grsail.com

jak zrobić skrzypce z papieru

Jak zrobić palmy z papieru

Jak zrobić palmy z papieru


Dowiedz się, jak zrobić palmę z papieru i używać go w różny sposób. Wesoły palma jest doskonałym projektem latem lub zimą, że projekt jest pewny odpędzić bluesa zimowe.

Korzystanie Origami palmy

Palma nie jest pierwszą postacią większość ludzi myśli, kiedy uznają sztukę origami. Jednak, palmy są dość prosty projekt, nawet jeśli instrukcje są długie. Są one doskonałym wyborem rysunek folderów pośrednich.

Origami drzewo palmowe ma wiele zastosowań. Rozważ używanie Ciebie w następujący sposób:

 • W ramach projektu na plaży dla szkoły
 • W pudełku cienia plaży wakacje pamiątek
 • Do dekoracji partii urodziny, rocznica firmy albo emerytalnego z motywem hawajskim lub luau
 • W kolekcji drzew i botanicznych liczbach
 • W ramach rzecz plaży ślub, posiadacza karty miejsca lub centralny

Aby palma bardziej realistyczne, zakup papieru origami to jasnobrązowy do bagażnika i zielony dla liści. Niektóre rodzaje papieru mogą mieć nawet wzór na to, że wygląda jak palma kory. Gdy kapitan co palmę, zakup papieru do tworzenia szarej kulki małe origami i zrobić mini kokosy, aby dołączyć do drzewa.

Jak zrobić palmy z papieru

Instrukcje jak zrobić palmę z papieru są stosunkowo łatwe. Większość instrukcji użyć dwa kawałki papieru, po jednym dla pnia i jeden dla liści. Wypróbuj jedną z tych zestawów instrukcji, aby utworzyć drzewo origami dłoni:

 • Joost Langeveld Origami Strona: Langeveld oferuje się 25 krok origami palma na tej stronie.
 • Jak zrobić Origami palmy na eHow: Dowiedz się, jak zrobić szybkie palma z zaledwie kilku prostych fałdach wykorzystaniem tych instrukcji.
 • Tesserassic Palm (PDF): Ta palma wymaga trochę więcej czasu i wysiłku, aby uzyskać odpowiednią konsystencję w pniu drzewa, ale Twoje wysiłki będzie warto, gdy widzisz wynik.

Palm Tree karty

Expert foldery origami może nawet spróbować swoich sił w podejmowaniu skomplikowanych karty origami, który wygląda jak palma, gdy zakończone. Hans Trygve Birkeland jest diagramu 18-stopniową palma karty. Podczas 18 kroków nie wydaje zastraszenia, krok numer pięć obejmuje następujące kroki w ponad 20 instrukcji inną kartę, którą stworzył.

Więcej palma Instrukcje

Więcej instrukcje jak zrobić palmę z papieru są dostępne w innych przydatnych stron origami. Instrukcje wideo, takie jak te znajdujące się na YouTube i innych kanałów instruktażowych, są pomocne dla folderów, które potrzebują wizualny przykład, co zrobić w momencie dokonywania palma. Niektóre filmy są rozmyte, mają złe oświetlenie lub zbyt szybko, więc nie denerwować, jeśli nie można dokonać palmy po raz pierwszy można zobaczyć film.

Palmy z innych materiałów

Origami drzewo palmowe nie musi być wykonane z papieru. Książka The Lost Art of Ręcznik Origami oferuje się instrukcjami ręcznik origami, jak zrobić palmę. Dodatkowo artykuł eHow Jak zrobić Palm Tree Spośród Dollar Bill z origami instrukcje dotyczące tworzenia palma przy użyciu technik pieniądze origami.

Dla zabawy wziąć na palmy, zastanów się palma origami tkaniny za pomocą tkaniny, która ma małe palmy jak wzór na materiale. Jest to uroczy sposób, aby wziąć co palma na inny poziom.Papier Origami palmy są projektem zabawy, które posiada opcje folderów papieru na wszystkich poziomach zaawansowania. Dodaj tropikalne drzewa do botanicznym kolekcji rysunku.

Jak zrobić prezent Wrap papieru

Mówią, że najlepsze prezenty przychodzą w małych opakowaniach, ale mogą się mylić. Prezenty-małych i dużych, umiarkowanych cenach lub drogie, są zawsze mile widziane. Mówią, że w podarunek, to myśl, że liczy. W związku z tym, wszystkie myśli, że poszedłem do tworzenia własnych Gift Wrap liczby papierowych. Po tym wszystkim, którzy nie doceniają pięknie zapakowany prezent, tym bardziej, gdy papier pakowy został wykonany przez samego dawcy? Dowiedz się, jak zrobić papier Gift Wrap czytając propozycje projektowe poniżej:

 1. Do tego projektu, będzie potrzeby mnóstwo kreatywności i korzystania z materiałów, które już masz pod ręką. Chociaż można kupić materiały z lokalnym sklepie rzemiosła, dlaczego nie mistrzem przyczynę środowiska poprzez recykling dostępnych materiałów? Twoja wyobraźnia i umiejętności jest limit swojego dzieła.
 2. Rozważmy sytuację, w której będziesz używać papieru pakowania prezentów, własną osobowość, lub osobowość osoby, do której będziesz dając prezent w ustalaniu projektu i materiałów, które będą używane do papieru Dar oblewania. Na przykład, święta idą i planujesz używać zawijania papieru prezent dla mężczyzn kochających piłkę nożną najlepszego przyjaciela. Zawijanie papieru prezent powinien być odpowiedni do okazji prezent i osoby, którym będziesz dając prezent.
 3. Inną opcją jest, aby projekt lub neutralny stałe palet kolorów. W ten sposób swoje wszechstronne prezent banderola może być stosowany na każdą okazję.
 4. Niektóre z tych materiałów można użyć do owijania prezentów są stare czasopisma i gazety kleju i nożyczek. Wybierz i pocięte i stare zdjęcia z magazynu i wkleić je na gazecie jak kolaż. Teraz możesz korzystać z gotowego produktu w opakowaniu na prezent.
 5. Spróbuj także to wskazówka: uzyskać niejawnych sekcji gazety-unikać stron zawierających kolorowe reklamy. Otrzymuj pieczątka i poduszkę z tuszem w kolorze do wyboru. Dunk pieczątka na poduszki z tuszem i pieczęć gazetę według własnych pomysłów. Zamiast korzystać z pieczątka, można również zrobić własny znaczek przy użyciu ziemniaków lub pomarańczowego (kształt pomarańczowy, przeciąć na pół, może być ciekawe na papierze). Można również spryskać malować gazety w całości lub użyć szablonów do tworzenia projektów.
 6. Można również zaprojektować zawijania papieru prezent użycia kleju brokatu lub pióra brokat. Piórem brokatem, spróbuj rysunek warcaby i inne kształty na papier pragnienie, aby użyć jako papier pakowy.
 7. Możesz również papier pakowy prezent na kolorowe tkaniny filcowej. Wyciąć małe kształty lub kwiaty i projekt z kawałkiem filcu. Wyciąć wystarczająco dużo elementów, aby wkleić do głównego elementu, który będzie używany jako papier pakowy prezent. Możesz również co działa szwy na całym papą, wykorzystując kolorowe nitki.
 8. Możesz również wydrukować wzory zrobić własny papier prezent. Istnieją strony internetowe, które pozwalają zaprojektować własny papier prezent i po prostu je wydrukować. Spróbuj boowakwala.com.

Nie masz go: niektóre kreatywne sugestie na temat jak zrobić opakowanie na prezent papier samodzielnie. Przedstawia sprawę tak jak i prezentacji, ponieważ jest to myśl, że liczy się w dawanie prezentów.

Jak zrobić Lalki Cricut papieru

Jak zrobić Lalki Cricut papieru


Odpowiedź na jak zrobić papierowe lalki Cricut polega na uniwersalności pojemników dostępnych na Cricut. Dodanie "Paper Doll Dress Up" wkład do swojej kolekcji Cricut pozwoli stworzyć urocze lalki z wymiennymi włosów, ubrania i akcesoria.

Jak zrobić Papierowe Lalki Cricut - Co będzie potrzebne

Wymienne wkłady Cricut są kluczem do uroczych lalek papieru. "Paper Doll Dress Up", kaseta 29-0412, zawiera papierowe lalki i bazy wzorów do akcesoriów.

Oczywistym składnikiem, papier, jest pierwszym krokiem do tworzenia lalki Cricut. Wybierz ciężki, trwałe kartony do bazy lalki. Ten karton jest we wszystkich kolorach, w tym odcienie skóry.

Ponadto, korzystanie kartony dla środowisk i mniejszych rekwizytów, które mają wiele szczegółów - to będzie zapobiec ich zginanie i łamanie lub łzawienie łatwo. Papier do fryzury i dodatki mogą być lżejsze. Scrapbooking papier wzorów sprawia, że ​​doskonałe ubranie lalki.

Pierwsze kroki

Pierwszy krok w nauce, jak zrobić papierowe lalki Cricut jest zdecydować jaki rozmiar swoje papierowe lalki powinny być. Wszystkie papierowe lalki Cricut są początkowo ustawione na standardowej wielkości. Jeśli chcesz stworzyć lalkę w innym rozmiarze, upewnij się, że używasz odpowiedniego rozmiaru papieru i maty, a następnie wybierz opcję Rozmiar Prawdziwe wybierania. Wybierz kluczową postacią - bazy lalki - i ustawić rozmiar. Następnie można ustawić Prawdziwa wybierania Rozmiar do wielkości lalek papierowych; wszystkie przedmioty w tej sesji zostaną wydrukowane na skali w tej samej wielkości, co Key rysunku. Możesz napisać rozmiar lub nawet zaznaczyć go na plecach swoich ciał lalek, gdyż wszystkie akcesoria drukowanych w przyszłości będą musiały być skalowane do Real Dial Rozmiar.

Wyrównaj ciężkie kartony na sticky mat Cricut - użyj malarzy, czy taśmy izolacyjnej, aby podtrzymać go w razie potrzeby - i załadować do Cricut przygotowanie do druku. Upewnij się, że zmiany ustawień Cricut do uwzględnienia rozmiaru i grubości papieru, którego używasz, aby uzyskać najlepszą możliwą cięcie. Naciśnij przycisk, aby rozpocząć cięcia wycinanie swoje lalki.

Jeśli korzystałeś z opcji Rozmiar Prawdziwe wybierania, można przeładować Cricut bez powtarzania procesu rozmiar. To pozwala na drukowanie akcesoria dla lalek z papieru w różnych dokumentach. Pamiętaj, aby zmienić rozmiar oraz grubość papieru do nowych arkuszy.

Po Cut

Po twoim papierowe lalki zostały zredukowane, to jest czas, aby je ozdobić. Kaseta Cricut oferuje szereg akcesoriów, takich jak lalki, ubrania, włosy zwierząt i ustawień. To wszystko może być wykorzystywane do tworzenia wspaniałych papierowe lalki. Cricut stawia podstawowe twarz w większości papierowe lalki z wyjątkiem twórczej "blackout" ciała stylu lalki. Jeśli korzystałeś z tego ciała, z filcu wyrzucenia znaczniki narysować twarz lub dodać akcenty, takie jak piegi, do innego stylu ciała. Można nałożyć wzory i akcesoria do tworzenia skomplikowanych wzorów. Wykończenie z brokatem lub trzymać na kamieni dla wielkich dollls papieru.

Pomysły Korzystanie Cricut papieru Lalki

Kaseta Cricut lalki jest bardzo uniwersalny i zawiera setki akcesoriów. Są idealne do tworzenia tematycznych i spersonalizowanych papierowe lalki.

SŁOWACJA

Spróbuj utworzyć wakacyjnych wrażeń Cricut papierowe lalki dla karty świąteczne lub układów notatniku. Dodaj Easter Bunny uszach do papierowe lalki dla wiosennych tematycznie stron lub spróbuj lalkę papieru dla układu w Santa Boże Narodzenie. Kaseta papieru Doll Dress Up zawiera także stroje na Halloween dla papierowe lalki - spróbuj te straszne opcje układach Halloween.

Sezonowe Pomysły

Są lalki ubierać opcje na każdą porę roku na tej kasecie. Tworzenie jakieś kapelusze i szaliki ubierać lalki up dla układów zima scrapbooking, lub stworzyć wersję bikini dla układów notatniku plaży i letnich wrażeń.

Spersonalizowane Pomysły

Spróbuj umieścić razem jeszcze bardziej spersonalizowane lalki papieru - tworzenie lalek, które wyglądają jak swoich bliskich lub dzieci do osobistego albumy. Ten pomysł sprawdza się w wielu specjalnych okazji tematyce kart lub albumy, takie jak książki pamięci lub albumy ślubne; na przykład utworzyć spersonalizowaną młodej pary do stosowania w układzie notatniku lub jako część karty, prysznic lub odbioru zaproszenia lub rzecz.

Jak zrobić składany papieru Fans

Wentylatory papieru są łatwe i przyjemne do wykonania, i są bardzo przydatne szczególnie w okresie letnim. Wentylatory papieru może być również używany jako ozdoba w domu, aby nadać mu orientalny wygląd. Aby złożone fanów papieru, potrzebne będą następujące materiały:

 • Kolorowy papier budowy, lub drukowane opakowania na prezenty
 • Kije Popsicle (opcjonalnie)
 • Ołówek
 • Władca
 • Klej
 • Nożyczki

Oto jak to zrobić:

 1. Zdecyduj się na rozmiaru wentylatora papieru. Pokroić kolorowego papieru budowy do żądanej wielkości. Umieść papier w orientacji poziomej, i rysować linie pionowe jeden cal od siebie zaczynając od lewej krawędzi papieru przy użyciu linijki i ołówka. Jeśli wolisz krotnie dokładniejsze, można zmniejszyć odległość między pionowymi liniami. Linie te będą służyć jako przewodnik podczas składania papieru.
 2. Wchodzisz na krawędzi papieru po linii, a następnie odwróć papier i kontynuować składanie, tym razem po przeciwnej stronie. Kontynuuj składane przez każdego wiersza, przerzucanie papier na przemian. Upewnij się, że fałdy są nawet.
 3. Po całkowicie złożony z kolorowego papieru budowy, przytrzymać dolną część wraz z klejem, lub można użyć drutu zszywek. Po dolny koniec została zabezpieczona, można umieścić popsicle na kije obu krawędziach złożonego papieru, i zabezpieczyć go za pomocą kleju. Możesz zdecydować się na opuszczenie krawędzie, gładkie, ale o popsicles na krawędziach będzie składany fanem papieru trwałych.
 4. Innym sposobem do końca złożony wentylatora papieru jest rozkładana na pół poprzecznie, podczas gdy jest nadal "zamknięty", w taki sposób, że górne i dolne krawędzie stykały się ze sobą, a zagiętą część staje się dolną częścią wentylatora , Przyklej wewnętrzne krawędzie razem i upewnić się, że jest bezpieczny przed otwarciem wentylator. Można również umieścić popsicle laski na zewnętrznych krawędziach wentylatora aby wytrzymały.
 5. Możesz teraz otworzyć wentylatora papieru i dodać trochę dekoracji na niego. Możesz przykleić kilka małych wyciąć zdjęcia i kształty na składaną wentylatora papieru, aby nadać mu niepowtarzalny design. Twoje projekty mogą się różnić w zależności od okazji. Jeśli będziesz używać złożonego wentylatora papieru jako jeden z rekwizytów do produkcji teatralnej, jasny papier kolorowy budowa powinna być stosowana, a niektóre błyszczy lub cekiny pozwoli błyszczeć w świetle reflektorów. Jeśli będziesz korzystać z wentylatora papieru na zewnątrz w ciągu dnia, wyluzowany kolor będzie dobrze wyglądać i niepozorne.

Możesz także zrobić małe składane fanów papieru i umieść go na ścianach jako ozdoby. Możesz zmieniać kolory w zależności od pory roku i okazji. Czerwony i zielony papier z składane fani srebrnym brokatem złota i może być używany jako bożonarodzeniowych dekoracji, a papieru drukowane kwiatowe wzory mogą być wykonane w założonymi fanów papieru i umieszczone w domu wiosną i latem. Możesz również skorzystać z założonymi fanów papieru jako pamiątkę podczas specjalnych okazji, takich jak chrzciny, urodziny i odchodzi strony. Możesz pisać wiadomości na każdym złamie i uczynić go jeszcze bardziej spersonalizowane.

Jak zrobić kwiaty z papieru Chusteczki do twarzy

Możesz zrobić piękne kwiaty do dekoracji szeroki asortyment produktów lub możesz pomóc dzieciom zrobić piękne papierowe kwiaty z tkanek twarzy. To jest proste, zabawne, a można nawet ruszyć z nich!

Krok 1

Umieścić dwie tkanki wielowarstwowego lub cztery pojedyncze tkanki warstwowych jedna na drugiej. Będziemy chcieli kilku warstw dla tego projektu, co czyni go najlepiej stosować dwa 2 lub 3 lub 4 tkanek warstwowe pojedynczych tkanek warstwowych.

Krok 2

Krotnie, używając krotnie akordeon. Aby złożyć swoje tkanki, będziemy chcieli, aby złożyć jeden raz i zrobić fałdę. Ten krotnie powinna wynosić około 1 "w górę. Teraz odwróć tkanek i złożyć ponownie o 1 w górę". Powtórz w ten sposób aż do tkanki wszystkim złożona. Jeśli trzymasz go mocno w środku, to każda strona powinna wentylator się i wyglądają jak mini wentylator składaną.

Krok 3

Dodać łodygę. Korzystanie z zielonej rury czystsze, będziemy chcieli, aby owinąć wokół rury czystsze centrum swoimi akordeon składane tkanek. Dodać kilka okładów tak jest ciasno.

Etap 4

Ostrożnie wyciągnąć swoje "płatki" od siebie. Będziesz teraz chcą ostrożnie wyciągnąć płatki siebie i do góry w kierunku centrum. Musisz to zrobić dla każdej warstwy i chcesz to zrobić ostrożnie, tak aby go nie podrzeć. Wymagać to będzie, że je przenosić małe, aby uzyskać doskonały wygląd.

Etap 5

Zwiększenia. Następnie można dodać trochę farby na czubki płatków kwiatowych. Weź akwarela i delikatnie dotykać końcówki. Woda knota tkanki i mieszanie kolorów. Możesz również dodać drobny brokat, delikatnie posypując go. Drobne rodzaje zostaniesz złapany w tkance bez konieczności stosowania klejów. Klej i brokat brokatowe pisaki może być również używany, aby dodać blasku i blask do kwiatów.

Te twarzy kwiaty tkanki może być wykorzystywane do dekoracji stołów na imprezach lub rzemiosła wielkich dzieciaków. Odmiana jest użycie papieru krepa lub bibuły zamiast tkanek twarzy. Można również wyciąć krawędzie na różne fantazyjne wzory w kształcie płatków na. Czy można obniżyć o połowę złożone tkanki, a następnie dokonać miniaturowe kwiaty. Cokolwiek wybierzesz, baw się co piękne kwiaty.

Jak zrobić Army Tank papieru

Możesz mieć dużo zabawy z papierem, jeśli spędzić trochę czasu. Można utworzyć zbiornik papieru armii z jakimś czasie i kilku artykułów gospodarstwa domowego. Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami. Musisz kartkę papieru i nożyczki.

 1. Przygotuj papier. Wytnij pasek 2 "x 10". Ułożyć pas na płaskiej powierzchni, z najmniejszą stronie na górze. Resztę papieru na bok.
 2. Wchodzisz na górne rogi. Zacznij prawym rogu i złóż go tak, aby górna spełnia lewą stronę tworząc trójkąt. Marszczyć krotnie rozłóż. Powtórz z lewej rogu tak, że spotyka się z prawej strony. Zagnieceń, że krotnie rozłóż. Został utworzony X z fałdami.
 3. Powtórz krotnie w dolnych rogach. Tworzyć ten sam X w dolnej części pasa.
 4. Użyj XS do tworzenia trójkątów. Od spodu, nacisnąć na boki tak, że w środkowej części X stanowi wierzchołku trójkąta. Powtarzać z dolnej części pasa.
 5. Start z górnej trójkąta. Wchodzisz w prawym dolnym rogu trójkąta na spotkanie szczyt trójkąta. Powtórz z lewym rogu trójkąta. Powinieneś mieć co wygląda jak diament na górze, gdzie znajdował się trójkąt oryginału.
 6. Ułóż papier tak, że dno jest teraz na górze następnie złóż. Aby złożyć tej sekcji, podejmują prawy róg trójkąta nad spotkać lewy punkt trójkąta. Następnie złożyć tak, że klapki punkt styka się z górą trójkąta. Złożyć klapkę z powrotem na prawą stronę. Powtórz cały ten krok na lewym boku trójkąta, aby utworzyć kształt rombu na tym koniec.
 7. Wchodzisz na resztę zespołu w kręgu więc koniec z końcem i blokuje się kończy. Utworzonego w kroku szóstym klapki zazębiają.
 8. Naciśnij boki koła dół na kształt zbiornika. Kształt powinien być podobny do owalu, ale z corers kwadratowych z przodu i tyłu kształtu zbiornika.
 9. Dodaj lufę pistoletu / armaty. Korzystanie z papieru, który można odłożyć w pierwszym kroku, wyciąć prostokąt 1 "przez dwa". Zwijać w kształt rury, a następnie umieścić ją na podstawie trójkąta, na szczycie zbiornika z widokiem z przodu zbiornika.

Gdy chcesz utworzyć zbiornik papieru armii, możesz skorzystać z poniższych wskazówek. Tworzenie pojedynczego zbiornika ozdobić swoje biurko lub cały batalion wojska dla gry wojennej.

Jak zrobić z papieru średniowiecznego rycerza Helmet

Grając jako rycerza zabić smoki i zapisać księżniczek w niebezpieczeństwie jest Kida € ™ s marzenie. Dokonywanie kostium rycerza dla Twojego dziecka może dać mu dużo przyjemności grania, że ​​HEA € ™ s by pamiętać przez długi czas. Projektowanie i wykonywanie średniowiecznego rycerza kasku jest bardzo proste do zrobienia. Jeśli chcesz wiedzieć, jak zrobić jeden z papieru, tutaj są rzeczy, które trzeba zrobić.

 • Przygotuj swoje materiały. Youâ € ™ ll trzeba pokładzie plakat, papier budowlany (najlepiej czarny), nożyczki lub nóż, klej lub przezroczystej taśmy, miara, linijki i folię aluminiową.
 • Zmierzyć kask. Korzystanie z taśmy mierniczej, nawinięte wokół głowy dziecka, tak youâ € ™ ll mieć dokładny rozmiar kasku. Pomiaru zarówno headâ € ™ s obwód i headâ wysokości € ™ s. Możesz dokonać pomiarów albo w centymetrach lub calach. Weź płytę plakat i zaznacz go w zależności od wielkości głowy Kida € ™ s. Szerokość powinna być taka sama, jak w headâ € ™ s obwodzie, ale wysokość powinna być wyższa. Podwyższenie powinny się na zwężających się na dolnej części kasku. Wynik powinien mieć kształt prostokątny. Przy użyciu linijki, dostać centrum shapeâ € ™ s, i zaznacz go ołówkiem. Wykorzystaj to jako wskazanie helmetâ € ™ s przodu.
 • Zmierz przestrzenie twarzy. Przy użyciu linijki, dokonać pomiarów między Kida € ™ s szyi i Kida € ™ s usta. Następnie zmierz długość Kida € ™ s ustach i zaznacz dwa końce ołówkiem. Centrum długości powinny być w centrum, że wytyczonym wcześniej.
  Pobierz ten sam pomiar dla Kida € ™ s szyi i oczu. Zmierzyć przestrzeń pomiędzy centrum Kida € ™ s usta do jego oczu. Mark zarówno wysokość i szerokość oparte na krawędziach pomiaru. Następnie zmierzyć połowy przestrzeń między ramiona i szyję Kida € ™ s. Od dołu prostokąta, środek o cm od dna.
 • Wyciąć kształty. Dla oczu, można wyciąć okrągłe lub prostokątne w kształcie szczeliny. Upewnij się, że kształt jest na tyle, aby umożliwić pełną wizji. Co do ust, można wyciąć kształt w kształcie prostokąta lub uderzać małe otwory po okolicy usta bardziej średniowieczny wygląd. Wyciąć niewielki udział od dołu, o cal wysokości. Obszar ten będzie można złożyć dno na zewnątrz. Zabezpieczy to Kida szyi i gardła po kontuzji € ™ s powodu grubych krawędziach płyt.
  Jeśli chcesz więcej miejsca, wyciąć część w kształcie litery T z płyty. Końce górnej części litery należy krawędzie oczu Kida € ™ S. Pionowa część listu powinna pasować Kida € ™ s nos i niekoniecznie usta.
 • Postać hełm. Wytnij zaznaczony out prostokątny kształt z płyty. Nawinięte wokół głowy childâ € ™ s i zabezpieczyć krawędzie wraz z taśmą. Użyj ołówka zaznaczyć czubek głowy Kida € ™ s. Zdejmij hełm z głowy Kida € ™ s wziąć taśmę. W oparciu o oznaczenie dokonane wcześniej, wypełnić go w jednej linii. Usuń ten rozdział i wyciąć usunięty obszar na mniejsze paski. Za pomocą taśmy lub kleju, umieścić paski razem, tworząc w piramidzie. Następnie zabezpieczyć krawędzie górnej części kasku zakończenia kształtu.
 • Udekoruj. Użyj folii aluminiowej na pokrycie całego kasku, opiekę podczas cięcia wokół terenów otwartych. Bezpieczne krawędzie jasnych kleju. Potem niech childâ € ™ s wyobraźni poprowadzić go jako projektuje hełm z papieru budowy i markerów.

Widząc twój syn cieszyć się jego dzieciństwo najlepiej, że on może jest jakaś parentâ € ™ s sen. Pozwól dziecku cieszyć się jego czas odtwarzania z papieru średniowiecznego rycerza kasku i cenić ten moment, że dwaj z was spędzony robi.

Jak zrobić papier Pierścionki

Istnieją różne rodzaje i rozmiary pierścieni. Istnieją pierścienie ze złota, srebra i tworzyw sztucznych. Są one używane jako akcesoria, ale są również używane jako symbole miłości i zaangażowania. W małżeństwie, to symbolizować więź męża i żony. Są one również podane do znajomych jako symbol przyjaźni. Możesz zrobić pierścienie z papieru. Jeśli masz dzieci, możesz nauczyć ich, jak uczynić je. Jest to bardziej zabawne, jeśli zapraszać swoich towarzyszy zabaw, aby je ze sobą. Następnie mogą wymieniać ze sobą pierścienie jako znak ich przyjaźni. Mogą również korzystać z nich podczas gry. Dzieci uwielbiają wyposażyć się jak dorośli. Można zrobić różne kolory pierścieni, aby dopasować ich strój.

Oto kroki, jak zrobić pierścienie papieru.

 • Przygotować materiały, które będą potrzebne w tworzeniu pierścienie papieru. Są to papierowe, linijki, nożyczki i materiały rzemieślnicze do dekoracji jak małe koraliki, brokat i stempla. Jeśli robisz kilka pierścieni, wybrać różne kolory papieru do różnych kolorów pierścieni.
 • Zmierzyć papieru potrzebne. Będziesz potrzebował papieru o 8 cali 2 ½ cala. Pobierz dokument i wyciąć wielkość potrzebnego nożyczkami. Aby zapobiec dzieci od zranienia, to lepiej, jeśli będziesz jednym wyciąć odpowiedni rozmiar papieru potrzebne. Policz, ile dzieci uczestniczą i pokroić papiery będą korzystać. Możesz to zrobić kroki w tworzeniu pierścienie i niech za tobą.
 • Złożyć papier wzdłuż. Złożyć papier na środku wzdłuż. Złożyć 1/8 cala na krawędzi otworu. Krotnie należy dzieje w środku. Ponownie złożyć środek papieru wzdłuż.
 • Pobierz rozmiaru pierścionka. Korzystanie z linijki, środek i zaznaczyć około 3 ½ cm od lewego końca złożonego papieru i przesuń lewą stroną do góry na znak. To stworzy kształt trójkąta na znaku. Po prawej stronie znaku będzie długi prostokąt. Trzymaj znak między kciukiem i palcem wskazującym. Owiń długi prostokąt wokół kciukiem do góry znak. To będzie wielkość pierścienia. Dostosować go do pożądanej wielkości.
 • Wykończenie składane. Teraz, prostokąta znajduje się na górze znaku krotnie poziomej części tyłu, tak że będzie ona znajdować się na górnej części prostokąta. Złóż go znowu tak, że będzie go w ringu i na zewnątrz a następnie złożyć ponownie. Jeśli istnieje nadwyżka wyciąć dokładnie do krawędzi pierścienia. Stworzy to plac w środku. Złóż prostokąt na plac i wyciąć tyle nadmiar tuck go wewnątrz kwadratu, aby zablokować pierścień.

Jeśli robisz pierścienie z wielu dzieci, upewnij się, aby wybrać miejsce, które może pomieścić wszystkich. Powinny one być wygodne, aby mogli wykonać kroki łatwo. Najlepiej jeśli niech siedzą na podłodze, podczas gdy stoisz na środku lub z przodu, aby mogli cię zobaczyć i stosujemy się do instrukcji. Pamiętaj, aby wyczyścić podłogę przed pozwolić im usiąść lub lepiej, jeśli leżał koc lub dywan na podłodze.

Jak zrobić papier samochód

Jak zrobić papier samochód


Dowiedz się, jak zrobić samochód papieru może pomóc utrzymać dzieci okupowanych, gdy czekasz na zakończenie pracy mechanika na minivan!

Jak zrobić papier Car: Wersja podstawowa

Chociaż skomplikowane pojazdy origami może wymagać dziesiątki fałdy, można dokonać prostego origami samochodem w zaledwie kilku krokach. Jest to doskonały projekt, aby spróbować jeśli tylko nauka origami, ponieważ jest to łatwe i przyjemne. Ten samochód może być doskonała dekoracja do scrapbookingu lub podejmowania karty.

To, czego potrzebujesz

 • Arkusz kwadratowy origami lub papieru notatniku
 • Płaska powierzchnia do składania
 • Fałdowanie narzędzia, jeśli używasz jednego

Co robić

 1. Umieść origami papieru płasko na powierzchni przed sobą. "Prawa" strona papieru powinny być w dół. Jest przyjemny w użyciu papieru, który ma wzór samochodu lub innego projektu zabawa.
 2. Przynieś górną krawędź papieru w dół, aby spotkać się z dolną krawędzią i marszczyć się go złożyć. Należy skończyć z prostokątnym kształcie i gniecenie powinny być na krawędzi najdalej od ciebie.
 3. Złożyć każdy górny róg dół do tworzenia fałd trójkąta. Można eksperymentować z kąta, który najlepiej pasuje do Twojego stylu. Tworzenie zagniecenia oznaczyć te fałdy.
 4. Następnie rozłożyć kształty trójkąta, a następnie schować je w dół do reszty samochodu. To sprawi, że samochód wygląda tak samo po obu stronach. Końce trójkątów przyklejają się przez dno samochodu. Dokładnie marszczyć fałdy, aby upewnić się, że pobyt.
 5. Krotnie końce trójkątów na celu utworzenia szorstkiej kształt koła. Ogólnie rzecz biorąc, jeden dodatkowy fale daje wrażenie okrągłego koła, choć może wolisz wygląd wielu zagięć. Marszczyć fałdy, a następnie rozłóż trójkąty. Tuck kończy się w środku koła i marszczyć fałdy, aby je trzymać. Twój samochód jest na kółkach.
 6. Dostosować wysokość boków samochodu poprzez składanie papieru w górę. Będziemy chcieli pokazać koła wystarczy, aby już stworzył samochód nie oczywiste.

Opracowanie Origami Samochody

Po opanowaniu podstaw, jak zrobić samochód papieru, można przejść do bardziej skomplikowanych wzorów. Internet ma kilka niesamowitych filmów samochód origami i samouczków, które pomogą Ci stworzyć własny trójwymiarowy papieru samochód.

Filmy Origami samochodów

Poniższe wideo YouTube może pokazać, jak zrobić piękny papier samochód. Wiele z tych filmów są na podstawie instrukcji dokonywania Volkswagen Beetle.

 • Origami samochodów i Ciężarówka
 • Origami samochodów (część 1 z 2)
 • Origami samochodów (część 2 z 2)
 • Origami samochodowa szybko się uczą

Origami samochodów Poradniki

Materiały te zawierają instrukcje krok po kroku origami dokonywania pojazdy, które mogą różnić się pod względem złożoności od prostych do bardzo skomplikowane. Większość z nich zdjęcia lub rysunki, które pomogą Ci zrozumieć, co zrobić w każdym kroku.

 • Origami Origami Instrukcja samochodów orzech
 • Crafy spreparowany Origami samochodów
 • Squidoo Origami samochodów Poradniki

Więcej Origami Figury

Origami jest hobby dla osób w każdym wieku. Aby dowiedzieć się więcej na temat tworzenia projekty origami, sprawdź, co następuje:

 • Jak zrobić Origami Flowers
 • Jak zrobić papierowe czapki
 • Jak zrobić Origami Wilka
 • Jak zrobić smoka origami

Jak zrobić śnieg Paper Man

Jak zrobić śnieg Paper Man


Przyniesie smak zimy w prawo w domu, ucząc się, jak zrobić człowieka papieru śniegu. Sztuka składania papieru jest idealnym medium dla dekoracji domu wakacje lub po prostu dodać trochę zimowy chwyt do ciepłego pokoju rodzinnym.

Zbierz swoje materiały

Przed rozpoczęciem projektu papieru bałwana, zrobić listę potrzebnych materiałów wcześniej. Prawda origami wymaga tylko papier, dwie ręce i szereg fałd, ale projekty tematyczne, takie jak wianki origami i inne modele mogą wymagać świąteczne dodatkowych materiałów. W zależności od dekoracji i innych akcesoriów, który chcesz to, być może trzeba niektóre z przedmiotów wymienionych poniżej, jak można dowiedzieć się, jak zrobić człowieka papieru śniegu:

 • Dobra jakość papieru: Wybierz Zwykły biały dla tradycyjnych śniegu człowieka, ani nie mieszać się z różnymi drukowanego papieru do pakowania.
 • Nożyczki
 • Wyczyść taśma, klej, lub zszywek
 • Kredki, kolorowe markery, tusz lub farba
 • Kolorowy papier budownictwo

Dowiedz się, jak zarabiać na śniegu Mężczyzna papieru

Wszystkie modele origami rozpoczyna się od zestawu podstawowych fałd. Przed rozpoczęciem projektu papieru, to jest dobry pomysł, aby zapoznać się z tymi fałdami aż będziesz wygodne wykonywanie czynności. Na szczęście istnieje wiele doskonałych zasobów dostępnych w Internecie, który zapewnia krok po kroku instrukcje origami dla początkujących. Jednakże, jeśli wolisz, aby zacząć od razu, tutoriale i schematy poniżej skieruje Cię w dobrym kierunku.

Schematy origami człowiek śniegu

Schematy są typowe środki nauka origami i konkretnych projektów dostępne są w dużym asortymencie. Badanie schemat poniżej, aby zdecydować, który z nich jest dla swojego projektu.

 • Schemat co Klubu Origami dostarcza łatwe do zrozumienia instrukcje do tworzenia origami japoński podstawowy śniegu mężczyzna. Kolorowych obrazów z każdej zakładki są zawarte, jak również obrazu gotowego produktu.
 • Joseph Wu oferuje dobrze napisany schemat człowieka papieru śniegu wraz z jasnych instrukcji i wskazówek wyboru papieru. Instrukcje śniegu człowieka znajdują się w górnej części rysunku, a hat znajduje się na dole.
 • Zasoby edukacyjne Vickie Blackwell dysponuje siedzi bałwana wykonane w całości z papieru. Jest to bardzo prosty samouczek, które ludzie na wszystkich poziomach zaawansowania można osiągnąć. Dodatki typu kapelusz, rękawiczki, skarpetki i są również wykonane z papieru.
 • Instructables wyposażony film dla łatwego origami bałwana wraz z kilkoma szybkie porady, aby zapewnić sukces składania.
 • Kiddley.com oferuje inny skręt z ich kalendarz adwentowy bałwana origami. Te bałwanki mogą być wykonane indywidualnie, jeśli chcesz pominąć część kalendarza adwentowego.

Wideo Poradniki

Ludzie uczą się nowych rzeczy na różne sposoby. Chociaż niektórzy ludzie uczą się najlepiej w dobrze napisanych kierunkach, wiele innych uzyskać lepsze wyniki przy użyciu pomocy wizualnych, które demonstrują na każdym kroku. Tutoriale wideo poniżej pomocy uczniów wizualnych zrozumieć pojęcia papieru składane szybciej i łatwiej:

 • Wersja wideo z tego Klubu Origami samouczek pokazuje w każdy aspekt tworzenia złożonego papieru śniegu człowieka. Jest to podstawowy projekt, który na wszystkich poziomach zaawansowania może zakończyć.
 • Szkoła zapewnia brat origami origami wiele zasobów, w tym ten film instruktażowy na temat tworzenia złożonego papieru śniegu człowieka.
 • Chociaż nie do końca prawdziwy origami, to kompleksowy poradnik pokazuje, jak zrobić różne papieru śniegu człowieka choinkowe.

Rozważania

Większość z wyżej wymienionych środków może cię nauczyć, jak zrobić papier człowieka śniegu, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o origami i znaleźć dobre schematy dla innych projektów, zastanów się w krótką podróż do lokalnej biblioteki i czytać więcej o papierze składane w Internecie. Sprawdź strony internetowe origami wymienione poniżej:

 • Origami Resource Center: Dowiedz się składane i historii techniki origami.
 • Robert Lang Origami: Daje użytkownikom zapoznać się z artystycznych i naukowych aspektów składania papieru.

Jak zrobić Homemade Paper

Jak zrobić Homemade Paper

Popraw swoje domowe karty lub projekty papieru cięcia poprzez własne domowe papieru używać. Domowy papier jest szybkie i łatwe do wykonania, i może być wykonane z papieru z recyklingu i wyroby z papieru, które już masz leżące wokół domu, dzięki czemu ten projekt niedrogiego i zielone, jak również. Dzieci będą cieszyć się przez całe proces i za pomocą własnych projektów rzemiosła papieru i kart okolicznościowych.

Making Homemade Paper

Tworzenie własnych domowych papieru jest prosta. Możesz zmienić kolor i tekstura, wykończenie papieru w zależności od składników i kroki podjąć.

Dokonywanie Pulp

Pierwszym krokiem do tworzenia domowych papier jest zrobić własny papier miąższ. Można to zrobić poprzez zbieranie papieru i towary z całego domu.

Materiały

 • Stary papier w tym papieru komputerowego, tkanki, tektury i papieru resztki rzemiosła
 • Woda
 • Mikser

Instrukcje

 1. Podrzeć papier na około 1-calowe kwadraty. Lżejszy papier, większe kwadraty mogą być; cięższy papier jak tektura powinny być rozdarty na mniejsze kwadraty.
 2. Umieść zgrywanie papier do miski lub wiadra z wodą i pozostawić do wchłonięcia przez noc.
 3. Wyjmij nasączoną papieru garściami i umieścić go wewnątrz mieszalnika.
 4. Dodać w dwóch filiżanek wody i mieszać przez 15 sekund.
 5. Zbadaj miąższ; Jeżeli istnieje kilka dużych kawałków papieru mieszania przez 10 sekund. Gdy miazga jest dość jednolite pod względem wielkości i fakturze, usuń go z blendera. Nie martw się, jeśli istnieje kilka większe kawałki; to doda charakteru do papieru. Nie nad mieszanki; może to stworzyć słaby papier.

Jeden blender pełne masy stworzy około jednego 8- przez 10-calowy arkuszu papieru.

Dokonywanie papieru z pulpy

Gdy masz około 3 litry masy, można przystąpić do produkcji papieru.

Jak zrobić Homemade Paper

Materiały

 • Pleśni i deckle
 • Kopyść
 • Wiadro 5 galonów lub danie pan
 • Woda

Instrukcje

 1. Dodaj 3 litry masy papierowej do pojemności 5 galonów wiadro lub naczyń patelni i wlać w wodzie, aż będzie do 3 cm od góry.
 2. Delikatnie wymieszać miąższ z drewnianą łyżką. Musisz wymieszać miąższ przed każdym arkuszu papieru można zrobić.
 3. Zmoczyć siatkę na formy wytwarzania papieru.
 4. Trzymaj formę z obu rąk i zanurzyć go pionowo do wiadra.
 5. Powoli obracać formy do siebie wewnątrz wiadra tak, że określa się w poziomie, 2 cm poniżej powierzchni wody.
 6. Podnieś formy prosto z wody, wciąż poziomej i trzymaj go nad wiadrem.
 7. Spuścić formy nad wiadrem na 10 do 15 sekund.
 8. Umieść deckle na szczycie formy i trzymać go w miejscu z kciukami.
 9. Wciśnij formy i deckle z powrotem do wody.
 10. Pociągnij je do powierzchni ponownie i pozwolić wodzie spłynąć podczas delikatnie potrząśnij klatki iz powrotem do rozproszenia włókien.
 11. Usuń deckle po około 30 sekundach.
 12. Delikatnie przechylić formę na boku i pozostawić do wyschnięcia w ciepłym i słonecznym miejscu. Papier będzie suchy w ciągu kilku godzin.
 13. Czubkiem noża delikatnie poluzować i wysunąć papier bezpłatne z formy.
 14. Naciśnij papier pod dużym książki na tydzień tak, że pozostanie ono płaskie.

Porady i Dodatki

Po opanowaniu sztuki dokonywania własny papier, spróbuj niektóre z tych sztuczek, aby stworzyć wyjątkowe arkuszy sztuki.

 • Dodaj suszone i sprasowane kwiaty i liście do swojej masy papierniczej przed zanurzeniem formy. Kwiaty i liście staną się częścią papieru.
 • Dodaj trochę barwnika spożywczego do masy, aby dać papier trochę koloru.
 • Przyspieszyć proces podejmowania przez papier się dwie formy. Podczas gdy jedna jest opróżniania, można zanurzyć sekund, a mając dwa arkusze suszenia w czasie, można podwoić produkcję.

Pleśń i deckle

Forma jest w zasadzie drewniane ramki z siatką mocno rozciągnięty w poprzek. Posiada pulpy miejscu podczas jego suszenia. Deckle to druga ramka o tej samej wielkości, bez siatki, która pasuje na wierzchu siatki oraz utrzymuje pulpy na formie.

Można kupić pleśni i deckle o różnej wielkości od tych sprzedawców:

 • Elżbiety Kwiaty: Podstawowy zestaw używany do produkcji papieru lub suszenia kwiatów.
 • Deckle2Go: zestaw, który zawiera podatku VAT tylko odpowiedni rozmiar dla zanurzenie formy.
 • Papier Wright: Unikalne i wiele rozmiary form i deckles w różnych gatunków drewna.

Nakręć własny Mold i deckle

Jeśli wolisz, możesz też tworzyć własne formy i deckle.

Materiały

 • Dwa płaskie ramki do zdjęć o identycznej wielkości i kształtu
 • Taśma pomiarowa
 • Fastryga
 • Młot
 • Nożyczki
 • Mesh nylon

Instrukcje

 1. Uchylił jedną z klatek obrazu będzie deckle.
 2. Mierzenia innej ramki i wyciąć fragment siatki tego samego rozmiaru i kształtu.
 3. Przyczepność na siatkę do ramy. Zacznij po jednej stronie i rozciągnąć siatkę mocno, jak idziesz, więc jest napięta. Dotknij pinezki w mocno młotkiem.

Make Your Own Art Paper

Dowiedz się, jak zrobić domowej roboty papieru może dodać nowe elementy do sztuki i rzemiosła. Naucz dzieci, aby papier mogą wiązać się książek, lub stworzyć niepowtarzalny papier dla własnego stacjonarnych. Możesz użyć tych jedynych w swoim rodzaju stron dla prawie każdego projektu rzemiosła papieru.

Jak zrobić z papieru Gun: Pomysły Ręczniki papierowe Budownictwo

Jak zrobić z papieru Gun: Pomysły Ręczniki papierowe Budownictwo

Dla rodziców, którzy nie chcą poddać się popyt ich dziecka do pistoletem-zabawką, rozważyć pistolet papieru. Dzięki wspólnej pracy nad projektem można naturalnie to dyskusję na temat broni. Wykonaj te proste kroki dla zabawy po południu, że będzie można zarówno skarbów.

Materiały

 • 5 kawałków papieru czarny budowy 8 1/2 "x 11"
 • Taśma
 • Nożyczki
 • Wskaźnik karty 1
 • Srebrny żel lub pisakiem

Krok 1

Kroki jak zrobić broń papieru:

Dodać lufę pistoletu. Aby rozpocząć, rzuć kawałek czarnego papieru wzdłuż. Stwórz cylinder około 1 "średnicy. Taśmy rury na górze, na dole i środku. Za pomocą drugiego elementu czarnego papieru, aby drugi przewód wokół najpierw tak, że jest ona nieco większa. Taśmy drugiej rury.

Krok 2

Wytnij otwór na magazyn. Oddzielenia dwóch rur. Wyciąć 2 "kwadratowy otwór w górnej części każdej z rur. Otwór powinien opuścić 2 "do tyłu oraz od 7" do przodu. Można wyciąć baryłkę krótszy niż 7 ", jeśli wolisz. Tylko cięcie mniejszą rurę tak, że jest pół "dłuższy niż szerszy rury. Pomiary są ważne przy podejmowaniu rzemiosła papieru.

Krok 3

Załóż uchwyt pistoletu i magazyn. Korzystanie kolejny arkusz papieru, złóż go na pół wszerz. Rzuć arkusz na kształt rękojeści. Spróbuj o kształcie prostokąta, który pasuje do ręki i zwęża się cieńsze z przodu. Bezpieczny uchwyt z taśmy na obu końcach i na środku. Złożyć na pół karty indeksu i przesuń go do uchwytu ze składaną stronie w kierunku szerokiego końca stożka tak, że karta pozostanie w uchwycie i trzymać uchwyt zawaleniu.

Etap 4

Dopasowanie uchwytu do beczki. Przesuń szczyt utworzonej właśnie do prostokąta, podzielonego na większej beczki uchwytem. Użyj taśmy do zabezpieczenia beczki. Przesuń inną rurę wewnątrz pierwszej i pozwolić mu wystaje z przodu lufy. Wytnij "szczelinę 1 do beczki i uchwyt na spuście.

Etap 5

Tworzenie spust. Wytnij skrawek czarnego papieru 4 "długi i 4" szeroki. Złożyć papier w połowie dwa razy, więc trzeba kawałek 1 "x 4". Zginać spust kątem prostym. Wsuń papier wyzwalania do szczelin pocięte na beczki i uchwytem.

Etap 6

Udekoruj broń. Korzystanie z linii srebrne pióro remis stworzyć wygląd konturów na pistolecie.

Teraz masz mały pistolet wykonany z papieru. Jeśli wykonana broń dla swoich dzieci mieć pewność, że nie zabrać je do szkoły lub z dala od domu. Eksperyment z karabinów kształtów i rozmiarów i baw się dobrze.

Istnieje wiele innych rodzajów rzemiosła papieru pomysłów, takich jak papier, dzięki czemu zbiorniki i pomysły bardziej spółdzielcze, jak również. Projekty rzemieślnicze są ciekawym sposobem doprowadzić rodzinę i rzemiosło papieru budowy przynieść piękny kolor w sztuce. Czasopisma rodzinne są również pełne pomysłów rzemieślniczych więc należy sprawdzić te, jak również.

Jak zrobić z papieru Shuriken

Z tego poradnika Spodziewam się uczą, jak zrobić własny shuriken papieru (ninja gwiazdy do rzucania).

Przede wszystkim trzeba będzie dwa kwadratowe arkusze papieru. Shuriken jest z unii tych dwóch arkuszach papieru.

Krok 1

Zarówno arkusz "A", a arkusz "B":

Dodać przerywane linie na górze kwartale strony i na dole czwartej strony. Złóż od góry i od dołu, wzdłuż linii przerywanych. Następnie złożyć na pół.

Krok 2

Blach "" krotnie narożników na trójkąty, a w punkcie (2) poniżej. Następnie złożyć wzdłuż linii przerywanych (3) i założyć tylko brzeg wzdłuż linii przerywanych (4), dokładnie tak, jak na rys. Powinno to wyglądać tak jak to robi w (5).

Krok 3

Z "B" arkusza można zrobić to samo, tylko w drugą stronę.

Złożyć naroża na trójkąty, ale po przeciwnej stronie, aby miało miejsce w pierwszym arkuszu (6). Odchyl wzdłuż przerywanej linii (7) oraz krotnie krawędzi w dół, wzdłuż linii kropkowanej (8). Powinno to wyglądać tak przeciwieństwo arkuszu A (9).

Etap 4

Odwrócić B i umieszczają na górnej części B, jak przedstawiono na schemacie (10). Wchodzisz na ziemię w otwór jak koncert w (11). A następnie złożyć drugą ziemię w otwór, jak pokazano w (12).

Etap 5

Odwróć (13) i złożyć rogi do otworów (14).

W gorące Shurikens dokonane może wyglądać dość dziwnie, ale to normalne; jak wszelkiego rodzaju origami, musisz ćwiczyć trochę do czynienia z wszystkich części składanych.

Jeśli chcesz poćwiczyć trochę przed podjęciem inny, cofnąć ten i korzystać z linii, aby go przerobić składanych.

Wymagane narzędzia:

 • Dwa arkusze papieru do kwadratu

Jak zrobić Craft butów papieru

Jak zrobić Craft butów papieru

Buty z papieru zrobić piękne dodatki do wystroju domu lub dekoracji partii. Mogą to być również świetny sposób, aby dostarczać małe smakołyki lub prezenty schowany w palec. Dowiedz się, jak zrobić niektóre buty papierze własne wykorzystać w różny sposób.

Make Your Own Buty papieru

Podstawowa konstrukcja buta jest prosta i może być wykonana przy użyciu dowolnego wzoru papieru. Po dokonaniu buta, upiększyć i udekorowania jednak chcesz dostosować projekt.

Jak zrobić Craft butów papieru

Pobierz darmowe szablon

Materiały

 • Dwa kolory sztywnego papieru
 • Craft kleju
 • Glue Gun i sztyfcie
 • Nożyczki
 • Władca
 • Punktacja realizacji
 • Ozdoby takie jak wstążki lub rozety

Instrukcje

 1. Pobierz i wydrukuj szablon na prawo klikając na zdjęcie, a następnie drukowanie lub zapisywanie pliku .pdf. Upewnij się, że ustawienia odzwierciedlają drukowanie, aby być "pełna strona." Można je wydrukować na zwykłym papierze lub kartonie, bez względu na poziom komfortu jest do korzystania z tych elementów do śledzenia wokół. Wyciąć kształty.
 2. Wyśledzić i wyciąć dwa egzemplarze jedynego części szablonu z tego samego arkusza papieru; będą stać wnętrza buta, a druga będzie dołu. Po cut pierwszy podeszwa, odwróć szablon na prześledzenie i odciąć drugi w odbiciu lustrzanym.
 3. Wyśledzić i wyciąć dwa egzemplarze piętowej części szablonu, po jednym z każdego z dokumentów. Po przecięciu pierwszego piętę, odwróć szablon nad i wyciąć drugi jako lustrzane odbicie.
 4. Ustaw szablon palec w dół na papierze wyboru. Zamiast wykrywania kształtu dokładnie śledzić wokół szablonu 1/16 do 1/4 cala od matrycy. Różnica w wielkości odpowiada za ile "pokój" chcesz w palec u nogi. Na przykład, jeśli planujesz korzystać buty trzymać czekoladki, powiększyć TOE 1/4-calowe dookoła. Jeśli chcesz być buty tylko dekoracyjne, ślad o 1/16 cala okolice. Wyciąć palec.
 5. Umieść jeden z podeszwy prawej stronie na stole roboczym przed Tobą i nałóż niewielką ilość kleju na górę przed palca. Umieścić czubek palca w części górnej punktu na podeszwy. Wciąż jest utrzymywany w miejscu z jednym palcem, podczas gdy w kolejce jedną krawędź palcami w górze jedynym; druga strona będzie przedłużyć drogę obok podeszwy. To jest normalne. Przyklej palec do jedynego na tej stronie, więc te dwa dokumenty w kolejce.
 6. Ostrożnie zgiąć papier palec do "namiot", że się tak przede podeszwy krawędzi papieru na drugiej linii bocznej aż doskonale. Będzie to dać toe trochę windy. Klej do krawędzi razem.
 7. Przyklej dwa kawałki razem piętę powrotem prawy bok na zewnątrz. Zmierz się w około 1/8 cala wzdłuż prostej krawędzi pięty do tyłu i zdobyć wzdłuż tej linii. Pozwoli to ta sekcja zginać.
 8. Wyciąć kilka małych trójkątów z dolnej części obcasa poniżej linii nacięcia. To sprawi, że znacznie łatwiej zginać i dołączyć pięty powrotem.
  Jak zrobić Craft butów papieru
 9. Zagiąć klapki powstałe na części prostej przechyłu do wewnątrz, a więc siedzieć równolegle do pozostałej części obcasa powrotem.
 10. Nanieść klej na szczyty każdej karcie, a następnie centrum piętę podeszwa z pięty, i naciśnij podeszwę na kartach.
 11. Owinąć wokół pięty podeszwy, naciskając na kartach, aby go przytrzymać.
 12. Przerzuć buta nad i przykleić drugą podeszwa na dole buta, ukrywanie kart obcas i zapewnienie dekoracyjne dno.
 13. Ozdobić buta w razie potrzeby przez klejenie rozety na palcach i wstęgi wokół górnej krawędzi tylnej pięty.

Wydrukuj ten projekt

Aby wydrukować zestaw instrukcji, kliknij na zdjęcie poniżej, aby otworzyć dokument pdf. Stamtąd, można zapisać się do instrukcji lub wydrukować je od razu. Nie zapomnij, aby wydrukować szablon, jak również, aby był gotowy, gdy chcesz, aby Twoje buty papieru.

Jak zrobić Craft butów papieru

Kliknij tutaj, aby wydrukować instrukcje.

Utwórz Zestaw Shoes

Zmieniając papiery, wyciąg z palca i upiększeń, można utworzyć wiele różnych butów. Pobierz darmowe szablon dziś i zacząć na własną parę butów papieru.

Jak zrobić miecz papieru

Jak zrobić miecz papieru


Dowiedz się, jak zrobić miecz papieru jest dość prosta. Istnieje kilka opcji do wykonania. W rzeczywistości, może po prostu chcesz, aby dostać się i twórczy tworzyć własne miecze origami.

Nauka Jak zrobić miecz papieru

Możesz zrobić miecze papieru wykorzystaniem technik origami. W origami, nie odciąć papier, ani nie jest taśmą lub klejone na miejscu. Jedynym sposobem, aby dostać się projekt miecz wyglądać właściwe jest, aby ją złożyć prawidłowo. Aby złożyć tego typu papieru mieczem, wykonaj poniższe czynności. Stwarza to podstawowy miecz origami.

 1. Zacznij od wyboru odpowiedniego rodzaju papieru. Z tego papieru mieczem, trzeba kawałek papieru, który jest dwa razy tak długo, jak to jest szeroki. Dobrym miejscem do rozpoczęcia jest z kawałka papieru, który jest osiem cali czterech centymetrów długości.
 2. Złożyć papier wzdłuż na pół. To musi być krotnie dolina. Oznacza to, że kąt zagięcia jest skierowany do wewnątrz. Wystarczy umieścić papier na stole z krótkim boku w pobliżu. Zapoznaj się z lewej strony papieru i zagiąć dopasować do krawędzi prawej stronie i rozwijać.
 3. Wchodzisz na lewej krawędzi papieru w celu spełnienia utworzony w poprzednim kroku do centerfold. Następnie powtórzyć proces przy użyciu prawej stronie papieru.
 4. Wykonaj krotnie akordeon. Aby to zrobić, należy złożyć górną krawędź (krótka strona) w dół o jedną czwartą sposób. Następnie znowu w dół krotnie sekcję kwartał. To powinno stworzyć pół calowy plisowaną krotnie, gdy zakończona. Powinieneś mieć trzy różne długości wielkości teraz.
 5. Obróć papier tak, że podział jest skierowana was. Następnie pociągnij krawędzie najmniejszej części złożonego papieru w kierunku centrum. Musisz wykonać krotnie squasha (gdzie naciśnięcie papieru w kształcie), które będą zawijać, gniecenia górną część. Powtarzanie tego procesu na drugiej stronie.
 6. Następnie skupić się na długim odcinku. Otwórz się fałdy, a następnie skręcić w lewą krawędź w dół wzdłuż szwu środkowego papieru. Czy to znowu na krawędzi kalenicy. Ten krok pozwala utworzyć punkt miecza origami. Kiedy skończysz, powinno to wyglądać jak strzała.
 7. Zagiąć dwie zewnętrzne klapek z powrotem do miejsca, tak, że spotykają się w środkowej.
 8. Teraz pracuje na drugim końcu, który jest rękojeść miecza. Złożyć sekcja z dwóch trójkąta składa się w kierunku czubka miecza. Dokonując tej krotnie, upewnić się, że jest o krotnie samym rozmiarze jak utworzonego oryginalnej małej owczarni.
 9. Się ponownie przeprowadzić ten krotnie, tylko w kierunku do tyłu. Część podział tarczy powinna być skierowana do góry.
 10. Aby zawęzić ostrze miecza, wystarczy powtórzyć proces wykorzystywany do tworzenia rękojeść. Aby to zrobić, należy zwrócić się w dwóch małych kieszenie na każdej stronie małej owczarni w kierunku centrum. Trzeba będzie zmniejszyć szerokość ostrza miecza w dół, aż do wierzchołka. Na tym kończy się miecz origami.

Inne papieru miecze

Jak zrobić miecz papieru

Jeśli nie są koniecznie szuka miecza origami, ale chciałby stworzyć interesujące i dynamiczne miecze, rozważyć następujące kierunki zawarte w każdym z tych linków do stron.

 • Spróbuj film z jak zrobić miecz na papier z gazety.
 • Spróbuj miecz papieru ninja.
 • Dokument ten miecz używa nieco innego podejścia. Wynik jest miecz, który jest bardziej wytrzymały niż inne miecze papieru.

Być może chcesz stworzyć swój własny miecz. Możesz dowiedzieć się, jak zrobić miecz papieru przy użyciu tego szablonu papieru miecz wideo, a następnie utworzyć styl i rodzaj miecza, który pracuje dla Ciebie. Ten szablon jest konfigurowalny, aby dopasować swoje własne unikalne kreacje.

Jak zrobić nóż papieru

Jak zrobić nóż papieru


Dowiedz się, jak zrobić nóż papieru jest łatwe, gdy wykorzystują zarówno instrukcje wideo i diagramy origami internetowych.

Kunai nóż

Nóż kunai jest powszechnie znany ninja broń. To nie wygląda jak typowy nóż dziś. Ten nóż miał wielu celom w starożytnej Japonii, od ogrodnictwa do broni. Schematy kunai nóż są dominujące w Naruto origami, oparty na popularnym serialu anime japońskiego.

Nóż kunai ma ostry, spiczastą głowę, który wygląda jak włócznia. W odróżnieniu od miecza papieru uchwyt noża Krętacza jest krótki i ma otwór w kształcie pętli, przy końcu. Nóż kunai jest projekt poziom średniozaawansowany. Podczas gdy fałdy są dość łatwe, nóż ma wiele etapów. Postępuj zgodnie z instrukcjami w diagramie lub obejrzeć samouczki wideo na temat przydatnych stron origami, jak następuje:

 • Znajdź dwie wersje nóż kunai w Instructables.com. Poradnik papieru Krętacza Nóż pokazuje jak zrobić nóż za pomocą ołówka i prostokątną kartkę papieru, a zestaw Origami Krętacza instrukcji oferuje sposób, aby nóż przy użyciu kwadratowej kartki papieru.
 • Pobierz schemat Tutorial dla nóż kunai w deviantArt.com. Kliknij na schemat, aby je powiększyć. To w dużej mierze opiera się na symbolach origami z kilku pisemnych wyjaśnień, więc upewnij się, że wiesz, co każdy symbol reprezentuje.
 • Origami Austria ma schemat PDF, który zawiera zarówno wizualne i pisemne instrukcje dotyczące tworzenia nóż kunai.

Więcej papieru Noże

Możesz dowiedzieć się, jak zrobić nóż papieru, który nie jest kunai styl, też. Zaawansowane origami może cieszyć foldery planowania własnej szwajcarskim scyzorykiem, jak ten Joseph Wu. Możesz także spróbować dokonywania nóż Flip origami lub ninja rzucanie nożami papieru.

Poradnik Logiki Stosowanej Jak zrobić Origami Knife pokazuje czytelnikom, jak zrobić składany nóż zarówno pisemne instrukcje, ilustrowane fotografiami przedstawiającymi każdy krok.

Innym miejscem, aby znaleźć instrukcje jak zrobić nóż papieru origami jest poprzez książki. Sprawdzić, który jest tematyce broni ninja lub japońskich broni i sprawdzić wskaźnik, aby zobaczyć czy schemat nóż jest wliczone. Odebrać książkę, która zawiera podstawowe instrukcje składanych jeśli jesteś nowicjuszem origami artystą.

Porady na temat Jak zrobić Paper Knife

Dodaj swój nóż do swojej kolekcji broni papieru i wyświetlić go na kominku, w szafce lub na zestaw półek. Można nawet zrobić osobną kolekcję noży w sobie, z różnych noży na wyświetlaczu. Dołącz nóż kunai, klapki nóż składany nóż, i rzucając nożem w swojej kolekcji.

Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby upewnić się, że Twój projekt jest nóż papieru sukcesu:

 • Poznaj podstawowe fałdy origami i bazy przed rozpoczęciem złożyć nóż. Mając kilka stron internetowych, książek dostępnych odniesienia lub ułatwia dla początkujących, aby postępować zgodnie ze schematami.
 • Origami wstrzymać instruktażowe wideo, jeżeli istnieje punkt, że nie wjedziesz. Oglądać go kilka razy, zanim przejdziesz do następnego kroku.
 • Noże mają bardzo zaostrzony, ostry czubek. Line i marszczą swoje noże do papieru pewnie tak, że masz realne patrząc nóż. Ostre rogi i fałdy są koniecznością, gdy składany nóż papieru.
 • Dodać model origami z folii papieru w kolorze srebrnym wyjątkowy efekt. Wybierz szare lub czarne kartony na nóż, który musi być wytrzymały.
 • Spróbuj nóż przy użyciu technik origami dolarów.


Dodaj nóż do papieru innej broni origami. Użyj diagramy, filmy i instrukcjami powyżej, jeśli nie wszystkie gotowe masz ulubiony nóż do spasowania. Po zakończeniu swój nóż, wyświetlić go dumnie swoje origami gwiazdy do rzucania, broń papieru i mieczem.

Jak zrobić Gift Łuki

Jak zrobić Gift Łuki

Chociaż istnieje wiele piękne łuki zakupionych na rynku, może być trudno znaleźć taki, który idealnie pasuje do stylu, koloru i wielkości daru jesteś zawijania. Na szczęście, tworzyć własne łuki prezent jest łatwe i przyjemne. Wszystko, czego potrzebujesz to kilka podstawowych dostaw i kilka minut, aby zaoszczędzić pieniądze i zrobić prezenty wyglądają profesjonalnie zapakowane.

Jak zrobić Bow kwiaciarnia

Jak zrobić Gift Łuki

Łuk kwiaciarnia jest duży, spuchnięte łuk zdobiąca wieńce i kompozycji kwiatowych. To show-zatrzymanie wybór na szczególny dar, i to zaskakująco łatwe do wykonania w domu. Szerokość taśmy wybrać, jak również liczby pętli do wyboru do wykonania, będzie dyktować pełnię łuku.

To, czego potrzebujesz

 • Co najmniej dwa metry przewodowej wstążką, do wyboru przez szerokość
 • Kwiaciarnia drutu
 • Nożyczki

Co robić

 1. Uruchomić poprzez małą pętlę przy końcu taśmy, owinięcie taśmy luźno dwoma palcami. Pinch wstążkę na dole.
  Jak zrobić Gift Łuki
 2. Tuż obok, gdzie trzymasz go, dać wstążką twist do odwróć. Tworzenie pętli w żądanej wielkości i dodać tę warstwę na miejscu twój są szczypanie.
  Jak zrobić Gift Łuki
 3. Tworzyć inny układ z drugiej strony, w ten sam sposób, a następnie dalej dodawać pętle wstęgi. Możesz zrobić każda pętla nieco większy niż w zeszłym na wygląd zabawy. Będziesz potrzebował co najmniej trzy pętle z każdej strony.
 4. Gdy masz liczbę pętli chcesz, tworzyć jedną wielką pętlę z pozostałej długości wstążką. Użyj kawałek 10-calowy drutu kwiaciarni do szczelnie zawinąć obszar, który został szczypanie. Zacisnąć drut, skręcać łuk wokół kilka razy.
  Jak zrobić Gift Łuki
 5. Ostatnia duża pętla dokonane będą ogony dziobie. Wytnij je na karb ich zakończeniu.
 6. Puch łuk, aby nadać jej pożądany pełnię. Użyj przewód do podłączenia go do swojego daru.

Jak zrobić Pom Pom-Bow

Jak zrobić Gift Łuki

Pom Pom-bow dodaje ładny, wpuść razem patrzeć na każdym opakowaniu, a to jest bardzo łatwe do wykonania. Jeden cali szerokości wstążki działa dobrze na tym łuku, ale można również eksperymentować z innymi szerokościach.

To, czego potrzebujesz

 • Około dwóch metrów wstążki
 • Kwiaciarnia drutu
 • Bardzo ostre nożyczki

Co robić

 1. Luźno zawinąć taśmę wokół dłoni około ośmiu razy. Odetnij resztki taśmy.
 2. Spłaszczenia stosu wstęgi i używania bardzo ostry nożyce do cięcia z głębokim nacięciem wszystkie warstwy po obu stronach środka. Uważaj, aby nie kroić swój pakiet całkowicie w połowie.
  Jak zrobić Gift Łuki
 3. Owijania w kwiaciarni na całym obszarze szpachli i przekręcić łuk zacisnąć drut.
  Jak zrobić Gift Łuki
 4. Weź jedną pętlę wstążką i wyciągnąć go z dala od innych. Otrzymał bardzo dobrą skręt. Powtórz wszystkie pętle stworzyć efekt pom-pom.
  Jak zrobić Gift Łuki
 5. Użyj końce przewodów do mocowania łuk prezent.

Jak zrobić warstwową papieru Bow

Jak zrobić Gift Łuki

Można użyć dowolnego rodzaju papieru dla tej klasycznej łuku, więc jest to świetny sposób, aby upcycle stare magazyny lub inne elementy złomu. Można również używać papieru notatniku w dowolnym kolorze, kawałki papieru do pakowania w celu koordynacji z prezent, a nawet fotografie drukowane na zwykłym papierze.

To, czego potrzebujesz

 • Papier
 • Nożyczki lub gilotyna do papieru
 • Zszywacz
 • Craft kleju

Co robić

 1. Odetnij papier do dziewięciu, 3/4-cala szerokości taśmy. Paski te mogą być dowolnej długości, mając na uwadze, że im dłużej są szerszy łuk będzie. Wyciąć około pięciu centymetrów trzech pasków i około dwóch centymetrów innego trzech pasków.
  Jak zrobić Gift Łuki
 2. Wybrać jedną z długich taśm i przekręcać końcówkę w celu utworzenia pętli. Przynieś drugi koniec do utworzenia kolejnej pętli, a następnie użyć zszywacza zabezpieczyć końce. Ustaw to na bok.
  Jak zrobić Gift Łuki
 3. Powtórz z każdego pasa do tworzenia warstwy łuku. Gdy dojdziesz do ostatniej taśmy, odłóż na bok zamiast tworzenia pętli.
 4. Umieść największej pętli na powierzchni roboczej i stosować odrobiną kleju do centrum. Naciśnij NEXT dół na wierzchu. Dodać kleju do środka tej warstwy i dalej dodanie warstwy papieru w taki sam sposób.
  Jak zrobić Gift Łuki
 5. Po dodaniu ostatniej warstwy, zrobić małą pętlę papieru z pozostałej taśmy. Skleić ze sobą końce i skleić pętla na górze łuku. Pozostawić klej do wyschnięcia.
 6. Użyj taśmy dwustronnej do przestrzegania łuk do pakietu.

Więcej niż zdobienia prezentów

Wiedząc, jak zrobić łuk może się przydać do różnych projektów, w uzupełnieniu do pakowania prezentów. Możesz użyć tych łuków upiększyć wieniec lub girlandę, dodać zainteresowanie widzialny dla kwiatów układ, lub nawet zrobić akcesoria do włosów dla kogoś specjalnego. Bez względu na to, w jaki sposób wybrać z nich korzystać, to pomocne w zrozumieniu różnych technik bow-making.

Jak zrobić Scrapbook z życia mojej córki

Jak zrobić Scrapbook z życia mojej córki


"Jak zrobić notatnik życia mojej córki?" Można zadać pytanie, jeśli zdecydują się na twojej córki pierwszego albumu. Notatnik pozwala zachować szczególne wspomnienia z dzieciństwa córki i wzrostu. Możesz stworzyć swój własny pamiętnik lub album prezent dla swojej córki. Bez względu na poziom umiejętności rzemieślniczych, można zrobić jakości notatniku o swojej córce.

Korzyści z Scrapbooking

Scrapbooking ma wiele korzyści dla rodziców. Zapewnia kreatywny sposób organizowania ważnych zdjęcia z każdego etapu życia córki. Album oferuje możliwość nagrywania na specjalne okazje i stanowi wylot artystyczną, że wiele osób znaleźć relaks. Szczegóły specjalne okazje zapisane na stronach albumu można zachować wspomnienia świeże przez wiele lat.

Matka i córka projektu

Scrapbooking może być także projekt matka-córka. Nawet małe dzieci mogą pomóc w dekoracji strony. Pierwsze swoje córki zaangażowanych w jej notatniku dodaje indywidualne podejście. Jest to świetny sposób, aby wykazać wzrost, rozwój umiejętności artystycznych i interesy swojej córki. Ona może również dodawać własne wspomnienia z imprezy na stronach.

Niektóre sklepy rzemieślnicze i organizacje społeczne matka-córka gospodarza imprezy notatniku. Wydarzenia te często stanowią dar dostaw notatniku, takich jak papier, naklejki, ramki lub wykrojeniami dla uczestników. Kontakt z lokalnych sklepów rzemieślniczych, kościołów i organizacji, takich jak biblioteki i YMCA do informacji na temat matka-córka scrapbooking wydarzenia.

Rodzaje albumy

Jeśli zdecydujesz się na notatniku, należy najpierw wybrać rodzaj notatniku. Czy chcesz utworzyć cyfrową lub tradycyjną papieru notatniku? Tworzony jest cyfrowy notatnik w całości na komputerze i zapewnia wypolerowane, profesjonalne strony jakości. Tradycyjne albumy obejmować więcej rąk w pracy artystycznej, takie jak ręcznie napis tytuł, szkicując element dekoracyjny lub klejenia kolorowe ramkę wokół zdjęcia. Ogólnie albumy cyfrowe są wygodne i dostępne dla osób o ograniczonej dostępnego czasu, który już spędzających dużo czasu na komputerze. Jednak wiele osób korzysta z projektów artystycznych zaangażowanych w tradycyjnym scrapbookingu oraz unikalny wygląd rzemiosła stronach albumu. Wybierz typ, który pasuje do Twoich zainteresowań i stylu życia.

Jak zrobić Scrapbook mojej córki w życiu?

Można spersonalizować notatniku twojej córki, dodając szczegóły, które reprezentują jej wyjątkową osobowość. Zanim zaczniesz, zrób listę zainteresowań i działalności swojej córki. Oto kilka pomysłów z rodzajów informacji o wpisaniu:

 • Ulubiony kolor
 • Zajęcia w szkole cieszył
 • Zajęcia dodatkowe, takie jak balet lub miękkiej zespołu kulowym
 • Zainteresowania muzyczne i ulubione zespoły
 • Hobby
 • Jakieś ulubione zajęcia, takie jak posiadające strony herbaty, zabawa z psem czy jazdy rowerem
 • Ważne etapy życiowe, takie jak pierwszego dnia w przedszkolu, absolwentów szkół, słodkie szesnastu lub zaangażowania ślubu.

Po dokonaniu listę, aby z grubsza zarys stronach typu albumów pożądanych. Ogólny zarys może się zmienić po uruchomieniu strony, ale to daje wyobrażenie o tym, co potrzebne są rodzaje materiałów. Próbka konspektu dla małego dziecka może zawierać następujące elementy:

 • Pierwszy dzień do domu ze szpitala
 • Siedząc po raz pierwszy
 • Pierwszy uśmiech
 • Pierwsze kroki
 • Pierwsze słowa
 • Pierwszy ząb
 • Czas utworu z rodzicami
 • Urodziny
 • Playmates
 • Pierwszy dzień przedszkolu

Sposoby personalizacji Album

Planując swoje strony, można to specjalne wiadomości i pamiątki. Rzeczy, które można dodać sens pamiętnik córki to:

 • Wiersze: Dodaj wiersz do strony, która opisuje moment w życiu córki.
 • Cytaty: Twoja córka ulubione cytaty z literatury, sławnych ludzi i filmy mogą również personalizować strony albumu.
 • Teksty piosenek: teksty z twojej córki ulubionych utworów Dołącz.
 • Pamiątki: pamiątki, takie jak pierwszy utraconego zęba, wciśnięty kwiat z tańcem lub pomponem ukończenia studiów mogą być włączone do tradycyjnych stronach albumu
 • Szczery Szczery zdjęć: zdjęcia mogą uchwycić chwile w życiu córki i wyrażają swoją osobowość lepiej niż wiele jakie portrety takich jak obrazki klasy.
 • Wiadomości: Napisz krótkie wiadomości do swojej córki, które odpowiadają na stronach albumu. Ona będzie lektura tych wiadomości lat później.

Pamiętaj, aby podać żadnych specjalnych szczegóły zdarzenia na stronie albumu. Trzymaj opis krótki, ale na tyle szczegółowe, aby zachować pamięć.

Można znaleźć wiele darmowych wiersze i cytaty w Internecie. Niektóre wiersz i kosztorys zasoby są zaprojektowane specjalnie do scrapbookingu.

Dekorowanie córki Album

Wiele elementów projektu są dostępne na personalizację historię swojej córki. Wybierz elementy do przechwytywania osobowość i zainteresowania twojej córki. Dostępne elementy projektu to:

 • Naklejki
 • Pieczątki
 • Ramki
 • Wykrojeniami
 • Papier ozdobny
 • Szablony
 • Cyfrowe, koperty i znaczki szczotki
 • Cyfrowe kwitnie
 • Córka tematyce oprogramowanie do cyfrowej scrapbooking

Zarówno tradycyjne i cyfrowe elementy projektu notatniku są dostępne w szerokim zakresie tematów i stylów, aby dopasować osobowość twojej córki.

Online Pamiętnik Zasoby

Internet ma wiele zasobów scrapbooking. Scrapbooking Internetowe serwisy specjalistyczne oferują niektóre trudno znaleźć elementy dekoracyjne i promocyjnymi cenami na dostawy. Następujące strony internetowe oferują dostaw i materiałów do druku dla notatniku córki:

 • Scrapbook.com: Strona zawiera bezpłatne druku córka tematyce wiersze i cytaty.
 • ScrapNSave: ScrapNSave ma papier i elementy dekoracyjne w cenach.
 • Fajne Fajne Klipy Klipy: Darmowy clipart na zajęciach szkolnych i sportowych związanych
 • Billy Niedźwiedź 4 Kids: Strona zawiera bezpłatne druku clipart i stacjonarne.

Możesz również przeglądać albumy online i przykładowych stron napisanych przez innych rodziców online, aby uzyskać twórcze pomysły."Jak zrobić notatnik życia mojej córki?" Odpowiedź na to pytanie zależy od rodzaju pamiętnik wybranym i interesów swojej córki. Bez względu na wybrany sposób, można znaleźć sposoby, aby notatniku wyjątkowy i niepowtarzalny.

Jak zrobić bukiet Cukierki

Jak zrobić bukiet Cukierki

Bukiety cukierki mogą być drogie, jeśli zakupione od specjalistycznego sklepu, ale to nie jest trudne, aby dowiedzieć się, jak zrobić własne. Za mniej niż 20 dolarów, można utworzyć imponujący prezent na różne okazje.

Podstawowe instrukcje Cukierki Bouquet

Potrzebne materiały

 • Opakowaniach jednostkowych lub zbiorczych cukierków
 • Pojemnik do bukietu
 • Styropian lub pianka kwiatów (zwany także Oasis)
 • Ścinki papieru
 • Duża kije bambusowe szpikulce lub lizak
 • Curling wstążka
 • Nożyczki
 • Glue Gun i sztyfcie

Dokonywanie Bukiet

Pierwszym krokiem jest wybór słodyczy. Cukierków bukiet jest zazwyczaj wykonane z 05:57 różnego rodzaju batony czy cukierki owinięte folią. Jeśli planujesz na co więcej niż jeden układ, to jest dobry pomysł, aby kupić cukierki luzem, aby pomóc utrzymać koszty tego daru do minimum.

Możesz użyć losowy układ cukierki, ale wiele osób decyduje się zbudować konstrukcję wokół konkretnego tematu. Możliwe tematy mogą obejmować ulubione cukierki z dzieciństwa, z konkretnym dekady lub cukierki filmowe z kilku pakietów mikrofalowa popcorn i wideo najmu bon załączeniu. Możesz również wybrać swoje słodycze na podstawie kolorami opakowań, takich jak czerwony, różowy i biały na Walentynki.

Jak zrobić bukiet Cukierki

Następnie wybierz kontener dla cukierków bukiet. Kubki do kawy, dekoracyjne naczynia służące lub donice są dobrym wyborem, ale można być kreatywnym z tym, jeśli chcesz. Na przykład, bukiet cukierki umieszczone w otworach organizatora biurka byłby odpowiedni prezent pogratulować współpracownika na jej promocję.

Jak zrobić bukiet Cukierki

Włóż piłkę styropianu lub plac do kontenera. Przykryć pianę z rozdrobnionego papieru w kolorze, który koordynuje z resztą swojej aranżacji.

Użyj gorący pistolet do kleju do mocowania drewnianych patyczków cukierki lizak lub bambusowe szpikulce.

Jak zrobić bukiet Cukierki

Dodaj kokardkami lub loki w razie potrzeby. Aby uzyskać najbardziej atrakcyjne wyglądające loki z curling wstążką, naciśnij jeden z łopatkami otwartym nożyczkami stanowczo przeciwko nudnym dolnej wstęgi i przeciągnij wstążkę na ostrza nożyczek. Po zwolnieniu taśmy z ostrza nożyczek, to wymknąć się.

Jak zrobić bukiet Cukierki

Dodaj cukierki do układu przez wciśnięcie końce kijów lizak w zadaszonym pianki w swoim pojemniku. Urządzając kawałki swojej cukierków bukiet, rozpoczyna się na plecach. Powrót wiersz powinien być najwyższy, z każdego wiersza uzyskiwanie coraz mniejsze. Ułóż wszystkie cukierki więc klejone szaszłyki stoją z tyłu bukiet. Przycinanie szaszłyki razie potrzeby tak cukierki spoczywa na odpowiedniej wysokości dla układu.

W razie potrzeby, wstążki, jedwabne kwiaty i inne akcenty mogą być używane do wypełnienia pustych przestrzeni w cukierków bukiet lub dodać do tematu aranżacji. Na przykład, można użyć długopisy, notatniki i rolkę kwartałach wypełnić bukiet cukierków dla studenta maturze.

Jak zrobić bukiet Cukierki

Cukierki Bukiet z kontener

Jeśli chcesz zrobić prezent na jadalne, jak to możliwe, rozważyć bukiet, który używa pakowane cukierki, jak pojemnika. Użyj gorący klej lub mocną, dwustronną taśmę do klejenia narożników skrzynek wraz z wytworzeniem pojemnika. Umieść złożony karton na dnie do bazy i linii pola z kolorowych folii lub celofan, pozostawiając kilka centymetrów sterczały nad krawędzią okna. Następnie dodać szaszłyki z pianki i słodycze, i udekorować bukiet z wstążkami.

Jak zrobić bukiet Cukierki

Bukiet cukierki zaprojektowany przez Linda Shear.

Cukierki Bukiet z Mylar Balon

Dodanie małej mylarowej balon do cukierków bukiet pomaga stworzyć specjalną tematyczne prezent. Balon z napisem "I Love You" jest doskonałym wyborem dla projektu Valentine Day, ale można znaleźć małe "Gratulacje" i "Get Well Soon" balony w większości sklepów dolara. Dodaj wydrukowany celofan w projekcie, który pasuje kolory w balonie, aby zakończyć cukierków bukiet.

Jak zrobić bukiet Cukierki

Bukiet z mylarową balonu Lindy Shear.

Brownie Cukierki Bukiet

Kolejna zabawa odmiana jest, aby układ, który wygląda jak lody lody. Wypełnij danie lody z M & Ms lub żelki, lizaki i następnie dodać wstążki do tworzenia zawiniętych w "lodów" część układu. Cukierki w dnie naczynia będą trzymać lizaki w miejscu, więc nie musisz się martwić o dodanie styropianu.

Jak zrobić bukiet Cukierki

Lody lody słodycze bukiet zaprojektowany przez Linda Shear.

Słodki upominek niemal na każdą okazję

Cukierki bukiet jest kapryśny dar, który działa dobrze na różnych uroczystościach. Przed rozpoczęciem tego projektu, jednak zawsze należy próbować dowiedzieć się, czy odbiorca ma jakieś specjalne potrzeby żywieniowe, więc można szukać bezcukrowych, orzechów-darmo, lub bezglutenowe traktuje w razie potrzeby.

Jak zrobić Cheerleading Pom Pons

Jak zrobić Cheerleading Pom Pons


Łatwo jest nauczyć się jak robić Pons cheerleaderek pom. Istnieją dwa sposoby, aby osiągają Pons pom: jeden jest, aby je kupić, drugi jest do ich produkcji. Nie tylko co pom moście zaoszczędzić trochę pieniędzy, to także świetna zabawa!

Co będzie potrzebne

Do tego projektu, konieczne będzie tylko po kilka dostaw:

 • Worki na śmieci (10 na pom pon)
 • Nożyczki
 • Taśma (Przykład: taśma izolacyjna)

Uwaga: Worki na śmieci można znaleźć w wielu różnych kolorach, aby dopasować swój zespół. Sprawdź miejsca jak sklepie dolara wspaniałe oferty na kolorowych worków na śmieci. Ponadto, za pomocą grubych worków pomoże twoje poms okażą się lepsze i dłużej.

Przygotowanie

Zanim zaczniesz, musisz przygotować się na płaskiej powierzchni. Powierzchnia musi być twardy, płaski i podnośniki odporne. Nie rób tego projektu na ładne drewniane podłogi; raczej wykonać ten projekt na powierzchni betonu lub starszej tabeli.

Weź worki na śmieci z pudełka i ułożyć je płasko. Po wyjęciu ich, można zauważyć, że są złożone. Należy je przechowywać, gdyż pochodzą z pudełka, po prostu rozwinął.

Jeśli używasz różnych kolorów w swoich mostu pom, położyć je odpowiednio. Na przykład, można na przemian czarnych i białych worków, aby uzyskać mieszany efekt kolorystyczny. To jest Twój pom pon, więc dodać wiele kolorów, jak chcesz.

Uwaga: W przypadku układania kolory, należy pamiętać, że później zostanie złożona; W związku z tym, że kolor będzie naśladować po przeciwnej stronie.

Jak zrobić Cheerleading Pom Pons: Cięcie Torby


Jak zrobić Cheerleading Pom Pons
Krok pierwszy: Połóż się worek

Jak zrobić Cheerleading Pom Pons
Krok drugi: Cut oba końce

Jak zrobić Cheerleading Pom Pons
Krok trzeci: Fold torba

Jak zrobić Cheerleading Pom Pons
Krok czwarty: Cut torba w paski

Jak zrobić Cheerleading Pom Pons
Krok piąty: boki torby roll

Jak zrobić Cheerleading Pom Pons
Krok szósty: uchwyt do taśmy

Jak zrobić Cheerleading Pom Pons
Krok siódmy: Fluff pon pom
 1. Wytnij zarówno górne i dolne końce worka. Umożliwi to obu stron otwarte i rozszczelnione.
 2. Wchodzisz na dziesięć worków w połowie równomiernie. Nie należy wystającą w dół. Będziesz teraz zauważyć złożone teren jest strzeżony i zamykany, gdy wszystkie otwarte końce są na górze.
 3. Wytnij paski. Cięcie pom paski PON nie jest dokładna sztuki. Jednak niektórzy ludzie czują się bardziej komfortowe pomiar. Jeśli jesteś jedną z tych osób, możesz zmierzyć się każdy kosmyk być pewna szerokość. W przeważającej części można po prostu wycięte o rozmiarze, który sprawia, że ​​pomiędzy 10-12 pasków w całym woreczku. Należy zwrócić szczególną uwagę, aby tylko wyciąć pasek w dół w miarę, w którym chcesz rozpocząć uchwyt. Przykładowo około 4-5 cm od krotnie.
 4. Rzuć torby z jednej strony na drugą. Ruch ten jest podobny do zwijania papieru, poczynając od strony celu utworzenia rury.
 5. Przyklej pom pon obsługi, która jest 4-5 cm, które pozostały z cięcia. Upewnij się, że taśma jest ładne i szczelne, więc uchwyty przetrwa zużycia.
 6. Złożyć uchwyt od dołu, aby krótszy uchwyt lub zostawić jak jest. Niektórzy ludzie nawet jak umieścić przykrycie na obszarze do stworzenia czystszej wygląd.

Fluffing POM Pon

Jak zrobić Cheerleading Pom Pons

Aby osiągnąć wygląd pon cheerleaderka pom, pom pon musi następnie fluffed. Można to zrobić poprzez paski do ręki, zwykle około 5 lub tak w czasie i pocierając je razem, między dłońmi. Korzystanie niewielką ilość wody, aby Twoje dłonie wilgotne przed tarcie wydaje się zwiększać wygląd pożądany, gdy nitek. Fluffing zwykle trwa od 3-6 minut, w zależności od tego, jak pełna chcieliby Państwo pom cheerleaderek pon wyglądać. W tym momencie można ocenić długość pasków i sprawdzić, czy muszą być przycięte. Jeśli zauważysz, paski muszą być przycięte, wystarczy zebrać paski w pęczek i przytrzymaj je ciasno. Następnie można przycinać je tak jak lubisz.

Uwaga: Przycinanie paski pom pon trochę za mało, aby upewnić się, że nie są na przycięte.

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić Pons cheerleaderek pom, spróbuj i baw się dobrze podczas dodawania pozycji do spisu cheerleaderek!

Wpisany przez Jessica Tesoriero