grsail.com

jak zlikwidowc znamiona na plecaci

Port Wine Stain w Dzieciątkiem

Port Wine Stain w Dzieciątkiem

Czy szukasz informacji na temat portu wina plamy u niemowląt? Ten artykuł daje informacje na temat przyczyn portu wina plamy u niemowląt, a także możliwości leczenia.

Co to jest Port Wine Stain?

Portu wina plamy u niemowląt jest również znany jako znamię flammeus. Jest to część większej grupy znamion znanych jako znamion naczyniowych (znamion wynikające z naczyń krwionośnych), która obejmuje inne znamiona jak naczyniak, znamion truskawek i café au lait. Około 10% wszystkich dzieci mają pewien rodzaj znamię naczyniowych podczas gdy Port plamy wina występuje u około 0,3% populacji (3 na każde 1000 dzieci).

Plamy wina portu to znamię, które obejmuje rozszerzenie powierzchownych i głębokich naczyń włosowatych w skórze. Plamy wina portu występuje zwykle na twarzy; jednak portowe plamy wina można znaleźć wszędzie.

Port sama plama wina jest albo czerwone lub czerwono-fioletowym kolorze płat skóry. Plamy często pojawia się różowy kolor u niemowląt, które rozwija się ciemniejszy czerwony lub fioletowy, jak dziecko rośnie. Niemowlę i wina portu dzieciństwa plamy są zazwyczaj płaskie bez teksturze zmian ze skóry; Jednakże, u dorosłych, plama może zacząć ma, co jest znane jako "pebbling" - tworzenie się nierówne, ziarenek, jak tekstury.

Co powoduje Port Wine Stain u niemowląt?

Istnieją dowody na to, że istnieje element genetyczny do portu plam wina.

W rzadkich przypadkach, portu plamy wina może być oznaką zespołu Sturge-albo lub zespół Klippel Weber-Trennaunay-Weber; Jednak oba zespoły są charakteryzuje szereg objawów oprócz portu plam wina, takich jak napady, przerost tkanki kostnej, jaskry i innych objawów.

Wszystkie znamiona powinny zostać ocenione przez lekarza przy porodzie.

Diagnoza

Plamy wina portu jest zawsze obecny przy narodzinach. Nie pojawi się w późniejszym okresie życia. Portu plamy wina są typowo rozpoznaje się na podstawie wzrokowego badania skóry. W bardzo rzadkich przypadkach, gdy zespół jest podejrzanym, lekarz może chcieć sprawdzić ciśnienie oczu lub wykonać czaszkę x-ray lub biopsji skóry.

Leczenie Port Wine Stains

W większości przypadków leczenie portowych plam wina nie jest niezbędne z medycznego; Jednak wielu rodziców woli mieć znamię traktowane, ponieważ martwić czynników społecznych związanych ze znamion twarzy.

Liczba zabiegów dla plam wina portu zostały przetestowane. Niektóre z metod to:

 • Zamrażanie
 • Chirurgia
 • Promieniowanie
 • Tatuaż
 • Lampy błyskowej pompowania lasera barwnikowego

Rozważając powyższe zabiegi, rodzice mogą brać pod uwagę ryzyko związane z zabiegami porównaniu korzyści i efektów. W większości przypadków całkowite usunięcie plamy wina portu jest rzadkością; Jednak lekarze doświadczyło już sukces za pomocą laserów. Po leczeniu z zastosowaniem lasera barwnikowego pompy lampy błyskowej, jest wyraźna poprawa w plamę w około 80% przypadków. W 20%, nie ma poprawy. Jeśli zdecydujesz się na plamy traktowane, lekarze doświadczyli największych sukcesów z następujących czynności:

 • Nowsza znamię - starsze dziecko, tym trudniej portu wina plamy mogą być w leczeniu.
 • Znamiona na twarzy - czasem znamiona na ciele lub kończyn oprzeć leczenia.

Ważne jest, aby zauważyć, że obróbka laserowa jest prawie zawsze tymczasowy. Z biegiem czasu, krew będzie ponownie basen w lokalizacji znamię, co niezbędne do trwającego leczenia przez całe życie, aby utrzymać znamię wyblakłe. Typowa rekomendacja jest, aby mieć oko na powierzchni, a na pierwszy znak ponownego łączenia, powtórz jeden lub dwa zabiegi laserowe. Z zabiegów konserwacyjnych przez całe życie, jest szansa na znamię pozostały wyblakłe.

Komplikacje

W portowych plam wina nie związanych z zespołem, takich jak zespół Sturge-Webera lub zespół Klippel-Trennaunay-Weber, powikłania wynikające z portów plam wina są rzadkie; Jednakże, nie występuje. Powikłania te występują zwykle w późniejszym okresie życia, i może zawierać zniekształcenia, deformacji i krwawienie. Port plamy wina może być stopniowe, ze zwiększoną pebbling, przyciemnienie i pogrubienie skóry. Jeśli plama porto jest w pobliżu oka lub jamy ustnej, istnieje możliwość, że może to doprowadzić do utraty czynności; Jednak ważne jest, aby pamiętać, że takie komplikacje są rzadkie. Jeśli plamy wina portu jest wokół ust, może nastąpić zgrubienie dziąsła i usta, które wymagają leczenia.

Opcje dla medyczne

Wielu rodziców zdecydować się na stosowanie kosmetyków do pokrycia lub zminimalizować portu plamy wina. Istnieje kilka kosmetycznych tuszowania przeznaczonych na pokrycie znamiona tego typu, jak również inne choroby skóry. Na przykład, Colortration makijaż obejmuje plamę, a nawet zostały wykorzystane w celu zapewnienia pełnego pokrycia rzeczy jak tatuaże.

Jeśli dziecko rodzi się z plam wina portu, zachowując powyższe informacje pod uwagę, może pomóc podjąć odpowiednie decyzje w całym życiu dziecka.

Niemowlę Strawberry znamiona

Niemowlę Strawberry znamiona
Większość znamiona truskawek znikną z czasem.

Podczas gdy niektóre znamiona są genetycznie przekazywana z pokolenia na pokolenie, dla niemowląt znamion truskawek nie są genetyczne w przyrodzie.

Dzieci narażone na Strawberry znamion

Znamiona truskawki nie są dziedziczne, lecz są połączone do krótkiej listy czynników ryzyka. Znany również jako naczyniak dziecięcy lub truskawkowym znamion, te znamiona są znacznie bardziej prawdopodobne, można znaleźć na wcześniaków, a nie dzieci, które urodziły się w okresie. W niedawnym badaniu przeprowadzonym w Medical College of Wisconsin, naukowcy wykazali, niski wskaźnik urodzeń, aby być najbardziej istotnym czynnikiem związanej z rozwojem niemowląt znamiona truskawek. Poprzedni do tych ustaleń, wspólne czynniki ryzyka to:

 • Kobieta (3-5 razy częściej niż na mężczyzn)
 • Kaukaska lub światło ocieplane
 • Przedwczesny poród

Strawberry znamię Wygląd

Powodem infantylne naczyniaki są określane jako "truskawki" znamion jest ich podniesione, jasnoczerwony powierzchni. Niezwykłe jest to, że dzieci nie są w rzeczywistości rodzi się z tych znaków. Przeciwnie, zazwyczaj pojawiają się w ciągu pierwszego tygodnia, miesiąca od narodzin. Te znamiona będzie nadal rosnąć przez kolejne 3 - 6 miesięcy, a następnie w większości przypadków będzie się stopniowo zmniejszać. Jednak oni nie odchodzą z dnia na dzień. To trwa lata dla nich zupełnie znikną.

Strawberry znamiona czasem zaniknąć
W większości przypadków znamiona truskawek znikną:

 • 30% w ciągu trzech lat na blaknięcie
 • 70% w ciągu siedmiu lat na blaknięcie
 • Poza tym przedziale czasowym opieka lekarska jest potrzebna do ich usunięcia

Mity związane z Infant Strawberry znamion

Niektórzy rodzice czują środka winy, jeśli ich dziecko ma znamię truskawkowe, ponieważ powiedziano, że w jakiś sposób jest to ich wina. Jeśli Twoje dziecko ma znamię truskawkowe, nie słucham wszystkich mitów krążących tam. Niektóre z tych mitów są łatwo rozpoznawalne jako babskie opowieści, takich jak: ". W znamiona są spowodowane przez niespełnionych pragnień kobiety w ciąży" Jednak niektóre z kłamstw o ​​tym, dlaczego dzieci są truskawki się znamiona przerażające w przyrodzie i podnieść niepotrzebnego alarmu wśród nowych rodziców. Niektóre mity, które otaczają znaki truskawek zawierać następujące:

 • Oznaką słabego zdrowia
 • Związane z rakiem
 • Spowodowane przez coś matka zjadł podczas ciąży
 • Spowodowane przez leki w czasie ciąży matka wzięła
 • Spowodowane przez niektóre aktywności ze strony matki w czasie ciąży

Nie należy przyjmować takie bzdury do serca. Eksperci, że te znamiona mogą być związane z brakiem równowagi w rozwoju naczyń krwionośnych, która jest prawdopodobnie związane z przedwczesnego porodu i niskiej liczby urodzeń. Jeśli nadal czujesz się winny, wrócić i spojrzeć na czynniki ryzyka. Żaden z nich nie może być kontrolowana przez rodziców. To nie jest tak, jak można dać się fakt, że nosisz kobiet dziecko lub że można zmienić kolor skóry dziecka.

Czy Strawberry znamiona Hurt?

Chociaż może nie być zadowoleni z wyglądu czerwonym znamieniem, możesz być pewny, że znamię truskawkowe nie zaszkodzi dziecku. Z małym wyjątkiem, nic nie trzeba zrobić, aby je leczyć. Około jeden na stu kiedykolwiek potrzebuje żadnego leczenia.

Porozmawiaj z pediatrą

Jeśli masz wątpliwości co do znamię dziecka, nie wahaj się, aby porozmawiać z pediatrą. Znamiona te są zwykle dość nieszkodliwe większość czasu z głównym problemem jest ich wygląd. Jednakże, lekarz może wezwać do prześwietlenia umieścić swój umysł do odpoczynku i sprawdzić zakres znamię i czy jakiekolwiek inne leczenie jest konieczne.

Jak napisać swoją pierwszą powieść: Writing The Story

Jak napisać swoją pierwszą powieść: Writing The Story

Teraz, gdy już udało się znaleźć swoją historię, to jest czas, aby pisać. Powieść pisanie oprogramowania może pomóc Ci na drodze.

 1. Śledzić długości swojej opowieści. I sugerują, że zdecydujesz się na 20 rozdziałów, a że pierwsza powieść mieć około 200 stron lub mniej. Nie uważa się za nowe, jeśli masz mniej niż 50000 słów, więc staram się produkować 70.000 do 80.000 słów. Ernest Hemingway, który mieszkał w górę drogi kawałek stąd, próbował napisać jedną dobrą stronę codziennie. To jest około 400 słów. W ciągu 100 dni, miał 40.000 słów. W 200 dni miał powieść.

  Nie musisz się zakończyć dzień pracy, aby napisać powieść. Napisałem Bull w portach lotniczych z Londynu do Tokio.

  Jeśli korzystasz z edytora tekstu, będziesz mógł patrzeć na właściwości dokumentu i powie to liczbę słów i wiele innych rzeczy, które można znaleźć na wagę średnią liczbę wyrazów w akapicie, numer słów w najkrótszym ust oraz liczbę słów w najdłuższym punkcie.

 2. Pamiętaj: Różnorodność jest przyprawą życia To ostatnie zdanie jest banał miałem na myśli, że należy zmieniać swoje zdanie i długość pkt...
 3. Edytuj komunały spośród dokumentu.
 4. Napisz sposób w jaki mówisz. Cóż, jeśli to, co ciotka Harriet zawsze używać powiedzieć, w porządku.
 5. Twój sprawdzania pisowni pomoże Państwu w pisowni, jeśli jest to dla Ciebie problem. Ale uważaj na homonimów, słów, które brzmią tak samo, jak zużycie, towar, i gdzie. Twój sprawdzania pisowni nie widać różnicy. Uważaj na słowa, a następnie jak niż:
  • Prawo: Wtedy koń przeskoczył ogrodzenie, który był wyższy od Empire State Building.
  • Źle: Niż koń przeskoczył ogrodzenie, który był wyższy to Empire State Building.

  Kolejny zestaw takich słów jest tam i ich. Znowu twój sprawdzania pisowni zaakceptuje ani słowa. Należy również przyjąć eterem, albo. W tym przypadku może po prostu błędnie napisane słowo, że sprawdzanie pisowni akceptuje.

  Czy jestem wprowadzenie do snu?

  Ponieważ jestem tuż móżdżek, zawsze używam znaleźć i zastąpić szukać homonimów, kiedy edytować książkę lub powieść. Twój sprawdzania gramatyki może pomóc lub może po prostu mylić. Czy Twoja szkoła nauczyciel angielskiego nadal żyje w mieście? Jak o swojej utalentowanej siostry-in-law? Tylko dlatego, że nie może oznaczać, że gramatyka jest i twoja babcia, nie oznacza, że nie powinno się pisać, prawda? Kup jeden z tych małych książek gramatycznych.

 6. Innym problemem dla nowych pisarzy nazywa punkt widzenia. Kto opowiada tę historię, tak?

  I sugerują, że pierwsza powieść być napisane w pierwszej osobie. To oznacza, że wszystko, co jest widoczne w twoich oczach. Wystarczy tylko wiedzieć, co widzisz i słyszysz. Nie można czytać myśli swoich bohaterów. Można powiedzieć, że to, co myślą, że myślą. Ale jesteś osobą opowiadającą historię.
 7. Jeden inny problem nowych pisarzy jest narracja. Jeśli piszesz w pierwszej osobie, narrator ty. Nie rozpocząć wykłady lub pontificating. Wystarczy opowiedzieć historię. Długie opisy są nudne:

  Sally miała na sobie niebieską sukienkę z białymi przyciskami. Jej włosy były w nieładzie, ponieważ nigdy nie czesane go, nie raz od wielkiego dzwonu. Suknia była sama, jej siostra, Emily, ubrana na bal trzy lata temu. Sally nie miała pończochy tak nosiła żadnej. Jej buty, miała na sobie tylko w niedziele, aby uratować skórę obuwia. Ciotka Peggy nosili te buty do jej zjednoczenia liceum sześć lat temu. Bla, bla, bla ...

  Jest to zazwyczaj lepiej niech pewne szczegóły wyjdzie w dialogu. Sally pchnął ją rozczochrane włosy z oczu i powiedział: "Wstydzę się tego stroju. Wiesz, że moja ciocia Peggy nosił go do jej zjednoczenia liceum sześć lat temu. "

  Kiedy jesteś nieco bardziej doświadczony możesz pozwolić wszystkim działania widać oczami swojego bohatera. Lubię tę formę najlepiej jak wielu pisarzy, ale to zależy od historii. Robinson Crusoe może być tylko powiedział w pierwszej osobie. Był jedynym ocalałym. Tylko on mógł powiedzieć, co widzi i myśli. Jednak większość opowieści mogą być pokazane oczyma bohatera:

  Jack Armstrong opuścił wzrok i myśli: "Jestem All American Boy".

  Nagle wiesz dokładnie, co bohater myśli. To może być dobry, ale, pisarz musi napisać tylko to, co bohater widzi i słyszy i myśli.

 8. Nie należy używać aparatu telewizyjnego zobaczyć to wszystko z góry punktu widzenia. Będzie nosił swoją publiczność do śmierci, jeśli nadal są wokół. Nie ma talent do przełączania do i umysłach wielu znaków. Większość pisarzy nie może uciec od tego. Można?

  Harry myślał, że Maryja myślałem ... Ale Maryja myślał o ...

  Może się tak mylące. I sugerują, że można odebrać kilka z tych powieści, które masz w domu i czytać pierwszą stronę. Co to jest punkt widzenia?

  I celowo pominięta terminologii dotyczącej punktu widzenia jak Druga Osoba łączącym. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kto jest opowiadać historię?

 9. Innym problemem dla nowych pisarzy jest dialog. Mark Twain (Samuel Clemens) wiedział wiele dialektów używanych przez ludzi, którzy żyli na brzegach i wodach rzeki Missisipi. Był w stanie uchwycić, że w swoich powieściach. To jest niezwykły talent.

  I miejsce moje powieści w warunkach rzeczywistych i często rozmawiać z ludźmi i zachęcić ich do powiedzenia dokładne słowa, które trzeba w moich powieściach. Oglądam swoje działania w tym język ciała. Na przykład dla mojego detektywistycznej powieści, w żaden sposób winny, rozmawiałem ze starym zegarem i zapytał, czy ktoś ukrywali się w górach w pobliżu jeziora w centrum Roosevelt Arizonie, gdzie on jest? Napisałem to, co powiedział na opuszki papieru i używane jego dokładne słowa w mojej powieści.

  Scena w książce, która opowiada o barze, gdzie pisuary są "sześć metrów wysokości" jest prawdziwe miejsce. Lokalnych napisał piosenkę o zbyt wysokich pisuarów i mam jego zgodę na używanie słowa jego piosenki w mojej powieści. Właściciel powiedział, "tornado przeszedł przez to miejsce i zrobił $ 100,000.00 w poprawę." Kiedyś te słowa w mojej książce. Dałem mu i właściciel baru kopię mojej książki.

 10. Czy badania. Jeśli powieści rozgrywa się w 1600 w Mongolii, trzeba będzie zrobić jeden kawał dużo badań. Dla mojej powieści detektywistycznej Bone China, użyłem Lancaster County, w Pensylwanii, jak ustawienie. Pomimo faktu, że żyłem w strefie przez okres pięciu lat, miałem jeszcze wrócić i studiować ustawienia. Dużo w żaden sposób nie Guilty odbywa się w Atlantic City. W tym czasie mieszkał zaledwie kilka kilometrów od miasta.

  Tło dla w żaden sposób nie Guilty jest hazardy. Musiałam dokładnie zbadać znamiona kompulsywnych hazardzistów. Obecnie badania naukowe jest o wiele łatwiejsze, ponieważ z Internetu. Czy Twoje domowe.
 11. Na początek, napisz co wiesz o. Wiele pierwsze powieści są w rzeczywistości o życiu pisarza.
 12. Znajdź dobre oprogramowanie pisania. Są programy, które pomogą Ci napisać powieść o kształtowaniu treści rozdziałów, określające miejsca, artefakty, takie jak odzież, znaki, itp

  Jeśli pójdziesz na mojej stronie internetowej, tjbooks.com, zobaczysz krótką powieść napisałem w kilka sesji z wykorzystaniem programu komputerowego. Napisałem powieść dla celów demonstracyjnych. To gołe kości i nie uregulowana. Pobierz go za darmo i spojrzeć na to pod względem użytego oprogramowania.

Teraz, gdy wiesz, jak napisać powieść, kontynuować dalej do ostatecznego kroku: jak samodzielnie publikować.

Rodzaje znamion

Rodzaje znamion
Mol jest rodzajem zabarwionego znamię.

Może to dziwić, aby dowiedzieć się, że wiele różnych rodzajów znamion istnieje. Mogą różnić się wszystko, od kształtu do koloru. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak odróżnić jednego od drugiego.

O znamion

Wszyscy widzieliśmy znamiona - szanse są tam widoczne jeden gdzieś na swoim ciele, że już zawsze był świadomy, ale tak naprawdę nigdy nie zwracał uwagi. Niektóre osoby mogą mieć większe i bardziej widoczne znamiona. Oprócz rozmiarów, znamiona różnią się także w inny sposób:

 • Tekstura: Niektóre znamiona mogą być płaskie, podczas gdy inne mogą być lekko uniesione. Niektóre mają nieregularne granice, podczas gdy inne są idealnie symetryczne dookoła.
 • Kolor: Poza tym jego rozmiar, kolor jest najbardziej godny uwagi cechą znamię. Odcienie mogą od ciemniejszej stronie spektrum (w tym czarny, brązowy, niebieski lub tan) do zapalniczki końca (w tym czerwony, fioletowy lub różowy).

Na ogół, uważa się znamion nieszkodliwe. Jednak, jeśli występują na niektórych częściach ciała lub doświadczenie zmian w strukturze, że może w końcu spowodować problemy. W tych przypadkach pomoc lekarska jest zawsze wymagane.

Rodzaje znamion

Znamiona można podzielić na dwie główne kategorie, które następnie są w podziale na kilka różnych typów w ramach tych kategorii:

Naczyniowego znamiona

Naczyniowych znamiona spowodowane są przez niewłaściwe tworzenie się naczyń krwionośnych. W przypadku tworzenia się znamienia, bo to albo z powodu obfitości naczyń krwionośnych lub zniekształconych (szeroki) naczyń krwionośnych. Trzy główne rodzaje znamion naczyniowych:

 • Plamy: plamki plamy są plamki najczęstszym rodzajem znamienia naczyniowego. Idą przez wiele innych, znacznie bardziej pamiętnych nazwisk. Gdy znajdują się na powiekach lub na czole, to mieszkanie, blady róż znak towarowy jest znany jako "pocałunek anioła". Gdy się znajdują na karku, są one nazywane "ugryzienia bociana". Mogą one także być określone jako plastry łososia. Oprócz oczy i czoło, plamki plamy mogą również pojawić się na górnej wargi, nosa i tył głowy. Te znajdujące się na twarzy wydają się znikać w wieku dwóch, a ugryzienia bociana mają tendencję do pozostawania na skórze w życiu dorosłym. Należy zauważyć, że tego rodzaju znamion nie są uważane za szkodliwe.
 • Naczyniaki: Naczyniaki zwykle pojawiają się dopiero kilka tygodni po urodzeniu dziecka. Zwykle pojawiają się na szyi i głowy, ale naprawdę może pojawić się w dowolnym miejscu na ciele. Istnieją dwa różne rodzaje naczyniaków: truskawka i nieprzenikniony. Znamiona truskawki są koloru jasnoczerwonego i nieco podniesiony z powodu obecności nieprawidłowych komórek krwi, przy powierzchni skóry. Nieprzenikniony znamiona są niebieskie ze względu na obecność nieprawidłowych krwinek głęboko poniżej powierzchni skóry. Oba rodzaje rosną w szybkim tempie w ciągu kilku pierwszych miesięcy życia dziecka; stąd, że kurczą się i znikają zwykle we wczesnym dzieciństwie.
 • Port plamy wina: Często zlokalizowane na twarzy, rąk, nóg lub szyi, portu plamy wina są znacznie bardziej widoczne niż inne rodzaje znamion. Wynoszą one kolor z fioletowego na różowy do czerwonego (stąd ich nazwa), i rzeczywiście zwiększają rozmiar osoba dorasta. Może to znacznie wpłynąć na danej osoby pewności siebie, zwłaszcza jeśli plama jest szczególnie widoczne na twarzy. Port plamy wina mogą przyciemnić kolor z czasem mogą stać się grubsze i może nawet rozwijać nierówne, prążkowane lub wyboista tekstury. W zależności od ich lokalizacji, mogą stwarzać problemy zdrowotne, które wymagają uwagi. Wokół oczu, na przykład, może to utrudniać widzenie powodując nacisk na powierzchni.

Barwiona znamiona

Znamion pigmentowych są wynikiem nadmiernego wzrostu komórek w pewnych obszarach skóry. Prowadzi to do nadmiernej pigmentacji, znany również jako znamię. Trzy główne rodzaje znamion pigmentowych są:

 • Kawiarnia-au-lait plamy: Bardzo często, café au lait są jasnobrązowy kolor i może być umieszczony w dowolnym miejscu na ciele. Nie są one uważane za szkodliwe, choć nadmiar ilość plam, które są większe niż rozmiar kwartału powinny być kontrolowane przez lekarza w celu wykluczenia ewentualnych zaburzeń nerwowych.
 • Mongolski spoty: powszechne wśród osób z ciemniejszą skórą, mongolskie miejsca są zazwyczaj płaskie i niebieski do niebiesko-szary kolor. Często są one zlokalizowane na pośladkach i dolnej części pleców i mają tendencję do zanikania we wczesnym dzieciństwie.
 • Mole: Moli są również bardzo popularne i prawie każdy będzie miał jeden w pewnym momencie. Są to zazwyczaj czarny, brązowy lub tan i mogą być płaskie lub wypukłe. Zmiany w symetrii, wielkości, kształtu i wyglądu należy zauważyć, ponieważ mogą to być objawy raka skóry.

Kadzidło usunąć brodawki i znamiona skóry

Kadzidło usunąć brodawki i znamiona skóry


Kadzidło usunąć brodawki skórne i moli może dobrze działać. Zioło to było używane od wieków jako lekarstwo lub leczenia różnych schorzeń, w tym wielu chorób skóry.

Korzystanie z kadzidła usunąć brodawki i znamiona skóry

Kadzidło było cennym surowcem w starożytnych kulturach ze względu na jego zdolność uzdrawiania. Wczesne Egipcjanie używali go podczas balsamowania, ponieważ był przekonany, że to pomaga w ochronie organizmu, zwłaszcza skóry. Kultura grecka używane kadzidło do usunięcia zatrucia Hemlock. Chińczycy chętnie używali go do różnych schorzeń skóry i zabiegów wewnętrznych, tak jak w przypadku innych preparatów ziołowych.

Chociaż kadzidło jest stosowany wewnętrznie dla różnych starożytnych środków, to nie jest już używany w ten sposób. Przeciwnie, jest on stosowany jako miejscowego leczenia chorób skóry. Może on być również stosowany w postaci pary do leczenia schorzeń układu oddechowego.

Brodawki skórne

Ze względu na swoje aktualne umiejętności, kadzidło jest doskonałym sposobem leczenia brodawek skórnych. Zakup kadzidło oleje użyć do tego szczególnego traktowania.

 • Oczyścić teren dobrze. Pozostawić do wyschnięcia.
 • Nałożyć kroplę oleju kadzidło bezpośrednio na brodawki skóry lub mol.
 • Przykryć dużą bandaża, który jest wystarczająco chłonne do wchłaniania i przytrzymać kadzidło przed mol.
 • Ponowne kroplę kadzidło dwa razy w tygodniu.
 • Zmień bandaż każdego dnia.

W celu zwiększenia tego środka, staram się jeść dietę, która będzie wzmocnić układ odpornościowy i odeprzeć brodawek skóry. Obejmuje dietę bogatą w czosnek, kapusta, brokuły, limonki, pomarańczy i bananów.

Inny sposób z wykorzystaniem kadzidło na brodawki skórne wymaga stosowania kadzidło do obszaru dwa razy dziennie. Pozostawiają skórę narażoną niż pokryty bandażem. Po dwóch tygodniach, mola lub brodawek skóry powinny spaść bezboleśnie.

Moli

Użyj kadzidło w leczeniu moli. Krety są czasem trudniejsze do wyleczenia niż brodawki skórne. Zakupić wysokiej jakości kadzidła olejku do leczenia. Kilka możliwości leczenia są available.Create kąpieli, które łączy w sobie:

 • 1/2 do 1 szklanki sody oczyszczonej
 • 1/2 do 1 szklanki soli morskiej
 • 6 kropli olejku lawendowego
 • 3 krople Frankincense olejku

Dodaj to do gorącej kąpieli na dobę. Olej kadzidło wystarczy reagować z moli skóry i po pewnym czasie, to ich pozbyć.

Inną możliwością jest zastosowanie dwóch kropli olejku z oregano na mol. Czy ten jeden lub dwa razy dziennie. Mol zmieni kolor na czarny, a w ciągu kilku dni, to odpada. Po spada, nałożyć kroplę kadzidło i lawendy do nowej skóry. Pomoże to uniknąć blizn od mola.

Kadzidło mogą być stosowane bezpośrednio na mol jeden lub dwa razy dziennie przez okres dwóch tygodni. Mol powinien oczerniać i opadają. Nadal stosować kadzidło przez kilka dni po mol odszedł, aby zapobiec skóry z bliznami.

Inne zastosowania kadzidła

Użyj kadzidło do usuwania brodawek skóry i moli regularnie. Jednak nie jest to wszystko olejek może zrobić dla skóry i dla ogólnego stanu zdrowia. Chociaż większość badań naukowych jest nadal w toku, kadzidło jest często twierdził, jako lekarstwo wszystkim do miejscowego stosowania. Można go stosować do leczenia jednego z następujących warunków.

Kadzidło usunąć brodawki i znamiona skóry

 • Niepokój lub emocjonalne Zmęczenie: Użyj kadzidło w aromaterapii do tworzenia miękkiej mgły. Ta pachnąca mieszanka może pomóc złagodzić niepokój, zmęczenie i emocjonalnej histerii. Ci, którzy nie lubią zapach kadzidła można dodać olejku lawendowego do terapii.
 • Zatory i przeziębienia: Użyj kadzidło jako stosowania miejscowego na piersi jako sposób zmniejszenia zatłoczenia i innych zimnych systemów. Jednego lub dwóch kropli może być stosowana do górnej części klatki piersiowej, a następnie wcierać w skórę.
 • Przeciwzapalne: Większość zakażeń skóry być treatmented z kadzidłem. Może on również być stosowany do leczenia stanów zapalnych wewnętrzną przy użyciu metody aromaterapii.

Znamiona

Znamiona

Definicja

Znamiona są obszary podwyższonej i przebarwione plamy znalezione na skórze. Znamiona są grupy zdeformowanych komórek barwnikowych lub naczyń krwionośnych.

Opis

Znamiona naczyniowe są łagodne (nienowotworowe) narośla skórne składające się z szybko rozwijającym się lub źle uformowane naczynia krwionośne i naczynia chłonne. Znaleziony w chwili urodzenia (wrodzona) lub w późniejszym życiu rozwijającego (nabytych) w dowolnym miejscu na ciele, wahają się od słabych punktów do ciemnych obrzęków obejmujących duże obszary.

Znamiona są najczęściej dostępne na głowy lub szyi, ale mogą być w dowolnym miejscu na ciele. Wspólna pojawiające znamię jest mały czerwony lub fioletowy znak. Specyficzną grupą znamion, zwany "spot truskawka", "Portwine plam" i "Bocian zgryz," są medycznie nazywa naczyniaków. Te znamiona są zasadniczo przerost tkanki naczyń krwionośnych w określonym obszarze w organizmie.

Wiele znamiona znikają bez specjalnego leczenia, ale niektóre pozostają ten sam rozmiar lub powiększyć. W rzadkich przypadkach może obejmować znak truskawki dużą powierzchnię twarzy i ciała.

Demografia

Około jeden na trzech niemowląt ma znamię. Dwa razy więcej dziewcząt jak chłopcy mają znamiona. Ze względu na wygląd lub kosmetycznych, leczenie może być konieczne, jeśli znamię nie zniknie na własną rękę. Leczenie większości znamion jest opóźnione aż dziecko jest starsze.

O 10 na 100 dzieci mają znamiona naczyniowe. Naczyniaki skórne, zwane również znamiona naczyniowe (znaki), są zarośnięte tkanki naczyń krwionośnych (naczyniaków) lub tkanki naczyń chłonnych (lymphangiomas) pod powierzchnią skóry. Naczyniaki są na twarzy i szyi (60%), tułowia (25%), lub na rękach i nogach (15%). Wrodzone naczyniaki, w tym 90 procent występujące przy urodzeniu lub w ciągu pierwszych miesięcy życia, rosną szybko i zanikają. Występują one w 1-10 procent noworodków donoszonych i 25 procent wcześniaków. O 65 procent to kapilarne naczyniaki (truskawka) znaków, 15 procent to jamiste (głębokie) naczyniaki, a reszta to mieszaniny.

Malformacje naczyniowe są słabo formowane naczynia krwionośne lub chłonne, które pojawiają się w momencie narodzin. Jeden typ, łosoś plaster (znamię simplex), jest różowy znak składa się z rozszerzonymi naczynkami (zwany również zgryz Bocian). Pojawia się on na karku w 40 procent noworodków, a na czole i powiekach (zwane również pocałunek anioła), w 20 proc. Ukąszenia Bocian pojawiają się w 70 procent bieli i 60 procent czarnych noworodków.

Mniej niż 1 procent noworodków mają plamy wina portu (znamię flammeus), znamiona. Te naczyniowe wady rozszerzonymi naczynkami pojawiają się w górnych i dolnych warstw skóry na twarzy, szyi, ramion, i nogi. Znamię flammeus często są stałe; Te płaskie różowe do czerwonych znaków rozwijać się ciemnymi fioletowymi wyboistych obszarów w późniejszym życiu; 85 procent znajdować się wyłącznie po jednej stronie ciała.

Przyczyny i objawy birthmarks

W 2004 roku nie były znane przyczyny wrodzone naczyniaki skóry i znamion. Większość znamiona nie boli; większość z nich nie powoduje żadnych problemów zdrowotnych i nie wymaga leczenia. Znamiona mogą być dziedziczone osłabienie ścian naczyń.

Znamię jest przebarwienie skóry, który zaczyna się przed lub tuż po urodzeniu. Znaki te mogą wydawać się czerwona wysypka lub uszkodzenie. Znamiona wydają się być innego koloru ze skóry. Są to w większości płaskie, ale niektóre są podniesione, wyboista i owłosione. Wiele znamiona znikną lub zniknie całkowicie w ciągu wieku przedszkolnym, ale niektórzy nigdy nie znika całkowicie.

Diagnoza

Pacjenci są traktowane przez lekarzy pediatrów, dermatologów (specjalistów chorób skóry), chirurgów plastycznych (lekarzy, którzy specjalizują się w korygowaniu nieprawidłowości w wyglądzie) i okulistów (specjalistów chorób oczu), w zależności od rodzaju i nasilenia znamię.

Naczyniaki i malformacje naczyniowe nie są trudne do zdiagnozowania. Lekarz bierze historię medyczną i wykonuje badanie fizykalne, w tym badanie wzrokowe i dotykowe (uczucie rękami) znaków. Skóra jest badane na przebarwienia, blizny, krwawienia, zakażenia lub owrzodzenia. Rodzaj, położenie, wielkość, liczba i nasilenie znaków są rejestrowane. Lekarz może opróżnić znak krwi poprzez delikatny ucisk. Biopsje lub wyspecjalizowanych Promienie rentgenowskie lub skany nieprawidłowych naczyń i ich okolic może potwierdzić diagnozę. Pacjenci z portu wina plamy w okolicy oka może wymagać czaszki x promienie, obliczone tomografii oraz wizję i centralnych badań układu nerwowego. Większość planów ubezpieczeniowych płacić za diagnostyki i leczenia tych chorób.

Rodzaje znamion

Istnieje wiele rodzajów znamion. Niektóre rodzaje podniesione lub płaskich czerwonych, różowych lub niebieskawe znamion muszą ścisłą obserwację przez wykwalifikowanego biegłego lekarza, jak dziecko rośnie. Opis typowych zmian w kolorze skóry i znamion jest następujący:

 • Plamy Port-wina: Te płaskie, różowe, czerwone lub fioletowe kolorowe znamiona są spowodowane stężeniu rozszerzonych drobnych naczyń krwionośnych zadzwonić naczynia włosowate. Plamy pojawiają się zwykle na głowie, twarzy, i szyi. Mogą być małe, lub mogą obejmować duże obszary ciała dziecka. Plamy wina portu nie zmieniają kolor, gdy delikatnie wciśnięty i nie zanikają. Mogą one stać się ciemniejsze i mogą krwawić, gdy dziecko jest starsze lub jako dorosły. Kosmetyki w kolorze skóry obejmie małe plamy portu wina. Najskuteczniejszym sposobem leczenia plam wina portu jest w specjalny laser, gdy dziecko jest starsze.
 • Ukąszenia Bocian lub plastry łososia (tzw pocałunki anioła, gdy występujące na czole lub powiek): Te małe różowe lub czerwone plamy są często spotykane na powieki dziecka lub czole, między oczami, na górnej wardze i karku. Nazwa pochodzi od znaków na karku, gdzie, jak mit idzie, bocian może odebrał dziecko. Ta koncentracja niedojrzałych naczyń krwionośnych jest najbardziej widoczne, gdy dziecko płacze. Większość z nich blakną i znikają.
 • Strawberry naczyniaki: To jasny lub ciemny czerwony, podniesiony lub obrzęk, wyboiste tereny wyglądają jak truskawki. Naczyniaki są stężenie drobnych, niedojrzałych naczyń krwionośnych. Większość z nich występuje na głowę. Nie mogą one pojawić się w momencie narodzin, ale często rozwijają się w ciągu pierwszych dwóch miesięcy. Strawberry Naczyniaki są częstsze u wcześniaków i dziewcząt. Znamiona te często stają się większe od kilku miesięcy (oni przestają rosnąć po pierwszych urodzin), to znamiona stopniowo zaczynają zanikać. W wieku pięciu lat, to znamiona zanikać w połowie dzieci dotkniętych i znikają przez dziewięć lat.
 • Mongolski miejsca: Te niebieskie lub fioletowe plamy w kolorze na dolnej części pleców dziecka lub pośladków występuje na ponad 80 procent afroamerykańskiego, Azji i indyjskich dzieci. Występują one także w ciemnoskórych dzieci wszystkich ras. Plamy, stężenie komórek barwnikowych, zazwyczaj ustępują w ciągu pierwszych czterech lat życia.

Leczenie

Wybory leczenia dla naczyniaków skóry i wad naczyniowych zależy od ich rodzaju, lokalizacji, stopnia zaawansowania i stopnia zniekształcenia.

Baczna

Znamiona są regularnie sprawdzane, dopóki nie zniknie, lub wymaga leczenia. Takie podejście jest odpowiednie dla większości naczyniaków, ponieważ wiele w końcu zmniejszy się o siebie.

Komplikacje

Gdy znamiona (naczyniaki) postać, w obszarze, który może zakłócać normalnego rozwoju dziecka (na przykład blokowanie wizję lub powodować trudności w oddychaniu lub słuchu), może być konieczne leczenie. Jeśli znak zaczyna się krwawienie, rodzice powinni naciskać mocno kontrolować krwawienie. O 5 procent naczyniaków się owrzodzenie, zwłaszcza, jeśli są one w obszarze, który jest pod ciśnieniem lub dotknął często.

Plamy Port-wina są w czoło, boki twarzy, lub powieki. Są one niekiedy związane ze wzrostem naczyń krwionośnych mózgu lub jaskry. Wzrost ciśnienia w oku może prowadzić do ślepoty, jeśli nie są leczone. Plamy Port-wina na nogi albo ramienia może być połączony z przerostu kończynie.

Inne powikłania, w tym zastoinowa niewydolność serca z dużych zmian, zespół Kippel-Trenaunay'a-Weber i zespół Kasabach-Merrit, są rzadkie.

Narkotyki

KORTYKOSTEROIDY

Rodzice mogą rozważyć leczenie naczyniaków, które nie kurczą się i znikają w momencie dziecko ma cztery lata. Zabiegi obejmują stosowanie dużych dawek steroidów (doustnie lub wstrzykniętych do zmiany chorobowej), aby zatrzymać wzrost. Sterydy zapobiec znaki z uprawy; nie sprawiają, że znamiona mniejsze. Inne zabiegi obejmują interferon alfa, laseroterapii i chirurgiczne usunięcie.

Interferon alfa-2A

Lek ten zmniejsza wzrost komórek w znaki naczyniowych, które wpływają na widzenie, a które nie reagują na kortykosteroidy. Biorąc pod uwagę w codziennych wstrzyknięć podskórnych, odsetek odpowiedzi wynosi 50 procent po siedmiu miesiącach. Działania niepożądane to gorączka, dreszcze, bóle mięśni i stawów, zaburzenia widzenia, niski poziom białych i czerwonych krwinek, zmęczenie, zwiększenie aktywności enzymów wątrobowych, nudności, problemy z krzepnięciem krwi i uszkodzenie nerwów.

ANTYBIOTYKI

Doustnie lub miejscowo (w odniesieniu do skóry), antybiotyki przepisuje się zainfekowanych znaków.

Chirurgia

Znamiona można usunąć chirurgii laserowej. Lasery stworzyć intensywne ciepło, które niszczy nieprawidłowe naczynia krwionośne pod skórą, bez uszkodzenia skóry normalnej. Laserowa zwykle nie jest bolesne, ale może być niewygodne. Dzieci są zwykle środki uspokajające lub narkozie. Uzdrowienie następuje w ciągu dwóch tygodni. Efekty uboczne to siniaki, przebarwienia skóry, obrzęk, strupy i drobne krwawienia.

W niektórych przypadkach, znamię może być chirurgicznie usuniętych lub usunięty. W znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, skóra jest cięta, a znaki naczyniowych lub ich blizny są usuwane. Cięcie naprawić szwów i klipów skóry.

Kriochirurgia jest inna technika stosowana w celu usunięcia drobnych znamiona. Znaki naczyniowe mogą być zamrażane do substancji, która jest natryskiwana na skórę. Rany goją przy minimalnym blizn.

Znamiona można także poddawać electrodesiccation. W tej procedurze, dotknięte naczynia niszczy się prąd z igłą elektrycznego.

Inne zabiegi

Inne zabiegi obejmują:

 • Skleroterapia: Wstrzyknięcie specjalnym roztworze powoduje krzepnięcie krwi oraz skurcz z małą blizny. Efekty uboczne obejmują pieczenie, obrzęk, zasinienie, blizny, skurcze mięśni i reakcje alergiczne. Zabieg ten jest stosowany najczęściej do naczyniaków pająka.
 • Embolizacji: specjalny materiał jest wtryskiwany do bloków naczyń przepływu krwi, co ułatwia kontrolę utraty krwi z krwawienia znamieniem lub zmniejsza rozmiar nieoperacyjnego przyrostów. Poważne działanie niepożądane, udar, może wystąpić, gdy naczynie krwionośne zostaje głównym zablokowane.
 • Make-up: Specjalne marki przeznaczone na pokrycie znamiona są sprzedawane. Dwa z nich są Covermark i Derma mieszanka.
 • Czyszczenie i kompresji: Krwawienie znaki są czyszczone wodą z mydłem lub nadtlenku wodoru, a sprężone ze sterylnym bandażem na pięć do 10 minut.

Rokowanie

Wiele znamiona blakną lub znikają, zanim dziecko jest w wieku szkolnym. Niektórzy mogą nigdy nie odejdzie. Większość z nich są łagodne i nie wymagają leczenia. Dzieci z znamiona są zbadane i zdiagnozowane przez lekarza. Te znamiona, które powodują komplikacje w normalnego wzrostu i rozwoju w dzieciństwie może wymagać leczenia medycznego i chirurgicznego.

Różne rodzaje znamion mają różne prognozy:

 • Naczyniaków: Mniej kapilarne niż 10 procent wymaga leczenia. Bez leczenia, 50 procent znikną wieku pięciu lat; 70 procent w wieku siedmiu lat; i 90 procent przez dziewięć lat. Brak zmiany skórne występują w połowie, podczas gdy inne mają jakieś przebarwienia, blizny lub marszczenie. Od 30 do 90 procent reagują na doustne kortykosteroidy i 45 procent odpowiednie do wstrzyknięto kortykosteroidy; Reagują 50 procent do interferonu alfa-2a. O 60 procent poprawy po zabiegu laserowego.
 • Nieprzenikniony naczyniaki: Wielu nie znikają i są skomplikowane przez owrzodzenia lub zakażenie. Około 75 procent odpowiedzi na chirurgii laserowej, ale mają blizny.
 • Naczyniaki Pająk: To zanikać u dzieci, ale mogą się powtarzać. O 90 procent odpowiedzi na skleroterapii, electrodesiccation lub laseroterapii.
 • Cherry naczyniaki: Są one łatwo usunąć electrodesiccation.
 • Lymphangiomas: Znaki te wymagają operacji.
 • Płaty łososia na znaki powiek: Te znaki znikają sześciu do 12 miesiąca życia, a znaki na czole blakną przez wieku sześciu lat; jednak 50 procent bocianich ugryzienia na szyi utrzymują się w życiu dorosłym.
 • Plamy wina (Port-płaskie znamiona): Znaki te są łatwo pokryte makijażu. Leczenie w okresie niemowlęctwa lub dzieciństwa poprawia wyniki. O 95 procent plam napisania odpowiedzi na chirurgii FPDL z minimalnym blizny; 25 procent zniknie, a 70 procent będzie częściowo znikają. Z nieznanych przyczyn, 5 procent, nie wykazują poprawy.

Najważniejsze pojęcia

 • Angioma-nowotworów (takich jak naczyniaki lub lymphangioma), który składa się głównie z naczyń krwionośnych i limfatycznych.
 • Łagodny-W użycia medycznego, łagodny jest przeciwieństwem złośliwe. Opisuje nienormalnego wzrostu, który jest stabilny, który można leczyć i zasadniczo nie zagrażających życiu.
 • Naczynka-najdrobniejsze naczynia krwionośne o najmniejszej średnicy. Statki te otrzymują krew z tętniczek i dostarczać krew do żyłek. W płucach, kapilar znajdują się obok pęcherzyków tak, że mogą one odebrać tlenu z wdychanego powietrza.
 • Kortykosteroidy, grupa hormonów naturalnie produkowane przez nadnercza lub wytworzone syntetycznie. Są one często stosowane w leczeniu stanów zapalnych. Przykłady obejmują kortyzon i prednizonu.
 • Podanie na skórę-odnoszący się do skóry
 • Skórne angiolipomas-łagodne przerosty składające się z komórek tłuszczowych i naczyń krwionośnych tuż pod skórą.
 • Naczyniaka-guz łagodny skóra składa się z nieprawidłowych naczyń krwionośnych.
 • Dziedziczna-Coś, co jest dziedziczone, która jest przekazywana z rodziców na potomstwo. W biologii i medycynie, słowo odnosi się do odziedziczonych cech genetycznych.
 • Częstość, szybkość rozwoju choroby w danej populacji w czasie.
 • Kasabach-Zespół-Merrit Połączenie szybkiego powiększania naczyniaka i trombocytopenia; zwykle jest klinicznie widoczne w okresie wczesnego niemowlęctwa, ale od czasu do czasu pojawienie się później. W Naczyniaki są duże i mogą zwiększyć wielkości szybko i może spowodować niedokrwistość u niemowląt.
 • Lymphangioma-guz łagodny skóra składa się z nieprawidłowych naczyń chłonnych.
 • Statki-Część chłonnego układu limfatycznego, statki te łączenia kapilar chłonnych z węzłów chłonnych. Niosą limfy, cienki, wodnisty płyn przypominający osocza krwi i zawierające białych krwinek. Zwany także kanały limfatyczne.
 • Znamię-Każda pigmentowane skazy obecnego skóry po urodzeniu, w tym moli i różnych typów znamiona.
 • Napadów nagły atak, skurcz lub drgawki.
 • Podskórne-Nawiązując do obszaru znajdującego się pod skórą.
 • Syndrom grupa oznak i objawów, które wspólnie charakteryzują choroby lub zaburzenia.
 • Wrzód-miejscem uszkodzenia skóry lub błony śluzowej, która charakteryzuje się tworzeniem się ropy, śmierci tkanki i często towarzyszy reakcji zapalnej.
 • Malformacje naczyniowe tworzą krwi-Rażąco lub limfatycznych.

Zapobieganie

Znamiona wrodzone naczyniaki lub są malformacje naczyniowe i nie można zapobiec.

Obawy rodzicielska

Choć nie ma leczenia jest potrzebne w wielu takich przypadkach, dziecko z naczyniaków należy uważnie obserwował przez lekarza specjalistę w chorobach skóry dzieci. Najtrudniejsze dla rodziców, to czekać, aż znamiona zaczynają znikać na własną rękę, lub, w przypadku znamię nie brzmi, czekając, aż dziecko jest na tyle stary, dla leczenia chirurgicznego.

Kiedy wezwać lekarza

Rodzice powinni zgłaszać wszelkie znamiona zauważą do pediatry dziecka. Powinni zadzwonić do pediatry, jeśli zauważą, krwawienie z znamię, jeśli ból rozwija się na znamię, jeśli znak jest coraz większa.

Zasoby

Książki

Znamiona:. Słownik medyczny, Literatura i adnotacjami Badania przewodnik do Piśmiennictwa internetowych San Diego, CA: Icon Group International, 2004.

. Thompson, czerwiec Miejsca, znamion i wysypki: Kompletny przewodnik do pielęgnacji skóry Twojego dziecka Westport, CT. Firefly Books, 2003.

Witryny sieci Web

"Znamiona. Czerwony" MedlinePlus, April 17, 2003. Dostępne online w http://www.nlm.nih.gov/medlineplus/ency/article/001440.htm (dostęp 12 grudnia 2004).

Jak wybrać Online Money Transfer Options

Jak wybrać Online Money Transfer Options

Internet zrewolucjonizował sposób, że pieniądze i inne środki są przenoszone z jednego miejsca do drugiego. W przeszłości, jedyne sposoby przesyłania pieniędzy za granicę były za pośrednictwem banków, agentów i kontroli przewodowych. Wszystkie z tych trzech wspólnych opcji są jednak bardzo problematyczne. Banki w przeszłości oferowane tylko transfery środków pomiędzy rachunkami, że zapisy do tego samego banku, a kontrole przeznaczona do 21 dni czeka właśnie na czeku, aby dotrzeć do kraju - i raz w kraju, kontrole muszą być nadal dostarczane do Rzeczywiste domy. Agencje, z drugiej strony, są trudniejsze do znalezienia i może przesyłać tylko ograniczone ilości prawdziwe pieniądze, a tylko w głównych obszarach kraju.

Dziś jednak, istnieje wiele sposobów wysyłania przelewów internetowych. Oto niektóre z najlepszych wyborów, że należy przyjrzeć się.

 • Banki online. Coraz więcej banków oraz zwiększenie mocy w Internecie, jeśli chodzi o transakcje gotówkowe internetowych zmusiły wiele banków, aby rozluźnić swoje tradycyjne opcje transferu, gdzie pieniądze mogą być wysyłane tylko pomiędzy różnymi oddziałami tego samego banku. Obecnie istnieje wiele banków, które automatycznie znamiona online dla swoich kont, które powinny być rejestrowane tylko w Internecie. Po zarejestrowaniu się, można przesłać pieniądze do innych zarejestrowanych kont w Internecie, tak długo, jak inne banki umożliwiają również przelewy bankowe bez gałęzi. Pozwala to na dużą elastyczność, ale nie każdy bank przyjął politykę. Należy pamiętać jednak, że banki te nie są całkowicie bezpłatne, a często mają opłaty za transfery. Zawsze należy sprawdzić, opłat za usługi, jak również lokalnych stawek konwerterów pieniędzy, aby zobaczyć, ile pieniędzy wyniesie kiedy zastosował konwersji.
 • Transfery na podstawie telefonu. Technologii mobilnych i internetowych są szybko przeplatając z powodu rosnącej popularności szerokopasmowego dostępu do Internetu na bazie i WiFi. Przez to, telefony mogą być używane do uzyskania dostępu do Internetu. Obecnie jednak większość telefony wyposażone są w minimalnych możliwości przeglądania, co oznacza, że ​​poufne informacje, takie jak rachunki bankowe nie mogą jeszcze być przechowywane w większości telefonów. Istnieje wiele poprzedników, jednak, jak Apple iPhone, który posiada zaawansowaną przeglądarkę, że mogą bezpiecznie przechowywać wszystkie rodzaje danych, w tym haseł i kont bankowych. Jeśli masz tego typu telefonów, to jest możliwe, aby uzyskać dostęp do konta bankowego on-line i przesłać pieniądze za granicę.
 • Prywatni dostawcy usług osób trzecich. Najszybszym rośnie sposób wysyłania pieniędzy, jednak jest przez prywatnych usługodawców stron trzecich. Przez takie firmy jak PayPal i Western Union, wysyłanie pieniędzy może być tak otwarcie konta w witrynie firmy i przeprowadzania transakcji za pośrednictwem poczty e-mail. Zdobywając przewagę, że te osoby trzecie jest to, że mogą one pomieścić dużą liczbę banków. Posiadając konto w prawie każdym banku, to jest możliwe, aby przesłać pieniądze do prawie każdego innego banku poprzez system PayPal i innych podobnych miejsc transferu pieniędzy. Można nawet grać w pokera internetowego i dostać nagrodę dla wygranej dostarczonego przez te on-line miejsc.

Niezależnie od wybranej metody do wysyłania przelewu internetowego, upewnij się, że masz do czynienia z firm i miejsc, które są chronione z technologii szyfrowania SSL, aby uniknąć spyware i inne złośliwe oprogramowanie z kradzieży informacji o koncie - i ewentualnie zawartość swojego konta, jak również. Trzymaj firewall włączony podczas wszystkich transakcji internetowych, jak również, aby zapobiec piractwa komputerowego. Z tych na uwadze, przekazywania środków może być łatwe.

Jak być fit Promocji

Podczas gdy menedżerowie patrzą na ścianach i sortowanie ich mózgi na temat wymiany tych przejściem lub boomers odchodzących na emeryturę, nie pozostają w szafie modląc się, że dostaniesz w promocji tylko dlatego, że twoja kolej! Rozpocząć planowanie, też. I rozpocząć swój osobisty "Fit for Promotion" kampanii. Aby uzyskać odpowiedni i poćwiczyć, oto niektóre z kroków do podjęcia:

 1. Zaplanuj swoją karierę. Przed rozpoczęciem wspinaczki po drabinie ... upewnij się, że jest oparty o prawo budynku! Ocenić własną osobowość i określić obszary, w których można znaleźć idealnie pasuje. To są twoje "obszary nadające". Kliknij tutaj. W biurze, określenie wyższych miejsc pracy w swoich nadające obszarach. Posiada wiedzę na te miejsca pracy. Ocenić, gdzie stężenie kompetencyjne są w tych obszarach. Czytaj wiadomości i artykuły na tych obszarach i przemysłu, którego są częścią. Dowiedz się trendy. Jak będzie to wpływ twoja kariera?
 2. Określić, czy jest to firma chcesz być częścią. W chwili, gdy się do biura, rozejrzeć się na ludzi tam pracujących. Kogo to obchodzi, jeśli jest to tylko twój pierwszy dzień? To dzień, aby to zrobić. Czy wszystko młody i ambitny? Czy liczba wkrótce być na emeryturze? Co znajduje się ilorazem doofus (stosunek doofi do skutecznych pracowników)? Co to jest zarządzanie głupek iloraz (stosunek wycieczkowiczów ego do stałych menedżerów)? Nie musisz odpowiadać na te pytania na temat pierwszego dnia. Wystarczy mieć je na uwadze ... zegarek i uśmiechem. Jest to miejsce na pobyt i rozwijać? Jeśli jest to ... czytaj dalej. Jeśli nie jest to .... hmmmmm.
 3. Dowiedz się wszystkiego o biznesie. Gdy już zdecydujesz się, aby ten firmie kilka lat, znam jego podstawowej działalności. Wiedzieć, jak to działa. Słuchać, słuchać i słuchać. Napisz, gdzie ludzie gromadzą się szczególnie w czasie przerw. Usiądź z kolegami. Będziesz zaskoczony ilością informacji można uzyskać po prostu będąc tam. Słuchaj ich pracy, ich oczekiwań, planów i marzeń. Słuchać ich skarg, też. Ponownie, zachować wszystkie te informacje w umyśle.
 4. Aktywnie i konstruktywnie uczestniczyć. Jest wiele okazji, aby to zrobić. Na spotkaniach, przygotowanie. Przejść do porządku dziennego i przeczytać na tematy. Przeczytaj o tym, co inne firmy. Znajdź mentorów w branży, którzy mogą dzielić się swoim doświadczeniem. Podczas dyskusji, wyrażanie opinii, które są poparte danymi. Zadawaj pytania, które zachęcają do poprawy. Przyczynić własnych pomysłów. Dowiedz się, jak zdobyć punkty w poprzek. Ćwicz w razie potrzeby.
 5. Przestrzegać kierowników i dyrektorów. Czy ten pierwszy w swoim nadające obszarach. Jakie są ich podstawowe funkcje, zadania, które robią każdego dnia, poprzez podejmowanie decyzji, wymagania i oczekiwania muszą one spełniać. Będą one angażować się? Będziesz cieszyć się z tego miasta? Jeśli nie, i lubisz towarzystwo, znajdź inny obszar dopasowanie.
 6. Teraz spojrzeć poza osób i po prostu skupić się na pracy. Jeśli miał to zadanie, jak można zrobić to lepiej? Jakie nowe umiejętności trzeba by nadawać się do tych zadań? Jakie postawy wydają się ważne? Ich entuzjazmem? Czy jesteś optymistyczne i zespole? Czy "Skok w"? Pamiętaj, że do awansu, to nie tylko wiedza i umiejętności masz - to ocena innych ludzi swoich postaw i energii dajesz innym.
 7. Zidentyfikuj swoje umiejętności i doświadczenia. Pogratulować sobie w umiejętności i doświadczeń masz rozwiniętych. Nie jest złom, papierowe. Opisz umiejętności i doświadczenia profesjonalnie, więc po pracy jest zamieszczona, jesteś gotowy, aby wstawić je w CV.
 8. Zidentyfikować luki w swoich kompetencji. Bądź na zegarek na możliwości, gdzie można poprawić te umiejętności. Może to oznaczać będzie seminariów i warsztatów. Jeśli firma wspiera swoich pracowników do udziału w nich, na litość boską, już iść ... nie czekaj. Nie zapomnij o inne rzeczy można zrobić na własną. Każdego dnia, pracować na swoje umiejętności słuchania .... pamiętaj, że jest ciężko słuchać, kiedy Twoje usta są otwarte. Za nadające się do następnego poziomu, uszy muszą się rozwijać! Ludzie zwykle wiedzą, nie możesz rozwiązać swoje problemy. Oni po prostu chcą duży ucho lub zachęcający uśmiech, lub bezpośrednie informacje zwrotne, lub lepsze organizatora, aby pomóc im się.
 9. Jeśli stanowisko wymaga wyższego certyfikację lub stopień, zacznij teraz. Istnieje wiele renomowanych stopni oferowane w Internecie. Tak więc, nie mając czasu jest policjantem się. Możesz podejście firmy do płacenia za kurs. Większość firm będzie to zrobić, gdy mają swoją pewność pozostania z nimi przez kilka lat. Twoje zainteresowanie się poprawić również być postrzegane przez swoich menedżerów. Pięć lat od teraz będzie o pięć lat starszy i tak, więc równie dobrze można coś zrobić, aby poprawić swoją kondycję.
 10. Poproś osoby posiadające miejsca pracy teraz. Zapytaj ich, aby pokazać, jak to robią niektóre rzeczy robią. Zachęcić ich do rozmowy na temat ich pracy. Dodać do tego nieformalnego siedząc z nimi w czasie przerw. Albo, gdy widzisz je starając się dotrzymać terminów, zapytaj, czy możesz pomóc. Będą one w stanie powiedzieć znamiona i cechy potrzebne, aby wypełnić te pozycje, jak również czynniki, które sprawiają, że na sukces. Pewnie ... niektórzy koledzy biurowe wezwie Cię brązowy-nos lub mniej atrakcyjne nazwy ... ale będą mówić to samo do swojego następcę po jesteś promowany.
 11. Porozmawiaj z menedżerów. Nie musisz być wstecznie o pójściu do przodu. Zapytaj ich, jakie mają plany i czy to jesteśmy. Zapytaj ich, co myślą, że mogą to zrobić, aby dopasować. Jeśli nie jesteś zainteresowany, czas, aby spojrzeć na zielonych pastwiskach. Lepiej teraz, niż spędzić wiedzą lat życia w spokoju, nie udało przewidywania.

Traktuj każdą pracę nie jako cel, ale jako krok na drabinie. Zawsze patrz na kolejnym etapie, gdy jesteś na drabinie. Gdy to zrobisz, możesz zachować się zmieścić cały czas.

Przestroga:

 • Czy dobrze swoją pracę. Nic nie zastąpi tego.
 • Nie spędzić czas tylko na własnym dopasowania kampanii promocyjnej. Pomoc i rozpoznać inne talenty.

Szybkie porady:

 • Być przez całe życie ucznia.
 • Rozwijać poczucie humoru. Dużo sytuacjach niewygodnych są przyjemne jakimś humoru.
 • Rozpocznij ścieżkę samorozwoju.

Jak ustalić Crooked Szpilki Gdy Drywalling

Można naprawić krzywe stadniny; czas, aby zrobić to, zanim płyty gipsowo-kartonowej.

Smyczkowe lub zakrzywione szpilki może naprawdę siać spustoszenie z wyglądu gotowego pracy suchej zabudowy. Zazwyczaj wygląda usterka nawet gorzej po malowania. Jeśli spróbujesz uciec z pokryciem krzywy kołek, nawet jeśli się nie pojawi to może spowodować problemy w dół drogi: stadnina jest krzywy bez powodu, a może nadal przesuwać. To również sprawia, wieszania obrazów i instalacji Regały trudniejsze. Jednostki nawet spadły, ponieważ brakowało lub były ledwie dołączone do krzywym stadninie. Luźne gwoździe lub pęknięcia mogą pojawiać się także w wykończeniu i będzie prawdziwy problem do rozwiązania w późniejszym czasie.

Aby naprawić krzywy stadninę, najpierw znaleźć przyczynę. Czy jest przybity w niewłaściwym miejscu na górze lub na dole?

Korzystanie wzajemne piły z ostrzem do cięcia cienkiego metalu, cięcie gwoździ na końcu znamiona naruszenia. Wystarczy wsunąć ostrze w szczelinę i nie wyciąć stadninę. Po przecięciu go luzem, przenieść go na właściwym miejscu. Jeśli jesteś dobry w podestów, można po prostu paznokci śrubę z powrotem na miejsce. Jeśli potrzebujesz pomocy, po prostu wyciąć dwa przez cztery właściwą długość odstępu. Przygwoździć go do płyty dolnej, a następnie zamocować kołek z gwoździami. Możesz również skorzystać z tej metody, aby zmusić stadninę na miejsce.

Słowo ostrzeżenia o zmuszanie stadniny ponad zamiast cięcia gwoździ: nie wolno na siłę górnej lub dolnej więcej niż o jedną czwartą cala. Pamiętaj prawa fizyki o akcji i reakcji; może być zmuszając przylegający kołek na miejscu. Podczas korygowania jednego można przenieść inne. Można tego uniknąć poprzez przybijanie krótki dwa przez cztery bezpiecznie do dolnej płyty, a następnie jazdy koniec przestępstwa wobec niej.

Możesz użyć podobnej metody korygowania wygięte szpilki, ale może trzeba umieścić kawałki z jednego końca ściany do drugiej. Łuk może przejść do następnego słupka i tak dalej. Zazwyczaj najlepiej jest całkowicie usunąć skłonił lub skręconą stadninę i wymienić go na prostej jednym. Czas potrzebny na jego zmianę jest zwykle mniej niż w innych angażowaniu środków.

Pamiętaj, aby sprawdzić wszystkie obszary po zakończeniu wystających gwoździ i dla innych krzywych ćwiekami. Podobnie jak wiele zadań, przygotowanie jest równie ważne jak stosowanie. Poprzez korygowanie krzywe stadniny przed płyty gipsowo-kartonowej, można zaoszczędzić dużo czasu i pracy w dół drogi.

Przeszłość Życie znamiona

Przeszłość Życie znamiona


Wcześniejsze znamiona życia może być związane z gwałtownymi śmierci doświadczeń w poprzednich żywotach. Jest to jedna teoria zaproponowana przez Ian Stevenson, profesor psychiatrii i do roku 2002, szef University of Virginia na Wydział Studiów percepcyjnych.

Przeszłość Życie znamiona: co one oznaczają

Stevenson szczegółowo swoje badania w ostatnich znamion życia w swojej książce, Gdzie Reinkarnacja i Biologia przecinają się: znamiona i wady wrodzone. W trakcie jego trwania, zbadane przypadki, że Stevenson sugerowane reinkarnację. Profesor podróżował po całym świecie od 1966 do 1971. Według jego książki, wywiady wielu dzieci Stevenson w wieku od dwóch do czterech, którzy mówili z poprzednich wcieleń i doświadczeń. Eksperci, jak Stevenson, koncentrują swoje badania na dzieci, ponieważ są mniej prawdopodobne, że słyszał lub wiedział o życiu obcych, znacznie mniej jest w stanie opowiadać szczegóły ich życia. W wielu przypadkach, Stevenson zidentyfikować znamiona, że ​​związane z urazami dzieci przeszły w poprzednim życiu.

W swoich badaniach, Stevenson następnie minimalistyczny modelu. Innymi słowy, nie opowiadają wiarę religijną w swoich badaniach poprzednich wcieleń, ale zamiast szukać potwierdzają obserwacje faktów. Na przykład, gdy mówi do młodej dziewczyny, który upierał się, że w poprzednim życiu bym ukryła 150 rupii w podłodze baraku ponad 140 mil, podążył szlakiem. Chociaż rupii nie gdzie je ukrył powiedziała, że, właściciel domu, przyznał, że wcześniej miał rzeczywiście znaleziono 150 rupii w tym miejscu.

Dowody fizyczne

Wiara w reinkarnację i odrodzenia obejmuje przyjęcie, że dotychczasowe życie ma niezatarty wpływ na obecne życie. W modelach religijnych, obejmuje filozofię Karma, gdzie działa w poprzednim życiu może być zadośćuczynił za czy nagrodzony w obecnym życiu. Znamiona sami są przebarwienia lub przebarwienia z lokalnych obszarów na skórze. Pojawiając się w pierwszym miesiącu po narodzinach dziecka znamiona nie są uważane za dziedziczne i nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. W rzeczywistości, tylko znamiona występujące na powierzchni są uważane za problematyczne, i to zwykle ze względów kosmetycznych.

Znamiona są w różnych kształtach i rozmiarach i można je znaleźć tylko w dowolnym miejscu na ciele. Uważa, że ​​szczególnie Stevenson gwałtowne zgony w lewo dowodów fizycznych w następnym życiu w postaci znamion. Rozpoznał ponad 40 przypadków, że może potwierdzić faktami, dzieci opowieściami o poprzednich wcieleniach, którzy którą poniosły gwałtowną śmiercią i miały znamiona w obszarach ich śmiertelnych ran.

Folklor Związany z znamiona

Tradycyjne wierzenia i folklor okolic znamiona pochodzą z całego świata. Na przykład we Włoszech, Hiszpanii i niektórych częściach świata arabskiego, znamiona są uważane za niespełnione życzenia, które matka doświadczonych w czasie ciąży. Żona króla Henryka VIII, Anna Boleyn, posiadał znamię, że wspólna wiedza o czasie związane z czarami.

Opowieści innych starych żon związane ze znamion obejmują:

 • Jeśli matka spożywa truskawek, jej dziecko urodzi się ze znamieniem truskawkowym.
 • Jeśli matka pije za dużo kawy, jej dziecko będzie miało lekkie brązowe znamiona.
 • Jeśli matka dotyka jej ciała w tym samym miejscu, regularnie podczas chodzenia, dziecko urodzi się ze znamieniem w tym samym miejscu.
 • Jeśli mama patrzy na myszy podczas ciąży, jej dziecko będzie miało znamię, które rośnie włosy

Przeszłości Oddziaływania Present

Podobnie jak Stevenson, niektórzy ludzie, którzy badają teorię reinkarnacji przypisywać znamiona do przeszłości mających wpływ na teraźniejszość. Trauma w poprzednich wcieleniach może mieć wpływ występuje w postaci fobii, deformacji, znamiona i inne. Podczas gdy eksperci i paranormalne ostatnich regressionists życia nadal zbadanie wpływu przeszłości na teraźniejszość, inni patrzeć na znamion jako osobliwości ciała, które nie są niczym specjalnym, niż dlaczego osoba ma niebieskie oczy, a inny ma czerwone włosy.

Jak ustalić piskliwy Schody

Nie ma nic bardziej irytującego niż zapoznaniu się z nieustającą skrzypienie schodów z drewna, zwłaszcza jeśli trzeba wspiąć lub zejść do nich kilka razy w ciągu dnia. Od wykładziny podłogowe drewna liściastego stały się wszystkie wściekłość, skrzypiące schody problemem stało się uciążliwe działanie niepożądane dla wielu ludzi, ponieważ w czasie, drewno będzie rozszerzać się i kurczyć, powodując wygięcie i pociągnąć oderwać od pionu, który jest dołączony do , Dobrą wiadomością jest to, że ustalenie skrzypiących schodach jest bardzo łatwe, zwłaszcza, jeśli masz dostęp do spodu kroku znamiona naruszenia.

 1. Dla pisków, które występują w przedniej - Jeśli masz dostęp do obszaru bezpośrednio pod piskliwym schodów, dołączyć kawałek kwartał okrągły formowania, która została całkowicie pokryta klejem do drewna wewnątrz rogu, gdzie schody spełnia pionu. Jeśli nie masz dostępu do spodniej części bieżnika, jazdy kilka gwoździ w nosie schodów i dołączyć go mocno do poniżej pionu. Szorować lokalnego przechowywania sprzętu i znaleźć paznokcie, które są specjalnie do tego przeznaczonych, będą one pogłębione tuż pod powierzchnią, pozostawiając jedynie niewielki otwór, który będzie musiał zostać rozwiązany.
 2. Dla pisków, które występują w tylnej - Dla szybkich poprawek pod schodami, wywiercić otwór prowadzący do tyłu i do pionu bieżnikiem. Dołącz do pionu do bieżnika, uruchamiając kilka śrub przez otwory pilotażowe i na bieżniku. Dla szybkich poprawek na powierzchni przy użyciu tej samej techniki jak w przypadku pisków nosa.
 3. Po zakończeniu, posypać talkiem do stawów w między stopniami i pionów dla wszystkich schodów. Pomoże to zmniejszyć ilość tarcia, która jest, co jest przyczyną piski, między drewna.
 4. Podkładki mogą być także umieszczane między bieżnikiem i pionów, aby dokręcić złącze. Po pierwsze, zakup asortyment podkładek drewnianych i trochę kleju do drewna z lokalnego sklepu komputerowego. Test pasuje kilka podkładek, a następnie warstwę kleju do drewna z kilku i przesuń je na miejsce między pionem a bieżnika. Dotknij je delikatnie na miejsce za pomocą młotka lub gumowy młotek. Niech klej wyschnie, a następnie uruchomić kilka śruby trzymać całą sprawę na miejscu. Następnie użyj kredki drewna, aby ukryć otwory. Delikatnie wyciąć dowolny wystający drewna z radzenia sobie piły, i gotowe.

Nie musisz żyć z piskliwym schody. Każdy z tych projektów jest łatwy do-it-yourself / weekendowy projekt wojownik, że będzie Pan ceniących ciszę w żadnym momencie.

Jak stosować makijaż ukrywania blizn

Jak stosować makijaż ukrywania blizn

Istnieje kilka sposobów, aby zastosować makijaż, aby ukryć blizny. Blizny są żenujące i wiele osób się tak wstydzić nie chcą wyjść, ale kiedy właściwie stosowane nadrobić będzie ukryć niemal każdy rodzaj blizny, trądzik tym znamion blizn i małych i dużych blizn.

Pierwszym krokiem do stosowania makijażu na pokrycie blizny jest zastosowanie korektora. W celu uzyskania najlepszych wyników należy zakupić u profesjonalnej linii raczej z drogerii, ponieważ zawierają więcej profesjonalnych marek pigmentu, co powoduje lepsze pokrycie blizny. Korektor powinien być także formułowane, aby ukryć blizny. Jeśli blizny są grube i ciemne korektory znaleziono w aptekach nie obejmuje tego typu blizn. Najlepsze miejsca do zakupu profesjonalnych korektory marek są w trybie online lub w sklepach kosmetycznych.

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest, aby upewnić się, korektor zbliżony do odcienia skóry. Również kolor korektory naprawcze można kupić, jak również, które łączą lepiej z koloru skóry. Niewielka ilość korektora należy stosować przed każdym innym makijażem i obszaru, na którym ma być stosowane, powinny być czyste i suche. Najlepiej jest, jeśli korektor jest na gąbką kosmetycznego w ten sposób makijaż będzie dobrze pokryte mieszanką i lepsze pokrycie blizny. Korektor nie należy wcierać w skórę, ponieważ będzie przenikać przez skórę i pozostawić blizny odkryte.

Fundacja jest kolejnym krokiem w przypadku stosowania makijażu, aby ukryć blizny. W celu uzyskania najlepszych wyników należy również fundacji pochodzą z profesjonalnej linii, ponieważ to zapewni najlepsze pokrycie blizny. Również ważne jest, aby dokładnie dopasować kolor skóry. Istnieją również kolor fundacje, które lepiej mieszanka z odcieniami skóry naprawcze. Fundacja powinna być również stosowana do czystej i suchej powierzchni gąbką i niewielką ilość powinny być stosowane, ponieważ jeśli zbyt dużo podstawą jest używany może to zrobić blizny wyglądają gorzej. Fundacje i korektory są na pokrycie mniej widoczne blizny.

Stosowania w proszku jest ostatnim krokiem przy użyciu makijaż, aby ukryć blizny. Powinien być stosowany po zastosowaniu korektora lub fundacji. Proszek nie pokrywa blizny, ale zachowa korektor i fundacji makijaż, który jest stosowany na blizny z rozmazywanie i ścieranie. Proszek pomogą wyeliminować połysk lewo na skórze po zastosowaniu korektory i fundacji. Najlepszy rodzaj proszku do wykorzystania jest luźny lub puder i powinno być przezroczyste. Proszek jest najlepiej nakładać pędzlem, która jest lekko matowej na bliznę, albo może być lekko naciśnięty na gąbką makijażu.

Wielu ludzi ma jakiś rodzaj blizn i na szczęście nie są to produkty do makijażu dostępne zarówno dla twarzy i ciała, które obejmują prawie każdy rodzaj blizn i które nadadzą skórze bardziej gładki i naturalny wygląd.

Jak zatuszować blizny: Porady kosmetyczne

Jak zatuszować blizny: Porady kosmetyczne

Blizny mogą być brzydkie i kłopotliwe, zwłaszcza, jeśli są one zawsze widoczne. Ich pokrycie z makijażem może czynić cuda na swojej samooceny i ogólnego wyglądu. Jeśli szukasz sposobów na pokrycie się blizny, propozycje te powinny pomóc:

Krok 1

Wykorzystanie fundacji. Szybkie poprawki do zauważalnej blizny jest jakiś korektor i fundacji. Stosowanie pewnych sztuczek makijażu są doskonałym sposobem na ukrycie blizny. Jeśli masz małe blizny, korektor i fundamentem rade na pokrycie swoje blizny, i to powinno być coś masz już w domu. Nałóż odrobinę korektora do czystej, suchej powierzchni w obszarze swojej blizny. Pozostawić do wyschnięcia, a następnie zastosować fundament do całej twarzy, jak zwykle. Fundacja będzie komponować się z korektora, co daje naturalny, bezbliznowym wygląd.

Krok 2

Spróbuj kremu kamuflażu. Jeśli Twoje blizny są dość zauważalne, podstawowym fundamentem nie pokryje swoje blizny całkowicie. Lepszym wyborem będzie krem ​​kamuflaż. DermaColor sprawia, że ​​to świetny produkt, aby pomóc ukryć blizny, ale są inne wskazówki do pielęgnacji skóry i produktów, które są równie skuteczne. Kamuflaż Krem jest dostępny w szerokiej gamie odcieni i kolorów, więc nie powinien mieć kłopotów pasujący regularnego koloryt skóry. Jest mocno pigmentowane, a może nawet na pokrycie blizny i znamiona zupełnie różne z własnego koloru skóry. Występuje w postaci kremu i może być używany na dowolnej części ciała. Kolejny bonus do tej blizny maskowania rozwiązania jest to, że zapewnia wilgoć z powierzchni blizny, utrzymując zdrową skórę i pracy, aby przyspieszyć gojenie. Aby zastosować ten produkt, należy podgrzać trochę kremu w ręce i nanieść niewielką ilość na blizny. Używaj jak najmniej na pokrycie blizny. Przykryć produkt z proszku matowego potem, a Twoje blizny powinny być pokryte przez cały dzień. (To nawet wodoodporny, co oznacza, że ​​można pływać nosząc ten wielki makijaż blizny!)

Krok 3

Użyj pokrywy fizycznej. Właściwie pokrycia blizn (lub inne rzeczy, które mogą nie chcesz wyróżnić) jest to świetny sposób, aby odwracać uwagę od nich. Innym popularnym sposobem, aby ukryć blizny i przebarwienia skóry jest stosowanie czegoś innego niż makijaż. Kobiety z znamion lub blizny na czole często dostanie fryzury z grubej ci grzywka, które będą obejmować blizny całkowicie. Podobnie, blizny na ciele mogą być pokryte za pomocą odzieży i akcesoriów, takich jak szaliki i okulary. Nikt nie będzie wiedział o tym znakiem nagrywania na plecach, czy to zawsze ukryte pod koszulą. A, że blizna na boku twarzy można łatwo ukryć pod okulary z grubymi ramionami. Bądź kreatywny, gdy pokrycie blizny; istnieje wiele sposobów, aby ukryć blizny, które nie wyglądają oczywiste lub nienaturalne.

Psychic znamiona

Psychic znamiona

Istnieje coraz większe pole zainteresowania psychicznych znamion. Wielu wierzy, że ludzie znamiona rodzą się z opowiedzieć o ich psychicznej przeszłości, ale nie?

Psychic znamiona Poradnik

Według popularnej teorii, psychiczne znamiona są rzeczywiście znaki, które wskazują wydarzenia z naszych poprzednich wcieleń. Na przykład osoba, która została pchnięta nożem w klatkę piersiową podczas poprzedniego życia może wrócić z oznakowania dokładne miejsce, gdzie był nożem plamy wina portu.

Czy to oznacza, że ​​wszystkie znamiona są oznaką poprzednich wcieleń? To nie jest to regułą. Niektóre znamiona są dziedziczne, a niektóre są spowodowane warunkami zdrowotnymi. Inni jednak nie może mieć fizycznego lub naukowego wyjaśnienia, ale raczej wyjaśnienie, że leży w głębi ludzkiej duszy.

Przykłady znamion

Jeffrey Keene, autor Wczoraj ktoś inny ma bardzo szczegółowe wspomnienia bycia Wojny Secesyjnej generalny John B. Gordona w poprzednim życiu. Keene podobno ma też znamiona na ciele, które odpowiadają miejsc, gdzie ogólne Gordon rannych w wojnie. Na przykład, Keene posiada oznaczenie w kształcie gwiazdy na czole, który odpowiada z blizną w kształcie gwiazdy, że Gordon otrzymała w wojnie. Gordon otrzymała również rany postrzałowej na policzku, blizna, która jest naśladowane na policzku Jeffrey Keene jest. Możesz zobaczyć fotografie znamion Keene w porównaniu side-by-side z fotografii blizn generała Gordona jako zbadane przez dr Ian Stevenson na jego stronie internetowej.

Dr Ian Stevenson na znamiona

Reinkarnacja naukowiec dr Ian Stevenson zrobił wiele badań nad psychicznymi znamion. Pisał wówczas referat, znamiona i wady wrodzone Odpowiednio do ran na zmarłych, w której omówione psychiczne znamiona jako dowód poprzednich wcieleń.

Według papieru Stevensona, "Wśród 895 przypadków dzieci, które twierdziły, aby pamiętać poprzednim życiu, znamiona i / lub wady wrodzone przypisane do poprzedniego życia obserwowano u 309 badanych."

W wyżej wymienionym artykule, pod warunkiem zweryfikowania Stevenson przypadki swoich pacjentów, którzy twierdzili, aby przywołać swoje poprzednie życie o znamię, które odpowiadało z raną - zwykle życia kończąc - w osobie, która ich zdaniem będzie.

Według badań Stevensona, te znamiona, które odzwierciedla ran zmarłej osoby były prawie zawsze znamiona rzadkiego typu bez znanej przyczyny.

Określające znamiona Od poprzednich wcieleń

Większość znamiona mają logiczne wytłumaczenie. Innymi słowy, większość znamiona nie pochodzą paranormalnych; jednak badania dr Stevensona wydaje się wskazywać, że niektóre znamiona, może bowiem odpowiadać poprzednich wcieleń. Przynajmniej, w wielu przypadkach, gdy dziecko zgłoszonych wycofanie poprzedniego życia i nie są znamiona, które odpowiadają sposób, że życie w śmierci, wyniki są bardzo przypadkowe i sugestywny paranormalnym procesu w grze.

Jeśli masz znamiona, które naszym zdaniem mogą być psychiczne znamiona, istnieje kilka sposobów, dzięki którym można próbować odkryć, czy jest to przypadek.

 • Czy twoje znamię zbadane przez lekarza. Czy jest to rzadki rodzaj znamienia bez znanej przyczyny medycznej, czy jest tam element dziedziczenia lub coś innego, że może wyjaśnić znamię?
 • Rozważ przeszłości regresji życia hipnoterapii. Podczas gdy jury jest wciąż od tego czy wspomnień z przeszłości życia wycofanych podczas ostatniego regresji życia hipnoterapii są dokładne, to może dać punkt wyjścia do wykonania własnych badań. Prace autorów takich jak dr Michael Netwon i dr Brian Weiss może wprowadzić do procesu przeszłości regresji życia hipnoterapii. Google swoje miasto i zwrot "regresji hipnoterapii przeszłe życie", aby znaleźć terapeutę w Twojej okolicy.
 • Porozmawiaj z medium. Jeśli znasz witryna psychiczne, może być w stanie odkryć odpowiedzi na temat swoich psychicznych znamion. Oczywiście, istnieje wiele medium, które nie są zgodne z prawem i się do szybkiego złotówki, ale są też liczba wysoko wykwalifikowanych, uczciwych wróżbitów, którzy mogą być w stanie pomóc. Zasięgnąć porady od osób, którym ufasz.

Psychic znamiona pozostają owiane tajemnicą. Chociaż istnieją naukowcy z przeszłości i teraźniejszości, którzy płonący ślad w kierunku odkrywania skąd jesteśmy i dlaczego nasze ciała mogą nosić ślady mieszka przeszłości, nikt jeszcze nie wie na pewno, jaka jest prawda o naszych początków jako dusz. Odpowiedź właśnie może leżeć w psychicznych znamion, co może prowadzić do ścieżki dalej niż możemy sobie wyobrazić, i w głąb ludzkiej duszy. ,

Jak zabić pająki-Pozbyć Dom Spiders

Jak zabić pająki-Pozbyć Dom Spiders

Pająki są skomplikowane istoty. W większości przypadków są życzliwi, małe stworzenia, które chronią Cię przed krzywdą, uszkodzenie, spowodowane przez muchy przenoszących choroby. Także chronić cię od innych stworzeń, które są uważane za szkodniki. Mogą być szkodniki w ogrodzie, ale jeśli pająk jest na tyle duże, może to być skuteczny środek odstraszający bardzo uciążliwe myszy.

Z drugiej strony, istnieje wiele gatunków pająków, które są szkodliwe dla ludzi. Niektóre z nich wytwarzają jad, które mogą stanowić zagrożenie dla rodziny. Jeśli masz małe zwierzęta, skutki ukąszenia pająka może ich zabić. To samo dotyczy małych dzieci. Gatunki takie jak czarna wdowa została nawet znane zabić pełnowymiarowe dorosłych ludzi. Z tego powodu, jest ważne, sterowanie spider.

Jeśli zajdzie taka potrzeba, aby zabić pająka, to oto kilka prostych kroków, które można odczytać, aby pomóc przed tymi osiem czworonożnych stworzeń.

 1. Dona € ™ t paniki. Kiedy widzisz pająka w domu i myśli o tym, jak go zabić, zachować spokój. Bieganie krzyki nie jest najlepszym rozwiązaniem. Weź głęboki oddech. Butelka trochę odwagi i przejść do kroku drugiego.
 2. Przestrzegać pająka. Spójrz na pająka. Powinieneś już wiedzieć, gdzie to jest. Wystarczająco blisko, aby uzyskać dobry wygląd nie jest zbyt blisko niego, że może być w stanie dotrzeć do ciebie i cię ugryźć.
 3. Szukać znaków. Większość pająków są stosunkowo nieszkodliwe dla człowieka. Istnieje tylko kilka pająków, które są jadowite. Sprawdzić, czy nie są charakterystyczne znaki. Niektóre z przyjaznych pająków, które mogą odeprzeć bardziej niebezpiecznego członka gatunku obejmują Kątnik olbrzymi, około 3 cm długości lub więcej; Wilk Pająk, silnie zbudowany brązowym zakamuflowany Pająk, że żeruje na muchy i Daddy Long Legs, pająk z bardzo cienkimi długimi nogami, które są znane niebezpieczne pająki spożywać.
 4. Określić, czy jest trujący. Spójrz na pająka i sprawdzić czy odpowiada on znamiona śmiertelnej odmiany. Black Widow jest śmiertelny Pająk i może być zidentyfikowany przez czerwony znak na jej końcu. To głównie czarny z cienkich nogach i jest mniej więcej około trzech czwartych cala z cala i pół długości. Innym Pająk uważać na to pustelnik brunatny. Chodzi o wielkości grosza i ich zakresów kolorów ciała z jasnego brązu do kawy. Pustelnik brunatny może być określona przez rozciągniętym skrzypce jak oznaczenie na grzbiecie.
 5. Unieruchamiając pająka. Pobierz dużą butelkę Seltzer lub dowolny zbiornik wody, który może zwolnić dużą cieczy ciśnienia. To trzymać pająka wystarczająco długo na jej zabić. Również uzyskać długo płaską powierzchnię, który będzie używany w szturchać pająk i uderz go. Jeśli pająk jest na ścianie lub na suficie, nie stać bezpośrednio pod nią. Użyj długi obiekt kłuć w pająka, aż spadnie na podłogę i spryskać go z butelką Seltzer. Powinno to unieruchomić pająka wystarczająca do następnego etapu.
 6. Uderz go. Z pająkiem unieruchomionym przez wodę, trzymać oko na pająka jak walnięcie go z długiej płaskiej pozycji. Upewnij się, że pająk jest całkowicie spłaszczony. Pająki znane są mocniejsze niż wiele owadów.
 7. Zamieść. Posprzątaj po pomyślnym tępione stwora.

Kontrola Pająk szkodników nie oznacza zabijania każdego pająka widzisz. Jeśli chcesz pozbyć się pająków, może chcesz sprawdzić, z Exterminator organicznej, aby dowiedzieć się naturalne sposoby, jak pozbyć się z nich bez konieczności ich zabijania. To, oczywiście, odnosi się do nieszkodliwych pająków i te, które nie trujących. Dom pająki są raczej chłodne stworzenia, które w większości przypadków zrobić więcej dobrego niż złego. Więc jeśli uważasz, że pająk nie jest trujący, równie dobrze można zostawić ją w spokoju. To może nawet skończyć chroniąc cię przed jadowitych pająków więcej.

Jak wybrać Diamond

Mówią, że diamenty są najlepszym przyjacielem dziewczyny. Może raz w życiu trzeba podjąć decyzję wyboru diament. Jest to dość proste i tak, prawda? Nie Zanim zgaśnie zbieranie ręką na oczy i inaczej ślepo szturchanie w przypadku szkła, tutaj są cztery C jest z tego, co trzeba wziąć pod uwagę.

 1. Carat. Karatowego diamentu właściwie określa wagę diamentu, a nie jego rozmiar. W celu określenia jakości diamentu, jeden karat dzieli się na 100 punktów, z których będzie musiała jej odpowiednią kwotę. Na przykład, jeśli diament trzydzieści punktów, to jest 0,30 karat. Nawet jeśli dwa diamenty mają taką samą wagę, nigdy nie mogą być naprawdę sam, jak w karatach lub waga jest tylko jednym ze sposobów określania wartości diamentu. Są jeszcze trzy inne C do rozważenia, cięcie, jasność i kolor.
 2. Cut. Cięcia diamentu powoduje różne skutki, jak światło odbija się od niego. Kawałki te są wykonane w różnych kształtach, które wydobywają blask każdego typu diament. Nie mówi się, że 6 Najpopularniejsze kształty diament-one są okrągłe, markizy, gruszka, szmaragd, owalne i serca. Inni dodają jeszcze dwa kształty, księżniczkę i promienna. Dobry typ cięcia będzie diament świecą najbardziej. To do Ciebie, aby wybrać cięcie chcesz, to kwestia wyboru. Wybierz ten, który połowy oka najbardziej.
 3. Clarity. Podobnie jak większość rzeczy na tym świecie, diamenty mają również "znamiona" lub co są głównie znany jako wtrącenia. Te obniżyć jakość diamentu, ponieważ filtruje światło, które odbija się wewnątrz kamienia. Większość wtrącenia będzie tylko widoczne pod powiększeniem x10, ale są takie, które można zobaczyć gołym okiem. Diamenty z najmniejszą liczbą widocznych inkluzji są zatem bardziej wartościowe rodzaje diamentów.
 4. Kolor. Istnieją różne klasyfikacje w zależności od koloru diamentu literę D jest najwyższy (bezbarwny), a Z jest najniższe (jasnożółta). Diamenty od D do F są bezbarwne, E, J są blisko bezbarwny, K na M są nikłe żółte, N do R są bardzo jasnożółty i S do Z są jasnożółte. Jeśli zdarzy ci się znaleźć diamenty, które nie nie są bezbarwne jeszcze odcień żółty, są one nazywane "Fancies". A z tym, co sugeruje nazwa, są one droższe niż swoimi zwykłymi bezbarwne diamenty.

Mówią, że diamenty są wieczne, może dlatego, że kosztują dużo i to dobrze, że można się nimi zająć. Diament jest nie tylko kamień do biżuterii, jest to inwestycja na całe życie. Tak więc przed zakupem diament, należy zawsze brać pod uwagę cztery C's-karatowego, cięcie, jasność i kolor, aby uzyskać najlepszą jakość diament, który rzeczywiście byłoby godne trwać wiecznie.

Jak zrozumieć Aplikacje Terapii Światłem

Terapia światłem została odkryta przez amerykańskiego Narodowego Instytutu Zdrowia być opłacalne leczenie Choroba afektywna sezonowa lub SAD w 1982. Stwierdzono, że regularna ekspozycja na określonych długościach fali lasera, LED lub diody elektroluminescencyjne, pomogły zmniejszyć poziom depresji u pacjentów , Od tego czasu wiele innych pożytecznych aplikacji przypisuje się efektów leczniczych tym szybko rozwijającym się technologii.

Niedawno, korzystne efekty terapii światłem osiągnęły umysły marketingowych producentów iPhone i iPod. One włączone do BluWave SAD aplikacji terapia światłem, aby pomóc ich konsumenci walczyć zmęczenie depresja i zespół nocnego dla osób, które nie posiadają ekspozycję światła dziennego. Korzystanie specjalistycznego widmo światła w zakresie od 450 nm do 490 nm, Apple wykorzystuje technologię LED w doprowadzeniu potężne światło niebieskie do ekranów devicesâ € ™ do pracy.

Wiele innych firm zaczęły również przynosi dobre wyniki po wprowadzenie tej technologii do istniejących i nowych linii aplikacji. Jednym z nich jest Royal Philips Electronics. To zaprojektowała przenośne urządzenie do terapii światłem nazwie goLITE BLU, które zostały sprawdzone, aby pomóc pokonać skutki zimowej depresji bez użycia leków lub sztucznych stymulantów. Inne firmy zainwestowały w podejmowaniu duży wybór rozwiązań terapeutycznych wykorzystujących opieki technologię światła, takie jak produkty na jet lag, pielęgnacji skóry, leczenia zaburzeń snu, ukojenia i relaksu.

Terapia światłem badano także jako bezpieczną alternatywę w leczeniu depresji w czasie ciąży. U pacjentów z chorobą Parkinsonâ € ™ s wykazały również znaczną poprawę w zakresie ich funkcji motorycznych po ekspozycji na jasne światło w sposób regularny. Dorosłych z otępieniem obserwowano mieć minimalne zakłócenia podczas spoczynku. Fototerapia ma również zdobyć do pielęgnacji skóry, jak stosowanie głębokiej terapii przenikliwe światło przez co najmniej trzy dni zmniejszyła bakterii w porów skóry. Łuszczyca i egzema są również wśród chorób skóry, które otrzymują leczenie za pomocą tego wspaniałego technologii światła. Nawet warunki przedrakowe, takie jak Barreta € ™ s przełyku są obecnie leczone z Photo dynamicznej terapii lub PDT stosując lekkie aktywowane leków. Ta technologia wykorzystuje światło lasera emitowanego z balonu cewnika do patientâ € ™ s przełyku.

Innym światła technologii, Intense Pulsed Light lub IPL jest obecnie najczęściej używane przez lekarzy i estheticians w depilacji choć użycia lampy ksenonowej lampy specjalistyczne. Technologia ta traktuje również przebarwienia skóry przez nadmierną ekspozycją na słońce, trądzik różowaty, telangiectases i znamion naczyniowych i pigmentowych.

Narodowy Instytut Zdrowia stale robi dodatkowe badania naukowe, jak terapia światłem może świadczyć inne dobrodziejstwo medyczno-kliniczne. Wśród swoich studiów w toku to rozwój badań nad wpływem melatoniny i terapii światłem w leczeniu zaburzeń snu, efekty terapii światłem w chorobie afektywnej dwubiegunowej, za pomocą światła w leczeniu toe paznokci grzyba, wysokiej intensywności leczenia światłem chorób Alzheimera € ™ s, niski poziom Terapia światłem dla przewlekłych szyi i barku problemów i wielu innych.

W ciągu najbliższych kilku miesięcy lub lat, możemy się spodziewać więcej przełom w tej obiecującej dziedzinie, które rozpoczęły się zaledwie 25 lat temu. Pojawienie się tych lekkich zastosowań w terapii są dowodem, że jesteśmy zdolni do toczenia prostych dostępnych środków na rozległym obszarze innowacji medycznych.

Jak czyścić srebro antyczne bez polerowania

Antyczne srebro jest bardzo cenny kawałek srebra pracy, która wymaga stałej opieki. Tak jak w przypadku każdego cennej pracy, czyszczenia antyczne srebro jest częścią radości posiadania go. Jednak większość właścicieli antyczne srebro wolą czyszczenia ich srebro bez polerowania go. Powodem jest to, że dona € ™ t chcesz usunąć patynę ich antyczne srebro. Pamiętaj, że ita € ™ s patynę, która sprawia, że ​​antyczne srebro bardziej wartościowe.

Jeśli zastanawiasz się, jak do czyszczenia antyczne srebro bez niszczenia jej patyna, tutaj są kroki do naśladowania.

 1. Przygotuj swoje czyszczących. Do tego zadania, trzeba miękką czystą szmatką, ciepłą wodą z mydłem, bawełniane rękawiczki lub impregnowane rękawice, waciki i stare pędzle miękkie włosia. Umieść je w suchym miejscu czyszczenia wraz z antyczne srebro trzeba oczyścić.
 2. Po sobie bawełniane rękawiczki, ostrożnie usunąć kurz za pomocą miękkiej, czystej ściereczki. Jeśli jest się w kurzu i cervices znamion antyczne srebra swojego, korzystać z niektórych waciki i swoje większe pędzle, aby ją usunąć. Należy używać bawełnianych rękawiczek, gdy dotykając antyczne srebro. Inne rodzaje rękawic może faktycznie zrujnować antyczne srebro. Może to spowodować uszkodzenie patyną cenne antyczne srebro. Należy również unikać wełny drutu lub płótno ścierne przy usuwaniu plam, jak to będzie zarysować powierzchnię swojej antyczne srebro.
 3. Gdy youâ € ™ re zrobić usuwania kurzu z antyczne srebro, można umyć go ciepłą wodą z mydłem. Należy unikać umieszczania swoje antyczne srebro w zmywarkach lub za pomocą płynu do mycia naczyń do czyszczenia, ponieważ może to doprowadzić do korozji. Podczas mycia antyczne srebro Możesz także użyć impregnowanych rękawice. Jest to bardzo przydatne zwłaszcza, gdy ciepła woda z mydłem nie wystarczy, aby oczyścić swoje antyczne srebro. Wystarczy być ostrożnym, jak to wykorzystać.
 4. Po umyciu antyczne srebro, osuszyć za pomocą miękkiej, czystej ściereczki. Możesz też używać suchej szmatki kuchnia w wycierania antyczne srebro. Upewnij się, że jesteś ostrożny, gdy to robi. Tego typu zarysowania metalowymi bardzo łatwo. Gdy youâ € ™ re zrobić z tym, przejdź do następnego kroku.
 5. Po oczyszczeniu swoje antyczne srebro artykuły, najlepiej jest je przechowywać w szczelnym pojemniku. Pamiętaj, że obszary wilgotnych mogą powodować matowienie. Możesz także użyć tkanki kwasu matowi wolne odporne czuł do pokrycia antyczne srebro.

Są to kroki, jak można oczyścić antyczne srebro bez konieczności ich polerować. Jednak, gdy nalotów są solą w oku, może trzeba szlifować swoje antyczne srebro. Gdy to nastąpi, to jest bardzo ważne, aby stosować polerujących materiałów ściernych, które nie są. Większość produktów polerujące, które są wykorzystywane do produkcji miedzi i innych metali mogą poważnie zaszkodzić wartość swojego antyczne srebro.

Tak naprawdę są różne metody polerowania starożytności. Ale jeśli chcesz zachować patynę swojej antyczne srebro, wskazane jest, aby korzystać z metody ręcznego polerowania mowa. Ta szczególna metoda opieki jest używany przez kolekcjonerów, ponieważ wydobywa piękno zabytkowej srebra podczas opieki nad swoim patyną.

Candida Znamiona skórne

Candida Znamiona skórne
Nadmiar bakterii Candida albicans może prowadzić do różnych problemów skórnych.

Wiele kobiet nie miałem do czynienia z zakażeniami drożdży Candida oparte, znany również jako pleśniawki, ale niewielu zdaje sobie sprawę, że można również rozwijać moli candida skóry. Będą one nieatrakcyjne, ale nie są na szczęście tak groźne, jak poważnym problemem Candida pod skórą, a w większości przypadków mogą być leczone bez wycieczki do lekarza.

Jakie są Candida Znamiona skórne?

Grzyby, Candida albicans, jest dużo bardziej rozpowszechnione, niż większość ludzi wie i jest obecny w niemal wszystkich, ale tylko kilka osób będzie cierpieć problemy z nim. Dla większości osób cierpiących na, nierównowaga candida spowoduje drożdże występować zarówno pochwy, jamy ustnej lub obu. Wielu woli traktować tę wersję Candida holistyczne suplementów oraz niektórych zmian w diecie, takich jak zmniejszenie spożycia cukru. Po Candida jest zidentyfikowany jako problem, może być kontrolowany z kilkoma zmianami w stylu życia.

Moli candida skóry, jednak mają bardziej zjadliwego źródło w głęboko narządów Candida, a to może przejawiać się na każdej części ciała. Jest to bardziej prawdopodobne u osób z wyłączonymi lub w inny sposób osłabionym układem odpornościowym, najprawdopodobniej w wyniku choroby, lub tych, którzy biorą kuracji antybiotykowej. Jeśli występują one w ustach, będą białe i mają kremową jakości. Moli wewnątrz pochwy będzie zaczerwienienie i stan zapalny i nie będzie sensacją świąd i pieczenie. Oprócz moli, Candida w dowolnym miejscu na skórze będzie miała postać wysypki, która jest czerwona, podniesiony, a czasami łuszcząca.

Kobiety nie są jedynymi, podatne na Candida. Dzieci mogą wysypki candida i mężczyzn są znane cierpią z candida na narządach płciowych, jak również.

Gdy się na leczenie

Chociaż drożdżaki moli skóry są nieatrakcyjne w najlepszym, Candida, które przejawia się tylko na skórze nie jest niebezpieczny i może leczyć podając recepty leki. Jeśli candida występuje w organach wewnętrznych, jednakże może spowodować uszkodzenie, które zacznie gorączkę, dreszcze i niedokrwistości i rozprzestrzenienia się i staje się dużo bardziej niebezpieczne. Jeśli podejrzewasz, że cierpisz z tej formy Candida, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Leczenie skóry Candida Moles

Zapobieganie to przede wszystkim w leczeniu moli Candida. Jeśli wiesz, że są podatne na nich, chcesz utrzymać skórę czyste, suche i wolne od otarć tak, jak to możliwe, eliminując w ten sposób łatwą pożywką dla grzyba.

Kiedy moli candida na skórze są obecne, najlepszym sposobem ich leczenia jest z lekami anty-grzybicze, jak Femizole-7 i Monistat-Derm. Dla moli na i wokół pochwy, wybrać przeciwgrzybiczne jak Monistat Vagina, Vagistat Vagina lub gyne-Lotrimin. Może wolisz brać leki doustne do pochwy candida, a nie kłopotów z kremów. Czystość i utrzymanie suchości jest najważniejsza. Zaleca się nosić bawełnianą bieliznę wszystkich naturalnych dla maksymalnej oddychalności - znowu, dając bakterii mniej okazji do rozwoju.

Zapobieganie Candida z dietą

Ścieżka zdrowia, dietetyków i innych opartych na holistycznych lekarzy wszystkich zwolennikiem diety o niskiej zawartości drożdży i cukru białego, przetwarzane, tak aby utrzymać poziom Candida dół. To może być najlepiej skonsultować się z dietetykiem, przygotowując ścisłej candida dietę, ale można zacząć od ograniczenia węglowodanów do nie więcej niż 60 gramów dziennie. To jednak zależy od wielu czynników, dlatego należy skonsultować się ze specjalistą. Nacisk kładzie się na więcej mięsa i warzyw nieskrobiowych. Które szczególnie chcemy unikać pokarmów, które promują drożdży, które oprócz cukrów obejmują chleb z drożdży, sera, koncentrat pomidorowy i grzyby. Wiele osób uważa, że ​​mogą one w końcu reincorporate tych pokarmów w diecie. Kluczem do zarządzającego Candida jest zwracanie uwagi i zrozumienia własnego ciała. Może to być niewygodne, ale nie muszą być wyniszczające.

Jak porównać kształcenia specjalnego i Mainstream Studentów

Porównanie to niebezpieczne słowo, aby korzystać z uczniami. Musimy być ostrożni, ponieważ nie możemy zmierzyć uczniów niepełnosprawnych z tego samego kija, które stosujemy do pomiaru nienagannej studentów. To jest stare "jabłek z pomarańczami" scenariusza. Co możemy zrobić, jest sprawdzenie wszystkich studentów i zdecydować, czy niepełnosprawność istnieje, a jeśli tak, to w jaki sposób możemy naprawiać.

Ja przedstawiłem pewne znamiona ucznia ze specjalnymi potrzebami. Starałem się przedstawić listę kontrolną lub osi czasu, który możemy trzymać studenta do abyśmy mogli zrozumieć, czy rozbieżność istnieje i jak możemy pomóc.

Mam przeznaczone lista w formie serii pytań. Jeśli odpowiedź brzmi tak, aby jeden lub dwa, to prawdopodobnie nie jest przejawem problemu, ale jeśli są sporo wątpliwości z listy, dalsze badania i rozważania kształcenia specjalnego mogą być konieczne.

 1. Czy dziecko doświadczył znaczącego traumę w swoim życiu? Są to niektóre z wydarzeń, które mogą go umieścić "zagrożonych" dla trudności. Śmierć? Rozwód? Zaprzestanie? Nadużycie? Zaniedbanie? Ubóstwo? Niedożywienie? Częste choroby?
 2. Czy dziecko wykazuje żadnych trudności fizyczne?
  • problemy ze wzrokiem
  • problemy słuchu
  • zły stan zdrowia
  • rozwój fizyczny
  • opóźnieniem mowy i języka
  • koordynacja
 3. Czy lekarz kiedykolwiek wskazane obawy każdej dziedzinie zdrowia, rozwoju i funkcjonowania dziecka?
 4. Czy każdy nauczyciel nigdy nie zauważył lub opisanych problemów w szkole?
  • społecznie
  • z przedmiotu
  • emocjonalnie (wycofane, zważywszy na zły wybuchy, łatwo sfrustrowany)
 5. Czy rodzice dziecka lub opiekunów wyrazić wszelkie obawy związane z rozwojem dziecka, nauki i zachowanie?
 6. Jak ona odnosić się z rodzicami lub opiekunami podstawowych? Czy można zauważyć, gniew, wrogość, lęk, zazdrość lub apatii? Należy pamiętać, że to nie wskazuje automatycznie słabą rodzicielstwa.
 7. Jak ona wchodzić w interakcje z innymi dorosłych i dzieci? Czy ona wykazywać objawy abstynencyjne? Agresja? Strach? Złość?
 8. Jak uczeń czuje się o sobie i postrzegają siebie? Pozwól mu mówić o sobie. Zachęcaj go używać słów, aby opisać siebie. Słuchaj uważnie opcji programu word (głupi, gruby, leniwy, niedbały, itp) prosty sposób na zebranie informacji jest poprosić dziecko, aby zwrócić się, jego rodziny i jego przyjaciół. Zauważ, jak rysuje się. Zapytaj go o rysunku.
 9. Jak dzieci postrzegają swoje umiejętności? Czy on uważał się za "dobre" lub "złe" w różnych obszarach umiejętności?
 10. Czy ona wykazywać ekstremalną strach się lub niepokój o czegokolwiek lub kogokolwiek? Zapytaj go.
 11. Czy on twierdzi, że "nienawiści" czegokolwiek lub kogokolwiek? Zapytaj go.

Kiedy można umieścić wszystkie informacje razem, albo z notatek, plików lub wywiadów, będziesz mieć całkiem dobry obraz tego dziecka. Jeśli istnieją obszary zainteresowania, można szukać pomocy i porady specjalistów i zażądać dalszych badań. Możesz przejść do trybu online i wyszukiwać informacje na temat objawów lub zachowań zauważyłeś. Będziesz na ogół w stanie zlokalizować ludzi, miejsc i programów, aby pomóc.

Przestroga:

 • Pozostają bez dokonywania oceny.