grsail.com

jak sprawdzic wartosc zegarka

Jak czyścić zegarka

Jak czyścić zegarka

Zegarki są często stosowane na co dzień i szybko tracą połysk na zabrudzenia i oleje ze skóry, płyny i inne produkty. Ich pasma lub bransoletki są wykonane z różnych materiałów, a po usunięciu, są łatwe do czyszczenia. Regularne czyszczenie będzie utrzymywać brud do minimum i uniknąć niepożądanych zapachów.

Zobacz Czyszczenie

Nawet jeśli twój zegarek jest odporny na wodę, będziemy chcieli, aby usunąć z zespołu, aby zapewnić brak uszkodzeń dochodzi do samego zegarka. Ta metoda czyszczenia jest bezpieczna dla większości typów od zegarków. Jeśli zespół jest wykonana ze specjalnego materiału, lub jest w potrzebie głębszego oczyszczenia, może chcesz sprawdzić inne artykuły na naszej stronie internetowej należącej do tego konkretnego materiału do dalszych opcji czyszczenia.

Potrzebne będą:

 • Łagodne danie detergentu
 • Mały puchar
 • Biżuteria i dziecko szczotka do zębów (upewnij się, że ma miękkie włosie)
 • Miękką, niestrzępiącą tkaniny
 • Ocet (dla skóry zegarki)
 • Woda
 • Alkoholem (opcjonalnie, nie stosować na pasmach złoty zegarek)

Proces czyszczenia:

 1. Rozpocznij poprzez usunięcie Band / bransoletkę z zegarka. Jeśli nie jesteś w stanie go usunąć, być bardzo ostrożnym, aby nie dostać zegarek mokre, ponieważ może to spowodować uszkodzenie trwałe.
 2. Napełnić małą miskę o połowę pełnego wodą i dodać niewielką ilość delikatnego mycia naczyń. Jeśli zespoły są ze skóry, a nie danie detergentu, dodać niewielką ilość octu do wody.
 3. Umieść od zegarków w roztworze i pozostawić do wchłonięcia. Dla światła build-up kilka minut powinno wystarczyć. Dla cięższych narastania możesz pozostawić moczyć przez kilka godzin.
 4. Należy użyć miękkiej ściereczki lub miękkiej szczoteczki delikatnie zmyć brud. Uważaj, aby nie zarysować powierzchni podczas wyciągania brudu.
 5. Spłucz uruchamiając pod czystą wodą lub wytrzeć czystą, wilgotną szmatką.
 6. Całkowitego wyschnięcia z niestrzępiącą się szmatką i niech wyschnie, jeśli to konieczne. Nie chcesz wilgoć mogła pozostać w pasmach lub pleśni może rozwijać zostawiając nowego problemu.
 7. Podłącz ponownie składnik zegarek i delikatnie wytrzeć przód i tył zegarka z lekko wilgotną szmatką.
 8. Osuszyć miękką szmatką i jest gotowy do użycia.

Usuwanie zarysowań Z Watch Twarz

Drobne rysy są powszechne, szczególnie na zegarki, które się w codziennym użytkowaniu. Najbezpieczniejszy sposób, aby usunąć rysy zawsze mieć profesjonalną jubilera to zrobić, ale jeśli chcesz go usunąć siebie, istnieją sposoby. Jeśli Twój zegarek jest metalowa, zwłaszcza ze stali nierdzewnej, nie są to produkty, które mogą być stosowane w celu usunięcia lub zmniejszenia wygląd zarysowania. W wielu przypadkach można je usunąć za pomocą kilku prostych krokach.

Potrzebne będą:

 • Tkanina dwustronna jubilerska, takich jak Pioneer lub Shino ściereczka do polerowania
 • Jubilerzy polerowania szmatki (wielka złota)
 • "Nigdy nie Nudny" Cleaner (dostępne w większości aptek i sklepów z częściami)
 • Zwykły biały pasta do zębów
 • Miękkich szmatek
 • Szczotka z włókna szklanego
 • Blok do polerowania paznokci (blok styropianu dostępne prawie wszędzie polski paznokci jest sprzedawany)
 • Rękawice lateksowe

Usuwanie zarysowań:

 1. Polerowanej stali nierdzewnej z drobnymi zadrapaniami - Rub szmatką Dwustronne jubilera. Najpierw użyj wewnętrzną stronę, aby usunąć zarysowania i zewnętrzną stronę do Polski. To wymaga trochę czasu i tłuszcz łokcia, ale drobne zadrapania można usunąć.
 2. Polerowanej stali nierdzewnej z głębokich zadrapań - Użyj miękkiej szmatki rozcierać zadrapań Nigdy Nudny, to usunie większość zadrapań. Wykończenie usuwając drobne rysy pozostawione czynności opisane powyżej.
 3. Stal szlachetna szczotkowana z drobnymi zadrapaniami - Rub delikatnie szmatką jubilera, należy uważać, aby nie ściera tak bardzo, że stawia na nią blask.
 4. Stal szlachetna szczotkowana z głębokich zadrapań - Aby usunąć te rysy, trzeba będzie dostać się szczotki z włókna szklanego. Chroń swoją dłoń w lateksowe rękawiczki i ostrożnie usunąć podstaw. Korzystać tylko na małych obszarach, jak trudno będzie utrzymać jednolite uderzeń. Jeśli masz rysy na dużym obszarze, należy użyć paznokci blok i natrzeć z ziarna. Jest to bardzo skuteczne w usuwaniu zarysowań, a nawet wgniecenia w czasie i trwania.
 5. Piaskowane ze stali nierdzewnej - Nie próbować naprawić te rysy, jak to jest prawie niemożliwe, aby to zrobić bez uszkodzenia wygląd kawałka. Zamiast mieć profesjonalną naprawę go dla Ciebie.
 6. Złoto z drobnymi zadrapaniami - Użyj jubilera polerowania szmatki ostrożnie ścierać drobne rysy.
 7. Rysy na tarczy zegarka - Są one najlepiej usunąć poprzez profesjonalną buff go. Niektórzy mówią, że pocieranie zwykły pasta do zębów na początku miękką szmatką pomaga usunąć rysę.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Jeśli nie masz pędzla z biżuterią, szczotki brwi będzie działać tak długo, jak włosie są miękkie. Korzystanie żadnej szczotki z sztywnymi włoskami mogą zarysować powierzchnię.
 • Czyszczenie pasm zegarek każdej nocy po zrobieniu go zmniejszy częstotliwość głębokich czyszczenia.
 • Należy unikać stosowania żadnych środków ściernych na zegarek, jak spowodować zarysowania.
 • Cape Cod polerowanie szmatką może być również stosowany do usuwania drobnych zarysowań.
 • Jeśli kawałek jest spadek rodziny lub cenne, delikatny element, może chcesz mieć profesjonalny jubiler oczyścić.

Jak Eco Napęd Zegarki Pracuj

Jak Eco Napęd Zegarki Pracuj


Opracowany i produkowany przez Citizen Watch Company, zegarki Eco napędowe zasilanie są z dowolnego źródła światła. Ponieważ zegarki uruchomić zarówno światła słonecznego lub sztucznego, ich zasilanie jest stale uzupełniana. Zegarki Eco napędowe wyglądać pozostałe zegarki i są wykonane w różnych stylach i wzorach. Te jakości zegarki zawierają również ten sam typ kwarcowym znaleźć w zegarkach zasilanych innymi metodami.

Jak to działa

Dwa główne elementy systemu zasilania zegarka Eco Drive, to komórki energii i konwersji energii słonecznej panelu. Znajduje się pod tarczy zegarka, że ​​mikronów cienkie panel słoneczny jest płyta wykonana z krzemu amorficznego. Po pozyskiwania energii ze źródła światła, które wchodzi w krysztale zegarkowym i wybierania, panel słoneczny zamienia energię do zasilania elektrycznego poprzez proces zwany fotowoltaicznych. Energia elektryczna jest następnie przechowywany w komórce energii zapewniającego potrzebne zasilanie zegarek uruchomić. Od tego czasu, zegarek Eco Napęd działa w taki sam sposób jak zegarek kwarcowy regularnie.

Komórek energia wachtę Eco Drive, nie jest jak zwykły baterii zegarka. Oto główne różnice:

 • To nie zależy od normalnego cyklu ładowania i rozładowania.
 • Cell energii jest przyjazny dla środowiska, ponieważ nie zawierają substancji chemicznych można znaleźć w większości innych rodzajów akumulatorów obserwacji.
 • Komórki energii nigdy nie wymaga wymiany, gdy stosowane właściwie.

Znalezienie Eco Zegarki napędowe

Internet ma wiele wspaniałych stron internetowych, które oferują dyski zegarków Citizen Eco. Oto mała próbka z tych stron.

 • Zegarek Citizen
 • Amazonka
 • Milne Biżuteria
 • Odkryty GB


Teraz, gdy wiesz, jak Eco-Drive zegarki pracy, następnym razem, gdy jesteś w rynku na stylowy, ekologiczny, wysokiej jakości zegarek należy zapoznać się z serii Eco Drive By Citizen.

Jak kupić zegarki

Chociaż określenie "zegarki" jest używany w odniesieniu do "zegarki", to odnosi się do zegarków kieszonkowych, które były znacznie większe i zostały przeprowadzone w kieszeni. Te nowoczesne zegarki mogą pokazać nie tylko czas, ale także dzień, datę, miesiąc i rok. Wiele lat minęło od pierwszego zegarka powstał w 1600.

Pomimo ich przydatności, zegarki są często kupił na podstawie ich wyglądu, a nie na ich funkcjonalność. Dlatego nawet jeśli zegarki wykorzystujące mechanizm kwarcowy są tańsze niż te uściślenia zegarków ze sprężynami i ruchów mechanicznych, ludzie nadal kupić pierwszego. To dlatego, że te zegarki mechaniczne miał lepsze projekty i wykonanie.

Nicolas Facio de Duillier i Jakub Debaufre wprowadzono łożyska klejnot w całym 1702 roku zegarków mechanicznych szeroko stosowane w połowie 19 wieku, naturalnych kamieni, takich jak granat i kwarcu rozdrabnia się na drobne kawałki i stosowane w zegarkach. Przez 1902, syntetyczne kryształy szafiru zostały wymyślone i stosowane w zegarkach. Klejnoty są stosowane w zegarkach, ponieważ mogą one zmniejszyć tarcie między gładkich i twardych powierzchni, zwiększając dokładność zegarka. Klejnoty również zwiększyć żywotność łożysk stosowanych w zegarku. Zegarki mechaniczne zegarki w końcu wymienić. Te Automatyczny zwijacz zegarki automatyczne wiatr oparte na naturalnym ruchu ramienia.

Jeśli masz jakieś plany zakupu zegarków, natłoku dostępnych opcji mogą Cię przytłaczać. Czy trzeba wybierać między zegarki kwarcowe, zegarki mechaniczne i automatyczne zegarki, a następnie wybrać, które marki wolisz. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci kupić zegarki.

 • Przy zakupie zegarka, nie iść i sprawdzić te czasopisma, które reklamują zegarków po zakupie, czy będzie można poczuć się jak zmarnowane pieniądze na zegarek masz na nadgarstku. Wybrano zegarek już tak być z niego zadowolony.
 • Sprzedam, że Rolex! Jeśli miał sen, aby mieć już własne Rolex dla lat kupić! Po wybraniu najlepszego zegarka, nie będą kupować te inne marki i zaśmiecać kredens niepotrzebnymi zegarków.
 • Nie kupić zegarek zamiast jednego naprawdę chcesz mieć, bo nie będziesz zadowolony z zakupu, a to po prostu kończy się na zakup zegarka naprawdę chcesz. O ile oczywiście jesteś zbierania zegarków.
 • Bądź na poszukiwania zniżki i wyprzedaże. Nie tylko spieszyć się i kupić ten zegarek, który jest na wyświetlaczu w oknie pokazu. Rozejrzyj się wokół pierwszej i zapytaj o cenę. Obserwować ceny mogą iść w dół o 35%, a może po prostu dostać zniżkę, jeśli spróbujesz wystarczająco trudne.

Istnieje wiele niedrogich, zabytkowe zegarki dostępne w sprzedaży w sklepach. Istnieje również wiele zegarków kwarcowych na sprzedaż, które są w stanie powiedzieć, czas dokładniej niż automatycznych zegarków. Istnieje bardzo wiele zegarków do wyboru, więc nie trzeba się spieszyć dokonywaniu tego wyboru, po prostu nie spiesz się.

Jak zrobić z akumulatora

Jak zrobić z akumulatora

Baterie są w różnych kształtach i rozmiarach i są wykorzystywane do zasilania różnego rodzaju urządzeń w energię elektryczną, tak aby mogły pracować. Baterie znaleźć wspólną codziennego użytku w takich urządzeniach jak pochodnie, radia, zegarki, generatorów, komputery, itp Chociaż takie baterie są zbudowane przez specjalistów w czystych i kontrolowanych warunkach, można zrobić własne wersje domowe z niektórymi przedmiotami, które znajdziesz leżące wokół domu. Instrukcje wymienione poniżej dostarczają wskazówek na temat jak zrobić baterie przy użyciu prostych metod parę.

Krok 1

Potrzebne materiały.

Sposób I: Lemon baterii

 • 18-skrajni drut miedziany
 • Cytryna
 • Maszynki do strzyżenia z drutu
 • Grube blachy papierem ściernym
 • Stal spinacz lub pasek 2-calowy cynku
 • Woltomierz

Metoda II: Coin baterii

 • Mały puchar
 • Ciepła woda
 • 6 miedzi monety (groszy pracy)
 • Sól
 • Folia aluminiowa
 • Nożyczki
 • Taśma
 • Dwa kawałki drutu z końcami odpędzono
 • Penlight żarówki 1,5 V
 • Papierowe ręczniki i papier płyta jednego

Krok 2

Wykonywanie baterię z cytryny.

Krok 1 - Odsłoń oba końce drutu miedzianego 18 AWG przy użyciu maszynki drutu.

Krok 2 - Wyprostuj spinacz i wyciąć kawałek stali około 2 cm długości. Jako alternatywę można zastosować pasek 2-calowy cynku.

Krok 3 - Za pomocą papieru ściernego, aby wygładzić wszelkie ostre krawędzie na obu drutu oraz taśmy stalowej lub cynku 2-calowy.

Krok 4 - zmiękczenie cytrynę, rzucając go między dłońmi, ale nie na tyle silny, by zerwać skórę.

Krok 5 - Wciśnij miedzianego drutu i taśmy stalowej lub cynku do cytryny, blisko siebie, ale nie stykają się ze sobą.

Etap 6 - podłączyć przewody końcach stali i miedzi wystających z cytryny, drugi koniec przewodu dołączony do elementu miedzianego z ujemnym zaciskiem woltomierza i końcem przewodu z taśmy stalowej lub cynkowej do zacisku dodatniego miernika. Na tym kończy się obwód, a zobaczysz, czytanie woltomierz rejestracji drobne napięcia prądu utworzony.

Krok 3

Dokonywanie baterii monety.

Krok 1 - częściowo rozpuścić sól w ciepłej wodzie w misce. Niektóre sole powinny być nadal widoczny w dolnej części naczynia.

Krok 2 - Miejsce na monety na folię aluminiową i prześledzić krąg wokół niego. Przygotowanie łącznie 6 takich środowisk i tnie je z folii.

Krok 3 - Powtórz ten proces od kroku 2 powyżej, ale tym razem z ręczników papierowych.

Etap 4 - Tape jeden koniec drutu do jednego z kręgów folii i umieścić ją na płytce papieru.

Krok 5 - Dip jeden papier okrąg w roztworze soli, umieścić go na kawałku folii na płycie, a następnie go z medalu. Powtórz ten sam proces, dopóki nie wykorzystał wszystkie monety, folii i papieru sztuk w tym samym celu - folii, papieru, monety, i tak dalej.

Krok 6 - Taśmy drugi koniec przewodu do najwyższego medalu. Bateria jest zakończona.

Krok 7 - można przetestować akumulator, podłączając inny kawałek drutu na końcu metalowego akumulatora, a drugi koniec przewodu do 1,5 V żarówki. Żarówka zaświeci się!

Możesz zrobić powyższe baterii przy użyciu wielu zestawów cytryny lub monet i napięcia generowanego będzie proporcjonalnie większe. Inne materiały, które można wykorzystać, aby baterie w domu to ziemniaki i puste pojemniki filmowych! Jest to projekt edukacyjny, który można pomóc dzieciom zrobić w domu, aby pokazać na wystawach klasy lub nauki.

Jak Zbadaj Mole

Wielu z nas ma znaki kosmetyczne. Ale skąd wiesz, kiedy ciemna plama na skórze jest więcej niż tylko mol? American Cancer Society zaleca, aby zbadać swoje moli regularnie, patrząc na znaki ostrzegawcze. Oto pytania, które warto sobie zadać, jak zbadać kreta prawidłowo na raka.

Krok 1

Czy mol wyglądają symetryczne? Zdrowe, regularne mol będzie prawie symetryczny kształt. To znaczy, z jednej strony będzie wyglądał tak samo jak inne. Spójrz na swojego mola i zobaczyć, czy są jakieś krawędzie, które nie pasują do przeciwnej strony. Jeśli znajdziesz Twój mol być asymetryczne, jak sprawdzic na raka, mają wyglądał na lekarza natychmiast.

Krok 2

Czy są jakieś krawędzie mol, które wyglądają nieregularne? Kiedy badając swoje znamię, należy również spojrzeć na samych krawędziach nim. Poszukaj ramką swojej mol, że nie wygląda tak. To może mieć rozmazane krawędzie, być nieco zniekształcone lub mieć inny kolor. Regularne krety mają tendencję, aby zatrzymać się nagle, ale mole być zaniepokojeni mają krawędzie, które po prostu rodzaj zwężają się lub zmieniają kolor.

Krok 3

Ma kolor zmienił w ogóle? Jak wspomniano powyżej, coś innego trzeba szukać podczas sprawdzania mol jest różnorodność kolorów. Przyjrzyj się uważnie, aby zobaczyć, czy kret zmiany koloru w ogóle. To nie jest ograniczone tylko do krawędzi albo - w dowolnym miejscu na mol, który idzie z brązowego do czerwono fioletowy lub nawet pomarańczowy jest ostrzegawczy znak musi być zbadane przez lekarza natychmiast. Nigdy nie można być zbyt bezpieczne, jeśli chodzi o zdrowie skóry.

Etap 4

Czy Twój mol urosły? Regularne moli na ogół nie wzrost wielkości, ale te potencjalnie nowotworowe zrobić. Miej oko na mol nad ciągu miesiąca lub dwóch i obserwować jego wzrost w wielkości lub zmienić kształt lekko. (Możesz zachować śledzenie Twojej mol oraz pisemne pomiar gdzieś tak, że masz coś do porównania miesięczne kontrole.) Są na ogół mniejsze mole nie być zaniepokojeni. Ale wszystko, co ma średnicę (szerokość) o więcej niż 6 mm jest nieprawidłowy.

Etap 5

Czy Twój mol zdrowe? Jednym z pierwszych sygnałów ostrzegawczych, aby wystąpić, które popycha ludzi do zbadania moli bliżej jest zmiana tekstury powierzchni mol. Generalnie przedrakowym mol będzie wyświetlana skorupą w miejscach. A może nawet mieć ropę lub płynu wypływanie z niego. Oczywiście, to nie jest normalne i wskazuje na podstawowy problem z tą mol.

Etap 6

Czy Twój mol czuje to samo? Wraz z patrząc na mol, należy również robić notatki psychiczne, jak to jest od czasu do czasu. Czy zauważyliście zmianę czucia na tym obszarze skóry? Czy jest bardziej czuły niż to zwykle bywa? Czy masz ból nie? Wszystkie te objawy są znaki ostrzegawcze można natknąć się można zbadać mola i wymagają, aby natychmiast skonsultować się z lekarzem.

Jak kupić męska Zegarek

Jak kupić męska Zegarek

Jak każda inwestycja, zakup męską zegarek zajmuje trochę myśli i badań naukowych. Jeśli zastanowić się rodzaju oglądać swoje potrzeby i funkcje, które chcesz, możesz mieć pewność, że kupujesz zegarek pokochasz. Czy potrzebny jest podstawowy model, który nie rozbić banku lub oświadczenie luksusowy zegarek, która zamieni głowy, istnieje wiele opcji tam.

Zakup męska Zegarek

Zastanów się, jak będziesz używać tego zegarka

Jak używać zegarka będzie określić typ zegarka trzeba kupić. Zadaj sobie następujące pytania:

 • Czy będziesz noszenie zegarka podczas pracy z rękami lub uczestniczyć w sporcie?
 • Czy planujesz używać zegarek aby wyposażyć w garnitury?
 • Czy potrzebujesz zegarka, który jest wodoodporny i odporny na wodę?
 • Chcesz oglądać do złożenia oświadczenia lub mieszanki do swojego ogólnego wyglądu?
 • Czy zegarek wymaga żadnych specjalnych funkcji?

Ustalenie budżetu za zakup

Jest duża różnica cen między podstawowej zegarek i luksusowy zegarek i ustalenie budżetu może pomóc zachować od zakochania się w zegarka, który jest poza twoim zasięgiem. Poświęć trochę czasu, aby pomyśleć o tym, co można wygodnie sobie pozwolić. Ogranicz się do przeglądu zegarków w tym przedziale cenowym, jak rozważyć możliwości i sklep dla nowego zegarka.

Zdecyduj się na wyświetlaczu

Znajdziesz zarówno zegarków cyfrowych i analogowych we wszystkich stylach i cenach. Czy wolisz zegarek z rąk lub prostego cyfrowego odczytu, zależy wyłącznie od Ciebie. Jednak ważne jest, aby zdecydować się na własnych preferencji przed rozpoczęciem zakupów.

Dowiedz się o funkcjach

Te dni, zegarki zrobić o wiele więcej niż po prostu powiedzieć raz lub działa jako alarm. Dzisiejsze męskie zegarki są wyrafinowane technologicznie i oferuje kilka bardzo przydatnych funkcji:

 • Odporność na wodę - odporne zegarki wodne może wytrzymać okolicznościowe ulewa lub przypadkowego dousing pod prysznicem. Niektóre z nich mogą nawet uchwytu jest zanurzona w wodzie, określonej głębokości.
 • Wyświetlacz Chronograph - Chronograph zegarki zwykle powiedzieć coś więcej, niż tylko od pory dnia. Mogą one wyświetlać datę, fazy księżyca i inne przydatne informacje.
 • Funkcjonalność krokomierz - Niektóre zegarki posiadają zintegrowany krokomierz, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele fitness. Znajdziesz tę funkcję w niektórych zegarkach sportowych.
 • Kompas - Jeśli spędzisz czas wędrówki na nartach lub na pustyni lub twój po prostu chciałbym wiedzieć, w którą stronę jest północ, można kupić zegarek, który obejmuje również poręczny kompas.
 • Wymienne zespoły - Twój zespół zegarek jest częścią ogólnego wyglądu, i ważne jest, aby upewnić się, że pasuje do reszty swojej garderoby. Na szczęście, istnieje wiele zegarki z wymiennymi zespołami, które może podjąć swój wygląd od preppy do polerowane całkowicie przypadkowy.
 • GPS - Jeśli potrzebujesz zegarek, który powie Ci, gdzie jesteś w każdym czasie, istnieje kilka różnych rodzajów GPS, zegarki na rynku.

Zdecyduj się na mechanizmie zasilania

Zegarek posiada elementy wewnętrzne, które są stale w ruchu, i masz do wyboru o tym, jak te elementy są zasilane. Wiele zegarki działają na baterie, które są wygodne i bezproblemowe. Inne wymagają uzwojenia, które mogą być uroczy i bardzo dokładne. Decydując się pomiędzy zasilaniem bateryjnym lub wind-up zegarek jest osobistym wyborem, ale to będzie duża różnica w rodzaju zegarków rozważyć, jak robić zakupy.

Rozliczenia w stylu

Męskie zegarki są w wielu różnych stylach, a to pomaga wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb i budżetu:

 • Jak kupić męska Zegarek

  Emporio Armani bransoletę ze stali nierdzewnej Watch

  Luksusowe zegarki - Istnieje wiele opcji luksusowych zegarków, począwszy od niedrogich projektantów jak Emporio Armani bransoletę ze stali nierdzewnej Watch (na zdjęciu), dostępnych do 345 dolarów z Nordstrom, na oszałamiający diamentu nabijanie Cartier Tank Amerykańskie, które sprzedaje za prawie 40.000 dolarów. Tak czy inaczej, to są piękne dzieła sztuki, które będziesz cenić na całe życie.

 • Casual Zegarki - mają się doskonale z codziennej garderoby, dorywczo zegarki są funkcjonalne i modne w tym samym czasie. Znajdziesz wiele niedrogich opcji, takich jak stylowy Fossil Grant Chronograph, która ma niebieską skórzaną opaskę przystojny i sprzedaje za około 100 dolarów. Istnieją również wysokiej klasy wybory takie jak Gucci Coupé Automatic Watch Stali nierdzewnej z brązu, który ma Placem pokrętło i sprzedaje za około 2.700 dolarów.
 • Zegarki sportowe - Więcej funkcjonalne niż typowy dorywczo zegarek, zegarki sportowe są wyposażone w funkcje, będziesz korzystać w trakcie swoich przygód. Garmin Forerunner 310 XT zegarek GPS, dostępne za około 250 dolarów od Backcountry.com, jest idealne dla turystów i biegaczy, a Luminox Navy SEAL Chronograph oglądać Colormark dostępny za około 525 dolarów od REI, jest idealnym miejscem do uprawiania sportów nocnych i uprawiania sportów wodnych.

Poszukaj najlepiej oceniane Zegarki

Niektóre zegarki wyróżniają się jakością i recenzje produktów konsumenckich może pomóc wybrać najwyższej klasy modelu. Bez względu na to, co budżet lub stylu bierzesz pod uwagę, warto wykonać badania. Zegarki z doskonałych ocen to:

 • Jak kupić męska Zegarek

  Casio G-Shock mężczyzna zegarek

  Casio G-męska Shock DW5600E (na zdjęciu) - zegarek z najwyższej klasy męskie na Amazon.com, niedrogi i bogato dorywczo zegarek sport jest trudny do pobicia. Obejmuje on alarm, stoper, kalendarz i wiele innych. To nawet odporny na głębokości 660 metrów wody. Cena detaliczna to około 45 dolarów.

 • Calibre de Cartier Diver - Ten luksusowy zegarek, który otrzymał znakomitą recenzję w Zdrowie mężczyzn, żeni się z marką cache z najwyższej funkcjonalności. Jako zegarek do nurkowania, to jest bezpieczne do głębokości 300 metrów i 984 metrów. Zaczyna się o 8200 dolarów.
 • Jak kupić męska Zegarek

  Michael Kors MK8040

  Kolekcja Michael Kors MK8040 - Ocenione przez nabywców pięć gwiazdek na Zappos.com, jest to najlepsza okazja na bogato dorywczo zegarek z nazwą projektanta. Jest odporny na 100 metrów lub 328 stóp wody i ma funkcjonalność chronografu. Cena detaliczna to około 180 dolarów.

 • Timex Weekender Slip Thru - Reklamowany przez Esquire za jedną z najlepszych nowych zegarków dla wiosną, ten zegarek jest niedrogi dorywczo opcja, że ​​nie skąpić na styl. Możesz wybrać z kilku różnych kolorach zespołu uzupełnić swoją garderobę. To sprzedaje za 45 USD.

Jeśli to możliwe, spróbuj It On

Jeśli możesz, to jest dobry pomysł, aby spróbować nowy zegarek na ręku przed sfinalizowania zakupu. Będziesz sobie ten zegarek na co dzień, więc komfort jest niezbędne. Jeżeli zamówisz zegarek Internecie upewnij się, że sprzedawca akceptuje zwroty bez pończochy opłatę, jeśli nie jesteś zadowolony ze sposobu zegarek czuje.

Zakupy dla kogoś innego

Zegarek jest osobista element biżuterii, ale to nie znaczy, że nie można kupić jako prezent. Jeśli kupujesz zegarek dla jednego z mężczyzn w swoim życiu, zachować te wskazówki pod uwagę:

 • Zastanów się własnego stylu. Będziemy chcieli, aby wybrać zegarek, który będzie pasował do typu odzieży nosi większość czasu.
 • Pomyśl o swoim typowym dniu. Psychicznie prowadzony przez jego dzień od rana do nocy. Czy istnieją działania, które mogłyby uszkodzić delikatny zegarek? Jakie funkcje będzie używał najczęściej?
 • Ustaw budżet przed sklep. Jest tak wiele opcji tam przystojny, i to jest naturalne, chcą kupić najlepszy zegarek można znaleźć. Jednakże, będziesz czuć się bardziej komfortowo o swoim darze, jeśli wiesz, że jest w swoim przedziale cenowym.
 • W razie wątpliwości należy sprawdzić polityki powrotów. Jeśli nie jesteś pewien, że chcesz zegarka odbiór, upewnij się, może on zwrócić lub wymienić na jeden on będzie kochać.

Upewnij się, będziesz zadowolony z wyboru

Istnieje wiele niezwykłych zegarków na rynku, od prostych, przystępnych sztuk do opcji projektantów z najwyższej półki. Bez względu na to, jaki styl zegarek zakupie, robi swoją pracę domową i biorąc swój czas w procesie zakupów pomoże zapewnić, że będziesz zadowolony ze swojego wyboru.

Jak wyczyścić zacięcia papieru w Copier

Rozwiązywanie problemów zacięcia papieru jest bardzo proste. Wielu ludzi tylko próbuje tak trudno usunąć zacięcie papieru. Dlatego wielu z nich skończyło się niszcząc ich ukochanego kopiarki.

Theyâ € ™ ve Próbowałem przy użyciu szczypiec, wieszaki, a nawet śrubokręty tylko dostać papier z kopiarki. Pierwszą zasadą jest, aby nigdy nie próbuj tak ciężko. Jeśli masz cana € ™ t naprawić zacięcie papieru, a następnie poprosić technika, aby to zrobić. Lepiej jest spędzić kilka dolców za opłatę za usługę, niż umieścić drogie kopiarki na ryzyko.

Poniższe instrukcje są odpowiednie sposoby, aby dbać o ten problem zacięcie papieru:

 • Dona € ™ t się zaciął, też. Usuń zwisające biżuteria jak naszyjniki, bransoletki, zegarki i kolczyki. Krawat i szalik powinny być usunięte, też. Roll up długie rękawy, jak również. Nie robiąc to, może znaleźć się część tego dżemu.
 • Sprawdź panel sterowania copierâ € ™ s. Większość kopiarki są bardzo inteligentne i ładne. Theyâ € ™ ll poinformować Whatâ € ™ s nie tak i na której częścią jest to problem. Migające światło powinno wskazać, gdzie zacięcie jest.
 • Uzyskaj dostęp do punktu. Teraz wiesz, gdzie jest zacięty papier. Otwórz maszynę kopiarki. Większość maszyn można łatwo otworzyć przez kołysanie przedni panel z boku. Otwórz zszywacz lub Collator również, czy kopiarka ma tego.
 • Gdzie jest zacięty papier? Bądź bardzo ostrożny przy poszukiwaniu, ponieważ urządzenie jest gorące, zwłaszcza jeśli youâ € ™ ve używam go przez wiele godzin. Sprawdź, czy problem może być rozwiązany przez wyciągnięcie bębny i rolki. Istnieje zatrzaski zwalniające na urządzeniu, które mogą pomóc wyciągnąć te rzeczy łatwo. Zatrzaski są zazwyczaj wyraźnie oznaczone, tak to powinno być łatwe ich szukać.
 • Wyciągnij zacięty papier. Być bardzo delikatne, gdy wyciągając papier za pomocą gołych rąk. Jeśli to możliwe, wyciągnij ją przeniósł się do jej kierunku. Jak to możliwe również, pociągnij papier w jednym kawałku. Jest to łatwiejsze do rozwiązania zacięcia papieru, czy można wyciągnąć rzeczy w jednym kawałku, a nie próbować je usunąć w wielu małych kawałków.
 • Zresetować urządzenie kopiarki. Migające światła powinny być już teraz. A jeśli tak, to można zacząć od zadania drukowania ponownie. Jednak w przypadku usuwania papieru nie rozwiąże problemu, ita € ™ s teraz czas, aby zadzwonić do technika. Być może problem nie jest bardzo zacięty papier. A może, że zacięty papier dotknął czujnik wrażliwy i teraz ita € ™ s nie działa dobrze.

Wywołanie technika jest również zalecane w przypadku cana jesteś € ™ t wyciągnąć wszystkie kawałki papieru. Nawet mały kawałek papieru zatrzymany w urządzeniu może spowodować wiele kłopotów.

Nigdy nie należy próbować usunąć niektóre części maszyny. Niech Technik obsługi zadania. Mógł wziąć kopiarki siebie. Ale przynajmniej, że wie, jak to zrobić bez anulowania gwarancji. Technik może przynieść części razem też. Ważną rzeczą jest to, że próbował, co można zrobić, aby rozwiązać ten problem zacięcia papieru. Teraz, ita € ™ s czas dla technika, aby wykonywać swoją pracę.

Jak znaleźć i kupić Monarchy koszulkę

Kiedy słyszysz słowo "monarchii", można myśleć o Anglii, rząd, królewskiej, królów i królowych. Jednak w pokoleniu todayâ € ™ s, monarchyâ definicja € ™ s opuścił pałac rodziny królewskiej w Anglii. To również opuścił rząd, że rodzina jest rządzącej. Zamiast tego, słowo stało się znakiem rozpoznawczym denim, t-shirty, bluzy, spodenki, czapki i wiele więcej.

Jeszcze młody w branży mody, Monarchia Kolekcja stała się jednym z wiodących mężczyzn i womenâ € ™ s marek na odzieży. Jest to nowa marka założona w 2004 roku tylko docelowe klientów Monarchy Collection są mężczyźni i kobiety w wieku od 18 do 40. Monarchia miłośników zwykle na jego unikalne grafiki, jakości produkcji i dobre dopasowanie. Posiada szereg serii produktów jak monarchii, Monarchy Zegarki, Monarchy biżuterii i Monarchy Black. Eric Kim, rodem Los Angeles, który specjalizował się w projektowaniu mody, projektuje tę linię ubrań. Eric Kim, razem ze swoim partnerem biznesowym Henry Kim, prowadzi działalność. Henry Kim był już sukces w produkcji odzieży i międzynarodowym importu, na długo przed Monarchia została założona.

Monarchia koszulki i inne produkty Monarchia można znaleźć w wielu sklepach. Jest sprzedawany w najlepszych sklepów w 25 krajach na całym świecie. Niektóre sklepy, które prowadzą produkty Monarchia to:

 • Saks Fifth Avenue
 • Bloomingdales
 • Nordstrom
 • M. Fredric (Kalifornia)
 • Fred Segal Man (Santa Monica, Kalifornia)
 • Kitson (West Hollywood, Kalifornia)
 • Sklep (South Beach w Miami, Floryda)
 • U-Rock Couture (South Beach w Miami, Floryda)
 • Lulu Couture (Miami, Floryda, i Nowy Jork)
 • Akira (Chicago)
 • DNA 2050 (McLean, Virginia, i Nowy Jork)
 • Planet Funk (Kalifornia i Kolorado)

Oprócz tych najlepszych sprzedawców, istnieje wiele więcej sklepów, które oferują monarchii koszulek i innych przedmiotów. Istnieje szeroki wybór dżinsu, bluzy, spodenki, długi rękaw koszule, zegarki i wiele więcej. Monarchia również wtargnęło do społeczności online.

Istnieje wiele stron internetowych, które oferują pełny wybór Monarchia koszulek i innych przedmiotów. Możesz zamówić element z witryny Monarchy samego. Dobrą rzeczą zakupu online przedmiotów Monarchia jest to, że można zobaczyć pełne obrazy z linii produktów. Wystarczy kliknięcie przycisku, możesz mieć wybrany Monarchia koszulka dostarczane prosto na wyciągnięcie ręki.

Mimo to, masz możliwość zakupu jednego w lokalnego sprzedawcy lub w sklepie internetowym. Możesz wybrać wygodę podczas pracy online. Jednakże, jeśli chcesz, aby osobiście zobaczyć i doświadczyć produktów przed ich kupnem, a następnie iść do sklepu detalicznego jest najlepszym wyborem.

Więc jeśli chcesz dać sobie nową definicję monarchii, Monarchia Kolekcja może dać ci to. Teraz, monarchia to nie tylko rząd, królów, królowych i królewskiej. Jest to nowy znak handlowy w branży mody.

Jak porównać Cleaners ultradźwiękowe

Sprzątanie jest częścią codziennego życia, czy jest to czyszczenie samochodu, domu lub po prostu czyszczenia worek lub portfel. Ale czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak inne małe przedmioty są czyszczone? Gigantyczne maszyny przemysłowe na przykład? Dla tych, którzy są z natury ciekawy, to może już słyszał o tym urządzeniu. Obiekty te ultradźwiękowych urządzeń czyszczących używać.

Myjki ultradźwiękowe użyciu ultradźwięków do czyszczenia drobnych, delikatnych i wrażliwych obiektów. Przechodzi wraz z roztworem w zależności od przedmiotu, który ma być czyszczony. Jest on stosowany jako środek czyszczący do czyszczenia biżuterii, zegarków, itp to działa za pomocą drobnych części przepuszczaniu powietrza iść głębokie fragmenty wewnątrz lub dziury w sposób płynu i cyfrowej. Zajmuje się najmniejsze zabrudzenia, które przykleiły się do obiektu, co czyni go bardzo skutecznym narzędziem w czyszczeniu. Upraszczając, przedmiot jest umieszczony w cylindrze z pewnego typu chemicznego lub roztwór na bazie wody i energia emitowanego z przetwornika ultradźwięków stwarza efekt, który wytwarza podciśnienie jak pęcherzyków, co z kolei czyszczenia cząstek.

Istnieją różne rodzaje ultradźwiękowych.

 1. Lekkie sprzątaczki. Ten typ czyści bardzo małych delikatnych przedmiotów, takich jak soczewki kontaktowe i monet. Są one również wykorzystywane jako ultradźwiękowej biżuterii. Nie mają złożony obwód generator jak inne środki czyszczące w rzeczywistości ma bardzo małą jedną przyczyną, że jest trochę nieskuteczne, ale mogą być wykorzystane do prostych prac czyszczących.
 2. Średni czystsze. To ma wyższą przetwornik i bardzo dobry w czyszczeniu maleńkich obiektów elektronicznych, takich jak części zegarka. Utrzymuje na dłuższy okres czasu, więc można zaoszczędzić pieniądze, jeśli zakup tego. Zazwyczaj zawiera generator wewnątrz zbiornika, jak w łaźni ultradźwiękowej, które niekiedy wywołuje przegrzanie niektórych obiektów.
 3. Maszyny do czyszczenia roboczego. Jest to odkurzacz przemysłowym, który można stosować do spawania ultradźwiękowego. Środek ten może być umieszczony w odległym miejscu lub wysoko i nie wymaga zbyt wiele czasu do czyszczenia, ponieważ ma bardzo dużą moc w watach. Może być stosowany w samochodach osobowych, urządzeń sportowych, fabryki i komputerów w wojsku w tworzeniu broni.

Myjki ultradźwiękowe wykorzystywane są również w części elementów elektronicznych, urządzeń dentystycznych, okularów laboratoryjnych, gadżetów medycznych, części samochodowych itp Większość osób woli myjek ultradźwiękowych, ponieważ są razem skuteczne, trwałe i nie uszkodzić elementów. Inne procedury czyszczące mogą spowodować odbarwienia i winy na większości obiektów prawie za każdym razem. Chociaż nie jest przyjazna dla środowiska, ultradźwiękowe są stosowane ze względu na ich skuteczność.

Istnieje wiele rzeczy, które trzeba wziąć pod uwagę w czyszczenie ultradźwiękowe. Istnieją różne czynniki związane, takie jak prawidłowe procedur w coraz maksymalny czas czyszczenia, rozpuszczalniki do wykorzystania oraz stopnia, w którym do czyszczenia. Należy również pamiętać, jakie trzeba będzie czystsze. Istnieje szereg ultradźwiękowych urządzeń czyszczących są sprzedawane w Internecie. Jakikolwiek rodzaj wybierzesz, będzie to z pewnością daje różne doświadczenia w tej pracy wykończeniowych czyszczenia.

Jak Używaj myjki ultradźwiękowej

Ultradźwiękowa jest urządzeniem służącym do czyszczenia delikatnych elementów, takich jak biżuteria, zegarki, dentystycznych i chirurgicznych. Zwany także ultradźwiękową, to wykorzystuje ultradźwięki, które są fale dźwiękowe, począwszy od 15 kHz do 400 kHz w maksimum. Chociaż przetwornik ultradźwiękowy, który generuje ultradźwięki, jest jego najważniejszą cechą, potrzebuje specjalnego roztworu do czyszczenia delikatnych elementów tych. Ten środek czyszczący jest rzeczywiście głównym graczem w usuwaniu brudu. USG zwiększa efekt środka czyszczącego na takie rzeczy.

Ze względu na jego zdolność do obsługi małych i delikatnych przedmiotów, to urządzenie nie jest używane tylko jako sprzątaczka biżuterii. Może on również być stosowany do naprawy i zgrzewanie ultradźwiękowe. Jednakże jej cel jest najczęściej, że ultradźwiękowy biżuterii prania. Instrukcja, że ​​pochodzi z pakietu może być Twoim przewodnikiem w utrzymaniu i użyciu go. Można również z łatwością korzystać z tego urządzenia po prostu wykonując następujące kroki.

 1. Umieścić odpowiednią ilość wody w zbiorniku. Twoja instrukcja lub linia napełniania Tanka € ™ s powinien być w stanie powiedzieć dokładnie tyle. Upewnij się, że nie zostały jeszcze podłączone przez deviceâ € ™ s przewód zasilający.
 2. W zależności od ilości potrzebnej przedmiotów, wlać roztwór czyszczący do zbiornika. Twoja instrukcja powinien podać odpowiednią ilość do liczby i rodzaju przedmiotów będzie czyste. Dodanie zbyt dużo lub zbyt mało może mieć zły wpływ na jakość czyszczenia.
 3. Podłącz przewód zasilający Twój deviceâ € ™ s i włącz go. Niech pierwsza maszyna ogrzania przed rozpoczęciem cyklu mycia. Zwykle trwa 10 minut maksymalnie, zanim może być wystarczająco ciepło, aby skutecznie funkcjonować.
 4. Umieścić elementy należy czyścić na tacy lub w koszu dostarczonych przez maszyny. Upewnij się, że nie są to zbyt wiele. Rozmieścić je także w taki sposób, że nie znajdują się tak blisko siebie. Umieść kosz do zbiornika wodnego, który ma również roztwór czyszczący. Zamknij cleanerâ pokrywę € ™ s i rozpocząć cykl czyszczenia.
 5. Po zakończeniu cyklu, wyjmij tacę lub koszyk z czyszczonych elementów w nim. Przepłukać je pod bieżącą wodą, przez umieszczenie ich pod kran. Pozwoli to pozbyć się elementy śladów roztworu czyszczącego, co może być drażniący dla skóry. Możesz wytrzeć je do sucha po płukaniu.
 6. Można nadal używać roztworu, jeśli jest nadal zdolny do kolejnej rundy kąpieli ultradźwiękowej. Być może po prostu zostawić go w zbiorniku lub można przenieść do innego pojemnika. Wyłączyć urządzenie i wyciągnąć kabel zasilający.

Nie może być wiele rzeczy do rozważenia, kiedy masz ultradźwiękowej, takich jak rozwiązania, opinie, stomatologicznych, biżuteria, naprawy, itp Niemniej jednak działania podjęte w użyciu to naprawdę tak proste jak korzystanie z pralki. Ważne jest to, aby zawsze mieć instrukcję jako pierwszego narzędzia odniesienia.

Zegarki Swatch rzadkich

Zegarki Swatch rzadkich


Poszukiwanie rzadkich Swatch zegarki podjęła planetę przez burzę w ostatnich latach. Gdy nawet marka inspiruje zakaźnych poczucie zabawy i frywolność, każdy szybko chce kawałek działania.

Droga do Collectible popkultury

W czasie, gdy po raz chwalebne szwajcarskie przedsiębiorstwa horology poniesionej zagrożenia zatarciem, marki Swatch pojawiły się wskrzesić przemysł pojedynkę. Uzbrojony w prosty pomysł łączenia bezczelny humorystyczną i niedrogich materiałów budowlanych oraz z wytrzymałych precyzyjnych ruchów, Swatch wykonane swój początkowy znak na świecie zegarka na początku 1980 roku. Pod kierownictwem Ernsta Thomke (ETA SA Produkcja Horlogère Suisse), który ułożyła zespół pękanie inżynierów reżyserowanym przez Elmar Mock i Jacques Müller, Swatch ustawić o zadaniu redefinicji szwajcarski kunsztu.

Progresywne Koncepcje

Uznając, że stworzenie dobrej jakości zegarek nie będzie ożywienia szwajcarskiej horology, Swatch poczęła plastikowy zegarek inżynierii precyzyjnej z przypadku podwójnego podatku tyłu, które również służył jako ruchu głównej płycie. Wyniki takiego innowacyjnego myślenia produkowane szereg odważnych i kolorowych kawałków, które wyglądały jak zwykłe zegarki nowość trzymane razem, ale jak profesjonaliści. Złożenie nacisk na eleganckiej zabawy, Swatch wypuścił ich zbierania w 1983 roku w strukturze cenowej, że prawie każdy może sobie pozwolić. Tak więc, poz przyszłego kolekcjonerski urodził.

Osiągnięcie statusu Kult Collectible

Popularność Swatch zegarki zadebiutował w połowie 1980 roku. Wśród trendów związanych z Próbki mają na sobie więcej niż jeden model, używając ich jako akcjonariuszy kucyk i dołączając je do ubrania. Ta era dobrobytu oznaczony również wprowadzenie wzorów stworzonych przez artystów takich jak Keith Haring, ruch, który dodaje atmosferę stylu zadęcia modnych reputacji Swatch jest.

Rzadkie zegarki Swatch identyfikacji

Podobnie jak inne firmy, kontynuując sukces Swatch opiera się na stopniowym wprowadzaniem nowych i innowacyjnych produktów, co sprawia żadnych Swatch wyprodukowany przed połową 1990 dość rzadkie. Limitowana edycja lub tematyczne Próbki są jeszcze trudniej znaleźć i pobrać znaczące ceny na aukcji.

Wczesne Swatch Rodziny

Na szczęście, na początku popularność sprawia, że ​​odnalezienie Swatch dokumentacji do uwierzytelniania pochodzenia prosty proces. Poniższy rozdział wyjaśnia strukturę rodzinną Swatch zegarki.

 • Swatch Originals: Jako termin sugeruje, oryginały było pierwsze i wyposażone we wszystkie sprawy z plastiku różne kształtach, rozmiarach i wzorach. Najwcześniejsze oryginały chwalił minimum koloru zamiast rozbrykany odcień symfoniczną obecny w niektórych późniejszych modelach. Oryginały są w większości dość rzadkie Swatch zegarki, które sprzedają również na aukcji.
 • Swatch Irony: Wzrost rodzi potrzebę dywersyfikacji, która Swatch spotkał głową wprowadzając zegarki w kopertach z metalu. Pierwsze ironia pojawiła w 1989 roku sportowe funkowe style jak przejrzeć tarcz i nietypowych rozwiązań numerycznych, ale nigdy nie osiągnęła poziom popularności dopasować oryginały.
 • Swatch skóry: Nazwany ze względu na ich bardzo cienkiej budowie, rodzina skóra pierwszy pojawił się w roku 1997. Później, Swatch opracowała podrodziny skór, że opisywany możliwości funkcjonalne chronografu. Te zmiany nie są tak rzadkie, jak zegarki Swatch wcześniej.

Limitowana Próbki

Inne niż zegarków z rodziny oryginałów, ograniczone wydanie modele są zwykle najbardziej rzadkie i cenne Próbki. Aby utworzyć pomysł, co stanowi rzadki Swatch, sprawdź przykłady limitowanej edycji i specjalnych modeli uwalniania wymienionych poniżej.

 • Jelly Fish chronometr: Swatch wyprodukowany tylko 2000 ponumerowanych Jelly ryby w 1990 roku, co czyni ją jedną z najrzadszych wczesnych Próbki. Ten zegarek ma całkowicie przezroczyste pasek i sprawy, przez które można obserwować osoby noszące precyzyjnych elementów w pracy.
 • Cigar Box Putti Pop Swatch: Zaprojektowany w 1992 roku przez Vivienne Westwood dla kolekcji Jesień / Zima, Zegarek anioły dziecko na tarczy i pasku. Produkcja tylko 9999 numerowanych sztuk wydanych w kapryśnych skrzynek cygar zapewnia swój status rzadkich Swatch.
 • Tresor Magique: Jego słodkie stałe przypadku i platyny korona zrobić to oglądać atrakcyjną wizytówką. Ograniczone zwolnienie edycja tylko 12.999 numerowanych sztuk sprawia, że ​​marzenie kolekcjonerów

Jeszcze modą

Podczas gdy niektórzy ludzie cieszą się zegarki Swatch rzadkie ze względu na ich ściągalności, inni uważają, że ich prawdziwa wartość tkwi w ich niewątpliwym modą. Dla mody budżetowych w poszukiwaniu tanich eleganckich zegarków, jak również amatorów kolekcjonerów, Swatch nadaje się szacunek, że czas nie będzie szybko zapomnieć.

Jak wybrać Watch

Jak wybrać Watch

Z ogromnej liczby zegarków na rynku, wybierając ten, który jest odpowiedni dla Ciebie może wydawać się nieco przytłaczające. Kluczem do wyboru zegarka spoczywa identyfikacji swoje priorytety i upewniając się, zegarek wybrać pasuje do Twojego budżetu i stylu życia.

Jak wybrać nowy zegarek

1. Decyzję w sprawie budżetu

Przed rozpoczęciem patrząc na style, musisz zdecydować się na budżecie na zakup. Ile można sobie pozwolić na wydatki? Jeśli jesteś na ograniczony budżet, może nie chcesz kupować na markowe zegarki; jednak nadal będziesz mieć mnóstwo pięknych opcji do wyboru.

2. Pomyśl, jak będziesz używać zegarka

Jak używać zegarka będzie również wpływać na decyzję o zakupie. Czy będziesz za pomocą zegarka podczas nurkowania lub wędrówki? Czy będziesz sobie zegarek do biura? Czy to będzie oglądać wieczorem aby wyposażyć w te specjalne stroje okolicznościowe? Na te pytania pomoże Ci zdecydować o rodzaju zegarka trzeba.

3. Zdecyduj się na rodzaj Watch

Teraz, gdy wiesz, jak będziesz używać zegarka, nadszedł czas, aby zdecydować się na typ. Rozważ jedną z następujących czynności:

 • Zegarki sportowe - Aktywny sport to odbija się na zegarek, więc wybrać zegarek, który jest wytrzymały i zaprojektowany dla swojej działalności, jak Nike + lub Garmin Forerunner. Wiele osób wybiera zegarki z trudnym przypadku tytanu i okładek wybierania odpornych na zadrapania. Ponadto należy sprawdzić korony śrubowe i wysokie oceny odporności na wodę, aby utrzymać się elementów.
 • Nurkowanie zegarki - Jeśli jesteś nurkiem, trzeba mieć specjalny rodzaj zegarka, który może wytrzymać zwiększonego ciśnienia z wody. Wprowadzane do obrotu jako "zegarków nurkowych," są to opcje, takie jak Citizen Promaster i Reactor Trident.
 • Casual Zegarki - Do codziennego noszenia, może chcesz casual zegarek jak Edytorze Fossil lub próbkę koloru nieba. Może to wyposażone w cyfrowy lub analogowy wyświetlacz, w zależności od preferencji. Idealnie, dorywczo zegarek będzie bardzo wygodne.
 • Chronograph zegarki - Chronograph zegarki, jak Placu Anioła Diamonda z Invicta lub Bulova Diamentowej Chronograph zrobić więcej, niż powiedzieć raz. Mają również funkcje stopera, a czasami powiedzieć datę, fazy księżyca i inne przydatne informacje.
 • Zegarki - Running gama z dorywczo formalnych, zegarki Rolex Lady-podobne lub Datejust Tortue Watch od Cartiera, daje okazję podziwiać swoją ulubioną marką każdym razem, gdy rzut oka w czasie. Te wydają się być drogie, więc najlepiej, jeśli masz znaczny budżet.
 • Diamentowe i złote zegarki - Dla najlepszych w wysokiej klasy zegarki, wybierz zegarek złota lub srebra z akcentami diamentowych. Zegarki te, podobnie jak Cartier Libre lub Bulova Brightwater Precisionist, często stają się pamiątki rodzinne.
 • Oficjalne zegarki - Jeśli potrzebujesz zegarek na specjalne okazje, jak formalne stylu zegarek Bulova Kryształowej lub Swarovski crystal zegarek z Pulsar, może być najlepszym rozwiązaniem. Zazwyczaj te projekty są podobne do formalnego biżuterii w stylu.
 • Zegarki kieszonkowe - Na klasyczny wygląd, nic nie przebije kieszeni zegarek. Mniejsze style, takie jak zegarek kieszonkowy Lotus Half-Dollar i tej starej konstrukcji zegarka z Gotham, są idealne dla kobiet i pozwalają sprawdzić czas bez irytacji zegarka na ręku.
 • Naszyjnik Naszyjnik - zegarki zegarki, jak kwiatowy wisiorek zegarek szkliwo z Metropolitan Museum of Art lub polerowanej dwóch odcieniach wisiorek zegarek z Gotham, to kolejna zabawa alternatywą dla zegarka. Są lepiej jako wyposażenie dodatkowe, a nie do codziennego noszenia.
 • Bransoletka zegarki - Idealne na oficjalne okazje, jak również wszelkie inne razem chcesz specjalny zegarek, bransoletka bransoletka lub stylu zegarki są rozwiązaniem dość. Rozważmy Trener Miranda zegarek ze stali nierdzewnej bransoletka lub Guess krystalizuje Romans Watch.

4. Zidentyfikuj ważne cechy

Kiedy już zdecydujesz się na rodzaj zegarka chcesz, możesz określić cechy, które są najważniejsze. Nie wszystkie rodzaje zegarków są dostępne wszystkie funkcje, ale musisz opcji bez względu na to, jaki rodzaj wybrać. Rozważmy kilka z następujących czynności:

 • Cyfrowe lub analogowe tarcze
 • Duże lub wysokim kontraście tarcze do łatwego przeglądania
 • Poziom odporności na wodę
 • Regulacja pasma
 • Stoper
 • Krokomierz lub inne przydatne funkcje

5. Upewnij się, że to wygodne i praktyczne

Najlepiej, jeśli można spróbować obserwować przed zakupem. Na zegarki, należy zadać sobie następujące pytania:

 • Można dostosować do zespołu, aby uzyskać wygodne dopasowanie?
 • Czy ogniwa zespołu szczypta skóry w jakikolwiek sposób?
 • Czy będziesz w stanie łatwo zmienić zespół zegarek, gdy zużyje się lub jeśli chcesz inny wygląd?
 • Jak łatwo jest dostosować do zespołu, aby dostosować rozmiar?
 • Czy zegarek jest zbyt duże?
 • Czy to jest zbyt duże? Będzie złapać na rękawie lub kieszeni?

Na zegarki kieszonkowe i zegarki, zegarek sprawdzeniu, że nie jest zbyt ciężki lub uciążliwe.

Czasomierz pokochasz w nadchodzących latach

Ostatecznie najlepszy zegarek dla Ciebie jest, że naprawdę lubisz. Jeśli zdecydujemy się na zegarek, który ma cechy potrzebne i jest wygodny, będziesz miał zegarek pokochasz w nadchodzących latach.

Nurkowanie: Inne Porady Nurkowanie zębate

Użyj szerokokątny obiektyw dla najlepszych Zdjęcia podwodne

Z cyfrowych kamer podwodnych, nurkowie mogą robić zdjęcia, nie martwiąc się o ich podaży filmowej lub konieczności obróbki filmowej. Nawet lepiej, nurkowie mogą zobaczyć swoje zdjęcia pod wodą i wiedzieć natychmiast, czy muszą zrobić kolejne zdjęcie, aby uchwycić scenę.

Każdy nurek może użyć obiektywu szerokokątnego, aby z bliska zdjęcie manta ray lub szkoły papuga ryba. Jednak nurkowie potrzebują specjalistycznego szkolenia z agencji certyfikowanych do bardziej ekstremalnych nurkowań. Nurkowie muszą doświadczenie przed wrak nurkowania jaskiniowego, nurkowania i nurkowanie pod lodem, szczególnie jeśli chcą spędzić czas pod wodą koncentrując się na fotografii.

Wybierz najlepsze nurkowe Torby na swój sprzęt

Istnieją różne torby nurkowania na rynku, które oferują różne funkcje. Wszystkie wzory torby nurkowania są wydajne i zapewniają swój sprzęt trwa tak długo, jak to możliwe. Pelican przypadki są nie do złamania, wodoszczelne i odporne na korozję. Te trudne sprawy wspaniałe suche przypadki na sprzęt do nurkowania. Mniejsze wersje są idealne do noszenia na sprzęt fotograficzny podwodnych wypraw nurkowych.

Fotografia podwodna Zdobycie jako hobby Dive

Postępy w technologii sprawiają fotografii podwodnej proste, niedrogie i wygodne dla niemal każdego nurka. Aparaty cyfrowe pozwalają na wyraźnych, ostrych zdjęć, które warto kadrowanie i wiszące. Użyj kamery SeaLife uchwycić nurkowań Weekend w zdjęciach. Możliwość pobierania obrazów bezpośrednio do komputera będzie można dzielić swoje najlepsze zdjęcia ze swoimi przyjaciółmi biurowych pochodzić poniedziałek - jeśli nie wcześniej.

Wybierz najlepsze nurkowe Torby na swój sprzęt

Dokonaniu inwestycji w swój sprzęt do nurkowania, więc upewnij się, że będzie o niego dbał. Zwłaszcza po nurkowaniu, to proste wystarczy rozsypać swoje rzeczy. Rozważ zakup kilku różnych nurkowań torby do przechowywania i transportowania swój sprzęt do nurkowania.

Oto lista kontrolna toreb nurkowych, iż ​​poważne nurka rekreacyjnego, będą musiały:

 • Mesh torby: Są to torby do noszenia sprzętu do nurkowania do łodzi nurkowania lub nurkowania miejscu. Siatka na tych toreb pozwala łatwo spuścić wodę z nimi stosunków torba stylu jest standardem, choć styl plecak może być wygodne, ponieważ ręce są wolne. Nie są również worki i torby do zbiornika trzymając rurkę, maskę i płetwy. Sklep torby siatki, które mają gumową powłokę, która sprawia, że ​​są bardziej wytrzymałe. Nigdy nie jest zły pomysł, aby mieć dodatkowe worki siatkowe na rękę.
 • Torby podróżne: Te torby ładunków ciężkich są na wycieczki, a większość z nich kół. Możesz dostać Duffel-torba, plecak w stylu cargo lub torbę podróżną. Poszukaj torby podróżne ze składanymi uchwytami i przegródkami wnętrz. Pomyśl dwa razy przed wprowadzeniem jakiejkolwiek naklejki nurkowania lub insygniów na swojej torby podróżnej. Choć może się wydawać, naklejki spowoduje przeładunkowe do przenoszenia worków z opieki, są jak torby podróżne narażone na kradzież.

Prezenty Scuba dla wszystkich grup wiekowych i smaków

Dzięki rosnącej popularności nurkowania, nie brakuje pamiątek nurkowych i akcesoriów. Niektóre z nich są praktyczne, jak torby i zegarków nurkowych regulatorem. Inne są niepoważne i zabawy, jak breloczki, tablice rejestracyjne i T-shirty. Są prezenty nurkowania i akcesoria dla każdego procentowej, wieku i okazji.

 • Powiedz, ty i twoja żona lub dziewczyna przyjaciel planuje wyjazd nurkowy na Karaiby, Brytyjskie Wyspy Dziewicze i Zatoki Meksykańskiej. Książki podróżnicze na temat nurkowania, wodoodporny map nurkowania lub dziennika wakacje / czasopiśmie zrobić doskonałe prezenty.
 • Ty i twoi kumple nurkowania docenią RAD koszulki z skandaliczne projekty, które oddają ducha i postawę nurkowania. To nie są twojego ojca nurkowania koszulki. Niektóre projekty Wilder są zdecydowanie nie na twoja mama zobaczyć albo. Ale mogą się śmiać i głową z kumplami. "Zaloguj Niektóre dnie czas" i "I Get zatankowany" to tylko niektóre z wiadomości z podwójnych znaczeń. Użyj wyobraźni, aby wizualizować ilustracje, które im odpowiadają.
 • Sprzętu do nurkowania dla dzieci są ulubione drobiazgi. Można je zamówić w pakiecie startowym lub kupić je oddzielnie. Kupując dziecku dobrą maską, rurką i płetwami promuje aktywność fizyczną. Nurkowanie na plaży, lub po prostu się wygłupiać w basenie są świetne sposoby, dla dzieci, aby się komfortowo z podstaw nurkowania.

Naklejki nurkowe składania oświadczeń w postawie

Naklejki nurkowe wyśmiać i niedrogie prezenty. Większość nosić powszechnie uznanych czerwono-biały pasek, który oznacza, nurkowanie. Poszukaj wieprz ryb, żółwi i flagi homara naklejek. Są one idealne do przyklejania na pojazdach, zderzaki, zbiorniki do nurkowania - czy tylko o twardą powierzchnię.

Jest nawet naklejki w kształcie rekina, płetwonurków i stanu Floryda. Być może chcesz naklejkę nurkowania, które przypomina wam niezapomniane wycieczki nurkowej lub masz motyw morski, który jest osobistym symbolem nurkowania. Naklejki są około 5 dolarów, więc robią świetne sprzyja partii i magazynowania nadziewarki.

Sprawdź również szereg nurkowania zderzak naklejki, pozwala się świat wie, swoją pasję, a także sprawia, że ​​sprawozdanie z postawą.

"Nie ma nic, Dobry Dzień Diving nie wyleczy" może być tylko prawo wiadomość, którą chcesz wypisane na zderzaku swojego SUV-a lub samochodu.

Inne nurkowie nie trzeba wielu słów, aby uzyskać ich przesłanie. Popularne naklejki zderzak po prostu, "DIVER" wielkimi literami.

Prezenty Scuba dla wszystkich grup wiekowych i smaków

Pakiety sprzętu do nurkowania wspaniałe prezenty, a może być na zamówienie nakazał potrzeb nurka ulubionych w swoim życiu. Świetny pomysł na prezent jest zamówić pakiet sprzętu do nurkowania składający się z BCD, regulator, manometr i ośmiornicy. Te elementy tworzą autonomiczny podwodny apperatus oddechowe (fajką) dla nowego nurka. Weź również pod uwagę zamawianie akcesoria do nurkowania, jak noże nurkowe, zegarki nurkowe, nurkowanie z tablic rejestracyjnych, toreb nurkowych, nawet 35 mm kamerą podwodną.

Istnieje Różnorodność zadośćuczynienie za choroby morskiej

Większość nurków doświadczyło jakiś ruch lub choroby morskiej. Nudności, ból brzucha, nie mają nic wspólnego z braku doświadczenia lub braku wytrzymałości. Ale mogą się odnosić do tego, co jadł i pił w nocy. Choroba morska również może wynikać z złej pogody i wzburzonym morzu.

Nie ma całkowite wyleczenie choroby morskiej. Ale istnieje wiele produktów nurkowych na rynku rozliczania żołądek na morzu. Oto niektóre może chcesz sprawdzić:

 • Imbir jest lekarstwem odwieczne rozstrzygania żołądki i pomagać w trawieniu. Teraz sprzedawców dostawy nurków oferują żucia tabletki imbir do szybkiego zwolnienia.
 • Zespoły upustowe są urządzenia elektroniczne, które są noszone jak zegarki i pomóc złagodzić ruchu i choroby powietrza. Są lekarstwem niefarmakologiczne.
 • Triptone jest w postaci tabletek i zawiera dimenhydrynat. Jest on wykonany w celu złagodzenia dolegliwości fizyczne, które wynikają z szorstkich lotów i wzburzonym morzu.
 • Zespoły morskie są noszone na nadgarstkach i używać akupresury w celu zapewnienia pomocy. Przycisk na każdej taśmy jest umieszczony pomiędzy dwoma głównymi cięgien na wewnętrznej nadgarstków.

Bezpieczne nurkowanie Comes Przed Biorąc to Idealne Zdjęcie

Brzmi to jak nie myślenia, ale trzeba być właściwy nurka zanim będziesz próbować być podwodnego fotografa.

Pobierz wygodne jako nowy nurek. Weź kilka wycieczek nurkowych, zanim wprowadzą się, że nowy aparat amfibii sportową. Robienie zdjęć lub filmów wymaga koncentracji i trzeba skupić się na bezpieczeństwie osobistym jako nowy nurek. Z biegiem czasu, praktyki bezpieczeństwa nurkowania są drugą naturą.

Doświadczonym nurkiem jest również mniej skłonni do podejmowania ryzyka, aby uzyskać doskonałe zdjęcie. Im więcej czasu spędzasz nurkowanie, bardziej docenią zagrożeń i problemów, które mogą się pojawić. Również będą lepiej przygotowane do ich obsługi.

Bardziej swobodnie jesteś nurkowania lepszym fotografem będzie. Przeczytaj informacje na temat życia morskiego w obszarach można nurkować. Dowiedz się ich nawyki i ich otoczenia. Niektóre gatunki ryb są rzadkością w połowie dnia i może być najlepiej widoczne w wcześnie rano. Sprawdź także, czy podwodne opinie przed zakupem kamery podwodne sprzęt fotograficzny.

Oczywiście, będziemy chcieli, aby zrobić zdjęcia, które wymagają wakacje resort nurkowania. Ale nie jest zbyt ambitny. Point-and-shoot podwodna kamera będzie służyć Twoim potrzebom dobrze.

Fotografia podwodna Zdobycie jako hobby Dive

Fotografia podwodna kiedyś domeną profesjonalistów. Teraz jest to hobby dla wielu nurków. Nurkowie mają kilka opcji w rodzaju kamery:

 • Są jednorazowe aparaty podwodne, które to zadanie, jeśli chcesz pokazać znajomym i rodzinie, co robiłeś na wakacjach. Tylko punkt i strzelać.
 • Drugi wybór jest mieszcząca aparat ziemi. Niektórzy nurkowie wolą tę metodę dla szerszego wyboru kamer i obiektywów. A obudowa może być niewygodne w obsłudze.
 • Popularny jest amfibia aparat. Istnieje kilka markowe aparaty cyfrowe - Nikonos, Sea & Sea i Sea Life. Canon i Olympus także zmoknąć z ich wersjami kamer podwodnych.

Noże nurkowe są w różnych stylach, ceny

Wybór najlepszych noży nurkowania zależy od rodzaju nurkowania robisz i ile jesteś w stanie zapłacić. Noże nurkowe w cenie od około $ 20 150 dolarów, na podstawie projektu, jakości i materiału.

Podobnie jak większość sprzętu do nurkowania w tych dniach, jest wiele noży nurkowych na rynku, z składane noże do noży z wbudowanym nożyczkami. Wiele z nich sprowadza się do osobistego wyboru. Najważniejsze jest to, aby upewnić się kupić nóż, który jest nie powoduje korozji. Tytan jest wybór materiału, choć działa również ze stali nierdzewnej.

 • Ząbkowane lub krawędź prosta: noże ząbkowane-brzegowe są bardziej powszechne do nurkowania. Są one używane do cięcia i zobaczył, liny, siatki, linie i wodorosty. Noże prosto krawędzi cięcia żyłki i robić inne małe zadania. Spójrz na noże, które oferują dwa ostrza - prosty i ząbkowane.
 • Wielkość i kształt: średniej długości nóż jest zwarty, ale ma długość ostrza, które można uzyskać większość miejsc pracy wykonanej. Spójrz na rękojeści noża, który jest 4 lub 5 cm długości, z ostrzem, 4-calowy. Tępo zakończonej noże pomóc uniknąć przypadkowego przebicia narzędzi podczas nurkowania.
 • Poszycie: Noga montowane osłony ostry, ale uchwyty, które mieszczą się na BC są znacznie wygodniejsze.

Użyj szerokokątny obiektyw dla najlepszych Zdjęcia podwodne

Najlepsze podwodne zdjęcia są szczegółowe ujęcia ryb, ssaków, roślinności i innych nurków. Czy są nowe lub doświadczonym nurkiem, upewnij się, że szkolenia i kształcenia do nurkowania w środowisku egzotycznych. Szerokokątny obiektyw zasadniczo przynosi oczu aparat bliżej obiektu, zmniejszenia dystansu między tobą a szkoły ryb. Szeroki kąt jest standardowym 20 mm obiektywem. Oto niektóre zalety korzystania z obiektywu szerokokątnego pod wodą:

 • Obiektyw szerokokątny pozwala wycofać się uchwycić cały obiekt w ramce.
 • Jest bardziej prawdopodobne, aby uzyskać odpowiednie zdjęcie. Ryby pływać szybko i może być trudno zbliżyć się do najlepszego zdjęcia.
 • Szerokokątny obiektyw zapewnia ostry zdjęcie, coś, czego nie dostanie strzelając z odległości z regularnym obiektywu. Zdjęcia podwodne tendencję do patrzenia z odległości miękka ze standardowym obiektywem, z powodu mułu i cząstek w wodzie morskiej.

Smakosz Costume

Smakosz Costume


Jeśli szukasz stroju dać każdemu wystraszyć, za kostium Smakosz. Nawet jeśli nie widzieliście 2001 filmów Smakosz, można rozpoznać Creeper z jego groźne oczy, zielonkawo szary skóry, ciemny wróble płaszcz i kapelusz na Halloween dziwaczne lub osoby.

Jeepers Creepers filmu

Oryginalny Jeepers Creepers film ukazał się w 2001 roku, sequel w 2003 roku film jest uznawany za "sen" hit coraz więcej młodzieży odkryć, że ma kult następujący i będzie chciał zobaczyć zarówno oryginalne i sequel. Ponadto, wielu nastolatków i dorosłych znalezienie kostium jest nadal bardzo popularne i bardzo przerażające nosić na Halloween lub stron. Według strony Shock Till You Drop, nowa Jeepers Creepers sequel trafi do kin. Możesz być pewien, że wszyscy widzowie kultowe będzie ubrany w strój Smakosz na premiery trzeciej części serii.

Co to jest Creeper?

Creeper jest humanoidalne ryby lub bat jak stworzenie, które wychodzi z hibernacji co 23 lat, aby święto na ludzkim ciele przez 23 dni. W otwierającej scenie filmu Creeper jest wróble wiszące na jego biegun, nagle skacze na słup i leci w nastoletnim chłopcem i pożera go, jak jego ojciec zegarki. Creeper cele grupy nastolatków do jego święta, kiedy przenika ich niczego społeczności.

Spójrz z Smakosz Costume

Ciało Creeper jest w kształcie człowieka z zielonkawym szarym skórzaste lub łuszcząca się skóra. Ma ogromny bat jak skrzydłami, że rozwija się, kiedy musi skakać lub latać. Łysa głowa Creeper zdobi delikatne włosy rogi i na karku. Jego twarz ma twarde grzbiety nad oczami i jest dobrze ukryty w jego kapelusz, kiedy on próbuje przejść niezauważona. Jeśli kiedykolwiek zobaczyć jego oczy i paciorkowate trochę głowę, bez kapelusza, prawdopodobnie jeden z jego 23 ludzkich posiłków!

Zakup Maska Smakosz

Wyglądają jak autentyczne Creeper, czego naprawdę potrzebujesz profesjonalnie wykonane maski. Maski Smakosz nie są tanie. Autentyczne patrząc Maska może być aż 100 dolarów. MGM Film Studio posiada licencję tylko kilka firm do reprodukowania i rozpowszechniania w maski i kapelusze.

 • Makijaż i Potwory
 • Halloween Maska firmy
 • Bad Planet

Jeepers Creepers makijaż

Jeśli planujesz na zachowaniu twarzy dobrze ukryty pod dyskietki kapelusz i kołnierzykiem trencz, można uciec z nałożeniem makijażu i nie ma na sobie autentyczny maskę. Użyj twarzy kit budować grzbiety nad oczami i na twoich policzkach. Nałożyć grubą zielony lub szary makijaż na twarzy.

Creeper Odzież

Najprostszym odzież Jeepers Creepers będzie składać się z regularnych odzieży ludzkiego. Twój Pnącza maska ​​prawdopodobnie pochodzi z kapelusza, jeśli nie próbował zlokalizować czarne lub brązowe skóry lub płótna dyskietki kapelusz, który jest podobny do kapelusz Indiany Jonesa. Creeper nosi spodnie i koszulę regularnych z butami. Obejmuje on ubranie z długim brązowawego czarnym płaszczu, który jest w pewnym stopniu rozdrobnione na dole. Podnieś kołnierz płaszcza do ukrycia boki twarzy i szyi. W całym filmie można zauważyć, że jego ręce są pokryte rękawice. Każdy rodzaj rękawic zrobi zwłaszcza jeśli są ciemne jak płaszczu.

Szukam online dla idei

Jeśli inwestować w kostium Smakosz, wartość odsprzedaży może wciąż być wysokie na stronach internetowych, takich jak e-Bay lub Craigslist. W rzeczywistości, może chcesz kasy e-Bay i Craigslist najpierw sprawdzić, czy można kupić używany Smakosz maskę przed zakupem nowego.

Style w metroseksualnych Mężczyzna

Style w metroseksualnych Mężczyzna
Koszula biały przycisk w dół jest koniecznością.

Trendy, ostre i zawsze aktualne, style w metroseksualnych mężczyzn zdefiniować to, co jest gorąco w męskim świecie mody. Choć początkowo ukuł termin na początku lat 1990, nie było aż do 21 wieku, że metrosexuality stał się stylem życia dla wielu ludzi na całym świecie.

Narodziny Metrosexuality

Słowo jest na pewno na topie tyle, zarówno w mediach i na ulicy. Ale co dokładnie to oznacza? Może wyczarować pewnych obrazów, ale praktyczna definicja nie jest daleko w tyle. Termin został ukuty w 1994 roku pierwszy dziennikarz Mark Simpson, który używał go do opisania jednego człowieka z zamiłowaniem do zakupów i, ogólnie rzecz biorąc, "dobre życie". Simpson zrobił korelację między metroseksualnych 1980 roku, który został znaleziony w tylko na stronach magazynów mody, do metroseksualnych lat 90-tych, który był tak samo nagle, które mogą znajdować się ulicą.

Dopiero w 2002 roku, jednak, że metrosexuality zostało uznane stylu życia, kiedy Simpson napisał artykuł, który wprowadził angielski nożna gwiazdy David Beckham jako godnego uwagi metroseksualnych. Nie trzeba dodawać, status głównego nurtu termin został zestalony, i nie było na długo przed główne publikacje medialne podniósł na nią. Nagle, metroseksualnych mężczyzn były wszędzie.

O kwintesencją metroseksualnych

On jest bardzo zaniepokojony z jego szafy, jego włosy, jego pielęgnacji skóry rutyny i jego schematu fitness. W skrócie, ma trochę bardziej miękkie stronie, przynajmniej w przeciwieństwie do tradycyjnego wizerunku macho, że wielu mężczyzn pragnących służyć. Może on być regularnie w salonie, oddając się wszystkim, od masaży do manicure bez namysłu. On nie jest obcy dla wielkich projektantów nazwy, frequents zabił butików i wyznaje wielkie uznanie dla polepszenia się w każdy możliwy sposób. To nic dziwnego, że kwintesencją metroseksualnych jest tak moda przekazania!

Popularne Style z metroseksualnych Mężczyzna

Typowy metroseksualnych może wosk poetycki o wszystkim, od Giorgio Armani dla Louis Vuitton. Jego powinowactwo do wszystkich rzeczy wspaniałe i modne nadaje się również do garderoby przepełniony projektantów mody. Bez względu na to, kto je projektuje, choć istnieje kilka podstawowych stylów z metroseksualnych mężczyzn, które należą w każdej szafie. Wśród nich są takie klasyczne pozycje:

 • Swetry: Nie nosi sweter kamizelka odważne, ale jest wielkim fanem swetry Crewneck wykonane z Cable Knit Sweter Sweterek | kabel dzianiny]]. Golfy są również popularne.
 • T-shirty: Nie przesadzaj; nie ma miejsca w szafie na metroseksualnych za zbiór wierzchołków, które oddają hołd swoim ulubionym pułapek turystycznych lub sportowych zespołu. W metroseksualnych zgadza się z teorią, że proste jest najlepsze, a w tym przypadku czarne i białe koszulki są najlepszym.
 • Koszule na guziki: Większość mężczyźni właścicielem kilku koszule na guziki, ale metroseksualnych zauważa wielkie uznanie dla koszuli kroju i dopasowanie. Należy chude ciało i być noszone w jednolitych kolorach. Co najmniej jedna biała koszula jest faworyzowany.
 • Kostiumy: ostre garnitur jest nienaganna znaleźć w szafie każdego mężczyzny. Select, który jest cięty na bardziej płaski, korzystnie w ciemnym odcieniu jak czarny lub węgiel.
 • Jeans: Dżinsy zwykle nie ma brainers. Wybierz co najmniej dwie pary w dwóch różnych fasonach i myjni, najlepiej coś odpowiedniego dla wylegiwanie i inny dla wychodzisz. W ten sposób, oni również łączyć ze sobą oraz z wszystko od swetrów do marynarki.
 • Krótki Płaszcz: Brak trencze tutaj, ludzie. Sierść metroseksualnych jest krótki, wyposażone i wykonane z zamszu lub skóry albo.
 • Spodnie: Beyond dżinsy i garnitur spodnie, spodnie sukienki są podstawowe potrzeby. Dwie pary w neutralnych odcieniach ciemnych, wystarczą; ich nogi powinny być prosty, ponosi żadnego fałdowanie.
 • Akcesoria: średnio metroseksualnych prawdopodobne może się poszczycić ogromną kolekcję modnych akcesoriów już, ale elementy, takie jak okulary, portfele, zegarki, a nawet chusteczki do nosa może być niezwykle suave uzupełnienia do szafy już modą.

Dos i niemile widziane

Jak z prawie wszystko, z udziałem mody, istnieje wiele nakazów i zakazów w świecie metrosexuality.

 • Czy obejmować stałe i ciemne odcienie.
 • Nie w zwyczaju noszenie jasnych wzorców ani nic przesadnie zdobione.
 • Czy powiesić ubrania zamiast ich składanie; będziesz uniknąć zmarszczek.
 • Nie nosić źle dopasowane stroje. Nie ma nic bardziej niepochlebne niż zbyt napięty niczym.
 • Czy się zmian, jeśli ubranie wymaga. W dłuższej perspektywie, to warto koszt.
 • Nie niedopasowanie swój zespół. Spróbuj wyciągnąć to wszystko razem, dopasowując swoje buty z paskiem.

Lokalizatory Aktywność

Lokalizatory Aktywność

Jeśli chcesz dokładnych odczytów, jak wiele przejść, ile kalorii można spalić i inne istotne czynniki, które przyczyniają się do ogólnego samopoczucia, rozważyć inwestowanie w trackera działalności. Te sprytne produkty pomogą Ci ruchu i uzyskać lepsze wyobrażenie o tym, ile faktycznie przenieść.

Najbardziej wszechstronnym: Misfit czyszczenie

Lokalizatory Aktywność

Odmieniec czyszczenie

Czyszczenie przez odmieniec Wearables jest płyta, którą można nosić na nadgarstku z zespołem, jako naszyjnik, przypięte do ubrania lub w kieszeni. W cenie około 100 dolarów, jest to jeden z najbardziej innowacyjnych trackerów aktywności dostępnych. To ma kilka wspaniałych cech:

 • Wodoodporny do 50 metrów
 • Zasilanie z baterii oznacza brak konieczności ładowania
 • Łatwa obsługa
 • Wykonane z lotniczego aluminium, co czyni go niesamowicie wytrzymałe
 • Dostępne w różnych kolorach

W synchronizacje czyszczenie Misfit z obu iOS i Android urządzeń do śledzenia aktywności i snu zarówno wzory.

Recenzje

Jako redaktor Logiki Stosowanej ćwiczenia na, miałem możliwość wypróbowania czyszczenie Misfit dostać perspektywy pierwszej osoby na tej działalności trackera. Ręce w dół, w tym zwłaszcza tracker wygrywa najbardziej elegancki i ciekawy. Elegancka konstrukcja czyszczenie Misfit jest idealny dla kogoś, kto nie chce nosić wielkogabarytowych opaskę. I także, że czyszczenie jest dokładne śledzenie jego noszony na nadgarstku, gdy; Nie miałem okazji go wypróbować przy użyciu innych metod.

Klienci Amazon nadają temu produktowi wysokie noty, a większość klientów ceniących nie tylko funkcjonalność, ale również elegancki wygląd.

Najlepszy niski koszt opcji: Bowflex doładowania

Lokalizatory Aktywność

Bowflex doładowania

W cenie niespełna 50 dolarów, doładowania Bowflex jest noszone na nadgarstku przez cały dzień i śledzi zarówno aktywności i snu. Działalność ta tracker ma także kilka innych ciekawych atrybutów:

 • Synchronizacja z iPhone 4S (i nowszych) dostarczenie sprawozdań z działalności, i snu
 • Żywotność baterii do 11 dni przed konieczności ładowania
 • Funkcja Social networking pozwala użytkownikom dzielić się z innymi śledzenia aktywności

Recenzje

Miałem okazję wypróbować Boost Bowflex do tego artykułu, i stwierdziła, że ​​jest dość prosty w konfiguracji. Zespół był wygodny i śledzenia aktywności wydawało dokładne. To jest dobre, podstawowe tracker działanie to jest bardzo łatwy w użyciu.

Podczas gdy klienci Amazon docenią niskie koszty i komfort tego produktu, wiele sugerują, że każdy, kto chce dodatkowych opcji może chcesz spróbować inną działalność trackera.

Najdokładniejsze: Pętla polarny

Lokalizatory Aktywność

Pętla polarny

Polar Loop Activity Monitor jest opaska, która pochodzi z opcjonalnym czujnikiem tętna Bluetooth, za dodatkową opłatą, dzięki czemu użytkownicy mogą dokładnie śledzić swoje tętno w czasie ćwiczeń. To zapewnia użytkownikom dokładnego pojęcia, co ich spalanie kalorii i poziom aktywności jest.

Inne cechy tej działalności tracker obejmują:

 • Wytrzymała konstrukcja sprawia, że ​​nadaje się do tego trackera wytężonej aktywności
 • Synchronizacja z systemem iOS i Android urządzeń
 • Alerty nieaktywności informując użytkowników, gdy byłem jeszcze zbyt długo

W cenie około 140 dolarów, gdy wraz z monitorem pracy serca (około 80 dolarów bez), działalność ta tracker kosztuje trochę więcej niż inni, ale zapewnia takie dokładne śledzenie, to jest warte dodatkowych kosztów.

Recenzje

Sprawdziliśmy pętli Polar do tego artykułu i był pod wrażeniem programu Android. Pętla był łatwy do skonfigurowania i opłaty, i niezwykle prosty w użyciu. Podobało mi się również, jak trwałe tracker; Nigdy nie czułam się tak, jakby to złamać, nawet w niektórych z moich trudniejszych ćwiczeń. Najlepszy ze wszystkich, monitor pracy serca wziął śledzenie na nowy poziom, zapewniając mnie niezwykle dokładne sprawozdanie z mojej działalności.

Klienci lubią też ten Amazon tracker, dając mu wysokie noty za dokładność i czas ładowania do szybkiej. Łatwość obsługi jest także plus dla tego trackera.

Najlepsze dla biegaczy: Casio OmniSync STB1000

Lokalizatory Aktywność

Casio OmniSync STB1000

Casio OmniSync STB1000 wygląda trochę jak tradycyjne sportowego zegarka, ale kiedy zsynchronizowane z urządzeniem z systemem iOS staje się wyrafinowanym działalność trackera. Dostępne dla około 80 dolarów, produkt ten został zaprojektowany z myślą o biegaczy. Funkcje obejmują:

 • Bluetooth, który daje użytkownikom możliwość zarządzania muzyką z urządzenia, więc biegacze nie będą musieli grzebać w swoich telefonach
 • Śledzenie możliwości dla tempa, odległości, prędkości i czasu

Wyposażenie opcjonalne to monitor pracy serca i sensor kadencji

Recenzje

Miałem możliwość zapoznania się ten produkt z pierwszej ręki i stwierdziła, że ​​jest łatwy do skonfigurowania. Doceniam, jak wyglądało mniej Casio tracker działalności jak i bardziej jak zegarek sportowy. To działa dobrze dla tras śledzenia, ale nie jest idealnym rozwiązaniem dla tych z nas, którzy chcą śledzić wszystkie rodzaje działalności.

Amazon recenzenci podoba, że ​​ten produkt może synchronizować z aplikacji fitness, jak Abvio Runmeter i Wahoo Fitness. Lubią również, jak łatwo jest czytać ekran trackera i wielu powiedział, że nie było tak wielu opcjonalne funkcje na ten zegarek, że wielu z nich nie miało jeszcze spróbować je wszystkie.

Najlepsze Możliwości: UP24 przez Jawbone

Lokalizatory Aktywność

Jawbone UP24

UP24 przez Jawbone jest regulowane urządzenie na nadgarstek, który nie tylko śledzi aktywność, ale także pomaga w zarządzaniu snu więc będziesz budzić uczucie wypoczęty i odświeżony. Ten tracker pozwala również śledzić ich odżywiania i aktywności razem. Inne ważne funkcje to tracker obejmują:

 • Synchronizuje z iOS i Android i łączy się z MyFitnessPal
 • Analizuje aktywności i snu dane i zapewnia indywidualne przypomnienia
 • Inteligentny budzik ma na celu obudzić użytkowników w optymalnym czasie, na podstawie snu
 • Dostępne w różnych kolorach

UP24 kosztuje około 145 dolarów.

Recenzje

Recenzenci na Amazon w większości chwalą UP24, szczególnie do monitorowania snu i Smart funkcji alarmu. Mówią też, że to jest trwałe, nawet jeśli użytkownicy mają pracy, gdzie trzeba często myć ręce. Najbardziej podoba mi się wygląd UP24 oraz.

Najlepsze dla Motywacja: Fitbit Flex

Lokalizatory Aktywność

Fitbit Flex

Fitbit Flex jest przeznaczony do noszenia przez cały dzień i noc, nawet gdy pod prysznicem, co pozwala na monitorowanie wszystkich działań i informacji zwrotnej. Użytkownicy zarobić "odznaki", jak osiągnąć cele, które zostały zaprojektowane, aby pomóc zmotywować ich do jazdy. Dodatkowe cechy Fitbit Flex to:

 • Synchronizuje się z iPhone i Android
 • Kompatybilny z wielu programów fitness oraz MyFitnessPal i Sparkpeople
 • Wielu użytkowników może "współpracować" i udostępnić statystyki
 • Cichy alarm budzi użytkowników bez dźwięku

Fitbit Flex kosztuje prawie 100 dolarów i jest dostępny w wielu kolorach.

Recenzje

Amazon recenzenci podkreślają, że funkcjonalność Fitbit może być bardzo motywujące i jest dobrym narzędziem dla osób, które potrzebują trochę trąca do osiągnięcia celów działalności. Lubią również, jak produkt będzie dostępny w dwóch rozmiarach opaska, dzięki czemu jest odpowiedni produkt, niezależnie od wielkości nadgarstka użytkownika.

Najlepsze Podstawowe funkcje: Skechers Go Spacer

Lokalizatory Aktywność

Skechers Go Spacer Tracker

Skechers Go Spacer Aktywny Tracker / uśpienia monitora jest noszony na nadgarstku i utworów:

 • Kroki podjęte przez cały dzień
 • Odległość chodził / jogged / prowadzony przez cały dzień
 • Spalonych kalorii w ciągu dnia
 • Sen przez całą noc

Idź Spacer synchronizuje z iOS urządzeń za pośrednictwem technologii Bluetooth, dzięki czemu użytkownicy mogą śledzić ich postępy i wyznaczają cele zwiększonej aktywności. Ten produkt jest dostępny za około 70 dolarów.

Recenzje

Klienci Amazon dać Go Walk mieszane recenzje. Podczas gdy większość klientów są zadowoleni z relatywnie niskim kosztem, niektórzy klienci mieli problemy z uzyskaniem urządzenia do synchronizacji z urządzeniami mobilnymi.

Dla Poręczny Opcja: Endomondo

Lokalizatory Aktywność

Endomondo aplikacja

Nadaje się dla użytkowników, którzy chcą opcję społecznej i którzy nie chcą, aby zawsze nosić tracker działalności, Endomondo zamienia dowolny GPS, telefon w na tracker aktywności. Cechy tej aplikacji to:

 • Interakcja i aktywności społecznej wyzwania z 23 milionów użytkowników na całym świecie
 • Konfigurowalny przez wieku, wagi i celów
 • Mapy biegnie i inne działania w oparciu o GPS
 • Streszczenia spalonych kalorii, średnia prędkość i długość treningów

Podstawowa wersja tej aplikacji jest bezpłatne. Wersja Premium jest 3,99 dolarów miesięcznie lub 29,99 dolarów rocznie.

Recenzje

Otrzymałem premię wersja Endomondo do przeglądu. Raz pierwszy próbowałem aplikację Byłem pod wrażeniem, jak łatwo było zacząć i był równie pod wrażeniem, jak dokładnie to później zgłoszone mojej trasie biegu i poziom aktywności. Szczególnie podobało mi się, jak donosi warunki pogodowe na świeżym powietrzu, pozwalając mi później sprawdzić, co wpływa na warunki zewnętrzne miały na moim treningu.

Recenzenci w Google Play pochwały Endomondo za prawidłowość sprawozdań GPS i powiedzieć Wersja Premium jest warte kosztów. Jak również to, że wspiera działania poza systemem i korzystać z możliwości dzielenia się treningi Facebooku.

Get Moving!

Korzystanie tracker aktywność to nie tylko na oku swoich poziomów aktywności, mimo, że jest rzeczywiście ważnym aspektem tych produktów. Wiele osób uważa, że ​​tropiciele działalność pomóc im motywację, a wiele osób schudnąć i uzyskać produkty nadające się używając tak samo jak te omawiane tutaj. Znajdź trackera aktywności, która oferuje opcje, które osobiście uważam, motywowanie i będziesz na dobrej drodze, aby zdrowsze.

Jak czyścić kurz i brud z gumowe paski do zegarków

Zapytał: "Jak mogę wyczyścić" diesel "gumowy pasek niebieski zegarek, który ma brud na nim, że nie wyjdzie z białym ducha, WD-40, do usuwania smoły i kleju lub odplamiacz?"

Brud i brud mogą gromadzić się na meble z drewna w czasie maskowania jego prawdziwe piękno. Choć częste sprzątanie pozwoli uniknąć tej sytuacji, kiedy nagromadzenie nie zdejmowane z normalnego czyszczenia jest, będzie to wymagało bardziej zaawansowanych rozwiązań, aby złamać luźne. Trzy proste składniki mogą przebić się przez brud i pomóc sztuk powrócić do ich pierwotnego blasku.

Potrzebne będą:

 • Soda oczyszczona
 • Biała pasta do zębów
 • Alkohol otarcia
 • Waciki
 • Woda
 • Szczoteczka do zębów lub innego miękkiego pędzla

Proces czyszczenia:

Proces ten obejmuje szereg kroków w celu rozwiązania problemu usuwania brudu i brudu. Po pomyślnie usunąć brud, wszelkie dodatkowe kroki mogą być brane pod uwagę.

 1. Zacznij od stosowania jakiś regularny białą pastę do obszaru.
 2. Pocierać delikatnie palcami lub miękkiej szczotki (szczotki stosować wyłącznie w przypadkach, o dużym narastania jako ścieranie z włosia może zniszczyć powierzchnię.
 3. Spłukać czystą wodą i dokładnie osuszyć.
 4. Jeśli brud i brud nadal występuje, zwilżyć wacik z alkoholem i wytrzeć kurz z dala.
 5. Dokładnie wypłukać i pozostawić do całkowitego wyschnięcia.
 6. Jeśli zanieczyszczeń pozostaje wymieszać sodę z małą ilością wody, w celu utworzenia pasty. Należy konsystencji pasty do zębów.
 7. Palcami lub miękkiej szczoteczki delikatnie wcierać pastę na gumowy pasek. Należy unikać stosowania zbyt dużego nacisku jak ściernych z sody oczyszczonej i miękką szczotką może spowodować uszkodzenie powierzchni pasa.
 8. Spłukać czystą wodą i dokładnie osuszyć.

Dodatkowe Porady i pomysły

 • Niektóre łagodne brud i brud można usunąć się przy użyciu zwykłej gąbki. Wystarczy przetrzeć zaplamione miejsce, aż usunięty.
 • Wilgotne ściereczki czyszczące przeznaczone dla monitorów komputerowych również pracować również do usuwania brudu z gumowymi paskami.
 • Aby utrzymać brud na minimum, oczyścić pasy codziennie z łagodnym mydłem i wodą, aby usunąć wszelkie oleje, płyny, itp Unikaj korzystania szczotki na co dzień, gdyż może to skrócić żywotność pasów.
 • Nawet najlepszej opieki, gumowe paski do zegarków zazwyczaj trwać maksymalnie 18-24 miesięcy. Po upływie tego czasu, jest to zwykle konieczne do ich wymiany.

Jak określić Wartość Waltham Zegarki

Jak określić Wartość Waltham Zegarki


Waltham zegarki wartości różnią się ogromnie. Znalezienie wartość Waltham lub jakichkolwiek kolekcjonowania potrzeb zegarków wziąć pod uwagę wiele czynników.

Waltham Watch Company, znany również jako American Watch Company, wykonane ponad 40 milionów zegarków, zegarów i innych precyzyjnych realizuje między latach 1850 i 1957. Zegarki są bardzo kolekcjonowania, a ludzie często chcą wiedzieć Waltham zegarki wartości. Wartość każdej zegarek uwzględnia stan zegarka, popyt na zegarek i ile są dostępne w sprzedaży.

Znalezienie wartości Waltham Zegarki

Najlepszym sposobem, aby znaleźć wartość zegarka Waltham jest podjęcie zegarka do profesjonalnego i wykwalifikowanego sprzedawcy zegarków i rzeczoznawcy. Jest wiele osób i firm, które specjalizują się w starych i zabytkowych zegarów. Aby dowiedzieć się, Waltham zegarki wartości, rzeczoznawca będzie rozważyć następujące kwestie:

 • Stan - Jest to jeden z najważniejszych czynników określających wartość zegarka. Zegarek w złym stanie może być o mniejszej wartości niż zegarek w dobrym stanie. Większość zegarki są bardziej wartościowe, jeśli są one w stanie pierwotnym i nie miał części naprawione lub wymienione.
 • Materiały - zegarki, które są wykonane z metali szlachetnych lub zestaw z diamentami odznacza się swoistą wartość złomu. Zegarek, na przykład, że jest wykonany z platyny zawsze będzie cenna dla wartości samej platyny złomu. To jest warte rozważenia, gdy patrząc na wartości uszkodzonych lub złamanych zegarków.
 • Rzadkość - Z reguły rzadziej zegarek wyższa wartość. Dotyczy to Waltham zegarki oraz zegarki innych producentów.
 • Gospodarka - ekonomia może mieć wpływ na wartość zegarków. W dobrych czasach, kiedy ludzie mają więcej wolnych środków pieniężnych i są gotowi zainwestować w kolekcje więcej, może to doprowadzić do wzrostu cen. Gdy Gospodarka funkcjonuje gorzej, kolektory często sprzedają niektóre z ich kolekcji, a ludzie mają mniej pieniędzy wydać, a to może przesunąć wartość zegarków dół.

Numery seryjne Waltham Watch

Każdy zegarek Waltham nadano numer seryjny. Ten numer seryjny powie coś o zegarku i jest przydatne informacje wiedzieć, kiedy chcą znaleźć się wartość zegarka Waltham. Ważne jest, aby spojrzeć na numer seryjny zegarka, a nie dowolny numer w tej sprawie. Numer ten może być używany, aby dowiedzieć się datę zegarek został złożony i wszelkie inne informacje, które mogły być zaczerpnięte z ksiąg w Waltham Watch Company. Użytecznym źródłem informacji jest strona internetowa NAWCC który posiada bazę danych. To zwraca wszelkie dostępne o numerze seryjnym konkretnego zegarka informacji.

Kupno i sprzedaż w Waltham Zegarki

Zakup lub sprzedaż zegarek Waltham jest stosunkowo proste. Jest gotowy rynek Waltham zegarki i wiele dealerzy antyczne i vintage, zegarek chętnie do czynienia z tych kolekcjonerskich zegarków. Waltham zegarki mogą również kupić i sprzedać na internetowych serwisach aukcyjnych, takich jak eBay. Istnieje wiele korzyści z zakupu i sprzedaży zegarków w serwisie eBay, nie tylko fakt, że daje kupujących i sprzedających na całym świecie miejsce w rynku, który do pracy. Istnieją również wady, jednak i sprzedającego lub kupującego powinien upewnić się, że badania te potencjalne pułapki przed kontynuowaniem.

Waltham zegarki są bardzo kolekcjonowania i może być doskonałym dodatkiem do kolekcji. Są też dobre rocznika zegarek właścicielem, jeśli szukasz kawałek prawdziwej historii Ameryki.

Jak rozpoznać Stare Bulova zegarki

Jak rozpoznać Stare Bulova zegarki

To było w 1875 roku, kiedy Bulova powstała. Ale firma zaczęła dokonywać drobnych zegarki tylko w 1911 roku na początku, zegarki były szczególnie wykonane i dystrybuowane przez oficerów wojskowych podczas I wojny światowej Bulova kontynuuje zrobić więcej zegarków do dziś. Ale z długiej pozycji firmy w branży zegarków decyzji, Bulova stare zegarki są obecnie jednymi z najlepszych i najbardziej poszukiwanych przedmiotów kolekcjonerskich.

Na szczęście, można znaleźć stare Bulova zegarki na tak tanie, jak $ 100, w zależności od wieku i jakości zegarek. Niektóre mogą być tak drogie, jak 1000 dolarów. Z tym przedziale cenowym, można powiedzieć, że zbieranie starych zegarków nie Bulova jest naprawdę hobby danego milionera. Jednakże, jeśli chcesz zbierać stare zegarki, powinieneś być w stanie ustalić, czy ten kawałek zegarka sprzedawane do Ciebie jest stary, czy nie. Istnieją sposoby, aby to zrobić i po to tylko niektóre z rzeczy, które możesz zrobić:

 • Upewnij się, że jest Bulova oglądać. Bulova zegarki są opatrzone nazwą "Bulova" albo na twarzy zegarka lub w metalowej obudowie. Czasami, Bulova zegarki są oznaczone swoich marek, takich jak Wittenauer, Caravelle, Marine Star i Accutron.
 • Sprawdź datę produkcji. Zegarki Bulova zostały oznaczone kodem dwóch numer na plecach. Te dwie cyfry oznaczają rok, że zegarek został wyprodukowany. Firma rozpoczęła robi od 1948 roku jednak, pozostałe zegarki mogą mieć kombinacji litery i numer kodu, podobnie jak A8. Oznacza to, że zegarek został wykonany w 1948 roku można sprawdzić pełną listę kodów numerycznych w Internecie.
 • Sprawdzić numer seryjny w Internecie. Bardziej nowoczesne zegarki Bulova mieć bardziej skomplikowany numer seryjny. To najlepsze, co możesz sprawdzić numer seryjny na stronie internetowej firmy, aby zobaczyć, jak stary zegarek jest.
 • Styl. Wczesne zegarki Bulova wyryłem secesji i art deco na przypadkach złota i srebra wypełnione wypełnione. Jeśli są obecne na zegarek, to chyba stary zegarek Bulova. Również Bulova zegarki przed 1950 są w stylu zbiornika. Okrągłe tarcze tylko wpadł w erze 1950.
 • Niech dystrybutorem zegarek to sprawdzić. Jeśli nadal nie jesteś pewny, czy to zegarek Bulova jest stary, czy nie, to lepiej mieć to sprawdzane przez zaufanych dystrybutorów zegarków. Powinien wiedzieć, czy zegarek jest stary, czy nie badając wnętrze i tył zegarka.
 • Zadzwoń pod numer 1-800-A-Bulova. To jest infolinia dla klientów Bulova. Możesz porozmawiać z ich przedstawiciela, aby sprawdzić autentyczność zegarka. Zazwyczaj, muszą tylko numer seryjny tego zegarka, aby sprawdzić, jak stary zegarek jest. Można również zwrócić się do pracownika, jeżeli uzyskanie certyfikatu dla zegarka jest wskazane, czy też nie. Certyfikat pomoże Ci sprzedać stary zegarek lepiej, to znaczy, jeśli planujesz go sprzedać.

O dziwo, mówiąc: "starszy droższe" dla starego Bulova zegarki nie ma zastosowania. Cena zależy od przepływu i epoki, z której pochodzi zegarek. Na przykład, pre-1950 zegarki można kupić około 100 dolarów, podczas gdy te w ruchu 1960 może być tak drogie, jak 1000 dolarów.

Ważne jest, aby zrozumieć, jak stare zegarki Bulova są cenione, czy tylko chce kupić zegarek. Nie chcesz być pobierana wysoką kwotę za zegarek, który powinien być tylko połowę ceny.

Jak czyścić do zegarka kryształu

Twarze zegarka pokryte są krystalicznie ochrony twarzy. Zegarka kryształu albo jest wykonany ze szkła, tworzywa sztucznego lub syntetyzowanych kryształy szafiru. Tak czy inaczej, krystaliczny zegarek jest elementem, który umożliwia zegarek do podjęcia nadużyć bez niszczenia jej ogólny wygląd i funkcję. Czasami, krystaliczny zegarek może wejść w kontakt z elementami poza przypadkiem. To prowadzi do zarysowania i zabrudzenia na kryształu zegarka. Mimo, że kryształ jest chronić swój zegarek, nadal chciałby, aby zachować jego wygląd. W przypadkach takich jak te, trzeba trochę prawidłowej konserwacji i czyszczenia. Robi to w prawidłowy sposób trzeba trochę cierpliwości i procedurę krok po kroku w ręku.

 1. Usuwanie kryształu zegarka. Większość zegarków można otwierać za pomocą prostego włożenia wkrętaka płaskiego wzdłuż krawędzi obudowy i podważając otwartej. Pozostałe zegarki są bardziej złożone. Jest to szczególnie w przypadku projektanta i zabytkowych zegarów. W każdym przypadku, przeczytaj instrukcje dostarczone z zegarkiem lub skonsultować się z ekspertem naprawy zegarka. Po uzyskaniu zegarek otwarty, trzeba będzie pop kryształ z obudowy. Można to zrobić przez naciśnięcie kryształ na środku wychodzi. Należy to zrobić zdecydowanie, ale delikatnie. Kryształ powinien wyskoczyć łatwo. Jeśli staje się trudne, po prostu zachować na to. Czasami kryształy są trudne do usunięcia ze względu na zastosowany krystalicznie cementu drobno wzdłuż jego krawędzi.
 2. Buff kryształ. Po wyjęciu z obudowy kryształ, dostać czystą szmatką zderzeniowych i butelkę czyszczenia mosiądzu. Mosiądz nanieść środek czyszczący na szmatkę i buff się w ruchu kołowego. Czyszczenia mosiądzu zawiera substancję chemiczną, która jest skuteczna przy usuwaniu zarysowania. Wszelkie zadrapania i zabrudzenia należy poluzować i usunąć z jej stosowania i polerowania. Kontynuuj polerowanie suchą i czystą ściereczką, aż wszystkie wady zostaną usunięte i krystalicznie czyste i jasne wydaje. Upewnij się, że posiadasz kryształ tylko za krawędzie tak, że palce nie rozmazuje oblicze kryształu.
 3. Oczyścić krawędzie kryształu. Pobierz wacikiem lub Q-Tip i zanurzyć go w roztworze mydła i wody. Wytrzeć brzegi z Q-tip, aby usunąć wszelkie pozostałości cementu i brud kryształ. Niektóre pozostałości może być trochę trudne do usunięcia, więc uzbroić się w cierpliwość. Po zakończeniu położyć kryształ na czystą ściereczką i pozostawić do wyschnięcia.
 4. Podłącz ponownie kryształ. Po całkowitym wyschnięciu, stosować krystalicznie cement na krawędzi kryształu i zatrzasnąć ją z powrotem w obudowie zegarka. O ile to możliwe, nie należy używać otwartego palcami nacisnąć go ponownie. Przykryć palców ściereczką, aby uniknąć rozmazania. Niech to usiąść na chwilę na cement odniosły skutek i suche. Po wyschnięciu rozpocząć wprowadzanie zegarek z powrotem.

W celu, realizacji tego zadania, może trzeba dużo cierpliwości i zręczne palce. Jeśli nie jesteś pewny siebie, zawsze możesz zdecydować się wnieść swój zegarek do ekspertów i je wykonać czyszczenie dla Ciebie. Możesz wybrać, aby buff kryształ bez usuwania go, jak również. Jednak może to ograniczyć wpływ swojej czyszczenia.