grsail.com

jak wymierzyć blat kuchenny

Jak wybrać blat kuchenny: materiały, kolorystyka, a Więcej

Jak wybrać blat kuchenny: materiały, kolorystyka, a Więcej

Blaty kuchenne są w różnych materiałów, od klasycznego granitu i Formica bardziej niż tradycyjny betonu lub szkła z recyklingu. Niezależnie od tego czy budujesz nową kuchnię lub przebudowy istniejącego, trzeba starannie rozważyć wyboru materiałów blacie. Twoje blaty będzie pierwszą rzeczą, że ludzie zauważają o kuchni i mogą nadać ton całej schemacie projektu!

Ale z tak wielu opcji dostępnych obecnie, z którego można wybrać, od czego zacząć? Dlaczego właśnie tu, oczywiście!

 1. Materiał. Oczywiście, kiedy decyduje się na blat kuchenny, materiał, z którego jest zrobiony będzie twój pierwszy i najważniejszy, uwagę. Aby znaleźć idealnego materiału do kuchni, określić, jak będzie on używany i ile trzeba wydać.

  • Granitowe blaty są klasyczne, trwałe wybór Zalety granitowe blaty są liczne. - Nie Chip łatwo, to ciepła i odporne na plamy, jest bardziej tani w utrzymaniu niż inne materiały z kamienia naturalnego i oferuje głębię projektu, który jest trudne do meczu z materiałów syntetycznych. Jednakże istnieją pewne wady. Jeśli nie uszkodzić granitowy blat, to jest bardzo trudne do naprawienia. Jest to także najbardziej kosztowna opcja wszystkich użytych materiałów wymienionych tutaj. I, mimo że jest za stosunkowo niskie koszty utrzymania, to muszą być uszczelnione raz w roku, aby zapobiec jego pochłaniania plam i zapachów.
  • Blaty z marmuru to kolejny klasyczny wybór Jest bardziej miękki niż granit, więc to musi być częściej zamknięte. - Zwykle dwa razy w roku. Jednakże, jeśli jesteś piekarz, marmur Licznik góry jest niemal de rigueur. Materiały te sobie równych w swojej zdolności do utrzymania niskiej temperatury nawet podczas pracy na nim. Jak granit, marmur jest bardzo odporne na ciepło. Innym sposobem, który jest podobny do granitu jest w cenie - ale spodziewać się jeszcze bardziej do marmuru.
  • Istnieją także inne opcje kamienia naturalnego, takich jak łupek, wapień i steatytu blaty. W zależności od wyglądu, który ma w kuchni, warto zbadać te opcje, również. Oni wydają się być mniej kosztowne niż granitu lub marmuru, choć nadal droższe od materiałów sztucznych. Na ogół, większość naturalnego kamienia dąży się żaroodporne, choć nie w takim samym stopniu, jak granitu lub stali nierdzewnej.
  • Kamień jest stosunkowo nowa opcja materiału blacie. Proces ten trwa małe fragmenty kamienia naturalnego i obligacje je razem z plastikową polimeru. Materiał wytłaczano w płyty z tworzywa blacie. Chociaż wygląd Kamień jest bardziej jednolity niż kamienia naturalnego, to nadal daje Twoja kuchnia bardziej ekskluzywny wygląd niż jednokolorowe laminatów. Jeśli masz dzieci w domu, to również więcej materiałów przyjaznych dzieciom, ponieważ plamy i zadrapania można łatwo usunąć. Wadą jest to, że kamień inżynierii może zostać uszkodzony przez ciepło, więc nie można ustawić gorących garnków się bezpośrednio na nim. Kamień jest sprzedawany pod nazwami Zodiaq i Silestone.
  • Blaty z litego powierzchni są na bazie tworzywa sztucznego materiału człowieka. Ponieważ blat może być wykonane na zamówienie do odpowiedniej długości, nie ma żadnych szwów. Kolejną zaletą jest to, że ponieważ kolor przechodzi przez całą drogę blatu, możesz po prostu użyć kawałek papieru ściernego do delikatnie piasek z zadrapania i plamy. Możesz znaleźć blaty powierzchni stałej w prawie dowolny kolor można sobie wyobrazić, więc jeśli szukasz czegoś niezwykłego, może to być dla Ciebie. Unikalną cechą materiału litego powierzchni jest to, że można mieć zlew wykonany z tego samego materiału, który idealnie zintegrowane z blatem. Można znaleźć na powierzchni stałej blaty pod takimi nazwami jak Corian i Swanstone. Na ogół są one mniej kosztowne niż kamień naturalny lub modyfikować, chociaż są one łatwiej uszkodzona przez ciepło.
  • Blaty ze stali nierdzewnej głosić światu, że jesteś poważnym kucharzem. Oni nie są porowate, a zatem nie absorbuje zapachy, plamy i bakterie, co czyni je łatwymi do czyszczenia. Nie są one uszkodzone przez wysokie temperatury, dzięki czemu można ustawić gorących garnków dół bezpośrednio na blacie, nie zadając sobie trudu, aby korzystać z trójnóg. Wadą jest to, że wykazują one odciski palców łatwo, są drogie i będą wyglądać out-of-miejsce we wszystkich, ale najbardziej współczesnych kuchniach.
  • . Stosunkowo nowa koncepcja w blacie nawierzchni jest betonowe blaty Wszystkie cechy, które sprawiają, że konkretny ideał dla garażowej podłodze sprawiają również, że nadaje się do użytku w kuchni - to jest bardzo trwałe, bardzo odporne na uszkodzenia i nie porowata raz zamknięte. Bądź pewny, że Twój licznik kuchnia nie będzie wyglądać podłogi garażu! Blaty betonowe mogą być kolorowe niemal dowolny kolor chcesz, z różnych wykończeniach. Tak więc, jeśli chcesz szary, wygląd przemysłowej, idź do niego! Ale, jeśli chcesz bardzo polerowane, gładką kruczoczarne blatu, można zrobić z betonu, też. Wadami beton, że wszystkie blaty muszą być wykonane na zamówienie, które może być bardzo drogie i muszą być regularnie uszczelnione. Podobnie jak w innych naturalnych materiałów, beton nie jest łatwo zarysowany lub uszkodzony przez ciepło.
  • Jeśli chcesz trochę artystyczny wygląd do kuchni, płytki ceramiczne, blaty mogą być dla Ciebie. Możesz znaleźć płytki w wielu kolorach, i można ustawić je w dowolnym wzorem, że dusza zapragnie! Są one odporne na ciepło, łatwe do czyszczenia i najlepszy ze wszystkich, instalacja jest w ramach możliwości dowolnej ustalonej Do-it-majsterkowiczów. Wadą jest to, że zaprawa i uszczelniacz należy ponownie zastosować roku i płytki może układu lub się podrapał. Ponadto, mogą być barwione zaczynu łatwo, więc trzeba zachować szczególną ostrożność, aby zapobiec rozlaniu się na płytki ceramicznej blacie. Dachówka ceramiczna jest zwykle odporne na ciepło, ale może chcesz uniknąć stawiania gorących przedmiotów bezpośrednio na ręcznie płytek. Biorąc pod uwagę niski koszt płytek ceramicznych oraz możliwość prowadzenia instalacji samodzielnie, płytki ceramiczne jest bardzo przystępnej cenie opcji blat.
  • Blaty laminowane zostały wypróbowane i prawdziwe rozwiązanie dla wielu właścicieli domów, od kilkudziesięciu lat. Składają się z wielu warstw płyt wiórowych, który jest następnie związany z plastiku, kolorowe okleiny. Laminaty są bardzo tanie, wytrzymałe i są w szerokiej gamie opcji kolorów. Jednak oni mają widocznych szwów, a jeśli są one uszkodzone, są prawie niemożliwe do naprawy, ponieważ kolor jest tylko na bardzo górnej warstwy. Najprawdopodobniej uszkodzony laminat blat będzie musiał być wymieniony. Blaty laminowane wcale nie są odporne na ciepło, więc zawsze należy chronić powierzchnię od gorących garnków i patelni.

   Jeśli nie możesz zdecydować się na tylko jedną opcję materiału blat, to całkowicie dopuszczalne, aby korzystać z więcej niż jednego. Możesz mieć powierzchnię do pieczenia z marmurowym blacie, wyspy z kamiennym blacie, inżynierii i blacie ze stali nierdzewnej wokół pieca.
 2. Kolor. Kiedy już zdecydujesz się na materiale powierzchniowym, musisz wybrać kolor. Jeśli uważasz, że wartość odsprzedaży może być brane pod uwagę w pewnym momencie w przyszłości, będziemy chcieli, aby zachować swój wybór dość niski klucz. Jednak, jeśli twoim jedynym celem jest, aby Twoja kuchnia odzwierciedla Twoją osobowość, wybrać dowolny kolor, który chcesz! Jeśli zdecydujemy się na blacie w nietypowym kolorze lub utwórz porywisty płytki ceramiczne mozaiki, sprawiają, że centralnym punktem kuchni i zachować inne meble neutralne. Należy także rozważyć, czy Twoja kuchnia jest widoczny dla innych obszarów domu. Choć kuchnia z jasnoczerwony blaty mogą złożyć oświadczenie pogrubienie projektowania, może nie być to pierwsza rzecz, którą chcesz odwiedzający zobaczyć przy wejściu do domu. Potem znowu, może być dokładnie tonu chcesz ustawić - wystarczy podjąć tę decyzję przed montażem blaty!
 3. Inne pytania. Inne czynniki, które należy uwzględnić przy wyborze blatu są jak dobrze będą one łączą się z szafki i podłogi i jak odpowiedni wybór jest w porównaniu do stylu i architektury domu. Na przykład, nawet jeśli kochasz wygląd stali nierdzewnej, to prawdopodobnie nie będzie komponować się dobrze w swojej tradycyjnej, wiejskiej kuchni w stylu i turkusowo-niebieskie laminowane blaty nigdy nie będzie wyglądać dobrze ze swoimi ciemnymi szafkami wiśni.

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję o każdej kuchni blat, sprawdź dokładnie kawałek, który zostanie zainstalowany w Twojej kuchni. Kamień naturalny, zwłaszcza, może się znacznie różnić w kolorze z jednego kawałka do drugiego. Jest to również jedyny sposób, aby określić, że element jest uszkodzony, zanim zostanie zainstalowany. Wybór blatu jest okazją do niechaj świeci wasza osobowość w kuchni już zaprojektowany, więc pamiętaj, aby cieszyć się proces!

Szybkie porady:

 • Materiał blatu jest zazwyczaj mierzona przez stopę kwadratową, stopy nie liniowe, dlatego należy zachować ostrożność w celu obliczenia ceny dokładnie.

Jak wybrać blat kuchenny

Kuchnia blat jest zainstalować powierzchnię na blacie kuchennym. To sprawia, że ​​powierzchnia kuchni równomiernie wyrównać i dodaje więcej projekt do kuchni. Wybór kuchenny blat może być trudna decyzja. Istnieje zbyt wiele opcji dostępnych w Internecie, w lokalnych sklepach oraz w domu co katalogach. Płacenie za usługi wnętrze designerâ € ™ s może być z budżetu, a trzeba wybrać niedługo przed zakończeniem procesu przebudowy kuchni.

Oto kilka kroków, które można użyć jako wskazówki, które pomogą Ci wybrać blat kuchenny.

 • Wizualizacji kontuaru kuchni. Czy remont kuchni lub wymiany uszkodzonych blaty, trzeba mieć pomysł, co powinno wyglądać. Stań w różnych miejscach w kuchni, gdzie można zobaczyć, gdzie blat będzie i wizualizacji, co to powinno wyglądać. W kuchni blat ma zaakcentować kuchnię, nie wyróżniać jak ból kciuka. Nie wybrać blat na bazie drewna dla kuchni pełnej srebrnym wykończeniem i metalu.
 • Rozważyć opcje blacie kuchennym. Lokalnego sklepu, sklepy internetowe i czasopisma pokazują różne blaty kuchenne. Zanotuj materiału i cen. Znając swój wybór zawęża wybór, do kiedy jest czas na zakup.
 • Dodać do budżetu. Można się ponieść wszystkie opcje i zalecenia dla blacie kuchennym, które albo wyglądają świetnie, ostatnie długie lub oba. Upewnij się, że tak się nie stanie, ustalając budżet na blacie kuchennym. Można dostać drogie w zależności od użytych materiałów i marki, a nie chcesz, aby dostać się w stanie upadłości z powodu czegoś, co tylko łączy ze wszystkim w kuchni. Bądź rozsądny budżet w oparciu o ceny materiałów, które można przejrzeć za w kroku 2.
 • Wybierz materiał. Blaty kuchenne są w różnych materiałach oznaczało zadowolić oczy i tak długo, jak w kuchni, jeśli nie dłużej. Wapień, granitu, marmuru i stali nierdzewnej kuchenne blaty są najczęstsze wybory w materiale, ale należy wybrać blat kuchenny, który jest w ramach budżetu. Zobacz także blat kuchenny wykonany z materiałów syntezy jądrowej. Blat kuchenny wykonany z mieszanki trwałych materiałów, takich jak drewno i marmur, staje się coraz bardziej popularne typy ze względu na ich efektywne i estetyczne mieszanki.

Po wykonaniu powyższych czynności, jesteś na najlepszej drodze do wyboru kuchnia blat, które trzeba zainstalować na swoim kuchennym blacie. Co do instalacji, możesz wynająć ekspertów na blat kuchenny instalacji, jeśli budżet pozwala, aby je poprawnie zainstalowany. To może być tańsze w obsłudze dla Ciebie, jeśli je zainstalować sobie, ale zatrudnianie doświadczonych pracowników, aby zainstalować je dla ciebie może być lepszym wyborem do maksymalizacji co wydałeś na blacie kuchennym. Pamiętaj, że blat kuchenny korzystnie odporne na ciepło i wilgoć, należy wybrać mądrze, jeśli chcesz atrakcyjną, trwałą kuchenny blat, który będzie trwał przez bardzo długi czas.

Jak udekorować swój blat kuchenny ze steatytu

Marmur i granit są cięte z blaty kuchenne. Jeden innej alternatywy popularne wśród właścicieli domów jest steatytu. Wapień została również zastosowana jako popularne medium w carvingu, a niektóre z najbardziej popularnych dzieł sztuki na świecie są rzeczywiście wykonane z warstwy steatytu (szczególnie dużym pomnika Chrystusa Zbawiciela w Rio de Janiero).

Posiadanie blat steatytu to dopiero początek. Co chcesz ozdobić swój blat kuchenny ze steatytu, aby upewnić się, że atrakcyjne i zorganizowany kuchnię.

Usunąć się bałaganu. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to schować wszystkie urządzenia kuchenne, które nie są wykorzystywane na bieżąco. Będą to Twój ekspres do kawy, grill, powolne blatu kuchenka, do gotowania ryżu, mikser, i wszystkie inne maszyny, które używasz tylko nieznacznie. Można przechowywać je w swoich szafach napowietrznych lub szafek pod ladą, przestrzeń pozwoli.

Użyj świece. Dodawanie świece daje ciepłe i uspokajającą atmosferę w prawie wszystkich przypadkach. Możesz używać świec zapachowych, z kolorami, które odzwierciedlają kolory sezon yuletide na Boże Narodzenie, kolorach ziemi na jesieni, na wiosnę, zielone i jasne kolory na lato. Możesz dodać kamyki, fasola, piasek lub inne akcenty, jeśli umieszczasz świece na talerzu.

Udekoruj mydelniczka. Dodaj kilka kamyków do mydelniczki. Jeśli trzymać bar mydła bezpośrednio przy zlewie, można również korzystać z innych materiałów, takich jak szkło kamieni. Ciekły detergent może być przechowywany w przezroczystych szklanych butelek. Będą one odzwierciedlać i przepuszczają światło w ciekawe wzory. Twój w płynie powinien być umieszczony w zbiorniku pompy działania dla łatwiejszego dostępu.

Dodaj kwiaty. Mały kosz lub bukiet kwiatów będzie rozjaśnić każdą kuchnię. Można również umieścić wazon z kwiatów ciętych w kącie. Jeśli lubią korzystania z lokalnych składników w kuchni, można dodać kilka garnków przypraw, dzięki czemu można po prostu wybrać i gotować. Przyprawy są najlepiej przygotowane do okna, łatwy dostęp, a więc mogą wygrzewać się na słońcu.

Udekoruj tacę. Jeśli jesteś miłośnikiem kawy lub herbaty, przygotować tacę z kawą lub herbatą kubki, serwetki, łyżeczki do herbaty i czajniczek (lub dzbanek do kawy) i pozostawić to jako kawałek akcent. Jeśli lubisz wina, można wyświetlić kilka butelek ulubionego wina. Można również zainstalować agregat steatytu dla win.

Dodaj owoce. Owoce sezonowe będzie również miły akcent. Możesz użyć jabłka, pomarańcze, cytryny i inne owoce cytrusowe. To nie zepsuje łatwo, a może po prostu chwycić owoc gryźć, gdy poczujesz głód. Ustaw je na koszu lub miski. Spróbuj ustalić owoce takie, że nie toczą się łatwo.

Dekorowanie blat kuchenny ze steatytu będzie obejmować de-zaśmiecania, organizację i dodać kilka kawałków akcent do blatu w kuchni wygląda dobrze. Pamiętaj, aby dodać interesujące, które mogą pomóc akcentować swoją kuchnię, i wydobyć piękno steatytu.

Wybór odpowiedniego blat kuchenny

Wybór odpowiedniego blat kuchenny

Blaty kuchenne wpływ na ogólny wygląd Twojej kuchni. Ta praca-centrum pokoju jest bezpośrednim odzwierciedleniem stylu życia, a to ważny sygnał dla reszty wyborów projektowych. Wybierz odpowiedni dla Ciebie blatu kuchennego badając konserwacji potrzeb, stylu i możliwości wszystkich opcji.

Liczniki laminowane

Wybór odpowiedniego blat kuchenny

Laminat liczniki stanowi opłacalny wybór i mnóstwo kolorów i wzorów na remont kuchni. Nowsze opcje laminatu licznik daje wygląd, trwałość i styl granitu, marmuru i innych droższych opcji, ale za dużo mniej.

Dbanie o Laminat

Podczas laminowane liczniki są dość trwałe i odporne na plamy, nie są one całkowicie odporne na zarysowania lub ciepła. Przy użyciu noży zawsze używać krojenia i unikać ustawiania gorące naczynia dół na nich. Nie wymagają specjalnych środków czyszczących lub uszczelnienia.

Laminat Counter Przedsiębiorcy

 • Laminat liczniki są jednym z bardziej niedrogich opcji dla blatów kuchennych.
 • Laminat jest łatwiejsze w montażu niż inne liczników, co oznacza, DIY właściciel domu może być w stanie wykonać zadanie.
 • Laminat jest dość niskie koszty utrzymania i nie wymaga uszczelnienia.

Laminat Licznik Wady

 • Laminat może zarysować łatwiej niż niektórych typów liczników.
 • Nie należy położyć gorący garnek na blacie z laminatu, jak ciepła może stopić lub spalić powierzchnię.
 • Laminat mogą odpaść od założenia w czasie, gdy wiązanie kleju ustępuje.

Blaty granitowe

Wybór odpowiedniego blat kuchenny

Granit jest gruboziarnistą skały magmowe, że był kiedyś stopiony i wykonany jako spadki w ziemi. Dostępne w różnych kolorach, minerały w granicie pojawiają się jako małe plamki na całym kamienia, chociaż niektóre rodzaje granitu mają podobny do marmuru unerwieniem. Granit jest w różnych wykończeniach i jej bardzo ciężko, powierzchnia może być polerowane. Granit jest popularny ze względu na jego trwałe, trudne do zarysowania powierzchni i piękna, ale jest to jeden z droższych opcji dla materiału blatu.

Ponieważ granit jest materiałem naturalnym, nie dwie płyty są zawsze dokładnie takie same. Odwiedź stoczni kamienia lub Wykonawca w swojej okolicy, aby zobaczyć poszczególne płyty przed podjęciem decyzji. Pozwoli to, aby zobaczyć dokładną zabarwienie i powierzchni wzór płyty bierzesz pod uwagę.

Dbanie o Granit

Granit może wchłonąć płyny; Natychmiast zmyć rozlany przed wnikają w powierzchnię. Substancje kwaśne, takie jak sok z cytryny, ocet i niektórych środków może etch granitu, więc należy je wytrzeć natychmiast, jak również.

Pamiętaj, aby oczyścić swój licznik granitu z kilkoma kroplami neutralnym PH czyszczenia jak kamień mydła lub łagodnego płynu do mycia naczyń i ciepłą wodą. Niektóre wymagają uszczelnienia granity w ujęciu rocznym w celu ochrony powierzchni, tworząc uszczelnienie przed zarazkami i nadal utrudniają przebarwienia. Jeśli dbać o swojej granitowym blacie, pozostanie ono szuka nowego na lata.

Granit Licznik Przedsiębiorcy

 • Granit jest bardzo twardy i odporny na zarysowania zarówno ciepła i tak gorące patelnie i noże są mało prawdopodobne, aby go nie uszkodzić.
 • Granit ma niepowtarzalne piękno, które nie mogą być wytwarzane z materiałów syntetycznych.

Granit Licznik Wady

 • Granitu liczniki są drogie, w części, ponieważ muszą być na matrycy i skonstruowane do dokładnej specyfikacji.
 • Granit może być bardzo wysokie alimenty; niektóre Granity jasnych kolorach łatwo i plam wymaga częstego uszczelnienie.

Blaty kuchenne z betonu

Wybór odpowiedniego blat kuchenny

Liczniki betonowe są dynamiczne produktem pokazać tekstury i detale w przeciwieństwie do innych produktów stałych. Jednak, beton jest porowata w przyrodzie i pochłania plam; należy uszczelnić regularnie utrudniać przebarwienia. Ponieważ beton blaty kuchenne są zaprojektowane, są one albo wylany i wyleczyć przed instalacją lub bezpośrednio na wierzchu szafek. Liczniki betonu mogą być barwione lub barwiona w różnych kolorach i może mieć nadruki lub wzory odlewane w prawo na ich powierzchni. Mów do konkretnego pracownika w danym obszarze o fabrykowanie konkretny licznik, który jest dostosowany do Twojej kuchni.

Dbanie o betonie

Liczniki kuchenne betonowe należy umyć wodą i delikatnym mydłem. Środki czyszczące i klocki ścierne, które zawierają rozpuszczalników ani ściernych może szkodzić lub porysować swój konkretny blat. Wytrzeć kwaśnych płynów jak wino, ocet i inne substancje takie jak cytrynowy lub sok pomidorowy, w celu zapobieżenia ich uszkodzeniom powierzchni.

Betonowe Counter Przedsiębiorcy

 • Liczniki betonowe odlewane są ze specyfikacją, co oznacza, że ​​można dostosować ich wygląd i kolor.
 • Liczniki mogą mieć betonowe płyty spustowe i wkładki do płyt utworzonych w nich cięcia.
 • Liczniki betonowe często integralną zlewu.

Beton Licznik Wady

 • Liczniki Beton może być kosztowna, w zależności od wykonawcy wykonaniu pracy.
 • Betonowe plamy łatwo i wymaga częstego uszczelnienie.

Wapień

Wybór odpowiedniego blat kuchenny

Blaty z talku są naturalne, nie porowaty materiał. Nie plami i są odporne na chemikalia, kwasy, plamy i ciepła. Wapień ma ciepły, miękki w dotyku i gładką, matową fakturę. Kolor kamienia jest zazwyczaj niebieski, zielony lub szary, a wiele kamieni może mieć lżejsze żyły biegnące wzdłuż niego.

Zapytaj o steatytu w stoczni granitu. Większość producentom granitowe będzie również prowadzić wybór płyt przeciw steatytu, a ich koszt jest na równi z większością innych kamiennych liczników.

Dbanie o talku

Podczas steatytu jest bardzo trwały, to rysuje łatwo. Jeśli znajdziesz zadrapanie na blacie steatytu, piasek go lekko i traktować ją z oleju mineralnego, aby ją usunąć. Wszystko steatytu przyciemnia naturalny w czasie, ale może to zrobić nierównomiernie w zależności od warunków panujących w kuchni. Olej Twój steatytu rocznie z olejem mineralnym, aby pomóc go przyciemnić równomiernie.

Talku Counter Przedsiębiorcy

 • Wapień jest niezwykle wytrzymała i nieporowaty, więc nie plami.
 • Wapień jest piękna, z unikalnym wykończeniem i fakturą.

Wapień Licznik Wady

 • Zadrapania talku bardzo łatwo.
 • Wapień wymaga częstego smarowania, aby pomóc jej przyciemnić równomiernie.
 • Wapień jest drogie z bardziej egzotycznych kolorowe kamienie kosztują więcej niż większość granitów.

Liczniki drewniane

Wybór odpowiedniego blat kuchenny

Liczniki ciepłe drewno posiada lśniący odwołania i zakończyć wygląd kuchni kraju. Liściaste, takie jak dąb, klon, czereśnia, buk, orzech czerwony, teak i mahoń są korzystne dla blatów. Każdy gatunek drewna ma specyficzny ziarna lub wzór, który uzupełnia wygląd kuchni. Niektóre wzory i ziarna może być zwiększona poprzez barwienie.

Liczniki Drewno to jeden z kilku wyborów blatów kuchennych sanitarnych; Naturalne właściwości Wooda działać, aby chronić go przed gromadzeniu się bakterii.

Dbanie o Wood

Choć drewno ma naturalną patynę, będzie drapać i plama na czas. Użyj krojenia i natychmiast wytrzeć plamy. Zastosuj olej mineralny do drewna, szczególnie wokół umywalki pomóc utrudniać barwienie, i nie umieszczać gorące naczynia bezpośrednio na blacie.

Drewno Counter Przedsiębiorcy

 • Drewno posiada naturalne piękno i patyny, która zwiększa dowolny projekt kuchni.
 • Drewno może być szlifowane i refinished kilka razy.

Licznik Wady drewna

 • Zadrapania i spala drewno łatwo.
 • Drewno może puchnąć w miejscach wilgotnych, wypaczenia licznik.
 • Drewno wymaga uszczelnienia i konserwacji, aby uniknąć plam.

Nierdzewnej Liczniki

Wybór odpowiedniego blat kuchenny

Jeśli szukasz nowoczesnego wyglądu do kuchni, za licznik ze stali nierdzewnej. Stal nierdzewna zapewnia elegancki wygląd, i jest dostępny w polerowane, szczotkowane, matowe, młotkiem i wykończenie teksturowane. Stal nierdzewna jest odporna na rozwój bakterii, co sprawia, że ​​większy wybór sanitarnych, jak również. Nierdzewnej liczniki są często na miejscu dla Twojej kuchni; porozmawiać z metalu łgarz w pobliżu, aby uzyskać wycenę.

Dbanie o stali nierdzewnej

W przeciwieństwie do kamienia liczników, to powierzchnia odporna na plamy mogą być bielone. Czyni zarysowania; unikać materiałów ściernych, a przy użyciu noży zawsze używać deski do krojenia.

Licznik Przedsiębiorcy nierdzewnej

 • Nierdzewnej liczniki są naturalnie sanitarne i antybakteryjne.
 • Stal nierdzewna nie plami ani nie wymaga specjalnych środków czyszczących.
 • Nierdzewnej liczniki często wykorzystują zintegrowane umywalki.

Stal Licznik Wady

 • Liczniki ze stali nierdzewnej mogą być bardzo drogie.
 • Zarysowania stali nierdzewnej łatwo.
 • Nierdzewnej liczniki pokazują odciski palców łatwo.

Stałe Liczniki powierzchniowe

Wybór odpowiedniego blat kuchenny

Człowieka, blaty z litego powierzchni zapewnić spójne spojrzenie projekt licznika. Pigmenty w tym materialnym podróży przez całą drogę przez licznik, więc powierzchnie są całkowicie odnawialne. Masywne blaty kuchenne powierzchni dostępne w trzech rodzajach wykończeń:

 • Matowe / satynowe
 • Półmat
 • Wysoki połysk

Liczniki powierzchni stałej, dostępne w szerokiej gamie kolorów i stylów są również dostępne. Żyły, kolor-stałe kolorowe plamki i liczniki są dostępne, aby pasowały do ​​wielu różnych projektów kuchni. Często sink w liczniku stałej powierzchni jest zintegrowane z resztą licznika, jak również.

Dbanie Solid-Powierzchnie

Pielęgnacja stałych liczników powierzchniowych jest łatwe i nie wymaga specjalnych środków czyszczących. Wodą z mydłem, na bazie amoniaku lub dostępne w handlu środki czyszczące przeznaczone do powierzchni stałej liczników usunąć brud i pozostałości z wszystkich trzech wykończeniach.

Różne odcienie mogą wymagać częstszego czyszczenia utrzymać jednolite wykończenie. Ciemniejsze kolory mają tendencję do żądania więcej uwagi niż lżejszych liczników. Jeśli licznik zostanie porysowana, buff zadrapania się z pad szorowanie.

Solid-Surface Licznik Przedsiębiorcy

 • Liczniki Solid-powierzchniowe można łatwo naprawić, jeśli się zarysować.
 • Materiały Solid-powierzchniowe nie są porowate i nie promują rozwój bakterii.
 • Powierzchnie z litego powierzchni nie wymagają specjalnych środków czyszczących lub uszczelniacze.

Solid-Surface Licznik Wady

 • Liczniki Solid-powierzchniowe są drogie, kosztują mniej więcej taka sama jak granitu klasy średniej.
 • Liczniki Solid-powierzchniowe zarysowania, topić i palić; szczególną ostrożność należy zachować przy noży i gorących garnków w kuchni.

Niestandardowe Liczniki kamienia

Wybór odpowiedniego blat kuchenny

Atrakcyjną alternatywą zarówno z kamienia naturalnego i stałych powierzchni liczników Kamień liczniki. Wykonane z 90 procent kwarcu, która odbyła się wraz z żywicą, te liczniki nie zarysować, palić, topić lub plam, co czyni je praktycznie bezobsługowe. Każdy producent ma swoją własną paletę kolorów i cech z niektórych pojawiają się jak granit, inne, jak wapień i niektóre z żywych, intensywnych kolorach, takich jak pomarańczowy i zielony wapno.

Zaprojektowane Konserwacja kamienia

Kamień liczniki są praktycznie bezobsługowe. Nie wymagają specjalnych produktów lub opieki, ale niektóre z bardziej jednolitych kolorach może pokazać plam wodnych, jeśli wyciek pozostawia się do wyschnięcia na nich.

Kamień Licznik Przedsiębiorcy

 • Kamień liczniki nie wymagają specjalnych środków czyszczących, uszczelniacze i potrzebują tylko minimalny rutynowej konserwacji.
 • Kamień posiada zdolność do naśladowania wygląd naturalnego kamienia lub betonu.
 • Kamień dostępny jest w kilku niezwykłych kolorów nie oferowanych przez innych materiałów.

Kamień Wady

 • Kamień jest dość drogie, kosztuje tyle samo co w średniej i dużej odległości granitu.

Liczniki Tile

Wybór odpowiedniego blat kuchenny

Dachówka ceramiczna jest popularna opcja blat ekonomiczne kuchnia. Wiele rodzajów płytek nadają się do stosowania w blat, który przewiduje szereg różnych kolorach i wzorach do wyboru. Mów do płytek wykonawcy o dostosowywaniu blat płytki dla Twojego domu.

Konserwacja płytek

Wszystkie blaty z płytek wymaga zaczynu, co wymaga uszczelnienia regularnie pomóc utrudniać przebarwienia. Sama płyta może być wysoka lub niska konserwacji w zależności od tego, co materiał jest używany. Płytki kamienne wymagają więcej opieki niż porcelany lub płytek ceramicznych.

Licznik Płytka Przedsiębiorcy

 • Jeśli zainstalowane przez właściciela domu, liczniki płytki mogą być tanie w zależności od użytych materiałów. Jednak profesjonalny montaż może kosztować więcej niż inne rodzaje liczników.
 • Liczniki Płytka może być instalowany w większości marketów domów.
 • Liczniki kafle można dostosować w prawie dowolny kolor lub wzór do własnych resztę projektowaniu kuchni.

Płytka Licznik Wady

 • Liczniki Płytka zawierają dużo zaczynu, który może plamienia, chip lub pękania.
 • Niektóre rodzaje płytek może zabrudzić, zarysowania lub wymagają dodatkowej konserwacji, gdy używany na ladzie.

Wybór odpowiedniego blatu

Rozważając kuchenne koszty przebudowy, masz więcej możliwości niż kiedykolwiek blat do wyboru. Rozważyć plusy i minusy każdego materiału przeciw, jak dokonać wyboru. Rozważ wygląd, kosztów i utrzymanie wyborze licznika przed zakupem.

Pamiętaj, że dobry blat to inwestycja, która może trwać przez cały okres kuchni. Podjęciu decyzji starannie i pobrać próbki do domu z różnych materiałów, aby zobaczyć w kuchni przed podjęciem zobowiązania. W końcu, nowy blat będzie ustawić scenę dla pięknej nowego projektu kuchni.

Jak grać Blates

Gry w kości, takie jak Blates są od tysięcy lat i są jednymi z najstarszych form rozrywki na świecie. W egipskich grobowcach, kości sięga około 2000 roku pne znaleziono.

Podobnie jak większość gry w kości, Blates jest prosta do nauczenia i łatwe do odegrania. Wymaga to tylko dwa sześciościenne i dwóch lub więcej graczy. Jest to często grał w gry pitnej.

Gra Blates rozgrywana jest w turach. W każdej rundzie, każdy gracz ma z kolei rzuca kośćmi i dodaje łącznie, aby uzyskać ich ocenę w rundzie. Gracz z najniższym wynikiem po wszyscy gracze mieli skręcić jest zwycięzcą tej rundy. Musisz wygrać dwie rundy, aby wygrać mecz.

Zwycięzcą rundy jest następnie otrzymuje żeton (czwarte są wystarczająco używać proste), i ma co nazywa się przewaga zwycięzcy. Gracz wygrywa, gdy mają przewagę zwycięzcy i wygrać rundę w tym samym czasie.

Ósemki są bardzo ważne w Blates. Istnieje kilka sposobów, w całej grze, aby uzyskać ósemki. Toczenie dwa i sześć jest "Pauper ośmiu", który jest najgorsze strony w grze. Gracze, którzy toczą to uzyskać 13 punktów, by to zrobić.

Istnieje rolki nazwie "dżentelmeńska Osiem": trzy i pięć. To jest najlepszy sposób, aby rzucić ósemki w Blates i jest wart tylko jeden punkt. Jeśli gracz wyrzuci dwie czwórki w kombinacji ośmiu nazywa "Blates" i jest gra automatyczna wygrać, niezależnie od tego, czy gracz ma przewagę zwycięzcy.

Roll-off dzieje się na koniec rundy, gdy gracze mają taką samą wartość, walcowane punkt i nikt nie przewrócił niską liczbę. Rolling "Blates" w roll-off jest jeszcze automatyczne natychmiastowe zwycięstwo dla tego gracza.

Jeśli grasz Blates jako gra pitnej, a następnie zwycięzcy gry - lub rundy, jeśli tak zdecydujesz - musiałaby wypić drinka.

Jak Dołączyć kuchenny do blatu stołu

Na weekendowych, którzy są zapalonymi Do-it-majsterkowiczów, wyzwaniem dokonywania własnych mebli jest często zbyt trudno się oprzeć. Jednym z najprostszych rodzajów mebli, które każdy może zrobić to podstawowy tabeli. Przy odpowiednim zestawem narzędzi, stolarka może być bardzo owocne i wypełnianiu rozrywką. Znając rodzaj drewna, który będzie najlepszy dla budowania tabeli jest ważnym czynnikiem w budowaniu własnego stołu. Dąb, cedr i kasztanowca są jednymi z najbardziej popularnych gatunków drewna, które są używane do obróbki drewna, a dla tabel budowy w szczególności. Znając cechy drewna, które będzie pracy z pewnością pomoże Ci w podejmowaniu solidny, estetyczny stolik.

Bardzo ważne jest, aby pamiętać podczas pracy z relatywnie dużej płyty z drewna, takich jak góry tabeli, jest to, że drewno ma tendencję do rozszerzania się i kurczenia wielokrotnie, w zależności od sezonu i wilgotności w danym obszarze. Należy jednak zauważyć, że to rozszerzanie i kurczenie się występuje tylko w poprzek włókien drewna, i nie na całej długości drewna. Ten bit informacji będzie przydatna, gdy jesteś gotowy, aby dołączyć blat do reszty elementów.

Utrzymanie tych rzeczach, tutaj są kroki, jak dołączyć fartuch do blatu:

 1. Dokonać pomiarów. Tak jak w przypadku wszystkich innych projektów drewna, bardzo ważny pierwszy krok jest zawsze dokonywania pomiarów. Umieść drewno blatu na miejsca pracy, a pył drewna. Określić, jak daleko lub blisko krawędzi blatu wolisz swój fartuch być. Po decyzji w sprawie lokalizacji fartuch, wziąć t-kwadrat lub kombinacji plac i zmierzyć się ze specyfikacją na wszystkich czterech bokach blatu. Zazwyczaj około 2 cm z każdej strony powinno załatwić sprawę. Jeśli wykonujesz większy stolik w szczególności upewnić się, aby oznaczenia co najmniej dwa do trzech razy po każdej stronie, w odstępach czasu, w celu zapewnienia, że ​​wyrównanie fartuchach będą dokładne, gdy nadszedł czas, aby dołączyć je do tabeli góry. Korzystanie z kombinacji plac będzie to łatwiejsze, jak można po prostu ustawić urządzenie do 2 cali, umieścić go wzdłuż krawędzi jednej stronie stołu, wziąć końcówkę ołówka i umieścić go przed krawędzią T- kwadratowych. Stąd, ita € ™ sa prosta sprawa toczenia t-kwadrat dół z ołówkiem, aby schludny, prostą linię.
 2. Zmierz swoje linie. Po dokonaniu linie pomocnicze dla fartuch, następnym krokiem jest pomiar każdej linii i wziąć pod uwagę pomiarów. To gwarantuje, że drewno fartuch pasuje idealnie na miejsca, które podałeś za to w dolnej części blatu. Korzystanie z pomocy taśmy jest najprostszym sposobem, aby to zrobić.
 3. Wytnij kawałki fartuch. Pamiętaj, aby mierzyć je prawidłowo.
 4. Dopasuj elementy fartuch. Gdy twoje kawałki fartuch są wycinane, dostosowania ich do wytycznych, które zostały sporządzone na blacie.
 5. Dołącz kawałki fartuch. Korzystanie z podstawowych kątowniki i śrub Phillips, dołączyć kawałki fartuch na miejsce w dolnej części tabeli. Korzystanie z wiertarki na tym etapie bardzo pomaga w zakresie zabezpieczenia fartuch w miejscu.

Przymocowania fartuch do spodu stołu jest kluczowym etapem w wytwarzaniu mocnego tabeli.

Jak naprawić mikser kuchenny

Mikser jest koniecznością dla każdego właściciela kuchni, który przygotowuje i gotuje jedzenie w domu. To dobra inwestycja, ponieważ będzie to zaoszczędzić cenny czas ręcznego mieszania i mieszania składników. Niestety, ta mała kuchnia pozostaje niezauważona pomocnika czasem aż do dnia, to po prostu przestaje działać. Jak to się mówi, "Będziesz Nigdy nie wiadomo, wartość osoby lub rzeczy, aż go / ją stracić."

Co można zrobić? Istnieje pięć możliwości:

 1. Sprzedaj go w sklepie śmieci.
 2. Wyrzucić.
 3. Zadzwoń do obsługi klienta i zażądać wymiany, nawet jeśli upłynął gwarancji
 4. Wezwać fachowca, aby to naprawić.
 5. Spróbuj naprawić samemu.

Jeden wybór może być bardziej uzasadnione niż inne, ale najbardziej praktycznym rozwiązaniem jest wybór pierwszej # 5. Aby naprawić mikser, korzystać z tych wskazówek:

 1. Kuchnia blender ma "tajną broń" dla producenta, który działa jak ofiarny baranek: przekładni z tworzywa sztucznego. Aby zapisać maszynę, trzeba radzić sobie z tym biegu z tworzywa sztucznego.
 2. Aby zobaczyć ten bieg, należy rozbierać części miksera za pomocą śrubokręta. Rozmieszczanie elementów usuniętych z głównej części w określonej kolejności tak, że łatwiej będzie umieścić z powrotem później.
 3. Po wszystkie nakrętki i śruby są osobno, można zobaczyć na rozdrobnione tworzywa sztucznego lub narzędzi samemu nylonu. Chyba, że ​​prawdziwym problemem jest elektryczne (na przykład, jeśli podłączyłem go do niewłaściwego napięcia), jest duża szansa, że ​​jest to narzędzie, które wymaga wymiany.
 4. Następną rzeczą do zrobienia jest, aby zamówić nowy sprzęt. To będzie łatwe do wyjaśnienia do sklepu kuchnia specjalność kuchni personelu lub sprzętu, zwłaszcza jeśli bezpośrednio kupić w centrum usługowego miksera marki / firmy. Możesz zamówienia online (poprzez bezpłatny numer twojej marki) lub przejść bezpośrednio do sklepu, centrum handlowe / sprzętu.
 5. Podczas oczekiwania na dostawę, czyszczenia mieszalnika. Pozbyć się starego smaru, czarny. Oczyścić części wymienne w kuchni zlewozmywak i zastąpić nowym kielich pełny smaru.
 6. Umieścić go najpierw w pamięci, aby zapobiec niewłaściwym części.
 7. Po specjalnym biegów przybywa, to też powinno być w pełni nasmarowane. Smar musi być całego sprzętu przed oddaniem wszystko z powrotem.
 8. Podczas montażu go ponownie, spróbuj zakręcić główny wał pierwszy sprawdzić, czy nie jest zablokowany, przed dokręceniem śruby.
 9. Gdy wszystko jest z powrotem, można spróbować go włączyć już.

Spokojnie, nie jest? Ale oczywiście, nie chciałbym, aby to się w najbliższym czasie. Dla Ciebie, aby zapobiec kolejnej noszone biegów samozagłady, postępuj zgodnie z instrukcjami w instrukcji znajdującej się w pudełku podczas zakupu. Są delikatne przypomnienia, które są łatwe do naśladowania, ale rzadko zapomnieć. Trzy z nich to:

 1. Pamiętaj, aby nie przekroczyć ilości składników, aby mieszać.
 2. Zawsze należy umieścić z powrotem do mieszalnika w odpowiednim półce.
 3. Unikaj upuszczając.

Gratulujemy udanego remontu własnej pozycji. Daj sobie dobre oceny, gdy naprawa armatura kuchenna dotyczy. Pozwala zaoszczędzić pieniądze kupując nowy (jeśli wyrzucić lub sprzedać w sklepie śmieci), a w tym samym czasie, zdobyć nową wiedzę!

Jak malować blaty kuchenne

Jak malować blaty kuchenne


Dowiedz się, jak malować blaty kuchenne może dostarczyć narzędzi niezbędnych do podejmowania stary, przestarzały kuchni świeże i zapraszając bez gruntownej renowacji. Tylko kilka dostaw farb, można przekształcić laminowane blaty kuchenne z szare do super.

Wybór koloru

Jedną z największych zalet malowania swoich blaty kuchenne to Twój wybór kolorów. Sklepy farb i super centra domu poprawy mieć tysiące wyboru koloru do farb. Można nawet mieszać i łączyć kolory lub korzystać z różnych technik, aby dać blaty wygląd prawdziwego kamienia lub marmuru.

Problem z tym poziomem elastyczności podjęciem ostatecznej decyzji. Dowiedzieć się, co chcesz, aby gotowy projekt wyglądać jak przed udać się wybrać kolor farby, aby pomóc utrzymać swój wybór palety kolorów pod kontrolą.

Przygotowywałem i Gruntowanie do kuchni blat

Przed rozpoczęciem malowania blatu kuchennego, oczyścić ją dokładnie ciepłą wodą z mydłem i spłukać czystą wodą świeże, aby uniknąć zabrudzenia z powrotem na powierzchnię. Usuń wszystkie smary i oleje do gotowania z powierzchni lub farby będzie miała trudności z przylegającą do blatu.

Użyj delikatną do średniej papierem ściernym do szlifowania powierzchni blatu i odkurzyć cały kurz po zakończeniu. Papier ścierny usunie błyszczącą powłokę z laminatu zapewniając bardziej porowatą powierzchnię na grunt się trzymać.

Nałożyć taśmę do ściany lub backsplash wzdłuż gdzie spotyka blatu oraz krawędzie umywalki i wszelkich wpuszczanych desek do krojenia. Pomoże to zapobiec farbę z coraz na obszarach poza strefą farby.

Nałożyć warstwę podkładu blat do kuchni i czekać na to, aby w pełni sucha przed nałożeniem dodatkowego malowania. Aby pomóc malowanie przejść łatwiejsze i szybsze, mają osoby za ladą farby odcień Twój podkład w kolorze podstawowym kolorem farby. Pomoże to zmniejszyć liczbę warstw będziesz musiał stosować farby i pozwoli na pokrycie obszaru dokładniej.

Malowanie blat kuchenny

Proces uczenia się, jak malować blaty kuchenne jest bardzo podobny do malarstwa ściennego. Wyciąć w blacie najpierw nakładania farby na rogach i wzdłuż krawędzi z pędzlem. Pozwala to bardziej kontrolowane w aplikacji i pomaga zapobiec przypadkowemu zbyt malarstwa.

Po blacie tnie się zastosować farbę do pozostałej powierzchni. W większości przypadków, jeśli użyto kolorowego podkładu, jedna warstwa farby będzie tylko czekać do wyschnięcia, aby określić, czy wymagana jest druga warstwa.

Pozostawić do całkowitego utwardzenia farby na dwa dni i nałożyć warstwę przezroczystego uretanu. Po wyschnięciu uretanowy lekko przeszlifować powierzchnię i nałożyć kolejną warstwę jasnego uretanu. Kontynuuj ten proces, aż do uzyskania połysku pragnienie. Jeśli otrzymujesz pociągnięć pędzla widoczne w aplikacjach uretanowe, cienki rozwiązanie bardzo niewielką ilością wody, aby pomóc jej przejść łatwiejsze.

Uwagi specjalne dla Painted Blaty

Poświęcenie czasu, aby nauczyć się malować blaty kuchenne prawidłowo może spowodować pięknie wykończonej kuchni, ale zadanie utrzymania Twojego blatu dopiero się zaczyna. Ważne jest, aby pamiętać, że chociaż Twój blat posiada trwałą jasną warstwę uretanu, nie jest odporny i może ogrzać go łatwo nękany przez metalowe przedmioty. Oto kilka wskazówek dla utrzymania wyglądu kuchennym blacie świeżo malowane.

 • Użyj pokładzie cięcia przy każdym użyciu noża do cięcia i krojenia coś.
 • Unikać przesuwne puszek metalowych lub innych przedmiotów metalowych na powierzchni blatu.
 • Nie należy umieszczać gorących przedmiotów bezpośrednio na powierzchni blatu, aby uniknąć stopienia wykończenie uretanowe.
 • Dokładnie czyścić blaty
 • Lekko piasek powierzchni i stosuje świeże warstwa uretanu co sześć miesięcy.

Jak Złożyć ekspres elektryczny Pasta

Większość ludzi je fabryki makarony. Podczas gdy ten zrobi dla większości ludzi, można tworzyć własne przy użyciu starannie zmieszany makaron makaronu elektryczny ekspres. Tworzenie własnych makaron będzie można mieszać w swoje zioła, mieszanki przypraw, makaronów i gotuje się w różnych stawek dla różnych typów receptur. Istnieje ręczne ekspresy do makaronu i elektryczne maszyny do robienia makaronu. Obecnie elektryczny maker pasta jest korzystny typ makaronu do kawy, ze względu na jego zdolność do tworzenia bezpiecznego i wysiłku makaronu. Oto kroki do montażu własnego przygotowywania makaronu elektryczne.

 1. Zablokować miskę na miejscu. Większość producentów makaronu elektryczne mają stoiska odporne slajdów, które pozwolą ruchomych części urządzenia do obracania bez wywrócenia ekspres makaron. Jednakże, wciąż istnieją pewne modele, które mogą być mocowane na blat kuchenny. Zacisnąć lub zabezpieczyć makaron na miejscu. Gdy to nastąpi, trzeba zmieścić miski do komory. Miska do mieszania będzie pasować doskonale dopóki łopatki mieszalnika nie są jeszcze zainstalowane. Obróć miski, aż usłyszysz kliknięcie, które wskazują, że miska jest już zablokowana.
 2. Bezpieczne miksera. Następnie należy umieścić miksera. Mieszacz rowkowane końce, które będą podłączane do gniazd w obrotowej głowicy ekspresu makaronem jest. Mieszalnik służy podwójnemu celowi wyrabiania ciasta, makarony i dociskając ją do kanału, który prowadzi do formy makaronu. Niektóre elektryczne ekspresy makaron pochodzi z tylko jednego rodzaju miksera, podczas gdy inni mają różne załączniki do tworzenia różnego rodzaju makaronu makaronu. Jeśli tak jest, to być może trzeba wymienić mikser, w zależności od przepisu, że jesteś gotowania.
 3. Umieść kostkę. Zapoznaj się z kością z makaronem i dołączyć go do zasilacza lub kanału ciasta. Maszyna będzie apelować ciasto z urządzenia przez matrycę makaronu. Die pasta jest w różnych kształtach i rozmiarach. Niektórzy będą tworzyć zwykłe spaghetti nici makaronu, podczas gdy inne mają bardziej skomplikowane projekty, które pozwolą Ci stworzyć curling makarony i płaskie kawałki makaronu do różnych potraw.
 4. Przygotować płytkę. W końcu, należy umieścić płytę z przodu matrycy. Większość producentów makaronu elektryczne pochodzą z własnych płyt, które otrzymają nitki makaronu, które są wyrzucane z dyszy adapterów. Najlepiej, die powinna być umieszczona w taki sposób, aby kierować gotowych wyrobów makaronowych na środku płyty. Możesz ustawić matrycę i płytę jako niezbędne. Kiedy płyta została umieszczona w miejscu, wystarczy tylko umieścić wszystkie składniki do miski z makaronem i moc na elektrycznym ekspresem do makaronu. Upewnij się, aby wysuszyć makaron przed użyciem, chyba że praca z potraw, które wymagają świeżo makaron. Aby makaron ułatwić, możesz zaopatrzyć się w makaron makaron, tak, że trzeba tylko gotować raz na jakiś czas.

Z tych kroków, możesz iść i cieszyć się domowe makarony łatwo elektrycznym ekspresem do makaronu.

Jak zrobić Homemade żywności dla niemowląt

Jak zrobić Homemade żywności dla niemowląt

Nie ma wątpliwości, że gotowe jedzenie dla dzieci jest wygodne, ale również drogie. W czasie od 50 centów jar i góry, słoiki żywności dla niemowląt można położyć duży dent w budżecie spożywczym dość szybko. Rozwiązanie? Domowe jedzenie dla dzieci! Jeśli masz miksera i / lub procesor żywności, sitko i kilka zasobników lodu, masz wszystko ustawione!

Różne Tekstury różnym wieku

Amerykańska Akademia Pediatrii zaleca wprowadzenie dziecka do ciał stałych, kiedy jest o sześć miesięcy. Twoje dziecko zaczyna wykazywać oznaki gotowości do spożywania pokarmów stałych, takich jak:

 • Potrafi trzymać głowę się bez wsparcia
 • Ona jest dwukrotnie jej waga urodzeniowa lub więcej
 • On wykazuje oznaki zainteresowania w żywności, takich jak popularne w tym
 • On sprawia, że ​​ruchy żucia lub ma zęby erupcją
 • Ona pokazuje oznaki głodu, nawet po butelki lub karmienia piersią

Po rozpoczęciu wprowadzania cząstek stałych dla dziecka, trzeba będzie dostosować strukturę i konsystencję w sposób właściwy dla wieku dziecka.

Co będzie potrzebne

Aby domowe jedzenie dla dzieci, trzeba kilka sztuk sprzętu:

 • Rondel z pokrywką i kosz do gotowania na parze
 • Sita z siatki drucianej
 • Coś dla przecierania, takich jak mikser, robot kuchenny, lub żywności młyna
 • Tacki na kostki lodu
 • Pojemniki do przechowywania lub worki na zamek błyskawiczny
 • Obierania warzyw
 • Ostry nóż
 • Durszlak

Sześć miesięcy

W tym wieku, żywność powinna być całkowicie pureed i dość rzadkiej konsystencji. Owoce i warzywa, aż parowe są bardzo miękkie, a następnie puree nich w ramach robot kuchenny, blender, lub żywności młyna. Aby uzyskać dodatkową płynną konsystencję, naciśnij jedzenie puree przez sito. Następnie wymieszać potrawę z mleka matki, wzór, lub wody w około 03:59 stosunek żywności do cieczy.

Ile to Feed

W tym wieku dziecko może jeść tylko łyżeczkę lub dwie stałego pokarmu rozcieńczony o łyżkę wody, mleka matki lub wzoru w posiedzeniu. Start z jednej stałej ofercie żywności dziennie i swój sposób pracy do bardziej opiera się na odpowiedzi i głodu dziecka. Nadal oferować swoje dziecko około 24 do 40 uncji mleka matki lub wzoru dziennie.

Dokonywanie jeden składnik przecierów

W tym wieku, karmić przeciery jeden składnik wykonane z owoców i warzyw, a także zbóż. Rozważyć żywności ekologicznej dla dzieci, aby zminimalizować ilość chemikaliów dziecko spożywa.

 1. Przynieś o jeden centymetr wody do wrzenia w garnku średniej wielkości, na średnim ogniu.
 2. Dodać kosz parownika do wody.
 3. Umyć i obrać swoje owoce i warzywa, usuwając wszelkie nasiona.
 4. Wytnij owoce lub warzywa w kwartale do pół-calowych kości.
 5. Włożyć owoce i warzywa w koszyku parowcem i przykryć pokrywką.
 6. Pozwolić owoce lub warzywa pary aż będą miękkie, w czasie od pięciu do piętnastu minut, zależnie od owoców lub warzyw.
 7. Umieść owoców lub warzyw w durszlak i uruchomić je pod zimną wodą, aby ochłodzić je lekko i zatrzymać gotowanie.
 8. Włożyć owoce lub warzywa w blendera, malaksera lub młyna żywności i procesu aż gładkie.
 9. Przecedzić przez sito puree siatki do miski do usunięcia grudek.

Żywność z Przedstaw

Pokarmy wprowadzić, gdy dziecko po raz pierwszy uruchomi pokarmy stałe obejmują:

 • Gruszki (wymaga parze)
 • Jabłka (wymaga parze)
 • Jagody (nie wymagają parze)
 • Marchew (wymaga parze)
 • Groch (wymaga parze)
 • Fasolka szparagowa (wymaga parze)
 • Wiśnie (wymaga parze)
 • Brzoskwinie (wymaga parze)
 • Nektarynki (wymaga parze)
 • Squash (wymaga parze)
 • Dynia (wymaga parze)
 • Melony (nie wymagają parze)
 • Słodkie ziemniaki (wymaga parze)
 • Zboża (rozpuścić w wodzie, mleku kobiecym lub wzorze)
 • Awokado (nie wymagają parze)
 • Banany (nie wymagają parze)
 • Śliwki (wymaga parze)

Porady

Podczas karmienia małych dzieci tego wieku, należy rozważyć następujące:

 • Przedstaw pokarmy pojedynczo i uważać na wszelkie objawy alergii lub nietolerancji.
 • Twoje dziecko powie Ci, czy chce więcej żywności. W razie wątpliwości, należy skontaktować się z jej pediatra.
 • Żywność gotowanie parowe zamiast je zachować składniki odżywcze.
 • Gdy dziecko toleruje go, stopniowo się żywność grubsza, dodając mniej płynów.

Siedmiu do dziewięciu miesięcy

W tym wieku dziecko jest gotowe do zwiedzania grubsze potrawy z kilku smaków. Można również wprowadzić niewielką ilość tekstury żywności. Podobnie, można rozpocząć łączenie pokarmów w puree, i można nawet wprowadzić drobno puree mięs.

Ile to Feed

Twoje dziecko będzie stopniowo jeść większe porcje jedzenia. Twoje dziecko będzie prawdopodobnie wymagało około ćwierć do pół kubka pokarmów stałych na 02:58 karmień w całym ciągu dnia, a także około 24 do 32 uncji wzoru lub mleka matki.

Nowe przekąski do Przedstaw

Przedstaw swoje dziecko do nowych pokarmów z nowymi teksturami, jak gotowanych jarzyn i mięsa. Trzeba jeszcze puree żywności starannie usunąć wszystkie grudki. Należy rozważyć wprowadzenie następujących pokarmów, jeśli jeszcze nie masz:

 • Brokuły
 • Kalafior
 • Czarna fasola
 • Fasola
 • Wołowina
 • Kurczak
 • Ryba
 • Gotowane na parze zielonych, takich jak szpinak, kapusta włoska, boćwina (lub Szwajcarii włókniste łodygi przed usunąć parze)
 • Rzepa
 • Buraki

Dokonywanie owocowych i warzywnych puree

Twoje dziecko będzie cieszyć kombinowanego puree składnik w tym wieku, które można dokonać poprzez połączenie dwóch odrębnych przeciery lub przecierania z dwóch lub więcej składników razem. Dokonaj przeciery jak dla sześciu miesięcy życia, ale pominąć etap wysiłku przecier przez sito. Będzie to nieco więcej tekstury dla Twojego dziecka. Podobnie, jest mało prawdopodobne, twoje dziecko będzie wymagać rozcieńczyć puree z mlekiem matki, wody lub wzoru dłużej. Śledź prowadzenie dziecka, przy użyciu mniejszej ilości płynu, jak on toleruje grubsze konsystencji.

Dokonywanie mięsne przeciery

Dołącz mięsa z puree owoców warzyw, lub zrobić puree mięsa przez siebie i wymieszać ją z istniejącą puree. Parze albo mięsa sprawia, że ​​jest wilgotne, co czyni go idealnym do puree.

 1. Pokroić mięso do kwartału do pół cm kawałki.
 2. Mięso ugotować we wrzącej wodzie lub bulion na średnim ogniu, aż gotuje się przez (w dowolnym miejscu od 10 do 20 minut w zależności od mięsa).
 3. Alternatywnie, pakowane mięso w koszu do gotowania na parze ustawiony w garnku z gotującą się wodą i pozostawić mięso pary aż gotowane, około 15 do 20 minut, w zależności od użytego mięsa i wielkości kawałki.
 4. Włożyć mięso w maszynce lub blender z kilku łyżek płynu do gotowania.
 5. Puree, aż będzie gładkie.

Dokonywanie roślin strączkowych przeciery

Rośliny strączkowe Cooka dokładnie aż będą miękkie. Jeśli używasz suszonych roślin strączkowych, należy moczyć je przez noc, a następnie przemyć je dokładnie przed gotowaniem. Kiedy warzywa gotuje odessać je i puree je w maszynce lub mieszalniku z małą ilością wody, aż do uzyskania jednorodnej konsystencji.

Dorsz i Gruszki

Dodać ten prosty przepis ryba dla dziecka. Będzie przechowywać w lodówce na okres do trzech dni lub w lodówce przez okres do trzech miesięcy.

Składniki

 • Trzy uncje dorsz, usunąć kości i pokroić w ćwierć cm kawałki
 • Jednym z gruszki, obrane, rdzeniowe, i pokroić na ćwierć cala kości

Metoda

 1. W średniej wielkości rondlu, doprowadzić jeden cal wody do wrzenia na średnim ogniu.
 2. Włóż kosz parowiec i dodać dorsza i gruszek. Pokrycia i pozostawiono do pary aż gruszki lekko rybę, gotuje się około 10 minut.
 3. Spłucz jedzenie na durszlak, aby go nieco ostygła i zatrzymać gotowanie.
 4. Puree w maszynce, blender, lub mleka spożywczego do sprawnego.

Jabłka i szpinakiem

Jabłka osłodzić szpinak w tym przepisie.

Składniki

 • Jedno jabłko, obrane, rdzeniowe, nasionami i pokroić na ćwierć cala kości
 • Dwie filiżanki młody szpinak, przemywa

Metoda

 1. W średniej wielkości rondlu, doprowadzić jeden cal wody do wrzenia na średnim ogniu.
 2. Włóż kosz parowiec.
 3. Dodać jabłka kosza. Przykryć i pary na pięć minut.
 4. Dodaj szpinak do kosza z jabłkami. Przykryć i pary dodatkowe pięć minut, aż jabłka i szpinak są miękkie.
 5. Uruchom jabłka i szpinak pod zimną wodą na durszlak, aby zatrzymać gotowanie.
 6. Włożyć jabłka i szpinak w maszynce, blender, lub młyna żywności i puree.

Dziewięciu do dwunastu miesięcy

Twoje dziecko jest gotowe do śmielszych smaków i więcej tekstur. W tym wieku, pewnie ma zęby i lubi się nimi posługiwać. Nadanie jej pokarmy więcej tekstur pomoże jej nauczyć się żuć jej żywności, dodając trochę smaku i przypraw rozszerzy jej podniebienie.

Ile to Feed

W tym wieku dziecko może jeść tyle, ile kubek karmy dziennie w trakcie trwania trzech dań i przekąsek. Będziesz także chcą kontynuować karmienia go mlekiem matki lub formuły.

Nowe przekąski do Przedstaw

Twoje dziecko będzie mieć dość szeroki repertuar żywności w tym miejscu, ale można nadal wprowadzać nowe pokarmy, jeśli nie masz. Pokarmy, aby spróbować to:

 • Mięso mielone
 • Grzyby
 • Papryki
 • Tofu
 • Jajka
 • Tropikalne owoce takie jak mango i papaja
 • Pory
 • Mleczarnia
 • Dobrze ugotowany makaron

Dokonywanie przeciery

Podczas gdy większość żywności dziecka nadal będzie pureed, będziesz także dodać w trochę tekstury. W tym celu należy cięcia owoców i warzyw w czwarta cala kości i ich działaniu pary wodnej, a następnie rezerwowania małą wysokość mielona owoce lub warzywa miesza się w końcowy puree. Podobnie, możesz zaoferować drobno zmielonego mięsa gotowane w ziemi puree końcowego zapewnienia dzieciom coś do gryzienia. Dodatkowo, można dodać trochę tekstury mieszając w dobrze ugotowany ryż lub pokrojone miękkie makaron spaghetti.

Finger Foods

Twoje dziecko będzie także prawdopodobnie opracowali zrozumienie cęgowy, a ona cieszyć zbierając małe kawałki jedzenia z tej nowej umiejętności. Oferta na parze owoce i warzywa pokroić w ćwierć cala kości, jak i małe miękkie surowe owoce pokroić w małe kostki, takie jak awokado i banany. Całe małe gotowane warzywa strączkowe, takie jak fasola, soczewica czarne lub grochu także wspaniałe potrawy palców w tym wieku.

Nowe smaki

Jest to doskonała okazja, aby wprowadzić dziecko do niektórych nowych smaków, jak również. Warto dodać niewielkie ilości ziół i przypraw do potraw Twojego dziecka, takich jak:

 • Tymianek
 • Czosnek
 • Pietruszka
 • Koper włoski
 • Cynamon
 • Gałka muszkatołowa
 • Imbir

Podczas dodawania nowych smaków, po prostu użyć niewielką ilość.

Jeżyny i Wołowina z tymiankiem

Ten przepis daje dziecku tylko odrobinę smaku tymiankiem.

Składniki

 • Cztery uncje mielonej wołowiny
 • Szczypta suszonego tymianku
 • Połowa ząbek czosnku, drobno mielonego
 • Jedna filiżanka jeżyny

Metoda

 1. W małej saute patelni, gotować wołowinę gruntowych, kruszenie, jak gotować tak, że ma bardzo drobne mielenie.
 2. Posypać w suszonego tymianku i czosnku. Gotować, aż czosnek jest aromatyczny, około 30 sekund.
 3. Wyjąć wołowinę z ognia i ostudzić nieco.
 4. Tymczasem w maszynce lub mikserze, puree jeżyny, dopóki nie są gładkie.
 5. Wymieszać z czosnkiem mieszaniny ziemi wołowiny / / tymianku i służyć.

Puree z kalafiora i marchew gałka muszkatołowa

Gałka muszkatołowa dodaje tylko podpowiedź słodyczy tego kalafiora puree.

Składniki

 • Jedna szklanka różyczki kalafiora, pokrojone na ćwierć cala kości
 • Jedna marchewka, obrane i pokrojone na ćwierć cala kości
 • Dwie łyżki mleka
 • Szczypta gałki muszkatołowej

Metoda

 1. W średniej wielkości rondlu, doprowadzić jeden cal wody do wrzenia na średnim ogniu. Dodaj kalafior i marchew i przykryć garnek.
 2. Parowa aż kalafior i marchew będą miękkie, około siedmiu minut.
 3. Uruchom warzywa w zimnej wodzie, by powstrzymać ich od gotowania i schłodzić je nieznacznie.
 4. Oddziel marchew i kalafior, odkładając na bok marchewki.
 5. Włożyć kalafior w maszynce lub blender z mleka i gałki muszkatołowej. Puree, aż będzie gładkie.
 6. Wymieszać z marchwi.

Przechowywanie żywności

Wiele z tych środków utrzymania dobrze. Przechowywać je w lodówce do trzech dni, lub przechowywać je w lodówce przez okres do trzech miesięcy. Zamrażać, jedzenie do pomiaru kostki lodu tace i zamrozić. Po zamrożeniu, pop kostki do torby zamek oznaczonych żywności i daty ważności. Następnie, odwilż kostkę lub dwa, gdy jesteś gotowy do karmienia dziecka.

Pokarmy, których należy unikać

Podczas gdy konwencjonalne mądrości, by zasugerować, unikając dodanie pewnych typowych alergenów do diety dziecka w pierwszym roku, takich jak nabiał, jajka, lub orzechów, Amerykańska Akademia Pediatrii mówi, że to nie jest już konieczne. W rzeczywistości ich badania sugerują dodanie powszechne alergeny wcześniej mogą oferować korzyści ochronny przed alergiami pokarmowymi. Podczas gdy większość pediatrów nie dają już ograniczenia, gdy wprowadzenie pewnych pokarmów należy unikać pewnych pokarmów w czasie pierwszego roku dziecka.

 • Miód stanowi ryzyko zatrucia jadem kiełbasianym u niemowląt wieku 12 miesięcy lub poniżej, więc poczekać, aż dziecko jest starsze wprowadzenie tej żywności.
 • Unikaj soli w pierwszym roku, więc dziecko nie rozwija się "słony podniebienia."
 • Zminimalizować lub zapobiec przetworzonych cukrów.
 • Unikaj zbyt lepkie pokarmy (takie jak ptasie mleczko), które stwarzają ryzyko zadławienia.
 • Należy unikać dużych kawałków, które stanowią zagrożenie zadławienia.
 • Unikaj masła orzechowego, które stanowią zagrożenie zadławienia. Jeśli nie oferują masła orzechowego, tylko bardzo cienką warstwę.
 • Unikaj żywności, takich jak seler włóknistych w przecierów, dopóki dziecko jest o rok.

Środki ostrożności

Dokonywanie domowe jedzenie dla dzieci jest proste i niedrogie alternatywy dla gotowego jedzenia. Zachować następujące środki ostrożności w umyśle.

 1. Jeśli masz ochotę korzystać z kuchenki mikrofalowej, pamiętaj, że żywność gotować nierówno podgrzewane w mikrofalówce. Upewnij się, zamieszać dokładnie i sprawdzić temperaturę przed podaniem go dziecku.
 2. Umyj dokładnie ręce przed rozpoczęciem gotowania i przygotowywania żywności dziecka.
 3. Umyj wszystkie powierzchnie gotowania można dokładnie przed przystąpieniem do przygotowywania potraw.
 4. Umyć wszystkie owoce i warzywa przed rozpoczęciem dokonywania domowe jedzenie dla dzieci.
 5. Obierz owoce i warzywa, i usunąć nasiona i pestki.
 6. Jeśli nie od razu zamrozić żywność wprowadzone, należy je przechowywać w szczelnym pojemniku przez okres nie dłuższy niż trzy dni.

Zdrowe przekąski dla zdrowych dzieci

Dokonywanie zdrowe jedzenie dla niemowląt zapewnia dziecko zjada składniki zakupione i przygotowane samodzielnie wykonane ze świeżych produktów spożywczych bez żadnych dodatków. Po dokonaniu dziecka jedzenie dla dziecka, można mieć pewność, wiedząc, że jest coraz możliwie najlepszy start odżywczych.

Budżet Kihei główna

Budżet Kihei główna
Mieszkanie w Kihei

Pobyt w jednym z licznych wypożyczalni budżetu Kihei wakacje to świetny sposób, aby korzystać z tej malowniczej części zachodniej Maui, nie wydając wszystkich dolarów na noclegi. Ta spokojna i malownicza plaża w Kihei jest ulubieńcem miłośników sportów wodnych i rodziny, które chcą korzystać z wielu atrakcji Maui unikając wysokich ceł na dużych hotelach w ośrodku.

Atrakcje w Kihei

Kihei, na południowo-zachodnim wybrzeżu Maui, jest jednym z obszarów resort na wyspie, które zostaną opracowane później dla turystyki. Gdy obszar ten był ulubionym miejscem rybacka Hawaiian Król Kamehameha I. Tu również, że brytyjski badacz George Vancouver wyładowywane pierwszy sztuk bydła na Hawajach. Obecnie obszar ten jest przypadkowy, niedrogie miejsce do korzystania z plaży i pobliskiego park. Jest szczególnie popularny wśród rodzin i emerytów. Wśród wielu atrakcji w okolicach Kihei są:

 • Kalama Beach Park - Zawsze coś się dzieje w tym 36-ha parku nad brzegiem oceanu odcinku. Czy to uczciwe rzemiosło, koncert lub impreza na deskorolce, zawsze działań planowanych. W parku znajduje się również pola baseball, hokej na wrotkach w o-line, a także plac zabaw dla dzieci.
 • Kealia Staw - Popularne ornitologów i miłośników przyrody, w tym krajowe powiat ochrony dzikiej przyrody na północnym krańcu Kihei, jest dobrze widoczny z drogi i do domu wiele gatunków zwierząt, w tym hawajskich szczudłach i łyski.
 • Zakupy - Zakupy to nie więcej niż kilka kroków w Kihei. Ta plaża Miasto posiada dziesięć centra handlowe, rozrzucone i wśród wydarzeń condo w okolicy. Wśród najważniejszych są Azeka miejsce, obszar na świecie centrum handlowe z ponad 50 sklepów i restauracji, a Piilani Village Shopping Center, znajduje się na obrzeżach miasta, a miasto z 150.000 metrów kwadratowych powierzchni handlowej.
 • Golf - Golfiści znajdą doskonałe pole golfowe w Kihei publicznego, a także kursy mistrzowskie w kilku pobliskich miejscowości wypoczynkowych w Wailea i Makena.

Znalezienie na wakacje w Kihei

W przeciwieństwie do wielu innych regionów turystycznych na Hawajach, większość niedrogich zakwaterowanie w Kihei znajdują się zaledwie kilka kroków od plaży. Ponad 60 zmian w tej ruchliwej domki na plaży miasta rywalizują o uwagę gości.

Wynajem mieszkania z reguły wymagają, aby zapłacić kaucję z równowagi z powodu 45 do 60 dni przed przyjazdem. Polityk różnić w zależności od własności, ale z wieloma firmami, płatność ta nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji, o ile nie może ponownie wypożyczyć urządzenie.

Inną rzeczą, aby pamiętać, że oferowane udogodnienia z wynajmu mieszkanie. Wiele zmian zaoferować co najmniej dwa razy w tygodniu sprzątanie, ale niektórzy nie. Również zapytać o to, co pochodzi z najmu, takie jak sprzęt kuchenny, ręczniki, i pościel. Jest to także najlepiej mieć kilka niespodzianek.

Budżet zasoby rezerwacji Kihei

Większość czynsze budżetu Kihei wakacje znajdują się w sytuacji, w przeciwieństwie do czynszów w rękach prywatnych, które znajdziesz w innych obszarach. Duża liczba firm działać jako pośrednicy dla tych zmian condo, stara się wynająć swoje jednostki. Wśród nich są:

 • Wakacje w Kihei Maui
 • Hej Maui
 • Hawaje Plaża główna
 • Maui Zachód słońca Condo Rentals

Blaty kwarcowe

Blaty kwarcowe
Licznik kwarcowy może przynieść niepowtarzalny wygląd do kuchni.

Powierzchnie z kamienia naturalnego coraz więcej urządzić kuchnię dzisiaj, i zaprojektowany blat kwarcowy stał się popularnym wyborem dodany do wyboru granitu, marmuru, steatytu i betonowych.

Twarde i odporny na zarysowania

Liczniki kwarcowe są wykonane z niemal 100 procent kwarcu i zapewnić nieporowatego blatu, który jest trwały i prawie dwa razy tak silna, jak granit. Kwarc jest minerałem krystaliczna składa się z dwutlenku krzemu. Jest to wspólna nieorganicznego, lecz jako powierzchnia blatu jest naturalnie odporny na zarysowania. To sprawia, że ​​jest idealnym rozwiązaniem dla każdej kuchni lub łazience. Twardość kwarcowy zajmuje się 7,0 na skali twardości Mohsa. Testujący Mohsa twardość mierzona jest za pomocą testu, który określa scratchability minerału. Przekonasz się, że tylko diamenty, topaz i szafiry wyższej rangi niż kwarc na skali Mohsa.

Blaty kwarcowe techniczny

Niektóre blaty kwarty są zbudowane z wydobywanego płyt z kamienia naturalnego, ale dzisiaj produkt inżynierii kwarcu jest wytwarzany poprzez zmieszanie około 95 procent ziemi kwarc z żywic polimerowych 5 proc. Proces ten powoduje bardzo twardego blatu z kamienia naturalnego wygląd, który jest nie tylko niskie koszty utrzymania, ale dostępne w wielu wyboru koloru, aby przejść do każdego wnętrza.

Wybór kolorów

Aby uzyskać ogromną liczbę opcji kolorów przy produkcji blatu inżynieryjną, kwarc, pigment jest dodawany w trakcie procesu produkcji. Poszczególni producenci oferują szeroki wybór kolorów specyficznych dla ich firmy. Te wybory kolorów są doskonałym sposobem, aby dodać trochę koloru atrakcyjne która łączy ze sobą całkowity wygląd swojej kuchni lub wanną. Następujące firmy oferują szeroki wachlarz kolorów wyborów w tych blatów:

 • Cambria
 • Dupont
 • Silestone

Utrzymanie

Piękne wybór kolorów świadczonych przez te blaty są na plus, ale wygląd to nie wszystko. Lepsze twardość kwarcu blacie sprawia, że ​​to dobry wybór, ponieważ nie jest porowata jak granit. W dzisiejszym zabieganym, kwarc staje się popularnym wyborem dla wielu właścicieli domów, ponieważ jest odporna na plamy, takie jak kawa, wina, octu, soku z cytryny i innych wspólnych produktów plam hodowlanych. I z tego powodu nieporowatym powierzchni, te liczniki nie muszą być zamknięte, aby utrzymać swój blask. Inną korzyścią jest to, że te blaty są bardzo trudne do przypalać. Jednak korzystanie z podstawki i hotpads nadal recommended.In porównania do stałych liczników kamienia naturalnego, takich jak granit, kwarc jest prawie bezobsługowy. Wystarczy przetrzeć je ciepłą wodą do czyszczenia.

Instalacja

Jeśli chodzi o zainstalowanie blat kwarcowy, ważne jest, aby pamiętać, że jako inżynierii produktu, te liczniki ważyć więcej niż granitu. Jest to najlepiej zatrudnić zawodowego, aby je zainstalować, chyba że masz doświadczenie w pracy z nimi.

Jeśli zdecydujesz się go zainstalować samodzielnie, kwarc sprawia, że ​​lepszego wyboru niż większość z kamienia naturalnego liczników, ponieważ łatwiej jest wyciąć i obsługi bez powodowania szkód. Jednak wynajęcie profesjonalnego procesu instalacji będzie prawdopodobnie kosztować mniej w dłuższej perspektywie, ponieważ będzie doświadczenie mniej odpadów lub połamane płyty. Większość czasu, jeśli kupisz swój blat kwarcowy z renomowanych dystrybutorów będą one zapewnić instalację w ramach zakupu.

Blaty i budżetu

Gdy zdecydujesz się na wygląd chcesz w kuchni, dzisiejsze wybory zapewnić opcje, które pomagają pozostać w domu poprawy budżetu. Poświęć czas na badania te opcje. Rzeczy do rozważenia, powinien zawierać:

 • Trwałość
 • Wymagania w zakresie utrzymania
 • Wygląd
 • Koszt

Poświęć trochę czasu, aby odwiedzić swój lokalny sklep w domu poprawy, aby uzyskać porady ekspertów i odpowiedzieć na pytania, jak wybrać blat. Wybierając blat kwarcowy daje niestandardowy wygląd z koloru do wyboru, i łatwe w pielęgnacji produktu, który pracuje z intensywny tryb życia.

Współczesna architektura wnętrz w stylu rustykalnym

Współczesna architektura wnętrz w stylu rustykalnym

Nowoczesny wystrój domu nie musi być ograniczone do nowoczesnych loftów i mieszkań miejskich. Dla starszych domów, domów w obszarach zalesionych lub rustykalnym lub dla ludzi, którzy lubią mieszankę stylów projektowania wnętrz, rustykalny, nowoczesny wygląd może być idealne dopasowanie.

Co to jest Rustic Współczesna architektura wnętrz

Tamtejsze nowoczesne wzornictwo to połączenie nowoczesnych i współczesnych funkcji w rustykalnym chatce, starsze lub dom w stylu domu. Termin może być również używany do opisania praktyki projektowe stosowane wnętrz dla niektórych i nowoczesnych domów, które zawierają elementy rustykalne lub dom wiejski styl. Wynik jest ciepłe i zachęcające do domu z nowoczesnych udogodnień, udogodnienia, meble i materiały.

Zasady stylu rustykalnym Współczesnej

Współczesna architektura wnętrz w stylu rustykalnym

Jeśli chcesz utworzyć rustykalny współczesny w swoim własnym domu, nauczyć się podstaw stojących za włączenie do projektu własnego.

Podłoga

Podłogi w rustykalnym współczesnym domu jest jednym z najważniejszych elementów, ponieważ może być wykonywane przez całą przestrzeń, jednocząc różne pokoje. Podłogi w rustykalnych współczesnych domach również wydaje się być połączenie dwóch stylów, które pomagają przygotować grunt do reszty konstrukcji.

Sprawdzić wszystkie z następujących cech, jako dobra baza dla domu:

 • Szerokie drewniane deski podłogi. Dobry wybór obejmują bielone drewno o matowym wykończeniu i bardzo ciemnego drewna, ale każdy dźwięk drewno może działać, jeśli w parze z innych cech tego stylu domu.
 • Szlifowane płytki wapienne, takie jak francuski Fontenay Claire lub Beaumaniere Światła. Te niezwykle wytrzymałe płytki posiadają unikalną strukturę, ale czystą, świeżą krawędzi, że działa dobrze w tym stylu.
 • Szlifowane lub rozszczep twarzą płytki łupkowe w kolorze szarym lub czarnym. Unikać wykończenia spadł i szukać płytek z czystej krawędzi, ale teksturą twarzy.

Kuchnie

Kuchnia jest jednym z najlepszych miejsc do wyświetlania mieszankę rustykalne i współczesnych wzorów w jednym pokoju. Wymieszać nowoczesnych materiałów takich jak beton, blat granit lub doskonalił inżynierii kamienia z szafek, które mają przednie drzwi beadboard. Użyj Biały lub kremowy lakier na drzwiach do przechowywania rzeczy lekkie i użyć neutralnego backsplash jak białe kwadraty ceramicznych lub płytek metra zjednoczyć dwa obszary.

Współczesna architektura wnętrz w stylu rustykalnym

Inną opcją jest stosowanie Beadboard na ścianach, niż w drzwiach szafek i używać półki zamiast szafki na co najmniej jednej ze ścian. Masz półki wykonane z materiału albo dopasowanie liczników lub inny nowoczesny materiał, aby związać dwa obszary razem.

W każdym przypadku osobno urządzenia nowoczesne i podłogi z innych pokoi.

Ściany

Ściany w rustykalnym nowoczesnym domu powinna być mieszanka między czystych, naturalnych wzorów współczesnego domu i więcej teksturowane, wzorzyste i dekoracyjne ściany w rustykalnych domów.

Unikaj rzeczy jak beadboard lub ściennego pokładzie i utrzymać ściany gładkie, ale uważają, cieplejszy kolor niż tuż przy białej. Wzorzyste tapety w stylu nowoczesnym lub streszczenie projektu w jednym lub dwóch pokoi, jak sypialni może pomóc, aby dodać pewne zainteresowanie do przestrzeni.

Łazienki

Podobnie jak w kuchni, w łazience może być mieszanka rustykalne i współczesnych funkcji w jednym miejscu. Połącz stylu shaker łazience łazienka w dąb, jasny klon lub naturalnego wiśnia z nowoczesnych funkcji armatury i eleganckich chromowanych baterii. Użyj teksturowane dachówka jak łupków pod stopami i powiązać go z ceramiki ręcznie na ścianach w jednolitym kolorze.

Meble

Trzymaj meble współczesne; to powinno być ostatecznym przeciwieństwie do podłogi w stylu rustykalnym, ciepłych ścian i rustykalnym szafki. Spójrz na czyste, szlachetne linie i nowoczesnych materiałów.

Akcenty

Współczesna architektura wnętrz w stylu rustykalnym

Akcenty może przejść długą drogę w kierunku wykończenia styl. Dodaj w żadnym z nich, aby pomóc scementować swój projekt:

 • Współczesna piec na drewno wkład kominkowy lub styl
 • Ciężki, barwione stolarka tym cokoły, ościeżnice i listwy
 • Teksturowane dywany rzucać w stałych, neutralnych kolorach
 • Duże okna oprawione w kolorowe i ciężkimi zasłonami
 • Faux sufit belki w plamę, która odpowiada w słupek lub podłogi
 • Otwarty plan
 • Polnego lub łupków ognisko przestrzennego

Włączenie rustykalny wystrój w swoim domu

Następujące sprzedawców online są doskonałe środki na znalezienie akcesoriów i dekorowanie pomysłów, które będą idealne na nowym rustykalnym nowoczesnym wystrojem:

 • Tamtejsze Wnętrz - Rustic akcenty, które mogą pomóc umocnić konstrukcję
 • Tamtejsze Wildlife Wnętrz - Rustic przedmioty każdym pomieszczeniu w domu
 • West Elm - Współczesne meble i wystrój
 • 1 Współczesna - meble w stylu Współczesna, że ​​zmieści się w każdym domu

Mieszanka Powoli

Kluczem do osiągnięcia tego stylu projektu jest równowaga. Przeprowadzka za daleko w jednym lub drugim kierunku spowoduje domu, który ma kilka elementów, które pojawiają się na miejscu. Mieszanka tych dwóch projektów powoli, wybierając jedną cechę, w czasie, z każdego stylu projektowania, aż trzeba dokładnie przyjrzeć jesteś po.

Naucz swoje nawyki Dzieci Good Housekeeping

Kto powiedział, że nie można utrzymać dom i uczyć dzieci w tym samym czasie? Jeśli po prostu wiedzieć, jak wiele zadań, prowadzenie domu i nauczanie dzieci może być podwójna zabawa, dla Ciebie i Twoich dzieci! Oto jak to zrobić.

 • Pobierz dzieci uczestniczących. Dzieci są chętni do pomocy, a nawet bardziej chętni do nauki. Dołącz je jak zaplanować czynności tygodniowe. Zapytaj ich, jak pewne rzeczy można zrobić łatwiej i szybciej. Dzieci, których opinie są rozpatrywane będą mieli poczucie przynależności i będzie uczyć ich dynamikę pracy grupowej. To również daje im poczucie odpowiedzialności i przywództwa.
 • Przypisywanie prace na wszystkich sprawiedliwie. Możesz poprosić starszym do przyłączenia się, jak gotować dla rodziny. Prośba młodsi pomóc z prostszych zadań, takich jak wycieranie blat lub mycia naczyń.
 • Porozmawiaj ze swoimi dziećmi. Jak zrobić te prace domowe, postaram się wyjaśnić kilka rzeczy do swoich dzieci. Na przykład, powiedz im, że podczas mycia naczyń, muszą uważać, aby nie marnować wody, ponieważ jest to część naszych zasobów naturalnych. Jeśli są one za zadanie obsługiwać urządzeń w domu, można wytłumaczyć im, że powinni być ostrożni, ponieważ energia elektryczna może być szkodliwe dla ludzi, jeśli nie jesteś ostrożny. Te obowiązki mogą być cudowne sposoby wprowadzenia nauki do nich.
 • Dodać do czyszczenia zabawy. Daj im cnotę czystości, prosząc ich, aby ich własne łóżka i oczyścić własne pokoje. Większość dzieci nie lubią tych zadań, więc staram się zrobić to zabawa dla nich, obracając go w konkursie. Poproś, aby rozpocząć czyszczenie ich pokoje w tym samym czasie, a kto kończy pierwszy i czyści najlepiej będzie mieć jakieś nagrody. To może być dodatkowa gałka lodów na deser, lub mogą one zostać zwolnione z obowiązku wykonywania jednego przydzielonych im obowiązków na jeden dzień.
 • Uczyć matematyki poprzez zakupy. Po powrocie z supermarketu, poproś, aby pomóc obliczyć, ile wydasz i jeśli jest w ramach budżetu. To może być świetny sposób, aby nauczyć się matematyki do młodszych dzieci, które dopiero zaczynają się liczyć.
 • Pomoc zwojami. Podczas gdy jesteś gotowania, możesz poprosić ich, aby pomóc w receptur. To pomoże im dowiedzieć się, jak ściśle przestrzegać instrukcji. To może być również formą rozwiązywania problemów, jeśli coś pójdzie nie tak niektóre z naczynia. Twoje dzieci mogą pomóc dowiedzieć się, co było przyczyną.
 • Dyskusja na temat recyklingu. Jeśli planujesz przeprowadzić generalne sprzątanie domu, uczyć dzieci cnotę jest zaradny, prosząc ich, jak pewne rzeczy mogą być poddane recyklingowi w innych celach. Słuchać ich pomysłów; po prostu może pochodzić z bardzo innowacyjnych nich.
 • Daj komplementy swobodnie. Podczas kolacji, uzupełniają swoje dzieci do pracy dobrze. Dzieci muszą czuć, że są one doceniane. To zachęci ich do kontynuowania prowadzenia zadań i zrobić je lepiej.

Sztuką do utrzymania domu i skutecznie uczyć dzieci jest być kreatywnym cały czas. Pomyśl, jak proste prace domowe mogą stać się wielkie lekcje. Dodać dzieci czują, że jesteś jedną wielką drużynę. Przede wszystkim dobrze się bawić! Nic nie jest bardziej zabawne niż robienie rzeczy produkcyjnych ze swoimi ukochanymi dziećmi.

Jak naprawić nieszczelny kran kuchenny

Jak naprawić nieszczelny kran kuchenny

Może być wiele razy w ciągu swojego życia, jako właściciel domu, kiedy nie wie, jak naprawić nieszczelny kran w kuchni mogą się przydać. Nieszczelny kurek może stracić aż 2500 galonów wody rocznie, co może mieć duży wpływ na środowisko i Twojego portfela.

Gdy naprawić i kiedy wymienić

Przed rozpoczęciem spróbować naprawić kran w kuchni przecieka, należy upewnić się, że to naprawdę wymaga naprawy, a nie pełną wymianę. W zależności od miejsca wycieku znajduje, rodzaj i wiek kranu i co jej gwarancji, może się okazać, że jedna opcja działa lepiej niż inne.

Wiek kranu

Jeśli przecieka kran jest więcej niż 10 lat, należy go wymienić. Jeśli jest wyciek z jednego miejsca, to jest więcej niż prawdopodobnie rozwinie się drugi wyciek w krótkim okresie czasu. Nowsze baterie zużywają mniej wody w ogóle, co może pomóc zapłacić za ich kosztów w czasie, jak również.

Gdzie jest wyciek

Jeżeli kran kapie, to jest więcej niż prawdopodobne, łatwy do naprawy. Jeśli nie jest to wyciek z węża natryskowego lub pod ladą, może chcesz kupić zamiennik zamiast.

Jaka jest gwarancja

W zależności od producenta z kranu, może się okazać, że wyciek jest objęte gwarancją. Niektóre baterie mają dozywotnia gwarancje dla regularnego stosowania; Wezwanie do producenta mogą Ci darmowy zestaw naprawczy, nową baterię lub przedstawiciela w terenie, aby dokonać tego ustalenia dla Ciebie. Jeśli nie jesteś pewien, czy twój bateria jest na gwarancji, skontaktuj się ze sklepem zakupiono go od. Mogą one pomóc określić szczegóły gwarancji, lub zadzwonić do firmy w Twoim imieniu.

Fixing Dziurawy Bateria kuchenna

Twój pierwszy krok do ustalenia swój przecieka kran w kuchni jest, aby dowiedzieć się, jaki rodzaj baterii masz i gdzie wyciek pochodzi.

Pojedyncze Zawory z dźwignią

Istnieją dwa rodzaje pojedynczych baterii dźwigni - Piłka i dźwignię i wyciągnij sprayu. Dźwignia zawory kulowe i są najłatwiejsze do ustalenia; po prostu kupić zestaw naprawczy z lokalnym sklepie dla majsterkowiczów. Weź kurek poza ladą i zastąpić każdy pierścionek, aerator i piłkę z analogicznym kawałek w zestawie.

Baterie natryskowe Pull się używać kasety, musi zostać zastąpione w przypadku wycieku. Najprościej jest w tym przypadku, aby usunąć kran z licznika i wyciągnij kasetę z korpusem kranu. Zabierz go ze sobą do sklepu, wodno-kanalizacyjnych i dostać dostaw dokładny zamiennik. Włóż ją do korpusu baterii i włóż go ponownie do licznika, aby zatrzymać wyciek.

Trzy Kawałek Baterie

Trzy piece krany, które mają dwa uchwyty i wylewki może wyciekać z dwóch powodów; kasety w uchwytach są zużyte lub aerator i O-ring są zużyte.

Zużyte kasety w uchwytach spowoduje wyciek, ponieważ nie można dokręcić je na tyle, aby całkowicie odciąć dopływ wody. Jeśli jesteś w stanie powstrzymać wyciek ze znacznym życie, trzeba będzie wymienić baterię. Jeżeli uchwyty są całkowicie odwrócił się i bateria jest nadal kapanie, zakupić zestaw naprawczy, który zawiera nowy O-ring i aerator do dokonania naprawy.

Dwuczęściowe Zawory

Dwa piece krany, które mają jedną dźwignię i oddzielną wylewkę rzadko mają problemy z uchwytu. Zamiast tego przyczyną nieszczelności najprawdopodobniej wystąpi z powodu zniszczonej O-ring lub aeratora. Wyjmij baterię z licznika i zastąpić każdy kawałek z odpowiednich elementów w zestaw do naprawy kran, aby zatrzymać wyciek.

Rozwiązywanie problemów

Część uczenia się, jak naprawić nieszczelne zmyw poznaje swoją baterię. Poświęć trochę czasu na zbadanie różnych części, patrząc na śruby, które pomogą Ci podjąć ją od siebie i czyszczenia wszystkie części, które pojawiają się w pokrytych twardych osadów wodnych. Prawie wszystkie uszkodzone nieszczelności może być zatrzymany z dokładnym oko i zestawu naprawczego dla danego typu baterii jesteś właścicielem. Nie wahaj się wziąć cały kran z tobą do sklepu z artykułami instalacyjnych o pomoc i zawsze pamiętać, aby zamknąć wodę wyłączyć w ścianie przed podjęciem kran przy ladzie.

Przy odrobinie czasu poświęconego na poznanie się z kuchni kran, będziesz w stanie naprawić wszelkie nieszczelności się w krótkim czasie.

Jak zrobić kuchenny dziecka

Jeśli masz dzieci, wiesz, że dostaniesz plamy. Najlepszym sposobem, aby zaoszczędzić pieniądze na plamy, które są wykonane z powodu ciekawego sztuki i rzemiosła jest inwestowanie w fartuch dziecka. Zawsze można kupić childâ € ™ s fartuch, ale to jest po prostu więcej zabawy i bardziej osobiste, aby childâ € ™ s fartuch. To jest proste i szybkie, a może stać się pamiątką, która będzie trwać wiecznie. Wykonaj te proste, łatwe kroki do naśladowania i można zrobić pamięć, która będzie utrzymywać was będzie przez lata.

Choose Your Tkanina:

Jest to krok, który jest najbardziej zabawy dla Ciebie i Twojego dziecka. Znajdź sklep, który sprzedaje tkaniny. Można znaleźć sklepy, które tylko dostępne tkaniny. Te sklepy będą mieli większy wybór do wyboru. Można również udać się do większej sieci i wybrać bardziej wybranej odmiany. Pozwól dziecku wybrać tkaninę. To sprawi, że czują się nieco bardziej w kontroli i przybliżenia ich do tego projektu. Będziemy chcieli, aby skierować je w stronę bardziej jaskrawo kolorowych tkanin, jak Twoje dziecko prawdopodobnie za pomocą kolorowych farb i będzie to mieszanka lepiej.

Wybierz wzoru:

Typowy wzór jest ulubionym wśród najbardziej zrób to sam kanalizacji. Typowy wzór zawiera przedni panel i nad paskiem głowy, jak również pasek która łączy w plecy tuż nad biodrami. Jest to najprostszy i najszybszy wzór możliwą metodą. Jeśli nie możesz znaleźć standardowego wzorca w sklepie, można również kupić duży kawałek papieru plakat i wyciągnąć własne wzór.

Cut Your Tkanina:

Wytnij sobie tkaninę zgodnie ze specyfikacją na Twojego sklepu kupił wzór. Jeśli wyciągnął własne, proste złożyć swój materiał na pół i pokroić wzdłuż wyciągnąć rękę wzór.

Sew It Up:

Zacznij od panelu przedniego szycie swoją twarzą w twarz. Po zakończeniu, które można następnie dodać swoje pasy. Na pasku, że idzie nad głową, upewnij się, że zrobisz to wystarczająco długo, aby przejść nad głową swoją childâ € ™ s komfortowo, a następnie przyszyć je do wnętrza swojej przednim panelu. Dalej masz zamiar dodać pasek do obu stron po prostu wyżej, gdzie sekcja hip panelu. Możesz zrobić paski z wstążką lub opakowane i szyte nadmiar materiału. W ten sposób można dokonać childâ € ™ s fartuch.

Gratulacje, właśnie zrobił prosty childâ € ™ s fartuch w niecałą godzinę. Spowoduje to, że do praktycznego wykorzystania, a także na pamiątkę, aby umieścić w swoim polu pamięci i pielęgnować w nadchodzących latach.

Jak porównać przetwórców żywności

Przetwórców żywności mogą przygotowywania i gotowania żywności szybciej i łatwiej. To minimalizuje liczbę osób do wykonywania zadań, takich jak krojenie, mielenie, w kostki i rozdrabniania; oszczędza wysiłku; a przede wszystkim zmniejsza zużycie czasu. Restauracje i hotele skorzystają najbardziej wynalazku przetwórców żywności.

Ponieważ istnieje mnóstwo maszynce z ostrzami, które mogą nawet konwertować lód rur na miazgę, można się zastanawiać, który z nich jest najlepszy dla Ciebie. Jest drogie nie znaczy, że jest najlepszy, więc nie spiesz się do centrum handlowego, aby uzyskać dla siebie. Istnieją czynniki do rozważenia i porównania jednej jednostki do drugiej można zapisać więcej dolarów niż wiesz.

Oto kilka wskazówek, aby porównać producentom żywności:

 • Określić, co jest dla robot. Czy do siekania warzyw? Kruszenie lodu? Mielenie czosnku? Istnieją różne ostrza do różnych potrzeb. Jakie jedzenie będzie przejść przez maszynce ważne także dlatego, że są ciężkie duty przetwórcy żywności, które mogą mielą do niczego z owoców warzyw, z mięsa do lodu. Te są jednak bardzo drogie. Ale jeśli wiesz, w szczególności typ procesora żywności potrzebne, czy to jest tylko dla przecierania lub do wytwarzania ciasta, a następnie można łatwo zawęzić wybór. Plus, można dostać maszynę w bardziej przystępnej cenie.
 • Zdecyduj się na wielkości, czego potrzebujesz. Przetwórców żywności są trzy rozmiary czyli mini, kompaktowych i pełne. Powiększenie spożywcza ma największą silnik i waży 9 kg być trwałe w trakcie procesu. Wielkość miseczki na podstawie wielkości maszynce. Mini maszyna ma miskę, który ma zdolność 04:58 filiżanek. Kompaktowy wielkości maszyna ma przepustowością do 06:55 filiżanek. Z drugiej strony, pełnowymiarowa robot kuchenny zawiera dziewięciu do trzynastu puchary. Jeśli masz zamiar użyć robota kuchennego dla biznesu, jak ogromny restauracji, pełnowymiarowa maszyna będzie odpowiadał naszym potrzebom, ponieważ będzie przygotowywanie żywności dla dużej grupy osób. Kompaktowy robot kuchenny może działać dobrze jako pomocnik w małych restauracji lub kawiarni, a do użytku domowego można pójść na mini rozmiarze.
 • Porównanie zużycia energii elektrycznej. Większy maszyna wyższa elektryczną zużywaną. Jednak różne marki, ale takiej samej wielkości silnika, mają różną mocy. Więc nie musi zadowolić się jedną marką. Jej konkurenci mogą oferować ten sam wykorzystanie ale mniejszej mocy. W dłuższej perspektywie, można zobaczyć jego znaczenie w rachunku elektrycznym.
 • Zdecyduj, gdzie chcesz umieścić procesor. Niektóre gospodyń domowych są bardzo zwłaszcza w kolorze maszyny. Nowoczesne roboty kuchenne mają powłoki metalowe i plastikowe z kolorów, które będą dostosowane do ścian kuchennych, a nawet blat. Ponadto, jeżeli przestrzeń przeznaczona na urządzenia jest niewielki, to należy przyjąć mini lub pudru.
 • Sprawdź budżetu. Aż chcielibyśmy mieć wszystko wokół robota kuchennego, sprawy finansowe. Ale dona € ™ t się zniechęcony. Materiały Mall w sprzedaży w poszczególnych datach, a niektóre zakupy online również zniżki w zależności od marki.

Urządzanie w centrach ośrodków oferują ogromny wybór przetwórców żywności. Możesz również sprawdzić reviewcenter.com dla Usera € ™ s opinie o różnych marek. Oni również wyświetlić Procesor żywności ocen cechy jak łatwość użytkowania, trwałość, styl, obsługa i wsparcie, a stosunek jakości do ceny.

Jak zaprojektować Półwysep w kuchni

Kuchnia jest obszar, w którym można gotować posiłki lub przechowywania żywności. Jest to również obszar, w którym członkowie rodziny mogą zbierać się jeść lub gotować razem. W projektowaniu kuchni, masz możliwość zainstalowania albo półwysep kuchenny lub kuchnia, wyspa, z których albo nie może być używany tylko do przechowywania sprzętu kuchennego i żywności (oprócz szafek kuchennych i szaf, oczywiście), ale także jako stół w jadalni, gdzie rodziny mogą mieć nieformalne posiłki i przekąski. Wyspa kuchenna różni się od półwyspu kuchni. Wyspa kuchenna, jak w prawdziwej wyspie, "pływa" w środku "morza" o nazwie swoje miejsce w kuchni. Zwykle jest położony w samym środku kuchni. Półwysep kuchnia, z drugiej strony, jest podobny do prawdziwego półwyspie-wystaje z granic kuchennych (np ściany lub rząd szafek), a czasami działa jak kuchnia granicy siebie, w takim przypadku będzie to pole kuchni w. W tym artykule dowiesz się kilka przydatnych wskazówek, jak zaprojektować półwysep w kuchni.

 1. Zmierz swoją kuchnię. Generalnie chodzi o to, aby dowiedzieć się, ile miejsca jest w kuchni. Weź wysokość od podłogi do sufitu z kuchni. Zmierzyć powierzchnię podłogi, a także obwód kuchni. Również poznać ogólny kształt kuchni: czy jest kwadratowy, prostokątny, lub nieregularne czworoboczna przestrzeń.
 2. Oblicz, ile miejsca zajmuje meble kuchenne. Szczególnie nieruchome szafki, liczące, jak dużo objętości zajętej przez takich mebli jak szafy, kuchenek, zlewozmywaków, blatów itp istniejących już w kuchni mogą pomóc zaplanować dokładnie, ile miejsca twój półwysep kuchni mogą spożywać przed można rozsądnie uznać niewygodne ,
 3. Uwaga lokalizację zlew, kuchenka i lodówka. Te trzy są najczęściej odwiedzane miejsca w kuchni, i chcesz, aby Twój półwysep kuchnia nie utrudniać swoje okrągłej wycieczki wokół tych trzech miejsc. Podczas gdy jesteś na to, pamiętać również rozmieszczenie okien i drzwi w kuchni.
 4. Wizualizacji układu kuchni. Aby pomóc to zrobić, narysować pomniejszone dwuwymiarowy model kuchni. Za pomocą tego modelu można bawić się z pomysłów na gdzie umieścić swój półwysep kuchennego lub gdzie (jeśli w ogóle) można przenieść nie stałej meble i sprzęt kuchenny.
 5. Pamiętaj trójkąt pracy. Jak burza mózgów, należy pamiętać swój trójkąt roboczy: zlew, kuchenka, lodówka. Wielu projektantów proponujemy zacząć od podjęcia decyzji o tym, gdzie usytuować zlew pierwszy; Najlepiej, aż doradzić, powinno być poniżej okna. Następnie, od zlewu jako punkt wyjścia, stworzyć trójkąt, pozostałe dwa rogi, które będą piec i lodówkę. Jeśli burzy mózgów w ten sposób, to zapewnią, że są Półwysep kuchnia nie będzie przeszkadzał w Twojej trójkąta roboczego.

Niezależnie od tego, w jaki sposób zmienić swoją kuchnię, aby pomieścić półwysep kuchenny, zawsze upewnij się, że ruch do iz kuchni powinny być bezpieczne i wygodne.

Jak znaleźć Prezenty świąteczne dla kobiet

Połowa ludzi na liście prezent będzie prawdopodobnie kobiety, więc jest to dobry pomysł, aby dowiedzieć się, które są najlepsze pomysły na prezent dla specjalnych panie w swoim życiu. Na szczęście dla ciebie, wybór jest bardzo szeroki, i jest prawdopodobne, że każda okazja z listy zostanie dobrze przyjęty. Oto niektóre z najlepszych pomysłów na prezent na wakacje dla kobiet.

Moda

Kobiety kochają ubrania i zakupy, więc dlaczego nie dać się naprawdę ładny top lub fajne dżinsy na święta? Aby to zdjąć choć, trzeba znać rozmiar i ogólne poczucie mody tej osoby, więc jest to opcja lepiej pozostawić do kobiet, których znasz bardzo dobrze, jak małżonka, siostra lub bliskiego przyjaciela. Wiele dziewcząt również przejść gaga idealnej pary butów, więc możesz również rozważyć chwytając parę lub dwie, aby zakończyć wygląd. Jeśli jesteś facetem, to prawdopodobnie ma sens, aby poprosić inną przyjaciółkę o pomoc, jeśli zamierzają dar być niespodzianka.

Książki

Wiele kobiet lubią czytać. Zakres zainteresowań mogą być bardzo zróżnicowane, więc upewnij się, że wiesz, jaki rodzaj książek ona do. Strony podobne do Amazon umieścić cały wszechświat z książek i książek audio w zasięgu ręki, więc na pewno można sprawdzić w Internecie na książki, które chcesz kupić. Aby grać bezpiecznie, choć możesz również uzyskać Twój znajomy którykolwiek z najlepiej sprzedających się w tym momencie. Jeśli nadal nie jesteś przekonany, z tego wyboru, iść z klasycznym, że byłoby bardzo trudno się oprzeć.

Naczynia

Kobiety czują się bardzo dobrze w kuchni się uroczysty burzę w kuchni, więc nowe naczynia żaroodpornego na pewno będą mile widziane. Nowe naczynia jest inspirującym dodatkiem do kuchni, a gdy otrzyma go w prezencie, pragnienie gotować i produkować więcej dobre jedzenie też idzie się w garść. Oprócz coraz zwykłe garnki i patelnie, istnieje również wiele zaawansowanych technologicznie urządzeń kuchennych, które mogą chcesz dostać za swojego przyjaciela. W wielu przypadkach, nawet ludzie nie doceniają wysoką tech sprzęt kuchenny, z popularność gwiazd gotowania pokazuje w telewizji. Jak o uzyskanie nowego blat grilla lub piękny blender na wakacje prezent? Nie ograniczaj się do tradycyjnych pojęć garnków i innych naczyń.

Biżuteria

Teraz może to być showstopper. Czy kupujesz bardzo drogie biżuterię lub zroszony naszyjnik etnicznej, to zaprzeczyć, że kobiety kochają akcesoria. Z rynku wypełniona wielu różnych rodzajów metali, koralików i uroków, byłoby bardzo trudno nie znaleźć coś, co przyciągają wzrok. Wystarczy pomyśleć o osobowości i dziwactw odbiornika, i starają się uchwycić go w biżuterię, które najlepiej reprezentują ją.

Produkty łazienkowe

Kobiety uwielbiają odprężyć się. Dając im najbardziej luksusowy kąpieli i mydła na pewno pozwoli im poczuć się jak księżniczka. Możesz również dodać bardzo ładny ręcznik wypełnić kosz upominkowy.

Cokolwiek prezent byłby najlepszym sposobem, aby kobieta szczęśliwa jest poprzez jej poczuć się wyjątkowo i mile widziane. Z tych pomysłów na prezent, pokazać swoje małżonka, siostra, najlepszy przyjaciel lub krewny, jak bardzo zależy Ci, wybierając odpowiedni prezent.

Blat Urna Fontanny

Blat Urna Fontanny


Fontanny stołowa urn może być używany w różnych warunkach, aby pamiętać ukochanej. Mogą być stosowane na zewnątrz lub w pomieszczeniach, w zależności od Państwa preferencji. Czy chcesz ozdobną fontannę blat urn lub prosty jeden, który pasuje do wystroju, to jest możliwe, aby znaleźć jeden na każdą kieszeń i gust.

Urny Outdoor

Jeden piękny sposób, aby pamiętać, ktoś jest, aby stworzyć ogród na nieruchomości. Mini Memorial Garden mogą być tworzone płynąć z istniejącym ogrodzie, lub może być oddzielone od innych obszarów w stoczni. Tworzenie stałego pomnika jest jednym ze sposobów, aby pamiętać specjalną osobę lub zwierzę z miejsca można odwiedzić o każdej porze.

Wybór odkryty Urn

Na zewnątrz blat fontanna urna powinna być w skali z otoczeniem. Duże stoły może obsługiwać urnę natomiast mała tabela powinna dysponują mniejszą urnę. Stabilność powinny być również brane pod uwagę, w zależności od klimatu, w której mieszkasz. Jeśli mieszkasz w miejscu o silnym wietrze, za pomocą mocnego stół i urn, które nie mogą być łatwo przewrócone.

Urny mogą być dobrane tak, istniejący ogród, takich jak włoskim lub Morza Śródziemnego. Od urny są w różnych kolorach i może być wykonana z różnych materiałów, po idealne urnę dla wybranych otoczenie powinno być proste.

Wnętrza Urny

Kryty fontanna blat urna jest również dobry sposób, aby pamiętać o ważnych ludzi w swoim życiu, które przeminęły. Tworzenie mały pomnik w domu jest łatwe do zrobienia i wiele dostawców fontanny, które pomogą Ci osiągnąć idealny wygląd, który działa z domu.

Wybór Indoor Kosz

Jest wiele rzeczy, projektowanie, jeśli dodajesz fontannę urn do obszaru wewnętrznego w domu. Podstawowym czynnikiem jest znalezienie powierzchni wspierającej fontanny, który zawiera wodę, jest stosunkowo odporne na wodę, powinny bez rozpryskiwania zewnątrz pojemnika. Obszary o dywany są zazwyczaj słabe miejsce postawić fontannę, ale nie jest niemożliwe, jeśli zostaną podjęte odpowiednie środki ostrożności. Fontanna, ponieważ będzie zasilany przez energię elektryczną, powinny być również w pobliżu gniazdka elektrycznego, najlepiej gniazdka, które jest wyższe niż fontanny. Wylot nad fontanną jest środek ostrożności; Woda nie płynie do góry, więc nie może przebiegać wzdłuż przewodu do gniazdka, które jest umieszczone wyżej niż fontanny.

Kryty blat urn można również ustawić przy ścianie lub w narożniku, więc jest więcej stylów i wzorów do wyboru. Projekty typu Waterfall są popularne, ponieważ są mniejsze urny wieczne, które mogą być umieszczone bezpośrednio w środku tabeli. Wnętrza urny także więcej opcji oświetleniowych; światła o różnych kolorach może zapalić się urna z wewnątrz lub na zewnątrz, w zależności od Państwa preferencji.

Style i rodzaje materiałów stosowanych w pomieszczeniach zamkniętych urnach stołowych są bardzo zróżnicowane, przede wszystkim dlatego, że nie są narażone na działanie czynników atmosferycznych. Znalezienie idealnego urnę, która współpracuje z bieżącego projektu może być łatwe, jeśli wiesz, odpowiednie miejsca na zakupy.

Gdzie szukać Fontanny stołowa urnie

Czy lubisz robić zakupy dla elementów krajobrazu i projektowania w sklepach lub w internecie, jest wiele miejsc, które sprzedają fontanny urn. Popularne miejsca na zakupy on-line to:

 • Kaboodle
 • Serenity zdrowie
 • Chiny Trader online
 • Połowa Wartość

Jeśli wolisz, sklep na miejscu, sprawdzić lokalne centra ogrodnicze i krajobrazowe, duże sklepy, takie jak Walmart i Target lub skontaktuj się z lokalnym pogrzebowych.

Wskazówki projektowe

Następujące punkty mogą pomóc Ci znaleźć odpowiedni urnę dla otoczenia:

 • Kup urna, że ​​będziesz cieszyć patrząc na długi okres czasu, nic zbyt modne lub zbyt duże, szczególnie jeśli będzie to w pomieszczeniu.
 • Wybierz projekt, który naprawdę lubisz i będzie przypominał o ukochanej.
 • Projekt powinien wpasować się w otoczenie, czy wewnątrz lub na zewnątrz.
 • Zachowaj bezpieczeństwo na uwadze przy podejmowaniu decyzji, gdzie umieścić fontannę, która działa z energii elektrycznej.

Twój urna powinna trwać przez lata długie lata i umieszczone w obszarze, który współpracuje z bieżącego projektu, czy wewnątrz lub na zewnątrz. Staranne planowanie daje piękne miejsce do zapamiętania znajomego na długi czas.