grsail.com

jak malować farbami pebeo porcelane?

Jak malować woda do oleju, akrylowe i malarstwie Akwarele

Jak malować woda do oleju, akrylowe i malarstwie Akwarele

Malarstwo oceanów, rzek i innych zbiorników wodnych mogą być piękne, ale udało mu się dostać do wody wyglądać rzeczywistej wody zamiast po prostu odrobiną niebieskiego na płótnie może być czasami nie lada wyzwanie. Aby znaleźć doskonałe wskazówki dotyczące malowania na dowolny temat, polecam sprawdzić popularne malarstwo i rysunek Secrets.

Jedną z najważniejszych rzeczy do zapamiętania jest to, że istnieje wiele różnych rodzajów wód, każdy z własnym unikalnych cech. Upewnij się, że pod uwagę różnice między rzek, jezior, oceanów, i kałuże, zanim zaczniesz je pomalować, a będziesz prawdopodobnie odtworzyć je z większą łatwością. Możesz użyć olej, akwarela lub farba akrylowa z tymi instrukcjami. Oto, jak się malować wody.

 1. Szkic obszar, który zostanie wypełniony wodą na płótnie przed rozpoczęciem malowania. Jeżeli część wód jest taki, który posiada kilka różnych głębokościach w jego obrębie (takich jak jeziora lub oceanu lub głębokiej rzeki), iść do przodu i nakreślić różne głębokości, jak również.
 2. Kiedy zaczynasz, jedną z podstawowych technik malarskich jest zacząć z najgłębszym obszarze i używać nieco ciemniejszy odcień niż reszta waszych głębi. Choć może się to wydawać dziwne na początku, będzie można mieszać swoje różne głębokości później i doda dodatkowego realizmu do malowania.
 3. Nadal malować różne głębokości, przy użyciu stopniowo jaśniejsze odcienie, jak pracować na swój sposób do bardziej płytkiej wodzie. Po dotarciu do linii brzegowej lub wyjątkowo płytkiej wodzie (takie jak te znalezione w kałużach, powinny trzeba ich malować), dodać rozcieńczalnik do farb do malowania tak, że można zrobić półprzezroczyste farby znany jako "praniu".
 4. Używając pędzla zanurzonego w odrobinie rozpuszczalnik do farb, lekko szczotkować na wszystkich głębokościach, które zostały pomalowane; pomoże to mieszanka kolorów razem. Jeśli planujemy konieczności fale lub herby w wodzie, należy naśladować, gdzie będą farbą rozcieńczalnika, tak aby mieszanka będzie się fale.
 5. Przełącz się na szczotki ostro zakończonego i używając trochę białego lub szarego lakieru rozpocząć dodawanie fal lub herby, jeśli planujesz ich posiadania. Zastosuj tylko krótką, cienką linię farb, nadając jej niewielki szczyt w centrum.
 6. Dowiedz się, jak malować refleksji wody może być bardzo trudne. Jeśli są jakieś ciemne chmury nad obrazem, można użyć kilku z ich kolory jako akcenty żadnych fal, które tworzysz. Podobnie, należy użyć barw zachodu słońca jako akcenty naśladować refleksyjną naturę wody, upewniając się, aby nie używać zbyt dużo dowolnym kolorze w refleksji i tylko malowanie refleksji na szczytach fal.
 7. Ponieważ woda jest odblaskowa, będziesz chciał odzwierciedlić drzewa, góry, czy cokolwiek innego, że może być w wodzie lub wzdłuż brzegu. Należy pokazać nieco więcej szczegółów, niż to było z chmur i światła, ale nie za dużo. I upewnij się, że im więcej fale i turbulencje są w wodzie, mniej refleksji rzeczywiście można dostrzec.

Oczywiście, ostateczne wyniki, które otrzymasz będzie zależeć w dużej mierze od rodzaju farby i materiałów, których używasz. Choć te instrukcje i wskazówki są przeznaczone do malowania farbami olejnymi na płótnie, można ich używać do farb akrylowych lub akwarele oraz z minimalnym trudem. Akwarele może być szczególnie trudne, jeśli chodzi o wody chociaż. Ważne jest, aby pamiętać, że akwarele będzie działać, jeśli jest używany zbyt dużo wody, szczególnie podczas dodawania akcenty, takie jak odbicia lub grzbiety na fale, lub gdy robi pranie dać częściową przezroczystość.

Malarstwo jest umiejętnością, która jest doskonała na wiele czasu i dużo praktyki. Uczestnictwo w uniwersytet online sztuki i designu mogą pomóc doskonalić swoje umiejętności malarskie i zdobywać wiedzę w innych dziedzinach sztuki, jak dobrze!

Wymagane narzędzia:

 • Farby (kilku odcieniach niebieskiego, szary i biały)
 • Szczotki (różne rozmiary)
 • Rozcieńczalnika

Przestroga:

 • Farby mogą pobrudzić ubranie, skórę i miejsce pracy. Podjąć odpowiednie środki ostrożności.
 • Rozcieńczalnika jest trujący, tak trzymać go z dala od dzieci i zwierząt domowych.

Szybkie porady:

 • Należy pamiętać, że nie wszystkie zbiorniki wodne działają w ten sam sposób, więc niektórzy mogą nie mieć fale lub różne głębokości.
 • Jeśli rzeki malowanie lub jeszcze stawy, możesz rozważyć dodanie brązowy lub zielony do wody zamiast wielu niebieskie.

Jak malować kwiaty z Akryl

Jak malować kwiaty z Akryl

Malowanie może być relaksujące lub frustrujące przedsięwzięciem. Począwszy kwiatów może być ciekawy sposób rozwijać swoje umiejętności. Postępuj zgodnie ze wskazówkami malowania w tych kroków, a będziesz w stanie malować kwiaty farbami akrylowymi.

Aby malować kwiaty przy użyciu akrylu:

Malarstwo Materiały:
Farby akrylowe (w różnych kolorach)
Płótno

Malowanie Narzędzia:
Pędzle (w różnych rozmiarach)
Ołówek

 1. Zdecyduj, ile kwiatów można malować i jak będą ułożone. Kluczem do warstw kwiaty na płótnie jest to, że mniej znaczy więcej. Twój plan nie robi € ™ t muszą być dokładne - wystarczy wskazać ogólne rozmiary i położenie.
 2. Naszkicować szorstką rozmieszczenie kwiatów na płótno. Użyj lekkie linie. Kiedy już wstępny szkic, odsuń się co najmniej 3Â € ™, dzięki czemu można zobaczyć, linie i uzyskać całościowy obraz płótno. Użyj ołówka naszkicować wszystkie dziury lub zmienić swoje kwiaty.
 3. Przygotowanie płótna. Rozmieszczanie farby i pędzle, gdzie są one przydatne dla Twojej ręki. Ustawić na biurku płótnie sztalugi lub pracy, aby rozpocząć pracę. Malować na dowolny kolor tła lub tekstury.
 4. Start z centrum kwitnie. Powinieneś być warstw kwiaty, więc zacząć od tych, z tyłu wyświetlacza. Korzystanie z pędzelkiem i trochę żółtej farby akrylowe, farby, gdzie zimnicy ma centrum tylnych kwiatów być.
 5. Tworzenie płatki. Wychodząc z odcieniem najciemniejszym płatka, to niewielką ilość farby akrylowe na szerokim pędzlem. Po dotknięciu farby na płótnie, obróć go w prawo o ćwierć lub pół, aby utworzyć łuk lub częściowe wirować. Powtórzyć skok wokół kwiatu. Jeśli podoba Ci się zaokrąglony kształt, przejdź do następnego kroku. Jeśli chcesz bardziej zaostrzoną krawędź lub zapętlone płatek, weź sam pędzel i farby kolor i nałożyć cienką warstwę farby w przeciwnym kierunku. Gdzie można umieścić szczotki do pociągnięcia pędzla tworzy albo ostro płatek lub bardziej miękki okrągły płatek.
 6. Gdy ciemne kolory suche, dodać światła i akcent kolory. Stosując jaśniejszy odcień farby lub mieszania początkową barwę białą, stosuje się farbę ze szczoteczką. Farba kilka uderzeń, podkreślając, aby dodać głębi do kwiatów.
 7. Powtórz czynności dla dodatkowych kwiatów. Jeśli masz do nakładania kolejnej warstwy kwiatów, pamiętaj aby pierwszą warstwę do wyschnięcia przed dodaniem do niego.
 8. Dodaj liście i łodygi. Korzystanie z ciemną zieloną farbę, dodać linie o różnej grubości dla łodygi. Użyj szerszej szczotkę do tworzenia liści.
 9. Wykończ malarstwo. Użyć wazon lub miskę ukryć łodyg i wykończenia malarstwo.

Eksperymentować z tych Malarstwo akrylowe, kiedy można i trzeba będzie ogród z akrylu, aby udekorować swój dom. Malowanie akrylami wymaga czasu i praktyki, więc przygotuj się w cierpliwość i dać sobie czas na naukę, aby stworzyć coś pięknego. Tylko dlatego, że wiesz, jak się malować farbami akrylowymi, nie oznacza, będziesz wiedzieć, jak tworzyć piękne kwiaty od razu, więc być trwałe.

Jeśli jesteś zainteresowany dowiedzieć się jeszcze więcej, może się okazać, że uczestnictwo w Sztuki i Projektowania University Online daje motywację trzeba ćwiczyć swój obraz i doskonalić swoje rzemiosło!

Jak malować Torba

Płótno jest trwałe i tkana tkaniny wykorzystywane do różnych rodzajów produktów. Przykłady te obejmują namioty, plandeki i torby. Jest również popularnym medium do obrazów i dzieł sztuki. W pierwszych dniach, płótno zostało wykonane z roślin o nazwie konopi. Nowoczesne płótno wykonana jest z bawełny. Istnieją dwa rodzaje tkanego płótna: gładkie płótno i kaczki płótno. Płótno jest zwykły płótnie o luźnym splocie stosunkowo, a płótno Kaczka jest bardziej ciasno tkane. Płótno jest popularnym wyborem dla obrazów olejnych. To zwykle rozciąga się w ramie drewnianej i powlekane zaprawy, sproszkowanej postaci węglanu wapnia mineralnego.

Oprócz tego, stosowane jako główna powierzchnia malowania, plandeka jest również w sposób utworzyć torby. Istnieje szeroki wybór toreb płótnie dostępnych. Możesz wybrać jeden z plecaków płótnie, bagażu płótnie lub nawet pojemników płótnie. Torby na płótnie nazywane są również torby bawełniane. Możesz albo kupić gotowych płócienną lub możesz zrobić jeden na własną rękę. Możesz kupić tkaniny canvas luzem, jeśli jesteś projektantem i chcesz eksperymentować z wprowadzeniem tych popularnych toreb. Jednakże, jeśli chcesz tylko jednego worka, to lepiej kupić jeden, który jest już wykonana. Torby na płótnie są trwałe i nie kosztują zbyt wiele. Możesz nawet dostosować je poprzez malarstwo.

Jak malować płócienną

 1. Pierwszym krokiem jest zakup materiałów, które będą potrzebne. Wybierz torbę, który będzie używany. Można znaleźć szeroki wybór tych toreb w sklepach rzemieślniczych, a nawet w lokalnych sklepach detalicznych. Torby na płótnie są w różnych kształtach i stylach. To do Ciebie, czy chcesz kupić worek duffle, a torbę lub tylko prosty torba na ramię. Potrzebny będzie również tkaninie farbami, pędzlem i papier woskowy.
 2. Gdy wszystko jest gotowe, można rozpocząć projektu.
 3. Następną rzeczą do zrobienia jest, aby zdecydować, co projekt chcesz mieć na torbie. Można sprawdzić w internecie inspiracji; można wybrać z szerokiej gamy wzorów. Można też po prostu ustawić swój projekt w dół na odręczne torby i być kreatywnym.
 4. Po wybraniu projektu, następną rzeczą do zrobienia jest, aby umieścić papier woskowy wewnątrz płócienną. Układanie woskowany papier zapobiegający wyciekaniu farby na drugą stroną worka. Upewnij się, że powierzchnia robocza, a piętro niżej są zabezpieczone lub przykryte przed kontynuowaniem.
 5. Teraz jest czas, aby malować. Użyj pędzla do malowania swoją torbę, czy można korzystać z innych przedmiotów, takich jak ręką lub duże matryce ściennych. Nie używaj zbyt dużej ilości wody - tylko tyle, aby utrzymać ciecz farby wystarczy, że jest łatwy w użyciu. Nie pracujesz z akwarel tutaj!
 6. Po zakończeniu malowania worka, worek na bok ustawić lub zawiesić go do wyschnięcia. Po jej całkowitym wyschnięciu, można dodać akcesoria, takie jak koraliki, perły lub nawet sznurkami do ściągania.

Malowanie płócienną jest łatwe. Można nawet zaprojektować torby płócienne i dać je jako prezenty dla znajomych. Wszystkie potrzebne są odpowiednie materiały i niektóre wyobraźni.

Jak malować samochodu

Jak malować samochodu


Wyraźne instrukcje i pomocne wskazówki pomogą Ci dowiedzieć się, jak malować samochód w kilku krokach. Nawet jeśli nie możesz sobie pozwolić na zakup nowego samochodu w tej chwili, można dać pojazdowi nowy wygląd.

Możesz zrobić to sam

Sposób twój samochód wygląda odzwierciedla ciebie. Niezależnie od tego czy kursującą swoje dzieci do szkoły lub biorąc klientów na obiad, o atrakcyjnym samochód może zrobić różnicę w tym, jak ludzie cię widzieć. Jednak, profesjonalne lakierowanie może być kosztowne.

Możesz zmienić wygląd swojego samochodu z trochę ciężkiej pracy i pewnym starannego planowania. Będziesz także potrzebował dużo cierpliwości, ponieważ może to być projekt czasochłonne. Zadanie może wydawać się przytłaczająca, ale jeśli rozbicie go realizować etapami, będziesz wkrótce jazdy znacznie bardziej atrakcyjny samochód.

Materiały dla swojego projektu

Przed rozpoczęciem pracy nad projektem, trzeba złożyć następujące materiały eksploatacyjne. Można wypożyczyć sprzęt ciężkich, a większość materiały powinny być dostępne w lokalnym sklepie sprzętu, zaopatrzenia sklepu auto części, lub centrum domu.

 • Duże, jasne, dobrze wentylowane roboczy
 • Gazety lub inne duże papieru
 • Taśmy lub taśma maskująca malarska
 • Papier ścierny o różnej kaszy i szlifierki zasilania
 • Wypełniacz do wgnieceń i innych napraw
 • Okulary i maski oddechowe
 • Pistolet do malowania i sprężarki powietrza
 • Primer, farby i lakier bezbarwny
 • Rozpuszczalniki i utwardzacz lub katalizator

Jak malować samochodu w czterech krokach

Istnieje kilka etapów w uzyskaniu dobrego malowanie, i aby skończyć z atrakcyjnym wyglądem, trzeba dać każdym kroku czas i uwagę, jakiej potrzebuje. Idź powoli i będzie koniec z doskonałymi wynikami!

Krok 1: Przygotowanie pojazdu

Po pierwsze, ważne jest, aby pojazd gotowy do malowania. Właściwe przygotowanie jest kluczem do uzyskania dobrego wyniku, więc nie skąpić na tym etapie.

Oczyść samochód bardzo dokładnie, aby usunąć tłuszcz, olej, wosk lub starego samochodu. Następnie ściernym i naprawić wszelkie plamy rdzy na samochodzie. Następny, piasek cały samochód, aby odsłonić oryginalną warstwę farby lub odsłoniętego metalu ciała pojazdu. Naprawa wgnieceń z wypełniaczem i pozostawić do całkowitego wyleczenia przed kształtowaniem. Oczyść samochód ponownie, aby usunąć kurz i olej. Na koniec usunąć wszelkie luźne plastikowe lub chromowane wykończenia kawałki i okna pokrywy i pozostałe wykończenia z taśmy i papieru.

Krok 2: Zastosuj Primer

Dobra warstwa podkładu działa jako fundacja. Pomaga farby stosować się do pojazdu i wygładza niedoskonałości na powierzchni Twojej car.Apply podkładową epoksydową lub na własny trawienia podkładu do swojego pojazdu. Należy zwrócić szczególną uwagę na małe zadrapania i wypełnionych miejsc, ponieważ grunt może pomóc dać tych obszarach jednolity wygląd. Po pierwszej warstwy podkładu wyleczył, piasek cały samochód dzięki 220-grit papierem ściernym. Zastosuj co najmniej jedną dodatkową warstwę podkładu i piasku z 600-grit papierem ściernym. Wreszcie, należy oczyścić samochód ponownie, aby usunąć kurz.

Krok 3: Start Malarstwo

Teraz nadszedł czas, aby rozpocząć malowanie pojazdu. Można oczekiwać, że ten krok, aby zająć trochę czasu, ale jeśli są metodycznie i skrupulatnie, wynik powinien być bardzo rewarding.Read z instrukcjami wyświetlanymi na sprzęt do malowania, a na samej farby. Poniższe instrukcje wymieszać produkt. Katalizator może pomóc w zapewnieniu twardszą powierzchnię. Upewnij się, że cały samochód jest idealnie czyste, a następnie lekko spryskać go farbą. Korzystać z wielu warstw lub zasady jak i warstwy wierzchniej, aby uniknąć kapania oraz inne niedoskonałości powierzchni. To może potrwać do siedmiu dni na powierzchni do wyleczenia, a w tym czasie, to musi być wolne od kurzu.

Krok 4: Nałożyć lakier bezbarwny

Bezbarwny pomoże chronić swoją pracę, i będzie stanowić wygląd wyższego połysku. Ten krok nie jest konieczny, ale to przechodzi długą drogę w kierunku dając samochód profesjonalnym look.Before stosowania lakieru bezbarwnego, piasek samochód ponownie. Użyj papieru o ziarnistości 1200 mokry piasek, aby usunąć małe niedoskonałości w farbie. Po szlifowaniu, zapewnić powierzchnia jest wolna od kurzu i oleju. Nałożyć lakier bezbarwny. Po utwardzeniu, piasek raz ostatni z 1500 ziarnistość papieru mokrego piasku. Następnie polerować samochód ostrożnie, aby wydobyć blask.

Pomocne wskazówki

Wiedząc, jak malować samochód jest pierwszym krokiem. Wkrótce będziesz biorąc na ten duży projekt. Przechowywać zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby ułatwić proces:

 • Zachowaj bezpieczeństwo w pamięci przez cały czas. Nosić odzież ochronną, okulary i maskę, aby chronić się przed pyłem i oparami.
 • Przed przystąpieniem do projektu jak ten sprawdzić lokalne przepisy. Nie mogą być ograniczenia dotyczące natrysku farb.
 • Bądź cierpliwy. Istnieje wiele kroków zaangażowanych w ten projekt, a cały proces może być bardzo czasochłonne. To może trwać miesiąc lub dłużej, aby wykonać zadanie, więc być przygotowani na swój czas.
 • Przeczytaj wszystkie instrukcje dotyczące sprzętu i materiałów. Producent jest najlepszym źródłem informacji na temat farb i farb opryskiwaczy.
 • Utrzymać samochód i obszar wokół niego w czystości. Smar i kurz są wrogami prawidłowego malowania.

Przede wszystkim należy pamiętać, aby dobrze się bawić i cieszyć się proces. Wkrótce będziesz mieć piękny samochód, który przyciąga wzrok!

Jak malować Formica

Jak malować Formica


Wiedząc, jak malować Formica może pomóc wystroić się stare blaty, oszczędzając pieniądze.

Blaty Formica często można znaleźć w starszych domach, mieszkaniach i domach mobilnych, a po latach zużycia mogą wyglądać zniszczony, a ich wzory mogą zanikać. Na szczęście, nie trzeba ich wymienić. Malarstwo Formica blaty (i backsplash razie potrzeby) jest łatwe i niedrogą alternatywą dla kosztownych napraw kuchni.

Zalety Malarstwa Formica

Oczywiście malowanie blaty kuchenne nie jest tak pożądane jak zastąpienie ich, ale jest kilka korzyści.

 • Malarstwo jest tańsze niż zastąpienie liczników.
 • Malarstwo jest łatwiejsze niż retiling i może być wykonana z bardzo nielicznych materiałów.
 • Malarstwo jest dość szybkie i łatwe przedsięwzięcie, więc jeśli zdecydujesz się nie podoba lub potrzebujesz zmiany, może być łatwo przerobione.
 • Pod warunkiem, używa ekologiczne farby, może być o wiele bardziej przyjazne dla środowiska niż zastąpienie, ponieważ nic nie idzie na składowisku.

Potrzebne materiały

Malarstwo Formica liczniki wymaga kilku podstawowych materiałów.

 • Drobnoziarnistym papierem ściernym
 • Odkurzacz
 • Wilgotnej ściereczki
 • Taśma malarska
 • Elementarz
 • Malować
 • Wałki i / lub szczotek

Przygotuj Formica być malowane

Podobnie jak w przypadku każdego zadania farby preparat jest bardzo ważne.

 • Weź absolutnie wszystko poza liczników. Projekt może trwać co najmniej dwa dni (w tym czasie suszenia), więc planu, gdy jesteś wprowadzenie elementów od hotelu.
 • Dokładnie wyczyścić liczniki. Korzystanie z czyszczenia na bazie amoniaku lub roztwór wybielacza i wody należy usunąć smar i kurz.
 • Korzystanie z papierem ściernym o gradacji, drobno lekko piasek powierzchni do malowania. To pomoże usunąć resztki smaru i stworzyć szorstką powierzchnię na podkład do przestrzegania. Zetrzyj nadmiar kurzu wilgotną szmatką.
 • Taśma się obszarów do malowania. Pomoże to utrzymać się na farby z niewłaściwych obszarów i stworzyć miłą linię prostą. Tape off ściany, pas ściany (chyba to jest malowane, jak również), szafki, itp

Malarstwo Formica

 • Po to jest czyste i suche, premier cały obszar do malowania. Umieścić niewielką ilość na wałek do malowania i pracować powoli, aby uniknąć pęcherzyków powietrza tworzą. Pozostawić grunt do wyschnięcia.
 • Po wyschnięciu podkładu może warto rozważyć nadanie jej innej lekkie szlifowanie. Pamiętaj, aby usunąć cały kurz.
 • Rozpocznij malowanie albo emalii akrylowej farby lateksowej lub epoksydową. Farba epoksydowa jest często zalecane, ponieważ trwa dłużej i ma twardą, trwałe wykończenie. Pamiętaj, aby umieścić na tyle warstw (2:58 w zależności od rodzaju farby) i poczekaj, aż całkowicie wyschnie między warstwami.
 • Po ostatniej powłoki jest sucha możesz podania poliuretanową, która będzie uszczelnić farby i nadać mu ładne wykończenie.

Rzeczy do zapamiętania

Za każdym razem, bierzesz na projekt malowania, należy pracować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Otworzyć okna i użyć wentylatora, jeśli necessary.During proces suszenia spróbować skorzystać z sali jak najmniej, w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia przypadkowe uderzenia lub uszkodzenia. Ponadto, warto rozważyć prowadzenie wentylator dzieje w celu utrzymania osiadaniu kurzu.

Chroń nowo pomalowane Liczniki

Pamiętaj, aby traktować malowane Formica tak jak w innych nowych blatów.

 • Nie ciąć lub pokroić żywność bezpośrednio na blacie jak noże można pokroić na powierzchni.
 • Nie stawiaj gorących garnków i patelni na powierzchni.
 • Regularnie czyścić wodą z mydłem i nie pozwól, że się barwione (natychmiast wytrzeć rozlany).


Wiedząc, jak malować Formica zwiększy swoje możliwości, kiedy Twoja kuchnia wymaga aktualizacji. Jeśli chcesz nowe blaty, ale nie może sobie pozwolić, aby je wymienić, ładne malowanie może być świetnym rozwiązaniem przejściowym. To proste, tanie i jeśli prawidłowo, może wyglądać świetnie.

Jak malować laminatu Counter

Jak malować laminatu Counter


Wiedząc, jak malować licznika laminatu można zaoszczędzić pakiet pieniądze, jeśli chcesz, aby dać Twojej kuchni aktualizacji, ale nie chcą wydać dużo pieniędzy.

Laminat liczniki tendencję do patrzenia tanie i obskurne w czasie. Ich zastąpienie jest często pożądany sposób, aby rozwiązać ten problem, ale wielu ludzi są ograniczone przez ich budżetów. Na szczęście liczniki laminowane mogą być łatwo malowane, co daje właścicielom niedrogie rozwiązanie problemu. Jeśli chcesz dać liczników aktualizacji, ale nie może sobie pozwolić, aby je wymienić, należy rozważyć dając im nową warstwę farby. Paint to doskonałe rozwiązanie, ponieważ jest tani i łatwy do zastosowania. Jeśli farba liczników danego koloru, a później zdecydujesz, że ci się to nie podoba, to może być łatwo przerobione. W przeciwieństwie do liczników zastępujących, malarstwo daje właścicielom wolność zmian ich umysły. Malarstwo licznika laminatu jest dość proste zadanie, które można zrobić w dzień lub dwa. Należy jednak pamiętać, że będziemy chcieli farba wyschnie całkowicie, więc prawdopodobnie nie będzie chciał wykorzystać go w kilka dni po zakończeniu projektu.

Potrzebne materiały

Malarstwo licznika laminatu jest to proste zadanie, które wymaga kilku podstawowych materiałów eksploatacyjnych:

 • Light-papieru ściernego
 • Czyszczący na bazie amoniaku
 • Wilgotne szmaty
 • Podkład na bazie oleju
 • Farba na bazie oleju
 • Lub lakier poliuretanowy morskich
 • Wałki i pędzle

Przygotuj Counter być malowane

Wiedząc, jak malować licznika laminatu oznacza robi odpowiednią ilość pracy prep.

 • Usunąć się licznik i otrzymał bardzo dobrą czyszczenia. Używać środka zawierającego amoniak lub roztwór wybielacza i wody w celu usunięcia smaru.
 • Daj licznik lekkie szlifowanie. Użyj światła papierem ściernym, aby uniknąć jakichkolwiek ubytki w nawierzchni. Zetrzyj kurz wilgotną szmatką.
 • Taśma off okolicach licznika w tym ścian, zlewozmywak, urządzeń i sprzętu, i szafek. Zapewni to, że farba pozostanie tam gdzie trzeba utworzyć i ładny linię prostą.

Malowanie Laminat Counter

Po pracy prep odbywa nadszedł czas, aby rozpocząć gruntowania i malowania.

 • Istotną częścią obrazu jest najpierw nakładanie podkładu. Użyj podkładu na bazie oleju i obejmować cały obszar być malowane. Użyj rolki i nie umieszczać zbyt dużo na w jednym czasie. Farby powoli, aby uniknąć tworzenia się pęcherzyków powietrza.
 • Pozostawić do całkowitego wyschnięcia podkładu a następnie nadać jej szlifowanie światła. To usunie wszelkie ślady wałka lub pędzla i tworzyć gładką powierzchnię. Wytrzeć wilgotną szmatką, aby usunąć kurz.
 • Stosuje się wybraną farbą przy użyciu niewielkich ilości w czasie. Pamiętaj, że kilka lekkie płaszcze są zawsze lepsze niż jeden gruby płaszcz. Niech całkowitego wyschnięcia pomiędzy warstwami.
 • W razie potrzeby można podać każdą warstwę lekkie szlifowanie raz jest sucho. Wystarczy pamiętać, aby zrobić to delikatnie, tak aby nie pocięte na farby i zrobić jakieś poważne rysy.
 • Po finale płaszcz jest suche, nałożyć warstwę poliuretanu lub lakierem morskiego. To stworzy miłą, wykończenie (lakier uszczelniający i morskiego w szczególności) pomogą chronić je przed wodą.

Dbanie o malowany laminat Counter

Ważne jest, aby podjąć właściwą opiekę nad nowo pomalowane licznika. Staraj się nie używać go na kilka dni, tak aby upewnić się, że jest całkowicie sucha. Kiedy należy zacząć używać go pamiętać o zdrowym rozsądkiem:

 • Nie wolno ciąć przedmiotów bezpośrednio na blacie - używać krojenia zamiast.
 • Staraj się nie umieszczać mokre rzeczy na ladzie, gdy to możliwe. Na przykład, jeśli używasz stojak do suszenia upewnić się, że wysysa w zlewie i nie przenoszą się na ladę.
 • Nie stawiaj gorących garnków i patelni bezpośrednio na blacie, ponieważ może to spowodować uszkodzenie.


Malowane Licznik laminat nie będzie trwać wiecznie, ale jeśli jest prawidłowo zadbać o to może trwać kilka lat. Dobrą wiadomością jest to, że jeśli zostanie rozdrobnione, porysowany lub uszkodzony wszystko to ma się kolejną warstwę farby i lakieru naprawić go ponownie.

Jak malować blaty kuchenne

Jak malować blaty kuchenne


Dowiedz się, jak malować blaty kuchenne może dostarczyć narzędzi niezbędnych do podejmowania stary, przestarzały kuchni świeże i zapraszając bez gruntownej renowacji. Tylko kilka dostaw farb, można przekształcić laminowane blaty kuchenne z szare do super.

Wybór koloru

Jedną z największych zalet malowania swoich blaty kuchenne to Twój wybór kolorów. Sklepy farb i super centra domu poprawy mieć tysiące wyboru koloru do farb. Można nawet mieszać i łączyć kolory lub korzystać z różnych technik, aby dać blaty wygląd prawdziwego kamienia lub marmuru.

Problem z tym poziomem elastyczności podjęciem ostatecznej decyzji. Dowiedzieć się, co chcesz, aby gotowy projekt wyglądać jak przed udać się wybrać kolor farby, aby pomóc utrzymać swój wybór palety kolorów pod kontrolą.

Przygotowywałem i Gruntowanie do kuchni blat

Przed rozpoczęciem malowania blatu kuchennego, oczyścić ją dokładnie ciepłą wodą z mydłem i spłukać czystą wodą świeże, aby uniknąć zabrudzenia z powrotem na powierzchnię. Usuń wszystkie smary i oleje do gotowania z powierzchni lub farby będzie miała trudności z przylegającą do blatu.

Użyj delikatną do średniej papierem ściernym do szlifowania powierzchni blatu i odkurzyć cały kurz po zakończeniu. Papier ścierny usunie błyszczącą powłokę z laminatu zapewniając bardziej porowatą powierzchnię na grunt się trzymać.

Nałożyć taśmę do ściany lub backsplash wzdłuż gdzie spotyka blatu oraz krawędzie umywalki i wszelkich wpuszczanych desek do krojenia. Pomoże to zapobiec farbę z coraz na obszarach poza strefą farby.

Nałożyć warstwę podkładu blat do kuchni i czekać na to, aby w pełni sucha przed nałożeniem dodatkowego malowania. Aby pomóc malowanie przejść łatwiejsze i szybsze, mają osoby za ladą farby odcień Twój podkład w kolorze podstawowym kolorem farby. Pomoże to zmniejszyć liczbę warstw będziesz musiał stosować farby i pozwoli na pokrycie obszaru dokładniej.

Malowanie blat kuchenny

Proces uczenia się, jak malować blaty kuchenne jest bardzo podobny do malarstwa ściennego. Wyciąć w blacie najpierw nakładania farby na rogach i wzdłuż krawędzi z pędzlem. Pozwala to bardziej kontrolowane w aplikacji i pomaga zapobiec przypadkowemu zbyt malarstwa.

Po blacie tnie się zastosować farbę do pozostałej powierzchni. W większości przypadków, jeśli użyto kolorowego podkładu, jedna warstwa farby będzie tylko czekać do wyschnięcia, aby określić, czy wymagana jest druga warstwa.

Pozostawić do całkowitego utwardzenia farby na dwa dni i nałożyć warstwę przezroczystego uretanu. Po wyschnięciu uretanowy lekko przeszlifować powierzchnię i nałożyć kolejną warstwę jasnego uretanu. Kontynuuj ten proces, aż do uzyskania połysku pragnienie. Jeśli otrzymujesz pociągnięć pędzla widoczne w aplikacjach uretanowe, cienki rozwiązanie bardzo niewielką ilością wody, aby pomóc jej przejść łatwiejsze.

Uwagi specjalne dla Painted Blaty

Poświęcenie czasu, aby nauczyć się malować blaty kuchenne prawidłowo może spowodować pięknie wykończonej kuchni, ale zadanie utrzymania Twojego blatu dopiero się zaczyna. Ważne jest, aby pamiętać, że chociaż Twój blat posiada trwałą jasną warstwę uretanu, nie jest odporny i może ogrzać go łatwo nękany przez metalowe przedmioty. Oto kilka wskazówek dla utrzymania wyglądu kuchennym blacie świeżo malowane.

 • Użyj pokładzie cięcia przy każdym użyciu noża do cięcia i krojenia coś.
 • Unikać przesuwne puszek metalowych lub innych przedmiotów metalowych na powierzchni blatu.
 • Nie należy umieszczać gorących przedmiotów bezpośrednio na powierzchni blatu, aby uniknąć stopienia wykończenie uretanowe.
 • Dokładnie czyścić blaty
 • Lekko piasek powierzchni i stosuje świeże warstwa uretanu co sześć miesięcy.

Jak malować sufit z teksturą

Jak malować sufit z teksturą
Malowanie teksturowane sufit nie jest zbyt trudne w odpowiednie narzędzia.

Kiedy przychodzi czas, aby dać pokój świeżą warstwę farby, można się zastanawiać, jak malować teksturą sufitu. Jeśli dom jest starszy i rozważa usunięcie tekstury z sufitu, może chcesz mieć próbka badana w laboratorium tekstury do analizy dla azbestu. Jeśli testy pozytywne dla azbestu, zaleca się, aby nie usunąć włókna, ale malować nad nimi.

Malarstwo Textured Ceiling

Malarze posiadać różne opinie na temat tego, co metoda jest najlepsza do malowania teksturą sufit. Ale wśród tych opinii, spray malowanie teksturowane sufit wydaje się być najbardziej popularny widok. Jednak wiele z majstrów jeszcze powiedzieć, walcówka farby na to najlepszym sposobem. Więc z tych różnych ekspertyz, to trwa kilka badań, aby dowiedzieć się, jak malować teksturowane sufit w sposób, który działa najlepiej dla Twojej sytuacji.

Malowanie natryskowe

Rozpylanie swoją teksturą sufit jest najprostszym sposobem, aby malować nawet pokrycia, nawet jeśli niektóre obszary tekstury są poluzowane. Zaletą jest to, że nie trzeba dotykać sufitu, ale trzeba na pokrycie wszystko w pokoju. Najlepszym sposobem jest przenieść wszystkie swoje meble na środku pokoju (i co najmniej 3 metrów od ścian), a następnie przykryć brezentem lub lekkiego tworzywa sztucznego.

Innym czynnikiem do rozważenia jest to, że musisz używać urządzenia natryskowego. Można je kupić lub wypożyczyć w lokalnym sklepie dla majsterkowiczów, takich jak Home Depot, Ace Hardware czy Lowe. Zaletą korzystania z jednostki sprayu do stosowania lakieru sufitu jest to, że można poprosić o lub zakupić rozszerzenie dla urządzenia natryskowego, który eliminuje potrzebę drabiny.

Jeśli nigdy wcześniej nie użył pistoletu wykastrować do nakładania farby, przeczytaj instrukcję przed rozpoczęciem pracy. Cokolwiek spay urządzenie wybierzesz, pamiętaj, że wszystkie złączki ciasno, aby uniknąć kroplówek. Przetestuj sprayu, aby poczuć, jak działa i co rozprzestrzeniania broni go zakrywa. Będziemy chcieli, aby rozwinąć standardowej techniki każdym razem spustu dać równomierne pokrycie. Należy zwrócić uwagę na sposób fani farby na zewnątrz. Jeśli tworzy się gęsta strumienia na krawędzi, trzeba zwiększyć ciśnienie. Czy to ćwierć obrotu w czasie, aż do uzyskania odpowiedniego pokrycia.

Od czego zacząć

Gdy za pomocą pistoletu natryskowego, aby malować teksturowane sufit, najlepiej pierwszą zacząć najtrudniejszych obszarów. Daj sobie wystarczającej odległości od sufitu, bo jeśli stoisz za blisko pokrycia farby będzie zbyt gęsty i jeśli stoisz zbyt daleko bardziej spryskiwać zaspy na podłogę, która jest odpadem. Jeśli nie stosuje się zbyt dużo farby, można użyć szczotki do wachlarza. To nie potrwa długo, aby znaleźć właściwą kombinację odległości i ciśnienia. Po malowane wzdłuż krawędzi będziesz chciał pracować w kierunku centrum sufitu.

Innym czynnikiem rozpylanie swój teksturowane sufit jest kwestia czyszczenia. Ważne jest, aby oczyścić ci pistolet do końca. Jeśli wynajmujesz urządzenia natryskowego i zwrócić go bez czyszczenia go prawidłowo, większość sklepów będzie pobierać opłaty za sprzątanie.

Rolling Farba na teksturą Sufity

Używając wałka malarskiego do zastosowania farby teksturowanej sufit ma zalety i wady, w porównaniu z wykorzystaniem pistoletu natryskowego. W przeciwieństwie do stropów płaskich, podczas malowania teksturą sufit z rolki, farby stosowane najpierw do głównego obszaru. Zaczynasz toczenia farby o sześć cali od ściany, a następnie pracować w kierunku ściany, pochodzących tak blisko, jak to tylko możliwe, nie dotykając ściany. Jeśli farba tworzy krawędź lub blob, wyrównaj je za pomocą szczotki.

Aby uniknąć znaki na rolce, zawsze działa z mokrym brzegu, wycofywanie się nad nim do mieszania gładką powłokę bez linii. Po malowaniu główną powierzchnię sufitu, należy użyć pędzla do malowania krawędzi.

Farba

Jeśli obecnie mają gładką sufit i są zainteresowani dodanie tekstury, jedną z opcji jest lakier strukturalny. Łączy on w sobie małe cząstki w gęstej farby i zapewnia tynku lub stiuku efekt po nałożeniu. Farba dostępna jest w trzech różnych fakturach:

 • Smooth - efekt podobny sztukaterie
 • Piasek - wyglądać i czuć się z papierem ściernym
 • Sufit - "popcorn" efekt

Te teksturowane farby są wyłącznie do użytku wewnętrznego. Zaletą korzystania Farba jest to, że możesz mieć kolor lub stosuje ją dostosować w kolorze białym z fundamentalnych, które mogą być malowane po aplikacji.

Poproś o pomoc

Bez względu na malowanie techniką zdecydujesz się malować teksturowane sufit, nie wahaj się prosić o pomoc. Urzędnik działu farby w ulubionej sklepie dla majsterkowiczów chętnie pomogą Ci dowiedzieć się, ile farby trzeba w zależności od wybranej metody. Pomogą także zaopatrzyć Cię przedmiotów, takich jak gogle i maski, jeśli zdecydujesz się rozpylać zamiast rolki.

Jak malować szafki kuchenne

Jak malować szafki kuchenne

Dowiedz się, jak malować szafki kuchenne w profesjonalny sposób można zaoszczędzić koszt i kłopotów z wymianą swoje szafki. Chociaż projekt tej wielkości może wydawać się trudne, większość szafki kuchenne mogą być przemalowany w ciągu jednego weekendu.

Wybór materiałów

Wiedząc, jak malować szafki kuchenne nie jest po prostu o techniki: wybór materiału jest również ważna. Wybór właściwego lakieru do szafki kuchenne nie jest wyłącznie kwestia koloru, ale także kwestia trwałości i rodzaju. Wybór odpowiednich narzędzi malarskich może znacznie wpłynąć na powodzenie projektu.

Malować

Wybierz szafy lub próżność lakier, który jest specjalnie opracowany, aby oprzeć lanolinę. Zapobiegnie to wykończenie rozkładowi w obszarach, które regularnie dotykają. Należy używać podkładu, który jest zalecany do stosowania z danym farby do najlepszych wyników.

Narzędzia

Pistolet jest korzystne przy stosowaniu farby lub podkładu do szaf. To narzędzie pozwala zaoszczędzić czas i można wypożyczyć w większości sklepów dla majsterkowiczów za niewielką opłatą. Jednak wysokiej jakości pędzel i pewna ręka może osiągnąć doskonałe rezultaty. Tylko pamiętaj, aby stosować farby w kierunku włókien drewna.

Sprzęt komputerowy

Rozważ wymianę sprzętu szafki kuchenne, jeśli jest zużyty lub nieaktualne. Jeśli zdecydujesz się na zakup nowego sprzętu, podnieść trochę drewna i papieru ściernego kit również. Musisz te materiały załatać istniejące otwory przed spróbować malować szafki.

Wykończeniowymi

Kilka dodatków może podnieść podstawową szafki, aby lepiej pasował do Twojego stylu i szczególne potrzeby użytkowania. Współczesne szafy w tradycyjnym domu mogą być włączone do wystroju poprzez dodanie niedrogiego formowania korony. Regały zakupu płyty, pojemniki do przypraw, i inne urządzenia organizacyjne mogą rozwiązać podstawowe problemy ze składowaniem. Nawet kilka dodatkowych półek cięte na zamówienie i zainstalowany może czujesz się tak, jakbyś miał nowe szafki.

Przygotowanie zawodowe

Przed rozpoczęciem malowania szafki, należy usunąć gałki i zawiasy z drzwi i frontów szuflad. Należy również poświęcić trochę czasu czyszczenia szaf i drzwi z łagodnym mydłem i roztworu wodnego. Skupić się na obszarach, które mogą mieć zbudowanych smaru lub odciski palców, aby mieć pewność, farba będzie przylegać prawidłowo.

Następny, piasek szafki zerwać poprzednie wykończenie i umożliwiają podkład prawidłowo stosować. Jeśli lakier jest peeling lub są wielokrotne warstwy farby, może trzeba użyć striptizerkę chemiczną narażać funkcjonalną powierzchnię. Należy pamiętać, że praca prep zrobić teraz pomoże określić wygląd swoich nowo malowane szafy.

Jak malować Szafki kuchenne Skutecznie

Po zakończeniu pracy prep, faktyczny obraz powinien być prostym zadaniem. Największym błędem ludzie robią zaczyna z najbardziej widocznych obszarów. Zamiast pracować na technice i uniknąć farby barwione rąk przez gruntowanie i pierwsze malowanie mniej dostępnych obszarów.

 1. Zacznij od gruntowania spód półkach szaf.
 2. Premier tył i boki z wnętrza obudowy.
 3. Następnie skupić się na gruntowania szczyty półkach.
 4. Malować krawędzie szafek kuchennych z podkładem.
 5. Wypełnij szafki przez gruntowania przednie kawałki.
 6. Malowanie drzwi szafy z podkładem, kończąc jedne drzwi przed przejściem do następnego.

Powtórz te kroki po wyschnięciu szafy zastosować kilka warstw farby. Należy zaczekać, aż każda warstwa jest całkowicie sucha przed nałożeniem kolejnej warstwy.

Kroki końcowe

Kiedy twoje szafki kuchenne są całkowicie suche, dołączyć zawiasy do drzwi szafy. Znajdź pomocnika, który będzie trzymać drzwi w miejscu, podczas gdy dołączyć je do szafy. Upewnij się, że drzwi są na poziomie ze sobą i dokonać niezbędnych dostosowań w celu uzyskania jednolitego wyglądu.

Z wszystkich drzwi w miejscu zainstalowania szuflady wyciąga i inne dekoracyjne sprzętu można usunąć przed malowaniem lub nowego sprzętu zakupionego. Teraz jest czas, aby zainstalować wszystkie regałów magazynowych lub innych przedmiotów zakupionych do końca tego projektu.

Dodatkowe aktualizacje Kuchnia

Malarstwo swoje szafki kuchenne mogą być tylko początkiem większej kuchni aktualizacji. Warto dodać nowe płytki ceramiczne, w innej kolorystyce, a nawet instalacji drewnianej podłogi w kuchni. Starannie dobrane aktualizacje mogą zwiększyć wartość swojego domu, a pacjent właściciel domu może zakończyć wiele z tych projektów bez pomocy z zewnątrz.

Jak malować kapryśny tabela

Jak malować kapryśny tabela


Kiedy nauczysz się jak malować kapryśny tabeli, będzie można stworzyć jedyny w swoim rodzaju skarbów meble z domu. Stoły Kapryśne może przyjść w różnych tematów i może pracować z wielu różnych stylów aranżacji wnętrz.

O Kapryśne Stoły

Co dokładnie sprawia, że ​​stół kapryśny? Do pewnego stopnia, kapryśny jest w oku patrzącego. Jednak, zdaniem jasne i wyraziste kolory i zabawne wzory. Można zdecydować się po prostu korzystać z miłą dla oka kombinację kolorów na stole, lub można zdecydować, aby dodać coś od scen kraju do abstrakcyjnych wzorów.

Chociaż taki stół może być trochę nie na miejscu w współczesnej lub minimalistycznym otoczeniu, może być łatwo włączone do stylów projektowania. Na przykład, jeśli masz Francuski kraj tematyce pokój, można malować tabeli za pomocą kolorów związanych z tym stylu - czerwone, żółte, niebieskie - i dodać motyw również związany z francuskim kraju, takie jak koguty lub obszarze kwiatów lawendy.

Stoły Kapryśne to również świetny mecz w pokojach dziecięcych. Wybierz kolory farb, aby wydobyć kolory akcent już w pokoju i dodać ulubiony znaków książeczka lub działania rysunek dziecka. Nie tylko masz świetny mebel do teraz, ale tabela może przekształcić się w specjalnym dziedzictwo rodziny, która jest przekazywana w dół przez wszystkie dzieci w rodzinie.

Jak malować kapryśny tabela

Gotowy, aby dowiedzieć się, jak się malować kapryśny tabeli? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak się malować kawałek zabawy mebli:

Przygotowywałem się tabela

Bez względu na to, co projekt planujesz używać, trzeba będzie prep stół do malowania. Zacznij od czyszczenia tabeli dokładnie wodą z mydłem. Pralnia całkowicie, a następnie piasek dół nierównościami lub ostre krawędzie przy użyciu gruboziarnistego papieru ściernego. Jeśli nie ma starej farby lub plama na stole, może trzeba zrobić kilka przejść z papierem ściernym - choć można zostawić część starej farby będzie malowanie na, nie chcemy żadnych płatki być obecny. Suchą szmatką zetrzyj wszystkie pyłów szlifierskich. Stół nie musi być całkowicie jednolite lub gładkie - drobne wtrącenia mogą dodać charakteru - ale używać kit wypełniać żadnych dużych otworów, tak aby farba przechodzi płynnie i przylega do stołu.

Jeśli planujesz malować krzesła pasujące do Twojego kapryśny tabeli, powtórz czynność z krzesła, jak również.

Wybór kolorów i wzorów

Teraz zaczyna się zabawa - zdecydować, co tabela będzie wyglądać. Nie ma ścisłych reguł tutaj - pamiętaj, to ma być kapryśna - tak bawić. Jeśli szukasz inspiracji, patrzeć na rzeczy, które są już w pokoju. Jaki akcent kolory są już przy użyciu w pokoju? Kolory te mogą być Twoim przewodnikiem, jeśli chodzi o podejmowanie decyzji, jakie kolory pomalować swój stół.

Styl pokoju mogą również decydować o wyglądzie swojej tabeli. Pomyśl motywów pasujących do wystroju wnętrza. Flagi dla patriotycznego tematu, kaktusy i sceny pustynne na południowo-zachodnim stylu projektowania - możliwości są nieograniczone. Wystarczy pamiętać, że ostateczny projekt musi być coś, co można wykonać, czy jesteś w stanie naszkicować rzeczy odręcznie lub można znaleźć szablony, które pomogą Ci umieścić swój wygląd razem.

Malowanie tabela

Teraz ostatni krok - wprowadzenie planu do działania. Oto co trzeba zrobić:

 • Nałożyć warstwę podkładu do stołu. Niech wyschnięcia przed przejściem do kolejnych kroków.
 • Zastosować podstawowe kolory farb. Lateksowa farba jest najlepszym wyborem. Jeśli projekt kolor jest skomplikowana, można odmierzyć odpowiednie obszary ołówkiem, aby pomóc utrzymać się na torze. Jeśli dwie warstwy są wymagane, aby uzyskać głębię koloru jesteś po, pozwalają do wyschnięcia na co najmniej sześć godzin przed nałożeniem drugiej warstwy, i pozwalają ostateczna do wyschnięcia na co najmniej 24 godziny przed przejściem.
 • Teraz nadszedł czas, aby zastosować swój projekt. Jeśli używasz szablonów, można umieścić szablony struktury chcesz, przyklej je w dół, i farby wokół nich. Jeśli rysunek swój projekt odręczne, narysuj go w tabeli i wypełnić linii.
 • Po wyschnięciu farby, zastosowanie najwyższej warstwy lakieru, aby chronić swoją pracę, i gotowe!

Twoje Kapryśne Stoły

Czy malowane kapryśny stół do domu? Opowiedz nam o swoim projekcie!

Jak malować Fototapeta

Jak malować Fototapeta


Jeśli chcesz wiedzieć, jak się malować mural na ścianie, to trafiłeś we właściwe miejsce. Nie martw się, nie musisz ton malarstwa doświadczenie - w rzeczywistości, nawet nie trzeba mieć żadnego talentu artystycznego, aby chwalić. Wszystko czego potrzebujesz to odpowiednie narzędzia, to świetny pomysł i chęć zakasać rękawy i nurkować w.

Jak malować Fototapeta - Easy Way

Ale czekaj, mówisz. Jak mogę malować fototapetę bez artystyczny talent? Cóż, nawet jeśli niewiele wiedzą, jak podnieść pędzla, można oszukiwać drogę do wielkiego szuka Fototapeta bez posiadania Picasso-esque kości w organizmie. Sztuczka? To wszystko sprowadza się do poręcznej tajną broń w arsenale - projektor.

To prawda, masz zamiar używać projektora do wyświetlania obrazu na ścianie, a wszystko co musisz zrobić, to śledzenie i farby. Najtrudniej może być wymyślanie tylko prawo obrazu. Jeśli jesteś typem, rysunek, można łatwo zarysować projekt, który jest do swoich potrzeb, czy chcesz, aby mural, aby zabrać was do rustykalnym toskańskiej wsi lub sceny, jeśli chcesz coś bardziej abstrakcyjne do jazzu swój pokój. Ale jeśli rysunek własny obraz nie przemawia do Ciebie, rozpocząć wydobycie swoje ulubione czasopisma, albumy, pocztówki, zdjęcia lub cokolwiek innego, że łapie cię kręci. Z obrazu w ręku, to czas na wycieczkę do lokalnego centrum ksero.

Gdy dojdziesz do sklepu fotokopii, są dwie rzeczy, które trzeba zrobić. Po pierwsze, trzeba czarno-białą kopię obrazu, który jest na tyle, że wszystkie małe linie i wzory są wyraźnie widoczne (nie martw się duży - to nie musi być ściana sized Wystarczy pójść na tak duży, jak to możliwe. bez zniekształcania obrazu). Od tej czarno-białej kopii, trzeba wykonać czarno-białą kopię na kartce przejrzystości - wszelkie centrum biurowe lub drukarnia może zająć się tym za Ciebie.

Po powrocie do domu, prep powierzchni ściany do malowania i wyciągnij projektor. Wstaw swoje zdjęcie, a jej projekcji na ścianie. Aby zmienić rozmiar obrazu na ścianie, przenieść projektor przodu i do tyłu, aż będzie do swoich potrzeb (pamiętaj, aby zaznaczyć dokładnie, gdzie projektor jest w przypadku trzeba przenieść go przed skończysz). Za pomocą ołówka i ślad swój projekt tak jak chcesz, jeśli były śledzenia projektu na papierze. Pamiętaj, aby wziąć swój czas z żadnym z skomplikowanych części, więc jest to dla ciebie jasne, gdy przychodzi czas na malowanie.

Malowanie Mural

Jeśli jesteś zadowolony z zarysem projektu, to jest czas, aby rozpocząć malowanie. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo z każdego koloru, zanim zaczniesz, aby zapisać się na wyczerpaniu się do sklepu w środku projektu. Rozpocznij malowanie największe obszary projektowania pierwsza z szerokim pędzlem, a następnie użyć mniejszych pędzli wypełnić wszystkie szczegóły. Okrągła szczotka często sprawdza się najlepiej w ciasnych miejscach. Stosowania dodatkowych warstw i kolorów, jak to konieczne, aby osiągnąć pożądany wygląd.

Ale jestem dobrym artystą!

Jeśli masz szczęście wystarczy, aby mieć krew artysty coursing w twoich żyłach, to można pozostawić projektor w tyle. Szkic się dokładnie, co chcesz, aby Twoje mural wyglądać na papierze pierwsze - jest to trudniejsze, aby dokonać zmian, kiedy już zaczął rysunek na ścianie jako kasowania może rozmazywanie i może być trudno śledzić swoje wiersze po uruchomieniu obraz. Gdy jesteś w pełni zadowolony ze swojego świadczenia projektu, weź się do ściany i rozpocząć rysowanie. Jeśli waga jest problemem, trochę pomiarów obszaru, który chcesz objąć swoim fresku i planu. Jeśli to nie pomaga, można dostać kartkę papieru rzeźnika sam rozmiar jak ścianie i eksperymentować z skali tam, aby poczuć na rozmiar obrazu musi być.

Po rysunku, malowania normalnie a mural jest kompletny!

Jak malować na szkle Szczegóły

Obraz odnosi się do obrazu szkła na powierzchni arkusza szkła. To ma być zawarte w barwionego szkła pracy. Ten rodzaj malarstwa odbywa się, aby dodać dane na płycie szklanej, że cana € ™ t być dodawane do tradycyjnych linii ołowiu. Był również używany zatuszować pewne fragmenty witraży, gdzie dona € ™ t chcesz na przechodzenie światła.

Oto kroki, jak malować szczegóły na szkle:

Przygotowanie materiałów. Szkło jest głównym plandeki w tej metodzie. Potrzebny będzie również dobrą ilość farb i materiałów malarskich. Youâ € ™ ll być potrzebny szablon za wzór do wykorzystania. I wreszcie, youâ € ™ ll potrzeba materiałów czyszczących, takich jak wilgotną ściereczką i octu do czyszczenia szkła.

Czyszczenia szkła. Przed rozpoczęciem każdego projektu, ważne jest, aby określić powierzchnię, która ma być stosowana do malowania. Szyba jest najważniejsze, aby wyczyścić. Zwilżyć czystą białą szmatką z octem. Następnie przetrzeć powierzchnię szyby. Jest to, aby usunąć wszelkie zabrudzenia, plamy wody, ani żadnych śladów oleju na szybie. Po wytarł wszystkie plamy z dala, pozostawić do wyschnięcia.

Wybrać odpowiedni kolor do wykorzystania. Jest to niezbędne, aby ustalić, jaki wpływ będzie chcesz utworzyć. Dobrą rzeczą jest to, że malowanie szkła istnieje wiele kombinacji kolorów do wyboru. Możesz użyć matowe lub przezroczyste kolory. Użyj nieprzezroczyste kolory jeśli dona € ™ t chce światło przechodzi przez malowania szkła. To rzeczywiście wykazują kolor farby. Z drugiej strony, jeśli chcesz wyglądać jak witraże, stosować przejrzyste kolory. Podobnie jak poplamione szklanymi panelami, większość światła przechodzi przez niego. To by się że kolory są bardziej żywe i widoczne. Ponadto, dostępne są szklane pióra, aby dodać szczegóły na szkło. Jedyną różnicą jest to, że kolory mogą nie wyglądać tak trwałe.

Malowania szkła. Wybierz projekt, który chcesz umieścić na szybie i przedstawić go. Po ten sposób stosować farby na zarysie począwszy od narożników. To będzie prawdopodobnie trwać kilka powłok. Jeśli wygląda na to skazy, niech tak będzie. Pamiętaj, aby po prostu wklepać go zamiast tworzenia udar. Usuń nadmiar farby przy pomocy czystego pędzla. Drugą powłokę będzie znacznie szybciej. Tylko upewnij się, że korzystasz z narożników pędzla. Ponadto, dona € ™ t zapomnij, aby utrzymać linie cienkie. Następnie wypełnić brakujące spacje, które muszą zabarwienie. Upewnij się, że dona € ™ t dotykać szkła, aby zapobiec plamy. Pozostawić do wyschnięcia na kilka godzin.

Są to proste kroki, w jaki sposób można malować szczegóły na szkle. Istnieje wiele szczegółów, które można dodać do malowania szkła ze względu na różnorodność i kombinacji materiałów możliwych. Gdy pojawi się zawiesić go, to na pewno skończyć z niektórych imponująco szczegółowych prac szklarskich.

Jak malować jak Jackson Pollock

Paul Jackson Pollock jest znany z abstrakcyjne obrazy i jego techniki kroplówki. Zamiast zwykłej drodze malowania na płótnie, który jest umieszczony z przodu malarza płótna są układane na podłodze. Używał również farby, które są używane w malowanie domu, zamiast farby Artista € ™ s. Nalał i kapała farby na płótnie. On nie zrobił € ™ t po prostu używać rąk do malowania używał całe jego ciało. Jego unikalny styl malarstwa stał się jednym z najsłynniejszych współczesnych artystów. Obrazy znanych malarzy takich jak Pollock są bardzo drogie. Miłośnicy sztuki, którzy mogą sobie pozwolić na te obrazy kupić te i uwzględniać w swoich zbiorach dzieła sztuki. Jeśli chcesz ozdobić swoje ściany z obrazem jak Paul Jackson Pollockâ € ™ s, ale dona € ™ t mieć pieniądze na zakup tych można spróbować malowania i naśladować jego styl. Wszystko, czego potrzebujesz to tanie materiały i kreatywności, aby własne dzieło.

Oto kroki, jak malować, jak Jackson Pollock.

 • Przygotować rzeczy, które będą potrzebne w malarstwie. Są to różne kolory farb, różne rozmiary pędzlem, rozciągniętej płótnie i spadek tkaniny na pokrycie podłogi. Możesz także użyć gazety zamiast spadek tkaniny, które można położyć na podłodze, gdzie będzie malowanie. Rozmiar płótna zależy od tego jak duże chcesz, aby Twój obraz będzie. Oprócz pędzlem, można również użyć plastikowych butelek tryskać, które są zwykle używane jako pojemniki na keczup, musztarda i majonez. Upewnij się, aby nosić starą koszulę i spodnie, więc może po prostu zutylizować te, jeśli poplamione farbą. Możesz również umyć i zachować je, jeśli planujesz ponownie malować tak, dona € ™ t, aby utrzymać się na utylizacji starych ubrań.
 • Wybierz obszar, gdzie malować. Znajdź obszar, w domu, który jest przestronne, dzięki czemu można swobodnie pracować. Jeśli są rzeczy, na całym obszarze, należy przenieść je od miejsca, gdzie będziesz pracować, aby zapobiec coraz barwione.
 • Pokrycie podłogi. Będziesz malowanie płótna, a nie podłogi więc trzeba położyć tkaninę na upadek lub gazety na podłodze, aby zapobiec farby z barwienia tego. Chcesz, aby Twoja podłoga jest czysty jak tak było przed malowane.
 • Połóż płótno i rozpocząć malowanie. Po pokryte podłogi na obszarze, na którym będzie malarstwo, uzyskać płótno i położył to na szczycie spadek tkaniny lub gazety. Przednia część powinna być skierowana w górę. Wybierz kolor tła swojego malarstwa następnie użyć tego malować całe płótno. Niech farby suche. Po wyschnięciu farby, zanurzyć dużą pędzla na innym kolorem farby i wirować ręce poruszające się w różnych kierunkach, tak aby farba kapie na płótnie. Niech farby suche. Po wyschnięciu uzyskać inny rozmiar pędzla i zanurzyć to na innym kolorem farby. Swirl znów pędzel na płótnie farby do kroplówki. Powtórz kroki aż youâ € ™ re zadowolony z wyniku. Upewnij się, aby farby suche przed nałożeniem kolejnej warstwy.

Wypróbuj różne ruchy i kierunki, gdy mży farby na płótnie. Eksperymentować i cieszyć. Gdy to zrobisz, możesz umieścić swoje prace na ramie i powiesić to na ścianie. Twoi znajomi nie będzie nawet w stanie dostrzec różnicę między swoim malarstwie i profesjonalnego painterâ € ™ s pracy.

Jak malować tkaniny wzór kamuflażu

Jak malować tkaniny wzór kamuflażu


Jeśli wiesz, jak się malować wzór kamuflażu tkaniny, dzięki czemu niestandardowy sprzęt dla siebie jest proste i przyjemne.

Wybierz swoje kolory

Są to tkaniny farby w spray'u, które sprawiają, malowanie na tkaninie wzór moro łatwe. Wystarczy wybrać tkaninę i postępuj zgodnie z instrukcjami prania, aby upewnić się, że wszystkie dobrania jest z włókna. Nie należy używać arkuszy suszarka kiedy wysuszyć ubrania, bo to spowoduje, że materiał do odparcia farb.

Kolory do wyboru będzie zależeć od rodzaju kamuflażu, który chcesz.

 • Na wygląd pustyni, mieszanka żółtego, beżu i brązu.
 • Do głębokiego lasu kamuflażu, mieszanka zielony, żółty i brązowy.

Można także zabawne wzory kamuflażu z innymi kolorami. Zastanów się:

 • Tan, różowy i kremowy
 • Neon pomarańczowy, różowy neon niebieski
 • Fioletowy, różowy i biały
 • Każda kombinacja, która odwołuje się do poczucia przygody.

Simply Spray posiada zestaw kamuflażu, który ma zielone, brązowe i brązowe malowanie natryskowe tkaniny zawarte. Zakup zestawu to najprostszy sposób, aby wszystkie kolory na raz.

Jak malować tkanina wzór kamuflażu z farb

Gdy już zdecydujesz się, jakie kolory do wykorzystania w projekcie kamuflażu, to jest czas, aby rozpocząć rozpylanie. Tkanina farby w spray'u nakładać i mieszać łatwo więc można uzyskać subtelne zmiany koloru, którego szukasz.

Zaczniesz z najlżejszych kolorów i natryskowych plamy na losowo swojej tkaniny. Teraz podjąć następny najjaśniejszy kolor i zrobić to samo, dzięki czemu obszary dwóch kolorów farb do siebie zachodzić. Zostaw niektóre obszary malować darmo, aby mieć czyste miejsce do dodania ostatni kolor. Wreszcie, wziąć najciemniejszy kolor i malować resztę materiału, co pozwala na nakładanie natryskowe inne kolory farb, tak aby wszystkie trzy farby mieszać w niektórych obszarach.

Jest to łatwiejsze, jeśli masz kawałek kamuflaż tkaniny lub zdjęcie, aby spojrzeć na.

Malarstwo Wzorzec Pine Needle

Aby namalować wzór igły sosnowe na Twoim tkaniny, trzeba będzie trochę słomy sosnowy. Farba podkładu z najlżejszych kolorze. Teraz leżał niektóre słomy dół nad tkaniny w losowym wzorem. Upewnij się, że słoma jest wciśnięty mocno do powierzchni i że tkaniny widoczne. Korzystanie z drugą kolorze spray całej słomy sosnowego o przekroju luku ruchu, jakby robili krzyżyki. Dodać więcej igieł i kontynuować spryskiwanie następnego koloru. Możesz użyć tyle kolorów, ile chcesz, budowania warstwy koloru. Wystarczy dodać warstwę igieł każdym razem. Technika ta wymaga pewnej praktyki, aby to po prostu prawo.

Obrazy Effects Camouflage i Projektów

Czasami jest to o wiele łatwiejsze do malowania kamuflażu, jeśli masz obraz, aby spojrzeć na. Poniżej znajdują się linki do zdjęć z kamuflażu, choć niekoniecznie tkaniny:

 • Światło kamuflaż
 • Brązowy kamuflaż
 • Oliwa styl militarny
 • Wielu wzór kolor
 • Dzieci Odzież kamuflażu

Wielkie Idee

Kiedy wiesz, jak się malować tkaniny, wzory kamuflażu to łatwy sposób, aby wyrazić swoją dziką stronę. Nie musisz zatrzymać się koszulek i plecaków, jednak. Warto dodać efekty maskujące, aby niektóre z następujących elementów:

 • Dżinsy
 • Poduszki
 • Fartuchy
 • Doniczki
 • Kołdry i kołdry
 • Zasłony
 • Tkanina torebki
 • Adidasy
 • Tkanina okładek
 • Koronka

Gdzie kupić farby kamuflażu Fabric

Możesz być w stanie znaleźć farby kamuflaż tkaniny w lokalnym sklepie. Jeśli nie, to jest łatwo dostępna w Internecie. Oto kilka miejsc, które go wykonują:

 • McCallisters
 • W przypadku tkanin obiciowych

Malowanie tkanin Porady ogólne

 • Zawsze należy chronić powierzchnie.
 • Odczekaj co najmniej 24 godziny przed noszenia.
 • Odczekaj 72 godziny przed praniem.
 • Mycia w zimnej wodzie, na lewą stronę.

Korzystając z tych wskazówek, niestandardowy element kamuflażu potrwa długo.

Jak malować Smoke

Większość z nas zajmował się malowaniem kilka razy w naszym życiu. Jedną z najważniejszych idei, które mogą prowadzić nas przez to relaksujące hobby ma do czynienia z wyboru medium i techniki, z którym chcesz się angażować w tego rodzaju działalności. Tradycyjnie, malarstwo obejmuje płótno lub inny płaskiej powierzchni, na której obraz będzie malowane; dotyczy to również medium, które są używane do malowania obrazu. Niektóre z bardziej popularnych mediach to akwarele, akryle i węgiel, między innymi.

Dla bardziej śmiały, jest zupełnie inna technika udziałem dymu. Ta technika nazywa się "fumage" lub malowania dymem. Został on opracowany i po raz pierwszy użyty przez Wolfganga Paalen'a który wykorzystał dym ze świec do tworzenia obrazów na płótnie. Uzyskane obrazy są surrealistyczne, a nawet może być niepokojące, ze względu na zupełnie nieoczekiwanych form, które mogą być przywołał pomocą dymu. Jeśli intryguje takiej koncepcji i chcesz wypróbować tę technikę do nadchodzącego projektu, oto kilka prostych kroków, które pomogą Ci dowiedzieć się, jak malować się dymem.

Krok 1

Wizualizować swój projekt. Jak w przypadku każdego kreatywnego projektu, to pierwszy krok, który musi być wykonywana jest wizualizacja. Nie wszyscy z nas mają zdolność "widzenia" wyraźnych zdjęć w naszych umysłach. Tak więc, jest to dobry pomysł, aby wyobrazić sobie ogólny obraz, który chcesz osiągnąć poprzez ręczne szkicowanie projektu lub za pomocą formularza oprogramowania komputerowego, które pozwoli Ci stworzyć wstępny szkic. Ze względu na charakter medium, zachować swoje projekty proste i / lub abstrakcyjne (np, formy człowieka, podstawowe kształty, itp).

Krok 2

Zbierzcie swoich dobranych materiałów. Do tego projektu, można użyć dowolnego narzędzia, które wytwarza dymu w minimalnej formy, na przykład, świecy lub lampy naftowej. Ponieważ projekt ten jest dla początkujących, świece grubości i różnej długości knota są idealne. To dlatego, że dłuższe knoty gładsze wzory, a krótsze produkcji stałych i ciemne odcienie i formy. Korzystanie z nich będzie można pochodzić z różnych obrazów o różnej intensywności i cieniowania. Oprócz świec, będzie trzeba także płótna i odzież ochronną dla oczu i rąk.

Krok 3

Farby z dymem. Po wybraniu bezpiecznego miejsca pracy, gdzie nie występuje ryzyko związane z niczego spalania, można rozpocząć proces malowania. Po pierwsze, podtrzymać płótno w taki sposób, że można ją przesunąć o podczas malowania. Być może trzeba malować z boku lub pod płótnie. Następnie rozpocząć malowanie za pomocą dowolnych wybranych świec zastosować cieniowanie. W ten sposób, należy pamiętać, że kąt i prędkość, z jaką płomień świecy jest przeciągnięty w poprzek lub pod powierzchnią może pomóc produkować różne odcienie. Jeżeli jesteś niezdecydowany, spróbować zrobić kilka uderzeń praktyk w innym płótnie przed zastosowaniem nic do realizowanego projektu. Pamiętaj, że zachęca się być tak kreatywny, jak to możliwe, a tym samym, można eksperymentować z różnymi sposobów wytwarzania obrazów przy użyciu dymu.

Etap 4

Ostateczny szlif. Gdy skończysz, nie zapomnij, aby rozpylać utrwalacz na płótnie. To pomoże zachować utworzonego obrazu.

Alyssa Davis jest wybitny pisarz online i starszym pisarzem dla pracowników Metal-Wall-Art.com - charakterystyczny sklep ściany sztuki specjalizujący się w sztuce tropikalnych i dekoracje ścienne ściany.

Jak malować Płyty bazowe

Płyty fundamentowe są tablice, które pokrywają najniższą część ścianie wewnętrznej. Te płyty są umieszczone na pokrycie połączenia pomiędzy ścianą a podłogą. Jest umieszczona w dolnej części ściany, tak jak to jest umieszczony pomiędzy ścianą i warstw podłogowych. Płyty fundamentowe są ostatnie rzeczy do malowania, ponieważ może to być naprawdę brudne obok piętrze. Najważniejsze jest to, że chcesz, aby upewnić się, że farby do płyty bazowej, a nie do ściany, dywan lub podłogę.

Oto kilka wskazówek, jak malować płyt bazowych:

Oczyścić wszystkie niepotrzebne zabrudzenia na płycie bazowej. Usunąć brud i zanieczyszczenia można znaleźć na płycie bazowej. Jeśli potrzeby thereâ € ™ sa do piasku, zrób to. Zrób to tak gładko, jak to możliwe, że niepotrzebne zabrudzenia wouldnâ € ™ t spowodować w przyszłości problemy.

Przygotuj swoje miejsce pracy. Posprzątać niepotrzebnych złogów przed farby, ponieważ może to przejdź do pędzla. Bądź ostrożny. To dlatego, że można zniszczyć farby na swoich płyt bazowych z brudu przyklejania na pędzla. Ponadto, umieść matę lub jakąś gazetę na pokrycie podłogi lub dywanu. Ma to na celu uniknięcie farby z kapiącą na obszarach wouldnâ jesteś € ™ t chcesz. Lek podaje się, że nie ważne jak bardzo jesteś z tym, jak malować, może jeszcze w końcu rozlewając trochę farby na podłodze. Możesz także użyć taśmę maskującą na pokrycie krawędzi podłogi.

Przygotuj swoje materiały malarskie. Materiały te byłyby Twoje pędzle, farby, lakier cieńsze, taśma maskująca, pierwszą powłokę i inne narzędzia do wykorzystania na ten projekt. Upewnij się, że są czyste i użyteczne.

Nałożyć pierwszą powłokę. Malować płyty podstawy z podkładu za pomocą pędzla. Zapewni to, że farba będzie posiadać na lepsze na swoich tablicach.

Pomaluj pierwszą linię z pędzlem. Farby płytę bazową od strony lewej do prawej, zaczynając od góry. Następnie, sprowadzić ją do miejsca, gdzie chcesz go mieć. Pamiętaj, aby uniknąć drżenia ręki, aby uniknąć farby z barwienia swoją ścianę. Jest to dość trudne, zwłaszcza jeśli w Walla € ™ s kolor farby jest inny od tego, co masz zamiar używać na swoich płyt bazowych. Jednak farba nie robi € ™ t muszą być stosowane prawidłowo, jeżeli jest pokryte taśmy maskującej na ścianach. Spowoduje to utworzenie cienkiej linii do jego przejścia.

Odkurzyć go. Po płyty bazowe zostały pomalowane, poczekać do wyschnięcia i osiedlić. Po wyschnięciu farby, odkurzyć niepotrzebnego brudu, aby dać lakier czysty, schludny wykończenie.

Kroki te powinny Płyty bazowe malowanie prostsze zadanie. Nie ma specyficzne podejście, w jaki sposób to zrobić. Ważne jest, aby dobrze się bawić podczas malowania swoich płyt bazowych.

Jak malować Cabinet Hardware

Sprzęt Gabinet oznacza po prostu części, które zakończyć szafkę. Są to uchwyty, zawiasy, szuflady, lub wyciągnąć pokrętła. Malarstwo kółka zajmuje dużo oceny w celu określenia, czy warto malowanie. Polega ona na drobiazgowej pracy, ponieważ prosty błąd może mieć wpływ na jakość i wygląd obudowy.

Wykonaj te proste kroki, jak malować kółka.

Ocenić kółka. Jeśli chcesz malować kółka, najpierw musisz zrobić, to sprawdzić stan swojego kółka. Ocena bieżącej wykończenie obudowy, wielkości i konfiguracji jego sprzętu. To pomoże Ci podjąć decyzję, czy sprzęt szafka potrzebuje malowania.

Przygotowanie materiałów. Po ocenie stanu sprzętu szafy, to jest czas, aby przygotować materiały, które będą używane. Dla tego konkretnego zadania, należy czyszczących, takich jak, brak surfaktantu lub braku powierzchniowo czynnych substancji chemicznych, takich jak amoniak-lub octu i wody. Po zakończeniu przygotowywania materiałów czyszczących, to jest czas, aby skonfigurować materiałów malarskich.

Usuń sprzęt. Kiedy skończysz przygotowanie materiałów, które będą używane, następną rzeczą, którą musisz zrobić, to usunąć wszystkie kółka. Jeśli masz narzędzi w wyjęciem kółka ta część nie będzie wielkim problemem dla Ciebie.

Czyszczenie. Po usunięciu kółka, jest czas na sprzątanie. Upewnij się, że do czyszczenia sprzętu zanim przejdziemy do procesu odmalowanie. Czyszczenia szaf sztuk sprzętu mocząc je w ciepłej wodzie zmieszanej z nieczynnego powierzchniowo chemicznych, takich jak amoniak lub octu. Jeśli sprzęt obudowa została malowane wcześniej, jego kolor będzie odklejać przy moczone w roztworze, nie martw się, bo to jest dobry znak. Po coraz to oczyścić, dostać go i wysuszyć albo z tkanki lub używanego szmatką.

Ponowne malowanie kółka. Po wyschnięciu sprzętu, można zacząć od ponownego malowania. Malowanie swojego kółka będzie zależeć od tego, co podejście masz zamiar używać. Ale może warto rozważyć podejście lakiernicze. Jest to jeden z lepszych sposobów malowania sprzętu ze względu na szeroki wybór kolorów i jego "schludne i czyste" wykończenie.

W natryskowego malowania sprzętu można używać starych gazet, jak ułożyć dla sprzętu. Pracować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, takich jak garażu lub piwnicy. Powiesić malowane sprzętu na gałęzi drzewa lub innych miejscach, w których zalecane można umieścić przewody napięcia. Spray sprzętu z równymi pociągnięciami. Pamiętaj, że w przypadku stosowania farby w sprayu, lekkie powłoki są lepsze niż grube płaszcze.

Malowanie kółka jest staranne wykonanie. Ale to jest warte wysiłku. Podczas malowania swoje kółka, zawsze brać pod uwagę stan sprzętu i sprawdzić, czy naprawdę trzeba go przemalować.

Ponadto, jeśli sprzętowa szafy został namalowany wcześniej, może chcesz usunąć krawędzie farby zanim będziesz kontynuować malowanie. Ma to na celu zapewnienie, że poprzedni farba nie zniszczy nowe farby.

Jak malować ciśnienie tarcicy

Ciśnienie tarcicy jest sposobem wiele lepiej niż zwykłego drewna. Drewna jest narażony na chemiczne środki konserwujące, które czynią go bardziej trwałe i bardziej trwałych. Plus, grzyby i owady nie mogą żyć w tym rodzaju leczonej drewna. To nie wspominając jednak, że traktowany ciśnienia drewna może stanąć nawet w najtrudniejszych wszystkich warunkach pogodowych.

Istnieje jednak poważne haczyk, jeśli chodzi o tego rodzaju drewna. To nie mogą być malowane w taki sam sposób, jak malować regularne tarcicy. Ale z kilku porad, możesz być na najlepszej drodze do sukcesu w tego rodzaju zadania. Tutaj, sprawdzić te wskazówki do malowania tego rodzaju leczonej drewna:

 • Poczekaj na odpowiedni moment, aby pomalować tarcicy. Konserwanty chemiczne w tarcicy mogą mieć wpływ farba przylega do drewna. Dlatego ważne jest, że obraz nie jest wykonywana od razu. Należy poczekać trzy do sześciu miesięcy, zanim będzie można pomalować drewno.
 • Plamić graty być malowane. Farba przyczepność na drewno staje się lepiej, jeśli tarcica jest zabrudzona pierwszy. Stąd, po jednym lub dwóch miesiącach leczenia drewna, zabarwić graty na przygotowanie go do malowania.
 • Oczyścić graty przed malowanie. Czyste tarcicy wzrosła wchłanianie farby. W związku z tym, przed rozpoczęciem malowania, szorować powierzchnię tarcicy za pomocą twardej szczotki z roztworem mydła. Następnie powierzchnię zmyć przy użyciu czystej wody. Niech drewna do całkowitego wyschnięcia przed rozpoczęciem procesu malowania.
 • Przygotuj wszystkie materiały, które są potrzebne do tego zadania malowania Oto rzeczy, które potrzebujesz:. Pędzel, konserwant dla impregnowanego drewna i farby. Należy pamiętać, że farba nie jest podobny do tego, którego używasz do regularnych lesie. To musi być farba, która jest specjalnie zaprojektowany do tego impregnowanym. Ponadto, należy pamiętać, że traktowane ciśnienie farby drewno jest droższe niż zwykłe farby.
 • Zastosuj środek konserwujący na impregnowanego drewna. Konserwujący jest konieczne, aby zapobiec drewno przed warunkami atmosferycznymi. Choć tarcicy ma już w nim substancje chemiczne, zastosowanie środków konserwujących będzie działać jako dodatkową warstwę ochronną do drewna.
 • Wybierz lateksowe farby oparte na bazie oleju ponad nich. Można użyć farb na bazie oleju do malowania tego rodzaju drewna. Jednakże lateks oparty jest lepszym rozwiązaniem. To prawda, ponieważ lateks jest trwały i może działać lepiej w drewnie.
 • Farbę na impregnowanym. Jeśli malujesz małą powierzchnię drewna, użyć pędzla do tego zadania. Ma to zapewnić, że malujesz każdy kącik drewna. Jednak w przypadku większych projektów malarskich, używać sprayu pracy jakość malowania.
 • Nałożyć drugą powłokę farby na drewnie. Co do zasady, przed zastosowaniem drugiej warstwy farby, pozwól powierzchni i farby do wyschnięcia pierwszej. Następnie przejdź ponownie malowania drewna.

Choć drewno impregnowane obraz jest zupełnie inaczej niż zwykłe czynności malowania drewna, nie jest to wcale trudne. Zakładając, że wiesz, właściwe rzeczy do zrobienia, będzie sukces w malarstwie tego materiału, podobnie jak, w jaki sposób pomalować resztę produktów z drewna w domu lub w pracy.

Jak malować porcelanę

Porcelana Malarstwo jest również znany jako China malowania ze względu na jego starożytnych początków w Chinach. Malowanie porcelany jest piękna forma sztuki, które każdy może zrobić w każdym wieku. Wszystko, czego potrzebujesz kilka dostaw i niektóre podstawowe wiem jak malowania porcelany.

Materiały potrzebne do malowania porcelany jest krótka lista, ale mogą być kosztowne. Trzymaj koszt do malowania porcelany do minimum, do czasu nauczyłem się podstaw. Będziesz musiał pędzle, farby, porcelanę, mieszania nośnika, palety i korzystanie z pieca. Szczotki wykonane z sierści wiewiórki czy jelenie są świetne do mieszania, a najlepiej na porcelanie. Myj pędzle po każdym użyciu. Terpentyny i turpenoid praca fizyczna oraz środki czyszczące. Turpenoid naturalne jest bezpieczniejsza alternatywa. Farby są zazwyczaj sprzedawane w postaci proszku i artyści zwykle mix własnych o średnim oleju. Aby utrzymać koszty w dół regularne oleju dziecko może być używany. Paleta może być tak proste, jak dachówki. Większość lokalnych sklepach ceramiczne pozwoli Ci wynająć swoje piec za kawałek porcelany.

Miejsce pracy powinno być wolne od kurzu. Zaznaczony obszar roboczy z tworzywa sztucznego i nosić bawełnianą koszulkę, aby nie przyciągnąć włosy i kurz do malowania porcelany. Szkic wzór na Chinach, ale upewnij się, aby zamalować linii lub będą strzelił w kawałku. Nie jest nawet potrzebny wzór można malować bezpośrednio na sztukę.

Mieszanie farby proszkowej nie jest trudne, ale wymaga trochę praktyki dla odpowiedniej konsystencji. Umieścić mały kopczyk z farby na palecie i zrobić studnię w centrum tego dziecka i powoli dodawać po kropli oleju spadek. Po 2-3 krople używać noża palety i rozpocząć mieszanie i rozbijając farby do oleju. Dodawać po kropli oleju i mieszanie aż wygląda jak pasta do zębów. Sprawdź, czy masz żadnych grudek więc nie będzie żadnych problemów później. Farba może być zapisany w plastikowym pojemniku do późniejszego wykorzystania. Wymieszać wszystkie kolory przed rozpoczęciem malowania dla łatwiejszego mieszania. Użyj załadowany pędzel i nie starają się rozjaśnić ci kolor dodając więcej oleju. Olej tylko spalić podczas wypalania i pozostawić bardzo mało pigmentu.

Aby osiągnąć głębię koloru w kawałek porcelany, farba musi być dodany w delikatnych warstw przezroczystych po każdym odpaleniem. Kilka wypalania może mieć miejsce przed kawałek jest uważany gotowe do artysty.

To zawsze dobry pomysł, aby ćwiczyć na niedrogie płyty przetestować kolory, aby zobaczyć, co będą wyglądać po wypaleniu. Zachowaj wykres na ile razy dodaje kolor i oddał kawałek. W ten sposób będziesz mieć jakieś pojęcie, jakie kolory można uzyskać na produkcie końcowym.

Porcelana obraz nie jest tak popularne jak kiedyś, ale z wiedzy i praktyki tej sztuki można przekazać pamiątki rodzinne dla przyszłych pokoleń.

Jak malować Meble

Jak malować Meble

Jeśli wiesz, jak pomalować meble, można cieszyć się satysfakcjonujące hobby i tworzyć piękne kawałki dekoracyjnych za niewielkie pieniądze. Na szczęście, nauka malowania mebli jest łatwe.

Co do Paint

Można malować prawie każdy drewniany mebel. Sprzedaży stoczni i pchle targi są doskonałym źródłem do znalezienia materiału. Upewnij się, że element jest w dobrym stanie: szuflady poślizg i obecnie łatwo, nogi są mocne, strzecha jest nienaruszona, itd. Nie martw się jednak o odpryski, zarysowania, plamy lub szklanych pierścieni. Będziesz je usunąć podczas malowania.

Niedokończone sklepów meblowych takich jak Mill Stores, Country Woods i amerykańskiej Unfinished Meble są kolejnym dobrym źródłem mebli. Wiele z tych sklepów sprzedaży wstępnie szlifowane kawałki, dzięki czemu można je malować od razu i przejść kilka kroków Messier niezbędnych do przygotowania produktów, które były wcześniej malowane lub barwione. Wreszcie, nie może być pusty już domu, które sprawiają, dobrymi kandydatami do malowania. To niesamowite, co świeże warstwa farby może zrobić, aby dać nowe życie do elementu lub pokoju.

Przed rozpoczęciem pracy

Dobrze jest zebrać wszystkie urządzenia przed rozpoczęciem pracy. Pierwszą rzeczą, którą musisz to dobrze wentylowane miejsce pracy. Nawet o niskiej zawartości lotnych związków organicznych farby mogą emitować opary, które mogą powodować zawroty w głowie.

Następnie położyć duży spadek tkaniny dół pod meblami. Malowanie mebli może być brudny biznes. To jest dobry pomysł, aby nosić rękawice robocze i okulary ochronne i zachować zarówno wilgotnej i suchej szmatki w zasięgu ręki. Możesz używać wilgotnej ściereczki do czyszczenia żadnych kroplówek czy wycieki przed plama. Użyj suchej szmatki, aby odkurzyć piasek i kurz z szlifowanie i skrobanie.

Wreszcie, rozważyć noszenie maski przeciwpyłowe i ochronne Okulary jeśli planujesz piasku off istniejących warstw farby i lakieru.

Przygotowanie drewna

Teraz, gdy już swoje miejsce pracy ustawić można przygotować meble do malowania. Zacznij od usunięcia jakiegokolwiek sprzętu, więc nie chcą się farby na jej temat. Jeśli sprzęt nie może być usunięty, pokrywa się z małą tkaniny lub części taśmy.

Jeśli nie jesteś malowanie niedokończone mebel, trzeba będzie usunąć wszystkie istniejące warstwy farby lub lakieru. Świeże warstwy farby nie będzie się dobrze trzymać się starych warstw farby. Dostępne są dwie opcje usuwania poprzednich warstw: skrobanie lub szlifowanie.

Skrobanie jest brudny biznes. Proces ten wymaga stosowania do usuwania lakieru do mebli i ich zgarniania lakieru, warstwy z lakieru albo skrobaczki ręcznego lub elektrycznego drogowe. Wiele lakiery mają przykre zapachy, które mogą powodować bóle i zawroty głowy. Jeśli zdecydujesz skrobanie, rozważyć noszenie maski z wbudowanym wentylatorem. Zaletą skrobanie jest zwykle zajmuje mniej czasu niż szlifowanie.

Szlifowanie jest łatwiejsze niż skrobanie, ale powoduje to dużo kurzu, więc być przygotowany do odkurzania miejsce pracy po zakończeniu. Możesz piasek ręcznie lub użyć szlifierki elektrycznej. Tak czy inaczej, start z grubym papierem ściernym, aby uzyskać większość farby off. Następnie przełączyć się do cienkiego papieru, aby usunąć pozostałe cząstki i wygładzają meble. Szlifowanie jest mniej brudny niż skrobanie, ale nadmierne szlifowanie może prowadzić do powtarzających się urazów stresu tak robić przerwy co trzydzieści minut.

Po usunięciu wszystkich starych farb, należy delikatnie piasek przesyłka z papierem ściernym w porządku jakości. Następnie wilgotnej szmatki i odkurzyć meble. Pozostawić do wyschnięcia i jesteś gotowy do gruntowania.

Zastosowanie podkładu do mebli pomoże ostateczny kolor farby przylegać i pozwolić mu iść na równo. Gruntowanie jest jak malowanie; zastosować podkład z pędzlem i pozwolić każdemu do wyschnięcia przed rozpoczęciem następnego. Wybierz podkład, który działa z wyboru farby. Farby olejne wymagają różnych starterów niż na bazie farb lateksowych. Pojemniki powinny być wyraźnie oznaczone, ale jeśli nie jesteś pewien, który to starter w użyciu, poprosić o pomoc w sklepie z farbami.

Malowanie mebli

Po wyschnięciu można przystąpić do malowania. Wstępie odlewania niewielką ilość farby z puszki na farbę patelni. Praca z patelni jest schludniej niż praca prosto z wiadra i pozwala uzyskać farbę równomiernie na szczotki. Zastosuj farbę powoli i równomiernie, w tym samym kierunku co słojów drewna. Dla prawdziwie profesjonalny wygląd, pozwalają pierwsza warstwa całkowicie, a następnie osuszyć delikatnie piasku go w kierunku włókien. Pył i dodać kolejną warstwę. Powtórz te czynności, aż osiągnęły kolor i odcień chcesz.

Weź mniejszego pędzla i dotykać się żadnych trudnych do ręki rogi lub rzeźbione szczegóły. Teraz, kawałek został namalowany, należy rozważyć dodanie uszczelniacza poliuretanowego. Uszczelniacz będzie chronić swój kawałek z plamami, szklanych pierścieni i zarysowaniami. Uszczelniacze są stosowane tak jak farby: zastosowanie, suche, piasek, i powtórz.

Wykonaj te proste kroki i będzie malowanie meble jak profesjonalista w żadnym momencie.