grsail.com

jak zrobić serce z ręcznika

Jak zrobić serce Pin

Jeśli masz na myśli zrobienie czegoś dla bliskiej osoby, spróbuj tego sympatycznego rzemiosła. Domowe serca pin to wielki dar na Walentynki, Dzień Matki, rocznicę, urodziny, a nawet wesela. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby utworzyć swój własny pin serca.

Krok 1

Zbieranie materiałów eksploatacyjnych Aby rozpocząć, należy zebrać wszystko, co musisz zrobić pin serca.:

 • Małe drewniane serce (wyrzeźbić własną rękę, jeśli nie można znaleźć w sklepach rzemieślniczych)
 • Malować
 • Pin ze wsparciem
 • Dekoracyjne materiały (opcjonalnie)

Krok 2

Namaluj serce. Zanim będzie można dokonać serce w szpilki, potrzebuje dobrego kolor bazowy. Start z dobrą warstwą czerwonego lub różowego lakieru. Umieść na dwóch warstwach, jeśli chcesz silniejszy kolor.

Krok 3

Udekoruj swój pin serca. Po wyschnięciu farby na sercu, to jest czas, aby ją ozdobić. To gdzie masz być kreatywnym! Dodaj cekiny, błyskotki, liter lub innych mało dekoracji myślisz będzie dobrze wyglądać na pin serca. Może chcesz, aby Twoje serce wygląda jak twarz dodając googly oczy i trochę przędzy na włosy. Możesz też spróbować wykwintnego serce dodając koronki z tyłu serca. Zrób szalone serce pin osoba dodając oczy i co ręce i nogi z czyszczenia rur. Albo można napisać twój ukochany trochę wiadomości na pin serca. Oto kilka propozycji:

 • Napisz do mnie!
 • Kocham cię!
 • Gratulujemy!
 • Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin / dzień szczęśliwy matki / Szczęśliwa rocznica

Jeśli masz korzystać z wielu drobnych dekoracji na pin serca, należy rozważyć zastosowanie warstwy jasnego szelaku do serca, aby pomóc wszystkich ozdób przestrzegać i pozostać na swoim miejscu. Upewnij się, że dajesz nowo urządzone serca pin wystarczająco dużo czasu do wyschnięcia. Staraj się nie obsługiwać pin serca zbyt wiele, jak to jest suszenie, ponieważ twoje palce będą usunąć swoje ozdoby i pozostawić wydruki w farbie.

Etap 4

Nałóż podkład pin. Ostatnim krokiem podczas zrobić własny pin serce jest umieścić na samym kołku. Z użyciem gorącego kleju lub szalonych kleju, niewielką ilość kleju do tyłu sworznia. Naciśnij szybko to przy tylnym boku pin serca. Trzymaj bolec mocno w miejscu, aż klej ma szansę wyschnąć i przestrzegania.

Teraz twój pin serce jest kompletne i gotowe oddać się ukochanej.

Jak zrobić Origami Flower z Billem Dollar

Jak zrobić Origami Flower z Billem Dollar


Dowiedz się, jak zrobić kwiat origami z zestawieniem Dolar może wydawać się głupie, ale może to być projekt zabawy. Dolarów origami jest dość popularny. Ten typ projektu origami jest idealny, aby dać jako prezent dla bliskiej osoby, np. Użyj większy nominał, aby dać w prezencie. Nawet dzieciom się spodoba.

Dowiedz się, jak Złóż Origami Flower z Billem Dollar

Making origami z banknotów dolarowych jest coraz większą popularność. Nie tylko jest to świetny element dekoracyjny, ale może to być świetny rozpoczęcie rozmowy, zbyt. Spróbuj pozostawiając jeden jako napiwek dla kelnera, który cię zachwyca. Poniższe wskazówki pomogą Ci:

 1. Użyj ostry rachunek stworzyć kwiat. Trzymaj ustawy, tak aby dłuższa krawędź jest do ciała. Następnie złożyć na pół wzdłuż. Umieść pofalowany brzeg obok swojego ciała, tak, że jest na dole.
 2. Krotnie górną klapę narożników dół, tak, że spełniają one dolną krawędź utworzonej właśnie krotnie. Zrób to na prawo i lewej strony. Powinny one tworzą kąty 90 stopni.
 3. Podnieś złożony koniec. Wchodzisz na stronę projektu ustawy, aby dopasować linię gniecenie utworzony. Powtarzanie tego procesu na obu stronach. Po zakończeniu dolarów wygląda małej łodzi z dwoma szczytami na górze i dwa trójkąty złożonymi w dół na krawędzi "łodzi".
 4. Złożyć dwa szczyty, które zapisują się w dół. Powinny one odpowiadać na drugą stronę.
 5. Marszczyć przez uruchomienie palcem po każdej z utworzonych krawędzi. Następnie złóż cały cechę połowę, z prawej strony w górę na lewym boku. Pasuje również krawędzie. W ten sposób będziesz miał małe ukośne kieszenie na zewnątrz rachunku. Jeśli nie masz kieszenie, otworzyć go z powrotem i ponownego zwijania w inny sposób.
 6. Dodać trzy lub cztery więcej z nich, wszystkie do tej pory. Użyj dolary, aby każdy z nich. Po masz je wszystkie zrobić, będą one zazębiają się ze sobą zrobić piękny kwiat. Jednak, gdy czyni je, zapewnić, że krotnie wzdłuż krawędzi, która ma kieszeń; w przeciwnym razie nie będą one zazębiają się prawidłowo.
 7. Aby je blokuje się, zacznij od posiadający jeden z kawałków przez wyciągnięcie ręki. Następnie zakładka trójkątne klapki z tyłu każdej z części. Pozwala to na połączenie między sobą.
 8. Kształt płatków. Aby to zrobić, wystarczy umieścić czubek palca w każdy z trójkątnych fałdów i otworzyć je lekko. Ten zaokrągla je, aby wyglądały bardziej jak płatek. Teraz zakończeniu projektu.

Zasoby i porady

Kiedy nauczysz się jak zrobić kwiat origami z dolarów, można utworzyć wiele różnych odmian. Staraj się tworzyć własne przy użyciu różnych rozmiarów papieru.

Jak zrobić Origami Flower z Billem Dollar

 • Wyżej wymienione instrukcje są podobne do tych w niniejszym YouTube.com wideo. Ten film zawiera jasne instrukcje, które są łatwe do naśladowania.
 • Sprawdź to YouTube.com film, który pokazuje jak zrobić serce origami i kombinacji kwiat.
 • Możesz również skorzystać z tej YouTube.com film, aby dowiedzieć się, jak zrobić dolarów wzrosła. Ekspres wykorzystuje kawałek papieru taki sam rozmiar jak banknot.
 • Wielki zasób instruktażowe dla róży wykonane z pieniędzy jest LisaShea.com. Proces ten pozwala na tworzenie origami róża z łodygą. Następnie można użyć kwiat w jakikolwiek sposób, który chcesz, nawet włożeniem do serwetce na specjalną kolację.
 • Najlepszym sposobem, aby origami kwiaty jest użycie papieru o różnych kolorach. Chociaż dolarów origami jest przyjemne, to jest trudniej zrobić tylko dlatego, materiały składające się na banknot zawiera tkaninę, co sprawia, że ​​coraz trudniej jest rozkładana. Możesz znaleźć wszystkie rodzaje kierunków dostępnych w tym origami tkaniny instrukcji kwiatowych i tych instrukcji tulipan origami kwiaty.

Jak zrobić ciasto Ręcznik Wedding

Jak zrobić ciasto Ręcznik Wedding
Ręczniki rolki prezent do stworzenia zabawy układ ciasto.

Ciasto ręcznik ślub jest kreatywny prezent ślubny pomysł, czy ślubny opcja prysznic centralny, i te eleganckie rozwiązania są łatwe i przyjemne do wykonania.

O Cakes ręczników

Ciasto ręcznik to wyjątkowy układ ręczniki, ręczniki i ściereczki do mycia, do tworzenia wielopoziomowego "wyroby cukiernicze", który wygląda tak soczyste jak każdy tort projektantem ślubnej. Ciasta na ręczniki mogą być wykorzystywane do różnych upominków i dekoracji, w tym:

 • Alternatywy dla tradycyjnych dar koszyka nocy ślubu dla panny młodej i pana młodego
 • Dekoracje ślubne prysznic lub faux wesele prysznicem ciasto
 • Kreatywny sposób przedstawić ręczniki jako prezent ślubny
 • Najważniejszym dla spa wesele tematu prysznicową lub wieczór panieński
 • Pokój w hotelu mile widziane układ do out-of-miasta gości weselnych lub krewnych

Podczas gdy tradycyjny ręcznik ciasto ma trzy kondygnacje, te proste projekty rzemiosła można dostosować do wszelkich uroczystości weselne i zrobić unikatowy i kapryśny dodatek do każdej uroczystości.

Dokonywanie ciasto Ręcznik Wedding

Nawet początkujący fachu może zrobić ciasto na ręczniki z tylko trochę opieki i praktyki. Niezbędne "składniki" na torcie to:

 • 2 ręczniki kąpielowe
 • 3 ręczniki
 • 3 ściereczki do mycia
 • Agrafki
 • Elementy dekoracyjne, takie jak proste szpilki, gadżetów satynową wstążką, jedwabne kwiaty, itp

Aby ręcznik tort weselny, wykonaj następujące czynności.

 1. Złożyć obie ręczniki na trzy wzdłużnie i zorganizować je zakończyć do końca, z wąskie końce lekko zachodzących na siebie.
 2. Wchodzisz na ręczniki w połowie ponownie wzdłuż i przypiąć je razem bezpiecznie. Schludniej fałdy i celniej ręczniki, lepiej wykończone ciasto będzie wyglądać.
 3. Rzuć ręczniki razem mocno i starannie i bezpiecznie zamocować rolki z pinami lub wstążka wiązana wokół cewki (nie na końcach). Jest to dolna warstwa placka.
 4. Powtarzaj kroki od 1 do 3 z ręczniki i narzuty. Początkowe fałdy powinny być ustawione tak, że powstałe kręgi będzie w przybliżeniu taką samą wysokość jak baza ręcznik do kąpieli; ręczniki do rąk, na przykład, może działać lepiej złożone na pół, a nie na trzy części.
 5. Stos walcowane kondygnacje stworzyć podstawowe ciasto. Zestawów może być wycentrowane w górnej części jednego z drugim lub bardziej przesunięte do unikalnej konstrukcji.
 6. Zabezpiecz kondygnacje wraz z długich odcinków wstążką w razie potrzeby.
 7. Udekoruj ciasto ręcznik z pinami, jedwabiu ślubnych kwiatów, dekoracyjne mydła, wstążki, płatki róży, nici dekoracyjnych pereł lub innych przedmiotów. Gumowe kaczki, lalki, kwiaty, świece, lub wstążki może być zabawne Wedding Cake Topper.
 8. Użyj kontrastujące kolorowy ręcznik jako obrus podczas wyświetlania ciasto ręcznik ślub, lub wybrać regularne tort stoją podkreślić aranżację.

Dla ilustrowane instrukcje wprowadzania ciasta na ręczniki, odwiedź Pomyśl Ślub lub ślubu firmą.

Porady zrobić najlepszy tort

Choć proste ręcznik ciasto może być eleganckim dodatkiem do wszelkich dekoracji ślubnych, istnieje wiele sposobów, aby projekt nawet bardziej znaczące.

 • Użyj ręczników z małżonków rejestru ślubnej stworzyć odpowiedni prezent.
 • Za pomocą ściereczki i ręczniki kuchenne na dwupoziomowy kuchni tematyce prezent lub prysznicem tematyce ślubnej.
 • Rzuć przedmioty związane do ręczników, jak każda warstwa jest stworzony, aby dodać prezenty-niespodzianki: płyny do mycia ciała, świece zapachowe, mydła, płyn do kąpieli, i inne elementy mogą obrócić ciasto do całkowitego daru z hydromasażem.
 • Koordynowanie kolory ręcznik lub ozdobne wstążki w kolorach ślubu lub tematu.
 • Użyj ręczników plażowych uzupełnienie uroczystości ślubu na plaży i udekorować ciasto z muszli, krem ​​do opalania, okulary przeciwsłoneczne i innych zabawnych elementów plaży.

Jak zrobić ciasto Ręcznik Wedding
Proste ciasto ręcznik

Torty Skup

Jeśli czas jest krótki lub projekt jednostka jest zbyt wymagający dla zapracowanej młodej, druhny lub gościa weselnego, wiele firm specjalistycznych oferują gotowych zestawów ręczników weselne ciasto z pamiątkami. Koszty wahają się od 50 dolarów do 100 dolarów w zależności od rodzaju ręczniki, wielkości gotowego ciasta i akcesoria dodany do zakończenia prezent. Ponieważ ciasta ręcznik może być ciężkie i niewygodne, koszty wysyłki mogą być również stosunkowo wysoki.

Detalistów oferujących ciasta ręcznik w różnych stylach, kolorach oraz ustalenia obejmują:

 • Własne Galeria Creations
 • Wystarczy Ślub Rzeczy
 • Cashmere Bunny


Ciasto ręcznik ślub jest kreatywny i niepowtarzalny sposób przedstawić szczęśliwa para z potrzeby łazienkowych i może być opcja zabawy dla ozdoby partii. Łatwe do wykonania i łatwo dostosować, ozdoby są faworytami na wesele prysznice i innych uroczystości ślubnych.

Jak zrobić ciasto Ręcznik prysznic dla nowożeńców

Jeśli jesteś druhna lub bardzo dobry przyjaciel panna młoda-to-be, dając ręcznik prysznic ślubny tort jest wielkim darem lub żetonów z okazji prysznic ślubny. Gdy wykonano prawidłowo, ciasto ręcznik może wyglądać rzeczywistej tortu. Różnica polega na tym, można umieścić dary wewnątrz ciasta ręcznik dla celebransa, by mogła go rozpakować jeden po drugim i warstwa po warstwie. Oczywiście, nie ma potrzeby wyjaśniać, że to ciasto nie jest jadalne. Jednak wiele materiałów muszą być przygotowane, zanim będzie można zrobić ciasto na ręczniki. W tym artykule dowiesz się uczyć, jak ją utworzyć na własną rękę. Jeśli jesteś zainteresowany w ten sposób, czytaj dalej.

 • Planowanie. Pierwszą rzeczą, która musisz zrobić, to plan, w jaki sposób chcesz ciasto ręcznik wyglądać. Pierwszą rzeczą, którą trzeba wziąć pod uwagę jest wielkość tortu. Wyższy i większy tort, tym więcej ręczniki trzeba będzie. Potem będzie trzeba także ustalić, jakiego koloru użyć do ręczników. Teraz, może to zależy od tematu ślubu lub ulubiony kolor panny młodej-to-be. Tak czy inaczej, niektóre badania będą musiały być wykonane z Twojej strony.
 • Przygotowanie. Przed rozpoczęciem procesu, trzeba mieć jakieś materiały do tego zadania. Te elementy to: asortyment różnych rozmiarach (do kąpieli, ręczniki i ręczniki do mycia dłoni, płyt kartonowych) i arkusze, taśma dwustronna, agrafki, jedwabne kwiaty, wstążki o różnych rozmiarach i dary, które mają być umieszczone w środku ciasto.
 • Procedura. Pierwszym krokiem w realizacji tego zadania jest złapać dwa duże ręczniki i złożyć je na pół razy. W ten sposób, masz teraz dwa wąskie ręczniki. Następnie styku tych dwóch ręczniki razem tworzą dłuższą taśmę tkaniny. Rzuć załączonego ręczniki wyczuciem i pin końcówki z agrafki. Ta rolka zostanie wykorzystane jako podstawa ciasta. Następnie złóż swoje ręczniki i ściereczki do mycia podobne do tego, jak to zrobiłeś podstawę ciasta przy użyciu duże ręczniki. Teraz, po dokonaniu warstw, ita € ™ s czas stosu je jeden po drugim. Korzystanie z kręgu kartonowe wyciętego, używać go jako podstawy. Podłącz dużą warstwę ręczniki do podstawy za pomocą dwustronnej taśmy. Następnie, za pomocą paska tektury, aby pierścień sam rozmiar jak bazy ręcznik do wsparcia. Jeśli nie jest ciasno pasuje, można użyć taśmy trzymać go w miejscu, jak również. Zrób to dla następujących warstw, jak również.

Podsumowując, jeśli masz wiele symbolicznych prezentów, można dodać do nich warstwa po warstwie, poczynając od tych największych na dole przed dołączyć następną warstwę. Po wszystkie warstwy zostały dołączone, można pokryć cały tort z tworzywa sztucznego, aby kurz z ustawień i utrzymania czystości. Z tym, można teraz tworzyć własne wesele prysznicem ręcznik ciasto. Powodzenia!

Jak zrobić z papieru Gun: Pomysły Ręczniki papierowe Budownictwo

Jak zrobić z papieru Gun: Pomysły Ręczniki papierowe Budownictwo

Dla rodziców, którzy nie chcą poddać się popyt ich dziecka do pistoletem-zabawką, rozważyć pistolet papieru. Dzięki wspólnej pracy nad projektem można naturalnie to dyskusję na temat broni. Wykonaj te proste kroki dla zabawy po południu, że będzie można zarówno skarbów.

Materiały

 • 5 kawałków papieru czarny budowy 8 1/2 "x 11"
 • Taśma
 • Nożyczki
 • Wskaźnik karty 1
 • Srebrny żel lub pisakiem

Krok 1

Kroki jak zrobić broń papieru:

Dodać lufę pistoletu. Aby rozpocząć, rzuć kawałek czarnego papieru wzdłuż. Stwórz cylinder około 1 "średnicy. Taśmy rury na górze, na dole i środku. Za pomocą drugiego elementu czarnego papieru, aby drugi przewód wokół najpierw tak, że jest ona nieco większa. Taśmy drugiej rury.

Krok 2

Wytnij otwór na magazyn. Oddzielenia dwóch rur. Wyciąć 2 "kwadratowy otwór w górnej części każdej z rur. Otwór powinien opuścić 2 "do tyłu oraz od 7" do przodu. Można wyciąć baryłkę krótszy niż 7 ", jeśli wolisz. Tylko cięcie mniejszą rurę tak, że jest pół "dłuższy niż szerszy rury. Pomiary są ważne przy podejmowaniu rzemiosła papieru.

Krok 3

Załóż uchwyt pistoletu i magazyn. Korzystanie kolejny arkusz papieru, złóż go na pół wszerz. Rzuć arkusz na kształt rękojeści. Spróbuj o kształcie prostokąta, który pasuje do ręki i zwęża się cieńsze z przodu. Bezpieczny uchwyt z taśmy na obu końcach i na środku. Złożyć na pół karty indeksu i przesuń go do uchwytu ze składaną stronie w kierunku szerokiego końca stożka tak, że karta pozostanie w uchwycie i trzymać uchwyt zawaleniu.

Etap 4

Dopasowanie uchwytu do beczki. Przesuń szczyt utworzonej właśnie do prostokąta, podzielonego na większej beczki uchwytem. Użyj taśmy do zabezpieczenia beczki. Przesuń inną rurę wewnątrz pierwszej i pozwolić mu wystaje z przodu lufy. Wytnij "szczelinę 1 do beczki i uchwyt na spuście.

Etap 5

Tworzenie spust. Wytnij skrawek czarnego papieru 4 "długi i 4" szeroki. Złożyć papier w połowie dwa razy, więc trzeba kawałek 1 "x 4". Zginać spust kątem prostym. Wsuń papier wyzwalania do szczelin pocięte na beczki i uchwytem.

Etap 6

Udekoruj broń. Korzystanie z linii srebrne pióro remis stworzyć wygląd konturów na pistolecie.

Teraz masz mały pistolet wykonany z papieru. Jeśli wykonana broń dla swoich dzieci mieć pewność, że nie zabrać je do szkoły lub z dala od domu. Eksperyment z karabinów kształtów i rozmiarów i baw się dobrze.

Istnieje wiele innych rodzajów rzemiosła papieru pomysłów, takich jak papier, dzięki czemu zbiorniki i pomysły bardziej spółdzielcze, jak również. Projekty rzemieślnicze są ciekawym sposobem doprowadzić rodzinę i rzemiosło papieru budowy przynieść piękny kolor w sztuce. Czasopisma rodzinne są również pełne pomysłów rzemieślniczych więc należy sprawdzić te, jak również.

Jak zrobić Detox Bath

Detoxing to gorący temat w opiece zdrowotnej, zwłaszcza alternatywnej lub homeopatycznych medycyny. Jest to bardzo popularny zarówno wśród celebrytów oraz w kulturze popularnej. Większość uzdrowiska oferują pakiet detox, i można znaleźć mnóstwo produktów, takich jak detox detox diety, książek witamin lub herbat. Jednak, czy wiesz, że możesz detoksykacji ciała w domu, za pomocą prostych i niedrogich składników, które może już masz w swoich szafach? Oto kilka wskazówek, jak zrobić kąpiel detox.

 • Jednym z najbardziej popularnych receptur kąpieli detox zawiera 1 szklanka soli morskiej, 2 szklanki sody oczyszczonej i 1 szklanki soli Epsom. Te składniki razem wymieszać, a następnie narysować bardzo gorącą kąpiel-tak gorące, jak można go-i stanąć wlać soli podczas kąpieli jest wypełnienie. Kąpiel w wannie na około trzydzieści do czterdziestu minut. Możesz zacząć się pocić się obficie. Proces ciepła i detoksykacji może powodować uczucie pustki w głowie, więc należy nawilżyć ciało podczas kąpieli, i wyjść z wanny bardzo powoli i ostrożnie, gdy skończysz.
 • Kolejną wielką kąpieli detox jest kąpiel imbir. Weź 1/8 filiżanki imbir (świeży tarty jest najlepszy, ale można również użyć proszku lub imbir torebki do herbaty) i dodać go do bardzo gorącej kąpieli. Imbir nagrzewa się do kąpieli, więc możesz czuć się bardzo gorący i czerwony. Można również połączyć się z soli Epsom imbir dla maksymalnej detoksykacji.
 • Trzeci i bardzo proste kąpieli detox składa się na przemian ciepłe i zimne kąpiele. Ten naśladuje zabiegi wykonane w łaźni tureckich, gdzie można spędzić czas w saunie, a następnie zanurzyć ciało w zimnym basenie, a następnie powtórzyć proces.

Po zakończeniu namaczania, owinąć ciało w ręcznik lub koc do dalszego wypocić toksyny. Wiele osób woli zrobić kąpiel detox w nocy, a oni twierdzą, że pomaga im lepiej spać. Będziesz zakończyć pocenie się pozostałą część toksyn podczas snu i na jawie uczucie napięciem i odświeżona. Nie dodawać żadnych nawilżające do skóry, ponieważ może to utrudniać wydalanie toksyn.

Wiele osób odczuwa objawy grypopodobne po robi kąpiel detox; generalnie jest to przypisane do prób organizmu pozbyć się nadmiaru toksyn. Nie martw się, to uczucie szybko mija i będziesz czuć się lepiej niż kiedykolwiek.

Jeśli pacjent choruje na cukrzycę lub masz obawy serca, należy przed wykonaniem kąpieli detox skonsultować się z lekarzem.

Za pomocą kilku prostych składników i trochę czasu, można zrobić kąpiel detox i przywracać do życiu swoje ciało.

Jak zrobić Homemade wakacyjne Perfumy

Jak zrobić Homemade wakacyjne Perfumy


Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak zrobić domowe zapachy z wakacji? Jeśli tak, czytaj dalej, aby znaleźć przydatne wskazówki, pomysły i zasoby, aby zapachy wakacji, które wypełnią Twój dom uroczych świątecznych zapachów i aromatów tej szczególnej porze roku.

Domki Perfumy Tworzenie Wspomnienia

Dla niektórych osób aromat ciepłej pierniki piecze się w piekarniku przynosi nostalgiczne wspomnienia z wakacji w domu babki. Dla innych, zapach świeżego wiecznie wieniec wiszące na drzwiach przypomina im o rodzinnych spotkań i wypełnione zabawą razy.

Tak jak istnieje wiele serca ocieplenia wspomnienia związane z zapachami uroczo przyjemnych wakacji, istnieje wiele sposobów, aby piękne zapachy, które tworzą nowe wspomnienia dla rodziny i przyjaciół.

Popularne Domki Perfumy

Wiele popularnych zapachów wakacyjne są łatwo rozpoznawalne, takie jak mięta pieprzowa, cynamon i wiecznie. Chociaż jeden zapach jest często stosowany w rzemiośle wakacyjnych lub produkcją świec, wiele zapachów wakacyjne wykonane są z mieszanki, aromatycznych esencji.

Liczba pojedynczych zapachów wypoczynkowych w połączeniu z liczbą możliwych mieszanek i mieszanek daje nieograniczone połączenia do zbadania. Podczas tworzenia własnych zapachów wakacyjnych, eksperyment z różnymi ilościami każdego składnika, dopóki nie zapach, który jest najbardziej przyjemny dla Ciebie.

Poniżej znajduje się lista niektórych popularnych zapachów wypoczynkowych oraz mieszanek:

 • Cynamon
 • Gałka muszkatołowa
 • Goździki
 • Imbir
 • Piment
 • Piernik
 • Brązowy cukier
 • Wanilia
 • Pomarańczowy
 • Lawenda
 • Miętowy
 • Sosna
 • Zimozielony
 • Liście laurowe
 • Szarlotka
 • Wanilia i morwy
 • Jabłka i cynamonu
 • Wanilii, jabłka i cynamonu
 • Holly Berry, pomarańczowy i cynamon
 • Orange i cynamon
 • Pomarańczowy, cynamon i dyni
 • Wanilia, gałka muszkatołowa i klon
 • Pomarańczowy i goździki
 • Cynamon, goździki, i pomarańczowy
 • Kadzidło i mirrę

Jak zrobić Simmering Potpourri

Wypełnij swój dom świąteczny zapach świąt poprzez własne potpourri. Dodaj składników, mieszanie i dopasowywanie ich do czasu masz idealne połączenie dla Ciebie. Możesz zrobić mieszanka suszonych potpourri do wyświetlenia w pięknym wakacyjnym miski lub centralnym, lub dokonać garnek gotowanie potpourri używając kuchenkę, piekarnik lub garnek.

Wspaniała mieszanka składników sprawia, że ​​uroczo świąteczny Simmering potpourri obejmuje:

 • 2-3 laski cynamonu
 • 3/4 łyżeczki goździków
 • ½ pomarańczy
 • ½ cytryny
 • ½ limonki
 • 1 liść laurowy

Wystarczy umieścić wszystkie składniki do garnka z wodą i niech gotować na stove.Another wielkim wersji tego gotującej potpourri jest bez cytryny i limonki.

Jak zrobić Ball Pomarańczowy pomander

Pierwotnie używany jako odświeżacze powietrza w 1600, zapach piłki pomander zwykle trwa wiele miesięcy. Przez wieki bale pomander stał tradycyjna uroczystość dekoracji wypełniając powietrze jego wspaniały aromat.

Wykonywanie piłkę pomander jest proste do zrobienia. Wszystko czego potrzebujesz to pomarańczowy, całe ząbki i wstążki, strona Instructables zapewnia doskonałe wskazówki, jak zrobić piłkę pomander.

Jak zrobić Homemade wakacyjne zapachach: Zasoby i porady

Dokonywanie zapachy wakacyjnych oznacza wiedząc, gdzie znaleźć składniki i eksperymentować z różnymi mieszankami. Istnieje wiele stron internetowych, które sprzedają różne olejki eteryczne idealne na dodanie tego specjalnego coś do garnka z gotującą się potpourri lub partii wosku.

 • Aroma Web zawiera listę olejków eterycznych popularnych na święta wraz z przepisami na dokonanie dyfuzora mieszankę wypoczynku, cukier i przyprawy mieszanki i kadzidło i mirrę mieszankę.
 • Pień Perfumeria oferuje ponad 100 zapachów wakacyjnych, które są bezpieczne do stosowania w potpourri, produkty do pielęgnacji skóry i świece. Temperatura zapłonu każdego oleju jest.
 • Aroma Essence oferuje wspaniałe instrukcje co domowe pachnące prezenty, w tym zapachowych gorących klocków, wieniec lawendy i żurawinowy aromat.
 • Jeśli zdecydujesz się zapachy wakacyjnych użyciu całych ząbków, jest zwykle znacznie mniej kosztowne kupić je w sklepie spożywczym zdrowia w którym są sprzedawane luzem, zamiast sekcji przyprawy supermarketu.


Kiedy wiesz, jak zrobić domowe zapachy z wakacji, można utworzyć wiele pięknych mieszanek do użytku w domu lub dać w prezencie.

Jak zrobić drzwi gabinetu

Jak zrobić drzwi gabinetu


Dowiedz się, jak zrobić drzwi szafy nie jest trudne do zrobienia. Wszystko czego potrzebujesz to podstawowa wiedza stolarskie, odpowiednie narzędzia i mały warsztat, w którym można tworzyć nowe drzwi do szafek. Ta praca, a czasochłonne, przyniesie odrobinę personalizacji do domu i pomóc dużo pieniędzy zaoszczędzić, wykonując go samodzielnie.

Narzędzia do drzwi gabinetu Making

 • Klej do drewna
 • Tabela piły
 • Mitre okno
 • Router Tabela
 • Elektryczne lub akumulatorowa wiertarko-wkrętarka z śrubokręt bit
 • Łączniki narożne
 • Wykończenie plam
 • 3/4-cala i 1/4-cala drewnianej sklejki o powierzchni
 • Papier ścierny
 • Ochrona oczu
 • Hardware (uchwyty i zawiasy)

Wybór drewno dla gabinetu Drzwi

Wybór, jakiego rodzaju drewna chcesz, aby Twoje drzwi szafy jest jedną z najważniejszych decyzji. Nawet jeśli chcesz pobrudzić gotowego drzwiczki A pewien kolor, wiele odmian są piękne w stanie podstawowym, jak dąb czerwony. Twoje możliwości są niemal nieograniczone, z dębu, sosny, wiąz, klon i inne rodzaje drewna, idealnie nadaje się do drzwi szafy. Kluczem do wyboru jest jednak upewniając się, że zakup ten sam typ 1/4-cala sklejki drewno kadrowania, jak 3/4-cala to zrobić (na przykład, jeśli kupisz dąb czerwony na ramie, kupić sklejkę na dąb czerwony panele).

Wybór kawałków drewna z prostą ziarna jest również ważne, jak proste ziarna nie tylko dać drzwi szafy bardziej jednolity wygląd, ale także pomaga lepiej zarządzać drzwi zmian sezonowych, takich jak poziomy temperatur i wilgotności.

Dokonywanie drzwi gabinetu

Budowa ramki

Zacznij od "zgrywanie" Twoje deski z drewna z piły stołowej do szerokości dwóch cali. Zgrywanie jest terminem używanym do opisania aktu cięcia długość drewna wzdłuż włókien. W zależności od pożądanego wyszukania drzwi, można zgrać płyty naprawdę dowolnej szerokości, ale dla większości tradycyjnych drzwi szafy, to dwóch cali szerokości. Te elementy będą tworzących ramiaków pionowych (boki) i szyny (górny i dolny), które sprawiają, ramkę.

Weź taśmę mierniczą i nagrywać wymiary otworu szafy, dzięki czemu można określić, jak zrobić drzwi szafy, które pasują właściwie. Dla pojedynczych drzwi szafy, dodać jeden cal zarówno wysokość i szerokość, aby umożliwić pół cala nakładki na wszystkich czterech bokach. Dla podwójnych drzwi szafy, dodać cal wysokości i pół cala do szerokości.

Wytnij ramiaków pionowych do dokładnych wymiarów wysokości otwarcia, plus jeden-calowy dodatku używając pola ścięcia lub piły. Po zakończeniu cięcia szyn do odpowiednich rozmiarów.

Użyj radzenia sobie trochę i radzenia sobie sanki na routerze, aby wyciąć wzdłuż końców szyn. Użyj trochę trzymać się wzdłuż krawędzi Stiles, aby rowek na szyny, aby zmieścić się. Dry pasuje wszystko, aby upewnić się, że rama jest równo wyciąć.

Pokroić 1/4-cala sklejki na panelu środkowym. Aby upewnić się, że jest prawidłowo dobrane do ościeżnicy, zmierzyć się w 3-1 / 4 cm od wielkości ramy i wyciąć panel do tego wymiaru.

Montaż drzwi gabinetu

Stosuje się klej do drewna z dwoma końcami listwy dolnej i włożyć w szynę rowków profilowych. Bezpieczne połączenie z zaciskami aż wyschną.

Włóż panel i zabezpieczyć górną szynę do ramiaków za pomocą kleju do drewna na każdym stawie. Keep it zabezpieczone za pomocą klamry; trzymać łapy w miejscu, aż klej do drewna jest całkowicie suchy.

Wykończeniowymi

Zastosuj plamę, połysk poliuretanowej lub po prostu pomalować drzwi szafy, tak to trwa od wyglądu pragnienie dla Twojej kuchni. Gdy farba lub plama jest całkowicie sucha, dodać i zainstalować nowe drzwi szafy do szafy.

Jak zrobić Topiary na wesele

Jak zrobić Topiary na wesele
Stwórz własne Uformowane, aby zaoszczędzić pieniądze.

Dowiedz się, jak zrobić topiary na wesele może skończyć oszczędzając dużo pieniędzy na swoich centerpieces odbioru. Chociaż układ jedwab jest najprostszy do zrobienia, można zrobić na żywo topiary z trochę czasu, cierpliwości i zielonym kciukiem.

Jak zrobić Topiary na wesele Korzystanie Faux Kwiaty

Wykonywanie topiary jedwabiu do ślubu centerpieces odbiorczych pozwala na eksperymentowanie z różnymi ustawieniami, kolorów i kwiatów przed wyborem ostateczny projekt. Możesz zakończyć je dobrze przed ślubem bez dalszych obaw o przycinanie, podlewanie, czy karmienie żywych roślin.

Dostawy Flower Topiary

Potrzebne są następujące materiały przy podejmowaniu jedwab kwiat topiary:

 • Kształt Zielona Styropian (serce, gwiazda, kula)
 • Mały garnek
 • Jedwabne kwiaty (hortensje, pąki róży, bzy, itp)
 • Zielone liście / fałszywy Mech
 • Zielone drewniane kołki
 • Nożyce do cięcia drutu /
 • Pistolet do klejenia
 • Taśmy Accent, farby lub inne ozdoby do garnka

Ilość i rodzaje dostaw musisz mogą się różnić w zależności od wyglądu chcesz, aby centralny mieć. Możesz malować garnki lub kleju taśmy wokół nich dekoracyjnym akcentem.

Początkujący mogą chcieć trzymać się z jednej odmiany kwiatów, podczas gdy te z większym doświadczeniem pracy z jedwabiu kwiaty mogą próbować mieszać kilka rodzajów. Jeśli masz wiele umiejętności, można nawet zrobić duże ozdoby recepcji skalę, umieszczając je na końcach głównym stole lub na podłodze obok DJ stoisku ślub, tort tabeli lub innych punktów kontaktowych.

Kroki w Dokonanie Faux Flower Topiary

Aby zrobić kwiat topiary, wykonaj następujące kroki:

 1. Udekoruj swój garnek lub wazon. Poczekaj na każdej farby do końca suszenia lub kleju do utwardzenia przed przejściem do następnego kroku.
 2. Napełnij garnek z fałszywej mchu i umieścić drewniany kołek w środku. Odłożyć na bok.
 3. Cięte kwiaty z ich łodygi w małych klastrów. Przyklej je, a następnie trzymać odciętą końcówkę do kształtu styropianu bezpiecznie. Kontynuacja tego, aż cały kształt pianki jest objęty.
 4. Umieść kształt na drewniany kołek.
 5. Dodaj łuku lub liście do kołka jako wykończenie.

Żywe przycinania drzew i krzewów

Ponieważ żywe topiaries wymagają dużo czasu, aby w pełni pokryć swoje ramki (do sześciu miesięcy), nie są one zazwyczaj typowy projekt dla większości par "zrób to sam". Jednakże, jeśli twój kciuk jest trochę zielony, może czuć się tak, jakby dając mu strzał. Użyj następujących informacji jako odniesienia począwszy, i uzyskać pomoc w lokalnym szklarni, ogrodnik, kwiatowych ekspertów, sklepach domu poprawy i ogrodnicze fora internetowe.

Żywe topiaries są wykonane z dwóch rodzajów ramek: dwóch i trzech wymiarów. W trójwymiarowej ramie, mech torfowiec jest używany do wypełnienia formularza i winorośli wspinaczkowej (zazwyczaj) jest miejsce, bluszcz i wokół niego; w drugiej postaci trójwymiarowej, winorośl wspinanie jest owinięty wokół formy.

Dokonywanie 3-Dimensional Topiary

Przed dokonaniem topiary mech wypełnione, należy rama jest zdecydowanie w garnku. Mech będzie ciężkie, zwłaszcza, gdy mokre, a chcesz mieć pewność, że nie przewróci topiary raz assembled.To zrobić mech topiary, trzeba moczyć mech torfowiec do nasycenia. Umieść mech wewnątrz ramy, za pomocą żyłki lub przewodów trzymać w miejscu. Po wypełnieniu formularza, za pomocą palca lub mały kołek zrobić dziurę i umieścić korzenie winorośli do otworu. Wiatr winorośli wokół ramy.

Wykonywanie 2-Dimensional Topiary

Umieść wspinaczka winorośli do garnka. Umieść ramkę topiary w środku. Owiń winorośli wokół przewodu. Winorośli na trzpieniu ramy nie powinny mieć liście na tym, więc ostrożnie wyciągnąć lub wyciąć je, jak owinąć. Liście należy rozpocząć od podstawy formy. Upewnij się, owinąć bazy tylko w jednym kierunku.

Dbanie o Uformowane

Jak zrobić Topiary na wesele
Topiary przysługę

Sztuczne topiaries powinny być pokryte lub przechowywane aż do użycia, więc nie gromadzi się kurz. Pakować je tak bazowa nie przejść, ale luźno wokół ramy, tak że kwiaty nie są zniszczone. Żywe topiaries wymagają wody i trochę światła słonecznego. Zapytaj specjalistę cieplarnianego na opiekę w zakresie odmiany winorośli wybrać, lub sprawdzić na jego stronie internetowej opieki na ogrodnictwa online. Sprawdź swoje zakłady na owady i należy uważać, aby ich nie overwater.Uformowane są nowoczesnym rozwiązaniem centralnym do wesela. Oszczędzaj pieniądze i dumny z tego, że nauczyłem się, jak zrobić topiary na wesele samodzielnie. Możesz nawet zrobić miniaturowe Uformowane jak swoimi łaskami weselnych, a następnie umieścić je w środku tabeli dla gości przyjmie jako opuszczeniem.

Jak zrobić Bransoletka Stretch

Jak zrobić Bransoletka Stretch

Biżuteria ręcznie jest łatwe i przyjemne do wykonania. Te proste instrukcje jak zrobić bransoletkę rozciągania zostawię cię z kolorowych, noszenia bransoletki w mniej niż godzinę.

Krok 1

Zbieranie materiałów eksploatacyjnych. Aby rozpocząć wykonywanie bransoletkę rozciągania, zacząć od zbierania materiałów eksploatacyjnych. Musisz rolkę 5 mm elastyczna elastyczna smyczkowy, nożyczki, koralików (szklane lub plastikowe) i zamknięcia (jeśli tak zdecydujesz). Można też mieć jasną ręcznik poręczny, aby pomóc zachować swoje korale przed stoczeniem jak strun swojej bransoletka stretch.

Krok 2

Zacznij od pomiaru długości. Przed rozpoczęciem oddanie koraliki na bransoletki typu stretch, trzeba najpierw wiedzieć, długość, który chcesz dokonać bransoletkę. Więc pomiaru wielkości nadgarstka będzie trzeba zmieścić się i przeciąć łańcuch przez dodatkowe 3 lub 4 cm dłuższy niż (w celu umożliwienia manewru i długość, żeby go powiązać). Pamiętaj, że bransoletka jest rozciągnąć, więc nie ma potrzeby, aby bransoletka dłuższy niż szerokość nadgarstka - będzie wystarczający, aby wypełnić na rękę, a następnie idealnie pasuje wokół nadgarstka, jeśli odpowiednio zmierzyć.

Krok 3

Stwórz swój wzór. Możesz teraz zacząć myśleć o tym, co to za wzór ściegu chcesz stworzyć bransoletę rozciągnięcia masz zamiar zrobić. Czy to będzie wszystko w jednym kolorze? Czy używasz losowych koraliki? Albo można stosować mieszaninę koralików w różnych ilości, by stworzyć niepowtarzalny wzór koloru? Wygląd swojej bransoletka stretch naprawdę do Ciebie. Wystarczy upewnić się, że można ułożyć swój wzór na stole lub ręcznikiem przed rozpoczęciem naciągania na swoich perełek. W ten sposób będziesz wiedzieć na pewno, że masz wystarczająco dużo każdej kulki koloru, że trzeba.

Etap 4

Dodać swoją bransoletkę rozciągania. Z twoim elastyczny łańcuch cięte i twoje kulki ułożone, że jesteś gotowy, aby dokonać bransoletkę rozciągania. Zacznij wiążąc węzeł na końcu elastycznego sznurka, pozostawiając kawałek sznurka w nadmiarze, co pozwala zawiązać bransoletkę razem. Jeśli będzie za pomocą zamknięcia do bransoletki typu stretch, krawat na zamknięciu w tym momencie i nie martwić się o pozostawiając żadnych dodatkowych znaków (jak nie trzeba będzie związać koniec). W zależności od tego, jak cienka elastyczna ciąg jest twój, możesz użyć igły, które pomogą Ci uzyskać kulki na swój ciąg. Ale jeśli masz dobre oko, powinieneś być w stanie ciąg wszystkich koralików na swoim elastycznym sznurkiem bez większych problemów. Upewnij się, przestać patrzeć na ogólny bransoletki raz na jakiś czas, jako formy wzoru tak, że możesz być pewien, że nie popełniłeś błąd. Umieść wszystkie swoje paciorki na swoim elastycznym sznurkiem.

Etap 5

Upewnij się, twoje kulki nie odpadnie. Trzymając koniec bransoletki rozciągnięcia mocno (upuszczenie go teraz będzie katastrofa!), Krawat dwa końce bransoletki razem lub dołączyć drugą połowę zamknięcia. Nie powinno być elastyczne ciąg widoczne na bransoletki rozciągania po jego zakończeniu.

Jak zrobić Gum Paste Kwiaty

Jak zrobić Gum Paste Kwiaty


Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak zrobić wklejania gumy kwiaty? Przeczytaj o procesie podstawowego, a następnie spróbować samemu.

O Gum Paste

Pasta gumy jest podobny do pomadek, ale jest to mniej aromatyczne. Mimo to, istnieją konkretne korzyści z wykorzystaniem go do podejmowania kwiatów. Po ugniatanie pasty gumy, aby bardziej giętki, może być znacznie cieńsza gorąco bez rozdzierania, i suszy trudne do tworzenia trwałych dekoracji. Możesz zacząć tworzyć swoje ozdoby tygodni przed czasem, a następnie przechowywać je w szczelnym pojemniku, aż będziesz gotowy do montażu ciasto. To naprawdę może zmniejszyć ilość czasu spędzasz zdobienia wszystkie na raz, a będziesz czuć się mniej zmęczony od razu po zakończeniu ciasto.

Jak zrobić Gum Paste Kwiaty

Tworzenie wklejania gumy kwiatów jest bardzo podobny do pracy z wyciętym ciasta, ciasteczka.

Przygotowanie

Pasta z gumy jest w zasadzie nudne białe chyba że masz zamiar go pastą odcień zabarwienia przed skręcania i cięcia. Z drugiej strony, można wybrać się w proch ją płatek kwiatu proszku po wyschnięciu twój. Odkurzanie jest chyba lepszym rozwiązaniem, jeśli masz artystyczną rękę i chcą swoich kwiaty wyglądać bardzo podobnie jak życie.

Trzeba odkurzyć powierzchnię tnącą z cukrem pudrem, aby utrzymać przywieraniu pasty i należy posmarować brzegi swoimi Lukier / gum paste frezów zapobiegające przywieraniu swoją pastę do nich i zakłócenia swoje wycięcia. Będziesz zagnieść ciasto, aby ułatwić do pracy, i wtedy rzucić to bardzo cienka, przygotowując się do cięcia.

Cięcie i rafineryjny

Większość pasty gum kwiatów mają wiele części, które muszą być przycięte / ukształtowane i połączone w całość w celu utworzenia produktu końcowego. Te często obejmują:

 • Pylniki pyłków itp - Centrum
 • Płatki
 • Floral macierzystych drutu
 • Kielich
 • Liście

Pasta Gum róże mają zazwyczaj:

 • W kształcie stożka "Pączek" Centrum
 • Drut macierzystych
 • Wiersze z nakładających się płatkach
 • Kielicha, łodygi i liście

Każdy kawałek cięcie przenosi się zwykle do gąbki, gdzie krawędzie są rozcieńczona i rafinowanego, uruchamiając narzędzie piłki wokół nich. Czasami można użyć narzędzia unerwieniem, aby wrażenia na liści lub płatków, tak że wyglądają jeszcze bardziej realistycznie.

Montaż

Sposób montażu swoje kwiaty zależy od rodzaju kwiatów robicie. W większości przypadków, można zamontować w centrum kwiat na kawałku drutu kwiatów, a następnie rozpocząć dodawanie płatków i kielichy przez wywiercenie je w centrum z drutu macierzystych oraz ich przesuwanie się na miejsce. Każda sekcja dodać muszą być pomalowane w kleju, pasty gumy lub białka jaja podobnie bezpiecznego produktu spożywczego, w miejscu, gdzie będzie podłączyć do poprzedniego utworu w celu zabezpieczenia części razem.

Podczas dodawania liście, będziemy chcieli, aby wstawić kawałek drutu kwiatowy w bazie, że będziesz w końcu dołączyć do trzpienia drutu z kwiatów taśmy. Jeśli twój wynika pozostaną narażone na torcie, może nawet chce, aby pokryć je cienką warstwą gumy, pasty do zielonego bardzo estetyczny wygląd.

Wysuszenie

Wszystkie kreacje wklej guma wymagają czasu schnięcia. Czasami poszczególne elementy (takie jak stożka wewnętrznego róży lub pręta pyłku i zewnętrznej płatek Calla Lily) musi wyschnąć przed reszta kwiat mogą być cięte i / lub montowane. W innych przypadkach, będziemy chcieli, aby szybko tworzyć różne części, a następnie ustawić kwiat na kwiat byłego lub zamontować trzpień przewodu w styropianu aby element do wyschnięcia.

Gotowanie na parze

Czy pokoloruj swój pasty dziąseł wyprzedzeniem lub kolor kwiatów z Płatek pyłu lub proszku połysk, będziemy chcieli, aby lekko pary kreacje raz są całkowicie suche. Parzenie ustawia kolor proszku, zapewnia nieco blasku i sprawia, że ​​nadmiar cukier puder z procesem walcowania praktycznie znikają. Możesz łatwo pary swoich gotowych i suszone kwiaty krótko trzyma je na opary z garnka z gotującą się wodą. Niech wysuszyć, a następnie są one gotowe do montażu na ciasto. Bądź ostrożny; Twój wklej guma mięknie jeśli pary kwiaty zbyt długo.

Instrukcje proste Calla Lily

Możesz użyć łezki lub frez w kształcie serca, aby utworzyć piękne lilie Calla. Zrób stożek z kartonu, które można wykorzystać, aby pomóc tworzyć swoje flower.Creating centrum:

 • Kolor jest około 1-calowy piłkę z pasty gumy żółty.
 • Korzystanie ręce, rzucić ją w kształt pręta, który jest nieco większy na jednym końcu. Okrągła końcówki cieńszego boku, porównaj pręta rozmiaru noża płatek i pocięto go na połowę tej długości w grubszym końcu. Zmiękczyć cięcia kończy się nieco ze swoich palców, i ostrożnie włożyć drut kwiatowy się do centrum, zaczynając od grubszego końca. Trzymaj przewód w styropian i niech zakładowi wyschnięcia przez noc.

Jak zrobić Gum Paste Kwiaty
Użyj prawdziwe kwiaty inspiracji.

Tworzenie kwiat:

 • Rzuć Twój wklej guma około 1/16 cala grubości. Użyć przecinaka Calla albo nóż serca wyciąć płatek. Upewnij się, że krawędzie są gładkie.
 • Delikatnie umieścić płatek na kawałek pianki i użyć narzędzia piłkę delikatnie cienką krawędzie. Piłka idzie pół na płatek krawędzi, a połowa na piance.
 • Następnie owiń płatek wokół końcu kartonowego stożka, uważając, że najszersza część płatka jest najbliżej końcówki. Jeśli używasz przecinaka serca, będzie to koniec z zaokrąglonymi krawędziami z punktu skierowana w dół. Użyć trochę pasty gumy klej do zabezpieczenia płatek, gdzie krawędzie pokrywają.
 • Teraz delikatnie toczyć krawędzie na zewnątrz, aby przypominać prawdziwe Calla Lily. Pozostawić do wyschnięcia na kawałek około 20 do 30 minut, aż będzie lekko twarde, a jednocześnie giętkie.
 • Pomalować dolną krawędź swojej środkowej pręta z kleju i gumy pasty włożyć drut przez dolny centrum kwiatu. Delikatnie formowania dna kwiatu trzonu. Krzywa koniec drutu jak haczyk, dzięki czemu można powiesić zmontowany kwiat do góry nogami. Pomoże to utrzymać płatek i pręt razem tak trzymać dobrze jak dokończyć suszenie.
 • Gdy kwiat całkowitym wyschnięciu, można myć je wysuszyć płatek kurzu, aby wyglądać prawdziwe. Użyj prawdziwe zdjęciu inspiracji.

Wykonywanie Hibiscus

Po tej samej podstawowej technikę skręcania i cięcia:

 • Korzystać z frezów hibiskusa wyciąć pojedynczy kwiat.
 • Użyj mniejszego frezu hibiskusa stworzyć środek kwiatu w bezpłatne kolorze.
 • Połóż mały kwiat na górze większe na kawałek pianki. Użyj narzędzia piłki nacisnąć elementy razem tak, pojawiają się one jako jeden i gładkie krawędzie zewnętrzne płatek.
 • Można też dodać trochę więcej kształt płatków, uruchamiając piłkę do środka każdego płatka. Można nawet użyć narzędzia unerwieniem dla dodatkowej tekstury.
 • Użyj przewodu kwiatowe kłuć mały otwór w środku kwiat, i umieścić go na kwiat dawnej do wyschnięcia.
 • Poke drut kwiatowy perła spiekanych przez otwór i zabezpieczyć go z odrobiną pasty gumy kleju. Pozostawić do wyschnięcia.

Oglądaj pokaz

Ten film z CakeBaker.co.uk oferuje jasne i zwięzłe tutorial co róż. Dekorator zastępuje własną rękę przy wykańczaniu krawędzi jej płatków, a nie za pomocą gąbki, ale wyniki są praktycznie takie same. Zauważysz, że trzyma jej nadmiar gumy pasty w opakowaniu, a ona działa bardzo szybko, aby kawałki nie zaczynają wysychanie i pękanie, zanim zakończeniu cięcia i montażu kwiat.Może się wydawać, że istnieje wiele działań w jak zrobić wklejania gumy kwiaty, w rzeczywistości są. Jednak po dokonaniu kilka kwiatów i dostał się zawiesić go, znajdziesz możesz szybko stworzyć dziesiątki kwiatów do dekoracji niesamowite ciasta, które będą wyglądać tak, jakby pochodził z profesjonalnej cukierni. Praca z pastą dziąseł jest sztuka, i jest to jeden wart nauki, jeśli chcesz zabrać swoje umiejętności dekoracji na wyższy poziom.

Jak zrobić worek wielokrotnego użytku spożywczy

Po jednej lub kilku zastosowań, torby plastikowe się odrzucony, a skończyć w kosza albo w brzuchach niewinnych zwierząt. Istnieje rosnąca świadomość negatywnego wpływu współczesnego życia na środowisko i ostatecznie, w populacji ludzkiej. Ludzie są teraz szukają środków w celu zmniejszenia ilości odpadów i być bardziej przyjazne dla środowiska. Jednym ze sposobów, można śledzić ten trend jest, aby dowiedzieć się, jak zrobić worek wielokrotnego użytku spożywczego z materiałów, które już masz w swoim własnym domu. Oto kilka przydatnych wskazówek, jak się do tego zabrać:

 1. Do tego projektu, potrzebne będą następujące materiały: wytrzymały kawałek materiału można użyć jako worek spożywczym jak stary stary koc, poszewki na poduszkę, koszule, spodnie szeroko nogami i kurtki jeansowe, czy stare ręczniki. Ponadto, konieczne będzie także maszynę do szycia, linijki i miara, nożyczki i nici, szpilki i dużą brązową papierową torbę spożywczy z bazy.
 2. Dodać szablon dla ciała worka spożywczego przy użyciu worka papieru spożywczy. Można użyć duży wybór z płaską podstawą, która pozwala worek stanąć. Odwrotnie, można również zdecydować się na korzystanie z mniejszych. Wielkość zależy od tego jak duże chcesz, aby Twoje wielokrotnego użytku torby z jedzeniem być. Wyciąć boku worka papierowego otwarte, wtedy do bazy. Kawałek szablon powinien mieć sześć stron. Oznacz boki można wyciąć. Będziesz szyć rzeczywistego worek wzdłuż tych stronach później. Ustaw kawałek szablonu bok na chwilę.
 3. Dodać ramiączka torbie przez pomiar dwa paski 2,25 od 34 cali bezpośrednio na tkaninę.
 4. Pokroić szmatki następujący kawałek szablonu. Wytnij kawałki na ramiączkach. Nie martw się, jeśli tkanina nie jest wystarczająco duży dla szablonu. Możesz po prostu uszyć inny kawałek materiału na nią, dzięki czemu można uzyskać odpowiedni rozmiar.
 5. Aby upewnić się, że krawędzie worek wonâ € ™ t frędzlami, szyć hemlines dotyczące frędzlami części tkaniny.
 6. Aby ciało plecach, po prostu uszyć razem brzegi tkaniny na maszynie do szycia. Sew wzdłuż boków wcześniej wycięte, gdy robili szablon papierowa torba.
 7. Sew ramiączka torbie. Weź jeden kawałek, po prawej stronie tkaniny tyłem i złożyć tkaninę wzdłuż. Zabezpieczyć krotnie całego kawałka z pinami tak wonâ to € ™ t krok po uruchomieniu go na maszynie do szycia później. Zrób to samo z drugiej części. Regulacja długości pasów w zależności od wielkości torebki dokonałeś.
 8. Szycia wzdłuż długości 34 cali na brzegach taśm. Usuń kołki po szyciu. Sew jeden dwa cale boczne zamknięte. Włącz pasek na lewą stronę, za pomocą ołówka lub długopisu aby włączyć szmatki prawą stroną na zewnątrz. Sew blisko otwarcia. Zrób to samo z drugim paskiem.
 9. Wyciągnąć małe kwadraty na końcach taśm. Szycia pasy bezpieczeństwa na zewnętrznej części torebki, po kwadraty narysowanej na każdym końcu.

Crafting worek wielokrotnego użytku spożywczego jest dość prosta. Jeśli nie wiesz, jak szyć przy użyciu maszyny do szycia, można użyć starej poszewki i ręcznie paski na szyje.

Jak zrobić spersonalizowany Lunch Box

Jeśli chcesz wnieść nowe życie starym lunch box, dlaczego nie dostosować go? Zamiast wyrzucać doskonale nadające lunchbox, można tworzyć własne dekoracje i dać artykuł swój osobisty urok. Z drugiej strony, jeśli youâ € ™ re zakupy wokół i cana € ™ t wydają się znaleźć idealne pudełko śniadaniowe z projektowania Twoje dziecko lubi, to jeszcze nie dać mu swoją childâ € ™ s własny dotyk. Twoje dziecko będzie jego własny, unikalny zestaw obiad, który zostanie oddzielony od wszystkich elseâ € ™ s.

Herea € ™ s jak zrobić spersonalizowany lunch box.

Pobierz stare pudełko śniadaniowe. Upewnij się, że Ita € ™ sa dobre wielkości lunch box, które mogą obsługiwać wszystkie swoje childâ € ™ s produktów spożywczych. Plastikowe pudełko na lunch jest najłatwiejszy do pracy, ponieważ można łatwo zdjąć wszystkie stare wzory i zastąpić go własnym. Jeśli używasz pole tkaniny na lunch, a następnie upewnij się przygotować kilka markerów nie zmywalne, które są bezpieczne do użycia tkaniny. Jeśli masz cana € ™ t znaleźć stare pudełko śniadaniowe, można iść dalej i kupić nowy i wybrać odpowiedni rozmiar i kolor dla Twojego dziecka. Zawsze można zmienić projekt, aby stał się childâ € ™ s własnej twórczości.

Wpisz nazwę twój childâ € ™ s. Najprostszym sposobem personalizacji coś to pisać nazwę twój childâ € ™ s na nim. Oprócz pisania bezpośrednio na powierzchni pola obiad, można również dołączyć tag worek na to, że ma swoje childâ € ™ s nazwisko i numer klasie.

Baw się z naklejek. Czy Twoje dziecko ma ulubioną popularną postacią? Czy twoje dziecko jak tęcze, kwiaty czy serca? Kup arkusz naklejek ze sklepu papeterii. Należy unikać stosowania podpuchnięte naklejki, ale iść dalej i użyć brokatu i inne rodzaje naklejek. Jeśli znajdziesz alfabetu naklejki, przeliterować swoje imię childâ € ™ s.

Narysuj swoją własną konstrukcję. Czy Twoje dziecko narysować na kartce papieru mierzonej, że można kleju na drugie śniadanie. Sprawdź, czy masz wymiary prawidłowo więc masz prawo wielkości projektu. Jeśli pracujesz z tkaniny lub tkaniny drugie śniadanie, a potem zacznij od szkicu ołówkiem światła przed użyciem markerów tkaniny. Pozwól dziecku zdecydować, co chce na drugie śniadanie. Ita € ™ s czas, aby być kreatywnym i pozwolić mu wyrazić swoją wyobraźnię i preferencje.

Pieczęć z papieru kontaktowego. Można kupić papier kontaktów w sklepach z artykułami biurowymi i sztuki i rzemiosła sklepach. Jeśli pracujesz z lunch box z tworzywa sztucznego, upewnij się, że dokładnie wytrzeć powierzchnię tak, że pracujesz z czystej powierzchni. Usunąć stary klej na powierzchni lub spowoduje to nowy projekt do bańki. Po umieszczony projekt rysunkowy, dostać wstępnie zmierzyć kartkę papieru kontaktów i umieścić ją nad projektem.

Pozostawić do wyschnięcia projekt przed umyć. Po Lunchbox jest gotowy, ita € ™ s gotowe do wypełnienia swoją childâ € ™ s przekąsek i innych smakołyków. Twoje dziecko na pewno iść do szkoły z podnieceniem pokazać pudełko śniadaniowe, które zostały stworzone razem! Projekt ten trwa tylko kilka godzin, ale Twoje dziecko będzie miało drugie śniadanie, które można z dumą pokazać jego kolegów przez cały rok!

Jak zrobić miecz samuraja

Według japońskiej historii, twórcy miecz były uważane za zaszczyt klasa ludzi. Same miecze były przez czystego serca, osoby z wyjątkowo wysokich standardów moralnych. Było kilka rytuały związane jeszcze przed rozpoczęciem, aby miecz samuraja.

Miecze samurajskie są uważane za lepsze od każdej innej wykonanym na świecie. Twórcy miecz, ubrani na biało, by wbijać razem warstw stali i łączą je ze sobą do kanapek. Wtedy, to oni go podgrzać, złóż go i wbijać go cienka ponownie. Proces ten powtarza się kilkanaście razy. Najlepsze ostrza - te, które przeglądać kolektory dla today-- wykonane są z twardej stali spawanej razem i ponownie zagotować dwadzieścia lub więcej razy. Aby ją wzmocnić, twórcy miecz będzie podgrzewać i nagle schłodzić. Wreszcie, miecz smith obejmie miecz z gliny, pozostawiając krawędź narażone. Metoda ta zapewnia, że ​​miecz będzie twarde i ostre, ale nie złamać w czasie bitwy. Tylko mała, ale śmiertelny, część ostrza będzie równie ostre jak brzytwa.

Dla tych, którzy próbowali tworzyć własne tradycyjne, wysokiej kalibru miecz, prawdopodobnie można zrezygnować z postem i rytuały. Może warto rozważyć oglądania ekspres miecz lub staje się uczniem. Istnieje kilka japońskich firm, które nie tylko sprawiają, samurajskie miecze za pomocą starożytnych technik i rytuałów twórców mieczy, ale powitanie gości obserwować proces.

Prawdę mówiąc, większość ludzi nie ma materiały lub wiedzę niezbędne do tradycyjnego miecz samuraja. Ale dlaczego, że Cię zatrzymać? Oto jak zrobić miecz samuraja prowizoryczne własnego.

Samurai Miecz ukłonił, szeroki, prostokątny kształt. Narysuj ten kształt na tekturze, a następnie wyciąć kształt za pomocą nożyczek lub noża skrzynki.

Przykryć kartonu z pasków gazetowych. Zanurz te paski na skrobię ciekłym, ścierając nadmiar, i owinąć go wokół kartonu. Kontynuuj umieszczeniu kartonu na miecz, dopóki nie jesteś zadowolony z kształtu.

Dodać więcej pasków, tworząc grzbiet, mierząc od ósmego do czternastego cm wokół rękojeści.

Gdy miecz suszone, wydobyć farby i kolor to szary! Co do uchwytu i grzbietu, używać czarnej taśmy elektrycznej na pokrycie tych.

To nie może być miecz samurajski tradycyjna, a może nie chcą walczyć z domowej wersji, ale ten zapewni Ci godziny rozrywki!

Jak zrobić okład

Jak zrobić okład
Zioła podejmowania skutecznych okłady.

Jeśli kiedykolwiek przeczytać o uzdrawiającej mocy okłady, to można się zastanawiać, jak zrobić okład. Ten artykuł przedstawi korzyści z używania okład, a potem opisze jak zrobić okład.

Co to jest Okład?

Poultice jest substancja lecznicza, że ​​stosuje się ściereczkę ponad zranionym lub boli miejscu na ciele. Zazwyczaj jest ciepłe i wilgotne i ma kilka efekt terapeutyczny urazu, z którym jest są stosowane. Wiele okłady zawierają zioła.

Okłady są również znane jako okłady. Oni są stosowane od wieków w leczeniu różnych stanów - z różnym powodzeniem.

Okład faktycznie oznacza słowo "kasza". Jest to nazwa, ponieważ apt okład często przypomina owsiankę, a składniki okłady często tradycyjnie z żywności lub innych smakołyków.

Warunki leczonych okład

Okłady są powszechnie stosowane do leczenia różnych chorób, w tym łagodnych:

 • Przekrwienie
 • Bóle
 • Choroby skóry i wysypki
 • Zapalenie i obrzęk
 • Czyraki
 • Trądzik
 • Drobne podrażnienia skóry
 • Ukąszenia owadów
 • Siniaki

Jak zrobić okład z ziół suszonych

Następujące kroki opisują ogólne zasady tył co okład. Okłady na specyficzne warunki zostaną omówione w dalszej części po tym, jak dowiedział się, jak zrobić okład.

Co będzie potrzebne

 • Suszone zioła
 • Młynek do kawy, robot kuchenny lub moździerza
 • Ciepła woda
 • Gaza lub materiał gazowy
 • Okład z tworzyw sztucznych
 • Ręcznik
 • Agrafka

Kroki

 1. Wybierz zioła, że ​​będzie przy użyciu dla okład.
 2. Przy użyciu moździerza i tłuczka, szlifować zioła na drobny proszek. Można również użyć małego młynka lub maszynce do tego kroku.
 3. Dodanie małej ilości ciepłej wody do ziół. Chcesz tylko dodać tyle wody, aby gęstej pasty, który rozprzestrzenia się łatwo.
 4. Wyciąć kawałek gazy na tyle duże, aby pokryć ten obszar.
 5. Spread ziołową pastę przez gazę.
 6. Starannie przemyć przed nałożeniem pasty ziołowe
 7. Umieścić gazę na czystą, suchą, dotkniętego obszaru na pokrycie go.
 8. Owiń okład folią.
 9. Owinąć ręcznikiem wokół okład i zabezpieczyć agrafką.
 10. Przechowywać w miejsce okład, jak określono. Wymień na świeżym okłady, ile potrzeba.

Świeże Herb Okłady

Okłady z świeże zioła są trochę inaczej.

Co będzie potrzebne

 • Pół do jednej filiżanki świeżych ziół
 • Sos pan
 • Jedna filiżanka gotującej wodzie
 • Gaza
 • Okład z tworzyw sztucznych
 • Ręcznik
 • Agrafka

Kroki

 1. Posiekać połowę do jednej filiżanki ziół.
 2. Umieść na patelni z jednej szklance wody.
 3. Doprowadzić wodę do wrzenia i gotować przez dwie minuty.
 4. Nie spuścić zioła, ale nie usunąć nadmiar wody.
 5. Umieścić zioła na kawałku siatki.
 6. Wykonaj kroki od sześciu do dziesięciu w poprzedniej części.

Zioła, które mogą być stosowane w okłady

Istnieje ilość ziół - zarówno świeże, wysuszono - które mogą być stosowane do wytwarzania okład. Poniżej znajdują się zaledwie kilka ziół, aby spróbować i warunki, które traktują.

 • Goldenseal: zioło mogą być stosowane w leczeniu zapalenia i podrażnienie.
 • Lobelia i Węgiel: Połączenie to może być wykorzystane do podjęcia żądło z ukąszenia i użądlenia owadów.
 • Dziewanna: dziewanny okład może leczyć ból gardła, zapalenie płuc i hemoroidy. Aby zrobić okład, wymienić wodę ciepłą octu jabłkowego.
 • Musztarda: Musztarda jest powszechnie stosowany w leczeniu stanów zapalnych, przekrwienie płuc i obrzęk. Kataplazmy gorczycy powinny być umieszczone pomiędzy dwoma kawałkami tkaniny, a nie w bezpośrednim kontakcie ze skórą.
 • Bez czarny: czarny bez okłady mogą być używane do łagodzenia bólu hemoroidy i swędzenie.
 • Slippery Elm i Lobelia: Ta potężna kombinacja wiązu i lobelia jest stosowany w leczeniu bólu, reumatoidalnego zapalenia stawów.
 • Cebula: okłady Cebula może być stosowany w leczeniu ran, które nie dobrze leczą i czyraki. Kataplazmy cebuli są wykonane za pomocą siekania cebuli i umieszczenie ich pomiędzy dwoma kawałkami tkaniny, zamiast umieszczenia cebuli bezpośrednio na skórę.
 • Sage: Sage może być używany, aby pomóc złagodzić ból piersi i stan zapalny.
 • Mniszek: Mniszek można stosować w okładzie w leczeniu chorób skóry, włączając trądzik, wyprysk i świąd. Można go również w leczeniu łuszczycy i wysypki.
 • Szałwia i ocet: Preparat można stosować do leczenia zgnieceniem. Aby utworzyć okład, wykonaj kroki opisane w przygotowywania świeżych ziół powyżej, zastępując wodę z octem. Gotować na wolnym ogniu przez pięć minut.
 • Żywokost: żywokost mogą być używane do wyciągania ciał obcych, takich jak Stingers lub odłamki. Może on być również używany na kawałki i zadrapań.


Okłady są proste do wykonania i może przyczynić się do łagodzenia łagodne objawy od zatłoczenia do zapalenia. Jeśli poważniejsze objawy występują, lub jeżeli objawy nie są zwolnione z okładem po upływie rozsądnego okresu czasu, możesz skontaktować się z prywatnego z lekarzem.

Jak zrobić z akumulatora

Jak zrobić z akumulatora

Baterie są w różnych kształtach i rozmiarach i są wykorzystywane do zasilania różnego rodzaju urządzeń w energię elektryczną, tak aby mogły pracować. Baterie znaleźć wspólną codziennego użytku w takich urządzeniach jak pochodnie, radia, zegarki, generatorów, komputery, itp Chociaż takie baterie są zbudowane przez specjalistów w czystych i kontrolowanych warunkach, można zrobić własne wersje domowe z niektórymi przedmiotami, które znajdziesz leżące wokół domu. Instrukcje wymienione poniżej dostarczają wskazówek na temat jak zrobić baterie przy użyciu prostych metod parę.

Krok 1

Potrzebne materiały.

Sposób I: Lemon baterii

 • 18-skrajni drut miedziany
 • Cytryna
 • Maszynki do strzyżenia z drutu
 • Grube blachy papierem ściernym
 • Stal spinacz lub pasek 2-calowy cynku
 • Woltomierz

Metoda II: Coin baterii

 • Mały puchar
 • Ciepła woda
 • 6 miedzi monety (groszy pracy)
 • Sól
 • Folia aluminiowa
 • Nożyczki
 • Taśma
 • Dwa kawałki drutu z końcami odpędzono
 • Penlight żarówki 1,5 V
 • Papierowe ręczniki i papier płyta jednego

Krok 2

Wykonywanie baterię z cytryny.

Krok 1 - Odsłoń oba końce drutu miedzianego 18 AWG przy użyciu maszynki drutu.

Krok 2 - Wyprostuj spinacz i wyciąć kawałek stali około 2 cm długości. Jako alternatywę można zastosować pasek 2-calowy cynku.

Krok 3 - Za pomocą papieru ściernego, aby wygładzić wszelkie ostre krawędzie na obu drutu oraz taśmy stalowej lub cynku 2-calowy.

Krok 4 - zmiękczenie cytrynę, rzucając go między dłońmi, ale nie na tyle silny, by zerwać skórę.

Krok 5 - Wciśnij miedzianego drutu i taśmy stalowej lub cynku do cytryny, blisko siebie, ale nie stykają się ze sobą.

Etap 6 - podłączyć przewody końcach stali i miedzi wystających z cytryny, drugi koniec przewodu dołączony do elementu miedzianego z ujemnym zaciskiem woltomierza i końcem przewodu z taśmy stalowej lub cynkowej do zacisku dodatniego miernika. Na tym kończy się obwód, a zobaczysz, czytanie woltomierz rejestracji drobne napięcia prądu utworzony.

Krok 3

Dokonywanie baterii monety.

Krok 1 - częściowo rozpuścić sól w ciepłej wodzie w misce. Niektóre sole powinny być nadal widoczny w dolnej części naczynia.

Krok 2 - Miejsce na monety na folię aluminiową i prześledzić krąg wokół niego. Przygotowanie łącznie 6 takich środowisk i tnie je z folii.

Krok 3 - Powtórz ten proces od kroku 2 powyżej, ale tym razem z ręczników papierowych.

Etap 4 - Tape jeden koniec drutu do jednego z kręgów folii i umieścić ją na płytce papieru.

Krok 5 - Dip jeden papier okrąg w roztworze soli, umieścić go na kawałku folii na płycie, a następnie go z medalu. Powtórz ten sam proces, dopóki nie wykorzystał wszystkie monety, folii i papieru sztuk w tym samym celu - folii, papieru, monety, i tak dalej.

Krok 6 - Taśmy drugi koniec przewodu do najwyższego medalu. Bateria jest zakończona.

Krok 7 - można przetestować akumulator, podłączając inny kawałek drutu na końcu metalowego akumulatora, a drugi koniec przewodu do 1,5 V żarówki. Żarówka zaświeci się!

Możesz zrobić powyższe baterii przy użyciu wielu zestawów cytryny lub monet i napięcia generowanego będzie proporcjonalnie większe. Inne materiały, które można wykorzystać, aby baterie w domu to ziemniaki i puste pojemniki filmowych! Jest to projekt edukacyjny, który można pomóc dzieciom zrobić w domu, aby pokazać na wystawach klasy lub nauki.

Jak zrobić Homemade Świece zapachowe: Candle Making Instrukcje

Jak zrobić Homemade Świece zapachowe: Candle Making Instrukcje

Zakup świece zapachowe mogą być bardzo drogie, zwłaszcza te, które zachowują silne ich zapach. Wykonywanie filar świeca w domu kosztuje nie więcej niż kilka dolarów i można zrobić to na zlecenie wszelkich zapachów i kolorów, które lubisz. To może być czasochłonne, a to może być niebezpieczne, gdy odpowiednie środki ostrożności nie są przestrzegane, ale wyniki są czymś, co napełni was z dumą. Oto, jak je zrobić:

 1. Zbierz niezbędne elementy i materiały.
  • Po pierwsze, trzeba trochę wosku. Parafina jest łatwe do znalezienia i jest dobry w niemal każdym rodzaju świecy. Parafina można znaleźć w sklepie spożywczym pod nazwą Gulf Wax. Można również uzyskać wosk co to dokonane z soi.
  • Potrzebny będzie również wylew garnek, który jest po prostu metalowe naczynie z uchwytem, ​​że będzie topić wosk w.
  • Mają wosku lub termometr cukierki poręczny.
  • Świeca podejmowania wymaga odprowadzanie wilgoci.
  • Jeśli chcesz, aby wosk mieć kolor, to trzeba mieć albo ciecz koloru, proszek lub kolor żetonów, które jest stałe układ pigmentu.
  • Wybierz formę kształtowania świecę. Hobby sklepy nosić wszystkie te urządzenia, podobnie jak większość Wal-Marts. Ebay jest dobrym miejscem do zakupu materiałów eksploatacyjnych, a także, jak są one znacznie tańsze niż to, co można znaleźć w sklepie.
  • Wreszcie, trzeba zapach! Zapach jest w kilku różnych formach - ciekłych i stałych. Ciecz jest trudniejsze w użyciu, ale jest znacznie mocniejsze i będzie utrzymywał się dłużej.
 2. Wybierz swój projekt. Świece mogą być wykonane w niemal każdym kształcie, z kulkami z długimi, chudymi stożków. Istnieją również skomplikowane formy w każdym kształcie można sobie wyobrazić. Najprostszym kształt świecy filar, który jest gruby cylinder, który jest płaska na górze i na dole. Jest wytrzymały kształt, który będzie siedzieć ciągle w dowolnym miejscu i ma długi czas nagrywania. Formy Filar są łatwe do znalezienia w wyżej wymienionych miejscach, a może to zająć więcej czasu i wysiłku, aby znaleźć bardziej złożonych kształtów.
 3. Znajdź źródło ciepła. Trzeba będzie ciepło do topienia wosku, i powinno być bezpieczne źródło, które jest łatwe do czyszczenia. Źródło ciepła będzie koniec z wosku na niego, tak wiele osób nie lubi korzystać z kuchenki. W przypadku korzystania z odlewania pot, są zazwyczaj kilka kropel, które będą prowadzone pulę po wosku rozlana. To pozostaje płyn na chwilę, ale w końcu wysycha na powierzchni. To nie jest dobry pomysł, aby spróbować przetrzeć płynnego wosku, gdy jest jeszcze gorące, ponieważ istnieje duża szansa na uzyskanie jakieś palce spalone. Jeśli korzystasz z grubym ręcznikiem szmatki, aby spróbować go oczyścić się z każdym wylany, ręcznik zostanie całkowicie zniszczony, a wosk nie myć z tkaniny. Najlepiej jest po prostu plan na wosku, że zbuduje się, jak wylewa, i spróbować wlać delikatnie, jak można ograniczyć ilość, że nie kapie. Gorąca płyta jest dobrym źródłem, ponieważ jest łatwy do skrobania wosku z powierzchni, a to może być stosowany w każdym pomieszczeniu jest wygodne.
 4. Roztopić wosk. Dla typowego filaru? Wieca, trzeba co najmniej pół kilograma. Ten przepis będzie dla jednego funta, a jeśli robisz większą świecę, po prostu proporcjonalnie zwiększyć składniki. Umieścić wosk w garnku do nalewania, clip termometr na stronie. Niech się topią, ale nie pozwól, temperatura przejść obok około 300 stopni. Wosk zapali na około 375 stopni, a najlepiej jest trzymać się z pod tego progu, utrzymując, że ciecz.
 5. Kolor wosku. Jeśli zdecydowaliśmy się na kolor, dodać kolor do cieczy i wymieszać. Kolor może być ciecz, proszek lub kolor Chip, który jest stały układ pigmentu. Ten ostatni jest zdecydowanie najprostszy w obsłudze i bardzo efektywny wybarwienia wosku. Dla jednego funta, należy użyć jeden pełny procesor brylantem jeśli to, co masz. Jeśli masz długi blok kolorem, zerwania około jednej czwartej bloku na ładny, bogaty kolor. Jeśli szukasz bardziej pastelowym odcieniu, użyć o połowę tych kwot. Można mieszać mieszaninę cokolwiek chcesz, albo po prostu slosh pulę delikatnie wymieszać wosk i kolor.
 6. Dodaj zapach. Jeśli używasz ciekły zapach, dodać około jedna uncja dla silnego, bogato świeca. Lub dodać mniej bardziej subtelny wyniku. Jeśli używasz solidną jedną, przeczytaj instrukcje, jak dużo jest potrzebny do jednego funta wosku. Wymieszać lub slosh pulę.
 7. Gotowe formy. Jeśli forma ma otwór knota na dole, umieszcza się w otworze knota, zgodnie z instrukcją. Niektóre formy pochodzą z szpachli lub kleju, aby pomóc trzymać go w miejscu. Po knot jest umieszczony w otworze, tie górną knota wokół czegoś, takiej jak dłuższy łyżkę lub patyku. Element zostanie ułożona w górę, trzymając go prosto knota.
 8. Wlać wosk powoli do formy. Więcej powoli i ostrożnie go zalać, mniej pęcherzyków powietrza nie będzie. Kiedy wszystkie wlewa delikatnie dotknij stronie formy w celu uwolnienia pęcherzyków.
 9. Ostygnie wosku na chwilę, zaglądać często, aby upewnić się, że chłodzenie jest równomierne. Większość świece zatonie trochę w środku, jak wosk twardnieje, więc prawdopodobnie będzie bardziej wosk należy wlać do połowy, aby wyrównać ją. Jeśli jest bardzo duża świeca, to trzeba powtarzać kilka razy.
 10. Weź ją. Świeca po całkowitym chłodzone i utwardzane, co może trwać tak długo, jak jeden dzień, w zależności od wielkości, wyjąć z formy. Formy Filar są bardzo nieznacznie nachylone tak, że wosk nie utknąć, a boki są gładkie, co pozwala na wysunięcie łatwo. Ona wyjdzie z dwa końce knota wystaje. Część knota, który został umieszczony na spodzie formy jest top świecy. Trymowania około pół cala długości i tnie knota się po drugiej stronie.

Ty świeca jest zakończona! Wyświetlić go z dumą. Teraz, gdy wiesz, jak zrobić świece, można spróbować wszystkich różnych rozmiarach i kształtach. Instrukcje te mogą pomóc stworzyć zabawy, osobistych pomysłów na prezent. Dodaj wstążkę lub zabawa bobble do ręcznie świece je spersonalizować.

Wymagane narzędzia:

 • Wylewanie pot
 • Źródło ciepła
 • Wosk
 • Knot
 • Kolor
 • Zapach
 • Świeca pleśni

Przestroga:

 • Nie pozwól dzieciom około topi się wosk. Może to spowodować poważne oparzenia, jeśli jest rozlane, a pot odlewania są bardzo gorące.

Szybkie porady:

 • Migiem wikliny jest przydatna rzecz, aby pomóc umieścić knot do otworu knota, ale to nie jest konieczne. Większość formy pochodzą z czegoś, aby pomóc zachować jego umieszczenie.

Jak zrobić Homemade Kreda

Gry takie jak gra w klasy zajmują dzieci na wiele godzin, i oczywiście istotną częścią gry jest skomplikowane wzory rysowane na chodniku. Pozwalając im narysować kredą na chodniku jako aktywność autonomicznego może również pomóc rozwijać swoje zdolności artystyczne; hej, nawet dorośli to zrobić też! Część zabawy jest w stanie wyciągnąć na chodnikach jest samodzielne kredę, i to tak proste, że nawet dzieci mogą pomóc w czynieniu tego projektu. Może to również pomóc dzieciom rozwijać pomysłowość i kreatywność. Tak więc, jeśli chcesz wiedzieć, jak zrobić domowej roboty Kreda, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zacząć:

Przygotuj potrzebne materiały. Upewnij się, że masz pełne materiałów; mimo, że są dość łatwe do zamawiania. Składniki chcesz potrzebne są następujące:

 • 1 szklanka gips
 • ½ szklanki wody
 • farby w proszku tempera
 • nieco oleju mineralnego (opcjonalnie)
 • kilka paluszków (popsiclesticks może pracować)
 • coś do wykorzystania jako formy - itcould być rolki papieru toaletowego, kartony jaj, mały kubek papierowy lub cukierki molds- coś można użyć, aby kształtować Kreda.

Jeśli zdecydujesz się korzystać z rolki papieru toaletowego, jak formy, czy cokolwiek innego, że jest otwarty na obu stronach, należy pokryć jedną końcówkę taśmą maskującą. Ponadto, niezależnie od formy użyjesz, musisz pokryć wnętrze z papierem do pieczenia tak, kreda może wypaść łatwo.

Przy okazji, gips jest rodzaj cementu gipsu; jest białym proszkiem, który tworzy pastę, po zmieszaniu z wodą, a następnie utwardza ​​się w ciało stałe. Można go znaleźć w większości dużych sklepów rzemieślniczych.

Utrzymuj swoje miejsce bezpieczne i chronione. Dokonywanie domowe Kreda może być bardzo brudny, więc upewnij się, że przestrzeń blatu lub podłogowe, nad którym pracujesz jest pokryte warstwami gazety, i że masz na sobie stare ubrania na szczycie swoich nich regularnie. Upewnij się także, aby umieścić na plastikowe rękawiczki celu ochrony rąk.

Postępuj zgodnie z instrukcjami. Upewnij się, postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku:

 1. Wymieszaj gips z 1cup wody. Możesz użyć do tego kubki papierowe.
 2. Dodaj kolor do mieszaniny sproszkowanej farby tempery withthe. Jedna wskazówka jest kupić kolory podstawowe, a następnie mixthem tworzyć inne kolory. Można również umieścić w kropli oileach mineralnej, aby zapobiec kredę z coraz kruchy.
 3. Mieszanka gipsu Parismixture również za pomocą pałeczki mieszający. Odstawić na kilka minut.
 4. Przelać do moldsyou wybrać. Odłożyć na bok i niech wyschnie całkowicie. Może to potrwać anywherefrom kilka godzin jeden dzień, w zależności od wielkości formy jest.
 5. Gdy mieszanka jest sucha, youcan usunąć kredę z formy. Odłóż ją ponownie i niech itair sucho przez kolejne 24 godziny.
 6. Wysuń kredę z themold - i masz domowe kredę!

Odrzuć swoje materiały prawidłowo. Upewnij się, że prawidłowo wyrzucać zużytych materiałów. Możesz umieścić patyczki Popsicle, pleśnie, ręczniki papierowe, itp na górze gazety. Złożyć gazetę, a następnie wrzucić wszystko do właściwej śmietnika. Upewnij się, że nie umyć tynk w błoto, ponieważ może to spowodować zatkanie rury.

Zapraszamy na domowe Kreda!

Jak zrobić Hula Hoops Objęte

Hula hop to świetna zabawa dla każdego, a także promocji zdrowia. Nawet jeśli są stacjonarne, to nadal promuje ruch i podejmowania go na własną rękę pozwala na dostosowanie go jak należy. Oto jak zrobić zadaszonymi hula:

 • Zaplanuj swój projekt. Przed rozpoczęciem upewnij się, że masz trochę czasu, aby zaplanować swój projekt. Poświęć czas na myśleć o projekcie, materiały chcesz użyć i jak. To pozwala być bardziej zorganizowany i skuteczny. Prawdą jest, że projekt, jak to nie jest najbardziej skomplikowanym przedsięwzięciem, ale dobre planowanie i przygotowanie, zawsze będzie korzystne. Zbierz wszystkie rzeczy potrzebne i skonfigurować obszar roboczy. Opracowuje wstępne projekty, co to hula hoop ma wyglądać. Przetestować różne rodzaje materiałów, aby wiedzieć, które z nich są najlepsze dla projektu.
 • Materiały potrzebne. W tym projekcie, trzeba kilka rzeczy, niektóre trudniejsze do nabycia od innych. Po pierwsze, potrzebny jest przewód. Uzyskać wystarczająco 100 psi ¾ cala rurki, podobny do tego używają do nawadniania i konieczne będzie także złączkę rurową i koraliki plastikowe. Następnie chcemy także trochę taśmy izolacyjnej (lub małą taśmę), frez lub nożyc ogrodniczych i niektóre pianki izolacyjnej rury. Wreszcie, trzeba wiadro lub dużą miskę z ciepłą wodą lub regularnej suszarka do włosów.
 • Podstawowe ramy. Chcesz wyciąć przewód do właściwych pomiarów. Zginać go w pasie, dzięki czemu wyglądają jak hula-hoop. Nie ma to być zbyt wąskie, że nie można kręcić wokół ciebie, ale z drugiej strony, jeśli jest zbyt duży, będzie to trudniejsze do opanowania. Po znalezieniu właściwej długości, cięcie rur do tych specyfikacji. Teraz, aby uczynić go bardziej elastyczne i łatwiej manipulować. Zanurzyć jeden z końców w gorącej wodzie lub skierować na nią owłosione suszarka do uczynienia go bardziej elastycznym. Ten koniec następnie przechodzi do łącznika rurowego. Podgrzać drugi koniec i włóż kulki z tworzywa sztucznego. Gdy jest on gotowy wstawić ją w drugim końcu łącznika rurowego. Zawijania taśmy izolacyjnej wokół sprzęgła do zabezpieczenia obu końców.
 • Zakrywanie hula hoop. Zaznaczony rurki z pianki izolacyjnej. Spróbuj użyć jako cienką piankę, jak to możliwe. Upewnij się, że przejść przez całą długość przewodu. Jeśli potrzebujesz, aby zabezpieczyć go więcej taśmy. Możesz użyć kolorowej taśmy i tak to zostawić lub użyć innych materiałów do dekoracji hula hoop, takich jak farby, naklejek i podobnych. Pamiętaj, aby to zrobić, jak starannie, jak to możliwe albo możesz hula hoop nie zagra tak, jak chcemy.

Dokonywanie zadaszony hula hoop może wydawać się chore, ale jest o wiele łatwiejsze niż myślisz. Możesz je zrobić tak grube i izolowane, jak chcesz, jak również zaprojektować je w dowolny sposób, tak powinno być proste, aby produkować jak najlepsze hula-hoop.

Jak zrobić szybki Pinewood Derby Wheels

Czy twój mały Zuchy przyłączając się derby sosnowe? Dokonywanie sosnowe koła derby szybko może być dość trudne. Jednak, czy można pracować również na osi i kół, swoje samochody sosnowiec będzie jednym z najlepszych i najszybciej.

Oto jak zrobić szybko drewna sosnowego koła derby.

 • Przygotowanie i zakupić wszystkie potrzebne materiały. W przypadku tego konkretnego projektu, trzeba narzędzie piasty, trzpień koła, papieru ściernego z kaszy z 220, 320, 400 i 600, płaskim plastikowym pliku igły, sproszkowanego grafitu, polski, środki czyszczące do rur co najmniej 3 mm , 4 lub więcej BSA koła, wiertarki i golarki koła, lub i naciśnij wiertarka z cienkiej płaskiej pliku i kwadratowego bloku. Nie będzie 4 poziomy przygotowanie samochodu do wyścigów. Po pierwsze, trzeba kształtować i wypolerować wewnętrzny hub, który łączy się z ciałem samochodu. Po drugie, trzeba wyrównać i wypolerować średnicę koła zewnętrznego. Po trzecie, trzeba poziomie i polerowania wewnątrz części krawędzi koła. I po czwarte, trzeba polerować otwór koła.
 • Przetestuj koło i oś. Można to zrobić poprzez umieszczenie koła w kompletny osi i włącz go, aby zobaczyć, czy koła obraca się swobodnie. Koła obracają się o więcej niż 3 sekundy bez zębami. Jeśli tak nie jest, działa na innej osi lub wyrzucać koło do pracy na innym. Pobierz 4 dobrych zestawów osi i kół, testując je razem.
 • Shape Shape up piastę koła w środku piasty -. Ten, który idzie w opozycji do samochodu - przy użyciu narzędzia piasty z papieru ściernego o ziarnistości 220. Tak szybko, jak jest koncentrator kształcie, użyć innego narzędzia piasty, która ma drobniejsze ściernym o gradacji papieru i ręcznik papierowy z tworzywa sztucznego w nim polski pozbyć wszystkich zadrapania dać jedwabiste wykończenie. Stożka zmniejsza tarcie piasty w opozycji do samochodu. Jednakże, należy postępować zgodnie z instrukcjami dostawcy używać golarki koła kształtować średnicę wewnętrzną krawędź i zewnętrzną koła lub inny właśnie budują koło do trzpienia następnie na wiertarka.

  Wygładzenia zewnętrznej średnicy koła z płytą 90 stopnia, jako punkt odniesienia przy zachowaniu dużego pliku równolegle do wewnętrznego otworu kół. Od koła wykonana jest z tworzywa sztucznego, należy tylko niewielkie ciśnienie i niskiej prędkości na pliku, tworzywo sztuczne nie stopi. Chociaż koła jest wyłączony cały plik dźwiękowy i poczuć jak to jest podskakują. Ale gdy staje się idealnie okrągłe, staje się gładka. Wskaźnik że koła są już round kiedy zewnętrzna średnica koła wygląda jednorodna.
 • Sprawdź, czy kształtować wewnętrzną krawędź. Trzymaj plik igły przy wewnętrznej krawędzi rozpocząć kształtowania go i pozbycie się wszelkich nieprawidłowości. Poprawa wewnętrznej krawędzi koła w kierunku średnicy zewnętrznej raz wewnętrzna krawędź jest już gładka. W większości utworów, krawędzi koła będzie uruchomiony w kierunku centrum. Wszelkie nieprawidłowości, może spowolnić samochód. Ponownie, podczas golenia koła, budować koła do trzpienia tak trzpień przechodzi do wiertarki ręcznej aby przymocować go do stołu. Pozbycie się wszystkich punktów od zewnętrznej średnicy koła do wewnętrznej krawędzi za pomocą papieru ściernego o gradacji 220. Jednakże, przy zastosowaniu wiertarka, prowadzą pomocą prostopadłe płyty utrzymać średnicę zewnętrzną odpowiadającą średnicy otworu koła. Wystarczy mieć pewność, że nie robią płaską miejsce, lub zmniejszyć koło, lub sprawić, że krawędź podniesiony.
 • Prace nad otworem koła. Jak trzpienia, zdjąć koło i umieścić 3-4 cale kawałek rury w dół czyszczenia wiertarki. Za pomocą plastikowego polski, pokrycie czyszczenia rur i ostrożnie umieścić go w otworze koła. Włącz wiertarki i przez 30 sekund, buff się otwór i pozbyć się czystsze rur, aby zmienić go z drugiej, która jest pokryta sproszkowanym grafitem.

W papierowym ręcznikiem, to grafit i zakończyć wewnętrzny hub poprzez polerowanie. Gdy cały nadmiar jest usuwany i grafitu polski, Twój koło jest teraz gotowy do użytku. Na co więc czekasz? Idź i zaskoczyć swoją małą Zuchy ze swoimi starannie wykonane z drewna sosnowego derby kół.