grsail.com

greckie maski byly wykute

Greckie Maski

Greckie Maski


Korzenie współczesnego teatru znajdują się w starożytnej Grecji i greckiej maski. Maski te nadal wpływają na nas dziś zobaczyć w komedii i tragedii masek związanych z aktorskiej zajęć, jak również symboli greckiego boga Ianus, znany później jako Janus do Rzymian i Dionizosa, boga wina i płodności.

Maski w teatrze greckim

Aby grać swoje role, wielu aktorów w teatrze greckim nosili maski. Rytuały i obrzędy były tak bardzo częścią codziennego życia greckiego jako teatru. W rytuału i ceremonii, maski było zatrudnionych do pomocy człowieka ucieleśnieniem opowieść lub bogów był reprezentujących. Thespis jest uważany za ojca greckiej teatralnej tradycji. On motywację przesunięcie między chórem (duża grupa) do indywidualnego uczestnika, wykorzystanie kostiumów i oczywiście korzystania z greckich maski.

Greckie Stage Secrets

Przyjęcie greckich maski dozwolone męskich aktorów do przedstawiania postaci kobiecych w popularnych greckich dramatów, ponieważ kobiety nie wolno było wykonywać na etapie. Ten sam aktor może mieć również wiele ról w tej samej gry, co oznacza, zmieniającym maski pozwoliło mu tej wolności wiązać się tylko ze słowami i roli, a nie sam aktor. W dzisiejszej erze filmu, telewizji i na scenie, aktorzy odnoszą się do masek, które noszą w różnych częściach grają, ale aluzja zwraca nas do starożytnych masek używanych przez Greków.

Jak Maska została wykonana

Starożytne maski były zwykle tworzone z skóry, tkaniny lub drewna. Maski będą malowane lub zdobione się odpowiednio do części. Na przykład maska ​​przedstawiająca kobietę królewski silnie zaakcentowana może mieć funkcje i używać kamieni ozdobnych jako biżuteria. Maski były bardziej niż pokrycia tylko twarzy, często zawarte włosy, albo ludzi lub zwierząt, aby zakończyć działanie staje się postacią w sobie.

Jedyne otwory w masce były nawiercone otwory na oczy. Więc aktor musiałby rozbić swój głos obok maski zasłaniającego go. Nowoczesne plastikowe maski Halloween trudno to hołd dla tych greckich maski. Są sztywne, często występuje również faux włosy (utworzony z twardego plastiku) i otwory na oczy i usta.

Korzystanie Maski Dziś

Nowoczesne maski są również bardziej prawdopodobne, aby być wykorzystywane wyłącznie na uroczyste wydarzenia, takie jak strony Halloween lub maskarady. Nowoczesny maskarada obejmuje pojęcia ozdobne maski, ubrany z brokat, klejnotów i piór do tworzenia nieuchwytny, tajemniczy wygląd. Nowoczesny maskarada jest również rytuał lub obrzęd związany z wakacji lub imprezy. Na przykład, Mardi Gras obejmuje maskaradę i maski podobne do greckich maski, obejmujących twarz i pozwalających biesiadnicy grać w różne części.

Półmaska, który obejmuje tylko oczy i górną część powierzchni są, skrócona wersja greckiego maski. W musicalu "," Upiór w operze ", Phantom nosi półmaskę z porcelany, który przypomina maski komedii i tragedii związanych z teatrem.

Stwórz własną maskę

Jeśli chcesz tworzyć własne greckie maski dla nowoczesnego przypadku, możesz zacząć od pozycji do sklepu rzemieślniczych, takich jak Michaels lub Hobby Lobby. Oba sklepy sprzedają plastikową maskę twardego, który jest w zasadzie bez wyrazu. Możesz wybrać jeden z wielu elementów, w tym farby, pióra, włosy, tkaniny, brokat i koraliki do dekoracji maski i stworzyć twarz chcesz pokazać. Można powiesić na ścianie maski jako dekoracja na imprezę lub nosić go jako część własnego greckiego kostium. Jeśli planujesz mieć trochę zabawy w swoim kostiumach przypadku, można nawet zrobić dwie maski i zamieniać je w połowie nocy, aby zobaczyć kogo złapie się na "podstęp".

Podczas gdy tradycyjne maski greckie nie pochwalić dziurę usta, należy dodać jeden z własną rękę, jeśli masz zamiar nosić go przez dłuższy czas, aby pomóc oddech i mówi łatwiejsze. Pełna maska ​​może być również bardzo gorąco do noszenia, więc ograniczyć ilość makijażu nosisz pod maską i pozwól sobie krótkie wytchnienia, aby go i proszek do nosa usunąć, dosłownie.

Maski teatralne

Maski teatralne


Początkowo stosowany w klasycznym teatrze greckim, maski teatralne dawna symboliczne sztuk teatralnych. Te unikalne maski są dostępne w różnych postaciach dzisiaj.

Historia dramatycznego Maski

Duże, wyolbrzymione maski były używane w starożytnym teatrze greckim. Greckie maski zostały zaprojektowane z myślą kilka funkcji: do zobrazowania i czcić swoich bogów i boginie; zilustrować mimika, charakter i nastrój w dużych areny; pomóc aktorowi w projektowaniu jego głos z przesadną wielkości i kształcie; aby umożliwić podmiotom szybko zmienić znaki podczas grania różnych ról. Słynny symbol podwójnego teatralne komediowe i tragicznych masek pochodzi od starożytnej ateńskiej teatru.

W średniowieczu, maski zostały również wykorzystane w strojach średniowiecznych dramatów religijnych cyklu dramatyzować znaków. Maski w tym okresie były również przesadzone i groteskowe, gdy używany do zobrazowania szatana i jego demony.

W okresie renesansu, dramatyczne pokrycia twarzy były wykorzystywane do celów komediowych. Są one również były przesadzone, ale często były śmieszne i karnawałowy, w przyrodzie, w przeciwieństwie do średniowiecznych projektów teatralnych.

Maski Powielanie Teatralne

Maski teatralne

Maski historyczne zostały stworzone różne materiały, takie jak gliny, drewna i tkaniny, a później, papier mache. Maski reprodukcji Dziś dostępne są w starannie opracowanych mache papier, neoprenu, skóry i innych materiałów. Profesjonalni artyści i twórcy masek mogą tworzyć wspaniałe reprodukcje starożytnych greckich i innych masek historycznych, które mogą być stosowane w klasycznych sztukach i teatru historycznego. Maski wysokiej jakości może być kosztowne, a często są wykonane na zamówienie. Zasoby, które sprzedają maski teatralne reprodukcji obejmują: f

 • Teatr niestandardowy Maski Jonathon Becker
 • Maska Arts

Maski teatralne dla Mardi Gras

Oprócz korzystania z masek słownikowych teatralnych, Mardi Gras jest inna impreza znana z wykorzystaniem teatralnych masek teatralnych. Mardi Gras Festiwal, który uważa się, że pochodzi z antycznej tradycji rzymskiej, jest nadal obchodzone z uroczystości, które zawierają wiele osób nosi fantazyjne maski maskaradę, koraliki i inne ozdoby. Wiele kostiumów sklepy, sklepy specjalistyczne i zabawy, oraz maski dla detalistów sprzedać Mardi Gras, w tym Maski i Make Believe, Mardi Gras Outlet i Maska Parade.

Klasyczne Maski Halloweenowe

Halloween i kostiumów stron, maski dramatu, być może wraz z towarzyszącym mu strój, może być bardzo oryginalny wybór. Klasyczne lub teatru maski Maski klasycznych bóstw są dostępne masek i kostiumów sklepach i sklepach specjalistycznych. Wybory do teatralnych masek kostiumowych mogą obejmować:

 • Bachusa, greckiego boga wina, być może z kostium toga
 • Inne greckich bogów / bogiń
 • Klasyczne maski tragiczne i komediowe
 • Podzielone dwóch stonowanych maskę, symboliczne tragedii i komedii
 • Maski Jester
 • Przesadne maski karnawałowe
 • Grecki bohater / king maski
 • Szekspira maski

Dokonywanie dziecięce Dramat Maski

Maski teatralne

Świetny sposób dla dzieci do nauki o teatrze i jego bogatej historii jest poprzez tworzenie własnych masek teatralnych. Mogą one wynosić od użyciem prostych materiałów, aby pomóc małym dzieciom zrobić maski do bardziej skomplikowanych procesów i plany lekcji dla starszych uczniów. Mogą być używane na lekcje sztuki, historii, lub teatralnych. Zasoby dla podejmowania dramatycznych maski dla dzieci to:

 • 6 klasy Teatr Maska Lekcja Cena Plan Narzędzia propozycji
 • Magiczny Teatr Maska Mold Kit
 • Grecki play projektu

Teatr Maska Tematyczne przedmioty

Istnieją setki przedmiotów z maski dramat tematy idealne na prezenty, wystrój domu, lub po prostu jako wyraz swojego zaangażowania w teatrze lub miłości. Są to rzeczy osobiste, takie jak biżuteria, breloczki, odzież i inne ozdoby. Wielu elementach wystroju wnętrz są również dostępne, takie jak maski na ścianie rzeźby wystrój, wolnostojące rzeźby maski podpórki, grafiki i pola pamiątkę. Sprawdź, domy towarowe artykuły tej natury.

Więcej Kostium Pomysły Mardi Gras

Zainteresowani w znalezieniu więcej zabawy Mardi Gras kostium pomysły? Sprawdź te wspaniałe artykuły!


Maski teatralne
Masquerade Maski

Maski teatralne
Mardi Gras Kostiumy

Maski teatralne
Masquerade suknia balowa

Historia Teatru Makeup

Historia Teatru Makeup


Historia makijażu teatralnym jest bogata i zróżnicowana. Ludzie mają tysiące lat starał się wyrażać siebie poprzez dramat, a towarzyszący mu makijaż jest naturalny się strzelać z tej wspaniałej formy sztuki.

Jadąc od greckiego słowa "akcji", dramatu i spektaklu teatralnego jest rzeczywiście towarzyszy działań o charakterze unikatowym i przedstawicielstw. Pierwsze udokumentowane dramat uważany jest za Poetyka Arystotelesa napisany około 335 roku pne, ale pierwszy dowód dramatyczny makijaż przyszedł później, około 6 wieku pne.

Najwcześniej Historia Teatru Makeup

Najwcześniejsze znane użycie makijaż teatralne był przez grecki aktor Thespis, który w celu wyróżnienia się od greckiego chóru, malowane toksyczny pokrycie białym ołowiu i siarczku rtęciowego stworzyć białą i czerwoną farbą twarz. Jest zastanawiali się, czy te substancje toksyczne nadal być stosowane w greckim dramacie, ponieważ maski bielizny reprezentujących komedii i tragedii (w oparciu o muz Thalia i Melpomene), były wykorzystywane do przekazywania wyraz. Chociaż współczesna wydajność wykorzystuje teatralny makijaż przekazać charakter i wyraz twarzy i ton przekazać emocje, te greckie maski nadal istnieć rozpoznawalny symbol dramatu.

Korzystanie z Teatru rośnie i ewoluuje makijażu

Zastosowanie makijaż dla teatru wydaje się być bardziej powszechne w latach 1500 i 1600. W latach 1500, wyniki w średniowiecznych dramatów religijnych cyklu wykorzystywane malowania twarzy dla zobrazowania niektórych znaków. Wykonawcy w elżbietańskiej Anglii używane kredę i sadzy na twarzy, aby przedstawić znaki i pokazać ekspresję. Sztuczne brody makijaż pojawiła się na wykonawców. Również w tym okresie, japoński teatr Kabuki pojawiły, a wykonawcy nosili wyszukane makijażu twarz.

Pigmenty i Proszki

Historia Teatru Makeup
Kobiety na sobie czerwony szminka Slideshow

Surowy twarzy farby stosowane w tych wczesnych lat rozwinęła się do bardziej wyrafinowanych metod z pojawieniem się ery przemysłowej. Ze sztucznym oświetleniem dostępne dla produkcji, konieczne stało, że wykonawcy mają bardziej dopracowany look.In dodatek do wyżej wymienionych związków, zanim w połowie 1800 roku, substancje używane do makijażu zawiera biały proszek lub kredę, papier i spalony korek i proszków pigmentowych.

Greasepaint

Greasepaint był wyjątkowy wynalazek, który był znaczącą poprawę zarówno dla sceny i filmu. Opracowany przez niemieckiego aktora, farby został osiągnięty dzięki połączeniu smalec z pigmentami. Rezultatem było łatwiejsze i bardziej wszechstronne zastosowanie. Gotowe farby smar był później produkowany dla sprzedaży detalicznej. Inne elementy, takie jak szminki, płynnych wkładki, woski i kije makijażu zostały wprowadzone w 1900 roku zbliżył.

Pancake makijaż

Kolejna wielka innowacja w makijażu etapie pojawiły się w 1914 roku, kiedy ikona opracowany makijażu Max Factor, naleśnik, który był na bazie wody do makijażu, które zapewnia grube, matowe pokrycie. Innowacja ta prowadziła do dzisiaj, chociaż wzory nadal się rozwijać.

Teatr Współczesny makijaż

Nowoczesne teatralny makijaż ma przyjść sposób od podejrzanych substancji chemicznych i szorstkich technik jego początku użytkowania. Prawdziwa forma sztuki, nowoczesne dramatyczny makijaż wygląda zakres od makijażu, który jest realistycznie wyglądające, choć o wiele cięższe niż standardowe zastosowania kosmetycznego, do bardzo nietypowej charakteryzacji, zwierzęcego, okres, efektów specjalnych, a makijaż wygląda awangardowej. Składniki kosmetyków dzisiejszej scenie są również bezpieczne dla skóry, a nie zawierające związki toksyczne lub wątpliwe. Niektóre z dzisiejszych czołowych marek makijażu etapie obejmują:

 • Ben Nye
 • Kryolan
 • Mehron

Środki na głębokości makijaż teatralne w historii

Żeby zobaczyć więcej w głębi w historii makijażu teatr, istnieje kilka możliwości. Mimo, że opcje nie są rozległe Internecie, niektóre kostium i makijaż strony zawierają informacje o historii makijażu oraz informacje. w sprawie stosowania makijażu scenicznego, takich jak:

 • Costumes.org
 • FX Dostawa

Książki i ćwiczenia mogą pomóc Ci dowiedzieć się więcej o historii makijażu teatralnego. Wiele uczelni oferuje kierunki w teatrze i historii kina, a nawet jeśli nie jesteś zainteresowany w stopniu teatru, wiele miejsc pozwalają kursy, które należy podjąć w celu wzbogacania. Kursy w historii makijażu etapie są często oferowane jako wymogami lub fakultatywne dla makijażu artyzm. Możesz być także zainteresowany następującymi książek na ten temat:

 • Etap Makeup Richarda Corsonem
 • Etap Makijaż: krok po kroku przez Rosemarie Swinfield
 • Kostiumy i Michael Holt makijażu

Maski Teatr grecki

Maski Teatr grecki
Maski używane w starożytnym teatrze greckim były stylizowane do projektu emocje postaci.

Słynne twarze dramatu, komedii i tragedii oznaczające, mają swoje źródło w greckich masek teatralnych, które były powszechnie noszone przez wszystkich aktorów w czasach starożytnych. Choć może się to wydawać sprzeczne z intuicją, maski były wykorzystywane do przekazywania emocji i były uważane za bardziej skuteczne niż ujawnił twarz.

Początki greckiej Maski Dramat

Chociaż dokładne pochodzenie zarówno dramatu i stosowania masek w wydajności nie można zidentyfikować absolutnie, na ogół przyjmuje się, że pochodzi z kultem boga Dionizosa. Jako boga związanego z winem, jego zwolennicy byli naturalnie namiętny i skłonność do akcji dramatycznej.

Spektakl muzyczny, taniec i opowiadania związane z uczty uwielbienia Dionizosa można powiedzieć, aby być początki zorganizowanego teatru. Dodatkowo, Dionizos był bogiem "inności" i tak, kiedy został wydany artystycznie na wazony lub innego naczynia, został pokazany na sobie maskę.

Twarze pokazane dla "komedia / tragedia" mówi się, że stanowią dwie strony Dionizosa: że był pełen radości i ucztowania, ale także skłonność do wielkiego smutku.

Wreszcie, pierwszy znany pisarz i performer nazwano Thespis (stąd synonim "Ludzie sceny" dla aktorów) i nosił maskę, tym samym wyznaczając trend wieki.

Korzysta z greckich Maski Dramat

Było kilka praktycznych powodów dla użyciem masek w greckim dramacie. Maski pozwolił aktorom łatwo grać kilka różnych części, w tym bogów, których twarzy nie może być reprezentowana przez ludzką twarzą.

Maski dozwolone również aktorzy wiarygodnie przedstawić postaci kobiecych, bo oczywiście kobietom nie wolno było wykonywać na etapie, kiedy zaczął teatr.

W starożytnej Grecji, dramaty były wykonywane w ciągu dnia, na zewnątrz w dużych amfiteatrów. Większość widzów nie mógł zobaczyć aktorów bardzo dobrze, więc maska ​​przewidywany charakter do tanich miejsc. Ponadto, maski były bardzo stylizowane i przesadzone, tak, że czarny charakter lub kochanka było łatwo pojąć, nawet przez najmniej wykształconych widzów.

Wyzwania greckich Maski

Jak wyzwalające jak maski były pozwalając aktorom poślizg iz powrotem przez bohaterów i płci, przedstawił także wielkie wyzwanie dla dobrych wykonawców. Aktorzy przez lata nauki, jak wykorzystać swoje ciała w celu zwiększenia emocjonalną ideę spektaklu i pokazać szerokość emocji zwykle wyrażona w twarz.

Aktorzy mieli też opanować szereg wyrażeń wokalnych. Tak mocno, jak to było uczyć się do projektu do publiczności na świeżym powietrzu, na 10.000 ludzi bez amplifikacji, umiejętności aktora były w większości oceniane przez emocjonalnej siły jego głosu. Wszystko w charakter i historia musiała pochodzić z wypowiadanych słów, a jeśli aktor nie był wystarczająco wykwalifikowanych, historia mogłaby nie być dobrze powiedział, a gra była porażką. Maska dał aktorów charakteryzacje, które zostały natychmiast zrozumiałe, ale to był głos i ciało, które przyniósł do życia bohaterów trójwymiarowej.

Budowa maski "

Opinie są różne, ale ogólnie uznano, że maski używane w starożytnym teatrze były wykonane z gliny, drewna, płótna i skóry. Wzór marmuru i kamień stosuje się jako formę, z którego można budować maski, które zostały w ten sposób uzyskuje się konsystencję. Peruka został dołączony, że pokryte głowę aktora.

Maski miał duże, otwarte usta, aby aktorzy mogli mówić łatwo i słychać w całym amfiteatrze. Oczy, która była prowadzona przesadzone, były w pełni malowane. Jednakże, nie było dziury w miejsce ucznia dla aktora, aby zobaczyć się z.

Maski reprodukcji

Niestety, starożytne maski greckie nie przeżył, ale jeśli chcesz spróbować wykonywania greckiej luz maski, maski Arlecchina, sporządzone przez Los Angeles artysta Wendy Gough, będzie bardzo blisko prawdziwych. Maski wykonane są z papier mache i neoprenu. Istnieje dziewiętnaście z których do wyboru, albo, jeśli chcesz coś w rodzaju maski Medusa, że ​​mogą zrobić coś na zamówienie na podstawie własnego projektu.

Teatr Maski

Teatr Maski
Maski komedia / tragedia, symboliczne dramatu, pochodzi ze starożytnego greckiego teatru.

Tradycja teatru maski sięga starożytnych Greków, którzy używali masek zarówno dla praktycznych potrzeb i dramatycznej heft. Maski są wykorzystywane w komedii dell'arte, teatru japońskiego i mają długą historię w afrykańskiej kulturze, jak również. Mogą one być piękne lub groteskowe, ale zawsze są sugestywne.

Tradycje Teatr Maski

W greckiego dramatu, maski były przydatne urządzenia, które pozwoliły aktorzy grać kilka różnych postaci, w tym różnych płci. Maski mogą być postrzegane przez dużych amfiteatrów w sposób, twarz nie może i były stylizowane tak, aby wystawać duszy i emocji postaci. Zbiory znaków zidentyfikowano za pomocą masek, aby każdy, na widowni może łatwo zrozumieć, kim był złoczyńca, kochanka lub królem.

Improwizacji komedii dell'arte, która powstała we Włoszech w 15 wieku używany również do identyfikacji przesadzone maski znaków. Znaków stockowe jak Harlequin, jego żeński odpowiednik Columbina i krzywkowego Il Capitano-wyboczenia zawsze nosili kostiumy i maski, która opowiedziała publiczności, kim byli, więc utworzenie przyjemne oczekiwania.

W japońskiej Nie (lub Noh) teatr, maski noszone są przez głównego aktora. Pochodzący z 14 wieku, maski wszystkie mają nazwy i reprezentują różne znaki, takie jak kobiety, nieludzi, dzieci i starców. Maski są znormalizowane, jak w teatrze greckim. Pozwalają one aktor używać kontrolowany ruch ciała, nawet tak prostego jak przełomie głowie, aby wyrazić emocje.

W "Komedia / Tragedia" Maski

Symbol dramatu, wyolbrzymione twarze radości i smutku są bezpośrednim potomkiem greckiego teatru maski. Użycie masek mówi się, pochodzą z kultem boga Dionizosa, który jest zawsze przedstawiana w masce i których czasami brutalny kult wina i uroczystości powoduje przesady, radości i rozpaczy.

Dwie maski były zawsze rozumiane zarówno jako oddzielne reprezentacje dwóch najbardziej powszechnych form teatru, ale także nierozerwalnie związane z ich reprezentacją ludzkiej kondycji. Gra może mieć swoją publiczność poprzez różne emocje, często z jednej skrajności w drugą, i maski komedia / tragedia tysiąclecia-stare są nadal aktualne w opisie tej podróży.

Maski i Mummery

Nawet w kulturach, które nie mają tradycje teatralne, organizowane występy, które zawierają maski nadal są częścią struktury społecznej. Starożytna tradycja Mummery, pochodzi od starofrancuskiego "momer" ("nosić maskę") był formą powitania nowego roku. Maski mógł ukryć przed siłami zła, które przemierzały ziemię w schyłkowych dni starego roku.

Jest to również pochodzenie maski Halloween. Wiele kultur stworzył scenariusze mummery publicznie które działały na początku roku, podobnie jak misteria i pantomimy. Mummery odgrywa ważną rolę w Thomasa Hardy'ego Powrót ojczysty i jest nadal praktykowane dzisiaj, choć teraz jest to bardziej tradycyjnego teatru, zamiast świętego obrzędu.

Gdy Aktorzy Zagraj nieludzi

Czy aktor jest pokazanie zwierzęcia, jak w musicalu Król Lew, która wykorzystuje tradycyjne afrykańskie maski zwierząt, jak jego modelu dla wykonawców; lub demon, jak to było szczególnie popularne w średniowieczu, to jest w zwyczaju nosić maskę. Średniowieczne dramaty miały praktyczne lekcje unikanie grzechu, więc maski były groteskowe, co przerażające ludzi do dobrego zachowania. Jak na ironię, maski były często tak pięknie i misternie wykonane, często zachwycony ich widzowie więcej niż im przeszkadzać.

Nowoczesne Teatr Maski

Rzadko nowoczesna gra muzyczna, aby włączyć lub masek, gdy aktorzy portretowaniu ludzi. Jednak wielu dyrektorów ponownego tworzenia tradycyjnych commedia dell'arte lub greckiego dramatu jak używać masek. Maski dać aktorom ciekawe wyzwanie. Zważywszy, komedii i greckie aktorzy zostali specjalnie przeszkoleni w technikach wokalnych i fizycznych do charakteryzacji, nowoczesne aktorzy są wykorzystywane do zatrudniania ich twarze podczas pracy.

Podczas maski można kupić tanio, a nawet wykonane, jeśli naprawdę chce pokazać odtworzyć efekt starego, najlepiej przejść przez wyspecjalizowanego sklepu jak Teatr Maski, które sprzedaje i niestandardowe-wzorów wszelką mieszając teatralne maski.

LUMI Maska Zapewnia Gentle wznawianiu

Czy twoje rolety stanowią problem dla Ciebie najmu niechciane światło w sypialni, podczas snu, a gdy są zamknięte, odcinając światło, kiedy powinna być poderwał się do działalności przez starego, dobrego światła słonecznego? Oczywiście, najlepiej jest nosić sterowane rolety na twoich oczach, a na pewno jeden z najlepszych zakładów na to, aby uzyskać maskę LUMI.

LUMI Maska Zapewnia Gentle wznawianiu

Z maską LUMI na Ciebie może być pewien śpi spokojnie bez możliwości jest wyrwany z letargu przez twój słodki oddalając się promienie światła. Ale jeśli ustawić alarm, maskę, używając swojego urządzenia wbudowane światła rozpocznie naśladując wschód słońca na pół godziny przed swoim przebudzenia się czas. Światło zacznie nabierać intensywności pomaga obudzić łatwiej i czuję się na zawodach twojego Daya € ™ s.

Gadżet do spania jest wykonana z miękkiej pianki z neoprenu, aby wonâ to € ™ t zakłócać miga lub inne ruchy oczu. Maska trzyma się obietnicy całkowitego komfortu.

Skin Care: Porady Maski do twarzy

Sprawdź, Maski najlepsze dla Twojej skóry

Istnieje specjalna procedura do naśladowania, kiedy właściwie stosowania twarzy maskę. W następstwie tych kroków pomoże dokonać maska ​​najlepsze dla Twojej skóry.

 1. Użyj płaski, szeroki pędzel zastosować maskę. Unikaj za pomocą palców, które mogą być pełne brudu i oleju.
 2. Umieść swoje włosy w kucyk lub zebrać go w szalik. Ważne jest, aby utrzymać włosy z dala od twarzy podczas całego procesu maskowania.
 3. Nosić luźnych ubrań, które opuszcza obszar szyi widoczny.
 4. Rozpocząć stosowanie maski z pędzlem, czyniąc to w nawet udarów. Unikaj oczy i upewnij się, że to obszar szyi w aplikacji.
 5. Opuszczenie maski, przez co najmniej 20 minut, o ile nie podano inaczej razem z produktem.
 6. Kiedy nadszedł czas, aby zdjąć maskę, pocierać ją delikatnie letnią wodą.
 7. Splash twarz wodą i poklepać go do sucha miękką ściereczką.

Nie Nadużywanie Maski do twarzy

Ważne jest, aby trzymać się tylko przy użyciu maski na twarzy raz w tygodniu. Choć nigdy nie mam dość korzyści relaksacyjne, które pochodzą z użyciem maski, skóra robi. Nadużywanie maskę mogą pozbawić swoją skórę niezbędna oleju; z kolei skóra kompensuje poprzez tworzenie zbyt dużo oleju, dzięki czemu wygląda jeszcze gorzej.

Chyba kierunki na masce powiedzieć, jest w porządku, nie należy używać więcej niż twarzy maskę raz w tygodniu, aby uzyskać jak najlepsze korzyści dla skóry.

Owsianka jest kluczowym składnikiem At Home twarzy maski

Jeśli szukasz zaoszczędzić kilka dolarów, at-home maseczka to świetny sposób, aby poddać się dobrych nawyków pielęgnacyjnych. Dla dobra w domu twarzy maskę, nie patrzeć dalej niż spiżarni. Owsianka jest jednym z najbardziej odżywczych produktów dla Twojej skóry. Łagodzi podrażnioną skórę, złuszcza i jest łatwo znaleźć w wielu komercyjnych produktów maską. Drobno miele płatki owsiane najlepiej, choć większość wszystkich marek zrobi. Za podstawowy w domu twarzy maskę, wziąć trzy łyżeczki płatków owsianych i dodać ciepłej wody do mieszanki stopniowo. Dobrze wymieszać aż do uzyskania gładkiej pasty form. Możesz też dodać miód lub jogurt dla dodatkowej pożywienia.

Złuszczającego twarzy Dodać blask skóry?

Złuszczającego twarzy pomaga przywrócić młodzieńczy wygląd skóry poprzez złuszczanie się jakieś martwe komórki skóry. Istnieją dwa sposoby, aby złuszczają. Pierwszym z nich jest przez peeling chemiczny, który rozluźnia elementy przytrzymujące martwych komórek na powierzchni skóry.

Druga, a najczęściej, sposób złuszczają jest przez złuszczającego twarzy, które mają lekko ściernego tekstury, że pozbywanie martwy naskórek. Wielu ekspertów zaleca się złuszczać skórę co tydzień lub dwa, aby zachować zdrowy wygląd skóry i młodych. Użyj złuszczającego twarzy w koordynacji z innymi produktami do pielęgnacji skóry w rutynę, aby uzyskać optymalne rezultaty.

Gliny twarzy maski docelowa strefa T

Gliny Maseczka kosmetyczna ma dodatkowe korzyści pielęgnacji skóry. To dlatego, że maski gliny oczyścić pory w swojej strefie T, które powodują zaskórników. Większe Twoje pory są, tam jest więcej miejsca na olej pułapki.

Gliny Maseczka kosmetyczna będzie skierowany strefie T i zachowują pory tak czyste, jak to możliwe, aby uniknąć zatkania. Ten rodzaj maski sprawdza się również na innych częściach ciała, które są narażone na wybuchy - takich jak szyi, pleców i obszarów barkowych.

Maski dobrym źródłem Cleansing

Maski są źródła oczyszczania i nawilżania dla Twojej twarzy, a także sposób na odstresowanie po ciężkim dniu. Maski przyczynić się do poprawy ogólnego wyglądu skóry - pomaga, aby wyglądać gładsza i zdrowsza. Istnieje wiele masek dostępnych - takie, które są noszone w nocy, podczas snu; inni, że można nosić podczas kąpieli lub prysznica na krótką serią oczyszczania i nawilżania. Bez względu na to, jaki rodzaj maski wybrać nosić, mieć na uwadze ogólne potrzeby Twojej skóry i czas zainwestować do utrzymania go.

Maska dla skóry suchej

Codzienna pielęgnacja urody nie jest wystarczające, aby oczyścić naskórek z zanieczyszczeń, które produkują tępy cerę. Skóra musi być oczyszczona głęboko raz lub dwa razy w miesiącu, aby mogła ona być całkowicie jasna i gładka.

Glinka zielona oczyści skórę, nadając jej świeżość i pełny rozkwit piękna dzięki jego naturalnych substancji czynnych. Niezwykłe właściwości naturalnych zielone gliny są znane od stuleci.

Oczyszcza skórę z produktów czyszczących opartych na rodzaju skóry. Nałóż maskę grubą warstwą całej twarzy starając się unikać okolic oczu. Opuszczenie maski na skórę co najmniej 10 minut. Po wysuszeniu maski powoduje odczucie sztywności. Obmyć skórę i letnią wodą za pomocą kozice twarz lub myjkę. Postępuj zgodnie z dobrą balsam.

Look Up All Recipe Składniki maski twarzowej

Po bicia się na twarzy maski przepis w domu, wziąć pod uwagę, jak skóra reaguje na każdego składnika. Nie wolno używać żadnych pokarmów, które dają reakcję alergiczną na nich spożyciu, ponieważ są szanse, skóra nie lubi tych składników albo. Nie bój się eksperymentować z twarzy maski przepisu; po prostu wziąć pod uwagę, jak każdy produkt pomoże skórę. Przed próbą przepis maski twarzy z książki lub strony internetowej, przeczytaj listę produktów i poszukać czerwone flagi.

Przepisy powinny szczegółowo wyjaśnić, co każdy produkt jest, dlaczego jest ona wykorzystywana i jakie korzyści ma dla Twojej skóry. Przejdź dowolny przepis, który nie podaje tych informacji, aby uniknąć złych wyników.

Spróbuj twarzy Brightening Mask

Twarzy maski są skierowane do różnych typów i potrzeb skóry. Na przykład, ktoś chce nawilżają musiałby maskę, która zaspokaja suchej skóry. Niektórzy ludzie po prostu chcą się świecące, nawet kolor skóry. W tym celu wybierz maskę twarzy rozjaśniający. Ten typ twarzy maskę usuwa brud osadzony głęboko w obszar skóry. Rozjaśnia także odcienie skóry, dzięki czemu twarz wygląda jaśniej i wyraźniej.

Ponieważ maska ​​rozjaśniająca nie będzie działać dla wszystkich w ten sam sposób, zrobić mały test alergiczny skóry, aby zobaczyć dokładnie, jak można oczekiwać, twoja skóra reaguje.

Maska do twarzy dla skóry tłustej

Najlepszy rodzaj maski dla skóry tłustej gliny oparty jest głębokie oczyszczanie maski. Absorbuje nadmiar sebum i pomaga zminimalizować pory. Użyj raz lub dwa razy w miesiącu, pozostawić na 15 minut i usunąć ciepłą wodą, a następnie zastosować bezalkoholowe toner i uzupełnić nawilżenie z balsam.

5 powodów, dlaczego grecki jogurt to doskonałe Zdrowe przekąski

Bogaty, kremowy i kwaśny, jogurt grecki jest dekadencki marzenie dla Ciebie, jeśli często pragną zdrowe przekąski. Ta diva towarów mlecznych zyskuje coraz większą popularność, a dietetycy i ekspertów w dziedzinie zdrowia na całym świecie zgadzają się, że przekąski na jogurt grecki jest niezwykle inteligentny i satysfakcjonujące wybór. Oto pięć wspaniałych powodów.

1. Dla Zdrowia Serca

Kłopot z przekąski jest to, że wiele rzeczy, które prawdopodobnie lubią jeść są wysokiej zawartości tłuszczu i cholesterolu-dwie rzeczy, które mogą spowodować problemy dla serca, jeśli jesz niewłaściwych rodzajów. Grecki jogurt trwa zgadywanie z równania; nie będziesz się zastanawiać, czy tłuszczu i cholesterolu w przekąski są w porządku do jedzenia. 6 uncji Służąc jogurt grecki zawiera 0 g tłuszczów nasyconych i cholesterolu. Oznacza to, że można jeść tyle jogurtu, jak chcesz, bez narażania swoje serce w niebezpieczeństwie.

2. Na zdrowie kości

Grecki jogurt jest wykonany z wysoko skoncentrowanego postaci mleka, więc jesteś rzeczywiście coraz więcej wapnia na łyk niż chcesz, jeśli wypił szklankę mleka świeżego. Skład greckich średnich jogurt w temperaturze około 20 procent wapnia, co skuteczne wzmacniający kości. To również sprawia, że ​​jest idealnym miejscem, aby uzyskać dodatkowy wapń, które będą potrzebne w późniejszym życiu.

3. Dla Weight Reduction

Grecki jogurt może liczyć się wśród wysokiej sytości żywności indeksu. Wielu dietetyków zgadza się, że żywność o wysokich indeksach sytości, takich jak tuńczyk, przynieść więcej satysfakcji niż inne smakowo funta za funt,. Oznacza to, że 6 uncji greckiego jogurtu, że poczujesz się pełniejsze niż 6 uncji jasne zupy. Nawet jeśli jeść dokładnie taką samą ilość każdego, grecki jogurt po prostu czuje się bardziej satysfakcjonujące niż zupy, co można jeść go mniej w porównaniu.

4. W przypadku mięśni akrecji

Jeżeli jesteś miłośnikiem kulturystyka, będzie miło wiedzieć, że jogurt grecki jest również białka o 30 procent, dzięki czemu jest bogatym źródłem materiału budującego mięśnie. W połączeniu z jego właściwości niskiej zawartości tłuszczu, to sprawia, że ​​smaczne, bez winy uczta dla Ciebie.

5. Na Smaczne Połączenia Żywności

Inną rzeczą, która sprawia, że ​​jogurt grecki świetne dla przekąski jest, że jej smak jest na tyle elastyczne, aby umożliwić szerokiej gamy smacznych i zdrowych dodatków. Jeśli jesteś w nastroju na coś owocowy, można mieszać w swoich ulubionych owoców z jogurt grecki dla pikantny deser. Śniadania są zarówno kremowy i chrupiący, kiedy masz muesli w jogurt. Jeśli szukasz czegoś prostego na wyciszenie się, łyżkę lub dwie miodu sprawia, że ​​jogurt grecki boski smak.

Nie tylko wiele produktów na dobry smak jogurt grecki, ale także idzie jogurt grecki świetnie w innych produktach spożywczych. Wypróbuj go jako opatrunek na kolejnej sałatki. Wydobyć rondel i olśnić swoje kubki smakowe z greckiego sosu jogurt makaronu. Użyj go jako sos do kurczaka, wołowiny lub ryb. Świat na eksperymenty jest szeroko otwarte z greckiego jogurtu. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Jogurt Smackdown: grecki vs Regular

Nie jesteś sam, czy kiedykolwiek zastanawialiście się, "Jaka jest różnica między greckim jogurtem i zwykłym jogurcie?" Popularność jogurt grecki został rakieta ostatnio, i można się zastanawiać, co to całe zamieszanie. Czy jogurt grecki bardziej pożywne niż zwykły jogurt? Z prawie 28% Amerykanów jeść jogurt codziennie, jest to kwestia warta zbadania.

Jogurt pochodzi z mleka, który miał zdrowe bakterie dodał, powodując ferment. Podczas tego procesu, jogurt gęstnieje i przybiera nieco pikantny smak. Następnie jogurt napięte przez gazę, która pozwala cieczy część serwatki mleka opróżniania. Zwykły jogurt jest napięte dwa razy, podczas gdy grecki jogurt jest napięte trzy razy, aby usunąć więcej serwatki (pozostawiając grubsze spójności).

Podczas gdy wszystkie jogurty zapewnia liczne korzyści zdrowotne (w tym probiotyków), statystyki odżywcze dla greckiego jogurtu i zwykłym jogurcie odbiegają. Oto jak dwa stos:

Białko - jogurt grecki ma niemal dwukrotnie białko zwykłym jogurcie. Osiem uncji jogurt grecki ma około 20 g białka, natomiast regularne jogurt zapewnia około 11-13 gramów. Wysoka zawartość białka jogurt grecki czyni go ulubionym wśród ludzi, którzy próbują zarządzać ich wagi, ponieważ pomaga odpędzić głód.

Węglowodany - jogurt grecki ma mniej węglowodanów niż zwykłego jogurtu. Może to być korzystne dla chorych na cukrzycę, którzy mają oglądać ich spożycie węglowodanów.

Wapń - Zwykły jogurt ma około trzy razy więcej wapnia greckiego jogurtu. Oba są nadal uważane za dobre źródło wapnia, ale kobiety, które nie otrzymują wystarczającej ilości wapnia z innych pokarmów mogą chcieć trzymać się regularnie jogurt dla jego korzyści kością budowlanych.

Sód - jogurt grecki ma połowę sód regularnego jogurt.

Kalorie - Zwykły, beztłuszczowe wersje regularnie jogurt grecki i mają podobną liczbę kalorii na porcję, ale dodane cukry może znacznie zwiększyć kalorii każdej odmiany.

Tekstury - jogurt grecki jest znacznie grubsze i bardziej kremowa niż zwykły jogurt, bo to napięte więcej. Greek yogurt mogą być wykorzystywane do gotowania, ponieważ nie koagulacji, gdy są ogrzewane tak jak zwykłym jogurcie.

Koszt - Niestety, to często spędzają dwa razy więcej pieniędzy na jogurt grecki. Wynika to głównie z powodu wzrostu zapotrzebowania klientów, jak jogurt grecki smaku, tekstury, i wielką profilu żywieniowego utrzymać klientów wraca w stada. Grecki jogurt też kosztuje więcej, bo dodatkowe zastrzałowy wymaga znacznie więcej mleka, więc jest to bardziej skoncentrowane źródło białka.

Mimo, że większość ludzi przekąskę jogurt, nie lekceważ jego uniwersalność. Oba typy jogurtu można stosować jako zamienniki dla niższej kaloryczności składników tłuszczowych. Wymienić olej w jajka i pieczywo dla greckiego jogurtu, lub użyć typu jogurt zamiast pełnotłustego śmietana, śmietana, majonez, lub twarogiem w receptur. Oba typy mogą być stosowane w miejsce innych składników wysokokalorycznych w kąpieli, sosy, dressingi do sałatek, koktajle i desery.

Jogurt jest często reklamowany jako idealny zdrowej żywności, a to może być, jeśli wybrać odpowiedni rodzaj. Ponieważ zarówno greckich i regularnych jogurty, należy wybrać niskotłuszczowe lub beztłuszczowe odmian i wybrać te z małą lub bez dodatku cukru, jak UPS liczba kalorii.

Nurkowanie: Maski nurkowe Porady

Maski nurkowe Let You Zobacz Podwodny Świat

Sklepy nurkowe oferują wiele różnych rodzajów masek nurkowych, aby dostosować zarówno dla początkujących nurków i częste nurków. Maska do nurkowania to wybór dwóch okien i trzy okna maski, maski dziecięce, maski niskoprofilowe, maski z panoramicznym widokiem, maski czytników manometr i maski dla nurków z małych lub wąskich twarzy. Maski do nurkowania w cenie od około $ 20 do 90 dolarów.

Nie Sacrifice Maski jakości za niższą cenę

Maski nurkowe są zazwyczaj wykonane z gumy lub silikonu. Silikon jest bardziej giętki i zwykle uważa się za lepsze od tych materiałów. Silikon w dotyku jest miękki i pochyla łatwo dopasować do kształtu twarzy nurka. Maski gumowe są tańsze niż masek silikonowych i wykonać zadanie, ale nie są często wybierane przez kupujących. Przy zakupie sprzętu do nurkowania, nie na skróty, wybierając najtańsze produkty. Zamiast kupowac w jakości dyskontowej nurkowania sprzedawcy z dużym zapasów, niski narzut i lepsze ceny.

Maski Recepta nurkowe Pomoc niedowidzących

Recepta maski scuba są odpowiedzią dla nurków, którzy noszą okulary na receptę. To nie ma znaczenia, czy krótkowzroczności, dalekowzroczności lub wymagają okulary korekcyjne. Z maskami na receptę, można zobaczyć, jak również pod wodą, jak nie ma na sobie okularów na lądzie.

Najlepsze jest to, że nurkowie nie trzeba kupić nową maskę do nurkowania. Istnieje optycy forum, który będzie dodać soczewki korygujące do istniejącej maski do nurkowania. Wystarczy wysłać receptę i maskę do nurkowania w mailu.

Rozmiar soczewki korekcyjne jest tak duży, jak to możliwe, więc jasne, wizja nie będzie ograniczony. Soczewka korekcyjna jest przyłączony do płyty szklanej osiągając kleju, które nie powinno spaść.

Jeśli nosisz soczewki kontaktowe, możesz nadal korzystać z maski recepty nurkowania. Nurkowie, którzy noszą soczewki kontaktowe są bardziej podatne na infekcje oczu, chyba że ich maska ​​jest szczelnie zamknięte. Jeśli woda wsiąka w masce, mikroskopijne organizmy mogą utknąć w kontaktach i podrażnia oczy.

Nie Sacrifice Maski jakości za niższą cenę

Każdy element sprzętu do nurkowania pełni istotną pracę. Czy to jest maska ​​do nurkowania lub wypornościowa, trzeba sprzętu, który dobrze funkcjonuje i wytrzymuje elementy.

Jeśli zdecydujemy się na tanie maski, na przykład - a jest wiele tam - jest prawdopodobne, aby dostać jeden z tworzywa sztucznego, a nie z gumy lub silikonu. Maska będzie sztywna przeciwko twarzy, nieszczelności i pęknięcia. Ograniczyć te grubiańskie maski dla dzieci "w basenie.

Najważniejsze jest to, aby kupić maskę jakości, który pasuje dobrze i nie będzie przeciekać w czasie nurkowania.

Maski silikonowe są zaprojektowane, aby miały Fit pamięci

Nowe nurkowie często dzielić maski nurkowania, wykorzystania loaners lub wynająć swój sprzęt. Zainwestuj w nowej maski do nurkowania, jeśli chcesz, aby prawidłowo dopasować i dobrze funkcjonować.

Najprostszym sposobem, aby popsuć nurkowania jest nosić maskę, która nie uszczelnić do twarzy. Będziesz stale być usuwania wody z maską, lub udać się do powierzchni z podrażnionych oczu.

Giętkie listwy maski jakości przeznaczony jest do formy do konturów twarzy nurka. Miękki materiał silikonowy będzie posiadać ten kształt - chyba że inne nurków spróbować użyć tej samej maski.

Jeśli pożyczyć maskę przyjaciela, maska ​​najprawdopodobniej będzie przeciekać, ponieważ spódnica nie pasuje twarz. Trzeba też zniszczyć "pamięci" pasuje do twojego znajomego.

Usuwania zaparowania nurkowania Maska jest łatwe

Usuwania zaparowania maskę pływać jest łatwe. Po prostu pluć na płycie czołowej. To pierwsza rzecz, dzieci uczą się robić, kiedy się maski, płetwy i nurkować zestaw. Oni nigdy nie wydają się go zapomnieć. Ten staroświecki sposób działa dobrze i jest szybkie rozwiązanie dla nurków, którzy nie mają ich Odmgławiacze przydatne przed zanurzyć się pod powierzchnią.

Oto krótkie przypomnienie, w jaki sposób defog maskę:

 1. Zanurz płytę czołową w wodzie, a następnie potrząśnij wodę.
 2. Pluję na płycie czołowej i wcierać pluć na szybie palcami.
 3. Zanurz płytę czołową ponownie i wylać wodę. Jesteś gotowy do nurkowania.

To proste, aby wyczyścić maskę podczas nurkowania

Twoje nurkowania maska ​​powinna przylegać twarzy, ale nie zdziw się, jeśli niewielka ilość wody dostanie się. To nie powinno zepsuć nurkowania i jest łatwe do naprawienia, gdy jesteś pod wodą. Doświadczeni nurkowie robią to cały czas.

Wystarczy postępować zgodnie z tymi wskazówkami: wydech przez nos, jak przechylić swoją twarz w kierunku powierzchni. W tym samym czasie pęknięcia dolną przepony maski. Woda powinna zabraknie.

Włosy mogą czasami do maski i plomb. Kobiety powinny rozważyć rwali włosy z tyłu w koński ogon. Mężczyźni powinni trzymać zarost przycięte.

Wybierz maskę, która dobrze pasuje i nie wycieka

Co sprawia, że ​​jeden akwalung lepszy od drugiego? Nurkowie chcą dobrze widzieć w wodzie. Ale istnieje kilka cech, które należy rozważyć:

 • Maska do nurkowania powinny dobrze pasować. Docisnąć go do twarzy i oddychać przez nos. Należy stworzyć ciasny próżni bez ściskając swoją twarz.
 • Maska nie powinny przeciekać. Niewielka ilość wody do sączyła maski nurka jest normalne. Ale nie chcesz, stały strumień. Będzie to zepsuć nurkowania.
 • Twoja maska ​​do nurkowania należy przedstawić jasne okna pod wodą. Maski są w różnych kształtach i stylach dla płyt wierzchnich. Jeśli jesteś początkującym wypróbować różne te się. Można nawet kupić tańszy jeden na początku, aby zobaczyć, czy podoba wam się styl i design.
 • To powinno być łatwe do regulacji ciśnienia na nurkowanie z maską, jak wznosić i opadać. Można to zrobić wydech przez nos. Mniejszą przestrzeń powietrzna, tym łatwiej jest regulować ciśnienie.
 • To zawsze dobry pomysł, aby spróbować na maskach w lokalnym sklepie dla nurków. Jeśli chcesz uzyskać najlepszą ofertę, może chcesz zobaczyć, dotknąć i przymierzyć maski w lokalnym sklepie, a następnie zamówić jednego z nich w Internecie. Jest prawdopodobne, aby dostać lepszą ofertę.

Maska do wyrównania Twój Maska Squeeze uniknąć bólu

Maska squeeze jest bolesne ciśnienie z maski do nurkowania popychając twarzy i powoduje tkanki wokół oczu do pęcznienia.

Maska wycisnąć występuje, gdy nurek nie wyrównują swoją maskę podczas szybkiego zjazdu. Tworzy to, co jest znane jako barotraumy lub zasinienie do miękkich tkanek twarzy w masce.

Nie ma leczenia barotraumy i tkanka leczyć z jednego do dwóch tygodni.

Wyrównawcze jest łatwe do zrobienia. Maski Scuba są zaprojektowane tak, by nurkowie wydech przez nos do maski, aby zmniejszyć ciśnienie.

Maski nurkowe Let You Zobacz Podwodny Świat

Maski do nurkowania są Twoje okno na podwodny świat. Wybrałeś się nurkować doświadczyć życia, które jest obce dla ludzi. Twój sprzęt nurkowy pozwala zobaczyć, oddychać i poruszać się pod wodą, podobnie jak stworzenie morza.

Więc to ma sens, aby dowiedzieć się wszystkiego na temat sprzętu do nurkowania na najlepsze pozycje. Pierwszym krokiem jest zakup maskę do nurkowania. To nie tylko pozwala zobaczyć wszystko wokół ciebie, ale utrzymuje wodę z oczu i nosa.

Maski mają płyta ze szkła hartowanego, które jest trwałe i pozwala nurków, aby zobaczyć wokół nich. Istnieje "spódnica" wokół płyty, która tworzy uszczelnienie przeciw twarzy. Pasek utrzymuje nurkowania maskę na miejscu, ale jego funkcja nie jest utrzymać wodę. Więc nie próbuj zacisnąć pasy razie wycieków wody w.

Aby ustalić, czy maska ​​jest dobrym rozwiązaniem, docisnąć go do twarzy i wdychać przez nos. To powinno stworzyć ciasny próżni i przytrzymać maskę na twarzy.

Nowy Garnier Maska głęboko porów Sauna

Nowy Garnier Maska głęboko porów Sauna
Garnier rozszerza swoją czysta linia z nowym produktem - Głębokie porów Sauna Mask! Ta maska ​​nagrzewa się sauny po nałożeniu na skórę i oczyszcza z dala czarne plamki i inne zanieczyszczenia w skórze. Jeśli miał zabieg w salonie piękności, co najmniej raz, znasz sposób maska ​​sauna działa. Przed zabiegiem oczyszczania skóry, specjalista paruje twarzy pierwsze, aby jeszcze bardziej proces przejść łatwiej i szybciej.

Podobnie, maska ​​nagrzewa się po zetknięciu się z wodą, parowanie twarzy. Spowoduje to otwarcie porów w górę, pozwalając wyciągnąć brud i olej z nich bardziej efektywnie.

Nowy Garnier Maska głęboko porów Sauna

Maska zawiera termiczną aktywny magnez, które faktycznie tworzy ten efekt sauny, złuszczający granulki, które oczyszczają pory i wygładza powierzchnię skóry, a gliceryna do nawilżania i zmiękczania efekt.

Grecki kawy Zapewnia Długowieczność

Greek kawy, które gotuje się do pił małych sip i gdzie pozostałości powinny zostać złożone na dnie kubka, może być kluczem do trwałości. Okazuje się, do wykorzystania przez mieszkańców wyspy Ikaria na Morzu Egejskim wschodniej.

Grecki kawy Zapewnia Długowieczność

Dzięki badań prowadzonych przez dr Gerasimos Siasos na University of Athens Medical School, uzyskano następujące dowody: podczas gdy tylko 0,1% Europejczyków żyje do 90 lat lub więcej, postać osiągnie 1% na wyspie Ikaria, i jest to jeden z najwyższych wskaźników długości życia na świecie.

Wyniki pokazują, że gotowane grecką kawę, która jest bogata w polifenole i antyoksydanty i zawiera tylko umiarkowane ilości kofeiny, ma przewagę nad innymi napojów kawowych.

Zespół naukowców pod kierownictwem dr Siasos ankietowanych 71 mężczyzn i 71 kobiet w wieku powyżej 65 lat (od 673 starszych mieszkańców), znajdujących się na wyspie. Parametry zawarte ciśnienia krwi, cukru we krwi i innych wskaźników na zdrowie. Naukowcy uznał również pytania ™ participantsâ € na temat ich zdrowia, stylu życia i konsumpcji kawy. 87% respondentów stwierdziło, że pili filiżankę greckiej kawy każdego dnia.

Gotowano Greek kawy, bogate w polifenole i przeciwutleniacze, zawiera umiarkowany ilości kofeiny i ma szereg zalet w porównaniu z innymi rodzajami napojów. Te badania wykazały zależność pomiędzy nawyków żywieniowych i profilaktyce chorób układu sercowo-naczyniowego, który nie został przebadany wcześniej. Według autora badań, Gerasimos Siasos z University of Athens Medical School, że jedna z odmian kawy ma korzystny wpływ na zdrowie zasługuje na uwagę.

Badanie scientistsâ € ™ został opublikowany w czasopiśmie SAGE.

Owoce i Warzywa twarzy Korzyści Maska

Często kupić bio, eko, naturalne kosmetyki itp za dużo pieniędzy. Wybieramy twarzy maski stworzone przez innych producentów Lush lub dlatego, że są świeże, nie zawierają konserwantów i są przechowywane tylko na krótki czas w lodówce. A to oznacza, że ​​są naturalne i nie zagraża naszej skóry. W tym przypadku koszt takich produktów kosmetycznych jest znacznie wyższa niż w przypadku wystarczy kupić maski przypadkowo w supermarkecie.

Owoce i Warzywa twarzy Korzyści Maska

W Internecie istnieje mnóstwo środków domu i receptur na twarzy maski. Dlaczego nie korzystać z nich? Pisaliśmy kilka razy o różnych masek, które mogą być wykonane w domu bardzo szybko i łatwo.

Dziś przygotowaliśmy dla was mały informator, który opisuje przypadki, kiedy można korzystać z niektórych owoców w przygotowaniu twarzy maski, w zależności od typu skóry i problemów.

 • Całkowity wpływ owoców na maski na skórę:
 • Morele ukoić skórę,
 • bakłażan i cukinia nawilżają suchą podrażnioną skórę;
 • banany nawilżają, wygładzają i zmiękczają;
 • żurawiny i borówki dokręcić pory i leczyć;
 • brzoskwinie wygładzić i zmiękczyć;
 • winogrona nawilżają i zmiękczają;
 • truskawki nawilża i uzdrawia, a także maliny, daje świeży, różowy wygląd;
 • Cytryna jest doskonałym sposobem na zmniejszenie porów (sok z cytryny jest zawsze miesza się z sokiem z innego owocu, ponieważ ma bardzo duży wpływ);
 • różne odmiany porzeczek dokręcić pory i leczą skórę podobnie jak wiśnia;
 • jabłka nawilżają skórę doskonale;
 • Maska ziemniaków odżywia, łagodzi objawy zmęczenia wygładza zmarszczki i odświeża twarz;
 • maska ​​ogórek zapewnia odżywienie, orzeźwiający i wygładzenie, może pomóc wybielić skórę i wąskie rozszerzone pory;
 • Maska odżywia pomidorów i nadając skórze miękkość, elastyczność i świeże. Kwasy organiczne zawarte w pomidorach mają działanie oczyszczające i pomaga szybko przywrócić komórki skóry;
 • kapusta kiszona zwiększa sygnał, odżywia, zmniejsza pory, i przyczynia się do świeżości twarzy;
 • Garbniki Gruszka wąskie pory doskonale, wybielić, odżywiają, nawilżają i oczyścić twarz;
 • Maska czarnej rzodkwi pielęgnuje skórę witaminy, wybiela skórę, zmniejsza porów, oczyszcza je i ma działanie przeciwzapalne;
 • Maski z rokitnika nasycenia blaknięcie i starzenie się skóry z pierwiastków śladowych;
 • Maska z groszkiem wygładza i odświeża skórę. Tłusta skóra staje się bardziej matowe ze względu na niego;
 • Pigwa pielęgnuje, odświeża, tonizuje i wybiela skórze trochę.

Ptak Poop maska ​​wymienić Botox

Ta japońska maska ​​stworzona dla odmładzania skóry nazywa się starożytną alternatywą dla botoksu, ponieważ został użyty po raz pierwszy przez gejsze w 17 wieku. Jednak nie wszystkie nowoczesne kobiety są chętni, aby umieścić ptaków kupa na twarzy.

Ptak Poop maska ​​wymienić Botox

Maska z ptasich odchodów jest jednym z sekretów urody japońskich gejsz, którym udało się pozostać młodzieńczy i atrakcyjny do 50 lat i starszych. To jest tylko słowik odchody, które mogą stać się elementem składowym tej maski po starannie zebrane i przetworzone. Ponadto, nie wszystkie słowiki są odpowiednie dla tych celów, ale tylko przedstawiciele jednego gatunku, które żyją na wyspie Kiusiu. To nie jest ostatnie ograniczenie - ptaki muszą być młodzi. Ptak kupa starych słowików nie nadaje. Słowiki są wcześniej przechowywane specjalnej diecie owoców i nasion, więc ich kupa jest całkowicie ekologiczne i wegańskie. To naturalne, że sama maska ​​nie powinna mieć żadnych nieprzyjemnych zapachów.

Dlatego nie ma wielu miejsc na świecie, gdzie kobiety mogą spodziewać otrzymaj oryginalny japoński twarzy maskę. Na przykład, usługa ta jest oferowana tylko przez jeden salon w Wielkiej Brytanii, z siedzibą w Londynie. Opłata wynosi £ 180 na sesję, która trwa 90 minut. Twierdzi się, że maska ​​ma tak silne działanie anty-aging, że może być używany jako alternatywa dla botoxu. Jest to również świetny sposób, aby walczyć blizny potrądzikowe.

Plotka głosi, że ptasie odchody maska ​​jest popularny wśród takich gwiazd jak Victoria Beckham i Tom Cruise, którzy naprawdę wyglądają znacznie młodziej niż ich lat. Według legendy, pierwszy użytkownicy tej maski były gejsze i kabuki aktorzy, którzy potrzebowali, aby przywrócić skórę po długotrwałym stosowaniu makijażu. Składniki maski są odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry.

Domowy twaróg twarzy maski

Domowy twaróg twarzy maski
Jeśli w leczeniu skóry twarzy na bazie organicznej z maski domowej roboty, to z kolei na pewno pokazać swoją wdzięczność ze świeżych i zdrowy wygląd skóry. Możesz zacząć szukać po skórze z niektórych masek serem. Mają fantastyczny wpływ na skórę twarzy. Dwa rodzaje masek mogą być wykonane z serem.

Twaróg i Szczaw Facial Mask

Pierwszy wariant mieszany maska ​​pasuje do rodzaju skóry. Maska przygotowania: wziąć siedem liści szczawiu, umyć je, posiekać, zmiażdżyć, aż mieszanina jest gładka; dodać bitą białka jajka, 1 łyżka z serem i 1 łyżkę miodu; wszystko dobrze wymieszać. Przetrzyj twarz mecz lotion tonik lub soku szczawiu przed nałożeniem maski. Pozostawić maskę na 15-20 minut. Zdejmuje maski z silnym nalewki herbaty.

Homemade twarzy Maska dla wszystkich rodzajów skóry

Drugi wariant doskonale pasuje do każdego typu skóry. Ta maska ​​charakteryzuje odżywczy tonik i skutku, nawet nieznacznie wybielających. Aby wymieszać 2 łyżki świeżego maska ​​twaróg, 1 duży ogórek (grubo zmielona), olej, 1 łyżeczka roślinnego i 1 łyżka mleka. Dodaj trzy dobrze uziemionych liści pietruszki i ostre końcówki soli do mieszaniny. Składniki wymieszać i nałożyć maskę na 20-25 minut. Mycia maskę najpierw ciepłą i zimną wodą.

Krew Facial Mask

Maska krwi jest dziwne (jeśli nie straszne) sposobem pielęgnacji skóry, które jest omawiane przez blogerów w tych dniach. Jedną z gwiazd Hollywood nawet spróbowałem i pisał w Internecie przerażającą zdjęcie z krwią na twarzy.

Krew Facial Mask

To jest Kim Kardashian. Starała się odmłodzić swoją skórę z krwi. Straszny obraz ...

W rzeczywistości, kliniki kosmetyczne oferują procedury, gdy pacjent jest wtryskiwany jej / jego rafinowany krwi pod skórę tak, że krew może działać jako wypełniacz.

Kim próbował trochę inną rzecz. Krew pobiera się z tej strony. Jest on oczyszczony z płytek, a otrzymaną masę służy do odmłodzenia twarzy. Przed robi, najpierw traktuje skóry z kremem, potem skóra staje się sztywna, a następnie maska ​​krwi jest stosowany na twarz, a twarz jest poruszeni z maleńkiej igły.

I nie waż się tego typu procedury odmładzania twarzy?

Złoty Anti-Age twarzy maski

Złote maski twarzy są najdroższe i elity rzeczą w kosmetologii, ale w Wielkiej Brytanii, popyt na nie stale rośnie. Bogaci klienci mogą zamówić przeprowadzenie tej procedury w klinice, w pokoju luksusowego hotelu lub w domu.

Złoty Anti-Age twarzy maski

Kilka dni temu, obraz 41-letni brytyjski modelu Lisa Snowden, którego twarz była pokryta warstwą złota, pojawił się w Internecie. Okazało się, że Lisa dołączyła do grona bogatych i sławnych pań, zainteresowany pozłacane anti-aging twarzy maski. Ich koszt może wynosić od kilkuset do kilku tysięcy kilogramów.

Lisa sama wydała tysiące funtów za maską złota jadu pszczoły, które obejmuje nie tylko prawdziwe złoto o wadze 24 karatów, ale jadu pszczelego oraz. Procedura została przeprowadzona w luksusowym pokoju The May Fair Hotel w Londynie. Lisa sama wpisów na zdjęcie jej "twarz pozłacanej" trochę później. Na zdjęciu model wskazuje na pewne podobieństwo z egipskiej mumii.

Pozłacane maski z jadu pszczelego są stosunkowo nowa kategoria produktów kosmetycznych ultra-luksusowych. Ich deweloperzy twierdzą, że złoto i trucizna skutecznie odmłodzić skórę, poprawiają koloryt skóry, sprawiają, że bardziej istotne, "zamrożenie", podnoszenie lub "pompa", że, itp Generalnie, są naturalną alternatywą dla botoksu. Maski wyeliminowania zmarszczek skutecznie walczy z utratą elastyczności ze względu na wiek, wzrost pigmentacji, podrażnienie i stan zapalny.

Twórca techniki z firmy Rodial, Hannah Kelly twierdzi, że te zabiegi na twarz przeciw starzeniu są absolutnie unikalne na rynku, ponieważ wykorzystać moc uzdrawiania złota, znany od czasów starożytnych, i połączyć je z nowoczesnymi technologiami dla skóry obchodzi. Anna mówi, że złoto jest traktowanie ludzi przez wieki. Kleopatra spała ze złotem na twarz; złota stale wykorzystywane do celów kosmetycznych w starożytnej Ayurveda. Więc będziemy musieli zaoszczędzić wystarczająco dużo pieniędzy, aby przetestować cudowną moc tego wspaniałego maską na siebie.

Maski tlenowe dla psów

Maski tlenowe dla psów
Maski tlenowe uratować życie.

Ekspert zwierząt Wendy Nan Rees znaleźć historię tej dziewczynki historia inspirujące. Będziesz też.

Jest to wezwanie do wszystkich miłośników zwierząt i przedsiębiorców podobne. Spotkałem młodą damę w tym tygodniu, że muszę opowiedzieć o. Ona stała wynalazca z powodu jej miłości do psów i jej wytrwałej pasją do znalezienia sposobu, aby zapisać życia psa. Czułem, że to tylko w prawo dla mnie, aby udostępnić tę wspaniałą opowieść o nadziei i marzeń. Ta historia dowodzi tylko, że można zrobić wszystko, jeśli umieścić swój umysł do niego i ciężko pracować!

Meet Monica

Monica i ona jest dziesięć-letni piątym równiarka w Gimnazjum w Pocahontas Powhatan County, Virginia. Przyjechała na pomysł pozyskania pieniędzy na zakup zwierzaka Maski tlenowe jej lokalnej straży pożarnej po obejrzeniu historię wiadomości, gdzie maska ​​tlenowa został użyty do zapisania rodziny zwierzaka po pożarze domu.

Monica mówi: "Jestem miłośnikiem zwierząt i opieki dużo o wszystkich zwierząt. Chcę zostać weterynarzem, kiedy dorosnę i otworzyć własną klinikę. Mam nadzieję zebrać wystarczająco dużo pieniędzy, aby kupić domowych zestawów maski tlenu dla każdej remizie . To by mnie tak szczęśliwy, wiem, jedna z moich masek tlenowych pomógł uratować życie zwierzaka. "

Jak Maski tlenowe dla psów może pomóc

Czy wiesz, że w czasie pożaru, pies rodziny ukryje dla bezpieczeństwa ze strachu, co uczyni go lub ją bardzo wrażliwe na dym. Pies wdycha, i może prowadzić do śmierci w wielu przypadkach. Teraz o to czego nie wiesz: nasze psy i wiele innych zwierzęta nie mogą podjąć regularną tlenu, ponieważ nasze ludzkie maski zbudowane są zbyt duże, aby zmieścić ich twarze. Oczywiście, jest to coś, czego osobiście nie pomyślał. Monica nie słuchając wiadomości lokalne, a tutaj jest to, co odkryła.

Gdy strażak ratuje zwierzę z płonącego budynku, zwierząt często potrzebuje dużo tlenu na raz. Choć ludzkie maski tlenowe nie pasuje do naszych futrzastych przyjaciół, jest maska ​​do resuscytacji specjalnie dla zwierząt. Zestaw maska ​​pochodzi z trzech rozmiarów masek, więc mogą być zamontowane na zwierzęciu, jak mały jak szczur lub tak duże jak Saint Bernard.

Maski pasował wokół ust i nosa, więc chroni ratownika od ugryzienia, jak przerażone zwierzę zaczyna się ożywić. Niezliczone zwierzęta zostały już zapisane przez tych zestawów maski i maski mogą być wykorzystane ponownie i ponownie po czyszczeniu. Biuro każdego weterynarza ma tych masek, ponieważ używają ich, kiedy umieścić psa lub zwierzę, w znieczuleniu do operacji.

Poważny problem

Dziś, Monica ma do czynienia z prawdziwym problemem. Jest nie tylko nasz kraj opanowany przez kryzys finansowy, ale fakt, nie wszystko ogień stacje wyposażone są w tych specjalnych masek. Z wielu działów stojących cięć budżetowych, te maski nie są dla nich priorytetem. Dziesięć lat Monica z Virginia zobaczył maski tlenowe dla zwierząt wykorzystywanych do uratować czyjeś psa na nowości jedną noc i zorientował się, że potrzeba i mogła pomóc. Więc Monica, teraz zaczęły finansować podwyżkę. Oto, co robi, aby pomóc stacje fire.

Monica zaczął lokalnie z jej okręgu, ponieważ straż pożarna jest prowadzony wyłącznie przez wolontariuszy. Zaczęła poprzez puszki zbierania i prosząc lokalnych firm, czy byliby chętni do jej puszki na zewnątrz. Z pomocą swojego ojca, stworzyła stronę internetową, aby rozpowszechniać i przyjęcia darowizny internetowych.

Monica stworzył także ulotki i powiesił się w tych przedsiębiorstwach. Szybko osiągnął cel dla jej pierwsze cztery zestawy maskę i od razu wiedziała, że ​​chce nadal pracować, aby te maski oszczędności życia na każdym straży pożarnej na całym świecie, że ich potrzeby.

Make A Difference

Podziwiam Monikę do podejmowania różnica dla naszych ukochanych psów i zapisywanie tak wiele istnień ludzkich. Uwielbiam też zobaczyć i przeczytać, co następne pokolenie już robi. Monica jest tylko w piątej klasie, ale jest przedsiębiorca, zbiórki pieniędzy i tak, miłośnikiem psów. Bravo Monica! Mówię "Dziękujemy!" od wszystkich miłośników psów.

Jeśli chcesz pomóc w zapewnieniu maski tlenowe dla psów, skontaktuj się ze strażą pożarną. Jeśli potrzebują tego sprzętu do ratowania życia, będą wdzięczni za darowiznę.

Więcej porad Od Wendy

 • Znaczenie Dog ID Tagi
 • Dawcy krwi psów
 • Bezpieczeństwo katastrofa dla psów
 • Zwiedzanie Your Dog at Night
 • Pet Safe Pest Control

Aspiryna Facial Mask

Zazwyczaj aspiryna lub naukowo, kwas acetylosalicylowy, mogą być stosowane nie tylko jako przeciwgorączkowe. Będziemy ujawniać tajemnice aspiryny twarzy maskę.

Aspiryna Facial Mask

Aspiryna ma działanie przeciwzapalne i właściwości wysuszające i to jest dobre dla skóry tłustej i problematycznej, że cierpi na trądzik. Aspiryna maska ​​pomoże Ci usunąć drobne zaczerwienienia i pryszcze na twarzy, wybielić skórę i sprawiają, że bardziej miękka i gładka.

Dla skóry suchej i wrażliwej, maski aspiryny należy stosować bardzo ostrożnie, w przeciwnym razie można by jeszcze bardziej suche i spowodować reakcję alergiczną. Dlatego przed zastosowaniem maski, to wskazane jest, aby przetestować na niewidocznym obszarze skóry.

Aby przygotować maskę aspiryna, musisz 2 tabletki aspiryny. Zmielić je na papkę, dodać 3-4 kropli wody. Następnie dodać łyżeczkę miodu (upewnij się, że nie jesteś uczulony na tego produktu) lub oleju roślinnego. Wymieszać wszystkie składniki i stosuje się do twarzy.

Stosuje się maskę aspiryna raz w tygodniu przez 10-20 minut. Pamiętaj, że zbyt dużo aspiryny lub długotrwałej ekspozycji na może powodować alergie skórne lub oparzenia.

Twarzy maski dla palących

Twarzy maski dla palących
Nie muszę wspomnieć, że skóra twarzy palaczy jest jak pergamin niż pachnące różą. Domowe odżywcze maski na twarz, co pomaga palaczom, aby ich skóra suszy nikotyny wyglądają znacznie lepiej. Twarzy maski są niezbędne dla palaczy, ponieważ szkody nikotyny elastyczna warstwa skóry i redukuje poziom kolagenu. Powoduje to utratę niezbędnych witamin, jak również zaburzenia metabolizmu skóry i niedoboru tlenu.

Problemy skórne palaczy

Problemy te idą w parze z przedwczesnymi zmarszczkami, jak również z suchym i bladej skórze. Nie wspominając już o wczesnych zmarszczek wokół oczu i ust. Palacz może uciekać się do domowych środków zaradczych, aby skutki palenia na skórze mniej negatywnych.

Ciepłe mleko "działa" oraz na noc. Przy okazji, ze szklanką ciepłego mleka, nie będzie się pragnienie posiadania kolejnego papierosa przed pójściem do łóżka.

Kruszyna i Sour Cream Facial Mask

Pierwszym rozwiązaniem jest maseczka wykonana z rokitnika i śmietaną przywracania tonu skóry twarzy. Na masce, wymieszać jagody z ziemi kruszyny jedną łyżkę kwaśnej śmietany. Nałożyć na twarz i szyję i pozostawić na 15 minut. Zastosuj maskę 1-2 razy w tygodniu.

Aloes i Honey Facial Mask

Możesz mielenia liści aloesu i wymieszać je z jedną łyżką miodu, a następnie zastosować mieszankę na twarz i szyję.

Istnieje przekonanie, że jedzenie owoców i warzyw, a do picia mleka pomoc palaczom walczyć ich zły nawyk.

Marchew i Persimmon Facial Mask

Marchew i Persimmon są także zdrowe dla skóry twarzy. Są one bogate w przeciwutleniacze i beta-karoten, które są niezbędne dla palaczy.