grsail.com

jak zrobic deodoranty w domu

Jak Go Green w domu

Jak Go Green w domu
Dowiedz się więcej o Going Green w domu

Jak łatwo jest iść zielony w domu? Jeśli możesz, jak to się mówi, start, gdzie jesteś, możesz zrobić jakieś wielkie zmiany, szybko i łatwo. Co więcej, masz zamiar dowiedzieć się, że ekologia będzie zaoszczędzić czas i pieniądze.

To wszystko o małej ekspresji dziadków i pradziadków, który wychował się w czasie depresji i WW11, nie, że ty i twoja rodzina przyjmie jak przejść zielone wokół domu - "Użyj go, noś go i uczynić go zrobić, czy nie ".

Jedzenie Słonia w Małych Bites - Going Green w domu pokój po pokoju

Prawdopodobnie istnieje kilka domów w amerykańskiej klasy średniej, które nie mają zbyt wiele rzeczy w nich. Do naszej narodowej i osobistej niedoli finansowej, staliśmy się narodem konsumentów. Kupujemy bez przerwy, na ogół bez uwzględnienia nasze potrzeby w pierwszej kolejności. Pierwszym krokiem jest, aby przejść przez pokój i pokój z wycofaniem bałaganu, pozbyć, i recyklingu wszystko, co nie służy celowi, jest uszkodzony, nie jest już używane i są elementy, które mają wielokrotności w domu. Oto kilka wskazówek:

 • Wszystko, co jest uszkodzone, rozbicie go tak daleko, jak można do części nadających się do recyklingu.
 • Jeśli to jest coś warte poprawki, a następnie zgłosić się do samochodu i do eksperta, który musi go naprawić.
 • Przejdź przez wszystkie ubrania, pościel, artykuły gospodarstwa domowego i urządzeń do garażu, i zobacz, czy możesz przejść na rzeczy, które nie są już używane.
 • Spróbuj zorganizowanie zielonej sprzedaży garażu i po $ 1, 5 dolarów, 10 dolarów, a 20 dolarów tabel. Albo korzystać z pieniędzy, aby zaopatrzyć się w produkty ekologiczne lub przekazać wpływy do ulubionych zapisać zielony projekt świata.
 • Wszystko pozostałych po sprzedaży mogą być pobrane, jeśli jest delikatnie zużyte i nadal pracuje, albo znowu, w podziale do recyklingu.

Kiedy już de-bałagan przestrzeń, aby ślub do siebie, aby przyjrzeć się wszystkim pozostałym w domu. Od tego momentu, wszystko, co przychodzi i wychodzi.

Twoja Kuchnia

Jak Go Green w domu
Użyj tkaniny torby na zakupy

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci przejść zielone w kuchni:

 • Przestań marnować pieniądze i kupuje za dużo wszystkiego, co idzie na marne. Od produktów świeżych więdnięcia w owoce i warzywa, do mięs bin martwych z zamrażalnikiem spalania, jeśli kupujesz go i nie zużywa go, dodajesz do indywidualnej ilości śmieci, każdy członek rodziny produkuje rocznie.
 • Woda z kranu jest w porządku do picia. Jest również dobrze kupować oddzielnych jazzy kolorowe butelki dla każdego członka rodziny. Śmiało - uzupełnij je jak chcesz, w lodówce je, umyć je i znowu ponownie nas. Kiedy złamać, to jest, kiedy je wymienić.
 • Jeśli nie ma wystarczającej ilości pojemników do recyklingu, a następnie skontaktować się z centrum recyklingu i powiatu prosić o więcej. Jeszcze nie masz wystarczająco dużo - włącz 13-galon plastikowe kosze na śmieci do pojemników recyklingowych. Mają one łatwo dostępne, a ich używać! Ponownie, należy pamiętać, aby rozbić wszystko co możliwe na części nadających się do recyklingu z pól zbożowych do dzbanków z tworzyw sztucznych (które, jeśli pamiętać, szkole, nadal może być przekształcone w karmniki, gałki z tworzyw sztucznych, a nawet nasion i roślin protektorów w ogrodzie) ,
 • Zainwestuj w torby wielokrotnego użytku sklepu na zakupy lub ponownego wykorzystania plastikowych torebek, które masz już w sklepach spożywczych.
 • Te same torby plastikowe mogą również służyć jako małe wkładki do kosza i pies-doo Picker-cholewkami. Dokonać świadomego wysiłku, aby użyć je skutecznie i nie korzystania z nich, jeśli nie mają w przyszłości.
 • Dowiedz się, jak kuchnia i czyszczących dla gospodarstw domowych własnych produktów. Jeśli to nie apeluję do was, kupić przyjaznych dla środowiska produktów czyszczących lub przynajmniej tych, w których można kupić re-wypełnień i korzystają z tej samej butelki na nowo.

W salonie, sypialni i Salony gry

Działania proekologiczne w salonie, sypialni i sale zabaw jest proste, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zacząć:

 • Tak, inwestowanie w tych nowych żarówek, które trwają od kilku lat jest super, ale jak wiele bardziej skuteczne, gdyby nie tych, Ty i Twoja rodzina zobowiązać się do wyłączenia żadnego światła, żadnego komputera, a kawałek energii elektrycznej przez urządzenia, gdy nie jest w używać. Po dokonaniu, że zwyczaj, można przejść do odłączania rzeczy (wiele urządzeń i urządzeń elektrycznych w dalszym ciągu czerpać energię, kiedy w lewo podłączony).
 • Wykorzystaj swoją lokalną bibliotekę książek, płyt DVD, a nawet płyt CD. Pop własny popcorn i mają filmowe oraz gry noce w domu. Trzymaj wymianę zabawek i przełączyć przedmiotów z innymi rodzinami na bloku. Chodzi o to, aby kupić mniej i stają się mądrego konsumenta nawet elementów rozrywkowych. Czy trzeba go właścicielem, jeśli można tak łatwo pożyczyć i podzielić się nim?
 • Kiedy myślisz o malarstwie i ponowne Urządzając te pokoje, użyj [przyjazne dla środowiska farby bez żadnych toksycznych substancji chemicznych w nich. Są lepsze i zdrowsze dla Ciebie i środowiska. Dowiedz się, jak piasek, plamy i malowania mebli lub wziąć lekcje szycia i zrobić nowe narzuty i pokrowce na krzesła do domu. Spójrz w swoim domu i co masz pod ręką, aby odświeżyć wystrój wnętrza.
 • Dodaj kilka roślin do tych pomieszczeń, które pomogą przywrócić więcej tlenu w powietrzu, i wyłączyć AC, i próbuje użytkowania fanów napowietrznych, zasłony termiczne, a nawet otwarte okna w celu utrzymania stałej temperatury w domu, przynajmniej przez część dnia, podczas lato.

Łazienki, pralni Pokoje i błota Pokoje

Oto kilka wskazówek dla działań ekologicznych w łazience i pralnia pokoi:

 • Jako elementy zużywają się zastąpić je energooszczędnych nich, w tym niskich spłukiwanie toalety i umywalki z czasowym kranów wody na nich. Pozbądź się tego deszczu prysznic prysznica i zainstalować wody oszczędzając jeden. Użyj czasomierza i zachować prysznice do pięciu minut. Tak, i zakręcić wodę podczas mycia zębów są, golenie, albo mycie włosów, włączał tylko spłukać.
 • Użyj zimnej cykl do prania odzieży i wciąż się regały, które są doskonałym suszarki do suszenia tych miękkie ręczniki, które biorą zawsze w suszarce. Przy dobrej pogodzie, powiesić Clothesline i cieszyć się zapach świeżych arkuszy powietrzno-suchej.
 • Spróbuj użyć mniejszej żarówki w watach w tych pomieszczeniach.
 • Włącz podarte koszulki, skarpetki, i niezrównane stare arkusze do szmat do czyszczenia mes, mycie samochodu i odkurzyć dom w godzinach czyszczenia.
 • Ustaw używanych pojemników sprzętu sportowego, kiedy dzieci wyrastają sprzętu, przekazać go do miejscowej szkoły lub po szkolnym klubie dla innych dzieci w użyciu.

Przyjmując mądrą filozofię konsumentów kupuje mniej, stosując się i na sobie, co już masz, możesz dowiedzieć się, jak go green w domu w krótkim czasie.

Jak zrobić chloroformu w domu: Laboratorium Chemicznego i Bezpieczeństwa

Jak zrobić chloroformu w domu: Laboratorium Chemicznego i Bezpieczeństwa

Zacznijmy od tego, ostrzeżenie! Chloroform jest niebezpieczne - może powodować choroby terminali, a także śmierć, jeśli nie podaje się w eksperta i nadzorem lekarza. Chloroform jest związek, który musi być traktowane z absolutnej wiedzy, odpowiednich środków ostrożności i szacunku. Upewnij się, że są świadomi bezpieczeństwa w laboratorium, jak również bezpieczeństwa chemicznego przed rozpoczęciem pracy z tego lub jakiegokolwiek związku chemicznego. Ten artykuł obejmuje, jak zrobić i bezpiecznie obsługiwać ten związek. Oto jak zrobić chloroform w domu.

Krok 1

Obsługa chloroform.

 • Chloroform powinny zawsze być wykonywane przez wykwalifikowany personel lub pod nadzorem wykwalifikowanego personelu.
 • Dzieci i zwierzęta domowe NIGDY nie powinny być dozwolone, aby zbliżyć się do tej substancji chemicznej.
 • Należy zawsze nosić odzież ochronną, a następnie bezpieczeństwa laboratorium chemiczne i praktyki bezpieczeństwa przy obchodzeniu się chloroform.
 • Chloroform reaguje z tlenem, aby fosgen, gaz chemiczną, która po spożyciu, powoduje nieodwracalne uszkodzenia narządów ciała. Chloroform także powoduje fosgenu szybciej w bezpośrednim świetle słonecznym (promieniowanie).

Krok 2

Przechowywanie chloroform. Jeśli chloroform musi być przechowywane następujące środki ostrożności są konieczne:

 • Zawsze przechowywać w bursztynowym lub brązowy szklanej butelce, a nie w pojemnikach plastikowych lub metalowych
 • Aby zapisać, wypełnić butelkę całą drogę do góry
 • Nigdy nie przechowywać go dłużej niż tydzień, ponieważ będzie ona zacząć od rozłożenia.
 • NIGDY nie wdychać chloroform wykonany w sposób podany poniżej.

Krok 3

Dokonywanie chloroform. Aby chloroform, będzie wymagać następujące chemikalia laboratoryjne i składniki:

 • Wybielacz
 • Czystego acetonu, który jest dostępny w specjalistycznych sklepach
 • Lód
 • Szkło, które pozwoli jasną wizję rozwiązania wewnątrz
 • Rozdzielacza

Etap 4

Dokonywanie chloroform. Nosić ubranie ochronne gogle, rękawice, jak i tak dalej, aby upewnić się, są dobrze zabezpieczone.

 • Zacznij od napełniania szklany pojemnik z pół litra wybielaczem
 • Obniżyć temperaturę roztworu bielącego przez dodanie lodu, również do pojemnika i pozostawienie go do schłodzenia.
 • Wlać 10 ml acetonu (w celu utrzymania stosunku 1: 50 części acetonu, jeden do pięćdziesięciu części bielenia) w pojemniku.
 • Dodać więcej lodu, aby utrzymać niską temperaturę. Wymiana kostki, które już stopionych będzie to zapewnić. Wybielacz musi być cool, jak inaczej będzie wydzielają opary wybielaczem i chloroform.
 • Utrzymać na bok przez 20 minut w celu zapewnienia całkowitego przereagowania. W czasie zmętnienie się widać ze wzrostem temperatury.
 • Dać czas na reakcję na osiedlenie się. Zajmie to około pół godziny, ale jeśli po tym czasie również rozwiązanie nie wydaje się być rozliczanie, mieszać pomoże.
 • Po rozstrzygnięty, zobaczysz być albo białe pozostałości proszku lub bańki na dole. Jest chloroform.
 • Wlać roztwór się z troską, zapewniając, że nie proszek lub bańka opuszcza pojemnik.
 • Obecnie czysty chloroform, która pozostaje w zbiorniku szklanym, można ekstrahować do rozdzielacza.

Idealnie, artykuł ten należy czytać tylko zainteresowań naukowych. Unikać próbuje zrobić ten związek chemiczny w domu lub gdziekolwiek indziej, chyba że są do tego upoważnione i przestrzeganie ustalonych procedur i wytycznych dotyczących postępowania i stosowania chemikaliów, bezpieczeństwa w laboratorium, i tym podobne. Dokonywanie chloroformu w domu jest bardzo odradzane, zagrożeń związanych z narażeniem na fosgenu, używane w broni chemicznej, może być boleśnie śmiertelne.

Jak zrobic przodu Handspring

Jak zrobic przodu Handspring


Jeśli chcesz wykonać zabójcze upadki procedury, trzeba dowiedzieć się, jak zrobić przedni HANDSPRING. Handsprings przednie wymagają znacznego wytrzymałość górnej ciała i zdolność do wykonywania na rękach i Ko bez problemu. Jeśli uczysz się przednią HANDSPRING po raz pierwszy, upewnij się, spróbować go, będąc pod opieką trenera lub instruktora, który może Cię przez proces i miejsca, które w razie potrzeby.

Jak zrobic przodu Handspring

Dowiedz się, jak zrobić z przodu HANDSPRING będzie łatwiejsze, jeśli można dostać rozbieg, napędzających tempa organizmu do przodu. Przed dodaniem początek działa, pierwszy mistrz formularz wymagane do wejścia na pozycję handstand podczas wykonywania HANDSPRING.

Formularz handstand

Jeśli dopiero zaczynasz, mają miejsce autokarem lub trenera cię, jak się uczyć Handstand i Handspring. Trener może zapewnić, że można zachować łokcie rozszerzony, zapobieganie niefortunny upadek. Podczas wykonywania handstand i Handspring, musisz zainicjować ruch z silną nogą. W tej instrukcji, silna noga jest prawa noga, ale należy pamiętać, że silna noga może być Twoja lewa noga.

 1. Stań z nogami razem, ramiona przedłużony bezpośrednio nad głową, łokcie po uszach.
 2. Unieś prawą nogę od ziemi, trzymając go w pełni otwarta.
 3. Weź duży krok do przodu prawą nogę i stopę solidnie posadzić na ziemi.
 4. Pochylić się do przodu z tułowia, trzymając ramiona pełni rozciągnięte nad głową, aż można sadzić dłonie na ziemi pełnej długości tułowia w przedniej części prawej stopy.
 5. Swing lewą nogę w powietrze, wskazując swój palec, jak poruszać się w pozycji Handstand.
 6. Narysuj swoją prawą nogę w powietrze, ciągnąc go w pobliżu i mocno się do lewej nogi.
 7. Zatrzyma się, gdy jesteś w napięty, prostej stójką.
 8. Powrót prawą nogę, potem lewą nogę na ziemi.
 9. Kontynuuj ćwiczenie Handstand, aż poczujesz się komfortowo z ruchu.

Handspring

Aby wykonać pełną HANDSPRING, dodać następujące czynności, podczas gdy pod nadzorem spotter, zaczynając od kroku siedem, powyżej:

 1. Z ciała w pozycji pełnego Handstand, wzruszyć ramionami, trzymając łokcie prosto.
 2. Prasa siłą przez dłonie i napędzać nogi i ciało do przodu.
 3. Ziemia z nogami razem na ziemi i ramiona w pełni rozciągnięte nad głową.

Dodanie Uruchom

Gdy obserwator czuje się starasz ćwiczenia na własną rękę, możesz dodać kilka kroków eksploatacji w celu zapewnienia sobie z dodatkowym pędu. To jest postęp całego umiejętności, w tym z systemem start:

 1. Wykonać kilka kroków uruchomione.
 2. Hop z lewej stopy, prawej kolanach i odbyło się na wysokim poziomie.
 3. Swing ręce nad głowę, łokcie i proste ręce blisko do uszu.
 4. Grunty na kuli lewej stopy.
 5. Weź długi krok do przodu prawą stopę i posadzić prawą stopę mocno na ziemi.
 6. Pochylić tułów do przodu i zasadzić swoje dłonie na ziemi około pełne tułowia i długość ramienia w przedniej części prawej nogi, trzymając łokcie prosto.
 7. Swing lewą nogę, wskazując palec, do położenia Handstand.
 8. Śledź lewą nogę, prawą nogą, blokowanie nóg razem w stójką.
 9. Naciśnij się z dłońmi, przesuwając swoje ciało do przodu.
 10. Grunt z obu nóg razem, płasko na ziemi.
 11. Wykończenie z ramion prosto nad głową, łokcie przedłużony.

Oglądaj Video Tutorial, aby zobaczyć jak to się robi

Praktyka czyni mistrza

Idealne HANDSPRING zajmuje dużo praktyki i ciężkiej pracy. Ruch do przodu umiejętności sprawia ślepego lądowania, zwiększenie trudności w wykonywaniu drastycznie. Aby Handspring bardziej precyzyjne, pracę na utrzymanie ramion, bioder i kostek kwadratowych i szczelne. Nie można po prostu chcą ćwiczyć umiejętności, chcesz je ćwiczyć prawidłowo. To sprawi, że lepiej szklankę, a ostatecznie lepszy cheerleaderką.

Jak wybrać komputer do domu

Jednym z podstawowych rzeczy, które powinien posiadać w domu jest komputer. Wiedziałeś, że już. Wiesz także, że youâ € ™ d muszą szukać najlepszych specyfikacji i funkcji dla Ciebie. Co chcesz wiedzieć, jest jednak to, co dokładnie to, co trzeba zwrócić uwagę. Więc jeśli youâ € ™ re chcą wiedzieć, jak wybrać komputer w domu, oto niektóre z czynników, które należy myśleć o:

 1. System operacyjny (OS). Istnieje wiele opcji do dysków twardych, które można wybrać, choć najbardziej popularna to Windows, Mac i Linux. Kluczem tutaj jest, aby wybrać system operacyjny, który znasz już. Ponadto, można wybrać system operacyjny, który jest używany przez biura (lub szkole), ponieważ nadal istnieją pewne programy, które mogą być bardziej skomplikowane, aby uruchomić, jeśli youâ € ™ d trzeba wymienić między różnymi systemami operacyjnymi.
 2. Pamięci. Pamięci komputera youa d potrzeba € ™ będzie zależeć w dużej mierze od tego, co programy youâ € ™ re zamierza używać komputera. Na przykład, jeśli youâ € ™ d po prostu potrzebuje komputer do przeglądania internetu zrobić, aby korzystać z arkusza kalkulacyjnego lub słowo i przetwarzanie, a następnie youâ € ™ d wystarczy mniejszy pamięci niż, powiedzmy, jeśli youâ € ™ d potrzebują wideo edycji. Zazwyczaj jednak, youâ € ™ d potrzeba co najmniej 256 MB dla efektywnej pracy komputera. Pamiętaj, ile pamięci komputer bezpośrednio wpływa na to jak szybko to będzie działać.
 3. CPU. Rodzaj procesora, że ​​zakup jest kolejnym czynnikiem decydującym w kierunku jak szybko aplikacje będą działać (choć pamięć jest jeszcze bardziej istotne, patrz numer 2). Najpopularniejsze rodzaje CPU zawierać Core 2 Duo, Core 2 Quad, Core i7, które są przykładami procesorem Intel. Poproś opiekuna sklep dla najszybszych procesorów mają w swoim budżecie.
 4. Sprzętu. Zazwyczaj youâ € ™ d potrzebują napędu CD i palnik (na oglądanie filmów CD i przechowywać pliki na płycie CD), co najmniej dwa gniazda USB (gdzie youâ € ™ d podłączyć dane kabla drukarki, skanera, myszki , USB i inne urządzenia peryferyjne), a wielkość ekranu. Typowa wielkość ekranu wynosi 15 cali, chociaż youâ € ™ d dobrze z 12 do 14 cali.
 5. Grafika. Ponownie, będzie to zależeć od tego jak youâ € ™ d zamierzasz używać komputera. Prawdopodobnie będzie musiał wyższej jakości grafiki razie youâ € ™ re graczy, a do tego youâ € ™ d potrzebny jest komputer z kartą graficzną. Inne kwestie obejmują o dobry system głośników i możliwości Internetu Twój ComputerA € ™ s.

Najlepsza rada, że ​​można postępować jest zakup komputera od znanego producenta komputera. To daje większą gwarancję, że rzeczywiście jesteś coraz najlepszy stosunek wartości do ceny, oraz youâ € ™ d być w stanie opierać się na bardziej efektywne wsparcie techniczne, gdy jest to potrzebne.

Pamiętaj, że kluczem do zakupów na domowym komputerze nie jest automatycznie wyszuka najwyższej i najbardziej zaawansowanej technologicznie pozycji. Youâ € ™ d trzeba najpierw zastanowić się, co youâ € ™ d używać tego komputera do, i poprosić o tym, jak to może być uaktualniony w przypadku youâ € ™ d trzeba mieć to wyrównane w przyszłości. Powodzenia!

Jak utrzymać Bats z domu

Jak utrzymać Bats z domu

Mieszkam w pobliżu mokradła i rzeki? To są szanse, twój dom będzie przyciągnąć nietoperze, zwłaszcza jeśli dom jest starszy, ma otwarty komin lub otwory na poddaszu. Teraz nietoperzy w stoczni to wspaniała rzecz: pojedynczy nietoperz zje cały ciężar ciała owadów w jeden wieczór. Nietoperze są bezpieczne, przyjazne dla środowiska naturalnego środek owadobójczy. Żyjemy na rzece, ale możemy cieszyć się wolna od błędów wieczory całe lato.

Nietoperze w domu stanowi problemu, jednak. Podczas nietoperze często nie gryzą i są rzadko wściekły, są nosicielami wścieklizny. Zwierzęta domowe, koty, w szczególności, są w szczególnym niebezpieczeństwie nietoperzy; Twoje zwierzęta będą ścigać nietoperze i naturalnie bat ugryzie. Jeden z naszych kotów raz złapał kij w powietrzu. Podniósł kij z powietrza i umieścić kij w jego ustach, wszystko w jednym bardzo szybkim ruchu. Na szczęście, nie został ugryziony, ale łatwo można było. Ponadto, odchody nietoperzy (lub guano) jest dość toksyczny.

Aby zapobiec nietoperze z roosting na strychu, trzeba sprawdzić kilka rzeczy. Nietoperze są gatunki chronione przez Agencję Ochrony Środowiska (EPA), tak w Exterminator nie będzie odłożyć wszelkie formy chemiczne, aby zapobiec nietoperze z roosting. Kiedy odkrył, że grzęda z nietoperzy tenanting nasze poddasze, zrobiliśmy połączenia do kilku Exterminators i organizacje ekologiczne i przyrody. Dostaliśmy tę radę.

 1. Sta ke na obwodzie domu.
 2. Usiąść na zewnątrz, jedna osoba z każdej strony domu w wieczór przed zmierzchu. Będąc nocne, nietoperze wychodzą wieczorem, tuż przed zmrokiem.
 3. Uważaj, gdy zapada zmrok, aby zobaczyć, czy nietoperze są wychodzenia z domu i określić gdzie wyjść z domu.
 4. Ekrany miejsce ponad otwory na poddaszu. Nie, nie uszczelnić je całkowicie; otwory na poddaszu są niezbędne do utrzymania strych gromadziły toksyczne gazy pieca takich jak tlenek węgla.
 5. Umieścić ekran na kominie, zwłaszcza jeśli jest nieużywane. (Nowsze domy mają wąskie rurki PCV do odbytu pieca, jeśli piec został zastąpiony, Twój nieużywany komin będzie idealnym sposobem dostępu do nietoperzy.
 6. Uszczelnić wszelkie luki w systemie Windows, siding, płyt lub ścian. Użyj uszczelniać lub silikon do uszczelniania pęknięć ścian górę. Nietoperze mogą wejść i wyjść przez pęknięcia nie większej niż pół cala.
 7. Umieść substancję o nieprzyjemnym zapachu w strychu. Wybierz coś nietoksyczny. Mocna mięta, mentol i eukaliptus jest zapach wiele zwierząt nie podoba. Nie stosować słodki mięty lub będziesz miał mrówki obok. Wolimy korzystać Vick w VapoRub. Te zapachy są całkowicie nieszkodliwe dla nietoperzy i zwierząt, ale są bardzo denerwujące i skutecznie oddalając je.
 8. Niektórzy zalecają umieszczenie naftaliny na poddaszu, ale kulki na mole są naprawdę bardzo silne toksyny zapach. Naftaliny są wytwarzane z naftalenu, powszechnie znany jako benzyny, a drugi oznacza para-dichlorobenzen, który jest formą benzenie (zatrucie, stosowany do usuwania plam). Nie stosować naftaliny, aby zapobiec nietoperze z gniazdowania. Opary powodować problemy z oddychaniem i są szczególnie szkodliwe dla dzieci i zwierząt domowych.

Jeśli masz nietoperze w Twojej okolicy, niech wykonują swoją pracę i utrzymać populację owadów dół. Ale pamiętaj, aby trzymać je z domu. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, co należy zrobić, aby go nietoperz do domu, przeczytaj Jak uzyskać nietoperz z domu.

Marilisa Sachteleben jest szczególny powszechny nauczyciel edukacji, szczęśliwie żonaty żona i matka czworga dzieci. Pisze dla wielu społeczności internetowych.

Wymagane narzędzia:

 • Silikon lub uszczelniać
 • Badania przesiewowe
 • Vick w VapoRub

Jak zakwalifikować się do domu HUD

HUD domu jest prawdopodobnie jednym z najtańszych domów można kupić w nieruchomości. To dlatego, że są od 1 do 4 jednostek domów mieszkalnych, które zostały wykluczone przez Federal Housing Administration (FHA) za nie zapłacić FHA ubezpieczenia kredytu hipotecznego. Większość domów HUD są domów jednorodzinnych, które można przeglądać w HUD serwisach takich jak hud.gov domów. Wiele z tych domów nadal są w najlepszym stanie, więc nadchodzi w tanich byłaby najlepsza oferta dla ciężko zarobione pieniądze. Jeśli szukasz kupić domy HUD dla swojej rodziny, mieć na uwadze, że trzeba zakwalifikować się do niego pierwszy. Nie każdy może kupić dom HUD łatwo. Jest kilka rzeczy, które należy rozważyć. Oto jak zakwalifikować się do domu HUD, czytaj dalej.

 • Otrzymuj HUD akredytowany brokera. Nie ma sposobu, można uczestniczyć na oferty on-line lub licytacji prowadzonych przez FHA, chyba że można przejść przez HUD akredytowany pośrednik nieruchomości. Możesz znaleźć te akredytowane brokerów na stronie HUD lub po zlokalizowaniu właściwości HUD przez Oferowania jak hudhomestore.com. Ta strona internetowa zawiera często zadawane pytania, jak również, które pomogą Ci znaleźć wszelkiego rodzaju zapytania może masz.
 • Pamiętaj, aby wstępnie kwalifikuje się do kredytu. Trudno, jeśli zaczniesz licytować na HUD domów i dowiedzieć się, że kredyt mieszkaniowy została odrzucona. Upewnij się, czy masz odpowiednie kwalifikacje do korzystania z kredytu. Settle przeszłości składki lub jakiegokolwiek kredytu trzeba, że ​​oznaczenie Cię jako "złych kredytów". Następnie działać na licytować tylko wtedy, gdy jesteś wstępnie zakwalifikowanych.
 • Powinieneś wiedzieć, że HUD bezpośrednio nie zapewni finansowania startowej HUD. Twój kredyt powinien być od kredytodawcy hipotecznego lub jeśli masz gotowe rezerw gotówkowych. Kolejny kredyt można skorzystać będzie ubieganie się o FHA ubezpieczenia kredytu hipotecznego.
 • Upewnij się, że masz pieniądze dla początkowych płatności. Czy trzeba płacić za zaliczki i zadatku, który nazywają "serio wpłacić pieniądze." Serio wpłacić pieniądze będą się różnić. Czasem może to być przystępne 500 dolarów w zależności od tego, czy nieruchomość celujesz w kwalifikuje się do finansowania FHA. Zwykle zaliczki wynosi około 5% do 20%, ale jeśli jesteś wstępnie zakwalifikowanych do finansowania, może pójść w dół do 0% lub 5%.

  Istnieją specjalne względy podane do ludzi, którzy stracili domy z powodu klęsk żywiołowych, takich jak trzęsienia ziemi czy powodzie. Kandydaci, którzy zostali wysiedleni przez huragan Katrina mają specjalne zniżki przy zakupie domu HUD.

  Istnieją obniżone ceny, jak również dla ludzi, którzy są w służbie publicznej, takich jak nauczyciele, oficer policji, strażaków i sanitariuszy. Nawet jeśli HUD nie finansuje dom, finansowanie FHA może być łatwiej skorzystać, czy dany zawód jest jednym z nich.

 • Uzyskaj profesjonalną startowej inspektora. HUD nie pozwalają sprawdzić domy na sprzedaż siebie. To w ich postępowaniu, że jesteś odpowiedzialny za wszelkie naprawy, że dom kupił mogą mieć. W tym przypadku, wynająć profesjonalnego startowej inspektora, który akredytowany przez FHA. Można znaleźć kilka ofert na stronie HUD w hud.gov.

Gdy Twoja oferta zostanie przyjęta, oczekują od nas powiadomienie na FHA akredytowanego brokera wynajęty w ciągu najbliższych 48 godzin. Należy zamknąć transakcję w ciągu 2 miesięcy lub twoja oferta zostanie usunięta z licytacji i dom zostanie sprzedany do kolejnego oferenta. Powodzenia!

Jak zrobić Torebki w domu

Większość kobiet mają obsesję na punkcie torebek. Kiedy dziewczyny się razem pierwszą rzeczą, którą zauważysz w siebie, oprócz butów jest torebka ich przenoszenia. Torebka łatwo staje się gorącym tematem dla każdego dziewczęcy rozmowy. Prada, Louis Vuitton i Gucci są wśród popularnych marek toreb, które każda kobieta chciałaby mieć. A jednak tak jak produktów markowych torebek (które są drogie) są gorące pozycje dla dziewcząt, domowe worek utworzony na własną rękę mogą mieszać i wywołują podziw ciekawość zwłaszcza gdy jest dobrze wykonane.

Aby torebki w domu, trzeba będzie te materiały i narzędzia: maszyny do szycia, nożyczki tkaniny, igły i nici, tkaniny, wzór i twardych materiałów, takich jak torebki dla nitów, twardego plastiku dla uchwytów i itd. Oto kroki, w jaki sposób do torebki w domu:

 1. Zdecyduj się na kolor tkaniny chcesz, jak również określenie wielkości torebce. Poszukaj dobrego materiału tkaniny w sklepach tekstylnych. Można też do recyklingu starych ubrań, takich jak dżinsy lub szczyty jak długo materiał jest wystarczająco gruba i mocna. Możesz drutach torebka też, jeśli tak wolisz. Jakiekolwiek materiały, które chcesz używać, tylko upewnij się, że masz odpowiedni wzór lub szkic służyć jako przewodnik.
 2. Szkic projektu torbie. W szkicu, wskazywać będą używane materiały, takie jak rodzaj tkaniny lub tkaniny, uchwyty, paski, zamki błyskawiczne, guziki, nity, dekoracje i wszystko, co trafi w torebce. Możesz dostać pomysłów w sklepach rzemieślniczych online lub możesz naśladować wzór z ładnym worku może odkryli gdzieś.
 3. Ułożyć materiał na stole i określić, czy ita € ™ s wystarczająco duży dla wielkości worka chcesz. Jest to ważne w przypadku recyklingu starych ubrania do torby. Jeśli materiał nie jest wystarczająco duży, dostosować wzór się odpowiednio.
 4. Wytnij wzór używając stare gazety, dzięki czemu można mieć konkretnego modelu torbie. Następnie złóż tkaniny w dwóch, umieść nad nim i wzór cięcia tkaniny następujące kontury projektu. Można to zrobić łatwiej śledząc wzoru na tkaninę przed przystąpieniem do przecięcia materiału. Z drugiej strony, jeśli używasz materiału pochodzącego z recyklingu, takie jak stare dżinsy, trzeba odciąć nogi następnie zszyć dno i już masz ciało torebce.
 5. Złożyć tkaniny z odwrotnej strony i zacząć szyć. Start z szwach pierwszy upewnij się, że nie zmienił tematy z boków. Następny, szyć boki ze sobą, tworząc ciało torbie. Można szyć ręcznie, ale jeśli chcesz, aby Twoja torebka dłużej, należy użyć maszyny do szycia.
 6. Gdy ciało torbie jest zrobione, odwrócić go ponownie, tym razem z prawej strony na zewnątrz. Szyć na ramiączkach lub uchwyty następnie przyszyć klapy do pokrycia. Jeśli dona € ™ t chce klapy, a następnie można użyć zamek lub przycisk, aby zamknąć torebkę. Dołącz dekoracje i twoja torba jest wykonywana.

Możesz akcentować swoją torebkę, wiążąc szalik na ramiączkach lub wprowadzania tkaniny wzrósł głowę w przód. W ten sposób można zrobić torebkę jako własny modą i być wyróżniać się wśród znajomych.

Jak stać się z domu, Asystent

Stając asystenta administracyjnego w domu pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze, czas, transport, czyszczenia i suche rachunki odzież. Asystenci są zatrudnieni, aby upewnić się, że informacje o firmie są odpowiednio przetwarzane i upewnić się, że biuro jest zorganizowane.

Home-based asystenci dzisiaj są poszukiwane, ponieważ firmy zatrudnić więcej pracowników domowych na podstawie niż pracowników biurowych. Porady jak się z domu, asystent administracyjny:

 • Masz programów wymaganych w komputerzew do obsługi swoich obowiązków biurowych. Jeśli nie masz anelectronic arkusz kalkulacyjny czy edytor tekstu na komputerze, rozpocznie się pobieranie je w sieci i zainstaluj je. Możesz również borrowthese instalatorów od znajomych i krewnych.
 • Skonfiguruj swoje miejsca pracy. Twoje roomcan być traktowane jako miejsca pracy, ponieważ zazwyczaj jest bardziej spokojny andrelaxing tam. Dobre miejsce pracy może zmniejszyć stres, że feelwhile pracy.
 • Zdecyduj, czy idziesz do pracy pełen etat lub niepełnym wymiarze czasu. Dlatego właśnie z domu, asystent administracyjny areflexible dotyczące ich "godzinach pracy". Podczas pracy w pełnym wymiarze czasu można can'tselect harmonogramu pracy dla Ciebie. Podczas pracy w niepełnym wymiarze godzin, można decidethe godzin, który najbardziej Ci pracę. Zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu jest dobra, gdy youhave dzieci dbać off. Zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin, można pracować z różnych firm withdifferent tabel czasu. Oznacza to dodatkowe incomefor Ciebie.
 • Wybierz, czy będzie koncentrować swoją pracę forone firmy lub jeśli zrobisz pracę na umowę zlecenia. Jeśli chcesz skupić OnOne firmę, koordynowanie harmonogramu pracy z tym z companyyou're pracujemy. Firma, która potrzebuje asystenta może zarezerwować youcompletely i zachować zajęty. Dla pracowników kontraktowych, decyduje o rodzaju wynagrodzenia i stawki wynagrodzenia; itcould być za godzinę, na projekt lub na dzień. Niech wiedzą, że youare firmy dostępne za ich asystentka z domu, gdy próbuje pursuecontract zadania. Postaraj się, aby skierowania od poprzednich pracodawców i poszukać pracy domowej basedadministrative asystent w lokalnej gazety i czasopisma. LOOKat stronę ogłoszeniowy.
 • Przeglądaj World Wide Web do explorejob ofert dotyczących z domu, asystentów administracyjnych. Theinternet jest dobrym źródłem informacji dla tego konkretnego zadania. Zarejestruj Inor zarejestruj jeśli znajdziesz formularz zgłoszeniowy, który oferuje pracę, że youwant.
 • Udowodnij, że deserveto klientów zatrudnionych, jak można być oparte ojczystym asystenta administracyjnego. Jeśli workis dobre, mogą używać go jako przykład dla innych pracowników w office.Call lub e-maila, jeśli chcesz zrobić więcej pracy. To sprawi, że areliable asystenta.

To jest bardziej spokojna praca w domu; to na pewno lepsze, niż praca ruchliwe stresującym biurze. To prawda, że ​​praca w domu może czuć się niewygodne, ponieważ nie można zobaczyć swojego szefa, który prowadzi pokusie, by tracić czas korzystania z Internetu lub oglądania telewizji. Ale gdy już się przyzwyczaić, korzyści znacznie przewyższają koszty i należy poważnie rozważyć dając mu strzał.

Jak być praca w domu Medycznej płatnika

Billers medyczne jest popyt w tej epoce, gdzie wyżu demograficznego są coraz bardziej zaniepokojony ich zdrowia. Nie tylko popyt na billers medycznych, ale także oferowane wynagrodzenie jest tak obiecujące, jak również. Whatâ € ™ s więcej jest to, że prawie każdy może być rozliczeniowego medycznych. Jednak nie będzie to takie proste i szybkie, jeśli planuje się praca-at-home rozliczeniowego medycznych.

Jeśli nadal planuje realizować tę karierę podczas pobytu w domu, tutaj są kroki należy przestrzegać:

 1. Kształcić. Jak dotąd, nie ma standardowego osiągnięcia edukacyjne zawodowe powinny mieć, zanim będzie mógł uznać rozliczeniowego medycznych. Ale zapotrzebowanie przemysłu zainteresowanych na tym polu mają tę silną znajomość anatomii, terminologii medycznej, kodowanie przemysłowy dla różnych procedur medycznych oraz wiedzę, jak różne formy medyczne powinny zostać zakończone. Są to krótkoterminowe i kursy zawodowe oferowane online i lokalnym, które mogą dać ci całą wiedzę trzeba być konkurencyjnym rozliczeniowego medycznych. Wybierz inwestować w akredytowanych szkół szkoleniowych.
 2. Przeszkolona. Większość kursów zawodowych będzie już zapewnić Ci potrzebne do ukończenia szkolenia podstawowego wymogu z pomocą płatnika medycznej. Ale oczekiwać, że się pozaszkolne szkolenia i doświadczenie są znacznie bardziej wiarygodne niż w szkole doświadczeń.
 3. Uzyskaj certyfikat. Sprawdź w szkole, jeśli są one oferują certyfikację billers medycznych takich jak Ty. Ita € ™ s lepiej, aby uzyskać ten certyfikat, ponieważ dodaje do swojej wiarygodności jako profesjonalny. Jednak coraz certyfikat nie zawsze jest koniecznością, gdy znalezienie pracy.
 4. Zatrudniony. Medical Billing jest bardzo skrupulatna praca nie tylko z powodu wymagań, ale ponieważ każda firma potrzebuje inny styl realizacji zadania. Prawie wszystkie firmy nigdy nie zgodzą się zatrudnić kogoś do pracy w domu bez niego wystarczająco dużo wiedzy w pracy w biurze. Więc, czy ci się podoba czy nie, trzeba najpierw mieć co najmniej sześć miesięcy doświadczenia w pracy jako płatnika medycznego w biurze przed kontynuowaniem stać domowych. Niektóre firmy wymagają co najmniej dwa lata w biurze doświadczenia tak to będzie pomocne, jeśli będzie dłużej jako płatnika medycznych pracy w biurze. Dona € ™ t martwić, ponieważ ofiara na pewno opłaci w przyszłości.
 5. Kontynuowanie stać domowych. Większość firm nigdy nie pozwoli Ci wykonywać pracę w domu w pierwszych miesiącach pracy. Dopiero po około sześciu miesiącach, które będziesz mógł pracować w domu. W tej chwili firma jest już przekonany, że można wykonać zadanie łatwe i nie więcej kłopotów.
 6. Praca w domu. Wreszcie, można już pracować w domu jako płatnika medycznej. Początkowo firma, pracował w konfiguracji w biurze będzie klient. W miarę upływu czasu, Twoja wiarygodność jako praca-at-home zawodowych wzrasta i można pracować więcej firm i więcej osób. To oznacza większą elastyczność pracy dla ciebie i lepiej obiecującą dochód.

To zajmie co najwyżej trzy lata przed możesz być praca-at-home rozliczeniowego medycznych. Thereâ € ™ s nic złego, tak czy inaczej, bo każdy wysiłek zrobić, przyczyni się do sukcesu później. Więc więcej doświadczenia i uzyskać bardziej wykształceni i youâ € ™ ll zobaczyć, ofiary robisz dziś przyniesie słodkie owoce jutro.

Jak Przygotuj się do Domu Edukacji

Ok, więc zdecydowałeś, że chcesz Homeschool swoje dziecko. Słyszałeś wszystkie swoje zalety: będziesz w stanie lepiej prowadzić dziecko do sposobu potrzeb; można zintegrować swoje lekcje szkoły na praktycznym, codziennym życiu; można zaspokoić indywidualnego stylu uczenia się dziecka; można zminimalizować ekspozycję na wspólnych koszmarów szkolnych, takich jak zastraszanie i wzajemnej presji. Więc od czego zacząć?

 1. Przede wszystkim, jest to niezbędne, aby zajrzeć do przepisów ustawowych i wykonawczych Twojej okolicy dotyczących homeschooling. Jest to tak proste, jak sprawdzenie go online lub dzwoniąc do samorządu lokalnego / państwa o tym. Wystarczy dwukrotnie sprawdzić, czy masz poprawne informacje o każdy szczegół w każdym czasie. Nie chcesz, aby paskudny wiadomości, na przykład, że dziecko brakowało państwa roczny egzamin oceny, bo nie wiedziałem, że do jej podjęcia.
 2. Po drugie, można zdecydować się zapisać dziecko w dobry program szkoły do ​​domu. Ponownie, można sprawdzić w Internecie na listę szkół w pobliżu lokalizacji, które oferują takie programy. Po zarejestrowaniu, rodzice są wyposażone w odpowiedni program nauczania, że ​​po prostu trzeba podawać swoich dzieci. Chociaż może zrewidować ten program według potrzeb dziecka i indywidualny styl uczenia się (na przykład, możesz nauczyć lekcję dni "w arytmetyce, wnosząc swoje dziecko do supermarketu i pozwalając mu dodać jabłka i pomarańcze razem), to jest dobre być uziemione w tym, co szczególnie tematy i umiejętności dziecko ma pozyskiwać przed przejściem do następnego poziomu.
 3. Po trzecie, należy pamiętać, że tylko dlatego, że szkoły do ​​domu odbywa się w zaciszu własnego domu, nie oznacza, że ​​masz prawo zachować przypadkowości rekordy. Niektóre programy wymagają, jako rodzica do składania zapisów frekwencji i wyników dziecka w ciągu roku. Ponownie, jak te zapisy są skonstruowane zależy od programu, którego zapisał się. Ponadto, prowadzenie ewidencji wydajności twojego dziecka może okazać się korzystne w monitorowaniu, ile dziecko nauczyło.
 4. Po czwarte, należy pamiętać, aby zebrać materiały do ​​danego programu nauczania, który Twoim zdaniem najlepiej zaspokoić Państwa dziecka. Na szczęście Internet jest bogaty materiałów źródłowych i scenariuszy lekcji, które można używać z małym lub bez dodatkowych opłat w ogóle. Ponadto, niech lekcje być uziemione w prawdziwym życiu, jak to możliwe. Przyprowadź swoje dziecko do muzeów, parków, lub nawet tylko po okolicy, by pozwolić mu uświadomić sobie, że nauka jest konkretną rzeczą, a wiedza jest dostępna wokół niego.

  Jednak niektóre programy są bardziej zorganizowany w taki sposób, że studenci są podane konkretne książki, które są niezbędne do zrealizowania w ciągu roku szkolnego. Wyjazdy na zewnątrz nadal może być uzupełnieniem tej techniki.
 5. Po piąte, organizować specyficzny obszar w klasie, w domu, w którym można przechowywać wszystkie materiały instruktażowe, które trzeba przez cały rok. To jest po prostu praktyczna wskazówka, aby uniknąć zaśmiecania domu, i pozwalają określić, co najbardziej efektywnie materiały muszą być zaopatrzone po raz kolejny.

Pamiętaj, że szkoły do ​​domu dziecko prawdopodobnie nie jest tak proste jak się wydaje na początku. Wymaga to zaangażowania koncentrując konkretny blok czasu do kształcenia dziecku sposób nauczyciel ma. Dlatego w większości przypadków homeschooling, jeden rodzic zdecyduje się zrezygnować z pracy i zostać w domu, podczas gdy drugi rodzic staje się jedynym żywicielem rodziny. Choć szkoły do ​​domu wymaga poświęceń ze strony użytkownika, korzyści nie przeważają nad wadami. Zaprawdę, obligacji, które rosną między Ciebie i Twojego dziecka w wyniku tego przedsięwzięcia byłaby bezcenna. Powodzenia i miłej zabawy z edukacji domowej!

Jak zrobić jogurt w domu z maszyną

Jogurt jest wspaniałe i proste przekąski. Jest to również zdrowe i uzupełnia wiele posiłków. Podczas gdy wielu woli kupić jogurt z lokalnych sklepów spożywczych, można również zrobić to w domu. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak to zrobić, wykonaj następujące instrukcje krok po kroku zrobić jogurt w domu, przy użyciu maszyny do jogurtu. Nie potrzebujesz żadnej specjalistycznej wiedzy kulinarnej, tylko trochę czasu i cierpliwości.

Pamiętaj, aby używać czyste sterylne naczynia w celu uniknięcia zanieczyszczenia.

Składniki:

 • 1 litr lub pół galon mleka (w zależności od tego, jak wiele porcji)
 • Jogurt naturalny z żywymi kulturami aktywnych
 • Maszyna Jogurt

Kroki:

 1. Ogrzewać mleko w garnku lub rondlu przez co najmniej 30 minut, aż spienia czasu do czasu mieszając drewnianą łyżką lub szpatułką zapobiec poparzeniom.
 2. Usuń mleko z ognia i pozostawić do ostygnięcia w temperaturze pokojowej. Wymieszać mleko od czasu do czasu, aby zapobiec szumiące. Stosując łaźnię z zimną wodą jest także skuteczny. Można to zrobić poprzez umieszczenie dzbanek mleka w większym garnku z zimną wodą, upewniając się, że mniejsza pula jest zanurzony do połowy. Można by jeszcze mieszać mleko, ale nie tak bardzo.
 3. Jak mleko chłodzi ustawić jogurt w temperaturze pokojowej.
 4. Po schłodzeniu mleka do letniej temperaturze, dodać 3-4 łyżki jogurtu naturalnego i mieszać, aż równomiernie wymieszane.
 5. Wlać mieszaninę do urządzenia jogurt. W zależności od marki urządzenia, to albo mają jedną komorę główną, kilka małych pomieszczeniach, a nawet oddzielne pojemniki.
 6. Ogrzej mieszaninę przez 4-7 godzin w temperaturze 110F stopni. Pozwala to mieszaninę do zestalenia. Unikać przepychanki, potrząsanie lub przesuwając mieszaniny. Im dłużej pozostawić mieszaninę bardziej pikantny i grubsze jogurt.
 7. Jogurt jest gotowy, gdy osiągnie konsystencję kremu budyniowego, ma ciekłą zielonkawy na powierzchni i wydziela niewielki zapach.
 8. Przechowywać w lodówce na kilka godzin przed podaniem. Jest to całkowicie normalne, że trochę płynu na powierzchni po lodówce. Możesz go spuścić lub mieszać je do jogurtu. Dodaj żadnych aromatów, substancji słodzących lub zacięć pragnienie.

Możesz użyć tego jogurt do innej partii. Jogurt pozostaną świeże przez 1-2 tygodnie. Jogurt powinien spróbować pikantny lub kwaśny. Jeśli pachnie i smakuje zepsute, to najlepiej, aby rozpocząć nową partię. W celu uniknięcia zanieczyszczenia zawsze używać czystych naczyń. Można eksperymentować z różnymi rodzajami mleka i smaków dla odmiany.

Jak Pracy Praca w domu pozwala być bardziej zaangażowani w podnoszenie twoje własne dzieci

Wraz z pojawieniem się w Internecie, istnieje kilka możliwości pracy z domu. Każdy może pracować jako marketingowiec telefonu, Internetu badacza, affiliate marketingu i jak. Zadania te zwykle zapłacić tyle, aby utrzymać rodzinę w połowie poziomu, jednocześnie umożliwiając osób do pracy w zaciszu własnego domu. Rodzice są często ci, którzy chcą skorzystać z tej okazji.

Większy nacisk na równowagę między pracą a życiem doprowadziło ludzi do ponownego rozważenia, jak radzą sobie ich życie rodzinne. Większość z nich żałuję spędzać dużo czasu z dala od swoich dzieci, zwłaszcza gdy są one młodsze. Chcą, aby je podnieść i stworzyć znaczące wspomnienia z nimi, zamiast pobytu w odległym biurze.

Istnieje wiele korzyści z pracy do domu. Oprócz wygody, te miejsca pracy, aby rodzice mogli być bardziej dostępne z ich dziećmi. Nawet jeśli część domu jest ustawiony jako urząd, dzieci będą mieć dostęp Ci łatwo.

 • Zadania. Jedną z pierwszych rzeczy, że dzieci proszą rodziców o pomoc w nauce szkolnej jest. Większość dzieci wracają do domu i chcesz pomóc w zadaniach. Normalnie, muszą czekać na rodziców, aby dotrzeć z pracy, zanim można uzyskać pomoc. Jeżeli rodzice pracują w domu, można je łatwo zrobić sobie przerwę i pomóc w każdej lekcji. Pozwala to również mama i tata budować zainteresowanie childâ € ™ s na studia. Jeśli w lewo do niani, syn lub córka może po prostu spędzić więcej czasu oglądając telewizję, niż w rzeczywistości odpowiedzi testów lub czytanie lekcji. Posiadanie rodzica je poprowadzić zwiększa prawdopodobieństwo, że dziecko będzie dostać dobre oceny.

 • Codzienny monitoring. Rodzice z małymi dziećmi zazwyczaj polegają na nianie lub opiekę nad dzieckiem. Nawet jeśli dzieci są zapisani w przedszkolu lub szkole, znaczna ilość czasu jest wciąż spędził w domu. Gdy matki i ojcowie pracują poza domem, pochodzą one do domu zmęczony nie tylko z pracy, ale także z dojazdami. To daje im mniej czasu na interakcji z dziećmi. Niektórzy nie zdają sobie sprawy z osobowości ich dzieci rozwinęły. Większość zawrócić zaskoczeni widząc, że ich synowie i córki są już dorośli mężczyźni i kobiety.

 • Posiłki. Domowe posiłki są nadal najlepszym. Rodzice pracujący w odległych biurach bez dodatkowych dochodów zatrudnić pokojówkę mogą liczyć na błyskawiczne posiłki, zamówienia wynos lub mają jedzenie dostarczane. Niektóre z nich są nawet w stanie posiłków w tym samym czasie co ich dzieci. Rozmowy podczas posiłków są uważane za jeden z obowiązującymi praktykami rodzin. Łamanie chleba razem i mówić o swoich przyszłych dni rozwija zrozumienie między członkami rodziny.

 • Sytuacje awaryjne. Rodzice często coś dzieje się z ich dziećmi obawiać. Ten strach podwaja, gdy są z dala od nich. Praca w domu pozwala im pozostać w stałej odległości. Telefon ze szkoły lub szpitala można łatwo odpowiedzieć. Wypadki i zadrapania w domu można zapobiec lub leczyć jak najszybciej.

 • Budzić się i chodzić spać. Większość dzieci szukać rodziców minut się obudzą. Dążą również do nich prawo przed zasnąć. Budząc dzieci i ich chowając się w to dwie tradycje, które są gwarantowane, gdy rodzice pracują w domu. Nie ma już niebezpieczeństwa coraz domu po dzieci zasnął albo budzi się po zostały już wyjechał do szkoły.

Jak badać historię swoich Domu

Zwłaszcza, jeśli masz starszą do domu, musisz myśleć tak wiele różnych myśli: Jakie były historie życia tych, którzy mieszkali w domu przed tobą? Ile lat ma dom, a co dodane zostały dodane do oryginalnej konstrukcji? Jak stary jest dach, hydraulika, itp? Czasami styl domu daje wskazówki co do jego przybliżonym wieku.

Najprostszym sposobem, aby zacząć, to przejdź do sądu powiatowego i urzędu podatkowego rzeczoznawcy z opisem prawnej z ustawy podatkowej i poprosić o kopie wszelkich istotnych dokumentów, które dadzą ci listę byłych właścicieli (czyny, testamenty, kredyty hipoteczne, oraz zapisy spadkowe), itd. Jeśli nie był to duży wzrost ceny sprzedaży po drodze, że jest to dobre wskazanie, że jakiś rodzaj dużej Ponadto dodano. Wystarczy pamiętać, aby zapytać, co koszt będzie na kopii tak, że nie są w szoku w całości.

Niektóre starsze mapy, katalogi miasto (które mogą także listy zawodów), ewidencji ludności, mapy ubezpieczenia lub zdjęcia mogą dać wyobrażenie o tym, co w mieście wyglądało w przeszłości i kto tam mieszkał. Możesz być w stanie znaleźć tę informację w lokalnej bibliotece lub zapisów historycznych społeczeństwa. Ponadto, biblioteki lub lokalnej gazety może mieć archiwum mikrofilmów, które byłyby pomocne. W XIX wieku Biblioteka Kongresu skatalogowane litografie z dokładnym widzenia każdego istniejącego budynku w mieście, w czasie powstania w litografii.

Z powyższych informacji można sporządzić listę byłych właścicieli i może sprawdzić książkę telefoniczną Twojej okolicy znajduje się (zwłaszcza, jeśli są w mniejszym mieście), aby sprawdzić, czy nie, a może niektóre z ich krewnych nadal są w okolicy. Możesz mieć szczęście i być w stanie znaleźć kilka osób, które mogą dać ciekawe tło opowieści o domu. Wystarczy pamiętać, że nie każdy będzie chciał o tym mówić, i trzeba szanować ich prywatność.

Oczywiście są także publikacje i źródeł online, które mogą być w stanie pomóc. Fascynujące darmo jeden online jest thatsmyoldhouse.com co jest warte obejrzenia.

Zachowaj stare delikatne dokumenty plus historię, że w końcu umieścić razem w jasnych okładki archiwalnych (dostępne w rzemiośle, notatnik, lub w sklepach papierniczych). Umieścić te do spoiw do korzystania z Ciebie i Twoich spadkobierców.

Jak to zrobić w domu Regulacje kręgosłupa

Jak to zrobić w domu Regulacje kręgosłupa

Pomimo trudnych szyi i bóle pleców, ludzie wciąż odkładać będzie kręgarz z powodu ograniczeń planowania i wygórowanych honorariów. Ból po prostu przeciąga i jest powolny, okrutne doświadczenie. Jednak korekta kręgosłupa można zrobić w domu za pomocą kilku prostych technik.

Przed wypróbowanie dowolnych technik domowych, jednak należy pamiętać, że nie jest manipulacji kręgosłupa można lekceważyć. Kręgarzy przechodzą intensywny trening, aby uniknąć ryzyka poważnych obrażeń. Te same procedury stosowane do łagodzenia bólu kręgosłupa może prowadzić do poważnego uszkodzenia układu nerwowego lub zwichnięcia i uszkodzenia stawów kręgosłupa. Przed rozpoczęciem regulacji kręgosłupa w domu, skonsultować się z lekarzem w sprawie ryzyka. Nie wszystkie ciała są na tyle silne, aby obsłużyć procedury chiropraktyka. Aby złagodzić ból, a nie zwiększyć.

Większość kręgarzy zaleca następujące podstawowe odcinki dla złagodzenia bólu kręgosłupa:

 1. Forward Bend. Istnieją dwa sposoby, aby wyciągnąć ten odcinek off. Pierwszym jest na stojąco, a następnie pochylając się dotknąć palcami. Możesz też to zrobić, aby złagodzić ból pleców w pozycji siedzącej. Podczas gdy w fotelu, zegnij tułów tak, że w klatce piersiowej leży płasko na kolanach. Niech twoje ramiona zwisać swobodnie z orbit, gdy stanowisko to zajmował przez kilka powodów.
 2. Flamingo Stretch. Prosta forma regulacji rdzenia, wiąże się to stojąc na jednej nodze, jak Czerwonak. Weź drugą nogę ręką i podnieść ją do tyłu tak wysokie, jak to możliwe. Aby zrównoważyć obciążenie swoich stronach, możesz powtórzyć ten proces z nóg odwróconych.
 3. Crossed Arms. Stanowisko to będzie rozciągać mięśnie ramion. Umieść jedną rękę na klatce piersiowej. Z drugiej ręki, chwyć kolanko na klatce piersiowej i pociągnąć w kierunku ramienia ciągnącego. To jest dobre dla bóle pleców w okolicy łopatek.
 4. Rozciąga szyi. Najprostszą formą regulacji rdzenia, to wiąże się powoli wokół twojej głowie. Wyciągnij szyję, delikatnie wyciągając głowę ręką w lewo. Powtórz to na prawo i do przodu. Pamiętaj, aby robić rzeczy cicho; się zbyt szorstki z szyi może uszkodzić kręgosłup.
 5. Dolna Powrót Twist. W pozycji siedzącej, przejechać lewą nogę na prawą nogę. Umieść swój prawy łokieć na lewej zewnętrznej uda i nacisnąć z łokcia. Zmienić strony i powtórz. To pomoże złagodzić wszelkie niższe bóle pleców.

Należy mieć na uwadze, że te odcinki są do zapobiegania rdzenia problemów. Wszelkie problemy, które wymagają bardziej poważne korekty kręgosłupa, takie jak metody, które polegają na pękanie swój kręgosłup, to lepiej pozostawić zawodowych kręgarzy. Techniki domowe są opracowywane być światłem dla powodu - rdzeń manipulacji jest ryzykowne, a jeden zły ruch może zostawić pacjenta sparaliżowany. Na przewlekłe bóle kręgosłupa, które nie mogą być złagodzone przez tych prostych odcinkach, najlepiej jest nadal zobaczyć renomowanych służby zdrowia do diagnozowania i ewentualnego dostosowania kręgosłupa.

Jak sprzedawać własnego domu

Jak sprzedawać własnego domu

Jeśli planujesz sprzedać swój dom może to być debata, czy nie spróbować sprzedawać go samodzielnie. Istnieją tysiące ludzi każdego roku, którzy zdecydują się sprzedawać swoje domy. Niektórzy ludzie robią to, bo mają prawdziwe doświadczenie nieruchomości i może obsługiwać pracę, a inni robią to dlatego, że jest o wiele tańszy. Jeśli sprzedajesz swój własny dom, to nie musisz płacić się z nieruchomości, aby zrobić to za Ciebie.

Oczywiście, przekonasz się, że sprzedaży domu wymaga więcej pracy niż tylko wprowadzenie się znak. Musisz wiedzieć, wartości rynkowej, znaczenie urokiem, metod reklamy, i wiele więcej, aby odnieść sukces. Jednak w odpowiednie informacje można łatwo sprzedać swój dom w krótkim czasie. Jeśli rozważa sprzedaży domu na własną rękę, następujące informacje mogą pomóc.

 1. Dodać ostateczną decyzję. Beforeyou umieścić ogłoszenie w gazecie, musisz upewnić się, że jesteś przygotowany tosell własnego domu. Czy zamierzasz być łatwo dostępne dla wszystkich potencjalnych nabywców? Czy jesteś pewny, że wystawianie go na fairprice? Czy naprawdę myślisz, że możesz obsługiwać wszystkie prace związane? Czy youhave wstępne oceny w celu zachowania ludzi patrząc na domu ifthey nie są w stanie kupić? Jeśli nie są w pełni przygotowane, można Rünthe ryzyko tracić mnóstwo czasu na Deadbeats i braku sprzedać swój dom. Ci więc zanim podejmie jakiekolwiek kroki, należy zrobić someresearch być tak wykształceni, jak to możliwe, co proces polega.
 2. Więcej informacji na temat wartości rynkowej. To isimportant cena domu w konkurencyjnym przedziale. Jeśli w domu jest podobna do innych domów (3 sypialnie, 2 łazienki, itp.), Ale jego cena jest znacznie wyższa niż ich, trzeba będzie trudniej sprzedaży czasu, bo ludzie będą czuć się jak oni arebeing oszukany. Podobnie, jeśli cena domu zbyt niska można stracić dużo pieniędzy - kupujący mogą rozpoznać błąd, zanim to zrobisz. Dobrym sposobem na określenie wartości rynkowej jest lookat podobne style domów w Twojej okolicy i twoje cen między $ 10,000above lub poniżej tego zakresu. Cennik go tylko trochę wyższa będzie allowpeople do negocjacji bez tracisz pieniędzy.
 3. Ustaw swój dom się tylko w prawo. Whenyou są gotowi sprzedać swój dom, trzeba go szukać tylko w prawo. Thismeans, że to musi być czystsze niż kiedykolwiek wcześniej. Możesz zwiększyć swoje szanse na sukces poprzez usunięcie fromyour domu wszystko, co wiesz można wyrzucić po przeniesieniu. Thiswill natychmiast usunąć trochę miejsca. Następnie należy umieścić niepotrzebnych przedmiotów instorage. Stamtąd dokonać andspan dom w największym porządku. Czyste wszystko, od góry do dołu, bo każdy będzie szukał ateverything w domu. To oczywiście oznacza, że ​​należy oczyścić z zewnątrz, jak również - pierwsze wrażenia są kluczowe. Utrzymać trawnik kosić i prąd krajobrazu.
 4. Reklamuj. Istnieje wiele sposobów reklamowania swojego domu. Najbardziej oczywistym sposobem jest umieścić Adin papier. Nie zapomnij umieścić znak w zagrodzie - można kupić onesthat wyglądają jak znaki nieruchomości teraz. Należy dodać asmall pole w pobliżu znaku, gdzie ludzie mogą podjechać i zabrać ulotki aboutyour domu. Dzięki tym zdjęcia, informacje i numer telefonu, można willentice ludzi zadzwonić na podstawie tego, co widzieliśmy w ulotce. Youcan również umieścić reklamy w gazetach nieruchomości i lokalnych biuletynów strefy. Również passout ulotek w pracy lub do rodziny i znajomych, którzy z kolei mogą przekazać je innym.
 5. Być dostępne. Jeśli zamierzasz tosell własnego domu, musisz być bardzo dostępne dla ludzi. Jeśli youare nie jest dostępny, wtedy ludzie nie przeszkadza ofertę na yourhome. Nikt nie będzie nadal dzwonić tylko do maszyn wielokrotnie receiveanswering lub czują, że ich rozmowy są ignorowane. Jeśli youdecide sprzedać swój dom na własną rękę, trzeba dać ludziom Multiple kontaktem waysto was. Kilka dobrych pomysłów byłoby telefonu domu, telefon komórkowy, adres e-mail, telefon do pracy i numer faksu.
 6. Znaczenie oceny wstępnej. Jest duża szansa, że wiele osób będzie się do ciebie zadzwonić o yourhome. Chociaż należy nadzieję, że dla zainteresowanych osób dzwoniących, pokazując swój dom do wielu osób będzie to proces czasochłonny. To dlatego youwant, aby upewnić się pokazać swój dom tylko dla ludzi, którzy canseriously rozważyć zakup. W związku z tym, należy ustalić, kto jest poważny, a kto po prostu chce wycieczkę. Rozważmy potencjalny kupujący pyta kilka pytań, zanim pozwoli im zobaczyć w domu. Większość ludzi nie będzie miał nic przeciwko, jeśli są one seriousabout zakupów. Kilka dobrych pytania:

  • Jak długo już szukasz mieszkania?
  • Kiedy planujesz kupić?
  • Czy został wstępnie zatwierdzony przez spółkę kredytu hipotecznego, a jeśli tak, to przez kogo?
  • Ile ty zatwierdzony?
  • Jeśli nie zostały zatwierdzone, dlaczego?
  • Ile domów czy tournee?
  • Czy masz jakieś szczególne potrzeby / chce, aby kupić dom?
 7. Zagadnienia prawne. Sprzedaży meanspaperwork startowej. Zazwyczaj jest to praca biurowa, że ​​kończy agent nieruchomości. Youwill chcą upewnić się, co najmniej, że robisz everythingproperly i że masz wszystkie formalności niezbędne do towarzyszenia alegal procedury sprzedaży. Możesz skontaktować się z nieruchomości adwokat toensure, że wszystko pójdzie gładko.

Jak zacząć Praca w domu

Praca w domu jest uważany za idealny stan przez wiele osób. Brak korków, nie ma szefa patrząc przez ramię, w zależności od tego, co robisz, może nawet być w stanie pracować w piżamie! Jeśli rozważasz pracy w domu, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zacząć:

 1. Najprostszym przejście byłoby, gdybyś był w stanie zrobić aktualnej pracy w zaciszu własnego domu. W zależności od położenia, może to być możliwe. Jeśli widzisz siebie jest w stanie wykonywać swoich obowiązków z biura do domu, poproś swojego szefa, czy istnieje sposób, że można zdalnie, przynajmniej dla części tygodnia. Jeśli firma zezwala na zdalnie, może być konieczne, aby uaktualnić bieżący sprzęt biurowy domu do potrzeb swojej pozycji, ale dodawane wydatki mogą być warte, jeśli zważyć na tle toczącej kosztów dojazdów do pracy, profesjonalne garderoby oraz obiady restauracja.
 2. Jeśli obecna kariera nie nadają się również do pracy w domu, może być konieczne, aby przełączyć kariery. Często zaczyna się na nowej ścieżce kariery oznacza akceptację znaczną obniżkę płac. Spójrz na swojego budżetu domowego, aby zobaczyć, gdzie można dokonać pewnych korekt. Jeśli jesteś zdecydowany, aby przełączyć się do pracy w domu, możesz być gotów zmienić swoje nawyki wydatków, przynajmniej tymczasowo. Zastanów się, które rzeczy można żyć bez chwilę. Może telewizji kablowej lub restauracji posiłki - szukać "opcjonalnych" koszty i spróbuj zacisnąć pasa.
 3. Czasami, nawet podczas oglądania każdy grosz, zdajesz sobie sprawę, że nie można sobie pozwolić na dużo cięcia płac. Jeśli tak jest, to może warto rozważyć pracę w niepełnym wymiarze czasu w domu, oprócz utrzymania aktualnej pracy. Jako dochód z pracy-at-home kariery zwiększa, mam nadzieję, że będziesz w stanie się na stopniowe zmniejszanie zapotrzebowania na swojej drugiej pracy. Plan ten może być zarówno fizycznie jak i psychicznie wyczerpująca, oczywiście, że tak go ostrożnie, zanim zdecydują się dwie prace, nawet tymczasowo.
 4. Strzeż się oszustw. Wraz ze wzrostem liczby osób chcących pracować w domu, oszustw zaprojektowane, aby skorzystać z nich wzrosła, jak również. Reklamy farszu kopert lub łączenia produktów w kraju nie są zazwyczaj oferuje legalnych sposobów na zarabianie dochodów. Niektóre firmy, zwłaszcza te, które obiecują wysokie zarobki, poprosi "wnioskodawcą", aby zapłacić za dostawy niezbędnych do rozpoczęcia pracy w domu. Należy zachować szczególną ostrożność w kontaktach z takimi firmami jak ta. Pamiętaj stare powiedzenie: "Jeśli coś brzmi zbyt dobrze by mogło być prawdziwe, to prawdopodobnie nie jest."
 5. Czy wyszukiwanie dla pracy z domu szans. Istnieje wiele renomowanych witryn, które aktualizuje oferty pracy, z których niektóre są wymienione na pasku bocznym.

 6. Niektóre są bardziej kariery dobrze nadaje się od innych, aby być wykonywane w domu. Oto zaledwie kilka popularnych wyborów:

  • Strona główna Przedszkola: opiekun ma tendencję do ograniczonej liczby dzieci w domu. Większość państw posiada wymogów licencyjnych, należy sprawdzić przed rozpoczęciem.
  • Przepisywanie Medycyna: Chociaż trzeba będzie trochę wstępne szkolenie, liczba lekarzy i szpitale zatrudniają w domu transcriptionists medycznych.
  • Party Planner: Jeśli masz talent do rzucania strony wspaniałe, to jest kariera, że ​​ma potencjał, zwłaszcza w bardziej zatłoczone, a ludzie się bardziej zajęty. Rozpowszechniać za pośrednictwem lokalnej gazecie lub tablicach ogłoszeń detalicznych.
  • Opiekun: Podziel się swoją wiedzą z dziećmi i dorosłymi. Możesz dać pomoc w opanowaniu przedmiotów akademickich, instrumenty muzyczne, sportowe lub instruktaż.
  • Księgowe lub Planowanie finansowe: Wielu księgowych i Planiści finansowi pracują w biurach domowych. Sprawdź licencji ograniczeń w Twojej okolicy.
  • Crafter: Jeśli są poręczne lub artystycznej, może być w stanie wyprodukować elementy, które można sprzedać na targach rzemieślniczych, lub w internecie na serwisach aukcyjnych, takich jak eBay.
  • Niezależny autor: Pisarze, którzy są na pracowników w gazecie lub czasopiśmie często muszą pracować w biurze firmy, ale niezależnych pisarzy mają swobodę pracy w dowolnym miejscu wybrać.

Szybkie porady:

 • Sprawdź koszt wykonania własnego ubezpieczenia medycznego. Często, osoby pracujące w domu są uważane za niezależnymi kontrahentami i nie otrzymują świadczeń firmy.
 • Jeśli zdecydujesz działalność na domowy, która będzie wymagać, aby mieć klientów w domu, upewnij się, że nosisz trafnej ubezpieczenia właścicielem domu do wynajęcia.

Jak się dostać do domu Szkolenia inspekcji i certyfikacji

Jak się dostać do domu Szkolenia inspekcji i certyfikacji

Proces przeprowadzania inspekcji domu wymaga rozległej wiedzy na budowę nieruchomości, i jest niezbędne do zakończenia transakcji nieruchomości. Przeszkolonych i certyfikowanych specjalistów inspekcji domu zazwyczaj pracują z rzeczoznawców nieruchomości, kredytodawców hipotecznych, firm relokacji i prawników. Jeśli zamierzasz kontynuować karierę jako inspektor do domu, będziesz musiał wypełnić wymagane szkolenia z inspekcji domu, w miarę potrzeby, uzyskać certyfikat inspektor domu, aby umożliwić Ci do egzekwowania przepisów lokalnych i kodów, przygotowanie formy inspekcji domu i raportów, a zatwierdza umowy sprzedaży domu.

Strona główna inspektor szkolenia mogą być zakończone w formalnych instytucji inspektor domu lub szkoły, poprzez kursy online przy użyciu oprogramowania do kontroli, lub niezależnie zakończeniu program nauki w domu. Potencjalni kandydaci muszą zarejestrować się w programie inspekcji domu lub przedmiotu, który zwykle obejmuje tematy na:

 • Narzędzia i instrumenty inspekcji domu
 • Procedury inspekcji formy
 • Techniki pisania raportu
 • Marketing i sprzedaż Szans
 • Profesjonalne Informacje Członkostwo
 • Usługi inspekcji
 • Inspekcja Budowlana
 • Inspekcja termitów

Wiele programów szkoleniowych inspekcji domu skupić się na:

 • Raport z przeglądu Pisanie
 • Wyposażenie
 • Ogrzewanie i wentylacja
 • Krok po kroku
 • Fundacje i Gleby
 • Dachy i Attyki

Po zakończeniu wszystkich wymogów dotyczących świadectwa kontroli, oczekuje się, inspektor do domu, aby móc:

 • Przedstawić odpowiednie i dokładne informacje na temat każdej kontroli przeprowadzonej w domu
 • Zapewnić odpowiednie informacje i zrozumieć informacje w umowach sprzedaży
 • Oceny stanu fizycznego i określić wartość domu
 • Zrozum, lokalnych i krajowych, oraz zidentyfikować zagrożenia i kody naruszonych
 • Zgodne z przepisami Międzynarodowej Rady Code administrowanych
 • Komunikować się z ogólnymi funkcjonariuszy publicznych i lokalnych w zakresie standardów kontroli i kodów domu
 • Regularnie współpracujemy z prawnikami, kredytodawców hipotecznych i specjalistów rynku nieruchomości
 • Oceny potrzeb oraz zapoznać klientów do odpowiednich specjalistów do zrobienia oceny

Zgodnie z ustawą o Licensing Inspekcja Professional Wydział Usług Licencjonowania Departamentu Stanu oferuje aplikacje licensure. Chociaż nie każdy stan wymaga licencji inspekcji domu, każde państwo zapewnia, że ​​wymagania licencyjne inspekcji domu i certyfikacji zgodności z państwa prawa własności nieruchomości.

ICC i Międzynarodowa Rada Kod oraz kilka stowarzyszeń zawodowych wydają certyfikaty inspekcji domu. Certyfikaty jak CBO lub Certified Budownictwa Dziennik lub budynku mieszkalnego lub RBI Inspektora może być wydane. Podstawowe wymagania, aby ubiegać się o pozwolenia obejmują:

 1. Wykonane jednostki liceum lub równowartości
 2. Co najmniej 140 godzin ukończone na głównym Programu Kontroli
 3. 40 godzin służył jako nieodpłatnej pracowników terenowych, lub co najmniej 100 rzeczywiste inspekcji domu zakończona zdanym wymaganego egzaminu pisemnego
 4. Ubezpieczenie odpowiedzialności uzyskane ze świadectwem pokrycia zobowiązań, na które zostało wydane przez sekretarza stanu

Przeszkolonych i certyfikowanych Home Inspektorzy mogą kontynuować karierę jako:

 • Niezależny Wykonawca
 • Partner lub pracownikiem Nieruchomości Rzeczoznawców lub Real Estate firm
 • Budynek inspektor zaangażowany w zapewnienie jakości strukturalnej
 • Egzaminator, który określa plan przestrzegania wymogów strukturalnych
 • Elektryczne inspektor do spraw instalacji i sprawdzenie instalacji elektrycznych
 • Mechaniczne Inspektor, który zapewnia bezpieczeństwo pracy i instalację sprzętu handlowego
 • Pracownik w Rzemiosł Budowlanych

Strona główna inspektor świadczy usługi kontroli, w tym kontroli fizycznych budynku, inspekcji i kontroli, formy termitów. Różne instrumenty i narzędzia badań wykorzystuje się w przeprowadzenie tych kontroli. Sprawozdania pisemne z wykorzystaniem form i oprogramowanie kontroli są wypełnione i złożone. Sprawozdania te powinny zawierać oraz lista kodów obserwuje naruszenia standardowych i lokalnych zgodnie z krajowymi procedurami i państwowych.

Jak dostać się do domu kapitałowych pożyczki bez weryfikacji zatrudnienia

Jak dostać się do domu kapitałowych pożyczki bez weryfikacji zatrudnienia

Właściciele domów są w stanie dostać się domu kapitałowych pożyczki bez weryfikacji zatrudnienia. Pożyczki te są dobre, aby dostać, ponieważ właściciel domu może sprawić, remont domu lub uzyskać żadnych innych przedmiotów osobistych, które mogą potrzebować, jak nowy samochód. Kredyty kapitałowe są łatwo uzyskać zezwolenie, tak długo, jak masz jakiś kapitał w domu. Ponadto, stopa procentowa jest niska w domu kapitałowych pożyczki.

 1. Pierwszą rzeczą, właściciel domu musi zrobić przed ubieganiem się o kredyt własnego domu, że nie robi € ™ t wymagają weryfikacji zatrudnienia jest, aby ich zdolność kredytową. Przejdź do trybu online, aby AnnualCreditReport i uzyskać wszystkie trzy raportach kredytowych. Być może będziesz musiał uiścić dodatkową opłatę, aby uzyskać wynik Fico.
 2. Kontakt wszystkie banki w Twojej okolicy, które obsługiwać domu kapitałowych pożyczki; obejmuje to bank, w którym możesz zrobić własne bankowości. Czasami ita € ™ s znacznie łatwiej uzyskać kredyt bez domu kapitałowych weryfikacji zatrudnienia w swoim banku, że już wie, że jako klient.
 3. Zapytaj pośredników nieruchomości z którego polecam jako dobre kredytodawców, aby uzyskać domu kapitałowych pożyczki. Szukaj także online dla domu kapitałowych pożyczki, które można zastosować, aby bez weryfikacji zatrudnienia.
 4. Teraz, gdy masz swój wygląd kredytowej gości, aby zobaczyć, czy jest to dobry Ocena. Jeśli jest to dobra ocena, jesteś gotowy, aby ubiegać się o domu kapitałowych pożyczki.

Zanim pójdziesz i zastosować, trzeba najpierw dowiedzieć się, co chcesz, aby ubiegać się o ponieważ są dwa, które są otwarte i zamknięte kredyty kapitałowe. Zamknięte kapitałowe pozwalają kredyty właściciel domu pożyczyć ryczałt od ich domu i nie może pożyczyć więcej.

W celu uzyskania zamkniętego kapitałowych pożyczki, pożyczkodawca musi sprawdzić swój kredyt, a jeśli jest to dobrze, będzie można pożyczyć kwotę twój dom jest wart. To także zależy od jeśli nadal winien pieniądze na dom. Jeśli jest to przypadek, kwota kredytu będzie mniejsza.

Otwarty kredyt obrotowy kapitał jest linia kredytowa. Oznacza to, że zawsze będzie tam, kiedy jest to potrzebne. Tego typu pożyczki kapitałowego jest najlepiej dostać, jeśli masz zamiar robić jakieś modernizacje lub kupić nowy samochód.

Oba rodzaje pożyczek kapitałowych mają opłat. Właściciel domu musi zdecydować, także przed wyjazdem i uzyskać domu kapitałowych pożyczki, jeśli są w stanie dokonać płatności miesięcznych. Właściciel domu musi zdecydować, czy mogą sobie pozwolić na kolejną pożyczkę.

Teraz jesteś gotowy, aby zakończyć proces domu kapitałowych pożyczki. Wystąp o każdej zamkniętej lub otwartej pożyczki kapitałowej. Można zastosować w trybie online lub w banku, który obsługuje domu kapitałowych pożyczki.

Jak dostać się do domu kapitałowych pożyczki

Czy potrzebujesz pieniędzy, aby zapłacić za coś, ale nie mają funduszy? Leta € ™ s powiedzieć, trzeba kupić coś poważnego znaczenia, tyle, że to daje lepszą jakość życia. Jednak nie mają pieniędzy. Możesz zaradzić tej sytuacji poprzez zaciągnięcie domu kapitałowych pożyczki. Więc co jest domu kapitałowych pożyczki, dokładnie? To jest w zasadzie jesteś uzyskanie kredytu w stosunku do wartości własnego domu. Są to kroki, które należy podjąć, aby skutecznie uzyskać wartość domu. Więc jak to zrobić? Przeczytaj poniższe wskazówki, jak może być w stanie otrzymać.

 • Mają wystarczająco dużo kapitału. Musisz ocenić wartość domu i sprawdzić, czy masz wystarczająco dużo kapitału na pożyczki, która zostanie przyznana. Ponieważ wartość dobrego domu, zwykle zwiększa się w czasie, więc nie swój kapitał. Obliczenia będą oceniać wartość domu, mniejsze kwoty trzeba jeszcze do spłacenia kredytu. Kwota, że ​​daje to, co w domu kapitałowych jest.
 • Skonsultować się z kredytów hipotecznych. Dotarcie do tego samego banku, który dał ci kredytu dla Ciebie w domu najprawdopodobniej udzielić Ci domu kapitałowych pożyczki. To dlatego, że znają już swoje finanse i wartości domu. Po zatwierdzeniu przez bank, kredyt, który właśnie nabył przeciwko domu jest to, co jest powszechnie nazywane jako drugi kredyt hipoteczny.
 • Inne banki. Z jakiegoś powodu, że nie można przejść do lokalnego banku lub odmówiono, zawsze jest opcja z innych banków. Możesz udać się do banku, który ma w pełni zaistnieć w domu kapitałowych pożyczki. Jednak trzeba sprawdzić opcje i warunki, które będą prezentowane na Ciebie. Upewnij się, że nie podda się wysokie stopy procentowe, które mają być wypłacone w krótkim okresie czasu.
 • Kredytodawcy. Zawsze można uzyskać pożyczkę od pożyczkodawców osób trzecich w tych samych warunkach i podobnych aktywów wykorzystywanych. Jednak osoba trzecia powinna być zawsze ostatnią opcję, ponieważ istnieje wiele nieuczciwych osób czeka cię oskubać lub po prostu oszukują cię z własnego domu. Jeżeli kiedykolwiek zdecydujesz się domu kapitałowych pożyczki od kredytodawcy, upewni się, że instytucja, które on reprezentuje jest albo dobrze znane lub godne zaufania. Zawsze można uzyskać porady od osób, które znasz.

Wyceny z domu kosztują pieniądze. Kredytodawca będzie naliczać $ 200 do 350 dolarów w zależności od sytuacji. Przypominamy bezpieczeństwa, należy pamiętać, aby spłacić drugi kredyt hipoteczny. Wielu Amerykanów zostały traci swoje domy z powodu niezdolności do płacenia go. Drugi termin hipoteczny jest zazwyczaj krótsze i ma wyższe oprocentowanie niż kredyt hipoteczny wziąłeś do nabycia domu. Więc trzeba dokonać świadomego wysiłku, aby śledzić swoje finanse i płatności. Z tym, ita € ™ s czas, aby dokonać tej płatności, które potrzebujesz. Przygotuj się dobrze!

Jak go Wykluczenie Sprzedaż domu myśliwskim

Wiele domów idą do wykluczenia w tych dniach. Te domy są sprzedawane lub zlicytowane, aby właściciele mają szansę do płacenia podatków. Domy przejść do wykluczenia, gdy właściciel nie jest w stanie płacić podatków na czas. To może być zamierzone lub niezamierzone. Jeśli szukasz czegoś do inwestowania pieniędzy na, wykluczenia domy sprzedaży są dobrym pomysłem. Jest kilka rzeczy, które trzeba pamiętać, gdy masz zamiar sprzedaży dom polowanie.

Oto kilka wskazówek, aby pamiętać podczas polowania domy sprzedaży na wykluczenie:

 1. Przygotowanie. Zanim pójdziesz na polowanie dom wykluczenia domów, trzeba przygotować się. Po pierwsze, zrobić listę rzeczy, które mają w domu. Niektóre z nich mogą być duży ogród, basen, domek, itd. Po wyliczeniu wszystkie swoje pragnienia, można dodatkowo zawęzić go poprzez oddzielenie tego, co można zrobić bez i rzeczy, które naprawdę potrzebują. Doprowadzić do tej listy z Tobą gdy idziesz dom polowanie. Możesz również przeszukiwać domy sprzedaży online, aby mieć pojęcie, gdzie na rozpoczęcie polowania.
 2. Lokalizacja. Gdy dom polowania, za otoczenie, w którym dom jest. Inną rzeczą, którą trzeba zwrócić uwagę jest to, czy dom jest blisko do różnych miejsc, takich jak sklepy spożywcze, stacje benzynowe, przystanki autobusowe i miejscu pracy.
 3. Dom Myśliwski. Gdy jesteś gotowy, aby przejść domu polowanie, dona € ™ t zapomnij zabrać ze sobą listę z tobą. Można również przynieść niewielki notebook, dzięki czemu można robić notatki na domy, które można zobaczyć. Pomoże również wnieść aparat, dzięki czemu można przeglądać każdy dom, gdy jesteś gotowy do zakupu.
 4. Dodać do oferty. Jeśli zobaczysz dom, który naprawdę lubisz, złożyć ofertę, tak, że można dostać do domu, zanim ktoś to kupuje, zanim zrobisz. Tylko to zrobić, gdy jesteś pewien, że chcesz do domu.
 5. Porównaj. Po powrocie do domu po domu z polowania, porównaj swoje notatki na temat różnych domów, które widziałeś. Skanowanie zdjęcia i pamiętać, co zalety i wady są, że każdy dom oferuje. Pomoże to zawęzić wybór i wybór najlepszego domu, aby kupić.
 6. Uzyskaj wstępną akceptację na hipotece. Jest to bardzo pomocne, aby wonâ jesteś € ™ t muszą przejść przez długi proces, kiedy już zdecydowaliśmy się kupić dom. To daje przewagę w stosunku do innych odbiorców, którzy są zainteresowani w tym samym domu, jak będzie można kupić szybciej i sprzedający będą widzieć, że jesteś naprawdę zainteresowany, aby kupić.

Są to jedne z pomocnych wskazówek, które należy pamiętać przy planujesz dzieje sprzedaż domu wykluczenia polowania. Aby być w stanie uzyskać odpowiedni dom dla Ciebie, należy wziąć pod uwagę swoje potrzeby przed swoimi pragnieniami. To będzie wielki, jeśli widzisz wszystkie swoje potrzeby i chce w domu, ale zdarza się to rzadko.