grsail.com

jak zrobić z brystolu czapke chinczyka

Jak zrobić prosty papierowe czapki Cone

Jedną z firm, które wszędobylskie materiałów potrzebnych do stron dziecięcych jest kapelusz stożek papieru. Stożek papieru kapelusz to nie tylko ładny, ale także stawia dzieci w uroczystym nastroju. W rzeczywistości, można nawet zrobić stożek papieru kapelusze na własne urodziny, bez względu na wiek. Tak długo, jak ty i twoi przyjaciele i rodzina docenić dobrą papieru kapelusz, nie ma powodu, dlaczego nie powinno się ich używać. Oto jak można zrobić kapelusze stożek.

 • Szkic. Przede wszystkim, należy utworzyć szkic zarysu stożek kapelusz na materiale, którego używasz. Ponieważ kapelusz stożek powinien być w stanie wyróżnić się sam, należy użyć dysku arkusz papieru, takich jak karton. Tektura powinna być około 13 cm długości i 18 cm wysokości, dla każdego kapelusz. Tworzenie prostego trójkąta na arkuszu tektury, upewniając się, że wysokość na dzień wokół stóp, a szerokość powinna wynosić około 18 cm długości. Następnie dodać krzywą spadkową na dolnej linii trójkąta tak, że postać będzie tworzyć stożek po tym, jak go wyciąć.
 • Cut. Po dokonaniu szkic, zabrać nożyczki i używać go delikatnie wyciąć postać się z arkusza tektury.
 • Udekoruj. Po wycięciu postać, można przystąpić do dekorowania kartonowe kapelusz. Jeśli dokonujesz kapelusze kartonowych dla dzieci, należy poprosić ich o pomoc w dekoracji kapelusze tektury stożka. Proste przygotowanie farb akrylowych w różnych kolorach, a niektóre pędzle. Lub, jeśli nie chcesz zbyt wiele bałagan ze świeżych, płynnej farby, można również używać kredek lub kredki. Są łatwe w użyciu dla dzieci, i są znacznie mniej brudny bo to nie rozlać. Należy również mieć kilka innych drobiazgów, które mogą dołączyć do stożkowych kapeluszach, takie jak naklejki, a nawet małych koralików, które mogą kleju na kapelusze.
 • Klej. Po dekoracji kapelusze stożek, pozwalają kapelusze do wyschnięcia w ciepłym miejscu, najlepiej przy oknie, gdzie światło słoneczne i wiatr może pomóc szybko wysycha klej i farby, które zostało użyte na kapelusze stożkowych. Następnie użyć trochę kleju lub zszywacz połączyć dwa brzegi kapelusza stożka. W ten sposób będzie można stworzyć stożek z arkusza tektury papieru.
 • Przewód. Teraz już przypomina stożek kapelusz gotowego produktu. Jedyną rzeczą, którą musisz zrobić, to wyciąć dwa małe otwory po przeciwnych stronach otworu stożkowy kapelusz. Wpisz ciąg gumy na obu końcach, tak, że gdy dzieci korzystają stożkowe kapelusze, czapki nie spadnie - nawet jeśli dzieci są uruchomione lub grając w domu.

Z tych kroków, powinieneś być w stanie stworzyć swoje własne kapelusze stożek papieru. Procedura jest prosta i będzie można zapisać się na dużo pieniędzy poprzez własne kapelusze zamiast kupować je w sklepie spożywczym.

Jak zrobić Skull Czapki z Bandana

Od czasu do czasu, by znaleźć się w głowie włosy, które nie współpracują bez względu na to, jak wiele produktów i pomoc stylizacji można umieścić w. Kiedy te złe dni włosy przyjść, najlepiej zrobić to po prostu zasłonić włosy czapka czaszka. Czapki czaszki mogą być wykonane przy użyciu bandana, która jest w zasadzie duże chusteczka. Możesz nosić czapkę czaszki, aby ukrył swój złych włosów dziennie, lub po prostu jako modą. Herea € ™ s jak.

 • Znajdź bandana. Zacznij od szukasz chustka, że ​​pójdzie razem z wyglądu. Bandany dziś nie są już tylko puste arkusze tkaniny. Pochodzą one z różnych wzorów, począwszy od pełnych kolorów do wydruków. Jeśli chcesz wyglądać jak gangster, na przykład, można użyć chusty, które mają projekty ulic, graffiti, i plemienne wzory.
 • Krotnie. Przede wszystkim trzeba wziąć bandana i umieścić ją na płaskim stole. Następnie jedna krawędź bandana i złożyć go do przeciwległej krawędzi. Oznacza to, że będzie składany swój bandana w przekątnej. Powinno być jednak odległość około 5:56 cali pomiędzy zagiętymi końcami chustka, tak że wszystkie narożach chustka są poprzez pokazano. Dzięki temu będzie można nosić chustę z dużo większą łatwością.
 • Wrap. Teraz, chustka został prawidłowo złożony, następnym krokiem jest, aby umieścić go w swojej głowie. Czole powinny być objęte najdłuższym krawędzi bandana i chustka powinny koncentrować się na głowie. Weź dwa najdłuższe końce chustą i krawat w tyłu. Możesz używać niemal każdym rodzaju remis, ale plac węzeł najlepiej, bo to jest proste do wykonania i jest niepozorny, tak, że nie będzie wybrzuszenia węzłów z tyłu głowy. Powtarzanie tego samego węzła na pozostałych dwóch pozostałych krawędziach chustka. Upewnij się, że jest owinięty chustka dość ciasno wokół głowy. Nie powinno być tak mocno, że czujesz ból, ale pamiętaj, czapka czaszka ma pokazać zarys czaszki tak, że chusta nie musi być związana dość mocno.
 • Tuck. Teraz, po zakończeniu zapętlania krawędzie bandana razem, wziąć krawędzie chustka na i wcisnąć w szwach od bandana. W ten sposób będzie można się schować w luźnych płatów z chustka, aby lepiej pokazać swoją czaszkę i zrobić czaszki czapka wygląda schludnie i czysto.

W połowie dnia, to jest możliwe, że nasadka czaszki uelastycznienia. Gdy tak się stanie, po prostu weź końce na placu nie i używać go, aby ponownie dokręcić korek czaszki. Z tych kroków, powinieneś być w stanie łatwo zrobić własną czapkę czaszki za co chustka masz leżące wokół domu.

Jak zrobić kostium Predator

Jak zrobić kostium Predator


Wszystko czego potrzebujesz to dobry zestaw instrukcji jak zrobić kostium Predator, kilka dostaw i trochę czasu, a będziesz na najlepszej drodze do stworzenia jednego z rodzaju strój na następne halloween party lub kostium ekstrawagancję. Tworzenie własnych strój jest świetny sposób, aby zaoszczędzić pieniądze i pokazać swoje creativty.

O Predator Filmy

Charakter Predator pochodzi z serii filmów o tej samej nazwie. Po raz pierwszy wydany w Predator film 1987 roku, wywołał natychmiastowe zainteresowanie kostiumy Predator. Fani filmu pod wrażeniem straszny realizm stroju, i natychmiast zaczęła próbować powtórzyć projekt.

Znak rozpoznawczy potwora Predator są jego żuchwy i jej długie włosy przypominające macki. Oni również mają zazwyczaj ciała mięśni, zazwyczaj ciemny kolor i pokryte łuskami. Kask zakrywa głowę, zasłaniając żuchwy i pancerze chroni ramiona i tors.

Jak zrobić kostium Predator

Możesz podzielić swój projekt kostium Predator na dwie części: głowy i ciała. Jeśli zdecydujesz się kupić maskę, można skupić się głównie na części ciała kostium; jednak jest to możliwe, aby utworzyć własną maskę też.

Dokonywanie ciało Predator Costume

Aby rozpocząć, montujemy następujące materiały:

Jak zrobić kostium Predator

 • Czarne spodnie i koszulę rozciągliwe
 • Czarne, brązowe, srebrne i markery do tkanin stałe
 • Tan farby w sprayu
 • Brązowy farby w sprayu
 • Srebrny farby w sprayu
 • Czarne rękawiczki
 • Pistolet do klejenia na gorąco i sztyfcie
 • Sztuczne paznokcie
 • Czarny polski paznokci
 • Pancerz ramię, takich jak klocki piłkarskich
 • Czarny skórzany pasek
 1. Aby zacząć, ułożyć spodnie, koszulę i rękawiczki w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Najlepiej jest pracować na zewnątrz, ale jeśli nie jest to możliwe, otwarte okno powinno pomóc.
 2. Spryskaj elementów odzieży z tan farby w sprayu. Staraj się równomiernie mgła cały strój. Następnie za pomocą farby w sprayu brązowy aby wyróżnić pewne obszary, szczególnie po bokach tułowia i nóg. Możesz używać znaczników tkanin dodać szczegół i łuski.
 3. Podczas gdy elementy ubrań są suszenia, można pracować na zbroi. Rozłóż pasa i ramion zbroję, i lekko spryskać je z srebrną farbą w sprayu. Dodaj i zaznacz szczegółów z czarnym i srebrnym markerów tkaniny.
 4. Ostrożnie malować sztuczne paznokcie z czarnym lakierem do paznokci. Gdy są suche, należy użyć ciepłej pistolet do kleju do umieszczenia ich na opuszkach palców rękawic.

Dokonywanie Predator Helmet

Jak zrobić kostium Predator

Dokonywanie kask Predator jest trochę trudniejsze, ale to świetny projekt. Musisz te materiały, aby rozpocząć:

 • Pusty, czysty dzbanek mleka
 • Czarne pończochy cap
 • Modeliny
 • Taśma izolacyjna
 • Czarna tkanina bawełniana
 • Maszyna do szycia, igły, nici i czarny
 • Farsz
 • Srebrny farby w sprayu
 • Pistolet do klejenia na gorąco i sztyfcie
 • Farba akrylowa i szczotki
 1. Pokroić mlecznik do tworzenia kask drapieżnika. Pamiętaj, aby wyciąć otwory na oczy. Użyj gliny doskonalić funkcje.
 2. Gdy gliny jest sucha, należy użyć farby w aerozolu srebrny dać kasku metaliczny wygląd. Wyróżnij dysponuje pomocą farb akrylowych.
 3. Użyj czarnej tkaniny do długich rur do włosów Drapieżnika. Stuff rury aby je trójwymiarowe. Z taśmą klejącą, aby srebrne pierścionki w połowie drogi się każdy kosmyk.
 4. Korzystanie z ciepłej pistolet do kleju, dołączyć mlecznik do czapki hodowli. Następnie ostrożnie szyć włosy na czapce stada za pomocą igły i nici.

Nie zapomnij o akcesoria!

Nie Predator kostium jest kompletna bez broni z tworzywa sztucznego i inne akcesoria. Można wprowadzić dodatkowe elementy pancerza z tkaniny lub mleka dzbanki, jeśli chcesz, aby Twój strój bardziej skomplikowane. Trzeba także ciężkie buty w kolorze dopasować ciało costume.Now, że wiesz, jak zrobić kostium Predator, będziesz gotowy na następny wieczór filmowy lub bal. Pamiętaj, że najważniejsza część każdego stroju jest o odpowiednią postawę, aby iść z nim!

Jak zrobić blaty Z kapsli

Jak zrobić blaty Z kapsli


Jeśli chcesz wiedzieć, jak zrobić blaty z kapsli, trzeba kilka prostych materiałów i dużo cierpliwości. Podobnie jak w innych projektach DIY mebli, takich jak regały budowlanych lub stoliki, składających blaty z kapsli może zająć dużo czasu, ale wynik jest całkowicie warto. Wygląd jest zabawa i swobodna i działa dobrze w spokojnych obszarach, takich jak gry pokoi, nor, poduszki licencjackich i domków.

Blaty cap butelki są dość łatwe do wykonania - pomimo czas potrzebny do zbierania i umieścić czapki - i nie brać niczego od formy lub funkcji tabeli. Wystarczy pamiętać, aby użyć tabeli, że nie przeszkadza szkodliwe jak kiedyś czapki są załączone, jako że nie można usunąć bez szkody dla powierzchni stołu.

Zdobywaj kapsli

Pierwszym krokiem jest oczywiście zbierać korki do butelek. Staraj się, aby im wszystko blisko w wielkości i materiału. Na przykład, nie mieszaj piwa z metalu czapki plastikowych nakrętek po napojach. Wynik będzie nierówna i nie będzie wyglądać mundur.

Liczba nakrętek trzeba będzie się zmieniać w zależności od wielkości tabeli. Jest dość bezpiecznie powiedzieć, że liczba będzie w setki, a być może w ciągu tysięcy dla większej tabeli. Zapytaj znajomych, rodziny i współpracowników do oddania dla sprawy. Ustaw pojemnik na biurku i / lub w domu, w którym ludzie mogą je wrzucić.

Opracuj projekt

Po zebraniu wystarczającej ilości czapek, stworzyć wzór, kładąc się korki na stole. Użyj różne kolorowe czapki do tworzenia różnych wzorów. Możesz użyć danej marki nasadki do przedstawienia tabeli, lub jeśli masz odpowiednie połączenie kolorów, może chcesz utworzyć obraz. Geometryczne wzory mogą wyglądać szczególnie atrakcyjna.

Jak zrobić blaty Z kapsli za pomocą kleju lub zaprawy

Przyklej Czapki

Klejenie zaślepki do stołu jest najprostszym sposobem, aby je dołączyć, ale należy pamiętać, że klej może wyschnąć w czasie i od czasu do czasu może wymagać konserwacji.

 • Zostaw gotowy projekt na stole i przygotować do klejenia czapki. Użyj gorący pistolet do kleju i upewnij się, że masz wystarczającą ilość kleju, aby zakończyć kije całej tabeli przed rozpoczęciem.
 • Zacznij w rogu i powoli pracować na swój sposób. Podnieś czapki (po jednym na raz) i umieścić odrobiną gorącego kleju na swoim miejscu. Naciśnij czapkę mocno i trzymać go w miejscu przez około 5 do 10 sekund. Kontynuowania procesu aż do całkowitego trzonków przymocowane do stołu. Kiedy umieszczając je na stole, aby upewnić się, że czapki dotykać, nie pozostawiając żadnego widocznego obszaru tabel między nimi.
 • Gorący klej wysycha bardzo szybko, ale najlepiej zostawić go na kilka godzin przed wprowadzeniem czegoś na stole. Aby pomóc utrzymać je w miejscu i stworzyć bardziej estetyczny wygląd, mieć kawałek szkła cięcia w celu dopasowania do stołu i umieścić ją na szczycie czapki.

Użyj Zaprawa do mocowania Czapki

Dzięki zastosowaniu tynku i zaprawy można traktować jak płytki i czapki stworzyć bardziej solidne blat.

 • Wypełnij korki do butelek z gipsu i pozwolić im wyschnąć kilka dni, aby stworzyć kapsel "płytki".
 • Gdy będą gotowe, chropowatość powierzchni stołu papierem ściernym i rozłożyć warstwę zaprawy na górze.
 • Umieszczenie nasadki w żądanym wzorze w moździerzu. (Najlepiej położyć je na innej powierzchni, tak aby można je przenieść na jednego na raz. Upewnij się, że pomiary są prawidłowe.)
 • Niech cała sprawa wyschnięcia według wskazówek na opakowaniu (zazwyczaj przez noc).
 • Gdy jest sucho, rozłożyć warstwę zaprawy / spoiny na wierzchu wszystkich nasadek i do przestrzeni między nimi. Upewnij się, że używasz zaczynu, który nie zawiera piasku. Rodzaju piaskiem rysuje czapki.
 • Zetrzeć płytki wilgotną ściereczką zaraz po (nie dać mu szansę wyschnąć).
 • Gdy są one czyste odejść od stołu do wyschnięcia na kilka dni.
 • Po raz kolejny, na estetyczny wygląd można dodać kawałek szkła na zamówienie pasuje na wierzchu. W ten sposób utworzyć gładką górną, ale nie jest to konieczne, aby utrzymać nasadki na swoim miejscu. Jeśli stosowane zaprawy, te czapki nie będzie nigdzie.


Wiedząc, jak zrobić blaty z kapsli będzie można podjąć zwykłą DIY projekt mebli, które stworzy wielki kawałek rozmowy w domu. To proste, zabawne, i nie rozbić banku.

Jak zrobić kapelusz z Robin Hood

Jak zrobić kapelusz z Robin Hood
Przechwytywanie średniowieczny projekt Robin Hooda!

Jak zrobić kapelusz Robin Hood? Czy jest to coś, że zastanawiasz? Robin Hood i jego banda wesołych mężczyzn fikcyjnych zostały wypalanie wyobraźnię od pierwszych ballady o nim zaczynają się pojawiać pod koniec 15 wieku; tak, uczenie się, jak zrobić kapelusz Robin Hood może pomóc umieścić wykończenie na tej inspirującej kostium. Styl kapelusz, że Robin Hood - czy Robin, hrabia Huntington, w zależności od przypadku - jest powszechnie uznawany za noszenie jest styl luźno oparty na 12 do 14 wieku odzieży.

Jak zrobić to Robin Hood Hat?

Dokonywanie kapelusz dopasować strój Robin Hood nie wymaga umiejętności szycia lub specjalistycznego sprzętu. Jeśli są poręczne z pistoletu do kleju, nawet nie trzeba szyć ściegiem.

Materiały

Większość materiałów dla wiarygodnej Robin Hooda kapelusz można znaleźć w lokalnym sklepie tkaniny. Obejmuje tkaniny, wykończenia, nici lub kleju i akcesoria.

Tkanina

Tkanina jest najważniejszym elementem, jak zrobić kapelusz Robin Hood, ponieważ określa, w jaki sposób produkt końcowy będzie wstać. Aby kapelusz Robin Hood stanąć wysoki, materiał musi być dostatecznie sztywny i nie powinno się od siebie łatwo i strzępi. Filc jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ można wyciąć bez potrzeby obszyciem i jest jednocześnie lekki sztywny. Ciężkie płótno może być również użyte, pod warunkiem, że jest wystarczająco sztywny. Jeśli znalazłeś idealny materiał dla kapelusz Robin Hooda i boją się, że jest zbyt miękki, zakupić jakiś topliwą interfejsów, który jest sprzedawany przez stocznię w sklepach tkaniny. Ten materiał jest przymocowany za pomocą ciepła (można użyć Żelazko) ​​i dodaje jednocześnie sztywność i masę do tkaniny to dołączone. Przy wyborze materiału, należy pamiętać, kolory wysokiej okresu średniowiecza. Robin Hood i jego weseli ludzie są często związane z kolorem znanym jako "Lincoln", zielony jasny, ciepły, kolor zielonej nawiązującym do lasu w okresie letnim. Bezpłatne kolorów, np ciepłego brązu, również mogą być użyte.

Przystrzyc

Dla zespołu wesołych bandytów, którzy dzielą się psują okradanie bogatych, niektóre proste wykończenia kapelusze może być właściwa. Tapicerka może biegać w centrum kapelusza lub wokół błony śluzowej po brzegi. Może on być również używany na pokrycie postrzępione krawędzie i zapobiec ich strzępienie dalej. Wybierz prosty wykończenia - wiele sklepów tkaniny będą miały proste, stylizowane haftowane wykończenia, które mogą być wykorzystane, aby dodać kolor i kontrast na kapelusz Robin Hood.

Pierze

Są to ukoronowanie każdej kapelusz Robin Hooda! Pióra mogą być długie i końcowe lub stylizowane i krótki. Wiele Robin Hood czapki sportowe długie, eleganckie pióra brązowe bażanty - tokena statusu Robin zarówno jako kłusownika i wyjętego spod prawa. Można znaleźć prawdziwe lub fałszywe pióra pochwalić swój kapelusz w większości sklepów rzemieślniczych.

Dokonywanie Hat

Wyciąć półkole z Twojego materiału o rozmiarze 66 cm średnicy i 33 centymetrów od środka do krawędzi koła. Krotnie półkole o połowę prawą stronę razem, tworząc trójkąt z zakrzywionym dnem. Klej lub przyszyć krawędzie razem wzdłuż prostej krawędzi tylko tkaniny, pozostawiając zakrzywioną krawędź otwarta.

Pozostawić do całkowitego wyschnięcia - tkaniny, takie jak filc może zająć więcej niż jeden wniosek kleju, aby poprawnie odpowiedzieć. Po mocowane krawędź jest bezpieczna, włącz kapelusz wewnątrz na zewnątrz, więc prawa strona tkaniny jest teraz na zewnątrz. Podnieść dolne krawędzie tworzą brzegi. Dodaj wykończenia przez klejenie lub szycie wykończenia na kapeluszu. Wreszcie, dodać swoje pióra, albo chowając je do złożonego brzegi lub tworząc dwa małe nacięcia w boku kapelusz i gwintowania pióra przez.

Ciesz się Costume

Teraz, że znasz odpowiedź na pytanie, jak mogę zrobić kapelusz Robin Hood, można przejść do układania resztę swojego stroju. Niezależnie od tego czy przygotowuje się do renesansowego festiwalu lub jeśli masz zamiar bal, Twój ręcznie wykonane kapelusz z pewnością będzie hitem!

Jak zrobić wino owocowe

Jak zrobić wino owocowe


Czy szukasz wskazówki, jak zrobić wino owocowe? Nie szukaj dalej. Wyjaśnimy, jak zrobić wino owocowe, krok po kroku i dostarczyć listę urządzeń do projektu. W żadnym momencie nie będziesz cieszyć wyśmienite wina, które zostały stworzone!

Lista wyposażenia

Lista urządzenia do produkcji wina jest krótki, ale są to niezbędne elementy będziesz potrzebował:

 • Sanitizer
 • Dzbanek szklany z zakrętką - Do odkażania rozwiązania
 • Siatka z podziałką pomiarów dla wody
 • Dwa pięć galonów wiadra do użytku spożywczego z pokrywką lub szklane dzbanki (fermentory podstawowe) - wiadra plastikowe muszą mieć otwory wywiercone w pokrywie, aby dopasować się korki ciasno.
 • Długi obsługiwane łyżka z tworzywa sztucznego
 • Syfon wąż z tworzywa sztucznego końcówką do ściągania
 • Dwa pięć galonów plastikowe lub szklane Balony (fermentory wtórne)
 • Hydrometer zestaw - Służy do pomiaru zawartości cukru w ​​moszczu
 • Termometr pływający - w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury dla fermentacji.
 • Dwa zamki fermentacji ze szpuntem (stopery gumowe), aby zmieścić dwa Balony
 • Dwa zamki fermentacji ze szpuntem dla podstawowych fermentorów
 • Wytężając torby, podkładki pod filtry
 • Kruszarka owoców lub Tłuczek do ziemniaków
 • Butelek wina z korkami lub czapek i maszyny do kapslowania wina

Jeśli jesteś po prostu nauczyć, jak zrobić wino, zapisać wykorzystanie baryłek do wtórnej fermentacji, dopóki nie nauczył się podstaw produkcji wina. Zastosowanie beczek wymaga dużo więcej ostrożności w celu zapewnienia skutecznych porcji wina.

Wielu producentów domu wina wolą używać nowych Balony z tworzyw sztucznych. Używane Balony są dobre tylko wtedy, gdy ich poprzedni użycie było do wykonywania tylko wino. Balony plastikowe Balony plastikowe wcześniej używane do innych produktów spożywczych, takich jak ogórki, może czasami powodować wino mieć posmak. Balony szklane, jeśli są prawidłowo czyszczone, nie należy podawać żadnych off-smaki do swojego wina.

Czyste Sprzęt i Zbierz składniki

 • Czyste Sprzęt - Ważne jest, aby oczyścić wszystkie urządzenia, nawet jeśli jest on nowy i nigdy nie był używany, roztworem odkażającym. Rozwiązanie zabije bakterie lub drożdże, które może zniszczyć wina.
 • Wybierz składniki - Możesz użyć świeżych owoców, twarde lub miękkie owoce, owoce tropikalne, a nawet suszone owoce.
 • Wybierz świeżych produktów, sok lub koncentratów - Zakup lub koncentrat soku z produkcji wina sklepy lokalnie lub w Internecie. Nie należy korzystać z przygotowanych soków lub koncentratów od sklepu spożywczego, ponieważ mają wiele dodatków, które nie są konieczne dla produkcji wina. Używać świeżo wyciśnięty sok samego dnia.
 • Podstawowe Dodatki - Pobierz drożdży, cukru, taniny, kwas owocowy, campden tabletek, kryształów siarczynu i finings wina co w wielu sklepach lokalnych i Internecie.

Jak zrobić wino owocowe, uproszczony

Jeśli to jest Twój czas podejmowania pierwszej wino, to najlepiej, jeśli się prosty przepis. Poniższy przepis sprawia, że ​​proste, słodkie wino ze składników łatwo znaleźć w sklepie spożywczym i produkcji wina.

Blackberry Wine

Podstawowe składniki:

 • 24 kg pokruszonego jeżyny
 • 13 kg cukru
 • 6 litry gorącej wody słodkiej
 • 2 łyżeczki drożdży składników odżywczych
 • 2 łyżeczki pektynowe enzymu
 • 8 zmiażdżony Campden tabletek
 • 8 litry zimnej wody słodkiej
 • 1 opakowanie drożdży wina Narbonne

Wtórne Składniki:

 • Bentonit finings
 • 1/4 teaspons kryształów siarczynu
 • 10 uncji win odżywka

Instrukcje:

 1. Crush jeżyny i umieścić w podstawowej fermentora; dodać gorącą wodę i cukier.
 2. Wymieszać z plastikową łyżką, aż cukier się rozpuści.
 3. Dodaj kolejne trzy podstawowe składniki i nadal dokładnie wymieszać. Dodaj termometr pływający.
 4. Sprawdź temperaturę w moszczu - Powinno być co najmniej 75 stopni Celsjusza lub 23 stopni Celsjusza.
 5. Dodaj drożdże do jednej szklanki ciepłej wody i odstawić na 10 minut. Dodać do głównego fermentora.
 6. Czapka z daszkiem lub pokrycie fermentora z szpuntem i śluz i umieścić w ciepłym miejscu o stałej temperaturze 75 stopni Celsjusza lub 23 stopni Celsjusza, aby zapewnić właściwą fermentację. Sprawdź ponownie w ciągu 24 godzin. Mieszanina powinna być szampan na szczycie.
 7. Kontynuować mieszanie dwa razy dziennie, aby zachować owoce pływających wilgotne.
 8. Sprawdź ciężar właściwy (SG) z areometru co dwa dni. Kiedy osiągnie 1,020, zebrać owoce pływających i delikatnie wyciśnij ciecz. Wyrzuć miąższ.
 9. Rack płyn do czystej butli i wykańczać z jednej szklanki zimnej wody.
 10. Dołącz blokadę fermentacji do butli.
 11. Przesuń butli w chłodniejsze miejsce, korzystnie około 65 stopni Celsjusza lub 18 stopni Celsjusza.
 12. Po 10 dniach, należy sprawdzić, czy SG 1.000. Kontynuuj sprawdzanie codziennie, aż robi osiągnąć ten punkt. Kiedy to się stanie, rack go do nowego czystego butli.
 13. Dodać finings i góry zimną wodą z kranu, pozwalając na kolejny odpoczynek przez 10 dni.
 14. Rack do podstawowej fermentora następnie przefiltrować do czystej butli.
 15. Dodać kryształy siarczyny w małej ilości wody i całkowitego rozpuszczenia. Wlać do butli i góry go zimną wodą.
 16. Pozwalają na wino do wieku dwóch miesięcy.
 17. Dodaj odżywkę wina i delikatnie wymieszać.
 18. Butelka wina.
 19. Wiek wino w chłodnym miejscu przez cztery miesiące.
 20. Odkorkować i ciesz się!

Stuck Fermentacja

Czasami zdarza się, twój koniecznością nie fermentuje prawidłowo. Gdy tak się stanie, należy sprawdzić temperaturę i przenieść główny fermentora w cieplejsze miejsce. Jeśli po 24 godzinach nadal nie fermentuje, usuń jedną filiżankę moszczu i miejsca w czystej szklanej misce. Dodaj jedną filiżankę ciepłej wody i posypać pięć gramów drożdży winnych od mieszanki. Pozwala na to, aby stanąć na około godzinę, aż trochę szampana na górze. Wymieszać to z powrotem do pierwotnego fermentora, wymieszać i przykryć.

Baw się dobrze!

Produkcji wina owocowego jest hobby i jest ograniczona tylko przez własną kreatywność. Twoi przyjaciele i rodzina będą się dobrze bawić degustacji swoje kreacje, a będziesz cieszyć się eksperymentować z nowymi przepisami. Być może będziesz nawet nauczyć swoich przyjaciół, jak zrobić wino owocowe też!

Jak zrobić Bottle Cap Belt

Jednym z głównych kategorii sposób jest wyposażenie, a jeden z najważniejszych akcesoriów i funkcjonalnych jest pas. Pasy zostały wymyślone nie tylko do poprawy ONEA € ™ s mody. Co ważniejsze, jego bardzo funkcją jest utrzymanie spodnie i bluzkę w miejscu. Istnieje wiele podkategorii pasów, a marka, tendencja i styl silnie dyktować koszt zakupu jednego. Na szczęście, istnieją sposoby na zdobycie pasa w zależności od budżetu. Jednak najlepszym rozwiązaniem jest jeszcze wolny jeden! Dowiedz się, jak zrobić pasek odświeżyć codziennych rzeczy jak butelki kapitalizacji po prostu z tych prostych kroków!

1. Materiały. Uzyskać następujące materiały.

 • Klamry pasa
 • Siewnik
 • Pasek skórzany
 • Szczypce
 • Kapsli
 • Wątek

2. Czyste. Oczyścić korki do butelek za pomocą mydła i wody. Upewnij się, że usunąć ostatnie ślady sody lub napojów alkoholowych z czapki. Pamiętaj, że robisz cały pas wykonany z sody kapsli. Małe owady mogą wykryć zbiorowego zapach nieprawidłowo umyte kapsli, co może prowadzić do pasa pokryte małych mrówek, które chcą się słodki smak starych czapek sody butelek.

3. pralnia. Osusz kapsle z ręcznikiem. Pamiętaj, aby dostać się do zakamarków trzonka butelki.

4. rozprostować. Pobierz młotek i spłaszczyć korki do butelek. Robi się to poprzez umieszczenie nasadki silną i płaskiej powierzchni. Delikatnie młota dalej na krawędzi zamknięcia butelki do momentu spłaszczony. Jeśli jesteś wykwalifikowanych z pracy udarowej, można użyć jednego strajku spłaszczyć zakrętkę. Uważaj jednak, ponieważ czapki rzeczywistości może odlecieć, jeśli uderzyć go w sposób niewłaściwy. To może prowadzić do obrażeń dla Ciebie lub innych wokół Ciebie.

5. Otwory. Wywiercić 2 otwory na krawędzi kapsli. Upewnij się, że otwory są wyrównane, ponieważ otwory te zostaną wykorzystane do zamocowania pasa do czapki.

6. Dołącz. Otwory na skórzanym pasem. Korzystanie z wątku, wyrównać i związać wywiercone korki do butelek na skórzanym pasem. Możesz użyć grubych strun w różnych kolorach, aby dodać do stylu pasa. Jeśli planujesz używać prostego przędzy, to najlepiej, aby podwoić więzi. Nie chcesz, aby ponownie dołączyć kapsle na pasku tak często.

7. Zapnij pasy. Dołącz klamry do pasa, gdy skończysz kolejce pas skórzany z kapsli. Sprawdź, czy wszystkie czapki są prawidłowo podłączone przez wstrząsanie z taśmy kilka razy. Jeśli kapsle są odpowiednio zabezpieczone, pas kapsel jest zakończona.

8. Noś. Noś go i pokazać swój nowy modny off!

Z tych prostych krokach, można mieć tani pas, który można zaprezentować swoje twórcze soki i alternatywne style życia. Sparować kapsel pas z tie-barwione lub spódnicy, a niektóre ręcznie tkane bransoletki i obrączki. Albo, można również wybrać się na prosty, ale dziwaczne z podstawowym białym tee i wyposażonych spodnie, które uczynią twój DIY Pasek wyróżniać. Dzięki kreatywności, aby stworzyć swój własny pasek kapsel, prawdopodobnie także mają polotu do noszenia go w dobrym stylu.

Jak zrobić samochód Visor uchwyt CD

Zbyt często docieramy ok dla tych płyt tylko do stwierdzenia, że ​​nie przewrócił pod siedzeniem. Utrzymanie CD zw wyciągnięcie ręki jest nie tylko wygodne, ale świetny środek bezpieczeństwa, jak również. Z uchwytem daszek CD, płyt CD przechowywane są tuż przed tobą się od niebezpieczeństwa. Uchwyt Osłona CD zachowa swoje płyty CD porysowane i wolne od poszukiwania. Samochodów Zasłona posiadaczy CD sprzedawane w sklepach często są w jednym kolorze, czerni i to jest bardzo nudne. Z tych etapów można dowiedzieć się, jak zrobić jeden dokładnie, jak wam się podoba.

W celu dokonania własnej uchwyt samochodowy daszek CD trzeba mieć podstawową wiedzę o tym, jak działa maszyna do szycia, a także podstawowych umiejętności szycia. Pozostałe materiały będą potrzebne są proste szpilki, maszyny do szycia, trzy metry materiału oraz kawałek tektury, dwa metry elastyczna, ołówek, środek taśmy, nici, kawałek gazety, sprawy CD i nożyczki.

 1. Najpierw będą chcieli zrobić szablon. To jest początek przygotowuje materiały potrzebne, aby Państwa samochód daszek uchwyt CD. Weź kawałek gazety i pokrycie przyłbicę. Po pokryte śladowe zarysu kołpaka na papierze. Użyj taśmy mierniczej do dokonywania pomiarów i zapisywanie ich na tym papierze. To będzie Twój przewodnik.
 2. Weź do kartonu; to będzie baza. Wytnij szerokość podstawy. To musi być taka sama, jak w przypadku CD i długość musi pasować najdłuższą część daszka w samochodzie w celu zapewnienia właściwego dopasowania. Korzystanie z szablonu, aby upewnić się posiadaczem osłona płyta nie będzie dłuższy niż daszkiem.
 3. Wybierz tkaninę. Najlepsze tkaniny są te, które nie rysuje płyt CD, takie jak filc. Wytnij ośmiu do dwunastu kawałków tego materiału, wszystkie wielkości opakowania płyty CD. Pamiętaj: CD przypadku nie jest idealny kwadrat.
 4. Twoje kawałki materiału powinien przypominać prostokątów. Weź prostokątów i pokroić na cal z wierzchołka. Dla bardziej dopracowany wygląd, wykończenie krawędzi przy użyciu maszyny do szycia. Kawałki te staną się kieszenie kołpaka CD samochodu.
 5. Weź swoją bazę i ustawić duży kawałek materiału na wierzchu. Zmierz tkaniny 1,5 cala dodatkowa dookoła bazy. Za pomocą ołówka, aby zaznaczyć swoje punkty i prześledzić linię. Wytnij dwa kawałki.
 6. Teraz, że masz swoje kawałki gotowe można teraz zacząć podejmować rzeczywiste uchwyt samochodowy CD daszek. Zacznij od r kawałki kieszeni na wyciągnięcie ręki. Najlepiej jest zacząć od góry i pin jak przejść i spróbować przestrzeni równomiernie. Upewnij się, że ostatni kawałek linie się równomiernie na spodzie podstawy.
 7. Jesteś teraz gotowy do szycia kieszeni do bazy. Zacznij na dole i tylko jedną kieszeń na raz. Musisz przenieść załączone kawałki z drogi przed rozpoczęciem następnego. Po zakończeniu tego można przejść do boków. Będziemy chcieli, aby zrobić pierwszy ścieg Fastrygowanie. Znajdź płytę i sprawdzić, czy pasuje do kieszeni. Jeśli tak, przejdź do przodu. Jeśli nie, trzeba będzie przenieść twoja strona ściegu ponad.
 8. Teraz leżał kieszenie zmierzyć się i umieścić kawałek elastycznych trzech centymetrów dłuższe niż głębokość kieszeni i twój kawałek dwa cale od górnej krawędzi. Koniec elastyczne powinny być wyrównane z bokami kieszeni. Pin elastyczna w miejscu i dodać kolejny kawałek dwa cale od dołu. Weź tylny panel i umieścić go na górze panelu kieszeń, z boku, które chcesz wykazujące twarzą w dół. Pin krawędzie i szyć je razem. Następnie szycia dna kołpaka CD samochodu. Na razie, chcesz zostawić góry otwarte.

Zamień swoje płyty na wylot. Umieść podstawę w tkaninie szytej. Teraz można zakończyć szczyt. Możesz dodać czapkę tkaniny i szyć zamknięte. Inną opcją jest rozkładana materiał nad i skleić klejem tkaniny.

Jak zrobić niestandardowy haftu projekt

Jak zrobić niestandardowy haftu projekt

Tworzenie własnego projektu haftu może wydawać się skomplikowane, ale z odpowiednich kroków, w rzeczywistości jest to bardzo łatwe do wykonania jednego. Widzisz, wszystkie hafciarki mają własne style. Każdy ma zaprogramowaną wzór, aby uzyskać zamierzony efekt wizualny na tkaninie. Jednakże, istnieje tylko jedna podstawowa technika hoop, że łatwo można bawić się. Kluczem jest zrozumienie, jak działa maszyna i jak obręcze są zapętlone. Więc po prostu włóż czapkę uczenia się i odkrywania krok po kroku jak zrobić niestandardowych wzorów haftów.

 1. Po pierwsze, trzeba stworzyć projekt. Upewnij się, że można umieścić go w papier poprzez rysowanie go lub drukuje go z komputera. Zaleca się jednak, aby wydrukować swój projekt na komputerze. Możesz zeskanować swój rysunek lub przeglądając na linii, można łatwo znaleźć wiele projektów, które są już w formie elektronicznej. To może zaoszczędzić czas i wysiłek, dając profesjonalną jakość do niego.
 2. Po Twojej sztuki gotowe, umieścić go w wyznaczonym tkaniny. Jak tylko zdecydujesz, gdzie tylko chcesz umieścić swój projekt, szukać najmniejszej obręczy (tauter to, mocniej haft będzie). Upewnij się, że zaznaczenie go za pomocą pióra tymczasowy tkaniny.
 3. Dodać wydrukowany projekt jako przewodnika. Po pierwsze, położyć tkaninę na płaskiej powierzchni i umieścić projekt na szczycie. Następnie ustawić zewnętrzną obręcz. Upewnij się, że konstrukcja jest w centrum przed rozpoczęciem haftowania.
 4. Trzeba zabezpieczyć tkaninę umieszczając rękę na wewnętrznej obręczy. Jednakową ciśnienie naciskając po obu stronach. Aby poprawić naciąg tkaniny, można wyregulować śrubę zewnętrznej pętli na maszynie.
 5. Następnie można rozpocząć haftowanie korzystania z urządzenia, wykonując projekt. Ostrożnie go śledzić za pomocą funkcji śledzenia na maszynie.

Oto kilka wskazówek:

 • Możesz surfować w Internecie, aby dowiedzieć się więcej o haftów i hafciarki. Byłoby to bardzo pomocne, aby posiadać wiedzę.
 • Jeśli jest to twój pierwszy raz, rozpocznie się w prosty sposób. Nie należy stworzyć projekt, który jest złożony. To może sprawić, że trudno, aby podążać tym samym, co czyni go dłużej, aby zakończyć haft.
 • Bądź kreatywny z kolorami. To zawsze jest zabawa, aby zobaczyć coś, funky i niepowtarzalne.
 • Zawsze należy korzystać z funkcji śledzenia na Twoim komputerze. Zapewni to, że projekt nie będzie zbyt duży dla obręcze.
 • Przed rozpoczęciem haftowania, dostosować wszystko do swoich preferencji na gładko. Pozwoli to uniknąć irytujących zmian po wszystko jest na miejscu.
 • Upewnij się, że utrzymanie haftu instrukcja obsługi maszyny w przyszłości lub w celu rozwiązywania problemów.

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić własny projekt haftu, wszystko, co pozostaje dla ciebie zrobić, to zacząć jedną. Nie bój się popełniać błędy, rozwijać swoje umiejętności poprzez uczenie się nowo odkrytą od nich. Zawsze ćwiczyć, aż pojawi się to dobrze. Powodzenia!

Jak zrobić Patriotyczne sprzyja partii

Jak zrobić Patriotyczne sprzyja partii

Nie stresu nad tym, jak do łask stronnictwa patriotycznego, gdy rozwiązanie jest proste. Jest tak wiele rodzajów patriotycznych łask firm, które mogą być wykorzystane do następnej okazji, że realnych możliwościach są nieograniczone.

Rodzaje Partii Ojczyźnianej dobrodziejstw

Mając przysług na Twojej strony przedstawia swoich gości, aby docenić ich najbliższych. Przysługę służy jako pamiątkę dnia, a to coś, że goście mogą zabrać do domu, aby przypomnieć im zabawy mieli. Oczywiście dla stronnictwa patriotycznego, takich jak 4 lipca, twoje łaski musi być czerwony, biały i niebieski. Niektóre wspólne patriotyczne sprzyja partii to:

 • Ognie
 • Noisemakers
 • Leis
 • Koraliki
 • Czapki
 • Rogi
 • Mini amerykańskie flagi
 • Balony

Pamiętaj, sprzyja partii nie musi być skomplikowane. Mogą być proste. Świetnym pomysłem jest wykorzystanie sprzyja partii jako ozdoby. Rozproszyć niektóre wokół stołu, aby dać tabeli ustawienie patriotyczne wygląd. Opowiada dodać element zabawy do każdej uroczystości. Tworzyć własne nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale pokazać swoją kreatywność, jak również.

Jak zrobić Patriotyczne sprzyja partii

Jadalne dobrodziejstw

Często domowe uczta może służyć jako rzecz partii. Goście z pewnością docenią dodatkowy wysiłek wziąłeś aby się świątecznymi podarkami. Niektóre pomysły jadalne sprzyjać stroną są:

 • Cupcakes urządzone w kolorze czerwonym, białym i niebieskim. Dodaj świąteczny amerykańską flagę do centrum każdego za dodatkową specjalnym akcentem.
 • Cukier ciasteczka w kształcie gwiazd zdobi czerwony, biały i niebieski błyszczy.
 • Czerwony, biały i niebieski cukierki

Jeśli planujesz na wysłanie swoich gości do domu z jadalnym uczta, następnie owinąć każdy w jasny celofan i krawat z patriotycznych łuku. Możesz również skorzystać z czerwonym, białym i niebieskim tkaniny sieciowej wiązanej zamknięty wstążką. Umieść każdy przysługę jadalne na stole i mogą pełnić miejsca ustawienia.

Świąteczna zabawa

Wypróbuj jedną z tych prostych pomysłów na patriotycznej rzecz, która będzie przyjemne w noszeniu:

 • Kup tanie czerwone, białe i niebieskie kulki na ciąg i tworzyć własne naszyjniki lub bransoletki. Daj gości jeden do noszenia, jak wchodzi na stronę.
 • Gwiazdki i paski Ribbon wyposażony może być związane w łuki i przyklejone szpilki nosić jako ozdobę.

Bądź kreatywny. Możliwości są nieograniczone tam czeka na ciebie, aby spróbować. Doskonałym miejscem do rozpoczęcia jest lokalnym sklepie rzemiosła, gdzie może być inspirowana co jest dostępne na półkach. Dowiedz się, jak zrobić patriotyczne sprzyja partii nie wymaga dużego doświadczenia rzemiosła. Czy coś prostego, że czujesz się komfortowo z najlepszych wyników.

Jeśli wszystko inne zawiedzie

Jak zrobić Patriotyczne sprzyja partii

Jeśli zdecydujesz się na zakup swoich łask, zamiast tworzyć własne, istnieje wiele miejsc na zakupy. Większość sklepów firm i sklepy dyskontowe oferują szeroki zakres łask producentów. Sklep w pobliżu konkretnego wakacje uzyskać najnowsze przysługi, a może nawet znaleźć je na sprzedaż. Party City ma łaski dla różnych specjalnych okazjach do wyboru. Przykłady obejmują cylindry, tiary, frisbee, a nawet fanów leis.

Oriental Trading ma patriotyczny sekcję na swojej stronie wypełnionej różnych gadżetów przedmiotów. Wybór obejmuje chusty flaga, leis, naszyjniki, koraliki, świecących w ciemne przedmioty, a nawet Noisemakers. Mega Patriotyzm Asortyment ma trochę coś dla siebie. Zawiera 25 cylindry, 25, 50 tiary błyszczały 9 "rogi i 25 miękkich leis w patriotyczne kolory.

Na Shin Digz można znaleźć wiele ciekawych patriotyczne przysługi, takie jak:

 • Świeczniki wotywne
 • Poms pom
 • Przyciski
 • Mennice
 • Patriotyczne pęcherzyki

Oczywiście, możesz wybrać skopiować coś można znaleźć w sklepie i zrobić własną wersję. Wiele przysługi mogą być łatwo powielane w domu. Na przykład, aby powielić uchwyt znicz, co potrzebne jest jasne puchar wotywne i świeca w kolorze czerwonym lub niebieskim.

Kiedy korzystać z dobrodziejstw patriotyczne

Patriotyczne przysługi mogą być wykorzystywane do wielu różnych uroczystości. Niektóre wakacje gdzie mogliby dodać świąteczny akcent to:

 • 04 lipca
 • Dzień pamięci
 • Dzień Weterana
 • Dzień Flagi

Sprawdzają się również w każdym letnim uroczystości lub w jakimkolwiek przypadku, gdy planowane są fajerwerki. Nigdy nie można pomylić z czerwony, biały i niebieski!

Zakończenie Myśli

Następnym razem, gdy chcesz pokazać swoją amerykańską dumę, zawierają jakieś patriotyczne sprzyja partii w Twojej uroczystości. Będą one pokazać nie tylko gościom, że cenią je dzieląc dzień, ale doda element zabawy do każdego przypadku zdecydujesz się z nich korzystać.

Jak zrobić skarpety Lalkę

Tworzenie lalek skarpety służyć jako wspaniałe prezenty i jest skutecznym sposobem w nauczaniu kreatywność dzieci. Są zabawne i łatwe do wykonania. Poniżej znajdują się wskazówki i przewodników, jak zrobić lalkę skarpety.

 • Zbierz materiały potrzebne w tworzeniu lalek skarpety. W przeglądarce musi być duże, średnie i małe skarpetki, igły, nici, tkaniny, stałych znaczników i ozdoby do ciała i twarzy jak guziki, wstążki, i haftu.
 • Tworzenie ciało swojej skarpety lalka. Wytnij dno skarpety (dona € ™ t to pięty). Sprawdź, ramiona i nogi w tej części, która youâ € ™ ve cięcia; kleju lub zszywek je na ciało. Toe skarpety stanie się głową, podczas gdy pięta będzie tył.
 • Tworzenie szyjkę swojej skarpety lalka. Przywiąż wstążkę lub łuk z przędzy powyżej ramionach swojej lalki, aby oddzielić ciało od głowy.
 • Tworzenie twarz i osobowość lalek skarpety. Farba różne wyrazy twarzy za pomocą stałych znaczników tkanin. Put, akcesoriów, takich jak czapki kolczyki i odcieni. Tworzenie różnych postaci lalek jak policjant, strażak, kelnerka, polityk, kapłana i artysty. Imię swoje lalki w celu identyfikacji ich łatwo; będzie to również dzieci przywiązują do lalek.
 • Dodać ubrania swoich lalek skarpety. Użyj starego ubrania. Korzystanie z różnych materiałów, takich jak wełna, tkaniny i bawełny; będą dodać wymiar do charakteru swoich lalek. Możesz również zwrócić ubrania bezpośrednio na skarpetki za pomocą różnych stałych znaczników tkanin.
 • Poprawić wygląd swoich lalek skarpety. Wielkość lalki będzie zależeć od wielkości skarpety i nadzienia, które będą wprowadzone do skarpety. Użyj małych skarpetki stworzyć pięknie Baby Dolls; umieścić dużo farszu do lalki dla dzieci pulchna. Użyj mniejszą farszu u dorosłych i dzieci lalek. Stwórz lalkę rodziny, aby zadowolić swoich rodziców. Stwórz lalkę tak małe dzieci mogą mieć towarzysza zabaw.
 • Porady w farszu skarpety lalkę. Głowy, ramion, nóg, i ciało muszą być mocno nadziewane 100 procent poliestru. Znajdź ołówek bezołowiowej lub trzymać się wcisnąć farszu w ramiona i nogi lalki. Sew skarpetkę po farszu. Możesz używać starych i czyste nylony jako alternatywnego farszu.
 • Porady w zakupie skarpetki dla swoich lalek. Tylko kupić skarpetki, jeśli cana € ™ t można znaleźć używane skarpetki w domu. Zakup skarpetki z różnych rozmiarach i kolorach. Wełniane, akrylowe, bawełniane skarpetki i dobrze się stworzyć lalkę. Znajdź wspaniałe głębokie odcienie i pastele, ponieważ theyâ € ™ ll wyglądać świetnie. Zapytaj rodziny, przyjaciół i kolegów z klasy, jeśli mają one wykorzystywane lub stare skarpetki, które można wykorzystać dla swojego projektu.

Istnieją różne sposoby tworzenia lalek skarpety. Wykazać, jak zrobić lalkę skarpety dla dzieci, a następnie oglądać je zrobić sami. Możesz zrobić lalki skarpety z nogi. Można je lub girlandy, wieńce i choinek powiesić. Możesz też umieścić je na górze lodówki i szafek. Czytaj czasopisma rzemiosła i stron internetowych na dalsze pomysły.

Jak zrobić cute Bottle Pig

Nie wrzucić swoje puste butelki wybielania! Przy odrobinie kreatywności, można poddawać je pod cute butelki świni czy nawet skarbonki. Ten projekt DIY jest wielkim rzemiosła zrobić z dziećmi. Oto jak zrobić ładny butelki świni:

Materiały i dostawy:

 • Puste, czyste butelki wybielacza
 • Hot glue gun i gluesticks
 • Duże oczy googly
 • Środki do czyszczenia rur
 • 4 puste szpule nici
 • Dwa przyciski
 • Papier Budownictwo
 • Nożyczki
 • Kosiarka Box
 • Farby, brokat, lub inne akcesoria modelarskie (opcjonalnie)

Wskazówki:

 1. Wyciąć gniazdo monety. Jeśli chcesz, aby butelka świnia być Skarbonka, najpierw trzeba wyciąć otwór na monety. Należy to zrobić na brzegu butelki, i wymaga użycia noża pudełka. Starannie wyciąć prostokąt, który jest wystarczająco duży dla monet. Ten krok powinien zostać wykonany przez osobę dorosłą.
 2. Dodaj uszy i nos. Teraz, wyciąć dwa trójkąty z kartonu lub tektury w kolorze czarnym, brązowym, różowym lub szarym. Wchodzisz na dole tak, że masz grubszą krawędź na przyklejenie do butelki. Następnie taśma lub skleić je na boki, z butelki, przy pierwotnym góry butelki. Góry i pokrywa butelki służyć jako ryj świni. Możesz delikatnie krotnie uszy papieru w dół, aby utworzyć dyskietki uszy. Wycięty krąg różowy budowy papieru i taśmy lub przykleić go do czapki butelki do nosa. Następnie przyklej na dwa guziki jak otwory nosowe. Popularne Pistolety klejowe można uzyskać bardzo gorąco, i powinno być stosowane tylko pod nadzorem osoby dorosłej.
 3. Ozdabianie ciała. Bądź kreatywny! Możesz użyć farby, brokat, skrawki tkanin, lub prawie żadnych innych materiałów rzemieślniczych zrobić ładny butelki świnię. Można udekorować świnia z osobowością w pamięci, a nawet dać butelkę Pig nazwę.
 4. Dodaj oczy, nogi i ogon. Po ozdoby na ciele świni butelkę wyschnięciu umieścić butelkę w pozycji pionowej. Następnie przyklej na czterech pustych szpul nici jak nogi. Niech całkowitego wyschnięcia przed włączeniem butelkę na bok, aby wypocząć butelki świnię na nogach. Jeśli nie masz żadnych szpule nici r wokół, możesz być kreatywny i korzystać z innych materiałów domowych i rzemiosła dla stóp. Teraz przyklej dwa googly oczy w odpowiednich miejscach, lub użyć markera wyciągnąć je. Aby ogon, skręcać czystsze rur wokół palca aby kręcone. Następnie za pomocą kropli gorącego kleju do mocowania ogon z tyłu świni.

Żaden inny Skarbonka na świecie będzie dokładnie jak własne słodkie butelki świni. Ten kreatywny projekt jest doskonałym sposobem do recyklingu zużytej wybielacza butelkę.

Jak zrobić Fajerwerki

Fajerwerki są bardzo tanie i łatwe do wykonania. Jeśli masz interes w podejmowaniu własnych fajerwerków lub nie można się fajerwerków w Twojej okolicy, można szybko dowiedzieć się, jak zrobić fajerwerki.

Materiały potrzebne są bardzo częste i powinny być zebrane przed rozpoczęciem montażu fajerwerki. Przezroczysta taśma, igły, jest wszystko, co jest potrzebne na bezpiecznik i zabawki czapki pistolet do rozpoczęcia dokonywania fajerwerków.

 1. Po pierwsze, trzeba się proszek z czapki pistoletu. Wbić igłę w tylnej pokrywie i wsuń go aż do przodu. Weź igłę, a następnie umieścić go w otwór z przodu, gdzie znajduje. Pobierz proszek ze wspólnej polityki rolnej, dotykając korek na obszarze, na którym pracujemy. Musisz starannie pracować, aby utrzymać nakładkę popping.
 2. Następnie weź kawałek przezroczystej taśmy i używać lepkiej taśmy odebrać prochu. Taśma powinna być pokryta czarnym proszku.
 3. Następnie zajmuje około dwóch centymetrów bezpiecznika i umieścić go tak wystaje na pół taśmy. Owiń taśmę wokół. Następnie kolejne kilka centymetrów taśmy zawinąć petardę. Jeśli dolna nie jest objęte, będzie w końcu z rakietą zamiast petarda popping.
 4. Jeśli wydaje się to zbyt skomplikowane, zawsze można to ograniczyć. Pobierz kawałek papieru, o kawałku dwóch cali, i złóż go wzdłuż. Następnie podejmuje proch i wlać wewnątrz owczarni. Można owinąć ten papier wokół dwóch calowy bezpiecznika. Każdy typ taśmy będzie działać w zabezpieczeniu papier wokół bezpiecznika.
 5. Teraz, gdy już ułożyć swój petarda, nadszedł czas na lekkie to do góry. Te same środki ostrożności przejść do tego, jak w przypadku innych fajerwerków. Upewnij się, że oświetlają go na powierzchni, która jest odporna na ogień. Trzymać ludzi i zwierząt domowych, gdy jesteś oświetlenie. Psy nawet nie jak hałas więc umieścić je wewnątrz, gdzie mogą być bezpieczne. Nie zostawiaj petarda w dłoni, jak jesteś oświetlenie go.

Kiedy nauczysz się, aby fajerwerki można zaoszczędzić pieniądze poprzez zebranie kilka wspólnych elementów i nie płacić ceny sklepowe. Oczywiście więcej prochu dodał bardziej "hukiem" dostaniesz. Bądź bezpieczny podczas dokonywania je i baw się dobrze.

Jak zrobić proste drewniane elementy dekoracyjne Z Decoupage

Obróć zwykłe drewniane klocki do zabawek edukacyjnych i rozrywkowych dla niemowląt i dzieci. Youâ € ™ ll korzystać szczątkowe materiały rzemieślnicze udekorować boki bloków wywołać childâ € ™ s wyobraźnię. Dekoracyjne drewniane bloki mogą również służyć jako indywidualną i niezapomniany prezent na baby shower, Kida € ™ s urodziny lub umocnienie nauczyciel dni. Poniżej znajduje się kilka kroków i przewodników, jak zrobić proste dekoracyjne drewniane klocki z decoupage.

 • Co trzeba zrobić ozdobne drewniane klocki z decoupage. W przeglądarce musi być 2-calowe klocki drewniane kwadratowych, dobrze-papieru o rozmiarze papieru ściernego, trymer lub nożyczki, papier dekoracyjny z kratkę lub paski, taśma dwustronna, karty kolorowym magazynie, wycinania nożyce, tkaniny Próbki, naklejki (litery, cyfry, i obrazy) i glazury decoupage i szczotki.
 • Polskich drewniane klocki. Piasek z 2-calowe drewniane kwadratowe bloki z drobnym papierem ściernym o grubości. Wyeliminuje ostre i gładkie krawędzie i nierówne plamy.
 • Dołącz papier dekoracyjny z drewnianych klocków. Użyj trymer do papieru lub nożyczek do cięcia cztery 2 x 2 calowe ozdobnego papieru kwadraty, że wyposażony jest w kratę lub subtelne paski projekt. Każdy drewniany blok ma sześć stron. Użyj taśmy dwustronnej, aby dołączyć ozdobnego papieru kwadraty na 4 stronach bloku.
 • Dołącz tkaniny z drewnianych klocków. Znajdź różne rodzaje tkanin. Użyj taśmy dwustronnej do mocowania 2 x 2 sztuki calowy tkanin do pozostałych dwóch stronach bloku. Różne rodzaje tkanin pomoże dzieciom identyfikacji tekstur jak furry, lśniące, gładkie, miękkie i wyboista. Użyj nożyc wycinania wyciąć próbkę tkaniny; będą również przechowywania tkanin poluzowania.

  Przed zakupem tkaniny, odzież ubrania znajdziesz w biegu swoim domu. Możesz również odwiedzić sprzedaży garażu i sklepach oszczędności, aby kupić tanie tkaniny.
 • Dołącz liter i obiektów do zalesionych bloków. Trzymaj odważne naklejkę się z czytelną czcionką na drewnianym bloku placu, który ma tkaninę. Wybierz sans serif czcionek więc dzieci mogą łatwo zidentyfikować litery. Dołącz obiekt do pozostałych gotowych placu. Podobnie jak w literę A, dołączyć zdjęcie z aligatora, astronauta, lub jabłka do bloku.
 • Dołącz kolory do drewnianych klocków. Za pomocą dwustronnej taśmy do mocowania 2 x 2 kolorowe kawałki brystolu na blockâ stronę € ™ s, który ma papieru dekoracyjnego. Dzieci będą uczyć się podstawowych kolorów łatwo jak brązowy, pomarańczowy, fioletowy, żółty, niebieski i zielony. Mogą również określić odcienie, takie jak czarny i biały.
 • Alternatywnym pomysłem na pokrycie drewniane klocki. Jeśli dona € ™ t chcą upiększyć drewniane klocki z tkaniny i naklejki cyfr i liter, a następnie użyć papieru dekoracyjnego na pokrycie sześć boków drewnianych klocków. Papier dekoracyjny może pokrywać się z motywem Twój Kida € ™ s pokoju. Spróbuj czytać czasopisma projektowe i związane z nimi materiały do ​​czytania dalszych pomysłów.
 • Zwiększenia trwałości drewnianych klocków. Po umieścił motyw w drewnianych klocków, szczotka z każdej strony bloku z jakimś glazury decoupage. Możesz polegać na zastępstwie swatch tkaniny, papier dekoracyjny kwadraty i kolorowe elementy akcji, jeśli youâ € ™ ll dają bloki jako prezent. Tak, odbiorca może naprawić bloki, jeśli zużycie pokaż się.

Projekt ten jest również skuteczne rozpoczęcie, jak uczyć dzieci, aby stać się kreatywnym. Wykonaj czynności opisane w bloku podczas theyâ € ™ re oglądanie następnie poprosić ich, aby powtórzyć proces do innych bloków. Te dekoracyjne drewniane klocki z decoupage są trwałe; mogą stanąć czas i swoje młodsze dzieci mogą nadal z nich korzystać.

Jak zrobić Dłuta z Skoki kolejowe

Niektóre tory są nieużywane, gdy są one stare. Te porzucone utworów są również pozostaje niewykorzystanych materiałów kolejowych, takich jak kolce i innych metali. Niektórzy ludzie z tych materiałów i sprzedawać je do sklepów śmieci. Niektórzy używają kolce jak surowce do dłut. To dlatego, że przekształcenie kolce kolejowe do dłut jest łatwe. Cięcie i składanie są tylko dwie umiejętności, które trzeba zrobić dłuta z tych kolców. Dłuta może nawet dać większe pieniądze niż tylko starych zardzewiałych kolcami. Tak więc, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym zadaniu, przeczytaj prostych instrukcji poniżej.

Oto kroki, jak zrobić z kolcami dłut kolejowych:

 1. Pobierz skoki kolejowych. Zdobywaj kolce, które nadal są proste. Gięte oraz załamany kolce są bezużyteczne. Usunąć luźną rdzę i brud z szmatę. Należy uważać, aby podczas czyszczenia kolce. Możesz skaleczyć. Rany zakażone rdzą może być niebezpieczne.
 2. Nosić odzież ochronną. Nosić okulary ochronne dla oczu. Latające wypełnienia metalowe może wprowadzić oczy i uszkadzają je. Maskę dobrze jest unikać wdychania pyłu metalowego. Również nosić grube rękawice tkaniny. To jest do ochrony rąk podczas piłowania. Rękawice mogą również daje lepszą przyczepność na piły. Nosić buty do ochrony stóp przed coraz prawdopodobnie zraniony przez kolce.
 3. Przygotuj apteczkę. Przynieś apteczkę z tobą w miejscu pracy. Wypadki mogą się zdarzyć. Lepiej jest być gotowy. Upewnij się, że opatrunki, antyseptyczne, bawełna i inne maści ran-leczenia.
 4. Saw kolce. Pobierz jeden z kolców. Umieść go na stole warsztatowym lub powierzchni roboczej. Umieść gazety pod spodem. To jest dla wypełnień metalowych. Bezpośrednio umieścić piłę pod spikeâ € ™ s zakrzywionej czapce. Ten długość ostrza pod kątem 90 stopni. Zatrzymanie i sprawdzić kąt. Stop kiedy czapka spada kolec.
 5. Złożyć tarcicę skok. Pobierz grubej plik. Plik koniec przepiłowany kolec. Plik do końca jest umiarkowanie płaskim. Następnie weź mniejszy plik do wygładzenia ostrych plamy wokół krawędzi cięcia. Pozwoli to uniknąć przypadkowych kawałków, ponieważ jego ostrość.
 6. Tworzenie dłuto. Plik drugi koniec ostrza. Plik do końca jest wystarczająco ostre dłuta. Refine krawędzi, dopóki nie są zadowoleni z jego ostrość.

Czy to samo z innymi skoki zostały zebrane. Bądź ostrożny, gdy zobaczył kolce. Możesz skaleczyć. Ponadto, nie dajcie się wysunął z ostrymi krawędziami. Usuwać gazetę zawierającą upadłe wypełnień metalowych prawidłowo. Połóż gazetę w plastikowej torbie. Padlinożercy może grzebać kosza i zraniony przez wypełnień metalowych. Za pomocą dłuta prawidłowo. Umieścić go w dobry użytek. Dona € ™ t używać go do nikogo skrzywdzić. Ponadto, nie dajcie się aresztowany, gdy masz kolce kolejowe. Jeśli to możliwe, poprosić o pozwolenie. Pamiętaj, kradzieży mienia kolejowego jest przestępstwem federalnym.

Jak zrobić Sztaluga z PVC

Możesz wyświetlić swoje prace na wystawie przy użyciu sztalugi. Większość sztalugi wykonane są z drewna, ale można zrobić własne sztalugi wykonane z rur PVC. Konstruowanie własnych sztalugi jest łatwe i nie trzeba wydawać tyle. Wszystko co musisz zrobić, to podłączyć rury PCV razem tworząc swoje sztalugi.

Dowiedz się, jak zrobić sztalugi z PVC, wykonując czynności opisane poniżej.

 • Materiały, które trzeba. Materiały, które trzeba w tym projekcie są PCV rury i złącza, do cięcia rur, rynien PCV wspiera, śruby i wkręty do metalu, łańcuchów i klej PVC. Można znaleźć wszystko to w lokalnym sklepie sprzętu.
 • Określić wysokość i szerokość. Ustal wysokość i szerokość, który ma za sztalugi. Idealna wysokość dla sztalugi jest około 5 stóp. Cut 4 kawałki rur PCV, które są 5 metrów długości. Rury te będą służyć jako podstawki dla sztalugach. Wytnij trzy kawałki szerokości. Będą one wsparcie dla stóp sztalugi i jeden będzie rama górna, gdzie końce stoiskach spotka.
 • Podłącz kawałki rur PCV razem. Teraz można podłączyć rury PCV stworzyć główną klatkę sztalugach. Można podłączyć je za pomocą 90 stopni L-złącza, więc to powinno być łatwe. Można regulować długości do wysokości i szerokości sztalugi, aby uzyskać doskonały wysokość i szerokość, które chcesz.
 • Zamocowania wieszaka rynny. Rynny wieszak będzie działać jako półkę na kompozycji. Określ, jak wysoko chcesz malowanie się. Podłącz wieszak rynny do tej wysokości na rury PCV. Można wywiercić kilka otworów wzdłuż rury PCV, dzięki czemu można dopasować wysokość do wsparcia później. Podłącz wieszak rynny z kilkoma śrubami. Użyj większe śruby, jeśli masz zamiar umieścić ciężki kawałek grafiki na sztalugach.
 • Dołącz do łańcucha. Łańcuch będzie wsparcie sztalugach. Dołączenie łańcucha po każdej stronie rury PVC łączący przednią nogę tylną nogę. Podczas rozprzestrzeniania otworzyć sztalugi, Łańcuch zostanie przerwana, co może rozciągnąć się sztalugi tylko do określonej odległości. Możesz wybrać, jak szeroki chcesz otwarcia się i przeciąć łańcuch według tej długości.
 • Podłącz zaślepki PCV. Podłącz PCV czapki na każdej z nóg tak, że sztalugi podłoga nie zostanie uszkodzony, gdy stoisz na sztalugi.

Teraz masz swoje własne sztalugi wykonane z rur PVC. Kroki są bardzo proste i można zrobić wiele z nich w ciągu zaledwie kilku godzin. Aby dokonać sztalugi bardziej interesujące, można go pomalować na dowolny kolor, który chcesz. Można używać w domu lub sztalugi dla pracowni artystycznej. Jest to również coś, co można zrobić dla dzieci, aby wyświetlić ich kompozycję w klasie.

Jak zrobić kapelusz Crochet

Jak zrobić kapelusz Crochet

Po opanowaniu szydełkowania szalik lub inny element prostokątny, prawdopodobnie będziesz chciał, aby dowiedzieć się, jak zrobić szydełkowe kapelusz. Łatwo jest stworzyć prostą czapkę obsady lub czapka z wykorzystaniem podstawowych ściegi szydełkowe. Z nieco więcej doświadczenia, możesz spróbować koronkowy kapelusz słońce lub beret.

Jak zrobić kapelusz Crochet

Z kilkoma wyjątkami, kapelusze są szydełkowane w rundzie. Oto kilka ogólnych wskazówek, ale wzory kapelusz można uzyskać bardziej szczegółowe instrukcje:

 • Uruchomieniu na szczycie korony i albo aby kilka szwów łańcuchu lub "magicznych pierścień". Aby pierścień magiczny, można skończyć na długi koniec nitki wokół dwóch palców i pociągnij pętlę długim kawałku w krótkim kawałku. Następnie, w celu ustabilizowania pierścień pociągnąć ściegiem łańcuszkowym z pętli.
 • Pojedyncze szydełka wszędzie od sześciu do 12 pojedynczych szydełkowania w ringu, a następnie dwukrotnie liczbę szwów w drugim rzędzie. Nadal rosnąć w każdej rundzie, aż dojdziesz do obwodu głowy.
 • W zależności od rodzaju kapelusz robicie, można kontynuować tę samą liczbę oczek z wielu wierszy, aby roll się rondo, albo zwiększyć liczbę szwów, aby szerszy rondo. Do beret lub tam, po osiągnięciu obwód głowy, kontynuować zwiększanie liczby ściegów w rzędzie, a następnie ponownie je zmniejszyć do wielkości obwodu głowicy.
 • Jest możliwe, aby kapelusze, takich jak czepki dla dzieci, z prostokątów. Jeśli używasz otwartego, rozciągliwy ścieg szydełka, możesz dołączyć do prostokątów, aby utworzyć cztery boki sześcianu, które będą zgodne z głowy dziecka. Jeśli gwint wstążkę przez dolnej krawędzi prostokątów, otrzymasz maskę która łączy pod brodą dziecka.

Przędza Kapelusze

Na ciepło, wybór wełny, wełna mieszankę, angora, lub syntetycznej przędzy z wagi średniej i nieporęczne zimowych czapek. Dodatkowe ciepło, za filcowanie (lub, bardziej poprawnie, Fulling) szydełkowane z wełny lub wełny mieszankę kapelusz. Fulling sprawia gotowego produktu i mniej Denserowi przepuszczalna dla wilgoci niż prostych ściegów szydełkowych. Dla koronkowe letnie kapelusze, używać bawełny, jedwabiu, bawełny lub mieszanki mieszanki przędzy jedwabnej chłonność i lekki.

Kolory włóczki na kapelusze są niemal nieograniczone, ale ciemne i jasne kolory dobrze dla zimowych czapek i białe lub pastelowe przędze działają dobrze na letnie kapelusze. Ciemne kolory pochłaniają ciepło, a jasne kolory odbijają ciepło. Użyj przędzy teksturowanej, barwny, lub wielo-kolorowe, aby dodać odsetki do kapelusza.

Twój szydełkowane kapelusz może mieć paski lub się kolorowy wzór. Możesz dodać dekoracje, takie jak guziki, koraliki, szydełkowych kwiatów, pompony, haftowanymi aplikacjami, lub haftu ręcznego, aby spersonalizować swój kapelusz. Możesz również dodać szydełkowane koronki obrzeża lub PICOT krawędź do ronda kapelusza.

Wzory na kapelusze

Kapelusze są jednym z najbardziej popularnych szydełkowych elementów. Są one stosunkowo łatwe do szydełka i może być zakończona w rozsądnym czasie. Są one również bardzo użyteczne. Jeśli się na wycieczkę do lokalnego sklepu lub przędzy rzemiosła, znajdziesz wzory kapelusz książek, broszur i ulotek. Kilka minut w miejscowej bibliotece prawdopodobnie zamieni się wiele książek szydełka; Najbardziej podstawowe książki o szydełkowania będzie miała wzory kapelusz. Można również znaleźć wiele darmowych szydełkowych wzorów kapeluszy w Internecie. Niektóre z bezpłatnych wzorów kapeluszy są wymienione poniżej:

 • Czapka zimowa dla dorosłych i młodzieży
 • Szarlotka kobiecy kapelusz - ta czapka musi zdobyć jej nazwę, ponieważ jest to proste jak "szarlotka"
 • Kobieta w kapeluszu wiadro podstawowa
 • Czapka człowieka z wyglądu kablowej
 • Kapelusz przeznaczony dla kobiety poddawanych chemioterapii
 • Prosta czapka dla noworodka
 • Lacy dziecko maski dla zaawansowanych crocheters
 • Kapelusz dziewczynki wykonane w stylu placu babci
 • Ciepłe żebrowane czapka małego chłopca


Nie tylko jest to zabawa, aby kapelusze na własny użytek, ale kapelusze wspaniałe prezenty. Dopasowania czapki dla dzieci i botki dokonać tani, ale osobiste, sposób na powitanie nowego dziecka. Czapki i czapki skarpety z dopasowanych rękawiczek wspaniałe prezenty dla dzieci. Twoja siostra, matka, albo babka pyszny bawełna kapelusz słońca na wakacje lub ogrodnictwie. Jeśli masz znajomego lub członka rodziny, poddawanych chemioterapii, handmade czapka z pewnością zostaną docenione. Użyj wyobraźni, gdy dekoracji szydełkowane kapelusz. Po zakończeniu swojego pierwszego hat, będziesz zadowolony, że dowiedział się, jak zrobić szydełkowe kapelusz.

Jak zrobić masaż Oil

Jak zrobić masaż Oil

Jeśli szukasz nowego sposobu poszerzania swoich umiejętności crafting natomiast odprężyć się, za uczenie się, jak zrobić olejek do masażu.

Nauka Jak zrobić masaż Oil

Dowiedz się, jak zrobić olejek do masażu oferuje wiele korzyści:

 • To zabawne, stosunkowo proste rzemiosło, które nauczą Cię podstawowych zasad aromaterapii.
 • Jest to tańsze niż zakup w handlu przygotowane olejki do masażu.
 • Produkt można dostosować do preferencji osoby otrzymującej masaż.
 • Jeśli jesteś zainteresowany w produkcji mydła, balsamu do ciała lub inne bezpłatne rzemiosła, można tworzyć tematyczne koszy upominkowych dla przyjaciół i rodziny.

Materiały dla Making Massage Oil

Olejki eteryczne są krytycznym składnikiem każdej receptury masażu oleju. Podczas gdy olejki zapachowe powszechnie stosowane w podejmowaniu świec są tworzone w laboratorium, olejki eteryczne są destylowane z roślin lub drzew. Oznacza to, że zapewniają one korzyści terapeutyczne, jak i przyjemnego zapachu. Typ olejku wykorzystywane do dokonać masażu oleju zależy od przeznaczenia gotowego wyrobu. Oczywiście, olej do masażu przeznaczony na stres będzie bardzo różnią się od jednego, który jest zaprojektowany, aby zwiększyć koncentrację i wytrzymałość. Wspólna aromaterapia masaż mieszanki ropy są w następujący sposób:

 • Energia: balsa jodła, igieł sosnowych, strzęślowy, mięta, cytryna, limonka, pomarańcza, bergamotka, i / lub mandarynka
 • Relaks: drzewo sandałowe, drzewo różane, lawenda, rumianek, jaśmin, i / lub neroli
 • Zmysłowość: jaśmin, róża, geranium, paczula, i / lub ylang ylang

Ponieważ olejki eteryczne są bardzo skoncentrowane i nie może być stosowany bezpośrednio na skórę, trzeba użyć jakiegoś oleju przewoźnika do tworzenia domowej roboty olejek do masażu. Jako że te oleje są scentless i niereaktywny są one znacznie tańsze niż olejki eteryczne. Oleje Przewoźnika stosowane do masażu olej z pestek winogron olej obejmują, olej z pestek moreli, olej szafranowy, olej ze słodkich migdałów i.

Podczas tworzenia własnego olejek do masażu, musisz również kupić jakiś rodzaj pojemnika, w którym do przechowywania produktu finalnego. Brązowy lub ciemny niebieski szklanych butelek z obcisłe czapki są zalecane, ponieważ oleje mogą zostać skażone, gdy przechowywane w plastikowych pojemnikach lub wystawiony na działanie światła.

Podstawowa receptura wykorzystywane do tworzenia domowej oleju masażu jest następujący:

 • 8 kropli olejku
 • 6 łyżeczek oleju przewoźnika

Masaż Rosjanką oleju

Mimo, że uczenie się, jak zrobić masaż olej może być bardzo przyjemne hobby, ważne jest, aby pamiętać, niż musi podjąć kilka podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas uprawiania masaż aromaterapeutyczny:

 • Nie stosować domowe olejki do masażu na dzieci poniżej dwóch.
 • Przed masażu kobiety w ciąży skonsultuj się z lekarzem.
 • Nie stosować oleju masażu na skórę, która jest zakażona lub rannych.
 • Ponieważ olejki eteryczne mogą powodować podrażnienia skóry, najlepiej jest nosić jednorazowe rękawice chirurgiczne podczas mieszania swoje domowe olejek do masażu.

Dodatkowe informacje

Jeśli jesteś zainteresowany dowiedzieć się więcej o tym, jak zrobić olejek do masażu, sprawdź następujące pomocnych stron internetowych:

 • Melt Away Stress Z Herbal Massage
 • Aromaterapia masaż
 • Jak zrobić własną Therapeutic Massage Oil
 • Olejek do masażu Słownik
 • 12 Podstawowe eteryczne dla aromaterapii Masaż
 • Korzystanie Olejki eteryczne Bezpiecznie

Możesz również dodać następujące książki do biblioteki osobistej:

 • Aromaterapia masaż: Olejki eteryczne Poradnik dla zdrowia i przyjemności przez Margie Hare
 • Kompletna Księga olejków eterycznych i aromaterapii Valerie Ann Worwood
 • Dokonywanie Aromaterapia kremy i płyny: 101 Natural formuł w celu ożywienia i odżywiają skórę przez Donna Maria

Jak zrobić papier samochód

Jak zrobić papier samochód


Dowiedz się, jak zrobić samochód papieru może pomóc utrzymać dzieci okupowanych, gdy czekasz na zakończenie pracy mechanika na minivan!

Jak zrobić papier Car: Wersja podstawowa

Chociaż skomplikowane pojazdy origami może wymagać dziesiątki fałdy, można dokonać prostego origami samochodem w zaledwie kilku krokach. Jest to doskonały projekt, aby spróbować jeśli tylko nauka origami, ponieważ jest to łatwe i przyjemne. Ten samochód może być doskonała dekoracja do scrapbookingu lub podejmowania karty.

To, czego potrzebujesz

 • Arkusz kwadratowy origami lub papieru notatniku
 • Płaska powierzchnia do składania
 • Fałdowanie narzędzia, jeśli używasz jednego

Co robić

 1. Umieść origami papieru płasko na powierzchni przed sobą. "Prawa" strona papieru powinny być w dół. Jest przyjemny w użyciu papieru, który ma wzór samochodu lub innego projektu zabawa.
 2. Przynieś górną krawędź papieru w dół, aby spotkać się z dolną krawędzią i marszczyć się go złożyć. Należy skończyć z prostokątnym kształcie i gniecenie powinny być na krawędzi najdalej od ciebie.
 3. Złożyć każdy górny róg dół do tworzenia fałd trójkąta. Można eksperymentować z kąta, który najlepiej pasuje do Twojego stylu. Tworzenie zagniecenia oznaczyć te fałdy.
 4. Następnie rozłożyć kształty trójkąta, a następnie schować je w dół do reszty samochodu. To sprawi, że samochód wygląda tak samo po obu stronach. Końce trójkątów przyklejają się przez dno samochodu. Dokładnie marszczyć fałdy, aby upewnić się, że pobyt.
 5. Krotnie końce trójkątów na celu utworzenia szorstkiej kształt koła. Ogólnie rzecz biorąc, jeden dodatkowy fale daje wrażenie okrągłego koła, choć może wolisz wygląd wielu zagięć. Marszczyć fałdy, a następnie rozłóż trójkąty. Tuck kończy się w środku koła i marszczyć fałdy, aby je trzymać. Twój samochód jest na kółkach.
 6. Dostosować wysokość boków samochodu poprzez składanie papieru w górę. Będziemy chcieli pokazać koła wystarczy, aby już stworzył samochód nie oczywiste.

Opracowanie Origami Samochody

Po opanowaniu podstaw, jak zrobić samochód papieru, można przejść do bardziej skomplikowanych wzorów. Internet ma kilka niesamowitych filmów samochód origami i samouczków, które pomogą Ci stworzyć własny trójwymiarowy papieru samochód.

Filmy Origami samochodów

Poniższe wideo YouTube może pokazać, jak zrobić piękny papier samochód. Wiele z tych filmów są na podstawie instrukcji dokonywania Volkswagen Beetle.

 • Origami samochodów i Ciężarówka
 • Origami samochodów (część 1 z 2)
 • Origami samochodów (część 2 z 2)
 • Origami samochodowa szybko się uczą

Origami samochodów Poradniki

Materiały te zawierają instrukcje krok po kroku origami dokonywania pojazdy, które mogą różnić się pod względem złożoności od prostych do bardzo skomplikowane. Większość z nich zdjęcia lub rysunki, które pomogą Ci zrozumieć, co zrobić w każdym kroku.

 • Origami Origami Instrukcja samochodów orzech
 • Crafy spreparowany Origami samochodów
 • Squidoo Origami samochodów Poradniki

Więcej Origami Figury

Origami jest hobby dla osób w każdym wieku. Aby dowiedzieć się więcej na temat tworzenia projekty origami, sprawdź, co następuje:

 • Jak zrobić Origami Flowers
 • Jak zrobić papierowe czapki
 • Jak zrobić Origami Wilka
 • Jak zrobić smoka origami

Jak zrobić Ribbon Crochet Opaski Paski

Jak zrobić Ribbon Crochet Opaski Paski


Rzemieślnicy igłowe, którzy chcą dowiedzieć się jak zrobić opaski wstążka szydełkowe mogą znaleźć wiele cennych instrukcji w Internecie. To łatwiejsze niż kiedykolwiek, aby dowiedzieć się projekty szydełkowe powodu napływu jakości Internecie rzemieślniczych społeczności i zasobów.

O Ribbon Crochet

Istnieje kilka interpretacje wstążką szydełku, w zależności od tego, kogo zapytasz. Dla większości ludzi, wstążka szydełka oznacza włączenie pasma giętkiego wstążką do niektórych projektów, ale termin ten odnosi się również do dodawania akcenty wstążki zakończone kawałki szydełkowe lub szydełkowania z jednym z wielu popularnych odmian przędzy wstążką obecnie na rynku przędzy. Poniżej znajdziesz wskazówki, szydełka oraz instrukcje jak utworzyć opaski za pomocą wszystkie trzy interpretacje.

Odkrywanie Jak zrobić Opaski Paski Wstążka szydełko

Pomimo środków udostępnianych za pośrednictwem nowoczesnych technologii informacyjnych, udostępnianie, często chore, by ludzie mogli znaleźć konkretne projekty szydełkowe wśród mnóstwa wzorów. Poniższe sekcje zawierają oferty, które obejmują szeroką gamę powiązań, które uczą, jak zrobić opaski wstążka szydełkowe.

Kolekcje wzór

Dobrym sposobem, aby rozpocząć poszukiwania idealnego projektu pałąk szydełku jest przeglądanie zbiorów sygnatur użytkownicy udostępnionych na różnych stronach internetowych zasobów i społeczności. Ze względu na ogólny brak organizacji w wielu z tych miejsc, może upłynąć trochę czasu, aby znaleźć to, czego szukasz, ale Plusem jest to, że prawdopodobnie będziesz spotkać innych ciekawych projektów, co godne zakład. Sprawdź niektóre z najlepszych kolekcji w poniższej sekcji.

 • Szydełku mnie: Jeden z najbardziej szanowanych i popularnych zasobów szydełka, szydełka wyposażony Me skategoryzowane wzory dla wszystkich poziomach zaawansowania.
 • Projekty szydełko Płaszcze & Clark: To ma sens, że wiodącym producentem przędzy sprawia, że ​​projekty dostępne do swoich lojalnych klientów. Znajdziesz wiele wysokiej jakości wzory pałąk na tej stronie.
 • Wzór szydełkowy Centralny: Mając dostęp do setek dobrze napisane wzorców akcesoria do włosów, nie będziesz miał problemów ze znalezieniem idealnego projektu.
 • Wszystko szydełka Bezpłatne: Ta witryna oferuje mniej wzory, ale jakość jest zazwyczaj bardzo dobre i bardzo dobre.
 • Szydełka Księżyc: Tutaj dowiesz się kilkadziesiąt wzorów pałąk i tutoriale dla początkujących i zaawansowanych crocheters.

Poszczególne wzory z pałąkiem na głowę

Jeśli wolisz spędzić czas szydełkowania zamiast szukać setki wzorów, zapoznać się z linkami do konkretnych projektów szydełkowane wstęgowych pałąk poniżej.

 • Better Homes and Gardens Wstążka Weave Opaska: To proste i darmowe wzór od ekspertów Better Homes & Gardens daje elegancki i szykowny szydełkowane splecionych nici opaską z wstążki.
 • Opaska ze wstążką przędzy upiększeń: Dzięki łatwej do odczytania wykresu, jasny wzór i kolorowych obrazów, dowiesz się, aby trzy odmiany tej chudej pałąk.
 • Podróż Czapka Zwykły Opaski Paski: Tak, są skromne, ale konstrukcja tych opaski sprawiają, że doskonale do zdobienia wstążkami i kokardkami.
 • Opaska z wymienną Ribbon Wideo: Zrób zwykły pałąk korzystając z jednej z wzorców prezentowanych w Miłości wiedzieć Rzemiosło lub zebrane z Internetu, a następnie obejrzeć ten film, aby dowiedzieć się, jak dodać piękne akcenty wstążki.

Społeczności szydełko

Zarejestrowanie się w społecznościach internetowych, które koncentrują się na szydełkowania porad, samouczków i swobodnego dzielenia deseń jest wspaniałym sposobem, aby znaleźć wzorce pałąk, które nie zawsze są dostępne dla publiczności. Oto kilka dobrych społeczności szydełka do rozważenia.

 • Rzemiosło Bity: Ta witryna oferuje rzemiosła i wzory szydełkowe, jak również przyjazne porady od innych rzemieślników.
 • WRP szydełka Klub: Tutaj znajdziesz asortyment bezpłatnych wzorów przekazanych przez użytkowników i administracji.
 • Ravelry: Będziesz dołączyć ponad 600.000 innych entuzjastów szydełkowe z bezpłatnego członkostwa do Ravelry. W dzielnicy bazy sygnatur i narzędzi organizacyjnych dla realizacji projektów.

Rozszerz możliwości

Nawet jeśli Szukałem w nieskończoność i jeszcze nie zorientowali się, jak sprawić, by opaski wstążka szydełkowe, które lubisz, nie poddawaj się na idei. Korzystania z zasobów można znaleźć tutaj i gdzie indziej do projektowania własnych wzorów pałąk wstążką akcentem. Więcej informacji na temat projektów szydełkowych, przeglądać poniższe artykuły.

 • Dowiedz się szydełkować
 • Łatwe Wzory szydełkowania dla początkujących
 • Wzory Darmowe szydełko