grsail.com

jak dbac o rosline o nazwie uszy slonia

Jak czyścić uszy kota

Jak czyścić uszy kota


Jeśli nie zostały czyszczenia uszy kota regularnie, bierzesz szansę z jego zdrowia. Nagromadzenie szczątków woskowej może stworzyć idealne warunki do inwazji roztoczy, a także zakażeń bakteryjnych i grzybiczych. Czyszczenie uszu kota nie zawsze jest łatwe, ale jest to zadanie, które ma być wykonane.

Step-by-Step Guide do czyszczenia uszu

Większość kotów nie lubi ich uszy dotknął, więc czyszczenie ich może być wyzwaniem. Spróbuj wykonać czynności opisane tutaj, ale należy pamiętać, że zawsze można mieć lekarza weterynarii czyścić uszy zwierzaka, jeśli jest to zbyt trudne do zarządzania na własną rękę.

Materiały potrzebne

 • Waciki
 • Kot ucha czystsze od wyboru
 • Proszek uszu (opcja)

Instrukcje

 1. Ustaw ucha środki czystości są więc blisko, kiedy ich potrzebujesz.
 2. Poczekaj, aż twój kot jest w miłej nastroju i trzymać go na kolanach z jego tylną skierowaną do siebie. W ten sposób będziesz miał z powrotem do swojego ciała, jeśli próbuje uciec, i będziesz miał większą kontrolę.
 3. Delikatnie odchylić klapkę z jednego ucha, aby odsłonić otwór na kanał.
 4. Dodaj kilka kropel roztworu czyszczącego ucha do ucha swojego zwierzaka i masować podstawę ucha do 15 do 20 sekund, aby pomóc rozwiązaniem zejść do kanału.
 5. Zwilżyć wacik trochę więcej roztworu czyszczącego i delikatnie wytrzeć Twojego kota ucho. Jeśli piłka bawełna jest bardzo brudny, powtórzyć tę czynność z świeżego wacikiem, aby upewnić się usunęliśmy tyle wosku i zanieczyszczeń, jak możesz.
 6. Wytrzyj wnętrze ucha czystą suchą wacikiem i dodać trochę proszku ucha uwodzenie do kanału ucha, aby usunąć nadmiar wilgoci.

Powtórz całą procedurę na drugim uchu, począwszy od świeżych wacikiem. Ponowne użycie brudną wacikiem z drugiego ucha może przesyłać roztocza, bakterie lub grzyby od jednego ucha do drugiego.

Oglądaj Uszy kota czyszczone

Chociaż kot w tym filmie wydaje się być o wiele spokojniejsze i spółdzielni o konieczności jego uszy czyszczone od średniej kotów, to nadal pomaga oglądać dokładnie, jak sprzątanie odbywa. To nie jest całkowicie niezbędne do kontynuacji czyszczenia poprzez oddanie w proszku w ucho, ale to dodatkowy krok, który może pomóc w utrzymaniu swojego zwierzaka uszy w lepszym stanie między czyszczenia.

Bezpieczne czyszczenie uszu Rozwiązania dla kotów

Niektórzy polecają użyciem nadtlenku wodoru do czyszczenia uszu kota, ale nadtlenek może być bardzo suszenia. Zazwyczaj lepiej używać produktu do czyszczenia uszu specjalnie dla kotów.

Clens uszu

Ten produkt został wyprodukowany przez lekarzy Foster i Smith. Ucho Clens Rozwiązanie ma pomóc rozpuścić i usunąć resztki wosku bez nadmiernego wysuszenia ucho. To reguluje pH wewnątrz kanału, aby zapobiec grzyby i rozwój bakterii. Foster i Smith oferuje również zestaw trzyczęściowy, która zawiera rozwiązania, chusteczki do uszu i proszek.

Vet roztwory Oczyszczanie uszu

Vet Solutions jest kolejnym czyszczenia uszu to jest bezpieczny dla kotów. Czyści, suszy i zakwasza kanał zachować mikrobów rośnie. Formuła zawiera aloes, aby chronić słuch staje się zbyt suche, co może powodować dodatkowe podrażnienia.

1-800-PetMeds rozwiązanie czyszczenia uszu

To czystsze od 1-800-PetMeds jest reklamowane jako na tyle delikatne, aby używać na co dzień, w razie potrzeby. Rozwiązanie działa jako środek antyseptyczny / przeciwko drobnoustrojom, oraz zawiera również łagodzący żel aloe vera.

Regularne czyszczenie zapobiega problemom z chwytając

Sprawdzanie uszy kota raz w tygodniu, a ich czyszczenie w razie potrzeby może pomóc rozpoznać problem, zanim ma szansę rozwinąć się w coś poważniejszego. Jeśli zauważysz, nieprzyjemny zapach, zobaczyć czarniawy absolutorium lub zielony ropy pochodzącej z ucha pupila, egzamin jest ustalony z lekarzem weterynarii od razu. Weterynarz może trzeba wykonać dokładne czyszczenie usunąć tak dużo materiału, jak to możliwe, zanim medicating uszy kota. Po uszy twojego zwierzaka były leczone, to będzie do ciebie, aby kontynuować opiekę nad nimi.

Jak wybrać nazwę Niezbyt często Dziecka

Jak wybrać nazwę Niezbyt często Dziecka
Czy na pewno chcesz niecodzienny imię dla dziecka?

Co możemy sklasyfikować jako niezwykłą nazwą dziecka może zmienić się z pogodą. Na rok może być tysiące Madisons urodził się i wtedy będzie wychodzi z mody, jak getry. Niektórzy ludzie lubią podążać za trendami gwiazd i używać nazw sławna dla dzieci, podczas gdy inni wolą biblijne nazwiska dziecka a jeszcze inni wolą, aby przejść do wyboru z aktualnie najpopularniejszych imion dla dzieci.

Wybór Nazwa Niezbyt często Dziecka

Gratulujemy! Masz dziecko. Teraz trzeba go wymienić. Każdy rodzic uważa, że ​​jego dziecko jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. W istocie, wszyscy. Powodem tak wielu ludzi chce nazwać swoje dzieci z nazwami nietypowych jest to, że chcą, aby ich dzieci, aby wyróżniać się w świecie tak bardzo, jak w oczach rodziców. Podczas gdy rodzice nie mogą być obwiniani za chęć ich trochę miłości, aby wyróżniać się w tłumie, może być obwiniany za nie dając znaczne myśli się jak wybrać nazwę dla swojego dziecka.

Pytania do rozważenia

Co jest rzadkością zależy od pokolenia i wczorajszym niezwykłą nazwą jest dzisiejsza nazwa zwyczajowa. Te dni, tradycyjne nazwy są coraz bardziej rzadkie. Ile rodzice są naprawdę nazywania ich dzieci Theodore i Mary w tych dniach? Przed kopiowania obok Madison lub MacKenzie, należy rozważyć następujące pytania:

Co to ​​jest powód, dla którego chcesz niecodzienny imię dziecka?

Czy chcesz, aby twoje dziecko wyróżnia? Jeśli tak, to czy byłoby to dobre czy złe? Zastanów się, co będzie obarczając dziecku przed wyborem ich nazwę. Po tym wszystkim, nazwa jest zawsze - lub przynajmniej do nakazu sądowego i DMV uznają, że nie tak.

Jaki wpływ będzie nazwa wybrać mieć na dziecko w szkole?

Rozważ rodzaje pseudonimów, że inne dzieci będą wymyślić dla młodych Pigmalion. Pamiętaj, że dzieci mogą być okrutne. Zastanów się, jak często nauczyciele źle wymawiać imię i nazwisko dziecka. Czy na pewno chcesz umieścić trochę Calliope przez to? Weź również pod uwagę, jak często nazwa małego Sa'andrah będzie literówkę.

Jakie skutki Nazwa wybrana może mieć na przyszłej karierze swojego dziecka?

Wybierając nazwę jak kryształ dla dziecka, którego nazwisko jest Chandler lub Żyrandol jest prawie fating swoją córkę do życia egzotycznej tancerki, lub które można pomylić z jednym. Jeśli nazwisko jest Lee, ostatnią rzeczą, będziemy chcieli, aby nazwać dziewczynkę Gypsy Rose jest. Na tej samej zasadzie, jeśli nazwisko jest James, proszę rozważyć przed nazywania chłopca Jesse. Gdy dziecko dorośnie i CEO firmy Microsoft, zastanowić się, jak mogą czuć się o ciebie, gdy podpisują tak wielu dokumentów, jak kryształowy żyrandol.

Nazwy niektórych Obecnie Niezbyt często

Niezbyt często Imiona dla dzieci
Kowboj Natura Gotycki Wiktoriański Mityczny Wyjątkowy
Austin Aura Amarylis Aurelia Afrodyta Powietrze
Amant Balsam Belladona Biskup Brigit Botanika
Cage Cayenne Kielich Cornelia Calliope Kadencja
Dołek Ostróżka Zmierzch Dexter Dionizos Dyplomacja
Emmett Wiąz Zaćmienie Eloise Electra Mimośród
Floyd Fleur Mróz Fletcher Freya Fascynacja
Gerald Gardenia Graal Gertruda Gaia Przebłysk
Houston Piwny Hades Harrison Hermes Historia
Justin Jałowiec Jezebel Iona Inanna Integralność
Kent Kemala Pokrewny Jarvis Juno Sprawiedliwość
Lanca Liliowy Łazarz Luella Kali Kismet
Marshall Klon Północ Merrill Lucyfer Jezioro
Zardzewiały Poppy Koralina Nola Morfeusz Pamięć
Shane Rosebud Omen Oakley Oberon Północ
Troy Szafran Pandora Roztropność Feniks Opera
Vance Tansy Nawałnica Królewski Taliesin Filozofia
Wesley Wierzba Wilk Sigrid Seth Pamiętać
Zane Cynia Zaphara Fioletowy Zeus Wstrzemięźliwość

Pomyśl dwa razy, Nazwa Raz

To są tylko niektóre z niezwykłych nazwach aktualnie używany przez dzieci dzisiaj. Z pewnością można być tak kreatywny, jak chcesz przy wyborze imienia dla dziecka, ale należy wziąć pod uwagę nie tylko to, co jest słodkie lub zabawne. Wziąć pod uwagę fakt, że twoje dziecko będzie musiał żyć z tą nazwą przez resztę swojego życia. Co myślicie, może to być jak zostać wprowadzony jako żona senatora, pamiętasz?

Gdzie znaleźć ciekawe Imiona dla dzieci

Zamiast sprawdzania najnowsze i najbardziej popularne książki nazwiska dziecka, spróbuj poszukać w niektórych bardziej kreatywnych miejsc na imię dziecka. Pomyśl o swoich ulubionych autorów i bohaterów swoich książek. Zamiast JK Rowling i znaków o Harrym Potterze, warto rozważyć takie klasyki jak Hemingway, Dostojewskiego i Homera. Zastanów się nazwiska wielkich światowych przywódców i innych ludzi w historii, którą podziwiam. Zastanów się, co masz nadzieję, że dziecko, aby dążyć do znalezienia nazwy z tym rozumieniu. Znaczenie nazwy mogą być tak samo ważne, jak sama nazwa. Jeśli są mocno połączone z niektórych członków rodziny, należy rozważyć nazwisko, nawet jeśli brzmi to staroświecki. Ważną rzeczą jest, aby znaleźć nazwę, która oznacza coś pozytywnego do ciebie i to pozytywne dla Twojego dziecka.

Jak przetłumaczyć nazwę na Numerologia

Numerologia jest narzędziem do rozszyfrować tajne kody za nazwisko. Jest to rocznik system wglądu i wróżbiarstwa, która ma odpowiedników w kulturach świata, takich jak gematrii żydowskiej kabały jest. Poniżej znajdują się prowadnice, w jaki sposób przetłumaczyć nazwę na numerologii:

 • Zrozumieć fundamentalną przesłankę numerologii. Jej podstawowym założeniem jest to, że jest szczególnie odpowiednik numeryczny do każdej litery alfabetu. Gematria jest zwykle używany rozszyfrować tajne znaczenia i kody w świętych tekstach, takich jak Biblii lub Tory. Jak fizyki i filozofii rozwijać na 21 wieku, sława numerologii wzrasta w zrozumieniu rzeczywistości fizycznej natury. Jednym znanym przykładem jest Einsteina teorii względności.
 • Zrozumieć wykres numerologii. Pamiętaj, że każda litera ma swoją odpowiednią liczbę. Jak 1 do A, a 2 dla B, i tak dalej. Patrz wykres numerologii, gdy będziesz tłumaczenia kilka nazwisk.
 • Napisz możesz wymienić na papierze. To musi być Twój pseudonim lub imię, które większość ludzi odnosi się Państwu. Nazwa podana na świadectwo urodzenia nie ma znaczenia.
 • Przypisywanie równoważne numery liter nazwy. Na przykład, jeśli nazwa jest "Kryszna Lim," to będzie K-11, R-18, I-9, S-19, H-8, N-14 i A-1. Na nazwisko będzie, L-12, I-9, i M-13.
 • Połącz numery w swoim imieniem i nazwiskiem. Dodaj równowartość w nazwie "Krishna" i dodać równowartość w nazwisku "lim". Do pierwszego imienia, to będzie 11 + 18 + 9 + 19 + 8 + 14 + 1 = 80. Dla nazwiskiem, to będzie 12 + 9 + 13 = 34. Następnie, dodać dwie sumy, 80 + 34 = 114. Następnie dodać każdy numer w całości. W naszym przykładzie będzie to 1 + 1 + 4 = 6.
 • Dowiedz się, jak korzystać z numeru. Większość ludzi korzysta z numerologii na szczęście lub zabawy. Można postawić na miłość czy loterii, jeśli chcecie. Sumy mogą być również odniesienia do określenia, jakiego rodzaju jesteś człowiekiem. Jak, 1 oznacza niezależny i utalentowanym; 2 oznacza, przyjaźń i miłość; 3 oznacza, talent i popularność; 4 oznacza, niezawodność i stabilność; 5 oznacza przygodę i zmysłowości; 6 oznacza harmonię i równowagę; 7 oznacza, mistycyzmu i magii; 8 oznacza, samodyscyplinę i siłę; i 9 oznacza duchowe osiągnięcia i idealizm.
 • Poza nazwę i charakter, można użyć w innych interpretacji numerologia, jak do poruszania się zrozumieć preferowany miejscowość lub miasto.
 • Uwagi o numerologii. To jest jak astrologii, która służy jako przewodnik. Tak więc, nie zapomnij, aby stać się praktyczne przy podejmowaniu decyzji o rzeczy. Nie tylko odnoszą się do numerologii, czy ruszasz się. Użyj własnych umiejętności podejmowania decyzji. Jak już wspomniano, to może być dla zabawy. Jednak, numerologia może pomóc podjąć decyzję, ponieważ to daje przeczucie, że wszystko w decyzji jest ok. Trzymaj się być logiczne, oprócz tego, że jest praktyczny.

Istnieje wiele odczytów w Internecie o numerologii. Obejmują badania na temat astrologii i innych badań wschodnich. Są to interesujące dyskursy na temat życia. Spróbuj numerologia na znajomych, aby ich oświecić. Może być również łamacz lodów, kiedy czujesz się znudzony.

Jak zaprojektować własne Nazwa Tattoo

Jak zaprojektować własne Nazwa Tattoo


Jeśli już zastanawiasz się, "Jak można zaprojektować własną nazwę tatuaż?" możesz być zadowolony wiedzieć, istnieje wiele dostępnych opcji, które pomogą Ci wymyślić doskonały design.

Rodzaje Name Tatuaże

Istnieje wiele rodzajów nazwa tatuaży dostępne, które mogą pomóc zawęzić wybór i rozpocząć proces projektowania od prawej. Czy to własne imię, nazwisko lub nazwa ukochanej, należy rozpocząć od określenia jakie nazwy tatuaż jest po.

Scenariusz

Zawierać nazwę w linii skryptu lub tekstu, lub po prostu znaleźć jakieś unikalne czcionki mają nazwy pisane. Tego typu tatuaże mogą być noszone do pamięci lub cześć i są najbardziej klasyczne z nazwy tatuażami.

Ukryty Nazwa

Jest możliwe, aby ukryć liter nazwy wewnątrz większej tatuaż z dużo się dzieje. Kwiaty, liście, drzewa i inne sceny przyrody są idealnym tłem dla "ukrywanie" nazwy. Jeśli zrobione dobrze, gdy widz znajdzie, to nie może być "ukryty" ponownie.

Rozumieniu

Czy nazwisko rozważają za tatuaż ma znaczenia, że ​​można dosłownie przetłumaczone? Niektóre nazwy takie jak "Samara" (nasion wiąz drzewo) lub "Lee" (ciała wody) może być wykorzystywany do inspirowania obrazkami tatuaż. Jeśli nazwa rozważa tatuaż ma znaczenie, że może stać się coś innego, może to być doskonały sposób na dodanie nazwy, który jest znany tylko tobie.

Herb

Tatuaże rodzinne często może być włączone w herbie, co pozwala na cześć swoich przodków i dziedzictwo rodziny wraz ze swoim nazwiskiem.

Banner Tatuaże

Klasyczny baner z nazwą napis na nim można rozciągać poniżej lub przez inny tatuaż, aby stworzyć bardziej skomplikowany projekt. Wpisując nazwę wewnątrz baner jak ten może być ponadto sposób pokazano honoru.

Symbolika

Istnieje wiele sposobów wykorzystania symboli w nazwie tatuaż. Niektóre nazwy tłumaczyć łatwe do runy lub pojedynczych znaków, które są łatwe do zapisania się na skórze. Alternatywnie, można zaprojektować swój własny tatuaż poprzez litery z innych alfabetów, takich jak cyrylica i używanie ich do zastąpienia liter nazwy. Wynik jest nazwa tatuaż, który nie jest łatwo odczytać, ale pełne zainteresowania i personalizacji.

Jak zaprojektować własne Nazwa Tattoo

Projektowanie nazw tatuaż można zrobić na wiele z tych samych sposobów projektowania inne tatuaże; zaczynając na pomysł, co chcesz. Stamtąd, masz trzy opcje.

 • Poszukaj inspiracji w gotowych błysku
 • Porozmawiać z artystą tatuażu o które unikalny tatuaż stworzony dla Ciebie
 • Korzystanie z oprogramowania online, które pomogą Ci zbudować własny tatuaż

Bez względu na to, co aleja realizować zaprojektować nazwę tatuaż, należy pamiętać, kilka rzeczy:

 • Chcesz być widoczne nazwy lub coś bardziej symboliczny?
 • Co jest powodem nazwą tatuaż? Czy to na cześć kogoś, lub na cześć historii?
 • Jeśli uhonorowanie osoby, jest tam coś o tym osobę można włączyć do tatuażu wraz z nazwą i otrzymano substancję tatuażu i zainteresowania?
 • Czy to tatuaż będzie chcesz zobaczyć codziennie, lub pozwolić, aby być postrzegane przez wszystkich, czy jest to tatuaż pojawi się w obszarze, który na pewno jest tam, ale nie jest do podziału lub oglądane?

Utrzymywanie tych wszystkich myśli w głowie, jak można zaprojektować tatuaż może pomóc wybrać rodzaj tatuażu, jego nazwy rozmieszczenia i wreszcie ostatecznego projektu. Po prostu zadając sobie pytanie: "Jak mogę zaprojektować własną nazwę tatuaż?" zaczynasz na drodze do czegoś bardziej unikalny niż prosty, stenciled nazwy. Tworzenie tatuaż tak wyjątkowy, jak nazwa uhonorowane zostały dobrze zrobić sprawiedliwości.

Jak wybrać egipski Mau

Jak sugeruje nazwa, rasa pochodzi egipski Mau w Anglii. Jest znany z dużych, w kształcie migdałów, zielone oczy, choć wielu egipskich kotów Mau pod osiemnaście miesięcy będzie miał bursztynowe oczy. Egipski Mau ma w cętkowany płaszcz z unikalnych oznaczeń na jego twarzy. Oto jak wybrać Egipski Mau:

 1. Zrozumieć charakterystykę rasy. Egipski Mau jest żywy i zabawny. Te aktywne koty nie są agresywne, ale nie są one nerwowy wokół innych zwierząt. Mogą być zastrzeżone, gdy obcy ludzie są blisko, ale przywiązany do swojego właściciela. Egipski Mau wymaga tylko cotygodniowe szczotkowanie, i jest dość tani w utrzymaniu rasy.
 2. Poznaj swoje możliwości. Spodziewać się co najmniej 300 dolarów do 500 dolarów, aby hodowcy dla egipskiego Mau. Jeśli masz zamiar hodować lub pokazać swojego kota, możesz spodziewać się aż do 1000 dolarów lub więcej. Wybierz egipski Mau, że jest co najmniej 12 tygodni; w tym wieku, to będzie gotowy do opuszczenia jego matkę. Może być egipski Mau srebra, brązu, dym, lub w kolorze czarnym. Jeśli masz zamiar pokazać swojego kota, unikać czarny egipski Mau, ponieważ nie są uprawnione do wyświetlania.
 3. Wybierz hodowcy. Jest bardzo mało hodowców tej rasy odróżniającego, więc możesz mieć trudności ze znalezieniem jednego lokalnie. Kontakt z lokalnych klubów kot i przedstawiają organizacje do skierowania. Nigdy nie wybrać egipski Mau z sklepie zoologicznym, bo nie będzie wiedział o tło. Zawsze wybrać egipski Mau od renomowanego hodowcy. Hodowca powinien wymagają pisemnej umowy i pozwala odwiedzić kocięta w ich domu.
 4. Dowiedzieć się o warunkach zdrowotnych. Hodowca powinien zagwarantować zdrowie egipskiego Mau wybranym, w tym warunków, takich jak białaczki kociej i wirus niedoboru immunologicznego kotów (FIV).
 5. Dowiedz się o wygląd rasy. Po pierwsze, poszukaj zielone oczy lub bursztynu w młodszych kotów. Jeśli kocie oczy są jakieś inne kolory, nie jest prawdą, Egipski Mau. Futra powinny być krótkie, delikatne i jedwabiste, z co najmniej dwóch pasm koloru. Są one zwykle cętkowana, z pasami na kończynach i unikalnych miejsc i linii na twarzach. Jeśli masz zamiar pokazać kota, należy uczyć się właściwości, które mogą być uznane za wady przez występów sędziów, jak pełne policzki, małe uszy, zaokrągloną głowę.
 6. Trzymaj kota. Zawsze ponosi kota bierzesz pod uwagę zakup. Egipski Mau ma smukły, nieco w wyglądzie ciała sportowych. Sprawdź dobre napięcie mięśni, a unikać tych, z objawami choroby. Oczy powinny być jasny zielony. Egipcjanin Mau futra powinien być krótki i gruby, i nie powinno być żadnych oznak łyse plamy lub suchej, łuszczącej się skóry.
 7. Pierwsza wizyta weterynarza. Nie ważne co ​​rasa kotów wybrać, zawsze nowe zwierzę do lekarza weterynarii, tak szybko jak to możliwe. Nawet jeśli zakupiony egipski Mau z up-to-date szczepienia, lekarz weterynarii powinien upewnić się, że kot jest w dobrym zdrowiu. Pozwoli to zachować swój nowy egipski Mau z rozprzestrzeniania się chorób na istniejących zwierząt.

W dawnych czasach, czczono egipski Mau; wiele reprezentacje tej rasy może być postrzegana w piramid i innych zabytków starożytnego Egiptu. Słowo "Mau" jest egipski termin dla "kot". Rasa nie był szeroko rozpowszechniony lub uznane do 1950. Obecnie rasa ta jest stosunkowo rzadkie w wielu częściach świata.

Nazwa wymowy dziecka

Nazwa wymowy dziecka


Jeśli są Państwo zainteresowani w dawaniu dziecku niezwykłe imię, nazwisko dziecka rozważyć nietradycyjnych wymowy. Dzisiaj, wielu rodziców decyduje się dać ich dziecku imię, które jest wymawiane inaczej niż jest to napisane. Niektóre naprawdę twórcze wymowy nazw pospolitych może produkować bardziej unikalną nazwę. Jednak czasami może prowadzić do nieporozumień, gdy dziecko uspołecznia. Czy to dobry pomysł, aby dać dziecku imię z niezwykłą wymowę, albo należy trzymać się łatwo wymawiane imię?

Trendy w Łóżeczko Nazwa wymowa

Przez wieki rodziców wybrane nazwiska dziecka, które odzwierciedlone ich środowiska kulturowego i społecznego. Nazwy te były najczęściej tradycyjne nazwy, które były łatwe do wymowy dziecka świata społecznego. W Ameryce, nazwy te były zanglicyzował nazwy, które były łatwe do wymówienia w języku angielskim. Liczba nie-anglojęzycznych również wybrał język angielski lub nazwy europejskich, które były łatwe do wymówienia w języku angielskim, gdy wyemigrował do Ameryki.

W 1960 roku i dalej, ludzie zaczęli odchodzić od tradycyjnych nazw i wybrać nazwy z innych kultur, kreatywnych pisowni nazw pospolitych lub alternatywnego wymowie imion. Niektórzy ludzie nawet nazwał ich dziecko po obiektów w przyrodzie, takich jak Księżyc czy Flower, lub miejscach, takich jak Ameryka.

Obecnie wszystkie te zmiany nazwy są wciąż wokół wraz z tradycyjnych nazw. Gwiazdy są jednymi z najbardziej śmiały z niezwykłych imionach dla dzieci, takich jak Gwen Stephani wybierając nazwę Zuma Nesta Rock and Shannyn Sossamon zbierając nazwę audio Science. Najpopularniejsze alternatywna nazwa trend jest niezwykłe wymowę.

Lista nazwiska dziecka z nietypowym wymowa

Nie są nieograniczone możliwości wyboru niezwykłe imię dziecka wymowę. Oto niektóre przykłady alternatywnych wymowę nazwy.

Przykłady nietypowych wymowę nazw chłopca:

 • Krischen - Wymowa jak chrześcijanin
 • Mycol - Wymowa Michael
 • J'aret - Wyraźna Jared
 • Kvyn - Wyraźna Kevin
 • R'man - Wymowa Raymond

Przykłady nietypowych wymowę imion dziewczęcych:

 • Allis - Wyraźna Alice
 • Lidyua - Wyraźna Lydia
 • Zandee - Wyraźna Sandy
 • Sheeryn - Wyraźna Sharon
 • Kreztenya - Wyraźna Kristina

Skonsultuj się stronie jak Alternatywnego nazwiska dziecka do bardziej nietypowych pomysłów nazwy dziecko z unikalnym wymowy.

Plusy i minusy niezwykłe imię wymowa

Decydując się dać dziecku alternatywną nazwę to trudna decyzja. Chcesz, żeby wyrosnąć na szczęśliwe i powiernikiem i mam nadzieję, że jej nazwa będzie wzmocnić pozycję jej w pościg. Ostatnią rzeczą, którą chcę, to dać jej nazwę, że wstydzi.

Zalety niezwykłe imię wymowa

Zaletą wybierając nazwę dla dziecka z niezwykłą wymowę ma fakt, że jest to wyjątkowy wybór nazwy. Nie może być dziesięć Katies w klasie, ale tylko jeden Raziel (wymawiane Rachel). To może zwiększyć zaufanie dziecka mieć nazwę do dumy.

Wady niezwykłe imię wymowa

Według artykułu na stronie Nick Jr., dominującej Połącz, trudne do wymówienia nazwy może spowodować trudności społeczne dla dziecka, ponieważ większość ludzi nie może poprawnie wymówić nazwę. Trudność ta społeczna może prowadzić do problemów w dzieciństwie i dorosłości w takich dziedzinach, jak przyjaźnie i awansu zawodowego. Artykuł zaleca, aby rodzice wybierają łatwe do wymówienia imiona dla swoich dzieci.

Jeśli Twoje dziecko jest zbyt nazwy wymowa niezwykłe, jak się nie do poznania, że ​​może być problem. Istnieje również niebezpieczeństwo, że może być nazwa mylone z innymi w pisowni lub wymowy albo, czasami złych skojarzeń, takich jak Weda (wymawiane Rita), co może prowadzić do dzieciństwa zastraszania.

Niektóre dzieci również nie chce się wyróżniać z tłumu i niepowtarzalna nazwa może mieć odwrotny skutek niż zamierzony i sprawiają, że dziecko naprawdę samoświadomość.

Wniosek

Wybierz imię dla dziecka, że ​​dziecko może rozwijać się w okresie wczesnego dzieciństwa i dorosłości. Można wybrać nazwę z niezwykłą wymowę, ale po prostu mieć pewność, że jest to nazwa, która może zmieścić się w życiu dziecka na każdym etapie z grupy przedszkole zabaw do profesjonalnych rozmowy kwalifikacyjnej.

Jak napisać film: Część trzecia

Teraz, kiedy dostał swój czyn razem w scenariuszy część 1 i przeczytać o burzy mózgów w części 2, tutaj jest częścią 3 Screenwriting golfowe. Jak się pewnie domyślacie już, jestem przy założeniu, że czytasz, albo Czytałem inne "Jak napisać scenariusz" książki. Więc nie jestem literowania każdy szczegół procesu, ale nie jestem zakładając, że nic wiedzieć. W istocie to, co chcę zrobić, to umieścić w perspektywie teorii dla Ciebie. Nie chcę mu przeszkadzać ci. Tak wielu ludzi odrzucić teorię, ponieważ czują, że przerywa swoją twórczą przepływ, ale w tym samym czasie ich twórcze zasilania nigdy nie produkuje niczego, co można znaleźć na rynku. Ale jeśli używana nieprawidłowo, teoria rozpocznie piszesz z ufnością i pasji wymagane. Jeśli jesteś zbyt stereotypowy, nikt nie będzie zainteresowany. Jeśli się nie ustępstwa na jakie kwoty do destylacji, co wielu myśli, wielkie i małe, nie odgadł z uprawiania sztuki lub spożywania go, to jesteś odrzucając wiele technik, które dzielą amatora z pro.

Więc powtórzyć to, co powiedziałem już, oszczędny scenopisarstwa jest niechlujny proces, ale musi być w stanie znaleźć struktury w ramach tego procesu. Widz nie jest zainteresowany w procesie i nie chce, aby zobaczyć nic z tego. Chcą produkt końcowy. Nie sprzedają procesu; sprzedajesz wynik!

Mając więc dostał swój czyn razem, zdecydował, co chcesz zrobić, i rozpoczął proces twórczy definiowania pojęcia i budowania historię i rozwój bohaterów, nadejdzie moment, kiedy masz leczenie - teraźniejszym narracji Historia filmu. Wyjaśni, co widzimy i wskazywać na to, co słyszymy, ale nic więcej. To nie jest praca proza. Nie chcemy wewnętrzny monolog, nie fantazyjny zadumę opisowego, bez poezji, nie pachnie, nie ma uczucia, po prostu zwykły opowiadanie historii, która może być nakręcony jako film.

To jest, gdzie można złamać lub projektu filmowego. W rzeczywistości wiele projektów filmowych rozpocząć jak nic więcej niż leczenie i może poruszać się po kilku scenarzystów przed wyłania się ostateczna skrypt fotografowania. Scenarzyści są uważane dziesięciu grosza, i się przemieszane w zależności od tego, co gwiazdki przywiązywać się w jednym czasie lub innej, lub co reżyserzy przychodzą i odchodzą od projektu. Ale dobry pomysł, dobra historia, jest królem, a jeśli nie masz nic innego, można dostać się umowę z producentem na podstawie tego samego.

Przeczytałem dużo pracy w toku od wszelkiego rodzaju pisarzy, z utalentowanym do głęboko matowe, ale wszystkie w jednym czasie lub innej cierpi na jedną lub więcej z około siedmiu obszarach wspólnych problemów. Mówię około siedmiu, bo to nie jest precyzyjna nauka i nie może być więcej obszarów problemowych, że jestem po prostu jeszcze nie świadomy. Niektóre z tych problemów są łatwiej naprawić niż inni, a moje rozwiązania nie zawsze są najlepsze, a nawet rozwiązania w niektórych przypadkach. Kiedy przychodzi do niego, trzeba znaleźć samemu.

W międzyczasie chociaż, to są moje myśli na ten temat i można wziąć je jako punkt wyjścia. Oto siedem podstawowych problemów scenariuszy:

 1. Blok pisarski. Ostatecznie, jest to problem zarządzania czasem. Po wymyślić podstawowej idei, niektórzy ludzie albo nie znalazłem czasu, lub skłonności, aby przejść do następnego etapu. To tak, jakby entuzjazm dla projektu nagle odszedł, gdy ogrom zadania wyprzedzeniem ustawić w. Wszystko, co mogę powiedzieć do tych ludzi jest, po prostu przesuń jeden krok na raz! Jeśli spojrzeć na ten papier lub komputerowego ekranu i wszystko czujesz jest chęć iść i zrobić sobie kawę, to przynajmniej napisać kilka zdań przed przejściem. Wystarczy burza mózgów! Bazgroły notatki do siebie, gdziekolwiek i kiedykolwiek przyjdzie do was. Na tym etapie nie jest dobrze, czy źle, nie ma ciśnienia, aby być genialny, nie trzeba polerować każdą myśl do doskonałości - po prostu wyrzucić go na papierze.

  Jeśli nawet, to jest problematyczne i okaże się, że siadając zacząć pisać od razu sprawia, że ​​zdajesz sobie sprawę, że masz coś innego do roboty, to może trzeba usiąść i zrobić trochę autoanalizy. Jeśli przeczytałeś żadnej z tych poradników o tym, jak rzucić palenie lub zmienić inne złe nawyki w swoim życiu, że zalecają przyjmowanie notebooka i opisywania myśli masz, działania robisz, i środowiska, które znajdują się w, gdy zachowanie, które chcesz zmienić odbywa. Jeśli masz trudności z osiedlenia się, aby rozpocząć proces pisania, napisz, co rozprasza i dlaczego dajesz pierwszeństwo.

  Teraz, jeśli jesteś palaczem, będziesz wiedzieć, że pierwszą rzeczą, jaką możesz zrobić, gdy ustatkować napisać to zapala się papierosa! To może trwać o wiele więcej niż tylko przenoszenia notebooka zmienić ten zwyczaj, ale logika to ma sens. Należy wziąć pod uwagę to, co sprawia, że ​​zachowują się w określony sposób. Jeśli jesteś świadomy zwyczaju, to może można nauczyć się wykonywać jakąś siłę woli. A jeśli nie wykonano procedurę zalecaną Podsumowując można odkryć wyzwalaczy, które wywołują zachowanie i może być w stanie zastąpić bardziej konstruktywne reakcje na te chwile.

  Ci z nas, którzy nie mają tych problemów, bardzo często, że rozwiązanie jest tak oczywiste, że każdy idiota może sobie z nimi poradzić. Jednak ci, którzy mają problem nie widzą świat w ten sam sposób. Nie zawsze jest wymówka. Jak można nie palić, kiedy muszę mieszać z palaczy do prowadzenia działalności gospodarczej? Włożyłem tyle wagi, gdy nie palę, że jestem pewien, że musi być tak złe dla mnie! Jak można nie umieścić moje zadanie pierwsze, moja żona, dzieci, lub wyrzucić śmieci torby i sprawdzanie post, zanim ja zabieram się do pisania czegoś? Mam rozkazy do naśladowania, mam zadania do wykonania, mam życie!

  Każdy robi to w pewnym stopniu, ale staje się problemem, gdy się zatrzyma robisz coś, co chcesz zrobić. Jeśli chcesz napisać scenariusz, to trzeba przerobić priorytety. I tutaj jest łatwe nieco dla pisarzy, kiedy masz ten notes się, aby zanotować, co rozprasza Cię i dlaczego uważasz, że to jest ważniejsze niż projektu pisania, jesteś w rzeczywistości piśmie i równie dobrze może być bazgranie pomysły o swoich Scenariusz apposed do pracy swoje usprawiedliwienie. Jeśli, oczywiście, masz oryginalne wymówki, to trzeba spojrzeć na zachowania, które jest równie priorytetowo i znaleźć sposób, nadając mu się za pisanie.

  Z scenariuszy, to dlaczego nie dać sobie trzy czterech miesięcy, w których ma wysoki priorytet. Po tym, można przypisać priorytety innych rzeczy, aż nastąpi kolejny scenopisarstwa pomysł dla Ciebie. Moje zalecenie jest, zwłaszcza gdy pracuje się wstępne pomysły na scenariusz, pół godziny dziennie przyniosą rezultaty, które będą przydatne dla Ciebie. To wszystko, co trzeba.

  Później w trakcie, gdy leczenie jest rozwijany i scenariusz, a następnie trzeba będzie przypisać dłuższe okresy, ale wtedy, jeden nadzieje, sama emocje z własnego geniuszu twórczego będzie przeprowadzać nad tym problemem rozruchu. Znajdziesz się chętni, aby zakończyć ją, a nie porzucić go w połowie.

 2. Misja Drift. Jest to problem, z różnych stylów psychicznych próbują poradzić sobie z nadrzędnym popytu na jednym kontrolnego pomysł w sercu scenariusza. I to jest o wiele trudniejsze do rozwiązania problemem, niż prostą, bloku pisarza. Zablokuj pisarza jest w dużej mierze do czynienia z motywacją; jeśli chcesz go pokonać, to zrobić, a jeśli nie chcesz go pokonać, to oznacza, że ​​chcesz zrobić coś innego. Gdy już zdecydujesz, że nie chcesz zrobić coś innego, to będziesz pisać. Ale misja Drift jest zjawiskiem złożonym. To dotyczy wszystkich pisarzy i, w wielu aspektach, wszystkie zadania, które można wykonać w swoim życiu. Zaczynasz robić jedną rzecz, i zapomnieć o cel i dryfować na robienie czegoś innego, stracić z oczu celu, że i dryfować do czegoś innego, tak naprawdę nigdy nie uporano się z niczego.

  Na przykład, można zacząć pisać historię, która jest thriller, ale zdecydowaliśmy się pojechać thriller o tajemnicy. Nagle bohaterem akcji ma zacząć zadawać pytanie i pracy zagadek. On nadal może walczyć za odpowiedzi, a on może wciąż pościg, ale on nie jest całkiem bohaterem akcji. Kiedy Arnold Schwarzenegger rozpocząć rozwiązywanie zagadek? Nie ma. Kiedy James Bond zawsze rozwiązać zagadkę? Nigdy nie zrobił. Action Hero wie, kto to zrobił, wie, co zrobili, a jego zadaniem jest, aby przejść do jaskini bestii, seks i cios wszystko się!

  Oczywiście autor nie chcę pisać standardowe klisze tego gatunku, ale chce wziąć ten gatunek na inny poziom. Pisarz może okaże się, że trochę tajemnicy sprawia, że ​​bardziej inteligentny i ciekawy dialog charakteryzacji.

  Jeśli spojrzeć na każdej historii można zauważyć, że jego klasyfikacja w ramach gatunków jest często arbitralny. "Prawdziwe kłamstwa" była akcja / komedia. To była parodia Jamesa Bonda. Zwróciła się, co będzie, jeśli James Bond był szczęśliwie żonaty mężczyzna z dzieckiem i mieszkał na przedmieściach? Zajęło sitcom-ziemi i pchnął go w akcji / thriller-ziemi i udało się tego dokonać. To sprawiło, że działa poprzez świadomość obszarów został pracujących w, rozróżnienia między tymi dwoma światami i podejmowania historię o ruchu między tymi światami. Controllingu był pomysł zestawienie tych gatunków. W skrócie, jego misja wziął na siebie, aby to wiarygodnie.

  Miałem szczęście spotkać John Briley wkrótce po roku zdobył Oscara za scenariusz do "Gandhi". Powiedział mi różne opowieści grozy jego burzliwą scenariuszy kariery i jak musiał zmienić nazwisko raz po napisaniu takiego ponury scenariusz dla jednego projektu, że prawie wiał całą swoją karierę. Więc można wszystko wziąć serce od zakręty nawet najbardziej udanej kariery w branży. Co pozwoliło mu napisać "Gandhi" było to, że zatrzymany po to uwaga na ścianie, mówiąc mu, aby korzystać z życia Gandhiego aby zilustrować jak Cywilnego Nieposłuszeństwo pracuje jako strategii politycznej. Powiedział Gandhi był fascynujący człowiek z mnóstwem sprzecznych stron do jego charakteru. Jego seksualność było dziwne, a prawie zbyt piękne, aby szansa dla scenarzysty, i walczyli z wielu różnych, jak w przypadku Indian niezależności, z których każdy byłby prawdziwym życiu mężczyzny, dobrze udokumentowane, a wszystkie doskonale dobra pasza dla ekranu. Nie chciał, aby człowiek świętym; Chciał odejść, że inni do pracy, a on nie chciał, aby wykonać zadanie na niego albo topór. I tak, jak on omijała wszystkie naciski polityczne, aby jeden rodzaj filmu lub innego i wszystkie pokusy, aby śledzić egzotyczne szalone chwile i scenariuszy dzikich działań, było trzymać się jednej zasady i zapytać jak to przedstawiono aspekt sceny obywatelskiego nieposłuszeństwa jako strategii politycznej?

  To nie był bardzo dramatycznie ekscytujące założeniem. To było bardzo ezoteryczne na wiele sposobów i chyba nie przejdzie zebrać do filmu opartego studio Hollywood, ale przyniosła mu Oscara, bo zrobił coś, co cohered, był niezaprzeczalnie prawda do podręczników historii, i jeszcze udało się dawać dobre możliwości brawurą spektakle i spektakl. Rozrywka nie było jego celem, ale oświecenie. Historia była zbyt ważne, aby być osłabiona przez prób sensacji, lub schodząc do zwykłej propagandy.

  On zrobił film, który może postawione pytania więcej niż im odpowiedział, ale to wywołało debatę. Media w lewo i prawo zabierani na pytanie, czy obywatelskie nieposłuszeństwo będzie pracował z Hitlerem, czy może pracować tylko z Demokratycznej kraju jak Brytanii. To był wielki film o wielkich sprawach, a jednak, gdy patrzy się na scenach, oprócz kilku "obsady tysiąc" momentów, to w dużej mierze składa się z wielu scen intymnych, małych znaków napędzane.

  Można więc mieć duży problem historię napędzany nie próbując to wszystko. W rzeczywistości, bez hałasu wokół wiadomości, wiadomość została większa i wywołał szerszą dyskusję. Przejrzystością celu tworzy wrażenie dużego filmu znacznie więcej niż o coś dla siebie.

  John Briley pomogła rzeczywistości historycznej opowieści, ale to samo dotyczy czystych wymyślone fikcji. "2001: Odyseja kosmiczna" nie jest bardzo ekscytujący film pod względem historii i charakteru. Ale to pozostaje kontrowersyjna klasycznym. To dlatego, że jego prowokacyjne wizję miejsca człowieka we wszechświecie, a nie jego wartości rozrywkowych. Jego powolne tempo, jego minimalistyczny charakterystyka, jej brak wyjaśnienia sprawiają, że trudno movie siedzieć przez bez mocnego drinka i kinowego dźwięku przestrzennego, a mimo to ma tak dobrze. To był film o kontrolowaniu pomysł: narodzin świadomości i ewolucji. Wszystko o filmie pokazano te koncepcje, nawet w kształcie plemników statku kosmicznego na jego drodze do zapłodnienia jakieś kosmiczne jajo. Ostatecznie to, co powiedział o tych sprawach nie było jasne, na to nie debata punkt, tylko stworzył filmową wiersz na cześć uniwersalnych sił stworzenia. To była poezja, a nie debata, a nawet dramat, a mimo to, że wszystko, choć wyjaśnia niczego.

  Misja Drift podważa moc wyciągu. O wiele lepiej jest mieć jeden prosty, niemal banalny pomysł, w sercu swojej historii, niż to jest mieć milion wspaniałe, wielkie idee i wielkie sensownych odpowiedzi na wszystkie pytania świata. Jeśli masz dużo pomysłów, zaoszczędzić trochę na kolejny skrypt, i mieć świadomość, że świetny film ma więcej wspólnego z jasnością myślenia, niż cokolwiek innego. Wielkie chwile filmowe, wielkie znaki, wielkie linie dialogu, wielkie wielkie fantastyczne w napięciu sekwencje, wszystkie kwoty do niczego, jeśli nie są spójne i wydają się być z tej samej historii. Jeśli można zarządzać wysokie walory rozrywkowe, wielki dramat i solidną kontrolę pomysł, to prawdopodobnie skończy się bardzo bogatym człowiekiem, ale jeśli masz do wyboru pomiędzy zabijając swoje najlepsze kawałki i trzymanie się jednej idei, to cię pozbyć materiału obcego. W przeciwnym razie będzie wysyłać sygnały, że jesteś, i nikt inny, zrozumie.

 3. Story gęstości. To jest kwestia oceny złożoności swoich pomysłów i jak mogą grać w ramach ograniczeń czasowych scenariuszy.

  Jest to kolejna sprawa skomplikowana i jeden, który może być rozwiązany tylko po mieli duże doświadczenie w pisaniu scenariuszy. Przez Story Gęstość, mam na myśli liczbę słów w leczeniu w porównaniu do liczby i długości scen, które pojawiają się w scenariusz w oparciu o tego leczenia.

  Problemy historia gęstości mają zazwyczaj charakter:

  • Nadpisywania: opisujesz rzeczy wyjaśnić wydarzenia i elementy fabuła, które nie będą w scenariuszu. Stanie się oczywiste, jak napisać scenariusz, że sama nazwa zestawu znaków w danym miejscu może przekazywać pewne informacje, że czułem się trzeba było wyjaśnić w prozie leczenia.
  • SUBEMISJA: W filmach akcji, w szczególności, można naszkicować w sceny akcji z kilku zdań w traktowaniu, ale skrypt będzie wymagał długiej sekwencji scen, aby doprowadzić do dramatycznej ten moment życia.
  • Zaniedbanie ŚRODKU: Jak się zrozumieć historię, okaże się, że lepiej jest wprowadzić historię później w skrypcie, niż zrobił w leczeniu i że centralne odcinki opowieści są słabo rozwinięte w porównaniu do otwarcia i zakończenie. Streszczenie podkreślił te rzeczy, ale scenariusz wymaga przede MIDDLE.

  Co to tworzy się wątpliwości co do tego, gdy ktoś zaczyna działać i zaczyna drugi. Dramatyczny moment, że w leczeniu, jest trzecią część drogi w, nagle staje się scena otwarcia. A ponieważ bohaterowie jeszcze nie przeszedł przez wszystkich wymaganych etapach wzrostu, wielki finał zaczyna nagle czują się bardziej jak końcówką do drugiego aktu, a nie trzeci. Leczenie może nam powiedzieć, że znaki wzrosła, ale jakoś to nie przekłada się na scenach, a podróż emocjonalna zakończyła się w zaledwie kilka linijek dialogu. Jednak publiczność ma doświadczyć emocjonalnego rozwoju postaci, i oczekuje, że odbywają się w różnych etapach rozpoznawalnych po drodze.

  Więc pisząc leczenie, być bardzo ostrożnym, aby poćwiczyć na jakim etapie historii sceny występuje. Robisz pierwszy sytuacji akt lub drugiego lub trzeciego sytuacji akt?

  • Pierwsze akty są pełne wprowadzeń i incydentów zapytania świadomości. W zawieszeniu jest ustawić i kluczem do rozwikłania całej historii na koniec zostały lewej leżące wokół w tle. To podwórku, to jest emocjonalne normą, od której bohaterowie będą uciec i znaleźć drogę na nowy poziom egzystencji. Powrót do tego w drugim akcie i coś czuje się bardzo źle. Historia zmarł. Powrócić do niego w ostatnim akcie, bez wniosków na pytania i historia czuje otwarty w najlepsze, bez sensu w najgorszym.
  • Drugi akt sceny są zrobić z ruchu znaki w okresach niepewności, zagubienia i niewłaściwych obrotów. Są czerwone śledzie tutaj, sub-działek z własnymi siłami, które są nie do pułapki i podróż się bohaterem. Koniec drugiego aktu jest często w całości przejęte przez masową złym kolei, że prawie niszczy bohatera. Masz to wszystko dzieje się w pierwszym akcie, a ludzie będą się zastanawiać, co stracili! Masz to dzieje się w ostatnim akcie, a ludzie będą patrząc na zegarki i zastanawiasz się, kiedy na ziemi ta sprawa się skończy, i kiedy to robi, że się to nie spodoba.
  • Ostatni akt następnie zaczyna się znaki pozwalające odtworzyć swoje kroki, przestawienie się, podczas gdy zegar tyka i złoczyńca wygląda zwycięski. Następnie po wielkich walkach, są objawienia i niespodzianek, a wreszcie miłośnicy są razem, gdzie czarne charaktery są pokonani. Jeśli zaczniesz taki film, że zdrowy rozsądek będzie poważne wątpliwości. Ale zaskakujące jest to, jak często jakiś radykalnych objawień, które powinny być w końcu pojawiają się w drugiej lub pierwszej czynności z wczesnych projektów skrypcie.

  Publiczność czyta ten film za pomocą emocjonalną mapę. Spodziewa się, aby przejść z pewnością zamieszanie do konfrontacji i zawarcia. Można dodać więcej uderzeń do tego modelu: pewności, rozwiązania, dezorientacja, awarii, przygnębienia, konfrontacji, rehabilitacji, rozdzielczość, oświecenia i następnie konfrontacji i zawarcia. I tak dalej. Można myśleć o własnych map emocjonalnych dla opowieści. Bardziej złożona historia, bardziej skomplikowana mapa emocjonalna.

  I pamiętaj, że musisz mieć kontrastujące chwile w emocjonalnym mapie. To jest rzadko zaspokojenia mieć historię, która porusza się z pewnością do konfrontacji do wniosku, ponieważ pewności pozostaje cechą tego mapie całą drogę. Nie ma tam podróż. Podróż nie jest przygodą, chyba że bohater ginie. Nie trzeba być do tyłu. Więc po pewnością musi istnieć niepewność gdzieś. Po zamieszanie musi być oświecenia. Po sukcesie, musi być awaria, a następnie być może sukces ponownie. Historia, która przemieszcza się bezpośrednio z pewnością do konfrontacji i zawarcia jest tylko początek i koniec, nie pośrodku.

  Leczenie może wydawać się, że ma ogromny środku, gdy w rzeczywistości jesteś tylko przez poruszający się swoją historią z pewnością prosto do konfrontacji i zawarcia. Jesteś drepczą, emocjonalnie i kiedy się napisać skrypt, można zauważyć, że większość z leczenia topi się w złożoności struktury sceny. Zdasz sobie sprawę, że wygląd może wiele powiedzieć, że chwila ciszy i izolacji dla charakteru rzeczywistości może być znacznie bardziej dramatyczne, niż wielkim sekwencji pościgu samochodowego z wszystkich pratfalls akrobacje i spektakularne, że pierwotnie wyimaginowanych i wypełnił leczenie , A kiedy powiedział, że tutaj masz pewność, pomimo wielu innych pomysłowych scen, chyba że podejmą one nas poza pewności w bardziej skomplikowanych sytuacjach, wtedy okazuje się, że wszystko, czego potrzebujesz jest jedna sekwencja.

  Pokonanie tego problemu nie jest w przeciwieństwie do przezwyciężenia problemu Misja Drift. Pracuj mapę emocjonalne, do kontroli nad pomysłami każdego rytm filmu, który oczywiście będzie odnosić się z powrotem do tego jeden wielki kontrolnego pomysł. Przeróbką Christopher Vogla Podróży Josepha Campbella bohatera, za pomocą "Czarnoksiężnik z krainy Oz" jako podstawowego modelu, to może warto przeczytać, gdyż daje historia mapę zawierającą wszystkie bity, że historia musi na to, aby być uznane za satysfakcjonujące przez publiczność. Nie chciałbym, aby twierdzić, takich map jest uniwersalnym wymogiem dla wszystkich kondygnacji. Ale chociaż myślę, że to jest dla szczególnego rodzaju historii, to jest przydatna mapa do naśladowania. Reguła z historii jest, że musi przejść z jednego stanu do drugiego, bez publiczności wrażenie, że nie było pewne niewyjaśnione zmiany emocjonalne. I nie musi być na tyle z tych kroków, aby ludzie czują, że widzieli na tyle różnych aspektów kontrolnego pomysł, aby czuli, że nauczyli się czegoś, lub przynajmniej, zostały poddane jakiejś emocjonalny roller coaster.

  Jednak to nie jest tak proste, jak trzymanie się po to uwaga do ściany i na zawsze wyzwanie każdą scenę z pytaniem, co to ma wspólnego z główną ideą. Podróż, jak piszesz, jest tyle do Ciebie jako pisarz, jak to jest podróż bohaterów. Podczas pisania leczenia, nie piszesz produktu końcowego; nadal jesteś zwiedzania swoje pomysły, ale musisz nauczyć się odkrywać swoje pomysły, a następnie, po badanie miało miejsce, sprawozdanie to, co odkryli, zamiast umieścić na papierze, jak odkrył. To sprawia, że ​​trudno jest wiedzieć, gdzie bije story są. Więcej słowa oznaczać więcej historii, gdy w rzeczywistości nie może.

  Być może test gęstości historia jest zawsze, po pisemnej leczenia, powrócić do stworzenia jednej strony zarys całej historii. To będzie ostrzegać, gdzie prawdziwi kluczowe momenty są i gdzie podziały prawdziwe akt przyjść. A jeśli to nie robi sztuczki, a następnie spróbować i napisać pierwszy akt tej historii, bo wtedy widać, ile zabiegu stosowany jest przez to, co powinno być 25% historii. Nie powinno być oszustwo, bez dopełnienia się z dialogu, nie ma długie opisy zestawów, żadnych ekstra szerokie marginesy w skrypcie. Należy mieć tylko to, co jest konieczne, aby opowiedzieć historię.

  Ostatecznie, jedynym prawdziwym testem jest napisać cały skrypt, ale staramy się dowiedzieć jak skutecznie napisać i wiele z tych problemów może być usunięte w pierwszych szkicach. Dlatego należy zachować ostrożność i pamiętać, aby zdawać sobie sprawę z zastąpieniem, ubezpieczeniowych i zaniedbując pola. Przetestuj strukturę akt, i budować dobre poczucie mapie emocjonalnej historii.

 4. Pojęcie struktury. Zważywszy, że każdy rozumie strukturę trzech akt na poziomie podstawowym, pisarze często nie do uchwycenia jego pełne konsekwencje i że struktura przenika cały gmach scenariusza. Konstrukcja scenariuszy jest często przedstawione w mechaniczne i zniechęcająco restrykcyjny sposób. Jesteś powiedział, że trzeba mieć haka na stronie dziesięć, za podżeganie do incydentu przez strony trzydzieści, punkt zwrotny na stronie dwadzieścia osiem, wprowadzenie sub-działka na stronie jedenastej, i zbudować szczyt od strony dwadzieścia ... i to jest tylko pierwszy akt! Jak możesz, twórcą którego umysł bulgocze na oryginalne pomysły, być może oswoić bestię i zmusić go do tej klatki, nie tracąc bardzo rzeczą, która sprawia, że ​​chcesz pisać? Cóż, po prostu trzeba to zrobić. To wszystko na ten temat. Musisz dowiedzieć się, jak zorganizować swoje historie, bez utraty ich kreatywności. Nie można go po prostu naciągają znakowania swoich przerwy akt. Ma on być wbudowany w sposób opowiedzieć swoją historię. Niektóre historie wymagają więcej strukturę niż inne, jednak i zrozumienia, jaki rodzaj opowieści piszesz jest chyba głównym umiejętności, ale konstrukcja nie musi być. Możesz upewnić się, że konstruując każdy segment swojej historii jako jednolity sekcji z określonego punktu końcowego przed przejściem do następnej sekcji.

  To może wydawać się sztuczne do Ciebie i możesz je rozwinąć jeden wiersz, który wije się z chwili na chwilę meandrujące tu i tam, aż dojdziesz do końca, ale ludzie lubią odrębnych rozdziałów w historii. Dobrą wiadomością jest to, że może ona ułatwić Ci życie. Łatwiej jest utrzymać krótki odcinek w swoim umyśle we wszystkich jego subtelności niż całą historię. Dlatego właśnie tak ważne są zabiegi. Nie, możesz napisać całą historię, a podczas pisania tego dokumentu, można zezwolić na przepływ myśli z chwili na chwilę, ponieważ nie potrzebujesz głębokość gotowego produktu. Możesz myśleć w kategoriach począwszy środku i końca, bez uzyskiwania w mikro-struktury utworu. Sądząc gęstość historia może być trudne, ale jeśli ćwiczysz, zaczniesz rozumieć, jak leczenie odnosi się do produktu końcowego.

  To może być korzystne dla napisać bardzo szkicowy zarys historia, która obejmuje dialog, opisy działań, a nawet awarii sceny, choć dokument ten jest do użytku prywatnego, a nie komunikacji z innymi. To jest, gdy twój umysł może przypadkowo kojarzy. Niektórzy ludzie mogą zrobić to nieliniowa mody notował uwagi do siebie w burzy mózgów, podczas gdy inni muszą czuć, że są one po wątku narracji wszędzie tam, gdzie może to prowadzić. Ale w końcu, to wszystko musi być odłożone na bok, a następna warstwa organizacji stosowane. A to oznacza, rozbijając historię oddzielnych jednostek z ich poszczególne funkcje historia wyraźnie uwzględnione w treści.

  W tym momencie jest to łatwiejsze do pracy jedną czynność na raz, niż na całym skrypcie za jednym zamachem. Następnie należy skoncentrować się na oddzielne jednostki w ramach ustawy. Tak więc na pierwszym poziomie struktury trzech akt. Następny poziom w dół jest struktura aktu. Mniej więcej, pierwszy akt składa się z Hook, Sub-Plot skonfigurować, a główny wątek podżeganie Incident, Climax, Wnioski. Istnieje wiele sposobów wyrażania tego, w zależności od rodzaju artykułu, nad mówią, ale zasadniczo wszystkie mieszczą się w tego typu konstrukcji. Możesz zrobić to tak skomplikowane lub proste, jak chcesz. "Indiana Jones" typu historia toczy się wzdłuż krótkich sekwencji dziesięciu do dwudziestu minut skały wiszące, podczas gdy Jack Nicholson w "Lepiej być nie może" miał złożoną strukturę trzech akt zaprojektowany temat zawiłości rozwoju postaci. To do Ciebie, ale pracują w sekcjach i myśleć w kategoriach sekcjach, a nie stara się je znaleźć po napisaniu kawałek.

  Najprostszym sposobem radzenia sobie z pierwszego aktu jest w segmentach Dziesięć strony, każda z początku, w środku i na końcu. To może wydawać się zbyt wydumane, zbyt nierówne, lub może zdziałać cuda dla Ciebie. Osobiście uważam, że pod względem począwszy od dramatycznego otwarcia, a następnie dużą ilością krótkich scen, zbudować do głównej fabuły ustawić kawałek, niewielką działkę fragmentu, sekcji, w której dwie jakiś sposób oddziaływać, a następnie dużym akcentem w historii, a Scena przejściowy do otwarcia drugiego aktu. To jest nieco bardziej płynne i bliżej jednej linii, a czuję, że ma improwizacji dotyk, który działa z niektórymi rodzajami piśmie. To nie działa z kawałkami Gatunek chociaż. Są znacznie bardziej uporządkowany. Ale dla moich własnych celów, to czuje się dobrze.

  Nie ma żadnych zasad naprawdę, ale należy z pewnością sprawiają, że czujemy, że istnieje określony kształt do tego, co piszesz. To buduje zaufanie, że pisarz jest w kontroli materiału. To poczucie struktury musi dotrzeć do najmniejszego szczegółu. I tak, na wszelkie sposoby, improwizować, aby uzyskać przepływ kawałku, ale następnie wyciągnij go ze sobą i budować cegła po cegle historia.

  Podczas pisania na scenie, scena ma pewne kluczowe kwestie: początek i koniec oraz wejścia i wyjścia. Co dzieje się w każdym z tych momentów powinno być kluczowe informacje. Co się dzieje między tymi momentami jest zapowiedzią i skonfigurować z elementów, które zostaną opracowane i opłaciło później. W procesie wzniecanie dialog obejmujący wszystkie te elementy, historia porusza się w uderzeniach (czyli pojedyncze dyskretne elementy informacji, zarówno emocjonalnych i fizycznych). Każde uderzenie może być jeden wiersz, słowo lub szereg słów i czynów, lub po prostu działań. Pomiędzy każdym uderzeniem jest czasem przerwa, kawałek blokującego biznesu, a nawet linii przejściowy dialogu wprowadzającej kolejny riff. Bity zbudować do następnego zjazdu, wejściem, lub na końcu sceny. Często bije przyjść w następujący sposób: otwarcie, wejście, Zakończ, Zamknij. Istnieje wiele uderzeń w scenie, wiele wejść i wyjść. Czasami jednak, impuls sceny można zmierzyć się z wykorzystaniem różnych bitów działalności scenicznej. W filmach, na szczęście, masz o wiele bardziej zróżnicowany sposób poruszania się uderzeń i scen i tak może być trochę więcej płynu w swoim podejściu, ale należy pamiętać, że nadal tylko liczenie beatów. Tak więc wszystko musi być opowiadać widzom coś, a każde uderzenie powinien czuć się dokładnie tak: beat.

  Ci, którzy piszą do teatru to szczęście, że mogą się tego nauczyć instynktownie przez coraz kilka podmiotów wspólnie i dając skryptach praktyczną jazdę próbną. Staje się oczywiste, że aby dla uczestników do zapewnienia łączności z publicznością, każda chwila powinna być silna i mówienie. Scenarzyści mogą również mieć swoje skrypty czytać, a może wiele zyskać od słuchania, jak aktorzy zbliżają skrypt, ale złamany charakter scenariusza, ogromną moc montażowni i zbliżeń, muzyki, i przypadkowe elementy, które w jakiś sposób, aby Film bardziej żywy, może przesłonić dobre praktyki pisania skryptów. Jest strasznie dużo, że trafia do filmu ze względu na reżysera i procesu produkcji, a tym samym możliwości szerokiego cyklu i podstawowej idei może być często postrzegany jako najważniejszy element pracy scenarzysty jest, kiedy po podstawową ideą jest wyraźnie sformułowane, następna najważniejsza jest struktura opowieści. Mając wszystkie elementy jakoś tam na papierze nie wystarczy; muszą przyjść ładnie przedstawione w dobrze skonstruowanej montażu.

 5. Motywowanie Znaki. Musisz nacisnąć przycisk znak przed zareagują. Pozornie jest to proste. Pokażesz nam, kim ludzie są w swojej historii, a następnie przetestować tego twierdzenia przez naciśnięcie przycisków, które tworzą reakcje potwierdzające, kim są ci ludzie, czy nie. Dzięki temu dowiesz się, czy są one publiczności udaje, że jest coś innego, albo szczery.

  Na najbardziej podstawowym poziomie, dramat, zależy od dwóch rzeczy: ostrzeganie publiczność, do której podać znaki, że każdy z nich jest w, albo udawanie lub szczerość, a każda reakcja musi być równa przypadku, to spowodowało, nie więcej i nie mniej , chyba, że ​​chcesz podnieść pytanie o szczerość postaci.

  Jeśli działania Twojej postaci nie brzmią prawdziwie do odbiorców i nie są ani udawać, ani szczera, to nie udało się im powiedzieć coś o swoich bohaterów. Oni są jedynie przypadkowe zbiory dźwięków i obrazów. Wszystko, co mówią i nie musi wydają się być częścią logicznych lub nielogiczne, funkcjonowania umysłów tych bohaterów.

  The main problem with character motivation, however, is that people can do things merely because they fancy doing them! One might go into the psychology of the character and discover some deep-seated infantile response that dictates a life long addiction to a particular type of behavior, but in the ninety minutes to two hours of a movie, there is little time to delve into it. Often the bad guy is bad merely because he's bad! Even so, cause and effect are still required. The bad guy shoots the cop because the cop got in his way when he was trying to do an illegal act. He does not randomly shoot a cop because, well, he feels like it that day - unless of course, you are writing a story about a guy who randomly shoots cops! The serial killer story has that sort of motivation, or seemingly, for even then there is usually a revelation that the serial killer had a troubled childhood, a hair lip that made him unattractive to women, or an aesthetic desire to rid the world of mullets and guys in flared trousers.

  Movie motivation is more symbolic of the subtleties of life than an attempt to recreate them. It is rarely very deep; it is merely simple to understand. The troubled cop checking the photograph of his dead wife in his wallet is a short hand way of explaining why the cop is troubled and thus likely not to follow the rulebook. It is a cliché now, so not recommended, but if you have to wonder how that maverick cop ever got into a position of authority in the first place, you have to offer up some satisfactory, often-symbolic explanation.

  If you want us to believe in the essential goodness of a character about to commit a crime, then you need to give them a strong reason for committing the crime. Merely being short of cash is not enough. They have to be desperate for the money in order to afford the specialized treatment that could save their dying child. The biggest problem with the final Rocky movie, "Rocky Balboa", was not why Rocky wanted to come out of retirement for one last taste of glory in the ring, but rather why Mason Dixon, a fighter already accused of choosing easy opponents, would think fighting a brain-damaged has-been brought him any kudos! But then, nobody goes to a Rocky movie to ask too many questions.

  The greatest difficulty with motivation is that Hollywood has its shorthand and the British have theirs and the Indian and the Chinese have theirs. In the UK, all you need say is that a character is a northerner to know that they will be fighters, prone to a dry sense of humor, up for anything and looking for a chance to escape. Immediately the cultural stereotypes give the writer subtleties to play with and against. You do not need a picture in a wallet to let you know that if that character is in London, he is a maverick on a quest.

  Mixing and matching different styles, different genres, from different cultures can both freshen up old stories but they can also turn things into a mess of unknowns. So, know your milieu and assume the audience does not. Ask why someone does something and make sure the audience knows the answer either implicitly because they are culturally in tune or explicitly from the script.

 6. Setting Up and Paying Off . Everything that you put in a screenplay has to be used on one level or another, so be aware of what you are setting up in the audience's mind and make sure you pay it off in some dramatically interesting fashion.

  This is not unrelated to character, but is more to do with the workings of the plot. If you raise a question you must answer it immediately, but not necessarily correctly, just plausibly. If it is of major importance to the plot later on, that is when you can answer it correctly. The trick is to leave the audience knowing that you have not answered the question entirely, thus letting them know that you intend to answer it! This helps maintain their confidence that the story will go somewhere interesting and not be merely a series of non-sequiturs.

  Sometimes a ludicrous storyline that has been thrown together at the last minute is rescued by having one character exclaiming that they do not understand something and then having a smarter character take them aside and inform them that all will be explained: roll titles, fade out sound, bring up the theme tune. Many a murky moment in a piece of hackwork has been casually swept away by such tricks. It is not recommended, though it does illustrate that even merely acknowledging that a question has been raised is better than failing to answer it. It is better not to have to resort to such a thing by being aware of exactly what questions have been set up, and paying them off properly.

  The writer has to know what their audience is reading into a scene and the audience must be made to feel that they are viewing something meaningful rather than random and casual.

 7. Genre Incompatibilities . The solution for freshening up a genre is often to bring in a component of another genre. Add comedy to horror, for instance. Or bring the detective thriller in to a sci-fi scenario. When it works, it works beautifully, but most attempts fail. The assumptions an audience makes about one genre undermines those that the other genre brings to bear.

  Worse, most crossovers from one genre to another are accidental; the writer has not immersed themselves in the culture of a particular genre and so elements from others drift in and out without them being aware of the effect these elements are having.

  If you are going to work with a genre, it is worth going to the fan clubs of this kind of film and finding out what it is they like about them. It is often not the sort of thing that those of us who would consider ourselves to be sophisticated writers would dream of lowering ourselves to write. We think we will make this dumb genre better by ignoring the schlock or sensational elements. But you will write a better script if you actually like these things and want to do nothing more than write another.

  Another problem is the no-genre idea that is in fact a genre piece. Most serious writers try to write "Drama", "Thrillers" or "Dramatic Comedy", often believing they are not writing "genre" pieces. But everything gets pushed into some sort of genre, even if it is only a broadly defined "Art House" or "Indie Movie".

  Think for a moment what "Art House" immediately conjures up to you. It says sub-titles, good photography, sex, odd-ball plot, if any. And think what "Indie Movie" says. It says low budget, plenty of sheer bravado in plotting and shooting style, and often a low genre being given a campy send up relishing its worst aspects. Everything falls into a category and you should be aware what expectations these arouse.

  Often the writer of a drama, unaware that this creates genre like expectations, will throw in an action sequence to spice up the story with something more filmic. The result is, a movie where character and plot are the main focus of interest, suddenly has a chase sequence that never rises to the sort of inventiveness the audience expects from such a scene.

  So know exactly what you are writing. Write it with conviction. Eliminate all elements that send confusing signals. And when you do cross the genre boundaries, do so with some purpose. Make it work. Make it do something rather than leave a reader wondering if this is part of the same movie.

  There are no techniques that one can teach about this. Every writer suffers from it to some degree, and lots of writers get away with it because it adds to their unique style. Mostly though, it undermines the credibility of the writer and leads the viewer to conclude that the writer is not in control of their material. Genre mismatching is often a symptom of a lack of thought about the story. Throwing everything you have in the fridge into a pot and boiling it rarely produces a tasty dish.

Jak czytać Nuty

Nauka czytania nut może wydawać się trudne dla niektórych osób, szczególnie tych bez uprzedniej tle muzycznym. Nuty zawiera swoją własną, małą język udokumentowane na papierze. Najważniejsze jest, aby znaleźć sposób, aby złamać kod, czytać nuty, i być w stanie śpiewać lub grać na boisku z każdej nuty.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak czytać nuty, to jesteś we właściwym miejscu. Poniższy artykuł zawiera przewodnik, który nauczy Cię, jak czytać nuty, a także wymienia środki można wykorzystać aby dowiedzieć się więcej o muzyce w ogóle.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej - i jednej nocy, nie mniej - oto zalecenie: Naucz się czytać nuty w jeden wieczór. Kto nie chce natychmiastowej gratyfikacji? Jeśli wolisz, lekcje muzyki wideo, które mogą być bardzo pomocne podczas nauki czytania muzyki, gorąco polecam Muzyka Master Pro.

 1. Struktura nuty. Nuty jest ustawiona z określoną strukturą. Pracownicy partytur składa się z wszystkiego, co trzeba, aby móc czytać nuty. W zależności od różnych czynników, personel powie dokładnie to, co zwraca uwagę, trzeba grać. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to być w stanie zidentyfikować personel.

  • Co to ​​jest zespół? Personel jest zestaw pięciu wierszy i czterech miejscach. Każda przestrzeń i linia ma nazwę notatki. Na pracowników, znajdziesz notatki, metrum, znak clef, podpis klucza i różne oznaczenia, które będą miały wpływ na tempo i wysokość każdej nuty. Wszystkie te rzeczy ze sobą współpracować, aby stworzyć muzykę, która jest odtwarzany lub śpiewany.
  • Co kluczach i dlaczego ich używamy podstawie tego, co instrumentem grasz - fortepian, gitary akustycznej i basowej (), skrzypce, puzon, to nazwę - i co głos śpiewać (tenor, bas, alt, sopran, itp ) Twoja muzyka będzie napisane w jednym z dwóch kluczach (klucz wiolinowy i Bass Clef). Te kluczach są wykorzystywane do poinformować, co oktawę grasz wskazówek w, jak również to, co zwraca uwagę, zostanie odtworzony.

   • Klucz wiolinowy - klucz wiolinowy jest używane dla większości głosów muzycznych, w tym sopran, mezzosopran, alt i tenor. Jest również stosowany do wyższej dachach instrumentów takich jak klarnet altowy, klarnet B-Flat, na flet, obój, skrzypce i trąbkę. Klucz wiolinowy mogą być zapamiętane przez następujących skrótów.

    Lines - bardzo G ood e B oy D OES F ine

    Spaces - TWARZ

   • Bas klucz wiolinowy - bas klucz wiolinowy jest używane dla basu i baryton głosy i niższych instrumentów takich jak tuba, puzon i sousaphone. Bas klucz wiolinowy został stworzony, ponieważ uwagi do tych niższych instrumenty byłyby tak niskie, pod pracowników klucz wiolinowy byłoby bardzo trudno napisać muzykę, co było łatwe dla zawodników do odczytania.

    Noty kluczu basowym mogą być zapamiętane przez:

    Lines - G ood B oys D o F ine zawsz

    Spaces - II C zawdzięcza E na G Rass

  • Podpis klucza: Kilka uwag są płaskie, niektóre są naturalne, a niektóre są ostre. Jakie nuty są ostre, płaskie, lub naturalny będzie oznaczony albo obok poszczególnych nut, jeśli są odtwarzane jako takich jednego lub dwóch razy przez sztukę lub w czymś zwanym podpisu z kluczem, jeśli są odtwarzane jako takie w całym kawałku.
  • Podpis klucz znajduje się bezpośrednio na prawo od znaku clef. Które notatki są ostre lub mieszkania zależy od wagi i kluczy. Aby dowiedzieć się więcej na temat różnych kluczowych podpisów można sprawdzić na stronie: http://cnx.org/content/m10881/latest/
 2. Metrum: Blisko początku personelu, nie ma oznakowania symbolem, lub frakcji. Mówi, jak będzie grał wiele notatek na środek. Personel jest podzielony na działania. Każdy środek jest oddzielony linią pionową. Standardowy podpis klucz 4/4 czasu. Zazwyczaj jest oznaczona przez dużą czarnej C

  Inne podpisy wspólnego czasu są 2/2 (czas cięcia), 2/4 czasu, 3/4 czasu, a 6/8 czasu. Metrum jest napisane po podpisaniu kluczowych, ale przed wszelkimi nut na pięciolinii.
 3. Uwagi, notatki i inne notatki. Podstawowa struktura każdego boiska jest oznaczona dopiskiem muzyki. Istnieje wiele rzeczy, które trzeba wiedzieć o notatce, zanim będzie można śpiewać lub grać muzykę. Do najczęstszych rzeczy, które trzeba wiedzieć, jak długo trzymać każdą nutę, czy uwaga jest ostry, naturalny, lub mieszkania, a co nazwa każdej nuty jest tak można w nią grać.

  • Jaka to notatka: Uwagi mieć nazwę się z AG. Gdy uwaga dostaje do G, to zaczyna znów A. Uwagi od A do A, B do B, C do C, i tak dalej oznaczają jedną całość oktawę. Oktawy może poruszać się w górę lub w dół, a średnia piosenkarka ma od dwóch do czterech oktaw ich głos może śpiewać wygodnie.
  • Trzymaj notatkę jako długo, jak można! To byłoby trudne dla orkiestry tworzyć muzykę razem, jeśli nie wiadomo, jak długo trzymać każdą nutę. Każdy instrument zgaśnie na własnym rytmem i melodią, i nic by się razem prawidłowo. Dlatego właśnie tak ważne jest, wiesz, co każda nuta wygląda i jak długo mają posiadać notatkę na podstawie, jak wyglądają.
  • Całe notatki, pół nuty, a czwarta notatki są powszechne w arkuszu muzyki. Istnieją inne rodzaje notatek choć te są mniej popularne. Noty współpracować z metrum, aby określić, ile uderzeń na środek powinien się odbyć. Średnia hold dla każdej nuty jest napisany z metrum 4/4 w umyśle. Jednak, jak metrum zmian, jak długo trzymać uwaga będzie zmienić, jak również.
 4. Wszystkie te śmieszne symbole. Istnieje wiele różnych symboli w całym arkuszu muzyki. Każdy symbol jest ważny. Na podstawie tego, co symbolem szukasz na Ciebie może trzeba grać notatek lub muzyczną kawałek w ogóle szybciej lub wolniej, bary powinny być powtarzane, notatki powinny się odbyć, czy muzyka powinna głośniej lub ciszej się.

  • Zmiany tempa. Zmiany tempa są oznaczone symbolem dla włoskiego słowa. Oto lista i zdjęcia z różnych muzyki zmianami tempa mogą wystąpić: http://www.music.vt.edu/musicdictionary/appendix/tempo/tempo2.html
  • Zmiany objętości. Zmiany w pomocy głośności, aby poprawić nastrój utworu. Nie każdy utwór jest śpiewany lub grał tak głośno, jak człowiek może śpiewać. Zmiany w pomocy objętości do muzyki bardziej przyjemne i dramatyczne, więc prace nie są w stagnacji w tonie. Oto lista następujących zmian objętości, a także zdjęcia z ich symbolami: http://www.music.vt.edu/musicdictionary/appendix/dynamics/dynamics.html
  • Inne symbole - Istnieje wiele innych symboli, takich jak technik, krawaty, znaki crescendo, powtórzenia, spoczywa, i wiele więcej. W zależności od tego, jak długo studiował muzykę może lub nie może wiedzieć, co te symbole oznaczają.
  • Sprawdź słownika muzycznego Virginia Tech o wyjaśnienie wszystkich terminów i symboli, które są niezbędne, aby wiedzieć, jeśli masz zamiar czytać nuty: http://www.music.vt.edu/musicdictionary/
 5. Fortepiany robić rzeczy inaczej. Fortepiany są wyjątkowe w tym, że są one jednym z niewielu instrumentów, które wykorzystują zarówno klucz wiolinowy klucz wiolinowy i basowy w tym samym czasie. Podczas klarnecista potrzebuje tylko znać klucz wiolinowy do gry i bas tylko musi znać klucz wiolinowy bas śpiewać, pianiści wiedzieć, zarówno jeśli chcą się uczyć gry na fortepianie, a celują w swoim rzemiośle.

  Lewa ręka pianisty służy do odtwarzania notatek na kluczu basowym blachy muzyki fortepianowej. Prawa ręka pianisty służy do odtwarzania notatek na klucz wiolinowy na arkuszu muzyki fortepianowej. Jednym z najtrudniejszych elementów gry na fortepianie uczy się czytać zarówno Clefs i odtwarzać je w tym samym czasie, ponieważ dokładnie jest napisane muzyki fortepianowej w taki sposób, że obie ręce są używane do gry w tym samym czasie. To wymaga trochę praktyki, aż pianista naprawdę może się zawiesić go.
 6. Ucz się od zawodowych -. Weź lekcje muzyki Jeśli chcesz zostać piosenkarką lub muzykiem, możesz dowiedzieć się, jak czytać nuty z profesjonalnym. Solidna edukacja muzyczna jest niezwykle pomocne w nauce gry na gitarze, pianinie, skrzypcach lub Obój, żadnego instrumentu. Profesjonalny został przeszkolony do punktu, gdzie jest druga natura czytać nuty, a wszystkie różne oznaczenia oprzyrządowania, które są wymienione w muzyce.

  Istnieje wiele miejsc, gdzie można wziąć lekcje muzyki. Twój lokalny uniwersytecie powinny być w stanie zaoferować edukację muzyczną zakaz studentów do tych, którzy są w stanie zapłacić za to. Zwykle te lekcje muzyki kosztować ponad 20 $ za pół lekcji godziny. Możesz również wiedzieć, ktoś w Twojej okolicy, który jest zainteresowany dając lekcje na niższym poziomie.

  Aby znaleźć muzyczną specjalistę w swojej okolicy można sprawdzić: http://www.musicstaff.com

 7. Badania na własną rękę. Internet daje możliwość uczenia się, jak czytać nuty na własną rękę ci. Wiele serwisów muzycznych online i programy muzyczne iść bardziej w głębi, niż ten artykuł ma. To trwa muzyków lat, aby dowiedzieć się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o partytur a nawet to jest proces, stale się rozwija.

  Jeśli poważnie myślisz o uczenie się, jak czytać nuty i grać na instrumencie swojego wyboru, sprawdź następujące witryny muzycznych:

  • Fortepian Na Wszystko
  • Jak czytać Muzyka
  • Czytanie Muzyka Notes - Dla dzieci
  • Czytanie Muzyka Notes - Dla Dorosłych
  • Dowiedz się dwa czytania muzyki
  • Wprowadzenie do Czytelni Muzycznej
  • Lab Muzyka

Dowiedz się, jak czytać nuty powinny być zabawne. Jednak jest to również wymaga wiele ciężkiej pracy i poświęcenia. Nikt nie powiedział, nauka gry na fortepianie jest łatwa lub nauki gitarowe akordy to bułka z masłem. To wszystko wymaga cierpliwości i praktyki. Jednak z właściwą motywacją, to będzie warto i wkrótce być gry, śpiew, a nawet nauka komponowania nuty własnych.

Jak znaleźć najnowsze Bollywood Songs

Bollywood to termin utworzony w ujednoznacznioną 1970a € ™ s dla hindi-mówionego branży filmowej z siedzibą w Mumbai, Indie. Do wspólnego cudzoziemca, Bollywood kojarzy całość kina indyjskiego. Jednak, jest to tylko ułamek rzeczywistej indyjskim przemyśle filmowym. Nowe tysiąclecie zobaczył popularność boomu Bollywood w całym świecie, jako cudzoziemcy korzystają jakości kinematografii, unikalne historie i zaraźliwy rytm jego piosenek. Większość filmów Bollywood mają zazwyczaj prowadzenie aktorzy śpiewają i tańczą w trakcie filmu.

Te numery utworów, że główni aktorzy wykonują często są tak popularne jak same filmy. Wspaniałym przykładem jest film zrealizowany przez Bollywood, który niedawno zdobył prestiżową nagrodę dla najlepszego zagranicznego obrazu. Miał utwór, który był tak rytmicznie wciągająca, że ​​został przerobiony w języku angielskim przez popularnej grupy dziewczyna. To był hitem. Od tego czasu ludzie zostali uzależniony nie tylko Indiaâ € ™ s filmów Bollywood, ale piosenek Bollywoodâ € ™ s, jak również.

Dla Indian z zewnątrz, kto lubi muzykę swojej najnowszej ulubionego filmu Bollywood, jak znaleźć tę piosenkę, że przechwycony uszy i serce? Ponieważ Internet jest tylko dostęp youâ € ™ ll może wprowadzić lokalną scenę muzyczną, używać go na swoją korzyść.

 • Najłatwiej jest wykonać krótką witryny sprawdź. Istnieje wiele dostępnych wyszukiwarek, więc upewnij się, że używasz te z najszerszym zakresie. Wprowadź słowa kluczowe, z całkiem inteligentne przypuszczenie co do Songa € ™ s rzeczywiste słowa tytuł i. Pisze, jak to tylko możliwe. Podczas wyszukiwania pojawia się z linków, sprawdź fanowskich i liryczny witryn pierwsze, aby zobaczyć, czy polskie tłumaczenie jest dostępne.
 • Inną alternatywą jest dotarcie do zidentyfikowania indyjskich stron internetowych, które towarzyszą słowa lub film piosenki Bollywood właśnie usłyszał. Spójrz na katalogu piosenek. Przechowywać w poszukiwaniu oryginalnego tytułu lub próbować tłumaczyć tytuł na angielski za pomocą innego okna.
 • Online Indian stacje radiowe są również doskonałym sposobem na znalezienie najnowszych piosenek Bollywood. Chociaż może nie mają pojęcia, jak się do tego, co mówią dżokeje dysku, zazwyczaj wyposażone wykres hity na weekendy i popołudniami, w którym można mieć wypełnienie swojego uzależnienia Bollywood.
 • Wreszcie, można napisać do zespołu lub artysty, który wykonał utwór, lub przejść przez wytwórni produkującej piosenkę. Możesz znaleźć te informacje na kredyty zamykających filmu. Zapytaj ich, gdzie piosenka jest zwykle grać online.

Miasta Bombaju i Kalkucie są w parze z tego rodzaju muzyki. Te piosenki Bollywood są wysoko w parze z chwytliwych beatów i tle muzyki tradycyjnej jak sitar. Większość czasu ita € ™ s wszystko o miłości, przeznaczeniu i nadziei na lepszą przyszłość i kochany przez młodych i starych. Cudzoziemcy zachwycony tego rodzaju muzyki nie musi rozpaczy, ponieważ są one hojnie udostępniane online.

Jak zrobić Sock Monkey ręcznie

Lalki są fascynujące zabawki dla dzieci i dla dorosłych, którzy są młodzi duchem. Małpa jest jednym z najzabawniejszych i najbardziej sympatycznych lalek i marionetek. Utwórz skarpety małpa lalkę i dać je jako prezent dla znajomych lub mieć go jako monitora. Można tworzyć lalki maszynowo lub ręcznie. W tym artykule dowiesz się jak zrobić małpa skarpety ręcznie.

 • Przygotować materiały potrzebne do małpa skarpety ręcznie. Jest to ekonomiczna projektu, ponieważ prawie wszystkie materiały można znaleźć w domu. Znajdź pary skarpetek w kontrastowych kolorach, linijki, nożyczki, długopisy, guziki, szpilki, farszu, nici i igły. Kontrastowe kolorowe skarpetki pomoże Ci stworzyć realistyczną małpę. Przed zakupem nowych par skarpetek, sprawdź swoją szafkę i poprosić członków rodziny lub przyjaciół, jeśli mają one niepotrzebne skarpetki, które mogą dać ci projektu.
 • Tworzenie monkeyâ Sock głowę € ™ s. Postać piłkę z wkładek do butów, aby utworzyć głowę swojej skarpety małpa lalki.
 • Tworzenie monkeyâ Sock ciało € ™ s. Wytnij skarpetkę na pół i umieścić w jednej części farszu, aż cała długość jest solidna i sztywna. Sew boki. Dołącz głowę swojej skarpety małpa do jego ciała.
 • Tworzenie skarpety monkeyâ € ™ s oczy. Użyj przycisków ze starych koszul w oczy dla swojej małpiej lalki. Użyj przycisku brązowy lub czarny, ale każdy kolor przycisku zrobi, jeśli chcesz być kreatywny. Narysuj oczy bezpośrednio na skarpety za pomocą stałych znaczników, jeśli cana € ™ t można znaleźć przyciski.
 • Tworzenie nos / usta swojej skarpety małpa. Wytnij dwa owalne kształty z żółtego i czerwonego wełny lub bawełny szmatką. Szyć żółty arkusz materiału w górnej części czerwonego arkusza tkaniny. Żółte tkaniny będzie nos swojej małpy, podczas gdy czerwone tkaniny będą usta. Formacja kolor i kształt sprawi, że małpa wygląda śmiechu.
 • Utwórz monkeyâ skarpety uszy € ™ s. Użyj drugą połowę skarpety, że cięcia wcześniej. Wytnij je na dwie części. Złożyć je i szyć boki. Pin lub uszyć okrągły arkusz skarpety w środku ucha tak będzie wyglądać jak prawdziwy ucha. Pin lub uszyć uszy na głowie swojej skarpety małpa.
 • Utwórz monkeyâ skarpety € ™ s ramion, nóg i stóp. Wytnij skarpety wzdłuż na cztery części i umieścić w farszu. Sew otwarte boki potem. Obie części będą służyć jako ramiona, zaś pozostałe dwa będą stanowić nogi. Wytnij inną skarpetkę na pół, tworząc dwa solidne koła. Zamocować je w dolnej części nogi; będzie ona służyć jako stóp swojej małpy.
 • Tworzenie akcesoriów do skarpety małpa. Włóż taśmę lub szalik powyżej ramion małpa oddzielić głowę od ciała i określić szyjkę swojej małpy. Daj mu bransoletki wiążąc czerwony przędzy wokół nadgarstka.

Ponadto, należy użyć małego farsz jak paski bawełna, piasku lub tkaniny. Nadzienie może być większa szybciej wstawić ale dostaniesz lumpy wyników. Mniejsze kawałki daje znacznie gładszą powierzchnię. Użyj ołówka bezołowiowej wcisnąć farszu w środku.

Dokonywanie małpa skarpety ręcznie jest łatwy i oszczędny sposób, aby nauczyć dzieci sztuki i rzemiosła. Jednak poprowadzi ich i powiedz im, aby być bardzo ostrożnym, ponieważ theyâ € ™ ll mieć do czynienia z igłami. Dodać małpa skarpety w obecności dzieci to niech powtórzyć proces. Spróbuj różnych rodzajów zwierząt w swoich kolejnych projektów zabawek skarpety do gry.

Jak Knit Wąż zabawka

Dzianiny zabawki są zabawne i ciekawy sposób wykorzystać swoje umiejętności rzemieślniczych. Zabawki mogą być szybkie na drutach, a zwierzęta z prostych kształtów, takich jak węże, są łatwe do wykonania. Musisz wiedzieć, jak rzucić się na, dzianiny, i uszyć szew w celu dzianiny węża zabawki. Z tych podstawowych umiejętności, będzie można robić na drutach zabawki węża, wraz z całą menażerię innych dzianiny zabawek.

Najpierw wybierz przędzy. Striped węże są łatwe i przyjemne do wykonania, lub możesz wybrać jednolity kolor. Przędze Urozmaiconych będzie produkować paski lub inne wzornictwo bez dodatkowej pracy. Gdy przędza zostanie wybrana, wybierz parę druty odpowiednich do wagi przędzy. Cięższe przędza będzie wymagać większych igieł, lżejsze przędze waga wymaga małych igieł.

Drutach małą próbkę, aby określić swoją szerokość. Jest to realizowane przez odlewanie 20 ściegów dziewiarskich kilku rzędów wiązania się, a następnie mierząc liczbę oczek są na długości jednego cala. Gdy już to zrobisz, decydują się na obwodzie węża chcesz zrobić - na przykład, 4 cale w okolicy.

Pomnożyć liczbę oczek na długości jednego cala (na przykład 5 szwów cal) od pożądanego obwodu (na przykład, 4 cale), a obsadą na tej ilości szwów. W tym przypadku, można rzucić na 20 szwów.

Praca w dowolnym wzorem chcesz tak długo, jak chcesz węża być. Na najprostszym węża, po prostu dziać każdego wiersza (do pończoch ściegu). Gładkim ściegu węża (knit wszystkie prawa rzędy boczne, bełkot wszystkie złe boczne rzędy) będzie również proste. Alternatywnie, można użyć bardziej skomplikowany wzór ściegu, takich jak logo marki lub kabli, aby wyglądał bardziej jak wężowej. Alternatywne kolory w razie potrzeby, lub użyć tylko jeden kolor, w zależności od typu węża robicie.

W przypadku wąż osiągnie pożądaną długość, zaczynają zmniejsza ogona. Dzianiny dwa razem na początku i na końcu każdego rzędu, aż pięć szwów są w lewo, a następnie wyciąć przędzy (pozostawiając "ogon" długi). Nawlec igłę gobelin i wyciągnąć przędzy przez pozostałych szwów. Remis przędzy przez te oczka jeszcze raz.

Złożyć węża pół wzdłuż i szyć szew boczny, farsz z nadzieniem wąż włókien, ryżu, fasoli, lub innych farszu wybrać jak przejść. Przed szycia głowę, dołączyć przycisków lub kawałki filcu do oczu (albo haftować je za pomocą francuskich węzłów) i kawałek czerwonego filcu dla języka.

Jak automatycznie dzielone zmiennych tymczasowych w Delphi

W tym artykule omówiono prawidłowe wykorzystanie zmiennych tymczasowych, motywacje do podziału niewłaściwych zmienne, i jak używać Castalia automatycznie ich podzielić.

Chciałbym skierować pytanie, które dostaję od ludzi, którzy często są widząc Castalia po raz pierwszy. Kiedy spojrzeć na refactorings, widzą rzeczy jak "Extract Method" i "Zmień nazwę zmiennej lokalnej", które są dość oczywiste. To znaczy, można dowiedzieć się, co robią na podstawie nazwy. Potem patrz "Split w zmiennej tymczasowej" i nie wiesz, co myśleć. To nie jest bardzo intuicyjne refaktoryzacji, a dla większości, to zostanie zignorowany, mimo że niezwykle przydatne.

W skrócie, w tym refaktoryzacji jest używany, gdy "masz zmiennej lokalnej, który jest przypisany więcej niż jeden raz, i nie jest to zmienna pętli, ani zbierania zmienna" (Martin Fowler w Refaktoryzacja: Poprawa projektu istniejącego kodu).

Istnieje wiele zastosowań dla zmiennych lokalnych. Niektóre z tych zastosowań naturalnie wymaga zmienna być przypisany więcej niż jeden raz. Na przykład, zmienne pętli zmieniać się za każdym razem wokół pętli (na przykład I, I, w: = 0 do 10). Zbieranie zmienne tymczasowe zebrać pewną wartość, że jest zbudowany podczas metody, zwykle z wzorem, który wygląda jak "SomeVar:. = SomeVar + SomeNewValue"

Inne zmienne tymczasowe są wykorzystywane do przechowywania wynik kawałek kodu dla łatwego użycia w przyszłości. Tego rodzaju zmiennych powinien być ustawiony tylko raz. Jeśli są one ustawione więcej niż jeden raz, to wyraźny znak, że zmienna ma więcej niż jeden odpowiedzialność w funkcji lub procedury. Jest to kłopotliwe do odczytu i trudne do utrzymania, ponieważ trudno jest upewnić się w danej chwili, który odpowiedzialny jest fulfulled. Każdy odpowiedzialność powinna być reprezentowana przez odrębną zmiennej, dzięki czemu kod łatwiejsze do odczytania i utrzymania.

To jest, gdy "Podział tymczasowa zmienna" refaktoring przychodzi. To zajmie zmienną, która ma wiele obowiązków i podzielić go na odrębne zmiennych, które mają wyjątkowe obowiązki. Pracujmy na przykładzie:

TForm1.UpdateCoordinates procedury;

var

Temp: Integer;

rozpocząć

Temp: = Shape1.Top;

StatusBar1.Panels [0] .text: = IntToStr (Temp);

Temp: = Shape1.Left;

StatusBar1.Panels [1] .text: = IntToStr (Temp);

puszki;

W tym sposobie, panele z pasku są aktualizowane przy współrzędnych kształtu. Zmienna o nazwie "temp" ma wiele obowiązków w metodzie. Reprezentuje zarówno góry, jak i wartości lewo. Możemy (i powinny) podzielić tych obowiązków.

Aby wykonać tę podział Castalia, umieszczamy kursor w nazwie zmiennej podzielić (wszelkie odniesienia do Temp zrobi, po prostu kliknij na nią tak, kursor znajduje się w słowie "Temp"). Wybierz "Split w zmiennej tymczasowej" z menu refactoring (albo z menu kontekstowego edytora lub głównego menu Edycja). Pojawi się okno dialogowe informujące nas, że mamy zamiar podzielić Temp, która jest typu Integer, do dwóch zmiennych, i prosi o nazwę nowej zmiennej. Wchodzimy ShapeLeft jako nową nazwę zmiennej i kliknij OK.

Po kliknięciu OK, pojawi się refaktoryzacją explorer proponowanych zmian. Zauważ, że niektóre zmiany są domyślnie zaznaczone, inne nie. Castalia zakłada, że ​​pierwszym obowiązkiem zmiennej pozostaje przy istniejącej zmiennej, a drugi odpowiedzialny jest więc być wypełniony przez nową zmienną. Jeśli nie zgadzasz się z tym założeniem, można sprawdzić i odznacz te zmiany, jak uważasz.

Klikamy "GO" (który został przemianowany na "Zastosuj" w Castalia 2.2), a Castalia będzie wybranych zmian. Teraz mamy procedurę, która wygląda tak:

TForm1.UpdateCoordinates procedury;

var

Temp, ShapeLeft: Integer;

rozpocząć

Temp: = Shape1.Top;

StatusBar1.Panels [0] .text: = IntToStr (Temp);

ShapeLeft: = Shape1.Left;

StatusBar1.Panels [1] .text: = IntToStr (ShapeLeft);

puszki;

To jest lepsza. Oczywiście, pewne dodatkowe refaktoryzacji kodu może zrobić to jeszcze lepiej. Używając "Zmień nazwę zmiennej lokalnej", aby zmienić nazwę Temp coś jak ShapeTop będzie zdecydowana poprawa. Kod może być jeszcze bardziej zwięzłe za pomocą "Inline zmiennej tymczasowej" w celu wyeliminowania zmiennych w całości.

W tym artykule dowiedzieliśmy się o odpowiednie wykorzystanie zmiennych tymczasowych i jak korzystać z "podziału zmiennej tymczasowej" refaktoryzacji Castalia do poprawy tych obszarów, gdzie możemy mieć używany niewłaściwie je. Więcej informacji na temat innych refactorings Castalia można znaleźć tutaj.

Jak zapakować i sprzedawać produkt żywnościowy

Jak zapakować i sprzedawać produkt żywnościowy

Twoja może być truskawki babki hitem na imprezach - dlaczego nie zacząć zarabiać pieniądze na to? Sprzedaży produktów spożywczych jest bardzo lukratywny biznes, i zawsze jest gotów za to na rynku - w końcu każdy musi jeść. Czy wiesz, że oprócz zapewnienia, że ​​klienci otrzymają produkt w jak najlepszym stanie i jakości, trzeba także upewnić się, że produkt spożywczy nie spowoduje choroby w Twoich klientów. Więc jeśli szukasz, aby dowiedzieć się, w jaki sposób pakować i sprzedawać produkt spożywczy, oto kilka rzeczy, które możesz zrobić:

 1. Przeczytaj na obsługę opakowań żywności i przepisów i norm. Istnieje wiele źródeł, które pomogą Ci dowiedzieć się, ustanowione przez rząd wytyczne dla przygotowania żywności, obsługi i opakowania. Wytyczne będą zależeć od rodzaju produktu spożywczego chcesz sprzedawać. Niektóre zasoby online, można sprawdzić się m.in. foodsafety.gov oraz na stronie internetowej US Food and Drug Administration. Upewnij się, że czytać na różne istotne tematy, takie jak bezpieczeństwo żywności, składników żywności i warunków sanitarnych.
 2. Wybierz odpowiedni materiał jako kontenera żywności. Rozejrzyj się wokół podobnych produktów już sprzedawanych na rynku, i niech to będzie Twój przewodnik, w jaki sposób można spakować swój produkt. Niektóre z najczęściej stosowanych materiałów do pakowania to słoiki, pudełka i plastiku. Ogólnie rzecz biorąc, na opakowaniach powinny być wodoszczelne, szczelne i wilgoć i odporną na tłuszcz. Ponownie, upewnij się, aby skonsultować federalne wytyczne do pakowania. Gdy już ustalone Twoja firma produkt spożywczy, można dokonać większych zamówień od firmy pakującej, aby uzyskać lepsze ceny. Nawiązanie relacji z nimi, pomogą Ci zdobyć ogromnych rabatów.
 3. Wiem jak opisać swój produkt. Oznaczania składników na produkcie spożywczym, w porządku malejącym jest wymóg federalny. Oprócz składników, inne informacje na temat żywności, które musi zawierać na etykiecie to, czy produkt spożywczy zawiera alergenów (takie jak orzeszki ziemne lub mleka), nazwę i adres producenta, a kwotę netto żywności w opakowaniu.
 4. Wiedzieć, jak prawidłowo czyste i uszczelnić swoje pojemniki produktów spożywczych. Jeśli masz zamiar używać słoików, na przykład, trzeba upewnić się, aby dokładnie oczyścić je przed wprowadzeniem w produkcie spożywczym. Należy również trzeba uszczelnić pojemnik jar pod ciśnieniem pary wodnej, aby upewnić się, że to naprawdę szczelne.
 5. Zaprojektuj swój pakiet. To ważne, że opakowanie jest dobrze przyjrzeć, aby uczynić ją bardziej atrakcyjną dla klientów. Najlepiej, należy skonsultować się z profesjonalnym projektantem, gdyż oprócz estetyki wizualnej istnieją również psychologiczne aspekty projektu, który pozwoli klienci chcą kupić produkt lub uniknąć jej całkowicie. Jeśli dopiero zaczynasz się z firmą, jednakże, można łatwo korzystać z narzędzi i programów na komputerze do własnych projektów. To może być tak proste, jak za pomocą programu Microsoft Word, Paint lub Adobe Photoshop.

Nie masz go! To tylko kilka wskazówek, które pomogą zapakować i sprzedać swój produkt spożywczy. Pamiętaj tylko, że najważniejszym celem jest, aby upewnić się, że klienci wracają mieć więcej, a więc ważne jest, aby zachować je spełnione i bezpieczne, jak dobrze! Powodzenia!

Jak kupić leki na receptę w Meksyku

Podczas Meksyk może być znacznie mniej ekonomicznie solidna niż Stany Zjednoczone, to nie znaczy, że jest to biedny kraj przez dowolnego konta. Meksyk jest jednym z najbogatszych krajów hiszpańskojęzycznych i jest łatwo ośrodkiem handlu w regionie Ameryki Środkowej. Ma poważny rząd, który ma jurysdykcję nad ogromnym terytorium, które ma dobrą populację wielkości.

Powiedział, że zakup leków na receptę w Meksyku nie powinno być to, że duże ryzyko. Chociaż nie może być rzadki przypadek konieczności podróbek, to wciąż mało prawdopodobne w przypadku zakupu leku z renomowanych drogeriach, które są na terenie całego kraju. Jeśli jesteś z blisko granicy - stanach jak Kalifornia, Arizona, Nowy Meksyk i Teksas, możesz rozważyć przejechaniu granicy, aby uzyskać narkotyki w Meksyku. Ze względu na słabsze gospodarki, większość produkty są sprzedawane za dużo mniej. Oznacza to, że można poczynić znaczne oszczędności, kupując lek z Meksyku, a nie w Stanach.

Oto, jak można kupić leki na receptę w Meksyku:

Wiem, lek. Przed wyjazdem do Meksyku i przekraczania granicy, uzyskać dane prawo do pierwszego twojego leku. Jaka jest marka i co nazwa rodzajowa? Chociaż nazwy produktów mogą być różne po przekroczeniu granicy, nazwa ogólna ma być uniwersalne dla wszystkich niemal krajach. Możesz uzyskać te dane z opakowania samego leku lub z niewielkim wkładem papierowym, że pochodzi z pudełka.

Wiem dawki. Jest to bardzo ważne. Znając odpowiednią ilość leku jest kluczowa w mające pożądane działanie terapeutyczne z lekiem. Zapytaj swojego lekarza o nim.

Dostać receptę. Być może trzeba będzie dostać receptę od miejscowego lekarza w Meksyku, jeśli potrzebujesz recepty kupić go w USA. Nie martw się; Opłaty są stosunkowo lekarz taniej w Meksyku.

Idź do wszelkich renomowanych drogeriach lub aptekach w mieście. Możesz korzystać z Internetu z wyprzedzeniem, dzięki czemu można uzyskać wskazówki dotyczące dojazdu do miejsca. Istnieją dwa rodzaje aptek w Meksyku. Większe inwestycje są jedynymi, którzy są uprawnieni do wydawania leków, które są uważane za "kontrolowane". Obejmują one anty-psychotycznych, leki i inne leki, które mogą być nadużywane ze względu na efekty halucynogenne.

Daj receptę do apteki na służbie. Upewnij się, że jesteś coraz odpowiedniego leku w odpowiednich dawkach. Zawsze należy dokładnie sprawdzić czy zakupiony lek przed opuszczeniem aptece więc można jak najszybciej wymienić, jeśli nie było żadnych błędów.

Przed robić cokolwiek z tego, zawsze najpierw skonsultować się z lekarzem. Jeśli nie, że będzie do Meksyku, aby kupić leki może nie być dobrym pomysłem, zapytać go, dlaczego. Jeśli jesteś przekonany o jego rozumowania, a następnie słuchać jego rad. Jeżeli uważasz inaczej, zapytaj o opinię innego lekarza i sprawdzić, czy można kogoś ręczyć za jakość narkotyków w Meksyku.

Jak wybrać Rottweiler

Rottweilery były pierwotnie hodowane w Niemczech jako psów pasterskich i jako projekty psów, ciągnąc wozy mięsa na rynek. To, w jaki sposób zdobył swoją nazwę, psa rzeźnika. Jest to trudne, inteligentny i silny pies rasy poleceń tyle, że od jego właściciela, jak jego potrzeb właściciela niego pracy.

Rottweilery nadal służyć ludzkości dzisiaj w różnych rolach, jako zwierząt domowych, psy stróżujące, i tak, wielu nadal pracują zwierząt gospodarskich i ciągnięcia wozów. Ze względu na ich bardzo nadający się do szkolenia i najwyższej wytrzymałości natury, te psy są również brane na mniej tradycyjne role poszukiwawczych i ratowniczych psów, psów przewodników dla osób niepełnosprawnych, w pracy policji.

Wybór Rottweilier szczeniaka może być trudne zadanie, ale nie musi być skomplikowana, jeśli wiesz, jakie są Twoje potrzeby i wiem, co cech szukasz.

Jeśli jest psem pracującym szukacie, zwracać szczególną uwagę na make up fizycznej psa. Dobrze wychowany Rottweiler powinien mieć szeroki czaszki, nos szeroki, a nawet bite. Jego plecy powinny być proste i muskularne, nawet pod zmarszczek szczeniak, lędźwie są krótkie i mocne, a klatka piersiowa jest przestronne, szeroka i głęboka. Przednie nogi powinny być zrównoważone i umieszczony w klatce piersiowej, ale szeroko rozstawione. Nachylenie łopatki powinny kąt około 45 stopni do podłoża. Ogon powinien być już zadokowany do czasu hodowca rozpoczyna pokazać je do potencjalnych nabywców.

Temperament Rottweiler powinny być równe, ale powiernikiem. Psy, które wiszą w kierunku tyłu mają więcej skłonności, by stać się lękliwy i agresywne, a także psy, które mają ponad żywiołowy. Pies powinien pokazać naturalne wahania wobec obcych, ale nie stają się agresywne, chyba że sprowokowany.

Inteligencja Rottweiler pokazuje poprzez swoje oczy. Jeśli szczeniak wydaje nieobsadzone lub odległe, kupujący się strzeże. Szczeniak nie została wyhodowana dobrze, lub może cierpieć na chorobę pasożytniczą.

Rottweilery są szczególnie podatne na zarażenie się psiego parwowirusa i rzadko wyjść z choroby. Zanim wybierzesz szczeniaka, upewnij się, że posiada dokumentację podania szczepionek, i być przygotowany, aby kontynuować z nimi, czasem na bardziej rygorystyczne niż w przypadku innych harmonogramem ras psów do tego powodu.

Rottweiler jest bardzo wszechstronny, wysokiej energii, dobrze zaokrąglone pies rodzinny, który przyniesie rok jego rodzinnych towarzystwa. Rottweiler jest szlachetna rasa, że ​​jest pewny siebie, zrównoważony i nieustraszony.

Jak stworzyć stronę internetową

Jeszcze kilka lat temu, jeśli chcesz stworzyć stronę internetową, to albo musiał zapłacić przez nos dla firmy, projektowanie stron internetowych, aby zrobić to za Ciebie ... lub spróbować zaprojektować samemu. Wtedy, projektowanie proste witryna DIY oznaczało nauki HTML.

Dzisiaj, z WYSIWIG budynku strony internetowej i oprogramowania do edycji, można zbudować w pełni funkcjonalnej strony internetowej z małym lub bez znajomości HTML, JavaScript i Flash. Programy te nie wszystkie kodowanie niezbędne, aby wyświetlić swoją stronę prawidłowo w przeglądarce internetowej.

To pozostawia więcej czasu na skupienie się na wygląd, styl i elementów graficznych zamieszczonych na stronie, jak również dodawanie treści i marketing.

Krok 1

Kup domenę. Nie ma sensu stawianie wozu przed koniem. Musisz nazwę domeny (unikalny adres strony internetowej) na swojej stronie internetowej gotowego do pracy w Internecie, więc wybierając i kupując nazwę domeny powinny być blaty na liście rzeczy do zrobienia.

Jeśli nie wiesz nic o nazwach domen wiem, spędzić kilka minut na przeczytanie tej nazwy domeny samouczek. Jeśli masz już nazwę domeny w umyśle, a następnie przejdź do Jak kupić domenę, aby dowiedzieć się, jak wybrać najlepszą dostępną nazwę.

Krok 2

Ustalenia planu strona obrotu. Nawet jeśli nie planujesz sprzedać jeden produkt lub usługę, jesteś uruchomienie strony internetowej dla rozumu, a to oznacza, że ​​trzeba mieć plan gry.

Chcesz statyczny wizytówki online, jednostronicowy list sprzedaży lub sposób generowania listy mailingowej? Czy chcesz sprzedawać produkty online? Jak o zawartości witryny z artykułów i tutoriali? Lista nie ma końca, ale struktura, temat, rozmiar i typ kodowania użyć należy wokół tego, co chcesz osiągnąć w swojej stronie.

Krok 3

Odwiedź istniejących witryn podobnych do swoich pomysłów. Jeśli jest to Twoja pierwsza próba stworzenia strony internetowej, a następnie badania witryn podobnych do tego, co twoja koncepcja jest daje kilka dobrych pomysłów. Zrób listę tego, co lubisz i nie lubią o odwiedzanych witryn i korzystania z listy, aby uniknąć pułapek projektowania witryny.

Etap 4

Zrób model (storyboard) witryny. Teraz zaplanować układ głównych stronach swojej stronie i nakreślić jak chcesz odwiedzającym poruszać się nim. Storyboard jest jedynie systemem wprowadzania zadrapania papieru na dużej tablicy, która opisuje proponowane stron witryny.

Użyj badań można odkryte kiedy odwiedził strony internetowe, które są podobne do Ciebie, jeśli masz problem. Pamiętaj, aby zaplanować menu na rozszerzenie zakresu witryny i treści.

Etap 5

Uzyskaj narzędzia potrzebne do budowania swojej stronie internetowej. Prawdopodobnie będzie to czas na zakup oprogramowania strona budynku. Adobe Dreamweaver jest uważany za bardziej handlowego / produktu zawodowej i ma mocny ceną i krzywej uczenia się, że idzie razem z nim. Musisz poważnie przeanalizować swoje długoterminowe zobowiązanie do posiadania / obsługi strony internetowej przed dokonaniem inwestycji w oprogramowanie 400 dolarów.

Istnieje kilka naprawdę dobrych zwracających strona WYSIWIG tworzenia programów dostępnych w Internecie. Używam EZGenerator oprogramowania strona budynku, ale CoffeCup to również dobry produkt. Microsoft Front Page jest już od dłuższego czasu i oferuje wiele funkcji, ale upewnij się, że firma hostingowa obsługuje rozszerzenia Microsoft Front Page.

Innym popularnym wyborem, zwłaszcza jeśli nie wiesz nic na temat rozwijającego treści, wyszukiwarek i promocji strony wiedzą - i idei all-in-one sens dla Ciebie - jest Site Build It. Wraz z bezpłatnych narzędzi biznesowych i promocyjnych, Site Build będzie również gospodarzem miejsce dla Ciebie.

Niezależnie od programu wybrać, przygotować się na trochę krzywa uczenia się podczas korzystania z oprogramowania i narzędzi po raz pierwszy. Istnieje wiele bezpłatnych informacji w Internecie oraz w ramach tych programów, które pomogą Ci zacząć i skorzystać z wszystkich swoich funkcji.

Oczywiście, można dowiedzieć się kod HTML lub po prostu zainwestować w oprogramowanie edytor HTML, sans wszystkie wodotryski jak Homesite Macromedia, ale robi większość podnoszenie ciężkich kodowania witryny jest lepsza w lewo, aby oprogramowanie, które ma większość jest dla Ciebie. Zdecydowanie zaleca WYSIWIG redaktorem.

Wreszcie, jeśli jesteś masochistą i prawdziwy sknera, jeśli chodzi o wydawanie pieniędzy, możesz iść z nim od podstaw przy użyciu niektóre z wielu Free Online Web Design - HTML i grafika Narzędzia dostępne w Internecie.

Etap 6

Pobierz swoje stronie konta hostingowego. WWW konto hosting jest tylko wynajem miejsca na dysku na serwerze, gdzie można przesłać pliki Twoją stronę, więc mogą być wyświetlane w internecie w przeglądarce internetowej.

Wiele tutoriali powiedzieć, aby uzyskać konto hostingowe tuż po nazwie domeny. Nie zgadzam się z tym, zwłaszcza, jeśli nie rozplanowany swój plan, jak witryna będzie działać.

Jeśli witryna jest kodowana w PHP, potrzebujesz serwera, który uruchamia oprogramowanie PHP. Jeśli witryna jest kodowana w ASP, musisz mieć włączony serwer Windows.

Wraz z wyborem odpowiedniego rodzaju firmy hostingowej, proponuję otwarcie rozrusznika konto, które jest łatwo rozbudować, jeśli witryna / biznes rośnie. Jeśli istnieje szansa, może być uruchomienie wielu stron internetowych, upewnij się, firma umożliwia wielokrotne hosting domeny. Wszystko to oznacza, że ​​można obsługiwać dwie lub więcej stron na tym samym koncie.

Możesz uzyskać więcej informacji na temat rodzajów hosting w tym hosting tutorialu.

Krok 7

Zacznij rzeczywiście buduje swoją stronę. Dowiedz się, gdzie i jak korzystać z darmowych narzędzi dla webmasterów internetowych. Obejmuje edytorów graficznych, generatory kodu HTML i generatory flash. Wyszukiwanie i stosowanie tych narzędzi wraz z oprogramowaniem budynku strona pozwoli Ci dodać niektóre z najnowszych funkcji projektowania stron internetowych i uczynić go bardziej interaktywne

Chciałbym również sugerujemy podpisanie się z kilkoma z wielu royalty-free witryn fotograficznych, takich jak iStockPhoto.com lub 123rf.com jeśli plan posiadania zdjęć osób trzecich na swojej stronie.

Zdjęcia royalty free na stronie internetowej uruchomić około jeden lub dwa dolary pop. Znacznie tańsze niż trafiony z naruszeń praw autorskich.

Krok 8

Opublikuj witrynę w Internecie. Publikowanie witryny jest tym samym, co wprowadza go. Większość programów, o których mowa w sekcji Narzędzia programowe tego artykułu mają interfejs Self-publishing wbudowana w oprogramowanie. Wystarczy uderzyć hosting informacje konto logowania do ustawień i oprogramowanie spadnie wszystkie pliki w odpowiednich folderach się na serwerze.

Jeśli zbudowany od podstaw witryny lub za pomocą edytora HTML-tylko, to musisz do FTP dokumenty witryn do serwera przez strony. Cóż, to naprawdę nie jest ręcznie, ale musisz klienta oprogramowania FTP na pulpicie, aby przesłać plików / folderów na serwer.

Tak czy inaczej, jeśli masz wszystkie foldery i pliki w odpowiednich miejscach, tak bić swój adres URL do przeglądarki internetowej i voila !! Właśnie stworzył i opublikował swoją pierwszą stronę internetową.

Rick Contrata jest Certified Professional SEO, jest właścicielem strony internetowej rejestracji domeny oraz posiada lub sprzedaje kilka innych stron i firm.

Jak sprzedawać ubezpieczeń komercyjnych

Jedną z najważniejszych rzeczy do rozważenia przy sprzedaży ubezpieczeń komercyjnych jest kim powinieneś partnerem. Allstate i PGR są dwa w górę listy. Przez podniesienie firmę z wielkim tle w obsłudze klienta i długowieczności zobaczysz również wiele sukcesów.

 1. Musisz mieć jakiś rodzaj licencji dla państwa. To ma się różnić zależnie od stanu, więc trzeba będzie skontaktować się z lokalnym państwowej agencji licencjonowania, aby zobaczyć, jakie informacje mogą pomóc w.
 2. Następne, co na stronie internetowej to musi mieć. Więcej osób będzie na stronie internetowej, aby płacić rachunki, wyszukać coś, czego nie znają, robią zakupy i bankowość, a nawet dostać się do komercyjnej i mieszkaniowej informacji o ubezpieczeniu.
 3. Dalej trzeba będzie dowiedzieć się, jak planujesz na krążących nazwę. Możesz przekazać ulotek drzwi do drzwi lub umieścić je na szyby przednie w centrum obszaru, mają wizytówki wykonane, zrobić prasową, w lokalnej gazecie, reklama w radiu. Po rozpocząć pozyskiwanie klientów, z ust do ust jest to świetny sposób, aby uzyskać więcej klientów, ale trzeba, aby te kilka pierwszych klientów kupujących, dzięki czemu można rozszerzyć do innych.
 4. Upewnij się, gdy zaczniesz się do potencjalnych klientów można wyjaśnić wszystko szczegółowo do nich, więc nie ma niespodzianek później dla Ciebie lub dla nich. Klient będzie bardzo niezadowolony, jeśli myśli coś objęte ubezpieczeniem komercyjnym i nie jest to, co może prowadzić do utraconego klienta. Z klientem, należy zachować je na bieżąco z wszelkimi zmianami politycznymi. Z klientami, które dotyczą ludzi do Ciebie, możesz nagrodzić je czymś małym, ale coś będą pamiętać jako wyraz swojej wdzięczności. Ludzie widzą korzyści, jak dobre rzeczy i będzie z tobą i pomóc w rozwoju Twojej firmy.
 5. Kolejną rzeczą, którą chcesz się upewnić, że mają dla ciebie działalność w zakresie sprzedaży ubezpieczeń komercyjnych jest automatyczna sekretarka lub jakiś rodzaj poczty głosowej skonfigurować. Można stracić potencjalnego nowego klienta lub przegap bardzo ważną wiadomość, jeśli nie ma tego.

Sprzedający nie jest spacer w parku, a zobaczysz, czy jest to coś, co myślisz o biorąc na. Będziemy chcieli, aby upewnić się, że mają przyjazny głos telefonu oraz niesamowite umiejętności obsługi klienta.

Jak przygotować bilans

Bilans jest ważnym rodzajem dokumentu w różnych dziedzinach biznesu, takich jak księgowość, finanse itp. Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć o bilansach jest to, że będziemy mieć do czynienia z dużą ilością numerów. Musisz być dobrze zorientowani w znając arytmetykę w celu właściwego udokumentowania oświadczenia bilans firmy. W przeciwnym razie, znajdziesz
się w całe mnóstwo kłopotów.

To dlatego firmy zatrudnić księgowych i audytorów, aby upewnić się, że mają ich dane prawo. Ale jeśli chcesz, aby spróbować samemu, lub jeśli trzeba zrozumieć, jakie informacje można uzyskać z bilansu, o to szybkie i nieformalne poradnik jak przygotować bilans w zwykły, dobrej staromodny Angielski.

Dowiedz się o bilansie. Nie musisz ukończyć kursu finansowego (chociaż to pomoże) i ma hobby jak linoskoczek nie pomoże zrównoważyć go lepiej niż ktokolwiek inny, więc zwrócić uwagę. Bilans jest w zasadzie dokumentem, który pokazuje sytuację finansową osoby fizycznej lub prawnej, w tym aktywów i pasywów. Bez względu na to, że jednostka posiada, jest ujawnione w niniejszym dokumencie. Obejmuje to również to, co zawdzięcza innych osób lub firm, jak również to, co niczego lewo.

Dowiedz się poszczególne części bilansu Bilans jest podzielona na cztery główne części, które są.:

 1. Kapitał własny jest częścią bilansu, który pokazuje wartość aktywów, które osoba lub firma osobiście właścicielem.
 2. Aktywa odnoszą się do rzeczy, że jednostka posiada, które znajdą zastosowanie w, lub użyć, aby zarabiać pieniądze i zarobić. Niektóre konkretne przykłady mogą obejmować wyposażenie biurowe, inwestycje, zapasy, a nawet budynek, w którym biuro biznes chwyt. Jeden składnik, który może zrozumieć proste laika jest zimna, twarda gotówka, która jest wykorzystywana do kupowania rzeczy, które firma może potrzebujesz. Lub dla osoby, może być nikogo w domu, własnej samochodu, a czyjeś inne cenne zasoby.
 3. Treść jest część, która zapewnia podstawowe informacje i wprowadza pewne pojęcia czy niuanse dotyczące konkretnej spółki lub podmiotu gospodarczego. Jest to część dokumentu, która mówi czytelnikowi, jakie sprawozdania finansowego to jest, nazwę podmiotu uczestniczącego i którego bilans jest i na jaki okres czasu.
 4. Zobowiązania są rachunki do zapłaty, które firma zawdzięcza innej osoby lub firmy. Są to elementy, które jeszcze nie zostały zapłacone. Większość czasu, zobowiązania oznaczono jako "zobowiązań".

Najważniejsze z przygotowaniem bilansu jest to, że łączna wartość aktywów powinna być równa pasywów. Dlatego nazywa się to "równowagi" arkusz. Opiera się to na założeniu, że niezależnie od aktywów masz pod ręką powinien albo zostać zapłacona, za własne pieniądze, czy nadal jest opłacił z pożyczonych środków.

Jest wiele rzeczy do rozważenia przy sporządzaniu bilansu, w tym, które elementy do listy, w których kolumny. Ale większość firm jest zainteresowanych znając ich "wartość netto", co jest technicznie, co firma będzie nie zostawili po uiszczeniu wszystkich należności. Aby dojść do tego, należy użyć formuły aktywa minus zobowiązania. Co się tu, czy to pozytywne czy negatywne figurę, będzie to co Cię zasadniczo prawdziwa wartość jednostki w danym momencie.

Jak Napisz Zaświadczenie opieki nad dzieckiem

Jak Napisz Zaświadczenie opieki nad dzieckiem

Pisanie oświadczenie opieki nad dzieckiem jest bardzo ważne, jeśli chcesz, aby uzyskać prawo do opieki nad dzieckiem lub jeśli szukasz prawo do odwiedzin. Twoje oświadczenie musi zawierać udokumentowane informacje i dane, dzięki czemu można przekonać sąd, że jesteś odpowiedzialny i odpowiednią matką dla swojego dziecka. Oświadczenie dostarczy informacji na jaki rodzaj rodzic jesteś i dać im pomysł o tym, czy można zapewnić podstawowe potrzeby dziecka, takich jak żywność, edukację i schronienia.

Zasady dotyczące opieki nad dzieckiem są różne w każdym kraju, więc upewnij się, zanim zaczniesz tworzyć swoje oświadczenie, aby skonsultować się z prawnikiem. Po konsultacji z prawnikiem, oto jak można osiągnąć swój opieki nad dzieckiem oświadczenie.

 • Udać się do miejscowego sądu rodzinnego. Odwiedzić lokalny sąd rodzinny i poinformować ich, że chcesz uzyskać informacje, jak uzyskać oświadczenie opieki nad dzieckiem i jego wymagania. Jeśli mają gotowe formularze postarać się o jeden i osiągnąć formę.
 • Zebrać wszystkie informacje dotyczące Twojego dziecka. Zbierz wszystkie informacje dotyczące Twojego dziecka, takich jak data urodzenia, pełną nazwę swojego dziecka, pełną nazwę i adres opiekuna dziecka na moment, i adres Twojego dziecka w ciągu ostatnich lat.
 • Podaj informacje o swojej relacji z dzieckiem. Podobnie jak w przypadku sprawy sądowej zostanie poproszony, aby mówić o sobie, swojej obecnej pracy i bieżącej sytuacji finansowej. Należy porozmawiać o tym, gdzie żyją w ciągu ostatnich lat i przyczyn, dla których dziecko nie jest z tobą.
 • Bądź uczciwy wobec swoich odpowiedzi i upewnij się, aby odpowiedzieć na pytania w krótkim i bezpośredni sposób. Zostanie także pytanie, czy były zaangażowane w drobnymi przestępstwami lub incydentów w ciągu ostatnich lat lub jakiejkolwiek próby z udziałem Twojego dziecka. Wszystkie te informacje będą podstawą tego, czy sąd przyzna swoją prośbę o opiekę nad dzieckiem lub prawo do odwiedzin.
 • Przeczytaj jeszcze raz swoje oświadczenie. Przed złożeniem swoje oświadczenie ponownie przeczytać i sprawdzić oświadczenie wam jeśli czegoś zapomniał. Jeśli uważasz, że oświadczenie jest już kompletna zlecić sprawdzenie z prawnikiem, aby mógł dowód przeczytać wszystkie szczegóły, które można umieścić w. Jeśli wszystko jest w porządku z prawnikiem, przejdź do sądu rodzinnego i podpisać oświadczenie w obecności publiczności notariuszem osoba lub przypisane urzędnikiem na dworze.
 • Twoje oświadczenie będzie nieważne, czy podpis nie jest certyfikowany przez osoby z uprawnieniami. Po podpisaniu oświadczenie, złożyć go w personelu urzędnik. Twoje oświadczenie jest do przeglądu i badania sędzia, jeśli wniosek o prawa opieki lub odwiedzin będzie rozważyć.
 • Dostarczenie kopii oświadczeniu. Dostarczenie kopii podpisanego oświadczenie i dać go do swojego opiekuna dziecka od momentu. Jeśli nie można dostarczyć to sam właśnie poczta kopię oświadczeniu.

Pisanie oświadczenie z pewnością przyniesie bolesne i przejmujące wspomnienia, zwłaszcza myśl, że twoje dziecko nie jest z tobą w ciągu ostatnich lat, ale bez względu na to, jak bolesne jest to trzeba zakończyć oświadczenie jak najszybciej, więc można uzyskać opiekę lub prawo do odwiedzin do swojego dziecka.

Jak napisać umowę elektryczny

Odpowiedzialność elektryk nie może być podważone ze względu na potencjalne zagrożenia w wyniku jego pracy. Elektryk nie może być zawinione przez cały czas, a właściciel domu ma prawo do nonszalancko oskarżyć byłego bez podstawy, jeśli pojawią się problemy w pracach elektrycznych. Jako takie, zarówno właściciel domu i elektryk musi zawrzeć umowę w celu ochrony obu stron.

Aby napisać umowę elektryczną, wykonaj poniższe wskazówki:

 • Zasięgnąć porady prawnika w formularzu zamówienia. Zamówienie musi mieć format, który następnie należy równomiernie i prawnik jest najlepszą osobą, która może udzielać porad i wskazówek.
 • Przedstawienie wszystkich faktów udział w umowie pierwsze, daje tytuł umowy -. "" Umowa elektryczne ", po której następuje założeniu zamówienia. Założenie należy podać: "Ten kontrakt jest wpisana do pomiędzy (wymienić nazwę elektryka i nazwisko osoby wynajmu z usług elektryka). Jeżeli wykonawca działa pod firmą, zawierać nazwę firmy, jak również. Podać nazwę każdej ze stron, jak: Wykonawcy i Zamawiającego.
 • Ilustrują zakres prac związanych z projektem. Identyfikacja obszarów trzeba będzie pracować, a także materiały do wykorzystania. Określać rodzaj pracy do wykonania, a także jej zakres. Zawierać datę rozpoczęcia projektu i jego docelowej daty zakończenia. Nie należy także nie wspomnieć o rodzaju narzędzi i sprzętu do wykorzystania i jak wykonawca zamierza skorzystać lub montażu maszyn w budynku.
 • Być jednoznaczne z zakupem materiałów. Należy wskazać w umowie, która z umawiających się stron będzie wziąć na zakup niektórych materiałów. Zwykle wykonawca robi instalację i tylko naprawy ale to pracodawca, który zapewnia materiały, takie jak skrzynki bezpieczników, wyłączników, przewody elektryczne, światła i tak dalej. Niemniej jednak, należy wciąż wskazują powiedział zakupy dla umowy stało się jasne i bez zarzutu, tak, że gdy pojawia się w odniesieniu do nieporozumienia zakupów, umowa będzie rozstrzygać różnice.
 • Opisz dokładnie miejsce projektu. Państwa pełny adres i właściciela domu lub budynku. Kontrakty elektryczne są objęte przepisami federalnymi więc będzie wymagane plan na mapie okolice. Wspomnieć w umowie, że projekt jest zawarty jako dodatek do umowy.
 • Dołącz uzgodnionych warunków płatności i harmonogramu realizacji projektu. Większość umów elektryczne pozwalają częściowych zaliczek na wykonawcę, tak że może mieć jakieś fundusze na rzecz mobilności, aby uruchomić projekt.
 • Dołącz przepisów dotyczących odpowiedzialności. Państwa obowiązki każdej ze stron powinna niektóre obszary w warunkach kontraktu nie są przestrzegane.
 • Oznacza, że wszystkie materiały zainstalowane są dobrym stanie. To powinno być potwierdzone przez obie strony umowy do zwolnienia wykonawcy z wszelkiej odpowiedzialności, gdyby któryś z zainstalowanych elementów rozbić z normalnego użytkowania.
 • Przeznaczyć przestrzeń dla podpisów. Podpisy powinny być umieszczone powyżej drukowanych nazw kontrahentów. Należy podać numery identyfikacyjne, numery identyfikacji podatkowej i inne odpowiednie metody identyfikacji.

Po zarówno wykonawcy, jak i pracodawcy podpisania umowy, dokument ten może być wniesiona do adwokata do atestacji. Umowa jest wiążąca, nawet bez podpisu adwokata, ale dla spokoju i bezpieczeństwa wykonawcą a pracodawcą, umieszczanie certyfikacji prawnika wzmocni ważności umowy.