grsail.com

jak zalozyc pulapke na myszy

Jak Dostosuj wskaźnik myszy

Mysz jest kieszonkowy gadżet podłączony do komputera, którego używamy do poruszania się i sterować kursorem na ekranie naszego komputera, przesuwając ją po płaskiej powierzchni.

Poniżej przedstawiono trzy typy myszy, które są używane:

 • Mechaniczne Mouse. Ten typ myszy posiada obrotowy gumową piłkę pod spodem samej myszy. Gdy myszy zostanie przesunięty w kierunku piłki jest wykrywane przez czujniki mechanicznych znajdujących się wewnątrz myszy i odpowiednio steruje kursorem na ekranie komputera.
 • Opto-mechaniczna mysz. Funkcją myszy mechanicznej optycznie jest sam ze swoim poprzednikiem, chyba że czujniki optyczne są używane zamiast czujnika mechanicznego.
 • Mysz optyczna. Ten rodzaj technologii laserowej myszy używany do przesuwania kursora podczas przesuwania myszy po płaskiej powierzchni.

Oto kroki, aby dostosować wskaźnik myszy komputera:

 1. Przejdź do Panelu sterowania komputera. Istnieje kilka sposobów, aby przejść do panelu sterowania i po są różne metody, których można użyć:  Metoda:

  • Odszukaj przycisk Start i kliknij na nią.
  • Ustawienia podświetlane.
  • Wybierz Panel sterowania.


  Metoda B:

  • Odszukaj przycisk Start i kliknij na nią.
  • Wybierz Uruchom.
  • Wpisz polecenie Panel sterowania w miejscu.
  • Kliknij przycisk OK.
 2. Istnieją dwie opcje, jak postępować, gdy mamy do Panelu Sterowania. Jeśli Panel sterowania jest ustawiony na widoku kategorii, wybierz Drukarki i inny sprzęt, a następnie zaznacz i kliknij na ikonę myszy. Jeśli Panel sterowania jest ustawiony do widoku klasycznego, podświetleniem i kliknij ikonę myszy, aby dostać się do okna właściwości myszy.
 3. Jesteś teraz w oknie Właściwości myszy. Najedź kursorem myszy na kartę Wskaźniki i kliknij na nią.
 4. Naciśnięcie przycisku z rozwijanej listy w ramach systemu rozwijanego menu pozwoli Ci zobaczyć różne systemy, które można wybierać. Domyślnym ustawieniem w mundurze, który widzisz, wybrane tutaj, jeśli jeszcze tego nie zmienił schemat Schemat systemu Windows Domyślnie jest.
 5. Przejrzeć dostępnych schematów. Zauważmy, że w Dostosuj, za każdym razem po zmianie schematu wskaźnika myszy na różne ikony wskaźnika są przedstawione dla każdego typu zadań myszy.
 6. Po wybraniu programu chcesz użyć i chciał zmienić kilka ikon w pragnieniu programu wybrałeś, wybierz ikonę funkcji lub myszy zadanie, które chcesz zmodyfikować, aby dostosować do swoich potrzeb. Zaznacz funkcję i naciśnij przycisk Przeglądaj, a zostaniesz przeniesiony do folderu kursory, gdzie możesz wybrać ikonę, którą chcesz użyć.
 7. Zapisz program, który został utworzony lub zmodyfikowany. Hit na przycisk Zapisz jako i pod tym schemacie Zapisz jako menu, kursor w wybranym rodzaju nazwy tego programu i wciśnij OK raz zrobić.
 8. Hit na przycisk OK w oknie Właściwości myszy. Nie uderzając OK, nie będzie w stanie zapisać wprowadzone zmiany i zastosować nowe ustawienia zrobiłeś do wskaźnika myszy.

Czasami po prostu lubią tupać nasze osobowości naszych gadżetów i gadżetów. Deweloperzy systemu operacyjnego to zrozumieć i zapewnić nam wspólnych użytkowników z różnych środków w ich oprogramowaniu naprawdę dać naszym komputerów osobistych na indywidualny wygląd.

Jak kliknij prawym przyciskiem myszy Korzystanie z klawiatury

Jak kliknij prawym przyciskiem myszy Korzystanie z klawiatury

Kliknij prawym funkcja jest jednym z najbardziej użytecznych i wszechstronnych skrótów, które mogą być używane w czasie na komputerze. Działanie to zazwyczaj otwiera się menu kontekstowe, z którego można łatwo wybrać kilka opcji z punktu i kliknij łatwością. Korzystanie z myszy zdecydowanie zmienił sposób korzystania z komputerów. Piętnaście lat temu, mysz po prostu zaczynają dostrzegać zastosowanie w komputerach stacjonarnych, a teraz to uczynił sobie niezatarty funkcję w komputerach na całym świecie. Występuje w wielu formach, też - jako tradycyjnej myszki, jak touchpad w laptopach, wodzika, a czasami nawet trackball. W niektórych przypadkach, nawet myszy zostały zastąpione przez ekran dotykowy.

Jeżeli mysz rozbić na Ciebie bez wymiany awaryjnego w zasięgu wzroku, to byłoby bardzo pomocne, jeśli wiedział, jak powielać kliknięcie prawym przyciskiem myszy.

Oto jak to zrobić w systemie Windows.

Rozwiązanie problemu z klawiatury

 1. Użyj myszki, aby umieścić kursor na części ekranu, który chcesz kliknij prawym przyciskiem myszy. Użyj lewego przycisku myszy, aby wybrać tę szczególną część ekranu.
 2. Naciśnij klawisz Shift wraz z przycisku F10 jednocześnie. Po zwolnieniu tych przycisków, komputer będzie już symulowane, co prawym przyciskiem myszy by zrobił.
 3. Alternatywnie, można użyć przycisku "Menu kontekstowe" można znaleźć w każdym nowoczesnym klawiaturze. To zazwyczaj znajduje się na prawo od spacji, i to jest oznaczony strzałką skierowaną w coś wewnątrz menu. Kluczem menu kontekstowe zwykle przychodzi z klawiaturami, które mają klawisz "Windows".

Rozwiązanie problemu za pomocą przycisków myszy

"Przyciski myszy" to funkcja, która pozwala na korzystanie z klawiatury jako urządzenie wskazujące. To również może pełnić swojej "wolnym myszy" powinny regularnego myszy nochal podczas użytkowania. Te klawisze sterowania kursorem, a także umożliwić użytkownikom kliknij elementów na ekranie za pomocą kilku klawiszy.

 1. Aby skorzystać z funkcji klawisza myszy, przejdź do Panelu sterowania i uaktywnić opcję myszy na zakładce Opcje ułatwień dostępu. To będzie oznaczało ikoną, która pokazuje osobę na wózku inwalidzkim.
 2. Użyj klawiszy sekcji alfanumerycznej części klawiatury, aby umieścić kursor myszy w dowolnym miejscu na ekranie.
 3. Powielać działania wytwarzanego przez kliknięcie lewym przyciskiem myszy w dowolnym miejscu na ekranie, po prostu naciśnij klawisz numeryczny "5".
 4. Naciśnięcie znak plus ("+") będzie naśladować to samo działanie produkowanego przez podwójne kliknięcie.
 5. Znak minus ("-") może być użyty do symulacji klikanie prawym klawiszem myszy.

W systemie Mac OS X

Użytkownicy systemu Windows, którzy są początkujący użytkownicy komputerów Macintosh prawdopodobnie mylić brakiem przycisków prawym przyciskiem myszy na większości komputerów. Dokonano tego projektu, ponieważ projektanci firmy Apple, że najlepiej, aby uprościć interfejs tylko o realizacji jednego zatrzaskowe, zamiast dwóch. Jeśli potrzebujesz, aby wywołać menu kontekstowe na komputerze Mac, po prostu naciśnij i przytrzymaj klawisz Command (zazwyczaj znajduje się na lewo od spacji), a następnie kliknij przycisk myszy.

Istnieją inne sposoby prawym przyciskiem myszy na komputerze Mac, takie jak, klikając i przytrzymując przycisk myszy na kilka sekund na tradycyjnych myszy jednego przycisku Mac lub dotknięcie gładzika z dwoma palcami, z notebooków Mac.

Oprócz bycia doskonałym plan awaryjny, gdy mysz się zepsuje, stosując te techniki oparte na klawiaturze może również działać cuda dla osób z zespołem cieśni nadgarstka lub inne formy urazów powtarzane stresu. Naciskając przyciski na klawiaturze może czasem okazać się łatwiejsze w porównaniu do konieczności przeciągania myszy, a następnie kliknąć przycisk wielokrotnie.

Jak znaleźć właściwą ergonomicznie klawiatury monitora i myszy

Jednym z największych problemów, że ludzie w biurze narzekają m.in. wzroku i postawy problemów. Istnieją przypadki, w których tkanka mięśniowa w nadgarstków, ramion i pleców mogą być napięte ze względu na powtarzające się ruchy lub przebywający w jednej pozycji zbyt długo. Jasne światła z monitora komputera może również powodować problemy dla viewerâ € ™ s oczy.

W tym przypadku zakup ergonomiczną urządzeń, takich jak monitory, klawiatury i myszy, jest ważne dla utrzymania dobrej postawy i komfortowe środowisko pracy.

Monitorować. Monitory CRT starej szkoły powinny być wyposażone w filtry UV, aby zapobiec zbyt dużo promieniowania z dotarciem oczy. Jak cena monitorów LCD drastycznie spadła, są one zwykle zalecane przy zakupie nowych komputerów. Płaskim ekranem zmniejsza obciążenie, a także daje lepsze odwzorowanie obrazu, zwłaszcza przy pracy na zdjęcia i grafiki.

Podczas pracy na komputerze, monitor powinien znajdować się w odległości od 18 do 24 cm od oczu. Monitor powinien być na wysokości oczu, tak, dona € ™ t wysilaj się patrząc w górę lub w dół. W przypadku komputerów przenośnych, monitor powinien być ustawiony pod kątem do góry, tak, że są bezpośrednio patrząc na nią. Jednak pozycja ta zwykle powoduje ucisk na ramionach i szyi.

Klawiatura. O ile klawiatury, jest uznawane są różne opinii na temat położenia klawiatury. Najczęściej są skłonni, które umożliwiają lepszy dostęp wizualnej. Jednak dotykać maszynistki wolą klawiatur, które są bardziej płaskie, bo to dona € ™ t wymagają maszynistka wyginać nadgarstka w górę zbyt wiele. Płaska klawiatura redukuje obciążenie nadgarstka. Jednakże, jeśli jesteś na klawiaturze przez dłuższy czas, upewnij się, że komputer ma komfortowe nadgarstka-resztę. Niektóre klawiatury wyposażone nadgarstek spoczywa w postaci załączników.

Większość laptopów również usytuować klawiaturę w kierunku tyłu komputera, blisko ekranu, tak aby zapewnić wygodne podłoże dla nadgarstka. Niektórzy producenci innych firm również sprzedaż miękkie nadgarstki pulpity dla komputerów stacjonarnych. Bezprzewodowa klawiatura może również zapewnić lepszy komfort, jeśli można usytuować go na kolanach, co zapewnia bardziej naturalnej pozycji do pisania.

Mysz. Wybór, jakiego rodzaju myszy, aby używać często subiektywne. Wybierz mysz, która ma rozmiar w sam raz. Dorośli wolą regularny wielkości myszy, gdy dziecko będzie najbardziej komfortowe z miniaturowym myszy. Wybierz mysz, która pasuje krzywiznę dłoni komfortowo. Używając myszy, przenieść całą rękę, a nie tylko nadgarstki, co pomaga uniknąć powtarzających się urazów stresu.

Większość laptopy wyposażone są w wbudowany touchpady. Podobnie jak w przypadku pisania na klawiaturze, gdy korzysta się touchpada Ita € ™ sa dobry pomysł na wykorzystanie nadgarstki. Nie są one przeznaczone do długiego używania, choć i jeśli jesteś na biurku w biurze lub w domu, najczęściej sugerują eksperci ergonomia podłączenie zewnętrznej myszy, które mogą pomóc zmniejszyć zmęczenie.

Niektóre firmy, takie jak Logitech www.logitech.com, Genius www.geniusnet.com a nawet Microsoft www.microsoft.com sprzedać ergonomicznych klawiatur i myszy jako pakiet. Są one przeznaczone do wymiany klawiatury i myszy często akcji sprzedawanych w opakowaniach komputerów stacjonarnych.

Czy pracujesz w biurze, lub youâ € ™ re studenta, który lubi na czacie z kolegami i przyjaciółmi za pomocą ergonomicznej klawiatury, myszy i monitora pomaga zmniejszyć zmęczenie i stres spowodowane przez powtarzające się ruchy i siedząc przed monitorem godzin. Są to dobra inwestycja, ponieważ uniknąć problemów zdrowotnych, które mogą być kosztowne i bolesne.

Jak pobrać sterownik myszy bezprzewodowej

Wskaźniki bezprzewodowe (lub bezprzewodowa mysz) są nowe akcesoriów komputerowych coraz bardziej popularne ze względu na telefon kultury współczesnych użytkowników komputerów. Większość użytkowników, którzy nabyli myszy bezprzewodowej byłoby powiedzieć, że największą zaletą posiadania jednego jest brak brzydkie kable myszy. Kable są ok, na komputerach osobistych lub komputerach, które nie są przenośne. Ale dla komputerów przenośnych, okablowane urządzenie wskazujące oznacza dodatkowej konserwacji i pielęgnacji.

Z tego powodu, że jest więcej właścicieli laptopów, którzy są użytkownicy myszy bezprzewodowe też. Ale co, jeśli ich Pakiet mysz bezprzewodowa nie pochodzi z oprogramowaniem instalacyjnym sterownika CD? Albo co należy zrobić, jeżeli ich program został uszkodzony? Poniżej kilka wskazówek na temat jak znaleźć bezprzewodowy sterownik myszy.

 1. Sprawdź Manufacturera stronę € ™ s. Po pierwsze, producent bezprzewodowego pointerâ € ™ s powinny być na górze listy. Nie tylko dlatego, że są one źródłem sprzętu, ale powinny one być najbardziej wiarygodnym źródłem oprogramowania instalacyjnego. Faktem jest, że wszystkie firmy produkcyjne towarów związana z informatyką, oprogramowania lub sprzętu, mają strony internetowe i wsparcie produktu. Ponadto, stanowią one najbardziej aktualne oprogramowanie do pobrania.
 2. Istnieje wiele stron internetowych oferujących pobieranie sterowników myszy bezprzewodowych. Ale wybrać te strony internetowe, które również oferują recenzje produktów. Strony te dona € ™ t właśnie przygotowania do użytkowników, ale dostarczyć użytecznych wskazówek, jak również. Oni porównać zalety i wady oprogramowania. Sprawdź strony internetowe, takie jak download.com i soft32.com.
 3. Istnieją także strony internetowe, które porównują produkty myszy bezprzewodowe. Strony te mogą nawet oferują bezpłatną wycieczkę wirtualną po więcej specyfikacji oprogramowania. Choć większość z tych witryn sprzedaży sterowników za rozsądną cenę, przynajmniej masz pewność, efektywności i niezawodności.
 4. Dla tych, którzy nie mają budżet, niektóre strony internetowe oferują darmowe oprogramowanie licencjonowane. Kensington oferuje bezpłatne pobieranie sterowników myszy bezprzewodowych w różnych stronach internetowych oprócz nich. Ponadto, niektóre witryny torrent zapewnić pobieranie, ale to może być ryzykowne, bo nikt nie może być pewien, że są one weryfikowane bezpiecznego oprogramowania.
 5. Spróbuj gigantów. Gigantyczne stronach sklepów jak Microsoft.com i amazon.com oferują zwykłe pobieranie oprogramowania. Ale Whatâ € ™ s najlepiej z tych stron, druga do producentów myszy bezprzewodowych, jest to, że są one bardziej wiarygodne niż innych stronach sklepów 3rd party. Wielu producentów sprzedają swoje produkty, sprzęt i oprogramowanie na tych stronach, ponieważ wierzą, że te strony mają największy rynek.
 6. Można również rozważyć stron internetowych, które oferują nie tylko sprzedaż pliki do pobrania oprogramowania, ale sam sprzęt. Jeżeli uważasz, że nie można znaleźć odpowiedniego sterownika dla swojej bezprzewodowej myszy, możesz spróbować zakupu gadżetu więc jesteś bardziej pewny, że oprogramowanie można uzyskać jest właściwe.

Zdawać sobie sprawę z ryzyka pobierania oprogramowania w trybie online. Część oprogramowania może stanowić jako bezprzewodowy sterownik myszy, ale mogą to być niechciane programy i wirusy. Również zakup pobrania dla sterownika bezprzewodowej myszy mogą być ryzykowne. Generalnie, zaleca się zakup tylko z bezpiecznych i niezawodnych stron internetowych.

Jak poruszać lotniska w Orlando

Łatwo jest zrozumieć, dlaczego Orlando International Airport jest jednym z 30 najbardziej ruchliwych na świecie - dwa wielkie czarne uszy i Śpiąca zamek Beauty znajduje. Ludzie z całego świata przybywają do Disney World, a lotnisko jest sposobem większość z nich dostać się do słynnego parku rozrywki. W rzeczywistości, Orlando International kod lotniska, MCO, często żartobliwie powiedział do kandydowania w "Corporate Urzędu Mickeya". Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci poruszać się po lotnisku, nie patrząc jak turysta w poszukiwaniu myszy ucha kapeluszy.

Orlando International Airport ma dwa główne terminale, pomarańczową Terminal A i Terminal B na zielono, a następnie dzieli się na cztery terminale operacyjnych lotniska. Się w strefie operacyjnej 1 obecnie ma 27 bramek i usług Aer Lingus, Air Jamaica, Air Canada, Air Transat, American Airlines, Alaska Airlines, CanJet, Continental Airlines, Continental Connection Continental Express, Bahamasair, Midwest Airlines, Sun Country Airlines, Sunwing Airlines, Midwest Linie lotnicze i WestJet.

Airside 2 i jego 16 bramki dom JetBlue Airways i Southwest Airlines. Airside 3, z 29 bramami, Spirit Airlines, posiada United Airlines, US Airways i US Airways Express.

Wreszcie Airside 4 Usługi AirTran Airways, British Airways, Aeromexico, Mexicana, Copa Airlines, Delta Air Lines, Delta Connection, Lufthansa, Northwest Airlines, Northwest Airlink, Frontier Airlines, Virgin Atlantic i TAM Airlines.

Musisz przyjść z lotu na każdym terminalu w trzecim poziomie. Jeśli skończysz uważne wiele sklepów w terminalu lotniczym przybycia w, można wybrać się na transfer do głównego terminalu. Jest w porządku, jeśli przegap pierwszy transport widzisz - przychodzi co dwie minuty, a sama jazda nie powinno trwać dłużej niż 3 minuty. Po wysiąść, można zwiedzić sklepy i restauracje w głównym terminalu, głowa do odbioru bagażu na drugim poziomie, lub udać się do transportu naziemnego na pierwszym poziomie.

Trzeci poziom głównego terminalu mieści się wiele sklepów, Hotel Atrium oraz food court. Znajdziesz Hotel Atrium wokół Holu Wschodnim oraz food court w środku terminala.

Odbioru bagażu jest przyjazny obszar tyle - objawy skieruje Cię do miejsca, gdzie chcesz iść. Zobaczysz pokładzie wyświetlania karuzele bagażowe dla każdego lotu, w pobliżu windy i SmarteCartes są dostępne, aby pomóc wnieść bagaże wokół. Kiosk każdego przewoźnika lotniczego jest wokół, aby pomóc Państwu w każdej kwestii, które mogą powstać w odniesieniu do bagażu.

Transport naziemny jest gdzie znajdziesz wynajem samochodów, autobusy, promy i takie. To także miejsce gdzie znajomi lub rodzina może cię odebrać. Wynajem samochodów w garażu jest dogodnie połączony z głównego terminalu, więc nie będzie musiał podróżować z dala od lotniska, aby mobilne. Taksówek i autobusów znajdują się po stronie A do terminalu. Jeśli jesteś w mieście na wakacje Disney, można również znaleźć Welcome Center Disney tutaj. Jeśli jesteś udaliśmy się nigdzie indziej w mieście, system magistrali LYNX może potrwać do kilku miejscach w Orlando.

Możesz też przejść do trybu online i spojrzeć na oficjalnej stronie portu lotniczego w http://www.orlandoairports.net/main.htm bardziej szczegółowe informacje.

Jak wyczyścić mysz

Jak wyczyścić mysz

Jeśli masz cana € ™ t wydają się kliknij tam, gdzie chcesz, aby bez względu na to jak bardzo się starasz, winowajcą jest prawdopodobne, brudne rolki myszy lub ubogich powierzchnia dla myszy laserowej. Pozbyć się myszy brud, brud, lepkości i innych Icky rzeczy, wykonując następujące kroki.

Wyłącz komputer i odłącz mysz

Czy cokolwiek jest bardziej wygodne dla Ciebie. Ich głównym celem jest, aby uniknąć porażenia prądem lub uszkodzenia komputera podczas czyszczenia myszy.

Odwróć myszy nad i zdjąć w razie potrzeby piłki

Jeśli mysz jest jednym z tradycyjnych rodzajów, że rolki na górze piłkę, trzeba będzie wziąć piłkę z niego, aby go dokładnie wyczyścić. Powinieneś być w stanie obrócić lub zsunąć pierścień z tworzywa sztucznego, który trzyma piłkę w i usunąć go dość łatwo. Nie powinno być wydrukowane na strzałki pierścienia z informacją, w którą stronę się obrócić go zdjąć. Należy uważać, aby podczas usuwania piłkę i pierścień umieścić je w bezpiecznym miejscu. Dona € ™ t chce mieć wykopać piłkę, gdy toczy się pod biurkiem.

Jeśli mysz jest optyczna (używa lasera zamiast piłki), po prostu odwróć. Teraz wasnâ € ™ t, że proste?

Jeśli mysz jest kulkowy (rodzaj, gdzie piłka jest w górnej części myszy) powinien być w stanie po prostu podnieść piłkę z niego. Podobnie jak w przypadku tradycyjnej myszy, uważać, gdzie się ustawić piłkę tak, można go znaleźć później. Można też odwrócić go i oczyścić dno myszy, jeśli tak zdecydujesz.

Wyczyść wnętrze myszy

Na tradycyjnym lub trackball myszy

Po youâ € ™ ve usunąć piłkę z myszy, youâ € ™ ll zobaczyć, że istnieją pewne elementy wewnątrz myszy, która może być brudny lub zakurzony. Można czyścić te elementy albo przez przetarcie brud i zanieczyszczenia mecz wacikiem nasączonym alkoholem (ale nie mokra. Dona € ™ t chce ciecz pozostała wewnątrz myszki!) Lub za pomocą wykałaczki, szpilki lub igły delikatnie zeskrobać go. Dona € ™ t martwić, jeśli luźne zanieczyszczenia spada dalej wewnątrz myszy. Obróć kursor nad i otrzymał bardzo dobrą kurek i powinien wypaść przez otwór w dnie.

* Jeśli żadna z tych metod nie działa dla Ciebie, możesz spróbować, aby wypłukać resztki za pomocą puszki ze sprężonym powietrzem. Pamiętaj, aby trzymać puszkę co najmniej trzy lub cztery cale od myszy, kiedy go używać. Ponadto, zawsze trzymać puszkę powietrza w pozycji pionowej. Zawiera szkodliwych substancji chemicznych, które mogą wyciekać, jeśli ita € ™ s nie obchodzić ostrożnie.

Dla myszy optycznych

Shouldnâ jesteś € ™ t mieć do czyszczenia powierzchni z myszy optycznej, który zawiera laser. Jednakże, jeśli otwór jest poważnie boryka się z kurzu i brudu, można zanurzyć wacikiem w alkoholu i dokładnie gąbką z otworu. Ponadto, można użyć wacika do czyszczenia podkładki na spodzie myszy. Następnie przetrzyj je szmatką lub kawałkiem papieru, aby usunąć resztki brudu.

* Dona € ™ t starać myszki siebie do czyszczenia wnętrza. To jest bardziej uciążliwe niż ita € ™ s warto i youâ € ™ ll mieć kawał czasu stara się umieścić go z powrotem.

Umyć górę i boki myszki

Użyj chusteczkę, stary t-shirt, ściereczkę z mikrofibry lub innego materiału, który nie zrzuca fuzz wytrzeć obudowę myszki. Możesz albo zanurzać szmatki w alkoholu tarcie lub użyć letniej wody z kranu. (Jeśli youâ € ™ d lubi, można wziąć się łyżeczką do mycia naczyń do mycia rąk i wymieszać razem z wodą z kranu w zlewie lub w małej misce, tworząc roztwór czyszczący).

Tkanina powinna być po prostu wilgotne. Jeśli ita € ™ s mokra, wyciśnij przed walka myszy. Dona € ™ t chce ryzykować żadnej wody do jej wnętrza. Weź wierny wykałaczki, szpilki lub igły ponownie, jeśli trzeba się brud lub kurz na wszelkie pęknięcia.

Jeśli wziął piłkę z myszką, skorzystać z okazji, aby pobrać go i dać mu dobry ścierając z szmatę też. A jeśli połączyć mieszankę letniej wody do mycia naczyń, można zanurzać pad myszy w nim i wyszorować do czysta gąbką.

Wytrzyj do sucha myszy

Użyj czystej i suchej szmatki, aby wytrzeć nadmiar środka czyszczącego lub wody zza myszy zanim podłączyć go do komputera i włącz komputer ponownie, a jeśli mysz ma piłkę, wysuszyć, że także wyłączyć ,

Jeśli przypadkowo dostał cieczy wewnątrz myszy, trzeba będzie zostawić go na ladzie lub stole do wyschnięcia, który może podjąć dzień lub więcej. Jeśli youâ € ™ re szczęście i nadal działa po wyschnięciu, pisać go przypadkowi, ale znowu dona € ™ t zrobić.

Podłącz ponownie piłkę (w razie potrzeby) i podłączyć mysz powrotem lub uruchom ponownie komputer

Thatâ € ™ s go. Teraz masz ładne, błyszczące, czyste myszy do pracy. Wystarczy podłączyć go z powrotem i włącz komputer ponownie i dostać się do kliknięcia.

Utrzymanie czystości mysz

Bez względu na to, co robisz, mysz brudna od regularnego stosowania, tak ita € ™ sa dobry pomysł, aby oczyścić go co kilka tygodni, lub więcej, jeśli pracujesz w zapylonym lub brudnym obszarze. Czystsze zachować miejsca pracy, tym dłużej można odkładać. Cana € ™ t stanąć do szorowania, że ​​brudne myszy jeszcze raz? Dona € ™ t zapomnij; Myszy są dość tanie do wymiany.

Jak czyścić Mouse moczu Narzuta z bawełny

Pytanie: Jak mogę usunąć moczu myszy z mojego narzuta, że był przechowywany z dala? Spread jest bawełna. Ma uniesioną konstrukcję, wykonaną z chenille i prążków na dole. I havenâ € ™ t myte jeszcze. Iâ € ™ m oczekiwania na poradę od Ciebie. Dzięki

Delikatnie i dokładnie oczyścić narzuta z bawełny, spróbować tej metody Thatâ € ™ s zalecane dla starych lub delikatne tkaniny szenilowe. Dona € ™ t zapomnij sprawdzić trwałość kolorów przed rozpoczęciem!

Potrzebne będą:

 • Wanna
 • Letniej wody
 • Biz Stain Fighter
 • Biały ocet
 • Niesamowite Spot Remover
 • Pralka
 • Suszarka

Kroki, aby usunąć plamę:

 1. Do wanny z ciepłą wodą.
 2. Dodaj dużą ilość Biz Stain Fighter i 3/2 szklanki octu. Zmieszać je przez mieszanie wody przez całą długość komory.
 3. Umieść narzuta w wannie, delikatnie zanurzając go.
 4. Niech siedzą, okresowo mieszając rozprzestrzenianie się w wodzie.
 5. Po kilku godzinach, sprawdź, czy thereâ € ™ s poprawa plam. Jeśli nie, to może dodać więcej octu i pozostaw dłużej, do dwóch dni.
 6. Spuścić wanna, a następnie delikatnie nacisnąć rozprzestrzenianiu usunąć jak najwięcej wody, jak to możliwe. Przed wyjęciem go z wanny, sprawdź plamy. Jeśli nadal istnieją jakiekolwiek widoczne, spot leczyć Fantastyczny Spot Remover przed kontynuowaniem.
 7. Przesuń narzuta do pralki. To będzie ciężki i będzie kapać, więc zawinąć go w folię plastikową lub użyć go przetransportować do kosza.
 8. Umyć w ciepłej wodzie z chłodnym płukania. Dodawanie ciekłego środka do zmiękczania tkanin w cyklu płukania, aby zachować miękkość.
 9. Sprawdź, czy wszelkich pozostałych plamy przed wyschnięcia rozprzestrzenianiu. Miejsce leczenia ponownie i rewash razie potrzeby.
 10. Suszyć w suszarce.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Sprawdź pułapki pozostawiającej włókien często podczas cyklu suszenia. Będzie szybko wypełnić narzuty szenilowe.
 • Nigdy nie mieszaj wybielacza i octu. Jeśli zdecydujesz się używać wybielaczy, nie należy używać octu podczas kąpieli rozprzestrzeniania w wannie.
 • Można stosować wybielaczy bezpośrednio do białych smarowania z Q-tip lub wacikiem, aby dostrzec traktować małych obszarów. Używaj ostrożnie, jak wybielacz może osłabić tkaniny.

Jak zabić pająki: Pająk Pest Control

Jak zabić pająki: Pająk Pest Control

Obserwacje Pająk wydają zaglądać kilka razy w roku. Najbardziej zauważalne jest późną jesienią, gdy pająki wydają się znaleźć sposób na pełzanie wewnątrz ciepło domu. Potem przychodzi wiosna, i wiecie co? Wrócili. Więc co jest najlepszym sposobem, aby zabić te stworzenia? Oto kilka przydatnych wskazówek na temat kontroli Pająk szkodników.

Jak z niczego chcesz wyeliminować, zapobieganie jest najlepszym rozwiązaniem i łatwiejsze. Zabij pająki i więcej przyjdzie. Jeśli nie koncentrować się na zabijanie pająków, ale wyrównać swoje priorytety na utrzymanie poza swojego domu w czystości, można zapobiec inwazji. Czyste kurz i internetowej narastanie okapu, wokół okien i na spodzie drzwi z długim-poled prochowiec. Możesz równie dobrze zabić pająki w procesie!

Pułapki mogą być skutecznym sposobem, aby zabić pająki w domu. Podobnie jak mrówki i myszy-pułapek, Spider-pułapki zabił poprzez przyciąganie, a następnie neutralizacji. Duże korzyści do zabijania pająków z pułapki jest to, że nie mają do czynienia z bezpośrednio pająków. W rzeczywistości, z Spider-pułapki w domu zabić pająki, może nawet nigdy nie widział!

Pająki Dstroy za pomocą sprayu. Dobre zraszanie może zabić z doskonałą wydajnością. Upewnij się, aby skorzystać z liberalną ilość, ponieważ są one większe niż w innych szkodników wspólnego gospodarstwa domowego. Korzystanie spray również oznacza, że ​​nie będzie musiał wejść w bezpośredni kontakt z pająkiem.

Istnieją również specjalne spraye, które dotyczyłyby konkretnie jaj przędziorków, bardziej praktyczne off sposób zabić pająki. Z tych pestycydów można ustanowić powłoki wokół krawędzi domu, a następnie pozostawić w sprayu, aby wykonywać swoje zadania bez twojej pomocy!

Rozważyć wynajęcie exterminator do zabijania pająków dla Ciebie! Exterminators obsłużyć całą sprawę. Bez bałaganu, bez problemów, po prostu czysty dom, więc nie mają do czynienia z problem siebie.

Ostatecznością - szczególnie, jeśli wiesz, że pająk jest nieszkodliwe - zabijać pająków wiążąc je o ścianę lub podłogę z hojnym kilku ręczników papierowych, tkanki lub papieru toaletowego. Celem jest zabicie pająków, ich nie dotykać, a więc upewnij się umieścić kilka warstw między tobą a wee beastie.

Jak znaleźć nową mysz kursory

Jeśli jesteś zmęczony wskaźnikiem myszy, która była sama od zakupu komputera, będziesz szczęśliwy, aby wiedzieć, że istnieją sposoby, które możesz zmienić swoje nudne stare kursor myszy na nową. Nie musisz trzymać się tej samej strzałki wyżeł cały czas. Rzeczywiście można zmienić go w innych zabawnych wskazówek, tak aby korzystanie z komputera będzie nieco więcej zabawy niż zwykle.

Oto krok po kroku, w jaki sposób znaleźć nowe kursory myszy:

 1. Kliknij na przycisk "Start" znajduje się w lewym dolnym rogu ekranu komputera. W przypadku innych wersji komputera, może być przycisk pearl kształcie znajduje się w tym samym miejscu. Po kliknięciu go, znaleźć "Ustawienia".
 2. Najedź kursorem na słowo "Ustawienia", a nowe okno wyjdzie. Spójrz na "Panel sterowania" i kliknij go, aby otworzyć okno panelu kontrolnego.
 3. Są ikony lub zdjęcia, które są na wyświetlaczu w oknie panelu sterowania. Szukaj ikony myszy i kliknij dwukrotnie na nim. Właściwości myszy otworzy się w nowym oknie.
 4. W górnej części okna Właściwości: Mysz, znajdują się zakładki. Znajdź zakładkę "Wskaźnik" i kliknij na nią.
 5. Na tej stronie, należy kliknąć strzałkę w dół znajduje się na prawej części strony i różne wzory wskaźnik wyjdzie.
 6. Możesz wybrać wskaźnik myszy, które chcesz mieć na tej stronie. Niektóre projekty są nawet animowane.
 7. Kliknij przycisk OK po wybrałeś już wskaźnik myszy, który chcesz. Zamknij okna właściwości myszy i panelu sterowania po zakończeniu ze zmianą wskaźnika myszy.

Opcje na kursorów myszy nie są tylko te, które są na komputerze. Można również pobrać wskaźniki myszy z Internetu więcej opcji do wyboru. Istnieje wiele stron internetowych w Internecie, który oferuje wskaźniki myszy. Niektóre z tych stron internetowych oferują nawet za darmo wskaźniki myszy, jeśli szukać jej na dobrej wyszukiwarki. Po prostu trzeba go pobrać i umieścić go na "kursory" folderu na komputerze. Animowane kursory myszy są popularne wskaźniki myszy, które są pobierane przez większość ludzi. Jeśli już pobrać wybrany wskaźnik myszy i chcesz wykorzystać go do własnych, należy wykonać procedurę od kroku jednego do 6, to zrobić:

 • Kliknij na "Przeglądaj" lokalizacji przycisku na tej samej stronie, i poszukaj folderu o nazwie "kursory". To zazwyczaj znajduje się w katalogu Windows. Kliknij na schemacie, który chcesz, a następnie kliknij przycisk OK, w sposób opisany w punkcie 7.

Teraz, kiedy już wiesz, jak zmienić wskaźnik myszy na komputerze, nie będziesz się nudzić z komputerem już. Można nawet zmienić kursor myszy codziennie tak, że komputer będzie wyglądać świeżo na Twoich oczach, gdy chcesz pracować na nim.

Jak korzystać z najnowszych urządzeń sprzętowych

W tej ostatniej dekadzie, nie było tak wiele innowacji, które to naprawdę wymaga wysiłku z najtwardszego rdzenia techie nadążyć. Innowacje w zakresie od sposobem-cool i "dlaczego nie myślę, że to o tym wcześniej?", Na sposób, dziwne, i "dlaczego do cholery było to wymyślił, tak?" Ale zanim cokolwiek innego, co rozumiemy przez sprzęt? Istnieje wiele kategorii, aby urządzenia sprzętowe mogą iść w, ale są one zwykle używane w odniesieniu do urządzeń, które są związane z komputerem, takich jak zasilacze, kable, klawiatury, monitora komputerowego; jak również innych urządzeń peryferyjnych i urządzeń pomocniczych, takich jak głośniki, myszy, zestawu słuchawkowego i USB.

Aby korzystać z najnowszych urządzeń sprzętowych, najpierw jest to bardzo ważne, aby wiedzieć, cele danego urządzenia sprzętu w. Wiedząc to, że będziesz mógł mieć pojęcia o jej ogólnego użytku. Kolejną rzeczą, którą musisz wiedzieć o byłoby gdzie trzeba mieć podłączony. W dzisiejszych czasach jest to dość łatwe do rozszyfrowania, które gniazdo trzeba by podłączyć kabel sprzętowy. Jeśli posiadasz pulpit, ogólna zasada jest taka: z przodu CPU (lub Central Processing Unit) będzie miał kilka portów USB przeznaczonych dla urządzenia pamięci flash lub innego urządzenia, które chcesz, aby tymczasowo podłączyć do komputera , takie jak aparat cyfrowy, telefon lub kamery. Powrót procesora musiałby gniazda dla stałych załączników, takich jak klawiatury i głośników.

Mając instrukcję obsługi do sprzętu jest również bardzo ważne. Pozwoli to nie tylko wiedzieć ogólnych zastosowań i potrzeb sprzętu, można również być w stanie wiedzieć, jak go używać, aby jego potencjał. Jeśli nie byli w stanie utrzymać instrukcję, spróbuj poszukać w instrukcji od swojej oficjalnej stronie internetowej. Na przykład, jeśli masz urządzenie wyjściowe sprzęt firmy Logitech można przeglądać za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej firmy Logitech. Znajdziesz tu bardziej szczegółowe instrukcje, w jaki sposób korzystać z urządzenia sprzętowe; plus, jeśli masz problemy ze sprzętem, będzie można się z nimi skontaktować poprzez ich numery kontaktowe zamieszczone na ich stronie internetowej.

Aby mieć większą wiedzę na temat urządzeń wejściowych i wyjściowych elektronicznych i sprzętu, można zapisać się do gadżetu i czasopisma techie. To z pewnością pomoże Ci nabyć tech słownictwo, które dadzą Ci do obsługi wszystkich typów urządzeń elektronicznych i sprzętu. Ponadto, można również dowiedzieć się, jak powiedzieć, czy urządzenie, sprzęt jest wysokiej jakości, na podstawie jego specyfikacji. Będzie również wiedzieć, różnych funkcji urządzenia sprzętowego, jak również niektóre z kontroli, takich jak odblokować i urządzenia blokujące.

Oprócz magazynów techie, można również przeglądać stron internetowych poświęconych najmu użytkowników wiedzieć więcej na temat gadżetów, a także dla użytkowników, aby stać się bardziej wiedzę na temat najlepszych specyfikacji i funkcji produktów urządzeń sprzętowych dostępne już dziś. Niektóre z tych stron internetowych można sprawdzić się m.in. Yahoo Tech i Extremetech.com.

W swoim dążeniu do znalezienia instrukcje korzystania z najnowszych urządzeń sprzętowych, wiem, że nie tylko będzie można się dowiedzieć z wykorzystaniem podstawowych i ogólnokształcących, dlaczego nie chcemy być poświadczone technika boga siebie? Powodzenia!

Prawda o brunatnej tkanki tłuszczowej

Być może słyszeliście terminu "brązowy tłuszcz" przed, więc co to dokładnie oznacza? To nie jest rodzaj tłuszczu gotować z, ale raczej rodzaj tłuszczu w organizmie. Brązowy tłuszcz, który jest faktycznie w kolorze brązowym, jest terminem używanym do opisania niektórych rodzajów dla generowania ciepła, metabolicznie aktywnych komórek tłuszczowych. Do niedawna powszechnie sądzono, że brązowy tłuszcz stwierdzono jedynie u gryzoni i ludzkich niemowląt. Jednak ostatnie badania naukowe odkrył, że brązowy tłuszcz występuje u osób dorosłych, zbyt. Ilość brązowych grubych ludzi mają bardzo zróżnicowany między ludźmi. Niektóre populacje mają więcej brązowego tłuszczu niż inne, z niemowląt, smukłych ludzi i młodszych kobiet o najbardziej brązowego tłuszczu. Brązowy tłuszcz jest rzadko znaleźć u osób otyłych.

Brązowy spala tłuszcz

Brązowy tłuszcz został nazywany kalorii-pieca, i nie bez powodu. Nowe badania wykazały, że to specyficzny rodzaj brązowego tłuszczu rzeczywiście powoduje organizm do spalania tłuszczu, gdy inne się zimno. Twoje ciało staje się zimne rzeczywiście wyzwala tę reakcję i "zamienia się na" brunatnej tkanki tłuszczowej. Jednym z ostatnich badań wykazały, że ćwiczenie powoduje brązowy tłuszcz, który ma zostać utworzony od zwykłego białego tłuszczu. Oczywiście, nie oznacza to, że powinieneś zrobić sobie zimny na celu, aby stracić kilka kilogramów.

Prawda o brunatnej tkanki tłuszczowej


Artykuł opublikowany w The Journal of Clinical Investigation potwierdza, że brązowy tłuszcz nie spalić kalorie. Dr Carpentier i jego koledzy naukowcy przeprowadzili specyficzny typ skanowania, który pokazuje metabolizm tłuszczów. Ten typ skanowania pokazał, że brązowy tłuszcz może spalić tłuszcz i regularne białe, że sam nie był glukozy głównym źródłem energii dla brązowych komórkach tłuszczowych. Po tych brown Cells własne zasilanie tłuszczu zabrakło, spalili się białe komórki tłuszczowe za paliwo. Główni naukowcy ustalili, że brązowy tłuszcz fotografowanych osób spalono około 250 kalorii w trzygodzinnym okresie.

Inny rodzaj brązowego tłuszczu znajduje utkany w małych ilościach przez cały białego tłuszczu, co sprawia, że ​​coraz trudniej jest określić na skanach. Ostatnie badania na myszach wykazały, że ten typ brązowego tłuszczu w rzeczywistości pochodzi od zwykłego białego tłuszczu. Myszy w badaniu wydany hormon zwany irisin podczas wykonywania, i najwyraźniej irisin przekształca zwykłe komórki tłuszczowe w brązowych komórkach tłuszczowych, które następnie przypalać kalorie. Naukowcy analitycznej że sama reakcja zachodzi u ludzi, kiedy wykonywać ponieważ irisin hormon występuje we krwi i jest dokładnie takie samo jak irisin odkryto u myszy.

Badania na brązowy tłuszcz jest jeszcze w powijakach, a należy zauważyć, że choć myszy i ludzie mają bardzo podobne DNA, nie możemy zawsze wykorzystać wyniki z badań na myszach, aby przewidzieć, co może się zdarzyć u ludzi. Konieczne są dalsze badania, ale wyniki te mogą być obiecujące w ciągle zmieniającym się świecie odchudzania.

Ball Python Dieta

Ball Python Dieta


Pytony kulkowe są popularne gadów domowych i karmienia te węże właściwa dieta jest niezbędna, aby utrzymać je w zdrowiu. Poprzez zrozumienie potrzeb żywieniowych tego węża i preferencje żywieniowe, można nakarmić jedną studnię bez większych trudności.

Co Dzikie Ball Python Jedz

Python kulkowe (Pyton królewski), zwany także królewską Pythona, pochodzi z Afryki i jest jednym z najbardziej popularnych węży domowych ze względu na jego stosunkowo niewielkich wymagań w zakresie wielkości i łatwe do pielęgnacji. W naturze, te węże jeść regularnie różne gryzonie, takie jak ryjówki i myszy, a ich dieta może również obejmować małe ptaki, płazy i ryby. Są mięsożerne węże, które wymagają diety mięsa, zarówno na wolności, a gdy trzymane jako zwierzęta domowe.

Pet Ball Python Dieta

Najpopularniejsze pokarmy dla pytona kuli zwierzę to:

 • Myszy
 • Myszoskoczków
 • Pisklęta
 • Szczury

Dokładna żywności zależy od wieku węża - młodsze węże są mniejsze i nie może połykać lub trawienia pokarmu, który jest zbyt duży. Najlepiej, prey oferowane węża powinien być taka sama lub tylko nieznacznie większa od największej części ciała węża. Bardzo młode węże powinny być karmione myszy dla dzieci, podczas gdy starsze, bardziej dojrzałe węże mogą być karmione szerszy wybór produktów spożywczych. W oczywistością, pytony piłka nie jedzą świerszcze lub owadów.

Ball Python Dieta

Gdzie szukać Python Żywność

Sklepach zoologicznych często zaopatrzyć małe myszy, które można kupić na kuli Pythona diety lub zainteresowanych właścicieli węży można hodować własne myszy gotowej dostaw żywności. To nie jest mądre, aby uchwycić dzikie węże karmić myszy domowych, ponieważ dzikie myszy mogą gościć wszy, pchły, kleszcze lub inne pasożyty, które mogą być niebezpieczne dla węża, jak i jego właściciela.

Diety wegetariańskie nie są odpowiednie

Przeczulony właściciele wąż często fantazjować na temat idei szkolenia swoich węża być wegetarianinem lub klimatyzację Pythona jeść tylko owady lub jaja zamiast małych ssaków i gryzoni. Podczas gdy kilka rzadkie węże mogą dostosować się do tego typu diety czasowo, nie jest pożywne i nie spełnia ich potrzeby żywieniowe. Węże, które nie jedzą mięsa opracuje niedobory żywieniowe i słabe zdrowie. W oczywistością, węże nie korzystają z suplementów diety i musi uzyskać prawidłowe odżywianie z odpowiednią dietą.

Jak karmić Python

Ball Python Dieta
Pinky myszy są często stosowane jako podajniki.

Zawsze najlepiej karmić węże cały myszy i gryzoni; narządy, skóry i innych części swoich dostaw łupem niezbędnych witamin, minerałów i składników odżywczych, które są kluczowe dla zdrowego zwierzęcia. Ważne jest również, aby zabić zdobycz pytona przed karmieniem go; nawet małe myszy będą walczyć o swoje życie, a niewielkie zadrapanie lub ugryzienie od szalonej zdobycz może szybko spowodować zakażenie, które może być śmiertelne dla węża. Pre zabite prey można zakupić w sklepach domowych i martwych myszy i gryzoni mogą być przechowywane w lodówce przez kilka tygodni, jeżeli jest to konieczne. Należy w pełni ofiarą rozmraża - choć nie gotowane - przed wprowadzeniem go do pytona.

Jeśli młody, niedoświadczony, python ma trudności ze zrozumieniem, jak jeść już martwe ofiary, jest możliwe, aby uzależnić węża wstępnie zabił ofiarę przez wiggling zdobycz w pobliżu węża symulować ruch zanim uderzy. Po kilku karmień, wąż będzie się przyzwyczaić do już martwe ofiary.

 • Plan żywienia odpowiednich do wieku: Młodzi pytony piłka zazwyczaj muszą jeść 01:59 razy w tygodniu, podczas gdy starsze, większe węże mogą jeść tylko raz w tygodniu.
 • Najlepszy czas do paszy: Węże będą bardziej aktywne w godzinach wieczornych, w pobliżu zmierzchu, i łatwiej atakują ofiarę, jeśli podawane w tym czasie.
 • Trawienie: Po karmieniu, może to potrwać od czterech do pięciu dni na wąż, aby w pełni strawić zdobycz. Ciepłe, ciemne kryjówki pomoże sprawne trawienie. Wąż będzie kał po trawieniu jest kompletny.
 • Kiedy karmić ponownie: Po python jest kał, inny karmienia może być przedstawiona w ciągu jednego lub dwóch dni. Podczas harmonogramy karmienia może być pomocne w celu monitorowania, ile wąż jest jedzenie, lekko losowanie do karmienia będą ściślej symulacji, jak wąż będzie karmić na wolności i może być zdrowsza dieta wzór.

Jeśli Twój Ball Python nie je

Pytony piłka może być wybredni i może unikać żywności z kilku powodów, w tym:

 • Ofiara jest zbyt duży.
 • Wąż jest redukcja lub przygotowuje zrzucić swoją skórę.
 • Samica wąż inkubacji jaj.
 • Temperatury lub wilgotności obudowy jest nieprawidłowy.
 • Wąż jest podkreśliła z otoczenia lub zbyt dużo manipulacji.
 • Wąż jest chory.

Jest to całkowicie normalne, pytony piłka unikać jedzenia przez kilka tygodni, zwłaszcza w okresie lęgowym zimy. Jeśli wąż przestaje jeść, oglądać uważnie oznak złego stanu zdrowia, a zwłaszcza utratę wagi. Jeśli wąż nie jadł od 45 do 60 dni, lub jeśli pojawiają się inne oznaki cierpienia, może być konieczne, aby skonsultować się z lekarzem weterynarii doświadczenie z wężami domowych i innych gadów.

Prawo dieta jest niezbędna dla dobrego zdrowia

By zrozumieć, pytony, co piłka jeść i jak je karmić prawidłowo, możliwe jest dostarczenie węża domowych o zdrowej, pożywnej diety. Łącząc to z dobrej hodowli diety, a zwierzę będzie prawdopodobnie żyć dłużej, bardziej zadowolony życia.

Najbrudniejsze miejsce w Urzędzie

Najbrudniejsze miejsce w Urzędzie
Amerykański naukowiec Charles Gerba z Arizona University uważa, że typowe urządzenia biurowe, takie jak telefony, klawiatury i myszy mogą stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia osób pracujących z nim. Zgodnie z wynikami badań przeprowadzonych przez Gerba, niektóre komputery stacjonarne są kilkaset razy brudniejsze niż w toaletach publicznych. Na przykład, myszy, które nie były czyszczone przez kilka tygodni, mogą zawierać do 1676 bakterii na cal kwadratowy, a tym samym obszarze na klawiaturze odbędzie około 3300 bakterii.

"Najbrudniejszych" miejsce w biurze jest telefon. Ze względu na regularnych rozmów telefonicznych, spotkań z kolegami, gości lub klientów na cal kwadratowy przycisków numerycznych może zawierać do 25127 bakterii.

Każdy cal kwadratowy przeciętnego biura zawiera prawie 21 000 bakterii.

Porównaj te numery z tymi otrzymanymi od rozpatrywania umywalnie tych samych biurach; okazało się, że toalety są 400 razy czystsze i zawierać tylko 50 zarazki na cal kwadratowy.

Here're kilka liczb dla porównania:

 • Telefon: 25127;
 • Pulpit: 20961;
 • Klawiatura komputerowa: 3295;
 • Mysz komputerowa: 1676;
 • Deska sedesowa: 49.

Naukowiec podkreśla, że mikroorganizmy transmisji chorób wirusowych, takich jak grypa, mogą przetrwać na różnych powierzchniach w biurze przez trzy dni. Jednocześnie ekspresy do wycieków, okruchy jedzenia i brudne kubki pozostawione na stole obecnym wielkim środowiska na mikroorganizmy, aby rosnąć i rozmnażać. Rozwiązaniem dla tego problemu jest łatwe do odgadnięcia: regularna dezynfekcja powinny załatwić sprawę i zabić zarazki. Taki prosty zabieg, jak wycieranie telefony i klawiatury z alkoholu zabija 99% bakterii w nich.

Animowane Serca graficzne

Animowane Serca graficzne


Animowana grafika serca zrobić ciekawe dekoracje na swojej stronie internetowej, szczególnie w okresie świąt, takich jak Walentynki. Poniżej kilka sposobów, aby je łatwo i jak skutecznie z nich korzystać.

Old-school Animowane Serca graficzne

Pomysł animacji jest prosty - stworzyć serię zdjęć (aka "ramek"), w którym jest pokazane podobny przedmiot w nieco innej pozycji. Pokaż te ramki sekwencyjnie, a oko widza oszukasz się do myślenia, że ​​jest to obiekt w ruchu. Wcześnie format internetowej obrazu znany jako "GIF" (skrót od Graphic Format obrazu) działa bardzo dobrze na tym. To dlatego, że GIF przeznaczone są do rysunków, a nie zdjęć, więc deweloperzy mogli utrzymać rozmiar pliku niski, a jednocześnie pokazując kilka dość jasne obrazy.

Nadal można znaleźć animowanych plików GIF w internecie, zwykle za darmo, na stronach takich jak MySpace lub Hellas Multimedia animacje. Trzy rzeczy o obrazach mogą nie pozwalają im wejść do projektu, choć:

 1. Ponieważ są one bardzo rysunki niskiej rozdzielczości, mają szorstką, postrzępione czuć do nich.
 2. W celu utrzymania mały rozmiar pliku, zdjęcia są bardzo małe - a jeśli próbował ich ponownego zaklejania, wyżej wymieniona niska rozdzielczość to, aby wyglądały jeszcze gorzej.
 3. Każdy animowany GIF jest tylko o cztery lub pięć klatek długości - czyli sama animacja jest dość nierówne. Co do zasady, mniej klatek pojawi mniej gładki ruch.

Aby dać odniesienie, filmy mają dwadzieścia cztery klatki na sekundę, oznaczać "prawdziwą" ruch - i telewizji korzysta prawie trzydzieści. Jednak zbliża się z tym wiele klatek w animowanym GIF jest żmudnym procesem.

Web 2.0 Way: Flash i DHTML

Jak postępy w ilustracjach w sieci opracowali, niektóre bardziej efektywne sposoby tworzenia animowanych grafiki serca następuje. Prawdopodobnie najbardziej powszechnie stosowane i elastyczne narzędzie byłoby Adobe FLASH, która ewoluowała od prostego narzędzia animacji w solidnej platformy programowania, na jego własne.

Krzykliwe Animacje

Istnieją dwie podstawowe wady korzystania z lampy błyskowej dla animowaną grafiką serca. Jest to, że może on być przesadą; jeśli tylko animacja, czego potrzebujesz to serce, a następnie przechodzi przez proces tworzenia aplikacji Flash, programowanie go, przesłać go i konfigurowanie swoją stronę internetową, aby pokazać to może być więcej, niż można by naprawdę chcą zajmować się.

Po drugie, nie wszystkie strony internetowe będą wyświetlane FLASH. Mimo, że ma szerokie zastosowanie (popularnych witryn takich jak YouTube polegać na nim), Flash jest również powiązany z kilkoma zagrożeniami bezpieczeństwa w sieci, a niektórzy ludzie nie zdecyduje się go zainstalować na swoim komputerze.

Można jednak znaleźć animacje Flash typu stock serc i innych rzeczy w sieci, na dość niskich cenach, a także z kilku opcji (jak czyni serca śledzić myszy po ekranie).

Dynamiczny HTML

Druga metoda wykorzystywana do tworzenia animowanych grafiki serca jest skorzystać z nowych standardów w CSS i DHTML. W sposobie tym, może być nadal animacji z serii obrazów, albo może to być jeden obraz, który jest następnie manipulować i zmieniać się w czasie w kodzie DHTML. Aby podać prosty przykład, kod może poinformować przeglądarkę, aby najpierw pokazać obraz serca w górnej części ekranu, a następnie zwiększyć pionowe położenie współrzędnych o jeden piksel każdy ułamek sekundy. To jest ta sama teoria jako animacji GIF, ale zamiast rysowania pojedynczych zdjęć, komputer działa.

DHTML nie wymaga pewnej wiedzy na temat kodowania takie jak JavaScript, ale to jest dość łatwe do nauki w trybie online. Albo można też użyć jednego z gotowych scenariuszy animacji znalezionych na stronach takich jak Fabulant.

Niezależnie od wybranej metody, należy pamiętać, że istnieje cienka granica między cute animacji i irytujące jednego - tak ich używać ostrożnie, i upewnić się, że nie zabrać z witryny ostatecznego wiadomości.

Nauczanie przyczyny i skutku

Nauczanie przyczyny i skutku

Nauczanie przyczyny i skutku w programie homeschool daje wiele możliwości zabawy. Przyczynowe związki są wszędzie wokół nas, dając mnóstwo rzeczywistego doświadczenia świata z koncepcji. Zrozumienie przyczyny i skutku może również pomóc studentom czytania ze zrozumieniem.

Do druku Arkusze przyczyna i skutek

Arkusze mogą pomóc dzieciom umiejętności recenzję już przeszedł i pomóc, jako nauczyciel, ocenić, co Twoje dziecko nauczyło. Aby wydrukować arkusze, należy mieć najnowszą wersję programu Adobe Reader zainstalowany. Jeśli go nie masz, możesz dostać Adobe Reader, za darmo, tutaj.

Pierwszej i drugiej klasy

Pierwszy i drugi gatunek jest, gdy uczniowie zazwyczaj odkryć relacje i konsekwencje. Mają tendencję do skupienia się na proste stwierdzenie: "Jeśli tak się stanie, to się stanie." Arkusz powyżej jest nastawiona na tych studentów. Uczeń przeczyta zdanie i zostać poproszony o określenie, co w zdaniu jest przyczyną, a co skutkiem. Przykładem jest i klucz odpowiedzi wliczone jest dla rodzica lub nauczyciela.

Stopnie dwóch do czterech

Nauczanie przyczyny i skutku

Wydrukuj tę przyczynowo-skutkową arkusz.

W tym czasie dziecko kończy trzeci lub czwarty stopień, zazwyczaj ma zaistnieć przyczyny i skutku w zdaniach. Potrafi zidentyfikować poszczególne części zdania i jest gotowy do podjęcia, że ​​uczenie się o krok dalej i zacząć wymyślić przyczyn efektów i skutków dla przyczyn. Ten arkusz daje studentowi przyczyna i jest on proszony o wymyślić sposób, że idzie ze sprawą. Przykładem i odpowiedzi klucz jest włączone, ale odpowiedzi efekt może się różnić.

Dodatkowe arkusze

Jeśli Twoje dziecko skończy dwa printables tutaj, ale potrzebuje więcej praktyki, istnieje kilka innych opcji, aby spróbować.

Latarka przyczyny i skutku Arkusz

Przyczyna Latarka i Wpływ Arkusz został stworzony przez HaveFunTeaching.com. Pomaga z czytania ze zrozumieniem i jest nastawiona na równiarki trzecim i czwartym. Student czyta arkusza, a następnie wypełnia się do przyczyny i skutku, w zależności, które jest puste. Arkusz w formacie PDF, więc będzie drukować jak standardowy 8 1/2 x 11 arkuszu. HaveFunTeaching stronie znajduje się także kilka innych printables na temat przyczyn i skutków, w tym graficzny organizatora.

Dopasowanie przyczyny i skutku

Dopasowanie przyczyny i skutku druku jest dostępny na EdHelper, miejscu stworzony, aby pomóc nauczycielom i rodzicom znaleźć dodatkowe Edukacja domowa w celu wzmocnienia umiejętności arkuszy. Przedział wiekowy dla tego arkusza jest pierwszy i drugi stopień. Przyczyny są wymienione po lewej stronie i numerem jeden przez 10; skutki są wymienione na prawo i otrzymał list przez j. Uczeń odpowiada list do właściwej liczby i rysuje linię łączącą efekt do sprawy.

Pieczenie przyczyny i skutku Ulotka

Pieczenie przyczyny i skutku Ulotka jest produkowany przez teAchnology.com. Jest nastawiona na równiarki trzecim i czwartym i posiada w pierwszej osobie historia o pieczeniu z mamą. Na końcu wątku, jest wykres z przyczyn i efektów. Student wypełnia luki, czasami odpowiedzi, co przyczyną jest czasami odpowiedzi, co efekt jest.

Zajęcia dla Przyczyna nauczania i skutku

Dlaczego należy niepokoić przyczynę nauczania i efekt? Zrozumienie relacji między przyczynami i skutkami pomaga dzieciom w wielu dziedzinach, pomagając im dowiedzieć się, jak działa świat, aby prognoz podczas czytania (czytanie strategii ważną ze zrozumieniem), a nawet pomaga im lepiej zrozumieć historię i nauki. Jednak nie musisz się trzymać arkusze uczyć tych pojęć. Istnieje wiele działań, aby pomóc przyczyny i skutku uchwycić dziecko.

Demonstracje

Pokaż dzieciom przyczynowo-skutkowego na konkretny sposób do nauczania przedmiotu. Na przykład, można pop balon bez ostrzeżenia szpilką. Hałas popping będzie chwycić uwagę dla dzieci oraz doprowadzić do dyskusji o związkach przyczynowych. Balon popping jest efekt. Dzieci zidentyfikować przyczynę dla balonu popping, który grzebie go szpilką. Kolejny związek przyczynowo-skutkowy może być dzieci skoki spowodowane przez trzaski. Używaj różnych pokazy przyczynowo-skutkowych w ciągu kilku dni, aby kontynuować ćwiczenia koncepcję.

Clue Słowa

Istnieje kilka słów, które dają wskazówki co do związku przyczynowego. Niektóre z tych słów to:

 • Ponieważ
 • Ponieważ
 • Dlatego
 • Tak

Pomoc dzieciom zidentyfikować te słowa w tekście pisanym, aby pomóc znaleźć dwa składniki relacji.

Literatura

Użyj książki, aby pomóc uczyć dzieci o przyczyny i skutku. Książki, takie jak, jeśli dasz myszy cookie, ilustrują związki przyczynowo-skutkowe. Książka składa się z szeregu przyczyn i skutków. Po przeczytaniu książki, dzieci nazwać sytuacje, w książce, które pokazują koncepcji.

Łańcuch przyczynowo-skutkowy

Zacznij stwierdzając wpływ takich jak "upadłem." Następnie stwierdza następna osoba potencjalne przyczyny upadku, takich jak "Ponieważ nie było bananów skórki na podłodze." Następna osoba wyjdzie z przyczyny tego stwierdzenia takie jak: "Ponieważ małpy rzucił go tam." Łańcuch trwa aż nie można myśleć o jakichkolwiek innych przyczyn poprzednim oświadczeniu. Nagraj listę przyczynowo-skutkowych dla przeglądu po działalności.

Organizator graficzne

Prosta przyczyna i skutek graficzne organizatorem jest przydatna dla starszych dzieci, jak czytać pisemne przejście. Możesz zrobić jeden, tworząc dwie kolumny, jeden dla każdej części relacji. Studenci napisać dwa składniki każdej przyczynowo-skutkowy się natkną, jak czytać.

Pisanie

Zachęcanie dzieci do uprawiania pojęcia pisząc przyczynowo-skutkową pkt. Koncentrują się one na tym zarówno przyczyny i wynikające efekty w ust. Albo fikcją, a tematy Literatura faktu pracować dla tej działalności pisania.

Historia Kalendarium

Terminy są łatwe do udokumentowania związków przyczynowo-skutkowych. Wydarzenia, które wchodzą przede osi czasu są często przyczynami zdarzeń, które wchodzą dalej na osi czasu. Rysunek harmonogram pomaga dzieciom zrozumieć relacje między wydarzeniami historycznymi jesteś dyskusji.

Eksperymenty naukowe

Podczas prowadzenia swoich regularnych eksperymentów naukowych i poszukiwań, czasu, by podkreślić prognoz. Zachęć dzieci, aby przewidzieć, jak kroki w eksperymencie będzie mieć wpływ na wynik.

Biura Przykłady świata

Poszukaj przykładów przyczynowych relacji w życiu, nawet poza swoim czasie homeschooling. Ruch zatrzymania na czerwonym świetle, jar spada z półki w sklepie spożywczym, zagubione dziecko płacze, pot gotowanie na kuchence i sopli lodu na dachu to tylko niektóre z przykładów można zobaczyć w ciągu zwykłego dnia. Przekształcić go w grze, kwestionując dzieci, aby zobaczyć, jak wiele przykładów mogą znaleźć się w jeden dzień.

Zrozumienie związków przyczynowych

Nauczanie przyczyny i skutku z różnych działań daje dzieciom lepszego zrozumienia pojęcia. Używają tych umiejętności, aby lepiej zrozumieć, jak działa świat, jak eskalacja wydarzeń w historii i dlaczego występują pewne zasady naukowe.

Anne Geddes Fotografia

Anne Geddes Fotografia


Anne Geddes fotografia noworodków i małych dzieci jest jednym z najbardziej słynnego zdjęć z 20 i 21 wieku. Kapryśny aspekty Geddes "zdjęć, w połączeniu z talentem uchwycenia dzieci w jak najlepszym świetle, które uwiódł ludności świata od ponad dwóch dekad.

O Anne Geddes

Urodził się 13 września 1956 roku w North Queensland w Australii, Anne Geddes był trzecim z pięciu córek urodzonych przez pracowitych rolników. Dorastając na 26.000 akrów bydła mięsnego ranczo w australijskiej wsi pomogły ukształtować osobowość tętniącego życiem Anny. Z jej czterech sióstr, ona spędzała czas jeżdżąc konno, zaganiania bydła, rozrzucając siano i kąpiel w potoku łóżek podczas wilgotnych pór roku w kraju.

Kariera Początki

W wieku siedemnastu lat, Anne pracował dla sieci hoteli i zaczął podróżować w kraju i zagranicą. Aby nagrywać swoje przygody, zrobiła dobry użytek z jej aparatu poprzez setki zdjęć, rozpoczynając w ten sposób jej stock-samouka edukacji. Pomimo swojej rosnącej miłości do zdjęć, założyła sobie cel posiadania sklep odzieżowy detalicznej. Jednak w wieku 22 lat dostała pracę jako sekretarka w lokalnej stacji telewizyjnej. Natychmiast, Anne zaczęła się rozwijać w twórczym otoczeniu i wyszła za kierownika stacji, Kel Geddes, z którym miała dwie córki w podniesionej Australii i Nowej Zelandii. W 1984 roku rozpoczął działalność portretów raczkujący w jej domu, a następnie udał się do gromadzenia sławę za jej specjalistycznego stock niemowląt i noworodków w stylu z początku lat 1990.

Inspiracja

Pierwszy smak inspiracji przyszedł do Anne Geddes drodze śmiałych obrazach prezentowanych w magazynach National Geographic i życia. Na stronie bio jej witryny ona przywołuje wciąż fotografii i zdjęć ludzi jak dodatkową inspirację. Przede wszystkim, miłość Anny dla dzieci i jej pragnienie, aby zachować ich niewinność zapewnia największą inspirację dla swojej unikalnej marki fotografii.

Osiągnięcia i nagrody

W trakcie swojej kariery słynnego tle, Anne Geddes otrzymał wiele nagród i wyróżnień, w tym:

 • Najlepszy w kategorii od Paybefore Awards wzory kart z pozdrowieniami w 2009 roku
 • Rodzina Choice Award za książkę, Cud, z Family Magazine Grupy w 2005 roku
 • Nagroda za Całokształt Twórczości z Profesjonalnych Fotografów Ameryki w 1997 roku
 • Gospodarczy Fotograf Roku przez New Zealand profesjonalne Photographers Association (NZPPA) w 1991 roku
 • Harrison Trophy portretów przez nowozelandzkiego profesjonalne Photographers Association (NZPPA) w 1990 roku

Anne Geddes fotograficzne Książki

Najlepszym sposobem, aby zobaczyć fotografię Anne Geddes jest przeglądanie jej dech w piersiach książek. Układ każdej książki unika bałaganu, zapewniając widzom nieprzerwany fotograficzna podróż w świat dzieci w ich najczystszej postaci. Niektóre z jej najbardziej popularnych tytułów to:

 • W Ogrodzie 1996: Natura i magia obfitują w ciągu stronach tej wczesnej kolekcji. Z myślą o projektowaniu i niektórych dobrze umieszczonych rekwizytów, Geddes przekształca najdrobniejsze aniołów, kapusty ogrodowe i uroczych stworzeń takich jak wróżki, gnomy, myszy polne i krople wody.
 • Aż do teraz 1998: Aby pokazać ewolucję jej karierze, Anne zawiera studia w przeciwieństwie do swojego zwykłego repertuaru fotografii prop. Ważniejsze tematy to ciemno przed światłem, małe przeciwko duże i rozbrykany koloru przeciwko monochromatycznych ostrym.
 • Czysta 2002: Głównie porzucenia obcych ozdoby, ta kolekcja jest o związkach organicznych. Co pojawia się kilka rekwizytów składać z naturalnych materiałów stosowanych podkreślić najlepsze cechy każdego dziecka. Kolekcja oferuje ładne połączenie monochromatycznych, kolor, modeli dziecięcych i niektórych dorosłych.
 • Cud 2004: Współpraca z fotografii i muzyki z Celine Dion obchodzi radości macierzyństwa. Kwiatowe motywy obfitują w zdjęcia, podczas gdy ciepło opieki nad dzieckiem emanuje poprzez materiałów muzycznych.
 • Początki 2010: Jak sam tytuł wskazuje, ta kolekcja jest o chwili stworzenia. Tkana umiejętnie do liniowej reprezentacji życia od jajka do urodzenia, zdjęcia w tej książce są rozproszone, zawoalowane, miękkie, a jednak śmiałe w tym samym czasie.

Przyszłość

Historia Anne Geddes "stock kariery dopiero się zaczyna. Jak ona rozszerza jej pogląd na świat i pozwala jej artyzm wolną rękę, fani mogą spodziewać się jej fotografie nadal urzekający świat niewinnego uroku najmniejszych maluchów.

Jak zrobić myszy Pułapka Catapult

Jeśli masz jakieś pułapki myszy leżące wokół domu, można łatwo zrobić sobie małe katapulty, że można bawić się. Dokonywanie małą katapultę nie jest trudne. Wszystko, czego potrzebujesz kilka materiały i jesteś dobry, aby przejść. Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej, aby można było zacząć tworzyć swoje pułapki myszy katapulty.

Wykonaj następujące kroki, aby utworzyć własną pułapkę myszy katapulty:

 • Materiały. Materiały, które trzeba w tym projekcie są pułapki na myszy, łyżkę popsicle, 2 kije gumki, taśmy izolacyjnej i jakieś gumki. Potrzebny będzie również obiekt do katapulty. Możesz przygotować małe kawałki papieru na to zaciskał.
 • Przygotować pułapkę myszy. Najpierw przygotować pułapkę myszy. Nie trzeba będzie wszystkie mechanizmy pułapce na myszy. Jedyne części, które potrzebne są platformy, młotek i sprężyny katapulty. Usuń wszystkie inne części, które nie potrzebują. Pociągnij mechanizm udarowy tak, że pułapka jest gotowa do skoku.
 • Udostępniamy Ci mechanizm katapulty. Pobierz gumką i zabezpieczyć go na młotkiem i platformy. Gumka powinna trzymać go w miejscu. Zlokalizuj, gdzie wiosną w pułapkę myszy jest. Get 2 gumki, które masz i umieść je i umieścić jeden na drugim. Ustaw gumki pobliżu wiosną i użyć taśmy izolacyjnej, aby zabezpieczyć gumki w miejscu.
 • Przetestuj mechanizm. Przetestuj pierwszą połowę katapulty, aby sprawdzić, czy to działa. Zwolnij gumką i młot w pułapkę myszy powinny wychylać się. Gumka powinna zatrzymać młot przed pójściem dalej.
 • Dodać drugą część katapulty. Po pierwszej połowie działa płynnie, można nadal dokonywać katapulty. Pobierz jeden lizaki i dołączyć go do młota poziomo. Zabezpieczamy taśmą klejącą. Zdobądź nowy lizaki i dołączyć go pionowo na środku młotkiem. W 2 laski powinny tworząc krzyż. Bezpieczne go więcej taśmą klejącą. Taśmy łyżkę za uchwyt do drugiego lizaki, że załączony. Użyj mnóstwo taśmy klejącej od łyżka jest ciężki.
 • Sprawdź swoją pułapkę myszy katapulty. Teraz masz katapulty pułapki myszy. Przetestuj mechanizm, aby zobaczyć, czy działa prawidłowo. Umieść fasoli lub kawałek zwiniętego papieru na łyżką. Usuń z gumką i patrzeć, jak huśtawki młotka i katapulty swój obiekt po drugiej stronie pokoju.

Teraz masz katapulty pułapki myszy. Użyj katapulty w szeroko otwarte przestrzenie gdzie nie będzie żadnych wazonów lub innych materiałów kruchych. Możesz użyć katapulty podczas zabawy z dziećmi. Naucz się nowych rzeczy z starych rzeczy, których już nie używasz w domu. Jeśli masz zamiar użyć katapulty z dziećmi, upewnij się, że wszystkie nosić okulary ochronne, aby uniknąć wypadków. Nie kierować katapulty wobec ludzi lub zwierząt i nie używać małych skał lub kamyczki na katapulty.

Jak usunąć myszy Pułapka klej z wnętrz

Zapytany: Nasz pies ma w nieciekawej pułapkę na myszy. Dostała lepki klej na skórzanej kanapie i naszym obszarze dywan Karastan. Czy masz jakieś sugestie albo? Nie mogę używać żadnych substancji oleistych na skórze. Tylko woda i mała ilość mydła i / lub skóry odżywka, która przyszła z nim. Dzięki.

Jeśli zwierzę lub dziecko miał niefortunny bieg w lepką pułapkę przeznaczonego dla gryzonia, bałagan mógł rozprzestrzenić się po całym domu, zanim jeszcze zrozumiał, co się stało. To może wydawać się przytłaczające zadanie usunąć ten lepki klej z wielu powierzchni, ale na szczęście istnieje kilka prostych technik, które będą działać na prawie wszystko.

Metoda Olej roślinny

Potrzebne będą:

 • Ręczniki papierowe
 • Olej roślinny
 • Czyste ściereczki
 • Łyżka

Kroki, aby usunąć klej:

 1. Przed użyciem jakichkolwiek produktów na meble i wystrój firmy, upewnij się, że na miejscu przetestować go w ukrytym miejscu.
 2. Olej słonecznikowy jest jednym z najbezpieczniejszych sposobów, aby usunąć klej z powierzchni. Na powierzchniach, które nie chcą się tłuste, takie jak dywan, czyste metodą octu znaleźć poniżej.
 3. Nanosić oleju roślinnego bezpośrednio na ręczniku papierowym.
 4. Przykryć klej z ręcznikiem papierowym zwilżoną olejem i pozwolić mu usiąść na kilka minut. Olej na ręcznik zacznie mięknąć kleju.
 5. Scrub i osuszyć klejącą poplamione miejsce czystą szmatką. W zależności od powierzchni, może być w stanie używać paznokci lub łyżką zeskrobać zmiękczoną kleju z powierzchni.
 6. W razie potrzeby powtórzyć, aż klej nie ma.

Metoda Ocet

Ponieważ olej może być trudna do usunięcia z materiałów porowatych, ocet sposób można stosować jako alternatywę. W większości przypadków, zapach rozwieje jak wyschnie octu.

Potrzebne będą:

 • Biały ocet
 • Czyste ściereczki

Kroki, aby usunąć klej:

 1. Zwilżyć czystą ściereczkę octu.
 2. Umieść go na kleju i pozwolić mu usiąść na kilka chwil. Ekspozycja na ocet złagodzi kleju.
 3. Peeling delikatnie z tej samej gliny, aż klej klej wyjdzie.
 4. W razie potrzeby powtórzyć, aż cały klej jest usuwany.
 5. W razie potrzeby przemyć powierzchnię czystą wodą.
 6. Pozwól obszar do całkowitego wyschnięcia.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Niektóre meble, takie jak różnego rodzaju skóry, nie mogą być oczyszczone z oleju. Albo użyć do czyszczenia i kondycjonowania skóry produkt zalecany przez producenta lub, że profesjonalnie oczyszczone.
 • Jeśli klej jest na stosunkowo płaskiej powierzchni, można osiągnąć sukces poprzez umieszczenie worek lodu na lepkiej miejscu, aż stwardnieje. Gdy stwardnieje, użyj tępego krawędziach przedmiotów, takich jak nóż masło lub łyżką, delikatnie zeskrobać klej dala.
 • Unikaj używania oleju lub polskich na twardego drewna lub innych piętrach, chyba że produkt jest przeznaczony do podłóg. Podłoga może się bardzo śliskie i niebezpieczne z nawet niewielkiej ilości oleju.

Jak zainstalować sterowniki myszy

W przypadku zakupu myszki do komputera, nie trzeba niczego instalować, jak większość sprzedawców zainstaluje myszy w taki sposób, że jest gotowa do użycia. Jednak, jeśli po prostu nabyć nową mysz wymienić jednostkę akcji, to są szanse, że nie będzie działać w ten sam sposób. Spróbuj podłączyć w swoim nowo zakupionym myszy, aby sprawdzić kompatybilność.

Jeśli obecnie rozważa zakup nowej myszki, możesz zdecydować się na zakup tej samej marki, jak w większości są zgodne ze sobą, więc nie ma już potrzeby, aby zainstalować nowy.

Jeśli już nabyć nową mysz, spróbuj podłączyć go i zobacz czy działa. Jeśli tak, to powinieneś być szczęśliwy. Jeśli nie, nie martw się; instalacji sterowniki myszy jest stosunkowo łatwe.

Istnieją różne scenariusze, które mogą wystąpić w instalacji sterowniki myszy. W zależności od aktualnego systemu operacyjnego, kroki mogą się różnić. Pamiętaj, aby sprawdzić, czy wymagania dotyczące systemu operacyjnego Twój mouseâ € ™ s dopasować bieżące ustawienia.

Sprawdź dysk sterownika, który jest dołączony do pakietu myszy. Wykonaj następujące czynności:

 • Ponownie uruchom komputer. Aby ponownie uruchomić komputer, kliknij na ikonę "Start" w lewym dolnym części ekranu. Wykonaj te same czynności, jak wyłączyć komputer, ale wybrać opcję "restart" zamiast opcji "wyłączenia".
 • Gdy komputer się włącza, włóż dysk z napędu CD sterownika myszy. Komputer poprosi o instrukcje. Zostaniesz poproszony, aby w każdym z "Dodaj nowy sprzęt" alarm lub "Znaleziono nowy sprzęt" wpis. Kliknij przycisk "OK" w oknie.
 • Zostaniesz poproszony, aby zlokalizować napęd, w którym wstawiono dysk instalacyjny. Wystarczy wybrać napęd i kliknij przycisk "Dalej", aby rozpocząć z procesem instalacji.
 • Podłącz nową mysz i sprawdzić, czy to działa. Jeśli instalacja nie powiedzie się, trzeba będzie zrobić ręcznej instalacji.
 • Kliknij na "Mój komputer" i wybierz napęd, w którym można włożeniu dysku instalacyjnego. Szukaj pliku wykonywalnego lub pliku .exe i podwójnym kliknięciem. Zostanie wyświetlony monit o instalacji ręcznej.

W niektórych przypadkach, dyski instalacyjne nie są za pomocą myszki. Jeśli jest to przypadek, a następnie sprawdzić na dyskach instalacyjnych na stronie internetowej Manufacturera € ™ s. Napędy do pobrania instalatora są zwykle za pośrednictwem strony internetowej Manufacturera € ™ s. Jeśli nie są one dostępne, a następnie wysłać e-mail do obsługi klienta producenta.

W zależności od modelu i decydentów, mysz może być bardzo kosztowne i skomplikowane odinstalować i zainstalować. Upewnij się, że dbasz o myszy, aby uniknąć stałej wymianie. Właściwa konserwacja takich jak czyszczenie trackball pomoże przedłużyć życie myszy. Zapoznaj się z porady związane z konserwacją, które są zapisywane na podręczniku użytkownika mouseâ € ™ s. Ponadto, należy postępować zgodnie z podręcznikiem Manufacturera € ™ s na korzystanie z podkładki pod mysz. Niektóre myszy będzie działać perfekcyjnie bez podkładki, a dla niektórych typów; nie zastosowanie podkładki pod mysz skróci żywotność urządzenia.

Jak korzystać z myszy zewnętrznej z laptopa

Podczas gdy wszystkie laptopy sprzedawane dziś zawsze mają touchpada lub joystick gumki-jak na klawiaturze, podczas korzystania z laptopa przez dłuższy czas i ułatwić prace konieczne staje się korzystać z myszy zewnętrznej, bo czasami może być touchpad uciążliwe używać, zwłaszcza przy wyborze tekstu podczas edycji. Ponadto korzystanie z myszy zewnętrznej (a także klawiatury) pomaga zmniejszyć zużycie na własne przyciski klawiatury i touchpada laptopa.

Poniższy przewodnik pokaże jak korzystać z myszy zewnętrznej z laptopem.

 • Rodzaje portów. Laptopy posiadają albo trzy z najczęstszych portów, które mogą pomieścić myszy: szeregowy, PS / 2 i USB; port szeregowy, który ma dziewięć szpilki do rodzaju 9dB, zwykle występuje w starszych komputerów i laptopów; port / 2 PS, po raz pierwszy wprowadzony w 1987 roku przez IBM z serii PS / 2 komputerów osobistych, jest obecnie szeroko stosowane na wszystkich komputerach; Porty USB, pierwsza wykonana powszechne początek z Apple iMac, może pomieścić wszystkie rodzaje urządzeń peryferyjnych dla różnych zastosowań i jest obecnie w nowszych komputerów, w tym laptopy. Jednak z trzech, tylko mysz szeregowa portu nie jest już dostępne na rynku, ale istnieją adaptery aby mysz PS / 2 do użytku z portem szeregowym 9 dB.

  Jeśli twój laptop ma port PS / 2, można kupić mysz korzystające z tego portu; czy są tylko porty USB w laptopie, mysz USB może być używany.
 • Rodzaje myszy. Istnieje kilka rodzajów myszy, które są aktualnie w użyciu: myszy kulkowych, myszy optycznych i laserowych myszy. Jednakże, ze względu na ich tendencję do zatrzymywania się zbyt wiele zanieczyszczeń i odpadków w kontakcie z powierzchnią, a gdy zbyt wiele ruchomych elementów, które zużywa się w czasie u myszy kulkowe stały się przestarzałe wraz z wprowadzeniem myszy optycznych.

  Podstawową zaletą optycznych i laserowych myszy jest ich zdolność do korzystania z gładką powierzchnię, nawet bez zastosowania specjalnej podkładce, a myszy laserowe (które są droższe niż myszy optycznych, ale daje większą dokładność i informacji sterowania) mogą być stosowane na szklanych powierzchnie, gdzie myszy optyczne nie mogą korzystać z takich powierzchni.

  Innym czynnikiem, który odróżnia myszy obecnie na rynku jest to, że są sprzedawane w wersji przewodowej i bezprzewodowej. Myszy bezprzewodowe mają się z kablem i zamiast użyć radia lub sygnałów podczerwieni do komunikacji z odbiornikiem podłączony do portu PS / 2 lub USB. Jednak jak w każdym peryferyjnych bezprzewodowej Mysz bezprzewodowa wykorzystuje baterie w celu eksploatacji; niektóre myszy bezprzewodowe mają także wskaźnik stanu baterii i metody oszczędzania energii, które mogą umożliwić ładowanie akumulatora trwać nawet do roku.

 • Podłączenie W. Wszystkie systemy operacyjne, w szczególności systemu Windows, można łatwo wykryć myszy, który został podłączony, ale niektóre myszy mid-range i high-end obejmowały dodatkowe oprogramowanie, które może zwiększyć ich możliwości i funkcje (w szczególności z dodatkowych przycisków myszy), jak na zwiększenie wydajności lub intensywnego grania.

  Jak myszy bezprzewodowe zawsze odbiornik podłączony do obu PS / 2 lub USB, aby uczynić pracę myszy, naciśnij przycisk wykrywania zarówno myszy i odbiornika stacji "widzieć" siebie.

Z zewnętrzna mysz podłączona, łatwiej, aby mieć większą kontrolę nad swoim laptopie, jak go używać w dowolnym miejscu, a tym samym stać się bardziej wydajne, podczas gdy w tym samym czasie można stracić konieczność radzenia sobie z uciążliwym touchpada.