grsail.com

jak zrobić anenometr z dziećmi

Jak zrobić kapelusz z dziećmi Leprechaun

St. Patrick € ™ s Day to ważne święto dla dzieci, ponieważ daje im wolność do ubierania się jak zielone krasnalami. Spędzać czas, aby kidsâ € ™ kostiumy zapewnia świetny sposób, aby pomóc wzbogacić childâ € ™ s kreatywność, zapewniając niezapomniany czas wiązania z nimi.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zrobić krasnoludek kapelusz z dziećmi, tutaj są rzeczy, które trzeba zrobić.

Przygotuj swoje materiały. Przygotować materiały z pierwszej ręki. Youa ll € ™ potrzebują innego papieru kolorowe budowlanego w kolorach zielony, czarny i żółty. Podobnie przygotować taśmę i klej, że youâ € wykorzystanie ll ™ przynieść kawałki razem, ołówek lub długopis do szablonu i nożyczki. Jeśli chcesz dodać dekoracje, można także przygotować brokat w różnych kolorach.

Wyciąć wymaganych kształtów. Pobierz zielonej tektury i śledzenia koło, które będzie działać przez papier. Wytnij koło. Używanie innego papieru budowlanego, wyciąć pasek i dopasować go wokół głowy childâ € ™ s. Końce taśmy razem założyć zespół.

Na innej zielonej tektury, prześledzić dwa kształty trapezowe i wyciąć. Wyciąć dwa inne trójkąty, które zmieszczą się w przestrzeni pomiędzy dwoma kształtami trapezowych.

Trace półkolem na innym arkuszu zielony papier i wyciąć. Złożyć o pół cala stronie, która ma prostą krawędź.

Dodaj wzorów kapeluszy. Wyciąć wąski pas zespołu z czarnego papieru budowy. Na żółty kartonu śladowe mały kwadrat, która jest większa niż szerokość pasami, ale nie większa niż pół zielonego trapezu. Po przecięciu kwadrat, złóż go na pół i nieco mniejszego, śladowe wewnętrzny plac. Wytnij je później. Te dwa kształty stanowią taśmy i wygięte do góry kapelusza.

Tworzą kapelusz top. Wklej i połączyć wierzchołki dwóch trapezów. Wklej trójkątne wycięcie na każdej pustej stronie. Trójkąt początkowo wyciąć nie robi € ™ t pasuje, to złączone trapezy dół na zielonej tektury i śledzenia właściwy kształt trójkąta. Dodaj kilka cm zasiłku wokół każdego trójkąta przed cięciem go. Przenieść go na każdym boku trapezów.

Korzystanie z czarną opaskę, wklej i owinąć go tuż poniżej połowy trapezu. Jeśli długość początkowego wycięciem ISNA € ™ t na tyle, aby pokryć powierzchnię trapezu, wyciąć inne zespoły, ale jak to możliwe, upewnij się, że są w tej samej linii. Następnie wklej żółtą klamrę nad nim.

Zmontować elementy. Uzyskaj zespół, który pasuje na Kida € ™ s głowę i taśmy je na zielonym kółkiem. Nie powinno być zasiłek w przedniej i tylnej części zewnętrznej koła po taping lub wklejając zespół. Przestrzeń z tyłu dwóch cali i przednią przestrzeń trzech cali zrobi.

Wklej krawędzi półkola mocno do tylnej krawędzi podstawy kapelusz. Zaokrąglona część powinna być skierowana w dół. Pobierz trapez i wklej bazę na środkowej bazy. Powinna ona być na drugiej stronie półkola.

Jeśli chcesz dodać projekty, zachęcamy do tego. Umieścić wyraźny kleju na stronach, gdzie chcesz dodać błyszczy. Posypać kawałki brokat i pozostawić do wyschnięcia na chwilę.

Dokonywanie kapelusz krasnoludek z dziećmi jest to świetny sposób, aby zachęcić childrenâ € ™ s kreatywność i dać im bardziej osobisty kontakt z ich St. Patrick € ™ s Day kostium. W ten sam sposób, to pomaga dorosłych opracowanie silniejsze wiązanie z nimi.

Jak zrobić Flags Sędzia Kara

Czy kiedykolwiek miał jeden z tych dni, kiedy po prostu chcesz rzucać flagę i zwrócić na siebie uwagę? Jesteś w domu, a niesforne dziecko tworząc chaos i zamęt w całym domu, czy pojawi się w jednym z tych naprawdę zły sprzeczek i innych znaczących właśnie wszedł w coś, co uważasz, że nie jest sprawiedliwe, czy może " ve got trochę ligę piłki nożnej i chcą czuć władzę mając Sędzia rzucając swoją flagę! Hej, nie ma problemu. Oczywiście, można iść dalej i kupić flagi potrzebne do około 8.00 dolarów, ale wysyłka może zabić swoje koszty produkcji i chcesz poczucie tworzyć własne flagi, satysfakcję, że praca jest dobrze wykonana. Poza tym, z gospodarką tak źle, jak to jest, to dlaczego nie zrobić go samodzielnie?

Poniżej krok po kroku, aby tworzyć własne flagi karnych sędzia. W ciągu zaledwie kilku prostych krokach, można tworzyć własne flagi i mieć je gotowe do użycia.

Krok 1: Znajdź sztuki i rzemiosła sklep i kupić nylonu lub tkaniny poliestrowej. Chcesz materiał, który może być używany w kółko i wytrzymać używany przez miesiące i lata na koniec.

Krok 2: Wiem, że pytasz, ile będzie potrzebne? Cóż, oficjalny rozmiar karę flag jest 14 1/2 "x 14 1/2", więc wziąć to pod uwagę. Jeśli chcesz dwie flagi, kupując 29 "x 29" warto materiału daje dwa razy tyle materiału, ile trzeba. Możesz wykonać cztery flagi z tym dużo materiału. Dla bardziej pedantyczny i skrupulatny rzemieślnika, również może warto zainwestować w 15 "lub 18" linijki zmierzyć się 14 1/2 "z każdej strony. Liczy się schludność.

Krok 3: Po kupił wszystkie materiały, odmierzyć 14 1/2 "kwadratów trzeba będzie zrobić flagę Gdy to zrobisz, flagi powinny być oficjalnym rozmiarze, ale jak o nadanie jej kilka kilogramów.?

Krok 4: Znajdź coś, co ma pewne znaczenie, piasek, piłkę, po prostu coś, aby dać mu trochę na wadze, ale nie tak bardzo, że to niebezpieczne, poz jeśli upuść go na piechotę. Pamiętaj: Chcesz to uderzy o ziemię dość szybko. Cokolwiek zdecydujesz się skorzystać, umieścić go w centrum każdej nowo cięcia flagi.

Krok 5: ostatni krok wymaga trochę precyzji. Będziemy chcieli, aby uszyć materiału z powrotem. Korzystanie z maszyny do szycia jest najlepszym tutaj, bo szwy będą wystarczająco bezpieczne, że nic nie będzie wyciekać lub uwolnić się od flagi. Nie zapominaj, że chcesz pozostawić wystarczającą ilość miejsca z szwów, że oni nie napięte tak źle oni wszyscy rozpadają się na Ciebie!

Gratulujemy! Zrobiłeś sobie kilka zupełnie nowych flagi sędziowskie i będzie to z pewnością przyciągnie uwagę kto wyciągnąć go na następny raz ich nadepnąć na linię.

Jak zrobić swój dzień w pracy szybciej

Nie ważne jak bardzo lubisz swoją pracę, zawsze nadejdzie dzień, kiedy wydaje się, czas się przeciąga. Zauważysz się patrząc na zegar, który wydaje się nie poruszać w ogóle. Chociaż o wolnozbywalne dzień w pracy jest normalne, może to uniemożliwić Ci bezproduktywne. Więc jeśli znajdziesz się chce Zegar działać szybciej lub jesteś po prostu całkowicie się nudzić w pracy, wziąć pod uwagę następujące wskazówki.

 1. Skupić się na zadaniu. Czasami twój najgorszy wróg w pracy jest twoja niezdolność do koncentracji, kuszące do osłabnąć. Kiedy czujesz, że tak, ustalić, co trzyma cię z koncentracją. Czy jesteś głodny? Czy jesteś podekscytowany daty wieczorem? Czy notatki przeszkadza? Po ustaleniu sprawcy, spróbuj go czy myśli o nim osiedlić. Innymi słowy, jeśli czujesz się głodny, idź na szybką przekąskę. Jeśli bez przerwy myślę o dniu wieczorem, spróbuj przenieść swoją uwagę. Jeśli martwisz się o notatce, spróbuj porozmawiać o tym ze swoim szefem. Dona € ™ t tylko siedzieć w kabinie i być nękane przez nieuwagę.
 2. Idź na krótki spacer. Leta € ™ s oczy, czasem naprawdę czuć zestresowani lub poczuć się jak twoja energia została wyssana. Ita € ™ s normalne. Twoje ciało może być zaproszenie do pewnego limitu czasu. Więc idź, podnosić się z kabiny i chodzić. Spacer po biurze, chodzić do spiżarni, albo chodzić na zewnątrz budynku. Dodać kilka przyjaznych czaty, rozprostować nogi, trochę powietrza, mają coś do jedzenia. Chodzi o to, być może czuje się nieswojo i znudzony, ponieważ spędzają ponad połowę swojego dnia siedzi i ukończenie zadania. Twoje ciało zasługuje na przerwę, więc daj mi to.
 3. Motywowania siebie. Są chwile, kiedy zapomnisz przyczyny, z którymi pracujesz. A kiedy o nich zapomnieć, że czujesz się mniej zmotywowani. Dlatego też, kiedy się nudzi w pracy, przypomnieć sobie o swoich celach. Czy chcesz nawiązać lepszą przyszłość dla swojej rodziny lub podróżować po świecie, swoje cele może pompować energię w tobie.
 4. Przeczytaj książkę. Zamiast oglądać ruch zegara, iść i czytać książki. To na chwilę zabrać swoje myśli od ciśnienia pracy lub stresu nudy. Jest jednak tak łatwo zrezygnować pracy i spędzić resztę czytania dni. Więc czytaj tylko podczas złamać obiad lub kawę przerwy, lub w dowolnym momencie, że czujesz się znudzony. Tak szybko, jak się czujesz fizycznie i intelektualnie zmotywowani wzbudzony, dostać od razu wrócić do pracy.
 5. Zaplanuj swój dzień. Najlepszym sposobem, aby utrzymać się z oglądania zegara jest zaplanować dzień naprzód. W ten sposób można zarządzać czasem dobrze i zachować się zajęty. Naturalnie będą się nudzić, gdy dona € ™ t nic zrobić, więc zawsze mają coś do zrobienia i skoncentrować, aby zakończyć ją doskonale.

Twoim celem jest, aby zawsze starać się być produktywny, gdy w pracy. Jeśli się nudzić, dokonać pewnego wysiłku, aby przynieść radość i energię z powrotem, dzięki czemu będą przydatne i wartościowym członkiem organizacji.

Jak zrobić Flubber

Jak zrobić Flubber

Flubber jest gumowate i lepki substancja, która ma nic wspólnego z gumy, z żadnego praktycznego zastosowania na wszystkich i na pewno nie pomaga odbijać i skakać wysoko, jak to przedstawiono w filmie! Dokonywanie Flubber jest wielką aktywność projekt rzemieślniczą lub wakacje dla dzieci, które tak lubią mucking substancjami lepki i śliskie. Zapoznaj się z instrukcjami poniżej, aby dowiedzieć się, jak zrobić Flubber z dziećmi jako działalności rodziny.

Krok 1

Materiały wymagane.

 • 4 uncji butelki Elmer Glue-All
 • Barwnik spożywczy
 • 1 łyżeczka 20 Mule Team Boraks
 • Ciepła woda
 • 2 mieszania misy
 • Drewniana łyżka lub łopatka
 • Plakat farby, brokat (opcjonalnie)

Krok 2

Przygotować klej. Wlać zawartość butelki kleju do pustej miski; przemycia butli z gorącą wodą, aby pozbyć się kleju z butelki. Dodaj dziesięć kropli barwnika spożywczego - zielone lub innego koloru chcesz i wymieszać klej i barwienia oraz za pomocą drewnianej łyżki. Opcjonalnie można użyć farb plakatowych w miejsce barwienia żywności, ale pamiętaj, że farba może być toksyczny. Dodaj blasku dać Flubber jakąś ciekawą fakturę.

Krok 3

Przygotuj boraks. W innej misce, dodać łyżeczkę 20 Mule Team Boraks i rozpuścić ją w jednej filiżance ciepłej wody. Wymieszać dokładnie, dopóki nie ma pozostałości proszku zostaje.

Etap 4

Wymieszać kleju i boraks rozwiązań. Stale mieszając drewnianą łyżką, wlać mieszaninę kleju do miski zawierającej mieszankę boraksu. Gdy oba składniki są odpowiednio zmieszane, okaże się w gęsty glob. Wyrobić glob aż będzie gładkie i suche. Flubber jest już gotowy. Jeśli chcesz grubszą Flubber, dodać więcej boraks, zmniejszyć ilość boraksu, jeśli chcesz go slimier i więcej płynu.

Etap 5

Przechowywania i stosowania. Można przechowywać świeżo Flubber w szczelnym pojemniku lub w torebce Ziploc. Upewnij się, że dzieci nie będą się Flubber w ustach lub natrzeć na skórę lub oczy. Nadzorować starannie jeśli dzieci robią Flubber sami.

Dokonywanie Flubber jest bardzo proste, tylko z dwoma aktywnymi składnikami wymaganymi. Jest to projekt, cała rodzina może uczestniczyć i można eksperymentować z różnymi kolorami i konsystencji Flubber można zrobić.

Jak zrobić działanie teleskopu

Naukowcy używać teleskopu do obserwacji odległych obiektów. Teleskopy są również wykorzystywane przez ludzi do bliższego zapoznania się z nieba, zwłaszcza tych, którzy kochają gwiazdy patrząc. Istnieją różne rodzaje teleskopów, takich jak teleskopy optyczne, radioteleskopów i teleskopów cząstek o wysokiej energii. Istnieją trzy główne rodzaje teleskopów optycznych teleskopu odbijające teleskopu załamujących i teleskopu catadioptric. Jeśli masz projekt naukowy można zrobić teleskop w rodzaju teleskopu zwierciadlanego. Zastanawiając teleskop wykorzystuje lustra, tworząc obraz.

Oto kroki, jak zrobić działanie teleskopu.

 • Znajdź materiały, które będą używane w podejmowaniu działanie teleskopu. Materiały w podejmowaniu działanie teleskopu to nóż hobby, wklęsłe lustro, klej, różnych rozmiarów rur kartonowych, taśmy kaczki i 1 cal kwadratowy lustro.
 • Znajdź punkt centralny. Kiedy już gotowe wszystkie niezbędne materiały, nadszedł czas, aby dostać się do punktu kontaktowego. W tym celu należy uzyskać wklęsłe lustro i wyjść na zewnątrz. Wybierz miejsce, gdzie można uzyskać pełną jasność słońca i powinny być twarzą do ściany. Unieść lustro, aby złapać światło słońca. Przesuń lustro, aż punkt tworzy się w nim od światła. Po punktem jest utworzony, uzyskać odległość pomiędzy lustrem oraz ściany. Odległość między lustrem a ścianą jest centralnym punktem. Jeśli nie masz wklęsłe lustro w domu, możesz nabyć w dowolnym sklepie z narzędziami w pobliżu twojej okolicy.
 • Pierwsze rury kartonowe, aby pasowały do lustra. Lustro powinno zmieścić się w kartonowej tubie, więc upewnij się, że rura tektura i lusterko mają taką samą średnicę. Dołącz lustro wewnątrz kartonowej rurki za pomocą kleju. Powierzchnia odbijająca lusterka powinna być skierowana w drugi koniec rurki tekturowej. Upewnij się, że rury kartonowe jest również trochę dłużej, że centralnym punktem masz. Zmierz kartonowych 4 cale dół lustro i oznaczyć je za pomocą znacznika.
 • Pobierz tekturową rurkę mniejszą, aby pasowały do większej kartonowej rurki. Zmierzyć średnicę mniejszą tektury i wyciąć otwór na znak, że można umieścić na większej tektury. Otwór powinien być taką samą średnicę jak swojej mniejszej kartonu więc mniejsza rura może zmieścić się w otworze. Wyciąć mały otwór o mniejszej probówki i kolejny otwór naprzeciwko pierwszego otworu o mniejszej probówki. Wielkość otworów w mniejszej rury powinny być wystarczająco małe, aby zmieścić kołek. Założyć małą rurkę do otworu na dużym rury. Włożyć kołek przez otwory na małą rurkę. Dołącz 1 calowy płaski lustro do kołka za pomocą kleju i przechylić to do 45 stopni kąta.
 • Umieść lupy wewnątrz małej kartonowej rurki. Zdobądź nowy małą rurkę i przeciąć go otworzyć. Umieść lupy wewnątrz małej rurki i zamknąć go ponownie za pomocą taśmy. Slip małą rurkę z lupą do małej rurki z kołka. Będziesz mieć możliwość przemieszczenia rury w górę iw dół bez upadku. Umieść lupy na małym kartonu do otworu wielkiego kartonu.

Teraz masz teleskopu do projektu naukowego. Można to wykorzystać, aby mieć lepszy widok na odległych obiektach.

Jak zrobić sieć działań w programie Word 2003

Schemat blokowy jest dobra pomoc wizualna przedstawiać instrukcje lub inne informacje, które muszą być w porządku chronologicznym. Przeczytaj, aby dowiedzieć się, jak można zrobić schemat za pomocą programu Microsoft Word 2003.

 1. Włóż dokument Microsoft Word 2003. Jeśli masz już dokument, w którym chcesz dodać schemat, lub jeśli będzie to nowy dokument, wystarczy załadować go na swoim komputerze.
 2. Zlokalizuj pasek narzędzi Rysowanie na dokumencie. Jeśli nie widzisz paska Rysowanie, przejdź do Widok na pasku menu, wybierz Paski narzędzi i wybierz Rysunek z rozwijanego menu. Pasek narzędzi Rysowanie włączy się na ekranie.
 3. Znajdź Autokształtów z paska narzędzi Rysowanie i kliknij na jego rozwijanego strzałką. Na pasku narzędzi Rysowanie kliknij Autokształtów i pojawi się rozwijana. Wybierz schemat blokowy i wybrać z dostępnych stylów schematu blokowego. Po wyborze stylu blokowego, Rysunek płótnie pojawi i to, gdzie będziesz przeciągnij wskaźnik myszy, aby utworzyć schemat. Raz na rysunku płótnie pojawia schemat blokowy, możesz zmienić go do pożądanego rozmiaru przez przeciąganie uchwytów zmiany rozmiaru obok schemacie. Aby dodać treść do schematu blokowego, kliknij prawym przyciskiem myszy na obrazek i wybierz Dodaj tekst. Można zmienić styl, rozmiar, kolor i ustawienie czcionki na pasku narzędzi Formatowanie. Możesz także zmienić styl linii i koloru poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy i wybierając z wykresem formacie autokształtu.
 4. Tworzenie wszystkie inne kształty nie musisz wypełnić swój schemat. Postępuj zgodnie z procedurą wymienioną w kroku 3, aby zakończyć wszystkie kształty do schematu blokowego. Nie zapomnij dodać tekst, edytować kolor, rozmiar i kształt czcionki i styl linii kształtu.
 5. Podłącz wszystkie kształty w schemacie blokowym. Po zakończeniu wypełniania kształty i dodając niezbędne tekst do schematu blokowego, co potrzebne jest, aby połączyć je w porządku chronologicznym. Na pasku narzędzi Rysunek ponownie, wybierz Autokształtów i wyboru złączy. Wybierz z różnych stylów złącz dostępnych i przeciągnij kursorem myszy na rysunku płótnie ponownie połączyć jednego kształtu do drugiego. Możesz również zmienić connectorâ € ™ s kolor i styl poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy i wybierając złącza Format autokształtu. Wybierz kolor i styl pragnienie, a także można zmienić wygląd głowy strzałki. Powtórz tę czynność, podczas dodawania i dostosowywania złącza dla innych kształtów w schemacie blokowym.

Schemat blokowy z pewnością pomoże w zrozumieniu, jak działa pewien proces. Teraz, gdy wiesz, jak zrobić schemat, można zrobić dużo lepszy raport dla szkoły lub do pracy.

Szybkie porady:

 • Można dostosować do każdego kształtu blokowego sprawiają, że bardziej atrakcyjne poprzez dodanie Efekty wypełnienia. Kliknij prawym przyciskiem myszy na kształt i wybierz Format autokształtu oraz z sekcji wypełnienia, kliknij na liście rozwijanej dla kolorów i wybierz Efekty wypełnienia. Tutaj możesz zmienić gradient, tekstura, wzór lub dodać zdjęcie jako kształt tle.

Jak zrobić Rottweiler dobry z dziećmi

Rottweiler jest jednym z klasycznych psy stróżujące, że właściciele domów mogą korzystać za bezpieczeństwo, jak i towarzystwa. Z dużym i muskularnej budowie, dorastali Rottweiler może być bardzo zastraszające wzroku. Prowadzenie Rottweiler w gospodarstwie domowym, który ma dzieci, nie jest jednak niemożliwe. Oto kroki do zapewnienia, że ​​rottweiler traktuje dzieci delikatnie.

 1. Trenować psa. Rottweilery są, z natury, bardzo silny i inteligentne psy. Nie reaguje na bossed jest ok, zwłaszcza jeśli nie są szkoleni, aby to zrobić. Jednym z najlepszych sposobów, aby upewnić się, że Rottweiler jest przyjazny dziecku przez rozpoczęciem szkolenia posłuszeństwa wcześnie. Tresurze będzie można dowodzić swojego psa, aby nie zbliżać się obcych, lub uruchomić po małych dzieci. Oprócz szkolenia posłuszeństwa, jednak należy również wystawiać psa do innych dzieci. Po zakończeniu w młodym wieku, Rottweiler nie będzie już stać się zagrożone z małymi dziećmi, a nauczyć się je szanować.
 2. Orient dzieci. Nie ważne jak dobrze wyszkolony Rottweiler jest jednak akcja lub wybić z dzieckiem będzie gniew psa. W związku z tym, należy również zorientować małe dzieci, jak grać z rottweilera. Ogólnie rzecz biorąc, nigdy nie pozwolić bez nadzoru luz pomiędzy psem i małych dzieci. Należy również uczyć dzieci podstawowych zasad, jak leczyć i kontrolować pies. Smycz i kołnierz sygnały, na przykład, pomoże małych dzieci poprowadzi Rottweiler, bez irytujące psa.
 3. Niech dzieci pomagają w treningu. Innym sposobem na rottweilery być przeszkoleni z dziećmi jest pozwolić dzieciom pomóc w treningu. Szkoły dokształcające dla psów często wymagają obecności właściciela, tak, że pies będzie dowiedzieć się, którego polecenia do naśladowania. Wnosząc swoje dziecko razem, pies będzie również nauczyć się sygnały od dzieci. Upewnij się jednak, że dziecko jest co najmniej pięć lat i zdolne do zrozumienia podstaw w leczeniu psów.
 4. Wprowadzenie dzieci. Nawet przeszkolony w Rottweiler reaguje na małe dzieci mogą nadal być niebezpieczne, zwłaszcza w obecności innych dzieci. Jeśli masz małe dzieci, dla gości, upewnij się, że wprowadzenie rottweilera do dzieci i ukierunkować nowe dzieci, jak traktować rottweilera. Psy mogą stanowić bardzo silne załączniki właścicieli. Gdy właściciel wprowadza nowe dziecko, Rottweiler będzie czuć się jak w domu z dziećmi.
 5. Utrzymać psa w domu. Pamiętaj jednak, że nie będzie w stanie pilnować swojego psa przez cały czas. Z tego powodu bardzo ważne jest, aby utrzymać psa ogrodzony w domu, gdy jesteś daleko. Zapobiegnie to nie tylko złodziei psów od podejmowania psa z dala, ale zapobiega również małe dzieci drażni psa - co może sprowokować psa i spowodować, żeby gryźć małe dzieci.

Z tych na uwadze, powinieneś być w stanie stworzyć zdrową i przyjazną atmosferę między domowych Rottweiler i dzieci.

Jak zrobić Gift Łuki

Jak zrobić Gift Łuki

Chociaż istnieje wiele piękne łuki zakupionych na rynku, może być trudno znaleźć taki, który idealnie pasuje do stylu, koloru i wielkości daru jesteś zawijania. Na szczęście, tworzyć własne łuki prezent jest łatwe i przyjemne. Wszystko, czego potrzebujesz to kilka podstawowych dostaw i kilka minut, aby zaoszczędzić pieniądze i zrobić prezenty wyglądają profesjonalnie zapakowane.

Jak zrobić Bow kwiaciarnia

Jak zrobić Gift Łuki

Łuk kwiaciarnia jest duży, spuchnięte łuk zdobiąca wieńce i kompozycji kwiatowych. To show-zatrzymanie wybór na szczególny dar, i to zaskakująco łatwe do wykonania w domu. Szerokość taśmy wybrać, jak również liczby pętli do wyboru do wykonania, będzie dyktować pełnię łuku.

To, czego potrzebujesz

 • Co najmniej dwa metry przewodowej wstążką, do wyboru przez szerokość
 • Kwiaciarnia drutu
 • Nożyczki

Co robić

 1. Uruchomić poprzez małą pętlę przy końcu taśmy, owinięcie taśmy luźno dwoma palcami. Pinch wstążkę na dole.
  Jak zrobić Gift Łuki
 2. Tuż obok, gdzie trzymasz go, dać wstążką twist do odwróć. Tworzenie pętli w żądanej wielkości i dodać tę warstwę na miejscu twój są szczypanie.
  Jak zrobić Gift Łuki
 3. Tworzyć inny układ z drugiej strony, w ten sam sposób, a następnie dalej dodawać pętle wstęgi. Możesz zrobić każda pętla nieco większy niż w zeszłym na wygląd zabawy. Będziesz potrzebował co najmniej trzy pętle z każdej strony.
 4. Gdy masz liczbę pętli chcesz, tworzyć jedną wielką pętlę z pozostałej długości wstążką. Użyj kawałek 10-calowy drutu kwiaciarni do szczelnie zawinąć obszar, który został szczypanie. Zacisnąć drut, skręcać łuk wokół kilka razy.
  Jak zrobić Gift Łuki
 5. Ostatnia duża pętla dokonane będą ogony dziobie. Wytnij je na karb ich zakończeniu.
 6. Puch łuk, aby nadać jej pożądany pełnię. Użyj przewód do podłączenia go do swojego daru.

Jak zrobić Pom Pom-Bow

Jak zrobić Gift Łuki

Pom Pom-bow dodaje ładny, wpuść razem patrzeć na każdym opakowaniu, a to jest bardzo łatwe do wykonania. Jeden cali szerokości wstążki działa dobrze na tym łuku, ale można również eksperymentować z innymi szerokościach.

To, czego potrzebujesz

 • Około dwóch metrów wstążki
 • Kwiaciarnia drutu
 • Bardzo ostre nożyczki

Co robić

 1. Luźno zawinąć taśmę wokół dłoni około ośmiu razy. Odetnij resztki taśmy.
 2. Spłaszczenia stosu wstęgi i używania bardzo ostry nożyce do cięcia z głębokim nacięciem wszystkie warstwy po obu stronach środka. Uważaj, aby nie kroić swój pakiet całkowicie w połowie.
  Jak zrobić Gift Łuki
 3. Owijania w kwiaciarni na całym obszarze szpachli i przekręcić łuk zacisnąć drut.
  Jak zrobić Gift Łuki
 4. Weź jedną pętlę wstążką i wyciągnąć go z dala od innych. Otrzymał bardzo dobrą skręt. Powtórz wszystkie pętle stworzyć efekt pom-pom.
  Jak zrobić Gift Łuki
 5. Użyj końce przewodów do mocowania łuk prezent.

Jak zrobić warstwową papieru Bow

Jak zrobić Gift Łuki

Można użyć dowolnego rodzaju papieru dla tej klasycznej łuku, więc jest to świetny sposób, aby upcycle stare magazyny lub inne elementy złomu. Można również używać papieru notatniku w dowolnym kolorze, kawałki papieru do pakowania w celu koordynacji z prezent, a nawet fotografie drukowane na zwykłym papierze.

To, czego potrzebujesz

 • Papier
 • Nożyczki lub gilotyna do papieru
 • Zszywacz
 • Craft kleju

Co robić

 1. Odetnij papier do dziewięciu, 3/4-cala szerokości taśmy. Paski te mogą być dowolnej długości, mając na uwadze, że im dłużej są szerszy łuk będzie. Wyciąć około pięciu centymetrów trzech pasków i około dwóch centymetrów innego trzech pasków.
  Jak zrobić Gift Łuki
 2. Wybrać jedną z długich taśm i przekręcać końcówkę w celu utworzenia pętli. Przynieś drugi koniec do utworzenia kolejnej pętli, a następnie użyć zszywacza zabezpieczyć końce. Ustaw to na bok.
  Jak zrobić Gift Łuki
 3. Powtórz z każdego pasa do tworzenia warstwy łuku. Gdy dojdziesz do ostatniej taśmy, odłóż na bok zamiast tworzenia pętli.
 4. Umieść największej pętli na powierzchni roboczej i stosować odrobiną kleju do centrum. Naciśnij NEXT dół na wierzchu. Dodać kleju do środka tej warstwy i dalej dodanie warstwy papieru w taki sam sposób.
  Jak zrobić Gift Łuki
 5. Po dodaniu ostatniej warstwy, zrobić małą pętlę papieru z pozostałej taśmy. Skleić ze sobą końce i skleić pętla na górze łuku. Pozostawić klej do wyschnięcia.
 6. Użyj taśmy dwustronnej do przestrzegania łuk do pakietu.

Więcej niż zdobienia prezentów

Wiedząc, jak zrobić łuk może się przydać do różnych projektów, w uzupełnieniu do pakowania prezentów. Możesz użyć tych łuków upiększyć wieniec lub girlandę, dodać zainteresowanie widzialny dla kwiatów układ, lub nawet zrobić akcesoria do włosów dla kogoś specjalnego. Bez względu na to, w jaki sposób wybrać z nich korzystać, to pomocne w zrozumieniu różnych technik bow-making.

Jak zrobić Scrapbook z życia mojej córki

Jak zrobić Scrapbook z życia mojej córki


"Jak zrobić notatnik życia mojej córki?" Można zadać pytanie, jeśli zdecydują się na twojej córki pierwszego albumu. Notatnik pozwala zachować szczególne wspomnienia z dzieciństwa córki i wzrostu. Możesz stworzyć swój własny pamiętnik lub album prezent dla swojej córki. Bez względu na poziom umiejętności rzemieślniczych, można zrobić jakości notatniku o swojej córce.

Korzyści z Scrapbooking

Scrapbooking ma wiele korzyści dla rodziców. Zapewnia kreatywny sposób organizowania ważnych zdjęcia z każdego etapu życia córki. Album oferuje możliwość nagrywania na specjalne okazje i stanowi wylot artystyczną, że wiele osób znaleźć relaks. Szczegóły specjalne okazje zapisane na stronach albumu można zachować wspomnienia świeże przez wiele lat.

Matka i córka projektu

Scrapbooking może być także projekt matka-córka. Nawet małe dzieci mogą pomóc w dekoracji strony. Pierwsze swoje córki zaangażowanych w jej notatniku dodaje indywidualne podejście. Jest to świetny sposób, aby wykazać wzrost, rozwój umiejętności artystycznych i interesy swojej córki. Ona może również dodawać własne wspomnienia z imprezy na stronach.

Niektóre sklepy rzemieślnicze i organizacje społeczne matka-córka gospodarza imprezy notatniku. Wydarzenia te często stanowią dar dostaw notatniku, takich jak papier, naklejki, ramki lub wykrojeniami dla uczestników. Kontakt z lokalnych sklepów rzemieślniczych, kościołów i organizacji, takich jak biblioteki i YMCA do informacji na temat matka-córka scrapbooking wydarzenia.

Rodzaje albumy

Jeśli zdecydujesz się na notatniku, należy najpierw wybrać rodzaj notatniku. Czy chcesz utworzyć cyfrową lub tradycyjną papieru notatniku? Tworzony jest cyfrowy notatnik w całości na komputerze i zapewnia wypolerowane, profesjonalne strony jakości. Tradycyjne albumy obejmować więcej rąk w pracy artystycznej, takie jak ręcznie napis tytuł, szkicując element dekoracyjny lub klejenia kolorowe ramkę wokół zdjęcia. Ogólnie albumy cyfrowe są wygodne i dostępne dla osób o ograniczonej dostępnego czasu, który już spędzających dużo czasu na komputerze. Jednak wiele osób korzysta z projektów artystycznych zaangażowanych w tradycyjnym scrapbookingu oraz unikalny wygląd rzemiosła stronach albumu. Wybierz typ, który pasuje do Twoich zainteresowań i stylu życia.

Jak zrobić Scrapbook mojej córki w życiu?

Można spersonalizować notatniku twojej córki, dodając szczegóły, które reprezentują jej wyjątkową osobowość. Zanim zaczniesz, zrób listę zainteresowań i działalności swojej córki. Oto kilka pomysłów z rodzajów informacji o wpisaniu:

 • Ulubiony kolor
 • Zajęcia w szkole cieszył
 • Zajęcia dodatkowe, takie jak balet lub miękkiej zespołu kulowym
 • Zainteresowania muzyczne i ulubione zespoły
 • Hobby
 • Jakieś ulubione zajęcia, takie jak posiadające strony herbaty, zabawa z psem czy jazdy rowerem
 • Ważne etapy życiowe, takie jak pierwszego dnia w przedszkolu, absolwentów szkół, słodkie szesnastu lub zaangażowania ślubu.

Po dokonaniu listę, aby z grubsza zarys stronach typu albumów pożądanych. Ogólny zarys może się zmienić po uruchomieniu strony, ale to daje wyobrażenie o tym, co potrzebne są rodzaje materiałów. Próbka konspektu dla małego dziecka może zawierać następujące elementy:

 • Pierwszy dzień do domu ze szpitala
 • Siedząc po raz pierwszy
 • Pierwszy uśmiech
 • Pierwsze kroki
 • Pierwsze słowa
 • Pierwszy ząb
 • Czas utworu z rodzicami
 • Urodziny
 • Playmates
 • Pierwszy dzień przedszkolu

Sposoby personalizacji Album

Planując swoje strony, można to specjalne wiadomości i pamiątki. Rzeczy, które można dodać sens pamiętnik córki to:

 • Wiersze: Dodaj wiersz do strony, która opisuje moment w życiu córki.
 • Cytaty: Twoja córka ulubione cytaty z literatury, sławnych ludzi i filmy mogą również personalizować strony albumu.
 • Teksty piosenek: teksty z twojej córki ulubionych utworów Dołącz.
 • Pamiątki: pamiątki, takie jak pierwszy utraconego zęba, wciśnięty kwiat z tańcem lub pomponem ukończenia studiów mogą być włączone do tradycyjnych stronach albumu
 • Szczery Szczery zdjęć: zdjęcia mogą uchwycić chwile w życiu córki i wyrażają swoją osobowość lepiej niż wiele jakie portrety takich jak obrazki klasy.
 • Wiadomości: Napisz krótkie wiadomości do swojej córki, które odpowiadają na stronach albumu. Ona będzie lektura tych wiadomości lat później.

Pamiętaj, aby podać żadnych specjalnych szczegóły zdarzenia na stronie albumu. Trzymaj opis krótki, ale na tyle szczegółowe, aby zachować pamięć.

Można znaleźć wiele darmowych wiersze i cytaty w Internecie. Niektóre wiersz i kosztorys zasoby są zaprojektowane specjalnie do scrapbookingu.

Dekorowanie córki Album

Wiele elementów projektu są dostępne na personalizację historię swojej córki. Wybierz elementy do przechwytywania osobowość i zainteresowania twojej córki. Dostępne elementy projektu to:

 • Naklejki
 • Pieczątki
 • Ramki
 • Wykrojeniami
 • Papier ozdobny
 • Szablony
 • Cyfrowe, koperty i znaczki szczotki
 • Cyfrowe kwitnie
 • Córka tematyce oprogramowanie do cyfrowej scrapbooking

Zarówno tradycyjne i cyfrowe elementy projektu notatniku są dostępne w szerokim zakresie tematów i stylów, aby dopasować osobowość twojej córki.

Online Pamiętnik Zasoby

Internet ma wiele zasobów scrapbooking. Scrapbooking Internetowe serwisy specjalistyczne oferują niektóre trudno znaleźć elementy dekoracyjne i promocyjnymi cenami na dostawy. Następujące strony internetowe oferują dostaw i materiałów do druku dla notatniku córki:

 • Scrapbook.com: Strona zawiera bezpłatne druku córka tematyce wiersze i cytaty.
 • ScrapNSave: ScrapNSave ma papier i elementy dekoracyjne w cenach.
 • Fajne Fajne Klipy Klipy: Darmowy clipart na zajęciach szkolnych i sportowych związanych
 • Billy Niedźwiedź 4 Kids: Strona zawiera bezpłatne druku clipart i stacjonarne.

Możesz również przeglądać albumy online i przykładowych stron napisanych przez innych rodziców online, aby uzyskać twórcze pomysły."Jak zrobić notatnik życia mojej córki?" Odpowiedź na to pytanie zależy od rodzaju pamiętnik wybranym i interesów swojej córki. Bez względu na wybrany sposób, można znaleźć sposoby, aby notatniku wyjątkowy i niepowtarzalny.

Jak zrobić Schroniska śnieżne

Jak zrobić Schroniska śnieżne

Jeśli planujesz żadnej zimowy backcountry turystyka, wiedząc, jak zrobić schronisk śniegowe to dobry środek ostrożności. Być może nigdy nie trzeba używać schronienie śniegu, ale wiedząc, jak zbudować jeden daje dodatkową pewność w buszu.

Jak zrobić Schroniska śniegu: 3 rodzaje

Istnieje kilka typów schronów śnieżnych. Jedno trzeba użyć może zależeć od tego, gdzie jesteś, jak dużo śniegu trzeba, poziom umiejętności, a nawet to, ile czasu trzeba, aby umieścić swoje schronienie razem.

1. Śnieg Trench

Jednym z najprostszych schronisk jest wykop śniegu. Tak jak sama nazwa wskazuje, jest to otwór lub wykop wykopanych w śniegu. Musisz o 06:56 stóp śniegu kopać to schronienie. Korzystanie co trzeba kopać - narty, narzędzia kuchenne, a nawet kije będzie działać. Wykop wykop szeroki i wystarczająco długo dla ciała bez większego dodatkowego miejsca i uczynić go tak głęboko, jak jesteś w stanie. Zbyt duże wykopu jest po prostu więcej miejsca na ciepło z ciała, więc nie będzie tak ciepło. Cel na temat stopy dodatkowej przestrzeni wokół ciała, które mogą być wypełnione materiałem izolacyjnym, co można znaleźć.

Idealnie, będziesz w miejscu, z gałęzi drzew, które można wykorzystać do linii swój wykop, jak również na pokrycie górę. Alternatywnie, można użyć plandeki lub koc, a nawet narty, jeśli masz jakiekolwiek. Śnieg wykopane z wykopu może być wykorzystana na pokrycie utworzonego dach. Jeśli rozpalili ognisko, gorące skały mogą być dodawane wewnątrz wykopu na dodatkowe ciepło, ale należy zachować ostrożność przynosząc pożar wewnątrz schronu. Śnieg jest napięty dość powietrza i można cierpieć z powodu zatrucia tlenkiem węgla.

2. Quinzhee

Quinzhee (lub quinzee) jest zasadniczo jaskini śniegu, które kopać w kopiec śniegu i jest najbezpieczniejszym jeśli budujemy go z inną osobą, która znajduje się na zewnątrz w czasie procesu skurczu. Jeśli jest załamanie, osoby spoza może odkopać osoby wewnątrz. Kopiec powinien być zbudowany przez Ciebie, a nie naturalnym kopiec śniegu. Naturalne kopce będzie "ustawić" w różnych stopniach, co bardziej prawdopodobne, aby zwinąć. Zamiast znaleźć obszar poziomu i tworzyć własne kopiec śniegu, który jest o sześć do ośmiu metrów wysokości i około sześciu do dziesięciu metrów średnicy. Pozostawić do "set" i utwardzić lekko przez trzy godziny lub więcej. Jest już zawsze lepiej unikaj schronienie upadek na górze ciebie. Należy również zauważyć, że ten typ schronienia powinny być wykonywane tylko wtedy, gdy jest to bardzo zimne. Wyższe temperatury mogą również powodować schronienie do upadku, który może być deadly.Once utwardzony, można kopać w kopcu. Pamiętaj, aby wykopać jak i na zewnątrz, aby stworzyć duży, obszar wewnątrz drążonego kopiec umożliwiając jednocześnie o stopę grubości dla powłoki śnieżnej. W dachu swojego schronienia, należy pamiętać, aby wykopać dwa lub trzy otwory do wentylacji oraz jeden w bok. Jeśli znajdziesz materiały, takie jak suche gałęzie drzew iglastych, będzie to zrobić dobry dodatek izolację.

3. Drzewo Pit

Drzewo pit może być zbudowany w ośnieżonych terenach, które mają duże drzewa iglaste. Można zauważyć, że na jednej stronie drzewa, śnieg jest dalej od pnia drzewka. To może być wykorzystane, jeśli potrzebujesz awaryjnego śnieg schronienie. Idealnie, gałęzie drzewa stworzą naturalny "dach" nad pit.If konieczne, można wykopać studnię nieco większy i dodać więcej oddziałów do budowania bardziej skutecznego dach. Tylko pamiętaj, aby trochę przestrzeni wentylacyjnej w dachu. Podłoga swoim schronie mogą być również objęte w gałęziach drzew iglastych dla dodatkowej izolacji.

Ćwicz swoje umiejętności

Kiedy nauczysz się, jak zrobić schronisk śniegu, należy się ich często do poprawy swoich umiejętności. Możesz zrobić to zabawny projekt budowy schronów praktykować śniegu z rodziną. Szanse są, nigdy nie będziesz musiał zbudować schronienie śniegu na przetrwanie, ale jeśli kiedykolwiek znajdziesz się zagubiony w backcountry, będziesz zadowolony, masz umiejętności, aby przetrwać, dopóki nie są uratowani.

,

Jak zrobić sztangą push Naciśnij

Naciśnij brzana Push to rodzaj ćwiczeń, które możesz zrobić jako część treningu siłowego, trójboju siłowym lub schematu ciężarów. Sztanga jest sprzęt do ćwiczeń, które można zmierzyć w dowolnym miejscu od czterech do siedmiu stóp stóp. Zaś środkowa część sztangi zmienia, to na ogół wynosi około jeden cal średnicy. Aby pomóc podnośniki, którzy chcą uzyskać dobrą przyczepność, często dysponuje grawerowanie z wzór siatki. Naciśnij brzana Push to dobry trening, ponieważ skierowany jest tak wiele części ciała: plecy, ramiona, nogi, tył, biodra i ramiona. Podobnie działa wiele mięśni, takich jak deltoids, pułapki, pośladki i quadów. Aby właściwie zrobić wyciskaniu sztangi Push, wymagać sztangę, proste ubrania treningowe, płaską powierzchnię i odpowiednią przestrzeń roboczą.

Jak zrobić sztangą push Naciśnij

Weź się Solid pozycji wyjściowej

Korzystanie z pozycji podzielonym stanowisko, wchodzić pod sztangą, a następnie złapał ją dłońmi do przodu. Zamieść swoje ręce szerszy niż szerokość barków łokcie zgięte i wskazując dala od ciała. Wreszcie, należy ustawić sztangę tuż nad swoim ciałem.

Właściwa forma

Aby upewnić się uzyskać jak najwięcej z tej prasy Push, należy usztywnić swoje mięśnie tułowia (brzucha i pleców) do stabilizacji kręgosłupa. Umieść swoje piersi, zarówno na zewnątrz i się i pochylić głowę i lekko zanurzyć się unrack pasek; podnieść poprzeczkę, po prostu przedłużyć kolana oraz biodra. Ustaw oba stopami rozstawionymi na szerokość barków, jak zrobić krok do tyłu. Zmiany masy ciała w całej piętach.

Zapewnienie dobrej Downward Phase

W tym momencie w prasie push chcesz przenieść swoje biodra do tyłu, a następnie w dół, aby ustanowić ruch jak zawiasu na biodrach. Podczas obniżyć biodra, kolana będzie powoli przesuwać się do przodu. Ruch ten nie jest pożądane lub skuteczne do tego ćwiczenia, więc spróbować ograniczyć ten ruch do przodu. Upewnij się, że tylna pozostaje w płaskiej pozycji.

Zapewnienie dobrej Upward Phase

Zaczynasz od pozycji opuszczonej, upewniając się, że twoja głowa jest lekko patrząc w górę. Następnie przeforsować piętach w szybki sposób, rozszerzając swoje biodra w górę, a także poprzez naciśnięcie obu ramion i bioder w górę w tym samym czasie do wyprostowanej postawy.

Promowanie dobrego rozszerzony etap

W tym czasie w prasie brzana push będziesz osiągnęły blisko pełnego wyprostu. Chociaż kolana i biodra mógł osiągnąć pełną rozszerzenie, dalsze przesuwanie się na palcach, naciskając pasek nad głową do pełnego wyprostu. W tym ostatnim napowietrznej naciśnięciem, upewnij się, że nie garbić w każdych okolicznościach.

Intensyfikacja ćwiczenia

Po opanowaniu podstawowych technik naciśnij Push, możesz pomyśleć o co trudniejsze poprzez dodanie większej wagi wraz z przyspieszeniem tempa. Aby dodać więcej wyzwanie, należy w końcu być w stanie wykonać tę agresywnie Push naciśnij ruch oporu, który jest przeciwko cięższe.

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie


Czy wiesz jak zrobić dobre pierwsze wrażenie? Mimo, że nie zawsze jest sprawiedliwe, wielu ludzi będzie was sądził na podstawie tych pierwszych kilku minut, czasem sekund, z tobą. Na szczęście istnieje kilka prostych porad, które można wykonać, aby rozpocząć swój dzień od prawej.

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie: Wygląd

Twój wygląd jest jednym z pierwszych rzeczy, jakie zauważą datą o tobie. Co należy nosić w zależności od sezonu, lokalizacji datą i co czujesz się najbardziej komfortowo w. Zacznij od wyboru ubrań pogody-właściwe. Możesz wyglądać świetnie w koszulce bez rękawów, ale będziesz zbyt zimno na sobie, że w czasie zimy. Następnie dowiedzieć się, z wyprzedzeniem, gdzie będzie na bieżąco. Nie chcesz, aby nadmiernie strój na co dzień wieczorem, ani nie chcesz, aby pod-sukni bardziej formalnej daty. Wreszcie, nosić coś, co sprawia, że ​​czujesz się dobrze. Będziesz na tyle zdenerwowany na bieżąco; nie dodać do stresu z wyboru biedne ubrania.

Wygląd Poza Apparel

Jak wyglądasz, zależy od właściwej higieny, jak również. Upewnij się, że włosy wyglądają Groomed. Zastanów się do fryzjera, jeśli nie mieli jeden w czasie. Nie zmieniaj fryzury, jednak. Kobiety mogą nosić makijażu, ale nie umieścić na zbyt wiele. To samo odnosi się do perfum i wody kolońskiej.

Rozmowa z datą

Po odzieży i higieny, następną rzeczą, data zauważy się o ciebie jest twój głos. Obejmuje wyborów słów, tempo mowy i ton głosu. Dla wielu osób jest to najtrudniejsza część pierwszej randce.

Jeśli kiedykolwiek wywiad pracy, korzystać z niektórych z tych samych technik na pierwszej randce. Bądź czujny, wykazują entuzjazm do datą i aktywności dzielisz, być pozytywne i przygotowana z kilkoma pytaniami. W dobrym terminie rozmowy będzie płynąć naturalnie, ale może być konieczne, aby uzyskać rozmowę z niektórych zaplanowanej wcześniej pytania lub komentarze. To znacznie lepiej planować, niż siedzieć w milczeniu.

Język ciała jest ważne także

Komunikacja niewerbalna może czasami być tak samo ważne jak swojej komunikacji werbalnej. Utrzymać dobrą postawę i zrobić dużo kontaktu z oczami. Monitorować, co zrobić z rękami. Jeśli trzymasz je skrzyżowanymi na swoim ciele; mam wrażenie, że są zamknięte do drugiej osoby. Podczas subtelne, może mieć datę myśli nie cieszą się.

Pierwsze wrażenia online

Ponieważ coraz więcej osób spotkać w Internecie, ważne jest, aby zrobić dobre wrażenie również tam. Nigdy nie sprawiają, że do tej pierwszej daty, jeśli nie wygrać mu się w Internecie pierwszy.

Twój profil randkowy jest pierwszym miejscem, aby rozpocząć. Upewnij się, że masz dobre zdjęcia pisał i trochę czasu, aby napisać niezwykle profil. Podczas komunikacji, starają się być zgodne z szybkością komunikacji. Jeśli zacznie się szybko komunikować się tam iz powrotem, a potem nagle stop, inna osoba może uważasz, że stracił zainteresowanie.

Przed wysłaniem wiadomości e-mail, sprawdzić go pod kątem błędów gramatycznych i ortograficznych. To nie musi być tak doskonałe, jak swoich wypracowań po angielsku, ale to nie powinno być błędów jeździł, albo. Poświęć trochę czasu, aby naprawdę odpowiedzieć na wszelkie pytania osób ma dla Ciebie. Nie muszą być nowe długości. Pkt lub dwa zwykle wystarczy. Również pomyśleć o kwestii dla potencjalnego terminu udzielenia odpowiedzi. Zadając pytanie, można również przekazać odpowiedzialność za komunikację w tę iz powrotem.

Be Yourself

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie, czasem wydaje się, że trzeba zamaskować kim naprawdę są; ale to nie jest prawda. Przede wszystkim trzeba być sobą. To, co robisz jest przedstawienie najlepszą wersję siebie.

Jak zrobić Smoothie w domu?

Smoothie to zdrowe napoje wykonane z mieszanych owoców jagodowych, owoców lub warzyw. To pomaga schudnąć, stać się młodszy i poprawić swoje zdrowie.

Jak zrobić Smoothie w domu?

Smothie Receptura

Poświęć kilka liści mięty, małe dojrzałego melona i ogórka. Obierz melona i ogórka i pokrój je. Wlać szklankę jogurtu o niskiej zawartości tłuszczu i wymieszać w blenderze.

Gdzie Czy Koktajle przychodzimy?

Według jednej z wersji, smoothie pochodzi z Ameryki Południowej. To właśnie stamtąd, że tradycja świeżych soków owocowych z kruszonego lodu zaczęły. A potem pomysł rozprzestrzeniać w całej Ameryce.

Owoce i Warzywa, które są wykorzystywane do światła Smoothie?

Dla odchudzania, trzeba mieszankę warzyw i owoców o niskiej zawartości cukru. Na przykład, można zrobić zielony koktajl: mieszanka ogórek, zielone jabłko, kilka łodyg selera, kilka liści szpinaku, trochę czerwonego pieprzu i imbiru. Taka mieszanina przyczynia się do utraty wagi i oczyszczania ciała. Ponadto udowodniono, że seler aktywuje proces spalania kalorii. I są dużo witaminy A i C, a także wapń, potas i fosfor. Szpinak jest bardzo przydatna - jego regularne spożywanie uważa się uniknąć chorób onkologicznych.

Jak uzyskać maksimum z Twojego Smoothie?

Dla sytości, to lepiej mieć "odchudzanie" smoothie z łyżeczką, a nie przez słomkę, jak zwykle. I nie jest to konieczne, aby go tylko na śniadanie. Napój może zastąpić dowolny posiłek. Pamiętaj również, że koktajle diety mogą zawierać wodę mineralną, naturalny jogurt, jogurt o niskiej zawartości tłuszczu lub mleka sojowego.

Jagody Przepis Smoothie

Wymieszać garść jagody, wiśnie, truskawki, 2 łyżki. kiełki pszenicy i nasion lnu, 100 g jogurtu lub kefiru lodowej. Ten koktajl z pewnością byłaby zatwierdzona przez kosmetyczkę, ponieważ obejmuje anti-aging witaminy E, kwasy omega-3 kwasy tłuszczowe, które chronią przed promieniowaniem słonecznym, jak studnie, jak jeden z najbardziej skutecznych przeciwutleniaczy - witaminy C. To jest ważne dla tworzenie kolagenu, odpowiedzialnego za elastyczność skóry - jej niedobór prowadzi do zmarszczek.

Dlaczego Czy Koktajle Better Than Soki?

Błonnik pokarmowy i cukier w smoothies są powoli wchłaniane przez organizm, w odróżnieniu od świeżych soków, powodując szybki wzrost stężenia glukozy we krwi. Ponadto, niektóre koktajle obejmują całych produktów (ze skórką lub nasion), tym samym znacznie zwiększając ilość składników wprowadzanych do organizmu.

Witamina Przepis Smoothie

Witaminy koktajl pomoże wzmocnić układ odpornościowy. Najlepiej jest pić rano, aby uzyskać zapas energii na cały dzień. Peel 2 kiwi, pół cytryny i pomarańczy, wymieszać je z 1/3 filiżanki migdałów. Aby nie być zbyt kwaśny, dodać morele i łyżkę miodu. Taki koktajl jest bogate w substancje wzmacniające układ odpornościowy i walki z infekcjami - witaminy C i beta-karoten. I migdały zawierają dużo cynku wzmacniający ochronnych funkcji organizmu.

Wybierz dojrzałe owoce na koktajl. W przejrzałych te są zwykle zbyt słodki i te niedojrzałe są bez smaku.

Jak zrobić Smoothie zdrowsze?

To fakt: aby każdy koktajl bardziej przydatne i pożywne, można dodać siemię lniane (zawiera kwasy omega -3, -6 i omega kwasy tłuszczowe omega -9, białka i błonnika), otręby owsiane (zawiera błonnik, pomaga czyste naczyń krwionośnych i obniża poziom "złego" cholesterolu), nasiona sezamu (zawiera kwasy o 20 aminokwasów, cynku, magnezu i potasu).

Przepis Smoothie dla Kobiet w Ciąży

Mieszanka kubek mleka migdałowego, obrane awokado, garść pistacji, czarnej porzeczki i sezamu, dodać trochę oleju sezamowego. Ten koktajl jest przede wszystkim przydatne dla kobiet w ciąży. Jest bogata w składniki odżywcze potrzebne dla dziecka i matki zdrowia: sezamu i pistacje są bogate w wapń, niezbędny dla mocnych kości i szkliwa zębów, witamina C pomaga wspierać system odpornościowy i awokado jest jednonienasyconych tłuszczów niezbędnych dla prawidłowego rozwoju mózgu wzrostu płodu i łożyska. Ten zielony owoc zawiera kwas foliowy, który zmniejsza ryzyko wad w zarodku.

Kolejny fakt: bary US często oferują dwa rodzaje koktajli - "grube" i "cienkie" jedynki. W "cienkie" te nie zawierają cukru, co jest bardzo ważne dla diabetyków i tych, którzy są na diecie. Ale nawet takie koktajle idealnie zaspokoić głód.

Jak zrobić Boarding mniej stresujące dla psa

Jak zrobić Boarding mniej stresujące dla psa

Wendy Nan Rees oferuje myśli i wskazówek na co pokład mniej stresujące dla psa.

Tygodnik Dog Porady: Jak zrobić Boarding mniej stresujące dla psa

Życie Zmiany

Zawsze, gdy mamy duże zmiany w naszym życiu, takie jak rozwód, ruchomych lub zmieniających członków gospodarstwa domowego, nasze zwierzęta czują zmiany też. Zawsze musimy rozważyć je, ponieważ są członkowie rodziny też. Tak jak wtedy, gdy byli dziećmi, my jesteśmy tymi, którzy muszą je chronić. Moje psy przechodzą bardzo dużych zmian w ciągu najbliższych tygodni, więc jestem planowaniu, aby sytuację jako wolne od stresu, jak to możliwe. Po pierwsze, mój rozwód ma być sfinalizowana, a ponieważ dzielimy wspólną opiekę, moi chłopcy będą spędzać część czasu z moim ex-małżonka. Po drugie, mój stary współlokatora i jej pies wyprowadzają się, a nowa współlokatorka wkrótce przeprowadzka. Jakby tego było mało, robię kilka głównych czyszczenia i renowacji mojego domu w ramach przygotowań do nowego współlokatora.

Jest dużo stresu w powietrzu tutaj teraz, i to już widoczne w moich chłopców. Wszystkie trzy psy zostały konieczności wypadków domu, stąd głównym czyszczących. Mam nawet uciekają się do konieczności ich noszenia opaski brzucha, coś w rodzaju pieluchy dla samców, aby utrzymać je z błahy w domu.

Doszedłem do decyzji, że będzie to zbyt trudne do zarządzania psy i przebudowy, więc zdecydowałem, że byłoby bezpieczniej wysłać moich chłopców do hodowli internatem na tydzień lub dwa, aż praca jest zakończona. W ten sposób będą mieli do czynienia tylko z jednym istotnych zmian i uniknąć wszystkich robotników i chaos. Kiedy wracają do domu będziemy robić jakieś poważne ponownego włamania. Mając to na uwadze, chciałbym podzielić się kilka porad, aby ułatwić.

Porady na zmniejszenie obciążenia o Wyżywienie

Czy jesteś w ruchu, przebudowy lub przechodzenia przez innych dużych zmian w życiu, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci i swoje zwierzęta przez stres wyżywienia.

 1. Mieć dobrze przemyślany plan tego, co masz zamiar zrobić, jeśli nie jest budowa dzieje się w domu.
 2. Dokonać rezerwacji hodowli pokład z dużym wyprzedzeniem, a sprawdzić to miejsce przed zabrać zwierzęta.
 3. Zaplanuj, ile dni będą musieli być w hodowli.
 4. Mają kołnierze swoich pupili i znaczniki ID na nich.
 5. Podaj hodowli z listą numerów alarmowych.
 6. Upewnij się, że regularne jedzenie do wysyłania swoich psów i suplementów może być dając im. Również wysłać pełne instrukcje dla hodowli, żeby wiedzieć, jak wiele żywności i które uzupełnia karmić kiedy.
 7. Pamiętaj, aby wysłać wraz ulubionych zabawek swoich pupili.
 8. Wysłać także wzdłuż kocem lub ręcznikiem z pluszowych zapach na nim tak czują się bezpiecznie i zapach cię.
 9. Porozmawiaj z lekarzem weterynarii i poprosić o poradę.
 10. Jeśli masz trenera, omówić sytuację i poprosić go / jej pomóc nakreślić plan.
 11. Nie należy wprowadzać zmian w tym stresującym diety czasu, jak nie chcesz żadnej z Twojego zwierzaka mieć rozstrój żołądka.
 12. Spróbuj dać psy dodatkowe miłość niech wie, że wszystko będzie OK.
 13. W czasie, gdy psy są u weterynarza lub hodowli z internatem, należy zadzwonić na co dzień, aby sprawdzić się na nich.
 14. Staraj się trzymać swoich pupili łóżka w tym samym miejscu, gdy wracają do domu po wszystkie prace budowlane wykonywane.
 15. Ostatni, ale nie najmniej, po konstrukcji odbywa się, staraj się miski wody i żywności, w tym samym miejscu, dzięki czemu psy wiedzą, gdzie się udać, gdy wracają do domu.

Przeprowadzki, przebudowa, rozwód i inne zmiany życia są stresujące rzeczy dla nas wszystkich. Jednakże, jeśli planujesz rzeczy dobrze wcześniej jestem pewien, można zrobić to praca, jak przyjemnie, jak to możliwe. Każda zmiana w życiu twojego zwierzęcia nigdy nie jest łatwe czas, ale z dużą ilością miłości i cierpliwości, można zrobić to, że o wiele łatwiej. Kiedy dostaniesz nową współlokatorkę moich chłopców i będę musiał zrobić to przez kolejny nowy przejścia, ale teraz zabieramy mu jeden krok na raz.

"Pamiętaj, że zwierzęta w swoim życiu to nie tylko zwierzęta domowe, są twoi przyjaciele." WNR

Jak zrobić bukiet Cukierki

Jak zrobić bukiet Cukierki

Bukiety cukierki mogą być drogie, jeśli zakupione od specjalistycznego sklepu, ale to nie jest trudne, aby dowiedzieć się, jak zrobić własne. Za mniej niż 20 dolarów, można utworzyć imponujący prezent na różne okazje.

Podstawowe instrukcje Cukierki Bouquet

Potrzebne materiały

 • Opakowaniach jednostkowych lub zbiorczych cukierków
 • Pojemnik do bukietu
 • Styropian lub pianka kwiatów (zwany także Oasis)
 • Ścinki papieru
 • Duża kije bambusowe szpikulce lub lizak
 • Curling wstążka
 • Nożyczki
 • Glue Gun i sztyfcie

Dokonywanie Bukiet

Pierwszym krokiem jest wybór słodyczy. Cukierków bukiet jest zazwyczaj wykonane z 05:57 różnego rodzaju batony czy cukierki owinięte folią. Jeśli planujesz na co więcej niż jeden układ, to jest dobry pomysł, aby kupić cukierki luzem, aby pomóc utrzymać koszty tego daru do minimum.

Możesz użyć losowy układ cukierki, ale wiele osób decyduje się zbudować konstrukcję wokół konkretnego tematu. Możliwe tematy mogą obejmować ulubione cukierki z dzieciństwa, z konkretnym dekady lub cukierki filmowe z kilku pakietów mikrofalowa popcorn i wideo najmu bon załączeniu. Możesz również wybrać swoje słodycze na podstawie kolorami opakowań, takich jak czerwony, różowy i biały na Walentynki.

Jak zrobić bukiet Cukierki

Następnie wybierz kontener dla cukierków bukiet. Kubki do kawy, dekoracyjne naczynia służące lub donice są dobrym wyborem, ale można być kreatywnym z tym, jeśli chcesz. Na przykład, bukiet cukierki umieszczone w otworach organizatora biurka byłby odpowiedni prezent pogratulować współpracownika na jej promocję.

Jak zrobić bukiet Cukierki

Włóż piłkę styropianu lub plac do kontenera. Przykryć pianę z rozdrobnionego papieru w kolorze, który koordynuje z resztą swojej aranżacji.

Użyj gorący pistolet do kleju do mocowania drewnianych patyczków cukierki lizak lub bambusowe szpikulce.

Jak zrobić bukiet Cukierki

Dodaj kokardkami lub loki w razie potrzeby. Aby uzyskać najbardziej atrakcyjne wyglądające loki z curling wstążką, naciśnij jeden z łopatkami otwartym nożyczkami stanowczo przeciwko nudnym dolnej wstęgi i przeciągnij wstążkę na ostrza nożyczek. Po zwolnieniu taśmy z ostrza nożyczek, to wymknąć się.

Jak zrobić bukiet Cukierki

Dodaj cukierki do układu przez wciśnięcie końce kijów lizak w zadaszonym pianki w swoim pojemniku. Urządzając kawałki swojej cukierków bukiet, rozpoczyna się na plecach. Powrót wiersz powinien być najwyższy, z każdego wiersza uzyskiwanie coraz mniejsze. Ułóż wszystkie cukierki więc klejone szaszłyki stoją z tyłu bukiet. Przycinanie szaszłyki razie potrzeby tak cukierki spoczywa na odpowiedniej wysokości dla układu.

W razie potrzeby, wstążki, jedwabne kwiaty i inne akcenty mogą być używane do wypełnienia pustych przestrzeni w cukierków bukiet lub dodać do tematu aranżacji. Na przykład, można użyć długopisy, notatniki i rolkę kwartałach wypełnić bukiet cukierków dla studenta maturze.

Jak zrobić bukiet Cukierki

Cukierki Bukiet z kontener

Jeśli chcesz zrobić prezent na jadalne, jak to możliwe, rozważyć bukiet, który używa pakowane cukierki, jak pojemnika. Użyj gorący klej lub mocną, dwustronną taśmę do klejenia narożników skrzynek wraz z wytworzeniem pojemnika. Umieść złożony karton na dnie do bazy i linii pola z kolorowych folii lub celofan, pozostawiając kilka centymetrów sterczały nad krawędzią okna. Następnie dodać szaszłyki z pianki i słodycze, i udekorować bukiet z wstążkami.

Jak zrobić bukiet Cukierki

Bukiet cukierki zaprojektowany przez Linda Shear.

Cukierki Bukiet z Mylar Balon

Dodanie małej mylarowej balon do cukierków bukiet pomaga stworzyć specjalną tematyczne prezent. Balon z napisem "I Love You" jest doskonałym wyborem dla projektu Valentine Day, ale można znaleźć małe "Gratulacje" i "Get Well Soon" balony w większości sklepów dolara. Dodaj wydrukowany celofan w projekcie, który pasuje kolory w balonie, aby zakończyć cukierków bukiet.

Jak zrobić bukiet Cukierki

Bukiet z mylarową balonu Lindy Shear.

Brownie Cukierki Bukiet

Kolejna zabawa odmiana jest, aby układ, który wygląda jak lody lody. Wypełnij danie lody z M & Ms lub żelki, lizaki i następnie dodać wstążki do tworzenia zawiniętych w "lodów" część układu. Cukierki w dnie naczynia będą trzymać lizaki w miejscu, więc nie musisz się martwić o dodanie styropianu.

Jak zrobić bukiet Cukierki

Lody lody słodycze bukiet zaprojektowany przez Linda Shear.

Słodki upominek niemal na każdą okazję

Cukierki bukiet jest kapryśny dar, który działa dobrze na różnych uroczystościach. Przed rozpoczęciem tego projektu, jednak zawsze należy próbować dowiedzieć się, czy odbiorca ma jakieś specjalne potrzeby żywieniowe, więc można szukać bezcukrowych, orzechów-darmo, lub bezglutenowe traktuje w razie potrzeby.

Jak zrobić getry

Jak zrobić getry


Czy zastanawiasz się, jak zrobić getry, ponieważ getry są tak drogie, albo dlatego, że lubisz tworzenie rzeczy, getry są, na szczęście, łatwiej niż większość ludzi myśli. Dwa najbardziej popularne sposoby wytwarzania Getry są ich drutach lub wziąć sweter z dzianiny i obrócić tuleje na getry.

Noszenie Leg Warmers

W klasie tańca dla dzieci, jest bardzo mało specjalny sprzęt potrzebny, co jest dobre biorąc pod uwagę, jak szybko dzieci wyrastają z wszystkiego co jest im właścicielem. W ogóle, dziewczyny potrzebują trykot baletowy, parę rajstop i kapcie balet. To jest tak, że baleriny wiekiem zmienia strój, co pozwala im nosić wszelkiego rodzaju rozgrzewkę przedmioty podczas klasy, takich jak spodnie, getry, spodenki, i różne koszulki.

Ponadto, wiele balerinki (i wielu nie-baletnic) nosić getry w różnych innych kontekstach niż tanecznych. Getry mogą być doskonałym akcentem na strój z krótkich spodni lub spódnicy, nie wspominając, że one również pełnić praktyczną funkcję: utrzymanie ciepła nogi!

Ochraniacze na nogi dziewiarskie

Większość getry są dziane, choć niektóre z nich są wykonane z tkanin, jak również. Getry dla tancerzy można kupić w niemal każdym sklepie DANCEWEAR, jak również z kilku stron internetowych DANCEWEAR internetowych. Jeśli czujesz się ambitny, można dzianiny własną parę!

Knitting na legwarmers Net oferuje bezpłatny krok po kroku jak zrobić Getry instrukcje dla tych, którzy już wiedzą, jak robić na drutach online. Oczywiście, jeśli nie wiesz, jak jeszcze dzianiny, dzięki czemu getry może przekształcić się w duży projekt, czy trzeba najpierw opanować sztukę drutach. Na szczęście, istnieje alternatywna metoda dokonywania Getry, które wymaga jedynie kilku podstawowych umiejętności szycia; zamiast potrzebował kilku motki przędzy, trzeba stary sweter, że nie przeszkadza rozstanie z.

Jak zrobić Leg Warmers z sweter

W celu przekształcenia stary sweter, których już nie ma w Getry, należy wybrać sweter, który jest z kolorem, jak getry i których rękawy są na tyle szeroka, aby zmieścić się wokół nogi. Jeśli chcesz tylko do kolan Getry, rękawy będzie prawdopodobnie zawsze pasuje; jednak jeśli chcesz Getry wykraczające powyżej kolana, może trzeba większy sweter niż własnej wielkości.

Możesz najpierw spróbować biorąc rękawy przy sweter używanego drodze ripper szwu do szwu łączącego rękawy swetra. Jeżeli ripper szew nie będzie działać, niezależnie od powodu, po prostu wyciąć nożyczkami rękawy off (idziesz do wykończenia szwów Getry tak).

Po pierwsze, zakończyć szew od końca ramię rękawa sweter, a następnie plastikową igłę gwintowany kolorem wstążki chcesz i przewlec wstążkę do końca nadgarstka tulei. Taśma powinna być na tyle długi, aby można było zawiązać wstążkę bez względu na długość pozwoli na getry, aby utrzymać się na nogach, bez upadku (mierzą najwyżej położonego punktu nogi, w którym chcesz się getry; koniec nadgarstku tuleja będzie górny koniec cieplejszej nogę).

Alternatywnie, można włączyć rękawa od podszewki, weź się do końca na rękę i umieścić elastyczne wokół niego i odwróć koniec wokół elastyczne tak, że po włączeniu Sztylpy prawą stroną na zewnątrz, elastyczna jest całkowicie ukryty i szyte wewnątrz nogi cieplej.

Wreszcie zakończyć szew z górnego końca tulei (to jest dolna cieplejszego nogę). Twoje nowe getry są gotowe do pracy!

Jak zrobić Fun plasterek i piec Doggie Cookies

Jak zrobić Fun plasterek i piec Doggie Cookies

Oto kolejny przepis z smaczne pies dwie minuty Dog nasz felietonista, Wendy Doradztwa Nan Rees.

Wskazówka: Jak zrobić Fun plasterek i piec Doggie Cookies

Szybki i łatwy Przysmaki

Często znajduję się w ostatniej chwili szczypta aby traktuje dla moich psów, lub dać jako prezent dla psa przyjaciela. Byłem zaproszony w ostatni weekend do pierwszej strony mojej siostry psa urodziny i miał tylko dwadzieścia cztery godziny na myśleć o prezencie. Tak, mogę iść kupić prezent, ale bycie doradcą styl życia dla zwierząt, jak by to wyglądało, kiedy pojawił się na imprezie z przechowywania zakupionych prezent? Poszedłem do mojej spiżarni, aby sprawdzić, co miałem pod ręką. Do mojej niespodzianka, miałem wystarczająco dużo zapasów, aby moje "Peanut Butter plasterek i piec Biscuits". Więc pomyślałem, że podzielę się z wami tym przepis ten tydzień.

To jest ładne, łatwe uczta, która jest zabawa, aby, i można nawet dostać rodziny zaangażowane, jeśli chcesz. To jest wielki projekt na deszczowy weekend, kiedy dzieci tkwią wewnątrz i narzekam, bo nie ma nic w telewizji.

Masło orzechowe ciastka Slice and Bake

Składniki

 • 1 szklanka mąki pszennej razowej
 • ¾ szklanki gładkie masło orzechowe
 • ½ szklanki wody
 • 2 łyżki melasy
 • 2 łyżeczki kiełków pszenicy zwykły
 • ¼ łyżeczki soli morskiej
 • ¼ szklanki rozdrobnione suszona wołowina, zapisane na górze ciasteczka

Wskazówki

 1. Piec wstępnie do 375 ° ciepła.
 2. W puli na szczycie pieca, umieścić masło orzechowe, melasy, wody, kiełki pszenicy i sól. Ciepłe na średnim ogniu.
 3. Stopić składniki razem, mieszając szybko.
 4. Po stopieniu i gładka, weź mieszankę z masłem orzechowym, który powinien być niemal płynny, i umieścić w małej misce.
 5. Zmierz mąkę do dużej miski, i złożyć w swoje ciekłej mieszaniny powoli, aż ciasto będzie miękkie. Pamiętaj, aby mieć dobrze mąką pokładzie gotowe do pracy!
 6. Po Twojej ciasto mieszać do konsystencji pragnienie, obrócić go na swoim posypanej mąką, zwinąć ją w kształt dziennika. Umieścić go w lodówce przez dwie godziny, aż ciasto jest wystarczająco trudne do krojenia na sekcje ¼ cala. Jeśli jesteś w prawdziwym pośpiechu, można umieścić je w zamrażarce przez pół godziny, aż do firmy.
 7. Masz blasze gotowe, i spryskać go lekko w sprayu non-stick.
 8. Umieść kawałek i piec ciasteczka na blasze.
 9. Umieść suszona wołowina w edytorze blendera lub żywności, aby go posiekać.
 10. Posypać wierzch każdego ciasteczka z twojej rozdrobnione, suszone wołowiny.
 11. Piec przez 25 minut. Wyłączyć piekarnik i pozwól wyschnąć plików cookie w piekarnik ostygnie. To sprawi, że trudne i pomóc zachować ich świeżość. Będzie również wydobyć smak i uczynić go bardziej intensywne.
 12. Gdy pliki cookie całkowicie chłodzone, to jest czas, aby umieścić je w szczelnym pojemniku. Możesz albo dar zawinąć je, jeśli dajesz je jako dar, ani przechowywać ich w lodówce do trzech miesięcy, dopóki nie są gotowe, by im służyć. Można również przechowywać je w lodówce do dwóch tygodni.

Aby zaoszczędzić czas w mgnieniu oka, można również zrobić ciasto i zamrozić go na okres do trzech miesięcy, dopóki nie będzie z niego korzystać. Kocham tych plasterków i piec przysmaki, ponieważ są one zabawne, szybko i przede wszystkim proste!

"Pamiętaj, że zwierzęta w swoim życiu to nie tylko zwierzęta domowe;. Są twoi przyjaciele" WNR

Więcej porad z Wendy

 • Herbatniki dla psów firmy Apple Crisp
 • Boarding Your Dog w Disneylandzie
 • Jak zbudować własną Dog Run

Jak zrobić pakietu Office Joga

Ćwiczenie jest ważną częścią codziennego życia, jak praca. Spacery, rozciąganie i zginanie są części większości zadań. Jeśli pracownik biurowy, działania te nie mogą być częścią twojego codziennego życia, pracy, i to, gdzie biuro joga może korzystać ci. Podczas pracy biurowej przede wszystkim trzyma siedzi za biurkiem dziennego, pewni, że są ćwiczenia do zrobienia tam w fotelu.

Biuro Joga Defined

Biuro joga jest zdefiniowany po prostu jako odcinkach i pozycji relaksacyjnych, które mogą być właściwie wykonywane w środowisku biurowym. Czynniki, które określają odpowiedniość są takie rzeczy jak szafa, relacje ze współpracownikami i konfiguracji biurowej. Chociaż joga jakiejkolwiek odmiany może wyglądać dziwnie dla niektórych, zalecane jest w stanie wyjaśnić swoje działania do tych wokół ciebie, zanim udział w ćwiczeniu. Planowanie z wyprzedzeniem w dniu masz zamiar uczestniczyć w jogi w czasie przerw jest łatwe do zrobienia. Zamiast spódnicy, wybierz spodnie dla dnia. Proste działania może uczynić działalność joga bardziej satysfakcjonujące. Wygodna jest duża część biurowego jogi.

Co jest potrzebne do Zajęcia jogi

Najlepszą częścią jogi jest to, że biura są potrzebne żadne dodatkowe rekwizyty. Od biurowy joga jest o rozciąganie, relaksu i stwarzających, nie musisz kupić lub przynieść rekwizyty ze sobą do biura.

Jak zrobić pakietu Office Joga

 1. Usiądź na krawędzi krzesła, trzymając stopy płasko na podłodze, o odległości hip siebie.
 2. Trzymaj dłonie na udach, plecy proste. Utrzymanie równowagi tak, że głowa jest na sercu, sercu na biodrach.
 3. Weź wdech i wydech, każdy przez pięć zarzutów. Powtórzyć w razie potrzeby.

Overhead Stretch

 1. Zacznij od inhalacji, podnosząc ręce nad głową, trzymając lewy nadgarstek prawej ręki.
 2. Podczas wydechu, wyginać w prawo. Przytrzymaj tę pozycję dla trzech oddechów. Podczas wdechu, wrócić do centrum i zmienić nadgarstki.
 3. Wydech, tym razem, chude w lewo. Trzymaj ponownie na trzy oddechy. Wdech i powrotu. Wydech znowu, gdy uwalniając ręce do boków.
 4. Przenieś swoje ramiona w ruchu kołowego, walcówka je z powrotem w dół. Na czwartym rolki, blokady palce za plecy, utrzymując ramiona tak prosto, jak to możliwe.
 5. Podczas wdechu, unieś klatkę piersiową, tworząc dużą tylną zakręt. Trzymaj się i oddychać w trzech pełnych oddechów. Podczas wydechu, zwolnić ręce, umieszczając je na kolanach, podczas zaokrąglania kręgosłupa.
 6. Aby wykonać szybki, relaksujący ruch, zegnij głowę do klatki piersiowej. Z brodą w dół, na długie, powolne oddechy i na zewnątrz. Utrzymywanie zamknięte oczy, staram się nie myśleć o niczym podczas oddychania. Będzie to pomoc w uspokojeniu i relaks z jakiegokolwiek stresu uderzył.

Lokalizowanie ćwiczenia jogi

Chociaż joga nie jest tak popularne jak kilka lat temu, wyszukiwanie informacji na ten temat jest dość prosta. Wykonując szybkie wyszukiwanie internetowe na ten temat dostarczy kilku odpowiedzi. Przewiń i znaleźć te, które brzmią najlepiej w danej sytuacji. Istnieje wiele odmian jogi biurowych, tak wybierać, aby swój własny, unikalny rutynę.

Jak zrobić Cheerleading Pom Pons

Jak zrobić Cheerleading Pom Pons


Łatwo jest nauczyć się jak robić Pons cheerleaderek pom. Istnieją dwa sposoby, aby osiągają Pons pom: jeden jest, aby je kupić, drugi jest do ich produkcji. Nie tylko co pom moście zaoszczędzić trochę pieniędzy, to także świetna zabawa!

Co będzie potrzebne

Do tego projektu, konieczne będzie tylko po kilka dostaw:

 • Worki na śmieci (10 na pom pon)
 • Nożyczki
 • Taśma (Przykład: taśma izolacyjna)

Uwaga: Worki na śmieci można znaleźć w wielu różnych kolorach, aby dopasować swój zespół. Sprawdź miejsca jak sklepie dolara wspaniałe oferty na kolorowych worków na śmieci. Ponadto, za pomocą grubych worków pomoże twoje poms okażą się lepsze i dłużej.

Przygotowanie

Zanim zaczniesz, musisz przygotować się na płaskiej powierzchni. Powierzchnia musi być twardy, płaski i podnośniki odporne. Nie rób tego projektu na ładne drewniane podłogi; raczej wykonać ten projekt na powierzchni betonu lub starszej tabeli.

Weź worki na śmieci z pudełka i ułożyć je płasko. Po wyjęciu ich, można zauważyć, że są złożone. Należy je przechowywać, gdyż pochodzą z pudełka, po prostu rozwinął.

Jeśli używasz różnych kolorów w swoich mostu pom, położyć je odpowiednio. Na przykład, można na przemian czarnych i białych worków, aby uzyskać mieszany efekt kolorystyczny. To jest Twój pom pon, więc dodać wiele kolorów, jak chcesz.

Uwaga: W przypadku układania kolory, należy pamiętać, że później zostanie złożona; W związku z tym, że kolor będzie naśladować po przeciwnej stronie.

Jak zrobić Cheerleading Pom Pons: Cięcie Torby


Jak zrobić Cheerleading Pom Pons
Krok pierwszy: Połóż się worek

Jak zrobić Cheerleading Pom Pons
Krok drugi: Cut oba końce

Jak zrobić Cheerleading Pom Pons
Krok trzeci: Fold torba

Jak zrobić Cheerleading Pom Pons
Krok czwarty: Cut torba w paski

Jak zrobić Cheerleading Pom Pons
Krok piąty: boki torby roll

Jak zrobić Cheerleading Pom Pons
Krok szósty: uchwyt do taśmy

Jak zrobić Cheerleading Pom Pons
Krok siódmy: Fluff pon pom
 1. Wytnij zarówno górne i dolne końce worka. Umożliwi to obu stron otwarte i rozszczelnione.
 2. Wchodzisz na dziesięć worków w połowie równomiernie. Nie należy wystającą w dół. Będziesz teraz zauważyć złożone teren jest strzeżony i zamykany, gdy wszystkie otwarte końce są na górze.
 3. Wytnij paski. Cięcie pom paski PON nie jest dokładna sztuki. Jednak niektórzy ludzie czują się bardziej komfortowe pomiar. Jeśli jesteś jedną z tych osób, możesz zmierzyć się każdy kosmyk być pewna szerokość. W przeważającej części można po prostu wycięte o rozmiarze, który sprawia, że ​​pomiędzy 10-12 pasków w całym woreczku. Należy zwrócić szczególną uwagę, aby tylko wyciąć pasek w dół w miarę, w którym chcesz rozpocząć uchwyt. Przykładowo około 4-5 cm od krotnie.
 4. Rzuć torby z jednej strony na drugą. Ruch ten jest podobny do zwijania papieru, poczynając od strony celu utworzenia rury.
 5. Przyklej pom pon obsługi, która jest 4-5 cm, które pozostały z cięcia. Upewnij się, że taśma jest ładne i szczelne, więc uchwyty przetrwa zużycia.
 6. Złożyć uchwyt od dołu, aby krótszy uchwyt lub zostawić jak jest. Niektórzy ludzie nawet jak umieścić przykrycie na obszarze do stworzenia czystszej wygląd.

Fluffing POM Pon

Jak zrobić Cheerleading Pom Pons

Aby osiągnąć wygląd pon cheerleaderka pom, pom pon musi następnie fluffed. Można to zrobić poprzez paski do ręki, zwykle około 5 lub tak w czasie i pocierając je razem, między dłońmi. Korzystanie niewielką ilość wody, aby Twoje dłonie wilgotne przed tarcie wydaje się zwiększać wygląd pożądany, gdy nitek. Fluffing zwykle trwa od 3-6 minut, w zależności od tego, jak pełna chcieliby Państwo pom cheerleaderek pon wyglądać. W tym momencie można ocenić długość pasków i sprawdzić, czy muszą być przycięte. Jeśli zauważysz, paski muszą być przycięte, wystarczy zebrać paski w pęczek i przytrzymaj je ciasno. Następnie można przycinać je tak jak lubisz.

Uwaga: Przycinanie paski pom pon trochę za mało, aby upewnić się, że nie są na przycięte.

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić Pons cheerleaderek pom, spróbuj i baw się dobrze podczas dodawania pozycji do spisu cheerleaderek!

Wpisany przez Jessica Tesoriero

Jak zrobić Fundraiser

Jak zrobić Fundraiser

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną za zbieranie pieniędzy dla organizacji, można się zastanawiać, jak to zrobić zbiórkę pieniędzy. Istnieje wiele elementów, które należy rozważyć przy planowaniu fundraiser. Należy pamiętać, że najlepsze są wysiłki zespołu zbiórki pieniędzy. Cała odpowiedzialność nie powinna spaść na jedną osobę.

O Fundraiserów

Fundraiserzy są jednym z najlepszych sposobów, aby przynieść duże pieniądze dla organizacji, w bardzo krótkim czasie. Mogą one wynosić od jednego czasu piec sprzedaży rocznej turnieju golfowego. Cokolwiek fundraiser wybrać, jedno jest pewne, to trwa organizacji i zaangażowania od wszystkich zaangażowanych w celu uczynienia go sukcesem. Kościoły, szkoły i organizacje non-profit mogą korzystać ze wszystkich fundraisers. Oprócz podnoszenia bardzo potrzebne pieniądze, mogą przynieść uznanie i rozgłos, jak również.

Jak zrobić Fundraiser Pomyślnie

Dowiedzieć się, jak to zrobić zbiórkę pieniędzy z powodzeniem jest niezbędne w celu zebrania pieniędzy dla organizacji. Fundraiserzy mogą od prostych do opracowania, ale wszystkie mają podobne elementy, które należy rozwiązać. Planując zbiórkę pieniędzy trzeba będzie wziąć pod uwagę następujące elementy:

 • Jaki rodzaj zbiórki pieniędzy chcesz mieć
 • Budżet
 • Kiedy odbędzie się ono
 • Lokalizacja
 • Kto będzie odpowiedzialny za
 • Którzy zostaną zaproszeni
 • Jak reklamować
 • Celem pieniężnej

Kiedy już wstępne dane na miejscu, następnym krokiem jest zorganizowanie zbiórki pieniędzy. Zawsze lepiej jest mieć jedną osobę odpowiedzialną za imprezy i być wyznaczone jako go-to kontakt. Komisja powinna być utworzona, aby pomóc w zbiórkę pieniędzy. Grupy mogą być przypisane do zrobienia różnych zadań, takich jak dekoracja, marketingu i zabezpieczających darowizn. Wysiłek jest potrzebny dla każdej udanej zbiórki pieniędzy. Ponieważ istnieje wiele elementów, które muszą być zorganizowane, przyznając komisji będzie upewnić się, że nic nie jest w lewo cofnąć. Komunikacja na etapie planowania jest ważne.

Jeśli fundraiser to coroczna impreza, raz wstępne dane są na miejscu, może płynnie z roku na rok. Format podstawowym jest, co roku może obserwować podobny format. Kiedy zdarzenie jest znany, wspólnota będzie wiedział o tym i oczekiwać, że z roku na rok. Popularne zbiórki pieniędzy roczne obejmują:

 • Gala
 • Aukcja Cichy
 • Pokaz mody
 • Walkathon

Jeden zbiórki pieniędzy czasu można uznać każdej porze roku. Mogą być proste, aby zaplanować i wykonać. Najprostszym fundraiser jest coś sprzedać. Sprzedaży fundraiser Kiedyś mogą obejmować:

 • Candy bar sprzedaż
 • Książka Kupon sprzedaż
 • Sprzedając książkę kucharską

Inne szybkie i łatwe zbiórki pieniędzy są myjnie, loterie i piec sprzedaży.

Pisanie listów Zbiórki

Pisanie listów jest ważnym elementem pozyskiwania funduszy. Czy jest to pismo z prośbą o oddawanie rzeczą dla zdarzenia lub list z prośbą o ogólnym wsparciem, ta metoda może być raz ktoś słyszy o zbiórkę pieniędzy. Ponieważ pismo pozyskiwania środków jest niezbędne do podniesienia pieniądze, powinna być napisana w sposób jasny i zwięzły. Należy przekonać czytelnika do oddania do sprawy.

Dlaczego warto mieć fundraiser

Istnieje wiele powodów, że organizacja będzie chciała zorganizować zbiórkę pieniędzy. Najbardziej oczywistym powodem jest to, aby zebrać pieniądze. Pieniądze mogą być potrzebne do ogólnego nośniku lub może być potrzebne:

 • Zakupu nowych mundurów dla sportu szkolnego
 • Finansowanie wyjazd dla grupy młodzieży

Fundraiserzy może być pociągnięty przez cały rok na finansowanie różnych projektów. Dostosować je do pory roku dla najlepszych rezultatów.Nauka podstaw, jak to zrobić zbiórkę pieniędzy pomoże zebrać pieniądze i uznanie dla organizacji. Fundraiserzy podjęcia pracy zespołowej i wymaga właściwego planowania i organizacji ze wszystkich zaangażowanych.