grsail.com

Hotel del Coronado nawiedzony

Haunted Hotele

Haunted Hotele
Hotel del Coronado

Duchy, duchy i niewyjaśnione wydarzenia: z San Diego do Bostonu, hotele Ameryki mają je wszystkie. Opowiadania obfitują w vapory obecności i nieparzystych wystąpień. Czy odważą się na pobyt w jednym z poniższych hoteli?

Hotel Del Coronado: Haunted Hotel w San Diego

Znajduje się na Coronado Island, naprzeciwko centrum San Diego, przy plaży "Hotel Del" ma długą i barwną historię. Otwarty w 1888 roku, wiktoriański zabytkowy hotel rozszerzył swoją gościnność prezydentów, szefów państw i wiele innych gwiazd filmowych. Hotel Del był miejscem z filmu "Pół żartem, pół serio" z Marilyn Monroe, Jack Lemmon i Tony Curtis.

W hotelu mówi się, że straszy Kate Morgan, młodej dziewczyny, która zmarła w hotelu na początku 1900 roku. Pokój ona zajęta, numer 3502, zarejestrowała 37 nieprawidłowych odczytów w ciągu jednego dnia przez parapsychologów.

Hotel Del Coronado, 1500 Pomarańczowy Ave., Coronado, CO 92118; 619 552-8100

Stanley Hotel - Estes Park CO

135-pokojowy neoklasycznym stylu georgiańskim Stanley Hotel otwarty w 1909 roku i jest popularny do dziś. Luksusowy hotel położony jest pośród Gór Skalistych i oferuje swoim Gościom wspaniałe widoki.

Hotel był również, gdzie Stephen King był inspiracją do napisania "Lśnienie" i napisał część książki, w pokoju 217. W hotelu mówi się, że straszy (choć łagodniejsze niż w powieści dusz królewskiego). Czwarte piętro, co było dawniej pomieszczenia dla służby jest szczególnie aktywna i raportu wiele osób słysząc odgłosy dzieci, gdy nikt nie występują. Dawni właściciele, FO i Flora Stanley, powiedział również częstym sali bilardowej i głównej jadalni.

Stanley Hotel, 333 Wonderview, Estes Park 80517; 970 586-3371

Don Cesar: St. Petersburg na Florydzie Haunted Hotel

Don Cesar, zainspirowany Honolulu Royal Hawaiian Hotel, położony przy St Petersburg Beach, eleganckim przypomnieniem minionej epoki pośród morza nowoczesnych mieszkań. Ośrodek, zbudowany w 1925 roku, był ulubieńcem F. Scott Fitzgerald, Al Capone, Clarence Darrow. Dziś jest przywrócony do dawnej świetności i jest jednym z najbardziej luksusowych pokoi w Tampa / St. Obszar Pete.

W hotelu mówi się, że nawiedzone przez poprzedniego właściciela, Thomas Rowe i jego pechowej miłości, Europejski dziewczyna o imieniu Lucinda który poznał podczas pobytu w szkole za granicą. Jej rodzice zabronili relację, ale nigdy nie zapomniał ją Rowe, a nawet zbudował replikę fontanny, gdzie spotkał ją w swoim ośrodku na Florydzie. Fontanna nie ma, ale goście zgłaszali widząc młodą parę 20 wieku wczesnego spaceru ręka w rękę po terenie.

Don Cesar Hotel, 3400 Gulf Blvd., St. Petersburg Beach, Floryda; 727 360-1881

Omni Parker House - Boston

Haunted Hotele
Haunted Forest

Boston Parker House Hotel został otwarty w 1855 roku i jest popularny do dziś. Czcigodny zajazdu dał Amerykę rolkę Parker House oraz Boston cream pie. Jego salon był miejscem 19 wieku "Saturday Club," okrągły stół regularne dla autorów, Henry David Thoreau, William Longfellow, Ralph Waldo Emerson, i inne. "Kto jest kim" politycznego, teatru i gwiazd literackich Mieszkaliśmy w hotelu Parker house.The mówi się, że nawiedzone przez Charlotte Cushman, znakomitym 19 wieku scenie aktorka, która zmarła w hotelu w 1876 roku poinformował, że jest windy wciąż dostrzec na trzecim piętrze, gdzie przebywała, nawet jeśli żaden przycisk nie zostanie wciśnięty. Pierwszy właściciel, Harvey Parker, występuje również w okolicach hotelu, powitanie gości.

Omni Parker House - Szkoła St .; 60 Boston, MA 02108; 617 227-8600

 • Nawiedzony dom

Straszny nawiedzonych miejsc w Kalifornii

Straszny nawiedzonych miejsc w Kalifornii
Battery Point Lighthouse

Straszny nawiedzone miejsca w Kalifornii to niektóre bardzo nietypowe lokalizacje, takie jak wesołego miasteczka, szkół, cmentarzy i muzeów. Możesz odwiedzić wiele z tych miejsc samemu postarać się i dostrzec lub usłyszeć ducha upiorne dźwięki.

Północnej Kalifornii

Północna Kalifornia jest uderzająco odmienne niż w południowej części kraju. To o wiele bardziej naturalne środowisko, w którym można znaleźć rancza bydła w całym i winnice, jak słynny Napa Valley. Spokojne wiejskie drogi i izolowane, jak autostrady USA 101, zapewniają zwiedzającym góruje lasy i wzgórza. Północna Kalifornia jest naturalnym katedry, gdzie tysiące turystów przychodzą się zrelaksować i uciec od życia, i najwyraźniej wiele duchy również.

Battery Point Lighthouse

Coastal Living oceniło Battery Point Lighthouse to 7. najbardziej nawiedzony latarnia morska w kraju. Battery Point Lighthouse znajduje się na północnym krańcu Kalifornii w Crescent City. Został on zbudowany w 1856 roku na wysokości lokalnego boomu logowania, gdy w San Francisco został szybko rośnie. Stacji pierwszy bramkarz był Teofil Magruder od 1856 przez 1875. W 1875 roku, kapitan John Jeffrey i jego żona przejęła obowiązki na latarni i mieszkał tam przez 39 lat. Chociaż cierpieli przez wiele burz i trudności należy się spodziewać, gdy mieszka się z lądem, o ile ktoś wie, nikt nie zmarł na latarni. Latarnia została wycofana z eksploatacji przez US Coast Guard w 1965 roku, a już dziś w sprawozdaniu, że jest nawiedzany przez duchy kilka. Goście, którzy Tour raport latarni dotknięciu przez niewidzialną obecność i obiektów poruszających się świadkiem, jak również dźwięk dużych buty chodząc po schodach latarni.

USS Hornet

Straszny nawiedzonych miejsc w Kalifornii

USS Hornet

Położony w Alameda, USS Hornet jest jednym z najbardziej nawiedzonych pancerników amerykańskich według parapsychologa Loyd Auerbach. Uruchomiona w 1943 roku USS Hornet był zaangażowany w Pacific Theater II wojny światowej, robi walce z Japończykami. Sprawozdania z działalności paranormalnych to bezcielesnych głosy, objawienia na ciało i dźwięki narzędzi brzęk przeciwko części samolotów.

Mendocino Hotel

Mendocino Hotel jest pięknie odnowiony hotel w sercu Mendocino, zabytkowym porcie drzewnym wzdłuż tej samej trasie żeglugowej jak Crescent City. Mendocino został otwarty w 1878 roku i był znany jako Temperance Domu w czasie. Zaczął się jako przyzwoity hotel, ale w czasie miesza się z otaczającej kultury i stał burdelu. Dziś hotel jest nawiedzony przez ducha wiktoriańskiej kobiety. Jej duch jest zgłaszane szczególnie prześladować tabele sześć do ośmiu, a od czasu do czasu pojawia się na jej twarzy w różnych lustrach. Goście nawet zgłosić odwiedzana przez swojego ducha w swoich pokojach.

Red Castle Inn

Red Castle Inn znajduje się duży murowany dwór zbudowany w 1860 roku z widokiem Nevada City. Laura Jean słynny duch tutaj. Uważa się, przez pracowników, że była młoda kobieta, która opiekowała się 11 dzieci z rodziny Williams. Jak mówi historia, Laura Jean zmarł dość nagła śmierć z wysoką gorączką. Goście i pracownicy Red Castle Inn zgłosić, że gdy jej duch materializuje, ona jest pomylić z prawdziwą osobą, dopóki nie idzie przez solidne ściany lub drzwi. Inn nadal funkcjonuje i otwarty dla zwiedzających.

Groveland Hotel

W 2009 roku, Today Show 's Piotr Greenburg nazwie Groveland Hotel w swoim liście nawiedzonych hoteli. Groveland Hotel powstał w czasie gorączki złota w 1914 roku był używany intensywnie podczas kreowania zapory Hetch-Hetchy. Jeden z duchów, które rzekomo wędruje Hotel nazywa Lyle. Lokalni historycy uważają, że był poszukiwaczem złota, który zmarł we śnie w hotelu, ale położył się tam na kilka dni, zanim został znaleziony. Pomieszczenie, w którym zmarł znany jest jako "Room Lyle." Zgłoszone zjawiskiem w tym pokoju to kosmetyki damskie coraz strącony jego kredens, a woda w łazience włączyć i wyłączyć. The Northern California Paranormal Badacze przeprowadzili dochodzenie i stwierdzili, że hotel jest domem dla dwóch innych duchów, jak również, a goście mogą wziąć udział w tournee duch myśliwego w tym miejscu.

Brookdale Lodge

Schowany w ciągu wysokimi sekwoje gór Santa Cruz siedzi na Brookdale Lodge. Historia tego Lodge rozpoczyna się w 1950 roku, gdy wiele znanych gości, w tym gwiazd i gangsterów, odwiedził schronisko. Odwiedzających te zawarte pokroju Jamesa Deana, a nawet Marilyn Monroe. Ten słynny schronisko jest podobno do domu szereg duchów. Najczęstszym objawienie jest duch małej dziewczynki w sukienkę, która prowadzi do holu i znika. Goście zgłosić słyszeć głosy fantomowych w wielu pokojach hotelu Lodge. Brookdale Lodge jest obecnie znany jako Brookdale Inn and Spa, i pozostaje jednym z najbardziej popularnych nawiedzonych miejscach w północnej Kalifornii.

Moss Beach Distillery

Auerbach wymienia także Gorzelnia w Moss Beach Moss Beach jako jeden z najbardziej płodnych nawiedza Północnej Kalifornii. Gorzelnia znajduje się Blue Lady, Cayte, objawienia, tak zachwycony z modą, która często pojawia się ona na sobie różne stroje. Paranormal Activity w gorzelni obejmuje wahadłowe lampy, okulary łamanie i objawienia na ciało.

Tyler Street House

Się w mieście Fresno, ten spokojny szuka domu jest podobno coś, ale spokojnie w środku. Tyler Street House jest aktywna scena działalności poltergeist od 1980 roku. Czerwone oczy mogą być postrzegane wpatrując się z ciemności, a obiekty latać ściany i blaty. Najbardziej chłodzenie aspekt nawiedzenia jest, że każdy z 22 właścicieli od 1980 roku znalazła pobity kota w górze szafy.

Cmentarz z akacji

W tym starym Modesto cmentarzu, przerażające krzyki i żałobne zawodzenie są podobno słyszał o każdej porze, nawet w ciągu dnia. Dźwięki są podobno wręcz przerażające i za tobą przez Acacia Cmentarzu aż w końcu opuścić.

Golden Gate Park

Straszny nawiedzonych miejsc w Kalifornii

Golden Gate Park

Golden Gate Park w San Francisco jest siedzibą Ducha Stow Lake. Według legendy, duch jest kobieta, której przewóz dziecko zwinięte w jeziorze, podczas gdy ona rozmawiała z inną kobietą. Pobiegła po parku pytając: "Czy widzieliście moje dziecko?" dopóki nie odkrył jej dziecko w jeziorze. Do dziś kontynuuje zapytać parku widzów, aby pomóc im znaleźć swoje dziecko.

Old Stage Road

Old Stage Road w Salnias znany jest wielu nawiedzenia, ale taki, który jest najczęstszą jest to, że młoda kobieta, która został brutalnie zamordowany, a zdekapitowano w polu. Mówi się, że jej duch wędruje jezdni, jak ona trzyma głowę w ręce.

Sacramento Theater Company

Jednym z najbardziej nawiedzonych miejsc w Sacramento, Theater Company powiedział, że co najmniej pięć duchów siedzibę. Najpopularniejsze duch jest Pinky, objawienie, które wydziela świecące różowe aurę.

Fort Humboldt

Fort Humboldt w Eureka mówi się, że nawiedzone przez byłego dowódcy postu, który zmarł na malarię w 1859 widmo dowódcy jest powiedziane, widać patrząc z okna w starym budynku szpitala w Forcie Humboldt, który jest obecnie stan parku. Wiele osób twierdzi, że ciężkie przedmioty rzucone na podłogę.

Waszyngton Szkoła podstawowa

Ze względu na duża liczba osób, które przechodzą przez ich drzwi, szkoły są miejscem silnych wspomnień, zarówno szczęśliwe i smutne. Kalifornia zawiera kilka szkół nawiedzone, w tym Szkoły Podstawowej w Washington Alameda.

Według miejscowej legendy, Waszyngton Szkoła jest nawiedzony przez ducha trzynastu letniego chłopca, który zmarł, gdy szkoła jest odnowiony. On błądziły w obszar poza granice, spadł przez dziurę w podłodze, a nie odkryto znacznie później. Uczniowie i nauczyciele zgłosić silne uczucia strachu w obszarze, w którym chłopiec zmarł. Drapanie, puka i grzywka można usłyszeć w tym samym korytarzu. Tajemnicze cienie przemyka korytarzami, szczególnie o zmierzchu.

Czarny Diamond Mine

Czarny Diamond Mine i okoliczne miasta mówi się nawiedzony przez ducha Sarah Norton. Sara była położna, którzy zginęli w drodze do dostarczenia dziecka. Wielu pamięta ją mówiąc, że nie chciała pogrzebu, ale mieszkańcy uważało, że był, co trzeba zrobić, więc starali się wykonać usługę pochówku. Dwa razy, klęski żywiołowe, takie jak zaciętych burzy uderzył w trakcie służby. Wreszcie Sara została pochowana, ale jej duch wciąż straszy okolicę. Poszukaj ducha Sary w Rose Hill Cemetery. Ona wydaje się szczególnie lubiący dzieci i często pojawia się z nimi.

Air Museum Zamek i bombowiec B-29 Straszny

Być może najbardziej niezwykłe nawiedzony miejsce w Kalifornii jest bombowiec B-29 na samolot Air Muzeum Zamkowego. Wiele grup paranormalne dochodzenie udokumentowali aktywność w miejscu, a zdjęcia pokazują klasyczne aktywność ducha orb w pobliżu starego samolotu. Pracownicy relacjonowali, że narzędzia przekazane im, gdy nikt inny nie był w samolocie, a jeden pracownik muzeum doniósł, że widział światło samolotu w nocy, podczas gdy sam samolot został zablokowany wewnątrz budynku, z nikim innym w środku. System oświetlenia samolotu nie działa w czasie, co niemożliwe, że człowiek nie widział światła iść sami. Fascynujące raporty grzywką, uderzenia i inne dźwięki z kokpitu, w terminie, a także inne dowody, wskazują ewentualne paranormal activity.

Południowa Kalifornia

Southern California jest obszar metropolitalny więcej niż jego odpowiednik Północnej. Tętniącym życiem z ludźmi, obszar jest pełna paranormalnych odwiedzających.

Straszny Disneyland

Chociaż "nawiedzony Disneyland" brzmi jak park rozrywki atrakcji, nie są w rzeczywistości kilka duchy zamieszkujące w parku rozrywki. Co dziwne, jeden taki duch mieszka w nawiedzonym samego Mansion. Odwiedzający park rozrywki widząc sprawozdanie z objawień starszego mężczyzny i kobiety. Te objawienia wstąpić na wielkie schody, lub znikają wśród wyświetlaczy. Wydają się być pozostałości nawiedza i nieszkodliwe. Jednakże, na poddaszu i ciemnych zakamarkach budynku, bardziej obrzydliwe duch czasami kłopoty gości i pracowników. W tych obszarach, ludzie relacjonowali, że ich włosy wyciągnął, jest popchnął lub przygniecenie lub uczucie oglądaliśmy. Goście raportowania tych zdarzeń do zarządzania są często zaskoczony, aby dowiedzieć się, że "bardzo wielkie duchy" są w rzeczywistości rzeczywistych objawień.

Inne obszary w Disneylandzie powiedział straszy obejmują To atrakcją Small World, Matterhorn Mountain, Piraci z Karaibów, a Space Mountain. Wiele legend opowiada o gości, którzy zginęli na tych jazd, i nadal nawiedzają obszar.

Nawiedzony Cmentarz dla zwierząt

Gwiazdki Hollywood z srebrnym ekranie to wielu znanych aktorów zwierząt. Cmentarz dla zwierząt w Los Angeles mieści szczątki znanych aktorów, takich jak Petey psów, z serialu Małe Rascals i zwierzęta należące do gwiazd. Duch chart pies uważany za zwierzę Rudolpha Valentino byłego nawiedza obszar w pobliżu jego grobu. Odwiedź pochówku i czekać na Kabar psa do was pozdrawiam, patrząc na herbatniki lub pat na głowie. Możesz czuć się twoja ręka lizały lub dotknął lub delikatne pchnięcie przed nogami, jakby Kabar trąca za uwagę.

RMS Queen Mary

Queen Mary jest zawsze cumuje w Long Beach i jest jednym z najbardziej nawiedzonych miejsc w kraju. Spacer po pokładzie od dwóch do czterech nad ranem i nie duża szansa zobaczysz zjawę lub dwa. Jednym z najczęściej zgłaszanych duchów jest to, że John Palmer, człowieka, który zginął w dziwnym wypadku w statku maszynowni.

Camp Pendleton, 41 Obszar

Na drugim piętrze jednego z baraków bazowych, Marine, który popełnił samobójstwo, nadal spacery po salach i mówi się, przenieść meble. Wierzący twierdzą, że jeśli słuchać uważnie, można usłyszeć go nucić melodię do teleturnieju Jeopardy.

Hotel Del Coronado

Wybitny hotelu San Diego jest również jednym z najbardziej nawiedzonych miejsc w okolicy. Jeden Hotel Del Coronado duch jest podobno, że Kate Morgan, młodej kobiety, uważa się, że popełnił samobójstwo na schodach hotelu, które prowadzą do oceanu.

Houdiniego Mansion

W mieście Los Angeles, dawnej rezydencji ikonę iluzji mówi się, że prześladuje jego ducha. Stopnie są powszechnie słychać, i wiele objawień ciemnym człowieka były również zgłaszane. Nieruchomość nie jest otwarta na wizyty publicznych, ale jeśli jesteś naprawdę zainteresowany, możesz wynająć rezydencję dla pobytów długoterminowych.

Straszny Tour Kalifornia

Nie ważne gdzie jesteś w Kalifornii, na pewno napotka upiorne gości w niektórych państwowych najbardziej znanych nawiedzonych miejsc. Poświęć trochę czasu, aby odwiedzić te miejsca, a może po prostu spotkać zjawę lub dwa!

Pomysły na wakacje w San Diego

Pomysły na wakacje w San Diego
SeaWorld San Diego

Urlopowicze tęsknota za niefrasobliwe czenia z niebieskim niebie, złote plaże i uśmiechniętych mieszkańców trzeba patrzeć nie dalej niż słonecznym San Diego. Metropolia ta Southern California jest nowoczesne, różnorodne i pełne atrakcji dla całej rodziny.

Planowanie wakacji

Planujesz wyjazd do San Diego może być proste, dzięki wielu miejsc turystycznych, oferujących kompleksowe pakiety wakacyjne, które obejmują loty, hotele, wynajem samochodów. Tutaj jest tylko pobieranie próbek, co jest dostępne:

Orbitz Pakiety

W zależności od pory roku i wylotu miasta, biura podróży, takie jak Orbitz oferuje do 35 procent oszczędności w San Diego składania i lotów pakietów, w tym hoteli cenach już od $ 50 za noc.

SeaWorld Pakiety

SeaWorld plasuje się wysoko na listach trzeba zobaczyć wielu odwiedzających San Diego, więc warto skorzystać z rabatów w tym niezwykle popularną atrakcją może zaoferować. Strona internetowa SeaWorld pozwala zarezerwować wybrane loty na Southwest Airlines, wybierz go z listy hoteli partnerskich i dodać tyle biletów, wycieczek i lokali gastronomicznych, jak chcesz.

Pakiety TripAdvisor

To doskonałe źródło online dla dokładnego i rzetelnego zakwaterowania i przeznaczenia informacji i nie posiada przedawnione opinii przez innych podróżnych jest również bogatym źródłem taniej San Diego

Najlepszy czas na wizytę

Pogoda w San Diego jest piękny przez cały rok, z dużą ilością dni słonecznych i temperatury w zakresie od 60 do 80 stopni. Pochmurno niebo w maju i czerwcu są powszechne, a sierpień i wrzesień przyniesie stały słońca i ciepłych temps ocean. Październik, luty i marzec są poza szczytem miesięcy, gdy ceny hoteli dip. Jeśli planujesz wizytę lipca, ostrzegam: Comic-Con International, roczne konwencji, które przyciąga miliony turystów, sprzedaje się pokoje hotelowe z wyprzedzeniem i wysyła ceny rakieta.

Najlepszych miejsc na pobyt

San Diego oferuje szeroką gamę hoteli, moteli, zajazdów i pensjonatach, aby spełnić wszystkie rodzaje podróży potrzeb i budżetów. San Diego Turystyka Urząd jest w porządku źródłem informacji i linki do hoteli członkowskich. Oto przykłady:

Pomysły na wakacje w San Diego

Hotel del Coronado

Hotel del Coronado

Ze słynnymi czerwonymi wieżami i wiktoriańskiej architektury, Hotel Coronado jest jednym z najbardziej znanych w Kalifornii miejsc. Ten zabytkowy hotel oferuje staroświecki urok i splendor pocałował piasku, co jest bardzo popularne na śluby. Hotel jest musi odwiedzić, nawet jeśli nie tam.

Best Western Seven Seas

Znajduje się na Hotel Circle, ten 300-pokojowy Hotel Best Western jest w połowie drogi hotel, który znajduje się w pobliżu terminalu lotniska i rejs i wygodne do większości głównych atrakcji turystycznych i plaż. Hotel oferuje pakiety parkuj i wycieczkowych i dodatkowe rabaty na dłuższe pobyty.

Hotel Solamar

Część modnej sieci Kimpton, Hotel Solamar, położony w samym sercu dzielnicy Gaslamp, oferuje elegancki basen taras i gospodarzem przyjęcia wieczorne wino. Hotel jest przyjazny dla zwierząt i posiada dodatki w tym zabiegi spa w pokoju i 24-godzinnym siłowni.

Pomysły na wakacje w San Diego

1906 Lodge at Coronado Beach

Romantyczna 1906 Lodge at Coronado Beach, w rankingu # 1 w Coronado przez TripAdvisor, jest idealnie położony blok przy ruchliwej głównej ulicy i dwie przecznice od plaży. Wyposażenie obejmuje bezpłatne śniadanie i podwieczorek dla smakoszy wina i przekąski.

Grand Del Mar

Miejsce na # 1 hotel w San Diego w 2013 roku przez TripAdvisor, ten luksusowy ośrodek hotel łączy w sobie urok z nowoczesnym śródziemnomorskiej luksusu, w tym mistrzowskie pole golfowe, punktów gastronomicznych oraz spa pięciogwiazdkowym.

Co robić i zobaczyć

Być może najtrudniejsze planujesz wakacje w San Diego jest wybór z nieskończonych możliwości rekreacji na świeżym powietrzu, atrakcji, restauracji, sklepów i lokali rozrywkowych.

Zoo w San Diego

Jeden z największych i najbardziej innowacyjnych ogrodów zoologicznych na świecie, San Diego Zoo znajduje się na 100 akrów w Balboa Park. Oferuje on duży ptaszarnia, duże obszary siedlisk przyrodniczych oraz gwiazdy zoo, gigantyczne pandy, szczególnie Su Lin urodzone w parku w sierpniu 2005 roku z oo, założona w 1915 roku, znany jest z afrykańskich lasach tropikalnych, duża woliera wolnego latania, tundra, niedźwiedź polarny wykazują, misie koala i we własnym lasu eukaliptusowego. Odwiedzający zoo może dzikie afrykańskie safari, a nawet gorące powietrze lot balonem nad eksponatów zwierząt. W grudniu, park zamienia się w winter wonderland z tysięcy migotliwy światła, wizyt z Santa, bliska-kolędników i spotkań z egzotycznymi zwierzętami.

Park Dzikich Zwierząt

Park Dzikich Zwierząt ma setki hektarów ziemi na zachowania dzikich zwierząt z całego świata. Możesz chodzić, aby zobaczyć mniejszych zwierząt lub tramwajem przez równiny Azji i Afryki, aby zobaczyć setki rzadkich gatunków. Park jest zaangażowana w hodowli i ochrony i oferuje przyjemne, jak również edukacji, doświadczenie dla wszystkich grup wiekowych. Jeśli planujesz odwiedzić zarówno Animal Park Zoo i dzikich, szuka pakietu biletów dwóch parku oszczędności pieniędzy.

Balboa Park

Pomysły na wakacje w San Diego

Balboa Park Sunrise

Oprócz tego, że w domu w zoo w San Diego, Balboa Park to kompleks ogrodów, muzeów, teatrów, sklepów i restauracji. Siedzący na mesa wysoko nad miastem, Balboa Park, założony w 1868 roku, zawiera w San Diego Museum of Art, Muzeum Sztuki fotograficznych H. Fleet Science Center Reubena i jego kino IMAX oraz Muzeum Sztuk Pięknych. Większość z tych budynków linii El Prado, szeroki deptak ciągnący się wzdłuż parku i są doskonałym przykładem architektury Revival hiszpańskiej. Inne wydarzenia w okolicy to autentyczne odtworzenie Globe Theater Szekspira i Spreckels Organ Pavilion, w którym mieści największego na świecie organy piszczałkowe.

Coronado

Usytuowany naprzeciwko centrum San Diego, miasto Coronado jest wyłącznym enklawą z pięknych białych piaszczystych plaż, uliczek i luksusowych ośrodków wypoczynkowych. Wąskie półwysep znajduje się w wyjątkowej, czerwona dachówka zadaszonym Hotel del Coronado, zbudowany w 1888 roku w filmie "Some Like It Hot" z Marilyn Monroe, a także do US Naval Air Station. Byli przejść na Coronado od centrum San Diego przez potężnego San Diego-Coronado Bridge lub promem. Coronado ma czuć swojskiej z cichych uliczek, okazałych starych budynków, a 28 km od plaży.

Tijuana: "South of the Border"

Położony zaledwie 15 minut drogi na południe od San Diego, Tijuana jest czwartym co do wielkości miastem Meksyku i brama do Baja Peninsula. Avenida Revolucion jest tradycyjnym miejscem turystycznym w Tijuana. Jest wyłożony meksykańskich restauracji, Pasajes galeriach handlowych () i sprośnych barów. Na końcu ulicy znajdziesz Palacio Fronton, mauretański pałac faux, komorą przez ozdobną fontanną i domu, aby w szybkim tempie Jai Alai mecze. Mieszkańców i turystów grać na tym hałaśliwym, zadziwiające gry. Turyści mogą dotrzeć Tijuana samochodem lub na wózku San Diego, które kursują regularnie od centrum miasta. Przed wyjazdem można sprawdzić amerykańskiego Departamentu stronie państwa, aby upewnić się, że masz odpowiednie dokumenty podróży.

Gaslamp

San Diego Gaslamp jest urocza dzielnica w ramach centrum San Diego i istotną częścią każdej wakacje w San Diego. Nazwany przez lampy gazowe wyściełających ulice tutaj, czwarta sięga 1890. Obszar obejmuje szesnaście bloków na sto przywrócić oryginalne budynki, które dziś dom urocze hotele, restauracje, małe galerie sztuki, butików i tętniących życiem klubów nocnych i klubach jazzowych. Nowe stadiony San Diego, PETCO Park, znajduje się zaledwie jedną przecznicę jak musujące San Diego nabrzeża.

Legoland

Od twórców jasno-kolorowe zazębiających bloków światowej sławy jest park rozrywki: Legoland. Choć ten park jest odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych, młodsze dzieci są bardziej podekscytowany wiele atrakcji; istnieje tylko kilka dużych przejażdżki wrażeń.

Sea World w San Diego

Żadna podróż do San Diego nie będzie kompletna bez dniu w Sea World. Park ten, należący przez Anheuser Busch, łączy w sobie przejażdżki i atrakcji morskich zwierząt z ekscytujące pokazy, spotkania i wyświetlaczy w stylu akwarium. Światowej sławy Shamu Orka show jest atrakcją, ale można również zobaczyć pingwiny, niedźwiedzie polarne, pokaz aqua-akrobata, manatów, lwy morskie, wydry, delfiny, ośmiornice, jeździć na roller coaster lub przejażdżkę Tratwa lub zwierzaka promienie i rekiny.

Wycieczki

Jednym z najlepszych sposobów, aby odkryć San Diego to niech kompetentny lokalnemu pokazać drogę. Od zabytkowego Starego Miasta do wielorybów wycieczki, browar skacze lub rejsy obiad, zwiedzanie San Diego to świetny sposób, aby kopać w różnorodności regionu. Niektóre opcje obejmują:

Whale Watching

Każdego roku od grudnia do kwietnia, ponad 20.000 szare wieloryby podróż od Alaski do ciepłych wodach Kalifornii. San Diego jest idealnym miejscem, aby zobaczyć te imponujące olbrzymy. Jazda Adventure RIB oferuje zabawne, szybko wycieczki na autentycznych Navy SEAL pontonów.

Wędkarstwo głębinowe

Nieważne, czy jesteś początkującym, czy wędkarz weteran, duże doświadczenie załogi Point Loma Sportfishing zagwarantować będziesz miał wspaniałą wycieczkę.

Zwiedzanie City Tours

Najlepsze oferty przez innego Side of San Diego Tours to Segway® Tours of dzielnicy Gaslamp, Coronado i La Jolla.

Brewery Tours

Dzięki prawie 30 browarów rzemieślniczych, San Diego jest doskonałym miejscem do spróbowania piwa małych partii. Spędź dzień quaffing wiele nagradzanych lokalnych browarów z Brewery Tours San Diego, co zapewnia transport w obie strony i kompetentny przewodników.

Piesze wycieczki, jazda na rowerze i kajakarstwo

Hike Bike Kayak Sport jest San Diego firmy turystycznej, które oferuje wyjątkowe zewnątrz przygody w tym jaskini kajakarstwa morskiego, nurkowania z rekinami lamparta i górskie wycieczki rowerowe z przewodnikiem.

Najlepszych miejsc do jedzenia

Dla niektórych z najlepszych jedzeniem w San Diego, sprawdź te lokalne przysmaki chwalony przez The San Diego Union-Tribune:

Ranchos Cocina

Ukochany przez mieszkańców, dwa miejsca ranchos COCINA serwują ogromnych porcji świeżych, oryginalnych ulubionych południowo-of-the-border, w tym wielu wegetariańskich opcji.

Pomysły na wakacje w San Diego

Addison w Grand Del Mar Hotel

Addison w Grand Del Mar

Elegancki Addison w Grand Del Mar Hotel oferuje wieczorne czterech dań menu degustacyjne i światowej klasy kolekcję win.

Kawiarnia na Park

Tylko na drodze z zoo, Kawiarnia na Park jest przypadkowy knajpka wyposażony śniadanie, obiad i kolacja, w tym słynnych Cap'n Crunch Naleśniki.

Korona Pub Rocky

Jeśli jest to burger pragniesz, Korona Pub Rocky w Pacific Beach oferuje jedne z najlepszych w mieście, a także duży wybór zimnych piw z beczki.

Wyspa Prime / C-Level

Steki i owoce morza z twórczego stylu są iść do wyborów w Island Prime, siedzący na palach na szczycie San Diego Bay. Poziom C przyległych jest bardziej swobodna waterfront bar i z widokiem na zachód słońca na panoramę San Diego.

Twoja wizyta Najlepszy w San Diego

Czy zwiedzanie miasta, dla przyjemności lub, San Diego oferuje szeroki wybór miejsc do odwiedzenia i miejscach wartych uwagi. Zaplanuj go wcześniej, aby w pełni wykorzystać swój urlop.

Duchowe Średnie i rzecznik Bonnie Vent

Duchowe Średnie i rzecznik Bonnie Vent

Duchowe średnich i adwokat, Bonnie Vent używa się kanałów, pradawne formy komunikacji duchowej w swojej pracy z duchami. Dowiedz się więcej o tym w tej intrygującej wywiadzie.

Poznaj Bonnie Vent, Duch rzecznik

Jasnowidzem jest często nazywany medium; ktoś, kto może komunikować się z duchami tych, którzy już umarli. Średnie Duchowe Bonnie Vent mówi, że jako dziecko, "Kiedyś patrzeć w płomień świecy. Nie miałem pojęcia, co robię, ale to umieścić mnie w spokojnej państwa. Pytałem płomień świecy tak lub nie pytania. "

To nie było aż do 1987 roku, że jej talent do channelingu zaczął się rozwijać. Bonnie wyjaśnia: "Zaczęło się od pisma automatycznego w postaci rysunków. To używane do mnie frustrować, bo nie miałem pojęcia, co oznaczało, rysunek. Pewnego dnia powiedział:" Czy można zrobić zdjęcie, możesz napisać słowa ". Potem dostałam całe akapity przekazywanej informacji. "

Bonnie pierwszy usłyszałem informacje przed pisania skończył, a następnie zaczęła mając komunikacji wizualnej. Ona mówi: "To jest tak jak oglądanie filmu gra w głowie."

Wywiad: Duchowe Średnie i rzecznik, Bonnie Vent

LTK: termin "duch zwolennikiem" jest bardzo trafne jeden. Czy możesz wyjaśnić, w jaki sposób stał się jednym i co widzisz jak Twoje obowiązki?

Bonnie: Faktycznie, moja mama dała mi ten tytuł. Większość mediów zrobić odczyty dla życia, aby połączyć je z najbliższymi na "drugą stronę". W moim przypadku, Duch osoba kontakty mnie z wiadomości mają być dostarczone do życia lub zadań do zrealizowania w ich imieniu. Nie mam na odbiorcę wiadomości siedzi naprzeciwko mnie. To, oczywiście, sprawia, że ​​dostarczanie wiadomości z bardzo trudnymi w czasie.

LTK: Co znaleźliśmy się najczęściej błędnych przekonań na temat "duchów" i duchy?

Bonnie: Celowo odnoszą się do nich jako ludzi spirytusowych lub osoba duchowa. Największym nieporozumieniem jest to, że oni nie są tacy jak my. W rzeczywistości są one nas. Ludzie spirytusowe, które nie są mi kontakt demony lub podmioty; są to ludzie tacy jak my, zwykle z jakiejś kwestii, które chcieliby mieć rozwiązany.

Badanie nawiedzeń historyczne

LTK: Twoja strona odnosi się do projektów San Diego i Los Angeles. Co użytkownicy witryny mogą dowiedzieć się o tych dwóch projektów?

Bonnie: Robię badania na wielu znanych nawiedzonych miejsc w San Diego. Najbardziej znanym byłoby Whaley House, Villa Montezuma i, oczywiście, Hotel del Coronado. I będzie pozycją do Roosevelt Hotel w Los Angeles w ciągu najbliższych kilku tygodni.

LTK: To brzmi bardzo ekscytujące, Bonnie. Musisz zbadać kilka bardzo głośnych historycznych nawiedzeń. Czy były wiele niespodzianek?

Bonnie: Zawsze jestem zdumiony, z informacji, którą otrzymuję za pośrednictwem medium, i jak sprawdza się w przeszłości. Walidacja jest duża część pracy, a bardzo ważne dla mnie osobiście. Nigdy nie oczekiwać, że ktoś mi na słowo na wszystko. Najbardziej zaskakujące, do tej pory nie było przypadkiem Beautiful Stranger w hotelu Del Coronado. Chciała bardzo wyraźnie, że nie była Kate Morgan. Mój partner badania zrobił kilka bardzo głębokie badania i okazało się, że ona jest w rzeczywistości pani Lottie Barnard. Ona została zarejestrowana przez recepcjonista jak pani Lottie Bernard. Jeden list literówkę w jej nazwiska. Legenda jest całkowicie błędne. Ona jest dokładnie, kto się podaje.

LTK: To musiał być moment wielkiej walidacji dla Ciebie. Piękna nieznajoma jest od dawna jednym z tych tajemniczych nawiedzeń, które wydawały się bardziej skomplikowane w opowieść w ciągu ostatnich dziesięcioleci. Spośród wszystkich nawiedzonych miejsc historycznych już objętych dochodzeniem, który z nich najbardziej Ci wrażeniem?

Bonnie: to muszę powiedzieć, że hotel Del Coronado. Jest wielu ludzi, duch tam różnorodnych przyczyn. Wciąż nie w pełni zakończone historię Lottie jest albo. Ona nie była samobójstwem, więc musimy jeszcze ustalić, kto ją zabił. Mamy nawet osoby ducha, który był świadkiem jej śmierci przedstawienia informacji. Stay tuned na ten jeden.

LTK: To bardzo ekscytujące odkrycie. Czytelnicy LTK będzie chciał odwiedzić witrynę dla aktualizacji.

Porady na temat Rozwijanie swoich umiejętności

LTK: Wiele osób ma ukryte talenty lub dopiero zaczynają odkrywać zdolności jasnowidzenia lub psychiczne. Jakie rady dałbyś komuś o jej lub jego rozwijających talenty intuicyjne?

Bonnie: Bądź w kontakcie z własnych przewodników i "wewnętrzny głos". Będą uczyć, co musisz wiedzieć. Tylko otwarte i dostępne. Dostajemy tak zajęty w naszym dnia na dzień żyje, że zapominamy, po prostu otworzyć się i słuchać.

LTK: To jest wspaniałe rady. Czy są jakieś nakazów i zakazów, jeśli chodzi o pracę, którą i inni?

Bonnie: Mogę mówić tylko za siebie. Muszę być wiernym duchowej osoby. Moim zadaniem jest przekazanie wiadomości tak dokładnie, jak to możliwe, i co w mojej mocy, aby je wydał, w którym osoba duch chce im przejść. Walidacja jest ważne dla mnie jako badacza, ale moim pierwszym priorytetem jest osoba, duch i jego lub jej samopoczucie.

Praca z Duchami Celebrity

LTK: Na swojej stronie, stwierdza, że już skierowanie Michael Jackson od jego śmierci. Czy możesz podzielić się czymś z czytelników, który zaskoczył Cię o tym gwiazdy lub wiadomości miał Bonnie:? To byłoby bardziej dokładne, aby powiedzieć, że zostały skierowanie osoby ducha który twierdzi, że Michael Jackson. Potrzeba więcej walidacji, chociaż muszę powiedzieć, niepotwierdzonych instaluje się. Odległe członek rodziny powiedział mi, że ona myśli, że to jest Michael Jackson. Miałem też wielu fanów powiedzieć to samo. Jego fani są lojalni i poznać jego publicznego persona bardzo dobrze.

Miałem inne gwiazdy kontakt wkrótce po ich śmierci, a pracuję z życia gwiazdy w ramach mojej działalności. To był rzeczywiście śmierć Johna Rittera i stara się dostarczyć wiadomości do niego, które spowodowały, że przeniosą się w branży rozrywkowej.

Wystarczy Messenger

LTK: Co ciekawe i poetycki sposób, aby rozwijać w innym sektorze. Czy ludzie nigdy nie przyjdzie do was o pomoc? Czy uważasz, że niektórzy ludzie mają nierealne oczekiwania? Czy zawsze połączyć się z osobą, którą chcesz się skontaktować?

Bonnie: Mimo, że są w stanie zrobić tego typu pracy, ma piętna związanego z tym, że powoduje mnie do spadku tego typu żądania. Zwykle pushback jest to, że medium jest wykorzystanie ludzi, którzy się smucą i przyjmujących pieniądze. Wiadomości, że dostarczają są od osoby duchowej. Pieniądze nigdy nie angażuje się, ponieważ nie mają.

Wolałbym zarabiać robi produkcję z telewizyjnego show całkowicie realnym, który pomaga mas z życia po śmierci pytania. Teraz byłoby to praca marzeń.

Idąc Narodowy

Duchowe Średnie i rzecznik Bonnie Vent

LTK: Cóż, nigdy nie wiesz, co może przynieść świat ducha dla ciebie. Masz rozszerzył swoje badania na poziomie krajowym. To, co się do New Jersey, a co intryguje Cię o projektach Texas Bonnie: Właściwie dzieje krajowe przyszedł do mnie. Wychowałem się w New Jersey i projektów Texas jako konsultant. Dom w okolicy Houston miał wiele aktywności. To był własnością policjanta Houston i jego żony. I czule odnoszą się do tego domu jako "Poltergeist House". Jest bardzo podobny do filmu, w tym w trakcie budowy na cmentarzu. Był pilotem wykonane dla telewizji pokazują na co jest teraz Court TV. Nazwano Zjawiska Policji. Ten show biorące prawdziwe aktywnych policjantów obowiązkiem śledczych zjawisk paranormalnych. Pomogłem opracowania protokołów, które pracowały zarówno dla paranormalnych badań i regularnego gromadzenia dowodów policja.

LTK: To bardzo ekscytujące, a nie coś, co można spotkać na co dzień. Ponadto, już pojawiły się w licznych badań paranormalnych telewizyjnych i filmów dokumentalnych. Co to środki przynoszą do pracy, i jak się czujesz, że pomaga ludziom zrozumieć drugą stronę życia?

Bonnie: Myślę, że społeczeństwo jest gotowe do tego rodzaju informacji. Media są bardzo niechętne do pokrycia ten temat. Wiele zrobić pracę w telewizji i został wyśmiany. Musimy przejść obok tego miejsca. Większość koncertów obecnie na zjawiska paranormalne są w dużej mierze na celu przestraszyć publiczność. Horror zawsze był wielkim sprzedawcą. Telewizja jest biznes. Nie ma nic złego, ale martwię się o tych ludzi, którzy biorą go zbyt poważnie. Większość firm produkcyjnych powiedz mi prawdziwy show nie będą sprzedawać, bo ludzie nie będą go obejrzeć. Myślę, że możemy znieść prawdy, i mam nadzieję, że czytelnicy będą też.

LTK: Czy trzymać nas pisał Bonnie, i daj nam znać, jeśli materializuje więc możemy wrócić i porozmawiać z tobą o tym.

Najlepsze plaże w Kalifornii

Co dokładnie sprawia, że ​​plaża jedną z najlepszych plaż w Kalifornii? Czy wolisz piasku lub rock, ludzi i przyrody słońce lub mgła, linia brzegowa Golden State ma coś na każdy gust. Kierując się na południe od granicy z Oregonu, linia brzegowa zapewnia dużą różnorodność krajobrazów i przyrody. Meandrujące przez skaliste wybrzeża i plaże do opalania, nadmorski region Kalifornia jest podzielona na trzy odrębne strefy: północnej, centralnej i południowej. Podczas Całe wybrzeże jest klasyfikowany jako typowo śródziemnomorski klimat z łagodnymi zimami i suchymi mokre ciepłe lata, średnia temperatura i opady deszczu różni się między strefami. Podoba Ci się znaleźć w Stanach Zjednoczonych nie ma innych plaż w Kalifornii, są jednymi z najbardziej popularnych miejsc na świecie. Poniższa lista określa niektóre z najlepszych plaż w Kalifornii za ich poszczególnych regionów i stylów przybrzeżnych.

1. Monterey Bay

Monterey County, Central Coast

Monterey Bay jest plaża port ochronny z silnym znaczeniu historycznym. Część Monterey Bay Marine Sanctuary, narodu największych morskich sanktuarium, linia brzegowa posiada rozległy las kelp, która zachęca dużą różnorodność przyrody jak i obecnie z wody. Niewiele jest miejsc na świecie, gdzie można podziwiać piękny spacer na ha piasku i wydm, a także obserwując zwierzęta, takie jak wydr morskich, fok, ptaków, motyli, a nawet wieloryby. Monterey Bay Aquarium, obok Johna Steinbecka słynnego Cannery Row, jest oceniane numer jeden w Stanach Zjednoczonych.

2. Venice Beach

Southern California wybrzeża, w pobliżu Los Angeles

Jeżeli gatunki dzikich zwierząt można oglądać najbardziej jest Homo sapiens, to Wenecja jest plaża dla Ciebie. Od zjadaczy czytników kart ognia do tarota, do mięśni Plaża sprzęt fitness filmu-przedstawiana, że ​​ma coś dla wszystkich. Założona w kurorcie w 1904 roku, jest szeroka i piaszczysta plaża z wierszami, sklepy, restauracje, place zabaw, toalety, wszystko zaledwie rzut kamieniem od piasku. Szeroka ścieżka rowerowa biegnie betonowa długość plaży i poza nią, zapewniając dostęp do plaży, rowery, wózki, łyżwy i wózków inwalidzkich. Światowej sławy atrakcji turystycznych, Wenecja jest łatwe pobranie dla najlepszych plaż w Kalifornii.

3. Santa Cruz Beach & Boardwalk

Central California Coast, na zachód od Doliny Krzemowej

Autentyczne park rozrywki czeka na Ciebie w Santa Cruz Beach & Boardwalk. Nawet jeśli dreszcz-jazda na jednym z najlepszych all-historycznych drewnianych kolejek górskich, 1924 Giant Niedźwiedzica, nie wystarczy, aby wyciągnąć cię, to na pewno na odcinku mil długości szerokiej, piaszczystej plaży oazy powinny być ładne odpocząć od zgiełku codzienności. Boardwalk żyje z uroku starego czasu, oferując wiele schodów w dół, aby skręcić na piasku. Ocean jest spokojne i idealne dla działalności pływackich.

Najlepsze plaże w Kalifornii

4. Santa Monica

Ze względu na zachód od najbardziej eleganckich dzielnic w Los Angeles

Santa Monica jest jednym z Południowej Kalifornii pierwszych wspólnot Beach Resort, ustanowione w 1872 już w pełni odrestaurowany Santa Monica Pier wystaje z bardzo długiej i szerokiej, piaszczystej plaży linii. W okolicy znajduje się wiele obiektów i lokali rozrywkowych, od zabytkowego parku rozrywki na zapas dogodna toalety, place zabaw, miejsca piknikowe i siatek do siatkówki plażowej, a wszystko to pod czujnym okiem ratowników płatnych. Popularna plaża dla surferów, ale także zawiera szeroki szlak rowerowy dla wszystkich typów kół.

Najlepsze plaże w Kalifornii

5. Big Sur

Część sceniczny skrót od Hwy 1, Central Coast

Weź romantyczną przejażdżkę konną po piaszczystej brzegu, lub cieszyć się niesamowite piękno plaży w sekwoje; w zależności od tego swoją przyjemność, Big Sur może go dostarczyć. Oryginalny dom z ikon literackich Henry Miller, ten rustykalny plaży obejmuje jedne z najpiękniejszych kraju, w naszym narodzie. Whale widoki, piaszczyste plaże, łuki skalne, spektakularne fale, i majestatyczne drzewa wszystkie ramki oceanu musujące jak klejnoty. Big Sur jest z pewnością klejnot.

6. Long Beach

Southern California Coast, między Los Angeles i San Diego

Long Beach jest miejsce dla ciepła. Podczas gdy większość z resztą wybrzeża Kalifornii ucieka wszelkiego rodzaju tropikalnym upale, Long Beach znany jest z nim. Z średnio piętnaście dni powyżej 90 stopni, jest to jeden z najcieplejszych plaż w Kalifornii ze względu na wyrównanie brzegu od strony południowej. Plaża na większą uwagę w ostatnich latach, dzięki znacznej poprawy. Vamped się w Long Beach Akwarium obejmuje obecnie ponad 550 gatunków organizmów wodnych. Szerokie, piaszczyste plaże, z wielu przydrożnych punktów dostępu, znane jest do zabawy wody z niewielką surfowania.

7. Point Reyes

Narodowy Nad morzem w Marin County, Wybrzeże Północnej

Obszar Point Reyes rozciąga się od czubka półwyspu dół wokół uroczego Bodega Bay. Obszar słynie z wielorybów, oferuje rozległe szeroko otwarte widoki. Bodega Port zapewnia ocean połowów i piaszczyste plaże z wielu spacerów i wędrówek. Point Reyes zabytkowa latarnia morska jest otwarta dla publiczności i oferuje wspaniałe widoki dla fotografów i obserwatorów wielorybów podobne. Jako jeden z jedenastu narodowych wybrzeży morskich w Stanach Zjednoczonych, to jest w dużej mierze niezabudowane, zapewniając odwiedzającym nieskazitelny, naturalne siedlisko na plaży.

8. Mendocino

Północne Wybrzeże, Mendocino County

Obszar miasta powstała z wpływem New England, urok i piękno nadal. Ze względu na silny napływ artystów i historyków-amatorów, miasto jest tak malowniczy jak wybrzeża. Linia brzegowa znana ostrzejszym pogody, plaże MENDOCINO za rzeczywiście odpocząć od szorstkich klify i skały zaoferować zaciszne plaże chronione przed wiatrem. Strumień korytarz prowadzi się do szerokiej, piaszczystej plaży, znany ze swojego piękna, zarówno na lądzie jak i na morzu.

9. Obszary Plaża w San Diego

Southern California Coast

Obszar San Diego jest pełne piaszczystych plaż z łagodniejszych fal, wielkie do zabawy w wodzie. Coronado jest fałszywa wyspa połączone przesmykiem piasku i łukowatym mostem, dom zabytkowy 1888 Hotel del Coronado i ritzy ekskluzywnej społeczności. Lub odwiedzić jeden z najbardziej ekspansywnych, ale kamieniste, linii brzegowych w La Jolla, odcinek siedem mil od wybrzeża wzniosłe. San Diego jest wybitnym Piasta zimowy urlop w cieplejsze niż średnie temperatury przez cały rok, niż większość z resztą wybrzeża Kalifornii.

10. San Clemente

Orange County, Southern California Coast

Na plaży miasta, jest znany jako jeden z najlepszych przez Księżyc podręczniki. W tym zarówno obszaru miasta na plaży, wraz z rzędami domów i mili długo State Beach, wraz z kempingi i użytkowania, to nie ma co możliwość uprawiać surfing, wędkarstwo, i na plaży gry. Rozsławione powodu Nixona "Białej House" zbudowany wzdłuż brzegu, to jest ucieczka lub wycieczkę w większości południowych obszarach Kalifornii.


Podobne serwisu Zakład Logiki Stosowanej

 • Podróż Zakład Logiki Stosowanej

Jak wakacje w San Diego

Jak wakacje w San Diego

Jeśli myślisz o planujesz wakacje do szans San Diego są pierwsze rzeczy, które skaczą do głowy to ciepły klimat i zapraszając plaże. Ale San Diego ma dużo więcej do zaoferowania niż tylko piękne słoneczne dni na plaży (chociaż, że to wystarczy, aby wyciągnąć większość ludzi przynajmniej weekend). San Diego ma słynnych atrakcji, świetne zakupy, historyczne dzielnice i kultury wszystkich własnych.

Jest wiele do rozważenia podczas planowania pobytu w San Diego i co wybierzesz to zależy od tego jak długo Twoje wakacje jest. Poniżej znajduje się lista dzielnic i atrakcji, które należy przynajmniej rozważyć odwiedzenie podczas wakacji w San Diego, a także kilka wskazówek na temat, gdzie się zatrzymać i jak się po mieście.

Beach Time

Zacznijmy od tego, co San Diego jest znana: na plażę! Istnieje kilka różnych plaż do wyboru, ale każdy daje podobne działania. A wszystko pozwala leżeć na słońcu i rozkoszować się kilka promieni.

 1. Na plaży. Plaże, że ludzie na wakacjach w San Diego lubią najbardziej m.in. La Jolla, Pacific Beach, Mission Beach i Coronado. Wszystkie oferują niezapomniane plaży bieżące doświadczenia i, w zależności od tego, gdzie mieszkasz, wszystkie są dobrym wyborem. Coronado jest najmniej dostępne (chyba, że ​​pobyt na wyspie), ale zazwyczaj jest co najmniej tłoczno na plaży w San Diego.

  Niezależnie od plaży wybierzesz, nie zapomnij o zabawy na piasku! Jest to tradycyjne plażowe, że każdy San Diego wakacje powinny obejmować: budowanie zamków z piasku, rzucanie piłki nożnej lub we frisbee wokół (chociaż wiatr może rzucanie frisbee mniej kuszące), gry wiosło piłkę, rzucając podkowy, piknik. Upewnij się, aby przynieść jedzenie i napoje.

  Wskazówka: To jest legalne spożywanie alkoholu na San Diego plaż, o ile to nie jest w szklanym pojemniku.

  Mission Beach, która jest na południe od Pacific Beach, posiada również park karnawał typu nazwie Belmont Park. Jest otwarty przez cały rok i przyciąga wczasowiczów w karuzeli, z pokoju zręcznościowej i Giant Niedźwiedzica (drewniany) roller coaster. Ponieważ jest to prawo na deptaku Mission Beach, jest to wspaniałe miejsce do spędzenia trochę czasu po zakończeniu na piasku. I Wielki Wóz jest doskonałym wyborem na zachodzie słońca, ponieważ masz piękny widok na ocean, plażę i wybrzeże z góry większych kropli.

 2. Surfing i jazda na deskorolce. Jeśli chcesz spędzić czas na plaży, w wodzie, można wypożyczyć deskę surfingową lub boogie (ciało), wyżywienie przez pół godziny, godzinę lub dzień, w prawie każdym plaży w San Diego. Zobaczysz namioty skonfigurowana na piasku, które mają wszystko, co potrzebne na jeden dzień w fale.

  Jeśli jesteś początkujący, może warto rozważyć podpisanie umowy na lekcji surfingu. Większość szkół windsurfingu zaspokoić urlopowiczów i oferuje jeden, a dwa dni zajęcia pozwalające na zapoznanie stojąc na pokładzie (jeśli tylko na kilka sekund).

  Niektóre z hotspotów surfingowych San Diego to La Jolla, misji i Pacific Beach, Ocean Beach (co wydaje się być wypełnione przez mieszkańców) i Carlsbad, jeśli jesteś gotów jechać tak daleko.

 3. Nurkowanie. San Diego oferuje kilka świetnych miejsc do nurkowania. Początkujący mogą wesprzeć nurkowania z La Jolla Shores i La Jolla Cove. Są piękne, ciekawe łóżka wodorosty morskie stwory, a jeśli się go nieco dalej od brzegu, Canyon, która jest głęboka rysa, która daje stromy spadek temperatury i nowy świat pod wodą. Pamiętaj, że woda jest fajna, nawet w okresie letnim, więc musisz nosić pełny kombinezon i kaptur, jeśli planujesz pobyt pod wodą na długo.

  Jeśli jesteś bardziej zaawansowany nurek, może znaleźć się pozycja do Wreck Alley na nurkowanie z łodzi. Podczas San Diego został opracowany było Naval miasta. Następnie, istnieje wiele statków morskich, które zostały celowo zatopiony tylko na morzu dla programu sztucznej rafy w San Diego. Większość Outfitters oferują wycieczki do wraku Alley, ale musisz zarezerwować wcześniej w okresie letnim.

  Niektóre inne miejsca nurkowe to Point Loma, który szczyci się piękne łóżka kelp oraz Coronado Wyspy, która jest wycieczka, ale oferuje jedne z najlepszych widoczność i życia morskiego w tym obszarze.

 4. Żeglarstwo, kajakarstwo, narty wodne, żeglarstwo. Jeśli masz nadzieję, że pobyt nad wodą na wizyty w San Diego, można zdecydować się na statku pewnego rodzaju. Każda z tych opcji będzie można zwiedzać na Ocean Spokojny i / lub zatoki San Diego, ale będzie (miejmy nadzieję) uniemożliwić uzyskanie zbyt mokry.

  Możesz kajak zewsząd, ale niektóre z bardziej popularnych miejsc, takich jak La Jolla Shores i Mission Bay / Mission Beach. Istnieje również wiele wypożyczalni kajaków w tych obszarach ... jesteś zobowiązany, aby zobaczyć, co najmniej jeden na drodze do plaży. Kajakarstwo jest duża aktywność, gdyż dostaje się na wodzie, trzyma w ruchu, i nadal pozwala ci czas na inne działania w tym dniu. Można wypożyczyć kajaki na tylko godzinę lub, jeśli jesteś entuzjastą, możesz je przez cały dzień, a wiosło wzdłuż wybrzeża, lub powiesić w zatoce i ryb dla godzin.

  Jeśli chodzi o żeglarstwo i pływanie łódką są ograniczone do Harbor (centrum) i Mission Bay w uruchomieniu punktów. Mission Bay daje niemal natychmiastowy dostęp do Pacyfiku, lub możesz wybrać opłynąć wyspę i po prostu Fiesta pobytu w spokojniejsze wody zatoki. San Diego Port położony jest na zachód od centrum miasta, a nie daleko od lotniska. Stąd można łatwo uzyskać dostęp do oceanu, lub popłynąć do Coronado na piknik. Większość urlopowiczów w San Diego zdecydować do żeglowania i pływania łódką w Mission Bay. Ma bardziej zrelaksowany, plaży czuć i jest więcej możliwości niż na wynajem San Diego Bay.

Parki rozrywki i atrakcje

 1. Zoo w San Diego i Park Dzikich Zwierząt. Prawdopodobnie najbardziej znany (a może powinienem powiedzieć "światowej sławy") San Diego atrakcją jest Zoo. Zoo w San Diego jest jednym z największych, najbardziej rozległych ogrodów zoologicznych na świecie. Jeśli wybierasz się do zoo, na pewno planujecie spędzać cały dzień tam. Będziesz mógł trafić do Niedźwiedź polarny Plunge, Gorilla Tropics, Tiger Rzeka, Hippo Plaża, Stacja Badawcza Giant Panda, i zabił innych eksponatów i wystaw.

  Latem Zoo pozostaje otwarty później dla "Nocnych Zoo". Zwykle zaczyna się w czerwcu i trwa do Labor Day. Zoo zamyka się zwykle na 5pm, ale podczas Nocy zoo zostanie otwarty do 9pm, co daje więcej zoo za dolara. Zoo w San Diego może być kosztowne z dorosłych płacących 32 dolarów za bilet i dzieci 19,75 dolarów. Jednakże, można czuć się dobrze płacą, że dużo, bo cena biletu wraca do zoo i jego zwierząt. Możesz mieć możliwość zaoszczędzenia na kosztach biletu, jeśli plan zwiedzania innych atrakcji, takich jak San Diego Sea World lub Wild Animal Park.

  Park Dzikich Zwierząt jest trochę jazdy od zoo, ale oferuje inne doznania wizualne zwierząt. Tutaj mogą się Państwo w tramwaju, który zabierze Cię po Afryce i Azji, aby zobaczyć zwierzęta, jak żyją w ich siedlisk. Park Dzikich Zwierząt stawia także na zabawy, rozrywki i edukacji pokazy zwierząt.

 2. Sea World. Jeśli dzieci umierają, aby zobaczyć Shamu, to jest ich szansa. San Diego ma Sea World, który jest podobny do światów Morza całym kraju. Znajduje się na Mission Bay, Sea World jest łatwo dostępne i koniecznością dla większości rodzin na wakacjach z dziećmi. Tutaj można pogłaskać Stingray (z żądła usunięty, oczywiście), nakarmić delfina i, zgadliście, dostać moczony przez Shamu (dobrze, to naprawdę nie jest Shamu, ale krewni Shamu jest). Sea World ma pokaz delfinów, lwa morskiego i wydra show, pokaz Shamu, Cirque du Soleil inspirowane Show akrobatów wodnych o nazwie Cirque de la Mer, i wiele innych eksponatów, które pozwalają uzyskać z bliska z wielu zwierząt morskich. Sea World posiada także kilka przejażdżki na celu przyspieszenie emocje lub schłodzenia się w upalny dzień (Atlantis i Shipwreck Rapids są dwie z najbardziej popularnych jazdy w parku ... i tak, że są przejażdżki wodne).

  Sea World kosztuje 54 dolarów za bilet dla dorosłych i 44 dolarów za bilet dziecka, ale być na poszukiwania ofert i oszczędności, zwłaszcza jeśli planujesz swoje wakacje w San Diego na czas poza szczytem.
 3. Legoland. Teraz park jest zdecydowanie dla rodzin. To wydaje się przyciągnąć młodszą publiczność. Choć nadal można bawić się w parku rozrywki SeaWorld i zoo w San Diego jako osoba dorosła, bez dzieci, większość dorosłych prawdopodobnie nie zdecyduję się spędzić dzień w parku rozrywki Legoland, bez swoich dzieci w tym wątku. Z tym mówi, Legoland może zapewnić Państwu kolorowe dzień emocji i przygody.

  Gdziekolwiek spojrzeć, gdy jesteś w murach Legolandu jest spektakularna kreacja wykonana z kolorowych klocków lego. Nawet przejażdżki i zjeżdżalnie wydają się być skonstruowany przez setki tysięcy sztuk Lego. Możesz mieć bitwę powitalny na Pirate Shores lub rakiety w dół kropli na Coastersaurus w Dino Miasta. Legoland oferuje również zajęcia dla swoich młodych gości, takich jak kopanie "skamieniałości dinozaurów" w Dino Miasta.

  Na 57 dolarów za bilet dla dorosłych i 44 dolarów dla dziecka, Legoland z pewnością nie jest to najtańsza opcja, ale hej ... jesteś na wakacjach i dzieci na pewno mają niezapomniany dzień.

  Porada: Jeśli masz zamiar udać się do więcej niż jednego parku lub wydać więcej niż jeden dzień w parku będzie można znaleźć zdyskontowanych bilet. Spójrz na stronach internetowych parku dla transakcji lub przejść przez sprzedawcę będącego stroną trzecią, ale upewnij się, że masz ofertę na opcji wielu dni. Często te oferty są warte niewiele czasu śledztwo.

Miejsca do zwiedzania

 1. Balboa Park. Położony na północ od centrum miasta jest naród największym miejskim parku kulturowego, Balboa Park. Muzea w San Diego są skoncentrowane tu i są to: Centrum Nauki i kino IMAX, Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Człowieka, Muzeum Air & Space Museum samochodowy, Model Railroad Museum, Muzeum Sztuki i wiele więcej. Znajdziesz tu także teatry sztuk scenicznych w parku (takich jak The Old Globe i Teatrze Starlight), gdzie można cieszyć Shakespeare (i inne), sztuki i musicale w wewnątrz i na zewnątrz obiektów. Jeśli jesteś bardziej przyrodnika, można odpocząć na trawie, spacer przez Ogród japoński przyjaźni lub czytać Ogród Botaniczny znajduje się wszystko w parku.

  Balboa Park położony hotelu obok do zoo w San Diego. Można spędzić cały dzień tam lub po prostu zrobić sobie przerwę od zoo w porze lunchu i złapał hot-dogami i sody z jednego z wielu dostawców zamieszkujących park w weekendy i letnie dni. To wspaniałe miejsce na piknik lub dzień działalności kulturalnej.
 2. Gaslamp. Jeśli odwiedzasz San Diego będziesz na pewno skończy się w dzielnicy Gaslamp lub zalecana. Gaslamp jest równoznaczne z San Diego klubów. To oferuje jedne z najlepszych restauracji, barów i klubów nocnych w San Diego. W ciągu dnia można robić zakupy w sklepach lub lokalnie własnością głowy do Horton Plaza, jeśli jesteś w nastroju do centrum; w nocy można zjeść kolację w jednej z wielu restauracji, które oferują szeroki wybór taryfy i ceny, a następnie złapać Padres gry w (stosunkowo) nowy Petco Park. Prawdopodobnie będzie wrócić do domu, jeśli masz dzieci z tobą, ale jeśli nie możesz chodzić po 4., 5. i 6. Aleją i kaczki w celu jakiegokolwiek baru lub klubu, że połowy oka.
 3. La Jolla. Jak wspomniano wcześniej, La Jolla jest doskonałym miejscem dla beachgoers. Można położyć się na piasku, nauczyć się surfować, wypożyczyć kajak, nurkować, piknik na trawie w pobliżu plaży lub dowolnej liczby innych plaży i działań związanych z wodą. Nawet uszczelki wybrali La Jolla w ich plaży wyboru. Jeśli znajdziesz się przez La Jolla Cove, można chodzić po wodzie i odwiedzić Plaża dzieci. Nie daj się zwieść nazwę, uszczelki i przejęli miejscowi przyjęła nazwę Seal Beach zamiast. W cieplejsze dni można zobaczyć setki fok leżących na tym małym, samodzielnym plaży odpoczynku siebie.

  Jednak La Jolla oferuje również wspaniałe ekskluzywne zakupy i butików. Jeśli szukasz, aby wydawać pieniądze na pewno można tak się stało w La Jolla. Główna ulica, Prospect, jest wyłożona sklepach sztuki, butików odzieżowych, fantazyjnych i wysokiej klasy restauracji. Jest to doskonałe miejsce do zakupów lub kupić sobie wyjątkową ucztę.
 4. Coronado. Większość ludzi odnoszą się do Coronado jako wyspa ponieważ trzeba wziąć most (Most Coronado nie mniej), aby się tam dostać. Jednakże, jest połączony z głównym obszarze o małej pas plaży zwanej Silver Strand. Połowa Coronado jest ziemia wojskowy, ale druga połowa jest publiczna i bardzo elegancka. Na Coronado znajdziesz wiele restauracji i sklepów, gdzie można uzyskać standardowe pamiątki krajoznawcze lub drogie, jedyne w rodzaju dzieła sztuki, lub fantazyjne ubrania. Główna ulica Coronado Orange Ave., jest prawie tak malowniczy jak plaż.

  Jeśli znajdziesz się na plaży w Coronado, należy przejść do okna hotelu Del Coronado (lub po prostu Hotel Del na krótkie). Hotel Del jest jednym z zabytków w San Diego jak 10 amerykańskich prezydentów, mnóstwo gwiazd filmowych i wielu amerykańskich legend (jak Babe Ruth i Thomas Edison) zdobią swoje hale z ich obecności.

  Hotel Del został zbudowany, aby być "Dyskusja zachodniego świata" i to z pewnością się tego. To jest piękne, choć drogie, ośrodek. Jeśli szukasz popisywać, ze wszech miar Hotel Del to wspaniałe miejsce na pobyt. Jest to prawo na wodzie i oferuje piękne widoki wraz z wszelkimi udogodnieniami każdym 5-gwiazdkowy ośrodek i spa. Jeśli chcesz poczuć Del, ale nie chcę zostać na noc, po prostu przyjść na obiad i spacer wokół. Hotel Del wita czy zostajesz na tydzień lub na godziny.

 5. Stare Miasto. Stare Miasto jest uważane za miejsce narodzin Kalifornii od pierwszego stałego hiszpański rozliczenie było. To było kiedyś centrum San Diego, ale od tego czasu zachowały się jako park historyczny. Na Starym Mieście można przez hiszpańskich misji wykonanych z adobe, odwiedź pierwszej szkółki San Diego i się wystraszył przez duchy w Whaley House (najstarszej rezydencji w San Diego, który uważa się za nawiedzone przez duchy rodziny, która go zamieszkanej).

  Stare Miasto ma także ponad 35 restauracji, wielu z nich meksykańskie. Jeśli szukasz dobrej kuchni meksykańskiej na wakacje do San Diego, Stare Miasto z pewnością jest jednym z najlepszych opcji. Znajdziesz tu także 150 małych sklepów, gdzie można kupić drobiazgi i inne towary, które są pod wpływem hiszpańskiej kultury obszaru. Stare Miasto jest doskonałym miejscem, aby uzyskać wspaniały posiłek i spędzić godzinę lub dwie chodzenia go.
 6. Meksyk. Około 15 km od centrum miasta można przekroczyć granicę i wejść Meksyk. Tijuana jest najbliżej miasta i typowe granicy miasta. Głównej ulicy, Avenida Revolucion, jest wyłożona klubach (które są również otwarte w ciągu dnia) i lokalnych sklepów, które sprzedają wszystkie podobne przedmioty. Może się okazać, meksykańskie koce, plecaki i torebki, skórzane i Tijuana kieliszki (wraz z innymi przedmiotami turystycznych wpływem). Będziesz także prawdopodobnie zobaczyć małe dzieci sprzedają naszyjniki i Chickletts próbując zarobić trochę pieniędzy. Mogą być one bardzo trwałe. Jeśli szukasz romantycznej Meksyku, nie znajdziesz go tutaj. Ale jeśli chcesz, aby uzyskać smak dla Meksyku (lub co najmniej granicy miasta) i chciał udać się na lunch lub cerveza lub dwa, może to być dzień zabawy.

  Jeśli jesteś gotów pojechać trochę dalej i, najprawdopodobniej, spędzić noc w Meksyku, można znaleźć ładniejsze meksykańskich miast. Rosarito jest na plaży i nadal ma jedne z atmosferą nocnego klubu Tijuana, ale ma kilka innych, mniej debaucherous opcje, jak również. Tutaj można pojeździć konno, narty wodne surfing lub łowić ryby. Ensenada, 70 km na południe od San Diego, jest kolejnym miastem, które meksykański San Diegans miłość jako weekendowy wypad. Możesz ryb, sklep, golfa i-zgadliście-trafić do klubu nocnego, gdy jesteś tam!

Miejsc noclegowych

Są hotele na całym wszystkich San Diego. Nie są oczywiście ograniczone do poniższych opcji. Na przykład, na pewno będziesz w stanie znaleźć hotel na plaży, czy, że najbardziej odpowiada. Jednakże, są to jedne z najbardziej popularnych opcji dla wczasowiczów San Diego.

 1. Wynajmij mieszkanie na plaży. Jeśli planujesz spędzić większość czasu na plaży na wakacjach w San Diego, wynajmę mieszkanie tam jest popularny ruch. Mission Beach i Pacific Beach są połączone "promenady", która biegnie wzdłuż piasku i oddziela plażę od hotelu przy plaży. Większość nieruchomości plaży w tym obszarze składa się z mieszkań, które mogą być wynajmowane na podstawie tygodniowych lub miesięcznych. Jeśli masz dużą grupę, zostajesz na dłużej niż weekend, lub masz zamiar spędzić większość czasu na plaży, należy spojrzeć na wynajem mieszkanie. Mogą być drogie, ale kiedy budzisz się rano na plaży, to może być warte.

  Można również wynająć mieszkanie na Mission Bay. Są one zazwyczaj tańsze niż te na deptaku, w odległości krótkiego spaceru od plaży, i nadal oferują piasku plaży i widok na nadbrzeżu na wyciągnięcie ręki.
 2. Hotel Circle. Wiele osób na wakacjach w San Diego zdecydować się na pobyt w hotelu Circle. Jest położony w pobliżu zarówno Mission i Moda Valley (zarówno wielkich, plenerowych centrach handlowych, jeśli szukasz, aby spędzić trochę czasu na zakupy) i nie jest daleko od Starego Miasta. Hotel Circle to miejsce, jeśli planujesz trafić do zoo, na plażę, Sea World, Gaslamp i / lub Stare Miasto. To prawo od wszystkich tych atrakcji i zajmie mniej niż 10 minut jazdy do każdego z tych miejsc.

  Jak już zapewne domyślasz, Hotel Circle ma więcej niż jednego hotelu do zaoferowania. Są hotele na całym San Diego, ale wiele z nich koncentruje się na tym obszarze, ponieważ jest to tak istotne. Można znaleźć hotele w każdym przedziale cenowym tutaj: z Motel 6 i Travelodge do Doubletree i Ramada. Wiele z tych hoteli również oferują pakiety biletów do wielu atrakcji San Diego; wystarczy zapytać w recepcji.
 3. Śródmieście Gaslamp. Jeśli chcesz być w centrum wszystkich działań, hotel w lamp gazowych może być najlepszym. Jesteś w odległości spaceru od wielu restauracji, barów i klubów nocnych, a także Petco Park (San Diego) i stadionu baseballowego Horton Plaza (duży, na zewnątrz centrum handlowego). Jeśli chcesz zatrzymać się w mieście, w centrum miasta San Diego jest miejsce dla Ciebie. Możesz wybrać jedną z wielu luksusowych hoteli, w tym W, US Grant, i Omni (który jest podłączony do Petco Park i zwykle, gdy wszystkie odwiedzające drużyny baseballowe pobyt).

Transport

W zależności od tego, gdzie mieszkasz, transport może być problem. Transport publiczny jest notorycznie źle w San Diego. Twoje możliwości są ograniczone, jeśli masz zamiar podróżować po całym San Diego.

 1. Wynajem samochodu. Najprościej w San Diego jest wynająć samochód. To daje najwięcej swobody i będzie można dostać się wszędzie, że chcesz iść z bardzo małym wysiłku. Prawie wszystko w San Diego znajduje się w odległości 15 minut spacerem od wszystkiego innego i parking zazwyczaj nie jest problemem. Być może trzeba dostać się do plaży trochę wcześniej niż zwykle w letni weekend, ale parking jest bezpłatny i łatwo dostępne wszędzie tam, z wyjątkiem centrum. Parking w centrum miasta może być ból, ale większość hoteli w centrum są parkingi, które można zaparkować w za dodatkową opłatą. Jeśli pobyt w centrum miasta na całą podróż, prawdopodobnie nie trzeba będzie samochód. Ale jeśli jedziesz wokół do parków rozrywki i plaże, będzie.
 2. Wózek. Główny system transportu publicznego San Diego jest wózek. Porusza on od centrum (i Petco Park) do Starego Miasta, misji i Fashion Valley centrów, Qualcomm Stadium (domu z ładowarki), a od niedawna SDSU. To dość ograniczony, chyba że jedziesz do centrum miasta na Padres gry lub do Starego Miasta lub centrum handlowym na południu. Uniemożliwi to działa około północy, więc nie można zrobić to w centrum miasta i oczekiwać trzymać się aż do barów w pobliżu. Możesz sprawdzić mapę wózku tutaj. San Diego posiada również system tranzytowy autobus, ale to nie jest zwykle bardzo wygodne.
 3. Kabina. Jak w większości dużych miast, to nie jest zbyt trudne, aby znaleźć taksówkę w San Diego, choć jest to łatwiejsze w niektórych miejscach niż w innych. Jeśli planujesz na temat poruszania się za pomocą taksówki, powinno się utrzymać liczbę spółki kabiny z tobą przez cały czas. Niektóre miejsca, będziesz mieć pewność, aby znaleźć taksówkę to: Śródmieście / Gasamp; PB (Pacific Beach) w ciągu dnia iw nocy ... wiele młodych ludzi wychodzić do barów na Garnett (głównej ulicy w PB); i, oczywiście, na lotnisko. Chociaż taksówki nie są w roamingu na całym San Diego, łatwo jest otrzymać. Kabina zazwyczaj wysyłane o 5-10 minut po wywołaniu i przybędzie wkrótce potem.

San Diego jest idealne miejsce na wakacje i oferuje wiele rozrywek i atrakcji dla osób w każdym wieku i zainteresowań. Czy wystarczy weekend, aby oszczędzić lub można przyjść na tydzień lub więcej, będziesz mieć mnóstwo do zrobienia i na pewno będziesz mieć mnóstwo zabawy!

Szybkie porady:

 • Możesz przyjechać na tydzień lub weekend i zrobić za dużo lub za mało, jak chcesz.

Prawdziwe Haunted House Filmy

Prawdziwe Haunted House Filmy


Łapanie paranormal dowodów na wideo jest czasami utożsamiana z znalezienie igły w stogu siana. Profesjonalne śledczy paranormalne powoła wielu kamer w znanych nawiedzonych miejscach i godzinach rekordowych filmów bez robienia czegokolwiek. Jednak nadal istnieje wiele dowodów na to, że ma się utrwalić zarówno miłośników amatorskich i zawodowych. Czasami Paranormal Activity jest sfilmowany przez przypadek. Niestety, szukając realne nawiedzonym domu filmy w Internecie, zdecydowana większość z tego, co można natknąć jest fałszywy. Po zapoznaniu się z real deal tyle razy łatwiej rozpoznać fałszywe filmy.

Gdzie szukać Authentic Footage

Z wszystkich domów i duchy nawiedzone wideo umieszczone w Internecie, gdzie można udać znaleźć autentyczne paranormal materiał? Start patrząc na klipy wideo z programów telewizyjnych na polowania duchów i zjawisk paranormalnych. Badacze zjawisk paranormalnych użyciu profesjonalnych urządzeń naukowych, aby uchwycić dowody i są one również uważać, aby spróbować obalić dowodów, które mogą mieć naturalne wyjaśnienie. Celem tych zespołów jest odkrycie prawdy o nawiedzonym miejscu i udokumentować zjawisko, jeśli istnieje.

Ghost Hunters

Ghost Hunters jest raz w tygodniu pokazują, że pojawi się na kanale Sci-Fi. Był to jeden z pierwszych telewizji duch polowania pokazuje powietrza i może być uznawany za stworzenie tak szerokie zainteresowanie paranormalne zjawiska. Każdy nawiedzony dom materiał filmowy można znaleźć z Ghost Hunters będą autentyczne. Następujące pliki są jednymi z najbardziej przekonujące dowody złowionych przez badaczy TAPS (The Atlantic Paranormal Research Society):

 • Głos Stanley Hotel Tunel "Cześć" - W tym odcinku, TAPS przechwytuje niektóre z najbardziej niesamowite (Fenomen) dowody elektroniczne Voice EVP w historii, gdy były śledczy słynny Stanley Hotel w Colorado; nawiedzony hotel, który zainspirował powieści Lśnienie Stephen King.
 • Augustyn Lighthouse Objawienie - TAPS bada nawiedzony latarni, gdzie znaleźć dowody mroczna postać porusza się w górę iw dół po spiralnych schodach latarni. Pod koniec klipu, postać porusza się niesamowicie szybko się dwie historie na szczycie budynku, gdzie niesamowicie zagląda na poręczy.
 • Crescent Hotel Locker Objawienie - Podczas śledztwa w podziemiach Crescent Hotel, Jason i Grant (dwóch członków założycieli TAPS) złapać pełne brzmienie objawienia stoi przed szafką z ich kamery termowizyjnej.

Ghost Adventures

Duch przygody emitowany co tydzień na Travel Channel. Ten paranormalne Zespół ma tylko trzech członków, Zak, Nick i Aarona. Te trzy mężczyźni się zamknięty w nawiedzone miejsca dla dochodzenia całą noc, gdzie starają się zdobyć dowody działalności duchowej.

 • Villisca Ax Morderstwo główna - Tutaj zespół jest zablokowana wewnątrz osławionego starym gospodarstwie, w stanie Iowa. Cała rodzina z ośmiu, w tym dzieci, zostało straszliwie ubite tutaj przez maniaka ax-dzierżąc w początku 20 wieku. Zespół jest za pomocą przyrządu zwanego polu duchowym, który skanuje przez niewykorzystanych częstotliwości radiowych, do komunikowania się z duchami w domu.
 • Lizzie Borden Dom - Załoga Ghost Adventures bada niesławny Lizzie Borden Dom w Fall River w stanie Massachusetts, gdzie uchwycić nie niewyjaśnione hałasy, kroki i szuflady nocnej szafki, które w tajemniczy sposób otwiera się samoczynnie.
 • Magnolia Plantation - Catch cały odcinek, gdzie faceci zbadać nawiedzony plantacji bawełny w Luizjanie. Niektóre dowody zrobione obejmuje bezcielesnych głosy, dziwne muzyka, krzyki i światło Włączanie i wyłączanie w zamkniętej kabinie slave.

Inne wiarygodnych źródeł

Możesz oglądać reenactments prawdziwych przypadków nawiedzeń na wystawach jak Paranormal Witness (Sci-Fi Channel). Jednakże, jeśli chcesz zobaczyć prawdziwe video nawiedzonych domach i innych miejscach, można je znaleźć na Biography Channel.

Mój Ghost Story

Kanał na Biografia Ghost Story pojawia moje. Ten pokaz kronik zwykłych ludzi, którzy złowione paranormal dowodów w ich własnych domach lub w nawiedzonych miejscach przebywają odwiedzić. Filmy i zdjęcia biorące udział w tej wystawie są czasami nawet bardziej przekonujące, niż dowody zrobione przez profesjonalnych badaczy.

 • Creeper - członek załogi na koncert opowiada o swoich doświadczeniach w różnych filmowania ujęć nawiedzonych miejsc, w tym niektórych niesamowitych zdjęć które zrobił w miejscu zwanym Graber Olive House, w rodzinnej farmie oliwy, że został uruchomiony w 1800 roku. Jako człowiek kamera kręciła film w sali vat, wziął kilka fotosów z jego osobistego aparatu i zdobył creepy patrząc czarną masę, znany jako "The Creeper".
 • Przerażające B - Jeden z najbardziej dziwacznych i przerażających paranormalnych filmy autorstwa kobiety mieszkającej na wsi w stanie Maryland. Ona ciągle czuje coś łaskocze nogi w nocy, więc założyła kamery wideo i zdobył jakiś rodzaj stworzenia lub objawienia skoków na łóżku. Inne filmy pojawiające się w tym pełnym odcinku m.in. o nawiedzonym domu w Gettysburg w stanie Pensylwania, nawiedzony zamek i niesławny Myrtles Plantation w Luizjanie.
 • Demon Shadow - para wprowadza się do domu w Rhode Island i wkrótce odkrywa coś jeszcze okupuje dom. Zaczynają słyszeć dziwne odgłosy i zobaczyć mroczna postać czai się po domu w nocy. W końcu wywołać u niektórych badaczy zjawisk paranormalnych, którzy oddają chłodzenie materiału dużego cienia rysunku spaceru obok drzwi, a następnie zatrzymania zajrzeć powrotem.

Przypadkowe Przechwytuje i Sensitives

Czasami ludzie złapać anomalie zupełnie przez przypadek. Inni wydają się naturalnie przyciągają duchy, ponieważ mogą zobaczyć, poczuć i usłyszeć je. Ostatecznie, to będzie do ciebie, aby zdecydować, czy materiał filmowy ty patrzysz na to paranormalne, sfałszowane lub po prostu błędnie.

 • Duch w domu mojej ciotki - W tym filmie można zobaczyć dziwne patrząc cień osoba pełzanie za rogiem za małego chłopca, który tańczy. Kolejne dziecko wydaje się ścigać po objawieniu.
 • Renowacja Ghost - Budowla są powszechnie znane, w celu zwiększenia aktywności w nawiedzonych domach paranormal, a czasami może rozpocząć działalność duchową w domach, które wcześniej były nieaktywne. Podwykonawcy, którzy myśleli w domu były odnawiając był zdewastowany w nocy, ustawić kamer złapać sprawców. Co złapali zaskoczył wszystkich.
 • Kule Basement - Linda Davis to kobieta, która twierdzi, że przyciąga duchy całe swoje życie. Jak ona stoi w piwnicy opuszczonego domu, można zobaczyć kule pojawiające się wokół niej.

Fakt czy Fałszywy

To może być trudno odróżnić, czy anomalie złowionych na wideo są naprawdę paranormalne czy film w jakiś sposób został naruszony lub hoaxed. Czasami przychodzi co do wiarygodności tych, którzy podejmują materiał. W związku z tym, może chcesz spróbować odwiedzić kilka nawiedzone miejsca siebie, aby zobaczyć, czy można zrobić coś niezwykłego. Pomaga również mieć podstawową wiedzę na temat fotografii, aby pomóc wykluczyć artefakty stworzone przez wyposażenia lub oświetlenie. Jeśli nie masz pewności, skontaktuj się z profesjonalistów, aby obejrzeć nagranie.

Jak znaleźć Popularne Hotel Beach Getaways

Jednym z najlepszych sposobów, aby złagodzić się od stresów i stresów dnia codziennego jest zafundować sobie kilka dni odprężyć w luksusowym hotelu Beach Resort. Istnieje wiele nadmorskich kurortów i poza granicami Stanów Zjednoczonych, że można spędzić dzień wypoczynku. Jeśli są w budżecie, można wybrać się na pobyt w jednym z hoteli ośrodków tutaj w USA Tu daje informacji o niektórych z nich.

Hawaje. Wyspy Hawaje są domem dla wielu pięknych plaż, w tym plaży Hanalei Bay w Kauai. Ten 2-mile, w kształcie półksiężyca plaży jest popularny ze względu na drobnym białym piaskiem i zróżnicowanej roślin i zwierząt. Regis Princeville Resort jest jednym z najbardziej popularnych wycieczek hoteli przy plaży w Kauai, ponieważ jego pałacowy wielkości. Dobrą rzeczą w tym hotelu jest to, że nie ma opłaty za nocleg za dzieci w wieku poniżej 17 lat, więc przynoszą swoje dziecko razem nie wiele w zakresie opłat pokoju będzie kosztować.

Floryda. Floryda jest także domem dla wielu piaszczystych plaż i czystych wodach. Na południe od Miami stoi Clinton Hotel & Spa South Beach. Ten butikowy hotel i spa jest popularne wśród młodszej widowni ze względu na jego ultra-cool, intymne, i sexy projektowania, które naprawdę ożywiłaby niczyich zmęczone zmysły. Mimo to, ludzie w każdym wieku przyszedł na ten boutique hotel ze względu na jego bliskość plaż rajskich Miami i South Beach.

Kolejnym popularnym miejscem na plaży w Palm Beach na Florydzie jest. Społeczności światowej klasy rozwinęła się wokół tej plaży, w tym hoteli pięciogwiazdkowych i restauracji podpisu. W rzeczywistości, miasto Palm Beach wygląda jak mały hotelu wsi z powodu wielu hoteli i kwater, które rozwinęły się tam. Breakers Hotel & Resort jest popularny kurort nad brzegiem oceanu dla rodzin i przyjaciół podobne. Jego udogodnienia są idealne do spotkań rodzinnych, takich jak zjazdy rodzinne.

California. Stan ten jest nie tylko domem dla przemysłu rozrywkowego w kraju, ale także domem dla długich, piaszczystych plaż. Jednym z jego popularnych plaż jest Coronado Beach w San Diego, który jest idealny do surfowania i relaksując się w słońcu. Hotel Coronado jest uważany góry przez mieszkańców i jest ulubionym wśród powracających turystów. Jego architektura jest cud patrzeć i jest to jeden z powodów, Del, jak to jest czule nazywa, jest uznawana za jeden z najlepszych ośrodków hotelowych w Stanach Zjednoczonych przez USA Today.

New York. To nie może być znane większości ludzi, ale Nowy Jork odbywają się jedne z najpiękniejszych plaż w kraju, w tym głównego Beach w East Hampton. To nie może być tak rozwinięte jak niektórych plaż z powodu 300-letniej umowy ochrony, ale nadal są przytulne ośrodki hoteli przy plaży w okolicy. Jeśli główna Beach jest zbyt zatłoczone dla Ciebie, dysk o milę na zachód i cieszyć się wody Georgina Beach.

Hotel Luxor w Las Vegas

Hotel Luxor w Las Vegas

Casino Resort Luxor Las Vegas jest zdominowany przez uderzającą 350 stóp wysokie piramidy i ograniczona przez latarnię więc jasnym jest widoczna z kosmosu. Wybudowany w roku 1993, hotel położony jest na północnym krańcu bulwaru Las Vegas Strip.

Luxor Las Vegas Noclegi

Luxor Las Vegas oferuje ponad 4400 pokoi i apartamentów, wszystkie urządzone w stonowanych kolorach pustynnych. Do dyspozycji gości znajdują się w piramidzie i sąsiadujących bliźniaczych wież, które zostały dodane w 1998 roku.

 • Pokoje położone są Pyramid więc wychodzą na atrium. Goście dotrzeć do nich przez unikalną przekątnej windy.
 • Piramida apartamenty mają oddzielny pokój dzienny oraz ponadgabarytowych wanna z jacuzzi.
 • Pokoje wieżowe oferują przepiękne widoki na miasto i duże, dobrze wyposażone łazienki.

Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizor kolorowy kablowej i dostępu do Internetu zdalnego, szybki, zegar AM / FM radio i alarm oraz żelazko i deska do prasowania. Mini lodówki są dostępne za niewielką opłatą. Pay-per-view są również dostępne. Uwaga nie jest dzienna opłata klimatyczna, która obejmuje wstęp do centrum fitness.

Opinie o hotelach

Recenzje Luxor Las Vegas w stylach, ze większość gości jest bardzo lubi kultowego hotel w kształcie piramidy. Spośród kilku skarg TripAdvisor, głównym problemem jest potrzeba uaktualnienia pokoje. Oyster zauważa, że ​​pokoje są już nowoczesne i dobrze wyposażone w wieży, ale pokoje w piramidzie są w potrzebie aktualizacji.

Ceny za pokój

Ceny w Luxor Las Vegas może być tak niskie, jak 35 dolarów za noc w pokoju piramidy, lub 58 dolarów USA dla pokoju w wieży, od niedzieli do czwartku w okresie poza sezonem. Piątkowe i sobotnie wieczory może być ponad 100 $ US, nawet w sezonie, poza sezonem. Pory szczytu, w tym wakacji i konwencji, mogą zobaczyć ceny hotelowe rakieta tutaj, jak w większości hoteli i kurortów na całym Las Vegas.

Udogodnienia

Luxor Las Vegas oferuje gościom szeroki wachlarz udogodnień. Oprócz kasyna, opcje:

 • Pełna Spa i salon
 • Rozrzutny kompleks basenów z czterema oddzielnymi basenami i prywatnymi kabinami do wynajęcia
 • State-of-the-centrum fitness
 • Łaźnia parowa
 • 20.000 stóp kwadratowych spotkania i przestrzeni kongresowego

Luxor Las Vegas może zorganizować również szereg usług specjalistycznych, takich jak golf, koordynacja ślubu i pędy, nawet w pokoju buduar zdjęcia.

Hotel oferuje również 24-godzinny room service, bezpłatny parking, usługi parkingowego, wynajem biuro podróży i samochodów, wynajem sejfem, kwiaciarnia, centrum biznesowe, oraz biuro pokaż biletów.

Kasyno

Luxor Las Vegas oferuje kasyno 120 tysięcy metrów kwadratowych znajduje się tuż przy holu. Jego kasyno oferuje prawie 90 gier stołowych. Ponadto, Luxor Casino 2000 automatów do gry, video poker i tym gry wideo Keno. Wyścigi i sport pokoju książka i prywatny pokój w pokera są jednymi z najbardziej uczęszczanych w mieście.

Zakupy

Luxor oferuje szereg sklepów, gdzie można kupić wiele produktów. Sklepy obejmują:

 • LX Logo
 • LUX Vegas
 • Luxor Basen Store
 • Zippo
 • Essentials i 24/7
 • Criss Angel sklepy (dla wierzyć i Mindfreak)
 • Wszystko za 10 dolarów Boutique

Jeśli jesteś po więcej sklepów, Luksor jest podłączony do Mandalay Bay Resort & Casino przez Shoppes w Mandalay Bay. 310-metrowy most niebo detalicznej oferuje wiele sklepów i restauracji.

Rozrywka i atrakcje w hotelu Luxor Las Vegas

Luxor Las Vegas rozszerzył swoje możliwości rozrywki na przestrzeni lat. Dziś do wyboru wiele opcji, a niektóre niesamowite okazje do słodzenia ofertę. Od stycznia 2015 oferta rozrywka to:

 • Criss Angel wierzą: znany magik i iluzjonista ma stałe show w tym kasynie ośrodka. Będziesz doświadczenie ponad 40 najbardziej złudzenia oszałamiające żyć. Criss Angel zdobył wiele nagród za swoją magią, w tym Magician of the Century, a w 2012 roku został Entertainer Vegas Roku i Najlepszego Magician w Las Vegas.
 • Jabbawockeez: Jabbawockeez pryzmat show w Luxor Las Vegas miało miasto szturmem. Został on wybrany najlepszym Family Pokaż od w Vegas Magazine.
 • Carrot Top: Jeden z najpopularniejszych komików Vegas ma show w Luxor Las Vegas. Z nagród jak "Entertainer of the Year" i "Komik Roku", byłbyś zaniedbujące nie korzystających pokaz ten szalony rudzielec jest.
 • FANTASY: Jeśli szukasz czegoś dorosłych zorientowane się jedną z najlepszych opcji w Las Vegas. FANTASY był w produkcji od 15 lat i zdobył nagrody takie jak "najlepszy Topless Show" przez Las Vegas Weekly w 2014 roku, oraz "Najlepsze Showgirls" przez Las Vegas Review-Journal w 2012 roku dysponuje 14 FANTASY numery wysokiej energii i trochę komediowy ulgę Sean E. Cooper.
 • Menopause the Musical: To zabawne 90 minut pokaż obejmuje 25 wielokrotnego lyricized melodie z lat 60-tych i 70-tych, wszystkie zakończone z salutem do kobiet, które doświadczają "zmiana".
 • Organy ... Wystawa: Weź kameralną i pouczające wgląd do świata ludzkiego ciała w tym niezwykle popularnych atrakcji. Istnieje 13 okazy całego ciała oraz ponad 260 organów i częściowe próbki ciała na wystawie.
 • Titanic: Artifact Exhibition: Ten 25.000 stóp kwadratowych Wystawa prezentuje ponad 250 artefaktów odzyskane z wraku Titanica.

Luxor Las Vegas oferuje specjalne rozrywki, jak 2 wystawach za 75 USD, która pozwala na łączenie opcje zarówno Luxor i Excalibur Hotels. Istnieją również obiad i pokaż pakiety. Kontakt 702-262-4400 lub odwiedzić kasie informacji up-to-date.

Wyżywienie w Luksorze

Goście hotelu Luxor nie musi wychodzić z hotelu, aby cieszyć się wiele restauracji. Hotelowe jadłodajni obejmują:

 • TENDER Steak & Seafood: Elegancki steki, że nawet oferuje żubra w menu. Imponujący na sucho i na mokro w wieku-steki i owoce morza dostępne.
 • Ryż i firmy: Niektóre z najlepszych kuchni japońskiej i chińskiej dostępnych w Las Vegas.
 • Public House: Amerykańska potrawy i szeroki wybór piwa.
 • T & T (Tacos i Tequila): kuchnia meksykańska z rockowego stylu.
 • WIĘCEJ (w formie bufetu w Luksorze): Popularny w formie bufetu, otwarta na śniadanie, lunch i kolację. Wyposażony jest w 30-metrowy bar sałatkowy, domowe stację pizzę, rzeźba i stacje omlet, i więcej. Piątek to stek noc i nie ma brunch weekend z nieograniczonych mimozy.
 • Piramida Cafe: śniadanie i obiad. Pamiętaj, aby spróbować aksamitne czerwone naleśniki lub gofry orzech boczek.
 • Backstage Deli: Open 24/7, spróbować słynnego Triple-decker kanapki.
 • Food Court: Patrząc na przekąskę? Możesz znaleźć opcje takie jak Bonanno Pizzeria, LA Subs, McDonalds, Nathan, Original Chicken Przetargowej Spółki oraz Starbucks Coffee.
 • Blizz Mrożone jogurty i Deser: Dużo mrożone jogurty i dodatków dostępnych. Można również zamówić jogurt, koktajle mleczne, koktajle belgijskie gofry i naleśniki.

Nocne życie w Luxor Las Vegas

Luxor Las Vegas ma imponujący wybór nocnych klubów, więc nie trzeba nawet wychodzić z hotelu, aby bawić się całą noc. Opcje dla barów i klubów to:

 • LAX Klub: 26.000 stóp kwadratowych, dwupiętrowy klub, który przyciąga-lista gwiazd i samolotem: najbliższe.
 • Centra Bar & Lounge: Casual miejsce na koktajle i złapać transmisji sportowych.
 • Aurora: Unikalne efekty świetlne na suficie inspirowane Aurora Borealis (Northern Lights). Spróbuj koktajlami lub Luxor napoje sygnatur.
 • Lot Bar: Nowoczesne koktajle, piwa specjalne, $ 5 strzałów i prezentacje twórcze napojów.
 • Wysoka Bar: Położony przy dużej powierzchni granicznej, jest to kameralny lokal, obejrzeć mecz w telewizji, napić się drinka, czy jakiś pasek górny gier.
 • Playbar: Innym miejscem do połowu gry na TV i cieszyć sygnatur Luxor napoje. Bliskość Race & Sports Book czyni go idealnym miejscem, jeśli planujesz zrobić kilka zakładów.

Informacje o firmie

Luxor Las Vegas jest częścią MGM Resorts International. Znajduje się w Las Vegas Blvd 3900 południu. W przypadku rezerwacji, zadzwoń 877-386-4658.

Hotele w Disney World

Hotele w Disney World
Contemporary Resort

Istnieje wiele hoteli znajdujących się na terenie popularnego parku rozrywki Walt Disney World Resort w Central Florida. Oprócz Disney posiadanych nieruchomości, sieci hotelowe, takie jak Hilton i Best Western działają także hotele na posiadłości kurortu. Możesz wybrać hotel, który najlepiej spełnia potrzeby wakacje i Twojego portfela. Planując wakacje, trzeba pamiętać, że ceny zależą od sezonu.

Rodzaje Hotele w Disney World

Walt Disney World kompleks wypoczynkowy jest fenomenalny, z dziesiątki hoteli do wyboru we wszystkich przedziałach cenowych. Ciągłe ulepszenia obejmują dodanie nowych wille i apartamenty z kilku luksusowych hoteli, a także zwiększenie możliwości w umiarkowanych i stosunek kategorii. Niezależnie od hotelu wybierzesz, znajdziesz, że Disney magia i wysokiej wartości doświadczenia klientów są cele pracowników.

Deluxe Resorts

Disney deluxe ośrodków są zwykle najbardziej luksusowych. Do dyspozycji centrum fitness, spotkania i przestrzenie konferencyjne oraz dziesiątki unikalnych udogodnień, które dają każdemu własności indywidualnej odrębny temat. Standardowe hotele luksusowe pomieścić od czterech do pięciu osób w pokoju. Dla stron sześć lub większe, które chcą dzielić pokój lub apartament, luksusowe wille sprawdzić opcje dla rozbudowanych.

 • Animal Kingdom Lodge: Ten rustykalny, urządzony w stylu afrykańskim hotel położony jest na 33 ha użytków zielonych, które jest domem dla ponad 30 gatunków zwierząt. Goście mogą uczestniczyć w karmienia zwierząt i wycieczki safari lub zrelaksować się w basenie, podziwiając zjeżdżalnia wodna i inne funkcje. Ceny zaczynają się od 265 dolarów za noc.
 • Beach Club Resort: Hotel ten szczyci się New England marynistycznym, wraz z siedmioma jacuzzi uzdrowisk, trzy-hektarowej wody plac zabaw, piaszczystych plaż, wypożyczalnie łodzi i innych udogodnień plażowych. Ceny zaczynają się od 355 dolarów za noc.
 • Boardwalk Inn: Atlantic City temat tego ośrodka jest widoczne poprzez swoich gier karnawałowych, modeli roller coaster, wypożyczalnie łodzi i zjeżdżalnią. Ceny zaczynają się od 345 dolarów za noc.
 • Contemporary Resort: Nowoczesne flair jest powszechne w tym hotelu z charakterystyczną projektu ramki i torem kolejki jednotorowej przez strukturę. Ośrodek ten posiada również fenomenalne widoki Magic Kingdom, w tym nocne pokazy sztucznych ogni. Ceny zaczynają się od 315 dolarów za noc.
 • Wielki Florydy Resort: Ten hotel w stylu wiktoriańskim jest szczyt Disney luksusu, z bezpośrednim dostępem jednotorowe i rocznika architektury. Ośrodek ten jest także domem dla dziewiczy pawilonu ślubu, który obsługuje setki zaślubin każdego roku. Ceny zaczynają się od 480 dolarów za noc.
 • Polinezji Resort: tropikalne flair Południowego Pacyfiku rozjaśnia ten ośrodek i na basen wulkan tematyce, bezpośredni dostęp do kolejki jednotorowej w pobliżu światowej klasy pól golfowych i liczne wypożyczalnie sportów wodnych sprawiają, że ulubionym rozwiązaniem dla miłośników zewnątrz. Ceny zaczynają się od 405 dolarów za noc.
 • Wilderness Lodge: projekt domku tego hotelu dobrze pasuje do krajobrazu drzewa sosnowego, a goście mogą korzystać zarówno gorące i zimne uzdrowiska, ognisko opowiadania, gejzer podpis i konne wagonów i przejażdżki bryczką. Ceny zaczynają się od 265 dolarów za noc.
 • Yacht Club Resort: flair morskiego tego ośrodka pokazuje w jego wodnym schemat kolorów i morskim stylu, a także wypożyczalnie łodzi, modele okrętów, i nad jeziorem parku wodnego, które czynią go wyjątkowym. Ceny zaczynają się od 355 dolarów za noc.

Umiarkowane Resorts

Umiarkowane Disney ośrodków wyceniane są tak niskie, jak 159 dolarów za noc, co czyni je bardziej przystępne opcji dla wielu rodzin. Te średniej klasy hotele oferują szereg udogodnień i tematów jak standardowy aspekt magii Disneya. W przypadku rezerwacji na swoje rezerwacje koniecznie zapoznaj się z pracownikami na temat specjalnych imprez i atrakcji oferowanych w ośrodku.

 • Fort Wilderness Resort - Znajduje się na 750 akrów bujnych sosen i cyprysów, rustykalna atmosfera Disneya Fort Wilderness obejmuje urządzone jest w stylu Frontier. Rodziny mogą oderwać się od swojego czasu w parkach w długie spacery dół ciche szlaki. Opowieści przy ognisku jest również dostępne przez większość wieczorów. Goście zatrzymujący się na drugim końcu ośrodka rozwalony mogą wypożyczyć wózek golfowy do nawigacji nieruchomości. Pokoje mogą pomieścić 04:56 komfortowe, a ceny zaczynają się 285 dolarów za noc.
 • Caribbean Beach Resort: Tropical miejscowości wyspa dot nieruchomość. Goście mogą korzystać z wypożyczalni rowerów, szlak do joggingu i sześć basenów wszystkim ulepszone z Karaibów kolorów i tematów. Oprócz standardowych ośrodek pokoje, rodziny mogą zarezerwować pokoje o tematyce piratów specjalnie w celu zwiększenia ich pobytu. Pokoje spać cztery, a ceny zaczynają się od 159 dolarów za noc.
 • Coronado Springs Resort: Meksykańska, Majów i południowo-zachodnich akcentów dodać różnicy kulturowej do tego hotelu. Funkcje obejmują trzy baseny, pasaż miejscu, boiska do siatkówki, a trasa do joggingu. Pokoje są przestronne i komfortowo spać cztery. Ceny zaczynają się 164 dolarów za noc.
 • Disney Port Orleans Resort - French Quarter: Zainspirowany romansu historycznego French Quarter, hotel oferuje konne wycieczki i poczucie Mardi Gras dziennie. Pokoje pomieścić do pięciu, a ceny zaczynają się 159 dolarów za noc.
 • Port Orleans Resort - Riverside: smak starego Luizjanie i nostalgia Marka Twaina łączą się w tym wyluzowany hotelu wraz z pięciu basenów, wypożyczalnie sportów wodnych, wypożyczalni rowerów oraz wędkowania. Pokoje spać pięć, a ceny zaczynają się od 159 dolarów za noc.

Wartość Resorts

Wartość ośrodków są doskonałym sposobem na doświadczenie usługi Disney nie tak wysokie, ceną, jak wiele innych właściwości. Każdy hotel oferuje baseny, sklep z pamiątkami, food court i działania w tym samym temacie, jak sam hotel.

 • Sztuka Animacji Resort: najnowszy dodatek do nieruchomości Disney otwarty w 2012 roku i oferuje szeroki wybór rodzaju pokoju, aby pomieścić wszystkie rozmiary rodzinne. Większość apartamentów są wystarczająco duże, aby pomieścić sześć, podczas gdy standardowe pokoje spać cztery. Pokoje urządzone Gdzie jest Nemo, samochody i The Lion King i The Little Mermaid. Ośrodek znajduje się w sąsiedztwie Studios Hollywood Disneya. Standard pokoi zaczynają się wokół 126 dolarów za noc i apartamentów na 249 dolarów.
 • Pop Century Resort: pokoje gościnne tym ośrodku znajdują się w dziesięciu kapryśnie zdobionych budynków czteropiętrowy. Tematy są w różnych dekad od lat pięćdziesiątych do lat dziewięćdziesiątych, z niezapomnianych ikon z każdą dekadą. Pokoje spać cztery i zaczynają się od $ 89 za noc.
 • All-Star Movies Resort: Pokoje gościnne mieszczą się w pięciu różnych obszarach historia tematyce, w tym Toy Story, 101 Dalmatyńczyków, The Mighty Ducks, Fantasia The Love Bug i. Standardowe ceny pokoju zaczyna około 84 dolarów za noc. Posągi legendarnymi postaciami Disneya można znaleźć w całym hotelu, w tym Sorcerer Mickey z widokiem na basen Fantasia. Pokoje spać cztery i zaczynają się od $ 89 za noc.
 • All-Star Music Resort: Jak Sztuki ośrodka animacji, All-Star oferuje rodzinne wielkości apartamenty oprócz swoich standardowych pokoi. Apartamenty spać sześć i rozpocznie się o 198 dolarów za noc. Standardowe pokoje są w cenie 84 dolarów za noc. Ośrodek oferuje tematy muzyczne z calypso do jazzu na fortepian i więcej. Zabawny wystrój oferuje zabawę dla wszystkich miłośników muzyki w każdym wieku.
 • Disney All-Star Sports Resort: Odcinki są tematyczne po różnych sportów, w tym Home Run Hotel, Hoops Hotel, Touchdown !, Surfs Up! i Center Court. Największy z czterech all-gwiazdkowe ośrodki, standardowe pokoje, które spać cztery rozpocznie się 84 dolarów za noc. Sportowiec atmosfera apeluje do fanów sportu w każdym wieku.

Campingów

Oprócz swojej oferty hotelowe, Disney World znajduje się kemping w Fort Wilderness Resort. Goście mogą wybrać miejsce, namiot, gdzie mogą założyć własną za zaledwie 45 dolarów za noc lub pełne miejscu haka do zaparkować przyczepę na 64 dolarów za noc. Każda strona jest ograniczona do dziesięciu osób. Strony większe niż dziesięć trzeba zarezerwować dwa miejsca.

Disney Deluxe Villas

Deluxe Villas oferuje gościom Disney inny poziom usług z ekskluzywnych apartamentów, które zawierają wyjątkowe udogodnienia w zależności od ośrodka. Wyższe ceny niż w większości innych opcji hotel Disney, wille obejmują dwa mieszkanie sypialni, jednostkowych domki i więcej.

 • Animal Kingdom Villas - Jambo House: Większe apartamenty i zakwaterowanie pokoje typu znajdują się na piątym i szóstym piętrze głównego budynku. Domy rozpocznie się o 300 dolarów za noc z ceną rosnącej na podstawie lokalizacji, widok, i udogodnienia. Goście zatrzymujący się w Deluxe Villas mają również dostęp do ekskluzywnego safari sunrise.
 • Animal Kingdom Villas - Kidani Wioska: African Lodge stylu z wielu jednostek sypialni. Różne jednostki jest kuchnia i aneks kuchenny. Domy rozpocznie się o 355 dolarów za dobę, na standardowych widoków i wzrostu opartych na lokalizacji, wielkości apartamentów i widzenia. Goście mogą podziwiać zachód słońca i ekskluzywne safari prywatny dysk na sawannie.
 • Bay Lake Wieża: najnowszy dodatek, został zaprojektowany w celu odzwierciedlenia współczesnego, oryginalny ośrodek Disney World. Kąt budynku roztacza się najlepszy widok na terenie Disney. Villas to studio z aneksem kuchennym na dwa apartamenty z kuchniami. Pokoje rozpocznie się o 415 dolarów za noc, a cena różni się w zależności od widoku i rozmiaru.
 • Beach Club Villas: wille Beach Club zostało zaprojektowane z myślą o wypoczynku i romansu. Ośrodek oferuje różnorodne studia i willi w prawo na trzy hektarowej krainie wody i plaży-sąsiedniego jachtu i Beach Club Resort. Ośrodek jest idealny dla nowożeńców, par długoletnich i rodzin, w cichej i aktywnych obszarów interesów wszelkiego rodzaju, w tym rybołówstwa catch-and-wydania. Ceny zaczynają się 345 dolarów za noc.
 • Boardwalk Villas: Położony w sąsiedztwie Boardwalk Inn, wille oferują widoki i dźwięki karnawału i ragtime wzdłuż promenady. Wille oferują różne rozmiary, a niektóre pokoje wyposażone są w wanny z łazienką i aneksem kuchennym. Ceny zaczynają się od 345 dolarów za noc.
 • Old Key West Resort: Mieszając wiktoriańskiej świetności z niespokojnej atmosferze, stary ośrodek położony jest wzdłuż dróg wodnych oraz przylegające do Lake Buena Vista Golf Course, jest idealnym miejscem wypoczynku dla miłośników golfa i ich rodzin. Pokoje wyposażone są w studio, jeden, dwa i trzy wille sypialni. Ceny zaczynają się od 315 dolarów za noc.
 • Saratoga Springs Resort & Spa Resort oferuje luksusową willę zaprojektowaną z myślą o zakochanych jeździeckich. Ośrodek posiada również sekcję luksusowe i piękne wille Treehouse, że spać do dziewięciu osób. Ceny zaczynają się od 315 dolarów za noc.
 • Villas at Disney Wilderness Lodge: Położony w sąsiedztwie dzikości Lodge, pięciu historia wieży posiada różne wielkości pokoje z udogodnieniami kuchni i w niektórych przypadkach w pełni wyposażoną kuchnię. Ceny zaczynają się 355 dolarów za noc.

Noclegi Disneya nieżelaznych

Orlando i Kissimmee na Florydzie są także domem dla setek hoteli nie Disney, moteli i ośrodków. Wszystkie duże sieci hotelowe są reprezentowane w tej podróży, jak i zainteresowane osoby mogą skontaktować się z preferowanego łańcuch dla lokalizacji i dostępności w pobliżu Disney World. Kilka obsługiwane bez Disney hotele położone są na terenie Disney i może zaoferować wczasowicze wartościową alternatywę uciekać własnością nieruchomości. Wiele hoteli w pobliżu również bezpłatny transfer do parków Disneya, a także bilety zniżkowe Disneya, co czyni z nich wartościowy wybór. Podobnie jak w innych hotelach, ceny różnią się w zależności od pory roku.

Kilka przykładów spoza Disney nieruchomości położonych na terenie ośrodka to:

 • Najlepszy Lake Buena Vista Zachodnia: Standard pokoi spać cztery za pokój, choć dostępne są dostawki łóżka za dodatkową opłatą. Z wielu pokoi roztacza się widok na centrum Disney. Standardowe stawki rozpocznie się o $ 75 za Nigh i obejmują bezpłatne śniadanie kontynentalne. Pokoje z widokiem Disneya są ekstra.
 • DoubleTree Suites by Hilton: Pokoje spać cztery, podczas gdy apartamenty spać sześć. Znajduje się obok centrum Disney, hotel oferuje wszystkie standardowe udogodnienia, Doubletree i transportu zi do różnych parków. Dostępne w 10 dolarów za dzień, na własny parking. Cena zaczyna się od $ 109 za noc.
 • Hilton: Większość pokoi oferuje dwa podwójne łóżka lub jedno króla i spać do czterech osób. Co sprawia, że ​​ten ośrodek wyróżnia choć są okazją do pobytu w PURE pokoju, którą poddano obróbce w celu wyeliminowania alergenów. Ceny za nocleg są różne i zależą od dostępności.
 • Royal Plaza: Jeden z większych hoteli nie Disney posiadanych na własność, pokoje mogą pomieścić do pięciu i obejmują rozkładane łóżko w loveseat. Pokoje w hotelach wieży są większe i mogą być zmodernizowane łazienki z wanną z hydromasażem. Ceny zaczynają się od $ 99 za noc i trzyosobowe członkowie AAA otrzymują zniżkę.

Wiele Noclegi wybór

Istnieje wiele noclegów opcje dla gości zainteresowanych pobytu w jednym z wielu hoteli w lub w pobliżu Disney World. Aby uzyskać więcej informacji na temat konkretnych Disney kurortów, odwiedź oficjalną stronę.

Parki wodne Wisconsin Dells

Parki wodne Wisconsin Dells
Kijanka Bay Park Wodny w Arka Noego

Położony w południowo-centralnej Wisconsin, małe miasteczko Wisconsin Dells zawsze opisywany wspaniałe atrakcje wodne. W rzeczywistości, miasto czerpie swoją nazwę od dolinach rzeki Wisconsin, przepięknej lodowatym wąwóz, który przyciąga turystów od ponad 100 lat. Dziś jednak, że udając się rzeki, które są częścią licznych parków wewnątrz i na zewnątrz miasta wodne są największą atrakcją, zdobywając Wisconsin Dells rozróżnienie jest park wodny stolicy świata.

Outdoor Park: Arka Noego

Parki wodne Wisconsin Dells

Przygoda rzeki w parku wodnego Arki Noego

Z 70 hektarów ekskluzywnych atrakcji wodnych, Arka Noego, Park Wodny jest największy odkryty park wodny w Stanach Zjednoczonych i tylko wyłącznie na zewnątrz parku wodnego w lewo w Wisconsin Dells. Niektóre z cech tego ogromnego parku wodnego to:

 • Dziesiątki slajdów
 • Dwa baseny fali
 • Dwa niekończące rzeki
 • Cztery obszary morskie-tematyczne dla dzieci
 • Innowacyjny "nurkowanie w" teatr

Pojedynczy dniowy karnet działa około 40 dolarów, ale jeśli planujesz odwiedzić kilka razy, może warto rozważyć podanie sezon dla około 70 dolarów. Park jest otwarty Memorial Day przez Labor Day.

Trzy pełni Indoor Parki wodne

Parki wodne te otwarte są przez cały rok, dostępne w każdych warunkach pogodowych i zazwyczaj są zawarte w rezerwacji w hotelu lub ośrodku otaczających park wodny. Mimo, że mają ograniczony zakres skrajnych emocji w porównaniu do atrakcji plenerowych parków Arki Noego, można je podziwiać przez cały rok, nawet w mroźne zimy Wisconsin.

1. Great Wolf Lodge

Parki wodne Wisconsin Dells

Great Wolf Lodge

Great Wolf Lodge, rustykalne rekolekcje, znajdują się trzy kryte obszary park wodny. Jest domem dla wielu atrakcji, w tym:

 • The Howlin 'Tornado, sześć historia rury slajdów
 • Czteropiętrowy dom z drzewa interaktywna 12 poziomów
 • Sztuczna rzeka
 • Jumbo jacuzzi
 • Slajdy wyścigowe Mat
 • Basen ze sztucznymi falami
 • Wiele obszarów maluch zabaw

Pokoje zaczynają się od nieco ponad 100 USD za noc i trzeba zarezerwować pokój w celu uzyskania dostępu do parku wodnego.

2. Kalahari Resort Water Park

Parki wodne Wisconsin Dells

Kalahari Resorts w flowrider Wisconsin Dells

Safari tematyczne ośrodek, Kalahari Resort Water Park jest największym w Ameryce kryty park wodny. Park oferuje nie tylko znajome zjeżdżalnie, basen ze sztuczną falą, leniwa rzeka, i uzdrowiska, ale także kilka innowacyjnych atrakcji:

 • Flowrider symulator surfingu
 • Master Blaster pod górę woda roller coaster
 • Suahili Swirl wir slajdów.

Ośrodek znajduje się także kryty park rozrywki z atrakcjami, takimi jak diabelski młyn, podwyższonych gokarty, laser tag, minigolf, a motywem karuzeli.

Możesz zdecydować się na pobyt w załączonym ośrodku lub zakupić karnety park wodny oddzielnie. Karnety mogą być zakupione do parku wodnego tylko na około 40 dolarów lub zarówno dla parku wodnego i parku rozrywki w pomieszczeniach około 50 dolarów. Widzowie muszą również kupić 10 $ pass.

3. Wielki Markiz Water Park Hotel

Kryty park wodny na Grand Marquis Water Park Hotel jest przeznaczony dla dzieci 11 i mocy. Funkcje obejmują:

 • Under-the-sea theme
 • Wiele kryte baseny dla dzieci i dorosłych
 • Mniejsze zjeżdżalnie dla małych dzieci
 • Stworzenia morskie rozpylające wodę

Pokoje w hotelu zaczynają się od 64 dolarów za noc i rezerwacje są wymagane do uzyskania dostępu do parku wodnego.

Cztery wewnątrz / na zewnątrz Parki wodne

Niektóre ośrodki oferują zarówno wewnątrz i na zewnątrz parków wodnych dla turystów cieszyć. Parki wodne te otwarte są przez cały rok, ale od Memorial Day przez Labor Day, można cieszyć się zarówno wewnątrz i na zewnątrz zabawy wody w tych parkach. W miesiącach letnich, można bawić się na zewnątrz przez cały dzień w słońcu i nadal cieszyć działania parku wodnego w nocy lub w deszczowy dzień. W większości przypadków obiekty z wewnątrz i na zewnątrz parków wodnych oferują zakwaterowanie na miejscu, dzięki czemu można korzystać z parku wodnego na chwilę wyjść z pokoju hotelowego lub domku.

1. Wilderness Territory

Parki wodne Wisconsin Dells

Wild Water Dome

Dzicz Terytorium jest jednym z najlepszych ośrodków park wodny w Wisconsin Dells. Niektóre z tych funkcji, które sprawiają, że wyróżnia się m.in.:

 • Cztery wewnątrz i na zewnątrz park wodny cztery obszary
 • Kryte pasaże
 • Wiele wewnętrznych i zewnętrznych kursy minigolf
 • Oczywiście liny
 • Wycieczka zip line

Wszystkie działania parku wodnego są zarezerwowane dla gości ośrodka. Dostępnych jest wiele opcji zakwaterowania, od pokoi w Wilderness Hotel & Golf Resort, Wilderness na jezioro lub Glacier Canyon Lodge na wynajem willi, mieszkanie i kabiny na terytorium.

2. Chula Vista Resort

Chula Vista Resort pamiętasz Rios Water Park łączy kryty i odkryty atrakcją kompleksu wielopoziomowego. W obu obszarach goście znajdą:

Parki wodne Wisconsin Dells

Cyklon w Chula Vista Resort

 • Tropikalne lasy deszczowe temat, wraz z przepięknej świątyni Majów w celu zbadania
 • Sztuczna rzeka
 • Wiele watersides
 • Kabiny przy basenie
 • Kilka basenów kiddie
 • Flyan Myan, kryty coaster wody najszybciej w kraju
 • Zjeżdżalnia half-pipe

Zarezerwuj pokój i apartament lub wynająć mieszkanie lub dom, dzięki czemu można korzystać z parków wodnych w trakcie pobytu. Ośrodek umożliwia również goście zakupu przepustki do około 30 dolarów za osobę bez rezerwacji pokoju.

3. Water Park Resort Polinezji

Polinezji Resort Hotel and Suites przynosi tropików do Wisconsin z ponad 80 interaktywnych sportów wodnych, w tym:

 • Wiele jacuzzi i sauny
 • Leniwa rzeka
 • Zjeżdżalnie dwukondygnacyjne
 • Interaktywna dzieciaków plac zabaw wody
 • Odkryty interaktywne statek piracki
 • Woda i siatkówka koszykówka

Podstawowy pokój dwuosobowy królowa zaczyna się na około 80 dolarów za noc i rezerwacje są wymagane do dostępu do swojej dyspozycji parków wodnych.

4. Olimp Woda i Theme Park

Parki wodne Wisconsin Dells

Mt Olympus Water i Theme Park

Mitologicznego tematu 156 Acre, cztery Park Narodowy Mount Olympus Water i Theme Park Complex łączy mokro i sucho przejażdżki. Wet przejażdżki i atrakcje turystyczne:

 • Zjeżdżalnie Ponad trzy tuziny
 • Dwa leniwe rzeki
 • Łodzi na samochód
 • Koszykówka wodna
 • Posejdona Rage Surf Basen wyposażony w dziewięć stóp fale

Suche przejażdżki i atrakcje turystyczne:

 • Gokarty
 • Sześć rolkowe podstawki
 • Klatki mrugnięcia
 • Spinning filiżanki
 • Wiele zabawy dla dzieci

Bilet na Mt. Olympus Water i Theme Park będzie z powrotem około 40 dolarów. Nie musisz być ośrodek gościem odwiedzić park. Bilety nie są wliczone w rezerwacjach ośrodków, ale gości ośrodka nie otrzymują zniżki na ich bilety.

Przygotuj się do Get Wet

Razem wzięte, są setki kilometrów od zjeżdżalni, rzek i innych mokrych atrakcji w parkach wodnych Wisconsin Dells. Goście mogą na początku trudno wybierze czas, który parku odwiedzić lub które atrakcją dla odważnych, ale najlepszą radą wszystkim dla zabawy, mokry urlop jest po prostu nurkować w prawo!

Luxury Hotel: Meksyk luksusowe hotele Porady

Luksusowy hotel w Los Cabos

Las Ventanas al Paraiso, Rosewood Resort, a Ty Warner Property, położony jest pomiędzy San Jose del Cabo i Cabo San Lucas w obszarze znanym jako Cabo Real. To jest na południowym krańcu 1.000 mil długim półwyspie Baja w Meksyku.

Wyżywienie: Hotelowa jadalnia jest trafnie nazwany "Restauracja". Każdy stół posiada wspaniały widok na basen i Morze Corteza. Baja-śródziemnomorskiej inspirowane wystrój oferuje meandrującej, ręcznie malowane fototapetę. Usiąść na zewnątrz lub w pomieszczeniach.

Spa: spa jest szeroka gama usług są inspirowane rekonstruktywnych, terapie holistyczne, rytuałów leczniczych, produktów organicznych i rodzimych środków znajdujących się w Baja w Meksyku i na świecie.

Deluxe dotykowy: Zarezerwuj apartament prezydencki, z trzema sypialniami, czterema pełnymi łazienkami, duży salon, osobna jadalnia i prywatny basen bez krawędzi i na zewnątrz prysznicem.Restauracja apartament wyposażony jest w dedykowany osobistego lokaja, też!

Szczegóły
Avenida Transpeninsular, km. 19.5
Los Cabos, Meksyk
Tel: 52 624 144 2800

Luksusowy Hotel Riviera Maya

Occidental Hotels & Resort Royal Hideaway Playacar położony jest na 13 akrach tropikalnych liści, które otwiera się na pięknej plaży na półwyspie Jukatan. Luksusowe pokoje w willi, wraz z przestronnymi pokojami, tarasem, marmurowe wanny i niezliczonych innych spotkań są standardowe.

Wyżywienie: Las Ventanas, przez przewodnik Michelin szefa kuchni Sergi Arola, otrzymał wyróżnienia na całym świecie. Jest też obszerna piwnica z winami.

Spa: spa oferuje szereg zabiegów prezentujących Thalgo, Phytomer, Redken i OPI grzywny produktów. Zanurzyć się w unikalnych wanny do hydroterapii, poddać się masażu szwedzkiego lub skonsultować francuskie wyszkolony Estheticians końcówek do pielęgnacji skóry.

Deluxe dotykowy: The all-inclusive oferuje witamy szampana i chłodnym ręcznikiem po przyjeździe, nieograniczone posiłki i przekąski, napoje alkoholowe nieograniczone premii, naturalne soki i napoje, dostęp do Internetu i komplementarnej więcej.

Szczegóły

Playa del Carmen
Quintana Roo, Meksyk
Tel: 800-999-9182

Cancun Luxury Hotel

Znajduje się na piaszczystych plażach głównej strefy hotelowej w Cancun, JW Marriott Cancun Resort & Spa oferuje wszystkie standardowe udogodnienia oraz wspaniałe widoki z balkonu i restauracji. Można wyjść z hotelu tuż przy plaży.

Wyżywienie: Po prostu biorąc służy, jak się domyślacie, owoce morza, z naciskiem na lokalnych ulubionych.

Spa: wielokrotnie nagradzany 35.000 stóp kwadratowych Majów inspirowane spa oferuje wszelkie leczenie wyobrażalne. Zawiera kombinację naturalnych elementów oferują rewitalizujący doświadczenie spa.

Deluxe dotykowy: Pobyt na poziomie Ekskluzywny Klub 91, który ma pięć prezentacji żywności i napojów dziennie i zmodernizowane usługi.

Szczegóły

Km 14,5, Boulevard Kukulkan, Cancun
Tel: 800-228-9290

Meksyk Luxury Hotel

Four Seasons Hotel México DF znajduje się na Paseo de la Reforma, w pobliżu Park Chapultepec Narodowym Muzeum Antropologii i Historii i głównych obszarów biznesowych, handlowych i mieszkaniowych.

Wyżywienie: Reforma 500 wyposażony jest w nowoczesne dania kuchni śródziemnomorskiej za pomocą podstawowych składników, takich jak oliwa z oliwek, zioła, suszone drobnych owoców, makaronów, warzyw, mięs i owoców morza.

Spa: Health Club oferuje masaże z trzech sal zabiegowych oraz regularnych z których jedna jest tajski gabinet masażu. Jest również centrum fitness, basen, jacuzzi, miejsce do szatni i sauna.

Deluxe dotykowy: Zapisz się na weekend Programu Kulturalnego. Obejmują one zaplanowane zwiedzanie głównych atrakcji miasta Mexico City prowadzone przez historyka sztuki.

Szczegóły
500 Paseo de la Reforma
Meksyk
Tel: 800-332-3442

Meksykańska Porady Luxury Hotel

Meksyku, położony między Zatoką Meksykańską na wschód i na Oceanie Spokojnym na zachodzie, ma jedne z najlepszych plaż i luksusowych hoteli, aby znaleźć. Czy udać się do miasta lub do odległego oceanu ucieczki, można to zrobić w luksusie. Wiele hoteli są dość duże, ale to nie znaczy, że ofiary udogodnienia, jakie można znaleźć w najlepszych hotelach.

W przypadku zasobów, spójrz do Leading Hotels of the World, Preferred Hotels & Resorts, rocznego Złotej Liście Condé Nast za, zbieranych przez czytelników Condé Nast Traveler i Travel + Leisure "s T + L 500. Każda liczba witryn oceń także hotele, w tym Expedia, Hotels.com, Expedia i Priceline. Innym doskonałym źródłem informacji dla zwiedzających do Meksyku jest strona Wakacje w Meksyku, gdzie można dostać wszelkiego rodzaju porady dotyczące podróży.

Las Vegas: Mandalay Bay Hotel and Casino Porady

Wesela w Mandalay Bay Hotel Las Vegas

Wyobraź sobie dzień ślubu. Jesteś otoczony przez piękne wyspy roślinności na egzotycznej plaży. Czy jesteś na Hawajach lub z USA? Niekoniecznie. Można wziąć ślub w Mandalay Bay Hotel Las Vegas. Czy chcesz tradycyjny ślub lub coś bardziej osobistego, koordynatorzy ślubne w Mandalay Bay Hotel Las Vegas może pomóc. Możesz wybrać ślub w pięknej kaplicy i usłyszeć kaskadowymi dół fontanna kaplica. Pakiety ślubne może zawierać bukiet, podwiązka, zdjęć, filmów, szampan, pianista, tort weselny, a nawet pakiet twarzy przygotowania do imprezy. Jeśli chcesz egzotyczne miejsce ślubu bez latać za granicę, pamiętaj, aby sprawdzić, co Mandalay Bay Hotel Las Vegas ma do zaoferowania.

Mandalay Bay Udogodnienia

Mandalay Bay wzrasta powyżej widokiem na Las Vegas Strip. Możesz wybrać się na masaż lub zabiegi na ciało, ćwiczenia na siłowni, dostać twarzy i docenić dobre rzeczy w życiu. Mandalay Bay oferuje wiele restauracji, spa i centrum fitness, basen, zaplecze bankietowe i przestrzeń konwencji. Otrzymasz również parkingowego i obsługę pokoju, plus pokojówka i usługi pralni. Twoje potrzeby biznesowe spotka się z obiektów biznesowych, przestrzeni spotkań i wymiany walut. Plus można czuć się bezpiecznie z 24-godzinna ochrona. Zdecydowanie skorzystać z szansy, aby cieszyć się słynną Shark Reef. Mandalay Bay jest jednym z najlepszych hoteli w Las Vegas i oferuje wiele specjalnych wydarzeń, takich jak koncerty, pokazy i inne rozrywkowe na żywo. Mandalay Bay oferuje również piękną kaplicę ślubną dla tych, którzy chcą się pobrać. Upewnij się, sprawdź malownicze terenie hotelu, jak również.

Mandalay Bay Casino w Las Vegas

Mandalay Bay Casino Hotel w Las Vegas ma duży wybór miejsc do jedzenia. Mandalay Bay w Las Vegas Casino Hotel ma czternaście restauracji, w tym 3950, Aureole, Fleur de Lys, Border Grill, China Grill, Plac Czerwony, rumjungle, Shanghai Lilly, Trattoria del Lupo (Wolfgang Puck), Bay Side w formie bufetu, House of Blues Restaurant , Bar chiński, Raffles Cafe i czerwony, biały i niebieski. W przypadku zastrzeżeń zadzwonić 1-877-632-5300.

Wyżywienie w Mandalay Bay w Las Vegas

Gdy szukasz dobrego miejsca do jedzenia sprawdzić, co Mandalay Bay w Las Vegas ma do zaoferowania. Można znaleźć wszystko, od amerykańskiej żywności w Ayreole, świeżych owoców morza, dania kuchni azjatyckiej w Chinach grill, do ponad 100 odmian wódki w barze lodu czerwony kwadrat w. Jeśli chcesz cieszyć się rozrywką podczas jedzenia, przejdź do Rum Jungle. Shanghai Lilly ma klasyczne kantoński i Syczuan żywności. Światowej sławy kucharzy Wolfgang Puck i David Robins stworzyli na dania kuchni włoskiej, Trattoria del Lupo. Jedz na Bay Side formie bufetu z pięknym widokiem na tropikalne ogrody wodne. Jeśli masz ochotę na żywności Cajun można jeść w House of Blues Restaurant. Mandalay Bay w Las Vegas ma lokali gastronomicznych, od bufetów, do kawiarni, znakomitych restauracji, dzięki czemu można uzyskać szybki brunch lub romantyczną kolację. Cokolwiek jedzenie jesteś w nastroju do, można go znaleźć w Mandalay Bay w Las Vegas Resort.

Mandalay Bay Resort Casino

Mandalay Bay Hotel and Casino jest jednym z najciekawszych atrakcji na Las Vegas Strip: Reef Shark. Shark Reef jest 40.000.000 dolarów akwarium obejmuje ponad 90.000 metrów kwadratowych, które posiada ponad 1,5 miliona litrów wody morskiej i wielu gatunków zwierząt. Restauracja czynna jest codziennie od 10 rano do 11 pm (Ostatnie wejście jest o 10 wieczorem). Wstęp kosztuje: Dorośli 15,95 dolarów, dzieci do 12 lat i młodszych 9,95 dolarów, 4 i młodsze dzieci zwolnione.

Hotel w Mandalay Bay

Mandalay Bay Casino Hotel w Las Vegas ma dwóch najlepszych kaplic ślubnych w całej Las Vegas: Kaplica przez Bay (które zostały zbudowane na brzegu 11-hektarowej tropikalnej laguny). Istnieją cztery śluby dostępne w Mandalay Bay w Las Vegas: diamentowe Świateł Platinum Skies, Opal Shores i krystalicznie czyste wody. Bezpłatny numer 1-877-632-7701 aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Mandalay Bay Resort Pokoje

Mandalay Bay Resort ma piękne zakwaterowanie dla osób podróżujących do Las Vegas. Standardowy pokój jest około 500 m². Stóp. Mandalay Bay Resort oferuje pokoje typu deluxe, miesiąc miodowy apartamenty oraz apartamenty typu executive. Z widokiem na Las Vegas należy spodziewać się piękny widok. Pokoje wyposażone są w pięknej wannie głównej, zapalonymi szafy, barkiem, ponadgabarytowych łóżka i ogromne okna od podłogi do sufitu. Ty też możesz mieć 2 linie telefoniczne z danych portów, jeśli potrzebujesz do prowadzenia działalności. Mimo, że pokoje nie są urządzone wzdłuż linii "rozrywki", takich jak Luxor czy Venetian, Mandalay Bay Resort oferuje duże stylowe apartamenty z miłej w dotyku.

Mandalay Bay Resort & Casino

Mandalay Bay Hotel and Casino jest jednym z najwyżej ocenianych hoteli (AAA Cztery Diamond Award) w Las Vegas. Mandalay Bay Hotel and Casino znajduje się na południowym krańcu bulwaru Las Vegas Strip. Choć nie tanie, pokój w hotelu Mandalay Bay Hotel and Casino są często dostępne w umiarkowanych cenach i jest uważana za najlepsze miejsce na pobyt w Las Vegas przez wielu ludzi. Mandalay Bay ma 3309 pokoi i świetny basen, który obejmuje tylko basen ze sztuczną falą Las Vegas ". Posiada również liczne udogodnienia, w tym samochodu, pokojówki i pralnia plus wielki zdrowie spa i centrum fitness.

Mandalay Bay Vegas

Mandalay Bay Hotel and Casino ma co uważa basen premiera we wszystkich Las Vegas. Basen w Mandalay Bay Hotel Las Vegas jest 11 hektarów i obejmuje trzy odkryte baseny (z których dwa są ogrzewane), leniwa rzeka, basen i basen topless fali 1,6 miliona galonów (gdzie fale mogą osiągnąć sześć metrów wysokości) Piasek z plaży i-surfingu. Istnieją trzy jacuzzi i 20 kabinami dostępne.

Mandalay Bay Casino w Las Vegas

Mandalay Bay w Las Vegas Resort and Casino naprawdę ożywa w nocy. Poza tym, że piękny kasyno, doskonałe koncerty w House of Blues i najlepiej oceniane Musical, Mandalay Bay w Las Vegas ma 3 salony (Coral Reef salon, który jest Sushi Bar oferuje proste posiłki dla gości w głównym salonie rozrywki Mandalay Bay w Las Vegas ( Pokazuje nocne), Wyspa salon, który znajduje się w centrum kasynie i jest doskonałym miejscem na relaks i kilka drinków i Orchid Lounge, który znajduje się w pobliżu holu i oferuje szeroki wybór kaw i ciast). Czy chcesz grać, posłuchać muzyki na żywo lub po prostu zrelaksować się i kilka drinków, Mandalay Bay w Las Vegas oferuje wybór najwyższej klasy.

Mandalay Bay Hotel Rozrywka

Jeśli szukasz rozrywki w Las Vegas, upewnij się, sprawdź Mandalay Bay Hotel. Można spędzić godziny podziwiając słynne Reef Shark z płaszczki, duży wybór ryb i ponad 75 różnych gatunków rekinów. Przeglądania rafa bliska iz akwarium jaskini-jak czujesz się prawie tak, jeśli pływanie z rekinami. Mandalay Bay Hotel znajduje się na południowym krańcu bulwaru Las Vegas Strip. Możesz cieszyć się tropikalnym środowisku basen ze sztuczną falą, leniwa rzeka, i piaszczystych plaż - 11 hektarów wielką plażą. Zapoznaj się z "House of Blues" do muzyki na żywo i najgorętszych zespołów. Mandalay Bay Hotel zapewnia także Broadway lokali rozrywkowych i programów takich jak "Mamma Mia", wyposażone w muzykę Abba. Można również korzystać z dużych koncertów i bokserskie mecze w Mandalay Bay Events Center Hotel. Jeśli szukasz odprężenia Mandalay Bay zapewnia światowej klasy spa można się doskonale zrelaksować.

Mandalay Bay Hotel and Casino

Mandalay Bay w Las Vegas ma jeden z najlepszych uzdrowisk dostępnych w każdym hotelu w Las Vegas: Spa Mandalay. Spa Mandalay Bay jest światowej klasy spa 30.000 stóp kwadratowych, które obejmuje centrum fitness 3.000 stóp kwadratowych, który zawiera Życie maszyny i urządzenia do ćwiczeń aerobowych do pełnej tonowanie ciała. Osobistego trenera.

Mandalay Bay w Las Vegas

Mandalay Bay Hotel and Casino jest gospodarzem jednego z najlepiej oceniane Las Vegas pokazuje: Mamma Mia !. Mamma Mia! Broadway Musical to, co pojawia się w salonie w Mandalay Bay Hotel. Mamma Mia !, wyprzedaży na czterech kontynentach, posiada 22 największych hitów ABBY pomysłowo wplecione w zabawne i inspirujące opowieści ustawionej na idyllicznej greckiej wyspie.

Luxury Hotel: południowoamerykańskie luksusowe hotele Porady

Peru Luxury Hotel

Hotel Monasterio jest idealną bazą wypadową do zwiedzania Cuzco i starożytne ruiny w Machu Picchu, które mogą być osiągnięte przez trzy godziny jazdy pociągiem. 16th-wieczny Hotel Monasterio, pierwotnie zbudowany jako klasztoru w 1592 roku, jest wysoko w Andach, prawie 10.000 stóp nad poziomem morza. Nie ma tlenu rurami do pomieszczeń w celu zwalczania choroby wysokościowej, miły dotyk orientacyjny usługi Hotel Orient-Express.

Wyżywienie: W El Tupay, można spróbować dań kuchni peruwiańskiej i międzynarodowej. Będziesz doświadczenie różnorodność kulinarną i tradycję minionych wieków.

Spa: Inkowie wierzyli, że Cuzco był pępkiem świata i bez wątpienia, jest energia i żywotność w powietrzu, które jest niemal namacalna. Specjaliści w starożytnych technik leczniczych andyjskich orientalne wpływy na połączenie relaksu wykorzystanie tej energii przez ciało.

Deluxe dotykowy: Czy wanna Butler zwrócić Ci Imperial Bath. Zacznij z lampką Kir Imperial. Twoja wanna z być pachnące i liście koki Świece świeci Otrzymasz rękawice złuszczające, świeże sery i miód Andyjskiej i sole energetyzujące.

Szczegóły
136 Calle Palacios
Cuzco, Peru
Tel: 51 84 24 1777

Chile Luxury Hotel

Hotel Salto Chico w Patagonii, nieruchomości explora, ma na celu pokazanie środowiska naturalnego. Strategicznie położony na brzegu jeziora Pehoe, Explora Hotel Salto Chico jest pomyślany został jako miejsce bazowej poszukiwania. Idealnie nadaje się do zwiedzania Patagonia.

Wyżywienie: Proste i lokalne jedzenie jest przygotowywane i często nie jest Quincho (tradycyjne miejsce na grilla), w pobliżu Estancia 2 de Enero ze świeżym powietrzu spożywczych, gdzie goście, pracownicy i mieszkańcy razem.

Spa: w pobliżu Casa de Banos del Ona znajduje się kryty basen z podgrzewaną wodą, sprzęt do ćwiczeń, sauna, gabinet masażu i jacuzzi na świeżym powietrzu.

Deluxe dotykowy: Zarezerwuj jeden z siedmiu pokoi z widokiem na wodospad Salto Chico.

Szczegóły

Torres del Paine, Chile
Tel: 56 2 2066060

Luksusowy hotel w Belize

Turtle Inn na południowym wybrzeżu Belize jest własnością Francisa Forda Coppoli, który zakochał się w Belize podczas fotografowania Czas apokalipsy, a teraz ma dwie właściwości gości. Znajduje się on pomiędzy oceanem i laguny. Nie ma telefonu, Internetu lub telewizji. Domki kryte strzechą dachem, z antykami i urn armoires Azji i balijskie rzeźby z drewna, mają prywatne prysznice na zewnątrz.

Wyżywienie: Mare oferuje dania kuchni włoskiej, francuskiej i lokalnej. Hotel posiada jeden z dwóch pieców do pizzy cegły na całej wyspie w Belize. Oczywiście znajdziesz wino Coppola.

Spa Starają się tajskiego masażu na zewnątrz w strzechą budynku.

Deluxe dotykowy: Pobyt w chińskiej małżeńskich Suite, w którym znajduje się 200-letni płodności łóżko i prywatny ogród.

Szczegóły
Placencia, Belize
Tel: 501 824 4912

Argentyna Luxury Hotel

Alvear Palace Hotel znajduje się w dzielnicy Recoleta, najbardziej ekskluzywnej dzielnicy w Buenos Aires. Jest członkiem stowarzyszenia Leading Hotels of the World.

Wyżywienie: Restauracja La Bourgogne, tylko Relais & Gourmand w Argentynie, oferuje dania kuchni francuskiej i międzynarodowej, jak również smaczne wędliny z "Grill Rotissoire."

Spa: centrum odnowy biologicznej znajduje się kryty basen z podgrzewaną wodą, siłownia z komputerowego sprzętu fitness, sauna i gabinet masażu.

Deluxe dotykowy: Każdy gość ma usługi lokaja, który będzie powitać Państwa do hotelu, pomóc rozpakować bagaż, naciska odzież i przygotowuje kąpiel na życzenie. Kamerdyner bierze również wszystkie zamówienia room service i generalnie zajmuje się wszystkim co potrzeba.

Szczegóły
Av Alvear 1891 (C1129AAA)
Buenos Aires. Argentyna.
Tel: 4808.2100

Rio de Janeiro, Brazylia Luxury Hotel

Obiekt Orient-Express, Copacabana Palace Hotel jest najbardziej znanym w Ameryce Południowej i zadowoleniem sławnych i bogatych od 1923 roku Jest położony tuż przy plaży Copacabana.

Wyżywienie: Restauracja w hotelu Cipriani serwuje najlepsze z północnej kuchni włoskiej. Autentyczne dania kuchni włoskiej to pyszne risotto di Zucca Profumato al Rosmarino i Maccheroncini con Pomodoro Melanzane e TONNO.

Spa: Copacabana Palace Spa został ustawiony, aby otworzyć pod koniec lipca 2007. Będzie on zlokalizowany na trzech piętrach z siedmiu sal zabiegowych, dwie podwójne leczenie apartamentów, siłownia, sauna, łaźnia parowa oraz centrum relaksu.

Deluxe dotykowy: Zarezerwuj apartament na najwyższym piętrze, znajduje się na 6 piętrze, które zostały ozdobione dziełami sztuki, egzotyczne dywany i francuskich tkanin. Funkcje obejmują wszystkie marmurowa łazienka, duży balkon z widokiem plaży Copacabana, usługi lokaja i basen na dachu, wyłączne do Penthouse Suites.

Szczegóły
Avenida Atlantica 1702
Rio de Janeiro / RJ, Brazylia
Tel: +55 21 2548 7070

Sao Paolo, Brazylia Luxury Hotel

Hotel Fasano Sao Paulo jest uważany za najbardziej elegancki w São Paulo, a znajduje się w Jardins, najmodniejszej dzielnicy miasta. Jego architektura jest reinterpretacja 1930 i '40s stylu.

Wyżywienie: Restauracja Fasano serwuje tradycyjne dania kuchni włoskiej. Krajowe i międzynarodowe gwiazdy jazzu wystąpi w Baretto.

Spa: klub zdrowia, rekolekcje na dachu z pięknym widokiem na miasto, znajduje się basen, kąpiele, sauna, masaż, centrum fitness i rzadkie fotele podpisany przez Hans Wegner.

Deluxe dotykowy: Hotelowa flotę limuzyn będzie transfer do iz lotniska i innych restauracji należących do rodziny Fasano.

Szczegóły
Rua Vittorio Fasano, 88 01414-020 São Paulo
Tel: 55 11 3896 4000

Południowoamerykańskie Luksusowe hotele

Niektóre z najbardziej luksusowych hoteli na świecie znajdują się w Ameryce Południowej, zazwyczaj tuż przy brzegu lub w centrum miasta hot-spoty. Wiele wspaniałych stare hotele widziałem Cinderella Metamorfozy z firm takich jak Orient-Express lub Four Seasons, oszczędzając najlepszych elementów zabytkowych budynków i łącząc je z luksusem.

Na odwrocie wielkiego majątku nieruchomego, istnieją właściwości butiki, takich jak ten, posiadanych przez Francisa Forda Coppoli w Belize. Nie brakuje luksusowych hoteli w Ameryce Południowej. Jedynym powikłaniem może być co się zdecydować! Dobre miejsce, aby rozpocząć wyszukiwanie jest z wiodących hoteli na liście światowej, które mogą wskazać w dobrym kierunku.

Luxury Hotel: Golf Luksusowe Hotele Porady

Meksyk Luxury Hotel Golf

Kursy w i w pobliżu, Hilton Los Cabos są wybitne. Spróbuj Cabo Real Golf Club, zaprojektowany przez Roberta Trent Jones II. To malownicze Oczywiście, że przepływa przez zróżnicowanym terenie z góry i doliny z zapierającymi dech w piersiach otworów przy plaży. Palmilla, Jack Nicklaus zaprojektowane pole 27-dołkowe była jego pierwsza praca w Ameryce Łacińskiej i jest uznawany za wielkiego Dame w Los Cabos w golfa. Cabo Del Sol, kolejny projekt podpis Jack Nicklaus.

Jadalnia
Fenicia oferuje dania kuchni śródziemnomorskiej, doskonałą obsługę i dania śmiało smakowych z Sycylii, we Włoszech, Grecji, Turcji, Jugosławii, Hiszpanii i Maroka. Posłuchać na żywo muzyki klasycznej i jazzowej fortepianowe interpretacje siedzących wewnątrz lub na tarasie przy basenie bez krawędzi z świecach.

Spa
Spa Ixchel jest nazwany Ixchel, który reprezentuje Majów bogini księżyca. Wypróbuj pakiet Temaztac, głębokie doświadczenie nawilżający, który zawiera złuszczanie kryształami papai, wrap, które pochodzi od Majów i 50 minut masażu szwedzkiego.

Deluxe dotykowy
Apartament Prezydencki mierzy 4460 metrów kwadratowych i ma wspaniały widok na ocean z Morza Corteza. Istnieje bardzo duża sypialnia z jednym łóżkiem king size, garderobą i łazienką z jacuzzi kryty i jacuzzi na świeżym powietrzu, który pasuje do czterech osób. Jest też prywatny taras do spotkań towarzyskich.

Szczegóły
Avenida Transpeninsular (km. 19,5)
Los Cabos, Meksyk

Stany Zjednoczone Luksusowe Golf Resort

Sanktuarium w Kiawah Island Golf Resort ma pięć kursów mistrzowskich zaprojektowanych przez Pete Dye, Jacka Nicklausa, Toma Fazio, Gary Player i Clyde Johnston dla Ciebie wyboru. Kiawah hostowane na The Ocean Course Senior PGA 2007, 1991 Ryder Cup, mistrzostw świata 1997 i 2003, Puchar 2001 UBS i 2005 Krajowe Mistrzostwa PGA zawodowe. Położony nad brzegiem Kiawah Island, Karolina Południowa, luksusowy hotel nad brzegiem oceanu jest 30 minut od centrum miasta Charleston. Golf luksusowy ośrodek otrzymał nagrodę Five Diamonds AAA.

Jadalnia
Ocean pokoju, w ośrodku w podpis restauracja oferuje specjalne menu nowych amerykańskich / zastawa eklektycznych wraz z dramatyczne widoki na ocean oraz wzorową służbę. Menu jest sezonowo inspirowane i składa się z ryb, skorupiaków, wegetariańskie, czerwonych mięs, wieprzowiny i dziczyzny.

Lista win ponad daje ponad 900 opcji i ma 11.000 butelek w magazynie. Pokój Ocean jest jednym z dwóch restauracji, które zostaną udzielone "Best of Award of Excellence 2006" przez Wine Spectator w Południowej Karolinie.

Spa
Spa w Sanktuarium została uznana przez Mobil Travel Guide z dobrej cztery gwiazdki na rok 2006. Jest to jeden z zaledwie 17 uzdrowisk w Ameryce Północnej, a tylko uzdrowisko w Południowej Karolinie, trzymać to bardzo pożądaną nagrodą. Travel + Leisure rankingu Spa w Sanktuarium jako jeden z najlepszych hoteli Spa w kraju.

Deluxe dotykowy
Noclegi klubie dysponują concierge do pomocy w restauracji, spa, transportu, wycieczek lub innych umów mogą być potrzebne w trakcie pobytu. Goście mają śniadanie kontynentalne, w połowie dni przekąskę, koktajle i hors d oeuvre, vening nalewki i czekoladki dla nich dostępne.

Szczegóły
Jeden Sanctuary Beach Drive
Kiawah Island, Karolina Południowa 29455
Tel: 800-654-2924

Portugalia Luxury Hotel Golf

Hotel Quinta do Lago twierdzi, że ma ponad 300 słonecznych dni w roku, co czyni go dość pewny zakład, będziesz miał dobry dzień na golfa. Istnieją cztery kursy mistrzowskie w Quinta do Lago sama, a osiem bardziej w zasięgu ręki - prawdziwy raj dla golfistów Golfers mogą grać na kursach, które regularnie gospodarzami portugalskiej Otwórz.

Jadalnia
Restauracja Ca 'd'Oro (tylko obiad) specjalizuje się w kuchni włoskiej, a restauracja Brisa do Mar oferuje zróżnicowane menu z obu tradycyjnych portugalskich i międzynarodowych specjałów.

Spa
Spa obejmuje podgrzewany kryty basen z hydromasażem, przeciwprądem i hydromasażem, łaźnią parową i sauną (mężczyzn i kobiet), a także pokoje sześciu masażu. Inne udogodnienia obejmują odkryty jacuzzi z niesamowitym widokiem na Ria Formosa i siłownię.

Deluxe dotykowy
Royal Suite znajduje się na 6 piętrze górnym z przepięknym widokiem na Ocean Atlantycki. W apartamencie znajduje się taras z basenem z podgrzewaną wodą i jacuzzi. Zaproś znajomych na kolację: jest wewnątrz i na taras jadalni dla 10 osób, trzy łazienki w tym jedna z jacuzzi i pełną, międzynarodowego otwartego baru.

Szczegóły
Almancil Algarve
8135-024
Portugalia
Tel: +351 289 350 350

Szkocja Luksusowy Hotel Golf

Gleneagles Golf Resort położony jest w 850 akrów w Perthshire w Szkocji. Ma skok na wielu konkurentów w dziale luksusowych. Jest otwarty w 1924 roku i został opisany jako "Riwierze w Highlands" i "ósmy cud świata". Hotel został zbudowany przez byłego Caledonian Railway Company, z własną stacją kolejową.

Pochwały jest wiele: Jest członkiem stowarzyszenia Leading Hotels of the World; Jedną z wielkich Golf Resorts Świata; oraz członkiem założycielem koneserów Szkocji, ugrupowania światowej klasy właściwości, które zapewniają autentyczne smak Szkocji wymagających turystów. To również listę Travel + Leisure 500 2007. W 1986 roku został odznaczony Gleneagles Stowarzyszenia Automobile najwyższe wyróżnienie Five Red Stars, która zachowała się co roku. Od 1982 roku, zdobył ponad 40 nagród z podróży, gastronomii i związanych branż.

Co do jednego z kursów, PGA Stulecia Course, stworzony przez Jacka Nicklausa, on powiedział, że "najlepsza działka w świecie, jaki kiedykolwiek został dany do pracy."

Jadalnia
Wszystkie restauracje w ośrodku użyć świeżych, lokalnych składników, z śledzie porannych lub świeżych jaj z pobliskim gospodarstwie; bułeczki i śmietana lub Dundee ciasto na podwieczorek w barze do Angus wołowiny, łososia szkockiego, dziczyzny lub Highland głuszca na kolację. Szkocki Chef roku, Andrew Fairlie, tworzy w jego popisowe dania intymnej, dwa Michelin restaurację.

Spa
Kompleksowe usługi spa oferuje wszystko, od masażu do holistycznego aromaterapii lub ożywienia twarzy. Podpis leczenie ESPA to powrót leczenia, okłady i usług oczyszczające.

Deluxe dotykowy
Fotografia, szefowie państw i celebrytów doświadczyli sama luksus Royal Lochnagar Suite. Przytulny przedpokój otwiera się na bajecznie wygodny salon, łazienka dla gości i sypialni, prowadząc do strefy relaksu, chodzić w szatni i głównej łazience, wraz z ogrzewaniem podłogowym. Oszałamiające widoki na osiedlu Gleneagles kroczącego panoramę z Ochil Hills.

Szczegóły
Auchterarder, Perthshire, Szkocja PH3 1NF
Tel: 0800 389 3737

Przygotowanie do Luxury Golf Wakacje

Oczywiście, kiedy zdecydujesz się wziąć urlop luksusowe golfowe, chcesz nagradzanych kursy, które wyzwanie. Chcesz różnorodność i dużo czasu odtwarzania bez wielu kłopotów. Ale kiedy jesteś poza oczywiście chcesz być rozpieszczany, też. Luksusowe kurorty golf powstały w ostatnich latach, oferujący wiele możliwości dla wymagających podróżnych. Dobra kuchnia, luksusowe spa i wspaniałe tereny są priorytetem. Zajęcia, pakiety golfowe, intensywne weekendy są w ofercie, w ustawieniach, że może po prostu odwrócić się od gry!

Planowanie z wyprzedzeniem jest na wakacje luksusowe golfa jest kluczem. Jedną rzeczą, aby myśleć o to, czy chcesz wynająć klubów lub korzystać z własnych. Istnieje wiele firm, które wezmą kije od drzwi do drzwi, więc nie trzeba targać ich na lotnisko.

Spójrz, czy jako ośrodek gość masz pierwszeństwo na kursie. Zobacz, jak daleko z wyprzedzeniem trzeba rezerwować czas. Cennym źródłem dla golfistów jest golflink.com. Istnieje wiele opinii i linki do innych przydatnych stron golfowych.

Jak wybrać najlepszy Sunrise Hotele

Hotel jest miejscem dla ludzi, aby zatrzymać. Te hotele są odpoczynku dla biznesmenów, którzy podróżują, a także dla rodzin, którzy są na wakacjach. Kiedy ludzie podróży, hotel staje się ich tymczasowy dom. To jest, gdzie można odpocząć i zrelaksować się po dniu spędzonym na wypoczynku lub firmy. Hotel posiada wiele pokoi, które są dostępne do wykorzystania. Pokoje te różnią się wielkością i udogodnień.

Istnieją różne rodzaje hoteli, które oferują różne rodzaje usług. Zanim wybierzesz, który hotel w którym chcesz się zatrzymać, należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Niektóre z nich to budżet, usługi, które chcesz, a także z udogodnień w pokojach w hotelu. Oto kilka przykładów z najlepszych hoteli:

 • Boutique Hotel. Ten hotel jest uważany za jednego z hoteli, które mają najdroższe pokoje. Butikowy hotel oferuje nowoczesne udogodnienia i kompletny pakiet pokoju. Zwykle obejmuje pierwsze miejsca noclegowe klasy restauracji, które oferują szeroki wybór potraw specjalnych.
 • Garden Hotel. Hotel ten słynie z przepięknym widokiem na ogród. Ten rodzaj hotelu pozwala ludziom zbliżyć się do natury, dzięki czemu czują się bardziej spokojny.
 • Beach Hotel. To jest hotel, który jest zbudowany w pobliżu wybrzeża plaży. Wykonana jest przede wszystkim dla miłośników plaży. Od plaży jest jednym z najbardziej popularnych lokalizacji turystycznych miejscu, nie było wiele hoteli, które zostały zbudowane w pobliżu plaż.
 • Sunrise Hotel. Hotel zbudowany na pewnym obszarze, gdzie wschód i zachód słońca najlepiej oglądany. To może być albo wbudowany obok plaży lub na szczycie góry. Ten rodzaj hotelu składa się zazwyczaj z ogromnymi oknami. Hotel posiada te okna tak, że goście mogą jeszcze zobaczyć wschód i zachód słońca, nawet gdy wewnątrz hotelu.

Wschody i zachody słońca miejscowość wglądu turystyczny jest jednym z najbardziej romantycznych hoteli, w których można zatrzymać. Większość hoteli sunrise są ulubionym miejscem na organizację wesela lub miodowych. Istnieje wiele hoteli sunrise dostępne, a znalezienie się to łatwe, ponieważ z Internetu. Oto kilka przykładów znanych hoteli wschodu:

 • Sunrise Hotel w Rzymie. Jest to 4-gwiazdkowy hotel położony w samym sercu Montesacro, Rzym. Jego lokalizacja jest bardzo wygodne dla ludzi, którzy też chcą cieszyć piękno Rzymu. Hotel ma około pięćdziesięciu wyrafinowane pokoje, wszystkie z innym widokiem na miasto. Hotel dysponuje także panoramiczny widok na zachód słońca i wschód słońca, podziwiając relaksujący i spokojny środowiska.
 • Sunrise Hotel w Grecji. Ten hotel znajduje się w mieście Fira na Santorini, która jest wyspa pełna piękna i sztuki. Jest w pobliżu wszystkich zakładów, które mogą sprawić, że Twój urlop niezapomnianym. Zapierające dech w piersiach krajobrazy Santorini sprawia, że ​​ten hotel Sunrise miejsce do odwiedzenia.
 • Sunrise Hotel w Kalifornii. Hotel usytuowany jest w Redondo Beach, w wybrzeża południowej Kalifornii. Best Western Sunrise Hotel słynie z przytulnych pokojach oraz piękne linii brzegowych. Świeże powietrze sprawia, że ​​ocean jednym z najczęściej odwiedzanych hoteli w obszarze Kalifornii.
 • Sunrise Hotel w Hiszpanii. Hotel usytuowany jest w Lloret del Mar w Hiszpanii i oferuje liczne udogodnienia. Znany jest również do podawania owoców morza. Hotel ten znajduje się w pobliżu plaży. Możesz cieszyć się po południu lub wybrać się na spacer po mieście, aby sprawdzić witryn.

Sprawdzanie ceny i zakwaterowanie dla każdego hotelu sunrise jest łatwe. Możesz korzystać z Internetu lub skontaktuj się z lokalnym biurem podróży. Pobyt w hotelu sunrise to świetny sposób na spędzenie wakacji. Więc na co czekasz? Mark kalendarza i skorzystać z kalkulatora, dzięki czemu można porównać ceny dla wypad Sunrise Hotel.

Haunted hotele w Nowym Orleanie

Haunted hotele w Nowym Orleanie


Pomimo tego, że słynie z kuchni, kulturalne, muzyczne i przytłaczające wpływ męstwa, tysiące ludzi każdego roku zstąpi na Louisiana specjalnie, aby sprawdzić nawiedzone hoteli w Nowym Orleanie. Nie popełnij tego błędu; to miasto jest rzekomo mają sporo straszy zakładów.

Nowy Orlean, Haunted Miasto

Nowy Orlean zawsze był miastem, które zajmuje się śmierci na innym poziomie niż większość amerykańskich miast. Voodoo to coś więcej niż film Hocus Pocus do ludzi, którzy mieszkają w tych częściach, a wiele z religii została błędnie wyjaśnione lub sensacji przez nowoczesne media. W rzeczywistości jest to, że ludzie, którzy mieszkają w Nowym Orleanie ma ścisły związek z tymi, na "drugiej stronie", i że silna więź jest częściowo ze względu na swoje przekonania i sposób ich postrzegania świata wokół nich.

Nowy Orlean jest uważany za bardzo aktywny miasto w kategoriach zjawisk paranormalnych, a po prostu trzeba zobaczyć imponującą listę nawiedzonych hoteli w mieście, aby zobaczyć, że jest dużo więcej dzieje się w Big Easy, niż to, co gołym okiem widać.

Znani Haunted hotele w Nowym Orleanie

Hotel Maison de Ville

Hotel Maison de Ville jest jednym z najlepszych oceniane hotele w Dzielnicy Francuskiej. Oferuje on luksusowe pokoje, jeden z najlepszych restauracji w mieście i wiele innych udogodnień, które sprawiają, że jest to najlepszy wybór na pobyt w Nowym Orleanie. Jednakże, hotel posiada także kilka otherworldly gości. Domek numer cztery jest nawiedzony przez ducha żołnierza, i mówi się, że jeśli masz radio wewnątrz domku, on zmienić stację do muzyki country każdym razem od nowa. On widziano materializować kilka razy podczas seansów. Paranormal badaczy nawet podniósł głos poprzez EVP (Phenomenon Elektroniczne Voice). Goście zgłaszało również rozprawa puka dźwięki i bezcielesnych głosy, widząc niewyjaśnione mokre ślady i różne objawienia ubrani w zabytkowe ubrania chodzenie po korytarzach.

Andrew Jackson Hotel

Andrew Jackson Hotel jest położony w samym sercu Dzielnicy Francuskiej, i oferuje swoim Gościom miłą atmosferę oraz przestronne, komfortowe pokoje. Jeśli wierzyć plotkom, to również nawiedzany przez ducha Andrew Jacksona. Hotel został wybudowany na miejscu starej szkoły z internatem, że spalony na ziemię, zabijając pięcioro dzieci w tym procesie. Istnieje kilka doniesień z gości, którzy twierdzą, że słyszeli odgłosy dzieci bawiące się na dziedzińcu hotelu w czasie nocy, kiedy nikogo nie było w pobliżu.

Le Pavilion Hotel

Położony w centrum sekcji miasta i często określane jako Belle z Nowego Orleanu, Le Pavilion Hotel znany jest jako kolejny jeden z najbardziej nawiedzonych hoteli w Nowym Orleanie. W rzeczywistości, kilka paranormalne zespoły śledcze zidentyfikowano co najmniej cztery duchy, które wędrują podstawy, a niektórzy badacze twierdzą, że hotel jest domem dla ponad 100 duchy. Od dziwne odgłosy w nocy i ciemnych objawień do przedmiotów przemieszczanych po pokoju i arkusze są pobierane od Ciebie podczas snu, ten hotel ma wszystko. W rzeczywistości, to powiedział, że cały personel sprzątający nie chce iść na jednym z hotelowych piętrach, ponieważ są one zbyt wystraszony przez stałą paranormalnej aktywności, które odbywają się tam.

Hotel Monteleone

Hotel Le Marais oferuje swoim gościom, w tym niektórych głośnych gwiazd filmowych i dygnitarzy, komfortu i stylu europejskiego luksusu. Aby badaczy zjawisk paranormalnych, ten hotel znajduje się kilkanaście duchy. Istnieją doniesienia o nagiej męskiego ducha, który nosi tylko maskę Mardi Gras i odwiedzi niektóre pokoje zanim on odwraca się i znika. Istnieje również kilka rachunków objawień chodzenie po korytarzach. Duch małego dziecka, podobno chwyta rękę, patrzy w oczy, a potem znika. Jest też niespokojny duch piosenkarza jazzowego słyszał płaczu się w środku nocy.

Dauphine Orleans Hotel

Dauphine Orleans Hotel jest 18th Century dom, który stał się hotel, który znajduje się w samym sercu Dzielnicy Francuskiej. Jednorazowa burdel, hotelowy bar dysponuje duchy kilku dobrze ubranych dam wieczorem i ich towarzysze żołnierzy Wojny Secesyjnej. Hotelowe łóżka mówi się odbić w godzinach porannych i późnym popołudniem. Wiele osób zgłasza uczucie bycia obserwowanym, po ich drzwi pokoju zamknięte od wewnątrz, jak i tajemnicze dźwięki słuchu przez całą noc.

Lafitte Guest House

Lafitte Guest House znajduje się na słynnej Bourbon Street Nowy Orlean i oferuje 14 pokoi, które wyposażone są w najwyższej luksusowe zakwaterowanie. Legenda głosi, że matka i jej dwoje dzieci zmarło w pokoju 21 i nadal prześladuje go do dziś. Jedno dziecko zmarło na żółtą febrę. Inne dziecko powiesiła się, a matka zmarła kilka lat później z powodu złamanego serca. Goście pokoju 21 poczuć intensywne poczucie rozpaczy. Mówi się, że płacz może być często słyszałem w nocy, a duch młodej dziewczyny, która zmarła na żółtą febrę podobno ukazuje się w lustrze tuż obok pokoju

Inne w Nowym Orleanie z duchami

Te hotele straszy to tylko wierzchołek góry lodowej aktywności paranormalnej w Big Easy. Na dodatkowe nawiedzone miejsca na pobyt, spróbuj także tymi hotelami:

 • Bourbon Orleans, Wyndham
 • Hotel Le Richelieu
 • Royal Orleans
 • Avenue Plaza Hotel
 • Kolumny hotelu
 • French Quarter Courtyard Hotel
 • Historic French Market Inn
 • Lamothe House Hotel
 • Lanaux Mansion
 • Place d'Armes Hotel
 • Pontchartrain Hotel
 • Wojewódzki Hotel
 • Hotel Villa Convento

Wiele osób decyduje się na pobyt w tych rzekomo nawiedzonych hoteli w Nowym Orleanie z powodu rzekomej upiornym i Paranormal Activity, że występuje w nich. To, czy masz takie spotkanie, na pewno cieszyć się trochę historii i mistykę tego fascynującego miasta.

Hotele i motele przez SeaWorld San Diego w Kalifornii

Hotele i motele przez SeaWorld San Diego w Kalifornii
Hilton San Diego Resort & Spa

Istnieje wiele hoteli i moteli w pobliżu SeaWorld San Diego w Kalifornii dla turystów do wyboru. Wszystko, począwszy od tanich, proste moteli drogie, luksusowe ośrodki otaczają jedną z najczęściej odwiedzanych atrakcji w San Diego.

Noclegi w pobliżu SeaWorld San Diego w Kalifornii

Istnieje wiele rodzajów hotelu, motelu, a resort nieruchomości położonych w pobliżu SeaWorld San Diego. Jednym z nich jest zobowiązane do własnych oczekiwań i zakres cen.

Właściwości Luxury Resort

Luksusowe kurorty oferują zwykle najwięcej udogodnień, ale nie zawsze są tanie. Kurs dla większości luksusowych ośrodków w okolicy SeaWorld San Diego zaczynają się około 200 dolarów do 300 dolarów za noc. Bądź na poszukiwania dodatkowych opłat, takich jak opłaty za ośrodek, płatnego Internetu, oraz jednodniowych opłat parkingowych.

 • Hilton San Diego Resort & Spa - Hilton San Diego Resort & Spa jest jednym z kilku luksusowych hoteli w San Diego, który oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Zarezerwuj jeden z zabiegów spa podpis Hilton lub, jeśli trzeba nadrobić zaległości w pracy, jest 24-godzinne centrum biznesowe. Hilton nie pobiera opłat klimatycznych i - oprócz jego bliskość do parku rozrywki SeaWorld - znajduje się w pobliżu wielu innych atrakcji, w tym Petco Park, Park Balboa Park i zoo w San Diego. Jeśli musisz połączyć przyjemne z pożytecznym, Hilton San Diego Resort & Spa to doskonały wybór, ponieważ to znajduje się w odległości spaceru od San Diego Convention Center.

Hotele i motele przez SeaWorld San Diego w Kalifornii

Paradise Point Resort

 • Paradise Point - Dla ostatecznego w luksusowych wycieczek, zastanów Paradise Point. Jest to 44-hektarowej prywatny wyspa znajduje się w pobliżu SeaWorld i ma pięć basenów, plaży ognisko dołów, wielokrotnie nagradzane spa, pięć lokali gastronomicznych oraz szerokie zaplecze sportów wodnych. Ta nieruchomość jest świat, z dala od zgiełku innych sąsiednich hoteli SeaWorld.
 • Bahia Resort - Bahia Resort to kolejny luksusowy hotel i ośrodek na Mission Bay. Zapraszamy na bezpłatne wieczorny rejs z przełomu XIX i XX wieku sternwheeler, lub cieszyć się obchody karnawału brazylijskiego stylu na czwartkowe wieczory. Jeśli chcesz zachować zdrowy na wakacjach, sprawdź w centrum fitness lub zagrać w tenisa na kortach na miejscu.
 • Loews Coronado Bay - Znajduje się na 15-hektarowej prywatnym półwyspie pomiędzy Coronado w San Diego i wioski, Loews Coronado Bay jest jednym z okolicznych najpopularniejszych kurortów luksusowe spa, i nie bez powodu. Ma marina z pełną obsługą, luksusowe spa, kilka kortów tenisowych, trzy baseny, odkryty na ognisko, a nawet gondole można wynająć. Dla najmłodszych, Loews ma klub dla dzieci oraz specjalne Nastolatek Lounge. Ośrodek posiada również baseny prorodzinny, zorganizowane zajęcia rekreacyjne i przyjaznych dzieciom posiłki.

Średniej-klasy Properties

Średniej klasy właściwości często oferują istotne korzyści, takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz parking. Średniej klasy hotele mają tendencję do uruchomienia ponad 100 dolarów za noc, ale zazwyczaj kosztują mniej niż 200 dolarów.

Hotele i motele przez SeaWorld San Diego w Kalifornii

Wyndham Garden San Diego

 • Wyndham Garden San Diego - Wyndham Garden San Diego oferuje połączenie biznesu i średniej klasy luksusowych kosmetyków. To również znajduje się w pobliżu innych atrakcji, w tym Park stanowy Stare miasto San Diego i Stare Miasto Trolley Tours. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu i parking są wliczone w cenę, a Wyndham Garden San Diego ma takie udogodnienia jak basen odkryty i lokalnego autobus (z dopłatą). Wyndham oferuje kilka stylów pokojach, w tym dzieciaka mini apartament z łóżkiem małżeńskim i dwoma łóżkami piętrowymi.
 • Ramada Limited SeaWorld - Ramada Limited SeaWorld jest prosta, nieruchomości średniej klasy w pobliżu SeaWorld i Uniwersytetu w San Diego. Oferuje on bezpłatny parking, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz bezpłatne śniadanie kontynentalne. To mniejsze nieruchomości Ramada, tylko 63 pokoi, a wszystkie pokoje mają lodówki.
 • Holiday Inn Express San Diego SeaWorld - Holiday Inn Express San Diego SeaWorld posiada 70 pokoi. Każdy pokój wyposażony jest w lodówkę i kuchenkę mikrofalową, która jest idealnym miejscem, jeśli chcesz się rozgrzać szybkich ukąszeń dla dzieci. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, śniadanie w formie bufetu, a własny parking wliczony w cenę. Istnieje małe centrum biznesowe oraz odkryty basen i spa z hydromasażem.

Właściwości Gospodarka

Niedrogi łańcuchy jak Comfort Inn Howard Johnson są zazwyczaj w zakresie za noc 100 dolarów. Oba są rozpoznawalne łańcuchy stałych reputacji. Inne właściwości Budżet / economy, jak Heritage Inn, zazwyczaj są drogie w $ 100 za noc.

 • Comfort Inn San Diego Hotel Circle - Dla prostej opcji zakwaterowania, Comfort Inn San Diego Hotel Circle znajduje się w pobliżu SeaWorld, San Diego Zoo, Presidio Park i University of San Diego. Darmowe Wi-Fi jest włączone. Comfort Inn opłaty za parkowanie, choć, więc czynnikiem, który w na nocleg. Hotel niedrogi znajduje się odkryty basen i spa.

Hotele i motele przez SeaWorld San Diego w Kalifornii

Howard Johnson Inn SeaWorld w San Diego

 • Howard Johnson Inn San Diego SeaWorld - Howard Johnson Inn SeaWorld oferuje szereg nowoczesnych udogodnień, w tym w pokoju lodówka, kuchenka mikrofalowa i bezprzewodowym dostępem do Internetu. Jeśli planujesz lot do San Diego, Howard Johnson oferuje bezpłatny transfer na lotnisko (w określonych godzinach) oraz autobus do parku tematycznego (z dopłatą). Istnieje również odkryty basen na terenie posesji.
 • Heritage Inn - jeden z najniższych w pobliżu SeaWorld opcji kosztowych, Heritage Inn oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz parking dla podróżnych budżetu poglądach. Obiekt akceptuje zwierzęta, więc jest to doskonały wybór, jeśli planujesz podróż ze swoimi dwoma lub czworonożnych przyjaciół.

Wybór najlepszego Noclegi

Noclegi Wybór może być wyzwaniem, gdy planujesz wyjazd do SeaWorld San Diego. Podróżni powinni rozważyć kilka czynników, w oparciu o znaczenie, w tym budżetu, bliskość hotelu do parku rozrywki SeaWorld i niezbędne udogodnienia w hotelu.

Budżet

California ceny hoteli z pewnością może być drogie, ale istnieje wiele niedrogich opcji dostępnych. Ceny w hotelu w San Diego zwykle działają od $ 50 do 500 dolarów za noc lub więcej, w zależności od właściwości, pory roku, oraz wszelkie imprezy okolicznościowe, takie jak koncerty, konwencji, i święta, które mogą zwiększyć popyt na pokoje hotelowe. Jeśli budżet jest najlepsze kryteria, poszukaj pakietów SeaWorld California, które obejmują pokoje oraz bilety do parku po obniżonej cenie.

Lokalizacja

Chcesz malowniczy luksusowy hotel na nabrzeżu, czy raczej coś taniej i bliżej SeaWorld w zamian? Istnieją dziesiątki hoteli i moteli znajdujących się mniej niż pięć mil od SeaWorld, a niektóre oferują bezpłatne usługi transferu. Jeśli nie masz nic przeciwko chodzenia, są mieszkania opcje jeszcze bliżej, które eliminują czynienia z możliwych korkach i opłat parkingowych.

Udogodnienia

Jeśli nie jesteś wyborze bez fanaberii motel i tylko dba o miejsca do przespać w nocy, wybierając hotel stał się bardziej skomplikowane dzięki gamie oferowanych udogodnień. Transport na lotnisko, bezpłatne śniadanie, bezpłatne Wi-Fi, i parking to tylko niektóre z dostępnych opcji. W zależności od hotelu, a inne udogodnienia mogą obejmować transfer, basen i / lub spa, sporty wodne, wypożyczalnie i klubów dziecięcych i działania. Zastanów się, które Udogodnienia, które są najczęściej używane podczas dokonywania wyboru.

Hotele i motele, aby zaspokoić potrzeby każdego z nas

Dobry sen jest niezbędne do wielkiego parku rozrywki wypad, i istnieje wiele hoteli i moteli w pobliżu SeaWorld w San Diego do wyboru pomiędzy. Bez względu na to, co może być żądane udogodnienia, przywileje i budżet własności, tam z pewnością będzie miejscem, które spełnia Twoje wymagania idealnie.

10 niezwykłych Hotele w zamkach

10 niezwykłych Hotele w zamkach
Castello delle Quattro Torra

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co by było, aby mieszkać w zamku? Od razu jest posiadanie jednego koszty zaporowe dla większości ludzi, istnieje wiele zabytkowych zamków na całym świecie, które zostały przekształcone w luksusowe hotele. Wyobraź sobie spędzeniu nocy w historycznej twierdzy, posiłki w średniowiecznej sali, lub relaks w akrów elegancko utrzymanych ogrodów. To wszystko jest możliwe!

Od dziesięciu Great Zamki można zatrzymać się w

Wakacje jak jak król lub królowa w jednym z tych dziesięciu niezwykłych hoteli zamkowych.

Castello delle Quattro 1. Torra w Toskanii we Włoszech

Zwiedzanie Toskanii jest sen sam w sobie, ale wyobraź sobie, spędzając wakacje w 14-wiecznym zamku, który niegdyś służył jako ważnego strategicznego twierdzy. Nazwa torra Castello delle Quattro przekłada na "Zamku z Czterech Wież". Dziś na zamku widziane overnight odwiedzających jej pokojowych i spokojnych terenów, które uważane są te, przedstawione w Ambrogio Lorenzetti w 1339 fresk mural, Alegoria Dobrego Rządu, który znajduje się w Palazzo Publico w Sienie.

Castello delle Quattro Torra oferuje nocleg i śniadanie opcji, w tym mieszkaniu z widokiem na średniowieczny dziedziniec na świeżym powietrzu, wraz z oddzielnym wejściem, sypialnia, kuchnia znajduje się w wieży i salonu z kominkiem. Jest parking na miejscu, i to dogodnie zlokalizowany w pobliżu wielu popularnych toskańskich przystanków krajoznawczych.

Ceny: od 170 pokoi zaczynają EUR (230 USD) w nocy.

2. Ashford Castle w Mayo, Irlandia

10 niezwykłych Hotele w zamkach

Ashford Castle

Ashford Castle jest średniowieczny zamek, który został rozszerzony na przestrzeni lat i pracuje jako luksusowy hotel pięciogwiazdkowy. Zbudowany w 1228, zamek miał ciekawą linię właścicieli, w tym Sir Benjamin Lee Guinness w 1852 roku liczba znanych gości zatrzymaliśmy się w Ashford Castle, w tym króla Jerzego V, George'a Harrisona i Johna Lennona, prezydenta Ronalda Reagana i Brad Pitt.

Niezależnie od jej pięciogwiazdkowym restauracji i usług, w mieście 83-pokojowe oferuje gościom wiele atrakcji na świeżym powietrzu, w tym strzelanie do rzutków, ośrodku jeździeckim, pole golfowe, rybołówstwa, jeziora przelotową.

Ceny: od 110 pokoi zaczynają EUR (150 USD) od osoby za noc.

3. Abbaye de la Bussière w Burgundii, we Francji

10 niezwykłych Hotele w zamkach

Abbaye de la Bussière

Jak sama nazwa wskazuje, Abbaye de la Bussière niegdyś funkcjonujące opactwo, choć mnisi już dawno odeszli. Dawny klasztor sięga 12 wieku, ale 11 pokoje zostały całkowicie zaktualizowane i są bardziej przypomina francuskiego wiejskiego domu.

Każdy pokój został elegancko urządzone, z łazienką wraz z wanny jacuzzi. Jeśli chodzi o jedzenie, poszukaj szefa kuchni Emmanuel Hebrard przynieść najlepsze dania kuchni burgundzkiej do odwiedzających gości.

Ceny: Pokoje zaczynają się od 215 EUR (295 USD) za dobę.

4. Neemrana Fort - Pałac w Indiach

Indie nie może być pierwszym krajem, który przychodzi do głowy, gdy myślisz o zakwaterowanie zamek; Jednakże, istnieje wiele pięknych pałaców, w tym Neemrana Fort- Palace. Jest to 15 wieku pałac, który obejmuje siedem skrzydeł ponad 12 piętrowo warstw zboczach. Jest dogodnie położony w pobliżu Delhi i zawiera kilka ciekawych udogodnień, w tym pierwszej linii zip Indii.

Ceny: Pokoje zaczynają się od 3597 INR (60 USD) za dobę.

5. Parador de Cardona w Cardona, Hiszpania

10 niezwykłych Hotele w zamkach

Parador de Cardona

Uważany za jeden z najważniejszych średniowiecznych twierdz w Katalonii, Parador de Cardona daje zwiedzającym do kultury katalońskiej i historycznej przeszłości Księstwa za. Hotel położony jest w 9 wieku gotycki warownym obudowy, obok 11 wieku romański kościół Sant Vicenc de Cardona i imponujące Torre de la Minyona lub Minyona Wieży. Wybitne cechy to widoki zabytkowego mostu rzymskiego oraz, na bardzo pogodny dzień można zobaczyć majestatyczny na wzgórzu klasztor Montserrat.

Kataloński inspirowane średniowieczne meble prezentacja Zamek gotyckich elementów architektonicznych Cardona, a także włączenie w nowoczesne udogodnienia, takie jak klimatyzacja, siłownią i sauną. Średniowieczne restaurację przygotowuje tradycyjne dania kuchni katalońskiej jak Espinacas la Katalonii, naczynia szpinaku z rodzynkami lub butifarra con Mongetes, lokalnym Kataloński kiełbasy z fasolą.

Ceny: Pokoje zaczynają się od 120 EUR (165 USD) za dobę.

6. Fenton Tower w North Berwick w Szkocji

10 niezwykłych Hotele w zamkach

Fenton Wieża

Fenton Tower jest wspaniały, 16-wieczny zamek obronny położony niedaleko Edynburga w Szkocji. Dziś jest to luksusowy hotel pięciogwiazdkowy, który może pomieścić do 12 osób. Fenton Wieża widział swój udział znanych gości. King James VI Szkocji raz schronił się tam po ucieczce z wojska rebeliantów w Fife.

Miłośnicy golfa z pewnością docenią bliskość Fenton Torre do słynnych pól golfowych, w tym Muirfield, Gullane i North Berwick. Inne działania, które mogą być rozmieszczone obejmują strzelanie gry, rzekę i ryby loch, jazda konna i obserwowanie ptaków.

Ceny pokoi zaczynają się od: 360 PLN (615 USD) za dobę.

7. Château de Bagnols w Bagnols, Francja

Położony na terenie Francji wina kraju, Château de Bagnols jest jednym z najpiękniejszych zamków wieku 13th dostępnych dla gości jednodniowych. Otoczony winoroślą, fosy, mostem zwodzonym, wieżami i francuskich ogrodów, Château de Bagnols jest jak wchodzenie do własnej bajki. Zbudowany w latach 1217 i 1222, że widział wiele właścicieli i zastosowań, w tym stosowania jako winnicy w 1820 roku, po czym odrestaurowany w latach 1980, po spadku w ruinę. Dopiero w 2011, że Château de Bagnols stał jeden z najlepszych hoteli we Francji.

Zamek składa się z 21 pokoi, w tym osiem apartamentów, a wszystkie są luksusowo wyposażone. Nie pomijaj posiłki w restauracji podpisu zamku. Szef kuchni Jean Alexandre Ouaratta pracował u boku jednego z najlepszych szefów kuchni we Francji i stara się zapewnić najlepsze w kuchni lokalnej do Château de Bagnols.

Ceny: Pokoje zaczynają się od 448 EUR (610 USD) za dobę.

8. Schloss Sommersdorf w Bawarii, w Niemczech

10 niezwykłych Hotele w zamkach

Schloss Sommersdorf

Schloss Sommersdorf jest dogodnie usytuowany na niemieckich znanych romantycznych i Zamek Dróg. Ten średniowieczny kosmetyczny został zbudowany pod koniec 14 wieku, a kilka znaczących rodzin zajęli zamek od jego budowy. Te ostatnie były Crailsheims wziąć na zamku, z Graf Krafft von Crailsheim służąc jako najlepszy urzędnika na dworze króla Ludwika II Bawarskiego.

Obiekt posiada trzy apartamenty i dwa prywatne pokoje, które można wynająć. Jego gotycka sala jest popularnym miejscem dla par szukających idealnego lokum ślubu. Pamiętaj, aby sprawdzić imponującą kolekcję Schloss "starych samochodów, w tym 1913 Ford Tin Lizzy, że wciąż działa.

Ceny: Pokoje zaczynają się od 85 EUR (115 USD) za dobę.

9. Swinton Park w hrabstwie North Yorkshire, w Anglii

Swinton Park to luksusowy zamek, który niegdyś był rodową siedzibą hrabiego Swinton i jest pod opieką rodziny Cunliffe-Lister od 1880 roku. Oprócz 200 akrów Swinton Park, rodzina Cunliffe-Lister prowadzi również 20.000 akrów Swinton Estate.

Jedzenie jest głównym celem w Swinton Park, a właściwość nawet prowadzi Cookery School na miejscu. Wielokrotnie nagradzany Cookery School oferuje szereg zajęć dostosowanych do wszystkich poziomów umiejętności - nawet dzieci. Ponieważ właściciele chcą zmniejszyć emisję dwutlenku węgla i zmniejszyć żywności mil, Swinton Park składa się z czterech hektarów poświęconych samym ogrodzie kuchennym.

Ceny pokoi zaczynają się od: 165 PLN (285 USD) za dobę.

10. Romantic Chateau Krasna Lipa w North Czechach, Czechy

10 niezwykłych Hotele w zamkach

Romantic Chateau Krasna Lipa

Romantic Chateau Krasna Lipa jest zamek zbudowany w stylu wiktoriańskim w 1886 roku, i to emanuje romans z jego Romeo i Julia stylu balkonami. Zamek Krasna Lipa znajduje się na terenie wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Czeskiej Szwajcarii Saksońskiej w Czechach. Zamek Krasna Lipa posiada osiem luksusowych apartamentów z łazienkami, niektóre z tarasami. Dzieci poniżej 12 roku życia są dozwolone.

Okolica pełna jest ciekawych formacji skalnych i krystalicznie czystych jezior i rzek, które są otoczone bujnymi lasami. Jeśli mieli nadzieję, jednego z tych zamków może powiedzieć jakieś upiorne opowieści, Zamek Krasna Lipa ma kilka ciekawych grobów, naturalnej wielkości nagrobne i działki cmentarne zlokalizowanych na terenie całego obiektu. Pamiętaj, aby poprosić personel o kilku niewyjaśnionych obserwacji na nieruchomości.

Ceny: Pokoje zaczynają się od 65 euro (90 USD) za dobę.

Hotele w pobliżu Zamek do bardziej Odwiedź

W zamku hotele profilowane oto niektóre z najlepszych, ale nie są jeszcze do zbadania. Biuro podróży może pomóc Wam w doskonałej lokalizacji na wakacje marzeń nigdy nie zapomnisz.

Panna Podróż App dla iOS Sprawia Hotel Booking Łatwe

Panna Podróż App dla iOS Sprawia Hotel Booking Łatwe

Dużo czasu, aplikacja mobilna nie jest całkowicie niezbędne, ponieważ funkcje rdzenia może być jeszcze osiągnąć odwiedzając mobilnej zoptymalizowane witryny poprzez przeglądarkę internetową smartfona. Powiedział, że jest dobrze zaprojektowana aplikacja mobilna właśnie sprawia, że ​​łatwiejsze, szybsze i bardziej intuicyjne doświadczenie dla użytkowników. Dlatego panna Podróż teraz ogłosiła dostępność swojej aplikacji dla Panny Travel iOS urządzeń takich jak iPhone i iPad.

Głównym założeniem jest to, aby zapewnić jak szybki i jak bezproblemową doświadczenie, jak to możliwe dla ludzi, którzy chcą zarezerwować pokój w hotelu. Panna mówi, że można zarezerwować pokój w hotelu w mniej niż pięć kliknięć na ekranie smartfonu. "Bezproblemowe rezerwacja" zaczyna się od poszukiwania, w którym chcesz się zatrzymać, a następnie wybierając termin. Aplikacja mobilna będzie wyświetlana stawki czasie rzeczywistym dla różnych typów pokoi. Stukając w "książce" Przycisk potwierdza rezerwację.

Jako dodatkowy bonus, kiedy zarezerwować pokój w San Francisco obszarze poprzez Virgo Travel App, można korzystać z bezpłatnego czarny samochód usługi do iz lotniska do hotelu. Obejmuje SFO, SJC i dąb. Panna planuje rozszerzenie tej usługi do innych obszarów metropolitalnych w najbliższej przyszłości. Mimo oferując darmową i samochodów, panna mówi, że jej ceny hoteli są "takie same lub lepsze od cen znalezionych w podróży online lub innych miejscach, takich jak metawyszukiwanie Expedia, Priceline, Booking, Orbitz, i kajak."

Badaniu hoteli, a następnie znalezienie najlepszych stawek może być frustrujące doświadczenie i to taki, który ma zazwyczaj użytkowników związane z komputerem. Z aplikacji, takich jak ten z Virgo, smartfon naprawdę staje się podstawowym urządzeniem technologia dla wielu użytkowników. Od e-mail do mediów społecznościowych, edycji obrazu wideo do oglądania i teraz Hotel rezerwacją pokoju, iPhone i innych smartfonów, jak to można zrobić prawie wszystko.

Chociaż panna Podróż App jest obecnie dostępny tylko w iOS, istnieją plany wprowadzenia wersji Android przed końcem roku. Więcej informacji można znaleźć na virgo.travel.