grsail.com

I chiński kapelusz zrobic

Jak zrobić chiński kapelusz papieru

Możesz łatwo chińskiej wersji papieru stożkowy kapelusz z chińskiej słomkowy kapelusz. To byłoby zabawne Projekt korzystać podczas nauczania dzieci w wieku szkolnym na temat chińskiej kultury czy o tradycyjnych chińskich świąt. To byłoby idealne Projekt wokół chińskiego Nowego Roku, na przykład.

Dostawy będziesz potrzebował to standardowy element rozmiar papieru, miska o wielkości głowy, nożyczki, ołówek, długopis lub przezroczystą taśmą, zszywacz i kawałek elastyczna w użyciu jako pasek pod brodą. Opcjonalne dostawy będzie zawierać żadnych ozdób wybierzesz, takie jak kredki, markery, lub dekoracji, które mogą być przyklejone do kapelusza. Można użyć dowolnego koloru lub wzoru papieru, w zależności od tego, czy chcesz, aby udekorować swój wypełniony chińskiego papieru kapelusz.

 • Po pierwsze, należy umieścić papier na płaskiej powierzchni, i umieścić miskę do góry nogami na górze papieru.
 • Następnie będziesz śledzić wokół miski narysować okrąg na kawałku papieru, i wyciąć wzór okręgu.
 • Cięcia szeroki trójkąta dwucalowego z jednej stronie koła, umieszczając punkt trójkąta w środku koła.
 • Teraz możesz wyrzucić swoją trójkąta. Jeśli wykonujesz ten projekt z dziećmi, należy nadzorować ich wykorzystanie nożyczek.
 • Następnie, należy odciągnąć każdej krawędzi wyciętego trójkąta w kierunku siebie nawzajem, pociągając góry trójkątnym wycięciem w kształcie stożka. Gdy twój kapelusz jest symetryczna, przymocować końce razem z taśmą.
 • Wreszcie odcinkowych kawałek elastyczna z całej otwartej dole stożka, o odpowiedniej długości, aby pasek pod brodą. Twój chiński papier kapelusz jest zakończona, z wyjątkiem ewentualnego etapu dodawania dekoracje.

Ozdoby są całkowicie do własnej wyobraźni. Można rysować chińskie wzory lub zdjęcia, lub można nawet użyć pre-urządzone papieru, aby zachować ten ostatni krok. Jeśli używasz tego projektu w trakcie nauczania dzieci, można mieć każdy z nich urządzić własny kapelusz. Wystarczy pozwolić mnóstwo czasu na kapelusze do wyschnięcia jeśli są za pomocą kleju.

Choć tradycyjny kapelusz zazwyczaj nie jest urządzone, można tworzyć własne, jak kapelusz chiński papier piękny i ozdobny, lub jako proste i tradycyjne, jak wybrać. Proste pomysły to smoki lub chińskich znaków, z których każdy może być skopiowane z książki. Różne kolory mają różne znaczenie w kulturze chińskiej, można poszerzyć swoje plany lekcji, poprzez badania i tym ich znaczenie.

Chińskie symbole i ich znaczenie

Chińskie symbole i ich znaczenie

Chińskie symbole znaczenie mają ogromny wpływ na to, jak symbole są używane w feng shui środków, zwłaszcza, gdy symbol jest używany do aktywacji elementu.

Chińskie symbole znaczenia i wykorzystania

Ludzie często chińskich symboli do talizmanów przynoszących szczęście. Możesz użyć tych symboli, aby przyciągnąć pewne energie do Ciebie i Twojego domu. Jeśli chcesz wykorzystać ten feng shui remedium aktywować pewne energie w swoim domu, musisz wiedzieć, gdzie każdy sektor znajduje się w domu. Dodatkowo, będziemy chcieli, aby symbol jest wykonana z elementu związanego z danym sektorze. Na przykład, jeśli chcesz użyć symbolu we wschodnim sektorze domu, optymalnym wyborem materiału do symbolu byłaby drewna.

Bogactwo, sukces i pieniądze

Wiele energii chi symbole włączyć w sektorze kariery bogactwa lub. Możesz użyć tego samego symbolu do różnych obszarów w celu doprowadzenia energii reprezentowaną przez amulet, figurki lub obrazu. Można używać symboli bogactwa zwiększyć swoją karierę przynieść większy sukces do sektora pracy, jak również w obszarze dobrobytu domu.

Sztabki złota

Te złote ikony w kształcie przypominają zabawny kapelusz. Wielu ludzi umieścić te symbole w obszarach majątkowych swoich domów, aby przynieść im szczęście i poprawę finansów.

Monety wiązanej z Czerwona wstążka

Znajdziesz tu chińskie monety wiązanej razem w trzech lub sześciu kombinacjach. Upewnij się, że monety wytwarzany z pozytywnym dynastii takich jak I-Ching. Nie chcesz zaprosić negatywną energię za pomocą monety z okrutnej tyranii dynastii. Place monety w swoim sektorze bogactwa do stymulowania energii wyciągnąć więcej pieniędzy na swój sposób.

Fu lub Foo Psy

Fu Psy są stylizowane lwy pierwotnie utworzone zaszczepić strach w niedoszłych złodziei. Rzemieślnicy rzeźbione te bardzo duże psy stróżujące z kamienia, aby być umieszczone w przedniej części cesarskich pałaców. Te fikcyjne istoty szybko stał się symbolem wielkiego bogactwa i opiekunów bogactwa.

Smok Turtle

Jeśli chcesz przyciągnąć wielkie bogactwo i sukces po prostu dodać żółwia smoka do sektora zawodowego bogactwa lub. Ten mitologiczny stwór ma ciało żółwia z głową smoka stylu. Energie związane z tym symbolem są odwaga, determinacja, siła i sukces. Jest to potężny symbol przedsięwzięciach biznesowych. Wizerunek żółwia smok jest na szczycie sterty sztabki złota i I-Ching (pozytywne dynastii) monet. Jej usta są otwarte, więc może zdmuchnąć pozytywną energię z wielką mocą. Zazwyczaj znajdziesz monetę w pysku. Upewnij się, że moneta jest skierowana do góry (boczne), chińskie znaki.

Ropucha trzech nogach

Trzech nogach ropucha jest bardzo pomyślny symbol nazywając bogactwo w domu. Większość posągi pochodzą z chińskiej monety w ustach ropuchy podobny do posągów smoka żółwia.

Złota rybka

Złote ryby będą przyciągać pieniądze i bogactwo dla Ciebie. Dla najlepszych rezultatów używać kombinacji ośmiu czerwony i jeden czarny lub osiem czarnym i jednym czerwonym ryb.

Powodzenia

Chińskie Powodzenia amulety, amulety i przedmioty są mieszanką elementów oraz motywów.

Wół, Udzielanie Wishes

Wielu wierzy, że święte zwierzęta i bóstw przyzna pragnienia twego serca. Ci ludzie czcić jako świętego wołu zwierząt. Możesz użyć symboli wół jak talizmanów przynoszących szczęście w jakimkolwiek sektorze domu, które chcesz włączyć. Na przykład, jeśli masz chęć do pewnej pracy, to ten symbol w sektorze kariery domu lub biura domowego.

Lucky Bamboo

Lucky bamboo jest żywo symbolem można użyć do aktywacji elementy ognia i drewna. Lucky bamboo przyciąga świeże nowej energii, które pomogą Ci odzyskać energię pewne sektory domu i później, swoim życiu. Ustalenia te pochodzą z różnych numerów łodyg. Każdy numer ma szczególne znaczenie i symbolem szczęścia, jakie może ona przynieść dla Ciebie.

Mystic Knot

Mistyk węzeł jest węzeł wieczności (ósemka) i składa się z sześciu innych węzłów nieskończoności. Ta seria powiązanych węzłów stworzyć urok niekończącej szczęścia i wielkiej obfitości na kto nosi i używa go w wystroju domu. Węzeł jest zazwyczaj wykonana z czerwonego jedwabiu i często przewód jest podłączony do innego uroku w konkretnym celu, takich jak monety przyciągania bogactwa lub parę Mandarin kaczek stosowanych jako symbol szczęśliwego małżeństwa.

Miłość i Wieczność Symbole

Jeśli chcą odnowić uszkodzoną małżeństwo lub znaleźć nową miłość, a następnie symbole miłości może pomóc.

Red Envelope

Ludzie używają czerwone koperty, aby nadać błogosławieństwo do odbiornika. Jest wiele okazji, kiedy można darem ktoś z czerwonej kopercie, takie jak ślub, urodziny, rocznicę, lub promocji zatrudnienia. Mit za tym symbolem pochodzi od młodego człowieka zabójstwo smoka. Z wdzięczności, wioska zbiera monety i uszczelnione je w kopercie czerwony, a następnie oddał go do smoków. Upewnij się, że zawsze jest jeden z chińskich monet wewnątrz koperty przed uszczelnić i rozdawać je.

Mandarynki Kaczki i żurawie

Kaczka mandarynka i żuraw to dwa najczęściej używanych symboli dla długiego i szczęśliwego małżeństwa. Niezależnie od tego, jeden użytkownik zdecyduje się użyć w swojej branży weselnej domu, pamiętaj, aby korzystać z dwóch kaczek lub dwa dźwigi do reprezentowania Ciebie i Twojego małżonka (kochanek).

Piwonie i kwiaty brzoskwini

Dwa z najbardziej popularnych wyborów symboli kwiatowych dla miłości są piwonie i kwiaty brzoskwini. Ich delikatne piękno jest pełna elegancji, długowieczności i obfitości i woli

Rose Quartz

Kwarc różowy jest rozważyć uosobieniem uroku miłości. Noś go jako naszyjnik albo fizycznej lub rzeźbione w symbol miłości.

Gołąbków

W chińskich ptaków hodowlanych, często egzotycznych, reprezentują miłość. Dwa z nich są najwybitniejsi para kaczek Mandarin lub para żurawi. W wielu rysunków, ptaki te są stylizowane i mają eleganckie, płynne linie piór, aby przekazać emocje miłości. Użyj ich w pary, czy przy użyciu ceramiki lub zdjęcia.

Bogini Miłości

Figurka bogini miłości, Kwan Yin jest często używane w domach symbolizować wszystkie cechy uosabia to bogini, która obejmuje współczucie i miłosierdzie, niezbędnych miłość istnieć w harmonii.

Chińskie Symbole szczęścia

Istnieją liczne symbole w kulturze chińskiej, które reprezentują szczęścia. Niektóre symbole są chińskie znaki, przedmioty, zwierzęta, a nawet jeden z pięciu elementów z drewna, ognia, metalu, wody lub ziemi.

Phoenix i smoka

Legendarny feniks z popiołów wzrasta do stworzenia nowego życia jest yin yang znaleźć w symbolu smoka. W przypadku korzystania z dwóch razem, rysowanie energie yin i yang w celu stworzenia idealnej równowagi, co z kolei przyniesie wielkie szczęście.

Sroka

Wiele dobrych symboli szczęścia nie mają legendę lub mitologiczną historię za ich wyznaczenia. Sroka jest taki symbol. To rozróżnienie jako symbol szczęścia jest po prostu dlatego, że wymowa wyrazu, Sroka, w chińskim jest podobna do wymowy słowa "szczęście". Istnieją różne przesądy, które wyrosły z tym symbolem szczęścia. Na przykład, jeśli sroka Caws poza domem, to jest to znak, że ktoś lub omen wkrótce przyjechać z dobrą nowiną, które pozwoli Ci bardzo szczęśliwy.

Fu Lu Sou

Trzy Szczęśliwe Nieśmiertelni są podobno przynosi wielkie szczęście i dobre zdrowie.

Laughing Buddha

Szczęście jest obdarzył domu wraz z bogactwem wnikliwości duchowej i materialnej zamożności po umieszczeniu posąg Buddy w Laughing sektora najpomyślniejszej. Pamiętaj, aby podać Buddzie na wzniesieniu i honorowe miejsce.

Lotos

Jako symbol piękna i oświecenia, kwiat lotosu przyciąga pomyślnych energie na pewno by jedno życie wypełnione wielkim szczęściu.

Mystic Knot

Jeśli szukasz szczęśliwe życie wypełnione niekończących błogosławieństwa i szczęścia, to ósemki węzeł utworzony przez wiązanie serię sześciu rysunku osiem węzłów razem jest symbolem chcesz użyć do zawieszenia amulet, amulety i inne symbole feng shui szczęście ,

Liczby

Niektóre numery są za pomyślny i uważa się zwrócić w szczęściu i dostatku. Są to numery sześć, osiem i dziewięć.

Chińskie znaki Znaczenie Szczęście

Chińskie znaki mają zazwyczaj dwa lub więcej znaczeń, podobnie jak inne języki mają słowa, które mogą mieć podwójne znaczenie. Na przykład, xi oznacza szczęście, ale to także symbol używany do płodności, a także symbol szczęścia. Chińskie znaki są używane jako symbole do reprezentowania szczęście, podobnie jak w języku angielskim można wyświetlać wycięcie drewna słowa "szczęście" w domu.

To pomaga zrozumieć, w jaki sposób są one używane do tworzenia odmian słów i zwrotów. Podstawowe znaki są zwane rodniki (Bu Shou) i są Chiński alfabet. Są one stosowane w kombinacji z różnymi uderzeń aby utworzyć język napisów.

Znaków xi szczęścia ma kilka odmian, które oznaczają różne stopnie szczęśliwości. Aby zrozumieć, jak znaki są reprezentowane lub rozpisane, musisz nauczyć się jak rozszyfrować wymowy latynizacji. Po prostu, wymowy Romanizacja służy do wskazania, który znak (podaje nazwy) jest używany, a liczba udarów (liczba) trzeba wyciągnąć z charakterem, aby zmienić jego znaczenie, takich jak te przykłady szczęścia wyrażonymi w chińskim znaków:

 • Shuang1 xi3 jest symbol podwójnego szczęścia, które jest używane na wesela
 • Xi3 shi4 zapowiada szczęśliwe wydarzenie takie jak ślub
 • Xi3 shang4 mei2 shao4 czarów "radosne" blaskiem
 • Shuang1 xi3 lin2 państw men2, że podwójne szczęście przybył
 • Xi3 qi4 yang2 yang2 oznacza pełen szczęścia
 • Xi3 chu1wang4 wai4 jest zachwycona

Od najbardziej rozpoznawalnym symbolem szczęścia jest również symbol podwójnego szczęścia, shuang1 xi3, nic dziwnego, że jest używany w Chinach jako symbol wesela. Jest drukowany na czerwonym flagi, lampiony, koperty, karty, serwetki i inne motywy weselnych i obiektów. Jedna tradycja jest wyciąć xi znaków w czerwony papier i miejsce na drzwiach wejściowych i wewnętrznych ściankach obszarze, gdzie ślub odbędzie. Ponadto czerwone wycinanki są umieszczone na drzwiach nowożeńców, a nawet na ścianach. Czerwone latarnie są zawieszone wokół łóżka małżonków, aby przyciągnąć szczęście, aby zapewnić długie i szczęśliwe małżeństwo.

Wybór Symbol

Jak widać, istnieje wiele chińskich symboli, znaczeń i elementy do rozważenia przy wyborze dla swojego domu.

Jak zrobić kostium chiński smok

Jak zrobić kostium chiński smok


Czy dla księżycowego Nowego Roku lub chłodnym partii, może chcesz dowiedzieć się, jak zrobić strój chiński smok dla grupy tańczyć i bawić się. Dobrą wiadomością jest to, że nie muszą być zanurzone w historii i Tradycja, aby stworzyć niezapomniane i piękne stroje.

Jak zrobić kostium chiński smok

Chiński smok, symbol dobroci i płodności, jest podstawą każdego chińskiego nowego roku uroczystość. Tradycyjny strój jest przeznaczona do noszenia przez osiem lub więcej tancerzy, którzy wykonują skomplikowany, bardzo choreografii tańca.

Głowa jest najważniejszym elementem stroju. Składa się on oczy królika, uszy krowy i rogów jelenia. Strój jest najczęściej czerwone, z odpryskami złota i różu.

Choć tradycyjny strój jest dla grupy, można również znaleźć wzorce dla kostiumy smoka być noszone przez osoby, a nawet psa.

Wzory do stroju nie są łatwo dostępne. Dowiedz się, jak zrobić strój chiński smok wymaga cierpliwości i wykwalifikowanych sił w rzemiośle, a także dobre oko.

Zacznij od studiowania wizerunki chińskich strojach smoka. Ponieważ głowa jest najważniejszym elementem, rozpocznie że najpierw i nadać mu większość czasu i koncentracji. Głowa jest tradycyjnie wykonane z papier mache na ramce z drutu, a jeśli nie pamiętasz, jak pracować z papier mache, należy ćwiczyć na sztucznej głowy przed rozpoczęciem prawdziwych. To nie jest trudne, ale wymaga opieki i umiejętności, aby zrobić dobrze. Gdy głowa jest zbudowany, zabawa zaczyna się naprawdę. Możesz używać znaczników tkanin lub farby do dekorowania go. Farba tkanina daje zazwyczaj bardziej uderzający wygląd. Pamiętaj, aby podkreślić, odważne i duże. Jamy ustnej powinny być duże - przeważnie tak, że osoba wewnątrz głowicy można zobaczyć na zewnątrz - jak to powinno mieć oczu. Jak widać od nauki różnorodnych obrazów, można grać z projektowania, tworzenia łusek i tym podobne. Spędzają najwięcej czasu na oczy, dać smoka silną ekspresję.

Dokonywanie Ciało

Jeśli chcesz, możesz zatrzymać się tutaj i ubierać osobę noszącą głowę w kolorze czerwonym i nie trzeba mieć innych uczestników. Ale dla tradycyjnych strojach, teraz trzeba zbudować ciało. Chcesz mieć trzy lub więcej metrów pomiędzy każdej osoby, więc korzystać z giętkiego tworzywa sztucznego (lub rurociągi coś chłodnicy, jeśli można go znaleźć) centymetrów średnicy i zmierzyć dokładnie. Owiń przewody w czerwonej tkaniny dopasować głowę i zabezpieczyć klejem. Możesz także użyć muślinu, a następnie więcej farby do malowania tkanin i wyciągnąć ciało wagi. Pamiętaj, aby dodać kontrastujące kolory. Nie udekorować spodu aż do wycinania otworów dla ludzi stanąć w środku. Wytnij dyskretne otwory w górnej, jak również w celu umożliwienia maksymalnej oddychalności.

Ponieważ uczenie się, jak zrobić tradycyjny strój chiński smok jest tak pracochłonna, wiele osób szukają sposobów, aby dostać się pomysł bez tak wiele wysiłku. Jeśli dokonujesz kostium smoka dla dziecka, na przykład, może tylko budować czubku głowy i najlepszych zęby na wcześniej istniejące kapelusz, a następnie uzupełnić twarz dziecka w kolorze czerwonym i złotym. Zamiast papier mache, w tym przypadku, można użyć tkaniny i gładkie kulki na oczy, które następnie malowania. Możesz użyć wyciąć tkaniny czy nawet kartonu do zębów i prosty wzór na uszy krowy do uszu. Od uszy są tak proste, projekt dziecko do cięcia i dekorowanie ich. Można również uzyskać żółty filc i wyciąć trójkąty, aby dać mały smok kolczaste łuski. Taniec opcjonalne.

Chiński Nowy Rok Aktywności

Chiński Nowy Rok Aktywności


Zaplanuj kilka chińskich działań Nowy Rok, aby utrzymać gości zabawiał w uroczystość chińskiego nowego roku. W przeciwieństwie do innych amerykańskich noworocznych tradycji, to święto jest obchodzone według kalendarza księżycowego, a nie Zachodnia kalendarzowego. 15-dniowe uroczystości mogą odbywać się w dowolnym miejscu od połowy stycznia do lutego.

Lokalne rodzinne Wydarzenia

Ośrodki kultury i obszary Chinatown całej miast w Stanach Zjednoczonych oferuje szereg zabawnych wydarzeń rodzinnych, które mogą sprawić, że planowanie działań partii łatwe. Spotkać się z gośćmi w lokalnej imprezy, a następnie udać się do kogoś do domu na jedzenie i dalsze uroczystości. Ośrodki kultury, sal konferencyjnych i dzielnic Chinatown może mieć następujące wydarzenia otwarte dla publiczności na brak lub niski koszt:

 • Parady wyposażone pływaków, chińskie lampiony, smoki i tradycyjnej muzyki i tańca
 • Festiwale żywności
 • Wyścigi smoczych łodzi (w ciepłych krajach)
 • Biblioteka wyświetlacze chińskiego dziedzictwa i chińskich bajek dla dzieci
 • Tradycyjne chińskie pokazy gotowania
 • Targi rzemiosła z budki wyświetlania ręcznie chińskie tkaniny, zabawki i wystrój domu

Uczestniczy informacyjną wydarzenie kulturalne jest dobre dla chińskich Amerykanów i innych Amerykanów, którzy chcą dowiedzieć się więcej o kraju i jego tradycyjnych wierzeń.

Chiński Nowy Rok Aktywności w domu

Chiński Nowy Rok Aktywności
Więcej zdjęć w Nowym Roku ... obejrzyj pokaz!

Zanurzenie siebie w chińskich działań Nowego Roku nie znaczy trzeba zaryzykować poza domem, szczególnie w zimnym klimacie. Zamiast planować imprezy sylwestrowe dla jednej z nocy chińskiego nowego roku uroczystość. Mimo, że w nocy jest często najbardziej popularne dla stron, za gospodarzem jednego w ciągu tygodnia, który jest tematycznie wokół co to szczególny dzień w chińskich represents.Superstitions Nowego Roku otaczają wakacje, często mając do czynienia z szczęścia. Przed ostatni dzień chińskiego Nowego Roku, ważne jest dla wielu rodzin przestrzegać określonego rytuału czyszczenia. Czyszczenie i zamiatanie z domu jest konieczne, aby wprowadzić w Nowym Roku. Uważaj, aby nie zamiatać stos brudu z przodu, tak, że może oznaczać, zamiatanie jakichkolwiek szczęście, a nawet członków rodziny, z nim. Zamiast umieścić go w środku domu i zabrać go z tyłu drzwi. Po zakończeniu czyszczenia rytuał, dom jest gotowy do wszelkich stron i działalność rozpocząć.

Zwierzęta zodiaku

Każdego roku w chińskim kalendarzu jest przypisany jeden z dwunastu zwierząt. Pomoc goście dowiedzieć się, jakie zwierzę je reprezentuje. Kontynuacja z rzemiosłem lub gry, która odnosi się z powrotem do zwierzęcia z nadchodzącym Nowym Roku. Na przykład 2009 zostanie wprowadzona w roku Ox. Graj w gry dzieciaków jak "pin ogon na wołu" i zrobić ozdoby głowy wołu origami dla dorosłych wyświetlane w ich domach.

Everybody urodzin

Siódmy dzień chińskiego Nowego Roku jest uważane za "każdego człowieka urodziny." W przeciwieństwie do Amerykanów, tradycyjne chińskie nie świętują dzień, w którym zostały faktycznie urodził. Zamiast tego, wszyscy po prostu dodaje do roku do jego wieku w tym dniu podczas obchodów Nowego Roku.

Wydać przyjęcie siódmego dnia chińskiego Nowego Roku. Masz dostaw przyjęcie urodzinowe w ręku, jak kapelusze, balony i serpentyny. Odebrać lub wykonać ogólne tort urodzinowy z świeca może pomóc każdy cios. W rzeczywistości, małe białe zamian słoń prezent, podobnie jak Boże Narodzenie impreza prezent zamian, może nawet odbyć, więc każdy dostaje "urodziny" obecny otworzyć.

Międzynarodowy Popularyzacja

Wysokie szkoły i uczelnie w całym kraju często przyjmować studentów dewizowych. Dotrzeć do zagranicznych studentów lub rodziny podczas tej ważnej uroczystości. Zaproś ich do rozmowy z gośćmi o ich dziedzictwa i kultury podczas kolacji wydanej na chiński Nowy Rok.

Chiński Rzemiosła

Chińskie działania rzemieślnicze są idealne do utrzymania dzieci zajęte lub prowadzenie dorosłych partii low-key. Rozważyć następujące rzemiosła z dziećmi:

 • Taniec lwa i smoka zabawki
 • Lalki torebki z papieru w zwierzęcia, który reprezentuje nadchodzące lata
 • Chiński Nowy Rok bransoletka
 • Kwiat drzewa malowanie

Dorośli mogą korzystać z talentów stworzyć Chiński Nowy Rok rzemiosła, też. W zależności od poziomu umiejętności i talentów, dorośli mogą korzystać z:

 • Frezowanie z chińskich monet, biżuterii
 • Techniki uczenia się chińskiego malarstwa
 • Dokonywanie Chiński Nowy Rok rzemiosła smoka


Nie ważne jak rodzina zdecyduje się wprowadzić w chiński Nowy Rok, członkowie na pewno znajdziesz mnóstwo działań, które poprawiają tradycyjne znaczenie Holiday znajduje.

Chińskie znaki porcelanowe

Chińskie znaki porcelanowe
Deborah pyta: "Jaka jest wartość tego wazonów z czerwoną pieczęcią?" Wazon ma białą ziemię, z różowe kwiaty i zielone liście; Szyjka wazon żółtą podłoża. Waza wydaje się być nowoczesny przykład z fotografii, ale historia za znakiem sięga wieków.

Historia

Tak długo, jak sztuka miała wartość, nie zostały podróbki przez ludzi próbuje zarobić na popularności obiektu, zwłaszcza wyśmienite chińskie porcelains.There może być duże różnice między reprodukcji (które są kopie oryginału i określone jako takie) i podróbki (które są do sprzedaży jako oryginalny). Niektóre reprodukcje końcu jest sprzedawane jako oryginalne, a zatem stać się podróbki. Ale prawdziwe fałszywe jest oszukać nabywcę od początku.

Począwszy już w 18 wieku, chińscy garncarzy wykonane reprodukcje prac z wcześniejszych dynastii, tworząc zamieszanie dla nowoczesnych kolektorów. Zakazane Miasto Palace Muzeum posiada również stronę internetową prezentującą reprodukcje w porównaniu z oryginałem. Dochodzi do tego, istnieje wiele nowoczesnych fabryk porcelany w Chinach, Japonii i innych krajów, które tworzą reprodukcje, zarówno dobre i złe, chińskich wyrobów. Niektóre z nich są do konsumpcji lokalnej, podczas gdy inne są dla rynku turystycznego. Wielkie podróbki wiele czasu i wysiłku, aby stworzyć, a złe podróbki są łatwe do wykrycia, z ich jasne kolory, a nawet tło, i gładkiej powierzchni, gdzie można czasem zobaczyć obraz powierzchni lub nawet naklejek. Jednak dobre podróbki może przyjmować wiele lat studiów do uznania, i oszukać wielu ekspertów.

Znaki

Chińskie znaki porcelany były używane przez setki lat i zidentyfikować roku cesarz dynastii i inne informacje, takie jak "Wyróżnienie" znaku, który uznany właściciela kawałek za. Niektóre znaki były rysowane ręcznie, inne zostały wybite. Nie wszystkie znaczki miały oszukać; niektóre mogą być dodawane wyłącznie zaimponować kolegom lub rodziny. Znaki są czytane od góry do dołu i od prawej do lewej. Istnieją strony internetowe, które pomagają w czytaniu znaku. To jeden z elementów znaku znajdującego się na wazonie Debory i identyfikuje wazon od dynastii Qing, za panowania cesarza Qianlong (lub Ch'ien Lung), 1736/95. (Należy pamiętać, że pisarz wskazuje znaki są z 20. wieku, pomimo faktu, że znaki wskazują produkcji 18th Century).

Inne dobre strony internetowe i książki o chińskich znakach ceramiki obejmują:

 • Strona Gotheborg z chińskich znaków dyskusji na temat.
 • WaterSilkDragon, z wielu próbek znaków.
 • Nowe i poprawione Handbook znaków na chińskich Ceramiki, zawiera więcej niż 3400 znaków.
 • Antyki Dealers Association of California ma łatwy do odczytania przewodnik dla podstawowych znaków.

Wazon

Wazon Debory wydaje się naśladując styl róży porcelana Famille, z głębokimi róż i jasny zielonych na białym tle, jak te drobne przykłady pokazują. W rzeczywistości, po raz kolejny, oznakowania na oryginalnych wazonów naśladować część tych znalezionych na waza Debory. Chińskiej porcelany i ceramiki są trudne do zidentyfikowania: skontaktować się z ekspertem, który zbada obiekt i zrobić badania przed oferując opinię na temat wartości.

Nowoczesny fałszywe może być warta 20 dolarów lub mniej, podczas gdy oryginał może być wart 10.000 razy większa. Obraz może być wart tysiąca słów, ale chińskiej porcelany potrzebuje fachową ocenę. W przypadku wątpliwości, zawsze oceny od zawodowych z doświadczeniem w swojej antyczny.

Chiński Randki

Chiński Randki


Chiński randki jest tak samo mylące, i wspaniałe, jak każdy inny rodzaj randki. Dla Zachodu, chęć do nauki o kulturze chińskiej mogą lub międzynarodowe stosunki międzyrasowe silniejszy. Dla Chińczyków, którzy chcą spotkać innych z tego samego pochodzenia etnicznego, randek internetowych może pomóc.

Kultura tradycyjna

Jak w przypadku każdej kultury, nie każdy z Chin akcje te same przekonania. Mimo to, istnieją pewne postawy o randki, które są popularne wśród Chińczyków. Ważne jest zaangażowanie rodziny. W Stanach Zjednoczonych, do których jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że wykonujemy nasze własne decyzje, o których możemy Data i którymi poślubić. Ale w tradycyjnych chińskich rodzin, rodzice mogą oczekiwać, aby mieć coś do powiedzenia. Problemy, które często pojawiają obejmują:

 • Wiek. Rodzice mogą chcieć córki poślubić starszych mężczyzn. To dlatego, że starsi ludzie mają więcej czasu, aby stać się ustalone, zarobić trochę pieniędzy i zapewnienia stabilnego domu. Mężczyźni, z drugiej strony, nie należy spodziewać się ożenić starsze kobiety.
 • Pochodzenie etniczne. Niektóre rodzimych chińskich przedmiotem różnic rasowych. W rzeczywistości może to być uznane za haniebne poślubić kogoś innej rasy.
 • Powiązania rodzinne. Chińscy rodzice wolą swoje dzieci do tej pory osoby, które są już znane rodziny, lub których tła rodzice sprawdzali. Tradycyjne chińskie powiązania rodzinne obejmują rozległą sieć ciotek, wujków, kuzynów, i tak dalej. Rodzice mogą czuć się bardziej bezpieczne, jeśli ktoś w tej sieci może ręczyć za osobę ich dziecko randki.
 • "Zapisywanie twarz." Tradycyjne chińskie rodziny uważają, że działania każdego członka rodziny odbijają się na rodzinie jako całości. Randki niewłaściwej osoby może przynieść hańbę lub wstydu całej rodzinie.
 • Ciśnienie rodzicielska. Ponieważ rodzina jest bardzo ważna w kulturze chińskiej, może to być bardzo trudne dla Chińczyk iść wbrew woli rodziny. Osoba może być niezależna dorosłych w każdy inny sposób, ale nadal czuje się zobowiązany do przyjęcia decyzji rodziców o których się ożenić. Rodzice mogą nawet zagrozić wyprzeć dziecko, które wymyka się ich życzenia.

Poza stereotypy

Jesteś zobowiązany do wpaść w kłopoty, jeśli przyjąć, że dla wszystkich Chińczyków, randki jest taka sama. Spotkasz ludzi, którzy urodzili się w Stanach Zjednoczonych i nigdy nie mieszkał w Chinach, ale którzy nadal podążać tradycyjną chińską kulturę. Znajdziesz tu także ludzi, którzy przenieśli się tutaj, jak dorosłych, ale są całkowicie wygodne z amerykańskim stylu budynku. I oczywiście, znajdziesz wszystko pomiędzy, jak również.

Co to znaczy, że naprawdę nie jest coś takiego jak "chiński randki." Jak w każdej sytuacji randkowych, chodzi o poznanie wyjątkową osobę, ich spojrzenie na życie i swoje osobiste interesy, nadzieje i marzenia.

Gdzie szukać chińskich randki

Jeśli jesteś zainteresowany spotkaniem ludzi z chińskiej tle, masz wiele opcji. Ludzie, którzy mieszkają w różnych miastach etnicznie będzie miał wiele okazji, aby spotkać się i porozmawiać z ludźmi, którzy są chińskie i chińsko-amerykański.

Jeśli mieszkasz w społeczności, gdzie nie są wielu azjatyckich mieszkańcy, Internet może pomóc. Coraz randki stron internetowych oferują szanse na chińskim randki. Istnieją trzy główne rodzaje chińskich serwisów randkowych:

 • Portale z witryn ogóle randkowych: Większość witryn internetowych pozwalają dokładnie określić pochodzenie etniczne, a niektóre duże portale wejściowe strony mają zaprojektowane specjalnie dla osób zainteresowanych w realizacji chińskich termin. Na przykład, chińskie Lovelinks jest związana z bardziej ogólną miejscu Lovelinks.
 • Miejsca specjalnie dla chińskiego randki: Niektóre z nich są przeznaczone przede wszystkim do łączenia chińskich kobiet i mężczyzn Zachodu. Inne, takie jak Asian Romans, reklamują się jako przyjazne miejsce, w którym ludzie chińskich środowisk mogą sprostać.
 • Randek w Chinach: Jeśli możesz przeczytać chiński i jesteś gotów do podróży lub mieć długotrwały związek na odległość, Chiny mają własne serwisy randkowe.

Uwaga dla mężczyzn w okolicy chińskiej randki

Wielu amerykańskich mężczyzn są szczególnie przyciąga do azjatyckich kobiet. Ale wiele kobiet chińskich-American te same zarzuty co do ludzi, którzy są zainteresowani randki im. Są zmęczeni są traktowane jak "Chiny lalek", czyli stereotyp, że są one "egzotyczne", oraz fakt, że niektórzy ludzie wydają się bardziej zainteresowani ich wygląd niż ich umysłach. Istnieje również przekonanie, że powszechne są posłuszni Chinki lub podporządkowane. Wiele kobiet chińskich-American obrażać tego pomysłu. To nie znaczy, że człowiek patrząc na egzotyczny, ale posłuszny pomocnik nie może znaleźć miłość z chińskiej kobiety, tak że łatwo obrazić, jeśli pozwolisz stereotypy prowadzą swoje próby datowania.

Chiński Ogień masaż skóry twarzy dla odmładzania

Chińczycy mają pochodzić z nowej metody pozbycia się zmarszczek z tzw, Äúfire masaż dla face.,Äù

Chiński Ogień masaż skóry twarzy dla odmładzania

Co to jest chiński Ogień zabieg?

Podczas zabiegu kosmetyczka stosuje ręcznikiem nasączonym, Äúspecial elixir,Äù zawierającej alkoholu na skórę patient,Äôs. Ten ręcznik jest następnie podpalono.

Skutki Straży Masaż

Metoda ta zapobiega skórę od ugięcia i spowalnia powstawanie zmarszczek, stymulujące skórę z ciepłem. Ponadto skutecznie leczy różne choroby, w tym przeziębienia. Masaż ogień, płomień lub masaż pomaga w walce z otyłością.

Chiński Ogień masaż skóry twarzy dla odmładzania

Jak działa Ogień masaż działa?

Twórcy metody twierdzą, że zabieg ten nie jest niebezpieczny dla ludzi, ponieważ jest ona prowadzona przez wyszkolonego terapeutę, a stosowanie specjalnego, Äúelixir,Äù rozgrzewa skórę tak, że nie będzie się oparzenie , Miraculous efekt masażu jest wytłumaczyć reakcją adrenaliny spowodowane przez wysoką gorączką. Zmieni stan chemiczny ciała leczy niestrawności i przyspiesza przemianę materii.

Wstrzyknięcie Beauty Wykonane Chiński Kobieta brzydki i Bezradny

Wstrzyknięcie Beauty Wykonane Chiński Kobieta brzydki i Bezradny
Chinka Liu Chang nie można używać już lewą rękę. Jej bóle głowy stają się coraz bardziej bolesne, każdego roku. Ale guzek wielkości jaja w policzek jest najbardziej nieznośne przypomnienie jak zastrzyk, który miał dokonać jej ładniejsza zniszczył jej życie, a nie.

Liu był w jej połowie lat 30-tych, gdy lekarz w południowej Boomtown Shenzhen zalecane "kształtowania" strzał z tzw żelu do golenia lat cud się jej twarzy. Przeciwnie, procedura prowadzi do zniekształcenia o charakterze, przewlekły ból i depresja. Tak więc jesienią ubiegłego roku, dołączyła do ponad 50 innych kobiet w pozwie przeciwko producenta żelu.

"Ludzie patrzą na mnie jak potwór," powiedział Liu, teraz 45 i mieszka z matką w Pekinie. "Nie mam chłopaka, nie mam pracy ... ale w końcu postanowiłem coś zrobić" .Liu jest częścią rosnącego ruchu praw konsumentów w Chinach, gdzie ofiarami tandetne produkty i wręcz niebezpiecznych, od dawna zdaje sobie sprawy z ich praw lub miał gdzie się zwrócić o pomoc.

Stowarzyszenia konsumentów powstały w każdym województwie, a Państwowa Administracja Przemysłu i Handlu twierdzi, że otrzymała ponad 4,6 mln skarg konsumentów tylko w 2006 r. Choć wskaźnik sukcesu z tych zarzutów jest trudne do śledzenia w komunistyczny reżim, Administracja twierdzi, że odzyskane 103.000.000 dolarów (75 mln EUR), w ogóle dla konsumentów.

Z rosnącego dobrobytu, konsumenci zdają sobie sprawę, że mają prawo do godnych produktów. I oburzenie na skażonych chińskiego eksportu, takich jak pasta do zębów i karma dla zwierząt zwróciła uwagę na tandetnych towarów konsumpcyjnych produkowanych do użytku domowego. Chiński regulator powiedział w tym miesiącu, że około 15 procent chińskich produktów nie przeszła wyrywkowe kontrole bezpieczeństwa.

"To dla nas wszystkich, aby walczyć o nasze prawa", powiedział Wang Hai, najwybitniejszy rzecznik konsumentów w kraju. "Każdy musi wykonać swoją część. Nie można po prostu siedzieć ". Wang powiedział, że około 100 pozwów plików rocznie - z czego 95 procent to sukces - i zdobył powrotem 400.000 dolarów (290.000 EUR) 500.000 dolarów (365.000 euro) dla konsumentów w ciągu ostatnich dziewięciu lat. Dodał, że jest teraz łatwiejsze do wygrania sprawy, ponieważ oba sądy i firmy są bardziej świadomi praw konsumentów. Wang, który został nazwany Chin Ralph Nader przez zagraniczne media, uparcie kampanię na rzecz ofiar żelu. Dał Liu liczbę jej adwokat, Zhuo Xiaoqin.

"To jest tak żałosne. Myślę, że to za dużo jak na kobietę ", powiedział Zhuo. "Jej życie zostało zrujnowane przez osobę, która dokonała duży zysk". Pomimo nowej świadomości praw konsumentów, ostateczne wyniki pozostają daleko i kilka pomiędzy, dzięki gąszczu biurokracji i systemu prawnego, które jest trudne w nawigacji.

"Im bardziej są poszkodowane, ich świadomość bardziej wzrośnie, ale to zajmie trochę czasu," powiedział Zhou Qing, autor książki na zacienionym świata chińskiej produkcji żywności. Odyseja Liu oferuje wgląd wyzwań stojących przed konsumentów w Chinach. Poszła do szpitala w Shenzhen w 1998 roku mieć torbiel usunięto. Chociaż nie, lekarz powiedział, że może on przekształcić ją w pięknem z jasnego żelu - na 50 procent zniżki.

"Ja się na to nabrać. Nie byłem zadowolony z moich zestawów. Nie tak źle, prawda? "Liu powiedział, trzyma się czarno-białe zdjęcie z siebie przed zastrzyki. Jej włosy są długie i błyszczące. Ona ma na sobie ciemne szminki i mały uśmiech. Wtedy sukces kierownik sprzedaży, ona opadł 7000 juanów, USA 925 dolarów (EUR 675) przy dzisiejszych kursów, na cztery strzały z żelu do skroni i kości policzkowych. Do roku 2004, żel nie twardnieją w guzek w policzku, który wciąż rośnie. Szerokie ziewa strzelać ból poprzez skroniach.

Żel podróżował i pozostanie w jej ciele do końca życia. Paraliż twarzy jej grozi, jeśli ona próbuje się go usunąć. Lekarz zaprzeczył obiecując żel kiedykolwiek może być bezpiecznie usunięty i ostatecznie zwrócone pieniądze Liu. Prawnicy w Shenzhen odmówił podjęcia sprawę, mówiąc, nie było sposobu, aby wygrać z potężnego konglomeratu Fuhua grupy. Urzędnicy na Fuhua Pharmaceutical Co. Ltd., które sprawiły, że żel, nie może być osiągnięty za komentarz.

"Byłem tak łatwowierni. Nic nie wiedziałem ", powiedział Liu, starannie popijając sok pomarańczowy przez słomkę w Pekinie kawiarni, jej szczęki sztywny. "Chciałem w tym czasie nie było kogoś, kto mógłby mi pomóc w moich praw". Żel wstrzykiwany do twarzy Liu był ukraińsko-wykonany prototyp produktu Fuhua później sprzedawane w Chinach jako "Ao Mei Ding," chińskie gry na słowo "Amazing". Raz szalenie popularny powiększalnik piersi spowodowane tyle bólu i zniekształcenia, które niektóre ofiary miały ich piersi usunięte. Żel zakazane przez chińskich regulatorów w zeszłym roku.

Liu wrócił do Pekinu w 2005 roku Shenzhen, gdzie Ao Mei Ding był regularnie i agresywnie obrotu w radiu i telewizji, które odbyło się zbyt wiele złych wspomnień. Pozew żąda odszkodowania za koszty po operacji, w tym 50.000 juanów (USA 6600 dolarów, 4800 euro przy dzisiejszych kursach wymiany) ona jest wydawane, a dla operacji usunięcia guza, jeśli się zdecyduje, które mogą obsługiwać do 20.000 juanów (USA 2.600 dolarów; 1,890 EUR) za wizytę.

Liu prawdopodobnie będzie trzeba czekać miesiąc na wyniki z garnitur, jeśli ona się ich w ogóle. Ale dla niej najważniejsze jest to, aby pokazać, że firma jest nie tak.

"To nie jest kwestia pieniędzy," powiedział Liu, jej głos niski, a jej mowa wolna od ryczałtu. "Moje życie się skończyło."

Chińskie DVD językowe dla dzieci

Chińskie DVD językowe dla dzieci


Małe dzieci mają naturalną zdolność niesamowite, że pozwala im łatwo uczą się języków obcych. Język chiński jest dość skomplikowane, ale z powodu tej wielkiej zdolności, dzieci często są w stanie go podnieść szybko i łatwo z odpowiednich narzędzi edukacyjnych. DVD językowe, które bawić i angażują dzieci mogą być wielcy pomocnicy nauczania. Istnieje wiele opcji dostępnych dla dzieci do nauki języka chińskiego na DVD. Bo wszystkie dzieci uczą się w różny sposób, ważne jest, aby znaleźć odpowiedni system do nauki języka.

Mała Pim

Seria Mała Pim szczególnie ukierunkowane niemowląt, małych dzieci i przedszkolaków. Wykorzystuje ona trzy DVD tematyczne oparte stworzyć unikalną metodę zanurzeniową. Metoda nauczania koncentruje się na prostych wyrażeń i codziennych czynności. Korzystanie zarówno animacji i wideo na żywo działania, który skupi się na prawdziwych dzieci, DVD jest w stanie odnosić się do dziecka, które jest oglądającym kurs językowy.

Ich produkty można nabyć za pośrednictwem strony internetowej direcly Mała Pim. Poszczególne płyty DVD są dostępne dla około $ 18 i Mała Pim Gift Set Plus: chiński (mandaryński) dla małych dzieci jest dostępny za około 75 dolarów. Zestaw upominkowy zawiera pudełko z zestawem trzech płytach DVD, trochę Pim pluszowe lalki i karty flash wszystkich w wielokrotnego użytku, przezroczyste dźwigać.

Seria Mała Pim otrzymał wiele pozytywnych recenzji. Większość rodziców zgodzili się, że ich dzieci nie nauczyć się kilku chińskich słów z oglądania serii. Jeden z rodziców mówi dalej, że to było dobre dla ekspozycji językowej, ale niekoniecznie dla płynności. Ogólnie rzecz biorąc, dzieci i rodziców podobne wydają się podoba ten zestaw DVD.

Śledź Jade!

Śledź Jade! Seria skierowana dzieci w wieku od dwóch do sześciu lat. Sposób nauczania, który jest używany w tej serii została opracowana przez Jade Qian. Jak uczyła swoje własne córki, jak mówić chiński mandaryński, Jade była w stanie dostroić swój własny styl nauczania. Zaczęła uczyć swoich znajomych i innych dzieci, którzy mieli interes w tym języku. Ostatecznie rośnie uczyć ponad sto dzieci, Jade opracowała specjalną metodę nauczania zadaniowego. Ona sprawia, że ​​zabawa systemu, przystępny i wykorzystuje zwroty i słowa, które dzieci mogą wykorzystać w życiu codziennym.

Metoda ta składa się z dwóch różnych płyt DVD do około 20 dolarów każdy. Oferują one zestaw dwóch płyt DVD za około 36 dolarów. Dvd dla tego systemu można kupić online.

Ta seria otrzymała wiele znakomitych recenzji. Większość rodziców, którzy oceniane wideo zgodzili się, że ich dzieci naprawdę zadowoleni z oglądania i uczenia się. Jeden rodzic zwraca uwagę, że koncentruje się na nauczaniu, czyli ponad zwrotów, ale to rodzic wciąż idzie dać wideo pięć z pięciu gwiazdek.

Dziecko uczy chińskiego

Dziecko uczy metoda chińska koncentruje się na nauczaniu dzieci od niemowlęctwa do sześciu lat. Ten solidny system podzielony jest na kilka różnych płyt DVD i skupia się bardziej na indywidualnych tematów i tematów dla każdej lekcji. Metoda zawiera zdjęcia, które dzieci mogą łatwo odnoszą się do jak rymuje muzykę do zaangażowania dzieci. Bohaterowie uczą się zdjęcia, które stanowią przedmiot, który pomaga dzieciom lepiej zrozumieć język pisany.

Płyty DVD można kupić online za około 25 dolarów każdy. Zapakowane zestawy są również dostępne za około 70 dolarów.

Opinie na tej nauki języka stanu systemu, że płyty DVD są dobrze wykonane i atrakcyjne, ale nie zamierzamy nauczyć dziecko kompletny język. Opinie były podzielone. Niektórzy rodzice uważali, że ich dzieci uwielbiały system i opracowała szeroką słownictwo chińskiej, podczas gdy inni rodzice twierdzili Dvd były nudne czy nie zabawne tyle dla swoich dzieci.

Profesor Toto

Profesor Toto animowane DVD postępuj zgodnie z Thibaut Technique®, koncentrując się na dzieci w wieku od dwóch do ośmiu. System ten oferuje kilka stymulujące animowanych postaci poprzez DVD, kolorowe skoroszyty i CD. Dzieci są bezustannie, a jednocześnie w języku, jak oni śpiewają i współdziałać w zajęciach w klasie. Profesor Toto jest przeznaczony do pracy dla małych dzieci, przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych przyjemności. Ten język serii nauki jest związane z warsztatów językowych dla dzieci. Szkoła ta została przedstawiona przez The New York Times, The Wall Street Journal, Parents Magazine, Ludzie, CNN, NBC, ABC, CBS, PBS, BBC, Fox, i innych głównych źródeł multimedialnych.

Kompletny zestaw jest dostępny na stronie internetowej prof Toto na około 200 dolarów. Zestaw zawiera cztery płyty DVD, płyty CD audio, dwa zeszyty ćwiczeń, dwa i trzy książki odniesienia. Zestawy startowe są dostępne dla około 30 dolarów.

Opinie na temat systemu kształcenia prof Toto powiedzieć, że jest to miłe zasobów na wprowadzenie języka obcego dziecka. Interaktywne DVD zachęcać dzieci do posługiwania się językiem prawidłowo. Jeden z recenzentów sugerują, że rodzice uczestniczą razem z dzieckiem, aby w pełni wykorzystać doświadczenie uczenia się.

Ogłupiały

System nauki języka Muzzy skupia się na tym, że dzieci mają naturalną zdolność do nauki języka obcego, po prostu wystawiając je na tym języku. System ten wykorzystuje technikę nauczania, aby odwołać się do polisensoryczne wszystkich typów uczniów. Z naturalnym zanurzenie dziecko uczy się języka obcego, tak jak zrobili w swoim języku ojczystym. System Muzzy uczy dzieci o tematach z ludzi i miejsc do transportu.

System Muzzy jest dostępny w sprzedaży na swojej stronie internetowej za około 200 dolarów.

System ten otrzymał mieszane recenzje. Niektórzy rodzice zauważyć, że jest to świetny kurs wprowadzający dla małych dzieci, podczas gdy inni twierdzą, że wersja DVD Mandarin z tych języków nie trzyma się ich języków. Ogólnie rzecz biorąc, rodzice, którzy recenzja tego systemu języka nie polecam go innym.

Systemy dla Każdego

Istnieje kilka opcji dla dzieci do nauki języka chińskiego przez DVD. Najważniejszym elementem jest znalezienie systemu, który pracuje dla danego dziecka. Co działa na jedną rodzinę, nie może pracować dla wszystkich rodzin. Kluczem jest znalezienie odpowiedniego mieszankę edukacji, zabawy, struktury i rozrywki dla studentów i widzów.

Chińskie symbole

Chińskie symbole
Smok

Chińskie symbole są wyświetlane coraz częściej w zachodnich tatuażami. Sztuka symboliczna ma warstwowej wpływa; tatuaż, że widzisz i osobiste znaczenie za nim. Jeśli ten styl tatuaż przemawia do Ciebie, należy rozważyć użycie chiński symbol; Historia jest bogata w zdjęcia do wyboru.

Symbole chińskiego pochodzenia

Jeśli pomysł obrazu jako symboliczny tatuaż przemawia do Ciebie, istnieje wiele chińskich symboli do wyboru. Zastanów się korzystania z tych obrazów jak naciskiem lub części swojego programu tatuażu:

Zwierzęta

Chińskie symbole

Radość

Istnieje wiele legend chińskich zwierząt poprzez które jak się uważa, posiadają specyficzne cechy. Chinese Zodiac, na przykład, daje cechy indywidualne do zwierząt, które odpowiadają roku urodził się człowiek. Wytatuowane obraz graficzny jednego z tych zwierząt stanowi doskonały wybór, jeśli czujesz, że uosabiają cechy twojego zodiakalny.

 • Szczur: bystry, uroczy i zabawny
 • Wół: Niezłomny, orientacja na cel i pracowity
 • Tiger: Urząd, opanowany, odważny
 • Królik: Popularny, współczujący, szczery
 • Smok: Energiczny, serdeczny, charyzmatyczny
 • Snake: Uwodzicielski, szczodry, zamknięta w sobie
 • Koń: Energiczny, bystra, niecierpliwi
 • Koza: Kreatywne, próżny, niepewny
 • Monkey: zabawa, energiczny, optymistyczny
 • Kogut: Praktyczny, spostrzegawczy, zaradny
 • Pies: lojalny, wierny, rzetelny
 • Świnia: Ładny, dobrze wychowany, gustowne
 • Koi ryb: Spokój i równowaga

Natura

Oprócz zwierząt, istnieje wiele innych obrazów zaczerpniętych z natury, które przekładają się na konkretne ideałów.

 • Kwiaty lotosu: Ciało, ciszy i spokoju
 • Wiatr: Ruch i zmiana
 • Wiśniowe kwiaty: Pasja
 • Ocean wody: Zasilanie i klarowność

Postacie

Chińskie symbole

Szczerość

Jedna postać może spakować wiele rozumieniu na małej powierzchni skóry. Choć istnieje ponad 80.000 chińskich znaków do wyboru, popularne pobieranie próbek może obejmować:

 • Miłość
 • Serce
 • Radość
 • Szczerość
 • Cierpliwość
 • Wierność
 • Nabożeństwo
 • Wytrzymałość
 • Pokój
 • Szczęście

Tatuaż chiński symbol

Chińskie symbole

Serce

Pierwsze symbol jako tatuaż ma dużo szacunku. Nie tylko trzeba wziąć pod uwagę to, co chcesz wizerunek być, trzeba również wziąć pod uwagę znaczenie za nim, czy obraz będzie przetłumaczyć dosłownie na znaczeniu, i jak prywatne opuścić tatuaż. Symboliczne tatuaże dawna popularne, począwszy starych tatuaży morskich, styl i chińskie tatuaże zostały dodane do popularności w swojej bogatej wyobraźni i symboliki.

Istnieją dwa rodzaje chińskich symboli tatuażu: obrazów i znaków. Obrazy składają się zwierząt, roślin i stworzeń z legend, które mają znaczenie za nimi. Rozważ ten styl tatuaż, jeśli:

 • Chcesz dramatyczny i szczegółowy tatuaż, który ma także głębsze znaczenie
 • Chcesz tatuaż, który ma osobiste znaczenie i wagę dla siebie, ale o wygląd zewnętrzny, który stoi na własną rękę
 • Ciesz historię, legendy i znaczenia podjęli określone symbole

Chiński znak tatuaż to świetny wybór, jeśli chcesz mieć określone słowo wytatuowany na ciele, ale chcą znaczenie owinięte w małej tajemnicy. Postacie mogą również udzielać romantyczny lub egzotyczny smak tatuaż, zwłaszcza gdy pogrupowane na kilka linii lub wersetów.

Gdzie iść na tatuaż

Istnieje wiele miejsc, gdzie można iść i kanji, symbole zodiaku, zwierzęta, a nawet pełne rękawy zarówno chińskiej i japońskiej grafiki. Istnieją jednak pewne środki ostrożności, które powinny być podjęte, gdy zagłębiając się tego typu tatuaż kulturowego.

Zrobić

 • Mieć plan i kilka szkiców lub zdjęć z Internetu lub z książek, a także notatki dla artysty, aby uzyskać dokładnie to, co chcesz.
 • Rozmawiaj z ludźmi w "scenie" tatuaż gdziekolwiek jesteś - chcesz, artysta się niezwykle dobrze zorientowani w sztuce Orientu, nie tylko w pracy tatuaż.
 • Porozmawiaj z innymi, którzy mieli chińską i / lub japoński atramentu wykonane przez artystę myślicie o użyciu. Upewnij się, że każdy jest zadowolony z pracy, jak również opieki pooperacyjnej.

Nie

 • Idź do artysty, który "specjalizuje się" w orientalnej kompozycji, a jednocześnie twierdząc, "specjalizują" się w bardzo wielu innych gatunków - tych, którzy japoński lub chiński tatuaż będzie zyskały reputację swojej pracy, która je poprzedza, a oni robią niewiele, lub brak innych prac.
 • Przejdź i uzyskać chiński symbol tatuaż na kaprys; te symbole, zwłaszcza kanji, łatwo pomylić i często podpisał nieprawidłowo. To nie jest po prostu warto szansę wejść i zrobić sobie tatuaż, który może skończyć się konieczności lasera lub zmienić później.
 • Pobierz projekt od ściany lub lampy błyskowej. Użyj tego, co można znaleźć w tych miejscach, odwołać go z informacją od artystów tatuażu i informacji można znaleźć w czasopismach tatuażu, Internet i inne środki w celu zapewnienia, że ​​to, co otrzymujesz jest dokładnie to, co chcesz.

Umieszczanie Tattoo

Umieszczenie każdej tatuaż jest jedną z najważniejszych decyzji w sztuce ciała. Upewnij się, że będziesz zadowolony z umieszczenia tatuaż zanim się podpisał. Większość tattooists umieści tymczasową wersję prawdziwy kawałek na swoim ciele, jeśli o to poproszą. Zapraszam do noszenia tego tymczasowego tatuaż zamiast rzeczywistych transakcji na kilka dni, aby zapewnić będziesz zadowolony z efektu końcowego. Tatuaże może i zmieni kształt ruchów ciała i wieku. Bądź pewien, wybranym punkcie utrzyma apel o całorocznym i ukochanym dziełem sztuki.

Weryfikacja Translation

Chińskie symbole

Miłość

Jak wszystkie tatuaże kulturalnych, upewnij się, że chińskie słowo przedstawiony w sztuce jest dokładna. Możesz badań chińskich symboli w bibliotece lub w Internecie, aby znaleźć dokładne obrazy dla języka.

Jeśli zdecydujesz się na użycie znaku, zamiast obrazu dla symboliczny tatuaż, upewnij się, że dokładnie sprawdzić tłumaczenie, zanim pojawi się podpisał. Podczas gdy wiele sklepów tatuaż oferują błysk chińskich znaków z tłumaczeniem, mogą być błędne. Jeśli to możliwe, że ktoś, kto mówi i pisze językiem dwukrotnie sprawdzić znaczenie dla Ciebie.

Jeśli nie masz chiński przyjaciel, spróbuj słownik chińsko-angielski lub szukaj w internecie o pomoc. Jeśli używać słownika, albo książkę lub on-line, należy pamiętać, że dosłowne tłumaczenia nie zawsze będą miały wydźwięk chcesz. Warto zwrócić usługi tłumaczeniowe, aby upewnić się symbol oznacza to, co myślisz, że to robi. Niestety, tłumaczenie stron internetowych, przychodzą i odchodzą, a nie zawsze można mieć pewność, że operatorzy są eksperci się podają. Usługi są zazwyczaj tanie, więc korzystać z dwóch lub trzech stron tylko upewnić.

Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić pochodzenie symbolu używanego jak również; podczas gdy niektóre japońskie znaki są chińskie pochodzenie, inni mogą dać TAT zupełnie inne znaczenie. Jeśli używasz kilku słów razem, upewnij się stylu i języka mecz ich przed dostaniesz tuszem.

Upewnić się, że Sensowne

Jak każdy tatuaż, upewnij się, że symbol, czy jest to znak lub obraz, to taki, który coś znaczy dla Ciebie. To może być identyfikacja z cech za nim, lub miłości do samego obrazu. Bez względu na powód za tym, nowy tatuaż powinien być odbiciem Ciebie i Twoje wnętrze.

Chiński Nazwa dla niemowląt

Chiński Nazwa dla niemowląt

Czy potrzebujesz pomocy w wyborze nazwy chińskiego dziecka? LoveToKnowBaby jest tu dla Ciebie! Zebraliśmy listę chińskich nazwiska dziecka, wraz z ich znaczeniem. Wiemy, że wybór nazwy dla dziecka sweet baby jest tak ważne. Czy masz nazwę, którą chcesz dodać do naszej listy? Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od ciebie!

Wybierając nazwę Chiński Dziecka

Wybierając nazwę dla każdego dziecka nigdy nie należy lekceważyć. Po tym wszystkim, on lub ona będzie miał właśnie tę nazwę na resztę swojego życia! W wielu przypadkach, chińskie dzieci mają dwa imiona. Jedna jest uważany formalnych, i druga jest uważany nieformalny zwykle co dziecko jest znane. Wybierając nazwę dla dziecka formalne chiński, rodzina zazwyczaj zwraca się do wielu źródeł, w tym astrologii i genealogii.

Astrologia

Chiński kalendarz i dziecka znak zodiaku zazwyczaj posiadają duże znaczenie dla wyboru chińskiego imienia dziecka. Datę urodzenia dziecka zostało uznane za kluczowe w określaniu przyszłości fakt dziecka, a więc wybór nazwy w oparciu o ten jest również bardzo ważne.

Genealogia

Tradycja mówi, że zazwyczaj nazwisko dziecka jest taki sam jak jej rodzice. Co wielu nie znają historii Chin może nie wiedzieć, jest to, że na ogół to samo pokolenie dzieci w rodzinie są również takie same nazwy środkowego. Imiona oczywiście będzie się różnić od dziecka do dziecka, choć tak jak w każdej innej kultury, będzie często używany popularne nazwy.

Imiona dla dzieci Przez F

 • Pokój
 • Bik Jade
 • Chao Wielka jednym
 • Chen Świt
 • Cheng stać
 • Cheng-Gong Sukces.
 • Cheung Powodzenia
 • Chi Młodszy Energii
 • Cong Inteligentne / Clever
 • De Cnota.
 • De cnotliwy
 • Deshi moralna
 • Dewei Wielkiej Zasada
 • Fa Początek.
 • Fai Brilliant Światło
 • Fang wiatru.
 • Feng Maple lub Phoenix
 • Fu zamożni.

Imiona dla dzieci G do K

 • Guang Światło
 • Heng wieczne.
 • Howin lojalnych łyk
 • Hua kwiat
 • Huan Szczęście.
 • Huang Żółty.
 • Huo Ogień.
 • Jia Piękna.
 • Jiang rzeki.
 • Jia Li Dobra i Piękna
 • Jie Czysta
 • Jing oznacza albo "esencję" lub "kapitał" lub "czysty".
 • Ju Chryzantema.
 • Czerwiec prawdomówni
 • Keung wszechświat
 • Kong Jasny
 • Kuan-yin buddyjskie bóstwa miłosierdzia.
 • Kueng wszechświat
 • Kun oznacza albo "wszechświat" lub "gór".

Imiona dla dzieci L Poprzez O

 • Le Radość
 • Li Całkiem / Potężny
 • Li Hua Pear Blossom
 • Li Mei Całkiem Rose
 • Li Ming Dość and Bright
 • Lian Lotus
 • Liang Dobry / Dobra
 • Lien Lotos
 • Ling Sound of Jade / świtu
 • Lixue Dość Śnieg
 • Lok Radość
 • Długi Smok
 • Manchu czysta
 • Ming Lśnienie / jasne / jasne.
 • Ming Yue Jasny Księżyc
 • Mu Wood.
 • Mulan Magnolia Blossom
 • Ning Peace / reszta / spokój.
 • Niu Dziewczyna.
 • Od Płynnego.
 • Dnia Pokoju
 • Park Cyprys
 • Ping Rzęsa
 • Qi dzieła Jade
 • Qiao Całkiem / Serwis
 • Qing Niebieski
 • Qing Yuan Deep Water / Clear Spring
 • Quon jasne

Imiona dla dzieci S do Z

 • Shen głębokim myślicielem
 • Sun Chinese: Gięcie lub maleje. Koreański: Dobroć
 • Tao Długa żywotność
 • Ushi Ox
 • Wang Kingly
 • Wen hodowlanych, lub ozdobne
 • Xiang Pachnące
 • Xin Piękna
 • Yuan oryginalne
 • Zan Chwała

Chińskie Mapa złudzeń

Chińskie Mapa złudzeń


Ważnym aspektem klasycznej lub tradycyjnej szkoły feng shui, chińskie mapy gwiazdkowe są ogólnie określane jako star wykresów.

Latanie Gwiazda Feng Shui

Sięga ponad 1000 lat, klasyczne szkoły feng shui, znany jako Xuan Kong Feng Shui Latająca Gwiazda, jest dyscyplina opiera się na fundamentalnym przekonaniu, że w czasie różnych aspektów feng shui w zmianie budynku. Na przykład, po zakończeniu domu, budynek ma swój własny zestaw chi, który ma określony wpływ na ludzi żyjących w domu. Energii chi w domu wpływa na jego mieszkańców ":

 • Kariera
 • Zdrowie
 • Związek
 • Bogactwo

Z biegiem czasu, chi zmian domowym, w zależności od położenia gwiazd i sektorów domu, w którym pojawiają się one w różnych momentach. Jak w astronomii, gwiazdy są w ciągłym ruchu i zmiany następują w sposób ciągły w czasie.

Stworzenie Latający Star Mapa oparta jest na rok, że budowa została zakończona, a nie wtedy, gdy właściciele domu przeniósł się. Właściciele wchodzić i wychodzić z domu, ale dom jest zbudowany jeden raz i choć może mieć remontowe, które muszą być brane pod uwagę przy obliczaniu latające gwiazdki. Data jest najbardziej spójne, gdy budowa jest zakończona. Data ta jest uważana za datę urodzenia z domu i nie zmienia, ale mogą być zmienione, jeśli struktura przechodzi gruntowny remont.

Analiza indywidualna

Oprócz tego domu wykresie Latający gwiazdki, każdy członek rodziny będzie musiał mieć latający wykres wypełniony, która łączy ich z tym latające gwiazdy z domu. Jest to jedyny sposób, aby ustalić, które obszary domu najlepiej nadaje się do każdego członka. Z takim wykresie wiesz, gdzie jest najlepsze miejsce w domu do jedzenia, snu, pracy, zabawy i badania.

Połączenie zasad i interakcji

Łącząc następujące zasady i badanie ich interakcji, wykresy gwiazdkowe są tworzone w celu określenia pomyślne i niepomyślne obszary domu w określonym czasie. Zasad i interakcje obejmują:

 • Pojęcie przestrzeni
 • Pojęcie czasu, który jest podzielony na cykle, które trwają od dwudziestu lat.
 • Bilans yin yang
 • Lo Shu numery: Istnieje dziewięć numery reprezentujących gwiazd latania, które tworzą Luoshu
 • Osiem trygramy
 • Pięć elementów
 • W dwadzieścia cztery góry

Określenie dodatnie i ujemne obszary na wykresie liczby są używane do reprezentowania pozycji umieszczania gwiazdy. Wykres jest układane na planie piętra domu.

Trzy typy wykresów Gwiezdnych

W feng shui Latająca Gwiazda istnieją trzy główne typy wykresów gwiazd; Dwadzieścia lat Wykres Latający Star Roczny Latanie Wykres Start i Wykres miesięczny Latająca Gwiazda.

 • Wykres Dwadzieścia lat jest jednym, że używasz, aby znaleźć dom lub biuro, które jest dla Ciebie najlepszy. Wykres ten jest uważany za podstawowy wykres w Latająca Gwiazda feng shui. Przez cały okres dwudziestu lat, to pokaże ci gwiazdy, które mają wpływ na strukturę. To nie zmieni się z okresu na okres następny, ponieważ są one na podstawie daty urodzenia swój dom w (Rok budowy).
 • Roczny Wykres Latający Star jest stosowane, aby utrzymać dom w najlepszych wpływów, jak to możliwe. Osiąga się to poprzez żadnych zmian ani środków niezbędnych do odwrócenia niefortunne gwiazdy przez cały rok. Możesz również skorzystać z poniższej tabeli, aby dokonać zmian, które zwiększą gwiazdy szczęścia. Możesz skorzystać z tych pomyślnych gwiazd i ich lokalizacji do dalszej swojej karierze, badania, zdrowie, bogactwo i relacje.
 • Wykres miesięczny Latająca Gwiazda zepsuje działalność gwiazd nawet dalej, dając możliwość korzystania zachować szczególną ostrożność, jeśli źle położony jest w pewnym sektorze domu lub w biurze dla danego miesiąca ci. Można określić, czy jest to dobry czas na stronę biura, domu lub innych otwartych spotkań towarzyskich. Może chcesz dodać do sypialni czy innego remontu lub działalność w domu lub w miejscu pracy. Ten schemat może Cię w takim projekcie i pomóc omijać obszar najlepiej wyrok.

Dodatkowe wykresy wykresy Latająca gwiazdkowy obejmują Codzienna Latający STAR i Bi-godzinowe wykresy Latający gwiazdkowy.

Liczby z mapy chińskie gwiazdki

Grzbiety gwiazda mapa czy wykres gwiazda, ma trzy cyfry w każdej z kwadratu lub pałacu, z Lo Shu. Liczby są nazywane:

 • Baza gwiazdek
 • W obliczu Gwiazdę
 • Siedzi gwiazdek

Latanie Gwiazdy: Terminowe i przedwczesnej

Każda z gwiazd latania jest pozytywna lub negatywna. Pozytywne gwiazdki są uważane za terminowe i negatywne gwiazdy są uważane przedwczesna. Decydującym czynnikiem każdej gwiazdy zależy od konkretnego aktywacji gwiazdy i okresu odniesienia. Chińskie mapy gwiazdkowe pokazuje położenie Flying Stars, zarówno terminowych, przedwczesnych. Wiedza ta zapewnia praktyków tradycyjnego feng shui możliwość aktywacji odpowiednich lekarstw Feng Shui.

Chiński Brązowy sos przepis

Drukuj 3x5

Składniki na sos chiński Brown Przepis

 • 3 łyżki mielonego czosnku
 • 4 łyżki sosu sojowego
 • 3 łyżki brązowego cukru
 • 1-1 / 2 szklanki bulionu z kurczaka
 • 1 łyżka mąki ziemniaczanej
 • 1 łyżeczka oleju sezamowego

Instrukcje

 1. Połącz sos sojowy, bulion z kurczaka, brązowy cukier i skrobię kukurydzianą w misce. Dobrze wymieszać aż do całkowitego rozpuszczenia skrobi kukurydzianej.
 2. Rozgrzać olej sezamowy w dużym garnku.
 3. Dodać czosnek do oleju i smażyć na dużym ogniu, aż czosnek pachnący.
 4. Całość mieszać sos sojowy do czosnku.
 5. Doprowadzić sos do wrzenia, a następnie zmniejszyć ogień i gotować na wolnym ogniu, aż sos zgęstnieje.
 6. Zalać swoje ulubione gotowane warzywa i mięso.

Chińskie Tradycje weselne

Chińskie Tradycje weselne
Chińska panna młoda

Chińskie wesela są zanurzone w tradycji. Chociaż wiele z tych zwyczajów nie są przestrzegane dzisiaj, nadal istnieje kilka, które przetrwały wieki i są częścią nowoczesnego wesela. Jest chińskie powiedzenie: "To naturalne, aby wziąć ślub, kiedy dorośniesz." I tak, małżeństwo jest bardzo ważne dla kultury chińskiej.

Rodzina męża

W USA i wielu innych krajach, rodzina panny młodej obsługuje koszt wesela. Ponadto jest tradycyjnie traktowany jako panny młodej "dzień". Dla Chińczyków Jednakże, jest to dzień pana młodego. Rodzina pana młodego może obsługiwać uroczystości i kiedy Szczęśliwa Para żeni, panna młoda staje się częścią rodziny pana młodego. Lat temu, panna młoda może spodziewać się już nigdy nie zobaczyć swojej rodziny. Przed ślubem panna młoda pójdzie w odosobnieniu na kilka dni z przyjaciółmi, aby dzień pożegnanie. Oczywiście, w dzisiejszych czasach, większość par dbać wydatków ślubnych siebie i panna młoda nie jest oczekiwać, aby faworyzować jednej strony nad drugą rodzinę.

Wybór daty

Na chińskiej pary, wybierając datę nie jest tak proste, jak mówi, "hej jestem wolny, że weekend, dlaczego nie możemy tego zrobić wtedy?" Wszystko musi być na ich korzyść. Dzień ma być szczęśliwym. Numery miesiąca i dni mieć szczęście, a księżyc i gwiazdy muszą być prawidłowo ustawione. Większość chińskich rodzin wyboru daty ślubu według kalendarza księżycowego.

Czerwony

Chińskie Tradycje weselne
Dawanie pieniędzy w czerwonych kopertach jest tradycyjny.

Czerwony kolor odgrywa integralną część uroczystości ślubnych. Z czerwonych zaproszenia ślubne, do czerwonych kopert na prezent, do panny młodej czerwonej sukni ślubnej, możesz być pewien, być otoczony w tym śmiałym i szczęśliwy kolor jeśli uczestniczy chiński ślub.

Łóżko dla nowożeńców

Tradycyjnie, rodzice pana młodego zapewni para zadowolony z nowego łóżka wraz z wszystkimi niezbędnymi składnikami. Kołdry, poduszki, pościel i wszystko, co idzie z co ciepłe łóżko i wygodne są częścią tego daru. Rodzice pana młodego będzie łóżko, a pan młody będzie spać na tym łóżku noc przed ślubem. Młody siostrzeniec odbije się na łóżku, w nadziei Szczęśliwa Para będzie żyzna i produkować dziedzica.

Podwójne szczęście

Chińskie Tradycje weselne
Podwójne szczęście

Symbol "Double Happiness" jest widoczne na chińskich zaproszenia ślubne, czerwonych kopertach pieniędzy i innych tradycyjnych chińskich akcesoria ślubne i dekoracje.

Tea Ceremony

W dniu ślubu Szczęśliwa Para będzie służyć herbatę do rodziców panny młodej i pana młodego i innych cenionych gości weselnych, w kolejności starszeństwa. W zamian, goście zaprezentują para z biżuteria złota i pieniędzy w czerwonych kopertach.

Trzy Sukienki

Tradycyjnie Chińska panna młoda będzie nosił trzy suknie ślubne. Pierwszy to tradycyjny białej sukni z welonem. To jest noszony podczas ceremonii ślubnej. Druga suknia ślubna, suknia ślubna tradycyjny chiński jest noszona przez cały bankiet. Trzeci panny młodej odchodzi sukienkę. Zmienia się to tuż przed wyjazdem na bankiet.

Przyjęcie weselne

Chińskie Tradycje weselne
Ryż na bankiecie.

Bankiet ślub, lub święto, jest prawdopodobnie najważniejszą częścią chińskich ślubu. Bankiet jest ważne dla rodzin pary młodej, ponieważ pozwala im zaoszczędzić "twarz" z przyjaciółmi i krewnymi. Oni uważają, że powrót wszystkich życzliwości wypłacanych im przez lata. W rzeczywistości, na tradycyjnych chińskich rodzin, bankietowa jest bardziej dla rodziców młodej pary, niż samych Happy Para. Większość bankiety weselne będzie służyć posiłek składający się z dwunastu dań przysmaków, takich jak Abalone, Zupa z płetwy rekina, pieczeniem prosiaka i smażony ryż. Podczas gdy tradycyjnie nie jest toast szampanem i otwarty bar, goście w chińskiej weselne mogą spodziewać się wypić kieliszek koniaku z drobno Szczęśliwa para.

,

Chiński Crispy Duck Receptura

Chiński Crispy Duck Receptura

Chiński kaczka jest smaczny sposób służyć kaczkę, ale zazwyczaj wymaga długiego przygotowania i trochę sprzętu specjalne; Chciałem zobaczyć, czy mogę stworzyć chiński chrupiąca kaczka przepis bez woka.

Wok This Way

Zwykle i tradycyjny sposób przygotować chrupiącą kaczkę zajmuje chiński, co wydaje się jak zawsze. Kiedy byłem w szkole kulinarnej, uczono nas po staremu szkoły, aby ten przepis. Kaczka po raz pierwszy marynowany w mieszaninie szalotki, świeży imbir starty ręcznie, goździki, anyż, cynamon, pąków Cassia i mnóstwem innych składników, które nigdy nie mogłem znaleźć na lokalnym rynku lub, jeśli będę mógł, prawdopodobnie nigdy nie należy używać ponownie.

Po kaczki zostały marynowane przez kilka godzin, to będzie następnie parze przez kilka godzin. Wtedy byłoby smażone w woku. Podczas gdy w wyniku kaczka było wspaniałe, byłem pewien, że nigdy nie dostanie szansę, aby tego w domu. To znaczy, to jest jedna rzecz, aby przejść do rynku kupić jeden lub dwa składniki, aby specjalną kolację, to zupełnie inna sprawa, aby rozpocząć ponowne wyposażenie kuchni dla jednej kaczki. Musiał być bardziej rozsądny sposób gotować chrupiącą kaczkę chińską i miałem zamiar go znaleźć.

Chrupiąca kaczka chiński uproszczony przepis

Chiński Crispy Duck Receptura

Inne niż marynaty, które Napełnij swoje kaczki z Azji smaku, który ma do tego przepisu, reszta oryginalnej receptury wydawało się zbyt skomplikowane dla mnie. Od gotowania całą kaczkę obejmuje nakłucie skóry aby tłuszcz się, pomyślałem, że przebicia również niech smaki. Ja chciałem uzyskać bardzo azjatyckiej smak z moją kaczkę, więc podniósł mały słoik chińskich pięciu przyprawy. Kiedyś obciąć nadmiar tłuszczu z okolicy szyi oraz z wnętrza kaczki, ja płucze kaczkę z ciepłą wodą i upewnić się, kaczka było bardzo suche. Kiedyś szpikulec do nakłucia skóry kaczki w całej strefie piersi i między piersi i uda, ponieważ to jest, gdy większość tłuszczu jest i chcemy niech wypłynie. Potem przetarł chiński pięciu przypraw wewnątrz kaczki do nadania azjatyckiej smak szukałem.

Możesz pozwolić kaczki siedzą w lodówce przez około cztery godziny, ale najlepiej byłoby, gdybyś pozostaw na noc. Im dłużej reszta kaczka w lodówce, wyraziste skóra będzie po Kaczka jest gotowane. Jak gęsi, kaczki mają grubą warstwę tłuszczu pod skórę, że chcemy, aby spuścić lub skóra będzie tłuste i gumowate, nie chrupiące i smaczne.

Ten przepis wymaga również miso. Lubię używać ciemnego miso i używać pozostawiony miso jako starter zupy do obiadu.

Składniki

 • 1 5-kilogramowy kaczki
 • 2 uncje ryżu octu winnego
 • 1/4 szklanki miodu
 • 1 łyżka startego imbiru
 • 1 łyżkę miso
 • 1 mała cebula zakwaterowani
 • Sól i pieprz

Instrukcje

 1. Rozgrzej piekarnik do 425 stopni Celsjusza.
 2. Rub zewnątrz kaczka z solą, a następnie posypać pieprzem na skórę kaczki.
 3. Umieścić kaczkę do brytfanny z szafy. Jeśli brytfanny jest dość głębokie i stojak siedzi dobry sposób przy dnie patelni, można po prostu upiec kaczkę jak zwykle. Jeśli jednak twój stojak jest bardzo blisko dna patelni lub gotujesz w płytkiej patelni (jak na patelni blachy), trzeba będzie spuścić tłuszczu z patelni okresowo, o co 30 minut lub tak. W ogóle ocalić ten tłuszcz z kaczki.
 4. Umieść kaczki w piekarniku 425 stopni przez piętnaście minut.
 5. Potem włącz piekarnik do 350 stopni w dół. Robimy to, aby ostry się skóry szybko.
 6. Aby glazury, połączyć ocet ryżowy wino, miód, imbir, i miso na patelni sos.
 7. Doprowadzić do wrzenia, podczas ubijania.
 8. Po glazury dojdzie do wrzenia, zmniejszyć do wrzenia, aż gęste.
 9. Po kaczka ma gotowane przez 45 minut, szczotki go z glazury.
 10. Glazura kaczki około co 10 minut, aż kaczka jest wykonywana.
 11. Kaczka zostanie wykonana, gdy natychmiast odczytać termometr czyta o 180 stopni.
 12. Ciesz się z zupy miso i podawać z sosem chińskim naleśniki i hoisin.

Co to jest chiński symbol dla Pokoju i Miłości

Co to jest chiński symbol dla Pokoju i Miłości


Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co jest chiński symbol fo pokoju i miłości?

Chińskie symbole znaków

Rozwija się w ciągu tysięcy lat, symbole stosowane w piśmie chińskim współczesnego wykonane są z ośmiu podstawowych uderzeń. Wiele osób znaki fascynujące i piękne. Ludzie często noszą chińskie znaki przedstawiające takie słowa, jak pokoju, miłości, szczęścia i wieczności jako naszyjnik lub na uroku bransoletki. Piękne artystycznych kaligrafii bohaterów wiszą na ścianach w celu zwiększenia piękno pokoi.

Dla praktyków feng shui, symbole mają głębsze znaczenie, ponieważ promowanie i przyciągnąć pomyślny sheng chi przynosząc spokój i miłość w domu. Użyj mapę Bagua, aby określić jak twój dom koreluje do dziewięciu obszarów życia. Rozwiązanie to zapewnia, że ​​miejsce symboliczne feng shui grafikę w odpowiednim obszarze przestrzeni.

Symbole Pokoju i Miłości

W wielu domach symbole dla pokoju i miłości są wyświetlane jako dwa oddzielne obrazy, lub rysunków i powiesił obok siebie. Niektórzy ludzie również wybrać wykonane na zamówienie dzieła z obu znaków razem. Piękny przykład przewijania kaligrafii z pokoju i miłości termin razem znajduje się na Oriental Outpost. Od przewijania składa się z dwóch oddzielnych wyrazów, artisits uczynić je z niewielką przestrzeń między pierwsze dwa i ostatnie dwa znaki. Pierwsze dwa symbole oznaczają pokoju i drugie dwa symbole oznaczają powszechnej miłości.

W języku chińskim istnieje wiele symboli dla obu słowa, pokoju i miłości. Różne symbole odzwierciedlają odmianę znaczenia słów. Na przykład istnieją różne symbole dla każdej z następujących terminów:

 • Miłość
 • Uwielbiając miłość
 • Namiętna miłość
 • Wieczna miłość
 • Miłość wieczna
 • Prawdziwa miłość
 • Miłość i cześć
 • Moja prawdziwa miłość
 • Kocham cię
 • Miłość i uczucia
 • Pokój / harmonia
 • Pokój / pokojowego
 • Spokój
 • Spokojne serce
 • Pokój z medytacji
 • Pokój / bilans
 • Wewnętrzny spokój
 • Spokój
 • Spokój i dobre zdrowie
 • Cisza i spokój

Czy chińskie Co Symbol dla Pokoju i Miłości?

Oprócz chińskich znaków dla pokoju i miłości, istnieje wiele innych symboli używanych w feng shui, które symbolizują te znaczące słowa.

Phoenix

Jeden z czterech niebieskich zwierząt, feniks reprezentuje kierunek kardynał kompasu z południa. To także symbol:

 • Pokój
 • Miłość
 • Piękno
 • Dobrobyt
 • Transformacja

Kwiat Lotosu i Mandarin Duck Statua

Posąg pięknej para kaczek mandarynek z porastania kwiat lotosu jest symbolem miłości, romansu i pokojowych stosunków. Kaczki mandarynki i kwiat lotosu razem przyciąga mnóstwo pomyślny chi. Razem oznaczać miłość, która jest poważnym zobowiązaniem bogate szczęścia, harmonii i pokoju.

Pary Rzeźby

W feng shui przy użyciu symboli miłości, takie jak kaczki mandarynki, należy zawsze umieścić je w parach, z dwoma rzeźbami kaczka lub jeden pojedynczy pomnik z dwoma kaczek mandarynek na nim. Para przedstawia mężczyznę i kobietę jako para. Następujące symbole chińskie są używane do reprezentowania miłość w feng shui i zawsze powinny być wyświetlane w parach:

 • Gołębie
 • Smok i feniks
 • Pokój karpia
 • Kaczki mandarynki z podwójnymi symbolami szczęścia w złocie

Budda

W feng shui Buddy symbolizuje ochronę, spokój i szczęście. Posąg Buddy Laughing przynosi spokoju, szczęścia i harmonii w związku.

Więcej Symbole Miłości i Pokoju

 • Piwonie
 • Kuan Yin Współczujący BodhiSatva
 • Pięć Kwiaty Strzały Kamadewy wedyjski bóg miłości lub God of Desire
 • Biały Lotos
 • Niebieski utpala Lotos
 • Czerwony ashoka
 • Biały jaśmin
 • Mango Tree
 • Drzewo różane kwarcu dziewięciu monet Chien Płuc związane z czerwoną wstążką
 • Mystic węzeł
 • Kwarc różowy

Znalezienie chińskie symbole pokoju i miłości

 • Feng Shui Best Buy
 • Kup Feng Shui
 • Feng Shui importu
 • Oriental Outpost
 • Feng Shui Miracle


Następnym razem ktoś poprosi, Co to jest chiński symbol pokoju i miłości? możesz im powiedzieć, z wielu wspaniałych projektów i obiektów, które symbolizują te dwie znaczące słowa.

Chiński Tofu Wegetariańska Stir Fry

Chiński Tofu Wegetariańska Stir Fry


Chiński tofu wegetariańskie stir fry jest jednym z najłatwiejszych przepisy wegetariańskie można zrobić. To wspaniałe miejsce na rodzinne spotkanie, ponieważ można z niego korzystać przez wegan, wegetarian i jedzących mięso, i prawdopodobnie przyciągnie trochę skargę. Wszystko przepis wymaga to bardzo twardy tofu, sos sojowy, oliwa z oliwek i wybór warzyw. Ten przepis nie jest odpowiednie dla osób na diecie surowej żywności.

Warzywa, które są odpowiednie dla tej potrawy z grzybów, papryka, brokuły, marchew, kukurydza dziecka, groch, cebula, bok choy i kasztanów wodnych. Niektórzy lubią również zawierać pomidory i ananasy zmuszenia stir fry smaku trochę słodsze.

Dokonywanie Chiński Tofu Wegetariańska Stir Fry

Ten przepis zajmuje tylko kilka minut gotować. W większości przypadków konieczna jest do użycia. Pierwszą rzeczą, którą ktoś chce zrobić to danie musi zrobić, to wziąć kostkę tofu z pudełka i położył go między dwoma papierowymi ręcznikami. Ustaw coś ciężkiego na nim i pozostaw na noc. To będzie cały nadmiar wody z tofu i zabezpieczyć się rozgotowane.

Po dokonaniu rejestracji, tofu musi marynować w mieszaninie sosem sojowym i sokiem z cytryny (trzy łyżki sosu sojowego na jedną łyżkę soku z cytryny) lub predefiniowanych teriyaki sos. Najłatwiej jest umieścić tofu w płytkim naczyniu i wlać płyn na wierzchu, dodając więcej wody, ile potrzeba na pokrycie kostkę.

Następnie przychodzi do krojenia warzyw. Oni najlepiej w wymiesza, jeśli są one cięte na około pół cala wielkości, ponieważ to sprawia, że ​​łatwiej gotować je równomiernie. Oczywiście małe warzywa, takie jak marchew dziecka lub kukurydzą, nie musi być pocięte. Jest to także dobra użyć mrożonych warzyw, ponieważ większość wody wyparuje podczas gotowania.

Wreszcie nadszedł czas, aby gotować mieszać FRJ. Oto kroki do naśladowania:

 1. Wlać ćwierć filiżanki oleju do woka i włączyć go do wysokiej temperatury.
 2. Pokroić tofu na pół cala kostkę i dodać go do woka. Mieszać tofu i rozpocząć dodawanie jednego warzywa o jeden. Mieszać tak warzywa nie palą.
 3. Wlej w marynacie stosowanych do tofu i dalej gotować, aż warzywa będą miękkie. Zazwyczaj trwa to około 10 minut, ale może mieć bardziej lub mniej w zależności od wok.

Ten stir fry smakuje wspaniale na górze łóżko ryżu, ale również dobre na własną rękę. Dodając łyżkę świeżego imbiru da to nieco ostrzejszy smak, że wiele cieszyć.

Wariacje

Istnieją dziesiątki wariacji na chińskie Tofu Wegetariańska Stir Fry receptury. Wiele można znaleźć na stronie internetowej Międzynarodowej Vegetarian Unii. Jest też nic złego się oszczędny z naczynia podpisu. Wszakże każdy przepis był tylko częścią czyjejś wyobraźni w pewnym momencie.

Pierwsze chińskie Tofu Wegetariańska w restauracji Stir Fry

Często może być problemem dla wegetarian i wegan, aby znaleźć wiele obiecujących opcji menu w restauracji. Jedną z rzeczy można zrobić w większości miejsc, które sprzedają azjatyckie jedzenie, to poprosić kucharza do stworzenia wegetariańskie wymieszać smażyć przez nich. Najprawdopodobniej będą one już wszystkie składniki, ponieważ są popularne w wielu różnych potraw regionu. To również nie będzie gotować dużo czasu, gdyż tofu i warzywa powinny być już gotowe.

Chińskie Poduszki podłogowe

Chińskie Poduszki podłogowe


Idealny do odpoczynku i relaksu po długim dniu, chińskie poduszki podłoga wnieść odrobinę przytulności i komfortu do każdego domu. Znany nie tylko za sposób ich zdaniem, te poduszki są szczególnie wyróżniają się na ogół ogromnej wielkości.

Korzysta z poduszki na podłodze

Poduszki podłoga jest element funkcjonalny, który jest często stosowany zamiast tradycyjnego siedzenia. Jest również stosowany do celów dekoracyjnych i często służy jako kolorowe kawałek akcent w neutralnym otoczeniu i na odwrót. Wzory uruchomić gama od minimalne i neutralne dla odważnych i pełna życia. To jest zwykle widoczne w pokojach rodzinnych, sypialni oraz na tarasach. Poduszki podłogowe są często preferowane przez studentów i absolwentów uczelni, którzy są zdobiące domy pierwszych. Nie tylko tam urozmaicić wystrój, ale również działać jak krzesła i, w niektórych przypadkach, nawet w postaci tabel.

Chińskie Poduszki i Poduszki

Zanurzony w tradycji, chińskie poduszki i poduszki podłogowe cieszą znaczenie w domach na całym świecie od wieków. W czasach starożytnych, Chińczycy albo usiąść lub uklęknąć na podłodze, często na nisko położonych mat lub płaskich poduszek. To było idealne, na meble były również nisko nad ziemią. Z czasem, gdy wzrosła wyższe poziomy siedzenia i meble poszły, poduszki stał uprzywilejowanych, w szczególności za ich dekoracyjny charakter. Nie było to zaskoczeniem, jak szerokie zastosowanie brokatu, kolorowe jedwabie i skomplikowane hafty stworzył niepowtarzalne projekty godne są prezentowane w domu.

Tradycyjne poduszki łóżko ewoluowały także znacznie w ostatnich latach. Niektóre były nawet w składzie drewna i bambusa, a wielu zostało wyprodukowane przez lokalnych rzemieślników, którzy zawierają konkretne projekty do ich dzieło jako środek egzorcyzmowania demonów i promują dobre fortuny.

Chińskie podłogowe Poduszki i poduszki Dziś

Nowoczesne chińskie poduszki i poduszki podłogowe są wykorzystywane do różnych celów. Jak w przypadku każdego innego rodzaju podłogi poduszki, są one często wykorzystywane do wylegiwania się podczas oglądania telewizji, a nawet spanie na jeśli są wystarczająco duże. Od stylu chińskim poduszki podłogowe są często duże, kwadratowe lub okrągłe kształty, są one idealnym rozwiązaniem dla obu tych celów. Ich kształt sprawia, że ​​również je idealnym rozwiązaniem dla osób, które są medytacji i ćwiczenia jogi. Ponieważ konieczne jest, aby być wygodne, gdy w jednym z tych państw, rozproszenia wolne, centrowanie środowisko jest również idealny. Miękkie poduszki przyczyniają się do ogólnego spokoju i pozwolić osoba się skupić.

Zakupy dla chińskich Poduszki podłogowe

Niezależnie od tego czy podejmowane przez ich wygląd i niezwykle wygodne intryguje ich grafiki, znajdziesz wiele do wyboru w wielu chińskich poduszki podłogowych dostępnych. Wiele z nich jest wyraźnie bogatych i inspirujących, podczas gdy inne są czysto funkcjonalne.

 • Elementy kulturowe niesie wybór ręcznie wykonane z ozdobnych poduszek chińskiej brokatu. Czy zdecydujesz się umieścić je na podłodze w pokoju i starannie zaprojektowane okoń je na kanapie lub łóżku, możesz być pewien, że będą przyciągać uwagę ich chytry okładek, sześciokątny kształt i żywe kolory (w tym dyni, turkus i zieleń mchu) ,
 • Etsy oferuje szeroki i stale zmieniających się wybór stylu chińskim poduszki podłogowych, zarówno dekoracyjnych i funkcjonalnych. Wiele z nich jest ręcznie, ale jest też kilka zabytkowych style, która zachwyci zapalonych kolekcjonerów. Należy pamiętać, że urządzenia często szybko sprzedać, więc dobrze jest działać szybko, jeśli widzisz coś, co lubisz, i często sprawdzać nowych ofert.
 • Dzieło internetowe Sklepy prowadzi szeroką gamę prostych stylu chińskim poduszki podłogowych. Wybierz z wyściełanym stylów kształcie półksiężyców i środowisk. Firma prowadzi również duży plac piętro poduszki, które zalecają jogi i medytacji. Jeśli poszukujesz czegoś imponująco duże, rozważ chiński gigant poduszki podłogi, pięć stóp okrągłą poduszkę, która łatwo może służyć jako wygodne krzesło.

Chińskie zioła na reumatoidalne zapalenie stawów

Chińskie zioła na reumatoidalne zapalenie stawów


Niektóre chińskie zioła na reumatoidalne zapalenie stawów są dobrze zbadane. Jeden w szczególności, znany jako boga grzmotu winorośli (Tripterygium wilfordii), znalazł się pod kontrolą w badaniu zgłaszanych przez Annals of Internal Medicine z wynikiem pozytywnym. Przegląd chińskich ziół na reumatoidalne zapalenie stawów daje jakieś zioła, które mogą być wam znane, jak również wiele kombinacji ziół myśleli pracować razem, aby pomóc objawy tej choroby.

Przegląd chińskich ziół na reumatoidalne zapalenie stawów

Reumatoidalne zapalenie stawów jest chorobą autoimmunologiczną, w której organizm mylnie atakuje stawy i otaczających tkanek. Może ona uderzać w każdym wieku, w przeciwieństwie do choroby zwyrodnieniowej stawów, która typowo dotyka ludzi w wieku powyżej 50 Reumatoidalne zapalenie stawów występuje u kobiet niż u mężczyzn i jest bardziej prawdopodobne, aby utworzyć bóle stawów tułowia, jak rąk i kręgosłupa. Nie ma lekarstwa na reumatoidalne zapalenie stawów. Leki przeciwbólowe i inne leki na celu przeciwdziałanie atak układu odpornościowego mogą być przepisane do zarządzania objawy, ale nie leczy choroby.

Medycyna chińska i stawów

Chińskich uzdrowicieli zidentyfikowane dwa główne rodzaje zapalenia stawów wiele wieków temu, a pisał o leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów. Chiński system medycyna wykorzystuje zarówno zioła i praktyczne na temat technik, takich jak akupunktura stymulacji meridianów i punktów energetycznych na ciele. Zrozumienie qi, siła życia i energii przepływu ciała, i jak to wpływa na gojenie technik, ziół, żywności i więcej jest ważną częścią chińskiej strategii leczenia.

Chińskie zioła

Zioła polecane na reumatoidalne zapalenie stawów są zwykle zioła znane stymulowania qi lub chi przez meridiany. Znaleziono w chińskich tekstach medycznych stosowanych w leczeniu poważnych rodzajów zapalenia stawów i podstawowych problemów uważanych to spowodować 31 wzorów. Zioła, które pojawiają się w wielu wzorach i jednym, które mogą być dla ciebie to znają:

 • Astragalus: Astragalus jest znany jako środek wzmacniający systemu immunologicznego i wypełniacza energii.
 • Cynamon: Cynamon został w wiadomościach ostatnio z powodu jego wielu użytecznych właściwości lecznicze. We wzorach stawów, ekstrakty z kory cynamonu uważana jest ocieplenie i poprawiają krążenie.
 • Żeń-szeń: Żeń-szeń jest również tonik ziołowy, że w celu poprawy poziomu krążenia i energii.
 • Lukrecja: Lukrecja jest myśl, aby pomóc wszystkich składników ziołowych preparatów współpracować. Ma też silne działanie przeciwzapalne.

Kompletne omówienie podejścia do reumatoidalnego zapalenia stawów z chińskiej perspektywy ziołowych można znaleźć na ITM Online, wraz z uwagami i składników w 31 wzorach.

Thunder God Vine

Zachodni Badania prowadzi do izolacji jedną zmienną i badania ich skutków, a nie uwzględnia działania lub aktywności wielu zmiennych. Naukowcy wolą badać jeden zioło zamiast formuły z wielu ziół. W literaturze naukowej na temat chińskich ziół, na przykład, istnieje wiele badań wskazujących na skuteczność jedna szczególności boga grzmotu nazywany ziołowym winorośli.

Badania

Web MD poinformował w sierpniu 2009, że nowe badania opublikowane w Annals of Internal Medicine pokazują, że uczestnicy badania biorące chińskie zioła Zeusa winorośli powodowało większą poprawę objawów reumatoidalnego zapalenia stawów, niż biorąc leki na receptę przeciwzapalne. Thunder boga winorośli wydaje się walczyć stan zapalny i tłumić układ odpornościowy.

Niestety, zgodnie z National Center for Alternative i bezpłatne medycyny, grzmoty boga winorośli może produkować poważne skutki uboczne. To może powodować bezpłodność u mężczyzn, problemy reprodukcyjne u kobiet, ciężkie wysypki skórne, biegunkę i zaburzenia żołądkowe. Ze względu na nasilenie działań niepożądanych zgłaszanych uznano, że ryzyko związane z podjęciem zioło przewyższają korzyści.

Inne Pomaga cierpiących na artretyzm

Jeśli chcesz spróbować chińskich ziół w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów, najlepszym rozwiązaniem jest, aby umówić się na spotkanie z lekarzem medycyny chińskiej lub Naturopath dobrze zorientowanych w chińskiej medycyny ziołowej systemu. On lub ona ocenić ogólny stan zdrowia, historię zdrowia i problem i może polecić zioła, zmiany diety, ćwiczenia i inne działania mające na celu poprawę mobilności, złagodzić ból i uspokoić odpowiedź układu immunologicznego.

Jeśli jesteś na leki na receptę dla reumatoidalnego zapalenia stawów, nie przerywać leczenia gwałtownie spróbować terapii alternatywnych. Porozmawiaj z lekarzem, w pełni ujawnić żadnych alternatywnych metod leczenia z lekarzem. Niektóre zioła mogą wchodzić w interakcje z lekami na receptę, wpływają na wyniki badań lekarskich, lub powodować działania niepożądane. Lekarz musi wiedzieć o wszystkich ziół i suplementów, które zażywasz.

Antyczny chiński Papugi

Antyczny chiński Papugi

Od majestatycznych płytek ceramicznych dachowych i wyrzeźbiona z kości słoniowej do cennych rzeźb jade i delikatnych obrazów zdobiących piękne porcelany, antyczne chińskie papugi są bogate w symbolicznym znaczeniu.

Symbolika Papugi w starożytnym chińskim Kultury

Przez setki lat papuga zajmował honorowe miejsce w starożytnych Chinach. Często trzymane w pomieszczeniach mieszkalnych kobiet, papugi uznano bramkarza ich tajemnic.

Przez lata papugi się symbolem kilka różnych rzeczy w kulturze chińskiej:

 • Podczas kultury Hongshan okresu neolitu, migracja ptaków do swoich miejsc lęgowych było znakiem, że nadszedł czas, by sadzić rośliny. Ptaki w locie zasygnalizował, że przychodziły deszcze
 • W starożytnych Chinach Piękna kolorowa papuga była utrzymywana w pałacu przez cesarza Xuanzong podczas dynastii Tang. Ptak, doskonałe w naśladując głosy ludzi był tak kochany przez cesarza Xuanzong, że papugi zostały już znany jako Boskiego Bird.
 • Tradycyjnie, papug i innych ptaków, symbolizuje wolność i długą żywotność. Równoległy jest często przebiegająca między ptakiem i doświadczenie życiowe i mądrość, która pochodzi ze starości.
 • Para papug symbolizuje miłość, wierność i głęboki, trwałą miłość.
 • W starożytnej chińskiej sztuki feng shui papuga jest potężnym symbolem okazji i zwiastunem dobrej nowiny. To przyciąga pozytywną energię, utrzymując się ujemny.
 • Wiele rodzajów papug mają pióra, które reprezentują kolory elementów życia, ognia, wody i słońca.

Dachówka ceramiczna Parrot

Stojąc na straży na krawędziach dachów i wznosi się wzdłuż grzbietów dachową, papugi dachówek chronione prywatnych domów i budynków publicznych. Popularne w późniejszych 1880 i 1900 na początku, większość dachówek ceramicznych lub papuga były terakota z bardzo przeszklonym końca. Głównym celem tych piękne figurki ozdobne była produkcja pozytywne lub pomyślny, czując się w budynku, w którym pozytywnej energii, lub chi, została opracowana przez papugi. Liczba płytek dachowych papuga figurek, które zostały umieszczone na dachu wskazane znaczenie struktury. Maksymalna liczba papug dachówki wolno było dziewięć i wskazał struktur zastrzeżone dla cesarza lub budynków wykorzystywanych do spotkań z osobami na wysokich stanowiskach w kraju.

Antique Rzeźbione Ivory chińskie Papugi

Rzeźby z kości słoniowej lub indywidualnych papugi papugi z pięknym chińskich panien są uderzająco piękna. Wykwintne przykładem kawałek kości słoniowej, pochodzący z początku 1800 roku przedstawiono na starożytnym Wschodzie: dzieła sztuki i antyki Azji.

Stojąc 21 ½ cala wysokie bez jego stoisku, oraz pełny 27 cali wraz z podstawką, w tym 7 ½ calowy rzeźba z kości słoniowej jest niezwykle duży kawałek. Rysunek jest chiński dziewica trzymająca spray piwonie w ręce i T-bar z papugą w drugiej. Szczegóły całego utworu są wspaniałe.

Antyczny chiński Papugi: Amulety, Spinki i Rzeźby

Chiński jade, znany jako kamień Nieba, pochodzi od świętych gór Zachodu znajdujących się w Birmie. Długie podróże były wymagane w czasach starożytnych, aby uzyskać jade z tych gór dzięki czemu jest bardziej cenne i rzadkie.

W jednym czasie tylko Chiński cesarz mógł nosić żółty jade i kamień może być własnością tylko przez Imperial Court czyni go bardzo poszukiwane przez dzisiejszych kolekcjonerów. Jade pojawia się w sposób naturalny w sześciu kolorach, w wielu wariantach kolorystycznych. Kolory tego wspaniałego kamienia naturalnego obejmują:

 • Żółty
 • Biały
 • Czarny
 • Czerwony
 • Zielony
 • Lawenda

Oto przykłady zabytkowych chińskich papug:

 • Od dynastii Liao, około 900, piękne papugi jade zamontowany na złote spinki do włosów z Sue Ollemans Dzieł Sztuki Orientu
 • Od dynastii Tang małe rzeźbione papuga cętkowane śmietaną i brązowym jade z Kultury Chin

Eksport z Chin Porcelanowe Papugi

Wspaniałe i delikatne kawałki ręcznie malowane porcelany chińskiej przedstawiających papugi wynosić od Dekoracje służbie kawałki. Wiele data, od 1700 roku i są piękne przykłady chińskiej porcelany eksportu. Dwa z najczęstszych przedstawień papugi są w pełnym locie lub siedzący na gałęzi drzewa. Statuetki porcelanowe papug były również produkowane w chińskiej porcelany i zostały eksportu zazwyczaj sprzedawane w parach.Istnieje znaczna liczba dachówek reprodukcji papug są wytwarzane i sprzedawane przez różnych miejscach na i offline.