grsail.com

jak zrobić obrus na szydełku wzory

Jak zrobić Dachówka Mozaiki i Wzory

Malowanie ścian jest najczęstszym sposobem zwiększenia swojego domu. Dlaczego dona € ™ t spróbować nowy sposób upiększyć pustą ścianę z płytek mozaiki? To będzie jak o piękny mural z dodatkowych korzyści, takich jak chłodniejszej atmosferze. Nawet podłogi można poprawić z tej formy sztuki. Sztuk mebli może przekształcić się w coś eleganckiego i bardzo użyteczne z mozaiki płytek. Ale najpierw musisz nauczyć się jak zrobić wzory mozaiki i jak zrobić mozaikę.

Dla początkujących, byłoby najlepiej, aby uzyskać darmowe wzory mozaiki w Internecie. Spróbuj odwiedzić Wzory Mozaika online za darmo wzory. Pobierz mozaiki pomysłów z tej witryny i innych podobnych witryn. Byłoby lepiej być, jeśli pracujesz z prostszych wzorów do teraz. Spróbuj zaawansowanych wzorców, gdy pojawi się zawiesić ją.

Jeśli zdecydujesz się zrobić własny, start z prostszych wzorów też. Zdjęcia lub rysunki mogą dać inspirację.

Wzór masz prawdopodobnie mniejsze niż planowane mozaiki. Musisz zrobić wzór tak duży jak mozaika. Jeśli to możliwe, kserokopię wzór w powiększeniu. Jednakże, jeśli youâ € ™ ll pracować z dużo większej mozaiki, można wyciągnąć Im większy wzór o siebie. Aby to zrobić, należy siatkę nad wzoru przy użyciu ołówek i linijkę. Na innej kartce papieru, aby taką samą liczbę sieci, tylko w większych kwadratów. Skopiuj obraz na każdym placu wzór na tym samym placu na większym arkuszu. Ita € ™ s łatwiejsze do skalowania rysunków w ten sposób.

Wykonywanie mozaika

Poniżej znajduje się kilka kroków na co mozaika w oparciu o wzór:

 • Cięcie płytek do mozaiki. Square-kształt płytki są łatwe do cięcia. Nieregularne kształty będą trudniejsze. Użyj specjalny frez do cięcia płytek płytki. Alternatywnie, można kupić zestaw mozaika. Obejmuje to wzór i wszystkie potrzebne płytki dla mozaiki.
 • Narysuj wzór mozaiki na powierzchni. To będzie Twój przewodnik podczas przyklejania płytek na powierzchni.
 • Nanieść klej na powierzchni lub płytek. Możesz wybierać spośród różnych klejów do płytek, takich jak klej rzemiosła, żywicy epoksydowej i cementu. Klej nakładać na powierzchnię i płytki dla lepszego zabezpieczenia mocowania. Alternatywnie, można zastosować klej tylko do powierzchni lub płytek. Upewnij się, aby ostrożnie, ale szybko umieścić płytkę na powierzchni. Zrób to w kółko, aż wszystkie płytki są ustawione na powierzchni.
 • Spoinowania płytek. Poczekaj, aż klej wyschnie, zanim spoinowania. Postępuj zgodnie z instrukcjami Manufacturera € ™ s, w jaki sposób zastosować zaprawę. Tylko upewnij się, że będziesz używać kolorów, które pójdzie dobrze z mozaiki. Należy stosować ostrożnie również czystego produktu. Nałóż produkt uszczelniającą na fugi, jeśli zalecane. Poczekaj, aż zaprawa wyschnie.

Twój własny mozaika jest ostatecznie zakończona. Ita € ™ s czas, aby wyświetlić swoje dzieło i pozwól innym ludziom cieszyć się pięknem z was sztuka. Następnym razem, youâ € ™ ll być bardziej wykwalifikowanych na co mozaiki płytki. Być może będzie to właściwy czas, również do pracy na bardziej zaawansowane projekty.

Jak zrobić obrus Korzystanie Vintage Fartuchy

Vintage fartuchy są mody w ciepłej kuchni ustawienie w 1950â € ™ s. Klasa i wyrafinowanie w połączeniu z praktycznością to, co każdy prawdziwy niebieski retro gospodyni ogólnie podobało mi się te przyjazne gotowania-i-czyszczenia-zbroi. Jeśli masz zbiór nich przychodzi w dół z matriarch z klanu, a nie jak ich retro odwołania, ale po prostu dona € ™ t zobaczyć siebie osobiście je na sobie, a następnie przekształcanie ich w jakiś inny osprzęt w kuchni lub jadalni obszar będzie najbardziej praktyczny i przyjemny w swoim ukochanym wielkim grandmothersâ € ™ i wielkich auntsâ € oczach ™.

Herea € ™ s jak można osobiście złożyć obrus z rocznika fartuchy.

 • Uzyskać wszystkie potrzebne materiały gotowe i prawie na rękę. Oprócz swojej kolekcji zabytkowych fartuchy (których więzi należy odciąć wzdłuż miejsca, w którym spotykają się przy apronâ € ™ s talii), trzeba mieć pikowaną tkaninę po prostu o Wielkość stołu (i kolorów i wzorów, które nie zboczysz z kolorów i wzorów swojego rocznika kolekcji), igły (do szycia ręcznego), wytrzymałej nici (w kolorach pasujących kołdrę), nożyczki, szpilki krawieckie , taśmy maskującej i maszyna do szycia.
 • Tymczasowo dołączyć kołdrę na blacie stołu. Wyciąć krótkich odcinków taśmy maskującej, walcówka siebie w pętlę. Trzymaj je na przypadkowych odległościach całej tabeli, a następnie umieścić środek kołdrę (z niewłaściwym stroną do góry) na klejów, spłaszczenie ją mocno dłońmi tak, że nie będzie poślizgu, jak postępować z kolejnych etapów. Przycinanie kołdrę wzdłuż krawędzi stołu, pozostawiając naddatek ćwierć cala większy niż cały wymiar tabeli.
 • Podłącz fartuchy wzdłuż krawędzi swojej świeżo skoszonej kołdrą. Eksperyment na kombinacji wzoru i koloru fartuchy i kołdrą, jakby youâ € ™ re co kolaż. Jeżeli fartuchy mają różne długości, po prostu dostosować konstrukcję tak, że obrus będzie miał projekt na przemian krótkie i długie zasłony. Zrób to za pomocą kołków krawcowe. Powinny one czasowo utrzymywać niezależnie wzór i projekt nadal jesteś stara się dostrzec w Twojej Minda € ™ s oka. Ogólna idea jest do łączenia za pomocą fartuchy szpilki, pozostawiając swoje spódnice pięknie kręcić się wokół stołu.
 • Usuń sekwencję rocznika fartuchy z kołdrą. Ręcznie uszyć fartuch razem w talii i wyjąć szpilki jak iść całą bandą.
 • Teraz ponownie podłączyć fartuchy naszytą razem na kołdrę, używając szpilki. Upewnij się to zrobić z ich prawej strony skierowaną w dół i dotykając złą stronę kołdrą. Po bezpiecznym wraz z pinningu fartuchy do krawędzi kołdra, można teraz odłączyć kołdrę z tabeli i uruchomić pod maszyny do szycia dla stałych i bezpiecznych szwów. Dona € ™ t zapomnij usunąć klej.
 • Wreszcie, szyć fartuchy na kołdrę. Czy to z szwy pomiaru ćwierć cala.

Zamiast prowadzenia rocznika fartuchy ukryte na strychu, recyklingu tych skarbów kuchenne do użytecznego i widoczny atrakcyjnej tabeli akcesorium na pewno daje stałą słodki przypomnienie o swoich ukochanych matriarch. Można nawet dać go do swojej matki, babci lub prababki w bardzo miłej i pamięci pakowane obecnie.

Jak zrobić szydełkowane sarong

Szydełkowane sarong jest prosty i funkcjonalny sposób, aby dodać do każdego stroju. To jest łatwe do zrobienia projektu dla początkujących i da ćwiczyć używając podstawowe kroki szydełkowania. Oto jak zrobić własny szydełkowane sarong.

 1. Pierwszym krokiem będzie trzeba zrobić, to ustalić, jaki rodzaj przędzy chcesz użyć. Czy chcesz go mieć różne cele? Na przykład, czy chcesz, aby funkcjonować jako ręcznik, gdy pojawi się na basenie? Czy po prostu chcesz go dodać, że dodatkowe odblaski na strój? Jeśli chcesz, aby dodać flary do stroju następnie dostać taśmę lub lekki przędzy. Jeśli chcesz absorbowanie wody to proponuję przędzy bawełnianej.
 2. Następnym krokiem jest uzyskanie około 700 metrów przędzy. Pozwoli to, aby mieć wystarczająco dużo i nie martwić się o dopasowanie kolorów, jeśli potrzebujesz więcej przędzy później.
 3. Po zakupie przędzy, to zamiar zrobić próbkę próbki. Aby to zrobić, dostać hak, który chcesz, aby łańcuch 15, odwrócić się i pojedyncze szydełka 14. następna linia będzie podwójnym łańcuchem, a następnie dwa potrójne rzędy łańcuchowe. To będzie próba, jak będzie wyglądał gotowy sarong.
 4. Kiedy już to zrobisz swoją próbkę, jeśli trzeba dokonać regulacji z hakiem to zrobić w tym momencie. Upewnij się, zrobić próbkę próbki z nowym hakiem. Zapewni to, że lubisz, jak będzie wyglądał gotowy element. Po zakończeniu swoją próbkę masz zamiar wziąć próbkę siebie.
 5. Po wykonaniu go od siebie, idziesz do łańcucha liczbę szwów, które jest wielkości talii. Dodaj dwa dodatkowe cale to będzie remis. Następnie masz zamiar zrobić talii sarong. Łańcuch dwa i kolej. Pokój szydełka do końca i powtórz raz.
 6. Potem idziesz do sieci trzy i kolei. Trzyosobowy szydełka do końca. Następnie powtórz aż będzie długość, że chcesz.
 7. Po ostatnim wierszu potrójnej szydełkowania jest kompletny, idziesz do łańcucha dwóch i kolei. Pokój szydełka do końca, a następnie jeden łańcuch i kolej.
 8. Następnie pojedyncze szydełka, aż skończysz z tym wierszu.

Następnie wykończyć poprzez cięcie przędzy trzy cale dłuższy i gwintowania go przez ostatniego rzędu.

Jak zrobić bransoletki przyjaźni Wzory Friendship Bracelet:

Jak zrobić bransoletki przyjaźni Wzory Friendship Bracelet:

Bransoletki przyjaźni są zabawne do wymiany ze swoimi przyjaciółmi i pokazać innym swoją więź. Tworzenie jednego jest również świetny sposób dla zabicia czasu podczas plotkowania na wycieczkę lub przetrwania salę studyjną. Z kilku prostych krokach i bransoletki przyjaźni tych instrukcji, będziesz na drodze do tworzenia jednego z własnych. Możesz stworzyć mnóstwo wzorów lub wzorów używania z innymi.

Materiały:
Kordonek (w co najmniej 3 kolory)
Taśma samoprzylepna
Elastyczna taśma środka
Nożyczki
Agrafka

 1. Wybierz swoje kolory. Przed nauki jak zrobić bransoletki przyjaźni, za kolory i grubości. Więcej haftowania ciąg używasz, grubsze bransoletki będzie. Zacząć co najmniej sześć skrętek. Jeśli korzystasz z trzech kolorów, start z dwóch części, z każdego koloru w sumie sześć. Możesz użyć tyle kolorów, ile chcesz. W przypadku korzystania z pojedynczej nici z każdego koloru, bransoletka będzie miał cienkie paski. Jeśli grupa dwóch lub więcej nici razem w tym samym kolorze, paski będą grubsze. Za pierwszym razem, zaczynają mały z sześciu aspektów całości. Później można na swój sposób pracy do dziesięciu, dwudziestu lub więcej.
 2. Odciąć ciąg na 18 "długości. Jeśli nadgarstki są mniejsze niż 7 "wokół, można wyciąć mniejszy ciąg, ale łatwiej jest pracować z ekstra.
 3. Grupa ciąg razem i zawiązać węzeł na jednym końcu. Upewnij się, że węzeł jest bezpieczny, więc nie struny przesunięcie i zniszczyć wzorzec projektowy.
 4. Bezpieczne agrafki przez węzeł. Teraz możesz przypiąć do torby bransoletkę, noga dżinsy lub powrotem z siedzibą trzymać go jeszcze podczas pracy. Można także użyć taśmy do mocowania końców, gdy przerwę.
 5. Oddziel ciągi. Poprowadzone tak, że nie ma żadnych węzłów tworzy na drugim końcu.
 6. Start z łańcucha z lewej strony (1) ciąg i przejechać go na ciąg dla prawa (ciąg 2).
 7. Pętla ciąg 1 w ciąg 2. Trzymając ciąg 2 prosto, wyciągnij ciąg 1 przez pętlę i się w węzeł. Pociągnij dopóki węzeł jest przytulny.
 8. Ponieważ jest to węzeł startowy, użyć ciągu 1 zawiązać węzeł na drugi ciąg 2. Po pierwszym rzędzie, będzie trzeba tylko powiązać jeden węzeł na każdej struny.
 9. Użyć ciągu 1 do wiązania węzła wokół łańcucha 3, a następnie 4 i tak dalej. Wiązania węzłów, aż do końca wiersza. String 1 będzie teraz ostatni ciąg.
 10. Zacznij sznurkiem 2 i powtórzyć proces. Pętla ciąg 2 nad ciągiem 3, a następnie w górę przez pętlę, aby wziąć ślub. Kontynuuj, aż łańcuch 2 jest ostatni ciąg.
 11. Przechowywać polaryzacyjne węzłów z kolejnym ciągiem aż masz szereg ukośnych rzędach. Po wszystkie ciągi zostały wykorzystane po raz pojawi się wzór, który będzie powtórzenie całej bransoletki.
 12. Powtórz ten proces, aby utworzyć wzór do czasu masz wystarczająco dużo długość. Przetestuj długość kilka razy, aby upewnić się, że masz wystarczająco dużo przed zawiązane. To już prawie koniec nauki jak zrobić bransoletki przyjaźni.
 13. Związać koniec w węzeł wokół nadgarstka znajomego. Upewnij się, że węzeł jest mocno lub zawiązać węzeł podwójne.
 14. Wytnij wszelkie pozostałe luźne tematy. Nie powinno być dodatkowy łańcuch wisi luźno. Wytnij te elementy brzegowe.

Dzięki tej instrukcji bransoletki przyjaźni, teraz wiesz jak zrobić swój własny. Pamiętaj, że możesz wymyślić własne wzory lub sprawdzić wzorce innych ludzi i korzystać z tych zamiast tego. Bądź cierpliwy, a jednocześnie twoje. Jeśli używasz kilku nici w różnych kolorach, aby stworzyć szeroką bransoletkę, może to potrwać kilka godzin. Przede wszystkim, baw się z tego twórczego projektu.

Jak zrobić kołdrą Out Cool T-shirt wzory

Jak zrobić kołdrą Out Cool T-shirt wzory

Wykonywanie koszulkami kołdra jest łatwe, świetny sposób na zachowanie wspomnień. To po prostu składa się z dużych placów starej odzieży, która ma znaczenie dla rodziny, lub fajnych wzorów t-shirt. W kołdry są zazwyczaj składa się z 12 "kwadratów, które mogą być oprawione lub sashed z kontrastującym tkaniny. Stworzenie jednego z nich może przynieść członków rodziny wraz z wspomnień wspólnych. Trwały dowód tych wysiłków jest historia rodziny na kołdra.

Oto podstawowe techniki i instrukcje, jak zacząć:

Materiały:

 • Wzór kwadratów, które wynosi 12 x 12 cm. Może być wykonana z papieru fotograficznego, kartonu lub tworzywa sztucznego
 • Naczynie do cięcia
 • Pins
 • Igły i nici lub maszyny do szycia i nici
 • Koszulki z szafy, pojemniki do przechowywania i strychy
 • Dwa różne materiały, które mogą być stosowane jako wsparcie dla kołdry i mrugnięcia dla kożucha

Oto jak to zrobić koszulkami kołdrę:

Wybierz T-shirty. Koszulki, których używasz powinny być czyste iw dobrym stanie. Jeśli są nadmiernie zużyte, Twój kołdra zużywają się szybciej, też. Jeśli masz nieparzystą liczbę koszulek, można używać zwykłego materiału w niektórych placów.

Wytnij projektu do wielkości. Wytnij każdy wzór koszulki na 12-1 / 2 "placu przy użyciu szablonu jako przewodnikiem. Ten pomiar daje 12" projekt plus 1/2 "uprawnień do szwów. Pamiętaj, aby pozostawić przestrzeń wokół każdy projekt na dodatki szwów na każdy t-shirt, który minął!

Poniżej znajdują się numery kwadratów niezbędnych do ukończenia kołdrę w odpowiednich rozmiarach:

 • Twin rozmiar - 45 kwadratów
 • Pełny rozmiar - 63 kwadratów
 • King Size - 72 kwadratów
 • Queen size - 81 kwadratów

Zbierzcie swoje koszulki kwadratów na kolumny. Pin każdy kwadrat na drugą w kolumnach. Liczba placów w kolumnie będzie zależeć od tego, jak wiele koszulek masz i jak duże ma być gotowy produkt.

Poniżej znajduje się lista kolumn potrzebnych do każdego rozmiaru kołdrę:

 • Twin rozmiar - 5 rzędy szerokości i długości 9 rzędów
 • Pełny rozmiar - 7 rzędów szerokości i długości 9 rzędów
 • King Size - 8 rzędy szerokości i długości 9 rzędów
 • Queen size - 9 rzędów szerokości i długości 9 rzędów

Rozpocznij szycie kwadraty razem. Pierwsze miejsce kwadraty w wierszach, które mają kilka centymetrów. (Każda kołdra będzie długo kilka bloków. Szerokość zależy od wielkości). Po kołdra jest określone, rozpocząć szycie każdy kwadrat do innych, tworząc kolumny. Następnie można uszyć każdą kolumnę razem.

Warstwa swoją kołdrę. Połóż kołdra-top, Opowieści o zwyczajnym szaleństwie, na Jak zrobić kołdrą Out Cool T-shirt wzory
Duża powierzchnia gładka lub na podłogę. Warstwa swój mrugnięcia i swoją podkładu na wierzchu. Mrugnięcia, co izoluje go. Niskim poddaszu poliester mrugnięcia jest odpowiedni dla maszynowego pikowania. Jeśli planujesz związać swoją kołdrę, możesz skorzystać z bawełny wysokiej loft mrugnięcia dać to, że spuchnięte, przytulne.

Link sponsorowany
Więcej projektów na realizację projektów do szycia? Sprawdź rocznika wzorów kołdrą!

Materiał zewnętrzny jest zazwyczaj taka sama tkanina jako waszych granic, ale może to być cokolwiek chcesz. Można nawet poskładać więcej koszulki kwadraty i mają dwustronny kołdrę! Podlać lub przypiąć kołdrę-top, mrugnięcia i podłoża tkaniny razem. Można wtedy kołdra z trzech warstw, lub po prostu związać je. Wiąże się to z wątków długość przędzy przez trzech warstw w regularnych odstępach czasu i wiązanie go w kwadrat węzeł.

Zakończ kołdrę. Dodaj wiązanie i prasować je w razie potrzeby. Twoje dzieło jest gotowe!

Chcesz dodać trochę talent? To jest nie tylko wykonalne, ale zachęcony przez utalentowanych twórców kołdrę. Dla tych, którzy chcą, aby ich dzieło jazz, istnieje kilka dodatków, które mogą być wykonane.

 • Wybierz interfejsów. Możesz dołączyć do każdej koszuli interfejsów, aby zapobiec jego rozciąganie. Interfacing jest tkanina iron-on, który stabilizuje pikowania tkaniny i materiały, które w przeciwnym razie mogłyby rozciągają się zbytnio do stosowania w kołdrę. Interfacing średnio ciężkie jest odpowiednie dla tego projektu.
 • Dołącz do każdego interfejsów termoczułego koszuli. Wytnij z przodu i tyłu każdej koszuli od siebie, a następnie wyciąć 14 "kwadrat relacje. (Te instrukcje są oparte na 12" placu dla każdego koszuli. Jeśli chcesz użyć większej niż kwadrat dostosuj pomiarów odpowiednio). Wyśrodkować relacje z tyłu konstrukcji koszuli. Prasować go na koszulce bardzo ostrożnie, upewniając się, aby uniknąć marszcząc tkaninę lub relacje.
 • Wybierz i wyciąć tkaniny sashing. Sashing jest granica, która prowadzi między każdego projektu, aby je rozdzielić i dać im znaczenie. Każde skrzydło powinno być 2-1 / 2 "szeroki - 2" gotowy szerokość oraz "zasiłek szew 1/2.
 • Zamontować kolumny. Do montażu kolumny w kołdrę-top tych instrukcji. Po szyte wszystkie swoje koszulki kwadratów na kolumny, dodać długie paski sashing z boku każdej kolumny, a następnie przyszyć kolumny razem. Wyciąć każdy długi pasek sashing nieco dłuższy niż długość kolumny kwadratów, a następnie przyciąć go, gdy skończysz, jeśli to konieczne.
 • Wybierz i wyciąć tkaniny granicznej. Możesz wybrać ten sam materiał jako swoich skrzydeł, lub kontrastujące tkaniny na swojej granicy. Będziemy chcieli granicę 3 ", który będzie 2-1 / 2" po zakończeniu. Aby dodać swoje granice, podłączyć tkaniny granicznej wokół zewnętrznej krawędzi swojej kołdry-top, ponownie, używając 1/4 "naddatek szwu.

Mimo, że może wiesz jak zrobić kołdrę, te wskazówki pomogą Państwu dokonać? Jeden z zabawnych koszulek.

Szybkie porady:

 • Upewnij się, że t-shirt design będzie pasował do jego placu przed cięciem!

Jak zrobić Gauntlet Rękawice

Co to jest średniowiecznego rycerza bez jego lśniącej zbroi? Mówiąc o zbroi, rękawice Gauntlet są cięte z zbroi średniowiecznego rycerza w. Tradycyjnie, rękawice były używane do odzieży ochronnej, w rękach średniowiecznych rycerzy i panów. W dzisiejszych czasach ludzie nie noszą je w zbroi, a kiedy już to robią, jest przeznaczona tylko jako dodatkowy realistycznego szczegółu do stroju lub do gier walki. Dziś, rękawice Gauntlet stosowane są do ochrony rąk użytkownika z zimna, a nie wroga rycerzy. Nie musisz je kupić w sklepie, jeśli wiesz, jak zrobić samodzielnie rękawice rękawicę postępując zgodnie z instrukcjami poniżej:

 1. Zacznij od przygotowania materiałów, które zawierają: taśma pomiarowa, kalka lub karton, długopis, rozciągliwej tkaniny syntetycznej skóry lub będzie używany jako materiału dla rękawic Gauntlet, maszynę do szycia i nici (można również widział Rękawice ręcznie) i ostre nożyczki. Jeśli dokonujesz rękawice rękawicę jako część stroju rycerza, uzyskać stały znacznik, nożyce cyny, blachy, nity, mały młotek, AWL / wiertła / metal filer otworu oraz metalu.
 2. Dodać, znaleźć lub kupić wzór dla rękawic Gauntlet. Ta część projektu może być trudne, w zależności od preferencji.
 3. Jeśli spojrzeć na wzór Internecie, pamiętaj, aby dostosować je do rozmiaru ręcznie bez konieczności to zrobić, jeśli wzór rękawiczki pasuje.
 4. Tak samo jest, gdy kupisz wzór. Dodać wzór mniejszy lub większy, aby dostosować go do rzeczywistej wielkości Twoich rękach. Wzory można kupić zazwyczaj zawierają wzór na jednym kciukiem, na Trank i jeden skalą. Aby zapobiec zgubieniu te kawałki, zapiąć kciuk i Fourchette do Trank za pomocą spinacza.
 5. Ale najszybszy sposób, aby zrobić wzór na rękawicę rękawic jest dostać parę rękawiczek, które pasują Ci dobrze i opierają swój własny wzór z nich. Włącz rękawice wewnątrz i na zewnątrz i kładą je na kalce technicznej lub kartonu. Tektura jest lepsza w użyciu, ponieważ jest to trudniejsze niż kalka. Łatwiej jest śledzić wzór wykonany z kartonu na tkaniny lub skóry.
 6. Trace wzór na tkaninie lub materiału na rękawice. Upewnij się, że masz odpowiedni zasiłek do szycia. Jeśli używasz wzory przechowywania zakupionych, pamiętaj, aby odwrócić wzór dla drugiej strony.
 7. Pokroić szmatki.
 8. Ręczne szycie lub użyć maszynę do szycia części razem.
 9. Nosić rękawice żeby zobaczyć, czy pasuje Ci prawo i dostosować odpowiednio.
 10. Jeśli dokonujesz rękawice Rękaw do stroju rycerza, znaleźć wzory do dekoracji gotowe rękawiczki.
 11. Narysuj wzór za pomocą markera na swoim blachy, a następnie wyciąć go z nożycami cyny.
 12. Użyj metalowej filer wygładzić ostre krawędzie wzoru cięcia.
 13. Z szydło / wiertła / metalu ponczu, dziurkowanie na wzorze, w którym chcesz nity iść. Nity stworzenia realistycznego szczegół blachy.
 14. Podłącz przekłuty się wzoru na rękawiczki z nitami, zabezpieczenie nity z młotkiem. Rękawice Gauntlet rycerza są gotowe.

Dowiedz się, jak zrobić rękawice rękawicę może być trudnym zadaniem. Najważniejsze jest, aby uzyskać prawo wzoru oraz dostosowania rękawice do swoich rąk doskonale.

Jak zrobić Mohawk Indian Odzież

Jeden z najwspanialszych i najbardziej zabytkowych narodowych mamy indiańskich plemion w północno to ludzie Mohawk. Są jednym z pięciu siostra plemion z północno-wschodniej; wszystkich zjednoczonych plemion są znane jako Irokezów. Irokezi zawarł sojusz, który pozostał nienaruszony przez dwieście lat, aw tym czasie te siostrzane narody rządzili obszaru na wschód od Wielkich Jezior. Co sprawia, że ​​kultura i sukienkę tak interesujący Mohawk jest fakt, że ich język, religię, a społeczeństwo było naprawdę wyjątkowa wśród narodów indiańskich.

Dzisiaj ci, którzy są z Mohawk dziedzictwo wie o ich wyjątkowej i wspaniałej historii, i są dumni pretendować do bycia częścią tego narodu. Nawet osoby, które nie są dziedzictwa Mohawk są dumni z tego wielkiego narodu, a chcieliby wiedzieć więcej o swoich tradycji, wartości i sukni. Tak, tutaj będziemy iść do jak zrobić Mohawk Indian odzież.

Co będzie potrzebne:

 • Maszyna do szycia
 • Igła z nitką
 • Wełny, sukna lub bawełniane
 • Koraliki
 • Barwne tkaniny granicy
 • Nożyczki
 • Szydło
 • Tailo'rs markerem

Proces:

Wybierz materiał, który chcesz. Większość Mohawkowie sobie suknem, Calico, lub wełny, ale najłatwiej jest zużycie mody z perkal. Jeśli naprawdę chcesz, aby przejść do autentyczności, a następnie można użyć skórę jelenia lub skórę, ale jest to o wiele trudniejsze do szycia i trzeba będzie zrobić wiele z nich ręcznie.

Utwórz lub wybierz wzór. Wiele sklepów szycia dostępne wzory Mohawk ma, lub można sprawdzić online. Wzór wybrać zależy od wieku, i czy ten strój jest dla kobiet lub mężczyzn. Kobiecy strój był Mohawk spódnica długości kostki i bardzo długie tuniki z legginsami kolan i mokasyny. Mężczyźni nosili legginsy i opaskę z dużym overshirt z jakimś peleryna związany wokół gardła.

Następnie należy zmierzyć ciało osoby, dla której przeznaczony jest odzież. Pamiętaj, aby zmierzyć nogi, inseam, ramion, klatki piersiowej i szyi, a następnie napisać wszystkie pomiary dół.

Gdy to zrobisz musisz narysować wzór na materiale i cięcia materiału do pomiaru. Pamiętaj, aby wyciąć trochę na dużym stronie, więc jeśli się pomylisz to większe niż mniejsze, a wciąż masz pokój do pracy z materiałem.

Następnym krokiem jest szyć części razem. Jeśli szycie normalny materiał można wykorzystać maszynę do szycia, ale jeśli zdecydujesz się skorzystać skóry to musisz szydło więc można przebić otwory w skórze.

Po zakończeniu szycia swój strój Mohawk, warto urządzić go tak jak na specjalne okazje. Możesz używać kulek do dekoracji odzieży. Spójrz na próbkach dekoracji Mohawk w historycznych książek lub online.

Jak zrobić puszek w dekoracyjne latarnie

Ozdobne lampiony są świetne dodatki do domu. Istnieje wiele dostępnych na rynku, ale tworzyć własne latarnie jest jednym z najlepszych sposobów na uzyskanie latarnie, które urządzone są tak, jak lubisz. Jeśli puszki, można użyć puszki do tworzenia różnych wzorów latarnia. To jest nie tylko ekonomiczny sposób, aby jak najwięcej latarnie, jak chcesz, ale może również pomóc wydobyć artystycznych talentów.

Rzeczy trzeba. Będziesz musiał świece, taśmy klejące, puszki kawy, ołówki, gumki, glinki modelowania, szydło, młotki, wspólne gwoździe, drut, i pilarki. Materiały potrzebne są zazwyczaj dostępne w domu, takich jak gwoździe, młotki i przecinaki. Jeśli dona € ™ t mieć inne materiały, można po prostu kupić je od lokalnych sklepach w bardzo przystępnej cenie. Latarnie, które można kupić w sklepach towarowych są droższe, a można zaoszczędzić sporo pieniędzy poprzez inwestowanie na tych materiałów, a nie.

Oczyścić puszkę. Puszki kawy są najlepiej użyć do ozdobnych lampionów. Trzeba odkleić etykietę starannie. Wypłukać ją dokładnie i napełnić puszkę wodą. Umieścić puszkę wnętrza zamrażarki i pozostawić, aż woda zamienia się w lód.

Wzór. Wybierz wzór, który można wykorzystać (np motyl, ptak, i inne dane) i wyciągnąć go na papierze. Aby upewnić się, że projekt stoi na zewnątrz, trzeba taśmy projekt w odwrotnej kolejności. Połóż puszkę na dywanie lub trawy i rozpocząć wykrawania otworów, a po projekt. Do uchwytu, trzeba będzie dziurkowanie na przeciwległych stronach obręczy. Użyj przewód na uchwyt i można go wyciąć za pomocą przecinarki. Umożliwiają topnienie lodu szybciej przez obrót puszkę do góry dnem. Puszka powinna być sucha po umieszczeniu modeliny na dole. Wystarczającą ilość gliny, która może pomieścić świecę bezpiecznie na miejscu. Trzymać świecy w dolnej części puszki i zawiesić. Postępuj zgodnie ze wskazówkami dokładnie, tak, że można tworzyć dekoracyjne latarnia w żadnym momencie.

Ostrzeżenia. Gdy wykrawania otworów, można użyć różnych rozmiarów do paznokci, dzięki czemu można tworzyć różne rozmiary otworów. Bądź ostrożny używając młotka bo możesz poranić palce. Bądź bardzo ostrożny, gdy trzymanie rąk do wnętrza puszki podczas oddawania gliny lub świecę. Otwory mogą skaleczyć. Aby lantern więcej piękne i atrakcyjne, można dodać kolor farbą grillowania. Farba odporna na ciepło jest grill, więc nawet jeśli świeca jest oświetlony, farba nie będzie nudne. Opłaca się być ostrożni, ponieważ puszki może spowodować obrażenia.

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić ozdobne lampiony z puszek, można teraz zrobić jeden w domu. Można nawet zachęcać innych członków rodziny, aby pomóc zwłaszcza dzieci. Ponownie wykonaj powyższe ostrzeżenia, tak, że ty lub twoje dzieci wonâ € ™ t się krzywda. Im więcej pomocnych dłoni można uzyskać, tym więcej latarnie można dokonać można także generować więcej pomysłów na wzory. Oprócz tworzenia latarnie, można również korzystać z chwil wiązania z rodziną.

Jak zrobić kapelusz Crochet

Jak zrobić kapelusz Crochet

Po opanowaniu szydełkowania szalik lub inny element prostokątny, prawdopodobnie będziesz chciał, aby dowiedzieć się, jak zrobić szydełkowe kapelusz. Łatwo jest stworzyć prostą czapkę obsady lub czapka z wykorzystaniem podstawowych ściegi szydełkowe. Z nieco więcej doświadczenia, możesz spróbować koronkowy kapelusz słońce lub beret.

Jak zrobić kapelusz Crochet

Z kilkoma wyjątkami, kapelusze są szydełkowane w rundzie. Oto kilka ogólnych wskazówek, ale wzory kapelusz można uzyskać bardziej szczegółowe instrukcje:

 • Uruchomieniu na szczycie korony i albo aby kilka szwów łańcuchu lub "magicznych pierścień". Aby pierścień magiczny, można skończyć na długi koniec nitki wokół dwóch palców i pociągnij pętlę długim kawałku w krótkim kawałku. Następnie, w celu ustabilizowania pierścień pociągnąć ściegiem łańcuszkowym z pętli.
 • Pojedyncze szydełka wszędzie od sześciu do 12 pojedynczych szydełkowania w ringu, a następnie dwukrotnie liczbę szwów w drugim rzędzie. Nadal rosnąć w każdej rundzie, aż dojdziesz do obwodu głowy.
 • W zależności od rodzaju kapelusz robicie, można kontynuować tę samą liczbę oczek z wielu wierszy, aby roll się rondo, albo zwiększyć liczbę szwów, aby szerszy rondo. Do beret lub tam, po osiągnięciu obwód głowy, kontynuować zwiększanie liczby ściegów w rzędzie, a następnie ponownie je zmniejszyć do wielkości obwodu głowicy.
 • Jest możliwe, aby kapelusze, takich jak czepki dla dzieci, z prostokątów. Jeśli używasz otwartego, rozciągliwy ścieg szydełka, możesz dołączyć do prostokątów, aby utworzyć cztery boki sześcianu, które będą zgodne z głowy dziecka. Jeśli gwint wstążkę przez dolnej krawędzi prostokątów, otrzymasz maskę która łączy pod brodą dziecka.

Przędza Kapelusze

Na ciepło, wybór wełny, wełna mieszankę, angora, lub syntetycznej przędzy z wagi średniej i nieporęczne zimowych czapek. Dodatkowe ciepło, za filcowanie (lub, bardziej poprawnie, Fulling) szydełkowane z wełny lub wełny mieszankę kapelusz. Fulling sprawia gotowego produktu i mniej Denserowi przepuszczalna dla wilgoci niż prostych ściegów szydełkowych. Dla koronkowe letnie kapelusze, używać bawełny, jedwabiu, bawełny lub mieszanki mieszanki przędzy jedwabnej chłonność i lekki.

Kolory włóczki na kapelusze są niemal nieograniczone, ale ciemne i jasne kolory dobrze dla zimowych czapek i białe lub pastelowe przędze działają dobrze na letnie kapelusze. Ciemne kolory pochłaniają ciepło, a jasne kolory odbijają ciepło. Użyj przędzy teksturowanej, barwny, lub wielo-kolorowe, aby dodać odsetki do kapelusza.

Twój szydełkowane kapelusz może mieć paski lub się kolorowy wzór. Możesz dodać dekoracje, takie jak guziki, koraliki, szydełkowych kwiatów, pompony, haftowanymi aplikacjami, lub haftu ręcznego, aby spersonalizować swój kapelusz. Możesz również dodać szydełkowane koronki obrzeża lub PICOT krawędź do ronda kapelusza.

Wzory na kapelusze

Kapelusze są jednym z najbardziej popularnych szydełkowych elementów. Są one stosunkowo łatwe do szydełka i może być zakończona w rozsądnym czasie. Są one również bardzo użyteczne. Jeśli się na wycieczkę do lokalnego sklepu lub przędzy rzemiosła, znajdziesz wzory kapelusz książek, broszur i ulotek. Kilka minut w miejscowej bibliotece prawdopodobnie zamieni się wiele książek szydełka; Najbardziej podstawowe książki o szydełkowania będzie miała wzory kapelusz. Można również znaleźć wiele darmowych szydełkowych wzorów kapeluszy w Internecie. Niektóre z bezpłatnych wzorów kapeluszy są wymienione poniżej:

 • Czapka zimowa dla dorosłych i młodzieży
 • Szarlotka kobiecy kapelusz - ta czapka musi zdobyć jej nazwę, ponieważ jest to proste jak "szarlotka"
 • Kobieta w kapeluszu wiadro podstawowa
 • Czapka człowieka z wyglądu kablowej
 • Kapelusz przeznaczony dla kobiety poddawanych chemioterapii
 • Prosta czapka dla noworodka
 • Lacy dziecko maski dla zaawansowanych crocheters
 • Kapelusz dziewczynki wykonane w stylu placu babci
 • Ciepłe żebrowane czapka małego chłopca


Nie tylko jest to zabawa, aby kapelusze na własny użytek, ale kapelusze wspaniałe prezenty. Dopasowania czapki dla dzieci i botki dokonać tani, ale osobiste, sposób na powitanie nowego dziecka. Czapki i czapki skarpety z dopasowanych rękawiczek wspaniałe prezenty dla dzieci. Twoja siostra, matka, albo babka pyszny bawełna kapelusz słońca na wakacje lub ogrodnictwie. Jeśli masz znajomego lub członka rodziny, poddawanych chemioterapii, handmade czapka z pewnością zostaną docenione. Użyj wyobraźni, gdy dekoracji szydełkowane kapelusz. Po zakończeniu swojego pierwszego hat, będziesz zadowolony, że dowiedział się, jak zrobić szydełkowe kapelusz.

Jak zrobić Ribbon Crochet Opaski Paski

Jak zrobić Ribbon Crochet Opaski Paski


Rzemieślnicy igłowe, którzy chcą dowiedzieć się jak zrobić opaski wstążka szydełkowe mogą znaleźć wiele cennych instrukcji w Internecie. To łatwiejsze niż kiedykolwiek, aby dowiedzieć się projekty szydełkowe powodu napływu jakości Internecie rzemieślniczych społeczności i zasobów.

O Ribbon Crochet

Istnieje kilka interpretacje wstążką szydełku, w zależności od tego, kogo zapytasz. Dla większości ludzi, wstążka szydełka oznacza włączenie pasma giętkiego wstążką do niektórych projektów, ale termin ten odnosi się również do dodawania akcenty wstążki zakończone kawałki szydełkowe lub szydełkowania z jednym z wielu popularnych odmian przędzy wstążką obecnie na rynku przędzy. Poniżej znajdziesz wskazówki, szydełka oraz instrukcje jak utworzyć opaski za pomocą wszystkie trzy interpretacje.

Odkrywanie Jak zrobić Opaski Paski Wstążka szydełko

Pomimo środków udostępnianych za pośrednictwem nowoczesnych technologii informacyjnych, udostępnianie, często chore, by ludzie mogli znaleźć konkretne projekty szydełkowe wśród mnóstwa wzorów. Poniższe sekcje zawierają oferty, które obejmują szeroką gamę powiązań, które uczą, jak zrobić opaski wstążka szydełkowe.

Kolekcje wzór

Dobrym sposobem, aby rozpocząć poszukiwania idealnego projektu pałąk szydełku jest przeglądanie zbiorów sygnatur użytkownicy udostępnionych na różnych stronach internetowych zasobów i społeczności. Ze względu na ogólny brak organizacji w wielu z tych miejsc, może upłynąć trochę czasu, aby znaleźć to, czego szukasz, ale Plusem jest to, że prawdopodobnie będziesz spotkać innych ciekawych projektów, co godne zakład. Sprawdź niektóre z najlepszych kolekcji w poniższej sekcji.

 • Szydełku mnie: Jeden z najbardziej szanowanych i popularnych zasobów szydełka, szydełka wyposażony Me skategoryzowane wzory dla wszystkich poziomach zaawansowania.
 • Projekty szydełko Płaszcze & Clark: To ma sens, że wiodącym producentem przędzy sprawia, że ​​projekty dostępne do swoich lojalnych klientów. Znajdziesz wiele wysokiej jakości wzory pałąk na tej stronie.
 • Wzór szydełkowy Centralny: Mając dostęp do setek dobrze napisane wzorców akcesoria do włosów, nie będziesz miał problemów ze znalezieniem idealnego projektu.
 • Wszystko szydełka Bezpłatne: Ta witryna oferuje mniej wzory, ale jakość jest zazwyczaj bardzo dobre i bardzo dobre.
 • Szydełka Księżyc: Tutaj dowiesz się kilkadziesiąt wzorów pałąk i tutoriale dla początkujących i zaawansowanych crocheters.

Poszczególne wzory z pałąkiem na głowę

Jeśli wolisz spędzić czas szydełkowania zamiast szukać setki wzorów, zapoznać się z linkami do konkretnych projektów szydełkowane wstęgowych pałąk poniżej.

 • Better Homes and Gardens Wstążka Weave Opaska: To proste i darmowe wzór od ekspertów Better Homes & Gardens daje elegancki i szykowny szydełkowane splecionych nici opaską z wstążki.
 • Opaska ze wstążką przędzy upiększeń: Dzięki łatwej do odczytania wykresu, jasny wzór i kolorowych obrazów, dowiesz się, aby trzy odmiany tej chudej pałąk.
 • Podróż Czapka Zwykły Opaski Paski: Tak, są skromne, ale konstrukcja tych opaski sprawiają, że doskonale do zdobienia wstążkami i kokardkami.
 • Opaska z wymienną Ribbon Wideo: Zrób zwykły pałąk korzystając z jednej z wzorców prezentowanych w Miłości wiedzieć Rzemiosło lub zebrane z Internetu, a następnie obejrzeć ten film, aby dowiedzieć się, jak dodać piękne akcenty wstążki.

Społeczności szydełko

Zarejestrowanie się w społecznościach internetowych, które koncentrują się na szydełkowania porad, samouczków i swobodnego dzielenia deseń jest wspaniałym sposobem, aby znaleźć wzorce pałąk, które nie zawsze są dostępne dla publiczności. Oto kilka dobrych społeczności szydełka do rozważenia.

 • Rzemiosło Bity: Ta witryna oferuje rzemiosła i wzory szydełkowe, jak również przyjazne porady od innych rzemieślników.
 • WRP szydełka Klub: Tutaj znajdziesz asortyment bezpłatnych wzorów przekazanych przez użytkowników i administracji.
 • Ravelry: Będziesz dołączyć ponad 600.000 innych entuzjastów szydełkowe z bezpłatnego członkostwa do Ravelry. W dzielnicy bazy sygnatur i narzędzi organizacyjnych dla realizacji projektów.

Rozszerz możliwości

Nawet jeśli Szukałem w nieskończoność i jeszcze nie zorientowali się, jak sprawić, by opaski wstążka szydełkowe, które lubisz, nie poddawaj się na idei. Korzystania z zasobów można znaleźć tutaj i gdzie indziej do projektowania własnych wzorów pałąk wstążką akcentem. Więcej informacji na temat projektów szydełkowych, przeglądać poniższe artykuły.

 • Dowiedz się szydełkować
 • Łatwe Wzory szydełkowania dla początkujących
 • Wzory Darmowe szydełko

Bezpłatne szydełko Wzory dishcloth

Bezpłatne szydełko Wzory dishcloth


Jeśli znasz tylko kilka szwów szczątkowe szydełkowe łatwo wyposażyć swoją kuchnię z ręcznie szydełkowane ścierki. Te szybkie projekty wspaniałe prezenty lub projektów szybkiego wykończenia do testowania nowego ściegu wzór lub spróbuj się stosy nich sprzedać na targach rzemieślniczych. Są elementy funkcjonalne, które działają dobrze, a także ładny wygląd. Spróbuj te dwa oryginalne wzory, aby rozpocząć, lub kilka z wielu bezpłatnych wzorów, które następują. Przy tak wielu opcji do wyboru nie ma powodu, aby nie mieć duży zapas na rękę.

Gontem dishcloth

Ten ręcznik jest prostsze, niż to wygląda zrobić; wszystko, co musisz wiedzieć, jak łańcuch, jeden szydełka i dwukrotnie szydełka. Dokładny manometr nie jest ważne w tym projekcie.

 1. Chain 28 szwów dla małej ściereczką lub 34 szwów dla większej ściereczką.
 2. Pracuj 1 pojedynczy szydełka (SC) do 2. łańcucha z hakiem; pracować 1 SC w każdym łańcuchu do końca wiersza. Łańcuchowe 3 szwów i kolej.
 3. Pomiń pierwszy sc i działa jedno podwójne szydełka (DC) do każdego pozostałego sc. Łańcuchowe 3 szwów i kolej.
 4. Powrót pisać podwójne szydełka (BPdc) wokół każdego z kolejnych dwóch szwów dc. (Z przodu po podwójne szydełka (FPdc) wokół każdego z kolejnych trzech szwów dc, BPdc wokół każdego z kolejnych trzech szwów dc.) Powtórz wzór wewnątrz nawiasów do końca wiersza, kończąc 3 BPdc. Łańcuchowe 3 szwów i kolej.
 5. Powtórzyć ostatni wiersz aż dishcloth jest tak długo, jak to pożądane.
 6. Pracuj ostateczną wiersz jednego szydełka.
 7. Ustrzel przędzy, pozostawiając ogon 8-calowy, i wyciągnąć ten ogon przez pętlę ostatniego ściegu. Użyj igły przędzy do tkania luźne ogony do swojej ściereczką, a następnie włóż dodatkowej przędzy pozostały.
 8. Bezpłatne szydełko Wzory dishcloth

  Pobierz wzór Gontem dishcloth

Łatwy Crochet danie Scrubber

Bezpłatne szydełko Wzory dishcloth

Pobierz wzór dla tej dishcloth rękawicy

Ten prosty płuczki dopasowane palców i dłoni, ale pozostawia kciuk darmo za dodatkową zręczności. Żebra upoważnić płuczki dodatkowe sprzątanie, ale są bardzo łatwe do wykonania; wszystko, co musisz wiedzieć, to pojedyncza szydełka i poślizgu ściegu.

 1. Chain 15 szwów dla małej płuczki lub 21 szwów dla dużej płuczki.
 2. Pracuj 1 pojedynczy szydełka (SC) w 2-gą łańcucha z hakiem. Pracować 1 SC do każdego następnego łańcucha do końca wiersza. Łańcuch 1 i kolej.
 3. Pracuj 1 oś w tylnej pętli każdego sc w poprzednim wierszu. Łańcuch 1 i kolej.
 4. Kontynuuj wiersze robocze sc do tyłu pętli dopóki połowa płuczki jest tak długo, jak ręce, od czubka palca do najdłuższego piętą dłoni. (Crocheting się tylko z tyłu pętli w każdym wierszu form żebrowany wzór.)
 5. Ustrzel przędzy, pozostawiając ogon 8-calowy, i ciągnąć ten ogon przez pętlę ostatniego ściegu. Użyj igły przędzy do tkania luźne ogony w tkaninę, a następnie wyciąć pozostałą nadwyżkę.
 6. Stwórz kolejne pół-płuczki, aby dopasować połowę po prostu wypełniony. (Policz żebra, aby upewnić się, że są tej samej długości.)
 7. Umieszczenia dwóch płuczek razem poślizgu ściegu wokół dwóch dłuższych krawędziach i jednej krótszej krawędzi, łącząc je ze sobą. Zostaw mały otwór na kciuk; albo pojedyncze szydełka razem tylko jedną z połówek, aby ominąć dziurę, albo clip przędzy i splot koniec w, a następnie użyć nowej nici przędzy, aby wykonać pozostałe kilka szwów poślizgu na drugiej stronie otwór na kciuk.
 8. Splot wszystkie luźne końce.

Podstawowe wzory dishcloth

Za pomocą prostych wzorów ściegów i kształty, tkaniny te są szybkie i łatwe do pracy się w każdej chwili.

 • Korzystanie z przędzy różnorodny, aby te podstawowe wyniki placu ręcznik w piękny wzór.
 • Ten żebrowane singiel szydełka ręcznik ma trochę więcej mocy niż szorowanie niektórych innych wzorców.
 • Ten ręcznik zawdzięcza koronkowy wygląd przestrzeni między podwójnymi szwami pół szydełka.
 • Zestaw tych retro, paski ścierki by zrobić parapetówkę prezent wspaniałe.
 • Ten kreatywny wzorzec zaczyna jako myjki kalenicy, a następnie przekształca się w długotrwały spirali scrubbie.

Wzory zaawansowane dishcloth

Większość tych wzorach nie są trudne do wykonania, ale może obejmować bardziej zaawansowanych szwów lub użyć szerszy zakres technik niż więcej podstawowych wzorów ścierki.

 • Ten plac koronkowy babcia jest idealny dla kraju wiktoriańskiej kuchni.
 • Ten biały, koronkowy ręcznik będzie dosłowne Anioł w kuchni. To także świetny prezent lub bazar pozycję.
 • Góra zanurzył ręcznik łączy podwójne szwy wysokie i szydełkowe, aby zrobić ciekawe dwukolorowy wzór.
 • "Szprychy rowerowe" wzór w tej rundzie dishcloth nadaje mu ciekawy wygląd.
 • Faliste wiersze w tym wzór zrobić ładną ścierkę. Ten mały projekt jest dobry sposób, aby nauczyć się tego wszechstronnego wzór.

Niezwykłe szydełkowane ścierki

Niezwykłe tkaniny na pewno będą duże kupowane na bazarach kościelnych i pokazach rzemiosła i powitalne prezenty na każdą okazję.

 • To uderzające, w kształcie anioła dishcloth urokliwy w równych częściach do przemyślanej konstrukcji i wykorzystaniu śmiałym, barwny przędzy.
 • Szydełkowania to nie jest ścierkę potargane, że trudne, ale rezultaty są spektakularne.
 • Ten "floppy scrubbie" - szydełkowane wokół tradycyjnego naczynia karłowate - naprawdę wygląda jak dyskietki kapelusz.
 • To może być dishcloth baleriny wszystkim potrzeba, aby niektóre z dziećmi zainteresowanych robi dania.
 • Słodkie lody ręcznik będzie niezwykłe parapetówkę prezent.

Wskazówki dotyczące korzystania Wzory

Po wybraniu wzoru, Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić, to sprawdzić listę potrzebnych materiałów, aby upewnić się, czy masz odpowiednie rozmiary szydełko i odpowiedniej przędzy. Również przeczytać wzoru, aby upewnić się można zrobić wszystkie wymagane ściegów szydełkowych. Po opanowaniu danego wzorca, można łatwo zakończyć nowy ścierkę w ciągu kilku godzin. Gdy znajdziesz wzór, że kochasz go wydrukować i wsunąć go do plastikowej tulei notebooka, utrzymując ją w bezpiecznym miejscu do czasu następnego chcesz go.

Jeśli potrzebujesz pomocy pobierania któregokolwiek z wzorów, sprawdź te pomocne wskazówki.

Wszechstronny dishcloth

Ręcznie szydełkowane ścierki nie tylko do mycia brudnych naczyń. Niektóre z grubszych wersji może być również wprowadzone do pracy, jak gorące klocki, a może prawie zawsze być używane jako ozdobne narzuty w łazience też. Kilka z bardziej delikatnych wzorów są dość ładna używać jako serwetki lub można powiesić na ścianie kilka do dekoracji. Bez względu na to, w jaki sposób z nich korzystać, te wzorce dishcloth są tak wszechstronne, funkcjonalne i ładne, że równie dobrze można przechowywać kilka pod ręką na prezenty w ostatniej chwili i różnych zastosowań.

Jak zrobić Purse Cukierki Wrapper

Jak zrobić Purse Cukierki Wrapper

Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić torebkę cukierków otoki, nie jesteś sam. Te popularne torebki zostały zaobserwowane w magazynach mody i filmów takich jak Seks w wielkim mieście 2.

O Cukierki Wrapper Portfele

Wrapper torebka jest cukierek torebka wykonana z założonymi opakowania cukierków. Większość torebki są stosunkowo małe style sprzęgła, chociaż można zrobić większą torbę z paskiem, jeśli chcecie.

Istnieje kilka powodów, dla rzemieślników może chcesz dowiedzieć się, jak zrobić torebkę cukierków otoki:

 • Chociaż kolor torebce będzie różna w zależności od rodzaju używanego otoki Te torebki są na ogół bardzo jasny i nowoczesny wygląd.
 • Cukierki wrapper torebka utrzymuje śmieci na składowiska i pokazuje znaczenie recyklingu w bardzo namacalny sposób.
 • Dokonywanie torebkę cukierków otoki jest wspaniały projekt dla skromnego rzemieślnika, ponieważ nie ma potrzeby zakupu żadnych drogich materiałów eksploatacyjnych.
 • Ponieważ torebki są obecnie bardzo modne, te rzemiosło cukierki wrapper są świetne do sprzedaży na targach lub na stronach internetowych, takich jak Etsy.

Jak zrobić Purse Cukierki Wrapper

Poniższe wskazówki pomogą Ci zrobić prosty wrapper sprzęgła torebkę cukierków, który mierzy około 10 x 5 cm ½.

Dostawy

 • Nożyczki
 • Władca
 • Karton
 • Pióro
 • Pinceta
 • Cukierkach
 • Stary magazyn
 • Popsicle kij
 • Stare karty kredytowej
 • Przędzy szydełka dziecka

Instrukcje

 1. Oczyścić opakowań z ręczników papierowych, aby usunąć i tartą lub smarem. Należy pamiętać, że idealne cukierkach są wytrzymały ze śliskiego tworzywa sztucznego. Na przykład, owijarki kręgle działa bardzo dobrze dla tego projektu.
 2. Wyciąć szablon z tektury, który mierzy 2 x 4 ¼ cala.
 3. Wyciąć prostokąty z opakowania cukierków. Jeśli masz dostęp do obrotowego frezu lub papierowej trymerem, będzie to znacznie szybciej niż cięcia wszystkich prostokątów ręcznie.
 4. Wyciąć prostokąty ze starych czasopism. Prostokąty magazyn zostaną wykorzystane, aby dodać zbrojenie do łańcucha cukierki owijki.
 5. Włożyć kawałek magazynu na górze owinięcia. Korzystanie z lizaki na ostrym gniecenie, wykonaj następujące kroki tworzenia linków do bransoletki Starburst.
 6. Dołącz każdy kawałek razem, aby długi łańcuch z 60 linków otoki. Użyj pęsety wyciągnąć kawałki przez dołączyć kawałki łańcucha.
 7. Dodać siedem łańcuchów z 60 ogniw każdy.
 8. Podłącz każdy łańcuch, aby okrąg.
 9. Wytnij sobie starą kartę kredytową, aby igły pomiarowej 2 3/8 x ½. Będziesz korzystać z tej plastikowej igły do ​​szycia torebkę razem.
 10. Użyj przędzy dziecko szydełka splot kręgi łańcucha wrapper razem, zgodnie z instrukcją na kiesy blogu Cukierki Wrapper. Samouczek wideo na tej stronie pokazuje także technikę tkacką bardziej szczegółowo.
 11. Wyciśnij dolne rzędy CANDY otoki torebce razem, a następnie pociągnąć mocno do szycia to zamknięte.

Pomysły na Dostosowywanie Cukierki Wrapper Purse

Jeśli chcesz dostosować podstawowe torebkę cukierków otoki, oto kilka pomysłów można rozważyć:

 • Linia torebkę z koordynowanie tkaniny.
 • Dodaj suwak, aby utrzymać torebka zamknięty.
 • Dodaj przepusty dla dodatkowej wytrzymałości i dołączyć jakiś uchwyt tkaniny do torebki.
 • Zamiast używać opakowania cukierków, rozważyć torebkę z okładek czasopism lub próbek tapet.
 • Spróbuj koraliki szycia lub przycisków na swojej gotowej torebki dla zwiększenia zainteresowania.

Zakup candy Wrapper Torebki

Jeśli masz problemy w nauce, jak zrobić cukierki otoki torebkę, należy pamiętać, że liczba sprzedawców internetowych sprzedaje torebki cukierków otoki. Wiele z nich jest uczciwe przedmioty zawodowe wykonane przez kobiety z krajów walczących takich jak Meksyk. Przy zakupie jednego z tych torebek, można czuć się dobrze wiedząc, że pomagasz matka zarobić pieniądze, ona musi dbać o swoje dzieci.

Oto kilka z wielu stron internetowych oferujących torebki cukierków otoki na sprzedaż:

 • Amazon.com
 • Ecoist
 • Zapisz wzory Świata
 • Planet One Prezenty

Jak zrobić Ukraiński Easter Eggs

Co to jest Pysanka? Jest to technika ozdobić pisanki według ukraińskiej tradycji. Technika ta wymaga dużo czasu, cierpliwości i ... kreatywność. Chociaż można stosować szczególne tradycyjne wzorce, można również użyć trochę kreatywności, aby wyświetlić różne wzory do wyboru.

Oryginalny Intencją tej tradycji było wysłać życzenia do rodziny i przyjaciół, gdy przekazanie jajka jako prezenty. To jest nieco podobna do karty, w którym napisałeś najlepsze życzenia, ale jajka były łatwiejszy sposób, aby wyrazić te życzenia Przez lata, gdy pisanie nie było nabyte umiejętności przez wszystkich. W domu, jaja te miały przyciągnąć szczególne błogosławieństwa (takich jak o dobre plony, korzystając z dobrego zdrowia, itp). Jak zrobić jajka wielkanocne ukraiński? Zobaczmy ...

 1. Barwnik jest temperatura pokojowa przyjazny! Wybierz jaja wyboru. Im większa, tym lepiej, ponieważ większa powierzchnia pozwoli Ci więcej miejsca dla swoich twórczych wyświetlaczy. Białe jaja są zwykle najlepszym wyborem, ponieważ kolory barwników wyjdzie jaśniejszy i nie będzie ciemniejszy lub różny wygląd niż spodziewanych rezultatów. Zostaw te jaja się w temperaturze pokojowej, ponieważ zimne jaja mają zazwyczaj jakieś kondensacji w pierwszym, które mogłyby kolidować z przyleganie wosku na jego powierzchni.
 2. Zakup zestawu Pysanka! Zestawy te są dość tanie i zawierają wszystkie regularne kolory barwnika, wosku, świec i aplikatora. Zawierają one również grafiki niektórych tradycyjnych wzorów i ich znaczenie sugestii, aby być stosowane, jeżeli kreatywność wymyka ci.
 3. Wytwarzanie jaj. W zależności od tego, kto jest za pomocą Pysanka aby jaja wielkanocne ukraiński, istnieją trzy możliwości do przygotowania jaj.

  • Pierwszy z nich to tradycyjny sposób to zrobić. Według ukraińskiego wiary, Wielkanoc jest świętem życia, tak w odniesieniu do tego przekonania, jajko pozostaje nienaruszona, co oznacza pełne i surowe. Wewnątrz będzie ewentualne dwuwodny jako ciecz odparuje pozostawiając suchej z żółtka.
  • Niektórzy ludzie wolą idei odpompowania jajko przez wywiercenie otworów na dwa maleńkie kończyny i odsysanie każdego zawartości na zewnątrz. To może brzmieć schludniej, ale także sprawia, że ​​jaja bardziej kruche obsłużyć.
  • Trzecia metoda jest używana z małymi dziećmi. Możesz gotować. Jest mniej prawdopodobne, aby w ten sposób pęknięcie. Wybór należy do Ciebie!
 4. Wytwarzanie barwników! Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby przygotować barwników. Wlać każdy kolor barwnika w oddzielnym pojemniku. Najlepiej jest używać plastikowych pojemników oznaczonych jednorazowych, takich jak stare pojemniki margaryny. Opisać je albo z numerem lub nazwą koloru. W ten sposób będzie można uniknąć popełnienia błędów. Umieszczenie przypadku jasnych kolorów na początku wiersza, jak zostanie to pierwsze te, które są używane. Po tym wszystkim, ciemniejsze kolory mogą stosować się do lżejszymi, bez negatywnego wyniku, ale jaśniejsze kolory nie będą wyświetlane przez ciemniejszych kolorach. Na przykład, żółty należy stosować przed blue.
 5. Trwają ostatnie przygotowania. Użyj stary obrus lub powierzchnię, że nie będzie łatwo i poplamione nie będzie miało znaczenia dla Ciebie, jeśli to robi. Użyj wilgotnej szmatki, jak będzie to potrzebne w celu usunięcia wszelkich pozostałości dymu od świecy lub nadmiar roztopionego wosku. I wreszcie uzyskać jaśniejszy lub zapałki zapalić świecę. Nie pozwól dziecku radzić sobie w tych niebezpiecznych przedmiotów.
 6. Poszukaj niektórych idei tradycyjnych wzorów, jeśli brak pomysłów. Można znaleźć kilka propozycji wyciągniętych na arkuszach uwzględnionych w zestawie Pysanka.
 7. Zapalić świecę, rozgrzać końcówkę metalową aplikatora przed płomieniem, zanurzyć go w wosku i zastosować go do jaj. Potrzeba czasu i cierpliwości, ale wyniki zadziwi ciebie. Tworzyć różne projekty, które zamierzają być wyświetlane w kolorze białym. Zastosowano wosk zapobiega projekty przed barwione przez innych barwników.
 8. Czas do farbowania jaj! Użyj łyżkę zupy delikatnie złożenia jaj do pierwszego barwnika, który jest żółty. Pozostawić w barwnikiem przez 30 sekund do 1 minuty. Następnie delikatnie wyjmij ją i użyć starego ręcznik lub kilka papierowych ręczników, aby usunąć nadmiar barwnika.
 9. Powtórz krok woskowanie. Należy pamiętać, że te nowe woskowane projekty pozostaną żółte.
 10. Powtórz krok barwienia. Powtarzaj ten proces, dopóki nie stosować wszystkie żądane kolory barwnika i stworzyli wszystkich przeznaczonych wzorów przy użyciu wosku.
 11. Ostatnim krokiem jest najtrudniejszym jednym! Gdy jajko zostało woskiem, farbowane i suszy się po raz ostatni, to jest czas, aby usunąć wosk. Jest to najtrudniejszy i najbardziej delikatną częścią procedury Pysanka; musi odbywać się powoli, bez wychodzenia z jaj zbyt długo przed ogniem. Również podczas usuwania wosku z wilgotnej szmatki, nie wolno stosować ciśnienia, gdyż zgryzienia jaj.

  Krótko umieścić woskowane część jaja przed płomieniem, a następnie delikatnie wytrzeć roztopionego wosku. Będziesz mógł zobaczyć te projekty twórcze pojawiają się przed oczami. Powtórz ten krok, ile potrzeba.

Jako rodzic, wkrótce okazuje się, że takie działanie można delektować się przez całą rodzinę. To nie jest tylko edukacyjną, ale również pozwala dzieciom wyrazić swoją kreatywność. To będzie zabawa, a także edukacyjne, wszystko opakowane w jeden działalności. Wypróbuj go i baw się dobrze! Wkrótce stanie się jedną z tradycji swojej rodziny!

Jak zrobić Loft Bed

Jak zrobić Loft Bed
Możesz zbudować łóżko na poddaszu!

Jeśli jesteś zainteresowany w różnych układach do spania, nauki jak zrobić łóżko na poddaszu może być kluczem do tego, co chcesz.

Co musisz wiedzieć

Przed określone zbudować łóżko na poddaszu, istnieje kilka rzeczy, które trzeba znać. Jeśli projekt jest dla akademiku, to trzeba najpierw sprawdzić, z uczelni na wszelkich przepisów i wymogów loft łóżko. Jeśli jest w domu to masz większą swobodę w konstrukcji łóżka na poddaszu. To nie znaczy, że chce kompromisu żadnych kwestii bezpieczeństwa tylko dlatego, że jest w domu. Będziemy chcieli, aby przejrzeć i może nawet kupić kilka planów budowy, aby mieć pewność, że rozważono wszystkie możliwe kwestie bezpieczeństwa.

Loft Bed wzory

Istnieje wiele różnych rodzajów wzorów loft łóżko z których do wyboru. Niektóre z nich są specjalnie dla dzieci, a inne zostały zaprojektowane z myślą o młodzieży. Można również znaleźć projekty dla bardziej wyrafinowanych stylów, które są bardziej odpowiednie dla dorosłych. Poświęć trochę czasu na zwiedzanie różnych planów projektowych, dzięki czemu można rozważyć plusy i minusy każdej z nich. Możesz chcieć zrobić listę cech potrzebne w łóżku loft.

 • Czy potrzebny jest biurko, szafę, półki, lub pokój dla futon lub kanapą?
 • Zdecyduj się na rodzaj materiału, którego chcesz użyć do budowy łóżka na poddaszu. Jeśli wybierając drewno, będzie przebarwienia lub obraz?
 • Rozmiar Materac jest bardzo ważne. Zdecyduj czy potrzebujesz bliźniaka lub pełnowymiarową materac. Istnieje bardzo niewiele wzorów, które pomieścić coś większego niż materac pełnowymiarowego ponieważ przestrzeń jest typowym powodem budowy łóżko loft.
 • Jakiego chcesz? Tamtejsze? Nowoczesne? Domek?

Jak widać, masz wiele decyzji, które sprawiają, zanim można rozpocząć budowy łóżko loft.

Jak zrobić Loft Bed

Po wybraniu planu podoba Ci się najbardziej, trzeba przygotować się do budowy.

Układ pokoju

Średni Plan loft jest materaca twin-size z wymogu powierzchni 4 'x 6,5'. Będziemy chcieli, aby zmierzyć się z pokoju i szkic wymiary na kartce papieru. Typowa formuła jest jeden cal wynosi jedną stopę.

Następny na osobnej kartce papieru, zmierzyć się z miejsca będzie potrzeba do łóżka na poddaszu (4 "x 6,5"). Wytnij ten out i umieścić na innym rysunku swoich wymiarów pomieszczenia. Eksperymentuj z różnymi miejscami docelowymi, aby znaleźć najlepszy dla pokoju.

Lista materiałów potrzebnych

Większość planów pochodzą z tego rodzaju listy dostaw. Jeśli zdecydowałeś się więcej na ten projekt bez planu, można zakupić następujące wstępnie cięcia tarcicy i montujemy łóżko bez potrzeby piły. Poniżej znajduje się lista materiałów, które musisz Typowe Przybory Twin Rozmiar Loft Bed.:

 • Jeden arkusz: 3/4 "grubości sklejki (baza na materac)
 • Jeden: 4 x 8 x 8 'postów
 • Cztery: 1 x 3,5 x 8 'deski wykończenie (Baza końca materaca)
 • Cztery: 2 x 6 x 8 'postów (Materac / loft rama łóżka)
 • Sześć: 2 x 2 x 8 "posty (szyny boczne)
 • Cztery: 4 x 4 x 8 'postów (Corner obsługuje)
 • Dostawa śrub i wkrętów (nie należy używać gwoździ)

Start z sekcji Loft

Poddasze jest tworzony za pomocą 2 'x 6' graty stworzyć ramkę wokół sklejki (wyciąć nieco większy niż rozmiar materaca. Dobrą zasadą jest, aby jeden cal więcej niż rzeczywisty rozmiar materaca. Później ty " będziesz chciał dodać rzep do sklejki i dołu materaca, aby upewnić się nie ma poślizgu materaca raz to na miejscu.

Rozliczenie Wysokość sufitu i poddasze

Większość akademikach wymagają minimum 30 "na zapas między materacem i sufitu. Jeśli chcesz być bardziej hojny można pozwolić jeszcze kilka centymetrów bez utraty otwartą przestrzeń pod poddaszem. Musisz widziałem na 4 x 4 postów tarcica być równe długości.

Wsparcie Posty

Następnie należy przymocować 4 x 4 posty na dno platformy już zbudowana. Będziemy chcieli dodatkowe wsparcie z poziomych lub poprzecznych postów stanowiska w każdej wewnątrz rogu. Upewnij się, że projekt wygląda naturalnie poprzez dodanie półki na zewnątrz poziomej płycie nośnej.

Dodaj deski Finish

Płyty wykończenie będzie wokół strychu łóżko dać estetyczny wygląd i dodają stylu.

Szyny ochronne

Większość uczelni wymaga poddaszu łóżka mieć relingi. Możesz użyć 2 x 2 x 8 "posty utworzyć dwa rzędy barierek z centrum pionowego elementu dodatkowego wsparcia. Będziemy chcieli, aby dodać szyny nakładki po całym łóżku, ponieważ większość szkół wymaga loft łóżka całkowicie samonośne.

Marka i Dołącz Ladder

W celu ułatwienia dostępu, musisz zbudować drabinę i dołączyć go na stałe do każdej koniec lub stronie łóżka. Możesz użyć jednego cala grubości tarcicy na drabinie. Przestrzeń bieżniki 10 "od siebie. Upewnij się, że drabina jest przymocowana do górnej i dolnej części poddasza bez wędkarstwa z łóżka. (Większość przepisów uczelni nie pozwalają na wolnostojące, częściowo załączony lub kątowe drabiny.)

Loft Łóżka planów lub zestawy

Może wolisz kupić zestaw loft łóżko z drewna już pokrojone i oznaczonego na łatwy montaż, a nie decydując się na zestaw planów. Którykolwiek z nich zostanie wybrany do łóżka na poddaszu, jesteś na pewno mają wiele możliwości.

 • Kolegium Lofts Bed Kit
 • Plany Bed PO Loft
 • Plany Teraz

Budowanie Loft Bed

Powinieneś być już zastanawiasz się, jak zrobić łóżko na poddaszu. Postępuj zgodnie z instrukcjami na temat swoich planów lub zestawu, a wkrótce cieszyć dodatkowe miejsce na łóżko na poddaszu może dać najmniejszych pomieszczeń.

Jak zrobić Zen Garden

Jak zrobić Zen Garden


Dla tych, którzy szukają ciszy i spokoju, uczenia się, jak zrobić ogród zen jest świetnym rozwiązaniem. Czy doświadczony ogrodnik lub początkujący, ogrodnictwo jest wspaniałym sposobem na poprawę wartości nieruchomości, podczas gdy w tym samym czasie, tworząc relaksujące miejsce. Aby włączyć podwórko w prywatnej oazie, uważają ogród zen.

Zen Garden Pochodzenie

Cisza i spokój to, co wielu z nas dąży do, ale jak dokładnie ogród pomaga nam osiągnąć te wzniosłe cele mogą być niejasne. Aby lepiej zrozumieć, trzeba najpierw wiedzieć, co oznacza, ogród zen. Pierwotnie zaprojektowane ogrody zen przez japońskich mnichów jako miejsce do modlitwy. Najstarszy znany ogród zen jest w świątyni Ryoanji w Kioto i został zbudowany w 1499. Najczęstszym typem ogród zen nazywany jest "Karesansui" co przekłada się na góry i wody ogrodu. Ogród zen ma zapewnić odwiedzającym z wewnętrznej siły, jak wróci do podstawowych elementów poprzez skały stanowią góry i piasek stanowią wody.

Jak zrobić Zen Garden

Stacjonarne lub miniaturowe odmiany ogrodów zen można kupić w wielu sklepach rzemieślniczych lub hobby, takich jak Michael i Hobby Lobby, ale rzeczywista natura rozmiary, ogrody przydomowe dostarczyć odwiedzającym z bardziej wszechstronnego doświadczenia.

Materiały i akcesoria

 • Grabie
 • Cztery kawałki drewna 2x4x8
 • Wkręty do drewna
 • Wiertarka lub śrubokręt
 • Plac zabaw dla piasku
 • Rzeka skały lub inne atrakcyjne

Instrukcja montażu

Oczyścić powierzchnię swoim podwórku około dziewięciu dziewięciu stóp. Upewnij się, że wszelkie trawy lub zanieczyszczenia usuwa się i fabuła jest stosunkowo płaski. Użyć łopaty do usuwania darni lub zmienić gleby do spłaszczyć powierzchnię.

Zbudowanie drewnianej ramy wkręcając cztery kawałki drewna na placu przy użyciu wkrętów do drewna. Naprzemiennie każdy koniec to ostateczny kształt jest kwadratem. Ramka będzie mierzyć osiem osiem stóp. Umieszczać ramkę w środku obszaru uprzednio usunięte i nacisnąć ramki mocno w glebie, jednego cala w ziemi. Zapobiegnie ramkę z ruchu i piasek wycieki raz napełniony.

Powoli dodać drobno ziarnisty zabaw piasek, aż ramka jest wypełniony. Nie przelewać ramkę, jak inne elementy ogrodowe muszą jeszcze zostać dodane. Plac zabaw piasek jest tania opcja, ale inne opcje obejmują lawy gruntowych lub cegły i są dostępne w różnych kolorach. Odwiedź swój lokalny sklep krajobrazu sprawdzić alternatywy w razie potrzeby.

Rake piasek tak to jest poziom. Dodaj skały w dwóch lub trzech obszarach. Dla bardziej dramatyczny efekt, grupy skał o różnych wysokościach i kształtach razem. Upewnij się, że skały są bezpieczne i nie są umieszczone jedna na drugiej, gdzie mogą spaść i spowodować zagrożenie dla bezpieczeństwa. Wiele ogrody zen okrągłe kamienie lub użyć zamiast ugrupowań obeliski. Celem skał jest do reprezentowania górę, ale należy używać niezależnie od kształtu najlepsze odwołań do Ciebie.

Gdy skały są umieszczone, należy użyć grabi do tworzenia linii w piasku. Ponieważ celem piasku jest do reprezentowania wody, projekty wprowadzone w piasku powinna stanowić fale lub zmarszczki na powierzchni wody. Możesz użyć więcej niż jednej grabie rozmiar, aby uzyskać różne wzory na piasku. Ćwicz różnych poziomów ciśnienia, pchania i ciągnięcia wniosków lub różne rozmiary natarcia, aż masz projekt lubisz.

Umieść ławce lub krzesło w pobliżu ogród zen, więc można sprawdzić swoje dzieło. Ponieważ nie istnieją żadne rośliny w ogrodzie, utrzymanie jest minimalne. Wystarczy zmienić się skały i prowizji piasku na inny wzór, gdy opony danego projektu.

Sugestie końcowe

Kiedy nauczysz się, jak zrobić ogród zen, czasu, aby z niej skorzystać. Poświęcić kilka minut każdego dnia, pozwalając zmartwień i listy rzeczy do zrobienia odpłynąć. Od uspokojenia umysłu i biorąc czas dla siebie, może się okazać, że łatwiej się skupić i radzić sobie z problemami.

Jak zrobić blaty Z kapsli

Jak zrobić blaty Z kapsli


Jeśli chcesz wiedzieć, jak zrobić blaty z kapsli, trzeba kilka prostych materiałów i dużo cierpliwości. Podobnie jak w innych projektach DIY mebli, takich jak regały budowlanych lub stoliki, składających blaty z kapsli może zająć dużo czasu, ale wynik jest całkowicie warto. Wygląd jest zabawa i swobodna i działa dobrze w spokojnych obszarach, takich jak gry pokoi, nor, poduszki licencjackich i domków.

Blaty cap butelki są dość łatwe do wykonania - pomimo czas potrzebny do zbierania i umieścić czapki - i nie brać niczego od formy lub funkcji tabeli. Wystarczy pamiętać, aby użyć tabeli, że nie przeszkadza szkodliwe jak kiedyś czapki są załączone, jako że nie można usunąć bez szkody dla powierzchni stołu.

Zdobywaj kapsli

Pierwszym krokiem jest oczywiście zbierać korki do butelek. Staraj się, aby im wszystko blisko w wielkości i materiału. Na przykład, nie mieszaj piwa z metalu czapki plastikowych nakrętek po napojach. Wynik będzie nierówna i nie będzie wyglądać mundur.

Liczba nakrętek trzeba będzie się zmieniać w zależności od wielkości tabeli. Jest dość bezpiecznie powiedzieć, że liczba będzie w setki, a być może w ciągu tysięcy dla większej tabeli. Zapytaj znajomych, rodziny i współpracowników do oddania dla sprawy. Ustaw pojemnik na biurku i / lub w domu, w którym ludzie mogą je wrzucić.

Opracuj projekt

Po zebraniu wystarczającej ilości czapek, stworzyć wzór, kładąc się korki na stole. Użyj różne kolorowe czapki do tworzenia różnych wzorów. Możesz użyć danej marki nasadki do przedstawienia tabeli, lub jeśli masz odpowiednie połączenie kolorów, może chcesz utworzyć obraz. Geometryczne wzory mogą wyglądać szczególnie atrakcyjna.

Jak zrobić blaty Z kapsli za pomocą kleju lub zaprawy

Przyklej Czapki

Klejenie zaślepki do stołu jest najprostszym sposobem, aby je dołączyć, ale należy pamiętać, że klej może wyschnąć w czasie i od czasu do czasu może wymagać konserwacji.

 • Zostaw gotowy projekt na stole i przygotować do klejenia czapki. Użyj gorący pistolet do kleju i upewnij się, że masz wystarczającą ilość kleju, aby zakończyć kije całej tabeli przed rozpoczęciem.
 • Zacznij w rogu i powoli pracować na swój sposób. Podnieś czapki (po jednym na raz) i umieścić odrobiną gorącego kleju na swoim miejscu. Naciśnij czapkę mocno i trzymać go w miejscu przez około 5 do 10 sekund. Kontynuowania procesu aż do całkowitego trzonków przymocowane do stołu. Kiedy umieszczając je na stole, aby upewnić się, że czapki dotykać, nie pozostawiając żadnego widocznego obszaru tabel między nimi.
 • Gorący klej wysycha bardzo szybko, ale najlepiej zostawić go na kilka godzin przed wprowadzeniem czegoś na stole. Aby pomóc utrzymać je w miejscu i stworzyć bardziej estetyczny wygląd, mieć kawałek szkła cięcia w celu dopasowania do stołu i umieścić ją na szczycie czapki.

Użyj Zaprawa do mocowania Czapki

Dzięki zastosowaniu tynku i zaprawy można traktować jak płytki i czapki stworzyć bardziej solidne blat.

 • Wypełnij korki do butelek z gipsu i pozwolić im wyschnąć kilka dni, aby stworzyć kapsel "płytki".
 • Gdy będą gotowe, chropowatość powierzchni stołu papierem ściernym i rozłożyć warstwę zaprawy na górze.
 • Umieszczenie nasadki w żądanym wzorze w moździerzu. (Najlepiej położyć je na innej powierzchni, tak aby można je przenieść na jednego na raz. Upewnij się, że pomiary są prawidłowe.)
 • Niech cała sprawa wyschnięcia według wskazówek na opakowaniu (zazwyczaj przez noc).
 • Gdy jest sucho, rozłożyć warstwę zaprawy / spoiny na wierzchu wszystkich nasadek i do przestrzeni między nimi. Upewnij się, że używasz zaczynu, który nie zawiera piasku. Rodzaju piaskiem rysuje czapki.
 • Zetrzeć płytki wilgotną ściereczką zaraz po (nie dać mu szansę wyschnąć).
 • Gdy są one czyste odejść od stołu do wyschnięcia na kilka dni.
 • Po raz kolejny, na estetyczny wygląd można dodać kawałek szkła na zamówienie pasuje na wierzchu. W ten sposób utworzyć gładką górną, ale nie jest to konieczne, aby utrzymać nasadki na swoim miejscu. Jeśli stosowane zaprawy, te czapki nie będzie nigdzie.


Wiedząc, jak zrobić blaty z kapsli będzie można podjąć zwykłą DIY projekt mebli, które stworzy wielki kawałek rozmowy w domu. To proste, zabawne, i nie rozbić banku.

Jak zrobić kostium Dragon

Jak zrobić kostium Dragon


Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić kostium smoka, to niech te pomysły zainspirować! Czy masz w domu małego rycerza, który chce walczyć zła lub jeśli planujemy zakładanie kostium smoka jako unikalny kostium na Halloween dla dorosłych, znajdziesz wiele prostych sposobów, aby stworzyć ognisty i fantastyczny wygląd tutaj.

Jak zrobić kostium Dragon w domu

Szybkie kostium smoka

Czasami szybkie kostium jest wszystko, czego potrzebujesz, aby dostać się do aktywnej gry role-playing. Jeśli masz dzieci, które uwielbiają ubierać się, dlaczego nie włączają kostium smoka do ich wyobraźni bagażniku? Można tworzyć proste w domu smoka kostium z następujących materiałów:

 • Papier
 • Popsicle kij
 • Markery
 • Klej
 • Szlafrok welurowy lub peleryna
 • Zielone pantofle
 • Skrzydło talii / pasa w ognistym odcieniu pomarańczowym lub czerwonym

Po zebraniu materiałów, nadszedł czas, aby wyciągnąć główkę smoka na zwykłym arkuszu papieru 8x10. Możesz użyć zielony, pomarańczowy, czerwony lub fioletowy papier zamiast białego w razie potrzeby. Wytnij kontur głowy smoka na zewnątrz i zrobić dwa małe otwory na oczy w odpowiednim stażu oczu. Użyj kolorowe znaczniki, aby dodać szczegóły w twarz smoka. Gdy grafika jest kompletny, po prostu przykleić maskę smoka na lizaki w łatwy i szybki smok maski przenośnych.

Sparować maskę z szaty talii szarfą welurowej oraz w tym samym kolorze, maski dla jeszcze łatwiejszego rozwiązania, jak zrobić kostium smoka w domu. Choć tanie, to szybkie kostium pomysł, jest wszystkim, czego potrzebujesz na na-go dziecka z aktywną wyobraźnią i zamiłowanie do bajek.

Szycie Costume

Jeśli masz umiejętności szycia, to na wszelkie sposoby korzystania z nich, aby stworzyć niepowtarzalny kostium smoka. Większość firm oferuje kostium wzór smoka w swoich zbiorach Halloween lub bajki. Jeśli chcesz zmodyfikować podobny typ garnitur, upewnij się, że nadal wybiera tkaniny lub kolor, który działa najlepiej dla smoka. Klejnot dzwonka i luxe tkaniny welurowej i pluszowe dokonać odpowiednich wyborów na garnitury smoka. Od smok jest nieco nowy kostium pomysł, pamiętaj sklep wzory wcześnie, aby uniknąć braku dostępności.

Kostiumy predefiniowanych

Jeśli wolisz kupić kostium smoka niż dorosły się przebiegły w domu, przygotuj się na poważne pieniądze. Smok kostiumy są rzadkie i kosztowne dzięki ich wyszczególnieniem i bogate tkaniny.

Jeśli musisz mieć przechowywania zakupionych kostium, zakres wyjścia zbiorów sprzedaży w wypożyczalni kostiumów dla najbardziej wyjątkowych i najwyższych wyborów jakości w okazyjnej cenie. Chociaż stroje smoków nie są duże zapotrzebowanie, jeśli zdecydują się na stałe inwestycje, są duże szanse, znajdziesz kilka okazji, aby go nosić.

Stroje dla dzieci Smoka łatwo dostępne są w sezonie Halloween i wyceniane są w tym samym pole do gry jako kostiumy większości dzieci. Sprawdź eBay dla jeszcze lepszych ofert i opcji.

Pomysły Smok grupowe

Smok kostium jest unikalny pomysł, który nie został przesadził przez lata. Jeśli nadal na ogrodzeniu o tworzeniu własnego smoka wygląd i solo, a następnie rozważyć wyjątkowe powiązania strój ten pomysł czyni. Na temat grupy, parę smoka z księżniczki i księcia; lub, wypłynął z Jackie Paper, zabawki drewniane żaglówkę i strój jako Puff Magia Smoka. Ponieważ smoki są powszechnie kochany, na pewno przyciąga wzrok z kostium przedstawiający ognistego i mityczny stwór nie ważne czy jest to szybki ciągną razem kostium lub misternie uszyte arcydziełem.

Jak zrobić Botki Bransoletki

Jak zrobić Botki Bransoletki

Botki bransoletki są świetne. Można wyposażyć każdego stroju z kostki bransoletki. Mogą świerk każdego stroju. Mogą one są w wielu różnych kolorach i różnych materiałów. Mogą one pochodzić z nylonu, konopi, a nawet złoto i srebro! Możesz podać je do znajomych na małą, zabawną skręcają na zwykłej bransoletki przyjaźni. Można nawet dać im do ludzi jak spersonalizowanych prezentów! Najlepiej o tym? Możesz zrobić to sam! Z kilku prostych krokach, można zrobić proste, piękne kostki bransoletka wszyscy będą kochać i cieszyć się.

Oto kilka kroków, jak zrobić kostki bransoletki:

 1. Wybierz projekt bransoletki kostki. Po pierwsze, trzeba wziąć pod uwagę kolor i materiał bransoletki kostki. Możesz łączyć ze sobą różne kolory, aby stworzyć zabawny patrząc projektu. Jeśli chcesz, możesz nawet spersonalizować bransoletki kostki z różnych koralików. Przeliterować swoje imię lub swoją Friendsã z koralikami € ™ list do bransoletka kostki, która jest naprawdę jesteś. Jeśli dona € ™ t chcesz używać kulek, można zdecydować się na swoją bransoletkę kostki wyłącznie z materiałów takich jak nylon czy konopi. Jednakże, kroki do podejmowania tego rodzaju bransoletki kostki trzeba trochę doświadczenia. Jeśli praktyka, można ściągnąć ją z powodzeniem. Upewnij się, że używasz piękny i wytrzymały materiał, aby Państwa bransoletkę kostki. Druga rzecz, trzeba wziąć pod uwagę to grubość i wzór bransoletki kostki. Czy chcesz zrobić skomplikowane wzory w bransoletki kostki czy też ma to być bardzo proste i w jednej warstwie? Będziesz musiał nauczyć się kilku technik, aby bransoletkę kostki z kilku warstw, ale to jest bardzo proste, gdy pojawi się zawiesić ją.
 2. Jeśli zdecydujesz się zrobić bardzo prosty zroszony bransoletka kostki, weź swój ciąg. Elastyczny łańcuch najlepsze dla zroszony bransoletki, jak mogą rozciągnąć tak wonâ one € ™ t łatwo pęknąć. Innym dobrym materiałem są nylonu, ponieważ jest dość wytrzymały. Upewnij się, że łańcuch jest wystarczająco duży dla twojego friendâ € ™ s kostki. Dodać węzeł na jednym końcu łańcucha. To trzymać wszystkich kulek w miejscu. Następnie wszystko co musisz zrobić, to wziąć kilka koralików i umieścić je w ciąg. Aby ułatwić to zadanie, można użyć igły do ​​przełóż pasek przez kulki. Możesz łączyć ze sobą różne koraliki, lub możesz zrobić je wszystkie w jednym kolorze. Gdy youâ € ™ re zrobione, wszystko co musisz zrobić, to zrobić węzeł na końcu łańcucha, a następnie połączyć dwa końce z innym węzłem.
 3. Jeśli zdecydujesz się zrobić bransoletki kostki wyłącznie z łańcucha, nauczyć się technik. Istnieje wiele technik, aby różne spojrzenia na swojej bransoletki kostki. Najprostszą i najbardziej elegancką techniką jest mieć trzy kawałki sznurka i węzeł je razem. Wszystko youa ll € ™ musisz zrobić, to węzeł każdy łańcuch do siebie, wiążące je wszystkie razem w strukturze.

Jest to bardzo łatwe do wykonania kostki bransoletki. Wykonaj te proste kroki i uczynić je do znajomych za bardzo osobisty prezent.

Jak zrobić Tani biuro

Dokonywanie biurko może być świetną zabawą. Jeśli lubisz projekty DIY, to na pewno cieszyć się biuro budowy własnego. To jest dobre dla początkujących i doświadczonych fanatyków majsterkowiczów, jak to jest łatwe, ale można postawić własny dotyk na każdej z nich. Również materiały będą stosunkowo niskie koszty, dzięki czemu można zaoszczędzić dużo pieniędzy i wciąż świetny wygląd mebla. Każdy może spróbować!

Oto kilka kroków, jak zrobić tani biurko:

 1. Wybierz materiał bardzo ostrożnie. Możesz wybrać, aby tworzyć własne biurko z innego istniejącego biurku, lub możesz zrobić to od podstaw. Jeśli zdecydujesz się dokonać biurko od podstaw, trzeba produkcji oraz materiałów, aby skutecznie ściągnąć ją. Musisz bazę na biurku, najlepiej drewnianą deskę nie mniej niż cal grubości. Wszelkie cieńsza będzie biurka bardzo słaba. Nie będzie w stanie pomieścić do regularnego stosowania. Potrzebny będzie również co najmniej cztery kawałki drewna, aby jak nogi na stole. Upewnij się, że używasz silnego materiału mocnego na stole. Można również zdecydować się na zakup swoich materiałów z pchlego targu. Nie tylko koszty tańsze, będzie również w stanie znaleźć wielką, vintage wyglądające drewna, które będą wyglądać wielki projekt mądry. Potrzebny będzie również narzędzi, więc należy je mieć pod ręką. Lakier jest też coś, czego potrzebujesz, aby stworzyć profesjonalnie wyglądające wykończenie. Twoje materiały określi, jak wielki wynik tabeli jest, więc wybrać je mądrze.
 2. Wszystko, co naprawdę musisz zrobić to poskładać swoje materiały razem. Jeśli youâ € ™ re budowa od podstaw, zebrać materiały zostały zebrane. Będziesz musiał gwoździe, młotek, i ewentualnie piły, jeśli nie masz drewno zostało przycięte do żądanej wielkości. Zawsze trzeba być ostrożnym, co można mieć kilka wypadków, gdy youâ € ™ re budowania tabeli. Upewnij się, że nosisz prawidłowe wyposażenie ochronne, jak rękawice, więc dona € ™ t zranienia podczas dokonywania biurko.
 3. Masz wiele opcji do wyboru projektu! Można wybrać inne wzory do biurka, aby dać mu trochę oomph. Jeśli chcesz, możesz wziąć okrągły kawałek drewna, który można wykorzystać jako blat biurka. Wystarczy pamiętać, że trzeba obliczyć, gdzie nogi postawić swojego biurka, w przeciwnym razie, youâ € ™ ll uzyskać bardzo chwiejny biurko - nie bardzo funkcjonalny. Sztuką jest, aby wszystkie przestrzenie między nogami nawet. Możesz również recyklingu drewna. Drzwi są idealne do wykorzystania, jak biurka. Trzeba wyciąć je do odpowiedniego rozmiaru w celu przekształcenia go w tabeli. Niektóre drzwi mają skomplikowanych wzorów, które wyglądają pięknie w biurkach. Jeśli nie jest rzeźba na drzwiach, które można umieścić kawałek szkła na górze to, aby Twoje biurko użyteczny, gdy go przekonwertować.

Jest to bardzo łatwe do wykonania niedrogie biurko. Masz wiele opcji do wyboru. Możesz dać go do znajomych jako prezenty, użyj go w swoim własnym domu, lub nawet sprzedać, aby trochę zysku. Wykonaj następujące kroki i zrobić piękny niedrogie dziś biurko!

Jak zrobić bagażu pudełek

Minimalizacja bałaganu jest konieczne, a szczególnie jeśli mieszka w zamkniętej przestrzeni. Jeśli masz dużo rzeczy do zorganizowania, a ty nie chcesz wydawać setki dolarów dla stałych pojemników do przechowywania lub drogiego tworzywa i drewniane skrzynie, można tworzyć własne pudełka do przechowywania i pojemniki do przechowywania z wykorzystaniem starego kartonu. Tworzenie pudełka do przechowywania jest proste i bardzo przystępne. Ci nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale będzie przyczyniać się do polepszenia stanu środowiska, jak również. Oto przydatny przewodnik krok po kroku jak zrobić ozdobne pudełka do przechowywania.

 1. Po pierwsze, przygotować materiały potrzebne będą: pudełka kartonowe, stare stary dar, kleju owijarki, pistolet do klejenia, frez / nóż, linijka, ołówek, cięcia pad, wstążki, koraliki / cekiny i przycisków.
 2. Zbierz wszystkie stare kartony, które można znaleźć w domu. Możesz użyć kartonów, które są w różnych rozmiarach i kształtach.
 3. Zbierz wszystkie stare pamiątkami owijarki, czasopisma lub gazety w domu. Jeśli nie ma żadnych starych opakowań, można kupić tanie papiery specjalne w ulubionej sztuki i rzemiosła sklepie. Zbierz różne kolory i wzory, jak wiele, jak można tak można mieć szeroki zakres opcji do wyboru.
 4. Zdobądź swój ołówek i linijkę i rysować kwadraty na kartonie. Po zmierzeniu wielkości, uzyskać tnącym lub nożem, a następnie wyciąć kwadraty ostrożnie.
 5. Zacznij dołączając je ze sobą za pomocą kleju. Rozpocząć z podstawą i tylnej sekcji. Kiedy już przyklejone sekcję tylną i bazę, uzyskać inne wyciętych kartonów i rozpocząć mocowania bocznych części do sekcji tylnej i podstawy.
 6. Niech kartony wyschnięcia na chwilę, a następnie rozpocząć umieszczenie przekładek. Nie jest to obowiązkowe. Jeśli planujesz używać ich jako przechowywania plików, a następnie umieścić przegrody za pomocą kleju i pozostawić do wyschnięcia na około godzinę.
 7. Następnie zmierzyć rozmiar prezent otoki, czasopisma lub gazety. Powinien on być większy niż schowkiem tak można modyfikować, tak na wszelki wypadek.
 8. Owiń karton za pomocą owijki wyboru i podłączyć go za pomocą kleju. Upewnij się, że do rozprzestrzeniania klej równo i dokładnie, aby uniknąć pęcherzyków powstawaniu.
 9. Udekoruj swój schowek stosując perełki, guziki, wstążki lub dowolny dekoracyjny materiał, które można znaleźć w domu. Dołącz koraliki, guziki, wstążki przy użyciu kleju.

Prowadzenia ksiąg, poczty, materiały biurowe, zabawki i ważnych plików, dona € ™ t koniecznie kupować drogie plastikowe pudełka do przechowywania i ruchome skrzynki magazynowe do przechowywania wszystkich rzeczy. Dlaczego? Ponieważ można tworzyć własne ozdobne pudełka do przechowywania z wykorzystaniem materiałów odpadowych, które można znaleźć w domu. To nie tylko pomoże Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy, ale będzie to również pomóc uratować Matkę Ziemię. Zebranie i recyklingu złomu i zacząć tworzyć pudełka do przechowywania w stylu.