grsail.com

jak zrobić smoka na paradę

Jak zrobić smoka origami

Jak zrobić smoka origami

Origami smok jest jednym z bardziej ambitnych projektów składanych. Istnieje kilka różnych metod, które można wykorzystać do stworzenia tego mitologicznego stwora.

Podstawowe Origami Smok Folding

Aby smoka origami musisz tylko jeden arkusz kwadratowy papieru. Można używać papieru origami lub innego mocnego arkusza pokroić na placu.

Ta konstrukcja smok podstawie tradycyjnej origami dźwigu. Żuraw jest jednym z pierwszych modeli wielu ludzi nauki, aby złożyć podczas studiów składania papieru.

Rozpocznij składane z wzorzystej strony papieru do góry. Dodać ukośne fałdy z przeciwległych punktów papieru, a następnie rozwijać. Fałdy powinny stanowić duży X w całym dokumencie.

Odwróć papier. Złożyć papier na pół obu sposobów tworząc krzyż na stronie. Znów leżał płaski arkusz.

Jak zrobić smoka origami

Użyj zagniecenia właśnie dokonane zwinąć papier do kwadratowej formie podstawowej. Jest to wspólna podstawa origami wykorzystywane w wielu różnych projektach.

Jak zrobić smoka origami

Powinieneś teraz mieć kwadratowy z klapami. Ukierunkować swój kwadrat tak, że można otworzyć boki. Krotnie górną końcówkę i górnym prawym rogu w dół pod kątem do środka. Złożyć lewego rogu do lewej. Upewnij się, marszczyć fałd bardzo dobrze. Rozłóż te zagniecenia. Złożyć z góry na dół, aby fałdy, które łączy zmarszczki na lewej i prawej stronie. Rozłóż.

Jak zrobić smoka origami

Otwórz górną warstwę papieru, naciskając krawędzie więc spotkać się na środku.

Jak zrobić smoka origami

Odwróć papier i powtórz ostatnie dwa kroki po drugiej stronie. Ten zamienia kwadratową podstawę w postaci zasady ptaka.

Jak zrobić smoka origami

Obrócić model 90 stopni. Weź w górnym prawym rogu i złożyć go w dół. Pociągnąć dolną prawą krawędź na spotkanie w górnym prawym rogu.

Jak zrobić smoka origami

Odwróć prawy dolny płat powrotem za modelem.

Jak zrobić smoka origami

Obróć papier tak zamknięty punkt podstawy ptaków jest na dole.

Wewnątrz odwrocie krotnie mniejszy punkt pognieciony fałdami w poprzednim kroku, aby głowę do smoka. Wewnątrz odwrocie krotnie większy punkt na przeciwległym końcu, aby ogon dla smoka.

Jak zrobić smoka origami

Dodać drugą wewnątrz odwrotnej krotnie na głowie, aby dodać twarz do smoka. Dodać dwie fałdy harmonijkowe na ogonie, aby dodać sprawiają, że pojawiają się skalowane.

Jak zrobić smoka origami

Wypełnij smoka poprzez kształtowanie skrzydła. W tym przykładzie, skrzydełka są zagięte w dół jak byłyby one podczas składania żurawia origami. Następnie dodano kilka fałdy harmonijkowe są dodawane w celu uzyskania pożądanego kształtu. Jeśli chcesz mniej kanciasty wygląd dla smoka, zwijać skrzydła palcami do zakończenia projektu.

Jak zrobić smoka origami

Smok Origami Pośrednicząca

Smok składania origami Żuraw projektu oparte jest stosunkowo prosta w porównaniu do niektórych innych projektów, dostępne on-line. Ten film wideo tutorial przez Origamite pokazuje, jak złożyć nieco bardziej zaawansowanych smoka. Dodawane kroków pomóc określić skrzydła, głowę i nogi dać smoka bardziej realistyczny wygląd.

Smok Origami zaawansowane

Ten zaawansowany poziom ognisty smok origami zaprojektowane przez Kade Chan i złożone przez Joe Nakashima ma elegancki wygląd rzeźb. To trwa około godziny, aby spasować, ale jest to kawałek można być dumnym, aby wyświetlić w domu.

Bądź cierpliwy i zabawy

Tworzenie smoka origami odbędzie zarówno cierpliwości i praktyki. Istoty te mogą być bardzo trudne do złożenia, ale wyniki są warte wysiłku.

Jak zrobić papier samochód

Jak zrobić papier samochód


Dowiedz się, jak zrobić samochód papieru może pomóc utrzymać dzieci okupowanych, gdy czekasz na zakończenie pracy mechanika na minivan!

Jak zrobić papier Car: Wersja podstawowa

Chociaż skomplikowane pojazdy origami może wymagać dziesiątki fałdy, można dokonać prostego origami samochodem w zaledwie kilku krokach. Jest to doskonały projekt, aby spróbować jeśli tylko nauka origami, ponieważ jest to łatwe i przyjemne. Ten samochód może być doskonała dekoracja do scrapbookingu lub podejmowania karty.

To, czego potrzebujesz

 • Arkusz kwadratowy origami lub papieru notatniku
 • Płaska powierzchnia do składania
 • Fałdowanie narzędzia, jeśli używasz jednego

Co robić

 1. Umieść origami papieru płasko na powierzchni przed sobą. "Prawa" strona papieru powinny być w dół. Jest przyjemny w użyciu papieru, który ma wzór samochodu lub innego projektu zabawa.
 2. Przynieś górną krawędź papieru w dół, aby spotkać się z dolną krawędzią i marszczyć się go złożyć. Należy skończyć z prostokątnym kształcie i gniecenie powinny być na krawędzi najdalej od ciebie.
 3. Złożyć każdy górny róg dół do tworzenia fałd trójkąta. Można eksperymentować z kąta, który najlepiej pasuje do Twojego stylu. Tworzenie zagniecenia oznaczyć te fałdy.
 4. Następnie rozłożyć kształty trójkąta, a następnie schować je w dół do reszty samochodu. To sprawi, że samochód wygląda tak samo po obu stronach. Końce trójkątów przyklejają się przez dno samochodu. Dokładnie marszczyć fałdy, aby upewnić się, że pobyt.
 5. Krotnie końce trójkątów na celu utworzenia szorstkiej kształt koła. Ogólnie rzecz biorąc, jeden dodatkowy fale daje wrażenie okrągłego koła, choć może wolisz wygląd wielu zagięć. Marszczyć fałdy, a następnie rozłóż trójkąty. Tuck kończy się w środku koła i marszczyć fałdy, aby je trzymać. Twój samochód jest na kółkach.
 6. Dostosować wysokość boków samochodu poprzez składanie papieru w górę. Będziemy chcieli pokazać koła wystarczy, aby już stworzył samochód nie oczywiste.

Opracowanie Origami Samochody

Po opanowaniu podstaw, jak zrobić samochód papieru, można przejść do bardziej skomplikowanych wzorów. Internet ma kilka niesamowitych filmów samochód origami i samouczków, które pomogą Ci stworzyć własny trójwymiarowy papieru samochód.

Filmy Origami samochodów

Poniższe wideo YouTube może pokazać, jak zrobić piękny papier samochód. Wiele z tych filmów są na podstawie instrukcji dokonywania Volkswagen Beetle.

 • Origami samochodów i Ciężarówka
 • Origami samochodów (część 1 z 2)
 • Origami samochodów (część 2 z 2)
 • Origami samochodowa szybko się uczą

Origami samochodów Poradniki

Materiały te zawierają instrukcje krok po kroku origami dokonywania pojazdy, które mogą różnić się pod względem złożoności od prostych do bardzo skomplikowane. Większość z nich zdjęcia lub rysunki, które pomogą Ci zrozumieć, co zrobić w każdym kroku.

 • Origami Origami Instrukcja samochodów orzech
 • Crafy spreparowany Origami samochodów
 • Squidoo Origami samochodów Poradniki

Więcej Origami Figury

Origami jest hobby dla osób w każdym wieku. Aby dowiedzieć się więcej na temat tworzenia projekty origami, sprawdź, co następuje:

 • Jak zrobić Origami Flowers
 • Jak zrobić papierowe czapki
 • Jak zrobić Origami Wilka
 • Jak zrobić smoka origami

Jak zrobić Origami Crane

Jak zrobić Origami Crane


Czy planujesz zrobić tysiąc żurawi w celu uzyskania specjalnego życzenia lub po prostu chcesz ćwiczyć swoje umiejętności z tego origami ptak, warto jest wiedzieć, jak zrobić żurawia origami.

Pierwsze Twoje życzenie

W japońskiej kulturze i literaturze, dźwigi są symbolem szczęścia. Istnieje legenda, że ​​mówi, że jeśli się tysiąc żurawi origami, otrzymasz co najbardziej chcesz. Choć proces tworzenia tych żurawi może być nieco czasochłonne, to świetna okazja, aby wyczyścić głowę i sformułować idealny życzenie. Po zakończeniu dźwigi, często są one połączone razem jako girlandy lub podane jako prezenty.

Podstawy origami

Jeśli dopiero zaczynasz z origami, co żurawi jest to świetny sposób, aby doskonalić niektóre z najważniejszych technik składania papieru. Dźwigi, jak większość ptaków origami, start z bazy ptaków. Ta prosta zasada jest jednym z fundamentów, które musisz wiedzieć, aby stworzyć różne zwierzęta. Pomaga ćwiczyć podstawy ptaka kilka razy Przed rozpoczęciem budowy żurawia.

Żurawie Making może również pomóc nauczyć się złożyć papier z precyzją. Z origami, twoje fałdy papieru muszą być idealne. W przeciwnym razie kształt może w końcu wygląda koślawe. Upewnij się, że masz gładką, czystą powierzchnię składania. Może także pomóc w obsłudze folder kości lub prostą krawędź tworzyć bardzo ostre zagięcia.

Instrukcja Jak zrobić Origami Crane

Po utworzeniu bazy ptaków, można dokonać dźwigu zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 1. Z najdłuższym punktem podstawy ptaków kierunku do krotnie górną warstwę papieru z każdego narożnika bocznej, w kierunku środka podstawy. Powtórzyć tę czynność z drugiej strony kształt. Twój wygląda teraz jak diament ze szczeliną w dolnej punktu.
 2. Aby utworzyć głowę żurawia, złożyć jedno z tych dolnych punktów w górę pod kątem około 45 stopni. Marszczyć klapkę i rozwijać go. Następnie odwrócić złóż go stworzyć szyję. Powtarzać z drugiej strony dolnej punktu, aby utworzyć ogon żurawia.
 3. Około trzeciej części drogi od końca części szyjkowej, składany papier pod kątem tworzenia głowę ptak. Marszczyć krotnie, rozwijać go, a następnie odwrócić złóż go.
 4. Po obu stronach korpusu żurawia, zobaczysz szerokie trójkątne kształty, które są sterczące do góry. Krotnie one w dół, tak, że nawet z resztą organizmu. Są to skrzydła żurawia.

Alternatywne materiały

Większość instrukcji dla żurawi origami są wykonane z tradycyjnego papieru origami kwadratowych. Można jednak także żurawie z niektórych z następujących materiałów:

 • Pieniądz papierowy
 • Papier pakowy
 • Księga Gości papieru
 • Wizytówki
 • Sztywna tkanina

Można również użyć farby, brokat, znaczniki i inne materiały do ​​dekoracji dźwigi. To może być świetny sposób na dzielenie aktywności z małymi dziećmi, którzy mogą znaleźć rzeczywisty proces składania zbyt dużo wyzwaniem.

Sznurka Twoje Dźwigi

Girlandy dźwigów są tradycyjnie podane jako prezenty do świętowania ważnych wydarzeń życiowych, takich jak śluby czy narodziny dziecka. Aby złożyć wieniec żuraw, proste użycie ostre igły z jakimś silnym wątku. Tie szczelne węzeł wątku i przekłuć dno dźwigu, rysunek igłę przez środek grzbietu. Tie inny węzeł w celu zabezpieczenia żurawia, a następnie ciąg kolejny taki sam sposób. Jeśli będziesz sznurka 1000 dźwigi, możesz je zgrupować w girlandy 100.

Więcej Skomplikowane Origami Creations

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić żurawia origami, przekonasz się, że twoje umiejętności składane origami są gotowe do bardziej skomplikowanych projektów. Spróbuj niektóre z następujących czynności:

 • Jak zrobić smoka papieru
 • Skaczący Frog Origami
 • Jak zrobić Origami Wilka
 • Origami Pegasus

Jak zrobić chiński smok chiński smok sztuki

Jak zrobić chiński smok chiński smok sztuki

W mitologii chińskiej, smoki symbolizować potęgę i moc mórz (między innymi!) Smok był kiedyś symbolem władzy cesarza, ale stały się mniej popularne godło. Mimo to, podczas specjalnych festiwalach, takich jak chiński Nowy Rok, smok pozostaje ważnym symbolem kulturowym i historycznym. Możesz stworzyć swoją własną głowę Chiński smok na lokalnych uroczystościach z kilku prostych materiałów.

Krok 1

Materiały potrzebne do jak zrobić chińskiego smoka.

 • Papier Budownictwo - kilka arkuszy w różnych kolorach
 • Arkuszy papieru (długie off rolki papieru jak BBS)
 • Papier naleśnikowy w kilku kolorach: czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony i niebieski
 • Nożyczki
 • Kolorowe markery
 • Glue Stick

Krok 2

Znajdź obraz twarzy smoka w czasopismach lub w internecie do chińskiego smoka sztuki. Wybierz zdjęcie, które pokazuje szczęśliwego smoka, a nie zły jeden. Smoki z okazji Nowego Roku nie będzie rodzaj oddychania ognia. Cut obrazu na zewnątrz.

Krok 3

Przyklej głowy smok chiński obraz na papierze budowlanych. Jest to twarz Twojej smoka. Gdy masz twarz należy utworzyć głowę i ciało.

Etap 4

Ułożyć długich arkuszy papieru na podłodze. Po zakończeniu budowy, papier będzie gorąco, tak że tworzy półkole głowy i ciała smoka. Ty i twoi studenci lub rodzina lub przyjaciele być umieszczony poniżej pół rolki papieru do uczynienia slither smoka i przenieść.

Etap 5

Udekoruj papieru. Użyj znaczników ozdobić ciało papieru. Cięcia wagi i skrzydła z kartonu i przykleić do głównego korpusu smoka. Następnie za pomocą bibułki do serpentyny wzdłuż boków i od pleców ciało smoka. W czasie parady, te serpentyny będzie ruchy smoka wyglądają jeszcze bardziej realne i świąteczne.

Etap 6

Gdy ciało smok gotowy linii uchwytów smok w prostej stojącego na jednej z długich stron papieru. Każdy człowiek powinien następnie zginać i powoli wyciągnij papier na bokach tak, że środek spoczywa na głowie i mogą posiadać jedną stronę papieru w jednej ręce, a drugą stronę papieru w drugiej ręce.

Krok 7

Zacznij iść. Masz części ciała smoka powoli zaczynają iść do przodu w linii zbaczając. Upewnij się, że pierwsza osoba prowadzi, a następnie każda kolejna osoba następująco. Nie może być kilka potknięć po drodze, ale Smok tańczy razem należy jak parady.

To jest wszystko, co trzeba zrobić, aby chiński smok. Świętować Nowy Rok lub Szczęśliwego wakacje z tej werwy i zabawy dekoracji.

Jak zrobić kostium chiński smok

Jak zrobić kostium chiński smok


Czy dla księżycowego Nowego Roku lub chłodnym partii, może chcesz dowiedzieć się, jak zrobić strój chiński smok dla grupy tańczyć i bawić się. Dobrą wiadomością jest to, że nie muszą być zanurzone w historii i Tradycja, aby stworzyć niezapomniane i piękne stroje.

Jak zrobić kostium chiński smok

Chiński smok, symbol dobroci i płodności, jest podstawą każdego chińskiego nowego roku uroczystość. Tradycyjny strój jest przeznaczona do noszenia przez osiem lub więcej tancerzy, którzy wykonują skomplikowany, bardzo choreografii tańca.

Głowa jest najważniejszym elementem stroju. Składa się on oczy królika, uszy krowy i rogów jelenia. Strój jest najczęściej czerwone, z odpryskami złota i różu.

Choć tradycyjny strój jest dla grupy, można również znaleźć wzorce dla kostiumy smoka być noszone przez osoby, a nawet psa.

Wzory do stroju nie są łatwo dostępne. Dowiedz się, jak zrobić strój chiński smok wymaga cierpliwości i wykwalifikowanych sił w rzemiośle, a także dobre oko.

Zacznij od studiowania wizerunki chińskich strojach smoka. Ponieważ głowa jest najważniejszym elementem, rozpocznie że najpierw i nadać mu większość czasu i koncentracji. Głowa jest tradycyjnie wykonane z papier mache na ramce z drutu, a jeśli nie pamiętasz, jak pracować z papier mache, należy ćwiczyć na sztucznej głowy przed rozpoczęciem prawdziwych. To nie jest trudne, ale wymaga opieki i umiejętności, aby zrobić dobrze. Gdy głowa jest zbudowany, zabawa zaczyna się naprawdę. Możesz używać znaczników tkanin lub farby do dekorowania go. Farba tkanina daje zazwyczaj bardziej uderzający wygląd. Pamiętaj, aby podkreślić, odważne i duże. Jamy ustnej powinny być duże - przeważnie tak, że osoba wewnątrz głowicy można zobaczyć na zewnątrz - jak to powinno mieć oczu. Jak widać od nauki różnorodnych obrazów, można grać z projektowania, tworzenia łusek i tym podobne. Spędzają najwięcej czasu na oczy, dać smoka silną ekspresję.

Dokonywanie Ciało

Jeśli chcesz, możesz zatrzymać się tutaj i ubierać osobę noszącą głowę w kolorze czerwonym i nie trzeba mieć innych uczestników. Ale dla tradycyjnych strojach, teraz trzeba zbudować ciało. Chcesz mieć trzy lub więcej metrów pomiędzy każdej osoby, więc korzystać z giętkiego tworzywa sztucznego (lub rurociągi coś chłodnicy, jeśli można go znaleźć) centymetrów średnicy i zmierzyć dokładnie. Owiń przewody w czerwonej tkaniny dopasować głowę i zabezpieczyć klejem. Możesz także użyć muślinu, a następnie więcej farby do malowania tkanin i wyciągnąć ciało wagi. Pamiętaj, aby dodać kontrastujące kolory. Nie udekorować spodu aż do wycinania otworów dla ludzi stanąć w środku. Wytnij dyskretne otwory w górnej, jak również w celu umożliwienia maksymalnej oddychalności.

Ponieważ uczenie się, jak zrobić tradycyjny strój chiński smok jest tak pracochłonna, wiele osób szukają sposobów, aby dostać się pomysł bez tak wiele wysiłku. Jeśli dokonujesz kostium smoka dla dziecka, na przykład, może tylko budować czubku głowy i najlepszych zęby na wcześniej istniejące kapelusz, a następnie uzupełnić twarz dziecka w kolorze czerwonym i złotym. Zamiast papier mache, w tym przypadku, można użyć tkaniny i gładkie kulki na oczy, które następnie malowania. Możesz użyć wyciąć tkaniny czy nawet kartonu do zębów i prosty wzór na uszy krowy do uszu. Od uszy są tak proste, projekt dziecko do cięcia i dekorowanie ich. Można również uzyskać żółty filc i wyciąć trójkąty, aby dać mały smok kolczaste łuski. Taniec opcjonalne.

Jak zrobić kostium Dragon

Jak zrobić kostium Dragon


Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić kostium smoka, to niech te pomysły zainspirować! Czy masz w domu małego rycerza, który chce walczyć zła lub jeśli planujemy zakładanie kostium smoka jako unikalny kostium na Halloween dla dorosłych, znajdziesz wiele prostych sposobów, aby stworzyć ognisty i fantastyczny wygląd tutaj.

Jak zrobić kostium Dragon w domu

Szybkie kostium smoka

Czasami szybkie kostium jest wszystko, czego potrzebujesz, aby dostać się do aktywnej gry role-playing. Jeśli masz dzieci, które uwielbiają ubierać się, dlaczego nie włączają kostium smoka do ich wyobraźni bagażniku? Można tworzyć proste w domu smoka kostium z następujących materiałów:

 • Papier
 • Popsicle kij
 • Markery
 • Klej
 • Szlafrok welurowy lub peleryna
 • Zielone pantofle
 • Skrzydło talii / pasa w ognistym odcieniu pomarańczowym lub czerwonym

Po zebraniu materiałów, nadszedł czas, aby wyciągnąć główkę smoka na zwykłym arkuszu papieru 8x10. Możesz użyć zielony, pomarańczowy, czerwony lub fioletowy papier zamiast białego w razie potrzeby. Wytnij kontur głowy smoka na zewnątrz i zrobić dwa małe otwory na oczy w odpowiednim stażu oczu. Użyj kolorowe znaczniki, aby dodać szczegóły w twarz smoka. Gdy grafika jest kompletny, po prostu przykleić maskę smoka na lizaki w łatwy i szybki smok maski przenośnych.

Sparować maskę z szaty talii szarfą welurowej oraz w tym samym kolorze, maski dla jeszcze łatwiejszego rozwiązania, jak zrobić kostium smoka w domu. Choć tanie, to szybkie kostium pomysł, jest wszystkim, czego potrzebujesz na na-go dziecka z aktywną wyobraźnią i zamiłowanie do bajek.

Szycie Costume

Jeśli masz umiejętności szycia, to na wszelkie sposoby korzystania z nich, aby stworzyć niepowtarzalny kostium smoka. Większość firm oferuje kostium wzór smoka w swoich zbiorach Halloween lub bajki. Jeśli chcesz zmodyfikować podobny typ garnitur, upewnij się, że nadal wybiera tkaniny lub kolor, który działa najlepiej dla smoka. Klejnot dzwonka i luxe tkaniny welurowej i pluszowe dokonać odpowiednich wyborów na garnitury smoka. Od smok jest nieco nowy kostium pomysł, pamiętaj sklep wzory wcześnie, aby uniknąć braku dostępności.

Kostiumy predefiniowanych

Jeśli wolisz kupić kostium smoka niż dorosły się przebiegły w domu, przygotuj się na poważne pieniądze. Smok kostiumy są rzadkie i kosztowne dzięki ich wyszczególnieniem i bogate tkaniny.

Jeśli musisz mieć przechowywania zakupionych kostium, zakres wyjścia zbiorów sprzedaży w wypożyczalni kostiumów dla najbardziej wyjątkowych i najwyższych wyborów jakości w okazyjnej cenie. Chociaż stroje smoków nie są duże zapotrzebowanie, jeśli zdecydują się na stałe inwestycje, są duże szanse, znajdziesz kilka okazji, aby go nosić.

Stroje dla dzieci Smoka łatwo dostępne są w sezonie Halloween i wyceniane są w tym samym pole do gry jako kostiumy większości dzieci. Sprawdź eBay dla jeszcze lepszych ofert i opcji.

Pomysły Smok grupowe

Smok kostium jest unikalny pomysł, który nie został przesadził przez lata. Jeśli nadal na ogrodzeniu o tworzeniu własnego smoka wygląd i solo, a następnie rozważyć wyjątkowe powiązania strój ten pomysł czyni. Na temat grupy, parę smoka z księżniczki i księcia; lub, wypłynął z Jackie Paper, zabawki drewniane żaglówkę i strój jako Puff Magia Smoka. Ponieważ smoki są powszechnie kochany, na pewno przyciąga wzrok z kostium przedstawiający ognistego i mityczny stwór nie ważne czy jest to szybki ciągną razem kostium lub misternie uszyte arcydziełem.

Jak zrobić z papieru średniowiecznego rycerza Helmet

Grając jako rycerza zabić smoki i zapisać księżniczek w niebezpieczeństwie jest Kida € ™ s marzenie. Dokonywanie kostium rycerza dla Twojego dziecka może dać mu dużo przyjemności grania, że ​​HEA € ™ s by pamiętać przez długi czas. Projektowanie i wykonywanie średniowiecznego rycerza kasku jest bardzo proste do zrobienia. Jeśli chcesz wiedzieć, jak zrobić jeden z papieru, tutaj są rzeczy, które trzeba zrobić.

 • Przygotuj swoje materiały. Youâ € ™ ll trzeba pokładzie plakat, papier budowlany (najlepiej czarny), nożyczki lub nóż, klej lub przezroczystej taśmy, miara, linijki i folię aluminiową.
 • Zmierzyć kask. Korzystanie z taśmy mierniczej, nawinięte wokół głowy dziecka, tak youâ € ™ ll mieć dokładny rozmiar kasku. Pomiaru zarówno headâ € ™ s obwód i headâ wysokości € ™ s. Możesz dokonać pomiarów albo w centymetrach lub calach. Weź płytę plakat i zaznacz go w zależności od wielkości głowy Kida € ™ s. Szerokość powinna być taka sama, jak w headâ € ™ s obwodzie, ale wysokość powinna być wyższa. Podwyższenie powinny się na zwężających się na dolnej części kasku. Wynik powinien mieć kształt prostokątny. Przy użyciu linijki, dostać centrum shapeâ € ™ s, i zaznacz go ołówkiem. Wykorzystaj to jako wskazanie helmetâ € ™ s przodu.
 • Zmierz przestrzenie twarzy. Przy użyciu linijki, dokonać pomiarów między Kida € ™ s szyi i Kida € ™ s usta. Następnie zmierz długość Kida € ™ s ustach i zaznacz dwa końce ołówkiem. Centrum długości powinny być w centrum, że wytyczonym wcześniej.
  Pobierz ten sam pomiar dla Kida € ™ s szyi i oczu. Zmierzyć przestrzeń pomiędzy centrum Kida € ™ s usta do jego oczu. Mark zarówno wysokość i szerokość oparte na krawędziach pomiaru. Następnie zmierzyć połowy przestrzeń między ramiona i szyję Kida € ™ s. Od dołu prostokąta, środek o cm od dna.
 • Wyciąć kształty. Dla oczu, można wyciąć okrągłe lub prostokątne w kształcie szczeliny. Upewnij się, że kształt jest na tyle, aby umożliwić pełną wizji. Co do ust, można wyciąć kształt w kształcie prostokąta lub uderzać małe otwory po okolicy usta bardziej średniowieczny wygląd. Wyciąć niewielki udział od dołu, o cal wysokości. Obszar ten będzie można złożyć dno na zewnątrz. Zabezpieczy to Kida szyi i gardła po kontuzji € ™ s powodu grubych krawędziach płyt.
  Jeśli chcesz więcej miejsca, wyciąć część w kształcie litery T z płyty. Końce górnej części litery należy krawędzie oczu Kida € ™ S. Pionowa część listu powinna pasować Kida € ™ s nos i niekoniecznie usta.
 • Postać hełm. Wytnij zaznaczony out prostokątny kształt z płyty. Nawinięte wokół głowy childâ € ™ s i zabezpieczyć krawędzie wraz z taśmą. Użyj ołówka zaznaczyć czubek głowy Kida € ™ s. Zdejmij hełm z głowy Kida € ™ s wziąć taśmę. W oparciu o oznaczenie dokonane wcześniej, wypełnić go w jednej linii. Usuń ten rozdział i wyciąć usunięty obszar na mniejsze paski. Za pomocą taśmy lub kleju, umieścić paski razem, tworząc w piramidzie. Następnie zabezpieczyć krawędzie górnej części kasku zakończenia kształtu.
 • Udekoruj. Użyj folii aluminiowej na pokrycie całego kasku, opiekę podczas cięcia wokół terenów otwartych. Bezpieczne krawędzie jasnych kleju. Potem niech childâ € ™ s wyobraźni poprowadzić go jako projektuje hełm z papieru budowy i markerów.

Widząc twój syn cieszyć się jego dzieciństwo najlepiej, że on może jest jakaś parentâ € ™ s sen. Pozwól dziecku cieszyć się jego czas odtwarzania z papieru średniowiecznego rycerza kasku i cenić ten moment, że dwaj z was spędzony robi.

Jak znaleźć harmonogramy Disney Parade

Disneyland zawsze miał paradę i motyw zmienia się co roku. Ten 2009, motyw stał się "Celebrate, ulica Party" w ramach obchodów parku 50-lecia.

Parada działa dwa razy dziennie w ruchliwych dni, jeden rano, a drugą wieczorem. Najlepiej, aby zobaczyć paradę w nocy, gdy pływaki są oświetlone, aby docenić ich całe piękno.

Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby znaleźć Disney harmonogramów parady:

1. Przejdź na oficjalnej stronie Disney. Odwiedź http://disneyworld.disney.go.com aby wyświetlić miesięczne harmonogramy. Przejdź do kalendarza, wybierz park, a następnie wyświetlić harmonogramy parku na dzień. Interfejs oficjalnej stronie nie jest przyjazny dla użytkownika i może mieć problemy z nawigacją chociaż. Mimo to, będzie gwarancją, że są coraz oficjalny harmonogram.

2. Spróbuj odwiedzając nieoficjalnych witryn Disneya, które wysyłają harmonogramy parada Oto niektóre z nich.:

 • www.wdwinfo.com - Ta strona twierdzi, że największy nieoficjalny przewodnik Disney World. Interfejs witryny jest bardziej przyjazny dla użytkownika niż oficjalne witryny. Ma pisał harmonogram parku godzin, parady i fajerwerki na cztery miesiące. Kliknij tylko Fireworks / Parady i następna strona wyświetla kalendarz na miesiąc i godzina, kiedy parady nastąpi księgowane są na każdy dzień miesiąca.
 • www.wdisneyw.co.uk/ - Wybierz Park godzin od lewym pasku bocznym i doprowadzi Cię do strony aukcji harmonogram dwunastu miesięcy. Wybierz miesiąc, kiedy planujesz odwiedzić Disneyland i doprowadzi cię do kalendarza na ten miesiąc. Musisz zapoznać się legendą kodu, choć ze względu parady i imprezy okolicznościowe są wymienione w kalendarzu w formie kodu.
 • www.intercot.com - Wybierz Info Central i doprowadzi Cię do strony z listą parady przez cztery miesiące.

3. Zapytaj pomoc na forach. Forum to świetne miejsca, aby znaleźć konkretne informacje, które są potrzebne, ponieważ można zadać pytania od osób, które rzeczywiście już do Disneylandu. Członkowie forum może dać wskazówki na temat tego, co jest dobre, a parady jak zrobić najbardziej z wizyty Disneyland. Możesz sprawdzić www.disboards.com aby zobaczyć rozmowy o harmonogramy itp trzeba będzie się zarejestrować, aby zadać pytanie lub komentarz, choć.

4. Zadzwoń do parku dla harmonogramów. Możesz zadzwonić do parku kilka dni przed wizytą tylko aby się upewnić. Zdarzały się przypadki, kiedy park musiał zmienić plany i strony nie były w stanie zaktualizować, co napisali.

5. Sprawdź przewodnik Rozrywka razy przez wejścia do parku, gdy tam dotrzesz. Nie tylko będzie można uzyskać harmonogram parady, ale ich tras, jak również.

Disneyland wizyta nigdy nie jest kompletna bez świadkami wyróżniona paradę. Obserwując paradę kończy zabawy i uroczysty wrażenie, że Disneyland przynosi. Nie zepsuć wizytę Disneylandu poprzez niewłaściwe harmonogramów i brakuje samej parady.


Jak zrobić królika Fold

Jak zrobić królika Fold


Kiedy nauczysz się, jak zrobić krotnie królika, będzie można do jednostek setki unikalnych kreacji origami. Krotny królik lub królik ucho krotnie, jest częścią małej kolekcji podstawowych fałdy origami, które służą jako klocki do bardziej skomplikowane i zawiłe wzory.

Instrukcje Królik Fold

Dowiedz się, jak zrobić krotnie królika zajmuje trochę praktyki. Jednak nie jest tak trudny, ponieważ może pojawić się w pierwszej kolejności. Początkujący powinni używać zagnieceń wolne kawałki papieru origami podczas uprawiania tej krotnie. Foldery można wykonać zaawansowane królik z fałdy zawijania papieru, stare czasopisma, opakowania cukierków lub kawałki złomu tapet.

Aby dokonać krotnie królicze:

 1. Pre-krotne trzy fałdy Valley (Dolina składany jest utworzone przez składanie papieru wobec siebie samego)
 2. Wchodzisz na dwóch stronach papieru w dół do linii bazowej
 3. Krotnie górną papieru w jedną stronę, a następnie dokonać krotnie górskim (krotnie górskich tworzą składany papier z dala od siebie)

W fałdy ucha królika, corner papieru jest zaciśnięty na pół, aby utworzyć nowy punkt. Efekt końcowy wygląda trochę jak królika ear.Likewise, podwójne królik ucho krotnie również tworzy nowe punkty. Dla tych, którzy walczą, aby zakończyć podwójną królicze uszy krotnie, za ten użyteczny wskazówka: podwójne krotny królik ucho jest równoznaczne z owczarni Płatek. Wielu ludzi, którzy mają problemy z podwójnym królika krotnie dużo łatwiej postępować zgodnie z instrukcjami dla płatka krotnie nadać sens realizacji.

Korzyści z uczenia zgięcia Rabbit

Podstawa z ryb origami wykorzystuje dwa fałdy królik uszu, podobnie jak wiele innych dzieł origami. Gdy się dobrze z owczarni królika, można zrobić wiele innych obiektów origami, w tym:

 • Smok
 • Ogólna nazwa kilku drobnych ryb
 • Kot
 • Storczyków i innych kwiatów
 • Kapelusz
 • Puchar
 • Biedronka
 • Królik

Zasoby Królik Fold

Origami wymaga cierpliwości i praktyki. Nigdy nie lekceważ potęgi praktyce. Przez powtarzanie podstawowych fałdy i zapoznanie się z innymi technikami origami, będziesz w stanie znacznie obniżyć poziom frustracji. Następujące zasoby mogą pomóc uniknąć nieporozumień zaangażowane w uczenie się, jak zrobić krotnie królika. Są plusy do każdej opcji. Instrukcje wideo są szczególnie przydatne dla dotykowych uczniów, którzy mogą znaleźć czytanie książek instruktażowych nudne. Ilustracje online są darmowe i łatwe do naśladowania, a książki oferują szczegółowe schematy i więcej instrukcji pogłębione.

 • AnimationPlayhouse.com
 • YouTube.com
 • Videojug.com
 • Jak Złożyć
 • Proste origami
 • Kompletna Księga Origami

Podstawowe Origami Fałdy

W celu przejścia od podstawowej origami bardziej zaawansowanych zwijania papieru, ważne jest, aby dowiedzieć się elementarne fałdy, jak fałdy królików, a także:

 • Dolina krotnie
 • Krotnie Mountain
 • Rewers krotnie
 • Squash krotnie
 • Płatek krotnie
 • Zlew krotnie
 • Crimp krotnie

Gdy się dobrze z wyżej wymienionych fałdy, niebo jest granicą w odniesieniu do tworzenia skomplikowanych obiektów origami.

Jak zrobić Origami Shark

Jak zrobić Origami Shark


Jeśli jesteś fanem założonymi zwierząt papieru, pokochasz naukę jak zrobić rekina origami. Chociaż nie są skomplikowane i bardzo realistyczne wersje tego strasznego morskie stworzenie, łatwe rekiny mogą zrobić wielkie pierwsze projekty dla początkujących foldery origami.

Rekiny w japońskiej kultury

Zanim rozpoczniesz składanie rekiny origami, ważne jest, aby zrozumieć, jak to zwierzęce figurki do japońskiej kultury. Rekiny są ważnym symbolem w japońskich opowieści ludowych. Zazwyczaj te rekiny podjąć się roli przeciwnik głównego bohatera, a są one przedstawiane jako coś przerażającego i nieprzewidywalny. Często funkcjonują one jako symbole konsekwencji odejście od właściwej drodze. Nazwa jednego japońskiego smoka "Wani", może być również przetłumaczony na myśli "rekin".

Mimo, że rekiny stanowią coś należy się obawiać, mogą one również symbolizować obliczu swoje lęki i wybierając ścieżkę, która jest dla Ciebie najlepszy. Z tego powodu, rekiny origami wspaniałe prezenty dla absolwentów, te które przeżyły chorobę, a ludzie, którzy robią nowe początki.

Nauka Jak zrobić Origami Shark

Jeśli szukasz wielkiego projektu rozrusznika lub chcą zapewnić dzieciom rozrywkę na urodzinowe lub w trakcie jednostki edukacyjnej koncentruje się na rekiny, pokochasz to stało łatwy origami rekina.

To, czego potrzebujesz

 • Plac arkusz papieru origami w kolorze niebieskim, szarym lub srebrnym
 • Płaskiej, czystej powierzchni do składania
 • Z ostrzem lub kości narzędziem składane, w razie potrzeby
 • Znacznik

Co robić

 1. Orient papier tak, że jeden z rogów jest tyłem. Złożyć papier ukośnie tak, dolny róg spełnia górny róg. Papier będzie teraz wyglądać trójkąta z punktu zwróconej od Ciebie.
 2. Znajdź punkt środkowy dolnej krawędzi i umieść palec na tym miejscu. Zegnij prawy narożnik w górę pod kątem i marszczyć krotnie. Powtórz ten krok z lewym rogu, a następnie rozłożyć obie strony.
 3. Wykonaj te fałdy rogu po drugiej stronie, a następnie odwrócić złożyć obie strony. To tworzy głowę i ogon rekina.
 4. Orient kształt tak, że trójkąt są skierowane ku sobie. Złożyć te punkty się do ciała rekina, a następnie złożyć końcówkę każdego punktu w dół, aby stworzyć płetwy.
 5. Otwórz ciało się trochę dać rekina więcej wymiar, a w razie potrzeby, użyć znacznika narysować oko na każdej stronie głowy.

Dekorowanie Shark

Rekiny Origami wyśmiać wykaszarki z pamiątkami lub dekoracje, i mogą być idealne dla dzieci uczących się origami. Dla trochę dodatkowych stylu, spróbuj dekoracji rekina z niektórymi z następujących czynności:

 • Googly oczy
 • Srebrny lub niebieski brokat
 • Farby i markery
 • Fale z bibuły
 • Struny do zawieszania

Pomocne wskazówki

Jeśli jesteś nowy w origami, zachować te wskazówki pod uwagę jak sobie rekina:

 • Przed rozpoczęciem składania, upewnij się, że Twoje ręce są czyste i suche. Jeśli masz brud na rękach, to może przenieść na papier i zmatowić powierzchnię gotowego projektu.
 • Mieć pewność, że fałdy są precyzyjne. Jeśli jedna owczarnia jest wyłączony, może to mieć wpływ na cały kształt. Za pomocą prostej krawędzi lub innego narzędzia, jeśli potrzebujesz pomocy w ostry krotnie.
 • Rozważyć wybór papieru origami z różnych kolorów na każdej stronie. To może pomóc zobaczyć, co robisz.
 • Jeśli sprawy nie idą dość dobrze, nie poddawaj się. Origami jest sztuką, która wymaga dużo zabawy praktyki.

Więcej Origami Zwierzęta

Jeśli korzystają nauki jak zrobić rekina origami, pokochasz co te inne zwierzęta origami:

 • Origami Frog
 • Origami Tiger
 • Proste Origami Cat
 • Papierowe Ptaki Składane

Jak zrobić Gift Łuki

Jak zrobić Gift Łuki

Chociaż istnieje wiele piękne łuki zakupionych na rynku, może być trudno znaleźć taki, który idealnie pasuje do stylu, koloru i wielkości daru jesteś zawijania. Na szczęście, tworzyć własne łuki prezent jest łatwe i przyjemne. Wszystko, czego potrzebujesz to kilka podstawowych dostaw i kilka minut, aby zaoszczędzić pieniądze i zrobić prezenty wyglądają profesjonalnie zapakowane.

Jak zrobić Bow kwiaciarnia

Jak zrobić Gift Łuki

Łuk kwiaciarnia jest duży, spuchnięte łuk zdobiąca wieńce i kompozycji kwiatowych. To show-zatrzymanie wybór na szczególny dar, i to zaskakująco łatwe do wykonania w domu. Szerokość taśmy wybrać, jak również liczby pętli do wyboru do wykonania, będzie dyktować pełnię łuku.

To, czego potrzebujesz

 • Co najmniej dwa metry przewodowej wstążką, do wyboru przez szerokość
 • Kwiaciarnia drutu
 • Nożyczki

Co robić

 1. Uruchomić poprzez małą pętlę przy końcu taśmy, owinięcie taśmy luźno dwoma palcami. Pinch wstążkę na dole.
  Jak zrobić Gift Łuki
 2. Tuż obok, gdzie trzymasz go, dać wstążką twist do odwróć. Tworzenie pętli w żądanej wielkości i dodać tę warstwę na miejscu twój są szczypanie.
  Jak zrobić Gift Łuki
 3. Tworzyć inny układ z drugiej strony, w ten sam sposób, a następnie dalej dodawać pętle wstęgi. Możesz zrobić każda pętla nieco większy niż w zeszłym na wygląd zabawy. Będziesz potrzebował co najmniej trzy pętle z każdej strony.
 4. Gdy masz liczbę pętli chcesz, tworzyć jedną wielką pętlę z pozostałej długości wstążką. Użyj kawałek 10-calowy drutu kwiaciarni do szczelnie zawinąć obszar, który został szczypanie. Zacisnąć drut, skręcać łuk wokół kilka razy.
  Jak zrobić Gift Łuki
 5. Ostatnia duża pętla dokonane będą ogony dziobie. Wytnij je na karb ich zakończeniu.
 6. Puch łuk, aby nadać jej pożądany pełnię. Użyj przewód do podłączenia go do swojego daru.

Jak zrobić Pom Pom-Bow

Jak zrobić Gift Łuki

Pom Pom-bow dodaje ładny, wpuść razem patrzeć na każdym opakowaniu, a to jest bardzo łatwe do wykonania. Jeden cali szerokości wstążki działa dobrze na tym łuku, ale można również eksperymentować z innymi szerokościach.

To, czego potrzebujesz

 • Około dwóch metrów wstążki
 • Kwiaciarnia drutu
 • Bardzo ostre nożyczki

Co robić

 1. Luźno zawinąć taśmę wokół dłoni około ośmiu razy. Odetnij resztki taśmy.
 2. Spłaszczenia stosu wstęgi i używania bardzo ostry nożyce do cięcia z głębokim nacięciem wszystkie warstwy po obu stronach środka. Uważaj, aby nie kroić swój pakiet całkowicie w połowie.
  Jak zrobić Gift Łuki
 3. Owijania w kwiaciarni na całym obszarze szpachli i przekręcić łuk zacisnąć drut.
  Jak zrobić Gift Łuki
 4. Weź jedną pętlę wstążką i wyciągnąć go z dala od innych. Otrzymał bardzo dobrą skręt. Powtórz wszystkie pętle stworzyć efekt pom-pom.
  Jak zrobić Gift Łuki
 5. Użyj końce przewodów do mocowania łuk prezent.

Jak zrobić warstwową papieru Bow

Jak zrobić Gift Łuki

Można użyć dowolnego rodzaju papieru dla tej klasycznej łuku, więc jest to świetny sposób, aby upcycle stare magazyny lub inne elementy złomu. Można również używać papieru notatniku w dowolnym kolorze, kawałki papieru do pakowania w celu koordynacji z prezent, a nawet fotografie drukowane na zwykłym papierze.

To, czego potrzebujesz

 • Papier
 • Nożyczki lub gilotyna do papieru
 • Zszywacz
 • Craft kleju

Co robić

 1. Odetnij papier do dziewięciu, 3/4-cala szerokości taśmy. Paski te mogą być dowolnej długości, mając na uwadze, że im dłużej są szerszy łuk będzie. Wyciąć około pięciu centymetrów trzech pasków i około dwóch centymetrów innego trzech pasków.
  Jak zrobić Gift Łuki
 2. Wybrać jedną z długich taśm i przekręcać końcówkę w celu utworzenia pętli. Przynieś drugi koniec do utworzenia kolejnej pętli, a następnie użyć zszywacza zabezpieczyć końce. Ustaw to na bok.
  Jak zrobić Gift Łuki
 3. Powtórz z każdego pasa do tworzenia warstwy łuku. Gdy dojdziesz do ostatniej taśmy, odłóż na bok zamiast tworzenia pętli.
 4. Umieść największej pętli na powierzchni roboczej i stosować odrobiną kleju do centrum. Naciśnij NEXT dół na wierzchu. Dodać kleju do środka tej warstwy i dalej dodanie warstwy papieru w taki sam sposób.
  Jak zrobić Gift Łuki
 5. Po dodaniu ostatniej warstwy, zrobić małą pętlę papieru z pozostałej taśmy. Skleić ze sobą końce i skleić pętla na górze łuku. Pozostawić klej do wyschnięcia.
 6. Użyj taśmy dwustronnej do przestrzegania łuk do pakietu.

Więcej niż zdobienia prezentów

Wiedząc, jak zrobić łuk może się przydać do różnych projektów, w uzupełnieniu do pakowania prezentów. Możesz użyć tych łuków upiększyć wieniec lub girlandę, dodać zainteresowanie widzialny dla kwiatów układ, lub nawet zrobić akcesoria do włosów dla kogoś specjalnego. Bez względu na to, w jaki sposób wybrać z nich korzystać, to pomocne w zrozumieniu różnych technik bow-making.

Jak zrobić Scrapbook z życia mojej córki

Jak zrobić Scrapbook z życia mojej córki


"Jak zrobić notatnik życia mojej córki?" Można zadać pytanie, jeśli zdecydują się na twojej córki pierwszego albumu. Notatnik pozwala zachować szczególne wspomnienia z dzieciństwa córki i wzrostu. Możesz stworzyć swój własny pamiętnik lub album prezent dla swojej córki. Bez względu na poziom umiejętności rzemieślniczych, można zrobić jakości notatniku o swojej córce.

Korzyści z Scrapbooking

Scrapbooking ma wiele korzyści dla rodziców. Zapewnia kreatywny sposób organizowania ważnych zdjęcia z każdego etapu życia córki. Album oferuje możliwość nagrywania na specjalne okazje i stanowi wylot artystyczną, że wiele osób znaleźć relaks. Szczegóły specjalne okazje zapisane na stronach albumu można zachować wspomnienia świeże przez wiele lat.

Matka i córka projektu

Scrapbooking może być także projekt matka-córka. Nawet małe dzieci mogą pomóc w dekoracji strony. Pierwsze swoje córki zaangażowanych w jej notatniku dodaje indywidualne podejście. Jest to świetny sposób, aby wykazać wzrost, rozwój umiejętności artystycznych i interesy swojej córki. Ona może również dodawać własne wspomnienia z imprezy na stronach.

Niektóre sklepy rzemieślnicze i organizacje społeczne matka-córka gospodarza imprezy notatniku. Wydarzenia te często stanowią dar dostaw notatniku, takich jak papier, naklejki, ramki lub wykrojeniami dla uczestników. Kontakt z lokalnych sklepów rzemieślniczych, kościołów i organizacji, takich jak biblioteki i YMCA do informacji na temat matka-córka scrapbooking wydarzenia.

Rodzaje albumy

Jeśli zdecydujesz się na notatniku, należy najpierw wybrać rodzaj notatniku. Czy chcesz utworzyć cyfrową lub tradycyjną papieru notatniku? Tworzony jest cyfrowy notatnik w całości na komputerze i zapewnia wypolerowane, profesjonalne strony jakości. Tradycyjne albumy obejmować więcej rąk w pracy artystycznej, takie jak ręcznie napis tytuł, szkicując element dekoracyjny lub klejenia kolorowe ramkę wokół zdjęcia. Ogólnie albumy cyfrowe są wygodne i dostępne dla osób o ograniczonej dostępnego czasu, który już spędzających dużo czasu na komputerze. Jednak wiele osób korzysta z projektów artystycznych zaangażowanych w tradycyjnym scrapbookingu oraz unikalny wygląd rzemiosła stronach albumu. Wybierz typ, który pasuje do Twoich zainteresowań i stylu życia.

Jak zrobić Scrapbook mojej córki w życiu?

Można spersonalizować notatniku twojej córki, dodając szczegóły, które reprezentują jej wyjątkową osobowość. Zanim zaczniesz, zrób listę zainteresowań i działalności swojej córki. Oto kilka pomysłów z rodzajów informacji o wpisaniu:

 • Ulubiony kolor
 • Zajęcia w szkole cieszył
 • Zajęcia dodatkowe, takie jak balet lub miękkiej zespołu kulowym
 • Zainteresowania muzyczne i ulubione zespoły
 • Hobby
 • Jakieś ulubione zajęcia, takie jak posiadające strony herbaty, zabawa z psem czy jazdy rowerem
 • Ważne etapy życiowe, takie jak pierwszego dnia w przedszkolu, absolwentów szkół, słodkie szesnastu lub zaangażowania ślubu.

Po dokonaniu listę, aby z grubsza zarys stronach typu albumów pożądanych. Ogólny zarys może się zmienić po uruchomieniu strony, ale to daje wyobrażenie o tym, co potrzebne są rodzaje materiałów. Próbka konspektu dla małego dziecka może zawierać następujące elementy:

 • Pierwszy dzień do domu ze szpitala
 • Siedząc po raz pierwszy
 • Pierwszy uśmiech
 • Pierwsze kroki
 • Pierwsze słowa
 • Pierwszy ząb
 • Czas utworu z rodzicami
 • Urodziny
 • Playmates
 • Pierwszy dzień przedszkolu

Sposoby personalizacji Album

Planując swoje strony, można to specjalne wiadomości i pamiątki. Rzeczy, które można dodać sens pamiętnik córki to:

 • Wiersze: Dodaj wiersz do strony, która opisuje moment w życiu córki.
 • Cytaty: Twoja córka ulubione cytaty z literatury, sławnych ludzi i filmy mogą również personalizować strony albumu.
 • Teksty piosenek: teksty z twojej córki ulubionych utworów Dołącz.
 • Pamiątki: pamiątki, takie jak pierwszy utraconego zęba, wciśnięty kwiat z tańcem lub pomponem ukończenia studiów mogą być włączone do tradycyjnych stronach albumu
 • Szczery Szczery zdjęć: zdjęcia mogą uchwycić chwile w życiu córki i wyrażają swoją osobowość lepiej niż wiele jakie portrety takich jak obrazki klasy.
 • Wiadomości: Napisz krótkie wiadomości do swojej córki, które odpowiadają na stronach albumu. Ona będzie lektura tych wiadomości lat później.

Pamiętaj, aby podać żadnych specjalnych szczegóły zdarzenia na stronie albumu. Trzymaj opis krótki, ale na tyle szczegółowe, aby zachować pamięć.

Można znaleźć wiele darmowych wiersze i cytaty w Internecie. Niektóre wiersz i kosztorys zasoby są zaprojektowane specjalnie do scrapbookingu.

Dekorowanie córki Album

Wiele elementów projektu są dostępne na personalizację historię swojej córki. Wybierz elementy do przechwytywania osobowość i zainteresowania twojej córki. Dostępne elementy projektu to:

 • Naklejki
 • Pieczątki
 • Ramki
 • Wykrojeniami
 • Papier ozdobny
 • Szablony
 • Cyfrowe, koperty i znaczki szczotki
 • Cyfrowe kwitnie
 • Córka tematyce oprogramowanie do cyfrowej scrapbooking

Zarówno tradycyjne i cyfrowe elementy projektu notatniku są dostępne w szerokim zakresie tematów i stylów, aby dopasować osobowość twojej córki.

Online Pamiętnik Zasoby

Internet ma wiele zasobów scrapbooking. Scrapbooking Internetowe serwisy specjalistyczne oferują niektóre trudno znaleźć elementy dekoracyjne i promocyjnymi cenami na dostawy. Następujące strony internetowe oferują dostaw i materiałów do druku dla notatniku córki:

 • Scrapbook.com: Strona zawiera bezpłatne druku córka tematyce wiersze i cytaty.
 • ScrapNSave: ScrapNSave ma papier i elementy dekoracyjne w cenach.
 • Fajne Fajne Klipy Klipy: Darmowy clipart na zajęciach szkolnych i sportowych związanych
 • Billy Niedźwiedź 4 Kids: Strona zawiera bezpłatne druku clipart i stacjonarne.

Możesz również przeglądać albumy online i przykładowych stron napisanych przez innych rodziców online, aby uzyskać twórcze pomysły."Jak zrobić notatnik życia mojej córki?" Odpowiedź na to pytanie zależy od rodzaju pamiętnik wybranym i interesów swojej córki. Bez względu na wybrany sposób, można znaleźć sposoby, aby notatniku wyjątkowy i niepowtarzalny.

Jak zrobić Schroniska śnieżne

Jak zrobić Schroniska śnieżne

Jeśli planujesz żadnej zimowy backcountry turystyka, wiedząc, jak zrobić schronisk śniegowe to dobry środek ostrożności. Być może nigdy nie trzeba używać schronienie śniegu, ale wiedząc, jak zbudować jeden daje dodatkową pewność w buszu.

Jak zrobić Schroniska śniegu: 3 rodzaje

Istnieje kilka typów schronów śnieżnych. Jedno trzeba użyć może zależeć od tego, gdzie jesteś, jak dużo śniegu trzeba, poziom umiejętności, a nawet to, ile czasu trzeba, aby umieścić swoje schronienie razem.

1. Śnieg Trench

Jednym z najprostszych schronisk jest wykop śniegu. Tak jak sama nazwa wskazuje, jest to otwór lub wykop wykopanych w śniegu. Musisz o 06:56 stóp śniegu kopać to schronienie. Korzystanie co trzeba kopać - narty, narzędzia kuchenne, a nawet kije będzie działać. Wykop wykop szeroki i wystarczająco długo dla ciała bez większego dodatkowego miejsca i uczynić go tak głęboko, jak jesteś w stanie. Zbyt duże wykopu jest po prostu więcej miejsca na ciepło z ciała, więc nie będzie tak ciepło. Cel na temat stopy dodatkowej przestrzeni wokół ciała, które mogą być wypełnione materiałem izolacyjnym, co można znaleźć.

Idealnie, będziesz w miejscu, z gałęzi drzew, które można wykorzystać do linii swój wykop, jak również na pokrycie górę. Alternatywnie, można użyć plandeki lub koc, a nawet narty, jeśli masz jakiekolwiek. Śnieg wykopane z wykopu może być wykorzystana na pokrycie utworzonego dach. Jeśli rozpalili ognisko, gorące skały mogą być dodawane wewnątrz wykopu na dodatkowe ciepło, ale należy zachować ostrożność przynosząc pożar wewnątrz schronu. Śnieg jest napięty dość powietrza i można cierpieć z powodu zatrucia tlenkiem węgla.

2. Quinzhee

Quinzhee (lub quinzee) jest zasadniczo jaskini śniegu, które kopać w kopiec śniegu i jest najbezpieczniejszym jeśli budujemy go z inną osobą, która znajduje się na zewnątrz w czasie procesu skurczu. Jeśli jest załamanie, osoby spoza może odkopać osoby wewnątrz. Kopiec powinien być zbudowany przez Ciebie, a nie naturalnym kopiec śniegu. Naturalne kopce będzie "ustawić" w różnych stopniach, co bardziej prawdopodobne, aby zwinąć. Zamiast znaleźć obszar poziomu i tworzyć własne kopiec śniegu, który jest o sześć do ośmiu metrów wysokości i około sześciu do dziesięciu metrów średnicy. Pozostawić do "set" i utwardzić lekko przez trzy godziny lub więcej. Jest już zawsze lepiej unikaj schronienie upadek na górze ciebie. Należy również zauważyć, że ten typ schronienia powinny być wykonywane tylko wtedy, gdy jest to bardzo zimne. Wyższe temperatury mogą również powodować schronienie do upadku, który może być deadly.Once utwardzony, można kopać w kopcu. Pamiętaj, aby wykopać jak i na zewnątrz, aby stworzyć duży, obszar wewnątrz drążonego kopiec umożliwiając jednocześnie o stopę grubości dla powłoki śnieżnej. W dachu swojego schronienia, należy pamiętać, aby wykopać dwa lub trzy otwory do wentylacji oraz jeden w bok. Jeśli znajdziesz materiały, takie jak suche gałęzie drzew iglastych, będzie to zrobić dobry dodatek izolację.

3. Drzewo Pit

Drzewo pit może być zbudowany w ośnieżonych terenach, które mają duże drzewa iglaste. Można zauważyć, że na jednej stronie drzewa, śnieg jest dalej od pnia drzewka. To może być wykorzystane, jeśli potrzebujesz awaryjnego śnieg schronienie. Idealnie, gałęzie drzewa stworzą naturalny "dach" nad pit.If konieczne, można wykopać studnię nieco większy i dodać więcej oddziałów do budowania bardziej skutecznego dach. Tylko pamiętaj, aby trochę przestrzeni wentylacyjnej w dachu. Podłoga swoim schronie mogą być również objęte w gałęziach drzew iglastych dla dodatkowej izolacji.

Ćwicz swoje umiejętności

Kiedy nauczysz się, jak zrobić schronisk śniegu, należy się ich często do poprawy swoich umiejętności. Możesz zrobić to zabawny projekt budowy schronów praktykować śniegu z rodziną. Szanse są, nigdy nie będziesz musiał zbudować schronienie śniegu na przetrwanie, ale jeśli kiedykolwiek znajdziesz się zagubiony w backcountry, będziesz zadowolony, masz umiejętności, aby przetrwać, dopóki nie są uratowani.

,

Jak zrobić sztangą push Naciśnij

Naciśnij brzana Push to rodzaj ćwiczeń, które możesz zrobić jako część treningu siłowego, trójboju siłowym lub schematu ciężarów. Sztanga jest sprzęt do ćwiczeń, które można zmierzyć w dowolnym miejscu od czterech do siedmiu stóp stóp. Zaś środkowa część sztangi zmienia, to na ogół wynosi około jeden cal średnicy. Aby pomóc podnośniki, którzy chcą uzyskać dobrą przyczepność, często dysponuje grawerowanie z wzór siatki. Naciśnij brzana Push to dobry trening, ponieważ skierowany jest tak wiele części ciała: plecy, ramiona, nogi, tył, biodra i ramiona. Podobnie działa wiele mięśni, takich jak deltoids, pułapki, pośladki i quadów. Aby właściwie zrobić wyciskaniu sztangi Push, wymagać sztangę, proste ubrania treningowe, płaską powierzchnię i odpowiednią przestrzeń roboczą.

Jak zrobić sztangą push Naciśnij

Weź się Solid pozycji wyjściowej

Korzystanie z pozycji podzielonym stanowisko, wchodzić pod sztangą, a następnie złapał ją dłońmi do przodu. Zamieść swoje ręce szerszy niż szerokość barków łokcie zgięte i wskazując dala od ciała. Wreszcie, należy ustawić sztangę tuż nad swoim ciałem.

Właściwa forma

Aby upewnić się uzyskać jak najwięcej z tej prasy Push, należy usztywnić swoje mięśnie tułowia (brzucha i pleców) do stabilizacji kręgosłupa. Umieść swoje piersi, zarówno na zewnątrz i się i pochylić głowę i lekko zanurzyć się unrack pasek; podnieść poprzeczkę, po prostu przedłużyć kolana oraz biodra. Ustaw oba stopami rozstawionymi na szerokość barków, jak zrobić krok do tyłu. Zmiany masy ciała w całej piętach.

Zapewnienie dobrej Downward Phase

W tym momencie w prasie push chcesz przenieść swoje biodra do tyłu, a następnie w dół, aby ustanowić ruch jak zawiasu na biodrach. Podczas obniżyć biodra, kolana będzie powoli przesuwać się do przodu. Ruch ten nie jest pożądane lub skuteczne do tego ćwiczenia, więc spróbować ograniczyć ten ruch do przodu. Upewnij się, że tylna pozostaje w płaskiej pozycji.

Zapewnienie dobrej Upward Phase

Zaczynasz od pozycji opuszczonej, upewniając się, że twoja głowa jest lekko patrząc w górę. Następnie przeforsować piętach w szybki sposób, rozszerzając swoje biodra w górę, a także poprzez naciśnięcie obu ramion i bioder w górę w tym samym czasie do wyprostowanej postawy.

Promowanie dobrego rozszerzony etap

W tym czasie w prasie brzana push będziesz osiągnęły blisko pełnego wyprostu. Chociaż kolana i biodra mógł osiągnąć pełną rozszerzenie, dalsze przesuwanie się na palcach, naciskając pasek nad głową do pełnego wyprostu. W tym ostatnim napowietrznej naciśnięciem, upewnij się, że nie garbić w każdych okolicznościach.

Intensyfikacja ćwiczenia

Po opanowaniu podstawowych technik naciśnij Push, możesz pomyśleć o co trudniejsze poprzez dodanie większej wagi wraz z przyspieszeniem tempa. Aby dodać więcej wyzwanie, należy w końcu być w stanie wykonać tę agresywnie Push naciśnij ruch oporu, który jest przeciwko cięższe.

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie


Czy wiesz jak zrobić dobre pierwsze wrażenie? Mimo, że nie zawsze jest sprawiedliwe, wielu ludzi będzie was sądził na podstawie tych pierwszych kilku minut, czasem sekund, z tobą. Na szczęście istnieje kilka prostych porad, które można wykonać, aby rozpocząć swój dzień od prawej.

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie: Wygląd

Twój wygląd jest jednym z pierwszych rzeczy, jakie zauważą datą o tobie. Co należy nosić w zależności od sezonu, lokalizacji datą i co czujesz się najbardziej komfortowo w. Zacznij od wyboru ubrań pogody-właściwe. Możesz wyglądać świetnie w koszulce bez rękawów, ale będziesz zbyt zimno na sobie, że w czasie zimy. Następnie dowiedzieć się, z wyprzedzeniem, gdzie będzie na bieżąco. Nie chcesz, aby nadmiernie strój na co dzień wieczorem, ani nie chcesz, aby pod-sukni bardziej formalnej daty. Wreszcie, nosić coś, co sprawia, że ​​czujesz się dobrze. Będziesz na tyle zdenerwowany na bieżąco; nie dodać do stresu z wyboru biedne ubrania.

Wygląd Poza Apparel

Jak wyglądasz, zależy od właściwej higieny, jak również. Upewnij się, że włosy wyglądają Groomed. Zastanów się do fryzjera, jeśli nie mieli jeden w czasie. Nie zmieniaj fryzury, jednak. Kobiety mogą nosić makijażu, ale nie umieścić na zbyt wiele. To samo odnosi się do perfum i wody kolońskiej.

Rozmowa z datą

Po odzieży i higieny, następną rzeczą, data zauważy się o ciebie jest twój głos. Obejmuje wyborów słów, tempo mowy i ton głosu. Dla wielu osób jest to najtrudniejsza część pierwszej randce.

Jeśli kiedykolwiek wywiad pracy, korzystać z niektórych z tych samych technik na pierwszej randce. Bądź czujny, wykazują entuzjazm do datą i aktywności dzielisz, być pozytywne i przygotowana z kilkoma pytaniami. W dobrym terminie rozmowy będzie płynąć naturalnie, ale może być konieczne, aby uzyskać rozmowę z niektórych zaplanowanej wcześniej pytania lub komentarze. To znacznie lepiej planować, niż siedzieć w milczeniu.

Język ciała jest ważne także

Komunikacja niewerbalna może czasami być tak samo ważne jak swojej komunikacji werbalnej. Utrzymać dobrą postawę i zrobić dużo kontaktu z oczami. Monitorować, co zrobić z rękami. Jeśli trzymasz je skrzyżowanymi na swoim ciele; mam wrażenie, że są zamknięte do drugiej osoby. Podczas subtelne, może mieć datę myśli nie cieszą się.

Pierwsze wrażenia online

Ponieważ coraz więcej osób spotkać w Internecie, ważne jest, aby zrobić dobre wrażenie również tam. Nigdy nie sprawiają, że do tej pierwszej daty, jeśli nie wygrać mu się w Internecie pierwszy.

Twój profil randkowy jest pierwszym miejscem, aby rozpocząć. Upewnij się, że masz dobre zdjęcia pisał i trochę czasu, aby napisać niezwykle profil. Podczas komunikacji, starają się być zgodne z szybkością komunikacji. Jeśli zacznie się szybko komunikować się tam iz powrotem, a potem nagle stop, inna osoba może uważasz, że stracił zainteresowanie.

Przed wysłaniem wiadomości e-mail, sprawdzić go pod kątem błędów gramatycznych i ortograficznych. To nie musi być tak doskonałe, jak swoich wypracowań po angielsku, ale to nie powinno być błędów jeździł, albo. Poświęć trochę czasu, aby naprawdę odpowiedzieć na wszelkie pytania osób ma dla Ciebie. Nie muszą być nowe długości. Pkt lub dwa zwykle wystarczy. Również pomyśleć o kwestii dla potencjalnego terminu udzielenia odpowiedzi. Zadając pytanie, można również przekazać odpowiedzialność za komunikację w tę iz powrotem.

Be Yourself

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie, czasem wydaje się, że trzeba zamaskować kim naprawdę są; ale to nie jest prawda. Przede wszystkim trzeba być sobą. To, co robisz jest przedstawienie najlepszą wersję siebie.

Jak zrobić Smoothie w domu?

Smoothie to zdrowe napoje wykonane z mieszanych owoców jagodowych, owoców lub warzyw. To pomaga schudnąć, stać się młodszy i poprawić swoje zdrowie.

Jak zrobić Smoothie w domu?

Smothie Receptura

Poświęć kilka liści mięty, małe dojrzałego melona i ogórka. Obierz melona i ogórka i pokrój je. Wlać szklankę jogurtu o niskiej zawartości tłuszczu i wymieszać w blenderze.

Gdzie Czy Koktajle przychodzimy?

Według jednej z wersji, smoothie pochodzi z Ameryki Południowej. To właśnie stamtąd, że tradycja świeżych soków owocowych z kruszonego lodu zaczęły. A potem pomysł rozprzestrzeniać w całej Ameryce.

Owoce i Warzywa, które są wykorzystywane do światła Smoothie?

Dla odchudzania, trzeba mieszankę warzyw i owoców o niskiej zawartości cukru. Na przykład, można zrobić zielony koktajl: mieszanka ogórek, zielone jabłko, kilka łodyg selera, kilka liści szpinaku, trochę czerwonego pieprzu i imbiru. Taka mieszanina przyczynia się do utraty wagi i oczyszczania ciała. Ponadto udowodniono, że seler aktywuje proces spalania kalorii. I są dużo witaminy A i C, a także wapń, potas i fosfor. Szpinak jest bardzo przydatna - jego regularne spożywanie uważa się uniknąć chorób onkologicznych.

Jak uzyskać maksimum z Twojego Smoothie?

Dla sytości, to lepiej mieć "odchudzanie" smoothie z łyżeczką, a nie przez słomkę, jak zwykle. I nie jest to konieczne, aby go tylko na śniadanie. Napój może zastąpić dowolny posiłek. Pamiętaj również, że koktajle diety mogą zawierać wodę mineralną, naturalny jogurt, jogurt o niskiej zawartości tłuszczu lub mleka sojowego.

Jagody Przepis Smoothie

Wymieszać garść jagody, wiśnie, truskawki, 2 łyżki. kiełki pszenicy i nasion lnu, 100 g jogurtu lub kefiru lodowej. Ten koktajl z pewnością byłaby zatwierdzona przez kosmetyczkę, ponieważ obejmuje anti-aging witaminy E, kwasy omega-3 kwasy tłuszczowe, które chronią przed promieniowaniem słonecznym, jak studnie, jak jeden z najbardziej skutecznych przeciwutleniaczy - witaminy C. To jest ważne dla tworzenie kolagenu, odpowiedzialnego za elastyczność skóry - jej niedobór prowadzi do zmarszczek.

Dlaczego Czy Koktajle Better Than Soki?

Błonnik pokarmowy i cukier w smoothies są powoli wchłaniane przez organizm, w odróżnieniu od świeżych soków, powodując szybki wzrost stężenia glukozy we krwi. Ponadto, niektóre koktajle obejmują całych produktów (ze skórką lub nasion), tym samym znacznie zwiększając ilość składników wprowadzanych do organizmu.

Witamina Przepis Smoothie

Witaminy koktajl pomoże wzmocnić układ odpornościowy. Najlepiej jest pić rano, aby uzyskać zapas energii na cały dzień. Peel 2 kiwi, pół cytryny i pomarańczy, wymieszać je z 1/3 filiżanki migdałów. Aby nie być zbyt kwaśny, dodać morele i łyżkę miodu. Taki koktajl jest bogate w substancje wzmacniające układ odpornościowy i walki z infekcjami - witaminy C i beta-karoten. I migdały zawierają dużo cynku wzmacniający ochronnych funkcji organizmu.

Wybierz dojrzałe owoce na koktajl. W przejrzałych te są zwykle zbyt słodki i te niedojrzałe są bez smaku.

Jak zrobić Smoothie zdrowsze?

To fakt: aby każdy koktajl bardziej przydatne i pożywne, można dodać siemię lniane (zawiera kwasy omega -3, -6 i omega kwasy tłuszczowe omega -9, białka i błonnika), otręby owsiane (zawiera błonnik, pomaga czyste naczyń krwionośnych i obniża poziom "złego" cholesterolu), nasiona sezamu (zawiera kwasy o 20 aminokwasów, cynku, magnezu i potasu).

Przepis Smoothie dla Kobiet w Ciąży

Mieszanka kubek mleka migdałowego, obrane awokado, garść pistacji, czarnej porzeczki i sezamu, dodać trochę oleju sezamowego. Ten koktajl jest przede wszystkim przydatne dla kobiet w ciąży. Jest bogata w składniki odżywcze potrzebne dla dziecka i matki zdrowia: sezamu i pistacje są bogate w wapń, niezbędny dla mocnych kości i szkliwa zębów, witamina C pomaga wspierać system odpornościowy i awokado jest jednonienasyconych tłuszczów niezbędnych dla prawidłowego rozwoju mózgu wzrostu płodu i łożyska. Ten zielony owoc zawiera kwas foliowy, który zmniejsza ryzyko wad w zarodku.

Kolejny fakt: bary US często oferują dwa rodzaje koktajli - "grube" i "cienkie" jedynki. W "cienkie" te nie zawierają cukru, co jest bardzo ważne dla diabetyków i tych, którzy są na diecie. Ale nawet takie koktajle idealnie zaspokoić głód.

Jak zrobić Boarding mniej stresujące dla psa

Jak zrobić Boarding mniej stresujące dla psa

Wendy Nan Rees oferuje myśli i wskazówek na co pokład mniej stresujące dla psa.

Tygodnik Dog Porady: Jak zrobić Boarding mniej stresujące dla psa

Życie Zmiany

Zawsze, gdy mamy duże zmiany w naszym życiu, takie jak rozwód, ruchomych lub zmieniających członków gospodarstwa domowego, nasze zwierzęta czują zmiany też. Zawsze musimy rozważyć je, ponieważ są członkowie rodziny też. Tak jak wtedy, gdy byli dziećmi, my jesteśmy tymi, którzy muszą je chronić. Moje psy przechodzą bardzo dużych zmian w ciągu najbliższych tygodni, więc jestem planowaniu, aby sytuację jako wolne od stresu, jak to możliwe. Po pierwsze, mój rozwód ma być sfinalizowana, a ponieważ dzielimy wspólną opiekę, moi chłopcy będą spędzać część czasu z moim ex-małżonka. Po drugie, mój stary współlokatora i jej pies wyprowadzają się, a nowa współlokatorka wkrótce przeprowadzka. Jakby tego było mało, robię kilka głównych czyszczenia i renowacji mojego domu w ramach przygotowań do nowego współlokatora.

Jest dużo stresu w powietrzu tutaj teraz, i to już widoczne w moich chłopców. Wszystkie trzy psy zostały konieczności wypadków domu, stąd głównym czyszczących. Mam nawet uciekają się do konieczności ich noszenia opaski brzucha, coś w rodzaju pieluchy dla samców, aby utrzymać je z błahy w domu.

Doszedłem do decyzji, że będzie to zbyt trudne do zarządzania psy i przebudowy, więc zdecydowałem, że byłoby bezpieczniej wysłać moich chłopców do hodowli internatem na tydzień lub dwa, aż praca jest zakończona. W ten sposób będą mieli do czynienia tylko z jednym istotnych zmian i uniknąć wszystkich robotników i chaos. Kiedy wracają do domu będziemy robić jakieś poważne ponownego włamania. Mając to na uwadze, chciałbym podzielić się kilka porad, aby ułatwić.

Porady na zmniejszenie obciążenia o Wyżywienie

Czy jesteś w ruchu, przebudowy lub przechodzenia przez innych dużych zmian w życiu, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci i swoje zwierzęta przez stres wyżywienia.

 1. Mieć dobrze przemyślany plan tego, co masz zamiar zrobić, jeśli nie jest budowa dzieje się w domu.
 2. Dokonać rezerwacji hodowli pokład z dużym wyprzedzeniem, a sprawdzić to miejsce przed zabrać zwierzęta.
 3. Zaplanuj, ile dni będą musieli być w hodowli.
 4. Mają kołnierze swoich pupili i znaczniki ID na nich.
 5. Podaj hodowli z listą numerów alarmowych.
 6. Upewnij się, że regularne jedzenie do wysyłania swoich psów i suplementów może być dając im. Również wysłać pełne instrukcje dla hodowli, żeby wiedzieć, jak wiele żywności i które uzupełnia karmić kiedy.
 7. Pamiętaj, aby wysłać wraz ulubionych zabawek swoich pupili.
 8. Wysłać także wzdłuż kocem lub ręcznikiem z pluszowych zapach na nim tak czują się bezpiecznie i zapach cię.
 9. Porozmawiaj z lekarzem weterynarii i poprosić o poradę.
 10. Jeśli masz trenera, omówić sytuację i poprosić go / jej pomóc nakreślić plan.
 11. Nie należy wprowadzać zmian w tym stresującym diety czasu, jak nie chcesz żadnej z Twojego zwierzaka mieć rozstrój żołądka.
 12. Spróbuj dać psy dodatkowe miłość niech wie, że wszystko będzie OK.
 13. W czasie, gdy psy są u weterynarza lub hodowli z internatem, należy zadzwonić na co dzień, aby sprawdzić się na nich.
 14. Staraj się trzymać swoich pupili łóżka w tym samym miejscu, gdy wracają do domu po wszystkie prace budowlane wykonywane.
 15. Ostatni, ale nie najmniej, po konstrukcji odbywa się, staraj się miski wody i żywności, w tym samym miejscu, dzięki czemu psy wiedzą, gdzie się udać, gdy wracają do domu.

Przeprowadzki, przebudowa, rozwód i inne zmiany życia są stresujące rzeczy dla nas wszystkich. Jednakże, jeśli planujesz rzeczy dobrze wcześniej jestem pewien, można zrobić to praca, jak przyjemnie, jak to możliwe. Każda zmiana w życiu twojego zwierzęcia nigdy nie jest łatwe czas, ale z dużą ilością miłości i cierpliwości, można zrobić to, że o wiele łatwiej. Kiedy dostaniesz nową współlokatorkę moich chłopców i będę musiał zrobić to przez kolejny nowy przejścia, ale teraz zabieramy mu jeden krok na raz.

"Pamiętaj, że zwierzęta w swoim życiu to nie tylko zwierzęta domowe, są twoi przyjaciele." WNR

Jak zrobić bukiet Cukierki

Jak zrobić bukiet Cukierki

Bukiety cukierki mogą być drogie, jeśli zakupione od specjalistycznego sklepu, ale to nie jest trudne, aby dowiedzieć się, jak zrobić własne. Za mniej niż 20 dolarów, można utworzyć imponujący prezent na różne okazje.

Podstawowe instrukcje Cukierki Bouquet

Potrzebne materiały

 • Opakowaniach jednostkowych lub zbiorczych cukierków
 • Pojemnik do bukietu
 • Styropian lub pianka kwiatów (zwany także Oasis)
 • Ścinki papieru
 • Duża kije bambusowe szpikulce lub lizak
 • Curling wstążka
 • Nożyczki
 • Glue Gun i sztyfcie

Dokonywanie Bukiet

Pierwszym krokiem jest wybór słodyczy. Cukierków bukiet jest zazwyczaj wykonane z 05:57 różnego rodzaju batony czy cukierki owinięte folią. Jeśli planujesz na co więcej niż jeden układ, to jest dobry pomysł, aby kupić cukierki luzem, aby pomóc utrzymać koszty tego daru do minimum.

Możesz użyć losowy układ cukierki, ale wiele osób decyduje się zbudować konstrukcję wokół konkretnego tematu. Możliwe tematy mogą obejmować ulubione cukierki z dzieciństwa, z konkretnym dekady lub cukierki filmowe z kilku pakietów mikrofalowa popcorn i wideo najmu bon załączeniu. Możesz również wybrać swoje słodycze na podstawie kolorami opakowań, takich jak czerwony, różowy i biały na Walentynki.

Jak zrobić bukiet Cukierki

Następnie wybierz kontener dla cukierków bukiet. Kubki do kawy, dekoracyjne naczynia służące lub donice są dobrym wyborem, ale można być kreatywnym z tym, jeśli chcesz. Na przykład, bukiet cukierki umieszczone w otworach organizatora biurka byłby odpowiedni prezent pogratulować współpracownika na jej promocję.

Jak zrobić bukiet Cukierki

Włóż piłkę styropianu lub plac do kontenera. Przykryć pianę z rozdrobnionego papieru w kolorze, który koordynuje z resztą swojej aranżacji.

Użyj gorący pistolet do kleju do mocowania drewnianych patyczków cukierki lizak lub bambusowe szpikulce.

Jak zrobić bukiet Cukierki

Dodaj kokardkami lub loki w razie potrzeby. Aby uzyskać najbardziej atrakcyjne wyglądające loki z curling wstążką, naciśnij jeden z łopatkami otwartym nożyczkami stanowczo przeciwko nudnym dolnej wstęgi i przeciągnij wstążkę na ostrza nożyczek. Po zwolnieniu taśmy z ostrza nożyczek, to wymknąć się.

Jak zrobić bukiet Cukierki

Dodaj cukierki do układu przez wciśnięcie końce kijów lizak w zadaszonym pianki w swoim pojemniku. Urządzając kawałki swojej cukierków bukiet, rozpoczyna się na plecach. Powrót wiersz powinien być najwyższy, z każdego wiersza uzyskiwanie coraz mniejsze. Ułóż wszystkie cukierki więc klejone szaszłyki stoją z tyłu bukiet. Przycinanie szaszłyki razie potrzeby tak cukierki spoczywa na odpowiedniej wysokości dla układu.

W razie potrzeby, wstążki, jedwabne kwiaty i inne akcenty mogą być używane do wypełnienia pustych przestrzeni w cukierków bukiet lub dodać do tematu aranżacji. Na przykład, można użyć długopisy, notatniki i rolkę kwartałach wypełnić bukiet cukierków dla studenta maturze.

Jak zrobić bukiet Cukierki

Cukierki Bukiet z kontener

Jeśli chcesz zrobić prezent na jadalne, jak to możliwe, rozważyć bukiet, który używa pakowane cukierki, jak pojemnika. Użyj gorący klej lub mocną, dwustronną taśmę do klejenia narożników skrzynek wraz z wytworzeniem pojemnika. Umieść złożony karton na dnie do bazy i linii pola z kolorowych folii lub celofan, pozostawiając kilka centymetrów sterczały nad krawędzią okna. Następnie dodać szaszłyki z pianki i słodycze, i udekorować bukiet z wstążkami.

Jak zrobić bukiet Cukierki

Bukiet cukierki zaprojektowany przez Linda Shear.

Cukierki Bukiet z Mylar Balon

Dodanie małej mylarowej balon do cukierków bukiet pomaga stworzyć specjalną tematyczne prezent. Balon z napisem "I Love You" jest doskonałym wyborem dla projektu Valentine Day, ale można znaleźć małe "Gratulacje" i "Get Well Soon" balony w większości sklepów dolara. Dodaj wydrukowany celofan w projekcie, który pasuje kolory w balonie, aby zakończyć cukierków bukiet.

Jak zrobić bukiet Cukierki

Bukiet z mylarową balonu Lindy Shear.

Brownie Cukierki Bukiet

Kolejna zabawa odmiana jest, aby układ, który wygląda jak lody lody. Wypełnij danie lody z M & Ms lub żelki, lizaki i następnie dodać wstążki do tworzenia zawiniętych w "lodów" część układu. Cukierki w dnie naczynia będą trzymać lizaki w miejscu, więc nie musisz się martwić o dodanie styropianu.

Jak zrobić bukiet Cukierki

Lody lody słodycze bukiet zaprojektowany przez Linda Shear.

Słodki upominek niemal na każdą okazję

Cukierki bukiet jest kapryśny dar, który działa dobrze na różnych uroczystościach. Przed rozpoczęciem tego projektu, jednak zawsze należy próbować dowiedzieć się, czy odbiorca ma jakieś specjalne potrzeby żywieniowe, więc można szukać bezcukrowych, orzechów-darmo, lub bezglutenowe traktuje w razie potrzeby.

Jak zrobić getry

Jak zrobić getry


Czy zastanawiasz się, jak zrobić getry, ponieważ getry są tak drogie, albo dlatego, że lubisz tworzenie rzeczy, getry są, na szczęście, łatwiej niż większość ludzi myśli. Dwa najbardziej popularne sposoby wytwarzania Getry są ich drutach lub wziąć sweter z dzianiny i obrócić tuleje na getry.

Noszenie Leg Warmers

W klasie tańca dla dzieci, jest bardzo mało specjalny sprzęt potrzebny, co jest dobre biorąc pod uwagę, jak szybko dzieci wyrastają z wszystkiego co jest im właścicielem. W ogóle, dziewczyny potrzebują trykot baletowy, parę rajstop i kapcie balet. To jest tak, że baleriny wiekiem zmienia strój, co pozwala im nosić wszelkiego rodzaju rozgrzewkę przedmioty podczas klasy, takich jak spodnie, getry, spodenki, i różne koszulki.

Ponadto, wiele balerinki (i wielu nie-baletnic) nosić getry w różnych innych kontekstach niż tanecznych. Getry mogą być doskonałym akcentem na strój z krótkich spodni lub spódnicy, nie wspominając, że one również pełnić praktyczną funkcję: utrzymanie ciepła nogi!

Ochraniacze na nogi dziewiarskie

Większość getry są dziane, choć niektóre z nich są wykonane z tkanin, jak również. Getry dla tancerzy można kupić w niemal każdym sklepie DANCEWEAR, jak również z kilku stron internetowych DANCEWEAR internetowych. Jeśli czujesz się ambitny, można dzianiny własną parę!

Knitting na legwarmers Net oferuje bezpłatny krok po kroku jak zrobić Getry instrukcje dla tych, którzy już wiedzą, jak robić na drutach online. Oczywiście, jeśli nie wiesz, jak jeszcze dzianiny, dzięki czemu getry może przekształcić się w duży projekt, czy trzeba najpierw opanować sztukę drutach. Na szczęście, istnieje alternatywna metoda dokonywania Getry, które wymaga jedynie kilku podstawowych umiejętności szycia; zamiast potrzebował kilku motki przędzy, trzeba stary sweter, że nie przeszkadza rozstanie z.

Jak zrobić Leg Warmers z sweter

W celu przekształcenia stary sweter, których już nie ma w Getry, należy wybrać sweter, który jest z kolorem, jak getry i których rękawy są na tyle szeroka, aby zmieścić się wokół nogi. Jeśli chcesz tylko do kolan Getry, rękawy będzie prawdopodobnie zawsze pasuje; jednak jeśli chcesz Getry wykraczające powyżej kolana, może trzeba większy sweter niż własnej wielkości.

Możesz najpierw spróbować biorąc rękawy przy sweter używanego drodze ripper szwu do szwu łączącego rękawy swetra. Jeżeli ripper szew nie będzie działać, niezależnie od powodu, po prostu wyciąć nożyczkami rękawy off (idziesz do wykończenia szwów Getry tak).

Po pierwsze, zakończyć szew od końca ramię rękawa sweter, a następnie plastikową igłę gwintowany kolorem wstążki chcesz i przewlec wstążkę do końca nadgarstka tulei. Taśma powinna być na tyle długi, aby można było zawiązać wstążkę bez względu na długość pozwoli na getry, aby utrzymać się na nogach, bez upadku (mierzą najwyżej położonego punktu nogi, w którym chcesz się getry; koniec nadgarstku tuleja będzie górny koniec cieplejszej nogę).

Alternatywnie, można włączyć rękawa od podszewki, weź się do końca na rękę i umieścić elastyczne wokół niego i odwróć koniec wokół elastyczne tak, że po włączeniu Sztylpy prawą stroną na zewnątrz, elastyczna jest całkowicie ukryty i szyte wewnątrz nogi cieplej.

Wreszcie zakończyć szew z górnego końca tulei (to jest dolna cieplejszego nogę). Twoje nowe getry są gotowe do pracy!

Jak zrobić Fun plasterek i piec Doggie Cookies

Jak zrobić Fun plasterek i piec Doggie Cookies

Oto kolejny przepis z smaczne pies dwie minuty Dog nasz felietonista, Wendy Doradztwa Nan Rees.

Wskazówka: Jak zrobić Fun plasterek i piec Doggie Cookies

Szybki i łatwy Przysmaki

Często znajduję się w ostatniej chwili szczypta aby traktuje dla moich psów, lub dać jako prezent dla psa przyjaciela. Byłem zaproszony w ostatni weekend do pierwszej strony mojej siostry psa urodziny i miał tylko dwadzieścia cztery godziny na myśleć o prezencie. Tak, mogę iść kupić prezent, ale bycie doradcą styl życia dla zwierząt, jak by to wyglądało, kiedy pojawił się na imprezie z przechowywania zakupionych prezent? Poszedłem do mojej spiżarni, aby sprawdzić, co miałem pod ręką. Do mojej niespodzianka, miałem wystarczająco dużo zapasów, aby moje "Peanut Butter plasterek i piec Biscuits". Więc pomyślałem, że podzielę się z wami tym przepis ten tydzień.

To jest ładne, łatwe uczta, która jest zabawa, aby, i można nawet dostać rodziny zaangażowane, jeśli chcesz. To jest wielki projekt na deszczowy weekend, kiedy dzieci tkwią wewnątrz i narzekam, bo nie ma nic w telewizji.

Masło orzechowe ciastka Slice and Bake

Składniki

 • 1 szklanka mąki pszennej razowej
 • ¾ szklanki gładkie masło orzechowe
 • ½ szklanki wody
 • 2 łyżki melasy
 • 2 łyżeczki kiełków pszenicy zwykły
 • ¼ łyżeczki soli morskiej
 • ¼ szklanki rozdrobnione suszona wołowina, zapisane na górze ciasteczka

Wskazówki

 1. Piec wstępnie do 375 ° ciepła.
 2. W puli na szczycie pieca, umieścić masło orzechowe, melasy, wody, kiełki pszenicy i sól. Ciepłe na średnim ogniu.
 3. Stopić składniki razem, mieszając szybko.
 4. Po stopieniu i gładka, weź mieszankę z masłem orzechowym, który powinien być niemal płynny, i umieścić w małej misce.
 5. Zmierz mąkę do dużej miski, i złożyć w swoje ciekłej mieszaniny powoli, aż ciasto będzie miękkie. Pamiętaj, aby mieć dobrze mąką pokładzie gotowe do pracy!
 6. Po Twojej ciasto mieszać do konsystencji pragnienie, obrócić go na swoim posypanej mąką, zwinąć ją w kształt dziennika. Umieścić go w lodówce przez dwie godziny, aż ciasto jest wystarczająco trudne do krojenia na sekcje ¼ cala. Jeśli jesteś w prawdziwym pośpiechu, można umieścić je w zamrażarce przez pół godziny, aż do firmy.
 7. Masz blasze gotowe, i spryskać go lekko w sprayu non-stick.
 8. Umieść kawałek i piec ciasteczka na blasze.
 9. Umieść suszona wołowina w edytorze blendera lub żywności, aby go posiekać.
 10. Posypać wierzch każdego ciasteczka z twojej rozdrobnione, suszone wołowiny.
 11. Piec przez 25 minut. Wyłączyć piekarnik i pozwól wyschnąć plików cookie w piekarnik ostygnie. To sprawi, że trudne i pomóc zachować ich świeżość. Będzie również wydobyć smak i uczynić go bardziej intensywne.
 12. Gdy pliki cookie całkowicie chłodzone, to jest czas, aby umieścić je w szczelnym pojemniku. Możesz albo dar zawinąć je, jeśli dajesz je jako dar, ani przechowywać ich w lodówce do trzech miesięcy, dopóki nie są gotowe, by im służyć. Można również przechowywać je w lodówce do dwóch tygodni.

Aby zaoszczędzić czas w mgnieniu oka, można również zrobić ciasto i zamrozić go na okres do trzech miesięcy, dopóki nie będzie z niego korzystać. Kocham tych plasterków i piec przysmaki, ponieważ są one zabawne, szybko i przede wszystkim proste!

"Pamiętaj, że zwierzęta w swoim życiu to nie tylko zwierzęta domowe;. Są twoi przyjaciele" WNR

Więcej porad z Wendy

 • Herbatniki dla psów firmy Apple Crisp
 • Boarding Your Dog w Disneylandzie
 • Jak zbudować własną Dog Run