grsail.com

jak zdudować domek dla lalek

Jak zrobić zasłony dla lalek

Domki dla lalek nie są tylko dla małych dziewczynek. Tworzenie i utrzymywanie domek dla lalek jest interesujące hobby dla kobiet w każdym wieku. Są słodkie i ciekawe do zobaczenia. Są tanie domki dla lalek z tworzyw sztucznych. Ale są też domki dla lalek i miniaturowe meble do poważnego kolektora, który może pobierać za to wysoką cenę.

Możesz zmienić wygląd domek dla lalek, tworząc zasłony w różnych kolorach i wzorach. Nie tylko zasłony wykonane z materiału, mogą być również wykonane z innych materiałów, takich jak papier.

Nie-Sew Papier Zasłony

Jeśli nie jesteś biegły w szyciu, nie martw się, możesz jeszcze zrobić zasłony do twojego domku dla lalek. Zasłony papierowe są niedrogie i proste do wykonania. Możesz używać zwykłego białego papieru z nadrukiem grafiki lub wzoru. Lepszym rozwiązaniem jest użycie papieru notatniku piękne. Szaszłyki z bambusa, nożyczki, papier ścierny i kleju zakończyć listę materiałów.

Wskazówki:

 1. Zmierzyć szerokość okna. Odetnij papier do około 1 ½ x szerokości. Pozwoli to na pełniejsze kurtyny wygląd.
 2. Cięcia papieru, w zależności od wielkości okna.
 3. Przytrzymaj jedną stronę papieru i zrobić zakładki z lewej do prawej, tak jak w podejmowaniu fanów papieru. Upewnij się, że fałdy są nawet.
 4. Przygotuj karnisz. Korzystanie szerokość okna jako podstawy, wyciąć bambusa szpikulec nieco dłuższy niż szerokość okna. Piasek ostre końce szpikulec z papierem ściernym. Opcjonalnie: aby dodać kolor, farbę lub plama patyku.
 5. Przyklej plisowaną papieru zasłony do pręta. Nałożyć klej na pręcie Sam następnie przymocować kurtynę. Być może trzeba ważyć kurtynę nieco w dół, więc można go stosować do pręta. Po wyschnięciu kleju, powiesić zasłony.

Zasłony z tkanin

Bardziej elegancki rodzaj Dollhouse kurtyny jeden wykonany z tkaniny. Musisz posiadać pewne umiejętności szycia, aby ten rodzaj kurtyny. Materiały potrzebne są:

 • Tkanina
 • Igła z nitką
 • Nożycowy
 • Proste szpilki
 • Papier i ołówek
 • Karton
 • Lakier do włosów
 • Samoprzylepne kropki (typu rzep)
 • Klej na gorąco
 • Żelazko

Wskazówki:

 1. Zrobić wzór papieru mierząc długość i szerokość okna. Dodaj ¼ dodatek "do dołu ze wszystkich stron.
 2. Cięcie materiału w oparciu o wzór papieru.
 3. Sew podwójnego rąbka około 1/8 "na wszystkich stronach tkaniny. Przed szycia brzeg, należy prasować pierwszy.
 4. Jeśli chcesz zakładki na zasłony, przypiąć do góry do kartonu. Aby fałdy poczynając od jednej strony będzie w kierunku przeciwnej strony. Tak, że plisy pobyt, przypiąć każdy z kartonu, a następnie spryskać lakierem do włosów z fałd. Który pozwoli na wyschnięcie.
 5. Zamocować obok pętli kropek na rzepy na górnej i tylnej stronie kurtyny tkaniny z użyciem gorącego kleju. Zamocować obok zaczepu kropek na górze szyby. Upewnij się, że punkty są rozmieszczone w równych odległościach wzdłuż okna i zasłony.
 6. Dołącz zapięciem w boki kropek na rzep.

Zasłony w domku dla lalek dodać pewien urok. Jest to świetny sposób na przyozdobili Utwórz inaczej nudny domek dla lalek. Kurtyny Dollhouse nie są trudne do wykonania zwłaszcza te wykonane z papieru. Można tworzyć własne zasłony tak luksusowe lub tanie, jak chcesz je mieć. Wszystkie potrzebne są materiały do ​​tworzenia zasłony Dollhouse i trochę umiejętności rzemieślniczych.

Drewniane domki dla lalek

Drewniane domki dla lalek


Solidna konstrukcja, dbałość o szczegóły, oraz nieograniczone możliwości dla wyobraźni gry drewniany domek dla lalek się ponadczasowa klasyka. Czy szukasz bardziej ekologiczny w Twoich wyborów zabawki dla Twojego malucha, albo jesteś artystą lub kolektora próbuje przywrócić dokładniejszy replikę, domki dla lalek pozostaje jednym z ulubionych wśród wieloletnich zabawek.

Drewniane domki dla lalek dla małych rączek

Kilka lat temu, domki dla lalek z tworzyw sztucznych były uosobieniem zabawki programu dla dzieci. Są one łatwe do czyszczenia; wielu ma części ruchomych, takich jak drzwi pracy, lub technologii, nawet audio tak, że dzwonek działa lub piec brzmi jak coś gotuje po naciśnięciu przycisku. Brakuje im jednak klasyczny mistykę dobry, staromodny domek dla lalek. Wielu producentów, uznając ruchu powrót do podstaw, teraz co drewniane domki dla lalek dla nawet najmłodszy zestaw rąk.

Melissa & Doug

Marka Melissa & Doug jest znane ze swojej linii jakości zabawek drewnianych i zagadek. Ich domki dla lalek to kolejny przykład solidnie skonstruowanych zabawek wyjątkowej wartości. Ich urządzony domek dla lalek jest przenośny, posiada wszystkie meble do domu i elementy są duże i grube. Podczas gdy dom nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej trzeciego roku, kawałki są dość nieporęczne dla małych rączek.

Kidkraft

Jesteś prawdopodobnie zna domki dla lalek Kidkraft nie wiedząc. Kidkraft jest producentem różnych rodzajów domki dla lalek, z których wszystkie są wykonane z drewna. Są znane z wytrzymałej konstrukcji oraz ich dużą skalę. Wiele dollhouses Kidkraft na rynku są tak wysokie jak w przypadku nie wyższa niż dziecko. Możesz znaleźć Kidkraft domki dla lalek w lokalnym sklepie z zabawkami, w którym sprzedają zabawki z drewna. Jednak, aby zobaczyć całą swoją linię produktów lub kupić online, odwiedzić ich stronę internetową.

Imaginarium

Imaginarium znany jest z wysokiej jakości zabawek drewnianych, ale to, co nie może być dobrze znany jest fakt, że ma podstawowe wartości Imaginarium, że firma stara się wspierać w każdej zabawki, którą wytwarza. Zgodnie z ich podstawowych wartości, ich domki dla lalek są stałe i są w różnych kształtach i rozmiarach. Wszystko jest bardzo proste w uznaniu dwóch podstawowych wartości firmy: wspieranie kreatywności w gry, a do tworzenia zabawek, które nie promują seksizm. Domki dla lalek Imaginarium można znaleźć w lokalnych sklepach z zabawkami i Toysrus.

Drewniane domki dla lalek dla dorosłego dzieci

Tylko dlatego, że już dawno przerosły lalek, nie oznacza, że ​​musisz zrezygnować z marzeń o o domek dla lalek. Czy kupić gotowych z magazynu hobby lub ułożyć swój kawałek po kawałku dla lalek, drewniane domki dla lalek są te dla dzieciaka wewnątrz ciebie. Jednak nie są one dobre dla dzieci wokół ciebie do zabawy, ponieważ mają małe kawałki, są kruche i są bardziej kosztowne.

Zestawy by Melissa & Doug

Nic dziwnego, że Melissa & Doug oferuje zestawy Dollhouse oprócz ich linii domki dla lalek dla najmłodszych. Każdy zestaw pokazuje niezwykłą uwagę na drobne szczegóły, aż do ostatniego gontem. Drewniane zestawy są sprzedawane w Internecie oraz w niektórych sklepach hobbystycznych. Melissa & Doug oferuje różne style z ozdobną wiktoriańskiej rezydencji do Kotten Kandy domek.

Greenleaf Firma Sklep

Jeśli szukasz drewnianych replik, domki dla lalek lub modeli historycznych, Greenleaf Firma Sklep jest miejscem do poszukiwania. Firma jest szczególnie znana w świecie lalek hobbystów jako szczególnie innowacyjny. Oferują one laserowo wycinane zestawów, jak również modele w połowie skali niektórych swoich najbardziej popularnych domów.

Utrzymywanie Dollhouse Wyczyść

Czy kupujesz swój domek dla lalek dla maleństwa w domu lub swoim drewnianym domu marzeń jest dla młodych duchem, ale starsze w ciele, utrzymując domek dla lalek w czystości jest łatwiejsze niż myślisz. Jak utrzymywanie wiele rzeczy czyste, sztuką jest utrzymać domek dla lalek dla najprostszy czyszczenia. Trzymaj domek dla lalek, w suchym miejscu. Upewnij się także, że nie jest w pobliżu okna. Zbyt dużo światła słonecznego powoduje, drewno na domek dla lalek zanikać. W bardziej skomplikowanych domki dla lalek, tapety, meble i farba może blakną na słońcu zbyt.

Wiele domki dla lalek, które są przeznaczone specjalnie dla dzieci można wycierać wilgotną szmatką. Domek dla lalek dla starszego dziecka lub nastolatka, który ma mniejszy meble i drobniejsze szczegóły, musi być regularnie odkurzane.

Keepsake do Pass dół

Konserwacja domek dla lalek, a przy dobrej opiece wszystkich elementów gwarantuje, że będziesz miał cenny pamiątkę przejść się do swoich dzieci lub wnuków. W przeciwieństwie do plastikowych domki dla lalek, te drewniane skarby są pielęgnowane z pokolenia na pokolenie.

Plastikowe domki dla lalek

Plastikowe domki dla lalek


Dzieci, które uwielbiają gry dom na małą skalę może korzystać z różnych dollhouses pełnymi plastikowych mebli i rodziny.

Zalety plastikowe domki dla lalek

Domki dla lalek pozostanie popularnych dziewcząt zabawki. Są one dostępne w wielu różnych typów. Niektóre są wykonane z drewna, podczas gdy inne są wykonane z tworzywa sztucznego. Dla typów majsterkowania, można nawet zbudować samemu. Domki dla lalek z tworzywa sztucznego są zwykle niedrogie i pochodzą ze wszystkim dziecko musi bawić się godzinami w czasie.

Niektóre zalety plastikowej lalek nad drewnianego obejmują:

 • Lekki: lekka waga domek dla lalek z tworzywa sztucznego ułatwia dziecku do wykonania z jednego miejsca do drugiego. Drewniane domki dla lalek zwykle cięższe nie są przenośne, jak odmiany z tworzywa sztucznego.
 • Kompaktowy: plastikowe domki dla lalek będzie wiele można znaleźć na rynku złożyć na czas przechowywania. Po dziewczyna odgrywa z jej rodziną Dollhouse na dzień, ona może umieścić je w środku i złożyć wszystko do góry i umieścić go starannie z drogi aż będzie gotowy do gry z nim ponownie. Jest to ważne korzyści dla każdego, kto potrzebuje, aby zaoszczędzić na przestrzeni.
 • Niedrogi: Podczas gdy ceny różnią się w zależności od liczby wybranych akcesoriów dla lalek, można znaleźć domki dla lalek za mniej niż 100 dolarów.
 • Trwałe: zabawki są często wykonane z tworzywa sztucznego, tak aby mogły wytrzymać godzin gry. Domki dla lalek z tworzyw sztucznych będzie prawdopodobnie pomieścić do niczego dziecko może rozdać.
 • Łatwy do znalezienia akcesoria: domki dla lalek często siedzą na półkach sklepowych obok wszystkich mebli, akcesoriów i członków rodziny, które musisz. Łóżka, krzesła, stoły, samochody osobowe, dostawcze, sofy, matek, ojców, dzieci i więcej są zwykle zaopatrzony obok domku dla lalek są one wykonane na.
 • Różne rozmiary: Niektóre domki dla lalek są duże i może pomieścić wiele elementów i grać ludzi, podczas gdy inne są przeznaczone na mniejszą skalę. Te mniejsze domki dla lalek są jeszcze łatwiejsze do przeprowadzenia; dziewczyna może mieć jedną na wakacje lub na Playdate.

Gdzie znajdują się domki dla lalek

Domki dla lalek są łatwe do znalezienia w lokalnej sieci sklepów zabawki lub online. Można robić zakupy w zależności od budżetu. Te sprzedawców oferuje wybór domki dla lalek, dostosowując plastikowych lalek różnej wielkości:

 • Pani Goodbee Rozmowa Dollhouse rzeczywiście zachęca do dobrego zachowania! Istnieje ponad 400 działalność dziecko może cieszyć, w tym utworów i dźwięków. Z 12 pokojami, w tym tworzyw sztucznych lalek można łatwo grał przez więcej niż jedno dziecko na raz.
 • Fisher Price Kochać Rodziny Lalek zawiera osiem przestronnych pokoi i kochającą rodzinę, którą można dostosować. Przejdź do standardowego mama i tata z bliźniąt lub kupić członków oddzielnie stworzyć swój własny, unikalny rodziny (z lub bez zwierzęta). Znajdziesz akcesoria do każdego pokoju w domu i na zewnątrz, jak również. Dla najmłodszych fanów bardzo Dollhouse, My First Dollhouse jest z chunkier kawałki idealne dla małych rączek i pochodzi z rodziny trzech. To sprawia, że ​​jest idealnym przedszkola zabawki.

Dollhouse Zabawa

Część zabawy w gry z domki dla lalek jest tworzenie własnej rodziny i wyposażenia go tak, jak chcesz. Dzieci mogą mieć pełną kontrolę nad tym, jak ich domki dla lalek z tworzywa sztucznego są ustawione i wyświetlane. Czy masz czteroosobowej rodziny lub rodziny dziesiątce w domek dla lalek, klasyczny zabawka zabawne i upewnić się, że przyniesie radość dzieci w każdym wieku.

Jak znaleźć Meble dla Fisher Price kochającą rodzinę Dollhouse Online

Jednym z klasycznych zabawek, że małe dziewczynki kochają to dobry stary dom lalki. Dziś istnieje mnóstwo domów dla lalek, ale jednym z najbardziej popularnych wśród dzieci, jeśli chodzi o domy, to jest lalka Fisher Price kochającą rodzinę Dollhouse. Kupując Fisher Price Kochać rodzinę Doll house, będzie zazwyczaj kilka furnitureâ € ™ s, że pochodzi z domu. Jeśli dziecko chce rozwinąć meble w domu dla lalek, jednak rozważyć zakup dodatkową meble z Internetu. Herea € ™ s jak.

 • Znajdź mega zestaw. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę Mega Set. Jest to domek dla lalek z Fisher Price, który posiada szereg akcesoriów i furnitureâ € ™ s wszystko w polu. Zamiast budować swój dom lalki od podstaw, jeden mebel w czasie, zakup mega zestaw pomoże Ci wszystko, czego potrzebujesz w jednym zakupu. Zakup mega zestaw jest zwykle dość tańsze, jak również, ponieważ kupujesz luzem i nie trzeba już zapłacić osobną cenę dla każdego mebla. Mega zestaw zazwyczaj można nabyć gdziekolwiek Fisher Price kochającą rodzinę Dollhouse jest sprzedawany, w tym w Internecie.
 • Amazon. Następnie rozważyć uzyskanie dodatkowych mebli z Amazon. Amazon jest jednym z najbardziej popularnych stron internetowych, sprzedaży detalicznej online. Istnieje wiele zabawek, które można kupić w Amazonii, w tym akcesoria Fisher Price. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z Amazon, upewnij się, że można określić produkt, który trzeba zakupić. Pamiętać, istnieje szereg innych domki dla lalek, które są oferowane przez firmę cen Fishera. Upewnij się, że zakup akcesoriów furnitureâ € ™ s, które są zgodne z Miłości serii Rodzina Doll House.
 • Ebay. Oprócz Amazon, należy również spróbować eBay. EBay jest online stronie aukcji. Podstawowa różnica między Amazon i eBay jest to, że w serwisie eBay, masz możliwość wyboru przedmiotów w niższych cenach. Istnieją pewne sprzedawców, że mają dostęp do Fisher Price House lalki akcesoria prosto z fabryki, co oznacza, że ​​może ona sprzedawać te po niższej cenie. Kepi ​​na uwadze jednak, że jako serwisu aukcyjnego, to będzie musiał konkurować z wielu innych rodziców, którzy chcą dać ich dzieci furnitureâ € ™ s dla Kochający dom rodzinny Doll.
 • Strona Fisher Price. Wreszcie, można przejść bezpośrednio do źródła. Fisher Price ma stronę internetową, gdzie można bezpośrednio kupić swoje towary i produkty. Najlepszą rzeczą przy użyciu samego stronie internetowej Cena Fisher jest to, że masz do czynienia bezpośrednio od spółki, a masz dużo większy wachlarz możliwości i opcji do wyboru. Prawie wszystko, co jest związane z kochającej rodziny Dollhouse można kupić na stronie internetowej Fisher Priceâ € ™ s.

Czy dla Twojego childrenâ € ™ s urodziny lub na święta, zestaw nowych elementów meblowych dla ich ukochanej domu lalek na pewno będzie hitem. Z tych kroków, powinieneś być w stanie znaleźć sztuk online.

Papier do druku domki dla lalek

Papier do druku domki dla lalek

Zakupione domki dla lalek są dużo zabawy, ale jest coś magicznego jest w stanie stworzyć własną. Korzystanie z podstawowych technik składania papieru i pomysłowo zaprojektowane printables, dziecko może z łatwością tworzyć własne dwupokojowe lub cztery-pokojowe papieru domek dla lalek.

Dwa papieru pokoju Dollhouse

Ten lalek jest z formy, który jest znany jako podstawa narządów origami. Aby rozpocząć dokonywania domek dla lalek, trzeba będzie wydrukować nasz darmowy papier Dollhouse i przeciąć go wzdłuż linii, tak masz 8-cal po 8-calowy placu. Kliknij na zdjęcie poniżej, aby pobrać plik PDF na komputer. Wydrukować go za pomocą ustawień wysokiej jakości drukarki.

Jeśli potrzebujesz pomocy w pobraniu druku, sprawdź te pomocne wskazówki.

Papier do druku domki dla lalek

Pobierz papier do dwupokojowe druku domek dla lalek.

Start z białym stronie papieru do góry. Złożyć papier na pół poziomo. Następnie złóż go na pół w pionie. Rozłóż. Wchodzisz na lewej i prawej stronie w celu spełnienia środkowy gniecenie. Rozłóż.

Papier do druku domki dla lalek

Stick palcem pomiędzy dwoma warstwami papieru po lewej stronie. Zagnieceń i złożyć na płasko. W origami, to się nazywa krotnie squasha. Powtórzyć krotnie po drugiej stronie.

Papier do druku domki dla lalek

Przerzucić papier. Złożyć obie strony ponad więc płasko. Stań do domu i ustawić fałdy są więc zarówno pod kątem prostym. W razie potrzeby dodać trochę kleju pod powierzchni dachu stworzony przez squasha fałdy, aby pomóc lalek stanąć prawidłowo.

Papier do druku domki dla lalek

Ten domek dla lalek jest idealny dla figurki Lego i innych podobnej wielkości zabawek. Jeśli chcesz, aby lalek nadaje się do użytku z większych lalek, spróbuj złożenie projektu przy dużym placu wycięte z rolki papieru pakowego brunatnego. Udekoruj dom z markerów, kredek i zdjęć wyciętych z starych magazynów. Spróbuj wyzwanie swoje dziecko, aby jej wymarzony dom lub utworzyć sezonowe tabeli centralny takie jak szopki szopki na Boże Narodzenie.

Papier Dollhouse z czterema pokojami

Dokument ten lalek jest w taki sposób, że jest bardzo podobna do pierwszego przykładu, ale tworzy dom z czterech różnych pomieszczeniach. Musisz najpierw wydrukujesz nasz darmowy papier Dollhouse i pokroić tak, masz 8-cal po 8-calowy placu. Kliknij na zdjęcie poniżej, aby pobrać plik PDF na komputer. Wydrukuj go używać wysokich ustawień jakości drukarki.

Papier do druku domki dla lalek

Pobierz papier do druku cztery pomieszczenia domek dla lalek.

Start z białym stronie papieru do góry. Złożyć papier na pół wzdłuż jednej przekątnej, aby stworzyć dużą papieru trójkąt. Rozłóż. Złożyć papier na pół wzdłuż drugiej przekątnej. Rozłóż.

Odwróć papier tak ukształtowana strona jest skierowana do góry. Złożyć na pół poziomo. Rozłóż. Złożyć na pół w pionie. Rozłóż.

Użyj ukośne fałdy wcisnąć mieszkanie papieru więc masz trójkąt z dwóch warstw. W origami, to się nazywa forma podstawowa waterbomb.

Papier do druku domki dla lalek

Wchodzisz na lewej i prawej stronie papieru do góry. Złożyć tylko pierwszą warstwę papieru, więc trzeba kształt trójkąta na dolnej warstwie i kształt rombu na górnej warstwie. Rozłóż obie te fałdy.

Trzymać palca pomiędzy kieszeni utworzonej przez górną warstwę papieru, po lewej stronie. Naciśnij leżeć płasko przy użyciu techniki krotny squasha, który został użyty do domek dla lalek dwupokojowe. Powtarzanie tego procesu po prawej stronie.

Odwróć papier. Wchodzisz na lewej i prawej stronie papieru do góry. Rozłóż, a następnie zrobić dwa kolejne fałdy squasha.

Papier do druku domki dla lalek

Użyj kij klej do przyklejania wewnętrzne płaty czterech squasha utworzony tak będą leżeć płasko, gdy lalek jest otwarty fałdy. Stań prosto model i dostosować fałdy tak masz dom z czterech odrębnych sekcjach. Jeśli masz problemy z dostaniem się z domu, aby stać prosto prawidłowo, dodać odrobiną kleju do wnętrza modelu zabezpieczyć przednią i tylną każdej ściany.

Papier do druku domki dla lalek

Jak z papieru domu dwupokojowym, model ten może być złożony z dużego placu brązowy papier pakowy, jeśli chcesz zrobić dom dla użytku z większych lalek.

Dollhouse Rzemiosła zapewnić godzin rozrywki

Domki dla lalek z papieru są łatwe do wykonania i można złożyć na płasko, gdy nie jest w użyciu, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla utrzymania dzieci zajęte podczas podróży. Weź ze sobą kilka swoich ulubionych lalek dziecka i stos papieru, aby zachować jej zajęte przez cały dzień.

Tanie Meble dla lalek

Tanie Meble dla lalek


Tanie meble dla lalek jest pomocna dla rodzin z ograniczonym budżetem, a mimo to chcą uczestniczyć w zabawny hobby. Od zakupu online, aby tworzyć własne, istnieje wiele opcji, kiedy jest czas na zakupy.

Otrzymując Dollhouse

Być może masz dobre wspomnienia z budowy domek dla lalek z matką, gdy byłeś dzieckiem, a teraz chcesz przekazać tej samej tradycji do własnej córki lub wnuczki. Może jesteś po prostu szuka nowego hobby przekazać trochę czasu. Niezależnie od przyczyny, może być zaskoczony, aby zdać sobie sprawę, jak drogie może być utrzymanie domek dla lalek. Zakup zakończone lalek wykonane z trwałych materiałów tradycyjnych, mogą być bardzo drogie, i budowanie własnych z zestawu może być również drogie. Gdy masz w domu, wszystkie z tych drobnych akcesoriów naprawdę zacząć dodać, czyli tam, gdzie tanie meble dla lalek jest w. Z życia kanapy pokoi zestawów próżność, prawie wszystko i wszystko jest sprzedawany w formie miniaturowego po cenie można prawdopodobne pozwolić.

Gdzie znaleźć tanie Dollhouse Meble

Z łodzi, jak i niszowych wyspecjalizowanych jak Dollhouse zbierania, najlepiej będzie do Internetu, jeśli chodzi o tanie meble domku dla lalek. Jednak może to być trudne do poruszania się po tak wielu wyników wyszukiwania Google. Oto jedne z najlepszych mebli dla lalek miejsc w sieci.

Klub Dollhouse Miniaturowy

Dollhouse Miniaturowe Club oferuje porady i wskazówki dla miłośników lalek w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie i Australii. Zalecając eBay jako głównego szlaku w kierunku tanich kawałki mebli, łączą najnowsze aukcje dla każdego regionu międzynarodowym, aby Twoje polowanie proste i przyjemne.

Miniatures.com

Miniatures.com to kolejny wielki zasób. Ich punkt lalek jest obszerna, a ich wyposażenie Katalog druku można subskrybować. Ich miniaturowe wyposażenie domu są do 1/144 "skali, która jest imponująco małe i szczegółowy, nie wspominając idealny dla każdego domku dla lalek.

Minishop.com

Wreszcie, Mini Shop to dobre miejsce, aby spędzić trochę czasu w Internecie. Można kupić meble Dollhouse oparciu pokoju i kolorów - od specjalnych pokoi młodzieżowych do ogrodu i na taras dostaw. Będziesz adorować wybór i będzie chciał odwiedzić często zobaczyć, co przyszło na magazynie.

Sklepy fizyczne

Nie mogą być odkryte sklep w swoim własnym domu, który sprzedaje meble miasto domek dla lalek. Zacznij z lokalnymi żółtych stronach i zadzwoń do sklepów hobbystycznych. Są szanse, że albo podaż Meble dla lalek lub może polecić kogoś w odległości jazdy, którzy mogą.

Święta i specjalne konwencje są także doskonałym miejscem do znalezienia tanie meble domku dla lalek. Czasami można wymienić lub sprzedać to, co już masz na coś, czego potrzebujesz, i zebrać pomysły na odcinku dolara od innych miłośników domku dla lalek. Możesz być w stanie znaleźć wydarzenie blisko Ciebie, odwiedzając Dollhouse & Miniatury Pokaż Kalendarz wydarzeń i.

Dokonywanie własną

Jeśli przychodzi czas, po prostu nie może sobie pozwolić na zakup urocza meble sprzedawane w celowo maleńkich rozmiarów, wciąż jest nadzieja. To nie jest trudne, aby własne meble Dollhouse, a to wymaga tylko trochę kreatywności. Prawie wszystko w domu może być przekształcony w coś dla lalek - pudełka zapałek, kapsle i rolki papieru toaletowego, to tylko kilka elementów, które można użyć do inspiracji. Zbierz bibeloty z całego domu w deszczowe popołudnie, dostarczamy kilka podstawowych dostaw farb i sztuki, i niech wyobraźnię waszych dzieci szybować, gdyż pochodzą z innowacyjnych sposobów przekształcania elementów codziennie do niezwykłych dodatków domku dla lalek.

Potrzebujesz inspiracji? Sprawdź blogów specjalnych, takich jak The Homemade Doll House na pewnych wskazówek i pomysłów.

Crochet Bezpłatne Moda Odzież dla lalek Wzory

Crochet Bezpłatne Moda Odzież dla lalek Wzory


Jeśli szukasz idealnego prezentu dla miłośnika lalka w swoim życiu, za zestaw szydełka mody ubrania. Nie tylko są unikatowe ubrania szydełku, ale będą przetrwać próbę czasu i dać jakąkolwiek osobowość lalki i klasę. Jest coś szczególnego w ręcznie robione ubrania, nawet gdy są one wykonane dla lalki. Jeśli wiesz, jak szydełkować będziesz cieszyć się te darmowe wzory.

Outfit szydełka do dużego Doll

To spódnicę, tank top i pałąk wzorca dla dużej lalki, pomiaru około dziewięciu centymetrów, z pięciu-calowy talii.

Dostawy

Crochet Bezpłatne Moda Odzież dla lalek Wzory

Pobrać i wydrukować wzór do tego stroju.

 • 2 różnych kolorów nici waga średniej
 • 5 mm Szydełko
 • Igły przędzy
 • Nożyczki

Bez rękawów

 1. Zrób pętlę 20 łańcucha, aby rozpocząć, należy uważać, aby nie skręcić pętli przy łączeniu.
 2. Runda 1 - Dodać jeden szydełka w ciągu najbliższych pięciu szwów, łańcuch pięciu, przejdź pięć, i powtarzamy jeszcze raz. Dołącz do końca rundy z oczkiem poślizgu i kolorów przełącznika.
 3. Runda 2 - Rozpoczęcie rundy z oczkiem łańcucha. Pojedyncze szydełka do każdego ściegu wokół, łącznie z łańcuchami.
 4. Runda 3 - Dodać ściegu poślizgu, aby rozpocząć rundę. Dodać jeden szydełka w każdym oczkiem z poprzedniej rundy.

Spódnica

 1. Zrób pętlę 20 łańcucha, uważając, aby nie skręcić łańcuchy.
 2. Runda 1 - Make oczka łańcucha, aby rozpocząć rundę i zrobić jeden szydełka w każdym ściegu wokół.
 3. Strzały 2 i 3 - Powtórz runda 1.
 4. Runda 4 - Dodać ściegu poślizgu do pierwszego ściegu, łańcuch pięciu, przejdź ścieg i powtórz. Dodać do nich łańcuch pętle dookoła spódnicy. Krawat i splot na końcach.
 5. Slip stitch z drugiego koloru do drugiego ściegu od rundy trzeciej. Dodać pięć szwów łańcuchowe, pętlę wokół pierwszej pętli, a następnie wsunąć do następnego ściegu pustej przestrzeni. Powtórz dookoła spódnicy. Krawat końce i splot w ogony.

Opaska i montaż

 1. Dodać łańcuch 25-ściegu, pozostawiając długi ogon na początku i na końcu związać się na głowie lalki.
 2. Kwiat: Zrób pętlę 4 łańcuchową. Dodać ściegu poślizgu do pętli i łańcucha trzy, pięć razy. Zostaw długi ogon i szyć kwiat do pałąka.
 3. Umieścić ubrania na lalki i luźno zawiązać opaskę wokół jej głowy.

Outfit szydełku dla małych Doll

To jest sukienka, pasek i kapelusz na wzór małej lalki. Strój pasuje do każdego lalkę o wymiarach około pięciu centymetrów, w trzy-calowy talii.

Crochet Bezpłatne Moda Odzież dla lalek Wzory

Pobierz bezpłatny wzór dla lalek ubrania.

Dostawy

 • 2 różnych kolorów nici waga średniej
 • 5 mm Szydełko
 • Igły przędzy
 • Nożyczki

Sukienka

 1. Zrób łańcuch 12 pętli, nie skręcać łańcuch.
 2. Runda 1 - Dodać jeden szydełku ściegiem w pierwszych trzech szwów, aby trzy szwy łańcucha, pomiń kolejne trzy szwy i powtórki. Będą to paski do sukni.
 3. Strzały 2 i 3 - Rozpocznij rundę z oczkiem łańcucha. Dodać jeden ścieg szydełka w każdym ściegu się i dołącz do końca rundy z oczkiem poślizgu.
 4. Runda 4 - Rozpoczęcie rundy z oczkiem łańcucha. Dodać dwa pojedyncze ściegi szydełkowe w każdym ściegu wokół. Dołącz do końca rundy z oczkiem poślizgu.
 5. Runda 5 - Rozpoczęcie rundy z dwoma szwami łańcucha. Dodać podwójne szydełka w każdym ściegu wokół. Krawat i splot na końcach.

Kapelusz

 1. Zrób pętlę łańcucha 6
 2. Runda 1 - Make sześciu pojedynczych szwów szydełka do pętli.
 3. Runda 2 - Dodać dwa pojedyncze ściegi szydełkowe do każdego ściegu wokół.
 4. Runda 3 - Dodać jeden szydełka w pierwszym ściegu, a dwa w przyszłym. Powtórz dookoła.
 5. Runda 4 - Rozpoczęcie rundy z dwoma szwami łańcucha. Dodać dwa podwójne szwy szydełka w każdym ściegu wokół. Dołącz do końcówki serii ze ściegiem poślizgu.
 6. Zwiąż się kończy, i splot w ogony. Wytnij dwa kawałki przędzy kontrastowym i związać je do boków kapelusza związać na lalkę.

Pas i montaż

 1. Dodać 20 szwów łańcucha; pozostawić ogon na obu końcach do wiązania.
 2. Załóż sukienkę na lalce, krawat pas luźno wokół jej talii.
 3. Tie kapelusz wokół głowy lalki.

Darmowe Wzory Fashion Doll szydełko online

Po określeniu rozmiaru i modelu mody lalka, nie spiesz się i przeglądać wiele dostępnych źródeł dla doskonałych bezpłatnych wzorów.

Wzory American Girl Doll

Istnieje wiele wzorów w internecie na ubrania dla lalek American Girl. Te same wielkości stroje będą również pasować do rocznika lalki 18-calowe, takie jak niektóre z Crissy lalek rodziny idealnym Toy Corporation lub niezwykle popularny, trudno znaleźć lalek Götz w modelach wielkości 16- i 19-calowych. Niektóre darmowe wzory to:

 • CrochetnMore zaleca stosowanie przędzy szenilowe i hak rozmiarze K, aby ten uroczy kaptur lalka.
 • Dustbunnies ma ładny sweter z pasujących przycisków. Użyj przędzy czesankowej wagi i szydełko G. Guziki lub zatrzaski, aby dopasować potrzebne są także.
 • Specjalności przycisk ma Patten dla Santa kapelusz, który wykorzystuje czerwony i biały przędzy i szydełka mi hak.

Inne Doll Bezpłatne Odzież Wzory

Lalki mody są w wielu kształtach i rozmiarach, w tym niezwykle popularny lalki Barbie i wzorów szydełkowania dla ich ubrania są również szeroko zróżnicowane. Oto kilka innych zasobów z różnych wzorów szydełkowych lalki mody darmo:

 • Kawałek po Kawałku oferuje ładną Onesie dla lalki 11 "
 • Bezpłatne rocznika Szydełkowy ma piękny Queen of Hearts ubrania i akcesoria dla lalek, który mierzy 7-8 cm
 • Crochetville posiada forum użytkowników, gdzie jeden członek szydełkowane niebieski i biały strój na parady Dora lalki Explorer

Jakość i Rękodzieło

Chociaż istnieje wiele opcji dla szydełka wzory ubrań dla lalek, nie bój się do tworzenia własnych ekscytujący i niepowtarzalny wzór. Zmierzyć lalkę i spreparować strój naprawdę jedyny w swoim rodzaju, że każda dziewczynka będzie miłość. Jeśli czujesz się szczególnie zmotywowani, aby strój look-a-jak dla właściciela lalek.

Jakie są najlepsze dla początkujących kolejek górskich

Jakie są najlepsze dla początkujących kolejek górskich
Podstawki Kiddie są idealne dla młodych zawodników.

Jeśli nigdy wcześniej nie jeździł roller coaster, ale co dać te skrajne emocje przejażdżki spróbować, można się zastanawiać, jakie są najlepsze dla początkujących kolejki górskie? Choć nie ma jednego jazdy, który jest idealny dla wszystkich, wybierając niektóre rodzaje kolejek górskich i stopniowo pracy do większych przejażdżki mogą podstawki bardziej przyjemne i mniej stresujące.

Pierwsze kroki na kolejki górskie

Zjeżdżalnie może być skomplikowane dla początkujących kierowców. Strome, nagłe spadki, gwałtownie skręcił krzywe i inne elementy, takie jak nici, startów i inwersji może być przerażająca, a tam jest cienka granica między zabawą, ekscytującego doświadczenia i prawdziwie przerażające jeden. Jeżdżąc początkujących kolejek pierwszy, jednak nowy zawodnik może przyzwyczaić się do dotyku kolejek górskich z wygładzonymi, łagodniejszych przejażdżki przed najbardziej ekscytujące projekty wyzwanie parku znajduje.

Tak, Jakie są najlepsze dla początkujących kolejek górskich?

Które przejażdżki są najlepsze dla początkujących, zależy od wysokości początkującego jeźdźca. Młodsi, krótsze przejażdżki mają wybór niektórych mniej intensywne kolejek górskich, zaprojektowanych specjalnie do młodych zawodników, a dorośli, którzy nigdy nie jeździł coaster trzeba innego podejścia w edukacji roller coaster.

Młodych Jeźdźców

Małe dzieci gotowe do jazdy pierwszych kolejek górskich mogą skorzystać z młodszych dzieciaków kolejek lub w początkowym wprowadzeniu do coasterdom. Te małe przejażdżki mają proste, delikatne utwory, którym brak gwałtownych zmian i dezorientujące układy. Te przejażdżki często bardzo podstawowe wzory, takie jak faliste owali lub ósemek rysunek, a na wielu parków pojedyncze jazdy na jednym z tych dzieciaków może zawierać podstawki dwa lub trzy okrążenia na torze. Aby na nich jeździć, goście muszą zwykle pod wysokości maksymalnej, ponieważ przejazdy nie są zaprojektowane do wyższym osobom lub dorosłych. Przykłady dzieciaków podstawek to:

 • Junior Bliźnięta w Cedar Point
 • Phantom w Kennywood Lil '
 • Shamu ekspresowe w Sea World San Antonio

Wiele targi podróży i karnawały mają także podstawki dla dzieciaków, zwykle o nazwach takich jak "Wacky Worm" lub "The Dragon", aby dopasować kolorowe pociągów.

Jeźdźcy dorosłych

Dorosłych zawodników nie może jeździć wyznaczony podstawki zazwyczaj kiddie, ale podstawki rodzin klasy średniej może być dobrym rozwiązaniem Początkujący. Choć jeszcze małe, te podkładki mają bardziej zawiłe wzór ścieżek i może mieć kilka drobnych zarobił krzywe i podstawki strome spadki niż dzieciaków. Podstawki rodzinne przeznaczone są do korzystają zawodników w każdym wieku, a jednocześnie nie są one tak ekstremalne jak w większych kolejek górskich, mogą być ciekawym sposobem dla początkujących, aby przetestować swoje umiejętności jazdy coaster. Przykłady podstawek rodziny należą:

 • Ant Farm ekspresowe w Wild Adventures
 • Barnstormer w Walt Disney World Magic Kingdom
 • Miś na Stricker w Grove
 • Mini Mine Train w Six Flags Over Texas

Podczas gdy w niektórych parkach podstawki rodzinne są dostępne dla wszystkich gości, inne parki mogą ograniczyć liczbę dorosłych, którzy mogą jeździć każdy obwód w oparciu o długość linii i indywidualnych specyfikacji projektowych Ride.

Kiedy nie ma Małe Podstawki

Jakie są najlepsze dla początkujących kolejki górskie, jeśli park nie posiada malucha lub rodzinnych kolejek? W tym przypadku, początkujący jeźdźcy coaster może najpierw przyzwyczaić się do różnych sił i czuje z kolejek górskich, starając szereg mniejszych przejażdżki emocji, które naśladują niektóre z tych ruchów. Przejażdżki takie jak koryt dziennika, Himalaje, mieszacze i inne przejażdżki przędzenia oferuje wiele tych samych wrażeń, że zjeżdżalnie zrobienia, i stara się te mniejsze przejażdżki pierwszy może przygotować początkującego jeźdźca do bardziej intensywnego dreszcz roller coaster.

Jakie są najlepsze dla początkujących kolejek górskich
Pracy do większych kolejek.

Kiedy zawodnik jest gotowy, aby spróbować pełnej rolki rozmiar coaster, zdecydować się na małą kolejką z bardziej delikatnym układzie. Podczas gdy wszystkie podstawki posiadają własny niepowtarzalny klimat, przejażdżki stalowe są zwykle łagodniejsze niż drewniany roller podstawek i krótsze podstawki będą mieć mniej siły, aby załamać nieoczekiwanych nowicjuszy. Aby określić, które są najlepsze do jazdy zawodników począwszy, spojrzeć na minimalnym wymogiem każdego coaster w wysokości: coaster, który pozwala zawodników na pokład, gdy są 42 centymetrów może łagodniejszy niż coaster z minimum 48 lub 54 cali. Zawodnicy mogą wówczas pracować przez nieco większe, bardziej intensywnych jazd, dopóki nie są gotowe do walki z największych, najszybszych, najbardziej stromych podstawki dostępne.

Porady dla Riders Początek Coaster

Aby jazda kolejek górskich świetna zabawa, począwszy zawodnicy powinni ...

 • Oglądaj uważnie coaster przed jazdą go, zauważając, jak wyglądają opuszczające zawodnicy i oglądając różne elementy jazdy, więc nie ma niespodzianek podczas jazdy.
 • Unikaj jazdy na obu kolejek zupełnie pustej lub całkowicie pełny żołądek, które to mogłoby doprowadzić do mdłości od jazda na nieoczekiwane siły.
 • Zabezpiecz wszystkie luźne rzeczy w kieszeniami lub pozostawić je w szafce lub z braku jeźdźca więc nie musisz się martwić o utratę kluczy, telefonów komórkowych, lub portfele podczas jazdy.
 • Zachowaj wszystkie ograniczenia ride takie i właściwie zamocowane w całym jazdy, i słuchać i przestrzegać wszystkich instrukcji operatora jazdy.


Jazda Twój pierwszy roller coaster może być niesamowicie przerażające, ale zrozumienie tego, co najlepsze dla początkujących kolejki górskie są może pomóc każdy nowy zawodnik nauczyć się korzystać z tych niesamowitych maszyn krzyczeć.

Jak wybrać datę dla Prom

Jak wybrać datę dla Prom


Próbuje dowiedzieć się, jak wybrać datę balu może wydawać się przytłaczająca. Po tym wszystkim, nie tylko trzeba myśleć o kimś, który chcesz zwrócić, ale trzeba nauczyć się zapytać tę osobę. Jest tak wiele opcji tam dla kogo wybrać, że sortowanie przez nich może być trudne. Jednak wiedząc, jak wybrać datę balu nie musi być trudne.

Strategia: Jak wybrać datę dla Prom

Dla niektórych nastolatków, termin balu dylemat jest prostsze, niż to jest dla innych. Być może znasz kogoś, kto ma chłopaka lub dziewczynę, więc znalezienie datę na prom jest łatwe dla niego. Jednak tylko dlatego, że nie jesteś kimś, nie oznacza, wybierając datę prom powinno być trudne. Jednym z najlepszych sposobów, aby zrozumieć to jest do systematycznej pracy. Poniższe czynności mogą naprawdę pomóc sortowania sprawy w sposób efektywny czasowo:

 1. Zrób listę nikogo chcesz mieć jako data do balu.
 2. Wyeliminuj ktoś wiesz nie jest możliwe daty balu wyborem.
 3. Ocenić pozostałe opcje według ważnych kryteriów.
 4. Zapytaj wybraną opcję daty.

Zrób listę

Weź nazwiska wszystkich, że kochasz iść na bal z, i zapisać je w jednym miejscu. Pomyśl o ludzi, nie może uwzględnić przed podjęciem decyzji, takich jak starego partnera matematyki lub przyjaciela z innej szkoły.

Wyeliminuj Impossible

Wiele osób chce iść z kimś, kto nie może być realnym terminem nich. Na przykład, może chcą iść z najbogatszych nastolatków w szkole tak, aby mógł za to zapłacić. Jednakże, dla większości nastolatków, jest zwykle niemożliwa. Poświęć trochę czasu, aby wyeliminować każdego, kto się kocha, aby przejść z, ale prawdopodobnie nie pójdzie z tobą. Pozbycie się tych nieprawdopodobnych opcji ustawia drogę do podjęcia szybkiej decyzji o dacie balu wśród swoich pozostałych opcji.

Ocenić swoje możliwości

Teraz, gdy już wyeliminować tych, którzy nie są prawdopodobne opcje Data prom, można ocenić te opcje są nadal pozostały na liście. Pomyśl o tym, co jest dla Ciebie ważne o balu, i dowiedzieć się, kto na liście byłby najlepszy do tego. Na przykład, bal maturalny może obejmować wiele tańca. Czy jest to dla Ciebie ważne, że osoba, z którą iść z dobrym tancerzem? Jeśli tak, to dowiedzieć się, kto na liście potencjalnych dat pasuje, że kryteria najlepiej. Sprecyzuj opcje do jednego lub dwóch potencjalnych dat.

Zapytaj datę

Nadszedł czas, aby zwrócić się do daty na bal. Jeśli nie czujesz się pewnie robi pytam, można spróbować spadać wskazówek do potencjalnego balu maturalnego, mówiąc takie rzeczy jak: "Nie masz jeszcze daty prom, ale chciałabym iść z kimś takim jak ty" lub "Wiesz, że będziemy się świetnie bawić razem na balu." Nawet jeśli nie czują się komfortowo prosząc na początku, tym więcej rozmawiać z osobą, możesz znaleźć się coraz bardziej otwarci na pytania. Powodzenia!

Więcej Decyzje

Znalezienie datę prom jest łatwe. Wciąż coraz sukienka na studniówkę lub smoking, organizując całą imprezę, zastanawianie się, co zrobić, po balu, i więcej. Pierwsze przewagę w procesie planowania może być pomocne, ale nie zapomnij, aby zatrzymać się dobrze bawić. To jest twój bal po wszystkim - baw się dobrze!

Znajdź Jaki jest najlepszy dla samochodów typu Low Ubezpieczeń Oceń

Znajdź Jaki jest najlepszy dla samochodów typu Low Ubezpieczeń Oceń


Chcesz dowiedzieć jaki rodzaj samochodu jest najlepsze dla niskich stawek ubezpieczeniowych? Jeśli uważasz, że stawki ubezpieczenia samochodu są zbyt wysokie, to odpowiedź jest chyba - tak! To nie może być praktyczne sprzedać swój samochód i uzyskać nowy, który ma niższe stawki, ale są szanse, że będziesz w rynku nowego samochodu szybko.

Jak są statystyki Zdecydowany?

Przed patrząc na liście samochodów, aby znaleźć to, co jest najlepsze typu samochodu na niskich stawek ubezpieczeniowych, warto jest zrozumieć, jak numery są ustalane.

Okazuje się, że istnieje kilka sposobów pomiaru, które samochody są bardziej przystępne ubezpieczyć.

Jednym ze sposobów jest badanie rzeczywistych składek, że ludzie płacą. Jest to z pewnością dokładny sposób pomiaru, ale to nie daje żadnych wskazówek, dlaczego samochody się na liście. Pierwsza tabela poniżej opiera się jedynie na najniższych składek. Badanie zostało wykonane przez Runzheimer International. Patrzyli na premie wypłacane w 2004 roku i okazało się, że samochody wymienione być najtańsze.

Inną metodą jest badanie strat kolizji. Kolizja oznacza wypadek, a to oznacza, firma ubezpieczeniowa będzie płacić, aby naprawić swój samochód i inne samochody, jeśli jesteś winy za wypadek. Branża ubezpieczeniowa trzyma karty, na których samochody mają najniższe straty kolizji. Jeśli prowadzisz jeden z tych samochodów, wy, opłaty mogą być niższe. To nie oznacza, że ​​te samochody są bezpieczniejsze, tak, że wypadki są zaangażowane w nie są tak kosztowne dla firm ubezpieczeniowych. Większość z nich wydają się być samochody rodziny, które są uważane za bardziej bezpieczny napędzany przez kierowcę.

Poniższa tabela zawiera listę drugie najmniejsze drogie samochody, aby zapewnić poprzez obliczenie strat kolizji.

Znajdź Jaki jest najlepszy dla samochodów typu Low ubezpieczeniowe ceny Charts

Ten wykres pokazuje dziesięć pojazdów ze średnimi najniższych rocznych premii.

Samochody o najniższych rocznych dopłat
Model samochodu Roczny Premium
Saturn Ion 1,127 dolarów
Saturn L300 1,158 dolarów
Chevrolet Colorado 1,158 dolarów
Chevrolet Aveo 1.216 dolarów
Ford Escape XLS 1.216 dolarów
Mazda 3 1.216 dolarów
Dodge Caravan 1,250 dolarów
Honda Accord DX 1,250 dolarów
Hyundai Santa Fe 1,250 dolarów
Toyota Corolla 1,250 dolarów

Kolejny wykres przedstawia pojazdy z najniższych strat zderzenia. Chociaż nie ma gwarancji, że składki będą niższe dla tych pojazdów, to nie pomaga.

Samochody z najniższą straty Collision
Model samochodu
Volvo XC90
Chevrolet Malibu Maxx
GMC Safari
Buick LeSabre
Nissan Pathfinder Armada
Pontiac Montana
Mazda MPV
Ford Thunderbird
Pontiac Montana
Ford Taurus

Zasoby Znajdź Które samochody mogą Pobierz niskich stóp procentowych

 • Samochody z niskich stóp procentowych dla młodzieży
 • Edmunds.com Raport: leat drogie samochody ubezpieczyć na rok 2013
 • Przeglądaj najnowsze badania na tanie samochody do ubezpieczenia w CNN Money, MSN Money, lub Yahoo Money.
 • Sprawdź aktualne lub innych firm ubezpieczeń indywidualnych, aby zobaczyć, jakie informacje mają dostęp do swoich obecnych lub potencjalnych klientów w zakresie niedrogich samochodów odpowiednie zabezpieczenia.

Innych sposobów, aby obniżyć składki

To nie może być praktyczne lub zbyt drogie, aby kupić nowy samochód. Jednak są rzeczy, które można jeszcze zrobić, aby pomóc obniżyć swoje miesięczne składki.

 • Nie nosić kompleksowe i kolizji zasięg. Jeśli samochód jest starszy i nie warte dużo pieniędzy, jesteś lepiej zrzuceniem kompleksowej i kolizji zasięg. Powodem jest to, że jest mało prawdopodobne, aby zebrać bardzo dużo pieniędzy, jeśli wystąpić z roszczeniem w starym samochodzie.
 • Poprawić swój wynik kredytowej. Firmy ubezpieczeniowe zaczynają patrzeć na ocenę kredytową. Czasami będą opierać swoje opłaty składek bardziej na Twoją zdolność kredytową, niż jakikolwiek inny czynnik.
 • Nie przyspieszyć. Czystsze rekord jazdy jest, tym niższe składki będzie. Nawet jeśli zakup jednego z samochodów wymienionych powyżej, słabe wyniki jazdy będzie utrzymywać wysokie twoje stopy.
 • Zainstaluj system zabezpieczeń. Wiele firm ubezpieczeniowych oferuje zniżki przed kradzieżą, jeśli masz zainstalowany system bezpieczeństwa. Jeśli Twój samochód ma już system, należy skontaktować się z firmą lub pośrednik ubezpieczeniowy, aby upewnić się otrzymujesz zniżkę.
 • Zbliż się do swojej pracy. Niektóre koszty ubezpieczenia mogą być w oparciu o ile podczas jazdy, zwłaszcza odległość codzienne dojazdy. Jeśli mieszkasz w pobliżu swojej pracy, niech twoja firma ubezpieczeniowa wie, i może pojawić się niewielki rabat.

Jak tworzyć blogi dla Studentów

Jak tworzyć blogi dla Studentów


Dowiedz się, jak tworzyć blogi dla studentów może być katalizatorem dla niezliczonych możliwości uczenia się.

Dlaczego warto korzystać Blogi w klasie?

Nauczyciele pytają, jak tworzyć blogi dla studentów powinien najpierw zastanowić, dlaczego chcą studentów korzysta z blogów na pierwszym miejscu. Blogi pozwalają uczniom i nauczycielom:

 • Publikuj natychmiast.
 • Podziel się swoimi przemyśleniami ze światem.
 • Skorzystaj z możliwością edycji i dostosowania.
 • Rozpocznij rozmowę.
 • Prezentacja prac.
 • Użyj znajomy ramy. Studenci dorastających w wieku MySpace i LiveJournal zobaczą blogi jak znajome i wygodne platformy.
 • Zachęcanie cross-programowych nauczania. Oprócz wiedzy z zastrzeżeniem specyficznych strefy Studenci mogą również zdobyć umiejętności komputerowych.

Jak tworzyć blogi dla studentów: Wybór platformy

Wybierając blogosferę, nauczyciele powinni pracować, aby znaleźć, łatwy w użyciu opcji ad darmo dla swoich uczniów. Edublogs jest strona blogów stworzony specjalnie dla nauczycieli i uczniów. Blogger jest bezpłatna usługa blogów z darmowego hostingu na domenie Blogspot. WordPress jest inny wolny dostawcą oprogramowania blogów. Społeczne usługi sieciowe, takie jak Facebook i MySpace nie będzie najlepsze rozwiązanie dla tego rodzaju projektu, ponieważ inne aspekty miejscu prawdopodobnie umniejsza wiadomości edukacyjnej. Strona Twoja szkoła może ma miejsca na organizację blogi klasie, chociaż przy użyciu innego programu jak Blogger czy WordPress szkoły wspólnie z hostingu będzie prawdopodobnie prowadzić do bardziej przyjazny dla użytkownika doświadczenia. Sam proces tworzenia bloga będą się różnić od serwisu do serwisu. Jednak, ogólnie rzecz biorąc, użytkownicy muszą tylko stworzyć profil i wybierz z menu opcji, aby być gotowy do opublikowania w ciągu kilku minut. Nauczyciele mogą wybierać do kierowania uczniów przez proces tworzenia własnych blogów lub założyć konto dla każdego ucznia z wyprzedzeniem.

Obszary zainteresowania

Nauczyciele powinni podjąć następujące obawy pod uwagę podczas tworzenia blogów dla studentów.

Anonimowość

Im więcej szczegółów można umieścić w Internecie, więcej informacji identyfikacji mogą wpaść w niepowołane ręce. Zastanów się różnicę między tymi dwoma opisowej sprawozdania:

 • "Jestem Mindy K., dziewiąty równiarka w Longview High School w Longview, w stanie Minnesota, a to jest mój raport za czwarty okres angielskiej klasy pani Kinney jest."
 • "Jestem Mindy, a to jest mój raport dla Freshman języku angielskim."

Jak łatwo byłoby dla kogoś śledzić Mindy dół po przeczytaniu każdy przykład?

Polityka prywatności dotyczy również to nierozsądne, aby uczniowie pisać osobiste zdjęcia na swoich blogach. Jako alternatywę, zwrócić każdemu uczniowi wybrać unikalny awatar, który pokazuje swoją osobowość.

Po polityki szkolnej

Upewnij się, że po wszystkich zasad szkolnych i strategie dotyczące pracy studenta wpis, identyfikacji studentów on-line i za pomocą zasobów Internetu. Na przykład, niektóre serwery szkolne blokowania portali społecznościowych, postrzegając je jako potencjalne utrudnienie dla studentów. To nie znaczy, że nie powinien dowiedzieć się, jak tworzyć blogi dla studentów, ale może to ograniczyć swoje możliwości. Przed rozpoczęciem blogi klasie, przedyskutować projekt ze swoim zleceniodawcą, przełożonego działu lub koordynatora technologii.

Nieodpowiednie Komentarze i Kontakt

Po dokonaniu blogu, chcesz komentarzy. Część zabawy blogów jest angażowanie się w rozmowy z czytelnikami. Jednak chcesz chronić uczniów z obsceniczne lub w inny sposób niewłaściwych komentarzy. To nie znaczy, należy chronić je przed niezgody. Nauka grzecznie odpowiedzieć na krytyki oferuje kolejną doświadczenie.

Podczas konfigurowania blogi, wybrać moderować komentarze. Będzie to zazwyczaj proste pole wyboru w ustawieniach, ale może różnić się o usługi. Jeśli masz zamiar umieścić adres e-mail kontaktowy na blogu, link do swojego konta lub adres e-mail, utworzonych specjalnie dla projektu blogów. Działając jako pierwsza linia obrony dla klasy zachowa projektu płynnie.

Prosząc uczniów, czytać i komentować nawzajem blogów jest to świetny sposób, aby dzielić się informacjami i rozpocząć dyskusję. Jednak, anonimowość w Internecie może powodować, że ludzie mówią, raniących rzeczy, że nigdy nie mówią do twarzy drugiej osoby. Jeśli uczniowie sprawiają niewłaściwe komentarze do siebie, traktować go tak samo, jak to, czy te słowa zostały powiedziane w środku klasy. Cyberprzemoc jest bardzo poważnym problemem, i powinny być traktowane poważnie.

Obawy dotyczące praw autorskich

Jest wszechobecna postawa online, które każdy obraz jest uczciwa gra, a uczniowie mogą przyjść do projektu z tej mentalności. Choć przepisy dozwolonego użytku dopuścić do ograniczonego korzystania z materiałów chronionych prawem autorskim w materiałach edukacyjnych, publikowanie w Internecie może wciąż poszerzają granice tych uprawnień. To zapewnia doskonałą pojętny chwili. Dyskutuj o prawach autorskich i źródła przypisując z uczniami przed rozpoczęciem pracy na swoich blogach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o specyfice edukacyjnej dozwolonego użytku, Edukacja Świat oferty "Stosowanie dozwolonego użytku dla Nowych Technologii" jako część większej serii o prawie autorskim w klasie.

Dostęp do komputera

Jaka jest dostępność komputerów w szkole? Mając łatwy dostęp do pracowni komputerowej będzie każdy projekt blogów działa bardziej płynnie. Jeśli uczniowie będą pracować na blogach poza klasą, upewnij się, wszyscy studenci mają komputery i dostęp do Internetu dla nich dostępne, czy w domu lub za pośrednictwem szkolnych i społecznych zasobów. Nie chcesz, brak dostępu do zapobiegania studentom zdobycie większości z projektu blogów.

Jakie witaminy są dla mnie

Jakie witaminy są dla mnie
Czy biorąc prawo witamin?

Jeśli masz problemy ze zdrowiem lub po prostu na ogół chcą jeść lepiej, jedno pytanie należy zadać jest "to, co witaminy są dla mnie?" Najlepszy bilans odżywczy witamin, minerałów i składników odżywczych, będą się różnić od osoby do osoby i zrozumienie tego, co osobiste jest saldo pomoże Ci zaplanować dietę do swoich potrzeb żywieniowych.

Czynniki wpływające na witaminę balansu

Każdy potrzebuje różne ilości witamin i składników mineralnych w oparciu o kilka czynników dotyczących ich zdrowia i życia. Zrozumienie elementów, które mogą mieć wpływ witamin są dla Ciebie jest pierwszym krokiem w kierunku planowania zdrowe, bogate w witaminy diety.

 • Styl życia: życia prowadzisz drastycznie wpływa witamin najbardziej potrzebujesz. Sportowiec, na przykład, mogą potrzebować więcej witamin, które są dobre dla energii, podczas gdy ktoś, kto pracuje w pomieszczeniach i rzadko angażuje się w zajęcia na świeżym powietrzu mogą wymagać uzupełnienia swojego organizmu naturalną podaż witaminy D poprzez tabletek lub witaminy D źródeł żywności. Kobiety w ciąży potrzebują dodatkowych suplementów witaminowych w celu wspierania ich rosnącego dziecka, takie jak dodatkowa kwasu foliowego, aby pomóc zapobiec wady wrodzone.
 • Wiek: Wiek danej osoby znacznie wpływa witamin są dla nich najlepsze. Małe dzieci i młodzież na ogół potrzebują wyższych dawek witaminy, ponieważ ich ciała rośnie, a osoby starsze mogą również wymagać wyższych dawek, ponieważ ich ciała nie dłuższych witamin procesowych tak skutecznie.
 • Płeć: Wymagania witaminowe dla kobiet i mężczyzn są różne, ponieważ ich organizm przetwarza witaminy inaczej ze względu na różne poziomy hormonów i potrzeb energetycznych. Wybór witamin specjalnie dla płci pomoże Ci znaleźć właściwą równowagę istotnego żywienia.
 • Zdrowie: Twój ogólny stan zdrowia jest kolejnym kluczowym czynnikiem w odkrywaniu tego, co witaminy są właśnie dla Ciebie. Niektóre osoby mają przetwarzanie trudności, syntezy, lub przechowywania różnych witamin i składników odżywczych, a ich dieta powinna odzwierciedlać te indywidualne potrzeby. Niedobór witamin może doprowadzić do wielu problemów zdrowotnych, dlatego niektórzy ludzie podjęcia dodatkowych suplementów, aby uniknąć choroby lub innych problemów, takich jak zapobieganie przeziębieniom z witaminą C
 • Dieta: Najlepszym źródłem witamin są jesz, ale osoba z istotnych alergii mogą cierpieć z powodu niezamierzonych uchybień. Co więcej, osoby, które regularnie jedzą wysoko przetworzonej żywności nie są prawdopodobne do ich potrzeb żywieniowych poprzez ich regularnej diety.

Zadawanie Doktor Jakie witaminy są dla mnie

Jedyna osoba, która może dokładnie zdiagnozować niedobory witamin i oferują informacje dotyczące odpowiednich suplementów diety jest lekarz lub dietetyk. Jeśli wystąpią problemy zdrowotne, ogólne letarg lub inne problemy, które nie mogą być powiązane z innymi warunkami, dieta i witaminy spożycie może być przyczyną. Ważne jest, aby być uczciwym z lekarzem na temat diety, leków i witamin, które aktualnie podjąć, aby uzyskać odpowiednie leczenie, aby pomóc przywrócić równowagę organizmu do optymalnego zdrowia. Mogą one przybierać przeprowadzenia badania krwi lub innych badań, aby znaleźć przyczynę objawów i mogą ustalić suplementy tymczasowych, aby zobaczyć, czy mogą przeciwdziałać złe skutki można doświadczają.

Planowanie odpowiedniego witaminy dieta

Jakie witaminy są dla mnie
Zdrowa dieta jest najlepsza.

Gdy już wiemy co witaminy potrzebne, to jest czas, aby zaplanować dietę, która spełnia potrzeby żywieniowe organizmu.

Zdrowe odżywianie

Najlepszym sposobem, aby dostać się organizmu ważnych składników odżywczych i witamin jest przez odpowiednie zdrowej, zbilansowanej diety. Źródła takie jak chude mięso, świeże owoce i warzywa, produkty pełnoziarniste, mleka i produktów wzbogaconych są bogate w witaminy i składniki odżywcze, ale może to nie zawsze jest możliwe, aby zaspokoić potrzeby organizmu poprzez samą dietą. Często mrożone lub mikrofalowe żywności mają niższą wartość odżywczą niż świeżej żywności, a jeśli twoja dieta zawiera duże ilości przetworzonej żywności, a następnie mogą być wymagane suplementy witaminowe.

Suplementy

Dla wielu ludzi, codzienne suplementy witaminy są niezbędne. Wybór multiwitamina to dobry początek i może pomóc przywrócić równowagę podstawowej diety, ale często dodatkowe będą konieczne. Zawsze skonsultuj się z lekarzem lub dietetykiem w celu określenia, jakie dodatkowe suplementy trzeba, i unikać niepotrzebnego suplementów. Zbyt duża dawka różnych witamin może prowadzić do niezamierzonych problemów zdrowotnych z toksyczności witaminy.Kluczem do odkrycia ", co witaminy są dla mnie" jest mieć wiedzę o tym, co witaminy potrzebne dla zdrowia i stylu życia i kształcić się na temat potrzeby różnych witamin w diecie. Witaminy Zakład Logiki Stosowanej jest tutaj, aby pomóc w nauce witamin, suplementów i ich skutków, a więcej informacji na temat zdrowego odżywiania, odwiedź Logiki Stosowanej Diet.

Jak wybrać prezenty dla bliźniaków

Kupując prezent dla bliźniaków jest jak kupuje prezent dla jednego dziecka, tylko będziesz się podwoi. To podwójne budżet i dwukrotnie wysiłku. To nie może być takie proste, choć. Ale po instrukcji tak, wybierając jakoś być zabawne i mądrzejszy.

Rozważania

Każdy jest inny, więc podwójna jest bezpieczne rozważyć te rzeczy przy wyborze prezentu dla nich:

 • Płeć. Co płeć bliźniąt? Czy są chłopcy, dziewczęta, lub chłopak i-dziewczyna? Możesz oprzeć dziecka prezent od płci. Jeśli będziesz dając prezent dla chłopców, a następnie niektóre zabawki chłopak jak samochody czy kulki będzie wielki. Dziewczyny pokochają pluszowych zabawek. Ale można go odtworzyć bezpieczne i wybrać zabawki edukacyjne, które pokochają zarówno dziewcząt i chłopców. Plus, ich rodzice cenią zabawki edukacyjne lepsze niż innych zabawek.
 • Wiek. Jak można budulcem być odpowiednie dla dwóch-miesięcznych niemowląt? Dlatego należy wziąć pod uwagę przy wyborze wieku prezent dla bliźniaków. Ramka na prezent dla swoich potrzeb, powiedzieć, czy bliźnięta są noworodka, to takie rzeczy jak pieluchy, ubrania dla dzieci, niemowląt lub innych opieki rzeczy będzie najlepiej.
 • Potrzeby niemowląt. Dbanie o bliźniaków jest nie tylko trudne, ale drogie. Pomoc rodzicom, dając praktyczne prezenty, które będą na pewno potrzebne. Może potrzebujesz więcej bliźniaki lub szmatką pieluch potrzebują więcej poduszek opieki.
 • Życzenia dla niemowląt. Czy niemowlęta już mówić o tym, co chcą? Zadaj im rzeczy, które chcą i rozważają te rzeczy do nich.

Pomysły na prezent dla dziecka Twins

Czy masz już kilka pomysłów na prezent na myśli? Jeśli nadal masz do czasu ciężko myśleć, oto lista niektórych idealnych prezentów dla bliźniaków dla dzieci:

 • Kontrola Prezent. Niech rodzice decydują jakie są najlepsze prezenty dla bliźniaków. Pozwoli to zaoszczędzić czas, zbyt, dając im możliwość wyboru najlepszy prezent, że ich dzieci mogą mieć. Dając prezent czek jest idealna, jeśli nie możesz dowiedzieć się, najlepszy prezent dać.
 • Dla mamusi. Czy uważasz, że dzieci są już obsypany tak wielu prezentów? Dlaczego nie dać prezent do swojej mamusi, a nie? Daj jej coś, co ona i jej bliźnięta kochać jak nosidełko.
 • Pielęgnacja niemowląt. Niemowlęta potrzebują dużo rzeczy-z specjalnym alkoholu do specjalnych ubrań. Oni potrzebują tych rzeczy i tak jak ich rodzice. Dlaczego nie dostarczyć te rzeczy do nich jako formę prezentu?
 • Grzechotki. Klasyczna, a jednocześnie zabawy, dzieci usłyszeć dźwięk zwłaszcza na wczesnych miesięcy. Grzechotki będzie również pomóc im zachować spokój i cieszyć się.
 • Szt Twin. Być może masz lokalnego catering sklep dla potrzeb bliźniąt i wielu dzieci. Sklepy internetowe, takie jak Just 4 Twins, Twin Prezenty i Zaproszenia i oferują piękne Rzeczy Twins rzeczy dla bliźniaków. Znajdź idealny pomysł na prezent z tych lub podobnych sklepach.

Nie wszystkie idealne prezenty dla bliźniaków być materiał. Można udzielić pomocy i że to wspaniały prezent. Myśląc prezentów dla bliźniaków, określić, czego dzieci potrzebują i czego chcą. W ten sposób będziesz w praktyczny prezent dawcą i nie spoiler.

Jak zrobić Odzież dla Wypchane zwierzęta

Masz już dość zwykłych ubrań swoje pluszaki są sobie? Mogą już być stare i brudne. Dodać nowe ubrania dla swoich wypchanych zwierząt. Daj im nowy wygląd. To pozwoli twoje zabawki wyglądają czyściej, też. To jest naprawdę bardzo proste do zrobienia. Remis, cięte i szyć. I viola! Będziesz mieć nowe ubrania dla swoich wypchanych zwierząt w ogóle czasu. Może to być także projekt zarabia dla Ciebie, więc zacznij ubrania twojego wypchanych zwierząt na teraz!

Oto kroki, jak zrobić ubrania dla wypchanych zwierząt:

 1. Wybierz pluszaka. Wybierz które wypchane zwierzę, które chcesz ubierać. Ubrania będą projekt będzie zależeć od rozmiaru i kształtu zwierzęcych,
 2. Wybierz ubrania zrobić. Pomyśl, co chcesz, wypchane zwierzę do noszenia. Koszule, sukienki i swetry to tylko niektóre z ubrań można wybierać.
 3. Dodać do wzorca. Pobierz pustą kartkę papieru. Wyciągnąć zdjęcia ubrania, które masz na myśli. Następnie zrobić wzór dla ubrań. Pobierz rozmiar wypchanych zwierząt na ramionach, nogach i głowie. Złożyć papier w środku. Dodać przedni wzór dla ubrań na przedniej stronie papieru. Następnie zrób tylną wzór, z drugiej połowie papieru. Wytnij części wzoru i przypiąć je razem. Następnie przytrzymaj wzór przeciwko wypchanych zwierząt. Zobacz, czy pasuje do rozmiaru ciała wypchanych zwierząt.
 4. Wybierz i cięcia tkaniny. Wybierz tkaniny na odzież. Następnie pin wzór na odwrotnej stronie materiału. Prześledzić wzór. Następnie umieścić co najmniej ½ cm na całym wytyczonej wzór dla szwach. Cięcie materiału i po raz kolejny, przytrzymaj go przed wypchanych zwierząt do zamontowania.
 5. Szy tkaninę. Jeśli tkanina krój pasuje do pluszaka, nadszedł czas, aby go przyszyć. Sew boki na odwrocie stronach przedniej i tylnej strony w materiałach. Następnie przyszyć krawędzie otworów ramion, szyi i dziur dziura nóg (które kiedykolwiek ma zastosowania do odzieży). Możesz użyć maszynę do szycia. Albo może po prostu ręcznie zszyć ubranie. Prasować szyte ubrania, aby wyprostować szyte części.
 6. Zaprojektuj ubranie. Po zakończeniu szycia, można przystąpić do projektowania odzieży. Umieść kulki, haftowanie wzorów lub ozdoby na odzieży kleju.

Gdy odzież jest gotowy, umieścić go na wypchanych zwierząt. Tworzyć różne ubrania dla różnych wygląda. Możesz pozwolić wypchane zwierzęta noszą identyczne stroje. Lub można utworzyć jego i jej style odzieży, zbyt. Bądź pomysłowy podczas dokonywania wzór. Ponadto, niech pokaz kreatywności z projektów zrobisz na ubrania. Można nawet pozwolić dzieciom pomóc ubrać pluszaki się. Niech tworzą własne skecze. Następnie można projektować ubrania nadziewane zwierząt w zależności od tematu skit. Ciesz się i baw się dobrze!

Jak zrobić klatkę dla dwóch papug

Klatki papuga może być kosztowne, gdy je kupić w sklepie zoologicznym. Jeśli szukasz tańszej opcji, aby pomieścić swoją parę papug, rozważyć budowę klatki samodzielnie. Ta klatka może być wykonana w wielkości i stylu pragnienie. Start z niedrogich mebla i niektórych materiałów dostępnych w każdym sklepie z narzędziami.

Oto jak zrobić klatkę dla dwóch papug:

Materiały i dostawy:

 • Metal samodzielny półka (patrz krok 1)
 • Pomiar taśmy lub miernik
 • Papier i ołówek
 • Cztery arkusze plexi
 • Płynne Nails, epoksydowe lub inne silne kleju
 • Pokrywa ekranu na klatkach gadów (z sklepie zoologicznym) lub siatką drucianą, aby zrobić własny
 • Cage liniowej, miski, okonie, butelkę wody i innych materiałów eksploatacyjnych papużki
 1. Znajdź odpowiedni rodzaj półki. Aby klatkę na dwie papugi, musisz solidną metalową przechowywania półki, który jest otwarty na wszystkich czterech stron, a także jest wyższy niż wysokość, czego potrzebujesz do klatki. W budowie klatki, będziesz otaczający obszar półki z pleksi, a następnie dodanie górnej lub pokrywy na klatce. Zasadniczo, półka działa jako ramka na klatce papuga. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniej jednostki półek, można tworzyć własne przy użyciu tarcicy z magazynu sprzętu. Przed próbuje zrobić klatkę na dwie papugi, wykonać badania, aby upewnić się, że wymiary klatki trzeba pamiętać będzie wystarczająco duża.
 2. Zmierz na plexi. Zmierz boki wybranej półce. Zapisz wysokość i szerokość półki. Są to pomiary arkuszy pleksi trzeba zakupić.
 3. Zakup arkuszy pleksi. Użyj pomiarów półki, ale odjąć około pół cala od każdego z pomiarów szerokości, co pozwoli na wentylacji w klatce papuga. Teraz zakupić cztery arkusze pleksi w rozmiarach trzeba. Niektóre sklepy sprzętu obniży arkusze do pomiarów; inni będą sprzedawać małe narzędzie, które pozwala wyciąć samemu plexi. Mają krawędzie każdego arkusza wygładzonego, jeśli to możliwe.
 4. Przyklej plexi na półkach. Teraz przyklej plexi na zewnątrz bokach, z przodu i z tyłu jednostki półek. Umieścić je tak, że spoczywają na dolnej półce, lecz jest nieco miejsca w górę, co najmniej 8-10 cm, aby umożliwić otwarcie wieczka. Centrum każdego z arkuszy na półce, że istnieją szczeliny wentylacyjne w narożach, umożliwiając wentylację z każdej strony tulei.
 5. Dodaj pokrywę. Kup pokrywę ekranu w lokalnym sklepie zoologicznym, lub tworzyć własne przy użyciu siatki i ramy drewniane. To powinno zmieścić się na górnej części klatki. Zabezpiecz ekran za pomocą klipy pod warunkiem, lub wykorzystanie zależy od sklepu komputerowego.
 6. Ustaw klatkę. Zainstalować butelkę wody i dodać wykładziny klatki, miskę, okonie i inne akcesoria do klatki, po prostu jak można ustawić klatkę przechowywania zakupionych.

Ta klatka papuga ma nowoczesny styl, który zmieści się w dobrze z szerokiej gamy stylów wystroju wnętrz, z których wiele nie ma w dostępnych na rynku, które papużki klatkach tradycyjnie wykonane z drewna.

Jak Scrapbook stron dla wprowadź Czasopisma

Jak Scrapbook stron dla wprowadź Czasopisma

Avid scrapbookers często znajdują się zastanawiać, w jaki sposób wprowadzić stron notatniku dla czasopism. Dzielenie się z innymi swoją pracę rzemieślników na stronach popularnych publikacjach, takich jak tworzenie pamiątki lub albumy, Itd może być ekscytującym przeżyciem. Jednakże, istnieje kilka rzeczy, które musisz wiedzieć, jeśli jesteś zainteresowany opublikowane notatnik artysty.

Wybór układów Wyślij

Czasopisma Pamiętnik są przygotowane do publikacji kilku miesięcy z góry, więc trzeba mieć to na uwadze przy szukaniu odpowiednich układów do przedstawienia. Na przykład w październiku 2010 Tworzenie Keepsakes już szuka układów dyplomowych do publikacji.

Jakie typy stron są najlepiej nadaje się do publikacji w czasopiśmie notatniku? Ogólnie, układy, które są publikowane w czołowych czasopismach notatniku mają następujące cechy:

 • Księgowanie jest znaczące i opowiada. Czytelnicy czasopism notatniku cieszyć się zapowiedź do życia innych rzemieślników ", więc chcesz w dzienniku, który jest odbiciem tego, co sprawia, że ​​Twoja rodzina specjalny.
 • Zdjęcia są ładnie skomponowane i przyciągające wzrok. Proste zdjęcia, które nie mają dużo rozpraszających elementów tła są najlepsze.
 • Projekt jest miłe dla oka, z wyważonych elementów strony i odpowiedniej kolorystyki. Stosowanie nowych produktów i narzędzi jest ładny, ale nie jest to konieczne.
 • Układ wykorzystuje nową technikę lub twórcze spin na tradycyjnych scrapbooking pomysł.

Podczas gdy czasopisma zrobić opublikowania jednego układów stron, liczba scrapbookers, że będziesz miał większą szansę na uzyskanie opublikowane jeśli złożyć podwójne spready stron. Omawiając temat wprowadzania stron notatniku dla czasopism, jednak to chyba lepiej, aby zgłosić swoją najlepszą pracę zamiast próbować odgadnąć, czy pojedynczy lub podwójny układ jest przepustką do publikacji.

Jak Scrapbook stron dla wprowadź Czasopisma

Możesz przesłać swoje układy do publikacji przez e-mailing cyfrowe zdjęcie swojego układu do redakcji czasopisma lub wysyłając kolor skopiować przez pocztę. Jeśli magazyn chce opublikować swój układ, zostaniesz poproszony o dostarczenie oryginału więc może być profesjonalnie fotografować.

Co należy zawrzeć z składania układu? Wymagane informacje będą się różnić od publikacji, ale to typowe dla czasopism notatniku chcieli wiedzieć, co następuje:

 • Twoje pełne informacje kontaktowe, w tym numer telefonu, adres pocztowy, adres e-mail i
 • Lista wszystkich dostaw wykorzystywane do tworzenia układu, w tym wzorzystych papierów i ozdoby
 • Kredyt dla twórców szkiców można stosować lub układy, które inspirowane pracy
 • Zezwolenie na uruchomienie zdjęcia, jeśli są profesjonalne zdjęcia lub nie stanowi członków najbliższej rodziny

Odszkodowanie

Niektóre publikacje notatniku zapewnić płatności gotówkowych dla układów, począwszy od $ 50 do $ 200. Inne czasopisma oferuje wybór produktów z reklamodawcami jak odszkodowania za umożliwienie praca do umieszczenia w magazynie. Śledzić odszkodowania otrzymasz za pracę; być może trzeba zapłacić podatek dochodowy, jeśli jesteś publikowane regularnie.

Wiele Zgłoszenia

Wiele scrapbookers którzy są zainteresowani posiadaniem ich pracy opublikowano znaleźć się zastanawiać, czy jest to możliwe do przyjęcia przedłożyć ten sam układ do różnych czasopism. Jest to całkowicie zgodne z prawem strategia opublikowanych się; freelance pisarzy użyć tej samej techniki w swojej pracy. Jednak magazyn publikuje tylko układ, który nie został zaakceptowany przez konkurenta. Tak więc, jeśli znajdziesz się z dwóch magazynów, które chcą opublikować swoją pracę, trzeba będzie wybrać magazyn może uruchomić układ.

Jeśli jesteś regularnym uczestnikiem forum scrapbooking, może masz trochę swojego dzieła pisał w swoich galeriach internetowych. Na ogół można złożyć układ do publikacji, czy to wcześniej pojawiły się w galerii online, ale to dobry pomysł, aby usunąć pracy przed przystąpieniem do jego publikacji.

Jak utworzyć Rubryki dla oceny uczniów

Rubryki są najnowsze podejście do standaryzacji oceny w szkół podstawowych i średnich. Są mniej obiektywne niż tradycyjne metody znakowania. I po jednym dla studentów przed zebraniem zadań sprawia, że ​​uczniowie świadomi dokładnie, jak będą one klasyfikowane. Rodzice i uczniowie docenią wiedząc strategii oznakowanie, a będziesz wdzięczny, że wziął czas, aby Państwa oznakowania łatwiej. Jeśli nigdy nie próbowałem tego podejścia do oceny, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak utworzyć rubrykę dla oceny studentów.

Krok 1

Lista celów edukacyjnych. Pierwszym krokiem podczas tworzenia rubrykę dla oceny studentów jest określenie, co chcesz studenci uczyć się od zadania. Zapisz swoje cele nauczania na górze strony (jeden lub dwa krótkie notatki są w porządku). Rodzice i uczniowie będą chcieli wiedzieć, co uczenie szukasz, aby zobaczyć, jak uczeń kończy zadanie.

Krok 2

Określić, ile obszarów ocenisz. Po ocenie prac studentów, jesteś często szukają nauki w więcej niż jednym wymiarze. Na przykład, projekt badawczy może być oceniana na jakość pisania, gramatyki, interpunkcji, schludności, i tak dalej. Każdy wymiar wymaga innego znaku, i dlatego wymaga innego rozdział o rubryce oceny. Trzeba także zdecydować, czy będziesz nas klasy przy użyciu klas, klas numerycznych lub wyrównane oceny dla każdego wymiaru. (A potem trzeba ustalić, jaki rodzaj pracy zarabia każdej klasy). Biorąc pod uwagę czas, aby napisać swoje oczekiwania dla każdego wymiaru może być długa, ale docenisz, jak łatwo dobrze napisany rubryce może znakowanie!

Krok 3

Omów swoją rubrykę z twojej klasy. Po wpisaniu swoje oczekiwania uczenia się i położył się do systemu oznakowania w odniesieniu do każdego projektu będziesz oceniającego, trzeba wprowadzić rubrykę do klasy. Bez względu na to, jak młodzi studenci, wszyscy chcą wiedzieć, jak oni będą sortowane, a wszystkie one mogą docenić rubrykę. Umieścić rubrykę na rzutnik, inteligentnej Zarządu lub ścianie tak, że jest wystarczająco duży dla wszystkich studentów, aby zobaczyć i omówić razem. Poświęć trochę czasu, aby przejść nad tym, co Celem projektu jest (Twoje cele edukacyjne). Następnie, omówić każdy wymiar utworzonego rubryce. Powiedz uczniom, co jest uważane za pracę na niskim poziomie, a to, co jest uważane za pracę na najwyższym poziomie. Wspomina o żadnych dodatkowych znaków dajesz do schludności, kreatywności i ogólnej jakości.

Następnie otworzyć dyskusję na pytania. Upewnij się, że uczniowie wiedzą dokładnie, co szukasz po obejrzeniu tej rubryce oceny. Prześlij kopię rubryce w klasie potem tak, że studenci są zawsze przypominał o tym, co się od nich oczekuje z tego projektu. Jeśli masz stronę internetową, klasy, umieścić kopię tam również tak, że uczniowie i rodzice mogą zawsze uzyskać dostęp rubrykę z domu.

Etap 4

Oceny pracy uczniów. Chwila prawdy po stworzyć rubrykę dla oceny studentów jest, gdy przychodzi czas, aby zaznaczyć. Jeśli pomyślnie dostarczone lekcje, na czele swoich uczniów na wzbogacające niezależnego ścieżki projektu, i dokładnie wyjaśnione dobrze napisany rubrykę oceny, a następnie oznaczaniu projektów dla oceny powinny być zarówno szybkie i przyjemne.

Jak zrobić klatkę dla Węża

Klatki wąż może być drogie, jeśli je kupić gotowe. W rzeczywistości, jest to zwykle jeden z największych kosztów, gdy posiadanie węża. Jednak jest to łatwe do wykonania klatki do węża przy użyciu materiałów z magazynu sprzętu, w tym pleksi i drewna. Zaoszczędzić pieniądze poprzez klatkę siebie, ale upewnij się, że zbudowanie go w stabilnej sposób, aby wąż nie może uciec. Oto jak zrobić klatkę dla węża:

Materiały i dostawy:

 • Duże akwarium (lub więcej 20 do 50 galonów, w zależności od gatunku węża) lub pięć sztuk z pleksiglasu w odpowiednich rozmiarach, aby skonstruować zbiornik
 • Mesh akwarium pokrywę, lub siatki zrobić własną pokrywę
 • Gwoździe
 • 2 "1" drewna (jeśli co pokrywę zbiornika lub samodzielnie)
 • Zawiasy i zatrzask (jeśli tworzyć własne pokrywy)
 • Epoxy (jeśli tworzyć własne zbiornik)
 • Urządzenia grzewcze zbiornika, termometr, podłoża, skóry i inne niezbędne materiały węża (z sklepie zoologicznym)
 1. Wiedzieć, typ węża i jego wymagań. Wymagania klatek, węże mogą się znacznie różnić pod względem wielkości i budowy. Określić rodzaj węża trzeba klatce, a także pytona oczekiwaną wielkość dorosłych, przed rozpoczęciem budowy lub zakupu materiałów eksploatacyjnych. Zacznij z wystarczająco dużą klatkę, lub będziesz musiał utrzymać zastępując go jako wąż rozrasta.
 2. Tworzenie bazy klatki. Najprostszy sposób na klatkę dla węża jest użycie duże akwarium. W zależności od gatunku węża, trzeba taki, który jest wszędzie od 20 do 50 galonów lub nawet większych. Jeśli nie masz akwarium, zakup pięć kawałków pleksi i trochę drewna. Stwórz własne, tworząc ramkę z drewna, a następnie wkładając plexi po bokach i dnie klatki, zabezpieczając je z żywicy epoksydowej.
 3. Dodać wieko klatki. Można ich używać pokrywek przeznaczone do siatki szklane terrarium, lub tworzyć własne przy użyciu precyzyjnego pomiaru oczek. Upewnij się, że otwory są na tyle małe, że wąż nie może uciec przez nich. Dla stabilności, użyj zszywki lub gwoździe do mocowania ekranu do 2 "1" drewna, który jest tego samego typu, będziesz używać, aby trzymać się razem sam zbiornik. Zmierzyć tak dokładnie, że pokrywa się ciasno w górnej części klatki. Dołączyć zatrzask i zawiasów tak, że wieczko może być łatwo otwierane, lecz również zamknąć bezpiecznie.
 4. Furnish klatkę. Nie można po prostu trzymać węża w pustej klatce. Wymagania Tank różnią się w zależności od gatunku i rozmiaru węża, ale co najmniej będziesz potrzebował sposobu ogrzewania i termometr, aby utrzymać odpowiednią temperaturę wewnątrz klatki węża, gdyż węże są zimne krwią.
 5. Przetestuj nowy zbiornik. Po wszystkich czujników i innych urządzeń zostały umieszczone w klatce, opuścić klatkę sam na kilka godzin, aby upewnić się, że temperatura i wilgotność są odpowiednie dla węża. Jeśli jesteśmy pewni, że jest gotowy, przenieść węża do jego nowej klatce. Uważaj na węża ściśle na pierwszy dzień lub dwa, aby upewnić się, że jest on acclimating również że klatka jest bezpieczna, bez możliwych sposobów węża do ucieczki.

Zwyczaj ten wąż klatki mogą być zaprojektowane z idealnych wymiarach dla twojego węża domowych. To jest łatwe do skonstruowania z podstawowych umiejętności stolarskich, i jest znacznie mniej kosztowne niż zakup klatki węża w sklepie zoologicznym.

Jak znaleźć pracę dla niepełnosprawnych

Osoby niepełnosprawne, bez względu na to, w jaki sposób starać, aby się zmieścić się w społeczeństwie, nie są jeszcze podane równych szans w miejscu pracy. Szukam pracy, nawet z dyplomem uczelni do tyłu je, często spotkał się z rozczarowaniami. Pracodawcy zazwyczaj dają więcej priorytetów dla osób niepełnosprawnych nie z przyczyny, że są wątpliwości co do tego, jak pracownik niepełnosprawny uda, biorąc pod uwagę jego niepełnosprawność. Chociaż istnieją programy pomocy, które pomagają osobom niepełnosprawnym w znalezieniu pracy, są one zazwyczaj źle zarządzany i nie jest dobrze zorganizowane. Mimo to zawsze pomaga jeśli zachowuje optymistyczną postawę w życiu. Oto wskazówki, jak znaleźć pracę dla osób niepełnosprawnych:

 1. Dostępność usług oferowanych przez Dział Rehabilitacji Zawodowej w danym stanie. Ta agencja rządowa rozciąga pomocy osobom niepełnosprawnym, dając im szkolenia na pewnych umiejętności. Rozważyć podjęcie szkolenia komputerowe, jak to jest kluczowym czynnikiem, który sprawi, że szanse na rynku pracy.
 2. O pomoc w organizacji prywatnych. Istnieją organizacje (krajowe i lokalne), którego głównym celem jest zapewnienie staży dla osób niepełnosprawnych. Jednym z nich jest Amerykańskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych, która kształci i szkoli osoby niepełnosprawne i pomaga im znaleźć oferty pracy. Ponieważ instytucja ta działa na poziomie krajowym i lokalnym, na pewno ma swoje biuro w Twojej okolicy.
 3. Zapytaj pomoc od rządu federalnego. Każdy stan ma kompleksowe programy dla osób niepełnosprawnych, które obejmują szkolenia i pomoc wynajmu. Zadzwoń lub odwiedź biuro rehabilitacji zawodowej w danym stanie i zapytać o programach zatrudnienia, jakie oferują dla osób niepełnosprawnych. Skontaktuj się z USA Biuro Zarządzania Personelem, ponieważ mają one listę ofert pracy dla osób niepełnosprawnych w każdym stanie.
 4. Zaciągnąć się na Amerykańskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych (AAPD), która jest organizacją non-profit. Stowarzyszenie to daje możliwości pracy staży. Zademonstrować swoją chęć do pracy w innych umiejętności, które nie są oferowane w liście. Oprócz AAPD, istnieją inne profit i non-profit z całego kraju, które zapewniają miejsca pracy dla osób niepełnosprawnych. Dowiedzieć się o tych grup z lokalnym wydziałem opieki społecznej.
 5. Ulegać dalszej edukacji i szkoleń. Edukacja Szkoła jest gwarantowana droga do pracy. Możesz ubiegać się o dotacje edukacyjnych, jeśli środki finansowe są ograniczone. Wybierz główną pola, który jest w dzisiejszych czasach takie zapotrzebowanie, jak komputer i technologie informacyjne, edukacja, prawa i innych obszarów, które można zarządzać w obsłudze, niezależnie od swoich ograniczeń fizycznych.
 6. Oświecić ludzi (zwłaszcza pracodawców) na temat mitów i faktów dotyczących osób niepełnosprawnych. Niestety, nie ma piętno osób niepełnosprawnych. Ludzie mają tendencję do mniej zapoznaniu się z nimi i zakładają osoby niepełnosprawne są po prostu - wyłączona. Nieregularnych. Bezproduktywne. Zależne. Ciężarem. Są to niektóre z niewłaściwych pojęć, że większość ludzi ma na niepełnosprawnych. Spróbuj usunąć wszystkie te tłumacząc innym, że osoby niepełnosprawne są również zwykłe osoby, które mogą wykonywać zadania i być samowystarczalna, jeśli tylko dać szansę.

Jest wyłączona, nie można tracić odwagę w poszukiwaniu pracy. Jest to świetny sposób, aby udowodnić innym, możesz pomóc sobie i jesteś w stanie zarobić na życie, nawet dla swojej rodziny, jeśli masz jakiekolwiek. Dołącz do grupy przyczynowo w Twojej okolicy. Bądź aktywny. Widać. Być znane. Ten sposób ludzie będą bardziej świadomi siebie i zrozumieją i przyjąć, że osoby niepełnosprawne są również w stanie jak każdy.

Jak kupić miski dla zwierząt

Zwierzęta wszystkich rodzajów, kształtów i rozmiarów trzeba jakiś rodzaj miski dla zwierząt domowych, aby wypełnić wodą lub żywnością. To świetny sposób, aby pokazać swoje zwierzę, jak bardzo kochasz je, kupując miski dla zwierząt, które pasuje do ich specyficznych potrzeb.

Przed zakupem miski dla zwierząt ważne jest, aby wiedzieć, co szukasz. Miski dla zwierząt są w dużej gamie rozmiarów, kolorów, stylów, wzorów, a cena waha się do zaspokojenia potrzeb zarówno zwierzęcia i właściciela zwierząt domowych. Dostępne z różnych materiałów są również. Ponadto, mogą być także pogrupowane według potrzeby. Poniżej znajdują się opcje dostępne dla materiałów, stylów, celów, a ceny przy zakupie miskę domowych. Wraz z tych informacji jest krótka lista sklepów internetowych, które oferują wiele możliwości zakupowych miski dla zwierząt domowych.

Pet Bowl Materiały Należy pamiętać, że niektóre materiały są mikrofalach i myć w zmywarce, a inne nie. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę przy wyborze instrukcji czyszczenia, jaki rodzaj materiału chcesz dla swojego zwierzaka miska.

 • Plastikowe - lekkie, w wadze ciężkiej, jasne lub stałe, a nawet jednorazowe
 • Ceramiczny
 • Stal nierdzewna
 • Kamionka
 • Nylon składane
 • Wysokiej klasy restauracja opalanych porcelany

Zwierzęta te mają Style Bowl różnych celów. Każdy właściciel psa i zwierzę ma specyficzne potrzeby. Różne miski dla zwierząt, które można kupić włączyć wszystkich potrzeb spełnione.

Automatyczne podajniki te miski są obsługiwane przez energii elektrycznej lub ciężkości dla właścicieli zwierząt domowych, które nie mogą być tam w każdym czasie posiłku.

Kontrola Część Dla zwierząt, które wymagają jedynie określoną ilość pożywienia każdego karmienia.

Podgrzewany Zapewnia świeży, zamarzniętą wodę dla zwierząt domowych, którzy spędzają czas na zewnątrz w zimie

Hermetyczny Dla zwierząt, które są energiczne i czasami niezdarny za korzystanie z miski dla zwierząt

Podwyższone Dla zwierząt, które lubią jeść bez pomijania ich głowy

Miski dla podróży składane zwierzęcia i jego właściciela, który spędza dużo czasu, począwszy od jednego miejsca do drugiego

Pokój Diner Funkcje dwie miski w jednym urządzeniu

Zwierzęta Bowl Wzory Zawsze jest miło mieć miski dla zwierząt pasujące do Twojego stylu prywatnego lub dekoracji.

 • Ręcznie malowane
 • Spersonalizowane
 • Te z powiedzeń jak "dobry pies"
 • Różne kształty

Cena Ceny wahają się od miski domowych 1,75 dolarów do ponad 100 dolarów.

Sklepy internetowe, które oferują szeroki wybór z miski dla zwierząt:

 • TerrificPets.com
 • Petco.com