grsail.com

jak wyrzezbic ramke.na.zdjęcie

Jak ozdobić ramki na zdjęcia

Jak ozdobić ramki na zdjęcia

Dekorowanie ramki obrazu może być świetnym rzemiosło projektu. To jest dobre dla zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Są praktycznie nieograniczone sposoby dekoracji ramki obrazu. Jesteś ograniczony tylko przez wyobraźnię. Wspaniałą rzeczą dekorowania własne ramki obrazu jest to, że można go dostosować w zależności od obrazu można wyświetlić. Ramki do zdjęć są świetne dać jako prezenty dla znajomych. Można także wyświetlać je w całym domu. Dekorowanie ramki obrazu jest bardzo proste. Z kilku pomysłowych wskazówek, będziesz mógł zaprojektować ramki na zdjęcia, która jest osobista i piękna w krótkim czasie.

Oto kilka prostych porad, jak ozdobić ramki na zdjęcia:

 1. Wybierz ramkę obrazu. Możesz wybrać, aby zaprojektować stare ramy obrazu. Jednak zawsze należy być ostrożnym z jakiego materiału wykonany jest z ramki. Drewno, akryl i metalu są bardziej trwałe i mogą na ogół stoją wszelkiego rodzaju dekoracji. Jeśli planujesz malowanie ramki do zdjęć, to należy wybrać farbę do materiału. Niewłaściwy rodzaj farby mogą poważnie uszkodzić ramki do zdjęć. Można również zdecydować się na zakup nowej ramki na zdjęcia, dzięki czemu można wybrać konkretny materiał. W ten sposób, można wonâ € ™ t muszą pracować na swój sposób wokół materiału, który dona € ™ t jak. Drewno jest materiałem najbardziej wszechstronny jeśli chcesz zaprojektować ramki na zdjęcia, ponieważ ma najwięcej odznaczeń dobrze.
 2. Wybierz motyw. Co chcesz, aby przedstawić za pomocą ramki do zdjęć? Jeśli obraz się o Ciebie i Twoich bliskich na plaży, to dobrze byłoby, aby wybrać temat wakacje lub motyw plażowy. Winter wonderland temat jest na Boże Narodzenie, przerażające dla Halloween, i tak dalej. Następnie zacząć planować swój projekt. Możesz wybierać spośród różnych metod projektowania ramki do zdjęć. Możesz korzystać z wielu różnych materiałów, takich jak wycinanki czasopism, koraliki, a nawet pamiątki zostały nabyte przez lata. To daje bardziej osobisty charakter do ramy obrazu.
 3. Weź ramki do zdjęć i malować kolor tła. Będzie to grunt dla całego projektu. Wybierz kolor, który będzie dobrze współpracować z resztą projektu. Można wybrać się do malowania na samej konstrukcji. Najlepiej użyć do tego jest akryl, jak schnie twarde i nie uszkodzone bardzo łatwo.
 4. Dodaj trochę więcej dekoracji do ramki. Możesz spróbować klejenia na różnych koralików do stworzenia projektu. Można łatwo szukać wzorów w Internecie. Istnieje wiele wzorów do wyboru. Możesz nawet pobrać obrazy z internetu i wydrukować je na jakimś sztywnym papierze. Przyklej je na krawędziach ramki na zdjęcia, aby dodać trochę więcej osobowości.

Dekorowanie ramki obrazu będzie w dużej mierze zależeć od stylu. Te proste wskazówki daje pomysły, jak ozdobić ramki na zdjęcia. Zawsze należy pamiętać, że ita projekt zabawy € ™ sa, po prostu wypróbować różne pomysły, i zobaczyć, jak wyglądają.

Jak zrobić ramki na zdjęcia

Dokonywanie fantazyjny ramki obrazu może być zabawa, która może być szlifowane się zarabia przychodów. Pomyśl dwa razy zanim rzuca się, że niechcianej polu tektury falistej. To może być po prostu dla zabawy materiał ramki obrazu. Oczywiście, należy nożyczki, klej, farby, pędzel i rolka taśmy pod ręką. Filiżankę lub szklankę wina, papier kolorowy i pół szklanki nasion dyni i jabłek mogą się przydać.

Krok 1

Połóż płaską stroną tektury falistej do góry.

Krok 2

Śledzenie dna kubka lub kieliszek wina na kartonie. Narysuj podobne kontury blisko siebie. Krawędzie kręgach powinny się stykać.

Krok 3

Wytyczają cztery takie paski. Paski powinny być równe dla kwadrat. W przypadku pojedynczego prostokąta dwa paski powinny być dłuższe.

Etap 4

Starannie wyciąć koła, tak, że przypomina łańcuch. Paint falistej strony w dowolnym kolorze. Proponuję złota farba, jak to będzie wyglądać dobrze dla zabawy ramki.

Etap 5

Umieszczenie listew w kształcie ramki. Po wyschnięciu farby, taśmy muszą być rozmieszczone w kształcie ramy. Musisz dopasować rozmiar ramki odpowiednio, jeżeli obraz lub obraz jest gotowy.

Etap 6

Klej umieścić na końcach ramy z pomalowanej części odsłoniętej i pozostaw do wyschnięcia.

Krok 7

Umieść zdjęcie lub obraz na innym kawałku tektury. Następnie umieścić ramkę na zewnętrznej krawędzi obrazu lub obraz. Krawędzie obrazu powinny być pod ramą. Narysuj kontur wokół zakrzywionych krawędzi ramy i wyciąć z tektury jeden centymetr wewnątrz linii.

Krok 8

Po tym, trzymać ramę do kartonu z obrazu lub obrazu pomiędzy.

Krok 9

Ozdobić ramkę. Byłoby to dobry pomysł, aby pomalować dyni i jabłek nasiona odpowiednich kolorach ozdobić ramkę. Malowane nasiona mogą być wstawiona do ramki. Dokumenty barwne mogą być również stosowane do dekoracji ramki. I wskazują, wycinanie kształtów liści w małych rozmiarach, która jest przyklejana do ramy.

Etap 10

Jeśli chcesz bezpłatną pionizatora, wyciąć pasek grubej tektury. Dno powinno być szersze niż na górze. Najwięcej powinny być następnie gięte i przykleja się do tylnej części ramy. Twój domowy zabawne ramki obrazu jest gotowy do wyświetlania.

Ta zabawa będzie utrzymywać żywy dzieci zaabsorbowany. To zapewnia im ujście dla kreatywności i wymaga niewiele nadzoru rodzicielskiego. Na koniec dnia, ramki, które zdobi swój kawałek płaszcza na pewno przyciągnąć uwagę znajomych, krewnych i innych odwiedzających.

Jak zrobić ramki na zdjęcia Favor Party

Strona przysługę rama obrazu jest pamiątką, która umożliwia swoim gościom skarb wspaniałe wspomnienia dotyczące zdarzenia, które gospodarzem, czy ita € ™ sa urodziny, ślub, imprezę ukończenia lub świąteczny obiad. Ramy do obrazów są w różnorodne i niepowtarzalne wzory, które są odpowiednie do różnych tematów i wydarzeń, które odbywają się.

Właściwie można nawet, że niektóre z tych wspaniałych pamiątek sam! Wystarczy kilka przedmiotów gospodarstwa domowego i wspólnych, budować własne zdjęcia przysług ramki firm! Wydając zbyt dużo pieniędzy, także shouldnâ € ™ t być tu problem, bo na pewno będziesz cofać się na koszty z tym projektem. Po dostaniu się zawiesić ten sposób można nawet rozważyć robi to w małej firmie!

Herea € ™ s, co trzeba:

 • ramki
 • malować
 • klej
 • dekoracje ramka
 • nożyczki
 • zdjęcia
 1. Zdecyduj, jaki rodzaj ramy obrazu, co chcesz za rzecz partii. Istnieje wiele różnych ramek, które mogą wybierać. Istnieją pewne, że są wykonane z drewna, tworzywa sztucznego lub pianki. Możesz kupić te ramki luzem z magazynu sprzętu lub z lokalnym centrum handlowym. Wystarczy pamiętać, jakie wydarzenie będzie jak, i jeśli projekt będzie odpowiedni.
 2. Teraz umieścić kilka dekoracje wokół ramki. Twoja dekoracja musi być w zgodzie z przypadku firmy. Na przykład, jeśli nie obchodzi urodziny, balon lub stosują jakieś ciasto naklejki. Chociaż, jeśli ita € ™ sa beach party youâ € ™ re obchodzi, można umieścić piasek na ramie i muszli. Jest to również dobry pomysł, aby korzystać z błyszczy na każdym projekcie tylko do ramki wyglądają fantazyjne i błyszczące.
 3. W przypadku dodatkowych wzorów na swojej ramie obrazu, można użyć mini cookie cutter i trochę pianki rzemiosła. Śledzenie wokół mini cookie cutter, a następnie wyciąć pianę z użyciem nożyczek lub noża. Po wyciąć projekt, dołączyć go do ramy obrazu za pomocą kleju rzemiosła.
 4. Na imprezach weselnych, projekt, który osiąga się zazwyczaj wiąże jedwabiu lub satyny na pokrycie ramki na zdjęcia. Zawsze należy używać kleju do mocowania materiału na ramie. Następnie umieścić szczery obraz pana młodego i panny młodej, a jednocześnie dodać swoje imiona i datę ślubu. Użyj czcionki kaligrafii napis na na ich imion, a następnie umieścić go w dolnej części ramy.
 5. Następnie, w końcu przedstawić obraz osoby, która świętuje to wydarzenie. Obraz może tworzyć od szczerych zdjęć, które obejmują wszystkich gości i co uważasz za najlepsze dla ramki.

Zawsze podziękować gościom za przybycie. Ty to mały znak mówiący swoje podziękowania i uznanie dla ich obecności. Można dokonać ramki do zdjęć, aby być kolorowe i twórcze i skleić wszystko i wszystkich, że można na nich. To może nawet okazać się godne doświadczenie, ponieważ goście mogą chcieć dostać się do bardziej dla nich.

Jak prawidłowo przyciąć zdjęcie w Photoshopie

Więc masz najnowszą wersję programu Adobe Photoshop i byli zajęci zdjęcia przycinania - pozbycie się wszystkich nieistotnych części zdjęcie. Czego nie wie, że kadrowanie może również usunąć dane z fotografią i może wpłynąć na jakość obrazu. Oto kilka kroków, które pomogą Ci przyciąć swoje zdjęcia w programie Adobe Photoshop bez utraty danych i jakości.

 1. Zwróć uwagę na szczegóły, gdy biorąc fotografię. Przez wybijanie wiele swojego tle podczas robienia zdjęcia, można zmniejszyć potrzebę skadrować zdjęcie w Photoshopie. Co do zasady, im mniej zmienić swoje zdjęcie, lepsza jakość obrazu. Z powiedział, że niech nadal.
 2. Otwórz zdjęcie, które chcesz przyciąć w Photoshopie.
 3. Z paska narzędzi, przejdź do obrazu> rozmiar.
 4. Zwróć uwagę na to, co jest numer Pixel Wymiary i zapisz go (będzie się później). Jak widać na zrzucie ekranu, piksel Wymiary mojej fotografii jest 17,2 (liczba ta będzie się różnić w zależności od używanego aparatu, aby stworzyć zdjęcie).

  Jak prawidłowo przyciąć zdjęcie w Photoshopie

 5. Kliknij przycisk Anuluj.
 6. Z palety narzędzi wybierz narzędzie przycinania. Można tworzyć nieregularnych kształtach upraw, jeśli chcesz, ale chciałbym ustawić moje wymiary, aby dopasować rozmiar standardowy, takie jak 4x6, 5x7 lub 8x10. Można to zrobić, umieszczając w swojej szerokości i wysokości w ustawieniach uprawnych znajdujących się poniżej paska narzędzi.

  Jak prawidłowo przyciąć zdjęcie w Photoshopie

 7. Teraz przeciągnij narzędzie do przycinania na część obrazu, który chcesz przyciąć. Gdy jesteś zadowolony ze swojego wyboru, albo podwójne kliknięcie wewnątrz pola upraw lub kliknij zaznaczenie, poniżej paska narzędzi. Jeśli nie lubisz wybór, kliknij ikonę z lewej strony symbolem.

  Jak prawidłowo przyciąć zdjęcie w Photoshopie

 8. Z twój obraz przycięty, przejdź do zdjęcia> rozmiar obrazu na pasku narzędzi. Można zauważyć, że numer zmienił się wymiar pikseli. Jak widać na zrzucie ekranu, moje wymiary w pikselach są teraz 7,63. Ten spadek pikseli jest utrata danych.

  Jak prawidłowo przyciąć zdjęcie w Photoshopie

 9. Ale możemy łatwo umieścić dane z powrotem poprzez zwiększenie liczby rozdzielczości. Zwiększenie liczby rozdzielczości aż twoje wymiary piksela wynosi oryginalny numer. Musiałem zmienić rozdzielczość na 500 pikseli na moje wymiary równa swój pierwotny 17,2.

  Jak prawidłowo przyciąć zdjęcie w Photoshopie

 10. Po Twojej rozdzielczości ustawiony na wartość, która wynosi oryginalne wymiary pikseli, kliknij przycisk OK.

Teraz masz przycięte swój obraz z minimalną utratą danych. Pamiętaj jednak, że jeśli zaczynasz z niskiej rozdzielczości zdjęcie, będzie jeszcze o niskiej rozdzielczości zdjęcia. Powodzenia i szczęśliwego kadrowanie.

Wymagane narzędzia:

 • Adobe Photoshop

Przestroga:

 • Jeśli obraz jest niskiej jakości przed tutorialu, to nadal będzie niskiej jakości po kursie.

Jak stworzyć własne zdjęcie Zaproszenia

Zaproszenia zdjęcia to świetny sposób rozprzestrzeniania słowo o nadchodzącym wydarzeniu jak urodziny lub uroczystości. Zdjęcia są trwałe, atrakcyjne i łatwe do spakowania do koperty. Większość profesjonalnych strojów drukarskie oferują zdjęcia jako opcja. Jednakże, można łatwo tworzyć zaproszenia fotek siebie i zaoszczędzić sporo.

Co jest potrzebne:

 • Oprogramowanie do edycji zdjęć
 • Papier fotograficzny
 • Nagrywania płyt CD
 • Zdjęcia, tła, obramowania

Tworzenie obrazu. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to otworzyć pusty obraz na swojego ulubionego oprogramowania do edycji zdjęć. Popularne przykłady Adobe Photoshop, choć można również korzystać z podstawowego oprogramowania do edycji zdjęć, który pochodzi z komputera. Na darmo, łatwy w użyciu alternatywę, można użyć Paint.NET, które można pobrać z getpaint.net. Jeśli używasz Linuksa, można również użyć GIMP.

Dodać zdjęcie wielkości 6 cali o 4 cm. Jest to odpowiednik standardowej fotografii 4R. Poszukaj odpowiedniego obrazu, i wkleić do nowego obrazu. W zależności od preferencji, obraz ten może obejmować cały obszar, czy zmieści się pionowo w jedną stronę (w lewo lub w prawo) zdjęcia.

Dodaj granic i upiększeń. Jeśli dodajesz swoje zdjęcie na jednej stronie obrazu, można dodać obramowanie dekoracyjne pomiędzy. Albo, możesz dodać obramowanie, która rozciąga się wokół samego całego obrazu.

Dodaj tekst. Korzystanie z narzędzia tekstowego oprogramowanie do edycji do fotografii jest, włóż kilka linijek tekstu w puste miejsce obok obrazu. Trzeba będzie to wydarzenie, czas, miejsce oraz informacje kontaktowe, w których goście mogą RSVP.

Wydrukować zdjęcie. Gdy wszystkie szczegóły są sfinalizowane, zapisać obraz na przyszłość. Następnie będzie go wydrukować przy użyciu papieru fotograficznego. Włóż papier fotograficzny do podajnika papieru drukarki (trzeba będzie dostosować plastikowe prowadnice podajnika tak, że zdjęcia papierowe linie w górę). Kliknij na Plik, a następnie Drukuj. Wybierz ustawienia najlepiej nadają się do drukowania zdjęć, takie jak najwyższej jakości. Większość sterowników drukarek pozwala także wybrać "papier fotograficzny" w mediach wyboru.

Alternatywnie, można uzyskać drukowaną w zakładzie fotograficznym zdjęć. Jeśli nie masz drukarki w domu, możesz mieć obraz drukowany w zakładzie fotograficznym. Wystarczy nagrać obraz na płytę CD lub zapisać go na karcie pamięci. Następnie można poinstruować pracowników w zakładzie fotograficznym do drukowania kilku kopii obrazu. Będzie to zwykle kosztuje około 50 centów za sztukę, a nawet mniej.

Jeśli nie chcesz iść do zakładu fotograficznego, można zamówić odbitki z usług online, takich jak Kodak Gallery lub Shutterfly. Zamówienia drukowania zazwyczaj przyjeżdża w ciągu kilku dni, więc będzie to dobry pomysł, aby zamówić te kilka tygodni, wyprzedzając planowanej imprezy.

Podczas drukowania zdjęć, które zwykle mają do wyboru matowy lub błyszczący zdjęć. To zależy od preferencji. Błyszczące zdjęcia mają zwykle ostrzejszy obraz, chociaż zdjęcia kolega będzie miał lepszą konsystencję i może być lepiej do wykorzystania jako zaproszenia. Można oddać je do zaproszonych, jak jest, czy można wstawić je w kopertach 4x6 i wysłać je pocztą. Możesz nawet wysłać obraz do przyjaciół z odległych miejsc, jeśli uważasz, że e-mail jest szybciej.

Jak ustawić wysokość na zdjęcie wiszące

Jak miło jest, aby udekorować pokój. Żyrandole zawieszone pod sufitem, zasłony, wazony, słoje i inne ozdoby naprawdę sprawiają, że przestrzeń na co popatrzeć. Ramy do obrazów, zwłaszcza stworzyć równowagę i dać życie puste ściany i korytarze. Mogą one wnieść szare patrząc rogu oddychać artyzmu i kolor bardziej, jeżeli przedmiotem ramy jest godnym tematem do rozmowy. Jednakże, wyniki muszą być odpowiednio zawieszone w celu zapewnienia właściwej symetrii na danej powierzchni. Wysokość, z której obraz jest zamieszczona jest ważny, ponieważ stanowi punkt widokowy, z którego jest oglądany. Aby uzyskać wskazówki dotyczące ustalania wysokości do powieszenia obraz, przeczytaj poniższe wskazówki:

 • Wyprowadź materiały potrzebne do powieszenia obraz. Będziesz używać młotka, śruby, kołki, obraz wisi haki, gwoździe i oczywiście ramki obrazu samego. Wielkości gwoździe, haki i śrub muszą być proporcjonalne do wielkości obrazu. Większe klatki naturalnie wymagają większych śrub i gwoździ, a także szersze miejsca na ścianie.
 • Zmierz ścianę, gdzie można powiesić obraz. Upewnij się, że rozpiętość ścianie wystarczy, aby pomieścić rozmiar obrazu można powiesić. Weź długość i wysokość ściany i dostać swój obszar poprzez pomnożenie obu liczb. Powierzchnia powinna być co najmniej pięćdziesiąt procent większy niż rozmiar obrazu. Następnie, aby układ ramki lub ramki i przeznaczyć je na wyznaczonych miejscach na ścianie.
 • Ustal idealną wysokość obrazka. Zwykle, zdjęcia powinny być zawieszone na wysokości oczu. Jednak można zatrudnić kilka wersji. W świecie sztuki współczesnej, wszystko jest dla artysty, jak i widzów. Jeśli chcesz śledzić konwencji, powiesić je na poziomie oczu. Galerie zwykle na poziomie oczu, bo chce dać łatwość i komfort viewing społeczeństwo. Oczywiście, nikt nie chce się schylić lub dźwigu szyje tak, aby uzyskać dobry widok na zdjęciu. Jednakże, jeśli wiszą zdjęcia w domu, można przejść na nowoczesny sposób i odbiegają trochę przez powieszenie ich nieco powyżej lub poniżej poziomu oczu. To zależy od tego efektu lub perspektywy, które chcesz osiągnąć. Niektórzy ludzie lubią wkuwania ich ściany z obrazami, które wyglądają dość artystyczny sposób. Inni wolą to zrobić w zwykły sposób, ustawiając zdjęcia kilka centymetrów od siebie i na wysokości oczu.
 • Klasyfikowania ramek odpowiednio. Oddzielenia ramek w grupach, w zależności od masy i materiału ramy, przedmiot obrazów i ich rozmiarów. Grupa ramek, które go razem po klasyfikacji zostały ustawione. Na przykład, zdjęcia rodzinne powinny być w jednej grupie, zdjęcia przyrody w drugiej i tak dalej. Jeśli zdecydujesz się powiesić małe i duże zdjęcia razem, to te duże w dolnej części i małe te na górze. Utrzymanie równowagi poprzez umieszczenie małych klatek w jeden klaster i większych klatek w innej grupie.
 • Otwór w gwoździ, śrub lub haków na ścianie. Za pomocą młotka i śrubokręt, aby zabezpieczyć je na miejscu. Konieczne jest oszacowanie odległości od śruby do drugiej, biorąc pod uwagę rozmiar obrazu do zawieszenia.

Ustawianie wysokości do powieszenia obraz jest również uzależniona od wysokości sufitu. Przy niskich sufitów, obrazy te muszą być zawieszone na niższym poziomie, tak aby nie podkreślić wysokość sufitu. Również wysokość ludzi, którzy prawdopodobnie wyświetlić zdjęcia muszą być brane pod uwagę.

Jak zostać Prywatne Konsultant zdjęcie

Jak zostać Prywatne Konsultant zdjęcie

Konsultanci Obraz może korzystać z zajęć w psychologii - często, jak człowiek wygląda odbicie, jak się czuje, a nauczenie się rozwiązywania wspólnych obaw jest niezwykle pomocne. Podczas gdy większość ludzi tak naprawdę nie trzeba być trenerem, w jaki sposób patrzeć na ich dzień pracy, na pewno są pewne zawody, które wymagają jednego mieć konsultanta obrazu. Do popularnych gwiazd filmowych, osobowości telewizyjnych, zawodowych sportowców i polityków, wizerunku ważnego i potrzeb opieki. Oprócz upewniając się, że oni nie uwikłana w żadnych skandalicznych spraw, które potencjalnie mogłyby zrujnować ich reputację, jak wyglądają w oczach opinii publicznej jest zawsze ważne. Gwiazdy chcą pozostać w charakter i być każdy gwiazdkowy podziwia.

Myśląc o tym, co się ubierać jak co dzień może być dość obciążenie dla sławna, więc opłaca się mieć osobistego konsultanta obrazu. Osobisty konsultant obrazu jest jak konsultant mody, stylista i zachowania osobistego doradcy ogólnego wszystko w jednym. Osobisty konsultant obraz jest świadomy tego, jak dana osoba jest postrzegana przez społeczeństwo i media, więc to jest jego zadaniem jest upewnić się, że nie ma żenujące faux pas stało pod zegarek.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą jako osobistego konsultanta obrazu, oto kilka rzeczy do rozważenia.

 • Musisz mieć miłość i głębokie zainteresowanie modą. Będąc wiedzę w różnych stylach pomoże Ci ludzie w różnym wieku, osobowości, opis pracy i oczywiście, kształt ciała. To by się przydał, jeśli masz klientelę, która obejmuje ludzi z różnych zawodów i środowisk. Konsultant obrazu zazwyczaj oczekują klientów, począwszy od nastolatków, młodych profesjonalistów, a nawet funkcjonariuszy publicznych. Sztuką jest tu wiedząc odpowiedni wygląd dla różnych sytuacji.
 • Obserwować trendy, jak ludzie ubierają. Zapisz się do magazynów, które posiadają najnowsze mody, fryzur, analizę kolorystyczną i makijaż. To daje wyobrażenie o tym, jak radzą sobie trendy i jak szybko się zmieniają. Nie wpadaj w pułapkę następujące tendencje do listu. Pamiętaj, że ludzie, którzy naprawdę rządzą branży mody, którzy odważą się rozpocząć trendy przez dęba stary i zmęczony z nich.
 • Dowiedz się do sieci. Aby wynająć na zawód, który buduje się obraz gwiazd, trzeba najpierw być częścią ich wewnętrznych kręgach. Chociaż możesz nie dostać klientów na początku, trzeba od czegoś zacząć. Na przykład, możesz zacząć jako personal shopper, towarzyszące gości podczas zakupów. Albo można przyjaźnić się z ludźmi z branży showbiznesu, jak pisarzy, producentów, a nawet samych aktorów. Inna grupa ludzi dojrzałych do zbioru byłoby polityków, którzy często są w oczach opinii publicznej. Zdarza się, że nie muszą być gwiazdy i znanych osób. Podobnie jest w znajomości z profesjonalistów i innych ludzi, którzy są zainteresowani w poprawie ich wizerunku byłoby dobrym początkiem. Mając połączeń w tych kręgach byłoby doskonałym sposobem sprzedać siebie jako konsultant wizerunku.

Osobisty konsultant obrazu pomaga klientom zwiększyć ich osobowości przez wypływający zaufania od wewnątrz. Twoja duma w tym zawodzie jest to, że pomagacie ludzie czują się lepiej. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o pogłębionej, które mogą pomóc pomóc ludziom nawet dalej, za zakwalifikowaniem niektórych kursów psychologii internetowych.

Jak zgłosić Loss Zdjęcie na zeznanie podatkowe

Podatki są obowiązkowe wkład jednostki do dochodu narodowego. Istnieją różne rodzaje podatków, a jeden z nich jest podatek od zysków kapitałowych. Jest to podatek nałożony na zyski lub zysków uzyskanych ze sprzedaży środków trwałych, takich jak akcje. Ponieważ te zyski kapitałowe są źródłem danej osoby dochodów, są one również podlegają opodatkowaniu podatkiem dochodowym. Jednakże, jeśli dana osoba przeżywa stratę akcji, osoba mogłaby zgłosić stratę akcji w swoim zeznaniu podatkowym, aby i kraje mają własne przepisy podatkowe, aby częściowo zrekompensować utratę wartości akcji. Zwykle utrata zostanie potrącona z tytułu zysków kapitałowych, które zostały poniesione. Zostanie to przedstawione w jednostki zeznaniu podatkowym.

Ten artykuł poprowadzi Cię w jaki sposób zgłosić utratę akcji w zeznaniu podatkowym.

 • Pobierz wszystkie dokumenty potrzebne. Możesz albo przejść się osobiście z Internal Revenue Service lub z państwowej lub lokalnej agencji poboru podatków, lub po prostu go pobrać ze strony internetowej Urzędu Skarbowego. Powinieneś dostać Schedule D na formularzu 1040, a następnie wybierz strat kapitałowych zapytany przez oprogramowanie, które Kapitał Podatek będzie raport.
 • Oblicz ilość strat giełdowych, które poniósł. W przypadku zgłoszenia jako pojedyncze lub oddzielone od swojego męża / żony, można jedynie odliczyć do 1500 dolarów, a jeśli złożenia wspólnie ze swoim mężem / żoną, można odliczyć do 3.000 dolarów. Jeśli masz więcej niż 3000 dolarów straty akcji, należy skonsultować się z profesjonalistą podatkowego. Należy również określić, czy czas jest długoterminowe lub krótkoterminowe. Zazwyczaj akcje przeznaczone do mniej niż rok są uważane za krótkotrwałe.
 • Wypełnij formularz. Formularz poprosi o swojej podstawowych informacji, takich jak imię i nazwisko, numer identyfikacji podatkowej oraz informacji szczególności do zapasów na części I formularza. Podaj wszystkie dane potrzebne jak dokładnej daty kupiłeś akcji, ile kupił go za datę sprzedał akcji i ile sprzedał go za.
 • Oblicz na łączną kwotę straty, które mogą zostać zwrócone. Odbywa się to zgodnie z instrukcjami i obliczeń podanych w formularzu. You wejście pierwsza kwota strat, które zostały poniesione, a stamtąd można obliczyć kwotę można domagać się w bieżącym roku. W przypadku wystąpienia nadwyżki od maksymalnej kwoty można ubiegać się w bieżącym roku, nadwyżka zostanie przeniesione do kolejnego roku podatkowego.
 • Pozostałe linie Fill-out. On Line 13 formularzu 1040 Załącznika D, pisać łącznie obliczonego poprzednio, a następnie odliczyć straty z całkowitych dochodów. Oznacz jako straty kapitału.
 • Sprawdź formę. Upewnij się, że masz całkowicie wypełniony się wszystkie niezbędne informacje. Dodaj "nie dotyczy" w liniach, które naszym zdaniem nie ma zastosowania w danym przypadku. Należy wziąć pod uwagę również, że forma jest tam iz powrotem, więc należy całkowicie wypełnić obie strony.

Należy wziąć pod uwagę, że należy mieć dodatkowe problemy w wypełnienie zeznania podatku dochodowego, zawsze możesz skonsultować się z profesjonalnym podatkowego, aby złagodzić swoje ciężary.

14k złota Zdjęcie grawerowane Lockets

14k złota Zdjęcie grawerowane Lockets

14K złoto zdjęcia grawerowane medaliony są w wielu stylach dla kolekcjonerów medalion. Robią klasyczny prezent dla matek, babć i zakochanych, którzy chcą zakładać obraz ukochanej osoby w modnym biżuterię.

O seryjnych Lockets Grawerowane

Przez lata, medalion zwykle określane wisiorek, który może mieć miniaturowy obraz lub zdjęć w jeden lub więcej przedziałów. Dzisiejsze nowości Locket obejmują również biżuterię ze zdjęciami z nadrukiem bezpośrednio na powierzchni klejnotu. Ten rodzaj biżuterii jest często określane jako zdjęcia grawerowane, obraz lub zdjęcie biżuterii biżuteria.

Jak jubiler dołączyć zdjęcie do biżuterię? Jubilerzy najczęściej laserowego grawerowania zdjęcie na powierzchnię biżuterii z maszyną w procesie, który sprawia, że ​​zdjęcie piętno zarówno odporne na zadrapania i wodoodporna. Oni czasami użyć zdjęć procesu emaliowania drukowanie zdjęć na metalowej biżuterii. Niektórzy artyści biżuteria również utworzyć ręcznie robione zmieniony art photo medaliony i załączyć zdjęcie w całości ręcznie w artystycznej projektu na złoty wisiorek z silnym klejem, jak dwóch części żywicy epoksydowej. Następnie pokryć obraz z wykończeniem, aby zapobiec żółknięcie i chronić go przed zarysowaniem. Wielu jubilerów, którzy oferują spersonalizowane zdjęcia biżuterii są również gotowi wygrawerować inicjały lub krótkie zdanie na łańcuszku.

14K Złoty medalik grawerowane wzory zdjęcie

14K złoto zdjęcia grawerowane medaliony są w proste, eleganckie wzory, jak i bardziej rozbudowanych wersjach z kamieni szlachetnych akcesoriów. Proste wzory, często opierają się na zdjęciu jako centralnej dekoracji biżuterii. Hodowcy style nich dekoracyjne akcesoria, takie jak dodatkowe rycin lub kamieni szlachetnych. Zdjęcie medaliony często przypominają otwarte wisiorki, zamiast tradycyjnych zawiasach medaliony przedziału. To dlatego, że wielu z nich nie ma przedziałów, ponieważ nie są one potrzebne do przechowywania zdjęć.

Przykłady 14K złota stylów obrazu medalion są następujące:

 • Białe złoto w kształcie serca zdjęcie wisiorek krawędziach w małych diamentów
 • Żółte złoto owalny obraz cięcia romb medalion obramowaniem
 • Medalion w kształcie gwiazdy w matowym wykończeniu żółty złoty
 • Żółty znacznik złoto pies z polerowanej
 • Łza medalion spadek polerowane wykończenia białego złota z datą wygrawerowanym na nim
 • Białe złoto medalion w kształcie w zarysie fotograficznym obrazie
 • Pies białego złota zawieszka w kształcie obrazu
 • Żółte złoto pająk medalion w kształcie zdjęcia
 • Żółte złoto zmienione kwiatów owalny medalion sztuka zdjęcia z przedziałów

Zakupy dla Gold Zdjęcie Lockets Grawerowane

Po zakupy do wygrawerowanym zdjęciem medaliony, możesz zadzwonić wokół, aby zobaczyć czy jakieś lokalne jubilerzy sprzedaży tego typu spersonalizowanej biżuterii. Może się okazać, że nawet Twój sklep jubilerski centrum sprzedaje ten zwyczaj obrazu biżuterię. Jednakże, nie będzie w stanie znaleźć tego typu medalionu we wszystkich lokalizacjach. Internet jest najlepszym miejscem na znalezienie największy wybór medaliony złota fotograficznych. Następujące strony internetowe sprzedają złote wisiorki zdjęć i medaliony:

 • Zdjęcia na złoto: Zdjęcia na złoto zapewnia duży wybór 14k żółtymi lub białymi medaliony złota fotograficznych. Oferują one grawerowania laserowego zdjęć w kolorze lub czerni i bieli. Strona sprzedaje medaliony, które wyposażone laserowych ryciny zdjęć lub przechowują tradycyjne fotografie w przedziałach. Mają też jednostronne wisiorki z rycin fotograficznych na twarzy.
 • Spersonalizowane Boutique: Spersonalizowana Boutique używa zdjęć procesu emaliowania stworzyć 14K żółtego złota lub białego złota zdjęć biżuterii. Śliniaki i wisiorki style są dostępne.
 • Urbanrose Etsy Shop: Urbanrose sprzedaje ręcznie wykonane Lockets sztuki fotografii w jej sklepie Etsy.

Dbanie o Biżuteria złota Zdjęcie grawerowane

Zdjęcie grawerowane medaliony są mocniejsze niż tradycyjne medaliony od wygrawerowany wizerunek jest na ogół odporne na zarysowania i nie można zwijają się na brzegach lub żółtych, takich jak fotografie. Jednak odpowiednia pielęgnacja biżuteria jest nadal ważne, aby utrzymać medalion patrząc jak nowa przez wiele lat.

 • Przechowywać medalion w polu biżuterii, kiedy nie jest w użyciu.
 • Weź biżuterię off podczas gry szorstkie sportów, gdzie może złapać na rzeczy.
 • Usuń medalion, gdy robi prace domowe z udziałem agresywnych środków chemicznych, które mogą Splash na nim.
 • Zawsze, gdy wydaje się, medalion nie wymaga czyszczenia, wystarczy przetrzeć go jubilera szmatki lub delikatnie suchą szmatką. Jeśli potrzebuje głębszego czyszczenie wilgotną, miękką szmatką z roztworem mydła i wody oraz zmyć wszelkie zanieczyszczenia. Użyj drugą ściereczką spłukać mydło z czystą wodą. Ostrożnie osuszyć medalion i pozostawić do wyschnięcia w otwartym przed wpuszczeniem go do pudełka z biżuterią.

Delikatna pielęgnacja Twojego złota medalionu pozwoli trwać przez wiele lat.

Jak Matte i ramki zdjęcie

Piękno ceniony fotografii jest ponad tysiąc słów. Nie ma potrzeby, aby wykadrować zdjęcie, zwłaszcza jeśli mają one wartość sentymentalną. Jednak profesjonalna kadrowanie i maty mogą być kosztowne. Jednak istnieją sposoby, dzięki czemu można matowy i ramki swoje zdjęcia w domu. Poniżej znajduje się kilka kroków i przewodników na temat matowy i ramki obrazu.

 • Co jest potrzebne do tego projektu. Musisz miara, tektury, szkła, wiszące sprzętu, przytrzymaj spinaczami lub zszywkami, bezkwasowy taśm i drewna, tworzyw sztucznych lub metalu ramek.
 • Zidentyfikuj ramkę, którą chcesz do fotografii. Obejmują wielkość maty przy zakupie ramki na zdjęcia. To do Ciebie, aby wybrać pomiędzy cienką i szersze ramy. Większość cienkie ramki wykonane są z tworzywa sztucznego i metalu, podczas gdy szersze ramy są zazwyczaj z drewna. Większość maty są 1-3 cm szerokości
 • Decyduje o kolorze ramki. Kolor ramki musi być synchronizacja z kolorem obrazu i pokoju, gdzie można powiesić ramkę. Ciemne drewniane i metalowe ramki będzie odpowiadał ekskluzywny pokój najlepiej, podczas gdy lżejsze ramki z drewna i tworzyw sztucznych garnitur dorywczo pokoje. Czarne ramki są najbardziej uniwersalne, ponieważ będą one pochwalić wszelkiego rodzaju pokoju.
 • Zdecyduj się na kolor mat. Jego kolor musi dopasować kolory na zdjęciu i ramki. Mata nie musi być wysoki kontrast do kolorów do zdjęcia; w ten sposób, musi zwiększyć lub zaznacz widma w swoim zdjęciem. Jak, w skali szarości będzie również obraz mieszanka z szarymi, czarny lub biały mat. Dlatego, śmietana lub niebieski Mata będzie nie na miejscu. Użyć kolorowych mat w swoich kolorowych fotografii.
 • Zdecyduj, w jaki sposób chcesz wyciąć swoje łoże. Większość maty wycina się prostokątny. Jest to najbardziej popularna i jest to najprostszy kształt do wycięcia. Potrzebny jest specjalny frez jeśli chcesz okrąg. Możesz użyć dziwnie ukształtowane kawałki jak liść w kształcie maty; jest to o wiele trudniejsze do cięcia, ale będzie to na pewno dokonać fotografię standout. Wytnij podwójne łoże, jeśli chcesz korzystać z dwóch kolorów; Pierwszy wyciąć mniejszy matę. Musi być przestrzeń między ¼ cala 2 maty do stylu nakładania warstw.
 • Cięcie mat. Użyć linijki metalowej dla najlepszego cięcia. Użyj górną część władcy na matę w wewnętrznych kącikach. Pchnąć w macie maszynkę do czystego i długiej linii cięcia. Czy to w czterech krawędzi maty. Ciało stałe prostokąt zostanie usunięty po pocięciu maty.
 • Połóż szklanej klatce. Umieścić go w kierowanych krawędzi ramki. Następnie umieścić matę następnie przez fotografię. Następnie umieścić kawałek tektury w tylnej części ramy. Użyj sprzętu wiszące z tyłu ramki i powiesić go w preferowanej lokalizacji.
 • O władcy maty do cięcia. Jest to lepsze, ponieważ jego ostrza maszynki do golenia znajduje się pod kątem 45 stopni. Użyj noża rzemiosła lub zwykły frez skrzynki, jeśli nie masz; jednak dadzą swoje łoże proste cięcie.
 • Mata i zdjęcie musi być idealnie dopasowane. Pozycja i przytrzymaj je razem włącz je. Umieścić taśmę wolnej od kwasów na krawędziach.
 • Ustaw 2nd matę przed dniem 1 jeśli chcesz podwójne maty. Line-up krawędzie dwóch mat. Trzymaj się maty w miejscu sklej ich krawędzie.

Spójrz na ramki i zmienić lokalizację, jeśli jesteś niezadowolony. Możesz użyć inny kamień i ramki dla każdej fotografii. Możesz także użyć kilku motyw fotografii, które będziesz spędzać w jednym miejscu swojego domu lub pokoju.

Jak być rodzinny Zdjęcie Hero

Powiedz ser! Jeden, dwa, trzy, kliknij! Jeśli to jest tak daleko, jak masz już jako reżyser obrazu, nadszedł czas, aby uaktualnić swoje umiejętności i pchać się przez próg nuda! Nie bądź jednym z miliona pasywnych chętnych obrazu. Spójrz na swoje zdjęcia. Aparat nie jest tylko tam, aby nagrać jakieś wspomnienia lub miejsc, które odwiedziliśmy. Jest narzędziem twórczej mieć prawdziwą zabawę z nie Urządzenie Xerox clomping się kopie wszystkich innych nudne, nudne. Aparat jest magia płótna i pędzla do przechwytywania światła i cienie w muzea, świątynie, góry i dziedzictwa siedzieć. Można wprowadzić te miejsca śpiewać pieśni własnej historii, jeśli zobaczysz swój aparat jako orkiestry, a nie swoim magnetofonie! Ludzie też mają tyle dramat w nich. Co do ludzi ... wow .... zdjęć można werbel, że rzadki moment paniki lub lęku lub czystej radości i podniecenia na widok przed nimi lub wygląd miłości i życzliwości, podziwu i zdumienia, a nawet tajne rozmowy, jak skupić się na twarzach ludzi, w jednym rogu sali partii. No, dobrze się bawić. Jesteś Picasso fotki !!!! Oto kilka wskazówek:

 1. Przystawki, przystawki, przystawki. Kursy są masz aparat cyfrowy. Zdjęcia nic nie kosztują. Weź dziesiątki i zachować tylko jeden lub dwa. Idź do niego. Pozbyć się starego filmu przekonanie, że każde kosztów ramek. Jest to snappers bezpłatne dla wszystkich, a otrzymasz niesamowite spontaniczne Unstaged zdjęcia. Pamiętaj Milicji. Gotowy, Ogień ... Cel!
 2. Skup swoją kamerę na poziomie oczu. Kiedy rozmawiasz z kimś, masz bardziej zaangażowani, gdy jest kontakt wzrokowy. To samo jeśli wziąć swoje zdjęcia. Niższe fotografowany jest niższa można pochylić się na poziomie oczu, nawet jeśli są one osadzone. Nie czekaj na swój temat, by spojrzeć w pełnym na aparat. Podobnie jest na poziomie oczu już przynosi obrazu ich bardziej atrakcyjne twarze i pozach.
 3. Idź do mniejszych podmiotów bliżej. Go bliżej, zanim powiększyć. Tak blisko wypełnieniu ramie obrazu z obiektu. Widać wyraźnie pewne subtelne wyrażenia i drobne detale. Zatrzymaj się w momencie, gdy wszystkie te stają się niewyraźne. Jesteś wtedy zbyt blisko. Możesz mieć ustawienia w menu na górnym zamknięciu i to naprawdę działa.
 4. Studiować w tle. Wybierz taki, który będzie opowiedzieć historię swojego przedmiotu. Gdy tło jest zbyt zajęty, obraz nie będzie miał ostrość i po prostu bla. Należy także pamiętać, słupów, przewodów, śmieci i znaki takie jak "swojej wysokiej ..peed internet" (tak ... naprawdę) na czubku głowy twojego przyjaciela. O ile, oczywiście, chcesz głową tuż, tuż!
 5. Umieścić swój temat od środka. Etap nie jest Centrum miejsce dla osób, chyba że masz pretensje Karsh. Skoncentruj się aparatu i umieścić obiekt na lewo, w prawo lub w jednym z narożników. Gdy aparat automatycznie ustawia ostrość, zablokować ostrość i skupi się na środku ramki obrazu, a nie obiektu. Po zablokowaniu ostrości, można wyostrzyć obraz obiektu off-centrum. A jeśli wybrać odpowiedni tło, jakoś twój obraz będzie opowiadać historię, świata fotografowany bawił się w prawo, potem ... ich reakcja na tej scenie, a może trochę okiem na ich charakter.
 6. Badanie światło. Następny priorytet po dobre, przemyślane kompozycję na zdjęciu jest sposób pracy ze światłem. Światło jest paleta fotografa. Wraz z przesuwaniem się słońca, świat zmienia. Cienie i kolory zginać i splot i naprawdę zmienić nastrój, co widzisz. Badanie światło w swoim składzie. Nie zapomnij cienie. Mogą naprawdę stworzyć dramat na zdjęciu. Poznaj swój zasięg lampy błyskowej, dzięki czemu można go używać bardziej efektywnie. Użyj lampy błyskowej nie tylko w pomieszczeniach, ale również na zewnątrz. Możesz wykupić cienie na twarzach i uchwycić nastrój na zewnątrz. Często, aparat cyfrowy umożliwia przegląd opcji, zanim klikniesz więc przejść do tych opcji, a po prostu kliknij na te, które mają pewne nadzieje. Dla krajobrazów, rano lub wieczorem są najlepsze. Napowietrznych Słońce daje nic oprócz światła. Borrrrringgggg! Masz wielkie cienie rano i pod koniec dnia, a może po prostu uchwycić zachód słońca życia lub nastrój dnia mijania.
 7. Zrób kilka zdjęć pionowych. Nie daj się tak potraktowano kliknięciu że Zagraj z aparatem. Czasami, zwłaszcza gdy wysokość jest zaangażowany, biorąc pionowe zdjęcia zwiększa sceny.

Aby mieć ostre i wyraziste zdjęcia, musisz poprawić jako reżyser obrazu. Idź do zaskoczenia. Zrób zdjęcie, a następnie powiedzieć ... gotowe!

Jak zrobić zdjęcie pamięci kołdry

Po dokonaniu kołdrę pamięci zdjęcia, tworzyć wspaniały sposób, aby uczcić absolwenta, pamiętam kogoś bliskiego, lub uczcić wyjątkową okazję. Dowiedz się, jak zrobić zdjęcie jest kołdrę pamięci naprawdę dość proste do wykonania, jeśli masz jakieś skromne umiejętności szycia.

Aby kołdrę:

 1. Wybierz swoje zdjęcia. Dostaniesz najlepsze wyniki, jeśli użyć zdjęć, które zostały przesłane do komputera z aparatu cyfrowego. Jednakże, jeśli masz skaner wysokiej jakości, można również skanować zdjęcia z tradycyjnych aparatów z dobrymi wynikami. Twoje zdjęcia powinny mieć wspólny temat, tak jak oni, jeśli zostały łącząc kolaż. Jeżeli kołdra jest dla absolwenta, może to jej zdjęcie z każdego roku od urodzenia. Dziadkowie chciałbym kołdrę, która zawierała zdjęcia z każdego wnuka. Jeżeli kołdra jest dla nowożeńców, poszukaj zdjęcie ślubu i innych zdjęć szczęśliwa para razem. Jeżeli kołdra jest dla uczczenia pamięci ukochanej, która odeszła, może zawierać zdjęcia do niego, a także użytkowania tkaniny z niektórych jego koszule. Można nawet użyć zdjęcia do obrazów, jeśli chcesz zrobić kołdrę sztuki.
 2. Prześlij zdjęcia do komputera. Korzystanie albo skanera lub aparatu cyfrowego podłączonego za pomocą kabla USB, przenieść zdjęcia do pliku na komputerze. Pamiętaj, aby zapisać zdjęcia w pliku, który jest łatwy do znalezienia!
 3. Wzmocnienie i zmiana rozmiaru zdjęcia, jeśli to konieczne. Istnieje szeroki wybór oprogramowania do edycji zdjęć przeznaczone do tego celu. Trzy z nich są dobre Microsoft Photo Editor, Corel Photo Album i Paint Shop Pro. Możesz poprawić kolor na zdjęciach tak, że będą one bardziej wyraziste, gdy przeniósł się do tkaniny. Można także edytować zdjęcia za pomocą narzędzi problemy, korygujących czerwonych oczu, zdjęcia roślin nadmiar tła, a nawet usunąć ślady uszkodzenia, takie jak zmarszczki i łez. Trzeba będzie zmienić rozmiar zdjęć tak, że oni wszyscy są tego samego rozmiaru podczas drukowania ich na Twoim tkaniny. Staraj się, aby każde zdjęcie o tej samej rozdzielczości, jeśli to możliwe, tak, że te z niższej rozdzielczości nie ziarniste umieszczonych obok zdjęć o wyższej rozdzielczości w kołdrę.
 4. Drukowanie zdjęć na arkusze tkanin. Większość sklepów rzemieślniczych sprzedać arkuszy tkaniny na temat, do którego można przesyłać zdjęcia za pomocą drukarki. Będziemy chcieli, drukarki, który jest specjalnie zaprojektowany do drukowania zdjęć. Podczas drukowania zdjęć Postępuj zgodnie ze wskazówkami dla konkretnego rodzaju arkuszy tkaniny. Drukowanie na tkaninach jest niedrogie i łatwe do zrobienia z prawej drukarki.
 5. Przycinanie zdjęć. Korzystanie nożyce tkaniny, wykończenia każdy arkusz materiału tak, że wszystkie Twoje zdjęcia są na środku i tej samej wielkości. Na tych kierunkach, użyjemy sześć cal kwadratowy, więc przyciąć arkusz materiału do 6-1 / 2 "x 6-1 / 2", która pozwala na 1/4 "szew dodatku z każdej strony.
 6. Wytnij kwadratów kontrastujące tkaniny. Możesz po prostu uszyć jeden arkusz zdjęć do następnego, ale twoja kołdra będzie bardziej uporządkowany, jeśli alternatywne zdjęcia kwadraty z kwadratów tkaniny. Możesz używać żadnych materiałów, które lubisz, ale staram się używać tych, które nie są zbyt zajęci. Chcesz wykadrować zdjęcia, nie odwracać uwagi od nich. Każdy kwadrat kontrastujące tkaniny powinny być 6-1 / 2 "x 6-1 / 2". Jeśli używasz pięć arkuszy zdjęć, co chcesz wyciąć cztery kwadraty kontrastujące tkaniny, a następnie ustawić je w trzech rzędach po trzy kwadraty każdy.
 7. Zestawianie kołdra-top. Korzystanie z "szew dodatek 1/4, który jest odległość od igły do stopki na maszyny do szycia, szyć kwadraty razem. W pierwszym rzędzie, co chcesz zdjęcie, następnie tkaniny kwadrat, potem jeszcze zdjęcia. W drugim rzędzie, by uszyć razem kwadrat tkaniny, a następnie zdjęcie, a następnie kolejny plac tkaniny. Trzeci rząd byłby identyczny z pierwszym. Oczywiście, jeśli masz więcej zdjęć w obsłudze, można rozszerzyć na tych kierunkach.

  Po zszywane zdjęcie place i skwery tkaniny, wyciąć dwa 18 "paski kontrastujące tkaniny, które są 2-1 / 4" szeroki. To będą twoje górne i dolne granice. Przyszyć je do góry i dołu kołdrę góry, ponownie, używając 1/4 "naddatek szwu. Następnie wyciąć dwa 13" paski tej samej tkaniny, które są 2-1 / 4 "szerokości. Stitch je do każdej części strony kołdra-top. Na tym kończy się szczyt kołdrę. Jeśli chcesz, aby Twoje kołdra większe, można dodać kolejną ramkę wokół zewnętrznej części pierwszej.
 8. Warstwa swoją kołdrę. Prasuj swoją kołdrę-top starannie, a następnie położyć go z prawej strony w dół na dużej powierzchni roboczej. Połóż mrugnięcia na wierzchu kołdry-top. Mrugnięcia jest materiał, który będzie ocieplić kołdrę i zapewniają ciepło. Jeśli kołdra będzie ściśle wiszące na ścianie, można po prostu użyć podwójnej warstwy flaneli jako materiał mrugnięcia, ponieważ ciepło nie będzie problemem. Dla ręcznego lub maszynowego pikowania, będziemy chcieli użyć mrugnięcia niższej loft, ponieważ łatwiej będzie zszyć. Sprzedaż wiązana kołdrę, można użyć wysokiej mrugnięcia loft, jeśli chcesz, do tego podpuchnięte, tradycyjny wygląd. Po koncentruje swoją mrugnięcia nad swoim kołdry-top, położyć podkładu na nim, po prawej stronie góry. Powinieneś mieć teraz, co jest znane jako "kołdra kanapkę." Podlać lub przypiąć warstw kołdrę ze sobą tak, że mrugnięcia nie przesuwa się, jak zakończyć kołdrę.
 9. Zakończ kołdrę. Są dwie opcje wykończenia swoją kołdrę. Możesz go kołdra, ręcznie lub maszynowo. Oznacza to ścieg przez wszystkie trzy warstwy pikowania stosując wzór dekoracyjny. Inną opcją jest go związać. Aby związać kołdrę, nawlec igłę przędzy o długości przędzy czesankowej wagi. Włóż wątek do każdego rogu placów fotograficznych i kwadratów tkaniny na górnej stronie kołdrą, a następnie przejść przez wszystkie trzy warstwy kołdrą, a powrotem do góry. Zwiąż końce nitki na placu węzeł i przycinać je. Do granic, przestrzeni swoje więzi w tej samej odległości (co sześć cali), jak to było zdjęcia kwadratów.
 10. Wiążą się z kołdry. Po albo związane lub pikowana kołdra pamięci Twojego zdjęcia, będziesz miał przewagę surowe, niedokończone, wzdłuż których wszystkie trzy warstwy kołdra są narażeni. W razie potrzeby przytnij brzegi tak, że są one równe. Aby je zamknąć, należy utworzyć pasek wiążący dwa cale szeroki i taką samą długość jak swojej kołdry góry plus jeden cal. Złożyć pasek wiążący wzdłużnie do zlokalizowania centrum, a następnie naciśnij go uważnie. Następnie rozłożyć i złożyć wiążącą pas prawy dłuższą krawędź do prasowanego linii. Powtórz po lewej dłuższej krawędzi. Naciśnij go ponownie. Powinieneś teraz mieć pasek, który jest nieco dłuższy niż jednej stronie kołdrę i jeden cal szerokości, bez surowych otwartych krawędzi. Złożyć pasek wiążącą na jednej krawędzi kołdrę i zszyć na całej jego długości. Powtórz tę czynność dla każdego z trzech pozostałych stronach kołdrę. Po dotarciu na ostatnim zakręcie, tuck koniec wiązania pod i zszyć je do paska wiązania początku.

Powinieneś mieć teraz gotowy zdjęć pamięci kołdrę, które będą cenionych przez wielu ukochanej osoby w nadchodzących latach!

Wymagane narzędzia:

 • Arkuszy tkaniny transferowe zdjęcia i zdjęcia
 • Kontrastujące tkaniny dla przemian placów, granice i tworzenie kopii tkaniny
 • Maszyna do szycia
 • Mrugnięcia

Przestroga:

 • Wydrukować każde zdjęcie na standardowego papieru przed rozpoczęciem drukowania ich na arkuszach tkanin, aby upewnić się, że zdjęcia są prawidłowo ustawione.

Jak zrobić drewniane ramki do zdjęć

Jeśli masz doskonałą grafikę lub zdjęcia, które są w rozmiarach, które zwykle nie są objęte przebiegu ramach obrazów młyn, można tworzyć własne ramki do zdjęć z drewna. Poza tym, że w stanie dostosować wymiary ramy obrazu w zależności od potrzeb, można również zaoszczędzić pieniądze, które wykonane na zamówienie drewniane ramki do zdjęć będzie kosztować. Herea € ™ s jak.

 1. Pomiar. Zacznij od podjęcia dokładne wymiary obrazu, który będzie można ukształtować. Oprócz wstępnej wycenie, pozwalają także trochę miejsca, które pozwoli Ci na położenie obrazu w centrum kadru. Zazwyczaj 02:58 cali da cia w ramce wystarczająco dużo miejsca do € ~breatheâ € ™ i nie wydaje się zbyt ciasne. Następnie wziąć pomiar szerokości, a następnie pomnożyć liczbę przez osiem. Wynikiem jest następnie dodana do długości boków ramy. Otrzymaną wielkość należy następnie podzielić przez 12, aby dostać się na długość drewna, czego potrzebujesz w stopach.
 2. Zakup materiałów. Na drewnianych ram do obrazów, najlepsze materiały, które można wykorzystać są listwy drewniane, które są dostępne w większości sklepów z częściami. Listwy te są w różnych wzorów i wybierz ten, który pasuje do malowania lub obraz. Upewnij się jednak, że również uwagę na szerokość ramki. Na każdy cal ramie, trzeba będzie dodać jeszcze sześć cali drewna długości formowania lub koronacji, że kupujesz.
 3. Cięcie. Następnie podejmuje kawałki drewna i pokroić w przybliżonej wielkości ramki. Kiedy już wyciąć kawałki drewna, trzeba będzie dołączyć je do skrzynek na skos, co pozwala na cięcie drewna kończy się odpowiednim kątem 45 stopni. Możesz użyć piły ręcznej, aby zakończyć pracę i cięte krawędzie. Zrobić dla wszystkich ośmiu krawędzi czterech kawałków drewna, które tworzą klatkę. Następnie wziąć papier ścierny i ostrożnie usunąć drzazgi pozostawione przez piły. Upewnij się jednak, że nie spłaszczyć krawędzie końców drewna.
 4. Klejenie. Wreszcie dołączyć kawałki drewna do zamków narożnych, a następnie użyć trochę kleju aby kawałki razem. Pozostawić do wyschnięcia kleju na kilka minut i usunąć drewniane krawędzie z zamków narożnych. Następnie można użyć gwoździ V do mocowania ramki szczelnie w całość. Gdy to nastąpi, można dołączyć śrubę, który będzie używany do zawieszenia obrazu. Umieścić szybę na klatce, zdjęcie, a na podłożu wykonanym z korka pokrytej papierem do filcu. Klej lub użyć taśmy dwustronnej, aby zachować obraz z zjeżdżać od podłoża. Użyj klip drewna lub bardzo mały gwóźdź utrzymać poparcie w miejscu.

W ciągu zaledwie kilku godzin, powinieneś być w stanie stworzyć własny domowy ramki na zdjęcia. Następnie można powiesić ramkę, lub dać je jako prezenty dla znajomych.

Jak zrobić dobre zdjęcie Portret

Jak zrobić dobre zdjęcie Portret

Poprzez uczenie się, jak zrobić dobre zdjęcie portret, będzie można przechwytywania obrazów, które przekraczają jednej chwili.

Anatomia Dobrej Portret Foto

Dobre projekty portret zdjęcia emocje, czerpiących widzów. Kluczem do przechwytywania znakomity portret jest skupienie się na fotografowanym obiekcie. Obraz powinien odzwierciedlać badanej osoby osobowość, styl i interesy.

W celu udokumentowania prawdziwe kolory fotografowanego obiektu, ważne jest, aby go lub jej odpocząć. Można to osiągnąć poprzez umieszczenie przedmiotu w komfortowych warunkach i prowadzi beztroskiej rozmowy. Podczas rozmowy z danym przedmiotem, studiować jego ruchy i maniery. Pamiętając, co wywołuje pewien uśmiech lub wyraz twarzy pozwala na wielokrotne ramki zatrzaskowe godne zdjęcia w trakcie jednej sesji.

Dowiedz się, jak zrobić dobre zdjęcie Portret

Przechwytywanie wysokiej jakości zdjęć portretowych jest sztuką, która wymaga cierpliwości i praktyki. Jednakże, nie wymaga bycia profesjonalnym fotografem. Codzienne shutterbugs mogą dowiedzieć się, jak zrobić dobre portret, wykonując te proste wskazówki:

Tło

Najważniejszą częścią zdjęć portret jest twarz fotografowanej osoby. W związku z tym, ważne jest, aby wybrać odpowiednie tła. Wybierz neutralne tło, które nie odwracać uwagi od tematu. Na przykład, miękkie, solidne kolorowe tło jest znacznie lepiej na strzał portret niż ruchliwej ulicy wypełnionej ludźmi i innych poruszających się obiektów.

Możesz dodatkowo zwiększyć swój portret fotograficzny przez rozmycie tła. Pomoże podkreślić swój temat, zamiast jego okolicach. Najprostszym sposobem na rozmycie strzał jest wykorzystanie płytkiej głębi ostrości. Można to osiągnąć poprzez zastosowanie obiektywu zoom i strzelanie tylko w niewielkiej odległości od obiektu. Innym sposobem na rozmycie tła jest strzelać z szerokim ustawieniu ręcznym przysłony. Jeśli aparat nie oferuje manualne ustawienia, które pozwalają modyfikować głębię ostrości, zawsze możesz rozmyć tło później, przy użyciu oprogramowania do edycji zdjęć na komputerze.

Oświetlenie

Dobre zdjęcie portretowe powinny zawierać doskonałe oświetlenie, które akcentuje temat. Należy dążyć do włączenia jak najwięcej naturalnego światła, jak to możliwe w Twoich zdjęć portretowych. Naturalne oświetlenie pomaga uchwycić pełny zakres kolorów i ciepło skóry człowieka. Wewnątrz

Podczas fotografowania w pomieszczeniach, spróbuj to światło z okna. Należy jednak uważać, aby nie umieścić swój temat bezpośrednio w słońcu. Ciężkie oświetlenia może tworzyć cienie i spowodować podlega zeza. Jeśli tylko fotografowanie twarzy fotografowanej osoby, mają ją trzymać kawałek białego papieru pod brodą. Papier będzie działać jako reflektor odbijać światło i zmniejszyć cienie. Wreszcie, jeśli masz do zdjęć we wnętrzach przy użyciu sztucznego światła, upewnij się, że źródło światła oświetla cały pokój, a nie świeci bezpośrednio na obiekcie.

Na dworze

Nigdy nie zrobić zdjęcie słońca bezpośrednio za fotografowanym obiektem. Takie działanie powoduje prześwietlenie i zakłóca naturalne odcienie skóry danej osoby. Podczas fotografowania w plenerze umieścić swój temat w taki sposób, że światło słoneczne uderza ją z boku. Jeśli pojawiają się jakieś cienie na twarzy, używać miękkiej błysk wypełniający, aby się ich pozbyć.

Kąt

Aby uzyskać najbardziej atrakcyjnych kąty, strzelać z wysokości oczu lub nieco powyżej. Ustawienie aparatu poniżej obiektu i fotografowanie nie przyniesie ramek godne strzały. Spróbuj też znaleźć unikalne kąty, które zawierają inne części ciała oprócz twarzy. Ręce i szyje pokazać nastrój i osobowość osoby badanej, jak również.

Dla najwyższej zdjęć portret, staram się uchwycić obiekt w swoim stanie naturalnym. Nie szkodzić obiektowi w niewygodnych pozycjach. Pozwól im być sobą i stale przystawki, które się wokół.

Fokus

Centrum dobrych portretów powinny być oczy fotografowanej osoby. Oczy opowiedzieć historię i oferuje wgląd w to, co sprawia, że ​​kleszcza tematu. Podczas robienia zdjęć portret, koncentrują się na oczy. Mają na celu wykonuje zdjęcie, gdy fotografowana osoba patrzy prosto do kamery lub kiedy skupia się na czymś nieco poza zasięgiem kamery. Mając swój przedmiot uśmiech jest również zalecana, chyba że szukasz uchwycić bardziej ponury i kontemplacyjnym nastroju.

Praktyka czyni mistrza

Przechwytywanie zdjęcia portret wybitnego wymaga praktyki, praktyki, a więcej praktyki. Na szczęście, w dobie fotografii cyfrowej, koszt wykonania dodatkowych zdjęć jest praktycznie nic; więc nie bój się eksperymentować z różnymi ustawieniami ekspozycji, głębi ostrości, lub oświetlenie. Bardziej skłonny jesteś próbować nowych technik, tym większe szanse na uzyskanie wyjątkowej strzał.

Jak zrobić własną rodzinę Zdjęcie

Jak zrobić własną rodzinę Zdjęcie

Dowiedz się, jak wziąć własne rodziny zdjęcie może zaoszczędzić cenny czas i pieniądze.

Anatomia Family Photo

Kiedy przychodzi czas, aby zaktualizować portret rodziny, większość klanów udać się do centrum handlowego i wyłożyć duże pieniądze na studio strzał. Idei profesjonalny obsługiwać oświetlenie, tło i stanowi odwołania do wielu rodzin. Jednakże, podczas profesjonalnych sesji zdjęciowych mają swoje zalety, ale nie są tanie. Co więcej, coraz małych dzieci, aby pozować do obcego może być koszmarny propozycją. Dobrą wiadomością jest to, że istnieją sposoby, aby podjąć piękne portrety rodzinne na własną rękę.

Nauka Jak wziąć własną rodzinę Zdjęcie

Poniższe wskazówki pomogą Ci przystawki ramki godne ujęcia rodziny bez opróżniania konto bankowe:

Lokalizacja

Lokalizacja swojej sesji zdjęciowej będzie zależeć w dużej mierze od ilości przedmiotów, które zamierzasz wyposażone w obrazie. Na przykład, jeżeli robisz czteroosobowej rodziny, to otwarta przestrzeń w salonie lub wzdłuż schodów wystarczy. Jednakże, jeśli chcesz to dziadkowie, rodzeństwo, ciotki, wujków i kuzynów, to możesz rozważyć zrobienie zdjęcia na zewnątrz.

Porady halowe

 • Oglądaj okien - Nie umieszczać swoje przedmioty bezpośrednio przed oknem. Spowoduje to wypłukać strzał.
 • Podstawowe tła - Bądź pewien, że nie jest to lampa podłogowa wyrastające z głowy wuja Boba lub specyficzne wakacje dekoracji wiszące na ramieniu cioci Jo.
 • Mniej znaczy więcej - Jasne kolory i wzory działania jako zajęty rozrywki. Celem powinno być na zdjęciu, a nie wasze tematy tle.

Porady na zewnątrz

 • Keep it simple - Nie chcesz, aby zasłonić scenerii członków rodziny.
 • Zbadać wszystkie opcje - lokalne parki oferują szerokie malownicze ustawienia, w tym fontanny, kwiecistych pól i altanki. Zbadać wszystkie opcje przed osiedleniem się na jednym.
 • Uważaj na refleksje - odkryty miejsc, takich jak jeziora lub stawu może odbijać światło w niepożądanych miejscach. Należy unikać miejsc, gdzie odbicie Słońca spowoduje chaos na sesji zdjęciowej.

Strój

O ile nie jest to konieczne dla całej rodziny, aby ubierać się w strój dopasowania, że ​​jest to dobry pomysł, aby wybrać neutralną kolorystykę. Trzymaj się z dala od czerni i bieli, jak jasne kolory Stark może powodować problemy z oświetleniem. Ponadto, należy unikać pozwalając dzieci do noszenia koszulki z logo i wygląd postaci. Zamiast trzymać się stałej kolorowym stroju w kolorach ziemi. Również przypominać kobiet poddanych do opuszczenia ich pogrubienia, grube biżuterię w domu jak błyszczące kawałki mają tendencję do działania jako rozrywkę i powodować niepożądane odbicia.

Oświetlenie

Profesjonalnych studiów fotograficznych są wyposażone w oświetlenie powodzi i reflektory do oświetlania twarzy fotografowanych osób i zminimalizować cienie. Jeśli nie masz profesjonalny sprzęt do pracy, wziąć pod uwagę następujące wskazówki:

Domowy

 • Wykorzystaj naturalne światło - Flood pokój z naturalnym światłem tak bardzo, jak to możliwe. Otwarte zasłony i drzwi i dążyć strzelać podczas najjaśniejszej części dnia.
 • Suplement światłem sztucznym - plafoniera najlepiej. Należy unikać stosowania niskich źródeł światła, jak rzucać cienie. Jeśli nie masz lampy sufitowe montowane, umieść dwie lampy po obu stronach grupy. Następnie przechyl odcieni tak, że światło odbija się od sufitu i na dół na grupy.
 • Korzystanie z lampy błyskowej - Jeśli strzały badań pokazują, słabym oświetleniu, a następnie użyć lampy błyskowej aparatu jako światła wypełniającego. Bez lampy błyskowej Twoje zdjęcia będą niedoświetlone. Dodatkowo, lampa błyskowa pozwala na utrzymanie swoich poddanych w centrum uwagi.

Na wolnym powietrzu

 • Poczucie Sun - Nigdy nie umieścić swoje przedmioty bezpośrednio przed słońcem. Natężenie światła będzie wypłukać strzał. Co więcej, słońce powoduje, każdy w swojej grupie zmrużyć oczy. Ustaw słońce pod kątem 45 do 90 stopni w stosunku do swoich poddanych, więc nie świeci bezpośrednio przed lub za nimi.
 • Cienie - Należy unikać umieszczania swoich obiektów w pobliżu drzew lub budynków, które mogą rzucać cień na grupy.
 • Słońce i cień - Umów się obiektów, tak, że są one albo 100 procent w słońcu lub całkowicie w cieniu. Spowoduje to utrzymanie oświetlenia zgodne.

Temat stazu

Urządzając przedmiotów dla dużej grupy strzał, należy umieścić krótsze członków rodziny, z przodu i z węższą te z tyłu. Większe dorosłych powinny być umieszczone na stronach grupy, żeby nie zdominować zdjęcie. Poprzez umieszczenie przedmiotów w okrągły lub owalny wzór można uniknąć utraty mniejszych dzieci w masie członków rodziny. Aby utworzyć formację przyjemne dla oka, tak aby podmioty pozycji głowicy górnej jednej osoby jest między oczy i brodę osoby obok niego. W ten sposób można uniknąć tworzenia top-heavy zdjęcie.

Wreszcie, nie bój się eksperymentować z rekwizytami i stanowisk. Dorosłych kobiet może siedzieć na krzesłach poniżej półokręgu o stojących mężczyzn, a dzieci mogą klękać przed całą grupą.

Dodatkowe wskazówki

Lekcja, jak wziąć własne rodziny zdjęcie nie byłaby kompletna bez rozwiązania statywy i samowyzwalacza aparatu. Pozycje te są konieczne, aby w celu, aby być częścią rodziny portret.

Statyw służy do trzymania aparatu w miejscu i powinny być umieszczone na wysokości oczu z najwyższego osoby na zdjęciu. Umieszczając kamerę nieco powyżej większości ujęć, można uniknąć pojawienia się i mrużąc oczy podwójne podbródki.

Wreszcie, najbardziej umiarkowanych cenach kamery są standardowo wyposażone w samowyzwalacza lub pilotów bezprzewodowych. Narzędzia te mogą być stosowane, aby pomóc sobie drogę do strzału. Wystarczy pamiętać, aby członkowie rodziny zostawić otwór, aby wcisnąć się, i nie zapomnij się uśmiechnąć.

Jak zrobić ramki obrazu na dużych Zdjęcia

Chcemy, aby wyświetlić nasze zdjęcia na całym naszych domach, aby cenią wspomnienia, które mamy i zachować je na zawsze. Przed wyświetleniem ich jednak, gdy już zdecydował, co zdjęcia, które chcesz mieć w domu, trzeba najpierw kupić ramki do zdjęć, które byłyby odpowiednie do zdjęć. W tym samym czasie, rama obrazu sprawia, że ​​zdjęcia bardziej atrakcyjna i sprawia, że ​​zdjęcia wyróżniać.

Niestety jednak, kupując dużo klatek obrazu będzie stosunkowo drogie, zwłaszcza jeśli wybrać te, które są dostosowywane przez kolorów i wzorów. Wielkość ramy ma również wpływ na cenę. Ale nie martw się, jeśli naprawdę chcesz mieć ramki do zdjęć, nie wydając dużej ilości pieniędzy, ten artykuł pokaże, jak zrobić własne ramki obrazu na dużych zdjęciach. To może być odświętny, a można zaoszczędzić pieniądze podczas tworzenia klatek, a nie kupić gotowe nich.

 1. Po pierwsze, należy zmierzyć obraz, który chcesz wykadrować. Następnie oznaczyć formowania drewna, więc będziesz wiedzieć, czy otwarcie ramy pokaże cały obraz. Aby mieć ładne krawędzie w ramce, należy użyć piły metrowy wyciąć kąt 45 stopni na każdym rogu ramki. Umieścić oznakowanie wewnątrz narożnikach. Możesz również skorzystać z kształtki kolejowego krzesło do pracy z waszych klatek.
 2. Dodać do routera z tyłu wewnętrznej krawędzi listwy. Pomiar powinien być głęboki i 1/8 cala ¼ calowy. To służy jako narzędzie do przechowywania obrazu i szkła w ramce. Następnie dokonać innego routera z brzegu. Na tej samej krawędzi pierwszego routera, należy pół cala od zewnętrznej krawędzi. Tym razem, służy do utrzymywania kartonu do tylnej ramy.
 3. Teraz stosuje się klej do drewna trzymać ramkę razem. Dopasowanie dekoracyjne krawędzi listwy, należy użyć klamry trzymać narożniki ramy, czekając na klej do wyschnięcia. W tym samym czasie, paznokci każdy narożnik ramy, gdy rama jest ciasno zaciski.
 4. Aby zastosować wzór na ramie, dostosować kolor do niego pierwsza. Musisz użyć papieru ściernego na drewnie mają gładką powierzchnię. Następnie pomaluj go i używać oleju tung aby błyszczący. Pozwól ramki do całkowitego wyschnięcia.
 5. Ustawienie kartonu poza Rowek na tylnej części ramy. Z przodu obudowy, narysować linię wokół kartonu podczas znakowania linii wewnątrz ramy. Z użyciem noża skrzynki, cięcie kartonu wzdłuż górnej i po obu stronach i pozostawiają dolny nienaruszone. Można również zakupić pliki ramek do zawieszenia ramki na ścianie. Jeśli jednak zdecydujesz się umieścić ramkę w dół, można otworzyć wewnętrzną część kartonu, aby służyć jako podstawki. Umieść pliki ramki na górze ramy.
 6. Umieść kleju na kartonie do tyłu ramy, wewnątrz zewnętrznej krawędzi z boku cięcia do góry. Pozostawić do wyschnięcia na około 2 godziny. Włożyć szybę i zdjęcie, kiedy skończysz.

Jak zrobić świetne zdjęcie ze swoim Pooch

Jak zrobić świetne zdjęcie ze swoim Pooch


Kolejną wielką dwie minuty od naszego psa końcówki ekspert gości, Wendy Nan Rees.

Jak zrobić świetne zdjęcie ze swoim Pooch

Czy kiedykolwiek poszedł do czyjegoś domu lub na kolację z parą, gdzie się przyjść wszystkie rodzinne zdjęcia. Jak się w czasie świąt? Wszystkie te karty rodziny pochodzące w mailu. Chociaż nie mam przyjemność posiadania ludzkie dzieci w moim życiu, mam przyjemność posiadania czterech nogach 3 dzieci. Dla nas, miłośników psów, czasami chcą, aby zrobić zdjęcie z naszych czterech nogach członków rodziny, jak również.

Zazwyczaj, gdy przychodzi czas do podjęcia tego wielkiego wszechmocnego zdjęcie fido lub feefee, oni po prostu nie chcą grać. Więc oto kilka wskazówek, które pomogą im w odpowiedni nastrój.

Znajdź Sprzęt

Najpierw musimy się kamery, kamery wideo lub telefon komórkowy o to chodzi.

Oświetlenie

Na oświetlenie zdjęć, światło dzienne działa najlepiej. Jeśli masz zamiar być w środku, upewnij się, ustawić oświetlenie, aby uniknąć cieni. Staraj się nie do pracy z lampą błyskową, co czasami może to przestraszyć psa. Jeśli musisz używać lampy błyskowej, zawsze sugerują odczulania zwierzaka pierwszy. Zasadniczo praktyka miga aparat i nagradzanie ich "dobrego chłopca" lub "dobrej dziewczyny" i leczeniu, więc się do tego przyzwyczaić.

Znajdź idealny obraz Spot

Unikaj robienia zdjęć w otwartym polu, ruchliwych dróg, parków psów, dużych obszarów trawiastych i wydmy - chyba, że ​​chcesz psa w akcji oczywiście.

Usiądź i pobytu

To wspaniałe, jeśli Twój pies może zrobić pobyt usiąść lub pobyt w dół, nawet rolki nad i pobyt lub stanąć na tylnych łapach i pobyt. Ale jeśli Feefee nie jest tak utalentowany, trzeba ruszyć. Spróbuj przenieść swoje ciało - stanąć na krześle, usiąść na ziemi, leżą na ziemi, idź za biegun (upewnij się, że masz dobrą kontrolę nad zwierzęciem jeśli zamierzasz miejscu publicznym).

Baw się dobrze

Ponadto, tutaj są pewne ciekawe rzeczy można zrobić:

 • Spróbuj masło orzechowe! Upewnić się, że znajduje się w temperaturze pokojowej, to niewielką ilość masła orzechowego w jamie ustnej psa, na czubek nosa i boki ustach. Te różne pozycje, aby dla wszystkich różnych wyrazów twarzy. Jeśli masło orzechowe jest wystarczająco lepki jest również zabawne oglądać ich języki trzymać się dachu do ust lub języka osiągając dostać na czubku nosa. Moim ulubionym jest, kiedy jest się na stronie i oni naprawdę muszą dotrzeć do języka się do niego dostać.
 • Zabawki, dzwony i kulki pracować wspaniałe zbyt. Wystarczy zabrać ulubioną zabawkę, piłkę czy coś sprawia, że ​​dźwięk (piskliwy nawet zestaw samochodu klawisze działają świetnie). Piszczą go, zwisają go, i rzucić się w powietrzu wielkiego działania i głowy toczenie pozach.

Przykłady Inapiration

Niech następujące pokazy slajdów dostarczyć trochę inspiracji fotograficznej.

 • Beagle Puppy Zdjęcia
 • Cute Puppy Galeria

Zamykanie Thoughts

Mam zawsze mając pod ręką pomocnika jest najlepszym sposobem, aby przejść. Są one idealne do piszczące zabawki, pomaga kontrolować swoje zwierzę, i pobieranie piłki byłeś rzuca się w powietrzu. Po południu zdjęć, posiada specjalną niespodziankę dla swojej poręcznej pomocnika i Twojego psiaka. Ja czekam na tegorocznych kartek świątecznych, może oni mają jakieś czterech nogach przyjaciół w nich.

Wendy Nan Rees

Jak znaleźć Tanie zdjęcie

Jeśli jesteś osobą, która lubi podróżować, a następnie po dostać się w ręce niektórych biletów z tanich opłat rezerwacyjnych, jedną z rzeczy, które prawdopodobnie będziesz chętnie biorąc pod uwagę, to jest budżet podróży. Na przykład, jeśli masz zamiar wybrać się do Chicago i jesteś z Milwaukee, musisz znaleźć sobie ładne, wygodne miejsce na pobyt. Jeśli jesteś na napięty budżet, warto wziąć pod uwagę kilka rzeczy przy wyborze hotelu.

To teraz bardzo łatwe do badań informacji zdjęcie od hoteli zazwyczaj posiadają własne strony internetowe, a są też witryny oferujące porównywanie cen, a czasem, nie są nawet tanie ceny mieszkania w porównaniu do zwykłych nagłośnionych ceny, aby przyciągnąć więcej klientów.

Ten Porównywarka cen faktycznie ma dostęp do tysięcy hoteli na całym świecie i jest związany z głównych firm, które rezerwują przelotu i hotelu pokoje dla turystów. Można dostać się do hotelu dyskontowej, jak sama nazwa wskazuje, daje swoje pokoje za niższą cenę.

Innym rozwiązaniem, aby znaleźć tanie oferty hotelowe jest rezerwacji podróży w czasie poza sezonem, tak, że można znaleźć tańsze oferty. Ale tanie noclegi nie musi oznaczać niskiej jakości. Na przykład, istnieją hotele w Nowym Jorku, które są poniżej 299 dolarów średnio nocy, wciąż zapewniają udogodnienia i atmosfera, a są też takie, które rezygnacji z udogodnieniami dla tańsze stawki, ale wciąż utrzymują dobre pokoje jakości. W innym przypadku, jeśli chcesz odwiedzić Tokio, może chcesz znaleźć hotel biznesowy, który jest jednym z najczęściej niskie ceny zakwaterowania, a stawki te w rzeczywistości różnią się w zależności od tego, która część miasta znajduje się hotel. Więc znaleźć hotele poza dzielnicy high-end z miejsc, które chcesz się udać. Byłoby również miło, gdyby hotele są Państwo zainteresowani mają dostęp do środków transportu publicznego lub świadczenia usług autobusu z hotelu do najbliższej stacji transportu publicznego, aby uzyskać premię rodzaju z pobytu.

Zazwyczaj, rezerwacji pokoi hotelowych po obniżonych cenach wymaga rezerwacji i niektóre opłaty. Najbardziej rozpowszechnioną metodą jest wykorzystanie kart kredytowych. Kiedy trzeba to zrobić, upewnij się, że przeczytałeś wszystkie klauzule dotyczące rezerwacji, zmianę pokoju i opłat odstąpienia od zmian w planie podróży może dokonać podróż droższe z powodu opłat karnych na zmiany transakcji. Mając na tanie ceny hotelu nie oznacza gorszą jakość i wiedząc, gdzie znaleźć oferty hotelowe dadzą Ci satysfakcję korzystających obu.

Jak zrobić wota Zdjęcie Candle

Jeśli otrzymujesz gotowy na ślub w najbliższej przyszłości, to nie są niektóre wyświetlacze, które można umieścić na stołach jako ozdoby ze swoimi kwiatami. Te małe zdjęcie świeca wota są słodkie wyświetlacz, który pozwala umieścić kilka zdjęć, które zostały podjęte przez cały czas, że jesteśmy razem, że pozwoli innych członków rodziny i przyjaciół, aby zobaczyć zdjęcia z tego, co mają wspólne ze sobą. To dodaje mały intymny wgląd w relacji z sobą. Aby utworzyć te wota, wykonaj następujące czynności, aby dodać mały akcent w Twoim weselu.

Etap 1:

Upewnij się, że pomiar uchwyt szkła wotywny dokładnie i upewnij się, że zmierzyć obwód uchwytu szkła wotum również. Jeśli używasz kwadratowych posiadaczy wotywne następnie zmierzyć im się na boki.

Etap 2:

Weź zdjęcia, które mają być wyświetlane na przyjęcie weselne do lokalnego centrum zdjęcia kopiowania i poprosić ich, aby kopie zdjęć na co nazywa się papier octan. Papieru, który używasz musi być taki sam rozmiar jak posiadacza wotywny, którego używasz.

Etap 3:

Jeśli papier jest większy niż twój posiadacza wotywny wtedy będziesz chciał wyciąć boki w celu dopasowania do uchwytu.

Etap 4:

Następnie należy położyć papier octan zdjęć dół, upewnić się, że powierzchnia jest gładka, aby umożliwić zdjęcie nie może być pomarszczony, kiedy jest umieszczony na uchwycie wotywnej.

Etap 5:

Nałożyć niewielką ilość dwustronnej taśmy klejącej do lewej i prawej strony papieru octanu. Bądź ostrożny, gdy w kolejce go jako część tej taśmy będą widoczne dla oka, gdy jest ona w kolejce na posiadacza wotywny.

Etap 6:

Owiń zdjęcie wokół szkła świecznik wotywny i upewnij się, że jest ona w kolejce w najlepszy możliwy sposób. Jeśli nie możesz dostać to doskonały, to w porządku. Mały błąd będzie nie zauważyłem ze wszystkim, co dzieje się na przyjęcie weselne. Ludzie będą jeść i tańczyć, a przy samych zdjęć.

Etap 7:

Naciśnij boki, które umieszczone na taśmy dwustronnej na wotum i powoli przesuwać nad resztą zdjęcie, aby mieć pewność, że wszystkie pęcherzyki powietrza zostały usunięte ze zdjęcia na uchwycie wotywne zdjęć.

Etap 8:

Umieść wotum wewnątrz uchwytu dziękczynne i światła, tak że można zobaczyć, jak to wygląda, gdy jest oświetlony. Należy zacząć tylko z jednym i powoli wykonaj jedną na raz, aż pojawi się zawiesić go tak, że jeśli ktoś dostaje zawiedli się źle, nie zrobił więcej niż jeden na raz w ten sposób.

Jak zrobić zdjęcie komórkowy ze starych płyt CD

Telefonów komórkowych zdjęcia są kreatywne i artystyczne zamienników ramek na zdjęcia. Są też dobre dekoracje w domu i można powiesić jak wielu z nich, jak chcesz.

Istnieje wiele sposobów, że można mieć zdjęcie komórkowego w domu. Najłatwiej byłoby kupić jeden. Jednak thereâ € ™ sa tańsze sposób, aby utworzyć sobie i jednocześnie, zaoszczędzić kilka dolarów. Jest to również dobry pomysł, aby dać jako prezent dla rodziny lub przyjaciela.

Z wykorzystaniem starych płyt, które nie mają zastosowania do ciebie więcej i ciąg, można łatwo stworzyć fotograficzny telefon.

1. Przygotuj następujące materiały:

 • stare, nieużywane płyty
 • strunowy
 • Pistolet do klejenia i kij klej
 • Zdjęcia
 • Wiertarka
 • kije do grillowania
 • różne kolory krepiny

2. Przygotuj swoje materiały i pracę na dużym stole. Dodać do tego miejsca pracy. Po pierwsze, określenie, które płyty są tych, dona € ™ t potrzeba więcej, a może użyć do tego projektu.

3. Weź jedną płytę na raz i użyć wiertarki dziurkowanie przez nich. Poncz jeden otwór w pobliżu krawędzi każdej z płyt, gdzie ciąg przechodzące przez. Upewnij się, że jest wystarczająco dużo miejsca na płycie CD, gdzie można wkleić zdjęcia na.

4. Wybierz, które zdjęcia nie chcesz wkleić na płytach CD. Użyj pistoletu do klejenia na ten cel. Wystarczy zastosować małe kropki na każdym rogu i stronie obrazu i że będzie wystarczająco dobry.

5. Chwyć łańcuch i łańcuch go przez CD. Zawiązać węzeł na otwór na płycie CD, a następnie trzeba będzie związać drugi koniec sznurka do kija grillowania. Czy to na każdej z płyt.

6. aby Twoje zdjęcie mobilna bardziej wyjątkowy, tworzyć poziomy dla płyt CD. Zawiązać tasiemki na kije grillowania na różnych poziomach. Każdy kij grill powinien mieć co najmniej dwie płyty przymocowane do niej.

7. Można również na krzyż patyczki barbecue w taki sposób, że mają cztery płyty wiszące na nich. Tie biegną kije grillowania razem za pomocą pistoletu do klejenia, a następnie ciąg.

8. Można także telefon komórkowy bardziej kolorowe, korzystając z papieru krepa owinąć wokół patyczków do grillowania.

9. Ponadto, jeśli masz dużo zdjęć, które chcesz mieć na jednego zdjęć komórkowego, można dodawać więcej zdjęć na drugiej stronie płyty.

Teraz, gdy wiesz podstaw tworzenia zdjęć telefon ze starych płyt CD, można rozpocząć tworzenie jeszcze bardziej, a następnie dostosować własne wzory i kreatywność do nich. Możesz być zaradny i używać jeszcze więcej materiałów, które zostały leżące wokół domu. Z wszystkich do zabawy, który jest zawarty w tworzeniu tych domowych kreacje, youâ € ™ re pewno cieszyć się. Radość można się z niego nie może zachęcić zrobić więcej. Kto wie, może to być dobry pomysł dla małych firm.