grsail.com

jak korzystać z termometru ?

Jak korzystać z termometrem

Jak korzystać z termometrem

Temperatura ciała jest dobrym wskaźnikiem zdrowia. Jeśli jest zbyt wysoka, to znak, że organizm broni się przed chorobą. Sprawdź, czy masz gorączkę, wykonując następujące kroki, jak korzystać z termometru.

Krok 1

Określ, jaki rodzaj termometru używasz. Istnieje kilka różnych rodzajów termometrów, które można wykorzystać do podjęcia temperaturę. Istnieje tradycyjny termometr szkła. Ma trochę czerwonej linii w jej wnętrzu, które wznosi się i opada w zależności od temperatury. Nie ma bardziej nowoczesny termometr cyfrowy, który ma końcówkę metalową, który odczytuje temperaturę i wyświetlacz, który informuje Cię o temperaturę. I istnieje mnóstwo czole i uszach termometry (głównie używane na dzieci), które są używane tak jak cyfrowy termometr. Rodzaj termometru trzeba będzie dyktować jego wykorzystania, więc upewnij się, że wiesz, jakiego rodzaju używasz.

Krok 2

Przygotuj termometr. Przed użyciem termometru, trzeba go przygotować. Czy to zawsze jest stare czy nowe, należy oczyścić i wysterylizować termometr przed użyciem. Niektóre termometry wyposażone końcówkami, że wyrzucić po każdym użyciu, co jest inną opcję na utrzymanie się i każdego, kto korzysta z tego samego termometru zarazków.

Gdy termometr jest czyste, trzeba upewnić się, że jest gotowy do użycia. Jeśli używasz termometr szklany, nadać mu naprawdę dobrze wstrząsnąć. To â € ~reset "czerwonej linii w jej wnętrzu. Jest gotowy, kiedy temperatura spada poniżej linii 96 stopni. Jeśli używasz termometru cyfrowego, włącz go. Upewnij się, że nie ma komunikatu o błędzie i że baterie nie wymagają wymiany.

Krok 3

Włóż termometr. Gdy termometr jest gotowy do użycia, należy włożyć go do ust. To musi siedzieć pod językiem, co będzie wymagało włożenia termometr więcej niż w połowie drogi do ust. To jest w porządku, aby odpocząć język na termometrze kiedy jest wewnątrz jamy ustnej.

Etap 4

Pozwól termometr do podjęcia dokładny odczyt. Termometr będzie wymagało trochę czasu, aby przeczytać temperaturę kiedy jest wewnątrz jamy ustnej. Oczywiście, to zależy, w jaki rodzaj termometru używasz. Jeśli używasz termometr szklany, musi siedzieć pod językiem przez 3-5 minut. Termometry cyfrowe mogą mieć dokładne odczyty temperatury znacznie szybciej. Tylko czekać, aż usłyszysz sygnał dźwiękowy termometr, a następnie usunąć go z jamy ustnej. (To powinno być około 20 sekund, maksimum).

Etap 5

Odczyt temperatury. Natychmiast po wyjęciu termometru z twoich ust, musisz przeczytać temperaturę. Termometr szkła, po czerwonej linii w górę, aż do oporu. Następnie odczytać numer obok niego. Będzie to prawdopodobnie numer z przecinku w nim, podobnie jak 98,8 lub 101,2. Jeśli używasz cyfrowy termometr, dowiedzieć się temperaturę jest tak proste, jak patrząc na ekranie. Dla każdego typu termometru, Twój temperatury pozostaną widoczne tylko przez kilka sekund, zanim zniknie (cyfrowe) lub zaczyna spadać z powodu temperatury powietrza (szkło). Tak więc wyjąć i odczytać na termometrze szybko każdym użyciu go do najbardziej dokładnych wyników temperatury.

Jak korzystać z piekarnikiem termometrze

Piekarnik termometr jest znaczna część kuchni. Jest to urządzenie, które zapewnia dokładne odczyty temperatury pieca i zapewnia, że ​​thereâ € ™ s wystarczająco ciepła dla potrzeb gotowania i pieczenia. Posiadanie termometr piekarnika naprawdę bardzo pomaga w utrzymaniu odpowiedniej temperatury i właściwego odprowadzania ciepła. Możesz być pewny, że bezbłędnie pieczone mięso i ciasta. Istnieje wiele rodzajów termometrów pieca, ale pamiętaj, aby wybrać ten, który odpowiada kuchenki. Sondę termometru pieca jest ogólnie stosowany do określenia temperatury żywności poprzez wstawienie metalową sondę. Posiada trzy rodzaje a mianowicie przewód elektryczny, natychmiast odczytu i piec sondy termometru bezprzewodowego. Tak więc mając to na uwadze, należy być w stanie wybrać taki, który pasuje do Twoich potrzeb. Aby dowiedzieć się, jak korzystać z piekarnika termometr sonda, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.

 • Pierwsze kroki. Sprawdź swoje urządzenie i sprawdzić, czy ita € ™ s pracy. Przetestuj pierwszy swój termometr wkładając około 2 cm od thermometerâ € ™ s macierzystych we wrzącej wodzie i powinieneś zobaczyć, że czyta 212 F. Po youâ € ™ re zakończeniu sprawdzania, naciśnij przycisk zasilania, aby zacząć.
 • Trzymaj go w mięsie. Jeśli youâ € ™ re pieczenia kurczaka lub indyka, umieścić w termometrze w okolicy ud upewniając się, że nie dociera do kości. Do wołowiny lub wieprzowiny, należy włożyć urządzenie w środku części, gdzie thereâ € ™ s najbardziej mięso ponownie, bez przechodzenia przez całą drogę do kości. Termometry sondy prostu próbnik metalowego włożoną do mięsa i czytnika cyfrowego jest umieszczony na zewnątrz pieca. Po youâ € ™ ve zatrzymany metalową sondę w mięsie można teraz ustawić go do żądanej temperatury. W ten sposób można monitorować jedzenie gotowane przez czytelnika cyfrowej.
 • Ustawienie temperatury. Jest to najważniejszy element tego procesu. Musisz wiedzieć, jak ustawić temperaturę w piecu termometr sondy i to zmienia się z każdym żywności masz zamiar gotować. Dzięki temu masz pewność, że żywność jest bezpieczna do spożycia. Dla mielonej wołowiny, baraniny lub wieprzowiny, ustawić go na 160 F. Jeśli chcesz to średnio krwisty ustawić go do 145 F, średnio na 160 F i dobrze zrobione w 170 F. Na pieczeń wieprzowa, steków i kotletów, średniej temperaturze 160 F, dobrze zrobione w 170 F. Jeśli chcesz gotować lub po prostu podgrzać szynkę tuż przed jeść, ustawić go w 140 F i dobrze zrobione w 160 F. W przypadku produktów drobiowych jak ziemi kurczaka i indyka, ustawić go w temperaturze 165 F i cała kurczaka i indyka obrócić go do 165 F. nadzieniem albo jako samodzielne lub w kurczaka lub indyka, użyj 165 F ciepła. Jaj i naczynie z 160 F, a na razie chcesz podgrzać resztki, umieścić temperaturę 165 F.

Gotowanie, pieczenie, pieczenie teraz łatwe i dokładne z wykorzystaniem pieca termometru sondy. Nie trzeba się martwić o surowego pożywienia, które mogłyby zaszkodzić brzuch. Pamiętaj, aby zachować notatki temperatury dla każdego mięsa przydatny w każdej chwili i nigdy nie będzie źle. Teraz możesz cieszyć się obfity posiłek każdego dnia.

Jak korzystać Fondant

Jak korzystać Fondant


Kremówka lukier ma elegancki, profesjonalny wygląd, który można cana € ™ t dość osiągnąć z buttercream. Z tego powodu, ita € ™ s popularne wśród dekoratorów ciasto, jak i konsumentów, zwłaszcza dla eleganckie okazje, takie jak wesela i rocznice. Chociaż kremówki ma wiele zalet, to może być trudne do wykonania i zastosowania. Ita ™ sa dużo zabawy do zabawy, choć € i ita € ™ s nie zbyt trudne do tworzenia ozdób, które wyglądają tak, jakby wyjechał z prawdziwej piekarni.

Jak korzystać Fondant na ciasto dekorowanie

Przed rozpoczęciem korzystania z kremówki, musisz nauczyć się najlepsze sposoby pracy z kremówki.

Pierwsze lukier

Jeśli dona € ™ t chcesz iść do wszystkich prac potrzebny mieszać domowej roboty partii kremówki, można odebrać wanna lub dwa w lokalnym sklepie ciasta dekorowanie, a może nawet w dużym sklepie, który sprzedaje jakieś rzemiosło pieczenia materiały. Gotowych kremówki nie robi € ™ t smak tak dobre, jak domowej roboty, ale od smaku ISNA € ™ t jeden z wysokich punktów fondantâ € ™ s, może warto zaoszczędzić trochę czasu coraz wanny.

Jednakże, jeśli chcesz iść na całość i stworzyć własną, masz kilka możliwości wyboru. Tradycyjny kremówki jest nieznacznie trudniejsze i wymaga większej liczby składników specjalnych. Prawoślazu kremówki wykonana jest z rzeczy, youâ € ™ re mogą mieć w domu i smakuje trochę lepiej, chociaż ita € ™ s kij i początkowo bardzo trudne w obsłudze. Aby pokryć ciasto, youa ll € ™ potrzebują około 1:59 funtów kremówki.

Farbowanie Kremówka

Chyba youâ € ™ re podejmowania tradycyjny tort weselny, możesz skorzystać z niektórych kolorów pomadek inne niż biały. Możesz odcień biały lukier do każdego odcienia chcesz przy pomocy żelu kolorystyce. Ciecz barwnik spożywczy nie robi € ™ t pracy tak dobrze, ponieważ na ogół płynie tuż przy kremówki i nie jest łatwo ugniata do ciasta.

Nosić rękawice Rękawice chirurgiczne z tworzyw sztucznych lub do kolorowania swoje kremówki lub może skończyć się z przyciemnianymi rękach przez kilka dni. Rzuć kremówki pod grubą dziennika, użyj wykałaczki zimnica na kilku kropli kolor żelu, i wcisnąć i wycisnąć dziennik razem zagnieść kolor do pasty cukrowej. Jeśli rośnie zbyt lepkie fondant, można wyrównać poprzez zraszanie go tekstury z cukrem pudrem. Jeśli wydaje się zbyt suche, warto dodać kilka kropli oleju. W pierwszym, kolor będzie wyglądać marmurkowe w kremówki. Youâ € ™ ll potrzeba utrzymania pracy ciasto przez pięć do 10 minut, aby wszystkie barwy przyjęta; lukier będzie nadal przyciemnić nieco jak siedzi.

Jak korzystać Fondant

Rolling Kremówka

Po masz kawałek lukier w kolorze trzeba, można toczyć go do serwet na ciasto, przykryć babeczki, lub użyć jako karty do wyciąć kształty narzędzi Lukier lub foremki. Punktowy przesiane cukru pudru lub mieszaninę cukru pudru i cukru € ™ confectionersâ na płaskiej blacie lub stole, umieścić kawałek kremówki na stole i używać wałka do ciasta, aby rzucić mieszkanie fondant. Zależnie od tego jak lepka Twój lukier jest, może być konieczne do pokrycia wałek do ciasta z cukru confectionersâ € ™.

Aby pokryć ciasto lub babeczki, Twój arkusz kremówki powinna wynosić około 1/4 "grubości. Można wyciąć okrąg z arkusza z ostrym nożem lekko posypana confectionersâ € cukru ™ lub spryskać sprayu.

Rzeźbienie Kremówka

Kremówka jest jak modeliny, co oznacza, ita € ™ s łatwe i przyjemne rzeźbić i kształtować się figurki lub dekoracji. Thereâ € ™ s nie ma dobrych lub złych sposób rzeźbić kremówki, więc nawet jeśli masz bardzo ograniczone zdolności artystycznych, można tworzyć dekoracje lukier, które są abstrakcyjne lub podstawowe. Osób kremówki, zwierzęta i bardziej skomplikowane twory mieć więcej pracy i więcej szczegółów.

Jak korzystać Fondant

Youâ € ™ ll potrzebują dużo różnych kolorach dla rzeźbienia, więc może to być pomocne, aby odcień niewielkie ilości kilku sztuk kremówki i trzymać je pod ręką, aby używać jak wymagają ich. Jeśli chcesz, aby Twoje kreacje być suche, gdy je umieścić na wierzchu ciasta i babeczki, aby służyć, aby je kilka dni wcześniej i pozostawić do wyschnięcia w temperaturze pokojowej.

Przechowywanie Fondant

Kremówka może wyschnąć szybko, ale to nie robi € ™ t zawiera żadnych składników, które są bardzo łatwo psujących się, więc to pozostanie użytku przez długi czas. Aby chronić go podczas youâ € ™ ponownie z nim pracować, utrzymać niewykorzystane elementy pokryte folią lub wilgotną szmatką. Owiń szczelnie kremówki resztki w folię i przechowywać go w zip-top worek w lodówce, aż youâ € ™ gotowy użyć go ponownie; będzie przechowywany przez okres do kilku miesięcy.

Kremówka Wykorzystanie

Odpowiednio stosując kremówki wymaga dokonania lub kupić lukier, Przyciemniane go prawidłowo i albo rolki rzeźbić go do ciasta projektu. Pamiętaj, aby zachować resztki kremówki prawidłowo, więc nie idzie na marne.

Jak korzystać z Zieloną Concealer?

Prawdopodobnie widziałeś zielone korektory, korektory, fundacji i kije kosmetycznych w różnych butików i supermarketów. Ale, zawsze jest coś, co trzyma cię od zakupu tych produktów. Najprawdopodobniej po prostu nie wiedzą, jak korzystać z ekologicznych produktów maskujących.

Jak korzystać z Zieloną Concealer?

Dlaczego musimy zielony korektor?

Aby zrozumieć, jak działają zielone korektory musimy przypomnieć koło kolorów. Pewnie słyszeliście, że na tym kole kolorów, które znajdują się naprzeciw siebie, aby pary. Każda para, kolor salda lub neutralizuje, siebie. Zielony jest sparowane z czerwonego w tym kole. Dlatego też, ten kolor neutralizuje czerwono. Tak, zielony korektor może znacząco maskuje zaczerwienienia, wypryski, trądzik, a nawet zbyt różowe policzki.

Jak korzystać z Zieloną Concealer?

Gdy nie potrzeba korektor?

Absolutnie nie trzeba biec do sklepu, aby kupić zielony korektor, tak szybko, jak można zauważyć zaczerwienienie. Regularne fundacja może sobie z nim dobrze. Może potrzebny jest specjalny zielony korektor, jeśli regularne fundacja nie może całkowicie maskuje zaczerwienienia.

Jak prawidłowo używać zielony korektor?

Zasadniczo, nie ma specjalnych sztuczek na temat korzystania z tego produktu. Jeśli zrobisz wszystko dobrze, to nie będzie żadnych zielone lub białe plamy po użyciu zielony korektor.
• Weź pędzel i obejmuje tylko pryszcz lub czerwony obszar z korektora
• Upewnij się, że do łączenia krawędzi w celu stworzenia sprawnego przejścia kolorów
• Przykryć obszar regularnego fundacji. Powinien on pokrywać całkowicie zielony kolor.
• lekki dotyk proszku nie będzie bolało. Proszek pomoże utrzymać "tuszowanie" zatrzymać w miejscu i uniknąć rozmazania.

Dlaczego musimy zielony podkład?

Zielona grunt jest stosunkowo nowy produkt dla większości z nas. To jest półprzezroczysta baza do makijażu, który pomaga makijaż świeży znacznie dłużej. Niektórzy twierdzą, że ten produkt jest nawet lepiej niż korektory i korektorów w ukrywa zaczerwienienia. Tak więc, jeśli masz do czynienia z takim problemem może chcesz wypróbować ten produkt, ponieważ otrzymywała bardzo dobre recenzje od czasu jego wprowadzenia.

Jak korzystać z telefonów Motorola

Jak korzystać z telefonów Motorola


Na lepsze czy na gorsze, większość telefonów komórkowych Motorola wydanych w ciągu ostatnich kilku lat działają w taki sam sposób, co oznacza, że ​​sposób, że korzystanie z telefonu komórkowego Motorola nie jest tak różne, niezależnie od tego, czy starszy V551 lub gorące nowości KRZR (czasami błędnie napisany jako krazr lub krazer). Jeśli chcesz robić zdjęcia, stosują własne dzwonki, lub po prostu dostęp do zawartych kalkulatora, można go o to prawie tak samo na każdym telefonie Motorola.

W poniższym przewodnikiem, będziemy przechodzić przez niektóre z najbardziej popularnych funkcji i jak z nich korzystać.

Jak korzystać z telefonów Motorola

W przypadkowej kolejności, najczęściej dostępne funkcje na telefon komórkowy Motorola są:

 • Najnowsza historia połączeń
 • Robienie zdjęć
 • Zastosowanie dzwonków

Historia połączeń

Otwórz menu główne, naciskając przycisk, który wygląda jak trzy lub cztery pionowe paski. Teraz, w zależności od tego, czy masz menu ustawione, ekran w sposób oparty na ikonach lub w sposób, opartym na liście, przejdź do pad się do opcji, które brzmi "Ostatnie połączenia". Kilka pozycji można uzyskać z tej funkcji, z których wszystkie mogą być bardzo ważne dla śledzenia wykorzystania (i unikanie tych nieprzyjemnych opłat nadmiar substancji do stosowania więcej minut niż twój komórkowej Plan obejmuje) .Powierzchnia Pierwszy z nich to "Przychodzące". To pokazuje swoje dziesięć ostatnio odebranych połączeń w odwrotnym porządku chronologicznym. To tutaj, że chcesz wyszukać wszystkie połączenia, które pominięte tak, że można zadzwonić do osoby z powrotem. Jeśli faktycznie odpowiedział telefonu Motorola, gdy osoba wezwana, pojawi się znacznik wyboru wejścia.

Drugim jest "połączeń." Jak można się domyślić, ta lista jest bardzo podobny "Przychodzące" oprócz tego, że jest, że rozmowy rozpoczęte ("wychodzące"). Tak jak powyżej, rozmowy, które zostały odebrane, są oznaczone symbolem.

Jedną z cech, które chcesz, aby zwrócić szczególną uwagę na to "Zadzwoń Times". Otrzymasz wskazówki dla długości ostatniego połączenia, wszystkie połączenia (zresetować licznik musi odpowiadać każdego okresu rozliczeniowego), a żywotność (wszystkie rozmowy kiedykolwiek wykonane lub odebrane w telefonie komórkowym). Znajdziesz podobnych informacji w sekcji "Dane Times".

Funkcje aparatu w telefonie

Każdy lubi robić zdjęcia z ich kamery telefonu, więc jeśli masz szczęście wystarczy, aby mieć Motorola telefonów komórkowych z wbudowanym aparatem (jak RAZR), można iść dalej i wziąć te ostrogi-of-the-moment zdjęć, które prawdopodobnie nie może mieć inaczej. Większość kamer wyposażonych Motorola komórkowe wyposażone są w jakimś szybkim klucza dostępu (albo na boku lub na samej głównej klawiaturze), który działa jako skrót do aparatu, ale jeśli nie, można go znaleźć w sekcji "Multimedia" w głównym Telefony menu.Some może być wyposażony w dodatkowe funkcje, jak jest w stanie podjąć wideo, balans bieli i stosować różne efekty (jak Sepia i B & W), ale w większości, są telefony z aparatem Motorola punkt i strzelać. Wystarczy nacisnąć klawisz skojarzony dla "komandor". Teraz bardzo ważne jest, aby pamiętać, że obraz nie jest zapisywany automatycznie! Po "przechwytywania", należy wybrać "sklep", a nie "wyrzucić" w celu zapisania obrazu. Ale poczekaj, to jeszcze nie jest jeszcze zapisany. Będziesz musiał wybrać, czy chcesz wysłać w wiadomości MMS (wersja multimedialna wiadomości tekstowej), zapisać go do pamięci telefonu, stosuje się go jako tapetę, stosuje się go jako wygaszacz ekranu, lub stosuje się je do Wpis do książki telefonicznej (dla obrazu ID). I zwykle po prostu wybierz "Zapisz w telefonie" w pierwszej kolejności.

Korzystanie dzwonki na Motorola

Niektóre telefony komórkowe Motorola są zdolne tylko dzwonki polifoniczne, podczas gdy inne mogą korzystać dzwonki MP3, które brzmią o wiele bardziej realistyczne. W każdym razie, można zdecydować się na zastosowanie dowolnej liczby różnych dzwonków do wszystkich różnych wpisów w książce telefonicznej, do kategorii lub do pierścienia style.To zastosowanie dzwonek do jednego wpisu w książce telefonicznej, dostęp do tego wpisu i a następnie naciśnij przycisk Menu. Stamtąd, przejdź do edycji i przenieść się do "Ringer ID". Stamtąd można wybrać dzwonek z pamięci telefonu. Nie zapomnij zapisać!

Aby użyć dzwonka dla całej kategorii w książce telefonicznej (biznes, przyjaciół, rodziny, itd.), Otworzyć książkę telefoniczną, a następnie naciśnij przycisk Menu. Zejdź do kategorii i wybierz to. Stamtąd, przesunąć kursor w dół do wybranej kategorii, ale nie wybrać go jeszcze. Zamiast tego, naciśnij przycisk Menu z właściwą kategorię zaznaczony, wybierz z menu Edycja, a zastosowanie dzwonka ID tak samo, jak do jednego wpisu.

W końcu, jeśli chcesz zastosować "globalnej" dzwonek (lub "default" jeden, który będzie użyty do wpisów w książce telefonicznej nie), przejdź do menu Setup / Ustawienia i wybierz Dzwonki. Wybierz styl dzwonka, który chcesz edytować wciskając lewy lub prawy (użyjemy "Loud" w naszym przykładzie), a następnie przejdź do "Loud Szczegóły" (lub "Soft Szczegóły do ​​miękkich Styl dzwonka, itp). Stamtąd można wybrać wybrany dzwonek dla każdego zdarzenia - połączenie przychodzące, przychodzące wiadomości SMS, i tak dalej - a także głośność dzwonka.

Jak korzystać z Rotisserie Oven

Jak korzystać z Rotisserie Oven


Czy jesteś zainteresowany gotowania i chcą wiedzieć, jak korzystać z kuchenki z rożna? Nowoczesne piece Rotisserie są podobne do tradycyjnych pieców, tylko oni posiadają mechanizm do obracania żywności, podczas gdy gotuje.

Historia Rotisserie Piekarniki

Chociaż nowoczesny piekarnik z silnikiem mechanicznym może wydawać się nowy pomysł, styl rożna gotowania pochodzi już w średniowieczu. W rzeczywistości, rożna gotowania jest gotowanie w korzystny sposób różnorodne mięsa przez wiele wieków w różnych kulturach kulinarnych.

Wadą w przeszłości było ręczne obrócenie mięsem; Jednak wraz z pojawieniem się nowoczesnych technologii dzisiaj możliwe jest kupić piekarnik z rożna, że ​​po prostu wymaga naciśnięciem przycisku doskonale ugotować posiłek. Jednak istnieją pewne ważne informacje, aby dowiedzieć się, aby wiedzieć, jak korzystać z kuchenki z rożna.

Tradycyjny Rotisserie Gotowanie

W tradycyjnej kuchni rożna jedzenie było mięso. Byłoby skewered na długim pręcie zwanej rożnie i obracany na ogień w piecu lub na zewnątrz. Ten sposób jest stosowany do gotowania całych zwierząt całość, dzięki świnie, kozy, a nawet całe krów.

Sposób ten czas i pracochłonne jak ciężkie zwierzęta gotować przez długi czas wymagający stałego obracania się od pieczenia. Produkt był wart wysiłku; jednak, jak rożna gotowania dozwolone mięso gotować równomiernie, podczas gdy samo-basted we własnych sokach, które zakończyło się pysznym produktu końcowego.

W średniowieczu kuchnie sługą musiałby obrócić mięso i był często określany jako "chłopiec" lub plucie "gniazda pluć." Pluje obracane przez psa-powered bieżnie i silników parowych później zostały stworzone. Słowo pochodzi z rożna francuski i pojawiła się w paryskich sklepów w 1450.

Rożna i uroczystości

Jak korzystać z Rotisserie Oven

Istnieje wiele tradycyjnych form rożna żywności w kulturach kulinarnych z całego świata. Metoda była bardzo popularna w Europie Zachodniej w epoce średniowiecza. Podczas wakacji pluć całego zwierzęcia był wygodny sposób nakarmić wielki tłum i jeszcze stworzyć uroczysty produkt.

Gotowanie rożna stał sam w sobie święta w dni uroczystości. Na Filipinach iw innych częściach Azji Wschodniej pluć pieczona świnia znany jako Lechoń jest utrudnione przez przez całe rodziny. Mięso jest stale basted aby zapewnić, że zewnętrzna skórka świnia jest bardzo chrupiące. Rotisserie stylu gotowania w basenie Morza Śródziemnego i na Bliskim Wschodzie jest również bardzo popularne. Doner Kebab, Gyros, i korzystać z różnych mięs Shawarmas umieszczanych na rożnie i palone. Istnieje wiele innych metod, w Ameryce Południowej, Australii i Afryce.

Dzisiejsze czasy: Jak korzystać z Rotisserie Oven

Tradycyjne metody zajęło dużo czasu do opanowania, ale nauczenie się kuchenka rożna jest łatwiejsze. Nowoczesne małe urządzenia kuchenne rożna silniki mają na celu ograniczenie pracy w dół do prawidłowego skewering mięso i upewniając się, że gotuje dla odpowiedniej ilości czasu. Ponadto, jedzenie gotowane w kuchence rożna jest zdrowsze niż w tradycyjnym piecu jak tłuszczu kapie spośród mięsa, podczas gdy obracające prowadzi do potraw niższe stężenia cholesterolu i tłuszczu, ale bez utraty smaku lub wrażliwość.

Tradycyjnie, rożna gotowanie jest zarezerwowana dla mięsa, ale coś z warzyw z ryb może być gotowane stylu z rożna. Aby przygotować tradycyjne danie mięsne marynować mięso lub przykryć go w przyprawach. Przy skewering mięsa upewnić się, że mięso jest odpowiednio zrównoważona na patyku, tak że nie ma podkreślić silnika. To jest tylko kwestia dla piekarników poziomych jak niektóre mięsa, takie jak kurczak są cięższe na szyi, a następnie na nogi.

Ważne jest także, aby gotować na odpowiedni czas; Piece Rotisserie wymagają większości 15 minut czasu na każdy kilogram mięsa gotowania. Wreszcie, ważne jest, aby upewnić się, że zwróci się uwagę, aby uniknąć dotykania szkła lub metalu, bez rękawic kuchennych, jak piece się bardzo gorąco. Działania te pozwalają na gotowanie pyszne jedzenie w kuchence rożna.

Jak korzystać Świece do uszu

Jak korzystać Świece do uszu
Człowiek odbiera Świecowanie uszu

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak korzystać z uszu świece, zapoznanie się z ogólnymi instrukcjami użytkowania. Bardzo ważne jest, aby zawsze przestrzegać instrukcji dostarczonych dokładnie przez określonego producenta świec do uszu, z których korzystasz.

Jak korzystać Świece do uszu

Poniższe instrukcje dotyczące korzystania z uszu świece przeznaczone są jako ogólne wskazówki odniesienia.

Przygotowanie pomieszczenia

 • Wiele osób uważa, że ​​przygotowania do pokoju, gdzie Konchowanie uszu odbędzie się w relaksujący sposób sprawia, że ​​ogólne doświadczenie bardziej przyjemne. Kilka metod obejmują gry miękkie muzyki relaksacyjnej, palenie świec zapachowych i przy użyciu olejków eterycznych.
 • Pokój powinien być projekt darmo, aby zapewnić płomień świecy ucha spala w płynny nawet sposób.
 • Pokój powinien być ciepły, aby zapewnić odbiorcy ucha świeca pozostaje ciepłe i wygodne w całym procesie.
 • Szkło, lub miski, wody do gaszenia świec ucha powinien być umieszczony w pobliżu.

Przygotowanie odbiorcę Candle Ear

 • Mają osoby otrzymującej ucho prześwietlania położyć się na jednej stronie, w miejscu, które jest wygodne.
 • Umieść poduszkę pod głowę osoby zapewniającej podwyższoną wsparcia. Uniesienie głowy w pionie pozycjonuje słuchowego.
 • Przed rozpoczęciem Konchowanie uszu, oczyścić teren wokół ucha odbiorcy przez szczotkowanie żadnych włosy od ucha.
 • Miejsce ręcznik lub inny rodzaj pokrycia, wokół obszaru ucha do ochrony odbiorcy ubrania, włosy i skórę.
 • Osoba wykonująca Konchowanie uszu powinien usiąść na krześle przy głowie odbiorcy.

Wykonywanie Świecowanie uszu

 • W zależności od marki ucha świeca używana, może być linią lub okręgu przedstawiający bezpieczną długość spalania świecy. Jeśli nie, wiele osób pełniących candlings uszu używać magii znacznik, aby zaznaczyć świecę na znak sześć cali. Czasami lekarze ucha świeca wykorzystać papierowy talerz z otworem wyciętym w środku. Otwór powinien być na tyle mały koniec świecy ucha duże, aby przechodziły przez około pięć centymetrów. W trakcie leczenia, świeca ear usuwa gdy pozostało około sześciu cali ucha świecy pozostało pięć centymetrów na spodzie płytki, a pozostały jeden cal od strony palącego świecy.
 • Osób podających Konchowanie uszu zapala grubszą końcówkę świecy ucha. Na niektórych marek uszu świecami to świeci na nieznaczoną końca.
 • Administrator bardzo delikatnie kładzie non-świeci koniec świecy ucha do ucha odbiorcy i zamienia go lekko do uszczelniania świecy w miejscu, w pasażu ucha. Kiedy świeca jest właściwie włożona, odbiorca słyszy miły szeleszczący dźwięk i trzaski.
 • Przez cały prześwietlania ucha, administrator posiada świecę ucha pionowo na miejscu w firmie, delikatny chwyt upewniając się, aby nie ściskać świecę razem. Administrator nigdy nie powinny opuścić osobę samotnie podczas procesu lub puścić świecy ucha.
 • Gdy świeca ucho nie spłonął na znak bezpieczeństwa sześciu cali lub wstępnie oznaczone znakiem bezpieczeństwa na niektórych marek świec, administrator delikatnie i ostrożnie usuwa świecę od ucha do ucha odbiorcy przejścia.
 • Umieść pozostałą część ucha świecy w pobliżu szkła lub misce z wodą gasi płomień.
 • Po usunięciu świec, ucho świecowania administratorem usuwa wszelkie materiały lub kondensacji, która może zgromadzić na włosy wewnątrz ucha.
 • Korzystanie z nowego ucha świeca, powtórzyć proces na drugim uchu.

Po Konchowanie uszu

 • Masz odbiorca ucha świeca nadal leżąc na dwadzieścia do trzydziestu minut upewniając się, że są ciepłe i wygodne.
 • Delikatnie masować obszary uszu, szyi i twarzy są kojące i poprawić ogólną efekt prześwietlania ucha.
 • Zbadaj ucha szukasz pozostałości z kondensacji. W razie potrzeby użyć środka do czyszczenia uszu. Nigdy nie należy używać bawełny piłkę, wacika lub cokolwiek, że będzie domagał resztę z powrotem do ucha.

Więcej informacji na Konchowanie uszu

 • Świecowanie uszu z okrężnicy Sieci Terapeutów
 • Drań na Konchowanie uszu z Web MD
 • Coning / Świecowanie firmy

Kilka słów przestrogi

Mimo, że są ludzie, którzy wiedzą, jak korzystać z uszu, świece i wykonać zabieg samodzielnie, jest wysoce zalecane, aby zawsze mieć partnera, aby pomóc zarządzać uszu zabiegi świec. Zarówno odbiorca i administrowan ucha świeca około otwartego ognia i dodatkowe należy zachować ostrożność. Jeśli odbiorca czuje się wszelkiego rodzaju dyskomfort lub ból w trakcie leczenia, należy uszu świecowanie natychmiast zatrzymany i szukać pomocy medycznej w razie potrzeby.

Jak korzystać z BlackBerry Storm

Jak korzystać z BlackBerry Storm

Ponieważ jest to pierwszy telefon z Research in Motion, wyposażonym w ekran dotykowy, uczenie się, jak korzystać z BlackBerry Storm jest zupełnie inna forma za pomocą innego urządzenia BlackBerry. Na początek, nie ma trackball i klawiatura nie sprzętu. Zamiast tego, większość z interfejsu odbywa się za pośrednictwem ekranu dotykowego kliknięcie.

Przedstawiamy Storm

Oczywiste jest, że telefony BlackBerry są bardzo popularne wśród przedsiębiorców. Jest to w dużej mierze dlatego, że urządzenia te są prawdopodobnie najlepiej do obsługi mobilnej poczty e-mail, ale wiele firm docenią również bezpieczeństwo na poziomie przedsiębiorstw oferowanych przez BlackBerry Internet Service i BlackBerry Enterprise Server.

Z BlackBerry Pearl i BlackBerry Storm, Research in Motion wydaje się przeniesienie niektórych z jego naciskiem na rynek konsumencki. Telefony te są nadal opłacalne dla użytkowników biznesowych, ale oni miało być trendier i bardziej modne dla przeciętnego wolnym od pracy klienta.

Niektóre z podstawowych funkcji na tym telefonie komórkowym obejmują 3,25-calowy ekran dotykowy, szybki łączność bezprzewodowa szerokopasmowego, 3,5 mm audio jack, 1 GB pamięci wewnętrznej, slot microSD, Bluetooth 2.0, aparat 3.15MP, aGPS i BlackBerry Maps.

Jak korzystać z BlackBerry Storm

W nauce, jak korzystać z BlackBerry Storm, system operacyjny i interfejs użytkownika jest podobny do tego co można dostać w innych współczesnych urządzeń BlackBerry. Jeśli wiesz już, jak BlackBerry działa, to będziesz już w miarę znany z BlackBerry Storm.

Istnieją pewne różnice, oczywiście, i najbardziej zauważalną tego jest dotykowy wyświetlacz kliknięcie. Miało to pozwolić BlackBerry lepiej konkurować z alternatywnych urządzeń takich jak Apple iPhone i HTC Touch Diamond.

Technologia SurePress dotykowy

Wyposażony w ekran dotykowy pierwszy na BlackBerry, BlackBerry Storm jest głównym odejście od tradycyjnego interfejsu BlackBerry. To jest tak znaczna, jak przejście z kółkiem przewijania do trackball kilkuletnich ago.Unlike większości innych telefonów komórkowych z ekranem dotykowym, jednak ekran dotykowy na BlackBerry Storm oferuje interfejs dwuetapowy. Jeśli używasz palca i po prostu dotykać powierzchni ekranu, to pierwszy poziom. Jeśli następnie palcem "kliknij" ekranem do wewnątrz, tak, jakby to był przycisk fizyczny, to drugi etap.

BlackBerry odnosi się do tej technologii, jak SurePress, następujące w systemie nazewnictwa klawiatury SureType znaleźć na BlackBerry Pearl. Ekran SurePress jest pierwszą rzeczą, którą musisz nauczyć się, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak korzystać z BlackBerry Storm.

Aby pisać wiadomości w inny sposób wprowadzania tekstu, musisz skorzystać z drugiego etapu i "kliknij" ekran do pisania. Jeśli po prostu unosić i "dotknąć" ekran, klawisze wirtualne dostanie podkreślił, jak pokazano na zdjęciu powyżej, ale nie zostaną one wprowadzone.

Surfowanie w mobilnego Internetu

Podobnie jak w przypadku Apple iPhone, poruszania się w Internecie na BlackBerry Storm polega przesuwając wniosków na ekranie dotykowym. Aby przeglądać strony WWW, wystarczy przeciągnąć palcem z jednego końca ekranu na drugi, jak gdybyś ruchu fizycznego kawałek paper.Unlike iPhone, jednak nie ma interfejs multi-touch na powiększanie i pomniejszanie na stronach internetowych. Zamiast tego, należy wywołać menu, aby powiększyć w określonych odstępach czasu. Klikając na linki wiązałoby naciśnięcie ekranu wewnątrz na wybrany link, tak samo jak podczas wprowadzania tekstu za pomocą klawiatury ekranowej.

Pobieranie dodatkowych Apps

Teraz, gdy wiesz podstaw, jak korzystać z BlackBerry Storm, może być pragnienie, aby wyodrębnić dodatkowe funkcje z gorącej nowego smartfona. Istnieje wiele aplikacji BlackBerry Burzowe dla multimediów, wiadomości błyskawicznych, zarządzania zdjęciami i więcej. Te można uzyskać za pomocą BlackBerry App World. Istnieją również aplikacje innych firm, dostępnych za pośrednictwem alternatywnych źródeł.

Nowy rozdział w BlackBerry

Na podstawie trendów w branży smartfonów jako całości, ekrany dotykowe szybko zyskują popularność tak to miało sens dla RIM do produkcji jednego z własnych. Nauka tajniki BlackBerry Storm może zająć trochę praktyki, ale można się powiesić rzeczy w ogóle czasu.

Jak korzystać Lyziwraps Dar oblewania wielokrotnego użytku

Jak korzystać Lyziwraps Dar oblewania wielokrotnego użytku


Lyziwraps wielokrotnego użytku, opakowanie na prezent pomaga można uniknąć marnotrawstwa pakietów prezent owinięty, zwłaszcza w czasie wakacji. Edytor Logiki Stosowanej GreenLiving Sally Malarz miał okazję porozmawiać z Jocelyn Childs, właściciel Lyziwraps zapytać o koncepcji tego bardzo zielonej produktu. Dowiedz się więcej w tym ekskluzywnym wywiadzie.

Lyziwraps wielokrotnego użytku Gift Wrap Wywiad

Zakład Logiki Stosowanej (LTK): Jakie są Lyziwraps i jakie są one wykonane z?

Jocelyn Childs (JC): Lyziwraps są wielokrotnego użytku, każdy-okazja alternatywą dla zawijania papieru prezent zaprojektowany aby zaoszczędzić czas, pieniądze i energię, a wspierają zdrowsze środowisko. Są rurowa w formie, zmywalne i trwałe. Okłady są wykonane z nylonu i ripstop poli-tafty.

To wszystko w imię

LTK: Skąd pochodzi nazwa? Czy ma specjalnego lub istotne znaczenie?

JC: Lyziwraps pierwotnie wejście do ósmego konkursu innowacji klasy przez moją córkę, Elizę, po odkryła, że Amerykanie rocznie produkować 25 procent więcej odpadów między Dziękczynienia i Nowy Rok - łącznie 1 mln ton tygodniowo. Eliza wyruszył na poszukiwania alternatywy dla jednego tylko do użytku papierowej owijki. Eliza jest znany jako "lyží" do jej rodziny, i namesake firmy.

Inspiracja

LTK: Co zainspirowało Cię do stworzenia firmę?

JC: Na początku nie myślałem, że moja córka jest innowacją było coś rewolucyjnego. Jednak po użyciu jej prototypy trzech lat, zdałem sobie sprawę, że te proste worki ratowali mi tyle czasu, energii i pieniędzy, zachowując nasze odpady uroczysty do minimum.

Na Zielonej misji

LTK: Jaka jest Twoja misja?

JC: Naszą misją jest zrewolucjonizować sposób w jaki ludzie owinąć dary, aby pomóc innym zaoszczędzić czas i pieniądze, jednocześnie zmniejszając znaczną ilość odpadów powstałych podczas produkcji i sprzedaży papieru opakowanie na prezent i sprawić, że ludzie się uśmiechają. Prezentacja taki wyjątkowy prezent zawsze generuje uśmiech i za pomocą czegoś tak praktycznego zawsze rodzi zadowolenie.

Jak korzystać z Lyziwrap?

LTK: Jak się Lyziwraps wykonane i co można z nich korzystać za?

JC: Lyziwraps są rurowe w formie z mankietem na obu końcach. Do pracy po prostu rzeczy, mankiet i cinch. Każdy, niezależnie od rzemiosła talent, może to zrobić. Mogą one być wykorzystywane do tabeli najlepszych prezentów, też. Zamiast tradycyjnych Christmas cracker, rodziny mogą pakować dodatkowe małych okłady z własnymi niespodzianek i ustawić zawijanie w każdym wypełniony miejsce ustawienia. Mogą one być wykorzystane jako worki płacących stron i okłady obsady wypełniających. Lyziwraps są wspaniałe do pakowania ubrań, ponieważ nie są wymagane bibułkę lub pudełka. Okład może ukryć torbę wina jeden dzień, książkę następujących dni i szalik następny. W przeciwieństwie do worka wina, okłady nie są specyficzne prezent. Mogą być również stosowane jako organizatorów podróży i worków rzeczy.

LTK: Czy producenci są w USA?

JC: Po próbie produkcji w Stanach Zjednoczonych za rozsądną cenę, w końcu uciekł się do produkcji w Chinach. Istnieje znaczna ilość pracy, który przechodzi do każdego owijania oraz pakowania. Cena była wygórowana z amerykańskiego pracy. Odwiedziliśmy fabryki w Chinach i monitorowania zarówno warunków środowiskowych związanych z nimi ludzi i.

Jak korzystać Lyziwraps Dar oblewania wielokrotnego użytku

Wrap Races

LTK: Czy oferujecie możliwości pozyskiwania funduszy?

JC: Lyziwraps Firma ma przyjemność zaoferować swoje produkty do programów edukacyjnych, środowiskowych i społecznych w celach charytatywnych. Firma oferuje szkół i innych programów czterdzieści procent sprzedaży. Oferujemy zestawy próbek, ulotek i promocji w Internecie.

 • Na rozpoczęcie sprzedaży, polecamy "wyścigu wrap". Można to zrobić w trakcie montażu, spotkanie lub klasy.
 • Wybierz dwóch ochotników, i dać każdemu z nich cztery dary różnych rozmiarach.
 • Daj jednego ochotnika zestaw Lyziwraps i inne papieru wolontariuszy, taśmy, nożyczki i taśmę.
 • Niech Konkurs rozpocznie.

W ten sposób lyží wooed sędziów w oryginalnym konkursie innowacji. Po świadkami wyścigu oblewania, zobaczysz dlaczego. Jest to dość przekonujące i zawsze zabawne, zwłaszcza jeśli clown klasy lub ukochaną członkiem wydziału pobiera papieru, taśmy, nożyczki, i wstążką.

Nie tylko jeden rozmiar dla wszystkich

LTK: Jakie są różne rozmiary i style Ci zaoferować?

JC: Lyziwraps sprzedawane są w zestawach po 4 (XS, S, M, L). Te rozmiary pomieścić następujące dary:

 • XS: Skrzynki jubilerskie, karty upominkowe, skarpet i stołowe prezenty, 4 "x 6"
 • S: Wino, DVD, telefony, książki w miękkiej okładce, szaliki, 6 "x 14"
 • M: książki w twardej oprawie, pudełka cukierków, koszule, 8 "x 19"
 • L: Gry planszowe, kurtki, jakiś sprzęt sportowy, komputery, 13 "x 28"

Są one dostępne w czterech kolorach w ripstop nylon i czerwona w tafty poli. Wszystkie zestawy są w kieszeni poduszki, które mogą być również wykorzystywane jako okład na prezent lub zestawu danych. Okłady również mogą być personalizowane z wyhaftowanym monogramem.

Specjalne podziękowania dla Jocelyn Childs

Zakład Logiki Stosowanej pragnie podziękować za dzielenie Jocelyn Childs jej produkty przyjazne dla środowiska i poświęcenie czasu z jej harmonogramem, aby wziąć udział w tym ekskluzywnym wywiadzie wielokrotnego użytku LTK Lyziwraps Dar oblewania.

Jak korzystać z Rice Cooker

Jak korzystać z Rice Cooker

Jeśli miłość do gotowania ryżu i warzyw w domu, znajdziesz to, by wiedzieć, jak korzystać z gotowania ryżu. Gotowanie ryżu to specjalistyczne urządzenia przeznaczone do gotowania ryżu z minimalnym wysiłku ze strony użytkownika. To poręczne urządzenie może mała kuchnia ułatwić życie i jedzenie smaczniejsze.

Gotować ryż w Six prostych krokach

Większość nowych gotowania ryżu będą zawierać instrukcje dostarczone przez producenta. Te kierunki są najprostszym sposobem, aby obsługiwać szczególną jednostkę, ale w ogólnym ryżu kuchenki działają w ten sam sposób. Podstawowe instrukcje są podobne.

Etapy gotowania

Poniższe kroki będzie można co ryż w krótkim czasie:

 1. Dodać ryż do garnka do gotowania ryżu. Przeczytaj wskazówki na opakowaniu ryżu, i zmierzyć ryż zgodnie z instrukcją. Użyj regularne miarkę do tego kroku, ponieważ gotowania ryżu czasem pochodzić z niestandardowych urządzeń pomiarowych. Należy rozważyć płukanie ryż, jeśli nie jesteś pewien swojej czystości.
 2. Dodanie określonej ilości wody, na opakowaniu ryżu. Należy uważać, aby nie wypełniać kuchenki poza przepełnieniem linii.
 3. Dodaj sól i przyprawy do ryżu. Możesz to trochę oliwy z oliwek lub masła dać ryż bogatszy smak, i to jest zabawa, aby dodać suszone zioła, które uzupełniają resztę posiłku.
 4. Umieścić garnek do gotowania ryżu do urządzenia kuchennego i przykryć garnek z pokrywką. Większość kuchnie są wyposażone w szczelną pokrywą, ale jeśli pokrywa jest zbyt luźna, należy rozważyć dodanie warstwy folii aluminiowej.
 5. Podłączyć kuchenkę i nacisnąć przycisk, aby rozpocząć gotowanie ryżu. Jeśli kuchenka posiada stoper, możesz zdecydować się na kucharza ryżu w późniejszym momencie w ciągu dnia. Niektóre jednostki wyższej klasy to cieplej, które pomogą ryż zmarznąć po jego zakończeniu gotowania. Podczas gotowania ryżu, powstrzymać się od podnoszenia pokrywy, aby sprawdzić na nim.
 6. Gdy ryż jest gotowy, kuchenka wyda sygnał dźwiękowy lub zrobić dźwięk kliknięcia. To dobry pomysł, aby ryż siedzieć w garnku przez około dziesięć minut po zakończeniu gotowania. Pozwala to ziarna pulchny się nieco więcej.

Czas gotowania i wskaźniki

Ryż Rodzaj Kubki z Rice Ilość wody Czas gotowania
Biały 1 szklanka 1,5 szklanki 10 minut
Brązowy 1 szklanka 2 szklanki 20 minut
Dziki 1 szklanka 2 szklanki 20 minut

Aby dowiedzieć się, ile czasu potrzeba, wystarczy pomnożyć kubki musisz gotować do czasu. Na przykład, gotowanie trzy szklanki białego ryżu zajmie Państwu około 30 minut.

Pomocne wskazówki

Jak korzystać z gotowania ryżu, może warto rozważyć następujące pomocnych wskazówek:

Jak korzystać z Rice Cooker

 • Gdy ryż jest prawie gotowy do gotowania, możesz dodać jakieś warzywa. Aby to zrobić, upewnij się, że warzywa są czyste i pokroić na małe kawałki. Otwórz pokrywę bardzo ostrożnie, obserwując gorącej pary. Zrzuć warzywa na wierzchu ryżu, a następnie szybko zamknąć pokrywę.
 • Puch ryż przed podaniem go. Można to zrobić w kuchence, ale najlepiej zrobić to w naczyniu porcji. Użyj widelca dać ryż maksymalną ilość wyciągu. Jeżeli kuchenka ma powierzchnię nonstick, należy unikać metalowych naczyń, które mogą go porysować. Wiele gotowania ryżu pochodzą z płaską ryżu wiosła, że ​​doskonale nadaje się do tego zadania.
 • Gdy jesteś pewien, że wiesz, jak korzystać z gotowania ryżu, za pomocą urządzenia do gotowania ryb lub cienkie paski mięsa. Może to zająć trochę doświadczenia, a to istotne, że wszystko będzie dobrze ugotowane mięso zanim go spożywać.
 • Jeśli mieszkasz na dużych wysokościach, należy skontaktować się z ryżu podręcznik kuchenka do specjalnych instrukcji. Być może trzeba zmieniać ilość ryżu i wody, a także czas gotowania dla cyklu.
 • Należy rozważyć zastąpienie rosół dla wody w ryżu receptury. Rosół dodaje więcej smaku do ryżu, i jest to świetny sposób, aby urozmaicić potrawy.

Informacje o zakupach

Urządzenia do gotowania ryżu w cenie od mocy 15 dolarów do ponad 150 dolarów. Koszt zależy zwykle od wielkości kuchenka, marką i funkcji zawartych z jednostką. Można znaleźć proste modele przeznaczone gotować tylko tyle ryżu dla jednej osoby, albo wybrać model z funkcją podgrzewania, nonstick garnka, timer i innych przydatnych gadżetów. Większość marek appliance, jak Cuisinart i Hamilton Beach mają do gotowania ryżu na rynku.

Weź wypalić ryżu Gotowanie

Jeśli kochasz ryż ale nienawidzę lepkiej bałagan i spalony na pozostałości, które mogą pochodzić z przygotowaniem go na patelni, kuchenka ryżu może być dla Ciebie. Po dowiedzieć się, jak korzystać z tego urządzenia, znajdziesz to jeden z najbardziej przydatnych urządzeń kuchennych.

Jak korzystać z Sod Cutter

Jak korzystać z Sod Cutter


Jeśli chcesz usunąć trawę na przestrzeni ogrodu i krajobrazu, będziesz potrzebował frez darni, aby wykonać zadanie. Poznaj różne rodzaje noży sod i jak z nich korzystać.

Co to jest Sod Cutter?

Istnieją różne rodzaje noży sod, ale wszystkie one zasadniczo cięcia trawy na korzenie, dzięki czemu można usunąć całe fragmenty darni i narażać goły grunt pod. Rodzaj noża użyjesz zależy od zadania, które ma wykonać. Twoje opcje od bardzo podstawowych narzędzi do zmotoryzowanych kutrów.

Jak korzystać z różnych Przecinarki

Plac krawędzi Sod Cutter

Jest to najbardziej podstawowy typ noża darni dostępne. To wygląda trochę jak regularnie łopatą, poza tym, że ma krótszą rękojeść i ostrze zamiast kwadratu zaokrąglone krawędzie na końcu. Może być stosowany do ręcznego krawędzi trawnika, ale można również użyć go do usunięcia małych fragmentów darni jednym na raz. To zajmuje trochę mięśni, aby go używać, ale jest w porządku, jeśli tylko trzeba usunąć małe poprawki i jesteś w stanie podjąć kończeniu pracy.

Aby korzystać z tego typu noża jako osadczej:

Jak korzystać z Sod Cutter

 1. Użyj but do jazdy frez krawędzi prosto do darni, gdzie krawędź swojej trawie spełnia bruk.
 2. Kontynuować pracę wzdłuż krawędzi przeciąć niechcianego darni.
 3. Użyj frez jak łopaty, aby wyjąć sekcje darni, które chcesz usunąć i pozbyć się ich zgodnie z potrzebami.

Aby usunąć płaskie obszary darni:

 1. Zaplanuj do pracy w małych sekcjach i wyróżniać całą powierzchnię darni, który chcesz wyciąć.
 2. Użyj buta do klinowania frez do darni pod kątem.
 3. Słuchaj, aby usłyszeć dźwięk krojenia jak przeciąć korzeni.
 4. Wyciąć małe kawałki darni i unieś je precz z kutra.
 5. Kontynuować pracę w ten sposób, dopóki nie usunięto wszystkie darń.

Kopnij Sod Cutter

Kosiarka akcja darń ma dwa długie uchwyty zakotwiczone z poprzeczki. Jest rolki i płaskie ostrza na poziomie gruntu, a można ustawić poziom ostrza do jednego, który działa najlepiej z projektu. Za pomocą przecinarki przez kopanie poprzeczkę, aby przenieść go wraz jak wyciąć. Możesz korzystać z tego typu nóż do usuwania długich, wąskich pasów darni można zwinąć i usunąć.

Aby korzystać z tego typu noża:

 1. Zaznaczać obszar, w którym chcesz usunąć darń.
 2. Począwszy od zewnętrznej krawędzi tej dziedzinie, daje frez kopa z buta do pierwszego cięcia do darni.
 3. Kontynuuj kopanie i cięcia aż do końca wiersza.
 4. Podniesienie rękojeści freza do odszczepia koniec paska od reszty traw i zrolować całą taśmę darni do usunięcia.

Zmotoryzowany Sod Cutter

Jeśli masz zamiar usunąć dużą powierzchnię darni, zmotoryzowany kuter darń jest najlepsza maszyna do pracy. Jednakże, jest to bardzo silne i mogą być trudne do manewru, ponieważ tak naprawdę kręci. Możesz wynająć jeden dla około 50 dolarów za godzinę, ale może być lepiej do umowy z firmą krajobrazu usunąć darń dla Ciebie.

Jeśli nadal chcesz, aby wykonać zadanie samodzielnie, każdy kuter zmotoryzowany ma własną instrukcją obsługi, która zawiera szczegółowe wskazówki dotyczące korzystania z tego urządzenia. Tak, zawsze czytać te wskazówki przed rozpoczęciem.

Ogólnie rzecz biorąc, będzie:

 1. Działka na obszar, w którym chcesz darni usunięte, i usunąć skały znajdziesz.
 2. Sprawdź poziom oleju w urządzeniu, aby upewnić się, że spełnia wytyczne producenta, i dodać więcej, jeśli to konieczne. Również dodać gazu, ile potrzeba.
 3. Włóż zmiany biegów w położenie neutralne, podnieść tarczę, i popychają nóż do krawędzi, w którym chcesz, aby rozpocząć.
 4. Opuścić ostrze, i uruchomić silnik.
 5. Przesunięcie w niskim biegu i delikatnie pociągnąć na przepustnicy.
 6. Popychają nóż do przodu kilka metrów, przesunąć ją na neutralne i sprawdzić, jak głębokie cięcie jest. Dostosowania poziomu łopatki w zależności od potrzeb.
 7. Przesunąć frez z powrotem do niskiego biegu i kontynuować cięcia darni.
 8. Na końcu każdego rzędu podnieść rękojeść noża w celu przesuwania noża w dół i wykonania cięcia, które odcina się z taśmy z resztą trawnika.
 9. Zwijanie taśmy, jak zakończyć każdy rząd sprawia, że ​​łatwiej zobaczyć, gdzie już wyciąć.
 10. Bieg jałowy. Ustaw swój kuter na początku następnego wiersza, przesuwają się na niskim biegu, i przeciąć kolejną taśmę.
 11. Powtórzyć w razie potrzeby, dopóki nie wyciąć darń z całego obszaru.
 12. Gdy skończysz, bieg jałowy i wyłączyć frez off.

Wybrać odpowiedni nóż do pracy

Nie ważne ile darni trzeba wyciąć, przekonasz się, że wybór i za pomocą odpowiedniego narzędzia do pracy będzie praca back-łamanie trochę łatwiej. Darń usunąć jest cennym źródłem, które mogą być przenoszone do innych obszarów, które chcesz, aby zielona i piękna.

Jak korzystać z Bloggera z własnego komputera lub domeny

Jak korzystać z Bloggera z własnego komputera lub domeny


Jeśli zastanawiasz się, jak korzystać z blogger z własnego komputera oraz domeny, jesteś gotowy do podjęcia na swoim blogu do następnego poziomu. Korzystanie z technologii back-end Bloggera z własną tożsamością online jest łatwa i skuteczna.

Jak korzystać z Bloggera z własnego komputera lub domeny w trzech krokach

Nie ma nic skomplikowanego procesu, a to wiąże się kilka rzeczy, które masz prawdopodobnie robiłem. Robisz to w ten czas na swoim blogu, jednak tak, istnieje kilka rzeczy, aby zwrócić szczególną uwagę na.

1. dobrać Wielkiej Domain

Istnieje wiele sposobów, aby nabyć domenę z witryn takich jak GoDaddy lub Jokera, a nawet kilka sposobów, aby uzyskać darmowe domeny. Blogspot będzie także sprzedawać domeny za 10 dolarów, jak zobaczysz poniżej. Jeśli szukasz profesjonalnego rodzaju miejscu, trzeba być rzeczywiście gotów wyłożyć pieniądze na własne nazwisko. To daje możliwość wymyślić coś chwytliwego, coś jednoznacznie związane z treścią bloga ci. Będzie również pozwolić ludziom łatwo rozpowszechniać informacje o swojej stronie: "Hej, czy ty czytać najnowsze BloggingBananas" Jeśli to ma na myśli BloggingBananas.com to będzie dużo łatwiejsze niż BloggingBananas.Blogspot.com.

Szybkie wskazówka: to lepiej, aby nazwa domeny wszystko jedno słowo, bez myślników i podkreśleń, po prostu tak, że ludzie mogą łatwo powiedzieć. Z tego samego powodu, to lepiej, aby uniknąć "mądrych" błędy ortograficzne. Jeśli Twój blog staje się popularna, może być także do zabezpieczenia .net i .org domen lub inne kombinacje oprócz .com.

Jeśli masz zamiar być zakup domeny z usługi hostingowej Google (która zazwyczaj jest dość tanie, jak domeny przejść) znajduje się link do Państwa przez proces zamawiania Google. Oczywiście, musisz sprawdzić dostępność danej domeny, ale to część zabawy i można zrobić tam na Bloggerze.

2. Zaloguj się do swojego konta w serwisie Blogger

Jest to przy założeniu, że masz już konto na Bloggerze. Jeśli tego nie zrobisz, ustawienie jednego up jest bardzo proste, a to oznacza, że ​​masz moc Google i sprawdzony system zarządzania treścią za swoim blogu.

Gdy jesteś zalogowany, przejdź do ustawień konta, a następnie kliknij na zakładkę "wydawnictwa". Najprawdopodobniej jest to mówiąc, że korzystasz z darmowego hostingu na BlogSpot.com. Tuż pod to daje link do "Przełącz na:. Domena niestandardowa" To miejsce, gdzie chcesz iść, więc kliknij link.

3. Skonfiguruj ustawienia domeny

Jeśli już nabyć za pośrednictwem innego hosta, będziesz musiał skonfigurować ustawienia nazwy domeny na tej stronie. Jest to prawdopodobnie najbardziej skomplikowanym elementem procesu, ale Google ma dość wyraźny zestaw instrukcji na ich strony pomocy.

Dobrą wiadomością jest to, że jeśli nabył domenę poprzez prawo do serwisów Google, Blogger, wszystko to jest już skonfigurowane dla Ciebie. W rzeczywistości, do czasu można wpisać pełną nazwę domeny, prawdopodobnie będziesz już zobaczyć zawartość tam! Jednak w niektórych przypadkach to zajmuje trochę czasu na nowe ustawienia DNS propagować w całej sieci World Wide Web. Bądź cierpliwy, a to zajmie co najwyżej kilka dni. Możesz spędzić czas tworzenia wizytówek i papieru firmowego z nowym spiffy nazwy domeny.

Nazwa domeny Przełącznik jest łatwe

Pamiętaj, że catchiest nazwa domeny jest tylko tak dobry, jak treść, która jest na nim. Mimo to zawsze chciałoby się spędzać dużo czasu szczypanie i dostosowywania swojego bloga gdy już nauczyli się, jak korzystać z Bloggera z własnego hosta i domeny, bardzo ważne jest, aby umieścić wysokiej jakości treści w sposób regularny. To jest wielka tajemnica blogerów i sprawi, że twój czytelnictwa rosnąć i zbudować wierne grono, że wciąż wraca na więcej.

Jak korzystać Online Travel Guides

Jeśli planujesz wyjazd za granicę, przewodniki może być towarzyszem pouczające. Podróży online przewodnicy są często równie pomocne jak rzeczywistych książek podróżniczych, ponieważ oferują one wiele informacji na temat kultury, jedzenie, zakwaterowanie i atrakcje dla każdego konkretnego miejsca przeznaczenia. Śledź ten podstawowy poradnik jak korzystać z internetowych przewodników podróży, gdy planujesz swój następny wypad.

Krok 1

Zrozumieć, jak strona działa. Podróży Większość przewodników online oferują wiele informacji o wielu różnych miejsc podróży. Zanim będzie można skorzystać z informacji na przewodnika internetowego, trzeba, aby zawęzić wyszukiwanie. Zaloguj się na strony internetowe prowadzące do podróży jak http://www.officialtravelguide.com/ lub http://www.lonelyplanet.com/ i wpisać konkretny cel jesteś zainteresowany w polu wyszukiwania. Gdy to zrobisz, będziesz mógł korzystać z instrukcji podróży online, aby przeczytać informacje specyficzne dla wybranej lokalizacji.

Krok 2

Poczytaj na ten temat miejsc noclegowych. Podróży online prowadnice należy podkreślić kilka popularnych opcji zakwaterowania podczas podróży. W sekcji zakwaterowanie, dowiedz się więcej na temat hoteli, hosteli, domków i namiotów, które są dostępne w konkretnej okolicy. W tym samym czasie, powinieneś być w stanie dowiedzieć się o cenę, i kliknij na link do ustalenia dostępności. Możesz być także w stanie znaleźć opinie na temat podróży online, przewodników o różnych zakwaterowanie.

Krok 3

Znajdź coś ciekawego do zrobienia. Popularne wykorzystanie podróży online, przewodników jest znalezienie atrakcji i rzeczy do zrobienia na miejscu. Dowiedz się, jakie rzeczy można zrobić, gdy jesteś w Dubaju. I dowiedzieć się, czy trzeba siatkę błąd podczas wędrówki do Kostaryki. Wszystkie internetowych przewodników będzie miał obszerna lista rzeczy do zrobienia, które z pewnością zadowoli nawet najbardziej wybrednych podróżnik. Zanotuj działalności w przewodnik turystyczny, który Cię tak, że można mieć pewność, że nie przegapisz niczego podczas gdy odwiedzasz przeznaczenia procentowych.

Etap 4

Przeczytaj o kulturę. Prawdopodobnie najbardziej interesującym aspektem w przewodniku online jest punkt kultury dla każdego miejsca przeznaczenia. Możesz się dowiedzieć o unikalnych aspektów obszaru będziesz odwiedzających. Dowiedz się, co żywności można skosztować podczas gdy jesteś tam, jaki rodzaj handlu można się spodziewać w miastach (uliczne bazary, barterers lub drogich rzemieślników sprzedających w sklepach), a to, co szczególne uroczystości będą miały miejsce gdy jesteś tam. Wiedza o kulturze na miejscu z pewnością się Państwo szykuje się do podróży. Użyj podróży online, prowadnice, aby dowiedzieć się o swoim miejscu przed wyjazdem więc można o lepsze zrozumienie tego, co można zobaczyć, powąchać, usłyszeć i spróbować raz, że tam jesteś.

Etap 5

Organizacji podróży. W odróżnieniu od tradycyjnych przewodników turystycznych, Travel Online przewodnicy mają jedną wyraźną cechę, która pozwala zaplanować podróż bezpośrednio ze strony internetowej. Jeśli zdecydujesz, że nie można czekać kolejne minuty, aby zarezerwować następne wakacje, można łatwo zarezerwować lot, wynająć samochód i bezpieczny ubezpieczenie turystyczne na stronie internetowej przewodniki. To może nie być najlepszą ofertę znajdziesz w internecie, ale okazja do swoich planów podróży na wyciągnięcie ręki, gdy używasz przewodnik turystyczny online.

Jak korzystać z biura podróży

Choć ich usługi mogą kosztować nieco więcej, biura podróży wprowadzają spokój podróżnym. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z biura podróży przy rezerwacji następne wakacje, następujące wskazówki, jak korzystać z biura podróży.

Krok 1

Zobacz wartości w użyciu biura podróży. Biura podróży pracować dla komisji, więc prawdopodobnie cytowany wyższą cenę niż jeden będzie można znaleźć, na przykład, w Internecie. Ale cena biura podróży obejmuje także swoje usługi w czasie podróży do i pobyt w miejscu docelowym, czyli coś, co witryn internetowych nie zawsze oferują. Jeśli cenisz o kontakt z powrotem do domu, który można rozwiązać dylematy podróży, a następnie będziemy chcieli korzystać z biura podróży. Podobnie, jeśli wolisz zostawić rezerwacji w rękach profesjonalistów, a następnie za pomocą biura podróży jest właściwe podejście do Ciebie.

Krok 2

Znajdź odpowiednie biuro podróży dla Ciebie. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z biura podróży, nie koniecznie trzeba wskoczyć do samochodu i jechać do najbliższego biura podróży. Można użyć dowolnego biura podróży z dowolnego biura chcesz. Możesz zrobić podróżą agencji online. Albo możesz odebrać telefonu i zadzwonić do starego biura podróży od dzieciństwa miasta. Nadal będziesz się te same usługi nie ważne, gdzie znajduje się biuro podróży. Ważne jest to, że można korzystać z biura podróży, że jest gotów do współpracy z tobą, aby Twoje plany podróży, i nie będzie pobierać opłaty za rękę i nogę do tego.

Krok 3

Omów swój cel. Niezależnie od tego czy przy podróży do słonecznej ośrodku lub wystarczy bezpośredni lot do Minneapolis, możesz skorzystać z biurem podróży, które pomogą Ci zorganizować podróż. Omów swoje plany podróży z biura podróży i zapytać o koszt takiej podróży. Następnie cytuje domu i zrobić kilka badań na własną rękę w internecie. Spójrz w górę te same loty, wycieczki i podróży planów i zobaczyć, jak wiele jesteś patrząc na płacenie bo jesteś zamierza skorzystać z biura podróży. Jeśli jest to znaczna kwota, powrót do biura podróży i sugerują, że pracują za niższą cenę lub będziesz zarezerwować gdzie indziej. Często biura podróży są jeszcze gotowi, aby dopasować ceny online, tak długo, jak sobie dowód aktualnej ceny do niej. Zgadzam się na najniższej cenie z podróży musi z biurem podróży.

Etap 4

Czy Twoje biuro podróży się podróżą. Po przybyciu na cenę można i biuro podróży zarówno uzgodnienia, należy się podróżą przez biura podróży. Ona powinna zrobić wszystko dla Ciebie formalności, zorganizuje za bilety, a nawet potwierdzić swoje plany podróży przed wyjazdem. Wszystko, co musisz zrobić, to zwrócić ją! Ona chce się skompilować pakiet dla Ciebie, który zawiera wszystkich dokumentów podróży, a ona będzie prawdopodobnie również dać jakiś materiał do czytania na miejscu odwiedzasz. Te osobiste akcenty nie można znaleźć w zwykłych stron internetowych rezerwacji online, i tak naprawdę dodatek do udanego doświadczenia rezerwacji.

Ze wszystkimi zaletami i usług biura podróży, to nic dziwnego, że wiele osób wciąż woli korzystać z biur podróży, aby zorganizować podróż.

Jak korzystać z karty pamięci Wii

Wii wykorzystuje zaawansowaną technologię, która pozwala na zapisanie gry i inne shareable rzeczy jak zdjęć i innych gier do zewnętrznego miejsca jak karty SD, który jest kompatybilny z Wii. Z karty pamięci Wii, będzie w stanie wysyłać i pobierać przechowywane dane pomiędzy kompatybilnymi systemami i podzielić je między konsolami do gier. Poniżej znajdują się wskazówki, jak korzystać z Wii karty pamięci.

 • Pobierz i zainstaluj Wii Menu 4.0. To menu zwiększa opcje przechowywania Twojego Wiiâ € ™ s, zwiększając pojemność Wiiâ € ™ s z kart SD i SDHC i grach nośnych i kanałów zapisanych na kartach SD. Nowe menu jest kilka opcji, które pozwalają przenieść magazyn danych wewnątrz głównej pamięci Wiiâ € ™ s do zewnętrznego dysku do przechowywania.
 • Kupić karty pamięci SD (Secure Digital) karty, która ma uszczelkę Nintendo lub etykietę, która wskazuje, że jest to zgodne z Wii. Pojemność karty SD jest zróżnicowane i cena karty pamięci jest zależna od jego pojemności.
 • Włącz konsolę do gier Nintendo Wii i z menu głównego wybrać ustawienia Wii od lewej dolnej części ekranu. W nowym oknie, które zostanie otwarte wybierz Zarządzanie danymi. W tym miejscu można skopiować, usunąć, dodać lub zaktualizować dane, które zostały zapisane w konsoli Wii.
 • Otwórz drzwi na karty SD, która znajduje się z przodu konsoli. Wyjmij kartę SD z etui i włóż ją do gniazda SD. Etykieta powinna być skierowana w szczelinę na płyty gry Wii. Naciśnij, aż usłyszysz kliknięcie w miejscu.
 • Zaznacz pliki w oknie Zarządzanie danych, które chcesz zapisać na karcie pamięci Wii. Można użyć Klawiatura lub Wiimote. Naciśnij spust A lub, aby wybrać wszystkie pliki, które chcesz skopiować, przechowywania lub przekazywania na kartę pamięci. Jeśli kopiujesz Wii wykorzystanie kanału Data Management> Wii Channels i wybrać, który z nich, aby skopiować, a następnie wybierz opcję Kopiuj. Gdy pojawi się monit, wybierz opcję Tak, aby skopiować na kartę pamięci Wii. Jeśli zamierzasz skopiować zapisane dane i inne informacje wybrać Data Management> Zapisz dane. Wybierz kartę, aby wyświetlić wszystkie Wii zapisane dane i wybrać pliki, które chcesz przenieść na kartę pamięci Wii i Wii-kompatybilne. ,
 • Po wybraniu plików, które chcesz zapisać na karcie pamięci Wii zlokalizuj polecenie kopiowania z okna Data Management. Wybierz opcję, aby skopiować informacje na karcie SD.

Korzystanie z karty pamięci Wii będzie zwolnić dużo miejsca w konsoli Wii, aby zrobić miejsce dla kilku gier, dzienniki dyskusyjnych i innych informacji, które chcesz zachować, nie biorąc zbyt wiele miejsca w swojej konsoli Wii. Proces jest w zasadzie jak tworzenie kopii zapasowych plików komputerowych do zewnętrznego dysku do przechowywania. Możesz więcej pamięci w komputerze, a jednocześnie zabezpieczyć ważne informacje z innego dysku.

Jak korzystać z Oregano Oil na Toe Nail Grzyby

Jak korzystać z Oregano Oil na Toe Nail Grzyby
Olej Oregano może być potężnym naprawić.

Jeśli szukasz wskazówek dotyczących sposobu korzystania z oliwek oregano dla grzyba toe paznokci, to pewnie już wiesz, że olej z oregano jest jednym z najpotężniejszych przeciwgrzybicze natury. Gdy jest stosowany w połączeniu z innymi naturalnymi leczenia przeciwgrzybiczych, jego skuteczność można jeszcze poprawić.

O Toe Nail Grzyby

Grzyb toe paznokci nie jest niczym niezwykłym problemem. Niestety, warunek ten może być trudny do leczenia, ponieważ leki przeciwgrzybicze wewnętrzne nie mogą dotrzeć do źródła problemu. Toe Nails są stosunkowo ustawić oprócz organizmu dopływu krwi, co oznacza, że ​​leki wewnętrzne nie są bardzo skuteczne w osiągnięciu obszaru. Oznacza to, że osoba, z toe paznokci grzyba trzeba będzie bardzo pracowitym dotyczące stosowania miejscowego leczenia.

Jak korzystać z Oregano Oil na Toe Nail Grzyby

Olej Oregano pochodzi z ziół, oregano. Olej ten zawiera skoncentrowaną wersję właściwościach grzybobójczych oregano i mogą być bardzo skuteczne w zwalczaniu infekcji grzybiczych. Niestety, olej z oregano jest bardzo mocny i może działać jako drażniące dla skóry. Oznacza to, że nie będziesz chciał stosować nierozcieńczony olejek z oregano bezpośrednio na skórę, jeśli nie chcesz, aby poradzić sobie z zaczerwienienie i pieczenie - zwykle odpowiedź skóry do takiej substancji inwazyjnej.

Nie chcesz, aby rozcieńczyć olejki eteryczne w wodzie. Zamiast tego olej najlepiej rozpuścić w nośnikowym oleju. Popularne oleje nośnikowe są jojoba i olej z oliwek. Olej jojoba jest bardzo lecznicze substancje, które mogą niemal naśladować konsystencję i właściwości naturalnego sebum skóry. Jednak, olej jojoba jest droższe niż oliwa z oliwek, i oba są dobre wybory. Tak więc, jeśli są w budżecie, na oleju z oliwek, jak Twój sposób przewoźnik jest opcja bardziej ekonomiczna.

Spróbuj rozcieńczenie dwie lub trzy krople olejku z oregano w wart około łyżeczki na oliwy z oliwek. Rub tej mieszaniny przez zakażonego palca u nogi i starać się utrzymać palec narażone na tyle świeżego powietrza, jak to możliwe. Elementy, takie jak skarpetki i buty mogą służyć do pułapki wilgoci w przestrzeni na nogi i, niestety, ras grzybów łatwo w ciepłych wilgotnych środowiskach.

Inwestowanie w pewnym miękkiej gumy klapki jest prawdopodobnie najlepszym dla umożliwienia olej przedostaje się do obszaru dotkniętego bez tropić mieszanki w całym domu. Olejki eteryczne i oleje nośnikowe może poplamić skarpetki i dywany. Ponadto zapach oregano może być przyjemne w kuchni, ale po to ma trzymać w dywanach można znaleźć oregano być bardziej ostry niż przyjemne.

Utrzymanie stóp narażone na powietrzu jest ważne dla procesu leczenia. Niestety, grzyb toe paznokci nie jest dokładnie to, atrakcyjne i wiele osób dotkniętych raczej ukryć ten stan wewnątrz skarpety i buty. Jeśli jest to przypadek, spróbuj wybrać więcej oddychających rodzajów obuwia.

Czas przeznaczony dla tego procesu jest zwykle od dwóch do trzech tygodni. W większości przypadków jest to czas potrzebny do wyleczenia zakażenia. Jeśli nie widzi poprawy w całym tym okresie, będzie prawdopodobnie musiał szukać alternatywne sposoby leczenia. Możesz odwiedzić HealthGuidance.org Więcej szczegółów na temat stosowania oleju oregano jako miejscowego środka grzybobójczego.

Olejek z drzewa herbacianego

Olejek z drzewa herbacianego jest reklamowany jako jeden z bardziej skutecznych środków przeciwgrzybiczych natury. Możesz to kropla lub dwie olejku z drzewa herbacianego do swojej oregano i mieszaniny oliwy z oliwek w celu zwiększenia skuteczności leczenia jest.

Doustnie

W niektórych przypadkach, toe paznokci grzyba mogą rozprzestrzeniać się do krwi. Olej z oregano może być stosowany wewnętrznie, choć nie wszystkie oleje są wysokiej jakości essentials spożywczy. W celu zwalczania ryzyka zakażenia wewnętrznego, możesz uzupełnić swój miejscowe leczenie standaryzowanego oleju z oregano. Oleju oregano doustne stosuje się w połączeniu z miejscowym olejku mogą zapewnić podwójną stempla przed najeźdźcami grzybiczych. Oral olej z oregano można znaleźć w kapsułkach w lokalnym sklepie spożywczym. Nie przekraczać zalecanego dawkowania i leczenia wymienione na butelce, chyba że są inne zalecenia przez lekarza.

Zapytaj lekarza

Jeśli zastanawiasz się, jak używać oleju z oregano na grzyba toe paznokci, należy pamiętać, że nie należy leczyć wszelkiego rodzaju zakażenia bez konsultacji z lekarzem. Niektórzy dermatolodzy są zaznajomieni z oliwek oregano jako naturalne leczenie grzybicy paznokci palców, ale takie leczenie nie powinno być zaangażowane bez nadzoru lekarza. Ciężkie podrażnienia skóry może wynikać z niewłaściwego wykorzystania oleju z oregano i, co więcej, będziemy chcieli, oficjalnego rozpoznania grzybiczego przed rozpoczęciem tego leczenia.

Jak korzystać z gitary slide

Gitara slide jest kawałek rury wykonane z metalu lub szkła. Jest on używany podczas gry na gitarze w celu zmiany dźwięk wytwarzany z gitarą. Gitara slide jest najczęściej używany przez blues, jazz, gitarzystów akustycznych lub skały. Istnieją jednak niektórzy artyści, którzy używają suwak gitara eksperymentować z ich muzyką. Jeśli jest to pierwszy raz korzystasz z gitary slide, przeczytaj poniższe wskazówki, które pomogą Ci zacząć.

 • Wybierz suwak. Pierwszą rzeczą, że trzeba myśleć o to typ suwaka, że ​​masz zamiar używać. Można użyć szkła lub suwak metalowy. Możesz użyć szkła, jeśli chcesz osiągnąć i utrzymać gładkie dźwięki notatki już jak grasz. Suwak jest metalem, który można użyć, jeśli są do muzyki eksperymentalnej i chcesz mieć dobry dźwięk gitar elektrycznych. Użyj cięższy materiał do odtwarzania dłuższych notatek i materiałów lither szybszych piosenek.
 • Wybierz, który palec w użyciu. Palec używane do odtwarzania z suwakiem, zależy wyłącznie od Ciebie. Należy zwrócić uwagę na wygodę i łatwość grania przy wyborze palec. Dla większości gitarzystów, najlepiej palcem korzystać z suwaka jest mały palec. Spróbuj grać z suwakiem na różnych palców, dzięki czemu można zobaczyć, który czujesz się najbardziej komfortowo używając. Możesz użyć palca pierścionek, mały palec lub swój środkowy palec.
 • Korzystanie slajd gitarze. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to praktyka. To może trochę potrwać, zanim można się przyzwyczaić do uczucia gry na gitarze z suwakiem na gitarze na palcu. Gdy pojawi się zawiesić go, gra będzie łatwiej. Należy wziąć pod uwagę, że nie trzeba naciskać na progu gitary, gdy masz suwak. Wszystko co musisz zrobić, to przesunąć go w górę iw dół progu w celu osiągnięcia różnych dźwięków. Podczas korzystania z slajd, umieść suwak palcem bezpośrednio na pasku Fret, a nie na przestrzeni pomiędzy.
 • Wyeliminować niepożądane dźwięki. Można zauważyć, że nie są brzęczenie dźwięki wydawane podczas korzystania z suwaka na gitarze. Może to być wyeliminowane. Wszystko, co musisz zrobić, to wyłączyć za sznurki, które są pod zjeżdżalnią, tak aby nie wibrują i produkować niechcianych brzęczenie. Słuchaj uważnie, jak ćwiczyć, aby można było pochodzić z czystych dźwięków podczas gry na gitarze.
 • Praktyka, praktyka, praktyka. Praktyka za pomocą suwaka na gitarze na co dzień. Będziesz lepiej szybciej, gdy trochę czasu, aby przyzwyczaić się do uczucia grając z gitary slide. Dowiesz się również własne techniki po drodze, jak lepiej się używając suwaka gitarze.

Poniższe porady i wkrótce będziesz grał na gitarze ze zjeżdżalnią jak profesjonalista. Istnieje również wiele innych stron internetowych, które można odwiedzić w Internecie, dzięki czemu można uzyskać więcej wskazówek, jak korzystać z suwaka na gitarze.

Jak korzystać z Capo na gitarze akustycznej

Więc chcesz być następny top muzyk i być najlepszym w gry na gitarze akustycznej. Ale zanim to zrobisz, musisz nauczyć się grać na gitarze, a trzeba też zacząć uczyć się, jak korzystać z capo.

Capo jest narzędzie zaciskowe, które jest przymocowane do szyjki gitary zwiększenie skoku, ponieważ skrócenie rzeczywistego łańcuch.

Jeśli chcesz korzystać z capo grać na gitarze akustycznej, oto kilka wskazówek, jak należy go używać.

 • Znać różne odmiany capo. W zależności od dzwonka, który chcesz i instrumentu smyczkowego używasz, możesz wybrać jedną z dostępnych w różnych sklepach sprzęt muzyczny capo.
 • Dwie rolki capo. Ten capo ma rolki nad i pod szyjkę gitary. Jest to szczególnie stosowane, gdy piosenka wymaga szybkiej zmiany w klawisze.
 • Zatrzaskiem capo. W porównaniu do innych kapo, które otaczają gryf, capo zacisk sprężynowy jest zainstalowany tylko na jednej stronie. Daje to elastyczność w odtwarzaczu, jeśli chodzi o dostosowanie ciągów bez konieczności przesuwania capo.
 • Częściowa capo. To jest nowy w rodzinie capo. Częściowe capo pozwala graczowi do kontroli, które powinny być konkretne ciąg zaciśnięte.
 • Znać części capo. Niezależnie od wariantu capo, podstawowe części są takie same dla wszystkich. Capo ma rolki, które naciska ciąg dół i utrzymują capo w miejsce wokół guitarâ € ™ s szyi.
 • Ustaw capo. Trzymaj gitarze tak, że szyja jest prosta i skierowana do góry. Uzyskać dobrą przyczepność capo i otwórz zacisk, jak zaczniesz przesuwać go na szyi gitary. Regulacja capo przesuwając go w górę lub w dół, zanim puszczając zacisku całkowicie. Capo zamknie się i przytrzymaj guitarâ szyję € ™ s mocno. Jeszcze lepiej, weź ze sobą gitarę akustyczną, jak zakupić capo. Zadaj asystent sprzedaży, aby pomóc Ci zainstalować capo na gitarze.
 • Zmień klucze. Jeśli potrzebujesz capo podnieść ton kilku strun jednocześnie, musisz capo zwalniania, aby być w stanie dogonić muzyki.

Jeśli nie jesteś pewien, co Capo zakupu, możesz udać się do najbliższego sklepu sprzęt muzyczny blisko Ciebie i poprosić asystenta sprzedaży, jeśli można przetestować różne kapo. Poczuć każdy przed podjęciem decyzji, który z nich kupić. I podobnie jak w grze na gitarze akustycznej, trwa ćwiczyć użycie capo podczas gry. Przesuń capo i eksperymentować aż do uzyskania dźwięku, którego szukasz.

Jeśli nie chcesz kupić capo, można improwizować. Wszystko czego potrzebujesz to ołówek lub długopis i dwa kawałki gumki. Połóż długopis lub ołówek mieszkania w całej gryf, na szczycie strun. Korzystanie z gumki, krawat każdy koniec ołówka do guitarâ € ™ s szyi.

Jak korzystać z form w Ceramiki

Garncarstwa jest zabawa rzemiosła zrobić. Wielu entuzjastów można spędzić godziny pracy z materiałów ilastych pochodzić z różnych wzorów. Jeśli lubisz pracę z ceramiki, to musisz mieć jakieś formy, więc być w stanie wymyślić produktu końcowego.

Formy stosowane do wytwarzania ceramicznych są wykonane z materiałów, które pozwolą na wilgoć zostaje usunięta z wyrobu. Pozwala to element do zestalenia. Herea € ™ s, jak korzystać z form ceramiki.

 • Kup swoje formy. Jeśli chcesz pracować z ceramiki, to trzeba mieć jakieś formy pod ręką. Jeśli youâ € ™ re poważne z jednostki, może warto zainwestować w formach, które można kupić w sklepach specjalistycznych w Internecie. Można również znaleźć formy z sztuki i rzemiosła sklepach. Ponadto, będzie można kupić w sklepach zaopatrzenia form ceramiki. Jeśli chcesz, możesz iść w całym domu i znaleźć istniejące rzeczy, których można używać jako formy zamiast. Formy stosowane do ceramiki może być wykonany z gipsu, gumy a nawet ceramiki. Jeśli wypalania formy, to nie należy używać formy gumowej.
 • Określić, co robisz. Więc wiesz, jakie formy użyć, trzeba najpierw określić, co to jest chcesz zrobić. Co to jest produkt końcowy chcesz? Jeśli dajesz ceramikę do kogoś innego, zastanów się, co druga osoba chce mieć.
 • Przygotować formę używasz. Na podstawie koncepcji, wybierz formę, której chcesz użyć. Sprawdź, formy używasz jest czysta. Nie powinno być żadnych cząstek lub zabrudzenia na formy.
 • Dodać element ceramiczny w razie potrzeby. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby przygotować poślizg. To jest to, co będzie umieszczenie w formie. Jeśli masz odpowiedni rozmiar i przygotowali go do odpowiedniej konsystencji, wydobyć z formy.
 • Zapnij formy. Uzyskać dwa boki formy i zamocować razem za pomocą opaski gumowe. Formy gumowe wykorzystywane do ceramiki musi być stosowany zamknięty. Ostrożnie wlać w poślizg, aż do uzyskania pożądanej grubości. W większości przypadków, element powinien być tak gruba jak monety.
 • Niech to ustawić. Po poślizgu jest w formie, wilgoć zostaje usunięta z materiału do jej zestalenia. Zajmie to co najmniej piętnaście minut. Gdy element jest na tyle twardy, włącz formy nad tak, że jest do góry nogami. Nadmiar poślizgu zostanie usunięty. Niech to ugruntować więcej. Po kolejnych piętnastu minutach włóż ją z powrotem prawą stronę i pozostawić do wyschnięcia więcej.
 • Usunięcie formy. Proces suszenia zajmie około godziny. Gdy jest gotowy, podważ formy. Odstawić element ceramiczny i pozostawić do całkowitego wyschnięcia.

To zajmuje trochę czasu, aby doskonalić sztukę tworzenia ceramicznych. Jednak jeden masz to zrobić, można zrobić różne przedmioty, takie jak talerze, czajnik, kubki, a nawet figurki można wykorzystać do wyświetlania wokół domu lub gratisów jako prezenty.

Jak korzystać z form w Making Candle

Podejmowania świeca może być lukratywny biznes lub pyszną hobby uczestniczenia w. Wiele osób swoje świece w domu. Nie tylko można się wybrać kształty, które chcesz zrobić, ale można sformułować własne zapachy i kolory. Ponadto, można wybrać składniki organiczne więc wiesz dokładnie, co dzieje się w każdej części można zrobić.

Jednym z najważniejszych narzędzi, trzeba będzie się produkcją świec jest tuż formy. Forma zależeć będzie kształt i wielkość świecy będzie można zrobić. Wiedząc, jak korzystać z formy w podejmowaniu świec pomogą Państwu dokonać najlepszych świec. Herea € ™ s, co musisz wiedzieć.

 • Zdecyduj, czy chcesz improwizować lub jeśli chcesz używać prawdziwych form. Jeśli pójdziesz do sklepu, rzemiosła, można kupić naczynia i formy wykonane specjalnie dla produkcji świec. Jednak, jeśli zaczynają go jako hobby w domu, możesz użyć zwykłego, nie używać przedmiotów, które można oddać do recyklingu. Na przykład, może warto rozważyć użycie muffin pan zrobić małą świecę. Możesz także użyć karton mleka, pojemnik z tworzywa sztucznego lub innych Pringles tekturowy pojemnik pokryte.
 • Wybierz form, które są odporne na ciepło. Upewnij się, że formy używane są odporne na wysokie temperatury. Jeśli używasz szyby, upewnij się, że wonâ € ™ t pęknięcia podczas wlać gorący wosk w. Formy metalowe są najczęściej w użyciu i najłatwiejszy w utrzymaniu. Najprostszym formy do wykorzystania jest jednym z poliwęglanu. Kartony powlekane tworzywem sztucznym lub woskiem może wytrzymać ciepła, ale nie mogą być ponownie wykorzystane po jednokrotnym użyciu.
 • Upewnij się, czy nie ma pęknięć lub niedoskonałości na formy. Sprawdź formy przed jej użyciem. Jeśli istnieją jakieś pęknięcia, guzy lub inne oznakowania na formy, pokaże on produktu końcowego. Jeśli metalowa forma jest uszkodzony lub wygięty na bok, nie należy używać go już.
 • Oczyścić formy przed użyciem. Pobierz arkusz papierowy ręcznik i przetrzeć formy przed zastosowaniem leku. Wet papierowym ręczniku trochę, aby upewnić się uzyskać wszelkie pozostałości kurz i brud przed użyciem. Daj form lekki kran usunąć cokolwiek innego, co może być zatrzymany na dole. Nie uderzaj form razem.
 • Umyć formy po użyciu. Jeśli używasz pojemników kartonowych, możesz nie być w stanie go ponownie używać często. Jeśli korzystasz ze szkła, metalu lub formy poliwęglanowe, musisz dbać o to właściwie po każdym użyciu. Usuń wszystkie pozostałości wosku z formy i pozostawić do ostygnięcia. Umyć ciepłą wodą z mydłem i osuszyć prawidłowo. Przechowuj swoje formy w miejscu, z dala od wilgoci lub skrajnych temperatur.

Podejmowania świeca może być świetną zabawą. Jeśli masz odpowiednie składniki i odpowiednie formy, można uzyskać wiele zrobić. Weź świecę tworzenia klas lub dowiedzieć się na własną rękę za pomocą książki oraz inne instrukcje.