grsail.com

jak narysować mafe drzewo z liściami

Jak narysować Camouflage

Kamuflaż jest rodzajem wzorca projektowego wykorzystywane do ukrywania lub ukrycia czegoś. W rzeczywistości, myśliwi są znane nosić sprzęt kamuflaż, gdy udają się do lasu, tak, że nie będzie łatwo zauważone przez swoją ofiarę. W wojsku, sprzęt jest zużyty kamuflażu celu ukrycia żołnierza z wrogiem. Oprócz różnych narzędzi wykonane z kamuflażu, ten wzór jest również zwrócił uwagę artystów. Istnieje wiele zastosowań dla wzorów kamuflażu.

Oto kilka prostych kroków na jak narysować kamuflaż:

 1. Uwaga schemat kolorów. W zależności od kamuflażu, który chcesz wybrać stosowną kolorystykę. Zazwyczaj są tylko trzy kolory używane w strukturze kamuflażu. Kolorystyka jest zazwyczaj składa się z czarnej, zielonej i brązowej lub trzech odcieniach zieleni-ciemności, liści i jasnozielony. Ale dziś, kolorystyka dla kamuflażu może być tylko coś w kole kolorów, która jest w zasadzie używane do zabawy i sztuki. Z pewnością nie będzie nosić nietypowe schematy kolorów podczas polowania choć.
 2. Stwórz wzór kamuflażu. Dodać najciemniejszy kolor tła. Pozostałe dwa są wykorzystywane do tworzenia niezwykłych kształtów, takich jak, gdy woda dostanie się na podłodze. Remis szereg krzywych płynących.
 3. Dodać pokrywających te indywidualne wzory i desenie. Nie ma reguły, w jaki sposób zorganizować wzory. W rzeczywistości, kamuflaż jest ceniona za jej wolnych wzorców występujących.
 4. Po narysowaniu wzoru kamuflażu, można zmienić kolory lub tworzyć nowe kombinacje, które wydają się atrakcyjne dla Ciebie. Spróbuj ustawić średni odcień jako tło chwil dwa pozostałe dla kształtów. Nie ma szczególnego reguły o układzie kolorów i kształtów; jest nawet bardziej artystyczne z faktu, że jest niespójne.
 5. We wzorze, zamaskowania obrazu obiektu i mieć konstrukcję geometryczną dzieło sztuki za pomocą tego samego schematu kolorów jako wzorca. Efekt jest jak puzzle w widoku z bliska. Tego typu konstrukcja wydaje się trudne do oczu, co tylko można zauważyć chętnie spostrzegawczy wzorów.
 6. Oprócz zwykłego wzoru kamuflażu, ukrywania obrazu w obrębie innego obrazu jest kolejnym sposobem maskowania. Na przykład, można narysować kwiat i używając tych samych kolorach, można również zwrócić w ciągu owady intrygujące płatków kwiatu. To dzieło artystyczne jest przełomowy tradycyjnych wzorów kamuflażu armii i stosowane w myśliwskiej biegów.

Głównym celem kamuflażu armii jest ukrycie obiektów i osób przez mieszanie ich kolory do otoczenia. W sztuce, odbywa się to do celów estetycznych. Ten wzór kamuflażu może być również wykorzystywane do tworzenia efektu kamuflażu na odzieży, ścian, obiektów i budowli. Oprócz linii odręcznych, istnieją różne nietypowe kształty, które mogą być wykonane w celu uzupełnienia i mieszają się z siebie nawzajem projektu. Kluczowym punktem w maskowaniu tworzy uzupełniającą trio kolorów i powtarzalne i niepowtarzalne wzory. Zacznij kamuflażu rysunek teraz!

Jak narysować Łuk eliptyczny

Eliptyczne łuki są często wykorzystywani jako produktu końcowego, gdy architektonicznych budowy budynków. Ten szczególny rodzaj łuku przenosi kształt połowy owalnym lub w kształcie elipsy i zazwyczaj szacowany trzema sąsiednimi łukami kołowymi kształtach. Łuki pierwszy stał się widoczne podczas 2. tysiącleciu pne w architekturze budowanych cegłą w Mezopotamii. Architekci starożytnego Romea € ™ s byli pionierami w stosowaniu tej metody do kilku swoich struktur. Spłaszczenie półkoliste łuki mogą tworzyć łuki eliptyczne. Zasadniczo, rysunek łuk eliptyczny jest łatwe, jeśli skorzystać z rysunku kompasu i władcy. Pierwszą rzeczą, aby dowiedzieć się, jak narysować elipsę być podstawą naszej architekturze. Stamtąd można zacząć tworzyć eliptyczny łuk. Herea € ™ s, jak to zrobić:

 • W tym projekcie, trzeba inne materiały Oprócz swojej linijki i cyrkla. Potrzebny będzie również mieć kawałek sznurka, papieru, tektury i 2 sztuk konkretów. Wielkość swojej kartonu, długość sznurka i papieru można używać będzie opierać się według wielkości elipsy będzie chciał wyciągnąć. Aby narysować elipsę poprawnie, należy umieścić kartkę papieru w centrum swojej tektury.
 • Narysuj linię poziomą za pomocą linijki, która będzie reprezentować długości swój elipsę. Remis w linii prostopadłej na środku linii, który został sporządzony w poziomie, aby służyć jako ellipseâ € ™ s szerokości. Przechowywać linii pod kątem prostym do siebie.
 • Umieść swój kompas na terenie swoich dwóch przecinających się linii. Dostosowanie obszaru, gdzie znajduje się ołówek na kompas, aby to osiągnąć punkt końcowy linii narysowanej w które poziomo. Ustaw punkt końcowy kompasu nad linią biegnącą w pionie bez wprowadzania zmian do pierwotnej wyceny kompasu. Zezwolić na jego uruchomienie kołowo, oznakowanie punktów, gdzie spotyka się z linią biegnącą poziomo.
 • Dołącz swoje pinezki na każdym końcu linii równoległej, wiążąc w ciąg ciasno. Z napiętego łańcucha jako przewodnika, kołowo przenieść ołówek do rysowania w kształcie elipsy.
 • Ustaw koniec wskaźnika swojego kompasu w środku otwór Twój Archa € ™ s. Umieść ołówkiem na needleâ € ™ s lewej stronie. Z ustawić swoje igły w pozycji, przesuń ołówek kierunku needleâ € ™ s prawej stronie w ruchu zakrzywioną.
 • Narysuj linie po obu stronach swojej eliptycznej łuk z linijką. Aby utworzyć trójwymiarowy łuk, rysować w mniejszej wersji w oryginalnej architektury. Dołącz oba łuki razem za pomocą dwóch prostych wyciągniętych na dole z linijki. Na tym kończy trójwymiarowy eliptyczny łuk.

Spanning tak wiele dziesięcioleci, eliptyczne łuki zostały wykorzystane przy budowie mostów, budynków, bram, okien i innych struktur, by stworzyć niepowtarzalny efekt i projektowania. Starsze domy wciąż posiada ślady łuków. Ostatnio bardziej nowoczesne domy miały na technice, jak również. Podczas rysowania niektóre tematy architektoniczne, eliptyczne łuki może zwiększyć zdjęć na papierze, jak w rzeczywistych konstrukcjach. Praktykowanie jak narysować kształt elipsy podstawowa może dać się odpowiedniej techniki, jeśli chodzi o tworzenie eliptyczne łuki.

Jak narysować Flames

Możesz nauczyć się bardzo łatwo narysować płomienie różnych typów. Czy odbywa się w czarno-białe lub w kolorze, nawet najgorszej nawet początkujących znajdą łatwo narysować podstawowe zarysy przedstawiający płomienie i ozdobić je dać płomieniach bardziej realistyczne i poruszający wygląd. Wykonaj czynności opisane szczegółowe dół poniżej, aby dowiedzieć się, jak narysować płomienie różnego rodzaju.

Krok 1

Podstawowe rysunek konspektu. Tylko z papieru i ołówka, można zacząć od rysunku podstawowe zarysy palność i praktyki, aż trzeba go w dół pat. Na początek trzeba będzie wyciągnąć kilka linii w kształcie odwróconej S, które spełniają siebie na górnym i dolnym końcu. Alternatywnie, pomyśl o tym, jak rysunek góry i doliny w pionie. Krzywe należy zaokrąglić się i płytkie, a nie spiczasta i głębokie. Jest to podstawowy zarys płomienia i można narysować go w dowolnym rozmiarze.

Krok 2

Rysunek płomień świecy. Ten jest o wiele prostsze i bardziej powszechny sposób przedstawiający płomienie. Można zapalić świeczkę, aby sprawdzić dokładny kształt płomienia podczas rysowania. Płomień powinien przypominać odwróconą gruszkę z góry i wąskie linie i do nadmuchania wijąca się od środka do dołu przypominający żarówkę. To pokaże się jako jeszcze płomienia. Przedstawiać jakiś ruch, możesz popływać w jednej z krzywych bocznych dać pojęcie migotliwym płomieniem z ruchem płomienia. Używanie kolorów na odcienie pomarańczowego i żółtego, można cień na wewnętrzną powierzchnię płomienia. Używać głębsze kolory dla rdzenia, w którym płomień pochodziły od knota i stopniowo rozjaśnić kolor za odcienie żółte kierunku obwodu płomienia.

Krok 3

Rysunek otwartego ognia, takich jak w ognisku. Będzie to rozszerzenie rysunku konspektu sporządzonego w pierwszym kroku, tylko będzie można wyciągnąć kilka takich kontury w różnych rozmiarach, obok siebie i zachodzą na siebie, wzajemnie. Aby dać punkt odniesienia co do pochodzenia płomieni, można wyciągnąć kilka linii cylindryczne przedstawiające drewna, górna kończy się spotkanie w jednym miejscu, z którego pochodzą i płomienie dolne końce jak gdyby dzienniki są ułożone obok siebie sobą w kształcie wachlarza.

Etap 4

Stosowanie kolorów i cieniowania. Gdy jesteś bardziej komfortowe z szkicować kształty płomienia, można użyć cieniowania i / lub koloru w celu nadania ruchu migotanie płomieni. Barwienia papieru tła w czerni rzuci się do kontrastu z pomarańczy i żółte odcienie, które będą używane do rzeczywistych płomieniach. Ciemniejsze odcienie powinny być stosowane do barwienia część wewnętrzną płomienia, natomiast za pomocą jaskrawożółtego na zewnętrznych końcach oraz obrzeże zapewnia odpowiedni kontrast. Jak wyżej, należy użyć płomień świecy jako punkt odniesienia, aby wypełnić kolorami.

Jak zawsze, praktyka czyni mistrza, a jeśli jesteś początkującym do rysunku, nauczyć się rysować proste kontury pierwszym użyciu tylko papier i ołówek i absolwentów do kolorowania tylko wtedy, gdy stały się trochę bardziej odczuwalna na rysunku. Płomienie są bardzo łatwe do narysowania, w przeciwieństwie do innych obiektów, więc nie powinno być zbyt dużo trudności w poruszaniu się od rysunku do etapu barwienia.

Jak narysować S wykonane w całości z linii prostych

Jest możliwe utworzenie się S poprzez wykorzystanie kilku prostych i łączących je! Sceptycy mogą twierdzić, że liczba jest numer osiem, ale przy użyciu prostych, zarówno litery i liczby mogą być tworzone w taki sam sposób. Jak patrzysz na to, co się liczy. Wykonaj proste kroki opisane poniżej, aby dowiedzieć się, jak narysować S całkowicie z linii prostych.

Krok 1

Pierwsze kroki. Materiały będą potrzebne są kartka papieru, ołówek i linijka. Możesz zrezygnować z władcy, jeśli jesteś w stanie narysować linię prostą z wolnej ręki.

Krok 2

Pierwszy zestaw linii. Wyciągnąć dwa rzędy po trzy linie pionowe każdej, linii w każdym rzędzie może być równomiernie rozmieszczone oraz odpowiadają liniom w następnym wierszu.

Krok 3

Podłączenie przewodów. Przy użyciu linijki lub rysowanie odręczne, narysować linię ukośne do połączenia pierwszej linii w lewym górnym rzędzie do drugiej linii, w dolnym rzędzie. Podobnie podłączyć drugą górną linię do trzeciej linii w dolnym rzędzie.

Etap 4

Kolejny zestaw przewodów połączeniowych. Podłącz pierwszą w lewo linię w dolnym rzędzie z linii skośnej do linii łączącej lewy górny wiersz w górnym rzędzie i linię środkową w dolnym rzędzie. Ponownie powtórz ten sam proces łączenia list po prawej stronie, w górnym rzędzie na linii skośnej łączącego linię środkową w górnym rzędzie i trzecią linię w dolnym rzędzie.

Etap 5

Tworzenie górne i dolne punkty. Narysuj dwie skośne linie, które spełniają się w punkcie na linii środkowej, aby utworzyć górną połowę S. Te linie będą każdego pochodzą z pierwszej i trzeciej linii w górnym rzędzie. Powtórzyć tę samą procedurę w dolnym rzędzie, rysunek łączenia skośne linie z pierwszej i trzeciej linii z dolnym rzędzie, spotykając się w punkcie dokładnie nad linią środkową w linii.

Etap 6

Wykończenie. Użyj czarnego długopisu lub znacznik do nakreślenia linii tworzących pismo, można również wypełnić w kolorze lub w cieniu w różnych odcieniach dać ogromny wpływ na literę S.

Całe ćwiczenie powinno można nie więcej niż 10-15 minut. Korzysta z różnych kolorach i efektów cieniowania to kilka sposobów, w którym można ozdobić list, aby wyglądać bardziej jasne i atrakcyjne.

Jak narysować Hairstyles Fashion Illustration

Ilustracja Moda jest sztuką zapewnienie ludziom zrozumienia i utrzymuje je w wiedzieć, co obecny trend w modzie jest. Idealne do wykazania kolekcję fantazyjnych wzorów, które ilustrator jest wyimaginowane i chce pokazać widzom Jest również. Ilustracje te są często bardziej modny w stylu niż bardziej tradycyjnych portretów mody. Poprzez rysunek, to jest w stanie komunikować się wzory w modzie. Rysunek poszczególne fryzury na ilustracji mody poprawić wygląd rysowane w modelach i nadaje im charakterystyczny wygląd, uzupełniając stroje noszą wraz z ich rysy twarzy. Ilustracja mody nie może być kompletna bez perfekcyjną fryzurę, która jest równie ważne dla każdej pozycji zawartej w projekcie. Oto kroki do rysowania fryzury mody:

 • Magazynów mody są świetnym źródłem inspiracji. Czasopisma włosów może dać kilka rad, jak narysować swoje ulubione fryzury. Zapoznaj się z ich i zobaczyć, które z nich uderzy cię kręci. Przygotuj swoje materiały szkicownik, ołówek i gumka, i zacząć.
 • Przed rozpoczęciem rysowania fryzurę, należy już do głowy i rysy twarzy modelu przygotowanego w. Jeśli nie, zacznij od rysunku kształt owalny do głowy figureâ € ™ s, rysunek jednej linii pionowej i poziomej linii, biegnącej przez owalne. Są to linie, które będą służyć jako przewodnik podczas rysowania rysy twarzy, w tym oczy, nos i usta. Uzupełnić informacje na temat każdej z tych funkcji.
 • Remis w uszach z linii narysowanej w dla oczu, aby nieco powyżej linii poprowadzonej w na ustach. Teraz zaczniesz rysować we włosach, starając się unikać uderzeń ołówek. Ołówek nie jest w stanie zrobić kilka zmian, jeśli chodzi o dźwięków i świateł kosmyki włosów. Należy być bardzo ostrożnym, gdy robi to, ponieważ rysunek włosy może być dość trudne.
 • Przestudiuj obraz fryzurę, którą wybrałeś starannie, uznając główne sekcje pierwsza. Nie zwracaj zbytniej uwagi na out-of-place nici. Wystarczy skupić się na głównej masy włosów na zdjęciu. Złóż zarys jego sekcji i postaci, rysunek go lekko na papierze.
 • Korzystanie z miękkiego ołówka, narysuj ciemne odcienie bez dotykania podkreśla. Delikatnie wyciągnąć bardziej widoczne włosy, które są lżejsze niż reszta podczas ruchu czarni w ich pobliżu, aby mu łatwiej, gdy robi swoje kasowanie. Remis w małych znaków, gdzie pasma włosów może przejechać między innymi nici i zapewniają, że idziesz do kierunku, gdzie zwijają robi. Rozpocznij rysowanie hairâ € ™ s średnie tony, aż do lżejszych dźwięków.
 • Możesz zacząć kolorowania fryzurę. Przy użyciu różnych odcieni można tworzyć wspaniałe wyglądające pasemka i dodać głębi i faktury do włosów.

Być tak pomysłowe, jak można podczas rysowania fryzury. Niezależnie od tego, długi lub krótki, jest tak wiele można zrobić, aby wymyślić świetny wygląd. Accessorizing to kolejny sposób, aby dać fryzurę odrębną osobowość i złożenia oświadczenia mody wszystkie swoje własne.

Jak narysować Rose Bud

Kto nie jest zafascynowany urodą i elegancją róża może zapewnić? Nawet pojedynczy pączek tej popularnej kwiat dostaje dużo uwagi te dni. W rzeczywistości, miłość do róż to nie tylko pod względem rzeczywistych kwiatów, ale także do dzieł sztuki. Jednak problemem jest to, że wiele osób, trudno nawet rysować proste pąk róży. Ale jeśli jesteś zdeterminowany, aby dowiedzieć się, jak można wyciągnąć taki elegancki bud, tutaj jest prosty przewodnik, jak można naszkicować dla siebie:

 • Narysuj szkic zarodku. Podstawowa puchar może być najprostszą rzeczą, że można przypominać pąk róży. Stąd, gdy rysunek jeden, kubek jest najlepszym fundamentem dla projektu. Aby to rozpocząć, lekko nakreślić podstawowe kubek na swoim rysunku na papierze. Wielkość zależy od tego jak małe czy duże chcesz, aby pąk róży pojawiać.
 • Zwrócić koncentrycznych okręgów na wierzchu kubka. Swój sposób z wnętrza górnej części kubka, tworząc koła, które rozwijają się coraz większe aż do uzyskania krawędź kubka. Upewnij się, że kręgi utworzone są pofalowane, aby mogli wymyślić jako dobry reprezentacji krawędzi klęski pączek róży.
 • Popraw kształt całego bud. Po górna część róża jest już zakończone, poprawić kształt kubka. Należy pamiętać, że pąk róży ma zakrzywioną dolną, że lekko krzywe jako dociera jej górną część. Narysować linię krzywą od górnej centralnej części przyssawki przechodząc do podstawy.
 • Dodaj łodygi i inne szczegóły. Trzon pączek róży nie zawsze jest proste. W rzeczywistości, częściej niż nie, nie jest macierzystych. Stąd, narysować linię, która może reprezentować naturalną strukturę łodygi róży. Podstawą trzpienia musi być nieco grubsze niż pozostała jej górnej części. Dodaj liście, ale nie za dużo, i tak, jak ciernie.
 • Zakończ sztukę. Zaznaczyć linie z tuszem za pomocą markera lub długopisu. Jednak należy pamiętać, że pióro będzie działać lepiej, gdy mówiąc o falistych płatki róża, tak aby każda część może być wyszczególnione do doskonałości. Usunąć wszystkie niepotrzebne linie później.
 • Kolor pąk róży. Wybierz swój ulubiony odcień róży i uczynić go jako koloru do bud. Możesz używać niezależnie od rodzaju materiału barwiącego, jeżeli jest dostępne lub bardziej wygodne dla Ciebie.
 • Narysuj pączek w inny sposób. Nie ma innego sposobu, aby narysować pączek róży. Jednak może to brzmieć bardziej skomplikowane niż te wymienione powyżej, jak ten daje więcej szczegółów na poszczególne płatki. Zacznij, to grafika z kształtu owalnego, a następnie wyciągnąć ukośne linie w nim wymyślić poszczególnych płatków, które nie są jeszcze w rozkwicie. Macierzystych następuje, a także płatki, liście i ciernie.

Więc jeśli kochasz róże, można pokazać więcej swoją miłość do tych wspaniałych kwiatów, jeśli wiesz, jak narysować nawet pączek. Należy pamiętać, że rysunek róży w jej rozkwicie jest dużo trudniejsze. Jednak swoją wiedzę i umiejętności w rysunku pąk róży może przynieść Ci jeden krok bliżej do nauki rysowania elegancki kwiat w najlepszym wydaniu.

Jak narysować Rose Tattoo

Istnieje wiele stylów i wzorów, które można wybrać za tatuaż. Jednym z najczęstszych jest róża. Możesz umieścić swoje nazwisko na łodydze kwiat, mają go z cierni, lub po prostu zgasić delikatny akcent tego kwiatu do tatuażu. Bez względu na to, w jaki sposób ma to wyglądać, wiedząc, jak narysować różę to świetny sposób na rozpoczęcie doświadczenie tatuaż!

Poniżej znajdują się łatwe do naśladowania kroki rysunek tatuaż róży. Sztuka może wyglądać skomplikowanie, ale z tych etapów, youâ € ™ ll znaleźć prostotę sztuki:

 1. Określenia wielkości, jak chcesz, aby róża tatuaż się rysując okrąg w środku obszaru rysunku. Będzie to stanowić granicę twoją różę. Możesz zdecydować o dowolnej wielkości w zależności od tego, gdzie chcesz te tatuaże być zlokalizowany.
 2. Zwrócić klapek wzdłuż obwodu koła, jak jakiś kiddish słońca. Dodać rozmiary klapy nierówne, ale upewnij się, aby postępować zgodnie z obwodową wzór. Dodać końce kiddish słońce spotkać.
 3. Szkic wytycznych dla liści. Mogą one być sporządzone w taki sam sposób jak rysunek płatków, ale tylko do pewnych powtórzeń. Teraz będziesz mieć płaski rysunek róży.
 4. Idź na szczegóły. Rozpocznij przycinanie linii płatków róży. Powinny one być mocny w środku okręgu, podczas prześwietlania jej końców. Będą wyglądać jak rozgwiazdy.
 5. Narysuj pręcikami w środku płatków. Dla pełniejszym płatków, dodać dołek w każdym płatku.
 6. Narysuj łączące liści. Dodać liście pojawiają się spod płatków.
 7. Włóż kolor lub dodatkowe akcenty takie jak plemiennych wzorów, wstążką, nazwę lub znak. Dodawanie tribal wzór złamie miękkość i krągłość projektu różanym. Wyciągnąć do golenia na trzy części, podczas równomiernego rozprowadzania ich na obwodzie kwiatka.
 8. Wymazać z wytycznymi, które zostały wcześniej wyciągnięte i dodać trochę koloru lub cieniowania. Jednakże, jeśli wybierzesz tribal projekt, trzeba będzie zrobić to w tylko w białych i czarnych kolorach. Jeśli chcesz umieścić kolory na nim skorzystać z koła barw przy wyborze kolorów, aby umieścić na swojej róży.

I masz to, twój wspaniały Rose Tattoo! Masz to niesamowite doświadczenie henną lub niektórych tymczasowych tatuaży w salonach tatuażu z projektu róży!

Istnieją liczne wzory wykonane przez róży, ale zawsze znajdzie się sposób, aby osobiste i niepowtarzalne. Jak to, co zostało już wcześniej wspomniano, można dokonać wstążka spływające na dole róży i zawierać nazwisko lub ukochanej ONEA € ™ s imię. To nie tylko sprawi, doskonały design, ale również będzie to prosty sposób, aby przekazać swoją miłość lub zamiłowanie do kogoś. Wystarczy wyobrazić sobie, jak można czuć się widząc swoje nazwisko w someoneâ € ™ s róży tatuaż.

Jak narysować kwiatów lawendy

Lawenda jest jednym z trzydziestu dziewięciu gatunków z rodziny mięty, z Lavandula spica jako nazwą naukową. Chociaż kolory różnią się od fioletu, lila lub niebieski, kolor fioletowy lub lawendy jest najbardziej popularne, stąd nazwa. Liście są długie i wąskie, a rodzą się w układzie kołowym.

Ma też jedną z najbardziej kojących i relaksujących zapachów, dlatego jest najczęściej stosowany w perfumach, olejki do kąpieli, świece itp Lawenda najlepiej rośnie w glebie piaszczystej lub żwirowy w pełnym słońcu, który potrzebuje bardzo niewiele lub nie nawóz. Rośnie na większości ogrodów. Istnieją także leki, kulinarne i ozdobne zastosowania lawendy. Lawenda jest najbardziej ulubionym zioło. Jego zastosowanie jest tak stara jak historia człowieka. Egipcjanie używali go nawet w balsamowania czy mumifikowania swoich bliskich.

Estetycznie, lawenda jest piękna ozdoba w domu, czy to świeżych kwiatów lawendy w wazonach lub obrazy z lawendy. Rysowanie kwiatów lawendy jest dość łatwe, jeśli wiesz, jak to zrobić. Herea € ™ sa krok po kroku jak narysować ładną kwiat:

 • Przygotować materiały do ​​rysowania, które będą potrzebne: rysunek papieru i długopisy czy ołówki barwiących (głównie zielenie i fiolety). Jeśli chcesz, aby wykadrować rysunku, dzięki czemu można wyświetlić go w salonie, przygotować ramkę, najlepiej drewniane ramki, aby uzupełnić rysunek.
 • Jeśli nie masz pojęcia, co wygląda jak kwiat lawendy, najlepiej, jeśli masz próbkę rysunkiem lawendy, lub rzeczywistego sama lawenda do pracy, zwłaszcza jeśli jesteś początkującym. Byłoby łatwiej wyciągnąć, jeśli masz coś do skopiowania go od. Ale jeśli są dość znane z kwiatem, wonâ jesteś € ™ t muszą próbki w trakcie rysowania.
 • Przejdź do rysowania lawendy. Użyj czarny pióro w rysunek kwiat. Start z bazy, liści. Użyj zielony ołówek lub długopis kolorowanie, rysowanie dwa liście obok siebie i mały jeden w centrum.
 • Teraz z kwiatów. Możesz zacząć rysować płatki na górze. Zostaw kilka centymetrów przestrzeni pomiędzy liści i płatków najlepszych dla innych płatków. Górne płatki powinny być zdefiniowane. Narysuj dwa płatki i mniejszy na górze.
 • Dla innych płatków między pierwszych decyzji podjętych, dona € ™ t potrzebę podkreślenia kształtu płatków, bo lawenda płatki są blisko siebie. Można po prostu wyciągnąć okrągłe i kwadratowe kształty pomiędzy, ale nadal blisko siebie tak będą nadal wyglądają jak płatki. Wyciągnąć trzpień u podstawy liści.
 • Można narysować kilka kwiaty lub po prostu wyciągnąć jeden. Gdy youâ € ™ re zrobić rysunek preferowaną liczbę kwiatów, można przystąpić do barwienia kwiatów.
 • Teraz, youâ € ™ re zrobić rysunek, kolor lawendy. Zacznij kolorowanie liści i łodyg z zielonym ołówkiem lub długopisem kolorowanki. Upewnij się, że kolory pozostać wewnątrz konturów liści i łodygi. Nie rozmazuje się, ponieważ dzięki niej będzie rysunek brzydkie.
 • Na płatkach, używać fioletowy kolorowanie ołówek lub długopis. Płatki u podstawy kwiatu powinno być kilka odcieni ciemniejszy od najlepszych z nich. Podobnie jest z liści i łodygi nie rozmazuje się kolor, aby Państwa arcydzieło piękna.
 • Możesz zdecydować się na kolor tła rysunku, aby wyglądać bardziej podkreślić.
 • Dopasuj swój rysunek w ramce i voila! Teraz można powiesić go na ścianie w salonie.

Rysunek kwiat lawendy jest łatwe, jeśli masz pomysł na to, co wygląda. Ale jeśli dona € ™ t wiedzieć, co kwiat lawendy, zawsze możesz to sprawdzić w Internecie lub w książkach i czasopismach. Można nawet zrobić rysunku ozdoba w domu lub w biurze.

Jak narysować Dom wzory

Tworzenie wymarzony dom na własną rękę może być bardzo satysfakcjonujące doświadczenie. Aby być w stanie wyciągnąć swoje pomysły na papier, a nie je przetłumaczone na coś konkretnego może dać pewne poczucie spełnienia, wiedząc, że kreatywność produkowane dokładnie to, czego chciał. Jeżeli podczas tworzenia projektu domu, jesteś w stanie wypełnić dane, co chcesz umieścić w, z których część może nigdy nie wyobrażał sobie, by ktokolwiek inny. Ponieważ różne osoby mają różne gusta i preferencje, własnego projektu będzie tak wyjątkowy jak Ty. Ważną rzeczą jest to, że masz konkretny projekt, jak chcesz do domu, aby wyglądać w twojej głowie, i zacznij rysować go na papierze, wypełniając swoje dane jak iść. Oto kilka instrukcje jak narysować projekt domu:

 • Materiały. Musisz kilka materiały do tego projektu, który będzie zawierać krótki projekt, który jest w zasadzie lista wszystkich pokoi wraz z ich rozmiarów, mapa Os, które pokaże obszar lądu, gdzie zostanie wybudowany dom , arkusze A4 i kalka, kredki lub długopisy, linijki skalę, zestaw kwadratowych, nóż rzemiosła i nożyczkami.
 • Określenia wymiarów. Na podstawie briefu projektowania, stworzyć zestaw wzorców wymiarów pomieszczenia. Zrobić kilka obliczeń w celu ustalenia długości ścian. Z wykorzystaniem swojej władcy skali, przenieść te wymiary papieru, dokonanie niezbędnych dostosowań z kształtu i wielkości konturu, pozostawiając obszar, jak jest. Gdy kształt pokoju jest wszystko w porządku z tobą, przejść do następnego pokoju i powtórzyć tę samą procedurę.
 • Tworzenie piętro przedstawia. Dzięki swoim nożyczkami wyciąć piętro kontury, dołączając odrobinę niebieskiego halsie na każdej sztuce i zacząć pracować na niektórych układów dla swojego projektu. Zmień swój plan, wokół, aby uzyskać lepszy obraz tego, jak to wygląda ze wszystkich stron. Tak szybko, jak jesteś zadowolony z planszy, wykonane ustaw sztuk w miejscu, w sposób uporządkowany.
 • Narysuj plany. Zacznij rysować w planach domu przez umieszczenie arkusza swojej kalce powyżej planu zawierającego swój projekt bloku. Przy użyciu linijki, rysować przez krawędzie pokój przedstawia. Aby dodać głębi do ściany, pomiaru 18 "na ścianie po stronie zewnętrznej i 6 cali dla swoich wewnętrznych ścian rysunek je pod kątem prostym z siebie. Cień w ścianach i umieścić je w swoim planie.
 • Dodaj okien i drzwi. Zaczniesz rysować okna i otwory drzwiowe na plan domu, wychodząc przy wejściu. Narysuj otwór do drzwi z przodu na środku dwóch ścianach. Wybierz konkretny pokój i rysować w linii między ścianami od wewnątrz, dzięki czemu rozciąga się na krawędzi obrysu za. Na każdym boku środkowej linii, rysować w innym wierszu, który jest nieco przesunięcie. Erase odcienie na środku linii, aby utworzyć otwory na okna. Powtórz ten proces w każdym pokoju, który chcesz.
 • Przejść do szczegółowego planu. Umieść kalka na górze planu, ustawienie go na powierzchni, która jest gładka i równa. Użyj pióra wraz z linijką skalę, jakiejś śledzenie powyżej zarys na zewnętrznej stronie. Remis w twoich okien i drzwi, w tym wszystkie ich szczegóły. Wypełnij schodów, podłóg, tekstury i innych danych. Obejmują kilka uwag na temat projektu, jak również.

Masz teraz podstawową konstrukcję domu. Istnieją inne proste sposoby, aby tworzyć projekty z wykorzystaniem oprogramowania na komputerze.

Jak narysować układ dla Patio krokach

Nie kontynuować projekt patio bez układu poszczególnych etapów. Bez żadnego planu, projekt może okazać się porażką i odpadów w końcu. W związku z tym, przed rozpoczęciem budowy swoje kroki patio, upewnij się przygotować układ dla projektu.

Układ o zadaniu, zawsze będzie na każdym etapie projektu łatwe jeden dla Ciebie. Jeśli nie masz co patrzeć skonsultować co teraz, a następnie w toku swojego projektu, prawdopodobieństwo popełnienia błędów zawsze będzie wyższa. Dlatego, trochę czasu, aby układ kroków patio przed rozpoczęciem projektu. Tutaj, sprawdź kroki w jaki sposób można narysować szkic planu schodach patio:

 • Określ swoje podwórko. Zidentyfikuj dobre miejsce w stoczni, w którym chcesz umieścić kroki patio. Zapoznaj się nie tylko na wzgórza i stoki, ale również spójność gruntu. To jest, aby znaleźć najlepszą lokalizację dla projektu.
 • Oceny gruntów. Podczas rysowania planów dla etapu patio, oceny miejsca, gdzie chcesz projektu skonstruowano. Na przykład, kroki muszą być umieszczone w miejscu, gdzie ziemia jest wytrzymały i solidny. To jest, aby upewnić się, że schody nie ruszy nawet zatopić się przez lata. Lokalizacja musi być łatwo dostępne, takie jak względów nie ukrytych tuż za ogromne drzewo. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli masz zamiar używać kroki jako dodatkowe akcesorium do ogródka więcej niż po prostu funkcjonalny dodatek do przestrzeni.
 • Weź papier milimetrowy. Choć można korzystać z innych rodzajów papieru do tego zadania, to najlepiej użyć wykresu papier do tego celu. To dlatego, że kwadratowych siatki z papieru pozwolą zachować schludny wygląd dla swojego projektu patio.
 • Szkic okolicy. W tym miejscu nie ma jeszcze potrzeby dokonywać żadnych pomiarów, gdyż jest to po prostu początkowe rysunek. Szkic układu całego patio i zarys doskonałe miejsce na schodach. Choć jest to początkowy układ, ważne jest to, że znajduje się w pobliżu szkic ostatecznego planu już.
 • Ustal odpowiednie pomiary. Tym razem, poznać dokładne pomiary kroków, takich jak ich szerokości i długości. Należy pamiętać, że nie istnieje żaden przepis w zakresie pomiarów. Szerokość i długość kroków tarasowych będzie zawsze zależy od preferencji. Jednak upewnij się, że schody są szerokie i na tyle długo, że ludzie mogą z łatwością dotrzeć na nich chyba po prostu zamierza kroki dla samych celów dekoracyjnych.
 • Odzwierciedlają pomiary na szkicu. Gdy pomiary są sfinalizowane, dodaj je na szkicu. Jeśli jesteś po schludności szkicu, to jest dobry pomysł, aby narysować nowy układ z pomiarami już odzwierciedlone na nim.

Szkic układ swoimi krokami tarasowych będzie zawsze pomocne w sukces swojego projektu. Plus, sprawi, że cały proces budowy kroki dużo łatwiejsze. Stąd, mimo że czasochłonne, rysować swoje patio czynności układu. Będziesz wdzięczny, że zrobił to w końcu.

Jak narysować twarze

Twarze posiadać specjalne miejsce w ludzkiej wizji. Uznając, znajome twarze faktycznie ma miejsce w innej części mózgu niż uznając, powiedzmy, zabytków lub liter alfabetu. Z ewolucyjnego punktu widzenia, rozpoznawania twarzy może ewoluowały przed mniej zadań osobistych wizji. W związku z tym, rysunek twarzy stwarza trudności rysunek innych obiektów nie.

Podejście Amatorki

Ponieważ stawiamy takiej premii na twarzach, podświadomie przyznania im zbyt wiele "nieruchomości" na czele.

Rysunek 1 przedstawia typowe dziecka lub zaczynają próbę wystawcy na ludzkiej twarzy. Wychodząc ze standardowym kształcie jaja, dziecko podzielić na trzy części głowicy i umieścić nos w środku powierzchni. Oczu zwykle go na linii trzeciej drogi w dół od górnej części głowy, a ujście linii trzeciej drogi w górę od brody. Innym typowym błędem jest przewymiarowanie oczy. Mamy narysować zaokrąglony trójkąt wokół funkcji do zaprezentowania, ile miejsca zajmuje na twarz tego dziecięcym rysunku.

Realistyczne proporcje

Rysunek 2 przedstawia rzeczywiste proporcje funkcji do typowej głowie. Oczy siedzieć na połowie linii między górą a dołem głowy. Nos jest w połowie drogi między oczami i brodę. W którym znajduje się ujście jest zmienny, ale zwykle jedną trzecią do połowy drogi pomiędzy nosa i podbródka. Uszy są na jednym poziomie z brwi na górze i na koniec nosa u dołu. Tu również nakreślić cechy i można zobaczyć twarz jest naprawdę bardzo mała część całej głowie.

Rysunek głowicy:

Figura 3 przedstawia szkic powierzchni przygotowanego tych proporcjach. Głowa jest lekko pochylony i patrząc z góry, więc linie przechyli i teleskop odpowiednio.

Jak narysować twarze

 • Twarze są zazwyczaj świeci z góry, w którym to przypadku oczy, które są podane w wklęsłości (a nie siedział na powierzchni twarzy) znajdują się w cieniu rzucanym przez grzbiet brwi.
 • Górna warga, która wystaje, jest zasłonięta i ciemniejszy niż dolnej wargi, które wyłapuje górną oświetlenie, i często pokazuje podświetlenie.
 • Dolna warga rzuca cień na brodzie, bezpośrednio pod nim.

Nieuchwytny Podobieństwo:

Osiągnięcie podobieństwo jest kwestia uzyskania proporcje prawidłowe, a przechwytywanie drobne różnice, które sprawiają, twarze ludzi wyjątkowa. Przestudiuj dokładnie model. Może być mądry, aby rozpocząć z fotografiami, ponieważ mogą one "posiadać pozę" na czas nieokreślony. Czy grzbiet nosa miał wstrząs? Czy nozdrza szerszy lub węższy od najbardziej? Oczy, szersze lub bliżej rozmieszczone? Ustaw głębiej w twarz? Mają cięższe powiek? Płaszczyzny twarzy są ujęte przez cienie, więc upewnij się, że jeśli ustawienie modelu w pozie, że światło pada tak, aby je zdefiniować.

Carry szkicownik z tobą i złapać szybkich szkiców ludzi wokół ciebie. Staraj się być dyskretny o tym - wiele osób nie lubi być zarysowane. Ćwicz ze zdjęciami z gazet lub czasopism. Pamiętaj: twarz nie jest tak duży jak twój mózg chce zrobić, więc właściwe dla twojej podświadomości.

Jak narysować osobę

Jak narysować osobę

Jedną z pierwszych rzeczy, dziecko stara się zwrócić jest osobą. Być może pamiętacie swoje pierwsze próby; prawdopodobnie składał się z dużej, okrągłej głowie nogach i rękach kij. Jak rosły, to już nie były zadowolony z pierwszych prób narysować osobę, a teraz chcesz osiągnąć coś nieco bardziej realistyczne.

Co jest potrzebne

 • Ołówek - 2B lub miękkie (lub po prostu wspólne # 2 ołówkiem)
 • Papier - Uniwersalny kopia lub papier do drukarki lub bloku rysunkowego
 • Temperówka
 • Władca
 • Tworzyw sztucznych, gumy sztuki lub ugniata gumka
 • Opcjonalnie: Kolorowe kredki, markery, kredki, lub inne medium, jeśli chcesz dodać kolor do rysunku.

Proporcja jest klucz

Korzystanie Szef Długości

Najtrudniejszą rzeczą dla większości artystów jest osiągnięcie odpowiedniej proporcji między różnymi częściami ciała. Jest to jeszcze trudniejsze, ponieważ część ciała zmienia się drastycznie na nasze dzieciństwa. Jeśli nauczysz się prostą regułę, przekonasz się, że łatwiej stworzyć stosunkowo realistyczną postacią ludzką.

Wysokość danej osoby można podzielić na długości głowy. Jeśli mierzymy od wierzchołka głowy do podbródka, idealna figura jest dorosły około ośmiu wysokości głowy z wariancji, zwykle od siedmiu i pół głowy długości do ośmiu głowic długości. Obrazek poniżej wykorzystuje osiem głowy długości aby pokazać, jak to działa.

Jak narysować osobę

Pomóc w praktyce tej metody, należy pobrać i wydrukować arkusz praktyk poniżej. Arkusz jest w formacie PDF i można otworzyć za pomocą programu Adobe Reader.

Jak narysować osobę

Pobierz arkusz praktyk.

Rysunek dzieci

Rysunek dzieci, co stanowi dodatkowe wyzwanie, jako stosunek długości głowy do reszty ciała i nóg zmian, jak dziecko rośnie. Na jednego roku życia, ciało i nogi dziecka są około trzy głowy długości. Z biegiem czasu, że zmiany przełożeń i na około dziesięć lat życia, ciało i nogi dziecka sześć głowy długości.

Różnice płci w wieku dorosłym

Samce i samice figury są proporcjonalne inaczej. Zazwyczaj postać mężczyzny jest wyższy o szerokich ramionach i klatce piersiowej, mniej wyraźnego talii i wąskich biodrach,. Organy męskie są zwykle bardziej kanciasty niż u kobiet. Kobieca postać ma węższe ramiona i klatkę piersiową z szerszych bioder i ud, niż u mężczyzn. Ponadto jej talii jest większy niż zwykle talii człowieka.

Rysunek osoby krok po kroku

Te instrukcje są odpowiednie dla pre-teens przez dorosłych. Młodsze dzieci w wieku szkoły podstawowej może także być w stanie wykonać rysunek z niewielką pomocą osoby dorosłej.

Początkowa Szkic

 1. Narysuj swoje linie proporcjonalnie lekko ołówkiem.
  Jak narysować osobę
 2. Zacznij rysować postać przez zgrubnej w kształtach dla ciała, głowy, szyi, ramion, i nogi.
  Jak narysować osobę
 3. Jeśli rysunek kobieta, upewnij się, że ramiona są stosunkowo wąskie i stosunkowo szerokie biodra. Szyi Samica jest zwykle węższy od szyi mężczyzny.

Dodaj szczegóły

 1. Refine kształty ramion, nóg, rąk i stóp.
  Jak narysować osobę
 2. Narysuj kształty rysów twarzy.
 3. Rysowanie kształtów dłoni i stóp.

Dokończ rysunek

 1. Dodać kształt ramion i nóg, oraz tułowia.
  Jak narysować osobę
 2. Zdefiniuj mięśnie do męskiej sylwetki.
 3. Dodaj piersi i zaokrąglone kształty do tułowia kobiet.
  Jak narysować osobę
 4. Dodaj cieniowanie, aby dać rysunek wygląd trójwymiarowy.
 5. Usuń linii konstrukcyjnych i udoskonalić cieniowania palcem lub wacikiem. Uważaj, aby nie rozmazać rysunku, gdy ręce są brudne.
  Jak narysować osobę

Możesz zakończyć poprzez dodanie koloru do rysunku, jeśli chcesz to zrobić.

Rozwijając swoje umiejętności

Aby ćwiczyć swoje umiejętności rysowania, rysunek, użyj swoich znajomych i rodziny jako modeli żywo. Można również korzystać z własnych zdjęć lub zdjęcia z czasopism lub z Internetu jako źródła dla rysunków. Jeśli masz problemy z proporcji, zwrócić w kształtów na górze zdjęcie lub obraz wydrukowanych lub skopiowanych. Rysunek twarzy, jak również praktyki w celu uzyskania jeszcze bardziej realistyczne dzieło sztuki.

Jak Grow awokado drzewo

Jak Grow awokado drzewo

Bogate kremowy smak awokado jest jak fontanny kulinarne. Guacamole, sałatki, zupy, pasty i koktajle kilka z wielu zastosowań. Jeśli chcesz spróbować swoich sił rośnie ich w domu, weź te wskazówki pod uwagę przed sadzeniem dół, aby upewnić się, że będziesz w stanie dać wszystko drzewo potrzebuje iść z nasion na stole.

Propagacja

Pierwszą rzeczą do realizacji o rosnących awokado jest to, że nie zawsze rosną na true, aby wpisać z nasion, ponieważ zazwyczaj są one produkowane na szczepionych drzew.

Sadzenie Pit

Jeśli nie jesteś zaniepokojony owoców i po prostu chcą drzewo awokado dla jego głębokich zimozielonych liści do utrzymania w puli na patio, wykonaj następujące kroki:

 1. Roślin pit każdym sklepie kupił awokado w doniczce 5 galonów wypełnionej lekkiej mieszanki doniczkowej.
 2. Bury pit około 2 cm głębokości i utrzymywać wysoką wilgotność podłoża, aż się kiełkami, zazwyczaj w ciągu dwóch do trzech tygodni.
 3. Po Kiełbik ma kilka pełnych liści wielkości, można pozwolić góry zalewania gleby wysycha trochę między podlewania.

Sadzenie pit jest również dobrym sposobem na rozpoczęcie dokonywania owocowania drzewa awokado, jak kiełkować, że rośnie może służyć jako podkładki do szczepienia różnych owocowania na w późniejszym terminie.

Szczepienie

Gdy sadzonka jest między 1/4 i 3/8 cala średnicy w punkcie 6 cm powyżej linii gleby, jest gotowy do szczepienia. Szczepienie wymaga pewnej praktyki, jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej, więc możesz kiełkować kilka nasion do eksperymentowania, jeśli jest to twój pierwszy raz.

Basic Concept

Istnieje wiele stylów i technik szczepienia, które można stosować z awokado, ale koncepcja jest wyciąć 4 do 6 calowy trzpień z drzewa awokado o znanej jakości owoców i splatać je na sadzonki, które nazywa się kłącza. Materiał szczepienia jest określany jako potomek i powinna być równa średnicy główką, którego zamierza szczepić go.

Szczegółowe instrukcje

Ty McDonald z Cooperative Extension omawia Kona awokado szczepienie i wszystko, czego potrzebujesz, aby skutecznie propagować je w szczegółowym serii dwóch od plantatorów Hawaje owoców tropikalnych, napisanych przez ich dyrektora wykonawczego Ken Miłości.Zakupów

Jeśli szczepienie własnego drzewa awokado zbyt skomplikowane, zawsze możesz zdecydować się na zakup jednego, który jest gotowy do ochrony roślin. Należy pamiętać, że większość odmian wyniesie od 30 do 60 metrów wysokości w terminie zapadalności, więc zastanowić się, czy jest wystarczająco dużo miejsca na drzewa w pełnym rozmiarze lub szukać dla jednej z karłowatych odmian, takich jak Littlecado.

Jeśli mieszkasz w klimacie, gdzie temperatura zimą regularnie spaść poniżej zera, można także chcą zakupić karzeł drzewa, gdyż daje możliwość pokrycia go w zimie lub dostosowanie go w pomieszczeniu na jasny słoneczny pokój lub szklarni.

Ustanowienie

Gdy drzewa awokado jest 3 lub 4 metrów wysokości w doniczce, to jest czas, albo umieścić go w ziemi lub studia do większego pojemnika.

Awokado doniczkowe

Krasnolud awokado mogą żyć swoje życie w pojemniku z co najmniej 25 galonów w wielkości, takich jak założyciel beczka wina. To samo jest prawdą dla awokado, która jest uprawiana tylko na ulistnienie. Standardowa wielkość owocowania awokado mogą rosnąć przez kilka lat w pojemniku tej wielkości, ale to, że w końcu będą przychodzą karłowate i jest mało prawdopodobne, aby kiedykolwiek produkcji owoców.

Oczywiście, nie trzeba iść prosto z garnka 5 galonów na jednym 25 galonów, możesz Zdobądź go w nieco większym pojemniku każdego roku, jak rośnie, zamiast. Tylko pamiętaj, aby korzystać z dobrze odsączone mieszankę zalewania z dużą ilością perlitu na dobrym drenażem - awokado nie lubią swoje korzenie w glebie.

Jak Grow awokado drzewo

Sadzenie w ziemi

Po tym wszystkim niebezpieczeństwo przymrozków przeszedł wiosną jest optymalny czas na przeszczepienie młodych drzewa awokado do trwałej pozycji w krajobrazie. Potrzebuje ośmiu do 10 godzin bezpośredniego słońca każdego dnia owoce dobrze, choć będą one przetrwać i wyglądają pięknie z pół dnia słońce, czy owoce nie jest celem.

Drenaż

Drenaż jest kluczem. Jeśli sadzenia w glebie ciężkiej gliny, zbudować delikatnie zwężający kopiec ziemi około ośmiu do 12 cm nad otaczającym klasy, aby zapewnić obszar wokół kanalizacji korzeń koronnych swobodnie. Jeżeli gleba już wyczerpuje się swobodnie, to jest w porządku, aby posadzić go bez zmiany klasy.

Kompost i Chochoł

Włączenie kilka toreb kompostu do obszaru sadzenia i zasadzić drzewo, więc góry korzeniami są nawet z poziomu gruntu. Woda to głęboko w sadzenie czas i rozprzestrzeniać kilka centymetrów mulczu na obszarze sadzenia do zachowania wilgoci i zachować korzenie fajne.

Pielęgnacja i konserwacja

Rośnie drzewo awokado to inwestycja długoterminowa, że ​​wyniki w pięknej, owocnej cieniu drzewa - albo unikalny, atrakcyjny taras na drzewa odmian karłowatych. Jeśli nie mieszkasz w idealnym siedliskiem subtropikalnych awokado, jednak sporo części do pielęgnacji, konserwacji i rozwiązywania problemów może być konieczne do rozwoju zdrowego, produktywnego drzewo.

Woda

Awokado nie suszę, więc plan, aby dać młodych drzew głęboki moczenie raz w tygodniu; z ustalonymi drzew, pozostawiając zraszania on pod okapem przez kilka godzin raz co dwa do czterech tygodni, w zależności od temperatury, jest wystarczająca. Od późnej jesieni przez wczesną wiosną, ziemia może być chłodne i wilgotne, więc nie jest to zwykle konieczne do wody w tych czasach.

Nawóz

Jak Grow awokado drzewo

Niedojrzałe drzewa mogą być zapłodnione raz w miesiącu w okresie wegetacji z wszystkich celów zrównoważonego nawożenia, takie jak 10-10-10 pomagające utrzymać wysokiej dynamiki w okresie zatrudnienia.

Z biegiem czasu, drzewa powinny stać się bardziej samowystarczalne w swoich potrzeb pokarmowych, ale jeśli liście blada i żółty, dając drzewa dawkę nawozu powinno pomóc w zielonym go.

Niedobór żelaza

Jeśli liście są żółte, ale żyły pozostają zielone, awokado jest prawdopodobnie cierpi na niedobór żelaza. Chelatem żelaza jest łatwo dostępna forma żelaza, który może być stosowany do gleby jako leku. Postępuj zgodnie z instrukcjami na opakowaniu do stosowania.

Metoda ekologiczna

Jeśli metody organiczne są pożądane, rozłożenie warstwy 2 calowy o kompostowaniu nawozu naturalnego w strefie korzeniowej drzewa każdy spadek jest doskonałym sposobem, aby zapewnić dobrze zaokrąglone, powolnego uwalniania dawki nawozu do drzewa. Przykryć obornika z każdego roku 2 centymetrów mulczu i będzie szybko stworzyć taki bogaty i zrównoważony warstwy ornej, że niedobory substancji odżywczych są bardzo mało prawdopodobne.

Szkodniki i choroby

Mszyce, roztocza, i inne drobne skalę, owady wysysające soki są podstawowe szkodniki wpływające drzewa awokado. Są one często w małych populacjach na starych drzew, które nie stanowią zagrożenia dla ogólnego stanu zdrowia i produktywności. Jeśli nastąpił wybuch na młodego drzewa, natryskiwanie drzewo łagodnym rozcieńczeniu wodą z mydłem lub po prostu silnym strumieniem z węża z czystą wodą na bieżąco będzie utrzymać je w ryzach.

Awokado są podatne na wiele patogenów grzybowych, które wszystkie rozwijają się w zbyt mokrych warunkach. Są one trudne do domów w leczeniu powodzeniem, co najlepsze rozwiązanie prewencji.

 • Sadzenie na kopcu, jak wcześniej wspomniano, jest najlepszą obroną przed gniciem korzeni, wspólnej awokado dolegliwości.
 • Jeśli są białe lub szare plamy na liściach, mączniak jest prawdopodobnie sprawcą. W tym przypadku, można było podjąć kroki w celu poprawy przepływu powietrza wokół drzewa, takie jak cięcie powrotem inną gęstą roślinność w pobliżu i przycinanie się blisko siebie oddziały na samym drzewie.

Żniwa

Nie zdziw się, jeśli trwa wiele lat, do drzewa, aby zacząć produkować owoce - sadownictwo nie jest hobby dla ludzi w pośpiechu. Awokado są wolniejsze niż większość drzew owocowych do produkcji swój pierwszy plon; pięć lub więcej lat od etapu szczepienia nie jest niczym niezwykłym, że karzeł awokado może rozpocząć produkcję w ciągu zaledwie dwóch lub trzech lat.

Zima jest głównym sezonie do zbioru, ale kiedy dokładnie, zależy całkowicie od odmiany. Są one zbierane, gdy ciężko i mogą zmiękczyć na kuchennym blacie przed jedzeniem. Niedojrzałe owoce ma połyskiem, który znika, gdy jest ona w pełni dojrzałe i gotowe do zbioru.

Rosnące Awokado Czy Nagradzanie

Uprawa awokado jest wyzwaniem, projekt długoterminowy wykrytej ogrodnika, ale jest warte wysiłku dla wszystkich zaangażowanych i uczenia nagroda ewentualnego zbiorów własnej roboty. Avocado drzewa są tak wydajne, że nawet z awokado karzeł będzie ostatecznie mieć więcej niż jakiejkolwiek osoby lub rodziny może jeść samodzielnie, pozostawiając Państwu wspaniały prezent na akcje.

Jak narysować okrąg i jego Center Bez podnoszenia ołówka

â € ~I śmiesz to rozwiązać ... "są to słowa, że ​​będzie ogień ducha rywalizacji w nikogo. A kiedy jesteś w grupie, zwłaszcza dzieci, masz natychmiastowy uwagę, jeśli zapytać ich, aby rozwiązać grę umysłu dla Ciebie.

Jeden zwiastun, który jest używany, nawet w ćwiczeniach grupowych w organizacji i instytucji edukacyjnych, rysuje okrąg i jego środek bez podnoszenia ołówka. Podejście do rozwiązywania tego służy do analizowania i pomóc ludziom szkolić swoje podejście do rozwiązywania problemów w środowisku pracy i życia.

Pozwól mi wziąć cię przez proces rozwiązywania tego liścik tutaj.

 • 1. Przygotuj papier i ołówek lub długopis) (gotowy
 • 2. Trzymając ołówek w gotowości do rozpoczęcia rysowania
 • 3. Pamiętaj, że raz umieścić ołówek na papierze, ZABRANIA się unieść
 • 4. Teraz narysuj jedną kropkę na papierze
 • 5. Z końcem ołówka ustawicznego być na papierze, weź róg papieru i złożyć
 • 6. To powinien być taki sposób, że krawędź papieru jest tuż obok kropki właśnie przygotowanego
 • 7. Bez podjęcia ołówka od papieru, narysować linię prostą z kropką na rogu, który został zagięty obok
 • 8. Bądź ostrożny, kiedy przejść na złożonej warstwy, które farbują pozostaje na papierze
 • 9. Zatrzymać linię skoro masz żądany promień i rozpocząć rysowanie okręgu, obejmującego kropkę
 • 10. Pamiętaj, końcówka ołówka musi być jeszcze na papierze
 • 11. Chociaż krąży, rozłóż róg papieru, jak tylko ołówek pozostawia rozłożoną część
 • 12. Kontynuuj rysowanie, aby zakończyć koło
 • 13. Po okręgu została zakończona, wziąć ołówek się z rozmachem i stanąć z powrotem
 • 14. Nie masz go! Okrąg wokół kropki bez podnoszenia ołówek off papieru!

Podczas gdy jesteś pokazując ten off, nie musisz ograniczać się do kształtu koła - może być kwadratowy, prostokątny lub inny kształt geometryczny. To jest zawsze ćwiczyć, co sprawia, że ​​jest idealnym prezentacji. Więc próbuj tego, kiedy jesteś sam przed pokazując innym. Szybko złapał kartkę i zacząć ćwiczyć. Musisz być w formie na dzisiejszej imprezie!

Jak narysować twarze Anime

Anime jest słowo dla animacji w języku japońskim. Ten styl rysunku wzrosła popularność i korzystanie z rozprzestrzenianiem technik japońskich opowieści rysunkowych i pojęć, takich jak manga. Anime jest używany w Japonii rysować historie obrazu w każdym rodzaju gatunku, czy to dramat, fantasy, science fiction lub działania. Ten artykuł zawiera kilka prostych krok po kroku instrukcje, jak zacząć rysunek w stylu anime, szczególnie twarzy.

Krok 1

Podstawowy kształt. Korzystanie z papieru i ołówka narysuj owal przypominający jajo, z krótszym końcem do dołu. Narysować linię krzywą w kierunku lewej strony owalu i innej linii poziomej zakrzywioną przecinając owalne, nieco poniżej środka owalu. Twarz będzie rysunek z tymi instrukcjami będzie pochylony w lewo; Stąd obie linie przecięcia pochodzą bardziej na lewo niż w środku. Tuż powyżej linii poziomej, na lewym boku owalnym zarysie utworzyć małą wcięcie na kształt oka.

Krok 2

Dodawanie włosy. Włosów jest jedną z charakterystycznych cech stosowanych w anime - zazwyczaj jest bardzo kolczaste i umieszczone na czole w bardzo ostrych grzywką. Dodać wali na górnej linii poziomej owalu z luźnych, kolczastej pasm, po lewej i prawej stronie owalu twarzy. Zakrywać górnej części owalu z większą włosów, aby nadać jej solidny wygląd.

Krok 3

Dodawanie oczy. Kolejnym krokiem w rysowania twarzy anime jest dodanie oczy. Ponieważ twarz jest przechylony w lewo, w prawo do oczu powinien być mniejszy kształt okręgu, jak (nie idealny okrąg), lewe oko, które jest do prawej od spotkasz się rysunek, powinno być kolejnym niedoskonałe koło. Ciemniejsze zarysy tych dwóch okręgów; Będą one stanowić oczodoły. Powinny one znajdować się tuż powyżej linii poziomej, która dzieli na pół twarzy. Szkic w dwóch owali w obrębie okrągłych gniazd, aby przedstawić uczniom i wyciągnąć ostre zakręty nad gniazdami do brwi. Upiększyć z cieniowaniem, aby uzyskać wygląd szeroko otwartymi oczami.

Etap 4

Dodając pozostałe funkcje. Obecnie lewej nosa, które mają być dodane do powierzchni w jamie ustnej w lewo. Do nosa, można naszkicować w wskazał małe trójkąty przedstawione sam nozdrza, lub narysuj długą linię z oczu i do dołu i krzywej go na dwa nozdrza, tworząc pełny nos. Na ustach, rysować niewielkiego trójkąta skierowane w dół lub linia wijąca dół do zobrazowania zamknięte usta.

Najbardziej wyróżniającą cechą anime rysunku stosuje ostre linie i kąty, podbródek powinien być bardziej spiczaste i oczy bardzo szeroko. Remis długie warkocze płynących dla kobiet twarze i włosy w górę kolcami dla męskich twarzy. Ćwicz aż dostaniesz czyste linie i możliwości.

Jak rozpocząć karierę Zarządzania Nieruchomościami

Przed wejściem na rynek pracy, ważne jest, aby dowiedzieć się więcej o wszystkich kariery, które mogą być rozwiązaniem. Kariera zarządzanie nieruchomościami może być idealnym rozwiązaniem dla każdej osoby, która ma silną osobowość wychodzących, zorganizowanym i jest dobry z numerami. Jednak może to być trudne pole do nawigacji i ważne jest, aby nauczyć się sztuczek, aby rozpocząć karierę w zarządzaniu nieruchomościami. Mimo, że jest silną konkurencję, istnieje kilka rzeczy, które można zrobić, aby odróżnić się od innych kandydatów.

Zarządzanie nieruchomościami jest znacznie więcej niż zbieranie czynszu, ale nadal po stronie matematyczny bardzo ważną częścią działalności. Nie tylko jest wymagana odpowiednia rachunkowości, ale również musi być ścisłe budżet na remonty i inne wydatki. Każda osoba, z silnymi umiejętności matematycznych lub tle księgowości będzie stać znacznie większe szanse na uzyskanie pozycji.

Równie ważnym elementem właściwości zarządzających jest możliwość omówienia okoliczności i rozproszone sytuacji napięte. Mimo, że wymagana jest dobra obsługa klienta, może być nadal konieczne, aby mieć trudne rozmowy dotyczące zaległych płatności i zaległości. Problemy z nieruchomości muszą być również obsługiwane szybko i sprawnie, więc do czynienia z wykonawców jest również duży udział. Osoby o silnych umiejętności w negocjacjach lub tło w pewnego rodzaju zbiorów powinny unaocznić ich CV.

Osoba z doświadczeniem w budowie lub szacowania może okazać się bardzo cenne znalezisko dla firmy zarządzania nieruchomościami, gdyż może to znacznie obniżyć koszty napraw domowych i mieszkań. Jest to konieczne, aby zachować wszystkie właściwości prawidłowo utrzymane, więc organizacja jest koniecznością. CV należy podkreślić te konkretne umiejętności, ponieważ są one zazwyczaj główne punkty sprzedaży.

Zaczynając karierę zarządzania nieruchomościami niekoniecznie jest to łatwe zadanie, ale może być bardzo satysfakcjonujące, jeśli pozycja jest właściwie zabezpieczone. Jeśli osoba nie jest w stanie zdobyć zatrudnienie w firmie, istnieje również możliwość rozpoczęcia działalności gospodarczej od podstaw. Wymaga to dodatkowych zestawów umiejętności, ale może okazać się bardzo mądra decyzja w dłuższej perspektywie. Klienci nie są trudne do znalezienia, jak niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak bardzo jest zaangażowany jako właściciel. Jeśli człowiek ma ducha przedsiębiorczości, zakładania firmy może być dobrym rozwiązaniem. Jednakże, jeśli idea działa oneâ € ™ s własny biznes jest niepokojące, to jest zwykle najlepiej po prostu trzymać poszukuje firmy do pracy na.

Jak narysować Low Rider Trucks

Niskie zawodnicy są pojazdy, takie jak samochody i ciężarówki, które dostosować swoją strukturę zawieszenia, zazwyczaj z zawieszeniem hydraulicznym, co pozwala mieć możliwości jazdy jak najbliżej ziemi, jak to możliwe. Częściej niż nie, niskie zawodnicy są 1950 modeli samochodów, które miały możliwość rzeczywiście jeździć niskie. Kilka samochodów z lat 40-tych i 60-tych zostały wykonane na zamówienie, jak również mają taką możliwość, wraz z kilkoma bardziej aktualnych modeli. Samochody, które posiadają zawieszeń hydraulicznych może również dać uprawnienia kierowcy, aby zmienić wysokość jazdy w vehicleâ € ™ s, zwłaszcza gdy jest ona kierowana na nierównych drogach. To daje wóz zdolność do skoku, gdy jest to konieczne. Niskie fani rider często wyposażyć swoje pojazdy w fantazyjnych kolorach, ich wyposażaniu kilku akcesoriów w celu zwiększenia ich stylu. Może to obejmować barwienia swoich okien, opuszczanie miejsca, rozszerzenie lusterek i inne dodatki, aby dać ich pojazdy charakterystyczny wygląd. Aby narysować podstawowy wózek niskiego rider, tutaj są następujące instrukcje krok po kroku:

 • Zacznij od szkicowania 5 linii wzdłuż długości papieru do rysowania w różnych rozmiarach. Zasysania dwie linie, które przechodzą w dół po bokach w środku arkusza rysunku.
 • Przejść zrobić zarysu korpusu pojazdu. Zaczynając w części przedniego truckâ € ™ s, rysować w zderzaku swojego nosa. Przejść do truckâ € ™ s kapturem i dachu. Remis, że w również. Remis w kształcie pudełka, który będzie truckâ drzwi € ™ s. Przesuń w dół i zacząć rysować okrągłe kształty, które tworzą dobrze koła pojazdu i jego opon. Teraz rozpocząć rysowanie truckâ € ™ s łóżko, a następnie na jej okrągłych kształtów opon na tylnym końcu.
 • Zacznij naszkicować szczegóły ciężarówki. Na jego przedniej części, wyciągnąć z grilla na błotnik przód i na dole. Dołącz światła przeciwmgielne. Remis w zarysami dla wewnętrznych obrzeży kół truckâ € ™ s. Umieścić dane na tylnym końcu samochodu ciężarowego, rysunek w zarysie wykańczającej biegnącą wzdłuż jego dolnej części, a także z boku. Wyciągnąć światła w tylnej części pojazdu.
 • Narysuj wszystkie pozostałe szczegóły dotyczące felg w truckâ € ™ s, jego grillem i światłami. Począwszy od przodu, narysuj dwie linie poziome i dwie pionowe linie do truckâ € ™ s grill z przodu. Umieść wszystkie dane niezbędne na obręczach w vehicleâ € ™ s, zapewniając, że są one wykonane i równomiernie z zaokrąglonym wyglądzie. Umieścić w linii potrzebnych dla światła z tworzywa sztucznego na tylnym końcu samochodu ciężarowego.
 • Za pomocą gumki, aby usunąć wszystkie niepotrzebne linie, które wykorzystywane jako przewodnik. Wypełnij ciężarówki z żądanym kolorze.

Teraz masz gotowy produkt o niskiej kierowca ciężarówki rysunku. Możesz wypełnić jak najwięcej szczegółów na temat tego, jak chcesz od Low Rider jest w zasadzie dostosowany pojazd, który może być urządzone zgodnie z tym co chcesz. Możesz sprawdzić zdjęcia innych wzorów, które chcesz włączyć do swojej pracy też.

Jak narysować Cartoon Monkey Twarz

Rysunek cartoon monkey twarz jest dość proste, w rzeczywistości. Trzeba tylko wiedzieć, jak korzystać z technik linii rysunkowych.

Po pierwsze, obraz w głowie, kontury małpa; nie rozszerzyć swoją wyobraźnię do drobniejszych cech pieniędzy, ale raczej po prostu skupić się na zarysie.

Następnie spróbuj umieścić, że na papierze. Do tej pory, że zgodzicie się ze mną, że będzie jej konturów, małpa jest przeważnie okrągłe, albo że można narysować akceptowalną postać małpy z kilku okręgów.

Teraz weź zwykły arkusz papieru i ołówek z ostrą nie zbyt gruby ołowiu, i rysować owalny kształt w środku strony. Po obu stronach górnej części owalnych umieścić dwa mniejsze koła. Kręgi te muszą pojawić się siedzi na górze owalu, tylko trochę wewnątrz owalnej linii. Aby uzyskać lepsze wyniki, można narysować grubą linię do owalu Stosunkowo cieńsze i linie dla mniejszych okręgów na wierzchu.

Mniejsze kółka powinny być sporządzone w taki sposób, że dotykają się wzajemnie w górę owalu. Teraz już nie powinno być trzy punkty, w których rysunki spełniają. Z pomocą czystej gumki, wytrzeć wspólnych części w małych kręgach na szczycie owal, zastopowanie każdego okręgu śladu. Aby uzyskać perspektywę do rysunku, można delikatnie wyciągnąć jeden pełny okrąg bardzo bliski i jeden, który obejmuje wszystkie trzy - dwa małe kółka na górze i owal w dnie. Należy pamiętać, że trzeba będzie wycierać części tego kręgu później, więc nie należy używać żadnych stałych znaczników; należy używać tylko ołówek. Zawsze mają czyste gumka pod ręką.

Następnie przetrzeć czystą wszystkie wnętrzności punktów spotkań wewnątrz okręgu, czyli dwa na górze i na dole, wraz z innymi niepotrzebnych linii pomiędzy. Powinno to teraz daje twarz małpy kreskówki.

Czas na niektóre wypełnienia, ale przed tym, narysować dwa koła po obu stronach koła perspektywy, a te będą stanowić uszu małpa kreskówki.

Teraz wypełnienie tej konstrukcji wierzchniej małego koła, tworząc nosek w kierunku górnej części zewnętrznego okręgu. Narysuj koło w taki sposób, że jest niekompletna, nie sprawiają, że koniec z końcem, a następnie narysuj mniejszy odwrócone półkole wewnątrz tak, aby utworzyć nos z dwoma nozdrzami.

Umieść dwa cienie do oczu w górnej części nosa. Umieść uśmiechnięta pół księżyc pod nosem i voila - cartoon monkey Zarys jest gotowy.

Teraz, aby wypełnić - albo użyć kolorów lub czarno-białe. Użyj ciemnobrązowe kredki i wypełnij zewnętrznej krawędzi, tworząc oblicze, obszar wewnątrz mogą być wypełnione kolorem brązowym skóry lub błękitnego cienia. Wypełnij gałki oczne z ciemnym kolorze czarnym i nie powinno być wesoły cartoon monkey uśmiechnięta twarz na ciebie.

Jak narysować plan Patio strony

Dodawanie patio do domu nada mu inny urok. Jest to idealne miejsce na odpoczynek i relaks po ciężkim dniu pracy. Służy również jako miejsce do zabawiania rodziny i przyjaciół. Grille i imprezy grillowanie najlepiej odbywa się w swoim własnym patio.

Budowa patio w ogródku należy rozpocząć od planu. Plan jest używany do nakreślenia lokalizację ogródka i jego różnych obszarach. Może on również zawierać wskazówki dotyczące tego, co materiały budowlane trzeba będzie do ogródka. Lan taras służy jako odniesienie podczas rzeczywistego procesu budowlanego.

Aby plan zagospodarowania patio, wszystko czego potrzebujesz to papier, ołówek i taśma pomiarowa. Papier milimetrowy lepiej jest użyć, ponieważ ma siatki, które można wykorzystać w skali. Etapy tworzenia patio plan zagospodarowania są:

 • Zbadaj swoje podwórko. Trzeba ocenić, gdzie powinien stać patio. Wybierz płaską powierzchnię w stoczni. Jeśli ziemia jest nierówna, możesz ją wykorzystać, ale być może trzeba będzie odrobić to w pierwszej kolejności. Wybór płaski obszar będzie utrzymywać koszty. Zdecyduj, jak blisko patio powinno być głównym budynku lub w innych częściach domu jak Garaż, podjazd lub ścian działowych.
 • Ustalić, jak duży taras należy. Biorąc pod uwagę wielkość terenu dostępnego dla Ciebie i granice na całym tym obszarze, zdecydować, co powinno być kwadratowy obszar patio. Nie trzeba dokładny pomiar. Oszacowanie zrobi.
 • Rozpocznij rysowanie granic w planie obiektu taras. Korzystanie z papieru i ołówka, zacznij rysować granice, które znajdują się w stoczni. Niektóre z tych granic może być główny dom, szopa, garaż, basen, ściany, linie własności, drzewa i pola roślin. Przeszkody na drodze do patio powinny być zarysowane przed narysować rzeczywistej patio na planie obiektu.
 • Znajdź otwartej przestrzeni w rysunku. Gdy granice są zasysane, trzeba znaleźć otwartą przestrzeń na planie obiektu na tyle duże, aby zmieścić na patio. Wielkość wolnej przestrzeni powinna być w przybliżeniu takie same jak wielkość patio, które zdecydowały o wcześniej. Jeśli wydaje się zbyt małe przestrzenie, rzeczywiście można zerwać patio na sekcje. Na przykład, jeden obszar może pomieścić pit grill kolejny będzie jadalnia.
 • Narysuj części ogródka. Begin rysunek rzeczywisty patio. Określić obszary, które składają się na patio - grillowanie pit, jadalnia, zlewozmywak, staw i więcej. Nie zapomnij podać kroki patio jeśli chcesz zbudować. Kroki powinny być na stabilnym podłożu i musi być dostępny. Jeśli masz zamiar dodać więcej pól roślin, upewnić, że te elementy są widoczne na planie. Robić notatki na temat, gdzie powinny być umieszczone dodatkowe oświetlenie i gniazdka elektryczne. Jeśli chcesz, możesz to szorstkie pomiary w projekcie. Użyj kredki podczas dodawania szczegółów do Twojego planu budowy.

Taras jest doskonałym dodatkiem do Twojego domu. Należy zacząć od planu budowy taras, który pokaże lokalizację ogródka i sekcje, które składają się na cały patio. Możesz zbudować patio się na podstawie planu stronie, jeśli masz prawo doświadczenie. W przeciwnym razie, pokazać swój plan zagospodarowania patio do profesjonalnego producenta, który może pożyczyć ci swoją wiedzę budowlaną.

Jak narysować Cartoon Angry wyrażeń

Oglądanie kreskówek jest już czas, że każdy, niezależnie od wieku cieszy. Rysowanie karykatur z drugiej strony nie jest. To wymaga pewnej umiejętności, aby być w stanie wyciągnąć proste bajki i kreskówki po prostu rysunek lub postaci z kreskówek na własną rękę jest już dość wyczyn. Jednak dodanie wyrażenia jak gniew jest o wiele trudniejsze. Będziesz rysunek szczegółowo twarz bohatera: jego oczy, brwi, zmarszczki itp Oto kilka kroków, które mogą pomóc jak rysować zły wyrażenia kreskówek.

 • Spójrz w lustro. Najlepszym sposobem, aby zwrócić wyraz kreskówki jest oparcie go na Ciebie. Weź lustro i zrobić wyraz. Trzymaj swój wyraz i spojrzeć na wszystkie szczegóły na twarzy. Spójrz, gdzie zmarszczki. Spójrz na kształt oczu, ust, nosa, uszu, itp Ostrożnie zbadać wszystko, co można zobaczyć w twarz i zapamiętać go. Wyobraź to sobie najpierw w głowie, a następnie przystąpić do rysowania. Spróbuj znaleźć stolik, który jest zbliżony do lustra na ścianie i nie zwrócić. Pozwoli to na łatwiejsze do analizy szczegółów twarzy jak sobie wyraz. Można też mieć kogoś trzymać lustro dla Ciebie.
 • Otrzymuj muzy. Jeśli trudno jest utrzymać patrząc w lustro co pięć sekund podczas rysowania, to powinieneś dostać muzy. Zapytaj jednego z przyjaciół lub członków rodziny, aby wściekłą twarz na Ciebie podczas ich rozpatrzenia. Jednak należy pamiętać, że jeśli rysunek mężczyznę lub kobietę w pewnym wieku, upewnij się, że Twoja muza pasuje do ustawy (np jeśli trzeba zwrócić nastoletnich wyraz twarzy samca, upewnij się, że Twoja muza jest nastoletnia mężczyzna).
 • Spójrz na innej kreskówki. Jeśli okaże się, że trudno jest wyciągnąć wyraz twarzy prawdziwy człowiek, draw wyraz twarzy innego zCartoon. Znajdź obrazy w dowolnym postać z kreskówki prezentująca te same emocje, które chcesz zwrócić lub znaleźć postać z kreskówki pokazując ten sam wyraz w telewizji. Tym razem, można użyć jako postać z kreskówki muzy. Możesz zbadać cechy niektórych znaków i używać go jako podstawy do rysowania postaci.
 • Narysować twarz. Po wizualizacji twarzy i wygląd to po emote, to jest czas, aby wyciągnąć. Remis prowadzenia swojej twarzy zły Cartoon Character w umyśle, jak części twarzy (np nos, oczy, brwi, itp) są umieszczone.
 • Rysunek pokazuje. Możesz też spróbować szuka online lub w telewizji na pokazy, które uczą, jak rysować. Pokazy te, podobnie jak "Art Attack", może nauczyć się ich technik na rysunku kreskówek mimikę (szczęście, smutek i złość).

Rysunek nie jest coś, co przychodzi łatwo. Więc zawsze pamiętać, aby ćwiczyć rysunek twarze kreskówek i mimiki. Pamiętaj kroków wymienionych powyżej na pewno to pomoże. Kto wie, może po pewnym czasie, możesz utworzyć własną postać z kreskówki.