grsail.com

jak zrobic cranchi

Jak zrobic przodu Handspring

Jak zrobic przodu Handspring


Jeśli chcesz wykonać zabójcze upadki procedury, trzeba dowiedzieć się, jak zrobić przedni HANDSPRING. Handsprings przednie wymagają znacznego wytrzymałość górnej ciała i zdolność do wykonywania na rękach i Ko bez problemu. Jeśli uczysz się przednią HANDSPRING po raz pierwszy, upewnij się, spróbować go, będąc pod opieką trenera lub instruktora, który może Cię przez proces i miejsca, które w razie potrzeby.

Jak zrobic przodu Handspring

Dowiedz się, jak zrobić z przodu HANDSPRING będzie łatwiejsze, jeśli można dostać rozbieg, napędzających tempa organizmu do przodu. Przed dodaniem początek działa, pierwszy mistrz formularz wymagane do wejścia na pozycję handstand podczas wykonywania HANDSPRING.

Formularz handstand

Jeśli dopiero zaczynasz, mają miejsce autokarem lub trenera cię, jak się uczyć Handstand i Handspring. Trener może zapewnić, że można zachować łokcie rozszerzony, zapobieganie niefortunny upadek. Podczas wykonywania handstand i Handspring, musisz zainicjować ruch z silną nogą. W tej instrukcji, silna noga jest prawa noga, ale należy pamiętać, że silna noga może być Twoja lewa noga.

 1. Stań z nogami razem, ramiona przedłużony bezpośrednio nad głową, łokcie po uszach.
 2. Unieś prawą nogę od ziemi, trzymając go w pełni otwarta.
 3. Weź duży krok do przodu prawą nogę i stopę solidnie posadzić na ziemi.
 4. Pochylić się do przodu z tułowia, trzymając ramiona pełni rozciągnięte nad głową, aż można sadzić dłonie na ziemi pełnej długości tułowia w przedniej części prawej stopy.
 5. Swing lewą nogę w powietrze, wskazując swój palec, jak poruszać się w pozycji Handstand.
 6. Narysuj swoją prawą nogę w powietrze, ciągnąc go w pobliżu i mocno się do lewej nogi.
 7. Zatrzyma się, gdy jesteś w napięty, prostej stójką.
 8. Powrót prawą nogę, potem lewą nogę na ziemi.
 9. Kontynuuj ćwiczenie Handstand, aż poczujesz się komfortowo z ruchu.

Handspring

Aby wykonać pełną HANDSPRING, dodać następujące czynności, podczas gdy pod nadzorem spotter, zaczynając od kroku siedem, powyżej:

 1. Z ciała w pozycji pełnego Handstand, wzruszyć ramionami, trzymając łokcie prosto.
 2. Prasa siłą przez dłonie i napędzać nogi i ciało do przodu.
 3. Ziemia z nogami razem na ziemi i ramiona w pełni rozciągnięte nad głową.

Dodanie Uruchom

Gdy obserwator czuje się starasz ćwiczenia na własną rękę, możesz dodać kilka kroków eksploatacji w celu zapewnienia sobie z dodatkowym pędu. To jest postęp całego umiejętności, w tym z systemem start:

 1. Wykonać kilka kroków uruchomione.
 2. Hop z lewej stopy, prawej kolanach i odbyło się na wysokim poziomie.
 3. Swing ręce nad głowę, łokcie i proste ręce blisko do uszu.
 4. Grunty na kuli lewej stopy.
 5. Weź długi krok do przodu prawą stopę i posadzić prawą stopę mocno na ziemi.
 6. Pochylić tułów do przodu i zasadzić swoje dłonie na ziemi około pełne tułowia i długość ramienia w przedniej części prawej nogi, trzymając łokcie prosto.
 7. Swing lewą nogę, wskazując palec, do położenia Handstand.
 8. Śledź lewą nogę, prawą nogą, blokowanie nóg razem w stójką.
 9. Naciśnij się z dłońmi, przesuwając swoje ciało do przodu.
 10. Grunt z obu nóg razem, płasko na ziemi.
 11. Wykończenie z ramion prosto nad głową, łokcie przedłużony.

Oglądaj Video Tutorial, aby zobaczyć jak to się robi

Praktyka czyni mistrza

Idealne HANDSPRING zajmuje dużo praktyki i ciężkiej pracy. Ruch do przodu umiejętności sprawia ślepego lądowania, zwiększenie trudności w wykonywaniu drastycznie. Aby Handspring bardziej precyzyjne, pracę na utrzymanie ramion, bioder i kostek kwadratowych i szczelne. Nie można po prostu chcą ćwiczyć umiejętności, chcesz je ćwiczyć prawidłowo. To sprawi, że lepiej szklankę, a ostatecznie lepszy cheerleaderką.

Jak zrobic Tytuł pojazdu Szukaj

Jak zrobic Tytuł pojazdu Szukaj


Jeśli zastanawiasz się, o historii samochodu lub ciężarówki, wyszukiwania Tytuł pojazd może pomóc umieścić swój umysł w spoczynku lub kierować się z dala od potencjalnie problematyczne pojazdu. Wiedząc, jak przeprowadzić wyszukiwanie tytuł jest szczególnie ważne, gdy przygotowuje się do zakupu używanego samochodu.

Jak szukać samochodowej Tytuł Historia

Istnieje wiele stron internetowych, które specjalizują się w tytułowych pojazdu historii, a zazwyczaj jest to najprostszy sposób, aby dowiedzieć się o samochód. Następujące kroki mogą pomóc poruszać proces.

1. Zbierz informacje o pojeździe

Zanim będzie można rozpocząć wyszukiwanie, trzeba będzie podstawowe informacje o samochodzie lub ciężarówki jesteś badam. Na minimum, będzie to obejmować:

 • Marka lub "make" samochodu
 • Nazwa modelu
 • Rocznik
 • Numer identyfikacyjny pojazdu (VIN)

2. Czy sposób płatności Handy

Niestety, wyszukując tytuł nie jest za darmo. Większość witryn wymaga opłaty w wysokości od 30 dolarów i 50 dolarów i będzie akceptować karty kredytowe. Aby proces przebiegać bezproblemowo, posiadają karty kredytowej poręczne.

3. Zdecyduj się na usługę wyszukiwania

Istnieje kilka opcji do tytułu poszukiwań, ale CARFAX i AutoCheck są jednymi z najbardziej popularnych wśród konsumentów. Każdy produkt jest bardzo niezawodny.

 • CARFAX - Być może najczęściej używanym źródłem raportów historii pojazdu, CARFAX wydaje raporty, które zawierają wiele informacji na temat pojazdu. Znajdziesz, jak wielu właścicieli pojazdu posiada, czy wskazania licznika długości drogi jest poprawne, jeśli samochód miał żadnych poważnych wypadków lub udział w klęski żywiołowej, czy to wypożyczalnia samochodów lub części floty pojazdów, a wiele innych ważnych informacji. Raporty zwykle kosztują od 30 dolarów i 50 dolarów.
 • AutoCheck - część Experian, jeden z trzech głównych biur kredytowych w Stanach Zjednoczonych, AutoCheck śledzi historię pojazdu poprzez incydentów dołączonych do tytułu. Dowiesz się, czy samochód ma tytuł ratunkową, jeżeli został on zaangażowany w pożar, powódź, lub wypadku, a co licznika długości drogi został w przeszłości. Będziesz także dowiedzieć się o wszelkich poprzednich stosowania jako samochód flotą, samochód policyjny, taksówki lub wynajętego samochodu i czy pojazd został ogłoszony cytryny. Spodziewać się od 30 dolarów i 60 dolarów za raport.

4. Uruchom raport

Po zdecydował się na firmy, wprowadzić informacje o samochodzie i wprowadzić swoje dane płatnicze. Następnie uruchom raport. W większości przypadków, otrzymasz natychmiastowe rezultaty.

5. Porównaj raport do pojazdu

Wreszcie, nie zapomnij, aby porównać wyniki wyszukiwania tytułu do danego pojazdu. Jeśli zauważysz różnicę w odczycie licznika, marka lub model, zgłaszane Stan lub inne istotne czynniki, może to być oznaką oszustwa.

Powody do wykonywania Tytuł pojazdu Szukaj

Ponieważ tytuł własności samochodu zawiera tak wiele informacji o swojej historii, to może być przydatne źródło informacji dla potencjalnych właścicieli. Jeśli rozważasz zakup używanego pojazdu, badania tytuł może dać Ci spokój. Oto niektóre z powodów, może chcesz przeprowadzić wyszukiwanie tytułów:

 • Historia tytuł pokaże, czy samochód miał licznik kilometrów wycofana.
 • Możesz się dowiedzieć o poważnych wypadków w historii samochodu.
 • Historia tytuł dostarczy informacji o tym, jak wiele razy samochód został sprzedany.
 • Możesz określić dokładny wiek pojazdu.

Take Your Time

Proces uruchamiania wyszukiwania tytuł jest dość proste, ale ważne jest, aby wziąć swój czas, aby sprawdzić, czy wszystkie dane są poprawne. Niezależnie od tego, która firma zdecydujesz się przeprowadzić wyszukiwanie tytuł pojazdu, poczujesz się lepiej, wiedząc, kilka faktów na temat historii swojego nowego samochodu lub ciężarówki.

Jak zrobic Free Reverse Szukaj Telefon

W dzisiejszym szybkim tempie i bardzo wyczerpującym stylu, sen jest luksusem, na który nie wszyscy mogą łatwo korzystać. I dlatego, jeśli nie zasnąć, chcesz uzyskać jak najwięcej z niego. Inwestować w tych drogich materace, że przytulić cię, tych poduszek, które Snug szyi, tych, które utrzymują cię puchowe ciepły i przytulny, a jak te poszewki skóra jest tak wygodne przeciw. A teraz z tymi pełnej konfiguracji spania masz wszystko ustawione, aby przejść do "och", tak nieuchwytnego krainy marzeń.

Ale wtedy twoje zaczyna telefonów komórkowych dzwonić tak głośno, jak to możliwe i kiedy budzisz się z cennego snu można zobaczyć numer telefonu miga na ekranie. To połączenie z numeru, który nie jest zapisany w telefonie. A wiesz, że chcesz, aby dowiedzieć się, kto, że rozmówca jest. Oto kilka wskazówek, jak to zrobić bezpłatną tyłu telefonu.

 • Przed odebrać telefonu. Musisz być gotowy do zrobienia tego zadania. Prawo przygotowanie będzie to zadanie uruchomić sprawnie i jak niewiele wysiłku, jak to możliwe. I nie tylko, że trzeba będzie następujące: silny komputer, dobre połączenie z Internetem, długopis i kartkę papieru. Komputer powinien być działa dobrze i jest powinien być wolny od wirusów. Oszukiwać, jeśli można tak będziesz mieć niewielki lub żaden spowolnienia w ogóle. Następnie połączenie internetowe powinny być mocne i stabilne, ponownie, aby uniknąć spowolnienia. Pióro i papier jest do listy w dół numer telefonu, który chcesz wyszukać. Jeśli masz odpowiedni sprzęt, można rozpocząć korzystanie z bezpłatnej tyłu telefonu. Możesz teraz przejść do osoby dzwoniącej tajemnicy, że zakłócony swój wspaniały sen. To, czy prześladowca, który dzwonił z telefonu bez końca.
 • Witaj operatora, jesteś tam? Pierwszą rzeczą do zrobienia w wykonywaniu tego zadania jest w trybie online. A celem jest polowanie na stronie internetowej, który będzie używany. Strona internetowa, która daje dostęp do odwrotnej katalogu telefonu. Strony internetowe, takie jak White Pages, Anywho i numery telefonów są dobre strony, które umożliwiają dostęp do technologii odwrotnej katalogu telefonów. Najlepiej o tych wspomnianych stron internetowych jest to, że oferują swoje usługi za darmo. A wszystko, co jest za darmo jest zawsze dobra. Więc zanotować te strony można też szukać innych miejsc samej funkcji, a może nawet dać Ci więcej możliwości.
 • Blokada w tych liczbach. Po zbieranie witryny nadszedł czas na bardzo szczególny etap w odblokowaniu tego tajemniczego rozmówcę. W powierzchni witryny należy spojrzeć na pudełku. To pole powinno być oznakowane - numer telefonu. To gdzie będzie wejście do 10-cyfrowy numer telefonu z telefonu masz. Następnie przełączyć na przycisk Szukaj. Strona internetowa będzie następnie uruchomić cię przez liście wyników. Wyniki będą zawierać numer telefonu, nazwisko właściciela, adres i lokalizację numeru telefonu.

Ze specjalnych stron internetowych, które daje ci tożsamość numerów anonimowych, już nie jesteś bezradny w tych najmniejszych zakłóceń. Więc zanotować te anonimowych numerów i rozpoznać je teraz.

Jak zrobic wstecznego e-mail

Te dni skrzynki odbiorczej e-mail jest prawdopodobnie wypełnione wiadomości. Niektóre z tych wiadomości e-mail są od osób, które znasz, ale nie zawsze są te adresy e-mail, które są tak niepewni. Być może już wiesz, że nie są do tyłu książki telefoniczne, które pozwalają spojrzeć, numerów telefonów, które nie rozpoznają i dowiedzieć się, gdzie oni idą i kto jest za tym numerem. Czy istnieje sposób, aby zrobić wyszukiwania wstecznego e-mail i sprawdzić, kto to tajemniczy e-mail należy? Tak, można patrzeć się te tajemnicze maile i wyśledzić ich właścicieli.

Pierwszym krokiem w ten wyszukiwania wstecznego e-mail jest wizyta ulubionej wyszukiwarki. Istnieje wiele usług i stron internetowych, przeglądowe odwrotnej e-mail. Niektóre z nich wymagają, aby płacić za usługi, a niektóre z nich są darmowe. Wystarczy zrobić wyszukiwania używając terminu "wyszukiwania wstecznego e-mail" lub "odwrotnego wyszukiwania e-mail", a znajdziesz tych stron.

Znajdziesz tu dziesiątki odwrotnych stronach odnośników e-mail. To jest, gdy może to zająć czas. Najlepiej jest trochę czasu, aby zrobić rozeznanie i dowiedzieć się, jakie usługi daje informacje, które chcesz i ile to będzie kosztować. Każdy e-mail odwrotnej strony wyszukiwania jest tylko nieco inny i robi rzeczy, tylko trochę inaczej od poprzedniego odwrotnej email patrzeć stronie. Kliknij na każdego z nich, i znaleźć taki, który oferuje usługę, która ma na cenę chcesz. Większość e-mail odwrotnych stronach odnośników poprosi zapłacić za niektóre usługi, ponieważ każdy z odwrotnych stronach internetowych odnośników e-mail będzie musiał zapłacić swoje rachunki w jakiś sposób. Będą one dostarczać informacje za darmo, ale zawsze będzie oferta dla bardziej szczegółowych informacji odnośników e-mail odwrotnej za opłatą.

W każdej odwrotnej stronie odnośnika e-mail można znaleźć puste miejsce, w którym można wpisać adres e-mail, który chcesz wyszukiwania wstecznego. Można wyciąć i wkleić adres e-mail, lub wpisać go ręcznie. Gdy to zrobisz, kliknij przycisk wyszukiwania i silnik wyszukiwania wstecznego e-mail zrobi resztę.

Dowiesz się, gdzie znajduje się adres e-mail po zakończeniu wyszukiwania wstecznego. Można również znaleźć adres, jeśli jest to biznes. Można również znaleźć opis dołączony do wiadomości e-mail, które są odwrotną patrząc w górę. Z niektórych usług odwrotnego wyszukiwania e-mail, będziesz musiał zapłacić premię dostać najwięcej szczegółów na temat, gdzie adres e-mail pochodzi.

Jak zrobic Sprawdź Reference

Jak zrobic Sprawdź Reference

Przy zatrudnianiu pracowników, że to dobry pomysł, aby sprawdzić ich referencje. Zgłoszenia do pracy zazwyczaj obejmują miejsca na nazwiska i dane kontaktowe do 04:57 referencji zawodowych. Jeśli formularz używasz nie żądać tego typu informacji, możesz poprosić kandydatów do składania listę referencji zawodowych jako dodatek do ich stosowania.

Jak Kontakt Referencje

Kontrole prowadzone są zazwyczaj odniesienia przez telefon lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Telefon

Jest to na ogół najlepiej skontaktować odniesienia przez telefon. Johanna Rothman grupy konsultingowej Rothmana mówi, że rozmowy telefoniczne są najlepsze dla referencji "od-do mankietów", wskazując, że "ludzie mówią rzeczy w rozmowie telefonicznej, że nie będzie napisać w e-mailu."

Plusy:

 • W trakcie rozmowy z referencjami na telefon, to często się ich bezpośrednich wrażeń oparty na pytania zadać.
 • Będzie można odebrać na niewerbalne sygnały, które mogą być znaczące, takie jak to, czy brzmią niepewne lub niektórych informacji, które przekazują.

Wady

 • Choć można (i należy) robić notatki podczas mówienia do ludzi, w tym kontekście, nie będzie miał niezaprzeczalną dosłownie zapis tego, co druga osoba mówi.
 • Nie każdy jest gotów podjąć telefony od ludzi, których nie znają.

E-mail

Dopuszczalne jest również, aby sprawdzić referencje poprzez e-mail.

Plusy:

 • Metoda ta może być szczególnie skuteczne z wnioskodawcami, którzy mają referencje, którzy mieszkają w innym kraju, który jest kilka stref czasowych dalej, jak to może być trudne do nadrobienia z kimś przez telefon w tej sytuacji.
 • Jest to także korzystne dla celów dokumentacji; masz zapis o tym, co i kiedy został zapytany, wraz z odpowiedzią.

Wady:

 • Nie każdy będzie odpowiadał za pośrednictwem poczty elektronicznej. Niektórzy ludzie nie mogą nawet otworzyć e-maile od ludzi, nie wiedzą, a inni nie będą wygodne umieszczenie tego rodzaju informacji w formie pisemnej.
 • Kiedy ludzie nie odpowiem przez e-mail, nie dostaniesz poczucie ich natychmiastowego odpowiedzi na pytania; zamiast tego, oni mają czas, aby dokładnie rozważyć, co chcą powiedzieć. Mogą nawet kontakt z kandydatem do wejścia.

Podwójny Metoda

Ponieważ są plusy i minusy metody zarówno telefonu i e-mail, to jest dobry pomysł, aby rozważyć zastosowanie obu metod, jeśli to możliwe. Zacznij się telefonicznie kontaktując odniesienia, przy założeniu, że jest to uzasadnione do tego w świetle różnic stref czasowych.

Jeśli nie są w stanie dotrzeć do osoby, a nie odbierać połączenia zwrotnego po trzech lub więcej prób ponad rozpiętości kilku dni, wyślij e-mail, który zawiera wszystkie pytania, które planowane zadać w rozmowie telefonicznej.

Co się zapytać

Podczas sprawdzania referencji - czy rozmawiasz z ludźmi, którzy znają kandydata na poziomie osobistym lub zawodowym - utrzymać pracę zapytanie związane. Zadawaj pytania starannie wybrane, aby uzyskać wrażenie danej osoby, jak wnioskodawca może wykonywać w określonej pracy, na które osoba jest rozpatrywana.

Przykładowy kwestionariusz

Jak zrobic Sprawdź Reference

Pobierz formularz wyboru referencyjny próbki.

Kliknij na obrazek w tej sekcji, aby pobrać kwestionariusz próbki wyboru odniesienia. Dokument jest ustawiona jako wypełnienia-w formie, dzięki czemu można dostosować go z nazwiska kandydata oraz tytuł pracy pod uwagę, a także robić notatki bezpośrednio na formularz dla rekordów. Można również edytować pytania jeśli twoje potrzeby są inne niż przykładowych pytań dostarczonych tutaj i zapisać go do późniejszego wykorzystania. Możesz wydrukować formularz do wykorzystania podczas rozmowy z referencji, lub wypełnić go elektronicznie i zapisać na dysk twardy lub inne urządzenia do przechowywania danych.

Przykładowe pytania

Przykłady pytań do:

 • Pobierz odniesienie poinformować swojego stosunku do wnioskodawcy, w odniesieniu do kontekstu, w którym znają się nawzajem i jak długo one zostały zapoznał.
 • Wyjaśnij, co jest zaangażowany w pracę osoba towarowego i poprosić, aby podzielić się spostrzeżeniami odwołanie dotyczące jak się czują kandydat zrobi.
 • Zapytaj odniesienia do określenia ich wrażenia, jak dobrze nadaje osoba jest do pracy, na przykład za pomocą skali ocen od jeden do pięciu, z pięciu jest "bardzo udane" i jeden jest "nie może zrobić dobrze."
 • Zapytaj, czy jest dodatkowe istotne informacje związane z zadaniem, osoba czuje należy wiedzieć przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu.

Czego unikać

Unikać prośbą niczego, co mogłoby doprowadzić do odwołania, aby zapewnić Państwu informacji, że nie można legalnie wykorzystać przy ocenie kandydata, który zawiera wszystko związane z charakterystyką klasy chronionych.

Nie pytaj o nic odniesienia, że ​​nie należy poprosić rozmówcę. Jest to ważne w całej wnioskodawca proces przeglądu chronić organizację przed zarzutami dyskryminacyjnych praktyk zatrudniania. Jeśli odwołanie zaczyna dzielić tego typu informacji, zatrzymać osobę, zanim on lub ona rozwija, wyjaśniając, że wasze interesy są koncentruje się na ustaleniu zdolności człowieka, aby wykonać zadanie, a nie cech osobowych.

Ważne Rozpatrzenie

Nawet wtedy, gdy wnioskodawcy przynieść wcześniej napisane listy polecające, nadal jest najlepsza praktyka, by sprawdzić referencje siebie. Jednym z powodów jest to, że ważne jest, aby stosować te same procedury, z każdym zastanawiasz się na to stanowisko. Dodatkowo, gdy ktoś aktywnie dostarcza list referencyjny, tak naprawdę nie ma żadnego sposobu, wiedząc, że to jest prawdziwe, chyba że rozmowy z osobą, która go napisała.

Jak zrobic Forex

Dla inwestorów patrząc na ekscytującą formę inwestycji, handlu na rynku walutowym (zwie forex) jest rozwiązaniem. Forex polega na kupnie i sprzedaży walut w parach walutowych, takich jak, na przykład, euro i dolar amerykański, dolar amerykański i japoński jen i dolar amerykański i frank szwajcarski. Jednak nie są to jedyne dostępne pary handlowe. Teraz, rynek forex obejmuje wolumen obrotu w ponad trzech bilionów dolarów dziennie. I choć główne centra finansowe na forex są Tokio, Sydney, Frankfurcie, Nowym Jorku i Londynie, jednak forex może być umieszczony w dowolnym miejscu na świecie i może łączyć się z rynków poprzez połączenie internetowe.

Nauka Forex

Na początku ważne jest dla tych, robi forex zrozumieć potencjalne strategie handlowe i zdawać sobie sprawę z oprogramowania analitycznego, które można wykorzystać. Istnieje wiele narzędzi forex dostępnych za pośrednictwem Internetu, a tych robi forex musi znaleźć oprogramowanie, które będzie najlepsze dla nich. Generalnie, zrozumienie analizy technicznej i jest w stanie korzystać z oprogramowania do oglądania i analizowania wykresów cena jest ważna. Na szczęście istnieją kursy dostępne w internecie, że te robi forex można podjąć, aby pomóc rozwijać umiejętności niezbędne w analizie wykresów cen.

Własna Forex Trader lub Znalezienie Profesjonalny Forex

Po zapoznaniu się z handlu forex, gdy inwestorzy zdecydują, że są wygodne z prowadzenia własnej forex będą musieli zidentyfikować firmę online lub broker internetowy, który umożliwia osobom zrobić własne forex i będą musiały uzyskać własne konto forex (s). Albo, jeśli inwestorzy uważają, że woleliby mieć doświadczony forex zrobić transakcji forex, mogą znaleźć forex firmy handlowej, gdzie są profesjonalni gracze forex, którzy mogą zrobić forex.

Wniosek

Aby wziąć udział w handlu forex, trzeba nauczyć się podstaw handlu forex i nie jest rzeczą łatwą. Jednakże, jeśli przedsiębiorca dowiaduje odpowiednio, forex może być bardzo satysfakcjonujące, ponieważ inwestorzy mogą zacząć z niewielką ilością pieniędzy i poprzez wykorzystanie mogą handlować do kwoty wielokrotnie ilość pieniędzy, które rozpoczęły się. To sprawia, że ​​możliwe, aby ogromne zyski szybko. Także dlatego, że rynek forex jest dostępny dwadzieścia cztery godziny na dobę, zawsze są możliwości do forex i zarobić.

Jak ozdobić świąteczne ozdoby

Jak ozdobić świąteczne ozdoby

Dawno, dawno temu w odległym miejscu znanym jako dorastania, pracowałem w sklepie Boże własnością niemieckiej pary. Dress code w sklepie Narodzenia składał się z dirndl, białych szczytów kolanowych i drewniaki, i choć nie były wymagane warkocze, były uśmiechnął się po. (Nie wiedziałem, że rok później będę polegać na tym stroju-minus warkocze, plus biustonosz push-up i Kufel -. Jako ostatniej chwili Halloween Costume)

Kiedy zaczynałem pracę w sklepie z Bożego Narodzenia, za każdym razem słyszałem, mąż i żona mówić razem, byłem pewien, że ich małżeństwo było na krawędzi upadku. Po kilku tygodniach, zorientowali się, że to połączenie języka gardłowym i brak jakichkolwiek pozdrowienia lub pieszczotliwych, które doprowadziły mnie do tego (błędnej) wniosku. Kiedy wiedziałem, że ich małżeństwo było nienaruszone i moja praca bezpieczna, zacząłem cieszyć moją pracę.

Duża część z tego, co się z pracy na Boże Narodzenie sklep zabawy było towarzystwo moich dwóch współpracowników (których uprzejmość i sprytu Towarzyszył gdyż tylko, że z moich Jak zrobic rodaków Thingsland). Byli dwie kobiety, wprowadzając je ponownie siły roboczej po wychowaniu dzieci, a oni byli sprośny w najlepszym tego słowa znaczeniu. Byli śmieszne, rzetelny proste strzelcy, którzy otwarte oczy na fakt, że życie rzeczywiście nadal na po trzydziestu (a nawet czterdziestu). Siedzieliśmy w pokoju dalej akwarium (ze względu na dużą szybę, że klienci obserwował nas przez) i udekorować ozdoby świąteczne, jak rozmawialiśmy. Nauczyłem się wiele o życiu w tym akwarium; jedna z rzeczy, których nauczyłem się, jak udekorować ozdoby świąteczne:

 1. Wybór ozdoba. Wybierz ozdoba, która nie ma już istniejącą konstrukcję lub dekoracji. Albo błyszczące lub matowe zrobi choć należy pamiętać, że błyszczący tło będzie konkurować z błyszczącymi ozdobami. Więc jeśli masz zamiar na Dolly Partonesque Rhinestone Cowgirl tematu (rozważyć dwie ozdoby), trzymać się matowy.
 2. Rozmiar. A mówiąc o super wielkości te .... największym z ornamentami są trudne do dekoracji po prostu dlatego, że to prawie niemożliwe, aby utrzymać prostą linię z upiększeń, takie jak koronki lub wykończenia. Mniejsze ozdoby są także wyzwanie do dekoracji od palcami czuć jak przerośnięte kiełbasek, jak starają się pracować nad nimi. Jeśli dopiero zaczynasz, trzymać się średniej wielkości.
 3. Odsetek. Rozważmy część jak zdecydujesz się na swoje ozdoby i materiałów. Jeśli wybierasz się na klasycznym wyglądzie zaniżone, będziemy chcieli, aby zostawić mnóstwo wolnego miejsca na dysku ozdoba. Możesz dokonać tych wyborów, jak iść, ale jeśli twoje serce ustawić na konkretnej kombinacji materiałów, upewnij się, że ozdoba będzie na tyle duże, aby je i nadal zostawić wystarczająco surową miejsca na ornament ustawić je.
 4. Materiały. Wszystko idzie. Velvet, cekiny, wstążki, koronki, kamienie, sztuczne rzęsy - jeśli siła wiązania kleju może utrzymać ciężar obiektu, obiekt może być przyklejony do ozdoba. Niech swoje twórcze siebie wędrować w wyborze materiałów. Przykleiłem jednego z wyżej wymienionych warkocze włosy do ozdoba raz, ale to już inna historia .....
 5. Klej. Upewnij się, że do pracy z klejem w obszarze, który jest dobrze wentylowanym. Przyjdź, aby myśleć o tym, może dlatego nasze rozmowy w akwarium były tak dobre!
 6. Typ. Być może jest tam specjalne kleju, który nie rozmazuje się, ale mam jeszcze go znaleźć, jeśli istnieje. Klej, który jest odpowiedni do materiałów, z których korzystasz będzie działać. Można wydać duże pieniądze z jakiegoś specjalnego kleju lub użyć Elmer. Prawdziwą sztuką z klejem jest lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja.
 7. Lokalizacja. To jest bardzo trudne do uzyskania kleju z butelki wylądować tam gdzie chcesz. Umieścić niewielką ilość kleju na kawałku papieru, a następnie za pomocą wykałaczki lub bardzo małego pędzla do "malowania" spód materiału. To na pewno nie jest to typ po ajerkoniak projektu - twoje umiejętności motorycznych muszą działać na 100%.
 8. Metoda. Zastosować klej w bardzo cienkiej warstwie. Zawsze umieścić klej na materiał, a następnie zastosować materiał do dekoracyjnego. W przeciwnym razie klej może zgniatanie się po naciśnięciu materiał dół.
 9. Błędy. Mieć mokrą szmatę (najlepiej miękka bawełna) w pobliżu i jeśli się gdzieś na klej ozdoba nie chcesz go, przetrzyj go tak szybko, jak to tylko możliwe. W przypadku usunięcia go wystarczająco szybko, będziesz mógł, aby uniknąć rozmazania.
 10. Glitterati. Jeśli skrycie (lub nie tak skrycie) zobaczyć siebie jako członka glitterati, można malować swoje nazwisko w kleju na ornamentem i delikatnie obróć ją w blasku. To nie to samo, co mając go w światła na namiocie, ale jest co najmniej czynnikiem brokat.

Biorę to od kogoś, kto pracował w warsztacie Świętego Mikołaja - nawet specjalistów zostawić miejsce kleju jakiś - więc staram się patrzeć na swoich błędach, jak testamentów do pielęgnacji można umieścić na swojej pracy. Prawdziwe piękno ozdoba ręcznie, oprócz miłości i przekleństw, które zostały wprowadzone do podejmowania go, jest to, że trochę niedoskonałość jest to, co sprawia, że ​​jest wyjątkowa.

Wymagane narzędzia:

 • Klej
 • Nożyczki
 • Wet miękkiej bawełny szmata
 • Koronka
 • Cekiny
 • Przyciski
 • Skrawki tkanin
 • Blask

Badanie rynku: Szukaj firmy kredytowe Porady

Just Say No do Credit Repair Quickie Zgłoś

Naprawy raportu kredytowego jest kontrowersyjny temat dla firm, jak i osób fizycznych. Ponieważ kredyt jest zycie najbardziej udanych firm, złych kredytów może łatwo zadławić małą firmę, a to może być bardzo kuszące, aby skorzystać z usług oferowanych przez spółkę naprawy raportu kredytowego. Ale eksperci powie Ci tylko powiedzieć, że nie. Złych kredytów może być naprawiony, ale nie ma szybkie poprawki i to wymaga czasu i cierpliwości i opracować nową historię kredytową. Firmy, które twierdzą, że nic więcej dostarczy prawdopodobnie próbuje trudniej zabrać swoje pieniądze, niż mają naprawić swój kredyt.

Due Diligence: Sprawdź Credit Report

Dlaczego potrzebny jest dostęp do raportów kredytowych biznesowych na innych firm oprócz siebie samych? Z tego samego powodu, że niektóre firmy sprawdzić zdolność kredytową na potencjalnego pracownika: To może wiele powiedzieć o firmie i jej ogólną kondycję finansową. Jeśli myślisz o współpracy z innej firmy, kupując w biznesie, lub pożyczając pieniądze na biznes, widząc raport kredytowy firma będzie istotną częścią procesu.
Przed wami partnera z innego przedsiębiorstwa lub spółki do sprzedaży prowadzi lub podziału dochodów, pobranie raportu kredytowego spółki z Manta i przeglądu sprawozdania biznesowe firmy dla ochrony.

Raport kredytowy w ramach całościowego pakietu

Informacji kredytowej można czasem znaleźć w ramach ogólnego planu informacji biznesowej zakupionego od pojedynczego centrum informacji biznesowej. Ale dokładnie, jak wiele informacji można uzyskać kredytu zależy od planu zakupie i kto go kupić od. Duże agencje kredytowe oferują pełne i częściowe plany informacji gospodarczej. Tak jak i specjalistów informacji biznesowych, ale znać różnicę między zakupem raportu kredytowego oraz skrócone sprawozdanie, punktacji kredytowej przed wydawać pieniędzy.

Sprawdź, czy masz pełny raport, a nie tylko wynik

Upewnij się, czy chcesz pełny, szczegółowy raport kredytowy biznes, to jest to, co kupujesz. Czasami na forum dostawcy raport kredytowej oferują skróconą wersję raportu kredytowego, zwany raport punktacji kredytowej. Raport punktacji kredytowej daje zdolność kredytową, a nie pełnej historii kredytowej. Może to być przydatne dla niektórych transakcji handlowych, ale nie zamierza dać szczegółów można się spodziewać w raporcie kredytowym pełna firmy.

Jednego posiłku lub All You Can Eat?

Jak wiele informacji biznesowych dostępne online, raporty kredytowe biznesu na ogół występują w dwóch wersjach: pojedyncze raporty, które można uzyskać za pobranie lub poprzez członkostwo w systemie miesięcznym / dostępu z nieograniczoną pliki do pobrania dla jednej cenie. Trudno się nikomu podać cenę za miesięczne członkostwo, ale spodziewać się setki miesięcznie, a nawet tysiące, jeśli częścią większego ogólnego planu członkostwa. Pojedyncze raporty kredytowe można pobrać za 60 dolarów lub mniej, albo jako część bardziej szczegółowych informacji biznesowych ogólnego raportu ponad 100 dolarów.

Raport kredytowe Biznes Źródła

"Wielkiej trójki" firmy Experian raportu kredytowego -, Equifax i Transunion - wszystkie oferują usługi biznesowe raportów kredytowych. Można również uzyskać raportów kredytowych biznesowych z specjalistów informacji biznesowych, takich jak Dun & Bradstreet oraz Standard & Poor. Wreszcie, istnieje wiele sprzedawców innych firm odsprzedaży raporty - zazwyczaj z jednym z powyższych agencji. Który z nich jest dla Ciebie? To zależy od budżetu i szczegółowo, czego szukasz w swoim raporcie kredytowym firmy.

Jak zrobic Szukaj firmy kredytowe

Wyszukiwanie informacji kredytowej firma jest zaskakująco łatwe. Informacje kredytowej nie jest tak prywatne, jak myślisz, że jest. Wielkie trzy agencje sprawozdawczości kredytowej - Experian, Equifax i Trans Unii - będzie sprzedawać raportów kredytowych na każdej firmy do każdego, kto może wykazać uzasadnioną potrzebę biznesową, która nie jest zbyt trudne do zrobienia. Można również przeprowadzić wyszukiwanie kredytowej firma przez wiele witryn internetowych badań naukowych, które odsprzedają informacji kredytowej, jak równi większego profilu firmy.

Co znajduje się w raporcie Business Credit?

Oto niektóre z elementów, które można spodziewać się w typowym raportu kredytowego biznesu:

* Historia płatności: Czy firma płaci swoje rachunki na czas?

* Najlepszy kredyt: Ile biznesu zawdzięczają i do kogo?

* Dane porównawcze: Umieszczanie historię płatności i kredytowego spółki w związku z innymi w tej samej branży.

* Historia firmy i informacji z rejestrów publicznych.

* 6 miesięcy i 1 roku analiza tendencji do płatności i kredytu.
Możesz pobrać raport kredytowy biznesu online w Manta i znaleźć informacje na temat ostatnich danych firmy finansowej, niespłaconego kredytu i płatności i historii kredytowej.

Raporty kredytowe Are Not Prywatna

Pomimo wszystkich potencjalnie poufnych informacji wewnątrz nich, raporty kredytowe biznes może być podane do publicznej wiadomości przez agencje sprawozdawczości kredytowej do niemal wszystkich chętnych do płacenia za dostęp do informacji. Nawiasem mówiąc, to samo odnosi się do osobistych raportów kredytowych, które są dostępne dla każdego, kto może wykazać istnienie "przekonujące biznesowe powód." Zaskakujące? Pamiętaj, że raporty kredytowe nie są od rządu, ale w rzeczywistości są produktem firmy prywatne. Więc nie są przedmiotem tego samego rodzaju regulacji rządowych, jak, powiedzmy, numerów licencji kierowcy. I firmy sprawozdawczości kredytowej szukają zysków, też. Więc jeśli szukasz, aby uzyskać informacje kredytowe na biznes, to prawdopodobnie tam - za cenę.

Ile firm Raporty kredytowe zamierzacie potrzebne?

Jeśli masz zamiar być regularnie dostępu do raportów kredytowych dla własnej firmy informacji biznesowych, ma sens, aby zapłacić za miesięczne członkostwo. Jeśli jesteś już co - czy planujesz zrobić - dostęp do informacji biznesowej części miesięcznych wydatków biznesowych, sprawdź, czy raporty kredytowe przychodzą jako część planu, a może z małym aktualizacji. W przeciwnym razie, jeśli uważasz, że będziesz potrzebował, aby uzyskać dostęp do mniej niż 3/2 raportów kredytowych biznesowych miesięcznie, może warto byłoby, aby pobrać je w razie potrzeby.

Zobacz S & P Oceny kredytowe za darmo

Działalność kredytowa jest zaszyte dość napięty pod względem uzyskiwania raportów kredytowych biznesowych. Chcesz jeden, będziesz musiał zapłacić jakąś inną działalność dla niego. Kwota płacisz i ile informacji można uzyskać zależy od dostawcy wybrać. Jest jeden poważny wyjątek. Standard & Poor, jeden z głównych agencji ratingowych, pozwoli każdemu, kto zarejestruje się na swojej stronie internetowej, aby uzyskać dostęp do wszystkich ostatnich ratingów kredytowych w Internecie. Nie ma szczegółów pełnego raportu kredytowego. Z drugiej strony, jest wolny.

Jak zrobic Szukaj firmy kredytowe

Wyszukiwanie informacji kredytowej firma jest zaskakująco łatwe. Informacje kredytowej nie jest tak prywatne, jak myślisz, że jest. Wielkie trzy agencje sprawozdawczości kredytowej - Experian, Equifax i Trans Unii - będzie sprzedawać raportów kredytowych na każdej firmy do każdego, kto może wykazać uzasadnioną potrzebę biznesową, która nie jest zbyt trudne do zrobienia. Można również przeprowadzić wyszukiwanie kredytowej firma przez wiele witryn internetowych badań naukowych, które odsprzedają informacji kredytowej, jak równi większego profilu firmy.

Loki słomy

Loki słomy
Te słomki podwoić jako narzędzia do układania włosów!

Nadać włosom skoczny bounce, ciało, i świecą z loki słomy. Ten styl jest wzrok i patrzy trudne do osiągnięcia. Jednak wygląda może być myląca, jako że wkrótce się dowiedzieć!

Loki, Loki, Loki Chwalebne

Każdy, z głową pełną kręcone włosy mogą świadczyć o tym, że kiedy, że świetnie wygląda, to naprawdę wygląda niesamowicie wielka. Gdy lśniące jest w zatoce, loki są na miejscu, a cały wygląd jest pełna blasku i ciała, to przekłada się na wielki dzień włosów. Oczywiście, loki nie muszą być naturalne, aby być doskonały. Perms, gorące wałki, lokówki, a nawet proste mokre oplot sztuczka może przekształcić się w tętniącym życiem proste włosy, kręcone włosy.

Salony oferują wiele różnych stylów, jeśli chodzi o osiągnięcie loki. Nie wszystkie loki są takie same, i ważne jest, aby zrozumieć różnicę jeśli dążenie do określonego wyglądu. Niektóre z odmian dostępnych na curl salonów i łatwo zrobić w domu, są następujące:

 • Finger Fale: bardziej skomplikowane (choć niekoniecznie trudne) technika wymaga wymyślnej ruchów obejmujących palce trzymając włosy w niektórych pozycjach. Jednak prostsze metody polega pozwalając naturalnie kręcone włosy do wyschnięcia i po prostu scrunching trochę produktu do stylizacji, takich jak żel do włosów lub zwinięcie zwiększenie spreju do włosów i delikatnie kształtowanie loki.
 • Pin Loki: loki Pin są często wykorzystywane do akcentem spojrzenie, takie jak loki osiągniętych z falami palców. Te loki są ukształtowane w loki i dociśnięty do głowy, i są zwykle umieszczona na czole, policzkach i bokobrody, a wokół karku. Wygląd jest elegancki, błyszczący i szykowny.
 • Barrel Loki: Podobny do pin loki, loki lufa stoją z dala od głowy, a nie płasko na skórze. Polega ona toczenia loki w segmentach wokół palców i zabezpieczenie go delikatnie spinacz lub szpilki. Po zwolnieniu palca, zwijają zachowa swój kształt.
 • Spiralne Loki: To spojrzenie jest zarówno zabawny i seksowny na raz. W zależności od długości włosa, może trwać nawet godzinę, aby zakończyć lub zaledwie kilka minut. Lokówka i lekki lakier konieczne do osiągnięcia tego wygląd jest.
 • Straw Loki: Nie daj się nabrać na nazwę! "Słomy" w tytule nie odnosi się do tego, jak czuje włosów po zwerbowany - zamiast tego atrybuty instrumentów wykorzystywanych do osiągnięcia tego wygląd. Proste plastikowe słomki są idealnymi narzędziami do wykorzystania do tworzenia tych obcisłe, błyszczące, urocze loki.

Jak osiągnąć Loki słomy

Loki słomy
Zestaw słomy mogą tworzyć wspaniałe loki spiralne.

Loki słomy można najlepiej określić jako bezczelna, sexy, i pewnie. To spojrzenie daje loki zupełnie nowy styl, i choć wymaga pewnej praktyki, to łatwo zintegrować z czasu i cierpliwości. Ten styl jest często wykorzystywana przez afroamerykańskich kobiet na błyszczące, lśniące, piękne wolna loki. Oczywiście, jeśli czas jest krótki i wolisz dotyk zawodowych stylista jest, będziesz korzystać z jednego z wielu salonów fryzjerskich, które oferują service.If zdecydujesz się na spróbować swoich sił na to, trzeba kilka narzędzi, aby uzyskać rozpoczął. Są to podstawowe, przedmioty codziennego użytku, które można łatwo znaleźć w lokalnym sklepie drogerii i dostaw urody.

 1. Plastikowe słomki (pręty perm może być również używany)
 2. Dokumenty końcowe (dostępne w każdym sklepie z artykułami urody)
 3. Bobby szpilki
 4. Włosy pianka, żel lub balsam ustawienie
 5. Czyszczenie surowicy

Teraz, gdy już zebrane produkty, które są potrzebne, aby osiągnąć taki wygląd, jesteś gotowy, aby rozpocząć. Przeczytanie tych schodach kilka razy, aby czuć się za to, co będziesz robił, a następnie zwijają się!

 1. Rozpocznij z czystą włosy. Szampon i odżywić włosy jak zwykle.
 2. Pat delikatnie osuszyć ręcznikiem, uważając, aby nie pocierać (otarcia, przyczynia się do Frizz).
 3. Zastosuj płyn bezalkoholowy pianki, żelu lub ustawień, takich jak Nexxus Alcohol bezpłatny Mousse Pianka zwiększająca objętość Plus lub Joice JoiLotion Styler do włosów. Kwota wielkości piłki do tenisa wystarczy.
 4. Pokrój słomek do picia do wielkości mniej więcej w przybliżeniu do długości włosów. Słoma powinna być idealnie 1:59 cali dłuższych niż włosy.
 5. Rozdzielić włosy na ¼ "do 1" sekcji. Pamiętaj, że zwijają będzie mocniej, jeśli część włosów jest mniejszy.
 6. Przygotować włosów dla słomek zagięcie końców włosów z papieru końcowego.
 7. Tworząc naturalne spirale, zawinąć włosy na długość odcinków wokół słomy, zaczynając od dołu i do góry w kierunku toczenia głowy.
 8. Zabezpieczyć przez przypinanie wnętrze curl wzdłużnie przed głowy.
 9. Suche włosy pod kapturem suszarki pod nim jest całkowicie sucha, lub pozostawić do wyschnięcia.
 10. Przed rozpakowaniu należy upewnić się, że są całkowicie fajne loki. Delikatnie zrelaksować każdy słomy jeden na raz.
 11. Nałożyć serum lekki połysk i delikatnie oddzielić i zorganizować loki z palców.

Na film wideo odwiedzić tę Jak zrobic Set słomy na You Tube.

Korzystaj wielkie loki słomy wyglądają!

,

Jak uzyskać Ochrona zadłużenia

W dzisiejszej gospodarce, zabezpieczenie długu jest ważniejsza niż kiedykolwiek. Kredytodawcy wszystkich typów zaczynają oferować ochronę jako jeden z głównych przyciąga do swojej instytucji. Przy tak wielu konsumentów na krawędzi tonie finansowo, to nic dziwnego, chroniąc się od komorniczych jest poszukiwany jak to jest dzisiaj. Wiele amerykańskich rodzin utraty miejsc pracy albo jest zwolniona lub po prostu bycie puścić. Wiele więcej rodzin mieszka na jednym dochodów, a nie dwóch. Gorzej, ale są tacy, którzy cierpią szkody i nie może wrócić do pracy w dającej się przewidzieć przyszłości, lub dla rodzin cierpiących z powodu śmierci żywiciela. Jeśli jesteś jednym z milionów Amerykanów, którzy starają się zapewnić ich zadłużenie nie stać się przepustką do katastrofy, jest kilka kluczowych elementów ochrony zadłużenia zrobicie dobrze zrozumieć.

Uzyskanie ochrony przed długu może wydawać się nieco przytłaczające, to jest całkiem proste. Ochrona zadłużenia stres finansowy, gdy nie może spełnić swoich zobowiązań z powodu nieoczekiwanego, niezamierzona utrata dochodów. Będzie anulować płatności kredytu bez kary, bez dodanie odsetek i bez zgłaszania ty jako przestępca do agencji kredytowych sprawozdawczości. Niektórzy kredytodawcy pozwoli ochrony dla tych, którzy spełniają minimalne zdolności kredytowej tylko. Inne są bardziej liberalne. Ogólnie rzecz biorąc, istnieją cztery warunki, które zostaną objęte ochroną długu bez względu na to, kogo wybrać, aby dać Twojej firmie.

Śmierć -
W przypadku śmierci, pozwala rodziny, aby uzyskać z powrotem na nogi finansowo.

Niepełnosprawność -
Jest to dodatek do dowolnego zakresu niepełnosprawności może mieć w pracy. Najwięcej miejsc pracy oferują maksymalną ilość 60% pokrycia, więc to byłoby uzupełnić do końca podczas pracy na swój sposób z powrotem do możliwości zarobkowania.

Przymusowe bezrobocie -
Daje to pewność, że zostaną podjęte jeden z głównych płatności opiekę podczas zabezpieczyć nowego zatrudnienia.

Urlop rodzinny -
Podczas urlopu z pracy z powodów rodzinnych lub medycznych, pokryje znaczną rachunek podczas gdy często stresujące czasu jest opracowywane przez.

Wiele programów ochrony dłużne oferują dwa lub trzy różne opcje, lub poziomy pokrycia. Musisz zwrócić się do instytucji wybierzesz, i umówić się na spotkanie z profesjonalistą, który może Cię przez proces. To nie będzie długi proces i będziesz miał spokój, wiedząc, że są objęte w tych niepewnych czasach należy potrzebują.

Większość z tych kredytodawców daje okres 30 dni, w którym chcesz iść na planie bardziej szczegółowo, myśląc, że za pośrednictwem w celu zapewnienia, że ​​ma sens dla danej sytuacji. Jeśli zdecydujesz się przeciwko niemu, wszystkie opłaty z tym związane zostaną anulowane.

Jak Kwasy tłuszczowe Benefit ciała

Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe są specyficzne tłuszcze, które są krytyczne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Twój organizm nie jest w stanie wytworzyć tych kwasów tłuszczowych na własną rękę, więc konieczne jest, aby jeść dietę bogatą w tych kluczowych elementów składowych, aby utrzymać zdrowe ciało. Dwa główne niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, które muszą być zawarte w diecie są kwasy omega-6 i omega-3 kwasy tłuszczowe.

Jak to Kwasy tłuszczowe Pomoc ciała?

Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe mają mnóstwo korzyści w organizmie i jego komórek. Pomagają w rozwoju komórek i tworzenia błony zdrowych komórek, i faktycznie wykazano, że blokuje tworzenie guza u zwierząt, jak również blokują wzrost ludzkich komórek raka sutka.

Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe pomagają w rozwoju i funkcjonowaniu mózgu i układu nerwowego, a oni pomagają regulować prawidłowe działanie tarczycy i nadnerczy. Odgrywają one ważną rolę w trzebieży krwi, co może zapobiec powstawaniu zakrzepów krwi, które prowadzą do zawału serca i udaru mózgu. Wykazują one również naturalne właściwości anty-zapalne, które mogą łagodzić objawy zarówno zapalenie stawów i inne choroby autoimmunologiczne układu.

Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe regulują ciśnienie krwi, reakcje immunologiczne i wątroby, a także pomoc w krzepnięciu krwi i podział cholesterolu. Pomagają one również dobrze wyglądać, jak dieta uboga w te kwasy tłuszczowe wykazano, aby stworzyć problemy skórne, w tym wyprysk, łupież, podzielonych gwoździ i łamliwych włosów.

Co się stanie, jeśli nie otrzymają Enough Kwasy tłuszczowe?

Nie wystarczająco dużo omega-3 kwasy tłuszczowe jest najbardziej zdumiewające efekty. Niskie poziomy były związane z:

 • wahania nastroju
 • utrata pamięci
 • demencja
 • problemy ze wzrokiem
 • Problemy skóry i włosów

Ponadto, u pacjentów z rozpoznaniem i dzieci z ADHD zarówno € ™ s Alzheimera wykazano mają niższy od przeciętnego poziom tych kwasów tłuszczowych.

Jakie produkty spożywcze zawierają niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe?

Istnieje wiele źródeł niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, które można dodać do swojej diety, aby składniki odżywcze, które są potrzebne. Omega-3 źródeł należą:

 • orzechy
 • soja
 • olej z orzechów włoskich
 • olej rzepakowy
 • olej lniany
 • zimna woda tłuste ryby, takie jak łosoś, śledź, dorsz, flądra, tuńczyk, bluefish i krewetki

Omega-6 znajdują się w wielu orzechy, oleje i mięs, ale są one również uwzględnione w typowej zachodniej diecie i nie powinno być problemem.

Ile potrzebuję?

Nie ma Zalecana ilość niezbędnych kwasów tłuszczowych w diecie, ponieważ każdy jest inny i ma inne potrzeby. Zaleca się, że kwasy tłuszczowe składają się 3% do 6% dziennego spożycia kalorii. Tej wartości, należy spożywać 2 do 4 razy więcej omega-6 kwasy tłuszczowe niż kwasów omega-3. Typowy amerykański diet jest jednak dość niezrównoważona z średnia bliższy 14 do 25 razy więcej omega-6 kwasy tłuszczowe omega-3, niż w wyniku wysokiego zużycia mięsa.

Wielu lekarzy i dietetycy zalecają spożywanie tłustych ryb 2 do 3 razy w tygodniu, aby spełniać swoje spożycie omega-3. To, wraz z nakrętkami i zdrowych olejów, może dać ci niezbędne składniki odżywcze potrzebne do korzystania z niezbędnych kwasów tłuszczowych w diecie.

Czy mogę brać suplementy?

Istnieje możliwość przyjmowania suplementów, aby zapewnić Państwu kwasów tłuszczowych omega-3. Są to suplementy oleju rybnego, które na ogół zawierają również niewielkie ilości orzechów i olejów. Czytaj etykiety i porozmawiać z lekarzem na temat zaleceń dotyczących wysokości tych dodatków, należy dodać do swojej diety.

Bez względu na to, jak je dostać, niezbędne kwasy tłuszczowe są niezbędne do twojego bodyâ € ™ s zdrowia. Oceń swoją dietę i upewnij się, że masz wystarczająco dużo tych klocków w tym, a jeśli nie, dokonać pewnych zmian teraz wspierać swoją kontynuację zdrowia.

Jak Przeciwutleniacze Korzyści mnie?

Przeciwutleniacze oferują szereg korzyści dla zdrowia, a zostały one reklamowany jako możliwe zapobiegawczego chorób, począwszy od nowotworów, choroby Alzheimera. Badania sugerują, że przeciwutleniacze mogą rzeczywiście być skuteczne w zapobieganiu wielu chorób związanych z wiekiem.

Co Przeciwutleniacze Czy i gdzie można je znaleźć

Przeciwutleniacze występują w świeżych owoców i warzyw, a także całych ziaren. Owoce i warzywa, które mają jasne i charakterystyczne kolory, takie jak czerwone pomidory, fioletowe jagody, pomarańczowy żółtej kukurydzy i marchwi, są bogate w przeciwutleniacze.

Ilość witamin, minerałów i związków w żywności mają właściwości przeciwutleniające. Witaminy A, C i E są wśród najbardziej znane, podobnie jak beta-karoten, likopen i selen. Niektóre produkty, które zawierają duże ilości przeciwutleniaczy należą:

 • Marchew
 • Zielone warzywa liściaste, takie jak kapusta, szpinak i collards
 • Jagody, wiśnie i winogrona
 • Herbata zielona
 • Owoce cytrusowe
 • Jabłka i gruszki

Jak Przeciwutleniacze Walcz stres oksydacyjny i wolne rodniki

Jak wiek, twoje tkanki ciała cierpi z powodu stresu oksydacyjnego w wyniku procesu utleniania. Utleniania występuje, gdy cząsteczki w organizmie traci elektrony do naładowanych elektrycznie cząsteczek tlenu we krwi. Te elektrycznie naładowane cząsteczki tlenu zwane "wolne rodniki", i mają potencjał, aby spowodować uszkodzenie DNA komórkowego. W miarę upływu czasu mogą się nieodwracalne uszkodzenia i prowadzi do choroby.

Utleniania jest naturalnym procesem, który zdarza się każdemu. Bo to jest naturalne, dieta bogata w antioxdants jest konieczne, aby utrzymać poziom wolnych rodników w organizmie niski i utrzymać dobry stan zdrowia. Bardziej wolne rodniki gromadzą się w organizmie, tym więcej stresu oksydacyjnego będziesz cierpieć.

Jak wiek, twojego naturalna obrona organizmu przed utlenianiem, wolnych rodników i stresu oksydacyjnego stają się mniej skuteczne. Dlatego badacze uważają, że wysoki poziom przeciwutleniaczy w diecie może zapobiec wielu chorób związanych z wiekiem.

Niektóre zachowania mogą zwiększyć liczbę wolnych rodników w naszym ciele. Palenie, picie i opalanie może powodować niebezpieczne wzrost produkcji wolnych rodników w organizmie. Inne czynniki, które mogą zwiększyć produkcję wolnych rodników to zanieczyszczenie powietrza, zakażenie, i narażenie na substancje toksyczne lub promieniowania.

Korzyści zdrowotne wynikające z Przeciwutleniacze

Przeciwutleniacze korzyści dla zdrowia poprzez czyszczenie wolne rodniki z krwiobiegu. Mają szeroki zakres świadczeń zdrowotnych; Niektóre badania wykazały, że antioxdants zmniejszenia objawów starzenia się poprzez minimalizację zmarszczek i zachowaniu tekstury skóry. Mogą nawet chronić skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez słońce i zmniejszyć częstość występowania oparzenia słoneczne.

Przeciwutleniacze, chociaż nie okazały leczeniu wszelkich stanów, badania wykazały, że przeciwutleniacze są również zaangażowane w profilaktyce szeregu chorób degeneracyjnych związanych ze starzeniem, obejmujący:

 • Rak
 • Choroby sercowo-naczyniowe
 • Zaburzenia funkcji poznawczych
 • Dysfunkcji immunologicznej
 • Zaćma
 • Zwyrodnienie plamki żółtej
 • Choroby Alzheimera

Różne przeciwutleniacze korzystne różnych części ciała. Na przykład, beta-karoten znaleźć w marchwi może pomóc w utrzymaniu zdrowia oczu. Likopen znajduje się w pomidorach może przyczynić się do zdrowia prostaty. Flawonoidy znajdują się w herbaty, kakao i czekolady są dobre dla serca, a proantocyjanidyny znaleźć w żurawin i jabłek może pomóc w utrzymaniu dróg moczowych.

W celu zapewnienia, że ​​masz mnóstwo przeciwutleniaczy w codziennej diecie, USDA zaleca jeść zróżnicowanej diety, z co najmniej pięć porcji owoców i warzyw dziennie, a od sześciu do jedenastu porcji ziaren, w tym co najmniej trzech porcji z pełnego ziarna.

Zrozumienie, w jaki sposób mikroelement Works Suplement

Intencją suplement mikroelement jest wprowadzenie do organizmu przez układ trawienny, wystarczającej ilości pierwiastków śladowych dla dobrego zdrowia. Czy te dodatki są niezbędne dla Ciebie po prostu zależy od tego, czy twoje ciało jest ich brakuje.

Jakie są Trace Minerals?

Można by rozpoznać niektóre z ich nazwami, takimi miedzi, cynku i cyny. Ale, może nie wiedzieć, że Twój organizm potrzebuje tych minerałów do utrzymania zdrowia. Minerały te są również nazywane "mikro minerały", ponieważ organizm potrzebuje jedynie niewielkiej ilości, nie więcej niż 11 mg na dobę, a w wielu przypadkach, znacznie mniej. Pierwiastków śladowych są ważne dla regulacji komórek, zdrowia kości, odporności i niezliczonych innych funkcji związanych z ochroną zdrowia.

Dlaczego Niedobory występuje?

Ludzie jedzenia produktów, pochodzących z krajów pierwszego świata rzadko cierpią na braki mineralnymi. Żywność uprawiane w glebie mineralnej bogate w składniki odżywcze przenieść swoje ciało. Ludzie, którzy jedzą głównie z przetworzonej żywności lub słabej jakości roślinność uprawianych w zubożonym gleby, mogą cierpieć z powodu niedoboru minerałów. To może być również to, osób z zaburzeniami krzepnięcia, lub ludzi, którzy biorą leki, które drenażu minerałów z nich. Jak te minerały polegać na sobie nawzajem, aby wykonywać swoje funkcje żywieniowe, brak równowagi może przyczynić się do wielu komplikacji zdrowotnych i brakiem dobrego zdrowia w ogóle.

Wchłanianie składników odżywczych i suplementów

Powszechnie uznaje się, że pierwiastki śladowe często działają jako koenzymy. Oznacza to, że są katalizatory lub wyzwalacze, dla wielu procesów w organizmie. Jedno z badań starał się dowiedzieć, czy ta funkcja katalizatora zasugerował, że kompletne odżywianie pierwiastków śladowych może pomóc ludzkie ciało absorbuje innych składników odżywczych i witamin. W tym badaniu, uczestnicy wykazały wzrost o 86% w dostępnych składników odżywczych we krwi po przyjmowania suplementów. Ważne jest, aby pamiętać, że te dodatki zostały zaprojektowane na potrzeby osobiste każdego uczestnika, nie homogenizowane over-the-counter pigułki. Z tych wymienionych suplementów, badania wykazały skutki uboczne zawierać więcej energii, zwiększenie zdolności poznawcze i ogólne samopoczucie. Jednak badania te nie zostały powszechnie powielane, a zatem nie powinno być traktowane jako zdecydowanego rzeczywistości.

Wysokie dawki mogą być trujące

Tak samo jak ciało potrzebuje pierwiastków śladowych, tylko potrzebuje bardzo małej ilości. W większości przypadków kwota jest tak mała, że ​​zalecane dzienne spożycie nie można ustalić dla minerałów. Z tym jest umysł, być ostrożny ponad czasochłonne minerałów śladowych w suplementach, i nie biorą suplementów, które oferują w liczbie pojedynczej, pierwiastków śladowych, chyba że lekarz zaleci inaczej. Ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem, aby dowiedzieć się, czy jesteś w grupie ryzyka niedoboru pierwiastka śladowego, przed podjęciem suplementów.

Pierwiastki śladowe są małe, ale bardzo ważne aspekty dobrobytu. Jeśli masz już zdrowy poziom pierwiastków śladowych w organizmie, suplementów nie będzie poprawić swoje zdrowie. W rzeczywistości, biorąc za dużo może wywołać niebezpieczny wynik. Skonsultować się z lekarzem do badania, aby sprawdzić, czy jesteś kandydatem do przyjmowania suplementów mikroelementu.

Jak zabezpieczyć Android Smartphone

Jak zabezpieczyć Android Smartphone
Bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, smartfony stały się siłą napędową nowoczesnego stylu życia cyfrowego. Smartfony są podłączone do każdego aspektu naszego życia, od podstawowej komunikacji za pomocą wiadomości tekstowych, e-mail do sieci społecznościowych, bankowości, prywatne zdjęcia i więcej. Jeśli smartfon dostanie się w niepowołane ręce, można zmierzyć wiele więcej kłopotów i frustracji, że czystej wartości samego urządzenia. Bez odpowiedniego zabezpieczenia w miejscu, złodziej telefonu może być porwanie swoje konta internetowe, kradzież pieniędzy z bankowości online oraz dzielenie się najbardziej intymne zdjęć w Internecie.

We wcześniejszym poście, omówiliśmy niektóre ze sposobów, można chronić swoje dane osobowe podczas podróży z smartphone, ale może to być nawet bardziej ważne, aby zachować swój telefon tak bezpieczne, jak to możliwe na zasadzie z dnia na dzień, jak również. Na najbardziej podstawowym poziomie, wszyscy właściciele smartfonów Android należy wykonać trzy proste kroki, aby zachować dane na ich telefony (w chmurze) jako bezpieczne i jako prywatne, jak to możliwe.

1. Ustaw ekran Lock Code

Nigdy nie należy zostawiać telefonu bez jakiegoś hasła, aby dostać się na ekranie blokady. Tak, po prosty "machnięcia", aby odblokować telefon jest najbardziej wygodne, ale również pozostawia nam niezwykle wrażliwe. Wzór machnięcia jest jednym z łatwiejszych mechanizmów blokujących ekran, ale tłuste ślady linii papilarnych może wciąż być narażona na ataki. Wielo-cyfrowy kod lub, jeszcze lepiej, złożone hasło jest znacznie lepsze i bardziej bezpieczne rozwiązanie. Można je znaleźć w ustawieniach zabezpieczeń w telefonie Android.

2. Wykorzystanie specyficznych aplikacji haseł

Nawet jeśli Twoje hasło blokady ekranu jest zagrożona, będziemy chcieli, aby upewnić się, że masz jeszcze kolejną warstwę bezpieczeństwa. Podczas gdy nie są dostępne na wszystkich aplikacji, niektóre aplikacje dają możliwość posiadania dodatkowego hasło przed mogą być dostępne lub wcześniej mogą być stosowane w pewnych funkcji. Jest to szczególnie widoczne w bankowości mobilnej i aplikacji mobilnych płatności; dodane hasła może być wymagane lub z kompatybilnymi urządzeniami, na bazie skanera linii papilarnych blokady / odblokowania może być możliwe

3. Skonfiguruj Android Device Manager

Za każdym razem, połączyć konto Google do nowego urządzenia z systemem Android, to pojawia się na liście urządzeń poprzez ustawienia Google Play Store. Dodatkowo upewnij się, że Android Device Manager został prawidłowo skonfigurowany i potwierdzone. To internetowe narzędzie pozwala łatwo zlokalizować i zadzwoni urządzenie powinno stać się zagubiona lub skradziona. W najgorszym przypadku, można również korzystać z Menedżera urządzeń z systemem Android zdalnie wytrzeć urządzenie tak, że złodziej nie może uzyskać dostępu do żadnych danych.

Wybierz pierwszy taniec Piosenka jak VIP

Wybierz pierwszy taniec Piosenka jak VIP
W świecie celebrytów, zdajemy się być zafascynowany wyborów, które słynne panien i kawalerów, dotyczących ich wesela. Leta € ™ s podjąć spojrzenie na pierwszych utworów tanecznych niektóre sławne pary wybrali, dzięki czemu można ocenić niektóre opcje na pierwszy taniec z nowym małżonkiem.

Kim i Kanye

Niektórzy z was zapewne dość słuchania o tym ślubie, ale ich pierwsza piosenka, taniec, czy w tym przypadku piosenek, jest interesujący. Zamiast jednego utworu, para wybrała medley piosenek do tańca po raz pierwszy jako mąż i żona. Zaczęli wreszcie włączyć się do tych Arms of Mine, przełączony ponownie do czułości, a następnie Kanye zaokrąglone go z rapem.

Jeśli masz trudności ze wybierając jedną piosenkę, która tylko ma znaczenie dla Ciebie, jako para, to może być sposób na jego zwalczania. Masz DJ skompilować kilka sekund każdego utworu, aby odtwarzać do tyłu. Nie, pan młody nie robi € ™ t muszą odpadniesz w rapie na końcu.

Jennifer i Brad

Gdy Jennifer Aniston i Brad Pitt powiedział, I Do, tańczyli na sposób spojrzeć Dziś wieczorem przez Franka Sinatry. Piosenki Sinatra są ponadczasowe klasyki. Jeśli ty i twój małżonek są tradycjonalistami i youâ € ™ re o tradycyjny ślub, a następnie wybierając ponadczasową klasyczną piosenkę Sinatry lub jak może być droga.

LeAnn i Eddie

Gdy LeAnn Rimes śr Eddie Cibrian, wybrali Kiedy Dona € ™ t przychodzi łatwo przez Patti Griffin. Może kilka zostało złożenie oświadczenia o ich związek prowadzi do ich zaślubin. Ty też możesz złożyć oświadczenie o zalotach, Twojej miłości lub stosunku was dwóch akcji. Wystarczy wybrać utwór, który stawia w słowa, jak się czujesz o sobie nawzajem.

Wybierz go z uczuciem

Możesz czerpać inspirację z par gwiazd w wyborze swój pierwszy utwór taneczny. Możesz także użyć ich wybory jako sposób, aby uniknąć przechwytywania konkretnego utworu (może uważasz, że ita € ™ s pecha wybrać tą samą piosenkę para, która zakończyła się rozwodem wybrał). Tak czy inaczej, kiedy to zrobić wybierz piosenkę, zrób to z uczuciem. Wykorzystać swoje emocje i wybrać coś, które coś dla was obu.

Jaki rodzaj cynku suplementu warto korzystać?

Cynk jest ważnym minerałem większość ludzi nie mam dość codziennego. Biorąc dobre uzupełnienie cynku jest dobrym sposobem, aby zapobiec stan zwany niedobór cynku. Niedobór cynku, jeśli nie jest leczone, często może skutkować zwolnieniem naprawy rany, ograniczenie funkcji mózgu, utrata włosów, biegunkę i zmiany skórne. Jeśli nie ma wystarczającej ilości cynku w diecie, mając dobre uzupełnienie cynku jest w porządku, zwłaszcza, że ​​organizm nie może produkować cynk na własną rękę.

Cynk źródeł żywności

Cynk jest minerałem, który występuje w wielu źródeł żywności, w tym wzbogacone płatki śniadaniowe, owoce morza, czerwone mięso, produkty pełnoziarniste i drożdży brewerâ € ™ s. Jeśli nie jesteś w stanie utrzymać dobrą zbilansowaną dietę to niektóre z tych elementów, ważne jest, aby zrobić dobre uzupełnienie cynku, aby utrzymać dobry stan zdrowia.

Jeśli już zrobić dobre multiwitaminy codziennie, może być konieczne, aby wziąć dodatek cynku; zbyt dużo cynku może być równie niebezpieczne, jak nie dostanę tyle, dlatego zaleca się, aby porozmawiać z lekarzem. Mają właściwego przebiegu badania w celu określenia, czy i jakie suplementy cynku powinien być przy.

Rodzaje suplementów cynku

Istnieje kilka rodzajów suplementów cynku, niektóre lepsze niż inne, które można kupić najbardziej wszędzie. Niektóre suplementy cynku to:

 • siarczan cynku (co może spowodować podrażnienie żołądka)
 • chelaty aminokwasowe cynku (które mogą być trochę drogie)
 • glukonian cynku (który jest dobry typ)
 • miejscowe cynku (używany do niektórych łagodnych chorób skóry i opryszczka)
 • tlenek cynku (stosowany w niektórych preparatów bloku słońce i niektóre kremy)

Niektóre rodzaje cynku, które są najlepiej wchłaniane są:

 • cytrynian cynku
 • octan cynku
 • pikolinian cynku

Nie należy przyjmować cynk oralny z żywności, które powstrzymują wchłanianie jak otręby, białka, kawy, fityniany, fosforu i wapnia. Jak w przypadku wszystkich suplementów witaminowych i mineralnych, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych, z dala od dzieci.

Skutki uboczne suplementów cynku

Suplement, jaki rodzaj cynku należy użyć, zależy w dużej mierze od tego, co używasz go; lekarz będzie w stanie pomóc w tym, jak są jakieś poważne skutki uboczne powodowane przez zbyt dużo cynku. Niektóre z tych działań niepożądanych należą:

 • ból brzucha
 • nudności
 • gorączka
 • kaszel
 • biegunka
 • senność
 • wymioty
 • niepokój

W przypadku zażycia większej niż 100 mg na dobę, wynik może być anemia, choroby serca, niewydolność immunologiczna, niedobór miedzi i zmniejszenie lub dobrego cholesterolu HDL. Innym skutkiem ubocznym mogą obejmować podrażnienie żołądka, ale nie, jeśli są przyjmowane z pokarmem.

Ludzie, którzy mają pewne choroby lub choroby należy skonsultować się z ich lekarzem, jeśli czujesz, że masz niedobór cynku lub z jakichkolwiek innych problemów zdrowotnych. Nie każdy wie o znaczeniu cynku lub cynku nie są przechowywane w naszym organizmie. Cynk jest najlepiej wchłania się z dobrej diety żywieniowej. Pamiętaj, aby utrzymać się w granicach zalecanych dziennych limitów dla swojego wieku i płci.

Siedem Wspólne I-9 błędy i jak ich uniknąć

Siedem Wspólne I-9 błędy i jak ich uniknąć
Reforma i sterowania Immigration Act (IRCA) wymaga amerykańskich pracodawców wypełnić formularz I-9 dla każdego nowego pracownika zatrudnił. Formularz ten służy do potwierdzenia, że ​​pracodawca przeglądu dokumentacji weryfikacji (a) tożsamość pracownika i (b), że pracownik ma prawo do pracy w tym kraju. Znaczne kary finansowe mogą ubiegać się, jeśli pracodawcy nie poprawnie wypełnić i zachować te ważne formularze dla każdego pracownika.

Unikanie błędów I-9

Jako trener i konsultant HR, często prowadzą klasy dyskusje o I-9 zakończenia i występowali I-9 audytów dla wielu klientów. Praca z uczniami i klientów dał mi wgląd w niektóre z błędów, które są powszechnie wykonane na I-9 form - od ich wypełniania nieprawidłowo do niedotrzymanie im odpowiednią ilość czasu. Kilka z najczęstszych błędów - oraz informacje o tym, jak ich uniknąć - to:

1. Błąd: Niezastosowanie się do zakończenia I-9 w odpowiednim czasie.

 • Rozwiązanie: Wypełnij formularz w ciągu pierwszych pracownika trzech dni pracy, upewnij się, że jest prawidłowo datowane (przez Ciebie i pracownika) oraz wymienić dokładną datę wynajmu.

2. Błąd: Wykorzystanie informacji w niewłaściwym miejscu.

 • Rozwiązanie: Przeczytaj uważnie formularz, oddanie informacje dokładnie tam, gdzie powinien iść (czyli nie umieścić "imię", gdzie "nazwisko" powinna iść).

3. Błąd: Formularz Niekompletne.

 • Rozwiązanie: Upewnij się, że każda część postaci jest w pełni zakończone przed sfinalizowaniem. Co sprawy sekcji - nie ma "opcjonalne" sekcje na formularzu I-9.

4. Błąd: Formularz Bez znaku.

 • Rozwiązanie: Upewnij się, że pracownik podpisuje jego lub jej część, zeskanować dokument upewnić, że wszystko jest tam, a następnie natychmiast podpisać w miejscu pracodawcy.

5. Błąd: Używanie formy wygasłe.

 • Rozwiązanie: formularz I-9 ma datę ważności wydrukowaną w prawym górnym rogu. Po tej dacie, minęło, stop za pomocą formularza masz. Odwiedź USCIS.gov pobrać aktualną wersję.

6. Błąd: Niezastosowanie się do utrzymania I-9s dla aktywnych pracowników.

 • Rozwiązanie: Nawet nie myśl o pozbyciu się z I-9 formularza dla pracownika, który jest na liście płac. Musisz mieć I-9 dla każdego obecnego pracownika, który zaczął działać po wymóg I-9 weszła w życie w 1988 roku.

7. Błąd: Niezastosowanie się do właściwego zachowania I-9 formularze wypowiedzianych pracowników.

 • Rozwiązanie: Nie niszczyć I-9 dokumenty zakończonych pracowników zbyt wcześnie. Kiedy pracownicy urlopu, należy zachować ich I-9 formularza przez okres jednego roku od daty zakończenia, lub trzech lat całkowitych, okres jest dłuższy. Oznacza to, że musisz miał I-9 w was posiadaniu przez co najmniej trzy lata w sumie, zanim zostanie zniszczona po urlopów. Jeśli ktoś pracuje dla Ciebie przez dwa lub więcej lat przed wyjściem, trzeba zachować go przez rok poza tym. Jeśli jednak ktoś zostawi przed podaniem dwa lata, nie można pozbyć się tej osoby I-9 postaci, aż w sumie trzy lata od osoby daty wypożyczenia minął.

Zapewnienia zgodności z przepisami

US Immigration and Customs Enforcement (ICE) przeprowadza wyrywkowe kontrole I-9 płyt i grzywien na zakończenie i retencyjnych błędów mogą być strome. Aby uniknąć konieczności płacenia niepotrzebnych kar, zadbać o to, aby to ważne formalności jest zakończona poprawnie w organizacji, i upewnić się, że jesteś utrzymanie tych form przez odpowiedni okres czasu.

Jak Przeciwutleniacze zapobiec Aging

Kto wiedział, że przeciwutleniacze i starzenie zostały podłączone? Udowodniono, że przeciwutleniacze występujące w wino, kawa, herbata, borówki, winogrona i inne owoce i warzywa może pomóc w zapobieganiu starzenia się i zwiększyć żywotność. Jak wiek, twój podział i wymiana martwych lub uszkodzonych komórek komórek spowalnia. Przeciwutleniacze mogą przyspieszyć podział komórek i procesów wymiany komórek, które mogą pomóc spowolnić ogólne efekty starzenia i profilaktyki określonych chorób związanych z wiekiem.

Przeciwutleniacze neutralizują szkodliwych wolnych rodników

Przeciwutleniacze neutralizują szkodliwe wolne rodniki w organizmie, co może powodować wiele poważnych lub zagrażających życiu chorób i problemów zdrowotnych, w tym chorób serca, nowotworów, zaburzeń odporności, cukrzycy i chorób zwyrodnieniowych mózgu (w tym demencji i choroby Alzheimera € ™ s). Szkodliwe wolne rodniki występują wszędzie w naszym otoczeniu, ale są one skoncentrowane w zanieczyszczenia, chemikalia, promieniowanie, pestycydów, alkohol, narkotyki, niezdrowej żywności i nawet słońce. Antyoksydanty pomagają utrzymać zdrowy i młodzieńczy swoje komórki, która może zapobiec chorobom związanym z wiekiem, stres i zwiększyć żywotność.

Pokarmy bogate w przeciwutleniacze można zachować zdrowy i młodzieńczy

Przeciwutleniacze powszechnie spotykane w źródłach żywności są witamina A, witamina C, witamina C, beta-karoten, selen i cynk. Beta-karoten, należący do rodziny karotenoidów odżywczych zwaną. Te przeciwutleniacze są odpowiedzialne za pomarańczowego pigmentu w marchwi, kantalupa, marchew i słodkie ziemniaki. Są one znane, aby zwiększyć odporność organizmu.

Warzywa, które zawierają najwięcej przeciwutleniaczy są:

 • brokuły
 • szpinak
 • Kiełki
 • buraki
 • czerwona papryka
 • marchew
 • pomidory

Owoce, które zawierają najwięcej przeciwutleniaczy są:

 • jagody
 • winogrona
 • pomarańcze
 • morele
 • śliwki
 • grejpfruty
 • brzoskwinie

Zgodnie z ogólną zasadą, bogatszy kolor owoców lub warzyw, tym więcej antyoksydantów, które zawiera.

Badania laboratoryjne wykazały, że likopen jest najpotężniejszym karotenoidów, jeśli chodzi o zwalczanie niektórych rodzajów wolnych rodników. Badania populacyjne wykazały, że ludzie, którzy jedzą diety bogate likopenu mają lepszą długoterminową profil zdrowia niż te, które tego nie robią.

Antyoksydanty mogą zapobiec starzeniu i konkretnych chorób związanych z wiekiem

Istnieje kilka konkretnych sposobów przeciwutleniacze mogą zapobiec chorobom starzenia i związanych z wiekiem, i zwiększyć żywotność:

 • Poprzez rozluźnienie naczyń krwionośnych i zmniejsza utlenianie niezdrowe cholesterolu, przeciwutleniacze mogą utrzymać się czujesz młody i energiczny jednocześnie zmniejszając ryzyko zawału serca i udarów mózgu.
 • Utrzymując wszystkich komórek twojego bodyâ € ™ s zdrowych, przeciwutleniacze mogą pomóc wyglądać i czuć się młodo, gdy zapobieganie niektórym rodzajom raka i cukrzycy. Młodzieńczy, zdrowe komórki zapewniają również większą odporność na gryp, wirusy i infekcje.
 • Przez ukierunkowanie niezdrowego komórek rakowych i ich niszczenie, przeciwutleniacze są również badane w leczeniu raka w połączeniu z promieniowaniem. Uważa się również, że Reservatrolu przeciwutleniacz może zmniejszyć odporność trzustki cancerâ € ™ s na chemioterapię.

Dodaj Przeciwutleniacze w stylu życia

Zwiększenie spożycia przeciwutleniaczy jest łatwe. Przez jedzenie ciemnego owoców i warzyw, a do picia kilka filiżanek czarnej, zielonej lub oolong dziennie, będzie czasochłonne zdrowych przeciwutleniaczy codziennie. Pijących kawę, którzy piją do dwóch filiżanek kawy dziennie również uzyskać dzienną dawkę antyoksydantów w kawie, czy jest kofeiną czy nie. Picie jeden kieliszek wina dziennie będzie również zwiększyć spożycie antyoksydantów, które mogą utrzymywać się czujesz młody i młodzieńczy i zwiększyć żywotność.

Jak witamin rozpuszczalnych w tłuszczach Deliver ważnych składników odżywczych

Witamin rozpuszczalnych w tłuszczach są składniki odżywcze, organizm wymaga w niewielkich ilościach w diecie dla optymalnego zdrowia. Dla dobrego zdrowia i samopoczucia, istotne jest, aby uzyskać witamin, minerałów i odżywiania organizm potrzebuje. Istnieją dwie grupy witamin rozpuszczalnych w wodzie witamin: (B-kompleks i C) i rozpuszczalne w tłuszczach witaminy (A, D, E i K).

Chociaż witaminy rozpuszczalne w wodzie wymagają regularnej wymiany w organizmie i muszą być częścią codziennej diety, witamin rozpuszczalnych w tłuszczach są przechowywane w wątrobie i tkankach tłuszczowych, a więc nie są potrzebne, aby być uzupełniane codziennie. FitDay może pomóc śledzić witamin rozpuszczalnych w tłuszczach.

Witaminy rozpuszczalne w tłuszczach

Rozpuszczalne w tłuszczach witaminy i tłuszczów w diecie, są absorbowane z jelita cienkiego i przechowywano w wątrobie i tkankach tłuszczowych. Słabego wchłaniania witamin rozpuszczalnych w tłuszczach może prowadzić w różnych chorobach, takich jak wrzodziejące zapalenie jelita grubego, zwłóknienie torbielowate i choroby Crohna. Jednak nadmiar tłuszczu wchłanianie witaminy rozpuszczalne mogą zrobić krzywdę ciała. Z wyjątkiem witaminy K, witamin rozpuszczalnych w tłuszczach są zazwyczaj wydalane wolniej niż witamin rozpuszczalnych w wodzie i witamin A i D mogą gromadzić i powodować toksyczne skutki w organizmie.

Jedzenie dobrze zrównoważona dieta powinna dostarczyć ilości witamin rozpuszczalnych w tłuszczach organizm potrzebuje, i zwykle nie prowadzi do zatrucia z witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. Toksyczność może być spowodowane podjęciem mega dawki witaminy A, D, E i K w suplementach witaminowych. Olej kokosowy jest bezpiecznym źródłem witamin rozpuszczalnych w tłuszczach.

Witamina

Witamina A, zwana także retinol, pomaga twoje oczy dostosować się do zmian oświetlenia, i odgrywa ważną rolę w rozwoju kości, rozwoju zębów, reprodukcji, podziału komórek i ekspresji genów. Ponadto, skórę, oczy i błony śluzowe jamy ustnej, nosa, gardła i płuc wymagają witaminy A dla wilgoci.

Dobrym źródłem witaminy A, aby dodać do swojej diety to:

 • ryba
 • wątroba
 • produkty mleczne

Ponadto, twoje ciało będzie konwersji beta-karotenu w owocach i warzywach w witaminę A. Dobrych źródeł beta-karotenu zawierają:

 • marchew
 • dynie
 • dynia
 • ciemnozielone warzywa
 • morele

Witaminy D

Witamina D jest niezbędna do wykorzystania swojej bodyâ € ™ s wapnia i fosforu. Witamina D zwiększa ilość wapnia wchłoniętej z jelita cienkiego i pomaga utrzymać formę i kości. Jest to szczególnie ważne dla dzieci, aby uzyskać odpowiednią ilość witaminy D do rozwoju mocnych kości i zdrowych zębów.

Witamina D również pomagają organizmowi metabolizmu i jest ważny dla utraty wagi i kontrolę wagi.

Możesz zwiększyć ilość witaminy D w diecie z:

 • mleko i inne produkty D-witaminowe mleczne wzmacniane
 • Olej z wątroby dorsza
 • tłuste ryby, takie jak łosoś, sardynki i śledzie

Twoje ciało może również produkować witaminę D przez skórę w odpowiedzi na działanie promieni słonecznych. Jednak z wysokim ryzykiem raka skóry spowodowane przez Suna € ™ s szkodliwym promieniowaniem, lepiej jest stosowanie ochrony przeciwsłonecznej niż próbować chłonąć promienie witaminy D z niezabezpieczonej skóry.

Witamina E

Witamina E działa jako przeciwutleniacz, chroni witaminy A i C, krwinki czerwone i niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe przed zniszczeniem. Badania dowodzą, że bogate w antyoksydanty owoców i warzyw może zmniejszyć ryzyko chorób serca, raka i wielu innych chorób.

Dobrym źródłem witaminy E, aby dodać do swojej diety to:

 • oleje roślinne
 • owoce
 • warzywa
 • pełnoziarniste
 • orzechy
 • Nasiona
 • witaminy zbożach

Witamina K

Witamina K jest wytwarzane naturalnie przez bakterie w jelitach i odgrywa zasadniczą rolę w normalnym procesie krzepnięcia krwi. Witamina K pomaga także promować zdrowie kości.

Dobrym źródłem witaminy K, aby uwzględnić w swojej diecie to:

 • szpinak
 • kalafior
 • kapusta
 • brokuły
 • olej sojowy
 • olej z nasion bawełny
 • olej rzepakowy
 • oliwa z oliwek

Jedzenie dobrze zrównoważona dieta, która zawiera żywności z witamin rozpuszczalnych w tłuszczach jest ważne dla zdrowia! Jeśli nie jesteś pewien, czy masz wystarczająco dużo witamin rozpuszczalnych w tłuszczach w diecie, należy zwrócić się do personelu medycznego, dietetykiem lub dietetykiem w celu uzyskania porady.

Drink Up: koktajli owocowych jak Zdrowa żywność

Picie koktajli może nie tylko odgrywają ważną rolę, jeśli chodzi o picie społecznego, ale mogą być również bardzo korzystne dla ogólnego stanu zdrowia.

Badacze stwierdzili, że obecność etanolu - alkohol znajduje się w większości zwykłych twardych alkoholi faktycznie zwiększa przeciwutleniające poziomy większości owoców. Korzystanie wspólnych płynów, takich jak rum, wódka, tequila, i innych napojów spirytusowych, znaleźli znaczący wzrost poziomu antyoksydantów w obu truskawek i jeżyn razem wziętych.

Przeciwutleniacze to związki chemiczne składające się z kilku substancji organicznych, w tym witaminy A, C, E, selen mineralnej i grupy zwanej karotenoidy. Karotenoidy są pigmenty, które dodają kolorów do owoców i warzyw. Przeciwutleniacze, znane są również do ataku wolnych rodników, które zapobiegają chorobom serca, udar mózgu i raka.

Wszystkich owoców pigmentowana owoce porośnięte największą ilość przeciwutleniaczy. Niektóre z najbardziej popularnych owoców są wiśnie pigmentowych, winogrona, maliny, jagody, truskawki. Zawierają związki zwane polifenole i antocyjany, które są jednymi z najsilniejszych form przeciwutleniaczy. Antocyjany także unikalną strukturę chemiczną, która czyni je od 6 do 8 razy silniejsze niż witamina C.

Więc następnym razem, czujesz się winny o drinka, po prostu zamówić truskawki margarita i niech te przeciwutleniacze iść do pracy!