grsail.com

jak zrobić patio z skały

Jak zrobić Patio Parasol z spadochronem

Jeśli żyjesz w mieście, które ma na ekstremalne temperatury to jest to wspaniale mieć parasol patio na swoim podwórku, ogrodzie lub garażu cieniu i do zabezpieczenia sprzętu w ekstremalnych opadów deszczu lub ciepła. Nieużywany spadochron jest wspaniałym materiałem do wykorzystania jako parasol patio. Spadochrony są trwałe i wodoszczelna, więc będą one służyć jako skuteczne parasole tarasowe. Poniżej znajduje się kilka kroków i przewodników na temat jak zrobić parasol patio ze spadochronem.

 • Znajdź nieużywany spadochron. Jeśli nie masz nieużywaną spadochron w domu, zapytać znajomych, czy mają jedną, i zapytać, czy mogą dać ci to czy można go kupić w niższej cenie. Odwiedź czajnik skoczków lub sklepów spadochron i zapytać, czy oni sprzedają nieużywane lub pre-owned spadochrony. Dokonaj analizy porównawczej, dzięki czemu można uzyskać najlepszą jakość przy najniższej możliwej cenie.
 • Lista wytycznych instrukcji na temat, jak zrobić parasol patio ze spadochronem. Jest lepiej, jeśli można nauczyć się go na pamięć, więc można zaoszczędzić czas w tworzeniu patio parasol. Dodać wytyczne instruktażowe przydatne lub opublikować go w ścianie w garażu lub obszaru roboczego, dzięki czemu można łatwo zobaczyć i sprawdzić.
 • Zbierz materiały potrzebne w tworzeniu parasol patio ze spadochronem. Rzeczy, które potrzebne są powrozami spadochronem 1, 1 metalowa przelotka z otworem o średnicy 1 3/8, 1 stalowym słupie o średnicy 1 3/8; Biegun stali musi być 10 metrów wysokości, 1 stojak na parasole, śruby hakowe lub udziałów namiot, wiertarki i nożyczki.
 • Zrobić dziurę w centrum swojego spadochronu. Średnica otworu może być 1 i 3/8 cala. Założyć przelotkę lub oczko wewnątrz otworu przy użyciu sprzętu instalacyjnego młotek lub pierścieniem uszczelniającym.
 • Wywiercić otwór 1 cal w górze biegun metalu 10 stóp. Wywiercić kolejny 3 cale otwór w górnej części metalowego słupa. Otwory muszą być ogromne tyle śruby mogą łatwo przesuwać się w słup.
 • Założyć nakrętkę w otworze podstawy. Przesuń nakrętkę przez metalową rurę. Użycie pół cala śrubę po obu stronach metalowego słupa. Zapewnić, że sworznie obu końcach słupa są mocno i na swoim miejscu.
 • Przesuń spadochron na biegun metalu. Umieszczenie kolejnego sworznia w drugim otworze. Szczelnie zamocować nakrętkę na śrubę.
 • Wyjmij metalową słup i niech przesunąć do dołu. Dodać do bazy dokręcić trzymać metalu słup w miejscu.
 • Naprawić patio parasol do gruntu wybranym miejscu. Podłącz przewody do ślimaka hak lub namiotu udziałów, które są naprawić w ziemię tak, Twój patio parasol nie będzie łatwo przejść przez wiatr i dzieci wokół domu. Kąt przewody w wygodnym miejscu do poprawek każdym stosie namiotu.

Możesz również stworzyć parasol patio z spadochronem, jeśli masz sklep kawiarnię więc można dać komfortowe cień do klientów. Nie zainstalować patio parasol podczas wietrznej pogody. Dowiedz się, jak tworzyć rzeczy z nieużywanych materiałów, jest to świetny sposób, aby zaoszczędzić pieniądze. Jest to również sposób nauczyć dzieci, aby stać się ekonomiczny i oszczędny.

Jak zrobić Patio Struny światła

Jak zrobić Patio Struny światła

Struny Patio światła są bardzo popularne i atrakcyjne i nie bez powodu. Nic dziwnego, jeśli chcesz stworzyć własną. Morze komercyjnie dostępnych może wydawać ogólne i zatapiając się do Ciebie, a wyzwaniem wyruszeniem w coś nowego może być więcej niż wystarczająco dużo motywacji.

W części, może masz tablicę perkusja, bas, perkusja, nikiel i whatnots. Ale światła patio dać się inny efekt do swoich widzów. Światła na imprezach plenerowych są często atrakcyjne ciągi patio światła. Możesz wybierać spośród dzięki czemu wyglądają jak zasłony, czerwoną bransoletkę, lub cokolwiek pieści cię kręci.

 1. Kabel prowadzenie. Każdy ciąg taras światło zaczyna się mało spektakularnych kabla przewodzącego. Trzeba trochę elektroniki know-how, aby móc wyciągnąć tę opcję. Ale nie tak bardzo, jak wyciągnąć twój mózg suche. Dobrą rzeczą jest to, że prowadzenie kabli są one uniwersalne. Składają się one z dwóch wewnętrznych przewodów, które są ze sobą powiązane i muszą być podłączone do żarówki do produkcji tego migający efekt, który widzimy.
 2. Żarówki diodowe LED. Są życie patio ciągów oświetleniowych. Światła Patio przestanie być światła bez diody LED. Dokonując tego, że nie tylko martwić się o okablowaniu, ale bardziej na treści okablowania. Żarówki LED są w kilku klasycznych kolorów, po prostu upewnij się, że jesteś w stanie na przemian jasne i ciemne odcienie, aby zapewnić przyjazną rejestr na oczach widzów.
 3. Źródło zasilania. Masz trzy główne opcje: słoneczne, AC / DC lub źródłowych baterii. Najlepsze dla przyjaznych środowisku zajęć będzie energia słoneczna, ale trzeba oświetlacz, aby móc z niego korzystać. Bardziej powszechne jest bateria lub prądu AC / DC od zwykłego źródła zasilania w domu. Upewnij się, że napięcia są dopasowane do możliwości swoich diod LED.
 4. Wzór lub motyw. Struny patio światła nie będzie wyjątkowy, jeśli będziesz tylko wzór to z ogólnych wzorów, takich jak te z lampek choinkowych i wiele innych. Jeśli masz na myśli temat, uwolnić swoją kreatywność i zaprezentować swoje światła na patio w ten sposób.
 5. Lutować diodę LED i przewód razem. Jest to najbardziej niewdzięczna część zadania. Trzeba lutować diodę LED i przewód tak, że źródło zasilania popłynie prąd przez jej poszczególnych żarówek. Być może trzeba dużo taśmy elektrycznej na tym konkretnym etapie, ponieważ trzeba będzie zapewnić bezpieczeństwo obsługi świateł, gdy są one uruchomione.
 6. Obudowa lub poduszkę dla diody LED. Można również uzyskać kreatywnych z tego. Możesz użyć czegokolwiek tylko tak długo, jak nie zapalić lub coś w tym względzie. Przezroczyste obudowy, skorup jaj i innych przebijanych przedmioty mogą być wykorzystane do tego celu. Twoje patio ciągi świetlne będzie uruchomiony w żadnym momencie z tych obudów w nienaruszonym stanie.

Jak zrobić Skałą Candle

Jak zrobić Skałą Candle
Użyj zwykłych kamieni zrobić piękne świece

Tylko Najtrudniejsze w nauce, jak zrobić rockowy świeca jest coraz zawiesić wiercenia otworów poprzez płaskie skały. Po opanowaniu tej umiejętności, jest to łatwe do tworzenia tych wspaniałych, naturalnie wyglądających świece, które szybko stają się rozmów.

Co to jest rock Candle?

Skała świeca jest rzeczywiście spalanie oleju knot, który jest umieszczony po środku płaskiej skały lub kawałek łupka. To daje złudzenie, że sama skała przewidujące i karmienia płomień.

Świece wyglądają wspaniałe rockowe zewnątrz, dodając do atmosfery z ciepłym blaskiem, że nie wygląda na miejscu. Każda świeca jest jak skała, jak sam unikalne skały, dzięki czemu będziemy w stanie stworzyć odrębny wygląd z każdej świecy.

Jak zrobić Skałą Candle

Dowiedz się, jak zrobić rockową świeca nie jest tak trudne, gdy masz wymaganych dostaw i dryg do wiercenia otworów w skałach.

Zacznij od wyboru skały i kamienie, które chcesz użyć. Musisz wybrać swoje skały ostrożnie, biorąc pod uwagę te wskazówki pod uwagę:

 • Poszukaj mocnych, twardych skał, które mogą stanąć do wiercenia bez podziału
 • Skały powinny być dość płaskie i cienkie
 • Postaraj się, aby skał, które są stosunkowo płaskie na co najmniej w dolnej części tak, że będą siedzieć na zbiorniku oleju bez podnoszenia

Wywierceniu otworu

Aby wywiercić dziurę w skałach, trzeba funkcjonalny wiertarka. Jeśli nie masz jeden z nich w domu, zapytaj, aby zobaczyć, czy znajomi lub członkowie rodziny mogą mieć. Jeśli kończy się pożyczki lub przy użyciu wiertarka ktoś inny, spróbuj zrobić kilka skał w czasie, tak aby nie trzeba wracać do każdej świecy można zrobić.

Będziesz za pomocą rury szklane przesiąkania do tworzenia tych świec, które są w różnych rozmiarach i są zazwyczaj używane do lamp naftowych. Zmierzyć rurę przed wywierceniu otworu w celu zapewnienia, że ​​otwór jest wystarczająco szerokie, aby umożliwić dopasowanie do rury przez nią. Można wywiercić otwory w większych wielu skał do stworzenia wielu złych świeca też.

Wywiercić drugi, cieńszy otwór w pobliżu pierwszego tak, że będzie wentylowanej świeca.

Po utworzeniu otworu, to prosta procedura, aby skonfigurować resztę rockowej świecy.

Potrzebne materiały:

 • Płaska skała z otworem przewiercone
 • Szklana rurka knot (dostępne w sklepach świec)
 • Knot nadaje się do świec ropy naftowej, takich jak włókno szklane w oplocie
 • Nafta lub olej Citronella (olej Citronella powinny być wykorzystywane wyłącznie na zewnątrz)
 • Lejek
 • Małe, płytkie klosz lub pojemnik
 • Żaroodporny klej

Instrukcje:

 1. Klej szklany pojemnik do dołu skały za pomocą kleju, odpornego na ciepło. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia kleju przed kontynuowaniem.
 2. Przy pomocy lejka napełnić pojemnik z nafty.
 3. Umieścić probówkę knota szklanej większego otworu w skale. Knot świecy karmić przez rurkę do końca siedzi w oleju; przycinanie górny koniec knota do około 3/4 cala powyżej powierzchni skały.

To wszystko na ten temat, więc można teraz świecić nową rockową świecę. Gdy skończy się olej, upewnij się, że rurka ma czas, aby się ochłodzić przed wyjęciem go i dodając więcej oleju lampy z lejkiem.

Skała Candle zestawy do produkcji

Jeśli pomysł zebrania wszystkich tych dostaw i wiercenia w skale nie jest atrakcyjne, ale nadal chcesz spróbować co rockowe świece, rozważyć zakup zestawu do podejmowania świeca rocka. Zestawy te wyposażone są we wszystko, czego potrzebujesz, aby skalne świece. Można je kupić w wielu sklepach rzemieślniczych, lub online w takich miejscach jak: Rock Świece Rock i Essoya.

Bezpieczne Cieszący świeczki skalne

Rock świece są najbezpieczniejsze na zewnątrz, gdzie przypadkowe zalanie nie spowoduje, jak wiele szkód. Trzymać zwierzęta domowe i dzieci z dala od tych świec spalanie oleju, i upewnij się, że nie umieścić je w dowolnym miejscu, że można łatwo się przewrócił. Zawsze miej oko na palenie świec, bez względu na to, gdzie są one umieszczone.

Jak zrobić męska Pleciony pasek ze skóry

Jak zrobić męska Pleciony pasek ze skóry

Sztuka skórzanej plecionki pochodzi z River Plate (Rio de la Plata w Argentynie) obszar około czterech lat temu. Aborygeni i Gauchos używane Rawhide, skóry tuż pod włosami bydła (nie opalona skóra) do pasków, flogger upadek, liny paski, lejce, pasy i inne wyposażenie skórzane używane do pracy z dużych zwierząt gospodarskich. Później używane colt skórzane paski zwane "tientos" oprawiany i plecionki.

Luis Ortega (1897-1999), który wychował się w pobliżu ranczo w Sta. Barbara, Kalifornia nauczył się sztuki skóry w wieku dwunastu lat z 104-letniego Native American Vaquero (kowboj) imieniem Fernando Librado. Ortega stał oplatarce w pełnym wymiarze godzin w 1932 roku i otrzymał uznanie Mistrza Tradycyjny Artysta przez National Endowment for the Arts w czasie specjalnej ceremonii 1986. To utorowało drogę do sztuki, aby nie zostać utracone i zapomniane.

Te plecione bransoletki stały się modne w 1980 roku, kiedy członkowie zespołu rocka widziano je na sobie. Od tego czasu, skórzane plecione bransoletki były tak bardzo poszukiwanych pozycji. Oni nie wyglądają dobrze, zwłaszcza podczas noszenia przez mężczyzn. Wieku skórzane pięknie, trwa długo, jest trwałe i nigdy nie wychodzi z mody.

Aby męski pleciony pasek ze skóry samodzielnie lub jako prezent dla ulubionej człowiek w swoim życiu, poniżej są instrukcje, jak zrobić trzy stoiska tajemnicy warkocz.

Potrzebne będą następujące:

• płaski, szeroki pas dobrej skóry, 1 mm do 1,2 mm grubości i 190 mm długości i 15 mm szerokości
• pasek Zamknięcie to 200mm ling i szerokości 4 mm
• Ostre i zaostrzony nóż rzemiosło
• Metalowe linijki
• Ołówek
• puncher Pojedyncze-dołkowe

Procedura:

 1. Dowiązanie jednego końca paska zamknięcia. Dodać węzeł, jak blisko krawędzi, jak można wyciągnąć go mocno. Wytnij drugi koniec do punktu zbieżności długi około 35 mm.
 2. Odwróć pasek skórzany, która będzie używana do bransoletki i mierzy 14 mm od górnej krawędzi i zaznacz go. Zrób to samo na dolnej krawędzi. Będzie to znak początku i końca swoich kawałków.
 3. Dzielą szerokość paska do trzech (5 mm każda). Umieść znaki na górze i na dole do cięcia będą, gdzie początek i koniec. Dodać 2 cięć w dół. Masz teraz trzy aspekty tej samej szerokości.
 4. Aby ułatwić Państwu podczas uruchamiania plecionki, możesz wymienny i zaznaczyć znacznik nici, z lewej z 1, 2 i 3.
 5. Z prawej strony paska skierowaną do siebie, wybierz dolną krawędź, odwróć go i przekazać ją przez szczelinę między paskami 2 i 3. Paski będą skręcone na tym etapie.
 6. Zaczynając od góry, przekrój nici 1 nad nici 2 nici 3 nad plaży 1 i 2 na nici nici 3. Jest to jeden pełny cykl plecionki. Pociągnąć dolną krawędź, odwróć go i przekazać ją przez szczelinę między nici 3 i 2, która jest po lewej stronie.
 7. Krzyż nici 1 nad nici 2 nici 3 nad plaży 1 i 2 na nici nici 3. Można zauważyć, że nici, po tym cyklu oplatania znów będzie płaski. Przeciągnij dolną krawędź, przez szczelinę między pasma 2 i 3 po prawej stronie.
 8. Kontynuować cykl oplatania, na przemian przejścia dolnej krawędzi od lewej do prawej, dopóki nie pracował 15 cykli. Jeśli okaże się, że trudno przejść krawędź przed jego zakończeniem, można zatrzymać po 10 cyklach z luźniejszej warkocz.
 9. Dziurę 2 mm na każdym końcu bransoletki plecionki. Z prawej strony skierowaną do siebie, gwint stożkowy punkt taśmy zamykającej przez jeden otwór, a na drugim otworze. Knot powinien znajdować się po prawej stronie. Masz teraz regulowane zamknięcie, które mogą być wiązane później.

Upewnij się, że nić leży płasko z prawej strony się jak warkocz. W przypadku korzystania z bardziej miękkiej skóry, można zrobić więcej cykli oplot na zaostrzenie warkocz. Oplot tajemnicą nie jest tajemnicą, mimo wszystko, nie?

Jak zrobić Topiary

Jak zrobić Topiary
Tradycyjne drzewo topiary.

Dowiedz się, jak zrobić topiary jest hobby czasochłonne. W poniższym wywiadzie Deborah Shelton dowiesz się, co właściwie jest topiary jak najlepsze rośliny do korzystania z tego typu projektu.

Dowiedz się, jak zrobić Topiary Arrangement

Czy możesz wyjaśnić jak zrobić topiary?

Deborah Shelton: Topiary podejmowanie jest sztuką. Jest to specjalne szkolenie roślin, liści i drzew rosnących w szczególności pożądanej shape.To stworzyć drzewo topiary:

 • Weź dwa lub trzy młode drzewka z pni około jedna czwarta cala średnicy. * Teraz warkocz lub splot ich razem.
 • Niech rosną przycinanie nowego wzrostu do kształtu na górze, że wolisz, takich jak piłka czy piramidy.
 • Możesz również pozwolić góry rosną naturalnie na wygląd free-form z wykorzystaniem drzew oliwnych, drzew jagodowych, owoców cytrusowych i pachnące zioła.

Trenuj swoje rośliny wspinać się na kratki, gdy są młode. Dołącz ciąg do roślin i ich wspiąć się na kształt postaci topiary, że pragnienie. Topiary struktura kratki powinien być umieszczony na północnej stronie swoimi kwiatami, więc rośliny nie będzie zasłonięta.

Jakie są najlepsze rośliny do wykorzystania w topiary?

DS: Zastosowanie pnączy na wygląd elegancji lub na domek wiejski ogród topiaries. Mogą one także być ukształtowane w wieniec. Możesz użyć hardy bylin:

Jak zrobić Topiary
Toppit! topiary narzędziem.

 • Actinidia
 • Bittersweet
 • Hortensja pnąca
 • Engelmann Ivy
 • Runo winorośli
 • Wiciokrzew

Lub jednoroczne:

 • Balsam jabłko
 • Kanarek ptak kwiat
 • Kardynał wspinacz
 • Filiżanka i spodek winorośli
 • Cypress Vine
 • Tykwy
 • Japoński hop

Black-eyed Susan jest jednym z moich ulubionych. Winorośl ma zielony liść z kocem rozproszone, złote żółte kwiaty. Jest to szybko rosnące roczne, a na południu może być traktowany jako roślina wieloletnia. Jeśli jesteś taki, który nie ma dużo czasu pokochasz ten kwiat. Jego łatwa w uprawie styl życia toleruje warunki trudności.

Morning Glory to jedna z najszybciej rozwijających się rocznych winorośli. Moczyć nasiona w wodzie dwa dni przed sadzeniem lub przetrzeć nasiona papierem ściernym. Sadzić je o jeden cal od siebie po niebezpieczeństwo przymrozków. Lubi pełne słońce.

Passion-flower i wspinaczka róże są jednymi z najbardziej popularnych dziś. Passiflory nie wymaga specjalnego traktowania innego niż przycinanie. Róże są jak ludzie; oni potrzebują dużo opieki i jak ich przestrzeni. Daj im dużo światła i powietrza. Pozostawić na szkolenia poziomej, co powoduje lepsze rozkwicie.

Winorośli, takich jak bluszcz wspinać clingingly z korzeniami. Te macki na winorośli owinąć wokół cokolwiek się wydarzy, aby skontaktować. Inne pnącza, takie jak japoński pnącza, trzymać dyski klejące do ścian.

Uwielbiam jaśmin zodiaku łudząco pachnące, białe, w kształcie gwiazdy kwiaty w czerwcu i lipcu. Możesz cieszyć się jego zielone winorośli cały rok. Lubi półcień i wilgoci. Wskazówka: Pinch powrotem, gdy rośliny są młode.

W jaki sposób dbać o ustaleń topiary?

DS: Zazwyczaj szkółek zapewni specjalnych arkuszy opieki przemysłu. Większość topiaries trzeba raz na miesiąc nawozu. Użyj nawóz specyficzne dla danego typu instalacji wybranego.

Przedszkole trick: Użyj jedną łyżkę amoniaku domowego jeden galon wody co dwa tygodnie dla roślin typu paproci z codziennego podlewania.

Trzymaj topiary przycięte, aby utrzymać formę. Uformowane rośliny potrzebują podlewania, aby zapobiec spójne z liści Zrzut i produkować heartier kwitnienia. Osiągnąć najzdrowszą wygląd, ważne jest, aby upewnić się, że bryły korzeniowej jest właściwie nasycony. Sugeruje to, że pula rośliny zanurzone w jednej do dwóch cali wody co najmniej dwa razy w tygodniu. Aby zapobiec owadów, kąpieli lub opryskując rośliny wodą z mydłem za pomocą jedną łyżkę mydła na jeden galon wody i powtarzając co dwa tygodnie, w razie potrzeby.

Skąd topiaries pochodzi?

DS: Topiary faktycznie oznacza, by nadać kształt lub tworząc coś. Kiedy więc clip lub zakłady kolejowe, winorośl i drzewa rosną w określony kształt staje topiary. Słowo "topiary" jest w rzeczywistości pochodzi od słowa, które jest topiarus łaciny dla ogrodnika krajobrazu.

Opis "topiary" zostało około 2000 lat. Bogate rodziny starożytnych Greków i Rzymian były wczesne najprawdopodobniej je mieć. Uformowane zmieniały się cyklicznie w historii. W zamożnych razy się rozwijać, ale w czasach głodu lub wojny mają tendencję do spadku.

Epoka wiktoriańska dał nowy uwagę na topiary i dziś możemy cieszyć Uformowane w pomieszczeniu we wszystkich pomieszczeniach domu jako projektant kawałki. Uformowane są wykorzystywane jako centerpieces na święta, wesela i specjalne okazje.

Uformowane są widoczne na zewnątrz w przednich drzwiach domów, aby podkreślić wejście i zapraszamy znajomych i rodziny. Uformowane rośliny znajdują się na patio i na krajobraz i są ogrodnika dumni arcydziełem. Są one specjalny prezent dać w każdej chwili na każdą okazję!

Wykonywanie Topiary

Wykonywanie topiary wymaga cierpliwości i trochę poświęcenia, ale przy stałym i konsekwentnego wysiłku, każdy może ozdabiać swoje podwórko z pięknym topiary. Zakład Logiki Stosowanej pragnie podziękować za dzielenie jej Debora wiedzy i podejmowania sztuki z topiary wydają się niemal proste.

Jak zrobić faux Rocks

Czy chcesz poprawić krajobraz patio znajduje? Dlaczego nie można umieścić więcej skał w tworzeniu? Pewnie myśli, że ze skał jest bardzo drogie wyborem. Dla niektórych, ze skał kosztuje fortunę, ale dla niektórych, to kosztuje tylko trochę cierpliwości i trochę kreatywności. Jednak jest pewien haczyk Przychodzą być nie używając prawdziwych skał ale faux skały.

Z faux skał, upiększania ogrodu lub patio będzie stosunkowo łatwe i na pewno pieniądze mądry.

Potrzebne będą:

 • 1 część drobny piasek
 • 1 część cementu portlandzkiego
 • 2 części torf
 • Woda
 • Kielnia Ręka / mała łopata
 • Woda
 • Łyżka do mieszania
 • Formy lub formy
 • Farba do betonu
 • Sprayem
 • Morze gąbki
 • Plastikowe używane do pokrywania

Priorytet bezpieczeństwa podczas tego projektu. Nosić biegów bezpieczeństwa, takich jak rękawice, maski przeciwpyłowej i okulary, aby uniknąć nieodwracalnych urazów.

 1. Mieszanie. Umieść cement, piasek i torf razem w dużym wiadrze. Dodano wystarczającą ilość wody, aby utworzyć ciastowatą konsystencję dla mieszaniny. Użyj łopaty lub pacy ręki podczas mieszania tych rzeczy. Mieszać, aż mieszanina jest jak mieszanka ciasta gotowe do pieczenia.
 2. Odlewnictwo. Zapakuj mieszankę do formy cementu. Możesz również użyć dowolnego gładką powierzchnię do kształtowania faux skały. Punktować mieszaniny przy użyciu gąbki morskiej utworzyć ten szorstki rock tekstury.
 3. Utwardzania. To jest najważniejsza część projektu podejmowania rocka faux. Jeśli wykonane nieprawidłowo, twój może być faux rocka krucha i może rozpadają się tak łatwo. Po formowaniu, pokrycie faux rock z plastiku i niech leczyć w każdym zacienionej części przez około dwa tygodnie. Jesteś wolny, aby unmold mieszaniny w razie potrzeby.
 4. Innym utwardzania. Po pierwszych dwóch tygodniach, zdjąć plastik mieszaniny i przemodelować go do kształtu, który chcesz. Pozostawić mieszaninę ponownie w zacienionej części do około siedmiu dni.
 5. Mycie ocet. Dokładnie umyć skałę za pomocą octu faux. Następnie przemyć wodą do skał Osady usunięto z pseudo skały. Upewnij się, że masz na sobie rękawice podczas mycia faux skałę, ponieważ wapno może poparzyć skórę.
 6. Malarstwo. Przygotowania farby się po raz pierwszy. Wymieszać farbę cementową, aż ma ten wodnisty konsystencję. Mieszaninę umieścić w butelce ze sprayem i delikatnie pomalować skałę faux więc będzie przypominać prawdziwą skałę.

Kolejna wskazówka dla bardziej realistyczny wygląd swojej faux skale: wymieszać jogurt i torf i wcierać mieszaninę na faux powierzchni skały. Rozwiązanie to będzie zachęcać mech wzrostu, który uczyni Twój rocka wydają się bardziej realne.

Dla zabawy wyglądające skały, można użyć innych kolorów farb takich jak czerwony, zielonej i niebieskiej. Rób, co chcesz z faux skale jak to, co można zrobić z prawdziwych skał. Powinno wystarczyć, jeśli dokonaniu faux skały prawidłowo.

Wreszcie, krajobrazu będzie bardziej piękne i eleganckie wyglądające, nie wydając tyle dzięki faux-rocka.

Jak zrobić Schroniska śnieżne

Jak zrobić Schroniska śnieżne

Jeśli planujesz żadnej zimowy backcountry turystyka, wiedząc, jak zrobić schronisk śniegowe to dobry środek ostrożności. Być może nigdy nie trzeba używać schronienie śniegu, ale wiedząc, jak zbudować jeden daje dodatkową pewność w buszu.

Jak zrobić Schroniska śniegu: 3 rodzaje

Istnieje kilka typów schronów śnieżnych. Jedno trzeba użyć może zależeć od tego, gdzie jesteś, jak dużo śniegu trzeba, poziom umiejętności, a nawet to, ile czasu trzeba, aby umieścić swoje schronienie razem.

1. Śnieg Trench

Jednym z najprostszych schronisk jest wykop śniegu. Tak jak sama nazwa wskazuje, jest to otwór lub wykop wykopanych w śniegu. Musisz o 06:56 stóp śniegu kopać to schronienie. Korzystanie co trzeba kopać - narty, narzędzia kuchenne, a nawet kije będzie działać. Wykop wykop szeroki i wystarczająco długo dla ciała bez większego dodatkowego miejsca i uczynić go tak głęboko, jak jesteś w stanie. Zbyt duże wykopu jest po prostu więcej miejsca na ciepło z ciała, więc nie będzie tak ciepło. Cel na temat stopy dodatkowej przestrzeni wokół ciała, które mogą być wypełnione materiałem izolacyjnym, co można znaleźć.

Idealnie, będziesz w miejscu, z gałęzi drzew, które można wykorzystać do linii swój wykop, jak również na pokrycie górę. Alternatywnie, można użyć plandeki lub koc, a nawet narty, jeśli masz jakiekolwiek. Śnieg wykopane z wykopu może być wykorzystana na pokrycie utworzonego dach. Jeśli rozpalili ognisko, gorące skały mogą być dodawane wewnątrz wykopu na dodatkowe ciepło, ale należy zachować ostrożność przynosząc pożar wewnątrz schronu. Śnieg jest napięty dość powietrza i można cierpieć z powodu zatrucia tlenkiem węgla.

2. Quinzhee

Quinzhee (lub quinzee) jest zasadniczo jaskini śniegu, które kopać w kopiec śniegu i jest najbezpieczniejszym jeśli budujemy go z inną osobą, która znajduje się na zewnątrz w czasie procesu skurczu. Jeśli jest załamanie, osoby spoza może odkopać osoby wewnątrz. Kopiec powinien być zbudowany przez Ciebie, a nie naturalnym kopiec śniegu. Naturalne kopce będzie "ustawić" w różnych stopniach, co bardziej prawdopodobne, aby zwinąć. Zamiast znaleźć obszar poziomu i tworzyć własne kopiec śniegu, który jest o sześć do ośmiu metrów wysokości i około sześciu do dziesięciu metrów średnicy. Pozostawić do "set" i utwardzić lekko przez trzy godziny lub więcej. Jest już zawsze lepiej unikaj schronienie upadek na górze ciebie. Należy również zauważyć, że ten typ schronienia powinny być wykonywane tylko wtedy, gdy jest to bardzo zimne. Wyższe temperatury mogą również powodować schronienie do upadku, który może być deadly.Once utwardzony, można kopać w kopcu. Pamiętaj, aby wykopać jak i na zewnątrz, aby stworzyć duży, obszar wewnątrz drążonego kopiec umożliwiając jednocześnie o stopę grubości dla powłoki śnieżnej. W dachu swojego schronienia, należy pamiętać, aby wykopać dwa lub trzy otwory do wentylacji oraz jeden w bok. Jeśli znajdziesz materiały, takie jak suche gałęzie drzew iglastych, będzie to zrobić dobry dodatek izolację.

3. Drzewo Pit

Drzewo pit może być zbudowany w ośnieżonych terenach, które mają duże drzewa iglaste. Można zauważyć, że na jednej stronie drzewa, śnieg jest dalej od pnia drzewka. To może być wykorzystane, jeśli potrzebujesz awaryjnego śnieg schronienie. Idealnie, gałęzie drzewa stworzą naturalny "dach" nad pit.If konieczne, można wykopać studnię nieco większy i dodać więcej oddziałów do budowania bardziej skutecznego dach. Tylko pamiętaj, aby trochę przestrzeni wentylacyjnej w dachu. Podłoga swoim schronie mogą być również objęte w gałęziach drzew iglastych dla dodatkowej izolacji.

Ćwicz swoje umiejętności

Kiedy nauczysz się, jak zrobić schronisk śniegu, należy się ich często do poprawy swoich umiejętności. Możesz zrobić to zabawny projekt budowy schronów praktykować śniegu z rodziną. Szanse są, nigdy nie będziesz musiał zbudować schronienie śniegu na przetrwanie, ale jeśli kiedykolwiek znajdziesz się zagubiony w backcountry, będziesz zadowolony, masz umiejętności, aby przetrwać, dopóki nie są uratowani.

,

Jak zrobić Zen Garden

Jak zrobić Zen Garden


Dla tych, którzy szukają ciszy i spokoju, uczenia się, jak zrobić ogród zen jest świetnym rozwiązaniem. Czy doświadczony ogrodnik lub początkujący, ogrodnictwo jest wspaniałym sposobem na poprawę wartości nieruchomości, podczas gdy w tym samym czasie, tworząc relaksujące miejsce. Aby włączyć podwórko w prywatnej oazie, uważają ogród zen.

Zen Garden Pochodzenie

Cisza i spokój to, co wielu z nas dąży do, ale jak dokładnie ogród pomaga nam osiągnąć te wzniosłe cele mogą być niejasne. Aby lepiej zrozumieć, trzeba najpierw wiedzieć, co oznacza, ogród zen. Pierwotnie zaprojektowane ogrody zen przez japońskich mnichów jako miejsce do modlitwy. Najstarszy znany ogród zen jest w świątyni Ryoanji w Kioto i został zbudowany w 1499. Najczęstszym typem ogród zen nazywany jest "Karesansui" co przekłada się na góry i wody ogrodu. Ogród zen ma zapewnić odwiedzającym z wewnętrznej siły, jak wróci do podstawowych elementów poprzez skały stanowią góry i piasek stanowią wody.

Jak zrobić Zen Garden

Stacjonarne lub miniaturowe odmiany ogrodów zen można kupić w wielu sklepach rzemieślniczych lub hobby, takich jak Michael i Hobby Lobby, ale rzeczywista natura rozmiary, ogrody przydomowe dostarczyć odwiedzającym z bardziej wszechstronnego doświadczenia.

Materiały i akcesoria

 • Grabie
 • Cztery kawałki drewna 2x4x8
 • Wkręty do drewna
 • Wiertarka lub śrubokręt
 • Plac zabaw dla piasku
 • Rzeka skały lub inne atrakcyjne

Instrukcja montażu

Oczyścić powierzchnię swoim podwórku około dziewięciu dziewięciu stóp. Upewnij się, że wszelkie trawy lub zanieczyszczenia usuwa się i fabuła jest stosunkowo płaski. Użyć łopaty do usuwania darni lub zmienić gleby do spłaszczyć powierzchnię.

Zbudowanie drewnianej ramy wkręcając cztery kawałki drewna na placu przy użyciu wkrętów do drewna. Naprzemiennie każdy koniec to ostateczny kształt jest kwadratem. Ramka będzie mierzyć osiem osiem stóp. Umieszczać ramkę w środku obszaru uprzednio usunięte i nacisnąć ramki mocno w glebie, jednego cala w ziemi. Zapobiegnie ramkę z ruchu i piasek wycieki raz napełniony.

Powoli dodać drobno ziarnisty zabaw piasek, aż ramka jest wypełniony. Nie przelewać ramkę, jak inne elementy ogrodowe muszą jeszcze zostać dodane. Plac zabaw piasek jest tania opcja, ale inne opcje obejmują lawy gruntowych lub cegły i są dostępne w różnych kolorach. Odwiedź swój lokalny sklep krajobrazu sprawdzić alternatywy w razie potrzeby.

Rake piasek tak to jest poziom. Dodaj skały w dwóch lub trzech obszarach. Dla bardziej dramatyczny efekt, grupy skał o różnych wysokościach i kształtach razem. Upewnij się, że skały są bezpieczne i nie są umieszczone jedna na drugiej, gdzie mogą spaść i spowodować zagrożenie dla bezpieczeństwa. Wiele ogrody zen okrągłe kamienie lub użyć zamiast ugrupowań obeliski. Celem skał jest do reprezentowania górę, ale należy używać niezależnie od kształtu najlepsze odwołań do Ciebie.

Gdy skały są umieszczone, należy użyć grabi do tworzenia linii w piasku. Ponieważ celem piasku jest do reprezentowania wody, projekty wprowadzone w piasku powinna stanowić fale lub zmarszczki na powierzchni wody. Możesz użyć więcej niż jednej grabie rozmiar, aby uzyskać różne wzory na piasku. Ćwicz różnych poziomów ciśnienia, pchania i ciągnięcia wniosków lub różne rozmiary natarcia, aż masz projekt lubisz.

Umieść ławce lub krzesło w pobliżu ogród zen, więc można sprawdzić swoje dzieło. Ponieważ nie istnieją żadne rośliny w ogrodzie, utrzymanie jest minimalne. Wystarczy zmienić się skały i prowizji piasku na inny wzór, gdy opony danego projektu.

Sugestie końcowe

Kiedy nauczysz się, jak zrobić ogród zen, czasu, aby z niej skorzystać. Poświęcić kilka minut każdego dnia, pozwalając zmartwień i listy rzeczy do zrobienia odpłynąć. Od uspokojenia umysłu i biorąc czas dla siebie, może się okazać, że łatwiej się skupić i radzić sobie z problemami.

Jak Reroof patio Zagiel

Jak Reroof patio Zagiel


Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak reroof się markizy patio, rozumiem, że markizy patio nie posiada tradycyjnej "dach". Większość markizy tarasowe wykonane są z materiału, więc w zasadzie nie masz tyle wymiana dachu, jak wymieniasz tkaniny.

Dlaczego Reroofing Patio Markiza konieczne?

Markizy patio składa się ze szkieletu metalowego, zwykle wykonane z aluminium, a pokryciem z tkaniny. Z czasem, po części z powodu narażenia na czynniki, część tkaniny markizy może stać ogorzały, zużyte, zmatowić lub zgrane. Przenikliwe promienie słoneczne mogą wybielać się wcześniej żywe kolory, a ulewne deszcze mogą powodować przebarwienia nieodwracalne w niektórych przypadkach. Od szkielet markizy jest aluminium, jest to dość odporne na rdzę i korozję, więc trochę czasu, aby dowiedzieć się, jak wymienić tkaninę, aby ją znowu wygląda jak nowy.

Jak Reroof patio Zagiel

Narzędzia i materiały

 • Wkrętaki
 • Młot
 • Nóż
 • Nitownica z nitami
 • Uchwyty Vise
 • Ciężki łańcuch
 • Markiza tkanina

Reroofing stacjonarnego Patio Zagiel

Przed rozpoczęciem pracy

Zanim będzie można reroof się markizy patio, wie, jak bardzo tkaniny będziesz potrzebować do nowej instalacji. Dokonać pomiarów istniejącej markizy i wziąć pod uwagę w jaki sposób materiał jest zainstalowana wzdłuż kanałów ramy więc masz pomysł jak zainstalować nowy materiał.

Usunięcie istniejącego Fabric Markiza Patio

Wyciąć większość starej tkaniny z ramki, ale nie przecinać materiał z kanału montażowego. Przesuń pozostałe tkaniny z kanałów montażowych i odwiązać i usunąć wszystkie liny, jak również. Zwróć uwagę jak liny są zainstalowane i poprowadzone przez ramę, tak wiesz, jak zastąpić je podczas procesu instalacji.

Instalacja nowego materiału

Przesuwać materiał do kanału mocującego znajdującego się w górnej części markizy. Spread tkaninę markizy na ramie, więc jest nanoszone na nią. Tie materiału w miejscu, w ten sam sposób jak poprzednie pokrywa została zainstalowana. Użyj nowej liny, jeśli stare liny jest brudna lub w złym stanie. Gdy wszystko jest przywiązane, zadanie zostało wykonane.

Reroofing zwijana Patio Zagiel

Reroofing się markizy patio rzucająca się to trochę trudniejsze, ponieważ nie są szczelnie rany sprężyny, które muszą być utrzymywał się. Mieć drugą parę rąk dostępnych do tej pracy nieco łatwiejsze i bezpieczniejsze.

Zdejmowanie tkaniny starych

Zrelaksować tkaninę od szyny markizy i zablokować napięcie sprężyny rury za pomocą zawleczkę. Odłącz ramiona markizy od ściany i wykorzystać je na spacer markizę się szyny. Usuń markizy z ramionami za pomocą imadła-uchwyt do mocowania w dół na tabliczce wewnątrz każdego z ramion. Usunąć śruby mocujące ramiona do płyt.

Wyjąć zawleczkę z probówki markizy i zwolnić napięcie sprężyny poprzez odwracanie go. Pamiętaj, aby policzyć, ile razy sprężyna obraca się rozluźnia.

Jeśli jest to twój pierwszy raz wymianie markizy tkaniny, być może trzeba będzie wywiercić nity na zespole skrętną. Zaznacz pozycję uchwytu krzywką, tak wiesz, gdzie to idzie, kiedy należy wymienić.

Usuń starą tkaninę rozwijając go i poślizgu go rurę.

Instalacja nowego materiału

Przesuń nowy materiał na rurę i zrobić to na środku. Zakładka przewodów w każdym końcu tkaniny. Ponownie załóż zespół do rury skrętnej oraz korzystać z nowych nitów, aby zabezpieczyć go na miejscu. Wiatr Sprężyny powrotem do poprzedniego napięcia i ponownie włożyć zawleczkę.

Podłącz markizy ramiona do ramy markizy, karmić kabel markizy do szyny i wyjąć zawleczkę. Rzuć tkaniny markizę i połączyć ramiona markizy powrotem do ściany.

Cieszący Twój Nowy Patio Zagiel

To niesamowite, co zwykłe uaktualnienie swojej patio markizy może zrobić do domu i swojego życia. Nie tylko podać swój dom z pięknym akcentem, sprawi, że chcesz spędzić więcej czasu na zewnątrz, lavishing w chłodnym cieniu popijając bardzo zimne napoje. Ta praca może nie być najłatwiejsze do zrobienia, ale nie spiesz się, skorzystać z pomocy przyjaciela lub dwa i zacząć grillować w nowym patio markizy w ciągu zaledwie kilku godzin.

Jak zrobić Wegetariańskie Kimchi

Jak zrobić Wegetariańskie Kimchi
Kapusta jest podstawą kimchi

Czy zastanawiasz się, jak zrobić wegetariańskie kimchi? To całkiem proste. Wykonaj te proste instrukcje, aby uzyskać pyszne Korean kimchi cieszyć w diecie wegetariańskiej.

Wegetariańska Kimchi

Kimchi jest ostre fermentacji kapusty, które mogą być podawane na zimno jako przyprawa, dodaje się do zupy wegetariańskie bulionu do lub mieszać-smażone z innych warzyw dla smacznego obiadu. Jest również powszechnie dostępne w specjalistycznych sklepach spożywczych, a nawet w niektórych sklepach dużych sieci. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że nie wszystkie kimchi jest wegetarianinem, więc należy czytać etykiety.

Jak zrobić Wegetariańskie Kimchi

Użyj następujących składników i kierunki do pyszne kimchi cała rodzina może cieszyć.

Składniki

Rozpocznij z następujących składników.

 • Siedziba posiekanej ½ kapusty
 • 4 łyżki sól morska
 • 3 łyżeczki chili w proszku lub płatki chili
 • 2 łyżki czosnku mielonego
 • 2 łyżki posiekanej Scallions
 • Szklane miski do mieszania
 • Sterylizowane słoiki z pokrywkami
 • Foliowanie

Wskazówki

Wykonaj te proste wskazówki.

 1. W dużej misce, sól kapustę. Przykryć folią i odstawić w temperaturze pokojowej przez cztery do sześciu godzin.
 2. Natomiast w małej szklanej misce zmieszania proszku chili lub płatki z równą ilością wody i szybko mieszano na wolne pasty. Przykryć i odstawić na okres czasu, jaki pozostał do kapusty.
 3. Po czterech do sześciu godzin, cabbage należy zmiękczyć z soli. Wypłukać i pozostawić do wyschnięcia.
 4. Wymieszać czosnek i szalotki z pastą chili i polać kapustę.
 5. Gdy kapusta i pastę chili są dobrze wymieszane, nadziać na słoiki z mieszaniny kapusty.
 6. Przed podaniem Napełnijcie stągwie wodą, przykryć szczelnie i chłód na kilka godzin.

Dowiedz się, jak zrobić wegetariańskie kimchi jest łatwe i może być lodówka na kilka tygodni. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że smak rośnie w siłę w czasie, więc jeśli nie wolą silną kimchi, należy zużyć w ciągu jednego do dwóch tygodni.

Jak zrobić amerykańskie Regalia

Gdy Indianie używają słowa "regalia", są mówiąc o uroczystym stroju i ozdoby używane w formalnych, religijnych lub oficjalnych uroczystości. Anglo osób uczestniczy POW-WOWs szybko nigdy nie nauczyć się nazywają ten kostium, a nie dotykać go, chyba że użytkownik wyrazi na to zgodę. Anglos nigdy nie powinien nosić amerykańskie regalia lub coś z tradycyjnym znaczeniu duchowym do rdzennych Amerykanów, o ile nie zostały przyjęte przez plemię lub w jakiś sposób dany zgody - najbliższy odpowiednik Europejskiej będzie siedział w fotelu papieskim bez zezwolenia. Jeśli jesteś Anglo i chcesz Indian "wygląd", przejdź do faktorii i kupić biżuterię, odzież i akcesoria wykonane przez Indian. Są to zwykle właściwe dla każdego do noszenia, a będziesz pomagając wspierać plemię.

W tym artykule zakładamy, że jesteś Indiańska, wiesz co plemię należysz, i chcesz stworzyć własną regalia dla Pow-Wow zgromadzenia. Większość regalia wymaga co najmniej rok lub dwa (jeśli nie więcej), aby przygotować. Regalia jest noszone przez tancerzy, bębniarzy i innych uczestników, i zmienia się w zależności od tego, co będziesz robił, i twoje osobiste uczucia. Jeśli planujesz do tańca, to już pewne pojęcie o tym, co należy nosić. Każdy taniec ma swoją specyfikę regalia, ale w standardowych wzorów, dużo osobistej ekspresji twórczej jest to możliwe, i zachęcał. Przestrzegać regalia podobny do tego, co masz zamiar nosić; nie kopiuj go dokładnie, ale należy pamiętać, jakie materiały są używane. Członkowie rodziny są najlepszym źródłem. Mogą one być w stanie pomóc Ci znaleźć materiały, a nawet dokonać regalia.

Materiały dla amerykańskiej regalia można uzyskać faktoria. Jeśli nie masz punkt handlowy lokalnej do Ciebie, spójrz online w crazycrow.com lub nativeamericannations.com. Upewnij się, że masz wszystko, czego potrzebujesz w zakresie skóry, ścięgien, koraliki, kołdry, stożków, satyny, nitki, wstążki, i tak dalej. Jeśli nie masz jeden, aby pokazać, jak zrobić to, co masz na myśli, zapytaj na stanowisku handlowym; ktoś może dając lekcje, albo nie może być kasety wideo pokazujące, jak to zrobić.

Pamiętaj, podejmowania, jak również noszenie amerykańskiej regalia jest święte działania. Dokonaj regalia w radosnym nastroju, ale z szacunkiem. Szanować swoich nauczycieli i uzbroić się w cierpliwość, jeśli cię poprawiać. Noś regalia z dumą, na cześć Wielkiego Ducha, swoich ludzi i siebie. Pamiętaj, możesz zmienić lub doprecyzowanie regalia w miarę upływu czasu. Należy zaplanować, aby przekazać je do swoich dzieci lub młodszych członków rodziny, i opowiedzieć im historię o tym, jak udało ci się.

Jak zrobić ciasto samochodów wyścigowych

Jak zrobić ciasto samochodów wyścigowych

Istnieją dwa duże powody, dla których ludzie zastanawiają się, jak zrobić ciasto wyścig samochodów: albo zrobić jeden na urodziny dziecka lub dorosłego zadowolić który jest fanem wyścigów NASCAR lub photography samochód. Oczywiście, są też inne sytuacje, kiedy ten rodzaj ciasta wypadałoby, takie jak na film o tematyce imprezie z okazji film jak błyskawica lub Cars. Ten rodzaj ciasta jest bardzo łatwe do wykonania, nawet jeśli nie jesteś szczególnie doświadczeni z ciasta dekoracji.

Jak zrobić ciasto samochodów wyścigowych

Pierwszy krok w nauce, jak zrobić ciasto wyścigowy jest piec o 8 przez 11 calowy bochenek ciasto. Należy użyć tyle ciasto tak, że ciasto jest co najmniej czterech cali wysokości. Spróbuj też do góry ciasto jak najbardziej płasko.

Wyjąć ciasto z miski i pozostawić do ostygnięcia. Gdy będzie gotowa, należy ją tak, że jeden z krótszych krawędziach jest tyłem i umieścić ją na swojej ciasto pokładzie. Następnie mierzy około pięciu centymetrów do tyłu i wykończenia klin z ciasta, tak, że przednie pół skosy wobec Ciebie, przypominające kaptur przez samochód. Bądź ostrożny, gdy jesteś krojenie, tak, aby nie złamać placek, który pozostaje. Możesz po prostu wyrzucić dodatkowe, lub, jeśli się ciasto czekoladowe, można kruszą ją i używać go jako "brud" pod opony samochodu.

Kiedy skończysz przycinanie, lód tort w kolorze do wyboru za pomocą buttercream lukier. Staraj się, aby go możliwie jak najbardziej tak, że przypomina lśniący lakier samochodu wyścigowego. Gdy masz cały tort mrożona, użyj czarny lukier w torbie rurowej wyciągnąć szczegóły, jak zarysami dla okien i drzwi. Jeśli chcesz, wypełnij "windows" z srebrnym brokatem lub jadalnych z białym lukrem.

Aby dodać szczegóły, aby ciasto samochodu, wykonaj następujące czynności:

 1. Wytnij dwa czekoladowe mrożona pączki w połowie. Będą to opony samochodu. Ustaw je, płaską stroną w dół, dwa po lewej stronie, a dwa na prawej stronie ciasto. Powinni trzymać się oblodzenia dość łatwo. Jeśli nie masz pączki można zastąpić dowolny okrągły przekąska ciasto czekoladowe.
 2. Wytnij dwa koła i kwadraty z żółtym owoców rolki i trzymać je do przodu Tort stworzenia reflektory. Możesz użyć swojego wyroku w sprawie rozmiaru, ponieważ różni się w zależności od modelu samochodu wyścigowego. Wystarczy upewnić się, że nie są tak duże, że wiszą one krawędzi lub nakładać się na szczyt ciasto.
 3. Użyj czerwony owoc rolkę, aby tylne światła w podobny sposób. Następnie, po prostu dodaj swój komunikat do "dach" pojazdu.

Ciasto Patelnie samochodów wyścigowych

Jeśli nie czujesz się na kształtowaniu ciasto podobnego samochodu na własną rękę, można kupić pan, że nie wszystkie prace dla Ciebie. Niektóre z patelni, które są dostępne, być może w lokalnym sklepie rzemiosła lub ciasto, są następujące:

 • Wilton w 3-D Cruiser Pan
 • Wilton jest Pan Race Car
 • Disney Cars Ciasto Pan

Możesz też po prostu kupić plastikowe samochody wyścigowe i umieścić je na górze ciasta. Następnie wszystko co musisz zrobić, to lód jest tak, że wygląda jak tor.

Jak zrobić ciasto dirt

Jak zrobić ciasto dirt
Warstwa różnych ciast lub budyń dla bardziej kolorowe "brudu".

Dirty Little Secret pieczenia jest to, że złośliwie łatwe do nauczenia się, jak zrobić ciasto brudu. Czy zdecydować się na prosty bez-piec opcji lub bardziej skomplikowanego pieczone i zdobione ciasta z tematem brud, ten deser może być opcja zabawy i twórcze dla dorosłych i dzieci, aby cieszyć.

Dwa Dirt Ciasto Opcje

Najpopularniejsze przepisy kulinarne ciasto brudu występują w dwóch odmianach: budyń bez piec "ciasto", desery i ciasta ozdobione słodkie ciasteczka kruszyć "brudu".

No-Bake Brud Ciasto

Nie-piec ciasto brudu nie jest technicznie ciasto, to jest budyń deser warstwowy. To może być w łatwy sposób wprowadzić dziecko do pieczenia, jednak i to jest szybkie desery wzbudzać gdy potrzebna jest słodki upominek.

Składniki:

 • Budyń czekoladowy mix i składniki do przygotowania
 • Ciasteczka czekoladowe warstwowe
 • Gummy robaki

Wskazówki:

 1. Przygotuj mieszankę budyń zgodnie z zaleceniami i chłód do firmy.
 2. Crush ciasteczek warstwowych i podzielić równo.
 3. Podzielić na dwie przygotowany budyń równych połówek.
 4. Umieścić pół przygotowany budyń do miski drobiazg lub podobnego naczynia porcji.
 5. Wymieszać pół zmiażdżonych ciasteczek w pozostałej budyniu.
 6. Warstwa pudding ciasteczek mieszane w górnej części prostym budyń.
 7. Top warstwowy deser z pozostałych pokruszonych ciasteczek.
 8. Robaki Prasa gummy do górnej części "brud" z końcami widoczne.

Ten prosty sposób przygotować ciasto bez brudu piec może być opanowane w ciągu kilku minut, ale są jeszcze inne opcje, jeśli chcemy, aby było bardziej skomplikowane uczta. Wybór różnych typów plików cookie da "brud" inną teksturę, a decydując się na mleko budyń czekoladowy budyń ciemnej czekolady lub będzie się zmieniać kolor leczeniu. Dla większej deser, przygotować różne desery i tworzenia warstw, które czynią zabawę warstwy osadowe w błocie, lub dodać warstwy ciasta funta lub Angel Food Cake kawałki dla symulowanych skał.

Ciasto pieczone Dirt

Ciasto pieczone brud może być bardziej bogato zdobione niż bez pieczenia różnych budyniu, ale zaczyna się podobnie prosty przepis.

Jak zrobić ciasto dirt

Robaki Gummy są świetne ciasto dekoracje brud.

Składniki:

 • Mieszanka ciasto lub ulubionego przepis na ciasto i składniki do przygotowania
 • Lukier lub oblodzenia, puszkach lub domowej roboty
 • Ciasteczka czekoladowe warstwowe
 • Gummy robaki

Wskazówki:

 1. Pieczemy ciasto mix lub przepis, zgodnie ze wskazówkami i pozostawić do całkowitego ostygnięcia. Każda wielkość lub kształt ciasto jest dopuszczalne.
 2. Wymieszaj lukier lub lukier dobrze napowietrzać.
 3. Crush czekoladowe ciasteczka warstwowych i podzielić na równe części.
 4. Wymieszać pół zmiażdżonych ciasteczek do oblodzenia.
 5. Frost ciasto równomiernie.
 6. Top z pozostałą pokruszone ciasteczka.
 7. Udekoruj ciasto z robakami gummy, spychając końce cukierki w "brud" w razie potrzeby.

Ten prosty brud ciasto może być hitem na przyjęciach urodzinowych dla dzieci, i dodając więcej wysiłku do zdobienia stworzyć tematyczne ciasto może to odpowiedni wybór dla wielu różnych okazji i uroczystości.

Tematy na Dirt Cake

Podczas gdy ciasto jest proste brud szybki, łatwy, codziennie deser, istnieje wiele sposobów, aby zawierają motyw do podstawowego projektu na bardziej skomplikowany tort.

 • Ogrodnictwo: Cukierek albo jedwabne kwiaty wyrastające ciasto brudu może być kapryśny konstrukcja tort ogrodnictwa tematyce. Dziecięce zabawki ogrodowe narzędzia akcesoriów lub dokonać doskonałe serwery do ciasta lub brud nie-piec ciasto serwowane w wiadrach na zabawki i kreatywnych opcji kolorowe.
 • Halloween: Aby ciasto brudu do zabawy Halloween leczeniu, należy miniaturowe bary cukierki czekoladowe, aby utworzyć rzędy smaczne ciasto nagrobkami na cmentarzu. Zefir duchy, pająki i inne słodycze, straszne traktuje mogą być również wielkie dekoracje na Halloween ciasto brudu.
 • Budowa: Małe zabawki konstrukcyjne mogą być umieszczone na ciasto brudu tak proste dekoracje i oblodzeniu można pomysłowo ułożone naśladować otwory i bruzdy na sprzęt. Rama z drewna balsa małe może być również wykorzystane do budowy domu uroczysty tort.
 • Dinozaury: Udekoruj torcie brudu z kości cukierków na temat dinozaurów i dodać jedną lub dwie małe figurki dinozaurów na kolorowe dotyku na torcie. Gummy dinozaury pochowany w torcie są inną opcję, która pozwoli dzieciom stać deser paleontologów.
 • Plaża: Zamiast czekolady ciasto i ciasteczka czekoladowe, waniliowe ciasto używać (lub budyń) i wanilii cookies do tworzenia stylu plażowym piasku "," ciasto. Udekoruj tort z krystalicznego skorup, mini parasole i inne zabawy tropikalnych drobiazgi.

Brudny Deser Zabawa

Dowiedz się, jak zrobić ciasto brudu jest szybki i łatwy, a gdy wiesz, jeden z podstawowych przepisów, można użyć ciasto z wielu różnych tematów i ciast specjalnych okazjach. Przy odrobinie kreatywności, można się trochę brudna z każdym deser!

Jak zrobić wiatraczek Kanapki

Wiatraczek kanapki kanapki, które są zwinięte do postaci koła. Jest to świetny sposób, aby służyć kanapki, jeśli masz strony lub do dzieci jedzą więcej. Istnieje wiele przepisów na kanapki wiatraczek, które korzystają z różnych składników. Jeśli lubisz bekon i ser, to jest kanapka przepis wiatraczek, że na pewno się w kółko. Dowiedz się, jak zrobić kanapki Wiatraczek czytając kroki.

 • Składniki do przygotowania. Składniki, które trzeba przygotować się do tego przepisu są białe pieczywo, mleko skondensowane, musztarda, sos Worcestershire, bekon i ser cheddar.
 • Przygotowanie i pomiar składników. Musisz około 20 kromki białego chleba. Cięte krawędzie off chleba. Zetrzeć ser cheddar i mierzyć 2 szklanki. Musisz również ¼ szklanki musztardy, łyżeczka sosu Worcestershire i 1 ½ kg plasterkach boczku. Rozgrzej piekarnik do 375 stopni Celsjusza.
 • Przygotuj kanapki wiatraczek. Przygotowanie chleba, rzucając je z wałkiem do ciasta na płaskiej powierzchni. W małej misce, połączyć puszkę mleka skondensowanego, sos Worcestershire i musztardą. Mieszać mieszaninę dobrze. Ułożyć kanapki na swoim miejscu pracy. Rozprowadzić mieszankę skondensowanego mleka na wierzchu kanapki. Dodaj plastry boczku, a następnie posypać serem cheddar.
 • Rzuć kanapki Wiatraczek. Teraz można toczyć kanapki wiatraczek. Można podzielić na pół kanapki, aby mniejsze koła. Upewnij się, że opakowanie i rzucić kanapki szczelnie. Po toczenia, zabezpieczyć kanapki wykałaczką, tak że nie drgnie. Umieść przygotowane kanapki w lodówce na relaks.
 • Piec kanapki wiatraczek. Gdy kanapki są na tyle fajne, umieścić je wewnątrz piekarnika i piec przez około pół godziny lub do momentu, chleb zamienia lekko złoty kolor. Podawać kanapki Wiatraczek, gdy są jeszcze gorące.

Są to kroki w co boczkiem i serem Wiatraczek kanapki. Można użyć innych składników wymyślić różnych rodzajów kanapek wiatraczek. Inne składniki, które można użyć są szynki, plasterki sera, pomidory, szpinak, ser i wiele więcej. Możesz także zrobić zimne kanapki z ogórkiem Wiatraczek, majonezu i innych składników najlepiej smakuje na zimno. Odwiedź strony internetowe poniżej, aby dowiedzieć się więcej Wiatraczek receptur warstwowych

 • Wiatraczek i roll-up przekąska Przepisy - Na tej stronie można zobaczyć mnóstwo receptur warstwowych wiatraczek i roll up. Niektóre z tych przepisów, które znajdziesz tutaj wołowiny i sera pinwheels, ser i jabłka pinwheels, szparagi przekąski rolki, świąteczne pinwheels wakacyjnych i wiele innych. Te przepisy są dobre, aby dla stron i wydarzeń specjalnych.
 • ifood - Wiatraczek Przepisy Sandwich - ifood posiada zbiór receptur wiatraczek warstwowych, które można zrobić w domu. Niektóre z tych przepisów mają zdjęcia tak, aby można zobaczyć, co gotowe danie wygląda. Niektóre przepisy, które znajdziesz tutaj pinwheels pieprz, imbir, sera pinwheels devilled pinwheels szynka, pinwheels kurczaka i wiele innych. Jesteś pewny, aby znaleźć przepis wiatraczek z ulubionych składników.

Jak zrobić Smażone tuńczyka Ahi

Smażone yellowfin lub tuńczyka ahi słynie z pięknym kolorze, łagodnym smaku i kremowej konsystencji. Możesz toast tuńczyka ahi więc jego surowe rdzeń będzie miał soczyste karmelizowanego skorupę. Ten przepis Sałatka z tuńczyka uzupełnia dobrze. Możesz również służyć jako wspaniałe przekąska lub satysfakcjonujące alternatywa dla tradycyjnych steków. Poniżej znajduje się kilka kroków i przewodników, jak zrobić smażone tuńczyka ahi.

 • Co trzeba zrobić smażone tuńczyka ahi. Musisz AHI stek z tuńczyka, pieprz, sól, oliwa z oliwek, plasterki cytryny, świeże zioła, łopatki i patelnia.
 • Kup wysokiej klasy świeże ahi. Pamiętaj, aby wybrać najświeższe ahi, ponieważ będziesz gotować tylko i podsmażyć lekko, pozostawiając swoje podstawowe surowo. Jakość i świeżość ahi będzie mieć duże znaczenie dla receptury. Znajdź ruby ​​kolorowe mięso przypomina morze; Jednakże tuńczyka nie musi mieć rybi zapach. Tak, kupić najlepsze tuńczyka na rynku, cena może znaczenia, ale otrzymasz ujmujący smak jako nagrodę.
 • Marynować stek z tuńczyka. Kurz i naciśnij trochę soli i zmielony pieprz na stek z tuńczyka. Jako alternatywę można marynować lub sezon tuńczyka w różnych mieszanek. Upewnij się, że obie strony są o smaku tuńczyka. Tuńczyk marynowany w lodówce przez godzinę. Lepiej jest, jeśli można marynować na noc.
 • Rozgrzać patelnię. Korzystna jest ciężkie dnie patelni. Morze w ½ cala grube steki z tuńczyka w wysokiej temperaturze. Stosowanie grubszej pan do grubszych tuńczyków.
 • Dodaj oliwę na patelni. Śledź podany pomiar, ponieważ zbyt dużo oleju sprawi, że stek z tuńczyka tłuste. Może również zepsuć smak. Można również gotować tuńczyka w klarowanym maśle. Jednakże masło klarowane musi być stopiony i nie musi mieć stałe składniki mleka, tak tuńczyka nie przekroczy wymaganą temperaturę gotowania.
 • Umieść błękitnopłetwego w patelni. Upewnij się, że pan jest wystarczająco gorąca. Włącz tuńczyka nad każdym po dwóch minutach lub czerwone mięso jest już biało-różowy. Gotuj z każdej strony przez 1-2 minuty, aż oni piętnem wystarczy.
 • Pamiętaj, aby nie od razu przenieść tuńczyka na patelni po umieszczeniu go na ponieważ może oderwać się ciałem i nie będziesz osiągnięcia skutecznej Sear.
 • Podawać smażone tuńczyka ahi. Niech przed cięcia w cienkie plasterki lub mniejsze kawałki, aby zaprezentować swoje atrakcyjne centrum różowe mięso ryb fajne. Można go obsługiwać cały, ale większość ludzi służyć jej w plasterki ¼ cala hurtowego estetycznych lub prezentacji celów. Jeśli służąc jako przekąska smażone tuńczyka sałatka lub, to musi być również w plastrach. Możesz jeść ten przepis jako posiłek lub dodatek. Można go jeść popijając wino na wspaniały elegancki doświadczenie. Dla dekoracji można użyć plasterki cytryny i świeżych ziół.

Ludzie, którzy uwielbiają smażone tuńczyka ahi także miłość smażone tuńczyka z awokado, fasoli białej i sałatką z tuńczyka i tuńczyk z grilla kebaby między innymi. Istnieje wiele przepisów, które możesz zrobić z tuńczykiem. Start z przypieczonego tuńczyka ahi spróbuj inne przepisy. Poza smakiem i wielką mieszania z innymi receptur, można także osiągnąć korzyści zdrowotne z tego doskonałego mięsa ryb.

Jak zrobić rosół z kurczaka Leftover

Po ogromnym obiad lub razem, nie są zazwyczaj dużo resztek. Oczywiście można przechowywać w lodówce to i podgrzać na następny dzień, ale można jeść tylko w takiej mierze, w tym samym naczyniu co dzień. Zamiast wyrzucić je lub podając wszystko do swojego psa, to dlaczego nie "recyklingu" jedzenie i użyć resztki stworzyć nowe danie? Oprócz oszczędności pieniędzy, twoja rodzina nie wie nawet, że służycie im resztki.

Jeden świetny przepis można spróbować jest rosół. Jest to idealne jako przekąska podczas zimnej nocy zimowej. Można to zrobić przy użyciu tuszy kurczaka lub resztki pieczonego kurczaka.

Aby dowiedzieć się, jak zrobić rosół z kurczaka resztki, przeczytaj przepis poniżej.

 • Materiały będą potrzebne:

  • Resztki kurczaka
  • 1 puszka zupy kukurydzianej
  • 1/2 puszka zielonego groszku
  • 1/2 puszki kukurydzy jądra
  • Marchewkami
  • 1 łyżeczka mielonego tymianku
  • 2 kawałki liści laurowych
  • 1 łyżeczka majeranku
  • Natki pietruszki
  • Makaron lub ryż
  • Sól
 • Przygotuj składniki. Składniki tego przepisu są łatwe do znalezienia. Spróbuj wyszukać swoją kuchnię pierwszy przed wyjazdem na wycieczkę do sklepu spożywczego. Składniki nie są też drogie, więc nie powinno to spowodować żadnych zmartwień.
 • Usuń kości i skóry z kurczaka. Jak będzie przygotowanie zupy, to najlepiej, aby usunąć wszystkie kości z kurczaka i skórę z resztek. Pokroić mięso na drobniejsze kawałki.
 • Pobierz duży garnek. W dużej garnek, umieścić resztki kawałki kurczaka. Wlej w zimnej wodzie. Umieść tyle wody, aby zanurzyć wszystkie kawałki kurczaka. Niech wrzenia wody. Dodaj dwa kawałki liści laurowych, a następnie majeranek i tymianek. Dokładnie wymieszać.
 • Obrać marchewki. Get obierania warzyw i obrać marchewki dziecka. Kroić go do około ½ cala.
 • Dodaj do środków aromatyzujących. W garnek, dodać 1 ½ łyżeczki soli przyprawione. Rzuć marchewki, jak również. Niech gotować przez 15 do 20 minut, aż marchew są prawie ugotowane. Dodać drobno posiekaną natkę pietruszki i zielony groszek. Możesz również dodać w kostkę ziemniaki. Jeśli chcesz dodać ziemniaki, obrać i pokroić w około ½ cala. Umieścić w naczyniu w tym samym czasie, co marchwi.
 • Otwórz puszkę z ziaren kukurydzy i spuścić płyn. Dodaj do jądra Garnek. Ugotować zupę na kolejne 10 minut, następnie służyć. Możesz również dodać do bulionu dodaje smaku.

Można podawać zupę jak jest z krakersami na stronie. Ale jeśli chcesz cięższe danie, można dodać ½ szklanki makaronu lub ryżu ½ filiżanki w poniższej zupy. Trzymaj je na średnim ogniu, aż makaron lub ryż gotuje.

Jest to świetny przepis, aby spróbować. Jest to łatwe do przygotowania i składniki są dostępne i niedrogie. Na pewno nie będziesz mieć więcej resztki z tego dania. Dzieci i dorośli będą mieli to wystawne danie.

Jak zrobić masaż Oil

Jak zrobić masaż Oil

Jeśli szukasz nowego sposobu poszerzania swoich umiejętności crafting natomiast odprężyć się, za uczenie się, jak zrobić olejek do masażu.

Nauka Jak zrobić masaż Oil

Dowiedz się, jak zrobić olejek do masażu oferuje wiele korzyści:

 • To zabawne, stosunkowo proste rzemiosło, które nauczą Cię podstawowych zasad aromaterapii.
 • Jest to tańsze niż zakup w handlu przygotowane olejki do masażu.
 • Produkt można dostosować do preferencji osoby otrzymującej masaż.
 • Jeśli jesteś zainteresowany w produkcji mydła, balsamu do ciała lub inne bezpłatne rzemiosła, można tworzyć tematyczne koszy upominkowych dla przyjaciół i rodziny.

Materiały dla Making Massage Oil

Olejki eteryczne są krytycznym składnikiem każdej receptury masażu oleju. Podczas gdy olejki zapachowe powszechnie stosowane w podejmowaniu świec są tworzone w laboratorium, olejki eteryczne są destylowane z roślin lub drzew. Oznacza to, że zapewniają one korzyści terapeutyczne, jak i przyjemnego zapachu. Typ olejku wykorzystywane do dokonać masażu oleju zależy od przeznaczenia gotowego wyrobu. Oczywiście, olej do masażu przeznaczony na stres będzie bardzo różnią się od jednego, który jest zaprojektowany, aby zwiększyć koncentrację i wytrzymałość. Wspólna aromaterapia masaż mieszanki ropy są w następujący sposób:

 • Energia: balsa jodła, igieł sosnowych, strzęślowy, mięta, cytryna, limonka, pomarańcza, bergamotka, i / lub mandarynka
 • Relaks: drzewo sandałowe, drzewo różane, lawenda, rumianek, jaśmin, i / lub neroli
 • Zmysłowość: jaśmin, róża, geranium, paczula, i / lub ylang ylang

Ponieważ olejki eteryczne są bardzo skoncentrowane i nie może być stosowany bezpośrednio na skórę, trzeba użyć jakiegoś oleju przewoźnika do tworzenia domowej roboty olejek do masażu. Jako że te oleje są scentless i niereaktywny są one znacznie tańsze niż olejki eteryczne. Oleje Przewoźnika stosowane do masażu olej z pestek winogron olej obejmują, olej z pestek moreli, olej szafranowy, olej ze słodkich migdałów i.

Podczas tworzenia własnego olejek do masażu, musisz również kupić jakiś rodzaj pojemnika, w którym do przechowywania produktu finalnego. Brązowy lub ciemny niebieski szklanych butelek z obcisłe czapki są zalecane, ponieważ oleje mogą zostać skażone, gdy przechowywane w plastikowych pojemnikach lub wystawiony na działanie światła.

Podstawowa receptura wykorzystywane do tworzenia domowej oleju masażu jest następujący:

 • 8 kropli olejku
 • 6 łyżeczek oleju przewoźnika

Masaż Rosjanką oleju

Mimo, że uczenie się, jak zrobić masaż olej może być bardzo przyjemne hobby, ważne jest, aby pamiętać, niż musi podjąć kilka podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas uprawiania masaż aromaterapeutyczny:

 • Nie stosować domowe olejki do masażu na dzieci poniżej dwóch.
 • Przed masażu kobiety w ciąży skonsultuj się z lekarzem.
 • Nie stosować oleju masażu na skórę, która jest zakażona lub rannych.
 • Ponieważ olejki eteryczne mogą powodować podrażnienia skóry, najlepiej jest nosić jednorazowe rękawice chirurgiczne podczas mieszania swoje domowe olejek do masażu.

Dodatkowe informacje

Jeśli jesteś zainteresowany dowiedzieć się więcej o tym, jak zrobić olejek do masażu, sprawdź następujące pomocnych stron internetowych:

 • Melt Away Stress Z Herbal Massage
 • Aromaterapia masaż
 • Jak zrobić własną Therapeutic Massage Oil
 • Olejek do masażu Słownik
 • 12 Podstawowe eteryczne dla aromaterapii Masaż
 • Korzystanie Olejki eteryczne Bezpiecznie

Możesz również dodać następujące książki do biblioteki osobistej:

 • Aromaterapia masaż: Olejki eteryczne Poradnik dla zdrowia i przyjemności przez Margie Hare
 • Kompletna Księga olejków eterycznych i aromaterapii Valerie Ann Worwood
 • Dokonywanie Aromaterapia kremy i płyny: 101 Natural formuł w celu ożywienia i odżywiają skórę przez Donna Maria

Jak zrobić kompost Pit

Dokonywanie pit kompost jest prawdopodobnie jednym z najlepszych sposobów, które można uporządkować swoje otoczenie w bardzo naturalny i przyjazny sposób ziem. Kompostowanie jest rzeczywiście dość proste. Wielu właścicieli domów, rolników i przemysłu na dużą skalę praktykować.

Jedną z korzyści płynących z kompostowania jest wytwarzanie gleby, która jest bardzo bogata w składniki odżywcze. Od kompostu składa się z materii roślinnej i zwierzęcej, które rozkłada się w warunkach tlenowych, to jest bardzo użyteczny produkt do stosowania w ziemi oraz gleby. W rzeczywistości, kompost mogą być stosowane do kondycjonowania i nawozić ziemię. Może on być użyty w celu zapewnienia dodatkowych kwasów humusowych do gleby oraz jako pestycyd organicznej.

Korzystanie z pit kompost jest najczęściej stosowaną metodą kompostowania. Budowa jednego z trudem wymaga niczego, ale łopaty, widły, pałeczek, jakiegoś plastiku i trochę cegieł. W tym artykule, dowiedzieć się jak zrobić pit kompostu prawo na własnym podwórku.

 • Badania stoczni. Spójrz na obszarze, który otrzymuje równe ilości słońca i cienia w ciągu dnia. Oznacz ten obszar. Sugerowana wielkość wynosi około 3 metrów kwadratowych.
 • Wykopać dół o głębokości około pół stopy. Nie wyrzucać do gleby, które wykopali. Trzymaj go w pobliżu; jak będzie dodanie go później do dołu kompostu. Usuń duże kamienie, skały, korzenie i inne zanieczyszczenia z dołu i ziemianki gleby.
 • Rzuć się w świeżych materiałów organicznych, takich jak wycinki ogrodowych, odpadków gospodarstwa domowego, fusy z kawy, i tak dalej, świeżo wykopanym w pit. Dodaj brązowy materiał organiczny, taki jak posiekane gałązki i suszonych liści do mieszanki. Również dodać niewielką ilość brązowej tektury, które zostały rozdrobnione. Nie obejmują mięso zwierząt, odchody zwierząt domowych, kości, tłuszcz, lub substancje nie ulegające biodegradacji (np, z tworzywa sztucznego) w pit kompostu.
 • Niech gniją. Tak, to cała idea. Niech gniją w boksie.
 • Co kilka tygodni, obrócić materiał używając widły. Po włączeniu materiału, coby go w kierunku centrum o PIT, podczas gdy dodanie shovelful gleby do dołu. Użyj gleby, które wykopano podczas wykonywania wykopu.
 • Użyj długi i wytrzymały kij grzebać dziury w świeżo okazało stosie. Otwory będzie służyć jako otwory wentylacyjne, które pozwalają na przepływ powietrza, nawet w głębszych warstwach. Ułatwi to w szybszego rozkładu.
 • Przechowywać stos wilgotny. W miesiącach letnich, stos będzie miał tendencję do wyschnięcia. Wystarczy spryskać wodą wykopu przy użyciu węża ogrodowego. Jednak uniknąć pit zbyt mokry. Podczas deszczowych miesięcy, trzeba będzie zachować zawartość pit przed zalaniem wodą i staje się osłabiony. Aby chronić przed zbyt dużo deszczu, pokrycie pit kompostu z tworzywa sztucznego. Użyj ciężkich przedmiotów, takich jak cegły lub dużych skał przytrzymać plastiku.

Będziesz wiedzieć, że kompost jest gotowy do użytku po jego całkowitemu rozkładowi i ma już kruchą konsystencję. Następne możliwe rzeczą do zrobienia będzie mieszać składniki odżywcze kompostu wypełnione ziemią ogrodową lub Twojej umieścić pewną ilość wokół roślin, które są już w ogrodzie.

Jak zrobić Native American Pottery

Jak zrobić Native American Pottery

Tradycyjne Native American ceramiki był używany do przechowywania żywności i wody, a także do gotowania, jedzenia i picia. Dziś jednak, Native American ceramiki jest ceniona głównie za jego artystycznego piękna. Najbardziej autentyczne Native American ceramiki jest wyświetlana w muzeach, choć nadal istnieją pewne rzemieślników, którzy sprzedają swoje prace w Internecie i przez dar i ceramiki sklepów. Jeśli lubisz tworzyć własne ceramiki, należy rozważyć użycie niektórych swoich technik w pracy.

Techniki Making Native American Pottery

Jak zrobić Native American Pottery

Native American ceramiki jest tworzony przy użyciu wielu różnych technik.

Cewka Technika

Technika cewka do podejmowania ceramiki jest najlepiej znany sposób i metoda, która jest najczęściej uczy się studentów młodych sztuki, gdy się uczą, jak zrobić ceramiki. Technika cewka do budowy ceramiki wymaga utworzenia długi, cienki "liny" z gliny, która jest walcowanej i warstw stworzyć pulę. Cewki są punktowane z małym nożem, a mieszanina gliny i wody nazywa poślizgu jest stosowana między każdej warstwy, aby upewnić się, pot pozostaje razem, gdy jest on zwolniony.

Język Tech posiada ilustrowany przewodnik, jak technika cewki był używany przez rdzennych Amerykanów.

Anvil kajaki i technika

Jak zrobić Native American Pottery

Łopatka i kowadło technika używana przez Mogollon, zaangażowane kształtowanie gliny wokół skały lub innego dużego obiektu. Po podstawowy kształt garnka powstał, glina wygładzono z drewnianym uchwytem.

Płyta

Technika płyty udział rękę tworząc pulę do pożądanego kształtu. Jak można się spodziewać, wynika z tej techniki zależy w dużej mierze od umiejętności garncarza. Jednak niektórzy ludzie indiańscy nie łączyć techniki płyty i cewki tworzyć swoje garnki. Spowodowało to bardziej atrakcyjnych elementów ogólnej.

Dekorowanie Pot

Jak zrobić Native American Pottery

Native American ceramiki często ozdobione motywami, które mają szczególne znaczenie dla artysty. Symbole stosowane w ceramice mogą obejmować:

 • Siły i obiekty przyrodnicze, takie jak słońce, księżyc i chmury
 • Zwierzęta, takie jak żaby, niedźwiedzie, jelenie, kojoty i żółwi
 • Klauny symbolizować dobrobyt i dobre czasy
 • Strzałki wskazują kierunek i do ruchu
 • Pióra jako symbole modlitwy lub wskaźników honoru

Buck Gram posiada ilustracje wiele symboli używanych na Native American ceramiki, wraz z objaśnieniami, co oznacza każdy symbol.

Ceramiki wizerunek jest indiańskie ceramiki, która jest w kształcie rzeczywistego zwierzęcia. Na przykład, miska może być utworzona, aby wyglądać jak duży kaczka wraz z ogonem i dziobem.

Oczywiście, Rdzenni Amerykanie nie mają dostępu do wykonanych komercyjnie lazur na malowanie ceramiki. Stworzyli własne farby przy użyciu naturalnych materiałów. Na przykład, plemion Pueblo stworzył czarny pigment do malowania ceramiki za pomocą przegotowanej dziki szpinak - połączenie Rocky Mountain pszczół aktywów piżmy musztardą. Mączki ze skał były wykorzystywane do różnych czerwone i żółte farby.

Dodatkowe informacje

Native American Art wsparcie zapewnia szczegółowe wyjaśnienie, w jaki sposób różni się między podejmowania ceramiki różnych plemion i oferuje porady dla zbierania autentyczne Native American ceramiki.

Jeśli jesteś nauczycielem lub domu szkolnego rodzic, Państwowe Muzeum Illinois oferuje do pobrania plan lekcji do nauczania podstaw podejmowania Native American ceramiki do dzieci klas 3-12.

Formularz Spełnia funkcji

Ponieważ oba są piękne i bardzo przydatne, przykłady Native American ceramiki nadal cenione przez ludzi na całym świecie. Powielanie niektóre z tradycyjnych metod tworzenia i dekorowania Native American ceramiki pomoże Ci osiągnąć lepsze uznanie dla tej pięknej formy sztuki.

Jak zrobić Garnki Bonsai

Bonsai to japońska forma sztuki uprawy miniaturowych wersji drzew lub roślin w doniczkach. W zależności od rodzaju drzewa lub rośliny, bonsai są sprzedawane po cenie wahającej się od $ 10 do 300 dolarów. Pomimo, że drogie i wysokiej konserwacji, wiele entuzjastów wciąż iść do hobby uprawy roślin bonsai. Wspaniały dodatek do domów i ogrodów, wiele z tych entuzjastów rozważyć swoje rośliny bonsai jako najbardziej cenionych kolekcji.

Bonsai garnki odgrywać rolę w sukcesie uprawy roślin bonsai. W przeciwieństwie do zwykłych doniczek, które można zobaczyć w ogrodach przydomowych, donice bonsai muszą być płytkie, aby nie pozwolić korzenie rośliny bonsai rosną dłużej niż oddziałów Planta € ™ s. Zapycha korzenie roślin bonsai jest kluczowe w zapobieganiu plan z uprawy duże.

Jeśli chcesz dostać się do hobby uprawy roślin bonsai, oto jak można tworzyć własne doniczki bonsai zamiast kupować je zaoszczędzić kilka dodatkowych dolarów.

 • Masz swoje materiały gotowe. Jeśli masz doświadczenie w tworzeniu naczynia gliniane, a jesteś właścicielem piec, dobre dla Ciebie! Wszystko, co musisz teraz przygotować glinę, że Twój będzie używać do dokonać gliniane doniczki bonsai i można zacząć go. Jeśli nie masz doświadczenia w garncarstwa, nie zniechęcaj się. Nadal można tworzyć własne doniczki bonsai z drewna. Do tego trzeba będzie kilka sztuk cięcia drewna do wymiarów puli bonsai robicie, młotek i gwoździe, i niektórych małej puszki z farbą do drewna.
 • Dodać do garnka. Zbuduj swój drewniany bonsai pulę gwoździ kawałki drewna razem. Pomaluj puli bonsai chronić drewno przed gniciem. Teraz, jeśli zastanawiasz się, jak zrobić otwór na swojej drewnianej bonsai puli, nie przeszkadza. Sztuką jest to, aby umieścić wytrzymałego tworzywa na dole drewniane bonsai garnka lub użyć plastikowego pojemnika na żywność, która jest mniejsza niż drewnianych puli (płytkie mikrofalówek pojemniki plastikowe są idealne do tego). Dziurkowanie dziury w plastikowym pojemniku i zasadzić swoje bonsai istnieje. Można po prostu wyjąć pojemnik z tworzywa sztucznego z drewnianych puli podczas podlewania roślin swój bonsai. Wielki, ISNA € ™ t jest?
 • Doskonale zastąpić Dobrze. - Na przykład powiedzieć nie masz doświadczenia w garncarstwa i arenâ € ™ t pewni swoich umiejętności za pomocą młotka. Nie martw się. Wciąż jest nadzieja dla Ciebie. Nadal można tworzyć własne doniczki bonsai z płytkich pojemników z tworzyw sztucznych, które mogą być przechowywane z dala w znaleziono swoich szafek kuchennych! Jeśli masz szczęście, może nawet znaleźć stare, płytkie ceramiczne naczynie do pieczenia, który może być idealne dla projektu bonsai. Można udekorować swój garnek z tworzywa sztucznego przy użyciu kilku różnych kulki plastikowe i inne materiały plastyczne. Nie tylko jesteś w stanie wyrazić swoją kreatywność i oryginalność, jesteś też w stanie pomóc chronić środowisko poprzez ponowne wykorzystanie starych materiałów, zamiast rzucać je z daleka.

Kiedy już garnki gotowy, jesteś ustawiony, aby zacząć na rosnące rośliny bonsai. Powodzenia!