grsail.com

jak zaplanowac ciaze

Jak Kwasy tłuszczowe Benefit ciała

Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe są specyficzne tłuszcze, które są krytyczne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Twój organizm nie jest w stanie wytworzyć tych kwasów tłuszczowych na własną rękę, więc konieczne jest, aby jeść dietę bogatą w tych kluczowych elementów składowych, aby utrzymać zdrowe ciało. Dwa główne niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, które muszą być zawarte w diecie są kwasy omega-6 i omega-3 kwasy tłuszczowe.

Jak to Kwasy tłuszczowe Pomoc ciała?

Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe mają mnóstwo korzyści w organizmie i jego komórek. Pomagają w rozwoju komórek i tworzenia błony zdrowych komórek, i faktycznie wykazano, że blokuje tworzenie guza u zwierząt, jak również blokują wzrost ludzkich komórek raka sutka.

Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe pomagają w rozwoju i funkcjonowaniu mózgu i układu nerwowego, a oni pomagają regulować prawidłowe działanie tarczycy i nadnerczy. Odgrywają one ważną rolę w trzebieży krwi, co może zapobiec powstawaniu zakrzepów krwi, które prowadzą do zawału serca i udaru mózgu. Wykazują one również naturalne właściwości anty-zapalne, które mogą łagodzić objawy zarówno zapalenie stawów i inne choroby autoimmunologiczne układu.

Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe regulują ciśnienie krwi, reakcje immunologiczne i wątroby, a także pomoc w krzepnięciu krwi i podział cholesterolu. Pomagają one również dobrze wyglądać, jak dieta uboga w te kwasy tłuszczowe wykazano, aby stworzyć problemy skórne, w tym wyprysk, łupież, podzielonych gwoździ i łamliwych włosów.

Co się stanie, jeśli nie otrzymają Enough Kwasy tłuszczowe?

Nie wystarczająco dużo omega-3 kwasy tłuszczowe jest najbardziej zdumiewające efekty. Niskie poziomy były związane z:

 • wahania nastroju
 • utrata pamięci
 • demencja
 • problemy ze wzrokiem
 • Problemy skóry i włosów

Ponadto, u pacjentów z rozpoznaniem i dzieci z ADHD zarówno € ™ s Alzheimera wykazano mają niższy od przeciętnego poziom tych kwasów tłuszczowych.

Jakie produkty spożywcze zawierają niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe?

Istnieje wiele źródeł niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, które można dodać do swojej diety, aby składniki odżywcze, które są potrzebne. Omega-3 źródeł należą:

 • orzechy
 • soja
 • olej z orzechów włoskich
 • olej rzepakowy
 • olej lniany
 • zimna woda tłuste ryby, takie jak łosoś, śledź, dorsz, flądra, tuńczyk, bluefish i krewetki

Omega-6 znajdują się w wielu orzechy, oleje i mięs, ale są one również uwzględnione w typowej zachodniej diecie i nie powinno być problemem.

Ile potrzebuję?

Nie ma Zalecana ilość niezbędnych kwasów tłuszczowych w diecie, ponieważ każdy jest inny i ma inne potrzeby. Zaleca się, że kwasy tłuszczowe składają się 3% do 6% dziennego spożycia kalorii. Tej wartości, należy spożywać 2 do 4 razy więcej omega-6 kwasy tłuszczowe niż kwasów omega-3. Typowy amerykański diet jest jednak dość niezrównoważona z średnia bliższy 14 do 25 razy więcej omega-6 kwasy tłuszczowe omega-3, niż w wyniku wysokiego zużycia mięsa.

Wielu lekarzy i dietetycy zalecają spożywanie tłustych ryb 2 do 3 razy w tygodniu, aby spełniać swoje spożycie omega-3. To, wraz z nakrętkami i zdrowych olejów, może dać ci niezbędne składniki odżywcze potrzebne do korzystania z niezbędnych kwasów tłuszczowych w diecie.

Czy mogę brać suplementy?

Istnieje możliwość przyjmowania suplementów, aby zapewnić Państwu kwasów tłuszczowych omega-3. Są to suplementy oleju rybnego, które na ogół zawierają również niewielkie ilości orzechów i olejów. Czytaj etykiety i porozmawiać z lekarzem na temat zaleceń dotyczących wysokości tych dodatków, należy dodać do swojej diety.

Bez względu na to, jak je dostać, niezbędne kwasy tłuszczowe są niezbędne do twojego bodyâ € ™ s zdrowia. Oceń swoją dietę i upewnij się, że masz wystarczająco dużo tych klocków w tym, a jeśli nie, dokonać pewnych zmian teraz wspierać swoją kontynuację zdrowia.

Jak Przeciwutleniacze Korzyści mnie?

Przeciwutleniacze oferują szereg korzyści dla zdrowia, a zostały one reklamowany jako możliwe zapobiegawczego chorób, począwszy od nowotworów, choroby Alzheimera. Badania sugerują, że przeciwutleniacze mogą rzeczywiście być skuteczne w zapobieganiu wielu chorób związanych z wiekiem.

Co Przeciwutleniacze Czy i gdzie można je znaleźć

Przeciwutleniacze występują w świeżych owoców i warzyw, a także całych ziaren. Owoce i warzywa, które mają jasne i charakterystyczne kolory, takie jak czerwone pomidory, fioletowe jagody, pomarańczowy żółtej kukurydzy i marchwi, są bogate w przeciwutleniacze.

Ilość witamin, minerałów i związków w żywności mają właściwości przeciwutleniające. Witaminy A, C i E są wśród najbardziej znane, podobnie jak beta-karoten, likopen i selen. Niektóre produkty, które zawierają duże ilości przeciwutleniaczy należą:

 • Marchew
 • Zielone warzywa liściaste, takie jak kapusta, szpinak i collards
 • Jagody, wiśnie i winogrona
 • Herbata zielona
 • Owoce cytrusowe
 • Jabłka i gruszki

Jak Przeciwutleniacze Walcz stres oksydacyjny i wolne rodniki

Jak wiek, twoje tkanki ciała cierpi z powodu stresu oksydacyjnego w wyniku procesu utleniania. Utleniania występuje, gdy cząsteczki w organizmie traci elektrony do naładowanych elektrycznie cząsteczek tlenu we krwi. Te elektrycznie naładowane cząsteczki tlenu zwane "wolne rodniki", i mają potencjał, aby spowodować uszkodzenie DNA komórkowego. W miarę upływu czasu mogą się nieodwracalne uszkodzenia i prowadzi do choroby.

Utleniania jest naturalnym procesem, który zdarza się każdemu. Bo to jest naturalne, dieta bogata w antioxdants jest konieczne, aby utrzymać poziom wolnych rodników w organizmie niski i utrzymać dobry stan zdrowia. Bardziej wolne rodniki gromadzą się w organizmie, tym więcej stresu oksydacyjnego będziesz cierpieć.

Jak wiek, twojego naturalna obrona organizmu przed utlenianiem, wolnych rodników i stresu oksydacyjnego stają się mniej skuteczne. Dlatego badacze uważają, że wysoki poziom przeciwutleniaczy w diecie może zapobiec wielu chorób związanych z wiekiem.

Niektóre zachowania mogą zwiększyć liczbę wolnych rodników w naszym ciele. Palenie, picie i opalanie może powodować niebezpieczne wzrost produkcji wolnych rodników w organizmie. Inne czynniki, które mogą zwiększyć produkcję wolnych rodników to zanieczyszczenie powietrza, zakażenie, i narażenie na substancje toksyczne lub promieniowania.

Korzyści zdrowotne wynikające z Przeciwutleniacze

Przeciwutleniacze korzyści dla zdrowia poprzez czyszczenie wolne rodniki z krwiobiegu. Mają szeroki zakres świadczeń zdrowotnych; Niektóre badania wykazały, że antioxdants zmniejszenia objawów starzenia się poprzez minimalizację zmarszczek i zachowaniu tekstury skóry. Mogą nawet chronić skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez słońce i zmniejszyć częstość występowania oparzenia słoneczne.

Przeciwutleniacze, chociaż nie okazały leczeniu wszelkich stanów, badania wykazały, że przeciwutleniacze są również zaangażowane w profilaktyce szeregu chorób degeneracyjnych związanych ze starzeniem, obejmujący:

 • Rak
 • Choroby sercowo-naczyniowe
 • Zaburzenia funkcji poznawczych
 • Dysfunkcji immunologicznej
 • Zaćma
 • Zwyrodnienie plamki żółtej
 • Choroby Alzheimera

Różne przeciwutleniacze korzystne różnych części ciała. Na przykład, beta-karoten znaleźć w marchwi może pomóc w utrzymaniu zdrowia oczu. Likopen znajduje się w pomidorach może przyczynić się do zdrowia prostaty. Flawonoidy znajdują się w herbaty, kakao i czekolady są dobre dla serca, a proantocyjanidyny znaleźć w żurawin i jabłek może pomóc w utrzymaniu dróg moczowych.

W celu zapewnienia, że ​​masz mnóstwo przeciwutleniaczy w codziennej diecie, USDA zaleca jeść zróżnicowanej diety, z co najmniej pięć porcji owoców i warzyw dziennie, a od sześciu do jedenastu porcji ziaren, w tym co najmniej trzech porcji z pełnego ziarna.

Zrozumienie, w jaki sposób mikroelement Works Suplement

Intencją suplement mikroelement jest wprowadzenie do organizmu przez układ trawienny, wystarczającej ilości pierwiastków śladowych dla dobrego zdrowia. Czy te dodatki są niezbędne dla Ciebie po prostu zależy od tego, czy twoje ciało jest ich brakuje.

Jakie są Trace Minerals?

Można by rozpoznać niektóre z ich nazwami, takimi miedzi, cynku i cyny. Ale, może nie wiedzieć, że Twój organizm potrzebuje tych minerałów do utrzymania zdrowia. Minerały te są również nazywane "mikro minerały", ponieważ organizm potrzebuje jedynie niewielkiej ilości, nie więcej niż 11 mg na dobę, a w wielu przypadkach, znacznie mniej. Pierwiastków śladowych są ważne dla regulacji komórek, zdrowia kości, odporności i niezliczonych innych funkcji związanych z ochroną zdrowia.

Dlaczego Niedobory występuje?

Ludzie jedzenia produktów, pochodzących z krajów pierwszego świata rzadko cierpią na braki mineralnymi. Żywność uprawiane w glebie mineralnej bogate w składniki odżywcze przenieść swoje ciało. Ludzie, którzy jedzą głównie z przetworzonej żywności lub słabej jakości roślinność uprawianych w zubożonym gleby, mogą cierpieć z powodu niedoboru minerałów. To może być również to, osób z zaburzeniami krzepnięcia, lub ludzi, którzy biorą leki, które drenażu minerałów z nich. Jak te minerały polegać na sobie nawzajem, aby wykonywać swoje funkcje żywieniowe, brak równowagi może przyczynić się do wielu komplikacji zdrowotnych i brakiem dobrego zdrowia w ogóle.

Wchłanianie składników odżywczych i suplementów

Powszechnie uznaje się, że pierwiastki śladowe często działają jako koenzymy. Oznacza to, że są katalizatory lub wyzwalacze, dla wielu procesów w organizmie. Jedno z badań starał się dowiedzieć, czy ta funkcja katalizatora zasugerował, że kompletne odżywianie pierwiastków śladowych może pomóc ludzkie ciało absorbuje innych składników odżywczych i witamin. W tym badaniu, uczestnicy wykazały wzrost o 86% w dostępnych składników odżywczych we krwi po przyjmowania suplementów. Ważne jest, aby pamiętać, że te dodatki zostały zaprojektowane na potrzeby osobiste każdego uczestnika, nie homogenizowane over-the-counter pigułki. Z tych wymienionych suplementów, badania wykazały skutki uboczne zawierać więcej energii, zwiększenie zdolności poznawcze i ogólne samopoczucie. Jednak badania te nie zostały powszechnie powielane, a zatem nie powinno być traktowane jako zdecydowanego rzeczywistości.

Wysokie dawki mogą być trujące

Tak samo jak ciało potrzebuje pierwiastków śladowych, tylko potrzebuje bardzo małej ilości. W większości przypadków kwota jest tak mała, że ​​zalecane dzienne spożycie nie można ustalić dla minerałów. Z tym jest umysł, być ostrożny ponad czasochłonne minerałów śladowych w suplementach, i nie biorą suplementów, które oferują w liczbie pojedynczej, pierwiastków śladowych, chyba że lekarz zaleci inaczej. Ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem, aby dowiedzieć się, czy jesteś w grupie ryzyka niedoboru pierwiastka śladowego, przed podjęciem suplementów.

Pierwiastki śladowe są małe, ale bardzo ważne aspekty dobrobytu. Jeśli masz już zdrowy poziom pierwiastków śladowych w organizmie, suplementów nie będzie poprawić swoje zdrowie. W rzeczywistości, biorąc za dużo może wywołać niebezpieczny wynik. Skonsultować się z lekarzem do badania, aby sprawdzić, czy jesteś kandydatem do przyjmowania suplementów mikroelementu.

Jak zabezpieczyć Android Smartphone

Jak zabezpieczyć Android Smartphone
Bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, smartfony stały się siłą napędową nowoczesnego stylu życia cyfrowego. Smartfony są podłączone do każdego aspektu naszego życia, od podstawowej komunikacji za pomocą wiadomości tekstowych, e-mail do sieci społecznościowych, bankowości, prywatne zdjęcia i więcej. Jeśli smartfon dostanie się w niepowołane ręce, można zmierzyć wiele więcej kłopotów i frustracji, że czystej wartości samego urządzenia. Bez odpowiedniego zabezpieczenia w miejscu, złodziej telefonu może być porwanie swoje konta internetowe, kradzież pieniędzy z bankowości online oraz dzielenie się najbardziej intymne zdjęć w Internecie.

We wcześniejszym poście, omówiliśmy niektóre ze sposobów, można chronić swoje dane osobowe podczas podróży z smartphone, ale może to być nawet bardziej ważne, aby zachować swój telefon tak bezpieczne, jak to możliwe na zasadzie z dnia na dzień, jak również. Na najbardziej podstawowym poziomie, wszyscy właściciele smartfonów Android należy wykonać trzy proste kroki, aby zachować dane na ich telefony (w chmurze) jako bezpieczne i jako prywatne, jak to możliwe.

1. Ustaw ekran Lock Code

Nigdy nie należy zostawiać telefonu bez jakiegoś hasła, aby dostać się na ekranie blokady. Tak, po prosty "machnięcia", aby odblokować telefon jest najbardziej wygodne, ale również pozostawia nam niezwykle wrażliwe. Wzór machnięcia jest jednym z łatwiejszych mechanizmów blokujących ekran, ale tłuste ślady linii papilarnych może wciąż być narażona na ataki. Wielo-cyfrowy kod lub, jeszcze lepiej, złożone hasło jest znacznie lepsze i bardziej bezpieczne rozwiązanie. Można je znaleźć w ustawieniach zabezpieczeń w telefonie Android.

2. Wykorzystanie specyficznych aplikacji haseł

Nawet jeśli Twoje hasło blokady ekranu jest zagrożona, będziemy chcieli, aby upewnić się, że masz jeszcze kolejną warstwę bezpieczeństwa. Podczas gdy nie są dostępne na wszystkich aplikacji, niektóre aplikacje dają możliwość posiadania dodatkowego hasło przed mogą być dostępne lub wcześniej mogą być stosowane w pewnych funkcji. Jest to szczególnie widoczne w bankowości mobilnej i aplikacji mobilnych płatności; dodane hasła może być wymagane lub z kompatybilnymi urządzeniami, na bazie skanera linii papilarnych blokady / odblokowania może być możliwe

3. Skonfiguruj Android Device Manager

Za każdym razem, połączyć konto Google do nowego urządzenia z systemem Android, to pojawia się na liście urządzeń poprzez ustawienia Google Play Store. Dodatkowo upewnij się, że Android Device Manager został prawidłowo skonfigurowany i potwierdzone. To internetowe narzędzie pozwala łatwo zlokalizować i zadzwoni urządzenie powinno stać się zagubiona lub skradziona. W najgorszym przypadku, można również korzystać z Menedżera urządzeń z systemem Android zdalnie wytrzeć urządzenie tak, że złodziej nie może uzyskać dostępu do żadnych danych.

Wybierz pierwszy taniec Piosenka jak VIP

Wybierz pierwszy taniec Piosenka jak VIP
W świecie celebrytów, zdajemy się być zafascynowany wyborów, które słynne panien i kawalerów, dotyczących ich wesela. Leta € ™ s podjąć spojrzenie na pierwszych utworów tanecznych niektóre sławne pary wybrali, dzięki czemu można ocenić niektóre opcje na pierwszy taniec z nowym małżonkiem.

Kim i Kanye

Niektórzy z was zapewne dość słuchania o tym ślubie, ale ich pierwsza piosenka, taniec, czy w tym przypadku piosenek, jest interesujący. Zamiast jednego utworu, para wybrała medley piosenek do tańca po raz pierwszy jako mąż i żona. Zaczęli wreszcie włączyć się do tych Arms of Mine, przełączony ponownie do czułości, a następnie Kanye zaokrąglone go z rapem.

Jeśli masz trudności ze wybierając jedną piosenkę, która tylko ma znaczenie dla Ciebie, jako para, to może być sposób na jego zwalczania. Masz DJ skompilować kilka sekund każdego utworu, aby odtwarzać do tyłu. Nie, pan młody nie robi € ™ t muszą odpadniesz w rapie na końcu.

Jennifer i Brad

Gdy Jennifer Aniston i Brad Pitt powiedział, I Do, tańczyli na sposób spojrzeć Dziś wieczorem przez Franka Sinatry. Piosenki Sinatra są ponadczasowe klasyki. Jeśli ty i twój małżonek są tradycjonalistami i youâ € ™ re o tradycyjny ślub, a następnie wybierając ponadczasową klasyczną piosenkę Sinatry lub jak może być droga.

LeAnn i Eddie

Gdy LeAnn Rimes śr Eddie Cibrian, wybrali Kiedy Dona € ™ t przychodzi łatwo przez Patti Griffin. Może kilka zostało złożenie oświadczenia o ich związek prowadzi do ich zaślubin. Ty też możesz złożyć oświadczenie o zalotach, Twojej miłości lub stosunku was dwóch akcji. Wystarczy wybrać utwór, który stawia w słowa, jak się czujesz o sobie nawzajem.

Wybierz go z uczuciem

Możesz czerpać inspirację z par gwiazd w wyborze swój pierwszy utwór taneczny. Możesz także użyć ich wybory jako sposób, aby uniknąć przechwytywania konkretnego utworu (może uważasz, że ita € ™ s pecha wybrać tą samą piosenkę para, która zakończyła się rozwodem wybrał). Tak czy inaczej, kiedy to zrobić wybierz piosenkę, zrób to z uczuciem. Wykorzystać swoje emocje i wybrać coś, które coś dla was obu.

Jaki rodzaj cynku suplementu warto korzystać?

Cynk jest ważnym minerałem większość ludzi nie mam dość codziennego. Biorąc dobre uzupełnienie cynku jest dobrym sposobem, aby zapobiec stan zwany niedobór cynku. Niedobór cynku, jeśli nie jest leczone, często może skutkować zwolnieniem naprawy rany, ograniczenie funkcji mózgu, utrata włosów, biegunkę i zmiany skórne. Jeśli nie ma wystarczającej ilości cynku w diecie, mając dobre uzupełnienie cynku jest w porządku, zwłaszcza, że ​​organizm nie może produkować cynk na własną rękę.

Cynk źródeł żywności

Cynk jest minerałem, który występuje w wielu źródeł żywności, w tym wzbogacone płatki śniadaniowe, owoce morza, czerwone mięso, produkty pełnoziarniste i drożdży brewerâ € ™ s. Jeśli nie jesteś w stanie utrzymać dobrą zbilansowaną dietę to niektóre z tych elementów, ważne jest, aby zrobić dobre uzupełnienie cynku, aby utrzymać dobry stan zdrowia.

Jeśli już zrobić dobre multiwitaminy codziennie, może być konieczne, aby wziąć dodatek cynku; zbyt dużo cynku może być równie niebezpieczne, jak nie dostanę tyle, dlatego zaleca się, aby porozmawiać z lekarzem. Mają właściwego przebiegu badania w celu określenia, czy i jakie suplementy cynku powinien być przy.

Rodzaje suplementów cynku

Istnieje kilka rodzajów suplementów cynku, niektóre lepsze niż inne, które można kupić najbardziej wszędzie. Niektóre suplementy cynku to:

 • siarczan cynku (co może spowodować podrażnienie żołądka)
 • chelaty aminokwasowe cynku (które mogą być trochę drogie)
 • glukonian cynku (który jest dobry typ)
 • miejscowe cynku (używany do niektórych łagodnych chorób skóry i opryszczka)
 • tlenek cynku (stosowany w niektórych preparatów bloku słońce i niektóre kremy)

Niektóre rodzaje cynku, które są najlepiej wchłaniane są:

 • cytrynian cynku
 • octan cynku
 • pikolinian cynku

Nie należy przyjmować cynk oralny z żywności, które powstrzymują wchłanianie jak otręby, białka, kawy, fityniany, fosforu i wapnia. Jak w przypadku wszystkich suplementów witaminowych i mineralnych, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych, z dala od dzieci.

Skutki uboczne suplementów cynku

Suplement, jaki rodzaj cynku należy użyć, zależy w dużej mierze od tego, co używasz go; lekarz będzie w stanie pomóc w tym, jak są jakieś poważne skutki uboczne powodowane przez zbyt dużo cynku. Niektóre z tych działań niepożądanych należą:

 • ból brzucha
 • nudności
 • gorączka
 • kaszel
 • biegunka
 • senność
 • wymioty
 • niepokój

W przypadku zażycia większej niż 100 mg na dobę, wynik może być anemia, choroby serca, niewydolność immunologiczna, niedobór miedzi i zmniejszenie lub dobrego cholesterolu HDL. Innym skutkiem ubocznym mogą obejmować podrażnienie żołądka, ale nie, jeśli są przyjmowane z pokarmem.

Ludzie, którzy mają pewne choroby lub choroby należy skonsultować się z ich lekarzem, jeśli czujesz, że masz niedobór cynku lub z jakichkolwiek innych problemów zdrowotnych. Nie każdy wie o znaczeniu cynku lub cynku nie są przechowywane w naszym organizmie. Cynk jest najlepiej wchłania się z dobrej diety żywieniowej. Pamiętaj, aby utrzymać się w granicach zalecanych dziennych limitów dla swojego wieku i płci.

Siedem Wspólne I-9 błędy i jak ich uniknąć

Siedem Wspólne I-9 błędy i jak ich uniknąć
Reforma i sterowania Immigration Act (IRCA) wymaga amerykańskich pracodawców wypełnić formularz I-9 dla każdego nowego pracownika zatrudnił. Formularz ten służy do potwierdzenia, że ​​pracodawca przeglądu dokumentacji weryfikacji (a) tożsamość pracownika i (b), że pracownik ma prawo do pracy w tym kraju. Znaczne kary finansowe mogą ubiegać się, jeśli pracodawcy nie poprawnie wypełnić i zachować te ważne formularze dla każdego pracownika.

Unikanie błędów I-9

Jako trener i konsultant HR, często prowadzą klasy dyskusje o I-9 zakończenia i występowali I-9 audytów dla wielu klientów. Praca z uczniami i klientów dał mi wgląd w niektóre z błędów, które są powszechnie wykonane na I-9 form - od ich wypełniania nieprawidłowo do niedotrzymanie im odpowiednią ilość czasu. Kilka z najczęstszych błędów - oraz informacje o tym, jak ich uniknąć - to:

1. Błąd: Niezastosowanie się do zakończenia I-9 w odpowiednim czasie.

 • Rozwiązanie: Wypełnij formularz w ciągu pierwszych pracownika trzech dni pracy, upewnij się, że jest prawidłowo datowane (przez Ciebie i pracownika) oraz wymienić dokładną datę wynajmu.

2. Błąd: Wykorzystanie informacji w niewłaściwym miejscu.

 • Rozwiązanie: Przeczytaj uważnie formularz, oddanie informacje dokładnie tam, gdzie powinien iść (czyli nie umieścić "imię", gdzie "nazwisko" powinna iść).

3. Błąd: Formularz Niekompletne.

 • Rozwiązanie: Upewnij się, że każda część postaci jest w pełni zakończone przed sfinalizowaniem. Co sprawy sekcji - nie ma "opcjonalne" sekcje na formularzu I-9.

4. Błąd: Formularz Bez znaku.

 • Rozwiązanie: Upewnij się, że pracownik podpisuje jego lub jej część, zeskanować dokument upewnić, że wszystko jest tam, a następnie natychmiast podpisać w miejscu pracodawcy.

5. Błąd: Używanie formy wygasłe.

 • Rozwiązanie: formularz I-9 ma datę ważności wydrukowaną w prawym górnym rogu. Po tej dacie, minęło, stop za pomocą formularza masz. Odwiedź USCIS.gov pobrać aktualną wersję.

6. Błąd: Niezastosowanie się do utrzymania I-9s dla aktywnych pracowników.

 • Rozwiązanie: Nawet nie myśl o pozbyciu się z I-9 formularza dla pracownika, który jest na liście płac. Musisz mieć I-9 dla każdego obecnego pracownika, który zaczął działać po wymóg I-9 weszła w życie w 1988 roku.

7. Błąd: Niezastosowanie się do właściwego zachowania I-9 formularze wypowiedzianych pracowników.

 • Rozwiązanie: Nie niszczyć I-9 dokumenty zakończonych pracowników zbyt wcześnie. Kiedy pracownicy urlopu, należy zachować ich I-9 formularza przez okres jednego roku od daty zakończenia, lub trzech lat całkowitych, okres jest dłuższy. Oznacza to, że musisz miał I-9 w was posiadaniu przez co najmniej trzy lata w sumie, zanim zostanie zniszczona po urlopów. Jeśli ktoś pracuje dla Ciebie przez dwa lub więcej lat przed wyjściem, trzeba zachować go przez rok poza tym. Jeśli jednak ktoś zostawi przed podaniem dwa lata, nie można pozbyć się tej osoby I-9 postaci, aż w sumie trzy lata od osoby daty wypożyczenia minął.

Zapewnienia zgodności z przepisami

US Immigration and Customs Enforcement (ICE) przeprowadza wyrywkowe kontrole I-9 płyt i grzywien na zakończenie i retencyjnych błędów mogą być strome. Aby uniknąć konieczności płacenia niepotrzebnych kar, zadbać o to, aby to ważne formalności jest zakończona poprawnie w organizacji, i upewnić się, że jesteś utrzymanie tych form przez odpowiedni okres czasu.

Jak Przeciwutleniacze zapobiec Aging

Kto wiedział, że przeciwutleniacze i starzenie zostały podłączone? Udowodniono, że przeciwutleniacze występujące w wino, kawa, herbata, borówki, winogrona i inne owoce i warzywa może pomóc w zapobieganiu starzenia się i zwiększyć żywotność. Jak wiek, twój podział i wymiana martwych lub uszkodzonych komórek komórek spowalnia. Przeciwutleniacze mogą przyspieszyć podział komórek i procesów wymiany komórek, które mogą pomóc spowolnić ogólne efekty starzenia i profilaktyki określonych chorób związanych z wiekiem.

Przeciwutleniacze neutralizują szkodliwych wolnych rodników

Przeciwutleniacze neutralizują szkodliwe wolne rodniki w organizmie, co może powodować wiele poważnych lub zagrażających życiu chorób i problemów zdrowotnych, w tym chorób serca, nowotworów, zaburzeń odporności, cukrzycy i chorób zwyrodnieniowych mózgu (w tym demencji i choroby Alzheimera € ™ s). Szkodliwe wolne rodniki występują wszędzie w naszym otoczeniu, ale są one skoncentrowane w zanieczyszczenia, chemikalia, promieniowanie, pestycydów, alkohol, narkotyki, niezdrowej żywności i nawet słońce. Antyoksydanty pomagają utrzymać zdrowy i młodzieńczy swoje komórki, która może zapobiec chorobom związanym z wiekiem, stres i zwiększyć żywotność.

Pokarmy bogate w przeciwutleniacze można zachować zdrowy i młodzieńczy

Przeciwutleniacze powszechnie spotykane w źródłach żywności są witamina A, witamina C, witamina C, beta-karoten, selen i cynk. Beta-karoten, należący do rodziny karotenoidów odżywczych zwaną. Te przeciwutleniacze są odpowiedzialne za pomarańczowego pigmentu w marchwi, kantalupa, marchew i słodkie ziemniaki. Są one znane, aby zwiększyć odporność organizmu.

Warzywa, które zawierają najwięcej przeciwutleniaczy są:

 • brokuły
 • szpinak
 • Kiełki
 • buraki
 • czerwona papryka
 • marchew
 • pomidory

Owoce, które zawierają najwięcej przeciwutleniaczy są:

 • jagody
 • winogrona
 • pomarańcze
 • morele
 • śliwki
 • grejpfruty
 • brzoskwinie

Zgodnie z ogólną zasadą, bogatszy kolor owoców lub warzyw, tym więcej antyoksydantów, które zawiera.

Badania laboratoryjne wykazały, że likopen jest najpotężniejszym karotenoidów, jeśli chodzi o zwalczanie niektórych rodzajów wolnych rodników. Badania populacyjne wykazały, że ludzie, którzy jedzą diety bogate likopenu mają lepszą długoterminową profil zdrowia niż te, które tego nie robią.

Antyoksydanty mogą zapobiec starzeniu i konkretnych chorób związanych z wiekiem

Istnieje kilka konkretnych sposobów przeciwutleniacze mogą zapobiec chorobom starzenia i związanych z wiekiem, i zwiększyć żywotność:

 • Poprzez rozluźnienie naczyń krwionośnych i zmniejsza utlenianie niezdrowe cholesterolu, przeciwutleniacze mogą utrzymać się czujesz młody i energiczny jednocześnie zmniejszając ryzyko zawału serca i udarów mózgu.
 • Utrzymując wszystkich komórek twojego bodyâ € ™ s zdrowych, przeciwutleniacze mogą pomóc wyglądać i czuć się młodo, gdy zapobieganie niektórym rodzajom raka i cukrzycy. Młodzieńczy, zdrowe komórki zapewniają również większą odporność na gryp, wirusy i infekcje.
 • Przez ukierunkowanie niezdrowego komórek rakowych i ich niszczenie, przeciwutleniacze są również badane w leczeniu raka w połączeniu z promieniowaniem. Uważa się również, że Reservatrolu przeciwutleniacz może zmniejszyć odporność trzustki cancerâ € ™ s na chemioterapię.

Dodaj Przeciwutleniacze w stylu życia

Zwiększenie spożycia przeciwutleniaczy jest łatwe. Przez jedzenie ciemnego owoców i warzyw, a do picia kilka filiżanek czarnej, zielonej lub oolong dziennie, będzie czasochłonne zdrowych przeciwutleniaczy codziennie. Pijących kawę, którzy piją do dwóch filiżanek kawy dziennie również uzyskać dzienną dawkę antyoksydantów w kawie, czy jest kofeiną czy nie. Picie jeden kieliszek wina dziennie będzie również zwiększyć spożycie antyoksydantów, które mogą utrzymywać się czujesz młody i młodzieńczy i zwiększyć żywotność.

Jak witamin rozpuszczalnych w tłuszczach Deliver ważnych składników odżywczych

Witamin rozpuszczalnych w tłuszczach są składniki odżywcze, organizm wymaga w niewielkich ilościach w diecie dla optymalnego zdrowia. Dla dobrego zdrowia i samopoczucia, istotne jest, aby uzyskać witamin, minerałów i odżywiania organizm potrzebuje. Istnieją dwie grupy witamin rozpuszczalnych w wodzie witamin: (B-kompleks i C) i rozpuszczalne w tłuszczach witaminy (A, D, E i K).

Chociaż witaminy rozpuszczalne w wodzie wymagają regularnej wymiany w organizmie i muszą być częścią codziennej diety, witamin rozpuszczalnych w tłuszczach są przechowywane w wątrobie i tkankach tłuszczowych, a więc nie są potrzebne, aby być uzupełniane codziennie. FitDay może pomóc śledzić witamin rozpuszczalnych w tłuszczach.

Witaminy rozpuszczalne w tłuszczach

Rozpuszczalne w tłuszczach witaminy i tłuszczów w diecie, są absorbowane z jelita cienkiego i przechowywano w wątrobie i tkankach tłuszczowych. Słabego wchłaniania witamin rozpuszczalnych w tłuszczach może prowadzić w różnych chorobach, takich jak wrzodziejące zapalenie jelita grubego, zwłóknienie torbielowate i choroby Crohna. Jednak nadmiar tłuszczu wchłanianie witaminy rozpuszczalne mogą zrobić krzywdę ciała. Z wyjątkiem witaminy K, witamin rozpuszczalnych w tłuszczach są zazwyczaj wydalane wolniej niż witamin rozpuszczalnych w wodzie i witamin A i D mogą gromadzić i powodować toksyczne skutki w organizmie.

Jedzenie dobrze zrównoważona dieta powinna dostarczyć ilości witamin rozpuszczalnych w tłuszczach organizm potrzebuje, i zwykle nie prowadzi do zatrucia z witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. Toksyczność może być spowodowane podjęciem mega dawki witaminy A, D, E i K w suplementach witaminowych. Olej kokosowy jest bezpiecznym źródłem witamin rozpuszczalnych w tłuszczach.

Witamina

Witamina A, zwana także retinol, pomaga twoje oczy dostosować się do zmian oświetlenia, i odgrywa ważną rolę w rozwoju kości, rozwoju zębów, reprodukcji, podziału komórek i ekspresji genów. Ponadto, skórę, oczy i błony śluzowe jamy ustnej, nosa, gardła i płuc wymagają witaminy A dla wilgoci.

Dobrym źródłem witaminy A, aby dodać do swojej diety to:

 • ryba
 • wątroba
 • produkty mleczne

Ponadto, twoje ciało będzie konwersji beta-karotenu w owocach i warzywach w witaminę A. Dobrych źródeł beta-karotenu zawierają:

 • marchew
 • dynie
 • dynia
 • ciemnozielone warzywa
 • morele

Witaminy D

Witamina D jest niezbędna do wykorzystania swojej bodyâ € ™ s wapnia i fosforu. Witamina D zwiększa ilość wapnia wchłoniętej z jelita cienkiego i pomaga utrzymać formę i kości. Jest to szczególnie ważne dla dzieci, aby uzyskać odpowiednią ilość witaminy D do rozwoju mocnych kości i zdrowych zębów.

Witamina D również pomagają organizmowi metabolizmu i jest ważny dla utraty wagi i kontrolę wagi.

Możesz zwiększyć ilość witaminy D w diecie z:

 • mleko i inne produkty D-witaminowe mleczne wzmacniane
 • Olej z wątroby dorsza
 • tłuste ryby, takie jak łosoś, sardynki i śledzie

Twoje ciało może również produkować witaminę D przez skórę w odpowiedzi na działanie promieni słonecznych. Jednak z wysokim ryzykiem raka skóry spowodowane przez Suna € ™ s szkodliwym promieniowaniem, lepiej jest stosowanie ochrony przeciwsłonecznej niż próbować chłonąć promienie witaminy D z niezabezpieczonej skóry.

Witamina E

Witamina E działa jako przeciwutleniacz, chroni witaminy A i C, krwinki czerwone i niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe przed zniszczeniem. Badania dowodzą, że bogate w antyoksydanty owoców i warzyw może zmniejszyć ryzyko chorób serca, raka i wielu innych chorób.

Dobrym źródłem witaminy E, aby dodać do swojej diety to:

 • oleje roślinne
 • owoce
 • warzywa
 • pełnoziarniste
 • orzechy
 • Nasiona
 • witaminy zbożach

Witamina K

Witamina K jest wytwarzane naturalnie przez bakterie w jelitach i odgrywa zasadniczą rolę w normalnym procesie krzepnięcia krwi. Witamina K pomaga także promować zdrowie kości.

Dobrym źródłem witaminy K, aby uwzględnić w swojej diecie to:

 • szpinak
 • kalafior
 • kapusta
 • brokuły
 • olej sojowy
 • olej z nasion bawełny
 • olej rzepakowy
 • oliwa z oliwek

Jedzenie dobrze zrównoważona dieta, która zawiera żywności z witamin rozpuszczalnych w tłuszczach jest ważne dla zdrowia! Jeśli nie jesteś pewien, czy masz wystarczająco dużo witamin rozpuszczalnych w tłuszczach w diecie, należy zwrócić się do personelu medycznego, dietetykiem lub dietetykiem w celu uzyskania porady.

Drink Up: koktajli owocowych jak Zdrowa żywność

Picie koktajli może nie tylko odgrywają ważną rolę, jeśli chodzi o picie społecznego, ale mogą być również bardzo korzystne dla ogólnego stanu zdrowia.

Badacze stwierdzili, że obecność etanolu - alkohol znajduje się w większości zwykłych twardych alkoholi faktycznie zwiększa przeciwutleniające poziomy większości owoców. Korzystanie wspólnych płynów, takich jak rum, wódka, tequila, i innych napojów spirytusowych, znaleźli znaczący wzrost poziomu antyoksydantów w obu truskawek i jeżyn razem wziętych.

Przeciwutleniacze to związki chemiczne składające się z kilku substancji organicznych, w tym witaminy A, C, E, selen mineralnej i grupy zwanej karotenoidy. Karotenoidy są pigmenty, które dodają kolorów do owoców i warzyw. Przeciwutleniacze, znane są również do ataku wolnych rodników, które zapobiegają chorobom serca, udar mózgu i raka.

Wszystkich owoców pigmentowana owoce porośnięte największą ilość przeciwutleniaczy. Niektóre z najbardziej popularnych owoców są wiśnie pigmentowych, winogrona, maliny, jagody, truskawki. Zawierają związki zwane polifenole i antocyjany, które są jednymi z najsilniejszych form przeciwutleniaczy. Antocyjany także unikalną strukturę chemiczną, która czyni je od 6 do 8 razy silniejsze niż witamina C.

Więc następnym razem, czujesz się winny o drinka, po prostu zamówić truskawki margarita i niech te przeciwutleniacze iść do pracy!

Jak zdecydować, czy Headhunter jest odpowiednie

Jak zdecydować, czy Headhunter jest odpowiednie
Executive search, określane również jako łowców głów, nie wszystkie działają w ten sam sposób. Przed wybraniem headhunter, musisz mieć jasny obraz potrzeb i preferencji, i przeprowadzić dokładny wywiad z jakichkolwiek firm, które bierzesz pod uwagę w celu ustalenia dopasowanie przed podjęciem decyzji. Cathleen Faerber, Dyrektor Zarządzający The Wellesley Grupa, Inc., ustalającej oparte wyszukiwania wykonawczy firmy, akcje pewne spostrzeżenia na temat czynników, które musisz wziąć pod uwagę przy określaniu, czy firma jest dobrze dopasowane do Twoich potrzeb.

Zarządzanie Zaręczyny

Według Faerber "Ważne jest, aby wiedzieć, w jaki sposób firma zarządza ich zobowiązań wyszukiwania", jak nie może być znaczące różnice.

Wyjaśnia, "Większe firmy mają zwykle menedżera Development Manager konto lub biznesowe, które działa bezpośrednio z klientem. Będą zlecić wykonanie wyszukiwania do więcej ludzi w mniejszych organizacji, którzy nigdy nie zobaczyć lub porozmawiać z klientem. Inny model, że firmy działają w to więcej praktyczne, w których zarządzający jest również wykonywanie konto albo całości lub części wyszukiwania.

Faerber preferuje bardziej praktyczne modelu, stwierdzając: "Podczas pracy z klientami, tak ważne jest, aby zrozumieć, nie tylko parametry pracy są wypełnione, ale także kultura organizacji. Bez bezpośredniego kontaktu z klientem, to nie wiadomo, czy rozumie niuanse organizacji - to jak jazda w ciemno ".

Ona wskazuje "W każdym przypadku, ważne jest, aby mieć bezpośredni kontakt z każdym, i każdy, kto bierze udział w faktycznej realizacji wyszukiwania. Więcej wiedzy i informacji pracownicy wyszukiwarka ma, lepszą pracę mogą zrobić dla ciebie. "

Branża Doświadczenie

Jak zdecydować, czy Headhunter jest odpowiednie


Cathleen Faerber

Według Faerber, dla prawdziwych firm headhunter, doświadczenie branżowe nie jest wymagany. Ona mówi: "Nie jest ważne w ogóle, że zatrudnili do konkretnej branży i jest prawie lepiej, że nie mają." Mimo, że może wydawać się sprzeczne z intuicją, Faerber wyjaśnia. Wyjaśnia, "prawdziwy łowca głów to firma, która nie opiera się wyłącznie na bazach danych lub technologii w celu identyfikacji kandydatów. Podczas LinkedIn, ogłoszenia o pracy, itp są narzędzia, są one absolutnie nie zastąpi bezpośredniego staromodnym rekrutacji. "

Faerber pyta: "Jeśli płacisz zaliczkę w firmie w celu identyfikacji kandydatów, nie chcesz, aby upewnić się, że wszystkie drogi są badane w celu określenia najlepszych talentów? Prawdziwy łowca głów ma wiedzę, aby sprecyzować rodzaj jednostki w każdym mieście, w każdej branży. Wysiłki Rekrutacja może być uzupełniony przez technologię, ale bazy danych są tylko tak dobre, jak informacje w nich, a oni są ograniczenia. "

Ona wzywa przedsiębiorstwa, które szukają w pracy z headhunter rozważyć, "Ktoś wejścia w branży robi to świeżym okiem. Ponadto, nie kusi kandydatów recyklingu ", w nadziei na uzyskanie szybkiego zamykania. Headhunters powinien - i są wypłacane - zabiegać rynku i produkują najlepszy talent ".

Poziom Pozycja Experience

Podczas Faerber nie czuje, że doświadczenie w branży jest inny, ma inne zdanie na temat doświadczeń z poziomu konkretnej pozycji, które muszą być wypełnione. Ona mówi: "Ja zatrudnionych osób na wszystkich poziomach, a powiem ci, że to bardzo ważne, aby miał doświadczenie na poziomie pozycji, której szukasz, aby wypełnić."

Wyjaśnia, "Na pewno mają zbliżyć różne poziomy inaczej. Nie tylko powinien uwertura do tych różnych poziomów różnią, obsługi kandydata na C-suite jest bardzo różni się od postępowania kandydata na poziomie menedżera. Doświadczenie w tej dziedzinie jest bardzo ważne. "

Szczegóły sytuacyjne

Komunikować się z firmą na temat danej sytuacji i mieć pewność, że są przygotowane do obsługi specjalnych okoliczności. Faerber ilustruje, "Jeśli masz twardą menedżera zatrudniania, która potrzebuje dużo uwagi, upewnij się, że jest w stanie firma go obsłużyć. Jeśli masz menedżerowi, że jest nieuzasadnione w swoich oczekiwaniach, upewnij się, że firma miała doświadczenie z tego typu sytuacji. "

Osobistych preferencji

Szukać firmy, która pasuje do Twojego stylu i firmy kulturze osobistej. Faerber radzi, "Zastanów się, jak chciałbyś pracować. Niektóre firmy wolą transakcji podejście do procesu. Miałem firmy powiedz mi, wszyscy chcą to CV i będą go stamtąd. Inne firmy wolą podejście bardziej doradczy i wolą mieć firmę, co mogą naprawdę partnerem. "

Witamina D Suplementy: Jak bezpieczne są?

Suplementy witaminy D może być konieczne w ramach codziennej suplementów, jeśli wziąć pod uwagę fakt, że większość witaminy D trzeba pochodzi od słońca i Twojego bodyâ € ™ s własnych metod produkcji. Ludzkie ciało może mieć co najmniej 10000 jednostek witaminy D w 30 minut, gdy całe ciało jest narażone na słońce. Nazywany jest minimalna dawka rumieniowa. Produkcja witaminy D występuje w skórze w ciągu kilku minut i jest w pełni maksymalną zanim twoja skóra stanie się różowa.

Źródła witaminy D

Witamina D nie występuje naturalnie w wielu produktach spożywczych. Podczas gdy mleko jest najczęściej wzbogacone w 125 jm witaminy D na 4 uncje służąc, witamina D jest również w niewielkich ilościach w jajach, wątrobie, i ryb, takich jak łosoś, sardynki i śledzie. Witamina D jest wytwarzana w najlepszym skóry, kiedy ita € ™ s bezpośrednio narażone na działanie promieni słonecznych. Zaledwie piętnaście minut przebywania na słońcu wystarczy, aby osiągnąć swoje dzienne zapotrzebowanie na witaminę D. Pamiętaj, klimat, w którym mieszkasz, gdyż może to mieć wpływ na poziom witaminy D youâ € ™ re uzyskaniem.

Jak bezpieczny jest suplementy witaminy D?

Witamina D odgrywa ważną rolę w przyswajaniu wapnia, a zatem pomocny w zapobieganiu osteoporozie. Ostatnie badania wykazały, że duża liczba osób w podeszłym wieku z niedoborem witaminy D. W takich przypadkach, pojedyncza duża dawka witaminy D jest podana co cztery tygodnie (lub mniejsze dawki tygodniowe lub dzienne). Obie metody są bezpieczne i równie skuteczne w osiąganiu pożądanych wyników.

Choć miesięczne dozowanie suplementów witaminy D będzie Ci łatwiej przestrzegać, naukowcy wykazali, rosną obawy, że duża dawka może prowadzić do gwałtownego wzrostu stężenia wapnia we krwi, co może prowadzić do innych problemów medycznych.

Witamina D jest Suplement skuteczne?

Badacze przeprowadzili kontrole wyrywkowe próby na grupie ochotników, którzy cierpią na gruźlicę, którzy każde wydane 2,5 mg witaminy suplement D albo placebo. Kiedy próbki krwi volunteersâ € ™ zostały przetestowane, aby zobaczyć, jak suplement pomógł Systema odpornościowy € ™ s zdolność do wytrzymywania infekcji przez prątki, wyniki były niesamowite. Stwierdzono, że pojedyncza duża dawka witaminy D wystarczy, aby wzmocnić odporność persona € ™ s walczyć bakterii przez okres do 6 tygodni. Ten proces wystawione, jak prosty, tani suplement może mieć znaczący wpływ na zdrowie ludzi najbardziej narażonych na choroby.

Suplementy witaminy D są potrzebne?

Witaminy A, D, E i K są rozpuszczalne w tłuszczach i są wchłaniane do organizmu dość szybko i łatwo. Skutki uboczne nadmiernego witaminy D może zawierać:

 • Nudności
 • Wymioty
 • Utrata apetytu
 • Zaparcie
 • Zmęczenie
 • Utrata masy ciała
 • Zamieszanie
 • Nieregularne bicie serca
 • Wapnia i fosforu depozyty w tkankach miękkich

Suplementy diety to tylko, że dodatek do diety, nie zastąpi dobrej diety. Są one przeznaczone do uzupełnienia lub wspierać swoje ciało w przypadku niedoboru jednego lub więcej składników odżywczych z diety lub ze względu na stan zdrowia, jak ciąży. Aby zoptymalizować korzyści z witaminy D, przestrzegać zdrowej diety w żywności bogatej w składniki odżywcze.

Jak korzystać Udostępnianie zrzut bezprzewodowy iPhone

Jak korzystać Udostępnianie zrzut bezprzewodowy iPhone
Tradycyjny sposób udostępniania zawartości między użytkownikami telefonów, jeśli nawet coś takiego naprawdę istnieje, jest często poprzez dołączenie pliku do wiadomości e-mail. Dzięki rosnącej popularności mediów, wspieranie komunikatorów, staje się również łatwiejsze udostępnianie plików za pośrednictwem protokołu jak WhatsApp i chmurze jak OneDrive pozwoliło udostępnić pliki.

I tak wygodne, jak niektóre z tych metod może być, mają też kilka wad i niedociągnięć. Niektóre dane kontaktowe muszą być najpierw wymieniane zanim te pliki mogą być udostępniane, na przykład, i wszystkie one opierają się na połączenie z Internetem, które nie zawsze mogą być dostępne. Apple pracował do tej kwestii z funkcją zrzutu, pierwotnie wydany w 2011 roku i stale aktualizowanej i zmodernizowane od tego czasu. W efekcie, zrzut pozwala użytkownikom przesyłać pliki między urządzeniami z systemem iOS, jak i komputerów Mac, za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego.

W przypadku urządzeń z systemem iOS takich jak iPhone i iPad, Pierwsze połączenie urządzeń jest przez Bluetooth, a rzeczywista przesyłania plików jest prowadzone za pośrednictwem połączenia Wi-Fi ad-hoc. W celu wykorzystania zrzut, musisz iOS 7 lub wyżej co najmniej na iPhone 5, iPad 4, iPad mini lub 5. generacji, iPod touch. Ponieważ transfer i parowanie wymaga zarówno Wi-Fi i Bluetooth, oba te muszą być również włączone. Gdy jesteś gotowy, aby udostępniać pliki z przyjacielem lub innego pobliskiego użytkownikiem, możesz skorzystać z poniższych instrukcji, aby korzystać zrzut.

 1. Wyświetlanie Control Center, przesuwając się z dołu ekranu.
 2. Wybierz zrzut i włącz go.
 3. Wybierz preferencje zrzutu. Wybierz "Kontakt tylko" jeśli tylko chcą się dzielić i otrzymują od swoich kontaktów lub wybierz "każdy", jeśli chcesz, aby pojawić się widoczne dla wszystkich kompatybilnych pobliskich urządzeń iOS.
 4. Przejdź do zawartości, które chcesz udostępnić. Zrzut obsługuje Zdjęcia, Safari (WWW) Kontakt i więcej.
 5. Zaznacz, że treści i stuknij przycisk Udostępnij lub ikonę, która wygląda jak kwadrat ze strzałką w górę, wskazując.
 6. Wybierz dostępną użytkownikowi, którym chcesz wysłać zawartość.
 7. Otrzymania użytkownik zobaczy podgląd wspólnej treści, wybór, czy zaakceptować lub odrzucić transfer.
 8. Zawartość zostanie automatycznie otwierane w odpowiedniej aplikacji.

Podczas korzystania zrzut jest szybka i łatwa, może też stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa, jak obcy ludzie mogą dzielić się z wami szkodliwą zawartość. Josh Löwensohn od progu używa zrzutu "troll obcych z fotografii leniwce kosmicznych."

To nie jest niebezpieczne, ale inni użytkownicy mogą mieć więcej złe intencje. W ten sposób, zwykle lepiej jest pozostawić ustawienia zrzut do "Kontakt Tylko", chyba że aktywnie chcą wysyłać i odbierać treści z bezstykowych.

Jak poprawić swoją wytrzymałość

Mając możliwość uruchamiania i biec i biec bez zmęczenia, co każdy sportowiec chce idealny. Heck, nawet ziemniaki kanapa chciałby taką możliwość, po prostu donÂ't mają dyscypliny do rozpoczęcia i kontynuowania szkolenia. Cóż, czy youÂ're couch potato lub doświadczonego sportowca, tu jest jedna rzecz, która jest sposób najpewniejszy, które pomogą Ci poprawić swoją wytrzymałość.

Dyscypliny. Dopiero zaczyna to jedno. Ale, aby kontynuować szkolenie jest w zupełnie innej pole do gry. Wiele osób się chęć poprawy ich wytrzymałości, więc zaczynają reżim treningowy. Szkolą się na kilka dni i zaczynają się w lepszej kondycji. Ale pewnego dnia donÂ't czują się jak szkolenia lub donÂ't mają czasu na trening. Więc po prostu donÂ't. Biorą dzień wolny od treningu. I wkrótce, że pewnego dnia się okaże na pięć dni wolnego! Niedługo po tym, theyÂ're powrotem do miejsca, gdzie zaczęli. Wszystko to ciężka praca oni poprawić swoją wytrzymałość na tych pierwszych kilku dni szybko opadły i wrócili z powrotem do bycia kompletnie bez formy.

To jest, jak działa szkolenia wytrzymałości. Zaczynasz w 100% z kształtu. Przez kilka pierwszych dni pracy na zewnątrz, można spaść do około 95% obecnie kształt. Teraz, jak zachować się na treningu, procent zmniejszy się aż do 0%. Tylko wtedy będzie całkowicie kształt i mają możliwość uruchamiania mil, skakanka na godziny, i mają dużo więcej energii każdego dnia. Ale, jeśli było się zatrzymać szkolenia, że ​​95% pracowałeś w dół pójdzie z powrotem do 100%. Zostawiając zupełnie bez formy po raz kolejny.

Chcesz poprawić swoją wytrzymałość na dobre prawo? No a potem zacznij reżim treningowy i trzymać się go. Nawyki tworzą się po 21 spójnych razy. Tak więc przez następne 21 dni należy wykonać własne treningowego non-stop. A jeśli donÂ't można poczuć się jak pracuje się po prostu o tym pamiętać: najlepszy czas na wypracowanie kiedy donÂ't masz na to ochotę.

Co to robi, to cię w zwyczaju pracuje niezależnie. Na przykład: było kilka dni, kiedy didnÂ't masz ochotę biorąc prysznic, prawda? Ale ty to zrobił tak wouldnÂ't śmierdzisz się miejsce w rezultacie stało się nawykiem dla nas wszystkich (mam nadzieję). Oraz samo odnosi się do szkolenia wytrzymałości. Jeśli zrobisz to bez względu na to, jak się czujesz, stanie się nawykiem i youÂ'll być coraz w lepszej kondycji z każdym dniem. Wypracowanie wkrótce staną się częścią twojego codziennego harmonogramu i wonÂ't masz opór robić więcej.

Więc pamiętaj: Dyscyplina jest najpewniejszy sposób na to, jak poprawić swoją wytrzymałość!

odwiedzić www.ebookchi.com/inhumanstamina

Jak uzyskać Six Pack Abs

Chcesz poznać sekret sześć Pack ABS? Prawda jest taka, że ​​nie ma tajemnicy. Oto jak uzyskać Six Pack Abs w sześciu prostych krokach.

1 - Dieta Prawo
2 - Ćwiczenia z prawej
3 - Cardio Workout
4 - Dolna Apetyt
5 - Eat Right
6 - Abs Ćwiczenie

Dieta Prawo
Zaufaj mi, masz już mięśnie brzucha. Oni tylko ukryte pod warstwą tłuszczu. Pierwszym krokiem do uzyskania, że ​​sexy, zgrywanie wygląd jest mniej jeść. Skoncentruj się najpierw na zmniejszenie apetytu i kiedy to zrobić przekąski, jeść bogate w błonnik chrupiące żywności, takich jak marchew czy barów białka.

Poprzez spożywanie mniejszej ilości kalorii każdego dnia, niż potrzebuje organizm, zmusić system do uruchomienia metabolizmie zapisane źródeł energii, z których jeden jest tłuszcz. Jednak twoje ciało do spalania domyślnie łatwiejsze źródeł energii, takich jak pierwsza glukozy (cukru) i prostych białek.

To miejsce, gdzie kroki 2 i 3 wejść.

Prawo do ćwiczeń
Musisz wykonywać właściwą drogę, aby dostać swoje ciało do spalania zapasów tłuszczu. To jedyny sposób pozbyć się tej warstwy tłuszczu brzusznego uparta.

Zacznij z dobrym wszystko wokół programu ćwiczeń mających na celu wzmocnienie swoich głównych grup mięśni. Możesz wykonywać proste ćwiczenia w domu bez specjalnego sprzętu. Pamiętaj zajęciach gimnastycznych, gdzie były częścią regularnych rutynowych pompek, przysiadów, przysiady, dotyka palców i pracuje w miejscu?

Ustanowienie regularnych rutynowych z nich codziennie. Nawet 15 minut będzie duża pomoc. Nie przesadzaj na początku. Stopniowo zwiększać intensywność treningu i są o wiele bardziej prawdopodobne, aby trzymać się z nim.

Cardio Workout
Kopać swoje ciało w strefie spalania tłuszczu, musisz obejmują różnorodne treningi cardio. Gdy jesteś w dość dobrym stanie, zacząć robić rzeczy, które zwiększają swoje serca na okres od 10 do 15 minut.

Unikaj robienia rzeczy ze stałym rytmem, jak na bieżni lub joggingu. Twój organizm szybko uczy się ignorować je jako wymagające spalanie tłuszczu i korzysta z innych źródeł energii, a nie zapisane.

Zamiast robić takie rzeczy jak skakanie na skakance, grać w pickup gry w koszykówkę, skakać na wchodzenia po schodach, lub użyć urządzenie do wiosłowania, który zmienia tempo i siłę wymaganą w różnych segmentach treningu.

Bieganie sprinty spala więcej tłuszczu, niż droga jogging, więc nie leń ze swoimi treningu cardio.

Dolna Apetyt
Najlepszym sposobem, aby schudnąć jest zmniejszenie apetytu. Trzeba być ostrożnym z hamujące łaknienie chociaż, że jakieś miejsce niezwykłego stresu na organizm.

Należy unikać suplementów zawierających używki takie jak efedryna, ponieważ może to spowodować szybkie bicie serca i inne nieprzyjemne skutki uboczne.

Trzymaj się z naturalnych produktów, takich jak Hoodia, które ograniczyłyby swoje pragnienie jedzenia bez podkreślając swoje ciało.

Eat Right
Jedzenie prawo jest kluczem do spalania tłuszczu. Najlepsze pokarmy do jedzenia są produkty bogate w błonnik, takie jak płatki owsiane, gotowane na parze warzywa, owoce i surowe warzywa.

Te negatywne calorie żywności często wymagają więcej energii do przetwarzania, niż zapewnić. Plus, ich treść bogata w błonnik oczyszcza organizm i hamuje wchłanianie tłuszczu i cholesterolu.

Ponieważ ciało nieustannie cykli płynów, zawsze pić dużo wody, aby utrzymać właściwy poziom nawilżenia.

Abs ćwiczenia
Po zdobyć dieta i program ćwiczeń w toku, a następnie dodać jakieś ćwiczenia specyficzne dla abs. Start z wyciągów na nogach na ogólnej odchudzania, a następnie dodać skośnych brzuszków gwałtownie zdefiniować obszar przejścia żebra klatki.

Robi to podczas odpoczynku dolną część pleców na piłce do ćwiczeń wzmacnia trening i obejmuje dodatkowe grupy rdzenia mięśni. Należy unikać podkreślając te mięśnie na początku. Zamiast pracować stopniowo obejmować za pomocą wag zwiększyć intensywność treningu abs z czasem.

Streszczenie
Tak jak w przypadku innych schematu diety i ćwiczeń, nie ma overnight wyniki. Spędziłeś lat budując tę ​​warstwę tłuszczu w jamie brzusznej. Pozbycie się nim zajmie trochę czasu i wysiłku.

Zobowiązać się do osiągnięcia wymaganego celu i wykonaj następujące sześć prostych kroków. I w ten sposób, aby uzyskać Six Pack Abs!

Jak przechowywać ważnych składników odżywczych w żywności podczas gotowania

Może nie być świadomy, że gotowanie może często usunięcia składników odżywczych z pożywienia. Chcesz zjeść dobrze, więc przygotowania zdrowych posiłków w domu. Aby utrzymać składników odżywczych w żywności, należy go obsługiwać poprawnie na każdym etapie procesu gotowania. Oto, w jaki sposób możesz uzyskać maksymalne witaminy i żywienia z spożywanych pokarmów.

Start z najlepszych składników

Aby zapewnić, że odżywczą jakość posiłków, start z najlepszych, świeżych składników. Kupuj tylko tyle warzyw i owoców trwać dzień lub dwa. Nigdy nie kupić więcej. Staraj się używać świeżych lub mrożonych składników w miarę możliwości; uniknąć w puszkach.

Wybierz więcej ciemnozielone i pomarańczowe warzywa. Są wyższe w witaminy niż wielu innych. To ważne, aby uzyskać witamin z zrównoważonej diety, zamiast polegać na suplementy. Cyklopi, mango, pomarańcze i brzoskwinie są zawsze bezpieczne zakłady.

Podczas gotowania mięsa, ponownie używać świeżych kawałków. Chude mięso może kosztować trochę więcej, ale jest to bardziej pożywne. Ryby są również bogate w białko, witaminy i minerały, ale o niskiej zawartości tłuszczu.

Użyj odpowiednich metod gotowania

Do warzyw, gotowanie na parze, a mikrofalami są najlepsze metody gotowania. Metody te gotować bez pobierają z cennych składników odżywczych. Podczas spuszczania płynu z nich, nie należy go wyrzucić; używać go do zup, zapasów i buliony.

Podczas gotowania szpinaku i innych warzyw liściastych, gotować je bardzo krótko, tylko dopóki nie zwiędła. To pomaga utrzymać swoje składniki odżywcze.

Upiec mięso, drób i ryby, zamiast smażenia. To zamyka w składniki odżywcze, i pozwala na smak naczynie z ziół i warzyw zamiast soli i masła. Chude mięso może być pokryta mąki pszennej i smażona niż piekarniczego; uszczelnienia w smaku ryb przez otoczenie go folii aluminiowej oraz pieczenia. Panierowane i smażone ryby są bogate w tłuszcze nasycone.

Dodaj więcej błonnika

Można zwiększyć wartość odżywczą posiłków dodając żywności wysokiej światłowodowych. Użyj mąki pszennej zamiast białej mąki; jest wyższe w błonnik, a także zawiera więcej białka i wyższy poziom witaminy E. Dodaj soczewicę i fasolę do sałatek, zup i gulaszu. Są mało tłuszczu, ale bogate w białka, błonnika, witamin i minerałów; pokarmy bogate w błonnik, aby również czujesz się już pełny, więc nie będzie skłonny do przejadania się.

Zwróć uwagę na piramidy żywieniowej

Podczas gotowania, należy zwrócić uwagę na piramidy żywności i informacji kalorii zapewnia. Zauważysz, że dieta powinna składać się głównie z pełnego ziarna, zrównoważone z warzyw, owoców, produktów mlecznych i mięsa. Unikaj tłuszczów i cukrów. Te produkty mają wysoką zawartość kalorii i bardzo mało substancji odżywczych.

Podczas smażenia, unikać warzyw skrócenie masło, margaryny i, ponieważ są bogate w tłuszcze nasycone; zastosować niewielką ilość oleju z oliwek lub olej rzepakowy, a nie. Użyj skillets antyadhezyjne oraz podgrzewać je dobrze przed użyciem. Piekący swoje mięso przed smażeniem pomaga blokadę w składniki odżywcze. Podczas smażenia warzyw wmieszania, upewnij się, aby nie przesmażyć; warzywa powinny być nadal ostry.

Jak ćwiczenia mogą pomóc Ci lepiej spać

Ilość aktywności fizycznej, aby wydać w ciągu dnia, jest kluczowym składnikiem pomaga zasnąć restfully w nocy.

Bardziej aktywne ciało jest w ciągu dnia, tym bardziej prawdopodobne jest to w stanie w pełni zrelaksować się w nocy i zasnąć.

Dzięki regularnym ćwiczeniom na jakość snu jest lepsza i przejście pomiędzy cyklami oraz faz snu staje się gładsza i bardziej regularne.

Utrzymywanie aktywności fizycznej w ciągu dnia mogą pomóc uporać się ze stresem i martwić się w swoim życiu.

Badania wskazują, że istnieje bezpośredni związek między ile ćwiczymy i jak się czujemy zarówno emocjonalnie jak i fizycznie przez zmiany w naszym mózgu, które wystąpiły z chemii regularnych ćwiczeń.

Spróbuj zwiększyć swoją aktywność fizyczną codziennie w ciągu dnia. Naszym celem jest, aby dać swoje ciało na tyle stymulacji w ciągu dnia, tak, że nie jesteś niespokojny w nocy.

Nasze ciała wymaga pewnej aktywności fizycznej, aby funkcjonować w zdrowy sposób.

Ważne jest, aby pamiętać, że nie należy sprawowanie trzy do czterech godzin przed snem.

Idealny czas, aby wykonywać to późnym popołudniem lub wczesnym wieczorem. Chcesz wydać swoją energię fizyczną na długo przed nadszedł czas na swoje ciało, aby odpocząć i gotowy sama do snu.

Spróbuj skorzystać co najmniej trzy do cztery razy w tygodniu przez nieprzerwany okres 20 do 30 minut. Mogą to być coś tak prostego jak chodzenie lub coś tak wytężonej jak bieganie.

Celem jest zwiększenie tętno i wzmocnić swoją pojemność płuc. Dodawanie regularną działalność ćwiczeń do codziennego harmonogramu poprawi ogólny stan zdrowia i korzyści emocjonalnie. To może pomóc promować naturalny środek dla swojej bezsenności.

Oprócz chodzenia i biegania istnieje wiele fizycznych czynności, które można dodać do swojego życia, aby zwiększyć poziom aktywności. Ćwiczenia aerobowe wydają się działać najlepiej do walki bezsenność.

Twoim celem jest, aby zwiększyć ilość tlenu, która dociera do krwi. Istnieje wiele rodzajów działalności tlenowych do wyboru. Są to bieganie, jazda na rowerze, za pomocą bieżni, skakanka, i taniec.

Niektóre działania non-aerobik może być korzystne dla Ciebie, próbując rozwiązać problem bezsenności. Następujące działania są relaks i mieć inne właściwości lecznicze:

- Joga ma stymulujący wpływ na układ nerwowy, zwłaszcza mózgu. Joga wykorzystuje techniki oddychania i postawy jogi, aby zwiększyć przepływ krwi do centrum mózgu, promowanie regularnych i spokojny wzorce snu. Regularna praktyka jogi pozwolą na odprężenie, a także stres i napięcie.

- Tai Chi jest formą oddychania i ruchu, który został opracowany przez starożytnych chińskich mnichów. Zmiany związane z Tai Chi są precyzyjne i powolne, co jest idealnym rozwiązaniem, jeśli masz bóle stawów i nie są w stanie uczestniczyć w wysokiej wpływu ćwiczeń aerobowych. Badania wykazały, że Tai Chi może pomóc ludziom z bezsennością poprzez promowanie relaksu.

Jeśli okaże się, że nie masz czasu na ćwiczenia regularnie spróbować skradanie dodatkowe momenty aktywności w codziennym harmonogramem. Skorzystaj ze schodów zamiast z windy w miarę możliwości.

Spróbuj zaparkowania samochodu tuż za rogiem, a ten dodatkowy blok idzie na wizytę. Istnieje wiele małych sposobów, które można włączyć jakąś dodatkową aktywność w swoim życiu. Twoim celem jest, aby mieć zdrowe, dobrze zrównoważone życie ...

Skurcze łydek - Jak uzyskać więcej Wzmocnienie Dla mniej bólu!

Nie mogę sobie wyobrazić, że jest ktoś przeszłości w wieku około 10, który nigdy nie miał skurcze łydek. Spójrzmy prawdzie w oczy, są straszne. Z konieczności nie ma bólu i pełne ruchu do niewyobrażalnego bólu, w ciągu kilku sekund. Myślę, że można odnosić się do tego. Jeśli jesteś w sporcie jednak, skurcze łydek są znacznie bardziej powszechne, a może cię zatrzymać w swoim utworów. Więc jakie są skurcze łydek dokładnie? Każdy, konkurencyjnych w sporcie wiedzą, że występują zwykle po wysiłku fizycznym. Ale co z tych biednych ludzi, którzy się obudzić ze skurczami dla bez dostrzegalnej przyczyny. Tak, jak się pojawią?

Jak mogą wystąpić skurcze łydek
=========================

Mimo, że nie jest to pełna lista, w jakikolwiek sposób, tutaj są pewne wspólne przyczyny skurcze łydek

Odwodnienie: Jeśli jesteś zaangażowany w każdym sporcie, zwłaszcza, jeśli są poważne o tym, należy zawsze upewnić się, że utrzymać poziom płynów. Jak się gorąco, twoje ciało oraz poty stracisz płynu. Jeśli te płyny nie otrzymują istnieje niebezpieczeństwo odwodnienia i odwodnienie może przyspieszenia początku kurczów cielęcą.

Ponad zmęczenia: Jeśli ćwiczysz dłużej lub trudniejsze niż jesteś przyzwyczajony do, istnieje niebezpieczeństwo, skurcze łydek. Czasami, w sytuacjach w konkurencji, może to być trudne do uniknięcia, ale w szkoleniu, należy zwiększyć wymagania w organizmie powoli, tak, że może się do tego przyzwyczaić. Który jest celem szkolenia po. Jeśli trenujesz szczyt sprawności w konkursie, skurcze łydek prawdopodobieństwo uszkodzenia lub jakiejkolwiek dla tej sprawy, jest zmniejszona.

Niedobory witamin: Istnieją spekulacje, że sportowców, którzy się skurcze łydek może cierpieć z powodu niskiego poziomu potasu, sodu, wapnia, magnezu i fosforu.

Słabe rozgrzewka: Ważne jest, aby ogrzać swoje ciało się dokładnie przed każdym ćwiczeniu. Jeśli nie rozciągnąć łydki poprawnie na przykład, że ciągle pozostać zamówienia, a zatem są bardziej podatne na skurcze.

Słabe krążenie: mogę potwierdzić to samodzielnie. Kiedy byłem młody, grałem dużo w piłkę nożną i używane nagolenniki chronić przód nogach. Aby utrzymać w miejsce nagolenniki, użyłem więzi trzymać moje skarpetki. Więcej niż jeden raz, w czasie intensywnych gry, moje łydki zaostrzone i ciasne. Bo jestem pewien, było słabe krążenie w wyniku ciasnych więzów skarpet.

Niektóre z tych przyczyn oczywistych środków będzie miał na przykład. Nie powinnam była związana moje skarpetki tak mocno na przykład! Jeśli występują skurcze podczas ćwiczeń, a następnie rozciąganie łydki podczas masowania może złagodzić ból i zatrzymać mięśni zaostrzenie. Jednak są jeszcze inne rzeczy, które możesz zrobić, które mogą zatrzymać problemem występującym.

Rozciągnąć mięśnie przed treningiem jako część regularnej rozgrzewki rutyny. Spróbuj i ogrzać się po wysiłku, jak również.

Upewnij się, że właściwie nawodniony pobytu podczas wysiłku i pić dużo wody

Artykuł został napisany przez Charlie Cory, który jest właścicielem domu Fitness Online, strony internetowej poświęconej udzielanie porad na temat osiągnięcia wyższych poziomów sprawności w zaciszu własnego domu.

Jak działa codzienna Multiwitamina poprawy zdrowia?

Jak codziennie multiwitamina poprawy zdrowia? W todayâ € ™ s bardzo zabieganym świecie, to jest coraz trudniejsze, aby zapewnić, że mamy wszystkie składniki odżywcze, nasz organizm potrzebuje, aby być zdrowym. To jest, gdy biorąc codziennie multiwitaminy wchodzi w grę. Biorąc codziennie multiwitaminy gwarantuje łykać składniki odżywcze potrzebne do utrzymania wszystkich najważniejszych organów.

Mężczyźni vs Kobiety

Zarówno kobiety jak i mężczyźni wymagają innego poziomu witamin i minerałów w codziennej diecie. Z tego powodu, wielu producentów opracowało witamin z płcią. Jednym z najlepszych dziennych witamin obecnie na rynku jest Centrum, dostosowane dla obu płci (poprawa zarówno wewnątrz i na zewnątrz wygląd zdrowia).

Witaminy nasz organizm potrzebuje najbardziej

Ogólnie rzecz biorąc, ciało everybodyâ € ™ s potrzebuje 13 niezbędnych witamin dla utrzymania zdrowia i dobrego samopoczucia. Witaminy te obejmują A, B, C, D, E, K, B12 i 7 witaminy B-kompleks. Większość z tych witamin spożywane przez się żywności, którą spożywamy, co jest, gdzie leży problem. Ponieważ większość z nas nie spożywają wystarczającej ilości składników odżywczych dzięki naszej diecie, a ponieważ niektóre czynniki środowiskowe mogą zmniejszyć wartość odżywczą, świeże, jedzenie, musimy podjąć codzienne suplementy multiwitaminowe.

Wada w jednym lub więcej z tych witamin może powodować choroby, a jeśli nie są leczone, mogą być śmiertelne. Dla osób z genem Alzheimera € ™ s, regularne połączenie witaminy C i E pomaga zapobiec wystąpieniu. Suplementacja witaminy dobre na dobę będzie pomagać organizmowi w radzeniu sobie ze stresem.

Indywidualne wymagania żywieniowe

Okoliczności osobiste mogą spowodować wzrost potrzeb żywieniowych, a tym samym wzrost zapotrzebowania na co dzień preparatów wielowitaminowych. Niektóre z tych sytuacji są ciąża, wiek, stres i niektóre choroby. Codziennie multivitamin wlotowy jest także związana z zapobieganiem lub zmniejsza ryzyko wystąpienia niektórych chorób, takich jak rak, choroby sercowo-naczyniowej oraz pewnych zaburzeń psychicznych.

Chociaż biorąc codziennie multiwitaminy wydaje się poprawić swoje zdrowie, to nie jest 100% gwarancji, że będą Państwo z poważnymi chorobami wniesionych przez inne czynniki. Wizyta lekarzem na badanie krwi powie, jakie witaminy trzeba brać (i co dieta powinna być czasochłonne).

Badania pokazują, że ogólnie rzecz biorąc, nasze ciała czerpią korzyści z robienia preparatów wielowitaminowych.

Jak spędzić wakacje?

Dni wolne, weekendy, wakacje, urlop - zawsze czekam na te dni. Mamy wiele planów; myślimy, gdzie iść i do kogo się spotkać. Jednak bardzo często chcielibyśmy spędzić dni wolne od pracy i innych zmartwień w inny sposób.

Jak spędzić wakacje?

Zazwyczaj, dzielą się na dwie skrajności: staramy się aby końcowe sprzątanie w ciągu kilku dni, czyszczenia ubrań, pranie i prasowanie wszystkiego (nadal pracować robi prace domowe), lub spędzić weekend na kanapie, oglądając telewizję, czytając , jedzenie i spanie. Kiedy dni robocze zacząć, zauważymy, że nie udało nam się odpocząć, a my go żałować.

Podczas gdy my czekamy na świąteczne uroczystości, powinniśmy zdecydować, jak spędzić te dni. Geniusbeauty.com oferuje kilka pomysłów.

Wyruszył w podróż

Być może większość czytelników zgodzi się z nami, jeśli powiemy, że na wakacje lub święta to najlepszy czas, aby podróżować.

Masz już dość zimy? Idź do ciepłego morza! Nie chcesz zmienić klimat drastycznie? Możesz udać się do pobliskiego kraju lub stanu.

Oczywiście, lepiej jest zająć się podróż w góry, więc jeśli nie masz czasu, aby kupić wycieczkę lub nie masz tej możliwości, można przejść do innego miasta na kilka dni, po prostu zarezerwować pokój w hotelu.

Relaks na wsi

Jeśli masz domek, gdzie można żyć nie tylko latem, ale również zimą, możesz spędzić kilka dni wakacji na wsi, lub nawet świętowania Nowego Roku nie.

Istnieje kilka korzyści z niego. Po pierwsze, można zaczerpnąć świeżego powietrza, a po drugie, można ozdobić choinkę w zagrodzie, rozpalić ognisko, pić ciepłą i pachnącą grzane wino, i baw się dobrze. Po trzecie, jest to dobra okazja do jazdy na nartach, sankach, co bałwana lub fort, bawiący się śnieżkami i tak dalej.

Spacer w mieście

Nie masz dom na wsi lub nie chcesz iść daleko? Następnie można udać się do najbliższego parku i spędzić tam czas z nie mniej zabawy.

Poza tym, można spędzić kilka dni zwiedzania swoje miasto. Nawet zatłoczonych ulic, pokryte śniegiem i oświetlone musujące świąteczne iluminacje, ze można zobaczyć w zupełnie innym świetle.

Masz doskonałą okazję do zwiedzenia części miasta, w którym nigdy nie było. A jeśli są zimne, zawsze możesz udać się do kawiarni i wypić gorącą herbatę lub kawę.

Teatr, kino, wystawy, koncert

Zima to najlepszy czas, aby odwiedzić galerie, teatry i sale koncertowe. Dlaczego? Jest zimno, a tylko najbardziej utwardzone ludzie mogą chodzić przez dłuższy czas, zwłaszcza, że ​​wiele teatrów zamknąć sezon w lecie.

Zakup biletów z wyprzedzeniem - jest jeszcze czas przed świętami.

Spotkanie z przyjaciółmi

Spacerując po mieście, siedzi w kawiarni, i zwiedzanie wydarzenia kulturalne są powody, aby spotkać się z przyjaciółmi. A jeśli ich nie widziałem od dłuższego czasu, można okazji świąt na czyimś miejscu. Jeśli Boże Narodzenie tradycyjnie spędzony z rodziną, dzień po wakacjach można spędzić w wesołym towarzystwie przyjaciół i znajomych.

Pomyśl o tym, najdroższa i najbliższa

Bardzo często nasi bliscy nie są wystarczająco dużo uwagi od nas, zwłaszcza jeśli jesteśmy zajęci przez cały dzień w pracy. Wakacje to najlepszy czas, aby dać im część naszego wolnego czasu.

Zostań z dziećmi, chodzić z nimi, czytać, grać, lub po prostu dobrze się bawić. Umów się na romantyczną kolację dla swojego ukochanego męża. Odwiedź rodziców, dziadków lub ciotki - ludzie starsi potrzebują naszej uwagi.

Masz trochę czasu na swoje ulubione hobby

Czy masz hobby, ale nie na tyle czasu, aby ćwiczyć w dni powszednie? Święta Bożego Narodzenia są długie, więc należy poświęcić kilka dni ulubionej okupacji. Jeśli nie masz hobby, to jest czas, aby go znaleźć!

Dbaj o siebie

Higiena osobista nie jest stratą czasu, nawet jeśli ludzie myślą tak (i ​​niektóre kobiety też). Więcej zadbana kobieta, szczęśliwsi czuje. Poświęć trochę czasu dla siebie; idź do fryzjera, kosmetyczki lub masażysty. Umów się salon spa w domu, wziąć kąpiel z olejkami aromatycznymi, i zrobić peeling, maski i inne zabiegi pielęgnacji.

Dbanie o siebie oznacza kupowanie czegoś nowego, takie jak sukienkę, buty lub buty. A dlaczego nie? Jeśli masz dużo pracy, kilka dni handlowych są doskonałym sposobem spędzania wolnego czasu! Zgadzasz się?

Życzymy Państwu wspaniałe wakacje i wspaniały wypoczynek!