grsail.com

jak zaprojektować tatuaż

Jak zaprojektować własne Nazwa Tattoo

Jak zaprojektować własne Nazwa Tattoo


Jeśli już zastanawiasz się, "Jak można zaprojektować własną nazwę tatuaż?" możesz być zadowolony wiedzieć, istnieje wiele dostępnych opcji, które pomogą Ci wymyślić doskonały design.

Rodzaje Name Tatuaże

Istnieje wiele rodzajów nazwa tatuaży dostępne, które mogą pomóc zawęzić wybór i rozpocząć proces projektowania od prawej. Czy to własne imię, nazwisko lub nazwa ukochanej, należy rozpocząć od określenia jakie nazwy tatuaż jest po.

Scenariusz

Zawierać nazwę w linii skryptu lub tekstu, lub po prostu znaleźć jakieś unikalne czcionki mają nazwy pisane. Tego typu tatuaże mogą być noszone do pamięci lub cześć i są najbardziej klasyczne z nazwy tatuażami.

Ukryty Nazwa

Jest możliwe, aby ukryć liter nazwy wewnątrz większej tatuaż z dużo się dzieje. Kwiaty, liście, drzewa i inne sceny przyrody są idealnym tłem dla "ukrywanie" nazwy. Jeśli zrobione dobrze, gdy widz znajdzie, to nie może być "ukryty" ponownie.

Rozumieniu

Czy nazwisko rozważają za tatuaż ma znaczenia, że ​​można dosłownie przetłumaczone? Niektóre nazwy takie jak "Samara" (nasion wiąz drzewo) lub "Lee" (ciała wody) może być wykorzystywany do inspirowania obrazkami tatuaż. Jeśli nazwa rozważa tatuaż ma znaczenie, że może stać się coś innego, może to być doskonały sposób na dodanie nazwy, który jest znany tylko tobie.

Herb

Tatuaże rodzinne często może być włączone w herbie, co pozwala na cześć swoich przodków i dziedzictwo rodziny wraz ze swoim nazwiskiem.

Banner Tatuaże

Klasyczny baner z nazwą napis na nim można rozciągać poniżej lub przez inny tatuaż, aby stworzyć bardziej skomplikowany projekt. Wpisując nazwę wewnątrz baner jak ten może być ponadto sposób pokazano honoru.

Symbolika

Istnieje wiele sposobów wykorzystania symboli w nazwie tatuaż. Niektóre nazwy tłumaczyć łatwe do runy lub pojedynczych znaków, które są łatwe do zapisania się na skórze. Alternatywnie, można zaprojektować swój własny tatuaż poprzez litery z innych alfabetów, takich jak cyrylica i używanie ich do zastąpienia liter nazwy. Wynik jest nazwa tatuaż, który nie jest łatwo odczytać, ale pełne zainteresowania i personalizacji.

Jak zaprojektować własne Nazwa Tattoo

Projektowanie nazw tatuaż można zrobić na wiele z tych samych sposobów projektowania inne tatuaże; zaczynając na pomysł, co chcesz. Stamtąd, masz trzy opcje.

 • Poszukaj inspiracji w gotowych błysku
 • Porozmawiać z artystą tatuażu o które unikalny tatuaż stworzony dla Ciebie
 • Korzystanie z oprogramowania online, które pomogą Ci zbudować własny tatuaż

Bez względu na to, co aleja realizować zaprojektować nazwę tatuaż, należy pamiętać, kilka rzeczy:

 • Chcesz być widoczne nazwy lub coś bardziej symboliczny?
 • Co jest powodem nazwą tatuaż? Czy to na cześć kogoś, lub na cześć historii?
 • Jeśli uhonorowanie osoby, jest tam coś o tym osobę można włączyć do tatuażu wraz z nazwą i otrzymano substancję tatuażu i zainteresowania?
 • Czy to tatuaż będzie chcesz zobaczyć codziennie, lub pozwolić, aby być postrzegane przez wszystkich, czy jest to tatuaż pojawi się w obszarze, który na pewno jest tam, ale nie jest do podziału lub oglądane?

Utrzymywanie tych wszystkich myśli w głowie, jak można zaprojektować tatuaż może pomóc wybrać rodzaj tatuażu, jego nazwy rozmieszczenia i wreszcie ostatecznego projektu. Po prostu zadając sobie pytanie: "Jak mogę zaprojektować własną nazwę tatuaż?" zaczynasz na drodze do czegoś bardziej unikalny niż prosty, stenciled nazwy. Tworzenie tatuaż tak wyjątkowy, jak nazwa uhonorowane zostały dobrze zrobić sprawiedliwości.

Jak zaprojektować wesołego miasteczka

Jak zaprojektować wesołego miasteczka


Zrozumienie, jak zaprojektować park rozrywki jazdy może pomóc goście parku lepiej docenić unikalne i ekscytujące atrakcje dostępne na swoich ulubionych parków rozrywki. Projektowanie jazdy jest trudny proces z wielu różnych czynników, które należy uwzględnić przy tworzeniu udanego, popularny przejażdżkę.

Kto projektuje wesołego miasteczka

Kilka rodzajów ludzi zaangażowanych się w projektowaniu nowych wesołego miasteczka i kolejki górskie. Podczas parku goście mogą mieć wejście na nowe przejażdżki, często w oparciu o opinie klientów lub popularności starych przejażdżki, osoby zaangażowane najczęściej z jazdy i designu kolejką górską to:

 • Park Menedżerowie: Kierownictwo parku rozrywki rozumie najpopularniejszych atrakcji parku, goście chcą przyciągnąć przyszłych wizyt i atrakcyjności istniejących przejazdów, aby mogli zaprojektować coś nowego i ekscytującego w parku odsłonić.
 • Inżynierowie: Wszystkie rodzaje inżynierów, specjalistów od elektrycznych do inżynierów strukturalnych i mechanicznych do inżynierów komputerowych, są zaangażowane w szczegółowym procesie tworzenia nowego jazdy. W zależności od typu jazdy, systemów bezpieczeństwa to wymaga i jak innowacyjny jest tylko kilka doświadczonych inżynierów lub cały zespół specjalistów mogą być zaangażowane.
 • Menedżerowie firm: park rozrywki jest biznes, a księgowi i menedżerowie parku musi ustawić realistyczny budżet dla nowego jazdy, jak również śledzić w czasie projektowania i budowy, aby mieć pewność, że jazda jest w dobrej kondycji finansowej.

Klonowanie lub niestandardowe Rides?

Parki często mają wybór między sprawdzone i prawdziwe "clone" przejażdżki lub dostosowanego specjalnie wybudowanych przejażdżki. Oba rodzaje wzorów ride mają swoje plusy i minusy, które należy uwzględnić przy projektowaniu nowego jazdy.

Clone przejażdżki są projekty, które zostały już zbudowane i zainstalowane w innych parkach. Ponieważ są one już używane, te projekty są zazwyczaj dość stabilna i dobrze znane, co prowadzi do mniejszej liczby trudności technicznych podczas jazdy jest zbudowany. Jednocześnie jednak te przejazdy nie są tak wyjątkowe i nie może być tak atrakcyjny dla parku gości.

Jazda niestandardowe są przeznaczone dla poszczególnych parków w oparciu o ich specyficznych potrzeb i preferencji. Te przejazdy są zwykle droższe niż projekty klonów, ale również zupełnie nowe doświadczenie dla parku gości i może się znacznie więcej uwagi mediów, aby przyciągnąć nowych użytkowników. Nowe projekty mogą być trudne, jednak i jeśli jazda jest szczególnie innowacyjny i unikalny może mieć wady operacyjnych, które będą musiały zostać wypracowane przez kilka tygodni lub miesięcy po jazdy otworzył.

Kroki Jak zaprojektować wesołego miasteczka

Istnieje kilka podstawowych kroków do projektowania parku rozrywki przejażdżki.

 1. Budżet: Park musi najpierw ustalić budżet na nową atrakcją. Budżet ten może obejmować projekt przejażdżkę i budowy, marketingu i prognozowanych kosztów operacyjnych. Unikalne i innowacyjne przejazdy są droższe, ponieważ są większe przejażdżki takie jak kolejka górska.
 2. Park Needs: Przed wyborem nowego projektu jazdy, park będzie ocenić istniejące przejazdy i określić, jakie nowe atrakcje są potrzebne. Park z wielu kolejek górskich może chcesz dodać więcej atrakcji dla całej rodziny, lub park w ciepłym klimacie może wolą przejażdżki wodne, które utrzymają gości ostygnięcia.
 3. Miejsce: Obszar, na którym jazda będzie zbudowany jest krytyczna dla jej skutecznego projektowania. Nie tylko rzeczywistą przestrzeń potrzeby jazdy muszą być uznane, ale także okolicznych terenów zielonych, przepływ tłumu i udogodnienia, takie jak toalety, kabiny zdjęć on-jazdy i linii kolejki. Projektowanie jazdy w bardzo małej przestrzeni może być trudne i zwykle droższe niż jeśli jest dużo miejsca do pracy.
 4. Typ jazdy: Po pierwsze względy zostały omówione typu jazdy muszą być podejmowane. Parki mogą wybierać pomiędzy kolejki górskie, przejażdżki zamknięte przejażdżki, małe okrągłe, większe płaskie przejażdżki lub ekspansywne przejażdżki takie jak przejażdżki samochodem lub innych atrakcji, które potrzebują dużo miejsca.
 5. Jazdy Układ: To jest krok, który wymaga najwięcej pracy. Osoby, które wiedzą, jak zaprojektować parku rozrywki przejażdżki musi uwzględniać czas na przejażdżkę, mechanizmów bezpieczeństwa, siły czynników strukturalnych, emocji, potrzeb inżynierii i pożądanego efektu końcowego przy planowaniu ogólny układ przejażdżkę za.
 6. Temat: Ostatnia faza projektowania jazdy jest wybór tematu przejażdżkę za. Obejmuje to nazwę, jazdy kolorystyka, dekoracje, i ewentualnego fabuła, która doda tajemnicę i emocje do doświadczenia.

Jak zaprojektować wesołego miasteczka
Jedź tematy są również zaprojektowane.

Po tych etapach projektowania jazdy są kompletne - i może trwać wiele miesięcy, aby utworzyć nowy jazdę - budowa może rozpocząć i parków goście zaczną przewidywać odsłonięcia nowego i ekscytującego atrakcji.

Dlaczego Parki Projekt Nowe Rides

Parki tematyczne wybrać do projektowania nowych przejażdżki z różnych powodów. Podczas parku goście mogą korzystać istniejących atrakcji, to jest nowe i innowacyjne atrakcji, które przemawiają do nowych gości i zachować gości powracających rok po roku. Nowy jazdy może zastąpić starszą, nieaktualnej wersji z bardziej porywający, bezpieczniejsze lub bardziej nowoczesne atrakcją lub nowy jazdy może pomóc uzupełnić skład parku atrakcji dla wszystkich grup wiekowych i typów gości.Goście, którzy mają podstawową wiedzę na temat projektowania parku rozrywki przejażdżki można docenić, jak złożona jest to proces, a dzięki temu będą lepiej docenić swoje ulubione przejażdżki i atrakcje na ich najbliższego parku rozrywki wypad.

Jak zaprojektować Potager Garden

Jak zaprojektować Potager Garden

Możesz dowiedzieć się, jak zaprojektować ogród Potager i odtworzyć ogródki Europy w prawo w swoim własnym podwórku. Ogrody potager oferują zarówno użyteczne mieszankę warzyw, ziół, owoców i kwiatów, a także piękny ogród. Pochodzący z czasów baroku i renesansu, ogrody potager faktycznie pochodną ogrodów chłopskich i dziś mają ten sam cel; zapewniając zarówno przyjemny i użyteczne rośliny dla mieszaniny potrzeb gospodarstwa domowego.

Historia Potager Gardens

Słowo "potager" w języku francuskim oznacza po prostu "kuchnia ogród" lub "warzywa". Ogród potager to przestrzeń ogrodu uchylenie rosnąć mieszaninę spożywczymi. Ścieżki wyłożone cegłą lub miękką nawierzchnią rozdzielenia łóżka ogród. Ogrody potager wąskie łóżka mają zazwyczaj do ułatwiają rośliny, mają tendencję i warzywa żniwa. Pomyśl o nich jak piękne warzywa ogrodów.

Pierwsze ogrody były skromne ogrody potager chłopskich uprawy do celów użytkowych. Prawie w każdym domu w dawnych czasach miał małą przestrzeń na zewnątrz drzwi uchylił uprawiać warzywa i zioła. Proste ogrody potager zawiera mnóstwo ziół, wykorzystywane zarówno w lecznictwie oraz do przyprawiania potraw. Niektóre zioła, takie jak fiołków i lawendy, hodowano używać do posypywania lub rozprzestrzeniania stopami na podłodze domku. Kiedy ludzie podszedł ziół, ich kruszyć je i wydał zapach, co było przydatne do maskowania nieprzyjemnych zapachów. Okopowe odcinkowych żywności były również uprawiane w ogrodzie Potager wraz z owoców, które stanowiło powitanie słodki upominek w czasie żniw.

Rise of Formal Potager Garden

Chociaż ogrody przydomowe były powszechne wśród wszystkich klas społecznych w Europie, nie było do baroku i renesansu i że formalne projektowanie ogrodów zwany Potager Garden pojawiła się we Francji. W tym czasie Francja panował uosobienie władzy w całej Europie. Pomyśl Ludwika XIV, z "Króla Słońce" Sądu Wersalu, i ozdobne wille, pałace i innych osiedli budowanych w czasie tego okresu. Proste chłopskie ogród nie zrobi. Zamiast tego, projektantów ogrodów stworzone wyszukane ogrody formalne Potager z linii podobnej do formalnych ogrodów rekreacyjnych stworzonych w Europie w tym czasie. Ogrody ciekawe wzory geometryczne w łóżkach ustawionych poza niskimi żywopłotami z lawendy, bukszpanu lub kwitnących fiołków. Nacisk zarówno na formie, jak i funkcji.

Jak zaprojektować Potager Garden

Obecnie nowoczesne ogrody potager mieszanka zarówno formalne i proste, i słuchajcie więcej do skromnych ogrodów chłopskich schowany za dachem krytym strzechą domki. Możesz dowiedzieć się, jak zaprojektować ogród Potager w kilku prostych krokach.

Zmierz obszar

Ogrody potager polegać równowagi, symetrii i proporcji, aby zrównoważyć często pomieszane charakter nasadzeń. Zmierz obszar, który ma być używany do ogrodu Potager. Tradycyjne ogrody potager to za dom, schowany na miejscu, ale na przedmieściach, nowoczesne Homesteaders często zawierają Potager ogrody zamiast przedni trawnik racjonalnego zużycia słoneczne miejsca.

Po zmierzyć powierzchnię, weź kawałek papieru milimetrowego i ołówek. Użyć linijki i zaznaczać obszar już zmierzony, licząc jeden kwadrat papierze milimetrowym jako jeden cal przestrzeni ogrodu. Prosty plan projektu potager ogród może zawierać cztery Square Garden. Cztery kwadratowych łóżka ogrodowe są w rogach z dróg wiodących wśród nich. Tradycyjnie, albo okrągłe łóżko lub łóżko centrum placu jest centralnym punktem na środku ogrodu Potager. Drzewa owocowe mogą być sadzone w pobliżu centrum.

Pamiętaj, aby dokonać ścieżek na tyle szeroki, aby można wypchnąć taczki poprzez łatwo. Jak w każdym ogrodzie warzywnym, ogrody potager powinna zostać zwiększona z liberalnymi aplikacji kompostu i obornika przed i po sezonie wegetacyjnym uzupełnienia gleby. Zdrowe gleby zachęcić zdrowe rośliny, które z kolei wytwarzają obfite owoce na stole.

Rośliny Uwzględnij

Ogrody potager są idealne dla osób, które chcą uprawiać warzywa scheda. Cały projekt echa minionych czasów; czy jest lepszy sposób, aby wzmocnić konstrukcję, niż to miły mieszankę scheda pomidorów, kapusty, brokuły, fasola, sałata, boćwina, ziół i kwiatów?

3-Tier Piramida Ogród

Rozwijać to, co kochasz, i nie bój się mieszać piękne rośliny ozdobne z spożywczymi. Przechowywać z węższą roślin, takich jak pomidory w pobliżu tyłu łóżka ogród, i używać pięknych roślin jadalnych, takich jak kapusta, kapusta lub radicchio nakreślenie ścieżki. Można też sadzić kwitnienia zioła takie jak nagietka i lawendy wzdłuż ścieżek. Oni przyciągają pszczoły i innych zapylaczy, zapewniają plamy koloru i oferują swoje kwiaty dla preparatów leczniczych i aromatycznych. Ogrody potager często zawierają warzywa z niezwykłych kolorach, takich jak czerwony liść sałaty lub wielo-zabarwionego szwajcarskiej boćwina "Bright Lights", aby dodać kolor i piękno. Eksperymentować z ulubionych i tworzenia schematów kolorów w każdym łóżku.

Wiele ogrodów potager to owoc, a jeśli nie używać cztery rundy planie kwadratu o centrum, piramidy truskawki jest idealny w centrum miejsca. Możesz kupić zestawy do budowy w kształcie piramid, wielowarstwowe łóżka truskawek. Innym pomysłem, zamiast okrągłego łóżka w środku układu potager ogrodzie jest to karzeł drzew owocowych, takich jak gruszki lub jabłoń. Ponieważ wiele drzew owocowych wymaga innego zapylacz pobliżu, możesz także sadzić drzewa owocowe w każdym z czterech rogów ogrodu lub co najmniej w jednym lub w dwóch innych miejscach, aby zapewnić zapylanie i dobry owoc plon.

Więcej Potager Garden Pomysły

To jest zawsze pomocny, aby spojrzeć na zdjęcia pięknych ogrodów inspiracji i projektowania pomysłów. Niektóre miejsca do obejrzenia zdjęć ogrodów Potager to:

 • Powiat Living Magazine, która oferuje kompleksowe plany potager ogród.
 • Ogrodnictwo Know How oferuje więcej porad na temat wyboru oryginalnych roślin potager ogród.

Jak zaprojektować szablon bloga

Jak zaprojektować szablon bloga


Dowiedz się, jak zaprojektować szablon bloga może zająć trochę czasu, jak również doświadczenie w pracy z HTML i projektowania stron internetowych. Blog szablon wybrać jest bezpośrednim odbiciem Ciebie. To jest pierwsze wrażenie, że goście mają bloga, więc o profesjonalnie zaprojektowanych szablonów powinno być priorytetem.

Szablonów

Wybór odpowiedniego szablonu jest ważne, ale nie zawsze wymaga spędzania dużo czasu niewolnictwo nad komputerem w celu jej zaprojektowania samemu. Istnieje wiele darmowych szablonów bloga dostępnych, które można wykorzystać na większości głównych sieci blogów i systemów, w tym Blogger i WordPress. Należy pamiętać, że darmowe szablony mogą być używane przez wielu ludzi, co oznacza, że ​​nie są wyłącznie do Ciebie.

Darmowe szablony są dostępne z różnych źródeł. WordPress i Blogger oferują szereg własnych szablonów do wyboru. Inne źródła to te.

 • EBlogTemplates.com
 • FinalSense.com

Inną opcją jest rozważyć zakup szablonu bloga zaprojektowany specjalnie dla Ciebie przez eksperta. Profesjonalni projektanci mogą tworzyć jedne z najlepszych dostępnych szablonów. Często dostarczyć największą elastyczność, ponieważ mają wyjątkową liczbę umiejętności, które pomogą Ci. Z drugiej strony, trzeba jednak czynnik kosztów.

Jedną z firm oferujących tego typu szablonów bloga jest Template Monster.

Projektując własny szablon może być twój cel, należy rozważyć użycie profesjonalnych usług, też. Mogą one stanowić, że profesjonalny wizerunek jesteś po.

Jak zaprojektować szablon bloga na własną

Osoby chcące tworzyć swoje własne szablony bloga mają narzędzi odmian dostępnych im pomóc. Zrozumieć podstawowy tryb HTML, i upewnij się, że wiesz, proces projektowania stron internetowych. Innym ważnym elementem jest, aby być kreatywnym. Niektóre z najlepszych blogów dzisiaj, że ludzie wracają do wielokrotnie, są bardzo oryginalne, interesujące i wyjątkowe.

Uzyskiwanie pomocy

Dla tych, którzy chcieliby dowiedzieć się proces tworzenia szablonu blogu w krok po kroku sposób, istnieją znakomite narzędzia dostępne do tego. Możesz użyć tych kursów, które pomogą Ci nauczyć się projektowania pokazano szablon, choć można również zmienić formuły wystarczająco dużo, aby stworzyć swój własny, unikalny wzór.

 • Photoshop Pomoc: Dla tych, którzy są za pomocą Photoshop, Photoshop Pomoc Samouczek jest dobrym narzędziem do wykorzystania. To daje konkretne wskazówki i odpowiedzi na pytania, które możesz mieć.
 • Nasza Szablon Blogger: To jest kolejny dobry zasób dla tych, którzy chcą zaprojektować szablon bloga. OurBlogTemplates.com zapewnia dobre informacje w prosty sposób śledzić i jest idealne dla Bloggera.

Szablon Blog Software

Istnieje wiele dostępnych produktów oprogramowania, które pomogą Ci zaprojektować szablon bloga. Wybór odpowiedniego dla Ciebie zależy od preferencji i jakie zasoby są natychmiast dostępne.

 • Adobe Creative Suite jest rozwiązaniem dla wielu projektów szablonów blogu. Narzędzia do projektowania są najwyższej linii z tego produktu.
 • Ekspresja oprogramowania Microsoft jest fantastyczne narzędzie dla tych, którzy chcą stworzyć kompletny, dokładnie niepowtarzalny blog. Daje on z większości dostępnych narzędzi do projektowania szablonu bloga.
 • CoffeeCup.com Designer jest dobrym rozwiązaniem do tworzenia bloga, zwłaszcza jeśli chcesz niski opcji kosztowej. Nie wymaga żadnego doświadczenia w stronie budynku albo, co pomaga uprościć proces znacznie.
 • Szybka Weaver 4 jest dobrym wyborem dla osób korzystających z systemu operacyjnego Mac.
 • Windows Live Writer to kolejny dobry wybór. Co sprawia, że ​​wielkie jest to, że jest w trybie offline narzędzie. Niektórzy eksperci uważają, że o wszystkim swoim blogu projektowania online może być kłopotliwe, więc oprogramowanie jest przydatne.

Jeśli chodzi o sposób projektowania szablonu bloga, jest wiele świetnych narzędzi, które pomogą Ci w procesie. Czy tak dużo, lub za mało, pracy chcesz siebie podczas tworzenia bloga. Jedynym aspektem, który należy spożywać czas jest znalezienie szablon, który pozwala być tak wyjątkowy, jak chcesz być.

Jak zaprojektować parkingu

Jak zaprojektować parkingu

Parkingi są obszary, które są przeznaczone do kołowego parking. Różnią się wielkością, lokalizacji i projektu. Parking można umieścić w małych lub dużych obszarach, w zależności od struktury jej usług. Domy wystarczy tylko kilka miejsc parkingowych lub garaż, a centra handlowe, biura, hale czy stadiony mogą potrzebować parkingi, które mogą pomieścić tysiące różnych pojazdów. Ludzie potrzebują tych miejsc, gdzie mogą zostawić swoje pojazdy, aby mogli uczestniczyć w ich codziennych potrzeb.

Konstrukcja parkingu zależy od wielu czynników, takich jak wielkość, w tym celu, a oczekiwana liczba pojazdów może wymagać dostosowania. Parkingi może lub nie może obejmować więcej niż obszar lądowy budynku. To zależy od € ™ s buildinga projektu. Właściciele budynków chcą ich obiekty były dobrze zorganizowane, atrakcyjne i praktyczne.

Istnieją przepisy dotyczące konstrukcji, rozstaw i rozmieszczenie parkingów. Parkingi są zwykle wykonane z asfaltu. Inne są wykonane z betonu, a niektóre są zbudowane z materiałów przepuszczających brukowej. Budowa parkingu i projekt jest głównym elementem w architekturze budynku. Jeśli parking jest pomijany i pod zaprojektowane, może to prowadzić do niepotrzebnych problemów serwisowych. Parkingi, które są odpowiednio zaprojektowane może stać się bardzo atrakcyjna część budynku.

Oto kilka wskazówek, w jaki sposób zaprojektować parking.

 1. Zrozumieć rodzaj parkingu na budowę. Parking projekt jest podzielony na dwie kategorie, światła i dużym obciążeniu. Lekkie obciążenie parkingi zaspokoić 4 i 2 pojazdów kołowych. Ciężki ładunek parkingi są dla większych i cięższych pojazdów.
 2. Mają ogólny plan parkingu. Zastanów ważne szczegóły w opracowaniu planu parkingu. Maksymalna pojemność parkingowe, które mogą być dostarczane do użytkowników i bezpieczeństwo swoich klientów, mogą być brane pod uwagę. Wykreślanie jak pojazdy będą poruszać się po parkingu powinny być również częścią planu. Tak czy ita € ™ sa garaż lub parking lotnisko, upewnij się, że masz odpowiedni plan dla obszaru.
 3. Dodać projekty optymalizujące miejsca parkingowe. Dokonywanie najwięcej z parkingu jest również dobre zarządzanie parkingami. Korzystanie prostokątne obszary i podejmowania długie boki równoległe tworzy więcej miejsca na parkingu. Lokalizowanie stragany parkingowych wzdłuż Lota € ™ s obwodzie i za pomocą pasów ruchu służyć dwa wiersze są świetne sposoby na optymalizację miejsca parkingowego.
 4. Opracować dobrą drogę dla ruchu. Zwrócić szczególną uwagę na przepływ ruchu wewnątrz parkingu. Dokładnie zaprojektować kąt parkingowe i wymiar. Upewnij się, że wsiadanie i wysiadanie pojazdy mogą krążyć w celu uniknięcia kolizji.
 5. Należy stosować odpowiednie oznaczenia parkingu. Jednym z najważniejszych elementów w parkingu jest oznakowanie. Oznaczenia parkingowe powinny być jasne i proste do zrozumienia, dzięki czemu klienci mogą łatwo postępuj zgodnie z instrukcjami.
 6. Zaprojektuj dobrą kanalizacji i sub-klasy gleby przygotowania. Odwodnienie parkingu musi być odpowiednio zaprojektowany i powinien być zainstalowany na początku budowy. Dobry sub-klasy przygotowanie gleby będzie parking stabilne i odporne na rozpad pod dużym obciążeniem.

Oprócz właściwego projektowania i budowy, można także dodać usług jak usługi parkingowego. Bezpłatne noc parking może dokonać parking bardziej atrakcyjne dla klientów. Prawidłowo zaprojektowane parkingi mogą być najciekawsza część budynku. Dlatego najlepiej jest wiedzieć, jak zaprojektować parking prawidłowo. Jeśli potrzebujesz pomocy przy tworzeniu znaków lub reklamy dla swojej parkingu, zajęcia projektowe na forum może pomóc, też!

Jak zaprojektować Plac zabaw dla dzieci w Twoim Krajobraz

Bezpieczeństwo jest najważniejszym problemem, gdy dzieci są na placu zabaw. To jest zupełnie normalne dla dzieci na odkopanie i upadek podczas gry stąd konieczność niektóre środki bezpieczeństwa w celu zmniejszenia wpływu uderzeniami i spada i zminimalizować obrażenia. Widzisz zabaw obsadzone trawą i obejmują piasku pod spodem mechanicznego wyposażenia placów zabaw, takie jak huśtawki, zjeżdżalnie, patrz-piły i podobne. Warunki te powinny być brane pod uwagę, gdy planujesz dołączyć childrenâ € ™ s plac zabaw w swoim krajobrazie. Poniżej kilka wskazówek, aby zaprojektować jeden.

 • Pomyśl o najlepszej dzielnicy odpowiedni dla dzieci. Muszą nadzór podczas ich odtwarzania, nawet jeśli są w swoim własnym tyłu lub przodu stoczni. Plac zabaw dla dzieci powinny być w pobliżu domu, w którym można zobaczyć dzieci i znajdować się w odległości słuchu od nich. Jeśli plac zabaw będzie na podwórku, wybrać miejsce, które można zobaczyć z okna w salonie. Jeśli projektowania krajobrazu jest na podwórku, najlepsze miejsce na plac zabaw w childrenâ € ™ s będzie jednym najbliżej okna w kuchni.
 • Uznają to sadzenie jednego lub dwóch drzew z mocnych oddziałów, które rosną nisko na pniu. Dzieci uwielbiają wspinać się na drzewa i to będzie bardzo idealny dla nich. Później, gdy są starsze drzewa te mogą mieć drabin linowych i huśtawki dołączone do wyższych oddziałów lub można włączyć jednym z drzew do domku na drzewie.
 • Dołącz piaskownica w projektowaniu krajobrazu. Z childrenâ € ™ s dzikiej wyobraźni będzie to idealne miejsce dla nich, aby stworzyć swoje scenariusze i godzin zabawy. Wykopać głęboki dół i umieścić na nim budowę wkładkę Przed dodaniem piasku. Zbudować drewnianą ramkę wokół studni. Później, kiedy dzieci przerosły piaskownicy można odzyskać teren przez usunięcie ramki, piasek i wykładziny.
 • Budowanie ogrodzenia wokół placu zabaw do niech dzieci wiedzą, że jest to ich własny plac zabaw dla dzieci, ale reszta ogrodu jest przy granicach z nimi, kiedy oni grają. Upewnij się, że również zainstalowany wysokiego ogrodzenia, około czterech metrów wysokości. Jest to konieczne, gdy w domu znajduje się w pobliżu ruchliwej ulicy. Zaplanuj sadzić krzewy, krzewy i drzewa wokół, aby zapewnić prywatność i zabezpieczyć dzieci przed wzrokiem ciekawskich.
 • W przypadku starszych dzieci, które mają rowery i rollerblades, że jest to dobry pomysł, aby to konkretną ścieżkę w projektowaniu krajobrazu wyznaczyć obszar, w którym mogą wykorzystać swoje rollerblades i jeździć na rowerach.
 • Jeśli masz duży dziedziniec i planujemy to mechaniczny urządzeń na place zabaw dla dzieci, upewnij się, że projektowanie krajobrazu obejmuje tereny piaszczyste wokół i pod spodem urządzenia do działania jako bufor dla przypadkowych upadków. Te powinny być płytkie doły około dwunastu cali głębokie i wypełnione piaskiem lub korą mulczu.
 • Betonowe drogi i inne powierzchnie chodzenia powinny być wykonane z materiałów antypoślizgowych, aby uniemożliwić dzieciom poślizgnięcia i upadku, kiedy biegają. Ostrożność ta jest szczególnie ważne zwłaszcza przy basenie, gdzie powierzchnia jest stale wilgotna. Pomyśl o tym też, gdy planujesz mieć na zewnątrz kuchni.

Projektant krajobrazu będą mieli pomysły, jak zaprojektować swój krajobraz obejmuje plac zabaw dla childrenâ € ™ s. Omów co chcesz teraz i co masz zamiar robić w przyszłości, jak dzieci dorosną. To pomoże Ci oszczędzać i pełnego wykorzystania w projektowaniu krajobrazu. Sprawdź również przepisy, które mogą być egzekwowane przez lokalnego rządu.

Jak zaprojektować Półwysep w kuchni

Kuchnia jest obszar, w którym można gotować posiłki lub przechowywania żywności. Jest to również obszar, w którym członkowie rodziny mogą zbierać się jeść lub gotować razem. W projektowaniu kuchni, masz możliwość zainstalowania albo półwysep kuchenny lub kuchnia, wyspa, z których albo nie może być używany tylko do przechowywania sprzętu kuchennego i żywności (oprócz szafek kuchennych i szaf, oczywiście), ale także jako stół w jadalni, gdzie rodziny mogą mieć nieformalne posiłki i przekąski. Wyspa kuchenna różni się od półwyspu kuchni. Wyspa kuchenna, jak w prawdziwej wyspie, "pływa" w środku "morza" o nazwie swoje miejsce w kuchni. Zwykle jest położony w samym środku kuchni. Półwysep kuchnia, z drugiej strony, jest podobny do prawdziwego półwyspie-wystaje z granic kuchennych (np ściany lub rząd szafek), a czasami działa jak kuchnia granicy siebie, w takim przypadku będzie to pole kuchni w. W tym artykule dowiesz się kilka przydatnych wskazówek, jak zaprojektować półwysep w kuchni.

 1. Zmierz swoją kuchnię. Generalnie chodzi o to, aby dowiedzieć się, ile miejsca jest w kuchni. Weź wysokość od podłogi do sufitu z kuchni. Zmierzyć powierzchnię podłogi, a także obwód kuchni. Również poznać ogólny kształt kuchni: czy jest kwadratowy, prostokątny, lub nieregularne czworoboczna przestrzeń.
 2. Oblicz, ile miejsca zajmuje meble kuchenne. Szczególnie nieruchome szafki, liczące, jak dużo objętości zajętej przez takich mebli jak szafy, kuchenek, zlewozmywaków, blatów itp istniejących już w kuchni mogą pomóc zaplanować dokładnie, ile miejsca twój półwysep kuchni mogą spożywać przed można rozsądnie uznać niewygodne ,
 3. Uwaga lokalizację zlew, kuchenka i lodówka. Te trzy są najczęściej odwiedzane miejsca w kuchni, i chcesz, aby Twój półwysep kuchnia nie utrudniać swoje okrągłej wycieczki wokół tych trzech miejsc. Podczas gdy jesteś na to, pamiętać również rozmieszczenie okien i drzwi w kuchni.
 4. Wizualizacji układu kuchni. Aby pomóc to zrobić, narysować pomniejszone dwuwymiarowy model kuchni. Za pomocą tego modelu można bawić się z pomysłów na gdzie umieścić swój półwysep kuchennego lub gdzie (jeśli w ogóle) można przenieść nie stałej meble i sprzęt kuchenny.
 5. Pamiętaj trójkąt pracy. Jak burza mózgów, należy pamiętać swój trójkąt roboczy: zlew, kuchenka, lodówka. Wielu projektantów proponujemy zacząć od podjęcia decyzji o tym, gdzie usytuować zlew pierwszy; Najlepiej, aż doradzić, powinno być poniżej okna. Następnie, od zlewu jako punkt wyjścia, stworzyć trójkąt, pozostałe dwa rogi, które będą piec i lodówkę. Jeśli burzy mózgów w ten sposób, to zapewnią, że są Półwysep kuchnia nie będzie przeszkadzał w Twojej trójkąta roboczego.

Niezależnie od tego, w jaki sposób zmienić swoją kuchnię, aby pomieścić półwysep kuchenny, zawsze upewnij się, że ruch do iz kuchni powinny być bezpieczne i wygodne.

Jak zaprojektować ogród półkolem

To może być niezwykłe mieć półkolisty ogród. Ale wyjątkowość sprawia, że ​​ten ogród oszałamiająco piękna. Jedynym wyzwaniem jest to, jak zaprojektować półkolisty ogród. Dzięki niezwykłym kształcie, będzie musiała niecodzienny projektowanie Twój ogród wyróżniać.

Nie martw się jednak, ponieważ istnieje kilka sposobów, aby pięknie Zaprojektuj półkolisty ogród. Oto niektóre z tych porad:

 • Światło słoneczne. Ocenić, ile światła słonecznego ogród pół okręgu odbiera. Jest to bardzo istotne w wyborze roślin można umieścić w swoim ogrodzie i jak zorganizować te rośliny zgodnie z ich potrzebami słonecznych. Najlepiej pół okręgu ogród jest, że w niektórych częściach z pełnym słońcu i niektóre części z częściowym słońcu. Będziesz miał więcej możliwości z tym ogrodzie.
 • Uczyć się podstawowych. Nie wystarczy, że masz ochotę na piękny ogród. Powinieneś wiedzieć, jak również podstaw i projektowania krajobrazu ogrodu. Co najważniejsze, badania symetrii ogrodu pół koła. To nauczy Cię, jak zrównoważyć wysokość w roślinie tak będą wyglądać pięknie ułożone.
 • Jedność projektu. Można to osiągnąć przez wybór co najwyżej trzy kolory do ogrodu. Oznacza to, że należy używać tylko trzy wybrane kolory dla roślin i innych rzeczy, które będą używane do dekoracji ogrodu jak kamieni, cegieł, lub rzeźby. To świetny pomysł, aby powtórzyć te kolory w innych częściach stoczni mieć jedność projektowania dla zewnętrznej.
 • Najwyższy do najkrótszego. Dobrym sposobem na zrównoważenie rośliny w ogrodzie jest miejsce na najwyższych roślin z tyłu półokręgu. Dodawaj kolejne rośliny stamtąd już od krótsze najkrótszy. W ten sposób, wszystkie rośliny będą się z jednakową uwagą. Nie zapomnij wziąć pod uwagę podczas aranżacji jedności koloru roślin. Ponadto należy wziąć pod uwagę maksymalną wysokość roślin przy ich aranżacji. Upewnij się, że nisko rosnące rośliny umieszczone są z przodu.
 • Cegły i kamienie. Zastanów się cegły i kamienie, które dobrze łączą się z zewnątrz twojego domu w kolorze. To będzie wielka, aby utrzymać harmonię i równowagę swojego projektu domu.

Projektowanie ogrodu półkolisty jest najprzyjemniejsze. Ale pamiętaj, że trzeba przygotować grunt, materiały do ​​wykorzystania, a rośliny przed dekoracji. Oto kilka porad, przygotowania do ogrodu:

 • Wzbogacenia gleby. Półkola, czy nie, wszystkie ogrody wzbogacania gleby zawsze trzeba przed ostatecznym sadzenia roślin. Zerwać gleby, dodać kompostu i dodać nawóz.
 • System nawadniania. Rośliny z pewnością potrzebują wody, ale nie za dużo. Upewnij się, że system nawadniania nie pozwoli żadnej przechowywania wody tak długo, lub będą cierpieć.

Jest lepiej, że można umieścić swój plan ogrodu na papierze, tak będziesz wiedział jakie są Twoje potrzeby ogrodu przed projektowaniu go. Zaplanuj projekt ogrodu, też. Będzie to bardzo pomocne mieć perspektywę, jak Twój ogród będzie wyglądał po projektowaniu.

Możesz wynająć profesjonalnego artystę krajobrazu lub ogrodnika, aby ułatwić zadanie dla Ciebie. Czy to profesjonalne, czy nie, ważne jest, aby zawsze jesteś zaangażowany w proces. Tylko można dyktować jeżeli Twój pół okręgu ogród jest już piękna, czy też potrzebuje więcej poprawę projektowania.

Jak bardzo Tatuaże Hurt

Jak bardzo Tatuaże Hurt


Jeśli myślisz o tatuaż, to pewnie zastanawiać, "Jak bardzo tatuaże boli?" Ból w tyle tatuaży jest często powodem, dlaczego niektórzy ludzie w końcu wybrać, aby nie podpisał. Jednak poziom bólu różni się dla każdego i umieszczenie tatuaż ma wiele do zrobienia, jak bolesne to będzie, aby podpisał.

Czynniki osobowe Zajmujących Tattoo Pain

Pomiar bólu związanego z coraz tatuaż nie jest nauką ścisłą. Dla jednej osoby, dolnej części pleców tatuaż może być najbardziej bolesne tatuaż a dla innej osoby może być tym, który im przeszkadza najmniej. Każdy jest inny, i istnieje kilka czynników osobistych, które mogą pomóc Ci ocenić, ile coraz tatuażem będzie cię zranić.

 • Czy siniaków? Jeśli tak, tatuaże na obszarach z cieńszej skóry może Cię dotyczyć więcej niż kogoś innego.
 • Po zranić (stubbing swój palec, na przykład), w jaki sposób rangę ból? Jeśli chcesz rangi ból niski dla większości drobnych urazów, tatuaże może nie boli tak źle dla Ciebie jak i dla innych ludzi.
 • Czy tatuaż w "mięsistego" okolicy? Wiele tatuaż weterani powie, że tatuaże w miejscach z dużą ilością skóry często boli mniej niż tatuaże na obszarach mniej wyściółką.
 • Czy są jakieś części ciała, które są szczególnie wrażliwe? Jeśli tak, to możesz nie chcieć, aby się tam dostać tatuaż.
 • Czy jesteś naturalna ruda? Badania wykazały, że rude są bardziej wrażliwe na ból w wyniku mutacji w genie, który powoduje, że ich kolor włosów.

Przewodnik Tattoo Pain

Poza czynników osobowych, rozmieszczenie tatuaż ma największy wpływ na jak wiele bólu jesteś prawdopodobnie czuć w trakcie procesu odbarwiania.

Miejsca najmniej bolesny Get Tatuaże

Miejsca, które mogą zranić przynajmniej są:

 • Ramię zewnętrzne
 • Górne powrotem
 • Zewnętrzna i górna część uda

Obszary te są zazwyczaj mięsiste obszary o mniej ciasno upakowanych nerwów niż w innych obszarach organizmu. Ramiona i zewnętrzną lub górną część uda są szczególnie bezbolesne dla wielu, ponieważ są długie przestrzenie bez wielu zwartych zakończeń nerwowych.

Miejsca z mieszanymi Recenzje

Tatuaże boli niektórych ludzi bardziej niż inne. Poniżej znajduje się lista miejsc do tatuaży, że niektórzy ludzie nie tylko rani opisane jako trochę (myślę: punkciki), podczas gdy inni ludzie mieli złe doświadczenia z obszaru.

 • Ramię wewnętrzne
 • Wewnętrzna uda
 • Dolnej części pleców
 • Kostki
 • Żebra

Dla niektórych osób, obszary te są dokładniej uregulowana. Dla innych ludzi, to raczej cienkie skóry. Wielkość tatuażu jest również, w tych dziedzinach. Czterdzieści minut sesji tatuaż na cal tatuaż na dolnej części pleców jest czymś zupełnie innym niż siedem godzin backpiece. Dla tych obszarów, wiele osób pamiętać, że proces określający tatuażu jest najgorsze, a prace wypełniający jest minimalnie bolesny.

Jak bardzo Tatuaże Hurt

Więcej Bolesne Staże

Istnieją pewne obszary ciała, które prawdopodobnie boli bardziej niż inne nie ważne jak wysokie próg bólu jest. Obszary te obejmują:

 • Najwyższej stopy
 • Obszar pod pachami
 • Wszystkie przeguby (takich jak kolanka lub rzepki)
 • Palce

Każdy obszar ściśle upakowanych nerwów może boleć. Każdy obszar, który łączy swoje ciało do drugiego (takich jak wspólne lub pod pachami) posiada gęstą ciało nerwów, a zatem jest bardziej prawdopodobne, aby spowodować ból.

Recenzje osobowe

Choć może to być miły, aby usłyszeć, co grupa ludzi uważa, czasami kilka osobistych opinii może pomóc. Co prawdziwi ludzie z atramentem myśleć o bólu tatuaży? Oto kilka opinii:

 • Marie z Nowego Jorku ma ponad 20 tatuaży i setki godzin w fotelu tatuażu. Ona mówi, że żaden z jej tatuaży naprawdę boli. "Backpiece było najgorsze, ale byłem przyzwyczajony do bólu, do czasu zaczęliśmy trzeciej sesji."
 • Katherine z Ohio ma dwa tatuaże i myśli, obaj boli. "Żaden z bólu było tak źle. Nie sądziłem, że umrze, ale mój tatuaż na pewno boli hip najmniej."
 • Niektórzy lubią Becky z New Jersey jest ambiwalentny stosunek do bólu. Po sześciu tatuaży, Becky mówi "Niektóre tats boli, jak żaden inny, a niektóre nie. Po prostu sobie z nim poradzić, jeśli chcesz."

Powinieneś się martwić?

Jeśli wciąż zastanawiasz się, jak to będzie bolało, aby zrobić sobie tatuaż, musisz poznać siebie. Jeśli jesteś typem osoby, która ma wysoką tolerancję na ból, coraz podpisał może wydawać się jedynie niewielki kłopot dla ciebie. Jednak ból może być ciężkie, jeśli są bardziej wrażliwe. Ogólnie rzecz biorąc, należy pamiętać, że ból tatuaż jest tylko tymczasowe. Przyjemność z posiadania tatuażu jest coś, co będzie trwać znacznie dłużej niż ból.

Jak zrobić tatuaż Henna

Jak zrobić tatuaż Henna

Mehndi, znany jako Henna w Stanach, ma długoletnią tradycję w wielu starożytnych kultur. Henna jest rzeczywiście nazwa nadana proszku używanego do tworzenia wzorów tatuaż henną na skórze. Sam proszek jest w kolorze zielonym, ale po wysuszeniu, to często pozostawia na pomarańczowo-czerwonym kolorze. Istnieje wielu dostawców teraz, że oferta hennę w różnych kolorach, ale nie są one zalecane dla tymczasowych tatuaży. Gdy inne kolory są dodawane do naturalnej henny, reakcje skórne mogą być łagodne do ciężkich; Barwnik ten jest najlepszym objął w czystej, pierwotnej postaci. Ponadto, za pomocą henna w najczystszej (niezabarwionym) formie, będzie bardzo zmniejszyć ryzyko podrażnienia lub reakcji alergicznych. Przed zastosowaniem naturalnej henny, nie ma potrzeby, aby zrobić test alergiczny skóry - jednak test skórny jest wysoce zalecane, jeśli masz zamiar użyć jednego z kolorowych lub leczonych past henna.

Bez względu na swoje zdolności artystyczne, możesz dać tatuaże henną spróbować na siebie lub znajomych. Klasyczne Mehndi wzory są bardzo szczegółowe, ale można użyć henny wklej stworzyć dowolny projekt wybrać. Jeśli chodzi o pastę, część natomiast kup wstępnie wykonane w rurze; inni mówią, że lepsze wyniki poprzez zmieszanie ich własne.

Mamy zamiar nauczyć się jak robić tatuaże henną najpierw uczą się, jak zrobić hennę się. Oto wspólne i skuteczne przepis na pastę z henny:

 1. Aby barwnika henny, przesiać wystarczająco hennę do około 1-1 / 4 szklanki suchej, przesianej proszku henny.
 2. Take 2 pakiety błyskawiczne singli kawy (te, które wyglądają jak torebki herbaty) i gotujemy około 1 1/2 szklanki wody do wrzenia cieczy w dół do około 3/4 filiżanki ciemnego płynu.
 3. Wymieszać tyle kawy do proszku do utworzenia gęstej pasty. Gorąca ciecz będzie piłka się proszek mało, więc należy go mieszać, aż będzie dobrze się połączą i gładka. Dodać około 2 łyżki soku z cytryny; świeże najlepiej.
 4. Dodać około 5 kropli olejku eukaliptusowego.
 5. Dodać około 5 kropli olejek goździkowy.

Pasta powinna być cienka, ale nie katar. Jeśli jest zbyt rzadka, dodać trochę więcej przesianej proszek henny. Jeśli jest zbyt gęsta, dodać trochę więcej kawy lub czystej wody. Pozostawić mieszaninę do odstania i chłodne przez około 2 godziny przed użyciem. Uwaga: Ten przepis robi dużą ilość pasty z henny. Jeśli masz zamiar robić tylko niewielką ilość pracy, prosimy o połowę lub kwartał pomiarów wymienionych powyżej. Wszelkie pasty, nie stosuje się, może być magazynowany, szczelnie zamknięty w lodówce przez 2 tygodnie lub w lodówce przez 2 miesiące.

Przy stosowaniu pasty z henny domowych, można pracować z wykałaczki, wyciskanych butelek lub stożka. Możesz kupić stożek, jeśli chcesz, ale można też tworzyć własne z plastikowej torbie zamrażarki. Przeciąć torebkę do małego placu, złóż go w kształt stożka, a następnie skleić go. Inny sposób to zrobić, to po prostu odciąć jedną z dolnych rogach i przytrzymaj go jak stożek, jakbyś stosowania wisienką na torcie. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy tylko wyciąć odrobinę się zrobić bardzo mały otwór.

Jedyną rzeczą do zrobienia jest zdecydować na projekt masz zamiar stosować. Większość zestawów henna obejmować konstrukcje wyrywkowych lub szablony do pracy z. Istnieje również wiele książek, które mają przykładowe wzory dla Ciebie pracować. Jesteś również stworzyć lub dostosować każdy wzór dusza zapragnie. Większość tradycyjnych stanie henna w oparciu o prostych kształtach, które są następnie łączone w celu utworzenia bardzo skomplikowany wzór.

Masz kilka możliwości, jeśli chodzi o sam proces składania wniosku o tatuaże z henny. Jeśli jesteśmy pewni swoich umiejętności artystycznych, można stosować henny pasty odręczne lub bez szablonu. W przypadku skomplikowanych wzorów nawet profesjonaliści czasem użyć szablonów, które jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli nigdy nie używane henna wcześniej. Najczęstszym sposobem zastosowania henny jest ze wspomnianą stożka, co pozwala na precyzyjne aplikacji. Jeśli czujesz się bardziej komfortowo z pędzlem, przy użyciu bardzo małej jeden będzie działać, jak również.

Po zastosowaniu, wnioskodawca musi siedzieć i czekać na pasty z henny do wyschnięcia, który może trwać godzinami. Gdy jest suchy, projekt będzie trwał przez kilka tygodni - więc czas oczekiwania jest warto.

Szybkie porady:

 • Jeśli myślisz o tatuaż, mają konstrukcję wykonaną w henna pierwszy zobaczyć, co to będzie jak.

Jak zaprojektować Tropical Bedroom

Prawie wszyscy teraz mieszka i pracuje w szybkim tempie, gdzie wszystko wydaje się być w dynamicznym trybie. Zawsze mamy nasze szybkie posiłki, zawsze w pośpiechu, zawsze pokonując terminów, przygotowuje się do spotkań, robi raporty pod ciśnieniem, wszystkie piętrzą się i przyczyniając się do naszego stresu. Większość rzeczywiście chcą po prostu uciec korporacji świata i nowoczesne i zamykają się w raju. Czasami po prostu chcą zatrzymać się gdzieś daleko od miasta, gdzieś w cichym, spokojnym i relaksujący. Teraz możesz zrelaksować się w raju i uciec świat zewnątrz bez wychodzenia z domu. Czy to poprzez pokój tropikalny sypialnia. Oto kroki, jak zaprojektować własną tropikalną sypialnię.

 1. Fix podniebienia kolorów. Pierwsza praca dla Ciebie jest określenie podniebienia kolor będzie używany do pokoju. Wybierając kolor, na myśl, że to, co tworzysz jest tropikalny sypialnia. Innymi słowy, temat jest tropikalnych i kolor powinien być zbliżony do tego celu. To byłoby bezpieczne, jeśli wybierzesz neutralne kolory, które mają być obsługiwane przez ciepłe i zachęcające kolory. Trochę kreatywności i wysiłku odcinek wyobraźni pomogą ustalić tylko prawo kolory tropikalnych sypialni. W najlepszym używać kolorów ziemi jak zielone i piasku brązowy.
 2. Zadowolić się tematu. Następnym krokiem jest, aby wybrać temat, który chcesz. Pamiętaj, że w tym kroku, temat będzie wybrać jeden, który jest bardziej szczegółowy. Możesz wybrać spośród zwykłych obserwacji tropikalnych plaży, muszli, jak i drzew. Trochę więcej wyobraźni i odcinek można stworzyć swój własny unikalny temat, nie będąc przy styczna do głównego tematu, który jest tropikalny.
 3. Urzeczywistnić plany. Po sfinalizowaniu kolory i konkretny temat pokoju, teraz możesz zacząć materializować te plany. Zbierz farb i pędzli, których potrzebujesz i rozpocząć malowanie sypialni. Pamiętaj, aby zachować kolory neutralne, więc nie ma problemu z dopasowaniem ich zasłony, pościel i inne akcesoria.
 4. Dopasuj kolor i motyw z prawej mebli. Teraz, gdy już malowane pokój z kolorów i tematów, które zostały zaznaczone, że nadszedł czas, aby dopasować go do tropikalnych tematyce mebli. Zakup mebli w kolorach pasujących lakieru. W najlepszym, wybrać kolory w taki sam sposób zostały wybrane kolory ścian. Przez to, że nie będzie cierpieć możliwość niedopasowania kolorów. Teraz, jeśli masz już swoje meble, jak wtedy, gdy myślisz o użyciu tego samego meble masz już przed konwersją swój pokój, to wyremontować go dopasować do swojego koloru ściany.
 5. Użyj akcesoria pod sam temat jak ściany. Przy ozdabianiu pokój, na myśl motyw, który nie wybrał. Na przykład, jeśli wybrano motyw plażowy, pamiętaj, aby wybrać akcesoria zgodne z tym tematem.
 6. Ustaw zasłony. Czy te same warunki do kurtyny. Wybierz ten, zgodnie z hasłem, które wybrałeś.

Jest na to sposób odpocząć bez konieczności opuszczania strefy komfortu. Można uciec szybko stymulacji korporacji świata, bez konieczności podróżowania. Tylko trochę odcinek kreatywność i wyobraźnia, a to na pewno mają swój własny raj, wszystko w środku pokoju.

Jak korzystać Tatuaże na zwiększenie modyfikacji ciała

Odbarwiania skóry jest jednym z tych starożytnych sztuk, które jest wciąż żywa do dziś. Już w czasach starożytnych, tatuaże były używane w różnych kulturach symbolizuje osiągnięcia i akceptacji w ramach wspólnoty. Niektóre kultury nawet za tatuaż rytuał przejścia. Jednakże większość kultur zobaczyć tatuaż jako sposób upiększyć i modyfikacji ciała.

Dziś sam cel pierścienie prawdziwe. Chociaż niektórzy ludzie mogą rozważyć tatuaż przez impuls, rzeczywistość jest taka, że ​​większość ludzi się tatuaże w celu poprawy ich obraz ciała i osobowości. Jeśli naprawdę myślisz o tym, tatuaże, piercing, kosmetyczne i inne wzmocnienia zapewniają to samo, sposób, aby wyglądać lepiej. Poniżej znajdują się wartościowe wskazówki, jak wykorzystywać tatuaże zmodyfikować różne części ciała, czy chcesz wyglądać cool i jeśli chcesz ukryć wadę.

 • Użyj tatuaże jak makijaż. Jeśli masz już kolczyki, możesz użyć tatuaże do zwiększenia brwi i usta. Można dodać oomph tych rysów twarzy, jak to będzie uzupełnieniem istniejącego przekłucia. Tatuaże kosmetyczne często przychodzą na dowolny kolor, który lubisz. To jest twój wybór, jeśli chodzi o intensywność lub ciemności tych tatuaży. Nawet jeśli nie masz piercing, wprowadzenie na makijaż tatuaż zdecydowanie zwiększyć swoje rysy twarzy, zwłaszcza jeśli masz cienkie brwi i usta o ciemnych z powodu palenia.
 • Ozdabianie tatuaże. Można zrobić to na odwrót. Możesz mieć tatuaż, a następnie zwiększyć inked wizerunek dodając piercing uzupełnić projekt. Możesz umieścić tatuaże na uszach, wokół pępka, lub innych części ciała, w którym można zainstalować te akcesoria metalowe.
 • Tworzenie efektu 3D. Niektórzy z was mogą nie być zaznajomieni z tej opcji tatuażu. Technicznie, można dodać tat na ciele, które sprawiają, że wygląda jak 3-D sztuki. Zasadniczo będzie wiązać wszczepiania tatuażem na wybranej części ciała. Tatuaż będzie nieco tłoczone, co pozwala czuć się rowki zwolnień w całym obrazie. To jest świetnym rozwiązaniem, jeśli chcesz dodać głębi twojego bodyâ € ™ s tuszem projektowania.
 • Zwiększenie przez cięcie i znakowanie. Poprawiając modyfikacje ciała, można użyć metody nacinania skóry. Metoda ta jest tak subtelne zmiany w tym sensie, że można je łatwo znikają po kilku dniach. To by jednak zależy od rodzaju skóry. Ta metoda może dodać więcej wpływ na twój tatuaż, jak również. Znacznie twardsze elementy są dodawane do tatuażu, więc będzie się bardziej zauważalne. Oczywiście, ta szczególna metoda zapewnia tylko chwilowy obraz.
 • Innym prostym rozszerzeniem, które można zrobić, to co twój tatuaż kolorowy. Mimo, że czarne jest najczęściej kolor używany w tatuażach, można rozważyć dodanie biały dla efektów zadymionych i innych kolorów dla bardziej dramatu.

Teraz, ponieważ tatuaże są zazwyczaj stałe, kto rozważa coraz podpisał powinien pomyśleć dwa razy. Tak, można argumentować, że chirurgia laserowa może usunąć każdy rodzaj tatuażu. Czy jednak pamiętać, że usunięcie tatuażu jest bardzo bolesne na ciele i na portfelu. To powiedział, upewnij się, że to przez przed wykonaniem skoku, które mogą doprowadzić Cię do świata żalu później.

Jak zaprojektować i Oświeć

Jak zaprojektować i Oświeć


Wiedząc, jak zaprojektować i udekorować świece oferuje nieograniczone możliwości tworzenia pięknych candlescapes w całym domu.

Magia Candle Light

Blask świec migotanie często wydaje się magiczne dodanie poczucie spokoju i relaksu w każdym miejscu. Korzystanie świece do dekoracji pokoju, lub obszar w plenerze, wytwarza poczucie ciepła, jak oddać miękkie złote światło. Świece ustawić nastroju, stworzyć atmosferę i mieszać wyobraźnię.

Zapalone świece wyświetlona w przedpokoju wysłać wiadomość zachęcającą do gości, jak wejść do środka dzięki czemu czują się mile widziani. Eleganckie zwęża umieszczone na stole sugerują, kameralną atmosferę z spokojnej rozmowy. Zapachowe wota ustawione w pobliżu wanny sugerują spokojną relaksującą kąpiel.

Organizowanie świece w piękne candlescapes zwiększa ich wpływ dodając stylu i elegancji do Twojego domu.

Porady na temat projektowania i dekoracji Z świece

Świece zrobić wspaniały dodatek do niemal każdej części domu. Następujące techniki zdobienia świec są sposoby, aby włączyć te piękne akcenty w domu w swoim życiu.

Świeca ugrupowania na kominek

Twój kominek staje się dramatyczna punktem, gdy jest zbyt ciepło kominkiem poprzez napełnienie świec o różnych wysokościach. To jest proste, aby stworzyć efekt warstwowych za pomocą świeczniki o różnych rozmiarach i asortyment różnych typów świec. Umieść lustro na podłodze kominka odzwierciedlać migoczące płomienie na pięknym wyglądzie. Bądź kreatywny, włącz szklane świeczniki i małe wazony do góry nogami i ustawić świece na nich wewnątrz innego posiadacza na wygląd, który jest unikatowy. Istnieją również świeczniki kominkowe wykonane specjalnie dla trzymając świece wewnątrz kominka.

Klaster świece na kominka, umieszczając je wszystkie na jednej stronie lub kilka na każdej stronie, na piękny efekt. Umieść świece w świeczniki w różnych stylach, ale z tego samego materiału, takich jak brąz lub cyny na wygląd, który jest elegancki i piękny.

Ognisko palenisko to kolejny obszar, gdzie candlescape wygląda wspaniale. Duże filar świece otoczony świeżych lub jedwabne kwiaty sezonu przekształcenie paleniska na scenie piękna.

Ugrupowania Tabela

Aby osiągnąć wygląd, który jest proste i efektowne miejsce asortyment filarze i stożkowe świece w kolory uzupełniające lub w różnych odcieniach jednego koloru na stole. Kolejny piękny sposób grupy asortyment świec używa Świeczniki różnych stylów i wybór świec tego samego koloru.

Spokojny i pogodny efekt uzyskuje się poprzez umieszczenie trzy duże świece filaru różnych wysokościach na talerzu filar i otaczających bazę świec z eleganckimi eleganckim kolorze czarnym lub szarym płaskich kamieni na azjatyckich inspirowane wyglądem. Świece, które są głębokie i bogate kolory i odcienie w połączeniu z neutralnym płyt filaru wykonane z ceramiki lub metalu są najlepszym wyborem dla tego projektu.

Świece pływające

Wyświetlacz pływających świec sprawia wspaniały stół centralny. Kombinacje świece i pojemników są nieograniczone. Umieść pływające świece kwiat w ulubionym cięcia szklanej misce na romantyczny wygląd lub użyć jabłka i świeczki na Szczęśliwego spadek tematu. Dodaj elegancję i piękno do pływające świeczki, otaczając miskę ze świeżymi lub jedwabne kwiaty. Zwiększyć poczucie romantyzmu, umieszczając małe kwiaty, płatki kwiatów lub plasterki owoców w wodzie z pływającymi świeczkami. Na stole, że jest duże i prostokątne ustalenia pływające świeczki umieszczone w rzędzie po środku tabeli zrobić piękny centralny. Świece daje lśniący efekt na całej długości stołu, tworząc wygląd, który jest uderzające i dramatyczne.

Innym sposobem wykorzystania pływające świece, aby stworzyć piękny centralny uzyskuje się poprzez wypełnienie trzy cylindryczne wazony o różnej wysokości 2/3 pełnymi wody. Zanurzyć owoce, zieleni i kwiatów, a to duży pływającego świecę na górze.

Porady Świeca dekoracyjne

 • Użyj okrągłe i kwadratowe filaru świece z ciekawych wzorów i faktur za dodatkowy odrobiną wszelkiej sztuki.
 • Umieść krem ​​lub białe kolorowe świece wotywne lub w posiadaczy na huragany patio tabeli lub w ogrodzie na bajkowy wygląd.
 • Osiągnąć ogromny śmiały wygląd, kładąc parę dużych świec wewnątrz szklanych słupkowych latarnie i umieszczanie ich na koniec płaszcza lub jako centralny tabeli. Inna odmiana tego wygląd jest otaczająca duże świece filaru z szklanych huraganów.

Kilka słów przestrogi

Podczas korzystania świece zawsze pamiętać, że bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu. Ważne jest, aby zachować ostrożność i zdrowy rozsądek przy płonących świec. Nigdy nie pozostawiać bez nadzoru świece w pokoju lub w pobliżu małych dzieci i zwierząt. Wypadków szybko i zapalona świeca może być łatwo dotknąć czy przewracać.

Przed zapalając świecę upewnić świeca jest na powierzchni, która jest odporna na ciepło i umieszczone z dala od materiałów łatwopalnych, takich jak zasłony lub zasłony. Wreszcie, zawsze zgasić płomień przed snem lub wyjściem z domu.Czy to jest na specjalne okazje lub do codziennego korzystania, wiedząc, jak zaprojektować i udekorować świece dodaje, piękno, ciepło i styl do Twojego domu.

Jak zamaskować tatuaż

Tatuaże są doskonałym sposobem wyrażania siebie. Jednak nie może być więcej niż jeden raz, gdy sportowych tatuaż dla wszystkich, aby zobaczyć, może nie być najlepszym pomysłem, jak wtedy, gdy ubiegasz się o stanowisku kierowniczym w renomowanej firmie i spełniające swoje konserwatywne przyszłość teściowie. Czy kiedykolwiek znalazłeś się w żadnej z tych sytuacji, czy też wystarczy, że tatuaż masz teraz jest duży czy brzydkie błąd? Następnie dowiedzieć się, jak zamaskować tatuaż z tych wskazówek:

 1. Idź do salonu tatuażu, gdzie dostał tatuaż i znaleźć artystę, który wykonany tatuaż na ciebie. Jako ten, który wykonany tatuaż, że będzie w dobrym, jeśli nie najlepsze miejsce, aby zamaskować tatuaż albo przez wstrzyknięcie tuszu skóry stonowanych do tatuażu lub super nakładając kolejną tatuaż.
 2. Rozważyć opcje laserowe lub chirurgii kosmetycznej. Najnowsze osiągnięcia naukowe dziś może zezwolić, aby usunąć lub zamaskować praktycznie tatuaż bezboleśnie-kosztem. Ale czy można sobie na to pozwolić, idź do niego. To jest jeszcze najlepsza opcja.
 3. Nie zależy na powrocie do salonu tatuażu? Nie można sobie pozwolić na laser lub chirurgii plastycznej? Wziąć pod uwagę wielkość i położenie tatuaż. Następnie dostosuj swoją garderobę lub fryzurę w miarę możliwości, aby ukryć tatuaż. Noszenie swoje włosy na przykład może ukryć tatuaż na swoim karku i pleców; nieprzezroczystych pończochy może ukryć kostki lub nogi tatuaż.
 4. Umieść ukrywanie taśmy na tatuaż. Upewnij się, że obszar wytatuowany jest czysty. Wytnij paski taśmy i stosuje się go na obszarze, który ma zadaszony. Bardzo proste prawda?
 5. Zastosuj ukrywania lub kamuflażu makijaż na pokrycie blizny. Ukrywanie makijażu, można kupić w sklepach kosmetycznych firmy. Wodoodporne kremy ukrywanie są popularnym wyborem. Jednak, kamuflaż makijaż może być lepszą alternatywą, ponieważ jest nieprzejrzysty i zapewnia lepsze pokrycie niż zwykłego makijażu.
 6. Wybierz makijaż w dwóch odcieniach-jasny odcień, aby ukryć ciemne pigmenty w tatuażu i inny odcień w Twojej skóry. Wybierz gęste kremy ukrywanie które mają ciężkie i nieprzezroczystą pokrycia. Przetestować produkt w małej części skóry, aby sprawdzić za reakcje alergiczne i przetestować krycia i pokrycie kremem ukrywania.
 7. Oczyść wytatuowany obszar. Osuszyć.
 8. Idź do dobrze oświetlonego pokoju. Pokój z naturalnego oświetlenia jest najlepszy, więc można zobaczyć kolory wyraźnie. Zastosuj najjaśniejszy odcień kremu ukrywanie na tatuaż przy użyciu pędzla concealer, wacika makijaż gąbki lub opuszkami palców. Upewnij się, że tylko tatuaż jest pokryta w całości przez lekkim cieniu. Po pierwsza warstwa wyschnie krem ​​ukrywa, zastosowanie cieniu do odcienia skóry. Postępuj w ten sam sposób w kroku 9 z tym, że tym razem, trzeba nanieść drugą poza krawędzie tatuażu. Mieszanka z krawędziami tatuażu odpowiednio.
 9. Zastosuj luźne lub sprasowany proszek ustawić makijaż. Użyj wacika, puff proszku lub rumieniec szczotki do pracy.

W zależności od wielkości i lokalizacji tatuażu, jak zamaskować tatuaż może być proste lub nieco trudne. Ale jeśli się do wskazówek tu znaleźć, może po prostu uważają, że jest to łatwe zadanie, po wszystkim.

Jak zaprojektować ognisk kącik wypoczynkowy

Jak zaprojektować ognisk kącik wypoczynkowy

Jeśli wbudowany na stałe ognisko w ogródku, upewnij się zakończyć wygląd z częścią wypoczynkową, aby dopasować. Miejsca do siedzenia są integralną używania i korzystania z jakiegokolwiek ognia. Dowiedz się, jak zaprojektować stałe i czasowe część wypoczynkową, które mogą zwiększyć swój pit.

Rodzaje Fire Pit wypoczynkową

Jak ostatecznie zaprojektować obszar będzie zależeć od kilku czynników. Rzeczy takie jak, czy chcesz zbudować część wypoczynkową w okolicach pit, czy pit jest zapadnięte i jaki kształt pit wszyscy mają wpływ na to, co część wypoczynkową wygląda.

Wbudowane Ławki

Zbuduj swój ognisko i uczynić część obszaru otaczającego stoczni, patio lub ogrodu, włączając kilka wbudowanych ławki w projekcie. Ławki może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z tymczasowym siedzenia jak krzesła Adirondack, aby pomieścić dodatkowe osoby. Przy budowie strefy ławki, należy rozważyć następujące aby pomóc wygląd miejsc i funkcji w najlepszym wydaniu:

 • Budowanie z ławki z tych samych materiałów jak ognia lub patio surround. Na przykład, jeśli pit jest zbudowany z kamienia polnego, budować twarz i tył ławce z tego samego kamienia.
 • Budowanie z ławki do naśladowania kształt wykopu - okrągłe doły powinny mieć zakrzywione ławki podczas pit powinien mieć prostokątny proste ławki.
 • Upewnij się, że ławki otaczają nie więcej niż 1/2 całkowitej dołu. Dodatkowy pokój może być wypełniona dodatkowe stoły i krzesła, ale co ważniejsze, to daje dużo miejsca, aby uzyskać dostęp do ławki i poruszania się sam dół.
 • Daj ławce nie tylko plecy oprzeć, ale drugą poziomą powierzchnię, na górze z tyłu. To może działać jako powierzchni stołu dla osób siedzących w środku ławki, którzy chcą umieścić swoje napoje i talerze tymczasowo.
 • Rozważyć budowę "tabel" na obu końcach ławki przy użyciu tego samego materiału, który jest wykonany z fotela, ale na wyższym poziomie.

Mieszanie Krzesła i zabudowy Ławki

Jak zaprojektować ognisk kącik wypoczynkowy

Choć wbudowany ławki jest to świetny sposób, aby uzyskać gotowy, polerowane wygląd obszaru ognisko na, czasem jest to nie dość wystarczająco miejsc siedzących, czy nie wygodne siedzenia dla wszystkich gości. W tym przypadku, może warto rozważyć połączenie wbudowanych ławki z dodatkowymi krzesłami.

Podczas korzystania z krzesła z ławki, zachować następujące punkty na uwadze jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni:

 • Przechowywać wystarczająco dużo miejsca między krzesłami i tablic, z których korzystasz, uzyskując swobodny dostęp do ławce po obu stronach i samego ognia - nie zamykają całkowicie obszar.
 • Krzesła kąt lekko do siebie podczas pozycjonowania je naprzeciwko centrum ławce po obu stronach. Zachęca to intymność i rozmowę w dwóch kierunkach na raz.
 • Jeśli krzesła są na tyle daleko od ewentualne wbudowane "stołów" po obu stronach ławki, należy rozważyć umieszczenie mały stolik koniec między nimi. Nie zawierają dodatkowe tabele po obu stronach; będzie to tylko w pobliżu w okolicy i sprawiają, że trudno się poruszać.
 • Tworzenie spójnego i trwałego wyglądu poprzez dopasowanie poduszki na krzesła z poduszkami na wbudowanym ławce.

Krzesła i Meble ogrodowe

Jak zaprojektować ognisk kącik wypoczynkowy

Jeśli ognisko nie jest wbudowane, lub nie chcesz stałego siedzenia wokół niego, istnieje wiele sposobów można użyć krzesła i meble patio wokół ognia. Podczas gdy którykolwiek z tych elementów można przesuwać w dowolnym momencie, traktowania ich pierwotnego rozmieszczenia jakby jadą być trwałe; da to obszar, że wygląd i styl, który ma, przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności mogą być potrzebne.

 • Niech wielkość mebli użyć dyktować ile sztuk dokładnie wokół tej ognisko. Chcesz, aby zapewnić wystarczającą przestrzeń pomiędzy każdym meblu tak, że ludzie mogą łatwo przesuwać i poruszać się całą Fire Pit.
 • Jeśli chcesz, aby "zamknąć" obszar poprzez umieszczenie mebli blisko siebie, zrób to po drugiej stronie ognia lub obszar najdalej od domu i patio, więc jest to najmniej prawdopodobne, że ludzie będą się zbliżać z tej strony.
 • Umieść jeden stolik dla każdych dwóch miejsc; jeśli masz cztery krzesła, trzeba mieć dwie tabele w celu koordynacji z nimi.
 • Krzesła przestrzeni równomiernie na całym obszarze w celu zachęcenia rozmowę. Upewnij się, że każda strona ognia ma taką samą liczbę krzeseł i kąt krzesła w kierunku siebie intymność lekko wywoływać.
 • Przechowywać duże patio oraz duże stoły krzesła z obszaru.

Prostokątna Ogień Pits

Jak zaprojektować ognisk kącik wypoczynkowy

Prostokątne doły ognia są jednym z trudniejszych do projektowania salonem z powodu ich kształtu i wielkości. Najbardziej efektywną formą siedzenia dla tego rodzaju ognia jest użycie wbudowanych ławki w prostopadłym układzie. Wiąże się to z wykorzystaniem długie i krótkie ławki zawijania dwie strony ognia.

Na rogu, gdzie dołączyć, należy rozważyć umieszczenie podwyższony stolik, a także podwyższone tabele na obu końcach. To zapewnia mnóstwo miejsc i tabeli obszarze, zachowując resztę strefy wolnego ludzi do poruszania się, lub umieścić kilka dodatkowych krzeseł w razie potrzeby.

Jeżeli ognisko jest w kształcie kwadratu, a nie prostokątny, należy rozważyć umieszczenie krzesła na każdym jednym z rogów. Spójrz na krzesła pasujących kształtu; duże kwadratowe fotele i kanapy wspaniałe wyborów za zorganizowanie wokół kwadratowego dół.

Zatopiony Ogień Pits

Jeśli wybrałeś mieć zatopiony na ognisko, za budowanie swojego siedzenia w prawo w obszarze bezpośrednio wokół niego. Innymi słowy, ognisko powinna mieć obszar bezpośrednio wokół niego powietrze, ale po tym można umieścić zakrzywienia gniazda płyty wokół całej sprawy.

Możesz wybrać, aby mieć drugą kondygnację siedzenia bezpośrednio nad nim. Jeśli tak, upewnij się, że obszar ten miejsc jest ograniczona tylko do jednej strony ognia; pozwoli to dostęp do całego obszaru od pozostałych stron.

Wypełnij podwórku

Jeśli masz się kominek lub ognisko, upewnij się zakończyć go z prawej rodzaju częścią wypoczynkową. Czy zdecydujesz się zbudować siedzenia lub zorganizować czasowo prawo do siedzenia zapewni Ci cieszyć się obszar ognia w pełni.

Jak zaprojektować Malarstwo

Jak zaprojektować Malarstwo
Zrozumienie teorii koloru i kompozycji może pomóc dowiedzieć się więcej o tym, jak zaprojektować malarstwo.

Dla początkującego malarza, uczenie się, jak projektować obraz może wydawać się zastraszenia zadania. Jednak zrozumienie teorii koloru i kompozycji można łatwiej tworzyć niezapomniane dzieła sztuki.

Teoria koloru

Kolor jest mocny element projektu, który może być użyty do ustawienia nastroju lub złożyć oświadczenie w swoim malarstwie. Kolory mogą być zabawny, kapryśny, spokojne, eleganckie, lub wyrafinowane. Czy pracujesz w akwareli, akrylu lub olejów, zrozumienia podstaw teorii koloru jest ważnym składnikiem wiedząc jak zaprojektować malarstwo.

Teoria kolorów opiera się na założeniu, że wszystkie kolory są tworzone przez mieszanie różnych ilości trzech podstawowych kolorów: czerwony, żółty i niebieski. Kolory, które są lżejsze, dodając nazywane są odcienie bieli, ciemniejsze kolory się dodając nazywane są odcienie czerni i kolorów przez dodanie do mieszaniny gray znane są jako sygnały. Ponieważ kolory mogą być klasyfikowane jako ciepłe lub chłodne, uczenie się, jak łączyć kolory skutecznie jest kluczowe umiejętności dla każdego artysty.

Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat teorii koloru i malarstwa, odnoszą się do następujących środków:

 • Kolor ma znaczenie
 • Teoria koloru: Podstawy
 • Kolor Teoria Przegląd
 • Podstawowe Schematy kolorów
 • Lekcje w teorii kolorów i mieszania

Skład

Skład Termin odnosi się do rozmieszczenia elementów w obrębie malarstwa, rysunku, fotografii lub innych prac artystycznych. Niezależnie od tego czy malarstwo pejzaże, akty, lub abstrakcyjne wzory, zrozumienie podstawowych zasad kompozycji pomogą Ci poprawić swoje umiejętności, jak artist.Composition obejmuje obszar obrazu użytego do ilustracji, wartości używane w malarstwie, perspektywy używany do daje wrażenie głębi i linię lub kierunku oczu widza następuje obserwując obraz.

Reguła trzecie jest jednym z najbardziej podstawowych wytycznych składu stosowane przy uczenie się, jak zaprojektować malarstwo. Zasada ta mówi, że przedmiotem malowania powinna być umieszczona w pobliżu skrzyżowania z liniami, które dzielą obraz na trzy równe kolumn i wierszy. Stwarza to więcej energii, napięcia i ciekawy efekt wizualny niż zwykłe umieszczenie główny przedmiot zainteresowania w centrum obrazu.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak stosować się do zasad kompozycji obrazu, sprawdź następujące pomocnych stron internetowych:

 • Kompozycja i elementy konstrukcji, zasady i Visual Effects
 • Podstawy Kompozycji: Zasady albo reguł?
 • Art Kompozycji
 • Tonal Contrast
 • Liniowy Perspektywa, atmosferyczne Perspektywa, cieniowanie i kompozycyjne modele
 • Historia w sztuce kompozycji

Porady malarskie

Jeśli masz problemy z podjęciem decyzji, jak projektować obraz, należy pamiętać o następujących wskazówek:

 • Jeśli malowanie martwa natura, używać aparat cyfrowy do robienia zdjęć kilka możliwych kompozycji. Widząc wszystkie zdjęcia razem będzie łatwiej określić, który projekt jest najlepszy.
 • Jeśli obraz wydaje z równowagi, to patrzeć z różnych perspektyw. W wielu przypadkach, widząc obraz do góry nogami, ma na celu wyodrębnienie istotnych problemów projektowych.
 • Pobierz w zwyczaju zauważając kombinacje kolorów w modzie, wystroju wnętrz i reklamy. Wiele z tych pomysłów może być tłumaczone na własnych obrazów.
 • Podczas gdy artyści uczą się, że ważne jest, aby być oryginalne, nie ma nic złego w oparciu o prace innych inspirować swoją kreatywność. Wiele z dzisiejszych najwybitniejszych malarzy rozpoczął swoją pracę, naśladując styl swoich poprzedników.

Dodatkowe informacje Jak Design Malarstwo

Jeśli jesteś zainteresowany dowiedzieć się więcej o tym, jak zaprojektować malowania, należy rozważyć dodanie następujących książek do biblioteki odniesienia craftingu:

 • Wypełnij swoje obrazy olejne z Light & Kevin D. Kolor MacPherson
 • Opanowanie Kolor: The Essentials Color ilustrowane przez Vicki McMurry'ego Oleje
 • Proste Secret lepszego Malarstwo: Jak natychmiast poprawić swoją pracę z Golden Rule of Design by Greg Albert
 • Essentials brushwork: Jak Render Ekspresyjna formy i faktury z każdym pociągnięciem Mark Christopher Weber

Jak zaprojektować własne Tatuaże

Jak zaprojektować własne Tatuaże

Wybierając projekt tatuażu może być trudne zadanie. Mimo że wiele osób chętnie z dokładnym obrazem od sztuki flash inni wolą własny projekt, który oddaje swoje unikalne poczucie stylu i osobowości. Przestrzegając kilku podstawowych kroków i współpracę z artystą tatuażu, może się okazać, tworząc własny tatuaż jest taki zabawny i twórczy proces, który nie chce się zatrzymać w jednym.

1. Wybierz Tattoo Artist

Jak zaprojektować własne Tatuaże

Pierwszym krokiem w tworzeniu idealnego tatuaż jest poznanie z pomocy artysty tatuażu na etapie projektowania. Jeżeli nie masz jeszcze tatuatora na uwadze, należy rozpocząć od wizyty na stronach internetowych lokalnych sklepów i sprawdzić swoje indywidualne portfele wykonawców.

Patrząc przez portfeli, utrzymać temat i styl artystyczny projekt na uwadze, i starają się dopasować, że umiejętności i talentów przyszłego artysty.

Na przykład, jeśli planujesz mieć portret zrobi, wyboru wykonawców, którzy są biegli w fotografii portretowej i realizmu. I odwrotnie, jeśli masz skłonność do projektu w amerykańskim stylu tradycyjnym, wyboru artystów, które wykazują silną linię pracę i odważne cieniowania charakterystykę tradycyjnym stylu.

2. Harmonogram konsultacji

Po zawężony do kilku potencjalnych wykonawców, z wizytą do swoich sklepów. Poza tym, że w domu portfele, sklep powinien mieć przyjazny, przyjemny nastrój i czystego środowiska.

Jeśli masz dobry ogólny uczucie ze sklepu i wierzę, że jednym z ich twórców pasuje do Twoich potrzeb, zapytać o planowaniu konsultacje, aby dyskusję projektowe trwają. Wstępna konsultacja jest niezbędna do projektowania własnego kawałka, więc oprzeć się pokusie, aby pominąć ten istotny pierwszy krok, nie ważne jak niespokojny jesteś, aby uzyskać tatuaż.

3. Przygotuj się na konsultacje

Przed udaniem się do konsultacji, należy zastanowić się, co chcesz tatuaż, aby wyglądać.

Znajdź Inspiration

Rozważ przyczyny i inspiracji za swoje pragnienie, aby utworzyć własny tatuaż tak można komunikować swoje potrzeby artysty. Tworzenie własnego kawałka jest osobisty proces, w którym poszczególne starań, aby wyrazić siebie samą w sposób trwały. Gdy próbujesz podjąć decyzję o tym, co zrobić w projekcie tatuażu, za rzeczy, które miały wpływ na ciebie i dobrze wyrazić, kim jesteś. Pamiętaj, że projekt nie musi być dosłowne przedstawienie; może działać jako symboliczny i metaforyczny oświadczeniu.

 • Może Twój idealny wzór tatuażu przedstawia swoje dzieci, partnera, swoje zwierzęta lub coś, co po prostu uderzył cię tak piękne i wzruszające.
 • Niektóre tatuaże mają być pamiątkowe utwory na utraconych bliskich, nawet jeśli nie są one wyposażone w portret. Na pamiątkę tatuaż dla twojej mamy, na przykład, za tatuaż o charakterze z ulubionej bajki czytała do was jako dziecko. Możesz także tatuaż na huśtawce zawieszonej z dębu zewnątrz domu dzieciństwa.
 • Być może nie jest to linia z ulubionego wiersza lub piosenki, która przemawia do duszy. Zamiast rzeczywiste słowa wytatuowane, innym rozwiązaniem byłoby stworzenie własnego rysunku obrazu to kojarzy go oczami wyobraźni.

Twoje życie opowiada o tobie, więc trochę imprezę i spróbuj sobie wyobrazić, co to będzie wyglądać opisane w wyobraźni. Jeśli możesz to zrobić, jesteś na dobrej drodze do projektowania niestandardowych tatuażu.

Zbierz materiał odniesienia

Jak zaprojektować własne Tatuaże

Ważne jest również, aby zebrać materiał odniesienia, aby zapewnić tatuażysta z niektórych wizualnych przykładów pojęć masz do niestandardowego projektu.

Podczas pracy na stworzenie oryginalnego kawałek, nie spodziewaliśmy się znaleźć dokładne przykłady konstrukcji. Zamiast skupić się na próbując znaleźć próbki, które przekazują ogólny styl lub zawierają pewne elementy, które chcesz włączyć. Materiał odniesienia służy jedynie jako wizualny przewodnik, który pomoże artysta stworzyć oryginalny rysunek.

Istnieje wiele źródeł dla materiału odniesienia, i nie wszystkie muszą być związane tatuaż, per se. Choć najbardziej oczywiste źródła byłoby z pamięci flash (zdjęć tatuaży, które zostały już zaprojektowane) lub poprzedniej pracy tatuażu, można również użyć szkice, ilustracje z książek i inne efekty wizualne, które pomagają artysty konceptualizacji projektu.

Użyj narzędzi technologicznych

Dzięki ciągłej popularności tatuażu, są teraz tatuaż projektowania stron internetowych internetowych, które zapewniają użytkownikom różnych konfigurowalnych szablonów. Może się okazać, że warto pracować z jednym z tych opcji przed swoim konsultacji.

4. Czy do konsultacji projekt Zgromadzenia

Po spotkaniu z tatuatora do wstępnej konsultacji projektu, należy pamiętać, że najlepsze niestandardowe tatuaże wynikiem współpracy pomiędzy klientem i artysty. Idealne niestandardowy element pochodzi z pobytu wierny swojej koncepcji, pozostając otwartym na zmiany niezbędne przetłumaczyć streszczenie projektu w jeden odpowiedni dla medium tatuażu.

Podczas gdy masz pojęcia co chcesz tatuaż wyglądać jak artysta przynosi lat doświadczenia artystycznego i technicznego. Bądź otwarty na sugestie i potencjalnych zmian konstrukcyjnych i płatne szczególnie baczną uwagę na sugestie technicznych artysty.

Ważne kwestie techniczne, które należy rozważyć i przedyskutować z tatuaż artysty należą:

 • Jak zaprojektować własne Tatuaże

  Lokalizacja: Rozważmy część ciała, na której projekt będzie wytatuowany. Projekt powinien pasować ten obszar ciała i uzupełniać naturalne krzywe organizmu.
 • Ilość elementów: Unikać próbuje włączyć zbyt wiele elementów w jeden projekt tatuażu. Jeśli uważasz, masz wiele możliwości, które chcesz włączyć, należy rozważyć ich rozprzestrzenianiu się wielu tatuaży, czy może jako oddzielne składniki większej spójny kawałek, takich jak pełen rękaw. Zbyt wiele elementów pożyczy zajęty i mylące spojrzenie na sztukę, reklamy istnieją również ograniczenia techniczne, że rozmiar tatuatora omówi z Tobą.
 • Rozmiar: Jeden z największych rozważań technicznych w tatuażu jest wielkość kawałek. Chociaż można określić dokładny rozmiar w czasie tatuowania, artysta chce przybliżoną wielkość w czasie projektowania. Często, w interesie optymalnej jasności i długowieczności, tatuatora zaproponuje uproszczenie projektu lub zwiększenie ogólnej wielkości kawałek.
 • Przyszłość: Wraz ze starzeniem się skóry, linie tatuaż będzie zbliżyć się razem i kurczą się w ten sposób negatywnych przestrzenie (obszary, w których skóra wykazuje przez). W rezultacie, niektóre szczegóły stają się zagubieni i tatuaż może podjąć na rozmyte, zagmatwane wygląd. Dobry tatuażysta będzie rozważyć, co tatuaż będzie wyglądał w przyszłości i spróbować wielkości kawałek dobrze wyglądać przez wiele lat.

Kiedy i artysta zawarły porozumienie, on lub ona będzie w stanie stworzyć rysunek projektu.

5. Get Tattooed

Jak zaprojektować własne Tatuaże

Na koniec projektu dyskusji, należy umówić się na szybką konsultację wtórnego sprawdzić rysunek i dokonania ostatecznych zmian.

Po zakończeniu rysowania i jesteś gotowy, aby się tatuażem, artysta najpierw umieścić szablon, dzięki czemu można zobaczyć, jak tatuaż pojawi się na twoim ciele. Na tym etapie procesu, ty i artysty sfinalizować precyzyjne rozmiar i położenie tatuażu i dokładnych odcieni kolorów, które będą używane.

Na tym etapie, wszystko, co pozostało do zrobienia, to usiąść i niech artysta stworzyć gotowy produkt o niestandardowej konstrukcji.

Tatuaż ten jest wyjątkowo Pozdrawiam

Projektowanie własnego tatuażu zajmuje czas i uwagę i jest najlepiej osiągnąć dzięki współpracy z profesjonalną i dedykowaną tatuatora. Ostrożnie zebranie odpowiednich materiałów referencyjnych i pozostała otwarta na sugestie tatuatora będzie skutkować estetycznym sztukę jako niepowtarzalny i wyrazisty w swojej dumnej użytkownika.

Jak zaprojektować Tattoo Quarter-rękaw

Ludzie, którzy chcą mieć tatuaże na dużej części skóry należy dokładnie zaplanować, aby uniknąć żałować tatuaż. Kwartał do rękawa tatuaż umieszczony jest na górnej części ramienia i obejmuje biceps. Kwartał do rękawa tatuaż może być również w dolnej części ramienia, z góry łokci do nadgarstków lub powyżej tego obszaru. Projektowanie ćwierć rękawem tatuaż wymaga starannego planowania. Jeśli planujesz dostać ćwierć rękawem tatuaż, wykonaj kroki opisane poniżej.

Oto kroki, w jaki sposób można zaprojektować ćwierć rękawem tatuaż:

 • Zaplanuj lokalizację. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to określić dokładną lokalizację, w której chcesz tatuaż być. Może to być na górnym lub dolnym ramieniu. Zbadaj obszar tak, że masz całkiem dobry pomysł na jak duży tatuaż projektowania powinno być.
 • Pomyśl o projekcie. Kiedy myślisz o projektowaniu, łatwiej będzie, jeśli wybierzesz pierwszy motyw. Możesz wybrać zwierzę, swój znak zodiaku, imię i nazwisko, godło, itp ćwierć rękaw tatuaż obejmuje dużą część ramienia. Zadaj sobie pytanie, czy chcesz jeden duży projekt lub projekty, które kilka małych obejmie rękę. Jeśli chcesz kilka tatuaży, trzymać się jednego tematu, tak aby Twój tatuaż będzie miał harmonię. Również zdecydować, czy chcesz czarny tatuaż lub jeśli chcesz zdjęcia do kolorowych.
 • Zaprojektuj swój tatuaż. Jeśli jesteś osobą, która ma zwrócić tatuaż, możesz zacząć od rysunku kilka wzorów na kartce papieru. Można również udać się do artysty tatuażu i omówić rodzaj tatuażu, który chcesz mieć. Niektórzy artyści również dać się propozycje dla swoich klientów. Zadaj tatuażysta do opracowania projekt na kartce papieru, dzięki czemu można zobaczyć, co projekt będzie wyglądać. Jeśli jesteś zadowolony z projektu można już go tatuażem. Jeśli nie, dokonać pewnych zmian wraz z artysty tatuażu. Nie spiesz się i nie wahaj się zapytać tatuaż artyście kilka pytań, jak to będzie stałą częścią ciała.
 • Przygotuj się. Jeśli wybrałeś już projekt tatuażu, umówić się na spotkanie ze swoim artysty tatuażu. Musisz być przygotowany, gdy idziesz do sesji. Kwartał do rękawa tatuaż jest dość duży i może to zająć godziny zrobić. W niektórych przypadkach schemat odbywa się na początku i cieniujący jest wykonywane w innym sesji. Ma to zmniejszyć ból dla Ciebie.

Są to czynności, które można wykonać, jeśli chcesz zaprojektować ćwierć rękawem tatuaż. Posiadanie tatuażu jest trwała tak staranne planowanie jest ważne. Po zdobyciu tatuaż zrobić, poproś swojego tatuażysta właściwy sposób dbać o tatuaż, gdy jest uzdrowienie. Nie rysuj rękę, nawet jeśli jest to swędzenie, ponieważ może to zniszczyć drogę tatuaż wygląda.

Jak zaprojektować pudełko z biżuterią

Masz już wielką kolekcję biżuterii. Ale mając najpiękniejszą biżuterię nie wystarczy. Należy mieć ładne i piękne pudełko z biżuterią, zbyt. Teraz, gdy pudełka z biżuterią można znaleźć na rynku, nie są na tyle piękne, dlaczego nie można zrobić jeden? Jeśli nie możesz zrobić okno, zawsze możesz zaprojektować okno i przekształcić go w najpiękniejszych polu biżuterii. Czy to nie jest piękniejsze, aby uzyskać indywidualną biżuteria polu?

Oto kroki, i kilka porad będziesz musiał się kierować przy projektowaniu biżuteria polu:

 1. Mieć polu biżuterii. Można kupić zwykły okna wykonane z drewna, szkła lub innych materiałów chcesz. Pole to może być zaprojektowane z własnych sekcjach, dzięki czemu można mieć sekcje, które będą idealne dla jewelries masz. Jeśli możesz, tworzyć własne pole biżuteria jest lepsza. W ten sposób można kontrolować wymiar okna i jak to się dla Twojej wygody. Drewniane pudełko może być malowany i zaprojektowane z kamieni, kryształów i innych materiałów. Inne materiały do ​​pudełka z biżuterią jak kieliszek będzie trudne do projektowania. W każdym razie, niezależnie od materiału makijaż wybrać jest w porządku tak długo, jak to przemawia do gustu.
 2. Zaplanuj projekt pudełko biżuterii. Pomyśl, jak chcesz, aby pole biżuteria być zaprojektowane. Czy chcesz wyglądać wyrafinowany, antyczny, jaskrawo kolorowe, czy tylko zwykły czysty jeden? Pomysłów z Sieci jeśli zabraknie niektórych. Po sfinalizowane zaplanowaną biżuteria polu, nadszedł czas, aby przygotować materiały.
 3. Przygotowanie materiałów konstrukcyjnych. Po planowania projektu, lista w dół wszystkie materiały będą potrzebne do zakończenia projektu, nie tylko ozdoby, takie jak kamienie, kryształy, koraliki i przyciski, ale inne materiały będą potrzebne jak klej, nici, nożyczki, pędzel i znaczków.
 4. Zaprojektuj pole biżuterii. Zacznij materializuje zaplanowaną konstrukcję. To jest, gdy zaczyna się zabawa, ale jest to najbardziej krytyczny. Można popełniać błędy te mogą być do naprawienia podczas projektowania. Niektóre błędy konstrukcyjne mogą nawet okazać się najlepszym centralnym punktem projektu. Więc jeśli się pomylisz, nie martw się tak bardzo i coś z tym zrobić.

Przypomnienia

Projektowanie własnego pola biżuteria może być zabawa i świetny sposób, aby zwolnić artystę w was. Jednak nigdy nie rozpocząć projektowanie boxa bez czytania, co następuje:

 • Funkcja jest królem. Przy projektowaniu, nigdy nie zapomnę funkcję pudełka. To pole biżuteria i powinien działać skutecznie w polu biżuterii. Oznacza to, że podczas projektowania go, upewnij się, że projekt nie zagraża coś jak pudełko z biżuterią.
 • Zbyt dużo jest złe. To nie jest złe, aby mieć dużo pomysłów w głowie. Ale to nie jest dobre, aby umieścić wszystkie te pomysły na polu biżuterii. Nieporządek projekt jest katastrofa.

Skorzystaj z pomocy ekspertów projektowania biżuterii przy projektowaniu biżuterii. Może trzeba coś ręcznie grawerowania na drewnianym pudełku. To świetny pomysł, również do korzystania z rzeczy, które już masz przy projektowaniu zamiast kupować nowe. Cokolwiek robisz, pamiętaj, że ważne jest to funkcja polu i jej piękno, które przemawia do gustu.

Jak zaprojektować stronę internetową z Dreamweaver

Jak zaprojektować stronę internetową z Dreamweaver

Po pierwsze, należy wiedzieć, że proces projektowania z programem Dreamweaver jest bardzo proste i można zbudować swoją pierwszą stronę internetową w około dziesięć minut. Tak, w zaledwie dziesięć minut można zaprojektować prostą stronę internetową, która będzie dobrze zrobić z wyszukiwarek.

Warto wiedzieć, że wyszukiwarki miłości proste wzory ponad skomplikowanych wzorów, które mają zbyt dużo Flash i innych warstw graficznych. Postępuj zgodnie ze wskazówkami tutaj, aby zbudować prostą i profesjonalną stronę internetową już teraz!

 1. Pobierz oprogramowanie do programu Dreamweaver. Dreamweaver jest świetny program do projektowania stron internetowych. Jest bardzo łatwy w użyciu i posiada bardzo dobre cechy, które można nauczyć się szybko. Do zakupu najnowszej wersji oprogramowania Dreamweaver, po prostu kliknij tutaj. Najnowsza wersja programu Dreamweaver CS3 to, które ma wiele wspaniałych cech, które stawia go w czołówce wszystkich programów do projektowania stron internetowych. Możesz pobrać bezpłatną wersję próbną tutaj.
 2. Zainstaluj program. Po zakupie kopię Dreamweaver, lub po pobrać bezpłatną wersję próbną, należy zainstalować oprogramowanie na komputerze PC lub laptopie.
 3. Utwórz nową stronę internetową. Po procesie Instalowanie, możesz utworzyć nową stronę internetową, klikając na "Plik" w górnej części panelu sterowania programu, a następnie wybrać "Nowy" z menu rozwijanego, które się pojawi. Wybierz stronie "Podstawowe" z menu "kategorii", a następnie wybrać opcję "HTML". Ten krok pozwala na stworzenie strony internetowej w formacie HTML. Format HTML jest najbardziej elastyczny format strony internetowej, więc należy działać w HTML, jeśli możesz.
 4. Jak zaprojektować stronę internetową z Dreamweaver
  Funkcja "Układ". Najprostszym sposobem projektowania strony internetowej jest za pomocą układów. Funkcja "Układ", które jest przez Dreamweaver organizuje swoją stronę internetową jednak chcesz, bardzo łatwo. Aby uzyskać dostęp do funkcji "układu", należy przejść do "okna" w zakładce narzędzia głównej w górnej części ekranu programu, a następnie wybrać okno "Wstaw". Z okna Insert wybrać opcję "Układ". Od "Widok", zmień "Tabela" do "Układ Mode".
 5. Zorganizuj swoją stronę na zielony "układ". Funkcja układ daje dwie możliwości, pierwsza opcja, która uważa się za układ rodzic zielony układ, i druga opcja jest? Ad, który jest uważany za układ dziecko. Blue układu powinny być zawarte w zielonym układu. Tak więc, aby zrobić dobry początek, należy zacząć organizować swoją stronę za pomocą zielonego układu.

  Tworzenie szeroki układ na górze strony dla obrazu banner lub głównego tytułu. Następnie utwórz długi układ na wyciągu do linków nawigacyjnych bocznym. Należy również stworzyć główny układ na środku strony dla zawartości. Wreszcie, można utworzyć kolejny szeroki układ na dole strony dla innych połączeń, takich jak stwierdzenie praw autorskich, o nas i kontakt linki.
 6. Włóż niebieskie układy. Aby rozpocząć dodawanie treści i zdjęć, należy zorganizować swoją stronę ponownie za pomocą niebieskiego "Layout". Powtórz krok numer 5, ale z niebieskim układ, który pasuje do zielonego układu. Zacznij dodać zawartość w środku układu, wstawić obraz bannera w górę układu i tworzenia więzi bocznym.
 7. Dodać linki wewnętrzne. Po pierwsze, z "okna" wybierz "Właściwości", aby zobaczyć funkcje linku na dole ekranu programu. Najprostszym sposobem, aby link do innej strony internetowej, to wybierając słowo lub frazę, a następnie przechodząc do sekcji "Link", znajdujący się w oknie "Właściwości". Następnie można "Brwi do pliku", aby wybrać położenie pliku i stworzyć związek, który dostanie użytkowników do tego pliku lub strony internetowej. Aby wykonać połączenie zewnętrzne, wystarczy wpisać adres URL w pustym polu.
 8. Dodać tytuł strony. Można teraz wybrać tytuł strony. Zapisać go w części tytułowego w górnej części ekranu programu. Można również zoptymalizować meta tagi, wybierając opcję "Code" w lewym górnym rogu ekranu programu. Możesz znaleźć więcej informacji na temat optymalizacji meta tagi, przechodząc do Jak zoptymalizować artykuł meta tagi.
 9. . Regularnie zapisać stronę Po zakończeniu projektu pierwszej stronie, nie trzeba powtarzać wszystkich powyższych kroków ponownie; wystarczy ponownie zapisać stronę internetową z nową nazwą każdym razem, gdy chcesz utworzyć nową stronę. Po procesie oszczędzania, można edytować treści, zdjęć i tytuł dla nowej strony.

Możesz dowiedzieć się więcej szczegółowych technik projektowania stron internetowych, rejestrując się w programie, projektowanie stron internetowych online.

Przez Elhusseiny Shahin, można kupić swoją kopię programu Dreamweaver z zakupu Dreamweaver.