grsail.com

jak roxruszac przemiane materii

Jaka jest Twoja przemiana materii?

Twoja przemiana materii to ilość energii, którą codziennie wywierają podczas odpoczynku w środowisku, które jest umiarkowany i neutralne, a będąc w stanie po-absorpcyjnej. Ten stan jest określony jako kiedy system trawienny jest nieaktywna. U większości ludzi, stan po chłonne można dojechać jedynie 12 godzin na czczo. Twoja przemiana materii może być również uważany za tego, jak szybko organizm spala kalorie. Kluczem do utraty wagi, a więc wypalanie kalorii spoczywa na tempo przemiany materii. Dokładniej, to leży w określeniu tempo przemiany materii i jak można go wpływać.

Jak obliczyć swoje Metabolic Rate

Najważniejszym czynnikiem przy obliczaniu tempo przemiany materii jest podstawową przemianę materii lub BMR. BMR jest zorientowali się poprzez określenie różnych czynników, takich jak wiek, waga, genetyki, powierzchni ciała, płci, diety, procent tkanki tłuszczowej, temperatury zewnętrznej, temperatury ciała, ćwiczenia i funkcji gruczoły. Pierwszy krok w obliczeniach jest określenie całkowitego dzienny wydatek energetyczny (TDEE), lub ile kalorii można spalić każdego dnia. Można to zrobić poprzez swoją aktualną masę ciała i mnożnik do uzyskania ilorazu, co doprowadzi w TDEE. Jednak ta metoda obliczania nie jest skomplikowane, ponieważ nie bierze pod uwagę zarówno skład ciała lub poziom aktywności. Aby uzyskać dokładniejsze obliczenia, próby wykorzystania więcej czynników, jak płeć, masę ciała, wieku i wzrostu, i pomnożyć uzyskaną BMR przez współczynnik aktywności.

Stosunek do odchudzania

Relacja tempo przemiany materii do utraty wagi dotyczy kalorii. Stawki metaboliczne, które są wyżej i szybciej spalić więcej kalorii w organizmie człowieka. W związku z tym, zwiększenie tempa metabolizmu jest pożądanym celem, ponieważ będzie to miało wpływ spalania więcej kalorii. Sztuką do zwiększenia tempa metabolizmu sprowadza się do prostych zmian można wdrożyć, jeśli masz wystarczająco dużo siły woli. Wszystko co potrzebne jest, aby najpierw zobowiązać się do ćwiczeń. Ćwiczenia nie muszą być wielkie lub intensywne; w zasadzie, "Po prostu ruszać" jest dobra mantra zachować. Jeśli pracujesz cały dzień, dostosowaniem do ćwiczeń może być trudne, ale można ruszać więcej, co działa do spalania kalorii. Poradę byłoby wziąć ze schodów zamiast z windy lub zaparkować dalej niż normalnie, więc będziesz chodzić więcej.

Lifestyle Korekty

Tempo metabolizmu może być jeszcze zwiększona, jeśli zmienić swój styl życia w małych sposobów. Coś tak nieprawdopodobne, jak jeść więcej pikantne żywności może zwiększyć tempo przemiany materii, ale tylko na kilka godzin po spożyciu. Napoje z kofeiną i zielonej herbaty również przyspieszyć tempo przemiany materii. Jeśli wybierzesz odpowiednie rodzaje ćwiczeń aerobowych, zyskasz nie tylko spalanie kalorii efekty podczas ćwiczeń, ale również efekt po wysiłku o spalanie kalorii na godziny później. Dobre ćwiczenia obejmują krok aerobik i szybsze chodzenie.

Obliczanie podstawową przemianę materii i temperatury ciała

Temperatura ciała i BMR każdego człowieka stać się bezpośrednio związane z podstawowych funkcji ciała i ćwiczenia. Strony internetowe, takie jak Fitday.com mogą być wykorzystane w celu obliczenia własne BMR, oraz technik, aby zwiększyć proces spalania kalorii.

Podstawowe Obliczanie

BMR lub podstawową przemianę materii, określa zdolność organizmu do metabolizowania lub spalania kalorii podczas osiadłych części dnia, jak reszta, snu, pracy i związanych z tym działań. W celu obliczenia BMR, należy użyć wzrost, wagę i wiek do stosowania w prostym równaniu matematycznym w następujący sposób.

 • Mężczyzna Obliczenia: [podstawową przemianę] = (masa ciała x 10) + (wysokość x 6,25) - (Wiek x 5) + 5
 • Kobieta Obliczenia: [podstawową przemianę] = (masa ciała x 10) + (wysokość x 6,25) - (Wiek x 5) - 161

Znając dokładny pomiar BMR pozwala ludziom lepiej ocenić ich potrzeby ćwiczeń, odpowiedniej diety i nawyków żywieniowych.

Odnoszące temperatury ciała do BMR

Wraz ze wzrostem temperatury ciała, więc nie metabolizm. Każdy ruch mięśni plus wysiłek do tkanki mięśniowej w organizmie zwiększa temperaturę ciała. Kiedy mięśnie pracują, wymagają energii w postaci kalorii w celu budowy, wzrostu i naprawy. Proces ten ostatecznie wyjaśnia, dlaczego ćwiczenia powoduje osoby do spalania kalorii.

Wzrost częstości akcji serca i podział i naprawy tkanki mięśniowej, wraz z innej formy ćwiczeń, prowadzi do większego BMR czasowo, jeśli nie na stałe. Podczas okresu bezpośrednio po wysiłku, organizm utrzymuje stałą tempo przemiany materii, a następnie powoli zmniejsza się; powtarzając ten proces w czasie, BMR indywidualnego wzrostu. Z kolei więcej kalorii będzie metabolizowany podczas osiadłych ramach czasowych.

Przemiana materii i Weight Loss

Przemiana materii i Weight Loss

Jeśli jesteś na diecie, ważne jest, aby wiedzieć, "ile kalorii powinienem jeść, aby schudnąć?" Odpowiedź właściwie zależy na dość kilka czynników, w tym tempo przemiany materii.

Co to kalorii?

Kalorii jest jednostka energii. Kalorie są najczęściej związane z jedzeniem, ale kalorii może odnosić się do wszystkiego, co zawiera energię. Kalorii w żywności patrz kilokalorii (1000 kalorii). W przypadku żywności, kalorie są jednostki energii wykorzystywane przez organizm.

Kalorii i waga zysk lub strata

Powszechnie przyjmuje się, że jeśli jeść więcej kalorii niż spalamy, będzie przybierać na wadze. I odwrotnie, jeśli jesz mniej kalorii niż spalamy, można schudnąć. W większości przypadków ta prosta formuła działa. Czasem jednak trudno jest ustalić, jakie są Twoje indywidualne potrzeby kaloryczne są, i wiele zależy od metabolizmu danej osoby.

Przemiana materii

Czy znasz kogoś, kto ledwo sprawuje, zjada się jak świnia i nie zyskuje ani grama? Czy kiedykolwiek poszedł na diecie ze swoim mężem i obserwował go tracą ogromne ilości masy, podczas gdy waga skrada się pomimo faktu, że jest on o wiele więcej jedzenia i ćwiczeń dużo mniej niż ty? Czy znasz kogoś, kto ledwo zjada i wciąż zyskuje na wadze? Wszystko to można wyjaśnić zmianami szybkości metabolizmu.

Istnieje wiele czynników, które wpływają na szybkość metabolizmu. Należą do nich:

 • Wielkość ciała: W ogóle, większy organizm, tym więcej kalorii musisz jeść, aby utrzymać wagę. To częściowo wyjaśnia, dlaczego, jak zbliżyć się do idealnej wagi, trzeba jeść mniej kalorii, aby kontynuować odchudzanie.
 • Skład ciała: Twój skład ciała jest jak wiele beztłuszczowa masa ciała masz w porównaniu, ile tkanki tłuszczowej masz. Beztłuszczowa masa ciała, zwłaszcza mięśni, spala więcej kalorii niż tłuszcz, więc mają więcej masy mięśniowej, może pomóc zwiększyć swój metabolizm i pozwala organizmowi spalić więcej kalorii.
 • Płeć: To nie jest dobra wiadomość dla kobiet, ale kobiety w naturalny sposób spalić mniej kalorii niż mężczyźni. Istnieje wiele powodów tego, w tym hormonalnych czynników i beztłuszczowej masy ciała.
 • Poziom aktywności: jesteś bardziej aktywny, tym więcej kalorii spalisz. Dotyczy to nie tylko formalne ćwiczenia, ale również czynniki jak, ile ruch angażować się w pracy, wiercić i inne rodzaje ruchu. Ci, którzy pracują w pracy na biurku, a następnie wrócić do domu, a potem wrócić do domu i siedzieć przed telewizorem palą mniej kalorii niż te z aktywnych zadań lub ludzi, którzy angażują się w sport oprócz aktywnego trybu życia.
 • Wiek: od 30 lat, na ogół tempo metabolizmu spada. Jest to spowodowane zmianami hormonalnymi i składu ciała.
 • Hormony: Twoje hormony kontrolować tempo, w jakim organizm spala kalorie też. Zaburzenia hormonalne, takie jak zaburzenia tarczycy lub nadmiar kortyzolu może spowodować, że organizm do spalania mniej kalorii.
 • Nawyki żywieniowe: Jedzenie mniejszych, bardziej częste posiłki i jeść pokarmy, które są odżywcze dla organizmu są związane z większym kalorii szybkości spalania.
 • Dziedziczenie: Niektóre aspekty metabolizmu są dziedziczne. Jeśli twoi rodzice mieli szybki metabolizm, to jest bardziej prawdopodobne, że również będzie miał szybsze tempo przemiany materii spalania.
 • Stres: Stres i niepokój powodują zmiany hormonalne, które mogą prowadzić do spowolnienia tempa metabolizmu.
 • Leki: Wiele leków ma wpływ na metabolizm. Kofeiny, na przykład, wykazano, że nieznacznie podnieść metabolicznej szybkości spalania, a pewne leki przeciwdepresyjne i leki przeciwlękowe wykazano obniżenie metabolizmu.

Ile kalorii powinienem jeść, aby schudnąć?

Teraz, że masz pomysł czynników, które wpływają na tempo przemiany materii, to jest czas, aby odpowiedzieć na pytanie "ile kalorii powinienem jeść, aby schudnąć?" Podstawowa formuła może być stosowana do obliczenia minimalnych kaloryczne potrzeb organizmu, znane również jako podstawowej przemiany materii (BMR). Jest to minimalna liczba kalorii, które organizm potrzebuje do utrzymania dzień do funkcji dni życia. Nigdy nie powinno się jeść mniej niż podstawowej przemiany materii, albo twoje ciało może przejść do trybu głodu i zaczynają spalać mniej kalorii, aby oszczędzać.

Oblicz swoją podstawową przemianę

 • Aby obliczyć BMR dla kobiet: BMR (kalorii organizm potrzebuje każdego dnia) = 655 + (4,35 x waga w kg) + (4,7 x wysokość w calach) - (4.7 x wiek w latach)
 • Aby obliczyć BMR dla mężczyzn: BMR (kalorii organizm potrzebuje każdego dnia) = 66 + (6,23 x waga w kg) + (12,7 x wysokość w cm) - (6.8 x wiek w latach)

Czynnikiem w poziomie aktywności

Po obliczeniu BMR, należy czynnik w poziomie aktywności. Jednym ze sposobów, aby to zrobić jest użycie Harris Benedykta równanie, które jest w następujący sposób:

 • Jeśli masz niewiele lub nie wykonywania: Dzienny wymóg kaloryczna (DCR) = BMR x 1,2
 • Jeśli tak lekkie ćwiczenia 1-3 razy w tygodniu: DCR = BMR x 1,375
 • Jeśli zaangażujesz się w umiarkowanej aktywności fizycznej 3-5 dni w tygodniu: DCR = BMR x 1,55
 • Jeśli zaangażujesz się w intensywnym wysiłku 6-7 dni w tygodniu: DCR = BMR x 1,72
 • Jeśli ćwiczysz intensywnie i mają bardzo fizycznej pracy: DCR = BMR x 1,9

Oblicz kalorii potrzebuje schudnąć

Aby określić, ile kalorii musisz jeść, aby schudnąć, należy przyjąć dzienne zapotrzebowanie kaloryczne od Harris Benedykta równania powyżej odjąć 300 do 500 kalorii. Jeść między podstawowej kalkulacji metaboliczne i Twojej DCR.If jesz tę ilość kalorii i nadal mają trudności z utraty wagi, możesz skontaktować się z lekarzem, aby sprawdzić, czy któryś z powyższych czynników metabolicznych wchodzą w grę.

Jak działa temperatura ciała wpływa na metabolizm?

Wraz ze wzrostem temperatury ciała, więc nie metabolizm. Dwa przedmioty stają się bezpośrednio związane w prawie każdym formie życia, takich jak jedzenie, spanie i poprzez ćwiczenia i wysiłku fizycznego.

Temperatura ciała i metabolizm

Kiedy mięśnie pracują lub stać się aktywnymi, temperatura ciała wzrasta w wyniku tego działania. Każde działanie, które ma miejsce w organizmie wymaga metabolizm kalorii, znany również jako energii żywności. Z tych dwóch prostych faktów wiadomo, że większa aktywność, co dzieje się w organizmie, wyższa temperatura ciała będzie, która ostatecznie wymaga zwiększenia metabolizmu więcej kalorii.

Rodzaje metabolizm i temperatury ciała

Większość metabolizmie w organizmie odbywa się podczas okresów odpoczynku, znane także jako podstawowej przemiany materii. Zimne temperatury ciała lub Odwodnienie zmniejsza szanse na spalenie większej ilości kalorii. Podstawowy metabolizm obejmuje wszystkie bodyâ € ™ s naturalnych funkcji potrzebnych do podtrzymania życia. Podstawowy metabolizm poszczególnych osób różni się ze względu na ich funkcjonowaniu organizmu, ich stanu zdrowia i ich temperatury ciała.

Poprzez ćwiczenia fizyczne, więcej kalorii się metabolizowany ze względu na wzrost temperatury ciała poprzez pracę mięśni. Kalorie potrzebne do aktywności fizycznej i rachunku ćwiczeń około połowy tych, potrzebne do podstawowej przemiany materii. Jednak ilość kalorii metabolizowany poprzez ćwiczenia i wysiłku mięśni zwiększa podstawową przemianę materii w organizmie w czasie, i tymczasowo po sesji treningowych.

Poprzez konsumpcję i trawienie pokarmu w ciągu dnia, organizm metabolizuje inny niewielką część kalorii. Ten naturalny proces, często określanych jako efekt cieplny, zwiększa w procesie jedzenia zdrowej żywności, a pozostałe aktywne. Odwodnienie i nadmiernie zmniejszenie temperatury ciała zmniejsza zdolność organizmu do trawienia żywności prawidłowo.

Wymagania mięśni

Podczas ćwiczeń i przez normalnego ruchu, temperatura ciała stopniowo staje się cieplejszy. Oba ćwiczenia wzmacniające mięśnie i działania aerobik lub układu krążenia zwiększa temperaturę ciała i rozbić tkankę mięśniową. Aby mięśnie do wzrostu i naprawy podziale włókna, tkanki mięśniowej wymaga metabolizm kalorii w celu wykonywania zadań. Ten ciągły proces wymaga metabolizm wystąpić prawie każda godzina dnia. Nawet podczas snu, grupy mięśni nadal naprawy. Niskie temperatury pokojowej lub warunki pogodowe często zwiększają metabolizm kalorii w organizmie, od wewnętrznych systemów i mięśnie muszą się bardziej starać, aby się rozgrzać, aby prawidłowo funkcjonować, często w procesie dreszcze.

Temperatura ciała w porównaniu temperaturze zewnętrznej

Organizm ludzki reguluje temperaturę wewnętrzną w celu utrzymania stałej szybkości, w których występują normalne funkcje. Jak wspomniano powyżej, w zimie lub w bardzo zimnym pomieszczeniu human zwykle dreszcze. Ten naturalny proces reprezentuje ciało walczy, aby utrzymać ciepło mięśnie i stajni temperatury ciała. Przeciwieństwem tej sytuacji, gdy temperatury zewnętrzne stają się bardzo gorące, a nawet ciepłe, pocenie się ciała, aby utrzymać ciało fajne. Proces ten nie zwiększa metabolizm i nie ma dreszcze, po prostu dlatego, że żaden z dwóch podnieść lub obniżyć temperaturę ciała, ale raczej walczyć, aby utrzymać stabilny kurs.

Wszystko, co musisz wiedzieć o przemianę

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś schudnąć, to prawdopodobnie zastanawiał się w jednym czasie lub innej na temat metabolizmu lub tempa metabolizmu. Metabolizm jest biochemiczne organizmu anabolicznych (tworzenie lub syntezy) i katabolicznym (podział) reakcje, a tempo, w jakim jedna spala kalorie.

Aby dowiedzieć się swoją tempo metabolizmu, wszyscy zaczynają się z podstawowej przemiany materii (BMR). Jest to ilość kalorii, które trzeba po prostu żyć w stanie leżącym (bez wysiłku). Jest to kurs, twoje ciało spala kalorie w stanie spoczynkowym, a w pokoju z neutralnych temperaturach, natomiast w post-chłonnym i na czczo. Istnieją wzory, aby dowiedzieć się dokładnie, co unikatowy BMR jest, ale w ogóle, jak najbardziej normalnego BMR pełnoletniej wymagać będzie gdzieś około 1200 do 1800 kalorii dziennie.

Ale nie bój się o tej małej liczby kalorii. Aby znaleźć całkowite zapotrzebowanie energetyczne, liczba ta wciąż należy pomnożyć przez współczynnik udziałem wydatków na energię i / lub choroby, co daje całkowity wydatek energetyczny (TEE) kalorii, które oczywiście będą większe liczby niż kalorii BMR.

Tak, to jest irytujące, ale prawdziwe: Niektórzy ludzie mają szybszy metabolizm i niektóre niższe - Jest to bardzo osobista rzecz w zależności od wielu czynników. Dobrą wiadomością wiele z nich jest modyfikowalny. Niektóre z tych rzeczy, to:

• Ćwiczenia - Cardio i odporność masy ciała może zwiększyć tempo przemiany materii nawet 15-krotność dawki podstawowej, więc wychodzi trampki to jeden z najlepszych sposobów, aby rev tempo przemiany materii.

• Hormony - Kilka hormony mogą wpływać na metabolizm, zwłaszcza throxine (T4) i trójjodotyroniny (T3), które od tarczycy, podnieść metabolizm. Niedoczynność tarczycy (brak tyroksyny) może obniżać metabolizm i nadczynność tarczycy może go zwiększyć, i to jest ważne, aby mieć wystarczającą ilość jodu w diecie, aby uniknąć tego problemu. Te hormony tarczycy główną funkcją jest do bezpośredniego metabolizmu, temperaturę ciała i takie.

Inne hormony również wpływ na metabolizm, takie jak testosteron, insulina i ludzki hormon wzrostu, co zwiększa szybkość metabolizmu o 5 do 15%. Więcej niedawno odkryto greliny i leptyny hormony wpływają na przemianę materii, z grehlin powodując głód i leptyny powoduje uczucie sytości.

• Układ nerwowy - Stres zwiększa wydzielanie adrenaliny i noradrenaliny, co również zwiększa tempo przemiany materii.

• Wiek - Dzieci i młodzież mają wyższe wskaźniki metabolizmu powodu ogromnego wzrostu ich poddanych. Starsi ludzie mają niższe BMR jako tracą więcej masy mięśniowej wraz z wiekiem i cielesne spowolnić.

• Jedzenie - To talerz jedzenia po prostu zjedliśmy faktycznie czasowo zwiększa metabolizm, przez około 10-20% z czymś o nazwie termogenezę. Różne produkty spożywcze mogą zwiększyć ją w różnym tempie. Wysoka błonnika i białka żywności może wysokie zwiększyć metabolizm więcej niż wysoko przetworzonych węglowodanów i tłuszczów. Włókna grejpfruty i przeciwutleniacze są znane zwiększenie metabolizmu, tak jak katechiny z zielonej herbaty.

• Temperatura - Gdy twoje ciało jest gorące, zwiększa metabolizm, takie jak, kiedy masz gorączkę, lub gdy jest bardzo zimno i organizm stara się rozgrzać, aby zrekompensować.

• Inne czynniki, takie jak ciąża i zaburzenia mogą mieć wpływ na metabolizm dziedzicznymi. Ciąża zwiększa przemianę materii, a nie o gorączkę, raka lub inne choroby, takie jak zakażenia. Post może spowolnić metabolizm, ponieważ w miarę spadku masy ciała, jest mniejsza masa ciała spalanie energii. I mięśni jest znacznie bardziej aktywny metabolicznie niż tłuszcz, kolejny powód, aby trafić na siłowni!

Aby dowiedzieć się, w jaki kształt twój metabolizm jest, ważne jest, aby spojrzeć na ogólny styl życia i sytuacji i zachować te wiele czynników pod uwagę. Można zdecydowanie zwiększyć swój metabolizm, jeśli podjąć kroki, aby to zrobić.

Jak Pikantne przekąski można przyspieszyć swój metabolizm

Od dawna myślałem, że pikantne żywności przyspieszyć swój metabolizm, ale informacje, w jaki sposób i jak długo było zróżnicowane i pozostał nieco niejasne. Uważa się, że główny element, który daje ciepło - Chilis ich kapsaicynę - jest odpowiedzialny za stworzenie tego efekt, gdyż tworzy wytwarzanie ciepła i podnosi temperaturę ciała w trakcie konsumpcji.

Czym jest metabolizm?

Metabolizm jest ilość energii lub kalorii potrzebnych ciała, aby utrzymać się przez cały dzień. Metabolizm każdego z nas zależy od ich składu ciała, tak, że ludzie z większą mięśnie będą miały wyższą przemianę materii, a te, które są mniej umięśnione mają niższy metabolizm.

Osób z wyższym metabolizmu (ze względu na opracowanie i większa masa mięśniowa) będzie w stanie zjeść więcej kalorii dziennie, niż innej osoby z tej samej wagi i wzrostu, które nie mają treningu lub samą ilość masy mięśniowej. Choć istnieje wiele sposobów, że mówi się, zwiększyć metabolizm, najlepiej udokumentowanym sposobem zwiększyć metabolizm jest do treningu z ćwiczeń siły. Ze względu na fakt, że mięsień jest bardziej efektywny niż tłuszcz palnik kalorii, więcej ich masz, tym lepiej będzie.

Kapsaicyna i jej skutki

Kapsaicyna jest źródłem, z którego ostra papryka uzyskują ciepło. Znajduje się w jalapenos, Habaneros, cayenne i większości innych papryki chili jako bezbarwny związek. Wraz z jej efektów odchudzających, kapsaicyna jest pokazany pracować jako rozcieńczalnik krwi, co zapobiega tworzeniu się zakrzepów krwi. Badania ukierunkowane na krajach, gdzie są spożywane chilis mocno, takich jak Tajlandia, wykazały, że osoby, które regularnie jedzą ostra papryka mają znacznie zmniejszoną częstość występowania wielu chorób krzepnięcia krwi. Kapsaicyna jest również, że działa jako przeciwzapalne i pomaga w zwalczaniu bólu.

Jak Pikantne przekąski i Metabolizm skojarz?

Badania wykazały, że ostre posiłek, takich jak miski chili, może stanowić tymczasowy wzrost metabolizmu około 8% większy niż typowy przemiany materii człowieka. Kwota ta jest uważana raczej znikoma i podobne badania wykazały takie same wyniki z ludzi jedzenie pieprz i imbir oraz. Choć trzeba by jeść dużo kapsaicyny, aby mieć ogólny wpływ na masy, to tymczasowy wzrost tempa metabolizmu może również przyczynić się do powstrzymania chęć do jedzenia.

Inne badania wykazały, że być może wynik nie jest efektem zwiększenia tempa metabolizmu, ale, że spożywanie pikantnych potraw sprawia, że ​​czujesz się pełniejsze, a więc zużywają mniej rzeczywiste jedzenie. Jedną z ważnych badań stwierdzono, że w przypadku dorosłych mężczyzn spożywane przekąski z gorącym sosem, jedli mniej kalorii w 200 kolejnych posiłków niż te, które nie. Badanie wykazało, że pikantne żywności może działać jako łagodny tłumiące apetyt.

Choć efekty ostre jedzenie na metabolizm nie są w pełni znane, na pewno są obiecujące skutki zdrowotne, w tym zmniejszenia liczby przypadków niektórych nowotworów, w miejscach, gdzie ludzie jedzą przede wszystkim ostrych przypraw. Wszystkie te pozytywne rzeczy są tym bardziej powód, aby wlać trochę gorącej sos lub dodać kilka chilis do jedzenia i cieszyć się!

Menopauza i masy ciała: Jak Dwa są powiązane

Menopauza i przyrost masy ciała jest ściśle powiązana z powodu różnych czynników. Podczas cyklu miesiączkowego, jajnika rozwija dojrzały pęcherzyk, który wydziela hormon estrogen. Estrogen pomaga zagęścić błony śluzowej macicy lub endometrium. Po dojrzewaniu, pęcherzyk uwalnia jajko lub komórki jajowej w procesie znanym jako owulacji. Pozostała część pęcherzyka, zwany corpus luteum wydziela hormon progesteron, zwany stabilizujący endometrium. Jeśli nie nastąpi zapłodnienie, poziom estrogenów i progesteronu w dół, wywoływania miesiączki.

Menopauza i masy ciała: Jak Dwa są powiązane

Menopauza występuje zwykle w wieku 40 i 55. Jeśli jesteś okresie menopauzy, proces miesiączkowania przestaje, co prowadzi do znacznie zmniejszony poziom estrogenów i progesteronu w organizmie. Niepożądane skutki menopauzy mogą być przypisane do tego spadku poziomu hormonów. Mimo, że estrogen jest bardziej znany jako żeński hormon miesiączkowego, odgrywa ważną rolę w regulacji procesów metabolicznych organizmu.

Jak Fat Takes Over

Oprócz pęcherzyka w estrogenów jajnika, tkanki tłuszczowe lub tkanki tłuszczowej może również produkować. To dlatego, że cząsteczki prekursora estrogenu cholesterol, który obficie występuje w tkankach tłuszczowych. Ponieważ estrogen jest hormonem niezbędnym takie dla procesów życiowych, organizm stara się nadrobić spadek produkcji jajnika estrogenów przez złożenie tkanek więcej tłuszczowej. Ponieważ naturalna lokalizacja tkanki tłuszczowej jest w brzuchu, piersiach i pośladkach, występują złogi tłuszczu, głównie w tych dziedzinach. Zwiększona ilość tłuszczu prowadzi do zwiększonego obwodu i wagi.

Weight Gain Mechanizmy

Inne mechanizmy przyrostu masy ciała w czasie menopauzy, które nadal są związane z zmniejszyła estrogenów obejmują zmniejszenie stężenia hormonów tarczycy i spadł podstawową przemianę materii ze względu na zmniejszenie masy mięśniowej. Gdy obniża się tempo przemiany materii, zmniejszają zapotrzebowanie kalorii, więc nie trzeba się jeść jak najwięcej żywności, jak to było wcześniej, w celu uzyskania potrzebnej energii swój. Mięśnie pomiędzy częściami ciała, które zużywają dużo kalorii. Dlatego też, gdy zmniejsza się masa mięśniowa, twoje potrzeby kaloryczne są również zmniejszone.

Zarządzanie Weight Gain

Przyrost masy ciała związany z menopauzą nie zawsze jest łatwe do zarządzania, ale istnieją sposoby, które są naukowo udowodnione jako skuteczne. Na przykład, aktywności fizycznej, takich jak ćwiczenia aerobowe i ćwiczenia treningu siłowego, może zapobiec wzrost tkanki tłuszczowej. Ponadto, regularna aktywność fizyczna może zmniejszyć inne objawy menopauzy, takie jak zmniejszoną wytrzymałością kości, zmęczenie, uderzenia gorąca i niezadowalającej snu.

Modyfikacja diety jest kolejnym sposobem na uniknięcie przyrostu masy ciała i zajęcie inne skutki menopauzy. Potrzeby żelaza w okresie menopauzy są zazwyczaj mniejsze, ponieważ miesiączki przestały. Dlatego najlepiej jest ograniczyć konsumpcję żywności, które są bogate w żelazo, takich jak czerwone mięso, wątroby i nerek. Zdecydowanie zaleca zwiększenie spożycia wody.

Żywności, takich jak rośliny strączkowe, ziarna soi i innych są dobrym źródłem fitoestrogenów, które są związki roślinne, które są strukturalnie podobne do estrogenów. To może pomóc złagodzić objawy menopauzy. Należy przestrzegać zmniejszyła spożycie tłuszczu i całkowite spożycie kalorii, aby zapobiec dalszemu przyrost masy ciała. Zwiększenie przyjmowania błonnika może poprawy trawienia i zmniejszają ryzyko chorób układu pokarmowego i układu krążenia.

Jak liczyć kalorii i schudnąć

Każdy wie, że od liczenia kalorii schudnąć. Ale, jak to zrobić to prawidłowo? Musisz wiedzieć, ile kalorii potrzebujesz do wielkości ciała i poziomu aktywności. Wtedy, gdy wiesz, aktualne wymagania, trzeba obliczyć kalorii wymagania byłoby, gdybyś był w idealnej wagi ciała; Oto jak to zrobić.

1. Oblicz swoje obecne wymagania kaloryczne

Liczba kalorii trzeba zależy od masy ciała i poziomu aktywności: duże ludzie potrzebują więcej kalorii niż małych ludzi, aktywnych ludzi potrzebuje więcej kalorii niż siedzący tryb życia ludzi, ludzie wymagają więcej kalorii niż kobiety, itd Można obliczyć minimalną ilość energii trzeba, gdy jesteś odpoczynku, lub podstawową przemianę materii (BMR) z równań Mifflin St Jeor, ale trzeba znać swoją wagę w kilogramach i swój wzrost w centymetrach. Gdy masz te informacje, podłącz go do tych równań Mifflin St Jeor:

 • Dla mężczyzn, BMR = 10 x masa + 6,25 x wysokość - 5 x wiek + 5
 • Dla kobiet, BMR = 10 x 6,25 x masa + Wysokość -5 x wiek -161

Po Twojej BMR, musisz wielokrotnego go przez współczynnik aktywności oszacować swoje dzienne zapotrzebowanie. Istnieje pięć poziomów aktywności powszechnie stosowane:

 • Siedzący tryb życia, co oznacza, że ​​nie korzystają w ogóle.
 • Lekko aktywne oznacza angażować się w lekkich ćwiczeń jeden do trzech razy w tygodniu.
 • Umiarkowanie aktywna oznacza ćwiczyć ciężko pół godziny dziennie, pięć dni w tygodniu.
 • Bardzo aktywna oznacza prowadzenie działalności strenous przez pół godziny dziennie, sześć lub siedem dni w tygodniu.
 • Dodatkowe aktywne oznacza, że ​​jesteś aktywny przez cały dzień, co najmniej pięć dni w tygodniu; kategoria ta jest zazwyczaj zarezerwowane dla sportowców i osób wykonujących czynności manualnych, które utrzymują ich pracy aktywna.

2. Ustaw masa ciała, a docelowa określić nowe wymagania

Po obliczyć aktualne wymagania kaloryczne, musisz obliczyć wymagania musisz po osiągnięciu wagi docelowej. Na docelowej wagi, twój wskaźnik masy ciała powinny wchodzić w normalnym zakresie 18,5 do 24,9. Użyj tych samych równań Mifflin St Jeor obliczyć swoje potrzeby na kaloryczne masy ciała cel. Przeciętny dorosły potrzebuje od 1500 do 2000 kalorii dziennie; nie przecinać poniżej 1300 kalorii dziennie, a to może być niebezpieczne dla zdrowia.

3. Ustal, ile kalorii w żywności

Aby skutecznie schudnąć, liczenia kalorii, trzeba wiedzieć, ile kalorii w żywności. Oto kilka wskazówek:

 • Węglowodany zawierają 4 kalorie na gram.
 • Białka zawierają 4 kalorie na gram.
 • Tłuszcze zawierają 9 kalorii na gram.
 • Alkohol zawiera 7 kalorii na gram.

Musisz następujące narzędzia, które pomogą Ci zinterpretować etykiet żywieniowych na żywności pakowanej:

 • Skala żywności
 • Miarka
 • Lista żywności i kalorii na gram
 • Kalkulator
 • Czasopismo nagrywać to, co jesz

Jeść i pić normalnie przez tydzień, ale prowadzą rejestr odżywcze; to pomoże Ci ustalić punkt początkowy. Wtedy będziesz miał jakiś pomysł, w jaki sposób można zmniejszyć spożycie kalorii, gdy zaczyna dieta.

Boo! Jak Horrory kalorii może odstraszyć

Czy kiedykolwiek czułeś swój skok serca w środku horroru? Przez kilka chwil, to waliło w klatce piersiowej, oddech przyspiesza, i czujesz adrenalinę pędzi przez organizm.

Okazuje się, że jest naprawdę dobra rzecz ... a nawet może pomóc schudnąć.

Boo! Jak Horrory kalorii może odstraszyć

Horrory = spalanie kalorii

Fascynujące badanie zostało przeprowadzone przez University of Westminster w skutkach horrorów na swoim ciele. Jednym z efektów ubocznych: filmy pomagają spalić kalorie.

Dr Richard Mackenzie, który prowadził badania, wyjaśnił, jak to się dzieje:

"Kiedy Twoje serce bije szybciej i puls przyspiesza w wyniku horroru, twoja krew jest pompowana wokół ciała szybciej. Powoduje to organizm do uwolnienia przypływ adrenaliny, to samo adrenaliny, który jest produkowany w czasie krótkiego wybuchu Stres - jak stres podnoszenie ciężarów, bieganie za swoje życie, itp

"Ten przypływ adrenaliny pomaga obniżyć apetyt, zwiększa podstawową przemianę materii, a ostatecznie doprowadzi do wzrostu spalanie kalorii."

Być może nie możesz się tego wcześniej: podczas oglądania horroru, apetyt nagle zniknął. Może Ci się, że nie byli głodni, bo już cierpiał przez gore ofiary rozrywany przez obcą potwora lub cierpiał przez ohydnego mordercy na wolności. W rzeczywistości, nie może głodny, bo twoje ciało mówi ci: "Nie ma czasu na jedzenie! Masz biec do mojego życia!"

Oglądanie filmów grozy nie tylko tracimy głodny, ale również dać impuls metabolizm, które pomogą Ci spalić więcej kalorii.

Średnia 90-minutowy horror spowoduje spalić około 110 kalorii. To nie może wydawać się dużo, ale fakt, że spalasz kalorie, siedząc na kanapie jest zdecydowanie za niesamowity efekt uboczny.

Do spalania kalorii Top Horror Films

Więc które horrory są najlepsze do oglądania? To te, które sprawiają, że nie skacz!

Horrory, które są bardziej natury psychologicznej nadal będzie się kołatania serca, ale te, które przestraszyć, że będzie naprawdę rade. Naukowcy z University of Westminster przeprowadzone szczegółowe badania, aby znaleźć filmy, które pomogą Ci spalić więcej kalorii, a znaleźli TOP 10:

Lśnienie: 184 kalorii
Szczęki: 161 kcal
Egzorcysta: 158 kalorii
Alien: 152 kalorii
Piła: 133 kalorii
Koszmar z ulicy Wiązów: 118 kalorii
Paranormal Activity: 111 kalorii
Blair Witch Project: 105 kalorii
Masakra Teksańska Piła: 107 kalorii
[Rec]: 101 kalorii

A w przypadku, gdy zastanawiasz się, komedie, pomogą Ci spalić kalorie - choć znacznie mniej. Osoba spala średnio od 10 do 40 kalorii śmiech przez 15 minut. Zajmie to dużo chichocząc dopasować Jack Nicholson władania toporem.

Boo! Jak Horrory kalorii może odstraszyć

Co do cholery jest Wilkołak Dieta?

Jak picia czystej wody kokosowej może pomóc schudnąć

Czysta woda kokosowa jest idealnym napojem jeśli chcesz nawilżają ciało. Jest to także napój, który ucieleśnia istotę natury: jest biologicznie czysta i pełna soli, cukrów i witamin. Z tych wszystkich naturalnych właściwości, to jest czysty napój, który doskonale nadaje się do utrzymywania się zmęczenie i ogólne poczucie braku energii. Picie czystej wody kokosowej odkryto dać korzyści w obszarze pomaga rzucić niechcianych kilogramów. Głównym powodem jest to, ponieważ jest to napój zdrowia, przede wszystkim. Kultury tropikalne wiedzieć wszystko o korzyściach odchudzających, a także inne świadczenia czystej wody kokosowej, bo używam go od wieków.

Jak picia czystej wody kokosowej może pomóc schudnąć

Przemiana materii

Co do picia czystej wody kokosowe wykazano zrobić, to zwiększyć tempo przemiany materii. W ten sposób, pijąc czystą wodę kokosową mogą pomóc rzucić te funtów, ponieważ będzie to faktycznie zwiększyć tempo przemiany materii. Oto jak to działa. Woda kokosowa jest to świetny sposób, aby był nawodniony, a jeśli nawilżona, jesteś mniej prawdopodobne do przechowywania tłuszczu w organizmie, aby pomóc podnieść temperaturę ciała. Temperatura ciała spadnie trochę jeśli pacjent jest odwodniony. Podczas odwodnienia, twój metabolizm wpływa negatywnie w ten sposób. Walka wyłączyć ten wzrost wagi, że można przeżyć z odwodnienia jest jednym z powodów, dlaczego pije czystą wodę kokosową pomaga rzucić funtów.

Moczopędny

Rzeczownik moczopędne dotyczy płynu (głównie narkotyków), który zmusza Cię do częstszych mocz. Środek moczopędny jest zwykle używany do czyszczenia ciała niepożądanych leków, takich jak w przypadku przedawkowania. Jednak woda kokosowa jest moczopędne natury i picia dosyć spowoduje, odpady przekazać za pośrednictwem systemu z większą łatwością, a co za tym idzie, większą prędkością. To w ten sposób, że woda kokosowa może pomóc rzucić niechcianych kilogramów, przez pozbawienie system wspomnianej odpadów.

Należy jednak pamiętać, że w ten sposób odchudzania, nie są faktycznie utraty tłuszczu; dopiero tracąc bardziej płynny. Choć utrata płynu jest widoczny na każdej skali wagi jako faktycznej utraty wagi, jest często tylko tymczasowe, a nawet może być niebezpieczne, gdy wykorzystywane w nadmiarze. W przypadku wody z orzecha kokosowego, choć nie jest to silny środek moczopędny, a więc nie może być łatwo nadużywane.

Dobroczynne właściwości

Ostatnim sposobem, że picie czystej wody kokosowej może pomóc rzucić funtów jest ze względu na swoje korzystne właściwości. To nie ma żadnego cholesterolu, więc pić więcej wody kokosowej zamiast napojów, które mają poziom cholesterolu jest automatyczne induktorem odchudzania. Fat-mądry, woda kokosowa zawiera mniej tłuszczu, że nawet mleko, co oznacza, że ​​zyskać mniejszą wagę, a nawet schudnąć, niż jeśli nadal piją mleko. W porównaniu do innych popularnych napojów, takich jak sok pomarańczowy, na przykład, woda kokosowa pochodzi z mniejszą ilością kalorii, co oznacza, że ​​jeśli zastąpić wodę kokosową do soku pomarańczowego, przy założeniu, pić duże ilości soku pomarańczowego, powinieneś rzucić kilka funtów.

Zrozumienie Metabolizm: Jak zwiększyć Pozdrawiam z ćwiczeń

Sekret trwałej utraty wagi trenuje swoje ciało, aby być bardziej efektywne spalanie kalorii silnika poprzez maksymalizację swój metabolizm. Metabolizm jest szybkość, z jaką każdy spala energii, a to jest mierzone w ilości kalorii.

Czym jest metabolizm?

Istnieją trzy części metabolizmu:

 1. Spoczynkowa przemiana materii (RMR) jest ilość energii wymaganej do utrzymania funkcji i procesów ciała podczas odpoczynku i snu. Twój RMR obejmuje około 60% całkowitej liczby codziennych potrzeb kalorycznych.
 2. Thermic Wpływ karmienia (TEF), to ilość kalorii korzystających jeść i trawić jedzenie i stanowi około 5-10% całkowitych potrzeb kalorycznych.
 3. Wpływ działalności Thermic (TEA) jest szybkość, z jaką spalamy kalorii podczas ćwiczeń i normalnych ruchów. Stanowi to około 30% kalorii potrzeb.

Niestety, jak się starzejemy, nasz metabolizm zwalnia. Zaczynając w wieku około 25, średnia i aktywne fizycznie osoby spadki metabolizmu między 5% a 10% na dekadę, który gromadzi się pomiędzy 20% a 40% metabolizm na przestrzeni dorosłego życia. Jednakże, nie jest to dobra wiadomość dla tych, którzy nadal aktywności fizycznej przez całe życie: mają tylko 0,3% spadek metabolizmu na dekadę.

Zwiększenie metabolizmu

Najbardziej skutecznym sposobem na "zwiększenie" swój metabolizm jest poprzez ćwiczenia, zwłaszcza jeśli jesteś na diecie. Trening cardio ćwiczenia podnoszenie ciężarów i zapewnia działanie ochronne przed spadkiem metabolizmu. To dlatego, że ludzie mają tendencję do utraty znacznej części mięśnia w programach redukcji kalorii, które nie zawierają trening siłowy, a jednym z głównych korzyści wynikających z korzystania z programów utraty wagi jest ochrona mięśni.

Zrozumienie Metabolizm: Jak zwiększyć Pozdrawiam z ćwiczeń
Kiedy zwiększyć mięśnie, można zwiększyć tempo metabolizmu spoczynkowego. Podnoszenie ciężarów zużywa kalorie, zwiększa metabolizm i buduje mięśnie, które zużywają dodatkowych kalorii później. Oznacza to, że wszystkie inne rzeczy są równe, twoje ciało będzie spalić więcej kalorii nawet gdy robisz nic. Hunter (2000) zrobił badania, w których badani zrobił trening oporowy. Po 6 miesiącach pacjenci wzrosła ich RMR i paliły dodatkowe 100 kalorii dziennie.

Cardio również zwiększa metabolizm. W badaniu, uczestnicy, którzy robili umiarkowanej intensywności ćwiczeń cardio 3-5 dni w tygodniu przez 20-45 minut przez 16 miesięcy, a miał średni wzrost w RMR 129 kalorii dziennie. (Potteiger 2008).

Uwzględniając przedział cardio szkolenia jest inna skuteczna metoda maksymalizacji metabolizmu, ponieważ podnosi swój metabolizm na wiele godzin po treningu interwałowego. Aby zrobić trening interwałowy, zrobić 5 minut rozgrzewki, alternatywne 2 minuty umiarkowanej intensywności cardio z 30 sekund obecnie wszystkie wysiłki na 10-20 minut, a następnie schłodzić.

I wreszcie, poszukaj sytuacje być aktywny. Weź kilka dziennie 10-15 minut energiczny spacer i zwiększyć aktywność robiąc rzeczy, jak po schodach zamiast windy. Służy do wzrostu spalanie kalorii nawet więcej. Ludzie, którzy są stale w ruchu można dodać 20% ich wydatków na energię w ciągu dnia.

Jak znaleźć najlepsze dla Ciebie Personal Trainer

Znalezienie dobrego trenera jest łatwe, ale znalezienie najlepszych trenera zajmie trochę pracy. Chodzi o znalezienie trenera, który zna swoje ciało i dostosować program ćwiczeń dla Ciebie. Dobry trener będzie:

Krok 1: Sprawdź swoją wydajność

Ocena swojej kondycji będzie się odbywać za pomocą szeregu testów:

Badanie składu ciała - Badanie polega na pobraniu całkowity ciężar, używając zagięć skóry kaliber przetestować całkowity procent tłuszczu w organizmie, i określenie beztłuszczowej masy ciała. (Lean masy ciała jest najważniejsze, aby dowiedzieć się, jak to pomoże trener wie, jak dużą wagę tłuszczu masz do stracenia.)

Test wytrzymałości - Będziesz mieć bardzo dużych ciężarów do zniesienia i trzeba będzie podnieść aż do uszkodzenia określić, gdzie mięśnie są pod względem siły i mocy.

Test wytrzymałości - Będziesz mieć lżejsze ciężary podnosić, ale podniesie im od 20 do 25 razy.

Cardio Test - Test krokiem będzie często stosowane, aby sprawdzić swoją wydolność tlenową, a to pomoże trenera, aby zobaczyć gdzie jesteś w cardio szkolenia.

TEST elastyczność - prosty siedzieć i osiągnąć Test pomoże trenera, aby określić, jak elastyczne jesteś. Jest to konieczne, ponieważ elastyczność pozwoli zmniejszyć ryzyko kontuzji, jak wyszło.

Jak znaleźć najlepsze dla Ciebie Personal Trainer

Krok 2: Ustalanie podstawową przemianę

Gdy sprawności fizycznej został przetestowany, trener fitness powinien określić podstawową przemianę materii. Jest to ilość kalorii, że organizm spala codziennie, niezależnie od poziomu aktywności.

Twój chudego masy ciała będzie już zmierzone, a liczba będzie używana do określenia podstawową przemianę materii. Trenerów fitness certyfikowane przez Krajową Federację profesjonalnych trenerów z tego wzoru, aby określić BMR:

LBW x 11 = BMR

Przykład: Twój chudego masy ciała wynosi 150 funtów. Pomnożyć przez 11, a podstawową przemianę materii jest 1650. Oznacza to, że organizm spala kalorie na 1650 własnych codziennie.

Gdy trener ma ten numer będzie mógł dowiedzieć się, ile kalorii trzeba dodać (na przyrost masy ciała) lub odejmowanie (do utraty wagi) od codziennej diecie - i ile trzeba spalić na bezpieczne wagi straty.

Krok 3: Sprawdź ciśnienie krwi i bicie serca

Regularne ćwiczenia obniża ciśnienie krwi, ale trener będzie musiał zdać test ciśnienia krwi początkowo, aby być bezpieczne.

Twoje bicie serca będzie musiała zostać obliczona w celu określenia intensywności treningów:

Tętno maksymalne = 220 - (twój wiek) (Przykład: Jesteś 45, więc {220 - 45 = 175})

Odpoczynku tętno = liczba uderzeń serca w ciągu 10 sekund (w stanie spoczynku) x 6

Pamiętaj, tętno celem będzie między 60 a 90 procent tętna maksymalnego - w zależności od treningu. Trener musi wiedzieć takie rzeczy, aby upewnić się, że program jest zoptymalizowany dla organizmu.

Krok 4: Tworzenie Program dla Ciebie

Gdy trener ma wszystkich tych rzeczy, będzie mógł stworzyć program dla Ciebie. W programie znajdą się szczegóły, takie jak:

Ilość powtórzeń na zestaw - od 4 do 6 dla wytrzymałości, 12 do 15 dla ogólnej kondycji, 20 do 25 dla utraty wagi.

Specyfika szkolenia - Szkolenia dla konkretnego sportu lub aktywności.

Zrównoważony treningu - Szkolenie zarówno górne i dolne połówki korpusu, jak i rdzeń.

Pożądany Intensywność - Kierowanie optymalne tętno do treningów.

Gdy masz program, jesteś gotowy, aby rozpocząć pracę z - z pomocą profesjonalnego trenera!

Jak Endurance Trening siłowy może skorzystać Twoja Zdrowie

Wytrzymałościowy trening siłowy jest rodzaj ćwiczeń, które powodują mięśnie do umowy przed wagi, która z kolei opiera się na siłę i masę mięśni. Czy robisz wytrzymałościowy trening siłowy w domu z hantlami lub puszek zupy, lub drogiego sprzętu na siłowni, twoje ciało będzie czerpać korzyści z wprowadzenia tego rodzaju ćwiczeń do swojego zdrowego stylu życia. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak wytrzymałościowy trening siłowy może korzyści dla zdrowia.

Poprawia siły i równowagi

Praca z ciężarami zwiększa rozmiar mięśni i daje silniejsze stawów. To pozwala organizmowi mieć wytrzymałość fizyczną i więcej zrobić lepiej w sporcie, pracy i codziennych zajęć. Silne mięśnie również pomóc w osiągnięciu lepszej równowagi i koordynacji. Robi regularne trening siłowy wytrzymałościowy może również zachować swoje mięśnie przed zanikiem jak wiek.

Buduje Bones

Szczyty gęstość kości w wieku 30 lat, ale przez wytrzymałościowego treningu siłowego, można zwiększyć gęstość kości i zapobiega osteoporozie. Waga mając ćwiczenia zwiększa gęstość kości, poprzez zachęcanie do uwalniania hormonu wzrostu w organizmie, a to wspomaga wzrost nowych komórek kości. Coraz silniejsze poprzez ćwiczenia chroni kości, pomagając zapobiec upadkom i uszkodzeń, takich jak pęknięcia.

Wzmacnia odporność

Umiarkowane ćwiczenia w formie treningu siłowego wytrzymałościowy ma korzystny wpływ na układ odpornościowy. Poprzez budowanie mięśni, organizm ma białka potrzebuje w rezerwie czerpać podczas choroby. Twoje ciało będzie wykorzystywać białko stworzyć białych krwinek i przeciwciał do zwalczania infekcji. Ćwiczenie ma również działanie przeciwzapalne, co jest dobre dla układu odpornościowego.

Wrażliwość na insulinę poprawia

Wytrzymałościowy trening siłowy jest skuteczne dla poprawy wrażliwości na insulinę w organizmie, co jest ważne, aby zapobiec i kontroli cukrzycy. Dodatkowe mięśni daje swoje ciało gdzieś do przechowywania glukozy, i masy mięśni budynku mogą pomóc utrzymać poziom glukozy organizmu w normalnych zakresach.

Zwiększa przemianę materii

W trakcie procesu starzenia się, zmniejsza się tempo metabolizmu podstawowego, co powoduje zmniejszenie liczby kalorii spalone podczas spoczynku. Poprzez wytrzymałościowego treningu siłowego, można zwiększyć masę mięśniową i podnieść podstawową przemianę materii. Zwiększenie tempa metabolizmu pozwala spalić więcej kalorii, zarówno w stanie spoczynku i podczas wysiłku.

Promuje Lepsze Zdrowie psychiczne

Wytrzymałościowy trening siłowy, jak większość form ćwiczeń, zwiększa krwi, tlenu i substancji chemicznych w mózgu, które są korzystne w pomaga jasno myśleć i cieszyć się mniej stresu. Wysiłek pomaga również zmniejszyć hormonów stresu, takie jak kortyzol, i jest pomocny w łagodzeniu objawów depresji. Pierwsze regularne ćwiczenia pozwala zasnąć szybciej, lepiej spać w nocy i cieszyć się głębsze, bardziej spokojny jakość snu. Mając na lepsze zdrowie i siły poprzez ćwiczenia, że ​​będziesz wyglądać i czuć się najlepiej. To buduje pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Większość ludzi, w tym tych, którzy są w podeszłym wieku, może poprawić ich zdrowie poprzez wytrzymałościowego treningu siłowego. To nie jest konieczne do pracy z ciężarami, ponieważ przy użyciu mniejszej masie z większą ilością powtórzeń może dać korzyści zdrowotne jesteś zmierzające do. Tylko pamiętaj, aby zobaczyć się z lekarzem przed rozpoczęciem nowego programu ćwiczeń, zwłaszcza jeśli masz przewlekłą stan zdrowia.

Jak rozruszać metabolizm

Jak rozruszać metabolizm
Odżywianie się może zwiększyć swój metabolizm.

Nie jest tajemnicą, że wielu z nas szuka sposobu, aby przejść przemianę materii startowy, aby pomóc pozbyć się niechcianych kilogramów. Aby zdecydować, czy powolny metabolizm jest twój problem weźmy bliżej przyjrzeć się twórczości, jak metabolizm.

Siłą Metabolizm

Metabolizm jest procesem, w którym nasze ciała rozbić składników odżywczych do tworzenia energii. Jak ktoś wynik z "szybkim" metabolizm spala więcej kalorii niż ktoś z "wolnym" metabolizmu. Powolny metabolizm zazwyczaj prowadzi do zwiększenia masy ciała i jest przyczyną tak wielu ludzi szuka sposobu, aby przejść przemianę materii startu na ich drodze, aby odchudzanie.

Znaczenie śniadanie

Jedzenie śniadania jest ważne, jeśli chcesz, aby utrzymać metabolizm działa z maksymalną wydajnością. Powodem tego jest to, że metabolizm spowalnia gdy oczywiste jest paliwo. Dzieje się to w nocy, podczas snu. Jedzenie rano łamie to "szybko". Jeśli pominąć śniadanie, organizm postrzega brak żywności jako braku paliwa i przygotowuje się na brak wystarczających składników odżywczych. W celu optymalizacji jakie paliwo to trzeba, organizm spala dostępne paliwo wolniej i sklepów więcej tłuszczu jako energii rezerwowej w przypadku jest to potrzebne. Jest to również powód, wiele diet zaproponować jedzenie kilka małych posiłków w ciągu dnia. Zapewnia stały dopływ paliwa i utrzymuje twój metabolizm wzmocniony.

Inne problemy czasowe

Wraz ze znaczeniem rozpalania metabolizm rano ze śniadaniem, ważne jest, aby wiedzieć, jak zachować to napędzany przez cały dzień. Faktem jest, że metabolizm naturalnie spowalnia późnym popołudniem i wieczorem. W związku z tym, to najlepiej nie jeść późno w nocy.

Jak rozruszać metabolizm

Po zrozumieć znaczenie śniadanie i nie jeść późno w nocy, ostatni klucz do stosując dietę, aby przejść przemianę materii startowy jest w konsekwencji w zdrowe odżywianie w połączeniu z ćwiczeniami. Dlaczego? Ponieważ metabolizm dostosowuje się do wagi. Jeśli mniej jeść, aby schudnąć, twoje ciało będzie wiedział i twój metabolizm zwalnia, ponieważ stara się utrzymać wagę. Sposobem zwalczania tego celu jest dodanie ćwiczeń do zajęć.

Aby zwiększyć swój metabolizm jeść dieta bogata w składniki odżywcze żywności i wywołać spożycie błonnika. Jeśli starasz się schudnąć i przejść rozpocząć swój metabolizm, zmniejszyć ilość spożywanych kalorii i ograniczyć następujące pokarmy:

 • Żywności o wysokiej zawartości tłuszczu
 • Żywność bogatą w cukier
 • Alkohol

Pokarmy, aby przyczynić się do zwiększenia metabolizmu

Pokarmy, które pomogą przyspieszyć metabolizm to:

 • Ryba
 • Chudego drobiu
 • Ciemnozielone warzywa liściaste
 • Pomidory
 • Owoce
 • Całe ziarna
 • 64 uncji czystej wody dziennie

Kontrola część

Nauka jedzenia mniejszych ilości jest częścią walki o zmniejszenie masy ciała i utrzymanie metabolizmu palenie jego najbardziej efektywne. Część kontroli może pomóc zapewnić odżywiania organizm potrzebuje w odpowiednich ilościach, nie martwiąc się o liczeniu kalorii i węglowodanów. Dostępne są specjalne płytki, które pomogą Ci nauczyć się kontroli porcji, lub użyć płyty sałatki zamiast talerza na wieczorny posiłek. Wizualnie podzielić go na czwarte. Na obiad, połowa (lub więcej) należy trzymać talerz warzyw, chudego białka i ¼ drugi ¼ całego ziarna.

Wagi i Ćwiczenia

Zrównoważona dieta jest ważne, jeśli chcesz, aby utrzymać pracę metabolizmu. Gdy komórki Twojego organizmu potrzebują energii, pierwszą rzeczą zrobić, to rozkładają węglowodany w glukozę na energię. Drugą rzeczą robią to spalić tłuszcz, a po trzecie, że zwracają się do białka. Problemem jest to, że jeśli przesadzić z węglowodanów i tłuszczu, organizm magazynuje te "dodatki" jak tkanki tłuszczowej.

Zrównoważonej diety, która nie jest dokładnie to samo dzień po dniu można utrzymać metabolizm dzieje, ponieważ nie wiedzą, czego się spodziewać. Jest to znane jako kalorii biegów. Dodawanie ćwiczenia do swojego życia także pomaga spalić tłuszcz i zachować swój metabolizm zgadywania.Zdrowej, zbilansowanej diety w połączeniu z regularnych ćwiczeń jest sposób, aby zwiększyć swój metabolizm. Jest to również zdrowy tryb życia lekarze zalecają. Nie jest tajemnicą. Jeśli jesteś gotowy, aby uzyskać więcej energii i szczuplejsze Ciebie, po prostu to zrób. Jeśli nie widzisz wyników, należy porozmawiać z lekarzem, aby upewnić się, że nie jest to problem medyczny, który należy rozwiązać. ,

Jak obliczyć ilość spalonych kalorii na dzień

Jak obliczyć ilość spalonych kalorii na dzień

Ile kalorii spala się w jeden dzień? Odpowiedź zależy od dużej liczby pojedynczych czynników. Istnieje wiele aspektów życia i zdrowia, które sprawiają, niepowtarzalny determinację do ciała, ile kalorii spalonych w ciągu dnia.

Czynniki wpływające na ilość spalonych kalorii na dzień

Liczba spalonych kalorii w ciągu dnia przez organizm zależy od wielu czynników specyficznych dla danej osoby. Każde ciało jest inny i reaguje na wiele rzeczy. Na ogół, możliwe jest obliczenie ilości kalorii spalonych dziennie w oparciu o średnie z dużej objętości próbki populacji. Niektóre z czynników, które wpływają na ile kalorii organizm spala codziennie obserwacji.

Poziom aktywności

Bardziej jesteś aktywny, tym więcej kalorii spalisz. Poziom aktywności składa się z jak wiele ćwiczeń można dostać i jak aktywne lub siedzący tryb życia jesteś w pracy. Zawiera on również, czy przede wszystkim stać, siedzieć lub leżeć w ciągu dnia i czy nie można wiercić lub siedzieć.

Skład ciała

Wiele osób dziwi się, skład ciała odgrywa rolę w ile kalorii organizm spala. Lean tkanki - zwłaszcza mięśni - ma więcej wymagań kaloryczne niż tkanki tłuszczowej. To jeden z powodów, dlaczego mężczyźni zazwyczaj mają wyższe potrzeby kaloryczne niż kobiety - ponieważ ich ciała mają zwykle większą ilość mięśni w sposób naturalny, podczas gdy kobiece ciała mają zazwyczaj wyższy procent tkanki tłuszczowej.

Jesz

W pewnym stopniu, co jesz może wpływać kalorycznego zapotrzebowania organizmu. Choć wielu ekspertów uważa kalorii kalorii i jeśli jesz mniej kalorii niż spalamy, stracisz na wadze; inni eksperci zaczynają kwestionować konwencjonalnych mądrości, że wszystkie kalorie są sobie równe. Dla niektórych ludzi, wydaje się, wszystkie kalorie nie są sobie równe. W niektórych przypadkach pustych kalorii w postaci cukru i prostych węglowodanów może być przetwarzany różnie, przez organizm. Liczba osób o niskich diet węglowodanowych, takich jak Atkins Diet i diety cukrzycowej amerykańskiej odkryli mogą jeść kilka więcej kalorii, jeśli odejdą z cukrów. Niezależnie od tego, czy jest to prawdą dla ciebie, czy nie, puste kalorie zawarte w cukrów i węglowodanów prostych, takich jak biała mąka nie wnoszą nic do swojej diety odżywczo i zawsze są najlepsze, gdy przechowywane są na minimalnym poziomie.

Inne czynniki

Wiele innych czynników może mieć wpływ na ile kalorii organizm spala, jak również. Są to głównie związane z organizmu unikalną makijażu i obejmują:

 • Choroby tarczycy
 • Poziom stresu
 • Ilość snu dostaniesz
 • Kwestie takie jak chemia ciała kortyzolu
 • Genetyka

Obliczanie kaloryczne potrzeb

Z wszystkich czynników, które makijaż indywidualnych potrzeb organizmu, jest to możliwe, aby obliczyć, ile kalorii organizm spala w ciągu dnia? Odpowiedź jest kwalifikowana tak. Nauka stworzył formuły, które pozwalają obliczyć ogólną liczbę kalorii organizm spala codziennie. Preparaty te są oparte na średnich pobranych z dużych próbek ludzi. Używając ich, można zbliżyć się do obliczenia, ile kalorii organizm spala codziennie.

Podstawowa przemiana materii (BMR)

Twój podstawową przemianę materii jest średnią opartą na dużej pobierania próbek ludzi. Oblicza minimalną liczbę kalorii organizm najprawdopodobniej potrzebuje do podtrzymania funkcji życiowych, takich jak oddychanie i krążenie. Można obliczyć podstawową przemianę materii za pomocą kalkulatora BMR; Jednak ważne jest, aby pamiętać, BMR jest minimalna ilość kalorii organizm potrzebuje do utrzymania jego funkcje życiowe. Nigdy nie powinno się jeść mniej kalorii niż ten numer próbując schudnąć, jeśli nie jest to zalecane przez lekarza specjalistę.

Harris Benedykt Równanie

Za pomocą równania Harrisa Benedykta pozwala osiągnąć ogólny numer, który mówi w przybliżeniu, ile kalorii organizm spala codziennie na podstawie poziomu aktywności. W celu korzystania z równania Harrisa Benedykta, trzeba będzie obliczyć BMR, a następnie podjąć naprawdę uczciwie spojrzeć na to, jak jesteś aktywny na co dzień. Równanie Harris Benedykt następnie dostarcza Państwu mnożnika opartej na swojej własnej oceny poziomu aktywności, które mówi, około ile kalorii organizm spala się na co dzień zasad opartych na tych poziomach aktywności.

Co to wszystko znaczy?

Teraz, gdy już obliczyć BMR i wiem mniej więcej, ile kalorii organizm spala codziennie, można wziąć te numery i wykorzystać je jako sposób na niestandardowe krawca własnego programu odchudzania. Poprzez liczenie kalorii każdego dnia, można mieć pewność, jesz tyle kalorii, aby podtrzymać podstawowe funkcje organizmu, a jednocześnie zapewnienie organizmowi deficyt kaloryczny wymagany, aby schudnąć. Generalnie zaleca się, aby wziąć swój numer Harris Benedykta i jeść od 200 do 500 kalorii dziennie mniej niż obliczone, aby schudnąć, upewniając się, że nie można jeść mniej kalorii niż BMR wymaga.

Znając obu tych liczb może pomóc albo schudnąć lub utrzymać swoją utratę wagi. Liczby mogą również pomóc utworzyć spersonalizowany program diety i ćwiczeń, które pomogą Ci spełnić Twoje cele odchudzania.

Jak stracić słoniny

Jak stracić słoniny


Patrząc w lustro, na tych nieestetycznych wybrzuszeń wiszące nad i wokół biustonosz, lub dodatkowe rolki tłuszczu na plecach, może zostawić cię zastanawiać, jak stracić słoniny. Widzimy wszystkich rodzajów produktów do celu ABS, biodra, uda i bułki, ale co z plecami? Jak wszystkie tkanki tłuszczowej, słoniny nie pojawia się z dnia na dzień, a to zajmie połączenie diety i ćwiczeń i czasu, aby się go pozbyć.

Jak stracić słoniny poprzez dietę

Jeśli dieta składa się z niskiej błonnika i większości przetworzonej żywności, twoje ciało jest bardziej prawdopodobne, aby na produkcji insuliny, ponieważ-te produkty trawienia szybko. Dietą tak i komórek mięśni stać się odporny na działanie insuliny. Oporności na insulinę, komórki stają się bardziej odporne na działanie insuliny, który reguluje poziom cukru we krwi. Wynik jest chronicznie wysoki poziom glukozy we krwi, co może prowadzić do górnej tłuszczu, który zawiera tłuszcz tułowia na klatce piersiowej i pleców, a także inne problemy zdrowotne, w tym warunek, że jest prekursorem cukrzycy typu 2.

Jeśli zastanawiasz się, jak stracić słoniny, pierwszym krokiem jest zrównoważona dieta bogata w całej żywności w tym trudnopalnych węglowodanów i niską zawartość tłuszczu. To jest klucz, bo gdy zwiększają wrażliwość na insulinę można zyskać zwiększoną reakcji anabolicznych do żywności można jedzą. Whole Foods, które oferują źródła spalania węglowodanów wolno żywności, takich jak płatki owsiane to (nie błyskawicznych) i zielonych warzyw włóknistych. Kolejnym ważnym elementem, aby uwzględnić w swojej diecie to kwasy tłuszczowe omega 3, które można znaleźć w:

 • Olej z nasion lnu
 • oliwa z oliwek
 • Nasiona chia
 • tłuste ryby, takie jak łosoś

Spalanie tkanki tłuszczowej poprzez ćwiczenia Powrót

Wraz z diety, regularne ćwiczenia jest również ważna. Jeśli masz problem ze słoniny, ćwiczenia do wyboru będzie musiał kierować tkanki tłuszczowej i rzeźbienie w mięśnie pleców. Jednym z najszybszych sposobów na spalenie tłuszczu jest przez treningu interwałowego. Można znaleźć wiele programów interwałów internetowych można też zaprojektować własną poprzez spacery i jogging. Trening interwałowy pozwala pracę sprytniejszy nie trudniej. Niektóre z korzyści obejmują:

 • Poprawia przemianę materii
 • Burns ekstra tłuszczu
 • Pomaga osiągnąć swoje cele fitness

Popularną formą treningu interwałowego jest chodzić, a następnie wychodzą na wyższej części intensywności Twoich ćwiczeń. Nie musi być skomplikowane; można użyć rzeczy jak skrzynek pocztowych lub słupów telefonicznych jako markerów. Po rozgrzewkę, to można przełączać walking i jogging lub działa z jednej skrzynki do drugiej. Można również zrobić odstępy podczas jazdy na rowerze na przemian intensywność poprzez symulację wspinaczki wzgórzu. Jeśli dopiero zaczynasz, można chodzić wolniej się rozgrzać, a następnie przyspieszyć na energiczny spacer dla większej części intensywności treningu. Wybierz trening, który pasuje do kondycji, ale nadal wyzwania.

Z drugiej strony intensywnego część szkolenia odstępu są odstępy spoczynkowym. To jest klucz, który sprawia, że ​​trening interwałowy skuteczny spalacz tłuszczu. Reszta nie oznacza zatrzymania. Jest to okres gdy ruszać w niższej intensywności pozwolić sobie, aby odzyskać. Te okresy odpoczynku są ważne; poza to, co robisz jest normalne ćwiczenia aerobowe.

Trening interwałowy na przemian swoje z treningu siłowego. To nie znaczy, trzeba podnieść ciężarów. Zamiast tego cele mięśnie i pomaga im definicji.

Zasoby dla Kierowanie słoniny

 • Powrót Fat Ćwiczenia
 • Brak Wymówki Work Out Systemu
 • 13 tygodni do spalania tłuszczu - Hardcore Workout
 • IntervalTraining.net


Sposób, aby pozbyć się tłuszczu i tylnych klamek miłości jest zmniejszenie ogólnej tkanki tłuszczowej poprzez zdrową dietę i ćwiczenia. Pamiętaj Najważniejsze jest to, że trzeba spożywać mniej kalorii niż spalamy, aby zobaczyć postępy.

Jak przyspieszyć tarczycy

Tarczycy odgrywa bardzo ważną rolę w organizmie. Gruczoł tarczycy jest które pomaga w produkcji energii w bodyâ € ™ s, a także w promowaniu zdrowego metabolizmu. Z tego powodu problemy z tarczycą należy traktować tak szybko jak to możliwe. Jeśli twoja tarczyca nie działa prawidłowo, będzie doświadczenie spowolnienie, utrata energii i apetytu i będzie czuć się nieswojo. Oto kilka wskazówek, w jaki sposób można przyspieszyć tarczycy.

 • Kontrola poziomu hormonów. Przede wszystkim upewnij się, że masz regularne kontrole hormonów. Tarczyca produkuje niektórych hormonów w organizmie, i najprostszy sposób, aby ustalić, czy tarczyca funkcjonuje prawidłowo, czy nie, przez ocenę równowagę hormonalną w organizmie. Lekarz może sprawdzić specjalnie dla wydzielane hormony tarczycy i określić, czy są jakieś braki lub nie. Jeśli masz w rodzinie z problemami tarczycy, należy regularnie kontrolować już po osiągnięciu swoich dwudziestych.
 • Jedz dobrze. Następnie upewnij się, że masz jeść żywności, które pomagają w przemianie materii. Niektóre z popularnych produktów spożywczych, które daje ten efekt są grejpfruty i oliwy z oliwek. Zamiast używać zwykłego oleju roślinnego do gotowania posiłków, dodać trochę oliwy z oliwek zamiast. Nie tylko jest oliwa z oliwek dużo zdrowsze, ale także poprawić smak w żywności. Spróbuj także jedzenie awokado, marchew i banany, aby pomóc promować prawidłowe funkcjonowanie tarczycy.
 • Unikać thioglucosides. Jedzenie prawo nie tylko dodanie niektórych pokarmów w diecie. Oznacza to również, że trzeba usunąć niektóre rodzaje żywności z diety. Na przykład, trzeba unikać brokuły, kapusta, kapusta, a nawet warzywa, które są .Te są wysokie w thioglucosides. Mimo, że warzywa są zazwyczaj dobre dla ciała, wysokie stężenia thioglucosides w tych konkretnych warzyw mogą utrudniać sposób, w jaki organizm wykorzystuje hormonów tarczycy, które produkuje.
 • Ćwiczenia. Dobrym sposobem na poprawę tarczycy jest patrząc na to jako część całości. Zamiast po prostu koncentrując się na swoim tarczycy, poćwiczyć i spróbować prowadzić zdrowszy styl życia. Remonty swój styl życia na lepsze, nie tylko daje nastrojony ciało, ale także wpływają na różne poszczególne części ciała, w tym swojej tarczycy?
 • Suplement jodu. Jod jest jednym z podstawowych składników odżywczych, które potrzebuje twoja tarczyca, aby funkcjonować. Możesz otrzymać jod poprzez żywności pochodzenia morskiego, zwłaszcza algi i wodorosty, ale jeśli nie masz dostępu do żywności pochodzenia morskiego, możesz po prostu zdecydować się na stosowanie soli jodowanej w żywności. Sól jodowana jest dostępny w prawie wszystkich sklepach spożywczych.
 • Relax. Wreszcie, upewnij się, że masz wystarczająco dużo odpoczynku i relaksu. Nawet osoba, która dostaje wystarczająco dużo jodu, unika thioglucosides, i stara się uzyskać wystarczającego czasu do czasu dostać ćwiczenia problemy z tarczycą z powodu nadmiernego stresu. Upewnij się, że zminimalizować stres w celu poprawy swoją tarczycę.

Przyspieszenia tarczyca działa niemrawo jest możliwe przez te proste kroki. Jeśli problemy z tarczycą się bardzo ostre, jednak należy skonsultować się z lekarzem w przypadku innych metod leczenia.

Jak obliczyć ilość spalonych kalorii podczas ćwiczeń

Jak obliczyć ilość spalonych kalorii podczas ćwiczeń

Aby schudnąć, musisz stworzyć deficyt kalorii na dzień. Oznacza to, że trzeba wydać więcej kalorii niż zużywa. Możesz stworzyć ten deficyt do jedzenia mniej kalorii niż to, co potrzebuje Twój organizm, czy można spalić kalorie poprzez wykonywanie.

Dowiedzieć się, ile kalorii płoną może być trudne. Oto kilka porad na temat spalania i liczenia kalorii dla skutecznego odchudzania.

 • Znajdź kalkulatora spalania kalorii. Wiele stron internetowych może być dużo bardziej konkretny w swoich obliczeniach, ile kalorii masz spalony na podstawie masy ciała, wieku, aktywności oraz czas trwania ćwiczenia. Spalonych kalorii będzie dokładnie obliczone, jeśli dostarczają dokładnych odpowiedzi. Znajdź jeden chcesz odwiedzając linki w pasku bocznym lub wykonując wyszukiwania przy użyciu robota internetowych, takich jak Google.
 • Czy matematyki! Alternatywą jest do obliczania kalorii spalił się. Wiesz ile kalorii można spalić w ciągu jednej minuty z ulubionych ćwiczeń. Niskie aerobik wpływ może spalić około 6,2 kalorii na minutę. 30 minut na aerobik będzie spalić 186 kalorii. Możesz spalić około 11 kalorii na minutę jogging, 4,1 kalorii na minutę spaceru, a 8,6 kalorii na minutę pływania.
 • Długotrwałe ćwiczenia aerobowe spala więcej kalorii. Aby spalić najwięcej kalorii musisz utrzymać tętno podwyższone przez co najmniej 20 minut. Musisz dowiedzieć się, jak zachować się w swoim przedziale serca docelowej dłuższy czas skutecznie spalić kalorie. Najlepszym sposobem na to jest z ćwiczeń aerobowych, takich jak spacery, jogging, pływanie lub jazda na rowerze. Stop and Go działań i sportu nie są tak korzystne, jak ciągłym ruchu tlenowej.
 • Określić masę ciała. Wskaźnik masy ciała BMI jest formuła, która powie, ilość tłuszczu na ciele przy użyciu bieżącego wzrost i wagę. Aby znaleźć BMI można użyć następującego wzoru:

  BMI = (Waga (kg) / (wysokość (cale)) * (wysokość (cale))) * 703

  Normalne BMI mieści się w 18,5 i 24,99. To pozwoli Ci znaleźć właściwą wagę dla swojego ciała.

 • Ustal tempo przemiany materii. Nawet w spoczynku jesteś spalanie kalorii. Podstawową przemianę materii lub BMR jest formuła, która powie, ilość kalorii, które palą co dzień bez ćwiczeń w ogóle. Aby znaleźć BMR użyć następującego wzoru:

  Żeński
  BMR = 655 + (4.35 * Waga (kg)) + (4,7 * Wysokość (cm)) - (4,7 * Wiek (lata))

  Mężczyzna
  BMR = 66 + (6.23 * Waga (kg)) + (12,7 * Wysokość (cm)) - (6,8 * Wiek (lata))

  BMR naturalnie uzyskać niższe jak wiek. Dlatego należy nadrobić tych kalorii utraconych poprzez zwiększenie aktywności fizycznej.

 • Znajdź strony internetowej z fachowców. Jeśli chcesz schudnąć w pewnym okresie czasu, może być konieczne, aby uzyskać pomoc. Istnieje wzór matematyczny do spalania kalorii. To skomplikowane i używa różnych czynników stylu życia. Możesz dostać te obliczenia przez trenerów osobistych, które świadczą usługi w Internecie. Istnieje wiele stron internetowych poświęconych nauce odchudzania.
 • Skorzystaj z pomocy specjalisty. Czasami najlepszym sposobem, aby schudnąć jest być pociągnięty do odpowiedzialności na kogoś innego. Może to oznaczać, pozyskiwania z usług osobistego trenera za pośrednictwem lokalnej siłowni. Obiekty te często są dania dla nowych członków, które obejmują bezpłatne członkostwo na okres czasu, jak również zniżki miesięczne.

Liczba kalorii trzeba spalić na dzień stracić lub utrzymać wagę zależy od wielu czynników. Niektóre rzeczy, takich jak waga, wzrost, i stylu życia może mieć wpływ, jak szybko lub wolno organizm spala kalorie.

Prawdopodobnie słyszałeś słowo "metabolizm", by wyjaśnić, jak ktoś pozostaje tak cienka. Twój metabolizm określa, jak szybko organizm spala energię. Jeśli masz wolny metabolizm, trwa to dłużej, aby schudnąć, a ktoś z szybkim metabolizmie może być w stanie zjeść więcej i nigdy nie uzyskać za uncję! Twój poziom aktywności i obecne nawyki żywieniowe są kluczowymi czynnikami w zwiększenie metabolizmu.

Nie musisz robić tradycyjne ćwiczenia, aby spalić więcej kalorii i schudnąć. Aby zwiększyć spalanie kalorii w ciągu dnia po prostu wstać zamiast zmienić kanał TV za pomocą pilota, podejdź do swojego kolegi, aby porozmawiać, zamiast wysyłać wiadomość e-mail, lub korzystać ze schodów zamiast z windy. Wystarczy poćwiczyć i kalorii spalasz będzie się szybko!

Szybkie porady:

 • Napisz, jaki rodzaj ćwiczeń, które zrobił i jak długo wykonać tę procedurę w dzienniku fitness. Następnie można wyliczyć wszystko, co zrobił na raz, aby zobaczyć wyniki.
 • Podczas liczenia ile kalorii masz spalony w dzień, nie zapomnij o "normalnych" działań w wykresie tym idzie do i od biurka lub samochodem.

Jak uzyskać Super Lean

Podekscytowany na lato? Pobierz przyjazne letni ciała się w czasie do plaży sezonu. Oto kilka wskazówek, które bardzo chude:

Uważaj na dietę. Tak, thereâ € ™ s po prostu nie ma się wokół tego. Wyobraź sobie, że twoje ciało jest najdroższe urządzenie na świecie. Chcesz być wprowadzenie toksycznego paliwa do tej maszyny, aby go uruchomić? Pamiętaj, że jedzenie, które jemy jest naszym paliwem, a my powinniśmy uważać na każdym kęsem, które możemy pozwolić na naszym ciele. Najlepszym paliwem? Owoce i warzywa, chude mięso i produkty pełnoziarniste.

Czy ćwiczenia kardio. Ćwiczenia cardio mają tak wiele korzyści: poprawić pojemność płuc, krążenie i pomaga przyspieszyć metabolizm. W rzeczywistości, regularne ćwiczenia mogą pomóc podnieść układu krążenia podstawową przemianę materii, na przykład, że organizm szybciej spala tłuszcz automatycznie, nawet gdy jesteś w stanie spoczynku. Niektóre typy ćwiczeń cardio można wypróbować to taniec aerobik, szybki marsz, jogging, pływanie i jazdę na rowerze.

Jednym z najlepszych ćwiczeń cardio można zrobić to robi liny skoku. Można realistycznie zrobić liny skok nawet prawo na szafie biurowej, podczas swoich czasów uśpić. Ustaw cel około 50 skoków na minutę.

Najlepszym sposobem na to jest poprzez ćwiczenia cardio treningu interwałowego. Trening interwałowy odnosi się do przemian wybucha wysokim natężeniu energii o niskiej aktywności. Leta € ™ s powiedzieć, youâ € ™ re przy użyciu rower stacjonarny do treningu cardio. Przeznaczyć około 5 minut rozgrzewki, następnie przez chwilę o wysokim natężeniu ruchu rowerowego. Bezpośrednio po minutą powolnym tempie rowerowej; i zrobić ten cykl wysokiej intensywności / niskiej intensywności dla 6 do 8 razy. Przeznaczyć kolejne 5 minut do ostygnięcia.

Czy trening siłowy. Trening siłowy działa do budowania masy mięśniowej i redukcji tkanki tłuszczowej. Jeśli chcesz uzyskać określone mięśnie, to jest naprawdę droga. W rzeczywistości, ita € ™ s najbardziej zaleca się połączyć około 20 minut treningu siłowego z 40 minut ćwiczeń cardio codziennie lub co drugi dzień.

Sprawdź poziom tkanki tłuszczowej. Twój procent tkanki tłuszczowej jest bardzo ważnym czynnikiem w dążeniu do chudego ciała. Skonsultować się z lekarzem w sprawie zdrowego zakresie tkanki tłuszczowej dla wieku i płci, a sprawdzić to przed własną procent tkanki tłuszczowej. Pamiętaj, że podczas ćwiczeń, bliżej do utraty niechcianego tłuszczu w organizmie, a bliżej do osiągnięcia zdrowego, chudego ciała.

Unikać diety głodowe. Czy jesteś skłonny do cofać się na jedzenie w całości przez okres czasu tak można schudnąć szybko? Pamiętaj o tym: jeśli drastycznie ciąć na kalorii, które spowodują obniżenie swojej podstawowej przemiany materii. Podstawową przemianę materii (BMR) odnosi się do tego, jak szybko organizm spala kalorie, gdy jesteś w stanie spoczynku. Głód powoduje twojego bodyâ € ™ s BMR spowolnić, a Whatâ € ™ s jeszcze gorzej, gdy zaczniesz jeść ciało automatycznie gromadzić więcej kalorii tylko w przypadku uruchamiania głodujących go ponownie.

Nie masz go! Są to tylko niektóre ze sposobów, które można dostać super chude ciało. Pamiętaj, dbać o swoje ciało i cenią go i youâ € ™ d być tak zaskoczony, jak niesamowite to stać! Powodzenia i mam nadzieję, że to pomogło Ci się!

Jak schudnąć na diecie Omega

Dieta Omega Podstawowym celem jest osiągnięcie ogólnego dobrego stanu zdrowia. Utrata masy ciała jest jednym z wielu pozytywnych naturalnych konsekwencji po śródziemnomorskiej diety opartej ten plan. Rdzeń filozofia tej diety jest to, aby obniżyć poziom cholesterolu swoich i utrzymać zdrowe serce poprzez jedzenie produktów bogatych w Omega-3 kwasy tłuszczowe. Oto więcej szczegółów na temat jak schudnąć podczas korzystania z planu Omega potrawy.

 1. Omega 3 priorytety istotne tłustych potraw bogatych w kwas w diecie. Omega 3 i Omega 6 są zewnętrzne źródła tłuszczu, że nasz organizm potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania w trawieniu, produkcji insuliny i regulacji magazynowanie tłuszczu w organizmie. Jednak Zachodnia dieta jest w szczególności w większym stopniu zależy od kwasów tłuszczowych Omega-6, które pochodzą z drobiu i jaj na przykład. Minusem jest to, że nadmierne ilości Omega 6 są niezdrowe i może powodować otyłość. Kwasy tłuszczowe omega-3 z drugiej strony, są zdrowsze alternatywy. Niektóre korzyści zdrowotne wynikające z Omega 3 obejmują ochronę serca, normalizuje przemianę materii, zwiększenie funkcji mózgu i obniżenie poziomu ciśnienia krwi i cholesterolu. Badania wykazały, że może on także zapobiegać raka, choroby Alzheimera, otyłości i innych przewlekłych chorób sercowo-naczyniowych i płucnych. Omega 3 kwasy tłuszczowe są bogate w ryby, zwłaszcza łosoś i makrela. Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do jedzenia więcej ryb, lepiej spróbować go w tym co najmniej posiłki dwa razy w tygodniu. Znacznie ograniczając tłuszcze Omega-6 i po dietę bogatą w tłuszcze Omega-3 odgrywają dużą rolę w utracie wagi.
 2. Jedz dużo świeżych produktów codziennie. Dieta śródziemnomorska składa się głównie ze świeżych warzyw i owoców. W Omega Diet, należy jeść co najmniej siedem porcji świeżych produktów codziennie. Zielone warzywa liściaste, w szczególności, są również dobre naturalne źródła kwasów tłuszczowych Omega-3.
 3. Jedz produkty pełnoziarniste, płatki zbożowe i pieczywo, ale unikać żywności z rafinowanych węglowodanów. Należy unikać białego pieczywa, białego makaronu i biały ryż. Są to pełne rafinowanych węglowodanów, które są w zasadzie jak pustych kalorii, są wyssała z dala od swoich naturalnych zawartości włókien i nie zrobi wiele dobrego do metabolizmu.
 4. Dołącz orzechów i roślin strączkowych w posiłków i przekąsek. Orzechy i rośliny strączkowe (takie jak fasola, groch, soczewica) i są również wielkie naturalne źródła Omega 3. przekąski na umiarkowanych porcji tych rodzajów żywności czujesz się zadowolony. Nie masz ochotę zafundować sobie fast foodów. Orzechy, takie jak migdały, pistacje, orzechy włoskie i orzechy sosny sparowanych z suszonych owoców, takich jak morele, daktyle, figi i zrobić bardzo pyszne i satysfakcjonujące przekąskę.
 5. W przygotowaniu i gotowania, należy używać tylko oliwy z oliwek i rzepakowy. Składa się głównie z tłuszczów nienasyconych, zdrowego rodzaju tłuszczu, te dwa są najzdrowsze alternatywy ropy gotowania w rynku. Można również zdecydować się na uzupełnienie oleju lnianego.
 6. Eliminowanie żywności z tłuszczów trans i nasyconych tłuszczów i wysoki poziom cholesterolu z diety. Ogranicz spożycie mleka, drobiu i jaj. Jak to możliwe, kupić tylko żywności ekologicznej. W przypadku mleka, wybierają produkty o niskiej zawartości tłuszczu lub soi. Omega Dieta pozwala porcja uncji ser dni.

Plan Omega Dieta wymaga głównie idealną równowagę tłuszczów i świeżych, ekologicznych produktów spożywczych, które nie tylko pomogą Ci schudnąć, ale także pomagają utrzymać zdrowe ciało.