grsail.com

jak usunac beton z metalu

Jak usunąć Beton Off rozściełacz Walkways

Pytanie: Jak mogę usunąć beton z chodnika brukarz gruba warstwa betonu został przypadkowo stosowanej przez układarki RINOX w moim chodnik, który został nowo instalowanych?. Teraz mam białą warstwę nad moim nowym tan kolorowym chodnik, a krawędzie są zabrudzone układarki betonu. Zasilanie wodą do mycia pomógł dużo. Proszę o pomoc!

Wonâ To € ™ t być łatwe do usunięcia grubej powłoki suchego betonu, ale można to zrobić. Następujące kroki, wraz z ciężkiej pracy, pomoże przywrócić rozściełacze do dawnej świetności.

Potrzebne będą:

 • Dłuto
 • Gumowy młotek
 • Kwas solny
 • Woda
 • Ochrona oczu
 • Rękawice kwasu
 • Tanie pędzlem
 • Szczotka do szorowania

Kroki, aby usunąć Beton:

 1. Noszenie okularów ochronnych, ustawić dłuto przed betonu i dotknij koniec z gumowym młotkiem. Powtarzaj, aż youâ € ™ ve zerwane większość z betonu, ale dona € ™ t hit rozkładarkę bezpośrednio lub można go złamać, a nie. Może to być długie, żmudne. Jeśli to możliwe, zebrać przyjaciół i innych, aby przyspieszyć ten proces.
 2. Po youâ € ™ ve usunąć grubsze kawałki betonu, betonu zwilżyć wodą.
 3. Nosić rękawice gumowe i używać tani pędzla kwasu solnego, aby zastosować do pozostałego betonu. Odczekać 10-15 minut na to, aby pracować. Będziesz wiedzieć, że działa, gdy pęcherzyki. Kwas zepsuje się betonem, tak że może on zostać usunięty.
 4. Użyj szczotki do szorowania, aby usunąć podziale betonu.
 5. Po youâ € ™ nie ponownie czyni postępy, powtórz kroki 3 i 4. Może być konieczne stosowanie kwasu kilka razy, aby usunąć beton całkowicie.
 6. Gdy youâ € ™ re zadowolony z wyników, opłukać rozkładarkę czystą wodą. Należy pamiętać, że odpływ kwasu zabije żadnej roślinności na swojej drodze. Jeśli jest to problemem, kierować wodę najlepiej jak potrafisz do bezpiecznego miejsca odwodnienia.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Jeśli ita € ™ s można usunąć skażoną rozkładarkę zastąpić go nowym, zrób to. Proces czyszczenia jest długa i trudna. Wymiana w większości przypadków jest chyba łatwe w porównaniu.
 • Kwas solny można stosować pełną wytrzymałość lub rozcieńczony zgodnie z instrukcją na etykiecie. ZAWSZE rozcieńczyć dodając kwas do wody, nigdy odwrotnie.
 • Jeśli rozściełacze wylano zamiast predefiniowanych, upewnij theyâ € ™ ve w zalewie przez co najmniej dwa tygodnie przed czyszczenia betonu z wierzchołka. Jeśli dona € ™ t, można uszkodzić układarka z tym proces usuwania.
 • Jeśli to możliwe, sprawdź u producenta brukarz pewny, aby kwas lub nie zmieniała barwy Bleach rozkładarki. Jeśli thatâ € ™ s nie jest to możliwe, badania na miejscu w ukrytym obszarze, zanim zastosuje się kwas.
 • Unikać wdychania oparów z kwasu solnego. Wykonaj wszystkie instrukcje użytkowania, przechowywania i usuwania wskazanych na etykiecie.

Jak usunąć farbę z metalu z Soda

Zapytał: Jak czyścić farby w sprayu się z metalu z sody? Chcę oczyścić ją z arkusza stali.

Soda oczyszczona ma wiele zastosowań w całym domu, a liczba ta stale się powiększa. Wraz z nim, że jest jednym z najbardziej popularnych "zielonych" środków czyszczących, może bezpiecznie usunąć wszystkie rodzaje budować i brud bez wprowadzania ostrych środków chemicznych do środowiska. Dla tych, którzy są zainteresowani w tej najnowszej metody czyszczenia nazwie "sody wybuchowych", czytaj dalej.

Soda Piaskowanie

Soda wybuchowych jest nowa metoda zielone do usuwania plam z niemal każdej powierzchni. Jest to skuteczne i bezpieczniejsze niż piaskowanie. Soda wybuchowych wykorzystuje sprężone powietrze do wysadzenia sodę na czyszczoną powierzchnię. Proces jest podobny do piaskowania, ale nie jest tak ostry na czyszczonych i środowiska. Ścieranie od wpływu sody usuwa farby i innych zanieczyszczeń. To działa na delikatnych powierzchniach takich jak szkło do bardziej wytrzymałych powierzchni, w tym drewna i metalu. To nawet było bezpieczne od samochodów i maszyn. Maszyny do czyszczenia tego rodzaju dostępne są do wynajęcia. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Sodowych.

Jak zrobić rzeczy z metalu Puszki i skrzynki

Istnieją różne materiały, które można wykorzystać do tworzenia wielu rzemiosł i przedmiotów. Drewno, plastik, i glina są wykorzystywane do wytwarzania różnych przedmiotów sztuki i AGD. Można również korzystać z innych materiałów nadających się do ratowania środowiska naturalnego przed zanieczyszczeniami. Puszki metalowe i pudełka są bardzo uniwersalne i mogą być używane do wielu różnych rzemiosł. Jeśli chcesz wiedzieć, jak zrobić rzeczy za pomocą puszki metalowe i pola, tutaj są rzeczy trzeba zrobić.

 • Zbieraj puszki metalowe i pola. Pobierz z puszki i pudełka, które chcesz pracować. Oczyść powierzchnię środków czyszczących i ręczników papierowych. Można również stosować zapalniczek do usuwania lepkiej pozostałości z tagów cen. Wosk Turtle może być również używany do czyszczenia puszki i pudełka, i może dać im ładniejszy i bardziej błyszczącą wygląd.
 • Wystarczy upewnić się, że youâ € ™ re ostrożny używając środków czyszczących, które mogą tłumić okno jak ryzyko gromadzenia rdzy na wnętrzności, że nie zrobił € ™ t całkowicie suche przed Pokrywa została zamknięta.
 • Jeśli pole ma rdzy, pocierać je papierem ściernym lub wełną stalową mokro wodą. Przetworzyć zardzewiały obszar z lekkiej, kolistymi ruchami, uważając, aby nie uszkodzić powierzchni, bez rdzy na nich. Oczyścić teren z zimną wodą lub wilgotną ściereczką i miękkie. Powtórz ten proces, aż powodzeniem usunąć rdzę.
 • Można również użyć papieru ściernego aby wygładzić ostre krawędzie swoich blaszanych pudełkach. Mając ostrych punktów na łodzi może skończyć zranieniem Ciebie i Twoich znajomych. Podczas obchodzenia tych pól cyny, dona € ™ t zapomnij użyć skórzane rękawice do ochrony.
 • Utworzyć pole biżuterii. To może być jeden z najprostszych jednostek można dokonać w blaszanym pudełku. Metalowa obudowa, która zawiera pokrywę lub zatrzaśnięcia zawias może znacząco pomóc. Odciąć dwa kawałki materiału, który ma ten sam wymiar jak w dnie pudełka. Szyć trzy boki i przed zamknięciem go zrobić poduszkę na biżuterię wypełnić wnętrze z bawełny.
 • Następnie można albo wypełnić wnętrze pudełka z dodatkowymi poduszkami tkanin, lub zastosować błyszczący lakier. Udekoruj poza pole z farbą i koralików na atrakcyjny wygląd. Niech farba wyschnie przechowywania biżuteria, lub owinąć wstążką wysłać jako prezent.
 • Dodać zabawki cyny. Jeśli youâ € ™ re na twórczej i artystycznej strony, można zrobić zabawki cyny lub rzeźby. Używaj różnej wielkości pudełek cyny i można stworzyć robota dla siebie. Wystarczy umieścić kawałki razem za pomocą gorącego kleju. Gdy za pomocą gorącego kleju, należy uważać, aby przestrzegać protokołów bezpieczeństwa tak, dona € ™ t skończyć obrażeń.
 • Po pozostawieniu kleju, aby ustawić, przez minutę w większości, farb ruchu lub długopisy farby, aby pomóc wzmocnić funkcje i dodać dodatkowe informacje. Niech farba wyschnie pierwsza przed opuszczeniem go na wyświetlaczu.
 • Jeśli chcesz zobaczyć swoje prace na zewnątrz lub w ogrodzie, pomalować wodoodporną farbą, więc farba ISNA € ™ t łatwo zmyć, i metalu nie robi € ™ t skończyć rdzewieje.

Puszki metalowe i pudełka mogą być wykorzystane do innych rzemiosło inne niż te wymienione powyżej. Wystarczy upewnić się, do czyszczenia i przetwarzanie materiałów, zanim prace nad nimi, więc pozostają bezpieczne od urazów i tężcowi.

Jak Wzornik Beton

Jeśli szukasz doskonałej i tani sposób dekoracji posadzek betonowych, betonu stenciling może być odpowiedź na swoje modlitwy do stylizacji. Z stenciling, można uzyskać wygląd podłogi z kamienia lub cegły, ale nie towarzyszącego ceną. Niektóre opracowanie wzorców może nawet dać podłodze dywanu perskiego wygląd! Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć wzór szablon do projektowania, że ​​masz na myśli i wykonaj kroki opisane w tym artykule. Szablonowe wzory dostępne są w licznych i różnych kolorach i wzorach. Mogą być one stosowane na istniejących powierzchni lub nowo wykonanych posadzek betonowych.

 • Pobiera długość i szerokość obszaru, który chcesz wzornik na. Weź taśmę pomiarową i wykonywanie pomiarów powierzchni betonu, które chcesz umieścić swój szablon. Dzięki temu dowiesz się, jak dużo lub jak wiele sztuk niego trzeba będzie kupić w sklepie. Po mieć wymiary sprawiają, że wstępny szkic terenu, tak że można przynieść to z ciebie, gdy pojawi się wzór. Niektóre sklepy sprzętu i sklepy dla majsterkowiczów przeprowadzenia konkretnych wzorów szablonów, ale może być w stanie znaleźć więcej możliwości wyboru w sklepach internetowych, które specjalizują się w tych projektach.
 • Przygotuj szablony i obszar, który chcesz pracować. Korzystanie z narzędzia nóż bardzo ostry, pokroić każdy szablon z rolki. Powinno to być zrobione przed wylaniem betonu. Niektóre szablony są asymetryczne cięcia i mogą być dopasowane lub po prostu ich potrącenia. Umieścić kilka bloków na całym obszarze, gdzie można korzystać z szablonów. Upewnij się, że na pokrycie podłogi i struktur w pobliżu.
 • Wlać betonu na powierzchni i upewnij się, że jest to poziom w całym. Jeśli możesz, użyj izolujący pływające rodzaj betonu, aby uczynić pracę szybciej. Postępuj zgodnie z instrukcjami do mieszania betonu i wlać go nad obszar, który blokowany. Masz kogoś pomoc, której co najmniej dwa razy jastrychu na świeżo wylany beton. Upewnij się, że boki i krawędzie są gładkie przed załamaniem się szablony.
 • Umieść swoje konkretne szablony oparte na projekcie. Gdy powierzchnia jest wolna od zbyt dużego spadu wody, ale wciąż lekko wilgotne, umieścić konkretne wzory szablonów na obszarach. Zacznij od centrum sztuki z szablonu i swój sposób pracy w kierunku boków. Gdy jesteś zadowolony z umieszczenia wzoru, gipsu go na powierzchnię za pomocą wałka szablon. Jeśli nie jest to możliwe, wystarczy użyć pacy ubijać na mokrym betonie, aby podwyższoną wzór.
 • Zastosuj utwardzacz kolorów na mokro betonu. Przeczytaj instrukcjami Manufacturera € ™ s przed nałożeniem utwardzacza kolorów na odsłoniętej powierzchni betonowej podłodze. Pracuj kolor do betonu za pomocą pacy byka. Trzeba to zrobić szybko, jak to możliwe, ponieważ kolor nie zostanie wchłonięta równomiernie, jeśli beton zaczyna twardnieć.
 • Tworzenie realistycznego profil. Zastosuj środek antiquing. Dzieje się to w postaci płynnej lub w proszku. Ten środek tworzy cienie, które naśladują wygląd wgniecenia między cegieł, płytek lub kamienia. Jeśli pracujesz na wzór cegły lub kamienia, powierzchnia powinna być lekko szorstka, aby nadać mu bardziej autentyczny wygląd. Możesz użyć wałka tekstury dla tego etapu projektu. Jeśli pracujesz na wzór płytek, upewnij się, że wygładzić wszelkie niedoskonałości, pracując na powierzchni swojej kielni.
 • Podnieś szablon i pozwalają na całej powierzchni do całkowitego wyschnięcia. Zaraz po teksturowanie betonu, usunąć konkretne szablony, które zostały wykorzystane w projekcie. Pozostawić na noc powierzchni przed piłowanie kontrola przyłączyć i uszczelniania powierzchni płyty. Przed zamiatanie środek usuwający z powierzchni Poczekaj jeszcze dwadzieścia cztery godziny.

Teraz, że wyrazili Drab posadzki betonowe nowy, lepszy wygląd, upewnij się, że usunąć barwnik i środek utwardzający, zanim pozwoli nikomu wchodzić na swoich piętrach. Można oczyścić powierzchnię z wykształcenia wąż na niego i pozwalając wodzie zmyć brud i chemikalia. Nałożyć uszczelniacz do projektu ostatni przez wiele lat.

Jak Cut Beton

Jak Cut Beton

Cięcia betonu wymaga:

Piła (zmienia się w wielkości i rodzaju w zależności od głębokości cięcia)
Prawidłowe ostrze (w zależności od pożądanego cięcia)
Środek taśmy
Chalk linii
Ołówek
Urządzenia bezpieczeństwa

Krok 1

Oceny cięcie pożądany: Uwaga wielkość i głębokość betonu, która chciałaby być cięte. Zaznacz na lokalizację (użyj ołówka, taśmy mierniczej i kredą linię) do identyfikacji obszaru cięcia.

Krok 2

Przygotuj piły: Instalacja odpowiedniego ostrza do cięcia (ex pożądane: jeżeli głębokość betonu jest 3,5 "trzeba będzie 4" ostrze). UWAGA: Beton zawiera cząstki krzemionki. Polecam przy użyciu piły albo z przywiązania próżniowej lub rozpylaczem wody. Zazwyczaj tarcze diamentowe są używane do cięcia betonu.

Krok 3

Wykorzystaj właściwe wyposażenie ochronne: Ochrona oczu i dróg oddechowych są koniecznością, rękawice i ochraniacze słuchu są bardzo pomocne.

Etap 4

Rozpocząć cięcie: Powoli niższe piłę swoję betonu (mocno trzymać zobaczył). Należy pamiętać, że cięcia betonu powinny być wykonywane w wolniejszym tempie niż cięcia drewna. Piła powinny pozostać w stabilnej pozycji podczas cięcia, a przepychanki piły spowoduje ostrze do gaśnięcia, lub nawet gorzej, piła może skakać. Niech Piła dokonać cięcia - siła prosimy nie jest do cięcia szybciej przez zastosowanie większej siły.

Podczas cięcia betonu, najważniejszym narzędziem jest bezpieczeństwo:

1. Pobierz sprzętu ochronnego.

2.Get odpowiednią piłę do pracy.

Jak zbudować Szkółka dla psów

Jak zbudować Szkółka dla psów


Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak zbudować dla psów i pomyślałem, że byłoby zbyt trudne, to jeszcze raz. Twoje ulubione psów docenią ciepłe, suche miejsce, aby zadzwonić do domu i docenią nie spędzać ciężko zarobione pieniądze, aby zatrudnić kogoś innego, aby je zbudować.

Hodowla psów Definicja

Warto mieć na uwadze to, że istnieje różnica między domu psa i hodowli psów. Gdzie pies dom jest stosunkowo niewielka i służy przede wszystkim do spania, hodowla psów jest w rzeczywistości znacznie większa obudowa, która zazwyczaj zawiera domu psa w środku. Pies służy hodowli psów, które pozostają poza albo cały czas lub przez większość dnia i tylko przychodzą w nocy, kiedy właściciele są w domu. Większy obszar w hodowli pozwala psu poruszać zachowując go przed krzywdą.

Dog Kennel Plany

Chociaż nie jest to całkowicie niezbędne, aby mieć plan, istnieje wiele zasobów internetowych do zakupu plany na zewnątrz psów hodowli.

 • Mason Firma oferuje kilka planów dotyczących zarówno dla zawodowców jak i mieszkaniowych.
 • Zobacz Fido zebrał linki do Prefabrykowane budy, które mogą być skonfigurowane do żądanego kształtu i rozmiaru.

Wymagane akcesoria

Narzędzia

 • Młot
 • Wkrętak lub wiertarka
 • Miarka
 • Piła (albo okrągłe lub piła zrobi)

Materiały

 • Postów drewniane
 • Gwoździe lub wkręty
 • Ogrodzenia metalowe i wsporniki
 • Cyna sztucznego lub sklejki na pokrycia dachowe
 • Mieszanka betonowa (opcjonalnie)
 • Farba lub plam (opcjonalnie)

Jak zbudować Szkółka dla psów

Określić, czy masz zamiar zbudować hodowlę na szczycie konkretnych pad lub jeśli to będzie siedzieć bezpośrednio na ziemi. Chociaż betonowe klocki sprawiają, że o wiele łatwiejsze do czyszczenia stoczni hodowlany, bo można po prostu wąż go z wodą, to dodatkowe koszty. Jeśli nie jesteś pewien, jak wlać beton się, dostać ofertę z dwóch lub trzech konkretnych firm i wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb i budżetu. Od kilku dni trwa betonu do utwardzenia raz wylewa, należy wziąć to pod uwagę przy planowaniu działań budowlanych hodowli.

Zmierzyć szerokość i długość potrzebną do całej hodowli obwodzie. Jeśli wylany betonowy pad, wymiary hodowla powinna być o kilka centymetrów mniejszy niż podkładki tak, że pełna hodowla siedzi na klawiaturze. Ogrodzenia metalowe zazwyczaj sprzedawany jest w standardowych rozmiarach. Aby zapobiec nudne zajęcie cięcia ogrodzenia, zdecydować się na hodowli w standardowej wielkości, takich jak dziesięć stóp dziesięć stóp. Najczęstszym metalu ogrodzeń ogniwa łańcucha, które są sprzedawane w postaci ciągłego wałka.

Do hodowli wbudowanych bezpośrednio na ziemi, ustawić drewniane słupy na każdym rogu. Zatopić je około 12 cm głębokości i wlać mieszanki betonowej w otworze. Dodać wodę, wymieszać lekko i przytrzymaj, aż zestaw. Przymocować do słupków ogrodzenia za pomocą wsporników przybite lub przykręcone mocno. Powtórz na dwóch innych stronach, pozostawiając z tyłu otwarte.

Skonstruować prosty drewniany pies dom w odwrocie hodowli, gdzie psy mogą wydostać się z pogodą. Pole, które jest proste w przybliżeniu 24 cm wyższy i dłuższy niż zwierzę będzie wystarczająca. Wyciąć drzwi wystarczająco duży dla psa, aby wejść i wyjść, ale nie tak duże, że deszcz i wieje zimne powietrze z łatwością w. Farba lub plam w razie potrzeby, a następnie przybić na dachu wykonane z blachy lub sklejki cyny tak deszczu zostaje na zewnątrz, a pies pozostaje w!

Sugestie końcowe

Niezależnie od tego, czy wiedział, jak zbudować dla psów lub jest to twój pierwszy raz, ale należy pamiętać, aby uwzględnić wzrost w psiej rodziny. Budowanie hodowlę w miejscu, gdzie ogrodzenie może być przedłużony o dodatkowe hodowli wybudowanych w sąsiedztwie obecnego. To będzie bardziej ekonomiczne, ponieważ trzeba tylko kupić wystarczającą ilość materiałów do budowy trzech stron od czwartej strony będą udostępniane pierwszej hodowli. Ostatecznie, Twój pies będzie znacznie szczęśliwszy poruszając się w przestronnej i jest w stanie przejść i wyjść z jego sypialni do woli, niż są stłoczeni w skrzyni lub przywiązany do łańcucha.

W jaki sposób wirus grypy Rozprowadzić?

Rozprzestrzenianie się wirusa grypy jest bardzo ważna kwestia, ponieważ grypa jest poważną infekcją wirusową, która atakuje ludzi, niezależnie od płci i wieku. Choroba ta charakteryzuje się ciężkimi objawami zatrucia, przeziębieniach, wyciek z nosa, lub nadziewane i kaszel.

W jaki sposób wirus grypy Rozprowadzić?

Źródło zakażenia

Zazwyczaj źródłem wirusa jest chory. Jednakże ostatnie badania wykazały, że wirus grypy może być przesyłana od zwierząt na ludzi.

Chory jest zdolny do przenoszenia wirusa przez osiem dni od początku choroby. Ludzie chorzy na grypę są głównie niebezpieczne w dwóch pierwszych dniach choroby. Ci, którzy opuszczają dom w tych dniach są największym zagrożeniem dla innych ludzi. Odwiedzają miejsca publiczne, korzystania z transportu publicznego, tym samym przyczyniając się do szybkiego rozprzestrzeniania się choroby, zwłaszcza w dużych miastach. Kontynuując prowadzić aktywny tryb życia, zarazić wiele osób.

Rozprzestrzenianie się wirusa

Istnieje kilka sposobów, aby rozprzestrzeniać wirusa.

Airborne

Airborne jest najczęstszym sposobem przekazywania wirusa. Każdego dnia około 15.000 litrów powietrza przechodzi przez drogi oddechowe człowieka. Drobnoustroje w nim zawarte są filtrowane i osadza się na powierzchni komórek nabłonkowych. Wdychanego powietrza jest niebezpieczny, jeżeli zawiera chorobotwórcze bakterie i wirusy.

Gdy chory mówi, kaszel, kichanie, lub po prostu oddycha, błony śluzowe układu oddechowego, jego lub jej cząstek uwalniania oddechowych śliny, plwociny i śluzu zawierające chorobotwórczą mikroflorę, takich jak wirusy grypy, w środowisku. W skrócie, pacjent jest otoczony przez obszar o zwiększonym ryzyku infekcji, charakteryzującą się największą koncentracją cząstek aerozolowych. Śluzówki osoby zdrowej jest brama wjazdowa na wirusa grypy. Cząstki wirusowe są przenoszone przez powietrze od osoby zakażonej w zdrowej.

Emisje cząstek wirusa, gdy kichanie

Stężenie wirusa grypy i jego odporność zależy przede wszystkim od rozmiaru cząstek aerozolowych. Obie wartości są bardzo wysokie, gdy kichasz z otwartymi ustami. Jeśli pacjent kichanie z usta zamknięte, ilość powietrza emitowanego zmniejsza się o 10-70 razy, a w związku z tym stężenie wirusa grypy w powietrzu spada.

Domownicy

Wirus grypy może przetrwać w środowisku do trzech tygodni. Dlatego też, ryzyko zakażenia przez zakażone artykułów gospodarstwa domowego jest bardzo wysoka. Wirus może być przenoszony poprzez artykuły gospodarstwa domowego, pościel, naczynia, zabawki, kosmetyki. Pamiętaj, że ogrzewanie do 50-60 ° C inaktywuje wirusa w ciągu kilku minut, podczas gdy środki dezynfekujące to zrobić natychmiast.

Jak wirus przyczepia się do komórki

Cząstki wirusowe są zatrzymywane w nabłonku dróg oddechowych. Są one przymocowane do komórek nabłonkowych poprzez hemaglutyniny. Enzymu neuraminidazy niszczy błony śluzowej komórek i wirus wnika do komórki. RNA wirusowy wchodzi do jądra komórkowego. W rezultacie komórki funkcje życiowe naruszone i rozpoczyna produkcję białek wirusowych. Jednocześnie wirusowy RNA replikuje i montuje cząstek wirusowych. Nowe wirusy są uwalniane (jednocześnie, zniszczenie komórek występuje), a oni zarażać inne komórki.

Się do krwi, wirus rozprzestrzenia się w całym ciele. Okres zakaźny zaczyna się na końcu inkubacji osiąga maksimum w ciągu 1-2 dni po rozpoczęciu choroby. Na 5 -7 dni choroby, stężenie wirusa w wydychanym powietrzu jest znacznie zmniejszona, a pacjent jest praktycznie nieszkodliwy dla innych.

Osobliwości transmisji

 • Kropelki rozłożone przez kichanie i kaszel są dość mała (od 0,5 do 5 mikronów). Za każdym razem, kichasz, zwolnieniu do 40.000 kropelek. Jednakże, nawet pojedyncza kropelka może wystarczyć, aby złapać infekcji.
 • Jak długo przetrwa wirusa grypy w powietrzu w zależności od wilgotności powietrza i promieniowania ultrafioletowego. Niska wilgotność i brak światła słonecznego w zimie przyczynia się do jej przetrwania.
 • Od wirusa grypy mogą przetrwać poza organizmem, może być transmitowany przez zanieczyszczonych powierzchni, takich jak banknoty, klamki, wyłączników elektrycznych i innych artykułów gospodarstwa domowego.

Wirus nie ustępuje:

 • W ciągu jednego lub dwóch dni na nieporowatych powierzchniach, takich jak tworzywa sztucznego lub metalu.
 • W ciągu piętnastu minut na suchej tkanek i papieru.
 • Tylko pięć minut na skórze.
 • Jednakże, jeśli wirus jest obecny w śluzie, może on przetrwać dłuższy okres.
 • Wirus ptasiej grypy może przetrwać zamrożenie.

Jak do uszczelniania betonu Balkon

Jak do uszczelniania betonu Balkon

Dowiedz się, jak uszczelnić beton balkon można zaoszczędzić od czynienia z niektórych poważnych napraw domowych. Beton lewej rozszczelnione jest podatne na uszkodzenia, pęknięcia i wilgoć awarii, z których wszystkie mogą prowadzić do poważnych bólów głowy właścicielem domu do wynajęcia.

Dlaczego Twój balkon należy Sealed

Beton jest dość trudne patrząc, zwłaszcza gdy nowe. Ten gładki, rock jak substancja wydaje się być silny i dość niezniszczalne. W rzeczywistości jednak, beton porowaty, co oznacza, że ​​może wchłaniać ciecz.

To nie może brzmieć jak duży problem, dopóki nie zaczynają brać pod uwagę fakt, że deszcz, śnieg i lód są wszystkie płyny Twój balkon będzie podlegać. Dodaj w jakiś rozlanego wina na wieczór ciesząc się widokiem z balkonu i masz niezły bałagan na rękach.

W czasie, deszczu i śniegu twoje absorbuje balkonowe osłabi betonu strukturalnie. Pęknięcia zaczną pojawiać się na powierzchni, dzięki czemu jeszcze bardziej wilgoć przedostaje się. Gdy woda ta zamarza, rozszerza, potencjalnie łamanie balkon, a co niebezpieczne do użytku.

Uszczelnienie cementu lub betonu z uszczelniaczem nasycającej zatrzymuje ten absorpcję wilgoci. Wynikiem jest balkon, który jest odporny na plamy, odporny na wilgoć, łatwiejsze do czyszczenia i mniej podatna na pęknięcia i uszkodzenia.

Rodzaje betonu Uszczelniacz

Istnieje wiele rodzajów betonu uszczelniacz obecnie na rynku, niektóre z bazy silikonowej i innych z bazy wodnej. Oba mają swoje plusy i minusy do rozważenia przed zakupem.

Uszczelniacze na bazie silikonu

Uszczelniacze na bazie silikonu są droższe niż uszczelniacze na bazie wody, ale trzymać dłużej i muszą być rzadziej ponownie zastosować. Nagły, niespodziewany deszcz prysznic dzień po uszczelnić swój balkon z uszczelniaczem na bazie silikonu ma się czego obawiać tak jest z uszczelniacze na bazie wody. Uszczelniacze silikonowe zawierają duże ilości lotnych związków organicznych jednak, nadając im silny zapach.

Uszczelniacze na bazie wody

Uszczelniacze na bazie wody są łatwiejsze do zastosowania niż uszczelniacze na bazie silikonu, ponieważ mogą one być łatwo czyszczone w przypadku rozlania. Choć jeszcze mokre i utwardzanie, zgrzewarkę można rozbić i zmyte przez więcej wody, więc przypadkowe rozlanie na ziemię poniżej nie będzie taki duży problem,. Uszczelniacze na bazie wody należy stosować częściej niż uszczelniaczy silikonowych, nawet dwa razy w roku, w trudnych warunkach klimatycznych, ale oni mają niższe VOC co jest lepsze dla środowiska.

Uszczelniania betonu Balkon

Sprawdź prognozę pogody; przypieczętować swój balkon, kiedy można być pewnym dobrej pogody przez dwa do trzech dni, podczas których leczy uszczelniających.

Wyczyść swój balkon dobrze. Używaj szczotki do szorowania lub podkładkę zasilania i usunąć wszelkie zanieczyszczenia, brud lub miejscowe plamy, które nie mają być zachowane przez uszczelnienie w miejscu. Pozwól balkon do całkowitego wyschnięcia.

Użyj pędzla do uszczelniania krawędzi i obwodzie balkon. Uszczelka między słupkami poręczy i balustrad i upewnij się, aby pokryć wszystkie widoczne obszary betonu.

Za pomocą wałka malarskiego zastosować uszczelniacz do reszty balkonie, malowanie się z balkonu i do domu, jak przejść.

Pozostawić zgrzewarkę do utwardzenia na do 48 godzin przed powrotem meble na balkon i wznawianie jego wykorzystanie.

Balkon Opieka

Gdy twój balkon jest zamknięty, utrzymywać go z delikatnym środkiem czyszczącym do usuwania gruzu regularnie. Zastosuj żadnej konkretnej farby raz uszczelniacz został wyleczony i ponownie uszczelniacz corocznie dla najlepszych rezultatów.

Dowiedz się, jak uszczelnić beton balkon może wydawać się chore, ale można zaoszczędzić dużo więcej pracy w przyszłości. Troska o balkonie prawidłowo i cieszyć się jego wykorzystania w nadchodzących latach.

Jak naprawić Handle Case

Uszkodzony uchwyt przypadku należy zwrócić uwagę natychmiast. To jest trudne do dźwigania torbę lub walizkę z uchwytem, ​​który nie działa prawidłowo. Filtrowanie worka aż zostanie zamocowany w większości przypadków nie jest to rozwiązaniem. Nikt nie chce właścicielem bezużyteczną carry wszystko. Profesjonalny zrobi wielką pracę naprawy uszkodzonego przypadek uchwyt. Ale w przypadku braku ich usług, rzeczywiście można przejąć i zrobić kilka poprawek PTF siebie. Te proste wskazówki powinny pomóc naprawić uszkodzony uchwyt sprawy. Może to być nawet stałym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli masz ręce i umiejętności pro.

 1. Po pierwsze wszystkim sprawdzić złamany uchwyt torby, teczki lub laptopa. Sprawdźcie, jak kiedyś być dołączone. Czy to szyte na miejscu? Śruby stosowane były dla niego? Czy to tylko uchwyt i jest posiadaczem pierścienia uszkodzona również? Jeśli tak, to musisz mieć, aby naprawić lub wymienić te, wraz z uchwytem.
 2. Uzyskać średnicę od uchwytu pierścieniu przez pomiar dokładnie. Będziesz potrzebował szczegółów na to tak, że jest łatwiej znaleźć uchwyt zastępczą, która niesie odpowiedni rozmiar.
 3. Po zbadali, jak rozległe uszkodzenie, trzeba będzie kupić uchwyt zastępczej, w tym pierścieni, które się z nim. Sprawdź sprzęt, dla domu i sklepy specjalistyczne do tego. Musisz znaleźć taki, który jest taki sam rozmiar i długość jak uszkodzonego uchwytu przypadku. Jeśli chcesz dostać nowy projekt, istnieje wiele, że są dostępne. Uchwyty są w skóry, winylu, plastiku, płótnie, metalu lub innego materiału. Upewnij się, aby jedno z nich nadal pasuje torbę lub walizkę.
 4. Montaż uchwytu przypadek wymiana nie jest trudna rzecz do zrobienia. Jeśli uchwyt jest wyposażony w zapięcie to byłoby łatwiej umieścić to w torbie, a wystarczy zapięcie to ponad istniejących pierścieni. Jeśli sam pierścień został zniszczony, choć, trzeba usunąć stare zanim będziesz stawiać nowe.
 5. Jeśli musisz wymienić pierścienie uchwytu za, trzeba także mieć szczypce gotowe. To jest również dostępna w sklepach ze sprzętem.
 6. Aby go otworzyć, zacisnąć szczypce do ringu, a następnie przekręcić go otworzyć. Gdy to nastąpi, można zsunąć pierścienia.
 7. Umieścić w nowym pierścieniem przekręcając go otworzyć. Upewnij się, że nie opanowały tego jak będzie osnowy metalu i czynią go bezużytecznym.
 8. Kiedy okno jest otwarte, można łatwo wsunąć pierścień w miejscu, wraz z nowym przypadku uchwytu. Użyj szczypce ponownie skręcić tak blisko.
 9. Dokręcić śruby żadnego połączenia lub później. Podnieść torbę z nowym uchwytem, ​​aby upewnić się, że te, które zainstalowane są w ciągłej struktury lub, że został prawidłowo ustawiony.

Podręcznik ten może mieć zastosowanie do wszelkich typów łamany uchwyt sprawy takie jak uchwyt laptopa, uchwyt na bagaż lub uchwytem kieszeni.

Jak zrobić Rekwizyty scenograficzne

Tworzenie własnych film w dzisiejszych czasach nie jest już trudne zadanie. W porównaniu do filmowanie w przeszłości, tworząc film w tych dniach jest dość proste. Dzięki technologii coraz osobiście dostępne dla osób, prawie każda osoba jest już w stanie podejmować ją lub jego własne filmy lub filmów. Kamery, na przykład, może dostarczyć dobrej jakości i tańsze, gdy chcesz stworzyć film. Oczywiście, nie należy zapominać o swoich rekwizytów przy podejmowaniu film, bo mając rekwizytów sprawia, że ​​film bardziej atrakcyjne dla publiczności. Rekwizyty pomóc również dokonać prztyczek bardziej realistyczne. Rekwizyty rzeczywiście przyczynić się do historii, które są przedstawiający w filmie.

Dokonywanie rekwizyty filmowe naprawdę nie jest takie trudne lub kosztowne. Trzeba tylko mieć materiały, które prawdopodobnie można kupić w sklepach sprzętu w pobliżu swojego miejsca lub pożyczyć od znajomego. Rzeczy youa będziesz musiał € ™ to tylko niektóre farby, drewno, metal i styropian. Teraz możesz zacząć tworzyć filmowe rekwizyty.

Zanim cokolwiek innego, należy zawsze rozpocząć od zaplanowania rzeczy, które chcesz zrobić. I tak należy najpierw zrobić listę tego rodzaju rekwizytów, które chcesz zrobić. Niektóre przykłady byłoby skały, drzewa, lub chmury. Sporządzenie listy ułatwi dla Ciebie, ponieważ można łatwo zdecydować, który podpiera należy zrobić i które rekwizyty można po prostu kupić lub pożyczyć od innych ludzi. Planowanie, pomogą Ci określić, jakie materiały i narzędzia w celu uzyskania dla swoich rekwizytów.

Spójrz na listy i sprawdź, czy masz rzeczy, które można pożyczyć. Jeśli na przykład trzeba jakieś samoloty dla rekwizytów, można rozważyć wyjście do znajomego, który ma modele samolotów, aby zapisać się od kłopotów z budową lub zakupem własnego.

Następnie po dokonaniu listę, należy zdecydować, które elementy powinny być trójwymiarowe i które elementy, które możesz zrobić, są za efekty. Na przykład, ten krok może pomóc w podjęciu decyzji, czy użyć farby do tworzenia tła.

Istnieją przypadki, w których jest to bardziej praktyczne, aby kupić rekwizyty, a nie ich wytwarzania. Przykładami takich pozycji są domowe przedmioty, takie jak naczynia. Równie dobrze można by rozważyć odwiedzenie sprzedaży garażu, sklepy z drugiej ręki i pchle targi, gdzie prawdopodobnie można znaleźć przedmioty, które mogą być używane jako rekwizyty filmowe przy bardzo niskich kosztach. Można nawet znaleźć kilka przydatnych rzeczy od tych miejscach, takich jak drewna, które można wykorzystać w tworzeniu swoich rekwizytów.

Niektóre rodzaje materiałów mogą być wykorzystane do swoich rekwizytów, takich jak styropianu, drewna i metalu, a może chcesz zapytać od znajomych, czy mają żadnych dodatkowych. Zakup tych materiałów będzie bardziej kosztowne, więc uważają, prosząc o nich od znajomych. Oni prawdopodobnie resztki, które chcą się pozbyć. Można też rozważyć zamiar budowach i prosząc o materiały, które nie są dla nich użyteczne więcej.

Dokonywanie rekwizyty filmowe nie ma zasady na wszystkich. Jedynym ograniczeniem jest to, twój Minda € ™ s twórcze myślenie. Innowacyjności i kreatywności podczas wykonywania swoich rekwizytów, tak aby to zrobić swój film jako prawdziwe, jak powinno być.

Jak przygotować Metal w malarstwie

Jak przygotować Metal w malarstwie

Istnieje ogromna różnorodność przedmiotów metalowych, które mogłyby chcesz malować, aby nadać nowy wygląd lub do piękna. Malarstwo na metalu można zrobić i nie jest to trudne. Jednak trzeba się przygotować do malowania metalu lub nie działa dobrze. Przy odrobinie determinacji i pracy możesz mieć metalowe przygotowane do malowania, a kiedy skończysz z pracy farby Twój metalu będzie mieć wielki finisz.

Krok 1

Usunąć rdzę. Jeśli obiekt ma rdzy a następnie będziemy chcieli zacząć od usunięcia tego. Za pomocą drucianej szczotki do szorowania off tyle rdzy, jak to możliwe. Umyć wodą z mydłem (mydelniczka działa dobrze) i dokładnie spłukać. Jeśli to nie usuwa wszystkich rdzy a następnie użyć komercyjnego usuwania rdzy (można znaleźć niektóre w sekcji auto w wielu sklepach). Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby usunąć pozostałą rdzę.

Jeśli masz rdzę flash (lekką warstwę rdzy, który pojawia się, gdy element jest suszenie) można rozpylać pozycję w dół z WD-40 i pocierać rdzę off wełną stalową lub szczotką drucianą.

Krok 2

Piasek Twój metalu. Do bardzo dobre wykończenie, znaleźć jakiś papier ścierny do metalu wykonane i starannie piasku swój kawałek w dół. Start z grubego papieru żwirku i swój sposób aż do cienkiego papieru ziarno piasku. Upewnij się, że dostać się w ciasnych miejscach, jak również.

Jeśli masz jakieś bardzo ciasnych miejscach jest to dobry pomysł, aby użyć narzędzia obrotowe takie jak Dremel dostać się do nich. Użyj trochę szlifowania i ostrożnie swój sposób pracy w ciasnych miejscach i oczyścić je dokładnie.

Krok 3

Dokładnie umyć metalu. Zmyć wszystkie kurzu, resztek farb, papieru i piasku z metalu. Zrobić z mydłem, a następnie dokładnie spłukać. Usunąć rdzę flash z WD-40.

Etap 4

Upewnij się, że powierzchnia jest gotowa do malowania. Użyj destylowanej octu na gąbką lub szmatką, aby upewnić się, że wszelkie błyszczącej powierzchni, wosk, lub oleje są usuwane z powierzchni metalu, dzięki czemu można łatwo pomalować kawałek.

Etap 5

Prime metali. Stosując starter, który jest zalecany do obróbki metali (odczyt opakowania) dodaje się dobrze warstwy podkładu na metal. Można to zrobić za pomocą pędzla na jednej lub-spray-on jeden. Niech podkładu na sucho. Następnie delikatnie piasek grunt. Zmyć kurz utworzony za pomocą wilgotnej gąbki. Wykończenie z drugiej warstwy podkładu.

Możesz znaleźć starterów, które są wykonane, aby zapobiec korozji. To jest wspaniałe, jeśli przedmiot był zardzewiały, aby rozpocząć lub nie będzie w elementach.

Twój metal jest teraz gotowy do malowania i będzie miał wielki wykończenie do niego. Należy zrobić wszystko, malowanie farbami dokonane na metalu lub farby, które mówią, mogą być stosowane na metale. Możesz dodać gładź, takich jak poliuretan, chociaż zwykle nie jest obowiązkowe dla uzyskania doskonałego wykończenia.

Jak zrobić Torby na kółkach

Wyobraź sobie swoje życie bez podróżowania torby toczenia. Czy kiedykolwiek przewozu ładunków i mnóstwo różnych rzeczy bez kłopotów? Na pewno, nigdy nie można tego zrobić, nie tracąc wszystkie kalorie. Dobra rzecz, nawet oszczędny życie nie zatrzyma cię na czerpanie korzyści z używania worków toczenia jako bagaż, bo na pewno można stworzyć własną wersję torby tocznych.

Torby, torby na wózek Wenger, walcówka przypadki i walcowanie walizki mają coś wspólnego, mają koła. Nawet najprostsze damskie torby na laptop można nazwać toczenia worek jeżeli mają koła. Więc teraz, na pewno się pomysł, w jaki sposób można włączyć wspólnego plecak, torebka lub torba na zakupy w miłej i wygodne toczenia torby. Jeśli masz więcej czasu, można nawet tworzyć nowe torby Markowe walizek na kółkach, torby na laptopa, kobiety toczenia przypadki i toczenia walizki.

Oto pełna proces walcowania DIY torebki:

 1. Dodać torbę! Najlepsza torba dla tego projektu jest coś wystarczająco wytrzymałe, aby przeprowadzić wiele spożywczych. Nigdy nie podnoś tekstyliów, że jest zbyt miękki do torby. Podobne tkaniny do stosowanych bagażu Najbardziej idealna do stosowania przy wykonywaniu worka z worka kroczącym. Możesz zajrzeć na oddzielny instrukcją, jak zrobić DIY torbę.
 2. Zrób stojak i uchwyt montażu. Zmierzyć wysokość w worku, który będzie długość dwóch słupów, które wspierają worka. Możesz kupić metalowy słup od najbliższego sklepu ze sprzętem lub włókienniczych sklepach. Możesz używać drewna na to, czy chcesz bardziej klasyczny odwołania, ale metalu będzie bardziej trwały. Ponadto, może chcesz stworzyć zespół ręki pull-up podłączony do montażu stoisk. To może być bardzo żmudne zadanie, zwłaszcza jeśli nie mają potrzebnych narzędzi, aby to poprawnie. Prosty błąd na pomiarze może zniszczyć część montażową stoisko ręki. Tak więc, dla majsterkowiczów toczenia worka, to lepiej, aby osiedlić się na ręczny montaż bez pull-up. Można owinąć zespół ręki z gumy, więc będzie to wygodne dla dłoni, gdy go nosić.
 3. Przygotowanie podstawy i koła. Płaska metalowa z tej samej wielkości dnie torby wystarczy, aby pracować jako baza. To będzie idealne również, że zrobić dobre wsparcie dla dna torby z twardym kartonie. Włóż dysk karton wewnątrz worka i podłączyć, że do podstawy za pomocą jakiś screws.Aside z metalu, można również używać drewna jako eleganckie wyglądające alternatywa. Torby walcówka może albo mieć dwa koła lub cztery koła. To do Ciebie, ale najbezpieczniej jest mieć tylko dwa koła. Możesz używać starych koła wózka dziecięcego przerwane lub czegokolwiek podobnego do nich. Jeśli będziesz korzystać z dwóch kołach toczenia worek, trzeba jeszcze stanowiska do przodu. Można użyć nadmiaru metalu od biegunów do tego. Wystarczy upewnić się, że dwa stanowiska są tej samej długości. Wystarczy przymocować metalową słup do podstawy poprzez spawanie. Jeśli zdecydujesz się je z drewna robione to trzeba wyryć na tyle otworów tak, że dwa bieguny mogą być dołączone do niego mają. Możesz użyć specjalnego kleju do drewna dla lepszej trwałości.

Przed użyciem swoje DIY toczenia torby, powinieneś spróbować użyć go w swoim domu w pierwszej kolejności. W ten sposób można wykryć jakieś błędy na jego konstrukcji lub można poprawić torbę przed dumą używać go do następnej podróży międzynarodowych.

Jak przygotować Metale do malowania

Elementy metalowe mogą dodać elegancji do Twojego domu. Może chcesz malować metal w celu wystąpienia z kolorowych i niepowtarzalny kawałek, że może iść z tematem domu. Malarstwo jest to łatwy proces, ale trzeba wiedzieć, jak przygotować kawałek metalu pierwszy. Przygotowanie kawałek metalu jest niezbędne dla kawałka metalu mieć trwałe wykończenie. Dowiedz się, jak przygotować się do malowania metali, postępując zgodnie z poniższymi wskazówkami.

 • Oczyścić metal. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to do czyszczenia powierzchni metalowych. Jest to ważne, aby pozbyć się pył, który zebrał się na powierzchni. Użyj czystej i miękkiej szmatki, aby to zrobić. Możesz pominąć ten krok, jeśli pracujesz na nowym metalu.
 • Przetrzyj metalu z duchem mineralnej. Zakup ducha mineralną z magazynu sprzętu. Duch mineralna jest rozpuszczalnik, który można użyć do wycierania metalu. Rozwiązanie to pozbyć się tłuszczu i czyszczenia powierzchni metalowych. Pobierz suchą szmatką i przetrzeć metal z duchem mineralnej. Pozwól kawałek metalu do całkowitego wyschnięcia przed kontynuacją kolejnych etapów.
 • Usunąć rdzę. Możesz pominąć ten krok, jeśli nie ma rdzy na kawałku metalu. Kup usuwania rdzy z magazynu sprzętu i postępuj zgodnie z instrukcjami na butelce, jak go używać. Musisz usunąć rdzę z kawałka metalu przed malowaniem. Jeśli tego nie zrobi, farba nie będzie trzymać się rdzy, a to może zrujnować ogólny wygląd swojego kawałka metalu.
 • Używać ściernego. Następnym krokiem jest ściernym na powierzchni metalu. Używać kawałek papieru ściernego i delikatnie masować całą powierzchnię metalu. Szlifowanie metalu pomoże farby do metalu kij lepiej. Upewnij się, że masz do ciasnych miejscach, jak również.
 • Umyć metalu z wodą i delikatnym mydłem. Umyć kawałek metalu z użyciem łagodnego mydła i wody. Upewnij się, że spłukać mydło dobrze. Wytrzeć do sucha szmatką, a następnie pozostawić do całkowitego wyschnięcia na kilka minut przed rozpoczęciem malowania.
 • Wyjąć połysk. Połysk elementu metalowego może zapobiec przywieraniu i farby z powierzchni. Aby usunąć połysk, używać miękkiej gąbki i zwilżyć go z białym octem. Wytrzeć kawałek metalu z gąbki i należy usunąć połysk.
 • Malować kawałek metalu. Teraz można pomalować kawałek metalu za pomocą startera, który jest wykonany z metalu. Pozostawić podkład do całkowitego wyschnięcia. Gdy grunt jest suchy, można zacząć malować kawałek metalu. Możesz użyć farby w sprayu lub farby za pomocą szczotki.

Są to kroki, które trzeba wykonać, przygotowując metalowe elementy do malowania. Upewnij się, że materiały, które używane są dobre do obróbki metali lub innego farba nie może trwać długo.

Jak umieścić Gumowa wkładka w kabinie prysznicowej

Jeśli martwisz się cały czas o gromadzenie wody w kabinie prysznicowej lub przecieków sprężystych, thereâ € ™ s teraz niezawodna metoda zapobiegania te koszmary. Zamiast prowadzić patelni prysznicem stosowanych w minionej epoki, tuleje gumowe są teraz bardziej skutecznie stosowane pod podłogą wyłożoną kafelkami kabina prysznicowa.

Herea € ™ s jak zainstalować gumową wkładkę własnego w kabiną prysznicową.

 • Zbierz pierwsze swoje materiały. Musisz wykładziny gumowe, prysznic pole frezu, wiertarki lub wiertarki z odrobiną Phillips, młot, wkręty do drewna, gwoździ ocynkowanych, rurkę uszczelniać silikonem, centymetrem i ołówek.
 • Zmierzyć piętro swojego kabina prysznicowa. Użyj taśmy mierniczej w celu uzyskania dokładnych pomiarów. Dodaj sześć cali do każdego pomiaru na wszystkich czterech bokach kabiny prysznica.
 • Na czystej podłodze, ułożyć wykładziny gumowe. Z ołówkiem zaznaczyć wykładziny gumowe o wymiarach można nabytych w kabinie prysznicowej. Upewnij się, że pomiary i oznaczenia są poprawne i dokładne.
 • Cięcie wykładziny gumowe. Korzystać z frezów skrzynki i pokroić na podstawie pomiarów zrobionych wcześniej. Upewnij się, ita € ™ sa czyste cięcie.
 • Ułożyć wykładzinę gumową cięcia na podłogę kabina prysznicowa. Ponownie użyć frezu pole, tym razem wyciąć otwór nad odpływu prysznica.
 • Zastosuj silikonu uszczelniać pod podszewką. Stosują to tylko pod podszewką, który dotyka otwarcie odpływu prysznica. Silikon uszczelniać jest uszczelniacz i wodoodporne środek o lepkiej i żelowej konsystencji. Zwykle jest przejrzysty i bezbarwny. Może to się wiązać niemal każdy rodzaj materiału i mocuje zarówno stosowane wewnątrz i na zewnątrz, jak ceramiki, szkła, metalu, plastiku, gumy i drewna. Jego podstawowym zastosowaniem jest do uszczelniania armatury. Silicone uszczelniać jest skuteczny, ponieważ prowadzi się wody sączy się do przestrzeni pod armatury, minimalizując obrażenia, wilgoci jak nagromadzenie formy i gnicie.
 • Zagiąć nadmiar wyściółki, który rozciąga się przez wejście prysznica. Za pomocą wiertarki i śruby mocujące wykładzinę na zewnętrznej stronie wejścia do prysznica. Zrób to za pomocą wiertarki lub wiertarki z bitem Phillips i wkręty do drewna.
 • Wyciąć kilka nacięć w razie potrzeby. To jest, aby upewnić się, że cała gumowa wykładzina pozostaje płaska na całej powierzchni, którego dotyczy.
 • Złożyć nadmiar podszewki nad ścian kabina prysznicowa. Smooth nadmiar podszewkę na wewnętrznych ściankach kabiny prysznica. Załóż nakładania na rogach.
 • Gładkie i wyciagnac podszewki. Upewnij się, że odcinki wykładziny ponad wszystkich czterech rogach kabiny prysznica. Sprawdź, stłuczki lub kiści i wyrównać go ponownie.
 • Zabezpieczyć okładzinę na ścianach wewnętrznych. Zrób to za pomocą młotka i gwoździ ocynkowanych. Ponownie, upewnij się, że okładziny pozostaje płaska i nieruchoma na powierzchni.
 • Obciąć nadmiar podszewki. Odciąć gumową wkładkę trochę zapasu, jeśli są jakieś lewo, przy użyciu frezu skrzynki.

Łatwy w montażu i demontażu, gdy trzeba zastosować napraw, wkładka gumowa jest po prostu idealne rozwiązanie do zwalczania i zapobiegania problemom wszelkiego rodzaju nieszczelności w kabiną prysznicową.

Szybkie porady:

 • Jeśli dona € ™ t mieć frez skrzynki, można zrobić z nożem, chociaż ita € ™ ll być trudniejsze do schludnego uciął.

Jak Cut kamiennych przy użyciu narzędzi ręcznych

Płytki kamienne są bardziej trwałe w porównaniu do płytek ceramicznych. Dlatego zwykłe narzędzia używane do cięcia płytek ceramicznych, może nie być wystarczająco silny do cięcia płytek kamiennych. Homebuilders profesjonalne cięcie płytek kamiennych przy użyciu wilgotnej piły tną precyzyjnie i płynnie, bez dokonywania dużo kurzu.

Jednak inwestowanie w mokrej piły nie jest żart. To kosztuje od 300 dolarów do ponad 1000 dolarów. Czasami nawet wynajęcie jednego mogą być drogie, kosztuje około 40 dolarów dziennie. Tak, większość domów, którzy chcą zrobić DIY resort pracy do przy użyciu ręcznych narzędzi. Korzystanie z narzędzia ręczne nie jest tak źle, jak długo, jak masz najbliżej najlepszą rzeczą. Poniżej kilka wskazówek, w jaki sposób można wykorzystać narzędzia ręczne do cięcia płytek kamiennych, takich jak granit, szkło, i marmuru:

 • Zastosowanie do cięcia płyt kamiennych płytek dla słabszych. Płyty te posiadają mechanizm łatwego gola, cięcia i łamania płytek. To może być najlepszym sposobem na cięcie proste linie. Aby skorzystać z tej opcji, musisz najpierw zdobyć płytkę za pomocą koła węglika. Po tym, złamać płytki wzdłuż perforowanej znak. Krawędź cięcia będzie nieco szorstki, które mogą być dopuszczalne, jeżeli powierzchnia zostanie pokryta później. Wszelkie kamiennych można wyciąć z tego narzędzia spodziewać do marmuru i granitu.
 • Szczypce kafle. Jak wspomniano, deski do krojenia to pomysł dla prostych cięć. Co do zakrzywionych cięć i małych cięć? To szczypce wyglądających narzędzi ręcznych może wykonać pracę. Z tym, trzeba ciach małe kawałki płytki kamienne, aż pojawi się żądany cięcie. Korzystanie z Nipper dachówka będzie wymagało dużo cierpliwości, choć. Plus, wynik może być bardzo frustrujące, jeśli spodziewasz się gładkie wykończenie. Płytki kamienne będą miały ostre krawędzie po użyciu tego narzędzia. Dlatego większość specjalistów używać tego tylko wtedy, gdy inne narzędzie jak piła do metalu jest dostępny.
 • Piła. Tak długo, jak nie ma ostrze z węglika wolframu, piła będzie następnym najlepszym narzędziem po mokrej piły. Ostrze z węglika łączy się z handsawâ € ™ s ostrza, i razem, mogą wyciąć twardy jak granit, płytki szkła i marmuru. Chociaż narzędzie lepszego cięcia ręcznego, to będzie nadal wymaga dużo cierpliwości i będzie produkować szorstkości.
 • Murarskie bitów. Mogą one być przyłączone do wiertarki. Bity mogą przeciąć kamiennych twardych, ale tylko niewielka część na raz. To narzędzie jest używane głównie do przebijania płytki kamienne. To się przydać, gdy przygotowanie płytki do montażu.
 • Narzędzia obrotowe. Narzędzia te będą bardzo pomocne, o ile ma bitów z węglika, które zostały specjalnie zaprojektowane do cięcia płytek kamiennych. Narzędzie obrotowa może wyciąć otwory zakrzywione kształty i przebić się przez płytkę. Ale znowu, przy użyciu tego narzędzia do cięcia płytki kamienne wymaga nieco cierpliwości.
 • Młotek i dłuto. Zobacz, jak rzeźbiarze dokonać kształty z kamieni? Korzystają one z młotkiem i dłutem w bardzo starannej sposób. Spróbuj tej samej techniki, poprzez oznakowanie na linii do cięcia, umieszczając dłuto na znaku i uderzając go młotkiem. Efekt końcowy może nie być precyzyjne i może powodować ostre krawędzie. Ale to jest dobra alternatywa dla kleszczy kaflowych.

Korzystanie z narzędzia ręczne do cięcia płytek kamiennych jest zalecane tylko wtedy, gdy youâ € ™ ll być cięcia kilka sztuk płytek. Ale jeśli youâ € ™ ll być cięcia więcej niż 20 sztuk, lepiej rozważyć użycie mokrej piłę. Dodatkowych kosztów będzie nagradzanie z płynnego cięcia, mniej odpadów i mniejszym wysiłkiem.

Jak wylewki cementowe, betonowe lub bazy

Jastrych jest dostosowany aluminium lub płaskim pokładzie to wykorzystać do wygładzania betonu na powierzchni. Pomaga również w niwelacji tynku. Oto kilka informacji na temat Łata i jak to zrobić. Youâ € ™ ll także zidentyfikować różne rodzaje betonu jastrychu, dzięki czemu można obsługiwać różne sytuacje prawidłowo. Poniżej znajdują się przewodniki na temat wylewki cementowe, beton, lub bazę.

 • Co to jest Łata? Jest to procedura cięcia nadmiaru wilgotnego betonu więc słaba € ™ s górna powierzchnia będzie miała właściwą gładkość i klasę. Jest to proces łatwy do spłaszczenia powierzchni. Masz preferencje, aby to wyrównane i opadał.
 • Przygotowanie betonu, cementu, lub bazę. Wszystko doświadczony aptekach zrozumieć, że ita € ™ sa rzadką szansę dokładnego gładkość lub elewacji z betonu po ita € ™ s rozlana. Okoliczności takie jak proces beton jest obsługiwane z ciężarówki, pogoda i inne elementy wpływają na beton. Skutecznym sposobem na osiągnięcie właściwego gładkość i elewacji jest użycie podkładu.
 • Jak jastrychu. Wylewki muszą być przeciągane przez beton, które jest świeżo wylanego na powierzchnię. Należy pamiętać, że powierzchnia stołu jest zwykle płaska i gładka. Jednak można ją kształtować do żądanej formacji do osiągnięcia preferowanego powierzchni jak wklęsłe lub zakrzywiona.
 • Thereâ € ™ s nie podobna beton wylać i rozmiar tak różne rodzaje betonu jastrychu istnieje. Jako rzemieślnik, musisz mieć odpowiednie narzędzia do sytuacji.
 • Jastrych rąk. Ita € ™ s jak długi pokładzie, który ma dwa uchwyty. Długość wylewki strony mogą się różnić. Jednakże, arenâ € ™ t efektywne dla 30 stóp szerokości powierzchni lub większe. Sugerowana wielkość jest tylko 10 metrów. To jastrychu musi opierać się na krawędzi betonu forma € ™ s ponieważ operatorzy jastrychu przesunąć stół w całej concreteâ € ™ s powierzchni wypełniając puste i usunąć ekscesy.
 • Jastrych mechaniczne. Ita € ™ s znacznie zaawansowana niż jastrychu strony. Może być wykorzystywana na szerszych powierzchniach, takich jak dróg i mostów. Jest również w stanie wibrowania betonu podczas ita € ™ s jest jastrych to oszczędność czasu an operatorâ € ™ s, w zakończeniu betonu. Procedura wibracyjne czyni konkretne compact.
 • Jastrych Roller. Może to być od sześciu do 43 metrów długości. Przypomina bezproblemową i długą rurę. Ten stół jest jak jastrychu strony w procesie, że opiera się na konkretną formę podczas ita € ™ s przeciągać. Jednak, ita € ™ s nie podobny do mechanicznego podkładu, ponieważ jego silnik sprawia, że ​​kręci się w przeciwnym ścieżce ita € ™ s pociągnął. Posiada również wibrator kompaktującym betonu. To jastrychu jest najlepiej wykorzystywany na pochyłych powierzchniach.
 • Kratownica jastrychu. Ita € ™ s jak jastrychu rolki, które mogą jastrychu o powierzchni do 65 metrów. Jego konstrukcja kratownicy stabilizuje ten stół span szersze plamy bez dokręcania lub skręcanie. Przyczynia się również do betonu bardziej kompaktowy od wibracji.
 • Jastrych magnezu. Ita € ™ s inny rodzaj wylewki strony. Jest on wykonany z magnezu, tak ita € ™ s nie ciężki w obsłudze. Możesz jastrychu obszary do 24 metrów długości. To jastrychu jest ulubionym konkretnych operatorów.

Dowiedz się, jak jastrychu jest częścią nauki jak zrobić podstawowe stolarskich i budowlanych umiejętności, które jest koniecznością zwłaszcza jeśli youâ € ™ re gospodarz. Dowiedz się, jak zrobić podstawowe budynku i zaoszczędzić pieniądze, jeśli twój dom wymaga naprawy.

Jak korzystać z 5 elementów Feng Shui

Najlepszym sposobem, aby przynieść dobre Feng Shui do domu jest, aby zrozumieć, jak działają elementy 5 Feng Shui. Dowiedz się właściwości pierwiastków i jak mogą one przynieść dobrą energię do domu za pomocą tej instrukcji.

Krok 1

. Dowiedz się 5 elementów Istnieje 5 elementów w Feng Shui, które są związane z naturalnym świecie: drewno, ogień, ziemia, metal i woda. Wszystkie te elementy Feng Shui oddziaływać na różne sposoby, a te sposoby mogą być albo dobre (produktywność) lub złe (destrukcyjne). Każdy element jest reprezentowany przez swój kolor (lub dwa). I to jest wykorzystanie koloru w Feng Shui, że to najprostszy sposób, aby korzystać z pięciu elementów, które wprowadzą pozytywną energię i harmonię w swoim domu.

Krok 2

Dopasować kolory do elementów. Jak wspomniano, każdy element Feng Shui ma swój kolor z nim związanych (które zaskakująco ma wiele do czynienia z jakiego koloru będzie się domyślać, że element, aby być!) Oto lista 5 Feng Shui elementy wraz z kolorem, co się z każdym.

Drewno: zielony, brązowy

Ogień: czerwony, mocny żółty, pomarańczowy, fioletowy, różowy

Ziemia: jasnożółty, piaszczysta / ziemisty, jasnobrązowy lub beżowy

Metal: biały, szary

Woda: niebieski, czarny

Krok 3

Zrozumieć, jak kolory są związane z pewnymi energii Feng Shui. Przenosząc określony kolor do swojego domu, zasady państwa feng shui, które są również kojarzenie uprawnień tego elementu Feng Shui z nim. Oto kilka kolorów i odpowiadające im cechy Feng Shui.

Zielony: dobry dla poprawy zdrowia, równoważenie życia rodzinnego, gdy umieszczone na wschodzie

Niebieski: po umieszczeniu w północnej, niebieski pomoże wspierać was i wasze plany zawodowe; po umieszczeniu na wschodzie, to przyniesie Ci zdrowie i pozytywną energię do swojej rodziny; po umieszczeniu w południowo-wschodniej, to przyniesie dobrobyt i bogactwo

Żółty: po umieszczeniu w południowej części, żółty przynosi szczęście i stypendium

Biały: w zachodnim stylu, białe będą wspierać swoją kreatywność

Wiedząc, jakie cechy Każdy kolor ma pomoże Ci poprawnie korzystać każdy element Feng Shui. Na przykład, w kierunku z południa Feng Shui wpływa na sławę i reputację. Południowa jest elementem Feng Shui ognia (lub można o nim jako o swoim światłem w tobie). Wszystko w południowej części domu wpłynie na tę jakość w was. Więc nie chcesz, aby wnieść w barwach żywiołem wody, ponieważ woda będzie zgasić ogień. Nie przynoś niebieski lub czarny do miejsca pożaru, ponieważ te kolory wody zgasić ogień i podobno mają destrukcyjne skutki dla swojej sławy i reputacji.

Etap 4

Rozumieją, że Feng Shui elementy można również znaleźć w kształtach. Kształty są również mają przynieść cechy Feng Shui w domu. Jak kolor, każdy element jest połączony z określonym kształcie (drewno = prostokątny, trójkątny, ognia = masy = placu metalu = okrągła i woda = faliste). Wraz z koloru obiektu, kształt tego obiektu także wpływają na przepływ energii feng shui w domu.

Etap 5

Wiedzieć, jak wybrać, który element element reprezentuje. Ale co się stanie, jeśli obiekt posiada cechy dwóch elementów? Zastanów się, w jaki sposób zdecydować, co jakość żółty prostokątny stolik przyniesie do domu. Czy jakość drewna, czy też jest to jakość ognia? W przypadku wątpliwości, ogólna zasada Feng Shui jest zdefiniowanie elementu elementu kolorem, następnie rozważyć kształt, a następnie materiał jest faktycznie wykonane z. To jest, oczywiście, chyba że jakiś element jest oczywiste, jak rzeźba z metalu (element metalowy) lub roślinnego (elementu drewna). W tym przypadku oczywiste elementem Feng Shui jest jednym zdefiniować pozycję,.

To może wydawać się zbyt skomplikowane, ale idee są stosunkowo proste, jeżeli rozumie wartość każdego elementu. Niektóre elementy, które przynoszą do domu przyniesie więcej niż jeden element do swojego domu. Z czasem dojdziesz do zrozumienia, jak każdy element Feng Shui jest reprezentowana w pozycji w domu. Skorzystaj z tych wskazówek, aby rozważyć najlepsze miejsce na kuracji Feng Shui, a będzie naprawdę wprowadzają harmonię do swojego domu.

Jak wynająć wykrywacz metali

O ile nie jest to potrzebne do pracy, wykrywacz metalu nie jest chyba coś, co regularnie. Zdarza się, że istnieje pilna potrzeba, aby używać wykrywacza metali, jak wtedy, gdy stracisz obrączkę w szerokiej skrawku ziemi. Można nory w ziemi i szukać tego pierścienia, ale oboje wiemy, że byłoby męczące, brudne i beznadziejna. Opcja, oczywiście, jest, aby wykrywacz metalu, aby szukać tego brakującego ringu, ale byłoby bardzo niepraktyczne, jeśli kupisz jeden. Dobrze, że nie są to sklepy, które oferują usługi wynajmu dla wykrywaczy metali. Ale jak można o wynajmie wykrywacze metalu? Cana jest Twoją € ™ t dokładnie go znaleźć łatwo w okolicznych sklepach. Poniżej znajdują się wskazówki, jak wynająć wykrywaczy metalu.

 • Czy badania. Szybkie wyszukiwanie w Internecie dostarczy Ci listę sklepów, które oferują wykrywaczy metali do wynajęcia. Zawęzić wyniki wyszukiwarki, wpisując pobliskich miejscowościach. To pozwala na przesiać przez sklepy, które znajdują się po drugiej stronie kraju.
 • Popytaj. Nie ważne jak losowy może wydawać, jeśli zapytaj do wykrywania metali, prawdopodobnie znajdziesz kogoś, kto wie coś o wynajem tych narzędzi. Wyślij na słowo do znajomych i sąsiadów, a oni z kolei będą rozpowszechniać do swoich innych znajomych. Ta metoda działa w przynoszą zaufanych kontaktów. Kto wie, może nawet znaleźć kogoś, kto faktycznie jest właścicielem jednego i skłonny jest do Ciebie, oszczędzając Ci koszty wynajmu.
 • Tkaniny na ceny. Jeśli zebrali wystarczająco dużo kontaktów w tym wykazie, można teraz rozpocząć ich kontaktu i poprosić o ich opłat. Niektóre Zaklinam cię codziennie, podczas gdy niektóre z nich mogą zaoferować go raz w tygodniu. Mogą poprosić o tak niskie, jak 10 dolarów za dzień do tak wysokie, jak 35 dolarów dziennie.
 • Zapytaj na szybki tutorial. To byłoby kłopotów próbuje dowiedzieć się, jak korzystać z wykrywacz metali na własną rękę. Zapytaj przedstawiciela handlowego, czy mogą rzucać w szybkim kursie z opłatą pakiet. Jeśli on nie robi € ™ t zgadza, a następnie upewnij się, że wiesz, jak obsługiwać maszynę pierwszy przed przystąpieniem nic. Zapytaj o instrukcji obsługi lub na stronie internetowej, gdzie można dowiedzieć się, jak korzystać z wykrywacza metalu.
 • Zapytaj o cenę pakietu. Jeżeli wynajmują wykrywaczy metalu do stosowania w swoich hobby, takie jak poszukiwanie skarbów lub dla zabawy dzień na plaży, lepiej jest mieć w czynszu za tydzień podstawie. Zapytaj kontakt dla pakietu i obniżonej opłaty. Ponieważ będziesz używać go dłużej, płacąc codziennych kosztów najmu może okazać się bardziej kosztowne. Postaraj się dotrzeć do rokowań z kontaktu. Bądź stanowczy, ale rozsądne, a nie na siłę, jeśli nie robi € ™ t zgadzają się swoimi warunkami.

Gdy już zdecydujesz się na sklepie detektora metalu, upewnij się, że ten sklep jest niezawodny i bezpieczny. Popytaj. Przeszukaj Internet dla opinii klientów na temat sklepu. Bądź bezpieczny więc możesz mieć pewność, że wonâ jesteś € ™ t być oszukali zaczyna.

Jak mieszać betonu do form

Formy betonowe są wykorzystywane do dekoracji wewnątrz domu, jak iw ogrodzie. Możesz kupić konkretne formy lub jeśli dona € ™ t chce wydać za dużo, rzeczywiście można zrobić to samemu. Mieszanie betonu używać na formach jest świetny, zwłaszcza jeśli masz dużo czasu w Twoich rękach.

Herea € ™ s jak mieszać beton do formy.

 • Przygotować rzeczy, które będą potrzebne do mieszania betonu. Są to wody, taczki, beton premii (w workach) i łopata. Ita € ™ s lepiej, jeśli używać węża, aby ułatwić pracę. Możesz także użyć pacy zamiast łopatą. Jeśli robisz duże formy lub będziesz używać dużej ilości betonu, można użyć betoniarki. Jeśli dona € ™ t mieć betoniarkę i trzeba to dla dokonywania formy, można wynająć jeden. Potrzebujesz więcej konkretnych torby, jeśli forma jest duża, jeśli nie, torba zrobi. Ita € ™ s również ważne, aby korzystać z wysokiej jakości betonu, tak aby produkt wykończenie będzie również od jakości i nie mogą łatwo pęknąć. Niektóre ze słynnych marek betoniarek są PakMix i Quikrete. Możesz znaleźć więcej informacji o PalMix na ich websiteas także, gdzie można kupić ten produkt. Dla Quickrete, można również odwiedzić stronę internetową po więcej informacji. Upewnij się, aby nosić rękawice podczas pracy w celu ochrony rąk przed mieszaniny.
 • Mieszanka betonowa wodą. Pobierz torby z betonu i wlać zawartość na taczki i dodać trochę wody. Mieszać za pomocą łopaty. Jeśli używasz betoniarkę, umieścić betonu i wody na mikserze połączyć. Kontynuować mieszanie aż do uzyskania odpowiedniej konsystencji dla mieszaniny. Możesz dodać więcej wody lub betonu, ile potrzeba. Możesz dodać więcej wody, aby zmniejszyć grubość mieszanki i dodać więcej betonu, jeżeli mieszanka jest zbyt cienka. Spowoduje to, że mieszanina grubsze.
 • Pleśń mieszanina. Po uzyskaniu odpowiedniej konsystencji, można wlać mieszankę betonu do formy i niech to całkowicie suche. Zajmie to około 24 godzin. Aby dokonać formy schną szybciej, możesz zostawić to na zewnątrz, jeśli słońce jest obecnie. Jednakże, należy natychmiast przenieść pleśni w domu, gdy zaczyna padać. Przynieś go, jeśli słońce jest ponownie. Jeśli youâ € ™ re dokądś, możesz poprosić kogoś w domu, aby przenieść swoją formę, jeśli pada deszcz. Jeśli nikt nie będzie pozostawiony w domu, ita € ™ s lepiej, aby ją wewnątrz, dona € ™ t muszą się martwić w przypadku pada deszcz.

Po całkowitym wyschnięciu, można usunąć pleśń i wyświetlacza lub użyj konkretne formy, które zrobiłeś. Możesz zrobić więcej z nich korzystać w domu. Jeśli masz ogród, możesz tworzyć własne kroki ogród. Możesz dodać projekt na swoich formach, aby uczynić je jeszcze bardziej reprezentacyjny. Dodać do nich unikalne i spersonalizowane. Jeśli znajomych i rodziny, jak swoimi konkretnych form, można również wprowadzić pewne dla nich.

Jak wypożyczać detektory metali

Powszechne stosowanie ręcznych wykrywaczy metali można przypisać fakt, że oni naprawdę są stosunkowo łatwe w użyciu. Wykrywacze metali są szeroko stosowane przez archeologów, lotnisk lokalnych i międzynarodowych firm budowlanych, wojskowych żołnierzy i poszukiwaczy skarbów.

Te narzędzia sprawia, że ​​stosowanie stymulacji elektromagnetycznej dostrzec żadnych materiałów metalowych, takich jak złoto, pistolety, noże, prętów stalowych i inne. W rzeczywistości mogą one rozpoznają dziwnych substancji w żywności, jak również, a ponieważ terroryzm jest powszechne na całym świecie, centra handlowe czasami używają super wersję różdżki podręczny dostrzec żadnych śmiercionośnych broni.

W większości zabawy, choć stosowane są detektory metali dla górnictwa i skarbów. Poniżej kilka wskazówek dotyczących doboru i użytkowania.

Jaki typ wykrywacza metalu należy wynająć / kupić? To pytanie można odpowiedzieć, gdy weźmie się pod uwagę czynniki, które prowadzą cię szukać jednego na pierwszym miejscu.

 • Jeśli jesteś po prostu patrząc na wykorzystanie trochę wolnego czasu, podstawowa jednostka będzie działać dobrze.
 • Jeśli jesteś poszukiwaczem mistrzem, jednak potrzebny jest detektor, który ma więcej funkcji i można znaleźć więcej elementów.
 • Wykrywacze metali są w różnych formach też. Istnieją nawet słuchawki, które można wykorzystać do wykrycia monety, biżuterię i pamiątki.
 • Innym czynnikiem do rozważenia jest to metoda, dzięki której czujki znajdzie pozycje. Najbardziej rozpowszechniony jest VLF (Very Low Frequency) wykrywacz metalu. Jednostki te nie mogą skanować bardzo głęboko, ale mogą dać lepsze wyobrażenie o produkcie, który jest pochowany.
 • Drugi rodzaj wykrywacza metalu jest wskazanie tętna. Ten typ pozwala zobaczyć w głąb ziemi, choć z mniejszą kontrolę nad konkretnych przedmiotów i metali.

Gdzie mogę znaleźć wynajem wykrywacz metalu? Jeśli nie masz własnego wykrywacza metali w domu, to można wynająć jedną online lub w sklepie w pobliżu. Oto kilka wskazówek:

 1. Escondido Coin i pożyczki. Czy chcesz wykrywacz metalu dla swojego hobby lub do ważnego wniosku, Escondido Coin i Kredyt może pomóc. Koszt wynajmu jest tak niskie, jak 10 dolarów.
 2. Jak wypożyczać detektory metali
  Wynajem HQ. Znajdź wynajem w Twojej okolicy z pomocą Wynajem HQ. Wystarczy wybrać województwo lub stan z listy poniżej stronie głównej Wynajem HQ jest.
 3. Czujniki bezpieczeństwa metalowe. Wynajem wykrywaczy metali, które są wykonane przez najlepszych producentów detektorów metali, takich jak wycięcie Screening sterowania, Fisher Security, Detektory Garrett Metal and White. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie swojej rodziny i przyjaciół; wypożyczyć go w Detektory Bezpieczeństwo Metal w bardzo przystępnej cenie.
 4. Erento. Jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii, a następnie można wypożyczyć Erento. Koszt wynajmu wynosi od 12 do 46 funtów brytyjskich funtów.
 5. US Zilok. Wynajem wykrywacz metali na tak niskie, jak 29 dolarów dziennie. Jeśli masz pytania, po prostu kliknij przycisk "poprosić właściciela pytanie". Gotówka, American Express, MasterCard i Visa są akceptowane.
 6. Republika Biżuteria. Wynajem wykrywacza metali za 20 dolarów dziennie. Wymagana jest zapłata kaucji. Oferują one również akcesoria, takie jak piasek, szpachle miarek i pokryw pętli.
 7. Sun Belt Wypożyczalnie. Sun Belt Wypożyczalnie zapewnić wynajmu różnych urządzeń, takich jak wykrywacze metalu, piły łańcuchowe, nożyce do żywopłotu i aeratorów trawnik, łuparek, pilarki sod i dmuchaw słomy.
 8. Listown. Od poniedziałku do czwartku, stawki wynajmu wynosi 35 dolarów dziennie, a następnie soboty na niedzielę stawki najmu jest 70 dolarów za dzień. Lekcja 15 minut jest wliczona w cenę.
 9. Detektory ACE. Główne biuro Ace Detektory "jest w Pensylwanii, a są one sprzedaży i wynajmu w niskich cenach.

Jak używać wykrywacza metalu? Powyższych stron wynajem powinno Ci zacząć, a kiedy już wynajął swój wykrywacz metalu, za ten mały przewodnik na początek na poszukiwania skarbów!

 • Trochę praktyki za pomocą urządzenia. Idź do plaży lub w miejscowym parku. Obszary te są dobrym miejscem do rozpoczęcia, jak mają gładką terenu i często obecne możliwości, aby coś znaleźć. Upewnij się, aby zaznaczyć punkt początkowy i gotowe!

  Przechowywać cewki (okrągłą część, która ogarnia nad poziomem gruntu) i blisko ziemi. Iść powoli, co wolno zamiata przed tobą z urządzeniem. Jeśli zbyt szybko, że urządzenie nie będzie działać poprawnie, a będziesz tęsknił przedmiotów.
 • Jak zacząć korzystać z urządzenia będzie rozwijać swoje umiejętności, a może chcesz uaktualnić urządzenie. Pierwsze wykrywacz metalu, który pozwala na ignorowanie niektórych materiałów pomoże Ci znaleźć więcej elementów, które szukasz.

  Innym sposobem na zdobycie mistrzostwa umiejętności jest dołączyć do grupy metali wykrywające. Organizacje te znajdują się na terenie Stanów Zjednoczonych i uczyć ich członków technik, ciekawe miejsca i historię sztuki.

Wykrywacze metali mogą być wykorzystywane do poszukiwanie skarbów, bezpieczeństwa i wielu innych celów. Można ich używać do ważnych aplikacji i dla wypoczynku lub hobby, jak również. Ale nie zapomnij, aby dokonać porównania z wielu rodzajów jednostek przed wynajmem własnych. Wynajem jednego z wiarygodnego sklepu wykrywacz metalu jest bardzo zalecane. Będą one zapewnić Państwu najlepsze po gwarantowanych cenach.