20 kalorii, białka, 79 mg sodu 2g 3g węglowodanów,

Cukrzycę wymiany jednej porcji: 1/2 beztłuszczowy Mięso

Zaczerpnięte z: The New amerykańskiego Stowarzyszenia Serce Cookbook

Sałatka z kurczaka i owoców

Składniki

 • 1/2 szklanki jogurtu zwykłego beztłuszczowe
 • 1/2 do 1 łyżeczka przyprawy pieprz cytrynowy
 • 1/2 łyżeczki musztardy
 • 1/4 łyżeczki soli czosnkowej
 • 1/4 łyżeczki maku
 • 4 pakiety sztuczny słodzik
 • 1 do 2 łyżki soku pomarańczowego
 • 4 szklanki podarte liście szpinaku
 • 8 uncji cienkie plasterki gotowanej piersi kurczaka
 • 2 szklanki truskawek w plasterkach
 • 1 szklanka połowę pestek winogron zielone
 • 1 1/2 szklanki cienkie plasterki żółtego latem squash
 • 2 średnie pomarańcze, obrane i przekroju
 • 1/2 szklanki tosty pecan sztuk (opcjonalnie)

Wskazówki

 1. Połącz jogurt, musztardę, czosnek, sól, mak pieprz cytrynowy przyprawy i słodzik w małej misce.
 2. Dodaj tyle sok pomarańczowy aż do konsystencji sos sałatkowy; uchylenie.
 3. Talerz Linia ze szpinakiem. Ułóż kurczaka, winogrona, squash, truskawki, i sekcje pomarańczowe ponad szpinaku. Mżawka sałatka opatrunkiem. Posypać pekan, w razie potrzeby.

Informacje dla dobra i Żywienia

Sprawia, że ​​4 porcje.

W jednej porcji: 202 kalorii, białka, 21g, 20g węglowodanów, tłuszczów, cholesterolu 51 mg 5 g, 380 mg sodu.

Cukrzycę wymiany jednej porcji: 1/2 roślinne, 1 Owoce, 2 1/2 Mięso

Adaptacja: w Merisant Corporation

Umiar jest kluczem

Jeśli chodzi o przekąski, jak w przypadku wielu innych rzeczy, wielkość porcji jest kluczowa. Tak długo, jak zachować wielkości porcji na uwadze, nawet cukrzycę mogą cieszyć się sporadyczne pieczywo czosnkowe przystawkę.

Najlepszy Multiwitamina dla kobiet

Najlepszy Multiwitamina dla kobiet


Najlepsza multiwitamina dla kobiet zmienia się w czasie i zależy od wieku kobiety, etapu życia i zdrowia. Witaminy zalecane dla młodej kobiety w ciąży i te przeznaczone dla starszej pani, menopauzy są bardzo różne.

Dlaczego warto skorzystać z Multiwitamina?

Jeśli kiedykolwiek odwiedził sekcję uzupełnienie swojej aptece, masz wątpliwości, zauważyłem mnóstwo pojedynczej witaminy lub produktów odżywczych. Można znaleźć wszystko, od wapnia i magnezu do witaminy B12 i cynku jako produkt autonomiczny. Przy tak wielu dostępnych produktów, każdy z nich twierdzi, że wyeliminowanie długą listę symptomów, po co używać multiwitaminy w ogóle?

Prawda jest taka, że ​​trudno wskazać na niedobór witaminy w oparciu o objawy same. Na przykład, drętwienie i mrowienie mogą czasami być spowodowane niedoborem witaminy B12, ale może być również spowodowane przez zubożonego magnezu. Oczywiście, może to być również spowodowane przez choroby podstawowej, na przykład PC lub zaburzenia tarczycy. Biorąc jeden witaminy w leczeniu objawów może tylko opóźnić właściwą diagnozę.

Zamiast próby leczenia poszczególnych objawów z pojedynczych witamin, to lepiej, aby ustalić najlepszy multiwitamina dla kobiet w okresie życia. To daje dobrze zaokrąglone odżywiania, zapewniając optymalne zdrowie i dobre samopoczucie. Jeśli nadal znaleźć się nietypowych objawów, nawet po po zdrowej diety i podejmowanie dobrze zaokrąglone witaminy, nadszedł czas, aby udać się do lekarza, aby wykluczyć chorobę.

Wybór najlepszego Multiwitamina

Przy wyborze multiwitaminy, będziesz chciał spojrzeć na jeden, który oferuje blisko 100 procent dziennej wartości zalecanych (RDA) dla większości, jeśli nie wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Wyjątkiem jest wapń. Podczas potrzebują odpowiedniej ilości wapnia, to po prostu nie jest możliwe umieszczenie 100 procent dziennego kwoty w jednej tabletce. Jest to ogólne wytyczne dla kobiet bez specjalnych potrzebach. Poniżej znajdziesz dodatkowe propozycje dla kobiet w poszczególnych etapach życia. Jeśli masz specjalne względy zdrowotne, takie jak choroby lub zaburzenia, skontaktować się z lekarzem w celu uzyskania porady żywieniowej.

Najlepszy Multiwitamina dla kobiet w wieku lat

O ile w okresie miesiączki, zajścia w ciążę lat, należy spojrzeć w przyszłość w Twoich witamin i suplementów wyborów. Na przykład, odpowiednie spożycie wapnia teraz może pomóc zabezpieczać przed osteoporozą i kości utraty później. Czy zamierzasz mieć dzieci? Jeśli tak, szukać witamin z co najmniej 400 mcg kwasu foliowego.

Ponadto kobiety, które są nadal miesiączkujących witamin trzeba, że ​​zostały dodane żelazo zastąpić utracone w wyniku krwawienia. Jest to szczególnie ważne dla kobiet o dużym lub przedłużonego krwawienia lub z zaburzeniami miesiączkowania, takich jak endometrioza. Skuteczne multiwitaminy z odpowiednich ilości żelaza dla miesiączkujących kobiet to:

Najlepszy Multiwitamina dla kobiet
Centrum jest często zalecane przez lekarzy.

 • Centrum od A do Z
 • Jeden dziennie damska Formuła
 • Natura Wykonane dla Niej

Najlepszy Multiwitamina dla ciężarnych i karmiących kobiet

Jeśli chodzi o potrzeby żywieniowe, kobiety w ciąży są w klasie wszystkich własnych. To nie dziwi, że kobiety w ciąży potrzebują wyższy poziom kwasu foliowego (600 mcg co najmniej na dobę), ale muszą również zwiększone beta-karoten. To chroni przed wad wrodzonych, takich jak rozszczep kręgosłupa.

Ponieważ mama karmienie piersią musi jeszcze zrobić wyborów żywieniowych w oparciu o to, co jest najlepsze dla dziecka, kwasu foliowego i beta-karoten są nadal ważne. Na podstawie ich poziomu kwasu foliowego, beta-karotenu i innych składników odżywczych, po to doskonały wybór witaminy dla kobiet w ciąży i karmiących piersią:

 • Stuart prenatalna
 • GNC prenatalna
 • Wieku prenatalna

Najlepszy Multiwitamina dla kobiet po menopauzie

Po miesiączka ustaje, kobiety nie muszą już dodane żelazo. W istocie, niektóre badania wykazały powiązanie między wysokim poziomem żelaza i choroby serca. Z tego względu, u kobiet po menopauzie należy szukać witamin bez żelaza.

Ponadto, starsze kobiety powinny uważać na poziom witaminy A. czymś więcej niż 100 procent RDA może przyczynić się do złamania. Podobnie jak w przypadku kobiet w ciąży, beta-karoten jest bezpieczniejsze form witaminy A.

Więc, co powinno witaminy dla kobiet po menopauzie zawierać? Zwiększona Witamina B12, witaminy D i wapnia są wszystkie krytyczne elementy wzoru skutecznej starszych kobiet. Niektóre multiwitaminy wykonane specjalnie dla seniorów to:

 • Jeden Dzień
 • Centrum Srebrny

Jakie witaminy są dla mnie

Jakie witaminy są dla mnie
Czy biorąc prawo witamin?

Jeśli masz problemy ze zdrowiem lub po prostu na ogół chcą jeść lepiej, jedno pytanie należy zadać jest "to, co witaminy są dla mnie?" Najlepszy bilans odżywczy witamin, minerałów i składników odżywczych, będą się różnić od osoby do osoby i zrozumienie tego, co osobiste jest saldo pomoże Ci zaplanować dietę do swoich potrzeb żywieniowych.

Czynniki wpływające na witaminę balansu

Każdy potrzebuje różne ilości witamin i składników mineralnych w oparciu o kilka czynników dotyczących ich zdrowia i życia. Zrozumienie elementów, które mogą mieć wpływ witamin są dla Ciebie jest pierwszym krokiem w kierunku planowania zdrowe, bogate w witaminy diety.

 • Styl życia: życia prowadzisz drastycznie wpływa witamin najbardziej potrzebujesz. Sportowiec, na przykład, mogą potrzebować więcej witamin, które są dobre dla energii, podczas gdy ktoś, kto pracuje w pomieszczeniach i rzadko angażuje się w zajęcia na świeżym powietrzu mogą wymagać uzupełnienia swojego organizmu naturalną podaż witaminy D poprzez tabletek lub witaminy D źródeł żywności. Kobiety w ciąży potrzebują dodatkowych suplementów witaminowych w celu wspierania ich rosnącego dziecka, takie jak dodatkowa kwasu foliowego, aby pomóc zapobiec wady wrodzone.
 • Wiek: Wiek danej osoby znacznie wpływa witamin są dla nich najlepsze. Małe dzieci i młodzież na ogół potrzebują wyższych dawek witaminy, ponieważ ich ciała rośnie, a osoby starsze mogą również wymagać wyższych dawek, ponieważ ich ciała nie dłuższych witamin procesowych tak skutecznie.
 • Płeć: Wymagania witaminowe dla kobiet i mężczyzn są różne, ponieważ ich organizm przetwarza witaminy inaczej ze względu na różne poziomy hormonów i potrzeb energetycznych. Wybór witamin specjalnie dla płci pomoże Ci znaleźć właściwą równowagę istotnego żywienia.
 • Zdrowie: Twój ogólny stan zdrowia jest kolejnym kluczowym czynnikiem w odkrywaniu tego, co witaminy są właśnie dla Ciebie. Niektóre osoby mają przetwarzanie trudności, syntezy, lub przechowywania różnych witamin i składników odżywczych, a ich dieta powinna odzwierciedlać te indywidualne potrzeby. Niedobór witamin może doprowadzić do wielu problemów zdrowotnych, dlatego niektórzy ludzie podjęcia dodatkowych suplementów, aby uniknąć choroby lub innych problemów, takich jak zapobieganie przeziębieniom z witaminą C
 • Dieta: Najlepszym źródłem witamin są jesz, ale osoba z istotnych alergii mogą cierpieć z powodu niezamierzonych uchybień. Co więcej, osoby, które regularnie jedzą wysoko przetworzonej żywności nie są prawdopodobne do ich potrzeb żywieniowych poprzez ich regularnej diety.

Zadawanie Doktor Jakie witaminy są dla mnie

Jedyna osoba, która może dokładnie zdiagnozować niedobory witamin i oferują informacje dotyczące odpowiednich suplementów diety jest lekarz lub dietetyk. Jeśli wystąpią problemy zdrowotne, ogólne letarg lub inne problemy, które nie mogą być powiązane z innymi warunkami, dieta i witaminy spożycie może być przyczyną. Ważne jest, aby być uczciwym z lekarzem na temat diety, leków i witamin, które aktualnie podjąć, aby uzyskać odpowiednie leczenie, aby pomóc przywrócić równowagę organizmu do optymalnego zdrowia. Mogą one przybierać przeprowadzenia badania krwi lub innych badań, aby znaleźć przyczynę objawów i mogą ustalić suplementy tymczasowych, aby zobaczyć, czy mogą przeciwdziałać złe skutki można doświadczają.

Planowanie odpowiedniego witaminy dieta

Jakie witaminy są dla mnie
Zdrowa dieta jest najlepsza.

Gdy już wiemy co witaminy potrzebne, to jest czas, aby zaplanować dietę, która spełnia potrzeby żywieniowe organizmu.

Zdrowe odżywianie

Najlepszym sposobem, aby dostać się organizmu ważnych składników odżywczych i witamin jest przez odpowiednie zdrowej, zbilansowanej diety. Źródła takie jak chude mięso, świeże owoce i warzywa, produkty pełnoziarniste, mleka i produktów wzbogaconych są bogate w witaminy i składniki odżywcze, ale może to nie zawsze jest możliwe, aby zaspokoić potrzeby organizmu poprzez samą dietą. Często mrożone lub mikrofalowe żywności mają niższą wartość odżywczą niż świeżej żywności, a jeśli twoja dieta zawiera duże ilości przetworzonej żywności, a następnie mogą być wymagane suplementy witaminowe.

Suplementy

Dla wielu ludzi, codzienne suplementy witaminy są niezbędne. Wybór multiwitamina to dobry początek i może pomóc przywrócić równowagę podstawowej diety, ale często dodatkowe będą konieczne. Zawsze skonsultuj się z lekarzem lub dietetykiem w celu określenia, jakie dodatkowe suplementy trzeba, i unikać niepotrzebnego suplementów. Zbyt duża dawka różnych witamin może prowadzić do niezamierzonych problemów zdrowotnych z toksyczności witaminy.Kluczem do odkrycia ", co witaminy są dla mnie" jest mieć wiedzę o tym, co witaminy potrzebne dla zdrowia i stylu życia i kształcić się na temat potrzeby różnych witamin w diecie. Witaminy Zakład Logiki Stosowanej jest tutaj, aby pomóc w nauce witamin, suplementów i ich skutków, a więcej informacji na temat zdrowego odżywiania, odwiedź Logiki Stosowanej Diet.

Jak wybrać prezent dla Best Man

Twój najlepszy człowiek będzie bardzo ważną rolę w twoim ślubie. Mimo, że jesteś już blisko najlepszego człowieka, to jeszcze lepiej, że można dać mu znak, aby pokazać swoje uznanie. Jedynym problemem jest to, wybierając prezent dla mężczyzny jest trudniejsze niż Wybierając prezent dla kobiety. Kobiety mają wiele akcesoriów i można je z łatwością, ale ludzie zadowoleni są tak proste, tak proste, że nie można nawet myśleć, co prezent wolą.

Wybierając najlepszy prezent dla swojego najlepszego człowieka będzie łatwe tak długo, jak możesz rozważyć pewne czynniki, które są:

 • Budżet. Ile jesteś gotów wydać na prezent najlepszą człowieka? Ustaw cenę maksymalną, jaką są skłonni zapłacić za dar przed rozpoczęciem polowania na idealny prezent. To jest w porządku pieścić najlepszego człowieka, ponieważ jest to tylko impreza po-in-a-lifetime. Ale jeśli nie może wykraczać poza swoim ustalonego budżetu, a potem po prostu znaleźć coś, co będzie najlepsze dla tego budżetu.
 • Styl życia. Daj prezent, który będzie przydatny dla rekreacji najlepszą człowieka i zawodu. Na przykład, jeśli lubi zbierania samochodów mini-wyścigu, to dodatkowy mini-wyścig samochodowy lub gablocie będzie wielki. Jeśli twój przyjaciel jest firmy wykonawczej, to coś proste, ale eleganckie jak organizatora lub posiadacz karty będzie wielki.
 • Potrzebujesz. Większość ludzi doceni dary, które chcą, a nie to, czego potrzebują. To dlatego, że większość czasu, ludzie mają już rzeczy, których potrzebują. Ale jeśli twój przyjaciel potrzebuje czegoś, że nie jest właścicielem, to jest to dobry pomysł, aby dać mu to, jak termos podróży lub nowej torebki. Oprócz wypełniania za coś, czego potrzebuje, będzie również schlebia raz zobaczyć go za pomocą tego czegoś.

Mimo to nie można myśleć o najlepszy prezent dla swojego najlepszego człowieka?

Niektóre z tradycyjnych najlepszych prezentów człowieka są spinki do mankietów, kolby, klasyczny zegarek, zapalniczka, scyzoryk, etui podróżne, clip pieniędzy, złota łańcucha znaków i kubek. Spróbuj rozważyć worek, zestaw do grillowania, przycisk do papieru, posiadacza paszportu, ramki do zdjęć, budzik, etui na wizytówki, wina bramkarza, szachy, sprawy CD lub drugie śniadanie.

Ale jeśli myślisz, że on nie będzie wiedział, że wiele tradycyjnych prezentów, a następnie przejść do unikalnych najlepszych prezentów człowieka. Te tradycyjne prezenty mogą być personalizowane, więc na pewno będzie tylko jego. Grawerowanie prezent jest także tradycyjna, ale to pozwala na stworzenie odwołania.

Wiele sklepów z pamiątkami musi mieć pewne spersonalizowanych najlepsze prezenty man. Jeśli nie, można zamówić on-line. Sklepy takie jak prezenty luzacy online i Gunther Prezenty mogą być dobre na początek, gdy szukasz najlepszych prezentów. Tradycyjne sklepy internetowe takie jak Amazon, są doskonałym źródłem, też. Nawet eBay może być dobre miejsce na tanie, ale bardzo idealnym drużbą prezent.

Niezależnie prezenty dasz, zawsze pamiętaj, że powinno to być z serca. Twój najlepszy człowiek na pewno czują się, jak dobrze myślał o jego dar jest. A to, z pewnością zostanie doceniony za życia.

Jak wybrać prezenty dla bliźniaków

Kupując prezent dla bliźniaków jest jak kupuje prezent dla jednego dziecka, tylko będziesz się podwoi. To podwójne budżet i dwukrotnie wysiłku. To nie może być takie proste, choć. Ale po instrukcji tak, wybierając jakoś być zabawne i mądrzejszy.

Rozważania

Każdy jest inny, więc podwójna jest bezpieczne rozważyć te rzeczy przy wyborze prezentu dla nich:

 • Płeć. Co płeć bliźniąt? Czy są chłopcy, dziewczęta, lub chłopak i-dziewczyna? Możesz oprzeć dziecka prezent od płci. Jeśli będziesz dając prezent dla chłopców, a następnie niektóre zabawki chłopak jak samochody czy kulki będzie wielki. Dziewczyny pokochają pluszowych zabawek. Ale można go odtworzyć bezpieczne i wybrać zabawki edukacyjne, które pokochają zarówno dziewcząt i chłopców. Plus, ich rodzice cenią zabawki edukacyjne lepsze niż innych zabawek.
 • Wiek. Jak można budulcem być odpowiednie dla dwóch-miesięcznych niemowląt? Dlatego należy wziąć pod uwagę przy wyborze wieku prezent dla bliźniaków. Ramka na prezent dla swoich potrzeb, powiedzieć, czy bliźnięta są noworodka, to takie rzeczy jak pieluchy, ubrania dla dzieci, niemowląt lub innych opieki rzeczy będzie najlepiej.
 • Potrzeby niemowląt. Dbanie o bliźniaków jest nie tylko trudne, ale drogie. Pomoc rodzicom, dając praktyczne prezenty, które będą na pewno potrzebne. Może potrzebujesz więcej bliźniaki lub szmatką pieluch potrzebują więcej poduszek opieki.
 • Życzenia dla niemowląt. Czy niemowlęta już mówić o tym, co chcą? Zadaj im rzeczy, które chcą i rozważają te rzeczy do nich.

Pomysły na prezent dla dziecka Twins

Czy masz już kilka pomysłów na prezent na myśli? Jeśli nadal masz do czasu ciężko myśleć, oto lista niektórych idealnych prezentów dla bliźniaków dla dzieci:

 • Kontrola Prezent. Niech rodzice decydują jakie są najlepsze prezenty dla bliźniaków. Pozwoli to zaoszczędzić czas, zbyt, dając im możliwość wyboru najlepszy prezent, że ich dzieci mogą mieć. Dając prezent czek jest idealna, jeśli nie możesz dowiedzieć się, najlepszy prezent dać.
 • Dla mamusi. Czy uważasz, że dzieci są już obsypany tak wielu prezentów? Dlaczego nie dać prezent do swojej mamusi, a nie? Daj jej coś, co ona i jej bliźnięta kochać jak nosidełko.
 • Pielęgnacja niemowląt. Niemowlęta potrzebują dużo rzeczy-z specjalnym alkoholu do specjalnych ubrań. Oni potrzebują tych rzeczy i tak jak ich rodzice. Dlaczego nie dostarczyć te rzeczy do nich jako formę prezentu?
 • Grzechotki. Klasyczna, a jednocześnie zabawy, dzieci usłyszeć dźwięk zwłaszcza na wczesnych miesięcy. Grzechotki będzie również pomóc im zachować spokój i cieszyć się.
 • Szt Twin. Być może masz lokalnego catering sklep dla potrzeb bliźniąt i wielu dzieci. Sklepy internetowe, takie jak Just 4 Twins, Twin Prezenty i Zaproszenia i oferują piękne Rzeczy Twins rzeczy dla bliźniaków. Znajdź idealny pomysł na prezent z tych lub podobnych sklepach.

Nie wszystkie idealne prezenty dla bliźniaków być materiał. Można udzielić pomocy i że to wspaniały prezent. Myśląc prezentów dla bliźniaków, określić, czego dzieci potrzebują i czego chcą. W ten sposób będziesz w praktyczny prezent dawcą i nie spoiler.

Dziesięć Najlepszy jogi dla mężczyzn

Dziesięć Najlepszy jogi dla mężczyzn


Jeśli twój chłopak lub mąż chce przyłączyć się do ciebie w praktyce, zachęcić go do próby dziesięciu najlepszych jogi stwarza dla mężczyzn. Z tych dziesięciu pozach może uzyskać maksymalne korzyści z jogi, bez konieczności spędzania godzin lała książek. Ponadto, wybierając dziesięć daje mu gdzieś skupić swoją energię, zamiast zrobić swój wybór z wielu jogi dostępne.

Dziesięć Najlepszy jogi dla mężczyzn

Chociaż opinie są różne, te dziesięć najlepszych jogi dla mężczyzn zostały zaczerpnięte z mężczyzn Zdrowia i Ochrony Zdrowia Kobiet.

 • W dół Dog: Jednym z najbardziej podstawowych i znanych jogi jest również jednym z najlepszych. Może to pomóc w przewlekłym bólu pleców przez wyciągając mocno napięte ścięgna, biodra i ramiona. Przyczynia się również do budowania wytrzymałości górną część ciała. Zdrowie mężczyzn mówi, że jeśli człowiek ma jedną stanowią na dzień powinno być w dół Dog.
 • Skłon tułowia: To yoga jest bardzo prosta - przypomina zginania nad i dotykając palcami. Jeśli człowiek jest odporny na jogę po prostu powiedz mu, że ta poza jest doskonała jako rozgrzewkę dla swojego rutynowego treningu. Ta poza pomaga eliminować napięcie w głowie, szyi i ramion, a także może zmniejszyć objawy bezsenności i bólów głowy.
 • Katedra: Katedra Pose może pomóc wyeliminować brzydki tłuszczu w jamie brzusznej i buduje mocne quady.
 • Bohater: siedzącej, Hero rozciąga się uda, które mogą pomóc zmniejszyć problemy w kolanach. Jest to doskonała pozować do biegaczy zrobić przed udać się rano.
 • Kanapa Big Toe: Oprócz rozciągając mięśnie ud, bioder, ścięgna i cieląt, to ułożenia pomaga również stawy kolanowe silniejszy, a także utrzymania prawidłowego zdrowia prostaty.
 • Crescent Lunge: pachwin rozciąganie poza, lonży sierp rozluźnia też się biodra. Może to być pomocne, jak ciasne biodra może spowodować nacisk na dolną część pleców i zwiększyć ryzyko kontuzji z ćwiczeń.
 • Łódź: Ta poza zadziała jego zginacze bioder, brzucha, ramion i kręgosłupa. Pomaga także promować zdrowie prostaty i tarczycy.
 • Wojownik: Dobre dla ramion i hip rozciąganie, jak i wszystko wokół klimatyzacji ciała, Wojownik jest motorem napędowym w ułożenia jogi. Ta poza zwiększa mobilność w niektórych najważniejszych obszarach ciała - kolan, bioder i ramion.
 • Bow: To back-wzmocnienie stanowią również przyczynia się do zmniejszenia stresu, dwa kluczowe obszary męskich problemów zdrowotnych. Stanowią również otwiera klatki piersiowej, co pozwala na lepsze oddychanie.
 • Most: Mężczyźni często mają ucisk w klatce piersiowej, który hamuje oddychanie. Mostek umożliwia zerwać napięcia w tej części ciała. Każdy człowiek z problemami górnych dróg oddechowych powinien zaczynać tej pozie.

Znajdź więcej informacji i wskazówek dla tych pozycjach w naszej Joga stanowi Gallery.

Pierwsze kroki

Jak w przypadku każdego programu ćwiczeń, należy skontaktować się z lekarzem zdrowia przed rozpoczęciem nowego rutynę. Można sugerować, że człowiek zaczyna procedurę z wszystkich dziesięciu pozach. Jednak, czy chciałby zacząć wolniej, sugerują, że wybór pozy, które dotyczą problemów zdrowotnych może mieć. Wkrótce będziesz miał nową działalność, aby cieszyć się razem - i jeden, który jest zdrowy, aby uruchomić.

Przepisy Sałatka dla diabetyków

Przepisy Sałatka dla diabetyków

Sałatki mają długą drogę od ich reputacji jako tradycyjnej "żywność dietetyczna." W zależności od ich składników, sałatki są uważane za zdrowe i satysfakcjonujące głównym entrée, zwłaszcza dla cukrzyka. Budowanie posiłek wokół warzyw i białka może pomóc ludziom z cukrzycą kontrolować stężenia glukozy we krwi.

Utrzymanie Sałatki Zdrowy

Jednak korzystanie sałatek, jako przekąska, danie główne, lub przekąskę, pamiętać, aby zachować wielkość porcji pamiętać, zwłaszcza jeśli sałatka zawiera makaron lub innych skrobi. Użyj opatrunki mądrze. Regularne opatrunki tłuszczu może zawierać maksymalnie 17 gramów tłuszczu na łyżce, podczas gdy o niskiej zawartości tłuszczu lub beztłuszczowych opatrunki może zawierać więcej cukru i sodu (smak musi pochodzić od czegoś!). Przeczytaj ulotkę i listę składników, aby upewnić się, że masz wybór niskie węglowodany, niskie dressingu. Albo zrobić własny sos, jak opisano w "kurczak, szpinak, sałatka owocowa" i przepis poniżej.

Popraw swoje sałatki dodając porcja orzechów (migdały, nerkowce 6 albo mieszane orzechy, lub 10 orzeszki ziemne), który liczy w zamian tłuszczu lub 3 uncji tuńczyka lub cubed kurczaka lub indyka, aby uzyskać więcej białka, która liczy się 3 bardzo chude wymiana mięsne.

Trzy Przepisy Sałatka dla diabetyków

Kurczak, szpinak i sałatka owocowa

Składniki

 • 6 uncji świeżego szpinaku
 • 2 pomarańcze, obrane i pokrojone na kawałki
 • 2 filiżanki z kurczaka, ugotowane i pokrojone w kostkę
 • 2 szklanki świeżych truskawek

Dressing:

 • 3 łyżki soku pomarańczowego
 • 2 łyżki czerwonego octu winnego
 • 1 1/2 łyżki olej rzepakowy
 • 1/3 łyżeczki maku
 • 1/4 łyżeczki musztardy

Wskazówki

 1. Wymieszać wszystkie składniki w Sos i przechowywać w lodówce miska.
 2. Aby sałatę, szpinak umyć i rozdzieranie na kawałki wielkości ugryźć. Umieść w dużej salaterki. Dodaj kurczaka, truskawki i pomarańczy.
 3. Skropić ubieranie i służyć.

Informacje dla dobra i Żywienia

Sprawia 7 porcji. Na 2 kubki porcji: Kalorie 135, sodu 46 mg, 31 mg cholesterolu, 4 g tłuszczu, 10 g węglowodanów

Wymiana: 1 z cukrzycą owoce, 1 1/2 chudego mięsa

Przystosowane Od: "Gotowanie Zdrowe i szybko"

Sałatka z ogórków i jogurt

Składniki

 • 3 ogórki, średniej wielkości 1 szklanka jogurtu, zwykły, o niskiej zawartości tłuszczu
 • 1 łyżka soku z cytryny świeże
 • 1 łyżeczka mielonego kminku
 • 1 łyżeczka suszonych liści mięty

Wskazówki

 1. Ogórki obrać i pokroić na pół. Wyrzuć nasiona i ogórki kromka cienkie.
 2. W misce wymieszać pozostałe składniki razem. Dodaj ogórki i zamieszanie.

Informacje dla dobra i Żywienia

Sprawia, że ​​4 porcje. W jednej porcji: Kalorie 37, białko 3 g, Sód 46 mg, 1 g Węglowodany

Wymiana: 1 z cukrzycą roślinne

Źródło: "Biuletyn cukrzycowa"

Sałatka z makaronu

Składniki

 • 3 szklanki ugotowanego makaronu (takich jak makaron spirali tricolor, 1 1/2 szklanki suchego) 1 duży dojrzały pomidor, z rdzeniem, nasionami i posiekane
 • 1 średnia zielona papryka, z rdzeniem, nasionami i posiekane
 • 1 szklanka starty ser cheddar obniżonej zawartości tłuszczu
 • 1/2 szklanki czarnych oliwek, odsączone i pokrojone
 • 1/2 szklanki tłuszczu Sos włoski lub parmezan pieprz

Wskazówki

W dużej salaterki, wrzucić razem wszystkie składniki. Chill godzinę na noc na połączenie smaków.

Informacje dla dobra i Żywienia

Sprawia, że ​​6 porcji. Na 1 filiżankę porcji: Kalorie 165, 9 g białka, sodu, 355 mg, 10 mg cholesterolu, 4 g tłuszczu, 22 g węglowodanów

Cukrzycę 1 1/2 wymiany: skrobia, 1 roślinne, 1/2 tłuszczu

Przystosowane Od: "The New Family Cookbook dla osób z cukrzycą"

Dodać do sałatki ostoją

Tak długo, jak jesteś ostrożny ze skrobią, sałatki są ważnym elementem diety cukrzycowej. Spróbuj różnych składników sałatek i tematów, aby dodać odsetki do menu.