grsail.com

jak usunąć odciski palców z mebli

Jak usunąć odciski palców z drewna Meble

Zapytał: Jak czyścić odciski palców narządu? To stary, drewno narządów z partii odcisków palców.

Odciski palców na meble z drewna mogą być trudne do usunięcia, nawet z polerowania. Oto kilka prostych kroków, które można podjąć, aby pozbyć się drewniany kawałek wydruków na produkty znalezione w całym domu.

Potrzebne będą:

 • Drewno polski
 • Olej mineralny
 • Ekstrakt z cytryny
 • Skrobia kukurydziana
 • Miękkich szmatek

Kroki, aby usunąć odciski palców:

 1. Zacznij przez polerowanie kawałek jako normalne. Gospodarczy polskie drewno może być wykorzystywane lub domowe polskie można mieszać czesanie jedną filiżankę oleju mineralnego z trzech kropli ekstraktu z cytryny.
 2. Zastosuj pastę do kawałka z miękkiego materiału. Śledź słoi drewna podczas wycieranie z miękkiej tkaniny. Stosując koliste ruchy mogą spowodować zawirowania na powierzchni.
 3. Posypać świeżo polerowane obszarów z mąki kukurydzianej.
 4. Wypolerować suchą, miękką szmatką. Skrobia kukurydziana usunie nadmiar polską i odciski palców.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Jeśli ekstrakt z cytryny nie jest dostępny, ekstrakt pomarańczowy może być podstawiony.
 • Domowe polskie mogą być przechowywane w szczelnym pojemniku. Może być używany bez skrobi kukurydzianej jako stałego polskiego.
 • Łagodne mydło czyszczące mogą być również stosowane po rozcieńczeniu wodą. Zwilż szmatkę w mieszaninie wody i mydła i używać go delikatnie przetrzeć powierzchnię.
 • Murphy Oil Mydło jest znany środek czyszczący, że drewno jest bezpieczny w użyciu, jak również.
 • Olejek cytrynowy powinny być używane oszczędnie na drewniane meble. Oferuje on czysty połysk, ale nie chroni lub "nakarmić" Drewno w niektórych produktów może domagać.
 • Nie stosować produktów na bazie silikonu lub narządów drewnianych fortepiany. Mogą one powodować uszkodzenia wewnętrzne, które są nieodwracalne.

Jak usunąć odciski palców z Stolarki

Wykorzystanie drewna do mebli zostało uznane za tradycyjne dla domów z bali, jak stworzyć domową wygląd; jednak, drewno staje widoczna w nowoczesne meble. Wyroby z drewna, kiedy jest stosowany prawidłowo, można dodać nawet do nowoczesnych domów. Meble z drewna wygląda dobrze, gdy ita € ™ s wszystkie błyszczące i czyste. Stolarka może wytrzymać zużycie dłużej niż inne meble. W porównaniu z meble wykonane z tkaniny lub z metalu, drewna może być trudne do utrzymania, jak każdy odcisków palców i kurz jest oczywiste.

Jeśli zdecydujesz się używać drewna do mebli, a nawet jako ozdoba, trzeba poświęcić czas na czyszczenie drewna, aby uniknąć gromadzenia się kurzu i odcisków palców. Najprostszym sposobem, aby usunąć odciski palców z drewna jest, aby natychmiast wytrzeć je w czystości. Nie pozwalając odciski palców, aby pozostać na drewnie, zapisujesz się od hard time w wycierając je.

Natychmiast odciski ocierając wydaje dobry wybór, gdy jesteś sam i ściśle monitorować w słupek. Jednak ci cana € ™ t trzymać z dala gości i dzieci od dotykania mebli. Jako takie, wycieranie może wydawać niegrzeczny i nieuprzejmy przed swoimi gośćmi.

Gdy goście odejść, zacząć sprzątanie. Spróbuj ocierając palców za pomocą miękkiej szmatki. Jeśli odciski palców zatrzymać uparty, spróbuj przy użyciu drewna polerki. Szlifierki do drewna można kupić w dużych supermarketach lub jakiegoś sklepu meblowego. Postępuj zgodnie z instrukcją dostarczoną wraz z pakietem. Ita € ™ s wysoce zalecane, aby utrzymać butelkę drewna polerki w domu, dzięki czemu można go używać, gdy jest to potrzebne.

Jeśli nie masz polerka drewna lub odciski palców wonâ € ™ t odejść, spróbuj mieszania własnego środka czyszczącego. Do sporządzania roztworu do czyszczenia drewna, trzeba filiżankę oleju mineralnego, łyżeczkę ekstraktu z cytryny i trochę mąki kukurydzianej.

W małym naczyniu lub pojemniku, wyciąg z cytryny wymieszać z olejem mineralnym. Zdecydować się na stosowanie starą butelkę, tak aby można przechowywać resztek mieszanki raz youâ € ™ re zrobić z czyszczenia. Zwilż miękką szmatkę z kilku kropli mieszaniny olejów z cytryny. Użyj szmatki, który jest specjalnie wyprodukowana dla mebli z drewna. Upewnij się, że nie należy używać żadnej szmatki o nierównej powierzchni, aby uniknąć niepotrzebnych otarć przeciwko mebli

Rub szmatkę obszaru, na którym widoczne są odciski palców. Użyj ruch kołowy w otarcia odciski palców. Wlej trochę mąki kukurydzianej na drewnie. Pozwól skrobia kukurydziana, aby usiąść na chwilę i pozwól skrobi kukurydzianej wchłonąć olej użyty do czyszczenia powierzchni. Po youâ € ™ ve czekaliśmy tyle, używać miękkiej suchej ściereczki do buff obszar. Upewnij się, że buff w delikatnym ruchem. Sprawdź, czy odciski palców są już nie ma. Jeżeli którykolwiek druku jest nadal widoczna, powtórzyć proces aż ita € ™ s nie ma.

Przechowywać w pozostałej części mieszaniny z cytryny w suchym miejscu, z temperatury pokojowej. Możesz użyć tej mieszaniny nawet po jakimś czasie, ponieważ nie wygaśnie. Aby zapisać się od trudnej wycieranie, sprawiają, że zwyczaj, aby przetrzeć meble tak często, jak to tylko możliwe. Poprzez regularne wycieranie w słupek, można utrzymać ita € ™ s lśniącą i czystą wygląd.

Jak usunąć odciski palców z łupków

Zapytał: Jak czyścić odciski palców z łupków? Klękam na łupku przed moim kominku do lekkich dzienników gazu. Moje ręce pocą niektóre, a teraz mam białe odcisków palców na łupku. Proszę mi powiedzieć, jak je usunąć. Dziękuję.

Uniwersalne i trwałe, łupek jest wielka powierzchnia do podłóg, blatów i kominków. Ale jednocześnie jest wysoce odporne na plamy, ita € ™ s nie odporny na nich. Aby usunąć odciski palców z łupków i dodać piękny połysk jednocześnie, wykonaj następujące czynności.

Potrzebne będą:

 • Biały ocet
 • Miękkiej szmatki
 • Czyste sprayem
 • Soda oczyszczona
 • Gąbka

Kroki, aby usunąć plamę:

 1. Przed rozpoczęciem upewnij się, że powierzchnia jest wolna od luźnych brudu. Oczyść je z normalnych metod czyszczenia do czyszczenia powierzchni.
 2. Dodaj octu do butelki ze spryskiwaczem.
 3. Spray ocet bezpośrednio do białych plam.
 4. Poczekaj kilka chwil.
 5. Wipe i polskich z miękkiej tkaniny.
 6. Jeśli jest to konieczne. Jeśli plama nie zniknie, zrobić ciasto z sody oczyszczonej i octu. Zastosuj się do miejsc i pocierać gąbką.
 7. Usuń wszelki pozostałości z normalnych procedur czyszczących.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Jeśli spróbujesz użyć innego środka do czyszczenia na łupku, śledzić z octu, aby usunąć pozostałości.
 • Nigdy czyścić łupków z materiałów ściernych.
 • Informacje na temat czyszczenia podłogi z łupków, zobacz nasz przewodnik Jak czystym kontem Podłoga.

Jak się odciski palców

Odcisk palca jest przydatne w identyfikacji osoby, ponieważ każdy człowiek ma unikalny odcisk palca. Fingerprint uznanie lub odcisku palca jest proces sprawdzania, czy dwa odciski palców meczu. Automatyczne pobranie odcisków palców jest teraz odbywa się za pomocą skanerów. Przed skanery były dostępne, atrament i karty zostały wykorzystane do coraz odcisk palca. Nawet jeśli skóra palca spalone lub miał rysę, to nadal nie zmienia linii papilarnych osoby. Odciski palców mogą być wykonane z różnych powodów, takich jak zatrudnienie, sąd zamówień, zbrodni i kontroli tożsamości. Odciski palców są zwykle potrzebne w nowej pracy. Zazwyczaj jest to jeden z wymogów pracodawców. Aby odciski palców trzeba mieć czyste ręce, kart daktyloskopijnych, identyfikacja, pieniądze, które będą używane do płacenia za odcisków palców i miejsca, w którym będzie można się odciski palców.

Aby dostać się odciski palców, należy wykonać następujące czynności:

 • Organy ścigania zwykle robią odcisków palców. Są one wykonywane na określonych harmonogramów. Możesz skontaktować się z organami ścigania w odniesieniu do ich harmonogram odcisków palców i zobacz, czy możesz uzyskać usługę.
 • Jeżeli pobranie odcisków palców jest dostępny w lokalnych organów ścigania, upewnij się, aby zapytać o wymagania i co trzeba do odcisków palców. Identyfikator jest zdecydowanie jednym z wymogów. Jednak trzeba zapytać, ile identyfikatory trzeba wnieść. To dlatego, że inne agencje wymagają więcej niż jednego identyfikatora można przedstawić. Jeśli zapomniałem zapytać, ile identyfikatory trzeba wnieść, przyniesie co najmniej 2 identyfikatory, aby się upewnić.
 • Zapytaj, ile trzeba zapłacić za pobranie odcisków palców i w jakim trybie płatności akceptują oni. Sposób płatności może być gotówka, pieniądze rozkaz, czek lub karty kredytowe. Odcisków palców może kosztować około 20 dolarów lub mniej.
 • Upewnij się, że masz czyste ręce przed udaniem się do miejsca, gdzie będą odciski palców, ale nie mają zastosowania do opalania. Nie należy myć ręce przed wejściem na chwilę, bo twoje odciski będzie to miało wpływ na wynik. Jeśli wynik nie jest jasne, może trzeba zrobić ten proces ponownie.
 • Raz na youâ € ™ re w miejscu, gdzie będą odciski palców, zaprezentować swoje identyfikatory do oficera i bez względu na wymagania muszą procesu.
 • Słuchaj instrukcji podanej przez urzędnika do pobierania odcisków palców. Urzędnik powie, który palec będą odciski palców pierwszy i tak dalej. Urzędnik będzie kierować się w ręce, gdy w pozycji palca. Nie naciskać palcem, chyba że urzędnik powie tak.
 • Odstawić karty linii papilarnych w bezpiecznym miejscu, tak, że nie będzie zmoknąć, gdy oficer daje tryskać mydło do mycia rąk. To specjalne mydło tryskać będzie usunąć materiał tłoczenia, który został użyty w odcisków palców. Możesz również umyć ręce wodą z mydłem, nawet po miały mydło squirt jeśli masz ochotę thereâ € ™ s substancji pozostało na palcach.

Teraz masz swoje odciski palców i można przejść ten wymóg do nowego pracodawcy.

Jak usunąć zapach ciała z Meble

Zapytał: "duża tkaniny tapicerowane krzesło, które pochodzi od znajomego z koszmarnego potu zapach. To może być usunięta lub krzesło powinno się po cenach dumpingowych? "

Pot pachnie i zapach ciała wydają się przyczepiają się do mebli i nigdy nie opuścić. Na szczęście istnieje kilka różnych metod, które mogą być wykorzystywane, aby usunąć ten przykry zapach i zapisać swój kawałek.

Usuwanie zapachów z Sody oczyszczonej

Potrzebne będą:

 • Kilka pudełka z sody oczyszczonej
 • Próżnia

Jak usunąć zapach:

 1. Zacznij od badania próżni w celu zapewnienia ssania jest wystarczająco silny, aby usunąć sodę. Aby to zrobić, wystarczy posypać sody na małej powierzchni mebla i próżni.
 2. Obejmują cały kawałek z sody oczyszczonej przez spryskiwanie go i delikatnie pocierając ją dostać się do głębszych zapachów.
 3. Pozwól soda oczyszczona, aby usiąść na kawałku noc.
 4. Próżnia dokładnie usunąć.
 5. Powtórzyć w razie potrzeby.

Usuwanie Zapachów z octem

Ocet jest znany usuwania zapachu i jest bezpieczny do stosowania na większości powierzchni.

Potrzebne będą:

 • Biały ocet destylowany
 • Czyste białe ręczniki lub ręczniki papierowe
 • Sprayem (dla roztworu czyszczącego)

* Zawsze przetestować mały, niepozorny powierzchnię mebla z roztworu czyszczącego, aby upewnić nie nastąpi barwienie, blaknięcie kolorów i inne uszkodzenia.

Jak usunąć zapach:

 1. Rozpoczyna się przez zmieszanie roztworu jednego octu części i jedną część wody na butli do rozpylania. W ciężkich przypadkach może chcesz używać octu dwie części z jednej części wody. Usunie więcej tego zapachu, ale może też trwać dłużej zapach octu odejść.
 2. Spray rozwiązanie na mebel do nawilżania powierzchni.
 3. Otworzyć okna (zapach octu rozwieje) i pozwolić kawałek do całkowitego wyschnięcia.
 4. W razie potrzeby powtórzyć, aż zapach zniknie.

Usuwanie zapachów z octem i Sody oczyszczonej

(Dla cięższych zapachów)

Potrzebne będą:

 • Biały ocet destylowany
 • Czyste białe ręczniki lub ręczniki papierowe
 • Sprayem (dla roztworu czyszczącego)
 • Soda oczyszczona
 • Próżnia
 • Szczotka do szorowania

* Zawsze przetestować mały, niepozorny powierzchnię mebla z roztworu czyszczącego, aby upewnić nie nastąpi barwienie, blaknięcie kolorów i inne uszkodzenia.

Jak usunąć zapach:

 1. Rozpoczyna się przez zmieszanie roztworu jednego octu część i dwie części wody do spryskiwacza.
 2. Spryskać cały kawałek w dół liberalnie.
 3. Podczas gdy powierzchnia jest jeszcze wilgotne, rozłożone sodę na powierzchni i delikatnie szorować szczotką do szorowania.
 4. Pozostawić do wyschnięcia częściowo. Po prawie suche, odkurzyć nadmiaru sody z powierzchni.
 5. Po całkowitym wyschnięciu, ponownie próżni w celu usunięcia pozostałego sodę.

Wykorzystując Sun

Słońce znajduje się naturalny sposób, aby usunąć bakterie, które powoduje, zapach i odświeżyć dowolny mebel.

Potrzebne będą:

 • Słoneczny, jasny dzień
 • Poza miejsca na mebel
 • Przyjaciel (aby pomóc przenieść ciężkie meble)

Jak usunąć zapach:

 1. Odkurzyć całą powierzchnię mebli.
 2. Przenieś kawałek na zewnątrz w bezpośrednim świetle słonecznym. Jeśli kawałek jest ciężki, ma przyjaciela pomóc.
 3. Pozostawić kawałek na pobyt na słońcu przez cały dzień. Promienie ultrafioletowe zabija bakterie powodujące nieświeży i odświeżyć zapach.

Dodatkowe Porady i pomysły

 • Jeśli zapach pozostaje, można też spróbować wykorzystać czyszczenia parą, aby zabić bakterie żyjące w tkaninie.
 • Jeśli wszystko będzie próbował usunąć zapach niepowodzeniem, skontaktuj się z profesjonalnych usług czyszczenia lub zajrzeć do zakupu kawałek zastępczą.

Jak usunąć zapach dymu z Vinyl Meble

Zapytał: Jak usunąć zapach papierosów z tabeli masażu, które kupiłem z drugiej ręki? Dym wydaje osadzony pod osłoną winylową, a być może w piance (nie mogę zdjąć osłonę winylu). Jakieś wskazówki?

Usuwanie papierosów i dymu zapachy mogą być chore, zwłaszcza, gdy zdają się być całkowicie wchłaniany do mebli. Spróbuj kroki, aby wyeliminować zapach i odświeżyć meble winylu.

Potrzebne będą:

 • Biały ocet
 • Miseczki
 • Soda do prania (Znaleziono w przejściu do prania)
 • Amoniak
 • Soda oczyszczona
 • Próżnia
 • Miękkich szmatek

Kroki, aby usunąć zapach:

* zapachów Usuwanie papierosów może być trudne, więc oferujemy kilka różnych opcji. Wypróbuj jedną lub spróbuj je wszystkie, aż zapach zniknie. W przypadku stosowania środków czyszczących do powierzchni elementu, zawsze przetestować niewielką część pierwsza, aby zapewnić nie ma szkodliwy wpływ na winylu lub kolorystykę.

 1. Zacznij od najprostszego środka - co pozwala ocet wyciągnąć zapach z utworu.
 2. Umieść kilka małych misek całego mebla. Zamknij drzwi i pozwalają ustawić na kilka dni (mniejszy pokój, tym lepiej).
 3. Po to miał szansę, aby usunąć zapach, powietrze z pomieszczenia całkowicie.
 4. Jeśli zapach pozostaje, posypać cały kawałek w dół z sody oczyszczonej i pozwolić, aby ustawić na kilka godzin.
 5. Odkurzyć kawałek usunąć.
 6. Pomocne jest również do czyszczenia powierzchni przedmiotu obrabianego, aby usunąć wszelkie pozostałości dymu.
 7. Wymieszać ocet ¼ szklanki białego, ¼ szklanki sody, ½ szklanki amoniaku i jeden galon ciepłej wody.
 8. Użyj mieszanki delikatnie przetrzeć całą kawałek miękką ściereczką. Przetestuj niewielką część pierwsza, gdyż może to mieć wpływ na kolor winylu.
 9. Spłukać czystą wodą i pozostawić do całkowitego wyschnięcia.

Dodatkowe Porady i pomysły

 • Jeśli zapach dymu jest zbyt osadzony w kawałku do usunięcia, za coraz to reupholstered.
 • Dobre wietrzenie-out można zrobić cuda, aby usunąć zapach dymu. Rozważyć ustawienie kawałek w świeże powietrze na kilka dni, aby zobaczyć, czy to poprawia.
 • Odo-ban jest komercyjny usuwania zapachu, że niektórzy znaleźli skuteczny w usuwaniu silnych zapachów kawałki mebli.

Jak usunąć tłuszcz plam z mebli drewnianych

Pytanie: Jak mogę usunąć smar brud z lakierowanym stołem? Mamy solidny stół mahoń kulinarne, które staram się oczyścić. Próbowałem ciepłej wody i ściereczki, ale opuszcza niejednorodny wykończenie, gdzie smar zbudowany na przestrzeni lat. Czy możesz pomóc jak to wydaje się, że bardziej bałaganu niż gdybym zostawił.

Woski z polerowania związków i smaru z kuchni gotowania może prowadzić do gromadzenia się na meble, które mogą wydawać się prawie niemożliwe do usunięcia. Plamy smaru są jednym z najtrudniejszych do usunięcia plamy z drewnianych mebli sztuk. To wymaga wytrwałości i trochę tłuszczu łokcia, aby go usunąć. Jeśli plamy są stare i trudne do usunięcia, być przygotowane do lakierowania tabelę jak większość metod usuwania będzie także usunąć niektóre wykończenia.

Potrzebne będą:

 • Miękkiej szmatki
 • Żelazko

Kroki, aby usunąć plamę:

 1. Rozgrzej żelazo niskim poziomie bez pary.
 2. Obejmuje obszar z miękkiej tkaniny.
 3. Umieść żelazko nad zaplamione miejsce przez 5-10 sekund. Ciepła topi tłuszcz i przenieść go do tkaniny.
 4. Przenieś do czystej części ściereczki i powtarzać aż plama zniknie.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Ciężkie plamy wymagają powtarzane aplikacje i / lub agresywnych środków chemicznych do usuwania. Usunięcie tych trudnych plam można także usunąć niektóre wykończenia, wymaga nowego wykończenia należy umieścić na kartce po usunięciu plam.
 • Lakową można wlać na plamę, a następnie z talkiem, trocin i innych materiałów do wygrzewania się na smar, jak staje się luźna. Ponownie, to jeść przez mety i będzie wymagać nowego wykończenia po zakończeniu.

Jak pobiera odciski palców

Jeśli oglądasz detektywistyczne i policyjne pokazy, youâ € ™ ll mieć jakieś pojęcie o tym, jak odciski palców są pobierane. Wydaje się dość łatwe, jeśli masz odpowiednie narzędzia. Herea € ™ sa podstawowe pomysł na jak ita € ™ s zrobić.

 • Przygotuj swoje narzędzia. Będziesz potrzebował odpowiedniego proszku do opylania można podnieść próbki linii papilarnych od danej powierzchni. Rodzaj i kolor powierzchni określa, jaki rodzaj lub proszek koloru trzeba. Na przykład, na jasnych powierzchni, jest stosowane ciemny proszek węgla. Na ciemnych powierzchniach, lampka zasilania aluminium jest lepszym rozwiązaniem. Jeśli youâ € ™ re przy użyciu proszków, youâ € ™ ll potrzebujesz małego pędzla do opylania i trochę taśmy klejącej. Mieć czyste białe karty indeksu w trybie czuwania, długopis i świeże ziplock torby do przechowywania próbki.
 • Nosić rękawice lateksowe. Gdy youâ € ™ re obsługi próbek odcisków palców, ita € ™ s kluczowe dona € ™ t zanieczyścić próbki z własnymi nadrukami.
 • Wyjmij aparat cyfrowy i zacząć robić zdjęcia z miejsca zbrodni. Zrób zdjęcia okolicy, gdzie można uzyskać wydruki. Potrzebny będzie również do fotografowania powierzchni, gdzie znajdują wydruki po wprowadziły trochę proszku do opylania na powierzchni, ale zanim podejmie próbę drukowania. To przypomnieć dokładnie, jak wydruki były ustawione co pozwala odtworzyć miejsce zbrodni.
 • Określić powierzchnię, którą chcesz podnieść drukować. Użyj odpowiedniego koloru proszku odkurzanie. W niektórych przypadkach, proszku do opylania i fluorescencyjne światło UV są wykorzystywane do wydruki wyróżniają się lepiej. Wziąć trochę proszku i delikatnie proszku na powierzchnię. Gdy opadnie kurz, powinieneś zobaczyć kilka wydruków. Pył będzie wiązać się z olejów pozostawionych na powierzchni pozwalając aby odbitki.
 • Starannie wyciąć pasek taśmy i umieścić ją na widocznym próbki. Po podniesieniu taśmy, można zauważyć, proszku do opylania przestrzega taśmy w formie wydruku.
 • Naciśnij taśmy z nadrukiem w dół na czystej karcie indeksu. Będziesz teraz trzeba oznaczyć wydruk poprzez określenie czasu, daty i miejsca, w którym został uzyskany.
 • Jod dymiącego ma innej opcji, aby uzyskać wydruk. W niektórych przypadkach może to być trudne do uzyskania przy użyciu proszków drukowania, takie jak wtedy, gdy powierzchnia jest miękka i porowata. Obiekt drukarska jest przenoszona do laboratorium i umieszczony w specjalnej obudowie jasne, gdzie obiekt jest narażony na opary jodu. To sprawia, że ​​jod, a następnie drukuj widoczne.
 • Użyj sprayu ninhydriną. Ten specjalny chemiczny rozpylono na powierzchnię i ujawnia druku za pomocą reakcji chemicznej. Druk staje się widoczny, ponieważ zmienia się niebieskawy kolor, więc można pobrać próbkę.
 • Teraz, że masz próbkę wydruku, badacze miejsca przestępstwa będzie teraz przejechać sprawdzić wydruk z bazy danych federalnego narodowej dostępnych tylko dla funkcjonariuszy organów ścigania, aby znaleźć mecz.

CSI ludzie mają narzędzia, aby prawidłowo zniesienia próbkę i zostali przeszkoleni, aby nie zanieczyszczać miejsca zbrodni. Jeśli kiedykolwiek w jednym, niezwłocznie wezwać władze i pozostawić do ekspertów do podjęcia wydruki i inne dowody.

Jak usunąć plamy z Patio Rust Meble

Zapytał: Jak czyścić wodą / rdzawych plam off nylonowych krzesła oczek tarasowych?

Meble ogrodowe i na zewnątrz pomieszczenia mieszkalne zyskały na popularności w ostatnich latach. Istnieje wiele różnych pięknych mebli do umieszczenia na pokład lub patio. Chociaż meble zaczyna się bez skazy, elementy na zewnątrz szybko opuścić swoje piętno. Najczęstszym problemem jest obszary rdzy i plam z wody. To wszystko może być usunięty z łagodnego kwasu, że większość z nas ma prawo w naszych domach.

Potrzebne będą:

 • Łagodnym kwasem / ścierniwo, takie jak:
  • Ocet
  • Sok z cytryny
  • Soda oczyszczona
 • Miękką ściereczką lub gąbką
 • Woda
 • Łagodne mydło

Kroki, aby usunąć rdzawe plamy:

 1. Zacznij od wyboru jednego z powyższych środków czyszczących, wszystkie, które masz pod ręką będzie działać.
 2. Przetrzyj meble dół szmatką zwilżoną wodą, aby usunąć wszelkie zabrudzenia powierzchni.
 3. Następnie zwilż szmatkę do czyszczenia i wybranego zastosowania go do rdzy.
 4. Pozwól, aby ustawić na plamę na kilka minut.
 5. Spłukać czystą wodą i czystą ściereczką.
 6. W razie potrzeby, zmyć wodą z łagodnym mydłem mieszaniny wody /, aby usunąć wszelkie pozostałości z pralni.
 7. W razie potrzeby powtórzyć, aż do całkowitego usunięcia plam.

Dodatkowe Porady i pomysły

 • Istnieje usuwania rdzy plam handlowych, jak również. Są one powszechnie spotykane w każdej sprzętu, mebli w domu poprawy lub taras sklepu.
 • Sposoby te są bezpieczne dla większości rodzajów meble ogrodowe, tak długo jak można tolerować jest mokra.
 • Jeśli plamy rdzy są poważniejsze, to może należy oczyścić z silniejszą usuwania rdzy lub pozbawiony całkowicie, a następnie malowane ponownie.

Jak usunąć brud Konstruowanie z drewniane meble

Zapytał: "Jak mogę usunąć lepki brud z moich drewniane krzesła? Nasza kuchnia ma ciemne drewniane krzesła polski na nich, ale również mają grubą warstwę brudu. Jak mogę pozbyć się tego brudu nie niszcząc oryginalny lakier i dostać z powrotem na nich blask? Uprzejmie proszę polecić jakiś środek domu tego problemu. "

Brud i brud mogą gromadzić się na meble z drewna w czasie maskowania jego prawdziwe piękno. Choć częste sprzątanie pozwoli uniknąć tej sytuacji, kiedy nagromadzenie nie zdejmowane z normalnego czyszczenia jest, będzie to wymagało bardziej zaawansowanych rozwiązań, aby złamać luźne. Trzy proste składniki mogą przebić się przez brud i pomóc sztuk powrócić do ich pierwotnego blasku.

Usuwanie Dirt Konstruowanie

* Metoda ta jest tylko do mebli z drewna, który nie jest malowany, jak będzie to uszkodzenie i / lub usuwania farby.

Potrzebne będą:

 • Gotowane olej lniany (nie używać surowego oleju lnianego)
 • Terpentyna
 • Biały ocet
 • Miękkich szmatek
 • Stare szczoteczki do zębów
 • Rzuć szmatki, kartonu lub innego pokrycia gruntu
 • Rękawice gumowe
 • Mały pojemnik jednorazowego użytku
 • Mieszać farby kija
 • Maseczka (opcjonalnie)
 • Ręczniki papierowe
 • Próżniowe z załącznikami

Kroki, aby usunąć brud Konstruowanie:

 1. Zacznij od wyboru obszaru pracy, który jest bardzo dobrze wentylowana. Praca na zewnątrz jest najlepiej, jak to rozwiązanie powoduje silny zapach, że nie chcesz, ociąganie się w domu.
 2. Przygotować strefę pracy obejmujące podłoża z warstwą ochronną, takich jak spadek tkaniny, dużych arkuszy kartonu, itp Zbierz gumowe rękawice i maski dla siebie.
 3. Doprowadzić drewniany kawałek na zewnątrz i zacząć przecierając ją z ręczników papierowych, aby usunąć jak najwięcej brudu, jak to możliwe. Po przetrzeć go użyć próżni ze szczotką delikatnie myć brud ze szczelin i narożników.
 4. Następnie wymieszać równe części oleju lnianego, terpentyny i octu.
 5. Zwilżyć lekko miękkich ściereczek roztworu i delikatnie wytrzeć kurz i brud z powierzchni drewna. Jak jesteś czyszczenia, wytrzeć płyn z słojów drewna i zachować ostrożność, aby nie moczyć drewno.
 6. Kontynuuj czyszczenia z tkaniny tylko dopóki brud nie ma, nie szorować zbyt dużo lub może uszkodzić powierzchnię.
 7. Na rogach, wzorów, itp, zanurzyć starą szczoteczkę w roztworze i delikatnie umieścić go w rowkach. Tak jak wcześniej Śledź ziarno jak najwięcej. Wytrzeć czystą szmatką.
 8. Gdy nie więcej brudu pokazuje na pieluszki, zaprzestanie wszelkich kolejnych wniosków. Nie ma potrzeby, aby wypłukać drewna.
 9. Pozostawić kawałek do całkowitego wyschnięcia.
 10. Gdy element jest całkowicie suchy, buff czystą szmatką, aby przywrócić blask.
 11. Usuwać wszelkie pozostałe czystsze, a także wszelkie tkaniny z czystsze na nich przy użyciu odpowiednich metod. Mogą one automatycznie spalania i rozpalić ogień, więc należy się ich pozbyć szybko i prawidłowo.

Usuwanie Dirt Konstruowanie Bez chemikaliów

Potrzebne będą:

 • Sok z cytryny
 • Oliwa z oliwek
 • Miękkich szmatek
 • Stare szczoteczki do zębów
 • Rzuć szmatki, kartonu lub innego pokrycia gruntu
 • Rękawice gumowe (opcjonalnie)
 • Mały pojemnik
 • Ręczniki papierowe
 • Próżniowe z załącznikami

Kroki, aby usunąć brud Konstruowanie:

 1. Zacznij od wyboru obszaru roboczego, który ma mnóstwo miejsca na łatwe manewrowanie wokół kawałka. Praca na zewnątrz lub w garażu jest często najlepsze.
 2. Przygotować miejsce pracy pokrywając ziemię z warstwą ochronną, takich jak spadek tkaniny, dużych arkuszy kartonu, itp
 3. Doprowadzić drewniany kawałek na zewnątrz i zacząć przecierając całą kawałek w dół z tkaniny papieru, aby usunąć jak najwięcej brudu, jak to możliwe. Po przetrzeć go użyć próżni ze szczotką delikatnie myć brud ze szczelin i narożników.
 4. Następnie wymieszać dwie części oliwy z oliwek z jednej części soku z cytryny.
 5. Zwilżyć lekko miękkich ściereczek roztworu i delikatnie wytrzeć kurz i brud z powierzchni drewna. Jak jesteś czyszczenia, wytrzeć płyn z słojów drewna i zachować ostrożność, aby nie moczyć drewno.
 6. Kontynuuj czyszczenia z tkaniny tylko dopóki brud nie ma, nie szorować zbyt dużo lub może uszkodzić powierzchnię.
 7. Na rogach, wzorów, itp, zanurzyć starą szczoteczkę w roztworze i delikatnie umieścić go w rowkach. Tak jak wcześniej Śledź ziarno jak najwięcej. Wytrzeć czystą szmatką.
 8. Gdy usuwa wszystkie zanieczyszczenia, przetrzeć całą sztukę czystą, niestrzępiącą się szmatką.
 9. Pozostawić kawałek do całkowitego wyschnięcia.
 10. Gdy element jest całkowicie suchy, buff czystą szmatką, aby przywrócić blask.

Dodatkowe Porady i pomysły

 • Jak w przypadku każdego roztworu czyszczącego, to najlepiej, aby zastosować go do małej ukrytym obszarze, by przetestować dla każdego wpływa na finiszu.
 • Jeśli kawałek jesteś czyszczenia jest antyczne lub kolekcjonowania, skontaktuj się z profesjonalnym przed czyszczeniem, aby upewnić się, że metoda czyszczenia nie wpływa na wartość sztuki.
 • Popularny produkt czyszczący do mebli z drewna jest Murphy Oil Mydło i jest bezpieczny dla wszystkich kawałków drewna. Jest łatwo dostępne w większości supermarketów i sklepów dla majsterkowiczów. Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta dla aplikacji.

Jak usunąć kwas akumulatorowy z drewniane meble

Pytanie: Jak mogę usunąć kwas C Bateria z gotowych mebli? Kwas sączyła się przez radio na drewnianym stoliku nocnym. Jest częścią sypialnia z łazienką Thomasville. Czy jest to produkt dla takich?

W celu usunięcia kwasu baterii, należy najpierw zobojętnić kwas z zasadą. Po kwas zobojętnia może być wypłukiwany. Wykonaj te proste kroki dla szybkich i łatwych wyników ..

Potrzebne będą:

 • Soda oczyszczona
 • Woda
 • Miękkich szmatek

Kroki w celu usunięcia kwasu baterii:

 1. Mieszanie sody wodą opracowanie cienką pastę.
 2. Wlać pasty na kwas i niech się ustawić na kilka minut. Nie szorować lub przetrzeć go.
 3. Ustaw kawałek nad wanną lub wziąć go na zewnątrz.
 4. Spłukać sody wlewając świeżej, czystej wody nad nim.
 5. Jeśli jest to konieczne, aż cały kwas jest usuwany.
 6. Czystą wodą i wysuszyć Rinse miękką szmatką.

Dodatkowe Porady i pomysły

 • Jeśli powierzchnia jest odbarwiony, kwas może jadłem przez wykończeniem. W tych przypadkach, możesz mieć miejsce Refinished przez profesjonalistę, czy można próbować zrobić to sam. Piasek obszar usunąć resztki wykończenie. Zastosuj plamę, który pasuje do oryginalnego koloru. Po wyschnięciu powłoki ochronnej.

Jak usunąć grzbiety palca Toe Nails i

Grzbiety paznokci są podwyższone części paznokci, które mogą pojawić się poziomo lub pionowo na paznokcie i paznokcie. Takie grzbiety mogą być spowodowane starości, zaburzeń paznokci lub innych schorzeń. Grzbiety do paznokci może być brzydki. Dobrą wiadomością jest to, że można usunąć brzydkie grzbiety paznokci na paznokci i stóp. Dowiedz się, jak to zrobić, czytając te proste wskazówki.

 • Oczyść swoje paznokcie. Jednym z powodów jest niewłaściwe grzbiety paznokci sprzątanie paznokci. Podczas czyszczenia paznokci, umyć ręce i wytrzeć do sucha ręcznikiem. Upewnij się, że narzędzia do czyszczenia paznokci, które masz są czyste i wolne od rdzy. Wytnij paznokcie pod kątem zamiast cięcia ich okrągłe. Pozwoli to zmniejszyć szanse na uzyskanie wrastające paznokcie. Użyj popychacz do pchania się naskórek, a następnie usunąć je z ulicznik.
 • Buff paznokcie. Innym sposobem, aby pozbyć się wypukłości jest buff paznokcie i paznokcie. Można kupić bufor ze sklepu, jeśli nie masz. Bufor ma trzy powierzchnie, które trzeba wykorzystać. Po pierwsze, należy skorzystać z chropowatą powierzchnię do buff paznokcie i pozbyć się wypukłości. Użyj czysty ręcznik do wytarcia substancję proszkową na palcach. Następnie, należy powierzchnię bufora, aby Twoje paznokcie pojawiają się czystsze. Będzie to również pomóc w pozbyciu się grzbietami. Jeśli chcesz mieć błyszczące paznokcie bez jasnego lakier do paznokci, można skorzystać z trzecią powierzchnię.
 • Mają odpowiedniej diety. Jedną z przyczyn jest niedożywienie grzbiety do paznokci z powodu niewłaściwej diety. Musisz upewnić się, że można uzyskać wszystkie witaminy i minerały z pożywienia, które jesz. Jeśli masz niedobór witaminy, masz większe szanse na grzbiety na paznokcie z powodu złego wchłaniania. Zwiększyć spożycie owoców i warzyw, aby pozbyć się wypukłości na paznokcie. Możesz również skontaktować się z lekarzem, co witaminy suplementy można podjąć.
 • Nawilża paznokcie. Jeśli masz suchą skórę wokół paznokci i stóp, może również rozwijać grzbiety. Ważne jest, aby nawilżyć skórę w pobliżu paznokcie zachować naskórek miękki. Możesz użyć balsamu nawilżającego i regularne rozprowadzić na skórze okolicy paznokcie, a także na naskórek. To punkt balsam nawilżający, aby umieścić na rękach i nogach, aby zapobiec rozwijających grzbiety na paznokcie.

Oto kilka wskazówek, które można użyć do usunięcia grzbiety z paznokciami i paznokcie. To normalne, że ludzie mają grzbiety światła na paznokcie raz na jakiś czas. Jeśli jednak zauważyć, że grzbiety są głębokie i nie ma przebarwień na paznokci lub paznokci, to najlepiej skonsultować się z lekarzem o tym. Grzbiety mogą być spowodowane przez choroby, które masz. Niektóre z chorób związanych z grzbietów paznokci obejmują łuszczycę, żółty zespół paznokci, wyprysk i zapalenie skóry.

Jak usunąć nieprzyjemnego zapachu z mebli

Pytanie: Jak dostać się zapach stęchlizny off mebli? Jesteśmy w trakcie ruchu. Dom idziemy z ma problem formy, ponieważ jest objęty drzew i został zbudowany na płycie cementowej. Wszystko pachnie stęchlizną. Gdy poruszamy, nie chcę wziąć zapach stęchlizny domu do naszego nowego miejsca. Wszelkie wskazówki, jak uzyskać zapach z mebli, materacy, itp oprócz rzuca je i zacząć od nowa?

Stęchły zapach w meble może być znak, że pleśń zaczęła rosnąć wewnątrz poduszki i tkaniny. Jeśli jest to tylko zapach, może być stosunkowo łatwo usunięta. Jednakże, jeśli forma zaczęła rosnąć, problem może być o wiele większe i trudniejsze do leczenia.

Potrzebne będą:

 • Próżnia
 • Denaturatem
 • Woda
 • Miękkich szmatek
 • Sprayem
 • Środek grzybobójczy w sprayu

Kroki, aby usunąć zapach stęchlizny:

 1. Zacznij od odkurzanie mebli, aby usunąć brud i wyciągnąć zarodniki pleśni. Dobrze jest to zrobić na zewnątrz, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się zarodników w całym domu.
 2. Następnie wymieszać jedną część denaturatu z jednej części wody.
 3. Zwilżyć miękką szmatkę mieszaniny. Dobrze wyciśnij tak, że jest tylko lekko wilgotną.
 4. Wytrzyj powierzchnie tapicerki z tkaniny.
 5. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia.
 6. Jeśli to możliwe, ustawić meble w bezpośrednim słońcu przez kilka godzin, aby umożliwić promienie UV od słońca, aby zabić zarodniki pleśni, które mogą być obecne.
 7. Jeśli żadna z powyższych metod usunąć pleśń, spray na kanapie z fungicydu sprayu.
 8. Pozostawić do wyschnięcia całkowicie.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Jeśli nie ma obecne formy, po prostu zapach stęchlizny, zobacz nasz przewodnik Jak usunąć zapach ciała z Meble dla technik usuwania zapachu. Chociaż przewodnik pierwotnie dla zapachów ciała napisane, będzie stosować te same techniki usuwania zapachu.
 • Jeśli forma jest w poduszkach kanapy, będzie konieczne, aby go oczyścić lub wymienić profesjonalnie poduszki. Niektóre magazyny posiadają zaplecze fumigacji, które są w stanie oczyścić pleśni z tych przedmiotów.
 • Pleśni wymagają wilgoci do rozwoju. Spróbuj utrzymać środowisko tak suche, jak to możliwe. Osuszacze oraz grzałki zarówno pomóc suche powietrze i obniżyć poziom wilgotności.
 • Zawsze należy sprawdzić, produkty do czyszczenia na małym, ukrytym obszarze pierwszy sprawdzić trwałość kolorów.

Jak usunąć system Windows przesuwne

Przesuwane okna sprawia, że ​​pomieszczenie wydaje się bardziej elegancki i nowoczesny. Jeśli masz okna przesuwne w domu, musisz wiedzieć, jak je usunąć, aby można było oczyścić je prawidłowo. Należy uczynić z niego punkt do czyszczenia przesuwne szklane okna tak, że wyglądają reprezentacyjnie, gdy masz gości w domu. Dowiedz się, jak można usunąć okna przesuwne z ramy, wykonując kilka prostych kroków.

 • Sprawdź, okna przesuwne. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to sprawdzić, przesuwane okna, które chcesz usunąć z kadru. Większość przesuwne okna mają zamki, które utrzymują okna zablokowane w miejscu. Zobacz, jak okna są zainstalowane tak, że będzie to łatwiejsze do usunięcia w późniejszym terminie.
 • Odkręć śruby. Nie może być kilka śrub, które są prowadzenie przesuwane okna i utwory na miejscu. Poluzować śruby śrubokrętem. Zachowaj wszystkie śruby w małym pojemniku, dzięki czemu nie stracisz żadnej z nich.
 • Zdjąć gumowe korki. Teraz, że śruby są usuwane, trzeba wyjąć gumowe korki obok. Korki gumowe są środkiem bezpieczeństwa dla okien, tak aby przestać przesuwając w pewnym momencie. Możesz znaleźć gumowe korki w dolnej części ramy okiennej. Jest zwykle zlokalizowane w środku dolnej szynie suwakiem. Spróbuj podważyć gumowy korek z rąk. Jeśli nie możesz go usunąć, należy użyć łom pop gumowy korek na zewnątrz. Odstawić gumowe korki.
 • Usuń okna przesuwne. Teraz, że usunięte zostały wszystkie środki bezpieczeństwa okna, następnym krokiem jest usunięcie samej okno przesuwne. Aby to zrobić, należy odblokować okna. Przesuwać jeden panel w środku ramy, a następnie ostrożnie podnieść okno tak, że dolna część jest podnoszony z szyny ślizgowej. Przesuń dolną część do siebie, od ramy, a następnie delikatnie usunąć całe okno z ramy. Zrób to samo z innymi przesuwnymi oknami, które masz.
 • Wyczyść ramki i okna. Oczyścić ramę okienną z próżni lub wilgotną szmatką, aby usunąć kurz i brud, które zgromadziły się. Oczyścić szklane okna przy pomocy gumy i wytrzeć ściereczką z mikrofibry, aby żadnych śladów włókien będzie pozostawiony na szybie.
 • Zainstaluj okna przesuwne. Po czyszczeniu okien, zainstaluj je z powrotem do klatki w odwrotnej kolejności. Upewnij się, że okna są ustawione na torze przesuwnym. Wymień wszystkie środki bezpieczeństwa i upewnij się, że śruby są na mocno.

Są to czynności, które można wykonać, jeśli chcesz usunąć okna przesuwne z ramy okna do czyszczenia lub naprawy. Jeśli okna są ciężkie, poproś kogoś, aby pomóc usunąć go z ramy tak, że dona € ™ t uszkodzić szybę. Po ponownej instalacji, ponownie przetrzeć szyby szmatką z mikrofibry, aby usunąć odciski palców.

Jak usunąć nieprzyjemne zapachy z foteliki

Zapytał: Jak usunąć zapach ryb z tyłu siedzeń samochodowych? Włożyłem jedną z torby na zakupy na tylnym siedzeniu samochodu, a nie wiesz, że to miał rozmrażania ryb w ciągu dnia 29 stopni. Fotelik wchłania płyn ryb. Samochód teraz pachnie łodzi rybackiej. Próbowałem sody oczyszczonej, olejek eukaliptusowy i oksy czyste. Theyâ € ™ nie pracujesz. Wszelkie sugestie.

Gdy zapachy iść w głąb poduszek siedzeń samochodu, mogą wziąć czas i powtarzające się wysiłki na rzecz usuwania. Na szczęście, istnieją różne zapachy usuwania produktów i dostępnych metod, które są bezpieczne do stosowania na dywanów i tkanin. Gdy masz miejsce testowane ukryty obszar, aby zapewnić, że nie ma uszkodzeń barwienia tkanin, jest bezpieczny w leczeniu głowę na miejscu. Dla różnych metod, aby zneutralizować nieprzyjemny zapach, zobaczyć nasze przewodniki Jak usunąć Sour Milk od Carpet zapachów i Jak usunąć zapach ciała od mebli.

Jak usunąć białe Krążki z drewniane meble

Zapytał: Jak usunąć białe znaki wodne z meblami z drewna? Szklaną wodą na stole bez nożnym, otrzymując biały znaku, który jest na meble.

Możesz ustawić swój napój lub umieść pizzy pole gorące bezpośrednio na stole i zanim się zorientujesz, youâ € ™ re w lewo z białym znakiem przypomnienia. Białe ślady na obudowie drewnianej mebla mogą być tworzone zarówno od ciepła i wilgoci. Jednakże, usuwając je używa tego samego procesu. Niektóre z poniższych metod pracy lepiej na świeże znaków, ale jest możliwe, aby usunąć ślady, które zostały tam przez lata. Wypróbuj jedną lub spróbuj je wszystkie, ita € ™ s praktycznie gwarantuje, że jeden z nich będzie usunąć znaki i przywrócić piękne wykończenie na drewnianym stole.

Mayo i sposób Ash

Potrzebne będą:

 • Majonez (nie Cud Bat)
 • Popiół (soda oczyszczona będzie działać, jeśli nie są dostępne popioły)
 • Suszarka do włosów
 • Miękkich szmatek

Kroki, aby usunąć znak wodny:

 1. Zbierz wszystkich dostaw i przygotować się do szorowania!
 2. Umieść niewielką ilość majonezu i popiołu na powierzchnię bielonego.
 3. Rub dwa produkty na białym powierzchni miękką szmatką, po słojów drewna.
 4. Jak jesteś pocieranie miejsca, należy użyć suszarki do włosów, aby dodać ciepła.
 5. Po usunięciu znaku, wytrzyj pozostałą majonez i popiół czystą szmatką.

Wosk Metoda papieru

Potrzebne będą:

 • Papier woskowany
 • Żelazko
 • Miękka ściereczka lub ręcznik

Kroki, aby usunąć znak wodny:

 1. Rozgrzej żelaza na niskim poziomie ciepła / ocieplenia bez pary.
 2. Umieść papier woskowy na to z białym znakiem
 3. Przykryć papier woskowy ręcznikiem.
 4. Umieść żelazko nad obszarem przez kilka sekund czas. Trzymaj żelaza porusza, aby uniknąć tworzenia nowego znaku ciepła.
 5. Powtórz z świeżego kawałka woskowanego papieru, aż znak zostanie usunięty.

Metoda żelaza

Potrzebne będą:

 • Tkanina bawełniana (biały t-shirt działa dobrze)
 • Żelazko

Kroki, aby usunąć znak wodny:

 1. Rozgrzej żelaza do ciepłym otoczeniu (start niższe i swój sposób pracy, jak począwszy od zbyt dużo ciepła może doprowadzić do dodatkowych obrażeń).
 2. Umieść bawełnianej szmatki nad zaznaczonym obszarze.
 3. Przesuń żelazko nad bawełnianą szmatką z parą wodną. Trzymaj żelaza porusza w każdym czasie, aby uniknąć stosowania zbyt dużo ciepła w jednym miejscu.
 4. Powtarzaj, aż znak zostanie usunięty.

Dodatkowe Porady i pomysły

 • Istnieją także usuwania komercyjnych, takich jak Remover Jasco Biały Pierścień dostępnych usunąć ślady bezpiecznie z większości wykończeń. Inne białe usuwania pierścieni można znaleźć na sprzęt i majsterkowiczów sklepach.
 • Jeśli znak wodny jest świeże, po prostu osuszyć teren szybko z suszarką do włosów, aby uniknąć pozostawiania śladu.
 • Przy ogrzewaniu obszaru z suszarką do włosów, utrzymują ją w ruchu, aby uniknąć przegrzania lakieru.

Jak usunąć papierosów zapach z drewniane meble

Zapytał: Jak usunąć zapach papierosów z szuflady w komodzie? Kupiłem ten używany kredens i śmierdzący, papierosów ubrania muszą być przechowywane w szufladach. Próbowałem przy użyciu arkuszy suszarka w każdej szuflady, ale to nie pomogło. Proszę o pomoc!

Gdy zapach papierosów zostaje wchłonięte przez drewniane meble, może to zająć trochę czasu, aby go usunąć całkowicie. Procesy te są proste i bezpieczne może być powtarzany, aż zapach zostanie usunięty.

Potrzebne będą:

 • Ocet
 • Woda
 • Soda oczyszczona
 • Fusy
 • Miękkich szmatek
 • Sprayem
 • Próżnia

Kroki, aby usunąć zapach papierosów:

 1. Zacznij od mieszania ½ szklanki octu z 2 szklankach wody w butelce ze sprayem.
 2. Mgła powierzchnie mebla.
 3. Zetrzyj nadmiar wilgoci, aby uniknąć plamienia.
 4. Pozostawić kawałek do całkowitego wyschnięcia.
 5. Powtórzyć w razie potrzeby, ocet jest świetny w usuwaniu nieprzyjemnych zapachów.
 6. Sody pochłania zapachy dobrze można zastosować kilka sposobów:
  1. Może to być traktowane bezpośrednio na powierzchni i wewnątrz szuflady. Pozwól, aby usiąść na co najmniej 24 godziny przed wyjęciem.
  2. Soda oczyszczona może być wymazane lub odsysany.
 7. Ponownie, w razie potrzeby powtórzyć aż zapachy zniknęły.
 8. Jeśli chcesz minimalną Clean-up, umieścić miskę wypełnioną sody lub kawy terenie obok lub wewnątrz mebla. Pozwól im siedzieć tam przez dzień lub dwa, i pochłaniają zapach.
 9. Odrzucić i powtórzyć ze świeżych pieczenia względu sody / kawy, aż zapach zniknie.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Jeśli to możliwe, ustawić meble na zewnątrz, całkowicie otwarte i pozwalają wietrzyć. Zapach będzie naturalnie rozpraszają.
 • Gazety także pochłaniają zapachy i można łatwo umieścić wokół wielu elementów meblowych. Proces może trwać dłużej, ale może być tanie, skuteczne naprawić.

Jak usunąć tłuszcz z samochodu za Wewnętrznych

Zapytał: Jak usunąć czarne, tłuste odciski palców z moim jasnym kolorze sufitu samochodu? Miałem pewne wewnętrzne prace na mój samochód, a mechanik wykonuje pracę w lewo ciemne czarne, tłuste odciski palców na moim światłem, tan sufit. Jak można usunąć go bez ranienia mój sufit?

Choć usuwanie tłuszczu nie może być zbyt trudne, środki ostrożności należy podjąć w celu zapewnienia, że ​​tkanina sufit nie obluzował i sag. Oto odpowiednie kroki, aby bezpiecznie usunąć plamy z sufitu samochodu.

Potrzebne będą:

 • Mydelniczka Świt (lub inny tłuszcz walki danie mydło)
 • Amoniak
 • Woda utleniona
 • Woda
 • Miękkich szmatek
 • Miski, wiadra lub butelki natryskowe

Kroki, aby usunąć plamę:

 1. Zacznij od czyszczenia powierzchni za pomocą szczotki lub próżni, aby usunąć kurz i brud, które mogą być obecne.
 2. Następnie wybierz jeden z produktów czyszczących powyżej. Nie mieszać je i korzystać z wielu produktów dla jednej sesji czyszczenia.
 3. Wymieszać niewielka ilość mydła z wodą. Jeśli zdecydujesz amoniaku lub nadtlenku, rozcieńczyć go w jednej części wody i jednej części czyszczenia. Przetestuj ukryty obszar pierwszy, aby zapewnić nie ma przebarwień.
 4. Mieszaninę umieścić w butelce ze sprayem lub małej misce / wiadra.
 5. Lekko zwilżyć szmatkę z czystszego / mieszaniny wody.
 6. Delikatnie osuszyć plamę na suficie.
 7. Należy zachować ostrożność, aby nie overwet obszar lub pęknie klej się, że posiada tkaninę sufitu w miejscu.
 8. Śledź mokrą szmatką suchą szmatką, aby osuszyć nadmiar wilgoci.
 9. Powtarzaj, aż plama jest usuwany.
 10. Zmyć czystą wodą do płukania, a następnie suchą szmatką do wyschnięcia.
 11. Szczotka próżniowo suchy sufit przywrócić tekstury.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Unikać oprysków lub moczenie sufitu bezpośrednio. Nasycenie cieczy powoduje, klej, aby zwolnić i tkaniny sufit sag.
 • Jeśli plama jest stary, sprawiają, że "świeże" ponownie przez wcieranie trochę wazeliny.
 • Są to produkty komercyjne przeznaczone do usuwania oleju i smaru. Są one dostępne w części samochodowych.
 • Chusteczki nawilżane dobrze dla szybkich rozwiązań. Zawierają alkohol, który będzie rozbić tłuszcz i wytrzeć ją.

Jak usunąć plamy z tkanin Okładki

Zapytał: Jak usunąć plamę z książki tkaniny? Istnieją pewne plamy na okładce tkaniny pokryte książki, które posiadam. Myślę, że mogą być odciski palców olejowych. Czy jest jakiś sposób mogę je usunąć bez uszkodzenia obudowy? Dzięki z góry.

Tkanina sprawia, że ​​piękne nakrycia książki, ale może szybko zebrać brud i kurz. Plamy, które wynikały z tego brudu budować można łatwo usunąć z odpowiednimi produktami. Oto wybór produktów czyszczących i wyjaśnień, jak ich używać. Start z pierwszych kroków do prostych i jasnych plam i pracować w dół listy, aby usunąć trudniejsze zabrudzenia.

Potrzebne będą:

 • Miękkich szmatek
 • Dokument pad czyszczący
 • Miękka szczotka (szczotki z końskiego włosia działa dobrze)
 • Absorene papieru i książki Cleaner
 • Brodex Multipurpose Cleaner
 • Waciki

Kroki, aby usunąć plamy:

 1. Zacznij od usuwania kurzu i brudu na powierzchni przez szczotkowanie obudowę miękką szczotką i / lub miękką szmatką.
 2. Są dostępne z końskiego włosia szczotki, które dobrze do usuwania brudu i kurzu z zagniecenia i szczelinach. Jest wystarczająco łagodna do stosowania na wszystkich powierzchniach książki.
 3. Po usunięciu kurzu, pad czyszczący dokument może być stosowany do usuwania brudu i kurzu, które są przyklejone do powierzchni. Myjki dokumentu są wypełnione specjalnym, który pochłania proszku absorbującego oleje i inne zabrudzenia, tak że może być szczotkowane z dala.
 4. Ścisnąć podkładkę, aby zwolnić część proszku absorbującego.
 5. Delikatnie wytrzyj powierzchnię, na której został zastosowany w proszku.
 6. Szczotkować resztki proszku z miękką szczotką lub miękką szmatką.
 7. W razie potrzeby powtórzyć, aż plamy są usuwane i nie są już zniesione przez proszek.
 8. Gąbki do czyszczenia na sucho, znane także jako gumki brudu wykonane są z gumy i są skuteczne w usuwaniu wielu rodzajów plam z powierzchni tkaniny książek.
 9. Użyj kawałek gąbki i pocierać go na zaplamione miejsce.
 10. Zużyte kawałek gąbki, po jego zakończeniu. Ponieważ te gąbki nie są ponownie wykorzystywane, nie martw się o rozprzestrzenianiu się zarodników pleśni, które są powszechnie spotykane na okładkach książek tkaniny.
 11. W przypadku dodatkowych plam, Absorbene działa dobrze. Jest to, że pociąga kit zabrudzeń i plam z powierzchni tkaniny.
 12. Usuwając niewielką ilość kitu z pojemnika i działa palcami aż stanie giętkim.
 13. Rzuć lub pocierać ją na powierzchni w jednym kierunku, aby usunąć plamy. Do demonstracji wideo, jak korzystać Absorene kliknij tutaj (YouTube).
 14. Jeśli poprzednie trzy produkty do czyszczenia nie usuwa plamy, jest jeden ostatni produkt, aby spróbować. Zwilżyć miękką ściereczką lub wacikiem z Brodex Multipurpose Cleaner.
 15. Rub produkt czyszczący ciągu barwione obszarach, dopóki nie podnieść. Ten produkt jest czystsze cytrusowe, które przecina najbardziej brud, brud, plamy i innych klejów.
 16. Po czysty, myć całą pokrywę z miękką szczotką, aby usunąć wszelkie pozostałości z produktów czyszczących.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Istnieje wiele dostępnych padów czyszczących dokument, który można zakupić online lub w sklepach artystycznych. Oni zazwyczaj wahają się w cenie od 5- $ 10 dolarów i może być ponownie użyty w kółko.
 • Jeśli książka jest stara i / lub delikatne, przetestować niewielką część pierwsza, aby zapewnić nie wystąpią negatywne skutki dla tekstury tkaniny i koloru.
 • Jeśli książka jest antyczne i wysoką wartość, może być najlepiej mieć to profesjonalnie oczyszczone. Podczas gdy produkty te są bezpieczne na książki Materiał, wykładziny tkaniny na zabytkowych książek są często kruche i nie wytrzymują nawet najłagodniejszy czyszczenie bez jakiegoś uszkodzenia.

Jak usunąć zarysowań na szybie okna

Mając oknami sprawia, że ​​wygląd domu klasę. Konserwacja okien nie jest trudne. Po prostu trzeba go czyścić codziennie, aby usunąć ślady i odciski palców. W niektórych przypadkach może się okazać, niektóre łagodne rysy na okna ze względu na wstrząsy i tkanin ściernych stosowanych do czyszczenia. Może to Twoje okno brudne. Możesz łatwo usunąć łagodne rysy z zaledwie kilku prostych krokach. Herea € ™ s, jak można to zrobić.

 • Materiały do przygotowania. Materiały, które potrzebne są płynem ściereczkę do czyszczenia lub ściereczki z mikrofibry, pasta do zębów, polerowanie pad i ściągaczki. Można kupić wszystkie te materiały z lokalnego przechowywania sprzętu.
 • Sprawdzić, czy okna. Sprawdź okna na zarysowania. Zobacz, czy rysy są łagodne lub jeśli są zbyt głębokie. Być może trzeba wymienić okna czy rysy są zbyt głębokie, aby naprawić. W przypadku łagodnych do średnich zarysowania, można łatwo usunąć.
 • Czyszczenie okien. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to do czyszczenia okien. Jest to, aby pozbyć się kurzu i znaków plam. To będzie także łatwiej zobaczyć rysy na oknie. Używaj miękkiej gąbki lub płynem do ściereczki do czyszczenia okien szklanych.
 • Używaj pasty do zębów na zarysowania. Zastosuj bita pasty do zębów na obszarze okna, gdzie są rysy. Musisz użyć pasty do zębów oraz regularne pasta do zębów żel nie. Palcem szerzyć pasty na powierzchni stosując ruch okrężny.
 • Buff zadrapania. Użyj klawiszy zderzeniowych do buff na zadrapania, które mają pasty do zębów. Możesz użyć do tego buforu lub jeśli nie masz po prostu polerować powierzchnię okna ręcznie. Użyj ruch kołowy, gdy polerowanie. Pasty do zębów będzie działać na początku i wyeliminować go z okna. Dla średnich zadrapania, może to trochę potrwać, aby była ona usunięta.
 • Wyczyść szybę. Po polerowanie, sprawdź okno, aby zobaczyć, jeśli wyeliminować wszelkie rysy na powierzchni. Możesz rozpocząć czyszczenie okna, gdy jest oczywiste, zadrapań. Użyj wycieraczkę do mydła całe okno, a następnie schodzenia na powierzchnię za pomocą drugiej stronie belki ssącej. Możesz także użyć ściereczki z mikrofibry do wycierania szyby okna.
 • Użyj szklaną osłonę. Aby zapobiec o rysy na szybie okna, można użyć osłonę szklaną. Ochraniacze można zakupić online lub szklane z magazynu sprzętu. To jest klej, który można umieścić nad szybą łatwo. Uczyni to szyba trwają od dłuższego czasu. Jest to korzystne, ponieważ instalacja nowego szkła w oknach mogą być dość drogie i trzeba eksperta, który zrobi to za Ciebie.

Są to czynności, które można wykonać, aby usunąć rysy ze swoimi oknami. Należy używać tylko miękkich szmatek bawełnianych i materiały izolacyjne do czyszczenia szklane okna, tak że nie będzie miał zadrapania na okna w przyszłości.