grsail.com

jak zrobić model dna 3d

Jak zrobić model DNA

DNA może być wyświetlany z czymś tak łatwym jak cukierek. Jadalne podwójna spirala jest to świetny sposób, aby znaleźć kogoś zainteresowanego DNA. Przy odrobinie cukierków i trochę czasu można wizualnie wyjaśnić wewnętrzne funkcjonowanie cząsteczki DNA. W tym modelu DNA używamy lukrecja i marshmallows reprezentować zasad nukleotydowych i wiązania wodorowe, jak i dezoksyrybozy cukru i fosforany. Dla tego modelu DNA używamy:

 • Czerwony i czarny lukrecji
 • 4 kolory żelki
 • White marshmallows
 • Drut
 • Nożyczki
 • Wykałaczki

Procedura:

 1. Po pierwsze, przypisz nazwy żelki. W tym tutorialu używaliśmy: zielony-niebieski-adenina, tymina, cytozyna, czerwono-żółto-guanina. Aby było to jak najbardziej autentyczny pary podstawy odpowiednio. Adenina naturalnie sparować tyminy, lub T. cytozyny naturalnie sparować z guaniny, lub C z G.
 2. Następnie decyduje nazwy dla sztuk cukierków. Dla celów niniejszej instrukcji czarna lukrecja jest deoksyrybozy cukru i czerwony są grupy fosforanowe. Aby rozpocząć, trzeba będzie wyciąć kije lukrecji do jednego cm kawałki.
 3. Następnie, za pomocą wykałaczki, powiązać żelki. Aby oddzielić każdy z żelki musisz białą ptasie mleczko. Użyj dwóch żelki, a następnie jeden ptasie mleczko, potem dwa żelki. Możesz zrobić drążki tak długo, jak chcesz je mieć, jednak ten model ma jedną bazę nukleotydów dla każdego czarny kawałek lukrecji.
 4. Następnie umieść odciętych kawałków lukrecji na drucie w naprzemiennie kończącym obu końcach z czerwonym. Dodać dwie równie długie kijki. Zabezpieczyć oba końce, aby utrzymać kawałki z ruchu, pozostawiając długie ogony. Następnie przymocować ogony razem na łatwe miejsce do przechowywania model DNA.
 5. Umieść â € ~ladderâ € ™ płaskie i przebić wykałaczki przez czarnym lukrecji lub deoksyrybozy cukru. Należy dołączyć wykałaczki na przemian pary kolorów.
 6. Włącz drabinę tak skręca i masz teraz swój własny podwójnej helisy DNA cukierki nici. Grubszy drut używany łatwiej byłoby mieć model DNA pozostać jak skręcać.

Ten konkretny model DNA nie jest szczególnie stabilna. Byłoby więcej za zaangażowanie zainteresowanie tematem. Możesz zastąpić słodycze dla koraliki do bardziej stabilnego i nie psujące wersji tego samego modelu. Instrukcje będą takie same, z wyjątkiem wartości. W zależności od wielkości kulek nie używasz, model DNA może być wielkość kolczyków lub wielkości butelki sody.

Jak zrobić modelu DNA Molecule

Kwas dezoksyrybonukleinowy, powszechnie w skrócie DNA, jest znaczącym cząsteczka. Posiada wszystkie najważniejsze informacje o genetycznej. Opiera się ona na strukturę podwójnej helisy, chemiczny odkryty przez Friedricha Miescher w 1869 roku Jego klatek są zasadniczo wykonane z cukru i uzupełnione cząsteczek fosforanu. Tymczasem jego kawałki krzyż zbudowane są w adeniny, cytozyny, guaniny, i tyminy. Twoje DNA skład chemiczny może generować określonego kodu. Kod ostatecznie decyduje, kim jesteś. Teraz, jeśli twoim zadaniem jest, aby model cząsteczki DNA, tutaj są rzeczy, które należy wziąć pod uwagę:

 • Zbierz swoje materiały. Twoja lista powinna zawierać cztery czyszczenia rur (dwa białe kawałki i dwa kolorowe kawałki, wszystkie długości 12 cali) i 36 kulki do wyboru (12 do reprezentowania adenina; 12, 6; swoją tyminy, swoją guanina, 6, swoją cytozyna ). Nie zapomnij gotowe linijkę i nożyczki.
 • Przygotuj swoje czyszczenia rur i kolorowe kulki. Zacznij od cięcia białe kawałki. Dodać do sekcji, które są około 2 "każda. Następnie zebrać koraliki. Kontynuuj poprzez wkręcenie ich prawo do jednej z niedawno minął sekcjach while czystsze rur. Zrozum, że adenina i podstawki tyminy powinny być wykonane w parach. Tak więc, uchylenie koraliki, które powinny je reprezentować. Każda sekcja 2 "z białym środkiem do czyszczenia rur powinny mieć dwa paciorki. Wątek sześć sekcji dla adeniny i tyminy kolejne sześć dla.
 • Przystąpić do przewlekania sześć sekcji czystsze rur z kolorowymi koralikami ustalonych dla guaniny i cytozyny w Twojej. Każda sekcja czyszczenia rur powinny mieć jeden kolorowy koralik dla guaniny i jeden kolorowy koralik dla cytozyny. Zaraz po umieszczeniu kulki do białych sekcjach czystszych rury, dołączyć je do czyszczenia rur kolorowych. Możesz to zrobić przez pracę na krawędziach każdej z białymi sekcjach czystszych rury. Twist je wokół kolorowych czyszczenia rur. Następnie, moda swoich kolorowych czyszczenia rur w celu symulacji strukturę podwójnej helisy. Jednakże, należy to zrobić dokładnie. Nie chcę skończyć skręcanie swoje kolorowe czyszczących rury trochę daleko.
 • Ostateczny szlif. Nie wahaj się mieszania lub gwintowania się kolory do czyszczenia rur firmy. To będzie odgrywać ważną rolę w dostosowywaniu swój model cząsteczki DNA. Obsługuje i wskazuje różne sposoby cząsteczka DNA może być wykonane. Model jedna cząsteczka DNA jest zupełnie inna i wyjątkowa w porównaniu z innym modelem cząsteczki DNA.

Ważne jest, aby model cząsteczki DNA blisko tego, co jest prawdziwe. Na jedną, to pozwala na lepsze i szybkie uczenie się. Tak więc, podczas pracy na modelu cząsteczki DNA, zachować wokół zdjęcie DNA. O nim jako o zakończeniu projektu. Zwróć szczególną uwagę na szczegóły, jak najwięcej jak można. Nawiasem mówiąc, istnieje wiele stron internetowych, które sprzedają zestawy cząsteczka DNA modelu. Wszystko co musisz zrobić, to ją zamówić i zestaw jest przydatny w wytycznych budowlanych. Jednak trzeba wybrać mądrze. Niektóre zestawy mogą naprawdę wymagają wiele zrobić, zanim ułożyła swój model cząsteczki DNA.

Jak zrobić model kryształu soli

Jeśli prowadzi klasę nauki o tym, jak pewne atomy łączą i wiążą się ze sobą, to prawdopodobnie majstrować z ideą pokazując im, jak powstają kryształy soli. Kryształy soli są fantastyczne przykłady, w jaki atomy różnych pierwiastków i substancji wraz obligacji. Kryształy soli są utworzone przez spajanie atomów chloru i sodu. Naturalny kształt sześcianu kryształu składa się z drobnych, mikroskopowe kostek w milionach, zatrzymany i połączone razem w postaci substancji stałej. Jedynym problemem jest to, że uczniowie będą musieli mikroskopu, aby w pełni docenić wagę molekularną kryształów soli. Jeśli nie masz żadnego, a następnie można przejść z alternatywą, stworzyć replikę kryształu soli. Oto proste procedury, aby zrobić to za pomocą typowych materiałów.

 • Zbierz materiały. Pierwszy etap procesu wymaga do zabezpieczania materiałów potrzebnych do stworzenia dużego replikę wzorem atomowej. Jak wspomniano powyżej, będzie tworzenie drobnych kostek zawierających atomy chloru i sodu. Kostki te będą ze sobą połączone w celu utworzenia większych modułu, który jest kryształu soli. Materiały można użyć do tego będzie kilka wykałaczek i kubek pełen maleńkich marshmallows sześcianu z dwoma odrębnymi kolorami, jeden kolor dla chloru i inny dla atomów sodu.
 • Bądź pierwszą kostkę. Aby to zrobić, trzeba będzie w sumie 12 wykałaczkami. Każdy patyczek powinien marshmallow reprezentujący sodu na jednym końcu i marshmallow reprezentujący chloru na drugim końcu. Założyć marshmallow przez dwa końce wykałaczką. Powtórz tę samą procedurę, aż wszystkie wykałaczki mają marshmallows na ich końcach. Aby utworzyć sześcian, wystarczy podłączyć każdy koniec wykałaczki do innego końca innego wykałaczką aż tworzą sześcian. Należy pamiętać, że każde połączenie wykałaczka nie powinny mieć żadnego samym kolorze marshmallow wystający ze sobą. Kolory na przemian w każdym rogu sześcianu. Gdy masz kostki wykonane z stawów prawidłowo podłączonych i połączonych z różnymi kolorowymi marshmallows, ustawić go na bok i powtórz kroki, aby utworzyć więcej kostek.
 • Dodać większy sześcian. Po uzyskaniu odpowiedniej ilości mini kostki zestaw, następnym krokiem będzie zebrać wszystkie kostki w celu utworzenia większej sześcian, który reprezentuje rzeczywisty kryształ soli. Drobne kostki reprezentują poziom molekularny kryształu soli, podczas gdy większe kostki stanowi gotowy produkt, widoczną soli kryształ, co widać gołym okiem.
 • Pozwól wyschnąć. Po większe kostki został zmontowany, pozostawić do wyschnięcia replikę na kilka dni. Jak to wysycha, marshmallows umocni się i twardnieje. W tym momencie cały model będzie bardziej stabilny ze względu na podobny do naturalnego cementu jakości suszonego marshmallow.

Teraz, po ukończeniu sól krystaliczną repliki, można go używać do nauczania swoich uczniów, jak wiązanie atomy razem i co tworzy. Od kostka jest stabilny, nie będzie musiał martwić się zbytnio o swoje studentów biorąc go od siebie, jak sobie z tym poradzić i przyjrzeć się bliżej.

Jak zrobić model z panelu słonecznego

Jak zrobić model z panelu słonecznego

Planuje założyć panel słoneczny w domu? A może trzeba przedstawić nowy panel słoneczny dla idei targów nauki? Bez względu na powód jest, co modelu panelu słonecznego jest pomocne. Jest to znaczna część każdego planu słonecznego panelu zwłaszcza jeśli trzeba przedstawić swój plan dla potencjalnych partnerów i pomocników.

Tworzenie modelu panelu słonecznego będzie łatwe, jeśli Twoim celem jest po prostu wyświetlić podstawowe panel słoneczny. To będzie trudniejsze, jeśli twój model panel słoneczny musi być unikalny. Jeśli chcesz unikalny panel słoneczny, trzeba zbadać najpierw o panele słoneczne i jak działa energia słoneczna. Zrozumienie tego tematu jest dobrą bazą wypadową w tworzeniu planu. Jest wysoce zalecane, aby przeczytać coś, co wyjaśnia, jak panel słoneczny działa do tworzenia energii elektrycznej. Możesz czytać swoje zalety i wady tworzenia własnych paneli słonecznych. Po uzyskaniu wystarczającej wiedzy, będziesz bardziej pewny siebie i wiarygodne, aby stworzyć swój własny model panelu słonecznego. Teraz trzeba przedstawić swój pomysł w bardzo kreatywny sposób, że inni ludzie będą łatwo zrozumieć.

Poniższe instrukcje tworzenia panelu słonecznego podstawowego modelu:

 1. Panel słoneczny. Stworzyć coś, co będzie reprezentować panel słoneczny. Może być prostokątny styren to jest około 4 cm szerokości i 6 cm długości. Pomiar należy do Ciebie, ale wspólny panel słoneczny jest w kształcie prostokąta.
 2. Narysuj pola. Panel słoneczny składa się z pojedynczych promieni słonecznych kolektorów. Aby to stanowią, trzeba zwrócić pola na "panel słoneczny" za pomocą ołówka. Czy to przez rysowanie linii pionowych i poziomych linii. Przestrzenie między liniami poziomymi powinny być rozmieszczone równomiernie, samo z przestrzeni między pionowymi liniami. Po tym, można zrobić małe "kanały" na panelu słonecznego za pomocą noża. Zgodnie z oznaczeniami na panelu ołówek słonecznej. Stworzy to lepiej patrząc indywidualny kolektor Sunray.
 3. Stoisko. Teraz, panel słoneczny musi coś do wspierania go jak stoiska paneli słonecznych. Jego stoisko mogą być wykonane z kołka i bloku drewna. Kołki będzie służyć jako drążek łączący panel słoneczny do stojaka, który jest drewniany klocek. Panel słoneczny powinien być nachylony. Można to osiągnąć poprzez cięcie jeden koniec kołka przekątnej. Tymczasem utworzyć otwór w bloku drewna wystarczający dla kołka zamontowania w nim. Umieścić kroplę kleju do drewna na końcówkę kołka i włóż ją do bloku drewna. Umieścić kroplę kleju na stałe przekątnej końcówce kołka i wklej centrum panelu słonecznego na jej temat.
 4. Paint. Użyj szarą farbą akrylową dać płaszcz do całego modelu panelu słonecznego. Niech farby do wyschnięcia na około godzinę. Można malować farbą akrylową połączenie niebiesko-czarno-srebrny z przodu panelu słonecznego po tym. Spowoduje to półprzezroczysty kolor będzie podobny do szkła.

Dla bardziej realistyczny odwołania, można dodać cienkie wrobień wokół każdego z srebra w Sunray kolekcjonerów. Możesz też ozdobić słonecznej modelu centrali, z drzewa, chmury, domów, ziemi, jak i mężczyzn.

Jak zrobić modele w Autodesk Maya

Autodesk Maya to oprogramowanie wykorzystywane w tworzeniu trójwymiarowych grafiki komputerowej. Jest to program, który został opracowany przez Alias ​​Systems Corporation i jest obecnie własnością firmy Autodesk. To oprogramowanie jest powszechnie używane w mediach rozrywki. Oto twój opis, w jaki sposób można wykonać modele stworzona lub za pomocą systemu Autodesk Maya.

Przygotuj swoje referencje. Pierwszym krokiem jest, aby mieć wystarczająco dużo materiału odniesienia, który będzie używany jako podstawa do pracy. Informacje te mogą być podejmowane w trybie online, ciągnione lub skanowane. Co jest naprawdę ważne jest to, że masz dobry widok 360 stopni na modelu, który będzie pracował. Jeśli nie jest to możliwe, to możesz iść do przodu i tworzyć własnych poglądów, ile potrzeba.

Praca na ogólny kształt. Gdy twoje referencje są gotowe, następną rzeczą do zrobienia jest, aby rozpocząć pracę na budowie ogólny kształt swojej postaci. Bądź cierpliwy, w ten sposób, a należy pamiętać, że nie powinno być żadnego pośpiechu. Chcesz, aby upewnić się zbudować go powoli i jak cała pierwsza, aby uzyskać proporcje prawidłowe.

Prace nad kończyn, tułowia i kończyn. Czy to poprzez pracę nad stworzeniem cylindrów - najlepiej trzy. Praca na ustawienie wysokości i pamiętaj, że to będzie się zmieniać w zależności od ograniczeń, jeśli chodzi o liczby poli na charakter. Następnie obrócić cylindry, tłumaczyć, a następnie przeskalować je jak umieścić je w odpowiednim miejscu, który pasuje, gdzie nogi powinny być. Wystarczy pracować na pół ciała, ponieważ później może być dublowane, aby nie skończyć pracę po drugiej stronie już. Ramiona powinny być opracowane na widoku z przodu. Wierzchołki powinny być skalowane w odniesieniu do obrazu, którego używasz. Praca na wszystkich poglądów i wypełnij wierzchołków, jak to konieczne.

Dotykać się. Czy bieg poprzez modelu, które zostały utworzone. Sprawdzić, które muszą być obszary stałe lub takie, w których wierzchołki muszą być dodawane. Ta część jest najlepszy czas, aby edytować i wprowadzić niezbędne zmiany lub dodania, jeśli chodzi o wektor.

Dodaj Szczegóły s. Gdy masz Podstawowy model gotowy i wypełniony, można teraz przejść do dodawania więcej szczegółów. Masz kilka opcji do rozważenia w ten sposób. Jedną z możliwości jest optymalizacja w którym zostaną usunięte paski wielokąta i będą dostosowane. Inną opcją jest dalsze udoskonalenie modelu poprzez dodanie w szczegóły, wypełniając w kształcie, jak to przypominał o modelu, który został użyty jako punkt odniesienia.

Tworzenie modeli za pomocą programu Autodesk Maya rzeczywiście wymaga kreatywności i precyzji. To nie jest coś, co może być łatwo wykonane z pstryknięciem palca. Dlatego wymaga praktyki i cierpliwości w ich tworzenie. Stale ćwiczyć, aby doskonalić swoje umiejętności, i korzystać z różnych przedmiotów dla modeli. W ten sposób, tworzenie modelu jest coś, co będzie ostatecznie opanować.

Jak zrobić model systemu Solar

Jak zrobić model systemu Solar

Budowanie modelu układu słonecznego jest jednym z pierwszych projektów naukowych prowadzonych w szkole podstawowej. Jest to jeden z wielu sposobów na wizualnych uczą dzieci o układzie słonecznym, układ planet i docenić widok części rozległego wszechświata. Dzieci i dorosłych zainteresowanych astronomią mogą rozpocząć naukę o galaktyce przez prosty, podstawowy model układu słonecznego.

Nawet z kontrowersji, czy Pluton jest planetą, czy też nie, a obecnie sklasyfikowany jako planeta karłowata, podstawowy system słoneczny składa się Słońce w centrum i planet orbitujących wokół niej w następującej kolejności: Merkury, Wenus, Ziemia, Mars , Jowisz, Saturn, Uran, Neptun i Pluton.

Niech teraz zacząć budować swój model układu słonecznego.

Materiały:

 • Obraz systemu słonecznego, który odwzorowuje się położenie planet i ich różnicy rozmiar
 • 10 styropianowe kulki w średnicach:

o 1 cal (Pluton)
O 1 1/4 cala (Merkury)
O 1 ½ cala (Mars)
O 2 cm (2 szt.) (Wenus, Ziemia)
O 2 ½ cala (2 szt.) (Uran i Neptun)
O 3 cale (Saturn)
O 4 cali (Jupiter)
Ø 6 cali (Sun)

 • Na bazie wody farba akrylowa w różnych kolorach
 • 18 "x 24" Płyta styropianu, o grubości 1 cala
 • Ołówek i linijkę
 • Pędzle
 • Biały klej
 • Kilka wykałaczki
 • Stare gazety

Wskazówki:

 1. Arkusze spread starych gazet na stole lub biurku i pracy farby pokładzie styropianie w ciemny niebieski do symulacji nieba. Pozostawić do wyschnięcia.
 2. Farba kulki styropianowe według kolorów planet. Ułóż je na niektórych gazet i pozostawić do wyschnięcia. Należy uważać, aby nie umieszczać ich zbyt blisko siebie, gdy są jeszcze mokre, aby zapobiec kolory od mieszania.
 3. Po wyschnięciu, zaznacz środek płyty styropianowej, gdzie Sun powinien być umieszczony.
 4. Następnie zaznacz miejsce na Merkurym w pobliżu Słońca Zaznacz miejsce najdalej od Słońca, prawie przy krawędzi podstawy do Plutona.
 5. Zmierz odległość między Merkurego i Plutona i dzielą przestrzeń między Wenus, Ziemia, Mars, Jowisz, Saturn, Uran i Neptun. Upewnij się, że do oznaczania miejsc w różnych kątów całej płyty bazowej, a nie w linii prostej.
 6. Ostrożnie podważyć każdą piłkę z gazet. Trzymać wykałaczkę w połowie do każdego piłki. Użyj bok, który dotknął gazetę tak, że wszelkie zanieczyszczenia lub kawałek papieru, który został zatrzymany może być ukryty. Dodać DAB białego kleju na dnie piłki wokół wykałaczki. Drugą połowę wykałaczki będzie zawierać kulki na podstawie.
 7. Ostrożnie wcisnąć każdy "planetę" na swoim miejscu. Upewnij się, że masz odpowiednią kolejność planet, aby zakończyć system słoneczny.

Możesz zostawić swój model, jak to w tym miejscu lub dodać ścieżkę orbity planety z każdego lakieru lub z oznakowaniem pióra. Delikatnie wyciągnąć ścieżki za pomocą ołówka, jako przewodnika. Aby model zabawki silniejszy, dodać trochę wody do białego kleju dokonania rzadkiej pasty i przy użyciu czystego pędzla, równomiernie płaszcz każdą planetę i całą bazę. Jako projekt grupy szkoły lub do własnego użytku, można kontynuować, aby dodać elementy do tego podstawowego modelu, aby uczynić go bardziej realistyczne - małe żółte kropki do reprezentowania gwiazdy, wskazać, wielkości kropki biały / szary może reprezentować kosmicznego gruzu. Użyj swojej wyobraźni.

Jak zrobić puzzle 3D

Widziałeś te puzzle 3D, wykonane z drewna, tektury wspierane pianki lub szkła? Cóż, teraz możesz zrobić własne puzzle 3D dla swoich przyjaciół, rodziny lub bliskich. Nie jest to długi proces, i jest bardzo tanie, aby w swoim własnym domu.

Zbieranie materiałów. Pierwszym krokiem jest zebranie rzeczy, które będą potrzebne do tego projektu. Ponieważ jest to najłatwiejszy materiał do pracy, proponuję zakup niektórych dużych kulek pianki, takie jak te używane do telefonów komórkowych planety lub modeli DNA na targach nauki w szkole. Będziesz także chcą zakupić farbę akrylową w kolorach modelu.

Na przykład, będziemy co logiczna jabłka, więc czerwony, białawe i zielone farby są wszystkie, które są potrzebne. Potrzebny będzie również nóż rzemieślniczy z dłuższym ostrzem. Jeśli jesteś na tyle stary, aby pracować z piecem lub otwartego ognia, to sprawi, że cięcia łatwiejsze. Potrzebny będzie również klej odpowiedni do materiałów pod ręką. Super Glue lub coś, co będzie "spoiny" pianka razem będzie najlepszą opcję, więc nosić rękawice, jeśli używasz go. Te kleje można stosować w prawie każdym skóry powierzchni.

Cięcie kawałki układanki jest znacznie łatwiejsze niż myślisz. Najpierw chcesz wyrzeźbić swoje puzzle. W tym przypadku będziemy rzeźba jabłko z pianki. Dołącz "trzpień" na górze. Jeśli znajdziesz wstępnie uformowane kształty z pianki, która sprawi, że wyglądają lepiej i puzzle bardziej profesjonalny. Obniżyć utworzoną jabłko nieznacznie od środka, tak że trzon jest z jednej strony na drugą.

Cięcie pod kątem prostym, wyciąć łodygi. Cut jabłko na równe plasterki. Następnym krokiem jest gdzie "logiczna" tworzenie wchodzi w grę. Wyrzeźbić mały kawałek z jednego plasterka Apple i dołączyć go w odpowiednim miejscu na kawałek obok. Ponownie, pracować w kwadraty i prostokąty na pierwszy 3D układanki.

Przyklej elementy w odpowiednich miejscach tak, że kawałki układanki stają się blokady. Jeśli jesteś zadowolony, że zagadka jest wystarczająco skomplikowane, pozwalają w pełni klej wyschnie, a następnie zmontować zagadkę. Farba poza swoim czerwonym puzzle, z wyjątkiem górnej. Pomaluj macierzystych zielono, a farba odchodzi na górze jabłka. , Pozwalają na farbę do wyschnięcia. Malowanie wnętrza swojej układanki przypominać wnętrze jabłko, i niech każdy kawałek całkowitego wyschnięcia.

Jak zrobić Strawberry Cheesecake

Jak zrobić Strawberry Cheesecake
Sernik truskawek nie jest tak ciężko, aby jak myślisz.

Sernik może wydawać się zastraszenia projektu do początku piekarza, ale to nie jest trudne, aby dowiedzieć się, jak zrobić Strawberry Cheesecake. Smak świeżych owoców i gruby, gęsty sernik są naturalne pary, więc serniki jagodowe są wieloletnie ulubionych. Sernik truskawek idzie również dobrze z różnych skorup i przybranie, więc łatwo dostosować do konkretnego przepisu smaków i składników, które lubisz najbardziej.

Składniki

Każdy przepis wymaga nieco innych składników, więc upewnij się, że masz to, czego potrzebujesz w kasie przed rozpoczęciem pieczenia. W większości przypadków proces jak zrobić truskawki sernik jest podobna, więc prawdopodobnie będziesz potrzebować wielu z poniższych składników.

 • Serek śmietankowy
 • Masło
 • Krakersy graham lub ciasteczka
 • Mleko
 • Jajka
 • Śmietana
 • Mąka
 • Cukier
 • Ekstraktu z wanilii
 • Świeże truskawki

Większość serniki wymagają również mikserem połączyć ciasto, do tortownicy dla łatwego usuwania i sprayu (lub roztopionego masła) do pokrycia dna i boków miski.

Proces

Dokonywanie sernik truskawkowy może być czasochłonne, więc pamiętaj, aby umożliwić wystarczająco dużo czasu, aby zainstalować sernik, piec, urządzić, i niech go przed podaniem dokładnie wyluzować.

Jak zrobić Strawberry Cheesecake

Jagody to wspaniały dodatek do sernika.

 1. Po pierwsze, przygotować skórkę. Połącz pokruszone krakersy graham lub ciasteczka z masłem i innych składników w zależności od receptury. Składniki wymieszać, aż się trzymać razem, ale nadal są kruche. Opróżnij skorupę do natłuszczonej tortownicy patelni, i naciśnij je równo na dnie patelni z palcami. Jeśli chcesz, możesz przedłużyć skorupę nieco ponad bokach patelni, jak również, ale nie naciskać skórka do góry patelni, ponieważ będzie ona stracić swój kształt, gdy boki tortownicy są usunięte. Aby wyrównać skorupę, nacisnąć go na płaskiej stronie dużą łyżką. Pre-piec skorupy według kierunków receptury.
 2. Drugim krokiem jest przygotowanie ciasta sernik. Przed zmieszaniem, niech serek i masło siedzieć w temperaturze pokojowej przez co najmniej 45 minut, aż staną się miękkie. Mikserem, połączyć te składniki z cukru, wanilii, śmietany, jajek, mąki i innych składników Twój przepis wymaga. Pokonać, aż mieszanina jest oświetlony, gładka i nieco puszysta.
 3. Łyżka przygotowane ciasto do pre-pieczone skorupy i powrócić patelnię do piekarnika. Piec w temperaturze około 325 F na godzinę lub tak długo, jak wymaga Twój przepis.
 4. Przy cheesecake zakończeniu, ochłodzić do temperatury pokojowej, a następnie przenieść do lodówki na relaks. Pozostawić ciasto na chill przez co najmniej cztery godziny przed podaniem.
 5. Przed przenieść ciasto do lodówki i po to ma schłodzone, ozdobić go. Slice świeże truskawki i połączyć je z cukrem w rondlu stworzyć zanurzone glazury. Połóż więcej świeżych plasterki na wierzchu sernika i skropić gotowy glazury nad nimi.

Porady dla Jak zrobić Strawberry Cheesecake

 • Aby zaoszczędzić czas, użyj gotowego graham-cracker lub inny sernik skórka.
 • Zamiast używać świeżych owoców, należy użyć mrożonych. Alternatywnie, można zrobić sernik z kremem truskawkowym sera lub mix małe kawałki świeżych jagód do ciasta przed jego pieczone.
 • Nie overbake sernik. Może to spowodować, jeśli staje się zbyt suche. Aby zapobiec pękaniu, niech sernik schłodzić w piecu (wyłączony) na kilka godzin po to się robi pieczenia.
 • Dodaj pełnej kwoty masła przepis wymaga, aby skorupy. Jeśli ciasto jest zbyt krucha, gdy jest wciśnięty do miski, się rozpadnie, gdy ciasto jest w plastrach.
 • Top ciasto z różnych świeżych owoców, takich jak jagody, jeżyny, maliny i skropić je wszystkie z zmacerowanych glazury truskawkowym.
 • Podawać każdy kawałek sernik z truskawek czekolady pokryte.

Jak zrobić Wosk pszczeli gałek Świece

Jak zrobić Wosk pszczeli gałek Świece
Zanurz własne wosk pszczeli Świece stożkowe

Czy kiedykolwiek chciałeś, aby dowiedzieć się, jak zrobić wosk pszczeli gałek świece? Proces jest dość prosta, choć trzeba mieć trochę cierpliwości, aby skończyć z ładnie wielkości świecy.

Korzystanie z wosku pszczelego dla światła świec

Wosk pszczeli jest doskonałym wyborem dla świateł świec dla wielu powodów, w tym:

 • Wosk pszczeli jest grubszy niż parafina lub soi, więc nie trzeba będzie tyle kąpieli dla gotowych świec
 • Daje się naturalnie słodki zapach, więc nie trzeba dodawać zapach
 • Powszechnie dostępne są w różnych formatach, w tym kawałki, pastylki i arkusze
 • Wosk pszczeli ma tendencję do spalić trochę wolniej niż inne rodzaje wosku, dzięki czemu świece będzie trwał dłużej

Wosk pszczeli może być droższe niż parafina, ale korzyści z wykorzystania tego naturalnego bazą wypadową do świec może być warte dodatkowe koszty.

Jak zrobić Wosk pszczeli gałek Świece

Najczęstszym typem świateł świec, które znajdziesz są cienkie, ze względu na ich długi, smukły kształt. Zanurzanie rąk pozwala dostosować jak wysoki i szeroki gotowe świece będzie, i to jest wielką zaletą, jeśli masz wyjątkowo kształcie świeczniki do wypełnienia.

Należy wybrać knoty świec, które są odpowiednie do świec woskowych. Plac pleciony knoty są najlepsze do tego celu, ponieważ pozwolą one świece spalić się równomiernie, bez gaszenia.

Oto jak zrobić wosk pszczeli gałek świece w zaciszu własnej kuchni.

Potrzebne materiały:

 • Duży garnek do wykorzystania jako dolnej połowie podwójnej kotła
 • Wysoki, czyste puszka do topienia wosku i przytrzymaj
 • Kawałki wosku pszczelego lub granulki, wystarczająco dużo, aby wypełnić, gdy topi cyny może
 • Rolka świecy pochłaniające
 • Kopyść, chopstick, ołówek lub inny cienki pręt
 • Silne kołki lub miotły
 • Ostry nóż
 • Stare gazety lub szmatką spadek

Instrukcje:

 1. Napełnij garnek z wodą około połowy. Umieść wosk pszczeli w Tin Can, i umieścić puszkę w wodzie. Zacznij topienia wosku przez umieszczenie wypełniony garnek na palniku ustawionym na średnim ogniu.
 2. Jak wosk topnieją, ustawić kołek lub miotły tak, że można oddać świateł świec nad nim do wyschnięcia. Można zawiesić go między dwoma krzesłami, na przykład. Umieść gazety lub spadek szmatki pod kołek złapać żadnych kroplówek.
 3. Knoty świec Cut do jednolitych długości. Powinny one mierzyć dwukrotnie wysokość swojej puszce, plus kilka dodatkowych centymetrów.
 4. Gdy wosk się roztopi całkowicie zawiesić jedną długość odprowadzanie wilgoci na drewnianą łyżką, pozostawiając końce wiszące w dół. Zanurz obu końcach w roztopionym wosku i poczekać kilka sekund, aby umożliwić wsiąkanie woskiem knot.
 5. Dzięki prostej, płynnym ruchem, wyciągnąć świece z wosku. Zanurzyć je ponownie, tym razem bez czekania wyciągnąć je z powrotem. Ustaw świece na kołek do lekko ustawiony.
 6. Powtórz ten proces z resztą swoich ciętych knoty.
 7. Wracając do pierwszego zestawu świec można świateł, zanurzyć je ponownie i zwrócić je do kołka. Kontynuuj ten proces, aż wszystkie świece są tuż szerokości do swoich celów.
 8. Pozwól świece ustawić na kilka godzin przed rozpoczęciem cięcia i przycinania knotów.

Świeca Porady zanurzenie

Oto kilka rzeczy, o których warto pamiętać przy podejmowaniu świateł świece woskowe.

 • Jako swoje świece ustawione na kołek, wosk kapie z dna. Odetnij się krople, które ustawione na dnie świece od czasu do czasu, aby upewnić się, że pasuje zupełnie do swojej zanurzenie puszki.
 • Jeśli świece zaczynają wyginać lub szukać wypaczony, rzuć je na blacie, a jednocześnie ciepły, ale przede wszystkim zestaw do prostowania je przed kolejnym dip.
 • Nie pozwól, świece siedzieć w roztopionym wosku zbyt długo, jak to będzie stopić wosk pszczeli już na knota.

Ciesz się swoją rękę Światła Świece

Ręczne świateł świece mogą być używane jako wystrój na stole lub w formie bufetu, lub dodawane do bardziej skomplikowanych świecy centralnym. One również przemyślane prezenty, gdy w połączeniu z pięknymi świeczniki. Po rozpoczęciu tworzenia własnych świateł świece woskowe, znajdziesz o wiele więcej zastosowań dla nich w domu.

Jak zrobić świecę pamięci

Jak zrobić świecę pamięci


Ponieważ wykonane na zamówienie świece mogą być drogie, można się zastanawiać, jak można zrobić pamięci Świeca samodzielnie. Dobrą wiadomością jest to, że istnieje kilka sposobów, które można wprowadzić własne spersonalizowane świecę pamięci, które będą wyglądać tak samo piękny jak coś można zakupić.

O pamięci Świece

Świece pamięci to każdy rodzaj świec, które są używane w celu upamiętnienia lub pamiętaj kogoś bliskiego, a nawet cenionych zwierzaka. Świece pamięci są powszechnie stosowane podczas wesela, kiedy członkowie rodziny lub drodzy przyjaciele, którzy odeszli są zapamiętane. Mogą to być również częścią świecach czuwanie, modlitwę, pomnik lub pogrzebie lub dowolnym innym momencie chcesz uczcić zmarłych ukochanej.

Świeca pamięci, który jest również nazywany pomnik świec, może być wyposażony w szereg upiększeń, w tym:

 • Nazwisko osoby
 • Krótki wiersz, modlitwa lub wers
 • Fotografia
 • Ozdoby takie jak kwiaty, wstążki, lub innych małych pamiątek

Najczęstszym kolorem świecy pamięci jest biały, ale nie ma żadnych zasad, aby powiedzieć, że to musi być. Jeśli tworzysz pamiątkową świecę dla kogoś, którego ulubiony kolor to fioletowy, zachęcamy do refleksji, że w kolorze świec.

Jak zrobić świecę pamięci świecy Pillar

Jeden prosty sposób na świecę pamięci jest przekształcić zwykły, kupili filar świeca, lub taki, który został wykonany samodzielnie.

Wybierz dobrej jakości świecę, aby zacząć od, ponieważ będziemy chcieli wosk do stopienia się powoli, i basen w środku świecy, jak płonie. Tańsze świece, które używają złej jakości wosk spowoduje wosk spływać boki świecą, mgły, tekst, zdjęcie, i / lub ozdoby.

Oto jak ułożyła świecę pamięci z istniejącego filaru? Wieca:

 • Wytrzeć kurz i zanieczyszczenia z świeca z wilgotną ściereczką i pozostawić do całkowitego wyschnięcia.
 • Zmierz obwód (Odległość około) świecę.
 • Używanie papieru welinowego, wydrukować swój werset, wiersz, zdjęcie lub jakikolwiek inny materiał drukowany tak, aby zmieścić się wokół świecy. Będziemy chcieli, każdy tekst był czytelny, bez konieczności odwracania świecę wokół w dłoni. Użyj fantazyjnych czcionek i kolorów, jeśli chcesz.
 • Odetnij papier wydruki dopasować świecę w razie potrzeby.
 • Umieść i stosować papier do świecy przy użyciu taśmy dwustronnej lub cienką kleju.
 • Dodaj żadnych dekoracyjnych akcentów, które chcesz, takich jak wstążki, muszli, lub kwiatami, z klejem.
 • Pozostawić do całkowitego wyschnięcia kleju.

Możesz umieścić je na prostych posiadaczy filar świec, tworząc piękny wyświetlacz z innych przedmiotów, takich jak oprawione fotografie i kwiatów ciętych.

Ponieważ papier i ozdoby są łatwopalne, tylko światło tych świec na krótki okres czasu. Gdy zauważysz, płomień zaczyna palić w kierunku swojej dekoracji, tabaki płomienia i zachować świecę pamięci.

Dla trochę dodatkowej ochrony, zanurzyć świec w zwykłym białym roztopionym wosku parafinowego lub sojowym po mocowania wydruków wydruki i pozostawić do wyschnięcia. Dodatkowa warstwa wosku ukrywa swój tekst i zdjęcie tylko nieznacznie, i zapewni lepsze uszczelnienie wokół krawędzi.

Dokonywanie Candle pamięci z Nadzwyczajnych Świece

Świece awaryjne nazywane są również 7-dni świece, i można je znaleźć w wielu sklepach spożywczych, sprzętu lub wyposażenia kempingowego. Te wysokie świece zwykły biały i utrzymywane wewnątrz jasnym szkle posiadacza. Są trochę węższa niż filarach, ale wbudowany w uchwyt sprawia, że ​​są zupełnie bezpieczne.

Jak zrobić świecę pamięci z świeca awaryjnego? To bardzo proste! Po te same podstawowe procedury jak dla świecy pamięci filar, będziesz skończyć z pięknym podświetlanym pamiątkowej świecy. Oto jak to zrobić:

 • Zmierzyć poza uchwytem awaryjnego świecy, od nieco poniżej górnej krawędzi do dna, a odległość ok. Daj sobie dodatkowo pół cala nachodzenia w obwodzie.
 • Po raz kolejny, wydrukować swoje zdjęcie i / lub prozy. Tym razem można używać lekkiego papieru, który pozwoli blask świec widać przez nią.
 • Dołącz drukowanego obrazu i werset do świecy przy użyciu cienkiej klej i pozostawić do wyschnięcia.
 • Dodaj wstążkę lub inne ozdoby, w razie potrzeby.

Świece te mogą być pozostawione spalanie znacznie dłużej filarów. Zawsze miej oko na każdym zapalona świeca, jednak dla pewności.

Dla niektórych pomysłów na to, co napisać na swoje świece pamięci, odwiedź Memorial-Keepsakes.com.

Jak zrobić Origami Sowa

Origami to nazwa japońskiej sztuki składania papieru. Wszystko, co musisz zrobić origami jest kwadratowa kartka papieru. Dokument ten może być używany do tworzenia kwiaty, zwierzęta, wzorów i różnych obiektów. Można użyć dowolnego papieru, ale papieru origami jest zalecane, ponieważ jest cienka i posiada zmarszczki całkiem dobrze. Ten specjalny papier zwykle białe na jednej stronie i kolorze na drugiej stronie.

W tym artykule dowiesz się jak zrobić sowę origami. Ten model jest trochę skomplikowane, więc ten projekt jest lepszy dla kogoś, kto miał więcej praktyki z origami. Wszystko, czego potrzebujesz to kawałek placu origami. Musisz zacząć z zasadą origami ptaków, które mogą być używane do innych modeli, jak również

Dokonywanie Bazę dla ptaków Sowa Origami

 1. Umieść papier w kolorze, tak po stronie jest skierowana w dół. Złożyć papier w połowie poziomo, otworzyć go ponownie, a następnie złożyć go w pionie i otwórz go ponownie.
 2. Odwróć papier.
 3. Złożyć go po przekątnej na pół.
 4. Otwórz go ponownie.
 5. Odwróć papier.
 6. Wyjmij dwie przeciwległe rogi razem. Te dwa rogi powinny mieć fałdę w środku nich.
 7. Zwiń papier na zagniecenia i dociśnij do kwadratu.
 8. Fold obu górnych rogach warstwę tak, aby w jednej linii z centrum gniecenie.
 9. Opuścić górnym rogu. Upewnij się, że dokładnie marszczyć.
 10. Rozłóż swoje ostatnie trzy zagniecenia. Umieść palec na górnym rogu, aby trzymać go w miejscu. Podnieś dolnym rogu w górę, aż do oporu na najwyższym gniecenie.
 11. Przynieś dwa rogi boczne w na środku i spłaszczyć je. Należy skończyć z długim kształcie diamentu z dwoma klapy dolnej połowie.
 12. Odwróć swój kawałek nad i wykonaj kroki 8, 9, 10 i 11 znowu z drugiej strony. Upewnij się, że dokładnie marszczyć. Twój zakończeniu bazy ptak powinien być długi rombu.

Dokonywanie Origami Sowa

 1. Wyraź swoją bazą ptak gotowy.
 2. Rozłożyć jedną z górnych rogach więc spotyka się z dolnym rogu. Odwróć swój kawałek nad i powtórzyć tę czynność dla drugiej strony.
 3. Krotnie dwa przeciwległe naroża górnej warstwy tak, że spotykają się na linii środkowej.
 4. Odwróć cały kawałek nad i powtórz krok 3 dla drugiej strony.
 5. Lekko podnieś do góry klapę i powoli doprowadzić punkt wewnątrz na stronie. Złóż go stworzyć skrzydło.
 6. Powtórzyć etap 5 z drugiej strony, aby utworzyć drugie skrzydło.
 7. Złożyć górny punkt stworzyć twarz.
 8. Schować klapkę do wewnątrz, lub wewnątrz siebie. Tworzy dziób i możliwości sowy. Jesteś teraz wykończone dokonywania origami sowa!

Jak zrobić własną 3D Glasses

Jak zrobić własną 3D Glasses

Czy wiesz, że możesz tworzyć własne okulary 3D w domu? Jest to zabawny projekt dla dzieci i dorosłych. Młodsze dzieci mogą potrzebować pomocy, ale to jednostka jest odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych. Herea € ™ s jak zrobić własne okulary 3D:

Materiały:
Wyżywienie plakat, kartony, tektury lub cienkie
Taśma
Klej
Nożyczki
Ołówek
Papier
1 arkusz każdy z czerwonym i niebieskim octanu (dostępne w sklepach rzemieślniczych)

 1. Narysuj wzór. Na kartce papieru narysuj podstawowy projekt dla ramek okularów 3D. Youa ll € ™ trzeba jej przednią część, z dwóch prostokątnych lub owalnych mniej więcej przestrzeni dla obiektywów i wycięcie w centrum do nosa. Youâ € ™ ll należy również dwa ramiona boczne z hakami, aby przejść na uszach, jak zwykły okulary. Można narysować go w jednym kawałku, albo wyciągnąć boczne ramiona oddzielnie od przodu. Prostsze modele są łatwiejsze do wycięte z kartonu, ale można zrobić projekt tak skomplikowane, jak youâ € ™ d lubi.
 2. Sprawdź, wzór pasuje. Wyciąć wzór papieru, i umieścić go na swoją twarz, aby upewnić się, że to będzie działać. Jeśli nie, spróbuj rysunek inny wzorzec, aż znajdziesz taki, który będzie działał.
 3. Wyciąć tektury. Umieść kursor na wzór papieru, tektury, ślad wokół niego, a następnie wyciąć go, w tym dwa miejsca z przodu na soczewkach.
 4. Zamontować okulary. Po pierwsze, skleić ramiona boczne przedniej części, jeśli zwrócił wzór w oddzielnych elementów. Następnie wyciąć jeden kawałek czerwonego octanu i jeden z niebieskim. Każdy z tych elementów powinien być nieco większy niż otwory wyciąć w okularach tak, że youâ € ™ ll ma miejsca na taśmie ich do ramy. Jeśli masz cana € ™ t znaleźć czerwoną lub niebieską octan, można również tworzyć własne przy użyciu kolorowego plastiku czerwone i niebieskie stałe znaczniki na arkusz przezroczystego tworzywa sztucznego, podobnie jak napowietrznej przejrzystości.
 5. Dodać zabarwionego tworzywa sztucznego. Teraz taśma czerwony element nad otworem dla lewego oka, a niebieski elementu w stosunku do prawego oka. Do oglądania filmów 3D kilka youâ € ™ ll muszą nosić okulary wewnątrz lub przełączyć soczewki, ponieważ są one przeznaczone do oglądanych z kolorami włączony.
 6. Udekoruj. Po wprowadzeniu własnych okularów 3D, ozdobić ramki z markerów, brokatem, naklejki, czy cokolwiek innego można znaleźć.

Te okulary 3D są idealne do oglądania telewizji lub filmów w 3D. Obecnie istnieje wiele możliwości oglądania koncertów w 3D, jeśli masz okularów 3D. Mogą być trudne do znalezienia w sklepach, ale na szczęście można tworzyć własne okulary 3D w domu.

Jak zrobić Gum Paste Kwiaty

Jak zrobić Gum Paste Kwiaty


Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak zrobić wklejania gumy kwiaty? Przeczytaj o procesie podstawowego, a następnie spróbować samemu.

O Gum Paste

Pasta gumy jest podobny do pomadek, ale jest to mniej aromatyczne. Mimo to, istnieją konkretne korzyści z wykorzystaniem go do podejmowania kwiatów. Po ugniatanie pasty gumy, aby bardziej giętki, może być znacznie cieńsza gorąco bez rozdzierania, i suszy trudne do tworzenia trwałych dekoracji. Możesz zacząć tworzyć swoje ozdoby tygodni przed czasem, a następnie przechowywać je w szczelnym pojemniku, aż będziesz gotowy do montażu ciasto. To naprawdę może zmniejszyć ilość czasu spędzasz zdobienia wszystkie na raz, a będziesz czuć się mniej zmęczony od razu po zakończeniu ciasto.

Jak zrobić Gum Paste Kwiaty

Tworzenie wklejania gumy kwiatów jest bardzo podobny do pracy z wyciętym ciasta, ciasteczka.

Przygotowanie

Pasta z gumy jest w zasadzie nudne białe chyba że masz zamiar go pastą odcień zabarwienia przed skręcania i cięcia. Z drugiej strony, można wybrać się w proch ją płatek kwiatu proszku po wyschnięciu twój. Odkurzanie jest chyba lepszym rozwiązaniem, jeśli masz artystyczną rękę i chcą swoich kwiaty wyglądać bardzo podobnie jak życie.

Trzeba odkurzyć powierzchnię tnącą z cukrem pudrem, aby utrzymać przywieraniu pasty i należy posmarować brzegi swoimi Lukier / gum paste frezów zapobiegające przywieraniu swoją pastę do nich i zakłócenia swoje wycięcia. Będziesz zagnieść ciasto, aby ułatwić do pracy, i wtedy rzucić to bardzo cienka, przygotowując się do cięcia.

Cięcie i rafineryjny

Większość pasty gum kwiatów mają wiele części, które muszą być przycięte / ukształtowane i połączone w całość w celu utworzenia produktu końcowego. Te często obejmują:

 • Pylniki pyłków itp - Centrum
 • Płatki
 • Floral macierzystych drutu
 • Kielich
 • Liście

Pasta Gum róże mają zazwyczaj:

 • W kształcie stożka "Pączek" Centrum
 • Drut macierzystych
 • Wiersze z nakładających się płatkach
 • Kielicha, łodygi i liście

Każdy kawałek cięcie przenosi się zwykle do gąbki, gdzie krawędzie są rozcieńczona i rafinowanego, uruchamiając narzędzie piłki wokół nich. Czasami można użyć narzędzia unerwieniem, aby wrażenia na liści lub płatków, tak że wyglądają jeszcze bardziej realistycznie.

Montaż

Sposób montażu swoje kwiaty zależy od rodzaju kwiatów robicie. W większości przypadków, można zamontować w centrum kwiat na kawałku drutu kwiatów, a następnie rozpocząć dodawanie płatków i kielichy przez wywiercenie je w centrum z drutu macierzystych oraz ich przesuwanie się na miejsce. Każda sekcja dodać muszą być pomalowane w kleju, pasty gumy lub białka jaja podobnie bezpiecznego produktu spożywczego, w miejscu, gdzie będzie podłączyć do poprzedniego utworu w celu zabezpieczenia części razem.

Podczas dodawania liście, będziemy chcieli, aby wstawić kawałek drutu kwiatowy w bazie, że będziesz w końcu dołączyć do trzpienia drutu z kwiatów taśmy. Jeśli twój wynika pozostaną narażone na torcie, może nawet chce, aby pokryć je cienką warstwą gumy, pasty do zielonego bardzo estetyczny wygląd.

Wysuszenie

Wszystkie kreacje wklej guma wymagają czasu schnięcia. Czasami poszczególne elementy (takie jak stożka wewnętrznego róży lub pręta pyłku i zewnętrznej płatek Calla Lily) musi wyschnąć przed reszta kwiat mogą być cięte i / lub montowane. W innych przypadkach, będziemy chcieli, aby szybko tworzyć różne części, a następnie ustawić kwiat na kwiat byłego lub zamontować trzpień przewodu w styropianu aby element do wyschnięcia.

Gotowanie na parze

Czy pokoloruj swój pasty dziąseł wyprzedzeniem lub kolor kwiatów z Płatek pyłu lub proszku połysk, będziemy chcieli, aby lekko pary kreacje raz są całkowicie suche. Parzenie ustawia kolor proszku, zapewnia nieco blasku i sprawia, że ​​nadmiar cukier puder z procesem walcowania praktycznie znikają. Możesz łatwo pary swoich gotowych i suszone kwiaty krótko trzyma je na opary z garnka z gotującą się wodą. Niech wysuszyć, a następnie są one gotowe do montażu na ciasto. Bądź ostrożny; Twój wklej guma mięknie jeśli pary kwiaty zbyt długo.

Instrukcje proste Calla Lily

Możesz użyć łezki lub frez w kształcie serca, aby utworzyć piękne lilie Calla. Zrób stożek z kartonu, które można wykorzystać, aby pomóc tworzyć swoje flower.Creating centrum:

 • Kolor jest około 1-calowy piłkę z pasty gumy żółty.
 • Korzystanie ręce, rzucić ją w kształt pręta, który jest nieco większy na jednym końcu. Okrągła końcówki cieńszego boku, porównaj pręta rozmiaru noża płatek i pocięto go na połowę tej długości w grubszym końcu. Zmiękczyć cięcia kończy się nieco ze swoich palców, i ostrożnie włożyć drut kwiatowy się do centrum, zaczynając od grubszego końca. Trzymaj przewód w styropian i niech zakładowi wyschnięcia przez noc.

Jak zrobić Gum Paste Kwiaty
Użyj prawdziwe kwiaty inspiracji.

Tworzenie kwiat:

 • Rzuć Twój wklej guma około 1/16 cala grubości. Użyć przecinaka Calla albo nóż serca wyciąć płatek. Upewnij się, że krawędzie są gładkie.
 • Delikatnie umieścić płatek na kawałek pianki i użyć narzędzia piłkę delikatnie cienką krawędzie. Piłka idzie pół na płatek krawędzi, a połowa na piance.
 • Następnie owiń płatek wokół końcu kartonowego stożka, uważając, że najszersza część płatka jest najbliżej końcówki. Jeśli używasz przecinaka serca, będzie to koniec z zaokrąglonymi krawędziami z punktu skierowana w dół. Użyć trochę pasty gumy klej do zabezpieczenia płatek, gdzie krawędzie pokrywają.
 • Teraz delikatnie toczyć krawędzie na zewnątrz, aby przypominać prawdziwe Calla Lily. Pozostawić do wyschnięcia na kawałek około 20 do 30 minut, aż będzie lekko twarde, a jednocześnie giętkie.
 • Pomalować dolną krawędź swojej środkowej pręta z kleju i gumy pasty włożyć drut przez dolny centrum kwiatu. Delikatnie formowania dna kwiatu trzonu. Krzywa koniec drutu jak haczyk, dzięki czemu można powiesić zmontowany kwiat do góry nogami. Pomoże to utrzymać płatek i pręt razem tak trzymać dobrze jak dokończyć suszenie.
 • Gdy kwiat całkowitym wyschnięciu, można myć je wysuszyć płatek kurzu, aby wyglądać prawdziwe. Użyj prawdziwe zdjęciu inspiracji.

Wykonywanie Hibiscus

Po tej samej podstawowej technikę skręcania i cięcia:

 • Korzystać z frezów hibiskusa wyciąć pojedynczy kwiat.
 • Użyj mniejszego frezu hibiskusa stworzyć środek kwiatu w bezpłatne kolorze.
 • Połóż mały kwiat na górze większe na kawałek pianki. Użyj narzędzia piłki nacisnąć elementy razem tak, pojawiają się one jako jeden i gładkie krawędzie zewnętrzne płatek.
 • Można też dodać trochę więcej kształt płatków, uruchamiając piłkę do środka każdego płatka. Można nawet użyć narzędzia unerwieniem dla dodatkowej tekstury.
 • Użyj przewodu kwiatowe kłuć mały otwór w środku kwiat, i umieścić go na kwiat dawnej do wyschnięcia.
 • Poke drut kwiatowy perła spiekanych przez otwór i zabezpieczyć go z odrobiną pasty gumy kleju. Pozostawić do wyschnięcia.

Oglądaj pokaz

Ten film z CakeBaker.co.uk oferuje jasne i zwięzłe tutorial co róż. Dekorator zastępuje własną rękę przy wykańczaniu krawędzi jej płatków, a nie za pomocą gąbki, ale wyniki są praktycznie takie same. Zauważysz, że trzyma jej nadmiar gumy pasty w opakowaniu, a ona działa bardzo szybko, aby kawałki nie zaczynają wysychanie i pękanie, zanim zakończeniu cięcia i montażu kwiat.Może się wydawać, że istnieje wiele działań w jak zrobić wklejania gumy kwiaty, w rzeczywistości są. Jednak po dokonaniu kilka kwiatów i dostał się zawiesić go, znajdziesz możesz szybko stworzyć dziesiątki kwiatów do dekoracji niesamowite ciasta, które będą wyglądać tak, jakby pochodził z profesjonalnej cukierni. Praca z pastą dziąseł jest sztuka, i jest to jeden wart nauki, jeśli chcesz zabrać swoje umiejętności dekoracji na wyższy poziom.

Jak zrobić z papieru średniowiecznego rycerza Helmet

Grając jako rycerza zabić smoki i zapisać księżniczek w niebezpieczeństwie jest Kida € ™ s marzenie. Dokonywanie kostium rycerza dla Twojego dziecka może dać mu dużo przyjemności grania, że ​​HEA € ™ s by pamiętać przez długi czas. Projektowanie i wykonywanie średniowiecznego rycerza kasku jest bardzo proste do zrobienia. Jeśli chcesz wiedzieć, jak zrobić jeden z papieru, tutaj są rzeczy, które trzeba zrobić.

 • Przygotuj swoje materiały. Youâ € ™ ll trzeba pokładzie plakat, papier budowlany (najlepiej czarny), nożyczki lub nóż, klej lub przezroczystej taśmy, miara, linijki i folię aluminiową.
 • Zmierzyć kask. Korzystanie z taśmy mierniczej, nawinięte wokół głowy dziecka, tak youâ € ™ ll mieć dokładny rozmiar kasku. Pomiaru zarówno headâ € ™ s obwód i headâ wysokości € ™ s. Możesz dokonać pomiarów albo w centymetrach lub calach. Weź płytę plakat i zaznacz go w zależności od wielkości głowy Kida € ™ s. Szerokość powinna być taka sama, jak w headâ € ™ s obwodzie, ale wysokość powinna być wyższa. Podwyższenie powinny się na zwężających się na dolnej części kasku. Wynik powinien mieć kształt prostokątny. Przy użyciu linijki, dostać centrum shapeâ € ™ s, i zaznacz go ołówkiem. Wykorzystaj to jako wskazanie helmetâ € ™ s przodu.
 • Zmierz przestrzenie twarzy. Przy użyciu linijki, dokonać pomiarów między Kida € ™ s szyi i Kida € ™ s usta. Następnie zmierz długość Kida € ™ s ustach i zaznacz dwa końce ołówkiem. Centrum długości powinny być w centrum, że wytyczonym wcześniej.
  Pobierz ten sam pomiar dla Kida € ™ s szyi i oczu. Zmierzyć przestrzeń pomiędzy centrum Kida € ™ s usta do jego oczu. Mark zarówno wysokość i szerokość oparte na krawędziach pomiaru. Następnie zmierzyć połowy przestrzeń między ramiona i szyję Kida € ™ s. Od dołu prostokąta, środek o cm od dna.
 • Wyciąć kształty. Dla oczu, można wyciąć okrągłe lub prostokątne w kształcie szczeliny. Upewnij się, że kształt jest na tyle, aby umożliwić pełną wizji. Co do ust, można wyciąć kształt w kształcie prostokąta lub uderzać małe otwory po okolicy usta bardziej średniowieczny wygląd. Wyciąć niewielki udział od dołu, o cal wysokości. Obszar ten będzie można złożyć dno na zewnątrz. Zabezpieczy to Kida szyi i gardła po kontuzji € ™ s powodu grubych krawędziach płyt.
  Jeśli chcesz więcej miejsca, wyciąć część w kształcie litery T z płyty. Końce górnej części litery należy krawędzie oczu Kida € ™ S. Pionowa część listu powinna pasować Kida € ™ s nos i niekoniecznie usta.
 • Postać hełm. Wytnij zaznaczony out prostokątny kształt z płyty. Nawinięte wokół głowy childâ € ™ s i zabezpieczyć krawędzie wraz z taśmą. Użyj ołówka zaznaczyć czubek głowy Kida € ™ s. Zdejmij hełm z głowy Kida € ™ s wziąć taśmę. W oparciu o oznaczenie dokonane wcześniej, wypełnić go w jednej linii. Usuń ten rozdział i wyciąć usunięty obszar na mniejsze paski. Za pomocą taśmy lub kleju, umieścić paski razem, tworząc w piramidzie. Następnie zabezpieczyć krawędzie górnej części kasku zakończenia kształtu.
 • Udekoruj. Użyj folii aluminiowej na pokrycie całego kasku, opiekę podczas cięcia wokół terenów otwartych. Bezpieczne krawędzie jasnych kleju. Potem niech childâ € ™ s wyobraźni poprowadzić go jako projektuje hełm z papieru budowy i markerów.

Widząc twój syn cieszyć się jego dzieciństwo najlepiej, że on może jest jakaś parentâ € ™ s sen. Pozwól dziecku cieszyć się jego czas odtwarzania z papieru średniowiecznego rycerza kasku i cenić ten moment, że dwaj z was spędzony robi.

Jak zrobić wagon z loda Sticks

Popsicle kije były używane przez dłuższy czas, aby utworzyć zabawne rzemiosła i zabawki dla dzieci i studentów w elementarnych ocen. Te pałeczki okazały się bardzo uniwersalne w tworzeniu małych i dużych projektów szkolnych. Kiedy dziecko uczy się o historii w szkole i został poproszony o utworzenie wagon, która była popularna na Dzikim Zachodzie wieków temu, dona € ™ t paniki, ponieważ poniżej są proste instrukcje jak zrobić jeden. Możesz wybrać, czy chcesz używać zwykłego Popsicle laski lub zdecydować się na zakup paczki paluszków umiejętności, które są Popsicle kije pokryte nacięciami wzdłuż obu stron. Kije umiejętności można dodać nowy wymiar i kreatywności Karawana, a także może pomóc w sklejania kawałków patyków ściśle i pewnie razem. Proszę czytać dalej, aby zobaczyć instrukcje.

 • Poszukaj rozszerzonej zdjęcie zadaszonym wagonu w internecie i zrobić to podstawę do Popsicle kij pokryte wagonu Ty i Twoje dziecko zamiar stworzyć.
 • Zbierz wszystkie materiały, które będą używane do Karawana. Trzeba będzie klej do drewna lub pistolet do kleju i klej w sztyfcie, paczkę zwykłych paluszków loda i paczkę paluszków umiejętności, grubej tektury dla kół i kawałek sera lub szmatką płótnie okładki.
 • Przygotuj stół roboczy, pokrywając je z stary arkusz papieru lub ręcznikiem lub rzemiosła. To uchroni powierzchnię stołu przed przypadkowym kropli kleju i łatwiej posprzątać po zakończeniu.
 • Dodać do łóżka za wagon poprzez pierwszą ramkę. Klej cztery kawałki zwykłych kijów Popsicle od końca do końca, tworząc kwadrat. Umieść dwa kije na górze i na dole, tworząc poziomą część łóżka i skleić końce pionowych kije na końcach poziomych. Odwrócić kawałek i przykleić płaską stroną laski poziomo i ściśle ze sobą, tworząc solidne łóżko. Ustaw to na bok.
 • Pobierz dwanaście kawałków patyków umiejętności, aby boki wagonu. Umieścić kroplę kleju do drewna na wycięcie końcowego na patyku. Użyj cienką stronę i umieścić kolejny kawałek prostopadle do tego. Dodać kolejną część z drugiej strony klejenie ich razem. Będziesz utworzyć kwadrat z przemian poziome i prostopadłe kije z dwa przeciwległe boki wyższa.
 • Umieścić otwartą ramkę na łóżku, dodanie kleju na boki pałeczek umiejętności, które stykają się z łóżka. Ustaw to na bok, aby umożliwić klej do wyschnięcia.
 • Po łóżko i rama zostały sklejone i wyschnięciu kleju, to jest czas, aby dodać posty narożne do ramy, aby utrzymać pokrywę w górę i na ramie i łóżku. Weź cztery zwykłe Popsicle kije i skleić płaskiej stronie równo z narożników kątowych utworzonych przez kije umiejętności. Upewnić się, że te dwa słupki są umieszczone w tym samym miejscu, jak te, które z drugiej strony. Pozostawić klej do wyschnięcia.
 • Użyj małego pokrywę jar lub filiżankę kawy do śledzenia kółeczka dla kół wagonów. Tektura falista będzie idealny. Będzie wyglądać lepiej skleić dwa okręgi razem do koła grubsze. Dodać cztery koła. Zaznaczyć środek każdego koła i dotykać ich koniec ostrym nożem. Aby wystarczająco duża, aby umożliwić zakończenie lizaki przepchnąć. Nie pchać kija przez całą drogę, ale pozwalają przynajmniej centymetr końcu pokazać na drugiej stronie koła. Dodaj odrobiną kleju do miejsca, gdzie spotyka się trzymać, aby zachować bezpieczny otwór koła. Zrobić to samo dla pozostałych kół.
 • Umieszczenie jednego koła pod łóżko, zawierający co najmniej połowę szczeliny centymetr pomiędzy kołem i po stronie ramy. Oznacz to i zrobić to samo dla reszty. Teraz będzie wiedzieć, jak długo osi koła, która jest przyklejana do spodniej strony dna będzie. Przykleić osie spodu złoża przynajmniej cm do wewnątrz od tyłu i od przodu łóżka. Upewnij się, że dolne boki ramy są po lewej i prawej stronie wagonu.
 • Aby góry pokrywy wagonu zaokrąglone można zginać dwa kawałki drutu tworzą pół księżyce i skleić końce przewodów na górze tylnej i przedniej postów. Zmierzyć odległość od jednego boku ramy do drugiej strony i wyciąć tkankę do odpowiedniego rozmiaru. Dodaj co najmniej połowę zasiłku calowy dla długich boków tkaniny tak, że będzie spędzać trochę w przód i tył pokrywy wagonu. Przyklej krótkie boki tkaniny po bokach ramy, w pobliżu kół.

Thatâ € ™ s wszystko jest do niego. Właśnie stworzyliśmy wagon przypominający wagonów prerii stosowanych w latach pionierskich w Old West.

Jak budować modeli budynków

Budynki modelowe są wykorzystywane przez architektów jak małych modeli redukcyjnych budynku lub budowli, który planują zbudować naprawdę. Hobbystów również modelowe budynki, ponieważ mogą one być formą terapii. Biorą starannego planowania, koncentracji i umiejętności, aby zrobić. Przy odrobinie praktyki, można zrobić własny budynek modelu. Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby upewnić się, że budynki są udane modele. To może być świetny sposób, aby ćwiczyć swoje umiejętności architektonicznych i pozwól przepływ kreatywności.

Oto kilka prostych wskazówek, jak skonstruować modeli budynków:

Wybierz i zbierać materiały. Można zestawy budynków skali łatwo miniaturowe w różnych sklepach z narzędziami, a nawet w Internecie. Jednakże, jeśli naprawdę chcesz, aby dodać osobisty i niepowtarzalny dotyk do modeli budynków, zakupu materiałów od podstaw jest zdecydowanie droga. Możesz korzystać z różnych materiałów do budowy swoich modeli budynków. Jednak to wszystko zależy od tego jak masz zamiar wybudować swój miniaturowy budynek. Jeśli planujesz chcą wybudować swój model budynki szybki, średni fineboard gęstości, brzozę Bałtyckie, lub sklejki jest najlepszy. Są także idealne dla początkujących, którzy nie planują dodać wiele szczegółów z ich modelu domów przekonają się, że są to najlepsze materiały do ​​pracy. Bardzo grube dokumenty jak tektura jest również doskonałym materiały do ​​wykorzystania dla początkujących, są one bardzo tanie i bardzo łatwo dostępne. Gatorboard i gatorfoam są idealne dla tych, którzy są bardziej doświadczeni. Oni potrzebują specjalnych narzędzi, aby być cięte na małe kawałki, ale są bardzo trwałe. Są najlepsze do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Jeśli chcesz dodać wiele szczegółów do modeli budynków, znajdziesz kreatywny PaperClay jest wielki. Są one bardzo łatwe do formy, więc można dodać jak najwięcej szczegółów do modeli budynków, jak chcesz.

Wybierz skalę dla miniaturowego budynku. Możesz wybrać dowolną skalę chcesz, ale upewnij się, że jest to do opanowania rozmiar. Upewnij się także, że można zmierzyć wszystkie szczegóły dotyczące modeli budynków w zależności od wielkości. Co do zasady, swoje miniaturowe dom lub budynek powinien nadal być w stanie znieść, kiedy jest się w pełnej skali. Gdy już zdecydujesz się na skali budynku, należy wówczas zwrócić plan na jakimś papierze. Użyj ołówka więc można rysować i usunąć łatwo. Ponadto, należy pamiętać, że projekt powinien naśladować oryginalny design.

Zacznij konstruowania modelu budynku. Najpierw należy zbudować bazę, na którym stoją miniaturowe budynek. Zmierzyć i wyciąć wszystkie elementy potrzebne do budowy modelu. Należy mieć na uwadze swoje obliczenia do pomiarów. Następnie rozpocząć budowy ścian budynku. Wykonać jedną ścianę w czasie. Jeśli chcesz, możesz nawet zrobić szkielet do domu modelowego może więc stać się bardziej stabilny. Swój sposób pracy, aż twój dom model jest kompletny.

Tworzenie modelu domu nie jest trudne. Wystarczy kilka prostych wskazówek i youâ € ™ ll być w stanie zbudować własny model domu w krótkim czasie.

Jak zrobić samochód Visor uchwyt CD

Zbyt często docieramy ok dla tych płyt tylko do stwierdzenia, że ​​nie przewrócił pod siedzeniem. Utrzymanie CD zw wyciągnięcie ręki jest nie tylko wygodne, ale świetny środek bezpieczeństwa, jak również. Z uchwytem daszek CD, płyt CD przechowywane są tuż przed tobą się od niebezpieczeństwa. Uchwyt Osłona CD zachowa swoje płyty CD porysowane i wolne od poszukiwania. Samochodów Zasłona posiadaczy CD sprzedawane w sklepach często są w jednym kolorze, czerni i to jest bardzo nudne. Z tych etapów można dowiedzieć się, jak zrobić jeden dokładnie, jak wam się podoba.

W celu dokonania własnej uchwyt samochodowy daszek CD trzeba mieć podstawową wiedzę o tym, jak działa maszyna do szycia, a także podstawowych umiejętności szycia. Pozostałe materiały będą potrzebne są proste szpilki, maszyny do szycia, trzy metry materiału oraz kawałek tektury, dwa metry elastyczna, ołówek, środek taśmy, nici, kawałek gazety, sprawy CD i nożyczki.

 1. Najpierw będą chcieli zrobić szablon. To jest początek przygotowuje materiały potrzebne, aby Państwa samochód daszek uchwyt CD. Weź kawałek gazety i pokrycie przyłbicę. Po pokryte śladowe zarysu kołpaka na papierze. Użyj taśmy mierniczej do dokonywania pomiarów i zapisywanie ich na tym papierze. To będzie Twój przewodnik.
 2. Weź do kartonu; to będzie baza. Wytnij szerokość podstawy. To musi być taka sama, jak w przypadku CD i długość musi pasować najdłuższą część daszka w samochodzie w celu zapewnienia właściwego dopasowania. Korzystanie z szablonu, aby upewnić się posiadaczem osłona płyta nie będzie dłuższy niż daszkiem.
 3. Wybierz tkaninę. Najlepsze tkaniny są te, które nie rysuje płyt CD, takie jak filc. Wytnij ośmiu do dwunastu kawałków tego materiału, wszystkie wielkości opakowania płyty CD. Pamiętaj: CD przypadku nie jest idealny kwadrat.
 4. Twoje kawałki materiału powinien przypominać prostokątów. Weź prostokątów i pokroić na cal z wierzchołka. Dla bardziej dopracowany wygląd, wykończenie krawędzi przy użyciu maszyny do szycia. Kawałki te staną się kieszenie kołpaka CD samochodu.
 5. Weź swoją bazę i ustawić duży kawałek materiału na wierzchu. Zmierz tkaniny 1,5 cala dodatkowa dookoła bazy. Za pomocą ołówka, aby zaznaczyć swoje punkty i prześledzić linię. Wytnij dwa kawałki.
 6. Teraz, że masz swoje kawałki gotowe można teraz zacząć podejmować rzeczywiste uchwyt samochodowy CD daszek. Zacznij od r kawałki kieszeni na wyciągnięcie ręki. Najlepiej jest zacząć od góry i pin jak przejść i spróbować przestrzeni równomiernie. Upewnij się, że ostatni kawałek linie się równomiernie na spodzie podstawy.
 7. Jesteś teraz gotowy do szycia kieszeni do bazy. Zacznij na dole i tylko jedną kieszeń na raz. Musisz przenieść załączone kawałki z drogi przed rozpoczęciem następnego. Po zakończeniu tego można przejść do boków. Będziemy chcieli, aby zrobić pierwszy ścieg Fastrygowanie. Znajdź płytę i sprawdzić, czy pasuje do kieszeni. Jeśli tak, przejdź do przodu. Jeśli nie, trzeba będzie przenieść twoja strona ściegu ponad.
 8. Teraz leżał kieszenie zmierzyć się i umieścić kawałek elastycznych trzech centymetrów dłuższe niż głębokość kieszeni i twój kawałek dwa cale od górnej krawędzi. Koniec elastyczne powinny być wyrównane z bokami kieszeni. Pin elastyczna w miejscu i dodać kolejny kawałek dwa cale od dołu. Weź tylny panel i umieścić go na górze panelu kieszeń, z boku, które chcesz wykazujące twarzą w dół. Pin krawędzie i szyć je razem. Następnie szycia dna kołpaka CD samochodu. Na razie, chcesz zostawić góry otwarte.

Zamień swoje płyty na wylot. Umieść podstawę w tkaninie szytej. Teraz można zakończyć szczyt. Możesz dodać czapkę tkaniny i szyć zamknięte. Inną opcją jest rozkładana materiał nad i skleić klejem tkaniny.

Jak zrobić Tort Spider-Man

Jak zrobić Tort Spider-Man


"W jaki sposób mogę dokonać Spider-Man tort?" jest ważne pytanie, ale z wszystkich ćwiczeń i zasobów dostępnych na ciasto dekoratorów na ten temat, to nie jest jeden, który powinien ogarek nikogo zbyt długo. Spider-Man ciasta są również w zasięgu ręki nawet rozpoczynających dekoratorów, a tych z zaawansowanych umiejętności mogą spodziewać się wymyślić kilka naprawdę wspaniałych kreacji.

Jak zrobić z Spider-Man ciasto?

Przed krach na swoje składniki i materiały wykończeniowe, zdecydować, co chcesz ostateczną wersję ciasto wyglądać. Ciasta znaków są jednymi z najbardziej popularnych wyborów, ale istnieje wiele innych opcji, zbyt.

Ciasto WWW

Placek internetowej jest prosty wybór, który odzwierciedla temat Spider-Man, ale nie zajmuje dużo czasu, aby stworzyć. To działa dobrze z dowolnej kombinacji kolorów, ale używać czarny, biały, czerwony i niebieski, jeśli chcesz, aby konkretnie odzwierciedlały charakter Spider-Mana.

Aby dokonać sieci, mróz ciasto z kolorem bazowym buttercream i odczekać kilka minut, aż firm oblodzenia. Następnie za pomocą worka ciasta, okrągłą końcówkę cienką dekoracji, a inny kolor pudru lub rurociągów żelu do stosowania okrągły wzór internetową na warstwy zbrojonej. Start w środku ciasta i przenieść na zewnątrz, aż wzór zajmuje cały tort.

Ciasto postaci

Ciasta znaków są trudniejsze niż najbardziej podstawowych wzorów, ale robią fantastyczne urodziny i uroczystości ciasta dla ludzi, którzy kochają jeden Spider-Man charakter przede wszystkim others.There są kilka sposobów zrobić ciasto znaków. Najprostszy polega na wykorzystaniu zdjęcie lub rysunek jako odniesienie, przedstawiający postać z czarną polewą na powierzchni płaskiej ciasta i wypełniania informacji o więcej lukier. Bardziej skomplikowane ciasta postaci funkcji stand-może się znaki, intensywne szczegóły twarzy, lub wiele znaków na tym samym masłem.

Spider-Man Patelnie

Spider-Man ciasto patelnie są ratunkiem dla ludzi, którzy nie chcą kupować Spider-Man ciasta, ale nie są pewni, jak je zrobić na własną rękę. Jeśli "Jak mogę dokonać Spider-Man tort?" Jest to pytanie, które jest ciągle w głowie, pan ciasto może naprawdę pomóc. Model Wilton jest Spider-Man z otwartymi ramionami, które zostaje przerwane, ale wciąż dostępne w wielu internetowych serwisach aukcyjnych i używanymi sklepach. Pan trzyma 05:55 filiżanki ciasto, co do kwoty, która przygotowuje tradycyjne ciasto wymieszać i zawiera szczegółowe instrukcje dekoracji. Niektóre wymagane jest specjalne wyposażenie do dekoracji tortu.

Spider-Man DecoratingTips

Wykonywanie precyzyjnych konturów i obrazki z lukier trochę czasu do opanowania, tak jak każda inna forma sztuki nie. Poświęć trochę czasu, aby eksperymentować z lukier na pokładzie cięcia lub arkuszu papieru woskowego przed walka swój Spider-Man ciasto, dzięki czemu można uzyskać najlepszy możliwy projekt. Więcej pomysłów i samouczki są dostępne, wykonując wyszukiwania w Internecie dla "Spider-Man ciasta" i patrząc na wynikające obrazów.

Jak zrobić ser mozzarella

Jak zrobić ser mozzarella


Kiedy dowiedzieliśmy się, jak zrobić ser mozzarella jesteś w niesamowitym domowej roboty uczta, która będzie smakować lepiej niż cokolwiek można kupić w supermarkecie. Mimo, że proces potrwa kilka godzin, kroki są stosunkowo proste, a wyniki są warte cały swój czas i wysiłek.

Najważniejszą rzeczą jest to, aby znaleźć możliwe najlepsze mleko pełne. Mleko z bawołów wodnych robi najlepsze mozzarella, ale ponieważ jest to trudne do znalezienia, szukać mleka krowiego lokalnego, który nie został homogenizowane. Homogenizacji mleka sprawia, że ​​jest prawie niemożliwe, aby zrobić dobry ser mozzarella. Korzystne jest również niepasteryzowane mleko, ale trudne do znalezienia chyba, że ​​mieszkasz w pobliżu obszaru produkcji wyrobów mlecznych.

Inne ważne składniki potrzebne do przygotowania mozzarella są:

 • Płyn do wytwarzania sera podpuszczkowego
 • Kwas cytrynowy

Obie te są stosunkowo łatwe do nabycia w Internecie. Powinieneś być w stanie znaleźć kwas cytrynowy w swoim sklepie spożywczym w dziale zaopatrzenia konserw. Ciecz podpuszczkę można znaleźć w następujących zasobach:

 • New England Cheesemaking Supply Company
 • iHerb.com
 • TheCheeseMaker.com

Jak zrobić ser mozzarella

Przed rozpoczęciem dokonywania mozzarella zebrać wszystkie swoje potrzebne urządzenia:

 • Termometr, który rozpoczyna się 80 stopni F
 • Osiem kwarta garnek ze stali nierdzewnej
 • Jeden duży klosz
 • Łyżka szczelinowe ze stali nierdzewnej
 • Etamina

Składniki

 • 1 galon organiczny, nie pasteryzowane mleko
 • 1 1/2 łyżeczki kwasu cytrynowego
 • 1/4 tabletki warzyw podpuszczka, kruszone i rozpuszcza się w 1/4 szklanki zimnej wody, lub 1/2 łyżeczki płynnej podpuszczki
 • Sól morska

Wskazówki

 1. Wlać mleko do garnka ze stali nierdzewnej, na małym ogniu.
 2. Miesza się kwas cytrynowy i powoli ogrzewać mleko do 95 stopni C.
 3. Weź mleko z ognia i wymieszać z rozpuszczoną podpuszczki lub płynnej podpuszczki. Mieszano w sposób ciągły przez 30 sekund, a następnie całość mleka sit trzech minut bez mieszania.
 4. W tym czasie skrzep oddzieli się od serwatki. Będąc jeszcze w puli, uruchom ostry nóż przez twarogu poziomo i pionowo do 1/2 cala kostki, upewniając wyciąć aż do dna garnka.
 5. W tym miejscu postawić garnek do zlewu pełnej gorącej wody i poczekać aż temperatura mleka jest około 98 stopni C, mieszając twaróg delikatnie przez około 15 minut.
 6. Po osiągnięciu odpowiedniej temperatury, kontynuować mieszanie skrzepu przez około 20 minut więcej.
 7. Linia duży durszlak z gazę i delikatnie łyżką twaróg na durszlak, opróżniania tyle serwatki, jak to możliwe i skrzepów.
 8. Odcedzić twaróg przez 15 minut, a następnie zawiązać końce gazę razem i wiszą nad miskę lub zlew do kanalizacji przez kolejne 10 minut.
 9. Umieść tę masę twarogu do dużej miski i pokroić w pół-calowe plasterki, a następnie wyciąć plasterki w paski.
 10. Włóż jedną czwartą pasków twaróg do miski kuchence mikrofalowej i ciepła, aż skrzep zacznie się topić.
 11. Wyjmij ser z kuchenką mikrofalową i rozpocząć wyrabiania sera z rąk aż się razem jak ciasta chlebowego. Podczas ugniatania, dodać szczyptę soli.
 12. Gdy ser zacznie się formować kulę, kształtować go w ładny, zgrabny okrągły kształt, aż na zewnątrz jest gładka i błyszcząca. Przeniesienie do innej miski wypełnionej osolonej wody z lodem (około dwie łyżeczki soli do jednej szklanki wody) i odstawić do ostygnięcia i jest gotowy do jedzenia.
 13. Wykonaj te same kierunki, tworząc w sumie cztery kulki mozzarelli.

Porady dla Making the Best Mozzarella

Chociaż co mozzarella jest stosunkowo proste, oto kilka wskazówek, które zapewnią sukces:

 • Podczas ugniatania, pracować ser tak mało, jak to możliwe, i rozciągnąć twaróg przed ich kształtowania się w kłębek.
 • Gotowania skrzepów w wyższej temperaturze będzie prowadzić do włosów Mozzarella. Niższe ciepła bardziej wilgotne twój ser będzie.
 • Podczas pracy z twarogu, nie ściskać twaróg lub wszystkie wspaniałego kremu będzie wyciekać.

Jak zrobić ser mozzarella

Zastosowania Homemade Mozzarella

Istnieją setki zastosowań dla domowych mozzarellą, począwszy od jedzenia jest świeże z odrobiną oliwy z oliwek, sól i plastry pomidorów, do stosowania w zimnych przekąsek na imprezę. Rozważmy następujące pomysły:

 • Najlepsze w plasterkach i tosty francuskie pieczywo z mozzarellą i tapenade.
 • Dodać świeże sałatki z małych kostek sera mozzarella, bazylia, pomidory i skropić odrobiną oliwy z oliwek i wykończenie z solą i pieprzem.
 • Dodaj do kanapki, hamburgery i pizza.
 • Chleb i smażyć na domowej skręcają na kije sera.

Jak zrobić własną Shoes

Jak zrobić własną Shoes

Każdy kocha zakupy butów, ale co z produkcją obuwia? Jeśli masz trochę twórczy talent, to możesz cieszyć się projektowaniu i produkcji obuwia. Narzędzia, które musisz do podstawowej pary butów są bardzo proste i łatwo dostępne. I ręcznie robione buty mają dodatkową zaletę, są dostosowywane na idealne dopasowanie. Oto jak zrobić własne buty:

Krok 1

Zdecyduj się na projektowaniu. Zanim zaczniesz, musisz wiedzieć, co chcesz gotowego produktu, aby wyglądać. Więc trzeba mieć projekt do naśladowania, aby można było stworzyć parę butów. Poświęć chwilę, aby naszkicować swoich pomysłów do buta. Rozważmy ogólny kształt buta, jak również materiałów, które będą używane.

Krok 2

Start z podeszwy buta. Podeszwa buta Twoje musi być wykonana z materiałów, takich jak gumy lub skóry. Możesz nawet użyć podeszwy ze starej pary butów. Śledzenie podeszwę buta o rozmiarze same jak buta chcesz zrobić i wyciąć dwa podeszwy, jeden dla lewej stopy i odwrócony jednym dla prawej stopy. W przeciwnym razie usuń podeszwy ze starej pary butów (które można łatwo znaleźć w sklepie oszczędności).

Krok 3

Construct buta górnej. Kolejna część produkcji obuwia jest nieco otwarty. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, co projekt miał na myśli w bucie. Trzeba zbudować górną część buta. Możesz stworzyć sandały, but, buty sportowe lub podstawowe nierób. W ogóle, buty górna wykonana jest z wykorzystaniem wzoru butów, które można łatwo zrobić za pomocą buta ostatni (drewniany formularz buta). Podczas tworzenia buty, buty ostatniego rozszerzenia do rozmiaru buta robisz. Pierwszy obejmuje ostatni tkaniny lub tworzywa sztucznego i zabezpieczyć go w zeszłym, tak, że nie przenieść lub ruszyć. Wtedy zaczynają obejmujące ostatni taśmy maskującej. Użyj jeden krótki pasek na raz, aż cała ostatnia jest pokryta co najmniej 2 warstw taśmy maskującej. Po zakończeniu uruchomienia ostrego noża wzdłuż dna buta ostatni w celu usunięcia wzór taśmy maskującej. Tapicerka wzór dół środku (zarówno przód i tył), tak, że wzór będzie płasko. Po prostu stworzył wzór buta.

Użyj płótna, skóry, a nawet tkaniny wyciąć dwa wzory za pomocą taśmy maskującej swój wzorzec. Pamiętaj, aby odwrócić wzór na to, że będziesz miał zarówno lewą i prawą stopę wzór.

Po zakończeniu dołączyć do górnej buta podeszwa buta, za pomocą cementu lub klamry do butów paznokcie buty.

Etap 4

Dodaj wkładki. Aby parę własnych butów, które są wygodne, będziemy chcieli, aby dodać nowe wkładki do butów. Aby to zrobić, najłatwiej kupić parę wkładek w sklepie obuwniczym. Będą wygodne dla Twoich stóp. Dołączyć je do podeszwy buta z cementu. (Szalony klej nie będzie trzymać.)

Etap 5

Dodać otwory na sznurowadła. Jeśli chcesz buty wprowadzone mieć koronki, po prostu wyciąć przednią centrum każdego buta. Korzystanie z otworu stopki cios, cios z 6-7 otwory na każdej stronie zostały utworzone górnych klap. Upewnij się, że line up doskonale. Wątek w niektórych koronek i zadanie zostało wykonane. Właśnie z powodzeniem nauczył się, jak zrobić podstawowe buty!

Teraz, można zaprojektować własne buty, po prostu trzeba stojak na buty, aby wyświetlić swoje umiejętności przygotowywania obuwia.