grsail.com

fontana dom mody

Dom mody Gucci Otwiera Muzeum

Włoski dom mody Gucci kontynuuje wprowadzanie wielu nabywców z jego ponad bogatej historii. Nie tak dawno temu, eksperci Gucci pokazał stare techniki dokonywania akcesoria ręcznie w największych stolicach mody na świecie, muzeum, które planuje otworzyć Gucci we Florencji będzie miejscem do oceny rocznika akcesoria do domu w przyszłym roku.

Dom mody Gucci Otwiera Muzeum

Głównym ekspozycja muzeum będzie imponująca kolekcja akcesoriów Gucci rocznika odkupione przez spółkę z kolektorów przez służby rozpoczętej we współpracy z domem aukcyjnym Christieâ € ™ s. Usługa uruchomiona w tym roku pozwoli właścicielom akcesoriów Gucci otrzymać fachową ocenę wartości aukcji modeli czasem przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Sprzedam markowe ubrania z linii mody Chanel

Sprzedam markowe ubrania z linii mody Chanel

Urodzony w Saumur, Francja, w 1883 roku, Gabrielle Bonheur "Coco" Chanel stała się jedną z sił napędowych w kierunku komfortu i wrażliwości w modzie damskiej. Znani dla zapachu i "małej czarnej", Coco Chanel zmarła w 1971 roku, a teraz Karl Lagerfield jest odpowiedzialny za projekt dla Domu Chanel.

Odzież i akcesoria Chanel są prawdziwe inwestycje w dobrego smaku i jakości. Przed robić zakupy, uczyć się nieco więcej o Coco i mody linii Chanel tutaj. Ten artykuł będzie również pokazać, jak znaleźć i kupić akcesoria i odzież.

 1. Coco Chanel rozpoczęła się z małym sklepie, gdzie zaprojektowane kapelusze do sprzedaży do elity kobiet w społeczeństwie. Choć urodził się w biednej rodzinie, że związał się z kilku dobrze do zrobienia chłopaków, którzy pomagali jej się jej start w branży mody.
 2. Nazwa "Coco" pochodzi od pseudonimu Chanel używany podczas krótkim epizodzie jako piosenkarz kabaretowy.
 3. W 1920 roku, zaczęła łączenie elementów odzieży męskiej z mody kobiet. Zaprojektowała krótsze spódnice i wykonane ubrania w pojemniejszy cięć, aby dodać funkcje, które znaleźć wyzwolenie kobiet, które zostały zamknięte w gorsetach i restrykcyjnych odzieży na tak długo.
 4. Słynne perfumy Chanel nr 5 został stworzony w 1921 roku i pozostaje popularny zapach nawet dzisiaj.
 5. Chanel, mała czarna sukienka hit pasa startowego w 1926 roku i był jednym z najlepszych momentów w historii mody. Od tego czasu, każdy dom mody przyjęła własną wersję sukni, i jest to nadal znajdują się w kolekcjach Chanel. Coco zaprojektowane również garnitury-jak, torebki i kardigany, które natychmiast stały się klasykami haute couture.
 6. Coco Chanel zmarła w 1971 roku w wieku lat 87. W tym czasie była zajęta projektowaniu odzieży dla jej następnego wiosennej kolekcji.
 7. Dziś, Karl Lagerfield jest projektantem Domu Chanel. Jego projekty są prawdziwe wizji Coco Chanel stworzył ze swoim wysublimowanym poczuciem stylu i jakości.
 8. Sklep firmowy Chanel amerykańska znajduje się na 57th Street w Nowym Jorku. Tutaj znajdziesz pełną gamę gotowych do noszenia ubrania, akcesoria, buty, biżuteria, i zapach.
 9. Aby znaleźć sklep, który prowadzi Chanel odzież blisko ciebie, użyj funkcji Znajdź sklep na stronie Chanel.
 10. Vintage ubrania Chanel i pozostałe elementy są przedmioty kolekcjonerskie, i można je znaleźć w domach aukcyjnych, sprzedawców mody, a nawet w Internecie. Jeśli planujesz zakup rocznika element, mają wyglądał na przez sprzedawcę Chanel, aby zapewnić, że jest to prawdziwy artykuł.
 11. Chanel projektuje i produkuje linię okularów, które jest jednocześnie modne i praktyczne. Możesz znaleźć te kolekcje prawie wszędzie projektant okulary jest sprzedawane.

Istnieje mnóstwo opcji projektant odzieży tam, ale Chanel ma już jakiś czas i może być uznane za wiarygodne źródło w świecie mody. Powodzenia w znalezieniu kolejnej Chanel kawałek!

Szybkie porady:

 • Klasyczne elementy Chanel stać się z czasem bardziej wartościowe niż modnych dodatków do każdej kolekcji.
 • Pierwszy sklep firmowy Chanel został zlokalizowany w hotelu Ritz w Paryżu, we Francji, i pozostała tam nawet pod okupacją hitlerowską.

Jednorazowa Citroëna i Kenzo

Czy Citroën popadnięcia w zwyczaju rozdawać swoje DS3 s do stworzenia serii jednorazowych? Zaczęło się wiosną z współpracy z renomowaną Yves Saint-Laurent, który zakończył się w tworzeniu jeden bardzo szczególny DS3. Teraz nadszedł czas na DS3 Kenzo.

Jednorazowa Citroëna i Kenzo

Japoński dom mody wymyślił specjalny projekt graficzny, który zdobi dach samochodu i jest zreduplikowana środku na siedzeniach.

DVF Google Glass

Google znalazł sposób, aby promować swój nowy gadżet - oni współpracę z projektantem mody. Diane von Furstenberg i jej dom mody DVF.

DVF Google Glass

23 czerwca wspólne zbieranie Google Glass będą prezentowane. Zaoferuje 13 okularów, w tym 8 okulary i 5 zwykłych okularów. Nowe pozycje można kupić online w serwisie Szkła i stron internetowych Net-A-Porter. Będziesz także być w stanie kupić je jako część DVF Resort 2015 kolekcji.

DVF nie został przypadkowo wybrany do współpracy, ponieważ Google jest przyjacielem domu mody od wielu lat. We wrześniu 2012 roku, Diane von Furstenberg, jako pierwszy projektant, który zaprojektował okulary dla Google Glass, a wszystkie modele w DVF wiosna-lato 2013 koncert nosił okulary high-tech na wybiegu.

DVF Google Glass

Na zdjęciu: Diane von Furstenberg i Google założyciel Sergey Brin w DVF wiosna-lato 2013 koncert (wg Reuters).

Cena za Google i DVF wspólnego produktu jest 1,620 dolarów, podczas gdy zwykle Google Glass są nieco tańsze - 1500 dolarów.

Yves Saint Laurent Fashion House zmienić nazwę

Duże zmiany czekają Yves Saint Laurent Fashion House. Założona w 1960 roku z powrotem, chce stać się bardziej nowoczesna i dynamiczna, iz tego powodu, że jest nawet gotów zrezygnować z części nazwy swojego founderâ € ™ s.

Yves Saint Laurent Fashion House zmienić nazwę

Takie pogłoski były zgłaszane przez autorytatywne portal WWD. Hedi Slimane, szef Domu, powiedział, że jest gotów dać mu nową nazwę Saint Laurent Paris. Ale nie ma mowy o zmianie rozpoznawalnego logo YSL. Pozostanie on sposób, w jaki jest znany fanów i wielbicieli.

WWD zauważa, że doszło precedensy zmianę nazwiska w świecie mody. Dom mody Coco Chanel stała tuż Dom Chanel. Christian Dior od dawna nazywane Domu Dior.

Założyciel YSV Domu, Yves Saint Laurent, zmarła cztery lata temu. W ciągu ostatnich lat, mistrz doświadczył wielu konfliktów dotyczących jego dziedzictwo. Nie był zadowolony ze sposobu jego spadkobiercy, w tym słynnego Toma Forda, wykorzystywał swoją nazwę, a z lekceważącym stosunkiem do historii Branda € ™ s. Yves Saint Laurent napisał nawet do Toma Forda, który w ciągu 13 minut od pojawienia zniszczył 40 lat Laurentâ € ™ s kariery.

Zmiana nazwy nie została jeszcze zakończona, to jest dopiero początek. Hedi Slimane została ostro skrytykowana za jego intencji. Leta € ™ s sprawdzić, czy decyduje się skończyć.

Francuski Dziewczyny

Francuski Dziewczyny

Często mówi się, że Francuzki mają, że niektóre Je ne sais quoi, że przemawia do elegancji pewność, że nie jest ani dumny i apodyktyczny, ale ostro występuje jednak. Francuzki są postrzegane jako uosobienie zaufania, stylu i wyrafinowania. Co takiego jest w dziewcząt we Francji, które wydają im się emanują te cechy tak naturalnie?

Fakt vs Fiction

Oczywiście, nie każda dziewczyna w Francji emanuje spokojną pewność siebie i klasy, że reszta świata stowarzyszonych z francuskimi kobiet. Tak jak nie każdy nowojorczyk jest zawsze w pośpiechu i nie każda dziewczyna w Los Angeles stara się zostać aktorką, idea typowym francuskim dziewczyna jest niuans kulturowego. Z powiedział, że jeśli przestrzegać dziewczyny z Francji, można prawdopodobnie wybrać się na kilka charakterystycznych cech, które właśnie może przekładać się, że pewne "je ne sais quoi", że reszta populacji kobiet na świecie jest po prostu umiera skopiować z francuskich kobiet ,

Co Zazwyczaj Definiuje Francuski dziewczyna

Trudno wskazać jedną rzecz, jak typowo francuskim. Jednakże, istnieje wiele rzeczy, które ludzie widzą i podkreślić jako prawdziwie francuskim. Nie ma wątpliwości, że dokładnie określa, że ​​wszystko, co francuskie dziewczyny kwintesencję, to naprawdę przekłada się na zaufanie i wyrafinowania w sposób, który ma przyjść do określenia kobiety z całej kultury.

Styl i Moda

Paryż jest z pewnością epicentrum świata najmodniejszych projektantów. Po tym wszystkim, prawie każdy większy dom mody na świecie ma siedzibę w Paryżu. Na dodatek, w szczególności paryscy dziewczyny wydają się być zawsze ubrana bardzo dobrze w porównaniu do ich amerykańskich odpowiedników. Choć Amerykanka nie dwa razy pomyśleć o pozycji do sklepu spożywczego w spodnie potowych, kapturem i trampki, które po prostu nie jest w przypadku Francji. Większość Francuzek nie uważają, wychodząc z domu, w trampkach po prostu dlatego, że były one wygodne. Prawdą jest, że nigdy nie --or bardzo rarely-- złapać francuskiej kobiety w supermarkecie z poty, zwłaszcza w Paryżu.

Francuski Kobiety i jest cienki

Jest to błędne przekonanie, że wszystkie Francuzki są cienkie. Wszelkie zamiatanie uogólnienie jest oczywiście fałszywe, ale problemem otyłości Francji jest znacznie mniej katastrofalne niż Ameryce. W Stanach Zjednoczonych, 64,1% kobiet za otyłych w porównaniu do skrajnie niskiego 15% kobiet we Francji. Jeśli spojrzeć na dane porównywalnie, to łatwo zrozumieć, dlaczego stereotyp kobiety exists.With cienką francuskiej, że powiedział, wielu uważane styl życia Francuzów w ogóle za znaczącą pomoc w utrzymaniu otyłości w zatoce. Francuzi często oferują wiele produktów sezonowych w ich żywności, a zwłaszcza w Paryżu, chodzenie jest zgodne środek transportu. Porcje, nawet w restauracji, są zazwyczaj mniejsze niż w Stanach Zjednoczonych.

Casual Nagość i francuska dziewczyna

Prawdą jest, że w ogóle, Francuzi są dużo bardziej komfortowe gołym postaci ludzkiej, niż w populacji ogólnej amerykańskiej. Jednakże, nie jest to ograniczone do francuskich kobiet. W ogóle, nagość jest rozpatrywana jako coś, co jest naturalne, a ciało ludzkie jest często podziwiana za jej walory estetyczne. Choć postrzeganie może być, że Francuzka jest wygodne w jej ciele, prawda jest taka, że ​​Europejczycy w ogóle są bardziej komfortowe z nagiej postaci w porównaniu do Stanów Zjednoczonych.

Je ne sais quoi

Więc co można powiedzieć o francuskich dziewcząt? Tak, jak to byłoby fałszywe stereotyp amerykańskich kobiet, jedna ogólnego oświadczenia nie może być prawdą dla wszystkich francuskich kobiet. Jeśli jednak uważnie obserwować kulturę francuską, może dojść do wybrać się na niektóre z tych spokojnej pewności, że Francuzki są znane.

Stella McCartney Perfumy

Stella McCartney Perfumy

Spritz na jakimś Stelli McCartney perfum i zafundować sobie zapachy, które są unikalne, enigmatyczne i pamiętaj, aby przyciągać uwagę.

O Stella McCartney

Ona może być znany jako zagorzały wegańskie lub córką Paula McCartneya, ale Stella McCartney poczyniła ogromny nazwę dla siebie w przemyśle mody i urody. W ostatnich latach, stylowe projektant prawie zrobić wszystko! Ona rozpoczęła swoją tytułową dom mody w 2001 roku, i wprowadził szeroką gamę gotowych do noszenia mody i akcesoriów, w tym okulary i torebki damskiej.

Jesienią 2005 roku McCartney współpracował z szwedzka sieć odzieżowa Hennes & Mauritz (H & M) do produkcji limitowanej edycji, zbieranie jednorazowy. Wprowadzanie na rozmach McCartney ostre cięcia i klasyczny krój z rynku mainstream, zbiór był natychmiastowy sukces, sprzedając się w zaledwie kilka minut, w niektórych miejscach.

Etykieta McCartney pracuje trzy sklepy flagowe, znajduje się w londyńskiej dzielnicy Mayfair, w Los Angeles West Hollywood i nowojorskiej dzielnicy Meatpacking. Dodatkowo, produkty projektanta są sprzedawane w wielu krajowych i internetowych sprzedawców.

Następny krok oczywisty

Sukces jasno i mocno w jej uścisku, Stella McCartney zwrócił jej uwagę na branży kosmetycznej. Etykieta McCartney współpracował z Yves Saint Laurent (YSL) Beauté, zapach i kosmetyków podziału Grupy Gucci, do rozwoju, produkcji i dystrybucji linii perfum, kosmetyków i produktów do pielęgnacji skóry.

YSL Beaute udane współpraca jest z takich marek jak Balenciaga i Boucheron, jak również mocną pozycję McCartneya w branży mody, wszystkich, ale Wspaniałe rzeczy dla przedsięwzięcia projektanta do piękna.

Perfumy Kolekcja Stella McCartney

Być może najbardziej intrygującym elementem perfum kolekcji Stelli McCartney jest możliwość odwołania się do szerokiego grona kobiet. Jeden zapach może być ciemny i dramatyczne, podczas gdy inne mogą być świeże i owocowe. Można zatrzymać ruch z jego śmiałych notatek, a inna może delikatnie zapach powietrze najmniejsze skinienie coś słodkiego i zabawny. Bez względu na wiek kobiety i osobowość, ona po prostu może znaleźć coś, że ona kocha się w tym małym, ale imponującym kolekcji.

Stella

Wdzięcznej nazwie Stella jest zapach, który rozpoczął to wszystko w 2003 roku Jego prosta nazwa zdradza złożoność zapach i głębokość, a McCartney potwierdził tyle sama, kiedy powiedziała, że ​​chce, że jest więcej niż po prostu "pomijanie w całym kraju w plisowany spódnica w letni dzień. " Innymi słowy, nie jest to perfumy flash-in-the-PAN, który trwa tak długo jak ostatni trendu. Jest to nowoczesny, wyrafinowany i łatwy do noszenia w prawie każdym środowisku, z miejsca pracy do kawiarni.

Stworzony przez Jacques Cavallier mistrz perfumiarz, których zapachy innych Carolina Herrera Chic to i Alexander McQueen Brytania, Stella wywołuje pewną kruchość, że najlepiej jest zdefiniowany przez jego delikatnych, kobiecych nut:

 • Rose Essence
 • Piwonia Kwiat
 • Mandarynka
 • Rose Absolute
 • Bursztyn

Rozważ ten zapach badania w kontrastów: Noty róży są świeże i czyste, podobnie jak ostry zapach zroszony ró na letnie dni, podczas gdy uwaga bursztyn jest ciepła i spokojna. To działa w celu zmiękczenia prężny różany wiadomości, ale nie bierze się od niego.

Stella jest dostępny w wielu preparatach, w tym:

 • Eau du Parfum Spray Torebka
 • EDP ​​Spray Eau du
 • Eau du Parfum roll-on
 • Krem do ciała
 • Body Milk
 • Peeling

Dodatkowo, silniejsza wersja zapachu, zwana Rose Absolute, jest również dostępna. Składa się ona z tych samych dźwięków, ale oferuje głębsze, jaśniejsze i bardziej wyjątkową róży zapach.

Stella w dwóch

Nikt nie powinien być zaskoczony, aby dowiedzieć się innowacyjną stronę McCartneya. Rozciąga się po mistrzowsku do popularnej linii zapachowej z najnowszego członka kolekcji, Stella w dwóch. To w dużej mierze niespodziewane koncepcja przynosi dwa zapachy razem w nowoczesnym opakowaniu, oferując opcje noszącego w bród.

Stella In Two Peony

Ten kwiatowy eau du toaleta jest lekki i seksowny, z ostrym skręcie niespodziewanie. Notatki obejmują:

 • Pink Peony
 • Czarny pieprz
 • Bursztyn
 • Cedar Wood
 • Paczula

Stella w dwóch Amber

Ten stały perfum jest sformułowany, aby być przekładane z zapachem Peony lub nosić samodzielnie. Tak czy inaczej, jego głębokie, enigmatyczna i bogaty bursztyn notatka jest potężnym i uwodzicielski.

Gdzie Zakup

Zapachy Stella McCartney są dostępne w sklepach w całym kraju, oraz w Internecie na Sephora.

Ostatnio John Galliano Bielizna Kolekcja

Dom mody John Galliano zaprezentował ostatnią kolekcję ubrań stworzonych przez projektant John Galliano contraversial, przeznaczonych do domu z jego nazwiskiem.

Ostatnio John Galliano Bielizna Kolekcja

Według marki mody, głównym tematem, że inspiracją do stworzenia tej kolekcji była twórczość tancerza Rudolf Nureyev i rosyjski balet, który służył również jako potężne źródło pomysłów na najnowszej Mena € ™ s pret-a-porter Kolekcja.

W czerwcu zespół kreatywny domu mody John Galliano ma nowego lidera, Bill Geytten, który zaprezentował kolekcję wiosna-lato 2012 podczas Johna Gallianoâ € ™ s absense i który pracował jako asystent brytyjskiego projektanta od ponad dwudziestu lat ,

Prezes LVMH, Bernard Arnault, ogłosił, że po dokonaniu pewnych antysemickie wypowiedzi Sam Galliano nigdy nie powrócić do grupy spółek, która jest właścicielem takich marek jak Christian Dior, John Galliano.

Ostatnio John Galliano Bielizna Kolekcja

Ostatnio John Galliano Bielizna Kolekcja

Ostatnio John Galliano Bielizna Kolekcja

Ostatnio John Galliano Bielizna Kolekcja

Ostatnio John Galliano Bielizna Kolekcja

Ostatnio John Galliano Bielizna Kolekcja

Lindsay Lohan Emanuel Ungaro zwolniony z

Lindsay Lohan będzie prawdopodobnie uzyskać więcej wolnego czasu na jej aktorstwo, 6126 linii legginsy lub życiem osobistym. Minęło zaledwie kilka miesięcy od powołania Lohan jako artystycznego doradcy Emanuel Ungaro przed dom mody odprowadzanych ją.

Lindsay Lohan Emanuel Ungaro zwolniony z

Powodem był przede kolekcji ostatniego Lohan Emanuel Ungaro dla, nie powiodło się z krytyków i niepopularne z klientami tej marki. Emanuel Ungaro, że jej debiut "katastrofy". Niefortunne projektantem był nigdzie ich nie widać na Paris Fashion Week w dniu 8 marca.

Właściciel Ungaro Asim Abdullah powiedział za kulisami, że Lohan nie była zaangażowana w jesień / zima 2010 kolekcja. Lohan została zastąpiona Estrella Archs.

Dior Croisette Makeup Kolekcja na lato 2012

Lato to najlepszy czas, aby być jasne, więc nie bój się eksperymentować z kolorem! Zdecydowano przez dom mody Dior: jego nowa kolekcja Croisette jest poświęcony Morzu Śródziemnym, i nie ma miejsca na skromność i jednolitości w nim.

Dior Croisette Makeup Kolekcja na lato 2012

Szeroka linia makijaż oczu jest reprezentowana przez dwóch palet kolorów 5 pięć Couleurs Croisette Edition: ciepły (Aurora) i zimnego (basen) palety; Dior Couleur Eye Gloss cienie żel z efektem chłodzącym w czterech odcieniach (Seashell, Zachód słońca, Azur i Tan), jak również turkusowe wodoodpornym Diorshow Waterproof Liner.

Dior Croisette Makeup Kolekcja na lato 2012

Makijaż na wargach zapowiada się nie mniej soczyste dzięki trzech odcieniach (kryształowe, Kryształ Crystal Coral różowy) z delikatnym połyskiem balsamem do ust Addict Lip Balm, trzy odcienie (pałac, Casual Złote i Jet Set) kremu Addict Lipstick i cztery Addict Ultra Gloss (Sunrise odcienie złota, Brązowy Panama, Różowy Croisette, i Orange Pareo) do ust.

Dior Croisette Makeup Kolekcja na lato 2012

Świeże i opalona twarz będzie pod opieką sześciu kolorach (Kochanie, Amber, cynamon, Pikantny, Toffee i Siennej) od bronzer z bardzo lekkiej konsystencji Nude Glow Sun Powder, a także w proszku-wyróżnienia Poprawa zdrowy blask Proszek w czterech kolorach - Aurora, Sunlight, Zenith i Zachód. Prawdziwe stwierdzenie kolekcji jest zwarta Dior Nude Tan szczotka Szczotka.

Chanel Cruise Collection 2011-2012

Aby mieć pewność, że początek festiwalu w Cannes jest czarujący, wybitny projektant domu mody Chanel, Karla Lanerfild, postanowił przejąć inicjatywę w swoje ręce i zgłosił to zrobić sam. Wprowadził nowy Chanel Cruise Collection 2011-12 w hotelu Cap Eden-Roc pozwalając charakter dbać o otoczenie.

Chanel Cruise Collection 2011-2012

Wybrał się wspaniałe widoki na góry i Morze Śródziemne będzie sceneria jego kolekcji. Cruise Line jest w duchu 1950-s, i jest oznaczony przez połączenie pewnej dyscypliny w sukni i ewidentnej glamour. Utalentowany projektant udało się zjednoczyć te przeciwstawne tendencje. Garnitury, szczupła Tweed, proste jeansowe kurtki, szorty, swetry szerokie kwiatowymi nadrukami, z mega duże kieszenie i wiele, wiele innych rzeczy stały trend sezonu.

Chanel Cruise Collection 2011-2012

Pokaż również odnotować obecności królewskich gości - Princess of Hannover. Ponadto, wiele gwiazd nie omieszkał odwiedzić ulubiony dom mody show z Blake Lively, Vanessa Paradis, Kliments Roesi, Rachel Bilson, Laura Bailey, Alexa Chung i Caroline Sieber wśród nich.

Chanel Cruise Collection 2011-2012

Chanel Cruise Collection 2011-2012

Chanel Cruise Collection 2011-2012

Chanel Cruise Collection 2011-2012

Chanel Cruise Collection 2011-2012

Chanel Cruise Collection 2011-2012

Chanel Cruise Collection 2011-2012

Chanel Cruise Collection 2011-2012

Chanel Cruise Collection 2011-2012

11 Wiosna 2013 Zapachy dla kobiet

Jest jeszcze jeden miesiąc zimy w lewo przed wiosną przychodzi wreszcie (choć jest to bardzo krótki), ale my już chcemy jasne słońce, ciepłe powietrze, lekkość, nowych wrażeń, a nawet pasji. Pogoda nie może zagwarantować wszystko to do tej pory, dlatego nie ma nic dla nas, ale zwrócić się do najnowszych nowinek perfum. Po tym wszystkim, że jest to dobry zapach, który może nas przenieść w świat jasny emocje natychmiast.

11 Wiosna 2013 Zapachy dla kobiet

1. Nowa panna Dior Dior

Panna Dior Dior zapachu nie przestaje zmieniać z sezonu na sezon. Tej wiosny, przyjdzie jako woda toaletowa z nutami pomarańczy, róż (tak ukochanych przez Christiana Diora) i paczuli.

2. Shalimar Parfum Initial L'Eau Si Sensuelle przez Guerlain

Nowy zapach od domu mody Guerlain Shalimar Parfum nazywa Wstępne L'Eau Si Sensuelle. Jest to nowa wersja słynnego zapachu Shalimar. Jego delikatna kompozycja łączy w sobie nuty musujących cytrusów, zielone nuty kwiatowe akordy i eleganckie. Jej głównymi składnikami są bergamotka, neroli, jaśminu i.

11 Wiosna 2013 Zapachy dla kobiet

3. Nina L'eau Nina Ricci

Dom mody Nina Ricci prezentuje nowe perfumy o nazwie Nina L'eau i zaprasza nas do bajki. Dzięki zamrożonych odcieniach neroli, zapach okazał się świeże i nuty kwiatów jabłoni, w połączeniu z gardenii i białego piżma, sprawiają, że szlachetny i kobiecy.

11 Wiosna 2013 Zapachy dla kobiet

4. Perfumy Thierry Mugler Womanity

Marki Thierry Mugler potrafi zaskoczyć publiczność. Nowy Womanity to mieszanka zapachów z nutami truskawek, fig, kawiorem i wody morskiej. To ma być nowym sposobem wyrażania niewidzialną więź, która jednoczy wszystkie kobiety, symbol wolności, pewności siebie i urzekającym kobiecości.

11 Wiosna 2013 Zapachy dla kobiet

5. signorina przez Salvatore Ferragamo

Nowa wersja zapachu przez Salvatore Ferragamo Signorina jest kobiece, jak poprzedni. Zawiera nuty pary ryżu i mleka, liczi musem. Zapach będzie cieszył przez eleganckie dziewczyny, którzy są chętni na podkreślenie swojej indywidualności.

11 Wiosna 2013 Zapachy dla kobiet

6. Elixir Fragrance Shakira

Nowy Elixir zapach stworzony przez piosenkarka Shakira została zainspirowana jej zmysłowego tańca. Skład pozwala odbyć podróż do świata, hipnotycznym owiane z pragnień i kobiecości. Górne nuty są oznaczone kwiatu pomarańczy i czarnego pieprzu. Nuty serca zawierają piwonia, frezja i brzoskwini. Nuty bazowe są reprezentowane przez bursztynu, piżma, styrax, brązowy cukier i cedru białego.

11 Wiosna 2013 Zapachy dla kobiet

Zapachy Jardin Noir 7. Tom Ford

Do nowego sezonu, Tom Ford przygotował linię zapachów nazwie Jardin Noir. Otwiera zakazaną stronę czterech najbardziej znanych składników zapachowych: róża, narcyz, lilia i hiacynt. Kolekcja służy jako środek do zanurzyć się w zakamarkach pachnącym ogrodzie nocy, gdzie zwykłe i znajome zapachy czasami szokującą formę.

11 Wiosna 2013 Zapachy dla kobiet

8. Czarny Gucci Guilty

Guilty Black, jeszcze bardziej odważna wersja zapachu Gucci Guilty, to perfumy dla kobiet, zainspirowany głębokim tajnym pasją. Ten prowokacyjny i seksowny zapach otwiera się z jasnymi nutami czerwonych owoców i różowego pieprzu. Jego serce składa się z soczystych malin, bzu i sypkim fioletu, a dźwięki zamykające są reprezentowane przez akordów paczuli i bursztynu.

11 Wiosna 2013 Zapachy dla kobiet

9. Marc Jacobs wprowadza trzy Wiosenne zapachy

Wiosną 2013, Marc Jacobs marki perfum będzie miał trzy więcej słoneczne lato i produkty oparte na klasycznych popularnych zapachów stworzonych przez projektanta: Daisy Sunshine, Daisy Eau tak świeże i Oh, Lola! Sunsheer. Daisy Sunshine jest w kolorystyce pomarańczowej, przypominając centralnych nutami kompozycji - morela i liczi. Daisy Eau So Fresh jest produkowany w różowej butelce, stanowiących nuty grejpfruta i truskawki. Oh, Lola! Sunsheer jest w niesamowitym zielonej butelki i reprezentuje nuty wanilii, piwonii i malin.

11 Wiosna 2013 Zapachy dla kobiet

Wideo Sylwester Dior

Dior Fashion House świętuje nowy rok ze specjalnym wideo prezentujące pachnące różowe pąki i spódnice przetargu powietrza z Branda € ™ s kolekcje w pełnej okazałości.

Wideo Sylwester Dior

Pozdrowienia wideo odtwarza najbardziej wzruszające historie Diora € ™ s kreatywności. Jego kolebką była posiadłość Vaux-le-Vicomte pałacu niedaleko Paryża, datowany na 17 wieku. Bohaterami serii wideo pojawiają się w otoczeniu królewskich wnętrz towarzyszy symbolicznych elementów marki, które na zawsze wpisane nazwiska Christian Dior i jego następców w historii światowej mody i ojczyzny, Francji. Pozycje te obejmują butelkę JA € ™ Adore zapach, Lady Dior torebki i tradycyjnych nowy wygląd sylwetki.

Przypomnijmy, że największy francuski dom mody widzi nowego 2013 roku w wraz z jej dyrektorem kreatywnym Raf Simmons, który zdołał postawić się jako godny następca dziedzictwo marki i kontynuuje swoje chwalebne czyny za ostatnie 12 miesięcy, pomimo ataków krytyków.

Christian Louboutin Sue Chanel

Słynny projektant, który miał niedawno postępowanie sądowe z Yves Saint Laurent, powiedział, że jego pomysły zostały skradzione przez innego domu mody. Christian Louboutin twierdzi, że klasyczne dwukolorowe Chanel balet mieszkania zostały zaprojektowane dzięki jego idei.

Christian Louboutin Sue Chanel

Jest to o CAMBON buty, jednego z najbardziej znaczących elementów Chanel, wraz z legendarnym 2,55 torby i Chanel № 5 perfum. Według Louboutin, mieszkania baletowe nie są związane z wielkiej Coco (jak wiemy, buty tych kobiet są nazywane po ulicy Cambon, gdzie dom mody Chanel otworzyła swój pierwszy butik w Paryżu).

Louboutin poinformował domniemanego plagiatu w wywiadzie dla The Daily Telegraph w kwestii poświęconej 20. rocznicy marki Christian Louboutin. Projektant z pewnością każdy myśli, że to jest część Chanel podstawowych produktów, ale mieszkania nie zostały baletowych produkowane zanim zaczął tam pracować.

Versace dla H & M

Kolekcja Versace będzie kapsuła zbliżające za wysoką ulicy giganta, co zostało oficjalnie potwierdzone przez H & M. Tak, Versace wyrównany innych głośnych H & M współpracowników, których wykaz zawiera Karl Lagerfeld, Alber Elbaz, Stella McCartney, Jimmy Choo i Comme des Garcons.

Versace dla H & M

Firma przedstawia ekskluzywną kolekcję - najnowszy wyjście z dyrektorem kreatywnym Donatella Versace - jak jest w doskonałej zgodzie z dziedzictwa marki, chluby "żywiołowość w ekskluzywnych materiałów" oprócz oczekiwanego druku i skóry.

W poniedziałek fani Versace może ukraść zobaczyć tego, co nadchodzi, gdy Donatella Versace odwrócił się na pokazie męskiej Versace w Mediolanie w przedmiocie z kolekcji H & M. W swoim wystąpieniu powiedziała, że ​​był "zachwycony" ze współpracy z H & M w zakresie pozyskiwania ich dużą publiczność. Ona również podkreślają, że nowa produkcja jest "kwintesencją Versace", który z pewnością będzie bardzo mile widziane przez tych, którzy podziwiać kreacje obie firmy.

Versace dla H & M

Trafi na półki zaczynające się na 17 listopada kolekcji damskiej, będą korzystać z odzieży męskiej i - po raz pierwszy w współpracy H & M projektanta - mały zestaw agd rzeczy do łóżka i sofy.

Kolekcja damska numeracja coś jak 40 elementów będzie się składać głównie sukienki, wykonane z jedwabiu, skóry i usiane wydruków, wraz biżuterii i wysokie obcasy. Nie będzie również biżuteria dla mężczyzn, ich bardziej klasycznie zorientowanych kolekcji z smokingach z nienaganną krawiectwa i dopasowanie pasów.

Versace dla H & M

Jest już następny w kolekcji linii w ramach przygotowań do stycznia 2012 mężczyzn i kobiet zużycia sprzed wiosny.

Versace dla H & M

To może być jakiś decyzja dla Versace, biorąc pod uwagę politykę dawna o przykręcanie oferty do produkcji zakresy z bardziej przystępne ceny tagów. Nowy York Magazine cytowany Donatella wyjaśniając a NY Times mówić, że - z szacunkiem dla każdego, kto myśli inaczej - została ona stara się zrobić Versace luksusowy dom mody i to nie byłoby właściwe, aby obniżyć ocenę. Mimo to powiedziała, że ​​oddanie jej linii w H & M "pomylić marki."

Givenchy i Burberry makijaż Kolekcje z wiosny 2013

Już mówiłem o nowych produktów do makijażu Dior na wiosnę 2013 sezonu. Więc teraz, proponujemy widząc, co Nowości inne marki do makijażu, takich jak Burberry i Givenchy mają.

Givenchy i Burberry makijaż Kolekcje z wiosny 2013

Kolekcja Burberry Makijaż

Burberry Beauty kolekcja makijażu do nowego sezonu wycofał się ze swoich głównych tradycji makijaż naturalny, dodając do niego jasne kolory. Według Burberry, różowy, koral, i czerwony są podstawowe odcienie wiosny. Jednak te jasne kolory są w jasnych, przezroczystych tekstur, które doskonale uzupełniają swoje naturalne piękno. Wyjątkiem mogą być dokonywane tylko za szminka - to musi być bezkompromisowy czerwony i matowy.

Givenchy i Burberry makijaż Kolekcje z wiosny 2013

Gienchy Hotel Prive Makeup Collection

Dom mody Givenchy przygotował kolekcję makijażu Hotel Prive do sezonu wiosennego. Dyrektor artystyczny marki, Nicolasa Degennes, zainspirowany pięknem i komfort podróżujących francuskich. Kolory linii jest podyktowane grzywny i naturalną elegancją. Nie ma bardzo jasne kolory - tylko naturalne, spokojne i "przytulne" odcienie - tak jak prawdziwy luksus powinno być.

Givenchy i Burberry makijaż Kolekcje z wiosny 2013

Givenchy i Burberry makijaż Kolekcje z wiosny 2013

Givenchy i Burberry makijaż Kolekcje z wiosny 2013

Walentynki Kolekcja Burberry

Valentine € ™ s Day jest już tuż za rogiem. Specjalnie na tę okazję, dom mody Burberry wprowadza na rynek kolekcję wakacje. Akcesoria z tej kolekcji będą wspaniałe prezenty valentine € ™ s Day.

Walentynki Kolekcja Burberry

Najważniejszym jest tote z uchwytami torebki skórzane ozdobione valentine € ™ s serc Day. Zamiast podpisu kontroli Burberry, że torebki z kolekcji na wakacje wzorców fabularnych w kształcie serca.

Walentynki Kolekcja Burberry

Limitowana linia obejmuje również sprzęgło, monety torebkę, ramki, breloczek, parasol, a nawet kalosze. Ceny wahają się od 60 dolarów do 700 dolarów.

Walentynki Kolekcja Burberry

Nowy zapach dla kobiet Bellissima od Blumarine

Włoski dom mody Blumarine uruchomiła nową kobiet zapach Bellissima. Zapach kwiatowy i piżmo zapowiada notatki, prawdziwy zapach dla pięknej Włoszki nie można, ale wykrzykując "Bellissima" po niej.

Nowy zapach dla kobiet Bellissima od Blumarine

Zapach został stworzony przez perfumiarza Sophie Labbe. Zawarł dewdrops, imbir, pomarańczy, grejpfruta, piwonia, drzewo sandałowe, wanilia, piżmo i kwiaty kaszmir w składzie. Bellissima wyszedł luksusowy i niepowtarzalny.

Zapach został już uruchomiony w produkcji i będą dostępne w październiku 2009 roku.

Perfumy damskie: Jak włączyć Faceci Na tej wiosny

Tej wiosny, amerykańska aktorka Jenna Jameson uczy jak złamać serca malinowym zapachu, projektantka Miuccia Prada uruchamia nowy jaśmin perfumy, Christian Dior wciąż co dziewczyny są szczęśliwe, a model brytyjski Kate Moss marzenia letnie wieczory.

Heartbreaker Fragrance przez Jenna Jameson

Perfumy damskie: Jak włączyć Faceci Na tej wiosny

Heartbreaker przez Jenna to nazwa nowego zapachu przez Jenna Jameson, która podobnie nazwie tatuaż. Jenna zagrała w "Private Parts" i oczywiście postanowił wyrazić pragnienie zmysłowej miłości w nowym zapachem. Jenna mówi, że życie jest tak krótkie i każda kobieta absolutnie musi złamać jeden lub dwa serca. Jej nowy zapach został zaprojektowany, aby pomóc kobietom na grasować. Otwiera z nutami soczystych malin w szampana i płatków róży. To jest po Nuty kwiaty magnolii, drewna sandałowego i Tonka fasoli. Cały zapach towarzyszy akordami bursztynu.

Infusion de Fleur d'Oranger Fragrance przez Miuccia Prada

Perfumy damskie: Jak włączyć Faceci Na tej wiosny

W marcu, dom mody Prada wydała swój pierwszy zapach Infusion de Fleur d'Oranger w limitowanej edycji o nazwie "Kolekcja" Infusion efemeryczna. Dyrektor kreatywny dla zapachu był nie kto inny jak Miuccia Prada siebie.

Butelka została zaprojektowana w stylu vintage - półprzezroczystą butelkę z kapelusza pomarańczowy i Prada 1913 logo. Nowy zapach jest świeży wybuch jaśmin, neroli i tuberozy otoczone lekką nutą bazy oleju mandarynki.

Sisley Zapachy

Perfumy damskie: Jak włączyć Faceci Na tej wiosny

Chociaż Włochy czerpiąc inspirację z klasyki, francuska marka Sisley skupia się na zmianach i planuje uruchomienie nowej kolekcji zorientowanych nastolatek zapachy - Eau de Sisley.

Zapachy nie mają nazw. Są po prostu numerowane, dzięki czemu każdy klient ruszyć i znaleźć zdjęcia związane z kompozycjami.

Eau de Sisley 1

Pierwszy zapach przypomina spokojną senny ogród w letni dzień wypełniony zapachami gorzki jeżyna, zielonej herbaty i grejpfruta. Nuty serca są przedstawiane przez nutami chypre.

Eau de Sisley 2

Eau de Sisley 2 to połączenie lilii wodnej i drzewa cedrowego w połączeniu z nutami bazy róży i drzewa sandałowego.

Eau de Sisley 3

Trzecia kompozycja jest zdominowana przez brzoskwinia, cytryna, imbir, bergamotka fioletowy i wanilii.

Dior Cherie panna L'Eau Christian Dior

Perfumy damskie: Jak włączyć Faceci Na tej wiosny

Nastolatki stał Adresatami Christian Dior w tym sezonie, też. Dom mody rozpoczyna nowy zapach dla kobiet młodych dam Dior Cherie panna nazwie L'Eau, spin-off z Dior Cherie popularne panny wydany w 2005 roku.

W 2007 roku skład został zmieniony na bardziej miękkiej wersji. W 2008 roku, pierwszy "wiosenny" wersja pojawiła Dior Cherie nazywa pannę Eau de Printemps, który stał się symbolem delikatności i świeżości. Francois Demachy był nos za tym sezonie wiosennym zapachu świeżości i miękkości, gdzie z powodzeniem są zjednoczeni. Dior Cherie L'panna Woda jest pachnące gorzkiej pomarańczy, gardenia i białego piżma.

Dreaming Pearl od Tommy Hilfiger

Perfumy damskie: Jak włączyć Faceci Na tej wiosny

Tommy Hilfiger jest dodanie nowego "perłę" na jego ograniczoną kolekcji - Dreaming Pearl. Początkowa perfum o tej samej nazwie został wydany dwa lata temu. Nowa wersja wody toaletowej jest dobre dla tych, którzy wolą bardziej miękkie zapachy w ciepłej porze roku. Nowy skład Dreaming Pearl to połączenie jasnych nut białej brzoskwini, frezji i tuberozy, które są ogarnięcie i naturalne. Perły zawsze były symbolem klasycznej elegancji i wdzięku. I to było ujęte w projekcie butelki ozdobione dwoma perłami.

Chanel Tale Fairy Filmu

Centrum Chanel działalności głównej maja znajduje się w południowej Francji, gdzie jego geniusz Karl Lagerfeld właśnie zakończył zdjęcia do filmu krótkometrażowego pt Bajka o Fairy. To dramatyczna historia ma na celu zapewnienie kompensaty dla kolekcji Chanel rejs 's.

Chanel Tale Fairy Filmu

Bajka o Fairy został pokazany na miejscu zdarzenia biorąc w hotelu du Cap Eden-Roc-w Cap d'Antibes w poniedziałek i pojawi się w całości na terenie Chanel wtorek. Jak uzyskać z teaser, francuski dom mody wiązane w swoich "przyjaciół Domu" za film, wśród których znajduje się amerykańska modelka Kristen McMenamy, konsultant mody Lady Amanda Harlech, francuska aktorka Anna Mouglalis, jak również modeli Baptiste Giabiconi, Bianca Balti i Freja Beha Erichsen. Fabuła koncentruje się wokół rodziny dysfunkcyjnej bogaty, ale sprawia, że ​​serię pluszowych kasyn. Porywające sceny sypialni należy oczekiwać.

Karl Lagerfeld określił swój film jako historię rażącego nadużycia bogactwa, który obejmuje przemoc, ale "kończy się uczucie."

Maja kolekcji Chanel Cruise jest kolejnym dowodem na rosnącą popularność pokazów ośrodków, których liczba radykalnie wzrosła w zeszłym roku z połączenia wielu znanych marek w.

Oprócz nowej kolekcji od Chanel Dior i innych głośnych domów mody są coraz ich gotowy do sezonu; również prezentowane będą tańsze kolekcje z 3.1 Phillip Lim i innych.