grsail.com

jak zrobić ogon myszy

Jak zrobić myszy Pułapka Catapult

Jeśli masz jakieś pułapki myszy leżące wokół domu, można łatwo zrobić sobie małe katapulty, że można bawić się. Dokonywanie małą katapultę nie jest trudne. Wszystko, czego potrzebujesz kilka materiały i jesteś dobry, aby przejść. Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej, aby można było zacząć tworzyć swoje pułapki myszy katapulty.

Wykonaj następujące kroki, aby utworzyć własną pułapkę myszy katapulty:

 • Materiały. Materiały, które trzeba w tym projekcie są pułapki na myszy, łyżkę popsicle, 2 kije gumki, taśmy izolacyjnej i jakieś gumki. Potrzebny będzie również obiekt do katapulty. Możesz przygotować małe kawałki papieru na to zaciskał.
 • Przygotować pułapkę myszy. Najpierw przygotować pułapkę myszy. Nie trzeba będzie wszystkie mechanizmy pułapce na myszy. Jedyne części, które potrzebne są platformy, młotek i sprężyny katapulty. Usuń wszystkie inne części, które nie potrzebują. Pociągnij mechanizm udarowy tak, że pułapka jest gotowa do skoku.
 • Udostępniamy Ci mechanizm katapulty. Pobierz gumką i zabezpieczyć go na młotkiem i platformy. Gumka powinna trzymać go w miejscu. Zlokalizuj, gdzie wiosną w pułapkę myszy jest. Get 2 gumki, które masz i umieść je i umieścić jeden na drugim. Ustaw gumki pobliżu wiosną i użyć taśmy izolacyjnej, aby zabezpieczyć gumki w miejscu.
 • Przetestuj mechanizm. Przetestuj pierwszą połowę katapulty, aby sprawdzić, czy to działa. Zwolnij gumką i młot w pułapkę myszy powinny wychylać się. Gumka powinna zatrzymać młot przed pójściem dalej.
 • Dodać drugą część katapulty. Po pierwszej połowie działa płynnie, można nadal dokonywać katapulty. Pobierz jeden lizaki i dołączyć go do młota poziomo. Zabezpieczamy taśmą klejącą. Zdobądź nowy lizaki i dołączyć go pionowo na środku młotkiem. W 2 laski powinny tworząc krzyż. Bezpieczne go więcej taśmą klejącą. Taśmy łyżkę za uchwyt do drugiego lizaki, że załączony. Użyj mnóstwo taśmy klejącej od łyżka jest ciężki.
 • Sprawdź swoją pułapkę myszy katapulty. Teraz masz katapulty pułapki myszy. Przetestuj mechanizm, aby zobaczyć, czy działa prawidłowo. Umieść fasoli lub kawałek zwiniętego papieru na łyżką. Usuń z gumką i patrzeć, jak huśtawki młotka i katapulty swój obiekt po drugiej stronie pokoju.

Teraz masz katapulty pułapki myszy. Użyj katapulty w szeroko otwarte przestrzenie gdzie nie będzie żadnych wazonów lub innych materiałów kruchych. Możesz użyć katapulty podczas zabawy z dziećmi. Naucz się nowych rzeczy z starych rzeczy, których już nie używasz w domu. Jeśli masz zamiar użyć katapulty z dziećmi, upewnij się, że wszystkie nosić okulary ochronne, aby uniknąć wypadków. Nie kierować katapulty wobec ludzi lub zwierząt i nie używać małych skał lub kamyczki na katapulty.

Jak zrobić kocimiętki Toy

Czy wiesz, że możesz zrobić wielki kocimiętka zabawkę użyciu tylko kawałek materiału i trochę suszonej kocimiętka? Te łatwe kotów zabawki wspaniałe prezenty dla swojego zwierzaka. Można nawet rosnąć i wysuszyć własną kocimiętka do wykorzystania w tych prostych zabawek. Oto jak zrobić kocimiętka zabawki:

Materiały i dostawy:

 • Złom z materiału
 • Igły do ​​szycia
 • Pins
 • Wątek
 • Świeże, suszone kocimiętka (albo przechowywania zakupionych lub home-grown)
 • Nożyczki
 • Tektura lub papier spożywczy torba
 • Ołówek
 • Sznurek (opcjonalnie, za kształt myszy)
 1. Dodać do wzorca. Decyduje o kształcie zabawki. Można zrobić myszy, serce, piłka, lub inny kształt. Stosunkowo proste kształty są najłatwiejsze do cięcia i szycia. Narysować kształt którą wybrałeś na kawałku grubego papieru, tektury lub jak papierowa torba spożywczym. Wzór powinien wymiary około 4 cm szerokości, chociaż można również większe lub mniejsze zabawki. Zostaw zasiłek 3/8 "do 1/2" szwów po bokach wzoru, ponieważ szwy będzie gotowy zabawkę nieznacznie mniejszą niż wzór już wyciągnąć.
 2. Wyciąć wzór. Użyj parę ostrymi nożyczkami wyciąć wzór.
 3. Wycięty materiał. Po pierwsze, pin dwa kawałki złomu razem, z prawej strony naprzeciw siebie. Następnie pin wzór na materiale złomu i wyciąć obydwa kawałki tkaniny, w tym samym czasie. Możesz używać ołówka do śledzenia wzór na tkaninie pierwszy.
 4. Zszyć zabawkę. Przy czym prawa strona naprzeciw siebie w ściegu spoiny, aby utrzymać połączenie tych dwóch części materiału. Zostaw około 3/8 "między ściegu i krawędzi materiału. Zostaw o otwarciu cali. To jest, gdzie można wypełnić zabawka z kocimiętki. Jeśli twój kot lubi grać szorstki z jego zabawek, zszyć dwa kawałki Test Materiał szwy by trzymać palce wewnątrz zabawki, aby upewnić się czy nie ma wycieków na kocimiętka uciec.
 5. Wypełnij zabawkę. Teraz użyj mały otwór, aby włączyć zabawki z prawej strony-out, i wypełnić go z suszonych kocimiętki. Jeśli nie masz wystarczająco dużo kocimiętka, można stosować mieszaninę regularnej farszu i kocimiętki w zabawce. Za dodatkową zapach kocimiętki, spryskać go zapachu kocimiętki sprayu, które można znaleźć w sklepach zoologicznych.
 6. Stitch zamknięte. Stitch Pozostały 1 cala zamknięte, nie odwracając zabawkę na lewą stronę. Jeśli kocimiętka zabawka w kształcie myszy, dodać do tego ogon mały otwór, umieszczając kawałek sznurka lub ciąg wewnątrz jak go przyszyć. Długi koniec wewnątrz zabawki, zachowa je przed łatwo wyjąć przez kota.

Po zakończeniu kocimiętka kot zabawka, wyrzucić go w powietrze i oglądać koty zabawy. Większość kotów miłość otarcia i walcowanie z zabawek, które mają kocimiętka wewnątrz. W kuchence mikrofalowej zabawkę na kilka sekund może wydobyć zapach kocimiętka, zwłaszcza po twoje koty cieszyły się zabawki dla tygodni. Nie myć zabawkę, lub nie będzie pachnieć kocimiętki więcej.

Jak zrobić kostium Werewolf

Jak zrobić kostium Werewolf


Z wszystkich emocji na wampira i wilkołaka filmu Zmierzch, to nic dziwnego, wiele osób pyta "Jak zrobić kostium wilkołaka?" Dla każdego, kto chce kostium, który jest jednocześnie przerażające i zabawne, może to być idealne.

Podstawowe Wilkołak Look

Istnieją dwa zaakceptowanych wersje wilkołaka. Jednym z nich jest po prostu duży wilk. Drugiego, co jest łatwiejsze do renderowania podczas wytwarzania strój jest zasadniczo ludzką (zwykle mężczyzn). Ma ludzkie ciało i nosi ubrania Miał na sobie, kiedy przekształcona. Jedyną różnicą jest to, że on jest teraz pokryty włosami, a jego głowa jest bardziej, że wilk - a przynajmniej potworem. On również sport pazury, choć zwykle nie ogon.

Nakręć własny Werewolf Costume

"Wilkołak" kostium może być tak proste lub skomplikowane, jak chcesz. Na przykład, jeśli szukasz w ostatniej chwili stroju, można nosić regularne ubrania i zatrzymać się w sklepie partii kupić maskę wilka i pazury i zrobienia.

Dla bardziej skomplikowanych, ale wciąż stosunkowo prosty strój, to najpierw trzeba odwiedzić sklep tkaniny. Fałszywy futra prowadzi gamę jakości, więc zazwyczaj można znaleźć coś taniego. Albo czarne, brązowe lub szare futro jest dopuszczalne.

Aby obniżyć koszty, można kupić futro na pokrycie szyi i jednak wiele z klatki piersiowej, które chcesz pokazać, plus rękach i twarzy. Możesz użyć futra do uszu, które jest zwykle korzystne obejmujące całą głowę. Może to również być bardziej wygodne w użyciu makijażu na twarzy i rezygnują tam futro.

Nie trzeba używać kleju - futro na klatce piersiowej i szyi mogą być dołączone do ubrania z agrafki. Na Twoje ręce, uszyć futro do rękawic i po prostu przesuń go. Możesz dołączyć pazury plastikowych, jeśli chcesz.

Więcej Szczegółowe Kostiumy

Kostium wilkołaka bardziej szczegółowa będzie obejmować dużo więcej pracy i czasu. Jeden mały oszust jest kupić solidny strój w sklepie oszczędności, a następnie pokryć je z futra - Garnitur pot zrobi. Następnie można zbudować pysk, uszy i pazury accordingly.If jesteś poważnym rzemieślnikiem i chcesz, aby realistyczny kostium odpowiedni dla Cosplay lub coś podobnego, odwiedź Instructables dla przewodnika krok po kroku w budowaniu głowę, łapy, nogi i ciało. Chociaż jest to strój, który będzie wyglądać niesamowicie, to także jeden, do którego musi być poważnie popełnione, jak to zajmie dużo czasu, wysiłku i pieniędzy, aby dobrze wykonywali.

Wilk Maski

Dla wielu ludzi, dzięki czemu kostium wilkołaka jest o masce. Możesz dokonać realistycznej maskę wilka z szczęki, która porusza się i wygląda okrutny, choć może to zająć trochę czasu i umiejętności. Istnieje wiele instrukcje wideo w trybie online i jest to najlepszy sposób, aby zacząć, jeśli nie jesteś projektantem. Jednym z bardziej popularnych filmów jest tutaj. Plakat ma takie same instrukcje szczudłach wilkołakach, jeśli chcesz uzyskać naprawdę poważnie o swoim stroju.

Kostiumy dla dzieci wilkołaka

Większość rodziców nie chce wydać tyle czasu i pieniędzy na strój - a dzieci nie chcą nosić coś tak wybredny i opracowania albo. Aby kostium wilkołaka dla dziecka, pojawia się czarny dres i wykończenia go albo z brązowym lub szarym futrem kontrastu. Dodać proste uszy wilka z kartonu i więcej futra i rękawiczki na rękach. Zamiast pyska, nakładać makijażu do renderowania twarz wilka, zwłaszcza wszystkie ważne czarny nos. Kły są opcjonalne, ale Twoje dziecko na pewno będzie gotowy w tym ryczeć łatwe do wykonania garnitur wilka!

Proste lub tak szczegółowe, jak wam się podoba

Podsumowując, można wybrać, jak chcesz, aby Twoje szczegółowe kostium być. Jeśli chcesz być wygodne i nie chcą spędzać godzin oddanie kostium razem, korzystania z niektórych prostszych pomysłów wilkołakach wymienionych tutaj. Jeśli naprawdę chcesz zaimponować znajomym, jednak trzeba stworzyć strój, który zawiera szczegółowe informacje o niuanse wilkołaka klasycznym wyglądzie. Wybór należy do Ciebie, więc zastanów się, co chcesz i idź do niego.

Jak zrobić obraz najazdu

Jak zrobić obraz najazdu


Dowiedz się, jak zrobić najazd obrazu od podstaw jest jedną z pierwszych technik wszelkie web designer będzie uczyć się w podstawowej klasy projektowanie stron internetowych. Niestety, jest to stosunkowo bezwartościowe umiejętności, ponieważ programy takie jak Adobe Photoshop, Fireworks lub innych aplikacjach, takich jak projektowanie stron internetowych i Pierwsza rzeczywiście Dreamweaver zrobić to kwestia zaledwie kilku kliknięć myszką, aby automatycznie wygenerować tyle najazdów obrazu, ile potrzeba. W świecie Web 2.0, nawet te techniki zostały wyparte z innymi metodami, które tworzą efekty podobne do najazdów obrazu za pomocą CSS "aktywowania" własność. Chociaż metody programowania, takich jak Ruby on Rails i AJAX (jak również everpresent Flash) wydają się być powoli zastępując JavaScript, nadal jest głównym czynnikiem w działaniu wielu stronach internetowych. Poniższa metoda jest zarówno lekcją jak zrobić najazd obrazu, jak również właściwą składnię i konwencje języka JavaScript.

Jak zrobić zdjęcie za pomocą JavaScript Rollover

Istnieją dwie główne części dowolnego efektu rollover JS. Jednym z nich jest kodowana funkcji (zazwyczaj umieścić w sekcji HEAD dokumentu, a druga jest rzeczywista wywołanie funkcji w część ciała, która pokazuje obraz.

Funkcja powinna mieć nazwę, która jest jasne do zrozumienia dla tych, którzy go później odczytać - na przykład, jeśli najazdu jest przycisk, a następnie wywołaniu funkcji "upbutton" w jego un-moused-ponad stan i "downbutton", gdy Kursor przechodzi byłoby jasne.

Zanim będzie można użyć kodu JavaScript, należy zdefiniować język skryptowy w sekcji HEAD strony HTML:

<Script language = "javascript" type = "text / javascript">

Ustawienie "jeśli" Warunek

Kolejny tag - w ramach karatów, która ukrywa JavaScript z włączoną non-JS przeglądarek. Następnie nadszedł czas, aby ustawić funkcję z obrazów stworzonych (wyznaczony przez pliki ".gif" w kodzie poniżej). Zazwyczaj projektanci stron internetowych będzie umieścić obrazy w podkatalogu o nazwie coś jak "obrazy", a to jest konieczne, aby umieścić właściwą ścieżkę do pliku w funkcji:

if (document.images) {

upbutton = nowe zdjęcie ();
upbutton.src = "images / homebutton.gif";
downbutton - nowe zdjęcia ();
downbutton.src = "images / downbutton.gif";

}

Określenia "nowe", "Obraz ()" i wykorzystanie nawiasach na początku i na końcu "if" są przykładem konwencji programowania JavaScript.

Projektowanie funkcji

Sama funkcja jest przypadek biorąc w zmiennej (w tym przypadku, wyznaczony "whichbutton", aby włączyć ten kod do pracy na różnych typach przycisków wykorzystywanych w nawigacji strony), a następnie oceniających go do postaci, która będzie działać w "Jeśli "Oświadczenie prostu się:

Funkcja downbutton (whichbutton) {

if (document.images) {

Dokument [whichbutton] .src = eval (whichbutton + "down.src");

}

}

Funkcja upbutton (whichbutton) {

if (document.images) {

Dokument [whichbutton] .src = eval (whichbutton + "up.src");

}

}

Pod koniec tej definicji funkcji, upewnij się, że zawiera zamknięcia // -> i </ script>.

Wywołanie funkcji w Ciele

Po zawarte powyższy kod w sekcji nagłówka, to jest po prostu kwestia "powołanie" funkcji w dowolnym miejscu na stronie, w którym chcesz najazdu na zdjęcie, aby wystąpić. Kod ten jest bardzo podobny do zwykłego połączenia z a href = "", ale korzysta z dwóch zachowań myszy rozpoznawalne przez JavaScript:

<a href="index.html" onmouseover="downbutton('homebutton')" onmouseout="upbutton('homebutton')"> <img src = "images / homebutton.gif" name = "homeButton" border = "0 ">

Ten kod ustawia obraz początkowo do "góry" stanu przycisku - że bycie "homebutton.gif" plik w "images /" katalogu. Gdy "mouseover" zdarzenie, wywołuje funkcję "downbutton", przekazując mu nazwę "homeButton", co z kolei ocenić go na "homebuttondown.src", a następnie szukać w katalogu "Images" na "homebuttondown. gif "plik, aby zastąpić oryginał na stronie.

Wszystko to dzieje się w mgnieniu oka (zwłaszcza, że ​​większość zdjęć są wstępnie załadowane). Jednakże, wymaganymi do niego może stają się uciążliwe, dlatego CSS obecnie coraz częściej stosowane do tego rodzaju efektu. Jednak pisanie funkcji i nazywając je od wewnątrz dokumentu jest powszechną techniką dla wielu form programowania i nauki JavaScript jest dobry sposób, aby doskonalić Skillset każdego projektanta stron internetowych.

Jak zrobić cute Bottle Pig

Nie wrzucić swoje puste butelki wybielania! Przy odrobinie kreatywności, można poddawać je pod cute butelki świni czy nawet skarbonki. Ten projekt DIY jest wielkim rzemiosła zrobić z dziećmi. Oto jak zrobić ładny butelki świni:

Materiały i dostawy:

 • Puste, czyste butelki wybielacza
 • Hot glue gun i gluesticks
 • Duże oczy googly
 • Środki do czyszczenia rur
 • 4 puste szpule nici
 • Dwa przyciski
 • Papier Budownictwo
 • Nożyczki
 • Kosiarka Box
 • Farby, brokat, lub inne akcesoria modelarskie (opcjonalnie)

Wskazówki:

 1. Wyciąć gniazdo monety. Jeśli chcesz, aby butelka świnia być Skarbonka, najpierw trzeba wyciąć otwór na monety. Należy to zrobić na brzegu butelki, i wymaga użycia noża pudełka. Starannie wyciąć prostokąt, który jest wystarczająco duży dla monet. Ten krok powinien zostać wykonany przez osobę dorosłą.
 2. Dodaj uszy i nos. Teraz, wyciąć dwa trójkąty z kartonu lub tektury w kolorze czarnym, brązowym, różowym lub szarym. Wchodzisz na dole tak, że masz grubszą krawędź na przyklejenie do butelki. Następnie taśma lub skleić je na boki, z butelki, przy pierwotnym góry butelki. Góry i pokrywa butelki służyć jako ryj świni. Możesz delikatnie krotnie uszy papieru w dół, aby utworzyć dyskietki uszy. Wycięty krąg różowy budowy papieru i taśmy lub przykleić go do czapki butelki do nosa. Następnie przyklej na dwa guziki jak otwory nosowe. Popularne Pistolety klejowe można uzyskać bardzo gorąco, i powinno być stosowane tylko pod nadzorem osoby dorosłej.
 3. Ozdabianie ciała. Bądź kreatywny! Możesz użyć farby, brokat, skrawki tkanin, lub prawie żadnych innych materiałów rzemieślniczych zrobić ładny butelki świnię. Można udekorować świnia z osobowością w pamięci, a nawet dać butelkę Pig nazwę.
 4. Dodaj oczy, nogi i ogon. Po ozdoby na ciele świni butelkę wyschnięciu umieścić butelkę w pozycji pionowej. Następnie przyklej na czterech pustych szpul nici jak nogi. Niech całkowitego wyschnięcia przed włączeniem butelkę na bok, aby wypocząć butelki świnię na nogach. Jeśli nie masz żadnych szpule nici r wokół, możesz być kreatywny i korzystać z innych materiałów domowych i rzemiosła dla stóp. Teraz przyklej dwa googly oczy w odpowiednich miejscach, lub użyć markera wyciągnąć je. Aby ogon, skręcać czystsze rur wokół palca aby kręcone. Następnie za pomocą kropli gorącego kleju do mocowania ogon z tyłu świni.

Żaden inny Skarbonka na świecie będzie dokładnie jak własne słodkie butelki świni. Ten kreatywny projekt jest doskonałym sposobem do recyklingu zużytej wybielacza butelkę.

Jak zrobić dinozaura rur Cleaner

Ita € ™ s łatwe tworzenie dinozaurów za pomocą środka do czyszczenia rur. To jest bałagan projekt darmo rzemiosła, że ​​młodsze dzieci i młodzież w sercu będzie cieszyć się robi. Istnieją niezliczone rzeczy, które można zrobić z czyszczenia rur i Whatâ € ™ s wspaniałe jest to, że są w wielu kolorach, tak ita € ™ s pewien, że dzieci będą się cieszyć, a Ita € ™ sa miły sposób, aby zwiększać ich wyobraźni proces , Środki do czyszczenia rur są tanie i łatwo dostępne w każdym sklepie rzemiosła. Kroki i prowadzi poniżej pomoże Ci stworzyć rozmyty i słodkie Brontozaur który ma zwiniętą ciało. Z prostymi instrukcjami, można zakończyć projekt w kilka minut.

 • Tworzenie długą łodygę. Skręcić razem cztery kawałki czyszczenia rur. Chenille łodyg i środki czyszczące do rur są w wielu kolorowych zestawów. Pokrywają sprzątaczki rur w cala tak theyâ € ™ ll trzymać się razem. Końcówki rur może być czyszczenia ostrych więc schylać odsłoniętego przewodu za pomocą nożyczek lub noża tnącego do bezpieczeństwa.
 • Owiń koniec każdego długiego STEMA € ™ s wokół ołówka stworzyć szczelne cewki. Usuń ołówek. Będzie tworzyć szyjkę dinozaura na jednym końcu trzpienia podczas gdy ogona na jego drugim końcu. Dona € ™ t Rozwiń dwie oczyszczarki rur w centrum ciała wasze dinosaurâ € ™ s.
 • Dodać treść swojego dinozaura grubsze. To sprawi, że Twój projekt atrakcyjne. Można to zrobić poprzez przekręcenie długą łodygę 2 sprzątaczki rur koncentrują się wokół szeroko markera. Przesuń się znacznik.
 • Tworzenie nogi swojej dinozaura. Zakręt 2 sprzątaczki rur w kształcie litery V. Owinąć końcówkę w kształcie litery V wokół ołówka, aby można było maleńką spiralę. Włóż 2 nogi swojego dinozaura, które są w kształcie litery V w podstawie korpusu Twój dinosaurâ € ™ s. Twist nogach kilka razy, aby trzymać go w miejscu.
 • Tworzenie szyję swojego dinozaura. Rozciągnąć koniec ciała swojego dinozaura stworzyć jego szyję. Kompaktowy końca szyi, dzięki czemu można stworzyć głowę dla dinozaurów. Pociągnij za drugi koniec, aby wydłużyć swój ogon dinozaura.
 • Tworzenie oblicze swojej dinozaura. Kleju lub taśmy google oczy na czele swojego dinozaura. Można kupić google oczy na hobby i rzemiosła sklepach. Pamiętaj, że nie ma ograniczeń w kreatywności. Możesz umieścić nos i uśmiechniętej twarzy na głowę swojego dzieła więc można mieć miłą dinozaura.
 • Dowiedz się inne projekty i wprowadzić inne projekty z wykorzystaniem środków do czyszczenia rur. Możesz zacząć z T-Rex, a nie Brontosaurus, to zależy od preferencji. Wystarczy wyobrazić sobie T-Rex i być kreatywnym. Tworzenie za pomocą środków do czyszczenia rur dinozaura może być odskocznią dzieci do tworzenia wzorów z wyprzedzeniem. Jeśli youâ € ™ nie jesteśmy pewni swoich umiejętności przygotowywania rzemiosła, a następnie mieć trochę praktyki przed nauczyć dzieci, więc można je łatwo nauczyć.

Jeśli chcesz nauczyć dzieci, aby być twórczym, a następnie nauczyć je w młodym wieku, ponieważ ita € ™ s wiek, w którym są one bardzo ciekawski. Dowiedz się, jak zrobić dinozaura czyszczenia rur jest wspaniały początek.

Jak zrobić Raw Tofu

Jak zrobić Raw Tofu
Stwórz własne tofu w domu!

Uczenie się, jak do surowego tofu może być zaskakująco korzystne z wielu powodów. Jeśli jesteś w tym dla celów zdrowotnych, można regularnie korzystać z różnorodnych świeżych, nowych potraw. Jeśli przyjaciel lub członek rodziny jest wielbicielem tofu, można zaskoczyć osoby z domu przygotowany posiłek.

Tofu Primer

Przed dokonaniem tego, ważne jest, aby zrozumieć, nieco więcej o tofu niż tylko sam fakt, że jest to chwiejne, biały blok. Tofu jest kruche żywności wykonane z twarogu mleka sojowego. Jest on znany ze swoich właściwości odżywczych i jest szczególnie bogate w białko. Choć jest popularnym dodatkiem do chińskich potraw, jest bardzo uniwersalny i są regularnie używane w innych kuchni kulturalnych, jak również. Tofu jest dostępny w różnych odmianach i faktur, w tym firmy, bardzo twardym i miękkim.

Kupić czy zrobić

Większość dostępnych tofu w super- i sklepach spożywczych zostało ogrzane. Według ludzi, którzy się na surową dietę, to niszczy życiowe i życiodajne enzymy. Surowy tofu, z drugiej strony, jest przez ścinanie mleka sojowego z solami, opróżniania i wciśnięcie. Może być czasochłonne. Jeśli znajdziesz witariańskim tofu w sklepie, może być łatwiejsze i bardziej ekonomiczne, aby ją zakupić.

Jak zrobić Raw Tofu

Możesz zrobić surowego tofu w domu. Zakup surowe mleko sojowe w sklepach ze zdrową żywnością. Reszta sprzętu i składników potrzebnych do surowego tofu można znaleźć na średnim sklepie spożywczym, supermarkecie lub sklepie ze zdrową żywnością.

Składniki

Nie trzeba wiele, aby dowiedzieć się jak zrobić surowego tofu na własną rękę. Jest to możliwe, masz już niektóre lub większość z tych podstawowych dostaw na rękę już. Będziesz potrzebował:

 • Jeden galon mleka surowego sojowym
 • Dwie łyżeczki soli Epsom
 • Jeden funt wagi (torebka suszonych soczewica, na przykład)
 • Jeden yard muślinu
 • Kanapka torba zapinana na zamek
 • Taśma maskująca
 • Mesh Sitko
 • Miska

Dokonywanie Raw Tofu

Umieszczenie soli Epsom na litr mleka sojowego i miesza delikatnie przez kilka minut, aby zapewnić ich rozpuszczenia. Ustaw pojemnik na bok, przez co najmniej pół godziny. Rozpocząć sprawdzanie mleko sojowe po pierwsze pół godziny. Sole Epson powinny koagulacji mleka sojowego. Po skrzepy tworzą, jesteś gotowy, aby tofu. Umieść szmatki sera nad miski i powoli wlać zsiadłe mleko sojowe na tkaninę sera. Weź końce tkaniny sera i pociągnij je do worka wypełnionego cieczą i twarogu. Możesz rozpocząć wyciskanie płynu teraz, lub użyć taśmę, aby zamknąć torbę na górze, aby ułatwić handle.Now z delikatnym naciskiem, zaczynają ściskając torbę. Musisz spuścić tyle płynne, jak to możliwe. Nadal ściskając aż mało cieczy wychodzi z worka i pozostaje ci szmatką sera wypełniona twarogu z mleka sojowego. Umieść zdecydowanych twaróg na sitku z siatki i przykryć innym kawałkiem tkaniny sera. Umieścić ciężarki na wierzchu i odstawić na chwilę do dalszego spuścić żadnych płynów.

Kiedy jesteś pewien, że wycieknie tyle płynne, jak to możliwe, to surowe twaróg z mleka sojowego do pojemnika na pleśń i kształtować. Upewnij się, przykryć szczelnie pokrywką. Użyj surowe mleko sojowe tofu w ciągu jednego lub dwóch dni i wyrzucić, jeśli pachnie i wygląda na wszystkie wątpliwości.

Należy się przejmować?

Chyba, że ​​jesteś wielkim fanem tofu, mleko sojowe co surowe tofu nie może być warte czasu i kłopotów. Możesz łatwo uzyskać swoje wymagania wapnia i białka z surowych źródeł żywności, takich jak zielone warzywa liściaste, które są w pełni wyposażony w wapń i ważnych składników mineralnych, lub orzechy i nasiona, które są doskonałym źródłem białka. Surowiec sojowy tofu, jednak może być doskonałą bazą wypadową do przemiły myszy surowa czekolada, sernik surowej żywności i innych surowców, wegańskie przepyszne desery.

Uwagi i Zastrzeżone

Nadmiernego zużycia surowców białek sojowych wykazano być toksyczny dla zwierząt, takich jak kurczęta (kurcząt) i szczurów. Strona Eden Foods zawiera sprawiedliwej i zrównoważonej spojrzenie na soi i różnych kontrowersji otaczających go. Różne strony zgłosić konflikt porady - jeść surowe nasiona soi, nie jeść surowych soi. Według Dr.William Harris, MD, surowe ziarna soi zawierają związki, które mogą powodować niestrawności. Większość stron internetowych polecam gotowania soi. Decyzja o jeść surowe soję lub surowego tofu należy do Ciebie, ale jeść z umiarem, jeśli w ogóle.

Jak zrobić kremówki Kot

Jak zrobić kremówki Kot


Dowiedz się, jak zrobić kota fondant jest zabawa i wyzwanie dla każdego procesu początku lub pośredniego ciasto dekorator. Od kremówki jest bardzo podobny do jadalnych gliny, może się okazać, że łatwiej zrobić kota, jeśli masz już jakieś doświadczenia z rzeźbą lub modelowania, ale można poznać podstawy, nawet jeśli nigdy wcześniej nie pracował z gliny lub kremówki wcześniej.

Rzeźbienie Kot z kremówki

Przed spróbuj postać kota, bawić się z kremówki i zobaczyć, co kształtuje można wymyślić na własną rękę. Zwłaszcza, jeśli nie miał dużego doświadczenia pracy z kremówki wcześniej, może to zająć trochę czasu, aby przyzwyczaić się do spójności i nauczyć się odcień i kształtować wisienką. Pokoloruj swój kremówki z wyprzedzeniem, tak, że można zrobić kota bez pauzy i odcień więcej lukier. Jest to również pomocne nakreślić ogólny zarys tego, jak chcesz, aby Twój kot szukać gotowych lub szukać modelu on-line, które można wykorzystać jako przewodnik podczas pracy.

Dokonywanie Upright Kot

Proces wytwarzania stały fondant kot jest bardzo podobny do dokonywania stojącego psa lub innego stałego czworonożnego zwierzęcia.

 1. Po pierwsze, należy podstawę do ciała z dużym (do ping-ponga, piłkę rozmiarach) piłki pomadek. Palcami kształtować kremówki w kształt stożka bez ostrych punktów lub narożniki.
 2. Umieść kawałek w dół z najgrubszym dół i gwintem do góry.
 3. Dodać dwie tylne nogi dla kota. Rzuć mniejszą piłkę (1/2 "na 3/4" grubości) na kształt dziennika z końcami, które są nieco grubsze niż w środku. Naciśnij jeden z końców płaskich palcem.
 4. Płaski koniec będzie kota powrotem uda; okrągły końcowy będzie jego łapy. Zabezpieczyć płaski koniec do boku ciała kota z odrobiną buttercream lub kremówki kleju. Powtórzyć proces w innym małej piłki tak, że cat ma dwa ramiona.
 5. Z dwóch więcej małych kulek, aby przednie łapy kota. Zamiast spłaszczenie jedną okrągłą końcówkę dzienniku, spłaszczyć całą górną część dziennika, pozostawiając jedną kulę na dole.
 6. Zabezpieczyć płaską część nogi do przodu kot z klejem kremówki lub buttercream i powtórzyć z drugą przednią nogę.
 7. Dodać ogon kota. Stosując wykałaczki lub niewłaściwej stronie pędzlem, dotykać mały otwór w tylnej części kota. Rzuć maleńką kulkę kremówki w ogonie długości pragnienie, grzebać trochę kleju fondant lub buttercream wewnątrz otworu ogona, i trzymać końcówkę ogona wewnątrz otworu.
 8. Trzymać wykałaczkę do góry ciała kota tak, że pozostanie na głowę bezpiecznie.
 9. Dodać do głowy z piłką pomadek, która jest o 1 "grubości. Zacznij z okrągłą piłką, ale Kapsa brzegi palcami tak, że przód twarzy kota będzie trzymać się nieco, szczególnie w okolicy nosa. Zabezpiecz głowę do ciała przez trzymanie go na wykałaczki.
 10. Dodać kaganiec dla kota poprzez spłaszczenie małą owalną tarczę z kremówki i szturchając go wykałaczką dokonania kropki. Trzymać kawałki słomy lub cienkich patyczków cukierków w bokach tworząc wąsy, i trzymać na trójkątnym nosa w środku.
 11. Aby zakończyć, pat cienkie kawałki kremówki na trójkąty i użyć kleju fondant lub buttercream, aby dołączyć je do czubka głowy kota. Użyj narzędzi kremówki lub wykałaczki i pędzel dodać szczegółowo do kota.

Wykonywanie Kanapa kremówki Kot

Wiele z tych etapów, jak zrobić kota fondant, że jest rozkładane są podobne do kroków do pionowej kota. Kanapa kot jest nieco łatwiejsze i bardziej bezpieczne. Możesz śledzić instrukcje dla każdego półleżącej czworonożnego zwierzęcia, tworząc podstawowy kształt półleżącej kota.

 1. Dodać do bazy ciała z długim (2 "do 3") kremówki owalne.
 2. Rzuć cztery małe kulki kremówki się na długości 1 "do 1 1/2" każdy by nogi dla kota. Zabezpieczyć je na boki korpusu za pomocą kleju lub buttercream kremówki.
 3. Dodaj małe kawałki czarnej kremówki na pazury, lub wyciąć kształty z uchwytami do łapy z ostrym nożem.
 4. Drążą mały otwór na ogon kota i rozwałkować malutką piłkę, tworząc ogon. Zabezpieczyć go w otworze.
 5. Wbić wykałaczkę z przodu głowy kota, i wykonaj czynności opisane w punktach 9 do 11 od góry, aby i zabezpieczyć głowę.

Wielka Accent dla miłośników kotów Cakes "

Kremówki koty są świetne do wykorzystania na zabawy ciasta lub ciastek urodzinowych gadżetów. Każdy, kto uwielbia tych czworonożnych futrzastych przyjaciół docenią wysiłek należy umieścić na co jeden.

Jak zrobić anglikańskich Różańce

Anglikański różańce mają wiele zastosowań. Chrześcijan, istnieje wiele SYMBOLIKA znalezione w kulki. Make proste się do stopek i wszystkie ich wprowadzanie GMO ma znaczenie. Różaniec wynika z wielu różnych religii. Jednak Anglikański Różaniec jest używana głównie przez chrześcijan. Wszystkie koraliki odpowiadają różnym czasie i faz w życiu Jezusa Christa € ™ s. Mówi się, że człowiek, który modli się z anglikańskich różańców będzie bliżej do Boga, za każdym razem. Liczba kulek jest bardzo znaczące, a. Możesz kupić różańce anglikańskich z różnych miejsc. Jednak jest to bardziej osobiste kiedy robisz to sam.

Oto kilka kroków, jak zrobić anglikańskiego różaniec:

 1. Czy badania. Spójrz na różnych różańców anglikańskich. Musisz przestrzegać ustalonego wzoru, aby własny różaniec. Niewielkie zmiany w strukturze będzie to inny rodzaj różańca - nie anglikańskiego. Patrząc na istniejących anglikańskich różańców pomoże Ci określić mniej więcej, ile koraliki trzeba, i jakie muszą być. Możesz również zrobić rozeznanie w historii anglikańskich różańców.
 2. Przygotuj swoje materiały. Możesz wybrać rodzaj koralików chcesz. Niektórzy korzystają z regularnych kulek, aby ich różaniec. Możesz zajrzeć na różnych koralików kolorowych zaprojektować różaniec z. Wystarczy pamiętać, że trzeba będzie w sumie 28 małych koralików, perełek oraz 5 większych. Mniejsze koraliki powinna być mniejsza niż pozostałych pięciu, ale wystarczająco duży, aby można było wygodnie chwycić go między dwoma palcami. Materiał perełek może się znacznie różnić. Niektórzy ludzie nawet w ruchu róża kulki dla swoich anglikańskich różańców. Kolejną rzeczą, którą musisz to długi kawałek sznurka. Upewnij się, że jest wystarczająco wytrzymały, aby wytrzymać wiele ciężkich kulek bez zerwania. Można nawet używać kulek akcent dla anglikańskiego różańca, aby nadać mu ładny, gotowy czuć. Potrzebny będzie również wisiorek krucyfiks.
 3. Zacznij linkę swój anglikański różaniec. Jest kilka rzeczy, które trzeba pamiętać przy podejmowaniu koraliki anglikańskich. Cztery z pięciu dużych paciorkach będzie â € ~postâ € ™ z innymi koralikami. Istnieje dokładnie siedem beads pomiędzy kolejnymi dawkami. Na każde siedem perełek, nie musi być jeden duży koralik. Rozpocznij do stopki Twój Różaniec ten sposób. String jeden wielki pierwszy koralik. Jeśli chcesz, możesz dodać koralik akcent po wielkim kulki. Następnie ciąg siedem małych kuleczek. Powtarzaj ten proces, dopóki nie ma małych kuleczek. Będziesz w lewo z jednym dużym zgrubieniem. Wystarczy utworzyć â € ~tailâ € ™ przez związaniem się 32 kulek w jedną obręcz, pozostawiając kawałek sznurka wiszące na końcu. Trzeba będzie ciąg swój pozostały duży paciorek i krucyfiks przez ogon. Następnie wszystko co musisz zrobić, to węzeł wszystkie paciorki w miejscu i youâ € ™ ll mieć anglikański różaniec.

Anglikański różańce są świetne do wzmocnienia wiary duchowej i religijnej. Wykonaj te proste kroki i dokonać anglikański różaniec w domu.

Jak zrobić lwa papierowym talerzu

Lwy są wielkie zwierzęta i dzieci często chcą grać jako takie. Dokonywanie jeden na papierowych talerzy jest wielki kawałek projekt dla zabawy lub jako część stroju zwierząt. Ita € ™ s dość łatwe do zrobienia i materiały budowlane są łatwo dostępne, jak również. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zrobić papier płyta lew, tutaj są rzeczy, które trzeba zrobić.

Przygotowanie materiałów. Youa ll € ™ trzeba papierowy talerz z przekąskami wielkości dla Liona € ™ s głowy, HC papierowym talerzu obiad dla ciała, kleju lub pasty, nożyczki, kredki, markery i farby w kolorze żółtym i brązowym lub żółtym bibuła lub papier budowy.

Dodać głowę Liona € ™ s. Pobierz talerze papierowe i umieść go do góry nogami na płaskiej powierzchni. Upewnij się, że tabela jest pokryta gazetach lub tacy, tak nadmiar farby wonâ € ™ t plama tabeli.

Farba je w żółtym lub kleju żółtego papieru budowy lub tkanki wokół niego. Niech suche na chwilę tak, farby, które youâ € ™ ll ubiegać się grzywy wouldnâ € ™ t wypłukać koloru twarzy.

Przygotuj grzywę. Istnieją różne sposoby, aby Liona € ™ s grzywę. Pierwszym z nich jest przez zmieszanie niewielkiej ilości brązowy i żółty talerz i stosując ją wokół papieru talerzu przekąskę wielkości. Można użyć szczoteczki do zębów lub gąbki do stosowania.

Innym sposobem jest przez paski żółtym, brązowym lub pomarańczowym papieru budowy cięcia. Mogą to być około dwóch centymetrów długości i pół cala szerokości. Wklej lub skleić je wokół głowy Liona € ™ s. Możesz używać ołówka kręcić arkusz i zwijać brzegi.

Korzystanie kolorowy papier budowlanych, można również wyciąć około cala i pół długie paski, i wklej go wokół głowy Liona € ™ s. Tylko odczekać kilka centymetrów przestrzeni pomiędzy krawędzią płyty papieru, a zewnętrzny koniec kartonu.

Jeśli dona € ™ t mieć papier budowlany pod ręką, możesz użyć płytę samego papieru do grzywy. Farby z obu stron płyty papieru mieszaniną brązowym i żółtej farby i pozostawić do wyschnięcia. Wyciąć około dwóch centymetrów długości i pół cala szerokości paski płyta papieru. Za pomocą ołówka lub długopisu do zwijania krawędzi.

Bądź na Liona € ™ s twarz. Na kawałku folderze wyciąć albo dwa okrągłe lub trójkątne kształty dla Liona € ™ s ucha. Farba lub kolor żółty zewnętrzny obszar i ciemniejszy odcień na powierzchni wewnętrznej. Na oczy, nos i usta, można wyciągnąć je z markerami i pokolorować je lub wyciąć je z folderów i papieru budowy dodać więcej objętości do lwa. Istnieją również znaleźć w Internecie, które można wydrukować na papierze budowlanych, które po prostu trzeba wyciąć i wkleić wcześniej przygotowane kształty. Dla wąsy, można wyciągnąć je z czarnymi znacznikami lub kleju w czarnej przędzy.

Dodać ciało Liona € ™ s. Kolor papieru talerza wielkości o tym samym zabarwieniu jako głowy. Wycięte kształty dla Liona € ™ s nogi i ogon na papierze budowlanych. Dodaj dodatkowe projekty do pazurów Liona € ™ s.

Wklej kawałki razem. Wklej dwoje uszu po przeciwnych stronach głowy Liona € ™ s. Jeśli utworzono twarz z materiałów innych niż płyty papieru, wklej lub skleić je w również. Wklej połowa głowy Liona € ™ s do górnej części ciała Liona € ™ s. Wypełnij lwa dodając nogi i ogon. Curl ogon na końcu za pomocą ołówka lub długopisu.

Dokonywanie lwa jest to świetny sposób na wprowadzenie dzieci do różnych zwierząt, które można znaleźć na wolności. Oprócz coraz dodaną wiedzy, mogą również rozwijać swoje twórcze i artystyczne boki.

Jak zrobić samolot z plastikowej butelki

To może być niesamowite, rzeczy można osiągnąć w normalnych przedmiotów gospodarstwa domowego i trochę wyobraźni. W rzeczywistości, można również zrobić wiele różnych rzeczy z elementów, które zazwyczaj lądują w koszu, jak na przykład plastikowe butelki. Jeśli jesteś znudzony i chcesz spróbować czegoś nowego (i coś dziwnego w tym samym czasie), a następnie przechowywać na czytanie tego artykułu, a znajdziesz wyjątkowo zabawny sposób dokonywania wyglądające samolot z plastikowej butelki. Może być wykonana z każdego rodzaju plastikowej butelki, a także, co sprawia, że ​​ten mały projekt świetny sposób na zabicie czasu i mają dość ciekawą zabawkę wskazuje na to. To nie będzie dokładnie to, aby najlepszy prezent urodzinowy dla rosnącego chłopca, ale może to być świetny sposób nauczania wspomnianego chłopca jak zrobić kilka zabawek z jego własnej, która jest bezcenny dar w sobie.

 • Po pierwsze, potrzebne będą materiały. Oprócz samej plastikowej butelce, będziesz potrzebować kleju, butelki kapitalizacji lub inne okrągłe małe przedmioty, ołówek i gumkę, młotka i pojedynczy, gruby gwóźdź, niektóre nożyc i kapelusz pin. Większość, jeśli nie wszystkie z tych elementów znajdują się w typowym gospodarstwie domowym, dlatego nie może być zbyt trudna do zebrania.
 • Podzielić niektóre części butelki na kawałki i zrobić sobie śmigła. Poprzez inteligentne wykorzystanie swoich nożyc, będzie można wyciąć niektóre fragmenty butelki, zachowując swój kształt. Aby uzyskać jak najwięcej z tego, wyciąć długi kawałek dolnej części butelki, a także odciąć sam okrągłe dno. Jak śruby, można dokonać tego określonego elementu, poprzez wykorzystanie zaokrąglonego spodu i nożyc. Wystarczy wykonać projekt normalnym śmigła jak wyciąć, i powinieneś mieć jeden w żadnym momencie.
 • Budowanie skrzydła i ogon. Na skrzydłach małej plastikowej płaszczyzny, użyj pierwszy kawałek trzeba było wyciąć i delikatnie ciach niewielką część jej się najpierw przed snipping go w środku, zostawiając tylko trochę podłączony. Następnie przykleić go do górnej części butelki z tworzywa sztucznego do wykonania skrzydełka. Co do ogona, kawałek plastiku trzeba było odciąć od jego skrzydła zostaną wykorzystane. Możesz wybrać, aby przykleić go już, lub wyciąć go nieco najpierw tak, że można śledzić na kształt ogona samolotu prawdziwym.
 • Fi nish się w szczegóły. Klej w butelce kapitalizacji masz na dolnej części plastikowej butelki tak, że może działać jako koła, i używać młotka i paznokci, aby mały otwór w górnej płaszczyźnie tak, że można zawiesić go na suficie, a może na drzewie. Nie jest konieczne, ale można też malować i pisać się szczegółów na plastikowej płaszczyzny, jeśli chcesz.

I masz się samolot fashioned z prostego plastikowej butelki. Nie może wydawać się dużo, ale jeśli pracujesz na wystarczająco dużo szczegółów i wybrać odpowiedni rodzaj plastikowej butelki, będzie rzeczywiście pochodzić z przyzwoitą płaszczyźnie że wszelkie dziecko będzie cieszyć.

Jak zrobić Furry Notebook dla dzieci

Notebooki często może być postrzegane jako nudne i zbyt akademicki przez dzieci, a co nie częściej niż te "poważne" notebooki włączyć dzieciaki do korzystania z nich, a nawet wprowadzenie ich wokół. To nie jest na tyle interesujące dla nich. Dobrze, że jest coś, co możesz zrobić, aby Twoje dzieci zainteresowany pisania na swoich czasopism lub notebooków szkolnych. Jak o zamieniając je w zabawny, futrzany towarzysza do szkoły? To prawda. Włączanie notebooki dzieci "w futrzanych małych znaków może zachęcić je napisać na ich notebooków częściej, dając studia element zabawy dla nich. Oto kilka kroków, jak zrobić futrzastych notebooki dla dzieci.

 • Zbieranie materiałów. Oczywiście, będzie trzeba na to notebook. Wybierz rozmiar, który będzie najlepiej pasował do jej celu. Jeśli jest to notatnik dla dzieci, aby zabrać ze sobą na co dzień, wybierz taki, który jest nieco mniejszy. Pobierz fałszywy futro na pokrycie notebooka. Można kupić fałszywe futra na rzemieślniczych i sklepów dyskontowych. Możesz wybrać zwariowanych kolorach do notebooków więcej zabawy. Sprzedam plastikowe googly oczy, jak również, zdaniem niektórych papieru, przędza, używane przyciski i ciężkie kleju celną.
 • Zmierz pokrywę notebooka. Korzystanie z pomiaru taśmę lub linijki zmierzyć pokrywy notebooka, więc będziesz wiedzieć, ile futro będzie korzystać na pokrycie go. Stosując te same pomiary wyciąć kawałek fałszywej futra. Dodać kilka centymetrów, dzięki czemu można być w stanie owinąć futro wokół pokrywy notebooka.
 • Użyj kleju do mocowania futra do notebooka. Rozprowadzić klej dokładnie naprzeciwko okładkach notebooków. Upewnij się, że nie moczyć notebooka obejmuje zbyt wiele z klejem, żeby nie miękną i łza. Musisz być w stanie rozprowadzić klej na całym krawędzi. Trzymać fałszywy futro na pokrywie notebooka i mocno naciśnij. Możesz użyć różnych kolorowych futer, aby nadać mu psychodeliczny klimat. Użyj nożyczki do przycinania dodatkowe futro od krawędzi pokrywy notebooka. Zrób to dla przedniej i tylnej okładce.
 • Zaprojektuj twarz. Ze swoimi materiałami, stworzyć twarz do przodu notebooka. Przyklej googly oczy na okładce. Użyj przędzy i papą dodać brwi i usta. Na nosie, dołączyć przycisk. Jeśli chcesz być bardzo twórczy, projektować twarz dla tygrysa i pantery i dodać paski lub plamki na których stronach. Można nawet dodać ogon z tyłu notebooka, aby przyczynić się do feel futrzak.

Jeśli nie chcesz, aby stworzyć zwierzę, można również bawić się po prostu tworzenie wzorów i różnych wzorów za pomocą fałszywych futro i przycisków. Aby dodać do zabawy w tworzenie tego notebooka, możesz poprosić swoje dziecko do udziału w projekcie. Zapytaj ich preferencji i ich udziału w projekcie. Wystarczy upewnić się, że można zachować je nadzorowane w każdym przypadku są one za pomocą nożyczek lub innych ostrych przedmiotów.

Jak zrobić sieć działań w programie Word 2003

Schemat blokowy jest dobra pomoc wizualna przedstawiać instrukcje lub inne informacje, które muszą być w porządku chronologicznym. Przeczytaj, aby dowiedzieć się, jak można zrobić schemat za pomocą programu Microsoft Word 2003.

 1. Włóż dokument Microsoft Word 2003. Jeśli masz już dokument, w którym chcesz dodać schemat, lub jeśli będzie to nowy dokument, wystarczy załadować go na swoim komputerze.
 2. Zlokalizuj pasek narzędzi Rysowanie na dokumencie. Jeśli nie widzisz paska Rysowanie, przejdź do Widok na pasku menu, wybierz Paski narzędzi i wybierz Rysunek z rozwijanego menu. Pasek narzędzi Rysowanie włączy się na ekranie.
 3. Znajdź Autokształtów z paska narzędzi Rysowanie i kliknij na jego rozwijanego strzałką. Na pasku narzędzi Rysowanie kliknij Autokształtów i pojawi się rozwijana. Wybierz schemat blokowy i wybrać z dostępnych stylów schematu blokowego. Po wyborze stylu blokowego, Rysunek płótnie pojawi i to, gdzie będziesz przeciągnij wskaźnik myszy, aby utworzyć schemat. Raz na rysunku płótnie pojawia schemat blokowy, możesz zmienić go do pożądanego rozmiaru przez przeciąganie uchwytów zmiany rozmiaru obok schemacie. Aby dodać treść do schematu blokowego, kliknij prawym przyciskiem myszy na obrazek i wybierz Dodaj tekst. Można zmienić styl, rozmiar, kolor i ustawienie czcionki na pasku narzędzi Formatowanie. Możesz także zmienić styl linii i koloru poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy i wybierając z wykresem formacie autokształtu.
 4. Tworzenie wszystkie inne kształty nie musisz wypełnić swój schemat. Postępuj zgodnie z procedurą wymienioną w kroku 3, aby zakończyć wszystkie kształty do schematu blokowego. Nie zapomnij dodać tekst, edytować kolor, rozmiar i kształt czcionki i styl linii kształtu.
 5. Podłącz wszystkie kształty w schemacie blokowym. Po zakończeniu wypełniania kształty i dodając niezbędne tekst do schematu blokowego, co potrzebne jest, aby połączyć je w porządku chronologicznym. Na pasku narzędzi Rysunek ponownie, wybierz Autokształtów i wyboru złączy. Wybierz z różnych stylów złącz dostępnych i przeciągnij kursorem myszy na rysunku płótnie ponownie połączyć jednego kształtu do drugiego. Możesz również zmienić connectorâ € ™ s kolor i styl poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy i wybierając złącza Format autokształtu. Wybierz kolor i styl pragnienie, a także można zmienić wygląd głowy strzałki. Powtórz tę czynność, podczas dodawania i dostosowywania złącza dla innych kształtów w schemacie blokowym.

Schemat blokowy z pewnością pomoże w zrozumieniu, jak działa pewien proces. Teraz, gdy wiesz, jak zrobić schemat, można zrobić dużo lepszy raport dla szkoły lub do pracy.

Szybkie porady:

 • Można dostosować do każdego kształtu blokowego sprawiają, że bardziej atrakcyjne poprzez dodanie Efekty wypełnienia. Kliknij prawym przyciskiem myszy na kształt i wybierz Format autokształtu oraz z sekcji wypełnienia, kliknij na liście rozwijanej dla kolorów i wybierz Efekty wypełnienia. Tutaj możesz zmienić gradient, tekstura, wzór lub dodać zdjęcie jako kształt tle.

Jak zrobić tabeli w programie Excel

Wartości są najlepszym przedstawiono w tabelach w programie Excel. I byłoby wygodniej, jeśli Wprowadzane dane w tabeli w programie Excel są automatycznie sortowane według preferencji użytkownika. Na szczęście, tabel przestawnych programu w arkusza kalkulacyjnego Microsoft Excel nie tylko ten. W tym artykule, będziemy uczyć, jak zrobić tabelę w programie Excel i być w stanie sporządzić sprawozdanie bardziej zrozumiały i wizualny.

 1. Otwórz plik programu Microsoft Excel, który należy umieścić w tabeli. Pociągnij Microsoft Excel, klikając na odpowiedni tytuł dwa razy.
 2. Uruchom pusty plik programu Microsoft Excel, jeśli chcesz pracować na pustym arkuszu kalkulacyjnym. Kliknij przycisk Start, a przejście myszy polecenie Wszystkie programy dla wtórnego menu pop-up. Poszukaj pozycji programu Microsoft Excel i kliknij na nią raz. Pusty arkusz kalkulacyjny Microsoft Excel powinien teraz zatrzymał się na ekranie. Teraz zapisz plik pierwsze klikając na ikonę dysku znajdującą się na pasku narzędzi. Okno Zapisz jako pojawi się, jeśli to zrobisz. Wybierz lokalizację, w której chcesz plików Microsoft Excel być zapisane w Zapisz się: sekcji. Teraz przejdź do nazwy pliku: punkt i klucz w wyborze nazwy dla pliku Excel, a na koniec kliknij przycisk Zapisz.
 3. Przypisywanie tytuły nagłówków. Klucz w tytułach nagłówka w komórkach A1 poprzez Z1. Teraz wpisz wszystkie niezbędne informacje do odpowiednich komórek.
 4. Należy określić, które dane zostaną uwzględnione w tabeli. Teraz zaznacz wszystkie dane, które mają zostać uwzględnione w tabeli w programie Excel. Zrobić, przeciągając w kształcie krzyża kursor myszy przez komórki.
 5. Rozpoczęcie procesu tworzenia tabeli w programie Excel. Idź na najwyższym pasku narzędzi i kliknij na zakładce Dane ósme. Z rozwijanego menu, które się pojawi, kliknij na opcji tabel i wykresów przestawnych Zgłoś. Teraz okno Kreator tabel i wykresów przestawnych pojawi się na ekranie. Na stronie Gdzie jest dane, które chcesz analizować? Sekcja, zaznacz opcję Microsoft Excel lub listy bazy danych. Teraz przejdź do rodzaju Co sprawozdania nie chcesz utworzyć? sekcja i zaznaczyć opcję tuż obok opcji tabel przestawnych. Teraz, kliknij przycisk Dalej, aby przejść do kroku 2 kreatora. Teraz, można zauważyć, że pole tekstowe tuż obok obszarze: sekcja jest już wypełnione. Oznacza to po prostu, że komórki z danymi, które mają być uwzględnione w tabeli została już wybrana. Teraz, kliknij przycisk Dalej, aby przejść do kroku 3, gdzie trzeba będzie określić, które arkusza roboczego tabela zostanie włączone. Gdy skończysz, kliknij przycisk Zakończ.

Teraz, po utworzeniu tabeli w Excelu, wszystko co musisz zrobić, to przeciągnij i upuść elementy, które mają zostać uwzględnione. Zrobić, klikając i przeciągając je z listy pól tabeli przestawnej do odpowiednich pozycji w tabeli.

Jak zrobić Butterfly Balloon Animals

Motyle są jednymi z najbardziej ulubionych owadów. Nie ma wątpliwości, że ponieważ jest to również jeden z najpiękniejszych owadów na świecie. Młodzi i starzy, chłopcy i dziewczęta, każdy uwielbia motyla. Wykonywanie motyl balon zwierzę na pewno będzie hitem na każdej imprezie, a nawet jeśli po prostu chcesz zabić czas. Najlepsze wszystkim, co czyni z nich jest bardzo proste ale wynik jest tak fantastyczna. Oto jak zrobić motyla balon zwierzę:

 • Nadmuchać dwa 260 balonów. Ale nie do końca je napompować. Zostaw około ośmiu centymetrów od czubka bez zbyt dużo powietrza. Obie wskazówki będą służyć jako antena. Związać koniec każdego balonu w celu zabezpieczenia powietrza.
 • Twist dwa balony razem. Czy to poprzez małą bańkę na równej końcówce każdego z dwóch nadmuchiwanych balonów. Skręcić dwie małe pęcherzyki razem tak będziesz mieć jeden długi balon.
 • Owinąć wokół głowy długi balon lub coś okrągłego dziecka. Twist końca wraz-zostawiając podłużnym kształcie balonu z dwoma ogonami.
 • Tworzenie motyla wielkie oczy. Ponownie umieścić balon wokół głowy dziecka, aby ten następny skręcanie łatwiejsze. Trzymaj jeden ogon i zrobić trochę bańki przez szczypanie i skręcanie przy skręconych końca. Zrobić to samo dla innych ogon. Skręcić razem dwie małe pęcherzyki, aby zabezpieczyć oczy. W tym momencie powinieneś mieć ciało motyla, oczy, i niedokończone anteny.
 • Dodać anteny motyla. Pinch małą bańkę od końca już zawyżonej części na górze oczy. Wcisnąć mały pęcherzyk, aż dojdzie do końca. Zrób to samo dla drugiej anteny. Tworzy dwa pomponiki na końcach, dzięki czemu antena bardziej realistyczny.
 • Nadmuchać kolejne dwa 260 balonów. Tym razem, pozostawić około cala końcówki każdego balonu nie tak zawyżone. Trzeba, że ​​do regulacji na zwrotów akcji i wiążąc dwa balony razem. Zwiąż każdy balon, aby zabezpieczyć powietrze.
 • Podłącz dwa balony razem. Zrobić małe bańki z wiązanej końcówce balonów. Dołącz dwa balony ze sobą za pomocą ich mały pęcherzyk.
 • Dołącz do związanego balony ciała motyla. Twist dwa pęcherzyki Skrzydła "z oczami motyla. To jest twoja droga do mocowania skrzydła do ciała motyla.
 • Tie inne końce skrzydeł razem. Pamiętaj, gdy przestrzeń pozostawioną dwa balony pompowania? Używać, aby związać dwa balony ze sobą tak, że można zrobić duże koło z dwoma balonami.
 • Przesuń nowo wspólną część pod pupę motyla. Dodać małych pęcherzyków ponownie na skraju dla bardziej bezpiecznego połączenia. W tym momencie, motyl powinien już parę niedoskonałych skrzydeł.
 • Kształt skrzydła. Zabierz centrum każdym skrzydle i złożyć go do centrum. Należy to zrobić krzywą dla skrzydła. Jest to również doskonała okazja, aby zrobić więcej, skręcanie i składane do mocowania skrzydeł i innych części ciała motyla.

Motyl ten balon może być noszony jako kapelusz lub mogą być na coś okrągłego jako dekoracja. Chodzi o to, w końcu mają piękny motyl dymek, aby dodać do dekoracji wyjątkowość partyjnych.

Jak zrobić makijaż Podoba Ci Playboy Bunny

Jak zrobić makijaż Podoba Ci Playboy Bunny


Jeśli jest sexy kostium Halloween część swojej dostać-up, a następnie wiedząc, jak zrobić makijaż jak króliczek Playboya zakończy ten miły-ale-niegrzeczny zespół.

Króliczki Playboya

Długoletni cięte z rezydencji Playboya i męskich marzeń na całym świecie, króliczki Playboya nie średnia dziewczyna z sąsiedztwa. Ich jednolita składa się z modyfikowanego smokingu - Muszka, wąski krój body (podobny do jednoczęściowy strój kąpielowy), bunny i oczywiście, puszysta ogona. Pomagają one ucieleśnieniem obraz Playboy, która jest o zabawy i dobrych czasów.

Jeśli zdecydowałeś się na Halloween Bunny lub innego zdarzenia strój, strój, to tylko część przekonujący persona. Druga część jest umiejętne stosowanie makijażu i wiedząc, jak zrobić makijaż jak króliczek Playboya. Choć na pewno sexy, Bunny makijaż jest również zabawy. Wyobraź sobie, że jesteś dziewczyną z sąsiedztwa, ale z kuszącą twist. Jest to jedno spojrzenie makijaż, który pozwala komfortowo z kolorem.

Jak zrobić makijaż Podoba Ci Playboy Bunny

To nie jest czas na naturalny wygląd, jak zające przejść do totalnej glam i seksapil, może z odrobiną zdrowotnej. Po tym wszystkim, jesteś sportowych puszysty ogon. Wykonaj następujące kroki, aby przekształcić się w doskonałej króliczek Playboya:

 1. Prep twarz krem ​​nawilżający. To pomaga równomiernie i płynnie węgielnego przylegać.
 2. Zastosuj fundament, który pasuje do odcienia skóry. Poszukaj lekkich preparatów, takich jak ciecze lub mgły. Używaj czystych palców lub gąbki makijaż stosowania. Lekko wilgotne gąbki pozwala na pokrycie sheerer.
 3. Odkurzyć swoją twarz z luźnego proszku. Proszek mineralny daje niewielki połysk, dzięki czemu Twoja skóra wydaje się bardziej zroszone.
 4. Brwi powinny być już tweezed i łukowe, jeśli to konieczne. Grzebień brwi na miejsce za pomocą pędzla. Kolor w każdym nielicznych obszarów w razie potrzeby.
 5. Teraz oczy. Możesz albo iść z makijażu oka wygląd kota lub smoky eye; oba są odpowiednim materiałem Bunny. Na oczach kota, użyj czarny liner płynny lub ołówka do linii górnej powieki. Rozpocznie się w wewnętrznych narożach cienkiej linii i zagęścić go, jak dostać się do zewnętrznych kącikach. Nie zapomnij lekkie ożywienie w narożnikach zewnętrznych. Kolory cieni do oczu w bladym kolorze srebrnym, białym, różowym lub perłowym, brzoskwini są właściwe. Dla smoky eyes, wybrać paletę kolorów głębokich szary, brązowy, niebieski lub fioletowy.
 6. Kolor podświetlenia pod browbone powinny być dobrze wkomponowana innych kolorów cieni.
 7. Linii dolnej powieki z ołówkiem lub cieniem w cienkich linii.
 8. Zakończ oczu od kilkoma warstwami ciemnym maskary.
 9. Dodaj kolor do swoich policzków z proszku lub śmietany rumieńcem w brzoskwinia, różowy lub jasny brąz. Pamiętaj, aby dobrze wymieszać.
 10. Usta mogą iść ciemne lub zbyt jasne. Głębokie czerwone usta dobrze z makijażem oczu kota, ale błyszczące blade usta będą wykończyć każdą twarz. Jeśli wybierzesz ciemną szminką, usta pierwsza linia z wkładką dopasowanie wargi. Narysować linię na obrzeżach swojej naturalnej linii warg, jeśli chcesz stworzyć większy dąsy. Rose, jasnoróżowe i fioletowe są wszystkie dobre wybory kolor na lżejsze końcu spektrum.
 11. Śledź dowolny kolor warg z lekką nutką połysku.

Gotowi na Stronie

Teraz, że makijaż jest zrobione, dodać do swojego zespołu z uszami, muszka i ogon, body. Kabaretki pończochy i wysokie obcasy niebo dokończyć śmiały strój. Każdy, kto widzi, można się zastanawiać, dlaczego nie jesteś w rezydencji Playboya; po prostu powiedz im, że nawet króliczki Playboya uzyskać noc się kiedyś.

Jak zrobić makijaż Syrenka

Jak zrobić makijaż Syrenka

Jeśli planujesz ubieranie jako czarodziejka morza, trzeba wiedzieć, jak to zrobić syrena makijaż, które zwiększą swój strój.

Jak zrobić Mermaid Porady kosmetyczne

Syreny są zawsze popularny strój dla kobiet. Ich seksapil i mityczny urok przemawia do kobiet jak i dla mężczyzn. Chociaż istnieje wiele pomysłów na Syrenka makijażu, aby utrzymać swój wygląd umundurowany i najbardziej imponujący, za resztę stroju przed utworzeniem tego fantastyczny wygląd.

Większość kostiumy Syrenka to top metalowe bikini sparowany z ogonem ryby w różnych kolorach morskich. Długie, faliste peruki zakończyć wygląd i kolor peruki i ogon powinny pomóc w podejmowaniu decyzji, jak zrobić makijaż Syrenka Syrenka dla Twojego stylu. Jeśli perukę i ogon są akcentowane z niebieskim, można zdecydować się na stworzenie dramatyczne oczy, z naciskiem na te kolory. Jeśli twoje włosy są nimfy-czerwony lub zielony, można nosić wygląd nad do makijażu syreny. Syrenka makijaż jest bardzo podobny do bajki makijażu, w sposób ogólny efekt jest fantastyczne i mityczne. Te spojrzenia są zbyt zrobione i przesadzone, z fokusem na tworzeniu dramatyczne technik aplikacji scenicznych-godni.

Różne sposoby Czy Mermaid Makeup

Bez względu na kolory wybrać do podkreślenia z syrena włosy i ogon, upewnij się, że zainwestuje wystarczająco dużo czasu w aplikacji makijażu Halloween dla najlepszych rezultatów. Oto kilka pomysłów na morze godny i sztuczki, aby inspirować swój fantastyczny kostium.

 • Kolory morza: To ma sens tylko, że syrenka nosi kolory morze, więc trzymać się z oceanicznego palety dla swoich kosmetyków. Niebieski, zielony, opal, ostrygi, i srebrne cienie do powiek pomoże rzucić wodnista i tajemniczy blask. Podczas gdy większość firm kosmetycznych stworzyć bogaty wybór odcieni morskich godne, Hydro-Powder cień do powiek Shiseido zawiera tekstury, że jest nie do pobicia, i jest dostępny w szerokiej gamie kolorów oceanicznych; w tym Aqua Shimmer, ospały Lagoon, Clover Dew, lśniące Sand i Green Exotique. Można nałożyć kolor, ile potrzeba, aby stworzyć bardziej nasycone wyników.
 • But wewnętrzny: Aby pomóc w tworzeniu wyglądu dużych nietoperzy godny oczu, zdefiniować i linii zarówno górną i dolną oko z oko ołówkiem koordynującej kolorowym. Granatowa wykładzina lub ciemnozielone liniowej doda śmiały, ale dramatyczny wiersz, który z pewnością wyróżniać.
 • Sztuczne rzęsy: Zapomnij wodoodporny tusz i wybrać biust sztuczny stworzyć najbardziej dramatyczne linii rzęs. Jest tak wiele dramatycznych rzęs w których do wyboru, i nie ma potrzeby denerwować aplikacji. Jeśli mieszkasz w pobliżu dużego domu towarowego, który prowadzi linię Shu Uemura, głowy do lady i sprawdzić ich ręcznie wykonane i zaprojektowane fantasy, sztuczne rzęsy. Z kryształu do piór, Shu Uemura ma najbardziej ekscytujące rzęsy w branży, a nawet przedstawiciele kosmetyczne zastosowanie rzęsy dla Ciebie najlepsze wyniki!
 • Nagie usta: Chociaż może być mężczyzna, który zdecyduje się na kolorowe usta, będziesz musiał zrezygnować z dramatyczną dąsy być prawdziwie godne morze. Zamiast sobie tradycyjne czerwone lub jagód szminki, trzymać się z neutralnych kolorach wargi tonu i dodaje blasku z ruchu warg lizanie błyszczyki zamiast.
 • Blush: trochę różowym rumieńcem pomoże zakończyć swój wygląd syrena. Prosty różowy blask jest wszystko, co potrzebne, aby wzmocnić kości policzkowe, podczas gdy nadają zdrowy blask.
 • Glow: Każda syrena potrzebuje trochę blasku, więc upewnij się zainwestować w balsam blask lub proszku Brokat stworzyć świecący połysk na skórze. Dodaj połysk do policzków i powiek, aby stworzyć fantastyczne przedstawienia, eteryczny blask.

Bądź kreatywny

Garderoba jako syrenka jest zabawa i zabawny kostium pomysł. Jeśli kochasz kunszt kosmetycznych, syreny nie można pokonać na wyjątkowy i fantastyczny wybór stroju. Pobaw się z kosmetyków i wybrać paletę. Skoncentruj się na dramatycznych akcentów, a na pewno zmienić na morskiej syreny, nie czas!

Jak zrobić obroża skórzana

Kora drzewa-opalona skóra jest wykorzystywana do podejmowania rzemiosła głównie ze względu na jego stabilnej funkcji. Pomyśl o tym, jak jest mniej elastyczna pracuje dla siodeł i podeszwach butów. Możesz także utworzyć obroża z tego samego materiału. W mgnieniu oka, będziesz miał zwierzę wszystkie ugięły się i stylowy w tym. Oto jak zrobić kołnierz skóry psa.

 • Określić rozmiar kołnierzyka. Aby określić długość, uzyskać obwód szyi psa i umieścić w kolejne 3 do 4 cali. Aby określić szerokość, skopiować pomiar wewnętrznej szerokości klamry jest. Wytnij kołnierz z skóry na podstawie otrzymanego wymiaru.
 • Kształt ogonków kołnierz. Większość obroże mają krawędzie, które są w trójkąt wskazał, zakrzywione lub kwadratowe podobnie jak marynarski. Wybierz dowolny kształt, który chcesz. Można rzeczywiście zrobić coś z podstaw. Jeśli masz na myśli, ślad ten styl na skórze. Użyj nóż maszynki i prostą maszynkę do kształtowania ogony i plasterka nadmiar.
 • Wchodzisz na pierścień. Począwszy 1,5 cali z ogonów fizycznych, tworzyć fałdy przez złożenie tylnej części kołnierza. Weź gniazda punch i niech jej puncher przechodzić środkowy punkt gniecenie. Stanowisko jedną ręką, jakby uderzenie w puncher i uderzył w uchwyt z młotkiem sanki lub drzeworytów. Przechowywać młotkiem na stemplu gniazda, aż przenika skórę.
 • Dziurkowanie do nitów. Kłute zestawy dwóch otworów, że dostosuje się do położenia nitów na klamrze. Szczeliny te powinny być tylko wielkość punktów końcowych nitów. Na rozłożonej stronie od przetłoczenie, umieść dwa otwory, które są ¼ cala od każdego końca i ¼ od dłuższej krawędzi kołnierza. Dopasuj te otwory z innego dwóch, które są utworzone na złożonej stronie od gniecenie. Użyj przepychacze dziurkowania i młotek stworzyć tylko odpowiednią wielkość szczelin
 • Kolor skóry. Wygładzić krawędzie i pieczęć swoją skórę z projektu. Farbować skórę z dowolnym kolorze pragnienie. Pozostawić do wyschnięcia przed pocierać ją z siodła mydłem lub oleju stóp. Po upewnieniu się, że jest czyste, wytrzeć smar z gazety.
 • Dostosuj kołnierz. Dołącz nity do swoich gniazd. Umieść czapki nitów trzymać je na miejscu. Następnie umieścić kołnierz na szyi psa, by sprawdzić komfort. Tworzenie więcej dziur, które powinny być jeden cal od siebie części, aby dodatki do wzrostu zwierzęcia.

Twój materiał powinien być wilgotna w toku postępowania. Możesz zachować wilgotne przez rozpylanie wody lub przecieranie wilgotną gąbką od czasu do czasu. Skóra jest łatwiej pracować, gdy pozostaje on w tym stanie. Jest to także najlepiej planować dotyczące rozmiaru kołnierza i stylu, które pomogą Ci oszczędzać zasoby. Należy wybrać odpowiedni również dla klamra kołnierz. A jeśli jest coś, czego nie powinien pominąć w procesie, to komfort podczas noszenia psa skórzaną obrożę, że wykonane.

Jak zrobić exe Korzystanie Notatnik

Przed planuje autorski plik wykonywalny, trzeba najpierw nauczyć się C ++ umiejętności programowania. Gdy są dobrze z programowaniem, będziesz mógł tworzyć programy wykonywalne na edytorze tekstu. Oto kroki, jak zrobić plik EXE za pomocą Notatnika.

1. Uruchom Notatnik.
Istnieją dwa sposoby, aby wykonać to zadanie.

() Wykonaj polecenie
Pull up menu Start, naciskając klawisz "Windows" na klawiaturze lub naciśnięcie przycisku "Start" za pomocą myszki. Hit "Uruchom" i na polu tekstowym wpisz "notatnika". Naciśnij "Enter" lub nacisnąć przycisk "OK".
(B) w menu Start poprzez "Programy"
Kliknij przycisk "Start" lub naciśnij klawisz "Windows" na klawiaturze, aby wypełnić menu Start. Jeśli używasz klasyczne menu Start, przesuń kursor myszy na "Programy", a jeśli przy użyciu standardowego menu Start, przesuń kursor myszy na "Wszystkie programy". Następnie naciśnij "Akcesoria", aby wypełnić do podmenu. Zlokalizuj "Notatnik" i kliknij prawym przyciskiem myszy.

2. Zapoznaj się z kombinacji klawiszowych, które Ci pomogą, gdy jesteś gotowy do zapisu języka programowania C ++, które tworzą plik wykonywalny.
Naciśnij klawisz "Alt" na klawiaturze, a następnie jednocześnie kluczem w kombinacjach. Jedna kombinacja składa się z trzech cyfr, które wahają się od cyfr 000 do 999. Po każdym połączeniu, zwolnij pozycję na klawisz "Alt". Można też przyjąć do wiadomości symboli każda kombinacja generuje. Należy pamiętać, że każda kombinacja będzie produkować inny symbol.

3. Rozpocznij pisanie plik wykonywalny.

Używanie języka programowania C ++, autorowi plik EXE przy użyciu kombinacji można przyjęła do wiadomości w drugim etapie. Przypominamy, pamiętać, aby uwolnić swoją pozycję na klawisz "Alt" co trzy cyfry, które wprowadza.

4. Zapisz programowania zrobiłeś do tej pory.
Aby uniknąć niepotrzebnych strat danych oraz czas spędzony pisania programu, należy zapisać pracę co kilka minut w postaci pliku tekstowego, aż skończysz z programowaniem. Pull up "Zapisz jako" okno dialogowe, aby zapisać swoją pracę. Oto sposoby, aby wyciągnąć.

() Za pomocą klawisza skrótu.
Na klawiaturze, naciśnij "CTRL" i "S" jednocześnie podciągnąć okienko "Zapisz jako".
(B) Korzystanie z paska menu notes jest.
Za pomocą myszy, kliknij na "Plik" na pasku menu, a następnie wybierz opcję "Zapisz jako".
Gdy "Zapisz jako" okno zapełnia, wprowadź nazwę pliku obok polu tekstowym i upewnić się, że "Zapisz jako typ" jest "Dokumenty tekstowe (* .txt)". Powtórz zapisywania dokumentu jak iść programowania naciskając "CTRL" i "S".

5. Po zakończeniu pisania języka programowania C ++, które tworzą plik EXE, zapisać go jako "wykonywalny" pliku.
Hit "Plik" na pasku menu, a następnie wybierz opcję "Zapisz jako". Wpisz nazwę pliku przy jego odpowiednim polu, a następnie dodać ".exe" po nim. Z rozwijanego menu następnego w dół do "Zapisz jako typ", "Dokumenty tekstowe zmiany (* .txt)" na "Wszystkie pliki" i nacisnąć przycisk "Zapisz".

Plik wykonywalny jest teraz tworzone. Pamiętaj, że w momencie tworzenia plików wykonywalnych na własną rękę, że istnieje wielka możliwość, że szkody dla systemu, więc być bardzo ostrożnym, gdy robi programowania.

Jak zrobić koktajl z krewetek

Jak zrobić koktajl z krewetek

Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić koktajl z krewetek, pewni, że jest to jeden z najprostszych smakoszy owoców morza można zrobić. Ta smaczna przekąska wygląda imponująco oceanu tylko trochę wysiłku, a to z pewnością zadowoli swoich gości na kolację - jeśli nie jeść wszystko przed przyjazdem!

Nauka Jak zrobić koktajl z krewetek

Na początek - chcesz użyć świeże krewetki dla tej potrawy. Ponieważ będziesz służyć zimno krewetki, ich smak (lub jej brak) będzie pierwszą rzeczą, którą zauważysz. Jeśli nie wiesz, jak przygotować krewetki, można uzyskać wysokiej jakości wstępnie gotowane krewetki z lokalnego rzeźnika. Pamiętaj, aby spróbować jednego przed zakupem, ponieważ mączne krewetki na pewno zniszczy fakturę swojego talerza.

Dokonywanie koktajl sos

Sos koktajlowy jest łatwe do wykonania i może być gotowy w mniej niż pięć minut. Dodać do tego z wyprzedzeniem, tak, że wszystko, co musisz zrobić, gdy chcesz, koktajl z krewetek jest gotować swoje krewetki.

Składniki

 • 6 łyżek keczupu
 • 2 łyżki chrzanu
 • 4 łyżki soku z cytryny
 • 1/8 łyżeczki czosnku w proszku
 • Gorący sos 1/8 łyżeczki
 • Szczypta sosu Worcestershire
 • Szczypta soli selera

Instrukcje

 1. Połącz wszystkie składniki i dobrze wymieszać, pozbywając się wszelkich grudek. Podawać z zimnym, gotowane krewetki.

Jak gotować krewetki

Jeśli nie wiesz, jak gotować krewetki, tutaj jest najpewniejszy sposób, aby je włączyć się doskonale. Krewetki jest rzeczywiście bardzo łatwe do przyrządzenia, z głównym problemem jest to, że nie chcę ich przesmażyć, nawet na minutę. Tekstury z krewetek jest bardzo delikatna, a Nadmierne spowoduje ich przejść z lekkie i puszyste, aby trudne i łatwe do pogryzienia. Oto wskazówka: upewnij się, aby mieć oko na swojej puli po dodaniu do wody - nie odejść, nawet na kilka sekund!

Składniki

 • 1 łyżka soli przyprawione swojej ulubionej
 • 1/2 cytryny, pokroić w plasterki czterech
 • 2 ząbki czosnku, mięsa mielonego
 • 1 szalotka, mielone
 • 1/4 łyżeczki pieprzu cayenne
 • 1 łyżeczka świeżo zmielony czarny pieprz
 • 32 średnich krewetek, z ogonami nadal na

Instrukcje

Jak zrobić koktajl z krewetek
Dla dużej partii, służyć na talerzu.

 1. Najpierw należy skonfigurować stację roboczą. Ustaw dużą miskę wody z lodem (wystarczająco duże, aby utrzymać wodę i krewetki) na ladzie obok, gdzie będą wrzącą swój garnek wody.
 2. W dużym garnku z wodą, wymieszać z solą, cytryną przyprawione czosnkiem, szalotką, cayenne i pieprzem,. Doprowadzić do wrzenia.
 3. Dodaj swoje krewetki do wrzącej wody, gotować je tak, dopóki nie okaże jasny różowy. Nie przesmażyć je! Skończysz z krewetkami fakturę ówek gumka.
 4. Spuścić razu krewetki krewetki i wlać do wody z lodem przez dwie minuty.
 5. Ponownie spuścić krewetki i oderwać ich skorupy, pozostawiając ogon w takcie.
 6. Suche krewetki z ręczników papierowych, i podawać z sosem koktajlowym.

Sos meksykański koktajl

Dla niesamowitym zmienności na regularne koktajl z krewetek, spróbuj to meksykańskie przepis. Awokado dodać coś do tego dania, a goście będą go kochać.

Składniki

 • 1 łyżka czosnku, zmiażdżony czosnek w prasie
 • 1/4 szklanki świeżej kolendry, posiekanej drobno
 • 1/4 szklanki białego chrzanu wklej (opcjonalnie)
 • Sok z trzech lub czterech małych, świeże limonki
 • 1/2 łyżeczki soli morskiej
 • Bardzo dojrzałe awokado 1, obrane, bez pestek i puree grubo
 • 1-1 / 2 szklanki soku pomidorowego
 • 1/4 szklanki keczupu
 • Gorący sos 1 łyżeczka
 • 1/4 szklanki drobno posiekanej czerwonej cebuli

Instrukcje

 1. W małej misce, zrobić gruboziarnistą pastę z czosnkiem, kolendrą, chrzan, sok z limonki i soli morskiej.
 2. W dużej misce wymieszać awokado, sok pomidorowy, ketchup i ostry sos.
 3. Wlać mieszaninę pasty do czosnku mieszaniny awokado, mieszając, aż dobrze przyjęta.
 4. Wymieszać z czerwonej cebuli.
 5. Jeśli chcesz, możesz rzucić cały shebang w blenderze na bardzo gładkiej sosem.
 6. Podawać z gotowanym, zimno krewetki.