grsail.com

jak czyścić zegarek ze stali nierdzewnej

Jak czyścić kuchenkę Surface Stal Gazu

Pytanie: Jak należy czyścić powierzchnię kuchenka gazowa ze stali nierdzewnej? Mój prawie 2-letnia kuchenka gazowa ma stal powierzchni. Ma brązowe plamy wokół palników. I dona € ™ t chcesz porysować stal, więc Iâ € ™ m boi się używać żrących chemikaliów lub peeling trudne. IA € ™ d wdzięczny za wszelkie sugestie, aby ją oczyścić.

Stal nierdzewna może brzmieć jak niskiej powierzchni podtrzymującej, ale utrzymanie go w czystości może być chore. Mimo, że ociera się łatwo, pozbycie się plam i przypalać znaki mogą być problematyczne, zwłaszcza gdy wymagane jest szorowanie, jak rysy pozostają żywe długo po plama zniknie. Rozwiązaniem jest, aby wybrać produkt czyszczący, który zrobi to za Ciebie.

Potrzebne będą:

 • Bar Keepers znajomego
 • Gąbka
 • Woda
 • Miękki ręcznik

Kroki, aby usunąć znaki:

 1. Zwilżyć gąbkę.
 2. Używać go do zwilżenia powierzchni ze stali nierdzewnej do czyszczenia.
 3. Posypać Bar Keepers znajomemu na obszarze wilgotnym.
 4. Działa się na powierzchnię z gąbki.
 5. Poczekaj kilka minut, ale nie pozwalają na czystsze do wyschnięcia na piecu.
 6. Powtórzyć w razie potrzeby.
 7. Wypłucz gąbkę i przetrzeć powierzchnię, powtarzając aż sprzątaczka została usunięta.
 8. Gdy powierzchnia jest czysta, zetrzeć pozostałą wilgoć przy miękkim ręcznikiem.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Bar Keepers Przyjaciel jest bezpieczne dla stali nierdzewnej. Jeśli używasz innego urządzenia, upewnić się, że nie jest to materiał ścierny lub znajdziesz się w bałaganie rysy.
 • Należy stosować się do wszelkich zasad bezpieczeństwa sugerowane przez producenta, gdy czyszczenia kuchenka gazowa.

Jak zrobić klatce ptak ze stali nierdzewnej

Jeśli chcesz nowy dom dla ptaków, najlepszym rozwiązaniem jest klatka dla ptaków ze stali nierdzewnej. Klatka dla ptaków ze daje łatwość czyszczenia. Jest trwały i stylowy. Klatki dla ptaków ze stali nierdzewnej są w różnych kolorach, a także różnych wzorów. Dostępne kolory z pewnością pasuje do pokoju.

Czyszczenie birdâ dom € ™ s jest naprawdę męczące zadanie. Wiąże się to również kłopotów jak obawy o rdzy i sprawdzanie uszkodzenia lakieru. Te niepokoje zostanie usunięte z użyciem stali nierdzewnej klatki ptaków. Ze klatka może być dobry pomysł; jednak, że ceny tych klatkach ptaków często są skandaliczne. Jeśli nie masz wystarczająco dużo pieniędzy na zakup jednego, możesz zbudować własny stali nierdzewnej Bird Cage. Oto kroki, aby zbudować klatkę ze stali nierdzewnej ptaków:

 1. Cut zespoły stali do podstawy wymiaru klatki. Upewnij się, że masz w sumie sześć słupków pomiarowych jeden przez dwa sześć stóp.
 2. Cięcia szyn. Musisz trzynaście kawałków szynie o wymiarach sześć stóp do góry, jak i na dole, a drugi do drzwi frameâ € ™ s górze. Upewnij się, że kawałki do środka ramy drzwi dwadzieścia dwa cale długości, z kątem sześćdziesięciu stopni na każdym końcu. Teraz masz panel boczny. Trzeba będzie sześć paneli bocznych.
 3. Jeśli masz swoje panele boczne, przywiązują zarówno górną i dolną szynę do każdej pionowej części. Możesz korzystać z wodoodpornego kleju, jak również kołki, aby zobaczyć dobre wyniki. Upewnij się, że górna szyna jest przymocowany do pionowej sztukę, podczas gdy dolna szyna jest przymocowany do obręczy. Teraz wybierz jedną stronę panelu. Dołącz dodatkowe szyny pomiarowe trzy stopy. Ten nowo wybudowany kolejowych będzie służyć jako drzwi.
 4. Teraz, po zakończeniu swoich paneli bocznych, można teraz tworzyć ramy sześciokąt. W wykonaniu tego zadania, należy użyć wodoodpornego kleju i kołków.
 5. Teraz się pomiar odległości od przeciwległych słupków. Teraz można wyciąć dwie jodły. Jodła powinny być wprowadzane między słupkami. Użyj jodła na górnej i dolnej. Aby dodać więcej wsparcia, dodać krzyż sztuk w łuku dziewięćdziesiąt stopni na dole.
 6. Teraz można podłączyć dwa pionowe elementy z panelu bocznego stworzyć otwór na drzwi. Wywiercić otwory w szynie drzwi i zabezpieczyć otwory za pomocą wkrętów do drewna.
 7. Zszywanie siatki na ramach. Użyj siatki stalowej. Zaleca się, że można kupić siatkę ze stali w zwojach i po prostu wyciąć. Upewnij się, że nie ma żadnych ostrych krawędzi, pozostałe w birdâ € ™ s klatce. Nie zapomnij wyciąć siatkę na otwarcie drzwi. Teraz, przyciąć siatkę.
 8. Tworzenie ramki dla ciebie drzwi. Zszywanie siatki. Wykończenia pozostały siatki.
 9. Teraz, gdy drzwi są w porządku, montaż zawiasów. Gdzie powiesić zawiasy oparta jest na własnych preferencji, ale jest to dobry pomysł, aby powiesić je co najmniej trzy cale od górnej i dolnej części drzwi.

Gratulujemy! Teraz masz swoje klatka dla ptaków!

Jak utrzymać urządzenia ze stali nierdzewnej rozmazywanie Bezpłatne

Większość nowoczesnych kuchniach mają akcenty ze stali nierdzewnej w nich. Czy ita € ™ s najwyższej licznik, zlewozmywak, uchwyty szafek i drzwi, a nawet urządzenia, dotyk stali nierdzewnej jest zdecydowanie podawać utworzyć ten nowoczesny wygląd. Mimo wysokiej jakości stal nierdzewna jest praktycznie odporne na rdzę, nie rozmazuje dowód.

Rozmazany uchwyt ze stali nierdzewnej jest brzydki widok. Nie musisz się martwić, ponieważ jego obsesyjne compulsiveness normalne denerwuj się rozmazany stali nierdzewnej. Aby upewnić się, że masz lśniące i wyglądające urządzenie zupełnie nowe, trzeba wiedzieć, jak właściwie konserwować i czyścić je.

Poniżej kilka porad, aby utrzymać stali nierdzewnej AGD rozmazuje się za darmo:

 • Za pomocą uchwytów. Uchwyty są obecne w urządzeniach z powodu innego niż mobilność. Uchwyty są doskonałym miejscem na organizację urządzeń, dzięki czemu można zachować to rozmazuje darmo. Ściśle egzekwować w twoim domu, że urządzenia powinny być podnoszone przez uchwyt. Większość appliance uchwyty wykonane są z różnych materiałów. Upewnij się także, że lodówki są zamknięte za pomocą rąk i nie stopy. Drukowanie buta na lodówce jest na pewno nie-nie.
 • Mają wyznaczone chusteczki do swoich urządzeń. Aby upewnić się, że nie porysować urządzenia, niestrzępiącą się szmatkę należy przechowywać w pobliżu lamp, dzięki czemu można łatwo wytrzeć smugi i odciski palców, tak szybko jak się pojawiają. Im dłużej trzymasz smugi, trudniej będzie Ci go oczyścić. Nie należy używać szorstkich gąbek do czyszczenia powierzchni. Rozmazany Oprawa jest zdecydowanie lepiej niż porysowany urządzenia.
 • Zrób to twój obowiązek wypoleruj urządzeń, co najmniej raz w tygodniu. Regularnie Polerowanie urządzenia pozwoli im błyszczeć jak nowe. Nie czekaj na zabrudzenia i rozmazywanie się gromadzić w swoich urządzeń; to polerowanie stali nierdzewnej w rutynowych czyszczenia, aby zmniejszyć wielozadaniowych.
 • Zakup środków do czyszczenia stali nierdzewnej w lokalnym supermarkecie. Mając czyszczących przydatna będzie ułatwić czyszczenie. Dla ciężko smugi, należy natychmiast oczyścić powierzchnię postępując zgodnie z instrukcjami, które pochodzą z roztworu czyszczącego.
 • Unikaj substancji klejących. Nie w zwyczaju umieszczania lepkie dokumentów lub taśm w lodówce lub szafki. Substancje klejące są trudne do usunięcia w urządzenia ze stali nierdzewnej lub drzwi. Umieść swoje wiadomości gdzieś indziej. Możesz powiesić tablicy korkowej w pobliżu swojej blacie kuchennym zamiast.
 • Nie pozwól, by woda wysycha w stali zlewu. Znaki wodne są tak samo trudne do usunięcia w postaci smug. Używaj miękkiej szmatki lub bawełnianą koszulę i starych, aby wymazać wszelkie pozostałości wody w zlewie i licznik po ich użyciu.
 • Nie należy używać silnych kwasów w czyszczenie urządzeń kuchennych. Chlor lub wybielacz może być szkodliwe dla urządzenia.
 • Brak magnesy magnesy mogą być uroczy na drzwiach lodówki.; ale nie są one równie przyjazne powierzchni ze stali nierdzewnej. Należy unikać umieszczania jakichkolwiek magnesów na drzwi lodówki, jak widać obrażenia później.

Pamiętaj, urządzenia ze stali nierdzewnej powinny być regularnie konserwowane, tak aby mogły zachować ich lśniące wykończenie. Plamy są normalne, więc dowiedzieć się, jak sobie z nimi radzić.

Jak usunąć rdzawe plamy ze stali nierdzewnej Srebrna

Twój stali nierdzewnej srebra może mieć jakieś plamy rdzy z powodu wielu przyczyn. To musiało się stać, jeśli nie używać trofeum dużo i przechowywać ją przez długi czas. Innym powodem jest to, że substancje chemiczne, które można używać do mycia je lub nawet wody z kranu. Woda może zawierać pewne składniki mineralne, które reagują ze stali nierdzewnej, a tym samym, w postaci plam rdzy. Nie musisz się martwić, kiedy to się stanie, ponieważ nie jest szybkie i łatwe rozwiązanie. Dowiedz się, co możesz zrobić, aby usunąć plamy rdzy, czytając instrukcje tutaj.

 • Zbieranie materiałów. Po pierwsze, zbierają materiały, które trzeba użyć do usuwania rdzy. Musisz soda do pieczenia, pojemnik do moczenia, ciepłą wodę, szmatkę do czyszczenia z mikrofibry i miękkim włosiem szczoteczki.
 • Sprawdź srebra. Sprawdź srebra, aby zobaczyć, gdzie tworzą się plamy rdzy. Nie mogą być pewne plamy rdzy lub grube plamy rdzy, że słabe są dopiero zaczynają się formować.
 • Przygotuj kąpiel. Przygotuj swój pojemnik i dodaj ciepłej wody w nim. Następnie dodać około pół szklanki do filiżanki sody oczyszczonej, w zależności od tego ile będziesz czyszczenia sreber. Rozpuścić sodę w wodzie całkowicie.
 • Zanurzyć srebra. Zardzewiałe sztućce namoczyć w roztworze z sody oczyszczonej i wody. Pozostawić do wchłonięcia srebra w roztworze na kilka godzin, jeśli jest gruba rdza. Jeżeli rdza jest tylko formowania, można pozostawić go w wannie na około pół godziny lub 45 minut.
 • Szorować się rdzy. Gdy rdza jest miękka, można uzyskać srebra z roztworu i wytrzyj się płatki rdzy pozostałych używając miękkiej szczoteczki zjeżył. Upewnij się, że szczotkować trofeum delikatnie, tak aby wonâ jesteś € ™ t uszkodzenia i zarysowania srebra.
 • Czyszczenia srebra. Zetrzyj srebra, aby przygotować go do polerowania. Upewnij się, że wszystkie srebra jest całkowicie suchy przed rozpoczęciem ich polerowanie.
 • Polerowania srebra. Musisz polerowania srebra po oczyszczeniu go przywrócić jej blask. Srebrna polska będzie również w stanie chronić swoje sztućce tak, że wonâ to € ™ t rozwijać rdzę w przyszłości. Za pomocą miękkiej szmatki i postępuj zgodnie z instrukcjami na butelce polskiego srebra. Jeśli masz zamiar użyć srebra, możesz pominąć ten krok.
 • Przetrzyj srebra. Po usunięciu rdzy, można przetrzeć szmatką srebra z mikrofibry, aby upewnić się, że wszystkie rdza została usunięta.

Są to etapy usuwania plam rdzy z srebra. Aby zapobiec rdzewieniu, nie moczyć srebra w wodzie przez dłuższy czas. Należy również unikać używania płynu do mycia naczyń z agresywnych środków chemicznych, które mogą powodować korozję trofeum. Zamontować filtr na gniazda kranu tak, że może odfiltrować zanieczyszczenia w wodzie, które mogą przyczynić się do powstawania rdzy na swojej srebra i elementów ze stali nierdzewnej.

Czyste Zlewozmywaki ze stali nierdzewnej

Czyste Zlewozmywaki ze stali nierdzewnej


Dowiedz się właściwych sposobów czyszczenia zlewozmywaków ze stali nierdzewnej i opieki dla swoich urządzeń. Ponadczasowe piękno i trwałość stali nierdzewnej sprawia, że ​​jest popularnym wyborem dla zlewozmywaków, a uzyskanie ich w czystości jest bardzo proste. Trzymaj zlewozmywak ze stali nierdzewnej patrząc piękne długie lata, dodając specjalną sesję czyszczący do tygodniowej listy pracach czyszczących.

Jak czyścić Zlewozmywaki ze stali nierdzewnej

Stal nierdzewna jest wykonana z mieszaniny żelaza i chromu. Jest odporny na korozję i rdzę, ale nie jest odporny na albo.

Codzienne czyszczenie

Do codziennego czyszczenia zlewozmywaków ze stali nierdzewnej należy używać miękkiej myjkę i ciepłej wody. Przetrzyj umywalka w kierunku polskich znaków lub cienkich linii w zlewie. Użycie innego miękkiego, suchego ręcznika takie jak ściereczką do wyschnięcia powierzchni umywalki. Możesz pozwolić ze stali nierdzewnej, umywalki do wyschnięcia, ale mogą dostrzec i smug. Aby uzyskać doskonałe lustrzaną wykończenie, osuszyć wszelkie obszary, które zostały oczyszczone.

Aby usunąć tłuszcz i brud, istnieje kilka metod do czyszczenia zlewów tanie ze stali nierdzewnej. Ocet jest doskonały środek czyszczący, i może być stosowany na wszystko, od podłogi do umywalki. Octu można stosować delikatnie i skutecznie wyczyścić stal nierdzewna. Zwilżyć miękką szmatkę i wlać ocet na tkaninę. Następnie czysta i wypolerować brudne miejsce, pocierając w kierunku polskich linii. Spłukać ciepłą wodą i osuszyć. Można również użyć zwykłego płynu do mycia naczynia zmyć brud, tłuszcz i zanieczyszczenia żywności.

Usunąć odciski palców

Jeden z największych zarzutów od właścicieli domów, którzy już wybranych umywalki i urządzeń ze stali nierdzewnej są odciski palców. Stal nierdzewna wydaje się przyciągać i wyświetlić odciski palców łatwiej niż niemal każdej innej powierzchni. Aby oczyścić się odciski palców, po prostu trzymać butelkę do czyszczenia szkła i ręczników papierowych lub miękką szmatką lub szmatką poręczny. Spray, wytrzeć i powierzchni ze stali nierdzewnej będzie nieskazitelnie czysty w ogóle czasu.

Tough Plamy

Jeśli wino, farby lub inna substancja barwione swój zlewozmywak ze stali nierdzewnej, lub czas tłumił wykończenie, polerki komercyjne mogą pomóc. Przeczytaj uważnie etykiety i używać tylko polerki przeznaczonych specjalnie dla stali nierdzewnej.

Plamy rdzy mogą być oczyszczone z umywalki ze stali nierdzewnej, tworząc mieszankę winnik i sokiem z cytryny. Wymieszać łyżkę stołową winnik z kilkoma kroplami soku z cytryny, aby utworzyć pastę. Smooth to na miejscu rdzy i natrzeć go w energicznie. Opłukać i osuszyć miękkim ręcznikiem. Jeśli plama rdza nie wychodzi od razu, spróbuj pozostawiając pastę na okres do jednej godziny. Możesz zrobić miejsce testowy przed użyciem go na widocznych powierzchniach, aby upewnić się, że nie ma wpływu na szczególną zlewu.

Uwagi Podczas czyszczenia stali nierdzewnej

Stal nierdzewna jest trwałe, ale istnieje kilka ostrzeżenia podczas czyszczenia stali nierdzewnej.

 • Nigdy nie należy używać środków czyszczących zawierających chlor! Chlor może poważnie uszkodzić stali nierdzewnej, więc unikać kontaktu między wybielaczy i środków czyszczących na bazie chloru i zlewem.
 • Unikać wełny stalowej i szczotki szorujące. Mogą one poważnie uszkodzić piękne, lśniące wykończenie i pozostawić zadrapania i ślady na metalu. Do czyszczenia stali nierdzewnej Zawsze należy używać miękkiej szmatki.
 • Przed śpieszył się, aby kupić specjalne środki czyszczące, środki czyszczące, jak spróbować proste danie mydła i octu. Jeśli widzisz, wiele miejsc w zlewie po oczyszczeniu go, spróbuj płukania ponownie. Plamy mogą być po prostu znaki wodne lub kawałki pozostałości brudu. Plamy z twardej wody i minerałów w swojej sieci wodociągowej może nie reagować na zwykłym mydłem lub octu.
 • Nigdy nie zostawiaj mokrych gąbek lub innych przedmiotów na krawędzi zlewu. Użycie pojemnika, kubków lub płytkę tak, że mokry materiał nie spoczywa na stali. Mimo, że stal nierdzewna jest wytrzymała i odporna na rdzewienie, nie jest całkowicie nieczuły na dłuższym kontakcie z wodą, a plamy rdzy mogą rozwijać.

Jak czyścić stali nierdzewnej Grill

Zapytał: Jak czyścić ze stali nierdzewnej na zewnątrz grill grill? Mój grill na świeżym powietrzu ma dużo brudu i tłuszczu na nim. Iâ € ™ ve próbowała Bartenderâ € ™ s Friend i amoniak i wodę.

Stal chroniona jest cienka warstwa tlenku chromu. Gdy brud i tłuszcz budować na tej powłoki, nie działa prawidłowo i może prowadzić do korozji. Konsekwentne utrzymanie swojej stali nierdzewnej grill jest koniecznością, aby utrzymać swój niepowtarzalny wygląd. Oto kroki do czyszczenia grilla i zachować go w dobrym stanie.

Potrzebne będą:

 • Mydło (smar walki dishsoap działa dobrze dla smaru budować)
 • Woda
 • Miękkie ściereczki lub gąbki ścierne spoza
 • Wiadro

Kroki, aby oczyścić Grill:

 1. Napełnić wiadro z ciepłą wodą.
 2. Dodaj dobrą ilość mydła i mieszać mieszać.
 3. Za pomocą miękkiej szmatki lub gąbki nasączonej wodą z mydłem, aby oczyścić powierzchnie grilla.
 4. Śledź ziarna metalu podczas czyszczenia.
 5. Całkowicie spłukać czystą wodą.
 6. Sucha miękką ściereczką. Nie dopuścić powierzchni pozostać mokra.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Regularne sprzątanie są koniecznością, a stal nierdzewna może tolerować dobrze. W odróżnieniu od innych materiałów, stali nierdzewnej nie są zużyte lub osłabione przez wielokrotne czyszczenia.
 • Należy unikać stosowania żrących lub żrących środków czyszczących na powierzchniach ze stali nierdzewnej. Jeśli potrzebna jest dodatkowa moc czyszczenia, stosowanie zatwierdzonych do czyszczenia stali nierdzewnej.
 • W przypadku trudnych plam, zobacz nasze przewodniki z dodatkowych metod czyszczenia, które są bezpieczne dla stali nierdzewnej:
  • Jak czyścić stal nierdzewną
  • Jak usunąć Scorch Znaków ze stali nierdzewnej
  • Jak czyścić sos hartowana stal nierdzewna
  • Jak usunąć plamy ciepła ze stali nierdzewnej

Jak usunąć Pine-Sol i wody plamy z stali nierdzewnej

Pytanie: Jak mogę uzyskać Pine-Sol plamy / wody off lodówce ze stali nierdzewnej? Kiedyś Pine-Sol i wody do czyszczenia plam żywności na stali nierdzewnej, a teraz mają znaki.

Stal nierdzewna jest znana do zbierania śladów, smug i plam, ale to proste rozwiązanie zapewnia wspaniałe rezultaty na prawie każdym bałagan. Herea € ™ s, co trzeba zrobić.

Potrzebne będą:

 • Bar Keepers znajomego
 • Gąbka
 • Woda
 • Suchym ręcznikiem

Kroki, aby usunąć plamę:

 1. Zwilżyć gąbkę i przetrzeć powierzchnię należy oczyścić.
 2. Posypać Bar Keepers znajomemu na mokrą gąbką.
 3. Wycierania gąbki w kierunku włókien, tarcie łagodnie.
 4. Wypłucz gąbkę dobrze, a następnie moczyć w gorącej wodzie i przetrzyj powierzchnię ze stali nierdzewnej czyste.
 5. Buff suchym ręcznikiem.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Aby uniknąć zarysowań, upewnij się, że lodówka jest mokra i że nie stosuje się suchą Bar Keepers znajomemu na powierzchnię. Chociaż Bar Keepers Przyjaciel jest bardzo łagodny materiał ścierny, ita € ™ s bezpieczne dla stali nierdzewnej, jeśli się tego zalecenia.
 • Jeśli pasek Keeperâ € ™ s Przyjaciel nie usuwa plamy, może pomóc, aby zastosować lakier ze stali nierdzewnej. Wskazówki na ten temat można znaleźć w naszym przewodniku Jak usunąć plamy Bleach ze stali nierdzewnej.

Jak czyścić zmywarkę

Jak czyścić zmywarkę

Jeśli nie czyścić zmywarkę, może skończyć się z formy lub nagromadzonych resztek żywności, które mogą trafić na naczyniach lub zatykają odpływ, które sprawiają, mając zmywarką dużo mniej wygodne.

Choć wnętrze zmywarki ma tendencję do pozostawania stosunkowo czyste, ponieważ nie jest to w zasadzie oczyszczone każdym uruchomieniu ładunek potraw, jest wiele obszarów, z których woda urządzenia lub małe kawałki żywności może stać się w pułapce Obszary te obejmują.:

 • Uszczelnienie
 • Krawędzie i dolnej części drzwi
 • Ramiona spinningowe
 • Odpływ
 • Krawędzie i dolnej części drzwi

Wszystkie te obszary wymagają bardziej gruntowne czyszczenie.

Czyszczenie wnętrza

»Krok pierwszy: Usuń stojaki

Biorąc stojaki ze zmywarki będzie łatwiej dotrzeć do wewnątrz i wyczyszczenie reszty maszyny. To również daje okazję, aby dać im trochę uwagi państwu. Szorować stojaki z ciepłą wodą z mydłem i użyć szczotki do czyszczenia kosze srebrne. Następnie należy umieścić je na bok do wyschnięcia lub wytrzeć je ręcznikiem kuchennym.

»Krok drugi: Oczyścić uszczelki

Uszczelka wokół drzwi mogą być podatne na pleśń. Dobrym sposobem, aby go usunąć jest użycie roztworu jednego część wybielacza i trzech części wody. (Nie należy używać wybielacza, czy zmywarka jest ze stali nierdzewnej.) Dip starą szczoteczkę w roztworze i swój sposób wokół uszczelki zabić żadnej pleśni. Jeśli żadna nie jest obecny, można po prostu użyć szczoteczki do zębów i uniwersalnego kuchnia czyszczenia.

»Krok trzeci: Oczyścić krawędzie i dolnej części drzwi

Użyciu sposobu podobnego do czyszczenia krawędzi oraz dolnej powierzchni drzwiczek zmywarki. Użyj szczoteczki do narożników i szmatą lub papierowych ręczników do reszty powierzchni.

»Krok czwarty: Oczyść ramiona przędzenia

Ramiona przędzenia lub sprayu ramiona są zespoły napędowe, podobnie jak pomoc w czyszczeniu naczyń. Ramiona te mają otwory, które mogą zapychać z jedzeniem lub osadu mineralnego. Aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia w otworach, użyć wykałaczki, a nawet pióra. Nie należy używać ostrych przedmiotów, które mogłyby zarysować powierzchnię ramion.

»Krok piąty: Oczyścić drenażu

Odpływowy jest usytuowany w środku dolnej części zmywarki. Sprawdź drenażu dla każdej gruzu i odebrać go z rąk, czy istnieje. Jeśli masz powody, by sądzić, że nie jest gruz uwięziony w głębi, być może trzeba będzie rozbierać drenażu. Nie jest bardzo częste, ale zdarza się, od czasu do czasu. Jednak nie będzie musiał wykonać to zadanie za każdym razem czyścić zmywarkę. Pamiętaj, aby odłączyć zmywarkę przed demontować akumulatorów! Jeśli nie czujesz się komfortowo pracy z elementów wnętrza zmywarki, należy skonsultować się ze specjalistą.

Jeśli czujesz się komfortowo wyczyszczenie wnętrza samemu drenażu, powinieneś być w stanie usunąć śruby śrubokrętem. Upewnij się, że pamiętam, gdzie jest ich miejsce i przechowywać je w bezpiecznym miejscu, gdzie nie zgubisz. Po zdjęciu osłony spustu, usunąć zanieczyszczenia można znaleźć, ponownie z rąk. (Pamiętaj, że zawsze możesz zakładać gumowe rękawice.)

Przetrzeć powierzchnię do czyszczenia kuchni i usunąć plamy z roztworem wybielacza. Następnie załóż pokrywę i podłączyć w zmywarce. Teraz wymienić regały.

»Krok szósty: odwanianie

Odświeżania zmywarki jest podobny w procesie dezodoryzacji kuchenkę. Możesz użyć wbudowanego systemu grzewczego w urządzeniu, aby pomóc w tym procesie. Można użyć octu lub sproszkowany napój cytrynowy mix, jak wolisz.

Odwanianie octem, umieścić miskę z octu w górnym stojaku pustej zmywarce i uruchomić zmywarkę do pełnego cyklu na ustawienie najwyższej ciepła dostępnych.

Odwanianie z cytryny, weź paczkę niesłodzone mieszanki lemoniady (upewnij się, że jest bez cukru) i opróżnić go do dozownika detergentu. Następnie należy uruchomić pustą zmywarkę jako normalne. Możesz także użyć cukru w proszku Tang.

Każdy z tych procesów może także usunąć wszelkie osady rdzy lub mineralne. Jeżeli którykolwiek pozostanie, można spróbować czyszczenia, który jest wykonany specjalnie dla rdzy lub twardych zacieków. Nie powinno być kilka dostępnych w lokalnym sklepie sprzętu. W przyszłości, możesz zainwestować w system zmiękczania wody.

Czyszczenie zewnętrznej

Na zewnątrz zmywarki do naczyń jest łatwy do czyszczenia, ponieważ nie ma w zasadzie tylko w przedniej części urządzenia, które wymagają uwagi. To może być czyszczona po prostu przez rozpylanie go z kuchni do czyszczenia wszystkich celów i wycieranie go szmatką lub ręcznikiem papierowym. Upewnij się, szorować pokręteł lub przycisków i uchwyt.

W przyszłości ...
Do utrzymania czystości zmywarki, usunąć resztki jedzenia lub innych, lub srebra z dna zmywarki, jak tylko zauważy i wypłukać wszelkie duże ilości żywności z dala od swoich potraw przed umieszczeniem ich w środku. Należy także usunąć wszystkie naklejki lub pojemników, które mogłyby odpadają podczas cyklu prania.

Przywracanie Shine na zlew ze stali nierdzewnej

Przywracanie Shine na zlew ze stali nierdzewnej
Zaczyna swój zlewozmywak błyszczące znowu nie jest zbyt trudne.

Ciężkie ścierne klocki czyszczące i produkty do czyszczenia mogą porysować powierzchnię, jak starają się przywrócić połysk zlewozmywak ze stali nierdzewnej. Jeśli jesteś w środku przebudowy kuchni i chcesz przywrócić blask Twoim zlewie, poniższe wskazówki mogą pomóc pozbyć się brudu i wody, które twardych osadów matowe bez zarysowań lub uszkadzania zlewu.

Bez względu na to, który zakończy wybierzesz, zlewozmywak ze stali nierdzewnej mogą stać się nudne i porysowany, jeśli nie jest regularnie czyszczony. Gdy zlewozmywak zostanie porysowana lub zmatowiona, resztki żywności i mydło szumowiny trzymać się go łatwiej. Przywracanie blasku może być procesem wieloczęściowe, bo nie może być tak wiele czynników, w matowienia go takie jak twarde akweny wodne, zadrapania i plamy żywności.

Aby usunąć zarysowań

Niektóre wykończenia i ciężary podstaw ze stali nierdzewnej o wiele łatwiej niż inni, a niektóre z nich "satyna" lub matowe wykończenie. Nie należy używać tej techniki na zlewie satynowym wykończeniem; nie będzie je wypolerować do wysokiego połysku.

Materiały

Przywracanie Shine na zlew ze stali nierdzewnej

 • Soda oczyszczona
 • Woda
 • Wełna stalowa fine grade

Instrukcje

 1. Mieszanie dwóch części sodę jednej części wody z wytworzeniem gęstej pasty.
 2. Zastosuj pastę do porysowanych obszarach zlewu i buff zlewu za pomocą wełny stalowej klasy grzywny pad.
 3. Spłucz umywalkę oraz usunąć wszelkie pozostałości sody oczyszczonej.

Aby usunąć plamy twarda woda

Twarda woda ma tendencję do passę i budować osady mineralne na stali nierdzewnej. Aby temu zapobiec, należy wytrzeć zlew wyschnięcia po każdym użyciu.

Materiały

 • Ocet
 • Ręczniki papierowe

Instrukcje

 1. Zanurzyć papierowy ręcznik w białym octem.
 2. Zastosuj papierowy ręcznik do twardych plam z wody i pozostawić w spokoju na kilka minut.
 3. Buff zlew z ręcznikiem octu nasączone i dobrze spłukać.

Aby usunąć rdzę

Nie ma standard w produkcji zlewozmywaków ze stali nierdzewnej w Stanach Zjednoczonych. Oznacza to, grubość i chemiczne makijażu każdego zlewu mogą być różne. Podczas gdy większość zlewozmywaki ze stali nierdzewnej nie rdzewieje, niektóre starsze modele mogą zacząć rdzewieć na brzegach w czasie. Na szczęście, ta może być oczyszczane.

Materiały

Przywracanie Shine na zlew ze stali nierdzewnej

 • Alkohol otarcia
 • Miękkiej szmatki

Instrukcje

 1. Zanurzyć miękką szmatkę w alkoholu i używać go do buff zardzewiałe obszary w zlewie.
 2. Dobrze spłukać i wytrzeć do sucha.

Aby usunąć uporczywe plamy spożywcze

W zależności od wykończenia swojego zlewozmywak ze stali nierdzewnej, niektóre pokarmy mogą pozostawiają przebarwienia lub plamy, które mogą być trudne do spłukać.

Materiały

 • Woda utleniona
 • Krem z kamienia nazębnego
 • Miękkiej szmatki

Instrukcje

 1. Wymieszać 1 część wody utlenionej do 3 części winnik.
 2. Rub powstałej masy do plamy na zlewie i pozwolić mu usiąść na kilka minut.
 3. Zetrzeć pasty i dobrze spłukać wodą.

Przywracanie polsku

Jeśli zlewozmywak jest jedynie przytłumiony, ale nie jest zabrudzona lub porysowana, może być wypolerowany się trochę, aby pomóc przywrócić blask.

Materiały

 • Mąki
 • Miękkiej, suchej szmatki

Instrukcje

 1. Wlać trochę mąki do czystej, suchej zlewu.
 2. Użyj szmatki do buff mąkę wokół zlewu. Dociskanie tkaniny jak pocierać.
 3. Spłucz zlew czystą wodą i suchej studni.

Sprzątanie komercyjne

Czyszczenie zlewu na bieżąco z myjką handlowej wykonane stali nierdzewnej pomoże zachować połysk i zapobiec zmatowienie. Spróbuj żadnej z tych marek, jak regularne czyszczenia zlewu, aby pomóc utrzymać go świeci dłużej.

 • Bon Ami
 • Miękkie Scrub
 • Stainless Steel Cleaner (przez Iris)
 • Weiman chusteczki ze stali nierdzewnej
 • Bar Friend bramkarza
 • Windex Wielu z octem do czyszczenia powierzchni

Przechowywać które świecą

Po przywrócił blask do zlewu, należy wypłukać powierzchnię czystą wodą na koniec każdego dnia, aby spłukać kwasy, sole i minerały, które mogą PIT i matowa stal powierzchni. Następnie poświęć chwilę do wyschnięcia zlew i przywrócić blask. Te kilka kroków pomoże utrzymać zlewozmywak szuka nowego ..

Jak czyścić urządzenia ze stali nierdzewnej

Jak czyścić urządzenia ze stali nierdzewnej

Podczas produkcji stali nierdzewnej, stopu żelaza (90%) i chrom (10%) nieco chromu z tlenem z atmosfery, z wytworzeniem twardej powłoki tlenkowej na powierzchni. Proces ten trwa w pasywnym całego życia stali i jest to, co sprawia, że ​​"stali;" powinny być usunięte poprzez wykończenie korozji lub zużycia, metalu nie będzie już "stal". Będzie to rdzewieje tak jak każdy inny stali.

Wszelkie zanieczyszczenia powierzchni brudem, lub innego materiału, utrudnia to proces utleniania i ciągłe pułapki czynników korozyjnych, ostatecznie niszcząc ochronę metalu na korozję. Dlatego też, podczas gdy nadmierne czyszczenie nie może nosić ze stali nierdzewnej z (tak długo, jak uniknąć trudnych materiałów ściernych), brud i zaniedbanie może doprowadzić do uszkodzenia stali.

Stal nierdzewna Regularnie umyć

Aguirre sugeruje czyszczenia szmatką zwilżoną w ciepłej wodzie. Osuszyć ręcznikiem lub szmatką, aby zapobiec plamy spowodowane minerałów w wodzie. Wipe w kierunku jakichkolwiek polskich linii. Na trudniejszych zadań, można dodać łagodnego detergentu do wody bez uszkodzenia powierzchni, ale zawsze dokładnie wypłukać ciepłą wodą.

Inne porady

 • Rozjaśnić zlewozmywak ze stali przez polerowanie szmatką octu lub amoniaku, lub posypać trochę sody na gąbce, delikatnie pocieraj umywalka i spłukać.
 • Odciski palców można usunąć środkiem do czyszczenia szkła lub amoniaku gospodarstwa domowego. Niektóre nowsze rodzaje wykończeń oprzeć odciski palców.
 • Sprzątanie wykonane za stali nierdzewnej ograniczy zadrapania, usuwanie plam i polerowania powierzchni.

Użyć oliwy z oliwek do usunięcia smug i nierozcieńczony ocet czyścić i polerować stal nierdzewna lub usunąć plamy ciepła od sztućców. Club soda usuwa również smugi i plamy ciepła.

 1. Należy uważać, aby nie rozlać suchej zmywarki do naczyń na mokrym sztućce, ponieważ mogą one powodować przebarwienia.
 2. Wylewanie kwasowe, słonych pokarmów lub mleka i przetworów mlecznych, które mają tendencję do korozji metalu, jeśli sztućce i garnki nie mogą być myte szybko.
 3. Uniknąć przebarwień - nie pozwól patelnie wygotowała lub przegrzania na palniku.
 4. Garnki ze stali nierdzewnej nie równomiernie rozprowadzić ciepło; Jeśli produkty nie miesza się podczas gotowania, to w pamięci in "gorących punktów".
 5. Nie używać szorstkich środków ściernych lub wełny stalowej. Usuń gotowane na jedzenie lub smaru za pomocą gąbki z:
  1. Proszek do czyszczenia niskim ścieranie
  2. Pasta z sody oczyszczonej i wody
  3. Pasta z amoniaku i zgniłe kamienia
 6. Umieść perforowanej gumy lub maty z tworzywa sztucznego w zlewozmywak ze stali nierdzewnej w celu zmniejszenia zarysowania i oznakowanie, poprzez garnków i zastawy stołowej.

Naprawa zarysowań w stali nierdzewnej

Według Centrum Informacyjnego Stainless Steel, rozpuszczalniki organiczne mogą być również stosowane do usuwania świeżych odcisków palców i olejów i smarów, które nie miały czasu, aby utleniać i rozkładać, korzystnym rozpuszczalnikiem jest taki, który nie zawiera chloru. Aceton, alkohol metylowy, i mineralne duchy są dopuszczalne.

Wiele czyszczącymi Zmieszane fosforanów, syntetyczne detergenty, lub zasadami są dostępne do czyszczenia silnie zabrudzone powierzchnie. Ale fakt, że etykieta "dla stali nierdzewnej" niekoniecznie jest gwarancją, że produkt nie jest ścierny, nie kwaśny, lub jest niska zawartość chlorków, więc uważaj.
Jeśli stal ma wykończenie wskazania pozycji, w których ziarno jest ciągła i biegnie długość powierzchni, zadrapania mogą być szlifowane na lekkim żwiru lub pumeks; inaczej, zarysowania powinny być usunięte tylko przez specjalistę.

Jak czyścić hartowana Sauce ze stali nierdzewnej Kuchenka

Pytanie: Jak należy czyścić sos, który poplamiony na moim stali nierdzewnej gotować góry i spalił na kucharza góry? Nie mogę się go wyłączyć. Jaki jest najlepszy sposób, aby ją usunąć ?.

Ilekroć rozlewa ziemi na gorące powierzchnie, spalonych pozostałości przylega szczątki. Zapach często rozpraszają, ale przypomnieniem spalony na jedzenie jest o wiele trudniej pozbyć. Usuwanie przypalonych, oblepiony na lub potrawy z hartowanej stali nierdzewnej z tego prostego triku jest łatwe. Nie tylko jest to całkowicie bezpieczne do stosowania na stali nierdzewnej, to działa jak marzenie.

Potrzebne będą:

 • Bar Keepers znajomego
 • Ręczniki papierowe lub gąbkę płynem
 • Woda
 • Łagodne mydło do czyszczenia stali nierdzewnej lub

Kroki, aby usunąć plamę:

 1. Zwilżenia powierzchni ze stali nierdzewnej z wodą przed rozpoczęciem.
 2. Zastosuj Bar Keepers znajomego bezpośrednio na plamę żywności.
 3. Przetrzyj plamę ręcznikiem papierowym lub gąbką.
 4. Powtórzyć w razie potrzeby.
 5. Przecierać czystą świeżym ręcznikiem papierowym.
 6. Po spalony na żywność jest usunięte, zmyć łagodnym mydłem i ciepłą wodą (lub środkiem do czyszczenia stali nierdzewnej), aby usunąć wszelkie pozostałości czyszczenia.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Nie używać szorstkich środków ściernych, kwasów lub czyścików na powierzchni ze stali nierdzewnej. Będziesz zarysować powierzchnię, a te rysy nie może być naprawione.
 • W przypadku uporczywych plam, zrobić ciasto z Bar Keepers przyjacielowi i wody. Stosuje się go do plam, nie dłużej niż minutę poczekać i zacząć wytrzeć ją.
 • Wiele wersji Bar Keepers Znajomych są dostępne, a wiele z nich może być używany na nierdzewnej stali gotować góry. Przeczytaj wskazówki przed wyborem jednego, aby zapewnić, że ita € ™ s nadaje się do powierzchni.

Jak usunąć Scorch Znaków ze stali nierdzewnej

Pytanie: Jak mogę usunąć plamy podwulkanizacji z naczyń ze stali szlachetnej? Pozwoliłem duży garnek zieleni palić w moim najlepszym naczyń. Mam usunięty, namoczone i usunięty znów bezskutecznie. Co, jeśli cokolwiek, co mogę zrobić w celu usunięcia śladów wypalanych (spalony na plamy) w moim garnku ze stali nierdzewnej?

Gdy pali się żywności, śladów wypalanych iść w głąb maleńkich rowkach powierzchni. Dodał ciepła powoduje spalone jedzenie i plamy przestrzegać ściśle do powierzchni. Na szczęście nie są to produkty, które usuwają plamy bez uszkodzenia powierzchni.

Potrzebne będą:

 • Podkładki ze stali nierdzewnej do szorowania
 • Bar znajomego Keeperâ € ™ s
 • Soda oczyszczona
 • Płyn do naczyń
 • Woda

Kroki, aby usunąć plamy:

 1. Wstępie przemywanie powierzchni zabarwionej powierzchni w celu usunięcia wszelkich luźnych resztek żywności.
 2. Szorować powierzchnię płynem do mycia naczyń i płuczki nylon.
 3. Nałożyć niewielką ilość znajomego Bar Keeperâ € ™ s do płuczce i wcierać go na wypalonej powierzchni. Jeśli Barkeeperâ € ™ s Przyjaciel nie jest dostępny, soda oczyszczona może być podstawiony.
 4. Może to zająć trochę smaru łokcia dostać zabrudzenie czy jest ciężka.
 5. Kontynuować płukanie i dodanie dodatkowego czyszczenia w razie potrzeby.
 6. Jeśli wypalonych śladów są uparci i / lub ciężkie, dodać trochę octu destylowanej do gąbki, a także dla pobudzenia czyszczenia.
 7. Po podwulkanizacji oznaczenia są usuwane, umyć całą kawałek normalnie wodą i mycia naczyń.
 8. Spłukać czystą wodą.
 9. Sucha miękką ściereczką.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Istnieją różne kolorowe klocki płuczek, z różnych poziomów ścieralności. Zielone klocki szorowania są często zbyt ściernych i może pozostawiać ślady na stali nierdzewnej. Istnieje niebieskie klocki, które są mniej piasku, lub szukać szorowanie klocki zaprojektowane specjalnie dla stali nierdzewnej. Poszukaj nylonowych szorowanie klocków, i uniknąć podkładki stalowe.
 • Dla niektórych, keczup działa dobrze. Nałóż warstwę nad wypalonej powierzchni i pozostawić do ustawiony na godzinę lub więcej. Wysysa plamę, a następnie umyć.
 • Możesz wypełnić miskę z wodą i dodać jedną z następujących czynności: sok z cytryny, tabletki protezy lub automatycznych zmywarek do naczyń. Pozostawić do wchłonięcia na noc. W przypadku trudnych plam, niektórzy stwierdzili, że warto gotować z rozwiązania patelni przez kilka minut.
 • Nie stosować wybielaczy moczyć patelnie, gdyż może to doprowadzić do uszkodzenia stali i pozostawić go bez pestek.

Jak usunąć plamy ciepła ze stali nierdzewnej

Zapytał: Jak czyścić plamy ciepła ze stali nierdzewnej kucharza góry? Próbowałem nierozcieńczony ocet, soda klubu i oliwę z oliwek do usunięcia pieczony na ciepła i pryskanie plam. Żaden z nich nie pracował. Nie mam, co jeszcze zrobić, aby pozbyć się gotować szczyt tych brzydkich znaków! Jeszcze jakieś propozycje?

Plamy ciepła mogą występować w urządzeniach ze stali szlachetnej, z wielu powodów. Po prostu ustawienie gorącej patelni na powierzchni może spowodować znak pozostawił. Że oznaczenia te pojawiają się uszkodzenia powierzchni, są one po prostu przebarwienia, które mogą być łatwo usuwane.

Potrzebne będą:

 • Club soda
 • Miękkiej szmatki
 • Elbow smar

Kroki, aby usunąć plamę ciepła:

 1. Zwilżyć miękką szmatkę wodę sodową.
 2. Pocierać ją na plamę ciepła stosując ruch okrężny.
 3. Włącz ściereczki do czystej części i zgłaszać dodatkowe club soda utrzymanie powierzchni wilgotne.
 4. Nawet bardziej widoczne plamy można usunąć z tej metody, ale to zajmie trochę czasu i tłuszcz łokcia, aby dostać pracę.
 5. Po usunięciu plam, wystarczy przetrzeć powierzchnię wodą i wytrzeć do sucha miękką ściereczką.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Choć kusi do szorowania ze stali nierdzewnej, z dobrze znanych środków czyszczących, takich jak Comet i czyścików, powierzchnia będzie zostać porysowany i zostawić zauważalnie nudne obszar. Nie stosować żadnych agresywnych środków czyszczących lub szorowania klocki podczas czyszczenia stali nierdzewnej.
 • Istnieje komercyjnych czyszczenia stali nierdzewnej, które mogą być również stosowane do czyszczenia powierzchni i usuwania plam.
 • Jeśli twoje wysiłki czyszczenia stworzyć rysy, zobacz nasz przewodnik Jak usunąć Scratch Znaków ze stali nierdzewnej.
 • Końcówka Betsy: "Dla właścicieli psów, należy pamiętać, że warstwa oliwy z oliwek na swoje urządzenia ze stali nierdzewnej może zachęcić je lizać oleju off. Kiedyś oliwę naszych urządzeń, a nasz pies szybko lizały tego wszystkiego! "

Jak usunąć tłuszcz nagromadzenie ze stali nierdzewnej

Zapytał: Jak usunąć tłuszcz z okapu ze stali nierdzewnej? Okap jest lepki smarem. Ma matowe wykończenie. Co może kiedyś czyścić bez uszkodzenia lakieru?

Stal nierdzewna może tolerować wiele oczyszczania, o ile nie są sposoby ścierne. Na szczęście istnieją proste przedmioty codziennego użytku, które przecinają smaru i pozwalają mu zostać usunięte. Metody poniżej początku z najprostszych metod czyszczenia i nadal czyszczenia metody ciężką narastania. Razu po build-up jest usuwany, nie ma potrzeby, aby kontynuować pozostałych metod czyszczenia.

Potrzebne będą:

 • Świt mydelniczka (wybielacz darmo)
 • Amoniak
 • Ciepła woda
 • Miękkich szmatek
 • Olej dla niemowląt
 • Wiadro

Kroki do usuwania tłuszczu nagromadzenie:

 1. Zacznij od mieszania tłuszcz walki mycia naczyń, takich jak Świtu lub Świtu zasilania mieszalnik z ciepłą wodą w wiadrze.
 2. Zwilżyć miękką szmatkę z płynem wodą i wytrzeć smar dala.
 3. Do trudniejszych obszarów, nałożyć cienką warstwę mydła bezpośrednio do tłustej powierzchni i wmasuj go w przygotowaniach palcami.
 4. Dokładnie umyć wodą i wytrzeć rozluźniona smar ściereczką.
 5. Amoniak jest inny wspólny środek czyszczący, który może przebić się przez tłuszcz. Mieszać małe ilości amoniaku z ciepłą wodą w segmencie.
 6. Zwilżyć miękką szmatkę mieszaniny i używać go zetrzeć smar.
 7. Jeśli olej nie znikają, zwilż miękki materiał oliwką dla dzieci.
 8. Wcierać olejek dziecka przez nagromadzenie tłuszczu. Olej â € ~freshenâ € ™ smaru więc można go usunąć.
 9. Dalszego stosowania i usuwania oleju dziecka, aż smar budować zostanie usunięty.
 10. Jeśli nagromadzenie tłuszczu jest gruba i / lub stare, może wymagać światło ściernego, aby ją usunąć. Podczas gdy materiały ścierne nie są zalecane do stali nierdzewnej, soda oczyszczona nie zarysować powierzchnię i zazwyczaj jest bezpieczny w użyciu. Jeśli obawiasz się, że może zostawić niechciane znaki, przetestować ukryty obszar pierwszy, by sprawdzić efekty.
 11. Jeśli obszar badawczy pójdzie dobrze, wymieszać niewielką ilość wody i sody oczyszczonej, aby ciasto.
 12. Za pomocą miękkiej szmatki delikatnie wcierać pastę ciągu tłustych obszarów.
 13. Powtórz czystą szmatką i bardziej wklej, aż smar zostanie usunięty. To zajmie trochę smaru łokcia, ale tłuszcz zejdzie.
 14. Po usunięciu smaru, wyczyścić dokładnie miejsce wodą z mydłem.
 15. Spłukać czystą wodą.
 16. Sucha ręcznikiem lub miękką szmatką.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Istnieją specjalne środki czyszczące przeznaczone do urządzeń ze stali nierdzewnej. Można je znaleźć na wielu działów, sprzętu i domu poprawy sklepów.
 • Regularne czyszczenie będzie utrzymanie kaptur piekarnika lub powierzchnię ze stali nierdzewnej łatwiejsze. Dodaj go do cotygodniowego lub dwu-tygodniowego harmonogramu czyszczenia utrzymać smar z budowania i pieczenia na powierzchni.

Jak czyścić stal nierdzewną

Jak czyścić stal nierdzewną

Prawie każdy w kuchni ma mnóstwo stali nierdzewnej do pielęgnacji. Czy jest to duże urządzenia, naczynia, umywalka, naczynia i drobny sprzęt, stal nierdzewna jest na ogół trwałe i łatwe w utrzymaniu. Ale to jeszcze musi być czyszczone. Po tych prostych metod będzie pewność, że twoje przedmioty ze stali nierdzewnej wyglądają najlepiej.

Co będzie potrzebne

 • Miękkie myjkę
 • Miękkie ręczniki chłonne
 • Ciepła woda
 • Małe wiadro
 • Łagodny walki tłuszcz płyn do mycia naczyń (takie jak Świtu lub Joy)
 • Tarcie alkoholu (isoprophyl) (opcjonalnie)
 • Soda oczyszczona (opcjonalnie)

Proces czyszczenia stali nierdzewnej

 1. Najprostszym i najszybszym sposobem do czyszczenia stali nierdzewnej jest po prostu zwilżyć szmatkę ciepłą wodą i wytrzeć elementów ze stali nierdzewnej.
 2. Dokładnie osuszyć miękkim ręcznikiem.
 3. Jeśli plamy tłuszczu pozostają, wymieszać kilka kropel do mycia naczyń z ciepłą wodą w wiadrze, aż do postaci piany.
 4. Zwilżyć szmatkę z płynem mieszaniny i wytrzeć element ze stali nierdzewnej dokładnie.
 5. Wypłukać powierzchnię czystą wodą i wysuszyć dokładnie miękkim ręcznikiem.
 6. Jeśli smar pozostaje na miejscu, spróbuj nawilżające małą szmatką z alkoholem.
 7. Rub miejsce smaru dokładnie z nacierania szmatką alkoholu.
 8. Wypłukać powierzchnię czystą wodą i osuszyć dokładnie miękką ręcznikiem.
 9. Dla uparty, przypalonych plam, wydają delikatny przeszłość sody oczyszczonej i wody (powinno być konsystencji pasty do zębów).
 10. Zastosuj się do plam i odstawić na 15 do 20 minut.
 11. Wytrzyj je miękką szmatką zwilżoną wodą z płynem do mycia wody opisaną w punkcie 3 powyżej.
 12. Spłukać czystą wodą i osuszyć dokładnie miękką ręcznikiem.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Aby szybko czyste odciski palców i smugi z nierdzewnej stali, spryskać środkiem do mycia szyb (takich jak Windex ™ lub mieszaniny 4 części wody i 1 część amoniaku gospodarstwa domowego) i wytrzeć ręcznikiem papierowym.
 • NIGDY nie należy używać materiałów ściernych, gąbek ściernych lub wełny stalowej (takich jak Brillo®) na stali nierdzewnej, ponieważ może to porysować powierzchnię.
 • Jeśli masz plamy rdzy na stali nierdzewnej, należy wyczyścić go z szczawiowego mycia takich jak przyjacielowi barmańskiej.
 • NIGDY nie należy używać środków czyszczących srebrne lub polskim na stali nierdzewnej, jak oni mogą zostawić plamy.
 • Jeśli masz plamy wody na zlewozmywak ze stali nierdzewnej, spróbuj pocierając je miękką ściereczkę i oliwy z oliwek, a następnie wypoleruj suchą szmatką. To powinno usunąć nie tylko plam wodnych, ale uczynić zlewozmywak ze stali nierdzewnej błyszczą jak nowe.
 • Jeśli masz plamy wody na Twoje naczynia ze stali nierdzewnej, spróbuj pocierając je z małą ilością destylowanej octu, spłukując je ciepłą wodą i wysuszeniu ich dokładnie miękkim ręcznikiem.
 • Nie naczynia ze stali nierdzewnej, pozostawić na wysokim palnika ciepła przez dłuższy okres czasu może spowodować odbarwienie, które nie mogą być usunięte. Podobnie, nigdy nie zostawiaj wrzącej wody, aby całkowicie wyparować w garnku ze stali nierdzewnej, ponieważ może to spowodować trwałe przebarwienia.

Jak usunąć lepkiej pozostałości ze stali nierdzewnej

Pytanie: Jak mogę usunąć z mojego naklejek drzwiach piekarnika ze stali nierdzewnej? Kupiłem kuchenkę, a kiedy wróciłem do domu, miał dużą wytwórnię zatrzymany na zewnątrz przed drzwiami piekarnika. I usunąć etykietę, ale zostały lewej lepkiej pozostałości kleju na, drzwi. Nie wiem, jak go usunąć. Boję się zarysowania i psują wykończenie. Czy możesz mi doradzić, co w użyciu? Dziękuję.

ED-40 jest przydatny produkt jest znany z Zdejmowanie Klej wiatr. Jeszcze lepiej, to nie jest bezpieczne tylko dla stali nierdzewnej, ale zapewni piękny połysk!

Potrzebne będą:

 • WD-40
 • Miękkie, delikatnych ściereczek

Kroki, aby usunąć klej:

 1. Spray lepkie obszarów z WD-40.
 2. Poczekaj kilka chwil na to, aby rozbić kleju.
 3. Przetrzyj na kleju z tkaniną, upewniając się, aby przejść do "ziarna" z nierdzewnej stali.
 4. Powtórzyć w razie potrzeby. W zależności od rodzaju kleju, być może trzeba drugi lub trzeci wniosek, aby go usunąć całkowicie.
 5. Wytrzyj pozostałą WD-40 z czystej części ściereczki.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Jeśli to konieczne, należy użyć niewielkiej ilości łagodnego mycia naczyń na mokrym ręcznikiem papierowym, aby zetrzyj oleistą pozostałość z WD-40. Wycierania z ziarna na powierzchni stali nierdzewnej, a następnie wysuszyć natychmiast.

Jak wyczyścić wnętrze ze stali nierdzewnej Czajnik

Zapytał: Jak czyścić wnętrze czajnik ze stali nierdzewnej? Wewnątrz mojej puli jest barwiony na czarno. Wygląda to obrzydliwe, a ja nie potrafię się go pozbyć.

Regularne popłuczyny z mydłem zachowa swój garnek wystarczająco czyste w użyciu, ale nie usunąć uporczywe plamy, które liści herbaty w środku. Dla najlepszych degustacja herbaty, chcesz, aby Twoje herbaty pochodzą z czystego garnka. Oto jak uzyskać swój garnek ze stali nierdzewnej, czyste i lśniące ponownie.

Soda oczyszczona Sposób

Potrzebne będą:

 • Soda oczyszczona
 • Woda
 • Płuczka butelek (w dziale dla dzieci)
 • Miękkie ściereczki lub szorowania wkładki

Kroki, aby oczyścić imbryk:

 1. Wlać szklankę sody oczyszczonej do garnka.
 2. Dodaj wody, aby wypełnić pulę.
 3. Podgrzania wody i sody oczyszczonej do wrzenia.
 4. Wyjmij czajnik z ognia i pozostawić do ustawiony na co najmniej 10 minut.
 5. Szczotką do szorowania lub innego płuczki, delikatnie szorować wewnątrz garnka. Należy uważać, aby się nie poparzyć.
 6. Jeśli plamy pozostają wylać większość przegotowanej wody, pozostawiając tylko małą ilość na dole.
 7. Wlać dodatkową sody oczyszczonej.
 8. Wymieszać sodę wokół z szczotki lub podkładki. Jako soda do pieczenia miesza się z wodą, to tworząc pastę. Jeśli się rozpuszcza w wodzie, trzeba dodać więcej sodę.
 9. Kontynuować płukanie wnętrza garnka. Sody będzie działać jako łagodny materiał ścierny i "peeling" z dala plamy.
 10. Po usunięciu plamy, umyć normalnie.
 11. Dokładnie wypłukać czystą wodą.
 12. Sucha miękką ściereczką.

Metoda Ocet

Potrzebne będą:

 • Biały ocet
 • Woda
 • Miękkie ściereczki lub szorowania wkładki

Kroki, aby oczyścić imbryk:

 1. Napełnij czajnik z jednej części wody i jednej części octu.
 2. Umieścić garnek na kuchence i doprowadzić do wrzenia cieczy.
 3. Pozwól im gotować przez kilka minut, a następnie wyłączyć grzanie.
 4. Gdy woda ostygnie do ciepłego temperatury, wrzucać do wody.
 5. Używaj miękkiej szmatki lub szorowania pad wytrzeć plamy z dala od wnętrza w imbryku.
 6. Umyj jak zwykle, i całkowicie spłukać czystą wodą.
 7. Sucha miękką ściereczką.
 8. Rozwodniona ocet może być również stosowany na miękkiej ściereczki zewnętrzną imbryku.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Proszki do szorowania, takich jak Bar Keepers Znajomych zostały również wykorzystane do skutecznego usuwania plam z czajniki. Pamiętaj, aby wypłukać czajnik oraz po czyszczeniu.
 • Należy unikać używania szorstkich klocki szorowania, gdyż mogą one zarysować powierzchnię. Nylon lub plastikowe płuczki są najlepsze.
 • Obserwuj uważnie, gdy garnek wrzącej. Nigdy nie pozwól, aby czajniczek gotować suchy lub utworzy wypalonych śladów, a będziesz w lewo z nowej plamy na dłoniach.

Jak usunąć znaki światła od powierzchni ze stali nierdzewnej Lodówka

Zapytał: Jak czyścić powierzchnię stali nierdzewnej lodówka? I czyszczenia powierzchni ze stali nierdzewnej, na drzwiach lodówki za pomocą Matki aluminium i Mag Cleaner. Spowodowało to w niektórych wyróżnionych powierzchni na drzwiach lodówki. Jak mogę usunąć zaznaczone obszary? Lodówka jest lodówka Jen-powietrze, które jest mniej niż dwa lata, więc powierzchnia jest inaczej w dobrym stanie. Dziękuję za pomoc.

Znaczniki świetlne mogą być czasami usuwane ze stali nierdzewnej poprzez polerowanie, ale często nie można usunąć w ogóle. Aby spróbować poprawić wygląd urządzenia ze stali nierdzewnej, spróbować tej metody. Jest to najbardziej skuteczne dla przypadków, w których poprzednie czystsze lub chemicznych reakcji z czegoś na powierzchni urządzenia, aby zostawić ślady.

Potrzebne będą:

 • Aero Stal nierdzewna Polski i Cleaner
 • Miękka tkanina bawełniana

Kroki, aby usunąć plamę:

 1. Spray lekką mgiełkę Stainless Steel Cleaner polskiej i po powierzchni.
 2. Pocierać ją natychmiast miękką, bawełnianą szmatką, przesuwając tylko w jednym kierunku. Wytrzeć ziarna na powierzchni i w linii prostej.
 3. Jeśli jest to konieczne.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Jeśli znaki pozostają, to nie jest prawdopodobne, można je usunąć. Stal nierdzewna z rozjaśniania lub "wybielania" musi być profesjonalnie refinished lub, gdy jest to możliwe, panel może być zastąpiony.

Jak wybrać stali nierdzewnej sztućce

Stal nierdzewna jest materiałem, który rewolucyjna otrzymałem popularny wykorzystania od elektroniki do wyposażenia wnętrz. Dziś, ze stali nierdzewnej jest również coraz wybór sztućców w tabeli. Ze stali nierdzewnej, możesz być pewien, że otrzymasz wiele lat użytkowania z talerze. Oto jak wybrać najlepsze sztućce ze stali nierdzewnej dla tabeli.

 • Zrozumienie ocen. Idź do lokalnej wagonowni i sprawdzić sekcję sztućce. Można zauważyć, że istnieją ratingi w opakowaniu sztućców ze stali nierdzewnej, zwykle wyrażone jako odsetek lub ułamek. Dwa numery odnoszą się faktycznie do zawartości chromu i niklu. Chrom i nikiel są dwa składniki ze stali nierdzewnej, które sprawiają, stal błyszcząca i bardzo trwałe. Im wyższy wskaźnik nikiel, błyszczące sztućce będzie. Więcej niklu oznacza również, że sztućce będą trwalsze i trudniejsze.
 • Waga i trwałość. To nie jest tylko zawartość niklu, które powinny być szukasz, jednak. Weź również pod uwagę ciężar talerze. Ogólnie rzecz biorąc, jest znacznie cięższy sztućce trwałych i zwykle trwa dłużej. Są to korzystne sztućce dla wielu ludzi, którzy uważają, trwałość jako czynnik przy wyborze największą określającej produkty ze stali nierdzewnej. Jednakże, należy również zrozumieć, że stal nierdzewna może być dość ciężkie i mogą być trudne do mycia. Niektóre maszyny czyszczące danie nawet pękać w szwach, gdy wypełniony ciężką sztućców ze stali nierdzewnej.
 • Sztućce ze stali budżetu. Stal jest często uważane za inwestycję, bo to będzie trwało bardzo długo. Bądź przygotowany, aby zapłacić sporą ilość pieniędzy, aby kupić sztućce, jednak. Jeśli finansowo ograniczone, należy rozważyć ustawienie budżetu pierwszy. Określić liczbę podstawowych sztuk, które trzeba, i trzymać się swoich granicach. Ostatnią rzeczą, którą chcę to kupić komplet sztućców, tylko odkryć, że ledwo wystarcza na koncie bankowym do karmienia się w ciągu najbliższych kilku tygodni. Jeśli planujesz budowę kolekcji sztućce trochu, trzymać się podstawowych wzorów. Niektóre skomplikowane wzory mogą przejść w magazynie, które zostawiają cię z niepełną kolekcji.
 • Wzory. Ustalić również wzory, które pochodzą z talerze. Wzory powinny być atrakcyjne wizualnie i powinny być zgodne z projektem w kuchni. Należy pamiętać, że talerze stali nierdzewnej cały wygląd względnie same, ze względu na jednolitym kolorze stali nierdzewnej. Wybierając wzory starannie, jednak nadal można skończyć z fantazyjny zestaw sztućców.
 • Zestawy. Wreszcie, rozważyć zakup sztućce w kompletach. Jest kilka, które zawierają wyroby płaskie noże, kubki, talerze, talerzyki, kielichy, łyżeczki itp te są zwykle dużo tańsze w porównaniu do zakupu sztućce na sztuki. Niezależnie od ilości sztuk w każdym zestawie, również rozważyć, ile zestawów trzeba. Zazwyczaj, zestaw 12 jest wystarczająco dla rodziny i niektórych gości.

Jeśli chcesz, sztućce, który jest wytrzymały i trwały, ze stali nierdzewnej sztućce jest dla Ciebie. Kroki te powinny pomóc wybrać najlepszą sztućce ze stali nierdzewnej dla Twojego domu.

Jak zainstalować Umywalka ze stali nierdzewnej

Jak zainstalować Umywalka ze stali nierdzewnej

Istnieje dwa podstawowe rodzaje zlewozmywaków ze stali nierdzewnej: Undermount i samo rimming. Undermount jest stosowany w instalacjach, w których materiał blat jest taki sam przez całą drogę, takich jak granit lub twardej powierzchni (tj Corian). To zwykle instalowane przez wytwórców blatów ze względu na zobowiązania w licznik wiercenia materiał dla kotwic, które będą używane do montażu zlewu. Po Undermount sink jest przyłączony do C-top, reszta instalacji jest taki sam jak własny rimming zlewu, który jest typu instalacji, które będą tutaj opisane.

 1. Określić konfigurację opadania i wykończenie. Istnieje kilka opcji dostępnych w stali nierdzewnej wykończenia z najbardziej popularne są szczotkowane i lusterko finishes.The odzwierciedlenie wykończenie jest bardzo jasne i błyszczące, ale jak można się spodziewać, pokazuje plamy wody bardzo łatwo.

  Jakość zlewozmywak jest również uzależniona od grubości stali (znany jako skrajni stali) - niższej liczby miernika grubości materiału. Typowe wskaźniki wahają się od 18ga do 22ga.

  Typowe umywalki mieszkalne są w pojedynczym, podwójnym lub potrójnym konfiguracji miski, z miski równej lub różnej wielkości, w zależności od potrzeb konsumenta. Niektóre zlewozmywaki pochodzą z małej misce wykonane, aby pomieścić utylizacji żywności.

  Zlewozmywaki pochodzą wiercić przez specyficzne kurek do montażu na nim. Ustalenie czynników, czy bateria jest pojedynczy lub dwa uchwyt, posiada opryskiwacz przyjęta w dziobek, czy tam jest dozownik mydła, z których każdy będzie określić, ile będzie trzeba otwory wycięte w zlewie.

  Uwaga: Większość aplikacji ma bateria zamontowana na blacie na Undermount zlewu i kranu zamontowany do zlewu na własny rimming zlewu.

 2. Wyciąć blatu (laminat lub stałej powierzchni). Jeśli blat jest wykonany dla Ciebie, łgarz chętnie wyciąć umywalka dla Ciebie za niewielką opłatą. Wystarczy podrzucić szablon zlewozmywaka (znajdujący się w oknie) lub zatopić się, czy nie ma szablonu. Wielu producentom posiada bibliotekę szablonów i pozwala faksem na swój model #.

  Zaznacz wycięcie na c-top z szablonu jeśli to skaleczeń. Jeśli ponowne wykorzystanie zlew i nie ma szablonu, a następnie zaznaczyć szerokość i długość zlewu na c-góry, uważając, aby skopiować rogi promień. Teraz się kolejną linię 1/2 "do wnętrza. Użyj zestawu kompasu do 1/2" i postępuj zgodnie wokół zewnętrznej zgodnie z pkt. Zetrzeć swój pierwszy, większy linię.

  Korzystanie trochę większy niż ostrza układanki, 3/8 "do 1/2", jest zazwyczaj dobra, wywiercić dwa otwory znajdujące się w jednej z przeciwległych rogach, upewniając się, że swoje pobyty dziura w środku linii. Taśmą, maskowania na obwodzie linii do ochrony powierzchni c-top.

  Włóż układanki w jednym z rogów cięcia w kierunku jednego rogu, a następnie korzystać z tego samego otworu do pracy w innym kierunku. Koniecznie wspierać wycięcie na przeciwległym końcu przed zakończeniem do ostatecznej więc masa materiału nie zablokuje element przedwcześnie.

 3. Zamontować zlewozmywak. Dodać kilka długich lin "z" hydraulika kit biorąc piłkę z nią w ręku i kręci go między dłońmi. Dłuższa kawałki kit wzdłuż krawędzi wycięcia, łączący je w ciągłe uszczelnienie.

  Podnieś zlew i ustawić go w otwór. Jeśli otwór jest cięcie w prawo, będzie to 1/2 "mniejszy niż zlewie, a krawędź zlewu będzie naciskać w dół na hydraulika kitu.

  Czołgać pod zlewem z pleców na dole szafy, wynieść i przesuń pliki w rowki na spodzie obręczy zlewu. Korzystanie z gniazda śrubokręta lub sterownik nakrętkę, w zależności od tego typu klipu masz, moment obrotowy śrub w dół, aż zaczną gryzienie w blacie, ciągnąc zlewu mocno i zwykle wyciskając niektóre kit na górnej stronie.

 4. Plumb w błoto. Zamontować filtr koszyk (zazwyczaj sprzedawany oddzielnie) w otworze na dnie zlewu przez odkładając kolejną "liny" z kitu wokół otworu spustowego następnie przesuwając kosz dół do kitu, ściskając trochę out. Więcej będzie wycisnąć jak dokręcić nakrętkę na koszu na spodzie zlewu.

  Użyj rurowy mosiądzu lub armatury spustowe PCV, począwszy strunociągu z koszyka, w p-pułapki (jeśli spustowy jest na ścianie) lub s-pułapki (jeśli spustowy jest na piętrze) i dokręcić nakrętki ślizgowe pierwszy ręcznie, a następnie z dużym śluz kanału. Nie dokręcać zbyt mocno jak mosiądzu i tworzyw sztucznych mogą łatwo usuwają zniszczenia wątki.

  Podłączyć do usuwania żywności w miejscu koszu filtrem, jeśli konieczne

 5. Podłącz kran. Tam kupa producentów baterii, które obecnie nie mają własnych dziwactw w swoich instalacjach. Istnieją pewne podobieństwa, choć.

  Zamontować kran do zlewu. Niektóre baterie wyposażone są w uszczelkę, która zatrzymuje wodę z jazdy między zlewem i kranem. Jeśli twój nie pochodzi z uszczelką, do użytku hydraulika kit wokół baterii, otwory przed montażem, naciskając kran do kitu.

  Połącz zimne i gorące linie zaopatrzenia z kranu. Niektóre baterie mają materiały związane z nimi i może być zamocowany w prawo na zawory odcinające wewnątrz obudowy, a niektóre potrzebne przewody zasilające dodane do nich.

 6. Oczyścić. Za pomocą małego śrubokręta gniazda lub coś podobnego, naciśnij krawędź śrubokrętem wokół krawędzi zlewu, kopanie się nadmiar kit

  Powtórz ten proces dla koszy i kran bazy w razie potrzeby.

Szybkie porady:

 • Montaż kran do zlewu przed zrzuceniem do zlewu w blat zapisuje próbuje wkręcić baterię do umywalki, podczas gdy na plecach w szafie.