grsail.com

independence hall skarb narodow

Obsada National Treasure

Obsada National Treasure
Nicolas Cage jest Ben Gates w National Treasure.

Nicolas Cage kotwice do obsady filmów skarb narodowy.

O National Treasure

Film Skarb narodów hit kina w 2004 roku jako film akcji / przygodowy z działka skoncentrowanej na historii USA i templariuszy. Chociaż film spotkał się z dobrych i złych opinii, wszyscy zgodzili się, że to zabawa, dla rodzin z dziećmi filmu i wydaje się, że większość kinomanów zgodził.

Budżet oryginalnego filmu była aż o 100.000.000 dolarów, a jego brutto do tej pory jest prawie 350.000.000 dolarów. Druga część filmu, Skarb narodów: Księga Tajemnic trafić do kin w 2007 roku i był również wielkim sukcesem kasowym z budżetem w wysokości 130.000.000 dolarów i jego wpływy na ponad 450.000.000 dolarów. Choć Disney nie wydał jeszcze oficjalnego potwierdzenia dla trzeciego i czwartego filmu z serii, firma już zarejestrowany nazw domen trzeciego i czwartego ratach. Obsada National Treasure do tej pory pozostał ten sam.

Członkowie obsady National Treasure

Nie ma wątpliwości, że Nicolas Cage dokonał więcej niż kilka filmów, które okazały się japonki (Bangkok Dangerous pamiętam?), Więc czasami ludzie zapominają, że jest nagradzany aktor Oscar Award. Cage kieruje do obsady National Treasure, który obejmuje dwa kolejne laureatów Oscara Jon Voight i Harvey Keitel.

Nicolas Cage

Nicolas Cage wciela się w rolę historyka Ben Gates, który pochodzi z rodziny poszukiwaczy skarbów. Gates jest kawałkiem Overachiever; tutaj są poświadczenia bohatera:

 • Amerykańska historia z Georgetown stopnia
 • Inżynieria mechaniczna stopnia z MIT
 • Absolwent Navy nurkowanie i szkolenie uszkodzony

Diane Kruger

Diane Kruger otrzymałem zawiadomienie jako aktorka, kiedy zagrała rolę Heleny w filmie 2004 Troy. W National Treasure niemiecka aktorka wciela się w rolę dr Abigail Chase. Początkowo Chase próbuje powstrzymać Bena od kradzieży Deklaracji Niepodległości, ale kończy się łączenie go w jego poszukiwaniu skarbów.

Justin Bartha

Przed w roli najlepszego przyjaciela Bena Gatesa i kohorty, Riley Poole, w National Treasure, Bartha miał małe role w takich filmach jak Miłość na zamówienie i osławionego bomby Gigli. Jego kolejne filmy z jej Kac Vegas i sequel, Kac Vegas 2, którego premiera w 2011 roku.

Jon Voight

Jon Voight doświadczony aktor odgrywa rolę Bena Gatesa (Nicolas Cage), ojciec, Patrick Gates. Na początku filmu, Patrick Gates nie wierzy w poszukiwaniu syna, aby znaleźć skarb, bo myślał, że prowadzenie skarbów do ruiny reputacji Gatesa rodziny.

Sean Bean

Sean Bean Angielski aktor odgrywa rolę Bena Gatesa Ian Howe rywalem. Bean znany jest z ról w Hollywood nikczemną. Niektóre z nich to:

 • Sean Miller - terrorysta dla Irlandzkiej Armii Republikańskiej w patriotów.
 • Alex Trevelayn - wróg Jamesa Bonda w Golden Eye.
 • Patrick Koster - Porywacz w Nikomu ani słowa.
 • Jason Locke - były więzień, który pokazał swoją żonę w Essex Boys.

Harvey Keitel

Kolejny weteran aktor i zdobywca Oscara zaokrągla się z udziałem obsady filmu Skarb narodów. Harvey Keitel odgrywa rolę agenta FBI Petera Sadusky, którzy stale gonić dół Nicolas Cage w filmie w celu wydobycia Deklaracji Niepodległości z powrotem do Independence Hall.

Kontynuacja serii

Zarówno Skarb narodów i Skarb narodów: Księga Tajemnic może były szeroko cukrem przez krytyków, ale w kasie, były niezwykle udane filmy. Fani filmów zostały lewo chcąc więcej po Księga Tajemnic miał kawałek cliffhanger kończący. Plotki zostały mieszając, że trzecia transza została powołana do wydania kiedyś w 2010 roku, ale słowo to, że skrypt nie jest jeszcze zakończona. Fani mogą czekać po prostu nieco dłużej na pytania pozostawione bez odpowiedzi w Księdze Tajemnic.

Knott s Berry Farm w Kalifornii

Knott s Berry Farm w Kalifornii
Independence Hall w Knott w Berry Farm

Pierwsze odwiedzających czasu są na leczeniu w Knott w Berry Farm, gdzie nacisk kładzie się na rodzinną zabawę z przejażdżki do pokazów do jedzenia. Knott s Berry Farm reklamuje swoją rolę jako pierwszy park rozrywki w Ameryce i ma tę rolę bardzo poważnie. Będziesz potrzebować więcej niż jeden dzień, aby w pełni doświadczyć park rozrywki i przylegający park wodny. Dla lokalnych gości planujących noclegu mogą skorzystać z oferty biletów za pośrednictwem tego Knott s Berry Farm Resort Hotel.

Planowanie podróży

Park rozrywki zaleca zaplanować wizytę na niedzielę, wtorek, środę lub czwartek. Frekwencja jest niższa w tych dniach. Wakacje dołączone do trzech dni weekendy, takich jak Memorial Day i Labor Day są niskie dni frekwencji, co Knott s Berry Farm znakomite miejsce na trzy dni weekendu podróży. W frekwencję na rok 2010, okazało się, że maj, czerwiec i wrzesień miały najniższą frekwencję oferuje szansę na wielki letni wypoczynek i kilka miesięcy to można uniknąć tłumów ci. Pomimo umiarkowanej pogody w miejscu, podczas przejażdżki zamknie silny wiatr, błyskawice i deszcz.

Park otwarty jest codziennie z wyjątkiem Bożego Narodzenia. Opłaty za wstęp zależy od rodzaju biletu. Zwiedzający mogą wydrukować swoje bilety z domu lub kupić pojedyncze przyjęć dzień w parku. Mieszkańców Southern California i członkowie AAA otrzymują niewielkie zniżki. Pamiętaj, aby odwiedzić stronę internetową parku rozrywki, aby dokładniej godzinach pracy, sezonowe ceny biletów, ceny dla grup, oferty, atrakcjami i pokazami.

Atrakcje w Berry Farm Knott

Legendarny parku znajduje się wiele atrakcji, z których wiele sięgają oryginalnych pomysłów Walter Knott. Agresywne zjeżdżalnie emocji obejmują Silver Bullet, zawieszonego roller coaster i Ghost Rider, najwyższy i najdłuższy drewniany roller coaster w kraju.

 • Boomerang
 • GhostRider
 • Zemsta Montezooma za
 • Silver Bullet
 • Xcelerator

Na ekscytującą, ale mniej zdecydowaną jazdę, park oferuje wybór zabawnych kolejek górskich, w tym Sierra Sidewinder, które zakrętami i obraca podczas jazdy i przyjaznych dzieciom Timberline Twister w mieście Camp Snoopy.

 • Jaguar
 • Pony Express
 • Sierra Sidewinder
 • Timberline Twister

Inne ekscytujące przejażdżki obejmują przejażdżki wodne Knott Berry Farm jest jak Bigfoot Rapids, niebezpiecznej Plunge i staromodny Timber Mountain Zaloguj Ride.

Inne Rides

Poza kolejek górskich, Knott s Berry Farm ma takie przejażdżki emocji, takich jak:

 • La Revolucion - Wysoki wzrost przędzenia jazdy, który wiruje gościom 120 stopni w obu kierunkach
 • Rip Tide - Nie dla osób o słabym żołądku, Rip Tide koziołki zawodników w 59 stóp ponad w powietrzu
 • Krzycząca Swing - krzyk huśtawka trwa popularny działalności parku do skrajności, ośmiu zawodników huśtawka 70 metrów w powietrze iz powrotem
 • Najwyższy Krzyk - nagły spadek zaczyna się na 254 metrów w powietrzu, tłoczenie na 50 mil na godzinę
 • Windseeker - najwyższa jazdy latający niesie gościom 300 metrów w powietrzu, kołysząc je w obrót

Obóz Snoopy

Obóz Snoopy jest w Knott s Berry Farm hołd dla gangu Peanuts tym Linus, Lucy, Charlie Brown i wiecznie kochający Snoopy. Przyjazne dla dzieci Teren parku jest pełna przyjaznych rodzinie przejażdżki.

 • Balloon Race - lot balonem to popularny wśród najmłodszych
 • Obóz autobusowy - Weź spin wokół obozu Snoopy w autobusie
 • Żużel Charliego Browna - Pomniejszony samochody stockowe dać dzieciom w każdym wieku "zabawa" przejażdżkę wokół żużla
 • Wielki Sierra Scenic Railroad - zminiaturyzowane kolejowe wydobywa miniaturowe inżynierów w rodzinie
 • Huff i Puff - Dzieci mogą pompować swój samochód wokół górnictwa
 • Joe Cool GR8 SK8 - Zanurz wyobraźnię rodziny z jazdy na gigantycznym deskorolce

Inne przejażdżki Obóz Snoopy to Snoopy Bounce, Red Baron, firmą wyboista droga truckin "i Lucy Tugboat.

Przyjazne Zabawy rodzinne

Przygody cała rodzina będzie cieszyć, Knott s Berry Farm oferuje przejażdżki z uroczo znajome zderzaka samochodów do koła Ferris na przejażdżkę kopalni i kolei. Pozostałe cechy szczególne, że żadna rodzina nie przegapić to:

 • Butterfield Stagecoach - awanturnik podróż trwa gości przez Ghost Town w odwrocie Stagecoach.
 • Wesołych Go Round - najstarszy na świecie Dentzel Karuzela jest skarb drewniane, ręcznie rzeźbione zwierząt, w tym lwy, żyrafy, świnie, koty i wiele więcej.

Kwatery i informacje kontaktowe

Na Knott s Berry Farm Resort Hotel został oficjalną Park Hotel w 2004 roku, zapewniając wygodny i niedrogie zakwaterowanie na miejscu. Goście mogą także zarezerwować pokój Snoopy, który zawiera nocy wizytę słynnego psa samego! Pakiety są dostępne, które obejmują zakwaterowanie, śniadanie oraz wstęp do parku rozrywki Berry Farm Knott, jak również pakiety z dopuszczeniem do Soak City.

Aby uzyskać więcej informacji na temat parku rozrywki Berry Farm Knott, zainteresowane osoby zadzwoń (714) 220-5200, lub napisz do parku na:

Knott s Berry Farm
8039 Beach Boulevard
Buena Park, 90620

Knottâ € ™ s Berry Historia rolnicze

"Americaâ € ™ s pierwsze Theme Park" to hasło Knottâ € ™ s Berry Farm w Południowej Kalifornii. Jednakże, to jest więcej niż tylko sloganem; zawiera również długą historię. Terminy oryginalne gospodarstwo powrotem do 1920, kiedy Walter Knott i jego żona zbiera swoje pierwsze uprawy owoców na nieruchomości 22 mil na południe od Los Angeles. To był zły rok dla cen jagodowych, więc Walter Knott otworzyła stoisko drogowej sprzedać jagody, a reszta stała się historia. Stoisko przydrożne berry rozszerzył przez lata, dodając, kawiarnia i mały sklep dla domowych galaretek i dżemów. W 1934 roku, gdy Knotts otworzył małą jadalnię serwującą smażonego kurczaka i Boysenberry ciasto na deser. W połowie drogi lokalizacja pomiędzy Los Angeles i plaży sprawiły, że idealnym przystankiem.

Diner wzrosła popularność i przez lata, rodzina dodać atrakcji, takich jak ogrody skalne, repliki George'a Washingtonâ € ™ s kominkiem, miniaturowy wulkan, szkółki roślin, rzadkich polach muzycznych oraz sklep z pamiątkami. Do roku 1941, praca w Knott s Berry Farm wzrosła do ponad 120 hektarów i zatrudniał ponad czterysta osób. W latach 1940 i 1942, Walter Knott przeniósł opuszczonych Ghost Town, deska po desce, na terenie rozwijającego Old West Ghost Town, który stał się atrakcją dla parku.

Konkurs Disney

W 1955 roku, Disneyland otwarty w Anaheim, w Kalifornii wyzwanie Knott s Berry Farm dla jego odbiorców. Konkurs zachęcił rodzinę Knott dodać więcej atrakcji w tym jazdy kolejki linowej, kopalni, gdzie dzieci mogły pan po złoto, Calico Kopalnia Jazdy i replika Philadelphiaâ € ™ s Independence Hall. Wreszcie, w 1968 roku, w parku 200-hektarowy teren został ogrodzony płotem, aby zapobiec aktom wandalizmu i grabieży. Dodanie płacić wstępu zmienił oczekiwania. Goście chcieli się bawić, jak były w Disneylandzie. Rodzina rozpoczęła ekspansję, że przekształcenia Knottâ € ™ s Berry Farm z kolekcji amerykańskich pamiątek, pamiątki historyczne, przyjaznych rodzinie atrakcji i domowej kuchni na wiele milionów dolarów parku rozrywki.

21st Century Knottâ € ™ s Berry Farm

W 1995 roku rodzina Knotts "sprzedał firmę żywności specjalne (w tym ich dżemy i galaretki) podpis do ConAgra. W 1997 roku działalność parku rozrywki zostały sprzedane Cedar Fair Entertainment Company. Walt Disney Company złożył ofertę na park, ale rodzina Knott odmówił w celu utrzymania Waltera Knottâ € ™ s dziedzictwo nienaruszona. To dziedzictwo jest warte odwiedzenia jednego najpopularniejszych parków narodu!

Philadelphia, PA

Philadelphia, PA

Filadelfia, miasto braterskiej miłości lub po prostu Philly, to wyjątkowe połączenie historii, kultury i piękno krajobrazu. To właśnie w Filadelfii, że Kongres Kontynentalny głosowanie Niepodległości z Anglii i było Filadelfia, że rozpoczął nowy gatunek muzyczny, w 1970 roku, który stał się znany jako Philadelphia Sound. Miasto jest tętniąca życiem metropolia ponad 1,5 miliona mieszkańców, słynie z Cheesesteak i miękkie precle, łaskawy 18-te budynków i wyjątkowej wytrwałości Philly. Znani mieszkańcy Filadelfii obejmowały Patti LaBelle, Hall i Oates, popularna piosenkarka Pink, Marian Anderson, Bill Cosby, Grace Kelly i Will Smith. Podróż do Philadelphia PA jest podróż do przeszłości i przyszłości. To zabawne, fascynujące, i różnorodna.

Independence National Historic Park

Independence National Historical Park obejmuje 45 hektarów w centrum Filadelfii. Jest domem dla dwudziestu odrestaurowanych 18-gi wiecznych budynków, w tym niektóre z najbardziej szanowanych zabytków Stanów Zjednoczonych, takich jak Independence Hall, miejsce narodzin Deklaracji Niepodległości i Konstytucji Stanów państwa. Inne atrakcje to Franklin Court, stary Quaker Meeting House, a miasto Tavern. Wszystkie budynki obszaru są w łatwy spacer do siebie i dać gościom dobre wyczucie tego, co życie musi być jak w pierwszych patriotów amerykańskich.

Muzeum Rodina

Ten elegancki Muzeum poświęcone jest pracy 19 wieku francuski rzeźba, Auguste Rodin. Jest to największy zbiór prac artysty poza granicami Francji. Wśród eksponatów znajdują się odlewy z brązu, studia gipsowych oraz rysunki. Rodin, który jest najbardziej znany z Myśliciel, stworzył dzieła figuralne z brązu, gliny, i marmuru pełnej mocy i emocji. Piękny, utrzymany ogród muzeum jest spokojna oaza i zawiera wiele większe rzeźby Rodin.

Philadelphia Museum of Art

Położony w pobliżu Muzeum Rodina i innych instytucji kultury Philadelphia, Philadelphia Museum of Art jest jednym z najważniejszych muzeów sztuki w Wielkiej państwa. Jak na ironię, to chyba najlepiej znana z przodu kroki, które zostały w widocznym miejscu w filmach Rocky. Neoklasycznym budynku muzeum mieści się rozmaite, a jej znane z kolekcji niemieckiej sztuki, Pennsylvania 18 i 19 wieku europejskich rzemiosła artystycznego oraz szerokiej gamy prac przez Philadelphia artysty, Thomas Eakins.

Barnes Foundation

Barnes Foundation jest małe, ale ważne muzeum, które mieści ponad 2500 obiektów, w tym 800 obrazów z impresjonistów Claude'a Moneta, Paula Cézanne'a, Pierre-Auguste Renoir i Vincenta Van Gogha, jak i współczesnych mistrzów, Amedeo Modiglliani, Pablo Picasso i Henri Matisse. Kolekcja, zgromadził przez Philadelphia przemysłowca dr Alberta Barnesa, został pomyślany bardziej jako szkoły niż muzeum, mieści się w rodzinnym majątku Barnes, na obrzeżach miasta, w Merion. Kolekcja niedawno ogłosiła zamiar przejść do lokalizacji na Benjamin Franklin Parkway bliżej do miasta, ale nie ma daty dla ruchu został ustawiony. Kolekcja jest otwarte dla publiczności w piątek, sobotę i niedzielę przez cały rok, z dodatkiem środy w okresie letnim. Goście muszą zarezerwować bilety przed przybyciem do muzeum. Nie daj się zniechęcić, jednak. To muzeum jest warte podróży.

Philadelphia, PA
Valley Forge

Penna Landing

Penna Lądowanie jest wspaniałym wielofunkcyjny miejsce, wzdłuż rzeki Delaware, w pobliżu centrum Filadelfii PA. Park oferuje koncerty i karnawały w lecie i jazdy na łyżwach w zimie. Rzeka oferuje malownicze widoki przez cały rok. Filary wzdłuż domu Landing Penna wiele restauracji, sklepów i klubów nocnych - coś na każdy gust. Ponadto, kasyno jest budowany w sąsiedztwie parku.

Valley Forge

Valley Forge Historical Park, tuż poza Philadelphia PA, upamiętnia gdzie kontynentalne armii, pod dowództwem generała Jerzego Waszyngtona, spędził ostrą zimę 1777 w czasie wojny o niepodległość. W źle wyposażonych żołnierzy, wielu z nich bez butów i bez płaszczy zimowych doznał podczas ciężkiej żałośnie śniegu i zimna. Zachowali jednak, pomimo ofiar pokonać Brytyjczyków na wiosnę. To miejsce, teraz Historyczny Park Narodowy, wita, aby zobaczyć pola, gdzie armia camped oraz zwiedzanie muzeum centrali w Waszyngtonie. Interaktywne eksponaty w całym parku pomóc historii wydaje się realne.

Podobne Pensylwania Miejsca podróży

 • Pittsburgh
 • Hershey Park
 • Pensylwania Pensjonat

Zabawa miejsca warte uwagi w Filadelfii

Zabawa miejsca warte uwagi w Filadelfii


Istnieją setki zabawnych rzeczy do zrobienia w Filadelfii, oprócz rzeczy się z kanapek i zrobić cheesesteak jak Rocky na Muzeum legendarnych kamiennych schodach sztuki.

O Filadelfii

Philly, jak to pieszczotliwie znany mieszkańców, jest największym miastem w Pensylwanii. Filadelfia była stolicą USA 1790/00, podczas gdy Waszyngton, DC, był w budowie, i do dziś pozostaje jednym z najbardziej bogatych historycznie regionów całej Ameryce Północnej. "Miasto braterskiej miłości" jest domem dla Deklaracji Niepodległości i było gdzie Konstytucja została napisał, poprawione i podpisane.

Dzięki niezwykłej gamy zabytków, inspirujących cudów natury i wspaniałe atrakcje dla rodzin z dziećmi, Philadelphia to wymarzone miejsce dla podróżnika.

Zabawa miejsca warte uwagi w Filadelfii

Jeśli szukasz ciekawego można robić w Filadelfii, nie trzeba polować na długo czy daleko. Miasto jest wypełnione ciekawych i edukacyjnych imprez i atrakcji, które zachwyci turystów w każdym wieku.

Ta lista rzeczy do zabawy w Filadelfii daje krótki przegląd tego, co miasto ma do zaoferowania, więc można zaplanować podróż odpowiednio:

Dla miłośników historii

Philly oferuje miłośników historii feerię intrygujących miejsc, w tym światowej sławy Mall Niepodległości. Ogromny obszar parku-jak jest miejscem licznych festiwali, występów muzycznych i innych imprez okolicznościowych. Jednak jego główne atrakcje znajdują się historyczne budynki, które wymagają domu Mall, w tym Independence Hall, Liberty Bell Pavilion i National Constitution pięknej architektonicznie Centrum. Ponadto, począwszy 15 grudnia 2010, Independence Hall stanie się nowym domem "prezydenta House." Długo oczekiwany dodatek daje gościom szansę z bliska z elementów konstrukcyjnych domu, gdzie prezydenci Waszyngton i Adams mieszkała w czasie ich. Goście mogą również zobaczyć, gdzie dziewięć niewolnicy serwowane pierwszego prezydenta i dowiedzieć się więcej o historii niewolnictwa w Stanach Zjednoczonych.

Dla miłośników sztuki

Philadelphia Museum of Art oferuje jedne z najlepszych eksponatów narodu; jednak zwiedzający mogą mieć tyle samo zabawy zwiedzania miasta Kimmel Center for the Performing Arts. Nowoczesny, state-of-the-art, struktury czerwonej cegły słynie z sali w kształcie wiolonczeli i wydajności sklepieniem szklanym dachem 150-metrowej. Ogród na dachu jest również trzeba zobaczyć i zapewnia zapierające dech w piersiach widoki na "Rebel Capital" W całej swej okazałości.

Miłośnicy sztuki odwiedzający Philly w lecie 2011 roku, nie chcesz przegapić nowych odkryte Lights of Liberty pokazują, które oferuje niesamowitą technologię 3-D. Prowadzona wycieczka i pokaz świateł jest przeznaczony do oświetlania obiektów zabytkowych Filadelfii i przekształcenie ich w olśniewająco oświetlonych rekreacji. Oprócz czarów high-tech świetlnej, pokaż zawiera dźwięk przestrzenny w dążeniu do transportu gości z powrotem do początku 18 wieku.

Dla fanów sportowych

Philadelphia jest wonderland dla fanów sportu. Gdy masz już swoje wypełnienie oglądania Eagles, Phillies, Ulotki i 76ers grać w domu, a następnie udać się do legendarnej Blue Horizon. Zabytkowe siłownia i klub bokserski, gdzie kręcone były części "Rocky V". Miejsce ponownie otwarty w 2002 roku i wciąż organizuje jedne z najbardziej ekscytujących rywalizacji w mieście. Na walki nocy, Philly Joe Frazier rodzimych często można postrzegać mieszając się z prizefighters. Klub mieści się małe muzeum, które opowiada historię legendarnego budynku i bokserów, który udał się na legendy.

Dla rodzin

Wyjazd do Philly nie jest kompletna bez postoju na uber popularny Zoo Filadelfia. Otwarty w 1874 roku, jest najstarszym zoo w Stanach Zjednoczonych i jest domem dla niektórych z najbardziej egzotycznych zwierząt na naszej planecie. Dzieci w każdym wieku będą się bawić podejmowania znajomych z 1500 furry, łuszczących się i owłosione mieszkańców zoo, od zabawy wydr morskich do gigantycznych żyrafy. Dzieci mogą również jeździć na grzbiecie wielbłąda lub wybrać się na wycieczkę do zoo na jednotorowe.

Rodzice z małymi dziećmi powinny również Beeline dla Please Touch Museum, Filadelfia. Wielokrotnie nagradzany Muzeum dla dzieci jest jednym z miejsc rodzinnych premier narodu. Please Touch ma na celu nauczyć dzieci poprzez hands-on eksponatów, które są określonymi w sześciu różnych strefach w strukturze 157.000 stóp kwadratowych. Najważniejsze to:

 • Starannie odrestaurowany 1908 Woodside Park Dentzel Karuzela
 • "Alicja w Krainie Czarów", gdzie dzieci mogą wypić herbatę z Szalonego Kapelusznika
 • Żaglowiec na rzece Delaware mini-
 • "Natury Staw", w którym dzieci mogą dotykać zwierząt odpoczynku w wysokiej trawie i stawu Lilia
 • "Bajkowy Ogród" domu do interaktywnej czasie historia

Get Your kajaki w Filadelfii

Wyżej wymienione atrakcje w Filadelfii to tylko próbkowania zabawy można mieć w "Miasta Braterskiej Miłości". Na liście konkurowania zabawnych i ekscytujących rzeczy do zrobienia w Filadelfii, rozważyć odwiedzenie Greater Philadelphia Izba Handlu stronie.

Pensjonaty w Pennsylvania

Pensjonaty w Pennsylvania
Cornerstone Bed and Breakfast

Od zabytkowych kamienicach w Filadelfii do gospodarstw 18 wieku w Lancaster County do posiadłości w Laurel Highlands, Pensylwania jest wypełniony ciekawymi łóżko i śniadanie lokalizacji dla Ciebie na pobyt podczas wizyty. Pobyt w łóżku i śniadanie pozwala nie tylko cieszyć się okolicy, ale także zrelaksować się po długim dniu zwiedzania w przytulnej, domowej atmosferze.

Wschodniej Pensylwania

Możesz cieszyć się ekscytujące życie Filadelfii i jego zabytków lub zrelaksować się w Amish kraju podczas zakupów w lokalnych sklepach dla jedynych w swoim rodzaju rzemiosła, podczas gdy w części wschodniej Pensylwanii.

Philadelphia Area

Philadelphia jest jednym z najstarszych w Stanach Zjednoczonych domu do miast i wielu atrakcji. Podczas gdy w okolicy, można odwiedzić Liberty Bell i Independence Hall, a także sprawdzić architekturę śródmieścia miasta, które jest mieszanką tradycyjnych 18 i 19 wiecznych budynków i eleganckie, nowoczesne konstrukcje. Zastanów się na jednym z wielu pensjonatów w rejonie Filadelfii, takich jak:

 • Cornerstone Bed and Breakfast: W mieście Filadelfia, odrestaurowana w 1865 wiktoriańska rezydencja znajduje się w pobliżu takich atrakcji, jak Uniwersytet w Pensylwanii, Uniwersytetu Drexel i Philadelphia Museum of Art. Oferuje on bezpłatne śniadanie i oferuje swoim Gościom bezpłatny bezprzewodowy internet, co najlepsze z obu nowoczesnych udogodnień i urok starego świata.

Pensjonaty w Pennsylvania

Fairville Inn

 • Fairville Inn: Położony w Chadds Ford, hotel ten położony jest w samym sercu doliny Brandywine. To jest w pobliżu dzielnicy biznesowej w Wilmington, Delaware i jest w pobliżu linii kolejowej do Filadelfii. Oferuje on eleganckie pokoje wszystkie z bezpłatne śniadanie każdego dnia. Longwood Gardens i Winterthur są atrakcje w ciągu pięciu kilometrów od zajazdu.
 • Foxcreeks Farm Bed and Breakfast: Położony w Kennett Square, B & B znajduje się w malowniczej okolicy Chester County. Przestronne pokoje posiadają widok na ogród wszystko i goście mają dostęp do basenu na terenie. Bezpłatne domowe śniadanie na ciepło jest dołączony do każdego pobytu. Ta nieruchomość znajduje się w pobliżu wielu winnic i winnic, a także Battlefield Brandywine.

Lancaster County

Lancaster County, na zachód od Filadelfii, obejmuje pañstwa Pennsylvania Dutch kraju, jak również miasta York i Lancaster. To region toczenia zielone wzgórza, sklepy z antykami i spokojnej wsi, wielu, które zmieniły się bardzo niewiele w ciągu ostatnich 100 lat. Niektóre pensjonaty sprawdzić to:

 • Kwiaty i Tymianek Bed and Breakfast: w mieście Lancaster, ten uroczy pensjonat został zbudowany w 1941 roku i położony jest na wsi, zaledwie kilka minut drogi od zabytkowej i wylotowego zakupy, targowiskach i Amish kraju. Pokoje wyposażone są w antyki, poprzeczne szwy samplerów oraz ręcznie robione kołdry. Goście mają wybór łóżkiem z baldachimem, elektryczny kominek lub jacuzzi. Codziennie rano serwowane jest pełne śniadanie, z widokiem w zajeździe wypielęgnowane ogrody.

Pensjonaty w Pennsylvania

Cameron Estate Inn

 • Cameron Estate Inn: W mieście Mount Joy, zajazd znajduje się blisko zarówno farmy Amiszów i mennonitów. Atmosfera w zajeździe jest przytulny i romantyczny co czyni go idealnym na miesiąc miodowy lub wakacje. Podczas gdy w gospodzie, goście mogą delektować się posiłkiem w restauracji pięciogwiazdkowego, pobyt w pokoju z jacuzzi i kominkiem i biorąc na malowniczym terenie. Bezpłatne śniadanie na ciepło jest dołączony do każdego pobytu.

Pensjonaty w Pittsburgh

Miasto Pittsburgh jest w południowo-zachodniej, Pensylwania i jest domem dla wielu atrakcji, takich jak Muzeum Andy'ego Warhola i Carnegie Museum, a także mistrzostwa drużyn sportowych i malowniczej pochyłości Duquesne z widokiem na centrum skyline. Popijając wszystko, co miasto ma do zaoferowania, można odpocząć po męczącym dniu i pobyt w jednym z następujących śniadania osobowych oraz:

 • Inn on Negley: Położony w dzielnicy Shadyside Pittsburgh, zajazd znajduje się w pobliżu sklepów, restauracji i wiele innych atrakcji w mieście. Goście mogą cieszyć się relaksującą atmosferę, bezpłatne napoje i udogodnienia, takie jak bezprzewodowy Internet, w pokoju radia Bose i wygodne szlafroki i kapcie.
 • Morning Glory Inn: w mieście Pittsburgh South Side, hotel ten oferuje połączenie starej i nowej stylizacji i oferuje bezpłatne śniadanie dzień pobytu. Trzypiętrowy uzdrowisko oferuje pokoje z kominkami. Niektóre z nich posiadają widok na miasto, a inne wychodzą na dziedziniec. W okolicach ma lokalne sklepy, bary i kilka restauracji.

Laurel Highlands Pensjonaty

Położony w południowo-wschodniej części stanu, że Laurel Highlands jest domem dla niektórych z najbardziej urokliwych zajazdów Pensylwanii. Obszar ten znany jest z narciarstwa, spektakularnym widokiem na góry, liści, winnic i Franka Lloyda Wrighta Fallingwater lub Kentuck Knob. Niektóre pensjonaty, aby sprawdzić się w tym obszarze są:

Pensjonaty w Pennsylvania

Campbell House

 • Campbell House Bed and Breakfast: Położony w Ligonier, to B & B oferuje urok starego mody i nowoczesne udogodnienia, takie jak telewizory z płaskim ekranem, klimatyzację i WiFi. Jest on położony wśród urokliwych sklepów i lokalnych galeriach. Wiele pokoi mają kominki i są wspaniale urządzone.
 • Quill Haven Inn: W mieście Somerset, ten hotel ma zarówno pokoje jedno- i dwuosobowe, wszystkie z łazienkami, bezprzewodowym dostępem do Internetu i podgrzewane poduszki materac. Pensjonat oferuje odkryty jacuzzi na pokładzie prywatnego, kominek w pokoju wspólnym i pełne śniadanie dla każdego gościa. Narciarskie i restauracji oferowane są zniżki dla gości przebywających w Quill Haven.

Podziwiać Pensylwania

Nie ma znaczenia, jaka część Pensylwanii planujesz odwiedzić, ponieważ masz pewność, aby znaleźć idealne miejsce na pobyt i odpocząć. Istnieje wiele zajazdy w państwie, które oferują nowoczesne udogodnienia, zabytkowy urok i wiele możliwości odprężyć pomóc uciec z męczącym dniu i uciec od tego wszystkiego.

Jak odwiedzić parki narodowe

Przychodzi taki czas w życiu każdego człowieka, gdy ogranicza miasta staje się ciężarem. Hałas, ruch, zgiełk metropolii tłumu przepychankach jak walczyć, aby Państwa dojazdy - życie w mieście może być bardzo stresujące.

Dlaczego nie uciec od tego wszystkiego? Jest powód, dlaczego nazywają go "na świeżym powietrzu". Nie ma nic całkiem jak w spokojnej radości siedzi przy ognisku i oddając w ciepłe dni. Jeśli chcesz odpocząć od hałaśliwego bałagan, który jest nowoczesny świat, to dlaczego nie wziąć urlop i spędzić trochę czasu w jednym z najpiękniejszych parków narodowych w kraju?

Będziemy chcieli, aby zaplanować dokładnie, kiedy idziesz po pierwsze. Wybierz się datę, kiedy pogoda będzie dobra, które prawdopodobnie doprowadzi do lata. Problemem jest to, że lato to szczyt sezonu na wizyty parku. Lipiec i sierpień są najbardziej zatłoczone miesięcy w parkach narodowych. Jeśli jesteś martwy ustawiony na pozycji jednego z bardziej popularnych parków, takich jak Yellowstone i Yosemite latem, wymagają rezerwacji jak najszybciej.

Parking może być problem, gdy tam dotrzesz. Latem parki pełne są ludzi, którzy chcą uciec jak to zrobić, a parki narodowe będzie zapchana. Na szczęście, wiele parków, że goście jak ty spędzić niewygodnego czas szuka miejsca, aby zostawić swój samochód, więc parki zintensyfikowały i oferują alternatywne środki transportu. W przypadku rezerwacji na rezerwację, zapytać o wszelkie usługi transportowe parku mogą mieć. Bilety mogą kosztować kilka dodatkowych dolarów, ale wygoda będzie warto.

Może być konieczne zezwolenie na głowę w backcountry dla parku będziesz odwiedzających. Przepisy te znajdują się w miejscu, tak, że środowisko naturalne pozostaje dziewicza, jak to możliwe. Z tego powodu, szlakiem jest jednym z najspokojniejszych miejsc do odwiedzenia podczas ucieczki z miasta. Jeśli szukasz spokoju i samotności pośród pięknie stworzenia, pamiętaj, aby poprosić o pozwolenia w momencie dokonywania rezerwacji. Po przyjeździe w parku, będziemy chcieli, aby dostać mapę i broszura, aby poprowadzić Cię do najlepszych miejsc. Oni pomogą zachować Ci się zgubić, należy zdecydować, do odkrywania mało.

Teraz może być patrząc po prostu poszerzyć swoje horyzonty i parki większy-name nie są wielkie znaczenie dla Ciebie. Możesz szukać ukrytych skarbów w systemie National Park Service w odwiedzając ich stronę internetową, http://www.nps.gov/ i uzyskanie informacji kontaktowych dla parku narodowego, że drażni cię kręci. Jedna wielka zaleta o zbadanie mniej znanych parków jest to, że istnieje znacznie mniejsza liczba osób je odwiedzających - co oznacza łatwiejsze zastrzeżenia, zdolność do planów o krótszym wypowiedzenia, a większe szanse, aby dostać się doskonałą miejsce namiotowe. Podczas gdy niektóre z parków nie mają atrakcje, jak zadziwiający jak Old Faithful, będziesz mieć pewność, aby mieć relaksujący, nagradzanie czasu jednak, i nie jest to, czego szukasz, tak?

Rama Giant Hall Rozszerzenie tabeli

Rama Giant Hall Rozszerzenie tabeli
Wendy pisze: "Witaj! Mamy antyczny stolik z 1878 'Hall olbrzymi ramki "Przedłużenie stołu. Wierzymy, że to może być kasztan? Posiada dwie boczne spadek liści, a także cztery wymienny Centrum pozostawia. Nie została ponownie w jakikolwiek sposób. Czy byłbyś w stanie dać nam wyobrażenie o tym, co w tej tabeli jest warte? "Dzięki Bogu za Wiktorii, z ich innowacyjnych mebli i dużych rodzin, które zakończyło się kawałki takie jak ten stół, i historii, że idzie razem z nim.

Copeland, Hall & Co.

Pan D. Copeland, HO Hall i HJ Durgin założyć sklep na Most 126 Jay Street, Rochester, Nowy Jork w ostatnim kwartale 19 wieku. Tutaj są produkowane meble i "opatentowane nowości", które zawarte stropików brzytwa, salony, krzesła i stojaki parasol. Rochester był dynamicznie rozwijającym się miastem produkcji, jak to było położone w pobliżu Erie Canal, kolei i Wielkich Jezior. Wyprodukowane materiały nie muszą już być dostarczany w dół do Nowego Jorku i rozprowadzane stamtąd: Rochester sprzedał swoje towary bezpośrednio do Midwest i poza nią. Wodne zasilane fabryki masowo dzień towarów i noc, i meble były wśród produktów. Przez 1894 było ponad 2700 fabryki w Rochester, zgodnie z historią i Handlu Rochester.

Oto, co powiedział na temat firmy Copeland, Hall w 1896 roku: Lokal składa się 12-piętrowy, budynek biurowy oraz najnowsze maszyny i parowóz był 200-konny i zasilany fabrykę "urządzeń oszczędzających pracę.". Ponad 150 osób pracuje tam. Firma chwalił się, że zakupione wyłącznie z najlepszych materiałów, i że "nie jeden element jest umieszczony na rynku, który jest nękany przez jednego defektu lub niedoskonałości." The Giant rozszerzenie Rama stoły "wykonany w trzydziestu różnych stylów ... i elegancji oraz Trwałość tych specjalności są typowe granicy doskonałości mechanicznej. Średnie wyjściowe 25000 stoły w roku. "

Tabele

Rama Giant Tabela Rozszerzenie został opatentowany w 1878 roku i stała się bestsellerem. Firma chwalił się, że tabela miała silną ramę, zakrzywiony, spiralny nogę i "najlepsze w historii" slajd, co oznaczało, że nie wziął trzech dorosłych mężczyzn wyciągnąć tabelę siebie i włóż liście. Tabele przyszedł jesionu lub orzecha, wg katalogu Copeland i kazano niedokończone (biały) lub wykończone. Klient wskazuje ile nogi stołu chciała, i opłacony do 1,20 dolarów za stopę. Stoły uzupełniono do 12 "o długości lub więcej. Dodatkowe nogi stołowe były 11 groszy każda. Spółka opublikowała wiele referencji w katalogu, z prawie każdy z komentarzy podkreślając wysoką jakość za niewielkie pieniądze.

Dzisiejsze Wartość

Jak smakuje zmieniony w 20. wieku, stoły z epoki wiktoriańskiej przegrał apelację. Kilka osób chciało lub potrzebne 10 stóp długie stoły, zwłaszcza stoły postrzegane jako tanie i wiele tabel skończyło się w warsztatach lub porąbane na opał. Dziś jednak, tabele te wracają do mody, cenione za ich historii i ich wielkości - Spróbuj zakupu gigantyczny stół przedłużający wszędzie dzisiaj. Co dziwne, jak ten blog był napisany, wpis Craigslist w Rochester, Nowy Jork miał tabelę Copeland (43 "x 92") w bardzo dobrym, oryginalnym stanie z czterech liści na 300 dolarów. Inne oferty znajdują się w tym samym przedziale cenowym, więc wartość odtworzeniowa dla tabeli Wendy będzie około $ 300-400.

Narodowe Centrum rodzinny Wywiad Literacy

Narodowe Centrum rodzinny Wywiad Literacy
Donna Elder, Literacy Rodzina Specjalista

Narodowe Centrum Family Literacy poświęcona jest pomoc rodzinom poprawy ich życia, podczas gdy rozwija zamiłowanie do nauki. Donna Elder jest specjalistą czytanie, a siłą napędową organizacji non-profit, która wzięła czas do zaoferowania porady ekspertów dotyczące wywołując zainteresowanie czytaniem.

Donna Starszego i Krajowe Centrum Literacy Family

Zakład Logiki Stosowanej (LTK): Co zainspirowało Cię stać specjalistą alfabetyzacji rodzina?

Donna Elder (DE): Zawsze uwielbiałem dzielić moją miłość czytać z moich studentów! Spędziłem moją karierę jako nauczyciel-dzieci i dorosłych. Uczyłem się w klasach i elementarnych w warunkach społeczności uczelni, które zawarte dorosłych uczniów, którzy mieli nadzieję otrzymać świadectwo GED.

Słyszałem Sharon Kochanie, prezes i założyciel National Center for Family Literacy (NCFL), mówić na profesjonalnym konferencji w Illinois ponad 20 lat temu. Nie wiedziałem wtedy, że mam okazję pracować z nią!

Jej prezentacja na temat umiejętności rodzinnym i komponentów modelu edukacji czterech dorosłych, edukacja dzieci, edukacji rodziców i rodzice i dzieci wspólnie (PAKT) Czas pomogły potwierdzić, że moja praca w czytaniu było ważne i mogą mieć wpływ na całą rodzinę. Praca umiejętności rodzinnym to fantastyczny sposób, aby zmieniać życie i rozwijać zamiłowanie do nauki.

LTK: Opowiedz nam o Narodowym Centrum Family Literacy.

DE: Narodowe Centrum Family Literacy to organizacja non-profit, która jest światowym liderem w zakresie umiejętności rodzinnym. Misją NCFL jest inspirować i angażować rodziny w dążeniu do edukacji i uczenia się razem. Sharon Kochanie przewidywał umiejętności rodziny jako "międzypokoleniowego podejścia, aby pomóc rodzinom wyjść z ubóstwa poprzez edukację".

NCFL jest zaangażowana w zapewnienie szkoleń i pomocy technicznej dla instruktorów i rozwijanie narzędzi, aby pomóc rodzicom i dzieciom uczyć się razem. Widzieliśmy, rodzice i dzieci podnoszą poziom wykształcenia, a rodzice dowiedzieć się, jak pomóc swoim dzieciom, a także nauczyć się umiejętności pracy.

LTK: Jaką rolę odgrywają w NCFL?

DE: Przyszedłem NCFL jako specjalista od czytania do pracy nad projektem badawczym z nauczycieli osób dorosłych. Byłem zaangażowany w szkolenie i udzielanie pomocy technicznej dla instruktorów i rozwoju zasobów dla dorosłych. Moje doświadczenia jako nauczyciel w szkole pozwoliły mi mieć udział w innych projektach od tych pierwszych dwóch lat. Brałem udział w pisaniu zasoby dla rodziców i nauczycieli, a także dalsze świadczenie szkoleń i pomocy technicznej dla nauczycieli w eksploatacji.

Pierwsze dzieci Wczasy w Reading

LTK: Niektóre dzieci mogą czuć się nieudolny w czytaniu. Czy książki jakichkolwiek dzieci wyróżniają się jako narzędzi do budowania zaufania?

DE: są tam tak wiele wspaniałych książek dla dzieci! Dla dziecka, lub dla każdego, kto chce poprawić swoje umiejętności czytania, znalezienie książkę, która jest interesująca jest kluczem. Gdy książka jest interesujące dla czytelnika, że ​​chce, aby ją przeczytać i praktyka pomaga rozwijać umiejętności czytania. To może być trudne dla rodzica, nauczyciela lub opiekuna do zrobienia, ale ważne jest, aby pozwolić czytelnikowi wybrać to, co chce przeczytać. Zawsze mówiłem, że moim studentom, czy chcą być lepsze czytelników, musieli ćwiczyć w taki sam sposób, że mieli ćwiczyć na instrumencie muzycznym czy sport poprawy.

LTK: Jaka jest różnica między wysokimi odsetkami, niskich książek słownictwa i typowych książek dla młodych czytelników?

DE: Duże zainteresowanie, niskie książki słownictwa są zapisywane na niższym poziomie czytania, ale mają fabułę i są o temacie, który zainteresuje kogoś starszego. Te książki mogą mieć więcej ilustracje, które pomogą czytelnikowi i będą miały kontrolowaną słownictwo i prostszej konstrukcji zdaniowych. Z fikcją, fabuła będzie prostsze i pozwoli uniknąć retrospekcje i mylące zmiany punktu widzenia.

Poprawa zrozumieniem

LTK: Jakie cechy ma powieści dla dzieci z problemami czytania ze zrozumieniem mają?

DE: Aby poprawić rozumienie, musimy zachęcać dzieci do czytania. Najlepiej zrobić, aby zachęcić ich to, aby pomóc im ustalić, co lubią czytać. Kiedy je dostać czytania, to ważne jest, aby porozmawiać z nimi o tym, co czyta.

Porozmawiaj z nimi o bohaterów, o problemie w historii i jak to zostało rozwiązane. Poproś, aby opowiedzieć historię i pomóc im myśleć o sekwencji zdarzeń, które miały miejsce. Czy historia się przywiązany do czegoś, co się z nimi stało i, co dzieje się w dzisiejszym świecie?

Kiedy dzieci są zainteresowane i może odnosić się do tematu lub historii mogą one być w stanie przeczytać na wyższym poziomie tego, co się spodziewać!

LTK: Dlaczego jest to ważne dla czytelników, aby odnosić się do historii na poziomie osobistym?

DE: Jeżeli jesteśmy zainteresowani w temacie lub można dokonać połączenia z osobistej historii, stajemy chcąc przeczytać w rzeczywistości chętnie czytać. Gdy czytelnik może dotyczyć nowe informacje do znanych przedmiotów lub zdarzeń, to pomaga czytelnikowi uczenia się i zapamiętywania. Ważne jest, że dzieci mają wiele możliwości, aby przeczytać, jeśli mają zamiar stać się dobrymi czytelnikami. Aby to zrobić, musimy być pewni, że czytając materiały, które ich interesują. Możemy pomóc dziecku ze zrozumieniem, kiedy wykazują zainteresowanie i rozmawiać z nimi o tym, co przeczytali.

Szybkie porady dla niechętnie Czytelników

LTK: Wszelkie szybkich porad przy wyborze książek dla czytelników niechętnych lub walczą?

DE: Pozwólcie dzieciom wybrać, co chcą czytać! Możemy mieć własne faworytów, które chcemy dzieci do czytania, ale najpierw musimy je dostać uzależniony od czytania, a później możemy dzielić się naszymi ulubionymi. Musimy pamiętać, że naszym celem jest zachęcanie do czytania i że nie ma się czyta tylko książki. Musimy rozważyć magazyny, istnieje wiele napisano na temat różnych obszarów i tematu-powieści graficznych, które mogą być bardziej atrakcyjne dla czytelnika walczy ze względu na bogactwo obrazów i mniejszej ilości tekstu.

Dowiedz się więcej o NCFL

Zakład Logiki Stosowanej dzięki Donna Elder za poświęcenie czasu, aby odpowiedzieć na pytania o umiejętności rodzinnym. Dowiedz się więcej o National Center for Family Literacy i darmowych zasobów, odwiedzając stronę internetową firmy.

Długie suknie noszone przez Halle Berry

Długie suknie noszone przez Halle Berry


Dla każdego strażnika sławna który jest także do wspaniałych mody, patrząc na retrospektywę suknie noszone przez Halle Berry jest jak spacer w dół niezwykle stylowy - i piękne - lane.

Halle Berry Mystique

Piękna aktorka Halle Berry już dawno zachwycił publiczność filmów i obserwatorów stylu podobne. Zagrała w filmach hit takich jak Flintstonowie, samochód Jamesa Bonda Die Another Day, miecznik, Boomerang i potrząsnąć, że zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki, Czekając na wyrok. Ona również zdobyła kilka nagród za swoją telewizję kablową portret zmarłego Dorothy Dandridge gwiazdy, z którymi dzieli pewne uderzające podobieństwa. Choć krytycy mogą debatować działające kotlety pani Berry, nikt nie zaprzeczy, że ona jest uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet pracujących w Hollywood już dziś. Ilekroć uderza czerwony dywan, obserwatorzy stylu chętnie skupić się na to, co ma na sobie.

Pamiętne suknie noszone przez Halle Berry

Przez lata, Halle Berry ma nosić niektóre z najpiękniejszych sukienek podczas spaceru po czerwonym dywanie. Niektóre z najbardziej mówił o suknie noszone przez Halle Berry to:

 • Prawdopodobnie jednym z najbardziej pamiętnych suknie nosiła był Elie Saab przebojem w 2002 roku, kiedy zdobył nagrodę dla Najlepszej Aktorki za rolę w filmie Monster Ball. Było to szczególnie wzruszający moment dla niej, ponieważ była pierwszym African-American kobieta, aby wygrać w tej kategorii. Jej emocjonalne mowy nie zostaną szybko zapomniane i nie będzie jej wygranej sukienkę: jest opisywany rękawów i sama stanik z kwiatowymi aplikacjami pomysłowo umieszczone. Następnie wtargnie do pełnego i dramatycznej długiej spódnicy, że za nią zaczepiana pięknie, kiedy szła po scenie. Spódnica burgund w połączeniu z gorsetu bordowym odcieniu i dotknął z zielonych i złotych kwiatów sztuk stał się wielkim hitem i przyniosła natychmiastową sławę dla projektanta.
 • W 2003 roku Halle Berry sobie Elie Saab kolejny projekt do Oscara, tym razem złoty suknia z chudymi paskami, złożonej dekolt i plisowaną spódnicę, że głęboko w ziemię zaczepianych w hipnotyzujący sposób.
 • Innym z jej sukienek Oscara był jednym ramionach nosiła numer Versace w 2005 roku miał subtelny ciemnoszary suknia ruching na stanik, postrzępione w talii i długości, płynące spódnica. Stonowane kolor działa dobrze ze swoim miodowym cery. Spojrzenie było klasyczne, eleganckie i nie przesadzone.
 • W tym samym roku, miała na sobie niebieską suknię do Ungaro nagrody Emmy. Ostro kontrastuje z Versace, ta sukienka Hollywood było żywe, przyciągające wzrok niebieskim. Konstrukcja bez ramiączek popisywał ramiona i biust w pochlebne sposób. Dekolt następnie płynęła bezpośrednio do niezwykłej nanoszone szczegółowo żabotem, że poszedł w dół na środku sukni. Głębiej niebieski wzburzyć została sama, przeplatane marszczenia baby blue.
 • Bardzo ciąży Berry sobie niebieską suknię kolejny piękny do premiery 2007 swojego filmu, Druga szansa. Ekstremalne, dekolt i zwiększających stanik imperium talii płynęła do pełnej spódnicy z lekkim spotkania w centrum. Z tyłu sukni było, jeśli to możliwe, jeszcze bardziej interesujące, z mnóstwem drapowania, pasm i szczegółowo.

Pobierz Look Halle

Podczas gdy większość kobiet nie ma dostępu do tego samego projektanta stylu, że gwiazdy robią, nadal można skopiować niektóre z najgorętszych czerwony dywan sukienki noszone przez gwiazdy jak Halle Berry. Ona zawsze wygląda bez zarzutu częściowo dlatego, że wie, co działa na jej ciele (choć zapewne nie ma dużo, że nie będzie wyglądać dobrze na niej!).

Jeśli chcesz naśladować niektóre z wyglądu Halle, przejdź do eleganckich, klasycznych utworów. Niskie dekolty nosi tak często są pochlebne dla wielu kobiet, ponieważ są wyposażone talie dla kobiet o kształtach klepsydry; kobiety, które nie chcą, aby podkreślić ich obwód talii może wybrać style imperium talii. Długie, płynące spódnice, które wyglądają tak dobrze w Halle wygląda dobrze na prawie każdy. Z takimi pięknymi stylów, to nie ma znaczenia, jaki rodzaj nogi masz.

Podobnie jak wiele innych stylowych gwiazd, Halle Berry mody rozsądek może stanowić inspirację dla każdej kobiety.

Zwiedzanie New York Hall of Science

Zwiedzanie New York Hall of Science


New York Hall of Science jest uważany za jednego z muzeów nauki wiodącym w kraju. To muzeum w Nowym Jorku jest mnóstwo około 400 eksponatów, które stanowią wyzwanie dla umysłu i pobudzają wyobraźnię. Wraz z jego licznych eksponatów muzeum znajduje się 16-ekranowy ścianę wideo, audytorium na 300 miejsc siedzących, fantastyczny teren stołówki i Galeria technologię, która umożliwia publiczny dostęp do Internetu.

Polecane Eksponaty w hotelu New York Hall of Science

New York Hall of Science oferuje stale zmieniających się szereg pokazów, które są zaprojektowane, aby podniecać i wzbudzić miłość do nauki. Na przykład, 2006 wyposażony jest w róg obfitości wydarzeń, takich jak wystawy technologii Nauki, w której opisuje wynalazków na przestrzeni 150 lat. Oferuje również Rzeźba rybosom, który wyraźnie ilustruje strukturę i formę rybosomu - organelli komórki, która promuje produkcję białka.

Innym intrygującym pokaż oferowane w tym muzeum w Nowym Jorku jest Quantoons, która jest zbiorem ilustracjami Tomasza Burka, który po raz pierwszy pojawił się w Quantum Magazine. Big Art oferuje szeroki wybór obrazów procesów biologicznych i reprodukcyjnych. Art of Science Fiction Wystawa prezentuje wspaniały świat science-fiction sztuki, oferując ilustracje podróży w czasie, przestrzeni i wyobraźni technologicznych.

Wydarzenia specjalne

Zawsze jest wiele specjalnych wydarzeń odbywających się w New York Hall of Science. Szczególnym wydarzeniem goście mogą uczestniczyć w to Przedszkole kukiełkowe i aktywność, wyposażony pokaz leszczyna Firefly w pierwszy dzień szkoły. Ten show następująco Filbert jak on wchodzi do szkoły i nowych przyjaciół. Aby nasadkę uroczystości, młodzież ozdobić noszenia powłoki owadów, które dostają się do utrzymania. Działalność ta ma jednak przeprowadzić niewielką opłatę materiałów eksploatacyjnych.

Far Out Nauka !, specjalne wydarzenie odbywające się w 2006 roku, znajduje się szereg eksponatów koncentrując się na naturalnej podniecenia nauki. Jednym z elementów tego szczególnego przypadku jest Outta Sight Ekrany eksponatem, który dysponuje cień z technologią wytwarzania i oprogramowania w celu wytworzenia "doświadczenie, które jest stąd widać." Inne wydarzenia promowani i eksponaty z tej serii obejmują The Amazing Maze i Sali Lustrzanej. Aby zwiększyć zainteresowanie matematyki i osiągnięcia New York Hall of Science jest również m.in. program o nazwie Funky Matematyka w tym szczególnym przypadku. Ten eksponat bada wzory, topografię i zagadek.

Wypełnione zabawą matematyczne Poszukiwania

Od matematyki i nauki, są tak ściśle związane, działania w celu wzbogacenia umiejętności matematyczne są w centrum uwagi z sali New York Nauki. Na przykład, zabawy z matematyki pojawi się w roku 2006. W tym intrygującym obszarze, dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach, takich jak wystawa Colossal Zegarów. Tu dzieci w wieku sześciu lat i pod dowiedzieć się o zegary, jak one działają, i jak powiedzieć czasu. Oni też ręce na doświadczenia dokonywania zegar pracy do domu.

Inną cechą jest obecny światowej sławy matematyka Film Festival, pokazując niesamowite klasyki matematyczne Cyberłowcy: oszust Ślub i R eading Rainbow: Ile milionów Wiele wydarzeń specjalnych przewozu niewielkiej opłaty, a niektóre mają ograniczoną przestrzeń dostępną?. Dlatego najlepiej jest zadzwonić z wyprzedzeniem, gdy planujesz podróż w celu uzyskania kalendarz imprez i dowiedzieć się o wszelkich stosownych opłat.

Planowanie podróży do New York Hall of Science

New York Hall of Science oferuje rozmaite tematy dzienne i miesięczne, oferując oszałamiający wybór interaktywnych imprez pobudzające ciekawość i zdumienie. Oprócz eksponatów muzeum służy jako tło dla wielu imprez publicznych i prywatnych, odpowiednie dla osoby dorosłej lub okazjach dzieci. Grupy szkolne są również mile widziane i zachęceni do zwiedzania wystawy, warsztaty i działania. Obiekty są zarezerwowane z dużym wyprzedzeniem, więc wskazane jest, aby dokonać rezerwacji maksymalnie do ośmiu tygodni wcześniej. W muzeum można nazwać (718) na 699-0005.

New York Hall of Science jest otwarta od środy do niedzieli od 10:00 aż do 17:00. Znajduje się na 47-01 111th Street, Queens, NY 11368.

Planowanie Skarbów dla dzieci

Planowanie Skarbów dla dzieci

Jeśli szukasz zabawy działalności partii lub rodzinnej grze, za planowanie poszukiwanie skarbów. Poszukiwanie skarbów jest zabawa, że ​​dzieci w każdym wieku mogą cieszyć. Wszechstronny gra jest odpowiednia dla dużych i małych partii spotkania rodzinne. Poszukiwanie skarbów są stosunkowo łatwe do zaplanowania po dowiedzieć się tematyczne, typy clue i skarby.

Skarbów tematy

Wybierz motyw kilka tygodni lub dni przed datą skarbów. Temat wyboru pomoże kierować typu wskazówek, mapę i nagrody tworzone na poszukiwanie skarbów.

Story Polowania

Polowania Story to poszukiwanie skarbów, które zawierają fabułę. Na przykład, uczestnicy Piękna i skarbów Beast może pomóc Belle poszukaj Bestii utraconej cudownej róży z wskazówek i nagród związanych z jego magicznym zamku.

Polowania w chowanego

Nagrody są ukryte w określonym miejscu, a uczestnicy szukać ich bez wskazówek. Wiele Wielkanoc polowania jajko działają w ten sposób.

Pirat Polowania

Utwórz tradycyjne piratów tematyce skarbów ukrywając skrzynię klejnotów i złotych monet gdzieś w całym domu lub w ogrodzie. Masz dzieci przebierają się za piratów i postępuj zabytkowej wyglądające mapy, aby znaleźć skarb.

Domki Treasure Polowania

Zaprojektuj poszukiwanie skarbów odzwierciedlać popularne wakacje takie jak Halloween, Wielkanoc, Walentynki lub Boże Narodzenie. Włączenie dekoracje wakacje lub symboli i tradycji w poszukiwaniu skarbów. Na przykład, ukryć naprowadziła na Halloween skarbów wewnątrz rzeźbione dyni, duchy wykonane z toreb papierowych lub miski cukierków.

Mall Treasure Polowania

Dla starszych dzieci, przytrzymaj poszukiwanie skarbów w lokalnym centrum handlowym. Napisz wskazówki, aby prowadzić dzieci do różnych sklepów i uczynić skarb sklep z zabawkami, sklep słodycze lub specjalny element dziecko zostało prosi.

Edukacyjne Treasure Polowania

Planowanie Skarbów dla dzieci

Skręć w poszukiwanie skarbów do nauki. Mają młodsze dzieci ćwiczą swoje umiejętności alfabetu odkrywając rzeczy, które zaczynają się wszystkie 26 liter alfabetu, aby znaleźć skarb. Użyj problemy słów lub prostych równań matematycznych wskazówek, aby pomóc dzieciom ustalić, gdzie iść dalej i ile kroków do podjęcia w poszukiwaniu skarbu.

Spersonalizowane Treasure Polowania

Jeśli tworzysz poszukiwanie skarbów dla swojej rodziny, za personalizacji temat. Możesz zaprojektować motyw oparty na jednym z hobby Twojego dziecka lub doświadczenia rodzinnego jak wakacje. Można również zaprojektować poszukiwanie skarbów, aby odsłonić coś specjalnego dla swojego dziecka, takie jak nowe dziecko lub lokalizacji specjalnej podróży.

Przygotowanie Skarbów

Wskazówki

Po ustaleniu tematu, można przystąpić do opracowania wskazówek. Przed napisaniem aktualne wskazówki, skomponować listę miejsc pojęcie, numerując je na bieżąco. To może pomóc w określeniu, gdzie ostatni skarb będzie przed wyborem plamy pojęcia. Napisz wskazówkę dla wszystkich plam pojęcia. Masz wiele możliwości skarbów wskazówek. Wspólna Skarbów wskazówki obejmują:

 • Wskazówki: napisał wiadomość, że daje uczestnikowi pomysł gdzie szukać nagrody opisując małe szczegóły kryjówki.
 • Puzzle: krótkie zdanie lub dwa, że brakuje słów, które opisują lokalizację skarbu.
 • Zagadki: krótki wierszyk, który wskazuje na lokalizację nagrody.
 • Przedmioty: Pewien obiekt lub zbiór obiektów daje wskazówki co do lokalizacji nagród. Na przykład, można oznaczyć dziesięć Dora twórców hałasu Explorer z innego znacznika koloru. Każdy kolor prowadzi do lokalizacji skarbu.

Upewnij się, że wskazówki są odpowiednie dla wieku dzieci uczestniczących. Te wskazówki powinny być wystarczająco wyzwaniem do zabawy, ale nie frustrujące. Liczba wszystkich wskazówek, więc jest łatwy do zapamiętania, gdzie umieścić je i prowadzić listę wskazówek i odpowiedzi, w przypadku dzieci utknąć.

Jeśli wolisz, aby nie tworzyć własne wskazówki, wyglądają pobrać darmowe arkusze clue Treasure Hunt, które zawierają wstępnie przygotowanych wskazówek mających na celu dopasowania do danego Skarbów temat.

Mapy

Narysuj mapę dla dzieci do naśladowania w pewnym momencie podczas poszukiwania skarbów. Możesz wybrać, aby narysować mapę, która zawiera wszystkie clue i pisać plamy wskazówki, które mają dzieci, określić, które miejsce zawiera skarb, lub dać dzieciom literę lub słowo w każdym miejscu clue pisać na mapie i zorganizować, aby określić położenie Ostateczna skarb. Mapa może być również podane, aby pomóc dzieciom odnaleźć pierwszą wskazówkę lub jako część ostatniego pojęcia, aby pomóc dzieciom znaleźć ostateczną skarb. Udekoruj mapę z rysunkami lub naklejkami, aby pasowały do ​​tematyki poszukiwanie skarbów.

Skarby

Nie musisz wydawać dużej ilości pieniędzy na skarb na poszukiwanie skarbów. Jeśli tylko przy użyciu poszukiwanie skarbów jako sposób na rozrywkę dzieciom w zwykły dzień, udekorować okno i wypełnić go z pozycji z znajdziesz w domu lub w domu upieczone ciasteczka. Na urodziny, poszukaj tanich zabawek, gier, naklejki, kolorowanki i cukierki w sklepie dolara. Jeśli poszukiwanie skarbu jest częścią urodziny, pamiętaj, aby mieć wystarczająco dużo skarb, tak aby każde dziecko otrzymuje coś. Specyficzne skarb wybrać zależy od tematu poszukiwanie skarbów.

Ukryj skarb więc nie jest widoczny jako dzieci zakończyć poszukiwanie skarbów. Pomysły ukryć skarb i to zakopać go w piaskownicy, ukrywając go w buszu lub umieszczenie go pod łóżkiem lub za kanapie w pomieszczeniu. Możesz również nie chce niczego ukrywać i po prostu nagradzać dzieci, które prawidłowo odpowiedzą na wszystkie wskazówki i dotrzeć do miejsca docelowego.

Korzyści Skarbów

Jako rodzic, można docenić wiele korzyści poszukiwanie skarbów. Możesz zaplanować poszukiwanie skarbów dla dzieci na każdą kieszeń. Gra nadaje się niemal na każdą okazję. Poszukiwanie skarbów również zabawnych możliwości, aby zachęcić do interakcji społecznej w partii, zapewniają jakość czasu rodzinie lub czynią bardziej interesującym przedmiotem edukacyjnych. To z pewnością wyjaśnia, dlaczego poszukiwanie skarbów są popularne. Choć poszukiwanie skarbów są zwykle uważane gier dziecięcych firm, są idealne do stosowania w trakcie wgłębienia wewnątrz lub chłodne zimowe weekendy. Zaplanuj poszukiwanie skarbów, stawiając wszystkie wskazówki, mapy i skarbów w pojemniku plastikowym pudełku po butach lub. Keep it ukryte w szafie, gotowy do użycia, gdy jest to właściwy moment.

Narodowe Towarzystwo Genealogiczne

Narodowe Towarzystwo Genealogiczne
Spółdzielnie oferują możliwości współpracy i cennych zasobów.

Jeśli szukasz krajowego społeczeństwa genealogicznym, najbardziej widocznym jeden w Stanach Zjednoczonych jest NGS. Założona w 1903 roku, Narodowy Genealogia Społeczeństwo (NGS) jest organizacją non-profit dla członków, począwszy od początkujących do zaawansowanych genealogów. Nie ma abonamentu dołączyć. NGS jest regulowana w zależności od zestawu regulaminów i przewodniczy radzie dyrektorów. Z siedzibą w Arlington, Virginia, NGS zatrudnia pracowników do pomocy w wykonywaniu jego misji. Poszczególne programy są administrowane przez komisje, pracujący pod auspicjami zarządu i prezesa. Dołączenie do krajowego społeczeństwa genealogiczne przynosi członkiem wiele korzyści, takich jak te opisane poniżej.

Narodowe Towarzystwo Genealogiczne

NGS jest dobrym źródłem dla genealogów na wszystkich poziomach zaawansowania. NGS regularnie organizuje konferencje i wydarzenia, takie jak wycieczki grupowe do Family History Library w Salt Lake City w stanie Utah. Doroczna konferencja ma cztery dni wykładów, lunche i warsztaty z kraju sławy prelegentów.

Publikacje

Narodowe Stowarzyszenie publikuje NGS Genealogia Magazyn i Narodowe Towarzystwo Genealogiczne Kwartalnika. Użytkownicy korzystają subskrypcji tych czasopism, jak jeden z nich korzyści. Społeczeństwo publikuje również z góry z NGS, blog. NGS publikuje specjalne książki interesie, w tym badań w serii państwa i numeracji w swojej genealogii. NGS publikuje także wideo, ścieżki do przeszłości.

Korzyści z członkostwa

Przynależność są oferowane do osób indywidualnych, rodzin i organizacji. Przynależność są dostępne w okresach jedno-, dwu- lub trzyletnich. Korzyści użytkownika mogą ulec zmianie, więc odwiedź stronę NGS do najnowszej, najbardziej wyczerpujących informacji. W chwili pisania tego tekstu, członkowie w NGS otrzymywać:

 • Prenumerata czasopism w dwóch głównych publikacjach Towarzystwa, NGS Magazine i Narodowego Towarzystwa Genealogicznego Kwartalnika
 • Zniżki na kursy, konferencje i przechowywania przedmiotów
 • Dostęp do indeksu od społeczeństwa do roku 2008 i 1912 ponownie wybrane zagadnienia dziennika
 • Darmowe arkusze i formularze
 • Darmowe fora internetowe
 • Strona NGS jest doskonałym źródłem, jeden z czołowych stron internetowych o względnie

Misja

Na stronie internetowej, społeczeństwo ma "służyć i rozwijać społeczności genealogiczne poprzez zapewnienie edukacji i szkoleń, wspieranie poprawy jakości i standardów oraz promowanie dostępu oraz zachowanie rodowodu".

Programy i Podróże

Oprócz własnych sponsorowanych konferencji i wyjazdów, NGS oferuje najnowsze informacje na temat różnych wydarzeń historycznych lub rodzina genealogiczne, szans edukacyjnych oraz spotkań rodzinnych. Kalendarz imprez lokalnych i krajowych jest regularnie aktualizowana na stronie internetowej. Darmowe ofert są dostępne na spotkania rodzinne. NGS jest sponsorem nagród i konkursów. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z NGS Conference Manager w [email protected]

Kursy edukacyjne

NGS oferuje swoim członkom dostęp do licznych kursach związanych z badaniem genealogii. Kursy te przeznaczone są dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania, od początkujących do profesjonalistów. Oni również oferują kursy do nauki w domu na CD. Bardzo popularne Oczywiście jest podstawowym Family History Umiejętności kurs online. Inne kursy koncentrują się na konkretnych zagadnieniach, takich jak transkrypcji, abstrahując czyny i ewidencji ludności.

Inne towarzystwa genealogiczne

NGS nie jest jedynym obywatelem społeczeństwa genealogiczne. Inne towarzystwa może być zainteresowany obejmują:

 • Hamilton Narodowy Genealogia Towarzystwo powstało w 1978 roku zwolnione z podatku krajowego społeczeństwa genealogiczne publikuje złącza. Oferując archiwum w formacie elektronicznym, organizacja jest obecnie komputeryzacji wszystkich jej zapisów, w tym 21.000 nazwisk. Jeden plik karta jest utrzymywany wyłącznie do nazwiska Hamilton / Hambleton, podczas gdy inny kartoteka obejmuje wszystkie linie zabezpieczeń. Wypłacone należności uprawnia członków do nieograniczonych wolnych zapytaniami.
 • Genealogia Towarzystwo Szwecji zapewnia 26.000 linki do baz danych genealogicznych, w tym ewidencji ludności.
 • Założona w 1976 roku, Federacja Towarzystw Genealogicznych (FGS) reprezentuje 500 genealogiczne społeczeństw i ich członków. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić stronę internetową lub e-mail [email protected] Telefon jest 888-347-1500. To społeczeństwo opiera się w Austin w Teksasie.

Który prezydent USA Wykonane Święto Narodowe Święto Dziękczynienia

Który prezydent USA Wykonane Święto Narodowe Święto Dziękczynienia


Zastanawiasz się, które prezydent USA wykonane Dziękczynienia świętem narodowym? Ten człowiek ogłosił, że Amerykanie powinni dziękować co roku w ostatni czwartek listopada. Dopiero w 1960 roku, jednak gdy dokładnie dzień w miesiącu listopadzie, na którym powinny być obchodzone wakacje będzie podpisana do prawa.

Tak, Który prezydent USA Wykonane Dziękczynienia świętem narodowym?

Abraham Lincoln wydał proklamację Dziękczynienia w dniu 3 października 1863 roku stwierdził, że to Proklamacja Amerykanie muszą teraz "obserwować ostatni czwartek listopada następnego jako dzień dziękczynienia i modlitwy do naszego Ojca, który mieszka charytatywny w niebie. A ja polecam do nich, że , jednocześnie oferując się na przypisywanie sprawiedliwie ze względu na Niego takich osobliwych wyzwoleń i błogosławieństw, oni również, z pokorną pokuty dla naszej narodowej upór i nieposłuszeństwo, uznanie Jego czułą opieką tych, którzy stali się wdowy, sieroty, osoby cierpiące żałobnicy, lub w żałosne zamieszki społeczne, w którym jesteśmy w sposób nieunikniony prowadzi i żarliwie błagam wstawienie Wszechmocnego strony leczyć rany narodu, i przywrócenie go, jak tylko może być zgodne z celów Bożych, do pełnego korzystania z pokoju, harmonia, spokój i jedność. "

Franklin D. Roosevelt

Franklin D. Roosevelt przeniósł święto Dziękczynienia na trzeci czwartek listopada w 1939 roku zrobił to w celu pobudzenia gospodarki z wcześniejszych zakupów świątecznych. Niestety, zmiana ta nie była popularna. Po wielu kontrowersji, prezydent Roosevelt zmienił święto narodowe z IV czwartek w listopadzie w 1941 roku.

George Washington

Choć prezydent Waszyngton nie sprawiają Dziękczynienia świętem narodowym, zrobił wydać odezwę zatytułowaną "Ogólne Dziękczynienia" w pierwszym roku urzędowania. Prezydent Waszyngton oświadczył, że 26 listopada 1789 zostać uchylony jako "A dzień Publick Dziękczynienia i Modlitwy." Co więcej, to było ", których należy przestrzegać, uznając wdzięcznym sercem wiele i pojedyncze łaski Boga Wszechmogącego".

Wspólna rezolucja Kongresu

Wspólna rezolucja Kongresu (55 Stat 862;. 5 USC 87b) została uchwalona 26 grudnia 1941 oficjalnie dokonywania Święto Dziękczynienia w czwarty czwartek każdego roku. To również Święto Dziękczynienia Federalna wakacje. Prezydent Dwight Eisenhower podpisał ustawę 11 listopada, 1960.

Skarbów tematy

Skarbów tematy
Wyślij dzieci na poszukiwanie skarbów w czasie przyjęcia urodzinowego.

Szukasz pomysłów tematycznych dla skarbów dla dzieci? Dzieci od malucha do nastolatków będą wszyscy mogli cieszyć się poszukiwanie skarbów, ukierunkowaną na ich ulubionych zajęć, książek, przedmiotów i filmów. Oto kilka propozycji tematycznych, które warto wziąć pod uwagę przy następnym decydowania zaplanować poszukiwanie skarbów dla dzieci cieszyć.

Pomysły tematyczne dla Treasure Hunts

Poszukiwanie skarbów to gra stroną kryty dla dzieci do zabawy w czasie zimowych miesięcy lub podczas deszczowej letnie popołudnie. Poszukiwanie skarbów są również idealne zajęcia dla urodziny, święta i inne specjalne okazje, też.

Tematem polowanie naprawdę zależy od pory roku i okazji. Uważają, że te tematy skarbów dla dzieci ":

 • Jack Frost jest Stash: Ślady powinny prowadzić do akcesoriów zimno pogodowych, takich jak buty, płaszcze i puchowe. Ostateczna skarb na końcu może być skrzynka pełna kakao i kubki.
 • Bonus Urodziny: Wyślij urodziny chłopca / dziewczynkę na poszukiwanie skarbów, aby znaleźć jego / jej prezenty. Alternatywnie, dać każdemu dziecku obecnych na przyjęciu urodzinowym kilka wskazówek, które prowadzi ich do własnej torbą pełną łaski urodziny dziecka.
 • Rub-A-Dub-Dub: Trzymaj dzieci zajęty w deszczowy dzień, wysyłając je na polowanie na różnych przedmiotów kąpieli w domu. Niech zbierają czystym strój, ręczniki oraz zestaw zabawek. Ostateczna skarb może być nowa butelka kolorowym kąpieli.
 • Cookie Jar Złodziej: Rodzice, którzy mają troje lub więcej dzieci (lub dziennej opieki z kilku dostawców dzieci) mogą planować polowanie tajemnica. Napisz trochę historię o brakujących plików cookie i występów dzieci pusty Cookie Jar (wraz z tartą). Wskazówki roślin wokół domu lub centrum, które prowadzi do sypialni konkretnego dziecka lub kącika. Ostateczna skarb, oczywiście, jest skrzynka pełna ciasteczek.
 • Puzzle Hunt: Każdy trop prowadzi do kawałka układanki, że dzieci ułożyła na ostatnim miejscu. Przyklej zagadki razem do zawieszenia w pokoju chłopca urodziny / dziewczyny, lub narysuj nazwę z kapelusza wysłać zagadkę domu z dzieckiem po imprezie.
 • Włóczędzy plaży: Tworzenie zabawy skarbów na zewnątrz. Dzieci mogą zebrać akcesoria plażowe na ich polowanie. Wyślij im wskazówek, aby znaleźć łopaty, wiadra, przesiewacze i więcej. Podejmie ostateczną wskazówką nową formę zamek z piasku w ich piaskownicy, uwaga, mówiąc im, mogą udać się do plaży / basenie lub parę nowych okularów.

Zabawa dla dzieci w każdym wieku

Choć poszukiwanie skarbów są zwykle uważane gier dziecięcych firm, są idealne do stosowania w trakcie wgłębienia wewnątrz lub chłodne zimowe weekendy. Niech dzieci uczestniczą w wyborze tematu jeszcze więcej przyjemności rodziny.

Halle Berry wprowadza na rynek nowy zapach Reveal The Passion

Aktorka Halle Berry jest jedną z niewielu gwiazd, których produkty generują przychody perfum i są rozpoznawane przez konsumentów. Nawiasem mówiąc, niedawno nagrodę FiFi oznaczył Berry prestiżową nagrodę. Dlatego jest bardzo oczekiwane Nowy zapach od celebrit r.

Halle Berry wprowadza na rynek nowy zapach Reveal The Passion

Po ubiegłorocznej premierze zapachu Reveal, kibice będą mogli podziwiać nowy zapach Reveal The Passion w lipcu tego roku. Owocowo-kwiatowa kompozycja jest ogłoszony jako zmysłowy, tajemniczy i elegancki, i jest zaprojektowane jako wyzwanie silnej kobiety.

Reveal The Passion zapach jest zbudowany na kontraście słodkich i pełnych pasji i odzwierciedla charakter notatki Halle jest.

Górne nuty przedstawić zapach z włoskiej bergamotki, frezji, i jabłka. W informacji dodatkowej do "serca", można znaleźć mangostan i "baza" zapachu rozgrzewa z notatek drzewiastych, paczula i piżmo.

Butelka nowego zapachu imituje kształt zapachu Reveal, ale to jest po prostu malowane fioletowy. Zapach Reveal The Passion produkowana jest wraz z gamą zabiegów.

Obraz handlowa nowego zapachu jest tworzony przez Halle Berry sama, jest ona przedstawiona na zdjęciu w eleganckiej sukni fuksja.

Narodowa Fundacja Weteranów niepełnosprawnych

Narodowa Fundacja Weteranów niepełnosprawnych

Po wspierać Veterans Narodowa Fundacja wyłączone, robią różnicę w życiu tych, którzy służyli w kraju, jak i ich rodzin.

O Fundacji Narodowego inwalidów

Narodowa Fundacja inwalidów (DVNF) działa w celu rozwiązania problemów, które mają wpływ na życie weteranów, którzy są weteranami niepełnosprawne i ich rodziny. DVNF został stworzony w 2007 roku przez sześć kobiet, weteranów i od tej pory z pomocy mężczyzn i kobiety, którzy zostali ranni w czasie pełnienia służby lub zachorują w trakcie lub po ich usług zmienić swoje życie na lepsze.

DVNF świadczy usługi dla niepełnosprawnych weteranów i ich rodzin. Współpracują z różnymi organizacjami, które mogą stanowić bezpośrednie wsparcie w konkretnych obszarach, które są potrzebne weteranów.

Grupy, które Fundacja stara się pomóc to:

 • Kobiety, którzy służyli w wojsku
 • Weterani, którzy są bezdomni
 • Weterani, którzy zostali ranni

Mają one szczególne znaczenie w pomaganiu tym, którzy cierpią z powodu Stresu pourazowego oraz innych urazów mózgu.

Jak ubiegać się o dotację

Jednym ze sposobów, że Fundacja pomaga weteranów i ich rodzin jest w formie dotacji. Grants podano na dwa sposoby:

 • Do poszczególnych weteranów
 • Do organizacji, którzy pomagają weteranów, którzy są w potrzebie pomocy

Jest wniosek o dotację, aby wypełnić i wysłać. To trwa 30 dni, aby przetwarzać wnioski indywidualne do 60 dni na wniosek organizacji.

Osoby ubiegające się o indywidualnych dotacji zostanie poproszony o podanie podstawowych informacji, takich jak imię i nazwisko, adres, numer telefonu i datę urodzenia. Wnioskodawcy będą również pytanie, co służyli w gałąź, datę były odprowadzane i ich roczny dochód miesięczny. Będą również należy wypełnić kwoty finansowania ich wniosek i państwa innych środków pomocy finansowej.

Organizacje ubiegające się o dofinansowanie zostanie poproszony o ich danymi kontaktowymi, a także, co następuje:

 • Jak wielu weteranów służą
 • Celem wniosku
 • Kwota finansowania ich żądanie

Przyznać pieniądze mogą być wykorzystane do danej osoby żywności, mieszkaniowych lub użytkowych rachunki lub organizacji w celu rozszerzenia usług obecnie świadczonych na weteranów.

Sposobów, aby pomóc

Istnieje wiele sposobów, aby pomóc DVNF. Jednym ze sposobów jest dokonać wpłaty. Twoja dotacja pomoże mężczyźni i kobiety, którzy służyli w wojsku zmienić swoje życie na lepsze. Wsparcie finansowe jest jedna rzecz, która jest zawsze potrzebna. Aby dokonać wpłaty, wydrukować formularz wpis na stronie internetowej i wysłać go do Fundacji.

Istnieją inne sposoby, aby pomóc Fundacji, jak również. Należą do nich:

 • Kontakt z ustawodawców, zarówno w Senacie i Domy i skłonienie ich do wspierania programów dla weteranów.
 • Prezentując amerykańską flagę i pokazać swój patriotyzm i wsparcia niepełnosprawnych weteranów.

Jest wielu weteranów, którzy nie wiedzą, gdzie szukać pomocy i wsparcia. Niech wiedzą Fundacji Narodowego inwalidów. Kiedy skontaktować się z Fundacją będą podane informacje i zasoby, których potrzebują. Będą one również być przypisany doradcy, który pomoże poprowadzić ich w dobrym kierunku.

Informacje kontaktowe

Aby dokonać wpłaty, złożyć wniosek o dofinansowanie lub uzyskać więcej informacji, możesz skontaktować się dzwoniąc pod numer 1-888-782-2148 DVNF. Ich adres to 1634 Eye Street, NW, Suite 750, Washington, DC 20006. Ich adres e-mail: mailto: [email protected] [email protected]

Uwagi końcowe

Weterani są jedna grupa osób, które są często zaniedbane. Mają wiele potrzeb, które mogły bezpośrednio wynikały z ich usług do ich kraju. Czy zostały one wyłączone lub poważnie rannych, wielu nie wie, gdzie szukać pomocy i wsparcia. DVNF istnieje, aby pomóc tym, którzy służyli ich kraju i upewnić się, że szeroki zakres usług i wsparcia do ich potrzeb.

Bliżej Fragrance przez Halle Berry

Kto chce być "bliżej" do Halle Berry? Kilka dni temu aktorka zaprezentowała swój nowy Closer zapach w zmysłowej reklamie.

Bliżej Fragrance przez Halle Berry

Nowy zapach jest trzecim z rzędu dla aktorki, która łatwo opanowali umiejętność do perfum: aktorka wypuścił Halle (2009) i Reveal (2010) perfumy przed bliżej.

Podczas tworzenia nowego zapachu, Halle czerpał inspirację z odwiecznej opozycji mężczyzn i kobiet, antagonizm siły i słabości, delikatności i zmysłowości - nic dziwnego, że zapach ma taką nazwę.

Halle sama opisuje nowy zapach, mówiąc, że chce być unikalny zapach i uwodzić płeć przeciwną, tworząc rodzaj intymnej aurze.

Nowy zapach przedstawia kontrast: łączy zdrewniałe, kwiatów i nuty zapachowe, jest zapach dzikich malin, lilia, fiołek i mimoza (ulubiony kwiat Halle Berry). Bliżej zapach pozostawia lekki ślad, a kobieta z takim trudem można perfum forgetten!

Halle Berry wprowadza Fragrance Halle

Halle Berry wprowadza Fragrance Halle
Halle Berry wprowadza na rynek własny zapach na wiosnę 2009. Jest aktorką "debiutancki zapach, że ona będzie się rozwijała w partnerstwie z kosmetykami gigant Coty. "Zapach jest coś, co zawsze chciałem zrobić coś dla siebie" - powiedział "X-Men" gwiazda. "To jest prawdziwy, prawdziwym wyrazem tego, kim jestem - Brałem udział we wszystkich aspektach jej wykonania." Co ciekawe, większość gwiazd wyrażać się tylko w ten sam sposób. Ale, to całkiem możliwe, że jeden, albo lepiej dwie, utalentowani nosy wykonać zadanie dla nich, jak w przypadku zapachów w Beckham.

Zapach podpis Halle jest podobno drzewno orientalny. Minęło dwa lata żmudnej pracy zaprojektować butelkę do Halle przez Halle Berry.

"Byłem mieszania zapachy innych marek, które pozostają bezimienne, zanim zrobiłem mój własny z nutami fig i mimozy. Potem dodał olibanum, który jest korzeniem Afryki, które przynosi przyprawy do zapachu i drzewa sandałowego, które wygładza wszystko na zewnątrz i sprawia, że ​​jest pyszne. To bardzo zmysłowy, bardzo naturalne i bardzo refleksyjne zapach. "

Przy okazji, zapachy gwiazd zdominowały światowy rynek perfum od 2006. Jest to korzystne dla obu stron biznesowych. Zarówno gwiazdy i kosmetyki gigantów czerpią bonanza od sprzedaży zapachów (ponad 353 milionów dolar teraz).

Narodowe Centrum pomocy hipoteczny

Narodowe Centrum pomocy hipoteczny
Możesz uniknąć wykluczenia.

Narodowe Centrum Pomoc hipoteczny jest organizacją pożytku publicznego, która pomaga właścicielom domów w uzyskaniu kredytu, gdy zmiany mają one albo w tyle z ich płatności lub są narażeni na tyle.

Dla zysku

Dlaczego ważne jest, aby pamiętać, że NMHC jest na zysk firmy? Mimo, że ta firma nie stwarza jako agencję rządową lub próbować nakłonić właścicieli domów do myślenia, że ​​są przedstawicielami rządu, nazwa tej firmy mogą wprowadzać w błąd ludzi, że firma działa w imieniu rządu Oferujemy bezpłatną pomoc dla walczy domów.

Tylko dlatego, że ta firma jest dla zysku, ale to nie znaczy, że organizacja nie może pomóc właścicielom domów w modyfikowaniu swoich kredytów hipotecznych w celu uzyskania mniejszych miesięcznych płatności.

Pożyczka Modyfikacje

Zmiany w zakresie kredytów hipotecznych dostosować kredytu hipotecznego, aby dać Ci mniejszą zapłatę. Jest to dobry wybór dla osób, które stały się w jednej z tych kategorii:

 • Utrata pracy, rozwód, lub inne zdarzenie znacznie spadły dochody.
 • Regulowane stawki kredytów hipotecznych dostosowane do tak wysokiego poziomu miesięcznych płatności staje się trudne do wykonania co miesiąc.
 • W domu spada za płatności miesiąc lub dwa, ale teraz ma środki do dokonywania płatności.

Jest to ważny czynnik modyfikacji kredytowe; musi być w stanie dokonać płatności co miesiąc. Nie należy się spodziewać, aby uzyskać zmianę kredytu, jeśli nie jest w stanie wykazać zdolność do podejmowania nowych miesięcznych płatności co miesiąc.

Narodowe Centrum Pomoc hipoteczny w Liaison

Przedstawiciel tej firmy skontaktuje się do kredytodawcy w celu uzyskania kredytu na zmianę hipoteki. Tych specjalistów są dobrze zorientowani w przepisach stanowych dotyczących modyfikacji hipotecznych i uniknięcia wykluczenia.

Modyfikacja może:

 • Zmniejszyć oprocentowanie kredytu hipotecznego.
 • Wyciągnij amortyzacji kredytu hipotecznego.
 • Zmniejsz główne równowagi, że jesteś winien na kredyt hipoteczny.

Nie każdy ma prawo do modyfikacji kredytów hipotecznych, zwłaszcza tych, którzy są daleko w tyle w ich płatności hipotecznych. Ważne jest również, aby zrozumieć, że kredytodawcy nie są wymagane zgody na certyfikaty hipotecznych, nawet jeśli stosuje się do specjalisty, aby pomóc w uzyskaniu modyfikacji dla kredytu hipotecznego.

Pierwsze kroki

Możesz poprosić o zmianę kredytów hipotecznych bez wykorzystania z usług firm takich jak The National Center Pomoc hipoteczny. Skontaktuj się z kredytodawcy hipotecznego, aby dowiedzieć się, jakie kroki należy podjąć w celu złożenia wniosku o zmianę.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z tego przedsiębiorstwa, o to, co należy zrobić:

 1. Odwiedź stronę NMHC lub zadzwoń (800) 710-6023, aby porozmawiać z przedstawicielem.
 2. Odpowiadanie na pytania dotyczące bieżącego kredytu hipotecznego, aby dowiedzieć się, czy jesteś uprawniony do żądania modyfikacji pożyczki. Bądź przygotowany, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące stanu swojego kredytu hipotecznego, nazwa kredytodawców hipotecznych, oprocentowanie kredytu hipotecznego i inne szczegóły dotyczące kredytu, które będą przydatne dla przedstawiciela wiedzieć.
 3. Jeśli wysłać Ci te informacje za pośrednictwem strony internetowej firmy, otrzymasz telefon od przedstawiciela, który wyjaśni proces do Ciebie. Jeśli Twój pierwszy kontakt jest przez telefon, przedstawiciel będzie zbierać informacje od Ciebie przy pierwszym kontakcie.

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z usług tej firmy, dać im prawo do negocjowania w Twoim imieniu w celu uzyskania kredytów hipotecznych poprzez zmianę aktualnego kredytodawcy hipotecznego. To nie jest refinansowanie, a będziesz w stanie zmienić pierwszy kredyt hipoteczny tylko w przeciwieństwie do wszelkich pożyczek kapitałowych lub linii kredytowych.

Popularny wybór

NMHC jest popularny wśród kredytów hipotecznych firm modyfikacji negocjacyjnych. Są też inne firmy dostępne, którzy robią to samo, z których kilka -a są scams- więc spojrzeć na wszystkich dostępnych opcji, a każdy dokument dokładnie przeczytać przed wyrażeniem zgody na współpracę z tej lub innej firmy, aby uzyskać zmianę.

Nowy zapach Bliżej przez Halle Berry

Halle Berry wydaje nowy zapach o nazwie Closer. Jest to trzeci produkt z aktorką i właściciel Oscara w dziedzinie perfum. Jej wcześniejsze zapachy są nazywane Halle i Reveal. Według Halle, Nowy zapach jest bardziej prowokacyjne i sexy niż dwa poprzednie.

Nowy zapach Bliżej przez Halle Berry

Aktorka powiedziała, że chce, aby stworzyć zapach, która stałaby kobieta zupełnie wyjątkowy i nie do odparcia w oczach płci przeciwnej, tworząc rodzaj intymnej aurze wokół niej.

Rezultatem jest nowoczesny zapach kwiatowo-drzewno. Otwiera go z nutami dzikich malin ozonu, i lilii wodnej. "Serce" obejmuje mimoza (ulubiony kwiat Halle), fiołka i cedru. Baza zawiera słodki mieszankę wanilii, mahoń, kaszmiru i piżma.

Opakowanie pełni odzwierciedla cel nowego zapachu: Projekt butelki powinny być przypomina linii dwóch splecionych ciał: męski i żeński jednym.

Zapach ukaże się we wrześniu 2012 roku (Eau de Parfum, w 15 i 30 ml butelkach), towarzyszy dezodorant w sprayu.